Kutno24
maja
Kutno 24 maja XVII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2019
Konstancin-Jeziorna25
maja
Konstancin-Jeziorna 25 maja I Mistrzostwa Konstancina w Scrabble
Milanówek 1
czerwca
Milanówek 1- 2 czerwca XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Grand Prix 2019
Miłoszciwie panujący król Konstancina25 maja 2019 — I Mistrzostwa Konstancina w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Mistrzostwa Konstancina w ScrabbleKonstancin-Jeziorna, 25 maja 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Miłoszciwie panujący król KonstancinaGdy w latach 90. XX wieku Scrabble oficjalnie dopiero pojawiły się w Polsce, a ruch turniejowy startował, dominującą formą rywalizacji były rozgrywki jednodniowe. Kiedy jednak gracze stwierdzili, że to trochę nieopłacalne, by jechać przez pół Polski i zagrać pięć, góra sześć partii, wypracowano najpopularniejszą dziś formułę turniejów dwudniowych – zapewniających możliwość nagrania się do syta (jak komuś mało oficjalnych partii, zawsze możne „dograć się” w sobotni wieczór) i mniejszą przypadkowość końcowych rozstrzygnięć.

W pewnym momencie „jednodniówki” praktycznie wymarły. Ale że w przyrodzie musi być równowaga, zaczęły się z kolei pojawiać głosy, że brakuje trochę takich krótkich turniejów, nastawionych głównie na okolicznych graczy, niewymagających poświęcania całego weekendu. Tak więc od kilku lat notujemy renesans turniejów krótkich, zwłaszcza że dzięki dopuszczeniu możliwości rozgrywania partii 15-minutowych i ogólnemu usprawnieniu przebiegu poszczególnych rund, można ich rozegrać nieco więcej, nawet dziesięć 15-minutówek w jeden dzień wydaje się realne – ktoś się podejmie?

Taką też formę rozgrywek zaproponował w upalną sobotę 25 maja debiutujący na scrabblowej mapie Polski Konstancin – siedem rund 15-minutowych. Zaczęliśmy dość wcześnie, bo o 9:45. Na starcie pojawiła się parzysta liczba zawodników, więc nie musieliśmy się przejmować niezbyt lubianym bye’em. Wśród startujących – trójka debiutantów z Konstancina: 15-letnia Marianna Żyznowska, która z 2 zwycięstwami została najlepszym uczestnikiem z Konstancina, Monika Kamińska oraz organizator turnieju Sławomir Kamecki.

Oprócz stałych bywalców turniejów, warto wspomnieć o Wojtku Usakiewiczu, który ostatnimi czasy udział brał tylko w  kolejnych edycjach „Łódzkiej Nocki”. Zachęcamy do większej aktywności na arenie scrabblowej. W ścisłej czołówce, przez niemal wszystkie rundy, figurowały te same nazwiska: Miłosz Wrzałek, Marek Reda, Jakub Zaryński, Tomasz Łapka, Szymon Płachta oraz Marcin Rogala. I to oni ostatecznie walczyli o miejsca na podium. Przed ostatnią rundą szansę na zwycięstwo miało teoretycznie 5 zawodników:
1. Szymon Płachta — 6.0 — 2486
2. Marek Reda — 5.0 — 2603
3. Miłosz Wrzałek — 5.0 — 2588
4. Marcin Rogala — 5.0 — 2406
5. Jakub Zaryński — 5.0 — 2370

Ostatnią rundę rozgrywaliśmy „szwajcarem”. Na 1. stole Szymonowi Płachcie do końcowego triumfu wystarczyło wygrać z Marcinem Rogalą. W przypadku przegranej Szymona, zwycięzcę mógł wyłonić pojedynek na 2. stole, gdzie grali ze sobą zawodnicy z najwyższą średnią małych punktów: Miłosz i Marek. Teoretyczne szansę na zwycięstwo miał jeszcze Jakub Zaryński, gdyby Szymon przegrał na pierwszym stole, a sam Kuba uzyskałby kosmiczną liczbę małych punktów. Tak około 800 oczek spokojnie by wystarczyło ;)

W szybko zakończonym pojedynku na 2. stole zwyciężył Miłosz, położywszy 474 punkty. Szymon w tym samym czasie przegrywał dość wyraźnie z Marcinem, dzięki czemu Miłosz, wydawać by się mogło, był spokojny o pierwsze miejsce. Marcin potrzebował przecież aż 656 punktów aby wygrać. I nie tak wiele brakło do sensacji, bo Marcinowi zabrakło tylko 89 punktów, aby wygrać turniej – położył ich Szymonowi aż 568. Ale jednak zabrakło, więc triumfator – Miłosz Wrzałek mógł odetchnąć z ulgą, drugie miejsce zajął Marcin Rogala, a trzecie jego oponent z ostatniej rundy – Szymon Płachta.

Szczególną uwagę chciałbym zwrócić jeszcze na Dariusza Buławko, dla którego był to drugi oficjalny turniej PFS. Przyzwoity wynik 4:3, ranking 144, a na rozkładzie m.in. Kazimierz Merklejn! Godzi się też wspomnieć, że lider rankingu Marek Reda, zajmując 5. miejsce, w ładnym stylu obronił przodownictwo.

Podczas uroczystości zakończenia turnieju, upominki w postaci bonów pieniężnych otrzymało pięciu pierwszych oraz dziesiątka wylosowanych zawodników. Dodatkowo uhonorowano nagrodami wszystkich debiutantów. W imieniu braci scrabblowej składam podziękowania dla organizatora turnieju Sławomira Kameckiego, który zagwarantował bardzo dobre warunki do gry, salę oraz poczęstunek dla wszystkich scrabblistów. Dzięki wsparciu urzędu gminy Konstancin udało się przeprowadzić zawody, a każdy zawodnik miał zapewniony bezpłatny udział. Wielkie podziękowania.
relacja: Juliusz Czupryniak


Rodzaj turniejuOtwarty (liczba miejsc ograniczona do 45 + 6 dla mieszkańców Konstancina)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 7
system: połówkowy (rundy 1-6), szwajcar (runda 7)
15 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekKonstanciński Dom Kultury ,,Hugonówka"
ul. Mostowa 15
SędziaJuliusz Czupryniak
HarmonogramSobota, 25 maja (7 rund)
8:30-9:30 — potwierdzanie obecności / zapisy uczestników
9:30 — rozpoczęcie turnieju
ok. 15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisoweudział w turnieju jest bezpłatny
Dojazdkomunikacją miejską:
- z przystanku Metro Kabaty — autobus 710, 724
- z przystanku Metro Wilanowska — autobus 200
wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej

rowerem miejskim Veturilo (najbliższa stacja Park Zdrojowy)
Wyżywienienapoje ciepłe i zimne, przekąski
na miejscu kawiarnia
Nagrodyza miejsca I-V nagrody w postaci bonów zakupowych (o wartości 350-250-150-100-50 zł)

nagrody dla trzech najlepszych zawodników z Konstancina

nagrody niespodzianki losowane wśród wszystkich uczestników
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFS2019-04-26 18:18:10
2 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFS2019-04-26 18:18:14
3 Marek Reda Dębówka Zwykły uczestnik2019-04-26 18:18:19
4 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFS2019-04-26 18:18:19
5 Marcin Rogala Warszawa Członek PFS2019-04-26 18:18:21
6 Piotr Domański Lublin Zwykły uczestnik2019-04-26 18:18:23
7 Jakub Kowalski Piaseczno Zwykły uczestnik2019-04-26 18:18:24
8 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFS2019-04-26 18:18:25
9 Szymon Płachta Warszawa Członek PFS2019-04-26 18:18:26
10 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFS2019-04-26 18:18:28
11 Sławomir Rosochacz Lublin Zwykły uczestnik2019-04-26 18:18:30
12 Jakub Zaryński Świnoujście Członek PFS2019-04-26 18:18:31
13 Tomasz Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2019-04-26 18:18:31
14 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFS2019-04-26 18:18:36
15 Zdzisław Szota Legionowo Członek PFS2019-04-26 18:18:49
16 Wojtek Wojtysiak Warszawa Zwykły uczestnik2019-04-26 18:18:55
17 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFS2019-04-26 18:19:12
18 Krzysztof Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2019-04-26 18:19:14
19 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2019-04-26 19:04:18
20 Katarzyna Ślusarska Milanówek Członek PFS2019-04-26 19:36:30
21 Maciek Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik2019-04-26 19:44:15
22 Maciej Sylwestrzuk Białystok Zwykły uczestnik2019-04-26 19:54:20
23 Rafał Matczak Milanówek Członek PFS2019-04-26 20:07:48
24 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFS2019-04-26 21:01:46
25 Michał Dąbrowski Warszawa Zwykły uczestnik2019-04-26 23:21:20
26 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFS2019-04-27 13:07:08
27 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2019-04-27 15:35:06
28 Michał Makowski Warszawa Członek PFS2019-04-28 14:46:20
29 Robert Kamiński Warszawa Zwykły uczestnik2019-04-30 20:42:07
30 Marzena Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Zwykły uczestnik2019-05-01 19:19:58
31 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFS2019-05-01 19:22:31
32 Tomasz Łapka Warszawa Zwykły uczestnik2019-05-02 01:30:25
33 Michał Sak Lublin Zwykły uczestnik2019-05-02 15:04:39
34 Krzysztof Zawadzki Sampława Członek PFS2019-05-02 15:50:56
35 Konrad Mikusek Milanówek Zwykły uczestnik2019-05-04 14:58:18
36 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnik2019-05-05 08:42:47
37 Andrzej Słapiński Wieliszew Zwykły uczestnik2019-05-08 09:20:43
38 Marta Bajorek Warszawa Członek PFS2019-05-11 10:03:10
39 Grażyna Wesołowska Łódź Członek PFS2019-05-20 09:14:10
40 Adrian Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnik2019-05-20 10:12:49
41 Kazimierz Merklejn Warszawa Członek PFS2019-05-21 03:59:18
42 Dariusz Buławko Warszawa Zwykły uczestnik2019-05-23 22:37:20
OrganizatorzyKonstancinski Dom Kultury
kontakt: Sławomir Kamecki — skamecki@artinfo.pl — 501 385 472
Sponsorzygmina Konstancin Jeziorna


Wyniki turnieju I Mistrzostwa Konstancina w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               144.54      6.0     3062     1217      664
  2 Marcin          Rogala               Warszawa               137.75      6.0     2974     1174      428
  3 Szymon          Płachta              Warszawa               141.99      6.0     2835     1210      415
  4 Jakub           Zaryński             Świnoujście            147.60      6.0     2760     1251      255
  5 Marek           Reda                 Dębówka                164.27      5.0     2978     1095      485
  6 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               138.65      5.0     2894     1046      527
  7 Robert          Kamiński             Warszawa               138.36      5.0     2826     1007      344
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               151.57      5.0     2649     1053      121
  9 Michał          Makowski             Warszawa               143.34      5.0     2537     1021      227
 10 Michał          Sak                  Lublin                 119.18      4.0     2888      956      270
 11 Rafał           Matczak              Milanówek              136.79      4.0     2865     1026      213
 12 Tomasz          Łapka                Opole                  127.75      4.0     2840     1034      237
 13 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               155.74      4.0     2836      956      431
 14 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               129.25      4.0     2717     1011       97
 15 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              131.57      4.0     2698      887      317
 16 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       129.94      4.0     2645      988      161
 17 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               129.86      4.0     2588      865      200
 18 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.94      4.0     2540      907       52
 19 Dariusz         Buławko              Warszawa               101.87      4.0     2490      999     -128
 20 Bartosz         Bartczak             Poznań                 115.99      4.0     2409      924      142
 21 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              140.99      3.0     2810      910      -31
 22 Maciej          Czupryniak           Milanówek              149.72      3.0     2796      876      324
 23 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                137.17      3.0     2763      818      184
 24 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               137.66      3.0     2616      733      230
 25 Sławomir        Rosochacz            Lublin                 124.19      3.0     2590      807      -58
 26 Zdzisław        Szota                Warszawa               124.25      3.0     2554      864      118
 27 Andrzej         Słapiński            Warszawa               114.45      3.0     2532      868       51
 28 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              128.02      3.0     2530      805     -259
 29 Konrad          Mikusek              Milanówek              121.26      3.0     2526      819       25
 30 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.56      3.0     2439      857     -122
 31 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            107.02      3.0     2369      875     -401
 32 Tomasz          Sehnal               Warszawa               126.41      3.0     2368      850       -4
 33 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      3.0     2272      868     -295
 34 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.52      2.0     2526      686     -103
 35 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               111.51      2.0     2453      714     -347
 36 Marta           Bajorek              Warszawa               137.04      2.0     2387      729     -250
 37 Michał          Dąbrowski            Warszawa               110.89      2.0     2386      727     -317
 38 Marzena         Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       100.97      2.0     2292      693     -236
 39 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      2.0     2268      643     -130
 40 Marianna        Żyznowska            Konstancin             100.00      2.0     1614      661     -916
 41 Sławomir        Kamecki              Konstancin             100.00      1.0     1376      519    -1076
 42 Monika          Kamińska             Konstancin             100.00      0.0     1168      431    -1845
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Konstancina w Scrabble



	Marek Reda 164.27 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Kwiatkowski           129.25 +  396: 269  179
    2     2 Rafał          Matczak               136.79 +  423: 348  187
    3     2 Maciej         Skrzypczak            129.94 +  505: 289  180
    4     2 Jakub          Zaryński              147.60 +  470: 339  198
    5     2 Szymon         Płachta               141.99 -  315: 456   92
    6     3 Dariusz        Buławko               101.87 +  494: 318  152
    7     2 Miłosz         Wrzałek               144.54 -  375: 474   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  /  7 154.71




	Kazimierz Merklejn 155.74 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Ślusarska             128.02 +  458: 256  178
    2     6 Jakub          Zaryński              147.60 -  379: 420   98
    3     8 Dariusz        Buławko               101.87 -  337: 338   52
    4    13 Marta          Bajorek               137.04 +  458: 314  187
    5    10 Konrad         Mikusek               121.26 +  465: 372  171
    6     6 Rafał          Wesołowski            130.94 +  404: 292  181
    7     4 Szymon         Dąbrowski             138.65 -  335: 413   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  /  7 136.57




	Grzegorz Kurowski 151.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Łapka                 127.75 -  372: 511   78
    2    13 Szymon         Dąbrowski             138.65 +  358: 357  189
    3    14 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  449: 263  150
    4     4 Rafał          Matczak               136.79 -  329: 381   87
    5    15 Tomasz         Sehnal                126.41 +  336: 335  176
    6     9 Natalia        Woźniak               140.99 +  455: 353  191
    7     6 Maciej         Skrzypczak            129.94 +  350: 328  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1051  /  7 150.14




	Maciej Czupryniak 149.72 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Sehnal                126.41 +  400: 290  176
    2     1 Maciej         Skrzypczak            129.94 -  373: 388   80
    3    11 Andrzej        Kwiatkowski           129.25 +  492: 293  179
    4     5 Natalia        Woźniak               140.99 -  433: 473   91
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              132.56 +  491: 305  183
    6     4 Jakub          Zaryński              147.60 -  250: 346   98
    7     8 Michał         Sak                   119.18 -  357: 377   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  /  7 125.14




	Jakub Zaryński 147.60 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zdzisław       Szota                 124.25 +  379: 370  174
    2     6 Kazimierz      Merklejn              155.74 +  420: 379  206
    3     3 Marcin         Rogala                137.75 +  458: 332  188
    4     2 Marek          Reda                  164.27 -  339: 470  114
    5     4 Natalia        Woźniak               140.99 +  428: 378  191
    6     4 Maciej         Czupryniak            149.72 +  346: 250  200
    7     3 Tomasz         Łapka                 127.75 +  390: 326  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  /  7 178.71




	Miłosz Wrzałek 144.54 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Rosochacz             124.19 +  489: 284  174
    2     5 Natalia        Woźniak               140.99 +  483: 308  191
    3     1 Rafał          Wesołowski            130.94 +  429: 335  181
    4     1 Tomasz         Łapka                 127.75 +  430: 356  178
    5     1 Rafał          Matczak               136.79 +  424: 382  187
    6     1 Szymon         Płachta               141.99 -  333: 358   92
    7     2 Marek          Reda                  164.27 +  474: 375  214
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  /  7 173.86




	Michał Makowski 143.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Konrad         Mikusek               121.26 +  353: 304  171
    2    11 Arkadiusz      Kleniewski            107.02 +  410: 250  157
    3     4 Szymon         Płachta               141.99 -  244: 390   92
    4     9 Zdzisław       Szota                 124.25 +  366: 303  174
    5     6 Marcin         Rogala                137.75 -  347: 402   88
    6     8 Rafał          Matczak               136.79 +  374: 348  187
    7     7 Dariusz        Buławko               101.87 +  443: 313  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  /  7 145.86




	Szymon Płachta 141.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Sak                   119.18 +  453: 353  169
    2     7 Andrzej        Słapiński             114.45 +  449: 307  164
    3     4 Michał         Makowski              143.34 +  390: 244  193
    4     3 Tomasz         Nasiłowski            137.17 +  380: 300  187
    5     2 Marek          Reda                  164.27 +  456: 315  214
    6     1 Miłosz         Wrzałek               144.54 +  358: 333  195
    7     1 Marcin         Rogala                137.75 -  349: 568   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  /  7 172.86




	Natalia Woźniak 140.99 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Dąbrowski             116.52 +  379: 356  167
    2     5 Miłosz         Wrzałek               144.54 -  308: 483   95
    3    10 Michał         Dąbrowski             110.89 +  483: 235  161
    4     5 Maciej         Czupryniak            149.72 +  473: 433  200
    5     4 Jakub          Zaryński              147.60 -  378: 428   98
    6     9 Grzegorz       Kurowski              151.57 -  353: 455  102
    7     9 Rafał          Matczak               136.79 -  436: 451   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  /  7 130.00




	Szymon Dąbrowski 138.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bartosz        Bartczak              115.99 -  284: 394   66
    2    13 Grzegorz       Kurowski              151.57 -  357: 358  102
    3    21 Monika         Kamińska              100.00 +  614: 184  150
    4    11 Adrian         Ziemniewicz           131.57 +  384: 364  182
    5     9 Michał         Dąbrowski             110.89 +  429: 344  161
    6     7 Andrzej        Kwiatkowski           129.25 +  413: 388  179
    7     4 Kazimierz      Merklejn              155.74 +  413: 335  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1046  /  7 149.43




	Robert Kamiński 138.36 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Słapiński             114.45 -  360: 376   64
    2    15 Marzena        Skrzypczak            100.97 +  379: 370  151
    3    13 Marta          Bajorek               137.04 +  454: 324  187
    4    10 Tomasz         Sehnal                126.41 +  410: 291  176
    5     3 Tomasz         Łapka                 127.75 -  316: 475   78
    6     5 Michał         Sak                   119.18 +  488: 364  169
    7     5 Adrian         Ziemniewicz           131.57 +  419: 282  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  /  7 143.86




	Marcin Rogala 137.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Zawadzki              111.51 +  446: 378  162
    2     8 Marta          Bajorek               137.04 +  463: 322  187
    3     3 Jakub          Zaryński              147.60 -  332: 458   98
    4     7 Andrzej        Słapiński             114.45 +  365: 296  164
    5     6 Michał         Makowski              143.34 +  402: 347  193
    6     2 Tomasz         Łapka                 127.75 +  398: 396  178
    7     1 Szymon         Płachta               141.99 +  568: 349  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  /  7 167.71




	Małgorzata Deszczyńska 137.66 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Dąbrowski             110.89 +  427: 296  161
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              132.56 -  337: 350   83
    3    12 Andrzej        Słapiński             114.45 -  318: 353   64
    4    16 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  330: 349   50
    5    17 Marzena        Skrzypczak            100.97 +  412: 338  151
    6    14 Arkadiusz      Kleniewski            107.02 -  339: 376   57
    7    15 Maciej         Dąbrowski             116.52 +  453: 324  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  7 104.71




	Tomasz Nasiłowski 137.17 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Arkadiusz      Kleniewski            107.02 -  406: 408   57
    2    10 Adrian         Ziemniewicz           131.57 +  447: 303  182
    3     7 Katarzyna      Ślusarska             128.02 +  463: 375  178
    4     3 Szymon         Płachta               141.99 -  300: 380   92
    5    11 Andrzej        Kwiatkowski           129.25 -  307: 438   79
    6    10 Maciej         Skrzypczak            129.94 -  342: 351   80
    7    14 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  498: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  /  7 116.86




	Marta Bajorek 137.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Buławko               101.87 +  358: 340  152
    2     8 Marcin         Rogala                137.75 -  322: 463   88
    3    13 Robert         Kamiński              138.36 -  324: 454   88
    4    13 Kazimierz      Merklejn              155.74 -  314: 458  106
    5    20 Krzysztof      Zawadzki              111.51 -  355: 367   62
    6    20 Sławomir       Kamecki               100.00 +  438: 214  150
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              132.56 -  276: 341   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     729  /  7 104.14




	Rafał Matczak 136.79 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marzena        Skrzypczak            100.97 +  521: 283  151
    2     2 Marek          Reda                  164.27 -  348: 423  114
    3     6 Wojciech       Usakiewicz            129.86 +  434: 383  180
    4     4 Grzegorz       Kurowski              151.57 +  381: 329  202
    5     1 Miłosz         Wrzałek               144.54 -  382: 424   95
    6     8 Michał         Makowski              143.34 -  348: 374   93
    7     9 Natalia        Woźniak               140.99 +  451: 436  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  /  7 146.57




	Krzysztof Sporczyk 132.56 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  355: 333  150
    2     9 Małgorzata     Deszczyńska           137.66 +  350: 337  188
    3     5 Tomasz         Łapka                 127.75 -  377: 392   78
    4     6 Maciej         Skrzypczak            129.94 -  374: 387   80
    5     8 Maciej         Czupryniak            149.72 -  305: 491  100
    6    12 Zdzisław       Szota                 124.25 -  337: 345   74
    7    17 Marta          Bajorek               137.04 +  341: 276  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     857  /  7 122.43




	Adrian Ziemniewicz 131.57 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  426: 237  150
    2    10 Tomasz         Nasiłowski            137.17 -  303: 447   87
    3    15 Arkadiusz      Kleniewski            107.02 +  451: 278  157
    4    11 Szymon         Dąbrowski             138.65 -  364: 384   89
    5    12 Bartosz        Bartczak              115.99 +  418: 335  166
    6    11 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  454: 281  150
    7     5 Robert         Kamiński              138.36 -  282: 419   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     887  /  7 126.71




	Rafał Wesołowski 130.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Kamecki               100.00 +  520: 217  150
    2     3 Bartosz        Bartczak              115.99 +  363: 301  166
    3     1 Miłosz         Wrzałek               144.54 -  335: 429   95
    4     8 Dariusz        Buławko               101.87 -  305: 446   52
    5    13 Andrzej        Słapiński             114.45 +  367: 357  164
    6     6 Kazimierz      Merklejn              155.74 -  292: 404  106
    7    11 Zdzisław       Szota                 124.25 +  358: 334  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     907  /  7 129.57




	Maciej Skrzypczak 129.94 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Monika         Kamińska              100.00 +  567: 162  150
    2     1 Maciej         Czupryniak            149.72 +  388: 373  200
    3     2 Marek          Reda                  164.27 -  289: 505  114
    4     6 Krzysztof      Sporczyk              132.56 +  387: 374  183
    5     5 Dariusz        Buławko               101.87 -  335: 378   52
    6    10 Tomasz         Nasiłowski            137.17 +  351: 342  187
    7     6 Grzegorz       Kurowski              151.57 -  328: 350  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  /  7 141.14




	Wojciech Usakiewicz 129.86 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marianna       Żyznowska             100.00 +  387: 200  150
    2     4 Tomasz         Łapka                 127.75 -  320: 384   78
    3     6 Rafał          Matczak               136.79 -  383: 434   87
    4    15 Andrzej        Kwiatkowski           129.25 -  320: 454   79
    5    18 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  407: 295  150
    6    15 Andrzej        Słapiński             114.45 +  345: 332  164
    7    12 Arkadiusz      Kleniewski            107.02 +  426: 289  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     865  /  7 123.57




	Andrzej Kwiatkowski 129.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Reda                  164.27 -  269: 396  114
    2    16 Maciej         Dąbrowski             116.52 +  414: 348  167
    3    11 Maciej         Czupryniak            149.72 -  293: 492  100
    4    15 Wojciech       Usakiewicz            129.86 +  454: 320  180
    5    11 Tomasz         Nasiłowski            137.17 +  438: 307  187
    6     7 Szymon         Dąbrowski             138.65 -  388: 413   89
    7    10 Sławomir       Rosochacz             124.19 +  461: 344  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  /  7 144.43




	Katarzyna Ślusarska 128.02 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              155.74 -  256: 458  106
    2    17 Michał         Sak                   119.18 +  444: 340  169
    3     7 Tomasz         Nasiłowski            137.17 -  375: 463   87
    4    17 Arkadiusz      Kleniewski            107.02 +  436: 349  157
    5    14 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  327: 380   50
    6    13 Sławomir       Rosochacz             124.19 -  272: 489   74
    7    16 Krzysztof      Zawadzki              111.51 +  420: 310  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     805  /  7 115.00




	Tomasz Łapka 127.75 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Kurowski              151.57 +  511: 372  202
    2     4 Wojciech       Usakiewicz            129.86 +  384: 320  180
    3     5 Krzysztof      Sporczyk              132.56 +  392: 377  183
    4     1 Miłosz         Wrzałek               144.54 -  356: 430   95
    5     3 Robert         Kamiński              138.36 +  475: 316  188
    6     2 Marcin         Rogala                137.75 -  396: 398   88
    7     3 Jakub          Zaryński              147.60 -  326: 390   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1034  /  7 147.71




	Tomasz Sehnal 126.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Czupryniak            149.72 -  290: 400  100
    2    12 Krzysztof      Zawadzki              111.51 +  363: 341  162
    3    16 Konrad         Mikusek               121.26 +  346: 288  171
    4    10 Robert         Kamiński              138.36 -  291: 410   88
    5    15 Grzegorz       Kurowski              151.57 -  335: 336  102
    6    17 Michał         Dąbrowski             110.89 +  402: 237  161
    7    13 Bartosz        Bartczak              115.99 -  341: 360   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  /  7 121.43




	Zdzisław Szota 124.25 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Zaryński              147.60 -  370: 379   98
    2    14 Sławomir       Rosochacz             124.19 +  440: 313  174
    3     9 Bartosz        Bartczak              115.99 +  393: 238  166
    4     9 Michał         Makowski              143.34 -  303: 366   93
    5     7 Michał         Sak                   119.18 -  369: 445   69
    6    12 Krzysztof      Sporczyk              132.56 +  345: 337  183
    7    11 Rafał          Wesołowski            130.94 -  334: 358   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     864  /  7 123.43




	Sławomir Rosochacz 124.19 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               144.54 -  284: 489   95
    2    14 Zdzisław       Szota                 124.25 -  313: 440   74
    3    17 Krzysztof      Zawadzki              111.51 +  409: 297  162
    4    12 Michał         Sak                   119.18 -  374: 467   69
    5    19 Marianna       Żyznowska             100.00 +  377: 222  150
    6    13 Katarzyna      Ślusarska             128.02 +  489: 272  178
    7    10 Andrzej        Kwiatkowski           129.25 -  344: 461   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     807  /  7 115.29




	Konrad Mikusek 121.26 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Makowski              143.34 -  304: 353   93
    2    20 Marianna       Żyznowska             100.00 +  405: 238  150
    3    16 Tomasz         Sehnal                126.41 -  288: 346   76
    4    14 Maciej         Dąbrowski             116.52 +  444: 363  167
    5    10 Kazimierz      Merklejn              155.74 -  372: 465  106
    6    16 Bartosz        Bartczak              115.99 -  257: 382   66
    7    18 Michał         Dąbrowski             110.89 +  456: 354  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  /  7 117.00




	Michał Sak 119.18 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Szymon         Płachta               141.99 -  353: 453   92
    2    17 Katarzyna      Ślusarska             128.02 -  340: 444   78
    3    19 Marianna       Żyznowska             100.00 +  542: 133  150
    4    12 Sławomir       Rosochacz             124.19 +  467: 374  174
    5     7 Zdzisław       Szota                 124.25 +  445: 369  174
    6     5 Robert         Kamiński              138.36 -  364: 488   88
    7     8 Maciej         Czupryniak            149.72 +  377: 357  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  /  7 136.57




	Maciej Dąbrowski 116.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Natalia        Woźniak               140.99 -  356: 379   91
    2    16 Andrzej        Kwiatkowski           129.25 -  348: 414   79
    3    18 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  429: 251  150
    4    14 Konrad         Mikusek               121.26 -  363: 444   71
    5    16 Arkadiusz      Kleniewski            107.02 -  302: 419   57
    6    18 Marianna       Żyznowska             100.00 +  404: 269  150
    7    15 Małgorzata     Deszczyńska           137.66 -  324: 453   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     686  /  7  98.00




	Bartosz Bartczak 115.99 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Szymon         Dąbrowski             138.65 +  394: 284  189
    2     3 Rafał          Wesołowski            130.94 -  301: 363   81
    3     9 Zdzisław       Szota                 124.25 -  238: 393   74
    4    18 Marzena        Skrzypczak            100.97 +  399: 211  151
    5    12 Adrian         Ziemniewicz           131.57 -  335: 418   82
    6    16 Konrad         Mikusek               121.26 +  382: 257  171
    7    13 Tomasz         Sehnal                126.41 +  360: 341  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  /  7 132.00




	Andrzej Słapiński 114.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Kamiński              138.36 +  376: 360  188
    2     7 Szymon         Płachta               141.99 -  307: 449   92
    3    12 Małgorzata     Deszczyńska           137.66 +  353: 318  188
    4     7 Marcin         Rogala                137.75 -  296: 365   88
    5    13 Rafał          Wesołowski            130.94 -  357: 367   81
    6    15 Wojciech       Usakiewicz            129.86 -  332: 345   80
    7    19 Marzena        Skrzypczak            100.97 +  511: 277  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     868  /  7 124.00




	Krzysztof Zawadzki 111.51 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Rogala                137.75 -  378: 446   88
    2    12 Tomasz         Sehnal                126.41 -  341: 363   76
    3    17 Sławomir       Rosochacz             124.19 -  297: 409   74
    4    19 Michał         Dąbrowski             110.89 -  317: 411   61
    5    20 Marta          Bajorek               137.04 +  367: 355  187
    6    19 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  443: 396  150
    7    16 Katarzyna      Ślusarska             128.02 -  310: 420   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     714  /  7 102.00




	Michał Dąbrowski 110.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Deszczyńska           137.66 -  296: 427   88
    2    21 Monika         Kamińska              100.00 +  509: 189  150
    3    10 Natalia        Woźniak               140.99 -  235: 483   91
    4    19 Krzysztof      Zawadzki              111.51 +  411: 317  162
    5     9 Szymon         Dąbrowski             138.65 -  344: 429   89
    6    17 Tomasz         Sehnal                126.41 -  237: 402   76
    7    18 Konrad         Mikusek               121.26 -  354: 456   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  /  7 103.86




	Arkadiusz Kleniewski 107.02 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Nasiłowski            137.17 +  408: 406  187
    2    11 Michał         Makowski              143.34 -  250: 410   93
    3    15 Adrian         Ziemniewicz           131.57 -  278: 451   82
    4    17 Katarzyna      Ślusarska             128.02 -  349: 436   78
    5    16 Maciej         Dąbrowski             116.52 +  419: 302  167
    6    14 Małgorzata     Deszczyńska           137.66 +  376: 339  188
    7    12 Wojciech       Usakiewicz            129.86 -  289: 426   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  /  7 125.00




	Dariusz Buławko 101.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marta          Bajorek               137.04 -  340: 358   87
    2    18 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  357: 346  150
    3     8 Kazimierz      Merklejn              155.74 +  338: 337  206
    4     8 Rafał          Wesołowski            130.94 +  446: 305  181
    5     5 Maciej         Skrzypczak            129.94 +  378: 335  180
    6     3 Marek          Reda                  164.27 -  318: 494  114
    7     7 Michał         Makowski              143.34 -  313: 443   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  /  7 144.43




	Marzena  Skrzypczak 100.97 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Matczak               136.79 -  283: 521   87
    2    15 Robert         Kamiński              138.36 -  370: 379   88
    3    20 Sławomir       Kamecki               100.00 +  392: 172  150
    4    18 Bartosz        Bartczak              115.99 -  211: 399   66
    5    17 Małgorzata     Deszczyńska           137.66 -  338: 412   88
    6    21 Monika         Kamińska              100.00 +  421: 134  150
    7    19 Andrzej        Słapiński             114.45 -  277: 511   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  /  7  99.00




	Sławomir Kamecki 100.00 Konstancin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            130.94 -  217: 520   81
    2    19 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  154: 342   50
    3    20 Marzena        Skrzypczak            100.97 -  172: 392   51
    4    20 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  188: 352   50
    5    21 Monika         Kamińska              100.00 +  218: 149  150
    6    20 Marta          Bajorek               137.04 -  214: 438   87
    7    21 Marianna       Żyznowska             100.00 -  213: 259   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     519  /  7  74.14




	Monika Kamińska 100.00 Konstancin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Skrzypczak            129.94 -  162: 567   80
    2    21 Michał         Dąbrowski             110.89 -  189: 509   61
    3    21 Szymon         Dąbrowski             138.65 -  184: 614   89
    4    21 Marianna       Żyznowska             100.00 -  202: 293   50
    5    21 Sławomir       Kamecki               100.00 -  149: 218   50
    6    21 Marzena        Skrzypczak            100.97 -  134: 421   51
    7    20 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  148: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     431  /  7  61.57




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Adrian         Ziemniewicz           131.57 -  237: 426   82
    2    18 Dariusz        Buławko               101.87 -  346: 357   52
    3    18 Maciej         Dąbrowski             116.52 -  251: 429   67
    4    20 Sławomir       Kamecki               100.00 +  352: 188  150
    5    18 Wojciech       Usakiewicz            129.86 -  295: 407   80
    6    19 Krzysztof      Zawadzki              111.51 -  396: 443   62
    7    20 Monika         Kamińska              100.00 +  391: 148  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     643  /  7  91.86




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              132.56 -  333: 355   83
    2    19 Sławomir       Kamecki               100.00 +  342: 154  150
    3    14 Grzegorz       Kurowski              151.57 -  263: 449  102
    4    16 Małgorzata     Deszczyńska           137.66 +  349: 330  188
    5    14 Katarzyna      Ślusarska             128.02 +  380: 327  178
    6    11 Adrian         Ziemniewicz           131.57 -  281: 454   82
    7    14 Tomasz         Nasiłowski            137.17 -  324: 498   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     870  /  7 124.29




	Marianna Żyznowska 100.00 Konstancin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Usakiewicz            129.86 -  200: 387   80
    2    20 Konrad         Mikusek               121.26 -  238: 405   71
    3    19 Michał         Sak                   119.18 -  133: 542   69
    4    21 Monika         Kamińska              100.00 +  293: 202  150
    5    19 Sławomir       Rosochacz             124.19 -  222: 377   74
    6    18 Maciej         Dąbrowski             116.52 -  269: 404   67
    7    21 Sławomir       Kamecki               100.00 +  259: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     661  /  7  94.43


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Konstancina w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Andrzej        Kwiatkowski           396: 269
   2 Katarzyna      Ślusarska            - Kazimierz      Merklejn              256: 458
   3 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Łapka                 372: 511
   4 Tomasz         Sehnal               - Maciej         Czupryniak            290: 400
   5 Jakub          Zaryński             - Zdzisław       Szota                 379: 370
   6 Sławomir       Rosochacz            - Miłosz         Wrzałek               284: 489
   7 Michał         Makowski             - Konrad         Mikusek               353: 304
   8 Michał         Sak                  - Szymon         Płachta               353: 453
   9 Natalia        Woźniak              - Maciej         Dąbrowski             379: 356
  10 Bartosz        Bartczak             - Szymon         Dąbrowski             394: 284
  11 Robert         Kamiński             - Andrzej        Słapiński             360: 376
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Rogala                378: 446
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Dąbrowski             427: 296
  14 Arkadiusz      Kleniewski           - Tomasz         Nasiłowski            408: 406
  15 Marta          Bajorek              - Dariusz        Buławko               358: 340
  16 Marzena        Skrzypczak           - Rafał          Matczak               283: 521
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Wojtysiak             355: 333
  18 Krzysztof      Nasiłowski           - Adrian         Ziemniewicz           237: 426
  19 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Kamecki               520: 217
  20 Monika         Kamińska             - Maciej         Skrzypczak            162: 567
  21 Wojciech       Usakiewicz           - Marianna       Żyznowska             387: 200


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Skrzypczak           - Maciej         Czupryniak            388: 373
   2 Rafał          Matczak              - Marek          Reda                  348: 423
   3 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Wesołowski            301: 363
   4 Tomasz         Łapka                - Wojciech       Usakiewicz            384: 320
   5 Miłosz         Wrzałek              - Natalia        Woźniak               483: 308
   6 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Zaryński              379: 420
   7 Szymon         Płachta              - Andrzej        Słapiński             449: 307
   8 Marcin         Rogala               - Marta          Bajorek               463: 322
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           350: 337
  10 Adrian         Ziemniewicz          - Tomasz         Nasiłowski            303: 447
  11 Michał         Makowski             - Arkadiusz      Kleniewski            410: 250
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Sehnal                341: 363
  13 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              357: 358
  14 Zdzisław       Szota                - Sławomir       Rosochacz             440: 313
  15 Marzena        Skrzypczak           - Robert         Kamiński              370: 379
  16 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           348: 414
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Michał         Sak                   444: 340
  18 Dariusz        Buławko              - Krzysztof      Nasiłowski            357: 346
  19 Wojciech       Wojtysiak            - Sławomir       Kamecki               342: 154
  20 Marianna       Żyznowska            - Konrad         Mikusek               238: 405
  21 Michał         Dąbrowski            - Monika         Kamińska              509: 189


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               335: 429
   2 Marek          Reda                 - Maciej         Skrzypczak            505: 289
   3 Jakub          Zaryński             - Marcin         Rogala                458: 332
   4 Szymon         Płachta              - Michał         Makowski              390: 244
   5 Tomasz         Łapka                - Krzysztof      Sporczyk              392: 377
   6 Wojciech       Usakiewicz           - Rafał          Matczak               383: 434
   7 Tomasz         Nasiłowski           - Katarzyna      Ślusarska             463: 375
   8 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Buławko               337: 338
   9 Zdzisław       Szota                - Bartosz        Bartczak              393: 238
  10 Natalia        Woźniak              - Michał         Dąbrowski             483: 235
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Czupryniak            293: 492
  12 Andrzej        Słapiński            - Małgorzata     Deszczyńska           353: 318
  13 Robert         Kamiński             - Marta          Bajorek               454: 324
  14 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Wojtysiak             449: 263
  15 Arkadiusz      Kleniewski           - Adrian         Ziemniewicz           278: 451
  16 Konrad         Mikusek              - Tomasz         Sehnal                288: 346
  17 Sławomir       Rosochacz            - Krzysztof      Zawadzki              409: 297
  18 Krzysztof      Nasiłowski           - Maciej         Dąbrowski             251: 429
  19 Michał         Sak                  - Marianna       Żyznowska             542: 133
  20 Sławomir       Kamecki              - Marzena        Skrzypczak            172: 392
  21 Monika         Kamińska             - Szymon         Dąbrowski             184: 614


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Łapka                 430: 356
   2 Marek          Reda                 - Jakub          Zaryński              470: 339
   3 Tomasz         Nasiłowski           - Szymon         Płachta               300: 380
   4 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Kurowski              381: 329
   5 Maciej         Czupryniak           - Natalia        Woźniak               433: 473
   6 Maciej         Skrzypczak           - Krzysztof      Sporczyk              387: 374
   7 Marcin         Rogala               - Andrzej        Słapiński             365: 296
   8 Dariusz        Buławko              - Rafał          Wesołowski            446: 305
   9 Michał         Makowski             - Zdzisław       Szota                 366: 303
  10 Tomasz         Sehnal               - Robert         Kamiński              291: 410
  11 Szymon         Dąbrowski            - Adrian         Ziemniewicz           384: 364
  12 Michał         Sak                  - Sławomir       Rosochacz             467: 374
  13 Marta          Bajorek              - Kazimierz      Merklejn              314: 458
  14 Maciej         Dąbrowski            - Konrad         Mikusek               363: 444
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Usakiewicz            454: 320
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Wojciech       Wojtysiak             330: 349
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Arkadiusz      Kleniewski            436: 349
  18 Bartosz        Bartczak             - Marzena        Skrzypczak            399: 211
  19 Michał         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              411: 317
  20 Sławomir       Kamecki              - Krzysztof      Nasiłowski            188: 352
  21 Marianna       Żyznowska            - Monika         Kamińska              293: 202


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Matczak               424: 382
   2 Szymon         Płachta              - Marek          Reda                  456: 315
   3 Robert         Kamiński             - Tomasz         Łapka                 316: 475
   4 Natalia        Woźniak              - Jakub          Zaryński              378: 428
   5 Dariusz        Buławko              - Maciej         Skrzypczak            378: 335
   6 Marcin         Rogala               - Michał         Makowski              402: 347
   7 Zdzisław       Szota                - Michał         Sak                   369: 445
   8 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Sporczyk              491: 305
   9 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Dąbrowski             429: 344
  10 Konrad         Mikusek              - Kazimierz      Merklejn              372: 465
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Nasiłowski            438: 307
  12 Adrian         Ziemniewicz          - Bartosz        Bartczak              418: 335
  13 Andrzej        Słapiński            - Rafał          Wesołowski            357: 367
  14 Wojciech       Wojtysiak            - Katarzyna      Ślusarska             380: 327
  15 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Sehnal                336: 335
  16 Arkadiusz      Kleniewski           - Maciej         Dąbrowski             419: 302
  17 Marzena        Skrzypczak           - Małgorzata     Deszczyńska           338: 412
  18 Wojciech       Usakiewicz           - Krzysztof      Nasiłowski            407: 295
  19 Sławomir       Rosochacz            - Marianna       Żyznowska             377: 222
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Marta          Bajorek               367: 355
  21 Monika         Kamińska             - Sławomir       Kamecki               149: 218


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               358: 333
   2 Tomasz         Łapka                - Marcin         Rogala                396: 398
   3 Marek          Reda                 - Dariusz        Buławko               494: 318
   4 Jakub          Zaryński             - Maciej         Czupryniak            346: 250
   5 Michał         Sak                  - Robert         Kamiński              364: 488
   6 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Wesołowski            404: 292
   7 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           413: 388
   8 Rafał          Matczak              - Michał         Makowski              348: 374
   9 Grzegorz       Kurowski             - Natalia        Woźniak               455: 353
  10 Maciej         Skrzypczak           - Tomasz         Nasiłowski            351: 342
  11 Wojciech       Wojtysiak            - Adrian         Ziemniewicz           281: 454
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Zdzisław       Szota                 337: 345
  13 Katarzyna      Ślusarska            - Sławomir       Rosochacz             272: 489
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Arkadiusz      Kleniewski            339: 376
  15 Andrzej        Słapiński            - Wojciech       Usakiewicz            332: 345
  16 Konrad         Mikusek              - Bartosz        Bartczak              257: 382
  17 Michał         Dąbrowski            - Tomasz         Sehnal                237: 402
  18 Marianna       Żyznowska            - Maciej         Dąbrowski             269: 404
  19 Krzysztof      Nasiłowski           - Krzysztof      Zawadzki              396: 443
  20 Marta          Bajorek              - Sławomir       Kamecki               438: 214
  21 Monika         Kamińska             - Marzena        Skrzypczak            134: 421


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Rogala               - Szymon         Płachta               568: 349
   2 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  474: 375
   3 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Łapka                 390: 326
   4 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Dąbrowski             335: 413
   5 Adrian         Ziemniewicz          - Robert         Kamiński              282: 419
   6 Maciej         Skrzypczak           - Grzegorz       Kurowski              328: 350
   7 Michał         Makowski             - Dariusz        Buławko               443: 313
   8 Maciej         Czupryniak           - Michał         Sak                   357: 377
   9 Natalia        Woźniak              - Rafał          Matczak               436: 451
  10 Sławomir       Rosochacz            - Andrzej        Kwiatkowski           344: 461
  11 Rafał          Wesołowski           - Zdzisław       Szota                 358: 334
  12 Wojciech       Usakiewicz           - Arkadiusz      Kleniewski            426: 289
  13 Tomasz         Sehnal               - Bartosz        Bartczak              341: 360
  14 Tomasz         Nasiłowski           - Wojciech       Wojtysiak             498: 324
  15 Maciej         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           324: 453
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Ślusarska             310: 420
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Bajorek               341: 276
  18 Michał         Dąbrowski            - Konrad         Mikusek               354: 456
  19 Marzena        Skrzypczak           - Andrzej        Słapiński             277: 511
  20 Krzysztof      Nasiłowski           - Monika         Kamińska              391: 148
  21 Sławomir       Kamecki              - Marianna       Żyznowska             213: 259
Lista rankingowa na dzień 26-05-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              163.45  10951   67
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              162.18  32437  200
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.18  31676  199
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             157.42  27391  174
   5 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           156.92  14594   93
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.31  31106  199
   7 Dawid Pikul                    Poznań               156.22  30150  193
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              155.48  30630  197
   9 Kazimierz Merklejn             Warszawa             154.30  30089  195
  10 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.27  20055  130
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               154.21  21435  139
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.06  30000  196
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.81  28881  189
  14 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.53  30154  199
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             151.25  29343  194
  17 Kamil Górka                    Kraków               151.14  28868  191
  18 Bogusław Szyszka               Oława                150.78   7690   51
  19 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.59  28461  189
  20 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  21 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  22 Jakub Zaryński                 Świnoujście          149.99  28348  189
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            149.62   8977   60
  24 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.60  27975  187
  25 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  26 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.36  28678  192
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.95  28300  190
  29 Justyna Górka                  Kraków               147.43  28307  192
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.09   4854   33
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  32 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.73  29345  200
  33 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       146.72  22742  155
  34 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.43  29285  200
  35 Kamil Kister                   Warszawa             146.11  24693  169
  36 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.96  28608  196
  37 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.78  28718  197
  38 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.51  28229  194
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.34   9302   64
  40 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.31  28336  195
  41 Przemysław Rybicki             Otwock               145.31  10317   71
  42 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.01  28421  196
  43 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.99  26968  186
  44 Michał Waszkiewicz             Białystok            144.35  27426  190
  45 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  46 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.06  26796  186
  47 Janusz Krupiński               Bytom                143.93  27634  192
  48 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.66  24997  174
  49 Michał Makowski                Warszawa             143.62   9048   63
  50 Szymon Płachta                 Warszawa             143.04  28036  196
  51 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  52 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.04  17897  126
  53 Joanna Juszczak                Warszawa             142.01  27549  194
  54 Andrzej Rakoczy                Kraków               141.25   8899   63
  55 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.91  19164  136
  56 Krzysztof Gibas                Kraków               140.31   8559   61
  57 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  58 Tomasz Suchanek                Wrocław              140.02   7281   52
  59 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.01  10361   74
  60 Jakub Błażejewski              Poznań               139.80  27400  196
  61 Dariusz Kuć                    Stargard             139.75  23058  165
  62 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.72  26408  189
  63 Robert Kamiński                Warszawa             139.43  26632  191
  64 Marcin Rogala                  Warszawa             139.36  26617  191
  65 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.10  18779  135
  66 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  67 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.71  26493  191
  68 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.45  26582  192
  69 Szymon Dąbrowski               Warszawa             138.32  26973  195
  70 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.31  24204  175
  71 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  72 Tomasz Górka                   Kraków               137.59   7017   51
  73 Tomasz Lempart                 Wadowice             136.62  20903  153
  74 Rafał Matczak                  Milanówek            136.57  25812  189
  75 Grzegorz Pukniel               Łódź                 136.57   9833   72
  76 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             136.48  26751  196
  77 Irena Sołdan                   Warszawa             136.40  26735  196
  78 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              136.20  19885  146
  79 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.97  17948  132
  80 Marta Bajorek                  Warszawa             135.88  27177  200
  81 Konrad Sowula                  Kraków               135.64  18040  133
  82 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.56  16538  122
  83 Michał Rogalewicz              Poznań               135.49  12736   94
  84 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  85 Piotr Domański                 Lublin               135.22  17849  132
  86 Jacek Mańko                    Poznań               134.85  26431  196
  87 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.09  25343  189
  88 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.06  26142  195
  89 Katarzyna Polak                Warszawa             133.88  25973  194
  90 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.78   8027   60
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  92 Piotr Broda                    Sandomierz           133.52  26570  199
  93 Daniel Janus                   Wąchock              133.43   8940   67
  94 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.91   5715   43
  95 Maciej Nawrocki                Babimost             132.79  24699  186
  96 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.75   4779   36
  97 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.60  20288  153
  98 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  99 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 100 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.23  25123  190
 101 Adrian Ziemniewicz             Białystok            132.10  25232  191
 102 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       131.62   4870   37
 103 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.48  25375  193
 104 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.35   6699   51
 105 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 106 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      131.29  16017  122
 107 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
 108 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 109 Marcin Stachowski              Wydartowo I          130.91  26052  199
 110 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.81  25638  196
 111 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.70  24310  186
 112 Leszek Stecuła                 Bytom                130.62   8621   66
 113 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 114 Diana Pietrzykowska            Szczecin             130.57  15668  120
 115 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     130.34  25807  198
 116 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 117 Dariusz Sowula                 Kraków               130.19  17315  133
 118 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 119 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.78  25827  199
 120 Agnieszka Walas                Kraków               129.60  10368   80
 121 Maciej Kuć                     Stargard             129.15  21955  170
 122 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.94  24111  187
 123 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 124 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 125 Marek Rogalski                 Warszawa             128.54  25066  195
 126 Adam Grzelec                   Poznań               128.44  25560  199
 127 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.41  22985  179
 128 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 129 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.29   9750   76
 130 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  25401  198
 131 Szymon Stępień                 Bytom                127.67  25278  198
 132 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.30  24314  191
 133 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.03  19817  156
 134 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.00   3937   31
 135 Agata Kuć                      Stargard             126.91  23225  183
 136 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.78  21172  167
 137 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.63  14942  118
 138 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            126.61  23803  188
 139 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.38  25024  198
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.38  17440  138
 141 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.23  24994  198
 142 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.10  15637  124
 143 Ewelina Kister                 Warszawa             126.10  17149  136
 144 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.99  24694  196
 145 Dorota Kuć                     Stargard             125.90  22410  178
 146 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.81  10191   81
 147 Monika Siemaszko               Lipiany              125.75  15216  121
 148 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 149 Czesław Grajewski              Białystok            125.23  24921  199
 150 Jakub Onoszko                  Gdynia               125.17  18775  150
 151 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 152 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.70  23443  188
 153 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 154 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.39   6966   56
 155 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.21   9067   73
 156 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.15   7325   59
 157 Jerzy Luter                    Bytom                124.14  24332  196
 158 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.09  16007  129
 159 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 160 Natalia Ogierman               Katowice             123.72  16826  136
 161 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             123.66  10758   87
 162 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 163 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.55  16309  132
 164 Sławomir Rosochacz             Lublin               122.77   5402   44
 165 Sławomir Wolski                Wrocław              122.56  24021  196
 166 Stanisław Gasik                Warszawa             122.49  11637   95
 167 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.39   7466   61
 168 Renata Andracka                Zwola                122.36  23003  188
 169 Dominik Ulejczyk               Będzin               122.30  24093  197
 170 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.15   5619   46
 171 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 172 Artur Wawrzynowski             Żukowo               121.72  19353  159
 173 Marcin Ceglarek                Kraków               121.61  18120  149
 174 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.61   6810   56
 175 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.60  18605  153
 176 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 177 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 178 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 179 Agnieszka Matus                Milanówek            121.18  22298  184
 180 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 181 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.04  20213  167
 182 Konrad Mikusek                 Milanówek            121.01  14400  119
 183 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.84  23926  198
 184 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  22344  185
 185 Tomasz A. Praga                Białystok            120.63  14717  122
 186 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 187 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 188 Olga Swarcewicz                Warszawa             120.45  10359   86
 189 Agnieszka Dawid                Kraków               120.32  10227   85
 190 Adam Janicki                   Wrocław              120.30  14797  123
 191 Jarosław Olek                  Warszawa             120.17   9734   81
 192 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 119.97   8878   74
 193 Lucyna Śniadach                Rumia                119.82  23845  199
 194 Maria Skutela                  Warszawa             119.58  22960  192
 195 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               119.41  23882  200
 196 Marta Sztajnert                Wisła                119.32  16944  142
 197 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.32   7398   62
 198 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.07  17622  148
 199 Teresa Zalewska                Racibórz             119.04  22856  192
 200 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              118.82   4040   34
 201 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.62  14472  122
 202 Urszula Rechowicz              Katowice             118.57  22409  189
 203 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            118.51   8770   74
 204 Anita Bruska                   Gdynia               118.50  14812  125
 205 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 206 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 207 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             118.18  18200  154
 208 Marta Świątkowska              Wrocław              117.91  22756  193
 209 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.90  23581  200
 210 Bożena Guział                  Racibórz             117.75  22255  189
 211 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               117.42  20784  177
 212 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.40  21484  183
 213 Karolina Urbańska              Poznań               117.17  22262  190
 214 Robert Wagner                  Wrocław              117.17   4218   36
 215 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 216 Waldemar Wypchał               Kraków               116.59  19937  171
 217 Bartosz Bartczak               Poznań               116.57  22847  196
 218 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.56   5595   48
 219 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.49   4077   35
 220 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.35  22222  191
 221 Beata Piotrowska               Łódź                 116.31   7095   61
 222 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 223 Adam Sternik                   Kętrzyn              116.00   7308   63
 224 Samir Chakrar                  Poznań               115.86   4055   35
 225 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.84  21315  184
 226 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 227 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 228 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 229 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.68  22247  194
 230 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.53   3665   32
 231 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 232 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 233 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 234 Marcin Kurowski                Racibórz             114.03  22691  199
 235 Dorota Ostrowska               Białystok            113.84  13888  122
 236 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 237 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            113.03  15146  134
 239 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.72   4058   36
 240 Joanna Brychcy                 Katowice             112.71  21641  192
 241 Józef Burzyński                Ełk                  112.24  12010  107
 242 Franciszek Łysek               Warszawa             111.60  17967  161
 243 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.19   8339   75
 244 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.15   8003   72
 245 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.97  21417  193
 246 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 247 Sławomir Długosz               Ostróda              110.87  20067  181
 248 Leszek Kilian                  Jaworzno             110.51  20997  190
 249 Patrycja Skibska               Warszawa             110.21  12894  117
 250 Halina Cecot                   Kołobrzeg            110.00   6820   62
 251 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            109.82  14276  130
 252 Michał Dąbrowski               Warszawa             109.80   4941   45
 253 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               109.02  13300  122
 254 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 255 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.86  13934  128
 256 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          108.74   7938   73
 257 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 258 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 259 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 260 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 261 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 262 Grażyna Smereka                Racibórz             107.32   3649   34
 263 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 264 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.77   5018   47
 265 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 266 Justyna Sławińska              Gdańsk               106.51   7669   72
 267 Małgorzata Pochopień           Kraków               105.82   5185   49
 268 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 269 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            105.16   6415   61
 270 Marta Majewska                 Wadowice             104.97  13121  125
 271 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 272 Zofia Górka                    Łęczna               104.56   9097   87
 273 Lidia Żywna                    Gdynia               104.26  13762  132
 274 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.36  18708  181
 275 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.33  17979  174
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.08  19998  194
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 278 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 279 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 280 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 281 Grażyna Chłopek                Jaworzno             101.56  10969  108
 282 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 283 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 284 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            101.28  13167  130
 285 Karolina Szubska               Jaworzno             100.57  13577  135
 286 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 287 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 288 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.01   8037   82
 289 Natalia Mówka                  Warszawa              97.46   4873   50
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.10  18838  194
 291 Teresa Balewska                Reda                  97.03  18630  192
 292 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.78  11710  121
 293 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                96.30  14348  149
 294 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.09  18449  192
 295 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 296 Jarosław Wypart                Częstochowa           93.93   4227   45
 297 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.65  17975  194
 298 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 299 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.55   7589   82
 300 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 301 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 302 Wojciech Łysek                 Warszawa              91.83  12213  133
 303 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 304 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 305 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.94   7382   83
 306 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              88.93  11917  134
 307 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 308 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 309 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 310 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 311 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               85.31   3327   39
 313 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 314 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 315 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 316 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 317 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 318 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 319 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 320 Michał Sztajnert               Wisła                 74.80   3441   46
 321 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 322 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.23   2563   35
 323 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   72.33   2387   33
 324 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 26-05-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Sak                     Lublin               123.68   3463   28
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   4 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            124.56   3363   27
   5 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   6 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   7 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   9 Agnieszka Kozak                Gdynia               116.08   3018   26
  10 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
  11 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  12 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  13 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  14 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  15 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  16 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  17 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  18 Marcin Bertrand                Poznań               126.71   3041   24
  19 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  20 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  21 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  22 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  23 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  24 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  25 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  26 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  27 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  28 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  30 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  31 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  32 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  33 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  34 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  35 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  36 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  37 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  38 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  39 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  40 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  41 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  42 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  43 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      69.71   1673   24
  44 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  45 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  46 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  47 Beata Błaszczyk                Poznań               104.65   2407   23
  48 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  49 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  50 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  51 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  52 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  53 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  54 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  55 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  56 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  57 Marek Popczyk                  Tychy                 93.41   2055   22
  58 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  59 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  60 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  61 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  62 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  63 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.26   2380   19
  64 Izabela Chmielewska            Zabrze                97.00   1843   19
  65 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  66 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  67 Jakub Kowalski                 Piaseczno             96.17   1731   18
  68 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  69 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  70 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  71 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             112.35   1910   17
  72 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  73 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  74 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  75 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  76 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  77 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  78 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  79 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  80 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  81 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  82 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  83 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  84 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  85 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  86 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  87 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  88 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  89 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  90 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  91 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       106.62   1386   13
  92 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  93 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  94 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  95 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  96 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  97 Zdzisław Stańkowski            Rząska               140.25   1683   12
  98 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  99 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
 101 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 102 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 103 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 104 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 105 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 106 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 107 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 108 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 109 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 110 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 111 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 112 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 113 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 114 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 115 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 116 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 117 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 118 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 119 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 120 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 121 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          96.75   1161   12
 122 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 123 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 124 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 125 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 126 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 127 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 128 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 129 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 130 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 131 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 132 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 133 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 134 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 135 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 136 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 137 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 138 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 139 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 140 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 141 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 142 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 143 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 144 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 145 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 146 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 147 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 148 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 149 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 150 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 151 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 152 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 153 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 154 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 155 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 156 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 157 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 158 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 159 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 160 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 161 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 162 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 163 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 164 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 165 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 166 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 167 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 168 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 169 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 170 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 171 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 172 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 173 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 174 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 175 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 176 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 177 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 178 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 179 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 180 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 181 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 182 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 183 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 184 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 185 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 186 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 187 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 188 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 189 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 190 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 191 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 192 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 193 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 194 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 195 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 196 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 197 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 198 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 199 Barbara Obremska               Wrocław              161.14   1128    7
 200 Dariusz Buławko                Warszawa             142.71    999    7
 201 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 202 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.00    980    7
 203 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 204 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 205 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 206 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 207 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 208 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 209 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 210 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 211 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 212 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 213 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 214 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      107.00    749    7
 215 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 216 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 217 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 218 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 219 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                 101.29    709    7
 220 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 221 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 222 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 223 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 224 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 225 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 226 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 227 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 228 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 229 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 230 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 231 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 232 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 233 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 234 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 235 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 236 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 237 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 238 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 239 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 240 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 241 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 242 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 243 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 244 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 245 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 246 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 247 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 248 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 249 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 250 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 251 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 252 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 253 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 254 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 255 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 256 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 257 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 258 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 259 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 260 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 261 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 262 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 263 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 264 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 265 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 266 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 267 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 268 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 269 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 270 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 271 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 272 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 273 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 274 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 275 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 276 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 277 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.50    221    2
 278 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 279 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 280 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 281 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 282 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 283 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 284 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 285 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 286 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 287 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 288 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 289 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 290 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 291 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 292 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 293 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 294 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie