Warszawa 17
listopada
Warszawa 17-18 listopada Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw Polski
Szczecin24
listopada
Szczecin 24-25 listopada XVIII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"
Warszawa 1
grudnia
Warszawa 1 grudnia Festiwal dla myślących
Mirosław Uglik zwycięzcą turnieju 24h non stop "Le Mans"24 - 25 listopada 2018 — XVIII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVIII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"Szczecin, 24 - 25 listopada 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Mirosław Uglik zwycięzcą turnieju 24h non stop "Le Mans"Po weekendzie 24-25 listopada 63 osoby ( uczestnicy turnieju i sędzia) mają niekwestionowane prawo do szewskiego poniedziałku. Niespanie przez całą dobę wymaga przecież solidnego wypoczynku. Przyczyną bezsenności części polskich scrabblistów był XVIII 24-godzinny turniej scrabble Le Mans, który w doskonałych warunkach, jakie są w Centrum Konferencyjnym szczecińskiego hotelu „Vulcan”, zorganizowała wraz z członkami klubu „Blank” Małgorzata Szmuksta. Rozgrywki rozpoczęły się w sobotę, gdy w samo południe sędzia Sławomir Zabawa oddzwonił początek, a do gry przystąpiło 62 potencjalnych zwycięzców. Co tam zwycięzców – mało powiedziane — na głowie każdego błyszczała szczerozłota korona króla scrabble`owego . Wśród uczestników aktualny mistrz Polski, czołówka rankingu i jeden debiutant – Bartosz Knapik ze Szczecina.

Po pierwszych rundach niektóre korony lekko się przekrzywiły, utraciły blask i sprawiały wrażenie, jakby bardzo ciążyły właścicielom. W połowie rozgrywek niektórzy gracze byli już prawie pewni, że to nie ich turniej i insygnia królewskie powędrowały pod stół.

Zapada noc. Nie ma lekko! Walki przy stołach coraz bardziej zacięte, a brak snu daje się we znaki coraz bardziej. Około 3-4 nad ranem w sali pojawia się coraz więcej zombie. Jednak wschodzące słońce przegania zjawy, a nowy dzień dodaje sił do ostatnich rund.

W niedzielne południe potwierdza się stara zasada – król jest jeden! Osiemnastym mistrzem turniejów 24h Non Stop zostaje Mirosław Uglik z Warszawy, który wygrał 19 rund. Na drugim miejscu podium Dariusz Kosz z Nysy, miejsce niżej Dariusz Ulatowski z Tucholi. Obaj gracze zdobyli po 18 dużych punktów.

Trójka triumfatorów nagrodzona została pucharami i nagrodami pieniężnymi. Za wygranie sześciu rund wyróżniony został również debiutant Bartosz Knapik – wybrać sobie Le Mans na debiut to się nazywa odwaga!

Podczas turnieju padło kilka bardzo dobrych wyników. Wysoki remis po 448 osiągnęli Dominika WoronaDominik Ulejczyk. Takie same imiona to i wynik ten sam, a co!

Dariusz Kosz zdobywając 10539 małych punktów nie tylko potwierdził swój mistrzowski tytuł, ale ustanowił rekord średniej sumy małych punktów (821,88), a uzyskany przez Darka średni wynik z partii na poziomie 439,12 jest rekordowy dla Le Mans i trzeci wśród turniejów co najmniej 24-rundowych.

Nagrody dla zwycięzców i upominki dla wszystkich uczestników oraz wyśmienity całodobowy catering możliwe były dzięki staraniom Małgosi Szmuksty, która pozyskała silną grupę sponsorów oraz osób wspierających organizację imprezy:
APA2
IMFILTER
NEGOCJATOR
AD-MAR Goleniów
DOM DEVELOPER
IZOLBUD Szczecin
BAUMAT Stargard
Członkowie Klubu BLANK
Prima Sort Familia

Dziękując organizatorom i sponsorom mam nadzieję, że kolejny Le Mans znów będzie w Szczecinie!
relacja: Jolanta Chłopińska
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"
XVI Turniej 24h Non Stop "Le Mans"
XV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 24
system: połówkowy (rundy 1-23), duńczyk (runda 24)
20 minut dla gracza na partię
Każda runda ma ograniczenie czasowe do 55 minut. W 55 minucie zostaną zatrzymane zegary i wynikiem partii będzie stan w momencie zatrzymania czasu (zebrane małe punkty minus odpis ze stojaka).
Miejsce rozgrywekHotel VULCAN
Szczecin, ul. Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 6 a
hotel-vulcan.pl
Sala bankietowa, dojazd/dojście z głównego parkingu pod samą salę, tam również parking
Obrońca tytułuKazimierz Merklejn
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 24 listopada
11:45 — koniec przyjmowania zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 16:45 — ciepła przekąska

Niedziela, 25 listopada
ok. 7:45 — kanapki na śniadanie
12:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe60 złotych za cały turniej
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 40 złotych
debiutanci, młodzież szkolna (do szkoły średniej włącznie)- 30 zł

Warunkiem uczestnictwa jest rozpoczęcie turnieju od pierwszej rundy. Nie można dołączyć do turnieju już w trakcie jego trwania.
Zawodnicy wpłacają także kaucję w wysokości 100 zł, która jest zwracana w przypadku ukończenia pełnych 24 rund. W innych przypadkach następuje: — opuszczenie turnieju, niezależnie od przyczyny, po rundach 1-14 będzie skutkowało przepadnięciem całej kaucji — począwszy od 15 rundy wypisanie się z turnieju będzie skutkowało przepadnięciem części kaucji w wysokości będącej taką wielokrotnością 10 zł jak ilość pozostałych do zakończenia turnieju rund (np. wycofanie na 2 rundy przed końcem to przepadnięcie 20 zł z całej kaucji). Kwota zebrana w wyniku ewentualnych rezygnacji graczy powiększy pulę nagród pieniężnych w turnieju.
Dojazdmapa

Z dworca PKP tramwaj nr 6 ok. 13 minut
WyżywienieBufet kawowy, ciasto, przekąski przez cały czas, ok. 16:45 ciepła przekąska, ok. 7:45 kanapki na śniadanie
NoclegiNoclegi na miejscu w Hotelu Vulcan
na hasło Scrabble:
Pokój jednoosobowy 199 PLN ze śniadaniem
Pokój dwuosobowy 229 PLN ze śniadaniem
Pokój trzyosobowy 269 PLN ze śniadaniem

Hostel Firlik — tańszy nocleg w odległości 1 przystanku tramwajowego (bez śniadań)
Nagrody1 miejsce 500 zł
2 miejsce 300 zł
3 miejsce 200 zł
upominki dla wszystkich uczestników turnieju
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Kamil Górka      Kraków PFS
2 Bartosz Bartczak Poznań PFS
3 Maciej Kuć Stargard PFS
4 Agata Kuć Stargard PFS
5 Małgorzata Szmuksta Szczecin PFS
6 Łukasz Tuszyński Chłopowo PFS
7 Jakub Hassa Lutol Suchy zwykły uczestnik
8 Jerzy Luter Bytom PFS
9 Monika Gawron-Cieślik Szczecin PFS
10 Jadwiga Szczurowska Świnoujście zwykły uczestnik
11 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski PFS
12 Beata Kiżewska Świnoujście zwykły uczestnik
13 Mariusz Skrobosz   Warszawa PFS
14 Tadeusz Kondej Świnoujście zwykły uczestnik
15 Rafał Wesołowski Warszawa PFS
16 Renata Andracka Zwola PFS
17 Sławomir Piotrowski Deszczno PFS
18 Jarosław Żuliński Szczecin zwykły uczestnik
19 Krzysztof Sporczyk Piaseczno PFS
20 Michał Alabrudziński   Włocławek PFS
21 Jolanta Chłopińska Wałcz PFS
22 Monika Siemaszko Poznań PFS
23 Dorota Stachowska Wydartowo I PFS
24 Miłosz Wrzałek Warszawa PFS
25 Dariusz Kuć Stargard PFS
26 Dorota Kuć Stargard PFS
27 Mariusz Rostkowski Sochaczew zwykły uczestnik
28 Marcin Stachowski Wydartowo I młodzież
29 Patryk Wolniewicz Szczecin młodzież
30 Kacper Zegadło Warszawa PFS
31 Maciej Grąbczewski Szczecin zwykły uczestnik
32 Jakub Błażejewski Poznań zwykły uczestnik
33 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski PFS
34 Kazimierz Merklejn  Warszawa PFS
35 Teresa Balewska Reda PFS
36 Rafał Stachowski Police PFS
37 Ziemowit Pazda Wrocław PFS
38 Iwona Wieluńska Kołobrzeg PFS
39 Radek Pastusiak Gorzów Wlkp debiut
40 Maciej Pietrasik Nowogard zwykły uczestnik
41 Tomasz Siwiński Zawiercie zwykły uczestnik
42 Natalia Woźniak Dziwnówek PFS
43 Mieczysław Pastuszak Gdynia PFS
44 wojciech gołęcki inowrocław PFS
45 Irek Moralewicz Goleniów zwykły uczestnik
46 Bartosz Aleksandrowicz Poznań zwykły uczestnik
47 Łukasz Przyszlak Świnoujście zwykły uczestnik
48 Piotr Broda Sandomierz PFS
49 Mikołaj Cieplik Wrocław PFS
50 Marcin Gauer 😎 Kołobrzeg☀️ zwykły uczestnik
51 Krystyna Czajkowska Kołobrzeg PFS
52 Barbara Wiśniewska Gdańsk PFS
53 Halina Cecot Kołobrzeg zwykły uczestnik
54 Dominik Ulejczyk Będzin młodzież
55 Dominika Worona Police zwykły uczestnik
56 Dariusz Kosz Nysa PFS
57 Mirosław Uglik Warszawa PFS
58 Aleksander Puchalski Włocławek zwykły uczestnik
59 Irena Sołdan Warszawa PFS
60 Robert Duczemiński Gorzów Wlkp. zwykły uczestnik
61 Radosław Jachna Łódź zwykły uczestnik
62 Bartosz Knapik Szczecin debiut
63 Alicja Grąbczewska Szczecin zwykły uczestnik
OrganizatorzyMałgorzata Szmuksta 601 780 827 malgosia@apa2.pl
Polska Federacja Scrabble
SponsorzyAPA2
IMFILTER
NEGOCJATOR
AD-MAR Goleniów
DOM DEVELOPER
IZOLBUD Szczecin
BAUMAT Stargard
Członkowie Klubu BLANK
Owoce dostarcza Prima Sort Familia


Wyniki turnieju XVIII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mirosław        Uglik                Warszawa               147.51     19.0     9728     4166     1308
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   156.59     18.0    10539     4023     1353
  3 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                150.84     18.0    10250     3995     1119
  4 Patryk          Wolniewicz           Szczecin               144.28     17.0     9794     3937      586
  5 Kamil           Górka                Kraków                 151.40     16.0     9995     3828     1008
  6 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               160.50     16.0     9810     3714      921
  7 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.53     15.0    10072     3634     1123
  8 Aleksander      Puchalski            Włocławek              146.64     15.0     9838     3706      747
  9 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               146.25     15.0     9178     3689      377
 10 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               152.33     14.0     9651     3594      631
 11 Radosław        Jachna               Łódź                   138.72     14.0     9637     3600      271
 12 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    139.54     14.0     9521     3301      555
 13 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               134.04     14.0     9436     3574      638
 14 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               133.54     14.0     8971     3351      -17
 15 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               152.14     13.0     9654     3298      648
 16 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.71     13.0     9340     3261      445
 17 Dariusz         Kuć                  Stargard               139.50     13.0     9333     3374      468
 18 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    140.23     13.0     9278     3422      -66
 19 Bartosz         Bartczak             Poznań                 113.50     13.0     9186     3264      290
 20 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            127.78     13.0     8991     3364      149
 21 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               139.63     13.0     8948     3120       71
 22 Piotr           Broda                Sandomierz             138.84     13.0     8850     3322      157
 23 Maciej          Nawrocki             Babimost               129.65     13.0     8821     3301     -402
 24 Maciej          Kuć                  Stargard               124.78     13.0     8694     3316      -31
 25 Bartosz         Aleksandrowicz       Poznań                 123.12     13.0     8632     3082     -285
 26 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 118.31     12.5     9289     3240     -279
 27 Dominika        Worona               Police                 118.46     12.5     8735     3148     -319
 28 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             144.84     12.0     9494     3195      901
 29 Agata           Kuć                  Stargard               125.27     12.0     9427     3276       34
 30 Jakub           Błażejewski          Poznań                 143.67     12.0     9320     2946      805
 31 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.49     12.0     9188     3021      338
 32 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            131.70     12.0     9066     3083      250
 33 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              128.28     12.0     8947     3136      361
 34 Monika          Siemaszko            Lipiany                122.45     12.0     8827     2862      241
 35 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               127.70     12.0     8791     2962      509
 36 Renata          Andracka             Zwola                  123.34     12.0     8773     3146     -212
 37 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            119.25     12.0     8667     3001     -455
 38 Jerzy           Luter                Bytom                  123.51     12.0     8538     3198     -599
 39 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              115.04     12.0     8512     2986     -499
 40 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               154.63     11.5     9546     3305      255
 41 Kacper          Zegadło              Warszawa               152.08     11.0     9553     3267      196
 42 Irena           Sołdan               Warszawa               140.51     11.0     9314     2883      181
 43 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            120.10     11.0     9222     2842      274
 44 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    129.42     11.0     9122     2724      382
 45 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              138.95     11.0     9084     3062     -505
 46 Ziemowit        Pazda                Wrocław                122.07     11.0     8779     2875     -113
 47 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               127.79     11.0     8623     2758       17
 48 Rafał           Stachowski           Police                 124.39     11.0     8620     3010     -615
 49 Halina          Cecot                Kołobrzeg              100.00     11.0     8005     2767     -820
 50 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              122.17     10.5     8192     2672     -749
 51 Beata           Kiżewska             Świnoujście            113.88     10.0     8530     2730     -536
 52 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00     10.0     7894     2588     -737
 53 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.07     10.0     7882     2622     -552
 54 Dorota          Kuć                  Stargard               126.82      9.5     9153     2687       59
 55 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 123.02      9.0     8643     2569     -422
 56 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            106.81      8.5     8146     2461     -540
 57 Marcin          Gauer                Kołobrzeg              100.80      8.0     7930     2424     -910
 58 Mariusz         Rostkowski           Sochaczew              109.51      8.0     7773     2407     -881
 59 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      6.0     7573     2159    -1598
 60 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      6.0     7382     2157    -1548
 61 Bartosz         Knapik               Szczecin               100.00      6.0     7290     2152    -1348
 62 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      1.0     6809     1683    -2630
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVIII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"



	Kazimierz Merklejn 160.50 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 +  461: 287  178
    2     7 Dominik        Ulejczyk              118.31 +  501: 300  168
    3     2 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  350: 345  178
    4     2 Aleksander     Puchalski             146.64 -  306: 477   97
    5     4 Michał         Alabrudziński         157.53 -  343: 477  108
    6    14 Ziemowit       Pazda                 122.07 +  404: 333  172
    7     8 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  414: 415   84
    8    12 Jerzy          Luter                 123.51 +  523: 286  174
    9    10 Rafał          Stachowski            124.39 +  451: 333  174
   10     9 Bartosz        Bartczak              113.50 +  388: 324  163
   11     6 Radosław       Jachna                138.72 +  420: 262  189
   12     2 Kacper         Zegadło               152.08 +  352: 342  202
   13     2 Maciej         Grąbczewski           146.25 +  365: 356  196
   14     1 Mirosław       Uglik                 147.51 +  411: 376  198
   15     2 Patryk         Wolniewicz            144.28 +  406: 362  194
   16     2 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  384: 437  101
   17     2 Mariusz        Skrobosz              152.33 +  510: 329  202
   18     2 Dariusz        Kosz                  156.59 -  368: 500  107
   19     4 Kamil          Górka                 151.40 -  388: 439  101
   20     4 Rafał          Wesołowski            129.71 +  478: 307  180
   21     4 Agata          Kuć                   125.27 +  486: 364  175
   22     4 Robert         Duczemiński           140.23 -  358: 488   90
   23     5 Jakub          Hassa                 131.70 +  353: 283  182
   24     2 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  390: 467  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3714  / 24 154.75




	Michał Alabrudziński 157.53 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Stachowski            127.78 -  375: 417   78
    2    21 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  484: 356  157
    3    12 Halina         Cecot                 100.00 +  623: 282  150
    4     5 Agata          Kuć                   125.27 +  461: 339  175
    5     4 Kazimierz      Merklejn              160.50 +  477: 343  211
    6     2 Mirosław       Uglik                 147.51 -  349: 353   98
    7     5 Mariusz        Skrobosz              152.33 +  427: 379  202
    8     4 Bartosz        Bartczak              113.50 +  438: 354  163
    9     3 Radosław       Jachna                138.72 -  445: 486   89
   10     3 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  348: 383   84
   11     5 Kamil          Górka                 151.40 +  388: 344  201
   12     4 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  323: 397   96
   13     7 Natalia        Woźniak               138.95 +  454: 283  189
   14     2 Dariusz        Kosz                  156.59 -  408: 409  107
   15     7 Robert         Duczemiński           140.23 +  456: 370  190
   16     4 Aleksander     Puchalski             146.64 +  403: 367  197
   17     4 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  343: 454  101
   18     6 Sławomir       Piotrowski            133.54 +  450: 303  184
   19     5 Patryk         Wolniewicz            144.28 +  387: 359  194
   20     6 Łukasz         Tuszyński             154.63 +  453: 393  205
   21     5 Kacper         Zegadło               152.08 +  440: 365  202
   22     5 Dominika       Worona                118.46 +  439: 397  168
   23     4 Dariusz        Kuć                   139.50 -  316: 393   90
   24     3 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  385: 423   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3625  / 24 151.04




	Dariusz Kosz 156.59 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Szmuksta              127.70 +  464: 400  178
    2     5 Robert         Duczemiński           140.23 +  434: 349  190
    3     8 Łukasz         Tuszyński             154.63 -  392: 409  105
    4     7 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  416: 448   94
    5    11 Dorota         Stachowska            120.10 +  584: 325  170
    6     8 Dominik        Ulejczyk              118.31 +  564: 373  168
    7     4 Radosław       Jachna                138.72 +  472: 385  189
    8     3 Kamil          Górka                 151.40 +  442: 359  201
    9     2 Dariusz        Kuć                   139.50 +  472: 375  190
   10     2 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  350: 352   96
   11     3 Dariusz        Ulatowski             150.84 +  488: 368  201
   12     1 Mirosław       Uglik                 147.51 -  368: 459   98
   13     3 Miłosz         Wrzałek               152.14 +  488: 368  202
   14     2 Michał         Alabrudziński         157.53 +  409: 408  208
   15     3 Aleksander     Puchalski             146.64 -  332: 467   97
   16     3 Alicja         Grąbczewska           134.04 +  388: 344  184
   17     3 Kacper         Zegadło               152.08 +  390: 381  202
   18     2 Kazimierz      Merklejn              160.50 +  500: 368  211
   19     2 Mariusz        Skrobosz              152.33 +  451: 343  202
   20     2 Agata          Kuć                   125.27 +  439: 388  175
   21     2 Maciej         Nawrocki              129.65 -  352: 410   80
   22     2 Piotr          Broda                 138.84 +  404: 398  189
   23     2 Mikołaj        Cieplik               144.84 +  499: 329  195
   24     1 Mirosław       Uglik                 147.51 +  441: 380  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4023  / 24 167.62




	Łukasz Tuszyński 154.63 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Kuć                   126.82 =  440: 440  127
    2    15 Marcin         Stachowski            127.78 +  447: 340  178
    3     8 Dariusz        Kosz                  156.59 +  409: 392  207
    4     4 Natalia        Woźniak               138.95 +  457: 246  189
    5     2 Aleksander     Puchalski             146.64 -  335: 494   97
    6     6 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  370: 371   94
    7    10 Bartosz        Bartczak              113.50 -  373: 561   63
    8    14 Irena          Sołdan                140.51 +  433: 300  191
    9    12 Jakub          Hassa                 131.70 +  404: 386  182
   10     7 Kamil          Górka                 151.40 -  382: 400  101
   11    11 Robert         Duczemiński           140.23 +  481: 281  190
   12     9 Radosław       Jachna                138.72 +  402: 366  189
   13     5 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  404: 422   84
   14     9 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  354: 433  102
   15    12 Rafał          Wesołowski            129.71 +  493: 353  180
   16     8 Miłosz         Wrzałek               152.14 -  376: 393  102
   17     9 Maciej         Sancewicz             139.54 +  441: 366  190
   18    10 Mikołaj        Cieplik               144.84 -  312: 393   95
   19    10 Dariusz        Kuć                   139.50 +  374: 326  190
   20     6 Michał         Alabrudziński         157.53 -  393: 453  108
   21    11 Sławomir       Piotrowski            133.54 +  462: 377  184
   22     1 Mirosław       Uglik                 147.51 -  298: 438   98
   23     9 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  340: 341   96
   24    17 Dominik        Ulejczyk              118.31 -  366: 419   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3305  / 24 137.71




	Mariusz Skrobosz 152.33 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agata          Kuć                   125.27 -  337: 432   75
    2    24 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 +  441: 362  178
    3    18 Tomasz         Siwiński              122.17 +  462: 292  172
    4    10 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  506: 258  169
    5     5 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  347: 484   94
    6    10 Maciej         Kuć                   124.78 +  368: 350  175
    7     5 Michał         Alabrudziński         157.53 -  379: 427  108
    8     9 Miłosz         Wrzałek               152.14 +  491: 351  202
    9     9 Piotr          Broda                 138.84 +  435: 330  189
   10     8 Natalia        Woźniak               138.95 +  384: 351  189
   11     4 Aleksander     Puchalski             146.64 -  306: 423   97
   12     5 Dariusz        Ulatowski             150.84 +  435: 387  201
   13     4 Kacper         Zegadło               152.08 -  362: 375  102
   14     9 Łukasz         Tuszyński             154.63 +  433: 354  205
   15     4 Alicja         Grąbczewska           134.04 +  437: 284  184
   16     5 Maciej         Grąbczewski           146.25 +  502: 317  196
   17     2 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  329: 510  111
   18     1 Mirosław       Uglik                 147.51 -  407: 437   98
   19     2 Dariusz        Kosz                  156.59 -  343: 451  107
   20     7 Radosław       Jachna                138.72 -  357: 377   89
   21     6 Kamil          Górka                 151.40 -  321: 413  101
   22    12 Marcin         Stachowski            127.78 +  400: 293  178
   23    12 Robert         Duczemiński           140.23 +  431: 412  190
   24     6 Alicja         Grąbczewska           134.04 +  438: 350  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3594  / 24 149.75




	Miłosz Wrzałek 152.14 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Kuć                   124.78 -  295: 375   75
    2    22 Dominika       Worona                118.46 -  312: 401   68
    3    25 Mikołaj        Cieplik               144.84 -  376: 407   95
    4    29 Tadeusz        Kondej                100.00 +  519: 222  150
    5    23 Maciej         Nawrocki              129.65 +  416: 367  180
    6    21 Sławomir       Piotrowski            133.54 +  390: 386  184
    7    16 Ireneusz       Moralewicz            139.63 +  376: 344  190
    8     9 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  351: 491  102
    9    18 Jerzy          Luter                 123.51 +  468: 347  174
   10    12 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 +  516: 301  173
   11     9 Beata          Kiżewska              113.88 +  489: 386  164
   12     7 Agata          Kuć                   125.27 +  443: 346  175
   13     3 Dariusz        Kosz                  156.59 -  368: 488  107
   14     5 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  332: 383   94
   15    11 Jakub          Hassa                 131.70 +  468: 327  182
   16     8 Łukasz         Tuszyński             154.63 +  393: 376  205
   17     1 Mirosław       Uglik                 147.51 -  379: 401   98
   18     8 Aleksander     Puchalski             146.64 -  306: 398   97
   19    11 Robert         Duczemiński           140.23 -  372: 450   90
   20    11 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  300: 428   78
   21    12 Piotr          Broda                 138.84 -  331: 418   89
   22    17 Rafał          Stachowski            124.39 +  454: 289  174
   23    15 Ziemowit       Pazda                 122.07 +  514: 371  172
   24     9 Maciej         Nawrocki              129.65 +  486: 304  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3296  / 24 137.33




	Kacper Zegadło 152.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Stachowski            124.39 +  575: 393  174
    2     1 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  358: 433   94
    3     9 Robert         Duczemiński           140.23 +  492: 373  190
    4     6 Dominik        Ulejczyk              118.31 +  550: 371  168
    5     3 Mirosław       Uglik                 147.51 -  325: 385   98
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  425: 323  178
    7     6 Natalia        Woźniak               138.95 +  437: 346  189
    8     6 Radosław       Jachna                138.72 -  341: 379   89
    9     5 Aleksander     Puchalski             146.64 +  474: 350  197
   10     4 Dariusz        Kuć                   139.50 +  508: 487  190
   11     2 Maciej         Grąbczewski           146.25 +  373: 351  196
   12     2 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  342: 352  111
   13     4 Mariusz        Skrobosz              152.33 +  375: 362  202
   14     3 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  346: 355   84
   15     5 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  365: 370  101
   16     6 Marcin         Stachowski            127.78 +  494: 346  178
   17     3 Dariusz        Kosz                  156.59 -  381: 390  107
   18     7 Maciej         Nawrocki              129.65 -  333: 376   80
   19     8 Sławomir       Piotrowski            133.54 +  416: 382  184
   20     8 Kamil          Górka                 151.40 -  296: 488  101
   21     5 Michał         Alabrudziński         157.53 -  365: 440  108
   22    13 Maciej         Sancewicz             139.54 -  276: 492   90
   23    14 Ireneusz       Moralewicz            139.63 -  372: 377   90
   24    18 Dominika       Worona                118.46 -  334: 436   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3267  / 24 136.12




	Kamil Górka 151.40 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Luter                 123.51 +  395: 254  174
    2     6 Irena          Sołdan                140.51 +  527: 385  191
    3     6 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  310: 477   84
    4    11 Sławomir       Piotrowski            133.54 +  483: 294  184
    5     6 Natalia        Woźniak               138.95 -  385: 431   89
    6     9 Agata          Kuć                   125.27 +  526: 350  175
    7     7 Piotr          Broda                 138.84 +  441: 321  189
    8     3 Dariusz        Kosz                  156.59 -  359: 442  107
    9     7 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  390: 322  178
   10     7 Łukasz         Tuszyński             154.63 +  400: 382  205
   11     5 Michał         Alabrudziński         157.53 -  344: 388  108
   12     6 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  404: 427   94
   13     9 Radosław       Jachna                138.72 +  419: 398  189
   14     6 Maciej         Grąbczewski           146.25 +  433: 407  196
   15     1 Mirosław       Uglik                 147.51 -  392: 419   98
   16     7 Robert         Duczemiński           140.23 +  428: 409  190
   17     6 Aleksander     Puchalski             146.64 +  566: 349  197
   18     3 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  278: 447  101
   19     4 Kazimierz      Merklejn              160.50 +  439: 388  211
   20     8 Kacper         Zegadło               152.08 +  488: 296  202
   21     6 Mariusz        Skrobosz              152.33 +  413: 321  202
   22     6 Mikołaj        Cieplik               144.84 -  347: 429   95
   23     7 Renata         Andracka              123.34 +  399: 322  173
   24     4 Maciej         Grąbczewski           146.25 +  429: 329  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3828  / 24 159.50




	Dariusz Ulatowski 150.84 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Renata         Andracka              123.34 +  455: 331  173
    2     8 Maciej         Grąbczewski           146.25 +  480: 359  196
    3     3 Patryk         Wolniewicz            144.28 +  520: 307  194
    4     1 Radosław       Jachna                138.72 +  512: 384  189
    5     1 Dariusz        Kuć                   139.50 -  347: 402   90
    6     3 Natalia        Woźniak               138.95 +  509: 382  189
    7     2 Mirosław       Uglik                 147.51 -  356: 438   98
    8     5 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  259: 552   84
    9     6 Rafał          Wesołowski            129.71 +  415: 360  180
   10     5 Robert         Duczemiński           140.23 +  396: 372  190
   11     3 Dariusz        Kosz                  156.59 -  368: 488  107
   12     5 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  387: 435  102
   13     8 Dorota         Stachowska            120.10 +  397: 325  170
   14     4 Aleksander     Puchalski             146.64 +  485: 441  197
   15     5 Kacper         Zegadło               152.08 +  370: 365  202
   16     2 Kazimierz      Merklejn              160.50 +  437: 384  211
   17     4 Michał         Alabrudziński         157.53 +  454: 343  208
   18     3 Kamil          Górka                 151.40 +  447: 278  201
   19     3 Agata          Kuć                   125.27 +  527: 404  175
   20     3 Marcin         Stachowski            127.78 -  345: 349   78
   21     3 Mikołaj        Cieplik               144.84 +  427: 426  195
   22     3 Maciej         Kuć                   124.78 +  489: 265  175
   23     3 Maciej         Nawrocki              129.65 +  401: 351  180
   24     2 Kazimierz      Merklejn              160.50 +  467: 390  211
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3995  / 24 166.46




	Mirosław Uglik 147.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 +  443: 307  173
    2    10 Maciej         Kuć                   124.78 -  345: 382   75
    3    16 Maciej         Nawrocki              129.65 +  457: 272  180
    4     8 Piotr          Broda                 138.84 +  407: 367  189
    5     3 Kacper         Zegadło               152.08 +  385: 325  202
    6     2 Michał         Alabrudziński         157.53 +  353: 349  208
    7     2 Dariusz        Ulatowski             150.84 +  438: 356  201
    8     1 Dariusz        Kuć                   139.50 +  415: 294  190
    9     1 Maciej         Grąbczewski           146.25 +  401: 334  196
   10     1 Radosław       Jachna                138.72 +  389: 314  189
   11     1 Alicja         Grąbczewska           134.04 +  428: 355  184
   12     1 Dariusz        Kosz                  156.59 +  459: 368  207
   13     1 Aleksander     Puchalski             146.64 +  375: 346  197
   14     1 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  376: 411  111
   15     1 Kamil          Górka                 151.40 +  419: 392  201
   16     1 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  383: 409   94
   17     1 Miłosz         Wrzałek               152.14 +  401: 379  202
   18     1 Mariusz        Skrobosz              152.33 +  437: 407  202
   19     1 Marcin         Stachowski            127.78 +  372: 257  178
   20     1 Mikołaj        Cieplik               144.84 +  373: 257  195
   21     1 Robert         Duczemiński           140.23 +  410: 336  190
   22     1 Łukasz         Tuszyński             154.63 +  438: 298  205
   23     1 Maciej         Sancewicz             139.54 -  444: 464   90
   24     1 Dariusz        Kosz                  156.59 -  380: 441  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4166  / 24 173.58




	Aleksander Puchalski 146.64 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  416: 379  173
    2    16 Dorota         Kuć                   126.82 +  489: 426  177
    3     7 Maciej         Kuć                   124.78 +  513: 304  175
    4     2 Kazimierz      Merklejn              160.50 +  477: 306  211
    5     2 Łukasz         Tuszyński             154.63 +  494: 335  205
    6     1 Dariusz        Kuć                   139.50 -  367: 449   90
    7     3 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  349: 406   96
    8     7 Rafał          Wesołowski            129.71 +  367: 306  180
    9     5 Kacper         Zegadło               152.08 -  350: 474  102
   10     6 Patryk         Wolniewicz            144.28 +  413: 384  194
   11     4 Mariusz        Skrobosz              152.33 +  423: 306  202
   12     3 Alicja         Grąbczewska           134.04 +  377: 345  184
   13     1 Mirosław       Uglik                 147.51 -  346: 375   98
   14     4 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  441: 485  101
   15     3 Dariusz        Kosz                  156.59 +  467: 332  207
   16     4 Michał         Alabrudziński         157.53 -  367: 403  108
   17     6 Kamil          Górka                 151.40 -  349: 566  101
   18     8 Miłosz         Wrzałek               152.14 +  398: 306  202
   19     7 Radosław       Jachna                138.72 -  370: 513   89
   20    10 Maciej         Nawrocki              129.65 -  410: 420   80
   21    10 Marcin         Stachowski            127.78 +  381: 282  178
   22    11 Agata          Kuć                   125.27 +  458: 384  175
   23    10 Piotr          Broda                 138.84 +  414: 280  189
   24     5 Radosław       Jachna                138.72 +  402: 325  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3706  / 24 154.42




	Maciej Grąbczewski 146.25 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Monika         Siemaszko             122.45 +  391: 284  172
    2     8 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  359: 480  101
    3    24 Małgorzata     Szmuksta              127.70 +  395: 316  178
    4     9 Rafał          Stachowski            124.39 +  511: 239  174
    5    10 Ziemowit       Pazda                 122.07 +  337: 321  172
    6     4 Alicja         Grąbczewska           134.04 +  385: 379  184
    7     3 Aleksander     Puchalski             146.64 +  406: 349  197
    8     2 Patryk         Wolniewicz            144.28 +  435: 365  194
    9     1 Mirosław       Uglik                 147.51 -  334: 401   98
   10     2 Dariusz        Kosz                  156.59 +  352: 350  207
   11     2 Kacper         Zegadło               152.08 -  351: 373  102
   12     4 Michał         Alabrudziński         157.53 +  397: 323  208
   13     2 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  356: 365  111
   14     6 Kamil          Górka                 151.40 -  407: 433  101
   15     6 Agata          Kuć                   125.27 +  391: 357  175
   16     5 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  317: 502  102
   17     8 Rafał          Wesołowski            129.71 +  346: 281  180
   18     4 Radosław       Jachna                138.72 +  496: 423  189
   19     6 Maciej         Nawrocki              129.65 +  436: 401  180
   20     5 Robert         Duczemiński           140.23 -  353: 390   90
   21     9 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  382: 324  178
   22     8 Dariusz        Kuć                   139.50 -  371: 376   90
   23     9 Łukasz         Tuszyński             154.63 +  341: 340  205
   24     4 Kamil          Górka                 151.40 -  329: 429  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3689  / 24 153.71




	Mikołaj Cieplik 144.84 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Siwiński              122.17 -  324: 350   72
    2    29 Jerzy          Luter                 123.51 -  376: 391   74
    3    25 Miłosz         Wrzałek               152.14 +  407: 376  202
    4    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  543: 274  150
    5    13 Rafał          Stachowski            124.39 -  355: 362   74
    6    16 Jolanta        Chłopińska            130.49 +  457: 305  180
    7    11 Marcin         Stachowski            127.78 +  413: 318  178
    8     8 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  348: 429   78
    9    11 Natalia        Woźniak               138.95 -  349: 369   89
   10    14 Piotr          Broda                 138.84 +  463: 312  189
   11    13 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 +  504: 300  178
   12    10 Robert         Duczemiński           140.23 -  331: 429   90
   13    13 Maciej         Kuć                   124.78 +  412: 253  175
   14    11 Ireneusz       Moralewicz            139.63 +  403: 349  190
   15     9 Bartosz        Bartczak              113.50 -  327: 402   63
   16    11 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  339: 383   84
   17    14 Beata          Kiżewska              113.88 +  524: 311  164
   18    10 Łukasz         Tuszyński             154.63 +  393: 312  205
   19     9 Renata         Andracka              123.34 +  424: 334  173
   20     1 Mirosław       Uglik                 147.51 -  257: 373   98
   21     3 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  426: 427  101
   22     6 Kamil          Górka                 151.40 +  429: 347  201
   23     2 Dariusz        Kosz                  156.59 -  329: 499  107
   24    10 Rafał          Wesołowski            129.71 -  361: 388   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3195  / 24 133.12




	Patryk Wolniewicz 144.28 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ziemowit       Pazda                 122.07 +  416: 314  172
    2     1 Kacper         Zegadło               152.08 +  433: 358  202
    3     3 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  307: 520  101
    4     7 Dariusz        Kosz                  156.59 +  448: 416  207
    5     5 Mariusz        Skrobosz              152.33 +  484: 347  202
    6     6 Łukasz         Tuszyński             154.63 +  371: 370  205
    7     1 Dariusz        Kuć                   139.50 +  435: 413  190
    8     2 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  365: 435   96
    9     4 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  382: 431   84
   10     6 Aleksander     Puchalski             146.64 -  384: 413   97
   11     8 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  420: 295  169
   12     6 Kamil          Górka                 151.40 +  427: 404  201
   13     6 Jakub          Hassa                 131.70 +  381: 327  182
   14     5 Miłosz         Wrzałek               152.14 +  383: 332  202
   15     2 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  362: 406  111
   16     1 Mirosław       Uglik                 147.51 +  409: 383  198
   17     5 Radosław       Jachna                138.72 -  439: 512   89
   18     5 Agata          Kuć                   125.27 +  417: 336  175
   19     5 Michał         Alabrudziński         157.53 -  359: 387  108
   20     9 Piotr          Broda                 138.84 +  410: 306  189
   21     8 Rafał          Wesołowski            129.71 +  456: 411  180
   22     7 Irena          Sołdan                140.51 +  448: 428  191
   23     6 Marcin         Stachowski            127.78 +  435: 279  178
   24     3 Michał         Alabrudziński         157.53 +  423: 385  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3937  / 24 164.04




	Jakub Błażejewski 143.67 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dorota         Stachowska            120.10 -  409: 421   70
    2    17 Ireneusz       Moralewicz            139.63 +  418: 332  190
    3    14 Iwona          Wieluńska             115.04 -  386: 393   65
    4    19 Halina         Cecot                 100.00 +  421: 354  150
    5    14 Renata         Andracka              123.34 -  351: 358   73
    6    17 Zbigniew       Wietecki              129.42 +  413: 358  179
    7    13 Rafał          Stachowski            124.39 -  392: 409   74
    8    17 Sławomir       Piotrowski            133.54 +  402: 355  184
    9    13 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  375: 414   69
   10    17 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 -  314: 338   78
   11    21 Maciej         Kuć                   124.78 -  328: 464   75
   12    24 Marcin         Gauer                 100.80 +  427: 294  151
   13    19 Piotr          Broda                 138.84 +  371: 344  189
   14    16 Jerzy          Luter                 123.51 +  366: 306  174
   15    13 Beata          Kiżewska              113.88 -  378: 381   64
   16    18 Dominika       Worona                118.46 +  497: 274  168
   17    15 Dominik        Ulejczyk              118.31 -  343: 366   68
   18    17 Irena          Sołdan                140.51 -  421: 431   91
   19    22 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  406: 283  153
   20    18 Małgorzata     Szmuksta              127.70 -  317: 341   78
   21    18 Jolanta        Chłopińska            130.49 +  462: 291  180
   22    18 Monika         Siemaszko             122.45 -  358: 378   72
   23    24 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  384: 332  160
   24    19 Irena          Sołdan                140.51 +  381: 298  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2946  / 24 122.75




	Irena Sołdan 140.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  462: 365  169
    2     6 Kamil          Górka                 151.40 -  385: 527  101
    3    13 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 +  357: 355  173
    4    14 Jerzy          Luter                 123.51 -  360: 367   74
    5    16 Dominika       Worona                118.46 -  343: 379   68
    6    22 Halina         Cecot                 100.00 +  402: 290  150
    7    15 Renata         Andracka              123.34 +  428: 414  173
    8    14 Łukasz         Tuszyński             154.63 -  300: 433  105
    9    17 Iwona          Wieluńska             115.04 -  376: 426   65
   10    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  452: 285  150
   11    16 Rafał          Stachowski            124.39 -  332: 391   74
   12    19 Dorota         Kuć                   126.82 +  423: 328  177
   13    16 Maciej         Nawrocki              129.65 -  335: 362   80
   14    17 Maciej         Kuć                   124.78 -  311: 430   75
   15    21 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  506: 241  160
   16    17 Dominik        Ulejczyk              118.31 -  313: 505   68
   17    21 Tomasz         Siwiński              122.17 -  411: 418   72
   18    17 Jakub          Błażejewski           143.67 +  431: 421  194
   19    23 Marcin         Gauer                 100.80 +  353: 342  151
   20    20 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  456: 347  173
   21    17 Bartosz        Bartczak              113.50 +  453: 262  163
   22     7 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  428: 448   94
   23    17 Rafał          Wesołowski            129.71 -  399: 416   80
   24    19 Jakub          Błażejewski           143.67 -  298: 381   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2883  / 24 120.12




	Robert Duczemiński 140.23 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dominika       Worona                118.46 +  397: 373  168
    2     5 Dariusz        Kosz                  156.59 -  349: 434  107
    3     9 Kacper         Zegadło               152.08 -  373: 492  102
    4    21 Ireneusz       Moralewicz            139.63 +  478: 374  190
    5    15 Maciej         Kuć                   124.78 -  350: 415   75
    6    19 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  338: 301  153
    7    18 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  400: 365  169
    8    16 Dominik        Ulejczyk              118.31 +  415: 324  168
    9     8 Bartosz        Bartczak              113.50 +  365: 355  163
   10     5 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  372: 396  101
   11    11 Łukasz         Tuszyński             154.63 -  281: 481  105
   12    10 Mikołaj        Cieplik               144.84 +  429: 331  195
   13    10 Dariusz        Kuć                   139.50 +  382: 368  190
   14     8 Rafał          Wesołowski            129.71 +  387: 347  180
   15     7 Michał         Alabrudziński         157.53 -  370: 456  108
   16     7 Kamil          Górka                 151.40 -  409: 428  101
   17    13 Maciej         Nawrocki              129.65 -  373: 384   80
   18    15 Jerzy          Luter                 123.51 +  372: 370  174
   19    11 Miłosz         Wrzałek               152.14 +  450: 372  202
   20     5 Maciej         Grąbczewski           146.25 +  390: 353  196
   21     1 Mirosław       Uglik                 147.51 -  336: 410   98
   22     4 Kazimierz      Merklejn              160.50 +  488: 358  211
   23    12 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  412: 431  102
   24     8 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  362: 426   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3422  / 24 142.58




	Ireneusz Moralewicz 139.63 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dominik        Ulejczyk              118.31 -  313: 394   68
    2    17 Jakub          Błażejewski           143.67 -  332: 418   94
    3    31 Bartosz        Knapik                100.00 +  321: 309  150
    4    21 Robert         Duczemiński           140.23 -  374: 478   90
    5    29 Dorota         Kuć                   126.82 +  383: 330  177
    6    20 Małgorzata     Szmuksta              127.70 +  330: 319  178
    7    16 Miłosz         Wrzałek               152.14 -  344: 376  102
    8    21 Dorota         Stachowska            120.10 +  430: 389  170
    9    15 Marcin         Stachowski            127.78 +  444: 427  178
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  399: 395  178
   11    12 Bartosz        Bartczak              113.50 +  390: 324  163
   12     8 Jakub          Hassa                 131.70 -  414: 473   82
   13    11 Rafał          Wesołowski            129.71 -  345: 416   80
   14    11 Mikołaj        Cieplik               144.84 -  349: 403   95
   15    20 Iwona          Wieluńska             115.04 +  413: 304  165
   16    12 Maciej         Sancewicz             139.54 -  356: 392   90
   17    19 Jerzy          Luter                 123.51 -  344: 351   74
   18    24 Mieczysław     Pastuszak             123.02 -  394: 428   73
   19    26 Monika         Siemaszko             122.45 -  299: 420   72
   20    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  402: 300  150
   21    24 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  409: 291  160
   22    23 Marcin         Gauer                 100.80 +  362: 317  151
   23    14 Kacper         Zegadło               152.08 +  377: 372  202
   24    13 Małgorzata     Szmuksta              127.70 +  424: 251  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3120  / 24 130.00




	Maciej Sancewicz 139.54 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Iwona          Wieluńska             115.04 +  383: 333  165
    2     9 Natalia        Woźniak               138.95 -  408: 489   89
    3    15 Dominik        Ulejczyk              118.31 -  303: 465   68
    4    23 Maciej         Nawrocki              129.65 +  388: 306  180
    5    12 Rafał          Wesołowski            129.71 -  354: 386   80
    6    24 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 +  498: 276  173
    7    14 Maciej         Kuć                   124.78 -  337: 394   75
    8    19 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  369: 476   69
    9    20 Ziemowit       Pazda                 122.07 +  469: 336  172
   10    20 Sławomir       Piotrowski            133.54 +  444: 369  184
   11    15 Piotr          Broda                 138.84 -  355: 413   89
   12    17 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 +  434: 362  178
   13    15 Rafał          Stachowski            124.39 +  362: 339  174
   14    15 Dorota         Stachowska            120.10 +  498: 326  170
   15    10 Radosław       Jachna                138.72 -  400: 433   89
   16    12 Ireneusz       Moralewicz            139.63 +  392: 356  190
   17     9 Łukasz         Tuszyński             154.63 -  366: 441  105
   18    12 Renata         Andracka              123.34 -  338: 433   73
   19    14 Jerzy          Luter                 123.51 -  315: 371   74
   20    19 Beata          Kiżewska              113.88 +  339: 332  164
   21    16 Halina         Cecot                 100.00 +  427: 311  150
   22    13 Kacper         Zegadło               152.08 +  492: 276  202
   23     1 Mirosław       Uglik                 147.51 +  464: 444  198
   24     7 Dariusz        Kuć                   139.50 +  386: 299  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3301  / 24 137.54




	Dariusz Kuć 139.50 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Beata          Kiżewska              113.88 +  525: 303  164
    2     4 Halina         Cecot                 100.00 +  400: 307  150
    3     5 Dorota         Stachowska            120.10 +  463: 296  170
    4     3 Alicja         Grąbczewska           134.04 +  407: 370  184
    5     1 Dariusz        Ulatowski             150.84 +  402: 347  201
    6     1 Aleksander     Puchalski             146.64 +  449: 367  197
    7     1 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  413: 435   94
    8     1 Mirosław       Uglik                 147.51 -  294: 415   98
    9     2 Dariusz        Kosz                  156.59 -  375: 472  107
   10     4 Kacper         Zegadło               152.08 -  487: 508  102
   11     7 Agata          Kuć                   125.27 -  324: 419   75
   12    11 Piotr          Broda                 138.84 +  413: 346  189
   13    10 Robert         Duczemiński           140.23 -  368: 382   90
   14    10 Natalia        Woźniak               138.95 +  390: 388  189
   15     8 Marcin         Stachowski            127.78 -  317: 389   78
   16     9 Radosław       Jachna                138.72 -  385: 396   89
   17    12 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  457: 281  178
   18    11 Maciej         Kuć                   124.78 +  340: 316  175
   19    10 Łukasz         Tuszyński             154.63 -  326: 374  105
   20    12 Renata         Andracka              123.34 -  293: 416   73
   21    15 Ziemowit       Pazda                 122.07 +  437: 265  172
   22     8 Maciej         Grąbczewski           146.25 +  376: 371  196
   23     4 Michał         Alabrudziński         157.53 +  393: 316  208
   24     7 Maciej         Sancewicz             139.54 -  299: 386   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3374  / 24 140.58




	Natalia Woźniak 138.95 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bartosz        Bartczak              113.50 +  446: 335  163
    2     9 Maciej         Sancewicz             139.54 +  489: 408  190
    3     4 Jolanta        Chłopińska            130.49 +  421: 349  180
    4     4 Łukasz         Tuszyński             154.63 -  246: 457  105
    5     6 Kamil          Górka                 151.40 +  431: 385  201
    6     3 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  382: 509  101
    7     6 Kacper         Zegadło               152.08 -  346: 437  102
    8    13 Ziemowit       Pazda                 122.07 +  460: 378  172
    9    11 Mikołaj        Cieplik               144.84 +  369: 349  195
   10     8 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  351: 384  102
   11    10 Jakub          Hassa                 131.70 -  297: 500   82
   12    15 Iwona          Wieluńska             115.04 +  437: 259  165
   13     7 Michał         Alabrudziński         157.53 -  283: 454  108
   14    10 Dariusz        Kuć                   139.50 -  388: 390   90
   15    14 Maciej         Kuć                   124.78 -  373: 504   75
   16    19 Renata         Andracka              123.34 -  375: 430   73
   17    20 Dorota         Kuć                   126.82 +  361: 344  177
   18    20 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  398: 360  153
   19    17 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 +  501: 325  173
   20    16 Dominik        Ulejczyk              118.31 -  353: 377   68
   21    19 Rafał          Stachowski            124.39 -  303: 490   74
   22    19 Beata          Kiżewska              113.88 +  408: 308  164
   23    19 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  342: 415   69
   24    21 Jolanta        Chłopińska            130.49 -  324: 442   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3062  / 24 127.58




	Piotr Broda 138.84 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  414: 264  160
    2     2 Radosław       Jachna                138.72 -  363: 438   89
    3    19 Renata         Andracka              123.34 +  379: 346  173
    4     8 Mirosław       Uglik                 147.51 -  367: 407   98
    5    19 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  438: 293  169
    6    15 Iwona          Wieluńska             115.04 +  435: 270  165
    7     7 Kamil          Górka                 151.40 -  321: 441  101
    8    15 Dominika       Worona                118.46 +  378: 324  168
    9     9 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  330: 435  102
   10    14 Mikołaj        Cieplik               144.84 -  312: 463   95
   11    15 Maciej         Sancewicz             139.54 +  413: 355  190
   12    11 Dariusz        Kuć                   139.50 -  346: 413   90
   13    19 Jakub          Błażejewski           143.67 -  344: 371   94
   14    20 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 +  354: 336  173
   15    18 Zbigniew       Wietecki              129.42 +  380: 343  179
   16    14 Jakub          Hassa                 131.70 +  344: 266  182
   17    11 Marcin         Stachowski            127.78 -  345: 401   78
   18    13 Bartosz        Bartczak              113.50 +  353: 352  163
   19    13 Alicja         Grąbczewska           134.04 +  422: 356  184
   20     9 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  306: 410   94
   21    12 Miłosz         Wrzałek               152.14 +  418: 331  202
   22     2 Dariusz        Kosz                  156.59 -  398: 404  107
   23    10 Aleksander     Puchalski             146.64 -  280: 414   97
   24    14 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  410: 260  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3322  / 24 138.42




	Radosław Jachna 138.72 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  542: 302  157
    2     2 Piotr          Broda                 138.84 +  438: 363  189
    3     1 Agata          Kuć                   125.27 +  336: 297  175
    4     1 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  384: 512  101
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  435: 343  178
    6     5 Jerzy          Luter                 123.51 +  509: 317  174
    7     4 Dariusz        Kosz                  156.59 -  385: 472  107
    8     6 Kacper         Zegadło               152.08 +  379: 341  202
    9     3 Michał         Alabrudziński         157.53 +  486: 445  208
   10     1 Mirosław       Uglik                 147.51 -  314: 389   98
   11     6 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  262: 420  111
   12     9 Łukasz         Tuszyński             154.63 -  366: 402  105
   13     9 Kamil          Górka                 151.40 -  398: 419  101
   14    12 Maciej         Nawrocki              129.65 +  424: 406  180
   15    10 Maciej         Sancewicz             139.54 +  433: 400  190
   16     9 Dariusz        Kuć                   139.50 +  396: 385  190
   17     5 Patryk         Wolniewicz            144.28 +  512: 439  194
   18     4 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  423: 496   96
   19     7 Aleksander     Puchalski             146.64 +  513: 370  197
   20     7 Mariusz        Skrobosz              152.33 +  377: 357  202
   21     7 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  286: 388   84
   22     9 Rafał          Wesołowski            129.71 +  407: 348  180
   23     8 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  307: 353   84
   24     5 Aleksander     Puchalski             146.64 -  325: 402   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3600  / 24 150.00




	Alicja Grąbczewska 134.04 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  414: 324  153
    2     3 Jakub          Hassa                 131.70 +  397: 342  182
    3     6 Kamil          Górka                 151.40 +  477: 310  201
    4     3 Dariusz        Kuć                   139.50 -  370: 407   90
    5     9 Iwona          Wieluńska             115.04 +  486: 244  165
    6     4 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  379: 385   96
    7     8 Kazimierz      Merklejn              160.50 +  415: 414  211
    8     5 Dariusz        Ulatowski             150.84 +  552: 259  201
    9     4 Patryk         Wolniewicz            144.28 +  431: 382  194
   10     3 Michał         Alabrudziński         157.53 +  383: 348  208
   11     1 Mirosław       Uglik                 147.51 -  355: 428   98
   12     3 Aleksander     Puchalski             146.64 -  345: 377   97
   13     5 Łukasz         Tuszyński             154.63 +  422: 404  205
   14     3 Kacper         Zegadło               152.08 +  355: 346  202
   15     4 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  284: 437  102
   16     3 Dariusz        Kosz                  156.59 -  344: 388  107
   17     7 Agata          Kuć                   125.27 -  333: 495   75
   18     9 Marcin         Stachowski            127.78 -  318: 386   78
   19    13 Piotr          Broda                 138.84 -  356: 422   89
   20    14 Jerzy          Luter                 123.51 +  423: 301  174
   21     7 Radosław       Jachna                138.72 +  388: 286  189
   22    10 Maciej         Nawrocki              129.65 +  447: 341  180
   23    11 Maciej         Kuć                   124.78 +  412: 334  175
   24     6 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  350: 438  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3574  / 24 148.92




	Sławomir Piotrowski 133.54 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcin         Gauer                 100.80 +  342: 307  151
    2    13 Jolanta        Chłopińska            130.49 -  369: 413   80
    3    11 Rafał          Wesołowski            129.71 +  403: 383  180
    4    11 Kamil          Górka                 151.40 -  294: 483  101
    5    18 Agata          Kuć                   125.27 -  292: 380   75
    6    21 Miłosz         Wrzałek               152.14 -  386: 390  102
    7    25 Teresa         Balewska              100.00 +  382: 281  150
    8    17 Jakub          Błażejewski           143.67 -  355: 402   94
    9    27 Maciej         Nawrocki              129.65 +  397: 330  180
   10    20 Maciej         Sancewicz             139.54 -  369: 444   90
   11    25 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  360: 357  173
   12    23 Dominika       Worona                118.46 +  536: 295  168
   13    20 Iwona          Wieluńska             115.04 -  335: 366   65
   14    21 Dorota         Kuć                   126.82 +  370: 344  177
   15    19 Renata         Andracka              123.34 +  374: 368  173
   16    11 Mikołaj        Cieplik               144.84 +  383: 339  195
   17    10 Bartosz        Bartczak              113.50 +  406: 347  163
   18     6 Michał         Alabrudziński         157.53 -  303: 450  108
   19     8 Kacper         Zegadło               152.08 -  382: 416  102
   20    17 Tomasz         Siwiński              122.17 +  361: 358  172
   21    11 Łukasz         Tuszyński             154.63 -  377: 462  105
   22    15 Dominik        Ulejczyk              118.31 +  416: 404  168
   23     8 Radosław       Jachna                138.72 +  353: 307  189
   24     8 Robert         Duczemiński           140.23 +  426: 362  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3351  / 24 139.62




	Jakub Hassa 131.70 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  538: 241  150
    2     3 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  342: 397   84
    3    10 Bartosz        Bartczak              113.50 -  349: 493   63
    4    18 Zbigniew       Wietecki              129.42 -  310: 412   79
    5    22 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  443: 309  173
    6    18 Beata          Kiżewska              113.88 +  440: 314  164
    7    12 Jolanta        Chłopińska            130.49 +  365: 336  180
    8    11 Maciej         Kuć                   124.78 +  379: 296  175
    9    12 Łukasz         Tuszyński             154.63 -  386: 404  105
   10    10 Rafał          Stachowski            124.39 +  435: 372  174
   11    10 Natalia        Woźniak               138.95 +  500: 297  189
   12     8 Ireneusz       Moralewicz            139.63 +  473: 414  190
   13     6 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  327: 381   94
   14     7 Agata          Kuć                   125.27 -  280: 451   75
   15    11 Miłosz         Wrzałek               152.14 -  327: 468  102
   16    14 Piotr          Broda                 138.84 -  266: 344   89
   17    17 Renata         Andracka              123.34 -  316: 449   73
   18    19 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  288: 416   69
   19    24 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  387: 269  157
   20    22 Dorota         Kuć                   126.82 +  415: 356  177
   21    20 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 +  452: 306  173
   22    14 Jerzy          Luter                 123.51 +  433: 313  174
   23     5 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  283: 353  111
   24    11 Bartosz        Bartczak              113.50 -  332: 425   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3083  / 24 128.46




	Jolanta Chłopińska 130.49 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Teresa         Balewska              100.00 +  430: 282  150
    2    13 Sławomir       Piotrowski            133.54 +  413: 369  184
    3     4 Natalia        Woźniak               138.95 -  349: 421   89
    4    16 Ziemowit       Pazda                 122.07 -  305: 386   72
    5    21 Tomasz         Siwiński              122.17 +  435: 247  172
    6    16 Mikołaj        Cieplik               144.84 -  305: 457   95
    7    12 Jakub          Hassa                 131.70 -  336: 365   82
    8    23 Maciej         Nawrocki              129.65 +  468: 293  180
    9    16 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 -  342: 343   73
   10    23 Dominik        Ulejczyk              118.31 +  417: 317  168
   11    14 Marcin         Stachowski            127.78 -  264: 500   78
   12    21 Renata         Andracka              123.34 +  459: 340  173
   13    18 Jerzy          Luter                 123.51 -  406: 455   74
   14    18 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  398: 354  169
   15    15 Rafał          Stachowski            124.39 +  457: 373  174
   16    15 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  426: 428   78
   17    16 Maciej         Kuć                   124.78 -  340: 365   75
   18    18 Małgorzata     Szmuksta              127.70 +  404: 374  178
   19    16 Iwona          Wieluńska             115.04 +  416: 388  165
   20    15 Dominika       Worona                118.46 -  345: 364   68
   21    18 Jakub          Błażejewski           143.67 -  291: 462   94
   22    20 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 +  425: 285  178
   23    18 Bartosz        Bartczak              113.50 -  315: 358   63
   24    21 Natalia        Woźniak               138.95 +  442: 324  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3021  / 24 125.88




	Rafał Wesołowski 129.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Halina         Cecot                 100.00 -  331: 413   50
    2    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  534: 272  150
    3    11 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  383: 403   84
    4    17 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  438: 319  153
    5    12 Maciej         Sancewicz             139.54 +  386: 354  190
    6    11 Rafał          Stachowski            124.39 +  420: 367  174
    7     9 Jerzy          Luter                 123.51 +  353: 348  174
    8     7 Aleksander     Puchalski             146.64 -  306: 367   97
    9     6 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  360: 415  101
   10    11 Beata          Kiżewska              113.88 -  351: 354   64
   11    17 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 +  530: 252  173
   12    13 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  476: 354  169
   13    11 Ireneusz       Moralewicz            139.63 +  416: 345  190
   14     8 Robert         Duczemiński           140.23 -  347: 387   90
   15    12 Łukasz         Tuszyński             154.63 -  353: 493  105
   16    13 Maciej         Kuć                   124.78 +  415: 305  175
   17     8 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  281: 346   96
   18    14 Dominik        Ulejczyk              118.31 +  447: 433  168
   19    12 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  343: 267  178
   20     4 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  307: 478  111
   21     8 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  411: 456   94
   22     9 Radosław       Jachna                138.72 -  348: 407   89
   23    17 Irena          Sołdan                140.51 +  416: 399  191
   24    10 Mikołaj        Cieplik               144.84 +  388: 361  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3261  / 24 135.88




	Maciej Nawrocki 129.65 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  370: 293  150
    2    11 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  314: 410   78
    3    16 Mirosław       Uglik                 147.51 -  272: 457   98
    4    23 Maciej         Sancewicz             139.54 -  306: 388   90
    5    23 Miłosz         Wrzałek               152.14 -  367: 416  102
    6    26 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  356: 342  173
    7    22 Monika         Siemaszko             122.45 +  349: 309  172
    8    23 Jolanta        Chłopińska            130.49 -  293: 468   80
    9    27 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  330: 397   84
   10    28 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  383: 374  153
   11    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  498: 362  150
   12    18 Małgorzata     Szmuksta              127.70 +  422: 330  178
   13    16 Irena          Sołdan                140.51 +  362: 335  191
   14    12 Radosław       Jachna                138.72 -  406: 424   89
   15    16 Dorota         Stachowska            120.10 +  461: 336  170
   16    16 Beata          Kiżewska              113.88 +  345: 344  164
   17    13 Robert         Duczemiński           140.23 +  384: 373  190
   18     7 Kacper         Zegadło               152.08 +  376: 333  202
   19     6 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  401: 436   96
   20    10 Aleksander     Puchalski             146.64 +  420: 410  197
   21     2 Dariusz        Kosz                  156.59 +  410: 352  207
   22    10 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  341: 447   84
   23     3 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  351: 401  101
   24     9 Miłosz         Wrzałek               152.14 -  304: 486  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3301  / 24 137.54




	Zbigniew Wietecki 129.42 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  340: 274  150
    2    14 Dorota         Stachowska            120.10 -  314: 392   70
    3    17 Rafał          Stachowski            124.39 -  369: 462   74
    4    18 Jakub          Hassa                 131.70 +  412: 310  182
    5    17 Dominik        Ulejczyk              118.31 -  359: 398   68
    6    17 Jakub          Błażejewski           143.67 -  358: 413   94
    7    23 Halina         Cecot                 100.00 +  477: 263  150
    8    20 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 -  330: 441   73
    9    23 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  401: 397  153
   10    24 Dorota         Kuć                   126.82 -  391: 396   77
   11    22 Jerzy          Luter                 123.51 -  370: 384   74
   12    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  342: 324  150
   13    22 Dominika       Worona                118.46 +  436: 357  168
   14    19 Renata         Andracka              123.34 -  374: 378   73
   15    18 Piotr          Broda                 138.84 -  343: 380   89
   16    23 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  425: 330  169
   17    22 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  394: 329  173
   18    21 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  404: 345  157
   19    18 Tomasz         Siwiński              122.17 -  314: 386   72
   20    21 Monika         Siemaszko             122.45 -  314: 351   72
   21    23 Marcin         Gauer                 100.80 +  485: 278  151
   22    22 Mariusz        Rostkowski            109.51 -  317: 367   60
   23    25 Teresa         Balewska              100.00 +  499: 278  150
   24    20 Agata          Kuć                   125.27 -  354: 507   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2724  / 24 113.50




	Krzysztof Sporczyk 128.28 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Bartosz        Knapik                100.00 +  443: 178  150
    2    11 Maciej         Nawrocki              129.65 +  410: 314  180
    3     2 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  345: 350  111
    4    15 Maciej         Kuć                   124.78 +  387: 376  175
    5     7 Radosław       Jachna                138.72 -  343: 435   89
    6     7 Kacper         Zegadło               152.08 -  323: 425  102
    7    20 Iwona          Wieluńska             115.04 +  430: 346  165
    8     8 Mikołaj        Cieplik               144.84 +  429: 348  195
    9     7 Kamil          Górka                 151.40 -  322: 390  101
   10    13 Ireneusz       Moralewicz            139.63 -  395: 399   90
   11    19 Dorota         Kuć                   126.82 +  353: 341  177
   12    16 Bartosz        Bartczak              113.50 -  364: 380   63
   13    17 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  384: 274  169
   14    13 Marcin         Stachowski            127.78 -  372: 381   78
   15    17 Jerzy          Luter                 123.51 +  378: 332  174
   16    15 Jolanta        Chłopińska            130.49 +  428: 426  180
   17    12 Dariusz        Kuć                   139.50 -  281: 457   90
   18    16 Halina         Cecot                 100.00 +  353: 262  150
   19    12 Rafał          Wesołowski            129.71 -  267: 343   80
   20    11 Miłosz         Wrzałek               152.14 +  428: 300  202
   21     9 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  324: 382   96
   22    16 Renata         Andracka              123.34 -  402: 410   73
   23    13 Dominika       Worona                118.46 +  406: 335  168
   24    12 Marcin         Stachowski            127.78 -  380: 402   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3136  / 24 130.67




	Monika Gawron-Cieślik 127.79 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  287: 461  111
    2    24 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  362: 441  102
    3    29 Mariusz        Rostkowski            109.51 -  294: 300   60
    4    28 Małgorzata     Szmuksta              127.70 -  281: 437   78
    5    30 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  397: 375  157
    6    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  465: 229  150
    7    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  444: 285  150
    8    24 Iwona          Wieluńska             115.04 -  305: 398   65
    9    26 Teresa         Balewska              100.00 +  470: 267  150
   10    17 Jakub          Błażejewski           143.67 +  338: 314  194
   11    13 Mikołaj        Cieplik               144.84 -  300: 504   95
   12    17 Maciej         Sancewicz             139.54 -  362: 434   90
   13    24 Dominik        Ulejczyk              118.31 -  345: 357   68
   14    26 Marcin         Gauer                 100.80 +  424: 326  151
   15    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  365: 342  150
   16    22 Halina         Cecot                 100.00 -  335: 343   50
   17    25 Bartosz        Knapik                100.00 +  335: 274  150
   18    27 Monika         Siemaszko             122.45 +  419: 366  172
   19    21 Dominika       Worona                118.46 -  342: 375   68
   20    26 Wojciech       Gołęcki               103.07 -  273: 351   53
   21    27 Dorota         Kuć                   126.82 -  337: 362   77
   22    20 Jolanta        Chłopińska            130.49 -  285: 425   80
   23    30 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  468: 335  173
   24    25 Beata          Kiżewska              113.88 +  390: 305  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2758  / 24 114.92




	Marcin Stachowski 127.78 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         157.53 +  417: 375  208
    2    15 Łukasz         Tuszyński             154.63 -  340: 447  105
    3    23 Dorota         Kuć                   126.82 +  448: 356  177
    4    13 Iwona          Wieluńska             115.04 -  315: 317   65
    5    20 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 +  454: 303  173
    6    13 Renata         Andracka              123.34 +  508: 225  173
    7    11 Mikołaj        Cieplik               144.84 -  318: 413   95
    8    10 Rafał          Stachowski            124.39 -  293: 346   74
    9    15 Ireneusz       Moralewicz            139.63 -  427: 444   90
   10    18 Ziemowit       Pazda                 122.07 +  437: 383  172
   11    14 Jolanta        Chłopińska            130.49 +  500: 264  180
   12    12 Beata          Kiżewska              113.88 +  402: 376  164
   13    12 Agata          Kuć                   125.27 -  367: 434   75
   14    13 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  381: 372  178
   15     8 Dariusz        Kuć                   139.50 +  389: 317  190
   16     6 Kacper         Zegadło               152.08 -  346: 494  102
   17    11 Piotr          Broda                 138.84 +  401: 345  189
   18     9 Alicja         Grąbczewska           134.04 +  386: 318  184
   19     1 Mirosław       Uglik                 147.51 -  257: 372   98
   20     3 Dariusz        Ulatowski             150.84 +  349: 345  201
   21    10 Aleksander     Puchalski             146.64 -  282: 381   97
   22    12 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  293: 400  102
   23     6 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  279: 435   94
   24    12 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  402: 380  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3364  / 24 140.17




	Małgorzata Szmuksta 127.70 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  156.59 -  400: 464  107
    2    18 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 -  341: 404   73
    3    24 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  316: 395   96
    4    28 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 +  437: 281  178
    5    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  432: 252  150
    6    20 Ireneusz       Moralewicz            139.63 -  319: 330   90
    7    21 Dorota         Stachowska            120.10 +  449: 349  170
    8    18 Renata         Andracka              123.34 +  468: 301  173
    9    14 Beata          Kiżewska              113.88 -  355: 398   64
   10    19 Maciej         Kuć                   124.78 +  345: 283  175
   11    18 Iwona          Wieluńska             115.04 -  351: 377   65
   12    18 Maciej         Nawrocki              129.65 -  330: 422   80
   13    21 Dorota         Kuć                   126.82 -  328: 405   77
   14    23 Rafał          Stachowski            124.39 -  324: 359   74
   15    26 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  367: 335  153
   16    25 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  365: 253  157
   17    24 Dominika       Worona                118.46 -  280: 361   68
   18    18 Jolanta        Chłopińska            130.49 -  374: 404   80
   19    30 Bartosz        Knapik                100.00 +  389: 300  150
   20    18 Jakub          Błażejewski           143.67 +  341: 317  194
   21    25 Teresa         Balewska              100.00 +  410: 271  150
   22    25 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  403: 304  173
   23    16 Agata          Kuć                   125.27 +  416: 293  175
   24    13 Ireneusz       Moralewicz            139.63 -  251: 424   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2962  / 24 123.42




	Dorota Kuć 126.82 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             154.63 =  440: 440  155
    2    16 Aleksander     Puchalski             146.64 -  426: 489   97
    3    23 Marcin         Stachowski            127.78 -  356: 448   78
    4    27 Mieczysław     Pastuszak             123.02 -  401: 433   73
    5    29 Ireneusz       Moralewicz            139.63 -  330: 383   90
    6    30 Teresa         Balewska              100.00 -  362: 411   50
    7    30 Bartosz        Knapik                100.00 +  527: 259  150
    8    28 Halina         Cecot                 100.00 +  351: 320  150
    9    24 Monika         Siemaszko             122.45 +  381: 333  172
   10    24 Zbigniew       Wietecki              129.42 +  396: 391  179
   11    19 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  341: 353   78
   12    19 Irena          Sołdan                140.51 -  328: 423   91
   13    21 Małgorzata     Szmuksta              127.70 +  405: 328  178
   14    21 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  344: 370   84
   15    24 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  385: 391   69
   16    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  408: 300  150
   17    20 Natalia        Woźniak               138.95 -  344: 361   89
   18    23 Ziemowit       Pazda                 122.07 +  484: 374  172
   19    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  304: 382   50
   20    22 Jakub          Hassa                 131.70 -  356: 415   82
   21    27 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 +  362: 337  178
   22    28 Iwona          Wieluńska             115.04 -  402: 414   65
   23    31 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  355: 331  157
   24    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  365: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2687  / 24 111.96




	Agata Kuć 125.27 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              152.33 +  432: 337  202
    2    12 Tomasz         Siwiński              122.17 +  459: 298  172
    3     1 Radosław       Jachna                138.72 -  297: 336   89
    4     5 Michał         Alabrudziński         157.53 -  339: 461  108
    5    18 Sławomir       Piotrowski            133.54 +  380: 292  184
    6     9 Kamil          Górka                 151.40 -  350: 526  101
    7    19 Ziemowit       Pazda                 122.07 -  321: 537   72
    8    22 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  397: 261  153
    9    19 Dominik        Ulejczyk              118.31 +  445: 355  168
   10    15 Iwona          Wieluńska             115.04 +  408: 381  165
   11     7 Dariusz        Kuć                   139.50 +  419: 324  190
   12     7 Miłosz         Wrzałek               152.14 -  346: 443  102
   13    12 Marcin         Stachowski            127.78 +  434: 367  178
   14     7 Jakub          Hassa                 131.70 +  451: 280  182
   15     6 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  357: 391   96
   16    10 Bartosz        Bartczak              113.50 +  421: 374  163
   17     7 Alicja         Grąbczewska           134.04 +  495: 333  184
   18     5 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  336: 417   94
   19     3 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  404: 527  101
   20     2 Dariusz        Kosz                  156.59 -  388: 439  107
   21     4 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  364: 486  111
   22    11 Aleksander     Puchalski             146.64 -  384: 458   97
   23    16 Małgorzata     Szmuksta              127.70 -  293: 416   78
   24    20 Zbigniew       Wietecki              129.42 +  507: 354  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3276  / 24 136.50




	Maciej Kuć 124.78 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               152.14 +  375: 295  202
    2    10 Mirosław       Uglik                 147.51 +  382: 345  198
    3     7 Aleksander     Puchalski             146.64 -  304: 513   97
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  376: 387   78
    5    15 Robert         Duczemiński           140.23 +  415: 350  190
    6    10 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  350: 368  102
    7    14 Maciej         Sancewicz             139.54 +  394: 337  190
    8    11 Jakub          Hassa                 131.70 -  296: 379   82
    9    21 Dominika       Worona                118.46 -  329: 403   68
   10    19 Małgorzata     Szmuksta              127.70 -  283: 345   78
   11    21 Jakub          Błażejewski           143.67 +  464: 328  194
   12    22 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 +  446: 323  173
   13    13 Mikołaj        Cieplik               144.84 -  253: 412   95
   14    17 Irena          Sołdan                140.51 +  430: 311  191
   15    14 Natalia        Woźniak               138.95 +  504: 373  189
   16    13 Rafał          Wesołowski            129.71 -  305: 415   80
   17    16 Jolanta        Chłopińska            130.49 +  365: 340  180
   18    11 Dariusz        Kuć                   139.50 -  316: 340   90
   19    20 Halina         Cecot                 100.00 +  323: 299  150
   20    13 Bartosz        Bartczak              113.50 +  433: 278  163
   21    13 Dominik        Ulejczyk              118.31 +  342: 312  168
   22     3 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  265: 489  101
   23    11 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  334: 412   84
   24    15 Renata         Andracka              123.34 +  410: 371  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3316  / 24 138.17




	Rafał Stachowski 124.39 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kacper         Zegadło               152.08 -  393: 575  102
    2    19 Marcin         Gauer                 100.80 +  388: 295  151
    3    17 Zbigniew       Wietecki              129.42 +  462: 369  179
    4     9 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  239: 511   96
    5    13 Mikołaj        Cieplik               144.84 +  362: 355  195
    6    11 Rafał          Wesołowski            129.71 -  367: 420   80
    7    13 Jakub          Błażejewski           143.67 +  409: 392  194
    8    10 Marcin         Stachowski            127.78 +  346: 293  178
    9    10 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  333: 451  111
   10    10 Jakub          Hassa                 131.70 -  372: 435   82
   11    16 Irena          Sołdan                140.51 +  391: 332  191
   12    14 Dorota         Stachowska            120.10 -  313: 413   70
   13    15 Maciej         Sancewicz             139.54 -  339: 362   90
   14    23 Małgorzata     Szmuksta              127.70 +  359: 324  178
   15    15 Jolanta        Chłopińska            130.49 -  373: 457   80
   16    21 Jerzy          Luter                 123.51 -  317: 369   74
   17    26 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  355: 303  160
   18    26 Teresa         Balewska              100.00 +  370: 332  150
   19    15 Bartosz        Bartczak              113.50 -  330: 358   63
   20    27 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  395: 353  157
   21    19 Natalia        Woźniak               138.95 +  490: 303  189
   22    17 Miłosz         Wrzałek               152.14 -  289: 454  102
   23    20 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 -  301: 359   73
   24    23 Iwona          Wieluńska             115.04 -  327: 420   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3010  / 24 125.42




	Jerzy Luter 123.51 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamil          Górka                 151.40 -  254: 395  101
    2    29 Mikołaj        Cieplik               144.84 +  391: 376  195
    3    20 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  420: 279  173
    4    14 Irena          Sołdan                140.51 +  367: 360  191
    5     8 Bartosz        Bartczak              113.50 +  431: 344  163
    6     5 Radosław       Jachna                138.72 -  317: 509   89
    7     9 Rafał          Wesołowski            129.71 -  348: 353   80
    8    12 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  286: 523  111
    9    18 Miłosz         Wrzałek               152.14 -  347: 468  102
   10    22 Dorota         Stachowska            120.10 -  286: 414   70
   11    22 Zbigniew       Wietecki              129.42 +  384: 370  179
   12    20 Monika         Siemaszko             122.45 +  342: 331  172
   13    18 Jolanta        Chłopińska            130.49 +  455: 406  180
   14    16 Jakub          Błażejewski           143.67 -  306: 366   94
   15    17 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  332: 378   78
   16    21 Rafał          Stachowski            124.39 +  369: 317  174
   17    19 Ireneusz       Moralewicz            139.63 +  351: 344  190
   18    15 Robert         Duczemiński           140.23 -  370: 372   90
   19    14 Maciej         Sancewicz             139.54 +  371: 315  190
   20    14 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  301: 423   84
   21    21 Tomasz         Siwiński              122.17 +  417: 330  172
   22    14 Jakub          Hassa                 131.70 -  313: 433   82
   23    21 Iwona          Wieluńska             115.04 +  442: 345  165
   24    16 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 -  338: 386   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3198  / 24 133.25




	Renata Andracka 123.34 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  331: 455  101
    2    28 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  315: 302  160
    3    19 Piotr          Broda                 138.84 -  346: 379   89
    4    20 Monika         Siemaszko             122.45 +  483: 292  172
    5    14 Jakub          Błażejewski           143.67 +  358: 351  194
    6    13 Marcin         Stachowski            127.78 -  225: 508   78
    7    15 Irena          Sołdan                140.51 -  414: 428   91
    8    18 Małgorzata     Szmuksta              127.70 -  301: 468   78
    9    22 Dorota         Stachowska            120.10 -  272: 415   70
   10    26 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  326: 295  157
   11    23 Ziemowit       Pazda                 122.07 +  408: 258  172
   12    21 Jolanta        Chłopińska            130.49 -  340: 459   80
   13    25 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  405: 325  173
   14    19 Zbigniew       Wietecki              129.42 +  378: 374  179
   15    19 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  368: 374   84
   16    19 Natalia        Woźniak               138.95 +  430: 375  189
   17    17 Jakub          Hassa                 131.70 +  449: 316  182
   18    12 Maciej         Sancewicz             139.54 +  433: 338  190
   19     9 Mikołaj        Cieplik               144.84 -  334: 424   95
   20    12 Dariusz        Kuć                   139.50 +  416: 293  190
   21    14 Dominika       Worona                118.46 -  338: 345   68
   22    16 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  410: 402  178
   23     7 Kamil          Górka                 151.40 -  322: 399  101
   24    15 Maciej         Kuć                   124.78 -  371: 410   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3146  / 24 131.08




	Bartosz Aleksandrowicz 123.12 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mirosław       Uglik                 147.51 -  307: 443   98
    2    18 Małgorzata     Szmuksta              127.70 +  404: 341  178
    3    13 Irena          Sołdan                140.51 -  355: 357   91
    4    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  301: 299  150
    5    20 Marcin         Stachowski            127.78 -  303: 454   78
    6    24 Maciej         Sancewicz             139.54 -  276: 498   90
    7    24 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  463: 332  173
    8    20 Zbigniew       Wietecki              129.42 +  441: 330  179
    9    16 Jolanta        Chłopińska            130.49 +  343: 342  180
   10    12 Miłosz         Wrzałek               152.14 -  301: 516  102
   11    17 Rafał          Wesołowski            129.71 -  252: 530   80
   12    22 Maciej         Kuć                   124.78 -  323: 446   75
   13    23 Monika         Siemaszko             122.45 +  444: 306  172
   14    20 Piotr          Broda                 138.84 -  336: 354   89
   15    25 Dominika       Worona                118.46 -  345: 403   68
   16    27 Bartosz        Knapik                100.00 +  378: 214  150
   17    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  380: 295  150
   18    28 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  385: 317  160
   19    17 Natalia        Woźniak               138.95 -  325: 501   89
   20    28 Teresa         Balewska              100.00 +  448: 341  150
   21    20 Jakub          Hassa                 131.70 -  306: 452   82
   22    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  471: 207  150
   23    20 Rafał          Stachowski            124.39 +  359: 301  174
   24    16 Jerzy          Luter                 123.51 +  386: 338  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3082  / 24 128.42




	Mieczysław Pastuszak 123.02 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Aleksander     Puchalski             146.64 -  379: 416   97
    2    20 Beata          Kiżewska              113.88 +  398: 346  164
    3    20 Jerzy          Luter                 123.51 -  279: 420   74
    4    27 Dorota         Kuć                   126.82 +  433: 401  177
    5    22 Jakub          Hassa                 131.70 -  309: 443   82
    6    26 Maciej         Nawrocki              129.65 -  342: 356   80
    7    24 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 -  332: 463   73
    8    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  387: 326  150
    9    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  304: 313   50
   10    27 Teresa         Balewska              100.00 +  390: 316  150
   11    25 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  357: 360   84
   12    27 Tomasz         Siwiński              122.17 +  391: 343  172
   13    25 Renata         Andracka              123.34 -  325: 405   73
   14    27 Bartosz        Knapik                100.00 +  378: 256  150
   15    23 Dominik        Ulejczyk              118.31 -  417: 443   68
   16    26 Marcin         Gauer                 100.80 -  291: 347   51
   17    22 Zbigniew       Wietecki              129.42 -  329: 394   79
   18    24 Ireneusz       Moralewicz            139.63 +  428: 394  190
   19    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  381: 269  150
   20    20 Irena          Sołdan                140.51 -  347: 456   91
   21    29 Jadwiga        Szczurowska           106.81 -  368: 385   57
   22    25 Małgorzata     Szmuksta              127.70 -  304: 403   78
   23    30 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 -  335: 468   78
   24    28 Marcin         Gauer                 100.80 +  439: 342  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2569  / 24 107.04




	Monika Siemaszko 122.45 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  284: 391   96
    2    25 Bartosz        Bartczak              113.50 -  373: 404   63
    3    28 Teresa         Balewska              100.00 +  514: 239  150
    4    20 Renata         Andracka              123.34 -  292: 483   73
    5    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  388: 282  150
    6    23 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  312: 357   69
    7    22 Maciej         Nawrocki              129.65 -  309: 349   80
    8    27 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  432: 349  160
    9    24 Dorota         Kuć                   126.82 -  333: 381   77
   10    25 Tomasz         Siwiński              122.17 +  372: 362  172
   11    24 Dominik        Ulejczyk              118.31 +  463: 321  168
   12    20 Jerzy          Luter                 123.51 -  331: 342   74
   13    23 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 -  306: 444   73
   14    25 Dominika       Worona                118.46 -  307: 451   68
   15    29 Marcin         Gauer                 100.80 -  306: 432   51
   16    24 Ziemowit       Pazda                 122.07 -  324: 401   72
   17    30 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  305: 281  153
   18    27 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 -  366: 419   78
   19    26 Ireneusz       Moralewicz            139.63 +  420: 299  190
   20    21 Zbigniew       Wietecki              129.42 +  351: 314  179
   21    31 Bartosz        Knapik                100.00 +  429: 373  150
   22    18 Jakub          Błażejewski           143.67 +  378: 358  194
   23    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  458: 283  150
   24    22 Ziemowit       Pazda                 122.07 +  474: 271  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2862  / 24 119.25




	Tomasz Siwiński 122.17 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mikołaj        Cieplik               144.84 +  350: 324  195
    2    12 Agata          Kuć                   125.27 -  298: 459   75
    3    18 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  292: 462  102
    4    24 Beata          Kiżewska              113.88 +  322: 321  164
    5    21 Jolanta        Chłopińska            130.49 -  247: 435   80
    6    25 Dorota         Stachowska            120.10 -  319: 436   70
    7    28 Wojciech       Gołęcki               103.07 -  323: 380   53
    8    31 Marcin         Gauer                 100.80 -  320: 325   51
    9    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  372: 255  150
   10    25 Monika         Siemaszko             122.45 -  362: 372   72
   11    27 Jadwiga        Szczurowska           106.81 =  327: 327  107
   12    27 Mieczysław     Pastuszak             123.02 -  343: 391   73
   13    31 Bartosz        Knapik                100.00 +  419: 384  150
   14    24 Ziemowit       Pazda                 122.07 +  428: 365  172
   15    27 Halina         Cecot                 100.00 -  267: 414   50
   16    30 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  372: 363  160
   17    21 Irena          Sołdan                140.51 +  418: 411  191
   18    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  341: 239  150
   19    18 Zbigniew       Wietecki              129.42 +  386: 314  179
   20    17 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  358: 361   84
   21    21 Jerzy          Luter                 123.51 -  330: 417   74
   22    29 Teresa         Balewska              100.00 +  428: 318  150
   23    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  285: 389   50
   24    24 Dorota         Stachowska            120.10 -  285: 479   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2672  / 24 111.33




	Ziemowit Pazda 122.07 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  314: 416   94
    2    31 Bartosz        Knapik                100.00 +  299: 294  150
    3    21 Dominika       Worona                118.46 +  377: 292  168
    4    16 Jolanta        Chłopińska            130.49 +  386: 305  180
    5    10 Maciej         Grąbczewski           146.25 -  321: 337   96
    6    14 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  333: 404  111
    7    19 Agata          Kuć                   125.27 +  537: 321  175
    8    13 Natalia        Woźniak               138.95 -  378: 460   89
    9    20 Maciej         Sancewicz             139.54 -  336: 469   90
   10    18 Marcin         Stachowski            127.78 -  383: 437   78
   11    23 Renata         Andracka              123.34 -  258: 408   73
   12    26 Dominik        Ulejczyk              118.31 -  378: 419   68
   13    26 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  434: 305  157
   14    24 Tomasz         Siwiński              122.17 -  365: 428   72
   15    28 Tadeusz        Kondej                100.00 +  515: 215  150
   16    24 Monika         Siemaszko             122.45 +  401: 324  172
   17    23 Marcin         Gauer                 100.80 +  354: 350  151
   18    23 Dorota         Kuć                   126.82 -  374: 484   77
   19    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  391: 276  150
   20    24 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  350: 264  160
   21    15 Dariusz        Kuć                   139.50 -  265: 437   90
   22    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  388: 259  150
   23    15 Miłosz         Wrzałek               152.14 -  371: 514  102
   24    22 Monika         Siemaszko             122.45 -  271: 474   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2875  / 24 119.79




	Dorota Stachowska 120.10 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jakub          Błażejewski           143.67 +  421: 409  194
    2    14 Zbigniew       Wietecki              129.42 +  392: 314  179
    3     5 Dariusz        Kuć                   139.50 -  296: 463   90
    4    12 Bartosz        Bartczak              113.50 -  374: 446   63
    5    11 Dariusz        Kosz                  156.59 -  325: 584  107
    6    25 Tomasz         Siwiński              122.17 +  436: 319  172
    7    21 Małgorzata     Szmuksta              127.70 -  349: 449   78
    8    21 Ireneusz       Moralewicz            139.63 -  389: 430   90
    9    22 Renata         Andracka              123.34 +  415: 272  173
   10    22 Jerzy          Luter                 123.51 +  414: 286  174
   11    20 Dominika       Worona                118.46 +  437: 302  168
   12    14 Rafał          Stachowski            124.39 +  413: 313  174
   13     8 Dariusz        Ulatowski             150.84 -  325: 397  101
   14    15 Maciej         Sancewicz             139.54 -  326: 498   90
   15    16 Maciej         Nawrocki              129.65 -  336: 461   80
   16    20 Iwona          Wieluńska             115.04 +  437: 258  165
   17    18 Halina         Cecot                 100.00 -  345: 380   50
   18    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  362: 303  150
   19    19 Dominik        Ulejczyk              118.31 -  347: 363   68
   20    23 Marcin         Gauer                 100.80 -  369: 386   51
   21    22 Wojciech       Gołęcki               103.07 -  370: 381   53
   22    30 Bartosz        Knapik                100.00 -  349: 379   50
   23    28 Tadeusz        Kondej                100.00 +  516: 270  150
   24    24 Tomasz         Siwiński              122.17 +  479: 285  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2842  / 24 118.42




	Łukasz Przyszlak 119.25 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                140.51 -  365: 462   91
    2    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  402: 303  150
    3    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  374: 344  150
    4    10 Mariusz        Skrobosz              152.33 -  258: 506  102
    5    19 Piotr          Broda                 138.84 -  293: 438   89
    6    23 Monika         Siemaszko             122.45 +  357: 312  172
    7    18 Robert         Duczemiński           140.23 -  365: 400   90
    8    19 Maciej         Sancewicz             139.54 +  476: 369  190
    9    13 Jakub          Błażejewski           143.67 +  414: 375  194
   10    16 Dominika       Worona                118.46 +  412: 330  168
   11     8 Patryk         Wolniewicz            144.28 -  295: 420   94
   12    13 Rafał          Wesołowski            129.71 -  354: 476   80
   13    17 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  274: 384   78
   14    18 Jolanta        Chłopińska            130.49 -  354: 398   80
   15    24 Dorota         Kuć                   126.82 +  391: 385  177
   16    23 Zbigniew       Wietecki              129.42 -  330: 425   79
   17    27 Jadwiga        Szczurowska           106.81 -  356: 362   57
   18    19 Jakub          Hassa                 131.70 +  416: 288  182
   19    28 Teresa         Balewska              100.00 +  390: 331  150
   20    25 Bartosz        Knapik                100.00 -  331: 382   50
   21    26 Tadeusz        Kondej                100.00 +  364: 305  150
   22    26 Halina         Cecot                 100.00 +  421: 375  150
   23    19 Natalia        Woźniak               138.95 +  415: 342  189
   24    14 Piotr          Broda                 138.84 -  260: 410   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3001  / 24 125.04




	Dominika Worona 118.46 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Robert         Duczemiński           140.23 -  373: 397   90
    2    22 Miłosz         Wrzałek               152.14 +  401: 312  202
    3    21 Ziemowit       Pazda                 122.07 -  292: 377   72
    4    26 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  392: 297  160
    5    16 Irena          Sołdan                140.51 +  379: 343  191
    6    12 Bartosz        Bartczak              113.50 -  299: 463   63
    7    17 Dominik        Ulejczyk              118.31 =  448: 448  118
    8    15 Piotr          Broda                 138.84 -  324: 378   89
    9    21 Maciej         Kuć                   124.78 +  403: 329  175
   10    16 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  330: 412   69
   11    20 Dorota         Stachowska            120.10 -  302: 437   70
   12    23 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  295: 536   84
   13    22 Zbigniew       Wietecki              129.42 -  357: 436   79
   14    25 Monika         Siemaszko             122.45 +  451: 307  172
   15    25 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 +  403: 345  173
   16    18 Jakub          Błażejewski           143.67 -  274: 497   94
   17    24 Małgorzata     Szmuksta              127.70 +  361: 280  178
   18    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  399: 256  150
   19    21 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 +  375: 342  178
   20    15 Jolanta        Chłopińska            130.49 +  364: 345  180
   21    14 Renata         Andracka              123.34 +  345: 338  173
   22     5 Michał         Alabrudziński         157.53 -  397: 439  108
   23    13 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  335: 406   78
   24    18 Kacper         Zegadło               152.08 +  436: 334  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3148  / 24 131.17




	Dominik Ulejczyk 118.31 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ireneusz       Moralewicz            139.63 +  394: 313  190
    2     7 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  300: 501  111
    3    15 Maciej         Sancewicz             139.54 +  465: 303  190
    4     6 Kacper         Zegadło               152.08 -  371: 550  102
    5    17 Zbigniew       Wietecki              129.42 +  398: 359  179
    6     8 Dariusz        Kosz                  156.59 -  373: 564  107
    7    17 Dominika       Worona                118.46 =  448: 448  118
    8    16 Robert         Duczemiński           140.23 -  324: 415   90
    9    19 Agata          Kuć                   125.27 -  355: 445   75
   10    23 Jolanta        Chłopińska            130.49 -  317: 417   80
   11    24 Monika         Siemaszko             122.45 -  321: 463   72
   12    26 Ziemowit       Pazda                 122.07 +  419: 378  172
   13    24 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 +  357: 345  178
   14    22 Beata          Kiżewska              113.88 -  330: 393   64
   15    23 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  443: 417  173
   16    17 Irena          Sołdan                140.51 +  505: 313  191
   17    15 Jakub          Błażejewski           143.67 +  366: 343  194
   18    14 Rafał          Wesołowski            129.71 -  433: 447   80
   19    19 Dorota         Stachowska            120.10 +  363: 347  170
   20    16 Natalia        Woźniak               138.95 +  377: 353  189
   21    13 Maciej         Kuć                   124.78 -  312: 342   75
   22    15 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  404: 416   84
   23    22 Marcin         Gauer                 100.80 +  495: 330  151
   24    17 Łukasz         Tuszyński             154.63 +  419: 366  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3240  / 24 135.00




	Iwona Wieluńska 115.04 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Sancewicz             139.54 -  333: 383   90
    2    26 Teresa         Balewska              100.00 +  372: 312  150
    3    14 Jakub          Błażejewski           143.67 +  393: 386  194
    4    13 Marcin         Stachowski            127.78 +  317: 315  178
    5     9 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  244: 486   84
    6    15 Piotr          Broda                 138.84 -  270: 435   89
    7    20 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  346: 430   78
    8    24 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 +  398: 305  178
    9    17 Irena          Sołdan                140.51 +  426: 376  191
   10    15 Agata          Kuć                   125.27 -  381: 408   75
   11    18 Małgorzata     Szmuksta              127.70 +  377: 351  178
   12    15 Natalia        Woźniak               138.95 -  259: 437   89
   13    20 Sławomir       Piotrowski            133.54 +  366: 335  184
   14    14 Bartosz        Bartczak              113.50 -  327: 426   63
   15    20 Ireneusz       Moralewicz            139.63 -  304: 413   90
   16    20 Dorota         Stachowska            120.10 -  258: 437   70
   17    29 Tadeusz        Kondej                100.00 +  400: 283  150
   18    29 Bartosz        Knapik                100.00 +  421: 299  150
   19    16 Jolanta        Chłopińska            130.49 -  388: 416   80
   20    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  304: 324   50
   21    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  449: 283  150
   22    28 Dorota         Kuć                   126.82 +  414: 402  177
   23    21 Jerzy          Luter                 123.51 -  345: 442   74
   24    23 Rafał          Stachowski            124.39 +  420: 327  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2986  / 24 124.42




	Beata Kiżewska 113.88 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Kuć                   139.50 -  303: 525   90
    2    20 Mieczysław     Pastuszak             123.02 -  346: 398   73
    3    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  435: 368  150
    4    24 Tomasz         Siwiński              122.17 -  321: 322   72
    5    26 Teresa         Balewska              100.00 +  356: 251  150
    6    18 Jakub          Hassa                 131.70 -  314: 440   82
    7    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  451: 337  150
    8    25 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  358: 351  157
    9    14 Małgorzata     Szmuksta              127.70 +  398: 355  178
   10    11 Rafał          Wesołowski            129.71 +  354: 351  180
   11     9 Miłosz         Wrzałek               152.14 -  386: 489  102
   12    12 Marcin         Stachowski            127.78 -  376: 402   78
   13    14 Bartosz        Bartczak              113.50 -  347: 396   63
   14    22 Dominik        Ulejczyk              118.31 +  393: 330  168
   15    13 Jakub          Błażejewski           143.67 +  381: 378  194
   16    16 Maciej         Nawrocki              129.65 -  344: 345   80
   17    14 Mikołaj        Cieplik               144.84 -  311: 524   95
   18    25 Marcin         Gauer                 100.80 -  317: 332   51
   19    27 Mariusz        Rostkowski            109.51 -  365: 429   60
   20    19 Maciej         Sancewicz             139.54 -  332: 339   90
   21    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  400: 293  150
   22    19 Natalia        Woźniak               138.95 -  308: 408   89
   23    29 Bartosz        Knapik                100.00 +  329: 313  150
   24    25 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 -  305: 390   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2730  / 24 113.75




	Bartosz Bartczak 113.50 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Natalia        Woźniak               138.95 -  335: 446   89
    2    25 Monika         Siemaszko             122.45 +  404: 373  172
    3    10 Jakub          Hassa                 131.70 +  493: 349  182
    4    12 Dorota         Stachowska            120.10 +  446: 374  170
    5     8 Jerzy          Luter                 123.51 -  344: 431   74
    6    12 Dominika       Worona                118.46 +  463: 299  168
    7    10 Łukasz         Tuszyński             154.63 +  561: 373  205
    8     4 Michał         Alabrudziński         157.53 -  354: 438  108
    9     8 Robert         Duczemiński           140.23 -  355: 365   90
   10     9 Kazimierz      Merklejn              160.50 -  324: 388  111
   11    12 Ireneusz       Moralewicz            139.63 -  324: 390   90
   12    16 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  380: 364  178
   13    14 Beata          Kiżewska              113.88 +  396: 347  164
   14    14 Iwona          Wieluńska             115.04 +  426: 327  165
   15     9 Mikołaj        Cieplik               144.84 +  402: 327  195
   16    10 Agata          Kuć                   125.27 -  374: 421   75
   17    10 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  347: 406   84
   18    13 Piotr          Broda                 138.84 -  352: 353   89
   19    15 Rafał          Stachowski            124.39 +  358: 330  174
   20    13 Maciej         Kuć                   124.78 -  278: 433   75
   21    17 Irena          Sołdan                140.51 -  262: 453   91
   22    21 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  425: 262  153
   23    18 Jolanta        Chłopińska            130.49 +  358: 315  180
   24    11 Jakub          Hassa                 131.70 +  425: 332  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3264  / 24 136.00




	Mariusz Rostkowski 109.51 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Broda                 138.84 -  264: 414   89
    2    28 Renata         Andracka              123.34 -  302: 315   73
    3    29 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 +  300: 294  178
    4    26 Dominika       Worona                118.46 -  297: 392   68
    5    27 Wojciech       Gołęcki               103.07 -  301: 352   53
    6    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  225: 336   50
    7    31 Marcin         Gauer                 100.80 +  386: 345  151
    8    27 Monika         Siemaszko             122.45 -  349: 432   72
    9    28 Jadwiga        Szczurowska           106.81 -  332: 346   57
   10    31 Bartosz        Knapik                100.00 -  263: 344   50
   11    29 Halina         Cecot                 100.00 +  502: 339  150
   12    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  300: 297  150
   13    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  340: 327  150
   14    31 Teresa         Balewska              100.00 +  396: 346  150
   15    21 Irena          Sołdan                140.51 -  241: 506   91
   16    30 Tomasz         Siwiński              122.17 -  363: 372   72
   17    26 Rafał          Stachowski            124.39 -  303: 355   74
   18    28 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 -  317: 385   73
   19    27 Beata          Kiżewska              113.88 +  429: 365  164
   20    24 Ziemowit       Pazda                 122.07 -  264: 350   72
   21    24 Ireneusz       Moralewicz            139.63 -  291: 409   90
   22    22 Zbigniew       Wietecki              129.42 +  367: 317  179
   23    24 Jakub          Błażejewski           143.67 -  332: 384   94
   24    29 Jadwiga        Szczurowska           106.81 -  309: 332   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2407  / 24 100.29




	Jadwiga Szczurowska 106.81 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Radosław       Jachna                138.72 -  302: 542   89
    2    21 Michał         Alabrudziński         157.53 -  356: 484  108
    3    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  314: 370   50
    4    30 Teresa         Balewska              100.00 -  365: 381   50
    5    30 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 -  375: 397   78
    6    31 Marcin         Gauer                 100.80 +  441: 245  151
    7    29 Tadeusz        Kondej                100.00 +  326: 311  150
    8    25 Beata          Kiżewska              113.88 -  351: 358   64
    9    28 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  346: 332  160
   10    26 Renata         Andracka              123.34 -  295: 326   73
   11    27 Tomasz         Siwiński              122.17 =  327: 327  122
   12    28 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  334: 264  153
   13    26 Ziemowit       Pazda                 122.07 -  305: 434   72
   14    29 Halina         Cecot                 100.00 -  344: 365   50
   15    30 Bartosz        Knapik                100.00 +  395: 246  150
   16    25 Małgorzata     Szmuksta              127.70 -  253: 365   78
   17    27 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  362: 356  169
   18    21 Zbigniew       Wietecki              129.42 -  345: 404   79
   19    24 Jakub          Hassa                 131.70 -  269: 387   82
   20    27 Rafał          Stachowski            124.39 -  353: 395   74
   21    29 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  385: 368  173
   22    31 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  340: 365   50
   23    31 Dorota         Kuć                   126.82 -  331: 355   77
   24    29 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  332: 309  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2462  / 24 102.58




	Wojciech Gołęcki 103.07 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Alicja         Grąbczewska           134.04 -  324: 414   84
    2    30 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  336: 350   50
    3    26 Marcin         Gauer                 100.80 +  378: 342  151
    4    17 Rafał          Wesołowski            129.71 -  319: 438   80
    5    27 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  352: 301  160
    6    19 Robert         Duczemiński           140.23 -  301: 338   90
    7    28 Tomasz         Siwiński              122.17 +  380: 323  172
    8    22 Agata          Kuć                   125.27 -  261: 397   75
    9    23 Zbigniew       Wietecki              129.42 -  397: 401   79
   10    28 Maciej         Nawrocki              129.65 -  374: 383   80
   11    28 Bartosz        Knapik                100.00 +  333: 323  150
   12    28 Jadwiga        Szczurowska           106.81 -  264: 334   57
   13    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  306: 299  150
   14    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  339: 317  150
   15    26 Małgorzata     Szmuksta              127.70 -  335: 367   78
   16    28 Teresa         Balewska              100.00 +  337: 295  150
   17    30 Monika         Siemaszko             122.45 -  281: 305   72
   18    20 Natalia        Woźniak               138.95 -  360: 398   89
   19    22 Jakub          Błażejewski           143.67 -  283: 406   94
   20    26 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 +  351: 273  178
   21    22 Dorota         Stachowska            120.10 +  381: 370  170
   22    21 Bartosz        Bartczak              113.50 -  262: 425   63
   23    27 Halina         Cecot                 100.00 +  348: 300  150
   24    26 Halina         Cecot                 100.00 -  280: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2622  / 24 109.25




	Marcin Gauer 100.80 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  307: 342   84
    2    19 Rafał          Stachowski            124.39 -  295: 388   74
    3    26 Wojciech       Gołęcki               103.07 -  342: 378   53
    4    31 Bartosz        Knapik                100.00 -  334: 348   50
    5    31 Tadeusz        Kondej                100.00 -  257: 308   50
    6    31 Jadwiga        Szczurowska           106.81 -  245: 441   57
    7    31 Mariusz        Rostkowski            109.51 -  345: 386   60
    8    31 Tomasz         Siwiński              122.17 +  325: 320  172
    9    29 Halina         Cecot                 100.00 +  349: 344  150
   10    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  425: 284  150
   11    30 Teresa         Balewska              100.00 +  362: 307  150
   12    24 Jakub          Błażejewski           143.67 -  294: 427   94
   13    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  268: 372   50
   14    26 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 -  326: 424   78
   15    29 Monika         Siemaszko             122.45 +  432: 306  172
   16    26 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  347: 291  173
   17    23 Ziemowit       Pazda                 122.07 -  350: 354   72
   18    25 Beata          Kiżewska              113.88 +  332: 317  164
   19    23 Irena          Sołdan                140.51 -  342: 353   91
   20    23 Dorota         Stachowska            120.10 +  386: 369  170
   21    23 Zbigniew       Wietecki              129.42 -  278: 485   79
   22    23 Ireneusz       Moralewicz            139.63 -  317: 362   90
   23    22 Dominik        Ulejczyk              118.31 -  330: 495   68
   24    28 Mieczysław     Pastuszak             123.02 -  342: 439   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2424  / 24 101.00




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jolanta        Chłopińska            130.49 -  282: 430   80
    2    26 Iwona          Wieluńska             115.04 -  312: 372   65
    3    28 Monika         Siemaszko             122.45 -  239: 514   72
    4    30 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  381: 365  157
    5    26 Beata          Kiżewska              113.88 -  251: 356   64
    6    30 Dorota         Kuć                   126.82 +  411: 362  177
    7    25 Sławomir       Piotrowski            133.54 -  281: 382   84
    8    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  352: 317  150
    9    26 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 -  267: 470   78
   10    27 Mieczysław     Pastuszak             123.02 -  316: 390   73
   11    30 Marcin         Gauer                 100.80 -  307: 362   51
   12    31 Bartosz        Knapik                100.00 -  276: 312   50
   13    28 Halina         Cecot                 100.00 -  326: 335   50
   14    31 Mariusz        Rostkowski            109.51 -  346: 396   60
   15    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  346: 279  150
   16    28 Wojciech       Gołęcki               103.07 -  295: 337   53
   17    31 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  370: 328  150
   18    26 Rafał          Stachowski            124.39 -  332: 370   74
   19    28 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  331: 390   69
   20    28 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 -  341: 448   73
   21    25 Małgorzata     Szmuksta              127.70 -  271: 410   78
   22    29 Tomasz         Siwiński              122.17 -  318: 428   72
   23    25 Zbigniew       Wietecki              129.42 -  278: 499   79
   24    30 Bartosz        Knapik                100.00 +  344: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2159  / 24  89.96




	Halina Cecot 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Wesołowski            129.71 +  413: 331  180
    2     4 Dariusz        Kuć                   139.50 -  307: 400   90
    3    12 Michał         Alabrudziński         157.53 -  282: 623  108
    4    19 Jakub          Błażejewski           143.67 -  354: 421   94
    5    28 Bartosz        Knapik                100.00 +  336: 288  150
    6    22 Irena          Sołdan                140.51 -  290: 402   91
    7    23 Zbigniew       Wietecki              129.42 -  263: 477   79
    8    28 Dorota         Kuć                   126.82 -  320: 351   77
    9    29 Marcin         Gauer                 100.80 -  344: 349   51
   10    29 Tadeusz        Kondej                100.00 +  324: 286  150
   11    29 Mariusz        Rostkowski            109.51 -  339: 502   60
   12    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  360: 324  150
   13    28 Teresa         Balewska              100.00 +  335: 326  150
   14    29 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  365: 344  157
   15    27 Tomasz         Siwiński              122.17 +  414: 267  172
   16    22 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 +  343: 335  178
   17    18 Dorota         Stachowska            120.10 +  380: 345  170
   18    16 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  262: 353   78
   19    20 Maciej         Kuć                   124.78 -  299: 323   75
   20    30 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  354: 302  150
   21    16 Maciej         Sancewicz             139.54 -  311: 427   90
   22    26 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  375: 421   69
   23    27 Wojciech       Gołęcki               103.07 -  300: 348   53
   24    26 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  335: 280  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2775  / 24 115.62




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Nawrocki              129.65 -  293: 370   80
    2    23 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  303: 402   69
    3    27 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  370: 314  157
    4    22 Mikołaj        Cieplik               144.84 -  274: 543   95
    5    24 Małgorzata     Szmuksta              127.70 -  252: 432   78
    6    29 Bartosz        Knapik                100.00 +  368: 309  150
    7    26 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 -  285: 444   78
    8    26 Mieczysław     Pastuszak             123.02 -  326: 387   73
    9    30 Tomasz         Siwiński              122.17 -  255: 372   72
   10    30 Marcin         Gauer                 100.80 -  284: 425   51
   11    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  425: 262  150
   12    29 Halina         Cecot                 100.00 -  324: 360   50
   13    30 Mariusz        Rostkowski            109.51 -  327: 340   60
   14    28 Wojciech       Gołęcki               103.07 -  317: 339   53
   15    31 Teresa         Balewska              100.00 -  279: 346   50
   16    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  254: 312   50
   17    28 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 -  295: 380   73
   18    30 Dominika       Worona                118.46 -  256: 399   68
   19    29 Dorota         Kuć                   126.82 +  382: 304  177
   20    29 Iwona          Wieluńska             115.04 +  324: 304  165
   21    30 Beata          Kiżewska              113.88 -  293: 400   64
   22    24 Ziemowit       Pazda                 122.07 -  259: 388   72
   23    26 Monika         Siemaszko             122.45 -  283: 458   72
   24    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  354: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2157  / 24  89.88




	Bartosz Knapik 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  178: 443   78
    2    31 Ziemowit       Pazda                 122.07 -  294: 299   72
    3    31 Ireneusz       Moralewicz            139.63 -  309: 321   90
    4    31 Marcin         Gauer                 100.80 +  348: 334  151
    5    28 Halina         Cecot                 100.00 -  288: 336   50
    6    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  309: 368   50
    7    30 Dorota         Kuć                   126.82 -  259: 527   77
    8    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  273: 351   50
    9    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  314: 290  150
   10    31 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  344: 263  160
   11    28 Wojciech       Gołęcki               103.07 -  323: 333   53
   12    31 Teresa         Balewska              100.00 +  312: 276  150
   13    31 Tomasz         Siwiński              122.17 -  384: 419   72
   14    27 Mieczysław     Pastuszak             123.02 -  256: 378   73
   15    30 Jadwiga        Szczurowska           106.81 -  246: 395   57
   16    27 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 -  214: 378   73
   17    25 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 -  274: 335   78
   18    29 Iwona          Wieluńska             115.04 -  299: 421   65
   19    30 Małgorzata     Szmuksta              127.70 -  300: 389   78
   20    25 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  382: 331  169
   21    31 Monika         Siemaszko             122.45 -  373: 429   72
   22    30 Dorota         Stachowska            120.10 +  379: 349  170
   23    29 Beata          Kiżewska              113.88 -  313: 329   64
   24    30 Teresa         Balewska              100.00 -  319: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2152  / 24  89.67




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Zbigniew       Wietecki              129.42 -  274: 340   79
    2    27 Rafał          Wesołowski            129.71 -  272: 534   80
    3    30 Beata          Kiżewska              113.88 -  368: 435   64
    4    29 Miłosz         Wrzałek               152.14 -  222: 519  102
    5    31 Marcin         Gauer                 100.80 +  308: 257  151
    6    27 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 -  229: 465   78
    7    29 Jadwiga        Szczurowska           106.81 -  311: 326   57
    8    30 Teresa         Balewska              100.00 -  317: 352   50
    9    31 Bartosz        Knapik                100.00 -  290: 314   50
   10    29 Halina         Cecot                 100.00 -  286: 324   50
   11    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  262: 425   50
   12    30 Mariusz        Rostkowski            109.51 -  297: 300   60
   13    27 Wojciech       Gołęcki               103.07 -  299: 306   53
   14    30 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  346: 390   50
   15    28 Ziemowit       Pazda                 122.07 -  215: 515   72
   16    31 Dorota         Kuć                   126.82 -  300: 408   77
   17    29 Iwona          Wieluńska             115.04 -  283: 400   65
   18    31 Tomasz         Siwiński              122.17 -  239: 341   72
   19    31 Mieczysław     Pastuszak             123.02 -  269: 381   73
   20    31 Ireneusz       Moralewicz            139.63 -  300: 402   90
   21    26 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  305: 364   69
   22    27 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 -  207: 471   73
   23    28 Dorota         Stachowska            120.10 -  270: 516   70
   24    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  340: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 24  70.21




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jakub          Hassa                 131.70 -  241: 538   82
    2    30 Wojciech       Gołęcki               103.07 +  350: 336  153
    3    22 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  344: 374   69
    4    25 Bartosz        Aleksandrowicz        123.12 -  299: 301   73
    5    25 Monika         Siemaszko             122.45 -  282: 388   72
    6    28 Mariusz        Rostkowski            109.51 +  336: 225  160
    7    27 Beata          Kiżewska              113.88 -  337: 451   64
    8    29 Bartosz        Knapik                100.00 +  351: 273  150
    9    25 Mieczysław     Pastuszak             123.02 +  313: 304  173
   10    21 Irena          Sołdan                140.51 -  285: 452   91
   11    26 Maciej         Nawrocki              129.65 -  362: 498   80
   12    25 Zbigniew       Wietecki              129.42 -  324: 342   79
   13    29 Marcin         Gauer                 100.80 +  372: 268  151
   14    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  390: 346  150
   15    22 Monika         Gawron-Cieślik        127.79 -  342: 365   78
   16    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  312: 254  150
   17    31 Teresa         Balewska              100.00 -  328: 370   50
   18    22 Dorota         Stachowska            120.10 -  303: 362   70
   19    25 Ziemowit       Pazda                 122.07 -  276: 391   72
   20    30 Halina         Cecot                 100.00 -  302: 354   50
   21    28 Iwona          Wieluńska             115.04 -  283: 449   65
   22    31 Jadwiga        Szczurowska           106.81 +  365: 340  157
   23    23 Tomasz         Siwiński              122.17 +  389: 285  172
   24    27 Dorota         Kuć                   126.82 +  408: 365  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2588  / 24 107.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVIII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Monika         Gawron-Cieślik        461: 287
   2 Marcin         Stachowski           - Michał         Alabrudziński         417: 375
   3 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Szmuksta              464: 400
   4 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             440: 440
   5 Mariusz        Skrobosz             - Agata          Kuć                   337: 432
   6 Maciej         Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               375: 295
   7 Kacper         Zegadło              - Rafał          Stachowski            575: 393
   8 Jerzy          Luter                - Kamil          Górka                 254: 395
   9 Dariusz        Ulatowski            - Renata         Andracka              455: 331
  10 Bartosz        Aleksandrowicz       - Mirosław       Uglik                 307: 443
  11 Aleksander     Puchalski            - Mieczysław     Pastuszak             416: 379
  12 Monika         Siemaszko            - Maciej         Grąbczewski           284: 391
  13 Mikołaj        Cieplik              - Tomasz         Siwiński              324: 350
  14 Ziemowit       Pazda                - Patryk         Wolniewicz            314: 416
  15 Jakub          Błażejewski          - Dorota         Stachowska            409: 421
  16 Łukasz         Przyszlak            - Irena          Sołdan                365: 462
  17 Robert         Duczemiński          - Dominika       Worona                397: 373
  18 Dominik        Ulejczyk             - Ireneusz       Moralewicz            394: 313
  19 Maciej         Sancewicz            - Iwona          Wieluńska             383: 333
  20 Beata          Kiżewska             - Dariusz        Kuć                   303: 525
  21 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Bartczak              446: 335
  22 Mariusz        Rostkowski           - Piotr          Broda                 264: 414
  23 Radosław       Jachna               - Jadwiga        Szczurowska           542: 302
  24 Wojciech       Gołęcki              - Alicja         Grąbczewska           324: 414
  25 Sławomir       Piotrowski           - Marcin         Gauer                 342: 307
  26 Barbara        Wiśniewska           - Jakub          Hassa                 241: 538
  27 Jolanta        Chłopińska           - Teresa         Balewska              430: 282
  28 Halina         Cecot                - Rafał          Wesołowski            413: 331
  29 Maciej         Nawrocki             - Krystyna       Czajkowska            370: 293
  30 Tadeusz        Kondej               - Zbigniew       Wietecki              274: 340
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Knapik                443: 178


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patryk         Wolniewicz           - Kacper         Zegadło               433: 358
   2 Piotr          Broda                - Radosław       Jachna                363: 438
   3 Alicja         Grąbczewska          - Jakub          Hassa                 397: 342
   4 Dariusz        Kuć                  - Halina         Cecot                 400: 307
   5 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Kosz                  349: 434
   6 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                527: 385
   7 Dominik        Ulejczyk             - Kazimierz      Merklejn              300: 501
   8 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Ulatowski             359: 480
   9 Natalia        Woźniak              - Maciej         Sancewicz             489: 408
  10 Mirosław       Uglik                - Maciej         Kuć                   345: 382
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Nawrocki              410: 314
  12 Agata          Kuć                  - Tomasz         Siwiński              459: 298
  13 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Piotrowski            413: 369
  14 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Stachowska            314: 392
  15 Łukasz         Tuszyński            - Marcin         Stachowski            447: 340
  16 Dorota         Kuć                  - Aleksander     Puchalski             426: 489
  17 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Błażejewski           332: 418
  18 Małgorzata     Szmuksta             - Bartosz        Aleksandrowicz        341: 404
  19 Rafał          Stachowski           - Marcin         Gauer                 388: 295
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Beata          Kiżewska              398: 346
  21 Jadwiga        Szczurowska          - Michał         Alabrudziński         356: 484
  22 Dominika       Worona               - Miłosz         Wrzałek               401: 312
  23 Krystyna       Czajkowska           - Łukasz         Przyszlak             303: 402
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariusz        Skrobosz              362: 441
  25 Bartosz        Bartczak             - Monika         Siemaszko             404: 373
  26 Iwona          Wieluńska            - Teresa         Balewska              372: 312
  27 Rafał          Wesołowski           - Tadeusz        Kondej                534: 272
  28 Renata         Andracka             - Mariusz        Rostkowski            315: 302
  29 Mikołaj        Cieplik              - Jerzy          Luter                 376: 391
  30 Barbara        Wiśniewska           - Wojciech       Gołęcki               350: 336
  31 Bartosz        Knapik               - Ziemowit       Pazda                 294: 299


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Agata          Kuć                   336: 297
   2 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              350: 345
   3 Dariusz        Ulatowski            - Patryk         Wolniewicz            520: 307
   4 Natalia        Woźniak              - Jolanta        Chłopińska            421: 349
   5 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Kuć                   296: 463
   6 Kamil          Górka                - Alicja         Grąbczewska           310: 477
   7 Aleksander     Puchalski            - Maciej         Kuć                   513: 304
   8 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  409: 392
   9 Kacper         Zegadło              - Robert         Duczemiński           492: 373
  10 Jakub          Hassa                - Bartosz        Bartczak              349: 493
  11 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Piotrowski            383: 403
  12 Michał         Alabrudziński        - Halina         Cecot                 623: 282
  13 Irena          Sołdan               - Bartosz        Aleksandrowicz        357: 355
  14 Jakub          Błażejewski          - Iwona          Wieluńska             386: 393
  15 Maciej         Sancewicz            - Dominik        Ulejczyk              303: 465
  16 Maciej         Nawrocki             - Mirosław       Uglik                 272: 457
  17 Rafał          Stachowski           - Zbigniew       Wietecki              462: 369
  18 Tomasz         Siwiński             - Mariusz        Skrobosz              292: 462
  19 Renata         Andracka             - Piotr          Broda                 346: 379
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Jerzy          Luter                 279: 420
  21 Dominika       Worona               - Ziemowit       Pazda                 292: 377
  22 Łukasz         Przyszlak            - Barbara        Wiśniewska            374: 344
  23 Marcin         Stachowski           - Dorota         Kuć                   448: 356
  24 Maciej         Grąbczewski          - Małgorzata     Szmuksta              395: 316
  25 Miłosz         Wrzałek              - Mikołaj        Cieplik               376: 407
  26 Marcin         Gauer                - Wojciech       Gołęcki               342: 378
  27 Krystyna       Czajkowska           - Jadwiga        Szczurowska           370: 314
  28 Teresa         Balewska             - Monika         Siemaszko             239: 514
  29 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariusz        Rostkowski            294: 300
  30 Tadeusz        Kondej               - Beata          Kiżewska              368: 435
  31 Bartosz        Knapik               - Ireneusz       Moralewicz            309: 321


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Dariusz        Ulatowski             384: 512
   2 Kazimierz      Merklejn             - Aleksander     Puchalski             306: 477
   3 Dariusz        Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           407: 370
   4 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               457: 246
   5 Agata          Kuć                  - Michał         Alabrudziński         339: 461
   6 Dominik        Ulejczyk             - Kacper         Zegadło               371: 550
   7 Dariusz        Kosz                 - Patryk         Wolniewicz            416: 448
   8 Mirosław       Uglik                - Piotr          Broda                 407: 367
   9 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Stachowski            511: 239
  10 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Przyszlak             506: 258
  11 Sławomir       Piotrowski           - Kamil          Górka                 294: 483
  12 Bartosz        Bartczak             - Dorota         Stachowska            446: 374
  13 Iwona          Wieluńska            - Marcin         Stachowski            317: 315
  14 Jerzy          Luter                - Irena          Sołdan                367: 360
  15 Maciej         Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              376: 387
  16 Ziemowit       Pazda                - Jolanta        Chłopińska            386: 305
  17 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Wesołowski            319: 438
  18 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Hassa                 412: 310
  19 Halina         Cecot                - Jakub          Błażejewski           354: 421
  20 Monika         Siemaszko            - Renata         Andracka              292: 483
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Robert         Duczemiński           374: 478
  22 Mikołaj        Cieplik              - Krystyna       Czajkowska            543: 274
  23 Maciej         Sancewicz            - Maciej         Nawrocki              388: 306
  24 Beata          Kiżewska             - Tomasz         Siwiński              321: 322
  25 Bartosz        Aleksandrowicz       - Barbara        Wiśniewska            301: 299
  26 Mariusz        Rostkowski           - Dominika       Worona                297: 392
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Dorota         Kuć                   433: 401
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Monika         Gawron-Cieślik        437: 281
  29 Miłosz         Wrzałek              - Tadeusz        Kondej                519: 222
  30 Teresa         Balewska             - Jadwiga        Szczurowska           381: 365
  31 Marcin         Gauer                - Bartosz        Knapik                334: 348


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Ulatowski             402: 347
   2 Aleksander     Puchalski            - Łukasz         Tuszyński             494: 335
   3 Mirosław       Uglik                - Kacper         Zegadło               385: 325
   4 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              477: 343
   5 Patryk         Wolniewicz           - Mariusz        Skrobosz              484: 347
   6 Kamil          Górka                - Natalia        Woźniak               385: 431
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Jachna                343: 435
   8 Jerzy          Luter                - Bartosz        Bartczak              431: 344
   9 Alicja         Grąbczewska          - Iwona          Wieluńska             486: 244
  10 Ziemowit       Pazda                - Maciej         Grąbczewski           321: 337
  11 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Kosz                  325: 584
  12 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Sancewicz             386: 354
  13 Rafał          Stachowski           - Mikołaj        Cieplik               362: 355
  14 Renata         Andracka             - Jakub          Błażejewski           358: 351
  15 Maciej         Kuć                  - Robert         Duczemiński           415: 350
  16 Irena          Sołdan               - Dominika       Worona                343: 379
  17 Zbigniew       Wietecki             - Dominik        Ulejczyk              359: 398
  18 Sławomir       Piotrowski           - Agata          Kuć                   292: 380
  19 Piotr          Broda                - Łukasz         Przyszlak             438: 293
  20 Marcin         Stachowski           - Bartosz        Aleksandrowicz        454: 303
  21 Tomasz         Siwiński             - Jolanta        Chłopińska            247: 435
  22 Jakub          Hassa                - Mieczysław     Pastuszak             443: 309
  23 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Nawrocki              416: 367
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Krystyna       Czajkowska            432: 252
  25 Barbara        Wiśniewska           - Monika         Siemaszko             282: 388
  26 Beata          Kiżewska             - Teresa         Balewska              356: 251
  27 Mariusz        Rostkowski           - Wojciech       Gołęcki               301: 352
  28 Bartosz        Knapik               - Halina         Cecot                 288: 336
  29 Ireneusz       Moralewicz           - Dorota         Kuć                   383: 330
  30 Jadwiga        Szczurowska          - Monika         Gawron-Cieślik        375: 397
  31 Tadeusz        Kondej               - Marcin         Gauer                 308: 257


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksander     Puchalski            - Dariusz        Kuć                   367: 449
   2 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 349: 353
   3 Dariusz        Ulatowski            - Natalia        Woźniak               509: 382
   4 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Grąbczewski           379: 385
   5 Radosław       Jachna               - Jerzy          Luter                 509: 317
   6 Patryk         Wolniewicz           - Łukasz         Tuszyński             371: 370
   7 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Sporczyk              425: 323
   8 Dariusz        Kosz                 - Dominik        Ulejczyk              564: 373
   9 Agata          Kuć                  - Kamil          Górka                 350: 526
  10 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Kuć                   368: 350
  11 Rafał          Stachowski           - Rafał          Wesołowski            367: 420
  12 Bartosz        Bartczak             - Dominika       Worona                463: 299
  13 Marcin         Stachowski           - Renata         Andracka              508: 225
  14 Ziemowit       Pazda                - Kazimierz      Merklejn              333: 404
  15 Piotr          Broda                - Iwona          Wieluńska             435: 270
  16 Jolanta        Chłopińska           - Mikołaj        Cieplik               305: 457
  17 Jakub          Błażejewski          - Zbigniew       Wietecki              413: 358
  18 Jakub          Hassa                - Beata          Kiżewska              440: 314
  19 Robert         Duczemiński          - Wojciech       Gołęcki               338: 301
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Ireneusz       Moralewicz            319: 330
  21 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Piotrowski            390: 386
  22 Halina         Cecot                - Irena          Sołdan                290: 402
  23 Monika         Siemaszko            - Łukasz         Przyszlak             312: 357
  24 Bartosz        Aleksandrowicz       - Maciej         Sancewicz             276: 498
  25 Tomasz         Siwiński             - Dorota         Stachowska            319: 436
  26 Maciej         Nawrocki             - Mieczysław     Pastuszak             356: 342
  27 Monika         Gawron-Cieślik       - Tadeusz        Kondej                465: 229
  28 Mariusz        Rostkowski           - Barbara        Wiśniewska            225: 336
  29 Krystyna       Czajkowska           - Bartosz        Knapik                368: 309
  30 Teresa         Balewska             - Dorota         Kuć                   411: 362
  31 Jadwiga        Szczurowska          - Marcin         Gauer                 441: 245


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Patryk         Wolniewicz            413: 435
   2 Dariusz        Ulatowski            - Mirosław       Uglik                 356: 438
   3 Maciej         Grąbczewski          - Aleksander     Puchalski             406: 349
   4 Dariusz        Kosz                 - Radosław       Jachna                472: 385
   5 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              427: 379
   6 Natalia        Woźniak              - Kacper         Zegadło               346: 437
   7 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 321: 441
   8 Kazimierz      Merklejn             - Alicja         Grąbczewska           414: 415
   9 Jerzy          Luter                - Rafał          Wesołowski            348: 353
  10 Bartosz        Bartczak             - Łukasz         Tuszyński             561: 373
  11 Mikołaj        Cieplik              - Marcin         Stachowski            413: 318
  12 Jakub          Hassa                - Jolanta        Chłopińska            365: 336
  13 Jakub          Błażejewski          - Rafał          Stachowski            392: 409
  14 Maciej         Sancewicz            - Maciej         Kuć                   337: 394
  15 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              428: 414
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Miłosz         Wrzałek               344: 376
  17 Dominika       Worona               - Dominik        Ulejczyk              448: 448
  18 Łukasz         Przyszlak            - Robert         Duczemiński           365: 400
  19 Agata          Kuć                  - Ziemowit       Pazda                 321: 537
  20 Iwona          Wieluńska            - Krzysztof      Sporczyk              346: 430
  21 Dorota         Stachowska           - Małgorzata     Szmuksta              349: 449
  22 Maciej         Nawrocki             - Monika         Siemaszko             349: 309
  23 Zbigniew       Wietecki             - Halina         Cecot                 477: 263
  24 Bartosz        Aleksandrowicz       - Mieczysław     Pastuszak             463: 332
  25 Sławomir       Piotrowski           - Teresa         Balewska              382: 281
  26 Krystyna       Czajkowska           - Monika         Gawron-Cieślik        285: 444
  27 Beata          Kiżewska             - Barbara        Wiśniewska            451: 337
  28 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Siwiński              380: 323
  29 Tadeusz        Kondej               - Jadwiga        Szczurowska           311: 326
  30 Dorota         Kuć                  - Bartosz        Knapik                527: 259
  31 Marcin         Gauer                - Mariusz        Rostkowski            345: 386


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Kuć                   415: 294
   2 Patryk         Wolniewicz           - Maciej         Grąbczewski           365: 435
   3 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  359: 442
   4 Bartosz        Bartczak             - Michał         Alabrudziński         354: 438
   5 Alicja         Grąbczewska          - Dariusz        Ulatowski             552: 259
   6 Kacper         Zegadło              - Radosław       Jachna                341: 379
   7 Rafał          Wesołowski           - Aleksander     Puchalski             306: 367
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Mikołaj        Cieplik               429: 348
   9 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               491: 351
  10 Marcin         Stachowski           - Rafał          Stachowski            293: 346
  11 Maciej         Kuć                  - Jakub          Hassa                 296: 379
  12 Jerzy          Luter                - Kazimierz      Merklejn              286: 523
  13 Ziemowit       Pazda                - Natalia        Woźniak               378: 460
  14 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                433: 300
  15 Dominika       Worona               - Piotr          Broda                 324: 378
  16 Dominik        Ulejczyk             - Robert         Duczemiński           324: 415
  17 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Błażejewski           355: 402
  18 Renata         Andracka             - Małgorzata     Szmuksta              301: 468
  19 Łukasz         Przyszlak            - Maciej         Sancewicz             476: 369
  20 Zbigniew       Wietecki             - Bartosz        Aleksandrowicz        330: 441
  21 Dorota         Stachowska           - Ireneusz       Moralewicz            389: 430
  22 Wojciech       Gołęcki              - Agata          Kuć                   261: 397
  23 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Nawrocki              468: 293
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Iwona          Wieluńska             305: 398
  25 Jadwiga        Szczurowska          - Beata          Kiżewska              351: 358
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Krystyna       Czajkowska            387: 326
  27 Monika         Siemaszko            - Mariusz        Rostkowski            432: 349
  28 Halina         Cecot                - Dorota         Kuć                   320: 351
  29 Barbara        Wiśniewska           - Bartosz        Knapik                351: 273
  30 Teresa         Balewska             - Tadeusz        Kondej                352: 317
  31 Tomasz         Siwiński             - Marcin         Gauer                 320: 325


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Mirosław       Uglik                 334: 401
   2 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Kuć                   472: 375
   3 Michał         Alabrudziński        - Radosław       Jachna                445: 486
   4 Alicja         Grąbczewska          - Patryk         Wolniewicz            431: 382
   5 Kacper         Zegadło              - Aleksander     Puchalski             474: 350
   6 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Ulatowski             360: 415
   7 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              390: 322
   8 Robert         Duczemiński          - Bartosz        Bartczak              365: 355
   9 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Broda                 435: 330
  10 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Stachowski            451: 333
  11 Natalia        Woźniak              - Mikołaj        Cieplik               369: 349
  12 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Hassa                 404: 386
  13 Łukasz         Przyszlak            - Jakub          Błażejewski           414: 375
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Beata          Kiżewska              355: 398
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Marcin         Stachowski            444: 427
  16 Bartosz        Aleksandrowicz       - Jolanta        Chłopińska            343: 342
  17 Irena          Sołdan               - Iwona          Wieluńska             376: 426
  18 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Luter                 468: 347
  19 Dominik        Ulejczyk             - Agata          Kuć                   355: 445
  20 Maciej         Sancewicz            - Ziemowit       Pazda                 469: 336
  21 Maciej         Kuć                  - Dominika       Worona                329: 403
  22 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              415: 272
  23 Wojciech       Gołęcki              - Zbigniew       Wietecki              397: 401
  24 Dorota         Kuć                  - Monika         Siemaszko             381: 333
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Barbara        Wiśniewska            304: 313
  26 Teresa         Balewska             - Monika         Gawron-Cieślik        267: 470
  27 Maciej         Nawrocki             - Sławomir       Piotrowski            330: 397
  28 Jadwiga        Szczurowska          - Mariusz        Rostkowski            346: 332
  29 Marcin         Gauer                - Halina         Cecot                 349: 344
  30 Krystyna       Czajkowska           - Tomasz         Siwiński              255: 372
  31 Bartosz        Knapik               - Tadeusz        Kondej                314: 290


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Mirosław       Uglik                 314: 389
   2 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Grąbczewski           350: 352
   3 Alicja         Grąbczewska          - Michał         Alabrudziński         383: 348
   4 Dariusz        Kuć                  - Kacper         Zegadło               487: 508
   5 Dariusz        Ulatowski            - Robert         Duczemiński           396: 372
   6 Aleksander     Puchalski            - Patryk         Wolniewicz            413: 384
   7 Kamil          Górka                - Łukasz         Tuszyński             400: 382
   8 Mariusz        Skrobosz             - Natalia        Woźniak               384: 351
   9 Bartosz        Bartczak             - Kazimierz      Merklejn              324: 388
  10 Rafał          Stachowski           - Jakub          Hassa                 372: 435
  11 Beata          Kiżewska             - Rafał          Wesołowski            354: 351
  12 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Aleksandrowicz        516: 301
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Ireneusz       Moralewicz            395: 399
  14 Piotr          Broda                - Mikołaj        Cieplik               312: 463
  15 Iwona          Wieluńska            - Agata          Kuć                   381: 408
  16 Dominika       Worona               - Łukasz         Przyszlak             330: 412
  17 Jakub          Błażejewski          - Monika         Gawron-Cieślik        314: 338
  18 Ziemowit       Pazda                - Marcin         Stachowski            383: 437
  19 Maciej         Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              283: 345
  20 Maciej         Sancewicz            - Sławomir       Piotrowski            444: 369
  21 Irena          Sołdan               - Barbara        Wiśniewska            452: 285
  22 Jerzy          Luter                - Dorota         Stachowska            286: 414
  23 Jolanta        Chłopińska           - Dominik        Ulejczyk              417: 317
  24 Dorota         Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              396: 391
  25 Tomasz         Siwiński             - Monika         Siemaszko             362: 372
  26 Renata         Andracka             - Jadwiga        Szczurowska           326: 295
  27 Teresa         Balewska             - Mieczysław     Pastuszak             316: 390
  28 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Nawrocki              374: 383
  29 Tadeusz        Kondej               - Halina         Cecot                 286: 324
  30 Marcin         Gauer                - Krystyna       Czajkowska            425: 284
  31 Bartosz        Knapik               - Mariusz        Rostkowski            344: 263


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Alicja         Grąbczewska           428: 355
   2 Maciej         Grąbczewski          - Kacper         Zegadło               351: 373
   3 Dariusz        Ulatowski            - Dariusz        Kosz                  368: 488
   4 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              423: 306
   5 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 388: 344
   6 Kazimierz      Merklejn             - Radosław       Jachna                420: 262
   7 Agata          Kuć                  - Dariusz        Kuć                   419: 324
   8 Patryk         Wolniewicz           - Łukasz         Przyszlak             420: 295
   9 Beata          Kiżewska             - Miłosz         Wrzałek               386: 489
  10 Jakub          Hassa                - Natalia        Woźniak               500: 297
  11 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Tuszyński             281: 481
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Bartosz        Bartczak              390: 324
  13 Mikołaj        Cieplik              - Monika         Gawron-Cieślik        504: 300
  14 Marcin         Stachowski           - Jolanta        Chłopińska            500: 264
  15 Piotr          Broda                - Maciej         Sancewicz             413: 355
  16 Rafał          Stachowski           - Irena          Sołdan                391: 332
  17 Bartosz        Aleksandrowicz       - Rafał          Wesołowski            252: 530
  18 Iwona          Wieluńska            - Małgorzata     Szmuksta              377: 351
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Kuć                   353: 341
  20 Dorota         Stachowska           - Dominika       Worona                437: 302
  21 Jakub          Błażejewski          - Maciej         Kuć                   328: 464
  22 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Luter                 370: 384
  23 Renata         Andracka             - Ziemowit       Pazda                 408: 258
  24 Monika         Siemaszko            - Dominik        Ulejczyk              463: 321
  25 Sławomir       Piotrowski           - Mieczysław     Pastuszak             360: 357
  26 Barbara        Wiśniewska           - Maciej         Nawrocki              362: 498
  27 Jadwiga        Szczurowska          - Tomasz         Siwiński              327: 327
  28 Bartosz        Knapik               - Wojciech       Gołęcki               323: 333
  29 Mariusz        Rostkowski           - Halina         Cecot                 502: 339
  30 Marcin         Gauer                - Teresa         Balewska              362: 307
  31 Krystyna       Czajkowska           - Tadeusz        Kondej                425: 262


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Kosz                  459: 368
   2 Kacper         Zegadło              - Kazimierz      Merklejn              342: 352
   3 Aleksander     Puchalski            - Alicja         Grąbczewska           377: 345
   4 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Grąbczewski           323: 397
   5 Dariusz        Ulatowski            - Mariusz        Skrobosz              387: 435
   6 Patryk         Wolniewicz           - Kamil          Górka                 427: 404
   7 Agata          Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               346: 443
   8 Jakub          Hassa                - Ireneusz       Moralewicz            473: 414
   9 Radosław       Jachna               - Łukasz         Tuszyński             366: 402
  10 Robert         Duczemiński          - Mikołaj        Cieplik               429: 331
  11 Dariusz        Kuć                  - Piotr          Broda                 413: 346
  12 Beata          Kiżewska             - Marcin         Stachowski            376: 402
  13 Łukasz         Przyszlak            - Rafał          Wesołowski            354: 476
  14 Rafał          Stachowski           - Dorota         Stachowska            313: 413
  15 Natalia        Woźniak              - Iwona          Wieluńska             437: 259
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Bartczak              364: 380
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Sancewicz             362: 434
  18 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Nawrocki              330: 422
  19 Dorota         Kuć                  - Irena          Sołdan                328: 423
  20 Monika         Siemaszko            - Jerzy          Luter                 331: 342
  21 Jolanta        Chłopińska           - Renata         Andracka              459: 340
  22 Maciej         Kuć                  - Bartosz        Aleksandrowicz        446: 323
  23 Dominika       Worona               - Sławomir       Piotrowski            295: 536
  24 Marcin         Gauer                - Jakub          Błażejewski           294: 427
  25 Barbara        Wiśniewska           - Zbigniew       Wietecki              324: 342
  26 Dominik        Ulejczyk             - Ziemowit       Pazda                 419: 378
  27 Tomasz         Siwiński             - Mieczysław     Pastuszak             343: 391
  28 Wojciech       Gołęcki              - Jadwiga        Szczurowska           264: 334
  29 Halina         Cecot                - Krystyna       Czajkowska            360: 324
  30 Mariusz        Rostkowski           - Tadeusz        Kondej                300: 297
  31 Teresa         Balewska             - Bartosz        Knapik                276: 312


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Aleksander     Puchalski             375: 346
   2 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Grąbczewski           365: 356
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  368: 488
   4 Mariusz        Skrobosz             - Kacper         Zegadło               362: 375
   5 Łukasz         Tuszyński            - Alicja         Grąbczewska           404: 422
   6 Jakub          Hassa                - Patryk         Wolniewicz            327: 381
   7 Natalia        Woźniak              - Michał         Alabrudziński         283: 454
   8 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Ulatowski             325: 397
   9 Kamil          Górka                - Radosław       Jachna                419: 398
  10 Dariusz        Kuć                  - Robert         Duczemiński           368: 382
  11 Rafał          Wesołowski           - Ireneusz       Moralewicz            416: 345
  12 Marcin         Stachowski           - Agata          Kuć                   367: 434
  13 Mikołaj        Cieplik              - Maciej         Kuć                   412: 253
  14 Bartosz        Bartczak             - Beata          Kiżewska              396: 347
  15 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Stachowski            362: 339
  16 Maciej         Nawrocki             - Irena          Sołdan                362: 335
  17 Łukasz         Przyszlak            - Krzysztof      Sporczyk              274: 384
  18 Jerzy          Luter                - Jolanta        Chłopińska            455: 406
  19 Jakub          Błażejewski          - Piotr          Broda                 371: 344
  20 Iwona          Wieluńska            - Sławomir       Piotrowski            366: 335
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Kuć                   328: 405
  22 Zbigniew       Wietecki             - Dominika       Worona                436: 357
  23 Bartosz        Aleksandrowicz       - Monika         Siemaszko             444: 306
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Dominik        Ulejczyk              345: 357
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Renata         Andracka              325: 405
  26 Ziemowit       Pazda                - Jadwiga        Szczurowska           434: 305
  27 Tadeusz        Kondej               - Wojciech       Gołęcki               299: 306
  28 Halina         Cecot                - Teresa         Balewska              335: 326
  29 Barbara        Wiśniewska           - Marcin         Gauer                 372: 268
  30 Krystyna       Czajkowska           - Mariusz        Rostkowski            327: 340
  31 Bartosz        Knapik               - Tomasz         Siwiński              384: 419


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Mirosław       Uglik                 411: 376
   2 Dariusz        Kosz                 - Michał         Alabrudziński         409: 408
   3 Alicja         Grąbczewska          - Kacper         Zegadło               355: 346
   4 Aleksander     Puchalski            - Dariusz        Ulatowski             441: 485
   5 Patryk         Wolniewicz           - Miłosz         Wrzałek               383: 332
   6 Maciej         Grąbczewski          - Kamil          Górka                 407: 433
   7 Agata          Kuć                  - Jakub          Hassa                 451: 280
   8 Robert         Duczemiński          - Rafał          Wesołowski            387: 347
   9 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              354: 433
  10 Natalia        Woźniak              - Dariusz        Kuć                   388: 390
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Mikołaj        Cieplik               349: 403
  12 Radosław       Jachna               - Maciej         Nawrocki              424: 406
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Stachowski            372: 381
  14 Iwona          Wieluńska            - Bartosz        Bartczak              327: 426
  15 Maciej         Sancewicz            - Dorota         Stachowska            498: 326
  16 Jakub          Błażejewski          - Jerzy          Luter                 366: 306
  17 Irena          Sołdan               - Maciej         Kuć                   311: 430
  18 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Przyszlak             398: 354
  19 Renata         Andracka             - Zbigniew       Wietecki              378: 374
  20 Piotr          Broda                - Bartosz        Aleksandrowicz        354: 336
  21 Sławomir       Piotrowski           - Dorota         Kuć                   370: 344
  22 Dominik        Ulejczyk             - Beata          Kiżewska              330: 393
  23 Rafał          Stachowski           - Małgorzata     Szmuksta              359: 324
  24 Tomasz         Siwiński             - Ziemowit       Pazda                 428: 365
  25 Monika         Siemaszko            - Dominika       Worona                307: 451
  26 Monika         Gawron-Cieślik       - Marcin         Gauer                 424: 326
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Bartosz        Knapik                378: 256
  28 Wojciech       Gołęcki              - Krystyna       Czajkowska            339: 317
  29 Jadwiga        Szczurowska          - Halina         Cecot                 344: 365
  30 Tadeusz        Kondej               - Barbara        Wiśniewska            346: 390
  31 Mariusz        Rostkowski           - Teresa         Balewska              396: 346


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 419: 392
   2 Patryk         Wolniewicz           - Kazimierz      Merklejn              362: 406
   3 Dariusz        Kosz                 - Aleksander     Puchalski             332: 467
   4 Mariusz        Skrobosz             - Alicja         Grąbczewska           437: 284
   5 Kacper         Zegadło              - Dariusz        Ulatowski             365: 370
   6 Maciej         Grąbczewski          - Agata          Kuć                   391: 357
   7 Michał         Alabrudziński        - Robert         Duczemiński           456: 370
   8 Dariusz        Kuć                  - Marcin         Stachowski            317: 389
   9 Mikołaj        Cieplik              - Bartosz        Bartczak              327: 402
  10 Radosław       Jachna               - Maciej         Sancewicz             433: 400
  11 Jakub          Hassa                - Miłosz         Wrzałek               327: 468
  12 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Tuszyński             353: 493
  13 Beata          Kiżewska             - Jakub          Błażejewski           381: 378
  14 Maciej         Kuć                  - Natalia        Woźniak               504: 373
  15 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Stachowski            457: 373
  16 Maciej         Nawrocki             - Dorota         Stachowska            461: 336
  17 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Sporczyk              332: 378
  18 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Broda                 343: 380
  19 Sławomir       Piotrowski           - Renata         Andracka              374: 368
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Iwona          Wieluńska             413: 304
  21 Irena          Sołdan               - Mariusz        Rostkowski            506: 241
  22 Barbara        Wiśniewska           - Monika         Gawron-Cieślik        342: 365
  23 Dominik        Ulejczyk             - Mieczysław     Pastuszak             443: 417
  24 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Przyszlak             385: 391
  25 Dominika       Worona               - Bartosz        Aleksandrowicz        403: 345
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Wojciech       Gołęcki               367: 335
  27 Halina         Cecot                - Tomasz         Siwiński              414: 267
  28 Ziemowit       Pazda                - Tadeusz        Kondej                515: 215
  29 Marcin         Gauer                - Monika         Siemaszko             432: 306
  30 Bartosz        Knapik               - Jadwiga        Szczurowska           246: 395
  31 Teresa         Balewska             - Krystyna       Czajkowska            346: 279


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Patryk         Wolniewicz            383: 409
   2 Dariusz        Ulatowski            - Kazimierz      Merklejn              437: 384
   3 Alicja         Grąbczewska          - Dariusz        Kosz                  344: 388
   4 Aleksander     Puchalski            - Michał         Alabrudziński         367: 403
   5 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Grąbczewski           502: 317
   6 Marcin         Stachowski           - Kacper         Zegadło               346: 494
   7 Kamil          Górka                - Robert         Duczemiński           428: 409
   8 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             393: 376
   9 Dariusz        Kuć                  - Radosław       Jachna                385: 396
  10 Bartosz        Bartczak             - Agata          Kuć                   374: 421
  11 Mikołaj        Cieplik              - Sławomir       Piotrowski            339: 383
  12 Maciej         Sancewicz            - Ireneusz       Moralewicz            392: 356
  13 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Kuć                   415: 305
  14 Piotr          Broda                - Jakub          Hassa                 344: 266
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Jolanta        Chłopińska            428: 426
  16 Maciej         Nawrocki             - Beata          Kiżewska              345: 344
  17 Irena          Sołdan               - Dominik        Ulejczyk              313: 505
  18 Dominika       Worona               - Jakub          Błażejewski           274: 497
  19 Renata         Andracka             - Natalia        Woźniak               430: 375
  20 Dorota         Stachowska           - Iwona          Wieluńska             437: 258
  21 Rafał          Stachowski           - Jerzy          Luter                 317: 369
  22 Monika         Gawron-Cieślik       - Halina         Cecot                 335: 343
  23 Łukasz         Przyszlak            - Zbigniew       Wietecki              330: 425
  24 Monika         Siemaszko            - Ziemowit       Pazda                 324: 401
  25 Jadwiga        Szczurowska          - Małgorzata     Szmuksta              253: 365
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Marcin         Gauer                 291: 347
  27 Bartosz        Aleksandrowicz       - Bartosz        Knapik                378: 214
  28 Wojciech       Gołęcki              - Teresa         Balewska              337: 295
  29 Krystyna       Czajkowska           - Barbara        Wiśniewska            254: 312
  30 Mariusz        Rostkowski           - Tomasz         Siwiński              363: 372
  31 Tadeusz        Kondej               - Dorota         Kuć                   300: 408


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Mirosław       Uglik                 379: 401
   2 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              510: 329
   3 Kacper         Zegadło              - Dariusz        Kosz                  381: 390
   4 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Ulatowski             343: 454
   5 Patryk         Wolniewicz           - Radosław       Jachna                439: 512
   6 Kamil          Górka                - Aleksander     Puchalski             566: 349
   7 Agata          Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           495: 333
   8 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Wesołowski            346: 281
   9 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Sancewicz             441: 366
  10 Sławomir       Piotrowski           - Bartosz        Bartczak              406: 347
  11 Piotr          Broda                - Marcin         Stachowski            345: 401
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Kuć                   281: 457
  13 Robert         Duczemiński          - Maciej         Nawrocki              373: 384
  14 Beata          Kiżewska             - Mikołaj        Cieplik               311: 524
  15 Jakub          Błażejewski          - Dominik        Ulejczyk              343: 366
  16 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Kuć                   340: 365
  17 Jakub          Hassa                - Renata         Andracka              316: 449
  18 Halina         Cecot                - Dorota         Stachowska            380: 345
  19 Jerzy          Luter                - Ireneusz       Moralewicz            351: 344
  20 Dorota         Kuć                  - Natalia        Woźniak               344: 361
  21 Tomasz         Siwiński             - Irena          Sołdan                418: 411
  22 Zbigniew       Wietecki             - Mieczysław     Pastuszak             394: 329
  23 Ziemowit       Pazda                - Marcin         Gauer                 354: 350
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Dominika       Worona                280: 361
  25 Bartosz        Knapik               - Monika         Gawron-Cieślik        274: 335
  26 Mariusz        Rostkowski           - Rafał          Stachowski            303: 355
  27 Jadwiga        Szczurowska          - Łukasz         Przyszlak             362: 356
  28 Bartosz        Aleksandrowicz       - Krystyna       Czajkowska            380: 295
  29 Iwona          Wieluńska            - Tadeusz        Kondej                400: 283
  30 Monika         Siemaszko            - Wojciech       Gołęcki               305: 281
  31 Teresa         Balewska             - Barbara        Wiśniewska            370: 328


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Skrobosz              437: 407
   2 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz      Merklejn              500: 368
   3 Dariusz        Ulatowski            - Kamil          Górka                 447: 278
   4 Radosław       Jachna               - Maciej         Grąbczewski           423: 496
   5 Agata          Kuć                  - Patryk         Wolniewicz            336: 417
   6 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Alabrudziński         303: 450
   7 Maciej         Nawrocki             - Kacper         Zegadło               376: 333
   8 Aleksander     Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               398: 306
   9 Marcin         Stachowski           - Alicja         Grąbczewska           386: 318
  10 Mikołaj        Cieplik              - Łukasz         Tuszyński             393: 312
  11 Maciej         Kuć                  - Dariusz        Kuć                   316: 340
  12 Renata         Andracka             - Maciej         Sancewicz             433: 338
  13 Bartosz        Bartczak             - Piotr          Broda                 352: 353
  14 Dominik        Ulejczyk             - Rafał          Wesołowski            433: 447
  15 Robert         Duczemiński          - Jerzy          Luter                 372: 370
  16 Halina         Cecot                - Krzysztof      Sporczyk              262: 353
  17 Irena          Sołdan               - Jakub          Błażejewski           431: 421
  18 Małgorzata     Szmuksta             - Jolanta        Chłopińska            374: 404
  19 Łukasz         Przyszlak            - Jakub          Hassa                 416: 288
  20 Natalia        Woźniak              - Wojciech       Gołęcki               398: 360
  21 Zbigniew       Wietecki             - Jadwiga        Szczurowska           404: 345
  22 Barbara        Wiśniewska           - Dorota         Stachowska            303: 362
  23 Dorota         Kuć                  - Ziemowit       Pazda                 484: 374
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Mieczysław     Pastuszak             394: 428
  25 Marcin         Gauer                - Beata          Kiżewska              332: 317
  26 Rafał          Stachowski           - Teresa         Balewska              370: 332
  27 Monika         Gawron-Cieślik       - Monika         Siemaszko             419: 366
  28 Bartosz        Aleksandrowicz       - Mariusz        Rostkowski            385: 317
  29 Iwona          Wieluńska            - Bartosz        Knapik                421: 299
  30 Krystyna       Czajkowska           - Dominika       Worona                256: 399
  31 Tadeusz        Kondej               - Tomasz         Siwiński              239: 341


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Stachowski           - Mirosław       Uglik                 257: 372
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kosz                  343: 451
   3 Dariusz        Ulatowski            - Agata          Kuć                   527: 404
   4 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Górka                 388: 439
   5 Michał         Alabrudziński        - Patryk         Wolniewicz            387: 359
   6 Maciej         Grąbczewski          - Maciej         Nawrocki              436: 401
   7 Radosław       Jachna               - Aleksander     Puchalski             513: 370
   8 Kacper         Zegadło              - Sławomir       Piotrowski            416: 382
   9 Mikołaj        Cieplik              - Renata         Andracka              424: 334
  10 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kuć                   374: 326
  11 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Duczemiński           372: 450
  12 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              343: 267
  13 Alicja         Grąbczewska          - Piotr          Broda                 356: 422
  14 Maciej         Sancewicz            - Jerzy          Luter                 315: 371
  15 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Stachowski            358: 330
  16 Jolanta        Chłopińska           - Iwona          Wieluńska             416: 388
  17 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Aleksandrowicz        501: 325
  18 Tomasz         Siwiński             - Zbigniew       Wietecki              386: 314
  19 Dorota         Stachowska           - Dominik        Ulejczyk              347: 363
  20 Maciej         Kuć                  - Halina         Cecot                 323: 299
  21 Dominika       Worona               - Monika         Gawron-Cieślik        375: 342
  22 Wojciech       Gołęcki              - Jakub          Błażejewski           283: 406
  23 Marcin         Gauer                - Irena          Sołdan                342: 353
  24 Jakub          Hassa                - Jadwiga        Szczurowska           387: 269
  25 Ziemowit       Pazda                - Barbara        Wiśniewska            391: 276
  26 Monika         Siemaszko            - Ireneusz       Moralewicz            420: 299
  27 Mariusz        Rostkowski           - Beata          Kiżewska              429: 365
  28 Teresa         Balewska             - Łukasz         Przyszlak             331: 390
  29 Krystyna       Czajkowska           - Dorota         Kuć                   382: 304
  30 Bartosz        Knapik               - Małgorzata     Szmuksta              300: 389
  31 Mieczysław     Pastuszak            - Tadeusz        Kondej                381: 269


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Mikołaj        Cieplik               373: 257
   2 Dariusz        Kosz                 - Agata          Kuć                   439: 388
   3 Marcin         Stachowski           - Dariusz        Ulatowski             349: 345
   4 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              307: 478
   5 Robert         Duczemiński          - Maciej         Grąbczewski           390: 353
   6 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         393: 453
   7 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Jachna                357: 377
   8 Kamil          Górka                - Kacper         Zegadło               488: 296
   9 Patryk         Wolniewicz           - Piotr          Broda                 410: 306
  10 Maciej         Nawrocki             - Aleksander     Puchalski             420: 410
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               428: 300
  12 Dariusz        Kuć                  - Renata         Andracka              293: 416
  13 Maciej         Kuć                  - Bartosz        Bartczak              433: 278
  14 Jerzy          Luter                - Alicja         Grąbczewska           301: 423
  15 Dominika       Worona               - Jolanta        Chłopińska            364: 345
  16 Dominik        Ulejczyk             - Natalia        Woźniak               377: 353
  17 Tomasz         Siwiński             - Sławomir       Piotrowski            358: 361
  18 Jakub          Błażejewski          - Małgorzata     Szmuksta              317: 341
  19 Beata          Kiżewska             - Maciej         Sancewicz             332: 339
  20 Irena          Sołdan               - Mieczysław     Pastuszak             456: 347
  21 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Siemaszko             314: 351
  22 Dorota         Kuć                  - Jakub          Hassa                 356: 415
  23 Dorota         Stachowska           - Marcin         Gauer                 369: 386
  24 Ziemowit       Pazda                - Mariusz        Rostkowski            350: 264
  25 Łukasz         Przyszlak            - Bartosz        Knapik                331: 382
  26 Monika         Gawron-Cieślik       - Wojciech       Gołęcki               273: 351
  27 Jadwiga        Szczurowska          - Rafał          Stachowski            353: 395
  28 Bartosz        Aleksandrowicz       - Teresa         Balewska              448: 341
  29 Iwona          Wieluńska            - Krystyna       Czajkowska            304: 324
  30 Barbara        Wiśniewska           - Halina         Cecot                 302: 354
  31 Ireneusz       Moralewicz           - Tadeusz        Kondej                402: 300


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Mirosław       Uglik                 336: 410
   2 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Nawrocki              352: 410
   3 Mikołaj        Cieplik              - Dariusz        Ulatowski             426: 427
   4 Agata          Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              364: 486
   5 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         365: 440
   6 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              413: 321
   7 Alicja         Grąbczewska          - Radosław       Jachna                388: 286
   8 Patryk         Wolniewicz           - Rafał          Wesołowski            456: 411
   9 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Sporczyk              382: 324
  10 Aleksander     Puchalski            - Marcin         Stachowski            381: 282
  11 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Tuszyński             377: 462
  12 Piotr          Broda                - Miłosz         Wrzałek               418: 331
  13 Dominik        Ulejczyk             - Maciej         Kuć                   312: 342
  14 Renata         Andracka             - Dominika       Worona                338: 345
  15 Dariusz        Kuć                  - Ziemowit       Pazda                 437: 265
  16 Halina         Cecot                - Maciej         Sancewicz             311: 427
  17 Bartosz        Bartczak             - Irena          Sołdan                262: 453
  18 Jolanta        Chłopińska           - Jakub          Błażejewski           291: 462
  19 Rafał          Stachowski           - Natalia        Woźniak               490: 303
  20 Jakub          Hassa                - Bartosz        Aleksandrowicz        452: 306
  21 Jerzy          Luter                - Tomasz         Siwiński              417: 330
  22 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Stachowska            381: 370
  23 Marcin         Gauer                - Zbigniew       Wietecki              278: 485
  24 Mariusz        Rostkowski           - Ireneusz       Moralewicz            291: 409
  25 Małgorzata     Szmuksta             - Teresa         Balewska              410: 271
  26 Tadeusz        Kondej               - Łukasz         Przyszlak             305: 364
  27 Monika         Gawron-Cieślik       - Dorota         Kuć                   337: 362
  28 Barbara        Wiśniewska           - Iwona          Wieluńska             283: 449
  29 Mieczysław     Pastuszak            - Jadwiga        Szczurowska           368: 385
  30 Krystyna       Czajkowska           - Beata          Kiżewska              293: 400
  31 Monika         Siemaszko            - Bartosz        Knapik                429: 373


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Mirosław       Uglik                 298: 438
   2 Piotr          Broda                - Dariusz        Kosz                  398: 404
   3 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Kuć                   489: 265
   4 Kazimierz      Merklejn             - Robert         Duczemiński           358: 488
   5 Michał         Alabrudziński        - Dominika       Worona                439: 397
   6 Mikołaj        Cieplik              - Kamil          Górka                 429: 347
   7 Irena          Sołdan               - Patryk         Wolniewicz            428: 448
   8 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Kuć                   371: 376
   9 Radosław       Jachna               - Rafał          Wesołowski            407: 348
  10 Maciej         Nawrocki             - Alicja         Grąbczewska           341: 447
  11 Agata          Kuć                  - Aleksander     Puchalski             384: 458
  12 Marcin         Stachowski           - Mariusz        Skrobosz              293: 400
  13 Maciej         Sancewicz            - Kacper         Zegadło               492: 276
  14 Jakub          Hassa                - Jerzy          Luter                 433: 313
  15 Sławomir       Piotrowski           - Dominik        Ulejczyk              416: 404
  16 Renata         Andracka             - Krzysztof      Sporczyk              410: 402
  17 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Stachowski            454: 289
  18 Jakub          Błażejewski          - Monika         Siemaszko             358: 378
  19 Natalia        Woźniak              - Beata          Kiżewska              408: 308
  20 Jolanta        Chłopińska           - Monika         Gawron-Cieślik        425: 285
  21 Wojciech       Gołęcki              - Bartosz        Bartczak              262: 425
  22 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Rostkowski            317: 367
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Marcin         Gauer                 362: 317
  24 Ziemowit       Pazda                - Krystyna       Czajkowska            388: 259
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Małgorzata     Szmuksta              304: 403
  26 Łukasz         Przyszlak            - Halina         Cecot                 421: 375
  27 Tadeusz        Kondej               - Bartosz        Aleksandrowicz        207: 471
  28 Iwona          Wieluńska            - Dorota         Kuć                   414: 402
  29 Teresa         Balewska             - Tomasz         Siwiński              318: 428
  30 Bartosz        Knapik               - Dorota         Stachowska            379: 349
  31 Jadwiga        Szczurowska          - Barbara        Wiśniewska            340: 365


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Maciej         Sancewicz             444: 464
   2 Dariusz        Kosz                 - Mikołaj        Cieplik               499: 329
   3 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Nawrocki              401: 351
   4 Dariusz        Kuć                  - Michał         Alabrudziński         393: 316
   5 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Hassa                 353: 283
   6 Patryk         Wolniewicz           - Marcin         Stachowski            435: 279
   7 Kamil          Górka                - Renata         Andracka              399: 322
   8 Radosław       Jachna               - Sławomir       Piotrowski            307: 353
   9 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Grąbczewski           340: 341
  10 Aleksander     Puchalski            - Piotr          Broda                 414: 280
  11 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Kuć                   412: 334
  12 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Duczemiński           431: 412
  13 Dominika       Worona               - Krzysztof      Sporczyk              335: 406
  14 Kacper         Zegadło              - Ireneusz       Moralewicz            372: 377
  15 Miłosz         Wrzałek              - Ziemowit       Pazda                 514: 371
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Agata          Kuć                   416: 293
  17 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                416: 399
  18 Bartosz        Bartczak             - Jolanta        Chłopińska            358: 315
  19 Łukasz         Przyszlak            - Natalia        Woźniak               415: 342
  20 Bartosz        Aleksandrowicz       - Rafał          Stachowski            359: 301
  21 Jerzy          Luter                - Iwona          Wieluńska             442: 345
  22 Dominik        Ulejczyk             - Marcin         Gauer                 495: 330
  23 Tomasz         Siwiński             - Barbara        Wiśniewska            285: 389
  24 Mariusz        Rostkowski           - Jakub          Błażejewski           332: 384
  25 Teresa         Balewska             - Zbigniew       Wietecki              278: 499
  26 Krystyna       Czajkowska           - Monika         Siemaszko             283: 458
  27 Halina         Cecot                - Wojciech       Gołęcki               300: 348
  28 Dorota         Stachowska           - Tadeusz        Kondej                516: 270
  29 Beata          Kiżewska             - Bartosz        Knapik                329: 313
  30 Monika         Gawron-Cieślik       - Mieczysław     Pastuszak             468: 335
  31 Dorota         Kuć                  - Jadwiga        Szczurowska           355: 331


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mirosław       Uglik                 441: 380
   2 Dariusz        Ulatowski            - Kazimierz      Merklejn              467: 390
   3 Michał         Alabrudziński        - Patryk         Wolniewicz            385: 423
   4 Kamil          Górka                - Maciej         Grąbczewski           429: 329
   5 Aleksander     Puchalski            - Radosław       Jachna                402: 325
   6 Alicja         Grąbczewska          - Mariusz        Skrobosz              350: 438
   7 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Kuć                   386: 299
   8 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Piotrowski            362: 426
   9 Maciej         Nawrocki             - Miłosz         Wrzałek               304: 486
  10 Rafał          Wesołowski           - Mikołaj        Cieplik               388: 361
  11 Bartosz        Bartczak             - Jakub          Hassa                 425: 332
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Stachowski            380: 402
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Szmuksta              424: 251
  14 Piotr          Broda                - Łukasz         Przyszlak             410: 260
  15 Renata         Andracka             - Maciej         Kuć                   371: 410
  16 Jerzy          Luter                - Bartosz        Aleksandrowicz        338: 386
  17 Dominik        Ulejczyk             - Łukasz         Tuszyński             419: 366
  18 Kacper         Zegadło              - Dominika       Worona                334: 436
  19 Jakub          Błażejewski          - Irena          Sołdan                381: 298
  20 Agata          Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              507: 354
  21 Natalia        Woźniak              - Jolanta        Chłopińska            324: 442
  22 Monika         Siemaszko            - Ziemowit       Pazda                 474: 271
  23 Rafał          Stachowski           - Iwona          Wieluńska             327: 420
  24 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Siwiński              479: 285
  25 Beata          Kiżewska             - Monika         Gawron-Cieślik        305: 390
  26 Halina         Cecot                - Wojciech       Gołęcki               335: 280
  27 Barbara        Wiśniewska           - Dorota         Kuć                   408: 365
  28 Marcin         Gauer                - Mieczysław     Pastuszak             342: 439
  29 Jadwiga        Szczurowska          - Mariusz        Rostkowski            332: 309
  30 Bartosz        Knapik               - Teresa         Balewska              319: 344
  31 Tadeusz        Kondej               - Krystyna       Czajkowska            340: 354
Lista rankingowa na dzień 25-11-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              163.54  31073  190
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             159.33  31707  199
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.60  31048  197
   4 Marek Reda                     Dębówka              157.57  13236   84
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.36  30802  197
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   7 Piotr Pietuchowski             Białystok            155.20  23901  154
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              155.12  30714  198
   9 Dawid Pikul                    Poznań               155.02  29918  193
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.06  14328   93
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  12 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  13 Patryk Wolniewicz              Szczecin             152.18   9131   60
  14 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.09  29354  193
  15 Paweł Jackowski                Warszawa             151.61  29867  197
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             151.22  28126  186
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.13  28262  187
  18 Kamil Górka                    Kraków               150.49  29045  193
  19 Łukasz Bobowski                Suchedniów           150.44  29937  199
  20 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.28  29905  199
  21 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.85  28621  191
  23 Kacper Zegadło                 Warszawa             149.27  29406  197
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  29781  200
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.59  29718  200
  26 Aleksander Puchalski           Włocławek            148.58  14264   96
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.25  28316  191
  28 Bogusław Szyszka               Oława                147.98   9323   63
  29 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.79  22020  149
  30 Mariusz Wrześniewski           Kraków               147.33  28434  193
  31 Justyna Górka                  Kraków               147.29  29017  197
  32 Maciej Grąbczewski             Szczecin             147.29  25334  172
  33 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  34 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.29  25454  174
  35 Michał Makowski                Warszawa             145.84   5396   37
  36 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.79  28720  197
  37 Kamil Kister                   Warszawa             145.72  26084  179
  38 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.98  13483   93
  39 Paweł Pogorzelski              Warszawa             144.84  23899  165
  40 Przemysław Rybicki             Otwock               144.81  10861   75
  41 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  42 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.95   5758   40
  43 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.74  28030  195
  44 Szymon Płachta                 Warszawa             143.66  28733  200
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.65  28730  200
  46 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.56  28137  196
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.53  23252  162
  48 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.51  27077  190
  49 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  50 Maciej Rzychoń                 Katowice             141.92  10786   76
  51 Małgorzata Sulejewska          Kraków               141.63  26768  189
  52 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.42  22627  160
  53 Jakub Błażejewski              Poznań               141.11  27658  196
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               141.04   6770   48
  55 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.95  24949  177
  56 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.87   4367   31
  57 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.69  17024  121
  58 Joanna Juszczak                Warszawa             140.49  26975  192
  59 Janusz Krupiński               Bytom                140.36  27932  199
  60 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  61 Rafał Matczak                  Milanówek            139.95  26451  189
  62 Dariusz Kuć                    Stargard             139.65  24439  175
  63 Piotr Broda                    Sandomierz           139.65  27650  198
  64 Robert Kamiński                Warszawa             139.36  27733  199
  65 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.27  25208  181
  66 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             138.65  26620  192
  67 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.37   8717   63
  68 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  69 Irena Sołdan                   Warszawa             137.89  25923  188
  70 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.79  24113  175
  71 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             137.77  27140  197
  72 Natalia Woźniak                Dziwnówek            137.57  27239  198
  73 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.14  25646  187
  74 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  75 Michał Rogalewicz              Poznań               136.83  16146  118
  76 Szymon Dąbrowski               Warszawa             136.57  27040  198
  77 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.89  26227  193
  78 Tomasz Górka                   Kraków               135.86   8559   63
  79 Krzysztof Gibas                Kraków               135.40   9884   73
  80 Piotr Domański                 Lublin               135.04  18635  138
  81 Katarzyna Polak                Warszawa             135.02  25923  192
  82 Marta Bajorek                  Warszawa             134.77  26146  194
  83 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  84 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.58  26109  194
  85 Jacek Mańko                    Poznań               134.54  26504  197
  86 Sławomir Piotrowski            Deszczno             134.49  20711  154
  87 Marcin Rogala                  Warszawa             134.02  26268  196
  88 Konrad Sowula                  Kraków               133.63  19377  145
  89 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  90 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  92 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.34  26204  198
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.32   8336   63
  94 Marta Ćwiek                    Krzyków              132.19   4759   36
  95 Maciej Nawrocki                Babimost             132.04  26144  198
  96 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.03  26273  199
  97 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.26   9451   72
  98 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  99 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.14  18228  139
 100 Marcin Stachowski              Wydartowo I          131.04  25814  197
 101 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 102 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 103 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 104 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.57  25591  196
 105 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              130.49  13832  106
 106 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.08  15480  119
 107 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.06  12226   94
 108 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.91  24812  191
 109 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.87  24675  190
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 111 Diana Pietrzykowska            Szczecin             129.56  18656  144
 112 Adam Grzelec                   Poznań               129.40  25751  199
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.33  24702  191
 114 Marek Rogalski                 Warszawa             128.95  25017  194
 115 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 116 Szymon Stępień                 Bytom                128.60  24819  193
 117 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.50  17476  136
 118 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.42  24529  191
 119 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 120 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      128.30  16038  125
 121 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.18  25379  198
 122 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 123 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 124 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.61  22077  173
 125 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 126 Zdzisław Szota                 Warszawa             127.33   5857   46
 127 Paweł Maciejczuk               Białystok            127.31  25208  198
 128 Adrian Ziemniewicz             Białystok            127.19  18443  145
 129 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.17  25306  199
 130 Agnieszka Walas                Kraków               127.04  10798   85
 131 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.74  14829  117
 132 Maciej Kuć                     Stargard             126.51  23531  186
 133 Dariusz Sowula                 Kraków               126.30  18187  144
 134 Maciej Perzyński               Piła                 126.24   7953   63
 135 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.18  12366   98
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.12  24088  191
 137 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.04  23822  189
 138 Jerzy Luter                    Bytom                126.02  24700  196
 139 Ewelina Kister                 Warszawa             125.89  17751  141
 140 Agata Kuć                      Stargard             125.55  24231  193
 141 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.52  21589  172
 142 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.52  15815  126
 143 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 144 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 145 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.07  20012  160
 146 Dorota Kuć                     Stargard             124.92  23485  188
 147 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.84   8739   70
 148 Rafał Stachowski               Police               124.56  18186  146
 149 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             124.52  22040  177
 150 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 151 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 152 Czesław Grajewski              Białystok            124.22  20124  162
 153 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 154 Tomasz Sehnal                  Warszawa             123.77  24507  198
 155 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 156 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 157 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 158 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          123.51  10375   84
 159 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.37  18505  150
 160 Ryszard Korpalski              Wójtowice            123.34  18871  153
 161 Natalia Ogierman               Katowice             123.19  15768  128
 162 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            123.12  23763  193
 163 Renata Andracka                Zwola                123.02  24481  199
 164 Tomasz A. Praga                Białystok            122.98  15127  123
 165 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     122.94  23359  190
 166 Agnieszka Matus                Milanówek            122.86  23590  192
 167 Dominika Worona                Police               122.69   8834   72
 168 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 169 Monika Siemaszko               Lipiany              121.86  15964  131
 170 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 171 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 172 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.53  21754  179
 173 Stanisław Gasik                Warszawa             121.53   9479   78
 174 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 175 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.24  23885  197
 176 Marcin Ceglarek                Kraków               121.16  20961  173
 177 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 178 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.86   5197   43
 179 Beata Piotrowska               Łódź                 120.66  10256   85
 180 Jarosław Olek                  Warszawa             120.49   9760   81
 181 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 182 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 183 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  13853  115
 184 Sławomir Wolski                Wrocław              120.35  22144  184
 185 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.29  19727  164
 186 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               120.13  21263  177
 187 Dominik Ulejczyk               Będzin               120.01  23521  196
 188 Adam Janicki                   Wrocław              119.99  17279  144
 189 Maria Skutela                  Warszawa             119.95  23870  199
 190 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.70  18314  153
 191 Marta Świątkowska              Wrocław              119.65  22853  191
 192 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.48  10275   86
 193 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.38  23279  195
 194 Olga Swarcewicz                Warszawa             119.20  11682   98
 195 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 196 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 197 Anita Bruska                   Gdynia               118.90  14862  125
 198 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.68  14479  122
 199 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.59  22769  192
 200 Tomasz Siwiński                Zawiercie            118.51   8414   71
 201 Urszula Rechowicz              Katowice             118.48  23103  195
 202 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 203 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 204 Karolina Urbańska              Poznań               118.06  22785  193
 205 Bartosz Bartczak               Poznań               117.86  23573  200
 206 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.43   5519   47
 207 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            117.30   5044   43
 208 Konrad Mikusek                 Milanówek            117.19  15000  128
 209 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 211 Teresa Zalewska                Racibórz             116.97  23160  198
 212 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 213 Bożena Guział                  Racibórz             116.90  22562  193
 214 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 215 Waldemar Wypchał               Kraków               116.48  21200  182
 216 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 217 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.24  16273  140
 218 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.19  22657  195
 219 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.02  22623  195
 220 Dorota Ostrowska               Białystok            115.32  14069  122
 221 Marta Sztajnert                Wisła                115.27  16830  146
 222 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.23  12675  110
 223 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.22  21546  187
 224 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.08  16341  142
 225 Marcin Kurowski                Racibórz             114.75  21687  189
 226 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 227 Marianna Kozłowska             Białystok            114.61  15358  134
 228 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.85  16395  144
 229 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 230 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 231 Maciej Dąbrowski               Warszawa             113.35  21649  191
 232 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 233 Anna Demczyszyn                Bystra               112.60   6418   57
 234 Joanna Brychcy                 Katowice             112.52  22279  198
 235 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.31   4043   36
 236 Agnieszka Kozak                Gdynia               111.97   6942   62
 237 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.82   9393   84
 238 Adam Sternik                   Kętrzyn              111.79   6260   56
 239 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.51  13604  122
 240 Józef Burzyński                Ełk                  111.47  11816  106
 241 Beata Jagielska                Police               111.33   9129   82
 242 Patrycja Skibska               Warszawa             111.03  16877  152
 243 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.73  21149  191
 244 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 245 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            110.70  11513  104
 246 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 247 Halina Cecot                   Kołobrzeg            110.44   3976   36
 248 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 249 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 250 Małgorzata Pochopień           Kraków               110.10   3413   31
 251 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.44   5472   50
 252 Grzegorz Bajer                 Łódź                 108.71   4457   41
 253 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 254 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 255 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 256 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 257 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.98  18356  170
 258 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 259 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 260 Jacek Nowak                    Szczecin             107.63   6350   59
 261 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 262 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.15  11676  110
 263 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.04  13997  132
 264 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.02  20567  194
 265 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 266 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 267 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 268 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.61   8683   83
 269 Franciszek Łysek               Warszawa             104.34  10017   96
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.91  20262  195
 271 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 272 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            103.57   7043   68
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.45  18000  174
 274 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            102.18   3883   38
 275 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 276 Zofia Górka                    Łęczna               101.57   7516   74
 277 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            100.84  10891  108
 278 Marta Majewska                 Wadowice             100.74  11283  112
 279 Karolina Szubska               Jaworzno              99.90  10390  104
 280 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 281 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.55  17322  174
 282 Karolina Mak                   Wrocław               98.55   3745   38
 283 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.41   5747   59
 285 Teresa Balewska                Reda                  97.26  18673  192
 286 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               96.89   4554   47
 287 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.59  18739  194
 288 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                96.33  14353  149
 289 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.33  18495  192
 290 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 291 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.36  10108  106
 292 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.14   3996   42
 293 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 294 Ryszard Pliszka                Szczecin              93.49   4207   45
 295 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 296 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 297 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 298 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.57  17857  195
 299 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.79   3541   39
 300 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 301 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 302 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 303 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 304 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 305 Wojciech Łysek                 Warszawa              85.96   6791   79
 306 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 307 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              85.07   8677  102
 308 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.71   4320   51
 309 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 310 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.90  11662  139
 311 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 312 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.23   4630   57
 313 Anna Strugała                  Świnoujście           80.55   2658   33
 314 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.70   2630   33
 315 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 317 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 318 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 319 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 320 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             75.69   3406   45
 321 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 25-11-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              98.28   2850   29
   2 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   3 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   4 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   5 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   6 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   7 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   9 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  10 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  11 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  12 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  13 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  14 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  15 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  16 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  17 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  18 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  19 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  20 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  21 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  22 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  23 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  24 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  25 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  26 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  27 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  28 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  29 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  31 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  32 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  33 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  34 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  35 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  36 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  37 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  38 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  39 Natalia Mówka                  Warszawa              91.62   2199   24
  40 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  41 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  42 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  43 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  44 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  45 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  46 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  47 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             96.52   2220   23
  48 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  49 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  50 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  51 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  52 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  53 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  54 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  55 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  56 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  57 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  58 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  59 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  60 Barbara Obremska               Wrocław              127.24   2163   17
  61 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  62 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  63 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  64 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  65 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  66 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  67 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  68 Andrzej Grabiński              Suchedniów           129.93   1949   15
  69 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  70 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  71 Michał Sak                     Lublin               110.57   1548   14
  72 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  73 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  74 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  75 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  76 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  77 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  78 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  79 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  80 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  81 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  82 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  83 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  84 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  85 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  86 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  87 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  88 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  89 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             125.92   1511   12
  90 Anna Krynicka                  Warszawa             122.58   1471   12
  91 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  92 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  93 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  94 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
  95 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
  96 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
  97 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
  98 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
  99 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 100 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 101 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 102 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 103 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 104 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 105 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 106 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 107 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 108 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 109 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 110 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 111 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 112 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 113 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 114 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 115 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 116 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 117 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 118 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 119 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 120 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 121 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 122 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 123 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 124 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 125 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 126 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 127 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 128 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 129 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 130 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 131 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 132 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 133 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 134 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 135 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 136 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 137 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 138 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 139 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 140 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 141 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 142 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 143 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 144 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 145 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 146 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 147 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 148 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 149 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 150 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 151 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 152 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 153 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 154 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 155 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 156 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 157 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 158 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 159 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 160 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 161 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 162 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 163 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 164 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 165 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 166 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 167 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 168 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 169 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 170 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 171 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 172 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 173 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 174 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 175 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 176 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 177 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.73    712   11
 178 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 179 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 180 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 181 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 182 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 183 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 184 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 185 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 186 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 187 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 188 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 189 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 190 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 191 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 192 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 193 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 194 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 195 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 196 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 197 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 198 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 199 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 200 Marta Popławska                Warszawa              87.12    697    8
 201 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 202 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 203 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 204 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 205 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 206 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 207 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 208 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 209 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 210 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 211 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 212 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 213 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 214 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 215 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 216 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 217 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 218 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 219 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 220 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 221 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 222 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 223 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 224 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 225 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 226 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 227 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 228 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 229 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 230 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 231 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 232 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 233 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 234 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 235 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 236 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 237 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 238 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 239 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 240 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 241 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 242 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 243 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 244 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 245 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 246 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 247 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 248 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 249 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 250 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 251 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 252 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 253 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 254 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 255 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 256 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 257 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 258 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 259 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 260 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 261 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 262 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 263 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 264 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 265 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 266 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 267 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 268 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 269 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie