Ostróda17
lutego
Ostróda 17-18 lutego XVIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”Grand Prix 2018
Kęty 3
marca
Kęty 3- 4 marca I Mistrzostwa Kęt w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Stargard10
marca
Stargard 10-11 marca IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Stargardu w Scrabble – Gramy z Twoim Radiem 90,3 FmGrand Prix 2018
Witamy Kęty na scrabblowej mapie03 - 04 marca 2018 — I Mistrzostwa Kęt w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Mistrzostwa Kęt w ScrabbleKęty, 03 - 04 marca 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Witamy Kęty na scrabblowej mapieZawsze mam kłopot pisząc relacje, jak docenić organizatorki i organizatorów. Z jednej strony chcę uciec przed frazesami, z drugiej uniknąć afektacji. Zawsze jednak chcę docenić. A jak robi się pierwszy turniej, a robi się go świetnie, to tym bardziej chcę w imieniu grających podziękować za długotrwały wysiłek, którego efekty przeżyliśmy w ostatni scrabblowy weekend. Dorota Gwiazdoń i wspierające ją inne osoby zorganizowały turniej modelowy. W gościnnych progach Hotelu „Relax” w Kętach zagrały 63 osoby (świetna frekwencja!), wygłodniałe scrabblowych partii po zimowym śnie. Kęcianie/kęczanie* zadbali o salę, smaczne posiłki, górę nagród i miły nastrój. Zaś grający zapewnili wielką dawkę turniejowych emocji.

Być może dodatkowo nad turniejem roztoczył swą opiekę św. Jan Kanty, urodzony w Kętach, patron profesorów, nauczycieli i studentów. By wytrzymać trudy turnieju warto w ogóle prosić o wsparcie św. Fiakra (patrona hemoroidów) i św. Dionizego (patrona bólów głowy). Ja pisząc relację mógłbym szukać wsparcia św. Izydora, patrona Internetu.

Ale przejdźmy do zmagań. W ciągu 12 partii na czele listy klasyfikacyjnej, po kolejnych rundach, przewijały się tylko 3 nazwiska: Mariusza Wrześniewskiego, Krzysztofa Kałuży oraz Grzegorza Papciaka. Jako że turniej kęcki był częścią cyklu Mistrzostwa Regionów, to i regionami różnili się liderzy: Mariusz przybył z małopolskiego Krakowa, Zagłębie, a w nim Sosnowiec, to kraina Krzysztofa, zaś podkarpacka Jodłowa jest siedzibą Grzegorza. Na pierwsze stoły docierali czasem jeszcze Świętokrzyszczanie, Mazowszanie, Ślązacy (Górni i Dolni) oraz Wielkopolanie.

Najwcześniej na szczyt wskoczył Mariusz, który w pierwszej partii nagrał 612 punktów. Siedemnaście lat na to czekałem – wykrzyknął zadowolony, odliczając czas od turnieju w Częstochowie w 2001 roku, kiedy to zdobył 631 punktów. Na szczycie utrzymywał się do 5 rundy, choć jęknął — Przegrałem! – gdy w rundzie czwartej Małgorzata Pochopień położyła mu w końcówce ruch za 133 pkt. Po dokładnym podliczeniu wygrał jednak różnicą czterech oczek. Ale potem nadeszła partia z Pawłem Mazurkiem, porażka, to i Mariusza zmienił na prowadzeniu Krzysztof Kałuża. Kiedy w sobotę kończył jako jedyny niepokonany zawodnik swe gry, wieszczyłem w komentarzach sędziego, że może powtórzy się z sytuacja sprzed pół roku z Zabrza, gdzie, podobnie grając, zdobył swoje pierwsze turniejowe zwycięstwo. Niedzielę zaczął jednak od porażki z Grzegorzem, który na dwie rundy rozsiadł się na czele listy. Ale potem już parł Krzysztof do przodu na całego. No i spotkali się w ostatniej rundzie, gdzie w „duńczyku” zadecydowało się, że I Mistrzem Kęt zostaje, fanfary, Krzysztof Kałuża. Ale dla Grzegorza i tak wielkie brawa – ostateczne trzecie miejsce to jego pierwsze podium! Niepostrzeżenie, po dwóch porażkach na początek niedzieli, na drugie miejsce wdrapał się Mariusz.

Że co? Że ja tylko o trzech graczach wciąż tylko piszę? Dobrze, już innych wspominam. Wanda Grabiec ułożyła najdroższy ruch, „bekniemy”, za 158 punktów (pierwszy raz widzę, by odbierać nagrodę za bekanie — komentował wręczając Wandzie nagrodę burmistrz Kęt, pan Krzysztof Klęczar). Najlepszą scrabblową damą została Justyna Górka (któryż to już raz?), zaś specjalne wyróżnienie otrzymał Jacek Mańko, za położenie słowa „niekęccy”. Najlepszy debiut przypadł Grażynie Chłopek z Jaworzna. Grażynę i Artura Żarnotala z Łańcuta witamy serdecznie w naszym gronie.

Górę różnorodnych nagród wręczali samorządowcy, wspomniany już burmistrz Kęt (obiecał, że w przyszłym roku zagra) i jego pierwszy zastępca. A propos nagród — lista sponsorów znajduje się w zakładce Informacje – poczytajcie, by im w ten sposób podziękować.

Obecny zaś na sali burmistrz pobliskiego Zatoru, Mariusz Makuch, zaprosił nas za trzy tygodnie na turniej do leżących w jego gminie Graboszyc.

Przez całe mistrzostwa obserwowałem, jak przeżywa je Dorota Gwiazdoń – Doroto, było naprawdę przemiło i profesjonalnie wszystko zorganizowane. Podziękuj od nas innym organizatorkom i organizatorom.

Kończąc relację nieodmiennie zapraszam osoby, mające chęć bliżej poczuć ducha turnieju, do zajrzenia w zakładkę „Przebieg” i poczytania „Komentarzy sędziego”.


* Na turnieju pojawiły się dwie „szkoły” – jedni, wspierając się „Słownikiem nazw własnych” PWN, dowodzili o wyższości formy kęcianin/kęcianka. Drudzy, szczególnie mieszkańcy Kęt, wskazywali na dominację wśród nich formy kęczanin/kęczanka.

„Zwaśnione” grupy pogodzi może OSPS – zawiera obydwie te nazwy. I (jak mówił klasyk) to by było na tyle.
relacja: Maciej Śliwa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHotel RELAX w Kętach
http://relaxhotel.pl/
ul. Młodzieży Polskiej 1
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 3 marca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 4 marca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdhttp://relaxhotel.pl/contact/
WyżywienieUwaga! Zapisy na obiady do 1marca (czwartek) do godziny 24:00.

Zestawy obiadowe do wyboru w cenie 25zł na miejscu w restauracji:

Menu I
Rosół z makaronem
Dewolaj z masełkiem ziołowym, ziemniaki pieczone, zestaw surówek, sok
Menu II
Zupa cebulowa z grzankami
Schab duszony w sosie z zielonego pieprzu, ziemniaki pure, zestaw surówek, sok
Menu III
Zupa pomidorowa z ryżem
Szaszłyk drobiowo-warzywny, ziemniaki pieczone, zestaw surówek, sok
Menu IV
Szaszłyk warzywny podany na sosie paprykowym
Placuszki z kaszy gryczanej, sok
NoclegiNoclegi na miejscu, rezerwacja telefoniczna (nr 33 845 20 88) na hasło: scrabble

Ceny ze śniadaniem:
Pokój 1osobowy — 110zł /os.
Pokój 2 osobowy — 75zł /os.
Pokój 3osobowy — 65zł/os.
Pokój 4 osobowy — 55zł/os.
NagrodyPuchary dla najlepszych zawodników, debiutanta i za najdroższy ruch.
Nagrody pieniężne.
Nagrody rzeczowe:
dla najlepszej kobiety
nagrody specjalne, wybrane w drodze losowania po zakończonym turnieju,
dla pozostałych uczestników nagrody rzeczowe.
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Łukasz Moskal Kurzętnik zwykły uczestnik
2 Arkadiusz Łydka Jaworzno PFS,
cebulowa, schab
3 Piotr Broda Sandomierz PFS,
rosół, dewolaj
4 Aneta Szczyrzyca Jaworzno PFS,
rosół, dewolaj
5 Joanna Brychcy Katowice PFS,
rosół, dewolaj
6 Ewa Dunikowska Kraków zwykły uczestnik,
rosół, dewolaj
7 Jerzy Matyasik Kraków PFS,
rosół, dewolaj
8 Smolarek Marcel Kęty Młodzież młodzież,
rosół, dewolaj
9 Waldemar Wypchał Kraków PFS,
rosół, dewolaj
10 Marcin Kurowski Racibórz zwykły uczestnik,
cebulowa, schab
11 Andrzej Klich Jaworzno PFS,
rosół, dewolaj
12 Janusz Krupiński Bytom PFS,
rosół, dewolaj
13 Justyna Górka Kraków zwykły uczestnik,
szaszłyk, placuszki
14 Bartosz Bartczak Poznań Cały czas oczekuję na przyjęcie do PFS :) zwykły uczestnik,
pomidorowa, szaszłyk
15 Marta Świątkowska Wrocław PFS,
cebulowa, schab
16 Adam Janicki Wrocław PFS,
rosół, dewolaj
17 IMałgorzata Szczygieł Radwanice PFS,
cebulowa, schab
18 Mariusz Wrześniewski Kraków PFS,
pomidorowa, szaszłyk
19 Teresa Zalewska Racibórz PFS,
rosół, dewolaj
20 Ryszard Korpalski Wójtowice PFS,
cebulowa, schab
21 Anna Demczyszyn Bystra zwykły uczestnik,
pomidorowa, szaszłyk
22 Andrzej Rechowicz Katowice PFS,
rosół, dewolaj
23 Renata Andracka Zwola PFS,
cebulowa, schab
24 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Prośba o drugi obiad, zestaw II (cebulowa etc.) PFS,
rosół, dewolaj
25 Mariusz Makuch Zator Obiad w sobotę ale za to razy 2! PFS,
cebulowa, schab
26 Urszula Solarska Katowice PFS,
rosół, dewolaj
27 Grażyna Chłopek Jaworzno debiut,
cebulowa, schab
28 Leokadia Litwinowicz Gliwice + dodatkowo zestaw IV czyli szaszłyk warzywny i placuszki gryczane PFS,
rosół, dewolaj
29 Artur Irzyk Strzyżów PFS,
cebulowa, schab
30 Bożena Guział Racibórz PFS,
cebulowa, schab
31 Piotr Kozak Racibórz zwykły uczestnik,
rosół, dewolaj
32 Artur Żarnotal Łańcut debiut,
szaszłyk, placuszki
33 Dariusz Sowula Kraków zwykły uczestnik,
cebulowa, schab
34 Sławek Wiśniowski Jaworzno zwykły uczestnik,
pomidorowa, szaszłyk
35 Łukasz Bobowski Suchedniów PFS,
cebulowa, schab
36 Dariusz Putoń RUDA ŚLĄSKA PFS,
rosół, dewolaj
37 Krzysztof Sporczyk Piaseczno PFS,
cebulowa, schab
38 Natalia Ogierman Katowice Ja jednak poproszę ten łobjod :) zwykły uczestnik,
rosół, dewolaj
39 Marta Majewska Wadowice zwykły uczestnik,
szaszłyk, placuszki
40 Katarzyna Kowalska Katowice PFS,
pomidorowa, szaszłyk
41 Andrzej Rakoczy Kraków zwykły uczestnik,
rosół, dewolaj
42 Agnieszka Antos Racibórz zwykły uczestnik,
cebulowa, schab
43 Jacek Mańko Poznań PFS,
rosół, dewolaj
44 Krzysztof Kałuża Sosnowiec zwykły uczestnik,
rosół, dewolaj
45 Piotr Potoczek Kraków zwykły uczestnik,
rosół, dewolaj
46 Sławomir Wolski Wrocław PFS,
rosół, dewolaj
47 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój PFS,
rosół, dewolaj
48 Łukasz Sornek Mikołów zwykły uczestnik,
rosół, dewolaj
49 Joanna Ostrowska Warszawa :) PFS,
cebulowa, schab
50 Marta Sztajnert Wisła A mogę w drodze wyjątku poprosić o zupkę cebulową jednak???;-))) zwykły uczestnik,
pomidorowa, szaszłyk
51 Szymon Sztajnert Wisła zwykły uczestnik
52 Konrad Sowula Kraków zwykły uczestnik,
rosół, dewolaj
53 Dorota Ptaszek Łańcut debiut,
pomidorowa, szaszłyk
54 Jerzy Luter Bytom PFS,
rosół, dewolaj
55 Szymon Stępień Bytom To co zaczynamy wreszcie scrabble? :D młodzież
56 Marek Syczuk Warszawa ciągłe zmiany w OSPS są nie do przyjęcia PFS,
rosół, dewolaj
57 Małgorzata Pochopień Kraków zwykły uczestnik,
szaszłyk, placuszki
58 Dominik Ulejczyk Będzin Miałem nie przybyć, ale jednak przybędę :D. młodzież,
cebulowa, schab
59 Maciej Nawrocki Babimost zwykły uczestnik
60 Grzegorz Papciak Jodłowa zwykły uczestnik
61 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów zwykły uczestnik
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
Dorota Gwiazdoń tel. 512 316 534 dorgwiazdon@gmail.com
SponsorzyHOTEL RELAX w Kętach
Patronat: Burmistrz Gminy Kęty
Patronat medialny: TVK HD
TYMBARK
OBSESSIVE
SABIPOL
SALON KAWY I WINA SUŻYW
MARY KAY COSMETICS
EGMONT.PL
DEKOR-PAP
JUBILER KĘTY
STREFA USŁUG 3D
Restauracja Malinowy Las
AKSAM
Łukasz Moskal
Grzegorz Żak
Katarzyna Smolarek


Wyniki turnieju I Mistrzostwa Kęt w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              138.59     11.0     4972     2044      684
  2 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 152.13      9.0     5036     1818      734
  3 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                122.84      9.0     4859     1832      667
  4 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            142.39      9.0     4597     1813      420
  5 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             152.18      8.0     5181     1675     1065
  6 Łukasz          Sornek               Mikołów                133.94      8.0     4971     1746      362
  7 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         135.32      8.0     4736     1763      222
  8 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             134.40      8.0     4665     1752      169
  9 Justyna         Górka                Kraków                 150.44      8.0     4608     1729      221
 10 Sławomir        Wolski               Wrocław                118.19      8.0     4548     1677       82
 11 Artur           Irzyk                Strzyżów               145.42      8.0     4540     1721      111
 12 Maciej          Nawrocki             Babimost               129.15      7.0     5006     1581      461
 13 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 113.63      7.0     4979     1694      310
 14 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.03      7.0     4741     1644      176
 15 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               134.23      7.0     4634     1533      377
 16 Szymon          Stępień              Bytom                  121.45      7.0     4631     1542      174
 17 Urszula         Solarska             Katowice               116.68      7.0     4570     1699       15
 18 Jacek           Mańko                Poznań                 135.28      7.0     4500     1599      393
 19 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.24      7.0     4483     1593      117
 20 Mariusz         Makuch               Zator                  114.72      7.0     4470     1617      105
 21 Teresa          Zalewska             Racibórz               120.87      7.0     4448     1579      492
 22 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               112.86      7.0     4324     1514      -65
 23 Dariusz         Sowula               Kraków                 121.47      7.0     4308     1600      -46
 24 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              106.47      7.0     4215     1592     -111
 25 Marek           Syczuk               Warszawa               138.18      6.0     4739     1498      186
 26 Janusz          Krupiński            Bytom                  135.40      6.0     4580     1418      245
 27 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.24      6.0     4512     1427      508
 28 Renata          Andracka             Zwola                  115.18      6.0     4480     1456      285
 29 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 116.94      6.0     4465     1399      147
 30 Natalia         Ogierman             Katowice               127.35      6.0     4439     1285      575
 31 Konrad          Sowula               Kraków                 136.68      6.0     4431     1466     -319
 32 Katarzyna       Kowalska             Katowice               122.36      6.0     4427     1359       34
 33 Adam            Janicki              Wrocław                117.84      6.0     4412     1509      105
 34 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                125.17      6.0     4376     1437        7
 35 Joanna          Ostrowska            Warszawa               120.29      6.0     4370     1387      212
 36 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              132.86      6.0     4346     1452      -35
 37 Piotr           Broda                Sandomierz             140.08      6.0     4315     1497       -3
 38 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               131.70      5.0     4679     1307      201
 39 Joanna          Brychcy              Katowice               109.93      5.0     4431     1352      104
 40 Ewa             Dunikowska           Kraków                 115.38      5.0     4420     1364      -92
 41 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              113.28      5.0     4402     1390      -19
 42 Jerzy           Luter                Bytom                  119.52      5.0     4392     1370      -11
 43 Marcin          Kurowski             Racibórz               112.86      5.0     4390     1207      532
 44 Bożena          Guział               Racibórz               119.40      5.0     4340     1266      -51
 45 Agnieszka       Antos                Racibórz               106.63      5.0     4251     1288     -170
 46 Marta           Sztajnert            Wisła                  110.91      5.0     4245     1347     -507
 47 Wanda           Grabiec              Tarnów                 102.57      5.0     4202     1277      -79
 48 Marta           Świątkowska          Wrocław                114.28      5.0     4149     1338     -189
 49 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      5.0     4147     1279     -137
 50 Grażyna         Chłopek              Jaworzno               100.00      5.0     4052     1364     -430
 51 Piotr           Kozak                Racibórz               102.26      5.0     4028     1254     -377
 52 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              107.43      5.0     3974     1284     -448
 53 Małgorzata      Pochopień            Kraków                 100.00      5.0     2625     1045      104
 54 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                119.44      4.0     4282     1179     -169
 55 Waldemar        Wypchał              Kraków                 114.83      4.0     4178     1288     -270
 56 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     4029     1257     -361
 57 Marta           Majewska             Wadowice               100.00      4.0     3951     1181     -840
 58 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3853     1166     -726
 59 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              117.81      3.0     4254     1068      -85
 60 Marcel          Smolarek             Nowa Wieś              100.00      2.0     3173      899    -1373
 61 Anna            Demczyszyn           Bystra                 119.19      2.0     1539      553     -552
 62 Szymon          Sztajnert            Wisła                  100.00      1.0     3192      822    -1548
 63 Artur           Żarnotal             Łańcut                 100.00      1.0     3063      799    -1589
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Kęt w Scrabble



	Łukasz Bobowski 152.18 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bożena         Guział                119.40 +  456: 254  169
    2     5 Jerzy          Matyasik              125.03 -  400: 449   75
    3    10 Dariusz        Sowula                121.47 +  483: 330  171
    4     5 Mariusz        Makuch                114.72 -  344: 352   65
    5    10 Arkadiusz      Łydka                 134.23 +  455: 302  184
    6     6 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  445: 222  150
    7     5 Szymon         Stępień               121.45 +  446: 313  171
    8     3 Łukasz         Sornek                133.94 -  427: 488   84
    9     5 Urszula        Solarska              116.68 +  567: 267  167
   10     3 Justyna        Górka                 150.44 +  461: 379  200
   11     2 Grzegorz       Papciak               122.84 -  304: 429   73
   12     4 Andrzej        Rakoczy               113.63 +  393: 331  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Mariusz Wrześniewski 152.13 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sławomir       Wolski                118.19 +  612: 249  168
    2     1 Dariusz        Sowula                121.47 +  419: 347  171
    3     1 Adam           Janicki               117.84 +  443: 299  168
    4     1 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  381: 377  150
    5     1 Paweł          Mazurek               135.32 -  278: 465   85
    6     3 Łukasz         Sornek                133.94 +  449: 358  184
    7     2 Mikołaj        Cieplik               134.40 +  388: 382  184
    8     2 Andrzej        Rakoczy               113.63 -  326: 470   64
    9     3 Dariusz        Putoń                 142.39 -  373: 378   92
   10     6 Konrad         Sowula                136.68 +  455: 334  187
   11     4 Maciej         Nawrocki              129.15 +  444: 400  179
   12     2 Mikołaj        Cieplik               134.40 +  468: 243  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Justyna Górka 150.44 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adam           Janicki               117.84 -  337: 395   68
    2    29 Sławomir       Wolski                118.19 +  469: 310  168
    3    18 Piotr          Broda                 140.08 -  336: 431   90
    4    20 Marta          Świątkowska           114.28 +  321: 303  164
    5    17 Renata         Andracka              115.18 +  401: 377  165
    6     9 Jerzy          Luter                 119.52 +  431: 362  170
    7     6 Urszula        Solarska              116.68 -  320: 464   67
    8     8 Andrzej        Rechowicz             133.24 +  399: 287  183
    9     6 Paweł          Mazurek               135.32 +  433: 332  185
   10     3 Łukasz         Bobowski              152.18 -  379: 461  102
   11    12 Andrzej        Kwiatkowski           131.70 +  375: 362  182
   12     7 Jacek          Mańko                 135.28 +  407: 303  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Artur Irzyk 145.42 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ryszard        Korpalski             117.81 +  385: 369  168
    2     4 Arkadiusz      Łydka                 134.23 +  373: 334  184
    3     6 Krzysztof      Kałuża                138.59 -  369: 458   89
    4     6 Urszula        Solarska              116.68 -  356: 358   67
    5    15 Jerzy          Luter                 119.52 -  314: 448   70
    6    25 Agnieszka      Antos                 106.63 +  384: 366  157
    7    13 Leokadia       Litwinowicz           125.17 +  415: 292  175
    8    11 Sławomir       Wolski                118.19 +  371: 350  168
    9     8 Maciej         Nawrocki              129.15 +  446: 345  179
   10     5 Marek          Syczuk                138.18 +  385: 356  188
   11     5 Łukasz         Sornek                133.94 +  410: 391  184
   12     3 Dariusz        Putoń                 142.39 -  332: 362   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 12 143.42




	Dariusz Putoń 142.39 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dominik        Ulejczyk              116.94 +  434: 311  167
    2    10 Małgorzata     Szczygieł             132.86 -  335: 347   83
    3    22 Wanda          Grabiec               102.57 +  436: 343  153
    4    11 Waldemar       Wypchał               114.83 -  340: 359   65
    5    19 Dorota         Gwiazdoń              106.47 +  383: 301  156
    6    12 Joanna         Ostrowska             120.29 +  333: 318  170
    7     9 Jacek          Mańko                 135.28 +  389: 337  185
    8     6 Jerzy          Matyasik              125.03 +  458: 361  175
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          152.13 +  378: 373  202
   10     1 Grzegorz       Papciak               122.84 +  402: 349  173
   11     1 Krzysztof      Kałuża                138.59 -  347: 446   89
   12     3 Artur          Irzyk                 145.42 +  362: 332  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Piotr Broda 140.08 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Urszula        Solarska              116.68 -  367: 417   67
    2    22 Dominik        Ulejczyk              116.94 +  344: 295  167
    3    18 Justyna        Górka                 150.44 +  431: 336  200
    4    16 Leokadia       Litwinowicz           125.17 -  403: 414   75
    5    20 Dariusz        Sowula                121.47 +  349: 341  171
    6    16 Andrzej        Rechowicz             133.24 -  285: 297   83
    7    14 Krzysztof      Sporczyk              130.24 -  333: 412   80
    8    24 Adam           Janicki               117.84 +  365: 362  168
    9    16 Jacek          Mańko                 135.28 -  238: 411   85
   10    19 Joanna         Brychcy               109.93 +  412: 280  160
   11    18 Jerzy          Luter                 119.52 +  494: 314  170
   12    14 Teresa         Zalewska              120.87 -  294: 439   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Krzysztof Kałuża 138.59 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ewa            Dunikowska            115.38 +  381: 368  165
    2     6 Ireneusz       Kurzok                119.44 +  463: 353  169
    3     6 Artur          Irzyk                 145.42 +  458: 369  195
    4     2 Marta          Sztajnert             110.91 +  467: 275  161
    5     2 Mikołaj        Cieplik               134.40 +  382: 344  184
    6     1 Paweł          Mazurek               135.32 +  402: 371  185
    7     1 Jerzy          Matyasik              125.03 +  353: 344  175
    8     1 Grzegorz       Papciak               122.84 -  301: 414   73
    9     2 Marek          Syczuk                138.18 +  378: 373  188
   10     2 Łukasz         Sornek                133.94 +  492: 375  184
   11     1 Dariusz        Putoń                 142.39 +  446: 347  192
   12     1 Grzegorz       Papciak               122.84 +  449: 355  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2044  / 12 170.33




	Marek Syczuk 138.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Renata         Andracka              115.18 +  379: 365  165
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              130.24 +  502: 391  180
    3     3 Teresa         Zalewska              120.87 +  419: 345  171
    4     3 Mikołaj        Cieplik               134.40 -  366: 369   84
    5     6 Mariusz        Makuch                114.72 -  257: 414   65
    6    13 Waldemar       Wypchał               114.83 +  492: 322  165
    7     7 Ewa            Dunikowska            115.38 +  429: 393  165
    8     7 Katarzyna      Kowalska              122.36 +  485: 300  172
    9     2 Krzysztof      Kałuża                138.59 -  373: 378   89
   10     5 Artur          Irzyk                 145.42 -  356: 385   95
   11     6 Sławomir       Wolski                118.19 -  357: 360   68
   12     9 Maciej         Nawrocki              129.15 -  324: 531   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Konrad Sowula 136.68 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Waldemar       Wypchał               114.83 +  328: 319  165
    2    14 Urszula        Solarska              116.68 -  395: 511   67
    3    12 Piotr          Potoczek              113.28 +  483: 296  163
    4    10 Adam           Janicki               117.84 -  339: 393   68
    5    21 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  349: 303  150
    6     7 Andrzej        Rakoczy               113.63 -  299: 600   64
    7    12 Andrzej        Kwiatkowski           131.70 +  384: 350  182
    8    12 Jacek          Mańko                 135.28 +  338: 331  185
    9     9 Krzysztof      Sporczyk              130.24 +  461: 284  180
   10     6 Mariusz        Wrześniewski          152.13 -  334: 455  102
   11     8 Jerzy          Matyasik              125.03 -  345: 464   75
   12    13 Mariusz        Makuch                114.72 -  376: 444   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Janusz Krupiński 135.40 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Makuch                114.72 +  366: 350  165
    2    11 Andrzej        Rakoczy               113.63 -  355: 380   64
    3    15 Grzegorz       Papciak               122.84 -  323: 458   73
    4    19 Jacek          Mańko                 135.28 -  377: 420   85
    5    23 Grażyna        Chłopek               100.00 -  348: 364   50
    6    27 Marta          Majewska              100.00 +  547: 273  150
    7    22 Marta          Świątkowska           114.28 +  475: 320  164
    8    16 Arkadiusz      Łydka                 134.23 +  385: 354  184
    9    11 Teresa         Zalewska              120.87 +  354: 333  171
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              130.24 -  310: 385   80
   11    13 Dominik        Ulejczyk              116.94 -  303: 402   67
   12    17 Ewa            Dunikowska            115.38 +  437: 296  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Paweł Mazurek 135.32 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marta          Świątkowska           114.28 +  400: 369  164
    2     2 Leokadia       Litwinowicz           125.17 +  379: 362  175
    3     2 Urszula        Solarska              116.68 +  459: 411  167
    4     4 Małgorzata     Szczygieł             132.86 +  432: 351  183
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          152.13 +  465: 278  202
    6     1 Krzysztof      Kałuża                138.59 -  371: 402   89
    7     3 Grzegorz       Papciak               122.84 -  374: 393   73
    8     5 Mikołaj        Cieplik               134.40 -  401: 473   84
    9     6 Justyna        Górka                 150.44 -  332: 433  100
   10     7 Jerzy          Matyasik              125.03 +  371: 357  175
   11     7 Krzysztof      Sporczyk              130.24 +  359: 351  180
   12     6 Szymon         Stępień               121.45 +  393: 334  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Jacek Mańko 135.28 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rakoczy               113.63 -  392: 433   64
    2    17 Marta          Majewska              100.00 +  434: 284  150
    3    13 Joanna         Brychcy               109.93 -  347: 381   60
    4    19 Janusz         Krupiński             135.40 +  420: 377  185
    5    14 Ireneusz       Kurzok                119.44 +  439: 283  169
    6     8 Małgorzata     Szczygieł             132.86 +  336: 245  183
    7     9 Dariusz        Putoń                 142.39 -  337: 389   92
    8    12 Konrad         Sowula                136.68 -  331: 338   87
    9    16 Piotr          Broda                 140.08 +  411: 238  190
   10    12 Piotr          Potoczek              113.28 +  402: 388  163
   11    11 Dorota         Gwiazdoń              106.47 +  348: 344  156
   12     7 Justyna        Górka                 150.44 -  303: 407  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Mikołaj Cieplik 134.40 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Potoczek              113.28 +  405: 321  163
    2    15 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  349: 312  150
    3     7 Jerzy          Matyasik              125.03 +  451: 380  175
    4     3 Marek          Syczuk                138.18 +  369: 366  188
    5     2 Krzysztof      Kałuża                138.59 -  344: 382   89
    6     5 Urszula        Solarska              116.68 +  369: 368  167
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          152.13 -  382: 388  102
    8     5 Paweł          Mazurek               135.32 +  473: 401  185
    9     4 Łukasz         Sornek                133.94 -  410: 412   84
   10     8 Małgorzata     Szczygieł             132.86 +  483: 316  183
   11     3 Andrzej        Rakoczy               113.63 +  387: 382  164
   12     2 Mariusz        Wrześniewski          152.13 -  243: 468  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 12 146.00




	Arkadiusz Łydka 134.23 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Wiśniowski            112.86 +  480: 338  163
    2     4 Artur          Irzyk                 145.42 -  334: 373   95
    3    16 Grażyna        Chłopek               100.00 +  370: 312  150
    4    14 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  371: 347  150
    5    10 Łukasz         Bobowski              152.18 -  302: 455  102
    6    11 Piotr          Potoczek              113.28 -  338: 429   63
    7    21 Joanna         Ostrowska             120.29 +  430: 355  170
    8    16 Janusz         Krupiński             135.40 -  354: 385   85
    9    19 Dorota         Gwiazdoń              106.47 -  342: 362   56
   10    20 Waldemar       Wypchał               114.83 +  422: 343  165
   11    20 Anna           Demczyszyn            119.19 +  452: 271  169
   12    10 Renata         Andracka              115.18 +  439: 287  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Łukasz Sornek 133.94 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Kurowski              112.86 +  376: 355  163
    2     9 Grzegorz       Papciak               122.84 +  383: 382  173
    3     5 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  310: 392   50
    4    13 Jerzy          Luter                 119.52 +  438: 388  170
    5     3 Andrzej        Rakoczy               113.63 +  476: 291  164
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          152.13 -  358: 449  102
    7    10 Maciej         Nawrocki              129.15 +  448: 288  179
    8     3 Łukasz         Bobowski              152.18 +  488: 427  202
    9     4 Mikołaj        Cieplik               134.40 +  412: 410  184
   10     2 Krzysztof      Kałuża                138.59 -  375: 492   89
   11     5 Artur          Irzyk                 145.42 -  391: 410   95
   12     5 Jerzy          Matyasik              125.03 +  516: 325  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Andrzej Rechowicz 133.24 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marta          Sztajnert             110.91 -  345: 419   61
    2    27 Szymon         Sztajnert             100.00 +  479: 218  150
    3    14 Mariusz        Makuch                114.72 -  317: 412   65
    4    21 Grażyna        Chłopek               100.00 +  480: 281  150
    5    12 Szymon         Stępień               121.45 -  360: 389   71
    6    16 Piotr          Broda                 140.08 +  297: 285  190
    7    17 Adam           Janicki               117.84 +  466: 190  168
    8     8 Justyna        Górka                 150.44 -  287: 399  100
    9    17 Joanna         Ostrowska             120.29 +  403: 325  170
   10    14 Dariusz        Sowula                121.47 -  354: 441   71
   11    15 Teresa         Zalewska              120.87 -  309: 318   71
   12    18 Joanna         Brychcy               109.93 +  415: 327  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Małgorzata Szczygieł 132.86 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Brychcy               109.93 +  376: 317  160
    2    10 Dariusz        Putoń                 142.39 +  347: 335  192
    3     8 Andrzej        Rakoczy               113.63 +  449: 391  164
    4     4 Paweł          Mazurek               135.32 -  351: 432   85
    5     4 Urszula        Solarska              116.68 -  346: 354   67
    6     8 Jacek          Mańko                 135.28 -  245: 336   85
    7    20 Wanda          Grabiec               102.57 +  355: 349  153
    8    15 Renata         Andracka              115.18 +  397: 299  165
    9    10 Piotr          Potoczek              113.28 +  438: 291  163
   10     8 Mikołaj        Cieplik               134.40 -  316: 483   84
   11     9 Szymon         Stępień               121.45 -  326: 365   71
   12    15 Sławomir       Wiśniowski            112.86 -  400: 429   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Andrzej Kwiatkowski 131.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Moskal                107.43 +  366: 365  157
    2    12 Teresa         Zalewska              120.87 -  328: 347   71
    3    19 Katarzyna      Kowalska              122.36 +  377: 327  172
    4    12 Andrzej        Rakoczy               113.63 -  494: 585   64
    5    16 Bartosz        Bartczak              100.00 +  446: 244  150
    6    10 Ewa            Dunikowska            115.38 -  358: 431   65
    7    12 Konrad         Sowula                136.68 -  350: 384   87
    8    18 Piotr          Kozak                 102.26 +  450: 358  152
    9    12 Renata         Andracka              115.18 +  442: 329  165
   10     9 Sławomir       Wolski                118.19 -  358: 370   68
   11    12 Justyna        Górka                 150.44 -  362: 375  100
   12    16 Dorota         Gwiazdoń              106.47 -  348: 363   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Krzysztof Sporczyk 130.24 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Antos                 106.63 +  443: 311  157
    2     8 Marek          Syczuk                138.18 -  391: 502   88
    3    11 Waldemar       Wypchał               114.83 -  343: 368   65
    4    18 Sławomir       Wiśniowski            112.86 +  422: 332  163
    5    13 Maciej         Nawrocki              129.15 -  358: 419   79
    6    19 Dorota         Gwiazdoń              106.47 +  356: 288  156
    7    14 Piotr          Broda                 140.08 +  412: 333  190
    8     9 Szymon         Stępień               121.45 +  377: 330  171
    9     9 Konrad         Sowula                136.68 -  284: 461   87
   10    10 Janusz         Krupiński             135.40 +  385: 310  185
   11     7 Paweł          Mazurek               135.32 -  351: 359   85
   12    12 Dominik        Ulejczyk              116.94 +  361: 353  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Maciej Nawrocki 129.15 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dorota         Gwiazdoń              106.47 -  378: 404   56
    2    18 Piotr          Potoczek              113.28 -  291: 507   63
    3    29 Szymon         Sztajnert             100.00 +  407: 303  150
    4    17 Ryszard        Korpalski             117.81 +  417: 354  168
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              130.24 +  419: 358  180
    6    15 Marta          Sztajnert             110.91 +  450: 360  161
    7    10 Łukasz         Sornek                133.94 -  288: 448   84
    8    14 Mariusz        Makuch                114.72 +  487: 374  165
    9     8 Artur          Irzyk                 145.42 -  345: 446   95
   10    11 Anna           Demczyszyn            119.19 +  593: 223  169
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          152.13 -  400: 444  102
   12     9 Marek          Syczuk                138.18 +  531: 324  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Natalia Ogierman 127.35 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wanda          Grabiec               102.57 -  302: 331   53
    2    24 Łukasz         Moskal                107.43 -  303: 328   57
    3    26 Marta          Świątkowska           114.28 -  301: 335   64
    4    31 Marcel         Smolarek              100.00 +  427: 256  150
    5    29 Agnieszka      Antos                 106.63 -  350: 362   57
    6    29 Bożena         Guział                119.40 +  419: 270  169
    7    25 Bartosz        Bartczak              100.00 +  428: 367  150
    8    23 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  331: 336   50
    9    25 Grażyna        Chłopek               100.00 -  352: 386   50
   10    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  455: 204  150
   11    21 Waldemar       Wypchał               114.83 +  396: 376  165
   12    19 Jerzy          Luter                 119.52 +  375: 313  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Leokadia Litwinowicz 125.17 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Kozak                 102.26 +  518: 294  152
    2     2 Paweł          Mazurek               135.32 -  362: 379   85
    3     9 Bartosz        Bartczak              100.00 -  384: 451   50
    4    16 Piotr          Broda                 140.08 +  414: 403  190
    5    11 Ewa            Dunikowska            115.38 -  300: 327   65
    6    17 Ireneusz       Kurzok                119.44 +  359: 324  169
    7    13 Artur          Irzyk                 145.42 -  292: 415   95
    8    19 Dariusz        Sowula                121.47 -  308: 405   71
    9    22 Marta          Świątkowska           114.28 +  437: 301  164
   10    18 Adam           Janicki               117.84 +  395: 387  168
   11    17 Marta          Sztajnert             110.91 +  361: 295  161
   12    11 Urszula        Solarska              116.68 -  246: 388   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Jerzy Matyasik 125.03 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bartosz        Bartczak              100.00 +  385: 336  150
    2     5 Łukasz         Bobowski              152.18 +  449: 400  202
    3     7 Mikołaj        Cieplik               134.40 -  380: 451   84
    4     8 Ireneusz       Kurzok                119.44 +  421: 368  169
    5     7 Adam           Janicki               117.84 +  419: 300  168
    6     4 Mariusz        Makuch                114.72 +  480: 364  165
    7     1 Krzysztof      Kałuża                138.59 -  344: 353   89
    8     6 Dariusz        Putoń                 142.39 -  361: 458   92
    9     7 Anna           Demczyszyn            119.19 +  356: 303  169
   10     7 Paweł          Mazurek               135.32 -  357: 371   85
   11     8 Konrad         Sowula                136.68 +  464: 345  187
   12     5 Łukasz         Sornek                133.94 -  325: 516   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Grzegorz Papciak 122.84 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grażyna        Chłopek               100.00 +  442: 318  150
    2     9 Łukasz         Sornek                133.94 -  382: 383   84
    3    15 Janusz         Krupiński             135.40 +  458: 323  185
    4     7 Teresa         Zalewska              120.87 +  412: 334  171
    5     5 Marta          Sztajnert             110.91 +  466: 293  161
    6     2 Joanna         Brychcy               109.93 +  381: 375  160
    7     3 Paweł          Mazurek               135.32 +  393: 374  185
    8     1 Krzysztof      Kałuża                138.59 +  414: 301  189
    9     1 Andrzej        Rakoczy               113.63 +  378: 336  164
   10     1 Dariusz        Putoń                 142.39 -  349: 402   92
   11     2 Łukasz         Bobowski              152.18 +  429: 304  202
   12     1 Krzysztof      Kałuża                138.59 -  355: 449   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Katarzyna Kowalska 122.36 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  332: 380   50
    2    31 Marcel         Smolarek              100.00 +  453: 291  150
    3    19 Andrzej        Kwiatkowski           131.70 -  327: 377   82
    4    23 Łukasz         Moskal                107.43 +  426: 279  157
    5    22 Ryszard        Korpalski             117.81 -  328: 429   68
    6    21 Bartosz        Bartczak              100.00 +  414: 270  150
    7    16 Sławomir       Wiśniowski            112.86 +  469: 309  163
    8     7 Marek          Syczuk                138.18 -  300: 485   88
    9    15 Dominik        Ulejczyk              116.94 +  369: 347  167
   10    15 Dorota         Gwiazdoń              106.47 -  373: 392   56
   11    14 Renata         Andracka              115.18 -  256: 496   65
   12    20 Piotr          Potoczek              113.28 +  380: 338  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Dariusz Sowula 121.47 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marta          Majewska              100.00 +  401: 332  150
    2     1 Mariusz        Wrześniewski          152.13 -  347: 419  102
    3    10 Łukasz         Bobowski              152.18 -  330: 483  102
    4    27 Bożena         Guział                119.40 +  357: 342  169
    5    20 Piotr          Broda                 140.08 -  341: 349   90
    6    26 Marcin         Kurowski              112.86 +  345: 312  163
    7    19 Teresa         Zalewska              120.87 -  301: 380   71
    8    19 Leokadia       Litwinowicz           125.17 +  405: 308  175
    9    18 Joanna         Brychcy               109.93 +  347: 342  160
   10    14 Andrzej        Rechowicz             133.24 +  441: 354  183
   11    10 Urszula        Solarska              116.68 +  377: 318  167
   12     8 Sławomir       Wolski                118.19 -  316: 415   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Szymon Stępień 121.45 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  395: 449   50
    2    16 Dorota         Gwiazdoń              106.47 -  313: 453   56
    3    25 Dominik        Ulejczyk              116.94 +  380: 367  167
    4    26 Agnieszka      Antos                 106.63 +  439: 283  157
    5    12 Andrzej        Rechowicz             133.24 +  389: 360  183
    6    14 Adam           Janicki               117.84 +  394: 359  168
    7     5 Łukasz         Bobowski              152.18 -  313: 446  102
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              130.24 -  330: 377   80
    9    20 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  489: 331  150
   10    13 Marta          Sztajnert             110.91 +  490: 313  161
   11     9 Małgorzata     Szczygieł             132.86 +  365: 326  183
   12     6 Paweł          Mazurek               135.32 -  334: 393   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Teresa Zalewska 120.87 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marcel         Smolarek              100.00 +  432: 144  150
    2    12 Andrzej        Kwiatkowski           131.70 +  347: 328  182
    3     3 Marek          Syczuk                138.18 -  345: 419   88
    4     7 Grzegorz       Papciak               122.84 -  334: 412   73
    5    18 Piotr          Potoczek              113.28 -  368: 402   63
    6    23 Marta          Świątkowska           114.28 +  400: 337  164
    7    19 Dariusz        Sowula                121.47 +  380: 301  171
    8    10 Joanna         Brychcy               109.93 +  464: 307  160
    9    11 Janusz         Krupiński             135.40 -  333: 354   85
   10    16 Jerzy          Luter                 119.52 -  288: 349   70
   11    15 Andrzej        Rechowicz             133.24 +  318: 309  183
   12    14 Piotr          Broda                 140.08 +  439: 294  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Joanna Ostrowska 120.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  296: 319   50
    2    25 Marcin         Kurowski              112.86 +  375: 339  163
    3    21 Renata         Andracka              115.18 +  355: 327  165
    4    15 Dorota         Gwiazdoń              106.47 +  443: 310  156
    5     8 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  311: 421   50
    6    12 Dariusz        Putoń                 142.39 -  318: 333   92
    7    21 Arkadiusz      Łydka                 134.23 -  355: 430   84
    8    25 Ryszard        Korpalski             117.81 +  389: 255  168
    9    17 Andrzej        Rechowicz             133.24 -  325: 403   83
   10    17 Ewa            Dunikowska            115.38 -  344: 389   65
   11    27 Marta          Majewska              100.00 +  385: 294  150
   12    22 Marta          Sztajnert             110.91 +  474: 338  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Jerzy Luter 119.52 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Szymon         Sztajnert             100.00 +  502: 266  150
    2     3 Adam           Janicki               117.84 -  283: 393   68
    3    20 Łukasz         Moskal                107.43 +  407: 315  157
    4    13 Łukasz         Sornek                133.94 -  388: 438   84
    5    15 Artur          Irzyk                 145.42 +  448: 314  195
    6     9 Justyna        Górka                 150.44 -  362: 431  100
    7    11 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  346: 368   50
    8    17 Sławomir       Wiśniowski            112.86 -  285: 436   63
    9    21 Mariusz        Makuch                114.72 +  395: 285  165
   10    16 Teresa         Zalewska              120.87 +  349: 288  171
   11    18 Piotr          Broda                 140.08 -  314: 494   90
   12    19 Natalia        Ogierman              127.35 -  313: 375   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Ireneusz Kurzok 119.44 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Artur          Żarnotal              100.00 +  454: 192  150
    2     6 Krzysztof      Kałuża                138.59 -  353: 463   89
    3    17 Andrzej        Klich                 100.00 +  314: 311  150
    4     8 Jerzy          Matyasik              125.03 -  368: 421   75
    5    14 Jacek          Mańko                 135.28 -  283: 439   85
    6    17 Leokadia       Litwinowicz           125.17 -  324: 359   75
    7    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  275: 385   50
    8    26 Łukasz         Moskal                107.43 +  542: 318  157
    9    23 Waldemar       Wypchał               114.83 -  301: 424   65
   10    26 Marta          Świątkowska           114.28 +  399: 373  164
   11    24 Grażyna        Chłopek               100.00 -  356: 377   50
   12    25 Bożena         Guział                119.40 -  313: 389   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Bożena Guział 119.40 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Bobowski              152.18 -  254: 456  102
    2    28 Sławomir       Wiśniowski            112.86 -  309: 430   63
    3    27 Marcin         Kurowski              112.86 +  356: 308  163
    4    27 Dariusz        Sowula                121.47 -  342: 357   71
    5    28 Marta          Świątkowska           114.28 -  298: 336   64
    6    29 Natalia        Ogierman              127.35 -  270: 419   77
    7    31 Artur          Żarnotal              100.00 +  427: 243  150
    8    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  572: 256  150
    9    26 Marta          Majewska              100.00 -  387: 448   50
   10    25 Agnieszka      Antos                 106.63 +  431: 389  157
   11    23 Bartosz        Bartczak              100.00 -  305: 436   50
   12    25 Ireneusz       Kurzok                119.44 +  389: 313  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Anna Demczyszyn 119.19 Bystra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    13 Ewa            Dunikowska            115.38 +  417: 376  165
    9     7 Jerzy          Matyasik              125.03 -  303: 356   75
   10    11 Maciej         Nawrocki              129.15 -  223: 593   79
   11    20 Arkadiusz      Łydka                 134.23 -  271: 452   84
   12    23 Bartosz        Bartczak              100.00 +  325: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     553  /  5 110.60




	Sławomir Wolski 118.19 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          152.13 -  249: 612  102
    2    29 Justyna        Górka                 150.44 -  310: 469  100
    3    28 Ewa            Dunikowska            115.38 -  370: 419   65
    4    30 Artur          Żarnotal              100.00 +  489: 212  150
    5    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  407: 284  150
    6    24 Grażyna        Chłopek               100.00 +  426: 332  150
    7    18 Marta          Sztajnert             110.91 +  458: 420  161
    8    11 Artur          Irzyk                 145.42 -  350: 371   95
    9    13 Sławomir       Wiśniowski            112.86 +  344: 316  163
   10     9 Andrzej        Kwiatkowski           131.70 +  370: 358  182
   11     6 Marek          Syczuk                138.18 +  360: 357  188
   12     8 Dariusz        Sowula                121.47 +  415: 316  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Adam Janicki 117.84 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Górka                 150.44 +  395: 337  200
    2     3 Jerzy          Luter                 119.52 +  393: 283  170
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          152.13 -  299: 443  102
    4    10 Konrad         Sowula                136.68 +  393: 339  187
    5     7 Jerzy          Matyasik              125.03 -  300: 419   75
    6    14 Szymon         Stępień               121.45 -  359: 394   71
    7    17 Andrzej        Rechowicz             133.24 -  190: 466   83
    8    24 Piotr          Broda                 140.08 -  362: 365   90
    9    24 Wanda          Grabiec               102.57 +  460: 224  153
   10    18 Leokadia       Litwinowicz           125.17 -  387: 395   75
   11    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  488: 357  150
   12    21 Wanda          Grabiec               102.57 +  386: 285  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Ryszard Korpalski 117.81 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Artur          Irzyk                 145.42 -  369: 385   95
    2    19 Waldemar       Wypchał               114.83 -  396: 409   65
    3    24 Marta          Majewska              100.00 +  425: 275  150
    4    17 Maciej         Nawrocki              129.15 -  354: 417   79
    5    22 Katarzyna      Kowalska              122.36 +  429: 328  172
    6    18 Sławomir       Wiśniowski            112.86 -  312: 376   63
    7    23 Grażyna        Chłopek               100.00 -  347: 407   50
    8    25 Joanna         Ostrowska             120.29 -  255: 389   70
    9    27 Piotr          Kozak                 102.26 +  410: 261  152
   10    23 Mariusz        Makuch                114.72 -  310: 388   65
   11    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  342: 355   50
   12    29 Łukasz         Moskal                107.43 -  305: 349   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1068  / 12  89.00




	Dominik Ulejczyk 116.94 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Putoń                 142.39 -  311: 434   92
    2    22 Piotr          Broda                 140.08 -  295: 344   90
    3    25 Szymon         Stępień               121.45 -  367: 380   71
    4    29 Szymon         Sztajnert             100.00 +  392: 379  150
    5    27 Piotr          Kozak                 102.26 -  367: 461   52
    6    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  380: 363  150
    7    24 Łukasz         Moskal                107.43 +  459: 296  157
    8    20 Grażyna        Chłopek               100.00 +  310: 274  150
    9    15 Katarzyna      Kowalska              122.36 -  347: 369   72
   10    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  482: 354  150
   11    13 Janusz         Krupiński             135.40 +  402: 303  185
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              130.24 -  353: 361   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Urszula Solarska 116.68 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Broda                 140.08 +  417: 367  190
    2    14 Konrad         Sowula                136.68 +  511: 395  187
    3     2 Paweł          Mazurek               135.32 -  411: 459   85
    4     6 Artur          Irzyk                 145.42 +  358: 356  195
    5     4 Małgorzata     Szczygieł             132.86 +  354: 346  183
    6     5 Mikołaj        Cieplik               134.40 -  368: 369   84
    7     6 Justyna        Górka                 150.44 +  464: 320  200
    8     4 Piotr          Potoczek              113.28 +  381: 365  163
    9     5 Łukasz         Bobowski              152.18 -  267: 567  102
   10     4 Andrzej        Rakoczy               113.63 -  333: 388   64
   11    10 Dariusz        Sowula                121.47 -  318: 377   71
   12    11 Leokadia       Litwinowicz           125.17 +  388: 246  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Ewa Dunikowska 115.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Kałuża                138.59 -  368: 381   89
    2    21 Joanna         Brychcy               109.93 -  312: 406   60
    3    28 Sławomir       Wolski                118.19 +  419: 370  168
    4    25 Piotr          Kozak                 102.26 +  433: 291  152
    5    11 Leokadia       Litwinowicz           125.17 +  327: 300  175
    6    10 Andrzej        Kwiatkowski           131.70 +  431: 358  182
    7     7 Marek          Syczuk                138.18 -  393: 429   88
    8    13 Anna           Demczyszyn            119.19 -  376: 417   69
    9    14 Marta          Sztajnert             110.91 -  334: 369   61
   10    17 Joanna         Ostrowska             120.29 +  389: 344  170
   11    16 Mariusz        Makuch                114.72 -  342: 410   65
   12    17 Janusz         Krupiński             135.40 -  296: 437   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Renata Andracka 115.18 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Syczuk                138.18 -  365: 379   88
    2    23 Agnieszka      Antos                 106.63 +  417: 318  157
    3    21 Joanna         Ostrowska             120.29 -  327: 355   70
    4    24 Wanda          Grabiec               102.57 +  450: 375  153
    5    17 Justyna        Górka                 150.44 -  377: 401  100
    6    20 Piotr          Kozak                 102.26 +  369: 333  152
    7    15 Waldemar       Wypchał               114.83 +  337: 251  165
    8    15 Małgorzata     Szczygieł             132.86 -  299: 397   83
    9    12 Andrzej        Kwiatkowski           131.70 -  329: 442   82
   10    21 Marta          Majewska              100.00 +  427: 249  150
   11    14 Katarzyna      Kowalska              122.36 +  496: 256  172
   12    10 Arkadiusz      Łydka                 134.23 -  287: 439   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Waldemar Wypchał 114.83 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Konrad         Sowula                136.68 -  319: 328   87
    2    19 Ryszard        Korpalski             117.81 +  409: 396  168
    3    11 Krzysztof      Sporczyk              130.24 +  368: 343  180
    4    11 Dariusz        Putoń                 142.39 +  359: 340  192
    5     9 Joanna         Brychcy               109.93 -  376: 378   60
    6    13 Marek          Syczuk                138.18 -  322: 492   88
    7    15 Renata         Andracka              115.18 -  251: 337   65
    8    21 Marta          Sztajnert             110.91 -  289: 370   61
    9    23 Ireneusz       Kurzok                119.44 +  424: 301  169
   10    20 Arkadiusz      Łydka                 134.23 -  343: 422   84
   11    21 Natalia        Ogierman              127.35 -  376: 396   77
   12    26 Agnieszka      Antos                 106.63 -  342: 345   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Mariusz Makuch 114.72 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Janusz         Krupiński             135.40 -  350: 366   85
    2    26 Piotr          Kozak                 102.26 +  372: 366  152
    3    14 Andrzej        Rechowicz             133.24 +  412: 317  183
    4     5 Łukasz         Bobowski              152.18 +  352: 344  202
    5     6 Marek          Syczuk                138.18 +  414: 257  188
    6     4 Jerzy          Matyasik              125.03 -  364: 480   75
    7     8 Piotr          Potoczek              113.28 -  305: 325   63
    8    14 Maciej         Nawrocki              129.15 -  374: 487   79
    9    21 Jerzy          Luter                 119.52 -  285: 395   70
   10    23 Ryszard        Korpalski             117.81 +  388: 310  168
   11    16 Ewa            Dunikowska            115.38 +  410: 342  165
   12    13 Konrad         Sowula                136.68 +  444: 376  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Marta Świątkowska 114.28 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Mazurek               135.32 -  369: 400   85
    2    20 Grażyna        Chłopek               100.00 -  335: 398   50
    3    26 Natalia        Ogierman              127.35 +  335: 301  177
    4    20 Justyna        Górka                 150.44 -  303: 321  100
    5    28 Bożena         Guział                119.40 +  336: 298  169
    6    23 Teresa         Zalewska              120.87 -  337: 400   71
    7    22 Janusz         Krupiński             135.40 -  320: 475   85
    8    28 Agnieszka      Antos                 106.63 +  382: 360  157
    9    22 Leokadia       Litwinowicz           125.17 -  301: 437   75
   10    26 Ireneusz       Kurzok                119.44 -  373: 399   69
   11    31 Artur          Żarnotal              100.00 +  443: 255  150
   12    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  315: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Andrzej Rakoczy 113.63 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jacek          Mańko                 135.28 +  433: 392  185
    2    11 Janusz         Krupiński             135.40 +  380: 355  185
    3     8 Małgorzata     Szczygieł             132.86 -  391: 449   83
    4    12 Andrzej        Kwiatkowski           131.70 +  585: 494  182
    5     3 Łukasz         Sornek                133.94 -  291: 476   84
    6     7 Konrad         Sowula                136.68 +  600: 299  187
    7     4 Joanna         Brychcy               109.93 +  392: 387  160
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          152.13 +  470: 326  202
    9     1 Grzegorz       Papciak               122.84 -  336: 378   73
   10     4 Urszula        Solarska              116.68 +  388: 333  167
   11     3 Mikołaj        Cieplik               134.40 -  382: 387   84
   12     4 Łukasz         Bobowski              152.18 -  331: 393  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Piotr Potoczek 113.28 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mikołaj        Cieplik               134.40 -  321: 405   84
    2    18 Maciej         Nawrocki              129.15 +  507: 291  179
    3    12 Konrad         Sowula                136.68 -  296: 483   87
    4    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  433: 282  150
    5    18 Teresa         Zalewska              120.87 +  402: 368  171
    6    11 Arkadiusz      Łydka                 134.23 +  429: 338  184
    7     8 Mariusz        Makuch                114.72 +  325: 305  165
    8     4 Urszula        Solarska              116.68 -  365: 381   67
    9    10 Małgorzata     Szczygieł             132.86 -  291: 438   83
   10    12 Jacek          Mańko                 135.28 -  388: 402   85
   11    19 Sławomir       Wiśniowski            112.86 -  307: 348   63
   12    20 Katarzyna      Kowalska              122.36 -  338: 380   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Sławomir Wiśniowski 112.86 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Arkadiusz      Łydka                 134.23 -  338: 480   84
    2    28 Bożena         Guział                119.40 +  430: 309  169
    3    23 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  300: 400   50
    4    18 Krzysztof      Sporczyk              130.24 -  332: 422   80
    5    25 Łukasz         Moskal                107.43 +  365: 355  157
    6    18 Ryszard        Korpalski             117.81 +  376: 312  168
    7    16 Katarzyna      Kowalska              122.36 -  309: 469   72
    8    17 Jerzy          Luter                 119.52 +  436: 285  170
    9    13 Sławomir       Wolski                118.19 -  316: 344   68
   10    24 Grażyna        Chłopek               100.00 +  345: 306  150
   11    19 Piotr          Potoczek              113.28 +  348: 307  163
   12    15 Małgorzata     Szczygieł             132.86 +  429: 400  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Marcin Kurowski 112.86 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Sornek                133.94 -  355: 376   84
    2    25 Joanna         Ostrowska             120.29 -  339: 375   70
    3    27 Bożena         Guział                119.40 -  308: 356   69
    4    28 Marta          Majewska              100.00 -  386: 387   50
    5    30 Artur          Żarnotal              100.00 +  428: 217  150
    6    26 Dariusz        Sowula                121.47 -  312: 345   71
    7    28 Dorota         Gwiazdoń              106.47 -  272: 351   56
    8    30 Szymon         Sztajnert             100.00 +  347: 235  150
    9    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  461: 300  150
   10    28 Łukasz         Moskal                107.43 -  331: 357   57
   11    29 Marcel         Smolarek              100.00 +  480: 262  150
   12    24 Grażyna        Chłopek               100.00 +  371: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Marta Sztajnert 110.91 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Rechowicz             133.24 +  419: 345  183
    2    13 Wanda          Grabiec               102.57 +  358: 332  153
    3     4 Dorota         Gwiazdoń              106.47 +  435: 286  156
    4     2 Krzysztof      Kałuża                138.59 -  275: 467   89
    5     5 Grzegorz       Papciak               122.84 -  293: 466   73
    6    15 Maciej         Nawrocki              129.15 -  360: 450   79
    7    18 Sławomir       Wolski                118.19 -  420: 458   68
    8    21 Waldemar       Wypchał               114.83 +  370: 289  165
    9    14 Ewa            Dunikowska            115.38 +  369: 334  165
   10    13 Szymon         Stępień               121.45 -  313: 490   71
   11    17 Leokadia       Litwinowicz           125.17 -  295: 361   75
   12    22 Joanna         Ostrowska             120.29 -  338: 474   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Joanna Brychcy 109.93 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Szczygieł             132.86 -  317: 376   83
    2    21 Ewa            Dunikowska            115.38 +  406: 312  165
    3    13 Jacek          Mańko                 135.28 +  381: 347  185
    4     9 Bartosz        Bartczak              100.00 +  475: 257  150
    5     9 Waldemar       Wypchał               114.83 +  378: 376  165
    6     2 Grzegorz       Papciak               122.84 -  375: 381   73
    7     4 Andrzej        Rakoczy               113.63 -  387: 392   64
    8    10 Teresa         Zalewska              120.87 -  307: 464   71
    9    18 Dariusz        Sowula                121.47 -  342: 347   71
   10    19 Piotr          Broda                 140.08 -  280: 412   90
   11    22 Piotr          Kozak                 102.26 +  456: 248  152
   12    18 Andrzej        Rechowicz             133.24 -  327: 415   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Łukasz Moskal 107.43 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Kwiatkowski           131.70 -  365: 366   82
    2    24 Natalia        Ogierman              127.35 +  328: 303  177
    3    20 Jerzy          Luter                 119.52 -  315: 407   70
    4    23 Katarzyna      Kowalska              122.36 -  279: 426   72
    5    25 Sławomir       Wiśniowski            112.86 -  355: 365   63
    6    30 Marcel         Smolarek              100.00 +  344: 273  150
    7    24 Dominik        Ulejczyk              116.94 -  296: 459   67
    8    26 Ireneusz       Kurzok                119.44 -  318: 542   69
    9    31 Artur          Żarnotal              100.00 +  325: 249  150
   10    28 Marcin         Kurowski              112.86 +  357: 331  163
   11    26 Wanda          Grabiec               102.57 -  343: 396   53
   12    29 Ryszard        Korpalski             117.81 +  349: 305  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Agnieszka Antos 106.63 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Sporczyk              130.24 -  311: 443   80
    2    23 Renata         Andracka              115.18 -  318: 417   65
    3    31 Artur          Żarnotal              100.00 +  327: 321  150
    4    26 Szymon         Stępień               121.45 -  283: 439   71
    5    29 Natalia        Ogierman              127.35 +  362: 350  177
    6    25 Artur          Irzyk                 145.42 -  366: 384   95
    7    27 Piotr          Kozak                 102.26 -  277: 374   52
    8    28 Marta          Świątkowska           114.28 -  360: 382   64
    9    30 Marcel         Smolarek              100.00 +  417: 300  150
   10    25 Bożena         Guział                119.40 -  389: 431   69
   11    30 Szymon         Sztajnert             100.00 +  496: 238  150
   12    26 Waldemar       Wypchał               114.83 +  345: 342  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Dorota Gwiazdoń 106.47 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Nawrocki              129.15 +  404: 378  179
    2    16 Szymon         Stępień               121.45 +  453: 313  171
    3     4 Marta          Sztajnert             110.91 -  286: 435   61
    4    15 Joanna         Ostrowska             120.29 -  310: 443   70
    5    19 Dariusz        Putoń                 142.39 -  301: 383   92
    6    19 Krzysztof      Sporczyk              130.24 -  288: 356   80
    7    28 Marcin         Kurowski              112.86 +  351: 272  163
    8    22 Wanda          Grabiec               102.57 +  361: 335  153
    9    19 Arkadiusz      Łydka                 134.23 +  362: 342  184
   10    15 Katarzyna      Kowalska              122.36 +  392: 373  172
   11    11 Jacek          Mańko                 135.28 -  344: 348   85
   12    16 Andrzej        Kwiatkowski           131.70 +  363: 348  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Wanda Grabiec 102.57 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Natalia        Ogierman              127.35 +  331: 302  177
    2    13 Marta          Sztajnert             110.91 -  332: 358   61
    3    22 Dariusz        Putoń                 142.39 -  343: 436   92
    4    24 Renata         Andracka              115.18 -  375: 450   65
    5    26 Marta          Majewska              100.00 +  471: 330  150
    6    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  345: 291  150
    7    20 Małgorzata     Szczygieł             132.86 -  349: 355   83
    8    22 Dorota         Gwiazdoń              106.47 -  335: 361   56
    9    24 Adam           Janicki               117.84 -  224: 460   68
   10    29 Szymon         Sztajnert             100.00 +  416: 209  150
   11    26 Łukasz         Moskal                107.43 +  396: 343  157
   12    21 Adam           Janicki               117.84 -  285: 386   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Piotr Kozak 102.26 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Leokadia       Litwinowicz           125.17 -  294: 518   75
    2    26 Mariusz        Makuch                114.72 -  366: 372   65
    3    30 Marcel         Smolarek              100.00 +  314: 243  150
    4    25 Ewa            Dunikowska            115.38 -  291: 433   65
    5    27 Dominik        Ulejczyk              116.94 +  461: 367  167
    6    20 Renata         Andracka              115.18 -  333: 369   65
    7    27 Agnieszka      Antos                 106.63 +  374: 277  157
    8    18 Andrzej        Kwiatkowski           131.70 -  358: 450   82
    9    27 Ryszard        Korpalski             117.81 -  261: 410   68
   10    30 Artur          Żarnotal              100.00 +  382: 199  150
   11    22 Joanna         Brychcy               109.93 -  248: 456   60
   12    28 Marta          Majewska              100.00 +  346: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jerzy          Matyasik              125.03 -  336: 385   75
    2    30 Artur          Żarnotal              100.00 +  424: 242  150
    3     9 Leokadia       Litwinowicz           125.17 +  451: 384  175
    4     9 Joanna         Brychcy               109.93 -  257: 475   60
    5    16 Andrzej        Kwiatkowski           131.70 -  244: 446   82
    6    21 Katarzyna      Kowalska              122.36 -  270: 414   72
    7    25 Natalia        Ogierman              127.35 -  367: 428   77
    8    27 Marta          Majewska              100.00 -  336: 372   50
    9    29 Szymon         Sztajnert             100.00 +  345: 251  150
   10    31 Marcel         Smolarek              100.00 +  367: 257  150
   11    23 Bożena         Guział                119.40 +  436: 305  169
   12    23 Anna           Demczyszyn            119.19 -  314: 325   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Grażyna Chłopek 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Papciak               122.84 -  318: 442   73
    2    20 Marta          Świątkowska           114.28 +  398: 335  164
    3    16 Arkadiusz      Łydka                 134.23 -  312: 370   84
    4    21 Andrzej        Rechowicz             133.24 -  281: 480   83
    5    23 Janusz         Krupiński             135.40 +  364: 348  185
    6    24 Sławomir       Wolski                118.19 -  332: 426   68
    7    23 Ryszard        Korpalski             117.81 +  407: 347  168
    8    20 Dominik        Ulejczyk              116.94 -  274: 310   67
    9    25 Natalia        Ogierman              127.35 +  386: 352  177
   10    24 Sławomir       Wiśniowski            112.86 -  306: 345   63
   11    24 Ireneusz       Kurzok                119.44 +  377: 356  169
   12    24 Marcin         Kurowski              112.86 -  297: 371   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Kowalska              122.36 +  380: 332  172
    2     7 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  333: 396   50
    3    17 Ireneusz       Kurzok                119.44 -  311: 314   69
    4    22 Piotr          Potoczek              113.28 -  282: 433   63
    5    24 Sławomir       Wolski                118.19 -  284: 407   68
    6    28 Dominik        Ulejczyk              116.94 -  363: 380   67
    7    29 Szymon         Sztajnert             100.00 +  374: 282  150
    8    29 Bożena         Guział                119.40 -  256: 572   69
    9    28 Marcin         Kurowski              112.86 -  300: 461   63
   10    27 Natalia        Ogierman              127.35 -  204: 455   77
   11    28 Ryszard        Korpalski             117.81 +  355: 342  168
   12    30 Szymon         Sztajnert             100.00 +  411: 205  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Marta Majewska 100.00 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dariusz        Sowula                121.47 -  332: 401   71
    2    17 Jacek          Mańko                 135.28 -  284: 434   85
    3    24 Ryszard        Korpalski             117.81 -  275: 425   68
    4    28 Marcin         Kurowski              112.86 +  387: 386  163
    5    26 Wanda          Grabiec               102.57 -  330: 471   53
    6    27 Janusz         Krupiński             135.40 -  273: 547   85
    7    30 Marcel         Smolarek              100.00 +  396: 246  150
    8    27 Bartosz        Bartczak              100.00 +  372: 336  150
    9    26 Bożena         Guział                119.40 +  448: 387  169
   10    21 Renata         Andracka              115.18 -  249: 427   65
   11    27 Joanna         Ostrowska             120.29 -  294: 385   70
   12    28 Piotr          Kozak                 102.26 -  311: 346   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Małgorzata Pochopień 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Szymon         Stępień               121.45 +  449: 395  171
    2     7 Andrzej        Klich                 100.00 +  396: 333  150
    3     5 Łukasz         Sornek                133.94 +  392: 310  184
    4     1 Mariusz        Wrześniewski          152.13 -  377: 381  102
    5     8 Joanna         Ostrowska             120.29 +  421: 311  170
    6     6 Łukasz         Bobowski              152.18 -  222: 445  102
    7    11 Jerzy          Luter                 119.52 +  368: 346  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  /  7 149.86




	Marcel Smolarek 100.00 Nowa Wieś

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Teresa         Zalewska              120.87 -  144: 432   71
    2    31 Katarzyna      Kowalska              122.36 -  291: 453   72
    3    30 Piotr          Kozak                 102.26 -  243: 314   52
    4    31 Natalia        Ogierman              127.35 -  256: 427   77
    5    31 Szymon         Sztajnert             100.00 +  283: 271  150
    6    30 Łukasz         Moskal                107.43 -  273: 344   57
    7    30 Marta          Majewska              100.00 -  246: 396   50
    8    31 Artur          Żarnotal              100.00 -  259: 338   50
    9    30 Agnieszka      Antos                 106.63 -  300: 417   57
   10    31 Bartosz        Bartczak              100.00 -  257: 367   50
   11    29 Marcin         Kurowski              112.86 -  262: 480   63
   12    31 Artur          Żarnotal              100.00 +  359: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     899  / 12  74.92




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Joanna         Ostrowska             120.29 +  319: 296  170
    2    15 Mikołaj        Cieplik               134.40 -  312: 349   84
    3    23 Sławomir       Wiśniowski            112.86 +  400: 300  163
    4    14 Arkadiusz      Łydka                 134.23 -  347: 371   84
    5    21 Konrad         Sowula                136.68 -  303: 349   87
    6    22 Wanda          Grabiec               102.57 -  291: 345   53
    7    26 Ireneusz       Kurzok                119.44 +  385: 275  169
    8    23 Natalia        Ogierman              127.35 +  336: 331  177
    9    20 Szymon         Stępień               121.45 -  331: 489   71
   10    22 Dominik        Ulejczyk              116.94 -  354: 482   67
   11    25 Adam           Janicki               117.84 -  357: 488   68
   12    27 Marta          Świątkowska           114.28 -  294: 315   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Szymon Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jerzy          Luter                 119.52 -  266: 502   70
    2    27 Andrzej        Rechowicz             133.24 -  218: 479   83
    3    29 Maciej         Nawrocki              129.15 -  303: 407   79
    4    29 Dominik        Ulejczyk              116.94 -  379: 392   67
    5    31 Marcel         Smolarek              100.00 -  271: 283   50
    6    31 Artur          Żarnotal              100.00 +  335: 288  150
    7    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  282: 374   50
    8    30 Marcin         Kurowski              112.86 -  235: 347   63
    9    29 Bartosz        Bartczak              100.00 -  251: 345   50
   10    29 Wanda          Grabiec               102.57 -  209: 416   53
   11    30 Agnieszka      Antos                 106.63 -  238: 496   57
   12    30 Andrzej        Klich                 100.00 -  205: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  / 12  68.50




	Artur Żarnotal 100.00 Łańcut

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Ireneusz       Kurzok                119.44 -  192: 454   69
    2    30 Bartosz        Bartczak              100.00 -  242: 424   50
    3    31 Agnieszka      Antos                 106.63 -  321: 327   57
    4    30 Sławomir       Wolski                118.19 -  212: 489   68
    5    30 Marcin         Kurowski              112.86 -  217: 428   63
    6    31 Szymon         Sztajnert             100.00 -  288: 335   50
    7    31 Bożena         Guział                119.40 -  243: 427   69
    8    31 Marcel         Smolarek              100.00 +  338: 259  150
    9    31 Łukasz         Moskal                107.43 -  249: 325   57
   10    30 Piotr          Kozak                 102.26 -  199: 382   52
   11    31 Marta          Świątkowska           114.28 -  255: 443   64
   12    31 Marcel         Smolarek              100.00 -  307: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     799  / 12  66.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Kęt w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Bożena         Guział                456: 254
   2 Sławomir       Wolski               - Mariusz        Wrześniewski          249: 612
   3 Justyna        Górka                - Adam           Janicki               337: 395
   4 Ryszard        Korpalski            - Artur          Irzyk                 369: 385
   5 Dariusz        Putoń                - Dominik        Ulejczyk              434: 311
   6 Urszula        Solarska             - Piotr          Broda                 417: 367
   7 Krzysztof      Kałuża               - Ewa            Dunikowska            381: 368
   8 Renata         Andracka             - Marek          Syczuk                365: 379
   9 Konrad         Sowula               - Waldemar       Wypchał               328: 319
  10 Mariusz        Makuch               - Janusz         Krupiński             350: 366
  11 Paweł          Mazurek              - Marta          Świątkowska           400: 369
  12 Andrzej        Rakoczy              - Jacek          Mańko                 433: 392
  13 Mikołaj        Cieplik              - Piotr          Potoczek              405: 321
  14 Sławomir       Wiśniowski           - Arkadiusz      Łydka                 338: 480
  15 Łukasz         Sornek               - Marcin         Kurowski              376: 355
  16 Marta          Sztajnert            - Andrzej        Rechowicz             419: 345
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Joanna         Brychcy               376: 317
  18 Łukasz         Moskal               - Andrzej        Kwiatkowski           365: 366
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Antos                 443: 311
  20 Dorota         Gwiazdoń             - Maciej         Nawrocki              404: 378
  21 Natalia        Ogierman             - Wanda          Grabiec               302: 331
  22 Piotr          Kozak                - Leokadia       Litwinowicz           294: 518
  23 Jerzy          Matyasik             - Bartosz        Bartczak              385: 336
  24 Grażyna        Chłopek              - Grzegorz       Papciak               318: 442
  25 Katarzyna      Kowalska             - Andrzej        Klich                 332: 380
  26 Marta          Majewska             - Dariusz        Sowula                332: 401
  27 Szymon         Stępień              - Małgorzata     Pochopień             395: 449
  28 Marcel         Smolarek             - Teresa         Zalewska              144: 432
  29 Joanna         Ostrowska            - Aneta          Szczyrzyca            296: 319
  30 Szymon         Sztajnert            - Jerzy          Luter                 266: 502
  31 Ireneusz       Kurzok               - Artur          Żarnotal              454: 192


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Sowula               - Mariusz        Wrześniewski          347: 419
   2 Leokadia       Litwinowicz          - Paweł          Mazurek               362: 379
   3 Adam           Janicki              - Jerzy          Luter                 393: 283
   4 Artur          Irzyk                - Arkadiusz      Łydka                 373: 334
   5 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Bobowski              449: 400
   6 Krzysztof      Kałuża               - Ireneusz       Kurzok                463: 353
   7 Małgorzata     Pochopień            - Andrzej        Klich                 396: 333
   8 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Sporczyk              502: 391
   9 Grzegorz       Papciak              - Łukasz         Sornek                382: 383
  10 Dariusz        Putoń                - Małgorzata     Szczygieł             335: 347
  11 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rakoczy               355: 380
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Teresa         Zalewska              328: 347
  13 Wanda          Grabiec              - Marta          Sztajnert             332: 358
  14 Urszula        Solarska             - Konrad         Sowula                511: 395
  15 Aneta          Szczyrzyca           - Mikołaj        Cieplik               312: 349
  16 Szymon         Stępień              - Dorota         Gwiazdoń              313: 453
  17 Jacek          Mańko                - Marta          Majewska              434: 284
  18 Piotr          Potoczek             - Maciej         Nawrocki              507: 291
  19 Waldemar       Wypchał              - Ryszard        Korpalski             409: 396
  20 Marta          Świątkowska          - Grażyna        Chłopek               335: 398
  21 Joanna         Brychcy              - Ewa            Dunikowska            406: 312
  22 Dominik        Ulejczyk             - Piotr          Broda                 295: 344
  23 Agnieszka      Antos                - Renata         Andracka              318: 417
  24 Łukasz         Moskal               - Natalia        Ogierman              328: 303
  25 Marcin         Kurowski             - Joanna         Ostrowska             339: 375
  26 Piotr          Kozak                - Mariusz        Makuch                366: 372
  27 Andrzej        Rechowicz            - Szymon         Sztajnert             479: 218
  28 Bożena         Guział               - Sławomir       Wiśniowski            309: 430
  29 Sławomir       Wolski               - Justyna        Górka                 310: 469
  30 Artur          Żarnotal             - Bartosz        Bartczak              242: 424
  31 Katarzyna      Kowalska             - Marcel         Smolarek              453: 291


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Adam           Janicki               443: 299
   2 Paweł          Mazurek              - Urszula        Solarska              459: 411
   3 Teresa         Zalewska             - Marek          Syczuk                345: 419
   4 Dorota         Gwiazdoń             - Marta          Sztajnert             286: 435
   5 Małgorzata     Pochopień            - Łukasz         Sornek                392: 310
   6 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Kałuża                369: 458
   7 Mikołaj        Cieplik              - Jerzy          Matyasik              451: 380
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Rakoczy               449: 391
   9 Bartosz        Bartczak             - Leokadia       Litwinowicz           451: 384
  10 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Sowula                483: 330
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Waldemar       Wypchał               343: 368
  12 Konrad         Sowula               - Piotr          Potoczek              483: 296
  13 Joanna         Brychcy              - Jacek          Mańko                 381: 347
  14 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Makuch                317: 412
  15 Janusz         Krupiński            - Grzegorz       Papciak               323: 458
  16 Arkadiusz      Łydka                - Grażyna        Chłopek               370: 312
  17 Andrzej        Klich                - Ireneusz       Kurzok                311: 314
  18 Piotr          Broda                - Justyna        Górka                 431: 336
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Kowalska              377: 327
  20 Jerzy          Luter                - Łukasz         Moskal                407: 315
  21 Renata         Andracka             - Joanna         Ostrowska             327: 355
  22 Wanda          Grabiec              - Dariusz        Putoń                 343: 436
  23 Sławomir       Wiśniowski           - Aneta          Szczyrzyca            300: 400
  24 Marta          Majewska             - Ryszard        Korpalski             275: 425
  25 Dominik        Ulejczyk             - Szymon         Stępień               367: 380
  26 Natalia        Ogierman             - Marta          Świątkowska           301: 335
  27 Bożena         Guział               - Marcin         Kurowski              356: 308
  28 Ewa            Dunikowska           - Sławomir       Wolski                419: 370
  29 Maciej         Nawrocki             - Szymon         Sztajnert             407: 303
  30 Marcel         Smolarek             - Piotr          Kozak                 243: 314
  31 Artur          Żarnotal             - Agnieszka      Antos                 321: 327


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Małgorzata     Pochopień             381: 377
   2 Marta          Sztajnert            - Krzysztof      Kałuża                275: 467
   3 Marek          Syczuk               - Mikołaj        Cieplik               366: 369
   4 Paweł          Mazurek              - Małgorzata     Szczygieł             432: 351
   5 Mariusz        Makuch               - Łukasz         Bobowski              352: 344
   6 Urszula        Solarska             - Artur          Irzyk                 358: 356
   7 Grzegorz       Papciak              - Teresa         Zalewska              412: 334
   8 Ireneusz       Kurzok               - Jerzy          Matyasik              368: 421
   9 Bartosz        Bartczak             - Joanna         Brychcy               257: 475
  10 Adam           Janicki              - Konrad         Sowula                393: 339
  11 Waldemar       Wypchał              - Dariusz        Putoń                 359: 340
  12 Andrzej        Rakoczy              - Andrzej        Kwiatkowski           585: 494
  13 Jerzy          Luter                - Łukasz         Sornek                388: 438
  14 Aneta          Szczyrzyca           - Arkadiusz      Łydka                 347: 371
  15 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Gwiazdoń              443: 310
  16 Leokadia       Litwinowicz          - Piotr          Broda                 414: 403
  17 Ryszard        Korpalski            - Maciej         Nawrocki              354: 417
  18 Sławomir       Wiśniowski           - Krzysztof      Sporczyk              332: 422
  19 Jacek          Mańko                - Janusz         Krupiński             420: 377
  20 Justyna        Górka                - Marta          Świątkowska           321: 303
  21 Grażyna        Chłopek              - Andrzej        Rechowicz             281: 480
  22 Piotr          Potoczek             - Andrzej        Klich                 433: 282
  23 Katarzyna      Kowalska             - Łukasz         Moskal                426: 279
  24 Renata         Andracka             - Wanda          Grabiec               450: 375
  25 Ewa            Dunikowska           - Piotr          Kozak                 433: 291
  26 Agnieszka      Antos                - Szymon         Stępień               283: 439
  27 Dariusz        Sowula               - Bożena         Guział                357: 342
  28 Marcin         Kurowski             - Marta          Majewska              386: 387
  29 Szymon         Sztajnert            - Dominik        Ulejczyk              379: 392
  30 Sławomir       Wolski               - Artur          Żarnotal              489: 212
  31 Natalia        Ogierman             - Marcel         Smolarek              427: 256


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Paweł          Mazurek               278: 465
   2 Krzysztof      Kałuża               - Mikołaj        Cieplik               382: 344
   3 Łukasz         Sornek               - Andrzej        Rakoczy               476: 291
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Urszula        Solarska              346: 354
   5 Grzegorz       Papciak              - Marta          Sztajnert             466: 293
   6 Mariusz        Makuch               - Marek          Syczuk                414: 257
   7 Jerzy          Matyasik             - Adam           Janicki               419: 300
   8 Małgorzata     Pochopień            - Joanna         Ostrowska             421: 311
   9 Waldemar       Wypchał              - Joanna         Brychcy               376: 378
  10 Arkadiusz      Łydka                - Łukasz         Bobowski              302: 455
  11 Leokadia       Litwinowicz          - Ewa            Dunikowska            300: 327
  12 Szymon         Stępień              - Andrzej        Rechowicz             389: 360
  13 Maciej         Nawrocki             - Krzysztof      Sporczyk              419: 358
  14 Jacek          Mańko                - Ireneusz       Kurzok                439: 283
  15 Jerzy          Luter                - Artur          Irzyk                 448: 314
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartosz        Bartczak              446: 244
  17 Justyna        Górka                - Renata         Andracka              401: 377
  18 Teresa         Zalewska             - Piotr          Potoczek              368: 402
  19 Dorota         Gwiazdoń             - Dariusz        Putoń                 301: 383
  20 Piotr          Broda                - Dariusz        Sowula                349: 341
  21 Konrad         Sowula               - Aneta          Szczyrzyca            349: 303
  22 Ryszard        Korpalski            - Katarzyna      Kowalska              429: 328
  23 Grażyna        Chłopek              - Janusz         Krupiński             364: 348
  24 Andrzej        Klich                - Sławomir       Wolski                284: 407
  25 Łukasz         Moskal               - Sławomir       Wiśniowski            355: 365
  26 Marta          Majewska             - Wanda          Grabiec               330: 471
  27 Piotr          Kozak                - Dominik        Ulejczyk              461: 367
  28 Marta          Świątkowska          - Bożena         Guział                336: 298
  29 Agnieszka      Antos                - Natalia        Ogierman              362: 350
  30 Artur          Żarnotal             - Marcin         Kurowski              217: 428
  31 Szymon         Sztajnert            - Marcel         Smolarek              271: 283


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Kałuża                371: 402
   2 Joanna         Brychcy              - Grzegorz       Papciak               375: 381
   3 Łukasz         Sornek               - Mariusz        Wrześniewski          358: 449
   4 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Makuch                480: 364
   5 Mikołaj        Cieplik              - Urszula        Solarska              369: 368
   6 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Pochopień             445: 222
   7 Andrzej        Rakoczy              - Konrad         Sowula                600: 299
   8 Jacek          Mańko                - Małgorzata     Szczygieł             336: 245
   9 Jerzy          Luter                - Justyna        Górka                 362: 431
  10 Ewa            Dunikowska           - Andrzej        Kwiatkowski           431: 358
  11 Piotr          Potoczek             - Arkadiusz      Łydka                 429: 338
  12 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Putoń                 318: 333
  13 Marek          Syczuk               - Waldemar       Wypchał               492: 322
  14 Adam           Janicki              - Szymon         Stępień               359: 394
  15 Maciej         Nawrocki             - Marta          Sztajnert             450: 360
  16 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             285: 297
  17 Ireneusz       Kurzok               - Leokadia       Litwinowicz           324: 359
  18 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wiśniowski            312: 376
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Gwiazdoń              356: 288
  20 Piotr          Kozak                - Renata         Andracka              333: 369
  21 Bartosz        Bartczak             - Katarzyna      Kowalska              270: 414
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Wanda          Grabiec               291: 345
  23 Teresa         Zalewska             - Marta          Świątkowska           400: 337
  24 Sławomir       Wolski               - Grażyna        Chłopek               426: 332
  25 Artur          Irzyk                - Agnieszka      Antos                 384: 366
  26 Dariusz        Sowula               - Marcin         Kurowski              345: 312
  27 Janusz         Krupiński            - Marta          Majewska              547: 273
  28 Andrzej        Klich                - Dominik        Ulejczyk              363: 380
  29 Bożena         Guział               - Natalia        Ogierman              270: 419
  30 Marcel         Smolarek             - Łukasz         Moskal                273: 344
  31 Artur          Żarnotal             - Szymon         Sztajnert             288: 335


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Jerzy          Matyasik              353: 344
   2 Mikołaj        Cieplik              - Mariusz        Wrześniewski          382: 388
   3 Grzegorz       Papciak              - Paweł          Mazurek               393: 374
   4 Andrzej        Rakoczy              - Joanna         Brychcy               392: 387
   5 Łukasz         Bobowski             - Szymon         Stępień               446: 313
   6 Urszula        Solarska             - Justyna        Górka                 464: 320
   7 Marek          Syczuk               - Ewa            Dunikowska            429: 393
   8 Mariusz        Makuch               - Piotr          Potoczek              305: 325
   9 Dariusz        Putoń                - Jacek          Mańko                 389: 337
  10 Maciej         Nawrocki             - Łukasz         Sornek                288: 448
  11 Małgorzata     Pochopień            - Jerzy          Luter                 368: 346
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Konrad         Sowula                350: 384
  13 Leokadia       Litwinowicz          - Artur          Irzyk                 292: 415
  14 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              333: 412
  15 Waldemar       Wypchał              - Renata         Andracka              251: 337
  16 Katarzyna      Kowalska             - Sławomir       Wiśniowski            469: 309
  17 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Janicki               466: 190
  18 Marta          Sztajnert            - Sławomir       Wolski                420: 458
  19 Teresa         Zalewska             - Dariusz        Sowula                380: 301
  20 Wanda          Grabiec              - Małgorzata     Szczygieł             349: 355
  21 Arkadiusz      Łydka                - Joanna         Ostrowska             430: 355
  22 Marta          Świątkowska          - Janusz         Krupiński             320: 475
  23 Grażyna        Chłopek              - Ryszard        Korpalski             407: 347
  24 Dominik        Ulejczyk             - Łukasz         Moskal                459: 296
  25 Natalia        Ogierman             - Bartosz        Bartczak              428: 367
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Ireneusz       Kurzok                385: 275
  27 Agnieszka      Antos                - Piotr          Kozak                 277: 374
  28 Marcin         Kurowski             - Dorota         Gwiazdoń              272: 351
  29 Szymon         Sztajnert            - Andrzej        Klich                 282: 374
  30 Marcel         Smolarek             - Marta          Majewska              246: 396
  31 Bożena         Guział               - Artur          Żarnotal              427: 243


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Papciak              - Krzysztof      Kałuża                414: 301
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Rakoczy               326: 470
   3 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Bobowski              488: 427
   4 Piotr          Potoczek             - Urszula        Solarska              365: 381
   5 Mikołaj        Cieplik              - Paweł          Mazurek               473: 401
   6 Dariusz        Putoń                - Jerzy          Matyasik              458: 361
   7 Katarzyna      Kowalska             - Marek          Syczuk                300: 485
   8 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Górka                 287: 399
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Stępień               377: 330
  10 Joanna         Brychcy              - Teresa         Zalewska              307: 464
  11 Artur          Irzyk                - Sławomir       Wolski                371: 350
  12 Konrad         Sowula               - Jacek          Mańko                 338: 331
  13 Anna           Demczyszyn           - Ewa            Dunikowska            417: 376
  14 Mariusz        Makuch               - Maciej         Nawrocki              374: 487
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Renata         Andracka              397: 299
  16 Janusz         Krupiński            - Arkadiusz      Łydka                 385: 354
  17 Sławomir       Wiśniowski           - Jerzy          Luter                 436: 285
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Kozak                 450: 358
  19 Dariusz        Sowula               - Leokadia       Litwinowicz           405: 308
  20 Dominik        Ulejczyk             - Grażyna        Chłopek               310: 274
  21 Marta          Sztajnert            - Waldemar       Wypchał               370: 289
  22 Dorota         Gwiazdoń             - Wanda          Grabiec               361: 335
  23 Aneta          Szczyrzyca           - Natalia        Ogierman              336: 331
  24 Adam           Janicki              - Piotr          Broda                 362: 365
  25 Joanna         Ostrowska            - Ryszard        Korpalski             389: 255
  26 Ireneusz       Kurzok               - Łukasz         Moskal                542: 318
  27 Bartosz        Bartczak             - Marta          Majewska              336: 372
  28 Marta          Świątkowska          - Agnieszka      Antos                 382: 360
  29 Andrzej        Klich                - Bożena         Guział                256: 572
  30 Marcin         Kurowski             - Szymon         Sztajnert             347: 235
  31 Artur          Żarnotal             - Marcel         Smolarek              338: 259


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rakoczy              - Grzegorz       Papciak               336: 378
   2 Krzysztof      Kałuża               - Marek          Syczuk                378: 373
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Putoń                 373: 378
   4 Łukasz         Sornek               - Mikołaj        Cieplik               412: 410
   5 Łukasz         Bobowski             - Urszula        Solarska              567: 267
   6 Justyna        Górka                - Paweł          Mazurek               433: 332
   7 Jerzy          Matyasik             - Anna           Demczyszyn            356: 303
   8 Maciej         Nawrocki             - Artur          Irzyk                 345: 446
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Konrad         Sowula                284: 461
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Potoczek              438: 291
  11 Teresa         Zalewska             - Janusz         Krupiński             333: 354
  12 Renata         Andracka             - Andrzej        Kwiatkowski           329: 442
  13 Sławomir       Wolski               - Sławomir       Wiśniowski            344: 316
  14 Ewa            Dunikowska           - Marta          Sztajnert             334: 369
  15 Dominik        Ulejczyk             - Katarzyna      Kowalska              347: 369
  16 Jacek          Mańko                - Piotr          Broda                 411: 238
  17 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             325: 403
  18 Joanna         Brychcy              - Dariusz        Sowula                342: 347
  19 Arkadiusz      Łydka                - Dorota         Gwiazdoń              342: 362
  20 Szymon         Stępień              - Aneta          Szczyrzyca            489: 331
  21 Jerzy          Luter                - Mariusz        Makuch                395: 285
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Marta          Świątkowska           437: 301
  23 Waldemar       Wypchał              - Ireneusz       Kurzok                424: 301
  24 Wanda          Grabiec              - Adam           Janicki               224: 460
  25 Grażyna        Chłopek              - Natalia        Ogierman              386: 352
  26 Marta          Majewska             - Bożena         Guział                448: 387
  27 Piotr          Kozak                - Ryszard        Korpalski             261: 410
  28 Andrzej        Klich                - Marcin         Kurowski              300: 461
  29 Szymon         Sztajnert            - Bartosz        Bartczak              251: 345
  30 Marcel         Smolarek             - Agnieszka      Antos                 300: 417
  31 Łukasz         Moskal               - Artur          Żarnotal              325: 249


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Grzegorz       Papciak               402: 349
   2 Krzysztof      Kałuża               - Łukasz         Sornek                492: 375
   3 Justyna        Górka                - Łukasz         Bobowski              379: 461
   4 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rakoczy               333: 388
   5 Marek          Syczuk               - Artur          Irzyk                 356: 385
   6 Konrad         Sowula               - Mariusz        Wrześniewski          334: 455
   7 Paweł          Mazurek              - Jerzy          Matyasik              371: 357
   8 Mikołaj        Cieplik              - Małgorzata     Szczygieł             483: 316
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Sławomir       Wolski                358: 370
  10 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Sporczyk              310: 385
  11 Anna           Demczyszyn           - Maciej         Nawrocki              223: 593
  12 Piotr          Potoczek             - Jacek          Mańko                 388: 402
  13 Marta          Sztajnert            - Szymon         Stępień               313: 490
  14 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Sowula                354: 441
  15 Dorota         Gwiazdoń             - Katarzyna      Kowalska              392: 373
  16 Jerzy          Luter                - Teresa         Zalewska              349: 288
  17 Ewa            Dunikowska           - Joanna         Ostrowska             389: 344
  18 Adam           Janicki              - Leokadia       Litwinowicz           387: 395
  19 Piotr          Broda                - Joanna         Brychcy               412: 280
  20 Arkadiusz      Łydka                - Waldemar       Wypchał               422: 343
  21 Renata         Andracka             - Marta          Majewska              427: 249
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Dominik        Ulejczyk              354: 482
  23 Ryszard        Korpalski            - Mariusz        Makuch                310: 388
  24 Sławomir       Wiśniowski           - Grażyna        Chłopek               345: 306
  25 Agnieszka      Antos                - Bożena         Guział                389: 431
  26 Ireneusz       Kurzok               - Marta          Świątkowska           399: 373
  27 Natalia        Ogierman             - Andrzej        Klich                 455: 204
  28 Marcin         Kurowski             - Łukasz         Moskal                331: 357
  29 Wanda          Grabiec              - Szymon         Sztajnert             416: 209
  30 Artur          Żarnotal             - Piotr          Kozak                 199: 382
  31 Bartosz        Bartczak             - Marcel         Smolarek              367: 257


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Krzysztof      Kałuża                347: 446
   2 Grzegorz       Papciak              - Łukasz         Bobowski              429: 304
   3 Andrzej        Rakoczy              - Mikołaj        Cieplik               382: 387
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Nawrocki              444: 400
   5 Artur          Irzyk                - Łukasz         Sornek                410: 391
   6 Sławomir       Wolski               - Marek          Syczuk                360: 357
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Mazurek               351: 359
   8 Jerzy          Matyasik             - Konrad         Sowula                464: 345
   9 Szymon         Stępień              - Małgorzata     Szczygieł             365: 326
  10 Dariusz        Sowula               - Urszula        Solarska              377: 318
  11 Jacek          Mańko                - Dorota         Gwiazdoń              348: 344
  12 Justyna        Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           375: 362
  13 Dominik        Ulejczyk             - Janusz         Krupiński             402: 303
  14 Katarzyna      Kowalska             - Renata         Andracka              256: 496
  15 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rechowicz             318: 309
  16 Mariusz        Makuch               - Ewa            Dunikowska            410: 342
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Marta          Sztajnert             361: 295
  18 Piotr          Broda                - Jerzy          Luter                 494: 314
  19 Sławomir       Wiśniowski           - Piotr          Potoczek              348: 307
  20 Arkadiusz      Łydka                - Anna           Demczyszyn            452: 271
  21 Waldemar       Wypchał              - Natalia        Ogierman              376: 396
  22 Joanna         Brychcy              - Piotr          Kozak                 456: 248
  23 Bożena         Guział               - Bartosz        Bartczak              305: 436
  24 Grażyna        Chłopek              - Ireneusz       Kurzok                377: 356
  25 Adam           Janicki              - Aneta          Szczyrzyca            488: 357
  26 Łukasz         Moskal               - Wanda          Grabiec               343: 396
  27 Marta          Majewska             - Joanna         Ostrowska             294: 385
  28 Andrzej        Klich                - Ryszard        Korpalski             355: 342
  29 Marcel         Smolarek             - Marcin         Kurowski              262: 480
  30 Szymon         Sztajnert            - Agnieszka      Antos                 238: 496
  31 Marta          Świątkowska          - Artur          Żarnotal              443: 255


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Grzegorz       Papciak               449: 355
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Mikołaj        Cieplik               468: 243
   3 Artur          Irzyk                - Dariusz        Putoń                 332: 362
   4 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rakoczy               393: 331
   5 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Matyasik              516: 325
   6 Szymon         Stępień              - Paweł          Mazurek               334: 393
   7 Justyna        Górka                - Jacek          Mańko                 407: 303
   8 Dariusz        Sowula               - Sławomir       Wolski                316: 415
   9 Maciej         Nawrocki             - Marek          Syczuk                531: 324
  10 Renata         Andracka             - Arkadiusz      Łydka                 287: 439
  11 Urszula        Solarska             - Leokadia       Litwinowicz           388: 246
  12 Dominik        Ulejczyk             - Krzysztof      Sporczyk              353: 361
  13 Konrad         Sowula               - Mariusz        Makuch                376: 444
  14 Teresa         Zalewska             - Piotr          Broda                 439: 294
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Wiśniowski            400: 429
  16 Dorota         Gwiazdoń             - Andrzej        Kwiatkowski           363: 348
  17 Janusz         Krupiński            - Ewa            Dunikowska            437: 296
  18 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Brychcy               415: 327
  19 Natalia        Ogierman             - Jerzy          Luter                 375: 313
  20 Piotr          Potoczek             - Katarzyna      Kowalska              338: 380
  21 Wanda          Grabiec              - Adam           Janicki               285: 386
  22 Joanna         Ostrowska            - Marta          Sztajnert             474: 338
  23 Anna           Demczyszyn           - Bartosz        Bartczak              325: 314
  24 Marcin         Kurowski             - Grażyna        Chłopek               371: 297
  25 Ireneusz       Kurzok               - Bożena         Guział                313: 389
  26 Agnieszka      Antos                - Waldemar       Wypchał               345: 342
  27 Marta          Świątkowska          - Aneta          Szczyrzyca            315: 294
  28 Piotr          Kozak                - Marta          Majewska              346: 311
  29 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Moskal                305: 349
  30 Szymon         Sztajnert            - Andrzej        Klich                 205: 411
  31 Artur          Żarnotal             - Marcel         Smolarek              307: 359
Lista rankingowa na dzień 05-03-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            162.51  29090  179
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              160.60  30836  192
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.05  30117  193
   4 Kamil Górka                    Kraków               156.04  29492  189
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.29  29815  192
   6 Dawid Pikul                    Poznań               154.63  30771  199
   7 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.98  27842  182
   9 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.59  24872  163
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.53  20897  137
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              152.44  29574  194
  12 Dominik Urbacki                Pruszków             152.32  30160  198
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.27  17207  113
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.85  29004  191
  15 Łukasz Bobowski                Suchedniów           151.79  29295  193
  16 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  17 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     151.44  22262  147
  18 Justyna Górka                  Kraków               151.01  29748  197
  19 Tomasz Ciejka                  Kraków               150.91   8753   58
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             150.85  29567  196
  21 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.83  27451  182
  22 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.22  28993  193
  23 Michał Makowski                Warszawa             150.04  12603   84
  24 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.93  28892  194
  25 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.22   5336   36
  26 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.10  28732  194
  27 Kamil Kister                   Puławy               147.65  29383  199
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.63  28345  192
  29 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.90  27764  189
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.15  29229  200
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.04  27164  186
  32 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.97  27588  189
  33 Juliusz Czupryniak             Warszawa             145.90  27866  191
  34 Andrzej Kowalski               Gdańsk               145.87   5689   39
  35 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.63  16748  115
  36 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.29  28623  197
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  38 Dariusz Ulatowski              Tuchola              145.20  27443  189
  39 Jakub Błażejewski              Poznań               145.04  19726  136
  40 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.42  28018  194
  41 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.40  21082  146
  42 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  43 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.69  12070   84
  44 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  45 Marek Reda                     Dębówka              143.39  13622   95
  46 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.64  21110  148
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             142.62  27810  195
  48 Maciej Czupryniak              Milanówek            142.35  19502  137
  49 Przemysław Rybicki             Otwock               142.14  12366   87
  50 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.13  20183  142
  51 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.00  26412  186
  52 Marek Dudkiewicz               Milanówek            141.65  27196  192
  53 Michał Waszkiewicz             Białystok            141.11  28081  199
  54 Radosław Jachna                Łódź                 140.70  26593  189
  55 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.70  25466  181
  56 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.62  27421  195
  57 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             140.50  27959  199
  58 Piotr Broda                    Sandomierz           140.22  27343  195
  59 Rafał Matczak                  Milanówek            140.12  28025  200
  60 Joanna Juszczak                Warszawa             138.65  27036  195
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  62 Leszek Kacprzyk                Katowice             137.74   9366   68
  63 Tomasz Lempart                 Wadowice             137.72  19970  145
  64 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.53  18292  133
  65 Dariusz Kuć                    Stargard             137.24  22645  165
  66 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.16  18516  135
  67 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  68 Barbara Obremska               Wrocław              136.83  12315   90
  69 Katarzyna Polak                Warszawa             136.54  25397  186
  70 Łukasz Sornek                  Mikołów              136.51  25936  190
  71 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             136.41  16642  122
  72 Marek Syczuk                   Warszawa             136.36  12000   88
  73 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       136.06  25444  187
  74 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.03   5305   39
  75 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.99  25839  190
  76 Natalia Woźniak                Dziwnówek            135.58  26031  192
  77 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           135.31  20703  153
  78 Konrad Sowula                  Kraków               135.29  17047  126
  79 Jacek Mańko                    Poznań               135.14  23920  177
  80 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.12  18241  135
  81 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.10  27020  200
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.09  21209  157
  83 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  84 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.64  25851  192
  85 Irena Sołdan                   Sopot                134.53  25695  191
  86 Janusz Krupiński               Bytom                134.26  24436  182
  87 Szymon Dąbrowski               Warszawa             134.12  25886  193
  88 Michał Kolaj                   Ostróda              134.10   5364   40
  89 Piotr Domański                 Lublin               134.06  12602   94
  90 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  91 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.57  26046  195
  92 Robert Kamiński                Warszawa             133.39  22543  169
  93 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.25   4797   36
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.68  11676   88
  95 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.09  24437  185
  96 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.90   6331   48
  97 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            131.55  22627  172
  98 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               131.28   4726   36
  99 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.26  25990  198
 100 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.07  25821  197
 101 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.70  24441  187
 102 Krzysztof Gibas                Kraków               130.69  20518  157
 103 Agnieszka Walas                Kraków               130.67  18947  145
 104 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 105 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             129.60  21514  166
 106 Maciej Nawrocki                Babimost             129.58   9330   72
 107 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.35  24836  192
 108 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.31  24568  190
 109 Tomasz Górka                   Kraków               129.25   4653   36
 110 Marcin Rogala                  Warszawa             129.17  25318  196
 111 Marek Rogalski                 Warszawa             129.08  24009  186
 112 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             128.97   4643   36
 113 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 114 Daniel Janus                   Wąchock              128.85   6185   48
 115 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.66  25603  199
 116 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 117 Dorota Kuć                     Stargard             128.49  18117  141
 118 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.19   6153   48
 119 Dorota Zielińska               Piaseczno            128.17   4486   35
 120 Dorota Rudzińska               Warszawa             127.88  19437  152
 121 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84  14190  111
 122 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.77  10477   82
 123 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 124 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.34   9805   77
 125 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 126 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 127 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 128 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.97  22601  178
 129 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.90  18147  143
 130 Marta Bajorek                  Warszawa             126.29  24501  194
 131 Leszek Stecuła                 Bytom                126.21  10854   86
 132 Czesław Grajewski              Białystok            125.99  18016  143
 133 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.85  21268  169
 134 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.82  24913  198
 135 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 136 Adam Grzelec                   Poznań               125.47  23714  189
 137 Natalia Ogierman               Katowice             125.32  15039  120
 138 Rafał Stachowski               Police               125.32  16292  130
 139 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.22  24418  195
 140 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.96  20119  161
 141 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.79  22961  184
 142 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.77  17718  142
 143 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.71  13968  112
 144 Agata Kuć                      Stargard             124.64  21688  174
 145 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 146 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 147 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.18  21607  174
 148 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.90   7682   62
 149 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.81   5943   48
 150 Maciej Kuć                     Stargard             123.71  14227  115
 151 Ewelina Gruda                  Białystok            123.67  15583  126
 152 Diana Pietrzykowska            Szczecin             123.38  22702  184
 153 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 154 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.22  24645  200
 155 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.83   5773   47
 156 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.77   3683   30
 157 Marcin Ceglarek                Kraków               122.76  22343  182
 158 Mariusz Makuch                 Zator                122.69   4417   36
 159 Agnieszka Matus                Milanówek            122.66  23551  192
 160 Dariusz Sowula                 Kraków               122.66  14719  120
 161 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.47  16166  132
 162 Szymon Stępień                 Bytom                122.07  16602  136
 163 Ewa Szałas                     Katowice             121.75  14488  119
 164 Teresa Zalewska                Racibórz             121.66  19588  161
 165 Katarzyna Kowalska             Katowice             121.61  17755  146
 166 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.54  21877  180
 167 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.51  24303  200
 168 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 169 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.08  18041  149
 170 Tomasz Sehnal                  Warszawa             120.73  19196  159
 171 Andrzej Rakoczy                Kraków               120.66   5671   47
 172 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 173 Maria Skutela                  Warszawa             120.41  23720  197
 174 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.31  23821  198
 175 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 176 Beata Piotrowska               Łódź                 120.08  12608  105
 177 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 178 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.87  23974  200
 179 Urszula Solarska               Katowice             119.79  23360  195
 180 Lucyna Śniadach                Rumia                119.70  22862  191
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.59  11481   96
 182 Sławomir Wolski                Wrocław              119.52  23187  194
 183 Paweł Pogorzelski              Warszawa             119.43  13376  112
 184 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          119.25  13237  111
 185 Jerzy Luter                    Bytom                119.19  23122  194
 186 Tomasz A. Praga                Białystok            119.04  10118   85
 187 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.98   7377   62
 188 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.98  10351   87
 189 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 190 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.83  11645   98
 191 Anna Demczyszyn                Bystra               118.50   7347   62
 192 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.48   5687   48
 193 Adam Janicki                   Wrocław              118.47  17889  151
 194 Bożena Guział                  Racibórz             118.34  18579  157
 195 Anita Bruska                   Gdynia               118.29  14905  126
 196 Maciej Perzyński               Piła                 118.20   7210   61
 197 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.11  16063  136
 198 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               117.15  22962  196
 199 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.95  19063  163
 200 Dominik Ulejczyk               Będzin               116.78  23240  199
 201 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.41  23050  198
 202 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 203 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.08  22868  197
 204 Renata Andracka                Zwola                116.02  22739  196
 205 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.97  22266  192
 206 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.91  20980  181
 207 Robert Wagner                  Wrocław              115.82   9497   82
 208 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.54  17562  152
 209 Jarosław Olek                  Warszawa             115.45  12238  106
 210 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.13   9671   84
 211 Anna Krynicka                  Warszawa             114.83   4019   35
 212 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.61  22120  193
 213 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.52  10994   96
 214 Monika Siemaszko               Lipiany              114.44  14877  130
 215 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.22  21701  190
 216 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.21  11878  104
 217 Marta Świątkowska              Wrocław              114.08  21561  189
 218 Waldemar Wypchał               Kraków               113.95  21992  193
 219 Krzysztof Zawadzki             Sampława             113.80  21963  193
 220 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.79  16500  145
 221 Ireneusz Kurzok                Mikołów              113.66   5001   44
 222 Agnieszka Dawid                Kraków               113.65   6819   60
 223 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.46  18948  167
 224 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 225 Józef Burzyński                Ełk                  113.32  14958  132
 226 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.25  12457  110
 227 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            113.02   5425   48
 228 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.93   4630   41
 229 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 230 Marianna Kozłowska             Białystok            112.32  10670   95
 231 Konrad Pajączek                Milanówek            112.28  13249  118
 232 Karolina Urbańska              Poznań               112.12  21078  188
 233 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 234 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     111.89  20252  181
 235 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.87   8502   76
 236 Marcin Kurowski                Racibórz             111.83  16104  144
 237 Jacek Nowak                    Szczecin             111.78   8160   73
 238 Dorota Ostrowska               Białystok            111.53  17956  161
 239 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 240 Marta Sztajnert                Wisła                111.03  14656  132
 241 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 242 Beata Jagielska                Police               110.66  12836  116
 243 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.64   8298   75
 244 Sławomir Długosz               Ostróda              110.62  21350  193
 245 Olga Swarcewicz                Warszawa             110.55   6633   60
 246 Joanna Brychcy                 Katowice             110.44  21204  192
 247 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 249 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 250 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 251 Grzegorz Bajer                 Łódź                 109.00   5777   53
 252 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 253 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.84  11862  110
 254 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.83   3774   35
 255 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.38   9986   93
 256 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.34   7621   71
 257 Agnieszka Antos                Racibórz             106.80   5340   50
 258 Zofia Górka                    Łęczna               105.94   3814   36
 259 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.09  18811  179
 260 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 261 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               104.83   3774   36
 262 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 263 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 264 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.83  17893  174
 265 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.79  19016  185
 267 Karolina Mak                   Wrocław              102.78   9970   97
 268 Piotr Kozak                    Racibórz             102.68   6674   65
 269 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             102.42   9320   91
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.38  20272  198
 271 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.00   3876   38
 272 Lidia Żywna                    Gdynia               100.81  10887  108
 273 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.92  11691  117
 274 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.57  15832  159
 275 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.53   6967   70
 276 Bartosz Bartczak               Poznań                99.19  18251  184
 277 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.75   9480   96
 278 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 279 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.16   8147   83
 280 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.88  16443  168
 281 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   97.84   6751   69
 282 Teresa Balewska                Reda                  97.00  19303  199
 283 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.65  18073  187
 284 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 285 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 286 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.84   4792   50
 287 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 288 Marta Majewska                 Wadowice              95.33   7436   78
 289 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.18  12088  127
 290 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 291 Michał Głąb                    Zabrze                94.45   7367   78
 292 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 293 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 294 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             91.58   4121   45
 295 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 296 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 297 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.59  17112  191
 298 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 299 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.96   4270   48
 300 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.83   9505  107
 301 Maria Tomiczek                 Zabrze                88.31   4239   48
 302 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 303 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 304 Ewa Tymińska                   Gdańsk                83.56   2841   34
 305 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.79   6059   75
 306 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 307 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 308 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 309 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 310 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.47   5584   76
 311 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 312 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             71.56   2433   34
 313 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 314 Mirosław Dejna                 Sampława              69.80   3420   49
 315 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 316 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.91   2208   33




Poczekalnia na dzień 05-03-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   2 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   3 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   4 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   5 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   6 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.92   3274   26
   8 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
   9 Małgorzata Pochopień           Kraków               109.88   2857   26
  10 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.04   3576   25
  11 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  12 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
  13 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  14 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  15 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  16 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  17 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  19 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  20 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  21 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  22 Jakub Nalepa                   Gliwice              134.88   3237   24
  23 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.17   3196   24
  24 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  25 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  26 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  27 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  28 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  29 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               124.08   2978   24
  30 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  31 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  32 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  33 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  34 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.96   2855   24
  35 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  36 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  37 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  38 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.79   2803   24
  39 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  40 Dominika Worona                Police               115.21   2765   24
  41 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  42 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  43 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  44 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  45 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  46 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  47 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.58   2534   24
  48 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  49 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  50 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  51 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  52 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  53 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  54 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              75.25   1806   24
  55 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  56 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  57 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  58 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  59 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  60 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  61 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  62 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  63 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  64 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  65 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             74.22   1707   23
  66 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  67 Grażyna Smereka                Racibórz             104.09   2290   22
  68 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  69 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  70 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  71 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  72 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  73 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  74 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  75 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  76 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  77 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  78 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  79 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  80 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  81 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  82 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 124.74   2370   19
  83 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  84 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  85 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  86 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  87 Alicja Tuz                     Kielce               106.88   1710   16
  88 Bernadeta Zapała               Jaworzno              91.19   1459   16
  89 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  90 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  91 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  92 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  93 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  94 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  95 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  96 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  97 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  98 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  99 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.17   1622   12
 100 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
 101 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
 102 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
 103 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 104 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
 105 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 106 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 107 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 108 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 109 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 110 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 111 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 112 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 113 Grażyna Chłopek                Jaworzno             113.67   1364   12
 114 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 115 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 116 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 117 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 118 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 119 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 120 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 121 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 122 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 123 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 124 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 125 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 126 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 127 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 128 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 129 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 130 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 131 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 132 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 133 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 134 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 135 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 136 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 137 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 138 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 139 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 140 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 141 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 142 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 143 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 144 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 145 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 146 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 147 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 148 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             82.33    988   12
 149 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 150 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 151 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 152 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 153 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 154 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 155 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 156 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 157 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 158 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 159 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 160 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 161 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 162 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 163 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 164 Laura Pisula                   Wrocław              105.36   1159   11
 165 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 166 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 167 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 168 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 169 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 170 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 171 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 172 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 173 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 174 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 175 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 176 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 177 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 178 Adam Kaczyński                 Świnoujście           81.55    897   11
 179 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 180 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 181 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 182 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 183 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 184 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 185 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 186 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 187 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 188 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 189 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 190 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 191 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 192 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 193 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 194 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 195 Aleksandra Maliszewska         Będzin                67.27    740   11
 196 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 197 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 198 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 199 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 200 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 201 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 202 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 203 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 204 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 205 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 206 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 207 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 208 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 209 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 210 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 211 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 212 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 213 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 214 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 215 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 216 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 217 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 218 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 219 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 220 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 221 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 222 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 223 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 224 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 225 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 226 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 227 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 228 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 229 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 230 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 231 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 232 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 233 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 234 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 235 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 236 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 237 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 238 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 239 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 240 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 241 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 242 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 243 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 244 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 245 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 246 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 247 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 248 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 249 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 250 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 251 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 252 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 253 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 254 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 255 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 256 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 257 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 258 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 259 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 260 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 261 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 262 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 263 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 264 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 265 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 266 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 267 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 268 Agnieszka Madej                Warszawa              85.00     85    1
 269 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 270 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie