Gliwice30
czerwca
Gliwice 30- 1 lipca XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Gdańsk 7
lipca
Gdańsk 7- 8 lipca III Otwarte Mistrzostwa GdańskaGrand Prix 2018
Ciechanowiec14
lipca
Ciechanowiec 14-15 lipca V Mistrzostwa CiechanowcaMistrzostwa Regionów 2018
Maciej Grąbczewski wygrywa w Gdańsku07 - 08 lipca 2018 — III Otwarte Mistrzostwa GdańskaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Otwarte Mistrzostwa Gdańska Gdańsk, 07 - 08 lipca 2018
Grand Prix 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Maciej Grąbczewski wygrywa w Gdańsku„Gdańsk jest kluczem do wszystkiego”.
Napoleon Bonaparte


Na początku lipca Gdańsk zaprosił scrabblistów na III Otwarte Mistrzostwa. Na obszerną, rozświetloną aulę Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego przybyło ponad 70 osób. Na samym wstępie Uniwersytecki Klub scrabble „F16” zapewnił nam piękną pogodę oraz suto zastawione stoły. Jak na morskie klimaty przystało hitem była wędzona ryba. Organizatorzy zdążyli już przyzwyczaić nas do ciekawych konkursów z nagrodami. W tym roku nie było inaczej. Myślą przewodnią były trzy trójki. Po każdej rundzie zawodnik zajmujący 33 miejsce dostawał nagrodę. Niektórzy nawet kilkukrotnie. W tym konkursie warto było bić się o trójki ponieważ nagrodą było piwo z regionalnego browaru. Chmielowe butelki otrzymali: Lech Boszko, Krzysztof Sporczyk (2x), Małgorzata Jóźwiak (2x), Michał Mikołajczyk, Andrzej Bednaruk, Marianna Kozłowska, Waldemar Kudliński i Artur Wawrzynowski (3x).

W Gdańsku lubią brodaczy. Nagrodę dla najlepszego dostał Maciej Grąbczewski. Najmłodszym nagrodzonym uczestnikiem był debiutujący Jędrzej Pogorzelski. Skok wilka morskiego brawurowo wykonał Waldemar Kudliński przesuwając się o 46 oczek. Konkursów ciąg dalszy: Najdroższe słowo na temat „rower”. Tu nagroda powędrowała do Bernadety Kudlińskiej za ułożenie BAGAŻAMI za 110 pkt. Najdroższym ruchem z trzema jednakowymi literami został przymiotnik NIENUDNY- 92 pkt. Nagroda powędrowała do Anny Arany. Najciekawszy ruch na temat morze- RZYGANIA położyła Agata Kopta, która otrzymała również nagrodę dla najwytrwalszego pielgrzyma. Aby zagrać pokonała dystans 601 km. Najlepszym klubowiczem został Radosław Jachna, Pomorzaninem Andrzej Kowalski, a debiutantką Barbara Kurkowska. Nagrody dostały również dwie najlepsze turniejowe kobiety. Debeściarami zostały: Małgorzata Deszczyńska i Irena Sołdan.

Teraz słów kilka o podiumowych miejscach. Walka była do samego końca bardzo zażarta. Ostatecznie wygrał Maciej Grąbczewski, drugi był Grzegorz Kurowski a trzeci Mariusz Skrobosz. Panowie otrzymali oryginalne puchary, nagrody pieniężne i rzeczowe. Na dalszych nagradzanych stopniach podium znaleźli się w kolejności: Bartosz Morawski, Krzysztof Mówka, Stanisław Rydzik, Radosław Jachna, Małgorzata Deszczyńska, Irena Sołdan i Michał Waszkiewicz. Wymienieni zawodnicy otrzymali nagrody pieniężne i rzeczowe. Oczywiście wszyscy na koniec dostali upominek.

Podziękowania dla sponsorów, którymi byli: Uniwersytet Gdański, Visline, Pan drwal, Euro Optic, Kidzińscy, Uniwersytecki Klub Scrabble „F-16”, House of Bikes, AlePlanszówki, ChemiaUG, Graciarnia, Browar Absztyfikatn, Trefl i Wilk.

Największe brawa należą się całemu klubowi F-16 za wspaniałą organizację, przemiłą atmosferę i perfekcyjne przygotowanie. Do zobaczenia za rok.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Gdańska
I Otwarte Mistrzostwa Gdańska o Puchar Rektora Uniwersytetu Gdańskiego


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekWydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 4, hol na poziomie 0,
mapka
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 7 lipca (7 rund)
11:00-12:00 — zapisy
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie pierwszego dnia rozgrywek

Niedziela, 8 lipca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ Dworca Głównego PKP i PKS oraz z Dworca Gdańsk Wrzeszcz tramwajami 6, 11, 12 do przestanku „Bażyńskiego” lub SKM do stacji „Przymorze Uniwersytet”
WyżywienieRestauracja LUDOVISKO al. Grunwaldzka 470 (budynek Hali Olivia)
Obiady w cenie 18zł
pomidorowa z makaronem, kompot owocowy
danie główne do wyboru:
1 Grillowana pierś kurczaka w sosie koperkowym, puree ziemniaczane, surówka z marchewki,
2 kotlet schabowy podany z pieczonymi ziemniakami i surówką z białej kapusty,
3 danie wegetariańskie, naleśniki ze szpinakiem i fetą w sosie pomidorowym

W okolicy:
McDonalds, KFC. W trakcie turnieju kawa, herbata, woda, drobny poczęstunek
NoclegiDom Studencki nr 5 Uniwersytetu Gdańskiego, dla potrzeb scrabblistów jest 25 dwuosobowych pokoi w cenie 55zł od osoby, ok 1km od miejsca rozgrywek
Rezerwacja pod numerem 58 523 26 25
przy rezerwacji konieczne jest użycie hasła „Turniej Scrabble”

Szkolne Schronisko Młodzieżowe, Aleja Grunwaldzka 244, noclegi w cenie 32zł, ok 1,5km od miejsca rozgrywek
dla scrabblistów zarezerwowano ok 30miejsc
rezerwacja telefoniczna 58 520 68 51 na hasło "Turniej Scrabble"
http://ssm.gda.pl/ssm-grunwaldzka.php

i oczywiście cała baza noclegowa Trójmiasta
NagrodyI miejsce: puchar + 700zł,
II miejsce: puchar + 500zł,
III miejsce: puchar + 300zł,
4-5 miejsce: 200zł,
6-10 miejsce: 100zł,
najlepszy debiut: puchar + 200zł,
nagrody rzeczowe dla: najlepszej zawodniczki, najlepszego Pomorzanina, najmłodszego zawodnika, najlepszego brodacza (nie dotyczy klubowiczów F-16),
dodatkowe konkursy ogłoszone w trakcie otwarcia turnieju,
drobne upominki dla wszystkich graczy
Dodatkowe atrakcjeGdańsk i morze, a może coś jeszcze….
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Andrzej Bednaruk Gdańsk zwykły uczestnik,
bez obiadu
2 Tomasz Sehnal Warszawa zwykły uczestnik,
bez obiadu
3 Mieczysław Pastuszak Gdynia członek PFS,
pierś kurczaka
4 Anita Bruska Gdynia członek PFS,
pierś kurczaka
5 Teresa Balewska Reda członek PFS,
pierś kurczaka
6 Bartosz Bartczak Poznań członek PFS,
kotlet schabowy
7 Stanisław Świgost Gdańsk zwykły uczestnik,
kotlet schabowy
8 Grzegorz Łukasik Konojady członek PFS,
kotlet schabowy
9 Miłosz Wrzałek Warszawa członek PFS,
kotlet schabowy
10 Artur Sikorski Gdańsk zwykły uczestnik,
bez obiadu
11 Agnieszka Kaczkowska Gdańsk zwykły uczestnik,
pierś kurczaka
12 Bartosz Morawski Wrocław członek PFS,
bez obiadu
13 Zuzanna Cichoń Gdańsk zwykły uczestnik,
pierś kurczaka
14 Anna Arana Kołobrzeg członek PFS,
bez obiadu
15 Sylwia Łada Inowrocław członek PFS,
pierś kurczaka
16 Alicja Wałaszewska-Kempa Gdynia zwykły uczestnik,
pierś kurczaka
17 Artur Wawrzynowski Żukowo zwykły uczestnik,
pierś kurczaka
18 Katarzyna Szachowicz Unieszewo zwykły uczestnik,
naleśniki ze szpinakiem
19 Radosław Jachna Gdańsk członek PFS,
bez obiadu
20 Jolanta Olczak Kołobrzeg zwykły uczestnik,
pierś kurczaka
21 Małgorzata Jóźwiak Iława zwykły uczestnik,
naleśniki ze szpinakiem
22 Katarzyna Polak Warszawa członek PFS,
kotlet schabowy
23 Tomasz Lewiński Wejherowo zwykły uczestnik,
bez obiadu
24 Ala Białobrzewska Gdynia członek PFS,
naleśniki ze szpinakiem
25 Darek Białoberzewski Gdynia członek PFS,
kotlet schabowy
26 Justyna Sławińska Gdańsk zwykły uczestnik,
pierś kurczaka
27 Grażyna Wleklińska Gdańsk debiut,
kotlet schabowy
28 Ewa Tymińska Gdańsk zwykły uczestnik,
pierś kurczaka
29 Krzysztof Mówka  Warszawa członek PFS,
kotlet schabowy
30 Krystyna Czajkowska Kołobrzeg członek PFS,
pierś kurczaka
31 Tomasz Pogorzelski Słupsk debiut,
bez obiadu
32 Jędrzej Pogorzelski Słupsk debiut,
bez obiadu
33 Elzbieta Fital Kolobrzeg zwykły uczestnik,
kotlet schabowy
34 Krzysztof Sporczyk Piaseczno członek PFS,
pierś kurczaka
35 Michał Garnowski Pasłęk zwykły uczestnik,
bez obiadu
36 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle członek PFS,
naleśniki ze szpinakiem
37 Leszek Kilian Jaworzno członek PFS,
kotlet schabowy
38 Jan Pawłowski Warszawa członek PFS,
kotlet schabowy
39 Lidia Żywna Gdynia zwykły uczestnik,
bez obiadu
40 Marcin Gauer Kołobrzeg zwykły uczestnik,
kotlet schabowy
41 Michał Waszkiewicz Białystok członek PFS,
pierś kurczaka
42 Marianna Kozłowska Białystok zwykły uczestnik,
kotlet schabowy
43 Iwona Wieluńska Kołobrzeg członek PFS,
kotlet schabowy
44 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz członek PFS,
pierś kurczaka
45 Waldemar Kudliński Bydgoszcz członek PFS,
pierś kurczaka
46 wojciech gołęcki inowrocław członek PFS,
pierś kurczaka
47 Alicja Grąbczewska Szczecin zwykły uczestnik,
pierś kurczaka
48 Maciej Grąbczewski Szczecin zwykły uczestnik,
kotlet schabowy
49 Lucyna Śniadach Rumia członek PFS,
bez obiadu
50 Natalia Woźniak Dziwnówek członek PFS,
kotlet schabowy
51 Stanisław Rydzik warszawa członek PFS,
pierś kurczaka
52 Mariusz Skrobosz Warszawa członek PFS,
pierś kurczaka
53 Paweł Zbrowski Gdynia zwykły uczestnik,
bez obiadu
54 Katarzyna Dębska Ostróda członek PFS,
bez obiadu
55 Krzysztof Zawadzki Sampława członek PFS,
pierś kurczaka
56 Małgorzata Deszczyńska Warszawa członek PFS,
kotlet schabowy
57 Grzegorz Koczkodon Ostróda członek PFS,
kotlet schabowy
58 Michał Mikołajczyk Gdańsk zwykły uczestnik,
bez obiadu
59 Irena Sołdan Warszawa członek PFS,
naleśniki ze szpinakiem
60 Karolina Urbańska Poznań członek PFS,
pierś kurczaka
61 Łukasz Tuszyński Chłopowo członek PFS,
kotlet schabowy
62 Lech Boszko Gdańsk zwykły uczestnik,
kotlet schabowy
63 Barbara Boszko Gdańsk zwykły uczestnik,
naleśniki ze szpinakiem
64 Agata Kopta Wodzisław Śląski zwykły uczestnik,
kotlet schabowy
65 Renata Andracka Zwola członek PFS,
kotlet schabowy
66 Sławek długosz Ostróda zwykły uczestnik,
bez obiadu
67 Wojciech Sołdan Gdynia zwykły uczestnik,
kotlet schabowy
68 Janusz Krupiński Bytom członek PFS,
naleśniki ze szpinakiem
69 Andrzej Kowalski Gdańsk zwykły uczestnik,
pierś kurczaka
70 Adam Jakubowski Gdynia debiut,
bez obiadu
71 Grzegorz Kurowski Warszawa członek PFS,
bez obiadu
72 Jakub Onoszko Gdynia zwykły uczestnik,
pierś kurczaka
73 Patrycja Matulewicz Kołobrzeg zwykły uczestnik,
kotlet schabowy
74 Beata Kiżewska Świnoujście zwykły uczestnik,
pierś kurczaka
75 Barbara Kurkowska Gdańsk debiut,
bez obiadu
76 Roman Chomicz Kołobrzeg zwykły uczestnik,
kotlet schabowy
77 Violeta Kurkowska Gdańsk debiut,
bez obiadu
OrganizatorzyUniwersytecki Klub Scrabble „F-16”, kontakt: Andrzej Bednaruk, 725 991 159, bednaruk@vp.pl
Wydziałowa Rada Samorządu Doktorantów Wydziału Chemii UG
Koło Naukowe Ochrony Środowiska Wydziału Chemii UG

Sponsorzy

Pub Lawendowa
Mieczysław Pastuszak — dystrybucja jajek


Wyniki turnieju III Otwarte Mistrzostwa Gdańska

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               144.12     10.0     4617     2106      117
  2 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               149.33      9.0     5050     1816      889
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               154.34      9.0     4996     1927      901
  4 Bartosz         Morawski             Wrocław                162.45      9.0     4870     1920      580
  5 Krzysztof       Mówka                Warszawa               150.62      9.0     4671     1913      509
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.55      8.0     5400     1759     1086
  7 Radosław        Jachna               Łódź                   140.08      8.0     5301     1711     1066
  8 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               141.04      8.0     5030     1794      790
  9 Irena           Sołdan               Warszawa               136.79      8.0     4834     1807      557
 10 Michał          Waszkiewicz          Białystok              141.63      8.0     4792     1762      483
 11 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 145.87      8.0     4759     1700      689
 12 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              136.34      8.0     4694     1614      733
 13 Wojciech        Sołdan               Gdynia                 139.24      8.0     4537     1621      186
 14 Michał          Garnowski            Pasłęk                 108.69      8.0     4507     1755       55
 15 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 124.34      8.0     4485     1671      426
 16 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.12      8.0     4399     1805      148
 17 Janusz          Krupiński            Bytom                  138.10      7.0     4910     1534      624
 18 Grzegorz        Łukasik              Konojady               148.40      7.0     4808     1616      487
 19 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               149.71      7.0     4704     1660      584
 20 Paweł           Maciejczuk           Białystok              123.96      7.0     4656     1581      330
 21 Tomasz          Sehnal               Warszawa               123.13      7.0     4546     1608      359
 22 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 122.77      7.0     4544     1507      583
 23 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               136.57      7.0     4521     1689      106
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.46      7.0     4512     1633      259
 25 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 131.28      7.0     4491     1469      264
 26 Anita           Bruska               Gdynia                 115.17      7.0     4348     1674      -32
 27 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      7.0     4282     1465      144
 28 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            119.44      7.0     4215     1541     -131
 29 Sylwia          Łada                 Inowrocław             113.96      6.5     4238     1436      -83
 30 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               152.93      6.0     4801     1526      622
 31 Karolina        Urbańska             Poznań                 116.12      6.0     4637     1451      135
 32 Jakub           Onoszko              Gdynia                 123.91      6.0     4567     1462     -256
 33 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 118.78      6.0     4476     1431      159
 34 Alicja          Wałaszewska-Kempa    Gdynia                 118.83      6.0     4391     1527     -304
 35 Sławomir        Długosz              Ostróda                108.35      6.0     4377     1397     -277
 36 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       114.37      6.0     4370     1441      -94
 37 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 121.75      6.0     4367     1314        6
 38 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  116.16      6.0     4353     1346        3
 39 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              113.95      6.0     4256     1513     -134
 40 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 112.25      6.0     4175     1437     -261
 41 Anna            Arana                Kołobrzeg              113.14      6.0     4162     1442     -253
 42 Renata          Andracka             Zwola                  121.32      6.0     4131     1340      -27
 43 Lech            Boszko               Gdańsk                 121.58      6.0     4102     1390     -129
 44 Marianna        Kozłowska            Białystok              111.99      6.0     4055     1447     -285
 45 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      6.0     4045     1370     -449
 46 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.19      6.0     3966     1305     -213
 47 Leszek          Kilian               Jaworzno               104.96      5.5     4144     1441      -89
 48 Bartosz         Bartczak             Poznań                 108.26      5.0     4475     1253     -122
 49 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 117.19      5.0     4301     1278      -56
 50 Lidia           Żywna                Gdynia                 103.15      5.0     4261     1341     -385
 51 Beata           Kiżewska             Świnoujście            115.54      5.0     4235     1251      -10
 52 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      5.0     4112     1305     -262
 53 Katarzyna       Dębska               Ostróda                101.35      5.0     4102     1338     -294
 54 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 106.96      5.0     4081     1198      109
 55 Lucyna          Śniadach             Rumia                  119.28      5.0     4069     1275     -192
 56 Katarzyna       Szachowicz           Unieszewo              100.00      5.0     4047     1266     -293
 57 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     4019     1220       14
 58 Marcin          Gauer                Kołobrzeg              100.00      5.0     3886     1188     -258
 59 Ewa             Tymińska             Gdańsk                 100.00      5.0     3862     1202     -289
 60 Barbara         Kurkowska            Gdańsk                 100.00      5.0     3766     1171     -105
 61 Magdalena       Maternicka           Gdynia                 100.00      5.0     3627     1215     -293
 62 Artur           Sikorski             Gdańsk                 100.00      4.5     3945     1180     -387
 63 Justyna         Sławińska            Gdańsk                 104.47      4.0     4225     1165     -308
 64 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               112.54      4.0     4165     1151      -90
 65 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              108.59      4.0     3986     1153     -334
 66 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     3981     1123     -247
 67 Stanisław       Świgost              Gdańsk                 100.00      4.0     3809     1081     -403
 68 Roman           Chomicz              Kołobrzeg              100.00      4.0     3652     1071     -515
 69 Barbara         Boszko               Gdańsk                 100.00      3.5     3864     1103     -439
 70 Grażyna         Wleklińska           Gdańsk                 100.00      3.0     3230      936     -661
 71 Jędrzej         Pogorzelski          Słupsk                 100.00      2.5     3607      819     -522
 72 Elżbieta        Fitał                Kołobrzeg              100.00      2.5     3399      894     -807
 73 Patrycja        Matulewicz           Kołobrzeg              100.00      2.5     3194      895     -565
 74 Tomasz          Pogorzelski          Słupsk                 100.00      0.5     2214      611    -2358
 75 Violeta         Kurkowska            Gdańsk                 100.00      0.0      568      123     -191
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Otwarte Mistrzostwa Gdańska



	Bartosz Morawski 162.45 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anita          Bruska                115.17 +  438: 279  165
    2    11 Ala            Białobrzewska         124.34 +  403: 331  174
    3     5 Maciej         Grąbczewski           144.12 -  424: 436   94
    4     9 Lidia          Żywna                 103.15 +  343: 317  153
    5    12 Grzegorz       Koczkodon             123.12 -  306: 388   73
    6    16 Paweł          Wdziękoński           119.44 +  369: 271  169
    7    10 Łukasz         Tuszyński             149.71 +  469: 311  200
    8     6 Mariusz        Skrobosz              154.34 -  379: 446  104
    9    15 Miłosz         Wrzałek               152.93 +  408: 343  203
   10     8 Grzegorz       Łukasik               148.40 +  457: 383  198
   11     6 Alicja         Grąbczewska           136.57 +  432: 362  187
   12     3 Małgorzata     Deszczyńska           141.04 +  442: 423  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 12 159.25




	Mariusz Skrobosz 154.34 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agata          Kopta                 114.37 +  399: 349  164
    2    18 Paweł          Wdziękoński           119.44 +  431: 278  169
    3     7 Krzysztof      Sporczyk              130.46 +  461: 249  180
    4     4 Miłosz         Wrzałek               152.93 +  499: 344  203
    5     1 Irena          Sołdan                136.79 +  349: 345  187
    6     1 Maciej         Grąbczewski           144.12 -  345: 481   94
    7     4 Grzegorz       Koczkodon             123.12 -  380: 431   73
    8     6 Bartosz        Morawski              162.45 +  446: 379  212
    9     4 Michał         Garnowski             108.69 +  539: 256  159
   10     2 Krzysztof      Mówka                 150.62 +  458: 293  201
   11     2 Małgorzata     Deszczyńska           141.04 +  403: 365  191
   12     1 Maciej         Grąbczewski           144.12 -  286: 325   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1927  / 12 160.58




	Miłosz Wrzałek 152.93 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Sylwia         Łada                  113.96 +  454: 367  164
    2     7 Iwona          Wieluńska             113.95 +  363: 264  164
    3     8 Michał         Mikołajczyk           122.77 +  376: 300  173
    4     4 Mariusz        Skrobosz              154.34 -  344: 499  104
    5     5 Małgorzata     Deszczyńska           141.04 -  339: 403   91
    6    18 Barbara        Boszko                100.00 +  453: 270  150
    7     7 Grzegorz       Kurowski              149.33 -  433: 459   99
    8    14 Anita          Bruska                115.17 -  343: 348   65
    9    15 Bartosz        Morawski              162.45 -  343: 408  112
   10    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  540: 250  150
   11    15 Paweł          Maciejczuk            123.96 +  520: 246  174
   12    11 Ala            Białobrzewska         124.34 -  293: 365   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Krzysztof Mówka 150.62 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Iwona          Wieluńska             113.95 -  315: 385   64
    2    34 Wojciech       Sołdan                139.24 +  478: 288  189
    3    17 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  401: 325  150
    4    13 Anita          Bruska                115.17 +  377: 328  165
    5     4 Grzegorz       Kurowski              149.33 +  340: 314  199
    6     6 Grzegorz       Łukasik               148.40 +  508: 329  198
    7     2 Małgorzata     Deszczyńska           141.04 -  351: 371   91
    8     5 Michał         Waszkiewicz           141.63 +  441: 328  192
    9     5 Alicja         Grąbczewska           136.57 +  432: 374  187
   10     2 Mariusz        Skrobosz              154.34 -  293: 458  104
   11     4 Irena          Sołdan                136.79 +  421: 364  187
   12     4 Natalia        Woźniak               136.34 +  314: 298  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1912  / 12 159.33




	Stanisław Rydzik 150.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anna           Arana                 113.14 +  483: 281  163
    2     4 Jakub          Onoszko               123.91 -  407: 422   74
    3    11 Renata         Andracka              121.32 +  465: 280  171
    4     8 Artur          Wawrzynowski          118.78 +  443: 410  169
    5     6 Paweł          Maciejczuk            123.96 +  430: 300  174
    6     3 Michał         Waszkiewicz           141.63 -  453: 488   92
    7     6 Tomasz         Sehnal                123.13 -  416: 438   73
    8     8 Natalia        Woźniak               136.34 +  436: 415  186
    9     6 Agata          Kopta                 114.37 +  395: 289  164
   10     5 Łukasz         Tuszyński             149.71 +  489: 369  200
   11     1 Maciej         Grąbczewski           144.12 +  622: 228  194
   12     2 Grzegorz       Kurowski              149.33 -  361: 394   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Łukasz Tuszyński 149.71 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Zawadzki              112.54 +  387: 284  163
    2     5 Janusz         Krupiński             138.10 +  444: 349  188
    3     6 Grzegorz       Koczkodon             123.12 +  489: 178  173
    4     3 Maciej         Grąbczewski           144.12 -  306: 382   94
    5    10 Marianna       Kozłowska             111.99 +  530: 199  162
    6     5 Alicja         Grąbczewska           136.57 -  356: 377   87
    7    10 Bartosz        Morawski              162.45 -  311: 469  112
    8    12 Iwona          Wieluńska             113.95 +  360: 357  164
    9    14 Leszek         Kilian                104.96 +  399: 248  155
   10     5 Stanisław      Rydzik                150.55 -  369: 489  101
   11    12 Alicja         Wałaszewska-Kempa     118.83 +  419: 382  169
   12     7 Michał         Waszkiewicz           141.63 -  334: 406   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Grzegorz Kurowski 149.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Bednaruk              112.25 -  381: 409   62
    2    23 Krzysztof      Zawadzki              112.54 +  480: 292  163
    3    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  513: 243  150
    4     5 Alicja         Wałaszewska-Kempa     118.83 +  520: 344  169
    5     4 Krzysztof      Mówka                 150.62 -  314: 340  101
    6     9 Paweł          Maciejczuk            123.96 +  471: 318  174
    7     7 Miłosz         Wrzałek               152.93 +  459: 433  203
    8     3 Michał         Garnowski             108.69 -  385: 421   59
    9     7 Artur          Wawrzynowski          118.78 +  374: 326  169
   10     6 Michał         Waszkiewicz           141.63 +  353: 328  192
   11     3 Grzegorz       Koczkodon             123.12 +  406: 346  173
   12     2 Stanisław      Rydzik                150.55 +  394: 361  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Grzegorz Łukasik 148.40 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marianna       Kozłowska             111.99 +  427: 275  162
    2    14 Lech           Boszko                121.58 +  453: 287  172
    3     2 Lidia          Żywna                 103.15 +  504: 314  153
    4     2 Irena          Sołdan                136.79 -  370: 419   87
    5     8 Agnieszka      Kaczkowska            117.19 +  367: 277  167
    6     6 Krzysztof      Mówka                 150.62 -  329: 508  101
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              130.46 -  361: 369   80
    8    13 Andrzej        Bednaruk              112.25 +  492: 336  162
    9    10 Anita          Bruska                115.17 +  442: 381  165
   10     8 Bartosz        Morawski              162.45 -  383: 457  112
   11     8 Wojciech       Sołdan                139.24 -  277: 345   89
   12    12 Karolina       Urbańska              116.12 +  403: 353  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Andrzej Kowalski 145.87 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Garnowski             108.69 +  558: 266  159
    2     1 Maciej         Grąbczewski           144.12 -  350: 377   94
    3    10 Beata          Kiżewska              115.54 +  466: 332  166
    4     6 Mieczysław     Pastuszak             121.75 +  400: 270  172
    5     7 Ala            Białobrzewska         124.34 +  388: 349  174
    6     4 Irena          Sołdan                136.79 -  372: 405   87
    7     8 Alicja         Wałaszewska-Kempa     118.83 -  373: 390   69
    8    11 Paweł          Maciejczuk            123.96 +  377: 372  174
    9    11 Krzysztof      Sporczyk              130.46 +  426: 368  180
   10    10 Alicja         Grąbczewska           136.57 -  322: 362   87
   11    10 Anita          Bruska                115.17 +  335: 302  165
   12     8 Tomasz         Sehnal                123.13 +  392: 277  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Maciej Grąbczewski 144.12 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Lewiński              108.59 +  392: 291  159
    2     1 Andrzej        Kowalski              145.87 +  377: 350  196
    3     5 Bartosz        Morawski              162.45 +  436: 424  212
    4     3 Łukasz         Tuszyński             149.71 +  382: 306  200
    5     2 Michał         Waszkiewicz           141.63 +  366: 347  192
    6     1 Mariusz        Skrobosz              154.34 +  481: 345  204
    7     1 Irena          Sołdan                136.79 +  476: 348  187
    8     1 Alicja         Grąbczewska           136.57 +  431: 347  187
    9     1 Grzegorz       Koczkodon             123.12 +  404: 376  173
   10     1 Małgorzata     Deszczyńska           141.04 -  319: 458   91
   11     1 Stanisław      Rydzik                150.55 -  228: 622  101
   12     1 Mariusz        Skrobosz              154.34 +  325: 286  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2106  / 12 175.50




	Michał Waszkiewicz 141.63 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Długosz               108.35 +  451: 387  158
    2     8 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  407: 290  150
    3     4 Lucyna         Śniadach              119.28 +  405: 306  169
    4     1 Radosław       Jachna                140.08 +  423: 335  190
    5     2 Maciej         Grąbczewski           144.12 -  347: 366   94
    6     3 Stanisław      Rydzik                150.55 +  488: 453  201
    7     3 Alicja         Grąbczewska           136.57 -  347: 396   87
    8     5 Krzysztof      Mówka                 150.62 -  328: 441  101
    9    13 Anna           Arana                 113.14 +  408: 336  163
   10     6 Grzegorz       Kurowski              149.33 -  328: 353   99
   11    13 Waldemar       Kudliński             100.00 +  454: 312  150
   12     7 Łukasz         Tuszyński             149.71 +  406: 334  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Małgorzata Deszczyńska 141.04 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bartosz        Bartczak              108.26 +  498: 339  158
    2     3 Lucyna         Śniadach              119.28 -  367: 384   69
    3    12 Artur          Sikorski              100.00 +  505: 218  150
    4     7 Jakub          Onoszko               123.91 +  501: 375  174
    5     5 Miłosz         Wrzałek               152.93 +  403: 339  203
    6     2 Alicja         Wałaszewska-Kempa     118.83 +  368: 310  169
    7     2 Krzysztof      Mówka                 150.62 +  371: 351  201
    8     2 Grzegorz       Koczkodon             123.12 -  321: 410   73
    9     2 Irena          Sołdan                136.79 +  450: 350  187
   10     1 Maciej         Grąbczewski           144.12 +  458: 319  194
   11     2 Mariusz        Skrobosz              154.34 -  365: 403  104
   12     3 Bartosz        Morawski              162.45 -  423: 442  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 12 149.50




	Radosław Jachna 140.08 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zuzanna        Cichoń                106.96 +  535: 284  157
    2     2 Karolina       Urbańska              116.12 +  538: 413  166
    3     1 Jakub          Onoszko               123.91 +  544: 321  174
    4     1 Michał         Waszkiewicz           141.63 -  335: 423   92
    5     3 Alicja         Grąbczewska           136.57 -  330: 356   87
    6     8 Wojciech       Sołdan                139.24 +  422: 384  189
    7     5 Artur          Wawrzynowski          118.78 +  385: 304  169
    8     4 Irena          Sołdan                136.79 -  386: 429   87
    9     8 Sławomir       Długosz               108.35 +  585: 284  158
   10     4 Natalia        Woźniak               136.34 -  334: 388   86
   11     7 Tomasz         Sehnal                123.13 +  458: 317  173
   12     5 Grzegorz       Koczkodon             123.12 +  449: 332  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Wojciech Sołdan 139.24 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leszek         Kilian                104.96 -  251: 376   55
    2    34 Krzysztof      Mówka                 150.62 -  288: 478  101
    3    34 Ewa            Tymińska              100.00 +  424: 305  150
    4    25 Katarzyna      Dębska                101.35 +  473: 352  151
    5    26 Lech           Boszko                121.58 +  415: 319  172
    6     8 Radosław       Jachna                140.08 -  384: 422   90
    7    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  415: 341  150
    8    17 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  390: 418   50
    9    16 Małgorzata     Jóźwiak               116.16 +  462: 396  166
   10    11 Sławomir       Długosz               108.35 +  343: 340  158
   11     8 Grzegorz       Łukasik               148.40 +  345: 277  198
   12     9 Krzysztof      Sporczyk              130.46 +  347: 327  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Janusz Krupiński 138.10 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Justyna        Sławińska             104.47 +  477: 356  154
    2     5 Łukasz         Tuszyński             149.71 -  349: 444  100
    3    14 Sylwia         Łada                  113.96 +  437: 307  164
    4    10 Paweł          Maciejczuk            123.96 -  385: 422   74
    5    13 Lidia          Żywna                 103.15 +  454: 327  153
    6    10 Iwona          Wieluńska             113.95 +  430: 363  164
    7     9 Michał         Mikołajczyk           122.77 +  311: 281  173
    8     7 Alicja         Wałaszewska-Kempa     118.83 +  483: 236  169
    9     3 Tomasz         Sehnal                123.13 -  397: 425   73
   10     9 Michał         Garnowski             108.69 -  352: 384   59
   11     9 Agata          Kopta                 114.37 +  468: 324  164
   12     6 Irena          Sołdan                136.79 -  367: 417   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Irena Sołdan 136.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Gołęcki               103.19 +  438: 227  153
    2    10 Renata         Andracka              121.32 +  377: 316  171
    3     9 Leszek         Kilian                104.96 +  440: 299  155
    4     2 Grzegorz       Łukasik               148.40 +  419: 370  198
    5     1 Mariusz        Skrobosz              154.34 -  345: 349  104
    6     4 Andrzej        Kowalski              145.87 +  405: 372  196
    7     1 Maciej         Grąbczewski           144.12 -  348: 476   94
    8     4 Radosław       Jachna                140.08 +  429: 386  190
    9     2 Małgorzata     Deszczyńska           141.04 -  350: 450   91
   10     7 Karolina       Urbańska              116.12 +  502: 244  166
   11     4 Krzysztof      Mówka                 150.62 -  364: 421  101
   12     6 Janusz         Krupiński             138.10 +  417: 367  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Alicja Grąbczewska 136.57 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Lidia          Żywna                 103.15 -  401: 406   53
    2    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  397: 357  150
    3    16 Tomasz         Sehnal                123.13 +  400: 320  173
    4    12 Lucyna         Śniadach              119.28 +  406: 307  169
    5     3 Radosław       Jachna                140.08 +  356: 330  190
    6     5 Łukasz         Tuszyński             149.71 +  377: 356  200
    7     3 Michał         Waszkiewicz           141.63 +  396: 347  192
    8     1 Maciej         Grąbczewski           144.12 -  347: 431   94
    9     5 Krzysztof      Mówka                 150.62 -  374: 432  101
   10    10 Andrzej        Kowalski              145.87 +  362: 322  196
   11     6 Bartosz        Morawski              162.45 -  362: 432  112
   12    10 Michał         Garnowski             108.69 -  343: 375   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Natalia Woźniak 136.34 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Dębska                101.35 +  439: 399  151
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              130.46 -  330: 360   80
    3    20 Magdalena      Maternicka            100.00 +  409: 231  150
    4    14 Marianna       Kozłowska             111.99 -  331: 353   62
    5    20 Anita          Bruska                115.17 +  420: 353  165
    6    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  457: 283  150
    7    12 Leszek         Kilian                104.96 +  420: 320  155
    8     8 Stanisław      Rydzik                150.55 -  415: 436  101
    9    12 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  428: 280  150
   10     4 Radosław       Jachna                140.08 +  388: 334  190
   11     5 Michał         Garnowski             108.69 +  359: 298  159
   12     4 Krzysztof      Mówka                 150.62 -  298: 314  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Dariusz Białobrzewski 131.28 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jan            Pawłowski             100.00 -  351: 355   50
    2    27 Waldemar       Kudliński             100.00 +  374: 335  150
    3    26 Paweł          Wdziękoński           119.44 +  517: 296  169
    4    11 Iwona          Wieluńska             113.95 -  352: 390   64
    5    15 Andrzej        Bednaruk              112.25 +  382: 316  162
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              130.46 -  295: 394   80
    7    16 Agnieszka      Kaczkowska            117.19 +  444: 346  167
    8    15 Anna           Arana                 113.14 -  255: 358   63
    9    19 Ala            Białobrzewska         124.34 -  345: 423   74
   10    22 Teresa         Balewska              100.00 +  408: 363  150
   11    17 Renata         Andracka              121.32 +  360: 337  171
   12    15 Alicja         Wałaszewska-Kempa     118.83 +  408: 314  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Krzysztof Sporczyk 130.46 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Magdalena      Maternicka            100.00 +  383: 273  150
    2     9 Natalia        Woźniak               136.34 +  360: 330  186
    3     7 Mariusz        Skrobosz              154.34 -  249: 461  104
    4    16 Justyna        Sławińska             104.47 +  378: 293  154
    5    11 Michał         Garnowski             108.69 -  363: 454   59
    6    13 Dariusz        Białobrzewski         131.28 +  394: 295  181
    7    11 Grzegorz       Łukasik               148.40 +  369: 361  198
    8     9 Tomasz         Sehnal                123.13 -  372: 396   73
    9    11 Andrzej        Kowalski              145.87 -  368: 426   96
   10    14 Artur          Wawrzynowski          118.78 +  425: 296  169
   11    14 Jakub          Onoszko               123.91 +  524: 321  174
   12     9 Wojciech       Sołdan                139.24 -  327: 347   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Ala Białobrzewska 124.34 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Stanisław      Świgost               100.00 +  380: 344  150
    2    11 Bartosz        Morawski              162.45 -  331: 403  112
    3    27 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  456: 283  150
    4    15 Michał         Mikołajczyk           122.77 +  368: 325  173
    5     7 Andrzej        Kowalski              145.87 -  349: 388   96
    6    17 Marianna       Kozłowska             111.99 -  333: 334   62
    7    19 Katarzyna      Dębska                101.35 -  282: 376   51
    8    23 Lech           Boszko                121.58 +  366: 336  172
    9    19 Dariusz        Białobrzewski         131.28 +  423: 345  181
   10    19 Leszek         Kilian                104.96 +  390: 373  155
   11    11 Karolina       Urbańska              116.12 +  442: 259  166
   12    11 Miłosz         Wrzałek               152.93 +  365: 293  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Paweł Maciejczuk 123.96 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ewa            Tymińska              100.00 +  433: 340  150
    2    12 Leszek         Kilian                104.96 -  297: 313   55
    3    25 Roman          Chomicz               100.00 +  384: 293  150
    4    10 Janusz         Krupiński             138.10 +  422: 385  188
    5     6 Stanisław      Rydzik                150.55 -  300: 430  101
    6     9 Grzegorz       Kurowski              149.33 -  318: 471   99
    7    25 Barbara        Boszko                100.00 +  393: 309  150
    8    11 Andrzej        Kowalski              145.87 -  372: 377   96
    9    23 Marianna       Kozłowska             111.99 +  447: 335  162
   10    15 Anna           Arana                 113.14 +  500: 281  163
   11    15 Miłosz         Wrzałek               152.93 -  246: 520  103
   12    14 Agata          Kopta                 114.37 +  544: 272  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Jakub Onoszko 123.91 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Artur          Sikorski              100.00 +  389: 310  150
    2     4 Stanisław      Rydzik                150.55 +  422: 407  201
    3     1 Radosław       Jachna                140.08 -  321: 544   90
    4     7 Małgorzata     Deszczyńska           141.04 -  375: 501   91
    5    22 Michał         Mikołajczyk           122.77 -  327: 351   73
    6    22 Waldemar       Kudliński             100.00 +  416: 297  150
    7    17 Agata          Kopta                 114.37 -  375: 464   64
    8    21 Sylwia         Łada                  113.96 +  368: 353  164
    9    17 Andrzej        Bednaruk              112.25 +  456: 398  162
   10    12 Iwona          Wieluńska             113.95 +  481: 299  164
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              130.46 -  321: 524   80
   12    13 Michał         Mikołajczyk           122.77 -  316: 375   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Tomasz Sehnal 123.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Barbara        Kurkowska             100.00 -  290: 325   50
    2    22 Sławomir       Długosz               108.35 +  389: 349  158
    3    16 Alicja         Grąbczewska           136.57 -  320: 400   87
    4    33 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  564:  46  150
    5    18 Lucyna         Śniadach              119.28 +  447: 289  169
    6    11 Beata          Kiżewska              115.54 +  353: 345  166
    7     6 Stanisław      Rydzik                150.55 +  438: 416  201
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              130.46 +  396: 372  180
    9     3 Janusz         Krupiński             138.10 +  425: 397  188
   10     3 Grzegorz       Koczkodon             123.12 -  330: 398   73
   11     7 Radosław       Jachna                140.08 -  317: 458   90
   12     8 Andrzej        Kowalski              145.87 -  277: 392   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Grzegorz Koczkodon 123.12 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Violeta        Kurkowska             100.00 +  375: 252  150
    2    13 Agnieszka      Kaczkowska            117.19 +  369: 327  167
    3     6 Łukasz         Tuszyński             149.71 -  178: 489  100
    4    19 Beata          Kiżewska              115.54 +  425: 282  166
    5    12 Bartosz        Morawski              162.45 +  388: 306  212
    6     7 Michał         Garnowski             108.69 +  371: 305  159
    7     4 Mariusz        Skrobosz              154.34 +  431: 380  204
    8     2 Małgorzata     Deszczyńska           141.04 +  410: 321  191
    9     1 Maciej         Grąbczewski           144.12 -  376: 404   94
   10     3 Tomasz         Sehnal                123.13 +  398: 330  173
   11     3 Grzegorz       Kurowski              149.33 -  346: 406   99
   12     5 Radosław       Jachna                140.08 -  332: 449   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 12 150.42




	Michał Mikołajczyk 122.77 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grażyna        Wleklińska            100.00 +  335: 228  150
    2    16 Andrzej        Bednaruk              112.25 +  384: 357  162
    3     8 Miłosz         Wrzałek               152.93 -  300: 376  103
    4    15 Ala            Białobrzewska         124.34 -  325: 368   74
    5    22 Jakub          Onoszko               123.91 +  351: 327  174
    6    14 Sławomir       Długosz               108.35 +  615: 246  158
    7     9 Janusz         Krupiński             138.10 -  281: 311   88
    8    20 Leszek         Kilian                104.96 -  392: 399   55
    9    18 Lidia          Żywna                 103.15 +  425: 319  153
   10    13 Anita          Bruska                115.17 -  346: 416   65
   11    16 Katarzyna      Dębska                101.35 +  415: 298  151
   12    13 Jakub          Onoszko               123.91 +  375: 316  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Mieczysław Pastuszak 121.75 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Barbara        Boszko                100.00 +  397: 317  150
    2    19 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  403: 292  150
    3     3 Alicja         Wałaszewska-Kempa     118.83 -  333: 420   69
    4     6 Andrzej        Kowalski              145.87 -  270: 400   96
    5    17 Karolina       Urbańska              116.12 +  449: 348  166
    6    20 Bartosz        Bartczak              108.26 -  353: 460   58
    7    21 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  348: 361   50
    8    22 Marcin         Gauer                 100.00 +  407: 276  150
    9    20 Katarzyna      Dębska                101.35 -  309: 357   51
   10    25 Tomasz         Lewiński              108.59 +  371: 360  159
   11    19 Marianna       Kozłowska             111.99 -  317: 375   62
   12    22 Lidia          Żywna                 103.15 +  410: 395  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Lech Boszko 121.58 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Teresa         Balewska              100.00 +  358: 252  150
    2    14 Grzegorz       Łukasik               148.40 -  287: 453   98
    3    21 Andrzej        Bednaruk              112.25 +  309: 307  162
    4    18 Michał         Garnowski             108.69 -  334: 468   59
    5    26 Wojciech       Sołdan                139.24 -  319: 415   89
    6    28 Justyna        Sławińska             104.47 +  386: 346  154
    7    22 Iwona          Wieluńska             113.95 -  350: 351   64
    8    23 Ala            Białobrzewska         124.34 -  336: 366   74
    9    32 Barbara        Boszko                100.00 +  375: 312  150
   10    20 Bartosz        Bartczak              108.26 +  407: 294  158
   11    23 Anna           Arana                 113.14 -  282: 350   63
   12    25 Lucyna         Śniadach              119.28 +  359: 317  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Renata Andracka 121.32 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  381: 331  150
    2    10 Irena          Sołdan                136.79 -  316: 377   87
    3    11 Stanisław      Rydzik                150.55 -  280: 465  101
    4    23 Małgorzata     Jóźwiak               116.16 -  258: 394   66
    5    28 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  332: 385   50
    6    33 Roman          Chomicz               100.00 -  349: 365   50
    7    34 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  327: 234  150
    8    33 Magdalena      Maternicka            100.00 +  395: 304  150
    9    27 Justyna        Sławińska             104.47 +  434: 340  154
   10    29 Artur          Sikorski              100.00 +  366: 256  150
   11    17 Dariusz        Białobrzewski         131.28 -  337: 360   81
   12    24 Katarzyna      Dębska                101.35 +  356: 347  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Paweł Wdziękoński 119.44 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  313: 279  150
    2    18 Mariusz        Skrobosz              154.34 -  278: 431  104
    3    26 Dariusz        Białobrzewski         131.28 -  296: 517   81
    4    30 Anna           Arana                 113.14 +  414: 345  163
    5    24 Justyna        Sławińska             104.47 +  384: 293  154
    6    16 Bartosz        Morawski              162.45 -  271: 369  112
    7    24 Andrzej        Bednaruk              112.25 -  296: 378   62
    8    25 Beata          Kiżewska              115.54 +  427: 348  166
    9    21 Agnieszka      Kaczkowska            117.19 +  407: 317  167
   10    18 Waldemar       Kudliński             100.00 -  338: 373   50
   11    18 Artur          Wawrzynowski          118.78 +  431: 358  169
   12    18 Anna           Arana                 113.14 +  360: 338  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Lucyna Śniadach 119.28 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marcin         Gauer                 100.00 +  389: 308  150
    2     3 Małgorzata     Deszczyńska           141.04 +  384: 367  191
    3     4 Michał         Waszkiewicz           141.63 -  306: 405   92
    4    12 Alicja         Grąbczewska           136.57 -  307: 406   87
    5    18 Tomasz         Sehnal                123.13 -  289: 447   73
    6    24 Katarzyna      Dębska                101.35 -  342: 348   51
    7    27 Ewa            Tymińska              100.00 +  427: 252  150
    8    27 Tomasz         Lewiński              108.59 -  339: 356   59
    9    29 Teresa         Balewska              100.00 -  293: 417   50
   10    31 Barbara        Kurkowska             100.00 +  346: 304  150
   11    31 Barbara        Boszko                100.00 +  330: 292  150
   12    25 Lech           Boszko                121.58 -  317: 359   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Alicja Wałaszewska-Kempa 118.83 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Roman          Chomicz               100.00 +  464: 312  150
    2     6 Artur          Wawrzynowski          118.78 +  405: 368  169
    3     3 Mieczysław     Pastuszak             121.75 +  420: 333  172
    4     5 Grzegorz       Kurowski              149.33 -  344: 520   99
    5     9 Iwona          Wieluńska             113.95 +  415: 352  164
    6     2 Małgorzata     Deszczyńska           141.04 -  310: 368   91
    7     8 Andrzej        Kowalski              145.87 +  390: 373  196
    8     7 Janusz         Krupiński             138.10 -  236: 483   88
    9     9 Karolina       Urbańska              116.12 -  321: 420   66
   10    17 Katarzyna      Dębska                101.35 +  390: 339  151
   11    12 Łukasz         Tuszyński             149.71 -  382: 419  100
   12    15 Dariusz        Białobrzewski         131.28 -  314: 408   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Artur Wawrzynowski 118.78 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  387: 302  150
    2     6 Alicja         Wałaszewska-Kempa     118.83 -  368: 405   69
    3    23 Barbara        Kurkowska             100.00 +  374: 278  150
    4     8 Stanisław      Rydzik                150.55 -  410: 443  101
    5    19 Waldemar       Kudliński             100.00 +  447: 344  150
    6    12 Agnieszka      Kaczkowska            117.19 +  390: 338  167
    7     5 Radosław       Jachna                140.08 -  304: 385   90
    8    16 Katarzyna      Dębska                101.35 +  371: 269  151
    9     7 Grzegorz       Kurowski              149.33 -  326: 374   99
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              130.46 -  296: 425   80
   11    18 Paweł          Wdziękoński           119.44 -  358: 431   69
   12    20 Leszek         Kilian                104.96 +  445: 323  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Agnieszka Kaczkowska 117.19 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  431: 231  150
    2    13 Grzegorz       Koczkodon             123.12 -  327: 369   73
    3    22 Wojciech       Gołęcki               103.19 +  405: 357  153
    4    17 Leszek         Kilian                104.96 +  360: 330  155
    5     8 Grzegorz       Łukasik               148.40 -  277: 367   98
    6    12 Artur          Wawrzynowski          118.78 -  338: 390   69
    7    16 Dariusz        Białobrzewski         131.28 -  346: 444   81
    8    24 Stanisław      Świgost               100.00 +  455: 348  150
    9    21 Paweł          Wdziękoński           119.44 -  317: 407   69
   10    26 Sylwia         Łada                  113.96 -  358: 402   64
   11    25 Teresa         Balewska              100.00 +  373: 357  150
   12    21 Małgorzata     Jóźwiak               116.16 -  314: 355   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Małgorzata Jóźwiak 116.16 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  364: 384   50
    2    25 Anna           Arana                 113.14 +  419: 413  163
    3    19 Iwona          Wieluńska             113.95 -  331: 439   64
    4    23 Renata         Andracka              121.32 +  394: 258  171
    5    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  275: 341   50
    6    23 Sylwia         Łada                  113.96 +  422: 309  164
    7    20 Lidia          Żywna                 103.15 +  366: 282  153
    8    10 Karolina       Urbańska              116.12 -  328: 445   66
    9    16 Wojciech       Sołdan                139.24 -  396: 462   89
   10    23 Marcin         Gauer                 100.00 -  318: 346   50
   11    26 Tomasz         Lewiński              108.59 +  385: 357  159
   12    21 Agnieszka      Kaczkowska            117.19 +  355: 314  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Karolina Urbańska 116.12 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Waldemar       Kudliński             100.00 +  390: 279  150
    2     2 Radosław       Jachna                140.08 -  413: 538   90
    3    15 Anita          Bruska                115.17 -  346: 363   65
    4    22 Sylwia         Łada                  113.96 +  421: 328  164
    5    17 Mieczysław     Pastuszak             121.75 -  348: 449   72
    6    21 Stanisław      Świgost               100.00 +  515: 228  150
    7    14 Beata          Kiżewska              115.54 +  483: 321  166
    8    10 Małgorzata     Jóźwiak               116.16 +  445: 328  166
    9     9 Alicja         Wałaszewska-Kempa     118.83 +  420: 321  169
   10     7 Irena          Sołdan                136.79 -  244: 502   87
   11    11 Ala            Białobrzewska         124.34 -  259: 442   74
   12    12 Grzegorz       Łukasik               148.40 -  353: 403   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Beata Kiżewska 115.54 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  422: 116  150
    2    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  389: 338  150
    3    10 Andrzej        Kowalski              145.87 -  332: 466   96
    4    19 Grzegorz       Koczkodon             123.12 -  282: 425   73
    5    14 Bartosz        Bartczak              108.26 +  379: 325  158
    6    11 Tomasz         Sehnal                123.13 -  345: 353   73
    7    14 Karolina       Urbańska              116.12 -  321: 483   66
    8    25 Paweł          Wdziękoński           119.44 -  348: 427   69
    9    28 Marcin         Gauer                 100.00 -  286: 315   50
   10    30 Ewa            Tymińska              100.00 +  373: 277  150
   11    28 Wojciech       Gołęcki               103.19 -  346: 353   53
   12    29 Krzysztof      Zawadzki              112.54 +  412: 367  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Anita Bruska 115.17 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              162.45 -  279: 438  112
    2    28 Agata          Kopta                 114.37 +  402: 366  164
    3    15 Karolina       Urbańska              116.12 +  363: 346  166
    4    13 Krzysztof      Mówka                 150.62 -  328: 377  101
    5    20 Natalia        Woźniak               136.34 -  353: 420   86
    6    31 Krzysztof      Zawadzki              112.54 +  428: 289  163
    7    26 Justyna        Sławińska             104.47 +  377: 316  154
    8    14 Miłosz         Wrzałek               152.93 +  348: 343  203
    9    10 Grzegorz       Łukasik               148.40 -  381: 442   98
   10    13 Michał         Mikołajczyk           122.77 +  416: 346  173
   11    10 Andrzej        Kowalski              145.87 -  302: 335   96
   12    16 Sławomir       Długosz               108.35 +  371: 362  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Agata Kopta 114.37 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              154.34 -  349: 399  104
    2    28 Anita          Bruska                115.17 -  366: 402   65
    3    30 Krzysztof      Zawadzki              112.54 +  358: 354  163
    4    27 Artur          Sikorski              100.00 +  384: 314  150
    5    25 Tomasz         Lewiński              108.59 +  418: 291  159
    6    19 Leszek         Kilian                104.96 -  262: 373   55
    7    17 Jakub          Onoszko               123.91 +  464: 375  174
    8    19 Bartosz        Bartczak              108.26 +  456: 314  158
    9     6 Stanisław      Rydzik                150.55 -  289: 395  101
   10    16 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  428: 235  150
   11     9 Janusz         Krupiński             138.10 -  324: 468   88
   12    14 Paweł          Maciejczuk            123.96 -  272: 544   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Sylwia Łada 113.96 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               152.93 -  367: 454  103
    2    24 Zuzanna        Cichoń                106.96 +  320: 277  157
    3    14 Janusz         Krupiński             138.10 -  307: 437   88
    4    22 Karolina       Urbańska              116.12 -  328: 421   66
    5    31 Teresa         Balewska              100.00 +  378: 362  150
    6    23 Małgorzata     Jóźwiak               116.16 -  309: 422   66
    7    29 Wojciech       Gołęcki               103.19 +  366: 273  153
    8    21 Jakub          Onoszko               123.91 -  353: 368   74
    9    30 Artur          Sikorski              100.00 =  357: 357  100
   10    26 Agnieszka      Kaczkowska            117.19 +  402: 358  167
   11    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  384: 292  150
   12    19 Marianna       Kozłowska             111.99 +  367: 300  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Iwona Wieluńska 113.95 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 150.62 +  385: 315  201
    2     7 Miłosz         Wrzałek               152.93 -  264: 363  103
    3    19 Małgorzata     Jóźwiak               116.16 +  439: 331  166
    4    11 Dariusz        Białobrzewski         131.28 +  390: 352  181
    5     9 Alicja         Wałaszewska-Kempa     118.83 -  352: 415   69
    6    10 Janusz         Krupiński             138.10 -  363: 430   88
    7    22 Lech           Boszko                121.58 +  351: 350  172
    8    12 Łukasz         Tuszyński             149.71 -  357: 360  100
    9    24 Tomasz         Lewiński              108.59 +  369: 330  159
   10    12 Jakub          Onoszko               123.91 -  299: 481   74
   11    21 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  402: 357  150
   12    17 Waldemar       Kudliński             100.00 -  285: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Anna Arana 113.14 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                150.55 -  281: 483  101
    2    25 Małgorzata     Jóźwiak               116.16 -  413: 419   66
    3    32 Zuzanna        Cichoń                106.96 +  323: 298  157
    4    30 Paweł          Wdziękoński           119.44 -  345: 414   69
    5    29 Artur          Sikorski              100.00 +  376: 329  150
    6    29 Wojciech       Gołęcki               103.19 +  404: 325  153
    7    15 Bartosz        Bartczak              108.26 +  357: 342  158
    8    15 Dariusz        Białobrzewski         131.28 +  358: 255  181
    9    13 Michał         Waszkiewicz           141.63 -  336: 408   92
   10    15 Paweł          Maciejczuk            123.96 -  281: 500   74
   11    23 Lech           Boszko                121.58 +  350: 282  172
   12    18 Paweł          Wdziękoński           119.44 -  338: 360   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Krzysztof Zawadzki 112.54 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Tuszyński             149.71 -  284: 387  100
    2    23 Grzegorz       Kurowski              149.33 -  292: 480   99
    3    30 Agata          Kopta                 114.37 -  354: 358   64
    4    35 Teresa         Balewska              100.00 -  314: 399   50
    5    36 Grażyna        Wleklińska            100.00 +  359: 252  150
    6    31 Anita          Bruska                115.17 -  289: 428   65
    7    35 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 -  340: 412   50
    8    36 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  362: 233  150
    9    33 Magdalena      Maternicka            100.00 -  335: 378   50
   10    35 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  483: 157  150
   11    32 Zuzanna        Cichoń                106.96 +  386: 359  157
   12    29 Beata          Kiżewska              115.54 -  367: 412   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 12  95.92




	Andrzej Bednaruk 112.25 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kurowski              149.33 +  409: 381  199
    2    16 Michał         Mikołajczyk           122.77 -  357: 384   73
    3    21 Lech           Boszko                121.58 -  307: 309   72
    4    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  345: 344  150
    5    15 Dariusz        Białobrzewski         131.28 -  316: 382   81
    6    30 Tomasz         Lewiński              108.59 +  425: 330  159
    7    24 Paweł          Wdziękoński           119.44 +  378: 296  169
    8    13 Grzegorz       Łukasik               148.40 -  336: 492   98
    9    17 Jakub          Onoszko               123.91 -  398: 456   74
   10    24 Marianna       Kozłowska             111.99 -  204: 440   62
   11    29 Magdalena      Maternicka            100.00 +  353: 298  150
   12    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  347: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Marianna Kozłowska 111.99 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Łukasik               148.40 -  275: 427   98
    2    29 Stanisław      Świgost               100.00 +  353: 319  150
    3    24 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  402: 306  150
    4    14 Natalia        Woźniak               136.34 +  353: 331  186
    5    10 Łukasz         Tuszyński             149.71 -  199: 530  100
    6    17 Ala            Białobrzewska         124.34 +  334: 333  174
    7    13 Michał         Garnowski             108.69 -  323: 390   59
    8    18 Sławomir       Długosz               108.35 -  366: 369   58
    9    23 Paweł          Maciejczuk            123.96 -  335: 447   74
   10    24 Andrzej        Bednaruk              112.25 +  440: 204  162
   11    19 Mieczysław     Pastuszak             121.75 +  375: 317  172
   12    19 Sylwia         Łada                  113.96 -  300: 367   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Michał Garnowski 108.69 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Kowalski              145.87 -  266: 558   96
    2    31 Bartosz        Bartczak              108.26 +  436: 333  158
    3    28 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  454: 192  150
    4    18 Lech           Boszko                121.58 +  468: 334  172
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              130.46 +  454: 363  180
    6     7 Grzegorz       Koczkodon             123.12 -  305: 371   73
    7    13 Marianna       Kozłowska             111.99 +  390: 323  162
    8     3 Grzegorz       Kurowski              149.33 +  421: 385  199
    9     4 Mariusz        Skrobosz              154.34 -  256: 539  104
   10     9 Janusz         Krupiński             138.10 +  384: 352  188
   11     5 Natalia        Woźniak               136.34 -  298: 359   86
   12    10 Alicja         Grąbczewska           136.57 +  375: 343  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Tomasz Lewiński 108.59 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Grąbczewski           144.12 -  291: 392   94
    2    21 Katarzyna      Dębska                101.35 +  382: 303  151
    3    18 Justyna        Sławińska             104.47 -  303: 379   54
    4    24 Stanisław      Świgost               100.00 +  321: 266  150
    5    25 Agata          Kopta                 114.37 -  291: 418   64
    6    30 Andrzej        Bednaruk              112.25 -  330: 425   62
    7    30 Zuzanna        Cichoń                106.96 +  322: 298  157
    8    27 Lucyna         Śniadach              119.28 +  356: 339  169
    9    24 Iwona          Wieluńska             113.95 -  330: 369   64
   10    25 Mieczysław     Pastuszak             121.75 -  360: 371   72
   11    26 Małgorzata     Jóźwiak               116.16 -  357: 385   66
   12    31 Jan            Pawłowski             100.00 -  343: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 12  96.08




	Sławomir Długosz 108.35 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Waszkiewicz           141.63 -  387: 451   92
    2    22 Tomasz         Sehnal                123.13 -  349: 389   73
    3    29 Barbara        Boszko                100.00 +  414: 369  150
    4    21 Wojciech       Gołęcki               103.19 +  428: 321  153
    5    16 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  368: 346  150
    6    14 Michał         Mikołajczyk           122.77 -  246: 615   73
    7    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  431: 268  150
    8    18 Marianna       Kozłowska             111.99 +  369: 366  162
    9     8 Radosław       Jachna                140.08 -  284: 585   90
   10    11 Wojciech       Sołdan                139.24 -  340: 343   89
   11    20 Marcin         Gauer                 100.00 +  399: 230  150
   12    16 Anita          Bruska                115.17 -  362: 371   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Bartosz Bartczak 108.26 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Deszczyńska           141.04 -  339: 498   91
    2    31 Michał         Garnowski             108.69 -  333: 436   59
    3    33 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  543: 289  150
    4    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  398: 382  150
    5    14 Beata          Kiżewska              115.54 -  325: 379   66
    6    20 Mieczysław     Pastuszak             121.75 +  460: 353  172
    7    15 Anna           Arana                 113.14 -  342: 357   63
    8    19 Agata          Kopta                 114.37 -  314: 456   64
    9    25 Zuzanna        Cichoń                106.96 +  414: 258  157
   10    20 Lech           Boszko                121.58 -  294: 407   72
   11    24 Leszek         Kilian                104.96 -  266: 479   55
   12    28 Justyna        Sławińska             104.47 +  447: 303  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Zuzanna Cichoń 106.96 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Radosław       Jachna                140.08 -  284: 535   90
    2    24 Sylwia         Łada                  113.96 -  277: 320   64
    3    32 Anna           Arana                 113.14 -  298: 323   63
    4    37 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  381: 284  150
    5    27 Katarzyna      Dębska                101.35 -  323: 326   51
    6    34 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  435: 257  150
    7    30 Tomasz         Lewiński              108.59 -  298: 322   59
    8    31 Barbara        Kurkowska             100.00 +  352: 249  150
    9    25 Bartosz        Bartczak              108.26 -  258: 414   58
   10    33 Roman          Chomicz               100.00 +  478: 284  150
   11    32 Krzysztof      Zawadzki              112.54 -  359: 386   63
   12    30 Teresa         Balewska              100.00 +  338: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Leszek Kilian 104.96 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Sołdan                139.24 +  376: 251  189
    2    12 Paweł          Maciejczuk            123.96 +  313: 297  174
    3     9 Irena          Sołdan                136.79 -  299: 440   87
    4    17 Agnieszka      Kaczkowska            117.19 -  330: 360   67
    5    23 Barbara        Boszko                100.00 =  311: 311  100
    6    19 Agata          Kopta                 114.37 +  373: 262  164
    7    12 Natalia        Woźniak               136.34 -  320: 420   86
    8    20 Michał         Mikołajczyk           122.77 +  399: 392  173
    9    14 Łukasz         Tuszyński             149.71 -  248: 399  100
   10    19 Ala            Białobrzewska         124.34 -  373: 390   74
   11    24 Bartosz        Bartczak              108.26 +  479: 266  158
   12    20 Artur          Wawrzynowski          118.78 -  323: 445   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Justyna Sławińska 104.47 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Janusz         Krupiński             138.10 -  356: 477   88
    2    26 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  429: 277  150
    3    18 Tomasz         Lewiński              108.59 +  379: 303  159
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              130.46 -  293: 378   80
    5    24 Paweł          Wdziękoński           119.44 -  293: 384   69
    6    28 Lech           Boszko                121.58 -  346: 386   72
    7    26 Anita          Bruska                115.17 -  316: 377   65
    8    30 Ewa            Tymińska              100.00 +  423: 318  150
    9    27 Renata         Andracka              121.32 -  340: 434   71
   10    28 Lidia          Żywna                 103.15 +  406: 354  153
   11    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  341: 398   50
   12    28 Bartosz        Bartczak              108.26 -  303: 447   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Wojciech Gołęcki 103.19 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                136.79 -  227: 438   87
    2    37 Marcin         Gauer                 100.00 +  414: 267  150
    3    22 Agnieszka      Kaczkowska            117.19 -  357: 405   67
    4    21 Sławomir       Długosz               108.35 -  321: 428   58
    5    32 Magdalena      Maternicka            100.00 +  277: 254  150
    6    29 Anna           Arana                 113.14 -  325: 404   63
    7    29 Sylwia         Łada                  113.96 -  273: 366   64
    8    35 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  377: 240  150
    9    31 Stanisław      Świgost               100.00 +  322: 310  150
   10    27 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  310: 353   50
   11    28 Beata          Kiżewska              115.54 +  353: 346  166
   12    27 Marcin         Gauer                 100.00 +  410: 368  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Lidia Żywna 103.15 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Alicja         Grąbczewska           136.57 +  406: 401  187
    2    17 Barbara        Kurkowska             100.00 +  395: 306  150
    3     2 Grzegorz       Łukasik               148.40 -  314: 504   98
    4     9 Bartosz        Morawski              162.45 -  317: 343  112
    5    13 Janusz         Krupiński             138.10 -  327: 454   88
    6    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  337: 336  150
    7    20 Małgorzata     Jóźwiak               116.16 -  282: 366   66
    8    29 Barbara        Boszko                100.00 +  406: 294  150
    9    18 Michał         Mikołajczyk           122.77 -  319: 425   73
   10    28 Justyna        Sławińska             104.47 -  354: 406   54
   11    30 Artur          Sikorski              100.00 +  409: 401  150
   12    22 Mieczysław     Pastuszak             121.75 -  395: 410   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Katarzyna Dębska 101.35 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Natalia        Woźniak               136.34 -  399: 439   86
    2    21 Tomasz         Lewiński              108.59 -  303: 382   59
    3    31 Marcin         Gauer                 100.00 +  388: 314  150
    4    25 Wojciech       Sołdan                139.24 -  352: 473   89
    5    27 Zuzanna        Cichoń                106.96 +  326: 323  157
    6    24 Lucyna         Śniadach              119.28 +  348: 342  169
    7    19 Ala            Białobrzewska         124.34 +  376: 282  174
    8    16 Artur          Wawrzynowski          118.78 -  269: 371   69
    9    20 Mieczysław     Pastuszak             121.75 +  357: 309  172
   10    17 Alicja         Wałaszewska-Kempa     118.83 -  339: 390   69
   11    16 Michał         Mikołajczyk           122.77 -  298: 415   73
   12    24 Renata         Andracka              121.32 -  347: 356   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Lech           Boszko                121.58 -  252: 358   72
    2    32 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  267: 409   50
    3    35 Stanisław      Świgost               100.00 -  296: 429   50
    4    35 Krzysztof      Zawadzki              112.54 +  399: 314  163
    5    31 Sylwia         Łada                  113.96 -  362: 378   64
    6    32 Magdalena      Maternicka            100.00 +  348: 293  150
    7    28 Waldemar       Kudliński             100.00 -  293: 384   50
    8    34 Grażyna        Wleklińska            100.00 +  355: 251  150
    9    29 Lucyna         Śniadach              119.28 +  417: 293  169
   10    22 Dariusz        Białobrzewski         131.28 -  363: 408   81
   11    25 Agnieszka      Kaczkowska            117.19 -  357: 373   67
   12    30 Zuzanna        Cichoń                106.96 -  272: 338   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58




	Barbara Boszko 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mieczysław     Pastuszak             121.75 -  317: 397   72
    2    33 Violeta        Kurkowska             100.00 +  384: 316  150
    3    29 Sławomir       Długosz               108.35 -  369: 414   58
    4    28 Barbara        Kurkowska             100.00 +  404: 278  150
    5    23 Leszek         Kilian                104.96 =  311: 311  105
    6    18 Miłosz         Wrzałek               152.93 -  270: 453  103
    7    25 Paweł          Maciejczuk            123.96 -  309: 393   74
    8    29 Lidia          Żywna                 103.15 -  294: 406   53
    9    32 Lech           Boszko                121.58 -  312: 375   72
   10    34 Jan            Pawłowski             100.00 +  361: 309  150
   11    31 Lucyna         Śniadach              119.28 -  292: 330   69
   12    34 Magdalena      Maternicka            100.00 -  241: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 12  92.17




	Roman Chomicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Alicja         Wałaszewska-Kempa     118.83 -  312: 464   69
    2    35 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  287: 248  150
    3    25 Paweł          Maciejczuk            123.96 -  293: 384   74
    4    29 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  237: 358   50
    5    33 Ewa            Tymińska              100.00 -  286: 331   50
    6    33 Renata         Andracka              121.32 +  365: 349  171
    7    33 Stanisław      Świgost               100.00 -  237: 384   50
    8    32 Jan            Pawłowski             100.00 -  309: 346   50
    9    36 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  334: 310  150
   10    33 Zuzanna        Cichoń                106.96 -  284: 478   57
   11    37 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  440: 169  150
   12    33 Barbara        Kurkowska             100.00 -  268: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 12  89.25




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Artur          Wawrzynowski          118.78 -  302: 387   69
    2    20 Alicja         Grąbczewska           136.57 -  357: 397   87
    3    36 Grażyna        Wleklińska            100.00 +  350: 305  150
    4    31 Magdalena      Maternicka            100.00 +  340: 284  150
    5    21 Małgorzata     Jóźwiak               116.16 +  341: 275  166
    6    15 Natalia        Woźniak               136.34 -  283: 457   86
    7    23 Sławomir       Długosz               108.35 -  268: 431   58
    8    26 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  419: 400  150
    9    22 Waldemar       Kudliński             100.00 -  340: 365   50
   10    21 Miłosz         Wrzałek               152.93 -  250: 540  103
   11    27 Justyna        Sławińska             104.47 +  398: 341  154
   12    26 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  397: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Elżbieta Fitał 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Paweł          Wdziękoński           119.44 -  279: 313   69
    2    26 Justyna        Sławińska             104.47 -  277: 429   54
    3    33 Bartosz        Bartczak              108.26 -  289: 543   58
    4    34 Ewa            Tymińska              100.00 -  316: 341   50
    5    37 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  229: 365   50
    6    37 Grażyna        Wleklińska            100.00 -  261: 298   50
    7    36 Magdalena      Maternicka            100.00 -  236: 297   50
    8    36 Krzysztof      Zawadzki              112.54 -  233: 362   63
    9    37 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  388: 211  150
   10    37 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  351: 313  150
   11    34 Jan            Pawłowski             100.00 -  257: 451   50
   12    36 Patrycja       Matulewicz            100.00 =  283: 283  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     894  / 12  74.50




	Marcin Gauer 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Lucyna         Śniadach              119.28 -  308: 389   69
    2    37 Wojciech       Gołęcki               103.19 -  267: 414   53
    3    31 Katarzyna      Dębska                101.35 -  314: 388   51
    4    36 Grażyna        Wleklińska            100.00 +  388: 267  150
    5    35 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  390: 194  150
    6    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  329: 362   50
    7    32 Barbara        Kurkowska             100.00 +  355: 310  150
    8    22 Mieczysław     Pastuszak             121.75 -  276: 407   72
    9    28 Beata          Kiżewska              115.54 +  315: 286  166
   10    23 Małgorzata     Jóźwiak               116.16 +  346: 318  166
   11    20 Sławomir       Długosz               108.35 -  230: 399   58
   12    27 Wojciech       Gołęcki               103.19 -  368: 410   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Małgorzata     Jóźwiak               116.16 +  384: 364  166
    2     8 Michał         Waszkiewicz           141.63 -  290: 407   92
    3    17 Krzysztof      Mówka                 150.62 -  325: 401  101
    4    20 Bartosz        Bartczak              108.26 -  382: 398   58
    5    28 Renata         Andracka              121.32 +  385: 332  171
    6    25 Marcin         Gauer                 100.00 +  362: 329  150
    7    18 Wojciech       Sołdan                139.24 -  341: 415   89
    8    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  400: 419   50
    9    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  274: 268  150
   10    27 Wojciech       Gołęcki               103.19 +  353: 310  153
   11    22 Sylwia         Łada                  113.96 -  292: 384   64
   12    23 Andrzej        Bednaruk              112.25 -  324: 347   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Karolina       Urbańska              116.12 -  279: 390   66
    2    27 Dariusz        Białobrzewski         131.28 -  335: 374   81
    3    37 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  387: 219  150
    4    32 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  374: 283  150
    5    19 Artur          Wawrzynowski          118.78 -  344: 447   69
    6    22 Jakub          Onoszko               123.91 -  297: 416   74
    7    28 Teresa         Balewska              100.00 +  384: 293  150
    8    28 Artur          Sikorski              100.00 +  526: 299  150
    9    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  365: 340  150
   10    18 Paweł          Wdziękoński           119.44 +  373: 338  169
   11    13 Michał         Waszkiewicz           141.63 -  312: 454   92
   12    17 Iwona          Wieluńska             113.95 +  306: 285  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Barbara Kurkowska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz         Sehnal                123.13 +  325: 290  173
    2    17 Lidia          Żywna                 103.15 -  306: 395   53
    3    23 Artur          Wawrzynowski          118.78 -  278: 374   69
    4    28 Barbara        Boszko                100.00 -  278: 404   50
    5    30 Stanisław      Świgost               100.00 -  337: 365   50
    6    36 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  346: 175  150
    7    32 Marcin         Gauer                 100.00 -  310: 355   50
    8    31 Zuzanna        Cichoń                106.96 -  249: 352   57
    9    35 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  328: 243  150
   10    31 Lucyna         Śniadach              119.28 -  304: 346   69
   11    36 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  359: 304  150
   12    33 Roman          Chomicz               100.00 +  346: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Violeta Kurkowska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Koczkodon             123.12 -  252: 375   73
    2    33 Barbara        Boszko                100.00 -  316: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     123  /  2  61.50




	Magdalena Maternicka 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Sporczyk              130.46 -  273: 383   80
    2    30 Ewa            Tymińska              100.00 +  376: 325  150
    3    20 Natalia        Woźniak               136.34 -  231: 409   86
    4    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  284: 340   50
    5    32 Wojciech       Gołęcki               103.19 -  254: 277   53
    6    32 Teresa         Balewska              100.00 -  293: 348   50
    7    36 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  297: 236  150
    8    33 Renata         Andracka              121.32 -  304: 395   71
    9    33 Krzysztof      Zawadzki              112.54 +  378: 335  163
   10    32 Stanisław      Świgost               100.00 +  318: 278  150
   11    29 Andrzej        Bednaruk              112.25 -  298: 353   62
   12    34 Barbara        Boszko                100.00 +  321: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Patrycja Matulewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Agnieszka      Kaczkowska            117.19 -  231: 431   67
    2    35 Roman          Chomicz               100.00 -  248: 287   50
    3    37 Waldemar       Kudliński             100.00 -  219: 387   50
    4    37 Zuzanna        Cichoń                106.96 -  284: 381   57
    5    37 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  365: 229  150
    6    35 Artur          Sikorski              100.00 -  266: 320   50
    7    34 Renata         Andracka              121.32 -  234: 327   71
    8    37 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  280: 213  150
    9    35 Barbara        Kurkowska             100.00 -  243: 328   50
   10    36 Grażyna        Wleklińska            100.00 -  245: 272   50
   11    35 Ewa            Tymińska              100.00 -  296: 301   50
   12    36 Elżbieta       Fitał                 100.00 =  283: 283  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     895  / 12  74.58




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Białobrzewski         131.28 +  355: 351  181
    2    15 Beata          Kiżewska              115.54 -  338: 389   66
    3    13 Grzegorz       Kurowski              149.33 -  243: 513   99
    4    26 Andrzej        Bednaruk              112.25 -  344: 345   62
    5    34 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 +  382: 185  150
    6    26 Lidia          Żywna                 103.15 -  336: 337   53
    7    31 Artur          Sikorski              100.00 -  272: 341   50
    8    32 Roman          Chomicz               100.00 +  346: 309  150
    9    26 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  268: 274   50
   10    34 Barbara        Boszko                100.00 -  309: 361   50
   11    34 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  451: 257  150
   12    31 Tomasz         Lewiński              108.59 +  375: 343  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Jędrzej Pogorzelski 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 PAUZA
    2    19 Mieczysław     Pastuszak             121.75 -  292: 403   72
    3    27 Ala            Białobrzewska         124.34 -  283: 456   74
    4    32 Waldemar       Kudliński             100.00 -  283: 374   50
    5    34 Jan            Pawłowski             100.00 -  185: 382   50
    6    34 Zuzanna        Cichoń                106.96 -  257: 435   57
    7    35 Krzysztof      Zawadzki              112.54 +  412: 340  163
    8    35 Wojciech       Gołęcki               103.19 -  240: 377   53
    9    36 Roman          Chomicz               100.00 -  310: 334   50
   10    37 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  313: 351   50
   11    36 Barbara        Kurkowska             100.00 -  304: 359   50
   12    37 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  428: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  / 11  74.45




	Tomasz Pogorzelski 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Beata          Kiżewska              115.54 -  116: 422   66
    2    38 PAUZA
    3    28 Michał         Garnowski             108.69 -  192: 454   59
    4    33 Tomasz         Sehnal                123.13 -   46: 564   73
    5    35 Marcin         Gauer                 100.00 -  194: 390   50
    6    36 Barbara        Kurkowska             100.00 -  175: 346   50
    7    37 Grażyna        Wleklińska            100.00 -  123: 377   50
    8    37 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  213: 280   50
    9    37 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  211: 388   50
   10    35 Krzysztof      Zawadzki              112.54 -  157: 483   63
   11    37 Roman          Chomicz               100.00 -  169: 440   50
   12    37 Jędrzej        Pogorzelski           100.00 -  318: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     611  / 11  55.55




	Artur Sikorski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jakub          Onoszko               123.91 -  310: 389   74
    2    36 Grażyna        Wleklińska            100.00 +  383: 267  150
    3    12 Małgorzata     Deszczyńska           141.04 -  218: 505   91
    4    27 Agata          Kopta                 114.37 -  314: 384   64
    5    29 Anna           Arana                 113.14 -  329: 376   63
    6    35 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  320: 266  150
    7    31 Jan            Pawłowski             100.00 +  341: 272  150
    8    28 Waldemar       Kudliński             100.00 -  299: 526   50
    9    30 Sylwia         Łada                  113.96 =  357: 357  114
   10    29 Renata         Andracka              121.32 -  256: 366   71
   11    30 Lidia          Żywna                 103.15 -  401: 409   53
   12    35 Grażyna        Wleklińska            100.00 +  417: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Katarzyna  Szachowicz 100.00 Unieszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Renata         Andracka              121.32 -  331: 381   71
    2    32 Teresa         Balewska              100.00 +  409: 267  150
    3    24 Marianna       Kozłowska             111.99 -  306: 402   62
    4    29 Roman          Chomicz               100.00 +  358: 237  150
    5    16 Sławomir       Długosz               108.35 -  346: 368   58
    6    27 Ewa            Tymińska              100.00 +  334: 292  150
    7    21 Mieczysław     Pastuszak             121.75 +  361: 348  172
    8    17 Wojciech       Sołdan                139.24 +  418: 390  189
    9    12 Natalia        Woźniak               136.34 -  280: 428   86
   10    16 Agata          Kopta                 114.37 -  235: 428   64
   11    21 Iwona          Wieluńska             113.95 -  357: 402   64
   12    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  312: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Ewa Tymińska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Maciejczuk            123.96 -  340: 433   74
    2    30 Magdalena      Maternicka            100.00 -  325: 376   50
    3    34 Wojciech       Sołdan                139.24 -  305: 424   89
    4    34 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  341: 316  150
    5    33 Roman          Chomicz               100.00 +  331: 286  150
    6    27 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  292: 334   50
    7    27 Lucyna         Śniadach              119.28 -  252: 427   69
    8    30 Justyna        Sławińska             104.47 -  318: 423   54
    9    34 Grażyna        Wleklińska            100.00 +  377: 223  150
   10    30 Beata          Kiżewska              115.54 -  277: 373   66
   11    35 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  301: 296  150
   12    32 Stanisław      Świgost               100.00 +  403: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Grażyna Wleklińska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Mikołajczyk           122.77 -  228: 335   73
    2    36 Artur          Sikorski              100.00 -  267: 383   50
    3    36 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  305: 350   50
    4    36 Marcin         Gauer                 100.00 -  267: 388   50
    5    36 Krzysztof      Zawadzki              112.54 -  252: 359   63
    6    37 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  298: 261  150
    7    37 Tomasz         Pogorzelski           100.00 +  377: 123  150
    8    34 Teresa         Balewska              100.00 -  251: 355   50
    9    34 Ewa            Tymińska              100.00 -  223: 377   50
   10    36 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  272: 245  150
   11    33 Stanisław      Świgost               100.00 -  275: 298   50
   12    35 Artur          Sikorski              100.00 -  215: 417   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     936  / 12  78.00




	Stanisław Świgost 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ala            Białobrzewska         124.34 -  344: 380   74
    2    29 Marianna       Kozłowska             111.99 -  319: 353   62
    3    35 Teresa         Balewska              100.00 +  429: 296  150
    4    24 Tomasz         Lewiński              108.59 -  266: 321   59
    5    30 Barbara        Kurkowska             100.00 +  365: 337  150
    6    21 Karolina       Urbańska              116.12 -  228: 515   66
    7    33 Roman          Chomicz               100.00 +  384: 237  150
    8    24 Agnieszka      Kaczkowska            117.19 -  348: 455   67
    9    31 Wojciech       Gołęcki               103.19 -  310: 322   53
   10    32 Magdalena      Maternicka            100.00 -  278: 318   50
   11    33 Grażyna        Wleklińska            100.00 +  298: 275  150
   12    32 Ewa            Tymińska              100.00 -  240: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Otwarte Mistrzostwa Gdańska



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Anita          Bruska                438: 279
   2 Agata          Kopta                - Mariusz        Skrobosz              349: 399
   3 Miłosz         Wrzałek              - Sylwia         Łada                  454: 367
   4 Iwona          Wieluńska            - Krzysztof      Mówka                 385: 315
   5 Stanisław      Rydzik               - Anna           Arana                 483: 281
   6 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Tuszyński             284: 387
   7 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Bednaruk              381: 409
   8 Marianna       Kozłowska            - Grzegorz       Łukasik               275: 427
   9 Andrzej        Kowalski             - Michał         Garnowski             558: 266
  10 Tomasz         Lewiński             - Maciej         Grąbczewski           291: 392
  11 Michał         Waszkiewicz          - Sławomir       Długosz               451: 387
  12 Bartosz        Bartczak             - Małgorzata     Deszczyńska           339: 498
  13 Radosław       Jachna               - Zuzanna        Cichoń                535: 284
  14 Leszek         Kilian               - Wojciech       Sołdan                376: 251
  15 Janusz         Krupiński            - Justyna        Sławińska             477: 356
  16 Wojciech       Gołęcki              - Irena          Sołdan                227: 438
  17 Alicja         Grąbczewska          - Lidia          Żywna                 401: 406
  18 Katarzyna      Dębska               - Natalia        Woźniak               399: 439
  19 Dariusz        Białobrzewski        - Jan            Pawłowski             351: 355
  20 Magdalena      Maternicka           - Krzysztof      Sporczyk              273: 383
  21 Ala            Białobrzewska        - Stanisław      Świgost               380: 344
  22 Ewa            Tymińska             - Paweł          Maciejczuk            340: 433
  23 Jakub          Onoszko              - Artur          Sikorski              389: 310
  24 Barbara        Kurkowska            - Tomasz         Sehnal                325: 290
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Violeta        Kurkowska             375: 252
  26 Grażyna        Wleklińska           - Michał         Mikołajczyk           228: 335
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Barbara        Boszko                397: 317
  28 Teresa         Balewska             - Lech           Boszko                252: 358
  29 Renata         Andracka             - Katarzyna      Szachowicz            381: 331
  30 Elżbieta       Fitał                - Paweł          Wdziękoński           279: 313
  31 Lucyna         Śniadach             - Marcin         Gauer                 389: 308
  32 Roman          Chomicz              - Alicja         Wałaszewska-Kempa     312: 464
  33 Artur          Wawrzynowski         - Krystyna       Czajkowska            387: 302
  34 Patrycja       Matulewicz           - Agnieszka      Kaczkowska            231: 431
  35 Małgorzata     Jóźwiak              - Bernadeta      Kudlińska             364: 384
  36 Waldemar       Kudliński            - Karolina       Urbańska              279: 390
  37 Beata          Kiżewska             - Tomasz         Pogorzelski           422: 116
  38 Jędrzej        Pogorzelski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Andrzej        Kowalski              377: 350
   2 Karolina       Urbańska             - Radosław       Jachna                413: 538
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Lucyna         Śniadach              367: 384
   4 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Onoszko               407: 422
   5 Łukasz         Tuszyński            - Janusz         Krupiński             444: 349
   6 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Artur          Wawrzynowski          405: 368
   7 Iwona          Wieluńska            - Miłosz         Wrzałek               264: 363
   8 Bernadeta      Kudlińska            - Michał         Waszkiewicz           290: 407
   9 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Sporczyk              330: 360
  10 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              377: 316
  11 Ala            Białobrzewska        - Bartosz        Morawski              331: 403
  12 Paweł          Maciejczuk           - Leszek         Kilian                297: 313
  13 Agnieszka      Kaczkowska           - Grzegorz       Koczkodon             327: 369
  14 Lech           Boszko               - Grzegorz       Łukasik               287: 453
  15 Jan            Pawłowski            - Beata          Kiżewska              338: 389
  16 Michał         Mikołajczyk          - Andrzej        Bednaruk              384: 357
  17 Lidia          Żywna                - Barbara        Kurkowska             395: 306
  18 Paweł          Wdziękoński          - Mariusz        Skrobosz              278: 431
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Jędrzej        Pogorzelski           403: 292
  20 Krystyna       Czajkowska           - Alicja         Grąbczewska           357: 397
  21 Tomasz         Lewiński             - Katarzyna      Dębska                382: 303
  22 Tomasz         Sehnal               - Sławomir       Długosz               389: 349
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Kurowski              292: 480
  24 Sylwia         Łada                 - Zuzanna        Cichoń                320: 277
  25 Anna           Arana                - Małgorzata     Jóźwiak               413: 419
  26 Justyna        Sławińska            - Elżbieta       Fitał                 429: 277
  27 Dariusz        Białobrzewski        - Waldemar       Kudliński             374: 335
  28 Anita          Bruska               - Agata          Kopta                 402: 366
  29 Stanisław      Świgost              - Marianna       Kozłowska             319: 353
  30 Ewa            Tymińska             - Magdalena      Maternicka            325: 376
  31 Michał         Garnowski            - Bartosz        Bartczak              436: 333
  32 Katarzyna      Szachowicz           - Teresa         Balewska              409: 267
  33 Violeta        Kurkowska            - Barbara        Boszko                316: 384
  34 Krzysztof      Mówka                - Wojciech       Sołdan                478: 288
  35 Roman          Chomicz              - Patrycja       Matulewicz            287: 248
  36 Artur          Sikorski             - Grażyna        Wleklińska            383: 267
  37 Marcin         Gauer                - Wojciech       Gołęcki               267: 414
  38 Tomasz         Pogorzelski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Onoszko              - Radosław       Jachna                321: 544
   2 Grzegorz       Łukasik              - Lidia          Żywna                 504: 314
   3 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Mieczysław     Pastuszak             420: 333
   4 Michał         Waszkiewicz          - Lucyna         Śniadach              405: 306
   5 Bartosz        Morawski             - Maciej         Grąbczewski           424: 436
   6 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Koczkodon             489: 178
   7 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              461: 249
   8 Michał         Mikołajczyk          - Miłosz         Wrzałek               300: 376
   9 Irena          Sołdan               - Leszek         Kilian                440: 299
  10 Beata          Kiżewska             - Andrzej        Kowalski              332: 466
  11 Renata         Andracka             - Stanisław      Rydzik                280: 465
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Artur          Sikorski              505: 218
  13 Jan            Pawłowski            - Grzegorz       Kurowski              243: 513
  14 Sylwia         Łada                 - Janusz         Krupiński             307: 437
  15 Karolina       Urbańska             - Anita          Bruska                346: 363
  16 Alicja         Grąbczewska          - Tomasz         Sehnal                400: 320
  17 Krzysztof      Mówka                - Bernadeta      Kudlińska             401: 325
  18 Justyna        Sławińska            - Tomasz         Lewiński              379: 303
  19 Małgorzata     Jóźwiak              - Iwona          Wieluńska             331: 439
  20 Magdalena      Maternicka           - Natalia        Woźniak               231: 409
  21 Andrzej        Bednaruk             - Lech           Boszko                307: 309
  22 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Kaczkowska            357: 405
  23 Barbara        Kurkowska            - Artur          Wawrzynowski          278: 374
  24 Katarzyna      Szachowicz           - Marianna       Kozłowska             306: 402
  25 Paweł          Maciejczuk           - Roman          Chomicz               384: 293
  26 Paweł          Wdziękoński          - Dariusz        Białobrzewski         296: 517
  27 Jędrzej        Pogorzelski          - Ala            Białobrzewska         283: 456
  28 Michał         Garnowski            - Tomasz         Pogorzelski           454: 192
  29 Sławomir       Długosz              - Barbara        Boszko                414: 369
  30 Agata          Kopta                - Krzysztof      Zawadzki              358: 354
  31 Marcin         Gauer                - Katarzyna      Dębska                314: 388
  32 Zuzanna        Cichoń               - Anna           Arana                 298: 323
  33 Elżbieta       Fitał                - Bartosz        Bartczak              289: 543
  34 Wojciech       Sołdan               - Ewa            Tymińska              424: 305
  35 Stanisław      Świgost              - Teresa         Balewska              429: 296
  36 Grażyna        Wleklińska           - Krystyna       Czajkowska            305: 350
  37 Patrycja       Matulewicz           - Waldemar       Kudliński             219: 387


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Michał         Waszkiewicz           335: 423
   2 Grzegorz       Łukasik              - Irena          Sołdan                370: 419
   3 Maciej         Grąbczewski          - Łukasz         Tuszyński             382: 306
   4 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               499: 344
   5 Grzegorz       Kurowski             - Alicja         Wałaszewska-Kempa     520: 344
   6 Andrzej        Kowalski             - Mieczysław     Pastuszak             400: 270
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Onoszko               501: 375
   8 Artur          Wawrzynowski         - Stanisław      Rydzik                410: 443
   9 Lidia          Żywna                - Bartosz        Morawski              317: 343
  10 Janusz         Krupiński            - Paweł          Maciejczuk            385: 422
  11 Iwona          Wieluńska            - Dariusz        Białobrzewski         390: 352
  12 Lucyna         Śniadach             - Alicja         Grąbczewska           307: 406
  13 Anita          Bruska               - Krzysztof      Mówka                 328: 377
  14 Marianna       Kozłowska            - Natalia        Woźniak               353: 331
  15 Michał         Mikołajczyk          - Ala            Białobrzewska         325: 368
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Justyna        Sławińska             378: 293
  17 Agnieszka      Kaczkowska           - Leszek         Kilian                360: 330
  18 Lech           Boszko               - Michał         Garnowski             334: 468
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Beata          Kiżewska              425: 282
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Bartosz        Bartczak              382: 398
  21 Sławomir       Długosz              - Wojciech       Gołęcki               428: 321
  22 Sylwia         Łada                 - Karolina       Urbańska              328: 421
  23 Renata         Andracka             - Małgorzata     Jóźwiak               258: 394
  24 Tomasz         Lewiński             - Stanisław      Świgost               321: 266
  25 Wojciech       Sołdan               - Katarzyna      Dębska                473: 352
  26 Andrzej        Bednaruk             - Jan            Pawłowski             345: 344
  27 Artur          Sikorski             - Agata          Kopta                 314: 384
  28 Barbara        Boszko               - Barbara        Kurkowska             404: 278
  29 Katarzyna      Szachowicz           - Roman          Chomicz               358: 237
  30 Anna           Arana                - Paweł          Wdziękoński           345: 414
  31 Krystyna       Czajkowska           - Magdalena      Maternicka            340: 284
  32 Waldemar       Kudliński            - Jędrzej        Pogorzelski           374: 283
  33 Tomasz         Sehnal               - Tomasz         Pogorzelski           564:  46
  34 Elżbieta       Fitał                - Ewa            Tymińska              316: 341
  35 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Zawadzki              399: 314
  36 Marcin         Gauer                - Grażyna        Wleklińska            388: 267
  37 Zuzanna        Cichoń               - Patrycja       Matulewicz            381: 284


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              345: 349
   2 Michał         Waszkiewicz          - Maciej         Grąbczewski           347: 366
   3 Radosław       Jachna               - Alicja         Grąbczewska           330: 356
   4 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Mówka                 314: 340
   5 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Deszczyńska           339: 403
   6 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Maciejczuk            430: 300
   7 Ala            Białobrzewska        - Andrzej        Kowalski              349: 388
   8 Agnieszka      Kaczkowska           - Grzegorz       Łukasik               277: 367
   9 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Iwona          Wieluńska             415: 352
  10 Łukasz         Tuszyński            - Marianna       Kozłowska             530: 199
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Garnowski             363: 454
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Bartosz        Morawski              388: 306
  13 Janusz         Krupiński            - Lidia          Żywna                 454: 327
  14 Bartosz        Bartczak             - Beata          Kiżewska              325: 379
  15 Dariusz        Białobrzewski        - Andrzej        Bednaruk              382: 316
  16 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Szachowicz            368: 346
  17 Karolina       Urbańska             - Mieczysław     Pastuszak             348: 449
  18 Tomasz         Sehnal               - Lucyna         Śniadach              447: 289
  19 Artur          Wawrzynowski         - Waldemar       Kudliński             447: 344
  20 Natalia        Woźniak              - Anita          Bruska                420: 353
  21 Małgorzata     Jóźwiak              - Krystyna       Czajkowska            275: 341
  22 Jakub          Onoszko              - Michał         Mikołajczyk           327: 351
  23 Barbara        Boszko               - Leszek         Kilian                311: 311
  24 Justyna        Sławińska            - Paweł          Wdziękoński           293: 384
  25 Agata          Kopta                - Tomasz         Lewiński              418: 291
  26 Lech           Boszko               - Wojciech       Sołdan                319: 415
  27 Katarzyna      Dębska               - Zuzanna        Cichoń                326: 323
  28 Bernadeta      Kudlińska            - Renata         Andracka              385: 332
  29 Anna           Arana                - Artur          Sikorski              376: 329
  30 Stanisław      Świgost              - Barbara        Kurkowska             365: 337
  31 Teresa         Balewska             - Sylwia         Łada                  362: 378
  32 Magdalena      Maternicka           - Wojciech       Gołęcki               254: 277
  33 Ewa            Tymińska             - Roman          Chomicz               331: 286
  34 Jędrzej        Pogorzelski          - Jan            Pawłowski             185: 382
  35 Tomasz         Pogorzelski          - Marcin         Gauer                 194: 390
  36 Krzysztof      Zawadzki             - Grażyna        Wleklińska            359: 252
  37 Patrycja       Matulewicz           - Elżbieta       Fitał                 365: 229


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Grąbczewski           345: 481
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Alicja         Wałaszewska-Kempa     368: 310
   3 Michał         Waszkiewicz          - Stanisław      Rydzik                488: 453
   4 Andrzej        Kowalski             - Irena          Sołdan                372: 405
   5 Alicja         Grąbczewska          - Łukasz         Tuszyński             377: 356
   6 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Mówka                 329: 508
   7 Michał         Garnowski            - Grzegorz       Koczkodon             305: 371
   8 Wojciech       Sołdan               - Radosław       Jachna                384: 422
   9 Paweł          Maciejczuk           - Grzegorz       Kurowski              318: 471
  10 Iwona          Wieluńska            - Janusz         Krupiński             363: 430
  11 Beata          Kiżewska             - Tomasz         Sehnal                345: 353
  12 Agnieszka      Kaczkowska           - Artur          Wawrzynowski          338: 390
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Białobrzewski         394: 295
  14 Michał         Mikołajczyk          - Sławomir       Długosz               615: 246
  15 Krystyna       Czajkowska           - Natalia        Woźniak               283: 457
  16 Bartosz        Morawski             - Paweł          Wdziękoński           369: 271
  17 Marianna       Kozłowska            - Ala            Białobrzewska         334: 333
  18 Barbara        Boszko               - Miłosz         Wrzałek               270: 453
  19 Leszek         Kilian               - Agata          Kopta                 373: 262
  20 Bartosz        Bartczak             - Mieczysław     Pastuszak             460: 353
  21 Karolina       Urbańska             - Stanisław      Świgost               515: 228
  22 Waldemar       Kudliński            - Jakub          Onoszko               297: 416
  23 Małgorzata     Jóźwiak              - Sylwia         Łada                  422: 309
  24 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Dębska                342: 348
  25 Bernadeta      Kudlińska            - Marcin         Gauer                 362: 329
  26 Jan            Pawłowski            - Lidia          Żywna                 336: 337
  27 Ewa            Tymińska             - Katarzyna      Szachowicz            292: 334
  28 Justyna        Sławińska            - Lech           Boszko                346: 386
  29 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Arana                 325: 404
  30 Andrzej        Bednaruk             - Tomasz         Lewiński              425: 330
  31 Anita          Bruska               - Krzysztof      Zawadzki              428: 289
  32 Teresa         Balewska             - Magdalena      Maternicka            348: 293
  33 Roman          Chomicz              - Renata         Andracka              365: 349
  34 Zuzanna        Cichoń               - Jędrzej        Pogorzelski           435: 257
  35 Artur          Sikorski             - Patrycja       Matulewicz            320: 266
  36 Barbara        Kurkowska            - Tomasz         Pogorzelski           346: 175
  37 Grażyna        Wleklińska           - Elżbieta       Fitał                 298: 261


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Irena          Sołdan                476: 348
   2 Krzysztof      Mówka                - Małgorzata     Deszczyńska           351: 371
   3 Alicja         Grąbczewska          - Michał         Waszkiewicz           396: 347
   4 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Koczkodon             380: 431
   5 Artur          Wawrzynowski         - Radosław       Jachna                304: 385
   6 Tomasz         Sehnal               - Stanisław      Rydzik                438: 416
   7 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kurowski              433: 459
   8 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Andrzej        Kowalski              390: 373
   9 Janusz         Krupiński            - Michał         Mikołajczyk           311: 281
  10 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             469: 311
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Łukasik               369: 361
  12 Leszek         Kilian               - Natalia        Woźniak               320: 420
  13 Marianna       Kozłowska            - Michał         Garnowski             323: 390
  14 Beata          Kiżewska             - Karolina       Urbańska              321: 483
  15 Bartosz        Bartczak             - Anna           Arana                 342: 357
  16 Dariusz        Białobrzewski        - Agnieszka      Kaczkowska            444: 346
  17 Jakub          Onoszko              - Agata          Kopta                 375: 464
  18 Wojciech       Sołdan               - Bernadeta      Kudlińska             415: 341
  19 Katarzyna      Dębska               - Ala            Białobrzewska         376: 282
  20 Lidia          Żywna                - Małgorzata     Jóźwiak               282: 366
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Katarzyna      Szachowicz            348: 361
  22 Lech           Boszko               - Iwona          Wieluńska             350: 351
  23 Sławomir       Długosz              - Krystyna       Czajkowska            431: 268
  24 Paweł          Wdziękoński          - Andrzej        Bednaruk              296: 378
  25 Barbara        Boszko               - Paweł          Maciejczuk            309: 393
  26 Anita          Bruska               - Justyna        Sławińska             377: 316
  27 Lucyna         Śniadach             - Ewa            Tymińska              427: 252
  28 Waldemar       Kudliński            - Teresa         Balewska              384: 293
  29 Sylwia         Łada                 - Wojciech       Gołęcki               366: 273
  30 Tomasz         Lewiński             - Zuzanna        Cichoń                322: 298
  31 Artur          Sikorski             - Jan            Pawłowski             341: 272
  32 Marcin         Gauer                - Barbara        Kurkowska             355: 310
  33 Roman          Chomicz              - Stanisław      Świgost               237: 384
  34 Renata         Andracka             - Patrycja       Matulewicz            327: 234
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Jędrzej        Pogorzelski           340: 412
  36 Elżbieta       Fitał                - Magdalena      Maternicka            236: 297
  37 Tomasz         Pogorzelski          - Grażyna        Wleklińska            123: 377


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Alicja         Grąbczewska           431: 347
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Deszczyńska           410: 321
   3 Michał         Garnowski            - Grzegorz       Kurowski              421: 385
   4 Radosław       Jachna               - Irena          Sołdan                386: 429
   5 Krzysztof      Mówka                - Michał         Waszkiewicz           441: 328
   6 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              446: 379
   7 Janusz         Krupiński            - Alicja         Wałaszewska-Kempa     483: 236
   8 Natalia        Woźniak              - Stanisław      Rydzik                415: 436
   9 Tomasz         Sehnal               - Krzysztof      Sporczyk              396: 372
  10 Małgorzata     Jóźwiak              - Karolina       Urbańska              328: 445
  11 Andrzej        Kowalski             - Paweł          Maciejczuk            377: 372
  12 Łukasz         Tuszyński            - Iwona          Wieluńska             360: 357
  13 Grzegorz       Łukasik              - Andrzej        Bednaruk              492: 336
  14 Miłosz         Wrzałek              - Anita          Bruska                343: 348
  15 Anna           Arana                - Dariusz        Białobrzewski         358: 255
  16 Katarzyna      Dębska               - Artur          Wawrzynowski          269: 371
  17 Katarzyna      Szachowicz           - Wojciech       Sołdan                418: 390
  18 Sławomir       Długosz              - Marianna       Kozłowska             369: 366
  19 Agata          Kopta                - Bartosz        Bartczak              456: 314
  20 Leszek         Kilian               - Michał         Mikołajczyk           399: 392
  21 Sylwia         Łada                 - Jakub          Onoszko               353: 368
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Marcin         Gauer                 407: 276
  23 Ala            Białobrzewska        - Lech           Boszko                366: 336
  24 Stanisław      Świgost              - Agnieszka      Kaczkowska            348: 455
  25 Paweł          Wdziękoński          - Beata          Kiżewska              427: 348
  26 Krystyna       Czajkowska           - Bernadeta      Kudlińska             419: 400
  27 Tomasz         Lewiński             - Lucyna         Śniadach              356: 339
  28 Waldemar       Kudliński            - Artur          Sikorski              526: 299
  29 Lidia          Żywna                - Barbara        Boszko                406: 294
  30 Justyna        Sławińska            - Ewa            Tymińska              423: 318
  31 Zuzanna        Cichoń               - Barbara        Kurkowska             352: 249
  32 Jan            Pawłowski            - Roman          Chomicz               346: 309
  33 Magdalena      Maternicka           - Renata         Andracka              304: 395
  34 Grażyna        Wleklińska           - Teresa         Balewska              251: 355
  35 Jędrzej        Pogorzelski          - Wojciech       Gołęcki               240: 377
  36 Elżbieta       Fitał                - Krzysztof      Zawadzki              233: 362
  37 Tomasz         Pogorzelski          - Patrycja       Matulewicz            213: 280


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Koczkodon             404: 376
   2 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           350: 450
   3 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Sehnal                397: 425
   4 Michał         Garnowski            - Mariusz        Skrobosz              256: 539
   5 Alicja         Grąbczewska          - Krzysztof      Mówka                 374: 432
   6 Stanisław      Rydzik               - Agata          Kopta                 395: 289
   7 Grzegorz       Kurowski             - Artur          Wawrzynowski          374: 326
   8 Radosław       Jachna               - Sławomir       Długosz               585: 284
   9 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Karolina       Urbańska              321: 420
  10 Anita          Bruska               - Grzegorz       Łukasik               381: 442
  11 Andrzej        Kowalski             - Krzysztof      Sporczyk              426: 368
  12 Natalia        Woźniak              - Katarzyna      Szachowicz            428: 280
  13 Anna           Arana                - Michał         Waszkiewicz           336: 408
  14 Leszek         Kilian               - Łukasz         Tuszyński             248: 399
  15 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               408: 343
  16 Wojciech       Sołdan               - Małgorzata     Jóźwiak               462: 396
  17 Andrzej        Bednaruk             - Jakub          Onoszko               398: 456
  18 Michał         Mikołajczyk          - Lidia          Żywna                 425: 319
  19 Ala            Białobrzewska        - Dariusz        Białobrzewski         423: 345
  20 Katarzyna      Dębska               - Mieczysław     Pastuszak             357: 309
  21 Paweł          Wdziękoński          - Agnieszka      Kaczkowska            407: 317
  22 Krystyna       Czajkowska           - Waldemar       Kudliński             340: 365
  23 Paweł          Maciejczuk           - Marianna       Kozłowska             447: 335
  24 Iwona          Wieluńska            - Tomasz         Lewiński              369: 330
  25 Bartosz        Bartczak             - Zuzanna        Cichoń                414: 258
  26 Jan            Pawłowski            - Bernadeta      Kudlińska             268: 274
  27 Renata         Andracka             - Justyna        Sławińska             434: 340
  28 Marcin         Gauer                - Beata          Kiżewska              315: 286
  29 Teresa         Balewska             - Lucyna         Śniadach              417: 293
  30 Artur          Sikorski             - Sylwia         Łada                  357: 357
  31 Wojciech       Gołęcki              - Stanisław      Świgost               322: 310
  32 Barbara        Boszko               - Lech           Boszko                312: 375
  33 Magdalena      Maternicka           - Krzysztof      Zawadzki              378: 335
  34 Ewa            Tymińska             - Grażyna        Wleklińska            377: 223
  35 Barbara        Kurkowska            - Patrycja       Matulewicz            328: 243
  36 Jędrzej        Pogorzelski          - Roman          Chomicz               310: 334
  37 Tomasz         Pogorzelski          - Elżbieta       Fitał                 211: 388


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Grąbczewski           458: 319
   2 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              293: 458
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Sehnal                398: 330
   4 Natalia        Woźniak              - Radosław       Jachna                388: 334
   5 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                369: 489
   6 Michał         Waszkiewicz          - Grzegorz       Kurowski              328: 353
   7 Karolina       Urbańska             - Irena          Sołdan                244: 502
   8 Grzegorz       Łukasik              - Bartosz        Morawski              383: 457
   9 Michał         Garnowski            - Janusz         Krupiński             384: 352
  10 Alicja         Grąbczewska          - Andrzej        Kowalski              362: 322
  11 Sławomir       Długosz              - Wojciech       Sołdan                340: 343
  12 Jakub          Onoszko              - Iwona          Wieluńska             481: 299
  13 Michał         Mikołajczyk          - Anita          Bruska                346: 416
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Artur          Wawrzynowski          425: 296
  15 Paweł          Maciejczuk           - Anna           Arana                 500: 281
  16 Agata          Kopta                - Katarzyna      Szachowicz            428: 235
  17 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Katarzyna      Dębska                390: 339
  18 Waldemar       Kudliński            - Paweł          Wdziękoński           373: 338
  19 Ala            Białobrzewska        - Leszek         Kilian                390: 373
  20 Lech           Boszko               - Bartosz        Bartczak              407: 294
  21 Miłosz         Wrzałek              - Krystyna       Czajkowska            540: 250
  22 Dariusz        Białobrzewski        - Teresa         Balewska              408: 363
  23 Małgorzata     Jóźwiak              - Marcin         Gauer                 318: 346
  24 Marianna       Kozłowska            - Andrzej        Bednaruk              440: 204
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Tomasz         Lewiński              371: 360
  26 Agnieszka      Kaczkowska           - Sylwia         Łada                  358: 402
  27 Bernadeta      Kudlińska            - Wojciech       Gołęcki               353: 310
  28 Lidia          Żywna                - Justyna        Sławińska             354: 406
  29 Artur          Sikorski             - Renata         Andracka              256: 366
  30 Beata          Kiżewska             - Ewa            Tymińska              373: 277
  31 Lucyna         Śniadach             - Barbara        Kurkowska             346: 304
  32 Stanisław      Świgost              - Magdalena      Maternicka            278: 318
  33 Roman          Chomicz              - Zuzanna        Cichoń                284: 478
  34 Barbara        Boszko               - Jan            Pawłowski             361: 309
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Pogorzelski           483: 157
  36 Patrycja       Matulewicz           - Grażyna        Wleklińska            245: 272
  37 Jędrzej        Pogorzelski          - Elżbieta       Fitał                 313: 351


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Grąbczewski           622: 228
   2 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Deszczyńska           403: 365
   3 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Koczkodon             406: 346
   4 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 364: 421
   5 Natalia        Woźniak              - Michał         Garnowski             359: 298
   6 Bartosz        Morawski             - Alicja         Grąbczewska           432: 362
   7 Tomasz         Sehnal               - Radosław       Jachna                317: 458
   8 Wojciech       Sołdan               - Grzegorz       Łukasik               345: 277
   9 Agata          Kopta                - Janusz         Krupiński             324: 468
  10 Andrzej        Kowalski             - Anita          Bruska                335: 302
  11 Karolina       Urbańska             - Ala            Białobrzewska         259: 442
  12 Łukasz         Tuszyński            - Alicja         Wałaszewska-Kempa     419: 382
  13 Michał         Waszkiewicz          - Waldemar       Kudliński             454: 312
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Onoszko               524: 321
  15 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Maciejczuk            520: 246
  16 Katarzyna      Dębska               - Michał         Mikołajczyk           298: 415
  17 Renata         Andracka             - Dariusz        Białobrzewski         337: 360
  18 Artur          Wawrzynowski         - Paweł          Wdziękoński           358: 431
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Marianna       Kozłowska             317: 375
  20 Marcin         Gauer                - Sławomir       Długosz               230: 399
  21 Katarzyna      Szachowicz           - Iwona          Wieluńska             357: 402
  22 Sylwia         Łada                 - Bernadeta      Kudlińska             384: 292
  23 Anna           Arana                - Lech           Boszko                350: 282
  24 Bartosz        Bartczak             - Leszek         Kilian                266: 479
  25 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Kaczkowska            357: 373
  26 Tomasz         Lewiński             - Małgorzata     Jóźwiak               357: 385
  27 Justyna        Sławińska            - Krystyna       Czajkowska            341: 398
  28 Wojciech       Gołęcki              - Beata          Kiżewska              353: 346
  29 Andrzej        Bednaruk             - Magdalena      Maternicka            353: 298
  30 Lidia          Żywna                - Artur          Sikorski              409: 401
  31 Lucyna         Śniadach             - Barbara        Boszko                330: 292
  32 Zuzanna        Cichoń               - Krzysztof      Zawadzki              359: 386
  33 Grażyna        Wleklińska           - Stanisław      Świgost               275: 298
  34 Elżbieta       Fitał                - Jan            Pawłowski             257: 451
  35 Patrycja       Matulewicz           - Ewa            Tymińska              296: 301
  36 Barbara        Kurkowska            - Jędrzej        Pogorzelski           359: 304
  37 Tomasz         Pogorzelski          - Roman          Chomicz               169: 440


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Mariusz        Skrobosz              325: 286
   2 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                394: 361
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Bartosz        Morawski              423: 442
   4 Krzysztof      Mówka                - Natalia        Woźniak               314: 298
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Radosław       Jachna                332: 449
   6 Irena          Sołdan               - Janusz         Krupiński             417: 367
   7 Michał         Waszkiewicz          - Łukasz         Tuszyński             406: 334
   8 Andrzej        Kowalski             - Tomasz         Sehnal                392: 277
   9 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              347: 327
  10 Michał         Garnowski            - Alicja         Grąbczewska           375: 343
  11 Ala            Białobrzewska        - Miłosz         Wrzałek               365: 293
  12 Grzegorz       Łukasik              - Karolina       Urbańska              403: 353
  13 Jakub          Onoszko              - Michał         Mikołajczyk           316: 375
  14 Paweł          Maciejczuk           - Agata          Kopta                 544: 272
  15 Dariusz        Białobrzewski        - Alicja         Wałaszewska-Kempa     408: 314
  16 Anita          Bruska               - Sławomir       Długosz               371: 362
  17 Iwona          Wieluńska            - Waldemar       Kudliński             285: 306
  18 Paweł          Wdziękoński          - Anna           Arana                 360: 338
  19 Marianna       Kozłowska            - Sylwia         Łada                  300: 367
  20 Leszek         Kilian               - Artur          Wawrzynowski          323: 445
  21 Agnieszka      Kaczkowska           - Małgorzata     Jóźwiak               314: 355
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Lidia          Żywna                 410: 395
  23 Bernadeta      Kudlińska            - Andrzej        Bednaruk              324: 347
  24 Katarzyna      Dębska               - Renata         Andracka              347: 356
  25 Lech           Boszko               - Lucyna         Śniadach              359: 317
  26 Katarzyna      Szachowicz           - Krystyna       Czajkowska            312: 397
  27 Wojciech       Gołęcki              - Marcin         Gauer                 410: 368
  28 Bartosz        Bartczak             - Justyna        Sławińska             447: 303
  29 Beata          Kiżewska             - Krzysztof      Zawadzki              412: 367
  30 Zuzanna        Cichoń               - Teresa         Balewska              338: 272
  31 Jan            Pawłowski            - Tomasz         Lewiński              375: 343
  32 Ewa            Tymińska             - Stanisław      Świgost               403: 240
  33 Roman          Chomicz              - Barbara        Kurkowska             268: 346
  34 Magdalena      Maternicka           - Barbara        Boszko                321: 241
  35 Grażyna        Wleklińska           - Artur          Sikorski              215: 417
  36 Patrycja       Matulewicz           - Elżbieta       Fitał                 283: 283
  37 Tomasz         Pogorzelski          - Jędrzej        Pogorzelski           318: 428
Lista rankingowa na dzień 09-07-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              163.04  32119  197
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.88  31458  198
   3 Kazimierz Merklejn             Szczecin             157.09  31104  198
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   5 Paweł Jackowski                Warszawa             155.55  30021  193
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.29  29815  192
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.06  30812  200
   8 Dawid Pikul                    Poznań               153.83  30612  199
   9 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           153.66  17364  113
  10 Piotr Pietuchowski             Białystok            153.34  23615  154
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              153.13  29555  193
  12 Kamil Górka                    Kraków               152.55  28984  190
  13 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.34  29858  196
  14 Jan Mrozowski                  Kraków               152.07  28437  187
  15 Marek Reda                     Dębówka              151.86  12756   84
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.35  21946  145
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           151.35  30269  200
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.88   7544   50
  19 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.77  28194  187
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.45  29187  194
  21 Mariusz Wrześniewski           Kraków               150.06  28661  191
  22 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.00  29100  194
  23 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.78  28907  193
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.58  20044  134
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.40  28983  194
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  27 Maciej Grąbczewski             Szczecin             147.82  18182  123
  28 Kamil Kister                   Warszawa             147.51  29355  199
  29 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  30 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.36  27662  189
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.31  23263  159
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.24  16818  115
  34 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.68   4953   34
  35 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.59  28682  197
  36 Tomasz Suchanek                Wrocław              145.32   5522   38
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.13  27720  191
  38 Justyna Górka                  Kraków               145.07  27853  192
  39 Jakub Błażejewski              Poznań               144.60  20823  144
  40 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  41 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  42 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.11  28534  198
  43 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  44 Maciej Rzychoń                 Katowice             144.09  12680   88
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  46 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.48  27641  194
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  48 Szymon Płachta                 Warszawa             141.91  27672  195
  49 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          141.85  28369  200
  50 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.84  26337  187
  51 Michał Waszkiewicz             Białystok            140.66  27851  198
  52 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       140.54  26422  188
  53 Radosław Jachna                Łódź                 140.24  26506  189
  54 Bogusław Szyszka               Oława                140.17  16540  118
  55 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.03   5041   36
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  57 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            139.66  26535  190
  58 Leszek Kacprzyk                Katowice             139.38   7805   56
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             139.25  21027  151
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.06  26838  193
  61 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  63 Joanna Juszczak                Warszawa             138.26  26823  194
  64 Rafał Matczak                  Milanówek            138.18  26393  191
  65 Piotr Broda                    Sandomierz           138.02  26913  195
  66 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             137.81  26322  191
  67 Irena Sołdan                   Warszawa             137.68  25609  186
  68 Barbara Obremska               Wrocław              137.46   7423   54
  69 Natalia Woźniak                Dziwnówek            137.39  26379  192
  70 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  71 Katarzyna Polak                Warszawa             136.95  27253  199
  72 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.92  19716  144
  73 Janusz Krupiński               Bytom                136.75  26529  194
  74 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.40  16368  120
  75 Jakub Nalepa                   Gliwice              135.97   4895   36
  76 Jacek Mańko                    Poznań               135.94  23245  171
  77 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.78  13035   96
  78 Piotr Domański                 Lublin               135.47  16121  119
  79 Paweł Pogorzelski              Warszawa             135.26  16772  124
  80 Szymon Dąbrowski               Warszawa             135.19  26091  193
  81 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          135.12  10539   78
  82 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           135.03  25655  190
  83 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.78  19812  147
  84 Michał Rogalewicz              Poznań               134.63  17367  129
  85 Konrad Sowula                  Kraków               134.38  18544  138
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  87 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.11  26222  197
  88 Robert Kamiński                Warszawa             132.71  25878  195
  89 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.49   4902   37
  90 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  91 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.08  23906  181
  92 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             131.91  25591  194
  93 Marcin Rogala                  Warszawa             131.83  25312  192
  94 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.77   6325   48
  95 Krzysztof Gibas                Kraków               131.72  17519  133
  96 Tomasz Górka                   Kraków               131.46   6310   48
  97 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.32  25213  192
  98 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.23  24934  190
  99 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.05  12712   97
 100 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  130.87  17798  136
 101 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 102 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.60  25206  193
 103 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 104 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.55  22455  172
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.43  25825  198
 106 Agnieszka Walas                Kraków               130.26  17324  133
 107 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               130.20   3906   30
 108 Ewa Radzikowska                Gliwice              130.04   7412   57
 109 Marek Rogalski                 Warszawa             129.93  25466  196
 110 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 111 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 112 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 114 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 115 Adam Grzelec                   Poznań               128.62  24310  189
 116 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.53  16581  129
 117 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 118 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.24  15260  119
 119 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.03  24710  193
 120 Maciej Nawrocki                Babimost             127.95  17018  133
 121 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 122 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.91  14965  117
 123 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 124 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 125 Ryszard Żydaczewski            Lubin                127.19   9539   75
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 127 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.97  10158   80
 128 Dorota Kuć                     Stargard             126.77  19143  151
 129 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.58  23923  189
 130 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.56  12276   97
 131 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.20  13503  107
 132 Agata Kuć                      Stargard             126.09  21183  168
 133 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.83  15100  120
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 135 Czesław Grajewski              Białystok            125.48  12172   97
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.47  24718  197
 137 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            125.47   8532   68
 138 Andrzej Rakoczy                Kraków               125.41   7399   59
 139 Monika Siemaszko               Lipiany              125.27  13404  107
 140 Marta Bajorek                  Warszawa             125.18  22282  178
 141 Zdzisław Szota                 Warszawa             125.12   4004   32
 142 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.07  15759  126
 143 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 144 Dariusz Sowula                 Kraków               124.94  17992  144
 145 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.76  24952  200
 146 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             124.70  20450  164
 147 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 148 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 149 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 150 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.47  22654  182
 151 Marcin Ceglarek                Kraków               124.40  22640  182
 152 Tomasz Sehnal                  Warszawa             124.30  24239  195
 153 Rafał Stachowski               Police               124.27  14291  115
 154 Szymon Stępień                 Bytom                124.15  23712  191
 155 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.76  21287  172
 156 Natalia Ogierman               Katowice             123.70  18802  152
 157 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 158 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 159 Jarosław Michalak              Łódź                 123.48   8150   66
 160 Maciej Kuć                     Stargard             123.21  19344  157
 161 Beata Piotrowska               Łódź                 123.02  11933   97
 162 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.97  22381  182
 163 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 164 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 165 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.73  11686   96
 166 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               121.67   5110   42
 167 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               121.65  22992  189
 168 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.64  23355  192
 169 Tomasz A. Praga                Białystok            121.63  11798   97
 170 Maciej Perzyński               Piła                 121.47   5952   49
 171 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 172 Agnieszka Dawid                Kraków               121.27   8853   73
 173 Jerzy Luter                    Bytom                121.14  23744  196
 174 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 175 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.00   4356   36
 176 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            120.90  24059  199
 177 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.84  11238   93
 178 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.73  10141   84
 179 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 180 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  12407  103
 181 Sławomir Wolski                Wrocław              120.43  21436  178
 182 Agnieszka Matus                Milanówek            120.37  21425  178
 183 Ziemowit Pazda                 Wrocław              120.36  10471   87
 184 Renata Andracka                Zwola                120.12  23783  198
 185 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.95  23031  192
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.84  22770  190
 187 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.83  19892  166
 188 Maria Skutela                  Warszawa             119.44  23889  200
 189 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 190 Artur Wawrzynowski             Żukowo               118.81  17941  151
 191 Jarosław Olek                  Warszawa             118.78  11047   93
 192 Dominik Ulejczyk               Będzin               118.59  23600  199
 193 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 194 Teresa Zalewska                Racibórz             118.11  23386  198
 195 Bożena Guział                  Racibórz             118.10  22794  193
 196 Anita Bruska                   Gdynia               117.88  14735  125
 197 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.86  19093  162
 198 Lucyna Śniadach                Rumia                117.82  22504  191
 199 Stanisław Gasik                Warszawa             117.76   6359   54
 200 Adam Janicki                   Wrocław              117.69  18359  156
 201 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 202 Marta Świątkowska              Wrocław              116.98  22344  191
 203 Karolina Urbańska              Poznań               116.44  20960  180
 204 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.13  22065  190
 205 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 206 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.87  17033  147
 207 Olga Swarcewicz                Warszawa             115.85   8341   72
 208 Urszula Solarska               Katowice             115.83  22586  195
 209 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     115.80  22349  193
 210 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.55   6702   58
 211 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.24  13022  113
 212 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.04  15415  134
 213 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 214 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 215 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 216 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 217 Paweł Brylski                  Kraków               114.41   6979   61
 218 Robert Wagner                  Wrocław              114.36   6633   58
 219 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 220 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.26  15082  132
 221 Sylwia Łada                    Inowrocław           114.24  22276  195
 222 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.12  10841   95
 223 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            113.99   7637   67
 224 Dorota Ostrowska               Białystok            113.81  16275  143
 225 Marta Sztajnert                Wisła                113.76  18543  163
 226 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.57  22713  200
 227 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.53   7720   68
 228 Marcin Kurowski                Racibórz             113.38  22450  198
 229 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 230 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 231 Marianna Kozłowska             Białystok            112.95  12086  107
 232 Patrycja Skibska               Warszawa             112.89  12192  108
 233 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.71  21754  193
 234 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            112.65  16109  143
 235 Joanna Brychcy                 Katowice             112.40  22367  199
 236 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 237 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.05  21987  198
 238 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 239 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.90   3438   31
 240 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 241 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.42   8944   81
 242 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 243 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 244 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 245 Sławomir Długosz               Ostróda              109.23  21191  194
 246 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 247 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 248 Bartosz Bartczak               Poznań               108.77  20232  186
 249 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 250 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 251 Tomasz Duda                    Tychy                108.42   5204   48
 252 Agnieszka Antos                Racibórz             108.40  11382  105
 253 Zofia Górka                    Łęczna               108.02   5185   48
 254 Grażyna Chłopek                Jaworzno             107.95   5937   55
 255 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 256 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 257 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.63   7251   68
 258 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.48   7560   71
 259 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.31   3827   36
 260 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.30  20304  191
 261 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     106.30   4677   44
 262 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.11  21222  200
 263 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 264 Grażyna Smereka                Racibórz             105.92   3813   36
 265 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               105.53   6332   60
 266 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 267 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 268 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              104.85   4194   40
 269 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 270 Katarzyna Okoniewska           Poznań               104.35   4800   46
 271 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.16   8645   83
 272 Lidia Żywna                    Gdynia               103.31   7335   71
 273 Alicja Tuz                     Kielce               103.26   4750   46
 274 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            102.97   7826   76
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.93  20483  199
 276 Karolina Mak                   Wrocław              102.89   9980   97
 277 Justyna Sławińska              Gdańsk               102.75   3699   36
 278 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.32  20260  198
 279 Piotr Kozak                    Racibórz             100.19   7715   77
 280 Marta Majewska                 Wadowice             100.17  11019  110
 281 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.70  18444  185
 282 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.09   5747   58
 283 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.37   8263   84
 284 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.03  18430  188
 285 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.24  14003  144
 286 Karolina Szubska               Jaworzno              96.92  10080  104
 287 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             95.92   7386   77
 288 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 289 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 290 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             95.24   4762   50
 291 Michał Głąb                    Zabrze                95.00   5700   60
 292 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 293 Teresa Balewska                Reda                  94.59  18729  198
 294 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      94.48   3968   42
 295 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 296 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.86   8917   95
 297 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 298 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            93.56   7017   75
 299 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             92.83   3342   36
 300 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.66   7320   79
 301 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.12  16402  180
 302 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.23   5889   66
 303 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.53   5135   58
 304 Piotr Duda                     Tychy                 87.89   4131   47
 305 Ewa Tymińska                   Gdańsk                87.89   4043   46
 306 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           87.59   8058   92
 307 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 308 Waldemar Dębski                Ostróda               86.12   4306   50
 309 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.99   5507   68
 310 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              80.60   4272   53
 311 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.13   3766   47
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 313 Michał Sztajnert               Wisła                 75.93   4328   57
 314 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 315 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      74.74   3438   46
 316 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 317 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 318 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             72.35   4124   57
 319 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 320 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34




Poczekalnia na dzień 09-07-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Burczyk                Gdynia                94.72   2747   29
   2 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   3 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   4 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   5 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.73   2801   26
   6 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   7 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   8 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
   9 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  10 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  11 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  12 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  13 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  14 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.12   3243   24
  15 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  16 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  17 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  18 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  19 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  20 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.71   3041   24
  21 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    123.83   2972   24
  22 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  23 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  24 Maciej Śliwa                   Zabrze               118.71   2849   24
  25 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  26 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  27 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  28 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  29 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  31 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  32 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  33 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  34 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  35 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  36 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  37 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  38 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  39 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  40 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  41 Franciszek Łysek               Warszawa             106.78   2456   23
  42 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  43 Wojciech Łysek                 Warszawa              99.78   2295   23
  44 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  45 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  46 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  47 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  48 Magdalena Maternicka           Gdynia                88.83   2043   23
  49 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  50 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  51 Wiktoria Koler                 Będzin                70.96   1632   23
  52 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  53 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  54 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  55 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.09   1850   22
  56 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  57 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  58 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  59 Beata Pasternak                Kraków                70.00   1540   22
  60 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  61 Tomasz Łapka                   Opole                126.65   2533   20
  62 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  63 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  64 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  65 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  66 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  67 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  68 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              82.50   1485   18
  69 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  70 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  71 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  72 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  73 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  74 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  75 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  76 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  77 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  78 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  79 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             114.85   1493   13
  80 Marzena Zawierska              Warszawa             110.46   1436   13
  81 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  82 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  83 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  84 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  85 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.75   1821   12
  86 Michał Szymkowski              Wrocław              147.25   1767   12
  87 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             142.25   1707   12
  88 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  89 Anna Stambulska                Kraków               131.67   1580   12
  90 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  91 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  92 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  93 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    128.42   1541   12
  94 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  95 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  96 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  97 Kamil Kister                   Puławy               122.25   1467   12
  98 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  99 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
 100 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
 101 Adam Klimont                   Wałcz                117.83   1414   12
 102 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 103 Jacek Jerzyński                Toruń                116.42   1397   12
 104 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 105 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 106 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 107 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 108 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 109 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 110 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 111 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 112 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 113 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 114 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 115 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 116 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 117 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 118 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 119 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 120 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 121 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 122 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 123 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 124 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 125 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 126 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 127 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 128 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 129 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 130 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 131 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 132 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 133 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 134 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 135 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 136 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 137 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 138 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 139 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 140 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 141 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 142 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 143 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 144 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 145 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 146 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 147 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 148 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 149 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             74.50    894   12
 150 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 151 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 152 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 153 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 154 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 155 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 156 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 157 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 158 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 159 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 160 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 161 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 162 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 163 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 164 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 165 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 166 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 167 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 168 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 169 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 170 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 171 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 172 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 173 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 174 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 175 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 176 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 177 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 178 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 179 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 180 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 181 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                74.45    819   11
 182 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 183 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 184 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 185 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 186 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 187 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 188 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 189 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 190 Mirosław Dejna                 Sampława              66.27    729   11
 191 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 192 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 193 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 194 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 195 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 196 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 197 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 198 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 199 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 200 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 201 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 202 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                55.55    611   11
 203 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 204 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 205 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 206 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 207 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 208 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 209 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 210 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 211 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 212 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 213 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 214 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 215 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 216 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 217 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 218 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 219 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 220 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 221 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 222 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 223 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 224 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 225 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 226 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 227 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 228 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 229 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 230 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 231 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 232 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 233 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 234 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 235 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 236 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 237 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 238 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 239 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 240 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 241 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 242 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 243 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 244 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 245 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 246 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 247 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 248 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 249 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 250 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 251 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 252 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 253 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 254 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 255 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 256 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 257 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 258 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 259 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 260 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 261 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 262 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 263 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 264 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 265 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 266 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 267 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 268 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 269 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 270 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 271 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 272 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 273 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 274 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 275 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 276 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 277 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie