Rumia10
sierpnia
Rumia 10 sierpnia XIV Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Rumia11
sierpnia
Rumia 11-12 sierpnia XVII Mistrzostwa WybrzeżaMistrzostwa Regionów 2018
Wrocław18
sierpnia
Wrocław 18-19 sierpnia XIV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i IX Akademickie Mistrzostwa Polski
Katarzyna Polak zwycięża w Rumi11 - 12 sierpnia 2018 — XVII Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVII Mistrzostwa WybrzeżaRumia, 11 - 12 sierpnia 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Katarzyna Polak zwycięża w RumiMiejski Dom Kultury „Pod Lipami” w Rumi otworzył się dla graczy już w piątek 10 sierpnia. Zaczęliśmy od XIV Mistrzostw Polski Nauczycieli. Jednodniowy turniej ze względu na frekwencję był bardzo kameralny. O miano najlepszego „naukowca” walczyło 11 osób. 8 partii przemknęło jak z bicza trzasł, a przerwy między nimi umilały nam suto zastawione stoły i piękna wakacyjna pogoda.

Najlepszym z grona pedagogicznego okazał się Piotr Pietuchowski. Zaraz za nim na podium stanął Sławomir Wolski a trzecie miejsce przypadło w udziale Agnieszce Matus. Wymienieni otrzymali puchary i nagrody pieniężne. Wszyscy uczestnicy dostali gadżet z bursztynem — piękne bransoletki autorstwa Lucyny Śniadach.

W sobotę Piotrek postanowił nas opuścić a reszta nauczycieli rozgrzana pierwszym dniem stawiła się na XVII Mistrzostwach Wybrzeża. Tu frekwencja była nieco większa. Do turnieju zapisało się 48 graczy. Dzielny sztab ludzi pod dowództwem Lucyny Śniadach zapewnił wszystkim uczestnikom doskonałe warunki do gry i pełne brzuchy.

Od początku turnieju widać było, że w tym roku ostro do boju ruszyły Panie. Po zaciętej walce turniej wygrała Katarzyna Polak, drugi był Miłosz Wrzałek a na trzecim stopniu stanął Łukasz Tuszyński. Wygrani dostali nagrody pieniężne i puchary. Kasia rzecz jasna została również najlepszą kobietą i nagroda przewidziana w tej kategorii trafiła do niej. Brawurowy skok tygrysa wykonał Bartosz Bartczak, startował z 30 miejsca, by ostateczne skończyć turniej na 7. Miło nam było gościć nowego zawodnika. W Rumi zadebiutowała Maria Wieczorek.

Gorące podziękowania dla Dyrektora MDK i Urzędu Miasta — sponsorów turnieju.
relacja: Sylwia Buks


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami)
Rumia, ul. Mickiewicza 19
Obrońca tytułuKacper Zegdało
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 11 sierpnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 12 sierpnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe22,5 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 13 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Wyżywieniepoczęstunek: kawa, herbata, woda, kanapki, ciasta domowe

obiad — catering do wyboru:
1. schab panierowany, ziemniaki opiekane, surówka – 15 zł
2. pizza wegetariańska – 13 zł
3. pizza wegańska – 12 zł
NoclegiMOSiR w Rumi — rezerwacja na hasło scrabble
Dom Harcerza w Rumi https://www.zhprumia.org/kontakt/ (40 zł za osobę)
Pokoje gościnne http://www.pokojegoscinne-oliwialaura.pl/25-Cennik
Willa Virgo
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie — ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda — tel. 58 678 58 02, fax 58 678 31 64- e-mail: moksir@moksir.reda.pl
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni — 15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry
Inne hotele
Nagrodynagrody pieniężne (500-300-200) i puchary za miejsca I-III

za „skok tygrysa”
dla najlepszej pani
za najlepszy debiut (w przypadku co najmniej dwóch debiutów)

książka dla każdego
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Lucyna Śniadach Rumia schab
2 Alicja Tuz Kielce pizza wegańska
3 Andrzej Bednaruk Gdańsk
4 Agnieszka Matus Milanówek pizza wegetariańska
5 Iwona Wieluńska Kołobrzeg schab
6 Małgorzata Jóźwiak Iława
7 Stanisław Świgost Gdańsk pizza wegetariańska
8 Bartosz Bartczak Poznań pizza wegetariańska
9 Łukasz Tuszyński Chłopowo
10 Michał Rogalewicz Poznań schab
11 Anita Bruska Gdynia schab
12 Mieczysław Pastuszak Gdynia schab
13 Anna Arana Kołobrzeg pizza wegańska
14 Rafał Stachowski Police pizza wegetariańska
15 Teresa Balewska Reda schab
16 Andrzej Burczyk Gdynia
17 Magdalena Maternicka Gdynia
18 Walenty Siemaszko Lipiany schab
19 Jacek Mańko Poznań pizza wegetariańska
20 Tomasz Lewiński Wejherowo
21 Lidia Żywna Gdynia
22 Dawid Pikul Poznań
23 Jan Pawłowski Warszawa schab
24 Miłosz Wrzałek  Warszawa schab
25 Radosław Jachna Łódź pizza wegetariańska
26 Ewa Tymińska Gdańsk pizza wegetariańska
27 Sylwia Łada Inowrocław schab
28 Sławek długosz Ostróda
29 Marcin Gauer Kołobrzeg schab
30 Żaneta Janiszewska gdansk schab
31 Grzegorz Koczkodon Ostróda
32 Krzysztof Zawadzki Sampława schab
33 Rafał Wesołowski Warszawa schab
34 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz schab
35 Waldemar Kudliński Bydgoszcz schab
36 Elżbieta Fitał Kołobrzeg schab
37 Maria Wieczorek Kołobrzeg schab
38 Jerzy Luter Bytom pizza wegetariańska
39 Jędrzej Pogorzelski Słupsk
40 Tomasz Pogorzelski Słupsk
41 Krystyna Czajkowska Kołobrzeg schab
42 Sławomir Wolski Wrocław schab
43 Jakub Nalepa Gliwice schab
44 Natalia Woźniak Dziwnówek schab
45 Katarzyna Polak Warszawa
46 Andrzej Kwiatkowski Warszawa schab
47 Kacper Zegadło Warszawa pizza wegetariańska
48 Patrycja Matulewicz Kołobrzeg schab
49 Maciej Grąbczewski Szczecin schab
OrganizatorzyMiejski Dom Kultury w Rumi tel. 058 67 10 737
Lucyna Śniadach tel. 692 821 335 calka44@wp.pl
SponsorzyDyrektor MDK
Urząd Miasta Rumia


Wyniki turnieju XVII Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Katarzyna       Polak                Warszawa               136.54     10.0     4976     2003      892
  2 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.18      9.0     5125     1882      718
  3 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               153.21      9.0     4880     1877      519
  4 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              134.97      9.0     4847     1886      530
  5 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               159.25      9.0     4833     1953      436
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 152.67      8.0     4822     1763      319
  7 Bartosz         Bartczak             Poznań                 108.80      8.0     4476     1687      474
  8 Michał          Rogalewicz           Poznań                 134.60      8.0     4426     1748      -71
  9 Kacper          Zegadło              Warszawa               151.87      7.0     4882     1661      747
 10 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               147.82      7.0     4841     1600      706
 11 Anita           Bruska               Gdynia                 117.88      7.0     4838     1658      393
 12 Jerzy           Luter                Bytom                  121.14      7.0     4674     1690       46
 13 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 112.71      7.0     4623     1528      208
 14 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 121.65      7.0     4515     1604      199
 15 Jacek           Mańko                Poznań                 135.94      7.0     4431     1428      263
 16 Jakub           Nalepa               Gliwice                129.74      7.0     4390     1595     -126
 17 Sylwia          Łada                 Inowrocław             114.24      7.0     4309     1669       -7
 18 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              102.97      7.0     4223     1481     -126
 19 Radosław        Jachna               Łódź                   140.24      6.0     4719     1440      257
 20 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.55      6.0     4626     1458      522
 21 Anna            Arana                Kołobrzeg              113.59      6.0     4593     1413      141
 22 Rafał           Stachowski           Police                 123.74      6.0     4577     1563      102
 23 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.05      6.0     4514     1553     -144
 24 Walenty         Siemaszko            Lipiany                127.43      6.0     4428     1402      438
 25 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              115.04      6.0     4329     1485       57
 26 Sławomir        Długosz              Ostróda                109.23      6.0     4261     1397      194
 27 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      6.0     4170     1419       14
 28 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      6.0     4099     1410     -442
 29 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               110.33      6.0     4015     1455     -434
 30 Ewa             Tymińska             Gdańsk                 100.00      5.5     3894     1129       65
 31 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.89      5.0     4500     1292     -154
 32 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  115.13      5.0     4344     1275       23
 33 Lucyna          Śniadach             Rumia                  117.98      5.0     4264     1227       88
 34 Lidia           Żywna                Gdynia                 103.31      5.0     4193     1275      340
 35 Sławomir        Wolski               Wrocław                122.23      5.0     4159     1193      114
 36 Alicja          Tuz                  Kielce                 100.00      5.0     4103     1235     -116
 37 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      5.0     4025     1172      -84
 38 Marcin          Gauer                Kołobrzeg              100.00      4.5     3776     1097     -176
 39 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      4.5     3726     1042     -126
 40 Stanisław       Świgost              Gdańsk                 100.00      4.0     3805     1083     -378
 41 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              106.48      3.5     3932      986     -221
 42 Patrycja        Matulewicz           Kołobrzeg              100.00      3.5     3375      884     -240
 43 Maria           Wieczorek            Kołobrzeg              100.00      3.5     3079      874     -584
 44 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.93      2.0     1616      488       88
 45 Elżbieta        Fitał                Kołobrzeg              100.00      1.5     3279      681     -635
 46 Jędrzej         Pogorzelski          Słupsk                 100.00      1.5     1968      474     -243
 47 Tomasz          Pogorzelski          Słupsk                 100.00      0.5     1342      348    -1244
 48 Magdalena       Maternicka           Gdynia                 100.00      0.5     1203      246     -342
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVII Mistrzostwa Wybrzeża



	Kazimierz Merklejn 159.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sylwia         Łada                  114.24 +  410: 259  164
    2    11 Michał         Rogalewicz            134.60 +  438: 297  185
    3     3 Miłosz         Wrzałek               150.18 +  390: 356  200
    4     2 Dawid          Pikul                 152.67 +  473: 371  203
    5     1 Katarzyna      Polak                 136.54 +  383: 310  187
    6     1 Jerzy          Luter                 121.14 +  467: 343  171
    7     1 Natalia        Woźniak               134.97 -  383: 386   85
    8     1 Kacper         Zegadło               151.87 +  373: 360  202
    9     1 Anita          Bruska                117.88 +  429: 406  168
   10     1 Maciej         Grąbczewski           147.82 +  455: 364  198
   11     1 Łukasz         Tuszyński             153.21 -  315: 448  103
   12     1 Katarzyna      Polak                 136.54 -  317: 497   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1953  / 12 162.75




	Łukasz Tuszyński 153.21 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Anna           Arana                 113.59 +  452: 283  164
    2     6 Walenty        Siemaszko             127.43 +  417: 348  177
    3     1 Dawid          Pikul                 152.67 -  322: 464  103
    4    11 Jakub          Nalepa                129.74 +  381: 331  180
    5     4 Anita          Bruska                117.88 +  450: 373  168
    6     3 Rafał          Stachowski            123.74 -  332: 417   74
    7     6 Rafał          Wesołowski            131.55 +  429: 333  182
    8     3 Miłosz         Wrzałek               150.18 -  365: 480  100
    9     8 Mieczysław     Pastuszak             121.65 +  429: 314  172
   10     5 Andrzej        Kwiatkowski           130.05 +  449: 366  180
   11     1 Kazimierz      Merklejn              159.25 +  448: 315  209
   12     3 Anita          Bruska                117.88 +  406: 337  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1877  / 12 156.42




	Dawid Pikul 152.67 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Bednaruk              112.71 +  540: 305  163
    2     1 Mieczysław     Pastuszak             121.65 +  441: 393  172
    3     1 Łukasz         Tuszyński             153.21 +  464: 322  203
    4     2 Kazimierz      Merklejn              159.25 -  371: 473  109
    5     2 Jerzy          Luter                 121.14 -  344: 400   71
    6     5 Bartosz        Bartczak              108.80 +  365: 336  159
    7     5 Andrzej        Kwiatkowski           130.05 +  344: 336  180
    8     5 Michał         Rogalewicz            134.60 +  426: 338  185
    9     2 Natalia        Woźniak               134.97 -  357: 476   85
   10     4 Sylwia         Łada                  114.24 -  312: 368   64
   11     7 Rafał          Stachowski            123.74 +  459: 387  174
   12     4 Maciej         Grąbczewski           147.82 +  399: 369  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Kacper Zegadło 151.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Jóźwiak               115.13 +  444: 306  165
    2     8 Jakub          Nalepa                129.74 +  469: 290  180
    3     2 Agnieszka      Matus                 121.89 +  561: 278  172
    4     1 Katarzyna      Polak                 136.54 -  310: 443   87
    5     3 Bartosz        Bartczak              108.80 +  386: 323  159
    6     2 Natalia        Woźniak               134.97 -  393: 398   85
    7     3 Jerzy          Luter                 121.14 +  456: 294  171
    8     1 Kazimierz      Merklejn              159.25 -  360: 373  109
    9     4 Andrzej        Kwiatkowski           130.05 -  343: 356   80
   10     7 Andrzej        Bednaruk              112.71 +  377: 349  163
   11     4 Miłosz         Wrzałek               150.18 -  375: 423  100
   12     7 Radosław       Jachna                140.24 +  408: 302  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Miłosz Wrzałek 150.18 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  506: 276  160
    2     3 Lucyna         Śniadach              117.98 +  407: 350  168
    3     3 Kazimierz      Merklejn              159.25 -  356: 390  109
    4     6 Rafał          Wesołowski            131.55 +  358: 354  182
    5     8 Mieczysław     Pastuszak             121.65 -  339: 419   72
    6    10 Iwona          Wieluńska             115.04 +  505: 344  165
    7     7 Sylwia         Łada                  114.24 +  499: 352  164
    8     3 Łukasz         Tuszyński             153.21 +  480: 365  203
    9     3 Katarzyna      Polak                 136.54 -  393: 460   87
   10     2 Natalia        Woźniak               134.97 +  463: 349  185
   11     4 Kacper         Zegadło               151.87 +  423: 375  202
   12     2 Natalia        Woźniak               134.97 +  396: 373  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1882  / 12 156.83




	Maciej Grąbczewski 147.82 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Długosz               109.23 +  361: 319  159
    2     7 Agnieszka      Matus                 121.89 -  356: 400   72
    3     7 Radosław       Jachna                140.24 +  461: 280  190
    4    12 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  362: 405   60
    5    10 Lidia          Żywna                 103.31 +  414: 269  153
    6    12 Michał         Rogalewicz            134.60 -  355: 392   85
    7    10 Iwona          Wieluńska             115.04 +  415: 332  165
    8    10 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  525: 275  150
    9     7 Rafał          Stachowski            123.74 +  405: 290  174
   10     1 Kazimierz      Merklejn              159.25 -  364: 455  109
   11     6 Andrzej        Kwiatkowski           130.05 +  454: 319  180
   12     4 Dawid          Pikul                 152.67 -  369: 399  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Radosław Jachna 140.24 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bartosz        Bartczak              108.80 +  435: 357  159
    2     9 Andrzej        Kwiatkowski           130.05 -  421: 422   80
    3     7 Maciej         Grąbczewski           147.82 -  280: 461   98
    4    14 Alicja         Tuz                   100.00 +  428: 283  150
    5     9 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  457: 313  150
    6     8 Anna           Arana                 113.59 +  403: 385  164
    7     4 Anita          Bruska                117.88 -  360: 362   68
    8     8 Małgorzata     Jóźwiak               115.13 +  517: 290  165
    9     5 Jerzy          Luter                 121.14 -  332: 416   71
   10     8 Rafał          Stachowski            123.74 -  402: 421   74
   11    10 Sławomir       Długosz               109.23 +  382: 344  159
   12     7 Kacper         Zegadło               151.87 -  302: 408  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Katarzyna Polak 136.54 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Lewiński              106.48 +  401: 385  156
    2     2 Iwona          Wieluńska             115.04 +  413: 262  165
    3     4 Jacek          Mańko                 135.94 +  496: 290  186
    4     1 Kacper         Zegadło               151.87 +  443: 310  202
    5     1 Kazimierz      Merklejn              159.25 -  310: 383  109
    6     4 Sylwia         Łada                  114.24 +  401: 320  164
    7     2 Rafał          Stachowski            123.74 +  338: 313  174
    8     2 Natalia        Woźniak               134.97 -  340: 438   85
    9     3 Miłosz         Wrzałek               150.18 +  460: 393  200
   10     3 Anita          Bruska                117.88 +  385: 362  168
   11     3 Michał         Rogalewicz            134.60 +  492: 311  185
   12     1 Kazimierz      Merklejn              159.25 +  497: 317  209
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2003  / 12 166.92




	Jacek Mańko 135.94 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Alicja         Tuz                   100.00 +  405: 284  150
    2    12 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  476: 227  150
    3     4 Katarzyna      Polak                 136.54 -  290: 496   87
    4     4 Rafał          Stachowski            123.74 -  253: 394   74
    5    17 Małgorzata     Jóźwiak               115.13 -  296: 347   65
    6    13 Sławomir       Długosz               109.23 +  401: 377  159
    7     9 Mieczysław     Pastuszak             121.65 -  314: 391   72
    8    18 Iwona          Wieluńska             115.04 -  335: 429   65
    9    19 Marcin         Gauer                 100.00 +  367: 316  150
   10    19 Tomasz         Lewiński              106.48 +  465: 236  156
   11    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  394: 328  150
   12    11 Teresa         Balewska              100.00 +  435: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Natalia Woźniak 134.97 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Waldemar       Kudliński             102.97 +  463: 362  153
    2     4 Sławomir       Wolski                122.23 +  329: 322  172
    3     5 Jerzy          Luter                 121.14 -  422: 442   71
    4     9 Iwona          Wieluńska             115.04 +  422: 282  165
    5     7 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  406: 291  160
    6     2 Kacper         Zegadło               151.87 +  398: 393  202
    7     1 Kazimierz      Merklejn              159.25 +  386: 383  209
    8     2 Katarzyna      Polak                 136.54 +  438: 340  187
    9     2 Dawid          Pikul                 152.67 +  476: 357  203
   10     2 Miłosz         Wrzałek               150.18 -  349: 463  100
   11     2 Sylwia         Łada                  114.24 +  385: 286  164
   12     2 Miłosz         Wrzałek               150.18 -  373: 396  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 12 157.17




	Michał Rogalewicz 134.60 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Wojciech       Gołęcki               102.93 +  335: 280  153
    2    11 Kazimierz      Merklejn              159.25 -  297: 438  109
    3    12 Rafał          Wesołowski            131.55 -  279: 393   82
    4    17 Lucyna         Śniadach              117.98 +  359: 338  168
    5    16 Tomasz         Lewiński              106.48 +  399: 396  156
    6    12 Maciej         Grąbczewski           147.82 +  392: 355  198
    7     8 Walenty        Siemaszko             127.43 +  470: 275  177
    8     5 Dawid          Pikul                 152.67 -  338: 426  103
    9     9 Jakub          Nalepa                129.74 +  382: 335  180
   10     6 Jerzy          Luter                 121.14 +  446: 397  171
   11     3 Katarzyna      Polak                 136.54 -  311: 492   87
   12     6 Sylwia         Łada                  114.24 +  418: 372  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Rafał Wesołowski 131.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  340: 310  150
    2    10 Anita          Bruska                117.88 -  417: 443   68
    3    12 Michał         Rogalewicz            134.60 +  393: 279  185
    4     6 Miłosz         Wrzałek               150.18 -  354: 358  100
    5    12 Waldemar       Kudliński             102.97 +  513: 261  153
    6     9 Jakub          Nalepa                129.74 +  502: 316  180
    7     6 Łukasz         Tuszyński             153.21 -  333: 429  103
    8     6 Rafał          Stachowski            123.74 +  416: 250  174
    9     6 Sylwia         Łada                  114.24 -  297: 345   64
   10     9 Bartosz        Bartczak              108.80 -  361: 382   59
   11    11 Teresa         Balewska              100.00 -  303: 379   50
   12    13 Agnieszka      Matus                 121.89 +  397: 352  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Andrzej Kwiatkowski 130.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stanisław      Świgost               100.00 +  344: 306  150
    2     9 Radosław       Jachna                140.24 +  422: 421  190
    3     6 Anita          Bruska                117.88 +  454: 423  168
    4     3 Jerzy          Luter                 121.14 -  337: 419   71
    5     5 Rafał          Stachowski            123.74 -  382: 390   74
    6     7 Mieczysław     Pastuszak             121.65 +  426: 359  172
    7     5 Dawid          Pikul                 152.67 -  336: 344  103
    8    12 Teresa         Balewska              100.00 +  413: 353  150
    9     4 Kacper         Zegadło               151.87 +  356: 343  202
   10     5 Łukasz         Tuszyński             153.21 -  366: 449  103
   11     6 Maciej         Grąbczewski           147.82 -  319: 454   98
   12    10 Mieczysław     Pastuszak             121.65 -  359: 397   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Jakub Nalepa 129.74 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Lidia          Żywna                 103.31 +  351: 339  153
    2     8 Kacper         Zegadło               151.87 -  290: 469  102
    3    11 Mieczysław     Pastuszak             121.65 +  405: 304  172
    4    11 Łukasz         Tuszyński             153.21 -  331: 381  103
    5    13 Agnieszka      Matus                 121.89 +  410: 376  172
    6     9 Rafał          Wesołowski            131.55 -  316: 502   82
    7    11 Bartosz        Bartczak              108.80 +  386: 327  159
    8    11 Walenty        Siemaszko             127.43 +  384: 327  177
    9     9 Michał         Rogalewicz            134.60 -  335: 382   85
   10    12 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  406: 368  160
   11     8 Jerzy          Luter                 121.14 +  471: 362  171
   12     5 Bartosz        Bartczak              108.80 -  305: 379   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Walenty Siemaszko 127.43 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ewa            Tymińska              100.00 +  377: 309  150
    2     6 Łukasz         Tuszyński             153.21 -  348: 417  103
    3    18 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  497: 175  150
    4     7 Andrzej        Bednaruk              112.71 +  421: 323  163
    5     6 Sylwia         Łada                  114.24 -  317: 327   64
    6    11 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  486: 273  160
    7     8 Michał         Rogalewicz            134.60 -  275: 470   85
    8    11 Jakub          Nalepa                129.74 -  327: 384   80
    9    10 Iwona          Wieluńska             115.04 +  394: 322  165
   10    11 Anna           Arana                 113.59 -  358: 374   64
   11    12 Waldemar       Kudliński             102.97 -  291: 317   53
   12    14 Małgorzata     Jóźwiak               115.13 +  337: 299  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Rafał Stachowski 123.74 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Teresa         Balewska              100.00 +  381: 301  150
    2     5 Jerzy          Luter                 121.14 -  416: 419   71
    3    10 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  496: 331  150
    4     4 Jacek          Mańko                 135.94 +  394: 253  186
    5     5 Andrzej        Kwiatkowski           130.05 +  390: 382  180
    6     3 Łukasz         Tuszyński             153.21 +  417: 332  203
    7     2 Katarzyna      Polak                 136.54 -  313: 338   87
    8     6 Rafał          Wesołowski            131.55 -  250: 416   82
    9     7 Maciej         Grąbczewski           147.82 -  290: 405   98
   10     8 Radosław       Jachna                140.24 +  421: 402  190
   11     7 Dawid          Pikul                 152.67 -  387: 459  103
   12     9 Andrzej        Bednaruk              112.71 -  422: 437   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Sławomir Wolski 122.23 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  384: 299  150
    2     4 Natalia        Woźniak               134.97 -  322: 329   85
    3     8 Sławomir       Długosz               109.23 -  290: 362   59
    4    19 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  347: 301  150
    5    14 Andrzej        Bednaruk              112.71 -  397: 433   63
    6    18 Teresa         Balewska              100.00 -  396: 412   50
    7    19 Marcin         Gauer                 100.00 +  317: 300  150
    8    17 Magdalena      Maternicka            100.00 +  392: 156  150
    9    11 Anna           Arana                 113.59 -  372: 440   64
   10    16 Lidia          Żywna                 103.31 +  371: 313  153
   11    15 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  278: 346   60
   12    16 Sławomir       Długosz               109.23 -  293: 354   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Agnieszka Matus 121.89 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marcin         Gauer                 100.00 +  450: 237  150
    2     7 Maciej         Grąbczewski           147.82 +  400: 356  198
    3     2 Kacper         Zegadło               151.87 -  278: 561  102
    4     8 Bartosz        Bartczak              108.80 -  367: 409   59
    5    13 Jakub          Nalepa                129.74 -  376: 410   80
    6    14 Lidia          Żywna                 103.31 -  336: 386   53
    7    17 Alicja         Tuz                   100.00 +  421: 385  150
    8    13 Waldemar       Kudliński             102.97 -  370: 446   53
    9    16 Stanisław      Świgost               100.00 +  407: 338  150
   10    13 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  351: 383   50
   11    16 Iwona          Wieluńska             115.04 +  392: 346  165
   12    13 Rafał          Wesołowski            131.55 -  352: 397   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Mieczysław Pastuszak 121.65 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  404: 281  150
    2     1 Dawid          Pikul                 152.67 -  393: 441  103
    3    11 Jakub          Nalepa                129.74 -  304: 405   80
    4    15 Marcin         Gauer                 100.00 +  528: 260  150
    5     8 Miłosz         Wrzałek               150.18 +  419: 339  200
    6     7 Andrzej        Kwiatkowski           130.05 -  359: 426   80
    7     9 Jacek          Mańko                 135.94 +  391: 314  186
    8     7 Andrzej        Bednaruk              112.71 +  361: 330  163
    9     8 Łukasz         Tuszyński             153.21 -  314: 429  103
   10    10 Teresa         Balewska              100.00 +  369: 343  150
   11     9 Bartosz        Bartczak              108.80 -  276: 389   59
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           130.05 +  397: 359  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Jerzy Luter 121.14 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maria          Wieczorek             100.00 +  461: 177  150
    2     5 Rafał          Stachowski            123.74 +  419: 416  174
    3     5 Natalia        Woźniak               134.97 +  442: 422  185
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           130.05 +  419: 337  180
    5     2 Dawid          Pikul                 152.67 +  400: 344  203
    6     1 Kazimierz      Merklejn              159.25 -  343: 467  109
    7     3 Kacper         Zegadło               151.87 -  294: 456  102
    8     4 Anita          Bruska                117.88 -  305: 399   68
    9     5 Radosław       Jachna                140.24 +  416: 332  190
   10     6 Michał         Rogalewicz            134.60 -  397: 446   85
   11     8 Jakub          Nalepa                129.74 -  362: 471   80
   12     8 Anna           Arana                 113.59 +  416: 361  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Lucyna Śniadach 117.98 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  397: 302  150
    2     3 Miłosz         Wrzałek               150.18 -  350: 407  100
    3    15 Sylwia         Łada                  114.24 -  304: 460   64
    4    17 Michał         Rogalewicz            134.60 -  338: 359   85
    5    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  449: 265  150
    6    17 Ewa            Tymińska              100.00 +  407: 273  150
    7    14 Teresa         Balewska              100.00 -  315: 380   50
    8    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  403: 285  150
    9    13 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  324: 370   60
   10    14 Waldemar       Kudliński             102.97 -  344: 378   53
   11    17 Marcin         Gauer                 100.00 +  312: 299  150
   12    15 Iwona          Wieluńska             115.04 -  321: 398   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Anita Bruska 117.88 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  427: 198  150
    2    10 Rafał          Wesołowski            131.55 +  443: 417  182
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           130.05 -  423: 454   80
    4     5 Tomasz         Lewiński              106.48 +  480: 284  156
    5     4 Łukasz         Tuszyński             153.21 -  373: 450  103
    6     6 Andrzej        Bednaruk              112.71 +  385: 347  163
    7     4 Radosław       Jachna                140.24 +  362: 360  190
    8     4 Jerzy          Luter                 121.14 +  399: 305  171
    9     1 Kazimierz      Merklejn              159.25 -  406: 429  109
   10     3 Katarzyna      Polak                 136.54 -  362: 385   87
   11     5 Anna           Arana                 113.59 +  441: 410  164
   12     3 Łukasz         Tuszyński             153.21 -  337: 406  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Małgorzata Jóźwiak 115.13 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kacper         Zegadło               151.87 -  306: 444  102
    2    21 Marcin         Gauer                 100.00 -  367: 370   50
    3    20 Ewa            Tymińska              100.00 +  522: 263  150
    4    13 Anna           Arana                 113.59 -  309: 487   64
    5    17 Jacek          Mańko                 135.94 +  347: 296  186
    6    15 Waldemar       Kudliński             102.97 +  420: 310  153
    7    12 Lidia          Żywna                 103.31 +  330: 307  153
    8     8 Radosław       Jachna                140.24 -  290: 517   90
    9    15 Teresa         Balewska              100.00 -  356: 357   50
   10    15 Alicja         Tuz                   100.00 -  341: 391   50
   11    18 Magdalena      Maternicka            100.00 +  457: 242  150
   12    14 Walenty        Siemaszko             127.43 -  299: 337   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Iwona Wieluńska 115.04 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  537: 114  150
    2     2 Katarzyna      Polak                 136.54 -  262: 413   87
    3     9 Lidia          Żywna                 103.31 +  311: 301  153
    4     9 Natalia        Woźniak               134.97 -  282: 422   85
    5    11 Sławomir       Długosz               109.23 +  383: 361  159
    6    10 Miłosz         Wrzałek               150.18 -  344: 505  100
    7    10 Maciej         Grąbczewski           147.82 -  332: 415   98
    8    18 Jacek          Mańko                 135.94 +  429: 335  186
    9    10 Walenty        Siemaszko             127.43 -  322: 394   77
   10    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  383: 299  150
   11    16 Agnieszka      Matus                 121.89 -  346: 392   72
   12    15 Lucyna         Śniadach              117.98 +  398: 321  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Sylwia Łada 114.24 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              159.25 -  259: 410  109
    2    20 Stanisław      Świgost               100.00 +  370: 367  150
    3    15 Lucyna         Śniadach              117.98 +  460: 304  168
    4    10 Sławomir       Długosz               109.23 +  421: 325  159
    5     6 Walenty        Siemaszko             127.43 +  327: 317  177
    6     4 Katarzyna      Polak                 136.54 -  320: 401   87
    7     7 Miłosz         Wrzałek               150.18 -  352: 499  100
    8     9 Anna           Arana                 113.59 +  429: 281  164
    9     6 Rafał          Wesołowski            131.55 +  345: 297  182
   10     4 Dawid          Pikul                 152.67 +  368: 312  203
   11     2 Natalia        Woźniak               134.97 -  286: 385   85
   12     6 Michał         Rogalewicz            134.60 -  372: 418   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Anna Arana 113.59 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Tuszyński             153.21 -  283: 452  103
    2    16 Lidia          Żywna                 103.31 -  303: 350   53
    3    19 Stanisław      Świgost               100.00 +  383: 278  150
    4    13 Małgorzata     Jóźwiak               115.13 +  487: 309  165
    5    15 Teresa         Balewska              100.00 +  409: 310  150
    6     8 Radosław       Jachna                140.24 -  385: 403   90
    7    13 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  477: 334  150
    8     9 Sylwia         Łada                  114.24 -  281: 429   64
    9    11 Sławomir       Wolski                122.23 +  440: 372  172
   10    11 Walenty        Siemaszko             127.43 +  374: 358  177
   11     5 Anita          Bruska                117.88 -  410: 441   68
   12     8 Jerzy          Luter                 121.14 -  361: 416   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Andrzej Bednaruk 112.71 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 152.67 -  305: 540  103
    2    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  439: 297  150
    3    17 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  392: 295  150
    4     7 Walenty        Siemaszko             127.43 -  323: 421   77
    5    14 Sławomir       Wolski                122.23 +  433: 397  172
    6     6 Anita          Bruska                117.88 -  347: 385   68
    7    15 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  386: 259  160
    8     7 Mieczysław     Pastuszak             121.65 -  330: 361   72
    9    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  468: 286  150
   10     7 Kacper         Zegadło               151.87 -  349: 377  102
   11    13 Alicja         Tuz                   100.00 +  414: 375  150
   12     9 Rafał          Stachowski            123.74 +  437: 422  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Krzysztof Zawadzki 110.33 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               150.18 -  276: 506  100
    2    19 Ewa            Tymińska              100.00 +  354: 270  150
    3    14 Waldemar       Kudliński             102.97 +  404: 302  153
    4    12 Maciej         Grąbczewski           147.82 +  405: 362  198
    5     7 Natalia        Woźniak               134.97 -  291: 406   85
    6    11 Walenty        Siemaszko             127.43 -  273: 486   77
    7    15 Andrzej        Bednaruk              112.71 -  259: 386   63
    8    16 Tomasz         Lewiński              106.48 +  329: 300  156
    9    13 Lucyna         Śniadach              117.98 +  370: 324  168
   10    12 Jakub          Nalepa                129.74 -  368: 406   80
   11    15 Sławomir       Wolski                122.23 +  346: 278  172
   12    12 Waldemar       Kudliński             102.97 -  340: 423   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Sławomir Długosz 109.23 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Grąbczewski           147.82 -  319: 361   98
    2    17 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  523: 296  150
    3     8 Sławomir       Wolski                122.23 +  362: 290  172
    4    10 Sylwia         Łada                  114.24 -  325: 421   64
    5    11 Iwona          Wieluńska             115.04 -  361: 383   65
    6    13 Jacek          Mańko                 135.94 -  377: 401   86
    7    16 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  236: 334   50
    8    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  353: 337  150
    9    18 Magdalena      Maternicka            100.00 +  361: 228  150
   10    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  346: 341  150
   11    10 Radosław       Jachna                140.24 -  344: 382   90
   12    16 Sławomir       Wolski                122.23 +  354: 293  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Bartosz Bartczak 108.80 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Radosław       Jachna                140.24 -  357: 435   90
    2    15 Alicja         Tuz                   100.00 +  398: 276  150
    3    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  459: 227  150
    4     8 Agnieszka      Matus                 121.89 +  409: 367  172
    5     3 Kacper         Zegadło               151.87 -  323: 386  102
    6     5 Dawid          Pikul                 152.67 -  336: 365  103
    7    11 Jakub          Nalepa                129.74 -  327: 386   80
    8    14 Lidia          Żywna                 103.31 +  392: 321  153
    9    12 Waldemar       Kudliński             102.97 +  325: 297  153
   10     9 Rafał          Wesołowski            131.55 +  382: 361  182
   11     9 Mieczysław     Pastuszak             121.65 +  389: 276  172
   12     5 Jakub          Nalepa                129.74 +  379: 305  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Tomasz Lewiński 106.48 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Polak                 136.54 -  385: 401   87
    2    13 Teresa         Balewska              100.00 +  359: 343  150
    3    16 Marcin         Gauer                 100.00 +  418: 329  150
    4     5 Anita          Bruska                117.88 -  284: 480   68
    5    16 Michał         Rogalewicz            134.60 -  396: 399   85
    6    16 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  314: 367   50
    7    18 Ewa            Tymińska              100.00 +  401: 282  150
    8    16 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  300: 329   60
    9    17 Jan            Pawłowski             100.00 -  275: 369   50
   10    19 Jacek          Mańko                 135.94 -  236: 465   86
   11    23 PAUZA
   12    20 Marcin         Gauer                 100.00 -  264: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  / 11  89.64




	Lidia Żywna 103.31 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Nalepa                129.74 -  339: 351   80
    2    16 Anna           Arana                 113.59 +  350: 303  164
    3     9 Iwona          Wieluńska             115.04 -  301: 311   65
    4    21 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  414: 131  150
    5    10 Maciej         Grąbczewski           147.82 -  269: 414   98
    6    14 Agnieszka      Matus                 121.89 +  386: 336  172
    7    12 Małgorzata     Jóźwiak               115.13 -  307: 330   65
    8    14 Bartosz        Bartczak              108.80 -  321: 392   59
    9    20 Maria          Wieczorek             100.00 +  392: 228  150
   10    16 Sławomir       Wolski                122.23 -  313: 371   72
   11    19 Ewa            Tymińska              100.00 -  359: 428   50
   12    19 Stanisław      Świgost               100.00 +  442: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Waldemar Kudliński 102.97 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Natalia        Woźniak               134.97 -  362: 463   85
    2    14 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  392: 335  150
    3    14 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  302: 404   60
    4    16 Wojciech       Gołęcki               102.93 +  336: 295  153
    5    12 Rafał          Wesołowski            131.55 -  261: 513   82
    6    15 Małgorzata     Jóźwiak               115.13 -  310: 420   65
    7    21 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  399: 249  150
    8    13 Agnieszka      Matus                 121.89 +  446: 370  172
    9    12 Bartosz        Bartczak              108.80 -  297: 325   59
   10    14 Lucyna         Śniadach              117.98 +  378: 344  168
   11    12 Walenty        Siemaszko             127.43 +  317: 291  177
   12    12 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  423: 340  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Wojciech Gołęcki 102.93 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Rogalewicz            134.60 -  280: 335   85
    2    18 Jan            Pawłowski             100.00 -  324: 326   50
    3    23 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  320: 288  150
    4    16 Waldemar       Kudliński             102.97 -  295: 336   53
    5    22 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  397: 243  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     488  /  5  97.60




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Stachowski            123.74 -  301: 381   74
    2    13 Tomasz         Lewiński              106.48 -  343: 359   56
    3    21 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  346: 184  150
    4    20 Maria          Wieczorek             100.00 +  303: 236  150
    5    15 Anna           Arana                 113.59 -  310: 409   64
    6    18 Sławomir       Wolski                122.23 +  412: 396  172
    7    14 Lucyna         Śniadach              117.98 +  380: 315  168
    8    12 Andrzej        Kwiatkowski           130.05 -  353: 413   80
    9    15 Małgorzata     Jóźwiak               115.13 +  357: 356  165
   10    10 Mieczysław     Pastuszak             121.65 -  343: 369   72
   11    11 Rafał          Wesołowski            131.55 +  379: 303  182
   12    11 Jacek          Mańko                 135.94 -  343: 435   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Wolski                122.23 -  299: 384   72
    2    14 Waldemar       Kudliński             102.97 -  335: 392   53
    3    22 Alicja         Tuz                   100.00 -  289: 386   50
    4    23 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  358: 211  150
    5    19 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  358: 280  150
    6    16 Tomasz         Lewiński              106.48 +  367: 314  156
    7    13 Anna           Arana                 113.59 -  334: 477   64
    8    15 Lucyna         Śniadach              117.98 -  285: 403   68
    9    22 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  379: 277  150
   10    17 Sławomir       Długosz               109.23 -  341: 346   59
   11    20 Stanisław      Świgost               100.00 +  332: 255  150
   12    18 Ewa            Tymińska              100.00 -  348: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Elżbieta Fitał 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mieczysław     Pastuszak             121.65 -  281: 404   72
    2    17 Sławomir       Długosz               109.23 -  296: 523   59
    3    21 Teresa         Balewska              100.00 -  184: 346   50
    4    24 PAUZA
    5    20 Ewa            Tymińska              100.00 -  218: 352   50
    6    21 Marcin         Gauer                 100.00 -  309: 320   50
    7    22 Maria          Wieczorek             100.00 -  264: 301   50
    8    21 Alicja         Tuz                   100.00 -  266: 362   50
    9    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  277: 379   50
   10    20 Stanisław      Świgost               100.00 -  291: 334   50
   11    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  319: 307  150
   12    22 Maria          Wieczorek             100.00 -  274: 286   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  / 11  61.91




	Marcin Gauer 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Matus                 121.89 -  237: 450   72
    2    21 Małgorzata     Jóźwiak               115.13 +  370: 367  165
    3    16 Tomasz         Lewiński              106.48 -  329: 418   56
    4    15 Mieczysław     Pastuszak             121.65 -  260: 528   72
    5    23 Stanisław      Świgost               100.00 -  255: 367   50
    6    21 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  320: 309  150
    7    19 Sławomir       Wolski                122.23 -  300: 317   72
    8    23 PAUZA
    9    19 Jacek          Mańko                 135.94 -  316: 367   86
   10    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  401: 253  150
   11    17 Lucyna         Śniadach              117.98 -  299: 312   68
   12    20 Tomasz         Lewiński              106.48 +  389: 264  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 11  99.73




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Lucyna         Śniadach              117.98 -  302: 397   68
    2    23 Maria          Wieczorek             100.00 +  381: 277  150
    3    10 Rafał          Stachowski            123.74 -  331: 496   74
    4    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  395: 319  150
    5     9 Radosław       Jachna                140.24 -  313: 457   90
    6    19 Alicja         Tuz                   100.00 +  434: 305  150
    7    16 Sławomir       Długosz               109.23 +  334: 236  159
    8    10 Maciej         Grąbczewski           147.82 -  275: 525   98
    9    14 Andrzej        Bednaruk              112.71 -  286: 468   63
   10    13 Agnieszka      Matus                 121.89 +  383: 351  172
   11    14 Jacek          Mańko                 135.94 -  328: 394   86
   12    17 Alicja         Tuz                   100.00 +  337: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Magdalena Maternicka 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Sławomir       Wolski                122.23 -  156: 392   72
    9    18 Sławomir       Długosz               109.23 -  228: 361   59
   10    23 PAUZA
   11    18 Małgorzata     Jóźwiak               115.13 -  242: 457   65
   12    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  277: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     246  /  4  61.50




	Patrycja Matulewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anita          Bruska                117.88 -  198: 427   68
    2    22 Andrzej        Bednaruk              112.71 -  297: 439   63
    3    23 Wojciech       Gołęcki               102.93 -  288: 320   53
    4    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  211: 358   50
    5    24 PAUZA
    6    20 Stanisław      Świgost               100.00 -  277: 315   50
    7    23 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  425: 140  150
    8    22 Ewa            Tymińska              100.00 +  300: 279  150
    9    21 Alicja         Tuz                   100.00 -  241: 381   50
   10    22 Marcin         Gauer                 100.00 -  253: 401   50
   11    22 Maria          Wieczorek             100.00 -  250: 278   50
   12    21 Magdalena      Maternicka            100.00 +  335: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     884  / 11  80.36




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Wesołowski            131.55 -  310: 340   82
    2    18 Wojciech       Gołęcki               102.93 +  326: 324  153
    3    13 Bartosz        Bartczak              108.80 -  227: 459   59
    4    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  319: 395   50
    5    18 Lucyna         Śniadach              117.98 -  265: 449   68
    6    22 Maria          Wieczorek             100.00 +  302: 259  150
    7    20 Stanisław      Świgost               100.00 +  365: 296  150
    8    19 Sławomir       Długosz               109.23 -  337: 353   59
    9    17 Tomasz         Lewiński              106.48 +  369: 275  156
   10    18 Iwona          Wieluńska             115.04 -  299: 383   65
   11    21 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  307: 319   50
   12    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 11  94.73




	Jędrzej Pogorzelski 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 PAUZA
    2    12 Jacek          Mańko                 135.94 -  227: 476   86
    3    17 Andrzej        Bednaruk              112.71 -  295: 392   63
    4    19 Sławomir       Wolski                122.23 -  301: 347   72
    5    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  280: 358   50
    6    23 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  316: 239  150
    7    21 Waldemar       Kudliński             102.97 -  249: 399   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     474  /  6  79.00




	Tomasz Pogorzelski 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Iwona          Wieluńska             115.04 -  114: 537   65
    2    24 PAUZA
    3    18 Walenty        Siemaszko             127.43 -  175: 497   77
    4    21 Lidia          Żywna                 103.31 -  131: 414   53
    5    22 Wojciech       Gołęcki               102.93 -  243: 397   53
    6    23 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 -  239: 316   50
    7    23 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  140: 425   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     348  /  6  58.00




	Alicja Tuz 100.00 Kielce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jacek          Mańko                 135.94 -  284: 405   86
    2    15 Bartosz        Bartczak              108.80 -  276: 398   59
    3    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  386: 289  150
    4    14 Radosław       Jachna                140.24 -  283: 428   90
    5    21 Maria          Wieczorek             100.00 +  359: 245  150
    6    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  305: 434   50
    7    17 Agnieszka      Matus                 121.89 -  385: 421   72
    8    21 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  362: 266  150
    9    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  381: 241  150
   10    15 Małgorzata     Jóźwiak               115.13 +  391: 341  165
   11    13 Andrzej        Bednaruk              112.71 -  375: 414   63
   12    17 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  316: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Ewa Tymińska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Walenty        Siemaszko             127.43 -  309: 377   77
    2    19 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  270: 354   60
    3    20 Małgorzata     Jóźwiak               115.13 -  263: 522   65
    4    22 Stanisław      Świgost               100.00 +  419: 349  150
    5    20 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  352: 218  150
    6    17 Lucyna         Śniadach              117.98 -  273: 407   68
    7    18 Tomasz         Lewiński              106.48 -  282: 401   56
    8    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  279: 300   50
    9    23 PAUZA
   10    21 Maria          Wieczorek             100.00 +  335: 194  150
   11    19 Lidia          Żywna                 103.31 +  428: 359  153
   12    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  384: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 11 102.64




	Maria Wieczorek 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Luter                 121.14 -  177: 461   71
    2    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  277: 381   50
    3    24 PAUZA
    4    20 Teresa         Balewska              100.00 -  236: 303   50
    5    21 Alicja         Tuz                   100.00 -  245: 359   50
    6    22 Jan            Pawłowski             100.00 -  259: 302   50
    7    22 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  301: 264  150
    8    20 Stanisław      Świgost               100.00 -  298: 342   50
    9    20 Lidia          Żywna                 103.31 -  228: 392   53
   10    21 Ewa            Tymińska              100.00 -  194: 335   50
   11    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  278: 250  150
   12    22 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  286: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     874  / 11  79.45




	Stanisław Świgost 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           130.05 -  306: 344   80
    2    20 Sylwia         Łada                  114.24 -  367: 370   64
    3    19 Anna           Arana                 113.59 -  278: 383   64
    4    22 Ewa            Tymińska              100.00 -  349: 419   50
    5    23 Marcin         Gauer                 100.00 +  367: 255  150
    6    20 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  315: 277  150
    7    20 Jan            Pawłowski             100.00 -  296: 365   50
    8    20 Maria          Wieczorek             100.00 +  342: 298  150
    9    16 Agnieszka      Matus                 121.89 -  338: 407   72
   10    20 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  334: 291  150
   11    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  255: 332   50
   12    19 Lidia          Żywna                 103.31 -  258: 442   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVII Mistrzostwa Wybrzeża



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Sylwia         Łada                  410: 259
   2 Anna           Arana                - Łukasz         Tuszyński             283: 452
   3 Dawid          Pikul                - Andrzej        Bednaruk              540: 305
   4 Małgorzata     Jóźwiak              - Kacper         Zegadło               306: 444
   5 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Zawadzki              506: 276
   6 Sławomir       Długosz              - Maciej         Grąbczewski           319: 361
   7 Radosław       Jachna               - Bartosz        Bartczak              435: 357
   8 Tomasz         Lewiński             - Katarzyna      Polak                 385: 401
   9 Jakub          Nalepa               - Lidia          Żywna                 351: 339
  10 Alicja         Tuz                  - Jacek          Mańko                 284: 405
  11 Natalia        Woźniak              - Waldemar       Kudliński             463: 362
  12 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Rogalewicz            280: 335
  13 Rafał          Wesołowski           - Jan            Pawłowski             340: 310
  14 Stanisław      Świgost              - Andrzej        Kwiatkowski           306: 344
  15 Walenty        Siemaszko            - Ewa            Tymińska              377: 309
  16 Teresa         Balewska             - Rafał          Stachowski            301: 381
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Elżbieta       Fitał                 404: 281
  18 Marcin         Gauer                - Agnieszka      Matus                 237: 450
  19 Jerzy          Luter                - Maria          Wieczorek             461: 177
  20 Krystyna       Czajkowska           - Sławomir       Wolski                299: 384
  21 Anita          Bruska               - Patrycja       Matulewicz            427: 198
  22 Bernadeta      Kudlińska            - Lucyna         Śniadach              302: 397
  23 Iwona          Wieluńska            - Tomasz         Pogorzelski           537: 114
  24 Jędrzej        Pogorzelski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mieczysław     Pastuszak            - Dawid          Pikul                 393: 441
   2 Katarzyna      Polak                - Iwona          Wieluńska             413: 262
   3 Lucyna         Śniadach             - Miłosz         Wrzałek               350: 407
   4 Sławomir       Wolski               - Natalia        Woźniak               322: 329
   5 Rafał          Stachowski           - Jerzy          Luter                 416: 419
   6 Łukasz         Tuszyński            - Walenty        Siemaszko             417: 348
   7 Maciej         Grąbczewski          - Agnieszka      Matus                 356: 400
   8 Kacper         Zegadło              - Jakub          Nalepa                469: 290
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Radosław       Jachna                422: 421
  10 Anita          Bruska               - Rafał          Wesołowski            443: 417
  11 Michał         Rogalewicz           - Kazimierz      Merklejn              297: 438
  12 Jacek          Mańko                - Jędrzej        Pogorzelski           476: 227
  13 Tomasz         Lewiński             - Teresa         Balewska              359: 343
  14 Waldemar       Kudliński            - Krystyna       Czajkowska            392: 335
  15 Bartosz        Bartczak             - Alicja         Tuz                   398: 276
  16 Lidia          Żywna                - Anna           Arana                 350: 303
  17 Elżbieta       Fitał                - Sławomir       Długosz               296: 523
  18 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Gołęcki               326: 324
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Ewa            Tymińska              354: 270
  20 Sylwia         Łada                 - Stanisław      Świgost               370: 367
  21 Marcin         Gauer                - Małgorzata     Jóźwiak               370: 367
  22 Patrycja       Matulewicz           - Andrzej        Bednaruk              297: 439
  23 Maria          Wieczorek            - Bernadeta      Kudlińska             277: 381
  24 Tomasz         Pogorzelski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             464: 322
   2 Agnieszka      Matus                - Kacper         Zegadło               278: 561
   3 Kazimierz      Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               390: 356
   4 Katarzyna      Polak                - Jacek          Mańko                 496: 290
   5 Natalia        Woźniak              - Jerzy          Luter                 422: 442
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Anita          Bruska                454: 423
   7 Maciej         Grąbczewski          - Radosław       Jachna                461: 280
   8 Sławomir       Wolski               - Sławomir       Długosz               290: 362
   9 Iwona          Wieluńska            - Lidia          Żywna                 311: 301
  10 Rafał          Stachowski           - Bernadeta      Kudlińska             496: 331
  11 Jakub          Nalepa               - Mieczysław     Pastuszak             405: 304
  12 Michał         Rogalewicz           - Rafał          Wesołowski            279: 393
  13 Bartosz        Bartczak             - Jan            Pawłowski             459: 227
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Waldemar       Kudliński             404: 302
  15 Sylwia         Łada                 - Lucyna         Śniadach              460: 304
  16 Marcin         Gauer                - Tomasz         Lewiński              329: 418
  17 Andrzej        Bednaruk             - Jędrzej        Pogorzelski           392: 295
  18 Tomasz         Pogorzelski          - Walenty        Siemaszko             175: 497
  19 Stanisław      Świgost              - Anna           Arana                 278: 383
  20 Ewa            Tymińska             - Małgorzata     Jóźwiak               263: 522
  21 Elżbieta       Fitał                - Teresa         Balewska              184: 346
  22 Alicja         Tuz                  - Krystyna       Czajkowska            386: 289
  23 Patrycja       Matulewicz           - Wojciech       Gołęcki               288: 320
  24 Maria          Wieczorek            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Katarzyna      Polak                 310: 443
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 473: 371
   3 Jerzy          Luter                - Andrzej        Kwiatkowski           419: 337
   4 Jacek          Mańko                - Rafał          Stachowski            253: 394
   5 Anita          Bruska               - Tomasz         Lewiński              480: 284
   6 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            358: 354
   7 Walenty        Siemaszko            - Andrzej        Bednaruk              421: 323
   8 Agnieszka      Matus                - Bartosz        Bartczak              367: 409
   9 Natalia        Woźniak              - Iwona          Wieluńska             422: 282
  10 Sławomir       Długosz              - Sylwia         Łada                  325: 421
  11 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Nalepa                381: 331
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Grąbczewski           405: 362
  13 Małgorzata     Jóźwiak              - Anna           Arana                 309: 487
  14 Radosław       Jachna               - Alicja         Tuz                   428: 283
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Marcin         Gauer                 528: 260
  16 Waldemar       Kudliński            - Wojciech       Gołęcki               336: 295
  17 Lucyna         Śniadach             - Michał         Rogalewicz            338: 359
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Jan            Pawłowski             395: 319
  19 Jędrzej        Pogorzelski          - Sławomir       Wolski                301: 347
  20 Teresa         Balewska             - Maria          Wieczorek             303: 236
  21 Lidia          Żywna                - Tomasz         Pogorzelski           414: 131
  22 Ewa            Tymińska             - Stanisław      Świgost               419: 349
  23 Krystyna       Czajkowska           - Patrycja       Matulewicz            358: 211
  24 Elżbieta       Fitał                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Polak                - Kazimierz      Merklejn              310: 383
   2 Dawid          Pikul                - Jerzy          Luter                 344: 400
   3 Bartosz        Bartczak             - Kacper         Zegadło               323: 386
   4 Łukasz         Tuszyński            - Anita          Bruska                450: 373
   5 Rafał          Stachowski           - Andrzej        Kwiatkowski           390: 382
   6 Walenty        Siemaszko            - Sylwia         Łada                  317: 327
   7 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Zawadzki              406: 291
   8 Miłosz         Wrzałek              - Mieczysław     Pastuszak             339: 419
   9 Bernadeta      Kudlińska            - Radosław       Jachna                313: 457
  10 Lidia          Żywna                - Maciej         Grąbczewski           269: 414
  11 Iwona          Wieluńska            - Sławomir       Długosz               383: 361
  12 Rafał          Wesołowski           - Waldemar       Kudliński             513: 261
  13 Agnieszka      Matus                - Jakub          Nalepa                376: 410
  14 Andrzej        Bednaruk             - Sławomir       Wolski                433: 397
  15 Anna           Arana                - Teresa         Balewska              409: 310
  16 Tomasz         Lewiński             - Michał         Rogalewicz            396: 399
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Jacek          Mańko                 347: 296
  18 Jan            Pawłowski            - Lucyna         Śniadach              265: 449
  19 Jędrzej        Pogorzelski          - Krystyna       Czajkowska            280: 358
  20 Ewa            Tymińska             - Elżbieta       Fitał                 352: 218
  21 Maria          Wieczorek            - Alicja         Tuz                   245: 359
  22 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Pogorzelski           397: 243
  23 Stanisław      Świgost              - Marcin         Gauer                 367: 255
  24 Patrycja       Matulewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Luter                - Kazimierz      Merklejn              343: 467
   2 Kacper         Zegadło              - Natalia        Woźniak               393: 398
   3 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Stachowski            332: 417
   4 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Polak                 320: 401
   5 Bartosz        Bartczak             - Dawid          Pikul                 336: 365
   6 Andrzej        Bednaruk             - Anita          Bruska                347: 385
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Mieczysław     Pastuszak             426: 359
   8 Anna           Arana                - Radosław       Jachna                385: 403
   9 Jakub          Nalepa               - Rafał          Wesołowski            316: 502
  10 Miłosz         Wrzałek              - Iwona          Wieluńska             505: 344
  11 Walenty        Siemaszko            - Krzysztof      Zawadzki              486: 273
  12 Michał         Rogalewicz           - Maciej         Grąbczewski           392: 355
  13 Sławomir       Długosz              - Jacek          Mańko                 377: 401
  14 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Matus                 386: 336
  15 Waldemar       Kudliński            - Małgorzata     Jóźwiak               310: 420
  16 Krystyna       Czajkowska           - Tomasz         Lewiński              367: 314
  17 Lucyna         Śniadach             - Ewa            Tymińska              407: 273
  18 Teresa         Balewska             - Sławomir       Wolski                412: 396
  19 Alicja         Tuz                  - Bernadeta      Kudlińska             305: 434
  20 Patrycja       Matulewicz           - Stanisław      Świgost               277: 315
  21 Elżbieta       Fitał                - Marcin         Gauer                 309: 320
  22 Jan            Pawłowski            - Maria          Wieczorek             302: 259
  23 Tomasz         Pogorzelski          - Jędrzej        Pogorzelski           239: 316


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Natalia        Woźniak               383: 386
   2 Rafał          Stachowski           - Katarzyna      Polak                 313: 338
   3 Kacper         Zegadło              - Jerzy          Luter                 456: 294
   4 Radosław       Jachna               - Anita          Bruska                360: 362
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 336: 344
   6 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Tuszyński             333: 429
   7 Sylwia         Łada                 - Miłosz         Wrzałek               352: 499
   8 Michał         Rogalewicz           - Walenty        Siemaszko             470: 275
   9 Jacek          Mańko                - Mieczysław     Pastuszak             314: 391
  10 Maciej         Grąbczewski          - Iwona          Wieluńska             415: 332
  11 Jakub          Nalepa               - Bartosz        Bartczak              386: 327
  12 Małgorzata     Jóźwiak              - Lidia          Żywna                 330: 307
  13 Krystyna       Czajkowska           - Anna           Arana                 334: 477
  14 Lucyna         Śniadach             - Teresa         Balewska              315: 380
  15 Andrzej        Bednaruk             - Krzysztof      Zawadzki              386: 259
  16 Bernadeta      Kudlińska            - Sławomir       Długosz               334: 236
  17 Alicja         Tuz                  - Agnieszka      Matus                 385: 421
  18 Tomasz         Lewiński             - Ewa            Tymińska              401: 282
  19 Sławomir       Wolski               - Marcin         Gauer                 317: 300
  20 Stanisław      Świgost              - Jan            Pawłowski             296: 365
  21 Jędrzej        Pogorzelski          - Waldemar       Kudliński             249: 399
  22 Maria          Wieczorek            - Elżbieta       Fitał                 301: 264
  23 Tomasz         Pogorzelski          - Patrycja       Matulewicz            140: 425


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Kazimierz      Merklejn              360: 373
   2 Katarzyna      Polak                - Natalia        Woźniak               340: 438
   3 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             480: 365
   4 Anita          Bruska               - Jerzy          Luter                 399: 305
   5 Dawid          Pikul                - Michał         Rogalewicz            426: 338
   6 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Stachowski            416: 250
   7 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Bednaruk              361: 330
   8 Radosław       Jachna               - Małgorzata     Jóźwiak               517: 290
   9 Anna           Arana                - Sylwia         Łada                  281: 429
  10 Maciej         Grąbczewski          - Bernadeta      Kudlińska             525: 275
  11 Walenty        Siemaszko            - Jakub          Nalepa                327: 384
  12 Teresa         Balewska             - Andrzej        Kwiatkowski           353: 413
  13 Agnieszka      Matus                - Waldemar       Kudliński             370: 446
  14 Lidia          Żywna                - Bartosz        Bartczak              321: 392
  15 Lucyna         Śniadach             - Krystyna       Czajkowska            403: 285
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Lewiński              329: 300
  17 Magdalena      Maternicka           - Sławomir       Wolski                156: 392
  18 Iwona          Wieluńska            - Jacek          Mańko                 429: 335
  19 Jan            Pawłowski            - Sławomir       Długosz               337: 353
  20 Maria          Wieczorek            - Stanisław      Świgost               298: 342
  21 Elżbieta       Fitał                - Alicja         Tuz                   266: 362
  22 Ewa            Tymińska             - Patrycja       Matulewicz            279: 300
  23 Marcin         Gauer                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Anita          Bruska                429: 406
   2 Natalia        Woźniak              - Dawid          Pikul                 476: 357
   3 Katarzyna      Polak                - Miłosz         Wrzałek               460: 393
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Kacper         Zegadło               356: 343
   5 Jerzy          Luter                - Radosław       Jachna                416: 332
   6 Sylwia         Łada                 - Rafał          Wesołowski            345: 297
   7 Rafał          Stachowski           - Maciej         Grąbczewski           290: 405
   8 Łukasz         Tuszyński            - Mieczysław     Pastuszak             429: 314
   9 Jakub          Nalepa               - Michał         Rogalewicz            335: 382
  10 Iwona          Wieluńska            - Walenty        Siemaszko             322: 394
  11 Sławomir       Wolski               - Anna           Arana                 372: 440
  12 Waldemar       Kudliński            - Bartosz        Bartczak              297: 325
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Lucyna         Śniadach              370: 324
  14 Bernadeta      Kudlińska            - Andrzej        Bednaruk              286: 468
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Teresa         Balewska              356: 357
  16 Stanisław      Świgost              - Agnieszka      Matus                 338: 407
  17 Tomasz         Lewiński             - Jan            Pawłowski             275: 369
  18 Sławomir       Długosz              - Magdalena      Maternicka            361: 228
  19 Jacek          Mańko                - Marcin         Gauer                 367: 316
  20 Maria          Wieczorek            - Lidia          Żywna                 228: 392
  21 Patrycja       Matulewicz           - Alicja         Tuz                   241: 381
  22 Krystyna       Czajkowska           - Elżbieta       Fitał                 379: 277
  23 Ewa            Tymińska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Kazimierz      Merklejn              364: 455
   2 Miłosz         Wrzałek              - Natalia        Woźniak               463: 349
   3 Anita          Bruska               - Katarzyna      Polak                 362: 385
   4 Dawid          Pikul                - Sylwia         Łada                  312: 368
   5 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kwiatkowski           449: 366
   6 Michał         Rogalewicz           - Jerzy          Luter                 446: 397
   7 Andrzej        Bednaruk             - Kacper         Zegadło               349: 377
   8 Radosław       Jachna               - Rafał          Stachowski            402: 421
   9 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Wesołowski            382: 361
  10 Teresa         Balewska             - Mieczysław     Pastuszak             343: 369
  11 Anna           Arana                - Walenty        Siemaszko             374: 358
  12 Jakub          Nalepa               - Krzysztof      Zawadzki              406: 368
  13 Agnieszka      Matus                - Bernadeta      Kudlińska             351: 383
  14 Waldemar       Kudliński            - Lucyna         Śniadach              378: 344
  15 Alicja         Tuz                  - Małgorzata     Jóźwiak               391: 341
  16 Sławomir       Wolski               - Lidia          Żywna                 371: 313
  17 Sławomir       Długosz              - Krystyna       Czajkowska            346: 341
  18 Jan            Pawłowski            - Iwona          Wieluńska             299: 383
  19 Jacek          Mańko                - Tomasz         Lewiński              465: 236
  20 Elżbieta       Fitał                - Stanisław      Świgost               291: 334
  21 Ewa            Tymińska             - Maria          Wieczorek             335: 194
  22 Marcin         Gauer                - Patrycja       Matulewicz            401: 253
  23 Magdalena      Maternicka           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             315: 448
   2 Natalia        Woźniak              - Sylwia         Łada                  385: 286
   3 Katarzyna      Polak                - Michał         Rogalewicz            492: 311
   4 Kacper         Zegadło              - Miłosz         Wrzałek               375: 423
   5 Anna           Arana                - Anita          Bruska                410: 441
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Grąbczewski           319: 454
   7 Rafał          Stachowski           - Dawid          Pikul                 387: 459
   8 Jerzy          Luter                - Jakub          Nalepa                362: 471
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Bartosz        Bartczak              276: 389
  10 Radosław       Jachna               - Sławomir       Długosz               382: 344
  11 Rafał          Wesołowski           - Teresa         Balewska              303: 379
  12 Walenty        Siemaszko            - Waldemar       Kudliński             291: 317
  13 Andrzej        Bednaruk             - Alicja         Tuz                   414: 375
  14 Bernadeta      Kudlińska            - Jacek          Mańko                 328: 394
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Wolski                346: 278
  16 Iwona          Wieluńska            - Agnieszka      Matus                 346: 392
  17 Marcin         Gauer                - Lucyna         Śniadach              299: 312
  18 Magdalena      Maternicka           - Małgorzata     Jóźwiak               242: 457
  19 Lidia          Żywna                - Ewa            Tymińska              359: 428
  20 Krystyna       Czajkowska           - Stanisław      Świgost               332: 255
  21 Jan            Pawłowski            - Elżbieta       Fitał                 307: 319
  22 Patrycja       Matulewicz           - Maria          Wieczorek             250: 278
  23 Tomasz         Lewiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Polak                - Kazimierz      Merklejn              497: 317
   2 Natalia        Woźniak              - Miłosz         Wrzałek               373: 396
   3 Anita          Bruska               - Łukasz         Tuszyński             337: 406
   4 Maciej         Grąbczewski          - Dawid          Pikul                 369: 399
   5 Bartosz        Bartczak             - Jakub          Nalepa                379: 305
   6 Michał         Rogalewicz           - Sylwia         Łada                  418: 372
   7 Kacper         Zegadło              - Radosław       Jachna                408: 302
   8 Jerzy          Luter                - Anna           Arana                 416: 361
   9 Rafał          Stachowski           - Andrzej        Bednaruk              422: 437
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Kwiatkowski           397: 359
  11 Jacek          Mańko                - Teresa         Balewska              435: 343
  12 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Zawadzki              423: 340
  13 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Matus                 397: 352
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Walenty        Siemaszko             299: 337
  15 Lucyna         Śniadach             - Iwona          Wieluńska             321: 398
  16 Sławomir       Długosz              - Sławomir       Wolski                354: 293
  17 Alicja         Tuz                  - Bernadeta      Kudlińska             316: 337
  18 Ewa            Tymińska             - Krystyna       Czajkowska            384: 348
  19 Stanisław      Świgost              - Lidia          Żywna                 258: 442
  20 Marcin         Gauer                - Tomasz         Lewiński              389: 264
  21 Magdalena      Maternicka           - Patrycja       Matulewicz            277: 335
  22 Maria          Wieczorek            - Elżbieta       Fitał                 286: 274
  23 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 13-08-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              163.77  32427  198
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             160.62  30679  191
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.35  31910  199
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              155.51  30013  193
   6 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.96  24329  157
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.72  29707  192
   8 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             154.19  29758  193
   9 Kamil Górka                    Kraków               154.12  29282  190
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.85  29077  189
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  12 Paweł Jackowski                Warszawa             152.21  29377  193
  13 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.77  17150  113
  14 Kacper Zegadło                 Warszawa             151.42  26952  178
  15 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.35  21946  145
  16 Dawid Pikul                    Poznań               151.16  29779  197
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.94  28528  189
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.88   7544   50
  19 Marek Reda                     Dębówka              150.77  14474   96
  20 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.16  29882  199
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.09  29117  194
  22 Łukasz Bobowski                Suchedniów           149.94  27289  182
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               149.44  28992  194
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.85  28430  191
  26 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.84  23517  158
  27 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.39  27857  189
  28 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  29 Maciej Grąbczewski             Szczecin             146.53  19782  135
  30 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.31  23263  159
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.24  16818  115
  33 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.53  26923  185
  34 Tomasz Suchanek                Wrocław              145.32   5522   38
  35 Kamil Kister                   Warszawa             145.14  28882  199
  36 Justyna Górka                  Kraków               145.07  27853  192
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  38 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  39 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             144.09  12680   88
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.92  27489  191
  42 Jakub Błażejewski              Poznań               143.85  22441  156
  43 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.95  27161  190
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  45 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.33  27470  193
  46 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.32  27326  192
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  48 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       141.64  27904  197
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             141.63  27618  195
  50 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.47  24583  175
  51 Bogusław Szyszka               Oława                140.17  16540  118
  52 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.07  25913  185
  53 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.03   5041   36
  54 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.87  26995  193
  56 Michał Waszkiewicz             Białystok            139.65  27651  198
  57 Katarzyna Polak                Warszawa             139.59  27779  199
  58 Leszek Kacprzyk                Katowice             139.38   7805   56
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             139.25  21027  151
  60 Joanna Juszczak                Warszawa             139.24  26874  193
  61 Sławomir Piotrowski            Deszczno             138.60  17879  129
  62 Radosław Jachna                Łódź                 138.40  26158  189
  63 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.35  26287  190
  64 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  65 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.26  24611  178
  66 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             137.81  26322  191
  67 Barbara Obremska               Wrocław              137.46   7423   54
  68 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  69 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  70 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.92  19716  144
  71 Irena Sołdan                   Warszawa             136.58  27043  198
  72 Rafał Matczak                  Milanówek            136.49  26070  191
  73 Natalia Woźniak                Dziwnówek            136.22  25745  189
  74 Piotr Broda                    Sandomierz           136.22  26426  194
  75 Janusz Krupiński               Bytom                136.18  26419  194
  76 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.78  13035   96
  77 Michał Rogalewicz              Poznań               135.50  20054  148
  78 Szymon Dąbrowski               Warszawa             135.34  26120  193
  79 Marcin Rogala                  Warszawa             135.17  26358  195
  80 Paweł Pogorzelski              Warszawa             135.17  18383  136
  81 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          135.12  10539   78
  82 Piotr Domański                 Lublin               134.85  16991  126
  83 Jacek Mańko                    Poznań               134.83  24673  183
  84 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.46  19765  147
  85 Krzysztof Gibas                Kraków               134.45  16268  121
  86 Konrad Sowula                  Kraków               133.38  18406  138
  87 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  88 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  89 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.52  24913  188
  90 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  91 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  92 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.06  25883  196
  93 Robert Kamiński                Warszawa             131.25  25462  194
  94 Agnieszka Walas                Kraków               131.13  17440  133
  95 Marek Rogalski                 Warszawa             131.07  24904  190
  96 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.94  25664  196
  97 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.93  25270  193
  98 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  130.87  17798  136
  99 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 100 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 101 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 102 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.55  25849  198
 103 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.53  17099  131
 104 Jakub Nalepa                   Gliwice              130.44   7174   55
 105 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.28  24884  191
 106 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               130.20   3906   30
 107 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.17  23951  184
 108 Ewa Radzikowska                Gliwice              130.04   7412   57
 109 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.44  25630  198
 110 Czesław Grajewski              Białystok            129.36  14100  109
 111 Maciej Nawrocki                Babimost             129.29  18747  145
 112 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 113 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.06   6195   48
 114 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 115 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 116 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 117 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 118 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.70  18146  141
 119 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 120 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.34  16556  129
 121 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.18  11793   92
 122 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.03  24710  193
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 124 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 125 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 126 Adam Grzelec                   Poznań               127.71  25414  199
 127 Marta Bajorek                  Warszawa             127.42  22680  178
 128 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 129 Dorota Kuć                     Stargard             126.77  19143  151
 130 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.44  24656  195
 131 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.43  16056  127
 132 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.24  12245   97
 133 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.20  13503  107
 134 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.19  24734  196
 135 Agata Kuć                      Stargard             126.09  21183  168
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.88  24798  197
 137 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.83  15100  120
 138 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 139 Szymon Stępień                 Bytom                125.80  23902  190
 140 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.43  10787   86
 141 Monika Siemaszko               Lipiany              125.27  13404  107
 142 Dariusz Sowula                 Kraków               125.12  18018  144
 143 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.07  15759  126
 144 Marcin Stachowski              Wydartowo I          125.07  24263  194
 145 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 146 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.76  24952  200
 147 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             124.70  20450  164
 148 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 149 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 150 Rafał Stachowski               Police               124.32  16535  133
 151 Tomasz Sehnal                  Warszawa             124.27  24233  195
 152 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.76  21287  172
 153 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 154 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 155 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 156 Jarosław Michalak              Łódź                 123.48   8150   66
 157 Ziemowit Pazda                 Wrocław              123.44  12221   99
 158 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.34   5427   44
 159 Natalia Ogierman               Katowice             123.32  18745  152
 160 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.30  23920  194
 161 Maciej Kuć                     Stargard             123.21  19344  157
 162 Joanna Ostrowska               Warszawa             123.07  21907  178
 163 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 164 Beata Piotrowska               Łódź                 123.02  11933   97
 165 Jerzy Luter                    Bytom                122.82  23950  195
 166 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 168 Marcin Ceglarek                Kraków               121.90  22185  182
 169 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               121.69  22999  189
 170 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               121.67   5110   42
 171 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 172 Maciej Perzyński               Piła                 121.47   5952   49
 173 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 174 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 175 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.24  24126  199
 176 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 177 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.00   4356   36
 178 Agnieszka Matus                Milanówek            121.00  23958  198
 179 Renata Andracka                Zwola                120.89  23937  198
 180 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.85  21511  178
 181 Sławomir Wolski                Wrocław              120.84  23806  197
 182 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.84  11238   93
 183 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.73  10141   84
 184 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 185 Dominik Ulejczyk               Będzin               120.48  23976  199
 186 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  12407  103
 187 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.81  23003  192
 188 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.79  22999  192
 189 Anita Bruska                   Gdynia               119.66  16393  137
 190 Ryszard Korpalski              Wójtowice            119.44  19350  162
 191 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 192 Artur Wawrzynowski             Żukowo               118.81  17941  151
 193 Jarosław Olek                  Warszawa             118.78  11047   93
 194 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 195 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 196 Maria Skutela                  Warszawa             118.19  23639  200
 197 Adam Janicki                   Wrocław              117.69  18359  156
 198 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 199 Bożena Guział                  Racibórz             117.50  22678  193
 200 Urszula Solarska               Katowice             117.28  22518  192
 201 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 202 Marta Świątkowska              Wrocław              116.93  22334  191
 203 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 204 Teresa Zalewska                Racibórz             116.80  23127  198
 205 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 206 Karolina Urbańska              Poznań               116.44  20960  180
 207 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.31  14539  125
 208 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.08  22635  195
 209 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 210 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.87  17033  147
 211 Olga Swarcewicz                Warszawa             115.85   8341   72
 212 Lucyna Śniadach                Rumia                115.84  22821  197
 213 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     115.80  22349  193
 214 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.75  16900  146
 215 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.59   9478   82
 216 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.92  21834  190
 217 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 218 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.77  22265  194
 219 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 220 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 221 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 222 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 223 Robert Wagner                  Wrocław              114.36   6633   58
 224 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 225 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.26  15082  132
 226 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.12  10841   95
 227 Dorota Ostrowska               Białystok            113.78  13654  120
 228 Marta Sztajnert                Wisła                113.76  18543  163
 229 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.60  21925  193
 230 Marcin Kurowski                Racibórz             113.59  22490  198
 231 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 232 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.20   9056   80
 233 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 234 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.10  14816  131
 235 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.00   5650   50
 236 Joanna Brychcy                 Katowice             112.40  22367  199
 237 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 238 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.57  22090  198
 239 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 240 Bartosz Bartczak               Poznań               110.88  21179  191
 241 Patrycja Skibska               Warszawa             110.53  14148  128
 242 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.42   8944   81
 244 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 245 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 247 Sławomir Długosz               Ostróda              109.42  21227  194
 248 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 249 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 250 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 251 Tomasz Duda                    Tychy                108.42   5204   48
 252 Agnieszka Antos                Racibórz             108.40  11382  105
 253 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 254 Grażyna Chłopek                Jaworzno             106.91   7163   67
 255 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 256 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.48  20658  194
 257 Franciszek Łysek               Warszawa             106.30   4890   46
 258 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     106.30   4677   44
 259 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 260 Grażyna Smereka                Racibórz             105.92   3813   36
 261 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            105.76   9307   88
 262 Zofia Górka                    Łęczna               105.60   5069   48
 263 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               105.53   6332   60
 264 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.33  20012  190
 265 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 266 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 267 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              104.85   4194   40
 268 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 269 Katarzyna Okoniewska           Poznań               104.35   4800   46
 270 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.22   8546   82
 271 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.16   8645   83
 272 Lidia Żywna                    Gdynia               103.73   8610   83
 273 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                103.72   7053   68
 274 Justyna Sławińska              Gdańsk               102.75   3699   36
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.40  19661  192
 276 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.32  20260  198
 277 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.31  19059  190
 278 Piotr Kozak                    Racibórz             100.19   7715   77
 279 Marta Majewska                 Wadowice             100.17  11019  110
 280 Maria Uryga                    Kraków               100.14   3505   35
 281 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 282 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.09   5747   58
 283 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.83   8796   89
 284 Karolina Mak                   Wrocław               98.80   8497   86
 285 Wojciech Łysek                 Warszawa              98.27   4422   45
 286 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.12   9420   96
 287 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.85  19472  199
 288 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.28  15175  156
 289 Karolina Szubska               Jaworzno              96.92  11146  115
 290 Teresa Balewska                Reda                  96.06  19020  198
 291 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 292 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 293 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             95.24   4762   50
 294 Michał Głąb                    Zabrze                95.00   5700   60
 295 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 296 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      94.48   3968   42
 297 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             94.45   4439   47
 298 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 299 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.86   8917   95
 300 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 301 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            93.56   7017   75
 302 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.66   7320   79
 303 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.72  17518  191
 304 Ewa Tymińska                   Gdańsk                90.74   5172   57
 305 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.23   5889   66
 306 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.83   6218   70
 307 Piotr Duda                     Tychy                 87.89   4131   47
 308 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           87.59   8058   92
 309 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 310 Waldemar Dębski                Ostróda               86.12   4306   50
 311 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.03   5314   64
 312 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.99   5507   68
 313 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.17   4650   58
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 315 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      76.80   2688   35
 316 Michał Sztajnert               Wisła                 75.93   4328   57
 317 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 318 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 319 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 320 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             72.35   4124   57
 321 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 322 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 323 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 13-08-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Burczyk                Gdynia                94.72   2747   29
   2 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   3 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   4 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   5 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   6 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   7 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
   8 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
   9 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  10 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  11 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  12 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  13 Tomasz Ciejka                  Kraków               152.12   3651   24
  14 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  15 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  16 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.12   3243   24
  17 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  18 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  19 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  20 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  21 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  22 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.71   3041   24
  23 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    123.83   2972   24
  24 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  25 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  26 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  27 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  28 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  29 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  31 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  32 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  33 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  34 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  35 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  36 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  37 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  38 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  39 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              87.04   2089   24
  40 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  41 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  42 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  43 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  44 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  45 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  46 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  47 Maria Kistowska                Poznań                88.96   2046   23
  48 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  49 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  50 Wiktoria Koler                 Będzin                70.96   1632   23
  51 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             68.48   1575   23
  52 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  53 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  54 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  55 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  56 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.09   1850   22
  57 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  58 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  59 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  60 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  61 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  62 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  63 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  64 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  65 Mateusz Stańczyk               Tarnów               113.58   2158   19
  66 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             110.00   2090   19
  67 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  68 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  69 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  70 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  71 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  72 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  73 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  74 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  75 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  76 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  77 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  78 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  79 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  80 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  81 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  82 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  83 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  84 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  85 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  86 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  87 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  88 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.75   1821   12
  89 Michał Szymkowski              Wrocław              147.25   1767   12
  90 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             142.25   1707   12
  91 Karol Waniek                   Wrocław              140.92   1691   12
  92 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  93 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  94 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  95 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  96 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  97 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  98 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        122.25   1467   12
  99 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 100 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
 101 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              119.00   1428   12
 102 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
 103 Adam Klimont                   Wałcz                117.83   1414   12
 104 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 105 Jacek Jerzyński                Toruń                116.42   1397   12
 106 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 107 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 108 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 109 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 110 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 111 Dawid Podżerek                 Kraków               114.08   1369   12
 112 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 113 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 114 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 115 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 116 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 117 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 118 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 119 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 120 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 121 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 122 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 123 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 124 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 125 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 126 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 127 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 128 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 129 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 130 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 131 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 132 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 133 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 134 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 135 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 136 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 137 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 138 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 139 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 140 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 141 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 142 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 143 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 144 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 145 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 146 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 147 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 148 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 149 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 150 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 151 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 152 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 153 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 154 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 155 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 156 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 157 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 158 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 159 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 160 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 161 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 162 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 163 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 164 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 165 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 166 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 167 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 168 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 169 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 170 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 171 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 172 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 173 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 174 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 175 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.45    874   11
 176 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 177 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 178 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 179 Elżbieta Salamon               Wrocław               77.91    857   11
 180 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 181 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 182 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 183 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 184 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 185 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 186 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 187 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 188 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 189 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 190 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 191 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 192 Mirosław Dejna                 Sampława              66.27    729   11
 193 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 194 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 195 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 196 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 197 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 198 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 199 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 200 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 201 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 202 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 203 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 204 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 205 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 206 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 207 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 208 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 209 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 210 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 211 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 212 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 213 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 214 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 215 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 216 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 217 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 218 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 219 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 220 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 221 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 222 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 223 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 224 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 225 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 226 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 227 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 228 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 229 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 230 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 231 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 232 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 233 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 234 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 235 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 236 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 237 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 238 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 239 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 240 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 241 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 242 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 243 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 244 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 245 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 246 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 247 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 248 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 249 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 250 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 251 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 252 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 253 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 254 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 255 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 256 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 257 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 258 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 259 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 260 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 261 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 262 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 263 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 264 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 265 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 266 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 267 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 268 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 269 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 270 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 271 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 272 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 273 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 274 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 275 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie