Będzin17
marca
Będzin 17 marca IV Ogólnopolski Turniej Scrabble Nauczycieli i Pracowników Oświaty
Graboszyce24
marca
Graboszyce 24-25 marca XIII Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Sandomierz 7
kwietnia
Sandomierz 7- 8 kwietnia II Mistrzostwa Sandomierza o Puchar BurmistrzaGrand Prix 2018
Kacper Zegadło mistrzem Doliny Karpia24 - 25 marca 2018 — XIII Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIII Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleGraboszyce, 24 - 25 marca 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Kacper Zegadło mistrzem Doliny KarpiaIdzie sobie Wiosna, słychać świergot ptaka,
Ładna to piosenka, ale głupia taka…
Kabaret „Potem”


W ostatni weekend marca, w Graboszycach, w miejscu, które jest bliskie wszystkim scrabblistom, pojawiło się ich aż 63, aby wziąć udział w XIII już Mistrzostwach Doliny Karpia w Scrabble. Pogoda dopisała: stawy rybne były co prawda jeszcze skute lodem, ale śniegi stopniały i słońce miło przygrzewało. Naładowani pozytywną wiosenną energią gracze przystąpili żwawo do pojedynków przy planszach. Po pierwszym dniu zwycięsko wyszedł z nich tylko Piotr Broda. Wieczorem tradycyjnie już scrabbliści oddali się innym rozrywkom: planszówkom i karciankom. Mimo iż wisiało nad nimi widmo krótszego snu poszli spać grubo po północy.

Drugiego dnia o dziwo nikt nie zaspał i wystartowaliśmy zgodnie z planem. Kolejną ósmą już partię z rzędu wygrał Piotr, ale następną przegrał i stracił pozycję lidera. Co prawda odzyskał ją po dziesiątej rundzie, ale za plecami czuł oddechy ścigających. Przed ostatnią rundą miał jedną wygraną więcej od Kacpra Zegadło i tylko 64 małe punkty przewagi. Kacper marząc o zwycięstwie w turnieju musiał wygrać ostatnią grę i jednocześnie zniwelować tę różnicę. Szczęście uśmiechnęło się w ostatniej rundzie do niego i wygrał różnicą 131 małych punktów. Piotrowi na pocieszenie pozostało drugie miejsce, a na trzecim miejscu zameldował się po raz pierwszy w karierze Tomasz Lempart. Cała trójka otrzymała „karpiowe” puchary i nagrody pieniężne. Pierwsza dziesiątka nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy drobne nagrody pocieszenia. Dodatkowo wyróżnieni zostali: jako najlepsza zawodniczka Justyna Górka, jako najlepszy junior Dominik Ulejczyk, jako najlepszy Oldboy Jerzy Luter, oraz Maria Krzyżanowska jako „najdalsza podróżniczka”. Na koniec jak zwykle ogromna porcja podziękowań dla organizujących od lat turnieje w Dolinie Karpia: burmistrza Zatora Mariusza Makucha, Regionalnego Ośrodkowa Kultury Doliny Karpia w Zatorze i Stowarzyszenia Dolina Karpia. Do zobaczenia za rok.

P.S. Na zakończenie uczestnicy turnieju pozowali do zdjęcia wykonywanego z drona. Zachęcam do obejrzenia galerii turnieju i zdjęć okolicy Karpika „z góry”.
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
XI Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
X Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekGraboszyce k/ Zatora – Ośrodek Rekreacyjno-Turystyczny „Karpik”, woj. małopolskie
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaAdam Janicki
Strona www turniejuwww.rokzator.pl
HarmonogramSobota, 24 marca (7 rund)
do 11:45 — zapisy 12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 25 marca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOśrodek „Karpik” w Graboszycach — 400 metrów od drogi krajowej nr 28 – Zator-Wadowice (6 km od Zatora, 8 km od Wadowic)
WyżywienieWe własnym zakresie na miejscu w Ośrodku „Karpik”
NoclegiNa miejscu w Ośrodku „Karpik”- konieczna rezerwacja telefoniczna we własnym zakresie z hasłem „SCRABBLE”!
Tel: 033 / 841 20 50, e-mail: biuro@karpik.pl Strona internetowa: www.karpik.pl
NagrodyNagrody pieniężne oraz puchary dla najlepszych
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Maria Krzyżanowska Władysławowo
2 Jarosław Karp Jędrzejów
3 Jerzy Matyasik Kraków
4 Marcin Kurowski Racibórz
5 Agnieszka Stefańska Koźmice Wielkie
6 Piotr Broda Sandomierz
7 Waldemar Wypchał Kraków
8 Andrzej Rakoczy Kraków
9 Ewa Dunikowska Kraków
10 Bartosz Bartczak Poznań
11 Szymon Stępień Bytom
12 Agnieszka Dawid Kraków
13 Małgorzata Szczygieł Radwanice
14 Janusz Krupiński Bytom
15 Teresa Zalewska Racibórz
16 Andrzej Rechowicz Katowice
17 Urszula Solarska Katowice
18 Renata Andracka Zwola
19 Mariusz Wrześniewski Kraków
20 Krzysztof Sporczyk Piaseczno
21 Arkadiusz Łydka Jaworzno
22 Aneta Szczyrzyca Jaworzno
23 Dorota Gwiazdoń Nowa Wieś
24 Andrzej Klich JAWORZNO
25 Marta Świątkowska Wrocław
26 Sławek Wiśniowski Jaworzno
27 Leszek Kilian Jaworzno
28 Justyna Górka Kraków
29 Andrzej Kwiatkowski Warszawa
30 Natalia Ogierman Katowice
31 Joanna Ostrowska Warszawa
32 Smolarek Marcel Nowa Wieś
33 Dariusz Sowula Kraków
34 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów
35 Marta Majewska Wadowice
36 Małgorzata Sulejewska Kraków
37 Paweł Brylski Kraków
38 Marta Bajorek Warszawa
39 Dariusz Putoń RUDA ŚLĄSKA
40 Joanna Brychcy Katowice
41 Jerzy Luter Bytom
42 Beata Pasternak Kraków
43 Kacper Zegadło Warszawa
44 Łukasz Bobowski  Suchedniów
45 Artur Irzyk  Strzyżów
46 Marcin Ceglarek Kraków
47 Krzysztof Kałuża Sosnowiec
48 Stanisław Rydzik    warszawa
49 Sławomir Wolski Wrocław
50 Małgorzata Deszczyńska Warszawa
51 Grzegorz Papciak Jodłowa
52 Tomasz Lempart Kraków
53 Bożena Guział Racibórz
54 Dominik Ulejczyk Będzin
55 Krzysztof Obremski  Wrocław
56 Wanda Grabiec Tarnów
57 Maciej Nawrocki Babimost
58 Marta Sztajnert Wisła
59 Mariusz Makuch Zator
OrganizatorzyRegionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze, 33-8412-166, sekretariat@rokzator.pl
- współorganizator: Stowarzyszenie Dolina Karpia


Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.83     10.0     5011     2054      885
  2 Piotr           Broda                Sandomierz             140.22     10.0     4944     2092      515
  3 Tomasz          Lempart              Wadowice               137.72      9.0     5097     1917      791
  4 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             135.31      9.0     4879     1928      355
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.15      8.0     5237     1763     1121
  6 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 151.85      8.0     5230     1835      779
  7 Marek           Syczuk               Warszawa               137.58      8.0     4851     1734      131
  8 Krzysztof       Obremski             Legnica                151.93      8.0     4831     1814      288
  9 Justyna         Górka                Kraków                 150.76      8.0     4818     1804      507
 10 Janusz          Krupiński            Bytom                  134.26      8.0     4648     1781      248
 11 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              132.26      8.0     4581     1746      203
 12 Artur           Irzyk                Strzyżów               145.29      8.0     4571     1795       93
 13 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             151.79      7.0     4887     1744      416
 14 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               140.50      7.0     4866     1608      653
 15 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 136.49      7.0     4769     1618      334
 16 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            144.42      7.0     4688     1656      164
 17 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 120.66      7.0     4677     1599      429
 18 Jerzy           Luter                Bytom                  117.64      7.0     4582     1654       76
 19 Marta           Sztajnert            Wisła                  112.70      7.0     4580     1596      158
 20 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                113.66      7.0     4392     1566      144
 21 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                124.79      7.0     4311     1624      -83
 22 Marcin          Ceglarek             Kraków                 122.76      6.5     4748     1533      483
 23 Maciej          Nawrocki             Babimost               129.58      6.5     4576     1479       55
 24 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.82      6.5     4484     1584     -118
 25 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               134.64      6.5     4259     1556       92
 26 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.57      6.0     4723     1462      310
 27 Agnieszka       Dawid                Kraków                 113.65      6.0     4513     1465       -6
 28 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 133.25      6.0     4398     1528       85
 29 Natalia         Ogierman             Katowice               125.48      6.0     4397     1435      220
 30 Teresa          Zalewska             Racibórz               122.15      6.0     4390     1483      136
 31 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              112.95      6.0     4372     1425      219
 32 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              128.66      6.0     4304     1538      147
 33 Sławomir        Wolski               Wrocław                119.52      6.0     4205     1438      -12
 34 Dariusz         Sowula               Kraków                 122.66      6.0     4087     1469     -126
 35 Mariusz         Makuch               Zator                  122.69      6.0     3825     1441     -336
 36 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               114.52      6.0     3770     1453     -464
 37 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 116.78      5.5     4525     1553     -323
 38 Renata          Andracka             Zwola                  116.27      5.5     4290     1317      215
 39 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           118.11      5.5     4278     1528     -408
 40 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               131.26      5.0     4650     1338      104
 41 Marta           Bajorek              Warszawa               126.29      5.0     4444     1373     -201
 42 Waldemar        Wypchał              Kraków                 113.95      5.0     4242     1254      -42
 43 Ewa             Dunikowska           Kraków                 115.44      5.0     4198     1280       63
 44 Paweł           Brylski              Kraków                 109.27      5.0     4092     1373     -378
 45 Joanna          Brychcy              Katowice               110.04      5.0     4071     1314     -307
 46 Marcin          Kurowski             Racibórz               111.83      5.0     4037     1299     -106
 47 Bożena          Guział               Racibórz               118.76      4.5     4114     1160      116
 48 Leszek          Kilian               Jaworzno               105.09      4.5     3928     1102      -38
 49 Marta           Świątkowska          Wrocław                115.15      4.0     4435     1293     -139
 50 Urszula         Solarska             Katowice               119.79      4.0     4212     1196      144
 51 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.87      4.0     4103     1280     -362
 52 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      4.0     4088     1288     -398
 53 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              109.31      4.0     4022     1249     -438
 54 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              140.70      4.0     2748      890      192
 55 Adam            Jurkowski            Gliwice                124.71      4.0     2583      978      -95
 56 Wanda           Grabiec              Tarnów                 102.83      3.5     4004     1110     -253
 57 Marta           Majewska             Wadowice               100.00      3.5     3805     1032     -288
 58 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.02      3.0     2688      820     -161
 59 Jakub           Zaryński             Świnoujście            146.90      3.0     2521      827     -226
 60 Marcel          Smolarek             Nowa Wieś              100.00      2.5     3117      868    -1108
 61 Łukasz          Sornek               Mikołów                136.51      2.0     2669      737      -16
 62 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      1.5     3690      776     -204
 63 Beata           Pasternak            Kraków                 100.00      1.5     2846      767    -1835
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble



	Krzysztof Obremski 151.93 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Makuch                122.69 +  435: 361  173
    2    14 Artur          Irzyk                 145.29 +  354: 263  195
    3     3 Marta          Świątkowska           115.15 +  446: 331  165
    4     3 Łukasz         Bobowski              151.79 -  328: 466  102
    5     7 Grzegorz       Papciak               124.79 +  400: 348  175
    6     6 Paweł          Brylski               109.27 +  522: 342  159
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          151.85 +  410: 409  202
    8     2 Marta          Bajorek               126.29 +  436: 256  176
    9     1 Piotr          Broda                 140.22 +  519: 390  190
   10     1 Kacper         Zegadło               150.83 -  337: 449  101
   11     3 Tomasz         Lempart               137.72 -  338: 435   88
   12     2 Tomasz         Lempart               137.72 -  306: 493   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 12 151.17




	Mariusz Wrześniewski 151.85 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Sowula                122.66 +  454: 348  173
    2    10 Łukasz         Sornek                136.51 +  432: 346  187
    3     6 Janusz         Krupiński             134.26 +  412: 320  184
    4     4 Adam           Jurkowski             124.71 +  492: 373  175
    5     1 Łukasz         Bobowski              151.79 -  389: 509  102
    6     3 Maria          Krzyżanowska          118.11 +  646: 275  168
    7     3 Krzysztof      Obremski              151.93 -  409: 410  102
    8     3 Małgorzata     Sulejewska            136.49 +  442: 407  186
    9     3 Mikołaj        Cieplik               135.31 +  403: 325  185
   10     2 Piotr          Broda                 140.22 -  399: 420   90
   11     2 Kacper         Zegadło               150.83 -  377: 385  101
   12     4 Małgorzata     Szczygieł             132.26 +  375: 333  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 12 152.92




	Łukasz Bobowski 151.79 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Teresa         Zalewska              122.15 +  449: 328  172
    2    12 Maria          Krzyżanowska          118.11 +  373: 347  168
    3     8 Jerzy          Matyasik              125.82 +  479: 316  176
    4     3 Krzysztof      Obremski              151.93 +  466: 328  202
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          151.85 +  509: 389  202
    6     1 Piotr          Broda                 140.22 -  367: 463   90
    7     4 Tomasz         Lempart               137.72 -  370: 397   88
    8     4 Justyna        Górka                 150.76 -  337: 428  101
    9     5 Kacper         Zegadło               150.83 -  364: 410  101
   10     7 Mikołaj        Cieplik               135.31 -  361: 396   85
   11    12 Arkadiusz      Biegun                133.25 +  360: 336  183
   12     9 Jerzy          Matyasik              125.82 +  452: 333  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 12 145.33




	Kacper Zegadło 150.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Rakoczy               120.66 +  496: 343  171
    2     5 Adam           Jurkowski             124.71 -  307: 363   75
    3    10 Łukasz         Sornek                136.51 +  412: 281  187
    4     9 Dariusz        Putoń                 144.42 +  548: 348  194
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              128.66 +  393: 307  179
    6     4 Artur          Irzyk                 145.29 +  374: 304  195
    7     1 Piotr          Broda                 140.22 -  367: 458   90
    8     5 Dominik        Ulejczyk              116.78 +  436: 341  167
    9     5 Łukasz         Bobowski              151.79 +  410: 364  202
   10     1 Krzysztof      Obremski              151.93 +  449: 337  202
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          151.85 +  385: 377  202
   12     1 Piotr          Broda                 140.22 +  434: 303  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2054  / 12 171.17




	Justyna Górka 150.76 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Ostrowska             119.87 +  354: 340  170
    2    13 Małgorzata     Sulejewska            136.49 -  349: 369   86
    3    15 Małgorzata     Szczygieł             132.26 +  401: 324  182
    4     7 Marta          Bajorek               126.29 +  401: 322  176
    5    10 Marcin         Ceglarek              122.76 +  385: 323  173
    6     2 Stanisław      Rydzik                146.15 -  388: 412   96
    7     9 Maria          Krzyżanowska          118.11 +  476: 362  168
    8     4 Łukasz         Bobowski              151.79 +  428: 337  202
    9     4 Tomasz         Lempart               137.72 +  435: 386  188
   10     3 Marek          Syczuk                137.58 +  500: 318  188
   11     1 Piotr          Broda                 140.22 -  326: 407   90
   12     3 Mikołaj        Cieplik               135.31 -  375: 411   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 12 150.33




	Jakub Zaryński 146.90 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Urszula        Solarska              119.79 +  381: 335  170
    2     9 Marta          Świątkowska           115.15 -  325: 513   65
    3    14 Małgorzata     Deszczyńska           140.50 +  435: 427  190
    4    14 Artur          Irzyk                 145.29 -  355: 446   95
    5    19 Sławomir       Wiśniowski            114.52 +  446: 276  165
    6    12 Krzysztof      Sporczyk              128.66 -  256: 374   79
    7    14 Marta          Sztajnert             112.70 -  323: 376   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  /  7 118.14




	Stanisław Rydzik 146.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Wolski                119.52 +  417: 330  170
    2    16 Marcel         Smolarek              100.00 +  720:  69  150
    3     1 Dominik        Ulejczyk              116.78 -  348: 431   67
    4     5 Joanna         Ostrowska             119.87 +  537: 329  170
    5     3 Adam           Jurkowski             124.71 +  418: 320  175
    6     2 Justyna        Górka                 150.76 +  412: 388  201
    7     2 Mikołaj        Cieplik               135.31 +  474: 303  185
    8     1 Piotr          Broda                 140.22 -  358: 424   90
    9     2 Marek          Syczuk                137.58 -  358: 465   88
   10     4 Małgorzata     Szczygieł             132.26 -  347: 382   82
   11     6 Artur          Irzyk                 145.29 +  457: 342  195
   12     5 Małgorzata     Deszczyńska           140.50 +  391: 333  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Artur Irzyk 145.29 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bożena         Guział                118.76 +  350: 321  169
    2    14 Krzysztof      Obremski              151.93 -  263: 354  102
    3    22 Krzysztof      Kałuża                140.70 +  385: 362  191
    4    14 Jakub          Zaryński              146.90 +  446: 355  197
    5     8 Dominik        Ulejczyk              116.78 +  414: 381  167
    6     4 Kacper         Zegadło               150.83 -  304: 374  101
    7     6 Jerzy          Luter                 117.64 +  445: 388  168
    8     6 Tomasz         Lempart               137.72 -  411: 473   88
    9     8 Marta          Sztajnert             112.70 +  424: 310  163
   10     6 Małgorzata     Deszczyńska           140.50 +  376: 363  190
   11     6 Stanisław      Rydzik                146.15 -  342: 457   96
   12     8 Marta          Sztajnert             112.70 +  411: 340  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1795  / 12 149.58




	Dariusz Putoń 144.42 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maria          Krzyżanowska          118.11 -  302: 359   68
    2    25 Natalia        Ogierman              125.48 +  368: 351  175
    3    19 Andrzej        Rakoczy               120.66 +  410: 355  171
    4     9 Kacper         Zegadło               150.83 -  348: 548  101
    5    14 Arkadiusz      Biegun                133.25 +  432: 342  183
    6     7 Tomasz         Lempart               137.72 -  394: 430   88
    7    19 Grzegorz       Papciak               124.79 +  458: 348  175
    8    13 Arkadiusz      Łydka                 134.64 +  355: 323  185
    9    11 Krzysztof      Sporczyk              128.66 -  327: 348   79
   10    12 Maciej         Nawrocki              129.58 +  422: 401  180
   11    11 Jerzy          Matyasik              125.82 -  415: 432   76
   12    10 Natalia        Ogierman              125.48 +  457: 287  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Krzysztof Kałuża 140.70 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 117.64 -  374: 460   68
    2    17 Andrzej        Rechowicz             133.57 +  360: 347  184
    3    22 Artur          Irzyk                 145.29 -  362: 385   95
    4    24 Arkadiusz      Łydka                 134.64 -  358: 378   85
    5    24 Leszek         Kilian                105.09 +  455: 304  155
    6    22 Bartosz        Bartczak              100.00 +  410: 361  150
    7    16 Wanda          Grabiec               102.83 +  429: 321  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  /  7 127.14




	Małgorzata Deszczyńska 140.50 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dominik        Ulejczyk              116.78 -  354: 369   67
    2    24 Renata         Andracka              116.27 +  445: 256  166
    3    14 Jakub          Zaryński              146.90 -  427: 435   97
    4    17 Bartosz        Bartczak              100.00 +  356: 297  150
    5    13 Jarosław       Karp                  109.31 -  366: 376   59
    6    17 Joanna         Ostrowska             119.87 +  482: 335  170
    7    12 Andrzej        Rechowicz             133.57 +  383: 378  184
    8     9 Teresa         Zalewska              122.15 +  479: 294  172
    9     6 Janusz         Krupiński             134.26 +  395: 357  184
   10     6 Artur          Irzyk                 145.29 -  363: 376   95
   11     7 Jerzy          Luter                 117.64 +  483: 349  168
   12     5 Stanisław      Rydzik                146.15 -  333: 391   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Piotr Broda 140.22 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Renata         Andracka              116.27 +  460: 304  166
    2     7 Grzegorz       Papciak               124.79 +  414: 355  175
    3     7 Marcin         Ceglarek              122.76 +  388: 375  173
    4     1 Tomasz         Lempart               137.72 +  432: 285  188
    5     2 Mikołaj        Cieplik               135.31 +  385: 340  185
    6     1 Łukasz         Bobowski              151.79 +  463: 367  202
    7     1 Kacper         Zegadło               150.83 +  458: 367  201
    8     1 Stanisław      Rydzik                146.15 +  424: 358  196
    9     1 Krzysztof      Obremski              151.93 -  390: 519  102
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          151.85 +  420: 399  202
   11     1 Justyna        Górka                 150.76 +  407: 326  201
   12     1 Kacper         Zegadło               150.83 -  303: 434  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2092  / 12 174.33




	Tomasz Lempart 137.72 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ewa            Dunikowska            115.44 +  516: 319  165
    2     2 Bartosz        Bartczak              100.00 +  399: 318  150
    3     4 Agnieszka      Dawid                 113.65 +  507: 294  164
    4     1 Piotr          Broda                 140.22 -  285: 432   90
    5     5 Janusz         Krupiński             134.26 -  342: 394   84
    6     7 Dariusz        Putoń                 144.42 +  430: 394  194
    7     4 Łukasz         Bobowski              151.79 +  397: 370  202
    8     6 Artur          Irzyk                 145.29 +  473: 411  195
    9     4 Justyna        Górka                 150.76 -  386: 435  101
   10     5 Jerzy          Luter                 117.64 +  434: 295  168
   11     3 Krzysztof      Obremski              151.93 +  435: 338  202
   12     2 Krzysztof      Obremski              151.93 +  493: 306  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 12 159.75




	Marek Syczuk 137.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marta          Świątkowska           115.15 -  326: 458   65
    2    20 Maciej         Nawrocki              129.58 +  477: 434  180
    3    13 Maria          Krzyżanowska          118.11 -  343: 418   68
    4    19 Andrzej        Kwiatkowski           131.26 +  465: 289  181
    5    12 Joanna         Brychcy               110.04 +  420: 360  160
    6     8 Wanda          Grabiec               102.83 +  359: 327  153
    7     5 Adam           Jurkowski             124.71 +  443: 365  175
    8     7 Janusz         Krupiński             134.26 +  368: 352  184
    9     2 Stanisław      Rydzik                146.15 +  465: 358  196
   10     3 Justyna        Górka                 150.76 -  318: 500  101
   11     5 Mikołaj        Cieplik               135.31 -  406: 459   85
   12     6 Małgorzata     Sulejewska            136.49 +  461: 400  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Łukasz Sornek 136.51 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Wiśniowski            114.52 +  373: 291  165
    2    10 Mariusz        Wrześniewski          151.85 -  346: 432  102
    3    10 Kacper         Zegadło               150.83 -  281: 412  101
    4    21 Małgorzata     Szczygieł             132.26 -  324: 406   82
    5    29 Natalia        Ogierman              125.48 -  366: 378   75
    6    28 Marcin         Kurowski              111.83 -  424: 451   62
    7    29 Bartosz        Bartczak              100.00 +  555: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  7 105.29




	Małgorzata Sulejewska 136.49 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Waldemar       Wypchał               113.95 +  449: 366  164
    2    13 Justyna        Górka                 150.76 +  369: 349  201
    3     9 Arkadiusz      Biegun                133.25 -  371: 392   83
    4    11 Janusz         Krupiński             134.26 -  369: 382   84
    5    15 Bartosz        Bartczak              100.00 +  421: 299  150
    6    10 Jarosław       Karp                  109.31 +  357: 336  159
    7     7 Paweł          Brylski               109.27 +  471: 325  159
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          151.85 -  407: 442  102
    9     7 Dominik        Ulejczyk              116.78 +  398: 292  167
   10     8 Krzysztof      Sporczyk              128.66 +  436: 384  179
   11     4 Małgorzata     Szczygieł             132.26 -  321: 407   82
   12     6 Marek          Syczuk                137.58 -  400: 461   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Mikołaj Cieplik 135.31 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ireneusz       Kurzok                113.66 +  508: 372  164
    2     3 Małgorzata     Szczygieł             132.26 +  473: 396  182
    3     2 Krzysztof      Sporczyk              128.66 +  341: 331  179
    4     2 Dominik        Ulejczyk              116.78 +  455: 275  167
    5     2 Piotr          Broda                 140.22 -  340: 385   90
    6     5 Janusz         Krupiński             134.26 +  399: 377  184
    7     2 Stanisław      Rydzik                146.15 -  303: 474   96
    8     8 Marcin         Ceglarek              122.76 +  469: 369  173
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          151.85 -  325: 403  102
   10     7 Łukasz         Bobowski              151.79 +  396: 361  202
   11     5 Marek          Syczuk                137.58 +  459: 406  188
   12     3 Justyna        Górka                 150.76 +  411: 375  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1928  / 12 160.67




	Arkadiusz Łydka 134.64 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Dawid                 113.65 -  299: 389   64
    2    26 Dariusz        Sowula                122.66 +  357: 275  173
    3    20 Joanna         Ostrowska             119.87 -  323: 369   70
    4    24 Krzysztof      Kałuża                140.70 +  378: 358  191
    5    18 Dorota         Gwiazdoń              112.95 +  391: 242  163
    6    14 Marta          Bajorek               126.29 -  320: 352   76
    7    20 Andrzej        Rakoczy               120.66 +  395: 356  171
    8    13 Dariusz        Putoń                 144.42 -  323: 355   94
    9    15 Maciej         Nawrocki              129.58 =  362: 362  130
   10    16 Teresa         Zalewska              122.15 +  343: 299  172
   11    10 Janusz         Krupiński             134.26 -  410: 468   84
   12    16 Maria          Krzyżanowska          118.11 +  358: 342  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Janusz Krupiński 134.26 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Gwiazdoń              112.95 +  337: 317  163
    2    15 Andrzej        Kwiatkowski           131.26 +  415: 294  181
    3     6 Mariusz        Wrześniewski          151.85 -  320: 412  102
    4    11 Małgorzata     Sulejewska            136.49 +  382: 369  186
    5     5 Tomasz         Lempart               137.72 +  394: 342  188
    6     5 Mikołaj        Cieplik               135.31 -  377: 399   85
    7    11 Jerzy          Matyasik              125.82 +  443: 398  176
    8     7 Marek          Syczuk                137.58 -  352: 368   88
    9     6 Małgorzata     Deszczyńska           140.50 -  357: 395   90
   10    13 Renata         Andracka              116.27 +  441: 352  166
   11    10 Arkadiusz      Łydka                 134.64 +  468: 410  185
   12     7 Andrzej        Rakoczy               120.66 +  362: 344  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Andrzej Rechowicz 133.57 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marta          Sztajnert             112.70 -  335: 468   63
    2    17 Krzysztof      Kałuża                140.70 -  347: 360   91
    3    29 Marta          Majewska              100.00 +  427: 302  150
    4    22 Wanda          Grabiec               102.83 -  311: 410   53
    5    26 Andrzej        Kwiatkowski           131.26 +  432: 421  181
    6    23 Ewa            Dunikowska            115.44 +  325: 317  165
    7    12 Małgorzata     Deszczyńska           140.50 -  378: 383   90
    8    21 Dariusz        Sowula                122.66 +  571: 323  173
    9    13 Teresa         Zalewska              122.15 -  324: 358   72
   10    15 Arkadiusz      Biegun                133.25 -  388: 416   83
   11    20 Joanna         Brychcy               110.04 +  448: 288  160
   12    17 Andrzej        Kwiatkowski           131.26 +  437: 367  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Arkadiusz Biegun 133.25 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Kurowski              111.83 +  449: 284  162
    2    11 Dominik        Ulejczyk              116.78 -  387: 448   67
    3     9 Małgorzata     Sulejewska            136.49 +  392: 371  186
    4     8 Grzegorz       Papciak               124.79 -  340: 344   75
    5    14 Dariusz        Putoń                 144.42 -  342: 432   94
    6    21 Dariusz        Sowula                122.66 +  400: 306  173
    7    17 Jarosław       Karp                  109.31 +  360: 289  159
    8    14 Jerzy          Matyasik              125.82 +  331: 265  176
    9     9 Małgorzata     Szczygieł             132.26 -  327: 328   82
   10    15 Andrzej        Rechowicz             133.57 +  416: 388  184
   11    12 Łukasz         Bobowski              151.79 -  336: 360  102
   12    11 Jerzy          Luter                 117.64 -  318: 498   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Małgorzata Szczygieł 132.26 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Brychcy               110.04 +  400: 359  160
    2     3 Mikołaj        Cieplik               135.31 -  396: 473   85
    3    15 Justyna        Górka                 150.76 -  324: 401  101
    4    21 Łukasz         Sornek                136.51 +  406: 324  187
    5    17 Wanda          Grabiec               102.83 -  401: 410   53
    6    20 Urszula        Solarska              119.79 +  363: 333  170
    7    18 Agnieszka      Dawid                 113.65 +  424: 409  164
    8    12 Paweł          Brylski               109.27 +  417: 299  159
    9     9 Arkadiusz      Biegun                133.25 +  328: 327  183
   10     4 Stanisław      Rydzik                146.15 +  382: 347  196
   11     4 Małgorzata     Sulejewska            136.49 +  407: 321  186
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          151.85 -  333: 375  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Andrzej Kwiatkowski 131.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jarosław       Karp                  109.31 +  425: 337  159
    2    15 Janusz         Krupiński             134.26 -  294: 415   84
    3    11 Jerzy          Luter                 117.64 -  301: 412   68
    4    19 Marek          Syczuk                137.58 -  289: 465   88
    5    26 Andrzej        Rechowicz             133.57 -  421: 432   84
    6    27 Marta          Majewska              100.00 +  492: 237  150
    7    22 Bożena         Guział                118.76 +  428: 319  169
    8    18 Grzegorz       Papciak               124.79 -  335: 473   75
    9    20 Wanda          Grabiec               102.83 +  407: 305  153
   10    18 Joanna         Brychcy               110.04 +  538: 280  160
   11    13 Ireneusz       Kurzok                113.66 -  353: 434   64
   12    17 Andrzej        Rechowicz             133.57 -  367: 437   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Maciej Nawrocki 129.58 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Brylski               109.27 -  366: 395   59
    2    20 Marek          Syczuk                137.58 -  434: 477   88
    3    25 Aneta          Szczyrzyca            100.02 +  396: 330  150
    4    18 Jarosław       Karp                  109.31 -  363: 406   59
    5    23 Joanna         Ostrowska             119.87 +  388: 331  170
    6    18 Dorota         Gwiazdoń              112.95 +  383: 355  163
    7    15 Sławomir       Wolski                119.52 -  329: 360   70
    8    17 Joanna         Brychcy               110.04 +  338: 318  160
    9    15 Arkadiusz      Łydka                 134.64 =  362: 362  135
   10    12 Dariusz        Putoń                 144.42 -  401: 422   94
   11    18 Agnieszka      Dawid                 113.65 +  414: 390  164
   12    15 Dominik        Ulejczyk              116.78 +  402: 375  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Krzysztof Sporczyk 128.66 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Leszek         Kilian                105.09 +  381: 274  155
    2     8 Jerzy          Luter                 117.64 +  435: 343  168
    3     2 Mikołaj        Cieplik               135.31 -  331: 341   85
    4    13 Mariusz        Makuch                122.69 +  333: 242  173
    5     4 Kacper         Zegadło               150.83 -  307: 393  101
    6    12 Jakub          Zaryński              146.90 +  374: 256  197
    7     8 Dominik        Ulejczyk              116.78 -  409: 428   67
    8    15 Renata         Andracka              116.27 +  383: 288  166
    9    11 Dariusz        Putoń                 144.42 +  348: 327  194
   10     8 Małgorzata     Sulejewska            136.49 -  384: 436   86
   11     8 Andrzej        Rakoczy               120.66 -  276: 455   71
   12    13 Grzegorz       Papciak               124.79 -  343: 374   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Marta Bajorek 126.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wanda          Grabiec               102.83 +  505: 370  153
    2     4 Paweł          Brylski               109.27 +  392: 330  159
    3     5 Adam           Jurkowski             124.71 -  337: 360   75
    4     7 Justyna        Górka                 150.76 -  322: 401  101
    5    16 Ewa            Dunikowska            115.44 +  326: 317  165
    6    14 Arkadiusz      Łydka                 134.64 +  352: 320  185
    7    10 Marcin         Ceglarek              122.76 -  363: 393   73
    8     2 Krzysztof      Obremski              151.93 -  256: 436  102
    9    19 Renata         Andracka              116.27 -  276: 446   66
   10    17 Marta          Świątkowska           115.15 +  518: 316  165
   11    17 Sławomir       Wiśniowski            114.52 -  337: 456   65
   12    18 Agnieszka      Dawid                 113.65 -  460: 500   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Jerzy Matyasik 125.82 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Aneta          Szczyrzyca            100.02 +  416: 344  150
    2     1 Marcin         Ceglarek              122.76 =  397: 397  123
    3     8 Łukasz         Bobowski              151.79 -  316: 479  102
    4    16 Maria          Krzyżanowska          118.11 -  313: 392   68
    5    21 Ireneusz       Kurzok                113.66 +  399: 385  164
    6    16 Teresa         Zalewska              122.15 +  334: 299  172
    7    11 Janusz         Krupiński             134.26 -  398: 443   84
    8    14 Arkadiusz      Biegun                133.25 -  265: 331   83
    9    17 Grzegorz       Papciak               124.79 +  419: 276  175
   10    14 Dominik        Ulejczyk              116.78 +  462: 389  167
   11    11 Dariusz        Putoń                 144.42 +  432: 415  194
   12     9 Łukasz         Bobowski              151.79 -  333: 452  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Natalia Ogierman 125.48 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Bartosz        Bartczak              100.00 -  352: 408   50
    2    25 Dariusz        Putoń                 144.42 -  351: 368   94
    3    27 Dariusz        Sowula                122.66 -  313: 361   73
    4    30 Marta          Majewska              100.00 -  267: 363   50
    5    29 Łukasz         Sornek                136.51 +  378: 366  187
    6    29 Beata          Pasternak             100.00 +  500: 268  150
    7    23 Marcin         Kurowski              111.83 +  420: 354  162
    8    19 Jarosław       Karp                  109.31 +  354: 282  159
    9    16 Mariusz        Makuch                122.69 +  475: 303  173
   10    11 Marcin         Ceglarek              122.76 -  330: 382   73
   11    14 Sławomir       Wolski                119.52 +  370: 265  170
   12    10 Dariusz        Putoń                 144.42 -  287: 457   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Grzegorz Papciak 124.79 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  385: 269  150
    2     7 Piotr          Broda                 140.22 -  355: 414   90
    3    21 Sławomir       Wiśniowski            114.52 +  340: 311  165
    4     8 Arkadiusz      Biegun                133.25 +  344: 340  183
    5     7 Krzysztof      Obremski              151.93 -  348: 400  102
    6    11 Jerzy          Luter                 117.64 -  335: 393   68
    7    19 Dariusz        Putoń                 144.42 -  348: 458   94
    8    18 Andrzej        Kwiatkowski           131.26 +  473: 335  181
    9    17 Jerzy          Matyasik              125.82 -  276: 419   76
   10    22 Urszula        Solarska              119.79 +  366: 352  170
   11    19 Renata         Andracka              116.27 +  367: 360  166
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              128.66 +  374: 343  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Adam Jurkowski 124.71 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marta          Majewska              100.00 +  390: 276  150
    2     5 Kacper         Zegadło               150.83 +  363: 307  201
    3     5 Marta          Bajorek               126.29 +  360: 337  176
    4     4 Mariusz        Wrześniewski          151.85 -  373: 492  102
    5     3 Stanisław      Rydzik                146.15 -  320: 418   96
    6     9 Marta          Świątkowska           115.15 +  412: 405  165
    7     5 Marek          Syczuk                137.58 -  365: 443   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     978  /  7 139.71




	Marcin Ceglarek 122.76 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Beata          Pasternak             100.00 +  588: 226  150
    2     1 Jerzy          Matyasik              125.82 =  397: 397  126
    3     7 Piotr          Broda                 140.22 -  375: 388   90
    4    15 Dorota         Gwiazdoń              112.95 +  422: 375  163
    5    10 Justyna        Górka                 150.76 -  323: 385  101
    6    15 Andrzej        Rakoczy               120.66 +  359: 343  171
    7    10 Marta          Bajorek               126.29 +  393: 363  176
    8     8 Mikołaj        Cieplik               135.31 -  369: 469   85
    9    10 Jerzy          Luter                 117.64 -  322: 328   68
   10    11 Natalia        Ogierman              125.48 +  382: 330  175
   11     9 Marta          Sztajnert             112.70 -  327: 398   63
   12    14 Sławomir       Wiśniowski            114.52 +  491: 263  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Mariusz Makuch 122.69 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Obremski              151.93 -  361: 435  102
    2    22 Ewa            Dunikowska            115.44 +  332: 309  165
    3    16 Bożena         Guział                118.76 +  335: 245  169
    4    13 Krzysztof      Sporczyk              128.66 -  242: 333   79
    5    20 Teresa         Zalewska              122.15 -  288: 373   72
    6    25 Sławomir       Wolski                119.52 -  328: 342   70
    7    27 Joanna         Ostrowska             119.87 +  320: 268  170
    8    23 Ireneusz       Kurzok                113.66 +  361: 320  164
    9    16 Natalia        Ogierman              125.48 -  303: 475   75
   10    21 Dorota         Gwiazdoń              112.95 -  279: 461   63
   11    24 Bartosz        Bartczak              100.00 +  346: 280  150
   12    22 Marcin         Kurowski              111.83 +  330: 320  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Dariusz Sowula 122.66 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          151.85 -  348: 454  102
    2    26 Arkadiusz      Łydka                 134.64 -  275: 357   85
    3    27 Natalia        Ogierman              125.48 +  361: 313  175
    4    23 Andrzej        Rakoczy               120.66 -  335: 357   71
    5    30 Marcel         Smolarek              100.00 +  397: 235  150
    6    21 Arkadiusz      Biegun                133.25 -  306: 400   83
    7    24 Waldemar       Wypchał               113.95 +  378: 293  164
    8    21 Andrzej        Rechowicz             133.57 -  323: 571   84
    9    24 Marcin         Kurowski              111.83 +  367: 283  162
   10    20 Ireneusz       Kurzok                113.66 -  292: 347   64
   11    23 Joanna         Ostrowska             119.87 +  377: 277  170
   12    21 Paweł          Brylski               109.27 +  328: 326  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Teresa Zalewska 122.15 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Bobowski              151.79 -  328: 449  102
    2    19 Wanda          Grabiec               102.83 +  385: 261  153
    3    12 Ireneusz       Kurzok                113.66 +  440: 339  164
    4    12 Agnieszka      Dawid                 113.65 -  342: 350   64
    5    20 Mariusz        Makuch                122.69 +  373: 288  173
    6    16 Jerzy          Matyasik              125.82 -  299: 334   76
    7    13 Marta          Świątkowska           115.15 +  390: 379  165
    8     9 Małgorzata     Deszczyńska           140.50 -  294: 479   90
    9    13 Andrzej        Rechowicz             133.57 +  358: 324  184
   10    16 Arkadiusz      Łydka                 134.64 -  299: 343   85
   11    16 Dorota         Gwiazdoń              112.95 +  519: 315  163
   12    12 Ireneusz       Kurzok                113.66 -  363: 393   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Andrzej Rakoczy 120.66 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kacper         Zegadło               150.83 -  343: 496  101
    2    28 Marcin         Kurowski              111.83 +  400: 303  162
    3    19 Dariusz        Putoń                 144.42 -  355: 410   94
    4    23 Dariusz        Sowula                122.66 +  357: 335  173
    5    22 Renata         Andracka              116.27 +  426: 357  166
    6    15 Marcin         Ceglarek              122.76 -  343: 359   73
    7    20 Arkadiusz      Łydka                 134.64 -  356: 395   85
    8    20 Leszek         Kilian                105.09 +  449: 293  155
    9    14 Paweł          Brylski               109.27 +  400: 345  159
   10    10 Maria          Krzyżanowska          118.11 +  449: 317  168
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              128.66 +  455: 276  179
   12     7 Janusz         Krupiński             134.26 -  344: 362   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Joanna Ostrowska 119.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 150.76 -  340: 354  101
    2    29 Marta          Majewska              100.00 +  401: 324  150
    3    20 Arkadiusz      Łydka                 134.64 +  369: 323  185
    4     5 Stanisław      Rydzik                146.15 -  329: 537   96
    5    23 Maciej         Nawrocki              129.58 -  331: 388   80
    6    17 Małgorzata     Deszczyńska           140.50 -  335: 482   90
    7    27 Mariusz        Makuch                122.69 -  268: 320   73
    8    29 Marcel         Smolarek              100.00 +  356: 327  150
    9    23 Dorota         Gwiazdoń              112.95 -  296: 391   63
   10    24 Bożena         Guział                118.76 +  449: 276  169
   11    23 Dariusz        Sowula                122.66 -  277: 377   73
   12    24 Aneta          Szczyrzyca            100.02 -  352: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Urszula Solarska 119.79 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Zaryński              146.90 -  335: 381   97
    2    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  356: 320  150
    3    17 Marta          Sztajnert             112.70 +  388: 313  163
    4    10 Jerzy          Luter                 117.64 -  359: 383   68
    5    11 Marta          Świątkowska           115.15 -  303: 376   65
    6    20 Małgorzata     Szczygieł             132.26 -  333: 363   82
    7    28 Sławomir       Wiśniowski            114.52 -  316: 345   65
    8    25 Bożena         Guział                118.76 -  354: 375   69
    9    27 Beata          Pasternak             100.00 +  436: 208  150
   10    22 Grzegorz       Papciak               124.79 -  352: 366   75
   11    26 Marcin         Kurowski              111.83 -  277: 296   62
   12    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  403: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Sławomir Wolski 119.52 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                146.15 -  330: 417   96
    2    18 Ireneusz       Kurzok                113.66 -  373: 431   64
    3    28 Leszek         Kilian                105.09 +  380: 306  155
    4    25 Sławomir       Wiśniowski            114.52 -  355: 365   65
    5    25 Bożena         Guział                118.76 +  372: 310  169
    6    25 Mariusz        Makuch                122.69 +  342: 328  173
    7    15 Maciej         Nawrocki              129.58 +  360: 329  180
    8    11 Jerzy          Luter                 117.64 -  320: 363   68
    9    12 Marta          Świątkowska           115.15 +  335: 306  165
   10     9 Marta          Sztajnert             112.70 -  391: 398   63
   11    14 Natalia        Ogierman              125.48 -  265: 370   75
   12    20 Ewa            Dunikowska            115.44 +  382: 294  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Bożena Guział 118.76 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Artur          Irzyk                 145.29 -  321: 350   95
    2    21 Waldemar       Wypchał               113.95 +  451: 339  164
    3    16 Mariusz        Makuch                122.69 -  245: 335   73
    4    20 Ireneusz       Kurzok                113.66 -  297: 323   64
    5    25 Sławomir       Wolski                119.52 -  310: 372   70
    6    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  426: 276  150
    7    22 Andrzej        Kwiatkowski           131.26 -  319: 428   81
    8    25 Urszula        Solarska              119.79 +  375: 354  170
    9    22 Agnieszka      Dawid                 113.65 -  366: 404   64
   10    24 Joanna         Ostrowska             119.87 -  276: 449   70
   11    30 PAUZA
   12    26 Jarosław       Karp                  109.31 +  428: 368  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 11 105.45




	Maria Krzyżanowska 118.11 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Putoń                 144.42 +  359: 302  194
    2    12 Łukasz         Bobowski              151.79 -  347: 373  102
    3    13 Marek          Syczuk                137.58 +  418: 343  188
    4    16 Jerzy          Matyasik              125.82 +  392: 313  176
    5     9 Agnieszka      Dawid                 113.65 +  366: 345  164
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          151.85 -  275: 646  102
    7     9 Justyna        Górka                 150.76 -  362: 476  101
    8    10 Marta          Sztajnert             112.70 -  338: 381   63
    9    18 Sławomir       Wiśniowski            114.52 +  349: 287  165
   10    10 Andrzej        Rakoczy               120.66 -  317: 449   71
   11    15 Dominik        Ulejczyk              116.78 =  413: 413  117
   12    16 Arkadiusz      Łydka                 134.64 -  342: 358   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Jerzy Luter 117.64 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Kałuża                140.70 +  460: 374  191
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              128.66 -  343: 435   79
    3    11 Andrzej        Kwiatkowski           131.26 +  412: 301  181
    4    10 Urszula        Solarska              119.79 +  383: 359  170
    5     6 Paweł          Brylski               109.27 -  370: 380   59
    6    11 Grzegorz       Papciak               124.79 +  393: 335  175
    7     6 Artur          Irzyk                 145.29 -  388: 445   95
    8    11 Sławomir       Wolski                119.52 +  363: 320  170
    9    10 Marcin         Ceglarek              122.76 +  328: 322  173
   10     5 Tomasz         Lempart               137.72 -  295: 434   88
   11     7 Małgorzata     Deszczyńska           140.50 -  349: 483   90
   12    11 Arkadiusz      Biegun                133.25 +  498: 318  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Dominik Ulejczyk 116.78 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Deszczyńska           140.50 +  369: 354  190
    2    11 Arkadiusz      Biegun                133.25 +  448: 387  183
    3     1 Stanisław      Rydzik                146.15 +  431: 348  196
    4     2 Mikołaj        Cieplik               135.31 -  275: 455   85
    5     8 Artur          Irzyk                 145.29 -  381: 414   95
    6    13 Agnieszka      Dawid                 113.65 +  383: 370  164
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              128.66 +  428: 409  179
    8     5 Kacper         Zegadło               150.83 -  341: 436  101
    9     7 Małgorzata     Sulejewska            136.49 -  292: 398   86
   10    14 Jerzy          Matyasik              125.82 -  389: 462   76
   11    15 Maria          Krzyżanowska          118.11 =  413: 413  118
   12    15 Maciej         Nawrocki              129.58 -  375: 402   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Renata Andracka 116.27 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Broda                 140.22 -  304: 460   90
    2    24 Małgorzata     Deszczyńska           140.50 -  256: 445   90
    3    32 PAUZA
    4    26 Marta          Sztajnert             112.70 +  512: 306  163
    5    22 Andrzej        Rakoczy               120.66 -  357: 426   71
    6    26 Joanna         Brychcy               110.04 +  411: 317  160
    7    21 Ireneusz       Kurzok                113.66 +  334: 294  164
    8    15 Krzysztof      Sporczyk              128.66 -  288: 383   79
    9    19 Marta          Bajorek               126.29 +  446: 276  176
   10    13 Janusz         Krupiński             134.26 -  352: 441   84
   11    19 Grzegorz       Papciak               124.79 -  360: 367   75
   12    23 Marta          Świątkowska           115.15 +  370: 360  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 11 119.73




	Ewa Dunikowska 115.44 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Lempart               137.72 -  319: 516   88
    2    22 Mariusz        Makuch                122.69 -  309: 332   73
    3    26 Waldemar       Wypchał               113.95 +  415: 340  164
    4    28 Marcel         Smolarek              100.00 +  332: 292  150
    5    16 Marta          Bajorek               126.29 -  317: 326   76
    6    23 Andrzej        Rechowicz             133.57 -  317: 325   84
    7    25 Joanna         Brychcy               110.04 -  347: 349   60
    8    26 Bartosz        Bartczak              100.00 -  297: 392   50
    9    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  352: 280  150
   10    25 Aneta          Szczyrzyca            100.02 +  404: 275  150
   11    21 Marta          Świątkowska           115.15 +  495: 326  165
   12    20 Sławomir       Wolski                119.52 -  294: 382   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Marta Świątkowska 115.15 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Syczuk                137.58 +  458: 326  188
    2     9 Jakub          Zaryński              146.90 +  513: 325  197
    3     3 Krzysztof      Obremski              151.93 -  331: 446  102
    4     6 Paweł          Brylski               109.27 -  331: 342   59
    5    11 Urszula        Solarska              119.79 +  376: 303  170
    6     9 Adam           Jurkowski             124.71 -  405: 412   75
    7    13 Teresa         Zalewska              122.15 -  379: 390   72
    8    16 Wanda          Grabiec               102.83 +  334: 312  153
    9    12 Sławomir       Wolski                119.52 -  306: 335   70
   10    17 Marta          Bajorek               126.29 -  316: 518   76
   11    21 Ewa            Dunikowska            115.44 -  326: 495   65
   12    23 Renata         Andracka              116.27 -  360: 370   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Sławomir Wiśniowski 114.52 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Sornek                136.51 -  291: 373   87
    2    27 Aneta          Szczyrzyca            100.02 +  326: 286  150
    3    21 Grzegorz       Papciak               124.79 -  311: 340   75
    4    25 Sławomir       Wolski                119.52 +  365: 355  170
    5    19 Jakub          Zaryński              146.90 -  276: 446   97
    6    24 Ireneusz       Kurzok                113.66 -  221: 371   64
    7    28 Urszula        Solarska              119.79 +  345: 316  170
    8    22 Agnieszka      Dawid                 113.65 +  305: 278  164
    9    18 Maria          Krzyżanowska          118.11 -  287: 349   68
   10    23 Paweł          Brylski               109.27 +  324: 292  159
   11    17 Marta          Bajorek               126.29 +  456: 337  176
   12    14 Marcin         Ceglarek              122.76 -  263: 491   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Waldemar Wypchał 113.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Sulejewska            136.49 -  366: 449   86
    2    21 Bożena         Guział                118.76 -  339: 451   69
    3    26 Ewa            Dunikowska            115.44 -  340: 415   65
    4    29 Marcin         Kurowski              111.83 +  369: 316  162
    5    27 Marta          Majewska              100.00 +  331: 320  150
    6    19 Marta          Sztajnert             112.70 -  368: 436   63
    7    24 Dariusz        Sowula                122.66 -  293: 378   73
    8    24 Aneta          Szczyrzyca            100.02 +  349: 304  150
    9    21 Ireneusz       Kurzok                113.66 -  307: 383   64
   10    28 Beata          Pasternak             100.00 +  502: 152  150
   11    22 Jarosław       Karp                  109.31 +  379: 291  159
   12    19 Dorota         Gwiazdoń              112.95 -  299: 389   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Ireneusz Kurzok 113.66 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mikołaj        Cieplik               135.31 -  372: 508   85
    2    18 Sławomir       Wolski                119.52 +  431: 373  170
    3    12 Teresa         Zalewska              122.15 -  339: 440   72
    4    20 Bożena         Guział                118.76 +  323: 297  169
    5    21 Jerzy          Matyasik              125.82 -  385: 399   76
    6    24 Sławomir       Wiśniowski            114.52 +  371: 221  165
    7    21 Renata         Andracka              116.27 -  294: 334   66
    8    23 Mariusz        Makuch                122.69 -  320: 361   73
    9    21 Waldemar       Wypchał               113.95 +  383: 307  164
   10    20 Dariusz        Sowula                122.66 +  347: 292  173
   11    13 Andrzej        Kwiatkowski           131.26 +  434: 353  181
   12    12 Teresa         Zalewska              122.15 +  393: 363  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Agnieszka Dawid 113.65 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Arkadiusz      Łydka                 134.64 +  389: 299  185
    2     6 Marta          Sztajnert             112.70 +  384: 285  163
    3     4 Tomasz         Lempart               137.72 -  294: 507   88
    4    12 Teresa         Zalewska              122.15 +  350: 342  172
    5     9 Maria          Krzyżanowska          118.11 -  345: 366   68
    6    13 Dominik        Ulejczyk              116.78 -  370: 383   67
    7    18 Małgorzata     Szczygieł             132.26 -  409: 424   82
    8    22 Sławomir       Wiśniowski            114.52 -  278: 305   65
    9    22 Bożena         Guział                118.76 +  404: 366  169
   10    19 Bartosz        Bartczak              100.00 +  400: 368  150
   11    18 Maciej         Nawrocki              129.58 -  390: 414   80
   12    18 Marta          Bajorek               126.29 +  500: 460  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Dorota Gwiazdoń 112.95 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Janusz         Krupiński             134.26 -  317: 337   84
    2    23 Joanna         Brychcy               110.04 +  360: 297  160
    3    18 Jarosław       Karp                  109.31 +  456: 274  159
    4    15 Marcin         Ceglarek              122.76 -  375: 422   73
    5    18 Arkadiusz      Łydka                 134.64 -  242: 391   85
    6    18 Maciej         Nawrocki              129.58 -  355: 383   80
    7    26 Leszek         Kilian                105.09 -  281: 401   55
    8    27 Marta          Majewska              100.00 +  430: 255  150
    9    23 Joanna         Ostrowska             119.87 +  391: 296  170
   10    21 Mariusz        Makuch                122.69 +  461: 279  173
   11    16 Teresa         Zalewska              122.15 -  315: 519   72
   12    19 Waldemar       Wypchał               113.95 +  389: 299  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Marta Sztajnert 112.70 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             133.57 +  468: 335  184
    2     6 Agnieszka      Dawid                 113.65 -  285: 384   64
    3    17 Urszula        Solarska              119.79 -  313: 388   70
    4    26 Renata         Andracka              116.27 -  306: 512   66
    5    28 Beata          Pasternak             100.00 +  569: 221  150
    6    19 Waldemar       Wypchał               113.95 +  436: 368  164
    7    14 Jakub          Zaryński              146.90 +  376: 323  197
    8    10 Maria          Krzyżanowska          118.11 +  381: 338  168
    9     8 Artur          Irzyk                 145.29 -  310: 424   95
   10     9 Sławomir       Wolski                119.52 +  398: 391  170
   11     9 Marcin         Ceglarek              122.76 +  398: 327  173
   12     8 Artur          Irzyk                 145.29 -  340: 411   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Marcin Kurowski 111.83 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Arkadiusz      Biegun                133.25 -  284: 449   83
    2    28 Andrzej        Rakoczy               120.66 -  303: 400   71
    3    31 Wanda          Grabiec               102.83 -  333: 364   53
    4    29 Waldemar       Wypchał               113.95 -  316: 369   64
    5    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  338: 251  150
    6    28 Łukasz         Sornek                136.51 +  451: 424  187
    7    23 Natalia        Ogierman              125.48 -  354: 420   75
    8    28 Beata          Pasternak             100.00 +  407: 209  150
    9    24 Dariusz        Sowula                122.66 -  283: 367   73
   10    27 Marta          Majewska              100.00 +  352: 283  150
   11    26 Urszula        Solarska              119.79 +  296: 277  170
   12    22 Mariusz        Makuch                122.69 -  320: 330   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Joanna Brychcy 110.04 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Szczygieł             132.26 -  359: 400   82
    2    23 Dorota         Gwiazdoń              112.95 -  297: 360   63
    3    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  396: 290  150
    4    27 Beata          Pasternak             100.00 +  380: 209  150
    5    12 Marek          Syczuk                137.58 -  360: 420   88
    6    26 Renata         Andracka              116.27 -  317: 411   66
    7    25 Ewa            Dunikowska            115.44 +  349: 347  165
    8    17 Maciej         Nawrocki              129.58 -  318: 338   80
    9    26 Leszek         Kilian                105.09 +  328: 272  155
   10    18 Andrzej        Kwiatkowski           131.26 -  280: 538   81
   11    20 Andrzej        Rechowicz             133.57 -  288: 448   84
   12    25 Bartosz        Bartczak              100.00 +  399: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Jarosław Karp 109.31 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kwiatkowski           131.26 -  337: 425   81
    2    30 Leszek         Kilian                105.09 +  413: 347  155
    3    18 Dorota         Gwiazdoń              112.95 -  274: 456   63
    4    18 Maciej         Nawrocki              129.58 +  406: 363  180
    5    13 Małgorzata     Deszczyńska           140.50 +  376: 366  190
    6    10 Małgorzata     Sulejewska            136.49 -  336: 357   86
    7    17 Arkadiusz      Biegun                133.25 -  289: 360   83
    8    19 Natalia        Ogierman              125.48 -  282: 354   75
    9    25 Bartosz        Bartczak              100.00 -  290: 316   50
   10    26 Wanda          Grabiec               102.83 +  360: 309  153
   11    22 Waldemar       Wypchał               113.95 -  291: 379   64
   12    26 Bożena         Guział                118.76 -  368: 428   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Paweł Brylski 109.27 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Nawrocki              129.58 +  395: 366  180
    2     4 Marta          Bajorek               126.29 -  330: 392   76
    3    24 Marcel         Smolarek              100.00 +  385: 271  150
    4     6 Marta          Świątkowska           115.15 +  342: 331  165
    5     6 Jerzy          Luter                 117.64 +  380: 370  168
    6     6 Krzysztof      Obremski              151.93 -  342: 522  102
    7     7 Małgorzata     Sulejewska            136.49 -  325: 471   86
    8    12 Małgorzata     Szczygieł             132.26 -  299: 417   82
    9    14 Andrzej        Rakoczy               120.66 -  345: 400   71
   10    23 Sławomir       Wiśniowski            114.52 -  292: 324   65
   11    25 Leszek         Kilian                105.09 +  331: 278  155
   12    21 Dariusz        Sowula                122.66 -  326: 328   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Leszek Kilian 105.09 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              128.66 -  274: 381   79
    2    30 Jarosław       Karp                  109.31 -  347: 413   59
    3    28 Sławomir       Wolski                119.52 -  306: 380   70
    4    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  392: 353  150
    5    24 Krzysztof      Kałuża                140.70 -  304: 455   91
    6    31 Marcel         Smolarek              100.00 +  359: 228  150
    7    26 Dorota         Gwiazdoń              112.95 +  401: 281  163
    8    20 Andrzej        Rakoczy               120.66 -  293: 449   71
    9    26 Joanna         Brychcy               110.04 -  272: 328   60
   10    30 PAUZA
   11    25 Paweł          Brylski               109.27 -  278: 331   59
   12    27 Marta          Majewska              100.00 +  402: 367  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  / 11 100.18




	Wanda Grabiec 102.83 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marta          Bajorek               126.29 -  370: 505   76
    2    19 Teresa         Zalewska              122.15 -  261: 385   72
    3    31 Marcin         Kurowski              111.83 +  364: 333  162
    4    22 Andrzej        Rechowicz             133.57 +  410: 311  184
    5    17 Małgorzata     Szczygieł             132.26 +  410: 401  182
    6     8 Marek          Syczuk                137.58 -  327: 359   88
    7    16 Krzysztof      Kałuża                140.70 -  321: 429   91
    8    16 Marta          Świątkowska           115.15 -  312: 334   65
    9    20 Andrzej        Kwiatkowski           131.26 -  305: 407   81
   10    26 Jarosław       Karp                  109.31 -  309: 360   59
   11    27 Marta          Majewska              100.00 -  315: 433   50
   12    30 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 11 100.91




	Aneta Szczyrzyca 100.02 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Matyasik              125.82 -  344: 416   76
    2    27 Sławomir       Wiśniowski            114.52 -  286: 326   65
    3    25 Maciej         Nawrocki              129.58 -  330: 396   80
    8    24 Waldemar       Wypchał               113.95 -  304: 349   64
    9    28 Marcel         Smolarek              100.00 +  426: 332  150
   10    25 Ewa            Dunikowska            115.44 -  275: 404   65
   11    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  357: 274  150
   12    24 Joanna         Ostrowska             119.87 +  366: 352  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  /  8 102.50




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Natalia        Ogierman              125.48 +  408: 352  175
    2     2 Tomasz         Lempart               137.72 -  318: 399   88
    3    23 Beata          Pasternak             100.00 +  389: 261  150
    4    17 Małgorzata     Deszczyńska           140.50 -  297: 356   90
    5    15 Małgorzata     Sulejewska            136.49 -  299: 421   86
    6    22 Krzysztof      Kałuża                140.70 -  361: 410   91
    7    29 Łukasz         Sornek                136.51 -  315: 555   87
    8    26 Ewa            Dunikowska            115.44 +  392: 297  165
    9    25 Jarosław       Karp                  109.31 +  316: 290  159
   10    19 Agnieszka      Dawid                 113.65 -  368: 400   64
   11    24 Mariusz        Makuch                122.69 -  280: 346   73
   12    25 Joanna         Brychcy               110.04 -  345: 399   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Grzegorz       Papciak               124.79 -  269: 385   75
    2    31 Urszula        Solarska              119.79 -  320: 356   70
    3    30 Joanna         Brychcy               110.04 -  290: 396   60
    4    31 Leszek         Kilian                105.09 -  353: 392   55
    5    31 Marcin         Kurowski              111.83 -  251: 338   62
    6    30 Bożena         Guział                118.76 -  276: 426   69
    7    31 Beata          Pasternak             100.00 -  309: 313   50
    8    30 PAUZA
    9    29 Ewa            Dunikowska            115.44 -  280: 352   65
   10    29 Marcel         Smolarek              100.00 +  426: 176  150
   11    28 Aneta          Szczyrzyca            100.02 -  274: 357   50
   12    28 Urszula        Solarska              119.79 -  342: 403   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     776  / 11  70.55




	Marta Majewska 100.00 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Adam           Jurkowski             124.71 -  276: 390   75
    2    29 Joanna         Ostrowska             119.87 -  324: 401   70
    3    29 Andrzej        Rechowicz             133.57 -  302: 427   84
    4    30 Natalia        Ogierman              125.48 +  363: 267  175
    5    27 Waldemar       Wypchał               113.95 -  320: 331   64
    6    27 Andrzej        Kwiatkowski           131.26 -  237: 492   81
    7    30 Marcel         Smolarek              100.00 +  345: 286  150
    8    27 Dorota         Gwiazdoń              112.95 -  255: 430   63
    9    30 PAUZA
   10    27 Marcin         Kurowski              111.83 -  283: 352   62
   11    27 Wanda          Grabiec               102.83 +  433: 315  153
   12    27 Leszek         Kilian                105.09 -  367: 402   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  / 11  93.82




	Beata Pasternak 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marcin         Ceglarek              122.76 -  226: 588   73
    2    32 PAUZA
    3    23 Bartosz        Bartczak              100.00 -  261: 389   50
    4    27 Joanna         Brychcy               110.04 -  209: 380   60
    5    28 Marta          Sztajnert             112.70 -  221: 569   63
    6    29 Natalia        Ogierman              125.48 -  268: 500   75
    7    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  313: 309  150
    8    28 Marcin         Kurowski              111.83 -  209: 407   62
    9    27 Urszula        Solarska              119.79 -  208: 436   70
   10    28 Waldemar       Wypchał               113.95 -  152: 502   64
   11    29 Marcel         Smolarek              100.00 -  233: 281   50
   12    29 Marcel         Smolarek              100.00 -  246: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  / 11  69.73




	Marcel Smolarek 100.00 Nowa Wieś

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 PAUZA
    2    16 Stanisław      Rydzik                146.15 -   69: 720   96
    3    24 Paweł          Brylski               109.27 -  271: 385   59
    4    28 Ewa            Dunikowska            115.44 -  292: 332   65
    5    30 Dariusz        Sowula                122.66 -  235: 397   73
    6    31 Leszek         Kilian                105.09 -  228: 359   55
    7    30 Marta          Majewska              100.00 -  286: 345   50
    8    29 Joanna         Ostrowska             119.87 -  327: 356   70
    9    28 Aneta          Szczyrzyca            100.02 -  332: 426   50
   10    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  176: 426   50
   11    29 Beata          Pasternak             100.00 +  281: 233  150
   12    29 Beata          Pasternak             100.00 +  320: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     868  / 11  78.91


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Makuch                435: 361
   2 Dariusz        Sowula               - Mariusz        Wrześniewski          348: 454
   3 Łukasz         Bobowski             - Teresa         Zalewska              449: 328
   4 Andrzej        Rakoczy              - Kacper         Zegadło               343: 496
   5 Justyna        Górka                - Joanna         Ostrowska             354: 340
   6 Urszula        Solarska             - Jakub          Zaryński              335: 381
   7 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Wolski                417: 330
   8 Bożena         Guział               - Artur          Irzyk                 321: 350
   9 Dariusz        Putoń                - Maria          Krzyżanowska          302: 359
  10 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Kałuża                460: 374
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Dominik        Ulejczyk              354: 369
  12 Renata         Andracka             - Piotr          Broda                 304: 460
  13 Tomasz         Lempart              - Ewa            Dunikowska            516: 319
  14 Marta          Świątkowska          - Marek          Syczuk                458: 326
  15 Łukasz         Sornek               - Sławomir       Wiśniowski            373: 291
  16 Waldemar       Wypchał              - Małgorzata     Sulejewska            366: 449
  17 Mikołaj        Cieplik              - Ireneusz       Kurzok                508: 372
  18 Agnieszka      Dawid                - Arkadiusz      Łydka                 389: 299
  19 Janusz         Krupiński            - Dorota         Gwiazdoń              337: 317
  20 Marta          Sztajnert            - Andrzej        Rechowicz             468: 335
  21 Arkadiusz      Biegun               - Marcin         Kurowski              449: 284
  22 Joanna         Brychcy              - Małgorzata     Szczygieł             359: 400
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Karp                  425: 337
  24 Paweł          Brylski              - Maciej         Nawrocki              395: 366
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Leszek         Kilian                381: 274
  26 Wanda          Grabiec              - Marta          Bajorek               370: 505
  27 Jerzy          Matyasik             - Aneta          Szczyrzyca            416: 344
  28 Bartosz        Bartczak             - Natalia        Ogierman              408: 352
  29 Grzegorz       Papciak              - Andrzej        Klich                 385: 269
  30 Marta          Majewska             - Adam           Jurkowski             276: 390
  31 Marcin         Ceglarek             - Beata          Pasternak             588: 226
  32 Marcel         Smolarek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Ceglarek              397: 397
   2 Bartosz        Bartczak             - Tomasz         Lempart               318: 399
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Mikołaj        Cieplik               396: 473
   4 Marta          Bajorek              - Paweł          Brylski               392: 330
   5 Adam           Jurkowski            - Kacper         Zegadło               363: 307
   6 Agnieszka      Dawid                - Marta          Sztajnert             384: 285
   7 Piotr          Broda                - Grzegorz       Papciak               414: 355
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Luter                 435: 343
   9 Jakub          Zaryński             - Marta          Świątkowska           325: 513
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Sornek                432: 346
  11 Dominik        Ulejczyk             - Arkadiusz      Biegun                448: 387
  12 Maria          Krzyżanowska         - Łukasz         Bobowski              347: 373
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Justyna        Górka                 369: 349
  14 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Obremski              263: 354
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Janusz         Krupiński             294: 415
  16 Stanisław      Rydzik               - Marcel         Smolarek              720:  69
  17 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Kałuża                347: 360
  18 Ireneusz       Kurzok               - Sławomir       Wolski                431: 373
  19 Teresa         Zalewska             - Wanda          Grabiec               385: 261
  20 Marek          Syczuk               - Maciej         Nawrocki              477: 434
  21 Bożena         Guział               - Waldemar       Wypchał               451: 339
  22 Ewa            Dunikowska           - Mariusz        Makuch                309: 332
  23 Dorota         Gwiazdoń             - Joanna         Brychcy               360: 297
  24 Renata         Andracka             - Małgorzata     Deszczyńska           256: 445
  25 Natalia        Ogierman             - Dariusz        Putoń                 351: 368
  26 Arkadiusz      Łydka                - Dariusz        Sowula                357: 275
  27 Aneta          Szczyrzyca           - Sławomir       Wiśniowski            286: 326
  28 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Rakoczy               303: 400
  29 Joanna         Ostrowska            - Marta          Majewska              401: 324
  30 Leszek         Kilian               - Jarosław       Karp                  347: 413
  31 Andrzej        Klich                - Urszula        Solarska              320: 356
  32 Beata          Pasternak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Ulejczyk             - Stanisław      Rydzik                431: 348
   2 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Sporczyk              341: 331
   3 Krzysztof      Obremski             - Marta          Świątkowska           446: 331
   4 Tomasz         Lempart              - Agnieszka      Dawid                 507: 294
   5 Adam           Jurkowski            - Marta          Bajorek               360: 337
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Janusz         Krupiński             412: 320
   7 Piotr          Broda                - Marcin         Ceglarek              388: 375
   8 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              479: 316
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Arkadiusz      Biegun                371: 392
  10 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Sornek                412: 281
  11 Jerzy          Luter                - Andrzej        Kwiatkowski           412: 301
  12 Teresa         Zalewska             - Ireneusz       Kurzok                440: 339
  13 Marek          Syczuk               - Maria          Krzyżanowska          343: 418
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Zaryński              427: 435
  15 Justyna        Górka                - Małgorzata     Szczygieł             401: 324
  16 Mariusz        Makuch               - Bożena         Guział                335: 245
  17 Urszula        Solarska             - Marta          Sztajnert             388: 313
  18 Jarosław       Karp                 - Dorota         Gwiazdoń              274: 456
  19 Andrzej        Rakoczy              - Dariusz        Putoń                 355: 410
  20 Arkadiusz      Łydka                - Joanna         Ostrowska             323: 369
  21 Sławomir       Wiśniowski           - Grzegorz       Papciak               311: 340
  22 Krzysztof      Kałuża               - Artur          Irzyk                 362: 385
  23 Beata          Pasternak            - Bartosz        Bartczak              261: 389
  24 Paweł          Brylski              - Marcel         Smolarek              385: 271
  25 Maciej         Nawrocki             - Aneta          Szczyrzyca            396: 330
  26 Waldemar       Wypchał              - Ewa            Dunikowska            340: 415
  27 Dariusz        Sowula               - Natalia        Ogierman              361: 313
  28 Sławomir       Wolski               - Leszek         Kilian                380: 306
  29 Marta          Majewska             - Andrzej        Rechowicz             302: 427
  30 Andrzej        Klich                - Joanna         Brychcy               290: 396
  31 Marcin         Kurowski             - Wanda          Grabiec               333: 364
  32 Renata         Andracka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Lempart              - Piotr          Broda                 285: 432
   2 Mikołaj        Cieplik              - Dominik        Ulejczyk              455: 275
   3 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Obremski              466: 328
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Adam           Jurkowski             492: 373
   5 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                329: 537
   6 Marta          Świątkowska          - Paweł          Brylski               331: 342
   7 Marta          Bajorek              - Justyna        Górka                 322: 401
   8 Grzegorz       Papciak              - Arkadiusz      Biegun                344: 340
   9 Dariusz        Putoń                - Kacper         Zegadło               348: 548
  10 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              383: 359
  11 Janusz         Krupiński            - Małgorzata     Sulejewska            382: 369
  12 Agnieszka      Dawid                - Teresa         Zalewska              350: 342
  13 Mariusz        Makuch               - Krzysztof      Sporczyk              242: 333
  14 Jakub          Zaryński             - Artur          Irzyk                 355: 446
  15 Dorota         Gwiazdoń             - Marcin         Ceglarek              375: 422
  16 Maria          Krzyżanowska         - Jerzy          Matyasik              392: 313
  17 Bartosz        Bartczak             - Małgorzata     Deszczyńska           297: 356
  18 Maciej         Nawrocki             - Jarosław       Karp                  363: 406
  19 Marek          Syczuk               - Andrzej        Kwiatkowski           465: 289
  20 Ireneusz       Kurzok               - Bożena         Guział                323: 297
  21 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Sornek                406: 324
  22 Andrzej        Rechowicz            - Wanda          Grabiec               311: 410
  23 Andrzej        Rakoczy              - Dariusz        Sowula                357: 335
  24 Krzysztof      Kałuża               - Arkadiusz      Łydka                 358: 378
  25 Sławomir       Wiśniowski           - Sławomir       Wolski                365: 355
  26 Marta          Sztajnert            - Renata         Andracka              306: 512
  27 Joanna         Brychcy              - Beata          Pasternak             380: 209
  28 Ewa            Dunikowska           - Marcel         Smolarek              332: 292
  29 Waldemar       Wypchał              - Marcin         Kurowski              369: 316
  30 Natalia        Ogierman             - Marta          Majewska              267: 363
  31 Leszek         Kilian               - Andrzej        Klich                 392: 353


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Wrześniewski          509: 389
   2 Piotr          Broda                - Mikołaj        Cieplik               385: 340
   3 Stanisław      Rydzik               - Adam           Jurkowski             418: 320
   4 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Sporczyk              393: 307
   5 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Lempart               394: 342
   6 Paweł          Brylski              - Jerzy          Luter                 380: 370
   7 Grzegorz       Papciak              - Krzysztof      Obremski              348: 400
   8 Artur          Irzyk                - Dominik        Ulejczyk              414: 381
   9 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Dawid                 366: 345
  10 Marcin         Ceglarek             - Justyna        Górka                 323: 385
  11 Marta          Świątkowska          - Urszula        Solarska              376: 303
  12 Joanna         Brychcy              - Marek          Syczuk                360: 420
  13 Jarosław       Karp                 - Małgorzata     Deszczyńska           376: 366
  14 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Putoń                 342: 432
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Bartosz        Bartczak              421: 299
  16 Marta          Bajorek              - Ewa            Dunikowska            326: 317
  17 Wanda          Grabiec              - Małgorzata     Szczygieł             410: 401
  18 Dorota         Gwiazdoń             - Arkadiusz      Łydka                 242: 391
  19 Sławomir       Wiśniowski           - Jakub          Zaryński              276: 446
  20 Teresa         Zalewska             - Mariusz        Makuch                373: 288
  21 Jerzy          Matyasik             - Ireneusz       Kurzok                399: 385
  22 Renata         Andracka             - Andrzej        Rakoczy               357: 426
  23 Maciej         Nawrocki             - Joanna         Ostrowska             388: 331
  24 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Kałuża                304: 455
  25 Sławomir       Wolski               - Bożena         Guział                372: 310
  26 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kwiatkowski           432: 421
  27 Marta          Majewska             - Waldemar       Wypchał               320: 331
  28 Beata          Pasternak            - Marta          Sztajnert             221: 569
  29 Łukasz         Sornek               - Natalia        Ogierman              366: 378
  30 Marcel         Smolarek             - Dariusz        Sowula                235: 397
  31 Andrzej        Klich                - Marcin         Kurowski              251: 338


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Łukasz         Bobowski              463: 367
   2 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                388: 412
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Maria          Krzyżanowska          646: 275
   4 Kacper         Zegadło              - Artur          Irzyk                 374: 304
   5 Janusz         Krupiński            - Mikołaj        Cieplik               377: 399
   6 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Brylski               522: 342
   7 Dariusz        Putoń                - Tomasz         Lempart               394: 430
   8 Wanda          Grabiec              - Marek          Syczuk                327: 359
   9 Adam           Jurkowski            - Marta          Świątkowska           412: 405
  10 Jarosław       Karp                 - Małgorzata     Sulejewska            336: 357
  11 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Papciak               393: 335
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              374: 256
  13 Dominik        Ulejczyk             - Agnieszka      Dawid                 383: 370
  14 Arkadiusz      Łydka                - Marta          Bajorek               320: 352
  15 Marcin         Ceglarek             - Andrzej        Rakoczy               359: 343
  16 Jerzy          Matyasik             - Teresa         Zalewska              334: 299
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Joanna         Ostrowska             482: 335
  18 Maciej         Nawrocki             - Dorota         Gwiazdoń              383: 355
  19 Marta          Sztajnert            - Waldemar       Wypchał               436: 368
  20 Małgorzata     Szczygieł            - Urszula        Solarska              363: 333
  21 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Sowula                400: 306
  22 Krzysztof      Kałuża               - Bartosz        Bartczak              410: 361
  23 Ewa            Dunikowska           - Andrzej        Rechowicz             317: 325
  24 Ireneusz       Kurzok               - Sławomir       Wiśniowski            371: 221
  25 Mariusz        Makuch               - Sławomir       Wolski                328: 342
  26 Joanna         Brychcy              - Renata         Andracka              317: 411
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Majewska              492: 237
  28 Marcin         Kurowski             - Łukasz         Sornek                451: 424
  29 Natalia        Ogierman             - Beata          Pasternak             500: 268
  30 Bożena         Guział               - Andrzej        Klich                 426: 276
  31 Marcel         Smolarek             - Leszek         Kilian                228: 359


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Piotr          Broda                 367: 458
   2 Mikołaj        Cieplik              - Stanisław      Rydzik                303: 474
   3 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Wrześniewski          410: 409
   4 Tomasz         Lempart              - Łukasz         Bobowski              397: 370
   5 Adam           Jurkowski            - Marek          Syczuk                365: 443
   6 Artur          Irzyk                - Jerzy          Luter                 445: 388
   7 Paweł          Brylski              - Małgorzata     Sulejewska            325: 471
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Dominik        Ulejczyk              409: 428
   9 Maria          Krzyżanowska         - Justyna        Górka                 362: 476
  10 Marta          Bajorek              - Marcin         Ceglarek              363: 393
  11 Janusz         Krupiński            - Jerzy          Matyasik              443: 398
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Rechowicz             383: 378
  13 Teresa         Zalewska             - Marta          Świątkowska           390: 379
  14 Jakub          Zaryński             - Marta          Sztajnert             323: 376
  15 Sławomir       Wolski               - Maciej         Nawrocki              360: 329
  16 Krzysztof      Kałuża               - Wanda          Grabiec               429: 321
  17 Jarosław       Karp                 - Arkadiusz      Biegun                289: 360
  18 Agnieszka      Dawid                - Małgorzata     Szczygieł             409: 424
  19 Dariusz        Putoń                - Grzegorz       Papciak               458: 348
  20 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Rakoczy               395: 356
  21 Ireneusz       Kurzok               - Renata         Andracka              294: 334
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Bożena         Guział                428: 319
  23 Natalia        Ogierman             - Marcin         Kurowski              420: 354
  24 Dariusz        Sowula               - Waldemar       Wypchał               378: 293
  25 Ewa            Dunikowska           - Joanna         Brychcy               347: 349
  26 Leszek         Kilian               - Dorota         Gwiazdoń              401: 281
  27 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Makuch                268: 320
  28 Urszula        Solarska             - Sławomir       Wiśniowski            316: 345
  29 Łukasz         Sornek               - Bartosz        Bartczak              555: 315
  30 Marta          Majewska             - Marcel         Smolarek              345: 286
  31 Beata          Pasternak            - Andrzej        Klich                 313: 309


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 358: 424
   2 Krzysztof      Obremski             - Marta          Bajorek               436: 256
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Mariusz        Wrześniewski          407: 442
   4 Justyna        Górka                - Łukasz         Bobowski              428: 337
   5 Dominik        Ulejczyk             - Kacper         Zegadło               341: 436
   6 Artur          Irzyk                - Tomasz         Lempart               411: 473
   7 Marek          Syczuk               - Janusz         Krupiński             368: 352
   8 Marcin         Ceglarek             - Mikołaj        Cieplik               369: 469
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Teresa         Zalewska              479: 294
  10 Marta          Sztajnert            - Maria          Krzyżanowska          381: 338
  11 Sławomir       Wolski               - Jerzy          Luter                 320: 363
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Paweł          Brylski               417: 299
  13 Dariusz        Putoń                - Arkadiusz      Łydka                 355: 323
  14 Arkadiusz      Biegun               - Jerzy          Matyasik              331: 265
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Andracka              383: 288
  16 Marta          Świątkowska          - Wanda          Grabiec               334: 312
  17 Joanna         Brychcy              - Maciej         Nawrocki              318: 338
  18 Grzegorz       Papciak              - Andrzej        Kwiatkowski           473: 335
  19 Natalia        Ogierman             - Jarosław       Karp                  354: 282
  20 Andrzej        Rakoczy              - Leszek         Kilian                449: 293
  21 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Sowula                571: 323
  22 Sławomir       Wiśniowski           - Agnieszka      Dawid                 305: 278
  23 Mariusz        Makuch               - Ireneusz       Kurzok                361: 320
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Waldemar       Wypchał               304: 349
  25 Urszula        Solarska             - Bożena         Guział                354: 375
  26 Bartosz        Bartczak             - Ewa            Dunikowska            392: 297
  27 Dorota         Gwiazdoń             - Marta          Majewska              430: 255
  28 Marcin         Kurowski             - Beata          Pasternak             407: 209
  29 Marcel         Smolarek             - Joanna         Ostrowska             327: 356
  30 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Krzysztof      Obremski              390: 519
   2 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                465: 358
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Mikołaj        Cieplik               403: 325
   4 Tomasz         Lempart              - Justyna        Górka                 386: 435
   5 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Bobowski              410: 364
   6 Janusz         Krupiński            - Małgorzata     Deszczyńska           357: 395
   7 Dominik        Ulejczyk             - Małgorzata     Sulejewska            292: 398
   8 Artur          Irzyk                - Marta          Sztajnert             424: 310
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Arkadiusz      Biegun                328: 327
  10 Jerzy          Luter                - Marcin         Ceglarek              328: 322
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Putoń                 348: 327
  12 Sławomir       Wolski               - Marta          Świątkowska           335: 306
  13 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rechowicz             358: 324
  14 Andrzej        Rakoczy              - Paweł          Brylski               400: 345
  15 Arkadiusz      Łydka                - Maciej         Nawrocki              362: 362
  16 Mariusz        Makuch               - Natalia        Ogierman              303: 475
  17 Jerzy          Matyasik             - Grzegorz       Papciak               419: 276
  18 Maria          Krzyżanowska         - Sławomir       Wiśniowski            349: 287
  19 Marta          Bajorek              - Renata         Andracka              276: 446
  20 Wanda          Grabiec              - Andrzej        Kwiatkowski           305: 407
  21 Waldemar       Wypchał              - Ireneusz       Kurzok                307: 383
  22 Bożena         Guział               - Agnieszka      Dawid                 366: 404
  23 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Gwiazdoń              296: 391
  24 Dariusz        Sowula               - Marcin         Kurowski              367: 283
  25 Jarosław       Karp                 - Bartosz        Bartczak              290: 316
  26 Leszek         Kilian               - Joanna         Brychcy               272: 328
  27 Beata          Pasternak            - Urszula        Solarska              208: 436
  28 Aneta          Szczyrzyca           - Marcel         Smolarek              426: 332
  29 Andrzej        Klich                - Ewa            Dunikowska            280: 352
  30 Marta          Majewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Kacper         Zegadło               337: 449
   2 Piotr          Broda                - Mariusz        Wrześniewski          420: 399
   3 Justyna        Górka                - Marek          Syczuk                500: 318
   4 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Szczygieł             347: 382
   5 Jerzy          Luter                - Tomasz         Lempart               295: 434
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Artur          Irzyk                 363: 376
   7 Łukasz         Bobowski             - Mikołaj        Cieplik               361: 396
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Sporczyk              436: 384
   9 Marta          Sztajnert            - Sławomir       Wolski                398: 391
  10 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Rakoczy               317: 449
  11 Marcin         Ceglarek             - Natalia        Ogierman              382: 330
  12 Maciej         Nawrocki             - Dariusz        Putoń                 401: 422
  13 Renata         Andracka             - Janusz         Krupiński             352: 441
  14 Jerzy          Matyasik             - Dominik        Ulejczyk              462: 389
  15 Arkadiusz      Biegun               - Andrzej        Rechowicz             416: 388
  16 Arkadiusz      Łydka                - Teresa         Zalewska              343: 299
  17 Marta          Świątkowska          - Marta          Bajorek               316: 518
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Brychcy               538: 280
  19 Agnieszka      Dawid                - Bartosz        Bartczak              400: 368
  20 Ireneusz       Kurzok               - Dariusz        Sowula                347: 292
  21 Dorota         Gwiazdoń             - Mariusz        Makuch                461: 279
  22 Grzegorz       Papciak              - Urszula        Solarska              366: 352
  23 Paweł          Brylski              - Sławomir       Wiśniowski            292: 324
  24 Joanna         Ostrowska            - Bożena         Guział                449: 276
  25 Ewa            Dunikowska           - Aneta          Szczyrzyca            404: 275
  26 Wanda          Grabiec              - Jarosław       Karp                  309: 360
  27 Marcin         Kurowski             - Marta          Majewska              352: 283
  28 Waldemar       Wypchał              - Beata          Pasternak             502: 152
  29 Marcel         Smolarek             - Andrzej        Klich                 176: 426
  30 Leszek         Kilian               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Piotr          Broda                 326: 407
   2 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Wrześniewski          385: 377
   3 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Obremski              435: 338
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Małgorzata     Sulejewska            407: 321
   5 Mikołaj        Cieplik              - Marek          Syczuk                459: 406
   6 Artur          Irzyk                - Stanisław      Rydzik                342: 457
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Jerzy          Luter                 483: 349
   8 Andrzej        Rakoczy              - Krzysztof      Sporczyk              455: 276
   9 Marcin         Ceglarek             - Marta          Sztajnert             327: 398
  10 Janusz         Krupiński            - Arkadiusz      Łydka                 468: 410
  11 Dariusz        Putoń                - Jerzy          Matyasik              415: 432
  12 Arkadiusz      Biegun               - Łukasz         Bobowski              336: 360
  13 Ireneusz       Kurzok               - Andrzej        Kwiatkowski           434: 353
  14 Natalia        Ogierman             - Sławomir       Wolski                370: 265
  15 Dominik        Ulejczyk             - Maria          Krzyżanowska          413: 413
  16 Teresa         Zalewska             - Dorota         Gwiazdoń              519: 315
  17 Sławomir       Wiśniowski           - Marta          Bajorek               456: 337
  18 Agnieszka      Dawid                - Maciej         Nawrocki              390: 414
  19 Renata         Andracka             - Grzegorz       Papciak               360: 367
  20 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Brychcy               448: 288
  21 Ewa            Dunikowska           - Marta          Świątkowska           495: 326
  22 Jarosław       Karp                 - Waldemar       Wypchał               291: 379
  23 Dariusz        Sowula               - Joanna         Ostrowska             377: 277
  24 Bartosz        Bartczak             - Mariusz        Makuch                280: 346
  25 Paweł          Brylski              - Leszek         Kilian                331: 278
  26 Urszula        Solarska             - Marcin         Kurowski              277: 296
  27 Marta          Majewska             - Wanda          Grabiec               433: 315
  28 Andrzej        Klich                - Aneta          Szczyrzyca            274: 357
  29 Beata          Pasternak            - Marcel         Smolarek              233: 281
  30 Bożena         Guział               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Piotr          Broda                 434: 303
   2 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Lempart               306: 493
   3 Mikołaj        Cieplik              - Justyna        Górka                 411: 375
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Małgorzata     Szczygieł             375: 333
   5 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Deszczyńska           391: 333
   6 Marek          Syczuk               - Małgorzata     Sulejewska            461: 400
   7 Andrzej        Rakoczy              - Janusz         Krupiński             344: 362
   8 Marta          Sztajnert            - Artur          Irzyk                 340: 411
   9 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              452: 333
  10 Dariusz        Putoń                - Natalia        Ogierman              457: 287
  11 Jerzy          Luter                - Arkadiusz      Biegun                498: 318
  12 Teresa         Zalewska             - Ireneusz       Kurzok                363: 393
  13 Grzegorz       Papciak              - Krzysztof      Sporczyk              374: 343
  14 Sławomir       Wiśniowski           - Marcin         Ceglarek              263: 491
  15 Maciej         Nawrocki             - Dominik        Ulejczyk              402: 375
  16 Arkadiusz      Łydka                - Maria          Krzyżanowska          358: 342
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Rechowicz             367: 437
  18 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Dawid                 460: 500
  19 Dorota         Gwiazdoń             - Waldemar       Wypchał               389: 299
  20 Sławomir       Wolski               - Ewa            Dunikowska            382: 294
  21 Dariusz        Sowula               - Paweł          Brylski               328: 326
  22 Mariusz        Makuch               - Marcin         Kurowski              330: 320
  23 Marta          Świątkowska          - Renata         Andracka              360: 370
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Joanna         Ostrowska             366: 352
  25 Bartosz        Bartczak             - Joanna         Brychcy               345: 399
  26 Bożena         Guział               - Jarosław       Karp                  428: 368
  27 Leszek         Kilian               - Marta          Majewska              402: 367
  28 Urszula        Solarska             - Andrzej        Klich                 403: 342
  29 Marcel         Smolarek             - Beata          Pasternak             320: 246
  30 Wanda          Grabiec              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 26-03-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            161.75  30894  191
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              161.32  30813  191
   3 Kamil Górka                    Kraków               156.99  29672  189
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.09  30125  193
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.29  29815  192
   6 Dawid Pikul                    Poznań               154.63  30771  199
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             153.16  29714  194
   8 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
   9 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.59  24872  163
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.53  20897  137
  11 Łukasz Bobowski                Suchedniów           152.35  29403  193
  12 Dominik Urbacki                Pruszków             152.32  30160  198
  13 Mariusz Wrześniewski           Kraków               152.14  28906  190
  14 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.09  29505  194
  15 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.07  14903   98
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              151.69  29427  194
  17 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     151.44  22262  147
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             150.85  29567  196
  20 Justyna Górka                  Kraków               150.64  28922  192
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.05  28960  193
  22 Michał Makowski                Warszawa             150.04  12603   84
  23 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.22   5336   36
  24 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.17   6816   46
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             147.96  28704  194
  26 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.70  28506  193
  27 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.70  28506  193
  28 Kamil Kister                   Puławy               147.65  29383  199
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.63  28345  192
  30 Dariusz Ulatowski              Tuchola              146.37  27663  189
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.97  27588  189
  32 Juliusz Czupryniak             Warszawa             145.90  27866  191
  33 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.87  28591  196
  34 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.66  26656  183
  35 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.63  16748  115
  36 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.39  28642  197
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               145.04  19726  136
  39 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.40  21082  146
  40 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  41 Bogusław Szyszka               Oława                143.84  25603  178
  42 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.69  12070   84
  43 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.60  27714  193
  44 Marek Reda                     Dębówka              143.39  13622   95
  45 Szymon Płachta                 Warszawa             142.62  27810  195
  46 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.57  20673  145
  47 Maciej Czupryniak              Milanówek            142.35  19502  137
  48 Przemysław Rybicki             Otwock               142.14  12366   87
  49 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.13  20183  142
  50 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.00  26412  186
  51 Marek Dudkiewicz               Milanówek            141.65  27196  192
  52 Piotr Broda                    Sandomierz           141.13  27520  195
  53 Michał Waszkiewicz             Białystok            141.11  28081  199
  54 Radosław Jachna                Łódź                 140.70  26593  189
  55 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.64  24331  173
  56 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.19  26356  188
  57 Rafał Matczak                  Milanówek            140.12  28025  200
  58 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             140.03  27866  199
  59 Tomasz Lempart                 Wadowice             139.92  20289  145
  60 Dariusz Kuć                    Stargard             138.45  22429  162
  61 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  63 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.31  24066  174
  64 Joanna Juszczak                Warszawa             137.90  26753  194
  65 Leszek Kacprzyk                Katowice             137.74   9366   68
  66 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.69  16523  120
  67 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.53  18292  133
  68 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.16  22631  165
  69 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  70 Barbara Obremska               Wrocław              136.83  12315   90
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.81  26952  197
  72 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             136.41  16642  122
  73 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.40  16368  120
  74 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.32  20994  154
  75 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       136.25  23844  175
  76 Katarzyna Polak                Warszawa             136.14  26955  198
  77 Jacek Mańko                    Poznań               136.12  25726  189
  78 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.03   5305   39
  79 Janusz Krupiński               Bytom                136.01  24753  182
  80 Łukasz Sornek                  Mikołów              135.40  26673  197
  81 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.10  27020  200
  82 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  83 Konrad Sowula                  Kraków               134.57  15341  114
  84 Irena Sołdan                   Sopot                134.53  25695  191
  85 Szymon Dąbrowski               Warszawa             134.12  25886  193
  86 Michał Kolaj                   Ostróda              134.10   5364   40
  87 Piotr Domański                 Lublin               134.06  12602   94
  88 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.65  25661  192
  89 Robert Kamiński                Warszawa             133.39  22543  169
  90 Michał Rogalewicz              Poznań               133.29  23992  180
  91 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.97  25530  192
  92 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.68  11676   88
  93 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.67  25870  195
  94 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.90   6331   48
  95 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.77   6325   48
  96 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            131.55  22627  172
  97 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.53  24201  184
  98 Krzysztof Gibas                Kraków               131.51  19069  145
  99 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               131.28   4726   36
 100 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.07  25821  197
 101 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.01  23712  181
 102 Agnieszka Walas                Kraków               130.67  18947  145
 103 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 104 Dorota Kuć                     Stargard             129.91  17928  138
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.64  25668  198
 106 Tomasz Górka                   Kraków               129.25   4653   36
 107 Marcin Rogala                  Warszawa             129.17  25318  196
 108 Marek Rogalski                 Warszawa             129.08  24009  186
 109 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             128.97   4643   36
 110 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 111 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.94  21017  163
 112 Daniel Janus                   Wąchock              128.85   6185   48
 113 Maciej Nawrocki                Babimost             128.68  10809   84
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.62  24695  192
 115 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 116 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.30  22452  175
 117 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.19   6153   48
 118 Dorota Zielińska               Piaseczno            128.17   4486   35
 119 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.15  17941  140
 120 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.77  10477   82
 121 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 122 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.34   9805   77
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 124 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 125 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 126 Adam Grzelec                   Poznań               127.13  24028  189
 127 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 128 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.97  22601  178
 129 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.90  18147  143
 130 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.76  13563  107
 131 Leszek Stecuła                 Bytom                126.21  10854   86
 132 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.11  23835  189
 133 Czesław Grajewski              Białystok            125.99  18016  143
 134 Andrzej Rakoczy                Kraków               125.87   5916   47
 135 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.85  21268  169
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.76  24774  197
 137 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 138 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.22  24418  195
 139 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.96  20119  161
 140 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.77  17718  142
 141 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.76  22581  181
 142 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 143 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 144 Agata Kuć                      Stargard             124.39  21271  171
 145 Marta Bajorek                  Warszawa             124.15  24085  194
 146 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.90   7682   62
 147 Natalia Ogierman               Katowice             123.83  15726  127
 148 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 149 Ewelina Gruda                  Białystok            123.67  15583  126
 150 Ewa Madejczyk                  Katowice             123.48  14077  114
 151 Marcin Ceglarek                Kraków               123.44  22466  182
 152 Szymon Stępień                 Bytom                123.41  15920  129
 153 Rafał Stachowski               Police               123.34  15664  127
 154 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 155 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.14  24628  200
 156 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.96  22256  181
 157 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.83   5773   47
 158 Teresa Zalewska                Racibórz             122.78  20627  168
 159 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.77   3683   30
 160 Dariusz Sowula                 Kraków               122.77  14732  120
 161 Maciej Kuć                     Stargard             122.68  15581  127
 162 Agnieszka Matus                Milanówek            122.66  23551  192
 163 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.47  16166  132
 164 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              122.31   4403   36
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.54  21877  180
 166 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.51  24303  200
 167 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.49  17738  146
 168 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 169 Tomasz Sehnal                  Warszawa             121.20  20725  171
 170 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 171 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.42  18424  153
 172 Maria Skutela                  Warszawa             120.41  23720  197
 173 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.31  23821  198
 174 Maciej Perzyński               Piła                 120.30   8782   73
 175 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 176 Beata Piotrowska               Łódź                 120.08  12608  105
 177 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             119.85   6472   54
 178 Lucyna Śniadach                Rumia                119.70  22862  191
 179 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.59  11481   96
 180 Paweł Pogorzelski              Warszawa             119.43  13376  112
 181 Bożena Guział                  Racibórz             119.36  19456  163
 182 Jerzy Luter                    Bytom                119.25  23135  194
 183 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.25  23850  200
 184 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.12  14413  121
 185 Tomasz A. Praga                Białystok            119.04  10118   85
 186 Monika Siemaszko               Lipiany              119.00  15113  127
 187 Sławomir Wolski                Wrocław              118.98  23082  194
 188 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.91  12842  108
 189 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 190 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.83  11645   98
 191 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.76   3919   33
 192 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.71   9972   84
 193 Dominik Ulejczyk               Będzin               118.58  23597  199
 194 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.48   5687   48
 195 Adam Janicki                   Wrocław              118.47  17889  151
 196 Urszula Solarska               Katowice             118.35  22960  194
 197 Anita Bruska                   Gdynia               118.29  14905  126
 198 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               118.28  23183  196
 199 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 200 Ireneusz Kurzok                Mikołów              117.27   6567   56
 201 Renata Andracka                Zwola                116.98  22812  195
 202 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.95  19063  163
 203 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.41  23050  198
 204 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 205 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.08  22868  197
 206 Agnieszka Dawid                Kraków               116.03   6962   60
 207 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 208 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.54  17562  152
 209 Jarosław Olek                  Warszawa             115.45  12238  106
 210 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.42  21929  190
 211 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.37  20536  178
 212 Marta Świątkowska              Wrocław              115.32  21795  189
 213 Beata Kiżewska                 Świnoujście          115.29  10953   95
 214 Robert Wagner                  Wrocław              115.26   8068   70
 215 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.25  12447  108
 216 Anna Krynicka                  Warszawa             114.83   4019   35
 217 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 218 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.61  22120  193
 219 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.42  11785  103
 220 Marta Sztajnert                Wisła                114.31  17261  151
 221 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.21  11878  104
 222 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            113.99   7637   67
 223 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.96  21311  187
 224 Krzysztof Zawadzki             Sampława             113.80  21963  193
 225 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.79  16500  145
 226 Karolina Urbańska              Poznań               113.46  22693  200
 227 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.46  18948  167
 228 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 229 Józef Burzyński                Ełk                  113.32  14958  132
 230 Waldemar Wypchał               Kraków               113.19  21846  193
 231 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.93   4630   41
 232 Paweł Brylski                  Kraków               112.46   4611   41
 233 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 234 Marianna Kozłowska             Białystok            112.32  10670   95
 235 Konrad Pajączek                Milanówek            112.28  13249  118
 236 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 237 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     111.89  20252  181
 238 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.87   8502   76
 239 Marcin Kurowski                Racibórz             111.56  17403  156
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            111.53  17956  161
 241 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 242 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 243 Sławomir Długosz               Ostróda              110.62  21350  193
 244 Jacek Nowak                    Szczecin             110.58   7851   71
 245 Olga Swarcewicz                Warszawa             110.55   6633   60
 246 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 247 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 248 Beata Jagielska                Police               110.26  11136  101
 249 Joanna Brychcy                 Katowice             109.85  21860  199
 250 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.77   5269   48
 251 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.58   7890   72
 253 Grzegorz Bajer                 Łódź                 109.00   5777   53
 254 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 255 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.83   3774   35
 256 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.38   9986   93
 257 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.34   7621   71
 258 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.16  10180   95
 259 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.96   5134   48
 260 Agnieszka Antos                Racibórz             106.80   5340   50
 261 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 262 Zofia Górka                    Łęczna               105.94   3814   36
 263 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 264 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 265 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.37  18577  178
 266 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 267 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.79  19016  185
 269 Karolina Mak                   Wrocław              102.78   9970   97
 270 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.72  19003  185
 271 Piotr Kozak                    Racibórz             102.68   6674   65
 272 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             102.42   9320   91
 273 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.96  20290  199
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               101.56   9547   94
 275 Bartosz Bartczak               Poznań               101.41  19978  197
 276 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.52  16385  163
 277 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.98   8198   82
 278 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.92  11691  117
 279 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.95   8015   81
 280 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 281 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.16   8147   83
 282 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.88  16443  168
 283 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   97.86   7927   81
 284 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.29  19360  199
 285 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 286 Marta Majewska                 Wadowice              96.34   8189   85
 287 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 288 Teresa Balewska                Reda                  96.04  19208  200
 289 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 290 Michał Głąb                    Zabrze                94.67   6816   72
 291 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 292 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             94.45  13128  139
 293 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 294 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 295 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 296 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             91.58   4121   45
 297 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 298 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 299 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.73   4935   55
 300 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 301 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.49  16902  191
 302 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.31   9184  104
 303 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 304 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             87.86   5184   59
 305 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 306 Ewa Tymińska                   Gdańsk                83.56   2841   34
 307 Dawid Węgrzyński               Zabrze                82.62   5701   69
 308 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 309 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 311 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 312 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 313 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      74.42   4837   65
 314 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 315 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 316 Mirosław Dejna                 Sampława              69.80   3420   49
 317 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             67.84   3053   45
 318 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 319 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.91   2208   33




Poczekalnia na dzień 26-03-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grażyna Smereka                Racibórz             102.86   2983   29
   2 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   3 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   4 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   5 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   6 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.92   3274   26
   8 Małgorzata Pochopień           Kraków               109.88   2857   26
   9 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.04   3576   25
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
  12 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  13 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  14 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  15 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  16 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  18 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  19 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  20 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  21 Andrzej Kowalski               Gdańsk               139.21   3341   24
  22 Jakub Nalepa                   Gliwice              134.88   3237   24
  23 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.17   3196   24
  24 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  25 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  26 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  27 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  28 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  29 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               124.08   2978   24
  30 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  31 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  32 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  33 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  34 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.96   2855   24
  35 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  36 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  37 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  38 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.79   2803   24
  39 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  40 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  41 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  42 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  43 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  44 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  45 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  46 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.58   2534   24
  47 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  48 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  49 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  50 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  51 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  52 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  53 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  54 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             89.75   2154   24
  55 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              75.25   1806   24
  56 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  57 Alicja Tuz                     Kielce               105.39   2424   23
  58 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  59 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  60 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  61 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  62 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  63 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  64 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  65 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  66 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  67 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  68 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  69 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  70 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  71 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  72 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  73 Beata Pasternak                Kraków                70.00   1540   22
  74 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  75 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  76 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  77 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  78 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  79 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  80 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  81 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 124.74   2370   19
  82 Grażyna Chłopek                Jaworzno             116.42   2212   19
  83 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  84 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     105.53   2005   19
  85 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  86 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  87 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      82.89   1492   18
  88 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  89 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  90 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  91 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  92 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  93 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  94 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  95 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  96 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  97 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  98 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  99 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
 100 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
 101 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
 102 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.17   1622   12
 103 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
 104 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
 105 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
 106 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 107 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
 108 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 109 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 110 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 111 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 112 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 113 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 114 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 115 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 116 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 117 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 118 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 119 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 120 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 121 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 122 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 123 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 124 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 125 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 126 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 127 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 128 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 129 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 130 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 131 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 132 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 133 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 134 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 135 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 136 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 137 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 138 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 139 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 140 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 141 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 142 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 143 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 144 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 145 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 146 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 147 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 148 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 149 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 150 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 151 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 152 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 153 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 154 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 155 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 156 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 157 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 158 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 159 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 160 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 161 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 162 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 163 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 164 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 165 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 166 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 167 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 168 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 169 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 170 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 171 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 172 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 173 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 174 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 175 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 176 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 177 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 178 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 179 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 180 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 181 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 182 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 183 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 184 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 185 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 186 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 187 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 188 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 189 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 190 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 191 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 192 Aleksandra Maliszewska         Będzin                67.27    740   11
 193 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 194 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 195 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 196 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 197 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 198 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 199 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 200 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 201 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 202 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 203 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 204 Bernadeta Zapała               Jaworzno              89.60    896   10
 205 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 206 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 207 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 208 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 209 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 210 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 211 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 212 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 213 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 214 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.71    817    7
 215 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 216 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 217 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 218 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 219 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 220 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 221 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 222 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 223 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 224 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 225 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 226 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 227 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 228 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 229 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 230 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 231 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 232 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 233 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 234 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 235 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 236 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 237 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 238 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 239 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 240 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 241 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 242 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 243 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 244 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 245 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 246 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 247 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 248 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 249 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 250 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 251 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 252 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 253 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 254 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 255 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 256 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 257 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 258 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 259 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 260 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 261 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 262 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 263 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 264 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 265 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 266 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 267 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 268 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 269 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 270 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 271 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 272 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 273 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 274 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie