Milanówek 1
czerwca
Milanówek 1- 2 czerwca XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Grand Prix 2019
Konojady 8
czerwca
Konojady 8- 9 czerwca VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2019
Piasutno15
czerwca
Piasutno 15-16 czerwca Siódme scrabble nad jeziorem
Oby rżało jak najdłużej08 - 09 czerwca 2019 — VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w ScrabbleKonojady, 08 - 09 czerwca 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Oby rżało jak najdłużej W słoneczny (acz czasem deszczowo-burzowy) weekend grupa miłośników łamisłówek zebrała się w Wiejskim Domu Kultury w Konojadach, żeby dać upust swej płytkowej pasji. Jak zawsze organizatorzy dopełnili wszelkich starań, żeby zawodnicy czuli się jak najlepiej. W przerwie między rundami mogli uraczyć się domowymi ciastami czy „własnorobnymi” wędlinami a także napawać się sielskim krajobrazem. W sobotni wieczór odbyło się tradycyjnie ognisko i serwowany był świeżo uwędzony prosiak więc w takich okolicznościach nic dziwnego, że wszyscy w wesołych nastrojach biesiadowali do późnych godzin nocnych :)

Jeśli chodzi o sportowy aspekt wydarzenia, to liderzy zmieniali się kilkukrotnie, jednakże od 6 rundy wyłoniło się dwóch liderów: Paweł PogorzelskiGrzegorz Łukasik, którzy zmieniali się na fotelu lidera aż do końca rozgrywek. Szansę na końcowy triumf przed ostatnią rundą miała też Natalia Woźniak, musiała jednakże liczyć na niski wynik punktowy na pierwszym stole przy równoczesnym swoim bardzo wysokim rezultacie. Tak się jednak nie stało i Natalia, przegrawszy grę, skończyła rozgrywki na 5 miejscu. 4 miejsce zajęła triumfatorka I Mistrzostw Konojad – Irena Sołdan. W walce na pierwszym stole zwycięski okazał się Grzegorz i wygrał po raz pierwszy u siebie, gratulacje !
2 miejsce zajął Dawid Pikul – obrońca tytułu, który po kiepskim początku turnieju zakasał rękawy i drugiego dnia pozwolił sobie tylko na 1 porażkę. 3 miejsce zajął Paweł Pogorzelski – jest to jego drugie podium w tym roku, jak i karierze – trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

W trakcie turnieju odbyły się też konkursy dodatkowe – tradycyjnie już najdroższy ruch związany z końmi – SIODŁANI Mariusza Orła, najdroższe słowo – tutaj dwie zwyciężczynie Barbara WiśniewskaZuzanna Cichoń, najdroższe słowo związane z PRL-em (wino marki Wino sponsorowane przez Irenę Sołdan) – Łukasz Tuszyński za słowo DOMIARU oraz skok tygrysa – Barbara Wiśniewska o 11 miejsc. W tym miejscu ogromne podziękowania należą się Kołu Gospodyń Wiejskich, które zawsze dbały o to, aby na stołach było jedzenie, a na sali panował porządek, a także organizatorowi – Sławomirowi Łukasikowi oraz pozostałym sponsorom – Józefowi Łupińskiemu, Samorządowi wsi Konojady, Kazimierzowi Łukasikowi, Wiesławowi Wasilewskiemu, Przychodni Weterynaryjnej „Alta-Vet” i Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim. Mam nadzieję, że zobaczymy się za rok i to w większym gronie – Oby rżało jak najdłużej ! :)
relacja: Miłosz Wrzałek
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble - Dawid Pikul : Stanisław Olsztyn
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble - Mariusz Orzeł : Irena Sołdan
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble - Krzysztof Sporczyk : Irena Sołdan
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble - Krzysztof Sporczyk : Marta Bajorek
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble - Paweł Pogorzelski : Krzysztof Sporczyk
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble - Irena Sołdan : Paweł Pogorzelski
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble - Grzegorz Łukasik : Paweł Pogorzelski
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble - Irena Sołdan : Grzegorz Łukasik
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble - Grzegorz Łukasik : Natalia Woźniak
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble - Dawid Pikul : Grzegorz Łukasik
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble (finał) - Grzegorz Łukasik : Paweł Pogorzelski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”
VI Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”
V Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekWiejski Dom Kultury w Konojadach
mapa
Obrońca tytułuDawid Pikul
SędziaMiłosz Wrzałek
HarmonogramSobota, 8 czerwca (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
przerwa obiadowa po 3 rundzie
ok. 19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 9 czerwca (5 rund)
9:00 — śniadanie 9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZe stacji PKP Konojady ok. 500 m pieszo
Wyżywienie20zł za cały turniej, w cenie: obiad, wiejski stół (znajdzie się coś dla jaroszy), ciasta, ciepłe i zimne napoje, wieczorem uwędzony prosiak, surówki
Noclegihttp://www.ryteblota.pl

Do dyspozycji uczestników: 6 domków 7-osobowych, 1 domek 5-osobowy, 2 pokoje 3-osobowe.
Domki 7-osobowe składają się z dwóch pokojów dwójek i 3-osobowego aneksu.
Cena noclegu — 60 zł/os. Decyduje kolejność zgłoszeń.

inne noclegi:
agroturystyka na terenie gminy Zbiczno
NagrodyFinansowe i rzeczowe
Najdroższy ruch, najdroższy ruch związany z „końmi”, „skok tygrysa” i inne
Dodatkowe atrakcjewieczorna impreza plenerowa
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaUwagiDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Grzegorz Łukasik Konojady Członek PFS2019-05-13 16:56:08
2 Anita Bruska Gdynia Członek PFSpokój 32019-05-13 19:58:37
3 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz Członek PFSpokój 32019-05-13 23:26:23
4 Waldemar Kudliński Bydgoszcz Członek PFSpokój 32019-05-13 23:28:29
5 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFSdomek 72019-05-14 08:48:14
6 Sławomir Długosz Ostróda Zwykły uczestnik2019-05-14 18:51:18
7 Katarzyna Dębska Ostróda Członek PFSNocleg z W. Dębskim, S.Długoszem i K. Koczkodonemdomek 72019-05-14 19:55:26
8 Waldemar Dębski Ostróda Zwykły uczestniknocleg z Ostródądomek 72019-05-14 19:58:17
9 Paweł Kamiński Gdańsk Debiut2019-05-18 13:26:39
10 Mieczysław Pastuszak Gdynia Członek PFSdomek 72019-05-20 11:19:43
11 Lucyna Śniadach Rumia Członek PFSdomek 72019-05-23 11:34:43
12 Teresa Balewska Reda Członek PFSdomek 72019-05-23 11:35:24
13 Ewa Tymińska Gdańsk Członek PFSdomek 72019-05-23 11:35:56
14 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFSdomek 72019-05-25 18:34:57
15 Jan Pawłowski Warszawa Członek PFSz osobą towarzyszącądomek 72019-05-27 00:59:30
16 Łukasz Tuszyński Chłopowo Członek PFSjacyś niechrapiący?domek 72019-05-27 12:36:06
17 Zuzanna Cichoń Gdańsk Członek PFSNocleg: pokój z Anitą2019-05-28 15:52:59
18 Marta Bajorek Warszawa Członek PFSdomek 72019-05-29 11:07:59
19 Irena Sołdan  Warszawa Członek PFS2019-05-29 17:34:15
20 Dorota Rudzińska Warszawa Zwykły uczestnikdomek 72019-05-30 09:36:36
21 Dawid Pikul   Poznań Członek PFS2019-05-30 11:59:51
22 Grzegorz Koczkodon Ostróda Członek PFSdomek 72019-06-01 09:33:21
23 Wojciech Sołdan Gdynia Zwykły uczestnik2019-06-03 20:30:50
24 Barbara Wiśniewska Gdańsk Członek PFS2019-06-04 13:46:24
25 Stanisław Olsztyn Olsztyn Zwykły uczestnikzamawiam uszy ;) domek 72019-06-06 18:19:42
26 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFSdomek 72019-06-06 19:28:17
27 Paweł Pogorzelski Olsztyn Zwykły uczestnikdomek 72019-06-06 20:35:46
28 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFSdomek 72019-06-07 17:37:58
OrganizatorzySławomir Łukasik – tel. 604 525 723


Wyniki turnieju VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Łukasik              Konojady               142.04      9.0     4989     1842      497
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 156.22      8.5     4959     1851      610
  3 Paweł           Pogorzelski          Olsztyn                146.94      8.0     5009     1803      690
  4 Irena           Sołdan               Warszawa               136.58      8.0     4875     1770      746
  5 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              140.38      8.0     4827     1726      445
  6 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.62      8.0     4596     1822      -12
  7 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.58      8.0     4526     1691      261
  8 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               153.94      7.0     4783     1633      286
  9 Marta           Bajorek              Warszawa               136.29      7.0     4697     1712      313
 10 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.08      7.0     4588     1503      541
 11 Wojciech        Sołdan               Gdynia                 132.91      7.0     4479     1542      -31
 12 Bartosz         Bartczak             Poznań                 114.85      7.0     4322     1432      430
 13 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               136.92      6.0     4704     1550      273
 14 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   126.38      6.0     4587     1411      441
 15 Lucyna          Śniadach             Rumia                  119.82      6.0     4399     1435      133
 16 Katarzyna       Dębska               Ostróda                105.06      6.0     4335     1422     -155
 17 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 119.41      6.0     4300     1406     -282
 18 Anita           Bruska               Gdynia                 118.50      6.0     4210     1499     -165
 19 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 109.02      6.0     4116     1433     -314
 20 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      6.0     4053     1402      -58
 21 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              101.58      6.0     4038     1368     -287
 22 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              111.19      5.5     4034     1466     -222
 23 Sławomir        Długosz              Ostróda                110.87      5.0     4301     1229      133
 24 Paweł           Kamiński             Gdańsk                 100.00      5.0     4075     1207     -246
 25 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.08      5.0     3670     1114     -151
 26 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                118.82      4.5     3868     1092     -184
 27 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      4.5     3699     1064     -152
 28 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     4029     1176     -507
 29 Lidia           Żywna                Gdynia                 104.26      3.5     3924     1036     -261
 30 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.5     3709      937     -406
 31 Ewa             Tymińska             Gdańsk                 100.00      3.5     3701      927     -162
 32 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               116.49      2.0     1651      527      -69
 33 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      1.5     3407      702     -335
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble



	Dawid Pikul 156.22 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Olsztyn               118.82 +  487: 274  169
    2     3 Dorota         Rudzińska             121.58 -  343: 418   72
    3     5 Natalia        Woźniak               140.38 +  498: 348  190
    4     4 Waldemar       Kudliński             111.19 =  316: 316  111
    5     4 Paweł          Pogorzelski           146.94 -  330: 492   97
    6     8 Wojciech       Sołdan                132.91 +  421: 325  183
    7     4 Łukasz         Tuszyński             153.94 +  458: 378  204
    8     2 Marta          Bajorek               136.29 -  321: 362   86
    9     6 Grzegorz       Koczkodon             125.08 +  427: 392  175
   10     4 Krzysztof      Sporczyk              131.62 +  545: 301  182
   11     1 Grzegorz       Łukasik               142.04 +  410: 354  192
   12     2 Natalia        Woźniak               140.38 +  403: 389  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 12 154.25




	Łukasz Tuszyński 153.94 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Anita          Bruska                118.50 -  373: 421   68
    2     9 Lidia          Żywna                 104.26 +  428: 291  154
    3     7 Stanisław      Olsztyn               118.82 +  424: 391  169
    4     7 Małgorzata     Deszczyńska           136.92 -  417: 490   87
    5     6 Lucyna         Śniadach              119.82 +  380: 373  170
    6     4 Katarzyna      Dębska                105.06 +  431: 398  155
    7     4 Dawid          Pikul                 156.22 -  378: 458  106
    8     4 Krzysztof      Sporczyk              131.62 +  404: 297  182
    9     3 Dorota         Rudzińska             121.58 +  367: 268  172
   10     3 Paweł          Pogorzelski           146.94 -  351: 358   97
   11     4 Marta          Bajorek               136.29 +  525: 299  186
   12     3 Irena          Sołdan                136.58 -  305: 453   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Paweł Pogorzelski 146.94 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Bartczak              114.85 +  444: 359  165
    2     6 Wojciech       Sołdan                132.91 -  347: 416   83
    3     8 Mieczysław     Pastuszak             119.41 +  459: 353  169
    4     5 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  416: 263  150
    5     4 Dawid          Pikul                 156.22 +  492: 330  206
    6     1 Krzysztof      Sporczyk              131.62 +  486: 274  182
    7     1 Irena          Sołdan                136.58 +  412: 260  187
    8     1 Grzegorz       Łukasik               142.04 -  364: 382   92
    9     2 Marta          Bajorek               136.29 -  378: 454   86
   10     3 Łukasz         Tuszyński             153.94 +  358: 351  204
   11     2 Małgorzata     Deszczyńska           136.92 +  407: 402  187
   12     1 Grzegorz       Łukasik               142.04 -  446: 475   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Grzegorz Łukasik 142.04 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Waldemar       Kudliński             111.19 -  357: 383   61
    2    11 Paweł          Kamiński              100.00 +  469: 300  150
    3     6 Zuzanna        Cichoń                109.02 +  543: 347  159
    4     3 Dorota         Rudzińska             121.58 +  392: 369  172
    5     3 Katarzyna      Dębska                105.06 +  420: 347  155
    6     2 Marta          Bajorek               136.29 +  364: 356  186
    7     2 Krzysztof      Sporczyk              131.62 +  468: 346  182
    8     1 Paweł          Pogorzelski           146.94 +  382: 364  197
    9     1 Irena          Sołdan                136.58 +  413: 397  187
   10     1 Natalia        Woźniak               140.38 -  352: 427   90
   11     1 Dawid          Pikul                 156.22 -  354: 410  106
   12     1 Paweł          Pogorzelski           146.94 +  475: 446  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1842  / 12 153.50




	Natalia Woźniak 140.38 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Długosz               110.87 +  337: 333  161
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              131.62 -  360: 405   82
    3     5 Dawid          Pikul                 156.22 -  348: 498  106
    4    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  490: 314  150
    5     8 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  393: 262  150
    6     6 Anita          Bruska                118.50 +  488: 311  168
    7     6 Mariusz        Orzeł                 126.38 -  363: 446   76
    8     5 Małgorzata     Deszczyńska           136.92 +  411: 396  187
    9     4 Waldemar       Kudliński             111.19 +  414: 318  161
   10     1 Grzegorz       Łukasik               142.04 +  427: 352  192
   11     3 Irena          Sołdan                136.58 +  407: 344  187
   12     2 Dawid          Pikul                 156.22 -  389: 403  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Małgorzata Deszczyńska 136.92 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zuzanna        Cichoń                109.02 +  397: 282  159
    2     2 Grzegorz       Koczkodon             125.08 +  311: 263  175
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              131.62 -  313: 500   82
    4     7 Łukasz         Tuszyński             153.94 +  490: 417  204
    5     5 Waldemar       Kudliński             111.19 +  461: 247  161
    6     3 Irena          Sołdan                136.58 -  300: 440   87
    7     3 Marta          Bajorek               136.29 -  325: 398   86
    8     5 Natalia        Woźniak               140.38 -  396: 411   90
    9     7 Anita          Bruska                118.50 +  426: 349  168
   10     7 Mieczysław     Pastuszak             119.41 +  477: 293  169
   11     2 Paweł          Pogorzelski           146.94 -  402: 407   97
   12     5 Dorota         Rudzińska             121.58 -  406: 424   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Irena Sołdan 136.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Dębska                105.06 +  608: 233  155
    2     1 Mariusz        Orzeł                 126.38 +  391: 366  176
    3     1 Dorota         Rudzińska             121.58 +  413: 307  172
    4     1 Krzysztof      Sporczyk              131.62 -  377: 419   82
    5     2 Anita          Bruska                118.50 +  381: 333  168
    6     3 Małgorzata     Deszczyńska           136.92 +  440: 300  187
    7     1 Paweł          Pogorzelski           146.94 -  260: 412   97
    8     3 Waldemar       Kudliński             111.19 +  422: 289  161
    9     1 Grzegorz       Łukasik               142.04 -  397: 413   92
   10     2 Marta          Bajorek               136.29 +  389: 345  186
   11     3 Natalia        Woźniak               140.38 -  344: 407   90
   12     3 Łukasz         Tuszyński             153.94 +  453: 305  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Marta Bajorek 136.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Lidia          Żywna                 104.26 +  451: 312  154
    2     5 Lucyna         Śniadach              119.82 +  454: 244  170
    3     2 Wojciech       Sołdan                132.91 +  455: 370  183
    4     2 Anita          Bruska                118.50 +  439: 341  168
    5     1 Krzysztof      Sporczyk              131.62 -  361: 421   82
    6     2 Grzegorz       Łukasik               142.04 -  356: 364   92
    7     3 Małgorzata     Deszczyńska           136.92 +  398: 325  187
    8     2 Dawid          Pikul                 156.22 +  362: 321  206
    9     2 Paweł          Pogorzelski           146.94 +  454: 378  197
   10     2 Irena          Sołdan                136.58 -  345: 389   87
   11     4 Łukasz         Tuszyński             153.94 -  299: 525  104
   12     4 Krzysztof      Sporczyk              131.62 -  323: 394   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Wojciech Sołdan 132.91 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bernadeta      Kudlińska             101.58 +  365: 330  152
    2     6 Paweł          Pogorzelski           146.94 +  416: 347  197
    3     2 Marta          Bajorek               136.29 -  370: 455   86
    4     8 Lucyna         Śniadach              119.82 -  360: 455   70
    5     9 Sławomir       Długosz               110.87 +  393: 353  161
    6     8 Dawid          Pikul                 156.22 -  325: 421  106
    7     9 Anita          Bruska                118.50 -  336: 394   68
    8    10 Zuzanna        Cichoń                109.02 -  369: 394   59
    9    12 Lidia          Żywna                 104.26 +  324: 294  154
   10    10 Teresa         Balewska              100.00 +  444: 329  150
   11     9 Mieczysław     Pastuszak             119.41 +  409: 384  169
   12     7 Lucyna         Śniadach              119.82 +  368: 354  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Krzysztof Sporczyk 131.62 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Teresa         Balewska              100.00 +  437: 319  150
    2     7 Natalia        Woźniak               140.38 +  405: 360  190
    3     4 Małgorzata     Deszczyńska           136.92 +  500: 313  187
    4     1 Irena          Sołdan                136.58 +  419: 377  187
    5     1 Marta          Bajorek               136.29 +  421: 361  186
    6     1 Paweł          Pogorzelski           146.94 -  274: 486   97
    7     2 Grzegorz       Łukasik               142.04 -  346: 468   92
    8     4 Łukasz         Tuszyński             153.94 -  297: 404  104
    9     5 Mariusz        Orzeł                 126.38 +  449: 347  176
   10     4 Dawid          Pikul                 156.22 -  301: 545  106
   11     5 Waldemar       Kudliński             111.19 +  353: 305  161
   12     4 Marta          Bajorek               136.29 +  394: 323  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 12 151.83




	Mariusz Orzeł 126.38 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Waldemar       Dębski                100.00 +  403: 277  150
    2     1 Irena          Sołdan                136.58 -  366: 391   87
    3     9 Katarzyna      Dębska                105.06 -  375: 422   55
    4     9 Mieczysław     Pastuszak             119.41 -  331: 347   69
    5    12 Lidia          Żywna                 104.26 +  443: 289  154
    6     9 Lucyna         Śniadach              119.82 +  375: 300  170
    7     6 Natalia        Woźniak               140.38 +  446: 363  190
    8     6 Anita          Bruska                118.50 +  399: 315  168
    9     5 Krzysztof      Sporczyk              131.62 -  347: 449   82
   10     6 Zuzanna        Cichoń                109.02 -  365: 392   59
   11     8 Bernadeta      Kudlińska             101.58 +  420: 231  152
   12     6 Grzegorz       Koczkodon             125.08 -  317: 370   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Grzegorz Koczkodon 125.08 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Kamiński              100.00 +  496: 299  150
    2     2 Małgorzata     Deszczyńska           136.92 -  263: 311   87
    3    10 Teresa         Balewska              100.00 +  474: 317  150
    4     6 Katarzyna      Dębska                105.06 -  328: 387   55
    5     7 Mieczysław     Pastuszak             119.41 +  436: 339  169
    6     5 Zuzanna        Cichoń                109.02 +  422: 292  159
    7     5 Waldemar       Kudliński             111.19 -  274: 424   61
    8     7 Bernadeta      Kudlińska             101.58 +  431: 290  152
    9     6 Dawid          Pikul                 156.22 -  392: 427  106
   10     5 Dorota         Rudzińska             121.58 -  351: 388   72
   11     7 Jerzy          Krzyżewski            116.49 +  351: 256  166
   12     6 Mariusz        Orzeł                 126.38 +  370: 317  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Dorota Rudzińska 121.58 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  396: 301  150
    2     3 Dawid          Pikul                 156.22 +  418: 343  206
    3     1 Irena          Sołdan                136.58 -  307: 413   87
    4     3 Grzegorz       Łukasik               142.04 -  369: 392   92
    5    10 Teresa         Balewska              100.00 +  414: 344  150
    6     7 Waldemar       Kudliński             111.19 -  341: 370   61
    7     7 Lucyna         Śniadach              119.82 +  383: 351  170
    8     8 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  376: 346  150
    9     3 Łukasz         Tuszyński             153.94 -  268: 367  104
   10     5 Grzegorz       Koczkodon             125.08 +  388: 351  175
   11     6 Zuzanna        Cichoń                109.02 +  442: 281  159
   12     5 Małgorzata     Deszczyńska           136.92 +  424: 406  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Lucyna Śniadach 119.82 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  369: 317  150
    2     5 Marta          Bajorek               136.29 -  244: 454   86
    3    11 Bartosz        Bartczak              114.85 +  398: 302  165
    4     8 Wojciech       Sołdan                132.91 +  455: 360  183
    5     6 Łukasz         Tuszyński             153.94 -  373: 380  104
    6     9 Mariusz        Orzeł                 126.38 -  300: 375   76
    7     7 Dorota         Rudzińska             121.58 -  351: 383   72
    8    13 Ewa            Tymińska              100.00 +  361: 328  150
    9    10 Bernadeta      Kudlińska             101.58 +  503: 288  152
   10     8 Waldemar       Kudliński             111.19 -  278: 358   61
   11    10 Wojciech       Gołęcki               103.08 +  413: 353  153
   12     7 Wojciech       Sołdan                132.91 -  354: 368   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Mieczysław Pastuszak 119.41 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  278: 463   50
    2    13 Bernadeta      Kudlińska             101.58 +  383: 345  152
    3     8 Paweł          Pogorzelski           146.94 -  353: 459   97
    4     9 Mariusz        Orzeł                 126.38 +  347: 331  176
    5     7 Grzegorz       Koczkodon             125.08 -  339: 436   75
    6    12 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  529: 210  150
    7     8 Zuzanna        Cichoń                109.02 +  377: 344  159
    8     9 Jerzy          Krzyżewski            116.49 -  292: 400   66
    9     9 Paweł          Kamiński              100.00 +  369: 360  150
   10     7 Małgorzata     Deszczyńska           136.92 -  293: 477   87
   11     9 Wojciech       Sołdan                132.91 -  384: 409   83
   12    10 Sławomir       Długosz               110.87 +  356: 348  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Stanisław Olsztyn 118.82 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Pikul                 156.22 -  274: 487  106
    2    15 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  402: 296  150
    3     7 Łukasz         Tuszyński             153.94 -  391: 424  104
    4    11 Teresa         Balewska              100.00 -  243: 363   50
    5    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  328: 273  150
    6    10 Bernadeta      Kudlińska             101.58 -  279: 314   52
    7    15 Lidia          Żywna                 104.26 -  273: 442   54
    8    14 Sławomir       Długosz               110.87 -  363: 372   61
    9    13 Bartosz        Bartczak              114.85 -  243: 434   65
   10    16 Waldemar       Dębski                100.00 +  399: 295  150
   11    17 PAUZA
   12    14 Teresa         Balewska              100.00 +  373: 352  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 11  99.27




	Anita Bruska 118.50 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Tuszyński             153.94 +  421: 373  204
    2     8 Ewa            Tymińska              100.00 +  347: 282  150
    3     3 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  308: 243  150
    4     2 Marta          Bajorek               136.29 -  341: 439   86
    5     2 Irena          Sołdan                136.58 -  333: 381   87
    6     6 Natalia        Woźniak               140.38 -  311: 488   90
    7     9 Wojciech       Sołdan                132.91 +  394: 336  183
    8     6 Mariusz        Orzeł                 126.38 -  315: 399   76
    9     7 Małgorzata     Deszczyńska           136.92 -  349: 426   87
   10    11 Katarzyna      Dębska                105.06 +  358: 342  155
   11    11 Bartosz        Bartczak              114.85 -  311: 317   65
   12    11 Jerzy          Krzyżewski            116.49 +  422: 349  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Jerzy Krzyżewski 116.49 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     9 Mieczysław     Pastuszak             119.41 +  400: 292  169
    9     8 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  356: 355  150
   10     9 Bartosz        Bartczak              114.85 -  290: 300   65
   11     7 Grzegorz       Koczkodon             125.08 -  256: 351   75
   12    11 Anita          Bruska                118.50 -  349: 422   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     527  /  5 105.40




	Bartosz Bartczak 114.85 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Pogorzelski           146.94 -  359: 444   97
    2    10 Jan            Pawłowski             100.00 +  390: 231  150
    3    11 Lucyna         Śniadach              119.82 -  302: 398   70
    4    12 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  318: 322   50
    5    14 Ewa            Tymińska              100.00 +  347: 248  150
    6    11 Teresa         Balewska              100.00 +  460: 281  150
    7    11 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  342: 430   50
    8    12 Wojciech       Gołęcki               103.08 -  373: 399   53
    9    13 Stanisław      Olsztyn               118.82 +  434: 243  169
   10     9 Jerzy          Krzyżewski            116.49 +  300: 290  166
   11    11 Anita          Bruska                118.50 +  317: 311  168
   12     8 Zuzanna        Cichoń                109.02 +  380: 295  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Waldemar Kudliński 111.19 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Łukasik               142.04 +  383: 357  192
    2     4 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  334: 384   50
    3    12 Ewa            Tymińska              100.00 +  399: 298  150
    4     4 Dawid          Pikul                 156.22 =  316: 316  156
    5     5 Małgorzata     Deszczyńska           136.92 -  247: 461   87
    6     7 Dorota         Rudzińska             121.58 +  370: 341  172
    7     5 Grzegorz       Koczkodon             125.08 +  424: 274  175
    8     3 Irena          Sołdan                136.58 -  289: 422   87
    9     4 Natalia        Woźniak               140.38 -  318: 414   90
   10     8 Lucyna         Śniadach              119.82 +  358: 278  170
   11     5 Krzysztof      Sporczyk              131.62 -  305: 353   82
   12     9 Katarzyna      Dębska                105.06 -  291: 358   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Sławomir Długosz 110.87 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Natalia        Woźniak               140.38 -  333: 337   90
    2    12 Zuzanna        Cichoń                109.02 -  316: 402   59
    3    14 Paweł          Kamiński              100.00 +  329: 318  150
    4    10 Bernadeta      Kudlińska             101.58 +  359: 310  152
    5     9 Wojciech       Sołdan                132.91 -  353: 393   83
    6    13 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  317: 350   50
    7    12 Wojciech       Gołęcki               103.08 -  366: 383   53
    8    14 Stanisław      Olsztyn               118.82 +  372: 363  169
    9    15 Teresa         Balewska              100.00 -  314: 379   50
   10    14 Lidia          Żywna                 104.26 +  464: 243  154
   11    12 Jan            Pawłowski             100.00 +  430: 334  150
   12    10 Mieczysław     Pastuszak             119.41 -  348: 356   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Zuzanna Cichoń 109.02 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Deszczyńska           136.92 -  282: 397   87
    2    12 Sławomir       Długosz               110.87 +  402: 316  161
    3     6 Grzegorz       Łukasik               142.04 -  347: 543   92
    4    14 Ewa            Tymińska              100.00 +  345: 260  150
    5    11 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  411: 251  150
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             125.08 -  292: 422   75
    7     8 Mieczysław     Pastuszak             119.41 -  344: 377   69
    8    10 Wojciech       Sołdan                132.91 +  394: 369  183
    9    11 Wojciech       Gołęcki               103.08 +  331: 308  153
   10     6 Mariusz        Orzeł                 126.38 +  392: 365  176
   11     6 Dorota         Rudzińska             121.58 -  281: 442   72
   12     8 Bartosz        Bartczak              114.85 -  295: 380   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Katarzyna Dębska 105.06 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Sołdan                136.58 -  233: 608   87
    2    16 Wojciech       Gołęcki               103.08 +  405: 293  153
    3     9 Mariusz        Orzeł                 126.38 +  422: 375  176
    4     6 Grzegorz       Koczkodon             125.08 +  387: 328  175
    5     3 Grzegorz       Łukasik               142.04 -  347: 420   92
    6     4 Łukasz         Tuszyński             153.94 -  398: 431  104
    7    10 Bernadeta      Kudlińska             101.58 -  346: 347   52
    8    11 Paweł          Kamiński              100.00 -  275: 325   50
    9    14 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  343: 306  150
   10    11 Anita          Bruska                118.50 -  342: 358   68
   11    13 Lidia          Żywna                 104.26 +  479: 408  154
   12     9 Waldemar       Kudliński             111.19 +  358: 291  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Lidia Żywna 104.26 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marta          Bajorek               136.29 -  312: 451   86
    2     9 Łukasz         Tuszyński             153.94 -  291: 428  104
    3    13 Bernadeta      Kudlińska             101.58 -  316: 423   52
    4    15 Waldemar       Dębski                100.00 +  352: 238  150
    5    12 Mariusz        Orzeł                 126.38 -  289: 443   76
    6    15 Ewa            Tymińska              100.00 -  322: 379   50
    7    15 Stanisław      Olsztyn               118.82 +  442: 273  169
    8    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  355: 283  150
    9    12 Wojciech       Sołdan                132.91 -  294: 324   83
   10    14 Sławomir       Długosz               110.87 -  243: 464   61
   11    13 Katarzyna      Dębska                105.06 -  408: 479   55
   12    17 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  / 11  94.18




	Wojciech Gołęcki 103.08 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    16 Katarzyna      Dębska                105.06 -  293: 405   55
    3    16 Jan            Pawłowski             100.00 -  247: 310   50
    4    16 Paweł          Kamiński              100.00 +  374: 300  150
    5    13 Bernadeta      Kudlińska             101.58 -  281: 353   52
    6    16 Waldemar       Dębski                100.00 +  348: 271  150
    7    12 Sławomir       Długosz               110.87 +  383: 366  161
    8    12 Bartosz        Bartczak              114.85 +  399: 373  165
    9    11 Zuzanna        Cichoń                109.02 -  308: 331   59
   10    12 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  369: 257  150
   11    10 Lucyna         Śniadach              119.82 -  353: 413   70
   12    13 Bernadeta      Kudlińska             101.58 -  315: 442   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 11 101.27




	Bernadeta Kudlińska 101.58 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Sołdan                132.91 -  330: 365   83
    2    13 Mieczysław     Pastuszak             119.41 -  345: 383   69
    3    13 Lidia          Żywna                 104.26 +  423: 316  154
    4    10 Sławomir       Długosz               110.87 -  310: 359   61
    5    13 Wojciech       Gołęcki               103.08 +  353: 281  153
    6    10 Stanisław      Olsztyn               118.82 +  314: 279  169
    7    10 Katarzyna      Dębska                105.06 +  347: 346  155
    8     7 Grzegorz       Koczkodon             125.08 -  290: 431   75
    9    10 Lucyna         Śniadach              119.82 -  288: 503   70
   10    13 Paweł          Kamiński              100.00 +  365: 327  150
   11     8 Mariusz        Orzeł                 126.38 -  231: 420   76
   12    13 Wojciech       Gołęcki               103.08 +  442: 315  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Sporczyk              131.62 -  319: 437   82
    2    14 Waldemar       Dębski                100.00 +  294: 280  150
    3    10 Grzegorz       Koczkodon             125.08 -  317: 474   75
    4    11 Stanisław      Olsztyn               118.82 +  363: 243  169
    5    10 Dorota         Rudzińska             121.58 -  344: 414   72
    6    11 Bartosz        Bartczak              114.85 -  281: 460   65
    7    14 Ewa            Tymińska              100.00 -  403: 405   50
    8    16 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  360: 308  150
    9    15 Sławomir       Długosz               110.87 +  379: 314  161
   10    10 Wojciech       Sołdan                132.91 -  329: 444   83
   11    14 Paweł          Kamiński              100.00 -  288: 384   50
   12    14 Stanisław      Olsztyn               118.82 -  352: 373   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Orzeł                 126.38 -  277: 403   76
    2    14 Teresa         Balewska              100.00 -  280: 294   50
    3    15 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  297: 303   50
    4    15 Lidia          Żywna                 104.26 -  238: 352   54
    5    16 Paweł          Kamiński              100.00 -  286: 385   50
    6    16 Wojciech       Gołęcki               103.08 -  271: 348   53
    7    16 Jan            Pawłowski             100.00 -  263: 359   50
    8    17 PAUZA
    9    16 Ewa            Tymińska              100.00 +  287: 231  150
   10    16 Stanisław      Olsztyn               118.82 -  295: 399   69
   11    15 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  306: 336   50
   12    16 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  307: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     702  / 11  63.82




	Paweł Kamiński 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Koczkodon             125.08 -  299: 496   75
    2    11 Grzegorz       Łukasik               142.04 -  300: 469   92
    3    14 Sławomir       Długosz               110.87 -  318: 329   61
    4    16 Wojciech       Gołęcki               103.08 -  300: 374   53
    5    16 Waldemar       Dębski                100.00 +  385: 286  150
    6    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  358: 309  150
    7    13 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  403: 397  150
    8    11 Katarzyna      Dębska                105.06 +  325: 275  155
    9     9 Mieczysław     Pastuszak             119.41 -  360: 369   69
   10    13 Bernadeta      Kudlińska             101.58 -  327: 365   52
   11    14 Teresa         Balewska              100.00 +  384: 288  150
   12    12 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  316: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Rudzińska             121.58 -  301: 396   72
    2    10 Bartosz        Bartczak              114.85 -  231: 390   65
    3    16 Wojciech       Gołęcki               103.08 +  310: 247  153
    4    13 Natalia        Woźniak               140.38 -  314: 490   90
    5    15 Stanisław      Olsztyn               118.82 -  273: 328   69
    6    14 Paweł          Kamiński              100.00 -  309: 358   50
    7    16 Waldemar       Dębski                100.00 +  359: 263  150
    8    15 Lidia          Żywna                 104.26 -  283: 355   54
    9    17 PAUZA
   10    15 Ewa            Tymińska              100.00 +  324: 315  150
   11    12 Sławomir       Długosz               110.87 -  334: 430   61
   12    15 Ewa            Tymińska              100.00 +  361: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 11  96.73




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Lucyna         Śniadach              119.82 -  317: 369   70
    2    15 Stanisław      Olsztyn               118.82 -  296: 402   69
    3    15 Waldemar       Dębski                100.00 +  303: 297  150
    4    12 Bartosz        Bartczak              114.85 +  322: 318  165
    5    11 Zuzanna        Cichoń                109.02 -  251: 411   59
    6    12 Mieczysław     Pastuszak             119.41 -  210: 529   69
    7    13 Paweł          Kamiński              100.00 -  397: 403   50
    8    16 Teresa         Balewska              100.00 -  308: 360   50
    9    14 Katarzyna      Dębska                105.06 -  306: 343   55
   10    17 PAUZA
   11    16 Ewa            Tymińska              100.00 -  367: 376   50
   12    16 Waldemar       Dębski                100.00 +  332: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     937  / 11  85.18




	Ewa Tymińska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 PAUZA
    2     8 Anita          Bruska                118.50 -  282: 347   68
    3    12 Waldemar       Kudliński             111.19 -  298: 399   61
    4    14 Zuzanna        Cichoń                109.02 -  260: 345   59
    5    14 Bartosz        Bartczak              114.85 -  248: 347   65
    6    15 Lidia          Żywna                 104.26 +  379: 322  154
    7    14 Teresa         Balewska              100.00 +  405: 403  150
    8    13 Lucyna         Śniadach              119.82 -  328: 361   70
    9    16 Waldemar       Dębski                100.00 -  231: 287   50
   10    15 Jan            Pawłowski             100.00 -  315: 324   50
   11    16 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  376: 367  150
   12    15 Jan            Pawłowski             100.00 -  279: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  / 11  84.27




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mieczysław     Pastuszak             119.41 +  463: 278  169
    2     4 Waldemar       Kudliński             111.19 +  384: 334  161
    3     3 Anita          Bruska                118.50 -  243: 308   68
    4     5 Paweł          Pogorzelski           146.94 -  263: 416   97
    5     8 Natalia        Woźniak               140.38 -  262: 393   90
    6    13 Sławomir       Długosz               110.87 +  350: 317  161
    7    11 Bartosz        Bartczak              114.85 +  430: 342  165
    8     8 Dorota         Rudzińska             121.58 -  346: 376   72
    9     8 Jerzy          Krzyżewski            116.49 -  355: 356   66
   10    12 Wojciech       Gołęcki               103.08 -  257: 369   53
   11    15 Waldemar       Dębski                100.00 +  336: 306  150
   12    12 Paweł          Kamiński              100.00 +  364: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Stanisław      Olsztyn               487: 274
   2 Anita          Bruska               - Łukasz         Tuszyński             421: 373
   3 Paweł          Pogorzelski          - Bartosz        Bartczak              444: 359
   4 Waldemar       Kudliński            - Grzegorz       Łukasik               383: 357
   5 Natalia        Woźniak              - Sławomir       Długosz               337: 333
   6 Zuzanna        Cichoń               - Małgorzata     Deszczyńska           282: 397
   7 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Dębska                608: 233
   8 Lidia          Żywna                - Marta          Bajorek               312: 451
   9 Wojciech       Sołdan               - Bernadeta      Kudlińska             365: 330
  10 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Sporczyk              319: 437
  11 Mariusz        Orzeł                - Waldemar       Dębski                403: 277
  12 Paweł          Kamiński             - Grzegorz       Koczkodon             299: 496
  13 Dorota         Rudzińska            - Jan            Pawłowski             396: 301
  14 Eugeniusz      Tuszyński            - Lucyna         Śniadach              317: 369
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Barbara        Wiśniewska            278: 463
  16 Ewa            Tymińska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Orzeł                - Irena          Sołdan                366: 391
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Deszczyńska           263: 311
   3 Dawid          Pikul                - Dorota         Rudzińska             343: 418
   4 Barbara        Wiśniewska           - Waldemar       Kudliński             384: 334
   5 Marta          Bajorek              - Lucyna         Śniadach              454: 244
   6 Paweł          Pogorzelski          - Wojciech       Sołdan                347: 416
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Natalia        Woźniak               405: 360
   8 Ewa            Tymińska             - Anita          Bruska                282: 347
   9 Łukasz         Tuszyński            - Lidia          Żywna                 428: 291
  10 Bartosz        Bartczak             - Jan            Pawłowski             390: 231
  11 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Kamiński              469: 300
  12 Sławomir       Długosz              - Zuzanna        Cichoń                316: 402
  13 Bernadeta      Kudlińska            - Mieczysław     Pastuszak             345: 383
  14 Waldemar       Dębski               - Teresa         Balewska              280: 294
  15 Stanisław      Olsztyn              - Eugeniusz      Tuszyński             402: 296
  16 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Dębska                293: 405


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Dorota         Rudzińska             413: 307
   2 Wojciech       Sołdan               - Marta          Bajorek               370: 455
   3 Anita          Bruska               - Barbara        Wiśniewska            308: 243
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Sporczyk              313: 500
   5 Natalia        Woźniak              - Dawid          Pikul                 348: 498
   6 Grzegorz       Łukasik              - Zuzanna        Cichoń                543: 347
   7 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Olsztyn               424: 391
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Paweł          Pogorzelski           353: 459
   9 Katarzyna      Dębska               - Mariusz        Orzeł                 422: 375
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Teresa         Balewska              474: 317
  11 Lucyna         Śniadach             - Bartosz        Bartczak              398: 302
  12 Waldemar       Kudliński            - Ewa            Tymińska              399: 298
  13 Lidia          Żywna                - Bernadeta      Kudlińska             316: 423
  14 Paweł          Kamiński             - Sławomir       Długosz               318: 329
  15 Waldemar       Dębski               - Eugeniusz      Tuszyński             297: 303
  16 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Gołęcki               310: 247


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                419: 377
   2 Marta          Bajorek              - Anita          Bruska                439: 341
   3 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Łukasik               369: 392
   4 Dawid          Pikul                - Waldemar       Kudliński             316: 316
   5 Barbara        Wiśniewska           - Paweł          Pogorzelski           263: 416
   6 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Koczkodon             387: 328
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Tuszyński             490: 417
   8 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Sołdan                455: 360
   9 Mariusz        Orzeł                - Mieczysław     Pastuszak             331: 347
  10 Sławomir       Długosz              - Bernadeta      Kudlińska             359: 310
  11 Teresa         Balewska             - Stanisław      Olsztyn               363: 243
  12 Eugeniusz      Tuszyński            - Bartosz        Bartczak              322: 318
  13 Jan            Pawłowski            - Natalia        Woźniak               314: 490
  14 Zuzanna        Cichoń               - Ewa            Tymińska              345: 260
  15 Lidia          Żywna                - Waldemar       Dębski                352: 238
  16 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Kamiński              374: 300


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Bajorek               421: 361
   2 Anita          Bruska               - Irena          Sołdan                333: 381
   3 Grzegorz       Łukasik              - Katarzyna      Dębska                420: 347
   4 Paweł          Pogorzelski          - Dawid          Pikul                 492: 330
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Waldemar       Kudliński             461: 247
   6 Łukasz         Tuszyński            - Lucyna         Śniadach              380: 373
   7 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Koczkodon             339: 436
   8 Barbara        Wiśniewska           - Natalia        Woźniak               262: 393
   9 Wojciech       Sołdan               - Sławomir       Długosz               393: 353
  10 Teresa         Balewska             - Dorota         Rudzińska             344: 414
  11 Eugeniusz      Tuszyński            - Zuzanna        Cichoń                251: 411
  12 Lidia          Żywna                - Mariusz        Orzeł                 289: 443
  13 Bernadeta      Kudlińska            - Wojciech       Gołęcki               353: 281
  14 Bartosz        Bartczak             - Ewa            Tymińska              347: 248
  15 Stanisław      Olsztyn              - Jan            Pawłowski             328: 273
  16 Waldemar       Dębski               - Paweł          Kamiński              286: 385


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Krzysztof      Sporczyk              486: 274
   2 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Łukasik               356: 364
   3 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           440: 300
   4 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Tuszyński             398: 431
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Zuzanna        Cichoń                422: 292
   6 Natalia        Woźniak              - Anita          Bruska                488: 311
   7 Dorota         Rudzińska            - Waldemar       Kudliński             341: 370
   8 Wojciech       Sołdan               - Dawid          Pikul                 325: 421
   9 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Orzeł                 300: 375
  10 Bernadeta      Kudlińska            - Stanisław      Olsztyn               314: 279
  11 Bartosz        Bartczak             - Teresa         Balewska              460: 281
  12 Eugeniusz      Tuszyński            - Mieczysław     Pastuszak             210: 529
  13 Sławomir       Długosz              - Barbara        Wiśniewska            317: 350
  14 Paweł          Kamiński             - Jan            Pawłowski             358: 309
  15 Ewa            Tymińska             - Lidia          Żywna                 379: 322
  16 Wojciech       Gołęcki              - Waldemar       Dębski                348: 271


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Paweł          Pogorzelski           260: 412
   2 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Sporczyk              468: 346
   3 Marta          Bajorek              - Małgorzata     Deszczyńska           398: 325
   4 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             458: 378
   5 Waldemar       Kudliński            - Grzegorz       Koczkodon             424: 274
   6 Mariusz        Orzeł                - Natalia        Woźniak               446: 363
   7 Dorota         Rudzińska            - Lucyna         Śniadach              383: 351
   8 Zuzanna        Cichoń               - Mieczysław     Pastuszak             344: 377
   9 Anita          Bruska               - Wojciech       Sołdan                394: 336
  10 Katarzyna      Dębska               - Bernadeta      Kudlińska             346: 347
  11 Bartosz        Bartczak             - Barbara        Wiśniewska            342: 430
  12 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Długosz               383: 366
  13 Paweł          Kamiński             - Eugeniusz      Tuszyński             403: 397
  14 Ewa            Tymińska             - Teresa         Balewska              405: 403
  15 Stanisław      Olsztyn              - Lidia          Żywna                 273: 442
  16 Jan            Pawłowski            - Waldemar       Dębski                359: 263


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Pogorzelski           382: 364
   2 Marta          Bajorek              - Dawid          Pikul                 362: 321
   3 Waldemar       Kudliński            - Irena          Sołdan                289: 422
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Tuszyński             297: 404
   5 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Deszczyńska           411: 396
   6 Mariusz        Orzeł                - Anita          Bruska                399: 315
   7 Bernadeta      Kudlińska            - Grzegorz       Koczkodon             290: 431
   8 Barbara        Wiśniewska           - Dorota         Rudzińska             346: 376
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Mieczysław     Pastuszak             400: 292
  10 Zuzanna        Cichoń               - Wojciech       Sołdan                394: 369
  11 Katarzyna      Dębska               - Paweł          Kamiński              275: 325
  12 Bartosz        Bartczak             - Wojciech       Gołęcki               373: 399
  13 Lucyna         Śniadach             - Ewa            Tymińska              361: 328
  14 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Olsztyn               372: 363
  15 Jan            Pawłowski            - Lidia          Żywna                 283: 355
  16 Teresa         Balewska             - Eugeniusz      Tuszyński             360: 308
  17 Waldemar       Dębski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Łukasik               397: 413
   2 Paweł          Pogorzelski          - Marta          Bajorek               378: 454
   3 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Rudzińska             367: 268
   4 Natalia        Woźniak              - Waldemar       Kudliński             414: 318
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Orzeł                 449: 347
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Pikul                 392: 427
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Anita          Bruska                426: 349
   8 Barbara        Wiśniewska           - Jerzy          Krzyżewski            355: 356
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Paweł          Kamiński              369: 360
  10 Lucyna         Śniadach             - Bernadeta      Kudlińska             503: 288
  11 Zuzanna        Cichoń               - Wojciech       Gołęcki               331: 308
  12 Lidia          Żywna                - Wojciech       Sołdan                294: 324
  13 Stanisław      Olsztyn              - Bartosz        Bartczak              243: 434
  14 Eugeniusz      Tuszyński            - Katarzyna      Dębska                306: 343
  15 Teresa         Balewska             - Sławomir       Długosz               379: 314
  16 Waldemar       Dębski               - Ewa            Tymińska              287: 231
  17 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Natalia        Woźniak               352: 427
   2 Marta          Bajorek              - Irena          Sołdan                345: 389
   3 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Pogorzelski           351: 358
   4 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              545: 301
   5 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Koczkodon             388: 351
   6 Mariusz        Orzeł                - Zuzanna        Cichoń                365: 392
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Mieczysław     Pastuszak             477: 293
   8 Waldemar       Kudliński            - Lucyna         Śniadach              358: 278
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Bartosz        Bartczak              290: 300
  10 Wojciech       Sołdan               - Teresa         Balewska              444: 329
  11 Anita          Bruska               - Katarzyna      Dębska                358: 342
  12 Wojciech       Gołęcki              - Barbara        Wiśniewska            369: 257
  13 Paweł          Kamiński             - Bernadeta      Kudlińska             327: 365
  14 Sławomir       Długosz              - Lidia          Żywna                 464: 243
  15 Ewa            Tymińska             - Jan            Pawłowski             315: 324
  16 Stanisław      Olsztyn              - Waldemar       Dębski                399: 295
  17 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Łukasik               410: 354
   2 Paweł          Pogorzelski          - Małgorzata     Deszczyńska           407: 402
   3 Irena          Sołdan               - Natalia        Woźniak               344: 407
   4 Łukasz         Tuszyński            - Marta          Bajorek               525: 299
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Waldemar       Kudliński             353: 305
   6 Zuzanna        Cichoń               - Dorota         Rudzińska             281: 442
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Jerzy          Krzyżewski            351: 256
   8 Bernadeta      Kudlińska            - Mariusz        Orzeł                 231: 420
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Wojciech       Sołdan                384: 409
  10 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Gołęcki               413: 353
  11 Bartosz        Bartczak             - Anita          Bruska                317: 311
  12 Jan            Pawłowski            - Sławomir       Długosz               334: 430
  13 Katarzyna      Dębska               - Lidia          Żywna                 479: 408
  14 Teresa         Balewska             - Paweł          Kamiński              288: 384
  15 Waldemar       Dębski               - Barbara        Wiśniewska            306: 336
  16 Ewa            Tymińska             - Eugeniusz      Tuszyński             376: 367
  17 Stanisław      Olsztyn              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Pogorzelski           475: 446
   2 Natalia        Woźniak              - Dawid          Pikul                 389: 403
   3 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                305: 453
   4 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Sporczyk              323: 394
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Dorota         Rudzińska             406: 424
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Orzeł                 370: 317
   7 Wojciech       Sołdan               - Lucyna         Śniadach              368: 354
   8 Bartosz        Bartczak             - Zuzanna        Cichoń                380: 295
   9 Waldemar       Kudliński            - Katarzyna      Dębska                291: 358
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Sławomir       Długosz               356: 348
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Anita          Bruska                349: 422
  12 Barbara        Wiśniewska           - Paweł          Kamiński              364: 316
  13 Bernadeta      Kudlińska            - Wojciech       Gołęcki               442: 315
  14 Stanisław      Olsztyn              - Teresa         Balewska              373: 352
  15 Ewa            Tymińska             - Jan            Pawłowski             279: 361
  16 Waldemar       Dębski               - Eugeniusz      Tuszyński             307: 332
  17 Lidia          Żywna                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 10-06-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              163.45  10951   67
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              162.18  32437  200
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.70  31979  199
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             157.81  25407  161
   5 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           156.92  14594   93
   6 Dawid Pikul                    Poznań               156.81  30265  193
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.31  31106  199
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              155.48  30630  197
   9 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.55  18237  118
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.08  30003  196
  11 Kazimierz Merklejn             Warszawa             152.80  30561  200
  12 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.26  28778  189
  14 Jan Mrozowski                  Kraków               152.26  19337  127
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.53  30154  199
  16 Kacper Zegadło                 Warszawa             151.32  28600  189
  17 Kamil Górka                    Kraków               151.14  28868  191
  18 Bogusław Szyszka               Oława                150.78   7690   51
  19 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.54  29958  199
  20 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  21 Maciej Czupryniak              Milanówek            150.23  29446  196
  22 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            149.62   8977   60
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  25 Paweł Jackowski                Warszawa             149.24  27161  182
  26 Jakub Zaryński                 Świnoujście          149.07  29217  196
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  28 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       147.73  21125  143
  29 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              147.66  28941  196
  30 Justyna Górka                  Kraków               147.32  26517  180
  31 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.16  24282  165
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.09   4854   33
  33 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  34 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.73  29345  200
  35 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.96  28608  196
  36 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.78  28718  197
  37 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.58  28389  195
  38 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.51  28229  194
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.34   9302   64
  40 Kamil Kister                   Warszawa             145.04  22771  157
  41 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.01  28421  196
  42 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.99  26968  186
  43 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  44 Janusz Krupiński               Bytom                143.93  27634  192
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.90  25038  174
  46 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.66  24997  174
  47 Michał Waszkiewicz             Białystok            143.63  27289  190
  48 Michał Makowski                Warszawa             143.06   7153   50
  49 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.04  19739  138
  50 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  51 Przemysław Rybicki             Otwock               142.57  11833   83
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             142.06  27702  195
  53 Krzysztof Gibas                Kraków               142.02   6959   49
  54 Joanna Juszczak                Warszawa             141.91  27247  192
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               141.25   8899   63
  56 Robert Kamiński                Warszawa             140.51  27400  195
  57 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  58 Tomasz Suchanek                Wrocław              140.02   7281   52
  59 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.01  10361   74
  60 Natalia Woźniak                Dziwnówek            139.88  26577  190
  61 Jakub Błażejewski              Poznań               139.80  27400  196
  62 Dariusz Kuć                    Stargard             139.75  23058  165
  63 Marcin Rogala                  Warszawa             139.73  27248  195
  64 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.72  26408  189
  65 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.58  26799  192
  66 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.10  18779  135
  67 Juliusz Czupryniak             Warszawa             138.82  17214  124
  68 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  69 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  70 Rafał Matczak                  Milanówek            137.89  26613  193
  71 Tomasz Górka                   Kraków               137.59   7017   51
  72 Szymon Dąbrowski               Warszawa             137.23  26760  195
  73 Tomasz Lempart                 Wadowice             137.17  19341  141
  74 Irena Sołdan                   Warszawa             136.86  26825  196
  75 Marta Bajorek                  Warszawa             136.81  27225  199
  76 Grzegorz Pukniel               Łódź                 136.57   9833   72
  77 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.97  17948  132
  78 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             135.77  26476  195
  79 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            135.68   9769   72
  80 Konrad Sowula                  Kraków               135.64  18040  133
  81 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              135.58  20743  153
  82 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.56  16538  122
  83 Michał Rogalewicz              Poznań               135.49  12736   94
  84 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  85 Piotr Domański                 Lublin               135.22  17849  132
  86 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            135.18  22035  163
  87 Jacek Mańko                    Poznań               134.85  26431  196
  88 Adrian Ziemniewicz             Białystok            134.64  25717  191
  89 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.09  25343  189
  90 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.06  26142  195
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  92 Piotr Broda                    Sandomierz           133.52  26570  199
  93 Daniel Janus                   Wąchock              133.43   8940   67
  94 Maciej Nawrocki                Babimost             132.79  24699  186
  95 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.75   4779   36
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.72  26412  199
  97 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.60  20288  153
  98 Katarzyna Polak                Warszawa             132.59  25060  189
  99 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
 100 Leszek Stecuła                 Bytom                132.38   8075   61
 101 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 102 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.27  25131  190
 103 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.95   7257   55
 104 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.48  25375  193
 105 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.35   6699   51
 106 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 107 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      131.29  16017  122
 108 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
 109 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 110 Marcin Stachowski              Wydartowo I          130.91  26052  199
 111 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.91  25658  196
 112 Agnieszka Walas                Kraków               130.79   8894   68
 113 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.70  24310  186
 114 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 115 Diana Pietrzykowska            Szczecin             130.57  15668  120
 116 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     130.34  25807  198
 117 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 118 Dariusz Sowula                 Kraków               130.19  17315  133
 119 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 120 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.61  25793  199
 121 Maciej Kuć                     Stargard             129.15  21955  170
 122 Adam Grzelec                   Poznań               129.08  25686  199
 123 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 124 Marek Rogalski                 Warszawa             128.67  25734  200
 125 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 126 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.41  22985  179
 127 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 128 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.32  24381  190
 129 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.29   9750   76
 130 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.23  25390  198
 131 Szymon Stępień                 Bytom                127.44  23704  186
 132 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            127.23  25446  200
 133 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.00   3937   31
 134 Agata Kuć                      Stargard             126.91  23225  183
 135 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.78  21172  167
 136 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.72  21289  168
 137 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.63  14942  118
 138 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.23  24994  198
 139 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.04  14117  112
 140 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.99  24694  196
 141 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.97   8692   69
 142 Dorota Kuć                     Stargard             125.90  22410  178
 143 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.86  14726  117
 144 Monika Siemaszko               Lipiany              125.75  15216  121
 145 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.67  18851  150
 146 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 147 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.18   7511   60
 148 Jakub Onoszko                  Gdynia               125.17  18775  150
 149 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 150 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.10  23643  189
 151 Ewelina Kister                 Warszawa             124.93  15491  124
 152 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.70  23443  188
 153 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.66  23187  186
 154 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 155 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.39   6966   56
 156 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.15   7325   59
 157 Jerzy Luter                    Bytom                124.14  24332  196
 158 Czesław Grajewski              Białystok            123.98  24548  198
 159 Natalia Ogierman               Katowice             123.72  16826  136
 160 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 161 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.55  16309  132
 162 Sławomir Rosochacz             Lublin               122.77   5402   44
 163 Sławomir Wolski                Wrocław              122.56  24021  196
 164 Stanisław Gasik                Warszawa             122.49  11637   95
 165 Konrad Mikusek                 Milanówek            122.43  14447  118
 166 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.39   7466   61
 167 Renata Andracka                Zwola                122.36  23003  188
 168 Dominik Ulejczyk               Będzin               122.30  24093  197
 169 Marcin Ceglarek                Kraków               122.25  16748  137
 170 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.15   5619   46
 171 Tomasz A. Praga                Białystok            121.96  13416  110
 172 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.60  18605  153
 173 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 174 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 175 Agnieszka Matus                Milanówek            121.51  23816  196
 176 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 177 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.26  12732  105
 178 Artur Wawrzynowski             Żukowo               121.23  17821  147
 179 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 180 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.84  23926  198
 181 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  22344  185
 182 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 183 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 184 Olga Swarcewicz                Warszawa             120.45  10359   86
 185 Agnieszka Dawid                Kraków               120.32  10227   85
 186 Adam Janicki                   Wrocław              120.30  14797  123
 187 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.17  18627  155
 188 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 189 Maria Skutela                  Warszawa             119.58  22960  192
 190 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               119.56  23911  200
 191 Lucyna Śniadach                Rumia                119.34  23748  199
 192 Marta Sztajnert                Wisła                119.32  16944  142
 193 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.32   7398   62
 194 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.14  22994  193
 195 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.07  17622  148
 196 Anita Bruska                   Gdynia               119.06  16311  137
 197 Teresa Zalewska                Racibórz             119.04  22856  192
 198 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 199 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.85  13073  110
 200 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             118.57   8774   74
 201 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            118.51   8770   74
 202 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 203 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             118.32  16801  142
 204 Marta Świątkowska              Wrocław              117.91  22756  193
 205 Bożena Guział                  Racibórz             117.86  20861  177
 206 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 117.73   7299   62
 207 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               117.42  20784  177
 208 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.40  21484  183
 209 Karolina Urbańska              Poznań               117.17  22262  190
 210 Robert Wagner                  Wrocław              117.17   4218   36
 211 Maciej Dąbrowski               Warszawa             117.05  21186  181
 212 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 213 Jarosław Olek                  Warszawa             116.72   9221   79
 214 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.56   5595   48
 215 Beata Piotrowska               Łódź                 116.31   7095   61
 216 Adam Sternik                   Kętrzyn              116.28   5814   50
 217 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 218 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.01  19953  172
 219 Waldemar Wypchał               Kraków               115.88  18425  159
 220 Samir Chakrar                  Poznań               115.86   4055   35
 221 Bartosz Bartczak               Poznań               115.55  22648  196
 222 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 223 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 224 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 225 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.68  22247  194
 226 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  114.60   4813   42
 227 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.53   3665   32
 228 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              114.39   3775   33
 229 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 230 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 231 Marianna Kozłowska             Białystok            114.26  13940  122
 232 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 233 Marcin Kurowski                Racibórz             114.03  22691  199
 234 Dorota Ostrowska               Białystok            113.84  13888  122
 235 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 236 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 237 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.72   4058   36
 238 Joanna Brychcy                 Katowice             112.71  21641  192
 239 Józef Burzyński                Ełk                  112.71  10707   95
 240 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            112.20  14698  131
 241 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.10   6726   60
 242 Franciszek Łysek               Warszawa             111.82  19345  173
 243 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.19   8339   75
 244 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.97  21417  193
 245 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 246 Leszek Kilian                  Jaworzno             110.51  20997  190
 247 Sławomir Długosz               Ostróda              110.31  19966  181
 248 Halina Cecot                   Kołobrzeg            110.00   6820   62
 249 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               109.95  14733  134
 250 Michał Dąbrowski               Warszawa             109.80   4941   45
 251 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.58   3945   36
 252 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 253 Patrycja Skibska               Warszawa             108.83  11318  104
 254 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 255 Agnieszka Antos                Racibórz             108.14   8651   80
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 257 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.03  12531  116
 258 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          107.89   9171   85
 259 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 260 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 261 Grażyna Smereka                Racibórz             107.32   3649   34
 262 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.77   5018   47
 263 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 264 Justyna Sławińska              Gdańsk               106.51   7669   72
 265 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.98  18546  175
 266 Małgorzata Pochopień           Kraków               105.82   5185   49
 267 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 268 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            105.16   6415   61
 269 Marta Majewska                 Wadowice             104.97  13121  125
 270 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 271 Zofia Górka                    Łęczna               104.56   9097   87
 272 Lidia Żywna                    Gdynia               103.48  14798  143
 273 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.43  18203  176
 274 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.18  20223  196
 275 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 276 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            102.72  13456  131
 277 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 278 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.61   3181   31
 279 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 280 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 281 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 282 Grażyna Chłopek                Jaworzno             101.56  10969  108
 283 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 284 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 285 Karolina Szubska               Jaworzno             100.98  12522  124
 286 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 287 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 288 Teresa Balewska                Reda                  98.11  18640  190
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.01   8037   82
 290 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.83  15750  161
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.82  18978  194
 292 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.78  11710  121
 293 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.09  18449  192
 294 Jarosław Wypart                Częstochowa           93.93   4227   45
 295 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.65  17975  194
 296 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.55   7589   82
 297 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 298 Wojciech Łysek                 Warszawa              91.76  13214  144
 299 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 300 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 301 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.94   7382   83
 302 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              88.93  11917  134
 303 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 304 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 305 Ewa Tymińska                   Gdańsk                87.82   6938   79
 306 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 307 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 308 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 309 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 310 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 311 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               78.69   3069   39
 313 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 314 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.27   3477   45
 315 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   75.55   3324   44
 317 Michał Sztajnert               Wisła                 74.80   3441   46
 318 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 319 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.23   2563   35
 320 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 10-06-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Sak                     Lublin               123.68   3463   28
   2 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.57   3180   28
   3 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   4 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   5 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            124.56   3363   27
   6 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   7 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   8 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   9 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
  10 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
  11 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  12 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  13 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  14 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  15 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  16 Marcin Bertrand                Poznań               126.71   3041   24
  17 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  18 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  19 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  20 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  21 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  22 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  23 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  24 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  25 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  26 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  28 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  29 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  30 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  31 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  32 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  33 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  34 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  35 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  36 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  37 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  38 Michał Głąb                    Zabrze                92.17   2212   24
  39 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  40 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  41 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  42 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  43 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  44 Beata Błaszczyk                Poznań               104.65   2407   23
  45 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  46 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  47 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  48 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  49 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  50 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  51 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  52 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  53 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  54 Marek Popczyk                  Tychy                 93.41   2055   22
  55 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  56 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  57 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  58 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  59 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  60 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.26   2380   19
  61 Kamil Olejniczak               Kutno                100.95   1918   19
  62 Izabela Chmielewska            Zabrze                97.00   1843   19
  63 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      67.32   1279   19
  64 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  65 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  66 Jakub Kowalski                 Piaseczno             96.17   1731   18
  67 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  68 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  69 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  70 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  71 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             112.35   1910   17
  72 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  73 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  74 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  75 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  76 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  77 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  78 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  79 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  80 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  81 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  82 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  83 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  84 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.50   1449   14
  85 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  86 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  87 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  88 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  89 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  90 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  91 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  92 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  93 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  94 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  95 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  96 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  97 Zdzisław Stańkowski            Rząska               140.25   1683   12
  98 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        135.75   1629   12
  99 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
 100 Krzysztof Jaworski             Warszawa             133.08   1597   12
 101 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
 102 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
 103 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
 104 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 105 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 106 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 107 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 108 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 109 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 110 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 111 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 112 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 113 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 114 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 115 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 116 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 117 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 118 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 119 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 120 Paweł Kamiński                 Gdańsk               100.58   1207   12
 121 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 122 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 123 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 124 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 125 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 126 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          96.75   1161   12
 127 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 128 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 129 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 130 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 131 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 132 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 133 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 134 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 135 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 136 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 137 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 138 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 139 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 140 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 141 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 142 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 143 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 144 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 145 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 146 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 147 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 148 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 149 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 150 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 151 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 152 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 153 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 154 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 155 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 156 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 157 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 158 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 159 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 160 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 161 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 162 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 163 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 164 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 165 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 166 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 167 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 168 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 169 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 170 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 171 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 172 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 173 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 174 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 175 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 176 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 177 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 178 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 179 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 180 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 181 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 182 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 183 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 184 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 185 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 186 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 187 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 188 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 189 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 190 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 191 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 192 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 193 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 194 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 195 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 196 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 197 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 198 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 199 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 200 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 201 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 202 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 203 Barbara Obremska               Wrocław              161.14   1128    7
 204 Dariusz Buławko                Warszawa             142.71    999    7
 205 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 206 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 207 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 208 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 209 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 210 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 211 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 212 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 213 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 214 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 215 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 216 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 217 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      107.00    749    7
 218 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 219 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 220 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 221 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 222 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                 101.29    709    7
 223 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 224 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 225 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 226 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 227 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 228 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 229 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 230 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 231 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 232 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 233 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 234 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 235 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 236 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 237 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 238 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 239 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 240 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 241 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 242 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 243 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 244 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 245 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 246 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 247 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 248 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 249 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 250 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 251 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 252 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 253 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 254 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 255 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 256 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 257 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 258 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 259 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 260 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 261 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 262 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 263 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 264 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 265 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 266 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 267 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 268 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 269 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 270 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 271 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 272 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 273 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 274 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 275 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 276 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 277 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 278 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.50    221    2
 279 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 280 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 281 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 282 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 283 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 284 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 285 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 286 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 287 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 288 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 289 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 290 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 291 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 292 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 293 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 294 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie