Piasutno 9
czerwca
Piasutno 9-10 czerwca Szóste scrabble nad jeziorem
Łódź16
czerwca
Łódź 16-17 czerwca IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Milanówek23
czerwca
Milanówek 23-24 czerwca XIII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Grand Prix 2018
Kacper Zegadło najlepszy na "Łódzkiej Nocce"16 - 17 czerwca 2018 — IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"Łódź, 16 - 17 czerwca 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Kacper Zegadło najlepszy na "Łódzkiej Nocce"Czwarta nad ranem,
Może sen przyjdzie,
Może mnie odwiedzisz …

A. Ziemianin

Jak w wierszu małopolskiego poety prawie pięćdziesięcioro scrabblistek i scrabblistów zastanawiało się, czy w okolicy godziny czwartej zmorzy ich sen. Spotkali się oni na IV Nocnej Łódce – turnieju scrabblowym przez wielu uznawanych za jeden z najtrudniejszych (zaraz po LeMansie). Obawiali się niepotrzebnie, bo emocji było naprawdę dużo. Wiele partii było niezwykle zaciętych i rozstrzygnięcie następowało dopiero w końcowych ruchach. Organizatorzy zapewnili uczestnikom odpowiednie zaplecze gastronomiczne: oprócz tradycyjnych już łódzkich bułek, ogórków i smalcu w tym roku dodatkowo był duuuży grill. Kaszanka, kiełbaski, kurczaki i grillowane warzywa pomogły wszystkim dotrwać do godziny 8:30, bo wtedy właśnie zakończył się turniej. Podczas turnieju przyznawano nagrody pocieszenia za przegrane partie jak najmniejszą różnicą małych pkt. Już po ósmej rundzie pula nagród się wyczerpała, bo siedem partii zakończyło się przegranymi zaledwie o 1 pkt. Trzykrotnym laureatem tego konkursu został Robert Wagner – trzy pamiątkowe monety osłodziły choć trochę gorycz przegranych. Wygraną o 1 pkt. zakończyła się też najważniejsza partia w 12. rundzie na pierwszym stole pomiędzy Maciejem CzupryniakiemKacprem Zegadło. Kacper dzięki niej zajął pierwsze miejsce, a Maćkowi na osłodę przypadło miejsce trzecie. Na drugim stopniu podium stanął Mariusz Skrobosz. Wszyscy trzej otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody pieniężne (500, 300, 200), pozostali uczestnicy nagrody rzeczowe. Podczas turnieju przeprowadzony był konkurs na ułożenie jak najdroższego ruchu na kolejne litery: G A N D A L F C O M P L – laureaci podani zostali w komentarzach sędziego w zakładce „przebieg”. Sponsor – Księgarnia Internetowa Gandalf (www.gandalf.com.pl) – przekazała im kupony rabatowe. Pozostałymi sponsorami byli: Reklamowe24 Łódź (gadzety-reklamowe.com), Maciek Gałecki, Przyjaciele i Sympatycy ŁKMS.

Przy organizacji turnieju pomogli: Poleski Ośrodek Sztuki (www.pos.lodz.pl), Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa (www.umysl.org), Łódzki Klub Miłośników Scrabble (www.facebook.com/scrabblelodz) (szczególne podziękowania dla Przemka Woińskiego). Nad całością pieczę sprawowała Beata Piotrowska i to jej należą się największe podziękowania, bez niej nie byłoby „czwartej nocki”.

P.S. W tym roku u sędziego wygrały faszerowane papryki – mniam.
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Drugi Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania12 rund non stop
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekPoleski Ośrodek Sztuki
ul. Krzemieniecka 2a, Łódź
www.pos.lodz.pl
Obrońca tytułuPaweł Jackowski
SędziaAdam Janicki
Strona www turniejuwww.facebook.com/lodzkanocka
HarmonogramSobota, 10 czerwca
20:00-21:00 — przyjmowanie zapisów
21:00 — rozpoczęcie turnieju

Niedziela, 11 czerwca
ok. 9:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe30 zł członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami
20 zł osoby niepełnoletnie i uczące się w szkołach ponadgimnazjalnych
debiutanci — bez opłat
pozostali — 50 zł
DojazdPoleski Ośrodek Sztuki znajduje się 10 minut spacerem od dworca PKP i PKS Łódź Kaliska i jest doskonale skomunikowany liniami tramwajowymi i autobusowymi z pozostałymi dworcami: Łódź Fabryczna i Łódź Widzew. Dla zmotoryzowanych sugerowany zjazd z autostrady A1 (wschodnia obwodnica Łodzi) to węzeł Łódź Wschód. Po zjechaniu z autostrady kierować się na lotnisko Lublinek, cały czas jadąc prosto ulicami Rokicińską i Piłsudskiego. Na miejscu będziemy, zostawiając z prawej strony Dworzec Łódź Kaliska i halę Atlas Arena. Wykonujemy nawrót na rondzie i po stu metrach zjazd w prawo na wygodny parking (pałacyk naprzeciwko Atlas Areny).
Możliwość zaparkowania na dozorowanym terenie POS.
WyżywienieW ramach wpisowego grill wieczorem, a w trakcie trwania całego turnieju poczęstunek obejmujący m.in. kanapki (tradycyjne i w wersji wegetariańskiej), kawa, herbata, napoje zimne, przekąski, słodycze, owoce itd.
Sala kawiarniano-wystawowa do dyspozycji uczestników.
NoclegiWe własnym zakresie
NagrodyPuchary, nagrody pieniężne, nagrody rzeczowe. Upominki dla wszystkich uczestników turnieju.
Dodatkowe atrakcjeRelaks w parku pałacowym w piękną czerwcową noc.
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoInne
1 Joanna Ostrowska Warszawa
2 Dominik Ulejczyk Będzin
3 Beata Piotrowska Łódź
4 Marta Świątkowska Wrocław
5 Bartosz Bartczak Poznań
6 krzysztof Tomczak Kutno
7 Mariusz Skrobosz  Warszawa
8 Wojciech Zemło Łódź
9 Jacek Baltyn Suchedniów
10 Piotr Domański Lublin
11 Jakub Szymczak Łódź
12 Maciek Czupryniak Milanówek
13 Dariusz Sowula KRAKÓW
14 Robert Wagner Wrocław
15 Maciej Sylwestrzuk Ząbki
16 Rafał Błaszkiewicz Milanówek
17 Alicja Tuz Kielce
18 Dariusz Ulatowski Tuchola
19 Dorota Stachowska Wydartowo I
20 Joanna Juszczak Warszawa
21 Andrzej Kroc Łódź
22 Tomasz Nasiłowski Siedlce
23 Krystyna Augustyniak Łódź
24 Szymon Dąbrowski Warszawa
25 Daniel Janus Warszawa
26 Piotr Broda Sandomierz
27 Igor Kociełkiewcz Łódź
28 Grażyna Wesołowska Łódź
29 Diana Pietrzykowska Szczecin
30 Grzegorz Kurowski Warszawa
31 Kacper Zegadło Warszawa
32 Szymon Płachta Warszawa
33 Renata Andracka Zwola
34 Jerzy Ciesielski Łódź
35 Jerzy Luter Bytom
36 Michał Garnowski Pasłęk
37 Konrad Sowula Kraków
38 Maciej Nawrocki Babimost
39 Dorota Ostrowska Białystok
40 Paweł Pogorzelski OLSZTYN
41 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów
42 Adam Grzelec Poznań
43 Andrzej Pinkowski Łódź
OrganizatorzyBeata Piotrowska — 602 278 227 — beata.piotrowska27@gmail.com

Łódzki Klub Miłośników Scrabble
www.facebook.com/scrabblelodz

Poleski Ośrodek Sztuki
www.pos.lodz.pl

Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa
www.umysl.org
SponsorzyKsięgarnia Internetowa Gandalf
www.gandalf.com.pl

Reklamowe24 Łódź
gadzety-reklamowe.com

​ Maciek Gałecki
Przyjaciele i Sympatycy ŁKMS


Wyniki turnieju IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kacper          Zegadło              Warszawa               153.89     10.0     5379     2042      988
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               155.69      9.0     5283     1929      700
  3 Maciej          Czupryniak           Milanówek              145.93      9.0     5267     1946      719
  4 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               132.24      8.0     5021     1786      485
  5 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                150.26      8.0     4940     1761      335
  6 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               156.16      8.0     4789     1849      463
  7 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               149.68      8.0     4756     1797      303
  8 Andrzej         Kroc                 Łódź                   131.69      8.0     4702     1801      145
  9 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               126.82      8.0     4688     1755       61
 10 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               131.30      7.5     4705     1730       -2
 11 Szymon          Płachta              Warszawa               141.26      7.0     4900     1635      610
 12 Daniel          Janus                Wąchock                126.58      7.0     4731     1767      148
 13 Maciej          Nawrocki             Babimost               126.96      7.0     4707     1656      241
 14 Wojciech        Zemło                Łódź                   141.99      7.0     4697     1613      179
 15 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             134.31      7.0     4696     1622      556
 16 Jarosław        Michalak             Łódź                   120.61      7.0     4666     1637      307
 17 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   127.17      7.0     4633     1628      138
 18 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.17      7.0     4575     1553       96
 19 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   125.83      7.0     4408     1611      -59
 20 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               141.96      6.5     4578     1545       39
 21 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              131.73      6.0     4851     1633      278
 22 Jakub           Szymczak             Łódź                   145.36      6.0     4664     1469      382
 23 Adam            Grzelec              Poznań                 128.05      6.0     4622     1581     -234
 24 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               137.75      6.0     4606     1515      -52
 25 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                127.50      6.0     4569     1580       82
 26 Joanna          Juszczak             Warszawa               141.35      6.0     4560     1495      187
 27 Piotr           Broda                Sandomierz             142.83      6.0     4540     1537       38
 28 Jerzy           Luter                Bytom                  119.94      6.0     4530     1450      202
 29 Konrad          Sowula               Kraków                 134.57      6.0     4448     1539       63
 30 Dorota          Ostrowska            Białystok              112.50      6.0     3951     1507     -546
 31 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.54      5.0     4984     1478       91
 32 Michał          Garnowski            Pasłęk                 104.78      5.0     4579     1460     -317
 33 Monika          Siemaszko            Lipiany                126.39      5.0     4518     1397       91
 34 Marta           Świątkowska          Wrocław                116.73      5.0     4413     1399     -289
 35 Renata          Andracka             Zwola                  118.72      5.0     4164     1406     -307
 36 Tomasz A.       Praga                Białystok              119.57      5.0     4162     1569     -246
 37 Dariusz         Sowula               Kraków                 122.77      5.0     4160     1470     -302
 38 Alicja          Tuz                  Kielce                 100.59      5.0     4120     1330     -554
 39 Robert          Wagner               Wrocław                116.17      5.0     3922     1306       34
 40 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 120.25      4.0     4612     1247       85
 41 Bartosz         Bartczak             Poznań                 105.17      4.0     4174     1353     -200
 42 Marek           Wodnicki             Łódź                   100.00      4.0     3949     1185     -690
 43 Jacek           Baltyn               Suchedniów             128.48      4.0     3757     1110     -153
 44 Piotr           Domański             Lublin                 134.78      4.0     3621     1246     -278
 45 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   111.97      3.0     4242     1109     -547
 46 Grzegorz        Bajer                Łódź                   109.00      3.0     3758     1022     -559
 47 Przemysław      Woiński              Łódź                   100.00      2.0     3924      958     -446
 48 Igor            Kociełkiewicz        Łódź                   100.00      0.5     2966      773    -1866
 49 Beata           Piotrowska           Łódź                   119.29      0.0      793      168      -99
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"



	Kazimierz Merklejn 156.16 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Diana          Pietrzykowska         126.82 +  394: 380  177
    2     8 Wojciech       Usakiewicz            137.75 +  418: 359  188
    3     4 Mariusz        Skrobosz              155.69 +  506: 338  206
    4     1 Kacper         Zegadło               153.89 +  399: 382  204
    5     2 Tomasz A.      Praga                 119.57 -  327: 332   70
    6     3 Maciej         Czupryniak            145.93 -  402: 448   96
    7     8 Piotr          Domański              134.78 +  371: 273  185
    8     3 Szymon         Płachta               141.26 +  372: 296  191
    9     4 Daniel         Janus                 126.58 -  322: 360   77
   10     5 Tomasz         Nasiłowski            127.50 +  476: 334  178
   11     3 Dariusz        Ulatowski             150.26 -  399: 478  100
   12     4 Daniel         Janus                 126.58 +  403: 346  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1849  / 12 154.08




	Mariusz Skrobosz 155.69 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Daniel         Janus                 126.58 +  411: 311  177
    2     7 Joanna         Ostrowska             119.17 +  503: 423  169
    3     4 Kazimierz      Merklejn              156.16 -  338: 506  106
    4     7 Dariusz        Sowula                122.77 +  452: 281  173
    5     4 Piotr          Domański              134.78 +  540: 319  185
    6     4 Andrzej        Kroc                  131.69 -  412: 425   82
    7     3 Adam           Grzelec               128.05 +  503: 391  178
    8     2 Diana          Pietrzykowska         126.82 +  443: 373  177
    9     3 Rafał          Błaszkiewicz          131.73 +  371: 339  182
   10     1 Maciej         Czupryniak            145.93 +  413: 368  196
   11     1 Kacper         Zegadło               153.89 -  407: 432  104
   12     2 Dariusz        Ulatowski             150.26 +  490: 415  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1929  / 12 160.75




	Kacper Zegadło 153.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Monika         Siemaszko             126.39 +  509: 274  176
    2     3 Grzegorz       Pukniel               127.17 +  477: 433  177
    3     2 Tomasz         Nasiłowski            127.50 +  491: 342  178
    4     1 Kazimierz      Merklejn              156.16 -  382: 399  106
    5     1 Paweł          Pogorzelski           132.24 +  511: 382  182
    6     2 Grzegorz       Kurowski              149.68 +  498: 364  200
    7     1 Tomasz A.      Praga                 119.57 +  425: 294  170
    8     1 Maciej         Czupryniak            145.93 -  375: 382   96
    9     2 Adam           Grzelec               128.05 +  518: 380  178
   10     2 Daniel         Janus                 126.58 +  372: 346  177
   11     1 Mariusz        Skrobosz              155.69 +  432: 407  206
   12     1 Maciej         Czupryniak            145.93 +  389: 388  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2042  / 12 170.17




	Dariusz Ulatowski 150.26 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grażyna        Wesołowska            125.83 +  360: 328  176
    2     9 Michał         Garnowski             104.78 -  382: 410   55
    3     9 Rafał          Błaszkiewicz          131.73 -  351: 444   82
    4    15 Jarosław       Michalak              120.61 -  330: 430   71
    5    22 Alicja         Tuz                   100.59 +  462: 302  151
    6    19 Dariusz        Sowula                122.77 +  437: 347  173
    7    15 Konrad         Sowula                134.57 +  457: 378  185
    8    12 Piotr          Domański              134.78 +  472: 321  185
    9     5 Piotr          Broda                 142.83 +  438: 414  193
   10     3 Adam           Grzelec               128.05 +  358: 342  178
   11     3 Kazimierz      Merklejn              156.16 +  478: 399  206
   12     2 Mariusz        Skrobosz              155.69 -  415: 490  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 12 146.75




	Grzegorz Kurowski 149.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Sowula                122.77 +  427: 238  173
    2     4 Piotr          Domański              134.78 +  340: 275  185
    3     6 Mikołaj        Cieplik               134.31 +  385: 319  184
    4     3 Paweł          Pogorzelski           132.24 -  387: 429   82
    5     5 Rafał          Błaszkiewicz          131.73 +  429: 376  182
    6     2 Kacper         Zegadło               153.89 -  364: 498  104
    7     7 Tomasz         Nasiłowski            127.50 +  398: 363  178
    8     4 Daniel         Janus                 126.58 -  445: 512   77
    9     9 Szymon         Dąbrowski             131.30 +  406: 351  181
   10     4 Maciej         Nawrocki              126.96 +  416: 329  177
   11     4 Andrzej        Kroc                  131.69 -  363: 404   82
   12     5 Wojciech       Zemło                 141.99 +  396: 359  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Maciej Czupryniak 145.93 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Stachowska            121.54 +  464: 444  172
    2    10 Piotr          Broda                 142.83 +  440: 428  193
    3     5 Adam           Grzelec               128.05 +  505: 363  178
    4     2 Tomasz A.      Praga                 119.57 -  323: 370   70
    5     3 Diana          Pietrzykowska         126.82 +  523: 355  177
    6     3 Kazimierz      Merklejn              156.16 +  448: 402  206
    7     2 Andrzej        Kroc                  131.69 +  506: 297  182
    8     1 Kacper         Zegadło               153.89 +  382: 375  204
    9     1 Maciej         Nawrocki              126.96 +  534: 397  177
   10     1 Mariusz        Skrobosz              155.69 -  368: 413  106
   11     2 Daniel         Janus                 126.58 +  386: 315  177
   12     1 Kacper         Zegadło               153.89 -  388: 389  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1946  / 12 162.17




	Jakub Szymczak 145.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jarosław       Michalak              120.61 +  442: 415  171
    2     1 Paweł          Pogorzelski           132.24 -  356: 413   82
    3    13 Konrad         Sowula                134.57 -  332: 406   85
    4    18 Marek          Wodnicki              100.00 +  437: 258  150
    5    14 Bartosz        Bartczak              105.17 +  388: 325  155
    6     7 Tomasz         Nasiłowski            127.50 -  364: 402   78
    7    16 Piotr          Broda                 142.83 -  359: 360   93
    8    16 Grażyna        Wesołowska            125.83 -  345: 437   76
    9    17 Alicja         Tuz                   100.59 +  413: 306  151
   10    18 Renata         Andracka              118.72 +  369: 333  169
   11    16 Małgorzata     Deszczyńska           141.96 -  318: 357   92
   12    16 Marta          Świątkowska           116.73 +  541: 270  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Piotr Broda 142.83 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dominik        Ulejczyk              120.25 +  347: 326  170
    2    10 Maciej         Czupryniak            145.93 -  428: 440   96
    3    18 Maciej         Nawrocki              126.96 -  319: 450   77
    4    14 Dorota         Stachowska            121.54 +  391: 355  172
    5    11 Michał         Garnowski             104.78 -  337: 396   55
    6    20 Dorota         Ostrowska             112.50 +  416: 240  163
    7    16 Jakub          Szymczak              145.36 +  360: 359  195
    8    11 Wojciech       Usakiewicz            137.75 +  452: 390  188
    9     5 Dariusz        Ulatowski             150.26 -  414: 438  100
   10     8 Rafał          Błaszkiewicz          131.73 -  343: 349   82
   11    15 Tomasz A.      Praga                 119.57 +  381: 344  170
   12    12 Joanna         Ostrowska             119.17 -  352: 415   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Wojciech Zemło 141.99 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Luter                 119.94 +  478: 307  170
    2     5 Bartosz        Bartczak              105.17 +  452: 315  155
    3     3 Tomasz A.      Praga                 119.57 -  314: 366   70
    4     8 Maciej         Nawrocki              126.96 +  391: 386  177
    5     7 Andrzej        Kroc                  131.69 -  290: 461   82
    6     8 Szymon         Dąbrowski             131.30 -  361: 455   81
    7    13 Joanna         Juszczak              141.35 +  410: 268  191
    8     9 Rafał          Błaszkiewicz          131.73 -  276: 535   82
    9    11 Michał         Garnowski             104.78 +  519: 278  155
   10     7 Dorota         Stachowska            121.54 +  424: 403  172
   11     8 Tomasz         Nasiłowski            127.50 +  423: 348  178
   12     5 Grzegorz       Kurowski              149.68 -  359: 396  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Małgorzata Deszczyńska 141.96 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz A.      Praga                 119.57 -  331: 415   70
    2    21 Dorota         Ostrowska             112.50 -  324: 477   63
    3    24 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  591: 242  150
    4    13 Grzegorz       Bajer                 109.00 +  462: 322  159
    5     8 Joanna         Juszczak              141.35 +  395: 373  191
    6     5 Paweł          Pogorzelski           132.24 +  388: 343  182
    7     5 Maciej         Nawrocki              126.96 -  361: 455   77
    8     8 Szymon         Dąbrowski             131.30 =  373: 373  131
    9     8 Jarosław       Michalak              120.61 -  295: 411   71
   10    12 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  267: 390   84
   11    16 Jakub          Szymczak              145.36 +  357: 318  195
   12    13 Dorota         Stachowska            121.54 +  434: 420  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Joanna Juszczak 141.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Beata          Piotrowska            119.29 +  475: 426  169
    2     6 Tomasz A.      Praga                 119.57 -  363: 400   70
    3    10 Szymon         Płachta               141.26 +  374: 366  191
    4    10 Dorota         Ostrowska             112.50 +  423: 298  163
    5     8 Małgorzata     Deszczyńska           141.96 -  373: 395   92
    6     9 Piotr          Domański              134.78 -  331: 403   85
    7    13 Wojciech       Zemło                 141.99 -  268: 410   92
    8    18 Renata         Andracka              118.72 -  355: 385   69
    9    22 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  478: 203  150
   10    17 Marta          Świątkowska           116.73 +  415: 320  167
   11    13 Jerzy          Luter                 119.94 +  394: 387  170
   12    11 Grzegorz       Pukniel               127.17 -  311: 380   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Szymon Płachta 141.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Ostrowska             119.17 -  322: 469   69
    2    24 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  418: 221  150
    3    10 Joanna         Juszczak              141.35 -  366: 374   91
    4    20 Krystyna       Augustyniak           111.97 +  458: 341  162
    5    15 Dariusz        Sowula                122.77 +  402: 296  173
    6    12 Konrad         Sowula                134.57 +  379: 366  185
    7     6 Szymon         Dąbrowski             131.30 +  582: 245  181
    8     3 Kazimierz      Merklejn              156.16 -  296: 372  106
    9     6 Andrzej        Kroc                  131.69 -  409: 420   82
   10     9 Grażyna        Wesołowska            125.83 -  380: 398   76
   11    11 Jacek          Baltyn                128.48 +  405: 371  178
   12     8 Rafał          Błaszkiewicz          131.73 +  483: 417  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Wojciech Usakiewicz 137.75 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              118.72 +  468: 374  169
    2     8 Kazimierz      Merklejn              156.16 -  359: 418  106
    3    11 Bartosz        Bartczak              105.17 -  311: 343   55
    4    17 Szymon         Dąbrowski             131.30 -  402: 424   81
    5    19 Krystyna       Augustyniak           111.97 +  437: 357  162
    6    14 Dominik        Ulejczyk              120.25 +  401: 383  170
    7    12 Monika         Siemaszko             126.39 +  433: 395  176
    8    11 Piotr          Broda                 142.83 -  390: 452   93
    9    13 Grażyna        Wesołowska            125.83 -  291: 422   76
   10    15 Jacek          Baltyn                128.48 -  378: 439   78
   11    19 Dariusz        Sowula                122.77 +  379: 316  173
   12    14 Monika         Siemaszko             126.39 +  357: 335  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Piotr Domański 134.78 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marta          Świątkowska           116.73 +  508: 296  167
    2     4 Grzegorz       Kurowski              149.68 -  275: 340  100
    3    17 Krystyna       Augustyniak           111.97 +  426: 389  162
    4    11 Bartosz        Bartczak              105.17 +  394: 337  155
    5     4 Mariusz        Skrobosz              155.69 -  319: 540  106
    6     9 Joanna         Juszczak              141.35 +  403: 331  191
    7     8 Kazimierz      Merklejn              156.16 -  273: 371  106
    8    12 Dariusz        Ulatowski             150.26 -  321: 472  100
    9    12 Paweł          Pogorzelski           132.24 -  328: 413   82
   10    16 Grzegorz       Pukniel               127.17 -  374: 410   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 10 124.60




	Konrad Sowula 134.57 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Wagner                116.17 -  307: 323   66
    2    15 Jarosław       Michalak              120.61 +  381: 361  171
    3    13 Jakub          Szymczak              145.36 +  406: 332  195
    4     9 Mikołaj        Cieplik               134.31 +  441: 323  184
    5     6 Adam           Grzelec               128.05 -  328: 349   78
    6    12 Szymon         Płachta               141.26 -  366: 379   91
    7    15 Dariusz        Ulatowski             150.26 -  378: 457  100
    8    19 Bartosz        Bartczak              105.17 +  370: 320  155
    9    16 Dominik        Ulejczyk              120.25 +  464: 383  170
   10    10 Paweł          Pogorzelski           132.24 -  301: 510   82
   11    12 Grzegorz       Pukniel               127.17 -  316: 355   77
   12    17 Tomasz A.      Praga                 119.57 +  390: 293  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Mikołaj Cieplik 134.31 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Ostrowska             112.50 +  441: 276  163
    2     2 Rafał          Błaszkiewicz          131.73 +  458: 329  182
    3     6 Grzegorz       Kurowski              149.68 -  319: 385  100
    4     9 Konrad         Sowula                134.57 -  323: 441   85
    5    16 Dorota         Stachowska            121.54 -  388: 401   72
    6    18 Bartosz        Bartczak              105.17 +  405: 333  155
    7    14 Marta          Świątkowska           116.73 +  397: 306  167
    8    10 Tomasz         Nasiłowski            127.50 -  393: 400   78
    9    15 Renata         Andracka              118.72 +  442: 317  169
   10    12 Małgorzata     Deszczyńska           141.96 +  390: 267  192
   11     9 Szymon         Dąbrowski             131.30 -  353: 356   81
   12    10 Adam           Grzelec               128.05 +  387: 329  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Paweł Pogorzelski 132.24 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krystyna       Augustyniak           111.97 +  590: 279  162
    2     1 Jakub          Szymczak              145.36 +  413: 356  195
    3     1 Michał         Garnowski             104.78 +  395: 378  155
    4     3 Grzegorz       Kurowski              149.68 +  429: 387  200
    5     1 Kacper         Zegadło               153.89 -  382: 511  104
    6     5 Małgorzata     Deszczyńska           141.96 -  343: 388   92
    7     4 Diana          Pietrzykowska         126.82 -  343: 418   77
    8     7 Jarosław       Michalak              120.61 -  308: 437   71
    9    12 Piotr          Domański              134.78 +  413: 328  185
   10    10 Konrad         Sowula                134.57 +  510: 301  185
   11     5 Adam           Grzelec               128.05 +  449: 354  178
   12     3 Andrzej        Kroc                  131.69 +  446: 399  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Rafał Błaszkiewicz 131.73 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Bajer                 109.00 +  538: 337  159
    2     2 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  329: 458   84
    3     9 Dariusz        Ulatowski             150.26 +  444: 351  200
    4     4 Tomasz         Nasiłowski            127.50 +  383: 382  178
    5     5 Grzegorz       Kurowski              149.68 -  376: 429  100
    6     6 Diana          Pietrzykowska         126.82 -  363: 417   77
    7    10 Grzegorz       Pukniel               127.17 +  418: 299  177
    8     9 Wojciech       Zemło                 141.99 +  535: 276  192
    9     3 Mariusz        Skrobosz              155.69 -  339: 371  106
   10     8 Piotr          Broda                 142.83 +  349: 343  193
   11     6 Grażyna        Wesołowska            125.83 -  360: 427   76
   12     8 Szymon         Płachta               141.26 -  417: 483   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Andrzej Kroc 131.69 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartosz        Bartczak              105.17 -  292: 417   55
    2    19 Maciej         Nawrocki              126.96 +  373: 300  177
    3    16 Monika         Siemaszko             126.39 +  369: 310  176
    4    12 Daniel         Janus                 126.58 +  435: 367  177
    5     7 Wojciech       Zemło                 141.99 +  461: 290  192
    6     4 Mariusz        Skrobosz              155.69 +  425: 412  206
    7     2 Maciej         Czupryniak            145.93 -  297: 506   96
    8     6 Adam           Grzelec               128.05 -  334: 397   78
    9     6 Szymon         Płachta               141.26 +  420: 409  191
   10     6 Jarosław       Michalak              120.61 +  493: 340  171
   11     4 Grzegorz       Kurowski              149.68 +  404: 363  200
   12     3 Paweł          Pogorzelski           132.24 -  399: 446   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Szymon Dąbrowski 131.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Garnowski             104.78 -  316: 465   55
    2    13 Dorota         Stachowska            121.54 +  500: 370  172
    3    12 Daniel         Janus                 126.58 -  262: 475   77
    4    17 Wojciech       Usakiewicz            137.75 +  424: 402  188
    5     9 Grzegorz       Pukniel               127.17 +  532: 355  177
    6     8 Wojciech       Zemło                 141.99 +  455: 361  192
    7     6 Szymon         Płachta               141.26 -  245: 582   91
    8     8 Małgorzata     Deszczyńska           141.96 =  373: 373  142
    9     9 Grzegorz       Kurowski              149.68 -  351: 406  100
   10    13 Monika         Siemaszko             126.39 +  474: 283  176
   11     9 Mikołaj        Cieplik               134.31 +  356: 353  184
   12     7 Grażyna        Wesołowska            125.83 +  417: 282  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 12 144.17




	Jacek Baltyn 128.48 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    15 Dariusz        Sowula                122.77 -  316: 458   73
    4    21 Robert         Wagner                116.17 +  334: 333  166
    5    13 Daniel         Janus                 126.58 -  370: 426   77
    6    13 Dorota         Stachowska            121.54 -  334: 459   72
    7    21 Dorota         Ostrowska             112.50 +  440: 241  163
    8    14 Michał         Garnowski             104.78 -  409: 461   55
    9    18 Bartosz        Bartczak              105.17 +  372: 364  155
   10    15 Wojciech       Usakiewicz            137.75 +  439: 378  188
   11    11 Szymon         Płachta               141.26 -  371: 405   91
   12    15 Jerzy          Luter                 119.94 -  372: 385   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 10 111.00




	Adam Grzelec 128.05 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Alicja         Tuz                   100.59 +  453: 389  151
    2    12 Robert         Wagner                116.17 +  345: 344  166
    3     5 Maciej         Czupryniak            145.93 -  363: 505   96
    4     6 Michał         Garnowski             104.78 +  511: 351  155
    5     6 Konrad         Sowula                134.57 +  349: 328  185
    6     1 Tomasz A.      Praga                 119.57 +  408: 390  170
    7     3 Mariusz        Skrobosz              155.69 -  391: 503  106
    8     6 Andrzej        Kroc                  131.69 +  397: 334  182
    9     2 Kacper         Zegadło               153.89 -  380: 518  104
   10     3 Dariusz        Ulatowski             150.26 -  342: 358  100
   11     5 Paweł          Pogorzelski           132.24 -  354: 449   82
   12    10 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  329: 387   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Tomasz Nasiłowski 127.50 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  457: 217  150
    2    11 Przemysław     Woiński               100.00 +  401: 289  150
    3     2 Kacper         Zegadło               153.89 -  342: 491  104
    4     4 Rafał          Błaszkiewicz          131.73 -  382: 383   82
    5    12 Jerzy          Luter                 119.94 +  470: 316  170
    6     7 Jakub          Szymczak              145.36 +  402: 364  195
    7     7 Grzegorz       Kurowski              149.68 -  363: 398  100
    8    10 Mikołaj        Cieplik               134.31 +  400: 393  184
    9     7 Tomasz A.      Praga                 119.57 +  414: 379  170
   10     5 Kazimierz      Merklejn              156.16 -  334: 476  106
   11     8 Wojciech       Zemło                 141.99 -  348: 423   92
   12     9 Maciej         Nawrocki              126.96 -  256: 358   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Grzegorz Pukniel 127.17 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Wodnicki              100.00 +  434: 303  150
    2     3 Kacper         Zegadło               153.89 -  433: 477  104
    3     8 Marta          Świątkowska           116.73 +  397: 380  167
    4     5 Diana          Pietrzykowska         126.82 -  356: 409   77
    5     9 Szymon         Dąbrowski             131.30 -  355: 532   81
    6    15 Jerzy          Luter                 119.94 +  344: 343  170
    7    10 Rafał          Błaszkiewicz          131.73 -  299: 418   82
    8    17 Dariusz        Sowula                122.77 -  349: 356   73
    9    21 Dorota         Ostrowska             112.50 +  521: 276  163
   10    16 Piotr          Domański              134.78 +  410: 374  185
   11    12 Konrad         Sowula                134.57 +  355: 316  185
   12    11 Joanna         Juszczak              141.35 +  380: 311  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Maciej Nawrocki 126.96 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Przemysław     Woiński               100.00 +  359: 342  150
    2    19 Andrzej        Kroc                  131.69 -  300: 373   82
    3    18 Piotr          Broda                 142.83 +  450: 319  193
    4     8 Wojciech       Zemło                 141.99 -  386: 391   92
    5    10 Jarosław       Michalak              120.61 +  413: 336  171
    6    10 Michał         Garnowski             104.78 +  465: 403  155
    7     5 Małgorzata     Deszczyńska           141.96 +  455: 361  192
    8     5 Tomasz A.      Praga                 119.57 +  420: 296  170
    9     1 Maciej         Czupryniak            145.93 -  397: 534   96
   10     4 Grzegorz       Kurowski              149.68 -  329: 416  100
   11     7 Diana          Pietrzykowska         126.82 -  375: 439   77
   12     9 Tomasz         Nasiłowski            127.50 +  358: 256  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Diana Pietrzykowska 126.82 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              156.16 -  380: 394  106
    2    17 Marek          Wodnicki              100.00 +  409: 383  150
    3    14 Robert         Wagner                116.17 +  407: 302  166
    4     5 Grzegorz       Pukniel               127.17 +  409: 356  177
    5     3 Maciej         Czupryniak            145.93 -  355: 523   96
    6     6 Rafał          Błaszkiewicz          131.73 +  417: 363  182
    7     4 Paweł          Pogorzelski           132.24 +  418: 343  182
    8     2 Mariusz        Skrobosz              155.69 -  373: 443  106
    9    10 Dorota         Stachowska            121.54 -  401: 507   72
   10    11 Tomasz A.      Praga                 119.57 +  312: 283  170
   11     7 Maciej         Nawrocki              126.96 +  439: 375  177
   12     6 Jarosław       Michalak              120.61 +  368: 355  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Daniel Janus 126.58 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              155.69 -  311: 411  106
    2    14 Beata          Piotrowska            119.29 +  417: 367  169
    3    12 Szymon         Dąbrowski             131.30 +  475: 262  181
    4    12 Andrzej        Kroc                  131.69 -  367: 435   82
    5    13 Jacek          Baltyn                128.48 +  426: 370  178
    6    11 Marta          Świątkowska           116.73 +  414: 373  167
    7     9 Dorota         Stachowska            121.54 +  442: 437  172
    8     4 Grzegorz       Kurowski              149.68 +  512: 445  200
    9     4 Kazimierz      Merklejn              156.16 +  360: 322  206
   10     2 Kacper         Zegadło               153.89 -  346: 372  104
   11     2 Maciej         Czupryniak            145.93 -  315: 386   96
   12     4 Kazimierz      Merklejn              156.16 -  346: 403  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Monika Siemaszko 126.39 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kacper         Zegadło               153.89 -  274: 509  104
    2    22 Grażyna        Wesołowska            125.83 +  513: 279  176
    3    16 Andrzej        Kroc                  131.69 -  310: 369   82
    4    22 Renata         Andracka              118.72 -  362: 383   69
    5    20 Marek          Wodnicki              100.00 +  471: 252  150
    6    17 Robert         Wagner                116.17 +  364: 260  166
    7    12 Wojciech       Usakiewicz            137.75 -  395: 433   88
    8    15 Alicja         Tuz                   100.59 +  457: 344  151
    9    14 Dariusz        Sowula                122.77 +  407: 346  173
   10    13 Szymon         Dąbrowski             131.30 -  283: 474   81
   11    14 Joanna         Ostrowska             119.17 -  347: 421   69
   12    14 Wojciech       Usakiewicz            137.75 -  335: 357   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Grażyna Wesołowska 125.83 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Ulatowski             150.26 -  328: 360  100
    2    22 Monika         Siemaszko             126.39 -  279: 513   76
    3    23 Grzegorz       Bajer                 109.00 -  337: 416   59
    4    24 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  398: 303  150
    5    21 Renata         Andracka              118.72 -  300: 350   69
    6    24 Przemysław     Woiński               100.00 +  393: 326  150
    7    19 Dominik        Ulejczyk              120.25 +  407: 406  170
    8    16 Jakub          Szymczak              145.36 +  437: 345  195
    9    13 Wojciech       Usakiewicz            137.75 +  422: 291  188
   10     9 Szymon         Płachta               141.26 +  398: 380  191
   11     6 Rafał          Błaszkiewicz          131.73 +  427: 360  182
   12     7 Szymon         Dąbrowski             131.30 -  282: 417   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Dariusz Sowula 122.77 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kurowski              149.68 -  238: 427  100
    2    23 Dominik        Ulejczyk              120.25 +  428: 310  170
    3    15 Jacek          Baltyn                128.48 +  458: 316  178
    4     7 Mariusz        Skrobosz              155.69 -  281: 452  106
    5    15 Szymon         Płachta               141.26 -  296: 402   91
    6    19 Dariusz        Ulatowski             150.26 -  347: 437  100
    7    18 Grzegorz       Bajer                 109.00 +  389: 250  159
    8    17 Grzegorz       Pukniel               127.17 +  356: 349  177
    9    14 Monika         Siemaszko             126.39 -  346: 407   76
   10    19 Jerzy          Luter                 119.94 -  319: 377   70
   11    19 Wojciech       Usakiewicz            137.75 -  316: 379   88
   12    20 Bartosz        Bartczak              105.17 +  386: 356  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Dorota Stachowska 121.54 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Czupryniak            145.93 -  444: 464   96
    2    13 Szymon         Dąbrowski             131.30 -  370: 500   81
    3    19 Jerzy          Luter                 119.94 +  409: 327  170
    4    14 Piotr          Broda                 142.83 -  355: 391   93
    5    16 Mikołaj        Cieplik               134.31 +  401: 388  184
    6    13 Jacek          Baltyn                128.48 +  459: 334  178
    7     9 Daniel         Janus                 126.58 -  437: 442   77
    8    13 Marta          Świątkowska           116.73 +  432: 419  167
    9    10 Diana          Pietrzykowska         126.82 +  507: 401  177
   10     7 Wojciech       Zemło                 141.99 -  403: 424   92
   11    10 Jarosław       Michalak              120.61 -  347: 369   71
   12    13 Małgorzata     Deszczyńska           141.96 -  420: 434   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Jarosław Michalak 120.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jakub          Szymczak              145.36 -  415: 442   95
    2    15 Konrad         Sowula                134.57 -  361: 381   85
    3    20 Alicja         Tuz                   100.59 +  398: 317  151
    4    15 Dariusz        Ulatowski             150.26 +  430: 330  200
    5    10 Maciej         Nawrocki              126.96 -  336: 413   77
    6    16 Renata         Andracka              118.72 +  355: 271  169
    7    11 Michał         Garnowski             104.78 +  459: 394  155
    8     7 Paweł          Pogorzelski           132.24 +  437: 308  182
    9     8 Małgorzata     Deszczyńska           141.96 +  411: 295  192
   10     6 Andrzej        Kroc                  131.69 -  340: 493   82
   11    10 Dorota         Stachowska            121.54 +  369: 347  172
   12     6 Diana          Pietrzykowska         126.82 -  355: 368   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Dominik Ulejczyk 120.25 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Broda                 142.83 -  326: 347   93
    2    23 Dariusz        Sowula                122.77 -  310: 428   73
    3    21 Renata         Andracka              118.72 +  420: 324  169
    4    19 Marta          Świątkowska           116.73 -  344: 381   67
    5    18 Joanna         Ostrowska             119.17 +  404: 357  169
    6    14 Wojciech       Usakiewicz            137.75 -  383: 401   88
    7    19 Grażyna        Wesołowska            125.83 -  406: 407   76
    8    22 Marek          Wodnicki              100.00 +  516: 303  150
    9    16 Konrad         Sowula                134.57 -  383: 464   85
   10    20 Grzegorz       Bajer                 109.00 +  447: 366  159
   11    17 Dorota         Ostrowska             112.50 -  322: 387   63
   12    19 Michał         Garnowski             104.78 -  351: 362   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Jerzy Luter 119.94 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Zemło                 141.99 -  307: 478   92
    2    16 Alicja         Tuz                   100.59 +  455: 266  151
    3    19 Dorota         Stachowska            121.54 -  327: 409   72
    4    16 Joanna         Ostrowska             119.17 +  395: 384  169
    5    12 Tomasz         Nasiłowski            127.50 -  316: 470   78
    6    15 Grzegorz       Pukniel               127.17 -  343: 344   77
    7    20 Renata         Andracka              118.72 -  259: 384   69
    8    24 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  521: 184  150
    9    23 Przemysław     Woiński               100.00 +  458: 324  150
   10    19 Dariusz        Sowula                122.77 +  377: 319  173
   11    13 Joanna         Juszczak              141.35 -  387: 394   91
   12    15 Jacek          Baltyn                128.48 +  385: 372  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Tomasz A. Praga 119.57 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Deszczyńska           141.96 +  415: 331  192
    2     6 Joanna         Juszczak              141.35 +  400: 363  191
    3     3 Wojciech       Zemło                 141.99 +  366: 314  192
    4     2 Maciej         Czupryniak            145.93 +  370: 323  196
    5     2 Kazimierz      Merklejn              156.16 +  332: 327  206
    6     1 Adam           Grzelec               128.05 -  390: 408   78
    7     1 Kacper         Zegadło               153.89 -  294: 425  104
    8     5 Maciej         Nawrocki              126.96 -  296: 420   77
    9     7 Tomasz         Nasiłowski            127.50 -  379: 414   78
   10    11 Diana          Pietrzykowska         126.82 -  283: 312   77
   11    15 Piotr          Broda                 142.83 -  344: 381   93
   12    17 Konrad         Sowula                134.57 -  293: 390   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Beata Piotrowska 119.29 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Juszczak              141.35 -  426: 475   91
    2    14 Daniel         Janus                 126.58 -  367: 417   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     168  /  2  84.00




	Joanna Ostrowska 119.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Szymon         Płachta               141.26 +  469: 322  191
    2     7 Mariusz        Skrobosz              155.69 -  423: 503  106
    3     7 Dorota         Ostrowska             112.50 -  265: 352   63
    4    16 Jerzy          Luter                 119.94 -  384: 395   70
    5    18 Dominik        Ulejczyk              120.25 -  357: 404   70
    6    21 Alicja         Tuz                   100.59 -  350: 437   51
    7    23 Przemysław     Woiński               100.00 +  414: 335  150
    8    20 Robert         Wagner                116.17 +  328: 327  166
    9    19 Krystyna       Augustyniak           111.97 +  377: 348  162
   10    14 Michał         Garnowski             104.78 +  372: 357  155
   11    14 Monika         Siemaszko             126.39 +  421: 347  176
   12    12 Piotr          Broda                 142.83 +  415: 352  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Renata Andracka 118.72 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Usakiewicz            137.75 -  374: 468   88
    2    18 Marta          Świątkowska           116.73 -  344: 447   67
    3    21 Dominik        Ulejczyk              120.25 -  324: 420   70
    4    22 Monika         Siemaszko             126.39 +  383: 362  176
    5    21 Grażyna        Wesołowska            125.83 +  350: 300  176
    6    16 Jarosław       Michalak              120.61 -  271: 355   71
    7    20 Jerzy          Luter                 119.94 +  384: 259  170
    8    18 Joanna         Juszczak              141.35 +  385: 355  191
    9    15 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  317: 442   84
   10    18 Jakub          Szymczak              145.36 -  333: 369   95
   11    18 Michał         Garnowski             104.78 +  380: 324  155
   12    18 Dorota         Ostrowska             112.50 -  319: 370   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Marta Świątkowska 116.73 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Domański              134.78 -  296: 508   85
    2    18 Renata         Andracka              118.72 +  447: 344  169
    3     8 Grzegorz       Pukniel               127.17 -  380: 397   77
    4    19 Dominik        Ulejczyk              120.25 +  381: 344  170
    5    17 Dorota         Ostrowska             112.50 +  375: 296  163
    6    11 Daniel         Janus                 126.58 -  373: 414   77
    7    14 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  306: 397   84
    8    13 Dorota         Stachowska            121.54 -  419: 432   72
    9    20 Robert         Wagner                116.17 +  362: 232  166
   10    17 Joanna         Juszczak              141.35 -  320: 415   91
   11    20 Marek          Wodnicki              100.00 +  484: 382  150
   12    16 Jakub          Szymczak              145.36 -  270: 541   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Robert Wagner 116.17 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Konrad         Sowula                134.57 +  323: 307  185
    2    12 Adam           Grzelec               128.05 -  344: 345   78
    3    14 Diana          Pietrzykowska         126.82 -  302: 407   77
    4    21 Jacek          Baltyn                128.48 -  333: 334   78
    5    23 Grzegorz       Bajer                 109.00 +  435: 329  159
    6    17 Monika         Siemaszko             126.39 -  260: 364   76
    7    22 Bartosz        Bartczak              105.17 -  316: 346   55
    8    20 Joanna         Ostrowska             119.17 -  327: 328   69
    9    20 Marta          Świątkowska           116.73 -  232: 362   67
   10    24 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  347: 246  150
   11    23 Przemysław     Woiński               100.00 +  364: 267  150
   12    22 Krystyna       Augustyniak           111.97 +  339: 253  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Dorota Ostrowska 112.50 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  276: 441   84
    2    21 Małgorzata     Deszczyńska           141.96 +  477: 324  192
    3     7 Joanna         Ostrowska             119.17 +  352: 265  169
    4    10 Joanna         Juszczak              141.35 -  298: 423   91
    5    17 Marta          Świątkowska           116.73 -  296: 375   67
    6    20 Piotr          Broda                 142.83 -  240: 416   93
    7    21 Jacek          Baltyn                128.48 -  241: 440   78
    8    21 Krystyna       Augustyniak           111.97 +  379: 329  162
    9    21 Grzegorz       Pukniel               127.17 -  276: 521   77
   10    22 Bartosz        Bartczak              105.17 +  359: 322  155
   11    17 Dominik        Ulejczyk              120.25 +  387: 322  170
   12    18 Renata         Andracka              118.72 +  370: 319  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Krystyna Augustyniak 111.97 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Pogorzelski           132.24 -  279: 590   82
    2    20 Grzegorz       Bajer                 109.00 +  383: 343  159
    3    17 Piotr          Domański              134.78 -  389: 426   85
    4    20 Szymon         Płachta               141.26 -  341: 458   91
    5    19 Wojciech       Usakiewicz            137.75 -  357: 437   88
    6    22 Marek          Wodnicki              100.00 +  483: 290  150
    7    17 Alicja         Tuz                   100.59 -  394: 411   51
    8    21 Dorota         Ostrowska             112.50 -  329: 379   63
    9    19 Joanna         Ostrowska             119.17 -  348: 377   69
   10    23 Przemysław     Woiński               100.00 +  357: 343  150
   11    21 Bartosz        Bartczak              105.17 -  329: 396   55
   12    22 Robert         Wagner                116.17 -  253: 339   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 12  92.42




	Grzegorz Bajer 109.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Błaszkiewicz          131.73 -  337: 538   82
    2    20 Krystyna       Augustyniak           111.97 -  343: 383   62
    3    23 Grażyna        Wesołowska            125.83 +  416: 337  176
    4    13 Małgorzata     Deszczyńska           141.96 -  322: 462   92
    5    23 Robert         Wagner                116.17 -  329: 435   66
    6    23 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  468: 246  150
    7    18 Dariusz        Sowula                122.77 -  250: 389   73
    8    23 Przemysław     Woiński               100.00 +  372: 326  150
    9    24 Marek          Wodnicki              100.00 -  239: 422   50
   10    20 Dominik        Ulejczyk              120.25 -  366: 447   70
   11    22 Alicja         Tuz                   100.59 -  316: 332   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  / 11  92.91




	Bartosz Bartczak 105.17 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kroc                  131.69 +  417: 292  182
    2     5 Wojciech       Zemło                 141.99 -  315: 452   92
    3    11 Wojciech       Usakiewicz            137.75 +  343: 311  188
    4    11 Piotr          Domański              134.78 -  337: 394   85
    5    14 Jakub          Szymczak              145.36 -  325: 388   95
    6    18 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  333: 405   84
    7    22 Robert         Wagner                116.17 +  346: 316  166
    8    19 Konrad         Sowula                134.57 -  320: 370   85
    9    18 Jacek          Baltyn                128.48 -  364: 372   78
   10    22 Dorota         Ostrowska             112.50 -  322: 359   63
   11    21 Krystyna       Augustyniak           111.97 +  396: 329  162
   12    20 Dariusz        Sowula                122.77 -  356: 386   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Michał Garnowski 104.78 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Dąbrowski             131.30 +  465: 316  181
    2     9 Dariusz        Ulatowski             150.26 +  410: 382  200
    3     1 Paweł          Pogorzelski           132.24 -  378: 395   82
    4     6 Adam           Grzelec               128.05 -  351: 511   78
    5    11 Piotr          Broda                 142.83 +  396: 337  193
    6    10 Maciej         Nawrocki              126.96 -  403: 465   77
    7    11 Jarosław       Michalak              120.61 -  394: 459   71
    8    14 Jacek          Baltyn                128.48 +  461: 409  178
    9    11 Wojciech       Zemło                 141.99 -  278: 519   92
   10    14 Joanna         Ostrowska             119.17 -  357: 372   69
   11    18 Renata         Andracka              118.72 -  324: 380   69
   12    19 Dominik        Ulejczyk              120.25 +  362: 351  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Alicja Tuz 100.59 Kielce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Adam           Grzelec               128.05 -  389: 453   78
    2    16 Jerzy          Luter                 119.94 -  266: 455   70
    3    20 Jarosław       Michalak              120.61 -  317: 398   71
    4    23 Przemysław     Woiński               100.00 +  341: 311  150
    5    22 Dariusz        Ulatowski             150.26 -  302: 462  100
    6    21 Joanna         Ostrowska             119.17 +  437: 350  169
    7    17 Krystyna       Augustyniak           111.97 +  411: 394  162
    8    15 Monika         Siemaszko             126.39 -  344: 457   76
    9    17 Jakub          Szymczak              145.36 -  306: 413   95
   10    21 Marek          Wodnicki              100.00 -  322: 343   50
   11    22 Grzegorz       Bajer                 109.00 +  332: 316  159
   12    21 Marek          Wodnicki              100.00 +  353: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Igor Kociełkiewicz 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Nasiłowski            127.50 -  217: 457   78
    2    24 Szymon         Płachta               141.26 -  221: 418   91
    3    24 Małgorzata     Deszczyńska           141.96 -  242: 591   92
    4    24 Grażyna        Wesołowska            125.83 -  303: 398   76
    5    24 Przemysław     Woiński               100.00 -  318: 369   50
    6    23 Grzegorz       Bajer                 109.00 -  246: 468   59
    7    24 Marek          Wodnicki              100.00 -  270: 314   50
    8    24 Jerzy          Luter                 119.94 -  184: 521   70
    9    22 Joanna         Juszczak              141.35 -  203: 478   91
   10    24 Robert         Wagner                116.17 -  246: 347   66
   11    24 PAUZA
   12    23 Przemysław     Woiński               100.00 -  216: 471   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     773  / 11  70.27




	Marek Wodnicki 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Pukniel               127.17 -  303: 434   77
    2    17 Diana          Pietrzykowska         126.82 -  383: 409   77
    3    22 Przemysław     Woiński               100.00 +  377: 221  150
    4    18 Jakub          Szymczak              145.36 -  258: 437   95
    5    20 Monika         Siemaszko             126.39 -  252: 471   76
    6    22 Krystyna       Augustyniak           111.97 -  290: 483   62
    7    24 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  314: 270  150
    8    22 Dominik        Ulejczyk              120.25 -  303: 516   70
    9    24 Grzegorz       Bajer                 109.00 +  422: 239  159
   10    21 Alicja         Tuz                   100.59 +  343: 322  151
   11    20 Marta          Świątkowska           116.73 -  382: 484   67
   12    21 Alicja         Tuz                   100.59 -  322: 353   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Przemysław Woiński 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Nawrocki              126.96 -  342: 359   77
    2    11 Tomasz         Nasiłowski            127.50 -  289: 401   78
    3    22 Marek          Wodnicki              100.00 -  221: 377   50
    4    23 Alicja         Tuz                   100.59 -  311: 341   51
    5    24 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  369: 318  150
    6    24 Grażyna        Wesołowska            125.83 -  326: 393   76
    7    23 Joanna         Ostrowska             119.17 -  335: 414   69
    8    23 Grzegorz       Bajer                 109.00 -  326: 372   59
    9    23 Jerzy          Luter                 119.94 -  324: 458   70
   10    23 Krystyna       Augustyniak           111.97 -  343: 357   62
   11    23 Robert         Wagner                116.17 -  267: 364   66
   12    23 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  471: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  / 12  79.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Diana          Pietrzykowska         394: 380
   2 Daniel         Janus                - Mariusz        Skrobosz              311: 411
   3 Kacper         Zegadło              - Monika         Siemaszko             509: 274
   4 Grażyna        Wesołowska           - Dariusz        Ulatowski             328: 360
   5 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Sowula                427: 238
   6 Dorota         Stachowska           - Maciej         Czupryniak            444: 464
   7 Jakub          Szymczak             - Jarosław       Michalak              442: 415
   8 Dominik        Ulejczyk             - Piotr          Broda                 326: 347
   9 Wojciech       Zemło                - Jerzy          Luter                 478: 307
  10 Tomasz A.      Praga                - Małgorzata     Deszczyńska           415: 331
  11 Joanna         Juszczak             - Beata          Piotrowska            475: 426
  12 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Płachta               469: 322
  13 Wojciech       Usakiewicz           - Renata         Andracka              468: 374
  14 Marta          Świątkowska          - Piotr          Domański              296: 508
  15 Konrad         Sowula               - Robert         Wagner                307: 323
  16 Dorota         Ostrowska            - Mikołaj        Cieplik               276: 441
  17 Paweł          Pogorzelski          - Krystyna       Augustyniak           590: 279
  18 Grzegorz       Bajer                - Rafał          Błaszkiewicz          337: 538
  19 Andrzej        Kroc                 - Bartosz        Bartczak              292: 417
  20 Michał         Garnowski            - Szymon         Dąbrowski             465: 316
  21 Adam           Grzelec              - Alicja         Tuz                   453: 389
  22 Igor           Kociełkiewicz        - Tomasz         Nasiłowski            217: 457
  23 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Wodnicki              434: 303
  24 Przemysław     Woiński              - Maciej         Nawrocki              342: 359


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Paweł          Pogorzelski           356: 413
   2 Rafał          Błaszkiewicz         - Mikołaj        Cieplik               329: 458
   3 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Pukniel               477: 433
   4 Piotr          Domański             - Grzegorz       Kurowski              275: 340
   5 Bartosz        Bartczak             - Wojciech       Zemło                 315: 452
   6 Tomasz A.      Praga                - Joanna         Juszczak              400: 363
   7 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Ostrowska             503: 423
   8 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Usakiewicz            418: 359
   9 Dariusz        Ulatowski            - Michał         Garnowski             382: 410
  10 Piotr          Broda                - Maciej         Czupryniak            428: 440
  11 Tomasz         Nasiłowski           - Przemysław     Woiński               401: 289
  12 Robert         Wagner               - Adam           Grzelec               344: 345
  13 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            500: 370
  14 Beata          Piotrowska           - Daniel         Janus                 367: 417
  15 Jarosław       Michalak             - Konrad         Sowula                361: 381
  16 Alicja         Tuz                  - Jerzy          Luter                 266: 455
  17 Marek          Wodnicki             - Diana          Pietrzykowska         383: 409
  18 Renata         Andracka             - Marta          Świątkowska           344: 447
  19 Maciej         Nawrocki             - Andrzej        Kroc                  300: 373
  20 Krystyna       Augustyniak          - Grzegorz       Bajer                 383: 343
  21 Małgorzata     Deszczyńska          - Dorota         Ostrowska             324: 477
  22 Monika         Siemaszko            - Grażyna        Wesołowska            513: 279
  23 Dariusz        Sowula               - Dominik        Ulejczyk              428: 310
  24 Szymon         Płachta              - Igor           Kociełkiewicz         418: 221


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Garnowski            - Paweł          Pogorzelski           378: 395
   2 Tomasz         Nasiłowski           - Kacper         Zegadło               342: 491
   3 Wojciech       Zemło                - Tomasz A.      Praga                 314: 366
   4 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              338: 506
   5 Maciej         Czupryniak           - Adam           Grzelec               505: 363
   6 Mikołaj        Cieplik              - Grzegorz       Kurowski              319: 385
   7 Dorota         Ostrowska            - Joanna         Ostrowska             352: 265
   8 Marta          Świątkowska          - Grzegorz       Pukniel               380: 397
   9 Dariusz        Ulatowski            - Rafał          Błaszkiewicz          351: 444
  10 Joanna         Juszczak             - Szymon         Płachta               374: 366
  11 Wojciech       Usakiewicz           - Bartosz        Bartczak              311: 343
  12 Daniel         Janus                - Szymon         Dąbrowski             475: 262
  13 Konrad         Sowula               - Jakub          Szymczak              406: 332
  14 Diana          Pietrzykowska        - Robert         Wagner                407: 302
  15 Jacek          Baltyn               - Dariusz        Sowula                316: 458
  16 Monika         Siemaszko            - Andrzej        Kroc                  310: 369
  17 Krystyna       Augustyniak          - Piotr          Domański              389: 426
  18 Maciej         Nawrocki             - Piotr          Broda                 450: 319
  19 Jerzy          Luter                - Dorota         Stachowska            327: 409
  20 Alicja         Tuz                  - Jarosław       Michalak              317: 398
  21 Dominik        Ulejczyk             - Renata         Andracka              420: 324
  22 Marek          Wodnicki             - Przemysław     Woiński               377: 221
  23 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Bajer                 337: 416
  24 Igor           Kociełkiewicz        - Małgorzata     Deszczyńska           242: 591


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Kacper         Zegadło               399: 382
   2 Maciej         Czupryniak           - Tomasz A.      Praga                 323: 370
   3 Paweł          Pogorzelski          - Grzegorz       Kurowski              429: 387
   4 Rafał          Błaszkiewicz         - Tomasz         Nasiłowski            383: 382
   5 Grzegorz       Pukniel              - Diana          Pietrzykowska         356: 409
   6 Adam           Grzelec              - Michał         Garnowski             511: 351
   7 Dariusz        Sowula               - Mariusz        Skrobosz              281: 452
   8 Wojciech       Zemło                - Maciej         Nawrocki              391: 386
   9 Mikołaj        Cieplik              - Konrad         Sowula                323: 441
  10 Joanna         Juszczak             - Dorota         Ostrowska             423: 298
  11 Bartosz        Bartczak             - Piotr          Domański              337: 394
  12 Andrzej        Kroc                 - Daniel         Janus                 435: 367
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Bajer                 462: 322
  14 Dorota         Stachowska           - Piotr          Broda                 355: 391
  15 Jarosław       Michalak             - Dariusz        Ulatowski             430: 330
  16 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Luter                 384: 395
  17 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Usakiewicz            424: 402
  18 Marek          Wodnicki             - Jakub          Szymczak              258: 437
  19 Dominik        Ulejczyk             - Marta          Świątkowska           344: 381
  20 Szymon         Płachta              - Krystyna       Augustyniak           458: 341
  21 Jacek          Baltyn               - Robert         Wagner                334: 333
  22 Renata         Andracka             - Monika         Siemaszko             383: 362
  23 Przemysław     Woiński              - Alicja         Tuz                   311: 341
  24 Grażyna        Wesołowska           - Igor           Kociełkiewicz         398: 303


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Kacper         Zegadło               382: 511
   2 Tomasz A.      Praga                - Kazimierz      Merklejn              332: 327
   3 Diana          Pietrzykowska        - Maciej         Czupryniak            355: 523
   4 Piotr          Domański             - Mariusz        Skrobosz              319: 540
   5 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Błaszkiewicz          429: 376
   6 Konrad         Sowula               - Adam           Grzelec               328: 349
   7 Andrzej        Kroc                 - Wojciech       Zemło                 461: 290
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Joanna         Juszczak              395: 373
   9 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Pukniel               532: 355
  10 Maciej         Nawrocki             - Jarosław       Michalak              413: 336
  11 Piotr          Broda                - Michał         Garnowski             337: 396
  12 Jerzy          Luter                - Tomasz         Nasiłowski            316: 470
  13 Daniel         Janus                - Jacek          Baltyn                426: 370
  14 Jakub          Szymczak             - Bartosz        Bartczak              388: 325
  15 Dariusz        Sowula               - Szymon         Płachta               296: 402
  16 Dorota         Stachowska           - Mikołaj        Cieplik               401: 388
  17 Dorota         Ostrowska            - Marta          Świątkowska           296: 375
  18 Joanna         Ostrowska            - Dominik        Ulejczyk              357: 404
  19 Wojciech       Usakiewicz           - Krystyna       Augustyniak           437: 357
  20 Monika         Siemaszko            - Marek          Wodnicki              471: 252
  21 Renata         Andracka             - Grażyna        Wesołowska            350: 300
  22 Alicja         Tuz                  - Dariusz        Ulatowski             302: 462
  23 Robert         Wagner               - Grzegorz       Bajer                 435: 329
  24 Przemysław     Woiński              - Igor           Kociełkiewicz         369: 318


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Grzelec              - Tomasz A.      Praga                 408: 390
   2 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Kurowski              498: 364
   3 Maciej         Czupryniak           - Kazimierz      Merklejn              448: 402
   4 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kroc                  412: 425
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Pogorzelski           388: 343
   6 Diana          Pietrzykowska        - Rafał          Błaszkiewicz          417: 363
   7 Tomasz         Nasiłowski           - Jakub          Szymczak              402: 364
   8 Wojciech       Zemło                - Szymon         Dąbrowski             361: 455
   9 Piotr          Domański             - Joanna         Juszczak              403: 331
  10 Michał         Garnowski            - Maciej         Nawrocki              403: 465
  11 Marta          Świątkowska          - Daniel         Janus                 373: 414
  12 Szymon         Płachta              - Konrad         Sowula                379: 366
  13 Jacek          Baltyn               - Dorota         Stachowska            334: 459
  14 Wojciech       Usakiewicz           - Dominik        Ulejczyk              401: 383
  15 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Pukniel               343: 344
  16 Jarosław       Michalak             - Renata         Andracka              355: 271
  17 Robert         Wagner               - Monika         Siemaszko             260: 364
  18 Bartosz        Bartczak             - Mikołaj        Cieplik               333: 405
  19 Dariusz        Ulatowski            - Dariusz        Sowula                437: 347
  20 Piotr          Broda                - Dorota         Ostrowska             416: 240
  21 Alicja         Tuz                  - Joanna         Ostrowska             437: 350
  22 Krystyna       Augustyniak          - Marek          Wodnicki              483: 290
  23 Grzegorz       Bajer                - Igor           Kociełkiewicz         468: 246
  24 Przemysław     Woiński              - Grażyna        Wesołowska            326: 393


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz A.      Praga                - Kacper         Zegadło               294: 425
   2 Maciej         Czupryniak           - Andrzej        Kroc                  506: 297
   3 Adam           Grzelec              - Mariusz        Skrobosz              391: 503
   4 Diana          Pietrzykowska        - Paweł          Pogorzelski           418: 343
   5 Maciej         Nawrocki             - Małgorzata     Deszczyńska           455: 361
   6 Szymon         Dąbrowski            - Szymon         Płachta               245: 582
   7 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Nasiłowski            398: 363
   8 Piotr          Domański             - Kazimierz      Merklejn              273: 371
   9 Dorota         Stachowska           - Daniel         Janus                 437: 442
  10 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Błaszkiewicz          299: 418
  11 Jarosław       Michalak             - Michał         Garnowski             459: 394
  12 Monika         Siemaszko            - Wojciech       Usakiewicz            395: 433
  13 Joanna         Juszczak             - Wojciech       Zemło                 268: 410
  14 Mikołaj        Cieplik              - Marta          Świątkowska           397: 306
  15 Dariusz        Ulatowski            - Konrad         Sowula                457: 378
  16 Piotr          Broda                - Jakub          Szymczak              360: 359
  17 Krystyna       Augustyniak          - Alicja         Tuz                   394: 411
  18 Grzegorz       Bajer                - Dariusz        Sowula                250: 389
  19 Grażyna        Wesołowska           - Dominik        Ulejczyk              407: 406
  20 Renata         Andracka             - Jerzy          Luter                 384: 259
  21 Jacek          Baltyn               - Dorota         Ostrowska             440: 241
  22 Bartosz        Bartczak             - Robert         Wagner                346: 316
  23 Joanna         Ostrowska            - Przemysław     Woiński               414: 335
  24 Igor           Kociełkiewicz        - Marek          Wodnicki              270: 314


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Maciej         Czupryniak            375: 382
   2 Mariusz        Skrobosz             - Diana          Pietrzykowska         443: 373
   3 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Płachta               372: 296
   4 Daniel         Janus                - Grzegorz       Kurowski              512: 445
   5 Maciej         Nawrocki             - Tomasz A.      Praga                 420: 296
   6 Andrzej        Kroc                 - Adam           Grzelec               334: 397
   7 Paweł          Pogorzelski          - Jarosław       Michalak              308: 437
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Szymon         Dąbrowski             373: 373
   9 Rafał          Błaszkiewicz         - Wojciech       Zemło                 535: 276
  10 Tomasz         Nasiłowski           - Mikołaj        Cieplik               400: 393
  11 Wojciech       Usakiewicz           - Piotr          Broda                 390: 452
  12 Dariusz        Ulatowski            - Piotr          Domański              472: 321
  13 Marta          Świątkowska          - Dorota         Stachowska            419: 432
  14 Michał         Garnowski            - Jacek          Baltyn                461: 409
  15 Alicja         Tuz                  - Monika         Siemaszko             344: 457
  16 Jakub          Szymczak             - Grażyna        Wesołowska            345: 437
  17 Dariusz        Sowula               - Grzegorz       Pukniel               356: 349
  18 Renata         Andracka             - Joanna         Juszczak              385: 355
  19 Konrad         Sowula               - Bartosz        Bartczak              370: 320
  20 Robert         Wagner               - Joanna         Ostrowska             327: 328
  21 Dorota         Ostrowska            - Krystyna       Augustyniak           379: 329
  22 Dominik        Ulejczyk             - Marek          Wodnicki              516: 303
  23 Grzegorz       Bajer                - Przemysław     Woiński               372: 326
  24 Jerzy          Luter                - Igor           Kociełkiewicz         521: 184


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Maciej         Nawrocki              534: 397
   2 Adam           Grzelec              - Kacper         Zegadło               380: 518
   3 Rafał          Błaszkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              339: 371
   4 Daniel         Janus                - Kazimierz      Merklejn              360: 322
   5 Piotr          Broda                - Dariusz        Ulatowski             414: 438
   6 Szymon         Płachta              - Andrzej        Kroc                  409: 420
   7 Tomasz A.      Praga                - Tomasz         Nasiłowski            379: 414
   8 Jarosław       Michalak             - Małgorzata     Deszczyńska           411: 295
   9 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Dąbrowski             406: 351
  10 Dorota         Stachowska           - Diana          Pietrzykowska         507: 401
  11 Wojciech       Zemło                - Michał         Garnowski             519: 278
  12 Piotr          Domański             - Paweł          Pogorzelski           328: 413
  13 Grażyna        Wesołowska           - Wojciech       Usakiewicz            422: 291
  14 Monika         Siemaszko            - Dariusz        Sowula                407: 346
  15 Mikołaj        Cieplik              - Renata         Andracka              442: 317
  16 Konrad         Sowula               - Dominik        Ulejczyk              464: 383
  17 Jakub          Szymczak             - Alicja         Tuz                   413: 306
  18 Bartosz        Bartczak             - Jacek          Baltyn                364: 372
  19 Krystyna       Augustyniak          - Joanna         Ostrowska             348: 377
  20 Marta          Świątkowska          - Robert         Wagner                362: 232
  21 Grzegorz       Pukniel              - Dorota         Ostrowska             521: 276
  22 Igor           Kociełkiewicz        - Joanna         Juszczak              203: 478
  23 Przemysław     Woiński              - Jerzy          Luter                 324: 458
  24 Marek          Wodnicki             - Grzegorz       Bajer                 422: 239


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Czupryniak            413: 368
   2 Kacper         Zegadło              - Daniel         Janus                 372: 346
   3 Dariusz        Ulatowski            - Adam           Grzelec               358: 342
   4 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Nawrocki              416: 329
   5 Tomasz         Nasiłowski           - Kazimierz      Merklejn              334: 476
   6 Andrzej        Kroc                 - Jarosław       Michalak              493: 340
   7 Wojciech       Zemło                - Dorota         Stachowska            424: 403
   8 Rafał          Błaszkiewicz         - Piotr          Broda                 349: 343
   9 Szymon         Płachta              - Grażyna        Wesołowska            380: 398
  10 Paweł          Pogorzelski          - Konrad         Sowula                510: 301
  11 Diana          Pietrzykowska        - Tomasz A.      Praga                 312: 283
  12 Mikołaj        Cieplik              - Małgorzata     Deszczyńska           390: 267
  13 Szymon         Dąbrowski            - Monika         Siemaszko             474: 283
  14 Joanna         Ostrowska            - Michał         Garnowski             372: 357
  15 Jacek          Baltyn               - Wojciech       Usakiewicz            439: 378
  16 Grzegorz       Pukniel              - Piotr          Domański              410: 374
  17 Joanna         Juszczak             - Marta          Świątkowska           415: 320
  18 Renata         Andracka             - Jakub          Szymczak              333: 369
  19 Jerzy          Luter                - Dariusz        Sowula                377: 319
  20 Grzegorz       Bajer                - Dominik        Ulejczyk              366: 447
  21 Marek          Wodnicki             - Alicja         Tuz                   343: 322
  22 Dorota         Ostrowska            - Bartosz        Bartczak              359: 322
  23 Krystyna       Augustyniak          - Przemysław     Woiński               357: 343
  24 Robert         Wagner               - Igor           Kociełkiewicz         347: 246


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Skrobosz              432: 407
   2 Daniel         Janus                - Maciej         Czupryniak            315: 386
   3 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Ulatowski             399: 478
   4 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Kurowski              404: 363
   5 Adam           Grzelec              - Paweł          Pogorzelski           354: 449
   6 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Błaszkiewicz          427: 360
   7 Maciej         Nawrocki             - Diana          Pietrzykowska         375: 439
   8 Tomasz         Nasiłowski           - Wojciech       Zemło                 348: 423
   9 Szymon         Dąbrowski            - Mikołaj        Cieplik               356: 353
  10 Jarosław       Michalak             - Dorota         Stachowska            369: 347
  11 Szymon         Płachta              - Jacek          Baltyn                405: 371
  12 Konrad         Sowula               - Grzegorz       Pukniel               316: 355
  13 Jerzy          Luter                - Joanna         Juszczak              387: 394
  14 Monika         Siemaszko            - Joanna         Ostrowska             347: 421
  15 Piotr          Broda                - Tomasz A.      Praga                 381: 344
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Szymczak              357: 318
  17 Dominik        Ulejczyk             - Dorota         Ostrowska             322: 387
  18 Michał         Garnowski            - Renata         Andracka              324: 380
  19 Dariusz        Sowula               - Wojciech       Usakiewicz            316: 379
  20 Marta          Świątkowska          - Marek          Wodnicki              484: 382
  21 Bartosz        Bartczak             - Krystyna       Augustyniak           396: 329
  22 Alicja         Tuz                  - Grzegorz       Bajer                 332: 316
  23 Przemysław     Woiński              - Robert         Wagner                267: 364
  24 Igor           Kociełkiewicz        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Kacper         Zegadło               388: 389
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Ulatowski             490: 415
   3 Paweł          Pogorzelski          - Andrzej        Kroc                  446: 399
   4 Kazimierz      Merklejn             - Daniel         Janus                 403: 346
   5 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Zemło                 396: 359
   6 Diana          Pietrzykowska        - Jarosław       Michalak              368: 355
   7 Grażyna        Wesołowska           - Szymon         Dąbrowski             282: 417
   8 Rafał          Błaszkiewicz         - Szymon         Płachta               417: 483
   9 Maciej         Nawrocki             - Tomasz         Nasiłowski            358: 256
  10 Mikołaj        Cieplik              - Adam           Grzelec               387: 329
  11 Joanna         Juszczak             - Grzegorz       Pukniel               311: 380
  12 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Broda                 415: 352
  13 Dorota         Stachowska           - Małgorzata     Deszczyńska           420: 434
  14 Wojciech       Usakiewicz           - Monika         Siemaszko             357: 335
  15 Jacek          Baltyn               - Jerzy          Luter                 372: 385
  16 Jakub          Szymczak             - Marta          Świątkowska           541: 270
  17 Tomasz A.      Praga                - Konrad         Sowula                293: 390
  18 Dorota         Ostrowska            - Renata         Andracka              370: 319
  19 Dominik        Ulejczyk             - Michał         Garnowski             351: 362
  20 Dariusz        Sowula               - Bartosz        Bartczak              386: 356
  21 Marek          Wodnicki             - Alicja         Tuz                   322: 353
  22 Robert         Wagner               - Krystyna       Augustyniak           339: 253
  23 Igor           Kociełkiewicz        - Przemysław     Woiński               216: 471
Lista rankingowa na dzień 18-06-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              163.00  31296  192
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.75  31432  198
   3 Kazimierz Merklejn             Szczecin             156.84  31054  198
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.82  31165  200
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.29  29815  192
   7 Dawid Pikul                    Poznań               155.09  30863  199
   8 Kacper Zegadło                 Warszawa             154.70  30321  196
   9 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             153.67  29812  194
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              153.23  29726  194
  11 Paweł Jackowski                Warszawa             153.21  29722  194
  12 Kamil Górka                    Kraków               152.55  28984  190
  13 Jan Mrozowski                  Kraków               152.07  28437  187
  14 Łukasz Bobowski                Suchedniów           151.99  30397  200
  15 Marek Reda                     Dębówka              151.86  12756   84
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.83  22015  145
  17 Michał Makowski                Warszawa             151.46   9239   61
  18 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.28  24356  161
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.24  28886  191
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.82  29260  194
  21 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.37   9323   62
  22 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           150.18  18773  125
  23 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.05  29859  199
  24 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.71  28894  193
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.33  28970  194
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  27 Justyna Górka                  Kraków               148.55  28522  192
  28 Grzegorz Łukasik               Konojady             148.40  23595  159
  29 Kamil Kister                   Warszawa             147.51  29355  199
  30 Maciej Czupryniak              Milanówek            147.26  21500  146
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.36  27662  189
  32 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.68   4953   34
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.54  18484  127
  34 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.40  28643  197
  35 Tomasz Suchanek                Wrocław              145.32   5522   38
  36 Jakub Błażejewski              Poznań               144.60  20823  144
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  38 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  39 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.26  28853  200
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.12  17727  123
  41 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.11  28534  198
  42 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  43 Maciej Rzychoń                 Katowice             144.09  12680   88
  44 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.03  27509  191
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.69  12070   84
  46 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  47 Piotr Broda                    Sandomierz           142.49  27785  195
  48 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.35  27616  194
  49 Michał Waszkiewicz             Białystok            141.63  28043  198
  50 Bogusław Szyszka               Oława                141.50  18395  130
  51 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.39  21491  152
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             140.95  27486  195
  53 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.84  26337  187
  54 Radosław Jachna                Łódź                 140.08  24795  177
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.77  25299  181
  56 Leszek Kacprzyk                Katowice             139.38   7805   56
  57 Dariusz Kuć                    Stargard             139.25  21027  151
  58 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       139.20  26170  188
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.96  26542  191
  60 Joanna Juszczak                Warszawa             138.90  27086  195
  61 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.80  26649  192
  62 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.72  27190  196
  63 Rafał Matczak                  Milanówek            138.58  26469  191
  64 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  65 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  66 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             137.81  26322  191
  67 Barbara Obremska               Wrocław              137.46   7423   54
  68 Janusz Krupiński               Bytom                137.25  26764  195
  69 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  70 Irena Sołdan                   Warszawa             136.79  23802  174
  71 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.57  18027  132
  72 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.40  16368  120
  73 Katarzyna Polak                Warszawa             136.30  27124  199
  74 Michał Rogalewicz              Poznań               136.05  19999  147
  75 Jacek Mańko                    Poznań               135.94  23245  171
  76 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.78  13035   96
  77 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          135.12  10539   78
  78 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.78  19812  147
  79 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           134.31  25653  191
  80 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.23  26310  196
  81 Michał Kolaj                   Ostróda              134.10   5364   40
  82 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            134.04  25736  192
  83 Paweł Pogorzelski              Warszawa             134.02  15010  112
  84 Konrad Sowula                  Kraków               133.97  16880  126
  85 Piotr Domański                 Lublin               133.92  15937  119
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  87 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.20  25708  193
  88 Robert Kamiński                Warszawa             132.85  25906  195
  89 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.49   4902   37
  90 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  91 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.23  24065  182
  92 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  132.10  24306  184
  93 Ewa Radzikowska                Gliwice              132.06   6339   48
  94 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            132.03  23105  175
  95 Szymon Dąbrowski               Warszawa             131.85  25447  193
  96 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.77   6325   48
  97 Krzysztof Gibas                Kraków               131.72  17519  133
  98 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.68  12773   97
  99 Marcin Rogala                  Warszawa             131.52  25252  192
 100 Tomasz Górka                   Kraków               131.46   6310   48
 101 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               131.28   4726   36
 102 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.23  24934  190
 103 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.05  12712   97
 104 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 105 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.38  25815  198
 106 Agnieszka Walas                Kraków               130.26  17324  133
 107 Daniel Janus                   Wąchock              130.03   9362   72
 108 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  129.30  17585  136
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.04  25549  198
 110 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 111 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 112 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 113 Marek Rogalski                 Warszawa             128.28  25142  196
 114 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.03  24710  193
 115 Adam Grzelec                   Poznań               127.98  22653  177
 116 Maciej Nawrocki                Babimost             127.95  17018  133
 117 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              127.93  14968  117
 118 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.88  18287  143
 119 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 120 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 121 Ryszard Żydaczewski            Lubin                127.19   9539   75
 122 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 123 Czesław Grajewski              Białystok            126.88  13830  109
 124 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.85   8626   68
 125 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.82  12936  102
 126 Dorota Kuć                     Stargard             126.77  19143  151
 127 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.67  12034   95
 128 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.66  14819  117
 129 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.58  23923  189
 130 Agata Kuć                      Stargard             126.09  21183  168
 131 Andrzej Rakoczy                Kraków               125.87   5916   47
 132 Jacek Baltyn                   Suchedniów           125.83   8305   66
 133 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 134 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.59  24867  198
 135 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            125.47   8532   68
 136 Monika Siemaszko               Lipiany              125.27  13404  107
 137 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.09  14260  114
 138 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 139 Marta Bajorek                  Warszawa             124.85  24595  197
 140 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.75   5489   44
 141 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             124.70  20450  164
 142 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 143 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 144 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.44  14435  116
 145 Marcin Ceglarek                Kraków               124.40  22640  182
 146 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.34  13429  108
 147 Rafał Stachowski               Police               124.27  14291  115
 148 Szymon Stępień                 Bytom                124.14  22221  179
 149 Paweł Maciejczuk               Białystok            123.96  21073  170
 150 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.91  19825  160
 151 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 152 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 153 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.51   6052   49
 154 Jarosław Michalak              Łódź                 123.48   8150   66
 155 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.26  20955  170
 156 Maciej Kuć                     Stargard             123.21  19344  157
 157 Tomasz Sehnal                  Warszawa             123.13  24011  195
 158 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.12  23147  188
 159 Natalia Ogierman               Katowice             122.89  17204  140
 160 Dariusz Sowula                 Kraków               122.74  16202  132
 161 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               121.75  23010  189
 162 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               121.67   5110   42
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.64  23355  192
 164 Stanisław Gasik                Warszawa             121.61   7418   61
 165 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 166 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 167 Agnieszka Dawid                Kraków               121.27   8853   73
 168 Agnieszka Matus                Milanówek            121.07  23004  190
 169 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.00   4356   36
 170 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            120.99  24197  200
 171 Tomasz A. Praga                Białystok            120.80  13167  109
 172 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.58   4341   36
 173 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 174 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  12407  103
 175 Ziemowit Pazda                 Wrocław              120.36  10471   87
 176 Sławomir Wolski                Wrocław              120.33  22141  184
 177 Jerzy Luter                    Bytom                120.26  23451  195
 178 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.10  18496  154
 179 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.69  12927  108
 180 Teresa Zalewska                Racibórz             119.54  23789  199
 181 Maria Skutela                  Warszawa             119.44  23889  200
 182 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.44   8600   72
 183 Dominik Ulejczyk               Będzin               119.43  23767  199
 184 Lucyna Śniadach                Rumia                119.28  22782  191
 185 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.24  22655  190
 186 Renata Andracka                Zwola                119.15  22638  190
 187 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 188 Beata Piotrowska               Łódź                 118.70  14244  120
 189 Adam Janicki                   Wrocław              118.67  17089  144
 190 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.44  22740  192
 191 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 192 Bożena Guział                  Racibórz             117.92  22877  194
 193 Artur Wawrzynowski             Żukowo               117.76  17782  151
 194 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 195 Maciej Perzyński               Piła                 117.59   7173   61
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  12223  104
 197 Ireneusz Kurzok                Mikołów              117.52   9519   81
 198 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.51  17627  150
 199 Urszula Solarska               Katowice             117.24  22862  195
 200 Marta Świątkowska              Wrocław              116.98  22344  191
 201 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.26   4883   42
 202 Karolina Urbańska              Poznań               116.12  19509  168
 203 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 204 Olga Swarcewicz                Warszawa             115.85   8341   72
 205 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.76  18406  159
 206 Beata Kiżewska                 Świnoujście          115.54   9590   83
 207 Maciej Dąbrowski               Warszawa             115.44  23089  200
 208 Waldemar Wypchał               Kraków               115.34  22260  193
 209 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.24  13022  113
 210 Anita Bruska                   Gdynia               115.17  14396  125
 211 Robert Wagner                  Wrocław              114.91   8044   70
 212 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 213 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.63   7451   65
 214 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     114.52  22103  193
 215 Paweł Brylski                  Kraków               114.41   6979   61
 216 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.37   5261   46
 217 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.16  13699  120
 218 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.07  10494   92
 219 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.06  13801  121
 220 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            113.99   7637   67
 221 Sylwia Łada                    Inowrocław           113.96  22222  195
 222 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            113.95  13902  122
 223 Marta Sztajnert                Wisła                113.76  18543  163
 224 Józef Burzyński                Ełk                  113.53  14986  132
 225 Dorota Ostrowska               Białystok            113.48  18270  161
 226 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 227 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.14  21271  188
 228 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 229 Katarzyna Bogusławska          Piastów              112.75   5412   48
 230 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            112.65  16109  143
 231 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.54  22395  199
 232 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 233 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.25  20317  181
 234 Konrad Pajączek                Milanówek            111.98  14557  130
 235 Marcin Kurowski                Racibórz             111.77  22242  199
 236 Joanna Brychcy                 Katowice             111.48  22184  199
 237 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            110.88  11864  107
 239 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.42   8944   81
 240 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 241 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 242 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 243 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 244 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 245 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.59   6407   59
 246 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 247 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 248 Tomasz Duda                    Tychy                108.42   5204   48
 249 Sławomir Długosz               Ostróda              108.35  20478  189
 250 Zofia Górka                    Łęczna               108.02   5185   48
 251 Grażyna Chłopek                Jaworzno             108.00   4644   43
 252 Agnieszka Antos                Racibórz             107.39   9987   93
 253 Krystyna Augustyniak           Łódź                 107.08   5140   48
 254 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.96   5134   48
 255 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.31   3827   36
 256 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.23   6799   64
 257 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.11  21222  200
 258 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 259 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.66  20287  192
 260 Bartosz Bartczak               Poznań               105.21  21043  200
 261 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 262 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 263 Klara Wigier                   Milanówek            104.58   3765   36
 264 Katarzyna Okoniewska           Poznań               104.35   4800   46
 265 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.16   8645   83
 266 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             103.55   6938   67
 267 Grażyna Smereka                Racibórz             103.45   3207   31
 268 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.41   3309   32
 269 Alicja Tuz                     Kielce               103.26   4750   46
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.19  20534  199
 271 Karolina Mak                   Wrocław              102.89   9980   97
 272 Lidia Żywna                    Gdynia               102.43   8502   83
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              101.35  19966  197
 274 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              100.88   5145   51
 275 Marta Wawrzyn                  Pruszków             100.24   4611   46
 276 Piotr Kozak                    Racibórz             100.19   7715   77
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.06   7004   70
 278 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.46  17207  173
 279 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.39   6361   64
 280 Marta Majewska                 Wadowice              99.08   9710   98
 281 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.40   7085   72
 282 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.78  17210  176
 283 Karolina Szubska               Jaworzno              95.88   8821   92
 284 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 285 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.70  12633  132
 286 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.61   8318   87
 287 Michał Głąb                    Zabrze                95.00   5700   60
 288 Teresa Balewska                Reda                  94.80  18866  199
 289 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 290 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.86   8917   95
 291 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.55   6081   65
 292 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 293 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.82   8447   91
 294 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.70   2781   30
 295 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.00   3496   38
 296 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      91.84   2847   31
 297 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.73   4935   55
 298 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.30  17057  191
 299 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 300 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                88.00   3080   35
 301 Piotr Duda                     Tychy                 87.89   4131   47
 302 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           87.59   8058   92
 303 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 304 Waldemar Dębski                Ostróda               86.12   4306   50
 305 Ewa Tymińska                   Gdańsk                83.56   2841   34
 306 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             82.03   2871   35
 307 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.67   4598   57
 308 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 309 Michał Sztajnert               Wisła                 75.93   4328   57
 310 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 311 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      74.74   3438   46
 312 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              74.56   3057   41
 313 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 314 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 315 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 316 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 317 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             67.84   3053   45




Poczekalnia na dzień 18-06-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Burczyk                Gdynia                94.72   2747   29
   2 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   3 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   4 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   5 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.73   2801   26
   6 Mirosław Dejna                 Sampława              62.81   1633   26
   7 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   8 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   9 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  10 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  11 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  12 Marzena Zawierska              Warszawa             112.84   2821   25
  13 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  14 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  15 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  16 Michał Szymkowski              Wrocław              140.25   3366   24
  17 Andrzej Kowalski               Gdańsk               139.21   3341   24
  18 Jakub Nalepa                   Gliwice              134.88   3237   24
  19 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  20 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  21 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  22 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             129.33   3104   24
  23 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.12   3003   24
  24 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  25 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  26 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  27 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  28 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.08   2834   24
  29 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  30 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  31 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  33 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.58   2534   24
  34 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  35 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  36 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  37 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  38 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  39 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             89.75   2154   24
  40 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  41 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  42 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  43 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  44 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  45 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  46 Wiktoria Koler                 Będzin                70.96   1632   23
  47 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  48 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  49 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  50 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  51 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.09   1850   22
  52 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  53 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  54 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  55 Beata Pasternak                Kraków                70.00   1540   22
  56 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.00   1452   22
  57 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  58 Tomasz Łapka                   Opole                126.65   2533   20
  59 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  60 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  61 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  62 Mateusz Borsuk                 Reda                 147.11   2795   19
  63 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.11   2092   19
  64 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  65 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               133.28   2399   18
  66 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  67 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  68 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  69 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  70 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  71 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  72 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  73 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  74 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  75 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  76 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             114.85   1493   13
  77 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  78 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  79 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  80 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  81 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  82 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             142.25   1707   12
  83 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  84 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.17   1622   12
  85 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  86 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
  87 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  88 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  89 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  90 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  91 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    128.42   1541   12
  92 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  93 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  94 Kamil Kister                   Puławy               122.25   1467   12
  95 Michał Garnowski               Pasłęk               121.67   1460   12
  96 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  97 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               119.08   1429   12
  98 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              118.58   1423   12
  99 Adam Klimont                   Wałcz                117.83   1414   12
 100 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 101 Dariusz Zębek                  Olsztyn              116.92   1403   12
 102 Jacek Jerzyński                Toruń                116.42   1397   12
 103 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 104 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 105 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 106 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    115.58   1387   12
 107 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 108 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 109 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 110 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 111 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 112 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 113 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 114 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 115 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 116 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 117 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 118 Wojciech Łysek                 Warszawa             107.00   1284   12
 119 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 120 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 121 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 122 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 123 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 124 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 125 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 126 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 127 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 128 Remigiusz Belesa               Zabrze                98.08   1177   12
 129 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 130 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 131 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 132 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 133 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 134 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 135 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 136 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 137 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 138 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 139 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 140 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 141 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 142 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 143 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 144 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 145 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 146 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 147 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 148 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 149 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 150 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 151 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 152 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 153 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 154 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 155 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 156 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 157 Franciszek Łysek               Warszawa             103.00   1133   11
 158 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 159 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 160 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 161 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 162 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 163 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 164 Anna Lenartowska               Gdynia                90.27    993   11
 165 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 166 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 167 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 168 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 169 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 170 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 171 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 172 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 173 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 174 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 175 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 176 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 177 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 178 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 179 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 180 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 181 Magdalena Maternicka           Gdynia                75.27    828   11
 182 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 183 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 184 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 185 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 186 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 187 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 188 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 189 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 190 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 191 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 192 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 193 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 194 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 195 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 196 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 197 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 198 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 199 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 200 Michał Dąbrowski               Warszawa              86.50    865   10
 201 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 202 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 203 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 204 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 205 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 206 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 207 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 208 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 209 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 210 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 211 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 212 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 213 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.71    817    7
 214 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 215 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 216 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 217 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 218 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 219 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 101.43    710    7
 220 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 221 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 222 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 223 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 224 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 225 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 226 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 227 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 228 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 229 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 230 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 231 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 232 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 233 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 234 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 235 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 236 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 237 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 238 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              73.50    441    6
 239 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 240 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 241 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 242 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 243 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 244 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 245 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 246 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 247 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 248 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 249 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 250 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 251 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 252 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 253 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 254 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 255 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 256 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 257 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 258 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 259 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 260 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 261 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 262 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 263 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 264 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 265 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 266 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 267 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 268 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 269 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 270 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 271 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 272 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 273 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 274 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie