Warszawa 1
grudnia
Warszawa 1 grudnia Festiwal dla myślących
Warszawa12
stycznia
Warszawa 12 stycznia I Mistrzostwa Dąbka
Grodzisko Dolne 2
lutego
Grodzisko Dolne 2- 3 lutego Turniej Memoriałowy Stanisława RydzikaMistrzostwa Regionów 2019
Weterani górą w debiucie12 stycznia 2019 — I Mistrzostwa DąbkaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Mistrzostwa DąbkaWarszawa, 12 stycznia 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Weterani górą w debiucieTrzeba przyznać, że z hukiem i obiecująco rozpoczęliśmy kolejny sezon zmagań przy planszach. Na debiutanckim dla organizatorów — warszawskiego klubu „Dąbek” — turnieju pojawiło się aż 18 debiutantów. W sumie zagrało aż 88 zawodników (poza mistrzostwami Polski tylko jeden turniej w zeszłym roku miał wyższą frekwencję). Ogromna w tym zasługa organizatorów, a szczególnie Szymona Dąbrowskiego — szacun! Jednak ta operatywność była i przyczyną pewnych kłopotów. Początkowo turniej miał się odbyć w miejscu cotygodniowych zmagań klubowiczów z „Dąbka” — klubokawiarni „Mała forma” na Bielanach, lecz gdy liczba zapisanych przekroczyła dwukrotnie założoną „pojemność” turnieju, zaczęto poszukiwać nowego, większego miejsca i niemal do ostatniej chwili ważyła się sprawa lokalizacji. W końcu jednak się udało i sezon 2019 zainaugurowaliśmy w Szkole Podstawowej nr 378 na Bródnie.

Turniej rozpoczęliśmy minutą ciszy, by upamiętnić odeszłego niespodziewanie w grudniu, niezapomnianego Staszka Rydzika, przyjaciela i stałego bywalca klubu „Dąbek”. Z osobą Staszka, znanego pod pseudonimem „Gościu”, wiązał się też dodatkowy konkurs polegający na układaniu w kolejnych rundach najdroższych słów zaczynających się od liter: G, O, Ś, C, I, E, M.

Scrabble to dziwny sport, chociaż gdy weźmiemy pod uwagę jedynie rozgrywki umysłowe, nasze zdziwienie jest nieco mniejsze. Największe sukcesy można osiągać i w wieku nastoletnim, i mocno zaawansowanym. Mistrzów Polski dzieli wiekowo ponad 20 lat (to właśnie Staszek Rydzik był tym najstarszym), zwycięzców turniejów ok. pół wieku, a na podium wskakiwali zawodnicy w wieku, o którym Noriaki Kasai może na razie myśleć jak o mglistej przyszłości. Nierzadkie są też przerwy w karierze i powroty po wielu latach. W tym turnieju pojawiło się kilka osób po dłuższym, niekiedy aż kilkunastoletnim, rozbracie z turniejowym graniem. Wśród nich Marcin Mroziuk — dwukrotny mistrz Polski z przełomu wieków. Znany niegdyś z „blokerstwa” Marcin, tym razem nie oszczędzał na punktach i w przywołującym wspomnienia pojedynku w 5. rundzie wrzucił Mariuszowi Skroboszowi pięćsetkę.
Czasami wręcz obserwatorzy patrzą na wyniki pod kątem walki rutyny z młodością i nie inaczej można tym razem.
W tym krótkim, siedmiopartyjnym, rozgrywanym szwajcarem turnieju liderzy zmieniali się co chwilę — po 1. — Paweł Pogorzelski, po 2. — Tomasz Nasiłowski, po 3. Kamil Kister, po 4. — Maciej Czupryniak, po 5. — Szymon Płachta. Ale do czasu. W 6. rundzie Tomasz Zwoliński pokonał Szymona, a w ostatniej odparł atak Michała Alabrudzińskiego i w ten sposób człowiek, który granie w scrabble rozpoczynał jeszcze w latach 80., przed oficjalnym debiutem gry w Polsce, czterokrotny mistrz Polski z lat 90., odniósł, swój 76. triumf! Na drugim stopniu podium znalazł się też gracz z ponaddwudziestoletnim stażem turniejowym — Maciej Czupryniak, a trzecie miejsce zajął Szymon Płachta (obaj 6:1).
Najlepszym klubowiczem z „Dąbka” został Szymon Dąbrowski (5. miejsce, 6:1), a najlepszym debiutantem — Jerzy Kędra (19. miejsce, 5:2).
Wicemistrz zgarnął ponadto dwie z siedmiu nagród w konkursie związanym z GOŚCIEM i za najdroższe słowo turnieju — dziewiątkę ZWŁÓKNIA za 203 pkt.
Nagród zresztą nie zabrakło dla wszystkich uczestników zmagań.

39. update do OSPS nie okazał się taki straszny. Rzadko na planszach pojawiały się słowa, które z początkiem roku weszły do słownika, a zwycięzca z rozbrajającą wręcz szczerością przyznał, że właściwie jeszcze się z ostatnią aktualizacją nie zapoznał :)

Do tak udanego początku sezonu przyczynili się, oprócz organizatorów — klubowiczów i przyjaciół „Dąbka”, także sponsorzy:
- Polskie Towarzystwo Wydawców Książek;
- TIM-EX sp.z o.o. sp. k.;
- firmy elektryczne: Tropi, Luxteam, Kandela, Ellum
- Urząd Dzielnicy Warszawa Bielany.

Mamy nadzieję, że turniej ten wpisze się na stałe do kalendarza rozgrywek PFS.
relacja: Juliusz Czupryniak


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc ograniczona do 100)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 7
system: połówkowy (rundy 1), szwajcar (rundy 2-7)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUWAGA - ZMIANA MIEJSCA ROZGRYWANIA TURNIEJU
Szkoła Podstawowa nr 378
ul. Bartnicza 8, 03-358 Warszawa
SędziaJuliusz Czupryniak
HarmonogramSobota, 12 stycznia (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy uczestników / potwierdzanie obecności
12:00 — rozpoczęcie gier
ok. 14:30-15:30 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdsamochodem — mapa

komunikacją miejską — do przystanku Rembielińska
Wyżywieniena miejscu przekąski
obiad — we własnym zakresie — w okolicy bary i restauracje (galeria Renova)
NagrodyNagrody rzeczowe
puchary dla trójki najlepszych i najlepszego debiutanta
nagroda za najdroższe słowo turnieju
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnik
2 Bartosz Bartczak Poznań
3 Katarzyna Ślusarska Milanówek
4 Miłosz Wrzałek Warszawa
5 Marta Popławska Warszawa
6 Maria Skutela Warszawa
7 Rafał Błaszkiewicz Milanówek
8 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle
9 Maciek Czupryniak Milanówek
10 Michał Dąbrowski Warszawa
11 Rafał Matczak Milanówek
12 Natalia Woźniak Dziwnówek
13 Marek Dudkiewicz Milanówek
14 Małgorzata Deszczyńska Warszawa
15 Szymon Dąbrowski Warszawa
16 Joanna Ostrowska Warszawa
17 Jarosław Olek Warszawa
18 Bartłomiej Pawlak Stary Szwarocin
19 Adrian Ziemniewicz Bialystok
20 Piotr Domański Lublin
21 Piotr Majak Chynów
22 Maciej Dąbrowski Warszawa
23 Paweł Pogorzelski Olsztyn
24 Michał Alabrudziński Włocławek
25 Dawid Adamczyk Warszawa
26 Kasia Polak Warszawa
27 Marzena Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle
28 Kazimierz Merklejn Szczecin
29 Krzysztof Mówka Warszawa
30 Natalia Mówka Warszawa
31 Dorota Citkowska Józefów
32 Joanna Juszczak Warszawa
33 Mariusz Rostkowski Sochaczew
34 Katarzyna Kruś-Kubaszewska Piastów
35 Wojciech Łysek Warszawa
36 Piotr Ozimek Ćmiszew-Parcel
37 Franek Łysek Warszawa
38 Wojtek Wojtysiak Warszawa
39 Mirosław Uglik Warszawa
40 Kamil Kister Warszawa
41 Kacper Zegadło Warszawa
42 Jakub Zaryński Świnoujście
43 Maciej Sylwestrzuk Białystok
44 Grzegorz Piotrkiewicz Warszawa
45 Małgorzata Grąziewicz Warszawa
46 tomasz zwoliński skierdy
47 Grzegorz Kurowski Warszawa
48 Marcin Rogala Warszawa
49 Tomasz Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2018-12-12 16:31:10
50 Krzysztof Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2018-12-12 16:32:43
51 Mariola Osajda Marczak Milanówek Członek PFS2018-12-12 16:58:54
52 Jan Pawłowski Warszawa Członek PFS2018-12-12 20:05:53
53 Szymon Płachta Warszawa Członek PFS2018-12-13 00:23:46
54 Barbara Sadurska WARSZAWA Zwykły uczestnik2018-12-13 00:51:03
55 Maciej Ciuba Zamość Zwykły uczestnik2018-12-13 12:31:13
56 Marek Rogalski Warszawa Członek PFS2018-12-14 22:53:21
57 Michał Makowski Warszawa Członek PFS2018-12-15 12:03:35
58 Tomasz Sehnal Praga Północ ;) Zwykły uczestnik2018-12-15 14:08:55
59 Jakub Kowalski Piaseczno Debiutant2018-12-15 17:55:25
60 Artur Wawrzynowski żukowo Zwykły uczestnik2018-12-15 22:38:32
61 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFS2018-12-15 23:16:49
62 Przemek Rybicki Otwock Członek PFS2018-12-16 11:20:31
63 Konrad Mikusek Milanówek Młodzież2018-12-16 21:59:00
64 Paweł Jackowski Warszawa Członek PFS2018-12-18 19:27:21
65 Wojciech Wąs Warszawa Zwykły uczestnik2018-12-19 19:34:50
66 Agnieszka Kłosowska Warszawa Debiutant2018-12-22 09:39:41
67 Paweł Golubiński Warszawa Zwykły uczestnik2018-12-24 23:44:11
68 Robert Młynarski Siedlce Debiutant2018-12-25 18:02:06
69 Stanisław Uliński Warszawa Debiutant2018-12-27 14:24:57
70 Franciszek Uliński Warszawa Debiutant2018-12-27 14:25:56
71 Ewelina Kister Warszawa Zwykły uczestnik2018-12-27 22:00:02
72 Daniel Janus Warszawa Członek PFS2018-12-29 14:59:48
73 Małgorzata Sameryt Warszawa Zwykły uczestnik2019-01-02 11:40:05
74 Anna Kwiatkowska Warszawa Debiutant2019-01-02 21:48:31
75 Mariusz Skrobosz Warszawa Członek PFS2019-01-03 14:58:46
76 Zdzisław Szota Legionowo Członek PFS2019-01-03 15:14:20
77 Zbigniew Rybak warszawa Członek PFS2019-01-03 18:47:05
78 Marcin Mroziuk Warszawa Zwykły uczestnik2019-01-03 19:15:27
79 Zofia Komorowska Warszawa Debiutant2019-01-03 20:51:57
80 Elżbieta Kołomyjska Warszawa Debiutant2019-01-03 21:37:55
81 Anna Prażuch Warszawa Debiutant2019-01-03 22:53:51
82 Bartosz Polańczyk Łódź Debiutant2019-01-04 12:12:31
83 Jan Jawornik Kielce Debiutant2019-01-04 16:16:20
84 Mariusz Sylwestrzuk Kobyłka Członek PFS2019-01-04 17:55:35
85 Mateusz Maciak Warszawa Debiutant2019-01-04 18:04:22
86 Michał Kubaszewski Piastów Debiutant2019-01-04 19:04:40
87 Karolina Urbańska Poznań Członek PFS2019-01-04 19:54:08
88 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFS2019-01-05 00:34:03
89 Bogdan Bednarski Warszawa Debiutant2019-01-06 19:53:33
90 Michał Lasecki Warszawa Zwykły uczestnik2019-01-07 18:56:12
91 Ewa Walczak Płochocin Debiutant2019-01-08 10:39:18
92 Magdalena Podlaska Warszawa Zwykły uczestnik2019-01-09 20:33:48
93 Jolanta Kosmowska Warszawa Zwykły uczestnik2019-01-10 00:10:48
94 Stanisław Rosochacki Warszawa Zwykły uczestnik2019-01-10 14:31:45
95 Marta Bajorek Warszawa Członek PFS2019-01-11 03:55:07
96 Marian Wiatr Warszawa Zwykły uczestnik2019-01-11 17:59:45
OrganizatorzyMKS Dąbek — kontakt: Maciej Dąbrowski — 799-338-628
SponsorzyKlub MKS Dąbek


Wyniki turnieju I Mistrzostwa Dąbka

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                148.63      7.0     3007     1336      644
  2 Maciej          Czupryniak           Milanówek              150.10      6.0     3254     1174      867
  3 Szymon          Płachta              Warszawa               144.54      6.0     3012     1174      542
  4 Przemysław      Rybicki              Otwock                 144.81      6.0     2782     1203      432
  5 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               136.37      6.0     2597     1076      251
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.40      5.0     3109     1141      459
  7 Kamil           Kister               Warszawa               145.52      5.0     3056     1075      533
  8 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              126.77      5.0     2926     1069      496
  9 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              130.34      5.0     2925     1048      285
 10 Piotr           Domański             Lublin                 134.88      5.0     2890     1087      270
 11 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               149.75      5.0     2876     1137       82
 12 Jakub           Zaryński             Świnoujście            148.25      5.0     2830     1050      548
 13 Kacper          Zegadło              Warszawa               149.38      5.0     2763     1056      324
 14 Rafał           Matczak              Milanówek              139.52      5.0     2760     1047       96
 15 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        128.30      5.0     2723     1002      220
 16 Marta           Bajorek              Warszawa               135.32      5.0     2720      993       81
 17 Marcin          Rogala               Warszawa               133.41      5.0     2672     1082      124
 18 Zdzisław        Szota                Warszawa               127.33      5.0     2556      979     -180
 19 Jerzy           Kędra                Warszawa               100.00      5.0     2185      897      203
 20 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               144.84      4.0     3048      947      365
 21 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               159.75      4.0     3015      975      523
 22 Marcin          Mroziuk              Warszawa               134.79      4.0     2927      941      478
 23 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              137.57      4.0     2912     1030      232
 24 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               150.18      4.0     2895      991      152
 25 Michał          Makowski             Warszawa               145.84      4.0     2852     1016      192
 26 Maria           Skutela              Warszawa               119.95      4.0     2811      993      500
 27 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                132.77      4.0     2767     1011      260
 28 Franciszek      Łysek                Warszawa               104.77      4.0     2739      851      420
 29 Krzysztof       Mówka                Warszawa               148.08      4.0     2739      970       99
 30 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              128.18      4.0     2735      943      134
 31 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               138.11      4.0     2686      962      216
 32 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 120.29      4.0     2679      888      338
 33 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               128.42      4.0     2608      907      202
 34 Mirosław        Uglik                Warszawa               150.24      4.0     2586      919      -56
 35 Maciej          Sylwestrzuk          Białystok              114.04      4.0     2582      879     -218
 36 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              123.36      4.0     2543      965     -102
 37 Zbigniew        Rybak                Warszawa               118.59      4.0     2457      868       89
 38 Magdalena       Podlaska             Warszawa               103.63      4.0     2304      818      -33
 39 Mariusz         Rostkowski           Sochaczew              102.18      4.0     2292      869     -151
 40 Katarzyna       Kruś-Kubaszewska     Piastów                100.00      4.0     2278      811       44
 41 Michał          Kubaszewski          Piastów                100.00      4.0     2151      778     -125
 42 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      4.0     2019      832     -121
 43 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              136.88      3.5     2826      894      205
 44 Daniel          Janus                Wąchock                130.68      3.5     2653      915      151
 45 Katarzyna       Polak                Warszawa               135.02      3.5     2580      847       74
 46 Tomasz          Sehnal               Warszawa               123.77      3.5     2320      824      -34
 47 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               151.25      3.0     2848      880        0
 48 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       123.65      3.0     2812      931     -128
 49 Paweł           Jackowski            Warszawa               152.57      3.0     2704      816       12
 50 Marek           Rogalski             Warszawa               130.40      3.0     2654      798       -9
 51 Konrad          Mikusek              Milanówek              117.19      3.0     2601      825      134
 52 Joanna          Ostrowska            Warszawa               126.54      3.0     2600      815       13
 53 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              128.50      3.0     2570      768      231
 54 Bartosz         Bartczak             Poznań                 116.10      3.0     2536      792     -111
 55 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               121.70      3.0     2484      762      -63
 56 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierżążnia            100.00      3.0     2391      755     -227
 57 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               113.32      3.0     2347      739      -16
 58 Marian          Wiatr                Warszawa               100.00      3.0     2288      786     -152
 59 Marzena         Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       100.00      3.0     2266      755     -309
 60 Ewa             Walczak              Płochocin              100.00      3.0     2237      693      -51
 61 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      3.0     2195      685      -49
 62 Natalia         Mówka                Warszawa               100.00      3.0     2188      746     -475
 63 Elżbieta        Kołomyjska           Warszawa               100.00      3.0     2064      716      -33
 64 Barbara         Sadurska             Warszawa               100.00      3.0     2026      710     -129
 65 Michał          Lasecki              Warszawa               100.00      3.0     1980      693     -345
 66 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      3.0     1952      620      -55
 67 Anna            Kwiatkowska          Warszawa               100.00      2.5     2302      739      -41
 68 Dorota          Citkowska            Józefów                100.00      2.5     2184      596     -142
 69 Karolina        Urbańska             Poznań                 118.06      2.0     2743      722       31
 70 Robert          Młynarski            Siedlce                100.00      2.0     2478      697     -358
 71 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      2.0     2383      639     -255
 72 Wojciech        Wąs                  Warszawa               100.00      2.0     2261      598     -142
 73 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      2.0     2172      599     -271
 74 Marta           Popławska            Warszawa               100.00      2.0     2145      643     -219
 75 Dawid           Adamczyk             Warszawa               100.00      2.0     2086      587     -450
 76 Piotr           Majak                Chynów                 102.73      2.0     2074      658     -563
 77 Jakub           Kowalski             Piaseczno              100.00      2.0     2062      577     -200
 78 Bartosz         Polańczyk            Łódź                   100.00      2.0     2000      570     -370
 79 Małgorzata      Grąziewicz           Warszawa               100.00      2.0     1986      580     -338
 80 Anna            Prażuch              Warszawa               100.00      2.0     1967      591     -196
 81 Agnieszka       Kłosowska            Warszawa               100.00      2.0     1844      585     -101
 82 Stanisław       Uliński              Warszawa               100.00      2.0     1284      611    -1421
 83 Jan             Jawornik             Kielce                 100.00      1.0     1968      500     -274
 84 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      1.0     1918      473     -436
 85 Piotr           Ozimek               Sochaczew              100.00      1.0     1520      476     -600
 86 Stanisław       Rosochacki           Warszawa               100.00      0.0     1196      383    -1190
 87 Zofia           Komorowska           Warszawa               100.00      0.0      891      187     -209
 88 Maciej          Ciuba                Warszawa               100.00      0.0      792      196     -204
 89 Jarosław        Olek                 Warszawa               120.49      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Dąbka



	Kazimierz Merklejn 159.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maria          Skutela               119.95 +  408: 313  170
    2    11 Katarzyna      Ślusarska             123.36 +  414: 295  173
    3     6 Miłosz         Wrzałek               149.75 -  477: 480  100
    4     8 Natalia        Woźniak               137.57 -  387: 436   88
    5    16 Michał         Makowski              145.84 -  361: 371   96
    6    23 Tomasz         Sehnal                123.77 +  437: 268  174
    7    17 Maciej         Skrzypczak            123.65 +  531: 329  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  /  7 139.29




	Michał Alabrudziński 157.40 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Rybak                 118.59 +  413: 292  169
    2    10 Mariusz        Skrobosz              151.25 -  409: 479  101
    3    14 Michał         Makowski              145.84 +  589: 429  196
    4     6 Daniel         Janus                 130.68 +  394: 274  181
    5     4 Grzegorz       Kurowski              150.18 +  543: 364  200
    6     2 Przemysław     Rybicki               144.81 +  434: 322  195
    7     1 Tomasz         Zwoliński             148.63 -  327: 490   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  /  7 163.00




	Paweł Jackowski 152.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karolina       Urbańska              118.06 -  410: 421   68
    2    23 Marcin         Mroziuk               134.79 +  368: 361  185
    3    16 Marta          Popławska             100.00 +  414: 297  150
    4    12 Piotr          Domański              134.88 -  392: 420   85
    5    18 Małgorzata     Deszczyńska           138.11 -  407: 437   88
    6    25 Konrad         Mikusek               117.19 +  413: 312  167
    7    19 Maria          Skutela               119.95 -  300: 444   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  7 116.14




	Mariusz Skrobosz 151.25 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Konrad         Mikusek               117.19 +  416: 370  167
    2    10 Michał         Alabrudziński         157.40 +  479: 409  207
    3     3 Maciej         Czupryniak            150.10 -  357: 420  100
    4     9 Maciej         Skrzypczak            123.65 -  384: 440   74
    5    17 Marcin         Mroziuk               134.79 -  374: 502   85
    6    24 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  447: 289  150
    7    18 Michał         Makowski              145.84 -  391: 418   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     879  /  7 125.57




	Mirosław Uglik 150.24 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Bartczak              116.10 +  364: 325  166
    2    17 Mariola        Osajda-Matczak        128.50 +  361: 321  179
    3    10 Przemysław     Rybicki               144.81 -  317: 507   95
    4    18 Krzysztof      Sporczyk              128.18 +  360: 334  178
    5    12 Katarzyna      Ślusarska             123.36 -  378: 434   73
    6    18 Andrzej        Kwiatkowski           128.42 -  313: 434   78
    7    24 Marian         Wiatr                 100.00 +  493: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  /  7 131.29




	Grzegorz Kurowski 150.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Sylwestrzuk           114.04 +  444: 370  164
    2     6 Joanna         Ostrowska             126.54 +  394: 354  177
    3     5 Tomasz         Zwoliński             148.63 -  381: 403   99
    4    11 Rafał          Błaszkiewicz          130.34 +  578: 308  180
    5     4 Michał         Alabrudziński         157.40 -  364: 543  107
    6    10 Tomasz         Nasiłowski            132.77 -  342: 376   83
    7    16 Daniel         Janus                 130.68 +  392: 389  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     991  /  7 141.57




	Maciej Czupryniak 150.10 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Dąbrowski             113.32 +  321: 313  163
    2    21 Marzena        Skrzypczak            100.00 +  576: 366  150
    3     3 Mariusz        Skrobosz              151.25 +  420: 357  201
    4     1 Kamil          Kister                145.52 +  505: 309  196
    5     1 Tomasz         Zwoliński             148.63 -  351: 401   99
    6     3 Natalia        Woźniak               137.57 +  656: 381  188
    7     2 Adrian         Ziemniewicz           126.77 +  425: 260  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  /  7 167.71




	Miłosz Wrzałek 149.75 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Franciszek     Łysek                 104.77 +  384: 338  155
    2    15 Michał         Makowski              145.84 +  438: 416  196
    3     6 Kazimierz      Merklejn              159.75 +  480: 477  210
    4     2 Przemysław     Rybicki               144.81 -  356: 377   95
    5     6 Jakub          Zaryński              148.25 +  416: 365  198
    6     4 Piotr          Domański              134.88 -  304: 472   85
    7     9 Krzysztof      Mówka                 148.08 +  498: 349  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  /  7 162.43




	Kacper Zegadło 149.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Magdalena      Podlaska              103.63 +  489: 292  154
    2     3 Piotr          Domański              134.88 +  421: 284  185
    3     2 Natalia        Woźniak               137.57 +  356: 349  188
    4     3 Adrian         Ziemniewicz           126.77 -  354: 382   77
    5     7 Maciej         Skrzypczak            123.65 +  450: 416  174
    6     5 Marcin         Rogala                133.41 +  380: 318  183
    7     4 Przemysław     Rybicki               144.81 -  313: 398   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  /  7 150.86




	Tomasz Zwoliński 148.63 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Majak                 102.73 +  448: 266  153
    2     5 Krzysztof      Mówka                 148.08 +  379: 315  198
    3     5 Grzegorz       Kurowski              150.18 +  403: 381  200
    4     5 Marcin         Rogala                133.41 +  453: 360  183
    5     1 Maciej         Czupryniak            150.10 +  401: 351  200
    6     1 Szymon         Płachta               144.54 +  433: 363  195
    7     1 Michał         Alabrudziński         157.40 +  490: 327  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  /  7 190.86




	Jakub Zaryński 148.25 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Rostkowski            102.18 +  432: 196  152
    2     7 Maciej         Skrzypczak            123.65 -  336: 456   74
    3    17 Karolina       Urbańska              118.06 +  462: 313  168
    4    10 Joanna         Ostrowska             126.54 +  529: 299  177
    5     6 Miłosz         Wrzałek               149.75 -  365: 416  100
    6    12 Michał         Makowski              145.84 +  361: 343  196
    7     8 Tomasz         Nasiłowski            132.77 +  345: 259  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  /  7 150.00




	Krzysztof Mówka 148.08 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Wojciech       Wąs                   100.00 +  449: 330  150
    2     5 Tomasz         Zwoliński             148.63 -  315: 379   99
    3    18 Małgorzata     Deszczyńska           138.11 +  405: 317  188
    4    13 Maria          Skutela               119.95 +  382: 315  170
    5     9 Marcin         Rogala                133.41 -  351: 410   83
    6    15 Marek          Rogalski              130.40 +  488: 391  180
    7     9 Miłosz         Wrzałek               149.75 -  349: 498  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     970  /  7 138.57




	Michał Makowski 145.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Ciuba                 100.00 +  385: 250  150
    2    15 Miłosz         Wrzałek               149.75 -  416: 438  100
    3    14 Michał         Alabrudziński         157.40 -  429: 589  107
    4    24 Dorota         Citkowska             100.00 +  490: 270  150
    5    16 Kazimierz      Merklejn              159.75 +  371: 361  210
    6    12 Jakub          Zaryński              148.25 -  343: 361   98
    7    18 Mariusz        Skrobosz              151.25 +  418: 391  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  /  7 145.14




	Kamil Kister 145.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Łysek                 100.00 +  452: 186  150
    2     4 Katarzyna      Polak                 135.02 +  529: 365  185
    3     1 Tomasz         Nasiłowski            132.77 +  479: 371  183
    4     1 Maciej         Czupryniak            150.10 -  309: 505  100
    5     5 Natalia        Woźniak               137.57 -  356: 369   88
    6    11 Maciej         Skrzypczak            123.65 +  498: 353  174
    7     6 Paweł          Pogorzelski           144.84 +  433: 374  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  /  7 153.57




	Paweł Pogorzelski 144.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Natalia        Mówka                 100.00 +  588: 264  150
    2     1 Natalia        Woźniak               137.57 -  324: 422   88
    3    12 Dorota         Citkowska             100.00 +  498: 275  150
    4     7 Tomasz         Nasiłowski            132.77 +  460: 410  183
    5     3 Szymon         Płachta               144.54 -  379: 510   95
    6     9 Marcin         Mroziuk               134.79 +  425: 369  185
    7     6 Kamil          Kister                145.52 -  374: 433   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  /  7 135.29




	Przemysław Rybicki 144.81 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jerzy          Kędra                 100.00 +  357: 202  150
    2    18 Artur          Wawrzynowski          120.29 +  413: 337  170
    3    10 Mirosław       Uglik                 150.24 +  507: 317  200
    4     2 Miłosz         Wrzałek               149.75 +  377: 356  200
    5     2 Adrian         Ziemniewicz           126.77 +  408: 391  177
    6     2 Michał         Alabrudziński         157.40 -  322: 434  107
    7     4 Kacper         Zegadło               149.38 +  398: 313  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  /  7 171.86




	Szymon Płachta 144.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marian         Wiatr                 100.00 +  328: 310  150
    2    20 Bartłomiej     Pawlak                128.30 +  492: 374  178
    3     7 Zdzisław       Szota                 127.33 +  422: 331  177
    4     4 Rafał          Matczak               139.52 +  369: 329  190
    5     3 Paweł          Pogorzelski           144.84 +  510: 379  195
    6     1 Tomasz         Zwoliński             148.63 -  363: 433   99
    7     3 Piotr          Domański              134.88 +  528: 314  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  /  7 167.71




	Rafał Matczak 139.52 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Lasecki               100.00 +  377: 336  150
    2    16 Małgorzata     Deszczyńska           138.11 +  402: 391  188
    3     9 Marta          Bajorek               135.32 +  480: 320  185
    4     4 Szymon         Płachta               144.54 -  329: 369   95
    5     8 Piotr          Domański              134.88 -  310: 498   85
    6    16 Bartosz        Bartczak              116.10 +  414: 369  166
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           128.42 +  448: 381  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  /  7 149.57




	Małgorzata Deszczyńska 138.11 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Prażuch               100.00 +  369: 264  150
    2    16 Rafał          Matczak               139.52 -  391: 402   90
    3    18 Krzysztof      Mówka                 148.08 -  317: 405   98
    4    26 Karolina       Urbańska              118.06 +  466: 288  168
    5    18 Paweł          Jackowski             152.57 +  437: 407  203
    6    13 Maria          Skutela               119.95 +  378: 346  170
    7    10 Marcin         Rogala                133.41 -  328: 358   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     962  /  7 137.43




	Natalia Woźniak 137.57 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Stanisław      Uliński               100.00 +  557: 196  150
    2     1 Paweł          Pogorzelski           144.84 +  422: 324  195
    3     2 Kacper         Zegadło               149.38 -  349: 356   99
    4     8 Kazimierz      Merklejn              159.75 +  436: 387  210
    5     5 Kamil          Kister                145.52 +  369: 356  196
    6     3 Maciej         Czupryniak            150.10 -  381: 656  100
    7     7 Rafał          Błaszkiewicz          130.34 -  398: 405   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  /  7 147.14




	Marek Dudkiewicz 136.88 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dawid          Adamczyk              100.00 +  507: 254  150
    2     2 Tomasz         Nasiłowski            132.77 -  400: 437   83
    3    13 Katarzyna      Polak                 135.02 =  350: 350  135
    4    22 Tomasz         Sehnal                123.77 +  397: 320  174
    5    14 Daniel         Janus                 130.68 +  449: 357  181
    6     8 Szymon         Dąbrowski             136.37 -  433: 518   86
    7    15 Marcin         Mroziuk               134.79 -  290: 385   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     894  /  7 127.71




	Szymon Dąbrowski 136.37 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Barbara        Sadurska              100.00 +  297: 241  150
    2    22 Andrzej        Kwiatkowski           128.42 +  341: 272  178
    3    11 Daniel         Janus                 130.68 -  299: 409   81
    4    20 Mariusz        Rostkowski            102.18 +  365: 346  152
    5    13 Wojciech       Łysek                 100.00 +  294: 274  150
    6     8 Marek          Dudkiewicz            136.88 +  518: 433  187
    7     5 Bartłomiej     Pawlak                128.30 +  483: 371  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  /  7 153.71




	Marta Bajorek 135.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Dąbrowski             100.00 +  423: 291  150
    2     8 Marek          Rogalski              130.40 +  354: 307  180
    3     9 Rafał          Matczak               139.52 -  320: 480   90
    4    16 Jolanta        Kosmowska             121.70 -  238: 455   72
    5    24 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  470: 310  150
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              128.18 +  489: 460  178
    7    12 Katarzyna      Ślusarska             123.36 +  426: 336  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  /  7 141.86




	Katarzyna Polak 135.02 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  468: 252  150
    2     4 Kamil          Kister                145.52 -  365: 529   96
    3    13 Marek          Dudkiewicz            136.88 =  350: 350  137
    4    23 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  345: 296  150
    5    15 Tomasz         Nasiłowski            132.77 -  333: 363   83
    6    22 Daniel         Janus                 130.68 -  361: 468   81
    7    28 Elżbieta       Kołomyjska            100.00 +  358: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     847  /  7 121.00




	Piotr Domański 134.88 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  475: 256  150
    2     3 Kacper         Zegadło               149.38 -  284: 421   99
    3    19 Robert         Młynarski             100.00 +  427: 409  150
    4    12 Paweł          Jackowski             152.57 +  420: 392  203
    5     8 Rafał          Matczak               139.52 +  498: 310  190
    6     4 Miłosz         Wrzałek               149.75 +  472: 304  200
    7     3 Szymon         Płachta               144.54 -  314: 528   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  /  7 155.29




	Marcin Mroziuk 134.79 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marta          Popławska             100.00 -  373: 399   50
    2    23 Paweł          Jackowski             152.57 -  361: 368  103
    3    34 Franciszek     Łysek                 104.77 +  447: 346  155
    4    25 Robert         Młynarski             100.00 +  490: 247  150
    5    17 Mariusz        Skrobosz              151.25 +  502: 374  201
    6     9 Paweł          Pogorzelski           144.84 -  369: 425   95
    7    15 Marek          Dudkiewicz            136.88 +  385: 290  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     941  /  7 134.43




	Marcin Rogala 133.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Zofia          Komorowska            100.00 +  421: 264  150
    2     9 Karolina       Urbańska              118.06 +  384: 352  168
    3     8 Rafał          Błaszkiewicz          130.34 +  421: 420  180
    4     5 Tomasz         Zwoliński             148.63 -  360: 453   99
    5     9 Krzysztof      Mówka                 148.08 +  410: 351  198
    6     5 Kacper         Zegadło               149.38 -  318: 380   99
    7    10 Małgorzata     Deszczyńska           138.11 +  358: 328  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  /  7 154.57




	Tomasz Nasiłowski 132.77 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Stanisław      Rosochacki            100.00 +  551: 148  150
    2     2 Marek          Dudkiewicz            136.88 +  437: 400  187
    3     1 Kamil          Kister                145.52 -  371: 479   96
    4     7 Paweł          Pogorzelski           144.84 -  410: 460   95
    5    15 Katarzyna      Polak                 135.02 +  363: 333  185
    6    10 Grzegorz       Kurowski              150.18 +  376: 342  200
    7     8 Jakub          Zaryński              148.25 -  259: 345   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  /  7 144.43




	Daniel Janus 130.68 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Elżbieta       Kołomyjska            100.00 +  401: 252  150
    2    12 Dorota         Citkowska             100.00 =  355: 355  100
    3    11 Szymon         Dąbrowski             136.37 +  409: 299  186
    4     6 Michał         Alabrudziński         157.40 -  274: 394  107
    5    14 Marek          Dudkiewicz            136.88 -  357: 449   87
    6    22 Katarzyna      Polak                 135.02 +  468: 361  185
    7    16 Grzegorz       Kurowski              150.18 -  389: 392  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  /  7 130.71




	Marek Rogalski 130.40 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Małgorzata     Grąziewicz            100.00 +  422: 274  150
    2     8 Marta          Bajorek               135.32 -  307: 354   85
    3    22 Maria          Skutela               119.95 -  326: 413   70
    4    28 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  438: 268  150
    5    20 Konrad         Mikusek               117.19 +  418: 389  167
    6    15 Krzysztof      Mówka                 148.08 -  391: 488   98
    7    20 Krzysztof      Sporczyk              128.18 -  352: 477   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  /  7 114.00




	Rafał Błaszkiewicz 130.34 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  338: 324  150
    2    19 Krzysztof      Sporczyk              128.18 +  458: 323  178
    3     8 Marcin         Rogala                133.41 -  420: 421   83
    4    11 Grzegorz       Kurowski              150.18 -  308: 578  100
    5    19 Joanna         Ostrowska             126.54 +  453: 317  177
    6    14 Jolanta        Kosmowska             121.70 +  543: 279  172
    7     7 Natalia        Woźniak               137.57 +  405: 398  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  /  7 149.71




	Mariola Osajda-Matczak 128.50 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Paweł          Golubiński            100.00 +  363: 327  150
    2    17 Mirosław       Uglik                 150.24 -  321: 361  100
    3    27 Katarzyna      Kruś-Kubaszewska      100.00 +  383: 284  150
    4    17 Katarzyna      Ślusarska             123.36 -  315: 337   73
    5    23 Krzysztof      Sporczyk              128.18 -  337: 402   78
    6    29 Piotr          Majak                 102.73 +  453: 209  153
    7    23 Maciej         Sylwestrzuk           114.04 -  398: 419   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  /  7 109.71




	Andrzej Kwiatkowski 128.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jan            Jawornik              100.00 +  320: 318  150
    2    22 Szymon         Dąbrowski             136.37 -  272: 341   86
    3    30 Natalia        Mówka                 100.00 +  412: 264  150
    4    19 Piotr          Majak                 102.73 +  458: 297  153
    5    11 Bartłomiej     Pawlak                128.30 -  331: 425   78
    6    18 Mirosław       Uglik                 150.24 +  434: 313  200
    7    11 Rafał          Matczak               139.52 -  381: 448   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     907  /  7 129.57




	Bartłomiej Pawlak 128.30 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Kubaszewski           100.00 +  331: 310  150
    2    20 Szymon         Płachta               144.54 -  374: 492   95
    3    23 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  422: 228  150
    4    15 Artur          Wawrzynowski          120.29 +  339: 307  170
    5    11 Andrzej        Kwiatkowski           128.42 +  425: 331  178
    6     7 Katarzyna      Ślusarska             123.36 +  461: 352  173
    7     5 Szymon         Dąbrowski             136.37 -  371: 483   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1002  /  7 143.14




	Krzysztof Sporczyk 128.18 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Katarzyna      Kruś-Kubaszewska      100.00 +  332: 286  150
    2    19 Rafał          Błaszkiewicz          130.34 -  323: 458   80
    3    28 Zbigniew       Rybak                 118.59 +  407: 319  169
    4    18 Mirosław       Uglik                 150.24 -  334: 360  100
    5    23 Mariola        Osajda-Matczak        128.50 +  402: 337  179
    6    17 Marta          Bajorek               135.32 -  460: 489   85
    7    20 Marek          Rogalski              130.40 +  477: 352  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     943  /  7 134.71




	Zdzisław Szota 127.33 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Jakub          Kowalski              100.00 +  398: 322  150
    2    13 Marta          Popławska             100.00 +  413: 371  150
    3     7 Szymon         Płachta               144.54 -  331: 422   95
    4    14 Bartosz        Bartczak              116.10 +  390: 322  166
    5    10 Jolanta        Kosmowska             121.70 +  413: 379  172
    6     6 Adrian         Ziemniewicz           126.77 -  234: 618   77
    7    13 Zbigniew       Rybak                 118.59 +  377: 302  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  /  7 139.86




	Adrian Ziemniewicz 126.77 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Robert         Młynarski             100.00 +  390: 290  150
    2    14 Tomasz         Sehnal                123.77 +  500: 339  174
    3     4 Maciej         Skrzypczak            123.65 +  385: 380  174
    4     3 Kacper         Zegadło               149.38 +  382: 354  199
    5     2 Przemysław     Rybicki               144.81 -  391: 408   95
    6     6 Zdzisław       Szota                 127.33 +  618: 234  177
    7     2 Maciej         Czupryniak            150.10 -  260: 425  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  /  7 152.71




	Joanna Ostrowska 126.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  446: 261  150
    2     6 Grzegorz       Kurowski              150.18 -  354: 394  100
    3    15 Konrad         Mikusek               117.19 +  435: 274  167
    4    10 Jakub          Zaryński              148.25 -  299: 529   98
    5    19 Rafał          Błaszkiewicz          130.34 -  317: 453   80
    6    26 Artur          Wawrzynowski          120.29 -  383: 386   70
    7    31 Robert         Młynarski             100.00 +  366: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     815  /  7 116.43




	Tomasz Sehnal 123.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Piotr          Ozimek                100.00 +  392: 178  150
    2    14 Adrian         Ziemniewicz           126.77 -  339: 500   77
    3    21 Anna           Kwiatkowska           100.00 =  327: 327  100
    4    22 Marek          Dudkiewicz            136.88 -  320: 397   87
    5    30 Barbara        Sadurska              100.00 +  386: 303  150
    6    23 Kazimierz      Merklejn              159.75 -  268: 437  110
    7    30 Dorota         Citkowska             100.00 +  288: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  /  7 117.71




	Maciej Skrzypczak 123.65 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  438: 356  150
    2     7 Jakub          Zaryński              148.25 +  456: 336  198
    3     4 Adrian         Ziemniewicz           126.77 -  380: 385   77
    4     9 Mariusz        Skrobosz              151.25 +  440: 384  201
    5     7 Kacper         Zegadło               149.38 -  416: 450   99
    6    11 Kamil          Kister                145.52 -  353: 498   96
    7    17 Kazimierz      Merklejn              159.75 -  329: 531  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  /  7 133.00




	Katarzyna Ślusarska 123.36 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Ewa            Walczak               100.00 +  406: 313  150
    2    11 Kazimierz      Merklejn              159.75 -  295: 414  110
    3    24 Maciej         Dąbrowski             113.32 +  383: 338  163
    4    17 Mariola        Osajda-Matczak        128.50 +  337: 315  179
    5    12 Mirosław       Uglik                 150.24 +  434: 378  200
    6     7 Bartłomiej     Pawlak                128.30 -  352: 461   78
    7    12 Marta          Bajorek               135.32 -  336: 426   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  /  7 137.86




	Jolanta Kosmowska 121.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Marzena        Skrzypczak            100.00 -  321: 322   50
    2    29 Jan            Jawornik              100.00 +  368: 259  150
    3    25 Marian         Wiatr                 100.00 +  396: 297  150
    4    16 Marta          Bajorek               135.32 +  455: 238  185
    5    10 Zdzisław       Szota                 127.33 -  379: 413   77
    6    14 Rafał          Błaszkiewicz          130.34 -  279: 543   80
    7    22 Artur          Wawrzynowski          120.29 -  286: 475   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  /  7 108.86




	Jarosław Olek 120.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Dorota         Citkowska             100.00 -    0: 400    0


	Artur Wawrzynowski 120.29 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Bartosz        Polańczyk             100.00 +  352: 258  150
    2    18 Przemysław     Rybicki               144.81 -  337: 413   95
    3    26 Marzena        Skrzypczak            100.00 +  430: 260  150
    4    15 Bartłomiej     Pawlak                128.30 -  307: 339   78
    5    22 Bartosz        Bartczak              116.10 -  392: 402   66
    6    26 Joanna         Ostrowska             126.54 +  386: 383  177
    7    22 Jolanta        Kosmowska             121.70 +  475: 286  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  /  7 126.86




	Maria Skutela 119.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              159.75 -  313: 408  110
    2    31 Jan            Pawłowski             100.00 +  416: 228  150
    3    22 Marek          Rogalski              130.40 +  413: 326  180
    4    13 Krzysztof      Mówka                 148.08 -  315: 382   98
    5    21 Maciej         Sylwestrzuk           114.04 +  564: 289  164
    6    13 Małgorzata     Deszczyńska           138.11 -  346: 378   88
    7    19 Paweł          Jackowski             152.57 +  444: 300  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  /  7 141.86




	Zbigniew Rybak 118.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         157.40 -  292: 413  107
    2    33 Magdalena      Podlaska              103.63 +  357: 284  154
    3    28 Krzysztof      Sporczyk              128.18 -  319: 407   78
    4    30 Marian         Wiatr                 100.00 +  311: 272  150
    5    27 Natalia        Mówka                 100.00 +  395: 300  150
    6    19 Mariusz        Rostkowski            102.18 +  481: 315  152
    7    13 Zdzisław       Szota                 127.33 -  302: 377   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     868  /  7 124.00




	Karolina Urbańska 118.06 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Jackowski             152.57 +  421: 410  203
    2     9 Marcin         Rogala                133.41 -  352: 384   83
    3    17 Jakub          Zaryński              148.25 -  313: 462   98
    4    26 Małgorzata     Deszczyńska           138.11 -  288: 466   88
    5    33 Robert         Młynarski             100.00 -  380: 397   50
    6    37 Michał         Dąbrowski             100.00 -  369: 431   50
    7    39 Stanisław      Uliński               100.00 +  620: 162  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  /  7 103.14




	Konrad Mikusek 117.19 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              151.25 -  370: 416  101
    2    24 Maciej         Sylwestrzuk           114.04 +  412: 266  164
    3    15 Joanna         Ostrowska             126.54 -  274: 435   77
    4    27 Marta          Popławska             100.00 +  428: 272  150
    5    20 Marek          Rogalski              130.40 -  389: 418   80
    6    25 Paweł          Jackowski             152.57 -  312: 413  103
    7    32 Michał         Dąbrowski             100.00 +  416: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  /  7 117.86




	Bartosz Bartczak 116.10 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Uglik                 150.24 -  325: 364  100
    2    27 Paweł          Golubiński            100.00 +  418: 249  150
    3    20 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  391: 313  150
    4    14 Zdzisław       Szota                 127.33 -  322: 390   77
    5    22 Artur          Wawrzynowski          120.29 +  402: 392  170
    6    16 Rafał          Matczak               139.52 -  369: 414   90
    7    21 Franciszek     Łysek                 104.77 -  309: 525   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     792  /  7 113.14




	Maciej Sylwestrzuk 114.04 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Kurowski              150.18 -  370: 444  100
    2    24 Konrad         Mikusek               117.19 -  266: 412   67
    3    35 Michał         Dąbrowski             100.00 +  383: 318  150
    4    29 Maciej         Dąbrowski             113.32 +  455: 265  163
    5    21 Maria          Skutela               119.95 -  289: 564   70
    6    28 Marta          Popławska             100.00 +  400: 399  150
    7    23 Mariola        Osajda-Matczak        128.50 +  419: 398  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     879  /  7 125.57




	Maciej Dąbrowski 113.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Czupryniak            150.10 -  313: 321  100
    2    30 Ewa            Walczak               100.00 +  383: 237  150
    3    24 Katarzyna      Ślusarska             123.36 -  338: 383   73
    4    29 Maciej         Sylwestrzuk           114.04 -  265: 455   64
    5    35 Marzena        Skrzypczak            100.00 +  330: 285  150
    6    30 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  369: 331  150
    7    25 Mariusz        Rostkowski            102.18 -  349: 351   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     739  /  7 105.57




	Franciszek Łysek 104.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Miłosz         Wrzałek               149.75 -  338: 384  100
    2    25 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 -  319: 350   50
    3    34 Marcin         Mroziuk               134.79 -  346: 447   85
    4    39 Stanisław      Uliński               100.00 +  384: 147  150
    5    32 Michał         Dąbrowski             100.00 +  409: 295  150
    6    27 Robert         Młynarski             100.00 +  418: 387  150
    7    21 Bartosz        Bartczak              116.10 +  525: 309  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  /  7 121.57




	Magdalena Podlaska 103.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kacper         Zegadło               149.38 -  292: 489   99
    2    33 Zbigniew       Rybak                 118.59 -  284: 357   69
    3    39 Zofia          Komorowska            100.00 +  350: 332  150
    4    33 Paweł          Golubiński            100.00 +  368: 243  150
    5    26 Katarzyna      Kruś-Kubaszewska      100.00 -  260: 292   50
    6    32 Ewa            Walczak               100.00 +  375: 327  150
    7    26 Natalia        Mówka                 100.00 +  375: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  /  7 116.86




	Piotr Majak 102.73 Chynów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Zwoliński             148.63 -  266: 448   99
    2    36 Anna           Prażuch               100.00 +  341: 321  150
    3    29 Michał         Lasecki               100.00 +  406: 263  150
    4    19 Andrzej        Kwiatkowski           128.42 -  297: 458   78
    5    25 Mariusz        Rostkowski            102.18 -  320: 330   52
    6    29 Mariola        Osajda-Matczak        128.50 -  209: 453   79
    7    35 Ewa            Walczak               100.00 -  235: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     658  /  7  94.00




	Mariusz Rostkowski 102.18 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jakub          Zaryński              148.25 -  196: 432   98
    2    42 Jerzy          Kędra                 100.00 +  298: 282  150
    3    33 Piotr          Ozimek                100.00 +  456: 214  150
    4    20 Szymon         Dąbrowski             136.37 -  346: 365   86
    5    25 Piotr          Majak                 102.73 +  330: 320  153
    6    19 Zbigniew       Rybak                 118.59 -  315: 481   69
    7    25 Maciej         Dąbrowski             113.32 +  351: 349  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  /  7 124.14




	Dawid Adamczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Dudkiewicz            136.88 -  254: 507   87
    2    39 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  301: 264  150
    3    31 Wojciech       Łysek                 100.00 -  338: 341   50
    4    35 Ewa            Walczak               100.00 -  303: 336   50
    5    37 Jan            Jawornik              100.00 +  308: 294  150
    6    33 Natalia        Mówka                 100.00 -  288: 360   50
    7    36 Jan            Pawłowski             100.00 -  294: 434   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  7  83.86




	Dorota Citkowska 100.00 Józefów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Jarosław       Olek                  120.49 +  400:   0    0
    2    12 Daniel         Janus                 130.68 =  355: 355  131
    3    12 Paweł          Pogorzelski           144.84 -  275: 498   95
    4    24 Michał         Makowski              145.84 -  270: 490   96
    5    31 Anna           Kwiatkowska           100.00 -  312: 410   50
    6    36 Barbara        Sadurska              100.00 +  360: 285  150
    7    30 Tomasz         Sehnal                123.77 -  212: 288   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  6  99.33




	Maciej  Ciuba 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Makowski              145.84 -  250: 385   96
    2    41 Barbara        Sadurska              100.00 -  267: 283   50
    3    42 Bartosz        Polańczyk             100.00 -  275: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     196  /  3  65.33




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marta          Bajorek               135.32 -  291: 423   85
    2    34 Robert         Młynarski             100.00 -  365: 458   50
    3    35 Maciej         Sylwestrzuk           114.04 -  318: 383   64
    4    40 Jakub          Kowalski              100.00 +  436: 180  150
    5    32 Franciszek     Łysek                 104.77 -  295: 409   55
    6    37 Karolina       Urbańska              118.06 +  431: 369  168
    7    32 Konrad         Mikusek               117.19 -  247: 416   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     639  /  7  91.29




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mariola        Osajda-Matczak        128.50 -  327: 363   79
    2    27 Bartosz        Bartczak              116.10 -  249: 418   66
    3    38 Jan            Jawornik              100.00 +  343: 286  150
    4    33 Magdalena      Podlaska              103.63 -  243: 368   54
    5    38 Jan            Pawłowski             100.00 +  423: 252  150
    6    31 Marian         Wiatr                 100.00 -  292: 392   50
    7    34 Marzena        Skrzypczak            100.00 -  295: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     599  /  7  85.57




	Małgorzata Grąziewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marek          Rogalski              130.40 -  274: 422   80
    2    35 Katarzyna      Kruś-Kubaszewska      100.00 -  264: 386   50
    3    41 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  274: 305   50
    4    42 Jan            Pawłowski             100.00 -  249: 384   50
    5    42 Jakub          Kowalski              100.00 +  306: 279  150
    6    41 Anna           Prażuch               100.00 -  281: 338   50
    7    42 Stanisław      Rosochacki            100.00 +  338: 210  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     580  /  7  82.86




	Jan Jawornik 100.00 Kielce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Andrzej        Kwiatkowski           128.42 -  318: 320   78
    2    29 Jolanta        Kosmowska             121.70 -  259: 368   72
    3    38 Paweł          Golubiński            100.00 -  286: 343   50
    4    41 Anna           Prażuch               100.00 +  341: 233  150
    5    37 Dawid          Adamczyk              100.00 -  294: 308   50
    6    39 Marzena        Skrzypczak            100.00 -  243: 345   50
    7    40 Jakub          Kowalski              100.00 -  227: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  7  71.43




	Arkadiusz Kleniewski 100.00 Dzierżążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Maciej         Skrzypczak            123.65 -  356: 438   74
    2    25 Franciszek     Łysek                 104.77 +  350: 319  155
    3    23 Bartłomiej     Pawlak                128.30 -  228: 422   78
    4    32 Marzena        Skrzypczak            100.00 +  380: 324  150
    5    24 Marta          Bajorek               135.32 -  310: 470   85
    6    30 Maciej         Dąbrowski             113.32 -  331: 369   63
    7    33 Wojciech       Wąs                   100.00 +  436: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  7 107.86




	Zofia Komorowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marcin         Rogala                133.41 -  264: 421   83
    2    37 Natalia        Mówka                 100.00 -  295: 329   50
    3    39 Magdalena      Podlaska              103.63 -  332: 350   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     187  /  3  62.33




	Jakub Kowalski 100.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Zdzisław       Szota                 127.33 -  322: 398   77
    2    28 Anna           Kwiatkowska           100.00 -  308: 406   50
    3    36 Wojciech       Wąs                   100.00 -  298: 341   50
    4    40 Michał         Dąbrowski             100.00 -  180: 436   50
    5    42 Małgorzata     Grąziewicz            100.00 -  279: 306   50
    6    43 Stanisław      Rosochacki            100.00 +  350: 148  150
    7    40 Jan            Jawornik              100.00 +  325: 227  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  7  82.43




	Elżbieta Kołomyjska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Daniel         Janus                 130.68 -  252: 401   81
    2    40 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  245: 215  150
    3    32 Barbara        Sadurska              100.00 +  325: 271  150
    4    21 Wojciech       Łysek                 100.00 -  298: 311   50
    5    29 Jerzy          Kędra                 100.00 -  302: 359   50
    6    35 Stanisław      Uliński               100.00 +  394: 182  150
    7    28 Katarzyna      Polak                 135.02 -  248: 358   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     716  /  7 102.29




	Katarzyna Kruś-Kubaszewska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Krzysztof      Sporczyk              128.18 -  286: 332   78
    2    35 Małgorzata     Grąziewicz            100.00 +  386: 264  150
    3    27 Mariola        Osajda-Matczak        128.50 -  284: 383   79
    4    31 Wojciech       Wąs                   100.00 +  310: 288  150
    5    26 Magdalena      Podlaska              103.63 +  292: 260  154
    6    20 Michał         Kubaszewski           100.00 -  358: 360   50
    7    27 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  362: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  /  7 115.86




	Michał  Kubaszewski 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Bartłomiej     Pawlak                128.30 -  310: 331   78
    2    32 Marian         Wiatr                 100.00 -  306: 380   50
    3    37 Anna           Prażuch               100.00 +  302: 239  150
    4    34 Michał         Lasecki               100.00 +  287: 230  150
    5    28 Ewa            Walczak               100.00 +  320: 318  150
    6    20 Katarzyna      Kruś-Kubaszewska      100.00 +  360: 358  150
    7    14 Jerzy          Kędra                 100.00 -  266: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  7 111.14




	Anna  Kwiatkowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Rafał          Błaszkiewicz          130.34 -  324: 338   80
    2    28 Jakub          Kowalski              100.00 +  406: 308  150
    3    21 Tomasz         Sehnal                123.77 =  327: 327  124
    4    23 Katarzyna      Polak                 135.02 -  296: 345   85
    5    31 Dorota         Citkowska             100.00 +  410: 312  150
    6    24 Mariusz        Skrobosz              151.25 -  289: 447  101
    7    29 Wojciech       Łysek                 100.00 -  250: 266   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  7 105.71




	Agnieszka Kłosowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Polak                 135.02 -  252: 468   85
    2    40 Elżbieta       Kołomyjska            100.00 -  215: 245   50
    3    43 Jerzy          Kędra                 100.00 -  252: 300   50
    4    43 Stanisław      Rosochacki            100.00 +  298: 162  150
    5    40 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  270: 305   50
    6    42 Piotr          Ozimek                100.00 +  291: 174  150
    7    38 Michał         Lasecki               100.00 -  266: 291   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     585  /  7  83.57




	Jerzy Kędra 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Przemysław     Rybicki               144.81 -  202: 357   95
    2    42 Mariusz        Rostkowski            102.18 -  282: 298   52
    3    43 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  300: 252  150
    4    38 Piotr          Ozimek                100.00 +  290: 241  150
    5    29 Elżbieta       Kołomyjska            100.00 +  359: 302  150
    6    21 Wojciech       Łysek                 100.00 +  332: 266  150
    7    14 Michał         Kubaszewski           100.00 +  420: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     897  /  7 128.14




	Michał Lasecki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Matczak               139.52 -  336: 377   90
    2    26 Wojciech       Wąs                   100.00 +  297: 295  150
    3    29 Piotr          Majak                 102.73 -  263: 406   53
    4    34 Michał         Kubaszewski           100.00 -  230: 287   50
    5    39 Bartosz        Polańczyk             100.00 +  307: 269  150
    6    34 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  256: 425   50
    7    38 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  291: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  /  7  99.00




	Robert  Młynarski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Adrian         Ziemniewicz           126.77 -  290: 390   77
    2    34 Michał         Dąbrowski             100.00 +  458: 365  150
    3    19 Piotr          Domański              134.88 -  409: 427   85
    4    25 Marcin         Mroziuk               134.79 -  247: 490   85
    5    33 Karolina       Urbańska              118.06 +  397: 380  168
    6    27 Franciszek     Łysek                 104.77 -  387: 418   55
    7    31 Joanna         Ostrowska             126.54 -  290: 366   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     697  /  7  99.57




	Natalia Mówka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Pogorzelski           144.84 -  264: 588   95
    2    37 Zofia          Komorowska            100.00 +  329: 295  150
    3    30 Andrzej        Kwiatkowski           128.42 -  264: 412   78
    4    36 Bartosz        Polańczyk             100.00 +  374: 310  150
    5    27 Zbigniew       Rybak                 118.59 -  300: 395   69
    6    33 Dawid          Adamczyk              100.00 +  360: 288  150
    7    26 Magdalena      Podlaska              103.63 -  297: 375   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  /  7 106.57




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Joanna         Ostrowska             126.54 -  261: 446   77
    2    38 Bartosz        Polańczyk             100.00 +  477: 255  150
    3    20 Bartosz        Bartczak              116.10 -  313: 391   66
    4    28 Marek          Rogalski              130.40 -  268: 438   80
    5    34 Marta          Popławska             100.00 -  336: 407   50
    6    38 Wojciech       Wąs                   100.00 -  263: 417   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     473  /  6  78.83




	Piotr Ozimek 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Tomasz         Sehnal                123.77 -  178: 392   74
    2    44 Stanisław      Rosochacki            100.00 +  309: 168  150
    3    33 Mariusz        Rostkowski            102.18 -  214: 456   52
    4    38 Jerzy          Kędra                 100.00 -  241: 290   50
    5    41 Stanisław      Uliński               100.00 -  207: 226   50
    6    42 Agnieszka      Kłosowska             100.00 -  174: 291   50
    7    41 Bartosz        Polańczyk             100.00 -  197: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     476  /  7  68.00




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    31 Maria          Skutela               119.95 -  228: 416   70
    3    40 Ewa            Walczak               100.00 -  266: 342   50
    4    42 Małgorzata     Grąziewicz            100.00 +  384: 249  150
    5    38 Paweł          Golubiński            100.00 -  252: 423   50
    6    40 Bartosz        Polańczyk             100.00 +  388: 283  150
    7    36 Dawid          Adamczyk              100.00 +  434: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  /  6 103.33




	Bartosz Polańczyk 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Artur          Wawrzynowski          120.29 -  258: 352   70
    2    38 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  255: 477   50
    3    42 Maciej         Ciuba                 100.00 +  328: 275  150
    4    36 Natalia        Mówka                 100.00 -  310: 374   50
    5    39 Michał         Lasecki               100.00 -  269: 307   50
    6    40 Jan            Pawłowski             100.00 -  283: 388   50
    7    41 Piotr          Ozimek                100.00 +  297: 197  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     570  /  7  81.43




	Marta Popławska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Mroziuk               134.79 +  399: 373  185
    2    13 Zdzisław       Szota                 127.33 -  371: 413   77
    3    16 Paweł          Jackowski             152.57 -  297: 414  103
    4    27 Konrad         Mikusek               117.19 -  272: 428   67
    5    34 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  407: 336  150
    6    28 Maciej         Sylwestrzuk           114.04 -  399: 400   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     646  /  6 107.67




	Anna Prażuch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Deszczyńska           138.11 -  264: 369   88
    2    36 Piotr          Majak                 102.73 -  321: 341   53
    3    37 Michał         Kubaszewski           100.00 -  239: 302   50
    4    41 Jan            Jawornik              100.00 -  233: 341   50
    5    43 Stanisław      Rosochacki            100.00 +  345: 192  150
    6    41 Małgorzata     Grąziewicz            100.00 +  338: 281  150
    7    37 Barbara        Sadurska              100.00 -  227: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     591  /  7  84.43




	Stanisław Rosochacki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Tomasz         Nasiłowski            132.77 -  148: 551   83
    2    44 Piotr          Ozimek                100.00 -  168: 309   50
    3    44 Stanisław      Uliński               100.00 -  168: 195   50
    4    43 Agnieszka      Kłosowska             100.00 -  162: 298   50
    5    43 Anna           Prażuch               100.00 -  192: 345   50
    6    43 Jakub          Kowalski              100.00 -  148: 350   50
    7    42 Małgorzata     Grąziewicz            100.00 -  210: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     383  /  7  54.71




	Barbara  Sadurska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Szymon         Dąbrowski             136.37 -  241: 297   86
    2    41 Maciej         Ciuba                 100.00 +  283: 267  150
    3    32 Elżbieta       Kołomyjska            100.00 -  271: 325   50
    4    37 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  306: 293  150
    5    30 Tomasz         Sehnal                123.77 -  303: 386   74
    6    36 Dorota         Citkowska             100.00 -  285: 360   50
    7    37 Anna           Prażuch               100.00 +  337: 227  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     710  /  7 101.43




	Marzena  Skrzypczak 100.00 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Jolanta        Kosmowska             121.70 +  322: 321  172
    2    21 Maciej         Czupryniak            150.10 -  366: 576  100
    3    26 Artur          Wawrzynowski          120.29 -  260: 430   70
    4    32 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 -  324: 380   50
    5    35 Maciej         Dąbrowski             113.32 -  285: 330   63
    6    39 Jan            Jawornik              100.00 +  345: 243  150
    7    34 Paweł          Golubiński            100.00 +  364: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  7 107.86




	Stanisław Uliński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Natalia        Woźniak               137.57 -  196: 557   88
    2    43 Wojciech       Łysek                 100.00 -  176: 375   50
    3    44 Stanisław      Rosochacki            100.00 +  195: 168  150
    4    39 Franciszek     Łysek                 104.77 -  147: 384   55
    5    41 Piotr          Ozimek                100.00 +  226: 207  150
    6    35 Elżbieta       Kołomyjska            100.00 -  182: 394   50
    7    39 Karolina       Urbańska              118.06 -  162: 620   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     611  /  7  87.29




	Ewa  Walczak 100.00 Płochocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Katarzyna      Ślusarska             123.36 -  313: 406   73
    2    30 Maciej         Dąbrowski             113.32 -  237: 383   63
    3    40 Jan            Pawłowski             100.00 +  342: 266  150
    4    35 Dawid          Adamczyk              100.00 +  336: 303  150
    5    28 Michał         Kubaszewski           100.00 -  318: 320   50
    6    32 Magdalena      Podlaska              103.63 -  327: 375   54
    7    35 Piotr          Majak                 102.73 +  364: 235  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  /  7  99.00




	Marian Wiatr 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Płachta               144.54 -  310: 328   95
    2    32 Michał         Kubaszewski           100.00 +  380: 306  150
    3    25 Jolanta        Kosmowska             121.70 -  297: 396   72
    4    30 Zbigniew       Rybak                 118.59 -  272: 311   69
    5    36 Wojciech       Wąs                   100.00 +  350: 314  150
    6    31 Paweł          Golubiński            100.00 +  392: 292  150
    7    24 Mirosław       Uglik                 150.24 -  287: 493  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     786  /  7 112.29




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Domański              134.88 -  256: 475   85
    2    39 Dawid          Adamczyk              100.00 -  264: 301   50
    3    41 Małgorzata     Grąziewicz            100.00 +  305: 274  150
    4    37 Barbara        Sadurska              100.00 -  293: 306   50
    5    40 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  305: 270  150
    6    34 Michał         Lasecki               100.00 +  425: 256  150
    7    27 Katarzyna      Kruś-Kubaszewska      100.00 -  347: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     685  /  7  97.86




	Wojciech Wąs 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Mówka                 148.08 -  330: 449   98
    2    26 Michał         Lasecki               100.00 -  295: 297   50
    3    36 Jakub          Kowalski              100.00 +  341: 298  150
    4    31 Katarzyna      Kruś-Kubaszewska      100.00 -  288: 310   50
    5    36 Marian         Wiatr                 100.00 -  314: 350   50
    6    38 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  417: 263  150
    7    33 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 -  276: 436   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     598  /  7  85.43




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kamil          Kister                145.52 -  186: 452   96
    2    43 Stanisław      Uliński               100.00 +  375: 176  150
    3    31 Dawid          Adamczyk              100.00 +  341: 338  150
    4    21 Elżbieta       Kołomyjska            100.00 +  311: 298  150
    5    13 Szymon         Dąbrowski             136.37 -  274: 294   86
    6    21 Jerzy          Kędra                 100.00 -  266: 332   50
    7    29 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  266: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  /  7 118.86


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Dąbka



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Maria          Skutela               408: 313
   2 Zbigniew       Rybak                - Michał         Alabrudziński         292: 413
   3 Paweł          Jackowski            - Karolina       Urbańska              410: 421
   4 Konrad         Mikusek              - Mariusz        Skrobosz              370: 416
   5 Mirosław       Uglik                - Bartosz        Bartczak              364: 325
   6 Maciej         Sylwestrzuk          - Grzegorz       Kurowski              370: 444
   7 Maciej         Czupryniak           - Maciej         Dąbrowski             321: 313
   8 Franciszek     Łysek                - Miłosz         Wrzałek               338: 384
   9 Kacper         Zegadło              - Magdalena      Podlaska              489: 292
  10 Piotr          Majak                - Tomasz         Zwoliński             266: 448
  11 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Rostkowski            432: 196
  12 Wojciech       Wąs                  - Krzysztof      Mówka                 330: 449
  13 Michał         Makowski             - Maciej         Ciuba                 385: 250
  14 Wojciech       Łysek                - Kamil          Kister                186: 452
  15 Paweł          Pogorzelski          - Natalia        Mówka                 588: 264
  16 Jerzy          Kędra                - Przemysław     Rybicki               202: 357
  17 Szymon         Płachta              - Marian         Wiatr                 328: 310
  18 Michał         Lasecki              - Rafał          Matczak               336: 377
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Anna           Prażuch               369: 264
  20 Stanisław      Uliński              - Natalia        Woźniak               196: 557
  21 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Adamczyk              507: 254
  22 Barbara        Sadurska             - Szymon         Dąbrowski             241: 297
  23 Marta          Bajorek              - Michał         Dąbrowski             423: 291
  24 Agnieszka      Kłosowska            - Katarzyna      Polak                 252: 468
  25 Piotr          Domański             - Wojciech       Wojtysiak             475: 256
  26 Marta          Popławska            - Marcin         Mroziuk               399: 373
  27 Marcin         Rogala               - Zofia          Komorowska            421: 264
  28 Stanisław      Rosochacki           - Tomasz         Nasiłowski            148: 551
  29 Daniel         Janus                - Elżbieta       Kołomyjska            401: 252
  30 Małgorzata     Grąziewicz           - Marek          Rogalski              274: 422
  31 Rafał          Błaszkiewicz         - Anna           Kwiatkowska           338: 324
  32 Paweł          Golubiński           - Mariola        Osajda-Matczak        327: 363
  33 Andrzej        Kwiatkowski          - Jan            Jawornik              320: 318
  34 Michał         Kubaszewski          - Bartłomiej     Pawlak                310: 331
  35 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Kruś-Kubaszewska      332: 286
  36 Jakub          Kowalski             - Zdzisław       Szota                 322: 398
  37 Adrian         Ziemniewicz          - Robert         Młynarski             390: 290
  38 Krzysztof      Nasiłowski           - Joanna         Ostrowska             261: 446
  39 Tomasz         Sehnal               - Piotr          Ozimek                392: 178
  40 Arkadiusz      Kleniewski           - Maciej         Skrzypczak            356: 438
  41 Katarzyna      Ślusarska            - Ewa            Walczak               406: 313
  42 Marzena        Skrzypczak           - Jolanta        Kosmowska             322: 321
  43 Jarosław       Olek                 - Dorota         Citkowska               0: 400
  44 Bartosz        Polańczyk            - Artur          Wawrzynowski          258: 352


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Paweł          Pogorzelski           422: 324
   2 Tomasz         Nasiłowski           - Marek          Dudkiewicz            437: 400
   3 Kacper         Zegadło              - Piotr          Domański              421: 284
   4 Katarzyna      Polak                - Kamil          Kister                365: 529
   5 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Mówka                 379: 315
   6 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Kurowski              354: 394
   7 Maciej         Skrzypczak           - Jakub          Zaryński              456: 336
   8 Marek          Rogalski             - Marta          Bajorek               307: 354
   9 Karolina       Urbańska             - Marcin         Rogala                352: 384
  10 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              409: 479
  11 Katarzyna      Ślusarska            - Kazimierz      Merklejn              295: 414
  12 Dorota         Citkowska            - Daniel         Janus                 355: 355
  13 Zdzisław       Szota                - Marta          Popławska             413: 371
  14 Adrian         Ziemniewicz          - Tomasz         Sehnal                500: 339
  15 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Makowski              438: 416
  16 Rafał          Matczak              - Małgorzata     Deszczyńska           402: 391
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Mirosław       Uglik                 321: 361
  18 Artur          Wawrzynowski         - Przemysław     Rybicki               337: 413
  19 Rafał          Błaszkiewicz         - Krzysztof      Sporczyk              458: 323
  20 Bartłomiej     Pawlak               - Szymon         Płachta               374: 492
  21 Maciej         Czupryniak           - Marzena        Skrzypczak            576: 366
  22 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           341: 272
  23 Marcin         Mroziuk              - Paweł          Jackowski             361: 368
  24 Maciej         Sylwestrzuk          - Konrad         Mikusek               266: 412
  25 Arkadiusz      Kleniewski           - Franciszek     Łysek                 350: 319
  26 Michał         Lasecki              - Wojciech       Wąs                   297: 295
  27 Bartosz        Bartczak             - Paweł          Golubiński            418: 249
  28 Anna           Kwiatkowska          - Jakub          Kowalski              406: 308
  29 Jan            Jawornik             - Jolanta        Kosmowska             259: 368
  30 Maciej         Dąbrowski            - Ewa            Walczak               383: 237
  31 Jan            Pawłowski            - Maria          Skutela               228: 416
  32 Marian         Wiatr                - Michał         Kubaszewski           380: 306
  33 Magdalena      Podlaska             - Zbigniew       Rybak                 284: 357
  34 Robert         Młynarski            - Michał         Dąbrowski             458: 365
  35 Katarzyna      Kruś-Kubaszewska     - Małgorzata     Grąziewicz            386: 264
  36 Anna           Prażuch              - Piotr          Majak                 321: 341
  37 Zofia          Komorowska           - Natalia        Mówka                 295: 329
  38 Krzysztof      Nasiłowski           - Bartosz        Polańczyk             477: 255
  39 Wojciech       Wojtysiak            - Dawid          Adamczyk              264: 301
  40 Elżbieta       Kołomyjska           - Agnieszka      Kłosowska             245: 215
  41 Maciej         Ciuba                - Barbara        Sadurska              267: 283
  42 Mariusz        Rostkowski           - Jerzy          Kędra                 298: 282
  43 Stanisław      Uliński              - Wojciech       Łysek                 176: 375
  44 Piotr          Ozimek               - Stanisław      Rosochacki            309: 168


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Tomasz         Nasiłowski            479: 371
   2 Natalia        Woźniak              - Kacper         Zegadło               349: 356
   3 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Czupryniak            357: 420
   4 Maciej         Skrzypczak           - Adrian         Ziemniewicz           380: 385
   5 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             381: 403
   6 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              480: 477
   7 Zdzisław       Szota                - Szymon         Płachta               331: 422
   8 Marcin         Rogala               - Rafał          Błaszkiewicz          421: 420
   9 Marta          Bajorek              - Rafał          Matczak               320: 480
  10 Przemysław     Rybicki              - Mirosław       Uglik                 507: 317
  11 Daniel         Janus                - Szymon         Dąbrowski             409: 299
  12 Paweł          Pogorzelski          - Dorota         Citkowska             498: 275
  13 Katarzyna      Polak                - Marek          Dudkiewicz            350: 350
  14 Michał         Makowski             - Michał         Alabrudziński         429: 589
  15 Joanna         Ostrowska            - Konrad         Mikusek               435: 274
  16 Paweł          Jackowski            - Marta          Popławska             414: 297
  17 Karolina       Urbańska             - Jakub          Zaryński              313: 462
  18 Krzysztof      Mówka                - Małgorzata     Deszczyńska           405: 317
  19 Robert         Młynarski            - Piotr          Domański              409: 427
  20 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Nasiłowski            391: 313
  21 Tomasz         Sehnal               - Anna           Kwiatkowska           327: 327
  22 Maria          Skutela              - Marek          Rogalski              413: 326
  23 Bartłomiej     Pawlak               - Arkadiusz      Kleniewski            422: 228
  24 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             338: 383
  25 Jolanta        Kosmowska            - Marian         Wiatr                 396: 297
  26 Marzena        Skrzypczak           - Artur          Wawrzynowski          260: 430
  27 Katarzyna      Kruś-Kubaszewska     - Mariola        Osajda-Matczak        284: 383
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Rybak                 407: 319
  29 Piotr          Majak                - Michał         Lasecki               406: 263
  30 Natalia        Mówka                - Andrzej        Kwiatkowski           264: 412
  31 Dawid          Adamczyk             - Wojciech       Łysek                 338: 341
  32 Elżbieta       Kołomyjska           - Barbara        Sadurska              325: 271
  33 Mariusz        Rostkowski           - Piotr          Ozimek                456: 214
  34 Marcin         Mroziuk              - Franciszek     Łysek                 447: 346
  35 Michał         Dąbrowski            - Maciej         Sylwestrzuk           318: 383
  36 Wojciech       Wąs                  - Jakub          Kowalski              341: 298
  37 Michał         Kubaszewski          - Anna           Prażuch               302: 239
  38 Jan            Jawornik             - Paweł          Golubiński            286: 343
  39 Zofia          Komorowska           - Magdalena      Podlaska              332: 350
  40 Ewa            Walczak              - Jan            Pawłowski             342: 266
  41 Małgorzata     Grąziewicz           - Wojciech       Wojtysiak             274: 305
  42 Maciej         Ciuba                - Bartosz        Polańczyk             275: 328
  43 Jerzy          Kędra                - Agnieszka      Kłosowska             300: 252
  44 Stanisław      Rosochacki           - Stanisław      Uliński               168: 195


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Maciej         Czupryniak            309: 505
   2 Przemysław     Rybicki              - Miłosz         Wrzałek               377: 356
   3 Adrian         Ziemniewicz          - Kacper         Zegadło               382: 354
   4 Szymon         Płachta              - Rafał          Matczak               369: 329
   5 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Rogala                453: 360
   6 Michał         Alabrudziński        - Daniel         Janus                 394: 274
   7 Tomasz         Nasiłowski           - Paweł          Pogorzelski           410: 460
   8 Kazimierz      Merklejn             - Natalia        Woźniak               387: 436
   9 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Skrzypczak            384: 440
  10 Jakub          Zaryński             - Joanna         Ostrowska             529: 299
  11 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Błaszkiewicz          578: 308
  12 Piotr          Domański             - Paweł          Jackowski             420: 392
  13 Krzysztof      Mówka                - Maria          Skutela               382: 315
  14 Bartosz        Bartczak             - Zdzisław       Szota                 322: 390
  15 Artur          Wawrzynowski         - Bartłomiej     Pawlak                307: 339
  16 Jolanta        Kosmowska            - Marta          Bajorek               455: 238
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Katarzyna      Ślusarska             315: 337
  18 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Sporczyk              360: 334
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Majak                 458: 297
  20 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Rostkowski            365: 346
  21 Wojciech       Łysek                - Elżbieta       Kołomyjska            311: 298
  22 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Sehnal                397: 320
  23 Anna           Kwiatkowska          - Katarzyna      Polak                 296: 345
  24 Dorota         Citkowska            - Michał         Makowski              270: 490
  25 Robert         Młynarski            - Marcin         Mroziuk               247: 490
  26 Małgorzata     Deszczyńska          - Karolina       Urbańska              466: 288
  27 Marta          Popławska            - Konrad         Mikusek               272: 428
  28 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Nasiłowski            438: 268
  29 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sylwestrzuk           265: 455
  30 Marian         Wiatr                - Zbigniew       Rybak                 272: 311
  31 Wojciech       Wąs                  - Katarzyna      Kruś-Kubaszewska      288: 310
  32 Marzena        Skrzypczak           - Arkadiusz      Kleniewski            324: 380
  33 Paweł          Golubiński           - Magdalena      Podlaska              243: 368
  34 Michał         Lasecki              - Michał         Kubaszewski           230: 287
  35 Ewa            Walczak              - Dawid          Adamczyk              336: 303
  36 Bartosz        Polańczyk            - Natalia        Mówka                 310: 374
  37 Wojciech       Wojtysiak            - Barbara        Sadurska              293: 306
  38 Piotr          Ozimek               - Jerzy          Kędra                 241: 290
  39 Franciszek     Łysek                - Stanisław      Uliński               384: 147
  40 Michał         Dąbrowski            - Jakub          Kowalski              436: 180
  41 Anna           Prażuch              - Jan            Jawornik              233: 341
  42 Jan            Pawłowski            - Małgorzata     Grąziewicz            384: 249
  43 Agnieszka      Kłosowska            - Stanisław      Rosochacki            298: 162


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             351: 401
   2 Przemysław     Rybicki              - Adrian         Ziemniewicz           408: 391
   3 Paweł          Pogorzelski          - Szymon         Płachta               379: 510
   4 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              543: 364
   5 Natalia        Woźniak              - Kamil          Kister                369: 356
   6 Jakub          Zaryński             - Miłosz         Wrzałek               365: 416
   7 Kacper         Zegadło              - Maciej         Skrzypczak            450: 416
   8 Rafał          Matczak              - Piotr          Domański              310: 498
   9 Marcin         Rogala               - Krzysztof      Mówka                 410: 351
  10 Zdzisław       Szota                - Jolanta        Kosmowska             413: 379
  11 Bartłomiej     Pawlak               - Andrzej        Kwiatkowski           425: 331
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Mirosław       Uglik                 434: 378
  13 Wojciech       Łysek                - Szymon         Dąbrowski             274: 294
  14 Marek          Dudkiewicz           - Daniel         Janus                 449: 357
  15 Katarzyna      Polak                - Tomasz         Nasiłowski            333: 363
  16 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Makowski              361: 371
  17 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Mroziuk               374: 502
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Jackowski             437: 407
  19 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Błaszkiewicz          317: 453
  20 Konrad         Mikusek              - Marek          Rogalski              389: 418
  21 Maria          Skutela              - Maciej         Sylwestrzuk           564: 289
  22 Artur          Wawrzynowski         - Bartosz        Bartczak              392: 402
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Sporczyk              337: 402
  24 Arkadiusz      Kleniewski           - Marta          Bajorek               310: 470
  25 Mariusz        Rostkowski           - Piotr          Majak                 330: 320
  26 Magdalena      Podlaska             - Katarzyna      Kruś-Kubaszewska      260: 292
  27 Natalia        Mówka                - Zbigniew       Rybak                 300: 395
  28 Ewa            Walczak              - Michał         Kubaszewski           318: 320
  29 Elżbieta       Kołomyjska           - Jerzy          Kędra                 302: 359
  30 Barbara        Sadurska             - Tomasz         Sehnal                303: 386
  31 Anna           Kwiatkowska          - Dorota         Citkowska             410: 312
  32 Franciszek     Łysek                - Michał         Dąbrowski             409: 295
  33 Karolina       Urbańska             - Robert         Młynarski             380: 397
  34 Krzysztof      Nasiłowski           - Marta          Popławska             336: 407
  35 Maciej         Dąbrowski            - Marzena        Skrzypczak            330: 285
  36 Marian         Wiatr                - Wojciech       Wąs                   350: 314
  37 Dawid          Adamczyk             - Jan            Jawornik              308: 294
  38 Jan            Pawłowski            - Paweł          Golubiński            252: 423
  39 Bartosz        Polańczyk            - Michał         Lasecki               269: 307
  40 Wojciech       Wojtysiak            - Agnieszka      Kłosowska             305: 270
  41 Piotr          Ozimek               - Stanisław      Uliński               207: 226
  42 Jakub          Kowalski             - Małgorzata     Grąziewicz            279: 306
  43 Stanisław      Rosochacki           - Anna           Prażuch               192: 345


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Płachta               433: 363
   2 Przemysław     Rybicki              - Michał         Alabrudziński         322: 434
   3 Natalia        Woźniak              - Maciej         Czupryniak            381: 656
   4 Piotr          Domański             - Miłosz         Wrzałek               472: 304
   5 Marcin         Rogala               - Kacper         Zegadło               318: 380
   6 Adrian         Ziemniewicz          - Zdzisław       Szota                 618: 234
   7 Bartłomiej     Pawlak               - Katarzyna      Ślusarska             461: 352
   8 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            518: 433
   9 Marcin         Mroziuk              - Paweł          Pogorzelski           369: 425
  10 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Nasiłowski            342: 376
  11 Kamil          Kister               - Maciej         Skrzypczak            498: 353
  12 Michał         Makowski             - Jakub          Zaryński              343: 361
  13 Maria          Skutela              - Małgorzata     Deszczyńska           346: 378
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Jolanta        Kosmowska             543: 279
  15 Krzysztof      Mówka                - Marek          Rogalski              488: 391
  16 Rafał          Matczak              - Bartosz        Bartczak              414: 369
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Bajorek               460: 489
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Mirosław       Uglik                 434: 313
  19 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Rostkowski            481: 315
  20 Katarzyna      Kruś-Kubaszewska     - Michał         Kubaszewski           358: 360
  21 Jerzy          Kędra                - Wojciech       Łysek                 332: 266
  22 Daniel         Janus                - Katarzyna      Polak                 468: 361
  23 Tomasz         Sehnal               - Kazimierz      Merklejn              268: 437
  24 Anna           Kwiatkowska          - Mariusz        Skrobosz              289: 447
  25 Paweł          Jackowski            - Konrad         Mikusek               413: 312
  26 Joanna         Ostrowska            - Artur          Wawrzynowski          383: 386
  27 Robert         Młynarski            - Franciszek     Łysek                 387: 418
  28 Marta          Popławska            - Maciej         Sylwestrzuk           399: 400
  29 Piotr          Majak                - Mariola        Osajda-Matczak        209: 453
  30 Arkadiusz      Kleniewski           - Maciej         Dąbrowski             331: 369
  31 Paweł          Golubiński           - Marian         Wiatr                 292: 392
  32 Magdalena      Podlaska             - Ewa            Walczak               375: 327
  33 Dawid          Adamczyk             - Natalia        Mówka                 288: 360
  34 Michał         Lasecki              - Wojciech       Wojtysiak             256: 425
  35 Stanisław      Uliński              - Elżbieta       Kołomyjska            182: 394
  36 Barbara        Sadurska             - Dorota         Citkowska             285: 360
  37 Michał         Dąbrowski            - Karolina       Urbańska              431: 369
  38 Krzysztof      Nasiłowski           - Wojciech       Wąs                   263: 417
  39 Jan            Jawornik             - Marzena        Skrzypczak            243: 345
  40 Bartosz        Polańczyk            - Jan            Pawłowski             283: 388
  41 Małgorzata     Grąziewicz           - Anna           Prażuch               281: 338
  42 Agnieszka      Kłosowska            - Piotr          Ozimek                291: 174
  43 Jakub          Kowalski             - Stanisław      Rosochacki            350: 148


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         490: 327
   2 Maciej         Czupryniak           - Adrian         Ziemniewicz           425: 260
   3 Szymon         Płachta              - Piotr          Domański              528: 314
   4 Kacper         Zegadło              - Przemysław     Rybicki               313: 398
   5 Szymon         Dąbrowski            - Bartłomiej     Pawlak                483: 371
   6 Paweł          Pogorzelski          - Kamil          Kister                374: 433
   7 Rafał          Błaszkiewicz         - Natalia        Woźniak               405: 398
   8 Tomasz         Nasiłowski           - Jakub          Zaryński              259: 345
   9 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Mówka                 498: 349
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Marcin         Rogala                328: 358
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Matczak               381: 448
  12 Marta          Bajorek              - Katarzyna      Ślusarska             426: 336
  13 Zbigniew       Rybak                - Zdzisław       Szota                 302: 377
  14 Michał         Kubaszewski          - Jerzy          Kędra                 266: 420
  15 Marcin         Mroziuk              - Marek          Dudkiewicz            385: 290
  16 Grzegorz       Kurowski             - Daniel         Janus                 392: 389
  17 Maciej         Skrzypczak           - Kazimierz      Merklejn              329: 531
  18 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Makowski              391: 418
  19 Maria          Skutela              - Paweł          Jackowski             444: 300
  20 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Sporczyk              352: 477
  21 Franciszek     Łysek                - Bartosz        Bartczak              525: 309
  22 Jolanta        Kosmowska            - Artur          Wawrzynowski          286: 475
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Mariola        Osajda-Matczak        419: 398
  24 Mirosław       Uglik                - Marian         Wiatr                 493: 287
  25 Mariusz        Rostkowski           - Maciej         Dąbrowski             351: 349
  26 Natalia        Mówka                - Magdalena      Podlaska              297: 375
  27 Katarzyna      Kruś-Kubaszewska     - Wojciech       Wojtysiak             362: 347
  28 Katarzyna      Polak                - Elżbieta       Kołomyjska            358: 248
  29 Wojciech       Łysek                - Anna           Kwiatkowska           266: 250
  30 Dorota         Citkowska            - Tomasz         Sehnal                212: 288
  31 Joanna         Ostrowska            - Robert         Młynarski             366: 290
  32 Konrad         Mikusek              - Michał         Dąbrowski             416: 247
  33 Wojciech       Wąs                  - Arkadiusz      Kleniewski            276: 436
  34 Paweł          Golubiński           - Marzena        Skrzypczak            295: 364
  35 Piotr          Majak                - Ewa            Walczak               235: 364
  36 Jan            Pawłowski            - Dawid          Adamczyk              434: 294
  37 Anna           Prażuch              - Barbara        Sadurska              227: 337
  38 Agnieszka      Kłosowska            - Michał         Lasecki               266: 291
  39 Karolina       Urbańska             - Stanisław      Uliński               620: 162
  40 Jan            Jawornik             - Jakub          Kowalski              227: 325
  41 Piotr          Ozimek               - Bartosz        Polańczyk             197: 297
  42 Stanisław      Rosochacki           - Małgorzata     Grąziewicz            210: 338
Lista rankingowa na dzień 13-01-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              163.54  31073  190
   2 Marek Reda                     Dębówka              160.47  11554   72
   3 Kazimierz Merklejn             Warszawa             159.34  29955  188
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.60  31048  197
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.59  31361  199
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             157.15  29229  186
   7 Piotr Pietuchowski             Białystok            155.20  23901  154
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              155.12  30714  198
   9 Dawid Pikul                    Poznań               155.02  29918  193
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.06  14328   93
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               154.01  25104  163
  12 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  13 Patryk Wolniewicz              Szczecin             152.18   9131   60
  14 Maciej Czupryniak              Milanówek            151.38  29216  193
  15 Paweł Jackowski                Warszawa             151.28  29651  196
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.13  28262  187
  17 Kamil Górka                    Kraków               150.49  29045  193
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           150.44  29937  199
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  20 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.20  30039  200
  21 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.74  29200  195
  22 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.73  28449  190
  23 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  24 Kacper Zegadło                 Warszawa             149.43  29736  199
  25 Aleksander Puchalski           Włocławek            148.99  10727   72
  26 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.95  28300  190
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.31  29366  198
  29 Bogusław Szyszka               Oława                147.98   9323   63
  30 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.67  24071  163
  31 Mariusz Wrześniewski           Kraków               147.33  28434  193
  32 Justyna Górka                  Kraków               147.29  29017  197
  33 Maciej Grąbczewski             Szczecin             147.29  25334  172
  34 Przemysław Rybicki             Otwock               147.12  12064   82
  35 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  36 Paweł Pogorzelski              Warszawa             146.91  23652  161
  37 Kamil Kister                   Warszawa             145.81  28141  193
  38 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.79  28720  197
  39 Michał Makowski                Warszawa             145.73   6412   44
  40 Szymon Płachta                 Warszawa             145.66  27675  190
  41 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  42 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.95   5758   40
  43 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.74  28030  195
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.65  28730  200
  45 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.56  28137  196
  46 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.53  23252  162
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.23  23203  162
  48 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.51  27077  190
  49 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  50 Maciej Rzychoń                 Katowice             141.92  10786   76
  51 Małgorzata Sulejewska          Kraków               141.63  26768  189
  52 Jakub Błażejewski              Poznań               141.11  27658  196
  53 Andrzej Kowalski               Gdańsk               141.04   6770   48
  54 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.69  17024  121
  55 Joanna Juszczak                Warszawa             140.49  26975  192
  56 Janusz Krupiński               Bytom                140.36  27932  199
  57 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  58 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.08  21432  153
  59 Juliusz Czupryniak             Warszawa             139.72  20678  148
  60 Dariusz Kuć                    Stargard             139.65  24439  175
  61 Piotr Broda                    Sandomierz           139.65  27650  198
  62 Rafał Matczak                  Milanówek            139.64  26671  191
  63 Natalia Woźniak                Dziwnówek            139.53  26930  193
  64 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             138.65  26620  192
  65 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.37   8717   63
  66 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.09  27479  199
  68 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.83  20812  151
  69 Robert Kamiński                Warszawa             137.71  26441  192
  70 Irena Sołdan                   Warszawa             137.41  26795  195
  71 Szymon Dąbrowski               Warszawa             136.98  27259  199
  72 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.93  19855  145
  73 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  74 Michał Rogalewicz              Poznań               136.83  16146  118
  75 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.50  25798  189
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.89  26227  193
  77 Tomasz Górka                   Kraków               135.86   8559   63
  78 Marta Bajorek                  Warszawa             135.56  26569  196
  79 Krzysztof Gibas                Kraków               135.40   9884   73
  80 Grzegorz Pukniel               Łódź                 134.88  11330   84
  81 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  82 Jacek Mańko                    Poznań               134.54  26504  197
  83 Katarzyna Polak                Warszawa             134.52  26770  199
  84 Sławomir Piotrowski            Deszczno             134.49  20711  154
  85 Piotr Domański                 Lublin               134.39  18814  140
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.37  25396  189
  87 Marcin Rogala                  Warszawa             134.16  26563  198
  88 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  89 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              133.45  16014  120
  90 Konrad Sowula                  Kraków               133.23  16121  121
  91 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  92 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  93 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.34  26204  198
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.32   8336   63
  95 Maciej Nawrocki                Babimost             132.04  26144  198
  96 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.42  25232  192
  97 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.26   9451   72
  98 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  99 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.14  18228  139
 100 Marcin Stachowski              Wydartowo I          131.04  25814  197
 101 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 102 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 103 Daniel Janus                   Wąchock              130.69   8756   67
 104 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 105 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.57  25591  196
 106 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.91  24812  191
 107 Marek Rogalski                 Warszawa             129.81  25443  196
 108 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 109 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.72  25036  193
 110 Diana Pietrzykowska            Szczecin             129.56  18656  144
 111 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.42  24848  192
 112 Adam Grzelec                   Poznań               129.40  25751  199
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.33  24702  191
 114 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      129.09  17040  132
 115 Zdzisław Szota                 Warszawa             128.98   6836   53
 116 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 117 Szymon Stępień                 Bytom                128.60  24819  193
 118 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   9386   73
 119 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.47  16829  131
 120 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.46  25436  198
 121 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 122 Dariusz Sowula                 Kraków               127.96  15483  121
 123 Adrian Ziemniewicz             Białystok            127.91  20338  159
 124 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 125 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 127 Paweł Maciejczuk               Białystok            127.31  25208  198
 128 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.21  18827  148
 129 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.17  25306  199
 130 Agnieszka Walas                Kraków               127.04  10798   85
 131 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.63  10890   86
 132 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.58  11772   93
 133 Maciej Kuć                     Stargard             126.51  23531  186
 134 Maciej Perzyński               Piła                 126.24   7953   63
 135 Joanna Ostrowska               Warszawa             126.17  23593  187
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.12  24088  191
 137 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.04  23822  189
 138 Jerzy Luter                    Bytom                126.02  24700  196
 139 Agata Kuć                      Stargard             125.55  24231  193
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.52  15815  126
 141 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 142 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 143 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.13  24400  195
 144 Ewelina Kister                 Warszawa             124.96  18494  148
 145 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.96  18494  148
 146 Dorota Kuć                     Stargard             124.92  23485  188
 147 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.84   8739   70
 148 Rafał Stachowski               Police               124.56  18186  146
 149 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             124.52  22040  177
 150 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 151 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 152 Czesław Grajewski              Białystok            124.22  20124  162
 153 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 154 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     123.75  23760  192
 155 Tomasz Sehnal                  Warszawa             123.74  23882  193
 156 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 157 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 158 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 159 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          123.51  10375   84
 160 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.37  18505  150
 161 Ryszard Korpalski              Wójtowice            123.34  18871  153
 162 Natalia Ogierman               Katowice             123.08  12923  105
 163 Renata Andracka                Zwola                123.02  24481  199
 164 Tomasz A. Praga                Białystok            122.98  15127  123
 165 Dominika Worona                Police               122.69   8834   72
 166 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.54   5882   48
 167 Agnieszka Matus                Milanówek            122.11  24300  199
 168 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 169 Monika Siemaszko               Lipiany              121.86  15964  131
 170 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 171 Adam Janicki                   Wrocław              121.75  14732  121
 172 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.61  22498  185
 173 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 174 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.53  21754  179
 175 Stanisław Gasik                Warszawa             121.53   9479   78
 176 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 177 Marcin Ceglarek                Kraków               121.32  18077  149
 178 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 179 Konrad Mikusek                 Milanówek            120.87  14988  124
 180 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.86   5197   43
 181 Maria Skutela                  Warszawa             120.80  21864  181
 182 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.56  20615  171
 183 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 184 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 185 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  13853  115
 186 Sławomir Wolski                Wrocław              120.35  22144  184
 187 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               120.13  21263  177
 188 Dominik Ulejczyk               Będzin               120.01  23521  196
 189 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.70  18314  153
 190 Marta Świątkowska              Wrocław              119.65  22853  191
 191 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.48  10275   86
 192 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.38  23279  195
 193 Olga Swarcewicz                Warszawa             119.20  11682   98
 194 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 195 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 196 Anita Bruska                   Gdynia               118.90  14862  125
 197 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.78  23637  199
 198 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.68  14479  122
 199 Urszula Rechowicz              Katowice             118.48  23103  195
 200 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 201 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 202 Jarosław Olek                  Warszawa             117.94   8138   69
 203 Bożena Guział                  Racibórz             117.62  19996  170
 204 Karolina Urbańska              Poznań               117.54  23507  200
 205 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.43   5519   47
 206 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            117.30   5044   43
 207 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 209 Teresa Zalewska                Racibórz             116.97  23160  198
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 211 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 212 Waldemar Wypchał               Kraków               116.48  21200  182
 213 Bartosz Bartczak               Poznań               116.37  22111  190
 214 Beata Piotrowska               Łódź                 116.29   8489   73
 215 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 216 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.24  16273  140
 217 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.19  22657  195
 218 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.02  22623  195
 219 Marta Sztajnert                Wisła                115.64  14224  123
 220 Dorota Ostrowska               Białystok            115.32  14069  122
 221 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.23  12675  110
 222 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.22  21546  187
 223 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.08  16341  142
 224 Marcin Kurowski                Racibórz             114.75  21687  189
 225 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 226 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 227 Marianna Kozłowska             Białystok            114.61  15358  134
 228 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.25  21936  192
 229 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.00   7182   63
 230 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.85  16395  144
 231 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 232 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 233 Patrycja Skibska               Warszawa             113.22  15964  141
 234 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 235 Joanna Brychcy                 Katowice             112.52  22279  198
 236 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.31   4043   36
 237 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.82   9393   84
 238 Józef Burzyński                Ełk                  111.47  11816  106
 239 Beata Jagielska                Police               111.33   9129   82
 240 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 241 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 242 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.48   5524   50
 243 Halina Cecot                   Kołobrzeg            110.44   3976   36
 244 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 245 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.33  21845  198
 246 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 247 Małgorzata Pochopień           Kraków               110.10   3413   31
 248 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.81  10871   99
 249 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.44   5472   50
 250 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 251 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 252 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 253 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 254 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.31  15922  147
 255 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 256 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 257 Jacek Nowak                    Szczecin             107.63   6350   59
 258 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 259 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.15  11676  110
 260 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.04  13997  132
 261 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.02  20567  194
 262 Franciszek Łysek               Warszawa             105.84  11642  110
 263 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 264 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 265 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 266 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.61   8683   83
 268 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.91  20262  195
 269 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 270 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            103.57   7043   68
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.45  18000  174
 272 Anna Demczyszyn                Bystra               103.27   3408   33
 273 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 274 Zofia Górka                    Łęczna               101.57   7516   74
 275 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             101.06   3335   33
 276 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            100.84  10891  108
 277 Marta Majewska                 Wadowice             100.74  11283  112
 278 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.66  15199  151
 279 Karolina Szubska               Jaworzno              99.90  10390  104
 280 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 281 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 282 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.41   5747   59
 283 Teresa Balewska                Reda                  97.26  18673  192
 284 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.57   2897   30
 285 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                96.33  14353  149
 286 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.33  18495  192
 287 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.09  18642  194
 288 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 289 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.36  10108  106
 290 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 291 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               94.88   5693   60
 292 Natalia Mówka                  Warszawa              94.11   3576   38
 293 Ryszard Pliszka                Szczecin              93.49   4207   45
 294 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 295 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 296 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 297 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.57  17857  195
 298 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.79   3541   39
 299 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 300 Wojciech Łysek                 Warszawa              88.64   7623   86
 301 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 302 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 303 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 304 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 305 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              86.37  10019  116
 306 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 307 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.71   4320   51
 308 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 309 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.90  11662  139
 310 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 311 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.23   4630   57
 312 Anna Strugała                  Świnoujście           80.55   2658   33
 313 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.70   2630   33
 314 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 316 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 317 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 318 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 319 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             75.69   3406   45
 320 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 13-01-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   2 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   3 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   4 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   5 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   6 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   8 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   9 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  10 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  11 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  12 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  13 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  14 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  15 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  16 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  17 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  18 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  20 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  21 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  22 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  23 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  24 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  25 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  26 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  28 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  29 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  30 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  31 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  32 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  33 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  34 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  35 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  36 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  37 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  38 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  39 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  40 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  41 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  42 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  43 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             96.52   2220   23
  44 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  45 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  46 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  47 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  48 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  49 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  50 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.59   2983   22
  51 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  52 Michał Sak                     Lublin               119.38   2507   21
  53 Marta Popławska                Warszawa              92.81   1949   21
  54 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  55 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  56 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  57 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  58 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  59 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  60 Piotr Ozimek                   Sochaczew             66.00   1188   18
  61 Barbara Obremska               Wrocław              127.24   2163   17
  62 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  63 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  64 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  65 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  66 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  67 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  68 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  69 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  70 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  71 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  72 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  73 Michał Dąbrowski               Warszawa             100.29   1404   14
  74 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  75 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           95.21   1333   14
  76 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  77 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  78 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  79 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  80 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  81 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  82 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  83 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  84 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  85 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  86 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  87 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  88 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  89 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  90 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  91 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  92 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  93 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             125.92   1511   12
  94 Anna Krynicka                  Warszawa             122.58   1471   12
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  96 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  97 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  98 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
  99 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 100 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 101 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 102 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 103 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 104 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 105 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 106 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 107 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 108 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 109 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 110 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 111 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 112 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 113 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 114 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 115 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 116 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 117 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 118 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 119 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 120 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 121 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 122 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 123 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 124 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 125 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 126 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 127 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 128 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 129 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 130 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 131 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 132 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 133 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 134 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 135 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 136 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 137 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 138 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 139 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 140 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 141 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 142 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 143 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 144 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 145 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 146 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 147 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 148 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 149 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 150 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 151 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 152 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 153 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 154 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 155 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 156 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 157 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 158 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 159 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 160 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 161 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 162 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 163 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 164 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 165 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 166 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 167 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 168 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 169 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 170 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 171 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 172 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 173 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 174 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 175 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 176 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 177 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 178 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 179 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 180 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 181 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 182 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 183 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 184 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 185 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 186 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 187 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 188 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 189 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 190 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 191 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 192 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 193 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 194 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 195 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 196 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 197 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 198 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 199 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 200 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 201 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 202 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 203 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 204 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 205 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 206 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 207 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 208 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.00    980    7
 209 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 210 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 211 Jerzy Kędra                    Warszawa             128.14    897    7
 212 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 213 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 214 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 215 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 216 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 217 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 218 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 219 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 220 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 221 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 222 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 223 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     107.86    755    7
 224 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 225 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 226 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 227 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 228 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 229 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 230 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 231 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 232 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 233 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 234 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 235 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 236 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 237 Wojciech Wąs                   Warszawa              85.43    598    7
 238 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 239 Anna Prażuch                   Warszawa              84.43    591    7
 240 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 241 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 242 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 243 Jakub Kowalski                 Piaseczno             82.43    577    7
 244 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 245 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 246 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 247 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 248 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 249 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 250 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 251 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 252 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 253 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 254 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 255 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 256 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 257 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 258 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 259 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 260 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 261 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 262 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 263 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 264 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 265 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 266 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 267 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 268 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 269 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 270 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 271 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 272 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 273 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 274 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 275 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 276 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 277 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 278 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 279 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 280 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 281 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 282 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 283 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 284 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 285 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 286 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 287 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 288 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 289 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 290 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 291 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 292 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 293 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 294 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 295 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 296 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 297 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 298 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 299 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 300 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie