Warszawa11
stycznia
Warszawa 11 stycznia II Mistrzostwa Dąbka (pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielany)
Gorzów Wlkp. 1
lutego
Gorzów Wlkp. 1- 2 lutego Walentynki w GorzowieMistrzostwa Regionów 2020
Puszczykowo22
lutego
Puszczykowo 22-23 lutego I Otwarte Mistrzostwa Puszczykowa w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2020
Miłosz Wrzałek zwycięża w Gorzowie Wielkopolskim01 - 02 lutego 2020 — Walentynki w GorzowieInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Walentynki w GorzowieGorzów Wlkp., 01 - 02 lutego 2020
Mistrzostwa Regionów 2020

Konkurs Relacja z turnieju


Miłosz Wrzałek zwycięża w Gorzowie Wielkopolskim
Jest luty, są scrabble i jest turniej walentynkowy. W tym roku pogoda nie była łaskawa dla uczestników turnieju w Gorzowie, mimo to atmosfera podczas rozgrywek, a także w czasie sobotniej integracji była wyśmienita. Możliwe, że deszczowa pogoda zniechęciła kilka osób do uczestnictwa w zawodach lecz 51 zawodników i zawodniczek zasiadło do scrabblowych plansz w pierwszy lutowy weekend. Jak tradycja nakazała, podczas turnieju nagradzane były osoby grające na 14 stole. W tym roku organizator Radosław Pastusiak przygotował wyśmienite tabliczki czekolady.

Sobotnie rozgrywki nakręcał Miłosz Wrzałek z Warszawy. Po pierwszej rundzie, kiedy zajmował 8 miejsce ustępując liderowi Adamowi Grzelcowi z Poznania mniejszą liczbą małych punktów, Miłosz nabrał rozpędu i nie opuścił fotela lidera do końca turnieju. Miłosz zwyciężył także w klasyfikacji par mieszanych z Małgorzatą Deszczyńską z Warszawy. Udany występ miały panie w tym turnieju, które w pierwszej dziesiątce zameldowały się we trójkę. Drugie miejsce po przegranej w ostatniej rundzie z triumfatorem zajęła Dorota Kuć ze Stargardu. Na najniższym stopniu podium uplasował się Grzegorz Kurowski z Warszawy. Z pozostałych pań na pochwałę zasługuje Grażyna Wesołowska z Łodzi, która zajęła piątą lokatę oraz jubilatka z Kołobrzegu, Iwona Wieluńska. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Iwony.

Podziękowania dla organizatora Radosława Pastusiaka, Pani poseł Krystyny Sibińskiej za ufundowanie pucharów oraz obsługę Rancza pod Lasem w Prądocinie.

Jedyna rzecz, która się nie zmieniła na turniejach walentynkowych to wręcz znikomy zasięg internetu ;-))
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Walentynki w Gorzowie
IV Walentynki w Sulęcinie
Walentynki w Sulęcinie


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 14
system: połówkowy (rundy 1-13), duńczyk (runda 14)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekRanczo pod Lasem w Prądocinie
mapa
Obrońca tytułuMarek Dudkiewicz
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 1 lutego (8 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 2 lutego (6 rund)
8:00 — 9:00 — śniadanie dla osób nocujących na miejscu
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdok. 7 km od zjazdu z drogi S3 Gorzów Wlkp Południe w stronę Lubniewic
mapa
WyżywienieObiad dwudaniowy w cenie 30 zł za osobę – zapisy na miejscu
kolacja w cenie 25 zł za osobę – zapisy na miejscu
Na miejscu znajduje się również pizzeria i bar do dyspozycji uczestników.
Noclegi70 zł za osobę + 20 zł śniadanie, pokoje 3 i 4 osobowe. Łącznie 42 miejsca noclegowe — rezerwacja bezpośrednio u organizatora: Radek Pastusiak: 600 766 550
NagrodyI miejsce – 1000 zł
II miejsce – 500 zł
III miejsce – 250 zł
IV miejsce – 150 zł
V miejsce – 100 zł

Najlepsza para turnieju (mieszana) – nagrody rzeczowe
Najdroższy ruch – nagroda rzeczowa
oraz inne nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeSłodkie niespodzianki
wieczorek integracyjny
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2020-01-03 01:05:31
2 Anna Arana Kołobrzeg Członek PFS2020-01-03 08:07:00
3 Anita Bruska Gdynia Członek PFS2020-01-03 09:06:01
4 Dariusz Kuć Stargard Członek PFS2020-01-03 09:21:49
5 Maciek Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik2020-01-03 15:33:50
6 Marek Dudkiewicz  Milanówek Zwykły uczestnik2020-01-03 17:25:31
7 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFS2020-01-03 17:29:57
8 Maciej Kuć Stargard Członek PFS2020-01-03 21:10:04
9 Jolanta Olczak Kołobrzeg Zwykły uczestnik2020-01-04 09:29:31
10 Dorota Kuć Stargard Członek PFS2020-01-04 10:11:52
11 Franek Łysek Warszawa Młodzież2020-01-04 12:38:19
12 Krystyna Czajkowska Kołobrzeg Członek PFS2020-01-04 15:29:05
13 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Członek PFS2020-01-04 21:09:53
14 Dominika Worona Police Zwykły uczestnik2020-01-05 18:14:52
15 Małgorzata Szmuksta Szczecin Członek PFS2020-01-06 15:59:35
16 Łukasz Tuszyński Chłopowo Członek PFS2020-01-07 15:10:14
17 Wojciech Łysek Warszawa Członek PFS2020-01-08 19:55:54
18 Małgorzata Wesołowska Kołobrzeg Zwykły uczestnik2020-01-09 10:17:46
19 Tadeusz Kondej Świnoujście Zwykły uczestnik2020-01-09 12:27:14
20 krzysztof zawadzki Sampława Członek PFS2020-01-09 19:31:42
21 Dawid Pikul Poznań Członek PFS2020-01-09 20:46:48
22 Jacek Nowak Szczecin Zwykły uczestnik2020-01-09 21:50:45
23 Adam Grzelec Poznań Członek PFS2020-01-11 13:56:42
24 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFS2020-01-11 23:40:16
25 Elżbieta Fitał Kołobrzeg Zwykły uczestnik2020-01-12 16:38:39
26 Jakub Hassa Lutol Suchy Zwykły uczestnik2020-01-12 18:50:22
27 Adam Janicki Wrocław Członek PFS2020-01-13 22:05:22
28 Grażyna Wesołowska Łódź Członek PFS2020-01-14 12:52:32
29 Wojciech Zemło Łódź Zwykły uczestnik2020-01-14 17:33:25
30 Marcin Orzechowski Poznań Zwykły uczestnik2020-01-14 23:21:06
31 Agata Kuć Poznań Zwykły uczestnik2020-01-15 09:14:53
32 Beata Kiżewska Świnoujście Zwykły uczestnik2020-01-18 11:23:45
33 Iwona Wieluńska Kołobrzeg Członek PFS2020-01-18 12:54:37
34 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFS2020-01-18 16:40:48
35 Ryszard Pliszka Szecincz Zwykły uczestnik2020-01-18 18:37:25
36 Małgorzata Szczygieł Radwanice Członek PFS2020-01-19 22:51:37
37 Andrzej Kroc Łódź Członek PFS2020-01-20 17:18:13
38 Michał Rogalewicz Poznań Członek PFS2020-01-21 14:39:22
39 Jadwiga Szczurowska Swinoujscie Zwykły uczestnik2020-01-22 12:17:40
40 Józef Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFS2020-01-25 15:50:01
41 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFS2020-01-25 15:50:58
42 Ireneusz Moralewicz GOLENIÓW Członek PFS2020-01-26 17:24:24
43 Pawełek Wdziękoński Świnoujście Zwykły uczestnik2020-01-26 20:53:41
44 Halina Cecot Kołobrzeg Członek PFS2020-01-27 17:50:55
45 Monika Gawron-Cieślik Szczecin Członek PFS2020-01-29 00:58:11
46 Jacek Dec Pszczew Zwykły uczestnik2020-01-29 11:54:55
47 Patryk gadus Pszczew Zwykły uczestnik2020-01-29 11:59:00
48 Łukasz Przyszlak Świnoujście Zwykły uczestnik2020-01-30 14:03:40
49 Irena Sołdan Warszawa Członek PFS2020-01-30 21:49:03
50 Józef Burzyński Ełk Zwykły uczestnik2020-01-30 22:45:07
51 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFS2020-01-31 10:14:45
52 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFS2020-01-31 11:58:05
53 Jakub Błażejewski Poznań Zwykły uczestnik2020-01-31 15:15:17
54 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFS2020-01-31 15:29:31
55 Maciej Grąbczewski Szczecin Zwykły uczestnik2020-01-31 20:10:09
OrganizatorzyRadek Pastusiak — 600 766 550 — radekpastusiak@gmail.com


Wyniki turnieju Walentynki w Gorzowie 2020

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               145.28     12.0     6020     2344     1196
  2 Dorota          Kuć                  Stargard               124.72     11.0     5543     2258      420
  3 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               154.27     10.0     5708     2142      679
  4 Patryk          Gadus                Pszczew                124.58     10.0     5442     2150      322
  5 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   126.77      9.5     5456     2092      361
  6 Maciej          Czupryniak           Milanówek              148.93      9.0     5604     2046      594
  7 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               148.49      9.0     5527     2026      449
  8 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              143.17      9.0     5517     2013      218
  9 Marcin          Orzechowski          Poznań                 114.90      9.0     5351     2045      215
 10 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              117.94      9.0     5216     1900       44
 11 Irena           Sołdan               Warszawa               135.90      8.5     5532     1830      469
 12 Adam            Grzelec              Poznań                 130.93      8.0     5652     1908      745
 13 Agata           Kuć                  Stargard               131.83      8.0     5626     1864      426
 14 Dariusz         Kuć                  Stargard               132.95      8.0     5461     1881      554
 15 Franciszek      Łysek                Warszawa               139.50      8.0     5389     1857       40
 16 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               111.18      8.0     5367     1794      179
 17 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            120.33      8.0     5190     1925       52
 18 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              126.30      8.0     5129     1904      196
 19 Józef           Burzyński            Ełk                    113.27      8.0     5111     1857     -137
 20 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            119.87      8.0     5092     1920      -94
 21 Wojciech        Zemło                Łódź                   148.14      7.0     5583     1755      208
 22 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            133.96      7.0     5569     1795       69
 23 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               141.01      7.0     5539     1850      147
 24 Jakub           Błażejewski          Poznań                 137.54      7.0     5503     1791      475
 25 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               135.55      7.0     5388     1718      119
 26 Andrzej         Kroc                 Łódź                   135.74      7.0     5388     1724      420
 27 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               125.54      7.0     5244     1847        9
 28 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              137.05      7.0     5244     1724      211
 29 Maciej          Kuć                  Stargard               132.39      7.0     5054     1798     -313
 30 Joanna          Ostrowska            Warszawa               127.65      7.0     4979     1745     -154
 31 Bartosz         Bartczak             Poznań                 121.86      7.0     4969     1739     -264
 32 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    110.95      6.5     4783     1390      263
 33 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      6.5     4728     1548       70
 34 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               132.05      6.0     5464     1581       17
 35 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               129.71      6.0     5151     1691      221
 36 Anna            Arana                Kołobrzeg              115.48      6.0     5070     1635     -131
 37 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            114.90      6.0     4964     1678     -159
 38 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    129.59      5.5     5119     1418      136
 39 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      5.5     4663     1474     -156
 40 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      5.5     4642     1335     -290
 41 Adam            Janicki              Wrocław                117.85      5.5     4589     1589     -556
 42 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      5.5     4542     1385     -189
 43 Jacek           Nowak                Szczecin               109.34      4.5     4658     1209       70
 44 Halina          Cecot                Kołobrzeg              109.29      4.5     4617     1296       86
 45 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            107.52      4.5     4536     1315     -414
 46 Beata           Kiżewska             Świnoujście            111.76      3.5     4745     1135     -557
 47 Małgorzata      Wesołowska           Kołobrzeg              104.83      3.5     4623     1147     -311
 48 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               145.45      3.0     2609      836       75
 49 Radosław        Pastusiak            Gorzów Wielkopolski    100.00      2.5     4240     1021     -637
 50 Elżbieta        Fitał                Kołobrzeg              100.00      2.5     4004      996     -692
 51 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               135.71      2.0     2318      692     -501
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Walentynki w Gorzowie 2020



	Grzegorz Kurowski 154.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Małgorzata     Szczygieł             126.30 +  468: 346  176
    2     5 Adam           Janicki               117.85 +  398: 328  168
    3     3 Maciej         Czupryniak            148.93 -  364: 477   99
    4     9 Anna           Arana                 115.48 +  351: 337  165
    5     4 Łukasz         Przyszlak             120.33 -  331: 394   70
    6     6 Zbigniew       Wietecki              129.59 +  445: 310  180
    7     4 Wojciech       Zemło                 148.14 +  448: 385  198
    8     3 Dorota         Kuć                   124.72 -  334: 402   75
    9     5 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 +  488: 339  191
   10     4 Adam           Grzelec               130.93 +  473: 367  181
   11     1 Miłosz         Wrzałek               145.28 +  379: 369  195
   12     3 Patryk         Gadus                 124.58 -  300: 451   75
   13     5 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 +  545: 240  170
   14     2 Maciej         Czupryniak            148.93 +  384: 284  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2142  / 14 153.00




	Maciej Czupryniak 148.93 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 +  416: 394  176
    2    12 Paweł          Wdziękoński           114.90 +  363: 279  165
    3     3 Grzegorz       Kurowski              154.27 +  477: 364  204
    4     3 Jakub          Hassa                 133.96 +  437: 378  184
    5     2 Agata          Kuć                   131.83 +  367: 303  182
    6     1 Miłosz         Wrzałek               145.28 -  352: 393   95
    7     3 Marcin         Orzechowski           114.90 -  363: 375   65
    8     5 Małgorzata     Szczygieł             126.30 +  493: 338  176
    9     2 Dorota         Kuć                   124.72 -  365: 428   75
   10     3 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 +  477: 294  170
   11     3 Łukasz         Tuszyński             148.49 -  354: 468   98
   12     4 Maciej         Kuć                   132.39 +  383: 317  182
   13     4 Łukasz         Przyszlak             120.33 +  473: 295  170
   14     2 Grzegorz       Kurowski              154.27 -  284: 384  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2046  / 14 146.14




	Łukasz Tuszyński 148.49 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Kuć                   124.72 -  358: 407   75
    2    18 Marcin         Orzechowski           114.90 -  371: 450   65
    3    20 Patryk         Gadus                 124.58 +  372: 363  175
    4    21 Józef          Burzyński             113.27 +  400: 331  163
    5    14 Alicja         Grąbczewska           135.71 +  505: 282  186
    6    10 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 +  389: 356  176
    7     7 Małgorzata     Szczygieł             126.30 -  339: 388   76
    8    14 Zbigniew       Wietecki              129.59 +  429: 287  180
    9     7 Natalia        Woźniak               137.05 +  382: 370  187
   10     6 Dariusz        Kuć                   132.95 +  393: 332  183
   11     3 Maciej         Czupryniak            148.93 +  468: 354  199
   12     1 Miłosz         Wrzałek               145.28 -  326: 402   95
   13     6 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 +  457: 409  191
   14     3 Patryk         Gadus                 124.58 -  338: 347   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2026  / 14 144.71




	Wojciech Zemło 148.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Patryk         Gadus                 124.58 -  401: 428   75
    2    15 Małgorzata     Wesołowska            104.83 +  442: 310  155
    3    11 Ireneusz       Moralewicz            132.05 +  428: 410  182
    4     7 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 -  387: 464   76
    5    10 Jakub          Błażejewski           137.54 +  398: 356  188
    6     8 Marek          Dudkiewicz            143.17 +  510: 368  193
    7     4 Grzegorz       Kurowski              154.27 -  385: 448  104
    8     6 Grażyna        Wesołowska            126.77 -  379: 406   77
    9    10 Dariusz        Kuć                   132.95 -  314: 388   83
   10    13 Łukasz         Przyszlak             120.33 -  359: 370   70
   11    17 Tadeusz        Kondej                100.00 +  461: 290  150
   12    14 Paweł          Wdziękoński           114.90 -  264: 385   65
   13    17 Halina         Cecot                 109.29 +  412: 369  159
   14    14 Joanna         Ostrowska             127.65 +  443: 383  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 14 125.36




	Maciej Grąbczewski 145.45 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Bartczak              121.86 +  449: 286  172
    2     7 Szymon         Dąbrowski             135.55 +  363: 329  186
    3     7 Adam           Grzelec               130.93 -  310: 450   81
    4     4 Agata          Kuć                   131.83 -  362: 371   82
    5    15 Adam           Janicki               117.85 -  322: 359   68
    6    17 Jadwiga        Szczurowska           107.52 +  398: 272  158
    7    10 Franciszek     Łysek                 139.50 -  405: 467   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     836  /  7 119.43




	Miłosz Wrzałek 145.28 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Przyszlak             120.33 +  436: 428  170
    2     8 Małgorzata     Szmuksta              129.71 +  598: 300  180
    3     1 Maciej         Kuć                   132.39 +  476: 371  182
    4     1 Marek          Dudkiewicz            143.17 +  456: 346  193
    5     1 Dorota         Kuć                   124.72 +  359: 310  175
    6     1 Maciej         Czupryniak            148.93 +  393: 352  199
    7     1 Grażyna        Wesołowska            126.77 +  381: 359  177
    8     1 Marcin         Orzechowski           114.90 +  487: 261  165
    9     1 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 +  378: 298  170
   10     1 Patryk         Gadus                 124.58 -  395: 426   75
   11     1 Grzegorz       Kurowski              154.27 -  369: 379  104
   12     1 Łukasz         Tuszyński             148.49 +  402: 326  198
   13     1 Adam           Grzelec               130.93 +  396: 332  181
   14     1 Dorota         Kuć                   124.72 +  494: 336  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2344  / 14 167.43




	Marek Dudkiewicz 143.17 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 +  387: 362  170
    2     2 Andrzej        Kroc                  135.74 +  405: 399  186
    3     2 Grażyna        Wesołowska            126.77 +  456: 373  177
    4     1 Miłosz         Wrzałek               145.28 -  346: 456   95
    5     8 Małgorzata     Szczygieł             126.30 -  282: 373   76
    6     8 Wojciech       Zemło                 148.14 -  368: 510   98
    7    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  422: 316  150
    8    10 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 -  387: 457   91
    9    15 Paweł          Wdziękoński           114.90 +  414: 346  165
   10     8 Irena          Sołdan                135.90 -  343: 358   86
   11    13 Anna           Arana                 115.48 +  370: 332  165
   12     9 Agata          Kuć                   131.83 +  491: 369  182
   13    10 Dariusz        Kuć                   132.95 +  375: 365  183
   14     5 Franciszek     Łysek                 139.50 +  471: 283  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2013  / 14 143.79




	Małgorzata Deszczyńska 141.01 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Iwona          Wieluńska             117.94 +  490: 296  168
    2     3 Jakub          Hassa                 133.96 -  381: 462   84
    3     9 Adam           Janicki               117.85 -  319: 376   68
    4    16 Irena          Sołdan                135.90 +  464: 340  186
    5    11 Ireneusz       Moralewicz            132.05 +  400: 312  182
    6     9 Natalia        Woźniak               137.05 +  380: 346  187
    7     6 Maciej         Kuć                   132.39 -  389: 401   82
    8    10 Marek          Dudkiewicz            143.17 +  457: 387  193
    9     5 Grzegorz       Kurowski              154.27 -  339: 488  104
   10    10 Małgorzata     Szmuksta              129.71 -  315: 460   80
   11    12 Krzysztof      Zawadzki              111.18 +  441: 335  161
   12    10 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 +  456: 342  176
   13     6 Łukasz         Tuszyński             148.49 -  409: 457   98
   14     8 Adam           Grzelec               130.93 -  299: 390   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1850  / 14 132.14




	Franciszek Łysek 139.50 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Janicki               117.85 -  349: 378   68
    2    21 Bartosz        Bartczak              121.86 +  462: 317  172
    3    15 Anna           Arana                 115.48 -  330: 434   65
    4    17 Halina         Cecot                 109.29 -  355: 464   59
    5    19 Iwona          Wieluńska             117.94 +  401: 377  168
    6    14 Ireneusz       Moralewicz            132.05 +  526: 461  182
    7    10 Maciej         Grąbczewski           145.45 +  467: 405  195
    8     7 Jakub          Błażejewski           137.54 -  347: 438   88
    9    12 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 +  402: 286  176
   10     9 Natalia        Woźniak               137.05 +  455: 329  187
   11     5 Małgorzata     Szczygieł             126.30 +  310: 283  176
   12     6 Marcin         Orzechowski           114.90 -  337: 365   65
   13     9 Józef          Burzyński             113.27 +  365: 341  163
   14     5 Marek          Dudkiewicz            143.17 -  283: 471   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 14 132.64




	Jakub Błażejewski 137.54 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Arana                 115.48 +  386: 338  165
    2     4 Zbigniew       Wietecki              129.59 +  373: 350  180
    3     4 Jakub          Hassa                 133.96 -  326: 367   84
    4     8 Grażyna        Wesołowska            126.77 -  344: 356   77
    5    10 Wojciech       Zemło                 148.14 -  356: 398   98
    6    19 Alicja         Grąbczewska           135.71 +  466: 326  186
    7    16 Adam           Janicki               117.85 +  472: 321  168
    8     7 Franciszek     Łysek                 139.50 +  438: 347  189
    9     8 Maciej         Kuć                   132.39 +  452: 257  182
   10     2 Dorota         Kuć                   124.72 -  336: 471   75
   11    10 Marcin         Orzechowski           114.90 -  362: 366   65
   12    12 Bartosz        Bartczak              121.86 +  454: 277  172
   13     7 Iwona          Wieluńska             117.94 -  342: 374   68
   14     9 Agata          Kuć                   131.83 -  396: 480   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 14 127.93




	Natalia Woźniak 137.05 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Orzechowski           114.90 +  467: 295  165
    2     6 Maciej         Kuć                   132.39 -  319: 426   82
    3    16 Wojciech       Łysek                 100.00 -  354: 379   50
    4    18 Małgorzata     Szmuksta              129.71 +  332: 300  180
    5    17 Radosław       Pastusiak             100.00 +  397: 278  150
    6     9 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 -  346: 380   91
    7    18 Ireneusz       Moralewicz            132.05 +  387: 365  182
    8     9 Andrzej        Kroc                  135.74 +  440: 400  186
    9     7 Łukasz         Tuszyński             148.49 -  370: 382   98
   10     9 Franciszek     Łysek                 139.50 -  329: 455   89
   11    15 Bartosz        Bartczak              121.86 -  321: 388   72
   12    17 Adam           Janicki               117.85 +  395: 274  168
   13    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  423: 285  150
   14    11 Krzysztof      Zawadzki              111.18 -  364: 426   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 14 123.14




	Irena Sołdan 135.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Wdziękoński           114.90 -  274: 324   65
    2    22 Jacek          Nowak                 109.34 +  379: 344  159
    3    14 Agata          Kuć                   131.83 -  363: 572   82
    4    16 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 -  340: 464   91
    5    24 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  427: 278  150
    6    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  309: 329   50
    7    21 Jolanta        Olczak                100.00 +  461: 338  150
    8    17 Adam           Janicki               117.85 +  560: 246  168
    9    14 Józef          Burzyński             113.27 +  535: 284  163
   10     8 Marek          Dudkiewicz            143.17 +  358: 343  193
   11     8 Małgorzata     Szmuksta              129.71 +  400: 392  180
   12     5 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 -  352: 476   70
   13     8 Maciej         Kuć                   132.39 +  401: 300  182
   14     4 Grażyna        Wesołowska            126.77 =  373: 373  127
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 14 130.71




	Andrzej Kroc 135.74 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Józef          Burzyński             113.27 +  508: 269  163
    2     2 Marek          Dudkiewicz            143.17 -  399: 405   93
    3     8 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 -  311: 373   76
    4    15 Szymon         Dąbrowski             135.55 +  468: 318  186
    5     9 Jadwiga        Szczurowska           107.52 +  426: 261  158
    6     5 Grażyna        Wesołowska            126.77 -  384: 392   77
    7     9 Jakub          Hassa                 133.96 +  350: 349  184
    8     9 Natalia        Woźniak               137.05 -  400: 440   87
    9    11 Małgorzata     Szmuksta              129.71 -  335: 379   80
   10    14 Bartosz        Bartczak              121.86 -  330: 402   72
   11    18 Jolanta        Olczak                100.00 +  410: 298  150
   12    16 Wojciech       Łysek                 100.00 +  335: 268  150
   13    13 Paweł          Wdziękoński           114.90 +  372: 323  165
   14    10 Dariusz        Kuć                   132.95 -  360: 491   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 14 123.14




	Alicja Grąbczewska 135.71 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Beata          Kiżewska              111.76 +  416: 294  162
    2    13 Radosław       Pastusiak             100.00 -  229: 366   50
    3    17 Marcin         Orzechowski           114.90 -  320: 390   65
    4    19 Krzysztof      Zawadzki              111.18 +  440: 383  161
    5    14 Łukasz         Tuszyński             148.49 -  282: 505   98
    6    19 Jakub          Błażejewski           137.54 -  326: 466   88
    7    19 Iwona          Wieluńska             117.94 -  305: 415   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     692  /  7  98.86




	Szymon Dąbrowski 135.55 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Zawadzki              111.18 +  376: 357  161
    2     7 Maciej         Grąbczewski           145.45 -  329: 363   95
    3    10 Łukasz         Przyszlak             120.33 -  336: 461   70
    4    15 Andrzej        Kroc                  135.74 -  318: 468   86
    5    23 Beata          Kiżewska              111.76 +  530: 378  162
    6    15 Halina         Cecot                 109.29 +  379: 333  159
    7    15 Wojciech       Łysek                 100.00 +  526: 352  150
    8    11 Małgorzata     Szmuksta              129.71 +  373: 371  180
    9     6 Jakub          Hassa                 133.96 -  417: 441   84
   10    11 Maciej         Kuć                   132.39 -  382: 445   82
   11    11 Józef          Burzyński             113.27 -  382: 401   63
   12    15 Joanna         Ostrowska             127.65 -  291: 302   78
   13    18 Adam           Janicki               117.85 +  340: 259  168
   14    16 Małgorzata     Szmuksta              129.71 +  409: 338  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 14 122.71




	Jakub Hassa 133.96 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Józef          Wietecki              110.95 +  387: 352  161
    2     3 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 +  462: 381  191
    3     4 Jakub          Błażejewski           137.54 +  367: 326  188
    4     3 Maciej         Czupryniak            148.93 -  378: 437   99
    5     3 Adam           Grzelec               130.93 -  327: 445   81
    6    12 Adam           Janicki               117.85 +  466: 228  168
    7     9 Andrzej        Kroc                  135.74 -  349: 350   86
    8    13 Paweł          Wdziękoński           114.90 +  403: 356  165
    9     6 Szymon         Dąbrowski             135.55 +  441: 417  186
   10     5 Grażyna        Wesołowska            126.77 -  421: 485   77
   11     9 Maciej         Kuć                   132.39 -  354: 387   82
   12    11 Iwona          Wieluńska             117.94 -  382: 408   68
   13    12 Krzysztof      Zawadzki              111.18 -  330: 542   61
   14    15 Ireneusz       Moralewicz            132.05 +  502: 386  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1795  / 14 128.21




	Dariusz Kuć 132.95 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jacek          Nowak                 109.34 +  368: 348  159
    2    10 Patryk         Gadus                 124.58 +  449: 293  175
    3     6 Radosław       Pastusiak             100.00 +  411: 274  150
    4     2 Dorota         Kuć                   124.72 -  346: 378   75
    5     6 Grażyna        Wesołowska            126.77 -  385: 389   77
    6    11 Paweł          Wdziękoński           114.90 -  369: 399   65
    7    13 Joanna         Ostrowska             127.65 +  427: 301  178
    8    12 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 +  387: 352  176
    9    10 Wojciech       Zemło                 148.14 +  388: 314  198
   10     6 Łukasz         Tuszyński             148.49 -  332: 393   98
   11     6 Adam           Grzelec               130.93 +  401: 386  181
   12     7 Łukasz         Przyszlak             120.33 -  342: 345   70
   13    10 Marek          Dudkiewicz            143.17 -  365: 375   93
   14    10 Andrzej        Kroc                  135.74 +  491: 360  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 14 134.36




	Maciej Kuć 132.39 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Halina         Cecot                 109.29 +  377: 315  159
    2     6 Natalia        Woźniak               137.05 +  426: 319  187
    3     1 Miłosz         Wrzałek               145.28 -  371: 476   95
    4    12 Paweł          Wdziękoński           114.90 +  486: 321  165
    5     5 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 -  261: 460   70
    6    13 Wojciech       Łysek                 100.00 +  353: 350  150
    7     6 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 +  401: 389  191
    8     4 Patryk         Gadus                 124.58 -  364: 395   75
    9     8 Jakub          Błażejewski           137.54 -  257: 452   88
   10    11 Szymon         Dąbrowski             135.55 +  445: 382  186
   11     9 Jakub          Hassa                 133.96 +  387: 354  184
   12     4 Maciej         Czupryniak            148.93 -  317: 383   99
   13     8 Irena          Sołdan                135.90 -  300: 401   86
   14    12 Józef          Burzyński             113.27 -  309: 370   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1798  / 14 128.43




	Ireneusz Moralewicz 132.05 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jadwiga        Szczurowska           107.52 -  323: 336   58
    2    25 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  369: 292  150
    3    11 Wojciech       Zemło                 148.14 -  410: 428   98
    4    20 Jolanta        Olczak                100.00 +  338: 303  150
    5    11 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 -  312: 400   91
    6    14 Franciszek     Łysek                 139.50 -  461: 526   89
    7    18 Natalia        Woźniak               137.05 -  365: 387   87
    8    20 Bartosz        Bartczak              121.86 +  451: 311  172
    9    18 Wojciech       Łysek                 100.00 -  310: 424   50
   10    20 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 -  340: 556   76
   11    22 Halina         Cecot                 109.29 +  407: 320  159
   12    20 Beata          Kiżewska              111.76 +  502: 369  162
   13    19 Małgorzata     Wesołowska            104.83 +  490: 293  155
   14    15 Jakub          Hassa                 133.96 -  386: 502   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 14 112.93




	Agata Kuć 131.83 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Małgorzata     Wesołowska            104.83 +  423: 318  155
    2    11 Jadwiga        Szczurowska           107.52 -  400: 415   58
    3    14 Irena          Sołdan                135.90 +  572: 363  186
    4     4 Maciej         Grąbczewski           145.45 +  371: 362  195
    5     2 Maciej         Czupryniak            148.93 -  303: 367   99
    6     7 Patryk         Gadus                 124.58 -  336: 505   75
    7    11 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 -  365: 372   76
    8    15 Wojciech       Łysek                 100.00 +  397: 300  150
    9    13 Anna           Arana                 115.48 +  388: 306  165
   10    12 Joanna         Ostrowska             127.65 +  475: 316  178
   11     7 Łukasz         Przyszlak             120.33 -  364: 366   70
   12     9 Marek          Dudkiewicz            143.17 -  369: 491   93
   13    11 Małgorzata     Szczygieł             126.30 +  383: 323  176
   14     9 Jakub          Błażejewski           137.54 +  480: 396  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1864  / 14 133.14




	Adam Grzelec 130.93 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  517: 254  150
    2     1 Dorota         Kuć                   124.72 -  402: 424   75
    3     7 Maciej         Grąbczewski           145.45 +  450: 310  195
    4     5 Joanna         Ostrowska             127.65 +  317: 309  178
    5     3 Jakub          Hassa                 133.96 +  445: 327  184
    6     2 Marcin         Orzechowski           114.90 -  375: 390   65
    7     5 Łukasz         Przyszlak             120.33 -  379: 470   70
    8     8 Anna           Arana                 115.48 +  452: 269  165
    9     4 Grażyna        Wesołowska            126.77 +  364: 264  177
   10     4 Grzegorz       Kurowski              154.27 -  367: 473  104
   11     6 Dariusz        Kuć                   132.95 -  386: 401   83
   12     8 Małgorzata     Szczygieł             126.30 +  476: 321  176
   13     1 Miłosz         Wrzałek               145.28 -  332: 396   95
   14     8 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 +  390: 299  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1908  / 14 136.29




	Małgorzata Szmuksta 129.71 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  372: 235  150
    2     8 Miłosz         Wrzałek               145.28 -  300: 598   95
    3    12 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 -  332: 343   70
    4    18 Natalia        Woźniak               137.05 -  300: 332   87
    5    25 Józef          Wietecki              110.95 +  413: 237  161
    6    16 Bartosz        Bartczak              121.86 +  447: 224  172
    7    12 Zbigniew       Wietecki              129.59 +  429: 389  180
    8    11 Szymon         Dąbrowski             135.55 -  371: 373   86
    9    11 Andrzej        Kroc                  135.74 +  379: 335  186
   10    10 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 +  460: 315  191
   11     8 Irena          Sołdan                135.90 -  392: 400   86
   12    13 Józef          Burzyński             113.27 -  316: 339   63
   13    14 Joanna         Ostrowska             127.65 -  302: 401   78
   14    16 Szymon         Dąbrowski             135.55 -  338: 409   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 14 120.79




	Zbigniew Wietecki 129.59 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  487: 262  150
    2     4 Jakub          Błażejewski           137.54 -  350: 373   88
    3    13 Joanna         Ostrowska             127.65 -  386: 438   78
    4    14 Małgorzata     Wesołowska            104.83 +  388: 379  155
    5    12 Anna           Arana                 115.48 +  470: 358  165
    6     6 Grzegorz       Kurowski              154.27 -  310: 445  104
    7    12 Małgorzata     Szmuksta              129.71 -  389: 429   80
    8    14 Łukasz         Tuszyński             148.49 -  287: 429   98
    9    17 Jadwiga        Szczurowska           107.52 +  326: 252  158
   10    15 Józef          Burzyński             113.27 -  330: 501   63
   11    19 Adam           Janicki               117.85 -  424: 431   68
   12    18 Krzysztof      Zawadzki              111.18 -  335: 373   61
   13    25 PAUZA
   14    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  337: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 13 109.08




	Joanna Ostrowska 127.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jolanta        Olczak                100.00 +  372: 319  150
    2     9 Grażyna        Wesołowska            126.77 -  291: 465   77
    3    13 Zbigniew       Wietecki              129.59 +  438: 386  180
    4     5 Adam           Grzelec               130.93 -  309: 317   81
    5    13 Patryk         Gadus                 124.58 -  302: 341   75
    6    18 Jacek          Nowak                 109.34 +  410: 333  159
    7    13 Dariusz        Kuć                   132.95 -  301: 427   83
    8    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  425: 380  150
    9    16 Iwona          Wieluńska             117.94 +  408: 328  168
   10    12 Agata          Kuć                   131.83 -  316: 475   82
   11    14 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 -  321: 326   76
   12    15 Szymon         Dąbrowski             135.55 +  302: 291  186
   13    14 Małgorzata     Szmuksta              129.71 +  401: 302  180
   14    14 Wojciech       Zemło                 148.14 -  383: 443   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 14 124.64




	Grażyna Wesołowska 126.77 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wojciech       Łysek                 100.00 +  432: 294  150
    2     9 Joanna         Ostrowska             127.65 +  465: 291  178
    3     2 Marek          Dudkiewicz            143.17 -  373: 456   93
    4     8 Jakub          Błażejewski           137.54 +  356: 344  188
    5     6 Dariusz        Kuć                   132.95 +  389: 385  183
    6     5 Andrzej        Kroc                  135.74 +  392: 384  186
    7     1 Miłosz         Wrzałek               145.28 -  359: 381   95
    8     6 Wojciech       Zemło                 148.14 +  406: 379  198
    9     4 Adam           Grzelec               130.93 -  264: 364   81
   10     5 Jakub          Hassa                 133.96 +  485: 421  184
   11     4 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 +  401: 379  170
   12     2 Dorota         Kuć                   124.72 -  345: 358   75
   13     3 Patryk         Gadus                 124.58 +  416: 286  175
   14     4 Irena          Sołdan                135.90 =  373: 373  136
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2092  / 14 149.43




	Małgorzata Szczygieł 126.30 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Kurowski              154.27 -  346: 468  104
    2    23 Józef          Burzyński             113.27 +  390: 283  163
    3    19 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  455: 177  150
    4    10 Adam           Janicki               117.85 +  340: 301  168
    5     8 Marek          Dudkiewicz            143.17 +  373: 282  193
    6     4 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 -  297: 375   70
    7     7 Łukasz         Tuszyński             148.49 +  388: 339  198
    8     5 Maciej         Czupryniak            148.93 -  338: 493   99
    9     9 Łukasz         Przyszlak             120.33 +  415: 333  170
   10     7 Marcin         Orzechowski           114.90 +  393: 350  165
   11     5 Franciszek     Łysek                 139.50 -  283: 310   89
   12     8 Adam           Grzelec               130.93 -  321: 476   81
   13    11 Agata          Kuć                   131.83 -  323: 383   82
   14    13 Bartosz        Bartczak              121.86 +  467: 363  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1904  / 14 136.00




	Monika Gawron-Cieślik 125.54 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Czupryniak            148.93 -  394: 416   99
    2    16 Halina         Cecot                 109.29 +  320: 305  159
    3     8 Andrzej        Kroc                  135.74 +  373: 311  186
    4     7 Wojciech       Zemło                 148.14 +  464: 387  198
    5     7 Marcin         Orzechowski           114.90 -  284: 384   65
    6    10 Łukasz         Tuszyński             148.49 -  356: 389   98
    7    11 Agata          Kuć                   131.83 +  372: 365  182
    8    12 Dariusz        Kuć                   132.95 -  352: 387   83
    9    12 Franciszek     Łysek                 139.50 -  286: 402   89
   10    20 Ireneusz       Moralewicz            132.05 +  556: 340  182
   11    14 Joanna         Ostrowska             127.65 +  326: 321  178
   12    10 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 -  342: 456   91
   13    16 Bartosz        Bartczak              121.86 -  354: 436   72
   14    17 Anna           Arana                 115.48 +  465: 336  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1847  / 14 131.93




	Dorota Kuć 124.72 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Tuszyński             148.49 +  407: 358  198
    2     1 Adam           Grzelec               130.93 +  424: 402  181
    3     5 Jadwiga        Szczurowska           107.52 +  483: 344  158
    4     2 Dariusz        Kuć                   132.95 +  378: 346  183
    5     1 Miłosz         Wrzałek               145.28 -  310: 359   95
    6     3 Łukasz         Przyszlak             120.33 +  390: 290  170
    7     2 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 -  312: 379   70
    8     3 Grzegorz       Kurowski              154.27 +  402: 334  204
    9     2 Maciej         Czupryniak            148.93 +  428: 365  199
   10     2 Jakub          Błażejewski           137.54 +  471: 336  188
   11     2 Patryk         Gadus                 124.58 +  415: 382  175
   12     2 Grażyna        Wesołowska            126.77 +  358: 345  177
   13     2 Marcin         Orzechowski           114.90 +  429: 389  165
   14     1 Miłosz         Wrzałek               145.28 -  336: 494   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2258  / 14 161.29




	Patryk Gadus 124.58 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Zemło                 148.14 +  428: 401  198
    2    10 Dariusz        Kuć                   132.95 -  293: 449   83
    3    20 Łukasz         Tuszyński             148.49 -  363: 372   98
    4    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  463: 290  150
    5    13 Joanna         Ostrowska             127.65 +  341: 302  178
    6     7 Agata          Kuć                   131.83 +  505: 336  182
    7     8 Paweł          Wdziękoński           114.90 +  395: 380  165
    8     4 Maciej         Kuć                   132.39 +  395: 364  182
    9     3 Marcin         Orzechowski           114.90 +  367: 362  165
   10     1 Miłosz         Wrzałek               145.28 +  426: 395  195
   11     2 Dorota         Kuć                   124.72 -  382: 415   75
   12     3 Grzegorz       Kurowski              154.27 +  451: 300  204
   13     3 Grażyna        Wesołowska            126.77 -  286: 416   77
   14     3 Łukasz         Tuszyński             148.49 +  347: 338  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2150  / 14 153.57




	Bartosz Bartczak 121.86 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Grąbczewski           145.45 -  286: 449   95
    2    21 Franciszek     Łysek                 139.50 -  317: 462   89
    3    21 Jacek          Nowak                 109.34 -  335: 387   59
    4    25 Tadeusz        Kondej                100.00 +  531: 280  150
    5    21 Jolanta        Olczak                100.00 +  357: 311  150
    6    16 Małgorzata     Szmuksta              129.71 -  224: 447   80
    7    22 Halina         Cecot                 109.29 +  320: 255  159
    8    20 Ireneusz       Moralewicz            132.05 -  311: 451   82
    9    21 Beata          Kiżewska              111.76 +  422: 265  162
   10    14 Andrzej        Kroc                  135.74 +  402: 330  186
   11    15 Natalia        Woźniak               137.05 +  388: 321  187
   12    12 Jakub          Błażejewski           137.54 -  277: 454   88
   13    16 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 +  436: 354  176
   14    13 Małgorzata     Szczygieł             126.30 -  363: 467   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 14 124.21




	Łukasz Przyszlak 120.33 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               145.28 -  428: 436   95
    2    14 Jolanta        Olczak                100.00 +  417: 260  150
    3    10 Szymon         Dąbrowski             135.55 +  461: 336  186
    4     6 Jadwiga        Szczurowska           107.52 +  358: 357  158
    5     4 Grzegorz       Kurowski              154.27 +  394: 331  204
    6     3 Dorota         Kuć                   124.72 -  290: 390   75
    7     5 Adam           Grzelec               130.93 +  470: 379  181
    8     2 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 -  340: 344   70
    9     9 Małgorzata     Szczygieł             126.30 -  333: 415   76
   10    13 Wojciech       Zemło                 148.14 +  370: 359  198
   11     7 Agata          Kuć                   131.83 +  366: 364  182
   12     7 Dariusz        Kuć                   132.95 +  345: 342  183
   13     4 Maciej         Czupryniak            148.93 -  295: 473   99
   14     6 Iwona          Wieluńska             117.94 -  323: 352   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1925  / 14 137.50




	Arkadiusz Kleniewski 119.87 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Dudkiewicz            143.17 -  362: 387   93
    2    17 Iwona          Wieluńska             117.94 +  476: 331  168
    3    12 Małgorzata     Szmuksta              129.71 +  343: 332  180
    4    11 Wojciech       Łysek                 100.00 +  398: 270  150
    5     5 Maciej         Kuć                   132.39 +  460: 261  182
    6     4 Małgorzata     Szczygieł             126.30 +  375: 297  176
    7     2 Dorota         Kuć                   124.72 +  379: 312  175
    8     2 Łukasz         Przyszlak             120.33 +  344: 340  170
    9     1 Miłosz         Wrzałek               145.28 -  298: 378   95
   10     3 Maciej         Czupryniak            148.93 -  294: 477   99
   11     4 Grażyna        Wesołowska            126.77 -  379: 401   77
   12     5 Irena          Sołdan                135.90 +  476: 352  186
   13     5 Grzegorz       Kurowski              154.27 -  240: 545  104
   14     7 Marcin         Orzechowski           114.90 -  268: 503   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 14 137.14




	Iwona Wieluńska 117.94 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 -  296: 490   91
    2    17 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 -  331: 476   70
    3    24 Józef          Burzyński             113.27 -  302: 388   63
    4    24 Józef          Wietecki              110.95 +  357: 309  161
    5    19 Franciszek     Łysek                 139.50 -  377: 401   89
    6    24 Beata          Kiżewska              111.76 +  495: 368  162
    7    19 Alicja         Grąbczewska           135.71 +  415: 305  186
    8    16 Jadwiga        Szczurowska           107.52 +  421: 320  158
    9    16 Joanna         Ostrowska             127.65 -  328: 408   78
   10    16 Wojciech       Łysek                 100.00 +  395: 326  150
   11    16 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  365: 334  150
   12    11 Jakub          Hassa                 133.96 +  408: 382  184
   13     7 Jakub          Błażejewski           137.54 +  374: 342  188
   14     6 Łukasz         Przyszlak             120.33 +  352: 323  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 14 135.71




	Adam Janicki 117.85 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Franciszek     Łysek                 139.50 +  378: 349  189
    2     5 Grzegorz       Kurowski              154.27 -  328: 398  104
    3     9 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 +  376: 319  191
    4    10 Małgorzata     Szczygieł             126.30 -  301: 340   76
    5    15 Maciej         Grąbczewski           145.45 +  359: 322  195
    6    12 Jakub          Hassa                 133.96 -  228: 466   84
    7    16 Jakub          Błażejewski           137.54 -  321: 472   88
    8    17 Irena          Sołdan                135.90 -  246: 560   86
    9    25 PAUZA
   10    19 Anna           Arana                 115.48 -  360: 405   65
   11    19 Zbigniew       Wietecki              129.59 +  431: 424  180
   12    17 Natalia        Woźniak               137.05 -  274: 395   87
   13    18 Szymon         Dąbrowski             135.55 -  259: 340   86
   14    22 Jadwiga        Szczurowska           107.52 +  428: 355  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 13 122.23




	Anna Arana 115.48 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Błażejewski           137.54 -  338: 386   88
    2    24 Tadeusz        Kondej                100.00 +  313: 290  150
    3    15 Franciszek     Łysek                 139.50 +  434: 330  189
    4     9 Grzegorz       Kurowski              154.27 -  337: 351  104
    5    12 Zbigniew       Wietecki              129.59 -  358: 470   80
    6    21 Krzysztof      Zawadzki              111.18 +  507: 245  161
    7    14 Józef          Burzyński             113.27 +  391: 365  163
    8     8 Adam           Grzelec               130.93 -  269: 452   81
    9    13 Agata          Kuć                   131.83 -  306: 388   82
   10    19 Adam           Janicki               117.85 +  405: 360  168
   11    13 Marek          Dudkiewicz            143.17 -  332: 370   93
   12    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  309: 388   50
   13    20 Jolanta        Olczak                100.00 +  435: 341  150
   14    17 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 -  336: 465   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 14 116.79




	Marcin Orzechowski 114.90 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Natalia        Woźniak               137.05 -  295: 467   87
    2    18 Łukasz         Tuszyński             148.49 +  450: 371  198
    3    17 Alicja         Grąbczewska           135.71 +  390: 320  186
    4    13 Radosław       Pastusiak             100.00 +  471: 313  150
    5     7 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 +  384: 284  176
    6     2 Adam           Grzelec               130.93 +  390: 375  181
    7     3 Maciej         Czupryniak            148.93 +  375: 363  199
    8     1 Miłosz         Wrzałek               145.28 -  261: 487   95
    9     3 Patryk         Gadus                 124.58 -  362: 367   75
   10     7 Małgorzata     Szczygieł             126.30 -  350: 393   76
   11    10 Jakub          Błażejewski           137.54 +  366: 362  188
   12     6 Franciszek     Łysek                 139.50 +  365: 337  189
   13     2 Dorota         Kuć                   124.72 -  389: 429   75
   14     7 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 +  503: 268  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2045  / 14 146.07




	Paweł Wdziękoński 114.90 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Irena          Sołdan                135.90 +  324: 274  186
    2    12 Maciej         Czupryniak            148.93 -  279: 363   99
    3    18 Krzysztof      Zawadzki              111.18 +  420: 364  161
    4    12 Maciej         Kuć                   132.39 -  321: 486   82
    5    16 Jacek          Nowak                 109.34 +  434: 324  159
    6    11 Dariusz        Kuć                   132.95 +  399: 369  183
    7     8 Patryk         Gadus                 124.58 -  380: 395   75
    8    13 Jakub          Hassa                 133.96 -  356: 403   84
    9    15 Marek          Dudkiewicz            143.17 -  346: 414   93
   10    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  300: 351   50
   11    20 Józef          Wietecki              110.95 +  363: 357  161
   12    14 Wojciech       Zemło                 148.14 +  385: 264  198
   13    13 Andrzej        Kroc                  135.74 -  323: 372   86
   14    18 Józef          Wietecki              110.95 -  334: 387   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 14 119.86




	Józef Burzyński 113.27 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kroc                  135.74 -  269: 508   86
    2    23 Małgorzata     Szczygieł             126.30 -  283: 390   76
    3    24 Iwona          Wieluńska             117.94 +  388: 302  168
    4    21 Łukasz         Tuszyński             148.49 -  331: 400   98
    5    20 Krzysztof      Zawadzki              111.18 +  483: 326  161
    6    22 Radosław       Pastusiak             100.00 +  348: 295  150
    7    14 Anna           Arana                 115.48 -  365: 391   65
    8    18 Tadeusz        Kondej                100.00 +  408: 399  150
    9    14 Irena          Sołdan                135.90 -  284: 535   86
   10    15 Zbigniew       Wietecki              129.59 +  501: 330  180
   11    11 Szymon         Dąbrowski             135.55 +  401: 382  186
   12    13 Małgorzata     Szmuksta              129.71 +  339: 316  180
   13     9 Franciszek     Łysek                 139.50 -  341: 365   89
   14    12 Maciej         Kuć                   132.39 +  370: 309  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 14 132.64




	Beata Kiżewska 111.76 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Alicja         Grąbczewska           135.71 -  294: 416   86
    2    19 Krzysztof      Zawadzki              111.18 -  278: 387   61
    3    23 Małgorzata     Wesołowska            104.83 -  319: 414   55
    4    26 PAUZA
    5    23 Szymon         Dąbrowski             135.55 -  378: 530   86
    6    24 Iwona          Wieluńska             117.94 -  368: 495   68
    7    25 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  406: 365  150
    8    24 Józef          Wietecki              110.95 -  361: 368   61
    9    21 Bartosz        Bartczak              121.86 -  265: 422   72
   10    22 Tadeusz        Kondej                100.00 -  358: 444   50
   11    24 Radosław       Pastusiak             100.00 +  381: 238  150
   12    20 Ireneusz       Moralewicz            132.05 -  369: 502   82
   13    23 Jacek          Nowak                 109.34 +  350: 331  159
   14    23 Małgorzata     Wesołowska            104.83 -  318: 390   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 13  87.31




	Krzysztof Zawadzki 111.18 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Dąbrowski             135.55 -  357: 376   86
    2    19 Beata          Kiżewska              111.76 +  387: 278  162
    3    18 Paweł          Wdziękoński           114.90 -  364: 420   65
    4    19 Alicja         Grąbczewska           135.71 -  383: 440   86
    5    20 Józef          Burzyński             113.27 -  326: 483   63
    6    21 Anna           Arana                 115.48 -  245: 507   65
    7    24 Józef          Wietecki              110.95 +  474: 262  161
    8    21 Małgorzata     Wesołowska            104.83 +  383: 289  155
    9    19 Tadeusz        Kondej                100.00 +  387: 374  150
   10    17 Halina         Cecot                 109.29 +  385: 289  159
   11    12 Małgorzata     Deszczyńska           141.01 -  335: 441   91
   12    18 Zbigniew       Wietecki              129.59 +  373: 335  180
   13    12 Jakub          Hassa                 133.96 +  542: 330  184
   14    11 Natalia        Woźniak               137.05 +  426: 364  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 14 128.14




	Józef Wietecki 110.95 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jakub          Hassa                 133.96 -  352: 387   84
    2    20 Wojciech       Łysek                 100.00 -  304: 352   50
    3    22 Jolanta        Olczak                100.00 -  352: 366   50
    4    24 Iwona          Wieluńska             117.94 -  309: 357   68
    5    25 Małgorzata     Szmuksta              129.71 -  237: 413   80
    6    26 PAUZA
    7    24 Krzysztof      Zawadzki              111.18 -  262: 474   61
    8    24 Beata          Kiżewska              111.76 +  368: 361  162
    9    24 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  296: 256  150
   10    23 Małgorzata     Wesołowska            104.83 +  372: 325  155
   11    20 Paweł          Wdziękoński           114.90 -  357: 363   65
   12    24 Radosław       Pastusiak             100.00 +  444: 314  150
   13    22 Tadeusz        Kondej                100.00 +  443: 218  150
   14    18 Paweł          Wdziękoński           114.90 +  387: 334  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 13 106.92




	Jacek Nowak 109.34 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Kuć                   132.95 -  348: 368   83
    2    22 Irena          Sołdan                135.90 -  344: 379   86
    3    21 Bartosz        Bartczak              121.86 +  387: 335  172
    4    23 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  400: 221  150
    5    16 Paweł          Wdziękoński           114.90 -  324: 434   65
    6    18 Joanna         Ostrowska             127.65 -  333: 410   78
    7    20 Jadwiga        Szczurowska           107.52 -  332: 360   58
    8    22 Radosław       Pastusiak             100.00 +  380: 260  150
    9    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  297: 414   50
   10    21 Jolanta        Olczak                100.00 -  263: 411   50
   11    25 PAUZA
   12    22 Małgorzata     Wesołowska            104.83 +  371: 362  155
   13    23 Beata          Kiżewska              111.76 -  331: 350   62
   14    20 Tadeusz        Kondej                100.00 -  248: 284   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 13  93.00




	Halina Cecot 109.29 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Kuć                   132.39 -  315: 377   82
    2    16 Monika         Gawron-Cieślik        125.54 -  305: 320   76
    3    25 Tadeusz        Kondej                100.00 +  385: 366  150
    4    17 Franciszek     Łysek                 139.50 +  464: 355  189
    5    18 Wojciech       Łysek                 100.00 -  283: 338   50
    6    15 Szymon         Dąbrowski             135.55 -  333: 379   86
    7    22 Bartosz        Bartczak              121.86 -  255: 320   72
    8    23 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  337: 272  150
    9    22 Jolanta        Olczak                100.00 +  359: 284  150
   10    17 Krzysztof      Zawadzki              111.18 -  289: 385   61
   11    22 Ireneusz       Moralewicz            132.05 -  320: 407   82
   12    25 PAUZA
   13    17 Wojciech       Zemło                 148.14 -  369: 412   98
   14    21 Jolanta        Olczak                100.00 -  303: 316   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 13  99.69




	Jadwiga Szczurowska 107.52 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ireneusz       Moralewicz            132.05 +  336: 323  182
    2    11 Agata          Kuć                   131.83 +  415: 400  182
    3     5 Dorota         Kuć                   124.72 -  344: 483   75
    4     6 Łukasz         Przyszlak             120.33 -  357: 358   70
    5     9 Andrzej        Kroc                  135.74 -  261: 426   86
    6    17 Maciej         Grąbczewski           145.45 -  272: 398   95
    7    20 Jacek          Nowak                 109.34 +  360: 332  159
    8    16 Iwona          Wieluńska             117.94 -  320: 421   68
    9    17 Zbigniew       Wietecki              129.59 -  252: 326   80
   10    25 PAUZA
   11    21 Wojciech       Łysek                 100.00 -  282: 352   50
   12    23 Jolanta        Olczak                100.00 -  337: 366   50
   13    24 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  345: 337  150
   14    22 Adam           Janicki               117.85 -  355: 428   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 13 101.15




	Małgorzata Wesołowska 104.83 Kołobrzeg                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agata          Kuć                   131.83 -  318: 423   82
    2    15 Wojciech       Zemło                 148.14 -  310: 442   98
    3    23 Beata          Kiżewska              111.76 +  414: 319  162
    4    14 Zbigniew       Wietecki              129.59 -  379: 388   80
    5    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  283: 417   50
    6    23 Tadeusz        Kondej                100.00 -  322: 376   50
    7    26 PAUZA
    8    21 Krzysztof      Zawadzki              111.18 -  289: 383   61
    9    23 Radosław       Pastusiak             100.00 +  339: 321  150
   10    23 Józef          Wietecki              110.95 -  325: 372   61
   11    23 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  299: 314   50
   12    22 Jacek          Nowak                 109.34 -  362: 371   59
   13    19 Ireneusz       Moralewicz            132.05 -  293: 490   82
   14    23 Beata          Kiżewska              111.76 +  390: 318  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 13  88.23




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Adam           Grzelec               130.93 -  254: 517   81
    2    25 Ireneusz       Moralewicz            132.05 -  292: 369   82
    3    26 PAUZA
    4    22 Patryk         Gadus                 124.58 -  290: 463   75
    5    22 Małgorzata     Wesołowska            104.83 +  417: 283  155
    6    20 Irena          Sołdan                135.90 +  329: 309  186
    7    17 Marek          Dudkiewicz            143.17 -  316: 422   93
    8    19 Joanna         Ostrowska             127.65 -  380: 425   78
    9    20 Jacek          Nowak                 109.34 +  414: 297  159
   10    18 Paweł          Wdziękoński           114.90 +  351: 300  165
   11    16 Iwona          Wieluńska             117.94 -  334: 365   68
   12    19 Anna           Arana                 115.48 +  388: 309  165
   13    15 Natalia        Woźniak               137.05 -  285: 423   87
   14    19 Zbigniew       Wietecki              129.59 -  313: 337   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 13 113.38




	Elżbieta Fitał 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Szmuksta              129.71 -  235: 372   80
    2    26 PAUZA
    3    19 Małgorzata     Szczygieł             126.30 -  177: 455   76
    4    23 Jacek          Nowak                 109.34 -  221: 400   59
    5    24 Irena          Sołdan                135.90 -  278: 427   86
    6    25 Jolanta        Olczak                100.00 -  327: 329   50
    7    25 Beata          Kiżewska              111.76 -  365: 406   62
    8    23 Halina         Cecot                 109.29 -  272: 337   59
    9    24 Józef          Wietecki              110.95 -  256: 296   61
   10    24 Radosław       Pastusiak             100.00 -  288: 298   50
   11    23 Małgorzata     Wesołowska            104.83 +  314: 299  155
   12    21 Tadeusz        Kondej                100.00 -  260: 367   50
   13    24 Jadwiga        Szczurowska           107.52 -  337: 345   58
   14    24 Radosław       Pastusiak             100.00 +  374: 365  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     996  / 13  76.62




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zbigniew       Wietecki              129.59 -  262: 487   80
    2    24 Anna           Arana                 115.48 -  290: 313   65
    3    25 Halina         Cecot                 109.29 -  366: 385   59
    4    25 Bartosz        Bartczak              121.86 -  280: 531   72
    5    26 PAUZA
    6    23 Małgorzata     Wesołowska            104.83 +  376: 322  155
    7    23 Radosław       Pastusiak             100.00 +  392: 329  150
    8    18 Józef          Burzyński             113.27 -  399: 408   63
    9    19 Krzysztof      Zawadzki              111.18 -  374: 387   61
   10    22 Beata          Kiżewska              111.76 +  444: 358  162
   11    17 Wojciech       Zemło                 148.14 -  290: 461   98
   12    21 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  367: 260  150
   13    22 Józef          Wietecki              110.95 -  218: 443   61
   14    20 Jacek          Nowak                 109.34 +  284: 248  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 13 102.69




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Ostrowska             127.65 -  319: 372   78
    2    14 Łukasz         Przyszlak             120.33 -  260: 417   70
    3    22 Józef          Wietecki              110.95 +  366: 352  161
    4    20 Ireneusz       Moralewicz            132.05 -  303: 338   82
    5    21 Bartosz        Bartczak              121.86 -  311: 357   72
    6    25 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  329: 327  150
    7    21 Irena          Sołdan                135.90 -  338: 461   86
    8    25 PAUZA
    9    22 Halina         Cecot                 109.29 -  284: 359   59
   10    21 Jacek          Nowak                 109.34 +  411: 263  159
   11    18 Andrzej        Kroc                  135.74 -  298: 410   86
   12    23 Jadwiga        Szczurowska           107.52 +  366: 337  158
   13    20 Anna           Arana                 115.48 -  341: 435   65
   14    21 Halina         Cecot                 109.29 +  316: 303  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 13 106.54




	Radosław Pastusiak 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 PAUZA
    2    13 Alicja         Grąbczewska           135.71 +  366: 229  186
    3     6 Dariusz        Kuć                   132.95 -  274: 411   83
    4    13 Marcin         Orzechowski           114.90 -  313: 471   65
    5    17 Natalia        Woźniak               137.05 -  278: 397   87
    6    22 Józef          Burzyński             113.27 -  295: 348   63
    7    23 Tadeusz        Kondej                100.00 -  329: 392   50
    8    22 Jacek          Nowak                 109.34 -  260: 380   59
    9    23 Małgorzata     Wesołowska            104.83 -  321: 339   55
   10    24 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  298: 288  150
   11    24 Beata          Kiżewska              111.76 -  238: 381   62
   12    24 Józef          Wietecki              110.95 -  314: 444   61
   13    21 Wojciech       Łysek                 100.00 -  289: 423   50
   14    24 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  365: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  / 13  78.54




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grażyna        Wesołowska            126.77 -  294: 432   77
    2    20 Józef          Wietecki              110.95 +  352: 304  161
    3    16 Natalia        Woźniak               137.05 +  379: 354  187
    4    11 Arkadiusz      Kleniewski            119.87 -  270: 398   70
    5    18 Halina         Cecot                 109.29 +  338: 283  159
    6    13 Maciej         Kuć                   132.39 -  350: 353   82
    7    15 Szymon         Dąbrowski             135.55 -  352: 526   86
    8    15 Agata          Kuć                   131.83 -  300: 397   82
    9    18 Ireneusz       Moralewicz            132.05 +  424: 310  182
   10    16 Iwona          Wieluńska             117.94 -  326: 395   68
   11    21 Jadwiga        Szczurowska           107.52 +  352: 282  158
   12    16 Andrzej        Kroc                  135.74 -  268: 335   86
   13    21 Radosław       Pastusiak             100.00 +  423: 289  150
   14    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 13 119.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju Walentynki w Gorzowie 2020



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Szczygieł             468: 346
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Czupryniak            394: 416
   3 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Kuć                   358: 407
   4 Patryk         Gadus                - Wojciech       Zemło                 428: 401
   5 Maciej         Grąbczewski          - Bartosz        Bartczak              449: 286
   6 Łukasz         Przyszlak            - Miłosz         Wrzałek               428: 436
   7 Marek          Dudkiewicz           - Arkadiusz      Kleniewski            387: 362
   8 Iwona          Wieluńska            - Małgorzata     Deszczyńska           296: 490
   9 Franciszek     Łysek                - Adam           Janicki               349: 378
  10 Anna           Arana                - Jakub          Błażejewski           338: 386
  11 Natalia        Woźniak              - Marcin         Orzechowski           467: 295
  12 Paweł          Wdziękoński          - Irena          Sołdan                324: 274
  13 Andrzej        Kroc                 - Józef          Burzyński             508: 269
  14 Beata          Kiżewska             - Alicja         Grąbczewska           294: 416
  15 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              376: 357
  16 Józef          Wietecki             - Jakub          Hassa                 352: 387
  17 Dariusz        Kuć                  - Jacek          Nowak                 368: 348
  18 Halina         Cecot                - Maciej         Kuć                   315: 377
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Jadwiga        Szczurowska           323: 336
  20 Małgorzata     Wesołowska           - Agata          Kuć                   318: 423
  21 Adam           Grzelec              - Krystyna       Czajkowska            517: 254
  22 Elżbieta       Fitał                - Małgorzata     Szmuksta              235: 372
  23 Zbigniew       Wietecki             - Tadeusz        Kondej                487: 262
  24 Jolanta        Olczak               - Joanna         Ostrowska             319: 372
  25 Grażyna        Wesołowska           - Wojciech       Łysek                 432: 294
  26 Radosław       Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Kuć                  - Adam           Grzelec               424: 402
   2 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kroc                  405: 399
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Hassa                 381: 462
   4 Jakub          Błażejewski          - Zbigniew       Wietecki              373: 350
   5 Adam           Janicki              - Grzegorz       Kurowski              328: 398
   6 Maciej         Kuć                  - Natalia        Woźniak               426: 319
   7 Maciej         Grąbczewski          - Szymon         Dąbrowski             363: 329
   8 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Szmuksta              598: 300
   9 Joanna         Ostrowska            - Grażyna        Wesołowska            291: 465
  10 Patryk         Gadus                - Dariusz        Kuć                   293: 449
  11 Jadwiga        Szczurowska          - Agata          Kuć                   415: 400
  12 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Wdziękoński           363: 279
  13 Alicja         Grąbczewska          - Radosław       Pastusiak             229: 366
  14 Łukasz         Przyszlak            - Jolanta        Olczak                417: 260
  15 Wojciech       Zemło                - Małgorzata     Wesołowska            442: 310
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Halina         Cecot                 320: 305
  17 Arkadiusz      Kleniewski           - Iwona          Wieluńska             476: 331
  18 Marcin         Orzechowski          - Łukasz         Tuszyński             450: 371
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Beata          Kiżewska              387: 278
  20 Wojciech       Łysek                - Józef          Wietecki              352: 304
  21 Bartosz        Bartczak             - Franciszek     Łysek                 317: 462
  22 Jacek          Nowak                - Irena          Sołdan                344: 379
  23 Józef          Burzyński            - Małgorzata     Szczygieł             283: 390
  24 Tadeusz        Kondej               - Anna           Arana                 290: 313
  25 Krystyna       Czajkowska           - Ireneusz       Moralewicz            292: 369
  26 Elżbieta       Fitał                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               371: 476
   2 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Dudkiewicz            373: 456
   3 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Czupryniak            364: 477
   4 Jakub          Hassa                - Jakub          Błażejewski           367: 326
   5 Dorota         Kuć                  - Jadwiga        Szczurowska           483: 344
   6 Dariusz        Kuć                  - Radosław       Pastusiak             411: 274
   7 Adam           Grzelec              - Maciej         Grąbczewski           450: 310
   8 Andrzej        Kroc                 - Monika         Gawron-Cieślik        311: 373
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Adam           Janicki               319: 376
  10 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Przyszlak             336: 461
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Zemło                 410: 428
  12 Małgorzata     Szmuksta             - Arkadiusz      Kleniewski            332: 343
  13 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Ostrowska             386: 438
  14 Agata          Kuć                  - Irena          Sołdan                572: 363
  15 Franciszek     Łysek                - Anna           Arana                 330: 434
  16 Wojciech       Łysek                - Natalia        Woźniak               379: 354
  17 Alicja         Grąbczewska          - Marcin         Orzechowski           320: 390
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Paweł          Wdziękoński           364: 420
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Elżbieta       Fitał                 455: 177
  20 Łukasz         Tuszyński            - Patryk         Gadus                 372: 363
  21 Jacek          Nowak                - Bartosz        Bartczak              387: 335
  22 Józef          Wietecki             - Jolanta        Olczak                352: 366
  23 Beata          Kiżewska             - Małgorzata     Wesołowska            319: 414
  24 Józef          Burzyński            - Iwona          Wieluńska             388: 302
  25 Tadeusz        Kondej               - Halina         Cecot                 366: 385
  26 Krystyna       Czajkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            456: 346
   2 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Kuć                   378: 346
   3 Maciej         Czupryniak           - Jakub          Hassa                 437: 378
   4 Agata          Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           371: 362
   5 Joanna         Ostrowska            - Adam           Grzelec               309: 317
   6 Jadwiga        Szczurowska          - Łukasz         Przyszlak             357: 358
   7 Wojciech       Zemło                - Monika         Gawron-Cieślik        387: 464
   8 Jakub          Błażejewski          - Grażyna        Wesołowska            344: 356
   9 Anna           Arana                - Grzegorz       Kurowski              337: 351
  10 Adam           Janicki              - Małgorzata     Szczygieł             301: 340
  11 Arkadiusz      Kleniewski           - Wojciech       Łysek                 398: 270
  12 Paweł          Wdziękoński          - Maciej         Kuć                   321: 486
  13 Radosław       Pastusiak            - Marcin         Orzechowski           313: 471
  14 Małgorzata     Wesołowska           - Zbigniew       Wietecki              379: 388
  15 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  318: 468
  16 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           340: 464
  17 Halina         Cecot                - Franciszek     Łysek                 464: 355
  18 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Szmuksta              332: 300
  19 Alicja         Grąbczewska          - Krzysztof      Zawadzki              440: 383
  20 Jolanta        Olczak               - Ireneusz       Moralewicz            303: 338
  21 Józef          Burzyński            - Łukasz         Tuszyński             331: 400
  22 Patryk         Gadus                - Krystyna       Czajkowska            463: 290
  23 Jacek          Nowak                - Elżbieta       Fitał                 400: 221
  24 Iwona          Wieluńska            - Józef          Wietecki              357: 309
  25 Bartosz        Bartczak             - Tadeusz        Kondej                531: 280
  26 Beata          Kiżewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Kuć                   359: 310
   2 Agata          Kuć                  - Maciej         Czupryniak            303: 367
   3 Jakub          Hassa                - Adam           Grzelec               327: 445
   4 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Przyszlak             331: 394
   5 Arkadiusz      Kleniewski           - Maciej         Kuć                   460: 261
   6 Grażyna        Wesołowska           - Dariusz        Kuć                   389: 385
   7 Marcin         Orzechowski          - Monika         Gawron-Cieślik        384: 284
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Marek          Dudkiewicz            373: 282
   9 Jadwiga        Szczurowska          - Andrzej        Kroc                  261: 426
  10 Jakub          Błażejewski          - Wojciech       Zemło                 356: 398
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           312: 400
  12 Anna           Arana                - Zbigniew       Wietecki              358: 470
  13 Joanna         Ostrowska            - Patryk         Gadus                 302: 341
  14 Łukasz         Tuszyński            - Alicja         Grąbczewska           505: 282
  15 Adam           Janicki              - Maciej         Grąbczewski           359: 322
  16 Paweł          Wdziękoński          - Jacek          Nowak                 434: 324
  17 Natalia        Woźniak              - Radosław       Pastusiak             397: 278
  18 Halina         Cecot                - Wojciech       Łysek                 283: 338
  19 Iwona          Wieluńska            - Franciszek     Łysek                 377: 401
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Józef          Burzyński             326: 483
  21 Bartosz        Bartczak             - Jolanta        Olczak                357: 311
  22 Krystyna       Czajkowska           - Małgorzata     Wesołowska            417: 283
  23 Beata          Kiżewska             - Szymon         Dąbrowski             378: 530
  24 Irena          Sołdan               - Elżbieta       Fitał                 427: 278
  25 Małgorzata     Szmuksta             - Józef          Wietecki              413: 237
  26 Tadeusz        Kondej               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               352: 393
   2 Marcin         Orzechowski          - Adam           Grzelec               390: 375
   3 Łukasz         Przyszlak            - Dorota         Kuć                   290: 390
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Arkadiusz      Kleniewski            297: 375
   5 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Wesołowska            384: 392
   6 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Kurowski              310: 445
   7 Patryk         Gadus                - Agata          Kuć                   505: 336
   8 Wojciech       Zemło                - Marek          Dudkiewicz            510: 368
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Natalia        Woźniak               380: 346
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Łukasz         Tuszyński             356: 389
  11 Dariusz        Kuć                  - Paweł          Wdziękoński           369: 399
  12 Jakub          Hassa                - Adam           Janicki               466: 228
  13 Wojciech       Łysek                - Maciej         Kuć                   350: 353
  14 Franciszek     Łysek                - Ireneusz       Moralewicz            526: 461
  15 Halina         Cecot                - Szymon         Dąbrowski             333: 379
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Bartosz        Bartczak              447: 224
  17 Maciej         Grąbczewski          - Jadwiga        Szczurowska           398: 272
  18 Joanna         Ostrowska            - Jacek          Nowak                 410: 333
  19 Jakub          Błażejewski          - Alicja         Grąbczewska           466: 326
  20 Irena          Sołdan               - Krystyna       Czajkowska            309: 329
  21 Anna           Arana                - Krzysztof      Zawadzki              507: 245
  22 Radosław       Pastusiak            - Józef          Burzyński             295: 348
  23 Małgorzata     Wesołowska           - Tadeusz        Kondej                322: 376
  24 Iwona          Wieluńska            - Beata          Kiżewska              495: 368
  25 Jolanta        Olczak               - Elżbieta       Fitał                 329: 327
  26 Józef          Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grażyna        Wesołowska           - Miłosz         Wrzałek               359: 381
   2 Arkadiusz      Kleniewski           - Dorota         Kuć                   379: 312
   3 Maciej         Czupryniak           - Marcin         Orzechowski           363: 375
   4 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Zemło                 448: 385
   5 Adam           Grzelec              - Łukasz         Przyszlak             379: 470
   6 Maciej         Kuć                  - Małgorzata     Deszczyńska           401: 389
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Tuszyński             388: 339
   8 Paweł          Wdziękoński          - Patryk         Gadus                 380: 395
   9 Jakub          Hassa                - Andrzej        Kroc                  349: 350
  10 Maciej         Grąbczewski          - Franciszek     Łysek                 405: 467
  11 Agata          Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        365: 372
  12 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Szmuksta              389: 429
  13 Dariusz        Kuć                  - Joanna         Ostrowska             427: 301
  14 Józef          Burzyński            - Anna           Arana                 365: 391
  15 Wojciech       Łysek                - Szymon         Dąbrowski             352: 526
  16 Adam           Janicki              - Jakub          Błażejewski           321: 472
  17 Marek          Dudkiewicz           - Krystyna       Czajkowska            422: 316
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Natalia        Woźniak               365: 387
  19 Alicja         Grąbczewska          - Iwona          Wieluńska             305: 415
  20 Jadwiga        Szczurowska          - Jacek          Nowak                 360: 332
  21 Jolanta        Olczak               - Irena          Sołdan                338: 461
  22 Bartosz        Bartczak             - Halina         Cecot                 320: 255
  23 Tadeusz        Kondej               - Radosław       Pastusiak             392: 329
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Józef          Wietecki              474: 262
  25 Elżbieta       Fitał                - Beata          Kiżewska              365: 406
  26 Małgorzata     Wesołowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Orzechowski           487: 261
   2 Łukasz         Przyszlak            - Arkadiusz      Kleniewski            340: 344
   3 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Kurowski              402: 334
   4 Maciej         Kuć                  - Patryk         Gadus                 364: 395
   5 Maciej         Czupryniak           - Małgorzata     Szczygieł             493: 338
   6 Wojciech       Zemło                - Grażyna        Wesołowska            379: 406
   7 Franciszek     Łysek                - Jakub          Błażejewski           347: 438
   8 Adam           Grzelec              - Anna           Arana                 452: 269
   9 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Kroc                  440: 400
  10 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           387: 457
  11 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Szmuksta              373: 371
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Kuć                   352: 387
  13 Paweł          Wdziękoński          - Jakub          Hassa                 356: 403
  14 Łukasz         Tuszyński            - Zbigniew       Wietecki              429: 287
  15 Agata          Kuć                  - Wojciech       Łysek                 397: 300
  16 Iwona          Wieluńska            - Jadwiga        Szczurowska           421: 320
  17 Irena          Sołdan               - Adam           Janicki               560: 246
  18 Józef          Burzyński            - Tadeusz        Kondej                408: 399
  19 Krystyna       Czajkowska           - Joanna         Ostrowska             380: 425
  20 Bartosz        Bartczak             - Ireneusz       Moralewicz            311: 451
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Wesołowska            383: 289
  22 Jacek          Nowak                - Radosław       Pastusiak             380: 260
  23 Elżbieta       Fitał                - Halina         Cecot                 272: 337
  24 Józef          Wietecki             - Beata          Kiżewska              368: 361
  25 Jolanta        Olczak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Kleniewski           - Miłosz         Wrzałek               298: 378
   2 Dorota         Kuć                  - Maciej         Czupryniak            428: 365
   3 Marcin         Orzechowski          - Patryk         Gadus                 362: 367
   4 Grażyna        Wesołowska           - Adam           Grzelec               264: 364
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Kurowski              339: 488
   6 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Hassa                 417: 441
   7 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               382: 370
   8 Jakub          Błażejewski          - Maciej         Kuć                   452: 257
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Przyszlak             415: 333
  10 Dariusz        Kuć                  - Wojciech       Zemło                 388: 314
  11 Andrzej        Kroc                 - Małgorzata     Szmuksta              335: 379
  12 Franciszek     Łysek                - Monika         Gawron-Cieślik        402: 286
  13 Anna           Arana                - Agata          Kuć                   306: 388
  14 Irena          Sołdan               - Józef          Burzyński             535: 284
  15 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Wdziękoński           414: 346
  16 Joanna         Ostrowska            - Iwona          Wieluńska             408: 328
  17 Jadwiga        Szczurowska          - Zbigniew       Wietecki              252: 326
  18 Wojciech       Łysek                - Ireneusz       Moralewicz            424: 310
  19 Tadeusz        Kondej               - Krzysztof      Zawadzki              374: 387
  20 Jacek          Nowak                - Krystyna       Czajkowska            297: 414
  21 Beata          Kiżewska             - Bartosz        Bartczak              265: 422
  22 Halina         Cecot                - Jolanta        Olczak                359: 284
  23 Radosław       Pastusiak            - Małgorzata     Wesołowska            321: 339
  24 Józef          Wietecki             - Elżbieta       Fitał                 296: 256
  25 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patryk         Gadus                - Miłosz         Wrzałek               426: 395
   2 Jakub          Błażejewski          - Dorota         Kuć                   336: 471
   3 Maciej         Czupryniak           - Arkadiusz      Kleniewski            477: 294
   4 Grzegorz       Kurowski             - Adam           Grzelec               473: 367
   5 Jakub          Hassa                - Grażyna        Wesołowska            421: 485
   6 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             332: 393
   7 Marcin         Orzechowski          - Małgorzata     Szczygieł             350: 393
   8 Irena          Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            358: 343
   9 Natalia        Woźniak              - Franciszek     Łysek                 329: 455
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Małgorzata     Deszczyńska           460: 315
  11 Maciej         Kuć                  - Szymon         Dąbrowski             445: 382
  12 Agata          Kuć                  - Joanna         Ostrowska             475: 316
  13 Łukasz         Przyszlak            - Wojciech       Zemło                 370: 359
  14 Andrzej        Kroc                 - Bartosz        Bartczak              330: 402
  15 Zbigniew       Wietecki             - Józef          Burzyński             330: 501
  16 Iwona          Wieluńska            - Wojciech       Łysek                 395: 326
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Halina         Cecot                 385: 289
  18 Krystyna       Czajkowska           - Paweł          Wdziękoński           351: 300
  19 Adam           Janicki              - Anna           Arana                 360: 405
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        340: 556
  21 Jolanta        Olczak               - Jacek          Nowak                 411: 263
  22 Beata          Kiżewska             - Tadeusz        Kondej                358: 444
  23 Małgorzata     Wesołowska           - Józef          Wietecki              325: 372
  24 Elżbieta       Fitał                - Radosław       Pastusiak             288: 298
  25 Jadwiga        Szczurowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kurowski              369: 379
   2 Dorota         Kuć                  - Patryk         Gadus                 415: 382
   3 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Czupryniak            468: 354
   4 Grażyna        Wesołowska           - Arkadiusz      Kleniewski            401: 379
   5 Franciszek     Łysek                - Małgorzata     Szczygieł             310: 283
   6 Adam           Grzelec              - Dariusz        Kuć                   386: 401
   7 Łukasz         Przyszlak            - Agata          Kuć                   366: 364
   8 Małgorzata     Szmuksta             - Irena          Sołdan                392: 400
   9 Jakub          Hassa                - Maciej         Kuć                   354: 387
  10 Marcin         Orzechowski          - Jakub          Błażejewski           366: 362
  11 Józef          Burzyński            - Szymon         Dąbrowski             401: 382
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Zawadzki              441: 335
  13 Anna           Arana                - Marek          Dudkiewicz            332: 370
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Joanna         Ostrowska             326: 321
  15 Bartosz        Bartczak             - Natalia        Woźniak               388: 321
  16 Krystyna       Czajkowska           - Iwona          Wieluńska             334: 365
  17 Wojciech       Zemło                - Tadeusz        Kondej                461: 290
  18 Andrzej        Kroc                 - Jolanta        Olczak                410: 298
  19 Zbigniew       Wietecki             - Adam           Janicki               424: 431
  20 Józef          Wietecki             - Paweł          Wdziękoński           357: 363
  21 Wojciech       Łysek                - Jadwiga        Szczurowska           352: 282
  22 Halina         Cecot                - Ireneusz       Moralewicz            320: 407
  23 Małgorzata     Wesołowska           - Elżbieta       Fitał                 299: 314
  24 Radosław       Pastusiak            - Beata          Kiżewska              238: 381
  25 Jacek          Nowak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             402: 326
   2 Dorota         Kuć                  - Grażyna        Wesołowska            358: 345
   3 Patryk         Gadus                - Grzegorz       Kurowski              451: 300
   4 Maciej         Kuć                  - Maciej         Czupryniak            317: 383
   5 Arkadiusz      Kleniewski           - Irena          Sołdan                476: 352
   6 Franciszek     Łysek                - Marcin         Orzechowski           337: 365
   7 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Przyszlak             342: 345
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Grzelec               321: 476
   9 Marek          Dudkiewicz           - Agata          Kuć                   491: 369
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Monika         Gawron-Cieślik        456: 342
  11 Iwona          Wieluńska            - Jakub          Hassa                 408: 382
  12 Jakub          Błażejewski          - Bartosz        Bartczak              454: 277
  13 Małgorzata     Szmuksta             - Józef          Burzyński             316: 339
  14 Paweł          Wdziękoński          - Wojciech       Zemło                 385: 264
  15 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             302: 291
  16 Wojciech       Łysek                - Andrzej        Kroc                  268: 335
  17 Natalia        Woźniak              - Adam           Janicki               395: 274
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Wietecki              373: 335
  19 Krystyna       Czajkowska           - Anna           Arana                 388: 309
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Beata          Kiżewska              502: 369
  21 Tadeusz        Kondej               - Elżbieta       Fitał                 367: 260
  22 Jacek          Nowak                - Małgorzata     Wesołowska            371: 362
  23 Jolanta        Olczak               - Jadwiga        Szczurowska           366: 337
  24 Radosław       Pastusiak            - Józef          Wietecki              314: 444
  25 Halina         Cecot                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Grzelec              - Miłosz         Wrzałek               332: 396
   2 Marcin         Orzechowski          - Dorota         Kuć                   389: 429
   3 Grażyna        Wesołowska           - Patryk         Gadus                 416: 286
   4 Maciej         Czupryniak           - Łukasz         Przyszlak             473: 295
   5 Grzegorz       Kurowski             - Arkadiusz      Kleniewski            545: 240
   6 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Deszczyńska           457: 409
   7 Jakub          Błażejewski          - Iwona          Wieluńska             342: 374
   8 Irena          Sołdan               - Maciej         Kuć                   401: 300
   9 Józef          Burzyński            - Franciszek     Łysek                 341: 365
  10 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Kuć                   375: 365
  11 Agata          Kuć                  - Małgorzata     Szczygieł             383: 323
  12 Jakub          Hassa                - Krzysztof      Zawadzki              330: 542
  13 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Wdziękoński           372: 323
  14 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Szmuksta              401: 302
  15 Natalia        Woźniak              - Krystyna       Czajkowska            423: 285
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Bartosz        Bartczak              354: 436
  17 Wojciech       Zemło                - Halina         Cecot                 412: 369
  18 Szymon         Dąbrowski            - Adam           Janicki               340: 259
  19 Małgorzata     Wesołowska           - Ireneusz       Moralewicz            293: 490
  20 Anna           Arana                - Jolanta        Olczak                435: 341
  21 Radosław       Pastusiak            - Wojciech       Łysek                 289: 423
  22 Józef          Wietecki             - Tadeusz        Kondej                443: 218
  23 Beata          Kiżewska             - Jacek          Nowak                 350: 331
  24 Elżbieta       Fitał                - Jadwiga        Szczurowska           337: 345
  25 Zbigniew       Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Kuć                   494: 336
   2 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Czupryniak            384: 284
   3 Patryk         Gadus                - Łukasz         Tuszyński             347: 338
   4 Grażyna        Wesołowska           - Irena          Sołdan                373: 373
   5 Marek          Dudkiewicz           - Franciszek     Łysek                 471: 283
   6 Łukasz         Przyszlak            - Iwona          Wieluńska             323: 352
   7 Arkadiusz      Kleniewski           - Marcin         Orzechowski           268: 503
   8 Adam           Grzelec              - Małgorzata     Deszczyńska           390: 299
   9 Agata          Kuć                  - Jakub          Błażejewski           480: 396
  10 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Kuć                   360: 491
  11 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Zawadzki              364: 426
  12 Maciej         Kuć                  - Józef          Burzyński             309: 370
  13 Bartosz        Bartczak             - Małgorzata     Szczygieł             363: 467
  14 Wojciech       Zemło                - Joanna         Ostrowska             443: 383
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Hassa                 386: 502
  16 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Szmuksta              409: 338
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Anna           Arana                 465: 336
  18 Paweł          Wdziękoński          - Józef          Wietecki              334: 387
  19 Zbigniew       Wietecki             - Krystyna       Czajkowska            337: 313
  20 Tadeusz        Kondej               - Jacek          Nowak                 284: 248
  21 Halina         Cecot                - Jolanta        Olczak                303: 316
  22 Jadwiga        Szczurowska          - Adam           Janicki               355: 428
  23 Małgorzata     Wesołowska           - Beata          Kiżewska              390: 318
  24 Elżbieta       Fitał                - Radosław       Pastusiak             374: 365
  25 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 03-02-2020

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dominik Urbacki                Pruszków             162.23   7625   47
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.36  30629  191
   3 Patryk Wolniewicz              Szczecin             159.19   5731   36
   4 Dawid Pikul                    Poznań               158.26  31493  199
   5 Marek Reda                     Dębówka              157.51   8663   55
   6 Krzysztof Obremski             Legnica              155.98  30885  198
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.98  29168  187
   8 Mirosław Uglik                 Warszawa             155.81  25241  162
   9 Jakub Szymczak                 Łódź                 155.42  23934  154
  10 Kacper Zegadło                 Warszawa             155.38  29833  192
  11 Dariusz Ulatowski              Tuchola              154.78  30956  200
  12 Kazimierz Merklejn             Warszawa             154.76  30178  195
  13 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.59  20097  130
  14 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.95  30482  198
  15 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.76  30598  199
  16 Bartosz Morawski               Wrocław              153.23  30492  199
  17 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.96  29674  194
  18 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.96   7342   48
  19 Przemysław Rybicki             Otwock               152.77   8555   56
  20 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.36  13103   86
  21 Kamil Górka                    Kraków               152.05  27065  178
  22 Łukasz Bobowski                Suchedniów           151.90  28558  188
  23 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          149.97  27594  184
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.45  29592  198
  25 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.63  29132  196
  26 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       148.49  17670  119
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             148.47  28952  195
  28 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              148.33  29073  196
  29 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.31  29168  198
  30 Jan Mrozowski                  Kraków               147.14  24426  166
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  32 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.92  27767  189
  33 Szymon Płachta                 Warszawa             146.84  28634  195
  34 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.69  21857  149
  35 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.48  27246  186
  36 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.19  25730  176
  37 Artur Irzyk                    Strzyżów             146.12  28348  194
  38 Kamil Kister                   Warszawa             145.58  12520   86
  39 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  145.49   9166   63
  40 Michał Waszkiewicz             Białystok            145.42  28794  198
  41 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.11  27570  190
  42 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.98  12323   85
  43 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            144.33   5196   36
  44 Justyna Górka                  Kraków               144.31  20203  140
  45 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.23  12981   90
  46 Robert Kamiński                Warszawa             143.39  27387  191
  47 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           143.16  28488  199
  48 Andrzej Rakoczy                Kraków               143.13  16317  114
  49 Janusz Krupiński               Bytom                143.08  28473  199
  50 Marek Dudkiewicz               Milanówek            142.70  28398  199
  51 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  52 Michał Makowski                Warszawa             142.50  14250  100
  53 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        142.47   9688   68
  54 Tomasz Górka                   Kraków               142.33   5551   39
  55 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              142.23  27735  195
  56 Joanna Juszczak                Warszawa             142.18  27726  195
  57 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             141.79  26799  189
  58 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.54  14012   99
  59 Sławomir Piotrowski            Deszczno             141.42  15273  108
  60 Krzysztof Gibas                Kraków               140.68   8863   63
  61 Konrad Sowula                  Kraków               140.56  18694  133
  62 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.44   5477   39
  63 Tomasz Suchanek                Wrocław              139.71  16067  115
  64 Marek Syczuk                   Warszawa             139.56   6699   48
  65 Marcin Rogala                  Warszawa             139.43  27887  200
  66 Piotr Domański                 Lublin               139.01  15986  115
  67 Radosław Jachna                Gdańsk               138.97  20150  145
  68 Franciszek Łysek               Warszawa             138.95  27096  195
  69 Michał Rogalewicz              Poznań               138.70   9570   69
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             138.32  27111  196
  71 Karol Waniek                   Wrocław              138.00   5934   43
  72 Adrian Ziemniewicz             Białystok            137.87  26195  190
  73 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.77   7302   53
  74 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.32  27464  200
  75 Małgorzata Sulejewska          Kraków               137.16  19203  140
  76 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.16  13442   98
  77 Jakub Błażejewski              Poznań               136.85  26823  196
  78 Przemysław Herdzina            Kraków               136.67   6970   51
  79 Jacek Mańko                    Poznań               136.48  26886  197
  80 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            136.07  27077  199
  81 Szymon Dąbrowski               Warszawa             135.78  26885  198
  82 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.75   9367   69
  83 Marcin Stachowski              Wydartowo I          135.47  21539  159
  84 Irena Sołdan                   Warszawa             135.43  25732  190
  85 Natalia Woźniak                Dziwnówek            135.34  25985  192
  86 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            135.26  24347  180
  87 Tomasz Lempart                 Wadowice             135.20  26229  194
  88 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      135.09  19723  146
  89 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.86  26972  200
  90 Marta Bajorek                  Warszawa             134.71  26403  196
  91 Rafał Matczak                  Milanówek            134.39  26609  198
  92 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.38  26070  194
  93 Agnieszka Walas                Kraków               133.87   8969   67
  94 Leszek Stecuła                 Bytom                133.72   6151   46
  95 Juliusz Czupryniak             Warszawa             133.72   7087   53
  96 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     133.59  26184  196
  97 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          133.54  25773  193
  98 Maciej Śliwa                   Zabrze               133.53   9080   68
  99 Katarzyna Polak                Warszawa             133.31  25995  195
 100 Piotr Broda                    Sandomierz           133.24  25849  194
 101 Dariusz Kuć                    Stargard             133.08  20494  154
 102 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             132.84   7572   57
 103 Maciej Perzyński               Piła                 132.56   8351   63
 104 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 105 Agata Kuć                      Stargard             132.36  25811  195
 106 Maciej Nawrocki                Wrocław              132.30  25005  189
 107 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubaw.   132.19  21282  161
 108 Ewa Radzikowska                Pyskowice            132.18   4362   33
 109 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.11  17571  133
 110 Maciej Kuć                     Stargard             132.01  19538  148
 111 Daniel Janus                   Wąchock              131.88   9891   75
 112 Adam Grzelec                   Poznań               131.67  25018  190
 113 Diana Pietrzykowska            Szczecin             131.61   8686   66
 114 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.49   8810   67
 115 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            131.49  25114  191
 116 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 117 Marta Szcześniak               Krzyków              131.00   7205   55
 118 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.98   8252   63
 119 Dominika Worona                Police               130.25  10941   84
 120 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.10  25889  199
 121 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 122 Marcin Ceglarek                Kraków               129.96  13256  102
 123 Grzegorz Papciak               Jodłowa              129.88   8832   68
 124 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.58  24621  190
 125 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               129.41  11776   91
 126 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.34  25350  196
 127 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            129.29  24695  191
 128 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             128.96  21407  166
 129 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.81   4637   36
 130 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.77  25496  198
 131 Marcin Orzechowski             Poznań               128.74   4892   38
 132 Dominik Ulejczyk               Będzin               128.55  25710  200
 133 Grażyna Wesołowska             Łódź                 128.41  24783  193
 134 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.40   6163   48
 135 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.22  13848  108
 136 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.11  24982  195
 137 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 138 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.92  25201  197
 139 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.79  25174  197
 140 Dorota Kuć                     Stargard             127.58  22836  179
 141 Marek Rogalski                 Warszawa             127.54  25125  197
 142 Dariusz Sowula                 Kraków               127.38  16941  133
 143 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            127.30  25206  198
 144 Ireneusz Kurzok                Mikołów              127.19  15772  124
 145 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.95  14472  114
 146 Zbigniew Rybak                 Warszawa             126.85  24101  190
 147 Tomasz A. Praga                Białystok            126.49  12270   97
 148 Dorota Stachowska              Wydartowo I          126.44  25289  200
 149 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 150 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.09  20678  164
 151 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.02   7057   56
 152 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.56   6027   48
 153 Jerzy Luter                    Bytom                125.56  24609  196
 154 Konrad Mikusek                 Milanówek            125.46  16812  134
 155 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.22  25045  200
 156 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.17  24909  199
 157 Monika Siemaszko               Lipiany              125.00  16125  129
 158 Natalia Ogierman               Katowice             124.93  18865  151
 159 Stanisław Gasik                Warszawa             124.69  14963  120
 160 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        124.35   7461   60
 161 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.34  10693   86
 162 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.28  11682   94
 163 Marta Sztajnert                Wisła                124.26  16154  130
 164 Zdzisław Stańkowski            Rząska               124.15   4842   39
 165 Anna Demczyszyn                Bystra               124.04   6202   50
 166 Szymon Stępień                 Bytom                123.97  24547  198
 167 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.40  22582  183
 168 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            123.18  24512  199
 169 Jarosław Michalak              Łódź                 122.76  10557   86
 170 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.76  22587  184
 171 Sylwia Łada                    Inowrocław           122.68  24167  197
 172 Adam Sternik                   Kętrzyn              122.59   6865   56
 173 Artur Wawrzynowski             Żukowo               122.57  19121  156
 174 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          122.35  14560  119
 175 Bartosz Bartczak               Poznań               122.30  23237  190
 176 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          122.28  23356  191
 177 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.25   5868   48
 178 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.08  13551  111
 179 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.04  10251   84
 180 Ewelina Kister                 Warszawa             121.85   7189   59
 181 Czesław Grajewski              Białystok            121.80  24117  198
 182 Agnieszka Matus                Milanówek            121.73  23128  190
 183 Dariusz Buławko                Warszawa             121.67   5475   45
 184 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.38  15415  127
 185 Michał Sak                     Lublin               121.35   4854   40
 186 Karolina Urbańska              Poznań               121.29  17709  146
 187 Sławomir Rosochacz             Lublin               121.16  10662   88
 188 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.06  14406  119
 189 Rafał Stachowski               Police               120.97  11008   91
 190 Anita Bruska                   Gdynia               120.49  18435  153
 191 Łukasz Baranowski              Gdynia               120.25   4329   36
 192 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.25   4329   36
 193 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 194 Sławomir Wolski                Wrocław              119.91  23862  199
 195 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            119.76  10299   86
 196 Bożena Guział                  Racibórz             119.68  22979  192
 197 Lucyna Śniadach                Rumia                119.41  16717  140
 198 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             119.38  18385  154
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             119.32   9188   77
 200 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.19  14660  123
 201 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            119.17  23238  195
 202 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               119.12  21442  180
 203 Teresa Zalewska                Racibórz             119.12  21679  182
 204 Krystyna Augustyniak           Łódź                 118.75   4275   36
 205 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            118.64   4271   36
 206 Adam Janicki                   Wrocław              118.50  10428   88
 207 Sławomir Długosz               Ostróda              118.39  18232  154
 208 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.29  17743  150
 209 Maciej Labe                    Poznań               117.95   4364   37
 210 Agnieszka Dawid                Kraków               117.94  14625  124
 211 Beata Piotrowska               Łódź                 117.93   8019   68
 212 Samir Chakrar                  Poznań               117.69   9180   78
 213 Urszula Rechowicz              Katowice             117.52  22446  191
 214 Marianna Kozłowska             Białystok            117.51  18802  160
 215 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.38   8569   73
 216 Tomasz Siwiński                Zawiercie            117.36  11267   96
 217 Marta Świątkowska              Wrocław              117.26  23452  200
 218 Renata Andracka                Zwola                117.12  21901  187
 219 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            116.94   5964   51
 220 Joanna Brychcy                 Katowice             116.59  22851  196
 221 Anna Arana                     Kołobrzeg            116.12  21946  189
 222 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.10  22176  191
 223 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.91   7650   66
 224 Izabela Chmielewska            Zabrze               115.70  10529   91
 225 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          115.59  11559  100
 226 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.56  12596  109
 227 Dorota Ostrowska               Białystok            115.33  11302   98
 228 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.24   5762   50
 229 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.12   3684   32
 230 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             114.95   6782   59
 231 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.94  21378  186
 232 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.85  19984  174
 233 Józef Burzyński                Ełk                  114.75  21000  183
 234 Paweł Brylski                  Kraków               114.65   5618   49
 235 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.62   3897   34
 236 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 237 Karolina Mak                   Wrocław              114.25   6855   60
 238 Waldemar Wypchał               Kraków               113.74  20701  182
 239 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 240 Jerzy Kędra                    Warszawa             113.65   4205   37
 241 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.63   5227   46
 242 Maria Skutela                  Warszawa             113.22  22304  197
 243 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.73  22433  199
 244 Katarzyna Okoniewska           Poznań               112.62   5631   50
 245 Marcin Kurowski                Racibórz             112.55  20596  183
 246 Tomasz Duda                    Tychy                112.37   3371   30
 247 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.73  21453  192
 248 Małgorzata Pochopień           Kraków               111.61   6808   61
 249 Jolanta Zięba                  Zabrze               111.38   8799   79
 250 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            111.31   7235   65
 251 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            110.88  20957  189
 252 Justyna Nieznalska             Jejkowice            110.75   7863   71
 253 Iwona Duźniak                  Dębica               110.70   4096   37
 254 Michał Dąbrowski               Warszawa             110.49   7845   71
 255 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               110.33  16219  147
 256 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.26   8380   76
 257 Przemysław Pawlic              Wrocław              110.14   3965   36
 258 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.42  14881  136
 259 Agnieszka Antos                Racibórz             109.40   7330   67
 260 Halina Cecot                   Kołobrzeg            109.18  21727  199
 261 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.68  10868  100
 262 Patrycja Skibska               Warszawa             108.68   6086   56
 263 Robert Wagner                  Wrocław              108.62   7712   71
 264 Paweł Kamiński                 Gdańsk               108.61   3910   36
 265 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              108.47   3905   36
 266 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.10   5189   48
 267 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     107.93   6368   59
 268 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.45   7199   67
 269 Jacek Nowak                    Szczecin             106.90   9300   87
 270 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.78  11959  112
 271 Liliana Dąbrowska              Warszawa             106.64   3519   33
 272 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.60   4584   43
 273 Mariusz Rostkowski             Częstochowa          106.48   8838   83
 274 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo         105.97   6252   59
 275 Grażyna Smereka                Racibórz             105.76   3913   37
 276 Marta Majewska                 Wadowice             105.12  14401  137
 277 Zofia Górka                    Łęczna               104.66   9105   87
 278 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            104.46  11491  110
 279 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            104.15  19788  190
 280 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.08  12385  119
 281 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.79  18890  182
 282 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.60  20098  194
 283 Grażyna Chłopek                Jaworzno             103.03  13703  133
 284 Lidia Żywna                    Gdynia               102.66  12216  119
 285 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.88   7437   73
 286 Karolina Sikora                Jaworzno             101.85  13953  137
 287 Natalia Mówka                  Warszawa             101.84   8351   82
 288 Maciej Onoszko                 Warszawa             101.84   3157   31
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.12   7786   77
 290 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             99.53  18911  190
 291 Marek Cecot                    Kołobrzeg             99.48   8655   87
 292 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.33   3278   33
 293 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             98.65  11838  120
 294 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      98.56   5618   57
 295 Tomasz Lewiński                Wejherowo             97.60   3416   35
 296 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.55  14633  150
 297 Piotr Kozak                    Racibórz              97.43   4774   49
 298 Marcin Stachowiak              Poznań                97.42   4189   43
 299 Alicja Tuz                     Kielce                97.22   4764   49
 300 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.56   3283   34
 301 Teresa Balewska                Reda                  95.47  18235  191
 302 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.09  18637  196
 303 Marek Popczyk                  Tychy                 95.02   5606   59
 304 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  94.59   5581   59
 305 Andrzej Klich                  Jaworzno              94.28  17913  190
 306 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle      94.24   3110   33
 307 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.82  12197  130
 308 Wojciech Łysek                 Warszawa              93.37  18488  198
 309 Adam Kaczyński                 Świnoujście           92.71   3152   34
 310 Przemysław Woiński             Łódź                  92.07   4972   54
 311 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 312 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              90.43   2713   30
 313 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.24   8392   93
 314 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              90.10  14597  162
 315 Piotr Duda                     Tychy                 89.47   2863   32
 316 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.97   7118   80
 317 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.47   2940   34
 318 Ryszard Pliszka                Szczecin              85.29   2985   35
 319 Stanisław Świgost              Gdańsk                85.11   2979   35
 320 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           84.75  10085  119
 321 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 322 Rafał Maciejewski              Łódź                  83.71   2846   34
 323 Dawid Węgrzyński               Zabrze                83.30   5331   64
 324 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.93   5489   67
 325 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.60   2856   35
 326 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 327 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   78.57   3457   44
 328 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             78.47   8161  104
 329 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 330 Elżbieta Salamon               Wrocław               76.81   3303   43
 331 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             75.79   5305   70
 332 Szymon Sztajnert               Wisła                 75.51   2643   35
 333 Michał Sztajnert               Wisła                 71.47   2430   34




Poczekalnia na dzień 03-02-2020

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jakub Kowalski                 Piaseczno             92.48   2682   29
   2 Patryk Gadus                   Pszczew              145.00   4060   28
   3 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   4 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.96   3509   27
   5 Michał Burak                   Wrocław              123.67   3339   27
   6 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   89.19   2408   27
   7 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              146.12   3799   26
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             113.04   2939   26
   9 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
  10 Wojciech Wąs                   Warszawa              90.04   2251   25
  11 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.88   3453   24
  12 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  13 Andrzej Stańczyk               Tarnów               130.42   3130   24
  14 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  15 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.25   2982   24
  16 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               123.46   2963   24
  17 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.25   2910   24
  18 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  19 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  20 Maria Uryga                    Kraków               114.58   2750   24
  21 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  22 Lidia Szpakowska               Jaworzno             104.00   2496   24
  23 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  24 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  25 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  26 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  27 Anna Kowalik                   Szczecin             124.00   2852   23
  28 Leszek Dobrowolski             Wrocław              118.91   2735   23
  29 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             107.30   2468   23
  30 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               105.09   2417   23
  31 Maciej Pietrasik               Nowogard             100.09   2302   23
  32 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  33 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           91.39   2102   23
  34 Agata Rosińska                 Warszawa              90.78   2088   23
  35 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  36 Olga Żukowicz                  Kołobrzeg             83.13   1912   23
  37 Przemysław Saktura             Kołobrzeg             80.91   1861   23
  38 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  39 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  40 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  41 Beata Pasternak                Kraków                63.91   1406   22
  42 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.48   2362   21
  43 Michał Kolaj                   Ostróda              140.35   2807   20
  44 Rafał Świątek                  Wrocław              101.75   2035   20
  45 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  46 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.79   2447   19
  47 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  123.11   2339   19
  48 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        116.16   2207   19
  49 Paweł Morga                    Warszawa             115.47   2194   19
  50 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  51 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  52 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  53 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  54 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  55 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  56 Anna Strugała                  Świnoujście           77.41   1316   17
  57 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  58 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      69.47   1181   17
  59 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  60 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  61 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.38   1558   16
  62 Magdalena Maternicka           Gdynia                91.31   1461   16
  63 Barbara Obremska               Wrocław              125.93   1763   14
  64 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  65 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  66 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  67 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              93.79   1313   14
  68 Maciej  Ciuba                  Warszawa              91.21   1277   14
  69 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  70 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  71 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  72 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  73 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  74 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  75 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  76 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  77 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  78 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.17   1694   12
  79 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
  80 Agnieszka Goniowska            Wrocław              133.08   1597   12
  81 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
  82 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  83 Aleksandra Brzeska             Piastów              127.58   1531   12
  84 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          127.17   1526   12
  85 Bogusław Szyszka               Oława                124.92   1499   12
  86 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
  87 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  88 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
  89 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
  90 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.25   1455   12
  91 Bogusław Książek               Szczecin             118.83   1426   12
  92 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
  93 Lech Boszko                    Gdańsk               115.83   1390   12
  94 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
  95 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
  96 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
  97 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
  98 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
  99 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.67   1316   12
 100 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 101 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 102 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 103 Dorota Kunigielis              Legnica              105.33   1264   12
 104 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 105 Sławomir Zabawa                Wałcz                102.92   1235   12
 106 Paweł Pędzisz                  Szczecin             102.58   1231   12
 107 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.83   1222   12
 108 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 109 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 110 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 111 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 112 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 113 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 114 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 115 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 116 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 117 Barbara Boszko                 Gdańsk                91.92   1103   12
 118 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 119 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 120 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań                90.42   1085   12
 121 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 122 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 123 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 124 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 125 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             82.17    986   12
 126 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 127 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 128 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 129 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 130 Maciej Czopik                  Jaworzno              58.00    696   12
 131 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 132 Magdalena Podlaska             Warszawa             113.82   1252   11
 133 Jolanta Kosmowska              Warszawa             107.36   1181   11
 134 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 135 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 136 Magdalena Cichoń               Korsze               102.27   1125   11
 137 Jacek Gołąb                    Wrocław               99.36   1093   11
 138 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 139 Paweł Kustroń                  Kraków                95.82   1054   11
 140 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 141 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 142 Agnieszka Dudziak              Poznań                91.55   1007   11
 143 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 144 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 145 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 146 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 147 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   86.64    953   11
 148 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 149 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 150 Jagoda Polińska                Gdańsk                83.82    922   11
 151 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             83.00    913   11
 152 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 153 Dorota Gołąb                   Wrocław               82.64    909   11
 154 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 155 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 156 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 157 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 158 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 159 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 160 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 161 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 162 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 163 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 164 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 165 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 166 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 167 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 168 Zofia Sroczek                  Wrocław               63.55    699   11
 169 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 170 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 171 Marek Szejba                   Gdynia                59.45    654   11
 172 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 173 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 174 Jakub Dworczyk                 Będzin                57.45    632   11
 175 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 176 Krystyna Smolińska             Świnoujście           57.27    630   11
 177 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 178 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 179 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             51.91    571   11
 180 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 181 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 182 Jerzy Paleń                    Szczecin              74.40    744   10
 183 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 184 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 185 Dariusz Wiza                   Katowice              56.89    512    9
 186 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 187 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 188 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 189 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 190 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 191 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 192 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 193 Radosław Chomentowski          Krosno               128.57    900    7
 194 Laura Pisula                   Wrocław              122.43    857    7
 195 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 196 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 197 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 198 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 199 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 200 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 201 Agata Bojarska                 Gdańsk               105.00    735    7
 202 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 203 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 204 Agnieszka  Putkiewicz          Warszawa              99.57    697    7
 205 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 206 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 207 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 208 Andrzej  Pastor                Warszawa              96.57    676    7
 209 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 210 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 211 Sebastian Wojtysiak            Warszawa              90.86    636    7
 212 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 213 Dorota Berezowska              Warszawa              87.86    615    7
 214 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 215 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała         85.86    601    7
 216 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 217 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 218 Julia  Orłowska                Warszawa              85.14    596    7
 219 Agnieszka Madej                Warszawa              84.43    591    7
 220 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 221 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 222 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 223 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 224 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 225 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 226 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 227 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 228 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 229 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 230 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 231 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 232 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 233 Wojciech Mijas                 Legnica               61.86    433    7
 234 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 235 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 236 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 237 Hanna Grąbczewska              Szczecin              53.29    373    7
 238 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 239 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 240 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.17    577    6
 241 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 242 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             81.17    487    6
 243 Marian  Majszyk                Mińsk Mazowiecki      79.33    476    6
 244 Magda Wilczek                  Warszawa              74.00    444    6
 245 Przemysław Kuczyński           Chomęcice             73.00    438    6
 246 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 247 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 248 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 249 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 250 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 251 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 252 Łukasz Pudło                   Gdańsk                95.20    476    5
 253 Emilia Stachowiak              Poznań                72.60    363    5
 254 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 255 Apolonia Green                 Kartuzy               69.20    346    5
 256 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 257 Jakub Green                    Kartuzy               57.20    286    5
 258 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 259 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 260 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 261 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            116.67    350    3
 262 Jerzy Ciesielski               Łódź                 107.00    321    3
 263 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 264 Kuba Kallus                    Katowice              97.33    292    3
 265 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 266 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 267 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 268 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              114.50    229    2
 269 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             107.50    215    2
 270 Edyta Nowakowska               Szczecin             100.00    200    2
 271 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 272 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 273 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 274 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 275 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 276 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 277 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 278 Adam Walicki                   Szczecin              51.00    102    2
 279 Jakub Miłosławski              Warszawa              50.00    100    2
 280 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 281 Łukasz Bachur                  Szczecin              71.00     71    1
 282 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 283 Patryk Gołębiewski             Szczecin              50.00     50    1
 284 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 285 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie