Warszawa12
stycznia
Warszawa 12 stycznia I Mistrzostwa Dąbka
Grodzisko Dolne 2
lutego
Grodzisko Dolne 2- 3 lutego Turniej Memoriałowy Stanisława RydzikaMistrzostwa Regionów 2019
Gorzów Wielkopolski16
lutego
Gorzów Wielkopolski 16-17 lutego Walentynki w GorzowieGrand Prix 2019
Niepowtarzalny jak Stachu02 - 03 lutego 2019 — Turniej Memoriałowy Stanisława RydzikaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Turniej Memoriałowy Stanisława RydzikaGrodzisko Dolne, 02 - 03 lutego 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Niepowtarzalny jak StachuJesteśmy, jako skrabliści, przyzwyczajeni do pewnych standardów, zgodnie z którymi toczymy niemal co tydzień swoje potyczki przy planszach. Przyjeżdżamy, witamy się, potwierdzamy zapisy, opłacamy wpisowe, sędzia wywiesza rozstawienie i przystępujemy do gry. Przerwa obiadowa, gramy kolejne partie, wieczorem do hotelu. Wtedy, owszem, jest czas na rozrywki, czasem imprezy przygotowane przez gospodarzy, wyjścia „na miasto”, chwalenie się błyskotliwymi zagraniami, rozpamiętywanie popełnionych błędów. Potem sen (lub nie…) i następnego dnia zwykle pięć finiszowych partii, po których dowiadujemy się, kto został królem polowania, kto uzna eskapadę za względnie udaną, a kto... lepiej, żeby został w domu.

Pod pewnymi względami na ostatnim turnieju w Grodzisku Dolnym było podobnie, same gry toczyły się według wypracowanych przez lata reguł. A jednak było w oprawie i atmosferze tego spotkania coś wyjątkowego, coś, co sprawiło, że było to wydarzenie unikalne. Przed rozgrywkami lub po ich zakończeniu chyba wszyscy odwiedzili wciąż pełen kwiatów i zniczy grób Staszka Rydzika, któremu poświęcony był ten turniej. Na sali wielu uczestników założyło zamówione koszulki z przywitaniami i powiedzonkami „Gościa”, co sprawiło, że Jego humor i dowcipy cały czas nam towarzyszyły.

Był to turniej, na którym pierwszy stół pozostał symbolicznie pusty, choć stało zdjęcie Patrona, leżała rozłożona plansza, woreczek, stojaki (później wprawdzie jeden stojak tajemniczo zniknął...) i księga pamiątkowa, a w niej karta z wierszem Stacha. Można było przysiąść, zadumać się, powspominać, napisać coś dla Staszka lub o Nim. Był to turniej, na którym wszystkie dodatkowe konkursy związane były z jedną osobą. Pierwszy od lat rozegrany w południowo-wschodnim zakątku Polski, który, niestety, pozostaje, może nie białą, ale jasnoszarą plamą na skrablowej mapie i oby ten stan się zmienił. W końcu był to pierwszy turniej, na którym tak dotkliwie był odczuwalny brak jednego z czołowych zawodników.

Wspomniano już o tym przy okazji ostatnich relacji, ale warto jeszcze raz sobie uświadomić, że nikt nie odcisnął takiego piętna na naszych zwyczajach, tekstach, zachowaniach, podejściu do gry ─ profesjonalnym, ale zarazem pełnym dystansu i specyficznego poczucia humoru, jak Patron memoriału.

Na rozpoczęciu turnieju obecni byli przedstawiciele władz lokalnych i rodzina Staszka, chyba nieco zaskoczeni tak licznym przybyciem z całej Polski miłośników ulubionej gry Stacha, pragnących oddać Mu hołd. Po uhonorowaniu Nieobecnego tym razem nie minutą ciszy, ale ─ jak to bywa w przypadku wielkich sportowców ─ majestatycznymi, wybrzmiewającymi oklaskami, przystąpiliśmy do gier.

Wyniki już zapewne wszyscy zainteresowani znają, nawet sposób, w jaki doszło do ostatecznych rozstrzygnięć (przypomnijmy tylko, że zwyciężył Grzegorz Kurowski przed Arturem Irzykiem (obaj z bilansem 11:1), a podium uzupełnił Dawid Pikul (9:3)), więc nie będziemy tych informacji powielać, ale skupimy się na kilku ciekawostkach, głównie z punktu widzenia autorów. Zacznijmy od... środka. Gdy wracaliśmy w sobotę wieczorem z Domu Weselnego Crystal, gdzie odbywał się turniej (zapewniono nam tu wyjątkowo komfortowe warunki, także do gry — stanowisko miało 90x150 cm, co skwapliwie wymierzył niżej podpisany, zatem znaaacznie przekraczało standardy PFS-owskie), chwile słabości przeżywał system nawigacji w samochodzie Marioli i po kwadransie jazdy wąskimi leśnymi dróżkami dotarliśmy... z powrotem do miejsca rozgrywek. W pierwszej chwili zareagowaliśmy śmiechem, ale gdy uświadomiliśmy sobie, że 2 lutego to Dzień Świstaka, zaczęliśmy się obawiać, że po kilku kolejnych okrążeniach wstanie świt, a my znów ─ podobnie jak grany przez Billa Murraya bohater filmu ─ stawimy się na rozpoczęciu turnieju. Kto wie, może wtedy wielu z nas uniknęłoby błędów popełnionych podczas sobotnich partii? Współautor relacji może nie położyłby triumfatorowi turnieju radośnie siódemki LISTWAMI w droższym miejscu, które jednak wystawiało literę I na przedostatnim miejscu między potrójnymi premiami i nie dostałby kontrującej dziewiątki SZRYFCIE, po której ze 100 pkt. przewagi zrobiło się 100 pkt. straty? Ale może też mój inny przeciwnik nie zrobiłby straty w wyrównanej końcówce i nie udałoby się wygrać minimalnie już przegranej partii?

Teraz przenieśmy się na koniec. Podczas uroczystego zakończenia turnieju wójt gminy Grodzisko, p. Jacek Chmura, wspomniał, że gmina słynie głównie z dwóch rzeczy ─ Ogólnopolskiej Parady Straży Wielkanocnych i licznych miejscowych oddziałów tej straży zwanych Turkami Grodziskimi oraz tłoczenia wysokiej jakości oleju lnianego (butelki tegoż oleju były wśród turniejowych nagród). Co do oleju ─ z pewnością nie zabrakło go triumfatorom turnieju, a już szczególnie pierwszej dwójce, która na finiszu odsadziła konkurencję o dwa duże punkty. Nawiasem mówiąc, to dopiero trzeci przypadek w historii, po Wałczu 2009 i Wiciu 2011, że zaledwie jedna przegrana partia w dwudniowym turnieju nie wystarczyła, by stanąć na najwyższym stopniu podium. O ile jednak w poprzednich przypadkach to atakujący z drugiej pozycji wyprzedzał po wygraniu rewanżowej partii lidera, to tym razem wygranie ostatniej partii przez Artura (10:1 przed finałową rozgrywką) z  Grzegorzem (11:0) nie zmieniło kolejności.

Tu przypomina się jeszcze jedna historyjka, której bohaterem był Patron turnieju. Otóż podczas jednego z LeMansów (najprawdopodobniej był to turniej, o którym wspominał Karol w relacji na żywo), niezrażony serią porażek „Gościu” przechadzał się w przerwach, coraz głośniej podśpiewując „nas nie dogoniat!”, aż wreszcie ktoś, spojrzawszy na klasyfikację, gdzie, ku zdumieniu wszystkich, nasz bohater był w ogonie, rezolutnie zapytał:
— Stachu, a kto by Cię dzisiaj chciał gonić?
Na memoriale Grzegorz z Arturem urządzili sobie prawdziwe „nas nie dogoniat”.
Zresztą tam, gdzie triumfatorom nie dopisywało szczęście, pewnymi niedostatkami oleju „popisywali się” przeciwnicy. O swoim casusie już wspomniałem, inny gracz przeciwko Grzegorzowi nie zagrał z ostatniego stojaka jednego z dwóch wygrywających ruchów (BAJC nie był pewien, przy BIJA źle rozpatrzył dalszy przebieg zdarzeń), ale zafundował sobie stratę CIEPAJ. No cóż, jak wiemy ─ scrabble to gra błędów, wygrywa ten, kto ich zrobi mniej.

Jak wspomnieliśmy, wszystkie konkursy dodatkowe, zarówno te poważniejsze, jak i mniej poważne, związane były z osobą Patrona.
  • za najdroższe słowa zaczynające się w kolejnych rundach na litery: STACHURYDZIK wygrywało się „procentowe” nagrody. Zwykle potrzebna była solidna siódemka, choć za Y wystarczyło 21 pkt.;
  • za 8. lokatę po każdej rundzie (8. miejsce zajął Staszek w swym ostatnim turnieju) ─ nagrody słodkie;
  • nagrodę za rozwiązanie jolki (Staszek, zanim poświęcił się scrabble, był czołowym polskim szaradzistą, uczestnikiem zawodów szaradziarskich i finalistą mistrzostw Polski) wylosowała Małgorzata Deszczyńska;
  • za zajęcie 18. miejsca (18 to była ulubiona liczba „Gościa”, być może związana z datą urodzin) nagrodę odebrał Mariusz Orzeł. Nagrodą tą, przygotowaną przez przyjaciółkę Staszka, był wydrukowany na czerpanym papierze wiersz Jego autorstwa wraz ze zdjęciem. Mariusz, o czym warto wspomnieć, obdarował kluby zrobionymi własnym sumptem pięknymi kalendarzami ze zdjęciami Patrona;
  • za zajęcie 40. miejsca (tyle triumfów w skrablowej karierze odnotował Staszek) nagrodę odebrała Bożena Guział;
  • nagrodę w konkursie „Głupot nie ma” (standardowy tekst Staszka, gdy sprawdzał rywalowi mocno wątpliwe słowo) za stratę, gdy słowo wydawało się dopuszczalne, otrzymali: Piotr Broda za ZRYCZŻE i Bartosz Morawski za SZACHRY (oj, będzie miała Komisja Językowa materiał do analizy, bo propozycji zgłoszono całkiem sporo);
  • nagroda w konkursie „Rydzowe łowy” związanym ze skrablowymi powiedzonkami Staszka przypadła Agnieszce Walas;
  • i wreszcie, niejako wracając do wątku olejowego, nagrodę za słowo z dziedziny naftownictwa i gazownictwa ufundowaną przez anonimowego darczyńcę i dodatkowo wspartą przez pracodawcę Staszka (Polska Spółka Gazownictwa) otrzymał Jakub Zaryński za wyraz ZAOLEIŁO.
Na turnieju zadebiutowało dwóch skrablistów. Nagrodę dla najlepszego zgarnął Zbigniew Wiśniewski (bilans 5:7 i ranking z turnieju ponad 120 to bardzo przyzwoite osiągnięcie). Tym drugim był siostrzeniec Staszka, Konrad Sigda, który wprawdzie smaku zwycięstwa nie zaznał, ale widać było wyraźny postęp między grami sobotnimi a niedzielnymi i jeśli w tym tempie będzie się poprawiał, to Staszek może się doczekać w rodzinie kontynuatora.

Na zakończenie tego niezwykłego dwudniowego spotkania, po podziękowaniu rodzinie i wójtowi za wspaniały turniej, po wzruszających słowach siostry Staszka, która wyraziła wdzięczność tym, którzy uczestniczyli w Jego pogrzebie i tym, którzy przyjechali na turniej, by uczcić Jego pamięć oraz po przekazaniu prezentu od rodziny dla najbliższego przyjaciela Stacha ─ Andrzeja Kwiatkowskiego, odsłuchaliśmy jednej z ulubionych piosenek Patrona ─ polskiej wersji Amigos para Siempre.

Przypomnijmy na zakończenie wszystkich, dzięki którym mogliśmy uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu:
Wójt Gminy Grodzisko Dolne
Urząd Gminy Grodzisko Dolne
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
Polska Federacja Scrabble (szczególnie Rafał WesołowskiKarol Wyrębkiewicz jako pomysłodawcy i niestrudzeni realizatorzy. Dla Karola dodatkowe ukłony za doskonałe przygotowanie do relacjonowania tego turnieju tak, by śledzący nasze zmagania mogli poczuć ten niepowtarzalny klimat)
Fundacja Umysł im. Alfreda Buttsa
Rodzina Staszka Rydzika
oraz anonimowi darczyńcy.

I tak w chłodne, choć pogodne, niedzielne popołudnie rozjechaliśmy się do domów, zastanawiając się, czy to było tylko jednorazowe wydarzenie, czy może nowy, stały punkt w kalendarzu skrablowym. My jesteśmy za kontynuacją!

Stachu w swoim wierszu (który, notabene, trafił pod godne skrzydła Mariusza Orła) wyraził przywiązanie do rodzinnych stron i związek z miejscem, w którym przyszedł na świat. Wyraził też (a przynajmniej tak to interpretujemy) pragnienie powrotu. I wrócił. A my pognaliśmy za nim, bo co to za scrabble bez Stacha?
relacja: Maciej Czupryniak, Agnieszka Matus


patronat honorowy:

Wójt Gminy Grodzisko Dolne


   


sponsor główny:

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekDom Weselny Crystal
Grodzisko Dolne 242a
SędziaKarol Wyrębkiewicz
HarmonogramSobota, 2 lutego (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 3 lutego (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapa
Wyżywieniew trakcie turnieju napoje ciepłe i zimne oraz słodkie i słone przekąski

obiad w sobotę (zupa, drugie danie, deser, napój) — 30 zł (zapisy przez formularz zgłoszeniowy do 29.01.2019)
NoclegiHotel-Restauracja Stokrotka (5km od miejsca gry)
Giedlarowa 278
email: stokrotka@restauracja-stokrotka.pl telefon: 17 24 25 892

Rezerwacja na hasło SCRABBLE, możliwość rezerwacji również od piątku, pokoje w cenie:
- pokój dwuosobowy z łożem małżeńskim (100 zł ze wspólną łazienką / 120 zł z osobną łazienką)
- pokój dwuosobowy (100 zł ze wspólną łazienką / 120 zł z osobną łazienką)
- pokój trzyosobowy (150 zł ze wspólną łazienką / 160 zł z osobną łazienką)
- pokój czteroosobowy ze wspólną łazienką (200 zł)
- pokój 4-8 osobowy ze wspólną łazienką (50 zł od osoby)
Jedna wspólna łazienka na trzy pokoje.

Przy rezerwacji można zamówić dodatkowo śniadanie (stół szwedzki – zimne i ciepłe potrawy) w cenie 20 zł od osoby.

Obecnie wolny jest jeden pokój 2-osobowy z łożem małżeńskim oraz jeden pokój 3-4 osobowy (cena od osoby)

Hotel u Braci Zygmuntów (14km od miejsca gry)
ul. Klasztorna 2e, 37-300 Leżajsk
- pokój jednoosobowy ze śniadaniem (110 zł)
- pokój dwuosobowy ze śniadaniem (140 zł)
- pokój trzyosobowy ze śniadaniem (170 zł)
- pokój czteroosobowy ze śniadaniem (220 zł)
email: hotel.recepcja@onet.pl telefon: 17 242 04 69

Centrum Bankietowo-Hotelowe "Perła" (14km od miejsca gry)
ul. Hutnicza 2A, 37-300 Leżajsk
- pokój dwuosobowy ze śniadaniem (180 zł)
- pokój dwuosobowy ze śniadaniem, łożem małżeńskim i wanną (220 zł)
- dostawka do pokoju dwuosobowego (60 zł)
email: biuro@hotel-perla.eu telefon: 17 787 74 11
NagrodyI miejsce – 800 zł + nagroda rzeczowa + puchar
II miejsce – 600 zł + nagroda rzeczowa + puchar
III miejsce – 400 zł + nagroda rzeczowa + puchar
IV miejsce – 300 zł + nagroda rzeczowa
V miejsce – 200 zł + nagroda rzeczowa
VI miejsce – 100 zł + nagroda rzeczowa

- nagrody rzeczowe za dalsze miejsca

- nagroda rzeczowa dla najlepszego debiutanta
- nagroda 100 zł za ułożenie najdroższego słowa z dziedziny gazownictwa lub naftownictwa
- procentowa nagroda niespodzianka za najdroższe słowo w każdej rundzie na poszczególną literę hasła STACHU RYDZIK
- nagroda 100 zł w konkursie "głupot nie ma" — za "najbardziej prawdopodobną" stratę (słowo wybierze fundator nagrody)
- nagroda rzeczowa za rozwiązanie okolicznościowej jolki
- nagroda rzeczowa w konkursie "Rydzowe łowy"
- słodka niespodzianka za 8 miejsce po każdej rundzie
- butelka ulubionego wina Staszka i wiersz jego autorstwa za 18. miejsce
- nagroda 40 zł za 40. miejsce
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFSrosół x2, pierś z kurczaka x2
(wpisowe + obiady - opłacone przelewem)
2018-12-17 11:36:26
2 Andrzej Bednaruk Gdańsk Zwykły uczestnikpomidorowa, ruskie2018-12-17 14:42:04
3 Jerzy Matyasik Kraków Członek PFSpomidorowa, ruskie2018-12-17 16:00:35
4 Jakub Zaryński Świnoujście Członek PFSpomidorowa x2, pierś z kurczaka, ruskie2018-12-17 16:51:31
5 Artur Irzyk Strzyżów Członek PFSpomidorowa, ruskie
(wpisowe + obiad - opłacone przelewem)
2018-12-17 22:19:25
6 Joanna Juszczak Warszawa Członek PFSrosół, ruskie2018-12-17 22:33:40
7 Mariusz Skrobosz Warszawa Członek PFSrosół, pierś z kurczaka2018-12-18 00:06:03
8 Bartosz Morawski Wrocław Członek PFSpomidorowa, ruskie
(wpisowe + obiad - opłacone przelewem)
2018-12-18 11:10:34
9 Mariusz Orzeł Nowe Miasto Lubawskie Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka2018-12-18 14:01:26
10 Katarzyna Polak Warszawa Członek PFSrosół, pierś z kurczaka2018-12-18 16:51:20
11 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFSpomidorowa, ruskie
(wpisowe + obiad - opłacone przelewem)
2018-12-18 22:05:54
12 Mariusz Wrześniewski Kraków Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka2018-12-18 23:44:53
13 Kamil Górka Kraków Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka2018-12-19 08:59:45
14 Maria Krzyżanowska Władysławowo Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka2018-12-19 10:13:40
15 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFSpomidorowa, ruskie2018-12-19 12:17:41
16 Maria Skutela Warszawa Członek PFSrosół x2, pierś z kurczaka x22018-12-19 12:54:34
17 Renata Andracka Zwola Członek PFSrosół, ruskie2018-12-19 13:17:01
18 Agnieszka Matus Milanówek Zwykły uczestnikpomidorowa, ruskie2018-12-19 13:37:40
19 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka2018-12-19 16:52:23
20 Tomasz Lempart Kraków Zwykły uczestnik2018-12-19 23:29:05
21 Dawid Pikul Poznań Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka2018-12-20 21:14:42
22 Anita Bruska Gdynia Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka
(wpisowe + obiad - opłacone przelewem)
2018-12-20 23:38:26
23 Ewa Dunikowska Kraków Zwykły uczestnikrosół, pierś z kurczaka2018-12-21 12:59:29
24 Urszula Rechowicz Katowice Członek PFSrosół, pierś z kurczaka
(wpisowe + obiad - opłacone przelewem)
2018-12-22 12:04:59
25 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFSpomidorowa, ruskie
(wpisowe + obiad - opłacone przelewem)
2018-12-22 12:06:25
26 Jan Pawłowski Warszawa Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka2018-12-23 12:16:21
27 Kazimierz Merklejn Warszawa Członek PFSpomidorowa, ruskie2018-12-26 19:02:14
28 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFSrosół, pierś z kurczaka
(wpisowe + obiad - opłacone przelewem)
2018-12-27 17:44:01
29 Mariola Osajda-Matczak Milanówek Członek PFSpomidorowa, ruskie2018-12-28 18:23:04
30 Mieczysław Pastuszak Gdynia Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka
(wpisowe + obiad - opłacone przelewem)
2018-12-30 14:44:44
31 Maciek Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik
(wpisowe - opłacone przelewem)
2019-01-01 00:00:21
32 Łukasz Bobowski Suchedniów Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka2019-01-02 10:57:16
33 Waldemar Wypchał Kraków Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka2019-01-03 11:27:02
34 Sławomir Rosochacz Lublin Zwykły uczestnikpomidorowa, pierś z kurczaka
(wpisowe + obiad - opłacone przelewem)
2019-01-05 14:35:43
35 Barbara Wiśniewska Gdańsk Członek PFSpomidorowa, ruskie2019-01-05 16:41:19
36 Zbigniew Wiśniewski Sokołów Małopolski Debiut2019-01-07 19:35:17
37 Aneta Szczyrzyca Jaworzno Członek PFSpomidorowa, ruskie
(wpisowe + obiad - opłacone przelewem)
2019-01-07 20:32:46
38 Karolina Szubska Jaworzno Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka
(wpisowe + obiad - opłacone przelewem)
2019-01-07 20:34:16
39 Andrzej Klich Jaworzno Członek PFSrosół, pierś z kurczaka2019-01-07 20:53:17
40 Leszek Kilian Jaworzno Członek PFSrosół, pierś z kurczaka2019-01-07 21:15:11
41 Arkadiusz Łydka Jaworzno Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka2019-01-08 09:01:17
42 Krzysztof Zawadzki Sampława Członek PFSrosół, pierś z kurczaka2019-01-08 19:33:18
43 Agnieszka Walas Kraków Zwykły uczestnikpomidorowa, ruskie2019-01-14 10:24:16
44 Krzysztof Gibas Kraków Zwykły uczestnikrosół, pierś z kurczaka2019-01-14 10:25:06
45 Teresa Zalewska Racibórz Członek PFSpomidorowa, ruskie2019-01-15 23:14:21
46 Krzysztof Mówka Warszawa Członek PFSrosół, pierś z kurczaka2019-01-16 12:33:27
47 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFSpomidorowa, pierś z kurczaka2019-01-16 15:27:11
48 Konrad Sigda Grodzisko Nowe Debiut2019-01-17 07:26:03
49 Jacek Mańko Poznań Członek PFSrosół, pierś z kurczaka
(wpisowe + obiad - opłacone przelewem)
2019-01-17 18:31:25
50 Marcin Kurowski Racibórz Zwykły uczestnikpomidorowa, ruskie2019-01-18 22:42:47
51 Kacper Zegadło Warszawa Członek PFSrosół, ruskie2019-01-23 08:37:58
52 Bożena Guział Racibórz Członek PFSrosół, pierś z kurczaka2019-01-23 10:46:06
53 Marcin Ceglarek Kraków Członek PFSrosół, pierś z kurczaka2019-01-24 18:32:55
54 Małgorzata Sulejewska Kraków Zwykły uczestnikrosół, pierś z kurczaka2019-01-28 18:38:07
55 Szymon Płachta Warszawa Członek PFSrosół, pierś z kurczaka
(wpisowe + obiad - opłacone przelewem)
2019-01-28 19:42:31
56 Zofia Górka Łęczna Zwykły uczestnikrosół, pierś z kurczaka2019-01-29 18:28:41
57 Piotr Broda Sandomierz Członek PFSpomidorowa, ruskie2019-01-30 10:32:23
58 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFS2019-01-30 17:29:43
59 Marta Bajorek Warszawa Członek PFS2019-01-30 23:56:32
60 Sławomir Wolski Wrocław Członek PFS2019-02-01 22:29:11
61 Radosław Konca Warszawa Zwykły uczestnik2019-02-02 08:10:49
OrganizatorzyKarol Wyrębkiewicz — k.wyrebkiewicz@pfs.org.pl — 691 664 325
Polska Federacja Scrabble — Rafał Wesołowski — r.wesolowski@pfs.org.pl — 604 684 084
SponsorzyWójt Gminy Grodzisko Dolne
Urząd Gminy Grodzisko Dolne
Polska Federacja Scrabble
Fundacja Umysł im. Alfreda Buttsa
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
anonimowi darczyńcy


Dla osób chcących odwiedzić grób Staszka — mapka dojazdu na cmentarz.
Po wejściu na cmentarz przez bramę główną mogiła Staszka Rydzika znajduje się po prawej stronie ścieżki, w drugim rzędzie, na wysokości ok. 5-6 grobu.
Wyniki turnieju Turniej Memoriałowy Stanisława Rydzika

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               149.73     11.0     5234     2195      968
  2 Artur           Irzyk                Strzyżów               143.56     11.0     4963     2194      573
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 155.02      9.0     5219     2002      596
  4 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 147.33      9.0     4990     1990      418
  5 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             150.44      8.0     5239     1825      820
  6 Marcin          Rogala               Warszawa               134.16      8.0     4890     1808      496
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.74      8.0     4772     1876      416
  8 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              129.72      8.0     4586     1796      191
  9 Krzysztof       Gibas                Kraków                 135.40      8.0     4480     1810       48
 10 Maciej          Czupryniak           Milanówek              151.38      7.0     5267     1806      282
 11 Bartosz         Morawski             Wrocław                163.54      7.0     4866     1738      224
 12 Kamil           Górka                Kraków                 150.49      7.0     4806     1647      305
 13 Jacek           Mańko                Poznań                 134.54      7.0     4769     1723      446
 14 Jakub           Zaryński             Świnoujście            148.31      7.0     4765     1652      676
 15 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              128.47      7.0     4708     1710      524
 16 Katarzyna       Polak                Warszawa               134.52      7.0     4642     1611      422
 17 Krzysztof       Mówka                Warszawa               147.67      7.0     4637     1787       50
 18 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   125.52      7.0     4517     1529      500
 19 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               138.09      7.0     4466     1683       -9
 20 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 141.63      7.0     4446     1637       40
 21 Maria           Skutela              Warszawa               120.80      7.0     4431     1671     -202
 22 Agnieszka       Walas                Kraków                 127.04      6.0     4763     1657      165
 23 Andrzej         Rechowicz            Katowice               132.34      6.0     4658     1556      -16
 24 Szymon          Płachta              Warszawa               145.66      6.0     4639     1559      199
 25 Marta           Bajorek              Warszawa               135.56      6.0     4635     1625       97
 26 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               130.57      6.0     4600     1451      553
 27 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               128.46      6.0     4568     1581     -259
 28 Marcin          Ceglarek             Kraków                 121.32      6.0     4495     1579      -62
 29 Anita           Bruska               Gdynia                 118.90      6.0     4492     1451      130
 30 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 116.02      6.0     4432     1448      -27
 31 Jerzy           Matyasik             Kraków                 126.12      6.0     4401     1495     -321
 32 Agnieszka       Matus                Milanówek              122.11      6.0     4360     1557     -207
 33 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    127.17      6.0     4305     1419      -19
 34 Teresa          Zalewska             Racibórz               116.97      6.0     4285     1410      363
 35 Sławomir        Wolski               Wrocław                120.35      6.0     4211     1544       37
 36 Zbigniew        Wiśniewski           Sokołów Małopolski     100.00      5.5     4195     1339     -129
 37 Tomasz          Lempart              Wadowice               140.08      5.0     4564     1414      -49
 38 Piotr           Broda                Sandomierz             139.65      5.0     4382     1365      115
 39 Renata          Andracka             Zwola                  123.02      5.0     4370     1431     -211
 40 Bożena          Guział               Racibórz               117.62      5.0     4294     1284      240
 41 Ewa             Dunikowska           Kraków                 116.24      5.0     4287     1245       93
 42 Waldemar        Wypchał              Kraków                 116.48      5.0     4265     1293     -142
 43 Leszek          Kilian               Jaworzno               106.02      5.0     4202     1380     -111
 44 Bartosz         Bartczak             Poznań                 116.37      5.0     4179     1342     -194
 45 Sławomir        Rosochacz            Lublin                 100.00      5.0     4150     1412     -342
 46 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.66      5.0     3813     1340     -439
 47 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 120.13      4.5     4450     1137       78
 48 Urszula         Rechowicz            Katowice               118.48      4.0     4588     1297       89
 49 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           119.48      4.0     4282     1164      206
 50 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               110.33      4.0     4159     1294     -704
 51 Zofia           Górka                Łęczna                 101.57      4.0     4063     1209     -336
 52 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      3.5     3946     1011      131
 53 Marcin          Kurowski             Racibórz               114.75      3.5     3925     1093     -143
 54 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.42      3.0     2557      828      -58
 55 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.5     3419      933    -1133
 56 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      2.5     3413      950     -817
 57 Konrad          Sigda                Grodzisko Nowe         100.00      0.5     2159      707    -2461
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Memoriałowy Stanisława Rydzika



	Bartosz Morawski 163.54 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Walas                 127.04 +  454: 371  177
    2    10 Szymon         Płachta               145.66 +  432: 296  196
    3     1 Maciej         Czupryniak            151.38 -  499: 517  101
    4     5 Maria          Skutela               120.80 +  498: 374  171
    5     3 Krzysztof      Mówka                 147.67 -  409: 505   98
    6     6 Renata         Andracka              123.02 +  505: 359  173
    7     4 Mariusz        Skrobosz              149.74 -  311: 327  100
    8     7 Krzysztof      Sporczyk              129.72 -  283: 376   80
    9    10 Marta          Bajorek               135.56 +  406: 265  186
   10     8 Marcin         Ceglarek              121.32 +  380: 315  171
   11     6 Jacek          Mańko                 134.54 +  367: 335  185
   12     3 Łukasz         Bobowski              150.44 -  322: 602  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Dawid Pikul 155.02 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Matyasik              126.12 +  411: 381  176
    2     9 Krzysztof      Mówka                 147.67 +  505: 372  198
    3     5 Mariusz        Wrześniewski          147.33 -  374: 418   97
    4     6 Krzysztof      Gibas                 135.40 +  456: 270  185
    5     5 Mariusz        Skrobosz              149.74 +  428: 407  200
    6     4 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 +  536: 334  178
    7     3 Artur          Irzyk                 143.56 -  419: 438   94
    8     1 Grzegorz       Kurowski              149.73 -  311: 453  100
    9     5 Szymon         Płachta               145.66 +  413: 342  196
   10     4 Maciej         Czupryniak            151.38 +  436: 389  201
   11     4 Krzysztof      Sporczyk              129.72 +  467: 378  180
   12     2 Mariusz        Wrześniewski          147.33 +  463: 441  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2002  / 12 166.83




	Maciej Czupryniak 151.38 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Orzeł                 125.52 +  437: 355  176
    2    13 Małgorzata     Deszczyńska           138.09 +  494: 284  188
    3     1 Bartosz        Morawski              163.54 +  517: 499  214
    4     1 Grzegorz       Kurowski              149.73 -  382: 565  100
    5     4 Renata         Andracka              123.02 +  470: 341  173
    6     2 Marcin         Rogala                134.16 +  450: 439  184
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          147.33 -  308: 462   97
    8     3 Jakub          Zaryński              148.31 -  404: 471   98
    9     4 Mariusz        Skrobosz              149.74 +  498: 354  200
   10     4 Dawid          Pikul                 155.02 -  389: 436  105
   11     2 Artur          Irzyk                 143.56 -  371: 424   94
   12     8 Agnieszka      Walas                 127.04 +  547: 355  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Kamil Górka 150.49 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Renata         Andracka              123.02 -  327: 522   73
    2    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  560: 262  150
    3    10 Maria          Skutela               120.80 -  394: 445   71
    4    15 Tomasz         Lempart               140.08 +  438: 362  190
    5    10 Anita          Bruska                118.90 +  419: 401  169
    6     7 Katarzyna      Polak                 134.52 +  413: 390  185
    7     6 Agnieszka      Walas                 127.04 -  332: 413   77
    8    10 Małgorzata     Sulejewska            141.63 +  469: 313  192
    9     7 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 +  416: 319  178
   10     1 Grzegorz       Kurowski              149.73 -  350: 385  100
   11     7 Mariola        Osajda-Matczak        128.47 +  348: 332  178
   12     4 Marcin         Rogala                134.16 -  340: 357   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Łukasz Bobowski 150.44 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Matus                 122.11 +  474: 297  172
    2     4 Marcin         Rogala                134.16 -  415: 451   84
    3     9 Jakub          Zaryński              148.31 +  366: 353  198
    4     8 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  455: 331  160
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              129.72 +  512: 328  180
    6     3 Agnieszka      Walas                 127.04 +  416: 320  177
    7     1 Grzegorz       Kurowski              149.73 -  365: 482  100
    8     4 Mariusz        Skrobosz              149.74 -  395: 426  100
    9     6 Mariola        Osajda-Matczak        128.47 -  377: 463   78
   10     9 Jerzy          Matyasik              126.12 +  502: 291  176
   11     5 Marta          Bajorek               135.56 +  360: 355  186
   12     3 Bartosz        Morawski              163.54 +  602: 322  214
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 12 152.08




	Mariusz Skrobosz 149.74 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Ceglarek              121.32 -  401: 462   71
    2    15 Tomasz         Lempart               140.08 +  357: 327  190
    3    22 Konrad         Sigda                 100.00 +  486: 161  150
    4    11 Szymon         Płachta               145.66 +  381: 373  196
    5     5 Dawid          Pikul                 155.02 -  407: 428  105
    6    13 Agnieszka      Matus                 122.11 +  433: 329  172
    7     4 Bartosz        Morawski              163.54 +  327: 311  214
    8     4 Łukasz         Bobowski              150.44 +  426: 395  200
    9     4 Maciej         Czupryniak            151.38 -  354: 498  101
   10     6 Andrzej        Rechowicz             132.34 +  379: 358  182
   11     3 Mariusz        Wrześniewski          147.33 -  385: 401   97
   12     5 Krzysztof      Mówka                 147.67 +  436: 313  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 12 156.33




	Grzegorz Kurowski 149.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maria          Skutela               120.80 +  415: 365  171
    2     5 Zbigniew       Wietecki              127.17 +  447: 323  177
    3     3 Renata         Andracka              123.02 +  397: 289  173
    4     1 Maciej         Czupryniak            151.38 +  565: 382  201
    5     1 Artur          Irzyk                 143.56 +  420: 344  194
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          147.33 +  445: 444  197
    7     1 Łukasz         Bobowski              150.44 +  482: 365  200
    8     1 Dawid          Pikul                 155.02 +  453: 311  205
    9     1 Jacek          Mańko                 134.54 +  412: 312  185
   10     1 Kamil          Górka                 150.49 +  385: 350  200
   11     1 Krzysztof      Mówka                 147.67 +  404: 367  198
   12     1 Artur          Irzyk                 143.56 -  409: 414   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2195  / 12 182.92




	Jakub Zaryński 148.31 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Wolski                120.35 +  422: 303  170
    2     3 Arkadiusz      Łydka                 130.57 -  323: 409   81
    3     9 Łukasz         Bobowski              150.44 -  353: 366  100
    4    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  465: 256  150
    5    12 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  466: 291  150
    6    14 Zbigniew       Wiśniewski            100.00 +  449: 304  150
    7     9 Krzysztof      Gibas                 135.40 +  354: 313  185
    8     3 Maciej         Czupryniak            151.38 +  471: 404  201
    9     2 Artur          Irzyk                 143.56 -  323: 402   94
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          147.33 -  341: 376   97
   11    11 Małgorzata     Sulejewska            141.63 -  373: 389   92
   12     9 Andrzej        Rechowicz             132.34 +  425: 276  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Krzysztof Mówka 147.67 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mieczysław     Pastuszak             120.13 +  456: 307  170
    2     9 Dawid          Pikul                 155.02 -  372: 505  105
    3    13 Katarzyna      Polak                 134.52 +  420: 338  185
    4    10 Rafał          Wesołowski            131.42 +  391: 371  181
    5     3 Bartosz        Morawski              163.54 +  505: 409  214
    6     5 Artur          Irzyk                 143.56 -  390: 478   94
    7     7 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 -  353: 362   78
    8     9 Piotr          Broda                 139.65 +  362: 333  190
    9    11 Krzysztof      Gibas                 135.40 +  347: 318  185
   10     5 Jacek          Mańko                 134.54 +  361: 326  185
   11     1 Grzegorz       Kurowski              149.73 -  367: 404  100
   12     5 Mariusz        Skrobosz              149.74 -  313: 436  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 12 148.92




	Mariusz Wrześniewski 147.33 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maria          Krzyżanowska          119.48 +  415: 365  169
    2     6 Marcin         Ceglarek              121.32 +  420: 406  171
    3     5 Dawid          Pikul                 155.02 +  418: 374  205
    4     2 Marta          Bajorek               135.56 +  356: 351  186
    5     2 Marcin         Rogala                134.16 +  441: 311  184
    6     1 Grzegorz       Kurowski              149.73 -  444: 445  100
    7     2 Maciej         Czupryniak            151.38 +  462: 308  201
    8     2 Artur          Irzyk                 143.56 -  399: 410   94
    9     3 Agnieszka      Walas                 127.04 +  417: 413  177
   10     3 Jakub          Zaryński              148.31 +  376: 341  198
   11     3 Mariusz        Skrobosz              149.74 +  401: 385  200
   12     2 Dawid          Pikul                 155.02 -  441: 463  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1990  / 12 165.83




	Szymon Płachta 145.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anita          Bruska                118.90 +  400: 356  169
    2    10 Bartosz        Morawski              163.54 -  296: 432  114
    3    15 Jacek          Mańko                 134.54 +  408: 334  185
    4    11 Mariusz        Skrobosz              149.74 -  373: 381  100
    5    21 Marcin         Ceglarek              121.32 -  382: 408   71
    6    19 Andrzej        Bednaruk              116.02 +  534: 324  166
    7    12 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  409: 388  160
    8    14 Zbigniew       Wiśniewski            100.00 +  383: 287  150
    9     5 Dawid          Pikul                 155.02 -  342: 413  105
   10    12 Małgorzata     Sulejewska            141.63 -  395: 400   92
   11    12 Zbigniew       Wietecki              127.17 -  318: 402   77
   12    15 Sławomir       Wolski                120.35 +  399: 315  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Artur Irzyk 143.56 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Urszula        Rechowicz             118.48 +  460: 305  168
    2     8 Piotr          Broda                 139.65 +  357: 345  190
    3     6 Andrzej        Rechowicz             132.34 +  466: 343  182
    4     4 Mariola        Osajda-Matczak        128.47 +  372: 314  178
    5     1 Grzegorz       Kurowski              149.73 -  344: 420  100
    6     5 Krzysztof      Mówka                 147.67 +  478: 390  198
    7     3 Dawid          Pikul                 155.02 +  438: 419  205
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          147.33 +  410: 399  197
    9     2 Jakub          Zaryński              148.31 +  402: 323  198
   10     2 Agnieszka      Walas                 127.04 +  398: 352  177
   11     2 Maciej         Czupryniak            151.38 +  424: 371  201
   12     1 Grzegorz       Kurowski              149.73 +  414: 409  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2194  / 12 182.83




	Małgorzata Sulejewska 141.63 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bożena         Guział                117.62 -  316: 444   68
    2    18 Leszek         Kilian                106.02 +  367: 283  156
    3    16 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  295: 342   50
    4    23 Mariusz        Orzeł                 125.52 +  412: 345  176
    5    17 Zbigniew       Wietecki              127.17 +  480: 331  177
    6    10 Andrzej        Rechowicz             132.34 -  340: 396   82
    7    13 Arkadiusz      Łydka                 130.57 +  367: 262  181
    8    10 Kamil          Górka                 150.49 -  313: 469  100
    9    12 Urszula        Rechowicz             118.48 +  401: 339  168
   10    12 Szymon         Płachta               145.66 +  400: 395  196
   11    11 Jakub          Zaryński              148.31 +  389: 373  198
   12     7 Krzysztof      Gibas                 135.40 -  366: 427   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Tomasz Lempart 140.08 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Teresa         Zalewska              116.97 +  431: 373  167
    2    15 Mariusz        Skrobosz              149.74 -  327: 357  100
    3    21 Zbigniew       Wiśniewski            100.00 +  431: 381  150
    4    15 Kamil          Górka                 150.49 -  362: 438  100
    5    14 Sławomir       Wolski                120.35 +  380: 365  170
    6     8 Mariola        Osajda-Matczak        128.47 -  349: 370   78
    7    19 Marcin         Kurowski              114.75 +  399: 354  165
    8    11 Marta          Bajorek               135.56 -  342: 414   86
    9    16 Małgorzata     Deszczyńska           138.09 -  374: 398   88
   10    17 Leszek         Kilian                106.02 +  427: 311  156
   11    14 Jerzy          Matyasik              126.12 -  363: 423   76
   12    16 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 -  379: 429   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Piotr Broda 139.65 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Waldemar       Wypchał               116.48 +  411: 325  166
    2     8 Artur          Irzyk                 143.56 -  345: 357   94
    3     8 Mariola        Osajda-Matczak        128.47 -  313: 430   78
    4    16 Marcin         Ceglarek              121.32 +  427: 294  171
    5    19 Agnieszka      Matus                 122.11 -  321: 425   72
    6    22 Zofia          Górka                 101.57 +  479: 280  152
    7    17 Aneta          Szczyrzyca            100.66 +  414: 234  151
    8     9 Krzysztof      Mówka                 147.67 -  333: 362   98
    9    15 Leszek         Kilian                106.02 +  380: 348  156
   10    15 Małgorzata     Deszczyńska           138.09 -  327: 490   88
   11    16 Sławomir       Wolski                120.35 -  286: 338   70
   12    17 Anita          Bruska                118.90 -  346: 384   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Małgorzata Deszczyńska 138.09 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bartosz        Bartczak              116.37 +  356: 296  166
    2    13 Maciej         Czupryniak            151.38 -  284: 494  101
    3    20 Teresa         Zalewska              116.97 +  329: 311  167
    4    14 Krzysztof      Sporczyk              129.72 -  347: 391   80
    5    18 Rafał          Wesołowski            131.42 +  459: 298  181
    6    12 Jacek          Mańko                 134.54 -  329: 453   85
    7    14 Katarzyna      Polak                 134.52 -  315: 474   85
    8    18 Arkadiusz      Łydka                 130.57 +  397: 274  181
    9    16 Tomasz         Lempart               140.08 +  398: 374  190
   10    15 Piotr          Broda                 139.65 +  490: 327  190
   11     9 Agnieszka      Walas                 127.04 +  416: 398  177
   12     6 Krzysztof      Sporczyk              129.72 -  346: 385   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Marta Bajorek 135.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ewa            Dunikowska            116.24 +  412: 359  166
    2     7 Jacek          Mańko                 134.54 +  484: 347  185
    3     7 Rafał          Wesołowski            131.42 +  468: 352  181
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          147.33 -  351: 356   97
    5     6 Agnieszka      Walas                 127.04 -  353: 479   77
    6     9 Krzysztof      Sporczyk              129.72 -  368: 412   80
    7    10 Mariola        Osajda-Matczak        128.47 +  434: 325  178
    8    11 Tomasz         Lempart               140.08 +  414: 342  190
    9    10 Bartosz        Morawski              163.54 -  265: 406  114
   10    11 Agnieszka      Matus                 122.11 +  403: 313  172
   11     5 Łukasz         Bobowski              150.44 -  355: 360  100
   12    10 Jacek          Mańko                 134.54 -  328: 487   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Krzysztof Gibas 135.40 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Bednaruk              116.02 +  426: 305  166
    2     1 Mariola        Osajda-Matczak        128.47 +  502: 430  178
    3     2 Marcin         Rogala                134.16 -  233: 427   84
    4     6 Dawid          Pikul                 155.02 -  270: 456  105
    5    15 Jerzy          Matyasik              126.12 +  428: 302  176
    6    11 Urszula        Rechowicz             118.48 +  381: 380  168
    7     9 Jakub          Zaryński              148.31 -  313: 354   98
    8    12 Katarzyna      Polak                 134.52 +  344: 317  185
    9    11 Krzysztof      Mówka                 147.67 -  318: 347   98
   10    14 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 +  372: 342  178
   11    10 Andrzej        Rechowicz             132.34 +  466: 406  182
   12     7 Małgorzata     Sulejewska            141.63 +  427: 366  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 12 150.83




	Jacek Mańko 134.54 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Kurowski              114.75 +  461: 254  165
    2     7 Marta          Bajorek               135.56 -  347: 484   86
    3    15 Szymon         Płachta               145.66 -  334: 408   96
    4    20 Andrzej        Bednaruk              116.02 +  398: 307  166
    5    16 Bartosz        Bartczak              116.37 +  499: 298  166
    6    12 Małgorzata     Deszczyńska           138.09 +  453: 329  188
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              129.72 +  419: 403  180
    8     6 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 +  398: 372  178
    9     1 Grzegorz       Kurowski              149.73 -  312: 412  100
   10     5 Krzysztof      Mówka                 147.67 -  326: 361   98
   11     6 Bartosz        Morawski              163.54 -  335: 367  114
   12    10 Marta          Bajorek               135.56 +  487: 328  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Katarzyna Polak 134.52 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  332: 376   60
    2    27 Marcin         Kurowski              114.75 +  378: 306  165
    3    13 Krzysztof      Mówka                 147.67 -  338: 420   98
    4    18 Maria          Krzyżanowska          119.48 +  418: 269  169
    5    13 Maria          Skutela               120.80 +  506: 319  171
    6     7 Kamil          Górka                 150.49 -  390: 413  100
    7    14 Małgorzata     Deszczyńska           138.09 +  474: 315  188
    8    12 Krzysztof      Gibas                 135.40 -  317: 344   85
    9    13 Sławomir       Wolski                120.35 +  370: 313  170
   10    13 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  375: 319  150
   11     8 Marcin         Rogala                134.16 -  342: 460   84
   12    12 Marcin         Ceglarek              121.32 +  402: 366  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Marcin Rogala 134.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Leszek         Kilian                106.02 +  418: 372  156
    2     4 Łukasz         Bobowski              150.44 +  451: 415  200
    3     2 Krzysztof      Gibas                 135.40 +  427: 233  185
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 +  506: 359  178
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          147.33 -  311: 441   97
    6     2 Maciej         Czupryniak            151.38 -  439: 450  101
    7     5 Andrzej        Rechowicz             132.34 +  427: 376  182
    8     5 Agnieszka      Walas                 127.04 -  331: 431   77
    9     8 Krzysztof      Sporczyk              129.72 -  311: 337   80
   10    10 Teresa         Zalewska              116.97 +  452: 298  167
   11     8 Katarzyna      Polak                 134.52 +  460: 342  185
   12     4 Kamil          Górka                 150.49 +  357: 340  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1808  / 12 150.67




	Andrzej Rechowicz 132.34 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zofia          Górka                 101.57 +  441: 347  152
    2    12 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  471: 353  160
    3     6 Artur          Irzyk                 143.56 -  343: 466   94
    4     9 Sławomir       Wolski                120.35 +  402: 317  170
    5     8 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 -  404: 485   78
    6    10 Małgorzata     Sulejewska            141.63 +  396: 340  192
    7     5 Marcin         Rogala                134.16 -  376: 427   84
    8    13 Agnieszka      Matus                 122.11 +  452: 354  172
    9     9 Marcin         Ceglarek              121.32 +  333: 315  171
   10     6 Mariusz        Skrobosz              149.74 -  358: 379  100
   11    10 Krzysztof      Gibas                 135.40 -  406: 466   85
   12     9 Jakub          Zaryński              148.31 -  276: 425   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Rafał Wesołowski 131.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Aneta          Szczyrzyca            100.66 +  386: 278  151
    2    11 Bożena         Guział                117.62 +  388: 341  168
    3     7 Marta          Bajorek               135.56 -  352: 468   86
    4    10 Krzysztof      Mówka                 147.67 -  371: 391   98
    5    18 Małgorzata     Deszczyńska           138.09 -  298: 459   88
    6    16 Maria          Skutela               120.80 -  378: 392   71
    7    23 Andrzej        Bednaruk              116.02 +  384: 286  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  /  7 118.29




	Arkadiusz Łydka 130.57 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  507: 274  150
    2     3 Jakub          Zaryński              148.31 +  409: 323  198
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 -  350: 365   78
    4     7 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  383: 321  150
    5     9 Mariola        Osajda-Matczak        128.47 -  334: 371   78
    6    15 Marcin         Ceglarek              121.32 -  386: 394   71
    7    13 Małgorzata     Sulejewska            141.63 -  262: 367   92
    8    18 Małgorzata     Deszczyńska           138.09 -  274: 397   88
    9    22 Aneta          Szczyrzyca            100.66 +  405: 283  151
   10    21 Zbigniew       Wiśniewski            100.00 +  562: 253  150
   11    13 Teresa         Zalewska              116.97 +  401: 255  167
   12    11 Mariola        Osajda-Matczak        128.47 -  327: 444   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Krzysztof Sporczyk 129.72 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  340: 425   50
    2    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  493: 253  150
    3    12 Urszula        Rechowicz             118.48 +  369: 338  168
    4    14 Małgorzata     Deszczyńska           138.09 +  391: 347  188
    5     7 Łukasz         Bobowski              150.44 -  328: 512  100
    6     9 Marta          Bajorek               135.56 +  412: 368  186
    7     8 Jacek          Mańko                 134.54 -  403: 419   85
    8     7 Bartosz        Morawski              163.54 +  376: 283  214
    9     8 Marcin         Rogala                134.16 +  337: 311  184
   10     7 Mariola        Osajda-Matczak        128.47 +  374: 326  178
   11     4 Dawid          Pikul                 155.02 -  378: 467  105
   12     6 Małgorzata     Deszczyńska           138.09 +  385: 346  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Mariola Osajda-Matczak 128.47 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Konrad         Sigda                 100.00 +  556: 108  150
    2     1 Krzysztof      Gibas                 135.40 -  430: 502   85
    3     8 Piotr          Broda                 139.65 +  430: 313  190
    4     4 Artur          Irzyk                 143.56 -  314: 372   94
    5     9 Arkadiusz      Łydka                 130.57 +  371: 334  181
    6     8 Tomasz         Lempart               140.08 +  370: 349  190
    7    10 Marta          Bajorek               135.56 -  325: 434   86
    8    15 Renata         Andracka              123.02 +  347: 346  173
    9     6 Łukasz         Bobowski              150.44 +  463: 377  200
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              129.72 -  326: 374   80
   11     7 Kamil          Górka                 150.49 -  332: 348  100
   12    11 Arkadiusz      Łydka                 130.57 +  444: 327  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Andrzej Kwiatkowski 128.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Karolina       Szubska               100.00 +  436: 325  150
    2    14 Zbigniew       Wiśniewski            100.00 +  410: 405  150
    3     4 Arkadiusz      Łydka                 130.57 +  365: 350  181
    4     3 Marcin         Rogala                134.16 -  359: 506   84
    5     8 Andrzej        Rechowicz             132.34 +  485: 404  182
    6     4 Dawid          Pikul                 155.02 -  334: 536  105
    7     7 Krzysztof      Mówka                 147.67 +  362: 353  198
    8     6 Jacek          Mańko                 134.54 -  372: 398   85
    9     7 Kamil          Górka                 150.49 -  319: 416  100
   10    14 Krzysztof      Gibas                 135.40 -  342: 372   85
   11    15 Maria          Skutela               120.80 -  355: 383   71
   12    16 Tomasz         Lempart               140.08 +  429: 379  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Zbigniew Wietecki 127.17 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  468: 205  150
    2     5 Grzegorz       Kurowski              149.73 -  323: 447  100
    3    17 Sławomir       Wolski                120.35 -  335: 473   70
    4    21 Aneta          Szczyrzyca            100.66 +  377: 251  151
    5    17 Małgorzata     Sulejewska            141.63 -  331: 480   92
    6    21 Leszek         Kilian                106.02 -  355: 389   56
    7    22 Bartosz        Bartczak              116.37 +  379: 312  166
    8    21 Marcin         Kurowski              114.75 +  411: 343  165
    9    17 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  354: 384   50
   10    19 Zofia          Górka                 101.57 +  342: 309  152
   11    12 Szymon         Płachta               145.66 +  402: 318  196
   12    14 Maria          Skutela               120.80 -  228: 413   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Agnieszka Walas 127.04 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              163.54 -  371: 454  114
    2    19 Mieczysław     Pastuszak             120.13 +  444: 412  170
    3    14 Aneta          Szczyrzyca            100.66 +  400: 302  151
    4    12 Agnieszka      Matus                 122.11 +  387: 220  172
    5     6 Marta          Bajorek               135.56 +  479: 353  186
    6     3 Łukasz         Bobowski              150.44 -  320: 416  100
    7     6 Kamil          Górka                 150.49 +  413: 332  200
    8     5 Marcin         Rogala                134.16 +  431: 331  184
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          147.33 -  413: 417   97
   10     2 Artur          Irzyk                 143.56 -  352: 398   94
   11     9 Małgorzata     Deszczyńska           138.09 -  398: 416   88
   12     8 Maciej         Czupryniak            151.38 -  355: 547  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Jerzy Matyasik 126.12 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 155.02 -  381: 411  105
    2    16 Waldemar       Wypchał               116.48 +  406: 392  166
    3    18 Agnieszka      Matus                 122.11 -  382: 430   72
    4    17 Ewa            Dunikowska            116.24 +  382: 327  166
    5    15 Krzysztof      Gibas                 135.40 -  302: 428   85
    6    20 Bartosz        Bartczak              116.37 +  383: 354  166
    7    11 Urszula        Rechowicz             118.48 -  325: 486   68
    8    22 Aneta          Szczyrzyca            100.66 +  405: 284  151
    9    18 Zbigniew       Wiśniewski            100.00 +  408: 347  150
   10     9 Łukasz         Bobowski              150.44 -  291: 502  100
   11    14 Tomasz         Lempart               140.08 +  423: 363  190
   12    13 Mariusz        Orzeł                 125.52 -  313: 398   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Mariusz Orzeł 125.52 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Czupryniak            151.38 -  355: 437  101
    2    24 Bartosz        Bartczak              116.37 -  338: 362   66
    3    27 Marcin         Kurowski              114.75 +  414: 243  165
    4    23 Małgorzata     Sulejewska            141.63 -  345: 412   92
    5    23 Zofia          Górka                 101.57 -  269: 365   52
    6    28 Konrad         Sigda                 100.00 +  506:  89  150
    7    20 Maria          Skutela               120.80 +  371: 346  171
    8    20 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  355: 409   50
    9    21 Andrzej        Bednaruk              116.02 +  363: 340  166
   10    20 Bożena         Guział                117.62 +  401: 333  168
   11    18 Agnieszka      Matus                 122.11 +  402: 368  172
   12    13 Jerzy          Matyasik              126.12 +  398: 313  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Renata Andracka 123.02 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 150.49 +  522: 327  200
    2     2 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  399: 382  150
    3     3 Grzegorz       Kurowski              149.73 -  289: 397  100
    4    13 Bartosz        Bartczak              116.37 +  426: 372  166
    5     4 Maciej         Czupryniak            151.38 -  341: 470  101
    6     6 Bartosz        Morawski              163.54 -  359: 505  114
    7    16 Agnieszka      Matus                 122.11 -  311: 441   72
    8    15 Mariola        Osajda-Matczak        128.47 -  346: 347   78
    9    19 Teresa         Zalewska              116.97 -  264: 456   67
   10    23 Karolina       Szubska               100.00 -  259: 302   50
   11    26 Marcin         Kurowski              114.75 +  482: 301  165
   12    22 Urszula        Rechowicz             118.48 +  372: 281  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Agnieszka Matus 122.11 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Bobowski              150.44 -  297: 474  100
    2    23 Anita          Bruska                118.90 +  362: 346  169
    3    18 Jerzy          Matyasik              126.12 +  430: 382  176
    4    12 Agnieszka      Walas                 127.04 -  220: 387   77
    5    19 Piotr          Broda                 139.65 +  425: 321  190
    6    13 Mariusz        Skrobosz              149.74 -  329: 433  100
    7    16 Renata         Andracka              123.02 +  441: 311  173
    8    13 Andrzej        Rechowicz             132.34 -  354: 452   82
    9    14 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  439: 301  160
   10    11 Marta          Bajorek               135.56 -  313: 403   86
   11    18 Mariusz        Orzeł                 125.52 -  368: 402   76
   12    18 Bożena         Guział                117.62 +  382: 355  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Marcin Ceglarek 121.32 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              149.74 +  462: 401  200
    2     6 Mariusz        Wrześniewski          147.33 -  406: 420   97
    3    11 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  389: 413   60
    4    16 Piotr          Broda                 139.65 -  294: 427   90
    5    21 Szymon         Płachta               145.66 +  408: 382  196
    6    15 Arkadiusz      Łydka                 130.57 +  394: 386  181
    7    15 Leszek         Kilian                106.02 +  376: 319  156
    8     8 Urszula        Rechowicz             118.48 +  368: 362  168
    9     9 Andrzej        Rechowicz             132.34 -  315: 333   82
   10     8 Bartosz        Morawski              163.54 -  315: 380  114
   11    17 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  402: 332  150
   12    12 Katarzyna      Polak                 134.52 -  366: 402   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Maria Skutela 120.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kurowski              149.73 -  365: 415  100
    2    20 Andrzej        Bednaruk              116.02 +  379: 345  166
    3    10 Kamil          Górka                 150.49 +  445: 394  200
    4     5 Bartosz        Morawski              163.54 -  374: 498  114
    5    13 Katarzyna      Polak                 134.52 -  319: 506   85
    6    16 Rafał          Wesołowski            131.42 +  392: 378  181
    7    20 Mariusz        Orzeł                 125.52 -  346: 371   76
    8    19 Leszek         Kilian                106.02 -  235: 414   56
    9    23 Mieczysław     Pastuszak             120.13 +  385: 366  170
   10    16 Urszula        Rechowicz             118.48 +  395: 363  168
   11    15 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 +  383: 355  178
   12    14 Zbigniew       Wietecki              127.17 +  413: 228  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Sławomir Wolski 120.35 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jakub          Zaryński              148.31 -  303: 422   98
    2    22 Ewa            Dunikowska            116.24 +  356: 314  166
    3    17 Zbigniew       Wietecki              127.17 +  473: 335  177
    4     9 Andrzej        Rechowicz             132.34 -  317: 402   82
    5    14 Tomasz         Lempart               140.08 -  365: 380   90
    6    24 Marcin         Kurowski              114.75 -  228: 363   65
    7    26 Waldemar       Wypchał               116.48 +  380: 324  166
    8    17 Anita          Bruska                118.90 +  446: 324  169
    9    13 Katarzyna      Polak                 134.52 -  313: 370   85
   10    18 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  377: 255  160
   11    16 Piotr          Broda                 139.65 +  338: 286  190
   12    15 Szymon         Płachta               145.66 -  315: 399   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Mieczysław Pastuszak 120.13 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Mówka                 147.67 -  307: 456   98
    2    19 Agnieszka      Walas                 127.04 -  412: 444   77
    3    23 Leszek         Kilian                106.02 +  427: 389  156
    4    19 Urszula        Rechowicz             118.48 -  344: 574   68
    5    22 Andrzej        Bednaruk              116.02 -  318: 384   66
    6    25 Waldemar       Wypchał               116.48 -  315: 381   66
    7    29 PAUZA
    8    25 Bartosz        Bartczak              116.37 +  378: 331  166
    9    23 Maria          Skutela               120.80 -  366: 385   71
   10    22 Anita          Bruska                118.90 -  413: 417   69
   11    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  501: 290  150
   12    26 Karolina       Szubska               100.00 +  369: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 11 103.36




	Maria Krzyżanowska 119.48 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Wrześniewski          147.33 -  365: 415   97
    2    21 Urszula        Rechowicz             118.48 -  337: 406   68
    3    26 Karolina       Szubska               100.00 +  454: 247  150
    4    18 Katarzyna      Polak                 134.52 -  269: 418   85
    5    25 Marcin         Kurowski              114.75 -  357: 421   65
    6    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  415: 283  150
    7    21 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  269: 281   50
    8    23 Teresa         Zalewska              116.97 -  300: 418   67
    9    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  440: 225  150
   10    25 Bartosz        Bartczak              116.37 -  322: 365   66
   11    25 Konrad         Sigda                 100.00 +  438: 210  150
   12    23 Waldemar       Wypchał               116.48 -  316: 387   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Anita Bruska 118.90 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Szymon         Płachta               145.66 -  356: 400   96
    2    23 Agnieszka      Matus                 122.11 -  346: 362   72
    3    25 Zofia          Górka                 101.57 +  368: 285  152
    4    26 Waldemar       Wypchał               116.48 +  403: 289  166
    5    10 Kamil          Górka                 150.49 -  401: 419  100
    6    17 Ewa            Dunikowska            116.24 +  412: 341  166
    7    18 Zbigniew       Wiśniewski            100.00 -  347: 374   50
    8    17 Sławomir       Wolski                120.35 -  324: 446   70
    9    20 Bożena         Guział                117.62 -  306: 387   68
   10    22 Mieczysław     Pastuszak             120.13 +  417: 413  170
   11    20 Aneta          Szczyrzyca            100.66 +  428: 300  151
   12    17 Piotr          Broda                 139.65 +  384: 346  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Urszula Rechowicz 118.48 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Artur          Irzyk                 143.56 -  305: 460   94
    2    21 Maria          Krzyżanowska          119.48 +  406: 337  169
    3    12 Krzysztof      Sporczyk              129.72 -  338: 369   80
    4    19 Mieczysław     Pastuszak             120.13 +  574: 344  170
    5    11 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  420: 392  160
    6    11 Krzysztof      Gibas                 135.40 -  380: 381   85
    7    11 Jerzy          Matyasik              126.12 +  486: 325  176
    8     8 Marcin         Ceglarek              121.32 -  362: 368   71
    9    12 Małgorzata     Sulejewska            141.63 -  339: 401   92
   10    16 Maria          Skutela               120.80 -  363: 395   71
   11    19 Leszek         Kilian                106.02 -  334: 355   56
   12    22 Renata         Andracka              123.02 -  281: 372   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Bożena Guział 117.62 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Sulejewska            141.63 +  444: 316  192
    2    11 Rafał          Wesołowski            131.42 -  341: 388   81
    3    19 Bartosz        Bartczak              116.37 -  324: 393   66
    4    22 Zbigniew       Wiśniewski            100.00 -  333: 367   50
    5    24 Aneta          Szczyrzyca            100.66 -  306: 342   51
    6    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  300: 277  150
    7    24 Teresa         Zalewska              116.97 -  300: 358   67
    8    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  385: 257  150
    9    20 Anita          Bruska                118.90 +  387: 306  169
   10    20 Mariusz        Orzeł                 125.52 -  333: 401   76
   11    21 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  486: 267  160
   12    18 Agnieszka      Matus                 122.11 -  355: 382   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Teresa Zalewska 116.97 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Lempart               140.08 -  373: 431   90
    2    17 Karolina       Szubska               100.00 +  398: 288  150
    3    20 Małgorzata     Deszczyńska           138.09 -  311: 329   88
    4    25 Konrad         Sigda                 100.00 +  411: 123  150
    5    20 Zbigniew       Wiśniewski            100.00 -  321: 348   50
    6    23 Aneta          Szczyrzyca            100.66 -  323: 328   51
    7    24 Bożena         Guział                117.62 +  358: 300  168
    8    23 Maria          Krzyżanowska          119.48 +  418: 300  169
    9    19 Renata         Andracka              123.02 +  456: 264  173
   10    10 Marcin         Rogala                134.16 -  298: 452   84
   11    13 Arkadiusz      Łydka                 130.57 -  255: 401   81
   12    20 Leszek         Kilian                106.02 +  363: 358  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Waldemar Wypchał 116.48 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Broda                 139.65 -  325: 411   90
    2    16 Jerzy          Matyasik              126.12 -  392: 406   76
    3    24 Andrzej        Bednaruk              116.02 -  367: 398   66
    4    26 Anita          Bruska                118.90 -  289: 403   69
    5    28 Karolina       Szubska               100.00 +  348: 328  150
    6    25 Mieczysław     Pastuszak             120.13 +  381: 315  170
    7    26 Sławomir       Wolski                120.35 -  324: 380   70
    8    24 Zofia          Górka                 101.57 -  427: 459   52
    9    24 Ewa            Dunikowska            116.24 +  363: 327  166
   10    24 Marcin         Kurowski              114.75 +  330: 298  165
   11    23 Zbigniew       Wiśniewski            100.00 -  332: 366   50
   12    23 Maria          Krzyżanowska          119.48 +  387: 316  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Bartosz Bartczak 116.37 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Deszczyńska           138.09 -  296: 356   88
    2    24 Mariusz        Orzeł                 125.52 +  362: 338  176
    3    19 Bożena         Guział                117.62 +  393: 324  168
    4    13 Renata         Andracka              123.02 -  372: 426   73
    5    16 Jacek          Mańko                 134.54 -  298: 499   85
    6    20 Jerzy          Matyasik              126.12 -  354: 383   76
    7    22 Zbigniew       Wietecki              127.17 -  312: 379   77
    8    25 Mieczysław     Pastuszak             120.13 -  331: 378   70
    9    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  352: 358   50
   10    25 Maria          Krzyżanowska          119.48 +  365: 322  169
   11    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  330: 325  150
   12    24 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  414: 285  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Ewa Dunikowska 116.24 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marta          Bajorek               135.56 -  359: 412   86
    2    22 Sławomir       Wolski                120.35 -  314: 356   70
    3    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  377: 326  150
    4    17 Jerzy          Matyasik              126.12 -  327: 382   76
    5    27 Konrad         Sigda                 100.00 +  408: 126  150
    6    17 Anita          Bruska                118.90 -  341: 412   69
    7    25 Zofia          Górka                 101.57 +  369: 330  152
    8    16 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  355: 407   60
    9    24 Waldemar       Wypchał               116.48 -  327: 363   66
   10    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  384: 262  150
   11    22 Karolina       Szubska               100.00 +  367: 319  150
   12    19 Andrzej        Bednaruk              116.02 -  359: 499   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Andrzej Bednaruk 116.02 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Gibas                 135.40 -  305: 426   85
    2    20 Maria          Skutela               120.80 -  345: 379   71
    3    24 Waldemar       Wypchał               116.48 +  398: 367  166
    4    20 Jacek          Mańko                 134.54 -  307: 398   85
    5    22 Mieczysław     Pastuszak             120.13 +  384: 318  170
    6    19 Szymon         Płachta               145.66 -  324: 534   96
    7    23 Rafał          Wesołowski            131.42 -  286: 384   81
    8    26 Karolina       Szubska               100.00 +  353: 335  150
    9    21 Mariusz        Orzeł                 125.52 -  340: 363   76
   10    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  483: 308  150
   11    24 Zofia          Górka                 101.57 +  408: 288  152
   12    19 Ewa            Dunikowska            116.24 +  499: 359  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Marcin Kurowski 114.75 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jacek          Mańko                 134.54 -  254: 461   85
    2    27 Katarzyna      Polak                 134.52 -  306: 378   85
    3    27 Mariusz        Orzeł                 125.52 -  243: 414   76
    4    29 PAUZA
    5    25 Maria          Krzyżanowska          119.48 +  421: 357  169
    6    24 Sławomir       Wolski                120.35 +  363: 228  170
    7    19 Tomasz         Lempart               140.08 -  354: 399   90
    8    21 Zbigniew       Wietecki              127.17 -  343: 411   77
    9    25 Zofia          Górka                 101.57 -  263: 393   52
   10    24 Waldemar       Wypchał               116.48 -  298: 330   66
   11    26 Renata         Andracka              123.02 -  301: 482   73
   12    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  479: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 11  99.36




	Krzysztof Zawadzki 110.33 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Polak                 134.52 +  376: 332  185
    2    12 Andrzej        Rechowicz             132.34 -  353: 471   82
    3    11 Marcin         Ceglarek              121.32 +  413: 389  171
    4     8 Łukasz         Bobowski              150.44 -  331: 455  100
    5    11 Urszula        Rechowicz             118.48 -  392: 420   68
    6    18 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  391: 316  150
    7    12 Szymon         Płachta               145.66 -  388: 409   96
    8    16 Ewa            Dunikowska            116.24 +  407: 355  166
    9    14 Agnieszka      Matus                 122.11 -  301: 439   72
   10    18 Sławomir       Wolski                120.35 -  255: 377   70
   11    21 Bożena         Guział                117.62 -  267: 486   68
   12    24 Bartosz        Bartczak              116.37 -  285: 414   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Leszek Kilian 106.02 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Rogala                134.16 -  372: 418   84
    2    18 Małgorzata     Sulejewska            141.63 -  283: 367   92
    3    23 Mieczysław     Pastuszak             120.13 -  389: 427   70
    4    27 Karolina       Szubska               100.00 +  350: 341  150
    5    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  314: 290  150
    6    21 Zbigniew       Wietecki              127.17 +  389: 355  177
    7    15 Marcin         Ceglarek              121.32 -  319: 376   71
    8    19 Maria          Skutela               120.80 +  414: 235  171
    9    15 Piotr          Broda                 139.65 -  348: 380   90
   10    17 Tomasz         Lempart               140.08 -  311: 427   90
   11    19 Urszula        Rechowicz             118.48 +  355: 334  168
   12    20 Teresa         Zalewska              116.97 -  358: 363   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Zofia Górka 101.57 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Rechowicz             132.34 -  347: 441   82
    2    25 Aneta          Szczyrzyca            100.66 -  292: 430   51
    3    25 Anita          Bruska                118.90 -  285: 368   69
    4    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  376: 215  150
    5    23 Mariusz        Orzeł                 125.52 +  365: 269  176
    6    22 Piotr          Broda                 139.65 -  280: 479   90
    7    25 Ewa            Dunikowska            116.24 -  330: 369   66
    8    24 Waldemar       Wypchał               116.48 +  459: 427  166
    9    25 Marcin         Kurowski              114.75 +  393: 263  165
   10    19 Zbigniew       Wietecki              127.17 -  309: 342   77
   11    24 Andrzej        Bednaruk              116.02 -  288: 408   66
   12    25 Aneta          Szczyrzyca            100.66 -  339: 388   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Aneta Szczyrzyca 100.66 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Wesołowski            131.42 -  278: 386   81
    2    25 Zofia          Górka                 101.57 +  430: 292  152
    3    14 Agnieszka      Walas                 127.04 -  302: 400   77
    4    21 Zbigniew       Wietecki              127.17 -  251: 377   77
    5    24 Bożena         Guział                117.62 +  342: 306  168
    6    23 Teresa         Zalewska              116.97 +  328: 323  167
    7    17 Piotr          Broda                 139.65 -  234: 414   90
    8    22 Jerzy          Matyasik              126.12 -  284: 405   76
    9    22 Arkadiusz      Łydka                 130.57 -  283: 405   81
   10    28 Konrad         Sigda                 100.00 +  393: 177  150
   11    20 Anita          Bruska                118.90 -  300: 428   69
   12    25 Zofia          Górka                 101.57 +  388: 339  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Arkadiusz      Łydka                 130.57 -  274: 507   81
    2    26 Krzysztof      Sporczyk              129.72 -  253: 493   80
    3    28 Ewa            Dunikowska            116.24 -  326: 377   66
    4    28 Zofia          Górka                 101.57 -  215: 376   52
    5    29 PAUZA
    6    26 Maria          Krzyżanowska          119.48 -  283: 415   69
    7    28 Konrad         Sigda                 100.00 +  340: 184  150
    8    27 Bożena         Guział                117.62 -  257: 385   68
    9    27 Bartosz        Bartczak              116.37 +  358: 352  166
   10    27 Andrzej        Bednaruk              116.02 -  308: 483   66
   11    28 Mieczysław     Pastuszak             120.13 -  290: 501   70
   12    27 Marcin         Kurowski              114.75 -  215: 479   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     933  / 11  84.82




	Sławomir Rosochacz 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              129.72 +  425: 340  180
    2     2 Renata         Andracka              123.02 -  382: 399   73
    3    16 Małgorzata     Sulejewska            141.63 +  342: 295  192
    4     7 Arkadiusz      Łydka                 130.57 -  321: 383   81
    5    12 Jakub          Zaryński              148.31 -  291: 466   98
    6    18 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  316: 391   60
    7    21 Maria          Krzyżanowska          119.48 +  281: 269  169
    8    20 Mariusz        Orzeł                 125.52 +  409: 355  176
    9    17 Zbigniew       Wietecki              127.17 +  384: 354  177
   10    13 Katarzyna      Polak                 134.52 -  319: 375   85
   11    17 Marcin         Ceglarek              121.32 -  332: 402   71
   12    21 Zbigniew       Wiśniewski            100.00 -  348: 463   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Konrad Sigda 100.00 Grodzisko Nowe

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mariola        Osajda-Matczak        128.47 -  108: 556   78
    2    29 PAUZA
    3    22 Mariusz        Skrobosz              149.74 -  161: 486  100
    4    25 Teresa         Zalewska              116.97 -  123: 411   67
    5    27 Ewa            Dunikowska            116.24 -  126: 408   66
    6    28 Mariusz        Orzeł                 125.52 -   89: 506   76
    7    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  184: 340   50
    8    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  190: 353   50
    9    28 Karolina       Szubska               100.00 -  243: 309   50
   10    28 Aneta          Szczyrzyca            100.66 -  177: 393   51
   11    25 Maria          Krzyżanowska          119.48 -  210: 438   69
   12    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  248: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     707  / 11  64.27




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 -  325: 436   78
    2    17 Teresa         Zalewska              116.97 -  288: 398   67
    3    26 Maria          Krzyżanowska          119.48 -  247: 454   69
    4    27 Leszek         Kilian                106.02 -  341: 350   56
    5    28 Waldemar       Wypchał               116.48 -  328: 348   66
    6    29 PAUZA
    7    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  531: 238  150
    8    26 Andrzej        Bednaruk              116.02 -  335: 353   66
    9    28 Konrad         Sigda                 100.00 +  309: 243  150
   10    23 Renata         Andracka              123.02 +  302: 259  173
   11    22 Ewa            Dunikowska            116.24 -  319: 367   66
   12    26 Mieczysław     Pastuszak             120.13 -  321: 369   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  / 11  91.91




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zbigniew       Wietecki              127.17 -  205: 468   77
    2    28 Kamil          Górka                 150.49 -  262: 560  100
    3    29 PAUZA
    4    24 Jakub          Zaryński              148.31 -  256: 465   98
    5    26 Leszek         Kilian                106.02 -  290: 314   56
    6    27 Bożena         Guział                117.62 -  277: 300   68
    7    27 Karolina       Szubska               100.00 -  238: 531   50
    8    28 Konrad         Sigda                 100.00 +  353: 190  150
    9    26 Maria          Krzyżanowska          119.48 -  225: 440   69
   10    26 Ewa            Dunikowska            116.24 -  262: 384   66
   11    27 Bartosz        Bartczak              116.37 -  325: 330   66
   12    28 Konrad         Sigda                 100.00 +  420: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  / 11  86.36




	Zbigniew Wiśniewski 100.00 Sokołów Małopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 PAUZA
    2    14 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 -  405: 410   78
    3    21 Tomasz         Lempart               140.08 -  381: 431   90
    4    22 Bożena         Guział                117.62 +  367: 333  168
    5    20 Teresa         Zalewska              116.97 +  348: 321  167
    6    14 Jakub          Zaryński              148.31 -  304: 449   98
    7    18 Anita          Bruska                118.90 +  374: 347  169
    8    14 Szymon         Płachta               145.66 -  287: 383   96
    9    18 Jerzy          Matyasik              126.12 -  347: 408   76
   10    21 Arkadiusz      Łydka                 130.57 -  253: 562   81
   11    23 Waldemar       Wypchał               116.48 +  366: 332  166
   12    21 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  463: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 11 121.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej Memoriałowy Stanisława Rydzika



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Agnieszka      Walas                 454: 371
   2 Jerzy          Matyasik             - Dawid          Pikul                 381: 411
   3 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Orzeł                 437: 355
   4 Renata         Andracka             - Kamil          Górka                 522: 327
   5 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Matus                 474: 297
   6 Marcin         Ceglarek             - Mariusz        Skrobosz              462: 401
   7 Grzegorz       Kurowski             - Maria          Skutela               415: 365
   8 Sławomir       Wolski               - Jakub          Zaryński              303: 422
   9 Krzysztof      Mówka                - Mieczysław     Pastuszak             456: 307
  10 Maria          Krzyżanowska         - Mariusz        Wrześniewski          365: 415
  11 Szymon         Płachta              - Anita          Bruska                400: 356
  12 Urszula        Rechowicz            - Artur          Irzyk                 305: 460
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Bożena         Guział                316: 444
  14 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Lempart               373: 431
  15 Piotr          Broda                - Waldemar       Wypchał               411: 325
  16 Bartosz        Bartczak             - Małgorzata     Deszczyńska           296: 356
  17 Marta          Bajorek              - Ewa            Dunikowska            412: 359
  18 Andrzej        Bednaruk             - Krzysztof      Gibas                 305: 426
  19 Jacek          Mańko                - Marcin         Kurowski              461: 254
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Polak                 376: 332
  21 Marcin         Rogala               - Leszek         Kilian                418: 372
  22 Zofia          Górka                - Andrzej        Rechowicz             347: 441
  23 Rafał          Wesołowski           - Aneta          Szczyrzyca            386: 278
  24 Andrzej        Klich                - Arkadiusz      Łydka                 274: 507
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Rosochacz             340: 425
  26 Konrad         Sigda                - Mariola        Osajda-Matczak        108: 556
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Karolina       Szubska               436: 325
  28 Barbara        Wiśniewska           - Zbigniew       Wietecki              205: 468
  29 Zbigniew       Wiśniewski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Gibas                - Mariola        Osajda-Matczak        502: 430
   2 Sławomir       Rosochacz            - Renata         Andracka              382: 399
   3 Jakub          Zaryński             - Arkadiusz      Łydka                 323: 409
   4 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Rogala                415: 451
   5 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Kurowski              323: 447
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Marcin         Ceglarek              420: 406
   7 Marta          Bajorek              - Jacek          Mańko                 484: 347
   8 Artur          Irzyk                - Piotr          Broda                 357: 345
   9 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 505: 372
  10 Szymon         Płachta              - Bartosz        Morawski              296: 432
  11 Bożena         Guział               - Rafał          Wesołowski            341: 388
  12 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Zawadzki              471: 353
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Czupryniak            284: 494
  14 Zbigniew       Wiśniewski           - Andrzej        Kwiatkowski           405: 410
  15 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Lempart               357: 327
  16 Waldemar       Wypchał              - Jerzy          Matyasik              392: 406
  17 Karolina       Szubska              - Teresa         Zalewska              288: 398
  18 Leszek         Kilian               - Małgorzata     Sulejewska            283: 367
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Walas                 412: 444
  20 Maria          Skutela              - Andrzej        Bednaruk              379: 345
  21 Maria          Krzyżanowska         - Urszula        Rechowicz             337: 406
  22 Ewa            Dunikowska           - Sławomir       Wolski                314: 356
  23 Anita          Bruska               - Agnieszka      Matus                 346: 362
  24 Mariusz        Orzeł                - Bartosz        Bartczak              338: 362
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Zofia          Górka                 430: 292
  26 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Sporczyk              253: 493
  27 Katarzyna      Polak                - Marcin         Kurowski              378: 306
  28 Kamil          Górka                - Barbara        Wiśniewska            560: 262
  29 Konrad         Sigda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Maciej         Czupryniak            499: 517
   2 Marcin         Rogala               - Krzysztof      Gibas                 427: 233
   3 Grzegorz       Kurowski             - Renata         Andracka              397: 289
   4 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Kwiatkowski           350: 365
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Pikul                 418: 374
   6 Andrzej        Rechowicz            - Artur          Irzyk                 343: 466
   7 Rafał          Wesołowski           - Marta          Bajorek               352: 468
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Broda                 430: 313
   9 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Bobowski              353: 366
  10 Maria          Skutela              - Kamil          Górka                 445: 394
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Ceglarek              413: 389
  12 Urszula        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              338: 369
  13 Krzysztof      Mówka                - Katarzyna      Polak                 420: 338
  14 Agnieszka      Walas                - Aneta          Szczyrzyca            400: 302
  15 Jacek          Mańko                - Szymon         Płachta               334: 408
  16 Sławomir       Rosochacz            - Małgorzata     Sulejewska            342: 295
  17 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Wolski                335: 473
  18 Agnieszka      Matus                - Jerzy          Matyasik              430: 382
  19 Bartosz        Bartczak             - Bożena         Guział                393: 324
  20 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Deszczyńska           311: 329
  21 Tomasz         Lempart              - Zbigniew       Wiśniewski            431: 381
  22 Mariusz        Skrobosz             - Konrad         Sigda                 486: 161
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Leszek         Kilian                427: 389
  24 Andrzej        Bednaruk             - Waldemar       Wypchał               398: 367
  25 Zofia          Górka                - Anita          Bruska                285: 368
  26 Karolina       Szubska              - Maria          Krzyżanowska          247: 454
  27 Marcin         Kurowski             - Mariusz        Orzeł                 243: 414
  28 Ewa            Dunikowska           - Andrzej        Klich                 377: 326
  29 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Grzegorz       Kurowski              382: 565
   2 Marta          Bajorek              - Mariusz        Wrześniewski          351: 356
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Marcin         Rogala                359: 506
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Artur          Irzyk                 314: 372
   5 Bartosz        Morawski             - Maria          Skutela               498: 374
   6 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Gibas                 456: 270
   7 Arkadiusz      Łydka                - Sławomir       Rosochacz             383: 321
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Bobowski              331: 455
   9 Sławomir       Wolski               - Andrzej        Rechowicz             317: 402
  10 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Mówka                 371: 391
  11 Szymon         Płachta              - Mariusz        Skrobosz              373: 381
  12 Agnieszka      Matus                - Agnieszka      Walas                 220: 387
  13 Renata         Andracka             - Bartosz        Bartczak              426: 372
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           391: 347
  15 Tomasz         Lempart              - Kamil          Górka                 362: 438
  16 Marcin         Ceglarek             - Piotr          Broda                 294: 427
  17 Jerzy          Matyasik             - Ewa            Dunikowska            382: 327
  18 Katarzyna      Polak                - Maria          Krzyżanowska          418: 269
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Urszula        Rechowicz             344: 574
  20 Andrzej        Bednaruk             - Jacek          Mańko                 307: 398
  21 Aneta          Szczyrzyca           - Zbigniew       Wietecki              251: 377
  22 Bożena         Guział               - Zbigniew       Wiśniewski            333: 367
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Mariusz        Orzeł                 412: 345
  24 Jakub          Zaryński             - Barbara        Wiśniewska            465: 256
  25 Konrad         Sigda                - Teresa         Zalewska              123: 411
  26 Anita          Bruska               - Waldemar       Wypchał               403: 289
  27 Leszek         Kilian               - Karolina       Szubska               350: 341
  28 Zofia          Górka                - Andrzej        Klich                 376: 215
  29 Marcin         Kurowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Grzegorz       Kurowski              344: 420
   2 Marcin         Rogala               - Mariusz        Wrześniewski          311: 441
   3 Krzysztof      Mówka                - Bartosz        Morawski              505: 409
   4 Maciej         Czupryniak           - Renata         Andracka              470: 341
   5 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              428: 407
   6 Agnieszka      Walas                - Marta          Bajorek               479: 353
   7 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              512: 328
   8 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kwiatkowski           404: 485
   9 Arkadiusz      Łydka                - Mariola        Osajda-Matczak        334: 371
  10 Kamil          Górka                - Anita          Bruska                419: 401
  11 Urszula        Rechowicz            - Krzysztof      Zawadzki              420: 392
  12 Sławomir       Rosochacz            - Jakub          Zaryński              291: 466
  13 Katarzyna      Polak                - Maria          Skutela               506: 319
  14 Tomasz         Lempart              - Sławomir       Wolski                380: 365
  15 Krzysztof      Gibas                - Jerzy          Matyasik              428: 302
  16 Jacek          Mańko                - Bartosz        Bartczak              499: 298
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Zbigniew       Wietecki              480: 331
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Wesołowski            459: 298
  19 Piotr          Broda                - Agnieszka      Matus                 321: 425
  20 Teresa         Zalewska             - Zbigniew       Wiśniewski            321: 348
  21 Marcin         Ceglarek             - Szymon         Płachta               408: 382
  22 Andrzej        Bednaruk             - Mieczysław     Pastuszak             384: 318
  23 Mariusz        Orzeł                - Zofia          Górka                 269: 365
  24 Bożena         Guział               - Aneta          Szczyrzyca            306: 342
  25 Maria          Krzyżanowska         - Marcin         Kurowski              357: 421
  26 Leszek         Kilian               - Barbara        Wiśniewska            314: 290
  27 Ewa            Dunikowska           - Konrad         Sigda                 408: 126
  28 Waldemar       Wypchał              - Karolina       Szubska               348: 328
  29 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Kurowski              444: 445
   2 Maciej         Czupryniak           - Marcin         Rogala                450: 439
   3 Agnieszka      Walas                - Łukasz         Bobowski              320: 416
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 334: 536
   5 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Mówka                 478: 390
   6 Renata         Andracka             - Bartosz        Morawski              359: 505
   7 Kamil          Górka                - Katarzyna      Polak                 413: 390
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Lempart               370: 349
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Bajorek               412: 368
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Rechowicz             340: 396
  11 Krzysztof      Gibas                - Urszula        Rechowicz             381: 380
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Jacek          Mańko                 329: 453
  13 Agnieszka      Matus                - Mariusz        Skrobosz              329: 433
  14 Zbigniew       Wiśniewski           - Jakub          Zaryński              304: 449
  15 Marcin         Ceglarek             - Arkadiusz      Łydka                 394: 386
  16 Maria          Skutela              - Rafał          Wesołowski            392: 378
  17 Anita          Bruska               - Ewa            Dunikowska            412: 341
  18 Sławomir       Rosochacz            - Krzysztof      Zawadzki              316: 391
  19 Szymon         Płachta              - Andrzej        Bednaruk              534: 324
  20 Jerzy          Matyasik             - Bartosz        Bartczak              383: 354
  21 Zbigniew       Wietecki             - Leszek         Kilian                355: 389
  22 Piotr          Broda                - Zofia          Górka                 479: 280
  23 Aneta          Szczyrzyca           - Teresa         Zalewska              328: 323
  24 Marcin         Kurowski             - Sławomir       Wolski                363: 228
  25 Waldemar       Wypchał              - Mieczysław     Pastuszak             381: 315
  26 Andrzej        Klich                - Maria          Krzyżanowska          283: 415
  27 Barbara        Wiśniewska           - Bożena         Guział                277: 300
  28 Mariusz        Orzeł                - Konrad         Sigda                 506:  89
  29 Karolina       Szubska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Bobowski              482: 365
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Czupryniak            462: 308
   3 Dawid          Pikul                - Artur          Irzyk                 419: 438
   4 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              327: 311
   5 Marcin         Rogala               - Andrzej        Rechowicz             427: 376
   6 Agnieszka      Walas                - Kamil          Górka                 413: 332
   7 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kwiatkowski           353: 362
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Jacek          Mańko                 403: 419
   9 Krzysztof      Gibas                - Jakub          Zaryński              313: 354
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Marta          Bajorek               325: 434
  11 Urszula        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              486: 325
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Płachta               388: 409
  13 Arkadiusz      Łydka                - Małgorzata     Sulejewska            262: 367
  14 Katarzyna      Polak                - Małgorzata     Deszczyńska           474: 315
  15 Leszek         Kilian               - Marcin         Ceglarek              319: 376
  16 Renata         Andracka             - Agnieszka      Matus                 311: 441
  17 Aneta          Szczyrzyca           - Piotr          Broda                 234: 414
  18 Zbigniew       Wiśniewski           - Anita          Bruska                374: 347
  19 Marcin         Kurowski             - Tomasz         Lempart               354: 399
  20 Mariusz        Orzeł                - Maria          Skutela               371: 346
  21 Maria          Krzyżanowska         - Sławomir       Rosochacz             269: 281
  22 Bartosz        Bartczak             - Zbigniew       Wietecki              312: 379
  23 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Bednaruk              384: 286
  24 Bożena         Guział               - Teresa         Zalewska              300: 358
  25 Zofia          Górka                - Ewa            Dunikowska            330: 369
  26 Sławomir       Wolski               - Waldemar       Wypchał               380: 324
  27 Barbara        Wiśniewska           - Karolina       Szubska               238: 531
  28 Konrad         Sigda                - Andrzej        Klich                 184: 340
  29 Mieczysław     Pastuszak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Pikul                 453: 311
   2 Artur          Irzyk                - Mariusz        Wrześniewski          410: 399
   3 Jakub          Zaryński             - Maciej         Czupryniak            471: 404
   4 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Bobowski              426: 395
   5 Marcin         Rogala               - Agnieszka      Walas                 331: 431
   6 Jacek          Mańko                - Andrzej        Kwiatkowski           398: 372
   7 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Sporczyk              283: 376
   8 Urszula        Rechowicz            - Marcin         Ceglarek              362: 368
   9 Piotr          Broda                - Krzysztof      Mówka                 333: 362
  10 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            469: 313
  11 Marta          Bajorek              - Tomasz         Lempart               414: 342
  12 Krzysztof      Gibas                - Katarzyna      Polak                 344: 317
  13 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Matus                 452: 354
  14 Szymon         Płachta              - Zbigniew       Wiśniewski            383: 287
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Renata         Andracka              347: 346
  16 Ewa            Dunikowska           - Krzysztof      Zawadzki              355: 407
  17 Sławomir       Wolski               - Anita          Bruska                446: 324
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Arkadiusz      Łydka                 397: 274
  19 Maria          Skutela              - Leszek         Kilian                235: 414
  20 Sławomir       Rosochacz            - Mariusz        Orzeł                 409: 355
  21 Zbigniew       Wietecki             - Marcin         Kurowski              411: 343
  22 Jerzy          Matyasik             - Aneta          Szczyrzyca            405: 284
  23 Teresa         Zalewska             - Maria          Krzyżanowska          418: 300
  24 Waldemar       Wypchał              - Zofia          Górka                 427: 459
  25 Bartosz        Bartczak             - Mieczysław     Pastuszak             331: 378
  26 Karolina       Szubska              - Andrzej        Bednaruk              335: 353
  27 Bożena         Guział               - Andrzej        Klich                 385: 257
  28 Barbara        Wiśniewska           - Konrad         Sigda                 353: 190


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Mańko                - Grzegorz       Kurowski              312: 412
   2 Artur          Irzyk                - Jakub          Zaryński              402: 323
   3 Agnieszka      Walas                - Mariusz        Wrześniewski          413: 417
   4 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Skrobosz              498: 354
   5 Dawid          Pikul                - Szymon         Płachta               413: 342
   6 Łukasz         Bobowski             - Mariola        Osajda-Matczak        377: 463
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Górka                 319: 416
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Rogala                337: 311
   9 Marcin         Ceglarek             - Andrzej        Rechowicz             315: 333
  10 Marta          Bajorek              - Bartosz        Morawski              265: 406
  11 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Gibas                 347: 318
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Urszula        Rechowicz             401: 339
  13 Katarzyna      Polak                - Sławomir       Wolski                370: 313
  14 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Zawadzki              439: 301
  15 Leszek         Kilian               - Piotr          Broda                 348: 380
  16 Tomasz         Lempart              - Małgorzata     Deszczyńska           374: 398
  17 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Rosochacz             354: 384
  18 Zbigniew       Wiśniewski           - Jerzy          Matyasik              347: 408
  19 Renata         Andracka             - Teresa         Zalewska              264: 456
  20 Anita          Bruska               - Bożena         Guział                306: 387
  21 Andrzej        Bednaruk             - Mariusz        Orzeł                 340: 363
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Arkadiusz      Łydka                 283: 405
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Maria          Skutela               366: 385
  24 Ewa            Dunikowska           - Waldemar       Wypchał               327: 363
  25 Marcin         Kurowski             - Zofia          Górka                 263: 393
  26 Maria          Krzyżanowska         - Barbara        Wiśniewska            440: 225
  27 Andrzej        Klich                - Bartosz        Bartczak              358: 352
  28 Konrad         Sigda                - Karolina       Szubska               243: 309


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 385: 350
   2 Agnieszka      Walas                - Artur          Irzyk                 352: 398
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Zaryński              376: 341
   4 Dawid          Pikul                - Maciej         Czupryniak            436: 389
   5 Krzysztof      Mówka                - Jacek          Mańko                 361: 326
   6 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Skrobosz              358: 379
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Sporczyk              326: 374
   8 Bartosz        Morawski             - Marcin         Ceglarek              380: 315
   9 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Bobowski              291: 502
  10 Teresa         Zalewska             - Marcin         Rogala                298: 452
  11 Agnieszka      Matus                - Marta          Bajorek               313: 403
  12 Szymon         Płachta              - Małgorzata     Sulejewska            395: 400
  13 Sławomir       Rosochacz            - Katarzyna      Polak                 319: 375
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Gibas                 342: 372
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Piotr          Broda                 490: 327
  16 Maria          Skutela              - Urszula        Rechowicz             395: 363
  17 Tomasz         Lempart              - Leszek         Kilian                427: 311
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Wolski                255: 377
  19 Zofia          Górka                - Zbigniew       Wietecki              309: 342
  20 Mariusz        Orzeł                - Bożena         Guział                401: 333
  21 Arkadiusz      Łydka                - Zbigniew       Wiśniewski            562: 253
  22 Anita          Bruska               - Mieczysław     Pastuszak             417: 413
  23 Karolina       Szubska              - Renata         Andracka              302: 259
  24 Waldemar       Wypchał              - Marcin         Kurowski              330: 298
  25 Bartosz        Bartczak             - Maria          Krzyżanowska          365: 322
  26 Barbara        Wiśniewska           - Ewa            Dunikowska            262: 384
  27 Andrzej        Klich                - Andrzej        Bednaruk              308: 483
  28 Konrad         Sigda                - Aneta          Szczyrzyca            177: 393


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Mówka                 404: 367
   2 Artur          Irzyk                - Maciej         Czupryniak            424: 371
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrześniewski          385: 401
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 378: 467
   5 Łukasz         Bobowski             - Marta          Bajorek               360: 355
   6 Jacek          Mańko                - Bartosz        Morawski              335: 367
   7 Kamil          Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        348: 332
   8 Marcin         Rogala               - Katarzyna      Polak                 460: 342
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Agnieszka      Walas                 416: 398
  10 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Rechowicz             466: 406
  11 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Sulejewska            373: 389
  12 Zbigniew       Wietecki             - Szymon         Płachta               402: 318
  13 Teresa         Zalewska             - Arkadiusz      Łydka                 255: 401
  14 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Lempart               423: 363
  15 Maria          Skutela              - Andrzej        Kwiatkowski           383: 355
  16 Piotr          Broda                - Sławomir       Wolski                286: 338
  17 Marcin         Ceglarek             - Sławomir       Rosochacz             402: 332
  18 Mariusz        Orzeł                - Agnieszka      Matus                 402: 368
  19 Urszula        Rechowicz            - Leszek         Kilian                334: 355
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Anita          Bruska                300: 428
  21 Bożena         Guział               - Krzysztof      Zawadzki              486: 267
  22 Karolina       Szubska              - Ewa            Dunikowska            319: 367
  23 Zbigniew       Wiśniewski           - Waldemar       Wypchał               366: 332
  24 Andrzej        Bednaruk             - Zofia          Górka                 408: 288
  25 Maria          Krzyżanowska         - Konrad         Sigda                 438: 210
  26 Marcin         Kurowski             - Renata         Andracka              301: 482
  27 Bartosz        Bartczak             - Barbara        Wiśniewska            330: 325
  28 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Klich                 501: 290


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Grzegorz       Kurowski              414: 409
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Pikul                 441: 463
   3 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              602: 322
   4 Kamil          Górka                - Marcin         Rogala                340: 357
   5 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 436: 313
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           385: 346
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Gibas                 366: 427
   8 Maciej         Czupryniak           - Agnieszka      Walas                 547: 355
   9 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Rechowicz             425: 276
  10 Marta          Bajorek              - Jacek          Mańko                 328: 487
  11 Arkadiusz      Łydka                - Mariola        Osajda-Matczak        327: 444
  12 Katarzyna      Polak                - Marcin         Ceglarek              402: 366
  13 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Orzeł                 313: 398
  14 Maria          Skutela              - Zbigniew       Wietecki              413: 228
  15 Sławomir       Wolski               - Szymon         Płachta               315: 399
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Lempart               429: 379
  17 Anita          Bruska               - Piotr          Broda                 384: 346
  18 Agnieszka      Matus                - Bożena         Guział                382: 355
  19 Ewa            Dunikowska           - Andrzej        Bednaruk              359: 499
  20 Leszek         Kilian               - Teresa         Zalewska              358: 363
  21 Sławomir       Rosochacz            - Zbigniew       Wiśniewski            348: 463
  22 Renata         Andracka             - Urszula        Rechowicz             372: 281
  23 Waldemar       Wypchał              - Maria          Krzyżanowska          387: 316
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Bartosz        Bartczak              285: 414
  25 Zofia          Górka                - Aneta          Szczyrzyca            339: 388
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Karolina       Szubska               369: 321
  27 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Klich                 479: 215
  28 Konrad         Sigda                - Barbara        Wiśniewska            248: 420
Lista rankingowa na dzień 04-02-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              164.49  31089  189
   2 Marek Reda                     Dębówka              160.47  11554   72
   3 Kazimierz Merklejn             Warszawa             159.34  29955  188
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.60  31048  197
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.59  31361  199
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             157.15  29229  186
   7 Dawid Pikul                    Poznań               156.77  30256  193
   8 Piotr Pietuchowski             Białystok            155.20  23901  154
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              155.12  30714  198
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.06  14328   93
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               154.01  25104  163
  12 Grzegorz Kurowski              Warszawa             152.47  28970  190
  13 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  14 Patryk Wolniewicz              Szczecin             152.18   9131   60
  15 Paweł Jackowski                Warszawa             151.28  29651  196
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.13  28262  187
  17 Maciej Czupryniak              Milanówek            151.03  26733  177
  18 Kamil Górka                    Kraków               150.42  28579  190
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  20 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.20  30039  200
  21 Łukasz Bobowski                Suchedniów           149.93  29836  199
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  23 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.48  29149  195
  24 Kacper Zegadło                 Warszawa             149.43  29736  199
  25 Aleksander Puchalski           Włocławek            148.99  10727   72
  26 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.95  28300  190
  28 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.33  28628  193
  29 Bogusław Szyszka               Oława                147.98   9323   63
  30 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.76  25858  175
  31 Jakub Zaryński                 Świnoujście          147.67  28057  190
  32 Justyna Górka                  Kraków               147.29  29017  197
  33 Maciej Grąbczewski             Szczecin             147.29  25334  172
  34 Przemysław Rybicki             Otwock               147.12  12064   82
  35 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  36 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.91  23652  161
  37 Kamil Kister                   Warszawa             145.81  28141  193
  38 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.79  28720  197
  39 Michał Makowski                Warszawa             145.73   6412   44
  40 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.95  28411  196
  41 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  42 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.95   5758   40
  43 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.74  28030  195
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.65  28730  200
  45 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.53  23252  162
  46 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.23  23203  162
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             142.86  26714  187
  48 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.51  27077  190
  49 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  50 Maciej Rzychoń                 Katowice             141.92  10786   76
  51 Małgorzata Sulejewska          Kraków               141.29  26704  189
  52 Jakub Błażejewski              Poznań               141.11  27658  196
  53 Andrzej Kowalski               Gdańsk               141.04   6770   48
  54 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.69  17024  121
  55 Joanna Juszczak                Warszawa             140.49  26975  192
  56 Janusz Krupiński               Bytom                140.36  27932  199
  57 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  58 Juliusz Czupryniak             Warszawa             139.72  20678  148
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             139.65  24439  175
  60 Rafał Matczak                  Milanówek            139.64  26671  191
  61 Natalia Woźniak                Dziwnówek            139.53  26930  193
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.78  27617  199
  63 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             138.65  26620  192
  64 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.46  22846  165
  65 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.37   8717   63
  66 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  67 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.83  20812  151
  68 Robert Kamiński                Warszawa             137.71  26441  192
  69 Krzysztof Gibas                Kraków               137.58  11694   85
  70 Irena Sołdan                   Warszawa             137.41  26795  195
  71 Szymon Dąbrowski               Warszawa             136.98  27259  199
  72 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.93  19855  145
  73 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  74 Michał Rogalewicz              Poznań               136.83  16146  118
  75 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.50  25798  189
  76 Piotr Broda                    Sandomierz           135.97  26923  198
  77 Marta Bajorek                  Warszawa             135.97  26243  193
  78 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.89  26227  193
  79 Tomasz Górka                   Kraków               135.86   8559   63
  80 Grzegorz Pukniel               Łódź                 134.88  11330   84
  81 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  82 Jacek Mańko                    Poznań               134.51  26499  197
  83 Sławomir Piotrowski            Deszczno             134.49  20711  154
  84 Piotr Domański                 Lublin               134.39  18814  140
  85 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.37  25396  189
  86 Marcin Rogala                  Warszawa             134.36  26603  198
  87 Katarzyna Polak                Warszawa             133.74  26214  196
  88 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  89 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              133.45  16014  120
  90 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.42  26417  198
  91 Konrad Sowula                  Kraków               133.23  16121  121
  92 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.32   8336   63
  95 Maciej Nawrocki                Babimost             132.04  26144  198
  96 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.45  25370  193
  97 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.26   9451   72
  98 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  99 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.14  18228  139
 100 Marcin Stachowski              Wydartowo I          131.04  25814  197
 101 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 102 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.95  26060  199
 103 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 104 Daniel Janus                   Wąchock              130.69   8756   67
 105 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 106 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.91  24812  191
 107 Marek Rogalski                 Warszawa             129.81  25443  196
 108 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             129.80  25441  196
 109 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 110 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.64  18539  143
 111 Diana Pietrzykowska            Szczecin             129.56  18656  144
 112 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.42  24848  192
 113 Adam Grzelec                   Poznań               129.40  25751  199
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.33  24702  191
 115 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.27  25207  195
 116 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      129.09  17040  132
 117 Zdzisław Szota                 Warszawa             128.98   6836   53
 118 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 119 Szymon Stępień                 Bytom                128.60  24819  193
 120 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   9386   73
 121 Agnieszka Walas                Kraków               128.40  12455   97
 122 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 123 Dariusz Sowula                 Kraków               127.96  15483  121
 124 Adrian Ziemniewicz             Białystok            127.91  20338  159
 125 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 126 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 127 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 128 Paweł Maciejczuk               Białystok            127.31  25208  198
 129 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.21  18827  148
 130 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.63  10890   86
 131 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.58  11772   93
 132 Maciej Kuć                     Stargard             126.51  23531  186
 133 Maciej Perzyński               Piła                 126.24   7953   63
 134 Joanna Ostrowska               Warszawa             126.17  23593  187
 135 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.04  23822  189
 136 Jerzy Luter                    Bytom                126.02  24700  196
 137 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.86  24040  191
 138 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.73  25020  199
 139 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.68  17344  138
 140 Agata Kuć                      Stargard             125.55  24231  193
 141 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 142 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 143 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.13  24400  195
 144 Ewelina Kister                 Warszawa             124.96  18494  148
 145 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.96  18494  148
 146 Dorota Kuć                     Stargard             124.92  23485  188
 147 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.84   8739   70
 148 Rafał Stachowski               Police               124.56  18186  146
 149 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             124.52  22040  177
 150 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 151 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 152 Czesław Grajewski              Białystok            124.22  20124  162
 153 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 154 Agnieszka Matus                Milanówek            123.88  24652  199
 155 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     123.75  23760  192
 156 Tomasz Sehnal                  Warszawa             123.74  23882  193
 157 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 158 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 159 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 160 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          123.51  10375   84
 161 Renata Andracka                Zwola                123.48  24572  199
 162 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.37  18505  150
 163 Ryszard Korpalski              Wójtowice            123.34  18871  153
 164 Natalia Ogierman               Katowice             123.08  12923  105
 165 Tomasz A. Praga                Białystok            122.98  15127  123
 166 Dominika Worona                Police               122.69   8834   72
 167 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.54   5882   48
 168 Marcin Ceglarek                Kraków               122.09  19656  161
 169 Maria Skutela                  Warszawa             121.94  23535  193
 170 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 171 Monika Siemaszko               Lipiany              121.86  15964  131
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 173 Adam Janicki                   Wrocław              121.75  14732  121
 174 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.61  22498  185
 175 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 176 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.53  21754  179
 177 Stanisław Gasik                Warszawa             121.53   9479   78
 178 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 179 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 180 Konrad Mikusek                 Milanówek            120.87  14988  124
 181 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.86   5197   43
 182 Sławomir Wolski                Wrocław              120.86  23688  196
 183 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.56  20615  171
 184 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 185 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 186 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  13853  115
 187 Dominik Ulejczyk               Będzin               120.01  23521  196
 188 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.70  18314  153
 189 Marta Świątkowska              Wrocław              119.65  22853  191
 190 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.38  23279  195
 191 Olga Swarcewicz                Warszawa             119.20  11682   98
 192 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               119.15  22400  188
 193 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 194 Anita Bruska                   Gdynia               119.07  16313  137
 195 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 196 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.78  23637  199
 197 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.68  14479  122
 198 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 199 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             117.94   8138   69
 201 Karolina Urbańska              Poznań               117.54  23507  200
 202 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.43   5519   47
 203 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            117.30   5044   43
 204 Urszula Rechowicz              Katowice             117.29  22871  195
 205 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 206 Teresa Zalewska                Racibórz             117.01  23050  197
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 208 Bożena Guział                  Racibórz             116.92  21280  182
 209 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 210 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.82  22779  195
 211 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 212 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.72  11439   98
 213 Beata Piotrowska               Łódź                 116.29   8489   73
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 215 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.19  22657  195
 216 Waldemar Wypchał               Kraków               115.94  22493  194
 217 Marta Sztajnert                Wisła                115.64  14224  123
 218 Bartosz Bartczak               Poznań               115.62  21853  189
 219 Dorota Ostrowska               Białystok            115.32  14069  122
 220 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.25  17518  152
 221 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.23  12675  110
 222 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.22  21546  187
 223 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.08  16341  142
 224 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 225 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 226 Marianna Kozłowska             Białystok            114.61  15358  134
 227 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.25  21936  192
 228 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.00   7182   63
 229 Marcin Kurowski                Racibórz             113.90  22780  200
 230 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.85  16395  144
 231 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 232 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 233 Patrycja Skibska               Warszawa             113.22  15964  141
 234 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 235 Joanna Brychcy                 Katowice             112.52  22279  198
 236 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.31   4043   36
 237 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.82   9393   84
 238 Józef Burzyński                Ełk                  111.47  11816  106
 239 Beata Jagielska                Police               111.33   9129   82
 240 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 241 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 242 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.48   5524   50
 243 Halina Cecot                   Kołobrzeg            110.44   3976   36
 244 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 245 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 246 Małgorzata Pochopień           Kraków               110.10   3413   31
 247 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.01  20572  187
 248 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.81  10871   99
 249 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.44   5472   50
 250 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 251 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 252 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 253 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 254 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.31  15922  147
 255 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 256 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 257 Jacek Nowak                    Szczecin             107.63   6350   59
 258 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 259 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.16  20595  194
 260 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.15  11676  110
 261 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.04  13997  132
 262 Franciszek Łysek               Warszawa             105.84  11642  110
 263 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 264 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 265 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 266 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.61   8683   83
 268 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.91  20262  195
 269 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 270 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            103.57   7043   68
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.45  18000  174
 272 Anna Demczyszyn                Bystra               103.27   3408   33
 273 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 274 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.47  16539  163
 275 Zofia Górka                    Łęczna               101.45   8725   86
 276 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             101.06   3335   33
 277 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            100.84  10891  108
 278 Marta Majewska                 Wadowice             100.74  11283  112
 279 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 280 Karolina Szubska               Jaworzno              99.14  11401  115
 281 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 282 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.41   5747   59
 283 Teresa Balewska                Reda                  97.26  18673  192
 284 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.57   2897   30
 285 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.33  18495  192
 286 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.09  18642  194
 287 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 288 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.64  15303  160
 289 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.36  10108  106
 290 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 291 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               94.88   5693   60
 292 Natalia Mówka                  Warszawa              94.11   3576   38
 293 Ryszard Pliszka                Szczecin              93.49   4207   45
 294 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 295 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.45  18028  195
 296 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 297 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 298 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.79   3541   39
 299 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 300 Wojciech Łysek                 Warszawa              88.64   7623   86
 301 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 302 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 303 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 304 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 305 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              86.37  10019  116
 306 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 307 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.71   4320   51
 308 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 309 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.90  11662  139
 310 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 311 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.23   4630   57
 312 Anna Strugała                  Świnoujście           80.55   2658   33
 313 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.70   2630   33
 314 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 316 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 317 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 318 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 319 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             75.69   3406   45
 320 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 04-02-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   2 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   3 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   4 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   5 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   6 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   8 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   9 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  10 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  11 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  12 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  13 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  14 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  15 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  16 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  17 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  18 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  20 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  21 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  22 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  23 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  24 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  25 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  26 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  28 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  29 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  30 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  31 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  32 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  33 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  34 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  35 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  36 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  37 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  38 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  39 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  40 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  41 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  42 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  43 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             96.52   2220   23
  44 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  45 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  46 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  47 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  48 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  49 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  50 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.59   2983   22
  51 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  52 Michał Sak                     Lublin               119.38   2507   21
  53 Marta Popławska                Warszawa              92.81   1949   21
  54 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  55 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  56 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  57 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  58 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  59 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  60 Piotr Ozimek                   Sochaczew             66.00   1188   18
  61 Barbara Obremska               Wrocław              127.24   2163   17
  62 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  63 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  64 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  65 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  66 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  67 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  68 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  69 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  70 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  71 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  72 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  73 Michał Dąbrowski               Warszawa             100.29   1404   14
  74 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  75 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia           95.21   1333   14
  76 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  77 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  78 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  79 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  80 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  81 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  82 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  83 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  84 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  85 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  86 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  87 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  88 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  89 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  90 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  91 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  92 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  93 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             125.92   1511   12
  94 Anna Krynicka                  Warszawa             122.58   1471   12
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  96 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  97 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  98 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
  99 Sławomir Rosochacz             Lublin               117.67   1412   12
 100 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 101 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 102 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 103 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 104 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 105 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 106 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 107 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 108 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 109 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 110 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 111 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 112 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 113 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 114 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 115 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 116 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 117 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 118 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 119 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 120 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 121 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 122 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 123 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 124 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 125 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 126 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 127 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 128 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 129 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 130 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 131 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 132 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 133 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 134 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 135 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 136 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 137 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 138 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 139 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 140 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 141 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 142 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 143 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 144 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 145 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 146 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 147 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 148 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 149 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 150 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 151 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 152 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 153 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 154 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 155 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 156 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 157 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 158 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 159 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 160 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 161 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 162 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 163 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 164 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 165 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 166 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 167 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 168 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 169 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 170 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 171 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 172 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 173 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 174 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 175 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 176 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 177 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 178 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 179 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 180 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 181 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 182 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 183 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 184 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 185 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 186 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 187 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 188 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 189 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 190 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 191 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 192 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 193 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 194 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 195 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 196 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 197 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 198 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 199 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 200 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 201 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 202 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 203 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 204 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 205 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 206 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 207 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 208 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 209 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 210 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 211 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.00    980    7
 212 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 213 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 214 Jerzy Kędra                    Warszawa             128.14    897    7
 215 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 216 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 217 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 218 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 219 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 220 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 221 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 222 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 223 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 224 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 225 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 226 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     107.86    755    7
 227 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 228 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 229 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 230 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 231 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 232 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 233 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 234 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 235 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 236 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 237 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 238 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 239 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 240 Wojciech Wąs                   Warszawa              85.43    598    7
 241 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 242 Anna Prażuch                   Warszawa              84.43    591    7
 243 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 244 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 245 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 246 Jakub Kowalski                 Piaseczno             82.43    577    7
 247 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 248 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 249 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 250 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 251 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 252 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 253 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 254 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 255 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 256 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 257 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 258 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 259 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 260 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 261 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 262 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 263 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 264 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 265 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 266 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 267 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 268 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 269 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 270 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 271 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 272 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 273 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 274 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 275 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 276 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 277 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 278 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 279 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 280 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 281 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 282 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 283 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 284 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 285 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 286 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 287 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 288 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 289 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 290 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 291 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 292 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 293 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 294 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 295 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 296 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 297 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 298 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 299 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 300 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 301 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 302 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 303 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie