Ciechanowiec14
lipca
Ciechanowiec 14-15 lipca V Mistrzostwa CiechanowcaMistrzostwa Regionów 2018
Legnica21
lipca
Legnica 21-22 lipca XXIV Puchar Polski
Kraków28
lipca
Kraków 28-29 lipca XXII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2018
Finał hegemonów godny Pucharu Polski. Morawski — Alabrudziński 2:1
Mikołaj Cieplik mistrzem Ziemi Legnickiej21 - 22 lipca 2018 — XXIV Puchar Polski
InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXIV Puchar PolskiLegnica, 21 - 22 lipca 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Finał hegemonów godny Pucharu Polski. Morawski — Alabrudziński 2:1<br>Mikołaj Cieplik mistrzem Ziemi LegnickiejMożna mówić, że gra w scrabble jest losowa, a jak ktoś nie losuje blanków to wygrać nie ma szans. Można narzekać na litery, na niekorzystny biorytm, lub chwilową słabość. Jak jednak wytłumaczyć to, że na najważniejszych imprezach zawsze wygrywają najlepsi? W Legnicy pierwsze trzy miejsca zajęli, w tej samej kolejności, trzej pierwsi gracze rankingu PFS. Finał natomiast stał na bardzo wysokim poziomie. Michała Alabrudzińskiego po trzypartiowej walce pokonał Bartosz Morawski i sprawił swojemu Pucharowi Polski z 2014 roku młodszego braciszka. Na najniższym stopniu podium stanął Kazik Merklejn wygrywając z rewelacją turnieju Małgorzatą Deszczyńską, którą pokonał również w grupowej potyczce.

Jeśli szukać jednak wyników mniej spodziewanych to na poziomie rozgrywek grupowych z marzeniami o PP pożegnali się tacy zawodnicy jak Mariusz Skrobosz, Kacper Zegadło czy Paweł Jackowski. Więcej niespodzianek, a może i sensacji, wydarzyło się w Mistrzostwach Ziemi Legnickiej. Tam też trafiali pokonani w Pucharze Polski. W turnieju tym od początku do końca prowadził Mikołaj Cieplik i tym samym po raz pierwszy wygrał turniej rankingowy. Drugie miejsce przypadło Darkowi Koszowi, a trzecie, i tu mowa o sensacji, wywalczył Ziemowit Pazda zawodnik z 43 numerem startowym, który rozgrywał swój 72 turniej PFS, a wcześniej tylko raz zameldował się w pierwszej dziesiątce. Wielkie gratulacje i miejmy nadzieję, że Ziemek będzie inspiracją dla graczy, którzy jeszcze sukcesów nie święcili. Najlepszy debiut zanotowała Elżbieta Salamon, której turniejowe granie spodobało się na tyle, że zapowiedziała już swoje wizyty na kolejnych rozgrywkach.

Bardzo wysoka pula nagród w turnieju to zasługa Fundacji KGHM Polska Miedź, a tradycyjny bankiet po pierwszym dniu rozgrywek ufundował Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski (zwycięzcy PP i MZL na bankiecie się nie pojawili, więc na podstawie dwóch obserwacji można zauważyć jakąś korelację pomiędzy dobrą wieczorną zabawą, a siłą gry w niedzielę). Wszyscy uczestnicy wyjechali z turnieju z nagrodami finansowymi bądź rzeczowymi. Zwycięzca Bartosz Morawski otrzymał również voucher na weekend SPA w Hotelu Buczyński SPA. Gospodarzem imprezy po raz pierwszy w historii było Letia Business Center, a organizatorem jak co roku redakcja portalu LCA.PL z Wojtkiem Obremskim i Krzyśkiem Lewandowskim na czele.
relacja: kobrem
XXIV Puchar Polski w scrabble - 1/8 - Bartosz Morawski : Dariusz Kosz
XXIV Puchar Polski w scrabble - 1/4 - Małgorzata Deszczyńska : Sławomir Piotrowski
XXIV Puchar Polski w scrabble - 1/2 - Kazimierz Merklejn : Bartosz Morawski
XXIV Puchar Polski w scrabble - finał (1) - Bartosz Morawski : Michał Alabrudziński
XXIV Puchar Polski w scrabble - finał (2) - Michał Alabrudziński : Bartosz Morawski
XXIV Puchar Polski w scrabble - finał (3) - Bartosz Morawski : Michał Alabrudziński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXIII Puchar Polski
XXII Puchar Polski
XXI Puchar Polski


Sposób rozgrywaniaGrupowo-Pucharowy
Regulamin PP 2018
Miejsce rozgrywekLegnicki Park Technologiczny LETIA S.A. Rycerska 24
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://scrabble.lca.pl
HarmonogramSobota, 21 lipca (7 rund)
11:45 — rozpoczęcie fazy grupowej Pucharu Polski 2018
przerwa obiadowa po rozegraniu trzech rund (około godziny)
20:00 — zakończenie gier pierwszego dnia
20:05 — losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski 2018
20:30 — 2:00 bankiet w restauracji Vikos (ul. Marsa 30)
Niedziela, 22 lipca (5 rund)
9:15— 1/8 finału Pucharu Polski 2018 i Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
10:30 — ćwierćfinały Pucharu Polski 2018
11:30 — półfinały Pucharu Polski 2018
12:30 — finał Pucharu Polski 2018 oraz gra o III miejsce
15:00 — wręczenie nagród i zakończenie turnieju
15:30 — zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł — dla członków PFS z aktualnie opłaconymi składkami oraz dla debiutantów
15 zł — dla młodzieży do 18 roku życia
45 zł — dla pozostałych graczy

Dla usprawnienia sobotniej rejestracji graczy, wprowadziliśmy możliwość uregulowania płatności przelewem na numer konta 76 1140 2004 0000 3702 7617 4530

Tytuł przelewu należy uzupełnić według wzoru: Imię Nazwisko, przysługująca zniżka (PFS/WKS7/młodzież szkolna)
WyżywienieMożliwość zakupu zestawu obiadowego na miejscu. Więcej szczegółów przy zapisach internetowych na stronie turnieju.
NoclegiPolecamy hotel Milenium: Hotel Milenium
ul. Chojnowska 150
Na miejscu rozgrywek znajduje się również mały hotel (24 miejsca noclegowe) Hotel Przy Baszcie.
NagrodyMinimalne nagrody w turnieju:
Zwycięzca Pucharu Polski otrzyma 1500 zł oraz voucher na weekend SPA w hotelu Buczyński SPA
2. miejsce w PP 1000 zł
3. miejsce w PP 600 zł
4. miejsce w PP 400 zł
5-8 miejsce w PP 200 zł
1. miejsce w Mistrzostwach Ziemi Legnickiej 350 zł
2. miejsce w Mistrzostwach Ziemi Legnickiej 250 zł
3. miejsce w Mistrzostwach Ziemi Legnickiej 150 zł
Ponadto nagrody rzeczowe i książkowe dla wszystkich uczestników
Dodatkowe atrakcjeTurniej towarzyszący — Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
Słodki poczęstunek od cukierni Korneliusza Okonia.
Kawa i herbata w trakcie turnieju.
Transmisja gier finałowych na żywo.
Bankiet po pierwszym dniu turnieju (dodatkowo płatny 15 złotych).
Organizatorzyportal internetowy lca.pl, Gazeta Legnicka, Polska Federacja Scrabble, WKS Siódemka
Krzysztof Obremski tel. 728499749
SponsorzySponsorzy turnieju


Wyniki turnieju XXIV Puchar Polski - faza pucharowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Wrocław                163.04      5.0     2497     1127      201
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.88      4.0     2400     1019      308
  3 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               157.09      3.0     1572      675       71
  4 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               142.54      2.0     1618      587      123
  5 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               136.40      1.0      809      278       46
  6 Joanna          Juszczak             Warszawa               138.26      1.0      785      284       62
  7 Urszula         Solarska             Katowice               115.83      1.0      759      279       25
  8 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            141.85      1.0      750      313      -91
  9 Dariusz         Kosz                 Nysa                   155.29      0.0      387      113     -130
 10 Dawid           Pikul                Poznań                 153.83      0.0      380       92      -24
 11 Karol           Waniek               Wrocław                144.69      0.0      329      109      -39
 12 Krzysztof       Obremski             Legnica                153.13      0.0      317      107      -70
 13 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             135.03      0.0      315       93     -136
 14 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         134.78      0.0      309       86     -118
 15 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.64      0.0      285       66     -105
 16 Joanna          Ostrowska            Warszawa               121.15      0.0      262       88     -123


==========================================================================================================


Wyniki turnieju X Mistrzostwa Ziemi Legnickiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             135.03     10.0     5061     1947      939
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   155.29      9.0     5348     1855     1114
  3 Ziemowit        Pazda                Wrocław                120.36      8.5     4789     1750      101
  4 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               149.40      8.0     4772     1816      364
  5 Kacper          Zegadło              Warszawa               152.34      8.0     4766     1816      373
  6 Krzysztof       Obremski             Legnica                153.13      8.0     4736     1757      501
  7 Artur           Irzyk                Strzyżów               145.59      7.0     4926     1723      239
  8 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 150.06      7.0     4794     1731      592
  9 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              137.39      7.0     4719     1747      386
 10 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.00      7.0     4660     1698      -36
 11 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         134.78      7.0     4540     1645      192
 12 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              117.86      7.0     4372     1618      215
 13 Dawid           Pikul                Poznań                 153.83      7.0     4278     1516       43
 14 Sławomir        Wolski               Wrocław                120.43      6.5     4480     1424      590
 15 Paweł           Jackowski            Warszawa               154.83      6.0     4720     1616      279
 16 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            124.60      6.0     4628     1585      142
 17 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.11      6.0     4565     1705        6
 18 Jakub           Błażejewski          Poznań                 144.60      6.0     4558     1618       61
 19 Karol           Waniek               Wrocław                144.69      6.0     4539     1582       13
 20 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          117.97      6.0     4515     1467      374
 21 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.64      6.0     4292     1581     -149
 22 Piotr           Broda                Sandomierz             137.02      6.0     4281     1699     -393
 23 Zbigniew        Skrzypczyk           Kłonice                112.63      6.0     4125     1428      273
 24 Urszula         Solarska             Katowice               115.83      6.0     3096     1047      880
 25 Joanna          Juszczak             Warszawa               138.26      6.0     2874     1234      231
 26 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               136.40      6.0     2839     1233      192
 27 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               157.09      6.0     2805     1216      386
 28 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            141.85      6.0     2683     1232      322
 29 Renata          Andracka             Zwola                  121.10      5.5     4280     1372      156
 30 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               149.78      5.0     4760     1533      108
 31 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.60      5.0     4527     1508       -8
 32 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           122.97      5.0     4428     1539     -240
 33 Joanna          Ostrowska            Warszawa               121.15      5.0     4418     1496     -269
 34 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.47      5.0     4388     1574     -261
 35 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    130.55      5.0     4356     1496     -459
 36 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.88      5.0     3137     1115      781
 37 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               142.54      5.0     2861     1130      491
 38 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  127.19      4.5     4313     1248      498
 39 Bartosz         Bartczak             Poznań                 108.54      4.5     4187     1193      478
 40 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.23      4.0     4364     1402     -405
 41 Rafał           Stachowski           Police                 124.27      4.0     4148     1351     -362
 42 Bartosz         Morawski             Wrocław                163.04      4.0     3165     1009      331
 43 Leszek          Kilian               Jaworzno               106.30      3.5     4141     1071      -97
 44 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              131.32      3.5     4025     1242     -226
 45 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     3464     1116    -1043
 46 Irena           Sołdan               Warszawa               138.38      3.0     4604     1326     -248
 47 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               154.06      3.0     2738      915       -9
 48 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               131.91      2.5     4001     1134     -140
 49 Adam            Grzelec              Poznań                 128.62      2.5     3586     1104     -317
 50 Elżbieta        Salamon              Wrocław                100.00      1.5     3323      857     -579
 51 Michał          Tarnogórski          Legnica                100.00      1.5     1708      560     -751
 52 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               144.11      1.0     2562      725     -362
 53 Wojciech        Mijas                Legnicka               100.00      0.5     1037      433    -1997
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXIV Puchar Polski - faza pucharowa



	Bartosz Morawski 163.04 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Kosz                  155.29 +  517: 387  205
    2     4 Joanna         Juszczak              138.26 +  461: 400  188
    3     2 Kazimierz      Merklejn              157.09 +  419: 304  207
    4     1 Michał         Alabrudziński         158.88 -  285: 503  109
    5     1 Michał         Alabrudziński         158.88 +  415: 349  209
    6     1 Michał         Alabrudziński         158.88 +  400: 353  209
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1127  /  6 187.83




	Michał Alabrudziński 158.88 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karol          Waniek                144.69 +  368: 329  195
    2     2 Dariusz        Putoń                 141.85 +  461: 346  192
    3     1 Małgorzata     Deszczyńska           142.54 +  366: 317  193
    4     1 Bartosz        Morawski              163.04 +  503: 285  213
    5     1 Bartosz        Morawski              163.04 -  349: 415  113
    6     1 Bartosz        Morawski              163.04 -  353: 400  113
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1019  /  6 169.83




	Kazimierz Merklejn 157.09 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Obremski              153.13 +  387: 317  203
    2     3 Urszula        Solarska              115.83 +  449: 369  166
    3     2 Bartosz        Morawski              163.04 -  304: 419  113
    4     2 Małgorzata     Deszczyńska           142.54 +  432: 396  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     675  /  4 168.75




	Dariusz Kosz 155.29 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Morawski              163.04 -  387: 517  113
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     113  /  1 113.00




	Dawid Pikul 153.83 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Putoń                 141.85 -  380: 404   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      92  /  1  92.00




	Krzysztof Obremski 153.13 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              157.09 -  317: 387  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     107  /  1 107.00




	Karol Waniek 144.69 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         158.88 -  329: 368  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     109  /  1 109.00




	Małgorzata Deszczyńska 142.54 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mikołaj        Cieplik               135.03 +  451: 315  185
    2     1 Sławomir       Piotrowski            136.40 +  454: 382  186
    3     1 Michał         Alabrudziński         158.88 -  317: 366  109
    4     2 Kazimierz      Merklejn              157.09 -  396: 432  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  4 146.75




	Dariusz Putoń 141.85 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 153.83 +  404: 380  204
    2     2 Michał         Alabrudziński         158.88 -  346: 461  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     313  /  2 156.50




	Joanna Juszczak 138.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Ostrowska             121.15 +  385: 262  171
    2     4 Bartosz        Morawski              163.04 -  400: 461  113
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     284  /  2 142.00




	Sławomir Piotrowski 136.40 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bronisław      Parada                134.78 +  427: 309  185
    2     1 Małgorzata     Deszczyńska           142.54 -  382: 454   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     278  /  2 139.00




	Mikołaj Cieplik 135.03 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Deszczyńska           142.54 -  315: 451   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      93  /  1  93.00




	Bronisław Parada 134.78 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sławomir       Piotrowski            136.40 -  309: 427   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      86  /  1  86.00




	Dorota Stachowska 121.64 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Urszula        Solarska              115.83 -  285: 390   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      66  /  1  66.00




	Joanna Ostrowska 121.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Juszczak              138.26 -  262: 385   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      88  /  1  88.00




	Urszula Solarska 115.83 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Stachowska            121.64 +  390: 285  172
    2     3 Kazimierz      Merklejn              157.09 -  369: 449  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     279  /  2 139.50


=====================================================================================

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Ziemi Legnickiej



	Bartosz Morawski 163.04 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Ostrowska             121.15 -  434: 466   71
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              130.60 +  548: 331  181
    3     1 Rafał          Wesołowski            131.23 +  510: 386  181
    4     1 Joanna         Juszczak              138.26 -  412: 463   88
    5     1 Irena          Sołdan                138.38 +  445: 368  188
    6     1 Miłosz         Wrzałek               150.00 +  421: 365  200
    7     1 Mariusz        Wrześniewski          150.06 -  395: 455  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  /  7 144.14




	Michał Alabrudziński 158.88 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Stachowska            121.64 -  355: 384   72
    2     5 Zbigniew       Wietecki              130.55 +  549: 266  181
    3     5 Małgorzata     Szczygieł             131.32 +  405: 262  181
    4     5 Natalia        Woźniak               137.39 +  459: 427  187
    5     5 Dariusz        Putoń                 141.85 +  409: 368  192
    6     5 Łukasz         Tuszyński             149.78 -  318: 387  100
    7     5 Kacper         Zegadło               152.34 +  642: 262  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  /  7 159.29




	Kazimierz Merklejn 157.09 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zofia          Gajewska              122.97 +  410: 344  173
    2     9 Adam           Grzelec               128.62 +  463: 302  179
    3     9 Arkadiusz      Łydka                 131.91 +  406: 311  182
    4     9 Piotr          Broda                 137.02 -  321: 374   87
    5     9 Małgorzata     Deszczyńska           142.54 +  363: 342  193
    6     9 Grzegorz       Kurowski              149.40 +  440: 368  199
    7     9 Krzysztof      Obremski              153.13 +  402: 378  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  /  7 173.71




	Dariusz Kosz 155.29 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Stachowski            124.27 +  534: 275  174
    2    13 Ryszard        Żydaczewski           127.19 +  381: 334  177
    3    13 Andrzej        Rechowicz             133.11 +  396: 328  183
    4    13 Sławomir       Piotrowski            136.40 -  356: 439   86
    5    13 Juliusz        Czupryniak            144.11 +  358: 296  194
    6    13 Artur          Irzyk                 145.59 +  662: 347  196
    7    13 Dawid          Pikul                 153.83 +  479: 307  204
    9     6 Ziemowit       Pazda                 120.36 -  368: 415   70
   10     4 Piotr          Broda                 137.02 +  517: 283  187
   11     1 Mikołaj        Cieplik               135.03 +  458: 391  185
   12     2 Grzegorz       Kurowski              149.40 +  452: 432  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1855  / 11 168.64




	Paweł Jackowski 154.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Stachowski            124.60 +  440: 337  175
    2    17 Jerzy          Matyasik              125.47 -  381: 386   75
    3    17 Bronisław      Parada                134.78 -  386: 408   85
    4    17 Mikołaj        Cieplik               135.03 -  357: 404   85
    5    17 Jakub          Błażejewski           144.60 -  351: 387   95
    6    17 Karol          Waniek                144.69 -  340: 376   95
    7    17 Mariusz        Skrobosz              154.06 +  436: 394  204
    8    20 Adam           Grzelec               128.62 +  359: 310  179
    9    19 Krzysztof      Sporczyk              130.60 +  464: 398  181
   10    13 Bartosz        Bartczak              108.54 -  318: 361   59
   11    11 Andrzej        Rechowicz             133.11 +  435: 289  183
   12    10 Łukasz         Tuszyński             149.78 +  453: 391  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Mariusz Skrobosz 154.06 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mikołaj        Cieplik               135.03 -  325: 400   85
    2    18 Bronisław      Parada                134.78 -  399: 450   85
    3    18 Jakub          Błażejewski           144.60 +  380: 374  195
    4    18 Karol          Waniek                144.69 +  460: 324  195
    5    18 Jerzy          Matyasik              125.47 -  325: 327   75
    6    18 Marcin         Stachowski            124.60 +  455: 436  175
    7    17 Paweł          Jackowski             154.83 -  394: 436  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  /  7 130.71




	Dawid Pikul 153.83 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Piotrowski            136.40 +  462: 413  186
    2    14 Andrzej        Rechowicz             133.11 +  450: 375  183
    3    14 Juliusz        Czupryniak            144.11 +  467: 295  194
    4    14 Artur          Irzyk                 145.59 +  447: 398  196
    5    14 Ryszard        Żydaczewski           127.19 +  408: 361  177
    6    14 Rafał          Stachowski            124.27 -  362: 443   74
    7    13 Dariusz        Kosz                  155.29 -  307: 479  105
    9     7 Ryszard        Korpalski             117.86 +  395: 329  168
   10     5 Zbigniew       Skrzypczyk            112.63 +  317: 286  163
   11     2 Ziemowit       Pazda                 120.36 -  283: 476   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 10 151.60




	Krzysztof Obremski 153.13 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Broda                 137.02 +  471: 252  187
    2    10 Arkadiusz      Łydka                 131.91 +  411: 387  182
    3    10 Małgorzata     Deszczyńska           142.54 -  330: 407   93
    4    10 Grzegorz       Kurowski              149.40 +  406: 326  199
    5    10 Adam           Grzelec               128.62 -  435: 444   79
    6    10 Zofia          Gajewska              122.97 +  414: 378  173
    7     9 Kazimierz      Merklejn              157.09 -  378: 402  107
    9    14 Jakub          Błażejewski           144.60 +  307: 301  195
   10    11 Dorota         Stachowska            121.64 +  441: 305  172
   11     7 Sławomir       Wolski                120.43 +  390: 352  170
   12     4 Miłosz         Wrzałek               150.00 +  436: 364  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 11 159.73




	Kacper Zegadło 152.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Natalia        Woźniak               137.39 +  399: 394  187
    2     6 Małgorzata     Szczygieł             131.32 +  381: 315  181
    3     6 Dariusz        Putoń                 141.85 -  327: 330   92
    4     6 Łukasz         Tuszyński             149.78 +  511: 325  200
    5     6 Zbigniew       Wietecki              130.55 +  607: 301  181
    6     6 Dorota         Stachowska            121.64 -  367: 400   72
    7     5 Michał         Alabrudziński         158.88 -  262: 642  109
    8    11 Ryszard        Korpalski             117.86 +  335: 292  168
    9     8 Piotr          Broda                 137.02 -  326: 409   87
   10    10 Renata         Andracka              121.10 +  468: 226  171
   11     4 Zdzisław       Figurski              117.97 +  375: 372  168
   12     3 Mariusz        Wrześniewski          150.06 +  408: 387  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Mariusz Wrześniewski 150.06 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Juszczak              138.26 -  338: 386   88
    2     2 Rafał          Wesołowski            131.23 -  345: 410   81
    3     2 Irena          Sołdan                138.38 -  324: 400   88
    4     2 Miłosz         Wrzałek               150.00 +  474: 331  200
    5     2 Krzysztof      Sporczyk              130.60 +  421: 284  181
    6     2 Joanna         Ostrowska             121.15 -  353: 368   71
    7     1 Bartosz        Morawski              163.04 +  455: 395  213
    8    18 Jerzy          Matyasik              125.47 +  421: 281  175
    9    16 Andrzej        Klich                 100.00 +  437: 210  150
   10     8 Karol          Waniek                144.69 +  390: 362  195
   11     5 Piotr          Broda                 137.02 +  449: 367  187
   12     3 Kacper         Zegadło               152.34 -  387: 408  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Miłosz Wrzałek 150.00 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Sporczyk              130.60 +  509: 367  181
    2     3 Joanna         Juszczak              138.26 -  333: 464   88
    3     3 Joanna         Ostrowska             121.15 -  369: 386   71
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          150.06 -  331: 474  100
    5     3 Rafał          Wesołowski            131.23 +  445: 359  181
    6     1 Bartosz        Morawski              163.04 -  365: 421  113
    7     2 Irena          Sołdan                138.38 +  407: 384  188
    8    16 Andrzej        Rechowicz             133.11 +  387: 375  183
    9    15 Bartosz        Bartczak              108.54 +  408: 399  159
   10     9 Ryszard        Korpalski             117.86 +  358: 328  168
   11     6 Zbigniew       Skrzypczyk            112.63 +  384: 303  163
   12     4 Krzysztof      Obremski              153.13 -  364: 436  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Łukasz Tuszyński 149.78 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zbigniew       Wietecki              130.55 +  462: 298  181
    2     7 Natalia        Woźniak               137.39 +  442: 431  187
    3     7 Dorota         Stachowska            121.64 -  329: 365   72
    4     6 Kacper         Zegadło               152.34 -  325: 511  102
    5     7 Małgorzata     Szczygieł             131.32 +  503: 323  181
    6     5 Michał         Alabrudziński         158.88 +  387: 318  209
    7     6 Dariusz        Putoń                 141.85 -  351: 353   92
    8    12 Sławomir       Wolski                120.43 -  374: 381   70
    9    13 Karol          Waniek                144.69 -  429: 461   95
   10    12 Joanna         Ostrowska             121.15 +  377: 330  171
   11     8 Ryszard        Korpalski             117.86 -  390: 428   68
   12    10 Paweł          Jackowski             154.83 -  391: 453  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Grzegorz Kurowski 149.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Adam           Grzelec               128.62 +  345: 292  179
    2    11 Piotr          Broda                 137.02 -  368: 399   87
    3    11 Zofia          Gajewska              122.97 +  350: 334  173
    4    10 Krzysztof      Obremski              153.13 -  326: 406  103
    5    11 Arkadiusz      Łydka                 131.91 +  388: 383  182
    6     9 Kazimierz      Merklejn              157.09 -  368: 440  107
    7    10 Małgorzata     Deszczyńska           142.54 +  398: 380  193
    8    13 Andrzej        Klich                 100.00 +  428: 309  150
    9    10 Renata         Andracka              121.10 +  409: 283  171
   10     7 Sławomir       Wolski                120.43 +  415: 338  170
   11     3 Artur          Irzyk                 145.59 +  545: 392  196
   12     2 Dariusz        Kosz                  155.29 -  432: 452  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Artur Irzyk 145.59 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ryszard        Żydaczewski           127.19 +  353: 275  177
    2    15 Sławomir       Piotrowski            136.40 -  329: 403   86
    3    15 Rafał          Stachowski            124.27 +  509: 319  174
    4    14 Dawid          Pikul                 153.83 -  398: 447  104
    5    15 Andrzej        Rechowicz             133.11 -  327: 378   83
    6    13 Dariusz        Kosz                  155.29 -  347: 662  105
    7    14 Juliusz        Czupryniak            144.11 +  510: 421  194
    8    15 Zofia          Gajewska              122.97 +  574: 266  173
    9    12 Bronisław      Parada                134.78 +  398: 372  185
   10     6 Zdzisław       Figurski              117.97 +  361: 329  168
   11     3 Grzegorz       Kurowski              149.40 -  392: 545   99
   12     5 Marcin         Stachowski            124.60 +  428: 270  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Karol Waniek 144.69 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Matyasik              125.47 +  447: 329  175
    2    19 Mikołaj        Cieplik               135.03 -  285: 389   85
    3    19 Marcin         Stachowski            124.60 -  380: 445   75
    4    18 Mariusz        Skrobosz              154.06 -  324: 460  104
    5    19 Bronisław      Parada                134.78 +  388: 384  185
    6    17 Paweł          Jackowski             154.83 +  376: 340  205
    7    18 Jakub          Błażejewski           144.60 +  427: 315  195
    9    13 Łukasz         Tuszyński             149.78 +  461: 429  200
   10     8 Mariusz        Wrześniewski          150.06 -  362: 390  100
   11    12 Renata         Andracka              121.10 +  428: 339  171
   12     6 Natalia        Woźniak               137.39 -  332: 377   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 11 143.82




	Jakub Błażejewski 144.60 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bronisław      Parada                134.78 -  339: 431   85
    2    20 Marcin         Stachowski            124.60 +  369: 365  175
    3    18 Mariusz        Skrobosz              154.06 -  374: 380  104
    4    19 Jerzy          Matyasik              125.47 +  392: 349  175
    5    17 Paweł          Jackowski             154.83 +  387: 351  205
    6    19 Mikołaj        Cieplik               135.03 -  354: 481   85
    7    18 Karol          Waniek                144.69 -  315: 427   95
    8    17 Natalia        Woźniak               137.39 +  371: 367  187
    9    14 Krzysztof      Obremski              153.13 -  301: 307  103
   10    15 Andrzej        Rechowicz             133.11 -  378: 388   83
   11    16 Andrzej        Klich                 100.00 +  446: 326  150
   12    12 Joanna         Ostrowska             121.15 +  532: 325  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Juliusz Czupryniak 144.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Rechowicz             133.11 -  354: 386   83
    2    16 Rafał          Stachowski            124.27 -  325: 379   74
    3    14 Dawid          Pikul                 153.83 -  295: 467  104
    4    15 Ryszard        Żydaczewski           127.19 +  497: 433  177
    5    13 Dariusz        Kosz                  155.29 -  296: 358  105
    6    15 Sławomir       Piotrowski            136.40 -  374: 391   86
    7    14 Artur          Irzyk                 145.59 -  421: 510   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     725  /  7 103.57




	Małgorzata Deszczyńska 142.54 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Arkadiusz      Łydka                 131.91 +  521: 234  182
    2    12 Zofia          Gajewska              122.97 +  373: 334  173
    3    10 Krzysztof      Obremski              153.13 +  407: 330  203
    4    11 Adam           Grzelec               128.62 +  350: 330  179
    5     9 Kazimierz      Merklejn              157.09 -  342: 363  107
    6    11 Piotr          Broda                 137.02 +  488: 381  187
    7    10 Grzegorz       Kurowski              149.40 -  380: 398   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  /  7 161.43




	Dariusz Putoń 141.85 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Szczygieł             131.32 +  412: 365  181
    2     8 Dorota         Stachowska            121.64 +  460: 309  172
    3     6 Kacper         Zegadło               152.34 +  330: 327  202
    4     7 Zbigniew       Wietecki              130.55 +  354: 296  181
    5     5 Michał         Alabrudziński         158.88 -  368: 409  109
    6     7 Natalia        Woźniak               137.39 +  406: 304  187
    7     6 Łukasz         Tuszyński             149.78 +  353: 351  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  /  7 176.00




	Irena Sołdan 138.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Wesołowski            131.23 -  317: 449   81
    2     4 Joanna         Ostrowska             121.15 +  488: 401  171
    3     2 Mariusz        Wrześniewski          150.06 +  400: 324  200
    4     3 Krzysztof      Sporczyk              130.60 -  345: 472   81
    5     1 Bartosz        Morawski              163.04 -  368: 445  113
    6     3 Joanna         Juszczak              138.26 +  516: 337  188
    7     2 Miłosz         Wrzałek               150.00 -  384: 407  100
    8    14 Piotr          Broda                 137.02 -  339: 351   87
    9    17 Andrzej        Rechowicz             133.11 -  383: 478   83
   10    17 Bronisław      Parada                134.78 -  361: 420   85
   11    17 Leszek         Kilian                106.30 -  328: 351   56
   12    18 Małgorzata     Szczygieł             131.32 -  375: 417   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Joanna Juszczak 138.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          150.06 +  386: 338  200
    2     3 Miłosz         Wrzałek               150.00 +  464: 333  200
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              130.60 +  368: 335  181
    4     1 Bartosz        Morawski              163.04 +  463: 412  213
    5     4 Joanna         Ostrowska             121.15 +  417: 376  171
    6     3 Irena          Sołdan                138.38 -  337: 516   88
    7     3 Rafał          Wesołowski            131.23 +  439: 333  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  /  7 176.29




	Natalia Woźniak 137.39 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kacper         Zegadło               152.34 -  394: 399  102
    2     7 Łukasz         Tuszyński             149.78 -  431: 442  100
    3     8 Zbigniew       Wietecki              130.55 +  356: 355  181
    4     5 Michał         Alabrudziński         158.88 -  427: 459  109
    5     8 Dorota         Stachowska            121.64 +  407: 268  172
    6     7 Dariusz        Putoń                 141.85 -  304: 406   92
    7     7 Małgorzata     Szczygieł             131.32 +  401: 274  181
    8    17 Jakub          Błażejewski           144.60 -  367: 371   95
    9    18 Rafał          Stachowski            124.27 +  411: 374  174
   10    14 Jerzy          Matyasik              125.47 +  447: 320  175
   11     9 Joanna         Ostrowska             121.15 +  397: 333  171
   12     6 Karol          Waniek                144.69 +  377: 332  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 12 145.58




	Piotr Broda 137.02 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Obremski              153.13 -  252: 471  103
    2    11 Grzegorz       Kurowski              149.40 +  399: 368  199
    3    12 Adam           Grzelec               128.62 +  399: 255  179
    4     9 Kazimierz      Merklejn              157.09 +  374: 321  207
    5    12 Zofia          Gajewska              122.97 -  349: 448   73
    6    11 Małgorzata     Deszczyńska           142.54 -  381: 488   93
    7    11 Arkadiusz      Łydka                 131.91 +  377: 320  182
    8    14 Irena          Sołdan                138.38 +  351: 339  188
    9     8 Kacper         Zegadło               152.34 +  409: 326  202
   10     4 Dariusz        Kosz                  155.29 -  283: 517  105
   11     5 Mariusz        Wrześniewski          150.06 -  367: 449  100
   12     8 Ryszard        Korpalski             117.86 -  340: 372   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Sławomir Piotrowski 136.40 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dawid          Pikul                 153.83 -  413: 462  104
    2    15 Artur          Irzyk                 145.59 +  403: 329  196
    3    16 Ryszard        Żydaczewski           127.19 +  383: 371  177
    4    13 Dariusz        Kosz                  155.29 +  439: 356  205
    5    16 Rafał          Stachowski            124.27 +  451: 435  174
    6    15 Juliusz        Czupryniak            144.11 +  391: 374  194
    7    15 Andrzej        Rechowicz             133.11 +  359: 320  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  /  7 176.14




	Mikołaj Cieplik 135.03 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Skrobosz              154.06 +  400: 325  204
    2    19 Karol          Waniek                144.69 +  389: 285  195
    3    20 Jerzy          Matyasik              125.47 +  452: 300  175
    4    17 Paweł          Jackowski             154.83 +  404: 357  205
    5    20 Marcin         Stachowski            124.60 +  434: 370  175
    6    19 Jakub          Błażejewski           144.60 +  481: 354  195
    7    19 Bronisław      Parada                134.78 +  411: 304  185
    9     5 Zdzisław       Figurski              117.97 +  400: 362  168
   10     3 Ziemowit       Pazda                 120.36 +  500: 333  170
   11     1 Dariusz        Kosz                  155.29 -  391: 458  105
   12     1 Ziemowit       Pazda                 120.36 +  484: 359  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1947  / 11 177.00




	Bronisław Parada 134.78 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jakub          Błażejewski           144.60 +  431: 339  195
    2    18 Mariusz        Skrobosz              154.06 +  450: 399  204
    3    17 Paweł          Jackowski             154.83 +  408: 386  205
    4    20 Marcin         Stachowski            124.60 -  332: 334   75
    5    19 Karol          Waniek                144.69 -  384: 388   95
    6    20 Jerzy          Matyasik              125.47 +  360: 336  175
    7    19 Mikołaj        Cieplik               135.03 -  304: 411   85
    9    12 Artur          Irzyk                 145.59 -  372: 398   96
   10    17 Irena          Sołdan                138.38 +  420: 361  188
   11    13 Bartosz        Bartczak              108.54 +  365: 317  159
   12     7 Zdzisław       Figurski              117.97 +  405: 370  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 11 149.55




	Andrzej Rechowicz 133.11 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Juliusz        Czupryniak            144.11 +  386: 354  194
    2    14 Dawid          Pikul                 153.83 -  375: 450  104
    3    13 Dariusz        Kosz                  155.29 -  328: 396  105
    4    16 Rafał          Stachowski            124.27 +  391: 348  174
    5    15 Artur          Irzyk                 145.59 +  378: 327  196
    6    16 Ryszard        Żydaczewski           127.19 -  435: 438   77
    7    15 Sławomir       Piotrowski            136.40 -  320: 359   86
    8    16 Miłosz         Wrzałek               150.00 -  375: 387  100
    9    17 Irena          Sołdan                138.38 +  478: 383  188
   10    15 Jakub          Błażejewski           144.60 +  388: 378  195
   11    11 Paweł          Jackowski             154.83 -  289: 435  105
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              130.60 +  422: 304  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Arkadiusz Łydka 131.91 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Deszczyńska           142.54 -  234: 521   93
    2    10 Krzysztof      Obremski              153.13 -  387: 411  103
    3     9 Kazimierz      Merklejn              157.09 -  311: 406  107
    4    12 Zofia          Gajewska              122.97 -  357: 358   73
    5    11 Grzegorz       Kurowski              149.40 -  383: 388   99
    6    12 Adam           Grzelec               128.62 -  335: 346   79
    7    11 Piotr          Broda                 137.02 -  320: 377   87
    8    25 Zbigniew       Wietecki              130.55 -  340: 379   81
    9    25 PAUZA
   10    22 Małgorzata     Szczygieł             131.32 +  374: 354  181
   11    19 Rafał          Wesołowski            131.23 -  280: 368   81
   12    19 Elżbieta       Salamon               100.00 +  380: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 11 103.09




	Małgorzata Szczygieł 131.32 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Putoń                 141.85 -  365: 412   92
    2     6 Kacper         Zegadło               152.34 -  315: 381  102
    3     5 Michał         Alabrudziński         158.88 -  262: 405  109
    4     8 Dorota         Stachowska            121.64 -  291: 451   72
    5     7 Łukasz         Tuszyński             149.78 -  323: 503  100
    6     8 Zbigniew       Wietecki              130.55 -  300: 369   81
    7     7 Natalia        Woźniak               137.39 -  274: 401   87
    8    26 PAUZA
    9    23 Adam           Grzelec               128.62 +  403: 296  179
   10    22 Arkadiusz      Łydka                 131.91 -  354: 374   82
   11    20 Elżbieta       Salamon               100.00 +  421: 284  150
   12    18 Irena          Sołdan                138.38 +  417: 375  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 11 112.91




	Rafał Wesołowski 131.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Irena          Sołdan                138.38 +  449: 317  188
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          150.06 +  410: 345  200
    3     1 Bartosz        Morawski              163.04 -  386: 510  113
    4     4 Joanna         Ostrowska             121.15 -  351: 388   71
    5     3 Miłosz         Wrzałek               150.00 -  359: 445  100
    6     4 Krzysztof      Sporczyk              130.60 -  362: 402   81
    7     3 Joanna         Juszczak              138.26 -  333: 439   88
    8    21 Leszek         Kilian                106.30 +  354: 301  156
    9    21 Jerzy          Matyasik              125.47 -  356: 484   75
   10    18 Zofia          Gajewska              122.97 -  347: 392   73
   11    19 Arkadiusz      Łydka                 131.91 +  368: 280  182
   12    15 Jerzy          Matyasik              125.47 -  289: 466   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Krzysztof Sporczyk 130.60 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               150.00 -  367: 509  100
    2     1 Bartosz        Morawski              163.04 -  331: 548  113
    3     4 Joanna         Juszczak              138.26 -  335: 368   88
    4     3 Irena          Sołdan                138.38 +  472: 345  188
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          150.06 -  284: 421  100
    6     4 Rafał          Wesołowski            131.23 +  402: 362  181
    7     4 Joanna         Ostrowska             121.15 -  292: 437   71
    8    23 Michał         Tarnogórski           100.00 +  400:   1  150
    9    19 Paweł          Jackowski             154.83 -  398: 464  105
   10    20 Leszek         Kilian                106.30 +  468: 303  156
   11    14 Zofia          Gajewska              122.97 +  474: 355  173
   12    11 Andrzej        Rechowicz             133.11 -  304: 422   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Zbigniew Wietecki 130.55 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             149.78 -  298: 462  100
    2     5 Michał         Alabrudziński         158.88 -  266: 549  109
    3     8 Natalia        Woźniak               137.39 -  355: 356   87
    4     7 Dariusz        Putoń                 141.85 -  296: 354   92
    5     6 Kacper         Zegadło               152.34 -  301: 607  102
    6     8 Małgorzata     Szczygieł             131.32 +  369: 300  181
    7     8 Dorota         Stachowska            121.64 -  359: 453   72
    8    25 Arkadiusz      Łydka                 131.91 +  379: 340  182
    9    24 Elżbieta       Salamon               100.00 +  464: 247  150
   10    19 Rafał          Stachowski            124.27 +  449: 369  174
   11    15 Jerzy          Matyasik              125.47 +  468: 307  175
   12    13 Dorota         Stachowska            121.64 -  352: 471   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Adam Grzelec 128.62 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kurowski              149.40 -  292: 345   99
    2     9 Kazimierz      Merklejn              157.09 -  302: 463  107
    3    12 Piotr          Broda                 137.02 -  255: 399   87
    4    11 Małgorzata     Deszczyńska           142.54 -  330: 350   93
    5    10 Krzysztof      Obremski              153.13 +  444: 435  203
    6    12 Arkadiusz      Łydka                 131.91 +  346: 335  182
    7    12 Zofia          Gajewska              122.97 -  380: 386   73
    8    20 Paweł          Jackowski             154.83 -  310: 359  105
    9    23 Małgorzata     Szczygieł             131.32 -  296: 403   81
   10    23 PAUZA
   11    18 Rafał          Stachowski            124.27 -  331: 428   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 10 110.40




	Ryszard Żydaczewski 127.19 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Artur          Irzyk                 145.59 -  275: 353   96
    2    13 Dariusz        Kosz                  155.29 -  334: 381  105
    3    16 Sławomir       Piotrowski            136.40 -  371: 383   86
    4    15 Juliusz        Czupryniak            144.11 -  433: 497   94
    5    14 Dawid          Pikul                 153.83 -  361: 408  104
    6    16 Andrzej        Rechowicz             133.11 +  438: 435  183
    7    16 Rafał          Stachowski            124.27 -  297: 496   74
    8    24 Wojciech       Mijas                 100.00 +  400:   1  150
    9    22 Leszek         Kilian                106.30 -  309: 317   56
   10    21 Elżbieta       Salamon               100.00 +  309: 276  150
   11    21 PAUZA
   12    17 Andrzej        Klich                 100.00 +  486: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 11 113.45




	Jerzy Matyasik 125.47 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Karol          Waniek                144.69 -  329: 447   95
    2    17 Paweł          Jackowski             154.83 +  386: 381  205
    3    20 Mikołaj        Cieplik               135.03 -  300: 452   85
    4    19 Jakub          Błażejewski           144.60 -  349: 392   95
    5    18 Mariusz        Skrobosz              154.06 +  327: 325  204
    6    20 Bronisław      Parada                134.78 -  336: 360   85
    7    20 Marcin         Stachowski            124.60 +  503: 311  175
    8    18 Mariusz        Wrześniewski          150.06 -  281: 421  100
    9    21 Rafał          Wesołowski            131.23 +  484: 356  181
   10    14 Natalia        Woźniak               137.39 -  320: 447   87
   11    15 Zbigniew       Wietecki              130.55 -  307: 468   81
   12    15 Rafał          Wesołowski            131.23 +  466: 289  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Marcin Stachowski 124.60 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Jackowski             154.83 -  337: 440  105
    2    20 Jakub          Błażejewski           144.60 -  365: 369   95
    3    19 Karol          Waniek                144.69 +  445: 380  195
    4    20 Bronisław      Parada                134.78 +  334: 332  185
    5    20 Mikołaj        Cieplik               135.03 -  370: 434   85
    6    18 Mariusz        Skrobosz              154.06 -  436: 455  104
    7    20 Jerzy          Matyasik              125.47 -  311: 503   75
    8    22 Elżbieta       Salamon               100.00 +  450: 304  150
    9    20 Zofia          Gajewska              122.97 +  357: 323  173
   10    16 Andrzej        Klich                 100.00 +  529: 217  150
   11    10 Dorota         Stachowska            121.64 +  424: 301  172
   12     5 Artur          Irzyk                 145.59 -  270: 428   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Rafał Stachowski 124.27 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Kosz                  155.29 -  275: 534  105
    2    16 Juliusz        Czupryniak            144.11 +  379: 325  194
    3    15 Artur          Irzyk                 145.59 -  319: 509   96
    4    16 Andrzej        Rechowicz             133.11 -  348: 391   83
    5    16 Sławomir       Piotrowski            136.40 -  435: 451   86
    6    14 Dawid          Pikul                 153.83 +  443: 362  204
    7    16 Ryszard        Żydaczewski           127.19 +  496: 297  177
    8    19 Bartosz        Bartczak              108.54 -  282: 450   59
    9    18 Natalia        Woźniak               137.39 -  374: 411   87
   10    19 Zbigniew       Wietecki              130.55 -  369: 449   81
   11    18 Adam           Grzelec               128.62 +  428: 331  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 11 122.82




	Zofia Gajewska 122.97 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazimierz      Merklejn              157.09 -  344: 410  107
    2    12 Małgorzata     Deszczyńska           142.54 -  334: 373   93
    3    11 Grzegorz       Kurowski              149.40 -  334: 350   99
    4    12 Arkadiusz      Łydka                 131.91 +  358: 357  182
    5    12 Piotr          Broda                 137.02 +  448: 349  187
    6    10 Krzysztof      Obremski              153.13 -  378: 414  103
    7    12 Adam           Grzelec               128.62 +  386: 380  179
    8    15 Artur          Irzyk                 145.59 -  266: 574   96
    9    20 Marcin         Stachowski            124.60 -  323: 357   75
   10    18 Rafał          Wesołowski            131.23 +  392: 347  181
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              130.60 -  355: 474   81
   12    16 Leszek         Kilian                106.30 +  510: 283  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Dorota Stachowska 121.64 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Alabrudziński         158.88 +  384: 355  209
    2     8 Dariusz        Putoń                 141.85 -  309: 460   92
    3     7 Łukasz         Tuszyński             149.78 +  365: 329  200
    4     8 Małgorzata     Szczygieł             131.32 +  451: 291  181
    5     8 Natalia        Woźniak               137.39 -  268: 407   87
    6     6 Kacper         Zegadło               152.34 +  400: 367  202
    7     8 Zbigniew       Wietecki              130.55 +  453: 359  181
    9    11 Sławomir       Wolski                120.43 -  300: 371   70
   10    11 Krzysztof      Obremski              153.13 -  305: 441  103
   11    10 Marcin         Stachowski            124.60 -  301: 424   75
   12    13 Zbigniew       Wietecki              130.55 +  471: 352  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 11 143.73




	Joanna Ostrowska 121.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              163.04 +  466: 434  213
    2     4 Irena          Sołdan                138.38 -  401: 488   88
    3     3 Miłosz         Wrzałek               150.00 +  386: 369  200
    4     4 Rafał          Wesołowski            131.23 +  388: 351  181
    5     4 Joanna         Juszczak              138.26 -  376: 417   88
    6     2 Mariusz        Wrześniewski          150.06 +  368: 353  200
    7     4 Krzysztof      Sporczyk              130.60 +  437: 292  181
    9     9 Zbigniew       Skrzypczyk            112.63 -  346: 415   63
   10    12 Łukasz         Tuszyński             149.78 -  330: 377  100
   11     9 Natalia        Woźniak               137.39 -  333: 397   87
   12    12 Jakub          Błażejewski           144.60 -  325: 532   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 11 136.00




	Renata Andracka 121.10 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zbigniew       Skrzypczyk            112.63 -  304: 344   63
    2    24 Elżbieta       Salamon               100.00 +  442: 223  150
    3    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  384: 304  150
    4    22 Ziemowit       Pazda                 120.36 =  373: 373  120
    5    21 Urszula        Solarska              115.83 -  327: 519   66
    6    25 Michał         Tarnogórski           100.00 +  386: 197  150
    7    26 Wojciech       Mijas                 100.00 +  507: 129  150
    8    10 Zdzisław       Figurski              117.97 -  334: 425   68
    9    10 Grzegorz       Kurowski              149.40 -  283: 409   99
   10    10 Kacper         Zegadło               152.34 -  226: 468  102
   11    12 Karol          Waniek                144.69 -  339: 428   95
   12    14 Bartosz        Bartczak              108.54 +  375: 305  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Sławomir Wolski 120.43 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bartosz        Bartczak              108.54 +  348: 312  159
    2    22 Ziemowit       Pazda                 120.36 +  536: 340  170
    3    22 Ryszard        Korpalski             117.86 -  330: 331   68
    4    23 Leszek         Kilian                106.30 +  406: 353  156
    5    22 Zdzisław       Figurski              117.97 -  335: 424   68
    6    21 Urszula        Solarska              115.83 -  370: 377   66
    7    27 PAUZA
    8    12 Łukasz         Tuszyński             149.78 +  381: 374  200
    9    11 Dorota         Stachowska            121.64 +  371: 300  172
   10     7 Grzegorz       Kurowski              149.40 -  338: 415   99
   11     7 Krzysztof      Obremski              153.13 -  352: 390  103
   12     9 Zbigniew       Skrzypczyk            112.63 +  413: 274  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 11 129.45




	Ziemowit Pazda 120.36 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Leszek         Kilian                106.30 +  482: 405  156
    2    22 Sławomir       Wolski                120.43 -  340: 536   70
    3    21 Urszula        Solarska              115.83 +  411: 404  166
    4    22 Renata         Andracka              121.10 =  373: 373  121
    5    23 Ryszard        Korpalski             117.86 +  414: 373  168
    6    22 Zdzisław       Figurski              117.97 +  413: 358  168
    7    22 Bartosz        Bartczak              108.54 +  365: 326  159
    8     9 Zbigniew       Skrzypczyk            112.63 +  408: 278  163
    9     6 Dariusz        Kosz                  155.29 +  415: 368  205
   10     3 Mikołaj        Cieplik               135.03 -  333: 500   85
   11     2 Dawid          Pikul                 153.83 +  476: 283  204
   12     1 Mikołaj        Cieplik               135.03 -  359: 484   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Zdzisław Figurski 117.97 Gryfów Śląski            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  415: 246  150
    2    21 Urszula        Solarska              115.83 -  388: 435   66
    3    23 Zbigniew       Skrzypczyk            112.63 +  353: 306  163
    4    24 Bartosz        Bartczak              108.54 +  351: 298  159
    5    22 Sławomir       Wolski                120.43 +  424: 335  170
    6    22 Ziemowit       Pazda                 120.36 -  358: 413   70
    7    24 Michał         Tarnogórski           100.00 +  368: 233  150
    8    10 Renata         Andracka              121.10 +  425: 334  171
    9     5 Mikołaj        Cieplik               135.03 -  362: 400   85
   10     6 Artur          Irzyk                 145.59 -  329: 361   96
   11     4 Kacper         Zegadło               152.34 -  372: 375  102
   12     7 Bronisław      Parada                134.78 -  370: 405   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Ryszard Korpalski 117.86 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Tarnogórski           100.00 +  432: 239  150
    2    23 Zbigniew       Skrzypczyk            112.63 +  388: 328  163
    3    22 Sławomir       Wolski                120.43 +  331: 330  170
    4    21 Urszula        Solarska              115.83 -  340: 359   66
    5    23 Ziemowit       Pazda                 120.36 -  373: 414   70
    6    23 Leszek         Kilian                106.30 +  445: 412  156
    7    23 Elżbieta       Salamon               100.00 +  314: 257  150
    8    11 Kacper         Zegadło               152.34 -  292: 335  102
    9     7 Dawid          Pikul                 153.83 -  329: 395  104
   10     9 Miłosz         Wrzałek               150.00 -  328: 358  100
   11     8 Łukasz         Tuszyński             149.78 +  428: 390  200
   12     8 Piotr          Broda                 137.02 +  372: 340  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Urszula Solarska 115.83 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wojciech       Mijas                 100.00 +  531: 125  150
    2    21 Zdzisław       Figurski              117.97 +  435: 388  168
    3    21 Ziemowit       Pazda                 120.36 -  404: 411   70
    4    21 Ryszard        Korpalski             117.86 +  359: 340  168
    5    21 Renata         Andracka              121.10 +  519: 327  171
    6    21 Sławomir       Wolski                120.43 +  377: 370  170
    7    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  471: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  /  7 149.57




	Zbigniew Skrzypczyk 112.63 Kłonice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Renata         Andracka              121.10 +  344: 304  171
    2    23 Ryszard        Korpalski             117.86 -  328: 388   68
    3    23 Zdzisław       Figurski              117.97 -  306: 353   68
    4    25 Elżbieta       Salamon               100.00 +  372: 228  150
    5    25 Michał         Tarnogórski           100.00 +  328: 233  150
    6    24 Wojciech       Mijas                 100.00 +  471: 117  150
    7    25 Leszek         Kilian                106.30 +  420: 361  156
    8     9 Ziemowit       Pazda                 120.36 -  278: 408   70
    9     9 Joanna         Ostrowska             121.15 +  415: 346  171
   10     5 Dawid          Pikul                 153.83 -  286: 317  104
   11     6 Miłosz         Wrzałek               150.00 -  303: 384  100
   12     9 Sławomir       Wolski                120.43 -  274: 413   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Bartosz Bartczak 108.54 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Wolski                120.43 -  312: 348   70
    2    26 Michał         Tarnogórski           100.00 +  427: 228  150
    3    25 Elżbieta       Salamon               100.00 +  372: 287  150
    4    24 Zdzisław       Figurski              117.97 -  298: 351   68
    5    24 Andrzej        Klich                 100.00 -  320: 382   50
    6    27 PAUZA
    7    22 Ziemowit       Pazda                 120.36 -  326: 365   70
    8    19 Rafał          Stachowski            124.27 +  450: 282  174
    9    15 Miłosz         Wrzałek               150.00 -  399: 408  100
   10    13 Paweł          Jackowski             154.83 +  361: 318  205
   11    13 Bronisław      Parada                134.78 -  317: 365   85
   12    14 Renata         Andracka              121.10 -  305: 375   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 11 108.45




	Leszek Kilian 106.30 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ziemowit       Pazda                 120.36 -  405: 482   70
    2    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  332: 345   50
    3    26 Wojciech       Mijas                 100.00 +  423: 171  150
    4    23 Sławomir       Wolski                120.43 -  353: 406   70
    5    27 PAUZA
    6    23 Ryszard        Korpalski             117.86 -  412: 445   68
    7    25 Zbigniew       Skrzypczyk            112.63 -  361: 420   63
    8    21 Rafał          Wesołowski            131.23 -  301: 354   81
    9    22 Ryszard        Żydaczewski           127.19 +  317: 309  177
   10    20 Krzysztof      Sporczyk              130.60 -  303: 468   81
   11    17 Irena          Sołdan                138.38 +  351: 328  188
   12    16 Zofia          Gajewska              122.97 -  283: 510   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 11  97.36




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zdzisław       Figurski              117.97 -  246: 415   68
    2    25 Leszek         Kilian                106.30 +  345: 332  156
    3    24 Renata         Andracka              121.10 -  304: 384   71
    4    27 PAUZA
    5    24 Bartosz        Bartczak              108.54 +  382: 320  159
    6    26 Elżbieta       Salamon               100.00 +  302: 259  150
    7    21 Urszula        Solarska              115.83 -  255: 471   66
    8    13 Grzegorz       Kurowski              149.40 -  309: 428   99
    9    16 Mariusz        Wrześniewski          150.06 -  210: 437  100
   10    16 Marcin         Stachowski            124.60 -  217: 529   75
   11    16 Jakub          Błażejewski           144.60 -  326: 446   95
   12    17 Ryszard        Żydaczewski           127.19 -  268: 486   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1116  / 11 101.45




	Wojciech Mijas 100.00 Legnicka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Urszula        Solarska              115.83 -  125: 531   66
    2    27 PAUZA
    3    26 Leszek         Kilian                106.30 -  171: 423   56
    4    26 Michał         Tarnogórski           100.00 -  118: 277   50
    5    26 Elżbieta       Salamon               100.00 -   76: 425   50
    6    24 Zbigniew       Skrzypczyk            112.63 -  117: 471   63
    7    26 Renata         Andracka              121.10 -  129: 507   71
    8    24 Ryszard        Żydaczewski           127.19 -    1: 400   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     433  /  7  61.86




	Elżbieta Salamon 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 PAUZA
    2    24 Renata         Andracka              121.10 -  223: 442   71
    3    25 Bartosz        Bartczak              108.54 -  287: 372   59
    4    25 Zbigniew       Skrzypczyk            112.63 -  228: 372   63
    5    26 Wojciech       Mijas                 100.00 +  425:  76  150
    6    26 Andrzej        Klich                 100.00 -  259: 302   50
    7    23 Ryszard        Korpalski             117.86 -  257: 314   68
    8    22 Marcin         Stachowski            124.60 -  304: 450   75
    9    24 Zbigniew       Wietecki              130.55 -  247: 464   81
   10    21 Ryszard        Żydaczewski           127.19 -  276: 309   77
   11    20 Małgorzata     Szczygieł             131.32 -  284: 421   81
   12    19 Arkadiusz      Łydka                 131.91 -  233: 380   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     857  / 11  77.91




	Michał Tarnogórski 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ryszard        Korpalski             117.86 -  239: 432   68
    2    26 Bartosz        Bartczak              108.54 -  228: 427   59
    3    27 PAUZA
    4    26 Wojciech       Mijas                 100.00 +  277: 118  150
    5    25 Zbigniew       Skrzypczyk            112.63 -  233: 328   63
    6    25 Renata         Andracka              121.10 -  197: 386   71
    7    24 Zdzisław       Figurski              117.97 -  233: 368   68
    8    23 Krzysztof      Sporczyk              130.60 -    1: 400   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     560  /  7  80.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXIV Puchar Polski - faza pucharowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Piotrowski           - Bronisław      Parada                427: 309
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Mikołaj        Cieplik               451: 315
   3 Michał         Alabrudziński        - Karol          Waniek                368: 329
   4 Dawid          Pikul                - Dariusz        Putoń                 380: 404
   5 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              387: 317
   6 Dorota         Stachowska           - Urszula        Solarska              285: 390
   7 Joanna         Juszczak             - Joanna         Ostrowska             385: 262
   8 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  517: 387


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Deszczyńska           382: 454
   2 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Putoń                 461: 346
   3 Kazimierz      Merklejn             - Urszula        Solarska              449: 369
   4 Joanna         Juszczak             - Bartosz        Morawski              400: 461


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Alabrudziński         317: 366
   2 Kazimierz      Merklejn             - Bartosz        Morawski              304: 419


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         285: 503
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz      Merklejn              396: 432


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              349: 415


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         400: 353



========================================================================================

Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Ziemi Legnickiej




Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Ostrowska            - Bartosz        Morawski              466: 434
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Joanna         Juszczak              338: 386
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               367: 509
   4 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                449: 317
   5 Dorota         Stachowska           - Michał         Alabrudziński         384: 355
   6 Kacper         Zegadło              - Natalia        Woźniak               399: 394
   7 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             298: 462
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Putoń                 365: 412
   9 Zofia          Gajewska             - Kazimierz      Merklejn              344: 410
  10 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Broda                 471: 252
  11 Adam           Grzelec              - Grzegorz       Kurowski              292: 345
  12 Arkadiusz      Łydka                - Małgorzata     Deszczyńska           234: 521
  13 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Kosz                  275: 534
  14 Dawid          Pikul                - Sławomir       Piotrowski            462: 413
  15 Ryszard        Żydaczewski          - Artur          Irzyk                 275: 353
  16 Andrzej        Rechowicz            - Juliusz        Czupryniak            386: 354
  17 Marcin         Stachowski           - Paweł          Jackowski             337: 440
  18 Mariusz        Skrobosz             - Mikołaj        Cieplik               325: 400
  19 Jerzy          Matyasik             - Karol          Waniek                329: 447
  20 Bronisław      Parada               - Jakub          Błażejewski           431: 339
  21 Renata         Andracka             - Zbigniew       Skrzypczyk            304: 344
  22 Bartosz        Bartczak             - Sławomir       Wolski                312: 348
  23 Ziemowit       Pazda                - Leszek         Kilian                482: 405
  24 Andrzej        Klich                - Zdzisław       Figurski              246: 415
  25 Ryszard        Korpalski            - Michał         Tarnogórski           432: 239
  26 Wojciech       Mijas                - Urszula        Solarska              125: 531
  27 Elżbieta       Salamon              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Sporczyk              548: 331
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Wesołowski            345: 410
   3 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Juszczak              333: 464
   4 Irena          Sołdan               - Joanna         Ostrowska             488: 401
   5 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Wietecki              549: 266
   6 Kacper         Zegadło              - Małgorzata     Szczygieł             381: 315
   7 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               442: 431
   8 Dariusz        Putoń                - Dorota         Stachowska            460: 309
   9 Kazimierz      Merklejn             - Adam           Grzelec               463: 302
  10 Krzysztof      Obremski             - Arkadiusz      Łydka                 411: 387
  11 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Broda                 368: 399
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Zofia          Gajewska              373: 334
  13 Dariusz        Kosz                 - Ryszard        Żydaczewski           381: 334
  14 Dawid          Pikul                - Andrzej        Rechowicz             450: 375
  15 Artur          Irzyk                - Sławomir       Piotrowski            329: 403
  16 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Stachowski            325: 379
  17 Paweł          Jackowski            - Jerzy          Matyasik              381: 386
  18 Mariusz        Skrobosz             - Bronisław      Parada                399: 450
  19 Karol          Waniek               - Mikołaj        Cieplik               285: 389
  20 Jakub          Błażejewski          - Marcin         Stachowski            369: 365
  21 Zdzisław       Figurski             - Urszula        Solarska              388: 435
  22 Sławomir       Wolski               - Ziemowit       Pazda                 536: 340
  23 Zbigniew       Skrzypczyk           - Ryszard        Korpalski             328: 388
  24 Elżbieta       Salamon              - Renata         Andracka              223: 442
  25 Leszek         Kilian               - Andrzej        Klich                 332: 345
  26 Michał         Tarnogórski          - Bartosz        Bartczak              228: 427
  27 Wojciech       Mijas                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            510: 386
   2 Irena          Sołdan               - Mariusz        Wrześniewski          400: 324
   3 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Ostrowska             369: 386
   4 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Sporczyk              368: 335
   5 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Szczygieł             405: 262
   6 Dariusz        Putoń                - Kacper         Zegadło               330: 327
   7 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Stachowska            329: 365
   8 Natalia        Woźniak              - Zbigniew       Wietecki              356: 355
   9 Kazimierz      Merklejn             - Arkadiusz      Łydka                 406: 311
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Obremski              407: 330
  11 Grzegorz       Kurowski             - Zofia          Gajewska              350: 334
  12 Piotr          Broda                - Adam           Grzelec               399: 255
  13 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Rechowicz             396: 328
  14 Juliusz        Czupryniak           - Dawid          Pikul                 295: 467
  15 Artur          Irzyk                - Rafał          Stachowski            509: 319
  16 Sławomir       Piotrowski           - Ryszard        Żydaczewski           383: 371
  17 Paweł          Jackowski            - Bronisław      Parada                386: 408
  18 Jakub          Błażejewski          - Mariusz        Skrobosz              374: 380
  19 Karol          Waniek               - Marcin         Stachowski            380: 445
  20 Mikołaj        Cieplik              - Jerzy          Matyasik              452: 300
  21 Urszula        Solarska             - Ziemowit       Pazda                 404: 411
  22 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wolski                331: 330
  23 Zdzisław       Figurski             - Zbigniew       Skrzypczyk            353: 306
  24 Renata         Andracka             - Andrzej        Klich                 384: 304
  25 Bartosz        Bartczak             - Elżbieta       Salamon               372: 287
  26 Leszek         Kilian               - Wojciech       Mijas                 423: 171
  27 Michał         Tarnogórski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Bartosz        Morawski              463: 412
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Miłosz         Wrzałek               474: 331
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                472: 345
   4 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            388: 351
   5 Natalia        Woźniak              - Michał         Alabrudziński         427: 459
   6 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Tuszyński             511: 325
   7 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Putoń                 296: 354
   8 Dorota         Stachowska           - Małgorzata     Szczygieł             451: 291
   9 Piotr          Broda                - Kazimierz      Merklejn              374: 321
  10 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Kurowski              406: 326
  11 Adam           Grzelec              - Małgorzata     Deszczyńska           330: 350
  12 Zofia          Gajewska             - Arkadiusz      Łydka                 358: 357
  13 Sławomir       Piotrowski           - Dariusz        Kosz                  439: 356
  14 Dawid          Pikul                - Artur          Irzyk                 447: 398
  15 Ryszard        Żydaczewski          - Juliusz        Czupryniak            433: 497
  16 Rafał          Stachowski           - Andrzej        Rechowicz             348: 391
  17 Mikołaj        Cieplik              - Paweł          Jackowski             404: 357
  18 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Waniek                460: 324
  19 Jerzy          Matyasik             - Jakub          Błażejewski           349: 392
  20 Marcin         Stachowski           - Bronisław      Parada                334: 332
  21 Urszula        Solarska             - Ryszard        Korpalski             359: 340
  22 Ziemowit       Pazda                - Renata         Andracka              373: 373
  23 Sławomir       Wolski               - Leszek         Kilian                406: 353
  24 Bartosz        Bartczak             - Zdzisław       Figurski              298: 351
  25 Zbigniew       Skrzypczyk           - Elżbieta       Salamon               372: 228
  26 Michał         Tarnogórski          - Wojciech       Mijas                 277: 118
  27 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Bartosz        Morawski              368: 445
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Sporczyk              421: 284
   3 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               359: 445
   4 Joanna         Ostrowska            - Joanna         Juszczak              376: 417
   5 Dariusz        Putoń                - Michał         Alabrudziński         368: 409
   6 Kacper         Zegadło              - Zbigniew       Wietecki              607: 301
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Tuszyński             323: 503
   8 Dorota         Stachowska           - Natalia        Woźniak               268: 407
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz      Merklejn              342: 363
  10 Krzysztof      Obremski             - Adam           Grzelec               435: 444
  11 Arkadiusz      Łydka                - Grzegorz       Kurowski              383: 388
  12 Zofia          Gajewska             - Piotr          Broda                 448: 349
  13 Juliusz        Czupryniak           - Dariusz        Kosz                  296: 358
  14 Dawid          Pikul                - Ryszard        Żydaczewski           408: 361
  15 Andrzej        Rechowicz            - Artur          Irzyk                 378: 327
  16 Rafał          Stachowski           - Sławomir       Piotrowski            435: 451
  17 Jakub          Błażejewski          - Paweł          Jackowski             387: 351
  18 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Matyasik              325: 327
  19 Bronisław      Parada               - Karol          Waniek                384: 388
  20 Marcin         Stachowski           - Mikołaj        Cieplik               370: 434
  21 Renata         Andracka             - Urszula        Solarska              327: 519
  22 Zdzisław       Figurski             - Sławomir       Wolski                424: 335
  23 Ryszard        Korpalski            - Ziemowit       Pazda                 373: 414
  24 Andrzej        Klich                - Bartosz        Bartczak              382: 320
  25 Zbigniew       Skrzypczyk           - Michał         Tarnogórski           328: 233
  26 Elżbieta       Salamon              - Wojciech       Mijas                 425:  76
  27 Leszek         Kilian               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               421: 365
   2 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Wrześniewski          368: 353
   3 Irena          Sołdan               - Joanna         Juszczak              516: 337
   4 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              362: 402
   5 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             318: 387
   6 Dorota         Stachowska           - Kacper         Zegadło               400: 367
   7 Dariusz        Putoń                - Natalia        Woźniak               406: 304
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Zbigniew       Wietecki              300: 369
   9 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              440: 368
  10 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Obremski              378: 414
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Piotr          Broda                 488: 381
  12 Arkadiusz      Łydka                - Adam           Grzelec               335: 346
  13 Dariusz        Kosz                 - Artur          Irzyk                 662: 347
  14 Rafał          Stachowski           - Dawid          Pikul                 443: 362
  15 Juliusz        Czupryniak           - Sławomir       Piotrowski            374: 391
  16 Andrzej        Rechowicz            - Ryszard        Żydaczewski           435: 438
  17 Paweł          Jackowski            - Karol          Waniek                340: 376
  18 Marcin         Stachowski           - Mariusz        Skrobosz              436: 455
  19 Jakub          Błażejewski          - Mikołaj        Cieplik               354: 481
  20 Bronisław      Parada               - Jerzy          Matyasik              360: 336
  21 Urszula        Solarska             - Sławomir       Wolski                377: 370
  22 Ziemowit       Pazda                - Zdzisław       Figurski              413: 358
  23 Leszek         Kilian               - Ryszard        Korpalski             412: 445
  24 Wojciech       Mijas                - Zbigniew       Skrzypczyk            117: 471
  25 Michał         Tarnogórski          - Renata         Andracka              197: 386
  26 Elżbieta       Salamon              - Andrzej        Klich                 259: 302
  27 Bartosz        Bartczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          395: 455
   2 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                407: 384
   3 Joanna         Juszczak             - Rafał          Wesołowski            439: 333
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             292: 437
   5 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               642: 262
   6 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Putoń                 351: 353
   7 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Szczygieł             401: 274
   8 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Stachowska            359: 453
   9 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              402: 378
  10 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Deszczyńska           398: 380
  11 Piotr          Broda                - Arkadiusz      Łydka                 377: 320
  12 Adam           Grzelec              - Zofia          Gajewska              380: 386
  13 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 479: 307
  14 Artur          Irzyk                - Juliusz        Czupryniak            510: 421
  15 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Rechowicz             359: 320
  16 Ryszard        Żydaczewski          - Rafał          Stachowski            297: 496
  17 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              436: 394
  18 Karol          Waniek               - Jakub          Błażejewski           427: 315
  19 Mikołaj        Cieplik              - Bronisław      Parada                411: 304
  20 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Stachowski            503: 311
  21 Andrzej        Klich                - Urszula        Solarska              255: 471
  22 Ziemowit       Pazda                - Bartosz        Bartczak              365: 326
  23 Ryszard        Korpalski            - Elżbieta       Salamon               314: 257
  24 Zdzisław       Figurski             - Michał         Tarnogórski           368: 233
  25 Zbigniew       Skrzypczyk           - Leszek         Kilian                420: 361
  26 Wojciech       Mijas                - Renata         Andracka              129: 507
  27 Sławomir       Wolski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   9 Zbigniew       Skrzypczyk           - Ziemowit       Pazda                 278: 408
  10 Renata         Andracka             - Zdzisław       Figurski              334: 425
  11 Kacper         Zegadło              - Ryszard        Korpalski             335: 292
  12 Sławomir       Wolski               - Łukasz         Tuszyński             381: 374
  13 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Klich                 428: 309
  14 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                351: 339
  15 Artur          Irzyk                - Zofia          Gajewska              574: 266
  16 Andrzej        Rechowicz            - Miłosz         Wrzałek               375: 387
  17 Natalia        Woźniak              - Jakub          Błażejewski           367: 371
  18 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Wrześniewski          281: 421
  19 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Stachowski            450: 282
  20 Adam           Grzelec              - Paweł          Jackowski             310: 359
  21 Rafał          Wesołowski           - Leszek         Kilian                354: 301
  22 Elżbieta       Salamon              - Marcin         Stachowski            304: 450
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Tarnogórski           400:   1
  24 Ryszard        Żydaczewski          - Wojciech       Mijas                 400:   1
  25 Arkadiusz      Łydka                - Zbigniew       Wietecki              340: 379
  26 Małgorzata     Szczygieł            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   5 Mikołaj        Cieplik              - Zdzisław       Figurski              400: 362
   6 Ziemowit       Pazda                - Dariusz        Kosz                  415: 368
   7 Ryszard        Korpalski            - Dawid          Pikul                 329: 395
   8 Piotr          Broda                - Kacper         Zegadło               409: 326
   9 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Skrzypczyk            346: 415
  10 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kurowski              283: 409
  11 Sławomir       Wolski               - Dorota         Stachowska            371: 300
  12 Bronisław      Parada               - Artur          Irzyk                 372: 398
  13 Łukasz         Tuszyński            - Karol          Waniek                429: 461
  14 Jakub          Błażejewski          - Krzysztof      Obremski              301: 307
  15 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Bartczak              408: 399
  16 Andrzej        Klich                - Mariusz        Wrześniewski          210: 437
  17 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             383: 478
  18 Rafał          Stachowski           - Natalia        Woźniak               374: 411
  19 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              464: 398
  20 Marcin         Stachowski           - Zofia          Gajewska              357: 323
  21 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Matyasik              356: 484
  22 Leszek         Kilian               - Ryszard        Żydaczewski           317: 309
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Grzelec               403: 296
  24 Zbigniew       Wietecki             - Elżbieta       Salamon               464: 247
  25 Arkadiusz      Łydka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   3 Mikołaj        Cieplik              - Ziemowit       Pazda                 500: 333
   4 Dariusz        Kosz                 - Piotr          Broda                 517: 283
   5 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Skrzypczyk            317: 286
   6 Zdzisław       Figurski             - Artur          Irzyk                 329: 361
   7 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Wolski                415: 338
   8 Karol          Waniek               - Mariusz        Wrześniewski          362: 390
   9 Miłosz         Wrzałek              - Ryszard        Korpalski             358: 328
  10 Kacper         Zegadło              - Renata         Andracka              468: 226
  11 Krzysztof      Obremski             - Dorota         Stachowska            441: 305
  12 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Ostrowska             377: 330
  13 Bartosz        Bartczak             - Paweł          Jackowski             361: 318
  14 Natalia        Woźniak              - Jerzy          Matyasik              447: 320
  15 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Błażejewski           388: 378
  16 Andrzej        Klich                - Marcin         Stachowski            217: 529
  17 Bronisław      Parada               - Irena          Sołdan                420: 361
  18 Zofia          Gajewska             - Rafał          Wesołowski            392: 347
  19 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Stachowski            449: 369
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Leszek         Kilian                468: 303
  21 Ryszard        Żydaczewski          - Elżbieta       Salamon               309: 276
  22 Arkadiusz      Łydka                - Małgorzata     Szczygieł             374: 354
  23 Adam           Grzelec              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mikołaj        Cieplik               458: 391
   2 Ziemowit       Pazda                - Dawid          Pikul                 476: 283
   3 Artur          Irzyk                - Grzegorz       Kurowski              392: 545
   4 Zdzisław       Figurski             - Kacper         Zegadło               372: 375
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Broda                 449: 367
   6 Zbigniew       Skrzypczyk           - Miłosz         Wrzałek               303: 384
   7 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Obremski              352: 390
   8 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Tuszyński             428: 390
   9 Natalia        Woźniak              - Joanna         Ostrowska             397: 333
  10 Dorota         Stachowska           - Marcin         Stachowski            301: 424
  11 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Rechowicz             435: 289
  12 Karol          Waniek               - Renata         Andracka              428: 339
  13 Bartosz        Bartczak             - Bronisław      Parada                317: 365
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Zofia          Gajewska              474: 355
  15 Jerzy          Matyasik             - Zbigniew       Wietecki              307: 468
  16 Jakub          Błażejewski          - Andrzej        Klich                 446: 326
  17 Leszek         Kilian               - Irena          Sołdan                351: 328
  18 Adam           Grzelec              - Rafał          Stachowski            331: 428
  19 Rafał          Wesołowski           - Arkadiusz      Łydka                 368: 280
  20 Elżbieta       Salamon              - Małgorzata     Szczygieł             284: 421
  21 Ryszard        Żydaczewski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Cieplik              - Ziemowit       Pazda                 484: 359
   2 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Kosz                  432: 452
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Kacper         Zegadło               387: 408
   4 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              364: 436
   5 Artur          Irzyk                - Marcin         Stachowski            428: 270
   6 Karol          Waniek               - Natalia        Woźniak               332: 377
   7 Bronisław      Parada               - Zdzisław       Figurski              405: 370
   8 Piotr          Broda                - Ryszard        Korpalski             340: 372
   9 Zbigniew       Skrzypczyk           - Sławomir       Wolski                274: 413
  10 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             391: 453
  11 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              422: 304
  12 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Błażejewski           325: 532
  13 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Stachowska            352: 471
  14 Renata         Andracka             - Bartosz        Bartczak              375: 305
  15 Jerzy          Matyasik             - Rafał          Wesołowski            466: 289
  16 Zofia          Gajewska             - Leszek         Kilian                510: 283
  17 Ryszard        Żydaczewski          - Andrzej        Klich                 486: 268
  18 Małgorzata     Szczygieł            - Irena          Sołdan                417: 375
  19 Arkadiusz      Łydka                - Elżbieta       Salamon               380: 233
Lista rankingowa na dzień 23-07-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              162.88  32251  198
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.80  31801  199
   3 Kazimierz Merklejn             Szczecin             159.79  31479  197
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.72  29707  192
   6 Krzysztof Obremski             Legnica              154.64  27990  181
   7 Paweł Jackowski                Warszawa             154.19  29758  193
   8 Piotr Pietuchowski             Białystok            153.34  23615  154
   9 Jan Mrozowski                  Kraków               153.34  26834  175
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           153.02  15455  101
  11 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.70  29318  192
  12 Dawid Pikul                    Poznań               152.67  30228  198
  13 Kamil Górka                    Kraków               152.55  28984  190
  14 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.08  29352  193
  15 Marek Reda                     Dębówka              151.86  12756   84
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.35  21946  145
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           151.35  30269  200
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.88   7544   50
  19 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.77  28194  187
  20 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.33  29164  194
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.21  29141  194
  22 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.59  29021  194
  23 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.41  21814  146
  24 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.34  28822  193
  25 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.94  29192  196
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  27 Maciej Grąbczewski             Szczecin             147.82  18182  123
  28 Kamil Kister                   Warszawa             147.51  29355  199
  29 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  30 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.36  27662  189
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.31  23263  159
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.24  16818  115
  34 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.79  27845  191
  35 Tomasz Suchanek                Wrocław              145.32   5522   38
  36 Justyna Górka                  Kraków               145.07  27853  192
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  38 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  39 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             144.09  12680   88
  41 Jakub Błażejewski              Poznań               143.85  22441  156
  42 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.81  28331  197
  43 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             143.54  27704  193
  44 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.03  26461  185
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  46 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.33  27470  193
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  48 Szymon Płachta                 Warszawa             141.91  27672  195
  49 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       140.54  26422  188
  50 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.47  24583  175
  51 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.41  24993  178
  52 Radosław Jachna                Łódź                 140.24  26506  189
  53 Bogusław Szyszka               Oława                140.17  16540  118
  54 Małgorzata Sulejewska          Kraków               140.09  25356  181
  55 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.03   5041   36
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  57 Michał Waszkiewicz             Białystok            139.65  27651  198
  58 Leszek Kacprzyk                Katowice             139.38   7805   56
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             139.25  21027  151
  60 Sławomir Piotrowski            Deszczno             138.60  17879  129
  61 Joanna Juszczak                Warszawa             138.36  25043  181
  62 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.26  24611  178
  64 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             137.81  26322  191
  65 Barbara Obremska               Wrocław              137.46   7423   54
  66 Irena Sołdan                   Warszawa             137.40  27205  198
  67 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.35  26096  190
  68 Natalia Woźniak                Dziwnówek            137.20  26343  192
  69 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  70 Rafał Matczak                  Milanówek            137.05  26176  191
  71 Katarzyna Polak                Warszawa             136.95  27253  199
  72 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.92  19716  144
  73 Janusz Krupiński               Bytom                136.75  26529  194
  74 Piotr Broda                    Sandomierz           136.22  26426  194
  75 Jakub Nalepa                   Gliwice              135.97   4895   36
  76 Jacek Mańko                    Poznań               135.94  23245  171
  77 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.78  13035   96
  78 Piotr Domański                 Lublin               135.47  16121  119
  79 Paweł Pogorzelski              Warszawa             135.26  16772  124
  80 Szymon Dąbrowski               Warszawa             135.19  26091  193
  81 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          135.12  10539   78
  82 Michał Rogalewicz              Poznań               134.63  17367  129
  83 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.46  19765  147
  84 Krzysztof Gibas                Kraków               134.45  16268  121
  85 Konrad Sowula                  Kraków               133.37  16805  126
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  87 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  88 Marcin Rogala                  Warszawa             133.07  25949  195
  89 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.88  26044  196
  90 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.49   4902   37
  91 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  92 Robert Kamiński                Warszawa             132.10  25759  195
  93 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.08  23906  181
  94 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.77   6325   48
  95 Agnieszka Walas                Kraków               131.00  15851  121
  96 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  130.87  17798  136
  97 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.76  22491  172
  98 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
  99 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 100 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.28  24884  191
 101 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               130.20   3906   30
 102 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.17  23951  184
 103 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.05  25750  198
 104 Ewa Radzikowska                Gliwice              130.04   7412   57
 105 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             129.96  25083  193
 106 Marek Rogalski                 Warszawa             129.93  25466  196
 107 Tomasz Górka                   Kraków               129.58   4665   36
 108 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.24  23392  181
 109 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 110 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.06   6195   48
 111 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 112 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 114 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 115 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.53  16581  129
 116 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 117 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.34  16556  129
 118 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.24  15260  119
 119 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.03  24710  193
 120 Maciej Nawrocki                Babimost             127.95  17018  133
 121 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 122 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 123 Adam Grzelec                   Poznań               127.71  25414  199
 124 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 125 Czesław Grajewski              Białystok            127.10  13854  109
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 127 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.97  10158   80
 128 Dorota Kuć                     Stargard             126.77  19143  151
 129 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.58  23923  189
 130 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  24935  197
 131 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.20  13503  107
 132 Agata Kuć                      Stargard             126.09  21183  168
 133 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.83  15100  120
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 135 Agnieszka Dawid                Kraków               125.70   7668   61
 136 Marta Bajorek                  Warszawa             125.56  20843  166
 137 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.43  10787   86
 138 Monika Siemaszko               Lipiany              125.27  13404  107
 139 Zdzisław Szota                 Warszawa             125.12   4004   32
 140 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.07  15759  126
 141 Marcin Stachowski              Wydartowo I          125.07  24263  194
 142 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 143 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.86  24223  194
 144 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.76  24952  200
 145 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             124.70  20450  164
 146 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 147 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 148 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.33  10568   85
 149 Tomasz Sehnal                  Warszawa             124.30  24239  195
 150 Szymon Stępień                 Bytom                124.15  23712  191
 151 Rafał Stachowski               Police               124.14  15642  126
 152 Dariusz Sowula                 Kraków               124.04  16373  132
 153 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.76  21287  172
 154 Natalia Ogierman               Katowice             123.74  17324  140
 155 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 156 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 157 Jarosław Michalak              Łódź                 123.48   8150   66
 158 Ziemowit Pazda                 Wrocław              123.44  12221   99
 159 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.30  23920  194
 160 Maciej Kuć                     Stargard             123.21  19344  157
 161 Joanna Ostrowska               Warszawa             123.07  21907  178
 162 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 163 Beata Piotrowska               Łódź                 123.02  11933   97
 164 Tomasz A. Praga                Białystok            122.99  13406  109
 165 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 166 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.02  24281  199
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 168 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               121.67   5110   42
 169 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               121.65  22992  189
 170 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 171 Maciej Perzyński               Piła                 121.47   5952   49
 172 Marcin Ceglarek                Kraków               121.45  20646  170
 173 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 174 Jerzy Luter                    Bytom                121.14  23744  196
 175 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 176 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.00   4356   36
 177 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.84  11238   93
 178 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.73  10141   84
 179 Sławomir Wolski                Wrocław              120.72  21368  177
 180 Renata Andracka                Zwola                120.69  24018  199
 181 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 182 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  12407  103
 183 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.41  13004  108
 184 Agnieszka Matus                Milanówek            120.37  21425  178
 185 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.95  23031  192
 186 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.83  19892  166
 187 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.81  23003  192
 188 Ryszard Korpalski              Wójtowice            119.44  19350  162
 189 Maria Skutela                  Warszawa             119.19  23839  200
 190 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 191 Artur Wawrzynowski             Żukowo               118.81  17941  151
 192 Jarosław Olek                  Warszawa             118.78  11047   93
 193 Dominik Ulejczyk               Będzin               118.59  23600  199
 194 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 195 Teresa Zalewska                Racibórz             118.11  23386  198
 196 Bożena Guział                  Racibórz             118.10  22794  193
 197 Anita Bruska                   Gdynia               117.88  14735  125
 198 Lucyna Śniadach                Rumia                117.82  22504  191
 199 Adam Janicki                   Wrocław              117.69  18359  156
 200 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 201 Paweł Brylski                  Kraków               117.41   5753   49
 202 Urszula Solarska               Katowice             117.28  22518  192
 203 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 204 Marta Świątkowska              Wrocław              116.98  22344  191
 205 Karolina Urbańska              Poznań               116.44  20960  180
 206 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.13  22065  190
 207 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     116.13   8129   70
 208 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 209 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.87  17033  147
 210 Olga Swarcewicz                Warszawa             115.85   8341   72
 211 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     115.80  22349  193
 212 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.24  13022  113
 213 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.04  15415  134
 214 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 215 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 216 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 217 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 218 Robert Wagner                  Wrocław              114.36   6633   58
 219 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 220 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.26  15082  132
 221 Sylwia Łada                    Inowrocław           114.24  22276  195
 222 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.12  10841   95
 223 Marianna Kozłowska             Białystok            113.99  13565  119
 224 Marta Sztajnert                Wisła                113.76  18543  163
 225 Dorota Ostrowska               Białystok            113.64  14887  131
 226 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.57  22713  200
 227 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.53   7720   68
 228 Marcin Kurowski                Racibórz             113.38  22450  198
 229 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 230 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 231 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.10  14816  131
 232 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.71  21754  193
 233 Patrycja Skibska               Warszawa             112.59  13061  116
 234 Joanna Brychcy                 Katowice             112.40  22367  199
 235 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 236 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 237 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.90   3438   31
 238 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 239 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.42   8944   81
 240 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 241 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.33  21845  198
 242 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 243 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 244 Bartosz Bartczak               Poznań               110.27  21062  191
 245 Sławomir Długosz               Ostróda              109.23  21191  194
 246 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 247 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 248 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 249 Tomasz Duda                    Tychy                108.42   5204   48
 250 Agnieszka Antos                Racibórz             108.40  11382  105
 251 Grażyna Chłopek                Jaworzno             107.95   5937   55
 252 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 253 Franciszek Łysek               Warszawa             107.43   3760   35
 254 Zofia Górka                    Łęczna               107.36   3865   36
 255 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                107.34   8587   80
 256 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 257 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.48   7560   71
 258 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     106.30   4677   44
 259 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.11  21222  200
 260 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 261 Grażyna Smereka                Racibórz             105.92   3813   36
 262 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.64  20072  190
 263 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               105.53   6332   60
 264 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 265 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 266 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              104.85   4194   40
 267 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 268 Katarzyna Okoniewska           Poznań               104.35   4800   46
 269 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.16   8645   83
 270 Lidia Żywna                    Gdynia               103.31   7335   71
 271 Alicja Tuz                     Kielce               103.26   4750   46
 272 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            102.97   7826   76
 273 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.93  20483  199
 274 Karolina Mak                   Wrocław              102.89   9980   97
 275 Justyna Sławińska              Gdańsk               102.75   3699   36
 276 Wojciech Łysek                 Warszawa             102.56   3487   34
 277 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.32  20260  198
 278 Piotr Kozak                    Racibórz             100.19   7715   77
 279 Marta Majewska                 Wadowice             100.17  11019  110
 280 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.92  17786  178
 281 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.09   5747   58
 282 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.37   8263   84
 283 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.03  18430  188
 284 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.24  14003  144
 285 Karolina Szubska               Jaworzno              96.92  10080  104
 286 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             95.92   7386   77
 287 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 288 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 289 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             95.24   4762   50
 290 Michał Głąb                    Zabrze                95.00   5700   60
 291 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 292 Teresa Balewska                Reda                  94.59  18729  198
 293 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      94.48   3968   42
 294 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 295 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.86   8917   95
 296 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 297 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            93.56   7017   75
 298 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             92.83   3342   36
 299 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.66   7320   79
 300 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.72  17518  191
 301 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          90.34   3162   35
 302 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.23   5889   66
 303 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.53   5135   58
 304 Piotr Duda                     Tychy                 87.89   4131   47
 305 Ewa Tymińska                   Gdańsk                87.89   4043   46
 306 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           87.59   8058   92
 307 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 308 Waldemar Dębski                Ostróda               86.12   4306   50
 309 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          86.06   2840   33
 310 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.99   5507   68
 311 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              80.60   4272   53
 312 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.13   3766   47
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 314 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      76.80   2688   35
 315 Michał Sztajnert               Wisła                 75.93   4328   57
 316 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 317 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 318 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 319 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             72.35   4124   57
 320 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 321 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34




Poczekalnia na dzień 23-07-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Burczyk                Gdynia                94.72   2747   29
   2 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   3 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   4 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   5 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   6 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   7 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
   8 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
   9 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  10 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  11 Tomasz Ciejka                  Kraków               152.12   3651   24
  12 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  13 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  14 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.12   3243   24
  15 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  16 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  17 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  18 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  19 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  20 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.71   3041   24
  21 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    123.83   2972   24
  22 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  23 Maciej Śliwa                   Zabrze               118.71   2849   24
  24 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  25 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  26 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  27 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  28 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  29 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  30 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  31 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  32 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  33 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  34 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  35 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  36 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  37 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  38 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  39 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  40 Maria Uryga                    Kraków                95.78   2203   23
  41 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  42 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  43 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  44 Magdalena Maternicka           Gdynia                88.83   2043   23
  45 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  46 Wiktoria Koler                 Będzin                70.96   1632   23
  47 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  48 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  49 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  50 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.09   1850   22
  51 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  52 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  53 Beata Pasternak                Kraków                70.00   1540   22
  54 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  55 Tomasz Łapka                   Opole                126.65   2533   20
  56 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  57 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  58 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  59 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  60 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             110.00   2090   19
  61 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  62 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  63 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  64 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  65 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  66 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  67 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  68 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  69 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  70 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  71 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  72 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  73 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  74 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  75 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  76 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             114.85   1493   13
  77 Marzena Zawierska              Warszawa             110.46   1436   13
  78 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  79 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  80 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  81 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  82 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.75   1821   12
  83 Michał Szymkowski              Wrocław              147.25   1767   12
  84 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             142.25   1707   12
  85 Karol Waniek                   Wrocław              140.92   1691   12
  86 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  87 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  88 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  89 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  90 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  91 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  93 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        122.25   1467   12
  94 Kamil Kister                   Puławy               122.25   1467   12
  95 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  96 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
  97 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              119.00   1428   12
  98 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
  99 Adam Klimont                   Wałcz                117.83   1414   12
 100 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 101 Jacek Jerzyński                Toruń                116.42   1397   12
 102 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 103 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 104 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 105 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 106 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 107 Dawid Podżerek                 Kraków               114.08   1369   12
 108 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 109 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 110 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 111 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 112 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 113 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 114 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 115 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 116 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 117 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 118 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 119 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 120 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 121 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 122 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 123 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 124 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 125 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 126 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 127 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 128 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 129 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 130 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 131 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 132 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 133 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 134 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 135 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 136 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 137 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 138 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 139 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 140 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 141 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              87.00   1044   12
 142 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 143 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 144 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 145 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 146 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 147 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 148 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 149 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             74.50    894   12
 150 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 151 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 152 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 153 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 154 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 155 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 156 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 157 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 158 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 159 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 160 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 161 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 162 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 163 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 164 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 165 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 166 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 167 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 168 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 169 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 170 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 171 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 172 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 173 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 174 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 175 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 176 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 177 Elżbieta Salamon               Wrocław               77.91    857   11
 178 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 179 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 180 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 181 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 182 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                74.45    819   11
 183 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 184 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 185 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 186 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 187 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 188 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 189 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 190 Mirosław Dejna                 Sampława              66.27    729   11
 191 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 192 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 193 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 194 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 195 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 196 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 197 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 198 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 199 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 200 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 201 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 202 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                55.55    611   11
 203 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 204 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 205 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 206 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 207 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 208 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 209 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 210 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 211 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 212 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 213 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 214 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 215 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 216 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 217 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 218 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 219 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 220 Mateusz Stańczyk               Tarnów               108.29    758    7
 221 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 222 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 223 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 224 Andrzej Stańczyk               Tarnów                93.29    653    7
 225 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 226 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 227 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 228 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 229 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 230 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 231 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 232 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 233 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 234 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 235 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 236 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 237 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 238 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 239 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 240 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 241 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 242 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 243 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 244 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 245 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 246 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 247 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 248 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 249 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 250 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 251 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 252 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 253 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 254 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 255 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 256 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 257 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 258 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 259 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 260 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 261 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 262 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 263 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 264 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 265 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 266 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 267 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 268 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 269 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 270 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 271 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 272 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 273 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 274 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 275 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 276 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 277 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie