Świętochłowice28
listopada
Świętochłowice 28 listopada II Międzyszkolny Turniej Scrabble
Warszawa 2
grudnia
Warszawa 2 grudnia Mikołajkowy festiwal dla myślących
Warszawa 9
grudnia
Warszawa 9 grudnia X Turniej Mikołajkowy "Scrabble w szkole"
Miłosz Wrzałek zwycięzcą mikołajkowego festiwalu dla myślących02 grudnia 2017 — Mikołajkowy festiwal dla myślącychInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Mikołajkowy festiwal dla myślącychWarszawa, 02 grudnia 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Miłosz Wrzałek zwycięzcą mikołajkowego festiwalu dla myślącychW sobotę 2 grudnia w Gimnazjum nr 7 przy Łazienkach Królewskich w Warszawie odbył się jednodniowy turniej scrabblowy. W „Mikołajkowym festiwalu dla myślących” wzięło udział 28 osób. Rozegraliśmy 7 piętnastominutowych partii. Scrabble były jednym z elementów festiwalu. Szkoła była wypełniona po brzegi zawodnikami, którzy stanęli do takich konkurencji jak:

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Speedcubingu (układanie kostki na czas);
Rankingowy Turniej Brydża Sportowego w konkurencji par;
Rankingowy turniej warcabowy O CZAPKĘ MIKOŁAJA;
Turniej szachowy o Puchar Dyrektora CLVI Liceum Ogólnokształcącego Integracyjnego Przy Łazienkach Królewskich.

Niecodzienna forma turnieju sprawiła, że gry poszły nam szybko i sprawnie. Turniej wygrał Miłosz Wrzałek, który stanął na podium z kompletem siedmiu wygranych partii. Drugie miejsce zajął Michał Alabrudziński a trzecie Paweł Jackowski. Obydwaj wygrali po 5 partii. Panowie dostali medale i pamiątkowe dyplomy. Po każdej rundzie osoba, która ułożyła na planszy najdroższy wyraz z wyłączeniem liter za 1 punkt dostawała czekoladowego Mikołaja.

Sponsorem Festiwalu dla myślących było CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" w Warszawie. Za organizację dziękujemy Panom Adamowi Zielińskiemu i Rafałowi Wesołowskiemu.
relacja: Sylwia Buks


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 7
system: połówkowy (rundy 1-6), szwajcar (runda 7)
15 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekCLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" w Warszawie
ul. Podchorążych 49/61
mapa
SędziaSylwia Buks
Strona www turniejuhttps://festiwaldlamyslacych.pl/
HarmonogramSobota, 2 grudnia (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
18:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdkomunikacją miejską — w zależności od linii do przystanku Spacerowa, Bartycka, Stępińska
wyszukiwarka połączeń
Wyżywieniena miejscu obiad w stołówce szkolnej — cena 13,00 zł — zamówienia w formularzu zgłoszeniowym
Nagrodypuchary, medale, dyplomy
nagrody rzeczowe
nagrody w dodatkowych konkursach
OrganizatorzyFestiwal dla myślących — Adam Zieliński — adam.zielinski@festiwaldlamyslacych.pl
CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" w Warszawie

kontakt w sprawie informacji związanych z turniejem — Rafał Wesołowski — rwesolowski@gmail.com — 604 684 084
SponsorzyFestiwal dla myślących
CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" w Warszawie


Wyniki turnieju Mikołajkowy festiwal dla myślących

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               148.51      7.0     2943     1319      549
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              162.26      5.0     3131     1117      554
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               150.61      5.0     3073     1082      396
  4 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               143.85      5.0     3040     1094      883
  5 Rafał           Matczak              Milanówek              139.32      5.0     2933     1084      331
  6 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               132.13      5.0     2828     1169      302
  7 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               151.47      5.0     2562     1111        6
  8 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.80      4.0     2888      988      436
  9 Szymon          Płachta              Warszawa               143.32      4.0     2801     1004      203
 10 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               148.27      4.0     2751     1059       42
 11 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               115.16      4.0     2746      919      235
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.21      4.0     2646     1059     -106
 13 Piotr           Domański             Lublin                 134.43      4.0     2633      910       68
 14 Robert          Kamiński             Warszawa               134.38      3.0     2819      888      147
 15 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              121.09      3.0     2819      957      -37
 16 Jakub           Zaryński             Świnoujście            144.90      3.0     2766      865       87
 17 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               139.14      3.0     2642      914       -8
 18 Marcin          Rogala               Warszawa               128.91      3.0     2554      808     -113
 19 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.61      3.0     2521      870      -69
 20 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.52      3.0     2512      871     -175
 21 Joanna          Ostrowska            Warszawa               121.16      3.0     2459      802       20
 22 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              129.48      3.0     2444      882     -303
 23 Marek           Rogalski             Warszawa               129.56      2.5     2677      818      -38
 24 Adam            Sternik              Kętrzyn                114.55      2.5     2203      767     -459
 25 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.26      2.0     2440      780     -300
 26 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      2.0     2203      729     -496
 27 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      1.5     2325      548     -165
 28 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      0.0     1818      495    -1291
 29 Tomasz          Sehnal               Warszawa               118.59      0.0        1       94     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Mikołajkowy festiwal dla myślących



	Michał Alabrudziński 162.26 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Kamiński              134.38 +  458: 412  184
    2     6 Stanisław      Rydzik                146.21 -  331: 354   96
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              131.52 +  578: 289  182
    4     3 Małgorzata     Deszczyńska           139.14 +  463: 357  189
    5     2 Szymon         Dąbrowski             132.13 -  407: 429   82
    6     4 Jakub          Zaryński              144.90 +  471: 363  195
    7     2 Rafał          Matczak               139.32 +  423: 373  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1117  /  7 159.57




	Kazimierz Merklejn 151.47 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Szymon         Dąbrowski             132.13 +  408: 348  182
    2     3 Grzegorz       Kurowski              148.27 -  290: 435   98
    3     7 Katarzyna      Ślusarska             121.09 +  447: 367  171
    4     7 Rafał          Wesołowski            135.61 +  346: 275  186
    5     3 Kacper         Zegadło               150.80 +  352: 330  201
    6     3 Rafał          Matczak               139.32 -  337: 465   89
    7     5 Robert         Kamiński              134.38 +  382: 336  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  /  7 158.71




	Kacper Zegadło 150.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Sporczyk              131.52 +  583: 297  182
    2     1 Szymon         Płachta               143.32 -  312: 437   93
    3     6 Maciej         Dąbrowski             116.26 +  431: 403  166
    4     4 Rafał          Błaszkiewicz          129.48 +  445: 193  179
    5     3 Kazimierz      Merklejn              151.47 -  330: 352  101
    6     6 Stanisław      Rydzik                146.21 -  392: 442   96
    7     6 Katarzyna      Ślusarska             121.09 +  395: 328  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  /  7 141.14




	Paweł Jackowski 150.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Rogalski              129.56 +  414: 395  180
    2     2 Katarzyna      Ślusarska             121.09 +  497: 360  171
    3     4 Stanisław      Rydzik                146.21 -  364: 448   96
    4     6 Szymon         Dąbrowski             132.13 -  346: 473   82
    5     8 Maciej         Dąbrowski             116.26 +  487: 287  166
    6     5 Małgorzata     Deszczyńska           139.14 +  495: 330  189
    7     3 Grzegorz       Kurowski              148.27 +  470: 384  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  /  7 154.57




	Miłosz Wrzałek 148.51 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Błaszkiewicz          129.48 +  465: 343  179
    2     5 Piotr          Domański              134.43 +  465: 265  184
    3     2 Szymon         Płachta               143.32 +  392: 382  193
    4     1 Rafał          Matczak               139.32 +  436: 329  189
    5     1 Grzegorz       Kurowski              148.27 +  420: 382  198
    6     1 Szymon         Dąbrowski             132.13 +  327: 320  182
    7     1 Juliusz        Czupryniak            143.85 +  438: 373  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  /  7 188.43




	Grzegorz Kurowski 148.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Rogala                128.91 +  477: 362  179
    2     3 Kazimierz      Merklejn              151.47 +  435: 290  201
    3     3 Małgorzata     Deszczyńska           139.14 +  417: 405  189
    4     2 Stanisław      Rydzik                146.21 +  358: 316  196
    5     1 Miłosz         Wrzałek               148.51 -  382: 420   99
    6     2 Juliusz        Czupryniak            143.85 -  298: 446   94
    7     3 Paweł          Jackowski             150.61 -  384: 470  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  /  7 151.29




	Stanisław Rydzik 146.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Ostrowska             121.16 +  367: 366  171
    2     6 Michał         Alabrudziński         162.26 +  354: 331  212
    3     4 Paweł          Jackowski             150.61 +  448: 364  201
    4     2 Grzegorz       Kurowski              148.27 -  316: 358   98
    5     4 Juliusz        Czupryniak            143.85 -  351: 481   94
    6     6 Kacper         Zegadło               150.80 +  442: 392  201
    7     4 Szymon         Dąbrowski             132.13 -  368: 460   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  /  7 151.29




	Jakub Zaryński 144.90 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Ślusarska             121.09 -  392: 533   71
    2    11 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  531: 275  150
    3     5 Szymon         Dąbrowski             132.13 -  337: 409   82
    4     9 Joanna         Ostrowska             121.16 +  367: 333  171
    5     7 Rafał          Wesołowski            135.61 +  411: 285  186
    6     4 Michał         Alabrudziński         162.26 -  363: 471  112
    7     7 Szymon         Płachta               143.32 -  365: 373   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     865  /  7 123.57




	Juliusz Czupryniak 143.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Sehnal                118.59 +  400:   1  169
    2     4 Małgorzata     Deszczyńska           139.14 -  367: 376   89
    3    10 Bartosz        Bartczak              100.00 +  534: 299  150
    4     5 Szymon         Płachta               143.32 +  439: 394  193
    5     4 Stanisław      Rydzik                146.21 +  481: 351  196
    6     2 Grzegorz       Kurowski              148.27 +  446: 298  198
    7     1 Miłosz         Wrzałek               148.51 -  373: 438   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1094  /  7 156.29




	Szymon Płachta 143.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Dąbrowski             116.26 +  420: 355  166
    2     1 Kacper         Zegadło               150.80 +  437: 312  201
    3     2 Miłosz         Wrzałek               148.51 -  382: 392   99
    4     5 Juliusz        Czupryniak            143.85 -  394: 439   94
    5     6 Paweł          Pogorzelski           115.16 +  444: 369  165
    6     7 Robert         Kamiński              134.38 -  351: 366   84
    7     7 Jakub          Zaryński              144.90 +  373: 365  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  /  7 143.43




	Rafał Matczak 139.32 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Pogorzelski           115.16 +  439: 403  165
    2     7 Bartosz        Bartczak              100.00 +  524: 245  150
    3     1 Rafał          Wesołowski            135.61 +  376: 365  186
    4     1 Miłosz         Wrzałek               148.51 -  329: 436   99
    5     5 Katarzyna      Ślusarska             121.09 +  427: 393  171
    6     3 Kazimierz      Merklejn              151.47 +  465: 337  201
    7     2 Michał         Alabrudziński         162.26 -  373: 423  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1084  /  7 154.86




	Małgorzata Deszczyńska 139.14 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Sternik               114.55 +  468: 230  165
    2     4 Juliusz        Czupryniak            143.85 +  376: 367  194
    3     3 Grzegorz       Kurowski              148.27 -  405: 417   98
    4     3 Michał         Alabrudziński         162.26 -  357: 463  112
    5     9 Rafał          Błaszkiewicz          129.48 +  371: 331  179
    6     5 Paweł          Jackowski             150.61 -  330: 495  101
    7     8 Paweł          Pogorzelski           115.16 -  335: 347   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  /  7 130.57




	Rafał Wesołowski 135.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  420: 310  150
    2     8 Robert         Kamiński              134.38 +  470: 382  184
    3     1 Rafał          Matczak               139.32 -  365: 376   89
    4     7 Kazimierz      Merklejn              151.47 -  275: 346  101
    5     7 Jakub          Zaryński              144.90 -  285: 411   95
    6     8 Katarzyna      Ślusarska             121.09 -  344: 404   71
    7    10 Marek          Rogalski              129.56 +  362: 361  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     870  /  7 124.29




	Piotr Domański 134.43 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  379: 306  150
    2     5 Miłosz         Wrzałek               148.51 -  265: 465   99
    3     9 Rafał          Błaszkiewicz          129.48 -  343: 423   79
    4    10 Katarzyna      Ślusarska             121.09 -  354: 434   71
    5    13 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  494: 234  150
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              131.52 +  371: 330  182
    7     9 Marcin         Rogala                128.91 +  427: 373  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  /  7 130.00




	Robert Kamiński 134.38 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         162.26 -  412: 458  112
    2     8 Rafał          Wesołowski            135.61 -  382: 470   86
    3    12 Jan            Pawłowski             100.00 +  549: 277  150
    4     8 Maciej         Dąbrowski             116.26 -  339: 390   66
    5    10 Marek          Rogalski              129.56 +  435: 344  180
    6     7 Szymon         Płachta               143.32 +  366: 351  193
    7     5 Kazimierz      Merklejn              151.47 -  336: 382  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  /  7 126.86




	Szymon Dąbrowski 132.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              151.47 -  348: 408  101
    2     9 Paweł          Pogorzelski           115.16 +  389: 333  165
    3     5 Jakub          Zaryński              144.90 +  409: 337  195
    4     6 Paweł          Jackowski             150.61 +  473: 346  201
    5     2 Michał         Alabrudziński         162.26 +  429: 407  212
    6     1 Miłosz         Wrzałek               148.51 -  320: 327   99
    7     4 Stanisław      Rydzik                146.21 +  460: 368  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  /  7 167.00




	Krzysztof Sporczyk 131.52 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kacper         Zegadło               150.80 -  297: 583  101
    2    13 Marcin         Rogala                128.91 +  382: 325  179
    3     8 Michał         Alabrudziński         162.26 -  289: 578  112
    4    11 Marek          Rogalski              129.56 -  319: 401   80
    5    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  488: 190  150
    6    11 Piotr          Domański              134.43 -  330: 371   84
    7    11 Adam           Sternik               114.55 +  407: 239  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  /  7 124.43




	Marek Rogalski 129.56 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Jackowski             150.61 -  395: 414  101
    2    10 Rafał          Błaszkiewicz          129.48 -  399: 441   79
    3    11 Joanna         Ostrowska             121.16 +  385: 352  171
    4    11 Krzysztof      Sporczyk              131.52 +  401: 319  182
    5    10 Robert         Kamiński              134.38 -  344: 435   84
    6    10 Adam           Sternik               114.55 =  392: 392  115
    7    10 Rafał          Wesołowski            135.61 -  361: 362   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  /  7 116.86




	Rafał Błaszkiewicz 129.48 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               148.51 -  343: 465   99
    2    10 Marek          Rogalski              129.56 +  441: 399  180
    3     9 Piotr          Domański              134.43 +  423: 343  184
    4     4 Kacper         Zegadło               150.80 -  193: 445  101
    5     9 Małgorzata     Deszczyńska           139.14 -  331: 371   89
    6    12 Marcin         Rogala                128.91 -  349: 363   79
    7    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  364: 361  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     882  /  7 126.00




	Marcin Rogala 128.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Kurowski              148.27 -  362: 477   98
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              131.52 -  325: 382   82
    3    14 Adam           Sternik               114.55 +  464: 283  165
    4    13 Jan            Pawłowski             100.00 -  292: 381   50
    5    12 Bartosz        Bartczak              100.00 +  375: 368  150
    6    12 Rafał          Błaszkiewicz          129.48 +  363: 349  179
    7     9 Piotr          Domański              134.43 -  373: 427   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  7 115.43




	Joanna Ostrowska 121.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                146.21 -  366: 367   96
    2    12 Jan            Pawłowski             100.00 +  400: 320  150
    3    11 Marek          Rogalski              129.56 -  352: 385   80
    4     9 Jakub          Zaryński              144.90 -  333: 367   95
    5    11 Adam           Sternik               114.55 -  326: 352   65
    6    13 Bartosz        Bartczak              100.00 +  356: 339  150
    7    12 Maciej         Dąbrowski             116.26 +  326: 309  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  /  7 114.57




	Katarzyna Ślusarska 121.09 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jakub          Zaryński              144.90 +  533: 392  195
    2     2 Paweł          Jackowski             150.61 -  360: 497  101
    3     7 Kazimierz      Merklejn              151.47 -  367: 447  101
    4    10 Piotr          Domański              134.43 +  434: 354  184
    5     5 Rafał          Matczak               139.32 -  393: 427   89
    6     8 Rafał          Wesołowski            135.61 +  404: 344  186
    7     6 Kacper         Zegadło               150.80 -  328: 395  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     957  /  7 136.71




	Tomasz Sehnal 118.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Juliusz        Czupryniak            143.85 -    1: 400   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      94  /  1  94.00




	Maciej Dąbrowski 116.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Szymon         Płachta               143.32 -  355: 420   93
    2    14 Adam           Sternik               114.55 +  368: 273  165
    3     6 Kacper         Zegadło               150.80 -  403: 431  101
    4     8 Robert         Kamiński              134.38 +  390: 339  184
    5     8 Paweł          Jackowski             150.61 -  287: 487  101
    6     9 Paweł          Pogorzelski           115.16 -  328: 464   65
    7    12 Joanna         Ostrowska             121.16 -  309: 326   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     780  /  7 111.43




	Paweł Pogorzelski 115.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Matczak               139.32 -  403: 439   89
    2     9 Szymon         Dąbrowski             132.13 -  333: 389   82
    3    13 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  429: 235  150
    4    12 Bartosz        Bartczak              100.00 +  401: 341  150
    5     6 Szymon         Płachta               143.32 -  369: 444   93
    6     9 Maciej         Dąbrowski             116.26 +  464: 328  166
    7     8 Małgorzata     Deszczyńska           139.14 +  347: 335  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  /  7 131.29




	Adam Sternik 114.55 Kętrzyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Deszczyńska           139.14 -  230: 468   89
    2    14 Maciej         Dąbrowski             116.26 -  273: 368   66
    3    14 Marcin         Rogala                128.91 -  283: 464   79
    4    14 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  434: 237  150
    5    11 Joanna         Ostrowska             121.16 +  352: 326  171
    6    10 Marek          Rogalski              129.56 =  392: 392  130
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              131.52 -  239: 407   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  /  7 109.57




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 PAUZA
    2     7 Rafał          Matczak               139.32 -  245: 524   89
    3    10 Juliusz        Czupryniak            143.85 -  299: 534   94
    4    12 Paweł          Pogorzelski           115.16 -  341: 401   65
    5    12 Marcin         Rogala                128.91 -  368: 375   79
    6    13 Joanna         Ostrowska             121.16 -  339: 356   71
    7    14 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  433: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     548  /  6  91.33




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Domański              134.43 -  306: 379   84
    2    12 Joanna         Ostrowska             121.16 -  320: 400   71
    3    12 Robert         Kamiński              134.38 -  277: 549   84
    4    13 Marcin         Rogala                128.91 +  381: 292  179
    5    14 Krzysztof      Sporczyk              131.52 -  190: 488   82
    6    14 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  368: 227  150
    7    13 Rafał          Błaszkiewicz          129.48 -  361: 364   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     729  /  7 104.14




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Wesołowski            135.61 -  310: 420   86
    2    11 Jakub          Zaryński              144.90 -  275: 531   95
    3    13 Paweł          Pogorzelski           115.16 -  235: 429   65
    4    14 Adam           Sternik               114.55 -  237: 434   65
    5    13 Piotr          Domański              134.43 -  234: 494   84
    6    14 Jan            Pawłowski             100.00 -  227: 368   50
    7    14 Bartosz        Bartczak              100.00 -  300: 433   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     495  /  7  70.71


Wyniki poszczególnych rund turnieju Mikołajkowy festiwal dla myślących



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Robert         Kamiński              458: 412
   2 Szymon         Dąbrowski            - Kazimierz      Merklejn              348: 408
   3 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Sporczyk              583: 297
   4 Marek          Rogalski             - Paweł          Jackowski             395: 414
   5 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Błaszkiewicz          465: 343
   6 Marcin         Rogala               - Grzegorz       Kurowski              362: 477
   7 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Ostrowska             367: 366
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Jakub          Zaryński              533: 392
   9 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Sehnal                400:   1
  10 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Płachta               355: 420
  11 Rafał          Matczak              - Paweł          Pogorzelski           439: 403
  12 Adam           Sternik              - Małgorzata     Deszczyńska           230: 468
  13 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Wojtysiak             420: 310
  14 Jan            Pawłowski            - Piotr          Domański              306: 379
  15 Bartosz        Bartczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Kacper         Zegadło               437: 312
   2 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Ślusarska             497: 360
   3 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              290: 435
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Juliusz        Czupryniak            376: 367
   5 Piotr          Domański             - Miłosz         Wrzałek               265: 465
   6 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         354: 331
   7 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Matczak               245: 524
   8 Robert         Kamiński             - Rafał          Wesołowski            382: 470
   9 Paweł          Pogorzelski          - Szymon         Dąbrowski             333: 389
  10 Rafał          Błaszkiewicz         - Marek          Rogalski              441: 399
  11 Jakub          Zaryński             - Wojciech       Wojtysiak             531: 275
  12 Joanna         Ostrowska            - Jan            Pawłowski             400: 320
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Rogala                382: 325
  14 Adam           Sternik              - Maciej         Dąbrowski             273: 368


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Matczak               365: 376
   2 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Płachta               392: 382
   3 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Deszczyńska           417: 405
   4 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                364: 448
   5 Jakub          Zaryński             - Szymon         Dąbrowski             337: 409
   6 Maciej         Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               403: 431
   7 Kazimierz      Merklejn             - Katarzyna      Ślusarska             447: 367
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         289: 578
   9 Rafał          Błaszkiewicz         - Piotr          Domański              423: 343
  10 Juliusz        Czupryniak           - Bartosz        Bartczak              534: 299
  11 Marek          Rogalski             - Joanna         Ostrowska             385: 352
  12 Jan            Pawłowski            - Robert         Kamiński              277: 549
  13 Wojciech       Wojtysiak            - Paweł          Pogorzelski           235: 429
  14 Marcin         Rogala               - Adam           Sternik               464: 283


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Miłosz         Wrzałek               329: 436
   2 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                358: 316
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Alabrudziński         357: 463
   4 Kacper         Zegadło              - Rafał          Błaszkiewicz          445: 193
   5 Szymon         Płachta              - Juliusz        Czupryniak            394: 439
   6 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             473: 346
   7 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Wesołowski            346: 275
   8 Robert         Kamiński             - Maciej         Dąbrowski             339: 390
   9 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Zaryński              333: 367
  10 Piotr          Domański             - Katarzyna      Ślusarska             354: 434
  11 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Sporczyk              401: 319
  12 Paweł          Pogorzelski          - Bartosz        Bartczak              401: 341
  13 Marcin         Rogala               - Jan            Pawłowski             292: 381
  14 Wojciech       Wojtysiak            - Adam           Sternik               237: 434


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               382: 420
   2 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Dąbrowski             407: 429
   3 Kacper         Zegadło              - Kazimierz      Merklejn              330: 352
   4 Juliusz        Czupryniak           - Stanisław      Rydzik                481: 351
   5 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Matczak               393: 427
   6 Paweł          Pogorzelski          - Szymon         Płachta               369: 444
   7 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Zaryński              285: 411
   8 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             287: 487
   9 Rafał          Błaszkiewicz         - Małgorzata     Deszczyńska           331: 371
  10 Robert         Kamiński             - Marek          Rogalski              435: 344
  11 Joanna         Ostrowska            - Adam           Sternik               326: 352
  12 Bartosz        Bartczak             - Marcin         Rogala                368: 375
  13 Wojciech       Wojtysiak            - Piotr          Domański              234: 494
  14 Jan            Pawłowski            - Krzysztof      Sporczyk              190: 488


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               320: 327
   2 Juliusz        Czupryniak           - Grzegorz       Kurowski              446: 298
   3 Rafał          Matczak              - Kazimierz      Merklejn              465: 337
   4 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Zaryński              471: 363
   5 Paweł          Jackowski            - Małgorzata     Deszczyńska           495: 330
   6 Stanisław      Rydzik               - Kacper         Zegadło               442: 392
   7 Szymon         Płachta              - Robert         Kamiński              351: 366
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Wesołowski            404: 344
   9 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Pogorzelski           328: 464
  10 Adam           Sternik              - Marek          Rogalski              392: 392
  11 Piotr          Domański             - Krzysztof      Sporczyk              371: 330
  12 Marcin         Rogala               - Rafał          Błaszkiewicz          363: 349
  13 Bartosz        Bartczak             - Joanna         Ostrowska             339: 356
  14 Wojciech       Wojtysiak            - Jan            Pawłowski             227: 368


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Juliusz        Czupryniak            438: 373
   2 Rafał          Matczak              - Michał         Alabrudziński         373: 423
   3 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Jackowski             384: 470
   4 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                460: 368
   5 Kazimierz      Merklejn             - Robert         Kamiński              382: 336
   6 Katarzyna      Ślusarska            - Kacper         Zegadło               328: 395
   7 Jakub          Zaryński             - Szymon         Płachta               365: 373
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Pogorzelski           335: 347
   9 Piotr          Domański             - Marcin         Rogala                427: 373
  10 Rafał          Wesołowski           - Marek          Rogalski              362: 361
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Sternik               407: 239
  12 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Dąbrowski             326: 309
  13 Jan            Pawłowski            - Rafał          Błaszkiewicz          361: 364
  14 Wojciech       Wojtysiak            - Bartosz        Bartczak              300: 433
Lista rankingowa na dzień 03-12-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            162.16  31784  196
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              161.89  31245  193
   3 Kamil Górka                    Kraków               155.97  27606  177
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.98  27896  180
   5 Dawid Pikul                    Poznań               154.63  30771  199
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.54  29941  195
   7 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              152.32  29551  194
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             152.32  30160  198
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.18  22218  146
  11 Łukasz Bobowski                Suchedniów           152.18  29370  193
  12 Mariusz Wrześniewski           Kraków               152.13  29209  192
  13 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.72  30193  199
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.65  27146  179
  15 Paweł Jackowski                Warszawa             151.51  28787  190
  16 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  17 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     151.44  22262  147
  18 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.41  28616  189
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.28  20272  134
  20 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.46  29942  199
  21 Justyna Górka                  Kraków               150.44  29636  197
  22 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  23 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             149.57  29016  194
  24 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.90  10423   70
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.25  28612  193
  26 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.22   5336   36
  27 Kamil Kister                   Puławy               147.65  29383  199
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.63  28345  192
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             147.29  29163  198
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.39  29131  199
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.93  15031  103
  32 Andrzej Kowalski               Gdańsk               145.87   5689   39
  33 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.85  29169  200
  34 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.42  26902  185
  35 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  36 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.69  19388  134
  37 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.31  27275  189
  38 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  39 Marek Reda                     Dębówka              144.23  16009  111
  40 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.15  28831  200
  41 Dariusz Ulatowski              Tuchola              144.14  27675  192
  42 Przemysław Rybicki             Otwock               143.77  12939   90
  43 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  44 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.25  21917  153
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.07  15452  108
  46 Szymon Płachta                 Warszawa             142.73  27832  195
  47 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.64  21110  148
  48 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.39  27623  194
  49 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.33  24766  174
  50 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.13  20183  142
  51 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.00  26412  186
  52 Jakub Błażejewski              Poznań               141.92  22707  160
  53 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.62  27421  195
  54 Radosław Jachna                Łódź                 140.58  26570  189
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            140.34  26945  192
  56 Piotr Broda                    Sandomierz           140.08  27316  195
  57 Rafał Matczak                  Milanówek            139.76  26136  187
  58 Michał Kolaj                   Ostróda              139.28   4457   32
  59 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.83  27628  199
  60 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.59  23422  169
  61 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.46  21738  157
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  63 Leszek Kacprzyk                Katowice             137.74   9366   68
  64 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.58   9218   67
  65 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.53  18292  133
  66 Dariusz Kuć                    Stargard             137.24  22645  165
  67 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.16  18516  135
  68 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  69 Janusz Krupiński               Bytom                136.84  24904  182
  70 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             136.68  16675  122
  71 Konrad Sowula                  Kraków               136.68  15581  114
  72 Marek Syczuk                   Warszawa             136.59   6966   51
  73 Joanna Juszczak                Warszawa             136.33  26585  195
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.99  25839  190
  75 Barbara Obremska               Wrocław              135.73  13844  102
  76 Katarzyna Polak                Warszawa             135.68  21844  161
  77 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.32  23681  175
  78 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.21  26772  198
  79 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.12  18241  135
  80 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.09  21209  157
  81 Irena Sołdan                   Sopot                134.80  25612  190
  82 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  83 Szymon Dąbrowski               Warszawa             134.65  25988  193
  84 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           134.40  18951  141
  85 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.23  25907  193
  86 Piotr Domański                 Lublin               134.13  14084  105
  87 Robert Kamiński                Warszawa             134.04  20911  156
  88 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.94  26654  199
  89 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.88   6426   48
  90 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  91 Jacek Mańko                    Poznań               133.80  20337  152
  92 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.55  25641  192
  93 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.24  26115  196
  94 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  95 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.35  13235  100
  96 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.90   6331   48
  97 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.55  26046  198
  98 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.27  26122  199
  99 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.07  25821  197
 100 Artur Koszel                   Warszawa             131.06   6422   49
 101 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.70  24441  187
 102 Krzysztof Gibas                Kraków               130.63  22077  169
 103 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 104 Agnieszka Walas                Kraków               130.50  20489  157
 105 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             129.42  23555  182
 106 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.35  24836  192
 107 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.34  22634  175
 108 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.31  24568  190
 109 Maciej Nawrocki                Babimost             129.15   7749   60
 110 Marek Rogalski                 Warszawa             129.08  24009  186
 111 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             128.97   4643   36
 112 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 113 Daniel Janus                   Wąchock              128.85   6185   48
 114 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 115 Dorota Kuć                     Stargard             128.49  18117  141
 116 Marcin Rogala                  Warszawa             128.43  25044  195
 117 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.19   6153   48
 118 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.16  19993  156
 119 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84  14190  111
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 121 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.34   9805   77
 122 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 123 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 124 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 125 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.97  22982  181
 126 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.93  13455  106
 127 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.72  20149  159
 128 Marta Bajorek                  Warszawa             126.29  24501  194
 129 Leszek Stecuła                 Bytom                126.21  10854   86
 130 Paweł Maciejczuk               Białystok            125.84  19254  153
 131 Tomasz Górka                   Kraków               125.73   6035   48
 132 Jakub Onoszko                  Gdynia               125.67  16337  130
 133 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 134 Natalia Ogierman               Katowice             125.51  15061  120
 135 Adam Grzelec                   Poznań               125.47  23714  189
 136 Czesław Grajewski              Białystok            125.38  16299  130
 137 Rafał Stachowski               Police               125.32  16292  130
 138 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.22  24418  195
 139 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              125.17   4506   36
 140 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.09  23267  186
 141 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.03  24756  198
 142 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.96  20119  161
 143 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.71  13968  112
 144 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 145 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 146 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.21   9316   75
 147 Agata Kuć                      Stargard             123.99  24550  198
 148 Dariusz Sowula                 Kraków               123.95  14874  120
 149 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.90   7682   62
 150 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 151 Ewelina Gruda                  Białystok            123.67  15583  126
 152 Diana Pietrzykowska            Szczecin             123.38  22702  184
 153 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.32  23185  188
 154 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 155 Grzegorz Papciak               Jodłowa              122.84  21129  172
 156 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.83   5773   47
 157 Marcin Ceglarek                Kraków               122.76  22343  182
 158 Maciej Kuć                     Stargard             122.68  12636  103
 159 Ewa Szałas                     Katowice             122.61  16062  131
 160 Katarzyna Kowalska             Katowice             122.47  17880  146
 161 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.54  21877  180
 162 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.50   4374   36
 163 Szymon Stępień                 Bytom                121.45  15060  124
 164 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 165 Anna Demczyszyn                Bystra               121.08   7386   61
 166 Agnieszka Matus                Milanówek            121.04  22998  190
 167 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.91  22490  186
 168 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.89   6407   53
 169 Teresa Zalewska                Racibórz             120.87  18009  149
 170 Anita Bruska                   Gdynia               120.53  16753  139
 171 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.52  23862  198
 172 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 173 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 174 Maria Skutela                  Warszawa             120.41  23720  197
 175 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.16  20547  171
 176 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            120.14  22466  187
 177 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 178 Beata Piotrowska               Łódź                 120.08  12608  105
 179 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 180 Lucyna Śniadach                Rumia                119.56  23434  196
 181 Jerzy Luter                    Bytom                119.52  21752  182
 182 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.51  20556  172
 183 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.44   3822   32
 184 Bożena Guział                  Racibórz             119.40  17313  145
 185 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          119.25  13237  111
 186 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.98   7377   62
 187 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.98  10351   87
 188 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 189 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.83  11645   98
 190 Tomasz A. Praga                Białystok            118.42   8526   72
 191 Tomasz Sehnal                  Warszawa             118.40  15866  134
 192 Maciej Perzyński               Piła                 118.20   7210   61
 193 Sławomir Wolski                Wrocław              118.19  21510  182
 194 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.82  17908  152
 195 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.54  18689  159
 196 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 197 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.19   5625   48
 198 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               117.12  22955  196
 199 Adam Janicki                   Wrocław              116.95  20467  175
 200 Dominik Ulejczyk               Będzin               116.94  23271  199
 201 Urszula Solarska               Katowice             116.68  22753  195
 202 Monika Siemaszko               Lipiany              116.55  17948  154
 203 Paweł Pogorzelski              Warszawa             116.30  11514   99
 204 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 205 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.09  22869  197
 206 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.05  22746  196
 207 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.97  22266  192
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.95   9392   81
 209 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.91  20980  181
 210 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.85  20621  178
 211 Robert Wagner                  Wrocław              115.82   9497   82
 212 Jarosław Olek                  Warszawa             115.45  12238  106
 213 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.38   8307   72
 214 Renata Andracka                Zwola                115.02  22429  195
 215 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 216 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.55  22109  193
 217 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.45  22089  193
 218 Marta Świątkowska              Wrocław              114.28  21598  189
 219 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.21  11878  104
 220 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.89  21980  193
 221 Agnieszka Dawid                Kraków               113.65   6819   60
 222 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.61  14996  132
 223 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 224 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.25  12457  110
 225 Józef Burzyński                Ełk                  113.15  15275  135
 226 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             112.86   9480   84
 227 Marcin Kurowski                Racibórz             112.86  14897  132
 228 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 229 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 230 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 231 Karolina Urbańska              Poznań               112.12  21078  188
 232 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            112.04  18710  167
 233 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 234 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     111.89  20252  181
 235 Tomasz Lewiński                Wejherowo            111.81  10622   95
 236 Jacek Nowak                    Szczecin             111.78   8160   73
 237 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 238 Konrad Pajączek                Milanówek            111.35  14809  133
 239 Dorota Ostrowska               Białystok            111.28  20586  185
 240 Marta Sztajnert                Wisła                110.85  14632  132
 241 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 242 Beata Jagielska                Police               110.66  12836  116
 243 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.64   8298   75
 244 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 245 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 246 Sławomir Długosz               Ostróda              110.43  20098  182
 247 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 249 Joanna Brychcy                 Katowice             109.93  21657  197
 250 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 251 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 252 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 253 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.84  11862  110
 254 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.83   3774   35
 255 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 256 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.43   8702   81
 257 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.97   8451   79
 258 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.85   6518   61
 259 Agnieszka Antos                Racibórz             106.63   4052   38
 260 Olga Swarcewicz                Warszawa             106.28   4995   47
 261 Zofia Górka                    Łęczna               105.94   3814   36
 262 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.09  18811  179
 263 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 264 Michał Dreczka                 Poznań               104.89   4930   47
 265 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               104.83   3774   36
 266 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 267 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.03  17824  173
 269 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.72  20441  199
 271 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.57  16616  162
 272 Karolina Mak                   Wrocław              102.35  12282  120
 273 Piotr Kozak                    Racibórz             102.26   5420   53
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               100.81  10887  108
 275 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.37   9334   93
 276 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.27  15943  159
 277 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.39  12821  129
 278 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 279 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 280 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.16   8147   83
 281 Bartosz Bartczak               Poznań                98.12  14620  149
 282 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   97.84   6751   69
 283 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.65  18073  187
 284 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 285 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.51  17275  179
 286 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 287 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.84   4792   50
 288 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.18  12088  127
 289 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 290 Michał Głąb                    Zabrze                94.45   7367   78
 291 Marta Majewska                 Wadowice              94.21   7254   77
 292 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 293 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 294 Teresa Balewska                Reda                  93.43  18500  198
 295 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 296 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.24   4981   54
 297 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 298 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 299 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 300 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.01  17001  191
 301 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.96   4270   48
 302 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.83   9505  107
 303 Maria Tomiczek                 Zabrze                88.31   4239   48
 304 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 305 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 306 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.79   6059   75
 307 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 308 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 310 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      76.82   6760   88
 311 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 312 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.89   2586   35
 313 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             71.56   2433   34
 314 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 315 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 316 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.91   2208   33
 317 Mirosław Dejna                 Sampława              65.82   5463   83




Poczekalnia na dzień 03-12-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.86   3273   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Sylwia Buks                    Warszawa              94.90   2752   29
   5 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   6 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   7 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   8 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   9 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.22   3408   27
  10 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        97.63   2636   27
  11 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.92   3274   26
  12 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  13 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.04   3576   25
  14 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  15 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
  16 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  17 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  18 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  19 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  21 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  22 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  23 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  24 Jakub Nalepa                   Gliwice              134.88   3237   24
  25 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.17   3196   24
  26 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  27 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  28 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  29 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  30 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  31 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  32 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  33 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  34 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  35 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.96   2855   24
  36 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  37 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  38 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  39 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.79   2803   24
  40 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  41 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  42 Dominika Worona                Police               115.21   2765   24
  43 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  44 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  45 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  46 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  47 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  48 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  49 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  50 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  51 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  52 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  53 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  54 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  55 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  56 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  57 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  58 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  59 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  60 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  61 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  62 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.96   2092   23
  63 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  64 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  65 Ewa Tymińska                   Gdańsk                86.70   1994   23
  66 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  67 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  68 Grażyna Smereka                Racibórz             104.09   2290   22
  69 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  70 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  71 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  72 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  73 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  74 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  75 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  76 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  77 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  78 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  79 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  80 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  81 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  82 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 124.74   2370   19
  83 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  84 Małgorzata Pochopień           Kraków                95.37   1812   19
  85 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  86 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              78.67   1416   18
  87 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  88 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  89 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  90 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  91 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  92 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  93 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  94 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  95 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  96 Przemysław Herdzina            Kraków               156.17   1874   12
  97 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  98 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  99 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
 100 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
 101 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
 102 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
 103 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
 104 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 105 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
 106 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 107 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 108 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 109 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 110 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 111 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 112 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 113 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 114 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 115 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 116 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 117 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 118 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 119 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 120 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 121 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 122 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 123 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 124 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 125 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 126 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 127 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 128 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 129 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 130 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 131 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 132 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 133 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 134 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 135 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 136 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 137 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 138 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 139 Justyna Sławińska              Gdańsk                91.50   1098   12
 140 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 141 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 142 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 143 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 144 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 145 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 146 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 147 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             82.33    988   12
 148 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 149 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 150 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 151 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 152 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 153 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 154 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 155 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 156 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 157 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 158 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 159 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 160 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 161 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 162 Laura Pisula                   Wrocław              105.36   1159   11
 163 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 164 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 165 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 166 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 167 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 168 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 169 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 170 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 171 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 172 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 173 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 174 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 175 Adam Kaczyński                 Świnoujście           81.55    897   11
 176 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 177 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 178 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 179 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 180 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 181 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 182 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 183 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 184 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 185 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 186 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 187 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 188 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 189 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 190 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 191 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 192 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 193 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 194 Aleksandra Maliszewska         Będzin                67.27    740   11
 195 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 196 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 197 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 198 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 199 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 200 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 201 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 202 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 203 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 204 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 205 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 206 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 207 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 208 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 209 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 210 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 211 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 212 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 213 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 214 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 215 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 216 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 217 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 218 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 219 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 220 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 221 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 222 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 223 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 224 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 225 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 226 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 227 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 228 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 229 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 230 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 231 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 232 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 233 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 234 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 235 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 236 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 237 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 238 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 239 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 240 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 241 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 242 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 243 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 244 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 245 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 246 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 247 Alicja Tuz                     Kielce               109.00    436    4
 248 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 249 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 250 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 251 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 252 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 253 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 254 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 255 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 256 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 257 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 258 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 259 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 260 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 261 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 262 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 263 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 264 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 265 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 266 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 267 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 268 Agnieszka Madej                Warszawa              85.00     85    1
 269 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 270 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 271 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie