Milanówek23
czerwca
Milanówek 23-24 czerwca XIII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Grand Prix 2018
Gliwice30
czerwca
Gliwice 30- 1 lipca XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Gdańsk 7
lipca
Gdańsk 7- 8 lipca III Otwarte Mistrzostwa GdańskaGrand Prix 2018
W Gliwicach pierwsze zwycięstwo turniejowe Jakuba Zaryńskiego30 - 01 lipca 2018 — XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w ScrabbleGliwice, 30 - 01 lipca 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


W Gliwicach pierwsze zwycięstwo turniejowe Jakuba ZaryńskiegoStary, obejrzałem dotychczasowe 528 meczów mundialowych od 1982 roku, to mi teraz obecne nie mogą przepaść. Mamy właśnie noworodka w domu. Wiesz, jeszcze sesja egzaminacyjna. Chętnie, ale jestem w szpitalu. Hm, z Ukrainy mam ciężki dojazd. I argument ostateczny – żona mi nie pozwoliła.

Te i inne informacje zwrotne docierały do organizatorów przez media społecznościowe, od osób, które chciały, niemniej nie mogły przybyć na nasz turniej. Tym bardziej przecieraliśmy oczy ze zdumienia, patrząc jak rośnie liczba rejestrujących się scrabblistek i scrabblistów. I stało się – 83 zawodniczek i zawodników uczyniło I Otwarte Mistrzostwa Gliwic najliczebniejszym turniejem rankingowym w Polsce (no dobra – pozdrowienia dla stolicy – poza Mistrzostwami Warszawy), z dotychczas rozegranych w 2018 roku.

Ja głęboko wierzę, że wysoka frekwencja w dużej mierze zależała od tego, że — wbrew dominującej w naszym kraju kulturze rywalizacji — przy pracach nad mistrzostwami spotkały się ze sobą osoby, które wolą wspólnie budować, we współpracy zmieniać świat. Do Uczniowskiego Klubu Sportowego „Anagram” dołączyły w tym roku, jako instytucje współorganizujące, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 w Gliwicach. Serdecznie dziękuję dyrektorkom, Bognie Dobrakowskiej i Agacie Cirze, oraz pracowniczkom i pracownikom ich instytucji za otwartość, poświęcony czas i włożony w turniej wysiłek.

Spotkaliśmy się, po raz pierwszy w liczącej dwadzieścia parę lat historii naszej gry, w Gliwicach. Miasto to słynie w Polsce z wielu zabytków, bogatej historii, śmiałego wkraczania we współczesność. Mi, zapewne pod wpływem czytanych obecnie opowiadań prozy, inspirowanej twórczością Andrzeja Sapkowskiego, uruchomił się strumień myślowy: Sapkowski – Trylogia husycka – husyci w Gliwicach. W 1430 roku czescy kacerze, pod wodzą bratanka Władysława Jagiełły, Zygmunta Korybutowicza, zajęli to miasto. Przez rok dokonywali stąd rajdów na cały Śląsk, zaś Zygmunt planował tu stworzenie swojego księstwa. No i potem już poszło gładko – przez prawie cały turniej, w kolejnych rundach, jawili mi się Jakub Zaryński ze Świnoujścia i Bartosz Morawski z Wrocławia, jako husyccy taboryci, broniący w słynnym wagenburgu swoich pozycji na najwyższym stole. W rundach 4,5 i 6 przewodził stawce Kuba, potem na trzy rundy okopał się na „jedynce” Bartek (przy okazji wspomnijmy, że Gliwice to jego rodzinne miasto). Kolejne dwie rundy należą do gracza z Pomorza Zachodniego. I na deser bezpośrednie spotkanie. W tym boju, jak Jan Žižka z Trocnova na polach bitewnych, wywalczył dla siebie pierwszy mistrzowski tytuł Jakub Zaryński, zaś Bartek został wicemistrzem XXIII Mistrzostw Górnego Śląska i Zagłębia, będących zarazem I Otwartymi Mistrzostwami Gliwic. Trzecie miejsce przypadło w udziale multimedaliście, Mariuszowi Skroboszowi, z Warszawy.

Na turnieju zadebiutowało aż 10 osób, z których najskuteczniejszą okazała się przybyła z Zabrza Jolanta Zięba, wygrywająca 6 z 12 partii.

Towarzyszyły nam różne konkursy – a to na słowo związane z komunikacją, a to zaczynające się od zwrotu „nowa”, a to związane z literami zawartymi w nazwie sponsorów.

Dzięki hojności tych ostatnich każda osoba wyjeżdżała z turnieju z pamiątkową koszulką (ukłony dla partnera zawodów – Komunikacyjnego Związku Komunalnego GOP) oraz dwiema nagrodami rzeczowymi, na które składały się najczęściej książki, przekazane przez Regionalny Instytut Kultury z Katowic i wydawnictwa: Znak, BOSZ, Burda Książki, Biały Kruk, Media Rodzina, Videograf i Iskry. Bardzo, bardzo dziękujemy.

Na koniec osobiste podziękowania dla Małgorzaty Hatalskiej z gliwickiej MBP, za współpracę przy organizacji zawodów i dla nieocenionej Iwony Skubis, która wspierała mnie w trakcie przebiegu mistrzostw pracą sędziowską i wsparciem logistycznym. Ciepłe słowa dla moich obecnych i byłych uczniów i uczennicy: Marysi, Szymona, Dawida, Krystiana, Sebastiana i Kamila, którzy też dołożyli swój wysiłek, skutkujący naprawdę ciekawym i – tu opieram się na wypowiedziach osób uczestniczących – znakomicie przygotowanym turniejem.

No to jak zamknąć tę relację? Mam nadzieję, że widzimy się w Gliwicach za rok. I jak to u nos godajom — w takim razie do zaś!
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
XXI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 w Gliwicach
ul. Jasnogórska 15/17
44-100 Gliwice
Obrońca tytułuKrzysztof Kałuża
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 30 czerwca (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 1 lipca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdSzkoła znajduje się w centrum Gliwic, 18 minut pieszo od dworca PKP
WyżywieniePrzez cały czas turnieju dostępny bufet kawowy. W pierwszym dniu dla wszystkich osób zapewniona pizza w czasie przerwy obiadowej. Osobny posiłek dla wegan i weganek.
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne dla osób zajmujących 3 pierwsze miejsca (600, 400 i 200 zł.) W przypadku większej ilości grających zwiększenie puli nagród do pięciu osób.
Dla wszystkich uczestniczek i uczestników nagrody rzeczowe.
Dodatkowe atrakcjeOsoby grające w ramach wpisowego dostają okolicznościowe koszulki.
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój PFS,
koszulka męska M
2 Bartosz Morawski Wrocław PFS,
koszulka męska M
3 Piotr Broda Sandomierz PFS,
koszulka męska XXL
4 Tomasz Siwiński Zawiercie zwykły uczestnik,
koszulka męska XL
5 Aneta Szczyrzyca Jaworzno PFS,
koszulka damska L
6 Janusz Krupiński Bytom PFS,
koszulka męska L
7 Arkadiusz Łydka Jaworzno PFS,
koszulka męska XL
8 Katarzyna Kowalska Katowice PFS,
koszulka damska L
9 Marta Jamrozy Dąbrowa Górnicza zwykły uczestnik,
koszulka damska L
10 Sylwia Bagińska - Worwa Dąbrowa Górnicza zwykły uczestnik,
koszulka damska M
11 Szymon Stępień Bytom młodzież,
koszulka męska L
12 Krzysztof Sporczyk Piaseczno PFS,
koszulka męska L
13 Leokadia Litwinowicz Gliwice PFS,
koszulka męska XXL
14 Adam Janicki Wrocław Brak uwag :) PFS,
koszulka męska L
15 Bartosz Bartczak Poznań PFS,
koszulka męska XL
16 Ireneusz Kurzok Mikołów zwykły uczestnik,
koszulka męska L
17 Karolina Szubska Jaworzno PFS,
koszulka damska M
18 Dawid Węgrzyński Zabrze zwykły uczestnik,
koszulka męska L
19 Joanna Brychcy Katowice PFS,
koszulka damska M
20 Andrzej Rechowicz Katowice zwykły uczestnik,
koszulka męska XL
21 Urszula Solarska Katowice PFS,
koszulka damska L
22 Justyna Górka  Kraków PFS,
koszulka damska S
23 Mariusz Wrześniewski Kraków PFS,
koszulka męska XL
24 Marcin Kurowski Racibórz oby pasowała ^^ zwykły uczestnik,
koszulka męska XXXL
25 Kacper Zegadło Warszawa PFS,
koszulka męska M
26 Małgorzata Szczygieł Radwanice PFS,
koszulka damska S
27 Leszek Kilian Jaworzno PFS,
koszulka męska XL
28 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle PFS,
koszulka męska M
29 Jakub Nalepa Gliwice zwykły uczestnik,
koszulka męska M
30 Dariusz Putoń  RUDA ŚLĄSKA PFS,
koszulka męska XL
31 Ewa Madejczyk Katowice zwykły uczestnik,
koszulka damska S
32 Zofia Gajewska Jelenia Góra PFS,
koszulka damska L
33 Bożena Guział Racibórz PFS,
koszulka damska L
34 Natalia Ogierman Wadowice zwykły uczestnik,
koszulka damska M
35 Marta Majewska Wadowice zwykły uczestnik,
koszulka damska S
36 Remigiusz Belesa Zabrze zwykły uczestnik,
koszulka męska L
37 Teresa Zalewska Racibórz PFS,
koszulka męska XL
38 Sławomir Wiśniowski Jaworzno PFS,
koszulka męska XL
39 Renata Andracka Zwola PFS,
koszulka męska XL
40 Andrzej Klich JAWORZNO PFS,
koszulka męska XL
41 Waldemar Czerwoniec Pruszków PFS,
koszulka męska XL
42 Sławomir Wolski Wrocław PFS,
koszulka męska XL
43 Zbigniew Rybak Warszawa PFS,
koszulka męska XXL
44 Grażyna Chłopek Jaworzno zwykły uczestnik,
koszulka damska M
45 Andrzej Rakoczy Kraków zwykły uczestnik,
koszulka męska L
46 Justyna Nieznalska Jejkowice zwykły uczestnik,
koszulka damska L
47 Kamil Omidi Zabrze debiut,
koszulka męska M
48 Ewa Radzikowska Gliwice PFS,
koszulka damska XL
49 Jerzy Matyasik Kraków PFS,
koszulka męska M
50 Krystian Matykiewicz Zabrze debiut,
koszulka męska L
51 Sebastian Richter Zabrze debiut,
koszulka męska L
52 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów zwykły uczestnik,
koszulka męska XL
53 Małgorzata Sulejewska Kraków zwykły uczestnik,
koszulka damska L
54 Jerzy Luter Bytom PFS,
koszulka męska XL
55 Agnieszka Antos Racibórz zwykły uczestnik,
koszulka męska XXXL
56 Waldemar Wypchał Kraków PFS,
koszulka męska XXL
57 Michał Puchowski Strzelce Opolskie zwykły uczestnik,
koszulka męska XL
58 Artur Irzyk Strzyżów PFS,
koszulka męska L
59 Adam Grzelec Poznań PFS,
koszulka męska XL
60 Maria Tomiczek Zabrze młodzież,
koszulka damska M
61 Łukasz Bobowski Suchedniów PFS,
koszulka męska M
62 Grzegorz Papciak Jodłowa zwykły uczestnik,
koszulka męska XL
63 Wanda Grabiec Tarnów zwykły uczestnik,
koszulka damska M
64 Jakub Zaryński Świnoujście PFS,
koszulka męska L
65 Piotr Pietuchowski Białystok potężna :) zwykły uczestnik,
koszulka męska XXXL
66 Marzena Rogowska Gliwice debiut,
koszulka damska S
67 Marcin Mróz Gliwice debiut,
koszulka męska M
68 Dariusz Sowula Kraków zwykły uczestnik,
koszulka męska XL
69 Marcin Szczyrzyca Jaworzno młodzież,
koszulka męska L
70 Kamil Kaczmarek Zabrze debiut,
koszulka męska L
71 Adam Fałek Mikołów debiut,
koszulka męska L
72 Szymon Dąbrowski Warszawa PFS,
koszulka męska S
73 Maciej Dąbrowski Warszawa PFS,
koszulka męska XL
74 Jan M. Kowalik Zabrze debiut,
koszulka męska XXL
75 Ryszard Korpalski Wójtowice PFS,
koszulka męska XXL
76 Dominik Ulejczyk Będzin młodzież,
koszulka męska S
77 Jolanta Zięba Zabrze zwykły uczestnik,
koszulka damska XL
78 Joanna Ostrowska Warszawa PFS,
koszulka damska M
79 Krzysztof Kałuża Sosnowiec zwykły uczestnik,
koszulka męska M
80 Mariusz Skrobosz   Warszawa PFS,
koszulka męska M
81 Adam Jurkowski Gliwice zwykły uczestnik,
koszulka męska XL
82 Paulina Krzeszewska Zabrze debiut,
koszulka damska M
83 Mariusz Orzeł Nowe Miasto Lubawskie Nie jestem pewien czy składki PFS mi nie wyszły :-) PFS,
koszulka męska L
84 Zygmunt Skwarek Katowice zwykły uczestnik,
koszulka męska XL
85 Konrad Sowula Kraków zwykły uczestnik,
koszulka męska L
86 Łukasz Sornek Mikołów zwykły uczestnik,
koszulka męska XL
87 Tomasz Rekus Gliwice debiut,
koszulka męska XXXL
Organizatorzy

Maciej Śliwa 601 91 66 00 mail: maciej@sliwa.zabrze.pl
SponsorzyPartner mistrzostw:



Sponsorzy nagród:



Patronat medialny:



Wyniki turnieju XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia

I Otwarte Mistrzostwa Gliwic

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jakub           Zaryński             Świnoujście            144.03     11.0     5440     2170     1310
  2 Bartosz         Morawski             Wrocław                162.82     10.0     5048     2006      797
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               155.09      9.0     5181     1930      711
  4 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         139.20      9.0     5080     1890      600
  5 Janusz          Krupiński            Bytom                  137.25      9.0     4810     1763      530
  6 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               133.30      9.0     4409     1894      369
  7 Artur           Irzyk                Strzyżów               145.40      8.0     5099     1831      379
  8 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             134.31      8.0     5030     1759      650
  9 Konrad          Sowula               Kraków                 133.97      8.0     4840     1664      842
 10 Joanna          Ostrowska            Warszawa               118.43      8.0     4663     1787       95
 11 Kacper          Zegadło              Warszawa               153.21      8.0     4651     1717      671
 12 Natalia         Ogierman             Katowice               122.89      8.0     4542     1598      539
 13 Dariusz         Sowula               Kraków                 122.74      8.0     4493     1790      209
 14 Joanna          Brychcy              Katowice               111.48      8.0     4409     1583      452
 15 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                117.52      8.0     4391     1719       28
 16 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            144.26      7.0     5114     1557      882
 17 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 151.24      7.0     4982     1581      748
 18 Jakub           Nalepa               Gliwice                139.05      7.0     4850     1658      272
 19 Łukasz          Sornek               Mikołów                133.20      7.0     4672     1547      580
 20 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 139.77      7.0     4602     1539      229
 21 Adam            Grzelec              Poznań                 127.98      7.0     4601     1657      366
 22 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       114.52      7.0     4581     1554      334
 23 Ewa             Madejczyk            Katowice               125.09      7.0     4537     1499      116
 24 Marcin          Kurowski             Racibórz               111.77      7.0     4522     1543      398
 25 Szymon          Stępień              Bytom                  124.14      7.0     4503     1491      524
 26 Michał          Puchowski            Strzelce Opolskie      118.77      7.0     4437     1585      102
 27 Andrzej         Rechowicz            Katowice               134.23      7.0     4394     1559      144
 28 Sławomir        Wolski               Wrocław                120.33      7.0     4389     1590      221
 29 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.65      7.0     4368     1462      476
 30 Zbigniew        Rybak                Warszawa               117.82      7.0     4333     1718     -276
 31 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   129.30      7.0     4302     1641     -670
 32 Renata          Andracka             Zwola                  120.60      7.0     4209     1591       21
 33 Justyna         Górka                Kraków                 148.55      6.0     4870     1448      732
 34 Adam            Jurkowski            Gliwice                126.67      6.0     4611     1469      470
 35 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             151.99      6.0     4568     1521      181
 36 Piotr           Broda                Sandomierz             141.10      6.0     4557     1366      492
 37 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 125.87      6.0     4521     1483      -28
 38 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.59      6.0     4513     1372      305
 39 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              117.51      6.0     4444     1466      -37
 40 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               132.23      6.0     4409     1526      -26
 41 Waldemar        Wypchał              Kraków                 115.34      6.0     4383     1406     -121
 42 Patrycja        Skibska              Warszawa               112.41      6.0     4334     1401      -38
 43 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.45      6.0     4284     1450      -63
 44 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              121.40      6.0     4227     1493      -81
 45 Jerzy           Luter                Bytom                  120.26      6.0     4216     1541     -112
 46 Leszek          Kilian               Jaworzno               105.66      6.0     4209     1426      139
 47 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               114.16      6.0     4096     1383     -181
 48 Jolanta         Zięba                Zabrze                 100.00      6.0     3960     1428     -123
 49 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              134.04      5.0     4530     1202      429
 50 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           123.26      5.0     4499     1426      152
 51 Bożena          Guział               Racibórz               117.92      5.0     4408     1462     -228
 52 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 119.43      5.0     4394     1311       -5
 53 Urszula         Solarska             Katowice               117.24      5.0     4303     1269      188
 54 Katarzyna       Kowalska             Katowice               120.10      5.0     4288     1396     -111
 55 Marta           Majewska             Wadowice               100.00      5.0     4227     1309       -3
 56 Marta           Jamrozy              Dąbrowa Górnicza       103.41      5.0     4210     1368     -165
 57 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                123.51      5.0     4171     1386      -90
 58 Agnieszka       Antos                Racibórz               107.39      5.0     4125     1395     -297
 59 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      5.0     4120     1237      124
 60 Grażyna         Chłopek              Jaworzno               108.00      5.0     4098     1293     -106
 61 Bartosz         Bartczak             Poznań                 108.19      5.0     3999     1294       26
 62 Justyna         Nieznalska           Jejkowice              109.09      5.0     3963     1405     -338
 63 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      5.0     3957     1259      148
 64 Jan M.          Kowalik              Zabrze                 100.00      5.0     3112     1177     -778
 65 Sylwia          Bagińska-Worwa       Dąbrowa Górnicza       100.00      4.5     4156     1121      355
 66 Teresa          Zalewska             Racibórz               119.54      4.0     4221     1264      -34
 67 Adam            Janicki              Wrocław                118.67      4.0     4109     1270     -267
 68 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      4.0     4071     1178       74
 69 Remigiusz       Belesa               Zabrze                 100.00      4.0     3902     1158     -601
 70 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3866     1165     -680
 71 Ewa             Radzikowska          Gliwice                132.06      4.0     3501     1073      198
 72 Kamil           Kaczmarek            Zabrze                 100.00      4.0     2628     1049     -969
 73 Maria           Tomiczek             Zabrze                 100.00      3.5     3532      954       90
 74 Krystian        Matykiewicz          Zabrze                 100.00      3.5     3116      960     -626
 75 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      3.5     3113      909     -506
 76 Marcin          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      3.0     3392     1044    -1129
 77 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              138.72      3.0     2337      775      131
 78 Tomasz          Rekus                Gliwice                100.00      2.5     2493      814    -1649
 79 Grażyna         Smereka              Racibórz               103.45      2.0     1753      606     -109
 80 Adam            Fałek                Mikołów                100.00      1.5     2188      711    -1688
 81 Kamil           Omidi                Zbrosławice            100.00      1.5     2053      700    -1639
 82 Sebastian       Richter              Zabrze                 100.00      0.5      819      299    -1459
 83 Marzena         Rogowska             Gliwice                100.00      0.0      185       50     -196
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia

I Otwarte Mistrzostwa Gliwic



	Bartosz Morawski 162.82 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Teresa         Zalewska              119.54 +  473: 300  170
    2     7 Szymon         Dąbrowski             133.30 +  442: 268  183
    3     7 Dariusz        Sowula                122.74 +  499: 379  173
    4     3 Adam           Grzelec               127.98 +  369: 321  178
    5     3 Paweł          Mazurek               139.20 +  384: 339  189
    6     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 +  490: 380  205
    7     1 Jakub          Zaryński              144.03 +  460: 332  194
    8     1 Zbigniew       Rybak                 117.82 +  459: 220  168
    9     1 Jakub          Nalepa                139.05 -  341: 481   89
   10     2 Joanna         Ostrowska             118.43 +  429: 379  168
   11     2 Artur          Irzyk                 145.40 +  433: 384  195
   12     1 Jakub          Zaryński              144.03 -  269: 468   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2006  / 12 167.17




	Mariusz Skrobosz 155.09 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Ulejczyk              119.43 +  398: 377  169
    2     4 Konrad         Sowula                133.97 +  397: 269  184
    3     5 Jakub          Nalepa                139.05 +  503: 324  189
    4     4 Paweł          Mazurek               139.20 +  467: 350  189
    5     2 Artur          Irzyk                 145.40 +  444: 373  195
    6     2 Bartosz        Morawski              162.82 -  380: 490  113
    7     2 Joanna         Ostrowska             118.43 +  653: 351  168
    8     2 Szymon         Dąbrowski             133.30 +  373: 350  183
    9     2 Jakub          Zaryński              144.03 -  389: 457   94
   10     3 Dariusz        Sowula                122.74 +  376: 340  173
   11     3 Mikołaj        Cieplik               134.31 +  453: 346  184
   12     2 Paweł          Mazurek               139.20 -  348: 443   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1930  / 12 160.83




	Kacper Zegadło 153.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Puchowski             118.77 +  353: 298  169
    2    18 Leokadia       Litwinowicz           123.51 -  295: 309   74
    3    23 Szymon         Stępień               124.14 +  485: 301  174
    4     6 Dariusz        Putoń                 144.26 +  474: 389  194
    5     4 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  383: 429   84
    6    18 Adam           Janicki               118.67 +  341: 325  169
    7    13 Tomasz         Siwiński              121.40 +  502: 319  171
    8     8 Jerzy          Luter                 120.26 +  332: 245  170
    9     5 Szymon         Dąbrowski             133.30 -  353: 400   83
   10    10 Zbigniew       Rybak                 117.82 +  410: 290  168
   11     5 Janusz         Krupiński             137.25 -  311: 397   87
   12     8 Szymon         Stępień               124.14 +  412: 278  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Łukasz Bobowski 151.99 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Adam           Janicki               118.67 +  458: 251  169
    2     9 Katarzyna      Kowalska              120.10 -  310: 418   70
    3    18 Zbigniew       Rybak                 117.82 -  319: 433   68
    4    25 Jerzy          Matyasik              125.59 +  410: 280  176
    5    24 Leokadia       Litwinowicz           123.51 +  471: 392  174
    6    19 Justyna        Nieznalska            109.09 +  348: 315  159
    7     6 Mariusz        Wrześniewski          151.24 +  380: 324  201
    8     6 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  369: 409   84
    9     7 Artur          Irzyk                 145.40 -  430: 431   95
   10    16 Patrycja       Skibska               112.41 +  375: 359  162
   11    10 Natalia        Ogierman              122.89 -  354: 399   73
   12    14 Małgorzata     Sulejewska            139.77 -  344: 376   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Mariusz Wrześniewski 151.24 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Ostrowska             118.43 +  411: 355  168
    2    20 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  483: 264  150
    3     9 Justyna        Nieznalska            109.09 +  507: 326  159
    4     5 Zofia          Gajewska              123.26 +  375: 366  173
    5     1 Jakub          Zaryński              144.03 -  361: 474   94
    6     4 Zbigniew       Rybak                 117.82 -  395: 415   68
    7     6 Łukasz         Bobowski              151.99 -  324: 380  102
    8    11 Michał         Puchowski             118.77 +  472: 328  169
    9     9 Grażyna        Smereka               103.45 -  290: 368   53
   10    13 Katarzyna      Kowalska              120.10 +  449: 286  170
   11     8 Mariusz        Orzeł                 129.30 +  498: 251  179
   12     5 Artur          Irzyk                 145.40 -  417: 421   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Justyna Górka 148.55 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bożena         Guział                117.92 -  395: 399   68
    2    21 Krzysztof      Kałuża                138.72 -  369: 423   89
    3    31 Arkadiusz      Łydka                 132.23 -  315: 396   82
    4    37 Krystian       Matykiewicz           100.00 +  545: 161  150
    5    28 Marta          Jamrozy               103.41 +  425: 303  153
    6    21 Ryszard        Korpalski             117.51 +  441: 316  168
    7    15 Marcin         Kurowski              111.77 -  320: 365   62
    8    22 Leokadia       Litwinowicz           123.51 +  458: 326  174
    9    16 Michał         Puchowski             118.77 +  484: 275  169
   10    12 Łukasz         Sornek                133.20 -  335: 393   83
   11    17 Adam           Jurkowski             126.67 -  316: 443   77
   12    21 Zofia          Gajewska              123.26 +  467: 338  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Artur Irzyk 145.40 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zbigniew       Rybak                 117.82 +  505: 308  168
    2     3 Bożena         Guział                117.92 +  466: 378  168
    3     1 Andrzej        Rakoczy               125.87 +  452: 348  176
    4     2 Mikołaj        Cieplik               134.31 +  408: 402  184
    5     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  373: 444  105
    6     1 Jakub          Zaryński              144.03 -  427: 462   94
    7     5 Jakub          Nalepa                139.05 +  426: 396  189
    8     4 Adam           Grzelec               127.98 -  356: 385   78
    9     7 Łukasz         Bobowski              151.99 +  431: 430  202
   10     5 Grażyna        Smereka               103.45 +  450: 317  153
   11     2 Bartosz        Morawski              162.82 -  384: 433  113
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          151.24 +  421: 417  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 12 152.58




	Dariusz Putoń 144.26 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ireneusz       Kurzok                117.52 -  308: 355   68
    2    36 Tomasz         Rekus                 100.00 +  570: 155  150
    3    13 Mariusz        Orzeł                 129.30 +  517: 335  179
    4     6 Kacper         Zegadło               153.21 -  389: 474  103
    5    14 Marta          Majewska              100.00 +  532: 287  150
    6     8 Adam           Grzelec               127.98 -  365: 449   78
    7    14 Bożena         Guział                117.92 +  427: 308  168
    8    10 Teresa         Zalewska              119.54 +  356: 342  170
    9     6 Joanna         Ostrowska             118.43 -  367: 410   68
   10    11 Renata         Andracka              120.60 +  375: 352  171
   11     7 Dariusz        Sowula                122.74 -  329: 415   73
   12    12 Mariusz        Orzeł                 129.30 +  579: 350  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Jakub Zaryński 144.03 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ryszard        Korpalski             117.51 +  492: 307  168
    2     5 Natalia        Ogierman              122.89 +  441: 361  173
    3     3 Jerzy          Luter                 120.26 +  571: 262  170
    4     1 Ewa            Radzikowska           132.06 +  401: 310  182
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          151.24 +  474: 361  201
    6     1 Artur          Irzyk                 145.40 +  462: 427  195
    7     1 Bartosz        Morawski              162.82 -  332: 460  113
    8     3 Paweł          Mazurek               139.20 +  448: 329  189
    9     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 +  457: 389  205
   10     1 Adam           Grzelec               127.98 +  528: 292  178
   11     1 Szymon         Dąbrowski             133.30 +  366: 363  183
   12     1 Bartosz        Morawski              162.82 +  468: 269  213
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2170  / 12 180.83




	Piotr Broda 141.10 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Urszula        Solarska              117.24 -  301: 361   67
    2    40 Sebastian      Richter               100.00 +  597: 123  150
    3    12 Renata         Andracka              120.60 +  394: 302  171
    4     7 Arkadiusz      Łydka                 132.23 +  421: 275  182
    5     6 Joanna         Ostrowska             118.43 -  320: 446   68
    6    15 Agnieszka      Antos                 107.39 -  354: 445   57
    7    17 Marta          Jamrozy               103.41 -  306: 370   53
    8    23 Andrzej        Rechowicz             134.23 -  371: 397   84
    9    28 Maciej         Dąbrowski             116.45 -  279: 440   66
   10    32 Remigiusz      Belesa                100.00 +  368: 325  150
   11    25 Jolanta        Zięba                 100.00 +  418: 317  150
   12    22 Bożena         Guział                117.92 +  428: 264  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Małgorzata Sulejewska 139.77 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Dąbrowski             116.45 +  373: 363  166
    2    11 Ewa            Radzikowska           132.06 -  357: 464   82
    3    27 Bartosz        Bartczak              108.19 -  329: 454   58
    4    32 Remigiusz      Belesa                100.00 +  528: 295  150
    5    16 Joanna         Brychcy               111.48 +  451: 369  161
    6    14 Arkadiusz      Łydka                 132.23 +  446: 339  182
    7     9 Dariusz        Sowula                122.74 -  310: 363   73
    8    15 Leszek         Kilian                105.66 +  317: 285  156
    9    14 Sławomir       Wolski                120.33 -  275: 427   70
   10    26 Leokadia       Litwinowicz           123.51 -  384: 395   74
   11    20 Waldemar       Wypchał               115.34 +  456: 275  165
   12    14 Łukasz         Bobowski              151.99 +  376: 344  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Paweł Mazurek 139.20 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Waldemar       Wypchał               115.34 +  476: 321  165
    2     6 Renata         Andracka              120.60 +  477: 321  171
    3     2 Krzysztof      Kałuża                138.72 +  459: 385  189
    4     4 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  350: 467  105
    5     3 Bartosz        Morawski              162.82 -  339: 384  113
    6     9 Teresa         Zalewska              119.54 +  400: 341  170
    7     8 Agnieszka      Antos                 107.39 +  573: 296  157
    8     3 Jakub          Zaryński              144.03 -  329: 448   94
    9     8 Marcin         Kurowski              111.77 +  439: 404  162
   10     6 Sławomir       Wolski                120.33 +  436: 412  170
   11     4 Jakub          Nalepa                139.05 +  359: 353  189
   12     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 +  443: 348  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1890  / 12 157.50




	Jakub Nalepa 139.05 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Skrzypczak            114.52 +  415: 353  165
    2    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  511: 282  150
    3     5 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  324: 503  105
    4    10 Ireneusz       Kurzok                117.52 +  377: 338  168
    5    12 Agnieszka      Antos                 107.39 +  409: 374  157
    6     6 Jerzy          Luter                 120.26 +  378: 320  170
    7     5 Artur          Irzyk                 145.40 -  396: 426   95
    8     9 Mariusz        Orzeł                 129.30 +  523: 331  179
    9     1 Bartosz        Morawski              162.82 +  481: 341  213
   10     4 Szymon         Dąbrowski             133.30 -  360: 407   83
   11     4 Paweł          Mazurek               139.20 -  353: 359   89
   12     6 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  323: 544   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Krzysztof Kałuża 138.72 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Wiśniowski            114.16 +  410: 244  164
    2    21 Justyna        Górka                 148.55 +  423: 369  199
    3     2 Paweł          Mazurek               139.20 -  385: 459   89
    4    12 Andrzej        Rechowicz             134.23 +  466: 384  184
    5     7 Zbigniew       Rybak                 117.82 -  364: 393   68
    6    13 Tomasz         Siwiński              121.40 -  289: 357   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  /  6 129.17




	Janusz Krupiński 137.25 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Patrycja       Skibska               112.41 +  551: 233  162
    2     2 Andrzej        Rakoczy               125.87 -  385: 451   76
    3    11 Łukasz         Sornek                133.20 +  353: 347  183
    4     8 Katarzyna      Kowalska              120.10 +  439: 379  170
    5     5 Bożena         Guział                117.92 -  367: 480   68
    6    10 Leszek         Kilian                105.66 -  265: 387   56
    7    19 Arkadiusz      Łydka                 132.23 +  406: 303  182
    8    16 Agnieszka      Antos                 107.39 +  314: 272  157
    9    15 Ireneusz       Kurzok                117.52 +  487: 423  168
   10     9 Jerzy          Luter                 120.26 +  426: 368  170
   11     5 Kacper         Zegadło               153.21 +  397: 311  203
   12     3 Joanna         Ostrowska             118.43 +  420: 326  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Mikołaj Cieplik 134.31 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Kurowski              111.77 +  425: 285  162
    2    14 Urszula        Solarska              117.24 +  472: 363  167
    3     8 Ireneusz       Kurzok                117.52 +  432: 331  168
    4     2 Artur          Irzyk                 145.40 -  402: 408   95
    5     4 Kacper         Zegadło               153.21 +  429: 383  203
    6     3 Joanna         Ostrowska             118.43 -  347: 375   68
    7     7 Leszek         Kilian                105.66 +  395: 284  156
    8     6 Łukasz         Bobowski              151.99 +  409: 369  202
    9     3 Dariusz        Sowula                122.74 -  434: 465   73
   10     8 Tomasz         Siwiński              121.40 +  395: 341  171
   11     3 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  346: 453  105
   12     6 Jakub          Nalepa                139.05 +  544: 323  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Andrzej Rechowicz 134.23 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Brychcy               111.48 +  368: 326  161
    2    12 Adam           Jurkowski             126.67 +  432: 276  177
    3     4 Zofia          Gajewska              123.26 -  299: 316   73
    4    12 Krzysztof      Kałuża                138.72 -  384: 466   89
    5    26 Sławomir       Wolski                120.33 -  333: 355   70
    6    29 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  339: 280  150
    7    18 Ewa            Radzikowska           132.06 -  311: 482   82
    8    23 Piotr          Broda                 141.10 +  397: 371  191
    9    19 Ryszard        Korpalski             117.51 -  348: 387   68
   10    18 Andrzej        Rakoczy               125.87 +  415: 315  176
   11    22 Dominik        Ulejczyk              119.43 +  412: 343  169
   12    18 Grażyna        Smereka               103.45 +  356: 333  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Małgorzata Szczygieł 134.04 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Justyna        Nieznalska            109.09 -  351: 363   59
    2    28 Krystian       Matykiewicz           100.00 +  414: 197  150
    3    20 Sławomir       Wolski                120.33 -  386: 393   70
    4    22 Ewa            Madejczyk             125.09 -  348: 399   75
    5    30 Jolanta        Zięba                 100.00 -  311: 393   50
    6    34 Marta          Jamrozy               103.41 -  364: 418   53
    7    36 Andrzej        Klich                 100.00 +  488: 271  150
    8    32 Maciej         Dąbrowski             116.45 +  443: 229  166
    9    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  356: 421   50
   10    31 Karolina       Szubska               100.00 +  370: 314  150
   11    26 Katarzyna      Kowalska              120.10 -  335: 346   70
   12    30 Justyna        Nieznalska            109.09 +  364: 357  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Konrad Sowula 133.97 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartosz        Bartczak              108.19 +  494: 245  158
    2     4 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  269: 397  105
    3    21 Maria          Tomiczek              100.00 +  419: 290  150
    4    15 Sławomir       Wolski                120.33 +  446: 240  170
    5    11 Adam           Janicki               118.67 +  445: 331  169
    6     5 Dariusz        Sowula                122.74 +  482: 375  173
    7     3 Zbigniew       Rybak                 117.82 -  367: 406   68
    8     5 Joanna         Ostrowska             118.43 -  330: 429   68
    9    10 Krzysztof      Sporczyk              130.65 +  517: 241  181
   10     7 Mariusz        Orzeł                 129.30 -  397: 408   79
   11     9 Maciej         Skrzypczak            114.52 +  317: 284  165
   12     7 Adam           Grzelec               127.98 +  357: 352  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Szymon Dąbrowski 133.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grażyna        Chłopek               108.00 +  388: 351  158
    2     7 Bartosz        Morawski              162.82 -  268: 442  113
    3    22 Natalia        Ogierman              122.89 +  354: 293  173
    4    19 Urszula        Solarska              117.24 +  364: 298  167
    5    13 Zofia          Gajewska              123.26 +  424: 310  173
    6     7 Bożena         Guział                117.92 +  354: 287  168
    7     4 Adam           Grzelec               127.98 +  357: 344  178
    8     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  350: 373  105
    9     5 Kacper         Zegadło               153.21 +  400: 353  203
   10     4 Jakub          Nalepa                139.05 +  407: 360  189
   11     1 Jakub          Zaryński              144.03 -  363: 366   94
   12     4 Dariusz        Sowula                122.74 +  380: 263  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1894  / 12 157.83




	Łukasz Sornek 133.20 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Antos                 107.39 +  470: 317  157
    2     8 Arkadiusz      Łydka                 132.23 +  387: 345  182
    3    11 Janusz         Krupiński             137.25 -  347: 353   87
    4    13 Adam           Janicki               118.67 -  270: 350   69
    5    29 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  404: 315  150
    6    11 Maciej         Skrzypczak            114.52 -  379: 393   65
    7    22 Renata         Andracka              120.60 -  393: 424   71
    8    24 Grażyna        Chłopek               108.00 -  326: 333   58
    9    30 Justyna        Nieznalska            109.09 +  443: 250  159
   10    12 Justyna        Górka                 148.55 +  393: 335  199
   11    18 Zofia          Gajewska              123.26 +  429: 377  173
   12    13 Adam           Jurkowski             126.67 +  431: 300  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Arkadiusz Łydka 132.23 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Leszek         Kilian                105.66 +  378: 377  156
    2     8 Łukasz         Sornek                133.20 -  345: 387   83
    3    31 Justyna        Górka                 148.55 +  396: 315  199
    4     7 Piotr          Broda                 141.10 -  275: 421   91
    5    22 Katarzyna      Kowalska              120.10 +  407: 393  170
    6    14 Małgorzata     Sulejewska            139.77 -  339: 446   90
    7    19 Janusz         Krupiński             137.25 -  303: 406   87
    8    26 Waldemar       Wypchał               115.34 +  464: 329  165
    9    17 Ewa            Radzikowska           132.06 +  365: 267  182
   10    29 Sławomir       Wiśniowski            114.16 +  419: 288  164
   11    13 Sławomir       Wolski                120.33 -  354: 425   70
   12    17 Michał         Puchowski             118.77 -  364: 381   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Ewa Radzikowska 132.06 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marta          Jamrozy               103.41 +  454: 300  153
    2    11 Małgorzata     Sulejewska            139.77 +  464: 357  190
    3     6 Katarzyna      Kowalska              120.10 +  428: 325  170
    4     1 Jakub          Zaryński              144.03 -  310: 401   94
    5     9 Jerzy          Luter                 120.26 -  337: 411   70
    6    17 Ireneusz       Kurzok                117.52 -  381: 412   68
    7    18 Andrzej        Rechowicz             134.23 +  482: 311  184
    8    12 Marcin         Kurowski              111.77 -  378: 421   62
    9    17 Arkadiusz      Łydka                 132.23 -  267: 365   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  /  9 119.22




	Krzysztof Sporczyk 130.65 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Klich                 100.00 -  308: 326   50
    2    37 Jan M.         Kowalik               100.00 +  429: 236  150
    3    25 Sławomir       Wiśniowski            114.16 -  314: 359   64
    4    34 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  379: 232  150
    5    21 Dominik        Ulejczyk              119.43 +  406: 315  169
    6    12 Adam           Jurkowski             126.67 -  273: 340   77
    7    21 Katarzyna      Kowalska              120.10 +  378: 337  170
    8    20 Joanna         Brychcy               111.48 +  474: 305  161
    9    10 Konrad         Sowula                133.97 -  241: 517   84
   10    30 Jolanta        Zięba                 100.00 -  350: 358   50
   11    23 Maciej         Dąbrowski             116.45 +  387: 295  166
   12    19 Tomasz         Siwiński              121.40 +  429: 272  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Mariusz Orzeł 129.30 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Karolina       Szubska               100.00 +  357: 348  150
    2    15 Dariusz        Sowula                122.74 -  352: 371   73
    3    13 Dariusz        Putoń                 144.26 -  335: 517   94
    4    23 Waldemar       Wypchał               115.34 +  409: 342  165
    5    17 Natalia        Ogierman              122.89 +  336: 291  173
    6    16 Andrzej        Rakoczy               125.87 +  416: 393  176
    7    10 Maciej         Skrzypczak            114.52 +  375: 351  165
    8     9 Jakub          Nalepa                139.05 -  331: 523   89
    9    12 Adam           Jurkowski             126.67 +  382: 362  177
   10     7 Konrad         Sowula                133.97 +  408: 397  184
   11     8 Mariusz        Wrześniewski          151.24 -  251: 498  101
   12    12 Dariusz        Putoń                 144.26 -  350: 579   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Adam Grzelec 127.98 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  455: 216  150
    2    10 Ewa            Madejczyk             125.09 +  430: 332  175
    3    10 Leokadia       Litwinowicz           123.51 +  442: 307  174
    4     3 Bartosz        Morawski              162.82 -  321: 369  113
    5    10 Justyna        Nieznalska            109.09 +  362: 283  159
    6     8 Dariusz        Putoń                 144.26 +  449: 365  194
    7     4 Szymon         Dąbrowski             133.30 -  344: 357   83
    8     4 Artur          Irzyk                 145.40 +  385: 356  195
    9     4 Zbigniew       Rybak                 117.82 +  446: 355  168
   10     1 Jakub          Zaryński              144.03 -  292: 528   94
   11     6 Joanna         Ostrowska             118.43 -  323: 410   68
   12     7 Konrad         Sowula                133.97 -  352: 357   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Adam Jurkowski 126.67 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  450: 234  150
    2    12 Andrzej        Rechowicz             134.23 -  276: 432   84
    3    28 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  434: 285  150
    4    20 Sławomir       Wiśniowski            114.16 +  512: 343  164
    5     8 Dariusz        Sowula                122.74 -  387: 394   73
    6    12 Krzysztof      Sporczyk              130.65 +  340: 273  181
    7    12 Jerzy          Luter                 120.26 -  359: 360   70
    8    17 Renata         Andracka              120.60 +  383: 290  171
    9    12 Mariusz        Orzeł                 129.30 -  362: 382   79
   10    14 Waldemar       Wypchał               115.34 -  365: 401   65
   11    17 Justyna        Górka                 148.55 +  443: 316  199
   12    13 Łukasz         Sornek                133.20 -  300: 431   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Andrzej Rakoczy 125.87 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  402: 294  150
    2     2 Janusz         Krupiński             137.25 +  451: 385  187
    3     1 Artur          Irzyk                 145.40 -  348: 452   95
    4    14 Jerzy          Luter                 120.26 -  359: 385   70
    5    18 Ewa            Madejczyk             125.09 +  437: 408  175
    6    16 Mariusz        Orzeł                 129.30 -  393: 416   79
    7    16 Jerzy          Matyasik              125.59 +  417: 397  176
    8    14 Marta          Jamrozy               103.41 +  420: 292  153
    9    11 Tomasz         Siwiński              121.40 -  238: 333   71
   10    18 Andrzej        Rechowicz             134.23 -  315: 415   84
   11    19 Bożena         Guział                117.92 +  365: 363  168
   12    16 Ewa            Madejczyk             125.09 -  376: 409   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Jerzy Matyasik 125.59 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marta          Majewska              100.00 +  409: 314  150
    2     1 Zofia          Gajewska              123.26 -  334: 342   73
    3    24 Adam           Janicki               118.67 -  277: 465   69
    4    25 Łukasz         Bobowski              151.99 -  280: 410  102
    5    36 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  484: 243  150
    6    32 Bartosz        Bartczak              108.19 +  423: 340  158
    7    16 Andrzej        Rakoczy               125.87 -  397: 417   76
    8    28 Justyna        Nieznalska            109.09 +  364: 324  159
    9    24 Grażyna        Chłopek               108.00 +  421: 265  158
   10    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  368: 285  150
   11    12 Marcin         Kurowski              111.77 -  400: 411   62
   12    15 Maciej         Skrzypczak            114.52 -  356: 392   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Ewa Madejczyk 125.09 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jolanta        Zięba                 100.00 +  374: 345  150
    2    10 Adam           Grzelec               127.98 -  332: 430   78
    3    14 Ryszard        Korpalski             117.51 -  340: 373   68
    4    22 Małgorzata     Szczygieł             134.04 +  399: 348  184
    5    18 Andrzej        Rakoczy               125.87 -  408: 437   76
    6    25 Renata         Andracka              120.60 -  341: 342   71
    7    30 Karolina       Szubska               100.00 +  405: 305  150
    8    29 Adam           Janicki               118.67 +  382: 370  169
    9    22 Marta          Majewska              100.00 +  436: 335  150
   10    20 Marta          Jamrozy               103.41 +  357: 313  153
   11    11 Szymon         Stępień               124.14 -  354: 447   74
   12    16 Andrzej        Rakoczy               125.87 +  409: 376  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Szymon Stępień 124.14 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Remigiusz      Belesa                100.00 +  418: 295  150
    2    17 Ireneusz       Kurzok                117.52 -  331: 415   68
    3    23 Kacper         Zegadło               153.21 -  301: 485  103
    4    35 Adam           Fałek                 100.00 +  503: 139  150
    5    19 Tomasz         Siwiński              121.40 -  381: 385   71
    6    22 Marta          Majewska              100.00 -  309: 356   50
    7    29 Bartosz        Bartczak              108.19 +  375: 266  158
    8    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  360: 258  150
    9    23 Agnieszka      Antos                 107.39 +  419: 334  157
   10    24 Leszek         Kilian                105.66 +  381: 280  156
   11    11 Ewa            Madejczyk             125.09 +  447: 354  175
   12     8 Kacper         Zegadło               153.21 -  278: 412  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Leokadia Litwinowicz 123.51 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jan M.         Kowalik               100.00 +  416: 181  150
    2    18 Kacper         Zegadło               153.21 +  309: 295  203
    3    10 Adam           Grzelec               127.98 -  307: 442   78
    4    18 Bożena         Guział                117.92 -  305: 381   68
    5    24 Łukasz         Bobowski              151.99 -  392: 471  102
    6    26 Michał         Puchowski             118.77 -  369: 378   69
    7    34 Maria          Tomiczek              100.00 +  370: 240  150
    8    22 Justyna        Górka                 148.55 -  326: 458   99
    9    33 Karolina       Szubska               100.00 +  333: 281  150
   10    26 Małgorzata     Sulejewska            139.77 +  395: 384  190
   11    24 Renata         Andracka              120.60 -  288: 344   71
   12    27 Leszek         Kilian                105.66 -  361: 406   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Zofia Gajewska 123.26 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Sebastian      Richter               100.00 +  591: 139  150
    2     1 Jerzy          Matyasik              125.59 +  342: 334  176
    3     4 Andrzej        Rechowicz             134.23 +  316: 299  184
    4     5 Mariusz        Wrześniewski          151.24 -  366: 375  101
    5    13 Szymon         Dąbrowski             133.30 -  310: 424   83
    6    20 Sławomir       Wolski                120.33 +  475: 335  170
    7    11 Ireneusz       Kurzok                117.52 +  437: 304  168
    8     7 Dariusz        Sowula                122.74 -  289: 403   73
    9    13 Jerzy          Luter                 120.26 -  346: 380   70
   10    17 Michał         Puchowski             118.77 -  312: 458   69
   11    18 Łukasz         Sornek                133.20 -  377: 429   83
   12    21 Justyna        Górka                 148.55 -  338: 467   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Natalia Ogierman 122.89 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Maria          Tomiczek              100.00 +  394: 362  150
    2     5 Jakub          Zaryński              144.03 -  361: 441   94
    3    22 Szymon         Dąbrowski             133.30 -  293: 354   83
    4    36 Sebastian      Richter               100.00 +  539: 131  150
    5    17 Mariusz        Orzeł                 129.30 -  291: 336   79
    6    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  455: 259  150
    7    20 Marta          Majewska              100.00 +  366: 347  150
    8    19 Ireneusz       Kurzok                117.52 -  318: 379   68
    9    20 Marta          Jamrozy               103.41 +  391: 340  153
   10    22 Agnieszka      Antos                 107.39 +  375: 344  157
   11    10 Łukasz         Bobowski              151.99 +  399: 354  202
   12     9 Marcin         Kurowski              111.77 +  360: 356  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Dariusz Sowula 122.74 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Kamil          Kaczmarek             100.00 +  422: 163  150
    2    15 Mariusz        Orzeł                 129.30 +  371: 352  179
    3     7 Bartosz        Morawski              162.82 -  379: 499  113
    4    17 Bartosz        Bartczak              108.19 +  303: 283  158
    5     8 Adam           Jurkowski             126.67 +  394: 387  177
    6     5 Konrad         Sowula                133.97 -  375: 482   84
    7     9 Małgorzata     Sulejewska            139.77 +  363: 310  190
    8     7 Zofia          Gajewska              123.26 +  403: 289  173
    9     3 Mikołaj        Cieplik               134.31 +  465: 434  184
   10     3 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  340: 376  105
   11     7 Dariusz        Putoń                 144.26 +  415: 329  194
   12     4 Szymon         Dąbrowski             133.30 -  263: 380   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 12 149.17




	Tomasz Siwiński 121.40 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  357: 240  150
    2    16 Jerzy          Luter                 120.26 -  333: 388   70
    3    17 Bożena         Guział                117.92 -  363: 392   68
    4    33 Patrycja       Skibska               112.41 +  382: 330  162
    5    19 Szymon         Stępień               124.14 +  385: 381  174
    6    13 Krzysztof      Kałuża                138.72 +  357: 289  189
    7    13 Kacper         Zegadło               153.21 -  319: 502  103
    8    18 Ryszard        Korpalski             117.51 +  402: 335  168
    9    11 Andrzej        Rakoczy               125.87 +  333: 238  176
   10     8 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  341: 395   84
   11    15 Ireneusz       Kurzok                117.52 -  383: 389   68
   12    19 Krzysztof      Sporczyk              130.65 -  272: 429   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Renata Andracka 120.60 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krystian       Matykiewicz           100.00 +  390: 256  150
    2     6 Paweł          Mazurek               139.20 -  321: 477   89
    3    12 Piotr          Broda                 141.10 -  302: 394   91
    4    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  358: 263  150
    5    23 Ryszard        Korpalski             117.51 -  367: 419   68
    6    25 Ewa            Madejczyk             125.09 +  342: 341  175
    7    22 Łukasz         Sornek                133.20 +  424: 393  183
    8    17 Adam           Jurkowski             126.67 -  290: 383   77
    9    25 Teresa         Zalewska              119.54 +  342: 302  170
   10    11 Dariusz        Putoń                 144.26 -  352: 375   94
   11    24 Leokadia       Litwinowicz           123.51 +  344: 288  174
   12    20 Jerzy          Luter                 120.26 +  377: 297  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Sławomir Wolski 120.33 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Kamil          Omidi                 100.00 +  438: 140  150
    2    13 Justyna        Nieznalska            109.09 -  231: 372   59
    3    20 Małgorzata     Szczygieł             134.04 +  393: 386  184
    4    15 Konrad         Sowula                133.97 -  240: 446   84
    5    26 Andrzej        Rechowicz             134.23 +  355: 333  184
    6    20 Zofia          Gajewska              123.26 -  335: 475   73
    7    26 Maciej         Dąbrowski             116.45 +  419: 277  166
    8    21 Bożena         Guział                117.92 +  464: 391  168
    9    14 Małgorzata     Sulejewska            139.77 +  427: 275  190
   10     6 Paweł          Mazurek               139.20 -  412: 436   89
   11    13 Arkadiusz      Łydka                 132.23 +  425: 354  182
   12    10 Joanna         Brychcy               111.48 -  250: 283   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Jerzy Luter 120.26 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Adam           Fałek                 100.00 +  420: 106  150
    2    16 Tomasz         Siwiński              121.40 +  388: 333  171
    3     3 Jakub          Zaryński              144.03 -  262: 571   94
    4    14 Andrzej        Rakoczy               125.87 +  385: 359  176
    5     9 Ewa            Radzikowska           132.06 +  411: 337  182
    6     6 Jakub          Nalepa                139.05 -  320: 378   89
    7    12 Adam           Jurkowski             126.67 +  360: 359  177
    8     8 Kacper         Zegadło               153.21 -  245: 332  103
    9    13 Zofia          Gajewska              123.26 +  380: 346  173
   10     9 Janusz         Krupiński             137.25 -  368: 426   87
   11    16 Zbigniew       Rybak                 117.82 -  380: 404   68
   12    20 Renata         Andracka              120.60 -  297: 377   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Katarzyna Kowalska 120.10 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Tomasz         Rekus                 100.00 +  376: 194  150
    2     9 Łukasz         Bobowski              151.99 +  418: 310  202
    3     6 Ewa            Radzikowska           132.06 -  325: 428   82
    4     8 Janusz         Krupiński             137.25 -  379: 439   87
    5    22 Arkadiusz      Łydka                 132.23 -  393: 407   82
    6    23 Patrycja       Skibska               112.41 +  417: 397  162
    7    21 Krzysztof      Sporczyk              130.65 -  337: 378   81
    8    25 Marta          Majewska              100.00 -  354: 359   50
    9    29 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  360: 344  150
   10    13 Mariusz        Wrześniewski          151.24 -  286: 449  101
   11    26 Małgorzata     Szczygieł             134.04 +  346: 335  184
   12    24 Waldemar       Wypchał               115.34 -  297: 359   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Teresa Zalewska 119.54 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              162.82 -  300: 473  113
    2    22 Dominik        Ulejczyk              119.43 +  377: 335  169
    3    19 Maciej         Dąbrowski             116.45 -  394: 409   66
    4    30 Karolina       Szubska               100.00 +  417: 254  150
    5    25 Bartosz        Bartczak              108.19 +  415: 272  158
    6     9 Paweł          Mazurek               139.20 -  341: 400   89
    7    23 Adam           Janicki               118.67 +  376: 278  169
    8    10 Dariusz        Putoń                 144.26 -  342: 356   94
    9    25 Renata         Andracka              120.60 -  302: 342   71
   10    15 Maciej         Skrzypczak            114.52 -  264: 404   65
   11    28 Marta          Jamrozy               103.41 -  360: 367   53
   12    31 Urszula        Solarska              117.24 -  333: 365   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Dominik Ulejczyk 119.43 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  377: 398  105
    2    22 Teresa         Zalewska              119.54 -  335: 377   70
    3    32 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  382: 311  150
    4    24 Michał         Puchowski             118.77 +  415: 402  169
    5    21 Krzysztof      Sporczyk              130.65 -  315: 406   81
    6    27 Grażyna        Chłopek               108.00 -  321: 354   58
    7    31 Jolanta        Zięba                 100.00 -  323: 411   50
    8    33 Bartosz        Bartczak              108.19 +  308: 307  158
    9    34 Remigiusz      Belesa                100.00 +  426: 313  150
   10    19 Ryszard        Korpalski             117.51 +  501: 308  168
   11    22 Andrzej        Rechowicz             134.23 -  343: 412   84
   12    23 Ryszard        Korpalski             117.51 -  348: 400   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Michał Puchowski 118.77 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kacper         Zegadło               153.21 -  298: 353  103
    2    24 Maciej         Dąbrowski             116.45 -  329: 404   66
    3    36 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  407: 248  150
    4    24 Dominik        Ulejczyk              119.43 -  402: 415   69
    5    32 Karolina       Szubska               100.00 +  404: 336  150
    6    26 Leokadia       Litwinowicz           123.51 +  378: 369  174
    7    27 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  392: 271  150
    8    11 Mariusz        Wrześniewski          151.24 -  328: 472  101
    9    16 Justyna        Górka                 148.55 -  275: 484   99
   10    17 Zofia          Gajewska              123.26 +  458: 312  173
   11    21 Ryszard        Korpalski             117.51 +  385: 307  168
   12    17 Arkadiusz      Łydka                 132.23 +  381: 364  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Adam Janicki 118.67 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Bobowski              151.99 -  251: 458  102
    2    29 Grażyna        Chłopek               108.00 +  370: 330  158
    3    24 Jerzy          Matyasik              125.59 +  465: 277  176
    4    13 Łukasz         Sornek                133.20 +  350: 270  183
    5    11 Konrad         Sowula                133.97 -  331: 445   84
    6    18 Kacper         Zegadło               153.21 -  325: 341  103
    7    23 Teresa         Zalewska              119.54 -  278: 376   70
    8    29 Ewa            Madejczyk             125.09 -  370: 382   75
    9    35 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  385: 355  150
   10    27 Joanna         Brychcy               111.48 -  311: 351   61
   11    30 Marta          Majewska              100.00 -  314: 385   50
   12    33 Grażyna        Chłopek               108.00 -  359: 406   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Joanna Ostrowska 118.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          151.24 -  355: 411  101
    2    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  381: 282  150
    3    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  402: 335  150
    4    21 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  399: 351  150
    5     6 Piotr          Broda                 141.10 +  446: 320  191
    6     3 Mikołaj        Cieplik               134.31 +  375: 347  184
    7     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  351: 653  105
    8     5 Konrad         Sowula                133.97 +  429: 330  184
    9     6 Dariusz        Putoń                 144.26 +  410: 367  194
   10     2 Bartosz        Morawski              162.82 -  379: 429  113
   11     6 Adam           Grzelec               127.98 +  410: 323  178
   12     3 Janusz         Krupiński             137.25 -  326: 420   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 12 148.92




	Bożena Guział 117.92 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna        Górka                 148.55 +  399: 395  199
    2     3 Artur          Irzyk                 145.40 -  378: 466   95
    3    17 Tomasz         Siwiński              121.40 +  392: 363  171
    4    18 Leokadia       Litwinowicz           123.51 +  381: 305  174
    5     5 Janusz         Krupiński             137.25 +  480: 367  187
    6     7 Szymon         Dąbrowski             133.30 -  287: 354   83
    7    14 Dariusz        Putoń                 144.26 -  308: 427   94
    8    21 Sławomir       Wolski                120.33 -  391: 464   70
    9    21 Leszek         Kilian                105.66 +  394: 302  156
   10    21 Maciej         Dąbrowski             116.45 -  371: 400   66
   11    19 Andrzej        Rakoczy               125.87 -  363: 365   76
   12    22 Piotr          Broda                 141.10 -  264: 428   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Zbigniew Rybak 117.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Artur          Irzyk                 145.40 -  308: 505   95
    2    38 Kamil          Kaczmarek             100.00 +  377: 215  150
    3    18 Łukasz         Bobowski              151.99 +  433: 319  202
    4     9 Maciej         Skrzypczak            114.52 +  375: 363  165
    5     7 Krzysztof      Kałuża                138.72 +  393: 364  189
    6     4 Mariusz        Wrześniewski          151.24 +  415: 395  201
    7     3 Konrad         Sowula                133.97 +  406: 367  184
    8     1 Bartosz        Morawski              162.82 -  220: 459  113
    9     4 Adam           Grzelec               127.98 -  355: 446   78
   10    10 Kacper         Zegadło               153.21 -  290: 410  103
   11    16 Jerzy          Luter                 120.26 +  404: 380  170
   12    11 Ireneusz       Kurzok                117.52 -  357: 386   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Ireneusz Kurzok 117.52 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Putoń                 144.26 +  355: 308  194
    2    17 Szymon         Stępień               124.14 +  415: 331  174
    3     8 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  331: 432   84
    4    10 Jakub          Nalepa                139.05 -  338: 377   89
    5    20 Maciej         Dąbrowski             116.45 +  338: 261  166
    6    17 Ewa            Radzikowska           132.06 +  412: 381  182
    7    11 Zofia          Gajewska              123.26 -  304: 437   73
    8    19 Natalia        Ogierman              122.89 +  379: 318  173
    9    15 Janusz         Krupiński             137.25 -  423: 487   87
   10    28 Grażyna        Chłopek               108.00 +  321: 291  158
   11    15 Tomasz         Siwiński              121.40 +  389: 383  171
   12    11 Zbigniew       Rybak                 117.82 +  386: 357  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Ryszard Korpalski 117.51 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Zaryński              144.03 -  307: 492   94
    2    39 Kamil          Omidi                 100.00 +  561: 130  150
    3    14 Ewa            Madejczyk             125.09 +  373: 340  175
    4    11 Agnieszka      Antos                 107.39 -  257: 326   57
    5    23 Renata         Andracka              120.60 +  419: 367  171
    6    21 Justyna        Górka                 148.55 -  316: 441   99
    7    24 Grażyna        Chłopek               108.00 +  474: 401  158
    8    18 Tomasz         Siwiński              121.40 -  335: 402   71
    9    19 Andrzej        Rechowicz             134.23 +  387: 348  184
   10    19 Dominik        Ulejczyk              119.43 -  308: 501   69
   11    21 Michał         Puchowski             118.77 -  307: 385   69
   12    23 Dominik        Ulejczyk              119.43 +  400: 348  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Urszula Solarska 117.24 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Broda                 141.10 +  361: 301  191
    2    14 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  363: 472   84
    3    30 Adam           Fałek                 100.00 +  440: 188  150
    4    19 Szymon         Dąbrowski             133.30 -  298: 364   83
    5    15 Maciej         Skrzypczak            114.52 -  322: 453   65
    6    33 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  328: 329   50
    7    33 Remigiusz      Belesa                100.00 +  441: 307  150
    8    30 Jolanta        Zięba                 100.00 -  312: 343   50
    9    32 Sławomir       Wiśniowski            114.16 -  305: 372   64
   10    33 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  395: 277  150
   11    27 Patrycja       Skibska               112.41 -  373: 376   62
   12    31 Teresa         Zalewska              119.54 +  365: 333  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Maciej Dąbrowski 116.45 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Sulejewska            139.77 -  363: 373   90
    2    24 Michał         Puchowski             118.77 +  404: 329  169
    3    19 Teresa         Zalewska              119.54 +  409: 394  170
    4    16 Justyna        Nieznalska            109.09 -  359: 381   59
    5    20 Ireneusz       Kurzok                117.52 -  261: 338   68
    6    31 Jolanta        Zięba                 100.00 +  423: 269  150
    7    26 Sławomir       Wolski                120.33 -  277: 419   70
    8    32 Małgorzata     Szczygieł             134.04 -  229: 443   84
    9    28 Piotr          Broda                 141.10 +  440: 279  191
   10    21 Bożena         Guział                117.92 +  400: 371  168
   11    23 Krzysztof      Sporczyk              130.65 -  295: 387   81
   12    26 Marta          Majewska              100.00 +  424: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Waldemar Wypchał 115.34 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Mazurek               139.20 -  321: 476   89
    2    33 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  499: 360  150
    3    16 Agnieszka      Antos                 107.39 -  313: 409   57
    4    23 Mariusz        Orzeł                 129.30 -  342: 409   79
    5    31 Patrycja       Skibska               112.41 -  297: 514   62
    6    35 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  511: 185  150
    7    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  347: 271  150
    8    26 Arkadiusz      Łydka                 132.23 -  329: 464   82
    9    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  389: 298  150
   10    14 Adam           Jurkowski             126.67 +  401: 365  177
   11    20 Małgorzata     Sulejewska            139.77 -  275: 456   90
   12    24 Katarzyna      Kowalska              120.10 +  359: 297  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Maciej Skrzypczak 114.52 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Nalepa                139.05 -  353: 415   89
    2    27 Marcin         Kurowski              111.77 +  484: 300  162
    3    15 Joanna         Brychcy               111.48 +  431: 389  161
    4     9 Zbigniew       Rybak                 117.82 -  363: 375   68
    5    15 Urszula        Solarska              117.24 +  453: 322  167
    6    11 Łukasz         Sornek                133.20 +  393: 379  183
    7    10 Mariusz        Orzeł                 129.30 -  351: 375   79
    8    13 Grażyna        Smereka               103.45 -  324: 413   53
    9    18 Patrycja       Skibska               112.41 +  349: 342  162
   10    15 Teresa         Zalewska              119.54 +  404: 264  170
   11     9 Konrad         Sowula                133.97 -  284: 317   84
   12    15 Jerzy          Matyasik              125.59 +  392: 356  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Sławomir Wiśniowski 114.16 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Kałuża                138.72 -  244: 410   89
    2    31 Jolanta        Zięba                 100.00 +  351: 310  150
    3    25 Krzysztof      Sporczyk              130.65 +  359: 314  181
    4    20 Adam           Jurkowski             126.67 -  343: 512   77
    5    27 Leszek         Kilian                105.66 -  355: 397   56
    6    30 Marcin         Kurowski              111.77 -  262: 398   62
    7    32 Patrycja       Skibska               112.41 -  302: 375   62
    8    37 Jan M.         Kowalik               100.00 +  376: 241  150
    9    32 Urszula        Solarska              117.24 +  372: 305  167
   10    29 Arkadiusz      Łydka                 132.23 -  288: 419   82
   11    33 Andrzej        Klich                 100.00 +  500: 263  150
   12    28 Agnieszka      Antos                 107.39 +  344: 333  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Patrycja Skibska 112.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Janusz         Krupiński             137.25 -  233: 551   87
    2    34 Agnieszka      Antos                 107.39 -  312: 375   57
    3    34 Jolanta        Zięba                 100.00 +  359: 302  150
    4    33 Tomasz         Siwiński              121.40 -  330: 382   71
    5    31 Waldemar       Wypchał               115.34 +  514: 297  165
    6    23 Katarzyna      Kowalska              120.10 -  397: 417   70
    7    32 Sławomir       Wiśniowski            114.16 +  375: 302  164
    8    31 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  369: 321  150
    9    18 Maciej         Skrzypczak            114.52 -  342: 349   65
   10    16 Łukasz         Bobowski              151.99 -  359: 375  102
   11    27 Urszula        Solarska              117.24 +  376: 373  167
   12    25 Marta          Jamrozy               103.41 +  368: 328  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Marcin Kurowski 111.77 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  285: 425   84
    2    27 Maciej         Skrzypczak            114.52 -  300: 484   65
    3    40 Kamil          Omidi                 100.00 +  421: 234  150
    4    27 Joanna         Brychcy               111.48 -  253: 369   61
    5    38 Sebastian      Richter               100.00 +  551: 126  150
    6    30 Sławomir       Wiśniowski            114.16 +  398: 262  164
    7    15 Justyna        Górka                 148.55 +  365: 320  199
    8    12 Ewa            Radzikowska           132.06 +  421: 378  182
    9     8 Paweł          Mazurek               139.20 -  404: 439   89
   10    23 Marta          Majewska              100.00 +  357: 327  150
   11    12 Jerzy          Matyasik              125.59 +  411: 400  176
   12     9 Natalia        Ogierman              122.89 -  356: 360   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Joanna Brychcy 111.48 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Rechowicz             134.23 -  326: 368   84
    2    32 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  371: 207  150
    3    15 Maciej         Skrzypczak            114.52 -  389: 431   65
    4    27 Marcin         Kurowski              111.77 +  369: 253  162
    5    16 Małgorzata     Sulejewska            139.77 -  369: 451   90
    6    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  397: 293  150
    7    25 Justyna        Nieznalska            109.09 +  423: 294  159
    8    20 Krzysztof      Sporczyk              130.65 -  305: 474   81
    9    26 Jolanta        Zięba                 100.00 +  384: 303  150
   10    27 Adam           Janicki               118.67 +  351: 311  169
   11    14 Grażyna        Smereka               103.45 +  442: 322  153
   12    10 Sławomir       Wolski                120.33 +  283: 250  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Justyna Nieznalska 109.09 Jejkowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Szczygieł             134.04 +  363: 351  184
    2    13 Sławomir       Wolski                120.33 +  372: 231  170
    3     9 Mariusz        Wrześniewski          151.24 -  326: 507  101
    4    16 Maciej         Dąbrowski             116.45 +  381: 359  166
    5    10 Adam           Grzelec               127.98 -  283: 362   78
    6    19 Łukasz         Bobowski              151.99 -  315: 348  102
    7    25 Joanna         Brychcy               111.48 -  294: 423   61
    8    28 Jerzy          Matyasik              125.59 -  324: 364   76
    9    30 Łukasz         Sornek                133.20 -  250: 443   83
   10    37 Maria          Tomiczek              100.00 +  324: 226  150
   11    34 Remigiusz      Belesa                100.00 +  374: 323  150
   12    30 Małgorzata     Szczygieł             134.04 -  357: 364   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Bartosz Bartczak 108.19 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Konrad         Sowula                133.97 -  245: 494   84
    2    30 Karolina       Szubska               100.00 +  337: 274  150
    3    27 Małgorzata     Sulejewska            139.77 +  454: 329  190
    4    17 Dariusz        Sowula                122.74 -  283: 303   73
    5    25 Teresa         Zalewska              119.54 -  272: 415   70
    6    32 Jerzy          Matyasik              125.59 -  340: 423   76
    7    29 Szymon         Stępień               124.14 -  266: 375   74
    8    33 Dominik        Ulejczyk              119.43 -  307: 308   69
    9    36 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  417: 232  150
   10    35 Kamil          Kaczmarek             100.00 +  424: 175  150
   11    32 Grażyna        Chłopek               108.00 +  357: 337  158
   12    29 Jolanta        Zięba                 100.00 -  297: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Grażyna Chłopek 108.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Dąbrowski             133.30 -  351: 388   83
    2    29 Adam           Janicki               118.67 -  330: 370   69
    3    33 Remigiusz      Belesa                100.00 -  331: 334   50
    4    38 Jan M.         Kowalik               100.00 +  382: 229  150
    5    33 Maria          Tomiczek              100.00 +  317: 304  150
    6    27 Dominik        Ulejczyk              119.43 +  354: 321  169
    7    24 Ryszard        Korpalski             117.51 -  401: 474   68
    8    24 Łukasz         Sornek                133.20 +  333: 326  183
    9    24 Jerzy          Matyasik              125.59 -  265: 421   76
   10    28 Ireneusz       Kurzok                117.52 -  291: 321   68
   11    32 Bartosz        Bartczak              108.19 -  337: 357   58
   12    33 Adam           Janicki               118.67 +  406: 359  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Agnieszka Antos 107.39 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Łukasz         Sornek                133.20 -  317: 470   83
    2    34 Patrycja       Skibska               112.41 +  375: 312  162
    3    16 Waldemar       Wypchał               115.34 +  409: 313  165
    4    11 Ryszard        Korpalski             117.51 +  326: 257  168
    5    12 Jakub          Nalepa                139.05 -  374: 409   89
    6    15 Piotr          Broda                 141.10 +  445: 354  191
    7     8 Paweł          Mazurek               139.20 -  296: 573   89
    8    16 Janusz         Krupiński             137.25 -  272: 314   87
    9    23 Szymon         Stępień               124.14 -  334: 419   74
   10    22 Natalia        Ogierman              122.89 -  344: 375   73
   11    29 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  300: 282  150
   12    28 Sławomir       Wiśniowski            114.16 -  333: 344   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Leszek Kilian 105.66 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Arkadiusz      Łydka                 132.23 -  377: 378   82
    2    23 Marta          Jamrozy               103.41 -  254: 425   53
    3    35 Krystian       Matykiewicz           100.00 +  449: 217  150
    4    29 Maria          Tomiczek              100.00 +  401: 243  150
    5    27 Sławomir       Wiśniowski            114.16 +  397: 355  164
    6    10 Janusz         Krupiński             137.25 +  387: 265  187
    7     7 Mikołaj        Cieplik               134.31 -  284: 395   84
    8    15 Małgorzata     Sulejewska            139.77 -  285: 317   90
    9    21 Bożena         Guział                117.92 -  302: 394   68
   10    24 Szymon         Stępień               124.14 -  280: 381   74
   11    31 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  387: 339  150
   12    27 Leokadia       Litwinowicz           123.51 +  406: 361  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Grażyna Smereka 103.45 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    13 Maciej         Skrzypczak            114.52 +  413: 324  165
    9     9 Mariusz        Wrześniewski          151.24 +  368: 290  201
   10     5 Artur          Irzyk                 145.40 -  317: 450   95
   11    14 Joanna         Brychcy               111.48 -  322: 442   61
   12    18 Andrzej        Rechowicz             134.23 -  333: 356   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  /  5 121.20




	Marta Jamrozy 103.41 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ewa            Radzikowska           132.06 -  300: 454   82
    2    23 Leszek         Kilian                105.66 +  425: 254  156
    3    29 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  341: 348   50
    4    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  413: 328  150
    5    28 Justyna        Górka                 148.55 -  303: 425   99
    6    34 Małgorzata     Szczygieł             134.04 +  418: 364  184
    7    17 Piotr          Broda                 141.10 +  370: 306  191
    8    14 Andrzej        Rakoczy               125.87 -  292: 420   76
    9    20 Natalia        Ogierman              122.89 -  340: 391   73
   10    20 Ewa            Madejczyk             125.09 -  313: 357   75
   11    28 Teresa         Zalewska              119.54 +  367: 360  170
   12    25 Patrycja       Skibska               112.41 -  328: 368   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Sylwia Bagińska-Worwa 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 PAUZA
    2    20 Mariusz        Wrześniewski          151.24 -  264: 483  101
    3    29 Marta          Jamrozy               103.41 +  348: 341  153
    4    21 Joanna         Ostrowska             118.43 -  351: 399   68
    5    29 Łukasz         Sornek                133.20 -  315: 404   83
    6    33 Urszula        Solarska              117.24 +  329: 328  167
    7    27 Michał         Puchowski             118.77 -  271: 392   69
    8    31 Patrycja       Skibska               112.41 -  321: 369   62
    9    35 Adam           Janicki               118.67 -  355: 385   69
   10    36 Andrzej        Klich                 100.00 -  362: 372   50
   11    38 Adam           Fałek                 100.00 +  489: 137  150
   12    36 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  451: 191  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1122  / 11 102.00




	Remigiusz Belesa 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Szymon         Stępień               124.14 -  295: 418   74
    2    25 Maria          Tomiczek              100.00 -  278: 303   50
    3    33 Grażyna        Chłopek               108.00 +  334: 331  158
    4    32 Małgorzata     Sulejewska            139.77 -  295: 528   90
    5    34 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  320: 398   50
    6    37 Krystian       Matykiewicz           100.00 +  376: 274  150
    7    33 Urszula        Solarska              117.24 -  307: 441   67
    8    38 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  347: 336  150
    9    34 Dominik        Ulejczyk              119.43 -  313: 426   69
   10    32 Piotr          Broda                 141.10 -  325: 368   91
   11    34 Justyna        Nieznalska            109.09 -  323: 374   59
   12    37 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  389: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 12  96.50




	Adam Fałek 100.00 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Jerzy          Luter                 120.26 -  106: 420   70
    2    41 PAUZA
    3    30 Urszula        Solarska              117.24 -  188: 440   67
    4    35 Szymon         Stępień               124.14 -  139: 503   74
    5    37 Andrzej        Klich                 100.00 -  159: 432   50
    6    39 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  186: 281   50
    7    38 Krystian       Matykiewicz           100.00 -  134: 394   50
    8    39 Kamil          Kaczmarek             100.00 -  172: 286   50
    9    40 Kamil          Omidi                 100.00 +  223: 161  150
   10    39 Tomasz         Rekus                 100.00 -  255: 264   50
   11    38 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  137: 489   50
   12    39 Kamil          Omidi                 100.00 -  189: 206   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     711  / 11  64.64




	Kamil Kaczmarek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Dariusz        Sowula                122.74 -  163: 422   73
    2    38 Zbigniew       Rybak                 117.82 -  215: 377   68
    3    38 Karolina       Szubska               100.00 -  207: 329   50
    4    39 Jolanta        Zięba                 100.00 -  181: 301   50
    5    39 Jan M.         Kowalik               100.00 -  137: 376   50
    6    40 Tomasz         Rekus                 100.00 +  272: 210  150
    7    37 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  213: 299   50
    8    39 Adam           Fałek                 100.00 +  286: 172  150
    9    39 Krystian       Matykiewicz           100.00 +  304: 251  150
   10    35 Bartosz        Bartczak              108.19 -  175: 424   58
   11    37 Kamil          Omidi                 100.00 +  272: 137  150
   12    35 Jan M.         Kowalik               100.00 -  203: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  / 12  87.42




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Sporczyk              130.65 +  326: 308  181
    2    19 Jakub          Nalepa                139.05 -  282: 511   89
    3    26 Joanna         Ostrowska             118.43 -  335: 402   68
    4    31 Marta          Jamrozy               103.41 -  328: 413   53
    5    37 Adam           Fałek                 100.00 +  432: 159  150
    6    28 Joanna         Brychcy               111.48 -  293: 397   61
    7    36 Małgorzata     Szczygieł             134.04 -  271: 488   84
    8    34 Maria          Tomiczek              100.00 +  349: 271  150
    9    31 Waldemar       Wypchał               115.34 -  298: 389   65
   10    36 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  372: 362  150
   11    33 Sławomir       Wiśniowski            114.16 -  263: 500   64
   12    34 Karolina       Szubska               100.00 -  317: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Jan M. Kowalik 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Leokadia       Litwinowicz           123.51 -  181: 416   74
    2    37 Krzysztof      Sporczyk              130.65 -  236: 429   81
    3    37 Marta          Majewska              100.00 -  205: 459   50
    4    38 Grażyna        Chłopek               108.00 -  229: 382   58
    5    39 Kamil          Kaczmarek             100.00 +  376: 137  150
    6    36 Karolina       Szubska               100.00 -  227: 378   50
    7    39 Kamil          Omidi                 100.00 +  352: 117  150
    8    37 Sławomir       Wiśniowski            114.16 -  241: 376   64
    9    37 Maria          Tomiczek              100.00 +  277: 269  150
   10    34 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  204: 459   50
   11    36 Krystian       Matykiewicz           100.00 +  285: 265  150
   12    35 Kamil          Kaczmarek             100.00 +  299: 203  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 12  98.08




	Marta Majewska 100.00 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jerzy          Matyasik              125.59 -  314: 409   76
    2    35 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  313: 339   50
    3    37 Jan M.         Kowalik               100.00 +  459: 205  150
    4    28 Marzena        Rogowska              100.00 +  381: 185  150
    5    14 Dariusz        Putoń                 144.26 -  287: 532   94
    6    22 Szymon         Stępień               124.14 +  356: 309  174
    7    20 Natalia        Ogierman              122.89 -  347: 366   73
    8    25 Katarzyna      Kowalska              120.10 +  359: 354  170
    9    22 Ewa            Madejczyk             125.09 -  335: 436   75
   10    23 Marcin         Kurowski              111.77 -  327: 357   62
   11    30 Adam           Janicki               118.67 +  385: 314  169
   12    26 Maciej         Dąbrowski             116.45 -  364: 424   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Krystian Matykiewicz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Renata         Andracka              120.60 -  256: 390   71
    2    28 Małgorzata     Szczygieł             134.04 -  197: 414   84
    3    35 Leszek         Kilian                105.66 -  217: 449   56
    4    37 Justyna        Górka                 148.55 -  161: 545   99
    5    40 Tomasz         Rekus                 100.00 +  387: 164  150
    6    37 Remigiusz      Belesa                100.00 -  274: 376   50
    7    38 Adam           Fałek                 100.00 +  394: 134  150
    8    35 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  182: 456   50
    9    39 Kamil          Kaczmarek             100.00 -  251: 304   50
   10    38 Kamil          Omidi                 100.00 +  232: 225  150
   11    36 Jan M.         Kowalik               100.00 -  265: 285   50
   12    40 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  / 11  87.27




	Kamil Omidi 100.00 Zbrosławice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Sławomir       Wolski                120.33 -  140: 438   70
    2    39 Ryszard        Korpalski             117.51 -  130: 561   68
    3    40 Marcin         Kurowski              111.77 -  234: 421   62
    4    41 Dawid          Węgrzyński            100.00 -   65: 405   50
    5    41 PAUZA
    6    38 Maria          Tomiczek              100.00 -  129: 340   50
    7    39 Jan M.         Kowalik               100.00 -  117: 352   50
    8    40 Tomasz         Rekus                 100.00 -  209: 259   50
    9    40 Adam           Fałek                 100.00 -  161: 223   50
   10    38 Krystian       Matykiewicz           100.00 -  225: 232   50
   11    37 Kamil          Kaczmarek             100.00 -  137: 272   50
   12    39 Adam           Fałek                 100.00 +  206: 189  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     700  / 11  63.64




	Tomasz Rekus 100.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Katarzyna      Kowalska              120.10 -  194: 376   70
    2    36 Dariusz        Putoń                 144.26 -  155: 570   94
    3    39 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  193: 493   50
    4    40 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  205: 430   50
    5    40 Krystian       Matykiewicz           100.00 -  164: 387   50
    6    40 Kamil          Kaczmarek             100.00 -  210: 272   50
    7    40 PAUZA
    8    40 Kamil          Omidi                 100.00 +  259: 209  150
    9    38 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  177: 436   50
   10    39 Adam           Fałek                 100.00 +  264: 255  150
   11    39 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  188: 330   50
   12    38 Maria          Tomiczek              100.00 -  184: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     814  / 11  74.00




	Sebastian Richter 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Zofia          Gajewska              123.26 -  139: 591   73
    2    40 Piotr          Broda                 141.10 -  123: 597   91
    3    41 PAUZA
    4    36 Natalia        Ogierman              122.89 -  131: 539   73
    5    38 Marcin         Kurowski              111.77 -  126: 551   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     299  /  4  74.75




	Marzena Rogowska 100.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    28 Marta          Majewska              100.00 -  185: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Rakoczy               125.87 -  294: 402   76
    2    26 Joanna         Ostrowska             118.43 -  282: 381   68
    3    32 Dominik        Ulejczyk              119.43 -  311: 382   69
    4    40 Tomasz         Rekus                 100.00 +  430: 205  150
    5    35 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  386: 301  150
    6    29 Andrzej        Rechowicz             134.23 -  280: 339   84
    7    28 Waldemar       Wypchał               115.34 -  271: 347   65
    8    35 Krystian       Matykiewicz           100.00 +  456: 182  150
    9    27 Małgorzata     Szczygieł             134.04 +  421: 356  184
   10    25 Jerzy          Matyasik              125.59 -  285: 368   76
   11    31 Leszek         Kilian                105.66 -  339: 387   56
   12    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  316: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Adam           Jurkowski             126.67 -  234: 450   77
    2    33 Waldemar       Wypchał               115.34 -  360: 499   65
    3    39 Tomasz         Rekus                 100.00 +  493: 193  150
    4    26 Renata         Andracka              120.60 -  263: 358   71
    5    34 Remigiusz      Belesa                100.00 +  398: 320  150
    6    24 Natalia        Ogierman              122.89 -  259: 455   73
    7    35 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  423: 181  150
    8    27 Szymon         Stępień               124.14 -  258: 360   74
    9    29 Katarzyna      Kowalska              120.10 -  344: 360   70
   10    34 Jan M.         Kowalik               100.00 +  459: 204  150
   11    29 Agnieszka      Antos                 107.39 -  282: 300   57
   12    32 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  347: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Marcin Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Adam           Grzelec               127.98 -  216: 455   78
    2    35 Marta          Majewska              100.00 +  339: 313  150
    3    28 Adam           Jurkowski             126.67 -  285: 434   77
    4    34 Krzysztof      Sporczyk              130.65 -  232: 379   81
    5    36 Jerzy          Matyasik              125.59 -  243: 484   76
    6    35 Waldemar       Wypchał               115.34 -  185: 511   65
    7    37 Kamil          Kaczmarek             100.00 +  299: 213  150
    8    38 Remigiusz      Belesa                100.00 -  336: 347   50
    9    38 Tomasz         Rekus                 100.00 +  436: 177  150
   10    33 Urszula        Solarska              117.24 -  277: 395   67
   11    35 Karolina       Szubska               100.00 -  238: 424   50
   12    37 Remigiusz      Belesa                100.00 -  306: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1044  / 12  87.00




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariusz        Orzeł                 129.30 -  348: 357   79
    2    30 Bartosz        Bartczak              108.19 -  274: 337   58
    3    38 Kamil          Kaczmarek             100.00 +  329: 207  150
    4    30 Teresa         Zalewska              119.54 -  254: 417   70
    5    32 Michał         Puchowski             118.77 -  336: 404   69
    6    36 Jan M.         Kowalik               100.00 +  378: 227  150
    7    30 Ewa            Madejczyk             125.09 -  305: 405   75
    8    36 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  368: 197  150
    9    33 Leokadia       Litwinowicz           123.51 -  281: 333   74
   10    31 Małgorzata     Szczygieł             134.04 -  314: 370   84
   11    35 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  424: 238  150
   12    34 Andrzej        Klich                 100.00 +  346: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Maria Tomiczek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Natalia        Ogierman              122.89 -  362: 394   73
    2    25 Remigiusz      Belesa                100.00 +  303: 278  150
    3    21 Konrad         Sowula                133.97 -  290: 419   84
    4    29 Leszek         Kilian                105.66 -  243: 401   56
    5    33 Grażyna        Chłopek               108.00 -  304: 317   58
    6    38 Kamil          Omidi                 100.00 +  340: 129  150
    7    34 Leokadia       Litwinowicz           123.51 -  240: 370   74
    8    34 Andrzej        Klich                 100.00 -  271: 349   50
    9    37 Jan M.         Kowalik               100.00 -  269: 277   50
   10    37 Justyna        Nieznalska            109.09 -  226: 324   59
   11    40 PAUZA
   12    38 Tomasz         Rekus                 100.00 +  384: 184  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  / 11  86.73




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Tomasz         Siwiński              121.40 -  240: 357   71
    2    32 Joanna         Brychcy               111.48 -  207: 371   61
    3    36 Michał         Puchowski             118.77 -  248: 407   69
    4    41 Kamil          Omidi                 100.00 +  405:  65  150
    5    35 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  301: 386   50
    6    39 Adam           Fałek                 100.00 +  281: 186  150
    7    35 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  181: 423   50
    8    36 Karolina       Szubska               100.00 -  197: 368   50
    9    36 Bartosz        Bartczak              108.19 -  232: 417   58
   10    40 PAUZA
   11    39 Tomasz         Rekus                 100.00 +  330: 188  150
   12    36 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  191: 451   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  / 11  82.64




	Jolanta Zięba 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ewa            Madejczyk             125.09 -  345: 374   75
    2    31 Sławomir       Wiśniowski            114.16 -  310: 351   64
    3    34 Patrycja       Skibska               112.41 -  302: 359   62
    4    39 Kamil          Kaczmarek             100.00 +  301: 181  150
    5    30 Małgorzata     Szczygieł             134.04 +  393: 311  184
    6    31 Maciej         Dąbrowski             116.45 -  269: 423   66
    7    31 Dominik        Ulejczyk              119.43 +  411: 323  169
    8    30 Urszula        Solarska              117.24 +  343: 312  167
    9    26 Joanna         Brychcy               111.48 -  303: 384   61
   10    30 Krzysztof      Sporczyk              130.65 +  358: 350  181
   11    25 Piotr          Broda                 141.10 -  317: 418   91
   12    29 Bartosz        Bartczak              108.19 +  308: 297  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia

I Otwarte Mistrzostwa Gliwic



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Teresa         Zalewska              473: 300
   2 Dominik        Ulejczyk             - Mariusz        Skrobosz              377: 398
   3 Kacper         Zegadło              - Michał         Puchowski             353: 298
   4 Adam           Janicki              - Łukasz         Bobowski              251: 458
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Joanna         Ostrowska             411: 355
   6 Bożena         Guział               - Justyna        Górka                 399: 395
   7 Artur          Irzyk                - Zbigniew       Rybak                 505: 308
   8 Ireneusz       Kurzok               - Dariusz        Putoń                 355: 308
   9 Jakub          Zaryński             - Ryszard        Korpalski             492: 307
  10 Urszula        Solarska             - Piotr          Broda                 361: 301
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Maciej         Dąbrowski             373: 363
  12 Waldemar       Wypchał              - Paweł          Mazurek               321: 476
  13 Jakub          Nalepa               - Maciej         Skrzypczak            415: 353
  14 Sławomir       Wiśniowski           - Krzysztof      Kałuża                244: 410
  15 Janusz         Krupiński            - Patrycja       Skibska               551: 233
  16 Marcin         Kurowski             - Mikołaj        Cieplik               285: 425
  17 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Brychcy               368: 326
  18 Justyna        Nieznalska           - Małgorzata     Szczygieł             363: 351
  19 Konrad         Sowula               - Bartosz        Bartczak              494: 245
  20 Grażyna        Chłopek              - Szymon         Dąbrowski             351: 388
  21 Łukasz         Sornek               - Agnieszka      Antos                 470: 317
  22 Leszek         Kilian               - Arkadiusz      Łydka                 377: 378
  23 Ewa            Radzikowska          - Marta          Jamrozy               454: 300
  24 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Sporczyk              326: 308
  25 Mariusz        Orzeł                - Karolina       Szubska               357: 348
  26 Marcin         Szczyrzyca           - Adam           Grzelec               216: 455
  27 Adam           Jurkowski            - Aneta          Szczyrzyca            450: 234
  28 Zygmunt        Skwarek              - Andrzej        Rakoczy               294: 402
  29 Jerzy          Matyasik             - Marta          Majewska              409: 314
  30 Jolanta        Zięba                - Ewa            Madejczyk             345: 374
  31 Szymon         Stępień              - Remigiusz      Belesa                418: 295
  32 Jan M.         Kowalik              - Leokadia       Litwinowicz           181: 416
  33 Zofia          Gajewska             - Sebastian      Richter               591: 139
  34 Maria          Tomiczek             - Natalia        Ogierman              362: 394
  35 Dariusz        Sowula               - Kamil          Kaczmarek             422: 163
  36 Dawid          Węgrzyński           - Tomasz         Siwiński              240: 357
  37 Renata         Andracka             - Krystian       Matykiewicz           390: 256
  38 Kamil          Omidi                - Sławomir       Wolski                140: 438
  39 Jerzy          Luter                - Adam           Fałek                 420: 106
  40 Tomasz         Rekus                - Katarzyna      Kowalska              194: 376
  41 Sylwia         Bagińska-Worwa       - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Matyasik             - Zofia          Gajewska              334: 342
   2 Andrzej        Rakoczy              - Janusz         Krupiński             451: 385
   3 Artur          Irzyk                - Bożena         Guział                466: 378
   4 Mariusz        Skrobosz             - Konrad         Sowula                397: 269
   5 Natalia        Ogierman             - Jakub          Zaryński              361: 441
   6 Paweł          Mazurek              - Renata         Andracka              477: 321
   7 Szymon         Dąbrowski            - Bartosz        Morawski              268: 442
   8 Arkadiusz      Łydka                - Łukasz         Sornek                345: 387
   9 Katarzyna      Kowalska             - Łukasz         Bobowski              418: 310
  10 Adam           Grzelec              - Ewa            Madejczyk             430: 332
  11 Ewa            Radzikowska          - Małgorzata     Sulejewska            464: 357
  12 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Jurkowski             432: 276
  13 Sławomir       Wolski               - Justyna        Nieznalska            231: 372
  14 Mikołaj        Cieplik              - Urszula        Solarska              472: 363
  15 Dariusz        Sowula               - Mariusz        Orzeł                 371: 352
  16 Tomasz         Siwiński             - Jerzy          Luter                 333: 388
  17 Szymon         Stępień              - Ireneusz       Kurzok                331: 415
  18 Leokadia       Litwinowicz          - Kacper         Zegadło               309: 295
  19 Andrzej        Klich                - Jakub          Nalepa                282: 511
  20 Mariusz        Wrześniewski         - Sylwia         Bagińska-Worwa        483: 264
  21 Krzysztof      Kałuża               - Justyna        Górka                 423: 369
  22 Teresa         Zalewska             - Dominik        Ulejczyk              377: 335
  23 Marta          Jamrozy              - Leszek         Kilian                425: 254
  24 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Puchowski             404: 329
  25 Remigiusz      Belesa               - Maria          Tomiczek              278: 303
  26 Joanna         Ostrowska            - Zygmunt        Skwarek               381: 282
  27 Maciej         Skrzypczak           - Marcin         Kurowski              484: 300
  28 Małgorzata     Szczygieł            - Krystian       Matykiewicz           414: 197
  29 Adam           Janicki              - Grażyna        Chłopek               370: 330
  30 Karolina       Szubska              - Bartosz        Bartczak              274: 337
  31 Sławomir       Wiśniowski           - Jolanta        Zięba                 351: 310
  32 Joanna         Brychcy              - Dawid          Węgrzyński            371: 207
  33 Aneta          Szczyrzyca           - Waldemar       Wypchał               360: 499
  34 Patrycja       Skibska              - Agnieszka      Antos                 312: 375
  35 Marta          Majewska             - Marcin         Szczyrzyca            313: 339
  36 Dariusz        Putoń                - Tomasz         Rekus                 570: 155
  37 Krzysztof      Sporczyk             - Jan M.         Kowalik               429: 236
  38 Zbigniew       Rybak                - Kamil          Kaczmarek             377: 215
  39 Ryszard        Korpalski            - Kamil          Omidi                 561: 130
  40 Piotr          Broda                - Sebastian      Richter               597: 123
  41 Adam           Fałek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rakoczy              - Artur          Irzyk                 348: 452
   2 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Kałuża                459: 385
   3 Jakub          Zaryński             - Jerzy          Luter                 571: 262
   4 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Rechowicz             316: 299
   5 Jakub          Nalepa               - Mariusz        Skrobosz              324: 503
   6 Katarzyna      Kowalska             - Ewa            Radzikowska           325: 428
   7 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Sowula                499: 379
   8 Ireneusz       Kurzok               - Mikołaj        Cieplik               331: 432
   9 Justyna        Nieznalska           - Mariusz        Wrześniewski          326: 507
  10 Leokadia       Litwinowicz          - Adam           Grzelec               307: 442
  11 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Sornek                353: 347
  12 Renata         Andracka             - Piotr          Broda                 302: 394
  13 Dariusz        Putoń                - Mariusz        Orzeł                 517: 335
  14 Ewa            Madejczyk            - Ryszard        Korpalski             340: 373
  15 Maciej         Skrzypczak           - Joanna         Brychcy               431: 389
  16 Agnieszka      Antos                - Waldemar       Wypchał               409: 313
  17 Bożena         Guział               - Tomasz         Siwiński              392: 363
  18 Łukasz         Bobowski             - Zbigniew       Rybak                 319: 433
  19 Teresa         Zalewska             - Maciej         Dąbrowski             394: 409
  20 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Wolski                386: 393
  21 Maria          Tomiczek             - Konrad         Sowula                290: 419
  22 Natalia        Ogierman             - Szymon         Dąbrowski             293: 354
  23 Kacper         Zegadło              - Szymon         Stępień               485: 301
  24 Adam           Janicki              - Jerzy          Matyasik              465: 277
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Wiśniowski            314: 359
  26 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Klich                 402: 335
  27 Bartosz        Bartczak             - Małgorzata     Sulejewska            454: 329
  28 Adam           Jurkowski            - Marcin         Szczyrzyca            434: 285
  29 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Marta          Jamrozy               348: 341
  30 Urszula        Solarska             - Adam           Fałek                 440: 188
  31 Justyna        Górka                - Arkadiusz      Łydka                 315: 396
  32 Dominik        Ulejczyk             - Zygmunt        Skwarek               382: 311
  33 Remigiusz      Belesa               - Grażyna        Chłopek               334: 331
  34 Jolanta        Zięba                - Patrycja       Skibska               302: 359
  35 Krystian       Matykiewicz          - Leszek         Kilian                217: 449
  36 Michał         Puchowski            - Dawid          Węgrzyński            407: 248
  37 Marta          Majewska             - Jan M.         Kowalik               459: 205
  38 Kamil          Kaczmarek            - Karolina       Szubska               207: 329
  39 Tomasz         Rekus                - Aneta          Szczyrzyca            193: 493
  40 Kamil          Omidi                - Marcin         Kurowski              234: 421
  41 Sebastian      Richter              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Radzikowska          - Jakub          Zaryński              310: 401
   2 Mikołaj        Cieplik              - Artur          Irzyk                 402: 408
   3 Adam           Grzelec              - Bartosz        Morawski              321: 369
   4 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Mazurek               467: 350
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Zofia          Gajewska              375: 366
   6 Kacper         Zegadło              - Dariusz        Putoń                 474: 389
   7 Arkadiusz      Łydka                - Piotr          Broda                 275: 421
   8 Katarzyna      Kowalska             - Janusz         Krupiński             379: 439
   9 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Skrzypczak            375: 363
  10 Ireneusz       Kurzok               - Jakub          Nalepa                338: 377
  11 Ryszard        Korpalski            - Agnieszka      Antos                 257: 326
  12 Krzysztof      Kałuża               - Andrzej        Rechowicz             466: 384
  13 Łukasz         Sornek               - Adam           Janicki               270: 350
  14 Jerzy          Luter                - Andrzej        Rakoczy               385: 359
  15 Konrad         Sowula               - Sławomir       Wolski                446: 240
  16 Maciej         Dąbrowski            - Justyna        Nieznalska            359: 381
  17 Bartosz        Bartczak             - Dariusz        Sowula                283: 303
  18 Bożena         Guział               - Leokadia       Litwinowicz           381: 305
  19 Szymon         Dąbrowski            - Urszula        Solarska              364: 298
  20 Sławomir       Wiśniowski           - Adam           Jurkowski             343: 512
  21 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Joanna         Ostrowska             351: 399
  22 Ewa            Madejczyk            - Małgorzata     Szczygieł             399: 348
  23 Waldemar       Wypchał              - Mariusz        Orzeł                 342: 409
  24 Michał         Puchowski            - Dominik        Ulejczyk              402: 415
  25 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              410: 280
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Renata         Andracka              263: 358
  27 Joanna         Brychcy              - Marcin         Kurowski              369: 253
  28 Marzena        Rogowska             - Marta          Majewska              185: 381
  29 Leszek         Kilian               - Maria          Tomiczek              401: 243
  30 Karolina       Szubska              - Teresa         Zalewska              254: 417
  31 Marta          Jamrozy              - Andrzej        Klich                 413: 328
  32 Małgorzata     Sulejewska           - Remigiusz      Belesa                528: 295
  33 Tomasz         Siwiński             - Patrycja       Skibska               382: 330
  34 Marcin         Szczyrzyca           - Krzysztof      Sporczyk              232: 379
  35 Adam           Fałek                - Szymon         Stępień               139: 503
  36 Sebastian      Richter              - Natalia        Ogierman              131: 539
  37 Justyna        Górka                - Krystian       Matykiewicz           545: 161
  38 Jan M.         Kowalik              - Grażyna        Chłopek               229: 382
  39 Kamil          Kaczmarek            - Jolanta        Zięba                 181: 301
  40 Zygmunt        Skwarek              - Tomasz         Rekus                 430: 205
  41 Dawid          Węgrzyński           - Kamil          Omidi                 405:  65


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Wrześniewski          474: 361
   2 Mariusz        Skrobosz             - Artur          Irzyk                 444: 373
   3 Paweł          Mazurek              - Bartosz        Morawski              339: 384
   4 Mikołaj        Cieplik              - Kacper         Zegadło               429: 383
   5 Janusz         Krupiński            - Bożena         Guział                367: 480
   6 Piotr          Broda                - Joanna         Ostrowska             320: 446
   7 Krzysztof      Kałuża               - Zbigniew       Rybak                 364: 393
   8 Adam           Jurkowski            - Dariusz        Sowula                387: 394
   9 Jerzy          Luter                - Ewa            Radzikowska           411: 337
  10 Justyna        Nieznalska           - Adam           Grzelec               283: 362
  11 Konrad         Sowula               - Adam           Janicki               445: 331
  12 Agnieszka      Antos                - Jakub          Nalepa                374: 409
  13 Szymon         Dąbrowski            - Zofia          Gajewska              424: 310
  14 Marta          Majewska             - Dariusz        Putoń                 287: 532
  15 Maciej         Skrzypczak           - Urszula        Solarska              453: 322
  16 Joanna         Brychcy              - Małgorzata     Sulejewska            369: 451
  17 Mariusz        Orzeł                - Natalia        Ogierman              336: 291
  18 Ewa            Madejczyk            - Andrzej        Rakoczy               408: 437
  19 Szymon         Stępień              - Tomasz         Siwiński              381: 385
  20 Maciej         Dąbrowski            - Ireneusz       Kurzok                261: 338
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Dominik        Ulejczyk              406: 315
  22 Arkadiusz      Łydka                - Katarzyna      Kowalska              407: 393
  23 Ryszard        Korpalski            - Renata         Andracka              419: 367
  24 Leokadia       Litwinowicz          - Łukasz         Bobowski              392: 471
  25 Bartosz        Bartczak             - Teresa         Zalewska              272: 415
  26 Sławomir       Wolski               - Andrzej        Rechowicz             355: 333
  27 Leszek         Kilian               - Sławomir       Wiśniowski            397: 355
  28 Marta          Jamrozy              - Justyna        Górka                 303: 425
  29 Łukasz         Sornek               - Sylwia         Bagińska-Worwa        404: 315
  30 Jolanta        Zięba                - Małgorzata     Szczygieł             393: 311
  31 Patrycja       Skibska              - Waldemar       Wypchał               514: 297
  32 Michał         Puchowski            - Karolina       Szubska               404: 336
  33 Grażyna        Chłopek              - Maria          Tomiczek              317: 304
  34 Remigiusz      Belesa               - Aneta          Szczyrzyca            320: 398
  35 Zygmunt        Skwarek              - Dawid          Węgrzyński            386: 301
  36 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Szczyrzyca            484: 243
  37 Andrzej        Klich                - Adam           Fałek                 432: 159
  38 Marcin         Kurowski             - Sebastian      Richter               551: 126
  39 Kamil          Kaczmarek            - Jan M.         Kowalik               137: 376
  40 Krystian       Matykiewicz          - Tomasz         Rekus                 387: 164
  41 Kamil          Omidi                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Jakub          Zaryński              427: 462
   2 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Skrobosz              490: 380
   3 Joanna         Ostrowska            - Mikołaj        Cieplik               375: 347
   4 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Wrześniewski          415: 395
   5 Dariusz        Sowula               - Konrad         Sowula                375: 482
   6 Jakub          Nalepa               - Jerzy          Luter                 378: 320
   7 Szymon         Dąbrowski            - Bożena         Guział                354: 287
   8 Adam           Grzelec              - Dariusz        Putoń                 449: 365
   9 Teresa         Zalewska             - Paweł          Mazurek               341: 400
  10 Leszek         Kilian               - Janusz         Krupiński             387: 265
  11 Łukasz         Sornek               - Maciej         Skrzypczak            379: 393
  12 Adam           Jurkowski            - Krzysztof      Sporczyk              340: 273
  13 Tomasz         Siwiński             - Krzysztof      Kałuża                357: 289
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Arkadiusz      Łydka                 446: 339
  15 Piotr          Broda                - Agnieszka      Antos                 354: 445
  16 Mariusz        Orzeł                - Andrzej        Rakoczy               416: 393
  17 Ireneusz       Kurzok               - Ewa            Radzikowska           412: 381
  18 Adam           Janicki              - Kacper         Zegadło               325: 341
  19 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Nieznalska            348: 315
  20 Zofia          Gajewska             - Sławomir       Wolski                475: 335
  21 Justyna        Górka                - Ryszard        Korpalski             441: 316
  22 Marta          Majewska             - Szymon         Stępień               356: 309
  23 Patrycja       Skibska              - Katarzyna      Kowalska              397: 417
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Natalia        Ogierman              259: 455
  25 Renata         Andracka             - Ewa            Madejczyk             342: 341
  26 Leokadia       Litwinowicz          - Michał         Puchowski             369: 378
  27 Grażyna        Chłopek              - Dominik        Ulejczyk              354: 321
  28 Andrzej        Klich                - Joanna         Brychcy               293: 397
  29 Andrzej        Rechowicz            - Zygmunt        Skwarek               339: 280
  30 Marcin         Kurowski             - Sławomir       Wiśniowski            398: 262
  31 Maciej         Dąbrowski            - Jolanta        Zięba                 423: 269
  32 Jerzy          Matyasik             - Bartosz        Bartczak              423: 340
  33 Urszula        Solarska             - Sylwia         Bagińska-Worwa        328: 329
  34 Małgorzata     Szczygieł            - Marta          Jamrozy               364: 418
  35 Marcin         Szczyrzyca           - Waldemar       Wypchał               185: 511
  36 Karolina       Szubska              - Jan M.         Kowalik               378: 227
  37 Krystian       Matykiewicz          - Remigiusz      Belesa                274: 376
  38 Maria          Tomiczek             - Kamil          Omidi                 340: 129
  39 Adam           Fałek                - Dawid          Węgrzyński            186: 281
  40 Tomasz         Rekus                - Kamil          Kaczmarek             210: 272


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Jakub          Zaryński              460: 332
   2 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Ostrowska             653: 351
   3 Konrad         Sowula               - Zbigniew       Rybak                 367: 406
   4 Adam           Grzelec              - Szymon         Dąbrowski             344: 357
   5 Jakub          Nalepa               - Artur          Irzyk                 396: 426
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Bobowski              324: 380
   7 Mikołaj        Cieplik              - Leszek         Kilian                395: 284
   8 Agnieszka      Antos                - Paweł          Mazurek               296: 573
   9 Dariusz        Sowula               - Małgorzata     Sulejewska            363: 310
  10 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Skrzypczak            375: 351
  11 Zofia          Gajewska             - Ireneusz       Kurzok                437: 304
  12 Jerzy          Luter                - Adam           Jurkowski             360: 359
  13 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Siwiński              502: 319
  14 Dariusz        Putoń                - Bożena         Guział                427: 308
  15 Marcin         Kurowski             - Justyna        Górka                 365: 320
  16 Andrzej        Rakoczy              - Jerzy          Matyasik              417: 397
  17 Piotr          Broda                - Marta          Jamrozy               306: 370
  18 Ewa            Radzikowska          - Andrzej        Rechowicz             482: 311
  19 Janusz         Krupiński            - Arkadiusz      Łydka                 406: 303
  20 Natalia        Ogierman             - Marta          Majewska              366: 347
  21 Katarzyna      Kowalska             - Krzysztof      Sporczyk              337: 378
  22 Renata         Andracka             - Łukasz         Sornek                424: 393
  23 Teresa         Zalewska             - Adam           Janicki               376: 278
  24 Ryszard        Korpalski            - Grażyna        Chłopek               474: 401
  25 Joanna         Brychcy              - Justyna        Nieznalska            423: 294
  26 Sławomir       Wolski               - Maciej         Dąbrowski             419: 277
  27 Michał         Puchowski            - Sylwia         Bagińska-Worwa        392: 271
  28 Waldemar       Wypchał              - Zygmunt        Skwarek               347: 271
  29 Szymon         Stępień              - Bartosz        Bartczak              375: 266
  30 Karolina       Szubska              - Ewa            Madejczyk             305: 405
  31 Dominik        Ulejczyk             - Jolanta        Zięba                 323: 411
  32 Patrycja       Skibska              - Sławomir       Wiśniowski            375: 302
  33 Urszula        Solarska             - Remigiusz      Belesa                441: 307
  34 Maria          Tomiczek             - Leokadia       Litwinowicz           240: 370
  35 Dawid          Węgrzyński           - Aneta          Szczyrzyca            181: 423
  36 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Klich                 488: 271
  37 Kamil          Kaczmarek            - Marcin         Szczyrzyca            213: 299
  38 Krystian       Matykiewicz          - Adam           Fałek                 394: 134
  39 Jan M.         Kowalik              - Kamil          Omidi                 352: 117
  40 Tomasz         Rekus                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Rybak                - Bartosz        Morawski              220: 459
   2 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Dąbrowski             373: 350
   3 Jakub          Zaryński             - Paweł          Mazurek               448: 329
   4 Artur          Irzyk                - Adam           Grzelec               356: 385
   5 Joanna         Ostrowska            - Konrad         Sowula                429: 330
   6 Łukasz         Bobowski             - Mikołaj        Cieplik               369: 409
   7 Dariusz        Sowula               - Zofia          Gajewska              403: 289
   8 Jerzy          Luter                - Kacper         Zegadło               245: 332
   9 Mariusz        Orzeł                - Jakub          Nalepa                331: 523
  10 Dariusz        Putoń                - Teresa         Zalewska              356: 342
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Puchowski             472: 328
  12 Marcin         Kurowski             - Ewa            Radzikowska           421: 378
  13 Grażyna        Smereka              - Maciej         Skrzypczak            413: 324
  14 Marta          Jamrozy              - Andrzej        Rakoczy               292: 420
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Leszek         Kilian                317: 285
  16 Agnieszka      Antos                - Janusz         Krupiński             272: 314
  17 Adam           Jurkowski            - Renata         Andracka              383: 290
  18 Tomasz         Siwiński             - Ryszard        Korpalski             402: 335
  19 Natalia        Ogierman             - Ireneusz       Kurzok                318: 379
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Brychcy               474: 305
  21 Bożena         Guział               - Sławomir       Wolski                391: 464
  22 Justyna        Górka                - Leokadia       Litwinowicz           458: 326
  23 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Broda                 397: 371
  24 Grażyna        Chłopek              - Łukasz         Sornek                333: 326
  25 Marta          Majewska             - Katarzyna      Kowalska              359: 354
  26 Arkadiusz      Łydka                - Waldemar       Wypchał               464: 329
  27 Aneta          Szczyrzyca           - Szymon         Stępień               258: 360
  28 Justyna        Nieznalska           - Jerzy          Matyasik              324: 364
  29 Ewa            Madejczyk            - Adam           Janicki               382: 370
  30 Jolanta        Zięba                - Urszula        Solarska              343: 312
  31 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Patrycja       Skibska               321: 369
  32 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Dąbrowski             443: 229
  33 Dominik        Ulejczyk             - Bartosz        Bartczak              308: 307
  34 Maria          Tomiczek             - Andrzej        Klich                 271: 349
  35 Zygmunt        Skwarek              - Krystian       Matykiewicz           456: 182
  36 Dawid          Węgrzyński           - Karolina       Szubska               197: 368
  37 Jan M.         Kowalik              - Sławomir       Wiśniowski            241: 376
  38 Marcin         Szczyrzyca           - Remigiusz      Belesa                336: 347
  39 Adam           Fałek                - Kamil          Kaczmarek             172: 286
  40 Kamil          Omidi                - Tomasz         Rekus                 209: 259


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Nalepa               - Bartosz        Morawski              481: 341
   2 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Skrobosz              457: 389
   3 Mikołaj        Cieplik              - Dariusz        Sowula                434: 465
   4 Zbigniew       Rybak                - Adam           Grzelec               355: 446
   5 Kacper         Zegadło              - Szymon         Dąbrowski             353: 400
   6 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Putoń                 410: 367
   7 Łukasz         Bobowski             - Artur          Irzyk                 430: 431
   8 Paweł          Mazurek              - Marcin         Kurowski              439: 404
   9 Grażyna        Smereka              - Mariusz        Wrześniewski          368: 290
  10 Konrad         Sowula               - Krzysztof      Sporczyk              517: 241
  11 Andrzej        Rakoczy              - Tomasz         Siwiński              238: 333
  12 Mariusz        Orzeł                - Adam           Jurkowski             382: 362
  13 Zofia          Gajewska             - Jerzy          Luter                 346: 380
  14 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Sulejewska            427: 275
  15 Ireneusz       Kurzok               - Janusz         Krupiński             423: 487
  16 Michał         Puchowski            - Justyna        Górka                 275: 484
  17 Arkadiusz      Łydka                - Ewa            Radzikowska           365: 267
  18 Maciej         Skrzypczak           - Patrycja       Skibska               349: 342
  19 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Rechowicz             387: 348
  20 Marta          Jamrozy              - Natalia        Ogierman              340: 391
  21 Leszek         Kilian               - Bożena         Guział                302: 394
  22 Ewa            Madejczyk            - Marta          Majewska              436: 335
  23 Agnieszka      Antos                - Szymon         Stępień               334: 419
  24 Jerzy          Matyasik             - Grażyna        Chłopek               421: 265
  25 Teresa         Zalewska             - Renata         Andracka              302: 342
  26 Joanna         Brychcy              - Jolanta        Zięba                 384: 303
  27 Zygmunt        Skwarek              - Małgorzata     Szczygieł             421: 356
  28 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 440: 279
  29 Katarzyna      Kowalska             - Aneta          Szczyrzyca            360: 344
  30 Łukasz         Sornek               - Justyna        Nieznalska            443: 250
  31 Waldemar       Wypchał              - Andrzej        Klich                 389: 298
  32 Sławomir       Wiśniowski           - Urszula        Solarska              372: 305
  33 Karolina       Szubska              - Leokadia       Litwinowicz           281: 333
  34 Remigiusz      Belesa               - Dominik        Ulejczyk              313: 426
  35 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Adam           Janicki               355: 385
  36 Bartosz        Bartczak             - Dawid          Węgrzyński            417: 232
  37 Jan M.         Kowalik              - Maria          Tomiczek              277: 269
  38 Marcin         Szczyrzyca           - Tomasz         Rekus                 436: 177
  39 Kamil          Kaczmarek            - Krystian       Matykiewicz           304: 251
  40 Adam           Fałek                - Kamil          Omidi                 223: 161


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Grzelec              - Jakub          Zaryński              292: 528
   2 Bartosz        Morawski             - Joanna         Ostrowska             429: 379
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Sowula                376: 340
   4 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Nalepa                407: 360
   5 Grażyna        Smereka              - Artur          Irzyk                 317: 450
   6 Paweł          Mazurek              - Sławomir       Wolski                436: 412
   7 Konrad         Sowula               - Mariusz        Orzeł                 397: 408
   8 Tomasz         Siwiński             - Mikołaj        Cieplik               341: 395
   9 Janusz         Krupiński            - Jerzy          Luter                 426: 368
  10 Zbigniew       Rybak                - Kacper         Zegadło               290: 410
  11 Dariusz        Putoń                - Renata         Andracka              375: 352
  12 Justyna        Górka                - Łukasz         Sornek                335: 393
  13 Katarzyna      Kowalska             - Mariusz        Wrześniewski          286: 449
  14 Waldemar       Wypchał              - Adam           Jurkowski             401: 365
  15 Maciej         Skrzypczak           - Teresa         Zalewska              404: 264
  16 Patrycja       Skibska              - Łukasz         Bobowski              359: 375
  17 Michał         Puchowski            - Zofia          Gajewska              458: 312
  18 Andrzej        Rakoczy              - Andrzej        Rechowicz             315: 415
  19 Dominik        Ulejczyk             - Ryszard        Korpalski             501: 308
  20 Ewa            Madejczyk            - Marta          Jamrozy               357: 313
  21 Bożena         Guział               - Maciej         Dąbrowski             371: 400
  22 Natalia        Ogierman             - Agnieszka      Antos                 375: 344
  23 Marcin         Kurowski             - Marta          Majewska              357: 327
  24 Szymon         Stępień              - Leszek         Kilian                381: 280
  25 Jerzy          Matyasik             - Zygmunt        Skwarek               368: 285
  26 Leokadia       Litwinowicz          - Małgorzata     Sulejewska            395: 384
  27 Adam           Janicki              - Joanna         Brychcy               311: 351
  28 Grażyna        Chłopek              - Ireneusz       Kurzok                291: 321
  29 Sławomir       Wiśniowski           - Arkadiusz      Łydka                 288: 419
  30 Jolanta        Zięba                - Krzysztof      Sporczyk              358: 350
  31 Karolina       Szubska              - Małgorzata     Szczygieł             314: 370
  32 Remigiusz      Belesa               - Piotr          Broda                 325: 368
  33 Urszula        Solarska             - Marcin         Szczyrzyca            395: 277
  34 Aneta          Szczyrzyca           - Jan M.         Kowalik               459: 204
  35 Bartosz        Bartczak             - Kamil          Kaczmarek             424: 175
  36 Andrzej        Klich                - Sylwia         Bagińska-Worwa        372: 362
  37 Justyna        Nieznalska           - Maria          Tomiczek              324: 226
  38 Kamil          Omidi                - Krystian       Matykiewicz           225: 232
  39 Tomasz         Rekus                - Adam           Fałek                 264: 255
  40 Dawid          Węgrzyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Zaryński              363: 366
   2 Artur          Irzyk                - Bartosz        Morawski              384: 433
   3 Mikołaj        Cieplik              - Mariusz        Skrobosz              346: 453
   4 Paweł          Mazurek              - Jakub          Nalepa                359: 353
   5 Janusz         Krupiński            - Kacper         Zegadło               397: 311
   6 Adam           Grzelec              - Joanna         Ostrowska             323: 410
   7 Dariusz        Sowula               - Dariusz        Putoń                 415: 329
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Mariusz        Orzeł                 498: 251
   9 Maciej         Skrzypczak           - Konrad         Sowula                284: 317
  10 Łukasz         Bobowski             - Natalia        Ogierman              354: 399
  11 Szymon         Stępień              - Ewa            Madejczyk             447: 354
  12 Marcin         Kurowski             - Jerzy          Matyasik              411: 400
  13 Sławomir       Wolski               - Arkadiusz      Łydka                 425: 354
  14 Grażyna        Smereka              - Joanna         Brychcy               322: 442
  15 Tomasz         Siwiński             - Ireneusz       Kurzok                383: 389
  16 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Rybak                 380: 404
  17 Adam           Jurkowski            - Justyna        Górka                 443: 316
  18 Łukasz         Sornek               - Zofia          Gajewska              429: 377
  19 Andrzej        Rakoczy              - Bożena         Guział                365: 363
  20 Małgorzata     Sulejewska           - Waldemar       Wypchał               456: 275
  21 Ryszard        Korpalski            - Michał         Puchowski             307: 385
  22 Andrzej        Rechowicz            - Dominik        Ulejczyk              412: 343
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Dąbrowski             387: 295
  24 Renata         Andracka             - Leokadia       Litwinowicz           344: 288
  25 Piotr          Broda                - Jolanta        Zięba                 418: 317
  26 Małgorzata     Szczygieł            - Katarzyna      Kowalska              335: 346
  27 Urszula        Solarska             - Patrycja       Skibska               373: 376
  28 Marta          Jamrozy              - Teresa         Zalewska              367: 360
  29 Aneta          Szczyrzyca           - Agnieszka      Antos                 282: 300
  30 Marta          Majewska             - Adam           Janicki               385: 314
  31 Leszek         Kilian               - Zygmunt        Skwarek               387: 339
  32 Grażyna        Chłopek              - Bartosz        Bartczak              337: 357
  33 Sławomir       Wiśniowski           - Andrzej        Klich                 500: 263
  34 Remigiusz      Belesa               - Justyna        Nieznalska            323: 374
  35 Marcin         Szczyrzyca           - Karolina       Szubska               238: 424
  36 Krystian       Matykiewicz          - Jan M.         Kowalik               265: 285
  37 Kamil          Kaczmarek            - Kamil          Omidi                 272: 137
  38 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Adam           Fałek                 489: 137
  39 Dawid          Węgrzyński           - Tomasz         Rekus                 330: 188
  40 Maria          Tomiczek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Bartosz        Morawski              468: 269
   2 Paweł          Mazurek              - Mariusz        Skrobosz              443: 348
   3 Joanna         Ostrowska            - Janusz         Krupiński             326: 420
   4 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Sowula                380: 263
   5 Artur          Irzyk                - Mariusz        Wrześniewski          421: 417
   6 Jakub          Nalepa               - Mikołaj        Cieplik               323: 544
   7 Konrad         Sowula               - Adam           Grzelec               357: 352
   8 Kacper         Zegadło              - Szymon         Stępień               412: 278
   9 Natalia        Ogierman             - Marcin         Kurowski              360: 356
  10 Joanna         Brychcy              - Sławomir       Wolski                283: 250
  11 Ireneusz       Kurzok               - Zbigniew       Rybak                 386: 357
  12 Dariusz        Putoń                - Mariusz        Orzeł                 579: 350
  13 Adam           Jurkowski            - Łukasz         Sornek                300: 431
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Bobowski              376: 344
  15 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Skrzypczak            356: 392
  16 Andrzej        Rakoczy              - Ewa            Madejczyk             376: 409
  17 Arkadiusz      Łydka                - Michał         Puchowski             364: 381
  18 Grażyna        Smereka              - Andrzej        Rechowicz             333: 356
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Siwiński              429: 272
  20 Renata         Andracka             - Jerzy          Luter                 377: 297
  21 Justyna        Górka                - Zofia          Gajewska              467: 338
  22 Bożena         Guział               - Piotr          Broda                 264: 428
  23 Dominik        Ulejczyk             - Ryszard        Korpalski             348: 400
  24 Waldemar       Wypchał              - Katarzyna      Kowalska              359: 297
  25 Patrycja       Skibska              - Marta          Jamrozy               368: 328
  26 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Majewska              424: 364
  27 Leokadia       Litwinowicz          - Leszek         Kilian                361: 406
  28 Agnieszka      Antos                - Sławomir       Wiśniowski            333: 344
  29 Jolanta        Zięba                - Bartosz        Bartczak              308: 297
  30 Justyna        Nieznalska           - Małgorzata     Szczygieł             357: 364
  31 Teresa         Zalewska             - Urszula        Solarska              333: 365
  32 Zygmunt        Skwarek              - Aneta          Szczyrzyca            316: 347
  33 Adam           Janicki              - Grażyna        Chłopek               359: 406
  34 Andrzej        Klich                - Karolina       Szubska               317: 346
  35 Jan M.         Kowalik              - Kamil          Kaczmarek             299: 203
  36 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Dawid          Węgrzyński            451: 191
  37 Marcin         Szczyrzyca           - Remigiusz      Belesa                306: 389
  38 Tomasz         Rekus                - Maria          Tomiczek              184: 384
  39 Kamil          Omidi                - Adam           Fałek                 206: 189
  40 Krystian       Matykiewicz          - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 02-07-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              162.45  31191  192
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.88  31458  198
   3 Kazimierz Merklejn             Szczecin             157.09  31104  198
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   5 Paweł Jackowski                Warszawa             155.55  30021  193
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.29  29815  192
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.34  30868  200
   8 Dawid Pikul                    Poznań               153.83  30612  199
   9 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           153.66  17364  113
  10 Piotr Pietuchowski             Białystok            153.34  23615  154
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              153.13  29555  193
  12 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.93  29668  194
  13 Kamil Górka                    Kraków               152.55  28984  190
  14 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.34  29858  196
  15 Jan Mrozowski                  Kraków               152.07  28437  187
  16 Marek Reda                     Dębówka              151.86  12756   84
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           151.35  30269  200
  18 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.77  28194  187
  19 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.62  20033  133
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.55  29206  194
  21 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.37   9323   62
  22 Mariusz Wrześniewski           Kraków               150.06  28661  191
  23 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.71  28894  193
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.58  20044  134
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.33  28970  194
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  27 Grzegorz Łukasik               Konojady             148.40  23595  159
  28 Kamil Kister                   Warszawa             147.51  29355  199
  29 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  30 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.36  27662  189
  32 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.68   4953   34
  33 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.59  28682  197
  34 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.54  18484  127
  35 Tomasz Suchanek                Wrocław              145.32   5522   38
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.13  27720  191
  37 Justyna Górka                  Kraków               145.07  27853  192
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               144.60  20823  144
  39 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  40 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  41 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.12  17727  123
  42 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.11  28534  198
  43 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  44 Maciej Rzychoń                 Katowice             144.09  12680   88
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  46 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             141.91  27672  195
  48 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          141.85  28369  200
  49 Michał Waszkiewicz             Białystok            141.63  28043  198
  50 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             141.04  27362  194
  51 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.84  26337  187
  52 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       140.54  26422  188
  53 Bogusław Szyszka               Oława                140.17  16540  118
  54 Radosław Jachna                Łódź                 140.08  24795  177
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  56 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            139.66  26535  190
  57 Leszek Kacprzyk                Katowice             139.38   7805   56
  58 Dariusz Kuć                    Stargard             139.25  21027  151
  59 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.06  26838  193
  60 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  62 Joanna Juszczak                Warszawa             138.26  26823  194
  63 Rafał Matczak                  Milanówek            138.18  26393  191
  64 Janusz Krupiński               Bytom                138.10  26930  195
  65 Piotr Broda                    Sandomierz           138.02  26913  195
  66 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             137.81  26322  191
  67 Barbara Obremska               Wrocław              137.46   7423   54
  68 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  69 Katarzyna Polak                Warszawa             136.95  27253  199
  70 Irena Sołdan                   Warszawa             136.79  23802  174
  71 Michał Rogalewicz              Poznań               136.72  19277  141
  72 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.57  18027  132
  73 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.40  16368  120
  74 Natalia Woźniak                Dziwnówek            136.34  26178  192
  75 Jakub Nalepa                   Gliwice              135.97   4895   36
  76 Jacek Mańko                    Poznań               135.94  23245  171
  77 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.78  13035   96
  78 Piotr Domański                 Lublin               135.47  16121  119
  79 Paweł Pogorzelski              Warszawa             135.26  16772  124
  80 Szymon Dąbrowski               Warszawa             135.19  26091  193
  81 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          135.12  10539   78
  82 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           135.03  25655  190
  83 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.78  19812  147
  84 Konrad Sowula                  Kraków               134.38  18544  138
  85 Michał Kolaj                   Ostróda              134.10   5364   40
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  87 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.11  26222  197
  88 Robert Kamiński                Warszawa             132.71  25878  195
  89 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.49   4902   37
  90 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  91 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.08  23906  181
  92 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             131.91  25591  194
  93 Marcin Rogala                  Warszawa             131.83  25312  192
  94 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.77   6325   48
  95 Krzysztof Gibas                Kraków               131.72  17519  133
  96 Tomasz Górka                   Kraków               131.46   6310   48
  97 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.32  25213  192
  98 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               131.28   4726   36
  99 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.23  24934  190
 100 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.05  12712   97
 101 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 102 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 103 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.55  22455  172
 104 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.46  25440  195
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.43  25825  198
 106 Agnieszka Walas                Kraków               130.26  17324  133
 107 Ewa Radzikowska                Gliwice              130.04   7412   57
 108 Marek Rogalski                 Warszawa             129.93  25466  196
 109 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  129.91  19226  148
 110 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 111 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 112 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 113 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 114 Adam Grzelec                   Poznań               128.62  24310  189
 115 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.53  16581  129
 116 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 117 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.24  15260  119
 118 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.03  24710  193
 119 Maciej Nawrocki                Babimost             127.95  17018  133
 120 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 121 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.91  14965  117
 122 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 123 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 124 Ryszard Żydaczewski            Lubin                127.19   9539   75
 125 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 126 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.97  10158   80
 127 Dorota Kuć                     Stargard             126.77  19143  151
 128 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.58  23923  189
 129 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.20  13503  107
 130 Agata Kuć                      Stargard             126.09  21183  168
 131 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.88  13721  109
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 133 Czesław Grajewski              Białystok            125.48  12172   97
 134 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.47  24718  197
 135 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            125.47   8532   68
 136 Andrzej Rakoczy                Kraków               125.41   7399   59
 137 Monika Siemaszko               Lipiany              125.27  13404  107
 138 Zdzisław Szota                 Warszawa             125.12   4004   32
 139 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.07  15759  126
 140 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 141 Dariusz Sowula                 Kraków               124.94  17992  144
 142 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             124.70  20450  164
 143 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 144 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 145 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 146 Marcin Ceglarek                Kraków               124.40  22640  182
 147 Marta Bajorek                  Warszawa             124.39  23635  190
 148 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.34  13429  108
 149 Rafał Stachowski               Police               124.27  14291  115
 150 Szymon Stępień                 Bytom                124.15  23712  191
 151 Paweł Maciejczuk               Białystok            123.96  21073  170
 152 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.91  19825  160
 153 Natalia Ogierman               Katowice             123.70  18802  152
 154 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 155 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 156 Jarosław Michalak              Łódź                 123.48   8150   66
 157 Maciej Kuć                     Stargard             123.21  19344  157
 158 Tomasz Sehnal                  Warszawa             123.13  24011  195
 159 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.12  23147  188
 160 Beata Piotrowska               Łódź                 123.02  11933   97
 161 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.97  22381  182
 162 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 163 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 164 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               121.75  23010  189
 165 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.73  11686   96
 166 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               121.67   5110   42
 167 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.64  23355  192
 168 Tomasz A. Praga                Białystok            121.63  11798   97
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             121.61   7418   61
 170 Renata Andracka                Zwola                121.32  24264  200
 171 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 172 Agnieszka Dawid                Kraków               121.27   8853   73
 173 Jerzy Luter                    Bytom                121.14  23744  196
 174 Sławomir Wolski                Wrocław              121.07  23003  190
 175 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.00   4356   36
 176 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            120.90  24059  199
 177 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.86   4351   36
 178 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.84  11238   93
 179 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 180 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  12407  103
 181 Agnieszka Matus                Milanówek            120.37  21425  178
 182 Ziemowit Pazda                 Wrocław              120.36  10471   87
 183 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.95  23031  192
 184 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.84  22770  190
 185 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.83  19892  166
 186 Maria Skutela                  Warszawa             119.44  23889  200
 187 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.44   8600   72
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                119.28  22782  191
 189 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 190 Jarosław Olek                  Warszawa             118.78  11047   93
 191 Artur Wawrzynowski             Żukowo               118.78  16510  139
 192 Dominik Ulejczyk               Będzin               118.59  23600  199
 193 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 194 Teresa Zalewska                Racibórz             118.11  23386  198
 195 Bożena Guział                  Racibórz             118.10  22794  193
 196 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.86  19093  162
 197 Adam Janicki                   Wrocław              117.69  18359  156
 198 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 199 Maciej Perzyński               Piła                 117.59   7173   61
 200 Marta Świątkowska              Wrocław              116.98  22344  191
 201 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.13  22065  190
 202 Karolina Urbańska              Poznań               116.12  19509  168
 203 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 204 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.87  17033  147
 205 Olga Swarcewicz                Warszawa             115.85   8341   72
 206 Urszula Solarska               Katowice             115.83  22586  195
 207 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     115.80  22349  193
 208 Beata Kiżewska                 Świnoujście          115.54   9590   83
 209 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.24  13022  113
 210 Anita Bruska                   Gdynia               115.17  14396  125
 211 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 212 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 213 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.63   7451   65
 214 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 215 Paweł Brylski                  Kraków               114.41   6979   61
 216 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.37   5261   46
 217 Robert Wagner                  Wrocław              114.36   6633   58
 218 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.26  15082  132
 219 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.06  13801  121
 220 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            113.99   7637   67
 221 Sylwia Łada                    Inowrocław           113.96  22222  195
 222 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            113.95  13902  122
 223 Marta Sztajnert                Wisła                113.76  18543  163
 224 Józef Burzyński                Ełk                  113.53  14986  132
 225 Marcin Kurowski                Racibórz             113.38  22450  198
 226 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 227 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.32   9066   80
 228 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.14  21271  188
 229 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 230 Dorota Ostrowska               Białystok            113.02  17518  155
 231 Patrycja Skibska               Warszawa             112.89  12192  108
 232 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            112.65  16109  143
 233 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.54  22395  199
 234 Joanna Brychcy                 Katowice             112.40  22367  199
 235 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.25  20317  181
 236 Marianna Kozłowska             Białystok            111.99  10639   95
 237 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 238 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 239 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.42   8944   81
 240 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 241 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 242 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 243 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 244 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 245 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.59   6407   59
 246 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 247 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 248 Tomasz Duda                    Tychy                108.42   5204   48
 249 Agnieszka Antos                Racibórz             108.40  11382  105
 250 Sławomir Długosz               Ostróda              108.35  20478  189
 251 Bartosz Bartczak               Poznań               108.26  21328  197
 252 Zofia Górka                    Łęczna               108.02   5185   48
 253 Grażyna Chłopek                Jaworzno             107.95   5937   55
 254 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 255 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.96   5134   48
 256 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 257 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.63   7251   68
 258 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.31   3827   36
 259 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     106.30   4677   44
 260 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.11  21222  200
 261 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 262 Grażyna Smereka                Racibórz             105.92   3813   36
 263 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 264 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 265 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.96  20152  192
 266 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 267 Katarzyna Okoniewska           Poznań               104.35   4800   46
 268 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.16   8645   83
 269 Alicja Tuz                     Kielce               103.26   4750   46
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.19  20534  199
 271 Lidia Żywna                    Gdynia               103.15   7324   71
 272 Karolina Mak                   Wrocław              102.89   9980   97
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              101.35  19966  197
 274 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              100.88   5145   51
 275 Piotr Kozak                    Racibórz             100.19   7715   77
 276 Marta Majewska                 Wadowice             100.17  11019  110
 277 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.70  18444  185
 278 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.39   6361   64
 279 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.09   5747   58
 280 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.37   8263   84
 281 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.78  17210  176
 282 Karolina Szubska               Jaworzno              96.92  10080  104
 283 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 284 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.70  12633  132
 285 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 286 Michał Głąb                    Zabrze                95.00   5700   60
 287 Teresa Balewska                Reda                  94.80  18866  199
 288 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      94.48   3968   42
 289 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 290 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.02   4043   43
 291 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.86   8917   95
 292 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 293 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            93.56   7017   75
 294 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.55   6081   65
 295 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.66   7320   79
 296 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.00   3496   38
 297 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.12  16402  180
 298 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.23   5889   66
 299 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 300 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                88.00   3080   35
 301 Piotr Duda                     Tychy                 87.89   4131   47
 302 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           87.59   8058   92
 303 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 304 Waldemar Dębski                Ostróda               86.12   4306   50
 305 Ewa Tymińska                   Gdańsk                83.56   2841   34
 306 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             82.03   2871   35
 307 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.99   5507   68
 308 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              80.60   4272   53
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 310 Michał Sztajnert               Wisła                 75.93   4328   57
 311 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 312 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      74.74   3438   46
 313 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 314 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 315 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 316 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 317 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             67.84   3053   45




Poczekalnia na dzień 02-07-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Burczyk                Gdynia                94.72   2747   29
   2 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   3 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   4 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   5 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.73   2801   26
   6 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   7 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   8 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
   9 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  10 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  11 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  12 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  13 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  14 Andrzej Kowalski               Gdańsk               139.21   3341   24
  15 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  16 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  17 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  18 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    123.83   2972   24
  19 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  20 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  21 Maciej Śliwa                   Zabrze               118.71   2849   24
  22 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  23 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  24 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.08   2834   24
  25 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  26 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  27 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  28 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  29 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.58   2534   24
  30 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  31 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  32 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  33 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  34 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  35 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  36 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  37 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             89.75   2154   24
  38 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  39 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  40 Franciszek Łysek               Warszawa             106.78   2456   23
  41 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  42 Wojciech Łysek                 Warszawa              99.78   2295   23
  43 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  44 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  45 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  46 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  47 Wiktoria Koler                 Będzin                70.96   1632   23
  48 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  49 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  50 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  51 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.09   1850   22
  52 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  53 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  54 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  55 Beata Pasternak                Kraków                70.00   1540   22
  56 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  57 Tomasz Łapka                   Opole                126.65   2533   20
  58 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  59 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  60 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  61 Mateusz Borsuk                 Reda                 147.11   2795   19
  62 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  63 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.11   2092   19
  64 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  65 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               133.28   2399   18
  66 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  67 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              82.50   1485   18
  68 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  69 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  70 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  71 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  72 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  73 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  74 Mirosław Dejna                 Sampława              63.27    949   15
  75 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  76 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  77 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  78 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             114.85   1493   13
  79 Marzena Zawierska              Warszawa             110.46   1436   13
  80 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  81 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  82 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  83 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  84 Michał Szymkowski              Wrocław              147.25   1767   12
  85 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  86 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             142.25   1707   12
  87 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  88 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.17   1622   12
  89 Anna Stambulska                Kraków               131.67   1580   12
  90 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  91 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  92 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  93 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    128.42   1541   12
  94 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  95 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  96 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  97 Kamil Kister                   Puławy               122.25   1467   12
  98 Michał Garnowski               Pasłęk               121.67   1460   12
  99 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 100 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
 101 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               119.08   1429   12
 102 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
 103 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              118.58   1423   12
 104 Adam Klimont                   Wałcz                117.83   1414   12
 105 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 106 Dariusz Zębek                  Olsztyn              116.92   1403   12
 107 Jacek Jerzyński                Toruń                116.42   1397   12
 108 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 109 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 110 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 111 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 112 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 113 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 114 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 115 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 116 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 117 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 118 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 119 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 120 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 121 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 122 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 123 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 124 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 125 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 126 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 127 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 128 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 129 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 130 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 131 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 132 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 133 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 134 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 135 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 136 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 137 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 138 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 139 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 140 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 141 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 142 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 143 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 144 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 145 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 146 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 147 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 148 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 149 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 150 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 151 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 152 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 153 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 154 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 155 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 156 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 157 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 158 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 159 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 160 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 161 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 162 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 163 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 164 Anna Lenartowska               Gdynia                90.27    993   11
 165 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 166 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 167 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 168 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 169 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 170 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 171 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 172 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 173 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 174 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 175 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 176 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 177 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 178 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 179 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 180 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 181 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 182 Magdalena Maternicka           Gdynia                75.27    828   11
 183 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 184 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 185 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 186 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 187 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 188 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 189 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 190 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 191 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 192 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 193 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 194 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 195 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 196 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 197 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 198 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 199 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 200 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 201 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 202 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 203 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 204 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 205 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 206 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 207 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 208 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 209 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 210 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 211 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 212 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 213 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 214 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 215 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 216 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 217 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 218 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 219 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 220 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 221 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 222 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 223 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 224 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 225 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 226 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 227 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 228 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 229 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 230 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 231 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 232 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 233 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 234 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 235 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 236 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 237 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 238 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 239 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 240 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 241 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 242 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 243 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 244 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 245 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 246 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 247 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 248 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 249 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 250 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 251 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 252 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 253 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 254 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 255 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 256 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 257 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 258 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 259 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 260 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 261 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 262 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 263 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 264 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 265 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 266 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 267 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 268 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 269 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 270 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 271 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 272 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 273 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 274 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 275 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 276 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 277 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 278 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie