Katowice29
października
Katowice 29-30 października III Turniej Tysiąclecia
Ostróda11
listopada
Ostróda 11-13 listopada XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble
Ostróda12
listopada
Ostróda 12-13 listopada Turniej Towarzyszący MP 2016
Jakub Szymczak mistrzem Polski11 - 13 listopada 2016 — XXIV Mistrzostwa Polski w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXIV Mistrzostwa Polski w ScrabbleOstróda, 11 - 13 listopada 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Jakub Szymczak mistrzem PolskiXXIV Mistrzostwa Polski Scrabble za nami. Listopadowy długi weekend w tym roku scrabbliści spożytkowali bardzo intensywnie. Prawie setka uczestników mistrzostw postanowiła sprawdzić swoje siły pretendując do tytułu Mistrza Polski Scrabble. Na te kilka dni wszystkie reflektory skierowane zostały na Ostródę. Tutaj w tym roku spotkaliśmy się aby wyłonić tego najlepszego z najlepszych. Turniej odbył się w gościnnym Ostródzkim Centrum Użyteczności Publicznej – duża przestrzeń, bardzo dobre warunki do gry, łatwy dojazd, parking dla uczestników … atuty można wymieniać bez końca. Wszystko to za sprawą organizatorów tego przedsięwzięcia – Polskiej Federacji Scrabble i Grzegorza Koczkodona.

Sportowo, już na starcie zapowiadało się „ostro” … prawie setka zawodników z całej Polski, w tym czołówka polskiego rankingu. Ruszyły eliminacje. Trzynaście rund turnieju miało wyłonić tych czternastu najlepszych. W pierwszym dniu rozegraliśmy dziewięć rund, co pozwoliło zarysować pretendentów do finałowej czternastki. W pierwszym dniu nazwiska liderów zmieniały się jak w kalejdoskopie. Raz po raz czołówka miksowała się, a w kuluarach wysłuchać można było wiele historii o tym jak komuś „żarło” albo „zupełnie nic nie szło”. Jak to walczyło się ze stojakami … jak scrabble uczyło pokory nawet wielokrotnych mistrzów. Doświadczenie zawodników przeplatało się z elementem losowości gry, co w efekcie namnażało wielość kombinacji jakie mogliśmy podziwiać w czołówce klasyfikacji.

Była jednak jedna osoba, której udało się wygrać osiem z dziewięciu rozegranych w tym dniu partii. Mariusz Skrobosz – lider klasyfikacji eliminacyjnej po pierwszym dniu. Już wtedy właściwie mógł czuć się finalistą, bo dziewięć zwycięstw z trzynastu rozegranych partii dawało pewny awans do finału. Tak więc wystarczało jedno zwycięstwo w drugim dniu zawodów i bilet finałowy w dłoni. Tak też się stało…

Drugiego dnia, już po pierwszej rundzie znaliśmy pierwszego finalistę. Kolejna trzynasta musiała jeszcze ostro powalczyć w trzech rundach eliminacji. W jedenastej rundzie do grona finalistów bilety wywalczyli Rafał LenartowskiBartosz Morawski. Po dwunastej rundzie znalismy już ponad połowę składu finału, bo awansem cieszyć się już mogli: Dawid Pikul, Krzysztof Obremski, Kazimierz Merklejn oraz — co było sporą niespodzianką tego turnieju — Andrzej Kroc (jedyna osoba w grupie finalistów z rankingiem poniżej 140). Brawo Andrzej! Po zakończeniu eliminacji do grona finalistów dołączyli jeszcze: Grzegorz Kurowski, Michał Alabrudziński, Mirosław Uglik, Jakub Szymczak, Mariusz Wrześniewski, Dawid Adamczyk i Krzysztof Mówka.

Na piętnastym eliminacyjnym (pechowym – zaraz za finałową czternastką) miejscu – nasz „etatowy rezerwowy finalista” Stanisław Rydzik.
Na zaakcentowanie zasłużył też występ Joanny Juszaczak, która to w eliminacjach zajęła osiemnaste miejsce. Z kobiet w turnieju to najwyższy wynik. Tym samym finał XXIV Mistrzostw Polski Scrabble odbył się bez pań. Nie zobaczyliśmy też w finale obrońcy tytułu – Kamila Górki.

Gdy finaliści rozgrywali pojedynki o tytuł Mistrza Polski '2016 w tle rozpoczął się Turniej Towarzyszący. Finał Mistrzostw Polski to kolejne trzynaście rund w systemie „każdy z każdym”. Tutaj już nie było mowy o przypadku – każdy z pretendentów do tytułu stawił czoła każdemu z osobna w pojedynku przy planszy. Każdy z nich miał dwadzieścia minut regulaminowego czasu na udowodnienie, że to właśnie jemu należy się ten zaszczytny tytuł. Na sześć rund przed końcem na prowadzenie w klasyfikacji wyłonił się Jakub Szymczak. Dopiero na dwie rundy przed końcem wyprzedził go Bartosz Morawski. Jakub jednak nie pozwolił sobie odebrać tytułu. Wygrał przedostatnią rundę a tytuł mistrza rozdany został w ostatniej rundzie, gdzie Jakub przegrał swoją partię z Mariuszem Skroboszem, a Bartosz Morawski przegrywając partię z Mirosławem Uglikiem przekreślił swoją szansę na tytuł. Tym samym wygrana Jakuba z przedostatniej rundy pozwoliła mu na przewagę jednej wygranej i zdobycie tytułu XXIV Mistrza Polski Scrabble.

Na podium mistrzowskim zobaczyliśmy, oprócz mistrza Jakuba Szymczaka, pierwszego wicemistrza Mariusza Skrobosza oraz drugiego wicemistrza Bartosza Morawskiego. Brawo!
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej walki do ostatniej rundy.

Klasycznie też podziękowania składamy wszystkim sponsorom i osobom, które przyczyniły się do takiego przebiegu tej jednej z najważniejszych imprez scrabble w Polsce. Dziekujemy organizatorom za ogrom pracy włożonej w zabezpieczenie imprezy na bardzo wysokim poziomie.
Wzorowy catering, miła atmosfera, smaczne posiłki i wszystko o czym można było miło wspominać po zakończonym turnieju. Dziękujemy!

Wszystkich uczestników serdecznie zapraszam na turnieje organizowane w całej Polsce. To doskonała forma szlifowania poziomu gry na kolejne Mistrzostwa Polski.
relacja: Sławomir Zabawa
1 runda fazy finałowej XXIV MP - Andrzej Kroc : Mirosław Uglik
2 runda fazy finałowej XXIV MP - Dawid Adamczyk : Rafał Lenartowski
3 runda fazy finałowej XXIV MP - Dawid Pikul : Grzegorz Kurowski
4 runda fazy finałowej XXIV MP - Michał Alabrudziński : Mariusz Wrześniewski
5 runda fazy finałowej XXIV MP - Krzysztof Obremski : Jakub Szymczak
6 runda fazy finałowej XXIV MP - Michał Alabrudziński : Mariusz Skrobosz
7 runda fazy finałowej XXIV MP - Krzysztof Mówka : Krzysztof Obremski
8 runda fazy finałowej XXIV MP - Jakub Szymczak : Dawid Pikul
9 runda fazy finałowej XXIV MP - Michał Alabrudziński : Bartosz Morawski
10 runda fazy finałowej XXIV MP - Mariusz Skrobosz : Dawid Pikul
11 runda fazy finałowej XXIV MP - Jakub Szymczak : Kazimierz Merklejn
12 runda fazy finałowej XXIV MP - Bartosz Morawski : Mariusz Skrobosz
13 runda fazy finałowej XXIV MP - Mirosław Uglik : Bartosz Morawski
13 runda fazy finałowej XXIV MP - Mariusz Skrobosz : Jakub Szymczak
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXIII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
XXIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
XXII Mistrzostwa Polski


Regulamin MP
Rozstawienie rund fazy finałowej
Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywaniaFaza eliminacyjna - 13 rund - system: połówkowy (runda 1), Dubov (rundy 2-13)
Faza finałowa - 13 rund - system: każdy z każdym

Regulamin MP
Rozstawienie rund fazy finałowej
Miejsce rozgrywekOstródzkie Centrum Użyteczności Publicznej, ul. Jana III Sobieskiego 9
wirtualny spacer
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaSławomir Zabawa
Harmonogram Piątek, 11 listopada (9 rund)
11:00-15.00 — 4 rundy fazy eliminacyjnej
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
16:00-21:00 — 5 rund fazy eliminacyjnej

Sobota, 12 listopada (10 rund)
9:00-13.00 — ostatnie 4 rundy fazy eliminacyjnej
13:00-14:00 — przerwa obiadowa
14:00-18:00 — 4 rundy fazy finałowej
18:00-18:30 — przerwa (fiesta pierogowa)
18:30-20:30 — 2 rundy fazy finałowej

Niedziela, 13 listopada (7 rund)
09:00-13:30 — 5 rund fazy finałowej
13:30-14:15 — przerwa obiadowa
14:15-16:00 — 2 rundy fazy finałowej
16:00 — wręczenie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe30 zł – członkowie Polskiej Federacji Scrabble (z aktualnie opłaconymi składkami)
30 zł – osoby niepełnoletnie (rocznik 1998 i młodsze)
30 zł – debiutanci
50 zł – pozostałe osoby
Dojazdmapa
Wyżywienie- (opcja 1) Bar Maciek obiady na miejscu gry — gorące, podane na talerzach itp, cena 13,50 zł. menu będzie podobne jak podczas tegorocznych KMP oraz Mistrzostw Ziemi Ostródzkiej.

- (opcja 2) Bar Miodzio, pełen zestaw obiadowy za 13,50, menu:
11.11.2016 (piątek):
Filet z piersi kurczaka panierowany + ziemniaki + surówka z białej kapusty + kompot domowy
Zupa: Rosół
12.11.2016 (sobota):
Kotlet mielony + ziemniaki + surówka z buraczków + kompot domowy
Zupa: Pomidorowa
13.11.2016 (niedziela):
Udko pieczone z kurczaka + ziemniaki + surówka z czerwonej kapusty + kompot domowy
Zupa: Buraczkowa

- 4 lokale gastronomiczne w sąsiedztwie 100-200 m. (np. bar chiński)
NoclegiBursa ul. Grunwaldzka w cenie 45zł/doba ze śniadaniem
rezerwacja noclegów w bursie tylko poprzez formularz zgłoszeniowy; w uwagach ewentualnie prośby o łączenie noclegów itp.
rezerwacja noclegów w bursie tylko do środy 9 XI
NagrodyDla pierwszej trójki medale, dla Mistrza Polski Puchar Starosty Ostródzkiego
nagrody finansowe:
I miejsce — 2000 zł
II miejsce — 1000 zł
III miejsce — 700 zł
IV miejsce — 500 zł
V miejsce — 400 zł
VI-XIV miejsce — 100 zł
Dodatkowe atrakcjeTurniej Towarzyszący po eliminacjach, 12 rund z pucharami i nagrodami
OrganizatorzyPFS, Grzegorz Koczkodon, tel. 502581516


Wyniki turnieju XXIV Mistrzostwa Polski Scrabble - faza finałowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jakub           Szymczak             Łódź                   148.26     10.0     5056     2330      390
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               155.60      9.0     5510     2222      449
  3 Bartosz         Morawski             Gliwice                156.79      9.0     5390     2221      258
  4 Mirosław        Uglik                Warszawa               152.53      8.0     5496     2125      592
  5 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       155.03      8.0     5313     2123      359
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 156.97      8.0     5251     2121      248
  7 Michał          Alabrudziński        Włocławek              161.04      7.0     5296     2017      294
  8 Krzysztof       Obremski             Legnica                149.62      7.0     5204     2028      134
  9 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.59      6.0     5088     1927     -306
 10 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 145.39      6.0     5023     1933      117
 11 Krzysztof       Mówka                Warszawa               155.55      5.0     5096     1822      130
 12 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 153.52      4.0     5260     1724     -212
 13 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               151.23      4.0     4865     1727     -576
 14 Andrzej         Kroc                 Łódź                   134.40      0.0     4130     1344    -1877

Wyniki turnieju XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble (faza eliminacyjna)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 151.57     11.0     5486     2336      658
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                155.48     11.0     5321     2276      302
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 153.62     10.0     5597     2212      849
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               155.73     10.0     5412     2242      617
  5 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               149.52     10.0     5031     2216      495
  6 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               148.08      9.0     5360     2117      291
  7 Andrzej         Kroc                 Łódź                   132.26      9.0     5334     2046      693
  8 Michał          Alabrudziński        Włocławek              161.22      9.0     5313     2060      867
  9 Mirosław        Uglik                Warszawa               151.71      9.0     5283     1996      698
 10 Krzysztof       Obremski             Legnica                148.39      9.0     5164     2099      385
 11 Jakub           Szymczak             Łódź                   147.95      9.0     5028     2095      106
 12 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.94      9.0     5023     2023      365
 13 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       157.50      8.0     5445     2027      370
 14 Krzysztof       Mówka                Warszawa               155.60      8.0     5396     1969      529
 15 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.65      8.0     5230     1930      643
 16 Dariusz         Kosz                 Nysa                   162.20      8.0     5181     1886      278
 17 Daniel          Mundyk               Jelenia Góra           138.88      8.0     5158     1880      462
 18 Joanna          Juszczak             Warszawa               132.35      8.0     5118     1847      445
 19 Szymon          Płachta              Warszawa               135.23      8.0     5098     1884      103
 20 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              119.95      8.0     5077     1865       91
 21 Kacper          Zegadło              Warszawa               147.91      8.0     5067     1866      271
 22 Jakub           Zaryński             Świnoujście            151.04      8.0     5059     1904      219
 23 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.74      8.0     5056     1968       98
 24 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              131.34      8.0     5043     1846      284
 25 Janusz          Krupiński            Bytom                  141.76      8.0     4965     1939      677
 26 Kamil           Górka                Kraków                 157.19      8.0     4919     1909      155
 27 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               132.45      8.0     4855     1840      203
 28 Marek           Rogalski             Warszawa               124.86      8.0     4831     1872       58
 29 Dominik         Urbacki              Pruszków               151.41      7.0     5423     1787      544
 30 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 125.43      7.0     5262     1744      628
 31 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              132.06      7.0     5209     1717      584
 32 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.84      7.0     5186     1776       79
 33 Irena           Sołdan               Sopot                  140.57      7.0     5172     1742      313
 34 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              133.17      7.0     5133     1738      321
 35 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   125.53      7.0     5082     1743        3
 36 Artur           Koszel               Warszawa               131.24      7.0     5031     1721      252
 37 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        122.14      7.0     5022     1714       41
 38 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               129.97      7.0     5018     1746       69
 39 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                129.69      7.0     4972     1767       70
 40 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                145.85      7.0     4944     1702        7
 41 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                135.29      7.0     4940     1710      139
 42 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  131.13      7.0     4878     1743      233
 43 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                144.95      7.0     4849     1761     -426
 44 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              132.78      7.0     4791     1772     -230
 45 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                127.40      7.0     4690     1720     -142
 46 Agnieszka       Matus                Milanówek              117.47      7.0     4635     1731     -196
 47 Lucyna          Śniadach             Rumia                  118.12      7.0     4505     1767     -180
 48 Jakub           Onoszko              Gdynia                 120.85      6.5     4792     1696       34
 49 Paweł           Jackowski            Warszawa               147.41      6.0     5214     1714      354
 50 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.96      6.0     5145     1514      303
 51 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.18      6.0     5142     1714      202
 52 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 120.33      6.0     5086     1579      307
 53 Maciej          Perzyński            Piła                   126.71      6.0     5043     1649      412
 54 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               131.29      6.0     5037     1583      -59
 55 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               117.13      6.0     4939     1561      181
 56 Zbigniew        Rybak                Warszawa               122.67      6.0     4920     1527      503
 57 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           118.77      6.0     4874     1605      -24
 58 Łukasz          Sornek               Mikołów                128.24      6.0     4842     1645      186
 59 Jerzy           Luter                Bytom                  116.79      6.0     4782     1602     -418
 60 Ewelina         Gruda                Białystok              121.48      6.0     4759     1531     -190
 61 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              136.55      6.0     4707     1599      112
 62 Paweł           Maciejczuk           Białystok              130.73      6.0     4679     1525     -113
 63 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               110.07      6.0     4636     1680     -374
 64 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   118.21      6.0     4583     1610     -573
 65 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               114.49      6.0     4582     1559      -84
 66 Ziemowit        Pazda                Wrocław                122.51      6.0     4517     1565     -563
 67 Renata          Andracka             Zwola                  113.73      6.0     4483     1613     -151
 68 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       104.70      6.0     4478     1605     -458
 69 Sławomir        Długosz              Ostróda                115.35      6.0     4476     1629     -428
 70 Piotr           Broda                Sandomierz             137.16      5.0     4984     1489      115
 71 Michał          Rogalewicz           Poznań                 132.11      5.0     4913     1508     -115
 72 Kamil           Kister               Puławy                 145.13      5.0     4653     1501     -248
 73 Adam            Janicki              Wrocław                119.84      5.0     4638     1390     -120
 74 Sylwia          Łada                 Inowrocław             117.16      5.0     4628     1435       60
 75 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    119.70      5.0     4585     1491     -268
 76 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              100.29      5.0     4581     1441     -495
 77 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               109.54      5.0     4557     1429     -374
 78 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 116.06      5.0     4528     1395     -126
 79 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 116.08      5.0     4521     1468     -405
 80 Jerzy           Matyasik             Kraków                 128.46      5.0     4472     1521     -399
 81 Adam            Grzelec              Poznań                 114.26      5.0     4421     1408     -422
 82 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.00      5.0     4280     1422     -363
 83 Józef           Burzyński            Ełk                    110.28      5.0     4275     1432     -408
 84 Anna            Arana                Kołobrzeg              112.37      4.5     4373     1438     -241
 85 Marta           Bajorek              Warszawa               128.20      4.0     4834     1334       23
 86 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 113.85      4.0     4688     1304     -125
 87 Katarzyna       Dębska               Ostróda                106.59      4.0     4445     1300     -675
 88 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     4330     1260     -213
 89 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.27      4.0     4309     1236     -202
 90 Marcin          Rogala               Warszawa               128.52      4.0     3130     1056     -140
 91 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             110.35      3.5     4414     1097      251
 92 Stanisław       Świgost              Gdańsk                 100.00      3.5     3893     1069     -532
 93 Zbigniew        Siwoń                Elbląg                 100.00      3.5     3762     1083     -706
 94 Łukasz          Pawlak               Sochaczew              100.00      3.5     3741     1118     -795
 95 Michał          Kolaj                Ostróda                138.56      3.0     3212      918      266
 96 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 115.86      3.0     2414      755      101
 97 Jacek           Remizowicz           Gdańsk                 100.00      1.5     3263      869    -1697
 98 Piotr           Ozimek               Sochaczew              100.00      0.5     2767      782    -2427
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXIV Mistrzostwa Polski Scrabble - faza finałowa



	Michał Alabrudziński 161.04 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jakub          Szymczak              148.26 -  370: 402   98
    2     7 Mirosław       Uglik                 152.53 -  382: 493  103
    3     7 Krzysztof      Obremski              149.62 +  458: 324  200
    4     7 Mariusz        Wrześniewski          145.39 -  379: 406   95
    5     3 Dawid          Pikul                 156.97 -  431: 475  107
    6     4 Mariusz        Skrobosz              155.60 +  399: 366  206
    7     3 Kazimierz      Merklejn              150.59 +  411: 361  201
    8     7 Dawid          Adamczyk              155.03 -  304: 414  105
    9     2 Bartosz        Morawski              156.79 -  390: 403  107
   10     4 Andrzej        Kroc                  134.40 +  492: 337  184
   11     1 Rafał          Lenartowski           153.52 +  419: 326  204
   12     4 Grzegorz       Kurowski              151.23 +  449: 324  201
   13     7 Krzysztof      Mówka                 155.55 +  412: 371  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2017  / 13 155.15




	Dawid Pikul 156.97 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Adamczyk              155.03 +  415: 357  205
    2     3 Krzysztof      Mówka                 155.55 +  392: 383  206
    3     3 Grzegorz       Kurowski              151.23 +  397: 383  201
    4     3 Kazimierz      Merklejn              150.59 -  311: 364  101
    5     3 Michał         Alabrudziński         161.04 +  475: 431  211
    6     3 Andrzej        Kroc                  134.40 +  547: 251  184
    7     2 Bartosz        Morawski              156.79 -  349: 399  107
    8     3 Jakub          Szymczak              148.26 -  393: 444   98
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          145.39 +  392: 378  195
   10     2 Mariusz        Skrobosz              155.60 +  421: 382  206
   11     3 Mirosław       Uglik                 152.53 -  398: 540  103
   12     1 Rafał          Lenartowski           153.52 +  424: 316  204
   13     3 Krzysztof      Obremski              149.62 -  337: 375  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2121  / 13 163.15




	Bartosz Morawski 156.79 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          145.39 +  403: 395  195
    2     2 Jakub          Szymczak              148.26 -  308: 388   98
    3     2 Krzysztof      Mówka                 155.55 +  485: 332  206
    4     2 Dawid          Adamczyk              155.03 -  388: 443  105
    5     2 Kazimierz      Merklejn              150.59 +  495: 388  201
    6     2 Grzegorz       Kurowski              151.23 +  461: 279  201
    7     2 Dawid          Pikul                 156.97 +  399: 349  207
    8     2 Andrzej        Kroc                  134.40 +  440: 401  184
    9     2 Michał         Alabrudziński         161.04 +  403: 390  211
   10     1 Rafał          Lenartowski           153.52 +  453: 435  204
   11     2 Krzysztof      Obremski              149.62 +  416: 410  200
   12     2 Mariusz        Skrobosz              155.60 -  398: 453  106
   13     2 Mirosław       Uglik                 152.53 -  341: 469  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2221  / 13 170.85




	Mariusz Skrobosz 155.60 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Kurowski              151.23 +  444: 354  201
    2     4 Kazimierz      Merklejn              150.59 -  396: 467  101
    3     4 Dawid          Adamczyk              155.03 +  489: 380  205
    4     4 Krzysztof      Mówka                 155.55 +  399: 361  206
    5     4 Andrzej        Kroc                  134.40 +  573: 273  184
    6     4 Michał         Alabrudziński         161.04 -  366: 399  111
    7     1 Rafał          Lenartowski           153.52 +  431: 394  204
    8     4 Krzysztof      Obremski              149.62 -  349: 503  100
    9     4 Mirosław       Uglik                 152.53 +  385: 361  203
   10     2 Dawid          Pikul                 156.97 -  382: 421  107
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          145.39 +  458: 417  195
   12     2 Bartosz        Morawski              156.79 +  453: 398  207
   13     4 Jakub          Szymczak              148.26 +  385: 333  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2222  / 13 170.92




	Krzysztof Mówka 155.55 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Lenartowski           153.52 +  446: 385  204
    2     3 Dawid          Pikul                 156.97 -  383: 392  107
    3     2 Bartosz        Morawski              156.79 -  332: 485  107
    4     4 Mariusz        Skrobosz              155.60 -  361: 399  106
    5     5 Mirosław       Uglik                 152.53 +  403: 301  203
    6     7 Jakub          Szymczak              148.26 -  388: 393   98
    7     6 Krzysztof      Obremski              149.62 -  358: 363  100
    8     5 Kazimierz      Merklejn              150.59 +  371: 346  201
    9     7 Andrzej        Kroc                  134.40 +  467: 336  184
   10     7 Dawid          Adamczyk              155.03 -  358: 399  105
   11     6 Grzegorz       Kurowski              151.23 -  374: 408  101
   12     7 Mariusz        Wrześniewski          145.39 +  484: 347  195
   13     7 Michał         Alabrudziński         161.04 -  371: 412  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 13 140.15




	Dawid Adamczyk 155.03 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 156.97 -  357: 415  107
    2     1 Rafał          Lenartowski           153.52 -  416: 432  104
    3     4 Mariusz        Skrobosz              155.60 -  380: 489  106
    4     2 Bartosz        Morawski              156.79 +  443: 388  207
    5     7 Mariusz        Wrześniewski          145.39 +  352: 294  195
    6     5 Mirosław       Uglik                 152.53 -  326: 456  103
    7     7 Jakub          Szymczak              148.26 -  315: 340   98
    8     7 Michał         Alabrudziński         161.04 +  414: 304  211
    9     5 Kazimierz      Merklejn              150.59 +  456: 421  201
   10     7 Krzysztof      Mówka                 155.55 +  399: 358  206
   11     7 Andrzej        Kroc                  134.40 +  482: 332  184
   12     6 Krzysztof      Obremski              149.62 +  504: 396  200
   13     6 Grzegorz       Kurowski              151.23 +  469: 329  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2123  / 13 163.31




	Rafał Lenartowski 153.52 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Mówka                 155.55 -  385: 446  106
    2     1 Dawid          Adamczyk              155.03 +  432: 416  205
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          145.39 +  439: 401  195
    4     1 Jakub          Szymczak              148.26 +  376: 374  198
    5     1 Grzegorz       Kurowski              151.23 -  446: 495  101
    6     1 Kazimierz      Merklejn              150.59 -  498: 532  101
    7     1 Mariusz        Skrobosz              155.60 -  394: 431  106
    8     1 Mirosław       Uglik                 152.53 -  348: 424  103
    9     1 Krzysztof      Obremski              149.62 -  334: 427  100
   10     1 Bartosz        Morawski              156.79 -  435: 453  107
   11     1 Michał         Alabrudziński         161.04 -  326: 419  111
   12     1 Dawid          Pikul                 156.97 -  316: 424  107
   13     1 Andrzej        Kroc                  134.40 +  531: 230  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 13 132.62




	Mirosław Uglik 152.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Kroc                  134.40 +  441: 365  184
    2     7 Michał         Alabrudziński         161.04 +  493: 382  211
    3     5 Kazimierz      Merklejn              150.59 +  503: 350  201
    4     5 Grzegorz       Kurowski              151.23 +  442: 325  201
    5     5 Krzysztof      Mówka                 155.55 -  301: 403  106
    6     5 Dawid          Adamczyk              155.03 +  456: 326  205
    7     5 Mariusz        Wrześniewski          145.39 -  301: 411   95
    8     1 Rafał          Lenartowski           153.52 +  424: 348  204
    9     4 Mariusz        Skrobosz              155.60 -  361: 385  106
   10     5 Krzysztof      Obremski              149.62 -  336: 407  100
   11     3 Dawid          Pikul                 156.97 +  540: 398  207
   12     5 Jakub          Szymczak              148.26 -  429: 463   98
   13     2 Bartosz        Morawski              156.79 +  469: 341  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2125  / 13 163.46




	Grzegorz Kurowski 151.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              155.60 -  354: 444  106
    2     5 Krzysztof      Obremski              149.62 -  410: 460  100
    3     3 Dawid          Pikul                 156.97 -  383: 397  107
    4     5 Mirosław       Uglik                 152.53 -  325: 442  103
    5     1 Rafał          Lenartowski           153.52 +  495: 446  204
    6     2 Bartosz        Morawski              156.79 -  279: 461  107
    7     4 Andrzej        Kroc                  134.40 +  480: 300  184
    8     6 Mariusz        Wrześniewski          145.39 -  310: 356   95
    9     6 Jakub          Szymczak              148.26 -  341: 433   98
   10     3 Kazimierz      Merklejn              150.59 +  427: 410  201
   11     6 Krzysztof      Mówka                 155.55 +  408: 374  206
   12     4 Michał         Alabrudziński         161.04 -  324: 449  111
   13     6 Dawid          Adamczyk              155.03 -  329: 469  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 13 132.85




	Kazimierz Merklejn 150.59 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Obremski              149.62 +  376: 366  200
    2     4 Mariusz        Skrobosz              155.60 +  467: 396  206
    3     5 Mirosław       Uglik                 152.53 -  350: 503  103
    4     3 Dawid          Pikul                 156.97 +  364: 311  207
    5     2 Bartosz        Morawski              156.79 -  388: 495  107
    6     1 Rafał          Lenartowski           153.52 +  532: 498  204
    7     3 Michał         Alabrudziński         161.04 -  361: 411  111
    8     5 Krzysztof      Mówka                 155.55 -  346: 371  106
    9     5 Dawid          Adamczyk              155.03 -  421: 456  105
   10     3 Grzegorz       Kurowski              151.23 -  410: 427  101
   11     5 Jakub          Szymczak              148.26 +  329: 311  198
   12     3 Andrzej        Kroc                  134.40 +  388: 328  184
   13     5 Mariusz        Wrześniewski          145.39 -  356: 521   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1927  / 13 148.23




	Krzysztof Obremski 149.62 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              150.59 -  366: 376  101
    2     5 Grzegorz       Kurowski              151.23 +  460: 410  201
    3     7 Michał         Alabrudziński         161.04 -  324: 458  111
    4     6 Andrzej        Kroc                  134.40 +  467: 383  184
    5     6 Jakub          Szymczak              148.26 -  372: 428   98
    6     6 Mariusz        Wrześniewski          145.39 -  334: 381   95
    7     6 Krzysztof      Mówka                 155.55 +  363: 358  206
    8     4 Mariusz        Skrobosz              155.60 +  503: 349  206
    9     1 Rafał          Lenartowski           153.52 +  427: 334  204
   10     5 Mirosław       Uglik                 152.53 +  407: 336  203
   11     2 Bartosz        Morawski              156.79 -  410: 416  107
   12     6 Dawid          Adamczyk              155.03 -  396: 504  105
   13     3 Dawid          Pikul                 156.97 +  375: 337  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2028  / 13 156.00




	Jakub Szymczak 148.26 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Alabrudziński         161.04 +  402: 370  211
    2     2 Bartosz        Morawski              156.79 +  388: 308  207
    3     6 Andrzej        Kroc                  134.40 +  347: 296  184
    4     1 Rafał          Lenartowski           153.52 -  374: 376  104
    5     6 Krzysztof      Obremski              149.62 +  428: 372  200
    6     7 Krzysztof      Mówka                 155.55 +  393: 388  206
    7     7 Dawid          Adamczyk              155.03 +  340: 315  205
    8     3 Dawid          Pikul                 156.97 +  444: 393  207
    9     6 Grzegorz       Kurowski              151.23 +  433: 341  201
   10     6 Mariusz        Wrześniewski          145.39 +  400: 364  195
   11     5 Kazimierz      Merklejn              150.59 -  311: 329  101
   12     5 Mirosław       Uglik                 152.53 +  463: 429  203
   13     4 Mariusz        Skrobosz              155.60 -  333: 385  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2330  / 13 179.23




	Mariusz Wrześniewski 145.39 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              156.79 -  395: 403  107
    2     6 Andrzej        Kroc                  134.40 +  352: 298  184
    3     1 Rafał          Lenartowski           153.52 -  401: 439  104
    4     7 Michał         Alabrudziński         161.04 +  406: 379  211
    5     7 Dawid          Adamczyk              155.03 -  294: 352  105
    6     6 Krzysztof      Obremski              149.62 +  381: 334  200
    7     5 Mirosław       Uglik                 152.53 +  411: 301  203
    8     6 Grzegorz       Kurowski              151.23 +  356: 310  201
    9     3 Dawid          Pikul                 156.97 -  378: 392  107
   10     6 Jakub          Szymczak              148.26 -  364: 400   98
   11     4 Mariusz        Skrobosz              155.60 -  417: 458  106
   12     7 Krzysztof      Mówka                 155.55 -  347: 484  106
   13     5 Kazimierz      Merklejn              150.59 +  521: 356  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1933  / 13 148.69




	Andrzej Kroc 134.40 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Uglik                 152.53 -  365: 441  103
    2     6 Mariusz        Wrześniewski          145.39 -  298: 352   95
    3     6 Jakub          Szymczak              148.26 -  296: 347   98
    4     6 Krzysztof      Obremski              149.62 -  383: 467  100
    5     4 Mariusz        Skrobosz              155.60 -  273: 573  106
    6     3 Dawid          Pikul                 156.97 -  251: 547  107
    7     4 Grzegorz       Kurowski              151.23 -  300: 480  101
    8     2 Bartosz        Morawski              156.79 -  401: 440  107
    9     7 Krzysztof      Mówka                 155.55 -  336: 467  106
   10     4 Michał         Alabrudziński         161.04 -  337: 492  111
   11     7 Dawid          Adamczyk              155.03 -  332: 482  105
   12     3 Kazimierz      Merklejn              150.59 -  328: 388  101
   13     1 Rafał          Lenartowski           153.52 -  230: 531  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 13 103.38


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble (faza eliminacyjna)



	Dariusz Kosz 162.20 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Rogala                128.52 -  360: 466   79
    2    34 Dariusz        Ulatowski             129.69 +  379: 375  180
    3    32 Kamil          Kister                145.13 +  406: 373  195
    4    23 Krzysztof      Sporczyk              130.74 +  388: 355  181
    5    15 Jolanta        Chłopińska            131.13 -  315: 445   81
    6    25 Maciej         Kuczyński             125.43 -  323: 410   75
    7    26 Łucja          Kodzis                131.34 +  480: 321  181
    8    24 Joanna         Juszczak              132.35 +  409: 401  182
    9    14 Daniel         Mundyk                138.88 -  323: 495   89
   10    15 Artur          Koszel                131.24 +  448: 235  181
   11    15 Mariusz        Orzeł                 125.53 +  511: 345  176
   12    12 Marek          Rogalski              124.86 +  487: 256  175
   13     6 Michał         Alabrudziński         161.22 -  352: 426  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 13 145.08




	Michał Alabrudziński 161.22 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Matyasik              128.46 +  428: 314  178
    2     1 Szymon         Dąbrowski             129.97 +  390: 314  180
    3     5 Stanisław      Rydzik                143.65 -  307: 431   94
    4    10 Mirosław       Uglik                 151.71 +  413: 321  202
    5    16 Michał         Kolaj                 138.56 +  474: 297  189
    6     4 Ala            Białobrzewska         120.33 +  373: 333  170
    7     6 Kazimierz      Merklejn              149.52 -  286: 320  100
    8    10 Janusz         Krupiński             141.76 -  377: 384   92
    9    11 Krzysztof      Kodzis                119.95 +  420: 320  170
   10    12 Marek          Rogalski              124.86 +  439: 255  175
   11     8 Tomasz         Zwoliński             146.18 +  536: 338  196
   12     2 Rafał          Lenartowski           151.57 -  444: 467  102
   13     6 Dariusz        Kosz                  162.20 +  426: 352  212
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2060  / 13 158.46




	Dawid Adamczyk 157.50 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Sornek                128.24 +  447: 369  178
    2    15 Krzysztof      Sporczyk              130.74 +  492: 426  181
    3     4 Andrzej        Bednaruk              113.85 +  396: 392  164
    4     4 Bartosz        Morawski              155.48 +  602: 378  205
    5     1 Stanisław      Rydzik                143.65 +  387: 364  194
    6     1 Dawid          Pikul                 153.62 -  316: 457  104
    7     3 Jakub          Szymczak              147.95 -  394: 417   98
    8     4 Krzysztof      Mówka                 155.60 +  419: 417  206
    9     3 Rafał          Lenartowski           151.57 +  483: 290  202
   10     3 Grzegorz       Kurowski              148.08 -  329: 448   98
   11     1 Mariusz        Skrobosz              155.73 -  355: 386  106
   12     6 Kazimierz      Merklejn              149.52 -  349: 425  100
   13    10 Irena          Sołdan                140.57 +  476: 306  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2027  / 13 155.92




	Kamil Górka 157.19 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Bajorek               128.20 +  405: 375  178
    2    19 Paweł          Maciejczuk            130.73 +  427: 302  181
    3    12 Paweł          Pogorzelski           110.07 -  343: 431   60
    4    11 Miłosz         Wrzałek               150.84 +  466: 380  201
    5     6 Krzysztof      Mówka                 155.60 -  308: 374  106
    6    15 Maciej         Perzyński             126.71 +  371: 360  177
    7    15 Grzegorz       Koczkodon             135.29 +  393: 315  185
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              130.74 -  390: 416   81
    9    15 Dariusz        Ulatowski             129.69 +  478: 352  180
   10     6 Tomasz         Zwoliński             146.18 +  357: 341  196
   11     7 Janusz         Krupiński             141.76 -  263: 382   92
   12    11 Krzysztof      Kodzis                119.95 +  372: 304  170
   13     7 Mirosław       Uglik                 151.71 -  346: 432  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 13 146.85




	Mariusz Skrobosz 155.73 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Nasiłowski            127.40 +  460: 287  177
    2    12 Łucja          Kodzis                131.34 +  539: 296  181
    3     2 Rafał          Lenartowski           151.57 +  440: 366  202
    4     2 Dawid          Pikul                 153.62 -  434: 466  104
    5     5 Piotr          Broda                 137.16 +  426: 329  187
    6     2 Grzegorz       Kurowski              148.08 +  359: 354  198
    7     2 Paweł          Jackowski             147.41 +  409: 348  197
    8     1 Krzysztof      Obremski              148.39 +  374: 353  198
    9     2 Krzysztof      Mówka                 155.60 +  453: 444  206
   10     1 Jakub          Szymczak              147.95 +  487: 350  198
   11     1 Dawid          Adamczyk              157.50 +  386: 355  207
   12     1 Andrzej        Kroc                  132.26 -  287: 452   82
   13     1 Bartosz        Morawski              155.48 -  358: 395  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2242  / 13 172.46




	Krzysztof Mówka 155.60 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Perzyński             126.71 +  359: 351  177
    2     6 Artur          Koszel                131.24 +  540: 372  181
    3     7 Marcin         Radwański             118.21 -  336: 352   68
    4    13 Łucja          Kodzis                131.34 +  482: 352  181
    5     6 Kamil          Górka                 157.19 +  374: 308  207
    6     8 Jolanta        Chłopińska            131.13 +  365: 350  181
    7     4 Stanisław      Rydzik                143.65 +  461: 350  194
    8     4 Dawid          Adamczyk              157.50 -  417: 419  107
    9     2 Mariusz        Skrobosz              155.73 -  444: 453  106
   10     7 Andrzej        Kroc                  132.26 -  337: 402   82
   11    10 Joanna         Juszczak              132.35 +  451: 316  182
   12     7 Miłosz         Wrzałek               150.84 +  402: 392  201
   13     2 Rafał          Lenartowski           151.57 -  428: 450  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1969  / 13 151.46




	Bartosz Morawski 155.48 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Orzeł                 125.53 +  456: 336  176
    2    10 Andrzej        Kwiatkowski           131.29 +  484: 301  181
    3     3 Jakub          Zaryński              151.04 +  350: 317  201
    4     4 Dawid          Adamczyk              157.50 -  378: 602  107
    5     7 Daniel         Mundyk                138.88 +  433: 368  189
    6     7 Jakub          Szymczak              147.95 -  363: 432   98
    7     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 +  388: 380  182
    8     7 Lucyna         Śniadach              118.12 +  356: 348  168
    9     4 Szymon         Płachta               135.23 +  453: 424  185
   10     5 Krzysztof      Sporczyk              130.74 +  422: 399  181
   11     2 Dawid          Pikul                 153.62 +  390: 368  204
   12     3 Grzegorz       Kurowski              148.08 +  453: 386  198
   13     1 Mariusz        Skrobosz              155.73 +  395: 358  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2276  / 13 175.08




	Dawid Pikul 153.62 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Kuczyński             125.43 +  499: 448  175
    2     7 Jolanta        Chłopińska            131.13 +  400: 380  181
    3     8 Lucyna         Śniadach              118.12 +  423: 357  168
    4     2 Mariusz        Skrobosz              155.73 +  466: 434  206
    5     2 Krzysztof      Obremski              148.39 +  433: 363  198
    6     1 Dawid          Adamczyk              157.50 +  457: 316  207
    7     1 Rafał          Lenartowski           151.57 -  322: 376  102
    8     2 Jakub          Szymczak              147.95 +  521: 307  198
    9     1 Grzegorz       Kurowski              148.08 -  452: 469   98
   10     2 Kazimierz      Merklejn              149.52 +  420: 315  200
   11     2 Bartosz        Morawski              155.48 -  368: 390  105
   12     4 Janusz         Krupiński             141.76 +  396: 316  192
   13     3 Andrzej        Kroc                  132.26 +  440: 277  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2212  / 13 170.15




	Mirosław Uglik 151.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Rogalski              124.86 -  317: 388   75
    2    42 Michał         Rogalewicz            132.11 +  386: 365  182
    3    26 Katarzyna      Dębska                106.59 +  555: 219  157
    4    10 Michał         Alabrudziński         161.22 -  321: 413  111
    5    22 Janusz         Krupiński             141.76 -  341: 364   92
    6    28 Tomasz         Zwoliński             146.18 -  386: 551   96
    7    37 Rafał          Wesołowski            135.96 +  419: 394  186
    8    28 Marek          Dudkiewicz            136.55 +  562: 273  187
    9    18 Sławomir       Długosz               115.35 +  379: 327  165
   10     9 Daniel         Mundyk                138.88 +  399: 352  189
   11    11 Łucja          Kodzis                131.34 +  371: 330  181
   12    10 Lucyna         Śniadach              118.12 +  415: 263  168
   13     7 Kamil          Górka                 157.19 +  432: 346  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1996  / 13 153.54




	Rafał Lenartowski 151.57 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Rybak                 122.67 +  342: 318  173
    2    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 +  396: 302  182
    3     2 Mariusz        Skrobosz              155.73 -  366: 440  106
    4    17 Ewelina        Gruda                 121.48 +  501: 303  171
    5    14 Rafał          Dąbrowski             144.95 +  502: 336  195
    6     6 Szymon         Płachta               135.23 +  453: 304  185
    7     1 Dawid          Pikul                 153.62 +  376: 322  204
    8     3 Kazimierz      Merklejn              149.52 +  374: 367  200
    9     3 Dawid          Adamczyk              157.50 -  290: 483  107
   10     4 Krzysztof      Obremski              148.39 +  521: 414  198
   11     3 Grzegorz       Kurowski              148.08 +  448: 367  198
   12     2 Michał         Alabrudziński         161.22 +  467: 444  211
   13     2 Krzysztof      Mówka                 155.60 +  450: 428  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2336  / 13 179.69




	Dominik Urbacki 151.41 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ziemowit       Pazda                 122.51 +  640: 308  173
    2     3 Natalia        Woźniak               133.17 +  495: 311  183
    3     1 Kazimierz      Merklejn              149.52 +  470: 383  200
    4     1 Krzysztof      Obremski              148.39 -  358: 362   98
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          143.94 -  339: 374   94
    6     5 Paweł          Jackowski             147.41 -  283: 425   97
    7    14 Wojciech       Chodakiewicz          132.78 -  400: 417   83
    8    25 Mariusz        Orzeł                 125.53 -  323: 474   76
    9    27 Andrzej        Oleksiak              145.85 +  537: 368  196
   10    25 Łukasz         Moskal                100.29 +  362: 347  150
   11    17 Szymon         Dąbrowski             129.97 +  487: 316  180
   12    14 Maciej         Kuczyński             125.43 -  277: 466   75
   13    20 Andrzej        Kwiatkowski           131.29 +  452: 328  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 13 137.38




	Jakub Zaryński 151.04 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bartłomiej     Pawlak                122.14 +  373: 342  172
    2    20 Wojciech       Chodakiewicz          132.78 +  524: 302  183
    3     3 Bartosz        Morawski              155.48 -  317: 350  105
    4    16 Grzegorz       Koczkodon             135.29 +  377: 345  185
    5    10 Irena          Sołdan                140.57 +  378: 318  191
    6     9 Kazimierz      Merklejn              149.52 -  339: 342  100
    7    10 Natalia        Woźniak               133.17 +  352: 325  183
    8    11 Jerzy          Luter                 116.79 +  531: 461  167
    9     5 Krzysztof      Sporczyk              130.74 -  342: 426   81
   10    10 Maciej         Perzyński             126.71 +  447: 425  177
   11     4 Andrzej        Kroc                  132.26 -  327: 452   82
   12    13 Dariusz        Ulatowski             129.69 +  373: 325  180
   13     5 Grzegorz       Kurowski              148.08 -  379: 427   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1904  / 13 146.46




	Miłosz Wrzałek 150.84 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ewelina        Gruda                 121.48 +  460: 369  171
    2    13 Szymon         Płachta               135.23 -  414: 435   85
    3    19 Maciej         Dąbrowski             109.54 +  381: 369  160
    4    11 Kamil          Górka                 157.19 -  380: 466  107
    5    19 Agnieszka      Matus                 117.47 -  324: 474   67
    6    30 Michał         Rogalewicz            132.11 +  501: 327  182
    7    21 Andrzej        Bednaruk              113.85 +  438: 428  164
    8    13 Tomasz         Zwoliński             146.18 -  321: 381   96
    9    20 Renata         Andracka              113.73 +  396: 333  164
   10    16 Paweł          Jackowski             147.41 +  386: 361  197
   11    14 Rafał          Dąbrowski             144.95 +  454: 323  195
   12     7 Krzysztof      Mówka                 155.60 -  392: 402  106
   13    12 Małgorzata     Deszczyńska           132.45 -  339: 439   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 13 136.62




	Kazimierz Merklejn 149.52 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jakub          Onoszko               120.85 +  377: 344  171
    2    22 Grzegorz       Koczkodon             135.29 +  375: 302  185
    3     1 Dominik        Urbacki               151.41 -  383: 470  101
    4    25 Bartłomiej     Pawlak                122.14 +  498: 300  172
    5    13 Jerzy          Matyasik              128.46 +  426: 313  178
    6     9 Jakub          Zaryński              151.04 +  342: 339  201
    7     6 Michał         Alabrudziński         161.22 +  320: 286  211
    8     3 Rafał          Lenartowski           151.57 -  367: 374  102
    9     8 Janusz         Krupiński             141.76 +  365: 357  192
   10     2 Dawid          Pikul                 153.62 -  315: 420  104
   11     6 Stanisław      Rydzik                143.65 +  440: 417  194
   12     6 Dawid          Adamczyk              157.50 +  425: 349  207
   13     4 Krzysztof      Obremski              148.39 +  398: 265  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2216  / 13 170.46




	Krzysztof Obremski 148.39 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ala            Białobrzewska         120.33 +  416: 378  170
    2    16 Marek          Dudkiewicz            136.55 +  378: 370  187
    3     9 Marek          Rogalski              124.86 +  412: 310  175
    4     1 Dominik        Urbacki               151.41 +  362: 358  201
    5     2 Dawid          Pikul                 153.62 -  363: 433  104
    6    10 Mariusz        Wrześniewski          143.94 +  415: 341  194
    7     5 Grzegorz       Kurowski              148.08 +  456: 297  198
    8     1 Mariusz        Skrobosz              155.73 -  353: 374  106
    9     7 Wojciech       Chodakiewicz          132.78 +  538: 250  183
   10     4 Rafał          Lenartowski           151.57 -  414: 521  102
   11     5 Jakub          Szymczak              147.95 +  361: 322  198
   12     5 Krzysztof      Sporczyk              130.74 +  431: 427  181
   13     4 Kazimierz      Merklejn              149.52 -  265: 398  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2099  / 13 161.46




	Grzegorz Kurowski 148.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Kodzis                119.95 +  547: 441  170
    2     5 Piotr          Broda                 137.16 +  379: 366  187
    3     6 Kacper         Zegadło               147.91 +  389: 383  198
    4     5 Paweł          Jackowski             147.41 +  431: 349  197
    5     3 Paweł          Pogorzelski           110.07 +  425: 360  160
    6     2 Mariusz        Skrobosz              155.73 -  354: 359  106
    7     5 Krzysztof      Obremski              148.39 -  297: 456   98
    8     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 +  441: 294  182
    9     1 Dawid          Pikul                 153.62 +  469: 452  204
   10     3 Dawid          Adamczyk              157.50 +  448: 329  207
   11     3 Rafał          Lenartowski           151.57 -  367: 448  102
   12     3 Bartosz        Morawski              155.48 -  386: 453  105
   13     5 Jakub          Zaryński              151.04 +  427: 379  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2117  / 13 162.85




	Jakub Szymczak 147.95 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Janicki               119.84 +  431: 338  170
    2     8 Daniel         Mundyk                138.88 +  413: 390  189
    3    11 Rafał          Dąbrowski             144.95 -  346: 424   95
    4    19 Dariusz        Jarosławski           119.70 +  412: 305  170
    5     8 Andrzej        Kroc                  132.26 +  423: 374  182
    6     7 Bartosz        Morawski              155.48 +  432: 363  205
    7     3 Dawid          Adamczyk              157.50 +  417: 394  207
    8     2 Dawid          Pikul                 153.62 -  307: 521  104
    9     6 Mariusz        Wrześniewski          143.94 +  415: 320  194
   10     1 Mariusz        Skrobosz              155.73 -  350: 487  106
   11     5 Krzysztof      Obremski              148.39 -  322: 361   98
   12     9 Stanisław      Rydzik                143.65 +  357: 323  194
   13     8 Krzysztof      Sporczyk              130.74 +  403: 322  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2095  / 13 161.15




	Kacper Zegadło 147.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Jarosławski           119.70 +  356: 354  170
    2     2 Michał         Kolaj                 138.56 +  438: 324  189
    3     6 Grzegorz       Kurowski              148.08 -  383: 389   98
    4     9 Ala            Białobrzewska         120.33 -  397: 412   70
    5    23 Joanna         Juszczak              132.35 +  448: 348  182
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              130.74 -  353: 455   81
    7    18 Tomasz         Zwoliński             146.18 -  344: 386   96
    8    29 Renata         Andracka              113.73 -  260: 385   64
    9    34 Rafał          Wesołowski            135.96 +  418: 343  186
   10    30 Marek          Dudkiewicz            136.55 +  390: 382  187
   11    27 Kamil          Kister                145.13 +  374: 313  195
   12    21 Tomasz         Nasiłowski            127.40 +  388: 326  177
   13    19 Jakub          Onoszko               120.85 +  518: 379  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 13 143.54




	Paweł Jackowski 147.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maria          Krzyżanowska          118.77 +  445: 355  169
    2    17 Irena          Sołdan                140.57 +  404: 402  191
    3    10 Szymon         Płachta               135.23 +  465: 304  185
    4     5 Grzegorz       Kurowski              148.08 -  349: 431   98
    5    11 Lucyna         Śniadach              118.12 +  464: 345  168
    6     5 Dominik        Urbacki               151.41 +  425: 283  201
    7     2 Mariusz        Skrobosz              155.73 -  348: 409  106
    8     6 Wojciech       Chodakiewicz          132.78 -  343: 405   83
    9    13 Maciej         Perzyński             126.71 -  376: 377   77
   10    16 Miłosz         Wrzałek               150.84 -  361: 386  101
   11    22 Tomasz         Nasiłowski            127.40 -  366: 375   77
   12    25 Jakub          Onoszko               120.85 -  421: 433   71
   13    28 Marek          Dudkiewicz            136.55 +  447: 355  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 13 131.85




	Tomasz Zwoliński 146.18 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marcin         Radwański             118.21 -  380: 383   68
    2    27 Andrzej        Kroc                  132.26 -  343: 432   82
    3    41 Małgorzata     Deszczyńska           132.45 -  347: 400   82
    4    45 Piotr          Ozimek                100.00 +  433: 218  150
    5    42 Renata         Andracka              113.73 +  497: 345  164
    6    28 Mirosław       Uglik                 151.71 +  551: 386  202
    7    18 Kacper         Zegadło               147.91 +  386: 344  198
    8    13 Miłosz         Wrzałek               150.84 +  381: 321  201
    9    10 Ala            Białobrzewska         120.33 +  471: 324  170
   10     6 Kamil          Górka                 157.19 -  341: 357  107
   11     8 Michał         Alabrudziński         161.22 -  338: 536  111
   12    15 Natalia        Woźniak               133.17 -  343: 410   83
   13    21 Andrzej        Oleksiak              145.85 -  331: 484   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 13 131.85




	Andrzej Oleksiak 145.85 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Lucyna         Śniadach              118.12 -  380: 431   68
    2    29 Małgorzata     Deszczyńska           132.45 +  372: 328  182
    3    30 Mariusz        Wrześniewski          143.94 -  369: 458   94
    4    36 Joanna         Juszczak              132.35 -  244: 425   82
    5    46 Stanisław      Świgost               100.00 +  443: 315  150
    6    27 Artur          Koszel                131.24 +  372: 342  181
    7    31 Sławomir       Długosz               115.35 -  347: 368   65
    8    33 Paweł          Maciejczuk            130.73 +  496: 312  181
    9    27 Dominik        Urbacki               151.41 -  368: 537  101
   10    31 Jakub          Onoszko               120.85 -  312: 406   71
   11    34 Adam           Grzelec               114.26 +  388: 364  164
   12    31 Diana          Pietrzykowska         117.13 +  369: 320  167
   13    21 Tomasz         Zwoliński             146.18 +  484: 331  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 13 130.92




	Kamil Kister 145.13 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Matus                 117.47 -  329: 352   67
    2    44 Joanna         Juszczak              132.35 +  349: 342  182
    3    32 Dariusz        Kosz                  162.20 -  373: 406  112
    4    33 Adam           Grzelec               114.26 +  446: 327  164
    5    29 Mieczysław     Pastuszak             116.08 +  373: 299  166
    6    23 Janusz         Krupiński             141.76 -  248: 431   92
    7    24 Dariusz        Ulatowski             129.69 -  357: 380   80
    8    32 Maciej         Dąbrowski             109.54 +  446: 324  160
    9    22 Mariusz        Orzeł                 125.53 -  335: 406   76
   10    34 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  367: 327  150
   11    27 Kacper         Zegadło               147.91 -  313: 374   98
   12    28 Andrzej        Kwiatkowski           131.29 -  350: 455   81
   13    34 Zbigniew       Rybak                 122.67 -  367: 478   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 13 115.46




	Rafał Dąbrowski 144.95 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sylwia         Łada                  117.16 +  362: 331  167
    2    24 Janusz         Krupiński             141.76 +  386: 316  192
    3    11 Jakub          Szymczak              147.95 +  424: 346  198
    4     6 Paweł          Pogorzelski           110.07 -  335: 433   60
    5    14 Rafał          Lenartowski           151.57 -  336: 502  102
    6    22 Łukasz         Sornek                128.24 -  290: 507   78
    7    32 Ziemowit       Pazda                 122.51 +  436: 307  173
    8    23 Irena          Sołdan                140.57 +  489: 393  191
    9    12 Andrzej        Kroc                  132.26 -  286: 470   82
   10    23 Bartłomiej     Pawlak                122.14 +  428: 374  172
   11    14 Miłosz         Wrzałek               150.84 -  323: 454  101
   12    22 Jolanta        Chłopińska            131.13 -  364: 474   81
   13    27 Renata         Andracka              113.73 +  390: 368  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 13 135.46




	Mariusz Wrześniewski 143.94 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Diana          Pietrzykowska         117.13 -  347: 485   67
    2    35 Rafał          Wesołowski            135.96 +  432: 421  186
    3    30 Andrzej        Oleksiak              145.85 +  458: 369  196
    4    12 Maria          Krzyżanowska          118.77 +  404: 273  169
    5     4 Dominik        Urbacki               151.41 +  374: 339  201
    6    10 Krzysztof      Obremski              148.39 -  341: 415   98
    7    12 Agnieszka      Matus                 117.47 +  336: 248  167
    8     5 Stanisław      Rydzik                143.65 +  487: 381  194
    9     6 Jakub          Szymczak              147.95 -  320: 415   98
   10    11 Szymon         Płachta               135.23 +  342: 281  185
   11     9 Krzysztof      Sporczyk              130.74 -  389: 412   81
   12     8 Daniel         Mundyk                138.88 +  411: 257  189
   13     9 Janusz         Krupiński             141.76 +  382: 362  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2023  / 13 155.62




	Stanisław Rydzik 143.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jerzy          Luter                 116.79 +  555: 282  167
    2     4 Marcin         Rogala                128.52 +  382: 272  179
    3     5 Michał         Alabrudziński         161.22 +  431: 307  211
    4     3 Marcin         Radwański             118.21 +  440: 315  168
    5     1 Dawid          Adamczyk              157.50 -  364: 387  107
    6     3 Paweł          Pogorzelski           110.07 +  453: 283  160
    7     4 Krzysztof      Mówka                 155.60 -  350: 461  106
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          143.94 -  381: 487   94
    9     9 Małgorzata     Deszczyńska           132.45 +  367: 276  182
   10     8 Wojciech       Chodakiewicz          132.78 +  358: 325  183
   11     6 Kazimierz      Merklejn              149.52 -  417: 440  100
   12     9 Jakub          Szymczak              147.95 -  323: 357   98
   13    11 Maciej         Kuczyński             125.43 +  409: 395  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1930  / 13 148.46




	Janusz Krupiński 141.76 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mieczysław     Pastuszak             116.08 +  373: 273  166
    2    24 Rafał          Dąbrowski             144.95 -  316: 386   95
    3    34 Ziemowit       Pazda                 122.51 -  344: 362   73
    4    41 Teresa         Balewska              100.00 +  382: 341  150
    5    22 Mirosław       Uglik                 151.71 +  364: 341  202
    6    23 Kamil          Kister                145.13 +  431: 248  195
    7    16 Małgorzata     Deszczyńska           132.45 +  467: 274  182
    8    10 Michał         Alabrudziński         161.22 +  384: 377  211
    9     8 Kazimierz      Merklejn              149.52 -  357: 365  100
   10    13 Paweł          Pogorzelski           110.07 +  487: 280  160
   11     7 Kamil          Górka                 157.19 +  382: 263  207
   12     4 Dawid          Pikul                 153.62 -  316: 396  104
   13     9 Mariusz        Wrześniewski          143.94 -  362: 382   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1939  / 13 149.15




	Irena Sołdan 140.57 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Artur          Wawrzynowski          116.06 +  427: 314  166
    2    17 Paweł          Jackowski             147.41 -  402: 404   97
    3    23 Zbigniew       Rybak                 122.67 +  406: 386  173
    4    14 Paweł          Maciejczuk            130.73 +  434: 393  181
    5    10 Jakub          Zaryński              151.04 -  318: 378  101
    6    19 Jerzy          Luter                 116.79 -  320: 396   67
    7    28 Maciej         Skrzypczak            104.70 +  398: 305  155
    8    23 Rafał          Dąbrowski             144.95 -  393: 489   95
    9    23 Szymon         Dąbrowski             129.97 -  272: 326   80
   10    32 Mieczysław     Pastuszak             116.08 +  444: 313  166
   11    24 Michał         Rogalewicz            132.11 +  566: 311  182
   12    16 Bartłomiej     Pawlak                122.14 +  486: 368  172
   13    10 Dawid          Adamczyk              157.50 -  306: 476  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 13 134.00




	Daniel Mundyk 138.88 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Mikołajczyk           115.86 +  485: 369  166
    2     8 Jakub          Szymczak              147.95 -  390: 413   98
    3    18 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 +  345: 325  182
    4    15 Artur          Wawrzynowski          116.06 +  473: 284  166
    5     7 Bartosz        Morawski              155.48 -  368: 433  105
    6    11 Krzysztof      Kodzis                119.95 +  400: 359  170
    7     9 Jerzy          Luter                 116.79 -  359: 442   67
    8    16 Krzysztof      Zawadzki              114.49 +  380: 317  164
    9    14 Dariusz        Kosz                  162.20 +  495: 323  212
   10     9 Mirosław       Uglik                 151.71 -  352: 399  102
   11    12 Łukasz         Sornek                128.24 +  508: 298  178
   12     8 Mariusz        Wrześniewski          143.94 -  257: 411   94
   13    13 Mariusz        Orzeł                 125.53 +  346: 323  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1880  / 13 144.62




	Michał Kolaj 138.56 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Sławomir       Długosz               115.35 +  647: 135  165
    2     2 Kacper         Zegadło               147.91 -  324: 438   98
    3    14 Andrzej        Kroc                  132.26 -  325: 465   82
    4    26 Łukasz         Pawlak                100.00 +  479: 196  150
    5    16 Michał         Alabrudziński         161.22 -  297: 474  111
    6    26 Michał         Mikołajczyk           115.86 -  381: 449   66
    7    33 Renata         Andracka              113.73 -  359: 401   64
    8    35 Michał         Rogalewicz            132.11 +  400: 388  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  /  8 114.75




	Piotr Broda 137.16 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Zawadzki              114.49 +  437: 325  164
    2     5 Grzegorz       Kurowski              148.08 -  366: 379   98
    3    15 Maciej         Kuczyński             125.43 +  381: 350  175
    4     8 Maciej         Perzyński             126.71 +  417: 345  177
    5     5 Mariusz        Skrobosz              155.73 -  329: 426  106
    6    20 Małgorzata     Deszczyńska           132.45 -  378: 455   82
    7    27 Andrzej        Kwiatkowski           131.29 +  500: 355  181
    8    17 Dariusz        Ulatowski             129.69 -  394: 412   80
    9    21 Artur          Koszel                131.24 -  279: 530   81
   10    28 Maciej         Skrzypczak            104.70 -  325: 354   55
   11    32 Diana          Pietrzykowska         117.13 -  347: 386   67
   12    37 Zbigniew       Rybak                 122.67 -  359: 366   73
   13    40 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  472: 186  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 13 114.54




	Marek Dudkiewicz 136.55 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Adam           Grzelec               114.26 +  446: 332  164
    2    16 Krzysztof      Obremski              148.39 -  370: 378   98
    3    24 Jolanta        Chłopińska            131.13 -  246: 366   81
    4    40 Sławomir       Długosz               115.35 +  377: 312  165
    5    24 Łukasz         Sornek                128.24 -  275: 324   78
    6    40 Maciej         Skrzypczak            104.70 -  323: 409   55
    7    43 Łukasz         Pawlak                100.00 +  392: 245  150
    8    28 Mirosław       Uglik                 151.71 -  273: 562  102
    9    42 Józef          Burzyński             110.28 +  468: 268  160
   10    30 Kacper         Zegadło               147.91 -  382: 390   98
   11    36 Marta          Bajorek               128.20 +  408: 316  178
   12    35 Ziemowit       Pazda                 122.51 +  392: 246  173
   13    28 Paweł          Jackowski             147.41 -  355: 447   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 13 123.00




	Rafał Wesołowski 135.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Bednaruk              113.85 -  356: 399   64
    2    35 Mariusz        Wrześniewski          143.94 -  421: 432   94
    3    38 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  306: 449   50
    4    44 Michał         Mikołajczyk           115.86 -  345: 568   66
    5    47 Józef          Burzyński             110.28 +  367: 366  160
    6    44 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  430: 280  150
    7    37 Mirosław       Uglik                 151.71 -  394: 419  102
    8    41 Łukasz         Moskal                100.29 -  328: 397   50
    9    34 Kacper         Zegadło               147.91 -  343: 418   98
   10    42 Adam           Janicki               119.84 +  432: 269  170
   11    41 Piotr          Ozimek                100.00 +  495: 152  150
   12    36 Marta          Bajorek               128.20 +  537: 315  178
   13    31 Michał         Rogalewicz            132.11 +  391: 378  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 13 116.46




	Grzegorz Koczkodon 135.29 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Renata         Andracka              113.73 +  382: 339  164
    2    22 Kazimierz      Merklejn              149.52 -  302: 375  100
    3    37 Agnieszka      Matus                 117.47 +  441: 281  167
    4    16 Jakub          Zaryński              151.04 -  345: 377  101
    5    32 Krzysztof      Zawadzki              114.49 +  440: 318  164
    6    21 Dariusz        Jarosławski           119.70 +  353: 333  170
    7    15 Kamil          Górka                 157.19 -  315: 393  107
    8    14 Krzysztof      Kodzis                119.95 -  347: 443   70
    9    30 Tomasz         Nasiłowski            127.40 +  397: 381  177
   10    21 Szymon         Dąbrowski             129.97 -  379: 417   80
   11    21 Maciej         Kuczyński             125.43 -  374: 416   75
   12    33 Mieczysław     Pastuszak             116.08 +  406: 390  166
   13    25 Maria          Krzyżanowska          118.77 +  459: 338  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 13 131.54




	Szymon Płachta 135.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Anna           Arana                 112.37 +  351: 334  162
    2    13 Miłosz         Wrzałek               150.84 +  435: 414  201
    3    10 Paweł          Jackowski             147.41 -  304: 465   97
    4    20 Natalia        Woźniak               133.17 +  387: 335  183
    5    12 Marek          Rogalski              124.86 +  468: 363  175
    6     6 Rafał          Lenartowski           151.57 -  304: 453  102
    7    11 Łukasz         Sornek                128.24 +  394: 353  178
    8    12 Paweł          Pogorzelski           110.07 +  389: 291  160
    9     4 Bartosz        Morawski              155.48 -  424: 453  105
   10    11 Mariusz        Wrześniewski          143.94 -  281: 342   94
   11    16 Dariusz        Ulatowski             129.69 -  339: 377   80
   12    23 Agnieszka      Matus                 117.47 +  457: 414  167
   13    17 Szymon         Dąbrowski             129.97 +  565: 401  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 13 144.92




	Natalia Woźniak 133.17 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Wojciech       Gołęcki               110.35 +  462: 336  160
    2     3 Dominik        Urbacki               151.41 -  311: 495  101
    3    27 Mariusz        Orzeł                 125.53 +  416: 358  176
    4    20 Szymon         Płachta               135.23 -  335: 387   85
    5    27 Andrzej        Kwiatkowski           131.29 +  492: 316  181
    6    17 Bartłomiej     Pawlak                122.14 +  413: 386  172
    7    10 Jakub          Zaryński              151.04 -  325: 352  101
    8    20 Sławomir       Długosz               115.35 -  294: 356   65
    9    26 Dariusz        Jarosławski           119.70 +  476: 349  170
   10    19 Łucja          Kodzis                131.34 -  364: 406   81
   11    25 Marcin         Radwański             118.21 +  472: 290  168
   12    15 Tomasz         Zwoliński             146.18 +  410: 343  196
   13    14 Joanna         Juszczak              132.35 -  363: 438   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 13 133.69




	Wojciech Chodakiewicz 132.78 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Józef          Burzyński             110.28 +  400: 384  160
    2    20 Jakub          Zaryński              151.04 -  302: 524  101
    3    29 Andrzej        Kwiatkowski           131.29 +  458: 300  181
    4    24 Jerzy          Matyasik              128.46 -  326: 411   78
    5    31 Tomasz         Nasiłowski            127.40 +  388: 323  177
    6    12 Szymon         Dąbrowski             129.97 +  463: 378  180
    7    14 Dominik        Urbacki               151.41 +  417: 400  201
    8     6 Paweł          Jackowski             147.41 +  405: 343  197
    9     7 Krzysztof      Obremski              148.39 -  250: 538   98
   10     8 Stanisław      Rydzik                143.65 -  325: 358   94
   11    18 Lucyna         Śniadach              118.12 -  315: 328   68
   12    19 Joanna         Juszczak              132.35 -  286: 404   82
   13    29 Maciej         Skrzypczak            104.70 +  456: 330  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 13 136.31




	Małgorzata Deszczyńska 132.45 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Paweł          Pogorzelski           110.07 -  299: 331   60
    2    29 Andrzej        Oleksiak              145.85 -  328: 372   96
    3    41 Tomasz         Zwoliński             146.18 +  400: 347  196
    4    31 Dariusz        Ulatowski             129.69 +  386: 328  180
    5    25 Maciej         Dąbrowski             109.54 +  450: 385  160
    6    20 Piotr          Broda                 137.16 +  455: 378  187
    7    16 Janusz         Krupiński             141.76 -  274: 467   92
    8    22 Maria          Krzyżanowska          118.77 +  408: 323  169
    9     9 Stanisław      Rydzik                143.65 -  276: 367   94
   10    17 Mariusz        Orzeł                 125.53 -  336: 391   76
   11    30 Renata         Andracka              113.73 +  426: 274  164
   12    24 Sławomir       Długosz               115.35 +  378: 350  165
   13    12 Miłosz         Wrzałek               150.84 +  439: 339  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 13 141.54




	Joanna Juszczak 132.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Maciej         Dąbrowski             109.54 -  330: 387   60
    2    44 Kamil          Kister                145.13 -  342: 349   95
    3    44 Agnieszka      Wiśniewska            100.27 +  441: 365  150
    4    36 Andrzej        Oleksiak              145.85 +  425: 244  196
    5    23 Kacper         Zegadło               147.91 -  348: 448   98
    6    33 Sylwia         Łada                  117.16 +  379: 339  167
    7    30 Anna           Arana                 112.37 +  425: 354  162
    8    24 Dariusz        Kosz                  162.20 -  401: 409  112
    9    25 Marcin         Radwański             118.21 +  445: 328  168
   10    18 Agnieszka      Matus                 117.47 +  424: 350  167
   11    10 Krzysztof      Mówka                 155.60 -  316: 451  106
   12    19 Wojciech       Chodakiewicz          132.78 +  404: 286  183
   13    14 Natalia        Woźniak               133.17 +  438: 363  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1847  / 13 142.08




	Andrzej Kroc 132.26 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Katarzyna      Dębska                106.59 -  408: 459   57
    2    27 Tomasz         Zwoliński             146.18 +  432: 343  196
    3    14 Michał         Kolaj                 138.56 +  465: 325  189
    4     7 Szymon         Dąbrowski             129.97 +  380: 368  180
    5     8 Jakub          Szymczak              147.95 -  374: 423   98
    6    14 Agnieszka      Matus                 117.47 -  379: 401   67
    7    23 Artur          Wawrzynowski          116.06 +  336: 320  166
    8    18 Jolanta        Chłopińska            131.13 +  507: 325  181
    9    12 Rafał          Dąbrowski             144.95 +  470: 286  195
   10     7 Krzysztof      Mówka                 155.60 +  402: 337  206
   11     4 Jakub          Zaryński              151.04 +  452: 327  201
   12     1 Mariusz        Skrobosz              155.73 +  452: 287  206
   13     3 Dawid          Pikul                 153.62 -  277: 440  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2046  / 13 157.38




	Michał Rogalewicz 132.11 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Maciej         Skrzypczak            104.70 -  333: 375   55
    2    42 Mirosław       Uglik                 151.71 -  365: 386  102
    3    43 Wojciech       Gołęcki               110.35 +  433: 276  160
    4    35 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  385: 386   82
    5    40 Łukasz         Moskal                100.29 +  415: 318  150
    6    30 Miłosz         Wrzałek               150.84 -  327: 501  101
    7    34 Diana          Pietrzykowska         117.13 +  339: 335  167
    8    35 Michał         Kolaj                 138.56 -  388: 400   89
    9    33 Marta          Bajorek               128.20 +  481: 359  178
   10    29 Jerzy          Matyasik              128.46 +  447: 287  178
   11    24 Irena          Sołdan                140.57 -  311: 566   91
   12    29 Maria          Krzyżanowska          118.77 -  311: 448   69
   13    31 Rafał          Wesołowski            135.96 -  378: 391   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 13 116.00




	Michał, Piotr Waszkiewicz 132.06 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Łukasz         Moskal                100.29 +  473: 281  150
    2    11 Rafał          Lenartowski           151.57 -  302: 396  102
    3    18 Daniel         Mundyk                138.88 -  325: 345   89
    4    35 Michał         Rogalewicz            132.11 +  386: 385  182
    5    21 Mariusz        Orzeł                 125.53 +  590: 395  176
    6    13 Maria          Krzyżanowska          118.77 +  496: 334  169
    7     7 Bartosz        Morawski              155.48 -  380: 388  105
    8     8 Grzegorz       Kurowski              148.08 -  294: 441   98
    9    19 Bartłomiej     Pawlak                122.14 -  379: 402   72
   10    27 Ziemowit       Pazda                 122.51 +  385: 347  173
   11    20 Jakub          Onoszko               120.85 -  330: 388   71
   12    26 Anna           Arana                 112.37 +  351: 290  162
   13    23 Marcin         Radwański             118.21 +  518: 233  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 13 132.08




	Łucja  Kodzis 131.34 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Agnieszka      Wiśniewska            100.27 +  456: 225  150
    2    12 Mariusz        Skrobosz              155.73 -  296: 539  106
    3    31 Anna           Arana                 112.37 +  389: 233  162
    4    13 Krzysztof      Mówka                 155.60 -  352: 482  106
    5    30 Jerzy          Luter                 116.79 -  386: 415   67
    6    34 Teresa         Balewska              100.00 +  451: 274  150
    7    26 Dariusz        Kosz                  162.20 -  321: 480  112
    8    31 Jakub          Onoszko               120.85 +  358: 338  171
    9    28 Jerzy          Matyasik              128.46 +  478: 355  178
   10    19 Natalia        Woźniak               133.17 +  406: 364  183
   11    11 Mirosław       Uglik                 151.71 -  330: 371  102
   12    20 Łukasz         Sornek                128.24 +  377: 354  178
   13    18 Jolanta        Chłopińska            131.13 +  443: 329  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1846  / 13 142.00




	Andrzej Kwiatkowski 131.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Stanisław      Świgost               100.00 +  479: 289  150
    2    10 Bartosz        Morawski              155.48 -  301: 484  105
    3    29 Wojciech       Chodakiewicz          132.78 -  300: 458   83
    4    38 Sylwia         Łada                  117.16 +  450: 345  167
    5    27 Natalia        Woźniak               133.17 -  316: 492   83
    6    35 Jakub          Onoszko               120.85 +  385: 353  171
    7    27 Piotr          Broda                 137.16 -  355: 500   87
    8    30 Artur          Koszel                131.24 -  368: 376   81
    9    36 Łukasz         Moskal                100.29 -  444: 467   50
   10    38 Łukasz         Pawlak                100.00 +  469: 231  150
   11    31 Józef          Burzyński             110.28 +  387: 299  160
   12    28 Kamil          Kister                145.13 +  455: 350  195
   13    20 Dominik        Urbacki               151.41 -  328: 452  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 13 121.77




	Artur Koszel 131.24 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jacek          Remizowicz            100.00 +  512: 221  150
    2     6 Krzysztof      Mówka                 155.60 -  372: 540  106
    3    16 Maciej         Perzyński             126.71 -  396: 412   77
    4    28 Krzysztof      Zawadzki              114.49 -  313: 410   64
    5    37 Wojciech       Gołęcki               110.35 +  415: 331  160
    6    27 Andrzej        Oleksiak              145.85 -  342: 372   96
    7    36 Zbigniew       Rybak                 122.67 +  367: 348  173
    8    30 Andrzej        Kwiatkowski           131.29 +  376: 368  181
    9    21 Piotr          Broda                 137.16 +  530: 279  187
   10    15 Dariusz        Kosz                  162.20 -  235: 448  112
   11    26 Agnieszka      Matus                 117.47 -  319: 353   67
   12    30 Dariusz        Jarosławski           119.70 +  424: 337  170
   13    24 Łukasz         Sornek                128.24 +  430: 360  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 13 132.38




	Jolanta Chłopińska 131.13 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Teresa         Balewska              100.00 +  446: 287  150
    2     7 Dawid          Pikul                 153.62 -  380: 400  104
    3    24 Marek          Dudkiewicz            136.55 +  366: 246  187
    4    18 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  364: 324  150
    5    15 Dariusz        Kosz                  162.20 +  445: 315  212
    6     8 Krzysztof      Mówka                 155.60 -  350: 365  106
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              130.74 -  314: 346   81
    8    18 Andrzej        Kroc                  132.26 -  325: 507   82
    9    29 Anna           Arana                 112.37 +  389: 311  162
   10    22 Łukasz         Sornek                128.24 -  258: 403   78
   11    29 Maciej         Skrzypczak            104.70 +  438: 334  155
   12    22 Rafał          Dąbrowski             144.95 +  474: 364  195
   13    18 Łucja          Kodzis                131.34 -  329: 443   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 13 134.08




	Krzysztof Sporczyk 130.74 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  388: 366  150
    2    15 Dawid          Adamczyk              157.50 -  426: 492  107
    3    25 Maciej         Skrzypczak            104.70 +  366: 364  155
    4    23 Dariusz        Kosz                  162.20 -  355: 388  112
    5    26 Anna           Arana                 112.37 +  318: 304  162
    6    16 Kacper         Zegadło               147.91 +  455: 353  198
    7    13 Jolanta        Chłopińska            131.13 +  346: 314  181
    8     9 Kamil          Górka                 157.19 +  416: 390  207
    9     5 Jakub          Zaryński              151.04 +  426: 342  201
   10     5 Bartosz        Morawski              155.48 -  399: 422  105
   11     9 Mariusz        Wrześniewski          143.94 +  412: 389  194
   12     5 Krzysztof      Obremski              148.39 -  427: 431   98
   13     8 Jakub          Szymczak              147.95 -  322: 403   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1968  / 13 151.38




	Paweł Maciejczuk 130.73 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Łukasz         Pawlak                100.00 +  396: 310  150
    2    19 Kamil          Górka                 157.19 -  302: 427  107
    3    36 Tomasz         Nasiłowski            127.40 +  369: 300  177
    4    14 Irena          Sołdan                140.57 -  393: 434   91
    5    18 Krzysztof      Kodzis                119.95 -  377: 431   70
    6    37 Sławomir       Długosz               115.35 -  376: 452   65
    7    39 Katarzyna      Dębska                106.59 +  404: 336  157
    8    33 Andrzej        Oleksiak              145.85 -  312: 496   96
    9    38 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  235: 347   50
   10    43 Adam           Grzelec               114.26 -  360: 372   64
   11    45 Stanisław      Świgost               100.00 +  417: 289  150
   12    39 Adam           Janicki               119.84 +  347: 283  170
   13    37 Jerzy          Matyasik              128.46 +  391: 315  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 13 117.31




	Szymon Dąbrowski 129.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Piotr          Ozimek                100.00 +  660: 210  150
    2     1 Michał         Alabrudziński         161.22 -  314: 390  111
    3    13 Marta          Bajorek               128.20 +  389: 368  178
    4     7 Andrzej        Kroc                  132.26 -  368: 380   82
    5    17 Ziemowit       Pazda                 122.51 +  352: 330  173
    6    12 Wojciech       Chodakiewicz          132.78 -  378: 463   83
    7    20 Krzysztof      Zawadzki              114.49 -  326: 344   64
    8    27 Mieczysław     Pastuszak             116.08 +  358: 356  166
    9    23 Irena          Sołdan                140.57 +  326: 272  191
   10    21 Grzegorz       Koczkodon             135.29 +  417: 379  185
   11    17 Dominik        Urbacki               151.41 -  316: 487  101
   12    17 Maciej         Perzyński             126.71 +  413: 405  177
   13    17 Szymon         Płachta               135.23 -  401: 565   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 13 134.31




	Dariusz Ulatowski 129.69 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  360: 381   50
    2    34 Dariusz        Kosz                  162.20 -  375: 379  112
    3    39 Łukasz         Moskal                100.29 +  449: 344  150
    4    31 Małgorzata     Deszczyńska           132.45 -  328: 386   82
    5    41 Marcin         Rogala                128.52 +  387: 353  179
    6    32 Tomasz         Nasiłowski            127.40 +  473: 318  177
    7    24 Kamil          Kister                145.13 +  380: 357  195
    8    17 Piotr          Broda                 137.16 +  412: 394  187
    9    15 Kamil          Górka                 157.19 -  352: 478  107
   10    20 Jerzy          Luter                 116.79 +  444: 325  167
   11    16 Szymon         Płachta               135.23 +  377: 339  185
   12    13 Jakub          Zaryński              151.04 -  325: 373  101
   13    16 Marek          Rogalski              124.86 -  310: 475   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 13 135.92




	Marcin Rogala 128.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  162.20 +  466: 360  212
    2     4 Stanisław      Rydzik                143.65 -  272: 382   94
    3    33 Artur          Wawrzynowski          116.06 -  326: 394   66
    4    39 Mieczysław     Pastuszak             116.08 -  332: 382   66
    5    41 Dariusz        Ulatowski             129.69 -  353: 387   80
    6    45 Agnieszka      Wiśniewska            100.27 +  351: 295  150
    7    42 Jakub          Onoszko               120.85 -  284: 394   71
    8    45 Wojciech       Gołęcki               110.35 +  386: 375  160
    9    40 Katarzyna      Dębska                106.59 +  360: 301  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  /  9 117.33




	Jerzy Matyasik 128.46 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         161.22 -  314: 428  111
    2    46 Piotr          Ozimek                100.00 +  411: 173  150
    3    17 Łukasz         Sornek                128.24 +  370: 327  178
    4    24 Wojciech       Chodakiewicz          132.78 +  411: 326  183
    5    13 Kazimierz      Merklejn              149.52 -  313: 426  100
    6    18 Marek          Rogalski              124.86 +  394: 360  175
    7    17 Lucyna         Śniadach              118.12 -  346: 392   68
    8    21 Maciej         Perzyński             126.71 -  269: 425   77
    9    28 Łucja          Kodzis                131.34 -  355: 478   81
   10    29 Michał         Rogalewicz            132.11 -  287: 447   82
   11    37 Sylwia         Łada                  117.16 +  358: 309  167
   12    34 Marcin         Radwański             118.21 -  329: 389   68
   13    37 Paweł          Maciejczuk            130.73 -  315: 391   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 13 117.00




	Łukasz Sornek 128.24 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Adamczyk              157.50 -  369: 447  107
    2    32 Łukasz         Pawlak                100.00 +  512: 235  150
    3    17 Jerzy          Matyasik              128.46 -  327: 370   78
    4    30 Diana          Pietrzykowska         117.13 +  364: 355  167
    5    24 Marek          Dudkiewicz            136.55 +  324: 275  187
    6    22 Rafał          Dąbrowski             144.95 +  507: 290  195
    7    11 Szymon         Płachta               135.23 -  353: 394   85
    8    19 Marek          Rogalski              124.86 -  346: 395   75
    9    24 Maria          Krzyżanowska          118.77 +  325: 322  169
   10    22 Jolanta        Chłopińska            131.13 +  403: 258  181
   11    12 Daniel         Mundyk                138.88 -  298: 508   89
   12    20 Łucja          Kodzis                131.34 -  354: 377   81
   13    24 Artur          Koszel                131.24 -  360: 430   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 13 126.54




	Marta Bajorek 128.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 157.19 -  375: 405  107
    2    31 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  548: 228  150
    3    13 Szymon         Dąbrowski             129.97 -  368: 389   80
    4    27 Jerzy          Luter                 116.79 -  355: 383   67
    5    36 Sławomir       Długosz               115.35 -  292: 357   65
    6    42 Zbigniew       Rybak                 122.67 -  285: 341   73
    7    44 Jacek          Remizowicz            100.00 +  415: 300  150
    8    40 Adam           Janicki               119.84 +  366: 363  170
    9    33 Michał         Rogalewicz            132.11 -  359: 481   82
   10    40 Sylwia         Łada                  117.16 -  379: 391   67
   11    36 Marek          Dudkiewicz            136.55 -  316: 408   87
   12    36 Rafał          Wesołowski            135.96 -  315: 537   86
   13    47 Piotr          Ozimek                100.00 +  461: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 13 102.62




	Tomasz Nasiłowski 127.40 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              155.73 -  287: 460  106
    2    48 Teresa         Balewska              100.00 +  390: 278  150
    3    36 Paweł          Maciejczuk            130.73 -  300: 369   81
    4    42 Jakub          Onoszko               120.85 +  395: 331  171
    5    31 Wojciech       Chodakiewicz          132.78 -  323: 388   83
    6    32 Dariusz        Ulatowski             129.69 -  318: 473   80
    7    41 Sylwia         Łada                  117.16 +  380: 318  167
    8    26 Maciej         Kuczyński             125.43 +  364: 349  175
    9    30 Grzegorz       Koczkodon             135.29 -  381: 397   85
   10    36 Anna           Arana                 112.37 +  425: 393  162
   11    22 Paweł          Jackowski             147.41 +  375: 366  197
   12    21 Kacper         Zegadło               147.91 -  326: 388   98
   13    30 Sławomir       Długosz               115.35 +  426: 322  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 13 132.31




	Maciej Perzyński 126.71 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 155.60 -  351: 359  106
    2    38 Jacek          Remizowicz            100.00 +  523: 219  150
    3    16 Artur          Koszel                131.24 +  412: 396  181
    4     8 Piotr          Broda                 137.16 -  345: 417   87
    5    20 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  419: 287  150
    6    15 Kamil          Górka                 157.19 -  360: 371  107
    7    19 Maciej         Kuczyński             125.43 +  343: 312  175
    8    21 Jerzy          Matyasik              128.46 +  425: 269  178
    9    13 Paweł          Jackowski             147.41 +  377: 376  197
   10    10 Jakub          Zaryński              151.04 -  425: 447  101
   11    13 Krzysztof      Kodzis                119.95 -  343: 406   70
   12    17 Szymon         Dąbrowski             129.97 -  405: 413   80
   13    22 Agnieszka      Matus                 117.47 -  315: 359   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 13 126.85




	Mariusz Orzeł 125.53 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bartosz        Morawski              155.48 -  336: 456  105
    2    41 Stanisław      Świgost               100.00 +  466: 351  150
    3    27 Natalia        Woźniak               133.17 -  358: 416   83
    4    32 Adam           Janicki               119.84 +  440: 349  170
    5    21 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  395: 590   82
    6    29 Krzysztof      Zawadzki              114.49 -  383: 414   64
    7    35 Teresa         Balewska              100.00 +  326: 318  150
    8    25 Dominik        Urbacki               151.41 +  474: 323  201
    9    22 Kamil          Kister                145.13 +  406: 335  195
   10    17 Małgorzata     Deszczyńska           132.45 +  391: 336  182
   11    15 Dariusz        Kosz                  162.20 -  345: 511  112
   12    18 Paweł          Pogorzelski           110.07 +  439: 334  160
   13    13 Daniel         Mundyk                138.88 -  323: 346   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 13 134.08




	Maciej Kuczyński 125.43 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 153.62 -  448: 499  104
    2    23 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  473: 279  150
    3    15 Piotr          Broda                 137.16 -  350: 381   87
    4    29 Krzysztof      Kodzis                119.95 -  423: 448   70
    5    35 Łukasz         Pawlak                100.00 +  435: 322  150
    6    25 Dariusz        Kosz                  162.20 +  410: 323  212
    7    19 Maciej         Perzyński             126.71 -  312: 343   77
    8    26 Tomasz         Nasiłowski            127.40 -  349: 364   77
    9    32 Diana          Pietrzykowska         117.13 +  443: 297  167
   10    26 Dariusz        Jarosławski           119.70 +  342: 318  170
   11    21 Grzegorz       Koczkodon             135.29 +  416: 374  185
   12    14 Dominik        Urbacki               151.41 +  466: 277  201
   13    11 Stanisław      Rydzik                143.65 -  395: 409   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 13 134.15




	Marek Rogalski 124.86 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mirosław       Uglik                 151.71 +  388: 317  202
    2    21 Maciej         Skrzypczak            104.70 +  489: 227  155
    3     9 Krzysztof      Obremski              148.39 -  310: 412   98
    4    21 Ziemowit       Pazda                 122.51 +  447: 340  173
    5    12 Szymon         Płachta               135.23 -  363: 468   85
    6    18 Jerzy          Matyasik              128.46 -  360: 394   78
    7    25 Bartłomiej     Pawlak                122.14 +  383: 340  172
    8    19 Łukasz         Sornek                128.24 +  395: 346  178
    9    16 Lucyna         Śniadach              118.12 +  327: 318  168
   10    12 Michał         Alabrudziński         161.22 -  255: 439  111
   11    19 Paweł          Pogorzelski           110.07 +  383: 375  160
   12    12 Dariusz        Kosz                  162.20 -  256: 487  112
   13    16 Dariusz        Ulatowski             129.69 +  475: 310  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1872  / 13 144.00




	Zbigniew Rybak 122.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Lenartowski           151.57 -  318: 342  102
    2    45 Łukasz         Moskal                100.29 +  446: 283  150
    3    23 Irena          Sołdan                140.57 -  386: 406   91
    4    34 Anna           Arana                 112.37 -  336: 371   62
    5    44 Teresa         Balewska              100.00 -  325: 366   50
    6    42 Marta          Bajorek               128.20 +  341: 285  178
    7    36 Artur          Koszel                131.24 -  348: 367   81
    8    43 Józef          Burzyński             110.28 -  349: 384   60
    9    44 Jacek          Remizowicz            100.00 +  558: 162  150
   10    37 Ewelina        Gruda                 121.48 -  307: 409   71
   11    42 Agnieszka      Wiśniewska            100.27 +  362: 316  150
   12    37 Piotr          Broda                 137.16 +  366: 359  187
   13    34 Kamil          Kister                145.13 +  478: 367  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 13 117.46




	Ziemowit Pazda 122.51 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dominik        Urbacki               151.41 -  308: 640  101
    2    47 Agnieszka      Wiśniewska            100.27 +  418: 287  150
    3    34 Janusz         Krupiński             141.76 +  362: 344  192
    4    21 Marek          Rogalski              124.86 -  340: 447   75
    5    17 Szymon         Dąbrowski             129.97 -  330: 352   80
    6    31 Maciej         Dąbrowski             109.54 +  415: 348  160
    7    32 Rafał          Dąbrowski             144.95 -  307: 436   95
    8    37 Anna           Arana                 112.37 -  264: 382   62
    9    37 Ewelina        Gruda                 121.48 +  378: 339  171
   10    27 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  347: 385   82
   11    39 Łukasz         Moskal                100.29 +  451: 424  150
   12    35 Marek          Dudkiewicz            136.55 -  246: 392   87
   13    39 Józef          Burzyński             110.28 +  351: 304  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 13 120.38




	Bartłomiej Pawlak 122.14 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Zaryński              151.04 -  342: 373  101
    2    28 Józef          Burzyński             110.28 +  412: 346  160
    3    20 Diana          Pietrzykowska         117.13 +  404: 375  167
    4    25 Kazimierz      Merklejn              149.52 -  300: 498  100
    5    33 Artur          Wawrzynowski          116.06 +  368: 356  166
    6    17 Natalia        Woźniak               133.17 -  386: 413   83
    7    25 Marek          Rogalski              124.86 -  340: 383   75
    8    34 Andrzej        Bednaruk              113.85 +  411: 280  164
    9    19 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 +  402: 379  182
   10    23 Rafał          Dąbrowski             144.95 -  374: 428   95
   11    23 Ala            Białobrzewska         120.33 +  416: 316  170
   12    16 Irena          Sołdan                140.57 -  368: 486   91
   13    26 Paweł          Pogorzelski           110.07 +  499: 348  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 13 131.85




	Ewelina Gruda 121.48 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Miłosz         Wrzałek               150.84 -  369: 460  101
    2    33 Wojciech       Gołęcki               110.35 +  344: 338  160
    3    35 Jerzy          Luter                 116.79 +  488: 305  167
    4    17 Rafał          Lenartowski           151.57 -  303: 501  102
    5    28 Maria          Krzyżanowska          118.77 -  339: 433   69
    6    36 Anna           Arana                 112.37 -  344: 364   62
    7    40 Mieczysław     Pastuszak             116.08 -  421: 430   66
    8    42 Adam           Grzelec               114.26 +  332: 325  164
    9    37 Ziemowit       Pazda                 122.51 -  339: 378   73
   10    37 Zbigniew       Rybak                 122.67 +  409: 307  173
   11    35 Dariusz        Jarosławski           119.70 -  289: 373   70
   12    40 Katarzyna      Dębska                106.59 +  382: 368  157
   13    36 Sylwia         Łada                  117.16 +  400: 367  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 13 117.77




	Jakub Onoszko 120.85 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kazimierz      Merklejn              149.52 -  344: 377  100
    2    39 Anna           Arana                 112.37 =  336: 336  112
    3    28 Maria          Krzyżanowska          118.77 -  327: 446   69
    4    42 Tomasz         Nasiłowski            127.40 -  331: 395   77
    5    45 Adam           Grzelec               114.26 +  412: 251  164
    6    35 Andrzej        Kwiatkowski           131.29 -  353: 385   81
    7    42 Marcin         Rogala                128.52 +  394: 284  179
    8    31 Łucja          Kodzis                131.34 -  338: 358   81
    9    35 Maciej         Dąbrowski             109.54 +  351: 345  160
   10    31 Andrzej        Oleksiak              145.85 +  406: 312  196
   11    20 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 +  388: 330  182
   12    25 Paweł          Jackowski             147.41 +  433: 421  197
   13    19 Kacper         Zegadło               147.91 -  379: 518   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 13 130.46




	Ala Białobrzewska 120.33 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Obremski              148.39 -  378: 416   98
    2    30 Renata         Andracka              113.73 +  434: 277  164
    3    22 Adam           Janicki               119.84 +  455: 298  170
    4     9 Kacper         Zegadło               147.91 +  412: 397  198
    5     9 Marcin         Radwański             118.21 +  458: 275  168
    6     4 Michał         Alabrudziński         161.22 -  333: 373  111
    7     8 Paweł          Pogorzelski           110.07 -  356: 403   60
    8    15 Agnieszka      Matus                 117.47 +  436: 390  167
    9    10 Tomasz         Zwoliński             146.18 -  324: 471   96
   10    14 Krzysztof      Kodzis                119.95 -  376: 377   70
   11    23 Bartłomiej     Pawlak                122.14 -  316: 416   72
   12    27 Maciej         Skrzypczak            104.70 -  360: 364   55
   13    32 Łukasz         Moskal                100.29 +  448: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 13 121.46




	Krzysztof Kodzis 119.95 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Kurowski              148.08 -  441: 547   98
    2    26 Michał         Mikołajczyk           115.86 +  401: 349  166
    3    21 Dariusz        Jarosławski           119.70 -  367: 384   70
    4    29 Maciej         Kuczyński             125.43 +  448: 423  175
    5    18 Paweł          Maciejczuk            130.73 +  431: 377  181
    6    11 Daniel         Mundyk                138.88 -  359: 400   89
    7    22 Marcin         Radwański             118.21 +  418: 354  168
    8    14 Grzegorz       Koczkodon             135.29 +  443: 347  185
    9    11 Michał         Alabrudziński         161.22 -  320: 420  111
   10    14 Ala            Białobrzewska         120.33 +  377: 376  170
   11    13 Maciej         Perzyński             126.71 +  406: 343  177
   12    11 Kamil          Górka                 157.19 -  304: 372  107
   13    15 Lucyna         Śniadach              118.12 +  362: 294  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1865  / 13 143.46




	Adam Janicki 119.84 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Szymczak              147.95 -  338: 431   98
    2    40 Adam           Grzelec               114.26 +  503: 308  164
    3    22 Ala            Białobrzewska         120.33 -  298: 455   70
    4    32 Mariusz        Orzeł                 125.53 -  349: 440   76
    5    43 Sylwia         Łada                  117.16 -  364: 377   67
    6    43 Józef          Burzyński             110.28 -  318: 339   60
    7    45 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  410: 291  150
    8    40 Marta          Bajorek               128.20 -  363: 366   78
    9    43 Agnieszka      Wiśniewska            100.27 +  368: 338  150
   10    42 Rafał          Wesołowski            135.96 -  269: 432   86
   11    44 Jacek          Remizowicz            100.00 +  422: 296  150
   12    39 Paweł          Maciejczuk            130.73 -  283: 347   81
   13    42 Wojciech       Gołęcki               110.35 +  353: 338  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 13 106.92




	Dariusz Jarosławski 119.70 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kacper         Zegadło               147.91 -  354: 356   98
    2    37 Krzysztof      Zawadzki              114.49 +  371: 337  164
    3    21 Krzysztof      Kodzis                119.95 +  384: 367  170
    4    19 Jakub          Szymczak              147.95 -  305: 412   98
    5    34 Andrzej        Bednaruk              113.85 +  347: 336  164
    6    21 Grzegorz       Koczkodon             135.29 -  333: 353   85
    7    29 Maria          Krzyżanowska          118.77 -  317: 433   69
    8    38 Artur          Wawrzynowski          116.06 +  430: 271  166
    9    26 Natalia        Woźniak               133.17 -  349: 476   83
   10    26 Maciej         Kuczyński             125.43 -  318: 342   75
   11    35 Ewelina        Gruda                 121.48 +  373: 289  171
   12    30 Artur          Koszel                131.24 -  337: 424   81
   13    33 Diana          Pietrzykowska         117.13 -  367: 457   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 13 114.69




	Maria Krzyżanowska 118.77 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paweł          Jackowski             147.41 -  355: 445   97
    2    36 Sławomir       Długosz               115.35 +  447: 318  165
    3    28 Jakub          Onoszko               120.85 +  446: 327  171
    4    12 Mariusz        Wrześniewski          143.94 -  273: 404   94
    5    28 Ewelina        Gruda                 121.48 +  433: 339  171
    6    13 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  334: 496   82
    7    29 Dariusz        Jarosławski           119.70 +  433: 317  170
    8    22 Małgorzata     Deszczyńska           132.45 -  323: 408   82
    9    24 Łukasz         Sornek                128.24 -  322: 325   78
   10    33 Marcin         Radwański             118.21 -  337: 447   68
   11    33 Maciej         Dąbrowski             109.54 +  385: 302  160
   12    29 Michał         Rogalewicz            132.11 +  448: 311  182
   13    25 Grzegorz       Koczkodon             135.29 -  338: 459   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 13 123.46




	Marcin Radwański 118.21 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Zwoliński             146.18 +  383: 380  196
    2    14 Katarzyna      Dębska                106.59 +  525: 344  157
    3     7 Krzysztof      Mówka                 155.60 +  352: 336  206
    4     3 Stanisław      Rydzik                143.65 -  315: 440   94
    5     9 Ala            Białobrzewska         120.33 -  275: 458   70
    6    24 Lucyna         Śniadach              118.12 -  332: 354   68
    7    22 Krzysztof      Kodzis                119.95 -  354: 418   70
    8    36 Maciej         Skrzypczak            104.70 +  360: 325  155
    9    25 Joanna         Juszczak              132.35 -  328: 445   82
   10    33 Maria          Krzyżanowska          118.77 +  447: 337  169
   11    25 Natalia        Woźniak               133.17 -  290: 472   83
   12    34 Jerzy          Matyasik              128.46 +  389: 329  178
   13    23 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  233: 518   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 13 123.85




	Lucyna Śniadach 118.12 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Oleksiak              145.85 +  431: 380  196
    2    18 Maciej         Dąbrowski             109.54 +  398: 343  160
    3     8 Dawid          Pikul                 153.62 -  357: 423  104
    4    22 Andrzej        Bednaruk              113.85 +  332: 288  164
    5    11 Paweł          Jackowski             147.41 -  345: 464   97
    6    24 Marcin         Radwański             118.21 +  354: 332  168
    7    17 Jerzy          Matyasik              128.46 +  392: 346  178
    8     7 Bartosz        Morawski              155.48 -  348: 356  105
    9    16 Marek          Rogalski              124.86 -  318: 327   75
   10    24 Sławomir       Długosz               115.35 +  345: 334  165
   11    18 Wojciech       Chodakiewicz          132.78 +  328: 315  183
   12    10 Mirosław       Uglik                 151.71 -  263: 415  102
   13    15 Krzysztof      Kodzis                119.95 -  294: 362   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 13 135.92




	Agnieszka Matus 117.47 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kamil          Kister                145.13 +  352: 329  195
    2    25 Paweł          Pogorzelski           110.07 -  264: 410   60
    3    37 Grzegorz       Koczkodon             135.29 -  281: 441   85
    4    43 Maciej         Skrzypczak            104.70 +  384: 326  155
    5    19 Miłosz         Wrzałek               150.84 +  474: 324  201
    6    14 Andrzej        Kroc                  132.26 +  401: 379  182
    7    12 Mariusz        Wrześniewski          143.94 -  248: 336   94
    8    15 Ala            Białobrzewska         120.33 -  390: 436   70
    9    31 Krzysztof      Zawadzki              114.49 +  365: 335  164
   10    18 Joanna         Juszczak              132.35 -  350: 424   82
   11    26 Artur          Koszel                131.24 +  353: 319  181
   12    23 Szymon         Płachta               135.23 -  414: 457   85
   13    22 Maciej         Perzyński             126.71 +  359: 315  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 13 133.15




	Sylwia Łada 117.16 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Dąbrowski             144.95 -  331: 362   95
    2    43 Artur          Wawrzynowski          116.06 -  306: 385   66
    3    40 Józef          Burzyński             110.28 +  441: 266  160
    4    38 Andrzej        Kwiatkowski           131.29 -  345: 450   81
    5    43 Adam           Janicki               119.84 +  377: 364  170
    6    33 Joanna         Juszczak              132.35 -  339: 379   82
    7    41 Tomasz         Nasiłowski            127.40 -  318: 380   77
    8    39 Diana          Pietrzykowska         117.13 -  342: 355   67
    9    45 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  342: 258  150
   10    40 Marta          Bajorek               128.20 +  391: 379  178
   11    37 Jerzy          Matyasik              128.46 -  309: 358   78
   12    38 Maciej         Dąbrowski             109.54 +  420: 232  160
   13    36 Ewelina        Gruda                 121.48 -  367: 400   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 13 110.38




	Diana Pietrzykowska 117.13 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariusz        Wrześniewski          143.94 +  485: 347  194
    2     9 Andrzej        Bednaruk              113.85 -  360: 368   64
    3    20 Bartłomiej     Pawlak                122.14 -  375: 404   72
    4    30 Łukasz         Sornek                128.24 -  355: 364   78
    5    38 Maciej         Skrzypczak            104.70 -  416: 421   55
    6    41 Adam           Grzelec               114.26 +  401: 332  164
    7    34 Michał         Rogalewicz            132.11 -  335: 339   82
    8    39 Sylwia         Łada                  117.16 +  355: 342  167
    9    32 Maciej         Kuczyński             125.43 -  297: 443   75
   10    39 Katarzyna      Dębska                106.59 +  397: 315  157
   11    32 Piotr          Broda                 137.16 +  386: 347  187
   12    31 Andrzej        Oleksiak              145.85 -  320: 369   96
   13    33 Dariusz        Jarosławski           119.70 +  457: 367  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 13 120.08




	Jerzy Luter 116.79 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Stanisław      Rydzik                143.65 -  282: 555   94
    2    49 Mieczysław     Pastuszak             116.08 +  375: 282  166
    3    35 Ewelina        Gruda                 121.48 -  305: 488   71
    4    27 Marta          Bajorek               128.20 +  383: 355  178
    5    30 Łucja          Kodzis                131.34 +  415: 386  181
    6    19 Irena          Sołdan                140.57 +  396: 320  191
    7     9 Daniel         Mundyk                138.88 +  442: 359  189
    8    11 Jakub          Zaryński              151.04 -  461: 531  101
    9    17 Paweł          Pogorzelski           110.07 -  338: 357   60
   10    20 Dariusz        Ulatowski             129.69 -  325: 444   80
   11    28 Sławomir       Długosz               115.35 -  364: 389   65
   12    32 Renata         Andracka              113.73 -  280: 365   64
   13    35 Anna           Arana                 112.37 +  416: 369  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 13 123.23




	Mieczysław Pastuszak 116.08 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Janusz         Krupiński             141.76 -  273: 373   92
    2    49 Jerzy          Luter                 116.79 -  282: 375   67
    3    47 Renata         Andracka              113.73 +  351: 286  164
    4    39 Marcin         Rogala                128.52 +  382: 332  179
    5    29 Kamil          Kister                145.13 -  299: 373   95
    6    39 Artur          Wawrzynowski          116.06 -  366: 413   66
    7    40 Ewelina        Gruda                 121.48 +  430: 421  171
    8    27 Szymon         Dąbrowski             129.97 -  356: 358   80
    9    39 Andrzej        Bednaruk              113.85 +  371: 365  164
   10    32 Irena          Sołdan                140.57 -  313: 444   91
   11    40 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  388: 340  150
   12    33 Grzegorz       Koczkodon             135.29 -  390: 406   85
   13    38 Krzysztof      Zawadzki              114.49 -  320: 440   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 13 112.92




	Artur Wawrzynowski 116.06 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Irena          Sołdan                140.57 -  314: 427   91
    2    43 Sylwia         Łada                  117.16 +  385: 306  167
    3    33 Marcin         Rogala                128.52 +  394: 326  179
    4    15 Daniel         Mundyk                138.88 -  284: 473   89
    5    33 Bartłomiej     Pawlak                122.14 -  356: 368   72
    6    39 Mieczysław     Pastuszak             116.08 +  413: 366  166
    7    23 Andrzej        Kroc                  132.26 -  320: 336   82
    8    38 Dariusz        Jarosławski           119.70 -  271: 430   70
    9    41 Maciej         Skrzypczak            104.70 -  288: 344   55
   10    44 Józef          Burzyński             110.28 -  287: 293   60
   11    46 Teresa         Balewska              100.00 +  513: 292  150
   12    42 Krzysztof      Zawadzki              114.49 -  317: 385   64
   13    45 Jacek          Remizowicz            100.00 +  386: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 13 107.31




	Michał Mikołajczyk 115.86 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Daniel         Mundyk                138.88 -  369: 485   89
    2    26 Krzysztof      Kodzis                119.95 -  349: 401   70
    3    42 Krzysztof      Zawadzki              114.49 -  268: 404   64
    4    44 Rafał          Wesołowski            135.96 +  568: 345  186
    5    39 Katarzyna      Dębska                106.59 +  411: 297  157
    6    26 Michał         Kolaj                 138.56 +  449: 381  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  6 125.83




	Sławomir Długosz 115.35 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Michał         Kolaj                 138.56 -  135: 647   89
    2    36 Maria          Krzyżanowska          118.77 -  318: 447   69
    3    46 Stanisław      Świgost               100.00 +  456: 232  150
    4    40 Marek          Dudkiewicz            136.55 -  312: 377   87
    5    36 Marta          Bajorek               128.20 +  357: 292  178
    6    37 Paweł          Maciejczuk            130.73 +  452: 376  181
    7    31 Andrzej        Oleksiak              145.85 +  368: 347  196
    8    20 Natalia        Woźniak               133.17 +  356: 294  183
    9    18 Mirosław       Uglik                 151.71 -  327: 379  102
   10    24 Lucyna         Śniadach              118.12 -  334: 345   68
   11    28 Jerzy          Luter                 116.79 +  389: 364  167
   12    24 Małgorzata     Deszczyńska           132.45 -  350: 378   82
   13    30 Tomasz         Nasiłowski            127.40 -  322: 426   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 13 125.31




	Krzysztof Zawadzki 114.49 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Piotr          Broda                 137.16 -  325: 437   87
    2    37 Dariusz        Jarosławski           119.70 -  337: 371   70
    3    42 Michał         Mikołajczyk           115.86 +  404: 268  166
    4    28 Artur          Koszel                131.24 +  410: 313  181
    5    32 Grzegorz       Koczkodon             135.29 -  318: 440   85
    6    29 Mariusz        Orzeł                 125.53 +  414: 383  176
    7    20 Szymon         Dąbrowski             129.97 +  344: 326  180
    8    16 Daniel         Mundyk                138.88 -  317: 380   89
    9    31 Agnieszka      Matus                 117.47 -  335: 365   67
   10    35 Renata         Andracka              113.73 -  283: 414   64
   11    38 Anna           Arana                 112.37 -  270: 332   62
   12    42 Artur          Wawrzynowski          116.06 +  385: 317  166
   13    38 Mieczysław     Pastuszak             116.08 +  440: 320  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 13 119.92




	Adam Grzelec 114.26 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marek          Dudkiewicz            136.55 -  332: 446   87
    2    40 Adam           Janicki               119.84 -  308: 503   70
    3    45 Jacek          Remizowicz            100.00 +  513: 273  150
    4    33 Kamil          Kister                145.13 -  327: 446   95
    5    45 Jakub          Onoszko               120.85 -  251: 412   71
    6    41 Diana          Pietrzykowska         117.13 -  332: 401   67
    7    46 Agnieszka      Wiśniewska            100.27 +  382: 304  150
    8    42 Ewelina        Gruda                 121.48 -  325: 332   71
    9    46 Wojciech       Gołęcki               110.35 +  288: 282  160
   10    43 Paweł          Maciejczuk            130.73 +  372: 360  181
   11    34 Andrzej        Oleksiak              145.85 -  364: 388   96
   12    43 Józef          Burzyński             110.28 -  251: 378   60
   13    46 Teresa         Balewska              100.00 +  376: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 13 108.31




	Andrzej Bednaruk 113.85 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Wesołowski            135.96 +  399: 356  186
    2     9 Diana          Pietrzykowska         117.13 +  368: 360  167
    3     4 Dawid          Adamczyk              157.50 -  392: 396  107
    4    22 Lucyna         Śniadach              118.12 -  288: 332   68
    5    34 Dariusz        Jarosławski           119.70 -  336: 347   70
    6    38 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  391: 285  150
    7    21 Miłosz         Wrzałek               150.84 -  428: 438  101
    8    34 Bartłomiej     Pawlak                122.14 -  280: 411   72
    9    39 Mieczysław     Pastuszak             116.08 -  365: 371   66
   10    41 Maciej         Dąbrowski             109.54 -  373: 416   60
   11    43 Katarzyna      Dębska                106.59 -  344: 387   57
   12    44 Piotr          Ozimek                100.00 +  442: 252  150
   13    41 Agnieszka      Wiśniewska            100.27 -  282: 462   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 13 100.31




	Renata Andracka 113.73 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Grzegorz       Koczkodon             135.29 -  339: 382   85
    2    30 Ala            Białobrzewska         120.33 -  277: 434   70
    3    47 Mieczysław     Pastuszak             116.08 -  286: 351   66
    4    49 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  327: 303  150
    5    42 Tomasz         Zwoliński             146.18 -  345: 497   96
    6    47 Łukasz         Moskal                100.29 +  369: 273  150
    7    33 Michał         Kolaj                 138.56 +  401: 359  189
    8    29 Kacper         Zegadło               147.91 +  385: 260  198
    9    20 Miłosz         Wrzałek               150.84 -  333: 396  101
   10    35 Krzysztof      Zawadzki              114.49 +  414: 283  164
   11    30 Małgorzata     Deszczyńska           132.45 -  274: 426   82
   12    32 Jerzy          Luter                 116.79 +  365: 280  167
   13    27 Rafał          Dąbrowski             144.95 -  368: 390   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 13 124.08




	Anna Arana 112.37 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Szymon         Płachta               135.23 -  334: 351   85
    2    39 Jakub          Onoszko               120.85 =  336: 336  121
    3    31 Łucja          Kodzis                131.34 -  233: 389   81
    4    34 Zbigniew       Rybak                 122.67 +  371: 336  173
    5    26 Krzysztof      Sporczyk              130.74 -  304: 318   81
    6    36 Ewelina        Gruda                 121.48 +  364: 344  171
    7    30 Joanna         Juszczak              132.35 -  354: 425   82
    8    37 Ziemowit       Pazda                 122.51 +  382: 264  173
    9    29 Jolanta        Chłopińska            131.13 -  311: 389   81
   10    36 Tomasz         Nasiłowski            127.40 -  393: 425   77
   11    38 Krzysztof      Zawadzki              114.49 +  332: 270  164
   12    26 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  290: 351   82
   13    35 Jerzy          Luter                 116.79 -  369: 416   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 13 110.62




	Wojciech Gołęcki 110.35 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Natalia        Woźniak               133.17 -  336: 462   83
    2    33 Ewelina        Gruda                 121.48 -  338: 344   71
    3    43 Michał         Rogalewicz            132.11 -  276: 433   82
    4    47 Jacek          Remizowicz            100.00 +  439: 188  150
    5    37 Artur          Koszel                131.24 -  331: 415   81
    6    46 Katarzyna      Dębska                106.59 -  285: 425   57
    7    47 Józef          Burzyński             110.28 -  312: 386   60
    8    45 Marcin         Rogala                128.52 -  375: 386   79
    9    46 Adam           Grzelec               114.26 -  282: 288   64
   10    48 PAUZA
   11    47 Łukasz         Pawlak                100.00 +  385: 233  150
   12    46 Stanisław      Świgost               100.00 +  417: 250  150
   13    42 Adam           Janicki               119.84 -  338: 353   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Józef Burzyński 110.28 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Wojciech       Chodakiewicz          132.78 -  384: 400   83
    2    28 Bartłomiej     Pawlak                122.14 -  346: 412   72
    3    40 Sylwia         Łada                  117.16 -  266: 441   67
    4    46 Stanisław      Świgost               100.00 -  262: 340   50
    5    47 Rafał          Wesołowski            135.96 -  366: 367   86
    6    43 Adam           Janicki               119.84 +  339: 318  170
    7    47 Wojciech       Gołęcki               110.35 +  386: 312  160
    8    43 Zbigniew       Rybak                 122.67 +  384: 349  173
    9    42 Marek          Dudkiewicz            136.55 -  268: 468   87
   10    44 Artur          Wawrzynowski          116.06 +  293: 287  166
   11    31 Andrzej        Kwiatkowski           131.29 -  299: 387   81
   12    43 Adam           Grzelec               114.26 +  378: 251  164
   13    39 Ziemowit       Pazda                 122.51 -  304: 351   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 13 110.15




	Paweł Pogorzelski 110.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Małgorzata     Deszczyńska           132.45 +  331: 299  182
    2    25 Agnieszka      Matus                 117.47 +  410: 264  167
    3    12 Kamil          Górka                 157.19 +  431: 343  207
    4     6 Rafał          Dąbrowski             144.95 +  433: 335  195
    5     3 Grzegorz       Kurowski              148.08 -  360: 425   98
    6     3 Stanisław      Rydzik                143.65 -  283: 453   94
    7     8 Ala            Białobrzewska         120.33 +  403: 356  170
    8    12 Szymon         Płachta               135.23 -  291: 389   85
    9    17 Jerzy          Luter                 116.79 +  357: 338  167
   10    13 Janusz         Krupiński             141.76 -  280: 487   92
   11    19 Marek          Rogalski              124.86 -  375: 383   75
   12    18 Mariusz        Orzeł                 125.53 -  334: 439   76
   13    26 Bartłomiej     Pawlak                122.14 -  348: 499   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 13 129.23




	Maciej Dąbrowski 109.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Joanna         Juszczak              132.35 +  387: 330  182
    2    18 Lucyna         Śniadach              118.12 -  343: 398   68
    3    19 Miłosz         Wrzałek               150.84 -  369: 381  101
    4    37 Katarzyna      Dębska                106.59 +  444: 386  157
    5    25 Małgorzata     Deszczyńska           132.45 -  385: 450   82
    6    31 Ziemowit       Pazda                 122.51 -  348: 415   73
    7    38 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  371: 336  150
    8    32 Kamil          Kister                145.13 -  324: 446   95
    9    35 Jakub          Onoszko               120.85 -  345: 351   71
   10    41 Andrzej        Bednaruk              113.85 +  416: 373  164
   11    33 Maria          Krzyżanowska          118.77 -  302: 385   69
   12    38 Sylwia         Łada                  117.16 -  232: 420   67
   13    43 Łukasz         Pawlak                100.00 +  291: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 13 109.92




	Katarzyna Dębska 106.59 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Andrzej        Kroc                  132.26 +  459: 408  182
    2    14 Marcin         Radwański             118.21 -  344: 525   68
    3    26 Mirosław       Uglik                 151.71 -  219: 555  102
    4    37 Maciej         Dąbrowski             109.54 -  386: 444   60
    5    39 Michał         Mikołajczyk           115.86 -  297: 411   66
    6    46 Wojciech       Gołęcki               110.35 +  425: 285  160
    7    39 Paweł          Maciejczuk            130.73 -  336: 404   81
    8    44 Łukasz         Pawlak                100.00 +  351: 288  150
    9    40 Marcin         Rogala                128.52 -  301: 360   79
   10    39 Diana          Pietrzykowska         117.13 -  315: 397   67
   11    43 Andrzej        Bednaruk              113.85 +  387: 344  164
   12    40 Ewelina        Gruda                 121.48 -  368: 382   71
   13    44 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  257: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 13 100.00




	Maciej Skrzypczak 104.70 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Michał         Rogalewicz            132.11 +  375: 333  182
    2    21 Marek          Rogalski              124.86 -  227: 489   75
    3    25 Krzysztof      Sporczyk              130.74 -  364: 366   81
    4    43 Agnieszka      Matus                 117.47 -  326: 384   67
    5    38 Diana          Pietrzykowska         117.13 +  421: 416  167
    6    40 Marek          Dudkiewicz            136.55 +  409: 323  187
    7    28 Irena          Sołdan                140.57 -  305: 398   91
    8    36 Marcin         Radwański             118.21 -  325: 360   68
    9    41 Artur          Wawrzynowski          116.06 +  344: 288  166
   10    28 Piotr          Broda                 137.16 +  354: 325  187
   11    29 Jolanta        Chłopińska            131.13 -  334: 438   81
   12    27 Ala            Białobrzewska         120.33 +  364: 360  170
   13    29 Wojciech       Chodakiewicz          132.78 -  330: 456   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 13 123.46




	Łukasz Moskal 100.29 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  281: 473   82
    2    45 Zbigniew       Rybak                 122.67 -  283: 446   73
    3    39 Dariusz        Ulatowski             129.69 -  344: 449   80
    4    48 Agnieszka      Wiśniewska            100.27 +  382: 316  150
    5    40 Michał         Rogalewicz            132.11 -  318: 415   82
    6    47 Renata         Andracka              113.73 -  273: 369   64
    7    48 Stanisław      Świgost               100.00 +  329: 270  150
    8    41 Rafał          Wesołowski            135.96 +  397: 328  186
    9    36 Andrzej        Kwiatkowski           131.29 +  467: 444  181
   10    25 Dominik        Urbacki               151.41 -  347: 362  101
   11    39 Ziemowit       Pazda                 122.51 -  424: 451   73
   12    41 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  414: 305  150
   13    32 Ala            Białobrzewska         120.33 -  322: 448   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 13 110.92




	Agnieszka Wiśniewska 100.27 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Łucja          Kodzis                131.34 -  225: 456   81
    2    47 Ziemowit       Pazda                 122.51 -  287: 418   73
    3    44 Joanna         Juszczak              132.35 -  365: 441   82
    4    48 Łukasz         Moskal                100.29 -  316: 382   50
    5    48 Jacek          Remizowicz            100.00 +  406: 204  150
    6    45 Marcin         Rogala                128.52 -  295: 351   79
    7    46 Adam           Grzelec               114.26 -  304: 382   64
    8    47 Piotr          Ozimek                100.00 +  392: 217  150
    9    43 Adam           Janicki               119.84 -  338: 368   70
   10    46 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  349: 282  150
   11    42 Zbigniew       Rybak                 122.67 -  316: 362   73
   12    45 Teresa         Balewska              100.00 -  254: 366   50
   13    41 Andrzej        Bednaruk              113.85 +  462: 282  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 13  95.08




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Jolanta        Chłopińska            131.13 -  287: 446   81
    2    48 Tomasz         Nasiłowski            127.40 -  278: 390   77
    3    48 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  448: 243  150
    4    41 Janusz         Krupiński             141.76 -  341: 382   92
    5    44 Zbigniew       Rybak                 122.67 +  366: 325  173
    6    34 Łucja          Kodzis                131.34 -  274: 451   81
    7    35 Mariusz        Orzeł                 125.53 -  318: 326   76
    8    46 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  298: 303   50
    9    47 Łukasz         Pawlak                100.00 -  323: 336   50
   10    45 Piotr          Ozimek                100.00 +  421: 198  150
   11    46 Artur          Wawrzynowski          116.06 -  292: 513   66
   12    45 Agnieszka      Wiśniewska            100.27 +  366: 254  150
   13    46 Adam           Grzelec               114.26 -  318: 376   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 13  96.92




	Grzegorz Kasprowicz 100.00 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Dariusz        Ulatowski             129.69 +  381: 360  180
    2    23 Maciej         Kuczyński             125.43 -  279: 473   75
    3    38 Rafał          Wesołowski            135.96 +  449: 306  186
    4    18 Jolanta        Chłopińska            131.13 -  324: 364   81
    5    20 Maciej         Perzyński             126.71 -  287: 419   77
    6    38 Andrzej        Bednaruk              113.85 -  285: 391   64
    7    38 Maciej         Dąbrowski             109.54 -  336: 371   60
    8    46 Teresa         Balewska              100.00 +  303: 298  150
    9    38 Paweł          Maciejczuk            130.73 +  347: 235  181
   10    34 Kamil          Kister                145.13 -  327: 367   95
   11    40 Mieczysław     Pastuszak             116.08 -  340: 388   66
   12    41 Łukasz         Moskal                100.29 -  305: 414   50
   13    44 Katarzyna      Dębska                106.59 +  317: 257  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 13 109.38




	Piotr Ozimek 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Szymon         Dąbrowski             129.97 -  210: 660   80
    2    46 Jerzy          Matyasik              128.46 -  173: 411   78
    3    49 Łukasz         Pawlak                100.00 -  247: 477   50
    4    45 Tomasz         Zwoliński             146.18 -  218: 433   96
    5    49 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  178: 323   50
    6    49 Jacek          Remizowicz            100.00 -  173: 306   50
    7    49 PAUZA
    8    47 Agnieszka      Wiśniewska            100.27 -  217: 392   50
    9    48 Stanisław      Świgost               100.00 -  221: 373   50
   10    45 Teresa         Balewska              100.00 -  198: 421   50
   11    41 Rafał          Wesołowski            135.96 -  152: 495   86
   12    44 Andrzej        Bednaruk              113.85 -  252: 442   64
   13    47 Marta          Bajorek               128.20 -  228: 461   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     782  / 12  65.17




	Łukasz Pawlak 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Paweł          Maciejczuk            130.73 -  310: 396   81
    2    32 Łukasz         Sornek                128.24 -  235: 512   78
    3    49 Piotr          Ozimek                100.00 +  477: 247  150
    4    26 Michał         Kolaj                 138.56 -  196: 479   89
    5    35 Maciej         Kuczyński             125.43 -  322: 435   75
    6    48 Stanisław      Świgost               100.00 +  308: 256  150
    7    43 Marek          Dudkiewicz            136.55 -  245: 392   87
    8    44 Katarzyna      Dębska                106.59 -  288: 351   57
    9    47 Teresa         Balewska              100.00 +  336: 323  150
   10    38 Andrzej        Kwiatkowski           131.29 -  231: 469   81
   11    47 Wojciech       Gołęcki               110.35 -  233: 385   60
   12    48 PAUZA
   13    43 Maciej         Dąbrowski             109.54 -  260: 291   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Jacek Remizowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Artur          Koszel                131.24 -  221: 512   81
    2    38 Maciej         Perzyński             126.71 -  219: 523   77
    3    45 Adam           Grzelec               114.26 -  273: 513   64
    4    47 Wojciech       Gołęcki               110.35 -  188: 439   60
    5    48 Agnieszka      Wiśniewska            100.27 -  204: 406   50
    6    49 Piotr          Ozimek                100.00 +  306: 173  150
    7    44 Marta          Bajorek               128.20 -  300: 415   78
    8    49 PAUZA
    9    44 Zbigniew       Rybak                 122.67 -  162: 558   73
   10    47 Stanisław      Świgost               100.00 -  221: 317   50
   11    44 Adam           Janicki               119.84 -  296: 422   70
   12    47 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  265: 296   50
   13    45 Artur          Wawrzynowski          116.06 -  308: 386   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  / 12  72.42




	Zbigniew Siwoń 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Krzysztof      Sporczyk              130.74 -  366: 388   81
    2    31 Marta          Bajorek               128.20 -  228: 548   78
    3    48 Teresa         Balewska              100.00 -  243: 448   50
    4    49 Renata         Andracka              113.73 -  303: 327   64
    5    49 Piotr          Ozimek                100.00 +  323: 178  150
    6    44 Rafał          Wesołowski            135.96 -  280: 430   86
    7    45 Adam           Janicki               119.84 -  291: 410   70
    8    48 Stanisław      Świgost               100.00 +  406: 311  150
    9    45 Sylwia         Łada                  117.16 -  258: 342   67
   10    46 Agnieszka      Wiśniewska            100.27 -  282: 349   50
   11    48 PAUZA
   12    47 Jacek          Remizowicz            100.00 +  296: 265  150
   13    40 Piotr          Broda                 137.16 -  186: 472   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Stanisław Świgost 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Andrzej        Kwiatkowski           131.29 -  289: 479   81
    2    41 Mariusz        Orzeł                 125.53 -  351: 466   76
    3    46 Sławomir       Długosz               115.35 -  232: 456   65
    4    46 Józef          Burzyński             110.28 +  340: 262  160
    5    46 Andrzej        Oleksiak              145.85 -  315: 443   96
    6    48 Łukasz         Pawlak                100.00 -  256: 308   50
    7    48 Łukasz         Moskal                100.29 -  270: 329   50
    8    48 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  311: 406   50
    9    48 Piotr          Ozimek                100.00 +  373: 221  150
   10    47 Jacek          Remizowicz            100.00 +  317: 221  150
   11    45 Paweł          Maciejczuk            130.73 -  289: 417   81
   12    46 Wojciech       Gołęcki               110.35 -  250: 417   60
   13    48 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 12  89.08



Wyniki poszczególnych rund turnieju XXIV Mistrzostwa Polski Scrabble - faza finałowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Mówka                 385: 446
   2 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          403: 395
   3 Dawid          Pikul                - Dawid          Adamczyk              415: 357
   4 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kurowski              444: 354
   5 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              376: 366
   6 Andrzej        Kroc                 - Mirosław       Uglik                 365: 441
   7 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Szymczak              370: 402


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Rafał          Lenartowski           416: 432
   2 Jakub          Szymczak             - Bartosz        Morawski              388: 308
   3 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 383: 392
   4 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              396: 467
   5 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Obremski              410: 460
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Kroc                  352: 298
   7 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         493: 382


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Wrześniewski          439: 401
   2 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Mówka                 485: 332
   3 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kurowski              397: 383
   4 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Skrobosz              380: 489
   5 Kazimierz      Merklejn             - Mirosław       Uglik                 350: 503
   6 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Szymczak              296: 347
   7 Krzysztof      Obremski             - Michał         Alabrudziński         324: 458


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Rafał          Lenartowski           374: 376
   2 Bartosz        Morawski             - Dawid          Adamczyk              388: 443
   3 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              311: 364
   4 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              361: 399
   5 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Uglik                 325: 442
   6 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Obremski              383: 467
   7 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Wrześniewski          379: 406


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kurowski              446: 495
   2 Bartosz        Morawski             - Kazimierz      Merklejn              495: 388
   3 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         475: 431
   4 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kroc                  573: 273
   5 Krzysztof      Mówka                - Mirosław       Uglik                 403: 301
   6 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Szymczak              372: 428
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Adamczyk              294: 352


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Lenartowski           532: 498
   2 Grzegorz       Kurowski             - Bartosz        Morawski              279: 461
   3 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kroc                  547: 251
   4 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              399: 366
   5 Mirosław       Uglik                - Dawid          Adamczyk              456: 326
   6 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Wrześniewski          334: 381
   7 Krzysztof      Mówka                - Jakub          Szymczak              388: 393


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Skrobosz              394: 431
   2 Bartosz        Morawski             - Dawid          Pikul                 399: 349
   3 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         361: 411
   4 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kroc                  480: 300
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Mirosław       Uglik                 411: 301
   6 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Obremski              358: 363
   7 Dawid          Adamczyk             - Jakub          Szymczak              315: 340


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mirosław       Uglik                 348: 424
   2 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Kroc                  440: 401
   3 Jakub          Szymczak             - Dawid          Pikul                 444: 393
   4 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              349: 503
   5 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 346: 371
   6 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Wrześniewski          310: 356
   7 Dawid          Adamczyk             - Michał         Alabrudziński         414: 304


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Lenartowski           427: 334
   2 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              390: 403
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Pikul                 378: 392
   4 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Skrobosz              361: 385
   5 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Adamczyk              421: 456
   6 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Szymczak              341: 433
   7 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kroc                  467: 336


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Bartosz        Morawski              435: 453
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 382: 421
   3 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              410: 427
   4 Andrzej        Kroc                 - Michał         Alabrudziński         337: 492
   5 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Obremski              336: 407
   6 Jakub          Szymczak             - Mariusz        Wrześniewski          400: 364
   7 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Mówka                 399: 358


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Michał         Alabrudziński         326: 419
   2 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              410: 416
   3 Mirosław       Uglik                - Dawid          Pikul                 540: 398
   4 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrześniewski          458: 417
   5 Jakub          Szymczak             - Kazimierz      Merklejn              311: 329
   6 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Mówka                 408: 374
   7 Andrzej        Kroc                 - Dawid          Adamczyk              332: 482


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Rafał          Lenartowski           424: 316
   2 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Skrobosz              398: 453
   3 Andrzej        Kroc                 - Kazimierz      Merklejn              328: 388
   4 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              449: 324
   5 Jakub          Szymczak             - Mirosław       Uglik                 463: 429
   6 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Adamczyk              396: 504
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Mówka                 347: 484


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Lenartowski           230: 531
   2 Mirosław       Uglik                - Bartosz        Morawski              469: 341
   3 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              337: 375
   4 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Szymczak              385: 333
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Kazimierz      Merklejn              521: 356
   6 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Kurowski              469: 329
   7 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 412: 371


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble (faza eliminacyjna)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Marcin         Rogala                360: 466
   2 Jerzy          Matyasik             - Michał         Alabrudziński         314: 428
   3 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Sornek                447: 369
   4 Marta          Bajorek              - Kamil          Górka                 375: 405
   5 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Nasiłowski            460: 287
   6 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Mówka                 351: 359
   7 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Orzeł                 456: 336
   8 Maciej         Kuczyński            - Dawid          Pikul                 448: 499
   9 Mirosław       Uglik                - Marek          Rogalski              317: 388
  10 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Lenartowski           318: 342
  11 Dominik        Urbacki              - Ziemowit       Pazda                 640: 308
  12 Bartłomiej     Pawlak               - Jakub          Zaryński              342: 373
  13 Miłosz         Wrzałek              - Ewelina        Gruda                 460: 369
  14 Jakub          Onoszko              - Kazimierz      Merklejn              344: 377
  15 Krzysztof      Obremski             - Ala            Białobrzewska         416: 378
  16 Krzysztof      Kodzis               - Grzegorz       Kurowski              441: 547
  17 Jakub          Szymczak             - Adam           Janicki               431: 338
  18 Dariusz        Jarosławski          - Kacper         Zegadło               354: 356
  19 Paweł          Jackowski            - Maria          Krzyżanowska          445: 355
  20 Marcin         Radwański            - Tomasz         Zwoliński             383: 380
  21 Andrzej        Oleksiak             - Lucyna         Śniadach              380: 431
  22 Agnieszka      Matus                - Kamil          Kister                352: 329
  23 Rafał          Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  362: 331
  24 Diana          Pietrzykowska        - Mariusz        Wrześniewski          485: 347
  25 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Luter                 555: 282
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Janusz         Krupiński             273: 373
  27 Irena          Sołdan               - Artur          Wawrzynowski          427: 314
  28 Michał         Mikołajczyk          - Daniel         Mundyk                369: 485
  29 Michał         Kolaj                - Sławomir       Długosz               647: 135
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Broda                 325: 437
  31 Marek          Dudkiewicz           - Adam           Grzelec               446: 332
  32 Andrzej        Bednaruk             - Rafał          Wesołowski            399: 356
  33 Grzegorz       Koczkodon            - Renata         Andracka              382: 339
  34 Anna           Arana                - Szymon         Płachta               334: 351
  35 Natalia        Woźniak              - Wojciech       Gołęcki               462: 336
  36 Józef          Burzyński            - Wojciech       Chodakiewicz          384: 400
  37 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Pogorzelski           299: 331
  38 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Juszczak              387: 330
  39 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Dębska                408: 459
  40 Maciej         Skrzypczak           - Michał         Rogalewicz            375: 333
  41 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Łukasz         Moskal                473: 281
  42 Agnieszka      Wiśniewska           - Łucja          Kodzis                225: 456
  43 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Świgost               479: 289
  44 Jacek          Remizowicz           - Artur          Koszel                221: 512
  45 Jolanta        Chłopińska           - Teresa         Balewska              446: 287
  46 Zbigniew       Siwoń                - Krzysztof      Sporczyk              366: 388
  47 Paweł          Maciejczuk           - Łukasz         Pawlak                396: 310
  48 Piotr          Ozimek               - Szymon         Dąbrowski             210: 660
  49 Dariusz        Ulatowski            - Grzegorz       Kasprowicz            360: 381


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         314: 390
   2 Kacper         Zegadło              - Michał         Kolaj                 438: 324
   3 Dominik        Urbacki              - Natalia        Woźniak               495: 311
   4 Marcin         Rogala               - Stanisław      Rydzik                272: 382
   5 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kurowski              366: 379
   6 Krzysztof      Mówka                - Artur          Koszel                540: 372
   7 Dawid          Pikul                - Jolanta        Chłopińska            400: 380
   8 Daniel         Mundyk               - Jakub          Szymczak              390: 413
   9 Andrzej        Bednaruk             - Diana          Pietrzykowska         368: 360
  10 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Kwiatkowski           484: 301
  11 Rafał          Lenartowski          - Michał, Piotr  Waszkiewicz           396: 302
  12 Łucja          Kodzis               - Mariusz        Skrobosz              296: 539
  13 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               435: 414
  14 Katarzyna      Dębska               - Marcin         Radwański             344: 525
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Adamczyk              426: 492
  16 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Obremski              370: 378
  17 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                404: 402
  18 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Dąbrowski             398: 343
  19 Kamil          Górka                - Paweł          Maciejczuk            427: 302
  20 Wojciech       Chodakiewicz         - Jakub          Zaryński              302: 524
  21 Marek          Rogalski             - Maciej         Skrzypczak            489: 227
  22 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             375: 302
  23 Grzegorz       Kasprowicz           - Maciej         Kuczyński             279: 473
  24 Janusz         Krupiński            - Rafał          Dąbrowski             316: 386
  25 Paweł          Pogorzelski          - Agnieszka      Matus                 410: 264
  26 Krzysztof      Kodzis               - Michał         Mikołajczyk           401: 349
  27 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kroc                  343: 432
  28 Józef          Burzyński            - Bartłomiej     Pawlak                346: 412
  29 Andrzej        Oleksiak             - Małgorzata     Deszczyńska           372: 328
  30 Renata         Andracka             - Ala            Białobrzewska         277: 434
  31 Marta          Bajorek              - Zbigniew       Siwoń                 548: 228
  32 Łukasz         Pawlak               - Łukasz         Sornek                235: 512
  33 Ewelina        Gruda                - Wojciech       Gołęcki               344: 338
  34 Dariusz        Ulatowski            - Dariusz        Kosz                  375: 379
  35 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Wesołowski            432: 421
  36 Sławomir       Długosz              - Maria          Krzyżanowska          318: 447
  37 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Zawadzki              371: 337
  38 Jacek          Remizowicz           - Maciej         Perzyński             219: 523
  39 Jakub          Onoszko              - Anna           Arana                 336: 336
  40 Adam           Grzelec              - Adam           Janicki               308: 503
  41 Mariusz        Orzeł                - Stanisław      Świgost               466: 351
  42 Michał         Rogalewicz           - Mirosław       Uglik                 365: 386
  43 Artur          Wawrzynowski         - Sylwia         Łada                  385: 306
  44 Kamil          Kister               - Joanna         Juszczak              349: 342
  45 Łukasz         Moskal               - Zbigniew       Rybak                 283: 446
  46 Piotr          Ozimek               - Jerzy          Matyasik              173: 411
  47 Ziemowit       Pazda                - Agnieszka      Wiśniewska            418: 287
  48 Tomasz         Nasiłowski           - Teresa         Balewska              390: 278
  49 Jerzy          Luter                - Mieczysław     Pastuszak             375: 282


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Dominik        Urbacki               383: 470
   2 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Lenartowski           440: 366
   3 Jakub          Zaryński             - Bartosz        Morawski              317: 350
   4 Dawid          Adamczyk             - Andrzej        Bednaruk              396: 392
   5 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                307: 431
   6 Grzegorz       Kurowski             - Kacper         Zegadło               389: 383
   7 Marcin         Radwański            - Krzysztof      Mówka                 352: 336
   8 Lucyna         Śniadach             - Dawid          Pikul                 357: 423
   9 Krzysztof      Obremski             - Marek          Rogalski              412: 310
  10 Szymon         Płachta              - Paweł          Jackowski             304: 465
  11 Jakub          Szymczak             - Rafał          Dąbrowski             346: 424
  12 Paweł          Pogorzelski          - Kamil          Górka                 431: 343
  13 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               389: 368
  14 Michał         Kolaj                - Andrzej        Kroc                  325: 465
  15 Maciej         Kuczyński            - Piotr          Broda                 350: 381
  16 Artur          Koszel               - Maciej         Perzyński             396: 412
  17 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Matyasik              327: 370
  18 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Daniel         Mundyk                325: 345
  19 Maciej         Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               369: 381
  20 Bartłomiej     Pawlak               - Diana          Pietrzykowska         404: 375
  21 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Kodzis                384: 367
  22 Ala            Białobrzewska        - Adam           Janicki               455: 298
  23 Zbigniew       Rybak                - Irena          Sołdan                386: 406
  24 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Dudkiewicz            366: 246
  25 Maciej         Skrzypczak           - Krzysztof      Sporczyk              364: 366
  26 Mirosław       Uglik                - Katarzyna      Dębska                555: 219
  27 Natalia        Woźniak              - Mariusz        Orzeł                 416: 358
  28 Maria          Krzyżanowska         - Jakub          Onoszko               446: 327
  29 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Chodakiewicz          300: 458
  30 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Oleksiak              458: 369
  31 Anna           Arana                - Łucja          Kodzis                233: 389
  32 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Kister                406: 373
  33 Marcin         Rogala               - Artur          Wawrzynowski          326: 394
  34 Ziemowit       Pazda                - Janusz         Krupiński             362: 344
  35 Ewelina        Gruda                - Jerzy          Luter                 488: 305
  36 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz         Nasiłowski            369: 300
  37 Agnieszka      Matus                - Grzegorz       Koczkodon             281: 441
  38 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Kasprowicz            306: 449
  39 Łukasz         Moskal               - Dariusz        Ulatowski             344: 449
  40 Sylwia         Łada                 - Józef          Burzyński             441: 266
  41 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Zwoliński             400: 347
  42 Michał         Mikołajczyk          - Krzysztof      Zawadzki              268: 404
  43 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Rogalewicz            276: 433
  44 Joanna         Juszczak             - Agnieszka      Wiśniewska            441: 365
  45 Adam           Grzelec              - Jacek          Remizowicz            513: 273
  46 Stanisław      Świgost              - Sławomir       Długosz               232: 456
  47 Mieczysław     Pastuszak            - Renata         Andracka              351: 286
  48 Teresa         Balewska             - Zbigniew       Siwoń                 448: 243
  49 Łukasz         Pawlak               - Piotr          Ozimek                477: 247


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Obremski              358: 362
   2 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              466: 434
   3 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Radwański             440: 315
   4 Bartosz        Morawski             - Dawid          Adamczyk              378: 602
   5 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Jackowski             431: 349
   6 Rafał          Dąbrowski            - Paweł          Pogorzelski           335: 433
   7 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Dąbrowski             380: 368
   8 Maciej         Perzyński            - Piotr          Broda                 345: 417
   9 Kacper         Zegadło              - Ala            Białobrzewska         397: 412
  10 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 413: 321
  11 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 380: 466
  12 Maria          Krzyżanowska         - Mariusz        Wrześniewski          273: 404
  13 Łucja          Kodzis               - Krzysztof      Mówka                 352: 482
  14 Irena          Sołdan               - Paweł          Maciejczuk            434: 393
  15 Daniel         Mundyk               - Artur          Wawrzynowski          473: 284
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Zaryński              345: 377
  17 Rafał          Lenartowski          - Ewelina        Gruda                 501: 303
  18 Grzegorz       Kasprowicz           - Jolanta        Chłopińska            324: 364
  19 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Jarosławski           412: 305
  20 Natalia        Woźniak              - Szymon         Płachta               335: 387
  21 Marek          Rogalski             - Ziemowit       Pazda                 447: 340
  22 Andrzej        Bednaruk             - Lucyna         Śniadach              288: 332
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Kosz                  355: 388
  24 Jerzy          Matyasik             - Wojciech       Chodakiewicz          411: 326
  25 Bartłomiej     Pawlak               - Kazimierz      Merklejn              300: 498
  26 Michał         Kolaj                - Łukasz         Pawlak                479: 196
  27 Jerzy          Luter                - Marta          Bajorek               383: 355
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Artur          Koszel                410: 313
  29 Krzysztof      Kodzis               - Maciej         Kuczyński             448: 423
  30 Diana          Pietrzykowska        - Łukasz         Sornek                355: 364
  31 Dariusz        Ulatowski            - Małgorzata     Deszczyńska           328: 386
  32 Adam           Janicki              - Mariusz        Orzeł                 349: 440
  33 Kamil          Kister               - Adam           Grzelec               446: 327
  34 Anna           Arana                - Zbigniew       Rybak                 371: 336
  35 Michał         Rogalewicz           - Michał, Piotr  Waszkiewicz           385: 386
  36 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Oleksiak              425: 244
  37 Katarzyna      Dębska               - Maciej         Dąbrowski             386: 444
  38 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Kwiatkowski           345: 450
  39 Mieczysław     Pastuszak            - Marcin         Rogala                382: 332
  40 Sławomir       Długosz              - Marek          Dudkiewicz            312: 377
  41 Janusz         Krupiński            - Teresa         Balewska              382: 341
  42 Tomasz         Nasiłowski           - Jakub          Onoszko               395: 331
  43 Agnieszka      Matus                - Maciej         Skrzypczak            384: 326
  44 Rafał          Wesołowski           - Michał         Mikołajczyk           345: 568
  45 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Ozimek                433: 218
  46 Stanisław      Świgost              - Józef          Burzyński             340: 262
  47 Wojciech       Gołęcki              - Jacek          Remizowicz            439: 188
  48 Agnieszka      Wiśniewska           - Łukasz         Moskal                316: 382
  49 Zbigniew       Siwoń                - Renata         Andracka              303: 327


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Stanisław      Rydzik                387: 364
   2 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 363: 433
   3 Paweł          Pogorzelski          - Grzegorz       Kurowski              360: 425
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Dominik        Urbacki               374: 339
   5 Piotr          Broda                - Mariusz        Skrobosz              329: 426
   6 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 374: 308
   7 Daniel         Mundyk               - Bartosz        Morawski              368: 433
   8 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Szymczak              374: 423
   9 Ala            Białobrzewska        - Marcin         Radwański             458: 275
  10 Jakub          Zaryński             - Irena          Sołdan                378: 318
  11 Paweł          Jackowski            - Lucyna         Śniadach              464: 345
  12 Szymon         Płachta              - Marek          Rogalski              468: 363
  13 Kazimierz      Merklejn             - Jerzy          Matyasik              426: 313
  14 Rafał          Lenartowski          - Rafał          Dąbrowski             502: 336
  15 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Kosz                  445: 315
  16 Michał         Alabrudziński        - Michał         Kolaj                 474: 297
  17 Szymon         Dąbrowski            - Ziemowit       Pazda                 352: 330
  18 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Kodzis                377: 431
  19 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Matus                 324: 474
  20 Grzegorz       Kasprowicz           - Maciej         Perzyński             287: 419
  21 Mariusz        Orzeł                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           395: 590
  22 Mirosław       Uglik                - Janusz         Krupiński             341: 364
  23 Kacper         Zegadło              - Joanna         Juszczak              448: 348
  24 Łukasz         Sornek               - Marek          Dudkiewicz            324: 275
  25 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Dąbrowski             450: 385
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Arana                 318: 304
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Natalia        Woźniak               316: 492
  28 Ewelina        Gruda                - Maria          Krzyżanowska          339: 433
  29 Kamil          Kister               - Mieczysław     Pastuszak             373: 299
  30 Jerzy          Luter                - Łucja          Kodzis                415: 386
  31 Wojciech       Chodakiewicz         - Tomasz         Nasiłowski            388: 323
  32 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Zawadzki              440: 318
  33 Artur          Wawrzynowski         - Bartłomiej     Pawlak                356: 368
  34 Dariusz        Jarosławski          - Andrzej        Bednaruk              347: 336
  35 Łukasz         Pawlak               - Maciej         Kuczyński             322: 435
  36 Marta          Bajorek              - Sławomir       Długosz               292: 357
  37 Artur          Koszel               - Wojciech       Gołęcki               415: 331
  38 Maciej         Skrzypczak           - Diana          Pietrzykowska         421: 416
  39 Michał         Mikołajczyk          - Katarzyna      Dębska                411: 297
  40 Łukasz         Moskal               - Michał         Rogalewicz            318: 415
  41 Marcin         Rogala               - Dariusz        Ulatowski             353: 387
  42 Renata         Andracka             - Tomasz         Zwoliński             345: 497
  43 Adam           Janicki              - Sylwia         Łada                  364: 377
  44 Teresa         Balewska             - Zbigniew       Rybak                 366: 325
  45 Jakub          Onoszko              - Adam           Grzelec               412: 251
  46 Andrzej        Oleksiak             - Stanisław      Świgost               443: 315
  47 Józef          Burzyński            - Rafał          Wesołowski            366: 367
  48 Jacek          Remizowicz           - Agnieszka      Wiśniewska            204: 406
  49 Piotr          Ozimek               - Zbigniew       Siwoń                 178: 323


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Dawid          Adamczyk              457: 316
   2 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kurowski              359: 354
   3 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Pogorzelski           453: 283
   4 Ala            Białobrzewska        - Michał         Alabrudziński         333: 373
   5 Dominik        Urbacki              - Paweł          Jackowski             283: 425
   6 Szymon         Płachta              - Rafał          Lenartowski           304: 453
   7 Jakub          Szymczak             - Bartosz        Morawski              432: 363
   8 Krzysztof      Mówka                - Jolanta        Chłopińska            365: 350
   9 Jakub          Zaryński             - Kazimierz      Merklejn              339: 342
  10 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Wrześniewski          415: 341
  11 Krzysztof      Kodzis               - Daniel         Mundyk                359: 400
  12 Wojciech       Chodakiewicz         - Szymon         Dąbrowski             463: 378
  13 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Maria          Krzyżanowska          496: 334
  14 Agnieszka      Matus                - Andrzej        Kroc                  401: 379
  15 Kamil          Górka                - Maciej         Perzyński             371: 360
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Kacper         Zegadło               455: 353
  17 Natalia        Woźniak              - Bartłomiej     Pawlak                413: 386
  18 Marek          Rogalski             - Jerzy          Matyasik              360: 394
  19 Irena          Sołdan               - Jerzy          Luter                 320: 396
  20 Piotr          Broda                - Małgorzata     Deszczyńska           378: 455
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Jarosławski           353: 333
  22 Rafał          Dąbrowski            - Łukasz         Sornek                290: 507
  23 Janusz         Krupiński            - Kamil          Kister                431: 248
  24 Marcin         Radwański            - Lucyna         Śniadach              332: 354
  25 Maciej         Kuczyński            - Dariusz        Kosz                  410: 323
  26 Michał         Kolaj                - Michał         Mikołajczyk           381: 449
  27 Artur          Koszel               - Andrzej        Oleksiak              342: 372
  28 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 551: 386
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Orzeł                 414: 383
  30 Michał         Rogalewicz           - Miłosz         Wrzałek               327: 501
  31 Ziemowit       Pazda                - Maciej         Dąbrowski             415: 348
  32 Tomasz         Nasiłowski           - Dariusz        Ulatowski             318: 473
  33 Sylwia         Łada                 - Joanna         Juszczak              339: 379
  34 Łucja          Kodzis               - Teresa         Balewska              451: 274
  35 Andrzej        Kwiatkowski          - Jakub          Onoszko               385: 353
  36 Anna           Arana                - Ewelina        Gruda                 364: 344
  37 Sławomir       Długosz              - Paweł          Maciejczuk            452: 376
  38 Andrzej        Bednaruk             - Grzegorz       Kasprowicz            391: 285
  39 Artur          Wawrzynowski         - Mieczysław     Pastuszak             413: 366
  40 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Skrzypczak            323: 409
  41 Adam           Grzelec              - Diana          Pietrzykowska         332: 401
  42 Zbigniew       Rybak                - Marta          Bajorek               341: 285
  43 Adam           Janicki              - Józef          Burzyński             318: 339
  44 Zbigniew       Siwoń                - Rafał          Wesołowski            280: 430
  45 Agnieszka      Wiśniewska           - Marcin         Rogala                295: 351
  46 Katarzyna      Dębska               - Wojciech       Gołęcki               425: 285
  47 Renata         Andracka             - Łukasz         Moskal                369: 273
  48 Stanisław      Świgost              - Łukasz         Pawlak                256: 308
  49 Jacek          Remizowicz           - Piotr          Ozimek                306: 173


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 376: 322
   2 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              348: 409
   3 Dawid          Adamczyk             - Jakub          Szymczak              394: 417
   4 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 350: 461
   5 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Obremski              297: 456
   6 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         320: 286
   7 Bartosz        Morawski             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           388: 380
   8 Paweł          Pogorzelski          - Ala            Białobrzewska         403: 356
   9 Daniel         Mundyk               - Jerzy          Luter                 359: 442
  10 Jakub          Zaryński             - Natalia        Woźniak               352: 325
  11 Łukasz         Sornek               - Szymon         Płachta               353: 394
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Agnieszka      Matus                 336: 248
  13 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Sporczyk              314: 346
  14 Wojciech       Chodakiewicz         - Dominik        Urbacki               417: 400
  15 Kamil          Górka                - Grzegorz       Koczkodon             393: 315
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Janusz         Krupiński             274: 467
  17 Lucyna         Śniadach             - Jerzy          Matyasik              392: 346
  18 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Zwoliński             344: 386
  19 Maciej         Perzyński            - Maciej         Kuczyński             343: 312
  20 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              326: 344
  21 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Bednaruk              438: 428
  22 Marcin         Radwański            - Krzysztof      Kodzis                354: 418
  23 Andrzej        Kroc                 - Artur          Wawrzynowski          336: 320
  24 Dariusz        Ulatowski            - Kamil          Kister                380: 357
  25 Bartłomiej     Pawlak               - Marek          Rogalski              340: 383
  26 Dariusz        Kosz                 - Łucja          Kodzis                480: 321
  27 Piotr          Broda                - Andrzej        Kwiatkowski           500: 355
  28 Maciej         Skrzypczak           - Irena          Sołdan                305: 398
  29 Maria          Krzyżanowska         - Dariusz        Jarosławski           433: 317
  30 Joanna         Juszczak             - Anna           Arana                 425: 354
  31 Andrzej        Oleksiak             - Sławomir       Długosz               347: 368
  32 Ziemowit       Pazda                - Rafał          Dąbrowski             307: 436
  33 Renata         Andracka             - Michał         Kolaj                 401: 359
  34 Diana          Pietrzykowska        - Michał         Rogalewicz            335: 339
  35 Mariusz        Orzeł                - Teresa         Balewska              326: 318
  36 Zbigniew       Rybak                - Artur          Koszel                348: 367
  37 Rafał          Wesołowski           - Mirosław       Uglik                 394: 419
  38 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Kasprowicz            371: 336
  39 Paweł          Maciejczuk           - Katarzyna      Dębska                404: 336
  40 Mieczysław     Pastuszak            - Ewelina        Gruda                 430: 421
  41 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Nasiłowski            318: 380
  42 Marcin         Rogala               - Jakub          Onoszko               284: 394
  43 Łukasz         Pawlak               - Marek          Dudkiewicz            245: 392
  44 Marta          Bajorek              - Jacek          Remizowicz            415: 300
  45 Zbigniew       Siwoń                - Adam           Janicki               291: 410
  46 Agnieszka      Wiśniewska           - Adam           Grzelec               304: 382
  47 Wojciech       Gołęcki              - Józef          Burzyński             312: 386
  48 Łukasz         Moskal               - Stanisław      Świgost               329: 270
  49 Piotr          Ozimek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              374: 353
   2 Dawid          Pikul                - Jakub          Szymczak              521: 307
   3 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz      Merklejn              374: 367
   4 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Adamczyk              417: 419
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                487: 381
   6 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Chodakiewicz          343: 405
   7 Lucyna         Śniadach             - Bartosz        Morawski              348: 356
   8 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Grzegorz       Kurowski              294: 441
   9 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              390: 416
  10 Michał         Alabrudziński        - Janusz         Krupiński             377: 384
  11 Jerzy          Luter                - Jakub          Zaryński              461: 531
  12 Szymon         Płachta              - Paweł          Pogorzelski           389: 291
  13 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               381: 321
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Kodzis                347: 443
  15 Ala            Białobrzewska        - Agnieszka      Matus                 436: 390
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Daniel         Mundyk                317: 380
  17 Dariusz        Ulatowski            - Piotr          Broda                 412: 394
  18 Andrzej        Kroc                 - Jolanta        Chłopińska            507: 325
  19 Marek          Rogalski             - Łukasz         Sornek                395: 346
  20 Sławomir       Długosz              - Natalia        Woźniak               356: 294
  21 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Perzyński             269: 425
  22 Maria          Krzyżanowska         - Małgorzata     Deszczyńska           323: 408
  23 Rafał          Dąbrowski            - Irena          Sołdan                489: 393
  24 Joanna         Juszczak             - Dariusz        Kosz                  401: 409
  25 Mariusz        Orzeł                - Dominik        Urbacki               474: 323
  26 Maciej         Kuczyński            - Tomasz         Nasiłowski            349: 364
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Szymon         Dąbrowski             356: 358
  28 Mirosław       Uglik                - Marek          Dudkiewicz            562: 273
  29 Kacper         Zegadło              - Renata         Andracka              260: 385
  30 Artur          Koszel               - Andrzej        Kwiatkowski           376: 368
  31 Jakub          Onoszko              - Łucja          Kodzis                338: 358
  32 Kamil          Kister               - Maciej         Dąbrowski             446: 324
  33 Andrzej        Oleksiak             - Paweł          Maciejczuk            496: 312
  34 Andrzej        Bednaruk             - Bartłomiej     Pawlak                280: 411
  35 Michał         Rogalewicz           - Michał         Kolaj                 388: 400
  36 Maciej         Skrzypczak           - Marcin         Radwański             325: 360
  37 Anna           Arana                - Ziemowit       Pazda                 382: 264
  38 Artur          Wawrzynowski         - Dariusz        Jarosławski           271: 430
  39 Diana          Pietrzykowska        - Sylwia         Łada                  355: 342
  40 Adam           Janicki              - Marta          Bajorek               363: 366
  41 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Moskal                328: 397
  42 Ewelina        Gruda                - Adam           Grzelec               332: 325
  43 Józef          Burzyński            - Zbigniew       Rybak                 384: 349
  44 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Pawlak                351: 288
  45 Wojciech       Gołęcki              - Marcin         Rogala                375: 386
  46 Teresa         Balewska             - Grzegorz       Kasprowicz            298: 303
  47 Piotr          Ozimek               - Agnieszka      Wiśniewska            217: 392
  48 Stanisław      Świgost              - Zbigniew       Siwoń                 311: 406
  49 Jacek          Remizowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Pikul                 469: 452
   2 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              444: 453
   3 Dawid          Adamczyk             - Rafał          Lenartowski           483: 290
   4 Bartosz        Morawski             - Szymon         Płachta               453: 424
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              426: 342
   6 Jakub          Szymczak             - Mariusz        Wrześniewski          415: 320
   7 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Chodakiewicz          538: 250
   8 Janusz         Krupiński            - Kazimierz      Merklejn              357: 365
   9 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Deszczyńska           367: 276
  10 Ala            Białobrzewska        - Tomasz         Zwoliński             324: 471
  11 Krzysztof      Kodzis               - Michał         Alabrudziński         320: 420
  12 Rafał          Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  286: 470
  13 Maciej         Perzyński            - Paweł          Jackowski             377: 376
  14 Dariusz        Kosz                 - Daniel         Mundyk                323: 495
  15 Kamil          Górka                - Dariusz        Ulatowski             478: 352
  16 Marek          Rogalski             - Lucyna         Śniadach              327: 318
  17 Paweł          Pogorzelski          - Jerzy          Luter                 357: 338
  18 Mirosław       Uglik                - Sławomir       Długosz               379: 327
  19 Bartłomiej     Pawlak               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           402: 379
  20 Renata         Andracka             - Miłosz         Wrzałek               333: 396
  21 Piotr          Broda                - Artur          Koszel                279: 530
  22 Kamil          Kister               - Mariusz        Orzeł                 335: 406
  23 Irena          Sołdan               - Szymon         Dąbrowski             272: 326
  24 Łukasz         Sornek               - Maria          Krzyżanowska          325: 322
  25 Marcin         Radwański            - Joanna         Juszczak              328: 445
  26 Dariusz        Jarosławski          - Natalia        Woźniak               349: 476
  27 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Oleksiak              537: 368
  28 Łucja          Kodzis               - Jerzy          Matyasik              478: 355
  29 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Arana                 389: 311
  30 Tomasz         Nasiłowski           - Grzegorz       Koczkodon             381: 397
  31 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Zawadzki              365: 335
  32 Maciej         Kuczyński            - Diana          Pietrzykowska         443: 297
  33 Marta          Bajorek              - Michał         Rogalewicz            359: 481
  34 Rafał          Wesołowski           - Kacper         Zegadło               343: 418
  35 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Onoszko               345: 351
  36 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Moskal                444: 467
  37 Ziemowit       Pazda                - Ewelina        Gruda                 378: 339
  38 Grzegorz       Kasprowicz           - Paweł          Maciejczuk            347: 235
  39 Andrzej        Bednaruk             - Mieczysław     Pastuszak             365: 371
  40 Marcin         Rogala               - Katarzyna      Dębska                360: 301
  41 Artur          Wawrzynowski         - Maciej         Skrzypczak            288: 344
  42 Marek          Dudkiewicz           - Józef          Burzyński             468: 268
  43 Agnieszka      Wiśniewska           - Adam           Janicki               338: 368
  44 Zbigniew       Rybak                - Jacek          Remizowicz            558: 162
  45 Sylwia         Łada                 - Zbigniew       Siwoń                 342: 258
  46 Adam           Grzelec              - Wojciech       Gołęcki               288: 282
  47 Teresa         Balewska             - Łukasz         Pawlak                323: 336
  48 Stanisław      Świgost              - Piotr          Ozimek                373: 221


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Szymczak              487: 350
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 315: 420
   3 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Adamczyk              448: 329
   4 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Obremski              521: 414
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              399: 422
   6 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 341: 357
   7 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Mówka                 402: 337
   8 Wojciech       Chodakiewicz         - Stanisław      Rydzik                325: 358
   9 Daniel         Mundyk               - Mirosław       Uglik                 352: 399
  10 Jakub          Zaryński             - Maciej         Perzyński             447: 425
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Szymon         Płachta               342: 281
  12 Michał         Alabrudziński        - Marek          Rogalski              439: 255
  13 Janusz         Krupiński            - Paweł          Pogorzelski           487: 280
  14 Krzysztof      Kodzis               - Ala            Białobrzewska         377: 376
  15 Artur          Koszel               - Dariusz        Kosz                  235: 448
  16 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Jackowski             386: 361
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Orzeł                 336: 391
  18 Joanna         Juszczak             - Agnieszka      Matus                 424: 350
  19 Natalia        Woźniak              - Łucja          Kodzis                364: 406
  20 Jerzy          Luter                - Dariusz        Ulatowski             325: 444
  21 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             417: 379
  22 Łukasz         Sornek               - Jolanta        Chłopińska            403: 258
  23 Bartłomiej     Pawlak               - Rafał          Dąbrowski             374: 428
  24 Sławomir       Długosz              - Lucyna         Śniadach              334: 345
  25 Łukasz         Moskal               - Dominik        Urbacki               347: 362
  26 Dariusz        Jarosławski          - Maciej         Kuczyński             318: 342
  27 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Ziemowit       Pazda                 385: 347
  28 Maciej         Skrzypczak           - Piotr          Broda                 354: 325
  29 Jerzy          Matyasik             - Michał         Rogalewicz            287: 447
  30 Marek          Dudkiewicz           - Kacper         Zegadło               382: 390
  31 Jakub          Onoszko              - Andrzej        Oleksiak              406: 312
  32 Irena          Sołdan               - Mieczysław     Pastuszak             444: 313
  33 Maria          Krzyżanowska         - Marcin         Radwański             337: 447
  34 Grzegorz       Kasprowicz           - Kamil          Kister                327: 367
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Renata         Andracka              283: 414
  36 Tomasz         Nasiłowski           - Anna           Arana                 425: 393
  37 Ewelina        Gruda                - Zbigniew       Rybak                 409: 307
  38 Łukasz         Pawlak               - Andrzej        Kwiatkowski           231: 469
  39 Diana          Pietrzykowska        - Katarzyna      Dębska                397: 315
  40 Marta          Bajorek              - Sylwia         Łada                  379: 391
  41 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Bednaruk              416: 373
  42 Adam           Janicki              - Rafał          Wesołowski            269: 432
  43 Paweł          Maciejczuk           - Adam           Grzelec               360: 372
  44 Józef          Burzyński            - Artur          Wawrzynowski          293: 287
  45 Teresa         Balewska             - Piotr          Ozimek                421: 198
  46 Zbigniew       Siwoń                - Agnieszka      Wiśniewska            282: 349
  47 Jacek          Remizowicz           - Stanisław      Świgost               221: 317
  48 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Skrobosz              355: 386
   2 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              368: 390
   3 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Lenartowski           367: 448
   4 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Kroc                  327: 452
   5 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Szymczak              361: 322
   6 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              417: 440
   7 Kamil          Górka                - Janusz         Krupiński             263: 382
   8 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             536: 338
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Sporczyk              389: 412
  10 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Juszczak              451: 316
  11 Łucja          Kodzis               - Mirosław       Uglik                 330: 371
  12 Daniel         Mundyk               - Łukasz         Sornek                508: 298
  13 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Kodzis                343: 406
  14 Rafał          Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               323: 454
  15 Mariusz        Orzeł                - Dariusz        Kosz                  345: 511
  16 Dariusz        Ulatowski            - Szymon         Płachta               377: 339
  17 Dominik        Urbacki              - Szymon         Dąbrowski             487: 316
  18 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Chodakiewicz          328: 315
  19 Paweł          Pogorzelski          - Marek          Rogalski              375: 383
  20 Jakub          Onoszko              - Michał, Piotr  Waszkiewicz           388: 330
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Kuczyński             374: 416
  22 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Nasiłowski            366: 375
  23 Ala            Białobrzewska        - Bartłomiej     Pawlak                316: 416
  24 Michał         Rogalewicz           - Irena          Sołdan                311: 566
  25 Marcin         Radwański            - Natalia        Woźniak               290: 472
  26 Agnieszka      Matus                - Artur          Koszel                353: 319
  27 Kacper         Zegadło              - Kamil          Kister                374: 313
  28 Jerzy          Luter                - Sławomir       Długosz               364: 389
  29 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Skrzypczak            438: 334
  30 Renata         Andracka             - Małgorzata     Deszczyńska           274: 426
  31 Andrzej        Kwiatkowski          - Józef          Burzyński             387: 299
  32 Piotr          Broda                - Diana          Pietrzykowska         347: 386
  33 Maria          Krzyżanowska         - Maciej         Dąbrowski             385: 302
  34 Adam           Grzelec              - Andrzej        Oleksiak              364: 388
  35 Ewelina        Gruda                - Dariusz        Jarosławski           289: 373
  36 Marek          Dudkiewicz           - Marta          Bajorek               408: 316
  37 Jerzy          Matyasik             - Sylwia         Łada                  358: 309
  38 Anna           Arana                - Krzysztof      Zawadzki              332: 270
  39 Ziemowit       Pazda                - Łukasz         Moskal                451: 424
  40 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Kasprowicz            388: 340
  41 Piotr          Ozimek               - Rafał          Wesołowski            152: 495
  42 Agnieszka      Wiśniewska           - Zbigniew       Rybak                 316: 362
  43 Katarzyna      Dębska               - Andrzej        Bednaruk              387: 344
  44 Adam           Janicki              - Jacek          Remizowicz            422: 296
  45 Stanisław      Świgost              - Paweł          Maciejczuk            289: 417
  46 Artur          Wawrzynowski         - Teresa         Balewska              513: 292
  47 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Pawlak                385: 233
  48 Zbigniew       Siwoń                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kroc                  287: 452
   2 Rafał          Lenartowski          - Michał         Alabrudziński         467: 444
   3 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Kurowski              453: 386
   4 Janusz         Krupiński            - Dawid          Pikul                 316: 396
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              427: 431
   6 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Adamczyk              425: 349
   7 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Mówka                 392: 402
   8 Daniel         Mundyk               - Mariusz        Wrześniewski          257: 411
   9 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                357: 323
  10 Mirosław       Uglik                - Lucyna         Śniadach              415: 263
  11 Krzysztof      Kodzis               - Kamil          Górka                 304: 372
  12 Dariusz        Kosz                 - Marek          Rogalski              487: 256
  13 Dariusz        Ulatowski            - Jakub          Zaryński              325: 373
  14 Maciej         Kuczyński            - Dominik        Urbacki               466: 277
  15 Natalia        Woźniak              - Tomasz         Zwoliński             410: 343
  16 Irena          Sołdan               - Bartłomiej     Pawlak                486: 368
  17 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Perzyński             413: 405
  18 Mariusz        Orzeł                - Paweł          Pogorzelski           439: 334
  19 Wojciech       Chodakiewicz         - Joanna         Juszczak              286: 404
  20 Łukasz         Sornek               - Łucja          Kodzis                354: 377
  21 Tomasz         Nasiłowski           - Kacper         Zegadło               326: 388
  22 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Dąbrowski             474: 364
  23 Szymon         Płachta              - Agnieszka      Matus                 457: 414
  24 Małgorzata     Deszczyńska          - Sławomir       Długosz               378: 350
  25 Paweł          Jackowski            - Jakub          Onoszko               421: 433
  26 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Anna           Arana                 351: 290
  27 Maciej         Skrzypczak           - Ala            Białobrzewska         364: 360
  28 Kamil          Kister               - Andrzej        Kwiatkowski           350: 455
  29 Michał         Rogalewicz           - Maria          Krzyżanowska          311: 448
  30 Artur          Koszel               - Dariusz        Jarosławski           424: 337
  31 Andrzej        Oleksiak             - Diana          Pietrzykowska         369: 320
  32 Renata         Andracka             - Jerzy          Luter                 365: 280
  33 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Koczkodon             390: 406
  34 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Radwański             329: 389
  35 Ziemowit       Pazda                - Marek          Dudkiewicz            246: 392
  36 Rafał          Wesołowski           - Marta          Bajorek               537: 315
  37 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Broda                 366: 359
  38 Sylwia         Łada                 - Maciej         Dąbrowski             420: 232
  39 Paweł          Maciejczuk           - Adam           Janicki               347: 283
  40 Katarzyna      Dębska               - Ewelina        Gruda                 368: 382
  41 Łukasz         Moskal               - Grzegorz       Kasprowicz            414: 305
  42 Krzysztof      Zawadzki             - Artur          Wawrzynowski          385: 317
  43 Józef          Burzyński            - Adam           Grzelec               378: 251
  44 Piotr          Ozimek               - Andrzej        Bednaruk              252: 442
  45 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Wiśniewska            366: 254
  46 Wojciech       Gołęcki              - Stanisław      Świgost               417: 250
  47 Jacek          Remizowicz           - Zbigniew       Siwoń                 265: 296
  48 Łukasz         Pawlak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Skrobosz              395: 358
   2 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Lenartowski           428: 450
   3 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kroc                  440: 277
   4 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz      Merklejn              265: 398
   5 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Zaryński              427: 379
   6 Dariusz        Kosz                 - Michał         Alabrudziński         352: 426
   7 Kamil          Górka                - Mirosław       Uglik                 346: 432
   8 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Sporczyk              403: 322
   9 Janusz         Krupiński            - Mariusz        Wrześniewski          362: 382
  10 Dawid          Adamczyk             - Irena          Sołdan                476: 306
  11 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Kuczyński             409: 395
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Miłosz         Wrzałek               439: 339
  13 Mariusz        Orzeł                - Daniel         Mundyk                323: 346
  14 Joanna         Juszczak             - Natalia        Woźniak               438: 363
  15 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Kodzis                294: 362
  16 Marek          Rogalski             - Dariusz        Ulatowski             475: 310
  17 Szymon         Płachta              - Szymon         Dąbrowski             565: 401
  18 Łucja          Kodzis               - Jolanta        Chłopińska            443: 329
  19 Jakub          Onoszko              - Kacper         Zegadło               379: 518
  20 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Kwiatkowski           452: 328
  21 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Oleksiak              331: 484
  22 Maciej         Perzyński            - Agnieszka      Matus                 315: 359
  23 Marcin         Radwański            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           233: 518
  24 Artur          Koszel               - Łukasz         Sornek                430: 360
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Maria          Krzyżanowska          459: 338
  26 Bartłomiej     Pawlak               - Paweł          Pogorzelski           499: 348
  27 Rafał          Dąbrowski            - Renata         Andracka              390: 368
  28 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Jackowski             355: 447
  29 Wojciech       Chodakiewicz         - Maciej         Skrzypczak            456: 330
  30 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Nasiłowski            322: 426
  31 Rafał          Wesołowski           - Michał         Rogalewicz            391: 378
  32 Ala            Białobrzewska        - Łukasz         Moskal                448: 322
  33 Diana          Pietrzykowska        - Dariusz        Jarosławski           457: 367
  34 Zbigniew       Rybak                - Kamil          Kister                478: 367
  35 Jerzy          Luter                - Anna           Arana                 416: 369
  36 Ewelina        Gruda                - Sylwia         Łada                  400: 367
  37 Paweł          Maciejczuk           - Jerzy          Matyasik              391: 315
  38 Krzysztof      Zawadzki             - Mieczysław     Pastuszak             440: 320
  39 Józef          Burzyński            - Ziemowit       Pazda                 304: 351
  40 Zbigniew       Siwoń                - Piotr          Broda                 186: 472
  41 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Wiśniewska            282: 462
  42 Adam           Janicki              - Wojciech       Gołęcki               353: 338
  43 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Pawlak                291: 260
  44 Grzegorz       Kasprowicz           - Katarzyna      Dębska                317: 257
  45 Artur          Wawrzynowski         - Jacek          Remizowicz            386: 308
  46 Adam           Grzelec              - Teresa         Balewska              376: 318
  47 Marta          Bajorek              - Piotr          Ozimek                461: 228
  48 Stanisław      Świgost              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 14-11-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            161.26  32252  200
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.53  31304  195
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              158.73  29841  188
   4 Kamil Górka                    Kraków               157.85  29992  190
   5 Dawid Pikul                    Poznań               157.69  28857  183
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.78  30221  194
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.67  25997  167
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.21  22977  149
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.43  30686  200
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  11 Mirosław Uglik                 Warszawa             152.92  29667  194
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  13 Jakub Szymczak                 Łódź                 151.87  26121  172
  14 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.29  26778  177
  15 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.28  22238  147
  16 Dominik Urbacki                Pruszków             150.82  28806  191
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.58  30116  200
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              150.35  28717  191
  19 Michał Makowski                Warszawa             150.28  11271   75
  20 Justyna Górka                  Kraków               149.57  23781  159
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.46  18409  124
  22 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.42  28200  190
  23 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.00  10952   74
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.45  27387  187
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.23  13161   90
  26 Sławomir Piotrowski            Deszczno             146.20  14474   99
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.05  22491  154
  28 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.38  28786  198
  29 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.21  14085   97
  30 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  31 Paweł Jackowski                Warszawa             144.92  28405  196
  32 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.69  27347  189
  33 Kamil Kister                   Puławy               144.66  27631  191
  34 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.94   9356   65
  35 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.90  27773  193
  36 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.30  25221  176
  37 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.25  27933  195
  38 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  39 Łukasz Bobowski                Suchedniów           143.08  28330  198
  40 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.82  27421  192
  41 Marek Reda                     Dębówka              142.14  24163  170
  42 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.06  27560  194
  43 Janusz Krupiński               Bytom                141.78  24102  170
  44 Rafał Matczak                  Milanówek            141.24  23304  165
  45 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.97  27913  198
  46 Bogusław Szyszka               Oława                140.36  26247  187
  47 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           139.81  15938  114
  48 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  49 Robert Kamiński                Warszawa             138.94   9865   71
  50 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.04  13666   99
  51 Jakub Nalepa                   Gliwice              138.03   5107   37
  52 Jakub Błażejewski              Poznań               138.01  23875  173
  53 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  54 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.57  25175  183
  55 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.35  19503  142
  56 Irena Sołdan                   Sopot                136.93  25332  185
  57 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       136.86  15192  111
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.71  24882  182
  59 Przemysław Rybicki             Otwock               136.57   5463   40
  60 Szymon Płachta                 Warszawa             136.51  26482  194
  61 Konrad Sowula                  Kraków               136.04  14148  104
  62 Michał Kolaj                   Ostróda              135.49   8807   65
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.42  23699  175
  64 Dariusz Kuć                    Stargard             135.39  19090  141
  65 Piotr Broda                    Sandomierz           135.34  26120  193
  66 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            135.24  22721  168
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.74  26544  197
  68 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            134.64  19254  143
  69 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  70 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.25  22822  170
  71 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  72 Barbara Obremska               Wrocław              133.93  25581  191
  73 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.86  26236  196
  74 Tomasz Lempart                 Kraków               133.75  21400  160
  75 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              133.70  25805  193
  76 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  77 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.44  25221  189
  78 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            133.31  11331   85
  79 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             133.17  19976  150
  80 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             132.92  26319  198
  81 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.92  26186  197
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.62  23208  175
  83 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.96   8973   68
  84 Radosław Jachna                Łódź                 131.93  14248  108
  85 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              131.92   6464   49
  86 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  87 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.87  19780  150
  88 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.84  17798  135
  89 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.81  23066  175
  90 Krzysztof Gibas                Kraków               131.74  24241  184
  91 Joanna Juszczak                Warszawa             131.54  25781  196
  92 Artur Koszel                   Warszawa             131.43   9989   76
  93 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  94 Michał Rogalewicz              Poznań               131.12  23995  183
  95 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
  96 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            131.02  18212  139
  97 Marcin Ceglarek                Kraków               130.96  17810  136
  98 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.89  24739  189
  99 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.87  25520  195
 100 Dariusz Ulatowski              Tuchola              130.83  24857  190
 101 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.52  25974  199
 102 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 103 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.57  24618  190
 104 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.53   6606   51
 105 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 106 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.43  25369  196
 107 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.43  16308  126
 108 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.40  24456  189
 109 Zdzisław Szota                 Warszawa             129.20  12145   94
 110 Marek Rogalski                 Warszawa             129.12  20401  158
 111 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.69  24194  188
 112 Agnieszka Goniowska            Wrocław              128.65  12222   95
 113 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.54   8098   63
 115 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.30  14883  116
 116 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.25  15646  122
 117 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.96  13948  109
 118 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.95  25334  198
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.89  18544  145
 120 Marcin Rogala                  Warszawa             127.88  19949  156
 121 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.81   7285   57
 122 Grażyna Wesołowska             Łódź                 127.58  10589   83
 123 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 124 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.35   8023   63
 125 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.03  24135  190
 126 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 127 Maciej Perzyński               Piła                 126.73  16221  128
 128 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.69  22805  180
 129 Maciej Kuczyński               Gdynia               126.61  12281   97
 130 Marta Bajorek                  Warszawa             126.53  24546  194
 131 Leszek Stecuła                 Bytom                126.42   8976   71
 132 Agnieszka Walas                Kraków               126.30  23239  184
 133 Anita Bruska                   Gdynia               126.21  18931  150
 134 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.09  18913  150
 135 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 136 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.95  10454   83
 137 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.77  16098  128
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.65  19852  158
 139 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.29  24808  198
 140 Natalia Ogierman               Katowice             125.10  18389  147
 141 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        124.72   4864   39
 142 Tomasz Górka                   Kraków               124.57   9343   75
 143 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.57  15073  121
 144 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.49  16308  131
 145 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.29  24486  197
 146 Dorota Kuć                     Stargard             123.90  14372  116
 147 Dariusz Sowula                 Kraków               123.82  10772   87
 148 Czesław Grajewski              Białystok            123.64  16073  130
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 150 Ziemowit Pazda                 Wrocław              123.26  11710   95
 151 Ewa Szałas                     Katowice             123.22  14293  116
 152 Agata Kuć                      Stargard             123.11  22899  186
 153 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.62  15328  125
 154 Michał Szorc                   Białystok            122.33   5872   48
 155 Teresa Zalewska                Racibórz             122.30  22136  181
 156 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 157 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 158 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.92  18410  151
 159 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 160 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 161 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.69  23243  191
 162 Jarosław Olek                  Warszawa             121.65  13017  107
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.50  23571  194
 164 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 165 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.29   8854   73
 166 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.93   5200   43
 167 Ewelina Gruda                  Białystok            120.48   8795   73
 168 Małgorzata Jóźwiak             Iława                120.31   5775   48
 169 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.14  22466  187
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 119.93  12113  101
 171 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 172 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 173 Grzegorz Papciak               Jodłowa              119.47   9916   83
 174 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 175 Bożena Guział                  Racibórz             119.28  19442  163
 176 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.05   8929   75
 177 Agnieszka Matus                Milanówek            119.05  23690  199
 178 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.01  21302  179
 179 Sławomir Wolski                Wrocław              118.92  23070  194
 180 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.88  21636  182
 181 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.57  14347  121
 182 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.38  17994  152
 183 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.22  20215  171
 184 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               118.04  22309  189
 185 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    118.03   7082   60
 186 Lucyna Śniadach                Rumia                117.92  22641  192
 187 Diana Pietrzykowska            Szczecin             117.77  23083  196
 188 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.54  21745  185
 189 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.51   8461   72
 190 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 191 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.02   6202   53
 192 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.78   7591   65
 193 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 194 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.71  22175  190
 195 Jerzy Luter                    Bytom                116.66  22283  191
 196 Monika Siemaszko               Lipiany              116.64  22978  197
 197 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.63  11546   99
 198 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 199 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.49  22482  193
 200 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.45   7453   64
 201 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 202 Adam Janicki                   Wrocław              116.33  18031  155
 203 Jacek Nowak                    Szczecin             116.28   8605   74
 204 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.20  22776  196
 205 Paweł Pogorzelski              Warszawa             116.06   9401   81
 206 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 207 Robert Wagner                  Wrocław              115.87  20857  180
 208 Sławomir Długosz               Ostróda              115.80  16791  145
 209 Anna Krynicka                  Warszawa             115.58   8553   74
 210 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.52  21025  182
 211 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 212 Andrzej Rakoczy                Kraków               115.38   5423   47
 213 Joanna Brychcy                 Katowice             115.25  22935  199
 214 Rafał Stachowski               Police               114.84  10336   90
 215 Marta Świątkowska              Wrocław              114.76  22033  192
 216 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 217 Tomasz Sehnal                  Warszawa             114.64   4127   36
 218 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 219 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 220 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.13  11984  105
 221 Renata Andracka                Zwola                113.81  22307  196
 222 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.42  21663  191
 223 Józef Burzyński                Ełk                  113.17  15051  133
 224 Adam Grzelec                   Poznań               113.05  10514   93
 225 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.85   6658   59
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.45   7422   66
 227 Urszula Solarska               Łódź                 112.44  21813  194
 228 Adam Sternik                   Elbląg               111.54   9369   84
 229 Anna Arana                     Kołobrzeg            111.44  21397  192
 230 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.00  21534  194
 231 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.53   7958   72
 232 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.32  20078  182
 233 Agnieszka Dawid                Kraków               110.11   8258   75
 234 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 235 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.00  20900  190
 236 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 237 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 238 Waldemar Wypchał               Kraków               109.79  17567  160
 239 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 240 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 241 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.22  21844  200
 242 Anna Kowalik                   Szczecin             108.94   3922   36
 243 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.65   8149   75
 244 Zofia Górka                    Łęczna               108.59   5538   51
 245 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               108.59   4995   46
 246 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     108.41   9215   85
 247 Marta Sztajnert                Wisła                108.26  11692  108
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            108.17  18714  173
 249 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 250 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.58  19150  178
 251 Beata Marynowicz               Racibórz             107.54   3764   35
 252 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.51   5053   47
 253 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.20   8040   75
 254 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 255 Marcin Kurowski                Racibórz             107.02  18407  172
 256 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 257 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 258 Piotr Latoszek                 Warszawa             106.87   4168   39
 259 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 260 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.46   8836   83
 261 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.43   8727   82
 262 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.37  18614  175
 263 Lidia Żywna                    Gdynia               105.61  13941  132
 264 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.47   7805   74
 265 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 266 Konrad Pajączek                Milanówek            105.10   8723   83
 267 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 268 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.54   7527   72
 269 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 270 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 271 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.79  20551  198
 272 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.76  18781  181
 273 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 274 Dariusz Socha                  Warszawa             103.46   5587   54
 275 Szymon Stępień                 Bytom                103.28   9812   95
 276 Karolina Urbańska              Poznań               103.12  18252  177
 277 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.53   3076   30
 278 Agnieszka Antos                Racibórz             101.38   6590   65
 279 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 280 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.91  12109  120
 281 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 282 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.52  19701  196
 283 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 284 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.54   3484   35
 285 Karolina Mak                   Wrocław               99.30  15987  161
 286 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.78  15015  152
 287 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 288 Olga Swarcewicz                Warszawa              98.58   5619   57
 289 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.33   6195   63
 290 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             98.18   8149   83
 291 Anna Lenartowska               Gdynia                98.11   5592   57
 292 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 293 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.35  18593  191
 294 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             96.94   6786   70
 295 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 296 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 297 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 298 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.03  12600  134
 299 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 300 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   6666   72
 301 Wanda Wach                     Tarnów                92.53   5459   59
 302 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 303 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.19  16409  178
 304 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 305 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 306 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 307 Teresa Balewska                Reda                  89.40  16896  189
 308 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 309 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 310 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.87   4517   52
 311 Anna Strugała                  Świnoujście           85.97   2665   31
 312 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.93   6273   73
 313 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.83   5514   65
 314 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 315 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.28   7501   89
 316 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 318 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 319 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.41   7385   93
 320 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 321 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 322 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 323 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 324 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 325 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 326 Joanna Kulawiak                Warszawa              68.63   4598   67
 327 Mirosław Dejna                 Sampława              65.31   9208  141
 328 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.32   2637   41
 329 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 14-11-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.93   2695   29
   6 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   7 Piotr Domański                 Lublin               125.89   3525   28
   8 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   9 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
  10 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  11 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  12 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  13 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  14 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  15 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  16 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  17 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  18 Maciej Rzychoń                 Katowice             151.62   3639   24
  19 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  20 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  21 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  22 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  23 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  24 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  25 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  26 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  27 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.58   3014   24
  28 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.58   2990   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  30 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.62   2871   24
  31 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  32 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  33 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  35 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  36 Mariusz Grodek                 Kraków               112.83   2708   24
  37 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  38 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  39 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.33   2672   24
  40 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  41 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  42 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  43 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  44 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  45 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  46 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  47 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  48 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           94.29   2263   24
  49 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  50 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  51 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  52 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  53 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  54 Zbigniew Kniotek               Bytom                110.87   2550   23
  55 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  56 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  57 Karolina Szubska               Jaworzno              97.04   2232   23
  58 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  59 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              91.35   2101   23
  60 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  61 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  62 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  63 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  64 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  65 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  66 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  67 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  68 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  69 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  70 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  71 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  72 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  73 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  74 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  75 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  76 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  77 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  78 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  79 Maciej Kuć                     Stargard             115.05   2186   19
  80 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  81 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  82 Dorota Patera                  Legnica               69.21   1315   19
  83 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  84 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  85 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  86 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  87 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  88 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  89 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  90 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  91 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  92 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  93 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  94 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  95 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  96 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  97 Jacek Mańko                    Poznań               143.58   1723   12
  98 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  99 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 100 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 101 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 102 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
 103 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
 104 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 105 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
 106 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 107 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 108 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 109 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 110 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.25   1395   12
 111 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 112 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 113 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 114 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 115 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 116 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 117 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 118 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 119 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 120 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 121 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 122 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 123 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 124 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 125 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 126 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 127 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 128 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 129 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 130 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 131 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 132 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 133 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 134 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 135 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 136 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 137 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 138 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 139 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 140 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 141 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 142 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 143 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 144 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 145 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 146 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 147 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 148 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 149 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 150 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 151 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 152 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 153 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 154 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 155 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 156 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             54.92    659   12
 157 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 158 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 159 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  115.00   1265   11
 160 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 161 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 162 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 163 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 164 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 165 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 166 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 167 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 168 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 169 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 170 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 171 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 172 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 173 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 174 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 175 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 176 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 177 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 178 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 179 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 180 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 181 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 182 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 183 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 184 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 185 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 186 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 187 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 188 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 189 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 190 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 191 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 192 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 193 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 194 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 195 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 196 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 197 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 198 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 199 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 200 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 201 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 202 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 203 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 204 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 205 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 206 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 207 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 208 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 209 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 210 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 211 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 212 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 213 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 214 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 215 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 216 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 217 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 218 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 219 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 220 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 221 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 222 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 223 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 224 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 225 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 226 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 227 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 228 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 229 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 230 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 231 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 232 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 233 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 234 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 235 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 236 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 237 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 238 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 239 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 240 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 241 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 242 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 243 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 244 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 245 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 246 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 247 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 248 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 249 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 250 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 251 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 252 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 253 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 254 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 255 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie