Rumia 6
grudnia
Rumia 6- 7 grudnia XV Turniej w Scrabble "O Puchar Dyrektora MDK"
Warszawa13
grudnia
Warszawa 13 grudnia VII Turniej Mikołajkowy
Kołobrzeg28
lutego
Kołobrzeg 28- 1 marca I Mistrzostwa KołobrzeguMistrzostwa Regionów 2015
Triumf doświadczonych13 grudnia 2014 — VII Turniej MikołajkowyInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VII Turniej MikołajkowyWarszawa, 13 grudnia 2014
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Triumf doświadczonychVII Turniej Mikołajkowy okazał się być najszczęśliwszym dla zawodników, którzy mają już doświadczenie w turniejach ogólnopolskich PFS. Miejsca na podium zajęli kolejno Juliusz Czupryniak, Rafał Błaszkiewicz oraz Hanna Góźdź.

Turniej przebiegał bardzo sprawnie. Dla wszystkich zawodników i opiekunów przygotowany był serwis kanapkowy, napoje, herbaty i ciastka, a po dwóch rundach pyszny, domowy obiad serwowany w szkolnej stołówce.

Z niezwykłą przyjemnością obserwowałem zaangażowanie i sportową zaciętość zarówno u tych najmłodszych jak i trochę starszych zawodników i zawodniczek. Mam nadzieję, że część z nich odważy się stanąć w szranki z najlepszymi na turniejach ogólnopolskich.

Szczególne podziękowania należą się sędziom pomocniczym: Marcie Bajorek, Marii Pokorskiej, Bożennie Rodziewicz, Piotrowi Skuteli oraz Szymonowi Płachcie. Podziękowania kieruję również dla organizatorów — Polskiej Federacji Scrabble, Zespołowi Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie oraz firmie Mattel.

Do zobaczenia za rok!
relacja: Miłosz Wrzałek
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Turniej Mikołajkowy
V Turniej Mikołajkowy
IV Turniej Mikołajkowy


Rodzaj turniejuZamknięty (dla członków kół Scrabble zarejestrowanych w programie „Scrabble w szkole”) Uwaga! Ograniczenie do 100 osób
Sposób rozgrywaniaSystem połówkowy
Miejsce rozgrywekZespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego
Ul. Szczawnicka 1
04-089 Warszawa
Obrońca tytułuJuliusz Czupryniak
SędziaMiłosz Wrzałek
Harmonogram10:00 — 11:00 -- rejestracja uczestników
11:00 — 13:00 -- rozpoczęcie turnieju, rozgrywki (1-2 runda)
13:00 — 14:00 -- przerwa obiadowa
14:00 — 16:00 -- rozgrywki (3-4 runda)
ok. 16:30 -- zakończenie turnieju
WpisoweUdział bezpłatny
DojazdNajdogodniejszy dojazd do szkoły z centrum Warszawy autobusami linii 158 lub 525.
WyżywienieW czasie trwania imprezy zapewniamy obiad i przekąski.
NagrodyDla wszystkich uczestników atrakcyjne zestawy upominków! Niektórzy wrócą do domów z pucharami! Wspaniała zabawa w świątecznych nastrojach zapewniona!
OrganizatorzyMattel, Polska Federacja Scrabble oraz Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie


VII_Mikołajkowy_Scrabble - 13 grudnia 2014 r. (3 rundy)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Juliusz Czupryniak      100 Warszawa            1552  3.0
  2.Rafał Błaszkiewicz      100 Warszawa            1464  3.0
  3.Hanna Góźdź             100 Ostrów_Wielkopolski  1174  3.0
  4.Franciszek Uliński      100 Warszawa            1069  3.0
  5.Kamil Olejniczak        100 Kutno               1068  3.0
  6.Błażej Wilanowski       100 Kutno               1013  3.0
  7.Mateusz Jóźwiak         100 Kutno                998  3.0
  8.Krystian Hiszpański     100 Kutno                981  3.0
  9.Łukasz Pawlak           100 Rybno                936  3.0
 10.Mikołaj Czajkowski      100 Mazowszany           981  2.0
 11.Krzysztof Tomczak       100 Kutno                963  2.0
 12.Kacper Majczak          100 Ostrów_Wielkopolski   948  2.0
 13.Maciej Pasikowski       100 Kutno                900  2.0
 14.Maksymilian Piątek      100 Warszawa             897  2.0
 15.Mikołaj Fiderkiewicz    100 Warszawa             859  2.0
 16.Emilia Pyrkowska        100 Rybno                839  2.0
 17.Dominik Puchalski       100 Kraków               819  2.0
 18.Anna Jóźwiak            100 Radom                799  2.0
 19.Dagmara Nowicka         100 Warszawa             779  2.0
 20.Weronika Kania          100 Rybno                777  2.0
 21.Aleksandra Biernacka    100 Warszawa             771  2.0
 22.Julia Korowajska        100 Kutno                763  2.0
 23.Dominik Rusek           100 Rybno                754  2.0
 24.Joanna Kulawiak         100 Warszawa             743  2.0
 25.Daniel Szafrański-Kozłowski 100 Warszawa             732  2.0
 26.Michał Grochala         100 Warszawa             721  2.0
 27.Aleksandra Gala         100 Rybno                715  2.0
 28.Hubert Pisarski         100 Kraków               709  2.0
 29.Natalia Wojtczak        100 Ostrów_Wielkopolski   708  2.0
 30.Kacper Dałek            100 Kutno                704  2.0
 31.Julia Wietrzyńska       100 Ostrów_Wielkopolski   687  2.0
 32.Konrad Wieczorek        100 Warszawa             662  2.0
 33.Piotr Matczak           100 Kutno                654  2.0
 34.Patrycja Bukrab         100 Warszawa             653  2.0
 35.Aleksandra Wybrańska    100 Kutno                646  2.0
 36.Mikołaj Krzywański      100 Warszawa             599  2.0
 37.Wiktoria Sinołęcka-Wypych 100 Warszawa             594  2.0
 38.Julia Zawal             100 Warszawa             594  2.0
 39.Krzysztof Rytel-Kuc     100 Grodzisk_Mazowiecki   576  2.0
 40.Paweł Woźniak           100 Radom                575  2.0
 41.Klaudia Kantorska       100 Rybno                804  1.0
 42.Weronika Goreniak       100 Rybno                737  1.0
 43.Katarzyna Adamiak       100 Rybno                710  1.0
 44.Tosia Szara             100 Warszawa             702  1.0
 45.Piotr Florczak          100 Kutno                697  1.0
 46.Piotr Wykrętowicz       100 Kutno                604  1.0
 47.Jakub Szara             100 Warszawa             603  1.0
 48.Julia Tulińska          100 Kutno                587  1.0
 49.Igor Malarski           100 Warszawa             583  1.0
 50.Martyna Puchalska       100 Kutno                574  1.0
 51.Patrycja Kawecka        100 Rybno                573  1.0
 52.Adrian Marciniak        100 Warszawa             571  1.0
 53.Magda Mikołajczak       100 Radom                564  1.0
 54.Piotr Sobieski          100 Warszawa             553  1.0
 55.Mikołaj Niżnik          100 Warszawa             547  1.0
 56.Julia Kwiatkowska       100 Kutno                536  1.0
 57.Artur Jóźwiak           100 Radom                533  1.0
 58.Wiktoria Baranowska     100 Warszawa             530  1.0
 59.Aleksandra Zawadzka     100 Warszawa             479  1.0
 60.Maciej Koneckiewicz     100 Warszawa             434  1.0
 61.Ewelina Linkiewicz      100 Warszawa             423  1.0
 62.Kuba Kaniewski          100 Grodzisk_Mazowiecki   401  1.0
 63.Zuzanna Rytel-Kuc       100 Grodzisk_Mazowiecki   356  1.0
 64.Kacper Matczuk          100 Warszawa             330  1.0
 65.Igor Strzałkowski       100 Radom                315  1.0
 66.Konrad Bany             100 Łuków                297  1.0
 67.Monika Mocarska         100 Warszawa             405  0.5
 68.Zuzanna Doręgowska      100 Radom                257  0.5
 69.Maria Skaszewska        100 Warszawa             584  0.0
 70.Wojciech Sypniewski     100 Warszawa             534  0.0
 71.Justyna Stańczewska     100 Rybno                505  0.0
 72.Jan Fabisiak            100 Radom                458  0.0
 73.Julia Janczuk           100 Warszawa             452  0.0
 74.Anna Knap               100 Warszawa             386  0.0
 75.Julia Broda             100 Radom                341  0.0
 76.Jakub Gawryś            100 Warszawa             294  0.0
 77.Iga Szczęsna            100 Radom                219  0.0
 78.Jakub Celiński          100 Łuków                188  0.0
VII_Mikołajkowy_Scrabble

  1  Katarzyna Adamiak       100 Rybno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   40  Piotr Matczak          100   -  208:222    50
   2   30   60  Justyna Stańczewska    100   +  279:223   150
   3   17   33  Mikołaj Krzywański     100   -  223:232    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


  2  Konrad Bany             100 Łuków             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   41  Kacper Matczuk         100   -   77:121    50
   2   36   58  Maria Skaszewska       100   +  220:196   150
   3            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  3  Wiktoria Baranowska     100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   42  Magda Mikołajczak      100   +  109: 90   150
   2   18   22  Anna Jóźwiak           100   -  119:313    50
   3   28   45  Dagmara Nowicka        100   -  302:364    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


  4  Aleksandra Biernacka    100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   43  Monika Mocarska        100   +  240:219   150
   2    7   72  Błażej Wilanowski      100   -  227:342    50
   3   22   59  Piotr Sobieski         100   +  304:256   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


  5  Rafał Błaszkiewicz      100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   44  Mikołaj Niżnik         100   +  563:150   150
   2    1   16  Aleksandra Gala        100   +  482:167   150
   3    2   14  Mikołaj Fiderkiewicz   100   +  419:255   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


  6  Julia Broda             100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   45  Dagmara Nowicka        100   -   95:227    50
   2   33   55  Krzysztof Rytel-Kuc    100   -  112:159    50
   3   34   76  Piotr Wykrętowicz      100   -  134:267    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


  7  Patrycja Bukrab         100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   46  Kamil Olejniczak       100   -  183:403    50
   2   34   42  Magda Mikołajczak      100   +  253:223   150
   3   24   56  Zuzanna Rytel-Kuc      100   +  217: 74   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


  8  Jakub Celiński          100 Łuków             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   47  Maciej Pasikowski      100   -  120:301    50
   2   28   73  Natalia Wojtczak       100   -   68:256    50
   3            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


  9  Juliusz Czupryniak      100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   48  Maksymilian Piątek     100   +  540:252   150
   2    2   50  Hubert Pisarski        100   +  548:172   150
   3    1   32  Julia Korowajska       100   +  464:156   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 10  Mikołaj Czajkowski      100 Mazowszany        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   49  Łukasz Pawlak          100   -  242:314    50
   2   21   23  Julia Janczuk          100   +  384:116   150
   3   10   67  Krzysztof Tomczak      100   +  355:352   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 11  Kacper Dałek            100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   50  Hubert Pisarski        100   -  219:256    50
   2   24   64  Jakub Szara            100   +  229:213   150
   3   23   60  Justyna Stańczewska    100   +  256:172   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 12  Zuzanna Doręgowska      100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   51  Martyna Puchalska      100   -   97:242    50
   2   32   33  Mikołaj Krzywański     100   -   86:171    50
   3   35   43  Monika Mocarska        100   =   74: 74   100
                                                 --------------
                                                 RANKING: 66.67


 13  Jan Fabisiak            100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   52  Dominik Puchalski      100   -   99:311    50
   2   31   68  Julia Tulińska         100   -  201:202    50
   3   32   64  Jakub Szara            100   -  158:244    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 14  Mikołaj Fiderkiewicz    100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   53  Emilia Pyrkowska       100   +  277:226   150
   2   16   56  Zuzanna Rytel-Kuc      100   +  327:151   150
   3    2    5  Rafał Błaszkiewicz     100   -  255:419    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 15  Piotr Florczak          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   54  Dominik Rusek          100   +  246:218   150
   2    4   46  Kamil Olejniczak       100   -  222:265    50
   3   21   55  Krzysztof Rytel-Kuc    100   -  229:231    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 16  Aleksandra Gala         100 Rybno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   55  Krzysztof Rytel-Kuc    100   +  260:186   150
   2    1    5  Rafał Błaszkiewicz     100   -  167:482    50
   3   26   36  Ewelina Linkiewicz     100   +  288:180   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 17  Jakub Gawryś            100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   56  Zuzanna Rytel-Kuc      100   -   75:131    50
   2   37   24  Artur Jóźwiak          100   -   67:202    50
   3   37   77  Aleksandra Zawadzka    100   -  152:155    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 18  Weronika Goreniak       100 Rybno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   57  Wiktoria Sinołęcka-Wypych 100   +  261:182   150
   2   20   48  Maksymilian Piątek     100   -  234:371    50
   3   15   70  Konrad Wieczorek       100   -  242:276    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 19  Hanna Góźdź             100 Ostrów_Wielkopolski

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   58  Maria Skaszewska       100   +  364:181   150
   2    5   38  Igor Malarski          100   +  426:141   150
   3    3   37  Kacper Majczak         100   +  384:360   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 20  Michał Grochala         100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   59  Piotr Sobieski         100   +  276:111   150
   2   17   41  Kacper Matczuk         100   +  216:108   150
   3    9   49  Łukasz Pawlak          100   -  229:282    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 21  Krystian Hiszpański     100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   60  Justyna Stańczewska    100   +  345:110   150
   2    6   51  Martyna Puchalska      100   +  331:150   150
   3    6   52  Dominik Puchalski      100   +  305:236   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 22  Anna Jóźwiak            100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   62  Wojciech Sypniewski    100   +  273:210   150
   2   18    3  Wiktoria Baranowska    100   +  313:119   150
   3    4   25  Mateusz Jóźwiak        100   -  213:236    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 23  Julia Janczuk           100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   61  Igor Strzałkowski      100   -  165:170    50
   2   21   10  Mikołaj Czajkowski     100   -  116:384    50
   3   33   44  Mikołaj Niżnik         100   -  171:196    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 24  Artur Jóźwiak           100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   63  Daniel Szafrański-Kozłowski 100   -  178:247    50
   2   37   17  Jakub Gawryś           100   +  202: 67   150
   3   16   53  Emilia Pyrkowska       100   -  153:345    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 25  Mateusz Jóźwiak         100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   64  Jakub Szara            100   +  285:146   150
   2   14   61  Igor Strzałkowski      100   +  477: 37   150
   3    4   22  Anna Jóźwiak           100   +  236:213   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 26  Weronika Kania          100 Rybno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   65  Tosia Szara            100   +  279:216   150
   2   15   78  Julia Zawal            100   +  288:192   150
   3    7   46  Kamil Olejniczak       100   -  210:400    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 27  Kuba Kaniewski          100 Grodzisk_Mazowiecki

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   66  Iga Szczęsna           100   +  100: 61   150
   2   19   37  Kacper Majczak         100   -  161:315    50
   3   25   50  Hubert Pisarski        100   -  140:281    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 28  Klaudia Kantorska       100 Rybno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   67  Krzysztof Tomczak      100   -  232:310    50
   2   22   77  Aleksandra Zawadzka    100   +  388:168   150
   3   12   75  Aleksandra Wybrańska   100   -  184:253    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 29  Patrycja Kawecka        100 Rybno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   68  Julia Tulińska         100   +  238:201   150
   2    8   49  Łukasz Pawlak          100   -  126:340    50
   3   18   63  Daniel Szafrański-Kozłowski 100   -  209:246    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 30  Anna Knap               100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   69  Franciszek Uliński     100   -   80:410    50
   2   35   57  Wiktoria Sinołęcka-Wypych 100   -   82:225    50
   3   36   39  Adrian Marciniak       100   -  224:243    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 31  Maciej Koneckiewicz     100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   70  Konrad Wieczorek       100   -  143:186    50
   2   27   65  Tosia Szara            100   -  180:267    50
   3   38   66  Iga Szczęsna           100   +  111: 93   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 32  Julia Korowajska        100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   71  Julia Wietrzyńska      100   +  298:146   150
   2   12   74  Paweł Woźniak          100   +  309:203   150
   3    1    9  Juliusz Czupryniak     100   -  156:464    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 33  Mikołaj Krzywański      100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   72  Błażej Wilanowski      100   -  196:317    50
   2   32   12  Zuzanna Doręgowska     100   +  171: 86   150
   3   17    1  Katarzyna Adamiak      100   +  232:223   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 34  Joanna Kulawiak         100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   73  Natalia Wojtczak       100   +  288:215   150
   2   13   70  Konrad Wieczorek       100   +  297:200   150
   3    5   69  Franciszek Uliński     100   -  158:323    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 35  Julia Kwiatkowska       100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   74  Paweł Woźniak          100   -  168:219    50
   2   39   66  Iga Szczęsna           100   +  185: 65   150
   3   20   73  Natalia Wojtczak       100   -  183:237    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 36  Ewelina Linkiewicz      100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   75  Aleksandra Wybrańska   100   -   73:225    50
   2   38   76  Piotr Wykrętowicz      100   +  170:168   150
   3   26   16  Aleksandra Gala        100   -  180:288    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 37  Kacper Majczak          100 Ostrów_Wielkopolski

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   37   76  Piotr Wykrętowicz      100   +  273:169   150
   2   19   27  Kuba Kaniewski         100   +  315:161   150
   3    3   19  Hanna Góźdź            100   -  360:384    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 38  Igor Malarski           100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   38   77  Aleksandra Zawadzka    100   +  245:156   150
   2    5   19  Hanna Góźdź            100   -  141:426    50
   3   14   54  Dominik Rusek          100   -  197:222    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 39  Adrian Marciniak        100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   39   78  Julia Zawal            100   -  145:167    50
   2   26   54  Dominik Rusek          100   -  183:314    50
   3   36   30  Anna Knap              100   +  243:224   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 40  Piotr Matczak           100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Katarzyna Adamiak      100   +  222:208   150
   2   11   47  Maciej Pasikowski      100   +  286:234   150
   3    8   72  Błażej Wilanowski      100   -  146:354    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 41  Kacper Matczuk          100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Konrad Bany            100   +  121: 77   150
   2   17   20  Michał Grochala        100   -  108:216    50
   3   27   74  Paweł Woźniak          100   -  101:153    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 42  Magda Mikołajczak       100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Wiktoria Baranowska    100   -   90:109    50
   2   34    7  Patrycja Bukrab        100   -  223:253    50
   3   31   58  Maria Skaszewska       100   +  251:207   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 43  Monika Mocarska         100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Aleksandra Biernacka   100   -  219:240    50
   2   25   71  Julia Wietrzyńska      100   -  112:267    50
   3   35   12  Zuzanna Doręgowska     100   =   74: 74   100
                                                 --------------
                                                 RANKING: 66.67


 44  Mikołaj Niżnik          100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Rafał Błaszkiewicz     100   -  150:563    50
   2   23   53  Emilia Pyrkowska       100   -  201:268    50
   3   33   23  Julia Janczuk          100   +  196:171   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 45  Dagmara Nowicka         100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Julia Broda            100   +  227: 95   150
   2    9   52  Dominik Puchalski      100   -  188:272    50
   3   28    3  Wiktoria Baranowska    100   +  364:302   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 46  Kamil Olejniczak        100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Patrycja Bukrab        100   +  403:183   150
   2    4   15  Piotr Florczak         100   +  265:222   150
   3    7   26  Weronika Kania         100   +  400:210   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 47  Maciej Pasikowski       100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Jakub Celiński         100   +  301:120   150
   2   11   40  Piotr Matczak          100   -  234:286    50
   3   13   51  Martyna Puchalska      100   +  365:182   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 48  Maksymilian Piątek      100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10    9  Juliusz Czupryniak     100   -  252:540    50
   2   20   18  Weronika Goreniak      100   +  371:234   150
   3   11   68  Julia Tulińska         100   +  274:184   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 49  Łukasz Pawlak           100 Rybno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   10  Mikołaj Czajkowski     100   +  314:242   150
   2    8   29  Patrycja Kawecka       100   +  340:126   150
   3    9   20  Michał Grochala        100   +  282:229   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 50  Hubert Pisarski         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Kacper Dałek           100   +  256:219   150
   2    2    9  Juliusz Czupryniak     100   -  172:548    50
   3   25   27  Kuba Kaniewski         100   +  281:140   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 51  Martyna Puchalska       100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Zuzanna Doręgowska     100   +  242: 97   150
   2    6   21  Krystian Hiszpański    100   -  150:331    50
   3   13   47  Maciej Pasikowski      100   -  182:365    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 52  Dominik Puchalski       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Jan Fabisiak           100   +  311: 99   150
   2    9   45  Dagmara Nowicka        100   +  272:188   150
   3    6   21  Krystian Hiszpański    100   -  236:305    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 53  Emilia Pyrkowska        100 Rybno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Mikołaj Fiderkiewicz   100   -  226:277    50
   2   23   44  Mikołaj Niżnik         100   +  268:201   150
   3   16   24  Artur Jóźwiak          100   +  345:153   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 54  Dominik Rusek           100 Rybno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Piotr Florczak         100   -  218:246    50
   2   26   39  Adrian Marciniak       100   +  314:183   150
   3   14   38  Igor Malarski          100   +  222:197   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 55  Krzysztof Rytel-Kuc     100 Grodzisk_Mazowiecki

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Aleksandra Gala        100   -  186:260    50
   2   33    6  Julia Broda            100   +  159:112   150
   3   21   15  Piotr Florczak         100   +  231:229   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 56  Zuzanna Rytel-Kuc       100 Grodzisk_Mazowiecki

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Jakub Gawryś           100   +  131: 75   150
   2   16   14  Mikołaj Fiderkiewicz   100   -  151:327    50
   3   24    7  Patrycja Bukrab        100   -   74:217    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 57  Wiktoria Sinołęcka-Wypych 100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Weronika Goreniak      100   -  182:261    50
   2   35   30  Anna Knap              100   +  225: 82   150
   3   30   62  Wojciech Sypniewski    100   +  187:151   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 58  Maria Skaszewska        100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Hanna Góźdź            100   -  181:364    50
   2   36    2  Konrad Bany            100   -  196:220    50
   3   31   42  Magda Mikołajczak      100   -  207:251    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 59  Piotr Sobieski          100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   20  Michał Grochala        100   -  111:276    50
   2   29   62  Wojciech Sypniewski    100   +  186:173   150
   3   22    4  Aleksandra Biernacka   100   -  256:304    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 60  Justyna Stańczewska     100 Rybno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   21  Krystian Hiszpański    100   -  110:345    50
   2   30    1  Katarzyna Adamiak      100   -  223:279    50
   3   23   11  Kacper Dałek           100   -  172:256    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 61  Igor Strzałkowski       100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   23  Julia Janczuk          100   +  170:165   150
   2   14   25  Mateusz Jóźwiak        100   -   37:477    50
   3   29   71  Julia Wietrzyńska      100   -  108:274    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 62  Wojciech Sypniewski     100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   22  Anna Jóźwiak           100   -  210:273    50
   2   29   59  Piotr Sobieski         100   -  173:186    50
   3   30   57  Wiktoria Sinołęcka-Wypych 100   -  151:187    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 63  Daniel Szafrański-Kozłowski 100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   24  Artur Jóźwiak          100   +  247:178   150
   2    3   69  Franciszek Uliński     100   -  239:336    50
   3   18   29  Patrycja Kawecka       100   +  246:209   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 64  Jakub Szara             100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   25  Mateusz Jóźwiak        100   -  146:285    50
   2   24   11  Kacper Dałek           100   -  213:229    50
   3   32   13  Jan Fabisiak           100   +  244:158   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 65  Tosia Szara             100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   26  Weronika Kania         100   -  216:279    50
   2   27   31  Maciej Koneckiewicz    100   +  267:180   150
   3   19   78  Julia Zawal            100   -  219:235    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 66  Iga Szczęsna            100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   27  Kuba Kaniewski         100   -   61:100    50
   2   39   35  Julia Kwiatkowska      100   -   65:185    50
   3   38   31  Maciej Koneckiewicz    100   -   93:111    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 67  Krzysztof Tomczak       100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   28  Klaudia Kantorska      100   +  310:232   150
   2   10   75  Aleksandra Wybrańska   100   +  301:168   150
   3   10   10  Mikołaj Czajkowski     100   -  352:355    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 68  Julia Tulińska          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   29  Patrycja Kawecka       100   -  201:238    50
   2   31   13  Jan Fabisiak           100   +  202:201   150
   3   11   48  Maksymilian Piątek     100   -  184:274    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 69  Franciszek Uliński      100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   30  Anna Knap              100   +  410: 80   150
   2    3   63  Daniel Szafrański-Kozłowski 100   +  336:239   150
   3    5   34  Joanna Kulawiak        100   +  323:158   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 70  Konrad Wieczorek        100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   31  Maciej Koneckiewicz    100   +  186:143   150
   2   13   34  Joanna Kulawiak        100   -  200:297    50
   3   15   18  Weronika Goreniak      100   +  276:242   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 71  Julia Wietrzyńska       100 Ostrów_Wielkopolski

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   32  Julia Korowajska       100   -  146:298    50
   2   25   43  Monika Mocarska        100   +  267:112   150
   3   29   61  Igor Strzałkowski      100   +  274:108   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 72  Błażej Wilanowski       100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   33  Mikołaj Krzywański     100   +  317:196   150
   2    7    4  Aleksandra Biernacka   100   +  342:227   150
   3    8   40  Piotr Matczak          100   +  354:146   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 73  Natalia Wojtczak        100 Ostrów_Wielkopolski

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   34  Joanna Kulawiak        100   -  215:288    50
   2   28    8  Jakub Celiński         100   +  256: 68   150
   3   20   35  Julia Kwiatkowska      100   +  237:183   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 74  Paweł Woźniak           100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   35  Julia Kwiatkowska      100   +  219:168   150
   2   12   32  Julia Korowajska       100   -  203:309    50
   3   27   41  Kacper Matczuk         100   +  153:101   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 75  Aleksandra Wybrańska    100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   36  Ewelina Linkiewicz     100   +  225: 73   150
   2   10   67  Krzysztof Tomczak      100   -  168:301    50
   3   12   28  Klaudia Kantorska      100   +  253:184   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 76  Piotr Wykrętowicz       100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   37   37  Kacper Majczak         100   -  169:273    50
   2   38   36  Ewelina Linkiewicz     100   -  168:170    50
   3   34    6  Julia Broda            100   +  267:134   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 77  Aleksandra Zawadzka     100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   38   38  Igor Malarski          100   -  156:245    50
   2   22   28  Klaudia Kantorska      100   -  168:388    50
   3   37   17  Jakub Gawryś           100   +  155:152   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 78  Julia Zawal             100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   39   39  Adrian Marciniak       100   +  167:145   150
   2   15   26  Weronika Kania         100   -  192:288    50
   3   19   65  Tosia Szara            100   +  235:219   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie