Warszawa25
lutego
Warszawa 25 lutego II Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Szczecin17
marca
Szczecin 17-18 marca XIV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"Grand Prix 2012
Radomsko24
marca
Radomsko 24-25 marca I Radomszczański Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Radomska
Dominik Urbacki mistrzem Szczecina17 - 18 marca 2012 — XIV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie" Szczecin, 17 - 18 marca 2012
Grand Prix 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Dominik Urbacki mistrzem SzczecinaXIV Mistrzostwa Szczecina zgromadziły 74 zawodników i zawodniczek. Dwudniowe zmagania zaliczane do GRAND PRIX 2012 wyłoniły mistrza.

W tym roku doczekaliśmy się kolejnej zmiany lokalizacji szczecińskiego turnieju. Scrabblistów w tym roku zaproszono do Restauracji "SZCZECIN".

Na szczecińskim turnieju zabrakło zeszłorocznego mistrza. Na starcie było wiadomo, że tytuł powędruje w inne ręce. Czy ten turniej można zaliczyć do zaskakujących. Myślę, że tak. Bardzo dobry występ Patryka Wolniewicza ze Szczecina (7 dużych punktów). Patryk (zeszłoroczny debiutant) niejednokrotnie zaskakiwał swoich przeciwników doskonale radząc sobie z doświadczonymi graczami. Bardzo dobry występ Weroniki Rudnickiej (najwyżej klasyfikowanej kobiety tego turnieju). W końcu sam nowy mistrz Szczecina — Dominik Urbacki — od 9 rundy do końca turnieju nie oddał już prowadzenia wygrywając turniej przewagą dwóch dużych punktów z wynikiem (12:1 / 5359).

Na podium zobaczyliśmy też: Sławomira Piotrowskiego z wynikiem (10:3 / 5477) na drugiej pozycji oraz Dariusza Kosza z wynikiem (10:3 / 5278) — na trzeciej pozycji.

Jak co roku w Szczecinie na zwycięzców czekało też sporo nagród i pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też emocji podczas wręczania nagrody losowanej wśród wszystkich zawodników, którzy uczestniczyli w rozgrywkach.

Serdeczne podziękowania dla całej ekipy Szczecińskiego „BLANK”-a. Zafundowali oni nam doskonałą rozrywkę i niepowtarzalną scrabblową rywalizację. Tegoroczną imprezę koordynował Rafał Polak — serdecznie dziękujemy! Gorące podziękowania dla organizatorów i sponsorów, bez których takie imprezy jak ta nie mogły by się odbyć. Liczymy oczywiście na kolejną edycję szczecińskiego turnieju. Do zobaczenia za rok!
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”
XII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”
XI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgrywekRestauracja Szczecin
ul. Felczaka 9, Szczecin

mapa
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 17 marca (8 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
20:30 — zakończenie gier

Niedziela, 18 marca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapa
Z dworca PKP tramwajem nr 3 do przystanku Odzieżowa (6 przystanków) i dalej ok. 500 m pieszo lub tramwajem nr 1 do przystanku Felczaka (7 przystanków) i dalej ok. 500 m pieszo
WyżywienieBar na miejscu.
W sobotę możliwość zamówienia obiadu w cenie 20 zł
NoclegiNovotel Szczecin — ok. 2,5 km od miejsca rozgrywek — al. 3 Maja 31 — tel. 91 480 14 00
Ibis Szczecin — ok. 2,5 km od miejsca rozgrywek — ul. Dworcowa 16 — tel. 91 480 18 00
Campanile — ok. 2,5 km od miejsca rozgrywek — ul. Wyszyńskiego 30 — tel. 91 481 77 00
Elka-Sen — ok. 2,5 km od miejsca rozgrywek — al. 3 Maja 1 A — tel. 91 433 56 04
Integro – ok. 1.5 km od miejsca rozgrywek – ul. Mickiewicza 34 — tel. 609 744 816, 601 700 882
Gryf – ok. 1 km od miejsca rozgrywek – ul. Wojska Polskiego — tel. 91 48 08 400
MOSiR — ok. 0,5 km od miejsca rozgrywek — ul. Unisławy 29 tel. 91 422 28 56
ATRIUM -ok. 0,5 km od miejsca rozgrywek — Wojska Polskiego 75. tel. 91 424 35 32
NagrodyI miejsce — puchar + 400 zł
II miejsce — puchar + 300 zł
III miejsce — puchar + 200 zł

nagroda dla najlepszej kobiety
nagroda dla najlepszego juniora do lat 18
nagroda dla najlepszego seniora powyżej 55 lat
nagroda dla najlepszego debiutanta
nagroda specjalna losowana wśród uczestników
inne
Dodatkowe atrakcjeWieczorem w sobotę belgijka z nagrodami
Impreza integracyjna z „niespodzianką” w miejscu rozgrywek.
OrganizatorzyKlub „Blank” Szczecin – Rafał Polak — tel. 694 335 755
Dariusz Kuć — tel. 601 785 491 — gg 1544271


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dominik         Urbacki              Pruszków               132.39     12.0     5359     2297      886
  2 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         127.25     10.0     5477     2036      753
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.51     10.0     5278     2041      458
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               144.59     10.0     5053     2089      487
  5 Weronika        Rudnicka             Szczecin               126.70     10.0     4925     2124      399
  6 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 147.62      9.0     5434     1857      551
  7 Bartosz         Morawski             Gliwice                150.09      9.0     5294     1824      797
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 144.69      9.0     5218     1954      337
  9 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.39      9.0     5128     1900      652
 10 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    136.61      8.0     5502     1799      614
 11 Maciej          Grąbczewski          Piła                   124.75      8.0     5361     1789      510
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               153.01      8.0     5355     1804      388
 13 Michał          Alabrudziński        Włocławek              150.77      8.0     5326     1767      363
 14 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.92      8.0     5223     1750      533
 15 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                131.95      8.0     5175     1824      295
 16 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   118.53      8.0     5104     1687      635
 17 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               118.30      8.0     5068     1718      291
 18 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    132.06      8.0     5064     1696      525
 19 Dawid           Buzowicz             Rzeszów                100.00      8.0     4913     1825       28
 20 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            117.73      8.0     4860     1853       19
 21 Alicja          Kosińska             Szczecin               127.62      7.5     5183     1701      207
 22 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         129.30      7.5     4997     1786      166
 23 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               126.23      7.0     5319     1637      465
 24 Jakub           Zaryński             Świnoujście            132.96      7.0     5152     1747        8
 25 Paweł           Janaś                Głogów                 133.18      7.0     5138     1657      311
 26 Marek           Syczuk               Warszawa               140.77      7.0     5102     1633      303
 27 Rafał           Wesołowski           Warszawa               133.61      7.0     5030     1671      287
 28 Grzegorz        Łukasik              Konojady               124.69      7.0     4987     1646      232
 29 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               145.01      7.0     4965     1570      455
 30 Krzysztof       Obremski             Legnica                147.48      7.0     4961     1574      407
 31 Patryk          Wolniewicz           Szczecin               100.00      7.0     4960     1654      280
 32 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   122.74      7.0     4924     1648       78
 33 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               123.43      7.0     4710     1541       27
 34 Jarosław        Żuliński             Szczecin               115.68      7.0     4676     1671     -259
 35 Łukasz          Baranowski           Reda                   120.90      7.0     4518     1688     -284
 36 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 119.58      6.5     4964     1695      325
 37 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               120.53      6.5     4585     1672     -188
 38 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  122.86      6.0     5155     1590      353
 39 Rafał           Polak                Wałcz                  106.18      6.0     4992     1475      319
 40 Marcin          Baniewski            Pełczyce               100.00      6.0     4965     1436      303
 41 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.09      6.0     4953     1504     -162
 42 Michał          Kolaj                Ostróda                128.03      6.0     4889     1508     -112
 43 Rafał           Stachowski           Police                 110.25      6.0     4840     1582     -292
 44 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.53      6.0     4833     1562      133
 45 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 114.20      6.0     4776     1492     -161
 46 Piotr           Broda                Sandomierz             126.84      6.0     4756     1587      -59
 47 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 108.15      6.0     4682     1446      -42
 48 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            100.00      6.0     4671     1398     -113
 49 Jacek           Nowak                Szczecin               104.64      6.0     4655     1500     -170
 50 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               115.50      6.0     4626     1452       82
 51 Marcin          Grześkiewicz         Szczecin               100.00      6.0     4523     1428      -67
 52 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            100.00      5.5     4241     1198      107
 53 Maciej          Perzyński            Piła                   124.91      5.0     4928     1382      191
 54 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 108.37      5.0     4718     1333     -107
 55 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.35      5.0     4674     1303       -4
 56 Maciej          Bukowski             Szczecin               112.45      5.0     4645     1378     -114
 57 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    101.63      5.0     4599     1289      220
 58 Anna            Niedzielko           Szczecin               106.82      5.0     4490     1284     -243
 59 Renata          Andracka             Zwola                  116.24      5.0     4345     1353     -301
 60 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               116.86      5.0     4285     1384     -402
 61 Walenty         Siemaszko            Lipiany                123.48      4.5     4721     1204       58
 62 Łukasz          Łysko                Miastko                100.00      4.5     4012     1185     -175
 63 Stefan          Koczarski            Szczecin               100.00      4.5     3968     1129     -239
 64 Bożena          Mileńko              Świnoujście            100.00      4.5     3506     1119     -939
 65 Beata           Kowaluk-Jagielska    Police                 100.00      3.5     4301     1027     -416
 66 Krystyna        Drynkowska           Świnoujście            100.00      3.5     3614      993     -658
 67 Beata           Kiżewska             Świnoujście            100.00      3.5     3528      987     -572
 68 Barbara         Turbo                Szczecin               102.56      3.0     2795      758       93
 69 Paweł           Szulc                Szczecin               101.77      3.0     2762      806      -29
 70 Ewa             Bryś                 Szczecin               100.00      2.5     3140      861    -1135
 71 Hanna           Mazowiecka           Świnoujście            100.00      1.5     2010      500     -811
 72 Wojciech        Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      1.5     1991      496     -690
 73 Michał          Śliwiński            Szczecin               100.00      0.5     2596      669    -2188
 74 Karol           Zieliński            Świnoujście            100.00      0.0        1       75     -399
 75 Magdalena       Kublik               Warszawa               121.81      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"



	Stanisław Rydzik 153.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Kuczyński             119.58 -  408: 432   70
    2    20 Alina          Białobrzewska         114.20 +  532: 285  164
    3    11 Łukasz         Łysko                 100.00 +  426: 303  150
    4     6 Jolanta        Chłopińska            122.86 -  330: 454   73
    5    15 Marek          Syczuk                140.77 +  391: 381  191
    6    10 Maciej         Perzyński             124.91 +  436: 359  175
    7     7 Aleksandra     Kaczanowska           118.30 +  489: 353  168
    8     4 Grzegorz       Łukasik               124.69 +  409: 381  175
    9     4 Dawid          Pikul                 144.69 -  477: 571   95
   10     4 Weronika       Rudnicka              126.70 -  318: 372   77
   11     8 Dariusz        Kuć                   122.74 +  415: 345  173
   12     3 Łukasz         Tuszyński             144.59 +  409: 350  195
   13     3 Łukasz         Tuszyński             144.59 -  315: 381   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 13 138.54




	Dariusz Kosz 151.51 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Kuć                   118.53 +  390: 358  169
    2    10 Ireneusz       Moralewicz            126.23 +  457: 323  176
    3     8 Dominik        Urbacki               132.39 -  341: 417   82
    4     9 Michał         Alabrudziński         150.77 +  448: 398  201
    5    12 Dawid          Buzowicz              100.00 +  406: 403  150
    6     5 Dawid          Pikul                 144.69 +  386: 377  195
    7     2 Weronika       Rudnicka              126.70 -  310: 365   77
    8     7 Tomasz         Zwoliński             139.92 +  491: 369  190
    9     6 Dorota         Stachowska            117.73 +  467: 339  168
   10     3 Grzegorz       Koczkodon             131.95 +  483: 441  182
   11     2 Łukasz         Tuszyński             144.59 +  419: 314  195
   12     2 Zbigniew       Wietecki              122.39 +  339: 279  172
   13     1 Dominik        Urbacki               132.39 -  341: 437   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2039  / 13 156.85




	Michał Alabrudziński 150.77 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Aleksandra     Kaczanowska           118.30 +  474: 367  168
    2     5 Piotr          Broda                 126.84 -  386: 429   77
    3    15 Jacek          Nowak                 104.64 +  440: 355  155
    4     9 Dariusz        Kosz                  151.51 -  398: 448  102
    5    14 Paweł          Janaś                 133.18 -  384: 426   83
    6    20 Rafał          Stachowski            110.25 -  370: 467   60
    7    25 Patrycja       Śliwińska             120.53 -  313: 430   71
    8    29 Łukasz         Łysko                 100.00 +  389: 289  150
    9    24 Walenty        Siemaszko             123.48 +  512: 361  173
   10    20 Michał         Kolaj                 128.03 +  378: 352  178
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              124.53 +  409: 253  175
   12    12 Marek          Syczuk                140.77 +  467: 394  191
   13     9 Jakub          Zaryński              132.96 +  406: 392  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 13 135.85




	Bartosz Morawski 150.09 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Stachowska            117.73 -  343: 442   68
    2    28 Stefan         Koczarski             100.00 +  398: 270  150
    3    27 Agnieszka      Kozak                 108.37 +  482: 423  158
    4    16 Jarosław       Żuliński              115.68 +  482: 310  166
    5     5 Weronika       Rudnicka              126.70 -  330: 375   77
    6    15 Agnieszka      Piotrowicz            108.15 +  441: 330  158
    7    11 Sławomir       Piotrowski            127.25 +  418: 355  177
    8     8 Ireneusz       Moralewicz            126.23 +  394: 382  176
    9     5 Robert         Kuszpit               129.30 +  486: 287  179
   10     1 Dominik        Urbacki               132.39 -  343: 377   82
   11     4 Zbigniew       Wietecki              122.39 -  324: 398   72
   12     9 Łukasz         Baranowski            120.90 +  491: 270  171
   13     5 Tomasz         Zwoliński             139.92 +  362: 278  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 13 140.31




	Rafał Lenartowski 147.62 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Monika         Gawron-Cieślik        116.86 +  496: 222  167
    2     3 Rafał          Wesołowski            133.61 -  343: 490   84
    3    16 Renata         Andracka              116.24 +  389: 310  166
    4    15 Dawid          Pikul                 144.69 -  392: 443   95
    5    19 Łukasz         Baranowski            120.90 +  417: 362  171
    6    14 Paweł          Janaś                 133.18 +  491: 327  183
    7     6 Krzysztof      Sporczyk              124.53 +  427: 345  175
    8     6 Robert         Duczemiński           132.06 +  506: 376  182
    9     3 Grzegorz       Koczkodon             131.95 -  383: 493   82
   10     5 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  420: 329  150
   11     3 Weronika       Rudnicka              126.70 -  344: 428   77
   12     6 Dawid          Buzowicz              100.00 +  399: 355  150
   13     4 Maciej         Grąbczewski           124.75 +  427: 403  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 13 142.85




	Krzysztof Obremski 147.48 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Renata         Andracka              116.24 +  378: 327  166
    2    12 Sławomir       Piotrowski            127.25 -  330: 447   77
    3    18 Krzysztof      Sporczyk              124.53 -  351: 499   75
    4    31 Bożena         Mileńko               100.00 +  468: 197  150
    5    25 Patrycja       Śliwińska             120.53 -  263: 359   71
    6    29 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  547: 274  150
    7    19 Jacek          Nowak                 104.64 +  411: 304  155
    8    15 Jakub          Zaryński              132.96 -  320: 432   83
    9    22 Maciej         Kuczyński             119.58 -  293: 503   70
   10    26 Monika         Gawron-Cieślik        116.86 +  512: 297  167
   11    19 Piotr          Broda                 126.84 +  380: 301  177
   12    18 Jolanta        Chłopińska            122.86 -  283: 337   73
   13    19 Rafał          Stachowski            110.25 +  425: 277  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 13 121.08




	Kazimierz Merklejn 145.01 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jarosław       Żuliński              115.68 +  452: 308  166
    2    11 Paweł          Janaś                 133.18 +  427: 313  183
    3     5 Dawid          Buzowicz              100.00 +  561: 321  150
    4     1 Dorota         Stachowska            117.73 -  277: 339   68
    5     4 Robert         Kuszpit               129.30 -  327: 342   79
    6    12 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  343: 356   50
    7    16 Maciej         Bukowski              112.45 +  373: 333  162
    8    12 Rafał          Stachowski            110.25 -  331: 355   60
    9    20 Monika         Gawron-Cieślik        116.86 +  425: 337  167
   10    15 Łukasz         Baranowski            120.90 -  282: 435   71
   11    23 Maciej         Perzyński             124.91 +  470: 314  175
   12    17 Maciej         Kuczyński             119.58 +  368: 296  170
   13    11 Dorota         Kuć                   118.53 -  329: 461   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 13 120.77




	Dawid Pikul 144.69 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Szmuksta              115.50 +  443: 313  166
    2    13 Robert         Kuszpit               129.30 +  382: 379  179
    3     1 Weronika       Rudnicka              126.70 -  295: 396   77
    4    15 Rafał          Lenartowski           147.62 +  443: 392  198
    5     8 Piotr          Broda                 126.84 +  378: 324  177
    6     5 Dariusz        Kosz                  151.51 -  377: 386  102
    7     8 Jolanta        Chłopińska            122.86 +  436: 333  173
    8     5 Maciej         Grąbczewski           124.75 +  433: 334  175
    9     4 Stanisław      Rydzik                153.01 +  571: 477  203
   10     2 Łukasz         Tuszyński             144.59 -  351: 415   95
   11     5 Dawid          Buzowicz              100.00 +  365: 335  150
   12     5 Sławomir       Piotrowski            127.25 -  351: 430   77
   13     6 Grzegorz       Koczkodon             131.95 +  393: 367  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1954  / 13 150.31




	Łukasz Tuszyński 144.59 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Alina          Białobrzewska         114.20 +  428: 313  164
    2    18 Maciej         Bukowski              112.45 +  397: 312  162
    3     2 Rafał          Wesołowski            133.61 +  381: 352  184
    4     3 Weronika       Rudnicka              126.70 +  386: 257  177
    5     1 Maciej         Grąbczewski           124.75 +  409: 349  175
    6     2 Jolanta        Chłopińska            122.86 +  456: 332  173
    7     1 Grzegorz       Koczkodon             131.95 +  359: 349  182
    8     1 Dominik        Urbacki               132.39 -  358: 484   82
    9     1 Marek          Herzig                136.61 +  419: 324  187
   10     2 Dawid          Pikul                 144.69 +  415: 351  195
   11     2 Dariusz        Kosz                  151.51 -  314: 419  102
   12     3 Stanisław      Rydzik                153.01 -  350: 409  103
   13     3 Stanisław      Rydzik                153.01 +  381: 315  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2089  / 13 160.69




	Marek Syczuk 140.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Bukowski              112.45 +  425: 411  162
    2    19 Dominik        Urbacki               132.39 -  340: 401   82
    3    24 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  433: 373  150
    4     7 Dariusz        Kuć                   122.74 -  296: 410   73
    5    15 Stanisław      Rydzik                153.01 -  381: 391  103
    6    23 Łukasz         Łysko                 100.00 +  469: 223  150
    7    18 Jakub          Zaryński              132.96 -  352: 386   83
    8    21 Józef          Wietecki              101.63 +  403: 272  152
    9    19 Alina          Białobrzewska         114.20 +  412: 364  164
   10    16 Maciej         Kuczyński             119.58 -  300: 436   70
   11    21 Jarosław       Żuliński              115.68 +  420: 332  166
   12    12 Michał         Alabrudziński         150.77 -  394: 467  101
   13    18 Marek          Dudkiewicz            127.09 +  477: 333  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 13 125.62




	Tomasz Zwoliński 139.92 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Stachowski            110.25 -  378: 422   60
    2    22 Łukasz         Baranowski            120.90 +  410: 386  171
    3    20 Paweł          Janaś                 133.18 +  471: 369  183
    4    11 Jakub          Zaryński              132.96 +  423: 317  183
    5     6 Michał         Kolaj                 128.03 -  360: 387   78
    6    13 Mieczysław     Pastuszak             100.35 +  421: 281  150
    7    13 Dawid          Buzowicz              100.00 +  452: 288  150
    8     7 Dariusz        Kosz                  151.51 -  369: 491  102
    9     8 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  358: 390   50
   10    13 Marek          Dudkiewicz            127.09 +  463: 335  177
   11     9 Dorota         Stachowska            117.73 +  449: 351  168
   12     7 Alicja         Kosińska              127.62 +  391: 311  178
   13     5 Bartosz        Morawski              150.09 -  278: 362  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 13 134.62




	Marek Herzig 136.61 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agnieszka      Kozak                 108.37 +  468: 406  158
    2     8 Alicja         Kosińska              127.62 -  410: 452   78
    3    13 Anna           Niedzielko            106.82 +  404: 316  157
    4    10 Sławomir       Piotrowski            127.25 -  384: 407   77
    5    16 Jakub          Zaryński              132.96 +  516: 365  183
    6     8 Piotr          Broda                 126.84 +  418: 295  177
    7     5 Rafał          Wesołowski            133.61 +  462: 294  184
    8     3 Robert         Kuszpit               129.30 +  422: 299  179
    9     1 Łukasz         Tuszyński             144.59 -  324: 419   95
   10     6 Dariusz        Kuć                   122.74 +  488: 395  173
   11     1 Dominik        Urbacki               132.39 -  405: 409   82
   12     4 Weronika       Rudnicka              126.70 -  315: 397   77
   13     8 Robert         Kuszpit               129.30 +  486: 434  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 13 138.38




	Rafał Wesołowski 133.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Piotrowicz            108.15 +  415: 310  158
    2     3 Rafał          Lenartowski           147.62 +  490: 343  198
    3     2 Łukasz         Tuszyński             144.59 -  352: 381   95
    4    12 Marek          Dudkiewicz            127.09 -  316: 374   77
    5    23 Jarosław       Żuliński              115.68 +  446: 294  166
    6    17 Maciej         Kuczyński             119.58 +  400: 277  170
    7     5 Marek          Herzig                136.61 -  294: 462   87
    8    17 Michał         Kolaj                 128.03 +  505: 391  178
    9    10 Jakub          Zaryński              132.96 -  288: 409   83
   10    18 Patrycja       Śliwińska             120.53 -  331: 377   71
   11    20 Alina          Białobrzewska         114.20 +  433: 371  164
   12    16 Dorota         Stachowska            117.73 -  382: 414   68
   13    17 Rafał          Polak                 106.18 +  378: 340  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 13 128.54




	Paweł Janaś 133.18 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Niedzielko            106.82 +  384: 359  157
    2    11 Kazimierz      Merklejn              145.01 -  313: 427   95
    3    20 Tomasz         Zwoliński             139.92 -  369: 471   90
    4    30 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  446: 259  150
    5    14 Michał         Alabrudziński         150.77 +  426: 384  201
    6    14 Rafał          Lenartowski           147.62 -  327: 491   98
    7    24 Piotr          Broda                 126.84 +  446: 286  177
    8    18 Łukasz         Baranowski            120.90 -  312: 405   71
    9    23 Patrycja       Śliwińska             120.53 -  377: 401   71
   10    24 Małgorzata     Szmuksta              115.50 +  397: 299  166
   11    15 Ireneusz       Moralewicz            126.23 -  365: 451   76
   12    21 Jacek          Nowak                 104.64 +  491: 314  155
   13    16 Marcin         Baniewski             100.00 +  485: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 13 127.46




	Jakub Zaryński 132.96 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Polak                 106.18 +  363: 329  156
    2    14 Zbigniew       Wietecki              122.39 +  395: 385  172
    3     7 Alicja         Kosińska              127.62 -  411: 503   78
    4    11 Tomasz         Zwoliński             139.92 -  317: 423   90
    5    16 Marek          Herzig                136.61 -  365: 516   87
    6    26 Małgorzata     Szmuksta              115.50 +  360: 315  166
    7    18 Marek          Syczuk                140.77 +  386: 352  191
    8    15 Krzysztof      Obremski              147.48 +  432: 320  197
    9    10 Rafał          Wesołowski            133.61 +  409: 288  184
   10     7 Sławomir       Piotrowski            127.25 -  364: 452   77
   11    11 Maciej         Grąbczewski           124.75 -  515: 532   75
   12    14 Dariusz        Kuć                   122.74 +  443: 323  173
   13     9 Michał         Alabrudziński         150.77 -  392: 406  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 13 134.38




	Dominik Urbacki 132.39 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jacek          Nowak                 104.64 +  348: 322  155
    2    19 Marek          Syczuk                140.77 +  401: 340  191
    3     8 Dariusz        Kosz                  151.51 +  417: 341  202
    4     4 Maciej         Grąbczewski           124.75 -  299: 457   75
    5    11 Zbigniew       Wietecki              122.39 +  383: 313  172
    6     7 Sławomir       Piotrowski            127.25 +  478: 326  177
    7     4 Robert         Duczemiński           132.06 +  361: 355  182
    8     1 Łukasz         Tuszyński             144.59 +  484: 358  195
    9     2 Weronika       Rudnicka              126.70 +  530: 277  177
   10     1 Bartosz        Morawski              150.09 +  377: 343  200
   11     1 Marek          Herzig                136.61 +  409: 405  187
   12     1 Grzegorz       Koczkodon             131.95 +  435: 295  182
   13     1 Dariusz        Kosz                  151.51 +  437: 341  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2297  / 13 176.69




	Robert Duczemiński 132.06 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Barbara        Turbo                 102.56 +  400: 300  153
    2     6 Jolanta        Chłopińska            122.86 -  355: 397   73
    3    25 Paweł          Szulc                 101.77 +  455: 346  152
    4    18 Maciej         Kuczyński             119.58 +  348: 315  170
    5    10 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  368: 293  150
    6     6 Michał         Kolaj                 128.03 +  459: 261  178
    7     4 Dominik        Urbacki               132.39 -  355: 361   82
    8     6 Rafał          Lenartowski           147.62 -  376: 506   98
    9    13 Łukasz         Baranowski            120.90 +  491: 248  171
   10     8 Dawid          Buzowicz              100.00 -  345: 423   50
   11    12 Patrycja       Śliwińska             120.53 +  304: 297  171
   12    11 Ireneusz       Moralewicz            126.23 +  456: 279  176
   13     7 Zbigniew       Wietecki              122.39 -  352: 513   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 13 130.46




	Grzegorz Koczkodon 131.95 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Szulc                 101.77 +  391: 323  152
    2     9 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  373: 327  150
    3     6 Jolanta        Chłopińska            122.86 +  379: 338  173
    4     5 Grzegorz       Łukasik               124.69 +  379: 370  175
    5     2 Alicja         Kosińska              127.62 +  435: 417  178
    6     1 Dorota         Stachowska            117.73 +  525: 303  168
    7     1 Łukasz         Tuszyński             144.59 -  349: 359   95
    8     2 Weronika       Rudnicka              126.70 -  344: 424   77
    9     3 Rafał          Lenartowski           147.62 +  493: 383  198
   10     3 Dariusz        Kosz                  151.51 -  441: 483  102
   11     6 Robert         Kuszpit               129.30 +  404: 325  179
   12     1 Dominik        Urbacki               132.39 -  295: 435   82
   13     6 Dawid          Pikul                 144.69 -  367: 393   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 13 140.31




	Robert Kuszpit 129.30 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Józef          Wietecki              101.63 +  374: 283  152
    2    13 Dawid          Pikul                 144.69 -  379: 382   95
    3    26 Magdalena      Kupczyńska            123.43 +  444: 383  173
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              124.53 +  419: 301  175
    5     4 Kazimierz      Merklejn              145.01 +  342: 327  195
    6     4 Maciej         Grąbczewski           124.75 +  428: 386  175
    7     3 Dorota         Stachowska            117.73 +  425: 269  168
    8     3 Marek          Herzig                136.61 -  299: 422   87
    9     5 Bartosz        Morawski              150.09 -  287: 486  100
   10     9 Alicja         Kosińska              127.62 =  418: 418  128
   11     6 Grzegorz       Koczkodon             131.95 -  325: 404   82
   12    10 Dorota         Kuć                   118.53 +  423: 284  169
   13     8 Marek          Herzig                136.61 -  434: 486   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 13 137.38




	Michał Kolaj 128.03 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mieczysław     Pastuszak             100.35 +  432: 266  150
    2    16 Dawid          Buzowicz              100.00 -  341: 443   50
    3    22 Maciej         Perzyński             124.91 +  434: 388  175
    4    19 Patrycja       Śliwińska             120.53 +  375: 350  171
    5     6 Tomasz         Zwoliński             139.92 +  387: 360  190
    6     6 Robert         Duczemiński           132.06 -  261: 459   82
    7    12 Grzegorz       Łukasik               124.69 -  355: 394   75
    8    17 Rafał          Wesołowski            133.61 -  391: 505   84
    9    16 Marcin         Baniewski             100.00 -  296: 462   50
   10    20 Michał         Alabrudziński         150.77 -  352: 378  101
   11    27 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  410: 270  150
   12    22 Anna           Niedzielko            106.82 +  465: 323  157
   13    20 Dariusz        Kuć                   122.74 -  390: 403   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 13 116.00




	Alicja Kosińska 127.62 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Baniewski             100.00 +  399: 344  150
    2     8 Marek          Herzig                136.61 +  452: 410  187
    3     7 Jakub          Zaryński              132.96 +  503: 411  183
    4     2 Piotr          Broda                 126.84 +  407: 404  177
    5     2 Grzegorz       Koczkodon             131.95 -  417: 435   82
    6     3 Weronika       Rudnicka              126.70 -  307: 392   77
    7    10 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  386: 373  150
    8     9 Dorota         Stachowska            117.73 -  308: 395   68
    9    11 Rafał          Stachowski            110.25 +  413: 313  160
   10     9 Robert         Kuszpit               129.30 =  418: 418  129
   11     7 Sławomir       Piotrowski            127.25 -  380: 449   77
   12     7 Tomasz         Zwoliński             139.92 -  311: 391   90
   13    14 Patrycja       Śliwińska             120.53 +  482: 241  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 13 130.85




	Sławomir Piotrowski 127.25 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Łysko                 100.00 +  450: 322  150
    2    12 Krzysztof      Obremski              147.48 +  447: 330  197
    3     3 Dorota         Stachowska            117.73 -  274: 461   68
    4    10 Marek          Herzig                136.61 +  407: 384  187
    5     7 Grzegorz       Łukasik               124.69 +  389: 386  175
    6     7 Dominik        Urbacki               132.39 -  326: 478   82
    7    11 Bartosz        Morawski              150.09 -  355: 418  100
    8    14 Aleksandra     Kaczanowska           118.30 +  451: 261  168
    9    14 Ireneusz       Moralewicz            126.23 +  542: 282  176
   10     7 Jakub          Zaryński              132.96 +  452: 364  183
   11     7 Alicja         Kosińska              127.62 +  449: 380  178
   12     5 Dawid          Pikul                 144.69 +  430: 351  195
   13     2 Weronika       Rudnicka              126.70 +  505: 307  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2036  / 13 156.62




	Marek Dudkiewicz 127.09 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  329: 361   50
    2    29 Mieczysław     Pastuszak             100.35 +  404: 396  150
    3    12 Marcin         Baniewski             100.00 +  420: 388  150
    4    12 Rafał          Wesołowski            133.61 +  374: 316  184
    5     9 Jolanta        Chłopińska            122.86 -  353: 520   73
    6    18 Dariusz        Kuć                   122.74 +  449: 298  173
    7     9 Maciej         Grąbczewski           124.75 -  323: 453   75
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              124.53 -  352: 385   75
    9    17 Rafał          Polak                 106.18 +  470: 308  156
   10    13 Tomasz         Zwoliński             139.92 -  335: 463   90
   11    22 Renata         Andracka              116.24 +  443: 267  166
   12    19 Patrycja       Śliwińska             120.53 -  368: 483   71
   13    18 Marek          Syczuk                140.77 -  333: 477   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 13 115.69




	Piotr Broda 126.84 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Kuć                   100.00 +  406: 273  150
    2     5 Michał         Alabrudziński         150.77 +  429: 386  201
    3     9 Maciej         Kuczyński             119.58 +  441: 401  170
    4     2 Alicja         Kosińska              127.62 -  404: 407   78
    5     8 Dawid          Pikul                 144.69 -  324: 378   95
    6     8 Marek          Herzig                136.61 -  295: 418   87
    7    24 Paweł          Janaś                 133.18 -  286: 446   83
    8    24 Magdalena      Kupczyńska            123.43 +  372: 317  173
    9    18 Maciej         Perzyński             124.91 +  441: 385  175
   10    12 Marcin         Baniewski             100.00 -  315: 373   50
   11    19 Krzysztof      Obremski              147.48 -  301: 380   97
   12    23 Małgorzata     Szmuksta              115.50 -  343: 363   66
   13    25 Maciej         Bukowski              112.45 +  399: 288  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 13 122.08




	Weronika Rudnicka 126.70 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bożena         Mileńko               100.00 +  503: 145  150
    2     2 Krzysztof      Sporczyk              124.53 +  432: 397  175
    3     1 Dawid          Pikul                 144.69 +  396: 295  195
    4     3 Łukasz         Tuszyński             144.59 -  257: 386   95
    5     5 Bartosz        Morawski              150.09 +  375: 330  200
    6     3 Alicja         Kosińska              127.62 +  392: 307  178
    7     2 Dariusz        Kosz                  151.51 +  365: 310  202
    8     2 Grzegorz       Koczkodon             131.95 +  424: 344  182
    9     2 Dominik        Urbacki               132.39 -  277: 530   82
   10     4 Stanisław      Rydzik                153.01 +  372: 318  203
   11     3 Rafał          Lenartowski           147.62 +  428: 344  198
   12     4 Marek          Herzig                136.61 +  397: 315  187
   13     2 Sławomir       Piotrowski            127.25 -  307: 505   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2124  / 13 163.38




	Ireneusz Moralewicz 126.23 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Beata          Kiżewska              100.00 +  456: 210  150
    2    10 Dariusz        Kosz                  151.51 -  323: 457  102
    3    21 Jarosław       Żuliński              115.68 -  331: 348   66
    4    24 Walenty        Siemaszko             123.48 +  522: 287  173
    5    17 Jacek          Nowak                 104.64 +  487: 297  155
    6     9 Aleksandra     Kaczanowska           118.30 -  436: 440   68
    7    14 Agnieszka      Piotrowicz            108.15 +  463: 290  158
    8     8 Bartosz        Morawski              150.09 -  382: 394  100
    9    14 Sławomir       Piotrowski            127.25 -  282: 542   77
   10    19 Mieczysław     Pastuszak             100.35 +  486: 361  150
   11    15 Paweł          Janaś                 133.18 +  451: 365  183
   12    11 Robert         Duczemiński           132.06 -  279: 456   82
   13    15 Jolanta        Chłopińska            122.86 +  421: 407  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 13 125.92




	Maciej Perzyński 124.91 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Karol          Zieliński             100.00 +  400:   1  150
    2     7 Grzegorz       Łukasik               124.69 -  293: 361   75
    3    22 Michał         Kolaj                 128.03 -  388: 434   78
    4    28 Paweł          Szulc                 101.77 +  443: 347  152
    5    26 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  437: 351  150
    6    10 Stanisław      Rydzik                153.01 -  359: 436  103
    7    21 Józef          Wietecki              101.63 +  412: 370  152
    8    16 Dawid          Buzowicz              100.00 -  377: 399   50
    9    18 Piotr          Broda                 126.84 -  385: 441   77
   10    22 Alina          Białobrzewska         114.20 -  411: 417   64
   11    23 Kazimierz      Merklejn              145.01 -  314: 470   95
   12    27 Renata         Andracka              116.24 +  360: 297  166
   13    23 Maciej         Kuczyński             119.58 -  349: 413   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 13 106.31




	Maciej Grąbczewski 124.75 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  477: 266  150
    2     4 Walenty        Siemaszko             123.48 +  418: 303  173
    3     4 Rafał          Stachowski            110.25 +  420: 314  160
    4     4 Dominik        Urbacki               132.39 +  457: 299  182
    5     1 Łukasz         Tuszyński             144.59 -  349: 409   95
    6     4 Robert         Kuszpit               129.30 -  386: 428   79
    7     9 Marek          Dudkiewicz            127.09 +  453: 323  177
    8     5 Dawid          Pikul                 144.69 -  334: 433   95
    9     7 Zbigniew       Wietecki              122.39 -  390: 399   72
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              124.53 +  309: 307  175
   11    11 Jakub          Zaryński              132.96 +  532: 515  183
   12     8 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  433: 428  150
   13     4 Rafał          Lenartowski           147.62 -  403: 427   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 13 137.62




	Grzegorz Łukasik 124.69 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  469: 222  150
    2     7 Maciej         Perzyński             124.91 +  361: 293  175
    3    10 Patrycja       Śliwińska             120.53 +  482: 329  171
    4     5 Grzegorz       Koczkodon             131.95 -  370: 379   82
    5     7 Sławomir       Piotrowski            127.25 -  386: 389   77
    6    11 Zbigniew       Wietecki              122.39 +  398: 351  172
    7    12 Michał         Kolaj                 128.03 +  394: 355  178
    8     4 Stanisław      Rydzik                153.01 -  381: 409  103
    9     9 Dariusz        Kuć                   122.74 -  308: 414   73
   10    14 Aleksandra     Kaczanowska           118.30 +  403: 399  168
   11    13 Dorota         Kuć                   118.53 -  324: 425   69
   12    15 Rafał          Stachowski            110.25 +  421: 382  160
   13    10 Aleksandra     Kaczanowska           118.30 -  290: 408   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 13 126.62




	Krzysztof Sporczyk 124.53 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  417: 222  150
    2     2 Weronika       Rudnicka              126.70 -  397: 432   77
    3    18 Krzysztof      Obremski              147.48 +  499: 351  197
    4     8 Robert         Kuszpit               129.30 -  301: 419   79
    5    20 Magdalena      Kupczyńska            123.43 +  391: 314  173
    6    19 Patrycja       Śliwińska             120.53 +  408: 257  171
    7     6 Rafał          Lenartowski           147.62 -  345: 427   98
    8    13 Marek          Dudkiewicz            127.09 +  385: 352  177
    9    12 Dawid          Buzowicz              100.00 -  266: 494   50
   10    11 Maciej         Grąbczewski           124.75 -  307: 309   75
   11    16 Michał         Alabrudziński         150.77 -  253: 409  101
   12    20 Rafał          Polak                 106.18 -  425: 427   56
   13    24 Agnieszka      Kozak                 108.37 +  439: 287  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 13 120.15




	Walenty Siemaszko 123.48 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  407: 358  150
    2     4 Maciej         Grąbczewski           124.75 -  303: 418   75
    3    17 Zbigniew       Wietecki              122.39 -  308: 392   72
    4    24 Ireneusz       Moralewicz            126.23 -  287: 522   76
    5    34 Michał         Śliwiński             100.00 +  551: 162  150
    6    24 Magdalena      Kupczyńska            123.43 -  373: 386   73
    7    26 Renata         Andracka              116.24 +  376: 366  166
    8    23 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  417: 372  150
    9    24 Michał         Alabrudziński         150.77 -  361: 512  101
   10    25 Jarosław       Żuliński              115.68 -  348: 435   66
   11    24 Agnieszka      Piotrowicz            108.15 -  385: 422   58
   12    28 Monika         Gawron-Cieślik        116.86 -  305: 318   67
   13    35 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Magdalena Kupczyńska 123.43 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Dawid          Buzowicz              100.00 -  327: 360   50
    2    31 Monika         Gawron-Cieślik        116.86 +  291: 272  167
    3    26 Robert         Kuszpit               129.30 -  383: 444   79
    4    25 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  389: 381  150
    5    20 Krzysztof      Sporczyk              124.53 -  314: 391   75
    6    24 Walenty        Siemaszko             123.48 +  386: 373  173
    7    22 Zbigniew       Wietecki              122.39 -  359: 380   72
    8    24 Piotr          Broda                 126.84 -  317: 372   77
    9    26 Maciej         Bukowski              112.45 +  347: 297  162
   10    23 Rafał          Polak                 106.18 -  367: 430   56
   11    25 Agnieszka      Kozak                 108.37 +  400: 350  158
   12    25 Alina          Białobrzewska         114.20 +  482: 324  164
   13    21 Agnieszka      Piotrowicz            108.15 +  348: 309  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 13 118.54




	Jolanta Chłopińska 122.86 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Ewa            Bryś                  100.00 +  472: 177  150
    2     6 Robert         Duczemiński           132.06 +  397: 355  182
    3     6 Grzegorz       Koczkodon             131.95 -  338: 379   82
    4     6 Stanisław      Rydzik                153.01 +  454: 330  203
    5     9 Marek          Dudkiewicz            127.09 +  520: 353  177
    6     2 Łukasz         Tuszyński             144.59 -  332: 456   95
    7     8 Dawid          Pikul                 144.69 -  333: 436   95
    8    10 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  396: 408   50
    9    15 Aleksandra     Kaczanowska           118.30 -  320: 380   68
   10    21 Jacek          Nowak                 104.64 +  433: 368  155
   11    17 Rafał          Stachowski            110.25 -  416: 456   60
   12    18 Krzysztof      Obremski              147.48 +  337: 283  197
   13    15 Ireneusz       Moralewicz            126.23 -  407: 421   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 13 122.31




	Dariusz Kuć 122.74 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Śliwiński             100.00 +  528: 180  150
    2     1 Rafał          Stachowski            110.25 -  349: 386   60
    3    14 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  445: 370  150
    4     7 Marek          Syczuk                140.77 +  410: 296  191
    5     3 Dorota         Stachowska            117.73 -  277: 407   68
    6    18 Marek          Dudkiewicz            127.09 -  298: 449   77
    7    23 Maciej         Kuczyński             119.58 +  370: 359  170
    8    11 Rafał          Polak                 106.18 +  367: 355  156
    9     9 Grzegorz       Łukasik               124.69 +  414: 308  175
   10     6 Marek          Herzig                136.61 -  395: 488   87
   11     8 Stanisław      Rydzik                153.01 -  345: 415  103
   12    14 Jakub          Zaryński              132.96 -  323: 443   83
   13    20 Michał         Kolaj                 128.03 +  403: 390  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 13 126.77




	Zbigniew Wietecki 122.39 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Stefan         Koczarski             100.00 +  443: 271  150
    2    14 Jakub          Zaryński              132.96 -  385: 395   83
    3    17 Walenty        Siemaszko             123.48 +  392: 308  173
    4    17 Małgorzata     Szmuksta              115.50 +  426: 289  166
    5    11 Dominik        Urbacki               132.39 -  313: 383   82
    6    11 Grzegorz       Łukasik               124.69 -  351: 398   75
    7    22 Magdalena      Kupczyńska            123.43 +  380: 359  173
    8    19 Patrycja       Śliwińska             120.53 +  400: 333  171
    9     7 Maciej         Grąbczewski           124.75 +  399: 390  175
   10    10 Dorota         Stachowska            117.73 +  449: 335  168
   11     4 Bartosz        Morawski              150.09 +  398: 324  200
   12     2 Dariusz        Kosz                  151.51 -  279: 339  102
   13     7 Robert         Duczemiński           132.06 +  513: 352  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 13 146.15




	Magdalena Kublik 121.81 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Łukasz Baranowski 120.90 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  309: 464   50
    2    22 Tomasz         Zwoliński             139.92 -  386: 410   90
    3    31 Monika         Gawron-Cieślik        116.86 +  355: 345  167
    4    32 Michał         Śliwiński             100.00 +  381: 193  150
    5    19 Rafał          Lenartowski           147.62 -  362: 417   98
    6    28 Jarosław       Żuliński              115.68 +  345: 293  166
    7    20 Dorota         Kuć                   118.53 +  347: 331  169
    8    18 Paweł          Janaś                 133.18 +  405: 312  183
    9    13 Robert         Duczemiński           132.06 -  248: 491   82
   10    15 Kazimierz      Merklejn              145.01 +  435: 282  195
   11    14 Maciej         Kuczyński             119.58 +  355: 348  170
   12     9 Bartosz        Morawski              150.09 -  270: 491  100
   13    13 Dorota         Stachowska            117.73 -  320: 425   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 13 129.85




	Patrycja Śliwińska 120.53 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  355: 297  150
    2    17 Maciej         Kuczyński             119.58 =  373: 373  120
    3    10 Grzegorz       Łukasik               124.69 -  329: 482   75
    4    19 Michał         Kolaj                 128.03 -  350: 375   78
    5    25 Krzysztof      Obremski              147.48 +  359: 263  197
    6    19 Krzysztof      Sporczyk              124.53 -  257: 408   75
    7    25 Michał         Alabrudziński         150.77 +  430: 313  201
    8    19 Zbigniew       Wietecki              122.39 -  333: 400   72
    9    23 Paweł          Janaś                 133.18 +  401: 377  183
   10    18 Rafał          Wesołowski            133.61 +  377: 331  184
   11    12 Robert         Duczemiński           132.06 -  297: 304   82
   12    19 Marek          Dudkiewicz            127.09 +  483: 368  177
   13    14 Alicja         Kosińska              127.62 -  241: 482   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 13 128.62




	Maciej Kuczyński 119.58 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                153.01 +  432: 408  203
    2    17 Patrycja       Śliwińska             120.53 =  373: 373  121
    3     9 Piotr          Broda                 126.84 -  401: 441   77
    4    18 Robert         Duczemiński           132.06 -  315: 348   82
    5    24 Dorota         Kuć                   118.53 +  392: 356  169
    6    17 Rafał          Wesołowski            133.61 -  277: 400   84
    7    23 Dariusz        Kuć                   122.74 -  359: 370   73
    8    28 Anna           Niedzielko            106.82 +  419: 278  157
    9    22 Krzysztof      Obremski              147.48 +  503: 293  197
   10    16 Marek          Syczuk                140.77 +  436: 300  191
   11    14 Łukasz         Baranowski            120.90 -  348: 355   71
   12    17 Kazimierz      Merklejn              145.01 -  296: 368   95
   13    23 Maciej         Perzyński             124.91 +  413: 349  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 13 130.38




	Dorota Kuć 118.53 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  151.51 -  358: 390  102
    2    25 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  351: 353   50
    3    30 Stefan         Koczarski             100.00 +  386: 336  150
    4    26 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  448: 270  150
    5    24 Maciej         Kuczyński             119.58 -  356: 392   70
    6    22 Renata         Andracka              116.24 +  424: 274  166
    7    20 Łukasz         Baranowski            120.90 -  331: 347   71
    8    22 Barbara        Turbo                 102.56 +  426: 323  153
    9    21 Jarosław       Żuliński              115.68 +  431: 315  166
   10    17 Rafał          Stachowski            110.25 +  423: 393  160
   11    13 Grzegorz       Łukasik               124.69 +  425: 324  175
   12    10 Robert         Kuszpit               129.30 -  284: 423   79
   13    11 Kazimierz      Merklejn              145.01 +  461: 329  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 13 129.77




	Aleksandra Kaczanowska 118.30 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         150.77 -  367: 474  101
    2    23 Jarosław       Żuliński              115.68 -  301: 387   66
    3    32 Beata          Kiżewska              100.00 +  420: 273  150
    4    27 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  488: 224  150
    5    22 Małgorzata     Szmuksta              115.50 +  388: 375  166
    6     9 Ireneusz       Moralewicz            126.23 +  440: 436  176
    7     7 Stanisław      Rydzik                153.01 -  353: 489  103
    8    14 Sławomir       Piotrowski            127.25 -  261: 451   77
    9    15 Jolanta        Chłopińska            122.86 +  380: 320  173
   10    14 Grzegorz       Łukasik               124.69 -  399: 403   75
   11    18 Rafał          Polak                 106.18 +  404: 325  156
   12    13 Marcin         Baniewski             100.00 +  459: 330  150
   13    10 Grzegorz       Łukasik               124.69 +  408: 290  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 13 132.15




	Dorota Stachowska 117.73 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bartosz        Morawski              150.09 +  442: 343  200
    2    15 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  380: 345  150
    3     3 Sławomir       Piotrowski            127.25 +  461: 274  177
    4     1 Kazimierz      Merklejn              145.01 +  339: 277  195
    5     3 Dariusz        Kuć                   122.74 +  407: 277  173
    6     1 Grzegorz       Koczkodon             131.95 -  303: 525   82
    7     3 Robert         Kuszpit               129.30 -  269: 425   79
    8     9 Alicja         Kosińska              127.62 +  395: 308  178
    9     6 Dariusz        Kosz                  151.51 -  339: 467  102
   10    10 Zbigniew       Wietecki              122.39 -  335: 449   72
   11     9 Tomasz         Zwoliński             139.92 -  351: 449   90
   12    16 Rafał          Wesołowski            133.61 +  414: 382  184
   13    13 Łukasz         Baranowski            120.90 +  425: 320  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 13 142.54




	Monika Gawron-Cieślik 116.86 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Lenartowski           147.62 -  222: 496   98
    2    31 Magdalena      Kupczyńska            123.43 -  272: 291   73
    3    31 Łukasz         Baranowski            120.90 -  345: 355   71
    4    33 Agnieszka      Kozak                 108.37 +  375: 262  158
    5    28 Maciej         Bukowski              112.45 -  325: 437   62
    6    35 Ewa            Bryś                  100.00 +  379: 226  150
    7    30 Paweł          Szulc                 101.77 +  379: 347  152
    8    27 Mieczysław     Pastuszak             100.35 +  389: 350  150
    9    20 Kazimierz      Merklejn              145.01 -  337: 425   95
   10    26 Krzysztof      Obremski              147.48 -  297: 512   97
   11    29 Jacek          Nowak                 104.64 -  305: 310   55
   12    28 Walenty        Siemaszko             123.48 +  318: 305  173
   13    30 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  342: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 13 106.46




	Renata Andracka 116.24 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              147.48 -  327: 378   97
    2    32 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  385: 249  150
    3    16 Rafał          Lenartowski           147.62 -  310: 389   98
    4    23 Rafał          Polak                 106.18 -  296: 516   56
    5    31 Bożena         Mileńko               100.00 +  416: 253  150
    6    22 Dorota         Kuć                   118.53 -  274: 424   69
    7    26 Walenty        Siemaszko             123.48 -  366: 376   73
    8    33 Beata          Kiżewska              100.00 +  380: 309  150
    9    27 Agnieszka      Piotrowicz            108.15 +  398: 286  158
   10    27 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  306: 303  150
   11    22 Marek          Dudkiewicz            127.09 -  267: 443   77
   12    27 Maciej         Perzyński             124.91 -  297: 360   75
   13    29 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  323: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 13 104.08




	Jarosław Żuliński 115.68 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kazimierz      Merklejn              145.01 -  308: 452   95
    2    23 Aleksandra     Kaczanowska           118.30 +  387: 301  168
    3    21 Ireneusz       Moralewicz            126.23 +  348: 331  176
    4    16 Bartosz        Morawski              150.09 -  310: 482  100
    5    23 Rafał          Wesołowski            133.61 -  294: 446   84
    6    28 Łukasz         Baranowski            120.90 -  293: 345   71
    7    27 Agnieszka      Kozak                 108.37 +  427: 305  158
    8    26 Agnieszka      Piotrowicz            108.15 +  390: 343  158
    9    21 Dorota         Kuć                   118.53 -  315: 431   69
   10    25 Walenty        Siemaszko             123.48 +  435: 348  173
   11    21 Marek          Syczuk                140.77 -  332: 420   91
   12    24 Maciej         Bukowski              112.45 +  365: 355  162
   13    22 Małgorzata     Szmuksta              115.50 +  472: 376  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 13 128.54




	Małgorzata Szmuksta 115.50 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 144.69 -  313: 443   95
    2    36 Ewa            Bryś                  100.00 +  362: 226  150
    3    23 Rafał          Polak                 106.18 +  358: 344  156
    4    17 Zbigniew       Wietecki              122.39 -  289: 426   72
    5    22 Aleksandra     Kaczanowska           118.30 -  375: 388   68
    6    26 Jakub          Zaryński              132.96 -  315: 360   83
    7    33 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  329: 362   50
    8    34 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  465: 189  150
    9    31 Stefan         Koczarski             100.00 +  358: 273  150
   10    24 Paweł          Janaś                 133.18 -  299: 397   83
   11    28 Józef          Wietecki              101.63 +  424: 321  152
   12    23 Piotr          Broda                 126.84 +  363: 343  177
   13    22 Jarosław       Żuliński              115.68 -  376: 472   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 13 111.69




	Alina Białobrzewska 114.20 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Tuszyński             144.59 -  313: 428   95
    2    20 Stanisław      Rydzik                153.01 -  285: 532  103
    3    36 Wojciech       Kuć                   100.00 +  379: 252  150
    4    29 Jacek          Nowak                 104.64 -  300: 415   55
    5    27 Józef          Wietecki              101.63 -  360: 366   52
    6    34 Bożena         Mileńko               100.00 +  447: 246  150
    7    29 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  349: 295  150
    8    25 Maciej         Bukowski              112.45 +  390: 358  162
    9    19 Marek          Syczuk                140.77 -  364: 412   91
   10    22 Maciej         Perzyński             124.91 +  417: 411  175
   11    20 Rafał          Wesołowski            133.61 -  371: 433   84
   12    25 Magdalena      Kupczyńska            123.43 -  324: 482   73
   13    27 Józef          Wietecki              101.63 +  477: 307  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 13 114.77




	Maciej Bukowski 112.45 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Syczuk                140.77 -  411: 425   91
    2    18 Łukasz         Tuszyński             144.59 -  312: 397   95
    3    29 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  261: 442   50
    4    34 Beata          Kiżewska              100.00 +  433: 238  150
    5    28 Monika         Gawron-Cieślik        116.86 +  437: 325  167
    6    25 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  367: 330  150
    7    16 Kazimierz      Merklejn              145.01 -  333: 373   95
    8    25 Alina          Białobrzewska         114.20 -  358: 390   64
    9    26 Magdalena      Kupczyńska            123.43 -  297: 347   73
   10    29 Stefan         Koczarski             100.00 +  358: 313  150
   11    31 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  435: 415  150
   12    24 Jarosław       Żuliński              115.68 -  355: 365   66
   13    25 Piotr          Broda                 126.84 -  288: 399   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 13 106.00




	Rafał Stachowski 110.25 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Zwoliński             139.92 +  422: 378  190
    2     1 Dariusz        Kuć                   122.74 +  386: 349  173
    3     4 Maciej         Grąbczewski           124.75 -  314: 420   75
    4    14 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  322: 424   50
    5    18 Rafał          Polak                 106.18 -  324: 404   56
    6    20 Michał         Alabrudziński         150.77 +  467: 370  201
    7    15 Marcin         Baniewski             100.00 +  429: 358  150
    8    12 Kazimierz      Merklejn              145.01 +  355: 331  195
    9    11 Alicja         Kosińska              127.62 -  313: 413   78
   10    17 Dorota         Kuć                   118.53 -  393: 423   69
   11    17 Jolanta        Chłopińska            122.86 +  456: 416  173
   12    15 Grzegorz       Łukasik               124.69 -  382: 421   75
   13    19 Krzysztof      Obremski              147.48 -  277: 425   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 13 121.69




	Agnieszka Kozak 108.37 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Herzig                136.61 -  406: 468   87
    2    21 Agnieszka      Piotrowicz            108.15 -  325: 428   58
    3    27 Bartosz        Morawski              150.09 -  423: 482  100
    4    33 Monika         Gawron-Cieślik        116.86 -  262: 375   67
    5    35 Anna           Niedzielko            106.82 +  370: 359  157
    6    31 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  409: 302  150
    7    27 Jarosław       Żuliński              115.68 -  305: 427   66
    8    31 Stefan         Koczarski             100.00 -  330: 335   50
    9    30 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  536: 330  150
   10    28 Łukasz         Łysko                 100.00 +  355: 310  150
   11    25 Magdalena      Kupczyńska            123.43 -  350: 400   73
   12    29 Beata          Kiżewska              100.00 +  360: 170  150
   13    24 Krzysztof      Sporczyk              124.53 -  287: 439   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 13 102.54




	Agnieszka Piotrowicz 108.15 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Wesołowski            133.61 -  310: 415   84
    2    21 Agnieszka      Kozak                 108.37 +  428: 325  158
    3    28 Bożena         Mileńko               100.00 +  505: 232  150
    4    13 Dawid          Buzowicz              100.00 -  357: 381   50
    5    21 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  327: 318  150
    6    15 Bartosz        Morawski              150.09 -  330: 441  100
    7    14 Ireneusz       Moralewicz            126.23 -  290: 463   76
    8    26 Jarosław       Żuliński              115.68 -  343: 390   66
    9    27 Renata         Andracka              116.24 -  286: 398   66
   10    30 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  376: 274  150
   11    24 Walenty        Siemaszko             123.48 +  422: 385  173
   12    26 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  399: 354  150
   13    21 Magdalena      Kupczyńska            123.43 -  309: 348   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 13 111.23




	Anna Niedzielko 106.82 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Janaś                 133.18 -  359: 384   83
    2    24 Barbara        Turbo                 102.56 +  370: 356  153
    3    13 Marek          Herzig                136.61 -  316: 404   87
    4    20 Marcin         Baniewski             100.00 -  260: 460   50
    5    35 Agnieszka      Kozak                 108.37 -  359: 370   58
    6    33 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  483: 278  150
    7    28 Łukasz         Łysko                 100.00 +  344: 245  150
    8    28 Maciej         Kuczyński             119.58 -  278: 419   70
    9    25 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  317: 359   50
   10    32 Bożena         Mileńko               100.00 +  429: 241  150
   11    26 Mieczysław     Pastuszak             100.35 +  373: 331  150
   12    22 Michał         Kolaj                 128.03 -  323: 465   78
   13    28 Jacek          Nowak                 104.64 -  279: 421   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 13  98.77




	Rafał Polak 106.18 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jakub          Zaryński              132.96 -  329: 363   83
    2    30 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  438: 285  150
    3    23 Małgorzata     Szmuksta              115.50 -  344: 358   66
    4    23 Renata         Andracka              116.24 +  516: 296  166
    5    18 Rafał          Stachowski            110.25 +  404: 324  160
    6    16 Dawid          Buzowicz              100.00 -  323: 338   50
    7    17 Mieczysław     Pastuszak             100.35 +  453: 298  150
    8    11 Dariusz        Kuć                   122.74 -  355: 367   73
    9    17 Marek          Dudkiewicz            127.09 -  308: 470   77
   10    23 Magdalena      Kupczyńska            123.43 +  430: 367  173
   11    18 Aleksandra     Kaczanowska           118.30 -  325: 404   68
   12    20 Krzysztof      Sporczyk              124.53 +  427: 425  175
   13    17 Rafał          Wesołowski            133.61 -  340: 378   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 13 113.46




	Jacek Nowak 104.64 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dominik        Urbacki               132.39 -  322: 348   82
    2    34 Beata          Kiżewska              100.00 +  392: 280  150
    3    15 Michał         Alabrudziński         150.77 -  355: 440  101
    4    29 Alina          Białobrzewska         114.20 +  415: 300  164
    5    17 Ireneusz       Moralewicz            126.23 -  297: 487   76
    6    30 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  399: 336  150
    7    19 Krzysztof      Obremski              147.48 -  304: 411   97
    8    20 Marcin         Baniewski             100.00 -  378: 402   50
    9    29 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  380: 313  150
   10    21 Jolanta        Chłopińska            122.86 -  368: 433   73
   11    29 Monika         Gawron-Cieślik        116.86 +  310: 305  167
   12    21 Paweł          Janaś                 133.18 -  314: 491   83
   13    28 Anna           Niedzielko            106.82 +  421: 279  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 13 115.38




	Barbara Turbo 102.56 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Robert         Duczemiński           132.06 -  300: 400   82
    2    24 Anna           Niedzielko            106.82 -  356: 370   57
    3    34 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  250: 328   50
    4    35 Wojciech       Kuć                   100.00 +  408: 317  150
    5    32 Ewa            Bryś                  100.00 +  429: 188  150
    6    21 Marcin         Baniewski             100.00 -  318: 393   50
    7    31 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  411: 280  150
    8    22 Dorota         Kuć                   118.53 -  323: 426   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  /  8  94.75




	Paweł Szulc 101.77 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Koczkodon             131.95 -  323: 391   82
    2    33 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  311: 261  150
    3    25 Robert         Duczemiński           132.06 -  346: 455   82
    4    28 Maciej         Perzyński             124.91 -  347: 443   75
    5    30 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  355: 408   50
    6    32 Beata          Kiżewska              100.00 +  396: 271  150
    7    30 Monika         Gawron-Cieślik        116.86 -  347: 379   67
    8    32 Wojciech       Kuć                   100.00 +  337: 183  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     806  /  8 100.75




	Józef Wietecki 101.63 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Robert         Kuszpit               129.30 -  283: 374   79
    2    26 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  362: 368   50
    3    35 Ewa            Bryś                  100.00 +  499: 169  150
    4    22 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  307: 361   50
    5    27 Alina          Białobrzewska         114.20 +  366: 360  164
    6    27 Stefan         Koczarski             100.00 +  292: 211  150
    7    21 Maciej         Perzyński             124.91 -  370: 412   75
    8    21 Marek          Syczuk                140.77 -  272: 403   91
    9    28 Mieczysław     Pastuszak             100.35 -  328: 408   50
   10    33 Michał         Śliwiński             100.00 +  534: 176  150
   11    28 Małgorzata     Szmuksta              115.50 -  321: 424   66
   12    31 Łukasz         Łysko                 100.00 +  358: 236  150
   13    27 Alina          Białobrzewska         114.20 -  307: 477   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 13  99.15




	Mieczysław Pastuszak 100.35 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Kolaj                 128.03 -  266: 432   78
    2    29 Marek          Dudkiewicz            127.09 -  396: 404   77
    3    33 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  505: 148  150
    4    21 Łukasz         Łysko                 100.00 +  346: 318  150
    5    13 Marcin         Baniewski             100.00 +  424: 306  150
    6    13 Tomasz         Zwoliński             139.92 -  281: 421   90
    7    17 Rafał          Polak                 106.18 -  298: 453   56
    8    27 Monika         Gawron-Cieślik        116.86 -  350: 389   67
    9    28 Józef          Wietecki              101.63 +  408: 328  152
   10    19 Ireneusz       Moralewicz            126.23 -  361: 486   76
   11    26 Anna           Niedzielko            106.82 -  331: 373   57
   12    30 Stefan         Koczarski             100.00 +  388: 276  150
   13    26 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  320: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 13 100.23




	Marcin  Baniewski 100.00 Pełczyce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Alicja         Kosińska              127.62 -  344: 399   78
    2    27 Wojciech       Kuć                   100.00 +  550: 119  150
    3    12 Marek          Dudkiewicz            127.09 -  388: 420   77
    4    20 Anna           Niedzielko            106.82 +  460: 260  157
    5    13 Mieczysław     Pastuszak             100.35 -  306: 424   50
    6    21 Barbara        Turbo                 102.56 +  393: 318  153
    7    15 Rafał          Stachowski            110.25 -  358: 429   60
    8    20 Jacek          Nowak                 104.64 +  402: 378  155
    9    16 Michał         Kolaj                 128.03 +  462: 296  178
   10    12 Piotr          Broda                 126.84 +  373: 315  177
   11    10 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  319: 360   50
   12    13 Aleksandra     Kaczanowska           118.30 -  330: 459   68
   13    16 Paweł          Janaś                 133.18 -  280: 485   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 13 110.46




	Ewa Bryś 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jolanta        Chłopińska            122.86 -  177: 472   73
    2    36 Małgorzata     Szmuksta              115.50 -  226: 362   66
    3    35 Józef          Wietecki              101.63 -  169: 499   52
    4    37 PAUZA
    5    32 Barbara        Turbo                 102.56 -  188: 429   53
    6    35 Monika         Gawron-Cieślik        116.86 -  226: 379   67
    7    35 Wojciech       Kuć                   100.00 -  286: 295   50
    8    36 Michał         Śliwiński             100.00 +  319: 199  150
    9    33 Beata          Kiżewska              100.00 -  189: 331   50
   10    34 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  266: 344   50
   11    33 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  280: 321   50
   12    33 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  231: 377   50
   13    34 Michał         Śliwiński             100.00 +  283: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     861  / 12  71.75




	Dawid Buzowicz 100.00 Rzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Magdalena      Kupczyńska            123.43 +  360: 327  173
    2    16 Michał         Kolaj                 128.03 +  443: 341  178
    3     5 Kazimierz      Merklejn              145.01 -  321: 561   95
    4    13 Agnieszka      Piotrowicz            108.15 +  381: 357  158
    5    12 Dariusz        Kosz                  151.51 -  403: 406  102
    6    16 Rafał          Polak                 106.18 +  338: 323  156
    7    13 Tomasz         Zwoliński             139.92 -  288: 452   90
    8    16 Maciej         Perzyński             124.91 +  399: 377  175
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              124.53 +  494: 266  175
   10     8 Robert         Duczemiński           132.06 +  423: 345  182
   11     5 Dawid          Pikul                 144.69 -  335: 365   95
   12     6 Rafał          Lenartowski           147.62 -  355: 399   98
   13    12 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  373: 366  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1827  / 13 140.54




	Krystyna Drynkowska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Grzegorz       Łukasik               124.69 -  222: 469   75
    2    32 Renata         Andracka              116.24 -  249: 385   66
    3    34 Barbara        Turbo                 102.56 +  328: 250  153
    4    30 Paweł          Janaś                 133.18 -  259: 446   83
    5    33 Stefan         Koczarski             100.00 -  268: 347   50
    6    31 Agnieszka      Kozak                 108.37 -  302: 409   58
    7    34 Bożena         Mileńko               100.00 -  202: 409   50
    8    37 PAUZA
    9    34 Michał         Śliwiński             100.00 +  410: 185  150
   10    30 Agnieszka      Piotrowicz            108.15 -  274: 376   58
   11    33 Ewa            Bryś                  100.00 +  321: 280  150
   12    32 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  212: 385   50
   13    32 Stefan         Koczarski             100.00 -  267: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  / 12  82.75




	Marcin Grześkiewicz 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Patrycja       Śliwińska             120.53 -  297: 355   71
    2    25 Dorota         Kuć                   118.53 +  353: 351  169
    3    24 Marek          Syczuk                140.77 -  373: 433   91
    4    22 Józef          Wietecki              101.63 +  361: 307  152
    5    21 Agnieszka      Piotrowicz            108.15 -  318: 327   58
    6    25 Maciej         Bukowski              112.45 -  330: 367   62
    7    32 Stefan         Koczarski             100.00 +  435: 270  150
    8    23 Walenty        Siemaszko             123.48 -  372: 417   73
    9    30 Agnieszka      Kozak                 108.37 -  330: 536   58
   10    31 Beata          Kiżewska              100.00 +  339: 282  150
   11    27 Michał         Kolaj                 128.03 -  270: 410   78
   12    32 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  385: 212  150
   13    29 Renata         Andracka              116.24 +  360: 323  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 13 109.85




	Beata Kiżewska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ireneusz       Moralewicz            126.23 -  210: 456   76
    2    34 Jacek          Nowak                 104.64 -  280: 392   55
    3    32 Aleksandra     Kaczanowska           118.30 -  273: 420   68
    4    34 Maciej         Bukowski              112.45 -  238: 433   62
    5    36 Wojciech       Kuć                   100.00 +  315: 252  150
    6    32 Paweł          Szulc                 101.77 -  271: 396   52
    7    37 PAUZA
    8    33 Renata         Andracka              116.24 -  309: 380   66
    9    33 Ewa            Bryś                  100.00 +  331: 189  150
   10    31 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  282: 339   50
   11    34 Michał         Śliwiński             100.00 +  306: 199  150
   12    29 Agnieszka      Kozak                 108.37 -  170: 360   58
   13    33 Bożena         Mileńko               100.00 -  243: 284   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  / 12  82.25




	Stefan Koczarski 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Zbigniew       Wietecki              122.39 -  271: 443   72
    2    28 Bartosz        Morawski              150.09 -  270: 398  100
    3    30 Dorota         Kuć                   118.53 -  336: 386   69
    4    36 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  435: 284  150
    5    33 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  347: 268  150
    6    27 Józef          Wietecki              101.63 -  211: 292   52
    7    32 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  270: 435   50
    8    31 Agnieszka      Kozak                 108.37 +  335: 330  158
    9    31 Małgorzata     Szmuksta              115.50 -  273: 358   66
   10    29 Maciej         Bukowski              112.45 -  313: 358   62
   11    35 PAUZA
   12    30 Mieczysław     Pastuszak             100.35 -  276: 388   50
   13    32 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  331: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 12  94.08




	Beata Kowaluk-Jagielska 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Dudkiewicz            127.09 +  361: 329  177
    2    15 Dorota         Stachowska            117.73 -  345: 380   68
    3    19 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  280: 442   50
    4    27 Aleksandra     Kaczanowska           118.30 -  224: 488   68
    5    30 Paweł          Szulc                 101.77 +  408: 355  152
    6    29 Krzysztof      Obremski              147.48 -  274: 547   97
    7    31 Barbara        Turbo                 102.56 -  280: 411   53
    8    30 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  364: 414   50
    9    32 Bożena         Mileńko               100.00 -  311: 321   50
   10    35 PAUZA
   11    31 Maciej         Bukowski              112.45 -  415: 435   62
   12    33 Ewa            Bryś                  100.00 +  377: 231  150
   13    31 Łukasz         Łysko                 100.00 -  362: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  / 12  85.58




	Wojciech Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Broda                 126.84 -  273: 406   77
    2    27 Marcin         Baniewski             100.00 -  119: 550   50
    3    36 Alina          Białobrzewska         114.20 -  252: 379   64
    4    35 Barbara        Turbo                 102.56 -  317: 408   53
    5    36 Beata          Kiżewska              100.00 -  252: 315   50
    6    37 PAUZA
    7    35 Ewa            Bryś                  100.00 +  295: 286  150
    8    32 Paweł          Szulc                 101.77 -  183: 337   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  7  70.86




	Hanna Mazowiecka 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Sporczyk              124.53 -  222: 417   75
    2    33 Paweł          Szulc                 101.77 -  261: 311   52
    3    33 Mieczysław     Pastuszak             100.35 -  148: 505   50
    4    36 Stefan         Koczarski             100.00 -  284: 435   50
    5    37 PAUZA
    6    33 Anna           Niedzielko            106.82 -  278: 483   57
    7    36 Michał         Śliwiński             100.00 +  328: 205  150
    8    34 Małgorzata     Szmuksta              115.50 -  189: 465   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  7  71.43




	Bożena Mileńko 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Weronika       Rudnicka              126.70 -  145: 503   77
    2    37 PAUZA
    3    28 Agnieszka      Piotrowicz            108.15 -  232: 505   58
    4    31 Krzysztof      Obremski              147.48 -  197: 468   97
    5    31 Renata         Andracka              116.24 -  253: 416   66
    6    34 Alina          Białobrzewska         114.20 -  246: 447   64
    7    34 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  409: 202  150
    8    35 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  268: 379   50
    9    32 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  321: 311  150
   10    32 Anna           Niedzielko            106.82 -  241: 429   57
   11    32 Łukasz         Łysko                 100.00 -  282: 331   50
   12    34 Michał         Śliwiński             100.00 +  328: 211  150
   13    33 Beata          Kiżewska              100.00 +  284: 243  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 12  93.25




	Łukasz Przyszlak 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Grąbczewski           124.75 -  266: 477   75
    2    30 Rafał          Polak                 106.18 -  285: 438   56
    3    29 Maciej         Bukowski              112.45 +  442: 261  162
    4    26 Dorota         Kuć                   118.53 -  270: 448   69
    5    29 Łukasz         Łysko                 100.00 -  266: 355   50
    6    36 Michał         Śliwiński             100.00 +  400: 179  150
    7    29 Alina          Białobrzewska         114.20 -  295: 349   64
    8    35 Bożena         Mileńko               100.00 +  379: 268  150
    9    29 Jacek          Nowak                 104.64 -  313: 380   55
   10    34 Ewa            Bryś                  100.00 +  344: 266  150
   11    30 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  310: 371   50
   12    35 PAUZA
   13    30 Monika         Gawron-Cieślik        116.86 +  371: 342  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Paweł Wdziękoński 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Walenty        Siemaszko             123.48 -  358: 407   73
    2    26 Józef          Wietecki              101.63 +  368: 362  152
    3    14 Dariusz        Kuć                   122.74 -  370: 445   73
    4    25 Magdalena      Kupczyńska            123.43 -  381: 389   73
    5    26 Maciej         Perzyński             124.91 -  351: 437   75
    6    30 Jacek          Nowak                 104.64 -  336: 399   55
    7    33 Małgorzata     Szmuksta              115.50 +  362: 329  166
    8    30 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  414: 364  150
    9    25 Anna           Niedzielko            106.82 +  359: 317  157
   10    27 Renata         Andracka              116.24 -  303: 306   66
   11    30 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  371: 310  150
   12    26 Agnieszka      Piotrowicz            108.15 -  354: 399   58
   13    26 Mieczysław     Pastuszak             100.35 +  344: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 13 107.54




	Patryk Wolniewicz 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Łukasz         Baranowski            120.90 +  464: 309  171
    2     9 Grzegorz       Koczkodon             131.95 -  327: 373   82
    3    19 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  442: 280  150
    4    14 Rafał          Stachowski            110.25 +  424: 322  160
    5    10 Robert         Duczemiński           132.06 -  293: 368   82
    6    12 Kazimierz      Merklejn              145.01 +  356: 343  195
    7    10 Alicja         Kosińska              127.62 -  373: 386   78
    8    10 Jolanta        Chłopińska            122.86 +  408: 396  173
    9     8 Tomasz         Zwoliński             139.92 +  390: 358  190
   10     5 Rafał          Lenartowski           147.62 -  329: 420   98
   11    10 Marcin         Baniewski             100.00 +  360: 319  150
   12     8 Maciej         Grąbczewski           124.75 -  428: 433   75
   13    12 Dawid          Buzowicz              100.00 -  366: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 13 127.23




	Karol Zieliński 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Perzyński             124.91 -    1: 400   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      75  /  1  75.00




	Michał Śliwiński 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dariusz        Kuć                   122.74 -  180: 528   73
    2    35 Łukasz         Łysko                 100.00 -  140: 416   50
    3    37 PAUZA
    4    32 Łukasz         Baranowski            120.90 -  193: 381   71
    5    34 Walenty        Siemaszko             123.48 -  162: 551   73
    6    36 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  179: 400   50
    7    36 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  205: 328   50
    8    36 Ewa            Bryś                  100.00 -  199: 319   50
    9    34 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  185: 410   50
   10    33 Józef          Wietecki              101.63 -  176: 534   52
   11    34 Beata          Kiżewska              100.00 -  199: 306   50
   12    34 Bożena         Mileńko               100.00 -  211: 328   50
   13    34 Ewa            Bryś                  100.00 -  267: 283   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     669  / 12  55.75




	Łukasz Łysko 100.00 Miastko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Piotrowski            127.25 -  322: 450   77
    2    35 Michał         Śliwiński             100.00 +  416: 140  150
    3    11 Stanisław      Rydzik                153.01 -  303: 426  103
    4    21 Mieczysław     Pastuszak             100.35 -  318: 346   50
    5    29 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  355: 266  150
    6    23 Marek          Syczuk                140.77 -  223: 469   91
    7    28 Anna           Niedzielko            106.82 -  245: 344   57
    8    29 Michał         Alabrudziński         150.77 -  289: 389  101
    9    35 PAUZA
   10    28 Agnieszka      Kozak                 108.37 -  310: 355   58
   11    32 Bożena         Mileńko               100.00 +  331: 282  150
   12    31 Józef          Wietecki              101.63 -  236: 358   52
   13    31 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  364: 362  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Kuczyński             408: 432
   2 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Kosz                  358: 390
   3 Michał         Alabrudziński        - Aleksandra     Kaczanowska           474: 367
   4 Dorota         Stachowska           - Bartosz        Morawski              442: 343
   5 Rafał          Lenartowski          - Monika         Gawron-Cieślik        496: 222
   6 Renata         Andracka             - Krzysztof      Obremski              327: 378
   7 Kazimierz      Merklejn             - Jarosław       Żuliński              452: 308
   8 Małgorzata     Szmuksta             - Dawid          Pikul                 313: 443
   9 Łukasz         Tuszyński            - Alina          Białobrzewska         428: 313
  10 Maciej         Bukowski             - Marek          Syczuk                411: 425
  11 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Stachowski            378: 422
  12 Agnieszka      Kozak                - Marek          Herzig                406: 468
  13 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Piotrowicz            415: 310
  14 Anna           Niedzielko           - Paweł          Janaś                 359: 384
  15 Jakub          Zaryński             - Rafał          Polak                 363: 329
  16 Jacek          Nowak                - Dominik        Urbacki               322: 348
  17 Robert         Duczemiński          - Barbara        Turbo                 400: 300
  18 Paweł          Szulc                - Grzegorz       Koczkodon             323: 391
  19 Robert         Kuszpit              - Józef          Wietecki              374: 283
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Michał         Kolaj                 266: 432
  21 Alicja         Kosińska             - Marcin         Baniewski             399: 344
  22 Łukasz         Łysko                - Sławomir       Piotrowski            322: 450
  23 Marek          Dudkiewicz           - Beata          Kowaluk-Jagielska     329: 361
  24 Wojciech       Kuć                  - Piotr          Broda                 273: 406
  25 Weronika       Rudnicka             - Bożena         Mileńko               503: 145
  26 Beata          Kiżewska             - Ireneusz       Moralewicz            210: 456
  27 Maciej         Perzyński            - Karol          Zieliński             400:   1
  28 Łukasz         Przyszlak            - Maciej         Grąbczewski           266: 477
  29 Grzegorz       Łukasik              - Krystyna       Drynkowska            469: 222
  30 Hanna          Mazowiecka           - Krzysztof      Sporczyk              222: 417
  31 Walenty        Siemaszko            - Paweł          Wdziękoński           407: 358
  32 Dawid          Buzowicz             - Magdalena      Kupczyńska            360: 327
  33 Jolanta        Chłopińska           - Ewa            Bryś                  472: 177
  34 Michał         Śliwiński            - Dariusz        Kuć                   180: 528
  35 Zbigniew       Wietecki             - Stefan         Koczarski             443: 271
  36 Patryk         Wolniewicz           - Łukasz         Baranowski            464: 309
  37 Patrycja       Śliwińska            - Marcin         Grześkiewicz          355: 297


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Kuć                   386: 349
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Weronika       Rudnicka              397: 432
   3 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Lenartowski           490: 343
   4 Maciej         Grąbczewski          - Walenty        Siemaszko             418: 303
   5 Piotr          Broda                - Michał         Alabrudziński         429: 386
   6 Jolanta        Chłopińska           - Robert         Duczemiński           397: 355
   7 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Łukasik               293: 361
   8 Marek          Herzig               - Alicja         Kosińska              410: 452
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Patryk         Wolniewicz            373: 327
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kosz                  323: 457
  11 Paweł          Janaś                - Kazimierz      Merklejn              313: 427
  12 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Obremski              447: 330
  13 Dawid          Pikul                - Robert         Kuszpit               382: 379
  14 Jakub          Zaryński             - Zbigniew       Wietecki              395: 385
  15 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Dorota         Stachowska            345: 380
  16 Michał         Kolaj                - Dawid          Buzowicz              341: 443
  17 Maciej         Kuczyński            - Patrycja       Śliwińska             373: 373
  18 Maciej         Bukowski             - Łukasz         Tuszyński             312: 397
  19 Dominik        Urbacki              - Marek          Syczuk                401: 340
  20 Alina          Białobrzewska        - Stanisław      Rydzik                285: 532
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - Agnieszka      Kozak                 428: 325
  22 Łukasz         Baranowski           - Tomasz         Zwoliński             386: 410
  23 Jarosław       Żuliński             - Aleksandra     Kaczanowska           387: 301
  24 Barbara        Turbo                - Anna           Niedzielko            356: 370
  25 Marcin         Grześkiewicz         - Dorota         Kuć                   353: 351
  26 Paweł          Wdziękoński          - Józef          Wietecki              368: 362
  27 Marcin         Baniewski            - Wojciech       Kuć                   550: 119
  28 Bartosz        Morawski             - Stefan         Koczarski             398: 270
  29 Marek          Dudkiewicz           - Mieczysław     Pastuszak             404: 396
  30 Rafał          Polak                - Łukasz         Przyszlak             438: 285
  31 Magdalena      Kupczyńska           - Monika         Gawron-Cieślik        291: 272
  32 Krystyna       Drynkowska           - Renata         Andracka              249: 385
  33 Hanna          Mazowiecka           - Paweł          Szulc                 261: 311
  34 Beata          Kiżewska             - Jacek          Nowak                 280: 392
  35 Łukasz         Łysko                - Michał         Śliwiński             416: 140
  36 Ewa            Bryś                 - Małgorzata     Szmuksta              226: 362
  37 Bożena         Mileńko              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Weronika       Rudnicka              295: 396
   2 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Wesołowski            381: 352
   3 Sławomir       Piotrowski           - Dorota         Stachowska            274: 461
   4 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Stachowski            420: 314
   5 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Buzowicz              561: 321
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Jolanta        Chłopińska            379: 338
   7 Alicja         Kosińska             - Jakub          Zaryński              503: 411
   8 Dariusz        Kosz                 - Dominik        Urbacki               341: 417
   9 Piotr          Broda                - Maciej         Kuczyński             441: 401
  10 Grzegorz       Łukasik              - Patrycja       Śliwińska             482: 329
  11 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Łysko                 426: 303
  12 Marcin         Baniewski            - Marek          Dudkiewicz            388: 420
  13 Marek          Herzig               - Anna           Niedzielko            404: 316
  14 Dariusz        Kuć                  - Paweł          Wdziękoński           445: 370
  15 Michał         Alabrudziński        - Jacek          Nowak                 440: 355
  16 Rafał          Lenartowski          - Renata         Andracka              389: 310
  17 Walenty        Siemaszko            - Zbigniew       Wietecki              308: 392
  18 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              351: 499
  19 Patryk         Wolniewicz           - Beata          Kowaluk-Jagielska     442: 280
  20 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Janaś                 471: 369
  21 Jarosław       Żuliński             - Ireneusz       Moralewicz            348: 331
  22 Michał         Kolaj                - Maciej         Perzyński             434: 388
  23 Rafał          Polak                - Małgorzata     Szmuksta              344: 358
  24 Marek          Syczuk               - Marcin         Grześkiewicz          433: 373
  25 Paweł          Szulc                - Robert         Duczemiński           346: 455
  26 Robert         Kuszpit              - Magdalena      Kupczyńska            444: 383
  27 Bartosz        Morawski             - Agnieszka      Kozak                 482: 423
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Bożena         Mileńko               505: 232
  29 Łukasz         Przyszlak            - Maciej         Bukowski              442: 261
  30 Stefan         Koczarski            - Dorota         Kuć                   336: 386
  31 Monika         Gawron-Cieślik       - Łukasz         Baranowski            345: 355
  32 Aleksandra     Kaczanowska          - Beata          Kiżewska              420: 273
  33 Mieczysław     Pastuszak            - Hanna          Mazowiecka            505: 148
  34 Krystyna       Drynkowska           - Barbara        Turbo                 328: 250
  35 Józef          Wietecki             - Ewa            Bryś                  499: 169
  36 Alina          Białobrzewska        - Wojciech       Kuć                   379: 252
  37 Michał         Śliwiński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Kazimierz      Merklejn              339: 277
   2 Piotr          Broda                - Alicja         Kosińska              404: 407
   3 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Tuszyński             257: 386
   4 Dominik        Urbacki              - Maciej         Grąbczewski           299: 457
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Łukasik               379: 370
   6 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                454: 330
   7 Marek          Syczuk               - Dariusz        Kuć                   296: 410
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kuszpit               301: 419
   9 Dariusz        Kosz                 - Michał         Alabrudziński         448: 398
  10 Marek          Herzig               - Sławomir       Piotrowski            384: 407
  11 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Zwoliński             317: 423
  12 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            374: 316
  13 Dawid          Buzowicz             - Agnieszka      Piotrowicz            381: 357
  14 Rafał          Stachowski           - Patryk         Wolniewicz            322: 424
  15 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 392: 443
  16 Bartosz        Morawski             - Jarosław       Żuliński              482: 310
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Zbigniew       Wietecki              289: 426
  18 Robert         Duczemiński          - Maciej         Kuczyński             348: 315
  19 Patrycja       Śliwińska            - Michał         Kolaj                 350: 375
  20 Anna           Niedzielko           - Marcin         Baniewski             260: 460
  21 Łukasz         Łysko                - Mieczysław     Pastuszak             318: 346
  22 Marcin         Grześkiewicz         - Józef          Wietecki              361: 307
  23 Renata         Andracka             - Rafał          Polak                 296: 516
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Walenty        Siemaszko             522: 287
  25 Paweł          Wdziękoński          - Magdalena      Kupczyńska            381: 389
  26 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Przyszlak             448: 270
  27 Aleksandra     Kaczanowska          - Beata          Kowaluk-Jagielska     488: 224
  28 Maciej         Perzyński            - Paweł          Szulc                 443: 347
  29 Jacek          Nowak                - Alina          Białobrzewska         415: 300
  30 Paweł          Janaś                - Krystyna       Drynkowska            446: 259
  31 Krzysztof      Obremski             - Bożena         Mileńko               468: 197
  32 Łukasz         Baranowski           - Michał         Śliwiński             381: 193
  33 Monika         Gawron-Cieślik       - Agnieszka      Kozak                 375: 262
  34 Beata          Kiżewska             - Maciej         Bukowski              238: 433
  35 Wojciech       Kuć                  - Barbara        Turbo                 317: 408
  36 Stefan         Koczarski            - Hanna          Mazowiecka            435: 284
  37 Ewa            Bryś                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Grąbczewski           409: 349
   2 Alicja         Kosińska             - Grzegorz       Koczkodon             417: 435
   3 Dariusz        Kuć                  - Dorota         Stachowska            277: 407
   4 Robert         Kuszpit              - Kazimierz      Merklejn              342: 327
   5 Weronika       Rudnicka             - Bartosz        Morawski              375: 330
   6 Michał         Kolaj                - Tomasz         Zwoliński             387: 360
   7 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Łukasik               389: 386
   8 Dawid          Pikul                - Piotr          Broda                 378: 324
   9 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Dudkiewicz            520: 353
  10 Patryk         Wolniewicz           - Robert         Duczemiński           293: 368
  11 Zbigniew       Wietecki             - Dominik        Urbacki               313: 383
  12 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Buzowicz              406: 403
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Marcin         Baniewski             424: 306
  14 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Janaś                 384: 426
  15 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                381: 391
  16 Jakub          Zaryński             - Marek          Herzig                365: 516
  17 Ireneusz       Moralewicz           - Jacek          Nowak                 487: 297
  18 Rafał          Stachowski           - Rafał          Polak                 324: 404
  19 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Lenartowski           362: 417
  20 Magdalena      Kupczyńska           - Krzysztof      Sporczyk              314: 391
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - Marcin         Grześkiewicz          327: 318
  22 Aleksandra     Kaczanowska          - Małgorzata     Szmuksta              388: 375
  23 Jarosław       Żuliński             - Rafał          Wesołowski            294: 446
  24 Maciej         Kuczyński            - Dorota         Kuć                   392: 356
  25 Krzysztof      Obremski             - Patrycja       Śliwińska             263: 359
  26 Paweł          Wdziękoński          - Maciej         Perzyński             351: 437
  27 Józef          Wietecki             - Alina          Białobrzewska         366: 360
  28 Maciej         Bukowski             - Monika         Gawron-Cieślik        437: 325
  29 Łukasz         Przyszlak            - Łukasz         Łysko                 266: 355
  30 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Paweł          Szulc                 408: 355
  31 Bożena         Mileńko              - Renata         Andracka              253: 416
  32 Barbara        Turbo                - Ewa            Bryś                  429: 188
  33 Krystyna       Drynkowska           - Stefan         Koczarski             268: 347
  34 Walenty        Siemaszko            - Michał         Śliwiński             551: 162
  35 Agnieszka      Kozak                - Anna           Niedzielko            370: 359
  36 Wojciech       Kuć                  - Beata          Kiżewska              252: 315
  37 Hanna          Mazowiecka           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Koczkodon             303: 525
   2 Łukasz         Tuszyński            - Jolanta        Chłopińska            456: 332
   3 Weronika       Rudnicka             - Alicja         Kosińska              392: 307
   4 Maciej         Grąbczewski          - Robert         Kuszpit               386: 428
   5 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 386: 377
   6 Robert         Duczemiński          - Michał         Kolaj                 459: 261
   7 Dominik        Urbacki              - Sławomir       Piotrowski            478: 326
   8 Marek          Herzig               - Piotr          Broda                 418: 295
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Aleksandra     Kaczanowska           436: 440
  10 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Perzyński             436: 359
  11 Grzegorz       Łukasik              - Zbigniew       Wietecki              398: 351
  12 Kazimierz      Merklejn             - Patryk         Wolniewicz            343: 356
  13 Tomasz         Zwoliński            - Mieczysław     Pastuszak             421: 281
  14 Paweł          Janaś                - Rafał          Lenartowski           327: 491
  15 Agnieszka      Piotrowicz           - Bartosz        Morawski              330: 441
  16 Rafał          Polak                - Dawid          Buzowicz              323: 338
  17 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Kuczyński             400: 277
  18 Dariusz        Kuć                  - Marek          Dudkiewicz            298: 449
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Patrycja       Śliwińska             408: 257
  20 Rafał          Stachowski           - Michał         Alabrudziński         467: 370
  21 Barbara        Turbo                - Marcin         Baniewski             318: 393
  22 Dorota         Kuć                  - Renata         Andracka              424: 274
  23 Marek          Syczuk               - Łukasz         Łysko                 469: 223
  24 Magdalena      Kupczyńska           - Walenty        Siemaszko             386: 373
  25 Marcin         Grześkiewicz         - Maciej         Bukowski              330: 367
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Jakub          Zaryński              315: 360
  27 Józef          Wietecki             - Stefan         Koczarski             292: 211
  28 Jarosław       Żuliński             - Łukasz         Baranowski            293: 345
  29 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Krzysztof      Obremski              274: 547
  30 Jacek          Nowak                - Paweł          Wdziękoński           399: 336
  31 Agnieszka      Kozak                - Krystyna       Drynkowska            409: 302
  32 Paweł          Szulc                - Beata          Kiżewska              396: 271
  33 Anna           Niedzielko           - Hanna          Mazowiecka            483: 278
  34 Bożena         Mileńko              - Alina          Białobrzewska         246: 447
  35 Ewa            Bryś                 - Monika         Gawron-Cieślik        226: 379
  36 Michał         Śliwiński            - Łukasz         Przyszlak             179: 400
  37 Wojciech       Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             349: 359
   2 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Kosz                  365: 310
   3 Robert         Kuszpit              - Dorota         Stachowska            425: 269
   4 Robert         Duczemiński          - Dominik        Urbacki               355: 361
   5 Rafał          Wesołowski           - Marek          Herzig                294: 462
   6 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Sporczyk              427: 345
   7 Stanisław      Rydzik               - Aleksandra     Kaczanowska           489: 353
   8 Dawid          Pikul                - Jolanta        Chłopińska            436: 333
   9 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Grąbczewski           323: 453
  10 Alicja         Kosińska             - Patryk         Wolniewicz            386: 373
  11 Bartosz        Morawski             - Sławomir       Piotrowski            418: 355
  12 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Kolaj                 394: 355
  13 Dawid          Buzowicz             - Tomasz         Zwoliński             288: 452
  14 Agnieszka      Piotrowicz           - Ireneusz       Moralewicz            290: 463
  15 Marcin         Baniewski            - Rafał          Stachowski            358: 429
  16 Maciej         Bukowski             - Kazimierz      Merklejn              333: 373
  17 Rafał          Polak                - Mieczysław     Pastuszak             453: 298
  18 Marek          Syczuk               - Jakub          Zaryński              352: 386
  19 Krzysztof      Obremski             - Jacek          Nowak                 411: 304
  20 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Kuć                   347: 331
  21 Józef          Wietecki             - Maciej         Perzyński             370: 412
  22 Zbigniew       Wietecki             - Magdalena      Kupczyńska            380: 359
  23 Maciej         Kuczyński            - Dariusz        Kuć                   359: 370
  24 Paweł          Janaś                - Piotr          Broda                 446: 286
  25 Patrycja       Śliwińska            - Michał         Alabrudziński         430: 313
  26 Renata         Andracka             - Walenty        Siemaszko             366: 376
  27 Agnieszka      Kozak                - Jarosław       Żuliński              305: 427
  28 Anna           Niedzielko           - Łukasz         Łysko                 344: 245
  29 Alina          Białobrzewska        - Łukasz         Przyszlak             349: 295
  30 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Szulc                 379: 347
  31 Barbara        Turbo                - Beata          Kowaluk-Jagielska     411: 280
  32 Stefan         Koczarski            - Marcin         Grześkiewicz          270: 435
  33 Paweł          Wdziękoński          - Małgorzata     Szmuksta              362: 329
  34 Bożena         Mileńko              - Krystyna       Drynkowska            409: 202
  35 Ewa            Bryś                 - Wojciech       Kuć                   286: 295
  36 Michał         Śliwiński            - Hanna          Mazowiecka            205: 328
  37 Beata          Kiżewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Tuszyński             484: 358
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Weronika       Rudnicka              344: 424
   3 Robert         Kuszpit              - Marek          Herzig                299: 422
   4 Grzegorz       Łukasik              - Stanisław      Rydzik                381: 409
   5 Maciej         Grąbczewski          - Dawid          Pikul                 334: 433
   6 Robert         Duczemiński          - Rafał          Lenartowski           376: 506
   7 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  369: 491
   8 Bartosz        Morawski             - Ireneusz       Moralewicz            394: 382
   9 Dorota         Stachowska           - Alicja         Kosińska              395: 308
  10 Patryk         Wolniewicz           - Jolanta        Chłopińska            408: 396
  11 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Polak                 367: 355
  12 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Stachowski            331: 355
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Dudkiewicz            385: 352
  14 Aleksandra     Kaczanowska          - Sławomir       Piotrowski            261: 451
  15 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Obremski              432: 320
  16 Dawid          Buzowicz             - Maciej         Perzyński             399: 377
  17 Michał         Kolaj                - Rafał          Wesołowski            391: 505
  18 Łukasz         Baranowski           - Paweł          Janaś                 405: 312
  19 Zbigniew       Wietecki             - Patrycja       Śliwińska             400: 333
  20 Jacek          Nowak                - Marcin         Baniewski             378: 402
  21 Józef          Wietecki             - Marek          Syczuk                272: 403
  22 Dorota         Kuć                  - Barbara        Turbo                 426: 323
  23 Marcin         Grześkiewicz         - Walenty        Siemaszko             372: 417
  24 Magdalena      Kupczyńska           - Piotr          Broda                 317: 372
  25 Alina          Białobrzewska        - Maciej         Bukowski              390: 358
  26 Jarosław       Żuliński             - Agnieszka      Piotrowicz            390: 343
  27 Monika         Gawron-Cieślik       - Mieczysław     Pastuszak             389: 350
  28 Maciej         Kuczyński            - Anna           Niedzielko            419: 278
  29 Łukasz         Łysko                - Michał         Alabrudziński         289: 389
  30 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Paweł          Wdziękoński           364: 414
  31 Stefan         Koczarski            - Agnieszka      Kozak                 335: 330
  32 Paweł          Szulc                - Wojciech       Kuć                   337: 183
  33 Renata         Andracka             - Beata          Kiżewska              380: 309
  34 Małgorzata     Szmuksta             - Hanna          Mazowiecka            465: 189
  35 Łukasz         Przyszlak            - Bożena         Mileńko               379: 268
  36 Ewa            Bryś                 - Michał         Śliwiński             319: 199
  37 Krystyna       Drynkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Herzig               - Łukasz         Tuszyński             324: 419
   2 Dominik        Urbacki              - Weronika       Rudnicka              530: 277
   3 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             383: 493
   4 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 477: 571
   5 Bartosz        Morawski             - Robert         Kuszpit               486: 287
   6 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Stachowska            467: 339
   7 Maciej         Grąbczewski          - Zbigniew       Wietecki              390: 399
   8 Patryk         Wolniewicz           - Tomasz         Zwoliński             390: 358
   9 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Łukasik               414: 308
  10 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Zaryński              288: 409
  11 Alicja         Kosińska             - Rafał          Stachowski            413: 313
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Buzowicz              266: 494
  13 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Baranowski            491: 248
  14 Sławomir       Piotrowski           - Ireneusz       Moralewicz            542: 282
  15 Aleksandra     Kaczanowska          - Jolanta        Chłopińska            380: 320
  16 Marcin         Baniewski            - Michał         Kolaj                 462: 296
  17 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Polak                 470: 308
  18 Maciej         Perzyński            - Piotr          Broda                 385: 441
  19 Alina          Białobrzewska        - Marek          Syczuk                364: 412
  20 Kazimierz      Merklejn             - Monika         Gawron-Cieślik        425: 337
  21 Dorota         Kuć                  - Jarosław       Żuliński              431: 315
  22 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Kuczyński             293: 503
  23 Patrycja       Śliwińska            - Paweł          Janaś                 401: 377
  24 Michał         Alabrudziński        - Walenty        Siemaszko             512: 361
  25 Anna           Niedzielko           - Paweł          Wdziękoński           317: 359
  26 Magdalena      Kupczyńska           - Maciej         Bukowski              347: 297
  27 Renata         Andracka             - Agnieszka      Piotrowicz            398: 286
  28 Mieczysław     Pastuszak            - Józef          Wietecki              408: 328
  29 Jacek          Nowak                - Łukasz         Przyszlak             380: 313
  30 Marcin         Grześkiewicz         - Agnieszka      Kozak                 330: 536
  31 Stefan         Koczarski            - Małgorzata     Szmuksta              273: 358
  32 Bożena         Mileńko              - Beata          Kowaluk-Jagielska     321: 311
  33 Beata          Kiżewska             - Ewa            Bryś                  331: 189
  34 Michał         Śliwiński            - Krystyna       Drynkowska            185: 410
  35 Łukasz         Łysko                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Bartosz        Morawski              377: 343
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 415: 351
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kosz                  441: 483
   4 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Rydzik                372: 318
   5 Rafał          Lenartowski          - Patryk         Wolniewicz            420: 329
   6 Marek          Herzig               - Dariusz        Kuć                   488: 395
   7 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Zaryński              452: 364
   8 Dawid          Buzowicz             - Robert         Duczemiński           423: 345
   9 Robert         Kuszpit              - Alicja         Kosińska              418: 418
  10 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Stachowska            449: 335
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Grąbczewski           307: 309
  12 Piotr          Broda                - Marcin         Baniewski             315: 373
  13 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            463: 335
  14 Grzegorz       Łukasik              - Aleksandra     Kaczanowska           403: 399
  15 Łukasz         Baranowski           - Kazimierz      Merklejn              435: 282
  16 Maciej         Kuczyński            - Marek          Syczuk                436: 300
  17 Rafał          Stachowski           - Dorota         Kuć                   393: 423
  18 Patrycja       Śliwińska            - Rafał          Wesołowski            377: 331
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Mieczysław     Pastuszak             486: 361
  20 Michał         Kolaj                - Michał         Alabrudziński         352: 378
  21 Jolanta        Chłopińska           - Jacek          Nowak                 433: 368
  22 Maciej         Perzyński            - Alina          Białobrzewska         411: 417
  23 Rafał          Polak                - Magdalena      Kupczyńska            430: 367
  24 Paweł          Janaś                - Małgorzata     Szmuksta              397: 299
  25 Walenty        Siemaszko            - Jarosław       Żuliński              348: 435
  26 Monika         Gawron-Cieślik       - Krzysztof      Obremski              297: 512
  27 Paweł          Wdziękoński          - Renata         Andracka              303: 306
  28 Agnieszka      Kozak                - Łukasz         Łysko                 355: 310
  29 Maciej         Bukowski             - Stefan         Koczarski             358: 313
  30 Krystyna       Drynkowska           - Agnieszka      Piotrowicz            274: 376
  31 Beata          Kiżewska             - Marcin         Grześkiewicz          282: 339
  32 Bożena         Mileńko              - Anna           Niedzielko            241: 429
  33 Michał         Śliwiński            - Józef          Wietecki              176: 534
  34 Łukasz         Przyszlak            - Ewa            Bryś                  344: 266
  35 Beata          Kowaluk-Jagielska    - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Herzig               - Dominik        Urbacki               405: 409
   2 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Tuszyński             419: 314
   3 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Lenartowski           428: 344
   4 Zbigniew       Wietecki             - Bartosz        Morawski              398: 324
   5 Dawid          Pikul                - Dawid          Buzowicz              365: 335
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Kuszpit               404: 325
   7 Alicja         Kosińska             - Sławomir       Piotrowski            380: 449
   8 Dariusz        Kuć                  - Stanisław      Rydzik                345: 415
   9 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Zwoliński             351: 449
  10 Marcin         Baniewski            - Patryk         Wolniewicz            319: 360
  11 Jakub          Zaryński             - Maciej         Grąbczewski           515: 532
  12 Patrycja       Śliwińska            - Robert         Duczemiński           297: 304
  13 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Łukasik               425: 324
  14 Maciej         Kuczyński            - Łukasz         Baranowski            348: 355
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Janaś                 451: 365
  16 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              409: 253
  17 Rafał          Stachowski           - Jolanta        Chłopińska            456: 416
  18 Aleksandra     Kaczanowska          - Rafał          Polak                 404: 325
  19 Piotr          Broda                - Krzysztof      Obremski              301: 380
  20 Rafał          Wesołowski           - Alina          Białobrzewska         433: 371
  21 Marek          Syczuk               - Jarosław       Żuliński              420: 332
  22 Renata         Andracka             - Marek          Dudkiewicz            267: 443
  23 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Perzyński             470: 314
  24 Walenty        Siemaszko            - Agnieszka      Piotrowicz            385: 422
  25 Magdalena      Kupczyńska           - Agnieszka      Kozak                 400: 350
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Anna           Niedzielko            331: 373
  27 Marcin         Grześkiewicz         - Michał         Kolaj                 270: 410
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Józef          Wietecki              424: 321
  29 Jacek          Nowak                - Monika         Gawron-Cieślik        310: 305
  30 Paweł          Wdziękoński          - Łukasz         Przyszlak             371: 310
  31 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Maciej         Bukowski              415: 435
  32 Łukasz         Łysko                - Bożena         Mileńko               331: 282
  33 Ewa            Bryś                 - Krystyna       Drynkowska            280: 321
  34 Michał         Śliwiński            - Beata          Kiżewska              199: 306
  35 Stefan         Koczarski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Koczkodon             435: 295
   2 Dariusz        Kosz                 - Zbigniew       Wietecki              339: 279
   3 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             409: 350
   4 Weronika       Rudnicka             - Marek          Herzig                397: 315
   5 Sławomir       Piotrowski           - Dawid          Pikul                 430: 351
   6 Dawid          Buzowicz             - Rafał          Lenartowski           355: 399
   7 Tomasz         Zwoliński            - Alicja         Kosińska              391: 311
   8 Maciej         Grąbczewski          - Patryk         Wolniewicz            433: 428
   9 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Baranowski            491: 270
  10 Robert         Kuszpit              - Dorota         Kuć                   423: 284
  11 Robert         Duczemiński          - Ireneusz       Moralewicz            456: 279
  12 Michał         Alabrudziński        - Marek          Syczuk                467: 394
  13 Marcin         Baniewski            - Aleksandra     Kaczanowska           330: 459
  14 Dariusz        Kuć                  - Jakub          Zaryński              323: 443
  15 Grzegorz       Łukasik              - Rafał          Stachowski            421: 382
  16 Dorota         Stachowska           - Rafał          Wesołowski            414: 382
  17 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Kuczyński             368: 296
  18 Krzysztof      Obremski             - Jolanta        Chłopińska            283: 337
  19 Marek          Dudkiewicz           - Patrycja       Śliwińska             368: 483
  20 Rafał          Polak                - Krzysztof      Sporczyk              427: 425
  21 Paweł          Janaś                - Jacek          Nowak                 491: 314
  22 Anna           Niedzielko           - Michał         Kolaj                 323: 465
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Piotr          Broda                 363: 343
  24 Jarosław       Żuliński             - Maciej         Bukowski              365: 355
  25 Alina          Białobrzewska        - Magdalena      Kupczyńska            324: 482
  26 Agnieszka      Piotrowicz           - Paweł          Wdziękoński           399: 354
  27 Maciej         Perzyński            - Renata         Andracka              360: 297
  28 Monika         Gawron-Cieślik       - Walenty        Siemaszko             318: 305
  29 Agnieszka      Kozak                - Beata          Kiżewska              360: 170
  30 Mieczysław     Pastuszak            - Stefan         Koczarski             388: 276
  31 Józef          Wietecki             - Łukasz         Łysko                 358: 236
  32 Krystyna       Drynkowska           - Marcin         Grześkiewicz          212: 385
  33 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Ewa            Bryś                  377: 231
  34 Bożena         Mileńko              - Michał         Śliwiński             328: 211
  35 Łukasz         Przyszlak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Kosz                  437: 341
   2 Sławomir       Piotrowski           - Weronika       Rudnicka              505: 307
   3 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                381: 315
   4 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Lenartowski           403: 427
   5 Tomasz         Zwoliński            - Bartosz        Morawski              278: 362
   6 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Koczkodon             393: 367
   7 Zbigniew       Wietecki             - Robert         Duczemiński           513: 352
   8 Robert         Kuszpit              - Marek          Herzig                434: 486
   9 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Zaryński              406: 392
  10 Aleksandra     Kaczanowska          - Grzegorz       Łukasik               408: 290
  11 Dorota         Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              461: 329
  12 Patryk         Wolniewicz           - Dawid          Buzowicz              366: 373
  13 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Baranowski            425: 320
  14 Alicja         Kosińska             - Patrycja       Śliwińska             482: 241
  15 Jolanta        Chłopińska           - Ireneusz       Moralewicz            407: 421
  16 Marcin         Baniewski            - Paweł          Janaś                 280: 485
  17 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Polak                 378: 340
  18 Marek          Syczuk               - Marek          Dudkiewicz            477: 333
  19 Rafał          Stachowski           - Krzysztof      Obremski              277: 425
  20 Michał         Kolaj                - Dariusz        Kuć                   390: 403
  21 Magdalena      Kupczyńska           - Agnieszka      Piotrowicz            348: 309
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Jarosław       Żuliński              376: 472
  23 Maciej         Kuczyński            - Maciej         Perzyński             413: 349
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Kozak                 439: 287
  25 Piotr          Broda                - Maciej         Bukowski              399: 288
  26 Paweł          Wdziękoński          - Mieczysław     Pastuszak             344: 320
  27 Alina          Białobrzewska        - Józef          Wietecki              477: 307
  28 Jacek          Nowak                - Anna           Niedzielko            421: 279
  29 Marcin         Grześkiewicz         - Renata         Andracka              360: 323
  30 Łukasz         Przyszlak            - Monika         Gawron-Cieślik        371: 342
  31 Łukasz         Łysko                - Beata          Kowaluk-Jagielska     364: 362
  32 Stefan         Koczarski            - Krystyna       Drynkowska            331: 267
  33 Beata          Kiżewska             - Bożena         Mileńko               243: 284
  34 Ewa            Bryś                 - Michał         Śliwiński             283: 267
  35 Walenty        Siemaszko            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 24-03-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Stanisław Rydzik               Warszawa             152.39  30326  199
   2 Kamil Górka                    Kraków               152.28  30304  199
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.12  29664  195
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.89  28404  187
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              149.57  28867  193
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.75  26742  181
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.28  28572  194
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.78  26861  183
   9 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.55  29017  198
  10 Tomasz Ciejka                  Kraków               146.53  14213   97
  11 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.48  28418  194
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              146.06  28920  198
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.66  28404  195
  14 Justyna Górka                  Kraków               145.46  29091  200
  15 Dawid Pikul                    Poznań               144.04  28808  200
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.88  20862  145
  17 Marek Reda                     Wołomin              142.93  27156  190
  18 Michał Makowski                Warszawa             142.67   8132   57
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             142.45  28347  199
  20 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.28  28313  199
  21 Bogusław Szyszka               Oława                141.66  23091  163
  22 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.12   7197   51
  24 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.83  26758  190
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.20  27199  194
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            140.12  14993  107
  27 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.64  12847   92
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.56  27772  199
  30 Marek Syczuk                   Warszawa             139.53  26789  192
  31 Kamil Kister                   Puławy               139.14  26994  194
  32 Jakub Szymczak                 Łódź                 139.10  20169  145
  33 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.59  16492  119
  34 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  35 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  36 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.96  26626  193
  37 Radosław Jachna                Łódź                 137.68  25884  188
  38 Grzegorz Święcki               Białystok            137.49   7012   51
  39 Michał Ozimiński               Łódź                 137.43   5085   37
  40 Mateusz Borsuk                 Reda                 137.18  12758   93
  41 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.75  21197  155
  42 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.62   9973   73
  43 Dominik Urbacki                Pruszków             136.37  19773  145
  44 Mateusz Żbikowski              Warszawa             136.18   8852   65
  45 Łukasz Bobowski                Suchedniów           135.66  24011  177
  46 Marek Salamon                  Bytom                134.03   4423   33
  47 Robert Kamiński                Warszawa             133.86  26102  195
  48 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.82  12044   90
  49 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.76  25816  193
  50 Rafał Dąbrowski                Ostróda              133.63   7884   59
  51 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              133.54  25372  190
  52 Przemysław Rybicki             Otwock               133.35  17736  133
  53 Adam Szukalski                 Coventry             133.32  14798  111
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             133.23  25714  193
  55 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.18  25970  195
  56 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.06  26345  198
  57 Karol Waniek                   Wrocław              132.73  17520  132
  58 Paweł Janaś                    Głogów               132.45  13510  102
  59 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  60 Piotr Domański                 Ostrołęka            131.81   6195   47
  61 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.59  25265  192
  62 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.48  20905  159
  64 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  65 Irena Sołdan                   Rumia                131.34  25218  192
  66 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              131.02   6420   49
  67 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  68 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  69 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       130.09  17302  133
  70 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  71 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.76  24913  192
  72 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.63   6352   49
  73 Janusz Krupiński               Bytom                129.52  12952  100
  74 Rafał Matczak                  Milanówek            129.29  18877  146
  75 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.73  25618  199
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  78 Katarzyna Małek                Mielec               128.42  24014  187
  79 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            128.11   5637   44
  80 Alicja Kosińska                Szczecin             128.09  11400   89
  81 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.05  24586  192
  82 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.98  24317  190
  83 Tomasz Łapka                   Opole                127.81  14442  113
  84 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  85 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.52  25249  198
  86 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.31  14386  113
  87 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  88 Michał Kolaj                   Ostróda              126.70  23946  189
  89 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.63  24566  194
  90 Piotr Broda                    Sandomierz           126.61  25322  200
  91 Maciej Grąbczewski             Piła                 126.32  23495  186
  92 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.20  18299  145
  93 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.97  25069  199
  94 Agnieszka Krupka               Krosno               125.81  11197   89
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.76  23642  188
  96 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.75  12952  103
  97 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
  98 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.41  11036   88
  99 Mikołaj Fidziński              Dębica               125.25  17285  138
 100 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.11  25022  200
 101 Robert Głowacki                Łódź                 125.05  20509  164
 102 Grzegorz Łukasik               Konojady             124.86  18604  149
 103 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.81   8487   68
 104 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.76  24703  198
 105 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 106 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.04  24559  198
 107 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 108 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 109 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 110 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.67   9275   75
 111 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.64   7913   64
 112 Leszek Stecuła                 Bytom                123.44  11727   95
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.09  23634  192
 114 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.08  15631  127
 115 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.05  24117  196
 116 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.00  24477  199
 117 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.99  17834  145
 118 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 119 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.84  21252  173
 120 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 121 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 122 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 123 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 124 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 125 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.10  22954  188
 126 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 127 Łukasz Baranowski              Reda                 121.88  23400  192
 128 Magdalena Kublik               Warszawa             121.81  24240  199
 129 Krzysztof Gibas                Kraków               121.59  12767  105
 130 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 131 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 132 Patrycja Śliwińska             Szczecin             121.32  16136  133
 133 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 134 Maciej Kuczyński               Gdynia               120.82  13653  113
 135 Paweł Morga                    Warszawa             120.79   4711   39
 136 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 137 Andrzej Rakoczy                Kraków               120.71   5794   48
 138 Maciej Perzyński               Piła                 120.67   6878   57
 139 Anita Bruska                   Gdynia               120.64  13994  116
 140 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 141 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.02  12602  105
 142 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.99  18479  154
 143 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.97  23635  197
 144 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 145 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 146 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 147 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 148 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 149 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.54  16736  140
 150 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.38  23279  195
 151 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.37  23755  199
 152 Adam Jurkowski                 Knurów               119.28   9423   79
 153 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.27  23734  199
 154 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.97  23795  200
 155 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.82   7367   62
 156 Paulina Mech                   Kraków               118.80  21027  177
 157 Anna Biegańska                 Białystok            118.64   7830   66
 158 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.48  16587  140
 159 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 160 Ireneusz Kurzok                Mikołów              118.35  23196  196
 161 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.08   8620   73
 162 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.73  11184   95
 163 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 164 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 165 Natalia Ogierman               Katowice             117.42  17848  152
 166 Bogusław Książek               Szczecin             117.36  16548  141
 167 Monika Sadurska                Warszawa             117.02   5266   45
 168 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             116.84   6660   57
 170 Krzysztof Bonda                Białystok            116.81   8060   69
 171 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.34  11285   97
 172 Tomasz Lempart                 Kraków               116.22   7903   68
 173 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 174 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 116.17   3485   30
 175 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.10   4760   41
 176 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.93   8231   71
 177 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.92  16576  143
 178 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.89   7301   63
 179 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 180 Marek Rogalski                 Warszawa             115.80   5095   44
 181 Renata Andracka                Zwola                115.79  22695  196
 182 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.49   4735   41
 183 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.47  18475  160
 184 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.41  22274  193
 185 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 186 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.30  22484  195
 187 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 188 Marianna Kozłowska             Białystok            115.25   7261   63
 189 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.12  23025  200
 190 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 115.10  13121  114
 192 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           115.09   9322   81
 193 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.05   7248   63
 194 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 195 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.26  14168  124
 196 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.08  22816  200
 197 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.05  14827  130
 198 Adam Janicki                   Łódź                 114.01  22802  200
 199 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 200 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.71  10234   90
 201 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.58  14198  125
 202 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 203 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 204 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.06  14246  126
 205 Joanna Suchanek                Wrocław              112.95  21009  186
 206 Rafał Stachowski               Police               112.50   7425   66
 207 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 208 Radosław Więch                 Warszawa             112.40  18770  167
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.90  22156  198
 210 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 211 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         111.86  13200  118
 212 Sławomir Wolski                Wrocław              111.81  21803  195
 213 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             111.69   6925   62
 214 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 215 Anna Stefańska                 Łódź                 111.62   8483   76
 216 Ewa Szałas                     Katowice             111.58   6918   62
 217 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 218 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.22   8008   72
 219 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.01  10657   96
 220 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.23   8929   81
 221 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 222 Jacek Pietruszka               Kraków               110.17   6610   60
 223 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 224 Marta Bajorek                  Warszawa             110.07  11667  106
 225 Teresa Zalewska                Racibórz             109.91  16926  154
 226 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.53   3943   36
 227 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       109.42  10833   99
 228 Sławomir Długosz               Ostróda              108.72  20330  187
 229 Lucyna Śniadach                Rumia                108.40   4553   42
 230 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               108.38  18425  170
 231 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 232 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 233 Jerzy Luter                    Bytom                108.14  19140  177
 234 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 235 Marta Sztajnert                Wisła                107.93  10469   97
 236 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 237 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 238 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 239 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.51  21071  196
 240 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.35  20504  191
 241 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.33   6762   63
 242 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 243 Marta Ćwiek                    Radomsko             106.84  17949  168
 244 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 245 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 246 Szymon Dąbrowski               Warszawa             106.41  21176  199
 247 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 248 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 249 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 250 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.86   3705   35
 251 Elżbieta Święcka               Białystok            105.84   3916   37
 252 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 253 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 254 Urszula Solarska               Łódź                 105.21  19149  182
 255 Maria Pokorska                 Warszawa             104.93   6086   58
 256 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.73   7331   70
 257 Robert Wagner                  Wrocław              104.51   3867   37
 258 Anna Arana                     Warszawa             104.11  16241  156
 259 Paweł Maciejczuk               Białystok            104.08   5516   53
 260 Józef Burzyński                Ełk                  104.02   6657   64
 261 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.67   5909   57
 262 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 263 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 264 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 265 Marta Świątkowska              Wrocław              103.30   3099   30
 266 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 267 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 268 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            102.77   4830   47
 269 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  15923  156
 271 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 273 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.28  19041  188
 274 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 275 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 276 Zofia Górka                    Łęczna               100.98   4746   47
 277 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 278 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.81   5948   59
 279 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 280 Krzysztof Zawadzki             Sampława             100.37  19170  191
 281 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.33  12040  120
 282 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 283 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 284 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.80  15769  158
 285 Lidia Żywna                    Gdynia                98.07   9611   98
 286 Sylwia Łada                    Inowrocław            97.76  13198  135
 287 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 288 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                97.30   8757   90
 289 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.87   9881  102
 290 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.82   5906   61
 291 Sylwia Buks                    Warszawa              96.75  18479  191
 292 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 293 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.49   7544   79
 294 Aleksandra Brzeska             Warszawa              95.30   5337   56
 295 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 296 Błażej Fidziński               Dębica                93.37   3548   38
 297 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 298 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 299 Anna Lenartowska               Gdynia                92.80   7795   84
 300 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 301 Janina Grajewska               Choroszcz             92.15  10229  111
 302 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 303 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.94   2942   32
 304 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.89   8635   95
 305 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.56  12860  142
 306 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.53   3259   36
 307 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                90.17  10370  115
 308 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 309 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 310 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 311 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.94   4749   54
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 313 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 314 Paulina Naplocha               Racibórz              84.62  16500  195
 315 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 316 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 317 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 318 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.56   6935   84
 320 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 321 Magdalena Sulejewska           Kraków                81.06   3810   47
 322 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 323 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 324 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.62   6053   79
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              59.88  11797  197
 326 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 24-03-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               132.14   3832   29
   2 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   3 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   4 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   5 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   6 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   7 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   8 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   9 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  10 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
  11 Jan Kozłowski                  Kraków               133.00   3458   26
  12 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  14 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             139.68   3492   25
  15 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  16 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  17 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  18 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  19 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.25   3150   24
  20 Jarosław Sobczak               Warszawa             129.46   3107   24
  21 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  22 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  23 Filip Warzecha                 Gdynia               123.00   2952   24
  24 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  25 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  26 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.83   2660   24
  27 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  28 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  30 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  31 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  32 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      102.71   2465   24
  33 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  34 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  35 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  36 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  37 Ewa Ciszewska                  Katowice             131.52   3025   23
  38 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  39 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  40 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  41 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  42 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  43 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  44 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  45 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  46 Sławomir Rattay                Zgorzelec             83.74   1926   23
  47 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  48 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  49 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  50 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  51 Roman Figiel                   Zawichost            100.27   2206   22
  52 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  53 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  54 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  55 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  56 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  57 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  58 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  59 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  60 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  61 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  62 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  63 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  64 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  65 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  66 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  67 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  68 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  69 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  70 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  71 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  72 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  73 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  74 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  75 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  76 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  77 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  78 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  79 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  80 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  81 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  82 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  83 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  84 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  85 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  86 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  87 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  88 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  89 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
  90 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  91 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  92 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  93 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
  94 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
  95 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  96 Maciej Michalski               Łódź                 112.77   1466   13
  97 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
  98 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
  99 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 100 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 101 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 102 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 103 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 104 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 105 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 106 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 107 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 108 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 109 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 110 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 111 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 112 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 113 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 114 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 115 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 116 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 117 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 118 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 119 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 120 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 121 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 122 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 123 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 124 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 125 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 126 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 127 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 128 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 129 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 130 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 131 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 132 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 133 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 134 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.50   1350   12
 135 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 136 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 137 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 138 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 139 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 140 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 141 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 142 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 143 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 144 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 145 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 146 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 147 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 148 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 149 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 150 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 151 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 152 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 153 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 154 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 155 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 156 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 157 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 158 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 159 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 160 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 161 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 162 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 163 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 164 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 165 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 166 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 167 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 168 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 169 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 170 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 171 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 172 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 173 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 174 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 175 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 176 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 177 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 178 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 179 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 180 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 181 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 182 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 183 Sylwia Kozłowska               Białystok             88.17   1058   12
 184 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 185 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 186 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 187 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 188 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 189 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 190 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 191 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 192 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 193 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 194 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 195 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 196 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 197 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 198 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 199 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 200 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 201 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 202 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 203 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 204 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 205 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 206 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 207 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 208 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 209 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 210 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 211 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 212 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 213 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 214 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 215 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 216 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 217 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 218 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 219 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 220 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 221 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 222 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 223 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 224 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 225 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 226 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 227 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 228 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 229 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 230 Tomasz Szczodry                Łomża                 74.91    824   11
 231 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 232 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 233 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 234 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 235 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 236 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 237 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 238 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 239 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 240 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 241 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 242 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 243 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 244 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 245 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 246 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 247 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 248 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 249 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 250 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 251 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 252 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 253 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 254 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 255 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 256 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 257 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 258 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 259 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 260 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 261 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 262 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 263 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 264 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 265 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 266 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 267 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 268 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 269 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 270 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 271 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 272 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 273 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 274 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 275 Jacek Cichecki                 Józefów               93.71    656    7
 276 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 277 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 278 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 279 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 280 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 281 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 282 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 283 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 284 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 285 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 286 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 287 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 288 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 289 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 290 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 291 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 292 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 293 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 294 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 295 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 296 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 297 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 298 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 299 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 300 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 301 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 302 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 303 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 304 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 305 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 306 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 307 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 308 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 309 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 310 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 311 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 312 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 313 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 314 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 315 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 316 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 317 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 318 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 319 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 320 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 321 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 322 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 323 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 324 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 325 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 326 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 327 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 328 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 329 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 330 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 331 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 332 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 333 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 334 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 335 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 336 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 337 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 338 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 339 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 340 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 341 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 342 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 343 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 344 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 345 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 346 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 347 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 348 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 349 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 350 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 351 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 352 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 353 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 354 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 355 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 356 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 357 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 358 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 359 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 360 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 361 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 362 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 363 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 364 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 365 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 366 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 367 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 368 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 369 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 370 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 371 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie