Warszawa 9
grudnia
Warszawa 9 grudnia X Turniej Mikołajkowy "Scrabble w szkole"
Warszawa16
grudnia
Warszawa 16-17 grudnia I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — XX-lecie PFS
Ostróda17
lutego
Ostróda 17-18 lutego XVIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”Grand Prix 2018
Przedświąteczne scrabble’owanie. 20 urodziny Polskiej Federacji Scrabble. 16 - 17 grudnia 2017 — I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — XX-lecie PFSInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — XX-lecie PFSWarszawa, 16 - 17 grudnia 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Przedświąteczne scrabble’owanie. 20 urodziny Polskiej Federacji Scrabble. Po raz drugi w tym roku scrabbliści zabawili w gościnnych progach Urzędu Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy. W przedświątecznej (w tle znajdowała się świetliście ozdobiona choinka) i jubileuszowej (PFS ma już 20 lat !) atmosferze 59 scrabbloentuzjastów oddało się manii mieszania w worku w poszukiwaniu upragnionego blanka czy też „zieta” (w zależności od sytuacji na planszy). Na turnieju pojawiły się 2 debiutantki – Maria Para oraz Anna Seweryn, niestety swoją przygodę zakończyły na pierwszym dniu rozgrywek, jeśli Panie to czytają, bardzo proszę o niezniechęcanie się, każdy z nas kiedyś był w takiej sytuacji. Atrakcyjności rozgrywkom, podobnie jak w kwietniu, dodawał specjalny konkurs – scrabblebingo, wśród dwudziestu kategorii do ustrzelenia, znajdowały się tak osobliwe zadania jak ułożenie w jednej grze ruchu zarówno za 20 i 40 punktów, czy przegrana z zawodnikiem o rankingu poniżej 110. W kategorii tej wygrał Dariusz Kosz, wykonując 16 z 20 scrabblozadań.

Jeśli chodzi o wyniki sportowe, to kwestia pierwszego miejsca rozstrzygnęła się już przed ostatnią rundą, mianowicie zwyciężył Mariusz Skrobosz, mający 2 duże punkty przewagi po 12 rundzie. Ciekawej natomiast zapowiadała się walka o podium, ostatecznie na miejscu drugim znalazł się aktualny wicemistrz Polski – Łukasz Tuszyński, a na trzecim Kazimierz Merklejn. Na zakończenie turnieju Rafał Wesołowski, w imieniu Polskiej Federacji Scrabble, poczęstował wszystkich przepysznym tortem, a potem scrabble’owa brać w mieszanych nastrojach (nasyceni grą i ciastem z jednej strony, zdając sobie sprawę z przymusowego, prawie trzymiesięcznego odwyku z drugiej strony) udali się do swoich domów.

Korzystając z okazji pragnę podziękować miłościwie nam panującemu prezesowi – Rafałowi Wesołowskiemu za organizację turnieju, Krzysztofowi Sporczykowi – za pomoc i trzymanie pieczy nad salą do gry oraz wszystkim pozostałym pomocnikom 😊 Wszystkim scrabblistom życzę natomiast wesołych i radosnych Świąt w gronie najbliższych.
relacja: Miłosz Wrzałek


patronat honorowy:
Burmistrz Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy



Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (runda 1), Dubov (rundy 2-12), szwajcar (runda 13)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUrząd Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy
Sala im. Juliana Ursyna Niemcewicza
aleja Komisji Edukacji Narodowej 61
SędziaMiłosz Wrzałek
HarmonogramSobota, 16 grudnia (7 rund)
od 10:30 — zapisy uczestników
11:30 — rozpoczęcie rozgrywek
14:30-16:00 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 17 grudnia (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMetrem (linia M1) do stacji Imielin

wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej
WyżywienieKawa, herbata, ciastka
W najbliższej okolicy wiele barów i restauracji
NoclegiNoclegi w Warszawie
Nagrodypuchary i nagrody finansowe dla zwycięzców

nagrody rzeczowe

nagrody w dodatkowych konkursach (m.in. scrabble-bingo, konkurs z okazji 20-lecia PFS i inne)

pamiątkowy scrabblo-gadżet dla wszystkich uczestników (dla osób zgłoszonych do 10.12. spersonalizowany)

Dodatkowe atrakcjetort z okazji 20-lecia PFS
OrganizatorzyRafał Wesołowski — rwesolowski@gmail.com — 604 684 084
Polska Federacja Scrabble




Wyniki turnieju I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — XX-lecie PFS

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               154.98     12.0     5664     2426      947
  2 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.41     10.0     5203     2153      631
  3 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               151.72      9.0     5426     2041      624
  4 Dariusz         Kosz                 Nysa                   153.54      9.0     5340     2087      298
  5 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               144.31      9.0     5340     2110      285
  6 Jakub           Zaryński             Świnoujście            144.15      9.0     5323     2096      323
  7 Jacek           Mańko                Poznań                 133.80      9.0     5319     1984      538
  8 Michał          Alabrudziński        Włocławek              162.16      9.0     5154     2109      497
  9 Rafał           Matczak              Milanówek              139.76      8.0     5402     1889      547
 10 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               148.25      8.0     5368     1851      477
 11 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.85      8.0     5302     1940      333
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.39      8.0     5287     1882      626
 13 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               116.30      8.0     5139     1862       88
 14 Marek           Syczuk               Warszawa               136.59      8.0     5109     1827      338
 15 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              129.34      8.0     5096     1918     -143
 16 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              120.14      8.0     4898     1837     -129
 17 Krzysztof       Obremski             Legnica                152.32      7.0     5602     1837      970
 18 Szymon          Płachta              Warszawa               142.73      7.0     5305     1886      461
 19 Paweł           Jackowski            Warszawa               151.51      7.0     5251     1880      238
 20 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              133.55      7.0     5158     1804      -12
 21 Przemysław      Rybicki              Otwock                 143.77      7.0     5058     1702      259
 22 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               134.65      7.0     5020     1701       22
 23 Michał          Waszkiewicz          Białystok              142.33      7.0     4987     1757       17
 24 Tomasz          Sehnal               Warszawa               118.40      7.0     4940     1733      212
 25 Irena           Sołdan               Sopot                  134.80      7.0     4908     1752       61
 26 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               131.55      7.0     4882     1710       97
 27 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.27      7.0     4759     1646      -24
 28 Czesław         Grajewski            Białystok              125.38      7.0     4731     1717      193
 29 Katarzyna       Polak                Warszawa               135.68      7.0     4570     1737      -95
 30 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.46      6.0     5158     1582      201
 31 Marcin          Rogala               Warszawa               128.43      6.0     5041     1582      192
 32 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.04      6.0     4947     1567     -101
 33 Robert          Kamiński             Warszawa               134.04      6.0     4882     1632     -162
 34 Paweł           Maciejczuk           Białystok              125.84      6.0     4849     1623       18
 35 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    113.61      6.0     4774     1504      141
 36 Olga            Swarcewicz           Warszawa               106.28      6.0     4764     1638      -68
 37 Renata          Andracka             Zwola                  115.02      6.0     4748     1555     -585
 38 Dorota          Rudzińska            Warszawa               128.16      6.0     4632     1507      399
 39 Lucyna          Śniadach             Rumia                  119.56      6.0     4440     1496      194
 40 Tomasz A.       Praga                Białystok              118.42      6.0     4295     1592     -796
 41 Bogdan          Kozłowski            Białystok              120.51      5.5     4687     1358      210
 42 Alicja          Tuz                  Kielce                 101.20      5.5     4151     1274      -25
 43 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               138.83      5.0     4905     1584      -44
 44 Joanna          Ostrowska            Warszawa               120.91      5.0     4677     1407      202
 45 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.09      5.0     4669     1446     -211
 46 Grzegorz        Bajer                Łódź                   110.57      5.0     4619     1354     -237
 47 Marianna        Kozłowska            Białystok              112.51      5.0     4498     1444     -332
 48 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.68      4.5     4348     1176     -147
 49 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     4211     1300    -1002
 50 Iza             Kraj                 Warszawa               110.56      4.0     2358     1030     -594
 51 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               101.87      3.5     4278     1114     -380
 52 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      3.5     4211     1073      -66
 53 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      3.5     4022     1078     -330
 54 Anna            Seweryn              Słupsk                 100.00      2.0     2164      735     -786
 55 Maciej          Sylwestrzuk          Warszawa               106.97      1.5     4248      869     -406
 56 Piotr           Domański             Lublin                 134.13      1.0     1761      574     -357
 57 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.21      1.0      696      248      -59
 58 Maria           Para                 Elbląg                 100.00      0.5     2330      399       80
 59 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      0.5     1874      390     -928
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — XX-lecie PFS



	Michał Alabrudziński 162.16 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Błaszkiewicz          129.34 +  468: 312  179
    2     5 Andrzej        Kwiatkowski           131.55 +  442: 332  182
    3     2 Piotr          Domański              134.13 +  388: 277  184
    4     4 Krzysztof      Obremski              152.32 -  325: 488  102
    5     8 Robert         Kamiński              134.04 +  388: 312  184
    6     6 Małgorzata     Deszczyńska           138.83 +  394: 307  189
    7     2 Jakub          Zaryński              144.15 +  527: 326  194
    8     1 Dariusz        Kosz                  153.54 -  331: 425  104
    9     4 Łukasz         Tuszyński             151.41 -  358: 377  101
   10     5 Rafał          Matczak               139.76 +  370: 310  190
   11     3 Szymon         Płachta               142.73 +  388: 376  193
   12     1 Mariusz        Skrobosz              154.98 -  360: 520  105
   13     6 Paweł          Jackowski             151.51 +  415: 295  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2109  / 13 162.23




	Mariusz Skrobosz 154.98 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Rogala                128.43 +  383: 365  178
    2    15 Krzysztof      Sporczyk              131.27 +  454: 323  181
    3     7 Irena          Sołdan                134.80 +  339: 333  185
    4     2 Mirosław       Uglik                 145.85 -  344: 467   96
    5     7 Jacek          Mańko                 133.80 +  434: 318  184
    6     5 Kazimierz      Merklejn              151.72 +  407: 395  202
    7     3 Szymon         Płachta               142.73 +  454: 411  193
    8     2 Paweł          Jackowski             151.51 +  419: 398  202
    9     1 Dariusz        Kosz                  153.54 +  456: 278  204
   10     1 Łukasz         Tuszyński             151.41 +  369: 343  201
   11     1 Jakub          Zaryński              144.15 +  627: 307  194
   12     1 Michał         Alabrudziński         162.16 +  520: 360  212
   13     1 Juliusz        Czupryniak            144.31 +  458: 419  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2426  / 13 186.62




	Dariusz Kosz 153.54 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Maciejczuk            125.84 +  483: 366  176
    2     3 Natalia        Woźniak               133.55 -  390: 475   84
    3     9 Dorota         Rudzińska             128.16 +  452: 308  178
    4     7 Piotr          Domański              134.13 +  457: 380  184
    5     3 Rafał          Matczak               139.76 +  470: 408  190
    6     2 Mirosław       Uglik                 145.85 +  350: 328  196
    7     1 Paweł          Jackowski             151.51 +  339: 295  202
    8     1 Michał         Alabrudziński         162.16 +  425: 331  212
    9     1 Mariusz        Skrobosz              154.98 -  278: 456  105
   10     2 Jakub          Zaryński              144.15 -  346: 487   94
   11     5 Rafał          Błaszkiewicz          129.34 +  522: 398  179
   12     3 Juliusz        Czupryniak            144.31 -  408: 419   94
   13     5 Szymon         Płachta               142.73 +  420: 391  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2087  / 13 160.54




	Krzysztof Obremski 152.32 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Czesław        Grajewski             125.38 -  346: 372   75
    2    24 Michał         Waszkiewicz           142.33 +  467: 387  192
    3    13 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  603: 191  150
    4     4 Michał         Alabrudziński         162.16 +  488: 325  212
    5     2 Paweł          Jackowski             151.51 -  382: 455  102
    6     3 Natalia        Woźniak               133.55 +  468: 275  184
    7     4 Rafał          Błaszkiewicz          129.34 +  499: 297  179
    8     3 Łukasz         Tuszyński             151.41 -  262: 426  101
    9     5 Katarzyna      Polak                 135.68 +  422: 223  186
   10     3 Juliusz        Czupryniak            144.31 -  420: 436   94
   11     6 Grzegorz       Kurowski              148.25 -  378: 454   98
   12     8 Jacek          Mańko                 133.80 -  422: 461   84
   13    12 Marcin         Rogala                128.43 +  445: 330  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 13 141.15




	Kazimierz Merklejn 151.72 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Matus                 121.04 -  333: 388   71
    2    18 Kacper         Zegadło               150.46 +  448: 326  200
    3    16 Tomasz         Sehnal                118.40 +  545: 268  168
    4     6 Krzysztof      Sporczyk              131.27 +  399: 351  181
    5     5 Paweł          Maciejczuk            125.84 +  427: 376  176
    6     5 Mariusz        Skrobosz              154.98 -  395: 407  105
    7     5 Irena          Sołdan                134.80 +  508: 334  185
    8     4 Rafał          Matczak               139.76 -  343: 366   90
    9     6 Michał         Waszkiewicz           142.33 +  473: 404  192
   10     4 Jacek          Mańko                 133.80 +  415: 364  184
   11     2 Juliusz        Czupryniak            144.31 +  399: 374  194
   12     2 Jakub          Zaryński              144.15 +  420: 369  194
   13     2 Łukasz         Tuszyński             151.41 -  321: 475  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2041  / 13 157.00




	Paweł Jackowski 151.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Joanna         Ostrowska             120.91 +  411: 361  171
    2    11 Robert         Kamiński              134.04 +  459: 361  184
    3     4 Jacek          Mańko                 133.80 +  415: 356  184
    4     3 Małgorzata     Deszczyńska           138.83 +  439: 300  189
    5     2 Krzysztof      Obremski              152.32 +  455: 382  202
    6     1 Szymon         Płachta               142.73 +  427: 358  193
    7     1 Dariusz        Kosz                  153.54 -  295: 339  104
    8     2 Mariusz        Skrobosz              154.98 -  398: 419  105
    9     2 Jakub          Zaryński              144.15 -  388: 434   94
   10     8 Rafał          Błaszkiewicz          129.34 -  400: 467   79
   11     8 Irena          Sołdan                134.80 -  364: 377   85
   12    10 Dorota         Rudzińska             128.16 +  505: 444  178
   13     6 Michał         Alabrudziński         162.16 -  295: 415  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1880  / 13 144.62




	Łukasz Tuszyński 151.41 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bogdan         Kozłowski             120.51 +  395: 267  171
    2    12 Jacek          Mańko                 133.80 -  354: 424   84
    3    20 Tomasz A.      Praga                 118.42 +  444: 345  168
    4    14 Robert         Kamiński              134.04 -  300: 400   84
    5    19 Piotr          Domański              134.13 +  409: 402  184
    6    13 Marek          Syczuk                136.59 +  413: 373  187
    7    10 Tomasz         Sehnal                118.40 +  363: 346  168
    8     3 Krzysztof      Obremski              152.32 +  426: 262  202
    9     4 Michał         Alabrudziński         162.16 +  377: 358  212
   10     1 Mariusz        Skrobosz              154.98 -  343: 369  105
   11     4 Mirosław       Uglik                 145.85 +  422: 373  196
   12     4 Rafał          Matczak               139.76 +  482: 332  190
   13     2 Kazimierz      Merklejn              151.72 +  475: 321  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2153  / 13 165.62




	Kacper Zegadło 150.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Ślusarska             120.14 -  392: 422   70
    2    18 Kazimierz      Merklejn              151.72 -  326: 448  102
    3    24 Maciej         Dąbrowski             116.09 +  385: 376  166
    4    18 Teresa         Balewska              100.00 +  503: 320  150
    5    11 Marek          Syczuk                136.59 -  370: 431   87
    6    18 Małgorzata     Sameryt               101.87 +  475: 356  152
    7    12 Szymon         Dąbrowski             134.65 -  324: 336   85
    8    17 Bogdan         Kozłowski             120.51 -  373: 387   71
    9    20 Lucyna         Śniadach              119.56 +  393: 279  170
   10    16 Dariusz        Jarosławski           113.61 +  458: 358  164
   11    12 Dorota         Rudzińska             128.16 -  353: 410   78
   12     9 Grzegorz       Kurowski              148.25 -  352: 381   98
   13    19 Małgorzata     Deszczyńska           138.83 +  454: 453  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 13 121.69




	Grzegorz Kurowski 148.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Lucyna         Śniadach              119.56 +  404: 339  170
    2     6 Szymon         Dąbrowski             134.65 +  437: 433  185
    3     8 Joanna         Ostrowska             120.91 -  360: 376   71
    4    13 Andrzej        Kwiatkowski           131.55 -  403: 469   82
    5    12 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  425: 428   92
    6    10 Olga           Swarcewicz            106.28 +  501: 277  156
    7    11 Tomasz A.      Praga                 118.42 -  352: 387   68
    8    16 Maciej         Dąbrowski             116.09 -  342: 378   66
    9    19 Krzysztof      Sporczyk              131.27 +  383: 346  181
   10     9 Przemysław     Rybicki               143.77 +  451: 366  194
   11     6 Krzysztof      Obremski              152.32 +  454: 378  202
   12     9 Kacper         Zegadło               150.46 +  381: 352  200
   13     8 Natalia        Woźniak               133.55 +  475: 362  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 13 142.38




	Stanisław Rydzik 146.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz A.      Praga                 118.42 +  508: 268  168
    2     2 Irena          Sołdan                134.80 -  346: 422   85
    3    11 Lucyna         Śniadach              119.56 +  367: 309  170
    4     5 Juliusz        Czupryniak            144.31 -  358: 380   94
    5    14 Rafał          Błaszkiewicz          129.34 -  349: 353   79
    6    19 Dorota         Rudzińska             128.16 +  396: 388  178
    7    17 Joanna         Ostrowska             120.91 +  409: 391  171
    8    11 Szymon         Dąbrowski             134.65 +  333: 308  185
    9     9 Szymon         Płachta               142.73 -  351: 480   93
   10    12 Marek          Syczuk                136.59 +  522: 318  187
   11    10 Michał         Waszkiewicz           142.33 +  460: 356  192
   12     7 Katarzyna      Polak                 135.68 +  571: 328  186
   13     3 Jakub          Zaryński              144.15 -  317: 360   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1882  / 13 144.77




	Mirosław Uglik 145.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Sehnal                118.40 +  392: 343  168
    2    10 Rafał          Wesołowski            135.21 +  474: 280  185
    3     5 Agnieszka      Matus                 121.04 +  474: 382  171
    4     2 Mariusz        Skrobosz              154.98 +  467: 344  205
    5     1 Szymon         Płachta               142.73 -  342: 438   93
    6     2 Dariusz        Kosz                  153.54 -  328: 350  104
    7     7 Andrzej        Kwiatkowski           131.55 +  364: 334  182
    8     7 Robert         Kamiński              134.04 +  456: 348  184
    9     3 Juliusz        Czupryniak            144.31 -  371: 458   94
   10     7 Natalia        Woźniak               133.55 +  488: 392  184
   11     4 Łukasz         Tuszyński             151.41 -  373: 422  101
   12     6 Irena          Sołdan                134.80 +  431: 408  185
   13     4 Jacek          Mańko                 133.80 -  342: 470   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1940  / 13 149.23




	Juliusz Czupryniak 144.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Pogorzelski           116.30 +  599: 316  166
    2     1 Marek          Syczuk                136.59 +  393: 381  187
    3     1 Jakub          Zaryński              144.15 -  353: 493   94
    4     5 Stanisław      Rydzik                146.39 +  380: 358  196
    5     6 Natalia        Woźniak               133.55 -  305: 510   84
    6     8 Michał         Waszkiewicz           142.33 +  399: 281  192
    7     8 Małgorzata     Deszczyńska           138.83 +  452: 320  189
    8     6 Szymon         Płachta               142.73 +  353: 340  193
    9     3 Mirosław       Uglik                 145.85 +  458: 371  196
   10     3 Krzysztof      Obremski              152.32 +  436: 420  202
   11     2 Kazimierz      Merklejn              151.72 -  374: 399  102
   12     3 Dariusz        Kosz                  153.54 +  419: 408  204
   13     1 Mariusz        Skrobosz              154.98 -  419: 458  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2110  / 13 162.31




	Jakub Zaryński 144.15 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Dąbrowski             116.09 +  471: 280  166
    2     4 Katarzyna      Polak                 135.68 +  377: 365  186
    3     1 Juliusz        Czupryniak            144.31 +  493: 353  194
    4     1 Szymon         Płachta               142.73 -  409: 466   93
    5     4 Andrzej        Kwiatkowski           131.55 +  451: 235  182
    6     4 Katarzyna      Ślusarska             120.14 +  454: 332  170
    7     2 Michał         Alabrudziński         162.16 -  326: 527  112
    8     5 Natalia        Woźniak               133.55 +  385: 344  184
    9     2 Paweł          Jackowski             151.51 +  434: 388  202
   10     2 Dariusz        Kosz                  153.54 +  487: 346  204
   11     1 Mariusz        Skrobosz              154.98 -  307: 627  105
   12     2 Kazimierz      Merklejn              151.72 -  369: 420  102
   13     3 Stanisław      Rydzik                146.39 +  360: 317  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2096  / 13 161.23




	Przemysław Rybicki 143.77 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Renata         Andracka              115.02 +  404: 334  165
    2    13 Małgorzata     Deszczyńska           138.83 -  270: 516   89
    3    10 Szymon         Dąbrowski             134.65 -  401: 407   85
    4    23 Sylwia         Buks                  100.68 +  476: 297  151
    5    17 Katarzyna      Polak                 135.68 -  289: 350   86
    6    23 Piotr          Domański              134.13 +  544: 334  184
    7    13 Iza            Kraj                  110.56 -  321: 378   61
    8    18 Dorota         Rudzińska             128.16 +  379: 330  178
    9    12 Maciej         Dąbrowski             116.09 +  405: 323  166
   10     9 Grzegorz       Kurowski              148.25 -  366: 451   98
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              131.27 +  462: 337  181
   12    13 Marek          Syczuk                136.59 -  383: 387   87
   13    13 Agnieszka      Matus                 121.04 +  358: 355  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 13 130.92




	Szymon Płachta 142.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Jarosławski           113.61 +  351: 286  164
    2     7 Rafał          Matczak               139.76 +  472: 280  190
    3     3 Natalia        Woźniak               133.55 +  399: 382  184
    4     1 Jakub          Zaryński              144.15 +  466: 409  194
    5     1 Mirosław       Uglik                 145.85 +  438: 342  196
    6     1 Paweł          Jackowski             151.51 -  358: 427  102
    7     3 Mariusz        Skrobosz              154.98 -  411: 454  105
    8     6 Juliusz        Czupryniak            144.31 -  340: 353   94
    9     9 Stanisław      Rydzik                146.39 +  480: 351  196
   10     6 Paweł          Pogorzelski           116.30 +  452: 314  166
   11     3 Michał         Alabrudziński         162.16 -  376: 388  112
   12     5 Rafał          Błaszkiewicz          129.34 -  371: 438   79
   13     5 Dariusz        Kosz                  153.54 -  391: 420  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 13 145.08




	Michał Waszkiewicz 142.33 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marianna       Kozłowska             112.51 -  323: 425   63
    2    24 Krzysztof      Obremski              152.32 -  387: 467  102
    3    25 Alicja         Tuz                   101.20 +  367: 355  151
    4    22 Renata         Andracka              115.02 +  406: 405  165
    5    12 Grzegorz       Kurowski              148.25 +  428: 425  198
    6     8 Juliusz        Czupryniak            144.31 -  281: 399   94
    7    19 Agnieszka      Matus                 121.04 +  389: 336  171
    8    14 Tomasz A.      Praga                 118.42 +  434: 245  168
    9     6 Kazimierz      Merklejn              151.72 -  404: 473  102
   10    13 Szymon         Dąbrowski             134.65 +  463: 337  185
   11    10 Stanisław      Rydzik                146.39 -  356: 460   96
   12    14 Czesław        Grajewski             125.38 +  393: 285  175
   13     9 Marek          Syczuk                136.59 -  356: 358   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 13 135.15




	Rafał Matczak 139.76 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Bajer                 110.57 +  428: 393  161
    2     7 Szymon         Płachta               142.73 -  280: 472   93
    3    17 Katarzyna      Polak                 135.68 +  544: 291  186
    4    12 Marcin         Rogala                128.43 +  386: 284  178
    5     3 Dariusz        Kosz                  153.54 -  408: 470  104
    6     7 Tomasz         Sehnal                118.40 -  322: 358   68
    7    15 Renata         Andracka              115.02 +  563: 264  165
    8     4 Kazimierz      Merklejn              151.72 +  366: 343  202
    9     8 Olga           Swarcewicz            106.28 +  457: 347  156
   10     5 Michał         Alabrudziński         162.16 -  310: 370  112
   11     7 Natalia        Woźniak               133.55 +  520: 326  184
   12     4 Łukasz         Tuszyński             151.41 -  332: 482  101
   13     7 Rafał          Błaszkiewicz          129.34 +  486: 455  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1889  / 13 145.31




	Małgorzata Deszczyńska 138.83 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Iza            Kraj                  110.56 +  349: 319  161
    2    13 Przemysław     Rybicki               143.77 +  516: 270  194
    3     6 Katarzyna      Ślusarska             120.14 +  448: 289  170
    4     3 Paweł          Jackowski             151.51 -  300: 439  102
    5     9 Paweł          Pogorzelski           116.30 +  427: 370  166
    6     6 Michał         Alabrudziński         162.16 -  307: 394  112
    7     8 Juliusz        Czupryniak            144.31 -  320: 452   94
    8    10 Paweł          Maciejczuk            125.84 +  427: 332  176
    9    11 Rafał          Błaszkiewicz          129.34 -  349: 406   79
   10    11 Irena          Sołdan                134.80 -  322: 395   85
   11    16 Czesław        Grajewski             125.38 -  314: 421   75
   12    21 Lucyna         Śniadach              119.56 -  373: 408   70
   13    19 Kacper         Zegadło               150.46 -  453: 454  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 13 121.85




	Marek Syczuk 136.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Sylwestrzuk           106.97 +  401: 384  157
    2     1 Juliusz        Czupryniak            144.31 -  381: 393   94
    3    15 Paweł          Pogorzelski           116.30 -  311: 382   66
    4    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  382: 233  150
    5    11 Kacper         Zegadło               150.46 +  431: 370  200
    6    13 Łukasz         Tuszyński             151.41 -  373: 413  101
    7    18 Katarzyna      Polak                 135.68 -  332: 417   86
    8    19 Małgorzata     Sameryt               101.87 +  450: 289  152
    9    14 Bogdan         Kozłowski             120.51 +  374: 346  171
   10    12 Stanisław      Rydzik                146.39 -  318: 522   96
   11    17 Tomasz A.      Praga                 118.42 +  611: 283  168
   12    13 Przemysław     Rybicki               143.77 +  387: 383  194
   13     9 Michał         Waszkiewicz           142.33 +  358: 356  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1827  / 13 140.54




	Katarzyna Polak 135.68 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Olga           Swarcewicz            106.28 +  413: 360  156
    2     4 Jakub          Zaryński              144.15 -  365: 377   94
    3    17 Rafał          Matczak               139.76 -  291: 544   90
    4    20 Dariusz        Jarosławski           113.61 +  329: 323  164
    5    17 Przemysław     Rybicki               143.77 +  350: 289  194
    6    15 Rafał          Błaszkiewicz          129.34 -  369: 374   79
    7    18 Marek          Syczuk                136.59 +  417: 332  187
    8    15 Iza            Kraj                  110.56 +  400:   1  161
    9     5 Krzysztof      Obremski              152.32 -  223: 422  102
   10    10 Paweł          Maciejczuk            125.84 +  383: 360  176
   11    11 Tomasz         Sehnal                118.40 +  378: 353  168
   12     7 Stanisław      Rydzik                146.39 -  328: 571   96
   13    11 Katarzyna      Ślusarska             120.14 -  324: 359   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 13 133.62




	Rafał Wesołowski 135.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Małgorzata     Sameryt               101.87 +  416: 281  152
    2    10 Mirosław       Uglik                 145.85 -  280: 474   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     248  /  2 124.00




	Irena Sołdan 134.80 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Alicja         Tuz                   101.20 +  424: 291  151
    2     2 Stanisław      Rydzik                146.39 +  422: 346  196
    3     7 Mariusz        Skrobosz              154.98 -  333: 339  105
    4     9 Paweł          Maciejczuk            125.84 +  410: 366  176
    5    10 Katarzyna      Ślusarska             120.14 -  325: 445   70
    6    12 Marcin         Rogala                128.43 +  368: 337  178
    7     5 Kazimierz      Merklejn              151.72 -  334: 508  102
    8    12 Olga           Swarcewicz            106.28 -  368: 386   56
    9    17 Renata         Andracka              115.02 +  422: 322  165
   10    11 Małgorzata     Deszczyńska           138.83 +  395: 322  189
   11     8 Paweł          Jackowski             151.51 +  377: 364  202
   12     6 Mirosław       Uglik                 145.85 -  408: 431   96
   13    10 Paweł          Pogorzelski           116.30 -  322: 390   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 13 134.77




	Szymon Dąbrowski 134.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sylwia         Buks                  100.68 +  440: 322  151
    2     6 Grzegorz       Kurowski              148.25 -  433: 437   98
    3    10 Przemysław     Rybicki               143.77 +  407: 401  194
    4     8 Paweł          Pogorzelski           116.30 -  310: 529   66
    5    13 Renata         Andracka              115.02 -  389: 436   65
    6    17 Teresa         Balewska              100.00 +  380: 345  150
    7    12 Kacper         Zegadło               150.46 +  336: 324  200
    8    11 Stanisław      Rydzik                146.39 -  308: 333   96
    9    15 Marcin         Rogala                128.43 +  385: 353  178
   10    13 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  337: 463   92
   11    18 Katarzyna      Ślusarska             120.14 -  404: 464   70
   12    18 Marianna       Kozłowska             112.51 +  504: 230  163
   13    14 Dorota         Rudzińska             128.16 +  387: 361  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 13 130.85




	Piotr Domański 134.13 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     8 Marianna       Kozłowska             112.51 +  368: 320  163
    3     2 Michał         Alabrudziński         162.16 -  277: 388  112
    4     7 Dariusz        Kosz                  153.54 -  380: 457  104
    5    19 Łukasz         Tuszyński             151.41 -  402: 409  101
    6    23 Przemysław     Rybicki               143.77 -  334: 544   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     574  /  5 114.80




	Robert Kamiński 134.04 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Teresa         Balewska              100.00 +  409: 325  150
    2    11 Paweł          Jackowski             151.51 -  361: 459  102
    3    18 Olga           Swarcewicz            106.28 +  399: 376  156
    4    14 Łukasz         Tuszyński             151.41 +  400: 300  201
    5     8 Michał         Alabrudziński         162.16 -  312: 388  112
    6    11 Czesław        Grajewski             125.38 +  373: 326  175
    7     9 Paweł          Pogorzelski           116.30 +  439: 414  166
    8     7 Mirosław       Uglik                 145.85 -  348: 456   96
    9    10 Jacek          Mańko                 133.80 -  293: 453   84
   10    15 Tomasz         Sehnal                118.40 -  361: 446   68
   11    15 Paweł          Maciejczuk            125.84 -  326: 372   76
   12    20 Dariusz        Jarosławski           113.61 +  493: 342  164
   13    15 Andrzej        Kwiatkowski           131.55 -  368: 387   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 13 125.54




	Jacek Mańko 133.80 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bartosz        Bartczak              100.00 +  407: 293  150
    2    12 Łukasz         Tuszyński             151.41 +  424: 354  201
    3     4 Paweł          Jackowski             151.51 -  356: 415  102
    4    15 Marianna       Kozłowska             112.51 +  483: 304  163
    5     7 Mariusz        Skrobosz              154.98 -  318: 434  105
    6     9 Paweł          Pogorzelski           116.30 -  376: 430   66
    7    16 Czesław        Grajewski             125.38 +  408: 339  175
    8     9 Andrzej        Kwiatkowski           131.55 +  401: 365  182
    9    10 Robert         Kamiński              134.04 +  453: 293  184
   10     4 Kazimierz      Merklejn              151.72 -  364: 415  102
   11     9 Olga           Swarcewicz            106.28 +  398: 375  156
   12     8 Krzysztof      Obremski              152.32 +  461: 422  202
   13     4 Mirosław       Uglik                 145.85 +  470: 342  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 13 152.62




	Natalia Woźniak 133.55 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maria          Para                  100.00 +  413: 385  150
    2     3 Dariusz        Kosz                  153.54 +  475: 390  204
    3     3 Szymon         Płachta               142.73 -  382: 399   93
    4    10 Agnieszka      Matus                 121.04 +  427: 330  171
    5     6 Juliusz        Czupryniak            144.31 +  510: 305  194
    6     3 Krzysztof      Obremski              152.32 -  275: 468  102
    7     6 Katarzyna      Ślusarska             120.14 +  445: 354  170
    8     5 Jakub          Zaryński              144.15 -  344: 385   94
    9     7 Paweł          Pogorzelski           116.30 +  442: 364  166
   10     7 Mirosław       Uglik                 145.85 -  392: 488   96
   11     7 Rafał          Matczak               139.76 -  326: 520   90
   12    11 Paweł          Maciejczuk            125.84 +  365: 307  176
   13     8 Grzegorz       Kurowski              148.25 -  362: 475   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 13 138.77




	Andrzej Kwiatkowski 131.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  382: 283  150
    2     5 Michał         Alabrudziński         162.16 -  332: 442  112
    3    22 Iza            Kraj                  110.56 +  460: 313  161
    4    13 Grzegorz       Kurowski              148.25 +  469: 403  198
    5     4 Jakub          Zaryński              144.15 -  235: 451   94
    6    14 Marianna       Kozłowska             112.51 +  396: 334  163
    7     7 Mirosław       Uglik                 145.85 -  334: 364   96
    8     9 Jacek          Mańko                 133.80 -  365: 401   84
    9    18 Czesław        Grajewski             125.38 -  373: 393   75
   10    19 Grzegorz       Bajer                 110.57 +  457: 245  161
   11    13 Paweł          Pogorzelski           116.30 -  315: 422   66
   12    19 Maciej         Dąbrowski             116.09 +  377: 366  166
   13    15 Robert         Kamiński              134.04 +  387: 368  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 13 131.54




	Krzysztof Sporczyk 131.27 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anna           Seweryn               100.00 +  360: 284  150
    2    15 Mariusz        Skrobosz              154.98 -  323: 454  105
    3    12 Grzegorz       Bajer                 110.57 +  422: 287  161
    4     6 Kazimierz      Merklejn              151.72 -  351: 399  102
    5    18 Tomasz         Sehnal                118.40 -  310: 452   68
    6    24 Tomasz A.      Praga                 118.42 -  336: 408   68
    7    23 Maciej         Sylwestrzuk           106.97 +  394: 345  157
    8    23 Teresa         Balewska              100.00 +  398: 333  150
    9    19 Grzegorz       Kurowski              148.25 -  346: 383   98
   10    21 Maciej         Dąbrowski             116.09 +  383: 354  166
   11    14 Przemysław     Rybicki               143.77 -  337: 462   94
   12    22 Bogdan         Kozłowski             120.51 +  412: 305  171
   13    17 Olga           Swarcewicz            106.28 +  387: 317  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 13 126.62




	Rafał Błaszkiewicz 129.34 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         162.16 -  312: 468  112
    2    28 Anna           Seweryn               100.00 +  489: 262  150
    3    14 Paweł          Maciejczuk            125.84 -  282: 497   76
    4    21 Maria          Para                  100.00 +  367: 323  150
    5    14 Stanisław      Rydzik                146.39 +  353: 349  196
    6    15 Katarzyna      Polak                 135.68 +  374: 369  186
    7     4 Krzysztof      Obremski              152.32 -  297: 499  102
    8    13 Tomasz         Sehnal                118.40 +  458: 344  168
    9    11 Małgorzata     Deszczyńska           138.83 +  406: 349  189
   10     8 Paweł          Jackowski             151.51 +  467: 400  202
   11     5 Dariusz        Kosz                  153.54 -  398: 522  104
   12     5 Szymon         Płachta               142.73 +  438: 371  193
   13     7 Rafał          Matczak               139.76 -  455: 486   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1918  / 13 147.54




	Marcin Rogala 128.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              154.98 -  365: 383  105
    2    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  389: 388  150
    3    19 Czesław        Grajewski             125.38 +  429: 313  175
    4    12 Rafał          Matczak               139.76 -  284: 386   90
    5    21 Bogdan         Kozłowski             120.51 +  407: 326  171
    6    12 Irena          Sołdan                134.80 -  337: 368   85
    7    20 Olga           Swarcewicz            106.28 -  305: 475   56
    8    20 Agnieszka      Matus                 121.04 +  539: 320  171
    9    15 Szymon         Dąbrowski             134.65 -  353: 385   85
   10    17 Katarzyna      Ślusarska             120.14 -  401: 428   70
   11    19 Maciej         Sylwestrzuk           106.97 +  384: 281  157
   12    16 Renata         Andracka              115.02 +  518: 351  165
   13    12 Krzysztof      Obremski              152.32 -  330: 445  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 13 121.69




	Dorota Rudzińska 128.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    16 Maria          Para                  100.00 +  362: 274  150
    3     9 Dariusz        Kosz                  153.54 -  308: 452  104
    4    24 Czesław        Grajewski             125.38 -  354: 436   75
    5    22 Bartosz        Bartczak              100.00 +  361: 260  150
    6    19 Stanisław      Rydzik                146.39 -  388: 396   96
    7    22 Anna           Seweryn               100.00 +  345: 306  150
    8    18 Przemysław     Rybicki               143.77 -  330: 379   94
    9    23 Alicja         Tuz                   101.20 +  542: 191  151
   10    18 Teresa         Balewska              100.00 +  427: 294  150
   11    12 Kacper         Zegadło               150.46 +  410: 353  200
   12    10 Paweł          Jackowski             151.51 -  444: 505  102
   13    14 Szymon         Dąbrowski             134.65 -  361: 387   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Paweł Maciejczuk 125.84 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  153.54 -  366: 483  104
    2    20 Bartosz        Bartczak              100.00 +  414: 348  150
    3    14 Rafał          Błaszkiewicz          129.34 +  497: 282  179
    4     9 Irena          Sołdan                134.80 -  366: 410   85
    5     5 Kazimierz      Merklejn              151.72 -  376: 427  102
    6    16 Grzegorz       Bajer                 110.57 +  357: 292  161
    7    14 Marianna       Kozłowska             112.51 +  361: 330  163
    8    10 Małgorzata     Deszczyńska           138.83 -  332: 427   89
    9    13 Tomasz A.      Praga                 118.42 +  387: 326  168
   10    10 Katarzyna      Polak                 135.68 -  360: 383   86
   11    15 Robert         Kamiński              134.04 +  372: 326  184
   12    11 Natalia        Woźniak               133.55 -  307: 365   84
   13    16 Tomasz         Sehnal                118.40 -  354: 432   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 13 124.85




	Czesław Grajewski 125.38 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Obremski              152.32 +  372: 346  202
    2     9 Katarzyna      Ślusarska             120.14 -  353: 360   70
    3    19 Marcin         Rogala                128.43 -  313: 429   78
    4    24 Dorota         Rudzińska             128.16 +  436: 354  178
    5    20 Iza            Kraj                  110.56 +  451: 281  161
    6    11 Robert         Kamiński              134.04 -  326: 373   84
    7    16 Jacek          Mańko                 133.80 -  339: 408   84
    8    21 Joanna         Ostrowska             120.91 +  374: 278  171
    9    18 Andrzej        Kwiatkowski           131.55 +  393: 373  182
   10    14 Olga           Swarcewicz            106.28 -  287: 324   56
   11    16 Małgorzata     Deszczyńska           138.83 +  421: 314  189
   12    14 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  285: 393   92
   13    18 Lucyna         Śniadach              119.56 +  381: 305  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 13 132.08




	Agnieszka Matus 121.04 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              151.72 +  388: 333  202
    2    14 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  464: 246  150
    3     5 Mirosław       Uglik                 145.85 -  382: 474   96
    4    10 Natalia        Woźniak               133.55 -  330: 427   84
    5    15 Olga           Swarcewicz            106.28 -  281: 435   56
    6    22 Dariusz        Jarosławski           113.61 +  429: 347  164
    7    19 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  336: 389   92
    8    20 Marcin         Rogala                128.43 -  320: 539   78
    9    22 Grzegorz       Bajer                 110.57 -  379: 466   61
   10    22 Bogdan         Kozłowski             120.51 +  443: 407  171
   11    20 Sylwia         Buks                  100.68 +  434: 381  151
   12    17 Tomasz A.      Praga                 118.42 +  406: 246  168
   13    13 Przemysław     Rybicki               143.77 -  355: 358   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 13 120.54




	Joanna Ostrowska 120.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             151.51 -  361: 411  102
    2    22 Teresa         Balewska              100.00 +  523: 237  150
    3     8 Grzegorz       Kurowski              148.25 +  376: 360  198
    4    11 Katarzyna      Ślusarska             120.14 -  296: 348   70
    5    16 Marianna       Kozłowska             112.51 -  371: 379   63
    6    20 Iza            Kraj                  110.56 -  341: 361   61
    7    17 Stanisław      Rydzik                146.39 -  391: 409   96
    8    21 Czesław        Grajewski             125.38 -  278: 374   75
    9    25 Bartosz        Bartczak              100.00 +  368: 278  150
   10    23 Sylwia         Buks                  100.68 +  401: 301  151
   11    21 Lucyna         Śniadach              119.56 -  342: 423   70
   12    23 Maciej         Sylwestrzuk           106.97 +  331: 256  157
   13    20 Dariusz        Jarosławski           113.61 -  298: 338   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 13 108.23




	Bogdan Kozłowski 120.51 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             151.41 -  267: 395  101
    2    30 PAUZA
    3    21 Marianna       Kozłowska             112.51 -  350: 437   63
    4    17 Grzegorz       Bajer                 110.57 +  428: 313  161
    5    21 Marcin         Rogala                128.43 -  326: 407   78
    6    21 Renata         Andracka              115.02 -  359: 424   65
    7    26 Alicja         Tuz                   101.20 +  374: 303  151
    8    17 Kacper         Zegadło               150.46 +  387: 373  200
    9    14 Marek          Syczuk                136.59 -  346: 374   87
   10    22 Agnieszka      Matus                 121.04 -  407: 443   71
   11    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  458: 277  150
   12    22 Krzysztof      Sporczyk              131.27 -  305: 412   81
   13    23 Teresa         Balewska              100.00 +  380: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Katarzyna Ślusarska 120.14 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kacper         Zegadło               150.46 +  422: 392  200
    2     9 Czesław        Grajewski             125.38 +  360: 353  175
    3     6 Małgorzata     Deszczyńska           138.83 -  289: 448   89
    4    11 Joanna         Ostrowska             120.91 +  348: 296  171
    5    10 Irena          Sołdan                134.80 +  445: 325  185
    6     4 Jakub          Zaryński              144.15 -  332: 454   94
    7     6 Natalia        Woźniak               133.55 -  354: 445   84
    8     8 Paweł          Pogorzelski           116.30 -  388: 485   66
    9    16 Tomasz         Sehnal                118.40 -  364: 365   68
   10    17 Marcin         Rogala                128.43 +  428: 401  178
   11    18 Szymon         Dąbrowski             134.65 +  464: 404  185
   12    15 Olga           Swarcewicz            106.28 +  345: 335  156
   13    11 Katarzyna      Polak                 135.68 +  359: 324  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 13 141.31




	Lucyna Śniadach 119.56 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              148.25 -  339: 404   98
    2    26 Sylwia         Buks                  100.68 +  372: 243  151
    3    11 Stanisław      Rydzik                146.39 -  309: 367   96
    4    16 Olga           Swarcewicz            106.28 -  342: 363   56
    5    25 Małgorzata     Sameryt               101.87 -  256: 291   52
    6    27 Anna           Seweryn               100.00 -  320: 346   50
    7    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  312: 218  150
    8    27 Maciej         Sylwestrzuk           106.97 +  376: 285  157
    9    20 Kacper         Zegadło               150.46 -  279: 393  100
   10    25 Alicja         Tuz                   101.20 +  399: 240  151
   11    21 Joanna         Ostrowska             120.91 +  423: 342  171
   12    21 Małgorzata     Deszczyńska           138.83 +  408: 373  189
   13    18 Czesław        Grajewski             125.38 -  305: 381   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 13 115.08




	Tomasz A. Praga 118.42 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                146.39 -  268: 508   96
    2    29 Alicja         Tuz                   101.20 +  340: 294  151
    3    20 Łukasz         Tuszyński             151.41 -  345: 444  101
    4    26 Iza            Kraj                  110.56 -  303: 308   61
    5    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  351: 295  150
    6    24 Krzysztof      Sporczyk              131.27 +  408: 336  181
    7    11 Grzegorz       Kurowski              148.25 +  387: 352  198
    8    14 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  245: 434   92
    9    13 Paweł          Maciejczuk            125.84 -  326: 387   76
   10    20 Renata         Andracka              115.02 +  443: 369  165
   11    17 Marek          Syczuk                136.59 -  283: 611   87
   12    17 Agnieszka      Matus                 121.04 -  246: 406   71
   13    22 Marianna       Kozłowska             112.51 +  350: 347  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 13 122.46




	Tomasz Sehnal 118.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mirosław       Uglik                 145.85 -  343: 392   96
    2    25 Małgorzata     Sameryt               101.87 +  435: 261  152
    3    16 Kazimierz      Merklejn              151.72 -  268: 545  102
    4    25 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  471: 285  150
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              131.27 +  452: 310  181
    6     7 Rafał          Matczak               139.76 +  358: 322  190
    7    10 Łukasz         Tuszyński             151.41 -  346: 363  101
    8    13 Rafał          Błaszkiewicz          129.34 -  344: 458   79
    9    16 Katarzyna      Ślusarska             120.14 +  365: 364  170
   10    15 Robert         Kamiński              134.04 +  446: 361  184
   11    11 Katarzyna      Polak                 135.68 -  353: 378   86
   12    12 Paweł          Pogorzelski           116.30 -  327: 335   66
   13    16 Paweł          Maciejczuk            125.84 +  432: 354  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 13 133.31




	Paweł Pogorzelski 116.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Juliusz        Czupryniak            144.31 -  316: 599   94
    2    19 Maciej         Sylwestrzuk           106.97 +  388: 343  157
    3    15 Marek          Syczuk                136.59 +  382: 311  187
    4     8 Szymon         Dąbrowski             134.65 +  529: 310  185
    5     9 Małgorzata     Deszczyńska           138.83 -  370: 427   89
    6     9 Jacek          Mańko                 133.80 +  430: 376  184
    7     9 Robert         Kamiński              134.04 -  414: 439   84
    8     8 Katarzyna      Ślusarska             120.14 +  485: 388  170
    9     7 Natalia        Woźniak               133.55 -  364: 442   84
   10     6 Szymon         Płachta               142.73 -  314: 452   93
   11    13 Andrzej        Kwiatkowski           131.55 +  422: 315  182
   12    12 Tomasz         Sehnal                118.40 +  335: 327  168
   13    10 Irena          Sołdan                134.80 +  390: 322  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1862  / 13 143.23




	Maciej Dąbrowski 116.09 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Zaryński              144.15 -  280: 471   94
    2    23 Olga           Swarcewicz            106.28 -  349: 394   56
    3    24 Kacper         Zegadło               150.46 -  376: 385  100
    4    27 Anna           Seweryn               100.00 +  377: 339  150
    5    24 Dariusz        Jarosławski           113.61 -  297: 445   64
    6    25 Bartosz        Bartczak              100.00 +  395: 317  150
    7    24 Sylwia         Buks                  100.68 +  357: 350  151
    8    16 Grzegorz       Kurowski              148.25 +  378: 342  198
    9    12 Przemysław     Rybicki               143.77 -  323: 405   94
   10    21 Krzysztof      Sporczyk              131.27 -  354: 383   81
   11    25 Grzegorz       Bajer                 110.57 +  448: 287  161
   12    19 Andrzej        Kwiatkowski           131.55 -  366: 377   82
   13    21 Renata         Andracka              115.02 -  369: 385   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 13 111.23




	Renata Andracka 115.02 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Rybicki               143.77 -  334: 404   94
    2    27 Iza            Kraj                  110.56 -  327: 397   61
    3    27 Małgorzata     Sameryt               101.87 +  385: 382  152
    4    22 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  405: 406   92
    5    13 Szymon         Dąbrowski             134.65 +  436: 389  185
    6    21 Bogdan         Kozłowski             120.51 +  424: 359  171
    7    15 Rafał          Matczak               139.76 -  264: 563   90
    8    22 Marianna       Kozłowska             112.51 +  348: 325  163
    9    17 Irena          Sołdan                134.80 -  322: 422   85
   10    20 Tomasz A.      Praga                 118.42 -  369: 443   68
   11    23 Bartosz        Bartczak              100.00 +  398: 356  150
   12    16 Marcin         Rogala                128.43 -  351: 518   78
   13    21 Maciej         Dąbrowski             116.09 +  385: 369  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 13 119.62




	Dariusz Jarosławski 113.61 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Płachta               142.73 -  286: 351   93
    2    17 Grzegorz       Bajer                 110.57 -  345: 424   61
    3    23 Maciej         Sylwestrzuk           106.97 +  457: 276  157
    4    20 Katarzyna      Polak                 135.68 -  323: 329   86
    5    24 Maciej         Dąbrowski             116.09 +  445: 297  166
    6    22 Agnieszka      Matus                 121.04 -  347: 429   71
    7    21 Teresa         Balewska              100.00 -  381: 383   50
    8    24 Bartosz        Bartczak              100.00 +  350: 274  150
    9    21 Marianna       Kozłowska             112.51 +  366: 277  163
   10    16 Kacper         Zegadło               150.46 -  358: 458  100
   11    22 Małgorzata     Sameryt               101.87 +  436: 344  152
   12    20 Robert         Kamiński              134.04 -  342: 493   84
   13    20 Joanna         Ostrowska             120.91 +  338: 298  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 13 115.69




	Marianna Kozłowska 112.51 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Waszkiewicz           142.33 +  425: 323  192
    2     8 Piotr          Domański              134.13 -  320: 368   84
    3    21 Bogdan         Kozłowski             120.51 +  437: 350  171
    4    15 Jacek          Mańko                 133.80 -  304: 483   84
    5    16 Joanna         Ostrowska             120.91 +  379: 371  171
    6    14 Andrzej        Kwiatkowski           131.55 -  334: 396   82
    7    14 Paweł          Maciejczuk            125.84 -  330: 361   76
    8    22 Renata         Andracka              115.02 -  325: 348   65
    9    21 Dariusz        Jarosławski           113.61 -  277: 366   64
   10    24 Małgorzata     Sameryt               101.87 +  394: 326  152
   11    24 Teresa         Balewska              100.00 +  396: 284  150
   12    18 Szymon         Dąbrowski             134.65 -  230: 504   85
   13    22 Tomasz A.      Praga                 118.42 -  347: 350   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 13 111.08




	Grzegorz Bajer 110.57 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Matczak               139.76 -  393: 428   90
    2    17 Dariusz        Jarosławski           113.61 +  424: 345  164
    3    12 Krzysztof      Sporczyk              131.27 -  287: 422   81
    4    17 Bogdan         Kozłowski             120.51 -  313: 428   71
    5    23 Sylwia         Buks                  100.68 +  362: 341  151
    6    16 Paweł          Maciejczuk            125.84 -  292: 357   76
    7    25 Małgorzata     Sameryt               101.87 -  308: 462   52
    8    25 Anna           Seweryn               100.00 +  400:   1  150
    9    22 Agnieszka      Matus                 121.04 +  466: 379  171
   10    19 Andrzej        Kwiatkowski           131.55 -  245: 457   82
   11    25 Maciej         Dąbrowski             116.09 -  287: 448   66
   12    24 Bartosz        Bartczak              100.00 -  400: 419   50
   13    25 Jan            Pawłowski             100.00 +  442: 369  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 13 104.15




	Iza Kraj 110.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Deszczyńska           138.83 -  319: 349   89
    2    27 Renata         Andracka              115.02 +  397: 327  165
    3    22 Andrzej        Kwiatkowski           131.55 -  313: 460   82
    4    26 Tomasz A.      Praga                 118.42 +  308: 303  168
    5    20 Czesław        Grajewski             125.38 -  281: 451   75
    6    20 Joanna         Ostrowska             120.91 +  361: 341  171
    7    13 Przemysław     Rybicki               143.77 +  378: 321  194
    8    15 Katarzyna      Polak                 135.68 -    1: 400   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  /  8 128.75




	Maciej Sylwestrzuk 106.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Syczuk                136.59 -  384: 401   87
    2    19 Paweł          Pogorzelski           116.30 -  343: 388   66
    3    23 Dariusz        Jarosławski           113.61 -  276: 457   64
    4    28 Bartosz        Bartczak              100.00 -  329: 373   50
    5    29 Alicja         Tuz                   101.20 -  321: 358   51
    6    29 Maria          Para                  100.00 +  391: 348  150
    7    23 Krzysztof      Sporczyk              131.27 -  345: 394   81
    8    27 Lucyna         Śniadach              119.56 -  285: 376   70
    9    27 PAUZA
   10    26 Jan            Pawłowski             100.00 -  356: 399   50
   11    19 Marcin         Rogala                128.43 -  281: 384   78
   12    23 Joanna         Ostrowska             120.91 -  256: 331   71
   13    26 Sylwia         Buks                  100.68 -  381: 445   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  / 12  72.42




	Olga Swarcewicz 106.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Polak                 135.68 -  360: 413   86
    2    23 Maciej         Dąbrowski             116.09 +  394: 349  166
    3    18 Robert         Kamiński              134.04 -  376: 399   84
    4    16 Lucyna         Śniadach              119.56 +  363: 342  170
    5    15 Agnieszka      Matus                 121.04 +  435: 281  171
    6    10 Grzegorz       Kurowski              148.25 -  277: 501   98
    7    20 Marcin         Rogala                128.43 +  475: 305  178
    8    12 Irena          Sołdan                134.80 +  386: 368  185
    9     8 Rafał          Matczak               139.76 -  347: 457   90
   10    14 Czesław        Grajewski             125.38 +  324: 287  175
   11     9 Jacek          Mańko                 133.80 -  375: 398   84
   12    15 Katarzyna      Ślusarska             120.14 -  335: 345   70
   13    17 Krzysztof      Sporczyk              131.27 -  317: 387   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 13 126.00




	Małgorzata Sameryt 101.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Wesołowski            135.21 -  281: 416   85
    2    25 Tomasz         Sehnal                118.40 -  261: 435   68
    3    27 Renata         Andracka              115.02 -  382: 385   65
    4    29 Alicja         Tuz                   101.20 +  370: 348  151
    5    25 Lucyna         Śniadach              119.56 +  291: 256  170
    6    18 Kacper         Zegadło               150.46 -  356: 475  100
    7    25 Grzegorz       Bajer                 110.57 +  462: 308  161
    8    19 Marek          Syczuk                136.59 -  289: 450   87
    9    24 Teresa         Balewska              100.00 -  300: 372   50
   10    24 Marianna       Kozłowska             112.51 -  326: 394   63
   11    22 Dariusz        Jarosławski           113.61 -  344: 436   64
   12    26 Jan            Pawłowski             100.00 -  316: 383   50
   13    27 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Alicja Tuz 101.20 Kielce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Irena          Sołdan                134.80 -  291: 424   85
    2    29 Tomasz A.      Praga                 118.42 -  294: 340   68
    3    25 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  355: 367   92
    4    29 Małgorzata     Sameryt               101.87 -  348: 370   52
    5    29 Maciej         Sylwestrzuk           106.97 +  358: 321  157
    6    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  339: 243  150
    7    26 Bogdan         Kozłowski             120.51 -  303: 374   71
    8    26 Sylwia         Buks                  100.68 +  333: 279  151
    9    23 Dorota         Rudzińska             128.16 -  191: 542   78
   10    25 Lucyna         Śniadach              119.56 -  240: 399   70
   11    27 PAUZA
   12    25 Teresa         Balewska              100.00 +  442: 240  150
   13    24 Bartosz        Bartczak              100.00 +  357: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Sylwia Buks 100.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Szymon         Dąbrowski             134.65 -  322: 440   85
    2    26 Lucyna         Śniadach              119.56 -  243: 372   70
    3    28 Maria          Para                  100.00 +  363: 353  150
    4    23 Przemysław     Rybicki               143.77 -  297: 476   94
    5    23 Grzegorz       Bajer                 110.57 -  341: 362   61
    6    28 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  411: 274  150
    7    24 Maciej         Dąbrowski             116.09 -  350: 357   66
    8    26 Alicja         Tuz                   101.20 -  279: 333   51
    9    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  315: 312  150
   10    23 Joanna         Ostrowska             120.91 -  301: 401   71
   11    20 Agnieszka      Matus                 121.04 -  381: 434   71
   12    27 PAUZA
   13    26 Maciej         Sylwestrzuk           106.97 +  445: 381  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Robert         Kamiński              134.04 -  325: 409   84
    2    22 Joanna         Ostrowska             120.91 -  237: 523   71
    3    29 Anna           Seweryn               100.00 +  312: 272  150
    4    18 Kacper         Zegadło               150.46 -  320: 503  100
    5    27 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  447: 402  150
    6    17 Szymon         Dąbrowski             134.65 -  345: 380   85
    7    21 Dariusz        Jarosławski           113.61 +  383: 381  164
    8    23 Krzysztof      Sporczyk              131.27 -  333: 398   81
    9    24 Małgorzata     Sameryt               101.87 +  372: 300  152
   10    18 Dorota         Rudzińska             128.16 -  294: 427   78
   11    24 Marianna       Kozłowska             112.51 -  284: 396   63
   12    25 Alicja         Tuz                   101.20 -  240: 442   51
   13    23 Bogdan         Kozłowski             120.51 -  319: 380   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 13 100.00




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jacek          Mańko                 133.80 -  293: 407   84
    2    20 Paweł          Maciejczuk            125.84 -  348: 414   76
    3    26 Jan            Pawłowski             100.00 -  310: 322   50
    4    28 Maciej         Sylwestrzuk           106.97 +  373: 329  157
    5    22 Dorota         Rudzińska             128.16 -  260: 361   78
    6    25 Maciej         Dąbrowski             116.09 -  317: 395   66
    7    28 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  406: 176  150
    8    24 Dariusz        Jarosławski           113.61 -  274: 350   64
    9    25 Joanna         Ostrowska             120.91 -  278: 368   71
   10    27 PAUZA
   11    23 Renata         Andracka              115.02 -  356: 398   65
   12    24 Grzegorz       Bajer                 110.57 +  419: 400  161
   13    24 Alicja         Tuz                   101.20 -  277: 357   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 12  89.42




	Maria Para 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Natalia        Woźniak               133.55 -  385: 413   84
    2    16 Dorota         Rudzińska             128.16 -  274: 362   78
    3    28 Sylwia         Buks                  100.68 -  353: 363   51
    4    21 Rafał          Błaszkiewicz          129.34 -  323: 367   79
    5    28 Anna           Seweryn               100.00 -  347: 354   50
    6    29 Maciej         Sylwestrzuk           106.97 -  348: 391   57
    7    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     399  /  6  66.50




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Kwiatkowski           131.55 -  283: 382   82
    2    21 Marcin         Rogala                128.43 -  388: 389   78
    3    26 Bartosz        Bartczak              100.00 +  322: 310  150
    4    19 Marek          Syczuk                136.59 -  233: 382   87
    5    26 Tomasz A.      Praga                 118.42 -  295: 351   68
    6    26 Alicja         Tuz                   101.20 -  243: 339   51
    7    27 Lucyna         Śniadach              119.56 -  218: 312   70
    8    28 PAUZA
    9    26 Sylwia         Buks                  100.68 -  312: 315   51
   10    26 Maciej         Sylwestrzuk           106.97 +  399: 356  157
   11    26 Bogdan         Kozłowski             120.51 -  277: 458   71
   12    26 Małgorzata     Sameryt               101.87 +  383: 316  152
   13    25 Grzegorz       Bajer                 110.57 -  369: 442   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 12  89.83




	Anna Seweryn 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Sporczyk              131.27 -  284: 360   81
    2    28 Rafał          Błaszkiewicz          129.34 -  262: 489   79
    3    29 Teresa         Balewska              100.00 -  272: 312   50
    4    27 Maciej         Dąbrowski             116.09 -  339: 377   66
    5    28 Maria          Para                  100.00 +  354: 347  150
    6    27 Lucyna         Śniadach              119.56 +  346: 320  170
    7    22 Dorota         Rudzińska             128.16 -  306: 345   78
    8    25 Grzegorz       Bajer                 110.57 -    1: 400   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     735  /  8  91.88




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 PAUZA
    2    14 Agnieszka      Matus                 121.04 -  246: 464   71
    3    13 Krzysztof      Obremski              152.32 -  191: 603  102
    4    25 Tomasz         Sehnal                118.40 -  285: 471   68
    5    27 Teresa         Balewska              100.00 -  402: 447   50
    6    28 Sylwia         Buks                  100.68 -  274: 411   51
    7    28 Bartosz        Bartczak              100.00 -  176: 406   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     392  /  6  65.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — XX-lecie PFS



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Błaszkiewicz          468: 312
   2 Marcin         Rogala               - Mariusz        Skrobosz              365: 383
   3 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Maciejczuk            483: 366
   4 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Obremski              372: 346
   5 Kazimierz      Merklejn             - Agnieszka      Matus                 333: 388
   6 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             361: 411
   7 Łukasz         Tuszyński            - Bogdan         Kozłowski             395: 267
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Kacper         Zegadło               422: 392
   9 Grzegorz       Kurowski             - Lucyna         Śniadach              404: 339
  10 Tomasz A.      Praga                - Stanisław      Rydzik                268: 508
  11 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Sehnal                392: 343
  12 Paweł          Pogorzelski          - Juliusz        Czupryniak            316: 599
  13 Jakub          Zaryński             - Maciej         Dąbrowski             471: 280
  14 Renata         Andracka             - Przemysław     Rybicki               334: 404
  15 Szymon         Płachta              - Dariusz        Jarosławski           351: 286
  16 Marianna       Kozłowska            - Michał         Waszkiewicz           425: 323
  17 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Bajer                 428: 393
  18 Iza            Kraj                 - Małgorzata     Deszczyńska           319: 349
  19 Marek          Syczuk               - Maciej         Sylwestrzuk           401: 384
  20 Olga           Swarcewicz           - Katarzyna      Polak                 360: 413
  21 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Sameryt               416: 281
  22 Alicja         Tuz                  - Irena          Sołdan                291: 424
  23 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Buks                  440: 322
  24 Teresa         Balewska             - Robert         Kamiński              325: 409
  25 Jacek          Mańko                - Bartosz        Bartczak              407: 293
  26 Maria          Para                 - Natalia        Woźniak               385: 413
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Jan            Pawłowski             382: 283
  28 Anna           Seweryn              - Krzysztof      Sporczyk              284: 360
  29 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Marek          Syczuk                393: 381
   2 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                422: 346
   3 Natalia        Woźniak              - Dariusz        Kosz                  475: 390
   4 Katarzyna      Polak                - Jakub          Zaryński              365: 377
   5 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kwiatkowski           442: 332
   6 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              433: 437
   7 Szymon         Płachta              - Rafał          Matczak               472: 280
   8 Piotr          Domański             - Marianna       Kozłowska             368: 320
   9 Katarzyna      Ślusarska            - Czesław        Grajewski             360: 353
  10 Mirosław       Uglik                - Rafał          Wesołowski            474: 280
  11 Robert         Kamiński             - Paweł          Jackowski             361: 459
  12 Łukasz         Tuszyński            - Jacek          Mańko                 354: 424
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Przemysław     Rybicki               516: 270
  14 Agnieszka      Matus                - Wojciech       Wojtysiak             464: 246
  15 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              454: 323
  16 Dorota         Rudzińska            - Maria          Para                  362: 274
  17 Grzegorz       Bajer                - Dariusz        Jarosławski           424: 345
  18 Kacper         Zegadło              - Kazimierz      Merklejn              326: 448
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Paweł          Pogorzelski           343: 388
  20 Paweł          Maciejczuk           - Bartosz        Bartczak              414: 348
  21 Jan            Pawłowski            - Marcin         Rogala                388: 389
  22 Teresa         Balewska             - Joanna         Ostrowska             237: 523
  23 Maciej         Dąbrowski            - Olga           Swarcewicz            349: 394
  24 Krzysztof      Obremski             - Michał         Waszkiewicz           467: 387
  25 Małgorzata     Sameryt              - Tomasz         Sehnal                261: 435
  26 Lucyna         Śniadach             - Sylwia         Buks                  372: 243
  27 Iza            Kraj                 - Renata         Andracka              397: 327
  28 Rafał          Błaszkiewicz         - Anna           Seweryn               489: 262
  29 Tomasz A.      Praga                - Alicja         Tuz                   340: 294
  30 Bogdan         Kozłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Juliusz        Czupryniak            493: 353
   2 Piotr          Domański             - Michał         Alabrudziński         277: 388
   3 Natalia        Woźniak              - Szymon         Płachta               382: 399
   4 Paweł          Jackowski            - Jacek          Mańko                 415: 356
   5 Agnieszka      Matus                - Mirosław       Uglik                 382: 474
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Ślusarska             448: 289
   7 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              333: 339
   8 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Ostrowska             360: 376
   9 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Rudzińska             452: 308
  10 Przemysław     Rybicki              - Szymon         Dąbrowski             401: 407
  11 Stanisław      Rydzik               - Lucyna         Śniadach              367: 309
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Bajer                 422: 287
  13 Wojciech       Wojtysiak            - Krzysztof      Obremski              191: 603
  14 Paweł          Maciejczuk           - Rafał          Błaszkiewicz          497: 282
  15 Marek          Syczuk               - Paweł          Pogorzelski           311: 382
  16 Tomasz         Sehnal               - Kazimierz      Merklejn              268: 545
  17 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Polak                 544: 291
  18 Olga           Swarcewicz           - Robert         Kamiński              376: 399
  19 Marcin         Rogala               - Czesław        Grajewski             429: 313
  20 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz A.      Praga                 444: 345
  21 Bogdan         Kozłowski            - Marianna       Kozłowska             350: 437
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Iza            Kraj                  460: 313
  23 Dariusz        Jarosławski          - Maciej         Sylwestrzuk           457: 276
  24 Maciej         Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               376: 385
  25 Michał         Waszkiewicz          - Alicja         Tuz                   367: 355
  26 Bartosz        Bartczak             - Jan            Pawłowski             310: 322
  27 Renata         Andracka             - Małgorzata     Sameryt               385: 382
  28 Sylwia         Buks                 - Maria          Para                  363: 353
  29 Anna           Seweryn              - Teresa         Balewska              272: 312


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Jakub          Zaryński              466: 409
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 344: 467
   3 Paweł          Jackowski            - Małgorzata     Deszczyńska           439: 300
   4 Krzysztof      Obremski             - Michał         Alabrudziński         488: 325
   5 Juliusz        Czupryniak           - Stanisław      Rydzik                380: 358
   6 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              399: 351
   7 Dariusz        Kosz                 - Piotr          Domański              457: 380
   8 Paweł          Pogorzelski          - Szymon         Dąbrowski             529: 310
   9 Paweł          Maciejczuk           - Irena          Sołdan                366: 410
  10 Agnieszka      Matus                - Natalia        Woźniak               330: 427
  11 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Ślusarska             296: 348
  12 Marcin         Rogala               - Rafał          Matczak               284: 386
  13 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kwiatkowski           403: 469
  14 Robert         Kamiński             - Łukasz         Tuszyński             400: 300
  15 Marianna       Kozłowska            - Jacek          Mańko                 304: 483
  16 Lucyna         Śniadach             - Olga           Swarcewicz            342: 363
  17 Grzegorz       Bajer                - Bogdan         Kozłowski             313: 428
  18 Kacper         Zegadło              - Teresa         Balewska              503: 320
  19 Jan            Pawłowski            - Marek          Syczuk                233: 382
  20 Katarzyna      Polak                - Dariusz        Jarosławski           329: 323
  21 Maria          Para                 - Rafał          Błaszkiewicz          323: 367
  22 Michał         Waszkiewicz          - Renata         Andracka              406: 405
  23 Przemysław     Rybicki              - Sylwia         Buks                  476: 297
  24 Czesław        Grajewski            - Dorota         Rudzińska             436: 354
  25 Tomasz         Sehnal               - Wojciech       Wojtysiak             471: 285
  26 Iza            Kraj                 - Tomasz A.      Praga                 308: 303
  27 Anna           Seweryn              - Maciej         Dąbrowski             339: 377
  28 Maciej         Sylwestrzuk          - Bartosz        Bartczak              329: 373
  29 Alicja         Tuz                  - Małgorzata     Sameryt               348: 370


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Szymon         Płachta               342: 438
   2 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Jackowski             382: 455
   3 Rafał          Matczak              - Dariusz        Kosz                  408: 470
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Jakub          Zaryński              235: 451
   5 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Maciejczuk            427: 376
   6 Natalia        Woźniak              - Juliusz        Czupryniak            510: 305
   7 Jacek          Mańko                - Mariusz        Skrobosz              318: 434
   8 Michał         Alabrudziński        - Robert         Kamiński              388: 312
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Pogorzelski           427: 370
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Irena          Sołdan                445: 325
  11 Marek          Syczuk               - Kacper         Zegadło               431: 370
  12 Michał         Waszkiewicz          - Grzegorz       Kurowski              428: 425
  13 Szymon         Dąbrowski            - Renata         Andracka              389: 436
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Stanisław      Rydzik                353: 349
  15 Olga           Swarcewicz           - Agnieszka      Matus                 435: 281
  16 Marianna       Kozłowska            - Joanna         Ostrowska             379: 371
  17 Katarzyna      Polak                - Przemysław     Rybicki               350: 289
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Sehnal                310: 452
  19 Piotr          Domański             - Łukasz         Tuszyński             402: 409
  20 Czesław        Grajewski            - Iza            Kraj                  451: 281
  21 Bogdan         Kozłowski            - Marcin         Rogala                326: 407
  22 Bartosz        Bartczak             - Dorota         Rudzińska             260: 361
  23 Sylwia         Buks                 - Grzegorz       Bajer                 341: 362
  24 Dariusz        Jarosławski          - Maciej         Dąbrowski             445: 297
  25 Małgorzata     Sameryt              - Lucyna         Śniadach              291: 256
  26 Tomasz A.      Praga                - Jan            Pawłowski             351: 295
  27 Wojciech       Wojtysiak            - Teresa         Balewska              402: 447
  28 Maria          Para                 - Anna           Seweryn               347: 354
  29 Maciej         Sylwestrzuk          - Alicja         Tuz                   321: 358


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Szymon         Płachta               427: 358
   2 Dariusz        Kosz                 - Mirosław       Uglik                 350: 328
   3 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Obremski              275: 468
   4 Jakub          Zaryński             - Katarzyna      Ślusarska             454: 332
   5 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              407: 395
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Alabrudziński         307: 394
   7 Tomasz         Sehnal               - Rafał          Matczak               358: 322
   8 Juliusz        Czupryniak           - Michał         Waszkiewicz           399: 281
   9 Paweł          Pogorzelski          - Jacek          Mańko                 430: 376
  10 Grzegorz       Kurowski             - Olga           Swarcewicz            501: 277
  11 Robert         Kamiński             - Czesław        Grajewski             373: 326
  12 Irena          Sołdan               - Marcin         Rogala                368: 337
  13 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Syczuk                413: 373
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Marianna       Kozłowska             396: 334
  15 Rafał          Błaszkiewicz         - Katarzyna      Polak                 374: 369
  16 Grzegorz       Bajer                - Paweł          Maciejczuk            292: 357
  17 Teresa         Balewska             - Szymon         Dąbrowski             345: 380
  18 Kacper         Zegadło              - Małgorzata     Sameryt               475: 356
  19 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Rudzińska             396: 388
  20 Joanna         Ostrowska            - Iza            Kraj                  341: 361
  21 Renata         Andracka             - Bogdan         Kozłowski             424: 359
  22 Dariusz        Jarosławski          - Agnieszka      Matus                 347: 429
  23 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Domański              544: 334
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz A.      Praga                 336: 408
  25 Maciej         Dąbrowski            - Bartosz        Bartczak              395: 317
  26 Jan            Pawłowski            - Alicja         Tuz                   243: 339
  27 Lucyna         Śniadach             - Anna           Seweryn               320: 346
  28 Sylwia         Buks                 - Wojciech       Wojtysiak             411: 274
  29 Maciej         Sylwestrzuk          - Maria          Para                  391: 348


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Kosz                  295: 339
   2 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Zaryński              527: 326
   3 Szymon         Płachta              - Mariusz        Skrobosz              411: 454
   4 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Błaszkiewicz          499: 297
   5 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                508: 334
   6 Katarzyna      Ślusarska            - Natalia        Woźniak               354: 445
   7 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kwiatkowski           364: 334
   8 Juliusz        Czupryniak           - Małgorzata     Deszczyńska           452: 320
   9 Paweł          Pogorzelski          - Robert         Kamiński              414: 439
  10 Tomasz         Sehnal               - Łukasz         Tuszyński             346: 363
  11 Tomasz A.      Praga                - Grzegorz       Kurowski              387: 352
  12 Szymon         Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               336: 324
  13 Iza            Kraj                 - Przemysław     Rybicki               378: 321
  14 Paweł          Maciejczuk           - Marianna       Kozłowska             361: 330
  15 Rafał          Matczak              - Renata         Andracka              563: 264
  16 Jacek          Mańko                - Czesław        Grajewski             408: 339
  17 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Ostrowska             409: 391
  18 Katarzyna      Polak                - Marek          Syczuk                417: 332
  19 Agnieszka      Matus                - Michał         Waszkiewicz           336: 389
  20 Marcin         Rogala               - Olga           Swarcewicz            305: 475
  21 Teresa         Balewska             - Dariusz        Jarosławski           383: 381
  22 Dorota         Rudzińska            - Anna           Seweryn               345: 306
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Sylwestrzuk           394: 345
  24 Maciej         Dąbrowski            - Sylwia         Buks                  357: 350
  25 Małgorzata     Sameryt              - Grzegorz       Bajer                 462: 308
  26 Alicja         Tuz                  - Bogdan         Kozłowski             303: 374
  27 Lucyna         Śniadach             - Jan            Pawłowski             312: 218
  28 Bartosz        Bartczak             - Wojciech       Wojtysiak             406: 176
  29 Maria          Para                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Michał         Alabrudziński         425: 331
   2 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             419: 398
   3 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Obremski              426: 262
   4 Rafał          Matczak              - Kazimierz      Merklejn              366: 343
   5 Jakub          Zaryński             - Natalia        Woźniak               385: 344
   6 Szymon         Płachta              - Juliusz        Czupryniak            340: 353
   7 Robert         Kamiński             - Mirosław       Uglik                 348: 456
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Paweł          Pogorzelski           388: 485
   9 Jacek          Mańko                - Andrzej        Kwiatkowski           401: 365
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Maciejczuk            427: 332
  11 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             333: 308
  12 Olga           Swarcewicz           - Irena          Sołdan                386: 368
  13 Rafał          Błaszkiewicz         - Tomasz         Sehnal                458: 344
  14 Michał         Waszkiewicz          - Tomasz A.      Praga                 434: 245
  15 Katarzyna      Polak                - Iza            Kraj                  400:   1
  16 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Dąbrowski             342: 378
  17 Bogdan         Kozłowski            - Kacper         Zegadło               387: 373
  18 Dorota         Rudzińska            - Przemysław     Rybicki               330: 379
  19 Marek          Syczuk               - Małgorzata     Sameryt               450: 289
  20 Marcin         Rogala               - Agnieszka      Matus                 539: 320
  21 Czesław        Grajewski            - Joanna         Ostrowska             374: 278
  22 Marianna       Kozłowska            - Renata         Andracka              325: 348
  23 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Sporczyk              333: 398
  24 Dariusz        Jarosławski          - Bartosz        Bartczak              350: 274
  25 Anna           Seweryn              - Grzegorz       Bajer                   1: 400
  26 Sylwia         Buks                 - Alicja         Tuz                   279: 333
  27 Maciej         Sylwestrzuk          - Lucyna         Śniadach              285: 376
  28 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kosz                  456: 278
   2 Paweł          Jackowski            - Jakub          Zaryński              388: 434
   3 Mirosław       Uglik                - Juliusz        Czupryniak            371: 458
   4 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             358: 377
   5 Krzysztof      Obremski             - Katarzyna      Polak                 422: 223
   6 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Waszkiewicz           473: 404
   7 Natalia        Woźniak              - Paweł          Pogorzelski           442: 364
   8 Olga           Swarcewicz           - Rafał          Matczak               347: 457
   9 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               351: 480
  10 Robert         Kamiński             - Jacek          Mańko                 293: 453
  11 Rafał          Błaszkiewicz         - Małgorzata     Deszczyńska           406: 349
  12 Przemysław     Rybicki              - Maciej         Dąbrowski             405: 323
  13 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz A.      Praga                 387: 326
  14 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Syczuk                346: 374
  15 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Rogala                385: 353
  16 Tomasz         Sehnal               - Katarzyna      Ślusarska             365: 364
  17 Renata         Andracka             - Irena          Sołdan                322: 422
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Czesław        Grajewski             373: 393
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              346: 383
  20 Kacper         Zegadło              - Lucyna         Śniadach              393: 279
  21 Marianna       Kozłowska            - Dariusz        Jarosławski           277: 366
  22 Grzegorz       Bajer                - Agnieszka      Matus                 466: 379
  23 Alicja         Tuz                  - Dorota         Rudzińska             191: 542
  24 Małgorzata     Sameryt              - Teresa         Balewska              300: 372
  25 Joanna         Ostrowska            - Bartosz        Bartczak              368: 278
  26 Jan            Pawłowski            - Sylwia         Buks                  312: 315
  27 Maciej         Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              343: 369
   2 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Kosz                  487: 346
   3 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Obremski              436: 420
   4 Jacek          Mańko                - Kazimierz      Merklejn              364: 415
   5 Rafał          Matczak              - Michał         Alabrudziński         310: 370
   6 Paweł          Pogorzelski          - Szymon         Płachta               314: 452
   7 Natalia        Woźniak              - Mirosław       Uglik                 392: 488
   8 Paweł          Jackowski            - Rafał          Błaszkiewicz          400: 467
   9 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Kurowski              366: 451
  10 Katarzyna      Polak                - Paweł          Maciejczuk            383: 360
  11 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           395: 322
  12 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                318: 522
  13 Michał         Waszkiewicz          - Szymon         Dąbrowski             463: 337
  14 Czesław        Grajewski            - Olga           Swarcewicz            287: 324
  15 Tomasz         Sehnal               - Robert         Kamiński              446: 361
  16 Dariusz        Jarosławski          - Kacper         Zegadło               358: 458
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Marcin         Rogala                428: 401
  18 Dorota         Rudzińska            - Teresa         Balewska              427: 294
  19 Grzegorz       Bajer                - Andrzej        Kwiatkowski           245: 457
  20 Tomasz A.      Praga                - Renata         Andracka              443: 369
  21 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              354: 383
  22 Agnieszka      Matus                - Bogdan         Kozłowski             443: 407
  23 Sylwia         Buks                 - Joanna         Ostrowska             301: 401
  24 Małgorzata     Sameryt              - Marianna       Kozłowska             326: 394
  25 Lucyna         Śniadach             - Alicja         Tuz                   399: 240
  26 Jan            Pawłowski            - Maciej         Sylwestrzuk           399: 356
  27 Bartosz        Bartczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Zaryński              627: 307
   2 Kazimierz      Merklejn             - Juliusz        Czupryniak            399: 374
   3 Szymon         Płachta              - Michał         Alabrudziński         376: 388
   4 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Tuszyński             373: 422
   5 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Błaszkiewicz          522: 398
   6 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Obremski              454: 378
   7 Rafał          Matczak              - Natalia        Woźniak               520: 326
   8 Irena          Sołdan               - Paweł          Jackowski             377: 364
   9 Olga           Swarcewicz           - Jacek          Mańko                 375: 398
  10 Stanisław      Rydzik               - Michał         Waszkiewicz           460: 356
  11 Katarzyna      Polak                - Tomasz         Sehnal                378: 353
  12 Kacper         Zegadło              - Dorota         Rudzińska             353: 410
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Pogorzelski           315: 422
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Przemysław     Rybicki               337: 462
  15 Paweł          Maciejczuk           - Robert         Kamiński              372: 326
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Czesław        Grajewski             314: 421
  17 Marek          Syczuk               - Tomasz A.      Praga                 611: 283
  18 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             404: 464
  19 Marcin         Rogala               - Maciej         Sylwestrzuk           384: 281
  20 Sylwia         Buks                 - Agnieszka      Matus                 381: 434
  21 Joanna         Ostrowska            - Lucyna         Śniadach              342: 423
  22 Dariusz        Jarosławski          - Małgorzata     Sameryt               436: 344
  23 Bartosz        Bartczak             - Renata         Andracka              356: 398
  24 Teresa         Balewska             - Marianna       Kozłowska             284: 396
  25 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Bajer                 448: 287
  26 Bogdan         Kozłowski            - Jan            Pawłowski             458: 277
  27 Alicja         Tuz                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              360: 520
   2 Jakub          Zaryński             - Kazimierz      Merklejn              369: 420
   3 Juliusz        Czupryniak           - Dariusz        Kosz                  419: 408
   4 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Matczak               482: 332
   5 Rafał          Błaszkiewicz         - Szymon         Płachta               438: 371
   6 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 408: 431
   7 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Polak                 571: 328
   8 Krzysztof      Obremski             - Jacek          Mańko                 422: 461
   9 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Kurowski              352: 381
  10 Dorota         Rudzińska            - Paweł          Jackowski             444: 505
  11 Natalia        Woźniak              - Paweł          Maciejczuk            365: 307
  12 Paweł          Pogorzelski          - Tomasz         Sehnal                335: 327
  13 Przemysław     Rybicki              - Marek          Syczuk                383: 387
  14 Czesław        Grajewski            - Michał         Waszkiewicz           285: 393
  15 Katarzyna      Ślusarska            - Olga           Swarcewicz            345: 335
  16 Renata         Andracka             - Marcin         Rogala                351: 518
  17 Tomasz A.      Praga                - Agnieszka      Matus                 246: 406
  18 Marianna       Kozłowska            - Szymon         Dąbrowski             230: 504
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Dąbrowski             377: 366
  20 Robert         Kamiński             - Dariusz        Jarosławski           493: 342
  21 Lucyna         Śniadach             - Małgorzata     Deszczyńska           408: 373
  22 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Sporczyk              305: 412
  23 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Sylwestrzuk           331: 256
  24 Bartosz        Bartczak             - Grzegorz       Bajer                 419: 400
  25 Alicja         Tuz                  - Teresa         Balewska              442: 240
  26 Małgorzata     Sameryt              - Jan            Pawłowski             316: 383
  27 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Mariusz        Skrobosz              419: 458
   2 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             321: 475
   3 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                360: 317
   4 Jacek          Mańko                - Mirosław       Uglik                 470: 342
   5 Dariusz        Kosz                 - Szymon         Płachta               420: 391
   6 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         295: 415
   7 Rafał          Błaszkiewicz         - Rafał          Matczak               455: 486
   8 Grzegorz       Kurowski             - Natalia        Woźniak               475: 362
   9 Michał         Waszkiewicz          - Marek          Syczuk                356: 358
  10 Paweł          Pogorzelski          - Irena          Sołdan                390: 322
  11 Katarzyna      Ślusarska            - Katarzyna      Polak                 359: 324
  12 Krzysztof      Obremski             - Marcin         Rogala                445: 330
  13 Agnieszka      Matus                - Przemysław     Rybicki               355: 358
  14 Dorota         Rudzińska            - Szymon         Dąbrowski             361: 387
  15 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kwiatkowski           368: 387
  16 Tomasz         Sehnal               - Paweł          Maciejczuk            432: 354
  17 Olga           Swarcewicz           - Krzysztof      Sporczyk              317: 387
  18 Czesław        Grajewski            - Lucyna         Śniadach              381: 305
  19 Kacper         Zegadło              - Małgorzata     Deszczyńska           454: 453
  20 Dariusz        Jarosławski          - Joanna         Ostrowska             338: 298
  21 Renata         Andracka             - Maciej         Dąbrowski             385: 369
  22 Tomasz A.      Praga                - Marianna       Kozłowska             350: 347
  23 Teresa         Balewska             - Bogdan         Kozłowski             319: 380
  24 Alicja         Tuz                  - Bartosz        Bartczak              357: 277
  25 Grzegorz       Bajer                - Jan            Pawłowski             442: 369
  26 Maciej         Sylwestrzuk          - Sylwia         Buks                  381: 445
  27 Małgorzata     Sameryt              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 18.12.2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              161.89  31245  193
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            161.69  31852  197
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             157.11  30322  193
   4 Kamil Górka                    Kraków               155.97  27606  177
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.67  29696  192
   6 Dawid Pikul                    Poznań               154.63  30771  199
   7 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              152.44  29574  194
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             152.32  30160  198
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.27  17207  113
  11 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.24  30449  200
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.23  29684  195
  13 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.18  22218  146
  14 Łukasz Bobowski                Suchedniów           152.18  29370  193
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               152.13  29209  192
  16 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.65  27146  179
  17 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     151.44  22262  147
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             150.85  29567  196
  20 Justyna Górka                  Kraków               150.44  29636  197
  21 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  22 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             149.57  29016  194
  23 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.13  28931  194
  24 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.90  10423   70
  25 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.63  29726  200
  26 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.22   5336   36
  27 Kamil Kister                   Puławy               147.65  29383  199
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.63  28345  192
  29 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.90  27764  189
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.60  29320  200
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.49  25489  174
  32 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.97  27588  189
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.93  15031  103
  34 Juliusz Czupryniak             Warszawa             145.90  27866  191
  35 Andrzej Kowalski               Gdańsk               145.87   5689   39
  36 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.42  26902  185
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               145.04  19726  136
  39 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.69  19388  134
  40 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  41 Marek Reda                     Dębówka              144.23  16009  111
  42 Dariusz Ulatowski              Tuchola              144.14  27675  192
  43 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.69  12070   84
  44 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  45 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.25  21917  153
  46 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.64  21110  148
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             142.62  27810  195
  48 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.39  27623  194
  49 Przemysław Rybicki             Otwock               142.15  14641  103
  50 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.13  20183  142
  51 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.00  26412  186
  52 Michał Waszkiewicz             Białystok            141.83  26523  187
  53 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.62  27421  195
  54 Radosław Jachna                Łódź                 140.58  26570  189
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            140.34  26945  192
  56 Rafał Matczak                  Milanówek            140.12  28025  200
  57 Piotr Broda                    Sandomierz           140.08  27316  195
  58 Michał Kolaj                   Ostróda              139.28   4457   32
  59 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.59  23422  169
  60 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.46  21738  157
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  62 Leszek Kacprzyk                Katowice             137.74   9366   68
  63 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.58   9218   67
  64 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.53  18292  133
  65 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             137.42  27484  200
  66 Marek Syczuk                   Warszawa             137.39   8793   64
  67 Dariusz Kuć                    Stargard             137.24  22645  165
  68 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.16  18516  135
  69 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  70 Janusz Krupiński               Bytom                136.84  24904  182
  71 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             136.68  16675  122
  72 Konrad Sowula                  Kraków               136.68  15581  114
  73 Joanna Juszczak                Warszawa             136.33  26585  195
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.99  25839  190
  75 Barbara Obremska               Wrocław              135.73  13844  102
  76 Katarzyna Polak                Warszawa             135.52  23581  174
  77 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.32  23681  175
  78 Jacek Mańko                    Poznań               135.28  22321  165
  79 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.12  18241  135
  80 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.10  27020  200
  81 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.09  21209  157
  82 Maciej Kuczyński               Gdynia               135.05  10264   76
  83 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  84 Natalia Woźniak                Dziwnówek            134.62  25848  192
  85 Irena Sołdan                   Sopot                134.53  25695  191
  86 Szymon Dąbrowski               Warszawa             134.41  26075  194
  87 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           134.40  18951  141
  88 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.23  25907  193
  89 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.94  26654  199
  90 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.88   6426   48
  91 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  92 Robert Kamiński                Warszawa             133.39  22543  169
  93 Piotr Domański                 Lublin               133.25  14658  110
  94 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.24  26115  196
  95 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.19  26173  198
  97 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.90   6331   48
  98 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.07  25821  197
  99 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.01  26070  199
 100 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.70  24441  187
 101 Krzysztof Gibas                Kraków               130.63  22077  169
 102 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.60  24552  188
 103 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 104 Agnieszka Walas                Kraków               130.50  20489  157
 105 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             129.42  23555  182
 106 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.35  24836  192
 107 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.31  24568  190
 108 Maciej Nawrocki                Babimost             129.15   7749   60
 109 Marek Rogalski                 Warszawa             129.08  24009  186
 110 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             128.97   4643   36
 111 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 112 Daniel Janus                   Wąchock              128.85   6185   48
 113 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 114 Dorota Kuć                     Stargard             128.49  18117  141
 115 Marcin Rogala                  Warszawa             128.46  25179  196
 116 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.19   6153   48
 117 Dorota Rudzińska               Warszawa             127.98  21500  168
 118 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84  14190  111
 119 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.77  10477   82
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 121 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.51   6503   51
 122 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.34   9805   77
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 124 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 125 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 126 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.72  20149  159
 127 Marta Bajorek                  Warszawa             126.29  24501  194
 128 Leszek Stecuła                 Bytom                126.21  10854   86
 129 Czesław Grajewski              Białystok            125.99  18016  143
 130 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.87  19762  157
 131 Paweł Maciejczuk               Białystok            125.77  20877  166
 132 Tomasz Górka                   Kraków               125.73   6035   48
 133 Jakub Onoszko                  Gdynia               125.67  16337  130
 134 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 135 Natalia Ogierman               Katowice             125.51  15061  120
 136 Adam Grzelec                   Poznań               125.47  23714  189
 137 Rafał Stachowski               Police               125.32  16292  130
 138 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.22  24418  195
 139 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              125.17   4506   36
 140 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.09  23267  186
 141 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.03  24756  198
 142 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.96  20119  161
 143 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.71  13968  112
 144 Agata Kuć                      Stargard             124.64  21688  174
 145 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 146 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 147 Dariusz Sowula                 Kraków               123.95  14874  120
 148 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.90   7682   62
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 150 Ewelina Gruda                  Białystok            123.67  15583  126
 151 Diana Pietrzykowska            Szczecin             123.38  22702  184
 152 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.32  23185  188
 153 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 154 Grzegorz Papciak               Jodłowa              122.84  21129  172
 155 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.83   5773   47
 156 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.77   3683   30
 157 Marcin Ceglarek                Kraków               122.76  22343  182
 158 Maciej Kuć                     Stargard             122.68  12636  103
 159 Ewa Szałas                     Katowice             122.61  16062  131
 160 Katarzyna Kowalska             Katowice             122.47  17880  146
 161 Agnieszka Matus                Milanówek            122.23  23468  192
 162 Ala Białobrzewska              Gdynia               121.84  18032  148
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.54  21877  180
 164 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.51  24303  200
 165 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.50   4374   36
 166 Szymon Stępień                 Bytom                121.45  15060  124
 167 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 168 Anna Demczyszyn                Bystra               121.08   7386   61
 169 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.08  18041  149
 170 Teresa Zalewska                Racibórz             120.87  18009  149
 171 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.52  23862  198
 172 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 173 Maria Skutela                  Warszawa             120.41  23720  197
 174 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 175 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.09  23897  199
 176 Beata Piotrowska               Łódź                 120.08  12608  105
 177 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 178 Tomasz Sehnal                  Warszawa             119.72  17599  147
 179 Anita Bruska                   Gdynia               119.64  13759  115
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.59  11481   96
 181 Jerzy Luter                    Bytom                119.52  21752  182
 182 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.44   3822   32
 183 Paweł Pogorzelski              Warszawa             119.43  13376  112
 184 Bożena Guział                  Racibórz             119.40  17313  145
 185 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          119.25  13237  111
 186 Lucyna Śniadach                Rumia                119.08  23458  197
 187 Tomasz A. Praga                Białystok            119.04  10118   85
 188 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.98   7377   62
 189 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.98  10351   87
 190 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 191 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.83  11645   98
 192 Maciej Perzyński               Piła                 118.20   7210   61
 193 Sławomir Wolski                Wrocław              118.19  21510  182
 194 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.11  16063  136
 195 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.82  17908  152
 196 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 197 Adam Janicki                   Wrocław              117.36  17721  151
 198 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               117.12  22955  196
 199 Dominik Ulejczyk               Będzin               116.94  23271  199
 200 Urszula Solarska               Katowice             116.68  22753  195
 201 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.36  23039  198
 202 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 203 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.05  22746  196
 204 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.97  22266  192
 205 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.95   9392   81
 206 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.91  20980  181
 207 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.85  20621  178
 208 Robert Wagner                  Wrocław              115.82   9497   82
 209 Jarosław Olek                  Warszawa             115.45  12238  106
 210 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.38   8307   72
 211 Renata Andracka                Zwola                115.18  22576  196
 212 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 213 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.55  22109  193
 214 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.45  22089  193
 215 Monika Siemaszko               Lipiany              114.44  14877  130
 216 Marta Świątkowska              Wrocław              114.28  21598  189
 217 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.21  11878  104
 218 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.89  21980  193
 219 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.79  16500  145
 220 Agnieszka Dawid                Kraków               113.65   6819   60
 221 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 222 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.25  12457  110
 223 Józef Burzyński                Ełk                  113.15  15275  135
 224 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             112.86   9480   84
 225 Marcin Kurowski                Racibórz             112.86  14897  132
 226 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 227 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 228 Marianna Kozłowska             Białystok            112.32  10670   95
 229 Karolina Urbańska              Poznań               112.12  21078  188
 230 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            112.04  18710  167
 231 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 232 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     111.89  20252  181
 233 Jacek Nowak                    Szczecin             111.78   8160   73
 234 Dorota Ostrowska               Białystok            111.53  17956  161
 235 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 236 Konrad Pajączek                Milanówek            111.35  14809  133
 237 Marta Sztajnert                Wisła                110.85  14632  132
 238 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 239 Beata Jagielska                Police               110.66  12836  116
 240 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.64   8298   75
 241 Olga Swarcewicz                Warszawa             110.55   6633   60
 242 Sławomir Długosz               Ostróda              110.43  20098  182
 243 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 244 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 245 Joanna Brychcy                 Katowice             109.93  21657  197
 246 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 247 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 248 Grzegorz Bajer                 Łódź                 109.00   5777   53
 249 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 250 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.84  11862  110
 251 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.83   3774   35
 252 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 253 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.43   8702   81
 254 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.34   7621   71
 255 Agnieszka Antos                Racibórz             106.63   4052   38
 256 Zofia Górka                    Łęczna               105.94   3814   36
 257 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.09  18811  179
 258 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 259 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               104.83   3774   36
 260 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 261 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 262 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.03  17824  173
 263 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 264 Karolina Mak                   Wrocław              102.78   9970   97
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.72  20441  199
 266 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.57  16616  162
 267 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             102.42   9320   91
 268 Piotr Kozak                    Racibórz             102.26   5420   53
 269 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.00   3876   38
 270 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           101.25  10733  106
 271 Lidia Żywna                    Gdynia               100.81  10887  108
 272 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.27  15943  159
 273 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.53   6967   70
 274 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.75   9480   96
 275 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 276 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.16   8147   83
 277 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.88  16443  168
 278 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   97.84   6751   69
 279 Bartosz Bartczak               Poznań                97.47  15693  161
 280 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.65  18073  187
 281 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 282 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 283 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.84   4792   50
 284 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 285 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.18  12088  127
 286 Teresa Balewska                Reda                  94.59  18824  199
 287 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 288 Michał Głąb                    Zabrze                94.45   7367   78
 289 Marta Majewska                 Wadowice              94.21   7254   77
 290 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 291 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 292 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.24   4981   54
 293 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 294 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 295 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 296 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.01  17001  191
 297 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.96   4270   48
 298 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.83   9505  107
 299 Maria Tomiczek                 Zabrze                88.31   4239   48
 300 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 301 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 302 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.79   6059   75
 303 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 304 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 305 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 306 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      76.82   6760   88
 307 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 308 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.89   2586   35
 309 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             71.56   2433   34
 310 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 311 Mirosław Dejna                 Sampława              67.73   4064   60
 312 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 313 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.91   2208   33




Poczekalnia na dzień 18.12.2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.86   3273   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   5 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   6 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   7 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   8 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.22   3408   27
   9 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        97.63   2636   27
  10 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.92   3274   26
  11 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  12 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.04   3576   25
  13 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  14 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
  15 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  16 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  17 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  18 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  19 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  21 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  22 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  23 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  24 Jakub Nalepa                   Gliwice              134.88   3237   24
  25 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.17   3196   24
  26 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  27 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  28 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  29 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  30 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  31 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               124.08   2978   24
  32 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  33 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  34 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  35 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  36 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.96   2855   24
  37 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  38 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  39 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  40 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.79   2803   24
  41 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  42 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  43 Dominika Worona                Police               115.21   2765   24
  44 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  45 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  46 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  47 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  48 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  49 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  50 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  51 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  52 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  53 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  54 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  55 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  56 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              75.25   1806   24
  57 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  58 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  59 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  60 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  61 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  62 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  63 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  64 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.96   2092   23
  65 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  66 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  67 Ewa Tymińska                   Gdańsk                86.70   1994   23
  68 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  69 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  70 Grażyna Smereka                Racibórz             104.09   2290   22
  71 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  72 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  73 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  74 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  75 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  76 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  77 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  78 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  79 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  80 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  81 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  82 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  83 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  84 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  85 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 124.74   2370   19
  86 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  87 Małgorzata Pochopień           Kraków                95.37   1812   19
  88 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  89 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  90 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  91 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  92 Alicja Tuz                     Kielce               106.88   1710   16
  93 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  94 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  95 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  96 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  97 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  98 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  99 Przemysław Herdzina            Kraków               156.17   1874   12
 100 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
 101 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
 102 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
 103 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
 104 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
 105 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
 106 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
 107 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 108 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
 109 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 110 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 111 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 112 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 113 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 114 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 115 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 116 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 117 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 118 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 119 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 120 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 121 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 122 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 123 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 124 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 125 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 126 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 127 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 128 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 129 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 130 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 131 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 132 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 133 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 134 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 135 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 136 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 137 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 138 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 139 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 140 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 141 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 142 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 143 Justyna Sławińska              Gdańsk                91.50   1098   12
 144 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 145 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 146 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 147 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 148 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 149 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 150 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 151 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             82.33    988   12
 152 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 153 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 154 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 155 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 156 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 157 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 158 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 159 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 160 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 161 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 162 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 163 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 164 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 165 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 166 Laura Pisula                   Wrocław              105.36   1159   11
 167 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 168 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 169 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 170 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 171 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 172 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 173 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 174 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 175 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 176 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 177 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 178 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 179 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 180 Adam Kaczyński                 Świnoujście           81.55    897   11
 181 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 182 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 183 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 184 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 185 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 186 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 187 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 188 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 189 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 190 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 191 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 192 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 193 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 194 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 195 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 196 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 197 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 198 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 199 Aleksandra Maliszewska         Będzin                67.27    740   11
 200 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 201 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 202 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 203 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 204 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 205 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 206 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 207 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 208 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 209 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 210 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 211 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 212 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 213 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 214 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 215 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 216 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 217 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 218 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 219 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 220 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 221 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 222 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 223 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 224 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 225 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 226 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 227 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 228 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 229 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 230 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 231 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 232 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 233 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 234 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 235 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 236 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 237 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 238 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 239 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 240 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 241 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 242 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 243 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 244 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 245 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 246 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 247 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 248 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 249 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 250 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 251 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 252 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 253 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 254 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 255 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 256 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 257 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 258 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 259 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 260 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 261 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 262 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 263 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 264 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 265 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 266 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 267 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 268 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 269 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 270 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 271 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 272 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 273 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 274 Agnieszka Madej                Warszawa              85.00     85    1
 275 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 276 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 277 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie