Kraków26
lipca
Kraków 26-27 lipca XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2014
Wałcz14
sierpnia
Wałcz 14 sierpnia X Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15-17 sierpnia X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"Grand Prix 2014
Puchar i tytuł powędrował do Poznania!
Nalepszy wśród nauczycieli – Michał Rogalewicz!14 sierpnia 2014 — X Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
InformacjeRelacjaWynikiHHRundyPrzebieg
galeria

X Mistrzostwa Polski Nauczycieli w ScrabbleWałcz, 14 sierpnia 2014
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Puchar i tytuł powędrował do Poznania!<br> Nalepszy wśród nauczycieli – Michał Rogalewicz!W sierpniu, w Wałczu tradycyjnie spotkali się nauczyciele, aby po roku treningu zmierzyć się przy planszy scrabble. Gościnne Gimnazjum Nr 2 w Wałczu przywitało dwudziestu jeden uczestników na jubileuszowych X Mistrzostwach Polski Nauczycieli w scrabble.

Walka o tytuł mistrza toczyła się przez 8 rund. Czołówka klasyfikacji zmieniała się z każdą rozegraną rundą, co wskazywało na niezwykle wyrównaną walkę. W tym roku mocno męskie podium. Najlepsze wyniki uzyskał w tym dniu Michał Rogalewicz z Poznania. Jako jedyny w gronie startujących uzyskał siedem wygranych. Do niego też należał najwyższy wynik liczby małych punktów w grach. Zaraz za nim na drugim miejscu sklasyfikowany został Dariusz Maciejuk z Warszawy (sześć wygranych partii). Trzeci na podium stanął Piotr Pietuchowski.

Mistrzowie obdarowani zostali pamiątkowymi medalami i nagrodami, które wręczono podczas zakończenia czterodniowych zmagań scrabblowych w Wałczu. Zwyciężyły umysły ścisłe – tak podsumowała mistrzostwa pomysłodawczyni imprezy i organizatorka Jolanta Chłopińska, podczas gali wręczania nagród.

Gratulujemy wysokich wyników i zapraszamy na kolejne mistrzostwa. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w przyszłorocznym turnieju, a formę proponujemy szlifować praktycznie w każdy weekend na ogólnopolskich turniejach scrabble.

Dziękujemy organizatorom, sponsorom i wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie tej imprezy.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
VIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli
VII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble


Rodzaj turniejuZamknięty. Uczestnikami mogą być nauczyciele czynni lub emerytowani wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, nauczyciele delegowani do pracy w kuratoriach, OKE, CKE, MEN, wykładowcy wyższych uczelni, nauczyciele przeniesieni w stan nieczynny.
Sposób rozgrywanialiczba rund: 8
system: połówkowy (rundy 1-7), duńczyk (runda 8)
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu
Obrońca tytułuAleksandra Kaczanowska
SędziaSławomir Zabawa
Harmonogram14 sierpnia (8 rund)
od 10:30 — zapisy
11:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:30 — przerwa obiadowa
ok. 19:00 — zakończenie gier
Wpisowe20 zł
DojazdCentrum miasta, w razie problemów tel. 502563852
WyżywienieNa miejscu, całodzienne za 32 zł
NoclegiNa miejscu lub we własnym zakresie
NagrodyI miejsce puchar, II i III medale, I-III nagrody pieniężne.
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Piotr Pietuchowski Białystok
2 Sławomir Wolski Wrocław nocleg we własnym zakresie. Wyżywienie- od obiadu 14.08 do obiadu 17.08
3 Adnieszka Kozak Gdynia
4 Anna Niedzielko Szczecin nocleg we własnym zakresie
5 Maciej Śliwa Zabrze
6 Dariusz Maciejuk Warszawa
7 Agnieszka Matus Milanówek
8 Małgorzata Deszczyńska Warszawa
9 Magdalena Kupczyńska Szczecin
10 Lucyna Śniadach Rumia
11 Rafał Stachowski Police
12 Walenty Siemaszko Lipiany proszę o nocleg w szkole + wyżywienie
13 Michał Rogalewicz Poznań
14 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz Kraków
15 Aleksandra Kaczanowska Szczecin
16 Piotr Broda Sandomierz
17 Jolanta Chłopińska Wałcz
18 Zofia Górka Łęczna
19 Lech Szymczak Puławy
20 marcin białkowski piła
OrganizatorzyJolanta Chłopińska 502563852, Gimnazjum nr 2 w Wałczu 672584728
SponsorzyZNP oddział Wałcz, Gimnazjum nr 2


Wyniki turnieju X Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Rogalewicz           Poznań                 127.20      7.0     3145     1263      549
  2 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               133.33      6.0     2999     1170      318
  3 Piotr           Pietuchowski         Białystok              141.59      6.0     2881     1113      297
  4 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.18      5.0     3172     1079      347
  5 Czesława        Pawłowska            Wrocław                113.00      5.0     3036     1074      145
  6 Walenty         Siemaszko            Lipiany                118.06      5.0     2922     1067       62
  7 Sławomir        Wolski               Wrocław                111.72      5.0     2922     1057      -16
  8 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               115.20      4.0     3089      921      185
  9 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               120.70      4.0     3082      920      242
 10 Piotr           Broda                Sandomierz             129.03      4.0     3012      896      154
 11 Rafał           Stachowski           Police                 117.21      4.0     2985      943      -39
 12 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  132.07      4.0     2966      942     -163
 13 Agnieszka       Matus                Milanówek              114.79      3.5     2944      768      419
 14 Lech            Szymczak             Mniszki                104.69      3.5     2786      770      199
 15 Anna            Niedzielko           Szczecin               114.85      3.0     2760      861     -330
 16 Lucyna          Śniadach             Rumia                  113.75      3.0     2717      871     -272
 17 Maciej          Śliwa                Zabrze                 112.62      2.5     2561      626      148
 18 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 104.97      2.5     2379      598      -21
 19 Anna            Zachorowska-Mazurkiewicz Zabrze                 100.00      2.5     2353      673     -273
 20 Marcin          Białkowski           Piła                   100.00      2.5     2303      642       64
 21 Zofia           Górka                Łęczna                 114.79      0.5     2548      446       85
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble



	Piotr Pietuchowski 141.59 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    10 Piotr          Broda                 129.03 +  428: 367  179
    3     6 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  454: 366  165
    4     5 Rafał          Stachowski            117.21 +  415: 349  167
    5     3 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  307: 434   84
    6     6 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 +  386: 379  171
    7     3 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  488: 361  182
    8     3 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  403: 328  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  /  7 159.00




	Małgorzata Deszczyńska 134.18 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anna           Niedzielko            114.85 +  402: 372  165
    2     4 Marcin         Białkowski            100.00 +  358: 279  150
    3     2 Rafał          Stachowski            117.21 +  464: 399  167
    4     1 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  316: 353   83
    5     3 Piotr          Pietuchowski          141.59 +  434: 307  192
    6     2 Walenty        Siemaszko             118.06 +  453: 315  168
    7     1 Michał         Rogalewicz            127.20 -  417: 423   77
    8     1 Michał         Rogalewicz            127.20 -  328: 377   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  /  8 134.88




	Dariusz Maciejuk 133.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zofia          Górka                 114.79 +  372: 337  165
    2     2 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  428: 350  182
    3     1 Lucyna         Śniadach              113.75 +  372: 244  164
    4     1 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 +  353: 316  184
    5     1 Walenty        Siemaszko             118.06 -  343: 354   68
    6     1 Michał         Rogalewicz            127.20 -  324: 327   77
    7     4 Sławomir       Wolski                111.72 +  388: 365  162
    8     2 Walenty        Siemaszko             118.06 +  419: 388  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  /  8 146.25




	Jolanta Chłopińska 132.07 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Matus                 114.79 +  423: 418  165
    2     2 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  350: 428   83
    3     4 Marcin         Białkowski            100.00 +  416: 310  150
    4     3 Sławomir       Wolski                111.72 -  358: 415   62
    5     4 Czesława       Pawłowska             113.00 +  388: 322  163
    6     4 Lucyna         Śniadach              113.75 +  367: 327  164
    7     3 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  361: 488   92
    8     4 Czesława       Pawłowska             113.00 -  303: 421   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     942  /  8 117.75




	Piotr Broda 129.03 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Lucyna         Śniadach              113.75 -  334: 381   64
    2    10 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  367: 428   92
    3     9 Agnieszka      Matus                 114.79 -  290: 392   65
    4    10 Marcin         Białkowski            100.00 +  398: 319  150
    5     9 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  453: 283  150
    6     8 Agnieszka      Kozak                 104.97 -  414: 440   55
    7     7 Anna           Niedzielko            114.85 +  431: 297  165
    8     6 Lech           Szymczak              104.69 +  325: 318  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  /  8 112.00




	Michał Rogalewicz 127.20 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Czesława       Pawłowska             113.00 +  501: 263  163
    2     1 Lucyna         Śniadach              113.75 -  347: 366   64
    3     3 Walenty        Siemaszko             118.06 +  356: 336  168
    4     2 Lech           Szymczak              104.69 +  398: 319  155
    5     2 Sławomir       Wolski                111.72 +  416: 243  162
    6     1 Dariusz        Maciejuk              133.33 +  327: 324  183
    7     1 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 +  423: 417  184
    8     1 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 +  377: 328  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  /  8 157.88




	Aleksandra Kaczanowska 120.70 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Śliwa                 112.62 +  422: 355  163
    2     3 Rafał          Stachowski            117.21 -  344: 348   67
    3     5 Czesława       Pawłowska             113.00 -  288: 525   63
    4     8 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  488: 290  155
    5     5 Anna           Niedzielko            114.85 -  334: 387   65
    6     6 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  379: 386   92
    7     9 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  417: 252  150
    8     7 Anna           Niedzielko            114.85 +  410: 297  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     920  /  8 115.00




	Walenty Siemaszko 118.06 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Wolski                111.72 +  389: 331  162
    2     5 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  359: 321  150
    3     3 Michał         Rogalewicz            127.20 -  336: 356   77
    4     6 Agnieszka      Matus                 114.79 +  416: 336  165
    5     1 Dariusz        Maciejuk              133.33 +  354: 343  183
    6     2 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  315: 453   84
    7     2 Czesława       Pawłowska             113.00 +  365: 301  163
    8     2 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  388: 419   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  /  8 133.38




	Rafał Stachowski 117.21 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Lech           Szymczak              104.69 +  362: 316  155
    2     3 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 +  348: 344  171
    3     2 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  399: 464   84
    4     5 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  349: 415   92
    5     7 Lucyna         Śniadach              113.75 -  310: 339   64
    6     9 Zofia          Górka                 114.79 +  398: 350  165
    7     6 Marcin         Białkowski            100.00 +  384: 335  150
    8     5 Sławomir       Wolski                111.72 -  435: 461   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     943  /  8 117.88




	Magdalena Kupczyńska 115.20 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Białkowski            100.00 -  325: 341   50
    2     7 Anna           Niedzielko            114.85 +  390: 340  165
    3     6 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  366: 454   92
    4     7 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  426: 277  150
    5     6 Lech           Szymczak              104.69 +  537: 339  155
    6     3 Sławomir       Wolski                111.72 -  309: 383   62
    7     5 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  408: 367  155
    8     3 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  328: 403   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     921  /  8 115.12




	Anna Niedzielko 114.85 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  372: 402   84
    2     7 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  340: 390   65
    3    10 Zofia          Górka                 114.79 +  339: 320  165
    4     9 Maciej         Śliwa                 112.62 +  361: 347  163
    5     5 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 +  387: 334  171
    6     5 Czesława       Pawłowska             113.00 -  367: 456   63
    7     7 Piotr          Broda                 129.03 -  297: 431   79
    8     7 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 -  297: 410   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     861  /  8 107.62




	Zofia Górka 114.79 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  337: 372   83
    2     9 Czesława       Pawłowska             113.00 -  320: 349   63
    3    10 Anna           Niedzielko            114.85 -  320: 339   65
    4    11 PAUZA
    5    10 Agnieszka      Kozak                 104.97 -  293: 361   55
    6     9 Rafał          Stachowski            117.21 -  350: 398   67
    7    10 Maciej         Śliwa                 112.62 -  316: 325   63
    8    10 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 -  312: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     446  /  7  63.71




	Agnieszka Matus 114.79 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  418: 423   82
    2     6 Sławomir       Wolski                111.72 -  345: 350   62
    3     9 Piotr          Broda                 129.03 +  392: 290  179
    4     6 Walenty        Siemaszko             118.06 -  336: 416   68
    5     8 Maciej         Śliwa                 112.62 +  367: 305  163
    6     7 Marcin         Białkowski            100.00 -  358: 419   50
    7    11 PAUZA
    8     8 Lucyna         Śniadach              113.75 +  428: 322  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  /  7 109.71




	Lucyna Śniadach 113.75 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Broda                 129.03 +  381: 334  179
    2     1 Michał         Rogalewicz            127.20 +  366: 347  177
    3     1 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  244: 372   83
    4     4 Czesława       Pawłowska             113.00 -  359: 399   63
    5     7 Rafał          Stachowski            117.21 +  339: 310  167
    6     4 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  327: 367   82
    7     8 Lech           Szymczak              104.69 -  379: 432   55
    8     8 Agnieszka      Matus                 114.79 -  322: 428   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  /  8 108.88




	Czesława Pawłowska 113.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Rogalewicz            127.20 -  263: 501   77
    2     9 Zofia          Górka                 114.79 +  349: 320  165
    3     5 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 +  525: 288  171
    4     4 Lucyna         Śniadach              113.75 +  399: 359  164
    5     4 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  322: 388   82
    6     5 Anna           Niedzielko            114.85 +  456: 367  165
    7     2 Walenty        Siemaszko             118.06 -  301: 365   68
    8     4 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  421: 303  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  /  8 134.25




	Maciej Śliwa 112.62 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 -  355: 422   71
    2     8 Lech           Szymczak              104.69 -  259: 350   55
    3    11 PAUZA
    4     9 Anna           Niedzielko            114.85 -  347: 361   65
    5     8 Agnieszka      Matus                 114.79 -  305: 367   65
    6    10 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 -  285: 303   50
    7    10 Zofia          Górka                 114.79 +  325: 316  165
    8     9 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  385: 294  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     626  /  7  89.43




	Sławomir Wolski 111.72 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Walenty        Siemaszko             118.06 -  331: 389   68
    2     6 Agnieszka      Matus                 114.79 +  350: 345  165
    3     7 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  374: 298  150
    4     3 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  415: 358  182
    5     2 Michał         Rogalewicz            127.20 -  243: 416   77
    6     3 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  383: 309  165
    7     4 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  365: 388   83
    8     5 Rafał          Stachowski            117.21 +  461: 435  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  /  8 132.12




	Agnieszka Kozak 104.97 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    11 PAUZA
    3     8 Lech           Szymczak              104.69 -  327: 412   55
    4     8 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 -  290: 488   71
    5    10 Zofia          Górka                 114.79 +  361: 293  165
    6     8 Piotr          Broda                 129.03 +  440: 414  179
    7     5 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  367: 408   65
    8     9 Maciej         Śliwa                 112.62 -  294: 385   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     598  /  6  99.67




	Lech Szymczak 104.69 Mniszki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Stachowski            117.21 -  316: 362   67
    2     8 Maciej         Śliwa                 112.62 +  350: 259  163
    3     8 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  412: 327  155
    4     2 Michał         Rogalewicz            127.20 -  319: 398   77
    5     6 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  339: 537   65
    6    11 PAUZA
    7     8 Lucyna         Śniadach              113.75 +  432: 379  164
    8     6 Piotr          Broda                 129.03 -  318: 325   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     770  /  7 110.00




	Marcin Białkowski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  341: 325  165
    2     4 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  279: 358   84
    3     4 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  310: 416   82
    4    10 Piotr          Broda                 129.03 -  319: 398   79
    5    11 PAUZA
    6     7 Agnieszka      Matus                 114.79 +  419: 358  165
    7     6 Rafał          Stachowski            117.21 -  335: 384   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  6 107.00




	Anna Zachorowska-Mazurkiewicz 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 PAUZA
    2     5 Walenty        Siemaszko             118.06 -  321: 359   68
    3     7 Sławomir       Wolski                111.72 -  298: 374   62
    4     7 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  277: 426   65
    5     9 Piotr          Broda                 129.03 -  283: 453   79
    6    10 Maciej         Śliwa                 112.62 +  303: 285  163
    7     9 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 -  252: 417   71
    8    10 Zofia          Górka                 114.79 +  319: 312  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     673  /  7  96.14


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Anna           Niedzielko            402: 372
   2 Zofia          Górka                - Dariusz        Maciejuk              337: 372
   3 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Matus                 423: 418
   4 Lucyna         Śniadach             - Piotr          Broda                 381: 334
   5 Michał         Rogalewicz           - Czesława       Pawłowska             501: 263
   6 Maciej         Śliwa                - Aleksandra     Kaczanowska           355: 422
   7 Walenty        Siemaszko            - Sławomir       Wolski                389: 331
   8 Lech           Szymczak             - Rafał          Stachowski            316: 362
   9 Magdalena      Kupczyńska           - Marcin         Białkowski            325: 341
  10 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Lucyna         Śniadach             - Michał         Rogalewicz            366: 347
   2 Dariusz        Maciejuk             - Jolanta        Chłopińska            428: 350
   3 Rafał          Stachowski           - Aleksandra     Kaczanowska           348: 344
   4 Marcin         Białkowski           - Małgorzata     Deszczyńska           279: 358
   5 Walenty        Siemaszko            - Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  359: 321
   6 Agnieszka      Matus                - Sławomir       Wolski                345: 350
   7 Anna           Niedzielko           - Magdalena      Kupczyńska            340: 390
   8 Maciej         Śliwa                - Lech           Szymczak              259: 350
   9 Czesława       Pawłowska            - Zofia          Górka                 349: 320
  10 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          Broda                 428: 367
  11 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Maciejuk             - Lucyna         Śniadach              372: 244
   2 Rafał          Stachowski           - Małgorzata     Deszczyńska           399: 464
   3 Michał         Rogalewicz           - Walenty        Siemaszko             356: 336
   4 Marcin         Białkowski           - Jolanta        Chłopińska            310: 416
   5 Aleksandra     Kaczanowska          - Czesława       Pawłowska             288: 525
   6 Magdalena      Kupczyńska           - Piotr          Pietuchowski          366: 454
   7 Sławomir       Wolski               - Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  374: 298
   8 Lech           Szymczak             - Agnieszka      Kozak                 412: 327
   9 Piotr          Broda                - Agnieszka      Matus                 290: 392
  10 Zofia          Górka                - Anna           Niedzielko            320: 339
  11 Maciej         Śliwa                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Maciejuk              316: 353
   2 Lech           Szymczak             - Michał         Rogalewicz            319: 398
   3 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Wolski                358: 415
   4 Czesława       Pawłowska            - Lucyna         Śniadach              399: 359
   5 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Stachowski            415: 349
   6 Agnieszka      Matus                - Walenty        Siemaszko             336: 416
   7 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz - Magdalena      Kupczyńska            277: 426
   8 Aleksandra     Kaczanowska          - Agnieszka      Kozak                 488: 290
   9 Anna           Niedzielko           - Maciej         Śliwa                 361: 347
  10 Piotr          Broda                - Marcin         Białkowski            398: 319
  11 Zofia          Górka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Maciejuk             - Walenty        Siemaszko             343: 354
   2 Sławomir       Wolski               - Michał         Rogalewicz            243: 416
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Piotr          Pietuchowski          434: 307
   4 Jolanta        Chłopińska           - Czesława       Pawłowska             388: 322
   5 Aleksandra     Kaczanowska          - Anna           Niedzielko            334: 387
   6 Magdalena      Kupczyńska           - Lech           Szymczak              537: 339
   7 Rafał          Stachowski           - Lucyna         Śniadach              310: 339
   8 Agnieszka      Matus                - Maciej         Śliwa                 367: 305
   9 Piotr          Broda                - Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  453: 283
  10 Agnieszka      Kozak                - Zofia          Górka                 361: 293
  11 Marcin         Białkowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Rogalewicz           - Dariusz        Maciejuk              327: 324
   2 Walenty        Siemaszko            - Małgorzata     Deszczyńska           315: 453
   3 Sławomir       Wolski               - Magdalena      Kupczyńska            383: 309
   4 Lucyna         Śniadach             - Jolanta        Chłopińska            327: 367
   5 Anna           Niedzielko           - Czesława       Pawłowska             367: 456
   6 Piotr          Pietuchowski         - Aleksandra     Kaczanowska           386: 379
   7 Marcin         Białkowski           - Agnieszka      Matus                 419: 358
   8 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Broda                 440: 414
   9 Rafał          Stachowski           - Zofia          Górka                 398: 350
  10 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz - Maciej         Śliwa                 303: 285
  11 Lech           Szymczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Rogalewicz            417: 423
   2 Czesława       Pawłowska            - Walenty        Siemaszko             301: 365
   3 Jolanta        Chłopińska           - Piotr          Pietuchowski          361: 488
   4 Sławomir       Wolski               - Dariusz        Maciejuk              365: 388
   5 Agnieszka      Kozak                - Magdalena      Kupczyńska            367: 408
   6 Marcin         Białkowski           - Rafał          Stachowski            335: 384
   7 Anna           Niedzielko           - Piotr          Broda                 297: 431
   8 Lucyna         Śniadach             - Lech           Szymczak              379: 432
   9 Aleksandra     Kaczanowska          - Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  417: 252
  10 Maciej         Śliwa                - Zofia          Górka                 325: 316
  11 Agnieszka      Matus                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Rogalewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           377: 328
   2 Walenty        Siemaszko            - Dariusz        Maciejuk              388: 419
   3 Magdalena      Kupczyńska           - Piotr          Pietuchowski          328: 403
   4 Czesława       Pawłowska            - Jolanta        Chłopińska            421: 303
   5 Rafał          Stachowski           - Sławomir       Wolski                435: 461
   6 Piotr          Broda                - Lech           Szymczak              325: 318
   7 Anna           Niedzielko           - Aleksandra     Kaczanowska           297: 410
   8 Agnieszka      Matus                - Lucyna         Śniadach              428: 322
   9 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Śliwa                 294: 385
  10 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz - Zofia          Górka                 319: 312
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie