Wrocław22
września
Wrocław 22-23 września Gumowiec. Memoriał Grzegorza Miecugowa w Scrabble
Kołobrzeg29
września
Kołobrzeg 29-30 września IV Otwarte Mistrzostwa KołobrzeguMistrzostwa Regionów 2018
Nowe Miasto Lubawskie 6
października
Nowe Miasto Lubawskie 6- 7 października XXI Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2018
W Kołobrzegu rybitwy fruwają wkoło brzegu29 - 30 września 2018 — IV Otwarte Mistrzostwa KołobrzeguInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IV Otwarte Mistrzostwa KołobrzeguKołobrzeg, 29 - 30 września 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


W Kołobrzegu rybitwy fruwają wkoło brzegu64 uczestników, w tej liczbie trzech debiutantów, uczestniczyło w IV Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu.

Członkowie kołobrzeskiego klubu scrabblowego „Start” oraz Fundacji Umysł im. Alfreda Buttsa zaprosili scrabblistów do Ośrodka Wypoczynkowego Podczele II położonego na obrzeżach nadmorskiego ekoparku.

W ośrodku można było za niewygórowaną cenę skorzystać z noclegów i wyżywienia. Dla scrabblistów przygotowano dobrze wyposażoną, wygodną salę do gry, z której mieli oni bezpośredni dostęp do tarasu w ogrodzie lub do zaplecza z pysznymi wypiekami autorstwa klubowiczów, słodyczami, owocami, napojami. Gospodarze – scrabbliści ze „Startu” oraz właściciele i pracownicy ośrodka Podczele II zadbali o wszelkie potrzeby zawodników.

Turniej składał się z 12 rund. Obok rywalizacji o tytuł mistrzowski walczono o wygraną w konkursie na słowo związane z Kołobrzegiem – nieważna była ilość punktów, liczyła się „zawartość słowa w słowie” wraz z uzasadnieniem.

O swoją nagrodę walczyli również debiutanci oraz mieszkańcy Kołobrzegu. Ponadto wszyscy mieli szansę na wyróżnienie za „skok tygrysa”.

Siedem rund rozegranych w sobotę nie wyłoniło zdecydowanego faworyta. Wprawdzie od 4 rundy prowadził Dawid Pikul, ale na koniec dnia miał tylko 0,5 pkt przewagi nad Maciejem Perzyńskim, który z kolei miał ponad dwustupunktową przewagę w małych punktach. Tuż za Dawidem i Maćkiem uplasowało się kilku zawodników z małą stratą i ogromną chęcią na wygraną. Zapowiadało to ostrą rywalizację w niedzielnych pojedynkach.

Wieczorem scrabbliści spotkali się z organizatorami i sponsorami na integracyjnej kolacji przy ognisku. Pyszne jedzenie (pierogi!), muzyka, tańce, śpiewy, a koło północy spacer nad morze dały wiele radości wszystkim bawiącym się. Zabawie towarzyszyły również ogromne emocje, których dostarczyli nam nasi siatkarze (półfinałowy mecz MŚ z reprezentacją USA ) oraz nocne spotkanie z dzikami nad morzem. Obie przygody zakończyły się szczęśliwie- dziki spokojnie odeszły a nasi nie tylko pokonali Amerykanów- w niedzielę przeczołgali drużynę Brazylii i  zostali mistrzami świata!

Potencjalni scrabblowi mistrzowie po trudach sobotniej nocy przystąpili do rozegrania kolejnych 5 rund. Łatwo nie było. Bo scrabble to gra niesprawiedliwa- workowy jak zawsze niezmiennie jednym dawał wszystko, innym nic. Jednemu dał wszystko – Pikul „dowiózł” pierwsze miejsce do końca turnieju. Najpierw w rundzie nr 8 pokonał groźnego jak nigdy dotąd Macieja Perzyńskiego. Wprawdzie runda 10, w której Łukasz Tuszyński wygrał z Dawidem 511:338, na chwilę przywróciła kilku uczestnikom nadzieję i  wiarę w zwycięstwo, jednak Dawid Pikul, jak nasi złoci siatkarze, wyrywał punkt po punkcie i jak taran szedł do przodu. Zacięte pojedynki z Mariuszem Skroboszem 369:363 oraz ostatni z Michałem Rogalewiczem 393: 381 dały Dawidowi zasłużenie tytuł IV Mistrza Kołobrzegu. Michał Rogalewicz na zawsze zapamięta skład ROMANSE, który dawał mu zwycięstwo, gdyby nie zrobił straty.

Uczestnicy turnieju zastanawiali się, czy słuszne jest stosowanie w decydującej o zwycięstwie rundzie systemu szwajcarskiego. Ostatnia runda w „normalnym” duńczyku mogłaby dostarczyć znacznie więcej emocji ze względu na bezpośrednie pojedynki najlepszych.

W końcowej klasyfikacji pierwsza trójka zawodników: Dawid Pikul z Poznania, Łukasz Tuszyński z Chłopowa oraz Maciej Perzyński z Piły została nagrodzona niezwykłymi statuetkami wykonanymi z drewna, szkła i srebra.

Podobne statuetki otrzymały jeszcze dwie osoby: za najlepszy debiut Halina Cecot z Kołobrzegu (pięć zwycięstw) oraz za „skok tygrysa” Józef Wietecki z Gorzowa Wielkopolskiego.

Zajmujący miejsca I-VI, najlepszy debiutant oraz „skaczący tygrys”otrzymali również nagrody pieniężne.

Najlepsze słowo związane z Kołobrzegiem – RYBITWY – jest autorstwa Bernadety Kudlińskiej z Bydgoszczy. Za to słowo wraz z uzasadnieniem (patrz tytuł relacji) organizatorzy wręczyli nagrodę pieniężną.

Tytuł najlepszego zawodnika z Kołobrzegu, podobnie jak rok temu zdobyła Iwona Wieluńska ( 6 wygranych, 29 miejsce). Nagrodą jest kolacja dla dwóch osób w Tawernie Vikingów w Kołobrzegu.

Ostatnim akcentem turnieju było losowanie spośród wszystkich uczestników atrakcyjnej nagrody- weekendowego pobytu w pensjonacie „Marino” dla dwóch osób. Najmłodsza na sali „sierotka” Lenka Perzyńska w losowaniu przyniosła szczęście Sylwii Ładzie z Inowrocławia.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali drobne nagrody i upominki.

Czuwający nad prawidłowym przebiegiem turnieju sędzia Sławomir Zabawa ocenił go jako bardzo spokojny i bezproblemowy. Zawodnicy byli zdyscyplinowani, punktualni. Nie było sytuacji wymagających sędziowskiej interwencji.

Wielkie podziękowania za patronat honorowy dla Prezydenta Miasta Kołobrzeg Janusza Gromka
Podziękowania dla wspierających:
Miasto Kołobrzeg
Gmina Kołobrzeg
Brico Marche Kołobrzeg
Apa2
Coffe Desk
Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II
Stowarzyszenie FENIKS
Pensjonat MARINO
Dragon
Auto-Seba Sebastian Krzyżlewski
Tawerna Vikingów
„Pierogarnia w porcie”
Cukiernia NIZIOŁ
Wydawnictwo KAMERA
IMFilter z Goleniowa
Patronat medialny :
"Gazeta Kołobrzeska",Telewizja Kablowa Kołobrzeg, Portale internetowe: E-kg.pl, MiastoKołobrzeg.pl OK!Kołobrzeg

Dziękując Ani Aranie i klubowiczom „Startu” za kolejny świetny turniej chciałam podzielić się pewną refleksją. Jako były (i przyszły!) organizator turniejów zazdroszczę im udziału tak licznej rzeszy mieszkańców Kołobrzegu. Ja w moim Wałczu najczęściej byłam jedynym tubylcem. W sobotę na 64 uczestników aż 16 to miejscowi. Dla porównania: Poznań na 77 – 11, Wrocław na 63 -15, Gdańsk 75 – 15, Stargard 66-5. Właściwie tylko Warszawa i Kraków wyprzedzają Kołobrzeg w kategorii „tubylec”. Wielkie gratulacje! To się nazywa propagowanie gry w scrabble!
relacja: Jolanta Chłopińska
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu
II Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu
I Mistrzostwa Kołobrzegu


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-10), szwajcar (rundy 11,12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekOśrodek Wypoczynkowy PODCZELE II
ul. Koszalińska 70, Kołobrzeg
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 29 września (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie zapisów na turniej (dla osób niezapisanych przez internet) 
12:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:00 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 30 września (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdKomunikacją miejską – autobus linii „5” z dworca kolejowego w kierunku Podczela. Czas przejazdu ok. 10 minut. Należy wysiąść na przystanku „Podczele Ośrodek” skąd piechotą do ośrodka jest ok. 100 m. Należy z przystanku przejść na drugą stronę szosy i iść w kierunku jazdy, następnie w lewo przy barze. Ośrodek to pierwszy budynek po lewej stronie.
Osoby zmotoryzowane – miejsca parkingowe za ośrodkiem wzdłuż ogrodzenia – parkowanie jest bezpłatne.
WyżywienieDla osób przyjezdnych wynegocjowaliśmy zniżki w obiekcie hotelowym Ośrodka Podczele II (tel. 94 354 36 65). Ceny na hasło "turniej" kształtują się następująco:
Pakiet: obiad, kolacja, nocleg w pokoju z łazienką, śniadanie – 80 zł

Dla osób korzystających z wybranych posiłków lub tylko noclegu:

- nocleg w pokoju z łazienką – 50 zł

- wyżywienie
a) śniadanie — 15 zł/1 porcję
b) obiad – 20 zł/1 porcję
c) kolacja — 20 zł/1 porcję
Noclegij.w.
NagrodyPuchary i nagrody rzeczowe dla zwycięzców, drobne upominki dla innych uczestników
W miarę pozyskania sponsorów fundowane będą nagrody specjalne.
Dodatkowe atrakcjeW sobotę (29 września) o godz. 20.00 impreza integracyjna dla uczestników i wspierających organizację turnieju. W razie sprzyjającej aury (brak opadów,) kolacja zostanie podana przy ognisku. Prosimy zabrać ze sobą ciepłe odzienie, gitary, organki i bębenki. Przewidujemy na zakończenie imprezy integracyjnej spacer nad morze w świetle pochodni.
Ośrodek Podczele II od plaży dzieli 300 metrów do przejścia leśną aleją oraz groblą prowadzącą przez Ekopark – niewątpliwie najbardziej "uptasione" miejsce w Kołobrzegu :)
Możliwe kąpiele morskie.
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Anna Arana Kołobrzeg członek PFS
2 Agata Kuć Stargard członek PFS
3 Iwona Wieluńska Kołobrzeg członek PFS
4 Bartosz Bartczak Poznań członek PFS
5 Lucyna Śniadach Rumia członek PFS
6 Dariusz Kuć Stargard członek PFS
7 Zuzanna Cichoń Gdańsk zwykły uczestnik
8 Dorota Kuć Stargard zwykły uczestnik
9 Andrzej Bednaruk Gdańsk zwykły uczestnik
10 Łukasz Tuszyński Chłopowo członek PFS
11 Karolina Urbańska Poznań członek PFS
12 Mariusz Skrobosz Warszawa członek PFS
13 Maciej Kuć Stargard członek PFS
14 Jolanta Chłopińska Wałcz członek PFS
15 Jacek Nowak Szczecin zwykły uczestnik
16 Maciej Kuczynski Gdynia zwykły uczestnik
17 Alicja Grąbczewska Szczecin zwykły uczestnik
18 Maciej Grąbczewski Szczecin zwykły uczestnik
19 Ala Białobrzewska GDYNIA nocleg z pełnym wyżywieniem członek PFS
20 Mieczysław Pastuszak Gdynia członek PFS
21 Miłosz Wrzałek Warszawa członek PFS
22 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz członek PFS
23 Waldemar Kudliński Bydgoszcz członek PFS
24 Krystyna Czajkowska Kołobrzeg członek PFS
25 Natalia Woźniak Dziwnówek członek PFS
26 Tadeusz Kondej Świnoujście zwykły uczestnik
27 Radosław Jachna Łódź zwykły uczestnik
28 Michał Rogalewicz Poznań członek PFS
29 Beata Kiżewska Świnoujście zwykły uczestnik
30 Małgorzata Szmuksta Szczecin członek PFS
31 Józef Wietecki Gorzów Wlkp. członek PFS
32 Zbigniew Wietecki Gorzów Wlkp. rozegram 3000 partię członek PFS
33 Teresa Balewska Reda członek PFS
34 Sylwia Łada Inowrocław członek PFS
35 Katarzyna Szachowicz Unieszewo zwykły uczestnik
36 Artur Wawrzynowski Zukowo zwykły uczestnik
37 Ryszard Pliszka Szczecin zwykły uczestnik
38 Jacek Mańko Poznań członek PFS
39 Jolanta Olczak Kołobrzeg zwykły uczestnik
40 Jadwiga Szczurowska Swnoujście zwykły uczestnik
41 Lidia Żywna Gdynia Cały pakiet- obiad z kurczakiem członek PFS
42 Barbara Wiśniewska Gdańsk Cały pakiet- Obiad bez mięsa zwykły uczestnik
43 Monika Siemaszko Poznań członek PFS
44 Maria Wieczorek Kołobrzeg zwykły uczestnik
45 Agnieszka Wisniewska inowrocław członek PFS
46 Roman Chomicz Kołobrzeg zwykły uczestnik
47 Teresa Jaśkiewicz Kołobrzeg zwykły uczestnik
48 Rafał Wesołowski Warszawa członek PFS
49 wojciech gołęcki inowrocław członek PFS
50 Monika Gawron-Cieślik Szczecin członek PFS
51 Jerzy Luter Bytom członek PFS
52 Elżbieta Fitał Kołobrzeg Smaczny obiad :) zwykły uczestnik
53 Dawid Pikul Poznań członek PFS
54 Maciej Perzyński Dolaszewo zwykły uczestnik
OrganizatorzyFundacja UMYSŁ im. Alfreda Buttsa — fundacja@umysl.org — 606 433 699
Klub scrabblowy START Kołobrzeg


Wyniki turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 152.29     10.5     4971     2053      603
  2 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.14     10.0     5098     1907      999
  3 Maciej          Perzyński            Piła                   121.47      9.0     5202     1892     1120
  4 Radosław        Jachna               Łódź                   138.59      9.0     4959     1898      704
  5 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               146.28      9.0     4678     1937      470
  6 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               139.04      8.5     4734     1850      385
  7 Michał          Rogalewicz           Poznań                 136.30      8.0     4898     1678      642
  8 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 140.03      8.0     4884     1729      731
  9 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.94      8.0     4824     1710      177
 10 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.94      8.0     4670     1639      319
 11 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               126.47      8.0     4287     1707      114
 12 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              140.79      7.0     5008     1574      766
 13 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               152.17      7.0     4805     1618      510
 14 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  128.92      7.0     4793     1578      430
 15 Dariusz         Kuć                  Stargard               139.78      7.0     4780     1556      274
 16 Jacek           Mańko                Poznań                 133.02      7.0     4707     1563      355
 17 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               134.30      7.0     4620     1608       86
 18 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 114.88      7.0     4582     1631        0
 19 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      7.0     4480     1613        1
 20 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 118.92      7.0     4426     1505      419
 21 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               128.98      7.0     4411     1614        8
 22 Dorota          Kuć                  Stargard               126.82      7.0     4404     1621     -141
 23 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 123.09      7.0     4386     1506      109
 24 Lucyna          Śniadach             Rumia                  117.76      7.0     4365     1544       64
 25 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 132.39      6.0     5011     1524      196
 26 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    131.11      6.0     4654     1565     -212
 27 Maciej          Kuć                  Stargard               123.75      6.0     4599     1432      582
 28 Jerzy           Luter                Bytom                  123.21      6.0     4540     1291      635
 29 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              115.01      6.0     4369     1420      -23
 30 Agata           Kuć                  Stargard               126.64      6.0     4353     1357      -32
 31 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            102.97      6.0     4347     1436       36
 32 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 124.41      6.0     4340     1310       -5
 33 Anna            Arana                Kołobrzeg              114.77      6.0     4296     1337      393
 34 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 108.35      6.0     4274     1391       83
 35 Karolina        Urbańska             Poznań                 116.72      6.0     4269     1455     -415
 36 Katarzyna       Szachowicz           Unieszewo              100.00      6.0     4161     1383      -28
 37 Sylwia          Łada                 Inowrocław             118.31      6.0     4131     1390      101
 38 Marcin          Gauer                Kołobrzeg              100.00      6.0     4043     1360       37
 39 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      6.0     3826     1255     -287
 40 Monika          Siemaszko            Lipiany                124.08      5.0     4350     1314      145
 41 Beata           Kiżewska             Świnoujście            114.01      5.0     4148     1368     -386
 42 Bartosz         Bartczak             Poznań                 112.75      5.0     4142     1243       79
 43 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      5.0     4098     1241     -324
 44 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.39      5.0     4040     1248     -109
 45 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      5.0     4032     1174       75
 46 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      5.0     4016     1199     -283
 47 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              107.15      5.0     3953     1290     -276
 48 Halina          Cecot                Kołobrzeg              100.00      5.0     3899     1209     -249
 49 Jacek           Nowak                Szczecin               108.92      5.0     3807     1303     -589
 50 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      5.0     3765     1269     -484
 51 Anna            Niewiadomska         Kołobrzeg              100.00      5.0     3522     1074      100
 52 Ryszard         Pliszka              Szczecin               100.00      4.5     3867     1041      230
 53 Marek           Cecot                Kołobrzeg              100.00      4.5     3748     1166     -262
 54 Roman           Chomicz              Kołobrzeg              100.00      4.5     3672     1165     -708
 55 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      4.0     3967     1137      -98
 56 Lidia           Żywna                Gdynia                 103.35      4.0     3898     1159     -622
 57 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      4.0     3784     1138     -318
 58 Patrycja        Matulewicz           Kołobrzeg              100.00      3.5     3552      887     -582
 59 Miłka           Janaszewska          Kołobrzeg              100.00      3.5     3398      913     -408
 60 Elżbieta        Fitał                Kołobrzeg              100.00      3.5     3337      886     -267
 61 Maria           Wieczorek            Kołobrzeg              100.00      3.5     3116      905     -744
 62 Alina           Kąpa                 Kołobrzeg              100.00      3.0     3681      986     -657
 63 Andrzej         Czabański            Kołobrzeg              100.00      1.0     1808      489     -750
 64 Teresa          Jaśkiewicz           Kołobrzeg              100.00      0.5     3060      571     -919
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu



	Dawid Pikul 152.29 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Iwona          Wieluńska             115.01 +  509: 244  165
    2     4 Natalia        Woźniak               140.79 +  368: 346  191
    3     8 Jadwiga        Szczurowska           102.97 +  466: 349  153
    4     2 Monika         Gawron-Cieślik        128.98 +  409: 338  179
    5     1 Radosław       Jachna                138.59 +  435: 382  189
    6     1 Maciej         Grąbczewski           146.28 +  391: 322  196
    7     1 Ireneusz       Moralewicz            139.04 =  438: 438  139
    8     1 Maciej         Perzyński             121.47 +  460: 402  171
    9     1 Zbigniew       Wietecki              131.11 +  395: 292  181
   10     1 Łukasz         Tuszyński             151.14 -  338: 511  101
   11     1 Mariusz        Skrobosz              152.17 +  369: 363  202
   12     1 Michał         Rogalewicz            136.30 +  393: 381  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2053  / 12 171.08




	Mariusz Skrobosz 152.17 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Bednaruk              114.88 -  428: 544   65
    2    17 Roman          Chomicz               100.00 +  406: 237  150
    3    10 Sylwia         Łada                  118.31 +  392: 335  168
    4    11 Beata          Kiżewska              114.01 +  513: 305  164
    5     5 Maciej         Kuć                   123.75 -  300: 382   74
    6    10 Monika         Gawron-Cieślik        128.98 +  387: 367  179
    7    11 Jacek          Nowak                 108.92 +  459: 248  159
    8     5 Maciej         Grąbczewski           146.28 +  422: 366  196
    9     4 Rafał          Wesołowski            129.94 +  419: 322  180
   10     3 Radosław       Jachna                138.59 -  350: 393   89
   11     1 Dawid          Pikul                 152.29 -  363: 369  102
   12     6 Andrzej        Kowalski              140.03 -  366: 427   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Łukasz Tuszyński 151.14 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Arana                 114.77 +  441: 275  165
    2    12 Maciej         Grąbczewski           146.28 -  338: 454   96
    3    17 Beata          Kiżewska              114.01 -  365: 437   64
    4    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  332: 299  150
    5    19 Tadeusz        Kondej                100.00 +  519: 309  150
    6    12 Iwona          Wieluńska             115.01 +  440: 340  165
    7     9 Dorota         Kuć                   126.82 +  425: 323  177
    8     7 Małgorzata     Szmuksta              126.47 +  390: 359  176
    9     5 Maciej         Kuczyński             132.39 +  511: 347  182
   10     1 Dawid          Pikul                 152.29 +  511: 338  202
   11     3 Radosław       Jachna                138.59 +  386: 335  189
   12     2 Ireneusz       Moralewicz            139.04 +  440: 283  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 12 158.75




	Miłosz Wrzałek 150.94 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Beata          Kiżewska              114.01 +  464: 285  164
    2     7 Andrzej        Kowalski              140.03 +  430: 392  190
    3     4 Józef          Wietecki              100.00 +  428: 314  150
    4     3 Maciej         Grąbczewski           146.28 -  405: 529   96
    5     7 Michał         Rogalewicz            136.30 +  396: 395  186
    6     5 Ireneusz       Moralewicz            139.04 -  351: 473   89
    7     7 Lucyna         Śniadach              117.76 -  287: 403   68
    8    12 Zuzanna        Cichoń                108.35 +  372: 346  158
    9    10 Karolina       Urbańska              116.72 +  395: 342  167
   10     5 Zbigniew       Wietecki              131.11 +  529: 305  181
   11     2 Maciej         Perzyński             121.47 +  421: 358  171
   12     4 Radosław       Jachna                138.59 -  346: 505   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Maciej Grąbczewski 146.28 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Bartczak              112.75 +  358: 309  163
    2    12 Łukasz         Tuszyński             151.14 +  454: 338  201
    3     2 Jolanta        Chłopińska            128.92 +  369: 325  179
    4     3 Miłosz         Wrzałek               150.94 +  529: 405  201
    5     2 Ireneusz       Moralewicz            139.04 +  357: 355  189
    6     1 Dawid          Pikul                 152.29 -  322: 391  102
    7     2 Maciej         Perzyński             121.47 -  280: 438   71
    8     5 Mariusz        Skrobosz              152.17 -  366: 422  102
    9     8 Jacek          Mańko                 133.02 +  479: 308  183
   10     4 Andrzej        Kowalski              140.03 +  413: 307  190
   11     6 Natalia        Woźniak               140.79 +  362: 349  191
   12     5 Andrzej        Bednaruk              114.88 +  389: 261  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1937  / 12 161.42




	Natalia Woźniak 140.79 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jacek          Nowak                 108.92 +  415: 245  159
    2     4 Dawid          Pikul                 152.29 -  346: 368  102
    3    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  464: 288  150
    4    12 Alicja         Grąbczewska           134.30 +  436: 429  184
    5     3 Maciej         Perzyński             121.47 -  428: 482   71
    6     8 Lucyna         Śniadach              117.76 -  390: 400   68
    7    12 Iwona          Wieluńska             115.01 +  491: 295  165
    8     9 Mieczysław     Pastuszak             123.09 +  404: 273  173
    9     7 Józef          Wietecki              100.00 -  333: 393   50
   10    10 Ala            Białobrzewska         124.41 +  518: 339  174
   11     6 Maciej         Grąbczewski           146.28 -  349: 362   96
   12     9 Maciej         Kuczyński             132.39 +  434: 368  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Andrzej Kowalski 140.03 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zuzanna        Cichoń                108.35 +  400: 342  158
    2     7 Miłosz         Wrzałek               150.94 -  392: 430  101
    3    15 Marcin         Gauer                 100.00 +  436: 301  150
    4    10 Karolina       Urbańska              116.72 +  489: 269  167
    5     8 Monika         Gawron-Cieślik        128.98 +  404: 318  179
    6     6 Małgorzata     Szmuksta              126.47 -  352: 355   76
    7     8 Michał         Rogalewicz            136.30 -  284: 391   86
    8    13 Dorota         Kuć                   126.82 +  448: 246  177
    9     9 Lucyna         Śniadach              117.76 +  419: 323  168
   10     4 Maciej         Grąbczewski           146.28 -  307: 413   96
   11     9 Artur          Wawrzynowski          118.92 +  526: 399  169
   12     6 Mariusz        Skrobosz              152.17 +  427: 366  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Dariusz Kuć 139.78 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Kudliński             107.15 +  441: 339  157
    2    13 Mieczysław     Pastuszak             123.09 +  475: 349  173
    3     3 Monika         Gawron-Cieślik        128.98 -  375: 377   79
    4     5 Monika         Siemaszko             124.08 -  278: 486   74
    5    12 Sylwia         Łada                  118.31 +  390: 297  168
    6    13 Dorota         Kuć                   126.82 -  394: 437   77
    7    14 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  338: 295  150
    8    15 Karolina       Urbańska              116.72 -  366: 419   67
    9    12 Alicja         Grąbczewska           134.30 +  397: 358  184
   10    14 Beata          Kiżewska              114.01 +  406: 341  164
   11    11 Maciej         Kuczyński             132.39 -  393: 419   82
   12    10 Zbigniew       Wietecki              131.11 +  527: 389  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Ireneusz Moralewicz 139.04 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Gołęcki               103.39 +  388: 307  153
    2     8 Jacek          Mańko                 133.02 +  369: 361  183
    3     6 Maciej         Kuć                   123.75 +  343: 338  174
    4     4 Zbigniew       Wietecki              131.11 +  442: 388  181
    5     2 Maciej         Grąbczewski           146.28 -  355: 357   96
    6     5 Miłosz         Wrzałek               150.94 +  473: 351  201
    7     1 Dawid          Pikul                 152.29 =  438: 438  152
    8     3 Alicja         Grąbczewska           134.30 +  394: 291  184
    9     2 Radosław       Jachna                138.59 +  410: 378  189
   10     2 Maciej         Perzyński             121.47 -  331: 370   71
   11     4 Andrzej        Bednaruk              114.88 +  508: 330  165
   12     2 Łukasz         Tuszyński             151.14 -  283: 440  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1850  / 12 154.17




	Radosław Jachna 138.59 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Lidia          Żywna                 103.35 +  523: 302  153
    2     2 Artur          Wawrzynowski          118.92 +  359: 270  169
    3     7 Alicja         Grąbczewska           134.30 +  326: 315  184
    4     1 Maciej         Perzyński             121.47 +  496: 374  171
    5     1 Dawid          Pikul                 152.29 -  382: 435  102
    6     3 Jolanta        Chłopińska            128.92 +  419: 301  179
    7     4 Maciej         Kuczyński             132.39 +  411: 371  182
    8     2 Andrzej        Bednaruk              114.88 +  432: 395  165
    9     2 Ireneusz       Moralewicz            139.04 -  378: 410   89
   10     3 Mariusz        Skrobosz              152.17 +  393: 350  202
   11     3 Łukasz         Tuszyński             151.14 -  335: 386  101
   12     4 Miłosz         Wrzałek               150.94 +  505: 346  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1898  / 12 158.17




	Michał Rogalewicz 136.30 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jadwiga        Szczurowska           102.97 -  341: 377   53
    2    23 Alina          Kąpa                  100.00 +  455: 288  150
    3    14 Wojciech       Gołęcki               103.39 +  406: 386  153
    4    14 Waldemar       Kudliński             107.15 +  336: 332  157
    5     7 Miłosz         Wrzałek               150.94 -  395: 396  101
    6    15 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  338: 319  150
    7     8 Andrzej        Kowalski              140.03 +  391: 284  190
    8     6 Zbigniew       Wietecki              131.11 -  387: 454   81
    9     6 Jolanta        Chłopińska            128.92 +  480: 301  179
   10     8 Maciej         Kuczyński             132.39 +  432: 383  182
   11     5 Rafał          Wesołowski            129.94 +  556: 343  180
   12     1 Dawid          Pikul                 152.29 -  381: 393  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Alicja Grąbczewska 134.30 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  362: 307  150
    2    11 Jerzy          Luter                 123.21 +  393: 329  173
    3     7 Radosław       Jachna                138.59 -  315: 326   89
    4    12 Natalia        Woźniak               140.79 -  429: 436   91
    5    18 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  408: 400  150
    6     9 Jacek          Mańko                 133.02 +  472: 369  183
    7     5 Jolanta        Chłopińska            128.92 +  439: 398  179
    8     3 Ireneusz       Moralewicz            139.04 -  291: 394   89
    9    12 Dariusz        Kuć                   139.78 -  358: 397   90
   10    13 Dorota         Kuć                   126.82 -  306: 454   77
   11    14 Bartosz        Bartczak              112.75 +  413: 351  163
   12    11 Maciej         Kuć                   123.75 +  434: 373  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Jacek Mańko 133.02 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Teresa         Balewska              100.00 +  463: 322  150
    2     8 Ireneusz       Moralewicz            139.04 -  361: 369   89
    3    12 Artur          Wawrzynowski          118.92 +  448: 292  169
    4     8 Jadwiga        Szczurowska           102.97 +  424: 321  153
    5    10 Małgorzata     Szmuksta              126.47 -  367: 376   76
    6     9 Alicja         Grąbczewska           134.30 -  369: 472   84
    7    13 Anna           Arana                 114.77 +  364: 321  165
    8    11 Monika         Siemaszko             124.08 +  419: 307  174
    9     8 Maciej         Grąbczewski           146.28 -  308: 479   96
   10    11 Agata          Kuć                   126.64 +  420: 350  177
   11     8 Józef          Wietecki              100.00 +  420: 343  150
   12     7 Rafał          Wesołowski            129.94 -  344: 400   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Maciej Kuczyński 132.39 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  436: 345  150
    2    14 Dorota         Kuć                   126.82 +  431: 400  177
    3     1 Maciej         Perzyński             121.47 -  303: 470   71
    4    16 Jacek          Nowak                 108.92 +  572: 301  159
    5     4 Zbigniew       Wietecki              131.11 -  411: 431   81
    6     7 Józef          Wietecki              100.00 +  491: 391  150
    7     4 Radosław       Jachna                138.59 -  371: 411   89
    8     8 Monika         Gawron-Cieślik        128.98 +  479: 296  179
    9     5 Łukasz         Tuszyński             151.14 -  347: 511  101
   10     8 Michał         Rogalewicz            136.30 -  383: 432   86
   11    11 Dariusz        Kuć                   139.78 +  419: 393  190
   12     9 Natalia        Woźniak               140.79 -  368: 434   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Zbigniew Wietecki 131.11 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  436: 346  150
    2    15 Małgorzata     Szmuksta              126.47 +  453: 292  176
    3     5 Monika         Siemaszko             124.08 +  383: 349  174
    4     4 Ireneusz       Moralewicz            139.04 -  388: 442   89
    5     4 Maciej         Kuczyński             132.39 +  431: 411  182
    6     2 Maciej         Perzyński             121.47 -  338: 425   71
    7    10 Karolina       Urbańska              116.72 +  449: 299  167
    8     6 Michał         Rogalewicz            136.30 +  454: 387  186
    9     1 Dawid          Pikul                 152.29 -  292: 395  102
   10     5 Miłosz         Wrzałek               150.94 -  305: 529  101
   11    10 Dorota         Kuć                   126.82 -  336: 464   77
   12    10 Dariusz        Kuć                   139.78 -  389: 527   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Rafał Wesołowski 129.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Józef          Wietecki              100.00 -  333: 401   50
    2    25 Miłka          Janaszewska           100.00 +  450: 222  150
    3    16 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  474: 340  150
    4     9 Dorota         Kuć                   126.82 -  345: 350   77
    5    11 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  437: 320  150
    6    11 Mieczysław     Pastuszak             123.09 +  450: 364  173
    7     6 Maciej         Kuć                   123.75 +  405: 388  174
    8     4 Lucyna         Śniadach              117.76 +  338: 311  168
    9     4 Mariusz        Skrobosz              152.17 -  322: 419  102
   10     7 Małgorzata     Szmuksta              126.47 +  373: 336  176
   11     5 Michał         Rogalewicz            136.30 -  343: 556   86
   12     7 Jacek          Mańko                 133.02 +  400: 344  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Monika Gawron-Cieślik 128.98 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Alina          Kąpa                  100.00 +  477: 259  150
    2     5 Sylwia         Łada                  118.31 +  330: 306  168
    3     3 Dariusz        Kuć                   139.78 +  377: 375  190
    4     2 Dawid          Pikul                 152.29 -  338: 409  102
    5     8 Andrzej        Kowalski              140.03 -  318: 404   90
    6    10 Mariusz        Skrobosz              152.17 -  367: 387  102
    7    20 Waldemar       Kudliński             107.15 +  449: 332  157
    8     8 Maciej         Kuczyński             132.39 -  296: 479   82
    9    13 Jadwiga        Szczurowska           102.97 +  400: 381  153
   10    15 Karolina       Urbańska              116.72 +  433: 325  167
   11    12 Małgorzata     Szmuksta              126.47 -  277: 424   76
   12    13 Agata          Kuć                   126.64 +  349: 322  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Jolanta Chłopińska 128.92 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  431: 255  150
    2     1 Andrzej        Bednaruk              114.88 +  520: 295  165
    3     2 Maciej         Grąbczewski           146.28 -  325: 369   96
    4     7 Józef          Wietecki              100.00 +  434: 426  150
    5     9 Dorota         Kuć                   126.82 +  535: 327  177
    6     3 Radosław       Jachna                138.59 -  301: 419   89
    7     5 Alicja         Grąbczewska           134.30 -  398: 439   84
    8    10 Agata          Kuć                   126.64 +  507: 243  177
    9     6 Michał         Rogalewicz            136.30 -  301: 480   86
   10     9 Lucyna         Śniadach              117.76 +  420: 326  168
   11     7 Iwona          Wieluńska             115.01 +  397: 370  165
   12     3 Maciej         Perzyński             121.47 -  224: 414   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Dorota Kuć 126.82 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Gauer                 100.00 +  317: 304  150
    2    14 Maciej         Kuczyński             132.39 -  400: 431   82
    3    24 Ryszard        Pliszka               100.00 +  379: 345  150
    4     9 Rafał          Wesołowski            129.94 +  350: 345  180
    5     9 Jolanta        Chłopińska            128.92 -  327: 535   79
    6    13 Dariusz        Kuć                   139.78 +  437: 394  190
    7     9 Łukasz         Tuszyński             151.14 -  323: 425  101
    8    13 Andrzej        Kowalski              140.03 -  246: 448   90
    9    14 Zuzanna        Cichoń                108.35 +  407: 294  158
   10    13 Alicja         Grąbczewska           134.30 +  454: 306  184
   11    10 Zbigniew       Wietecki              131.11 +  464: 336  181
   12     8 Małgorzata     Szmuksta              126.47 -  300: 382   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Agata Kuć 126.64 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Halina         Cecot                 100.00 +  466: 275  150
    2     6 Józef          Wietecki              100.00 -  351: 397   50
    3    13 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  374: 325  150
    4    15 Małgorzata     Szmuksta              126.47 -  335: 407   76
    5    14 Mieczysław     Pastuszak             123.09 -  375: 442   73
    6    17 Jadwiga        Szczurowska           102.97 +  374: 319  153
    7    16 Beata          Kiżewska              114.01 +  374: 354  164
    8    10 Jolanta        Chłopińska            128.92 -  243: 507   79
    9    18 Jolanta        Olczak                100.00 +  336: 275  150
   10    11 Jacek          Mańko                 133.02 -  350: 420   83
   11    19 Marcin         Gauer                 100.00 +  453: 315  150
   12    13 Monika         Gawron-Cieślik        128.98 -  322: 349   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Małgorzata Szmuksta 126.47 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Cecot                 100.00 +  312: 309  150
    2    15 Zbigniew       Wietecki              131.11 -  292: 453   81
    3    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  341: 315  150
    4    15 Agata          Kuć                   126.64 +  407: 335  177
    5    10 Jacek          Mańko                 133.02 +  376: 367  183
    6     6 Andrzej        Kowalski              140.03 +  355: 352  190
    7     3 Andrzej        Bednaruk              114.88 -  307: 351   65
    8     7 Łukasz         Tuszyński             151.14 -  359: 390  101
    9    11 Maciej         Kuć                   123.75 +  396: 351  174
   10     7 Rafał          Wesołowski            129.94 -  336: 373   80
   11    12 Monika         Gawron-Cieślik        128.98 +  424: 277  179
   12     8 Dorota         Kuć                   126.82 +  382: 300  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Ala Białobrzewska 124.41 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jolanta        Olczak                100.00 +  447: 297  150
    2    10 Jadwiga        Szczurowska           102.97 -  322: 374   53
    3    19 Lidia          Żywna                 103.35 -  362: 424   53
    4    18 Anna           Arana                 114.77 -  356: 411   65
    5    23 Halina         Cecot                 100.00 +  364: 251  150
    6    19 Marcin         Gauer                 100.00 -  323: 340   50
    7    22 Tadeusz        Kondej                100.00 +  334: 318  150
    8    18 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  363: 359  150
    9    19 Waldemar       Kudliński             107.15 +  420: 320  157
   10    10 Natalia        Woźniak               140.79 -  339: 518   91
   11    18 Sylwia         Łada                  118.31 +  400: 349  168
   12    15 Mieczysław     Pastuszak             123.09 -  310: 384   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Monika Siemaszko 124.08 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Roman          Chomicz               100.00 +  379: 303  150
    2     9 Lucyna         Śniadach              117.76 +  405: 376  168
    3     5 Zbigniew       Wietecki              131.11 -  349: 383   81
    4     5 Dariusz        Kuć                   139.78 +  486: 278  190
    5     6 Andrzej        Bednaruk              114.88 -  327: 413   65
    6    14 Karolina       Urbańska              116.72 -  320: 349   67
    7    17 Artur          Wawrzynowski          118.92 +  353: 349  169
    8    11 Jacek          Mańko                 133.02 -  307: 419   83
    9    17 Sylwia         Łada                  118.31 -  293: 306   68
   10    18 Marcin         Gauer                 100.00 -  328: 337   50
   11    22 Halina         Cecot                 100.00 +  454: 316  150
   12    17 Jerzy          Luter                 123.21 -  349: 376   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Maciej Kuć 123.75 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Czabański             100.00 +  434: 238  150
    2    16 Ryszard        Pliszka               100.00 +  453: 224  150
    3     6 Ireneusz       Moralewicz            139.04 -  338: 343   89
    4    13 Lidia          Żywna                 103.35 +  410: 296  153
    5     5 Mariusz        Skrobosz              152.17 +  382: 300  202
    6     4 Andrzej        Bednaruk              114.88 -  315: 420   65
    7     6 Rafał          Wesołowski            129.94 -  388: 405   80
    8    14 Jolanta        Olczak                100.00 +  405: 298  150
    9    11 Małgorzata     Szmuksta              126.47 -  351: 396   76
   10    12 Artur          Wawrzynowski          118.92 -  340: 372   69
   11    13 Beata          Kiżewska              114.01 +  410: 291  164
   12    11 Alicja         Grąbczewska           134.30 -  373: 434   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Jerzy Luter 123.21 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maria          Wieczorek             100.00 +  444: 243  150
    2    11 Alicja         Grąbczewska           134.30 -  329: 393   84
    3    18 Waldemar       Kudliński             107.15 -  285: 308   57
    4    24 Tadeusz        Kondej                100.00 -  321: 348   50
    5    25 Marek          Cecot                 100.00 -  271: 364   50
    6    27 Halina         Cecot                 100.00 +  365: 300  150
    7    28 Ryszard        Pliszka               100.00 +  481: 265  150
    8    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  363: 368   50
    9    21 Beata          Kiżewska              114.01 -  371: 374   64
   10    24 Lidia          Żywna                 103.35 +  552: 300  153
   11    21 Jacek          Nowak                 108.92 +  382: 293  159
   12    17 Monika         Siemaszko             124.08 +  376: 349  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Mieczysław Pastuszak 123.09 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  352: 319  150
    2    13 Dariusz        Kuć                   139.78 -  349: 475   90
    3    11 Lucyna         Śniadach              117.76 +  418: 299  168
    4     6 Andrzej        Bednaruk              114.88 -  265: 448   65
    5    14 Agata          Kuć                   126.64 +  442: 375  177
    6    11 Rafał          Wesołowski            129.94 -  364: 450   80
    7    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  465: 220  150
    8     9 Natalia        Woźniak               140.79 -  273: 404   91
    9    16 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  402: 321  150
   10    17 Zuzanna        Cichoń                108.35 -  312: 323   58
   11    17 Wojciech       Gołęcki               103.39 +  360: 333  153
   12    15 Ala            Białobrzewska         124.41 +  384: 310  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Maciej Perzyński 121.47 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  517: 184  150
    2     3 Karolina       Urbańska              116.72 +  498: 337  167
    3     1 Maciej         Kuczyński             132.39 +  470: 303  182
    4     1 Radosław       Jachna                138.59 -  374: 496   89
    5     3 Natalia        Woźniak               140.79 +  482: 428  191
    6     2 Zbigniew       Wietecki              131.11 +  425: 338  181
    7     2 Maciej         Grąbczewski           146.28 +  438: 280  196
    8     1 Dawid          Pikul                 152.29 -  402: 460  102
    9     3 Andrzej        Bednaruk              114.88 +  454: 280  165
   10     2 Ireneusz       Moralewicz            139.04 +  370: 331  189
   11     2 Miłosz         Wrzałek               150.94 -  358: 421  101
   12     3 Jolanta        Chłopińska            128.92 +  414: 224  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 12 157.67




	Artur Wawrzynowski 118.92 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  427: 236  150
    2     2 Radosław       Jachna                138.59 -  270: 359   89
    3    12 Jacek          Mańko                 133.02 -  292: 448   83
    4    20 Iwona          Wieluńska             115.01 -  299: 344   65
    5    29 Maria          Wieczorek             100.00 +  438: 220  150
    6    24 Marek          Cecot                 100.00 +  336: 321  150
    7    17 Monika         Siemaszko             124.08 -  349: 353   74
    8    17 Bartosz        Bartczak              112.75 +  423: 228  163
    9    20 Jacek          Nowak                 108.92 +  378: 331  159
   10    12 Maciej         Kuć                   123.75 +  372: 340  174
   11     9 Andrzej        Kowalski              140.03 -  399: 526   90
   12    16 Zuzanna        Cichoń                108.35 +  443: 301  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Sylwia Łada 118.31 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Miłka          Janaszewska           100.00 +  402: 251  150
    2     5 Monika         Gawron-Cieślik        128.98 -  306: 330   79
    3    10 Mariusz        Skrobosz              152.17 -  335: 392  102
    4    27 Anna           Niewiadomska          100.00 +  354: 298  150
    5    12 Dariusz        Kuć                   139.78 -  297: 390   90
    6    20 Wojciech       Gołęcki               103.39 +  389: 323  153
    7    15 Józef          Wietecki              100.00 -  300: 382   50
    8    20 Lidia          Żywna                 103.35 +  357: 278  153
    9    17 Monika         Siemaszko             124.08 +  306: 293  174
   10    16 Iwona          Wieluńska             115.01 -  317: 364   65
   11    18 Ala            Białobrzewska         124.41 -  349: 400   74
   12    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  419: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Lucyna Śniadach 117.76 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  453: 346  150
    2     9 Monika         Siemaszko             124.08 -  376: 405   74
    3    11 Mieczysław     Pastuszak             123.09 -  299: 418   73
    4    19 Alina          Kąpa                  100.00 +  378: 277  150
    5    17 Lidia          Żywna                 103.35 +  378: 352  153
    6     8 Natalia        Woźniak               140.79 +  400: 390  191
    7     7 Miłosz         Wrzałek               150.94 +  403: 287  201
    8     4 Rafał          Wesołowski            129.94 -  311: 338   80
    9     9 Andrzej        Kowalski              140.03 -  323: 419   90
   10     9 Jolanta        Chłopińska            128.92 -  326: 420   79
   11    16 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  372: 333  150
   12    14 Jadwiga        Szczurowska           102.97 +  346: 316  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Karolina Urbańska 116.72 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  424: 395  150
    2     3 Maciej         Perzyński             121.47 -  337: 498   71
    3    21 Marek          Cecot                 100.00 +  330: 328  150
    4    10 Andrzej        Kowalski              140.03 -  269: 489   90
    5    16 Bartosz        Bartczak              112.75 +  385: 352  163
    6    14 Monika         Siemaszko             124.08 +  349: 320  174
    7    10 Zbigniew       Wietecki              131.11 -  299: 449   81
    8    15 Dariusz        Kuć                   139.78 +  419: 366  190
    9    10 Miłosz         Wrzałek               150.94 -  342: 395  101
   10    15 Monika         Gawron-Cieślik        128.98 -  325: 433   79
   11    15 Jadwiga        Szczurowska           102.97 -  309: 357   53
   12    20 Wojciech       Gołęcki               103.39 +  481: 302  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Iwona Wieluńska 115.01 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Pikul                 152.29 -  244: 509  102
    2    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  391: 411   50
    3    26 Andrzej        Czabański             100.00 +  493: 257  150
    4    20 Artur          Wawrzynowski          118.92 +  344: 299  169
    5    20 Waldemar       Kudliński             107.15 +  334: 307  157
    6    12 Łukasz         Tuszyński             151.14 -  340: 440  101
    7    12 Natalia        Woźniak               140.79 -  295: 491   91
    8    23 Roman          Chomicz               100.00 +  501: 289  150
    9    15 Wojciech       Gołęcki               103.39 +  392: 304  153
   10    16 Sylwia         Łada                  118.31 +  364: 317  168
   11     7 Jolanta        Chłopińska            128.92 -  370: 397   79
   12    12 Józef          Wietecki              100.00 -  301: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Andrzej Bednaruk 114.88 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              152.17 +  544: 428  202
    2     1 Jolanta        Chłopińska            128.92 -  295: 520   79
    3     9 Zuzanna        Cichoń                108.35 +  452: 331  158
    4     6 Mieczysław     Pastuszak             123.09 +  448: 265  173
    5     6 Monika         Siemaszko             124.08 +  413: 327  174
    6     4 Maciej         Kuć                   123.75 +  420: 315  174
    7     3 Małgorzata     Szmuksta              126.47 +  351: 307  176
    8     2 Radosław       Jachna                138.59 -  395: 432   89
    9     3 Maciej         Perzyński             121.47 -  280: 454   71
   10     6 Józef          Wietecki              100.00 +  393: 306  150
   11     4 Ireneusz       Moralewicz            139.04 -  330: 508   89
   12     5 Maciej         Grąbczewski           146.28 -  261: 389   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Anna Arana 114.77 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Tuszyński             151.14 -  275: 441  101
    2    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  330: 349   50
    3    29 Miłka          Janaszewska           100.00 +  403: 300  150
    4    18 Ala            Białobrzewska         124.41 +  411: 356  174
    5    22 Jacek          Nowak                 108.92 -  302: 327   59
    6    25 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  405: 276  150
    7    13 Jacek          Mańko                 133.02 -  321: 364   83
    8    22 Waldemar       Kudliński             107.15 -  293: 363   57
    9    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  304: 316   50
   10    25 Roman          Chomicz               100.00 +  469: 259  150
   11    23 Marek          Cecot                 100.00 +  384: 251  150
   12    18 Bartosz        Bartczak              112.75 +  399: 301  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Beata Kiżewska 114.01 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Miłosz         Wrzałek               150.94 -  285: 464  101
    2    20 Tadeusz        Kondej                100.00 +  358: 286  150
    3    17 Łukasz         Tuszyński             151.14 +  437: 365  201
    4    11 Mariusz        Skrobosz              152.17 -  305: 513  102
    5    13 Józef          Wietecki              100.00 -  336: 370   50
    6    26 Ryszard        Pliszka               100.00 +  350: 342  150
    7    16 Agata          Kuć                   126.64 -  354: 374   77
    8    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  380: 267  150
    9    21 Jerzy          Luter                 123.21 +  374: 371  173
   10    14 Dariusz        Kuć                   139.78 -  341: 406   90
   11    13 Maciej         Kuć                   123.75 -  291: 410   74
   12    19 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  337: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Bartosz Bartczak 112.75 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Grąbczewski           146.28 -  309: 358   96
    2    28 Maria          Wieczorek             100.00 +  411: 229  150
    3    23 Jacek          Nowak                 108.92 -  339: 343   59
    4    23 Marek          Cecot                 100.00 +  464: 233  150
    5    16 Karolina       Urbańska              116.72 -  352: 385   67
    6    18 Lidia          Żywna                 103.35 +  385: 383  153
    7    18 Jolanta        Olczak                100.00 -  313: 395   50
    8    17 Artur          Wawrzynowski          118.92 -  228: 423   69
    9    22 Teresa         Balewska              100.00 +  389: 225  150
   10    19 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  300: 277  150
   11    14 Alicja         Grąbczewska           134.30 -  351: 413   84
   12    18 Anna           Arana                 114.77 -  301: 399   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Jacek Nowak 108.92 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Natalia        Woźniak               140.79 -  245: 415   91
    2    26 Teresa         Balewska              100.00 +  335: 284  150
    3    23 Bartosz        Bartczak              112.75 +  343: 339  163
    4    16 Maciej         Kuczyński             132.39 -  301: 572   82
    5    22 Anna           Arana                 114.77 +  327: 302  165
    6    16 Zuzanna        Cichoń                108.35 +  352: 285  158
    7    11 Mariusz        Skrobosz              152.17 -  248: 459  102
    8    16 Józef          Wietecki              100.00 -  359: 386   50
    9    20 Artur          Wawrzynowski          118.92 -  331: 378   69
   10    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  349: 355   50
   11    21 Jerzy          Luter                 123.21 -  293: 382   73
   12    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  324: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Zuzanna Cichoń 108.35 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Kowalski              140.03 -  342: 400   90
    2    22 Halina         Cecot                 100.00 +  373: 259  150
    3     9 Andrzej        Bednaruk              114.88 -  331: 452   65
    4    25 Roman          Chomicz               100.00 +  478: 272  150
    5    15 Jolanta        Olczak                100.00 +  407: 278  150
    6    16 Jacek          Nowak                 108.92 -  285: 352   59
    7    19 Marcin         Gauer                 100.00 +  384: 337  150
    8    12 Miłosz         Wrzałek               150.94 -  346: 372  101
    9    14 Dorota         Kuć                   126.82 -  294: 407   77
   10    17 Mieczysław     Pastuszak             123.09 +  323: 312  173
   11    20 Waldemar       Kudliński             107.15 +  410: 307  157
   12    16 Artur          Wawrzynowski          118.92 -  301: 443   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Waldemar Kudliński 107.15 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Kuć                   139.78 -  339: 441   90
    2    24 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  301: 238  150
    3    18 Jerzy          Luter                 123.21 +  308: 285  173
    4    14 Michał         Rogalewicz            136.30 -  332: 336   86
    5    20 Iwona          Wieluńska             115.01 -  307: 334   65
    6    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  372: 339  150
    7    20 Monika         Gawron-Cieślik        128.98 -  332: 449   79
    8    22 Anna           Arana                 114.77 +  363: 293  165
    9    19 Ala            Białobrzewska         124.41 -  320: 420   74
   10    21 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  361: 314  150
   11    20 Zuzanna        Cichoń                108.35 -  307: 410   58
   12    22 Marcin         Gauer                 100.00 -  311: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Wojciech Gołęcki 103.39 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ireneusz       Moralewicz            139.04 -  307: 388   89
    2    30 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  383: 216  150
    3    14 Michał         Rogalewicz            136.30 -  386: 406   86
    4    21 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  324: 365   50
    5    24 Roman          Chomicz               100.00 +  355: 276  150
    6    20 Sylwia         Łada                  118.31 -  323: 389   68
    7    24 Alina          Kąpa                  100.00 +  376: 272  150
    8    21 Marcin         Gauer                 100.00 +  317: 306  150
    9    15 Iwona          Wieluńska             115.01 -  304: 392   65
   10    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  330: 298  150
   11    17 Mieczysław     Pastuszak             123.09 -  333: 360   73
   12    20 Karolina       Urbańska              116.72 -  302: 481   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Lidia Żywna 103.35 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Radosław       Jachna                138.59 -  302: 523   89
    2    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  329: 285  150
    3    19 Ala            Białobrzewska         124.41 +  424: 362  174
    4    13 Maciej         Kuć                   123.75 -  296: 410   74
    5    17 Lucyna         Śniadach              117.76 -  352: 378   68
    6    18 Bartosz        Bartczak              112.75 -  383: 385   63
    7    23 Marek          Cecot                 100.00 +  390: 304  150
    8    20 Sylwia         Łada                  118.31 -  278: 357   68
    9    24 Anna           Niewiadomska          100.00 +  306: 240  150
   10    24 Jerzy          Luter                 123.21 -  300: 552   73
   11    26 Ryszard        Pliszka               100.00 -  262: 371   50
   12    26 Halina         Cecot                 100.00 -  276: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Jadwiga Szczurowska 102.97 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Rogalewicz            136.30 +  377: 341  186
    2    10 Ala            Białobrzewska         124.41 +  374: 322  174
    3     8 Dawid          Pikul                 152.29 -  349: 466  102
    4     8 Jacek          Mańko                 133.02 -  321: 424   83
    5    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  297: 373   50
    6    17 Agata          Kuć                   126.64 -  319: 374   77
    7    26 Anna           Niewiadomska          100.00 +  392: 326  150
    8    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  374: 277  150
    9    13 Monika         Gawron-Cieślik        128.98 -  381: 400   79
   10    20 Jolanta        Olczak                100.00 +  490: 353  150
   11    15 Karolina       Urbańska              116.72 +  357: 309  167
   12    14 Lucyna         Śniadach              117.76 -  316: 346   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jacek          Mańko                 133.02 -  322: 463   83
    2    26 Jacek          Nowak                 108.92 -  284: 335   59
    3    28 Anna           Niewiadomska          100.00 -  284: 399   50
    4    30 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  303: 384   50
    5    31 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  288: 370   50
    6    32 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  373: 213  150
    7    29 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  345: 335  150
    8    28 Miłka          Janaszewska           100.00 +  298: 268  150
    9    22 Bartosz        Bartczak              112.75 -  225: 389   63
   10    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  352: 346  150
   11    25 Jolanta        Olczak                100.00 +  404: 266  150
   12    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  348: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Halina Cecot 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agata          Kuć                   126.64 -  275: 466   77
    2    22 Zuzanna        Cichoń                108.35 -  259: 373   58
    3    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  375: 387   50
    4    29 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  289: 255  150
    5    23 Ala            Białobrzewska         124.41 -  251: 364   74
    6    27 Jerzy          Luter                 123.21 -  300: 365   73
    7    30 Andrzej        Czabański             100.00 +  398: 221  150
    8    30 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  460: 339  150
    9    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  283: 311   50
   10    27 Alina          Kąpa                  100.00 +  340: 337  150
   11    22 Monika         Siemaszko             124.08 -  316: 454   74
   12    26 Lidia          Żywna                 103.35 +  353: 276  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Marek Cecot 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Małgorzata     Szmuksta              126.47 -  309: 312   76
    2    29 Andrzej        Czabański             100.00 +  318: 296  150
    3    21 Karolina       Urbańska              116.72 -  328: 330   67
    4    23 Bartosz        Bartczak              112.75 -  233: 464   63
    5    25 Jerzy          Luter                 123.21 +  364: 271  173
    6    24 Artur          Wawrzynowski          118.92 -  321: 336   69
    7    23 Lidia          Żywna                 103.35 -  304: 390   53
    8    29 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  312: 320   50
    9    30 Miłka          Janaszewska           100.00 +  358: 279  150
   10    28 Tadeusz        Kondej                100.00 +  334: 312  150
   11    23 Anna           Arana                 114.77 -  251: 384   65
   12    28 Roman          Chomicz               100.00 =  316: 316  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Roman Chomicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Monika         Siemaszko             124.08 -  303: 379   74
    2    17 Mariusz        Skrobosz              152.17 -  237: 406  102
    3    32 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  382: 268  150
    4    25 Zuzanna        Cichoń                108.35 -  272: 478   58
    5    24 Wojciech       Gołęcki               103.39 -  276: 355   53
    6    30 Andrzej        Czabański             100.00 +  372: 235  150
    7    25 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  347: 294  150
    8    23 Iwona          Wieluńska             115.01 -  289: 501   65
    9    23 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  278: 343   50
   10    25 Anna           Arana                 114.77 -  259: 469   65
   11    30 Alina          Kąpa                  100.00 +  341: 336  150
   12    28 Marek          Cecot                 100.00 =  316: 316  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Andrzej Czabański 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Kuć                   123.75 -  238: 434   74
    2    29 Marek          Cecot                 100.00 -  296: 318   50
    3    26 Iwona          Wieluńska             115.01 -  257: 493   65
    4    31 Maria          Wieczorek             100.00 -  261: 269   50
    5    32 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  300: 274  150
    6    30 Roman          Chomicz               100.00 -  235: 372   50
    7    30 Halina         Cecot                 100.00 -  221: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     489  /  7  69.86




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mieczysław     Pastuszak             123.09 -  319: 352   73
    2    27 Iwona          Wieluńska             115.01 +  411: 391  165
    3    22 Małgorzata     Szmuksta              126.47 -  315: 341   76
    4    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  309: 327   50
    5    26 Anna           Niewiadomska          100.00 +  373: 282  150
    6    23 Waldemar       Kudliński             107.15 -  339: 372   57
    7    25 Roman          Chomicz               100.00 -  294: 347   50
    8    24 Jadwiga        Szczurowska           102.97 -  277: 374   53
    9    28 Halina         Cecot                 100.00 +  311: 283  150
   10    26 Teresa         Balewska              100.00 -  346: 352   50
   11    28 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  421: 285  150
   12    24 Ryszard        Pliszka               100.00 +  317: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Elżbieta Fitał 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Chłopińska            128.92 -  255: 431   79
    2    24 Waldemar       Kudliński             107.15 -  238: 301   57
    3    27 Tadeusz        Kondej                100.00 -  259: 312   50
    4    29 Halina         Cecot                 100.00 -  255: 289   50
    5    31 Teresa         Balewska              100.00 +  370: 288  150
    6    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  282: 307   50
    7    32 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  292: 271  150
    8    29 Marek          Cecot                 100.00 +  320: 312  150
    9    26 Marcin         Gauer                 100.00 -  302: 342   50
   10    29 Anna           Niewiadomska          100.00 -  204: 400   50
   11    32 PAUZA
   12    30 Miłka          Janaszewska           100.00 -  260: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  / 11  80.55




	Marcin Gauer 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Kuć                   126.82 -  304: 317   77
    2    32 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  374: 241  150
    3    15 Andrzej        Kowalski              140.03 -  301: 436   90
    4    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  327: 347   50
    5    28 Miłka          Janaszewska           100.00 +  390: 247  150
    6    19 Ala            Białobrzewska         124.41 +  340: 323  174
    7    19 Zuzanna        Cichoń                108.35 -  337: 384   58
    8    21 Wojciech       Gołęcki               103.39 -  306: 317   53
    9    26 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  342: 302  150
   10    18 Monika         Siemaszko             124.08 +  337: 328  174
   11    19 Agata          Kuć                   126.64 -  315: 453   77
   12    22 Waldemar       Kudliński             107.15 +  370: 311  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Miłka Janaszewska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Sylwia         Łada                  118.31 -  251: 402   68
    2    25 Rafał          Wesołowski            129.94 -  222: 450   80
    3    29 Anna           Arana                 114.77 -  300: 403   65
    4    32 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  335: 279  150
    5    28 Marcin         Gauer                 100.00 -  247: 390   50
    6    29 Alina          Kąpa                  100.00 -  325: 330   50
    7    31 Maria          Wieczorek             100.00 +  316: 272  150
    8    28 Teresa         Balewska              100.00 -  268: 298   50
    9    30 Marek          Cecot                 100.00 -  279: 358   50
   10    32 PAUZA
   11    29 Tadeusz        Kondej                100.00 -  204: 364   50
   12    30 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  351: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     913  / 11  83.00




	Teresa Jaśkiewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Perzyński             121.47 -  184: 517   71
    2    32 Marcin         Gauer                 100.00 -  241: 374   50
    3    32 Roman          Chomicz               100.00 -  268: 382   50
    4    32 Miłka          Janaszewska           100.00 -  279: 335   50
    5    32 Andrzej        Czabański             100.00 -  274: 300   50
    6    32 Teresa         Balewska              100.00 -  213: 373   50
    7    32 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  271: 292   50
    8    32 PAUZA
    9    31 Alina          Kąpa                  100.00 -  262: 291   50
   10    30 Ryszard        Pliszka               100.00 -  241: 465   50
   11    31 Maria          Wieczorek             100.00 -  250: 310   50
   12    29 Anna           Niewiadomska          100.00 -  277: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     571  / 11  51.91




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Lucyna         Śniadach              117.76 -  346: 453   68
    2    20 Beata          Kiżewska              114.01 -  286: 358   64
    3    27 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  312: 259  150
    4    24 Jerzy          Luter                 123.21 +  348: 321  173
    5    19 Łukasz         Tuszyński             151.14 -  309: 519  101
    6    21 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  289: 356   50
    7    22 Ala            Białobrzewska         124.41 -  318: 334   74
    8    27 Anna           Niewiadomska          100.00 -  313: 321   50
    9    29 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  348: 319  150
   10    28 Marek          Cecot                 100.00 -  312: 334   50
   11    29 Miłka          Janaszewska           100.00 +  364: 204  150
   12    27 Jacek          Nowak                 108.92 -  239: 324   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Karolina       Urbańska              116.72 -  395: 424   67
    2    18 Lidia          Żywna                 103.35 -  285: 329   53
    3    25 Halina         Cecot                 100.00 +  387: 375  150
    4    22 Marcin         Gauer                 100.00 +  347: 327  150
    5    11 Rafał          Wesołowski            129.94 -  320: 437   80
    6    22 Jolanta        Olczak                100.00 -  295: 404   50
    7    27 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  363: 221  150
    8    19 Jerzy          Luter                 123.21 +  368: 363  173
    9    16 Mieczysław     Pastuszak             123.09 -  321: 402   73
   10    22 Jacek          Nowak                 108.92 +  355: 349  159
   11    16 Lucyna         Śniadach              117.76 -  333: 372   68
   12    21 Sylwia         Łada                  118.31 -  329: 419   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Alina Kąpa 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Monika         Gawron-Cieślik        128.98 -  259: 477   79
    2    23 Michał         Rogalewicz            136.30 -  288: 455   86
    3    31 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  443: 279  150
    4    19 Lucyna         Śniadach              117.76 -  277: 378   68
    5    30 Ryszard        Pliszka               100.00 -  259: 403   50
    6    29 Miłka          Janaszewska           100.00 +  330: 325  150
    7    24 Wojciech       Gołęcki               103.39 -  272: 376   53
    8    26 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  292: 371   50
    9    31 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  291: 262  150
   10    27 Halina         Cecot                 100.00 -  337: 340   50
   11    30 Roman          Chomicz               100.00 -  336: 341   50
   12    31 Maria          Wieczorek             100.00 -  297: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  / 12  82.17




	Patrycja Matulewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Artur          Wawrzynowski          118.92 -  236: 427   69
    2    30 Wojciech       Gołęcki               103.39 -  216: 383   53
    3    31 Alina          Kąpa                  100.00 -  279: 443   50
    4    30 Teresa         Balewska              100.00 +  384: 303  150
    5    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  354: 317  150
    6    25 Anna           Arana                 114.77 -  276: 405   65
    7    27 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  221: 363   50
    8    30 Halina         Cecot                 100.00 -  339: 460   50
    9    29 Tadeusz        Kondej                100.00 -  319: 348   50
   10    31 Maria          Wieczorek             100.00 +  343: 264  150
   11    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  285: 421   50
   12    32 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     887  / 11  80.64




	Anna Niewiadomska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    31 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  304: 323   50
    3    28 Teresa         Balewska              100.00 +  399: 284  150
    4    27 Sylwia         Łada                  118.31 -  298: 354   68
    5    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  282: 373   50
    6    31 Maria          Wieczorek             100.00 +  326: 219  150
    7    26 Jadwiga        Szczurowska           102.97 -  326: 392   53
    8    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  321: 313  150
    9    24 Lidia          Żywna                 103.35 -  240: 306   53
   10    29 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  400: 204  150
   11    24 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  286: 377   50
   12    29 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  340: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 11  97.64




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ala            Białobrzewska         124.41 -  297: 447   74
    2    19 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  295: 300   50
    3    30 Maria          Wieczorek             100.00 +  435: 258  150
    4    28 Ryszard        Pliszka               100.00 +  338: 306  150
    5    15 Zuzanna        Cichoń                108.35 -  278: 407   58
    6    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  404: 295  150
    7    18 Bartosz        Bartczak              112.75 +  395: 313  163
    8    14 Maciej         Kuć                   123.75 -  298: 405   74
    9    18 Agata          Kuć                   126.64 -  275: 336   77
   10    20 Jadwiga        Szczurowska           102.97 -  353: 490   53
   11    25 Teresa         Balewska              100.00 -  266: 404   50
   12    25 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  382: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Ryszard Pliszka 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 PAUZA
    2    16 Maciej         Kuć                   123.75 -  224: 453   74
    3    24 Dorota         Kuć                   126.82 -  345: 379   77
    4    28 Jolanta        Olczak                100.00 -  306: 338   50
    5    30 Alina          Kąpa                  100.00 +  403: 259  150
    6    26 Beata          Kiżewska              114.01 -  342: 350   64
    7    28 Jerzy          Luter                 123.21 -  265: 481   73
    8    31 Maria          Wieczorek             100.00 +  339: 201  150
    9    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  256: 356   50
   10    30 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  465: 241  150
   11    26 Lidia          Żywna                 103.35 +  371: 262  153
   12    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  251: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  / 11  94.64




	Katarzyna  Szachowicz 100.00 Unieszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zbigniew       Wietecki              131.11 -  346: 436   81
    2    19 Jolanta        Olczak                100.00 +  300: 295  150
    3    16 Rafał          Wesołowski            129.94 -  340: 474   80
    4    21 Wojciech       Gołęcki               103.39 +  365: 324  153
    5    18 Alicja         Grąbczewska           134.30 -  400: 408   84
    6    21 Tadeusz        Kondej                100.00 +  356: 289  150
    7    14 Dariusz        Kuć                   139.78 -  295: 338   90
    8    18 Ala            Białobrzewska         124.41 -  359: 363   74
    9    23 Roman          Chomicz               100.00 +  343: 278  150
   10    21 Waldemar       Kudliński             107.15 -  314: 361   57
   11    24 Anna           Niewiadomska          100.00 +  377: 286  150
   12    19 Beata          Kiżewska              114.01 +  366: 337  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Maria Wieczorek 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jerzy          Luter                 123.21 -  243: 444   73
    2    28 Bartosz        Bartczak              112.75 -  229: 411   63
    3    30 Jolanta        Olczak                100.00 -  258: 435   50
    4    31 Andrzej        Czabański             100.00 +  269: 261  150
    5    29 Artur          Wawrzynowski          118.92 -  220: 438   69
    6    31 Anna           Niewiadomska          100.00 -  219: 326   50
    7    31 Miłka          Janaszewska           100.00 -  272: 316   50
    8    31 Ryszard        Pliszka               100.00 -  201: 339   50
    9    32 PAUZA
   10    31 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  264: 343   50
   11    31 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  310: 250  150
   12    31 Alina          Kąpa                  100.00 +  331: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  / 11  82.27




	Józef Wietecki 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            129.94 +  401: 333  180
    2     6 Agata          Kuć                   126.64 +  397: 351  177
    3     4 Miłosz         Wrzałek               150.94 -  314: 428  101
    4     7 Jolanta        Chłopińska            128.92 -  426: 434   79
    5    13 Beata          Kiżewska              114.01 +  370: 336  164
    6     7 Maciej         Kuczyński             132.39 -  391: 491   82
    7    15 Sylwia         Łada                  118.31 +  382: 300  168
    8    16 Jacek          Nowak                 108.92 +  386: 359  159
    9     7 Natalia        Woźniak               140.79 +  393: 333  191
   10     6 Andrzej        Bednaruk              114.88 -  306: 393   65
   11     8 Jacek          Mańko                 133.02 -  343: 420   83
   12    12 Iwona          Wieluńska             115.01 +  371: 301  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Kuczyński             132.39 -  345: 436   82
    2    21 Anna           Arana                 114.77 +  349: 330  165
    3    13 Agata          Kuć                   126.64 -  325: 374   77
    4    17 Łukasz         Tuszyński             151.14 -  299: 332  101
    5    27 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  317: 354   50
    6    28 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  307: 282  150
    7    29 Teresa         Balewska              100.00 -  335: 345   50
    8    26 Alina          Kąpa                  100.00 +  371: 292  150
    9    27 Ryszard        Pliszka               100.00 +  356: 256  150
   10    19 Bartosz        Bartczak              112.75 -  277: 300   63
   11    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  348: 382   50
   12    25 Jolanta        Olczak                100.00 -  338: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Alicja         Grąbczewska           134.30 -  307: 362   84
    2    31 Anna           Niewiadomska          100.00 +  323: 304  150
    3    20 Natalia        Woźniak               140.79 -  288: 464   91
    4    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  327: 309  150
    5    21 Jadwiga        Szczurowska           102.97 +  373: 297  153
    6    15 Michał         Rogalewicz            136.30 -  319: 338   86
    7    21 Mieczysław     Pastuszak             123.09 -  220: 465   73
    8    25 Beata          Kiżewska              114.01 -  267: 380   64
    9    25 Anna           Arana                 114.77 +  316: 304  165
   10    23 Wojciech       Gołęcki               103.39 -  298: 330   53
   11    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  382: 348  150
   12    23 Teresa         Balewska              100.00 -  345: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Iwona          Wieluńska             509: 244
   2 Andrzej        Bednaruk             - Mariusz        Skrobosz              544: 428
   3 Łukasz         Tuszyński            - Anna           Arana                 441: 275
   4 Beata          Kiżewska             - Miłosz         Wrzałek               285: 464
   5 Maciej         Grąbczewski          - Bartosz        Bartczak              358: 309
   6 Jacek          Nowak                - Natalia        Woźniak               245: 415
   7 Andrzej        Kowalski             - Zuzanna        Cichoń                400: 342
   8 Waldemar       Kudliński            - Dariusz        Kuć                   339: 441
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Gołęcki               388: 307
  10 Lidia          Żywna                - Radosław       Jachna                302: 523
  11 Michał         Rogalewicz           - Jadwiga        Szczurowska           341: 377
  12 Barbara        Wiśniewska           - Alicja         Grąbczewska           307: 362
  13 Jacek          Mańko                - Teresa         Balewska              463: 322
  14 Agnieszka      Wiśniewska           - Maciej         Kuczyński             345: 436
  15 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Szachowicz            436: 346
  16 Józef          Wietecki             - Rafał          Wesołowski            401: 333
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Alina          Kąpa                  477: 259
  18 Elżbieta       Fitał                - Jolanta        Chłopińska            255: 431
  19 Dorota         Kuć                  - Marcin         Gauer                 317: 304
  20 Halina         Cecot                - Agata          Kuć                   275: 466
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Cecot                 312: 309
  22 Jolanta        Olczak               - Ala            Białobrzewska         297: 447
  23 Monika         Siemaszko            - Roman          Chomicz               379: 303
  24 Andrzej        Czabański            - Maciej         Kuć                   238: 434
  25 Jerzy          Luter                - Maria          Wieczorek             444: 243
  26 Krystyna       Czajkowska           - Mieczysław     Pastuszak             319: 352
  27 Maciej         Perzyński            - Teresa         Jaśkiewicz            517: 184
  28 Patrycja       Matulewicz           - Artur          Wawrzynowski          236: 427
  29 Sylwia         Łada                 - Miłka          Janaszewska           402: 251
  30 Tadeusz        Kondej               - Lucyna         Śniadach              346: 453
  31 Karolina       Urbańska             - Bernadeta      Kudlińska             424: 395
  32 Ryszard        Pliszka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Bednaruk              520: 295
   2 Artur          Wawrzynowski         - Radosław       Jachna                270: 359
   3 Karolina       Urbańska             - Maciej         Perzyński             337: 498
   4 Natalia        Woźniak              - Dawid          Pikul                 346: 368
   5 Sylwia         Łada                 - Monika         Gawron-Cieślik        306: 330
   6 Agata          Kuć                  - Józef          Wietecki              351: 397
   7 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kowalski              430: 392
   8 Jacek          Mańko                - Ireneusz       Moralewicz            361: 369
   9 Lucyna         Śniadach             - Monika         Siemaszko             376: 405
  10 Ala            Białobrzewska        - Jadwiga        Szczurowska           322: 374
  11 Alicja         Grąbczewska          - Jerzy          Luter                 393: 329
  12 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Grąbczewski           338: 454
  13 Dariusz        Kuć                  - Mieczysław     Pastuszak             475: 349
  14 Maciej         Kuczyński            - Dorota         Kuć                   431: 400
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Zbigniew       Wietecki              292: 453
  16 Maciej         Kuć                  - Ryszard        Pliszka               453: 224
  17 Roman          Chomicz              - Mariusz        Skrobosz              237: 406
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Lidia          Żywna                 285: 329
  19 Katarzyna      Szachowicz           - Jolanta        Olczak                300: 295
  20 Tadeusz        Kondej               - Beata          Kiżewska              286: 358
  21 Anna           Arana                - Agnieszka      Wiśniewska            330: 349
  22 Zuzanna        Cichoń               - Halina         Cecot                 373: 259
  23 Alina          Kąpa                 - Michał         Rogalewicz            288: 455
  24 Elżbieta       Fitał                - Waldemar       Kudliński             238: 301
  25 Rafał          Wesołowski           - Miłka          Janaszewska           450: 222
  26 Teresa         Balewska             - Jacek          Nowak                 284: 335
  27 Iwona          Wieluńska            - Krystyna       Czajkowska            391: 411
  28 Bartosz        Bartczak             - Maria          Wieczorek             411: 229
  29 Marek          Cecot                - Andrzej        Czabański             318: 296
  30 Wojciech       Gołęcki              - Patrycja       Matulewicz            383: 216
  31 Anna           Niewiadomska         - Barbara        Wiśniewska            304: 323
  32 Marcin         Gauer                - Teresa         Jaśkiewicz            374: 241


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Perzyński            - Maciej         Kuczyński             470: 303
   2 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Grąbczewski           325: 369
   3 Dariusz        Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        375: 377
   4 Miłosz         Wrzałek              - Józef          Wietecki              428: 314
   5 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Siemaszko             383: 349
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Kuć                   343: 338
   7 Radosław       Jachna               - Alicja         Grąbczewska           326: 315
   8 Jadwiga        Szczurowska          - Dawid          Pikul                 349: 466
   9 Andrzej        Bednaruk             - Zuzanna        Cichoń                452: 331
  10 Mariusz        Skrobosz             - Sylwia         Łada                  392: 335
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Lucyna         Śniadach              418: 299
  12 Artur          Wawrzynowski         - Jacek          Mańko                 292: 448
  13 Agata          Kuć                  - Agnieszka      Wiśniewska            374: 325
  14 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Rogalewicz            386: 406
  15 Andrzej        Kowalski             - Marcin         Gauer                 436: 301
  16 Katarzyna      Szachowicz           - Rafał          Wesołowski            340: 474
  17 Beata          Kiżewska             - Łukasz         Tuszyński             437: 365
  18 Jerzy          Luter                - Waldemar       Kudliński             285: 308
  19 Ala            Białobrzewska        - Lidia          Żywna                 362: 424
  20 Natalia        Woźniak              - Barbara        Wiśniewska            464: 288
  21 Marek          Cecot                - Karolina       Urbańska              328: 330
  22 Krystyna       Czajkowska           - Małgorzata     Szmuksta              315: 341
  23 Jacek          Nowak                - Bartosz        Bartczak              343: 339
  24 Dorota         Kuć                  - Ryszard        Pliszka               379: 345
  25 Halina         Cecot                - Bernadeta      Kudlińska             375: 387
  26 Andrzej        Czabański            - Iwona          Wieluńska             257: 493
  27 Elżbieta       Fitał                - Tadeusz        Kondej                259: 312
  28 Anna           Niewiadomska         - Teresa         Balewska              399: 284
  29 Miłka          Janaszewska          - Anna           Arana                 300: 403
  30 Maria          Wieczorek            - Jolanta        Olczak                258: 435
  31 Alina          Kąpa                 - Patrycja       Matulewicz            443: 279
  32 Teresa         Jaśkiewicz           - Roman          Chomicz               268: 382


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Maciej         Perzyński             496: 374
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Dawid          Pikul                 338: 409
   3 Maciej         Grąbczewski          - Miłosz         Wrzałek               529: 405
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Zbigniew       Wietecki              442: 388
   5 Monika         Siemaszko            - Dariusz        Kuć                   486: 278
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Bednaruk              265: 448
   7 Józef          Wietecki             - Jolanta        Chłopińska            426: 434
   8 Jadwiga        Szczurowska          - Jacek          Mańko                 321: 424
   9 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Kuć                   345: 350
  10 Andrzej        Kowalski             - Karolina       Urbańska              489: 269
  11 Mariusz        Skrobosz             - Beata          Kiżewska              513: 305
  12 Alicja         Grąbczewska          - Natalia        Woźniak               429: 436
  13 Maciej         Kuć                  - Lidia          Żywna                 410: 296
  14 Waldemar       Kudliński            - Michał         Rogalewicz            332: 336
  15 Agata          Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              335: 407
  16 Maciej         Kuczyński            - Jacek          Nowak                 572: 301
  17 Agnieszka      Wiśniewska           - Łukasz         Tuszyński             299: 332
  18 Anna           Arana                - Ala            Białobrzewska         411: 356
  19 Lucyna         Śniadach             - Alina          Kąpa                  378: 277
  20 Iwona          Wieluńska            - Artur          Wawrzynowski          344: 299
  21 Katarzyna      Szachowicz           - Wojciech       Gołęcki               365: 324
  22 Marcin         Gauer                - Bernadeta      Kudlińska             327: 347
  23 Bartosz        Bartczak             - Marek          Cecot                 464: 233
  24 Jerzy          Luter                - Tadeusz        Kondej                321: 348
  25 Zuzanna        Cichoń               - Roman          Chomicz               478: 272
  26 Barbara        Wiśniewska           - Krystyna       Czajkowska            327: 309
  27 Sylwia         Łada                 - Anna           Niewiadomska          354: 298
  28 Jolanta        Olczak               - Ryszard        Pliszka               338: 306
  29 Halina         Cecot                - Elżbieta       Fitał                 289: 255
  30 Patrycja       Matulewicz           - Teresa         Balewska              384: 303
  31 Maria          Wieczorek            - Andrzej        Czabański             269: 261
  32 Teresa         Jaśkiewicz           - Miłka          Janaszewska           279: 335


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Radosław       Jachna                435: 382
   2 Maciej         Grąbczewski          - Ireneusz       Moralewicz            357: 355
   3 Natalia        Woźniak              - Maciej         Perzyński             428: 482
   4 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Kuczyński             431: 411
   5 Maciej         Kuć                  - Mariusz        Skrobosz              382: 300
   6 Monika         Siemaszko            - Andrzej        Bednaruk              327: 413
   7 Michał         Rogalewicz           - Miłosz         Wrzałek               395: 396
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Andrzej        Kowalski              318: 404
   9 Dorota         Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            327: 535
  10 Jacek          Mańko                - Małgorzata     Szmuksta              367: 376
  11 Bernadeta      Kudlińska            - Rafał          Wesołowski            320: 437
  12 Dariusz        Kuć                  - Sylwia         Łada                  390: 297
  13 Józef          Wietecki             - Beata          Kiżewska              370: 336
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Agata          Kuć                   442: 375
  15 Zuzanna        Cichoń               - Jolanta        Olczak                407: 278
  16 Karolina       Urbańska             - Bartosz        Bartczak              385: 352
  17 Lidia          Żywna                - Lucyna         Śniadach              352: 378
  18 Alicja         Grąbczewska          - Katarzyna      Szachowicz            408: 400
  19 Łukasz         Tuszyński            - Tadeusz        Kondej                519: 309
  20 Waldemar       Kudliński            - Iwona          Wieluńska             307: 334
  21 Barbara        Wiśniewska           - Jadwiga        Szczurowska           373: 297
  22 Anna           Arana                - Jacek          Nowak                 302: 327
  23 Ala            Białobrzewska        - Halina         Cecot                 364: 251
  24 Roman          Chomicz              - Wojciech       Gołęcki               276: 355
  25 Marek          Cecot                - Jerzy          Luter                 364: 271
  26 Anna           Niewiadomska         - Krystyna       Czajkowska            282: 373
  27 Agnieszka      Wiśniewska           - Patrycja       Matulewicz            317: 354
  28 Miłka          Janaszewska          - Marcin         Gauer                 247: 390
  29 Artur          Wawrzynowski         - Maria          Wieczorek             438: 220
  30 Ryszard        Pliszka              - Alina          Kąpa                  403: 259
  31 Teresa         Balewska             - Elżbieta       Fitał                 288: 370
  32 Teresa         Jaśkiewicz           - Andrzej        Czabański             274: 300


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Maciej         Grąbczewski           391: 322
   2 Maciej         Perzyński            - Zbigniew       Wietecki              425: 338
   3 Jolanta        Chłopińska           - Radosław       Jachna                301: 419
   4 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Kuć                   420: 315
   5 Miłosz         Wrzałek              - Ireneusz       Moralewicz            351: 473
   6 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Kowalski              355: 352
   7 Maciej         Kuczyński            - Józef          Wietecki              491: 391
   8 Lucyna         Śniadach             - Natalia        Woźniak               400: 390
   9 Jacek          Mańko                - Alicja         Grąbczewska           369: 472
  10 Mariusz        Skrobosz             - Monika         Gawron-Cieślik        387: 367
  11 Rafał          Wesołowski           - Mieczysław     Pastuszak             450: 364
  12 Iwona          Wieluńska            - Łukasz         Tuszyński             340: 440
  13 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Kuć                   437: 394
  14 Monika         Siemaszko            - Karolina       Urbańska              320: 349
  15 Michał         Rogalewicz           - Barbara        Wiśniewska            338: 319
  16 Jacek          Nowak                - Zuzanna        Cichoń                352: 285
  17 Jadwiga        Szczurowska          - Agata          Kuć                   319: 374
  18 Bartosz        Bartczak             - Lidia          Żywna                 385: 383
  19 Marcin         Gauer                - Ala            Białobrzewska         340: 323
  20 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  323: 389
  21 Tadeusz        Kondej               - Katarzyna      Szachowicz            289: 356
  22 Bernadeta      Kudlińska            - Jolanta        Olczak                295: 404
  23 Krystyna       Czajkowska           - Waldemar       Kudliński             339: 372
  24 Artur          Wawrzynowski         - Marek          Cecot                 336: 321
  25 Patrycja       Matulewicz           - Anna           Arana                 276: 405
  26 Ryszard        Pliszka              - Beata          Kiżewska              342: 350
  27 Jerzy          Luter                - Halina         Cecot                 365: 300
  28 Elżbieta       Fitał                - Agnieszka      Wiśniewska            282: 307
  29 Miłka          Janaszewska          - Alina          Kąpa                  325: 330
  30 Roman          Chomicz              - Andrzej        Czabański             372: 235
  31 Maria          Wieczorek            - Anna           Niewiadomska          219: 326
  32 Teresa         Balewska             - Teresa         Jaśkiewicz            373: 213


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Ireneusz       Moralewicz            438: 438
   2 Maciej         Perzyński            - Maciej         Grąbczewski           438: 280
   3 Andrzej        Bednaruk             - Małgorzata     Szmuksta              351: 307
   4 Radosław       Jachna               - Maciej         Kuczyński             411: 371
   5 Jolanta        Chłopińska           - Alicja         Grąbczewska           398: 439
   6 Maciej         Kuć                  - Rafał          Wesołowski            388: 405
   7 Lucyna         Śniadach             - Miłosz         Wrzałek               403: 287
   8 Michał         Rogalewicz           - Andrzej        Kowalski              391: 284
   9 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Kuć                   425: 323
  10 Karolina       Urbańska             - Zbigniew       Wietecki              299: 449
  11 Mariusz        Skrobosz             - Jacek          Nowak                 459: 248
  12 Natalia        Woźniak              - Iwona          Wieluńska             491: 295
  13 Anna           Arana                - Jacek          Mańko                 321: 364
  14 Dariusz        Kuć                  - Katarzyna      Szachowicz            338: 295
  15 Sylwia         Łada                 - Józef          Wietecki              300: 382
  16 Beata          Kiżewska             - Agata          Kuć                   354: 374
  17 Monika         Siemaszko            - Artur          Wawrzynowski          353: 349
  18 Jolanta        Olczak               - Bartosz        Bartczak              395: 313
  19 Marcin         Gauer                - Zuzanna        Cichoń                337: 384
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Waldemar       Kudliński             449: 332
  21 Barbara        Wiśniewska           - Mieczysław     Pastuszak             220: 465
  22 Ala            Białobrzewska        - Tadeusz        Kondej                334: 318
  23 Lidia          Żywna                - Marek          Cecot                 390: 304
  24 Alina          Kąpa                 - Wojciech       Gołęcki               272: 376
  25 Roman          Chomicz              - Krystyna       Czajkowska            347: 294
  26 Jadwiga        Szczurowska          - Anna           Niewiadomska          392: 326
  27 Bernadeta      Kudlińska            - Patrycja       Matulewicz            363: 221
  28 Ryszard        Pliszka              - Jerzy          Luter                 265: 481
  29 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Wiśniewska            345: 335
  30 Andrzej        Czabański            - Halina         Cecot                 221: 398
  31 Miłka          Janaszewska          - Maria          Wieczorek             316: 272
  32 Teresa         Jaśkiewicz           - Elżbieta       Fitał                 271: 292


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Perzyński            - Dawid          Pikul                 402: 460
   2 Radosław       Jachna               - Andrzej        Bednaruk              432: 395
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Alicja         Grąbczewska           394: 291
   4 Rafał          Wesołowski           - Lucyna         Śniadach              338: 311
   5 Maciej         Grąbczewski          - Mariusz        Skrobosz              366: 422
   6 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Rogalewicz            454: 387
   7 Małgorzata     Szmuksta             - Łukasz         Tuszyński             359: 390
   8 Maciej         Kuczyński            - Monika         Gawron-Cieślik        479: 296
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Natalia        Woźniak               273: 404
  10 Agata          Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            243: 507
  11 Jacek          Mańko                - Monika         Siemaszko             419: 307
  12 Miłosz         Wrzałek              - Zuzanna        Cichoń                372: 346
  13 Andrzej        Kowalski             - Dorota         Kuć                   448: 246
  14 Jolanta        Olczak               - Maciej         Kuć                   298: 405
  15 Dariusz        Kuć                  - Karolina       Urbańska              366: 419
  16 Józef          Wietecki             - Jacek          Nowak                 386: 359
  17 Bartosz        Bartczak             - Artur          Wawrzynowski          228: 423
  18 Katarzyna      Szachowicz           - Ala            Białobrzewska         359: 363
  19 Bernadeta      Kudlińska            - Jerzy          Luter                 368: 363
  20 Lidia          Żywna                - Sylwia         Łada                  278: 357
  21 Wojciech       Gołęcki              - Marcin         Gauer                 317: 306
  22 Waldemar       Kudliński            - Anna           Arana                 363: 293
  23 Iwona          Wieluńska            - Roman          Chomicz               501: 289
  24 Krystyna       Czajkowska           - Jadwiga        Szczurowska           277: 374
  25 Beata          Kiżewska             - Barbara        Wiśniewska            380: 267
  26 Agnieszka      Wiśniewska           - Alina          Kąpa                  371: 292
  27 Tadeusz        Kondej               - Anna           Niewiadomska          313: 321
  28 Teresa         Balewska             - Miłka          Janaszewska           298: 268
  29 Marek          Cecot                - Elżbieta       Fitał                 312: 320
  30 Patrycja       Matulewicz           - Halina         Cecot                 339: 460
  31 Maria          Wieczorek            - Ryszard        Pliszka               201: 339
  32 Teresa         Jaśkiewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Wietecki              395: 292
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Radosław       Jachna                410: 378
   3 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Perzyński             280: 454
   4 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            419: 322
   5 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Kuczyński             511: 347
   6 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Rogalewicz            301: 480
   7 Natalia        Woźniak              - Józef          Wietecki              333: 393
   8 Maciej         Grąbczewski          - Jacek          Mańko                 479: 308
   9 Lucyna         Śniadach             - Andrzej        Kowalski              323: 419
  10 Karolina       Urbańska             - Miłosz         Wrzałek               342: 395
  11 Maciej         Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              351: 396
  12 Alicja         Grąbczewska          - Dariusz        Kuć                   358: 397
  13 Jadwiga        Szczurowska          - Monika         Gawron-Cieślik        381: 400
  14 Zuzanna        Cichoń               - Dorota         Kuć                   294: 407
  15 Iwona          Wieluńska            - Wojciech       Gołęcki               392: 304
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Bernadeta      Kudlińska             402: 321
  17 Sylwia         Łada                 - Monika         Siemaszko             306: 293
  18 Agata          Kuć                  - Jolanta        Olczak                336: 275
  19 Ala            Białobrzewska        - Waldemar       Kudliński             420: 320
  20 Jacek          Nowak                - Artur          Wawrzynowski          331: 378
  21 Jerzy          Luter                - Beata          Kiżewska              371: 374
  22 Bartosz        Bartczak             - Teresa         Balewska              389: 225
  23 Roman          Chomicz              - Katarzyna      Szachowicz            278: 343
  24 Anna           Niewiadomska         - Lidia          Żywna                 240: 306
  25 Barbara        Wiśniewska           - Anna           Arana                 316: 304
  26 Elżbieta       Fitał                - Marcin         Gauer                 302: 342
  27 Ryszard        Pliszka              - Agnieszka      Wiśniewska            256: 356
  28 Halina         Cecot                - Krystyna       Czajkowska            283: 311
  29 Tadeusz        Kondej               - Patrycja       Matulewicz            348: 319
  30 Miłka          Janaszewska          - Marek          Cecot                 279: 358
  31 Alina          Kąpa                 - Teresa         Jaśkiewicz            291: 262
  32 Maria          Wieczorek            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 511: 338
   2 Maciej         Perzyński            - Ireneusz       Moralewicz            370: 331
   3 Radosław       Jachna               - Mariusz        Skrobosz              393: 350
   4 Andrzej        Kowalski             - Maciej         Grąbczewski           307: 413
   5 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              529: 305
   6 Józef          Wietecki             - Andrzej        Bednaruk              306: 393
   7 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szmuksta              373: 336
   8 Maciej         Kuczyński            - Michał         Rogalewicz            383: 432
   9 Lucyna         Śniadach             - Jolanta        Chłopińska            326: 420
  10 Natalia        Woźniak              - Ala            Białobrzewska         518: 339
  11 Jacek          Mańko                - Agata          Kuć                   420: 350
  12 Artur          Wawrzynowski         - Maciej         Kuć                   372: 340
  13 Dorota         Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           454: 306
  14 Beata          Kiżewska             - Dariusz        Kuć                   341: 406
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Karolina       Urbańska              433: 325
  16 Sylwia         Łada                 - Iwona          Wieluńska             317: 364
  17 Zuzanna        Cichoń               - Mieczysław     Pastuszak             323: 312
  18 Marcin         Gauer                - Monika         Siemaszko             337: 328
  19 Agnieszka      Wiśniewska           - Bartosz        Bartczak              277: 300
  20 Jolanta        Olczak               - Jadwiga        Szczurowska           353: 490
  21 Waldemar       Kudliński            - Katarzyna      Szachowicz            361: 314
  22 Jacek          Nowak                - Bernadeta      Kudlińska             349: 355
  23 Wojciech       Gołęcki              - Barbara        Wiśniewska            330: 298
  24 Lidia          Żywna                - Jerzy          Luter                 300: 552
  25 Anna           Arana                - Roman          Chomicz               469: 259
  26 Krystyna       Czajkowska           - Teresa         Balewska              346: 352
  27 Halina         Cecot                - Alina          Kąpa                  340: 337
  28 Marek          Cecot                - Tadeusz        Kondej                334: 312
  29 Anna           Niewiadomska         - Elżbieta       Fitał                 400: 204
  30 Teresa         Jaśkiewicz           - Ryszard        Pliszka               241: 465
  31 Patrycja       Matulewicz           - Maria          Wieczorek             343: 264
  32 Miłka          Janaszewska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              369: 363
   2 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Perzyński             421: 358
   3 Radosław       Jachna               - Łukasz         Tuszyński             335: 386
   4 Andrzej        Bednaruk             - Ireneusz       Moralewicz            330: 508
   5 Michał         Rogalewicz           - Rafał          Wesołowski            556: 343
   6 Maciej         Grąbczewski          - Natalia        Woźniak               362: 349
   7 Jolanta        Chłopińska           - Iwona          Wieluńska             397: 370
   8 Józef          Wietecki             - Jacek          Mańko                 343: 420
   9 Artur          Wawrzynowski         - Andrzej        Kowalski              399: 526
  10 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Kuć                   336: 464
  11 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Kuczyński             393: 419
  12 Małgorzata     Szmuksta             - Monika         Gawron-Cieślik        424: 277
  13 Maciej         Kuć                  - Beata          Kiżewska              410: 291
  14 Alicja         Grąbczewska          - Bartosz        Bartczak              413: 351
  15 Jadwiga        Szczurowska          - Karolina       Urbańska              357: 309
  16 Bernadeta      Kudlińska            - Lucyna         Śniadach              333: 372
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Wojciech       Gołęcki               360: 333
  18 Ala            Białobrzewska        - Sylwia         Łada                  400: 349
  19 Agata          Kuć                  - Marcin         Gauer                 453: 315
  20 Waldemar       Kudliński            - Zuzanna        Cichoń                307: 410
  21 Jerzy          Luter                - Jacek          Nowak                 382: 293
  22 Monika         Siemaszko            - Halina         Cecot                 454: 316
  23 Marek          Cecot                - Anna           Arana                 251: 384
  24 Katarzyna      Szachowicz           - Anna           Niewiadomska          377: 286
  25 Teresa         Balewska             - Jolanta        Olczak                404: 266
  26 Ryszard        Pliszka              - Lidia          Żywna                 371: 262
  27 Barbara        Wiśniewska           - Agnieszka      Wiśniewska            382: 348
  28 Krystyna       Czajkowska           - Patrycja       Matulewicz            421: 285
  29 Tadeusz        Kondej               - Miłka          Janaszewska           364: 204
  30 Alina          Kąpa                 - Roman          Chomicz               336: 341
  31 Maria          Wieczorek            - Teresa         Jaśkiewicz            310: 250
  32 Elżbieta       Fitał                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Rogalewicz           - Dawid          Pikul                 381: 393
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Tuszyński             283: 440
   3 Maciej         Perzyński            - Jolanta        Chłopińska            414: 224
   4 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Jachna                346: 505
   5 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Grąbczewski           261: 389
   6 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Skrobosz              427: 366
   7 Rafał          Wesołowski           - Jacek          Mańko                 400: 344
   8 Dorota         Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              300: 382
   9 Maciej         Kuczyński            - Natalia        Woźniak               368: 434
  10 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Kuć                   389: 527
  11 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Kuć                   434: 373
  12 Iwona          Wieluńska            - Józef          Wietecki              301: 371
  13 Monika         Gawron-Cieślik       - Agata          Kuć                   349: 322
  14 Lucyna         Śniadach             - Jadwiga        Szczurowska           346: 316
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Ala            Białobrzewska         384: 310
  16 Zuzanna        Cichoń               - Artur          Wawrzynowski          301: 443
  17 Jerzy          Luter                - Monika         Siemaszko             376: 349
  18 Bartosz        Bartczak             - Anna           Arana                 301: 399
  19 Beata          Kiżewska             - Katarzyna      Szachowicz            337: 366
  20 Karolina       Urbańska             - Wojciech       Gołęcki               481: 302
  21 Sylwia         Łada                 - Bernadeta      Kudlińska             419: 329
  22 Marcin         Gauer                - Waldemar       Kudliński             370: 311
  23 Barbara        Wiśniewska           - Teresa         Balewska              345: 348
  24 Krystyna       Czajkowska           - Ryszard        Pliszka               317: 251
  25 Agnieszka      Wiśniewska           - Jolanta        Olczak                338: 382
  26 Lidia          Żywna                - Halina         Cecot                 276: 353
  27 Jacek          Nowak                - Tadeusz        Kondej                324: 239
  28 Roman          Chomicz              - Marek          Cecot                 316: 316
  29 Anna           Niewiadomska         - Teresa         Jaśkiewicz            340: 277
  30 Elżbieta       Fitał                - Miłka          Janaszewska           260: 351
  31 Alina          Kąpa                 - Maria          Wieczorek             297: 331
  32 Patrycja       Matulewicz           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 30-09-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              165.08  32850  199
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             160.04  28807  180
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.21  28952  183
   4 Krzysztof Obremski             Legnica              156.88  30434  194
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   6 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.96  24329  157
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.77  29561  191
   8 Dawid Pikul                    Poznań               153.39  30065  196
   9 Kamil Górka                    Kraków               153.11  29091  190
  10 Marek Reda                     Dębówka              152.76  12832   84
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  12 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.37  26969  177
  13 Paweł Jackowski                Warszawa             152.17  29521  194
  14 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.14  29820  196
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.61  30322  200
  16 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.38  28610  189
  17 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.35  15286  101
  18 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.84  30017  199
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.45   5717   38
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.16  26551  178
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.84  23517  158
  23 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.79  29015  195
  24 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.46  28355  191
  25 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.34  28778  194
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.14  29628  200
  27 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.07  21618  146
  28 Grzegorz Łukasik               Konojady             147.92  25295  171
  29 Maciej Grąbczewski             Szczecin             147.51  21831  148
  30 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.39  27857  189
  31 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  32 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.42  14978  103
  34 Kamil Kister                   Warszawa             145.14  28882  199
  35 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.11  12770   88
  36 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.47  28461  197
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               144.41  22673  157
  39 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           144.36  28006  194
  40 Justyna Górka                  Kraków               144.32  25833  179
  41 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  42 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  43 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  45 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.41  27485  193
  46 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  47 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.24  27311  192
  48 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  49 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.19  28295  199
  50 Bogusław Szyszka               Oława                141.45  11599   82
  51 Andrzej Kowalski               Gdańsk               141.04   6770   48
  52 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.91  22827  162
  53 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.86  23806  169
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             140.83  27602  196
  55 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.56   6044   43
  56 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.34  27927  199
  57 Małgorzata Sulejewska          Kraków               140.26  27210  194
  58 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.97  26734  191
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  60 Irena Sołdan                   Warszawa             139.66  27513  197
  61 Joanna Juszczak                Warszawa             139.24  27012  194
  62 Dariusz Kuć                    Stargard             138.97  20985  151
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.95  21398  154
  64 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.74  23863  172
  65 Radosław Jachna                Łódź                 138.72  26219  189
  66 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  67 Paweł Pogorzelski              Warszawa             137.62  23671  172
  68 Katarzyna Polak                Warszawa             137.60  27382  199
  69 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  70 Szymon Dąbrowski               Warszawa             137.10  26460  193
  71 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  72 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  73 Piotr Broda                    Sandomierz           136.84  26546  194
  74 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.50  17745  130
  75 Rafał Matczak                  Milanówek            136.49  26070  191
  76 Michał Rogalewicz              Poznań               136.10  21095  155
  77 Krzysztof Gibas                Kraków               135.81  13174   97
  78 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.72  13165   97
  79 Marcin Rogala                  Warszawa             135.19  26363  195
  80 Piotr Domański                 Lublin               134.85  16991  126
  81 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.28  22693  169
  83 Janusz Krupiński               Bytom                134.16  26028  194
  84 Konrad Sowula                  Kraków               133.63  19377  145
  85 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  86 Jacek Mańko                    Poznań               133.21  26109  196
  87 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  88 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  89 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  90 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.43  25824  195
  91 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.04  25483  193
  92 Robert Kamiński                Warszawa             131.84  25577  194
  93 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.70  15145  115
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.66  11586   88
  95 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  96 Andrzej Rechowicz              Katowice             131.08  25692  196
  97 Marek Rogalski                 Warszawa             131.07  24904  190
  98 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.07  25821  197
  99 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 100 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 101 Agnieszka Walas                Kraków               130.66  14242  109
 102 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 103 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.55  25849  198
 104 Jakub Nalepa                   Gliwice              130.44   7174   55
 105 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.24  15499  119
 106 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               130.20   3906   30
 107 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.91  24812  191
 108 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.77  24787  191
 109 Maciej Nawrocki                Babimost             129.55  20340  157
 110 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.42  25626  198
 111 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  129.16  17566  136
 112 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 113 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.06   6195   48
 114 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 115 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.94  25401  197
 116 Adam Grzelec                   Poznań               128.87  25258  196
 117 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 118 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.70  18146  141
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.65  24830  193
 120 Maciej Perzyński               Piła                 128.59   7844   61
 121 Marta Bajorek                  Warszawa             128.46  24536  191
 122 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.34  16556  129
 123 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.18  11793   92
 124 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 125 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.81   4601   36
 126 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 127 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 128 Diana Pietrzykowska            Szczecin             127.66  21574  169
 129 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 130 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             127.54  22574  177
 131 Ewa Madejczyk                  Katowice             127.52  14537  114
 132 Dorota Kuć                     Stargard             127.43  20898  164
 133 Szymon Stępień                 Bytom                127.04  24138  190
 134 Marcin Stachowski              Wydartowo I          127.01  24640  194
 135 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.73  24712  195
 136 Agata Kuć                      Stargard             126.39  21360  169
 137 Dariusz Sowula                 Kraków               126.30  18187  144
 138 Czesław Grajewski              Białystok            126.30  15282  121
 139 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.24  12245   97
 140 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 141 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.79  23146  184
 142 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.53  23726  189
 143 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.25  24423  195
 144 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.04  24633  197
 145 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 146 Rafał Stachowski               Police               124.87  16732  134
 147 Joanna Ostrowska               Warszawa             124.83  24217  194
 148 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 149 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 150 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.10  10176   82
 151 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 152 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 153 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.69  19791  160
 154 Maciej Kuć                     Stargard             123.42  19994  162
 155 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.40  22336  181
 156 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.34   5427   44
 157 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               123.12   8249   67
 158 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               123.12  23269  189
 159 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 160 Ala Białobrzewska              Gdynia               123.02  16239  132
 161 Renata Andracka                Zwola                122.85  24447  199
 162 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.81  13632  111
 163 Ireneusz Kurzok                Mikołów              122.67  12880  105
 164 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.66  22446  183
 165 Monika Siemaszko               Lipiany              122.45  13102  107
 166 Natalia Ogierman               Katowice             122.39  17135  140
 167 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 168 Jerzy Luter                    Bytom                122.07  23925  196
 169 Agnieszka Matus                Milanówek            121.96  23417  192
 170 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 171 Marcin Ceglarek                Kraków               121.70  19228  158
 172 Jarosław Michalak              Łódź                 121.65   9489   78
 173 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 174 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 175 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.37  18206  150
 176 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 177 Beata Piotrowska               Łódź                 121.33  10313   85
 178 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.24  24126  199
 179 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 180 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.04  23239  192
 181 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.73  10141   84
 182 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.71  10985   91
 183 Jarosław Olek                  Warszawa             120.49   9760   81
 184 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 185 Sławomir Wolski                Wrocław              120.35  22144  184
 186 Maria Skutela                  Warszawa             119.95  23870  199
 187 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.93  19788  165
 188 Anita Bruska                   Gdynia               119.93  16430  137
 189 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.79  22999  192
 190 Dominik Ulejczyk               Będzin               119.50  23781  199
 191 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     119.49  23182  194
 192 Artur Wawrzynowski             Żukowo               119.40  19462  163
 193 Sylwia Łada                    Inowrocław           119.34  23391  196
 194 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 195 Lucyna Śniadach                Rumia                118.73  23509  198
 196 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 197 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 198 Marta Świątkowska              Wrocław              118.46  22744  192
 199 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 200 Adam Janicki                   Wrocław              118.02  21361  181
 201 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 202 Urszula Rechowicz              Katowice             117.51  22562  192
 203 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.43  11391   97
 204 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 205 Karolina Urbańska              Poznań               117.01  22582  193
 206 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 207 Bożena Guział                  Racibórz             116.90  22562  193
 208 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 209 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 210 Dorota Ostrowska               Białystok            116.53  12702  109
 211 Waldemar Wypchał               Kraków               116.48  21200  182
 212 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.40  22349  192
 213 Teresa Zalewska                Racibórz             116.36  22573  194
 214 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.70  15273  132
 215 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.52  15826  137
 216 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.26  18326  159
 217 Marta Sztajnert                Wisła                115.12  17383  151
 218 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.92  21834  190
 219 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 220 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.73  15489  135
 221 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 222 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 223 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 224 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 225 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 226 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.01  13681  120
 227 Marcin Kurowski                Racibórz             113.61  21245  187
 228 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 229 Anna Demczyszyn                Bystra               113.23   7020   62
 230 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.21   4302   38
 231 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.20   9056   80
 232 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.20  21960  194
 233 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 234 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 235 Agnieszka Kozak                Gdynia               112.14   7850   70
 236 Joanna Brychcy                 Katowice             112.01  21057  188
 237 Bartosz Bartczak               Poznań               111.88  21257  190
 238 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.41  13258  119
 239 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 240 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 241 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 242 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 243 Patrycja Skibska               Warszawa             110.15  15421  140
 244 Małgorzata Pochopień           Kraków               110.10   3413   31
 245 Robert Wagner                  Wrocław              109.93   5057   46
 246 Krzysztof Zawadzki             Sampława             109.91  21873  199
 247 Justyna Sławińska              Gdańsk               109.65   5263   48
 248 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               109.43   9192   84
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             108.86   7729   71
 250 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 251 Tomasz Duda                    Tychy                108.58   3909   36
 252 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 253 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              108.34  20910  193
 255 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.23   7684   71
 256 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 257 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.63  19588  182
 258 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.18  13398  125
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 260 Zofia Górka                    Łęczna               106.78   6407   60
 261 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.17  19005  179
 262 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 263 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 264 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 265 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 266 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.82  11321  108
 267 Franciszek Łysek               Warszawa             104.80   6183   59
 268 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.61   8683   83
 269 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 270 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                103.72   7053   68
 271 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.93  19969  194
 272 Lidia Żywna                    Gdynia               102.68  12321  120
 273 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 274 Katarzyna Dębska               Ostróda              101.86  20169  198
 275 Marta Majewska                 Wadowice             100.61  10564  105
 276 Karolina Mak                   Wrocław              100.20   5010   50
 277 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.07  16512  165
 278 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             99.90  12588  126
 279 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 280 Karolina Szubska               Jaworzno              99.57  11450  115
 281 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             99.56   7268   73
 282 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             98.75   7110   72
 283 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.10  19619  200
 284 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             98.04  16569  169
 285 Teresa Balewska                Reda                  97.89  18600  190
 286 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.51   6852   71
 287 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 288 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 289 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 290 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 291 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.39   4342   46
 292 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.96   8926   95
 293 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 294 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            92.60   6945   75
 295 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.44   9429  102
 296 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.04  17580  191
 297 Michał Głąb                    Zabrze                91.83   4316   47
 298 Maria Tomiczek                 Zabrze                90.73   3720   41
 299 Wojciech Łysek                 Warszawa              89.67   5111   57
 300 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.83   6218   70
 301 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 302 Piotr Duda                     Tychy                 87.94   3078   35
 303 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           87.50  10150  116
 304 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 305 Bernadeta Zapała               Jaworzno              85.57   2567   30
 306 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 307 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 308 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.03   5314   64
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.68   3550   44
 310 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.25   5537   69
 311 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.34   5316   67
 312 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             76.65   5289   69
 313 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 314 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 315 Michał Sztajnert               Wisła                 75.15   3457   46
 316 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 317 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             72.38   2461   34
 318 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 319 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.61   2569   38
 320 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 30-09-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              105.07   3047   29
   2 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   3 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   4 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   5 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   6 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   8 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   9 Tomasz Suchanek                Wrocław              144.60   3615   25
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  12 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  13 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  14 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  15 Joanna Śledź                   Świnoujście           86.32   2158   25
  16 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  17 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  18 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  19 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  20 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.83   3140   24
  21 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  22 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  23 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.71   3041   24
  24 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  25 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  26 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  27 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  28 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  29 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  31 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  32 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  33 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  34 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  35 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  36 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  37 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  38 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  39 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  40 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  41 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  42 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  43 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  44 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  45 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  46 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  47 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  48 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  49 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  50 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  51 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  52 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  53 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  54 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  55 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  56 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  57 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  58 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  59 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  60 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  61 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             80.86   1779   22
  62 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   79.14   1741   22
  63 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  64 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  65 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  66 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  67 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  68 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  69 Andrzej Burczyk                Gdynia                97.11   1748   18
  70 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  71 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  72 Barbara Obremska               Wrocław              127.24   2163   17
  73 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  74 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  75 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  76 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  77 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  78 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  79 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  80 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  81 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  82 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  83 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  84 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  85 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  86 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  87 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  88 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  89 Agnieszka Goniowska            Wrocław              158.33   1900   12
  90 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  91 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  92 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  93 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  94 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  95 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  96 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  97 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  98 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  99 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 100 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
 101 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
 102 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
 103 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 104 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 105 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 106 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 107 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 108 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 109 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 110 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 111 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 112 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 113 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 114 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 115 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 116 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 117 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 118 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 119 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 120 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 121 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 122 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 123 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 124 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 125 Halina Cecot                   Kołobrzeg            100.75   1209   12
 126 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 127 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 128 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 129 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 130 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 131 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 132 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 133 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 134 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 135 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 136 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 137 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 138 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 139 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 140 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 141 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 142 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 143 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 144 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 145 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 146 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 147 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 148 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 149 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 150 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 151 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 152 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 153 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 154 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 155 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 156 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 157 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 158 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 159 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 160 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 161 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 162 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 163 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 164 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 165 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 166 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 167 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 168 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 169 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 170 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 171 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 172 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 173 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 174 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 175 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 176 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 177 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 178 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 179 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 180 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 181 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 182 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 183 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 184 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 185 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 186 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 187 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 188 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 189 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 190 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 191 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 192 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 193 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 194 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 195 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 196 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 197 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 198 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 199 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 200 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 201 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 202 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 203 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 204 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 205 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 206 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 207 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 208 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 209 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 210 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 211 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 212 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 213 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 214 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 215 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 216 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 217 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 218 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 219 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 220 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 221 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 222 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 223 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 224 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 225 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 226 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 227 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 228 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 229 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 230 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 231 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 232 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 233 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 234 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 235 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 236 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 237 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 238 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 239 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 240 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 241 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 242 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 243 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 244 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 245 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 246 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 247 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 248 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 249 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 250 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 251 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 252 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 253 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 254 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 255 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 256 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 257 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 258 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 259 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 260 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 261 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 262 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 263 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 264 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 265 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 266 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 267 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 268 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 269 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 270 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 271 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 272 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 273 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 274 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 275 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 276 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie