Nowy Dwór Mazowiecki22
października
Nowy Dwór Mazowiecki 22-23 października XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble
Katowice29
października
Katowice 29-30 października III Turniej Tysiąclecia
Ostróda11
listopada
Ostróda 11-13 listopada XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble
Maciej Rzychoń – to był jego turniej!29 - 30 października 2016 — III Turniej TysiącleciaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Turniej TysiącleciaKatowice, 29 - 30 października 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Maciej Rzychoń – to był jego turniej!W krótkiej historii Turniejów Tysiąclecia dwukrotnie triumfował do tej pory Dawid Adamczyk z Wodzisławia. Czy zadziała powiedzenie "do trzech razy sztuka"? – zastanawiały się niektóre przybyłe do Katowic, grające w scrabble, osoby. Do trzeciej rundy pachniało obiecująco. Niestety, w tym momencie została przerwana passa 19 gier Dawida w Katowicach bez porażki i kolejni gracze zaczęli włączać się w bój o zwycięstwo w zawodach. Pierwszy dzień to dobra gra Dariusza Putonia z Rudy Śląskiej i Jakuba Zaryńskiego ze Świnoujścia. Pierwszy z nich zakończył sobotni dzień niepokonany, drugi deptał mu po piętach. Na trzecim miejscu skromnie kończył rozgrywki Maciej Rzychoń z Katowic. Niedziela stała się popisem jego scrabblowych umiejętności. Najpierw pokonał Darka i Jakuba, potem odprawił z pierwszego stołu multimedalistę Staszka Rydzika, następnie zwyciężył świetną Irenę Sołdan. W końcowym "duńczyku" w 12 partii Darek miał jeszcze szanse na zostanie mistrzem Turnieju Tysiąclecia, ale musiał wygrać z Maćkiem różnicą ponad 124 punktów. Wygrał, ale małych punktów starczyło jedynie na drugie miejsce. Podium zamknął gromadzący niesamowicie skutecznie małe punkty Mariusz Wrześniewski z Krakowa.

W turnieju debiutowała tylko jedna osoba, Ewa Dunikowska z Krakowa, która zanotowała dobry efekt przyjazdu do Katowic w postaci sześciu zwycięstw.

Niecodzienny początek partii w trzeciej rundzie zanotowali Marta Sztajnert i Darek Putoń – po siedmiu ruchach wynik każdej z grających osób wynosił… zero punktów! Był to skutek kompilacji 4 wymian, dwóch pauz i jednej straty. Potem już na szczęście zaczęło się punktowanie.

Innych ciekawostek turniejowych dostarczyć może wejście w zakładkę "Przebieg" i zapoznanie się z komentarzami sędziego. Boje w Katowicach toczyliśmy w gościnnych progach Spółdzielni Mieszkaniowej "Piast" – bardzo dziękujemy. Podziękowania również dla osób organizujących turniej. Szczególne myśli kieruje sędzia do Zygmunta Skwarka, który nadał katowickim zawodom prawdziwie niezapomnianą atmosferę.
relacja: Maciej Śliwa
Puchar zostaje w domu, czyli Tauzen RzychoniaKonkurs 'Relacja z turnieju'
Już po raz trzeci przyszło nam spotkać się na zorganizowanym przez Zygmunta Skwarka turnieju w Katowicach. Frekwencja dopisała, gdyż III Turniej Tysiąclecia (zacna nazwa, milordzie) zaliczyło aż 65 osób. Nie ma co się dziwić, skoro to ostatni "normalny" turniej A.D. 2016 (Le Mans i MP należą do innej ligi). Skrabliści to jednak głodne bestie. Organizator latał jak w ukropie, zaliczyliśmy mały poślizg i dorobiliśmy się "oślego stolika", a od 4. rundy niektórych nękał nielubiany BAY.

Jak to tradycyjnie na większości śląskich rozgrywek, sędziował Maciek Śliwa, który już napisał świetną relację, więc nie widzę powodu powielać treści, jednakowoż potwierdzę jego słowa, iż warto zerknąć do zakładki z komentarzami. Anyway, atmosfera była przednia, chociaż dotarcie na miejsce rozgrywek to wyższa szkoła jazdy. Sam się dziwię, jak niektórzy odnajdują się wśród "kolb".

Wracając do turnieju — pierwsza runda obfitowała w niespodzianki. Stasiu Rydzik zaliczył wysoki remis w starciu z Ryśkiem Korpalskim, a Renata Andracka oddała walkowerem zwycięstwo Piotrkowi Brodzie. Cóż, jej decyzja.

W 3. rundzie Mikołaj Cieplik stanął na drodze nieprzerwanej passy katowickich zwycięstw Dawida Adamczyka (19 z rzędu), który zresztą sam sobie wykrakał czarny scenariusz. Natomiast siedmioruchowy pat w grze Marty SztajnertDarka Putonia warto wpisać w historię PFS-owych anegdot.

Po pierwszym dniu niepokonanym liderem stawki był Darek Putoń, ale turnieje trwają 2 dni.

I tak już 8. runda zionęła oddechem przyszłości, kiedy Darek uległ Maciejowi Rzychoniowi, który dzierżył laur aż do duńczyka. Za nimi cicho deptali, czekając na okazję inni gracze, z których najbardziej odznaczył się Mariusz Wrześniewski, po kolei odhaczający następnych przeciwników, z małym potknięciem na Jakubie Zaryńskim, odgryzając mu się później w duńczyku. Do 11. rundy nie było rozstrzygnięć. Teoretycznie wszystko mogło ulec zmianie. No, ale wygrana na pierwszym stole Rzychonia nad Sirenką dała mu pewne pudło i czekał tylko na głodnego rewanżu Darka Putonia, który oklepał Łukasza Bobowskiego. WrześniewskiZaryńskim tęsknie spoglądali na brąz, o którego stoczyli zacięty bój.

Poharatany przez Darka Putonia, Maciek Rzychoń utrzymał podium przewagą niespełna 80 pkt. Stawkę zamknął dumny Mariusz Wrześniewski. Poza trójcą znalazł się Rydzu. W nagrodę pocieszenia otrzymał kaszę. Dawida Adamczyka w tym roku pudło ominęło, skończył ostatecznie na siódmej pozycji. Najmłodszym uczestnikiem był Michał Sztajnert, a pojawiła się też debiutantka z Krakowa — Ewa Dunikowska, która otrzymała spore brawa (6 DP to nie lada wyczyn). Równie wielkie owacje zebrał Zygmunt Skwarek za kolejną organizację turnieju. Oczywiście, swoimi udanymi komentarzami rozbawiał wszystkich do łez.

Sponsoring zafundowali:
- Fundacja Forma-T Katowice;
- Spółdzielczy Ośrodek Kultury S.M. "Piast" Katowice;
- Prezydent Miasta Katowice;
i anonimowi darczyńcy.

Serdeczne podziękowania, gratulacje i oby do zobaczenia za rok!
relacja: Marcin "KtB" Kurowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Turniej Tysiąclecia
Turniej Tysiąclecia


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekSala Konferencyjna Spółdzielni Mieszkaniowej "Piast" w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8 (Osiedle Tysiąclecia)
Obrońca tytułuDawid Adamczyk
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 29 października (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa (zapisy na obiad w formularzu)
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 30 października (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazd5 km od centrum — dojazd autobusami 7, 23, 673, 674 z przystanku Katowice sokolska do przystanku Tysiąclecie Zawiszy Czarnego (obok Tesco).
Samochodem z centrum w kierunku Chorzowa ulicą Chorzowską do skrzyżowania Żyrafa za Wesołym Miasteczkiem, na skrzyżowaniu w lewo. Na rondzie w prawo (pytać o "kukurydze" i Zarząd Spółdzielni "Piast" ul. Z. Czarnego 8)
Wyżywienieobiad zamawiany przez formularz zgłoszeniowy
NoclegiSchronisko Młodzieżowe "Ślązaczek" Katowice ul. Sokolska 26, tel. do rezerwacji: 32 351 19 56
Zajazd STS Katowice ul. Ceglana 67, tel. do rezerwacji: 32 251 00 93
AWF Katowice pokoje gościnne, Katowice ul. Mikołowska 72A, tel. do rezerwacji: 32 207 54 00
Prosimy o wcześniejszą rezerwację noclegów.
NagrodyNagrody pieniężne i rzeczowe
OrganizatorzyFundacja Forma-T Katowice
Spółdzielczy Ośrodek Kultury S.M. "Piast" Katowice
Kontakt telefoniczny z przedstawicielem organizatora: Zygmunt Skwarek, tel. 504 864 567


Wyniki turnieju III Turniej Tysiąclecia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Maciej          Rzychoń              Katowice               139.23     10.0     4819     1984      648
  2 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            144.14     10.0     4731     2041      661
  3 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.21      9.0     5178     1864      667
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.46      8.5     4762     1892      308
  5 Jakub           Zaryński             Świnoujście            150.69      8.0     4961     1843      446
  6 Kamil           Górka                Kraków                 157.86      8.0     4865     1736      633
  7 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       158.20      8.0     4746     1779      551
  8 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               130.47      8.0     4638     1832      280
  9 Krzysztof       Gibas                Kraków                 131.12      8.0     4575     1689      204
 10 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            122.64      8.0     4374     1712      189
 11 Marcin          Kurowski             Racibórz               104.56      8.0     4265     1677      500
 12 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 133.07      7.0     4912     1589      738
 13 Irena           Sołdan               Sopot                  140.57      7.0     4820     1687      309
 14 Bożena          Guział               Racibórz               118.65      7.0     4804     1526      591
 15 Ewa             Szałas               Katowice               122.89      7.0     4708     1512      404
 16 Jakub           Nalepa               Gliwice                128.81      7.0     4670     1674      387
 17 Leszek          Kacprzyk             Katowice               130.21      7.0     4547     1677      194
 18 Piotr           Broda                Sandomierz             137.71      7.0     4535     1585      720
 19 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             144.49      7.0     4485     1624       64
 20 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.09      7.0     4479     1491      160
 21 Agnieszka       Walas                Kraków                 125.65      7.0     4428     1628     -126
 22 Andrzej         Kraska               Wrocław                123.61      7.0     4370     1628      149
 23 Katarzyna       Kowalska             Katowice               118.00      7.0     4346     1474      171
 24 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                117.73      7.0     4304     1557       50
 25 Łukasz          Sornek               Mikołów                126.62      7.0     3423     1462      188
 26 Adam            Jurkowski            Gliwice                129.17      6.0     4741     1437      437
 27 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              129.51      6.0     4693     1537     -213
 28 Jerzy           Matyasik             Kraków                 129.35      6.0     4597     1420      554
 29 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             139.70      6.0     4532     1647     -180
 30 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              130.22      6.0     4499     1464      237
 31 Leszek          Stecuła              Bytom                  131.14      6.0     4495     1425       24
 32 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            120.88      6.0     4427     1515       74
 33 Adam            Janicki              Wrocław                119.79      6.0     4385     1446      245
 34 Ewa             Dunikowska           Kraków                 100.00      6.0     4354     1395      180
 35 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              109.42      6.0     4239     1537     -483
 36 Dariusz         Socha                Warszawa               101.70      6.0     4170     1384      224
 37 Renata          Andracka             Zwola                  113.45      6.0     4094     1343       25
 38 Marta           Sztajnert            Wisła                  105.99      6.0     4087     1517     -371
 39 Waldemar        Wypchał              Kraków                 107.76      6.0     3957     1504     -335
 40 Marta           Bajorek              Warszawa               128.29      5.0     4563     1270      252
 41 Natalia         Ogierman             Katowice               124.95      5.0     4474     1367       91
 42 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           127.15      5.0     4376     1288      213
 43 Leszek          Kilian               Jaworzno               102.95      5.0     4202     1355     -234
 44 Zbigniew        Rybak                Warszawa               122.26      5.0     4192     1441     -278
 45 Joanna          Brychcy              Katowice               115.35      5.0     4176     1334     -403
 46 Szymon          Stępień              Bytom                  101.72      5.0     4123     1369     -368
 47 Andrzej         Rechowicz            Katowice               134.98      5.0     4105     1348     -242
 48 Marta           Świątkowska          Wrocław                116.62      5.0     4099     1261      137
 49 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               103.53      5.0     4027     1366     -233
 50 Wanda           Wach                 Tarnów                 100.00      5.0     3674     1232     -594
 51 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              118.30      4.5     4324     1346     -181
 52 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      4.5     3699     1060      -52
 53 Urszula         Solarska             Łódź                   115.58      4.0     4266     1099        3
 54 Zygmunt         Skwarek              Katowice               101.89      4.0     3888     1105     -226
 55 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     3605     1198     -906
 56 Jerzy           Luter                Bytom                  118.30      3.5     4381      980      575
 57 Michał          Głąb                 Zabrze                 100.00      3.5     3638      993     -398
 58 Maria           Tomiczek             Zabrze                 100.00      3.5     3412      941     -247
 59 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      3.5     3284      978     -934
 60 Teresa          Zalewska             Racibórz               121.25      3.0     1911      606      319
 61 Michał          Sztajnert            Wisła                  100.00      2.5     3249      794     -574
 62 Bogusław        Szyszka              Oława                  141.96      2.0     2725      698      -72
 63 Anna            Demczyszyn           Bielsko Biała          125.35      2.0     1797      602      -56
 64 Jakub           Dworczyk             Będzin                 100.00      1.5     2962      758    -1316
 65 Szymon          Ozimek               Zabrze                 100.00      0.5     1396      414    -1380
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Turniej Tysiąclecia



	Dawid Adamczyk 158.20 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Rybak                 122.26 +  441: 324  172
    2    13 Bogusław       Szyszka               141.96 +  481: 415  192
    3     1 Mikołaj        Cieplik               139.70 -  302: 335   90
    4     8 Piotr          Potoczek              109.42 +  495: 308  159
    5     3 Grzegorz       Papciak               117.73 +  424: 330  168
    6     2 Arkadiusz      Łydka                 130.47 -  344: 376   80
    7     6 Piotr          Broda                 137.71 +  352: 323  188
    8     6 Łukasz         Sornek                126.62 +  458: 365  177
    9     4 Jakub          Nalepa                128.81 -  349: 374   79
   10     2 Dariusz        Putoń                 144.14 +  349: 344  194
   11     4 Jakub          Zaryński              150.69 -  369: 392  101
   12     4 Jakub          Nalepa                128.81 +  382: 309  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Kamil Górka 157.86 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Stachowska            120.88 -  351: 471   71
    2    24 Michał         Głąb                  100.00 +  502: 219  150
    3    11 Krzysztof      Kałuża                129.51 +  478: 420  180
    4     5 Krzysztof      Gibas                 131.12 +  376: 374  181
    5     4 Leszek         Kacprzyk              130.21 +  433: 284  180
    6     3 Mikołaj        Cieplik               139.70 -  418: 467   90
    7     3 Maciej         Rzychoń               139.23 -  296: 369   89
    8     9 Andrzej        Kraska                123.61 -  311: 400   74
    9    13 Krzysztof      Sporczyk              131.09 +  453: 307  181
   10     9 Marta          Sztajnert             105.99 +  394: 319  156
   11     5 Arkadiusz      Łydka                 130.47 +  337: 325  180
   12     5 Łukasz         Bobowski              144.49 +  516: 277  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Jakub Zaryński 150.69 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adam           Janicki               119.79 +  387: 357  170
    2     7 Małgorzata     Sulejewska            133.07 +  533: 310  183
    3     2 Marcin         Stachowski            122.64 +  500: 219  173
    4     1 Arkadiusz      Łydka                 130.47 +  395: 361  180
    5     2 Mikołaj        Cieplik               139.70 +  359: 344  190
    6     1 Dariusz        Putoń                 144.14 -  367: 461   94
    7     2 Łukasz         Sornek                126.62 +  445: 382  177
    8     2 Stanisław      Rydzik                143.46 -  415: 483   93
    9     2 Maciej         Rzychoń               139.23 -  347: 383   89
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          143.21 +  445: 433  193
   11     4 Dawid          Adamczyk              158.20 +  392: 369  208
   12     2 Mariusz        Wrześniewski          143.21 -  376: 413   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 12 153.58




	Łukasz Bobowski 144.49 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bożena         Guział                118.65 +  455: 411  169
    2    10 Natalia        Ogierman              124.95 +  372: 333  175
    3     8 Stanisław      Rydzik                143.46 -  365: 419   93
    4    11 Łukasz         Sornek                126.62 -  314: 336   77
    5    22 Ryszard        Korpalski             118.30 +  473: 328  168
    6     9 Sławomir       Wiśniowski            103.53 +  399: 312  154
    7     9 Zbigniew       Rybak                 122.26 +  454: 329  172
    8     7 Waldemar       Wypchał               107.76 +  320: 319  158
    9     5 Arkadiusz      Łydka                 130.47 -  318: 403   80
   10     6 Agnieszka      Walas                 125.65 +  404: 337  176
   11     2 Dariusz        Putoń                 144.14 -  334: 378   94
   12     5 Kamil          Górka                 157.86 -  277: 516  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Dariusz Putoń 144.14 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 118.30 +  378: 331  168
    2     9 Mariusz        Wrześniewski          143.21 +  396: 335  193
    3     5 Marta          Sztajnert             105.99 +  437: 249  156
    4     4 Stanisław      Rydzik                143.46 +  388: 353  193
    5     1 Jakub          Nalepa                128.81 +  412: 291  179
    6     1 Jakub          Zaryński              150.69 +  461: 367  201
    7     1 Arkadiusz      Łydka                 130.47 +  448: 349  180
    8     1 Maciej         Rzychoń               139.23 -  368: 432   89
    9     1 Irena          Sołdan                140.57 +  363: 358  191
   10     2 Dawid          Adamczyk              158.20 -  344: 349  108
   11     2 Łukasz         Bobowski              144.49 +  378: 334  194
   12     1 Maciej         Rzychoń               139.23 +  358: 322  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2041  / 12 170.08




	Stanisław Rydzik 143.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ryszard        Korpalski             118.30 =  377: 377  118
    2    15 Jerzy          Matyasik              129.35 +  373: 370  179
    3     8 Łukasz         Bobowski              144.49 +  419: 365  194
    4     4 Dariusz        Putoń                 144.14 -  353: 388   94
    5    10 Zbigniew       Rybak                 122.26 +  431: 303  172
    6     6 Irena          Sołdan                140.57 +  411: 406  191
    7     4 Mikołaj        Cieplik               139.70 +  379: 308  190
    8     2 Jakub          Zaryński              150.69 +  483: 415  201
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          143.21 -  332: 428   93
   10     1 Maciej         Rzychoń               139.23 -  351: 386   89
   11     6 Leszek         Kacprzyk              130.21 +  389: 367  180
   12     3 Irena          Sołdan                140.57 +  464: 341  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 12 157.67




	Mariusz Wrześniewski 143.21 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Kowalska              118.00 +  458: 353  168
    2     9 Dariusz        Putoń                 144.14 -  335: 396   94
    3    13 Zbigniew       Rybak                 122.26 -  334: 468   72
    4    24 Szymon         Stępień               101.72 +  428: 355  152
    5    15 Andrzej        Rechowicz             134.98 +  398: 343  185
    6    10 Piotr          Potoczek              109.42 +  484: 333  159
    7     8 Adam           Janicki               119.79 +  445: 433  170
    8     5 Mikołaj        Cieplik               139.70 +  491: 337  190
    9     3 Stanisław      Rydzik                143.46 +  428: 332  193
   10     3 Jakub          Zaryński              150.69 -  433: 445  101
   11     3 Jakub          Nalepa                128.81 +  531: 340  179
   12     2 Jakub          Zaryński              150.69 +  413: 376  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1864  / 12 155.33




	Bogusław Szyszka 141.96 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Papciak               117.73 +  363: 346  168
    2    13 Dawid          Adamczyk              158.20 -  415: 481  108
    3    18 Piotr          Potoczek              109.42 -  380: 426   59
    4    18 Katarzyna      Kowalska              118.00 -  351: 469   68
    5    23 Małgorzata     Szczygieł             130.22 -  372: 400   80
    6    27 Renata         Andracka              113.45 +  492: 280  163
    7    22 Szymon         Stępień               101.72 -  352: 395   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     698  /  7  99.71




	Irena Sołdan 140.57 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marta          Świątkowska           116.62 +  420: 310  167
    2    14 Krzysztof      Kałuża                129.51 +  435: 373  180
    3     6 Andrzej        Kraska                123.61 +  486: 340  174
    4     2 Mikołaj        Cieplik               139.70 -  355: 413   90
    5     5 Agnieszka      Walas                 125.65 +  366: 365  176
    6     6 Stanisław      Rydzik                143.46 -  406: 411   93
    7     7 Dorota         Stachowska            120.88 +  415: 399  171
    8     4 Leszek         Kacprzyk              130.21 +  433: 294  180
    9     1 Dariusz        Putoń                 144.14 -  358: 363   94
   10     4 Arkadiusz      Łydka                 130.47 +  431: 321  180
   11     1 Maciej         Rzychoń               139.23 -  374: 458   89
   12     3 Stanisław      Rydzik                143.46 -  341: 464   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Mikołaj Cieplik 139.70 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Urszula        Solarska              115.58 +  406: 337  166
    2     2 Marta          Bajorek               128.29 +  391: 377  178
    3     1 Dawid          Adamczyk              158.20 +  335: 302  208
    4     2 Irena          Sołdan                140.57 +  413: 355  191
    5     2 Jakub          Zaryński              150.69 -  344: 359  101
    6     3 Kamil          Górka                 157.86 +  467: 418  208
    7     4 Stanisław      Rydzik                143.46 -  308: 379   93
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          143.21 -  337: 491   93
    9     9 Anna           Demczyszyn            125.35 +  387: 330  175
   10     8 Leszek         Kacprzyk              130.21 -  376: 450   80
   11    11 Krzysztof      Gibas                 131.12 -  403: 410   81
   12    13 Ewa            Szałas                122.89 -  365: 504   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Maciej Rzychoń 139.23 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Brychcy               115.35 +  577: 298  165
    2     1 Marcin         Stachowski            122.64 -  283: 385   73
    3    10 Zofia          Gajewska              127.15 +  368: 355  177
    4     7 Marta          Sztajnert             105.99 +  415: 317  156
    5     6 Andrzej        Kraska                123.61 +  425: 406  174
    6     5 Waldemar       Wypchał               107.76 +  401: 316  158
    7     3 Kamil          Górka                 157.86 +  369: 296  208
    8     1 Dariusz        Putoń                 144.14 +  432: 368  194
    9     2 Jakub          Zaryński              150.69 +  383: 347  201
   10     1 Stanisław      Rydzik                143.46 +  386: 351  193
   11     1 Irena          Sołdan                140.57 +  458: 374  191
   12     1 Dariusz        Putoń                 144.14 -  322: 358   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 12 165.33




	Piotr Broda 137.71 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Renata         Andracka              113.45 +  400:   1  163
    2     4 Jakub          Nalepa                128.81 -  390: 410   79
    3    14 Natalia        Ogierman              124.95 +  366: 335  175
    4    13 Leszek         Kacprzyk              130.21 -  336: 370   80
    5    14 Marta          Bajorek               128.29 +  457: 297  178
    6    11 Marcin         Stachowski            122.64 +  398: 321  173
    7     6 Dawid          Adamczyk              158.20 -  323: 352  108
    8    13 Agnieszka      Walas                 125.65 -  357: 389   76
    9    19 Szymon         Stępień               101.72 +  406: 336  152
   10    13 Marcin         Kurowski              104.56 -  350: 355   55
   11    19 Joanna         Brychcy               115.35 +  341: 313  165
   12    14 Leszek         Stecuła               131.14 +  411: 336  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Andrzej Rechowicz 134.98 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Potoczek              109.42 +  447: 305  159
    2    11 Agnieszka      Walas                 125.65 -  333: 341   76
    3    17 Małgorzata     Szczygieł             130.22 +  358: 333  180
    4    16 Waldemar       Wypchał               107.76 -  332: 374   58
    5    15 Mariusz        Wrześniewski          143.21 -  343: 398   93
    6    26 Ryszard        Korpalski             118.30 +  363: 343  168
    7    21 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  396: 291  150
    8     8 Jerzy          Matyasik              129.35 -  320: 370   79
    9    16 Małgorzata     Sulejewska            133.07 -  257: 446   83
   10    20 Natalia        Ogierman              124.95 -  309: 380   75
   11    27 Jerzy          Luter                 118.30 +  376: 350  168
   12    22 Piotr          Potoczek              109.42 -  271: 416   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Małgorzata Sulejewska 133.07 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Wypchał               107.76 +  478: 229  158
    2     7 Jakub          Zaryński              150.69 -  310: 533  101
    3    16 Krzysztof      Gibas                 131.12 -  344: 441   81
    4    23 Małgorzata     Szczygieł             130.22 +  456: 320  180
    5    13 Zofia          Gajewska              127.15 +  400: 351  177
    6     8 Zbigniew       Rybak                 122.26 -  321: 359   72
    7    17 Sławomir       Wiśniowski            103.53 +  524: 220  154
    8    10 Marcin         Kurowski              104.56 -  290: 359   55
    9    16 Andrzej        Rechowicz             134.98 +  446: 257  185
   10    10 Dorota         Stachowska            120.88 +  436: 386  171
   11     8 Agnieszka      Walas                 125.65 -  369: 393   76
   12    10 Adam           Jurkowski             129.17 +  538: 326  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Leszek Stecuła 131.14 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marta          Sztajnert             105.99 -  367: 493   56
    2    19 Piotr          Potoczek              109.42 -  289: 375   59
    3    26 Jakub          Dworczyk              100.00 +  493: 209  150
    4    21 Joanna         Brychcy               115.35 +  348: 328  165
    5    12 Ewa            Szałas                122.89 +  438: 323  173
    6    13 Grzegorz       Papciak               117.73 +  425: 412  168
    7    10 Leszek         Kacprzyk              130.21 -  246: 465   80
    8    17 Krzysztof      Kałuża                129.51 +  489: 360  180
    9     7 Marcin         Kurowski              104.56 +  360: 345  155
   10     7 Łukasz         Sornek                126.62 -  376: 393   77
   11    10 Andrzej        Kraska                123.61 -  328: 357   74
   12    14 Piotr          Broda                 137.71 -  336: 411   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Krzysztof Gibas 131.12 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Kurowski              104.56 +  364: 332  155
    2    12 Leszek         Kilian                102.95 -  324: 338   53
    3    16 Małgorzata     Sulejewska            133.07 +  441: 344  183
    4     5 Kamil          Górka                 157.86 -  374: 376  108
    5    11 Krzysztof      Kałuża                129.51 +  379: 347  180
    6    15 Leszek         Kacprzyk              130.21 -  337: 429   80
    7    19 Marta          Sztajnert             105.99 -  310: 409   56
    8    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  421: 282  150
    9    15 Adam           Jurkowski             129.17 +  408: 368  179
   10    14 Anna           Demczyszyn            125.35 +  417: 358  175
   11    11 Mikołaj        Cieplik               139.70 +  410: 403  190
   12     6 Leszek         Kacprzyk              130.21 +  390: 385  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Krzysztof Sporczyk 131.09 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Leszek         Kilian                102.95 -  315: 445   53
    2    17 Bożena         Guział                118.65 +  450: 364  169
    3    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  420: 298  150
    4    12 Grzegorz       Papciak               117.73 -  345: 370   68
    5    19 Marcin         Kurowski              104.56 -  277: 372   55
    6    17 Krzysztof      Kałuża                129.51 -  364: 441   80
    7    26 Wanda          Wach                  100.00 +  485: 258  150
    8    20 Joanna         Brychcy               115.35 +  349: 331  165
    9    13 Kamil          Górka                 157.86 -  307: 453  108
   10    22 Sławomir       Wiśniowski            103.53 +  367: 317  154
   11    21 Ryszard        Korpalski             118.30 +  368: 359  168
   12    15 Dorota         Stachowska            120.88 +  432: 311  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Arkadiusz Łydka 130.47 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  398: 348  152
    2     6 Zofia          Gajewska              127.15 +  381: 257  177
    3     4 Adam           Jurkowski             129.17 +  417: 369  179
    4     1 Jakub          Zaryński              150.69 -  361: 395  101
    5     8 Marcin         Stachowski            122.64 +  416: 403  173
    6     2 Dawid          Adamczyk              158.20 +  376: 344  208
    7     1 Dariusz        Putoń                 144.14 -  349: 448   94
    8     3 Jakub          Nalepa                128.81 +  400: 347  179
    9     5 Łukasz         Bobowski              144.49 +  403: 318  194
   10     4 Irena          Sołdan                140.57 -  321: 431   91
   11     5 Kamil          Górka                 157.86 -  325: 337  108
   12     7 Agnieszka      Walas                 125.65 +  491: 361  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Małgorzata Szczygieł 130.22 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Szymon         Stępień               101.72 +  403: 280  152
    2     3 Adam           Jurkowski             129.17 -  281: 387   79
    3    17 Andrzej        Rechowicz             134.98 -  333: 358   85
    4    23 Małgorzata     Sulejewska            133.07 -  320: 456   83
    5    23 Bogusław       Szyszka               141.96 +  400: 372  192
    6    21 Marta          Bajorek               128.29 -  267: 419   78
    7    23 Natalia        Ogierman              124.95 -  365: 397   75
    8    27 Renata         Andracka              113.45 +  375: 295  163
    9    22 Krzysztof      Kałuża                129.51 -  367: 370   80
   10    28 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  492: 282  150
   11    23 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  499: 292  152
   12    18 Natalia        Ogierman              124.95 +  397: 354  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Leszek Kacprzyk 130.21 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Socha                 101.70 +  385: 375  152
    2     8 Dorota         Stachowska            120.88 -  291: 382   71
    3    19 Ewa            Szałas                122.89 +  392: 368  173
    4    13 Piotr          Broda                 137.71 +  370: 336  188
    5     4 Kamil          Górka                 157.86 -  284: 433  108
    6    15 Krzysztof      Gibas                 131.12 +  429: 337  181
    7    10 Leszek         Stecuła               131.14 +  465: 246  181
    8     4 Irena          Sołdan                140.57 -  294: 433   91
    9     8 Grzegorz       Papciak               117.73 +  435: 288  168
   10     8 Mikołaj        Cieplik               139.70 +  450: 376  190
   11     6 Stanisław      Rydzik                143.46 -  367: 389   93
   12     6 Krzysztof      Gibas                 131.12 -  385: 390   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Krzysztof Kałuża 129.51 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ewa            Dunikowska            100.00 +  362: 357  150
    2    14 Irena          Sołdan                140.57 -  373: 435   91
    3    11 Kamil          Górka                 157.86 -  420: 478  108
    4    19 Natalia        Ogierman              124.95 +  478: 444  175
    5    11 Krzysztof      Gibas                 131.12 -  347: 379   81
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              131.09 +  441: 364  181
    7    12 Agnieszka      Walas                 125.65 -  374: 375   76
    8    17 Leszek         Stecuła               131.14 -  360: 489   81
    9    22 Małgorzata     Szczygieł             130.22 +  370: 367  180
   10    15 Adam           Janicki               119.79 +  391: 328  170
   11    14 Anna           Demczyszyn            125.35 +  420: 394  175
   12    11 Bożena         Guział                118.65 -  357: 496   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Jerzy Matyasik 129.35 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jakub          Dworczyk              100.00 +  420: 235  150
    2    15 Stanisław      Rydzik                143.46 -  370: 373   93
    3    15 Ewa            Dunikowska            100.00 +  418: 329  150
    4     9 Andrzej        Kraska                123.61 -  330: 346   74
    5    17 Sławomir       Wiśniowski            103.53 -  316: 410   54
    6    23 Karolina       Szubska               100.00 +  484: 254  150
    7    15 Joanna         Brychcy               115.35 +  529: 304  165
    8     8 Andrzej        Rechowicz             134.98 +  370: 320  185
    9     6 Łukasz         Sornek                126.62 -  310: 406   77
   10    11 Zbigniew       Rybak                 122.26 +  373: 288  172
   11     9 Marcin         Stachowski            122.64 -  323: 389   73
   12    12 Łukasz         Sornek                126.62 -  354: 389   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Adam Jurkowski 129.17 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Głąb                  100.00 +  494: 236  150
    2     3 Małgorzata     Szczygieł             130.22 +  387: 281  180
    3     4 Arkadiusz      Łydka                 130.47 -  369: 417   80
    4     6 Adam           Janicki               119.79 -  302: 415   70
    5    16 Marta          Sztajnert             105.99 +  440: 312  156
    6     7 Andrzej        Kraska                123.61 -  359: 412   74
    7    14 Piotr          Potoczek              109.42 +  451: 317  159
    8    11 Anna           Demczyszyn            125.35 -  324: 359   75
    9    15 Krzysztof      Gibas                 131.12 -  368: 408   81
   10    18 Szymon         Stępień               101.72 +  479: 231  152
   11    13 Zofia          Gajewska              127.15 +  442: 378  177
   12    10 Małgorzata     Sulejewska            133.07 -  326: 538   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Jakub Nalepa 128.81 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Szymon         Ozimek                100.00 +  494: 167  150
    2     4 Piotr          Broda                 137.71 +  410: 390  188
    3     3 Leszek         Kilian                102.95 +  436: 275  153
    4     3 Agnieszka      Walas                 125.65 +  500: 279  176
    5     1 Dariusz        Putoń                 144.14 -  291: 412   94
    6     4 Łukasz         Sornek                126.62 -  376: 422   77
    7     5 Andrzej        Kraska                123.61 +  388: 296  174
    8     3 Arkadiusz      Łydka                 130.47 -  347: 400   80
    9     4 Dawid          Adamczyk              158.20 +  374: 349  208
   10     5 Marcin         Stachowski            122.64 +  405: 380  173
   11     3 Mariusz        Wrześniewski          143.21 -  340: 531   93
   12     4 Dawid          Adamczyk              158.20 -  309: 382  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Marta Bajorek 128.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  541: 228  150
    2     2 Mikołaj        Cieplik               139.70 -  377: 391   90
    3     9 Sławomir       Wiśniowski            103.53 -  317: 402   54
    4    17 Marta          Świątkowska           116.62 +  329: 279  167
    5    14 Piotr          Broda                 137.71 -  297: 457   88
    6    21 Małgorzata     Szczygieł             130.22 +  419: 267  180
    7    18 Marcin         Kurowski              104.56 -  268: 453   55
    8    24 Ryszard        Korpalski             118.30 -  441: 458   68
    9    24 Ewa            Dunikowska            100.00 -  266: 455   50
   10    26 Wanda          Wach                  100.00 -  373: 394   50
   11    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  444: 227  150
   12    25 Ryszard        Korpalski             118.30 +  491: 300  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Zofia Gajewska 127.15 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Sztajnert             100.00 +  480: 236  150
    2     6 Arkadiusz      Łydka                 130.47 -  257: 381   80
    3    10 Maciej         Rzychoń               139.23 -  355: 368   89
    4    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  405: 225  150
    5    13 Małgorzata     Sulejewska            133.07 -  351: 400   83
    6    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  287: 362   50
    7    27 Michał         Głąb                  100.00 +  382: 290  150
    8    26 Urszula        Solarska              115.58 +  429: 285  166
    9    17 Bożena         Guział                118.65 -  306: 426   69
   10    23 Dariusz        Socha                 101.70 +  425: 345  152
   11    13 Adam           Jurkowski             129.17 -  378: 442   79
   12    19 Adam           Janicki               119.79 -  321: 403   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Łukasz Sornek 126.62 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    11 Łukasz         Bobowski              144.49 +  336: 314  194
    5     7 Dorota         Stachowska            120.88 +  342: 299  171
    6     4 Jakub          Nalepa                128.81 +  422: 376  179
    7     2 Jakub          Zaryński              150.69 -  382: 445  101
    8     6 Dawid          Adamczyk              158.20 -  365: 458  108
    9     6 Jerzy          Matyasik              129.35 +  406: 310  179
   10     7 Leszek         Stecuła               131.14 +  393: 376  181
   11    15 Adam           Janicki               119.79 +  388: 303  170
   12    12 Jerzy          Matyasik              129.35 +  389: 354  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  /  9 162.44




	Agnieszka Walas 125.65 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Karolina       Szubska               100.00 +  367: 336  150
    2    11 Andrzej        Rechowicz             134.98 +  341: 333  185
    3     7 Dorota         Stachowska            120.88 +  422: 300  171
    4     3 Jakub          Nalepa                128.81 -  279: 500   79
    5     5 Irena          Sołdan                140.57 -  365: 366   91
    6    12 Bożena         Guział                118.65 -  389: 414   69
    7    12 Krzysztof      Kałuża                129.51 +  375: 374  180
    8    13 Piotr          Broda                 137.71 +  389: 357  188
    9    12 Waldemar       Wypchał               107.76 +  410: 310  158
   10     6 Łukasz         Bobowski              144.49 -  337: 404   94
   11     8 Małgorzata     Sulejewska            133.07 +  393: 369  183
   12     7 Arkadiusz      Łydka                 130.47 -  361: 491   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Anna Demczyszyn 125.35 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    11 Adam           Jurkowski             129.17 +  359: 324  179
    9     9 Mikołaj        Cieplik               139.70 -  330: 387   90
   10    14 Krzysztof      Gibas                 131.12 -  358: 417   81
   11    14 Krzysztof      Kałuża                129.51 -  394: 420   80
   12    20 Zbigniew       Rybak                 122.26 +  356: 305  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  5 120.40




	Natalia Ogierman 124.95 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maria          Tomiczek              100.00 +  374: 249  150
    2    10 Łukasz         Bobowski              144.49 -  333: 372   94
    3    14 Piotr          Broda                 137.71 -  335: 366   88
    4    19 Krzysztof      Kałuża                129.51 -  444: 478   80
    5    24 Szymon         Stępień               101.72 +  424: 358  152
    6    20 Joanna         Brychcy               115.35 -  341: 384   65
    7    23 Małgorzata     Szczygieł             130.22 +  397: 365  180
    8    22 Marta          Świątkowska           116.62 +  406: 323  167
    9    18 Katarzyna      Kowalska              118.00 -  373: 400   68
   10    20 Andrzej        Rechowicz             134.98 +  380: 309  185
   11    18 Waldemar       Wypchał               107.76 -  313: 382   58
   12    18 Małgorzata     Szczygieł             130.22 -  354: 397   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Andrzej Kraska 123.61 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Wanda          Wach                  100.00 +  412: 221  150
    2    16 Ryszard        Korpalski             118.30 +  340: 295  168
    3     6 Irena          Sołdan                140.57 -  340: 486   91
    4     9 Jerzy          Matyasik              129.35 +  346: 330  179
    5     6 Maciej         Rzychoń               139.23 -  406: 425   89
    6     7 Adam           Jurkowski             129.17 +  412: 359  179
    7     5 Jakub          Nalepa                128.81 -  296: 388   79
    8     9 Kamil          Górka                 157.86 +  400: 311  208
    9    11 Marcin         Stachowski            122.64 -  354: 394   73
   10    17 Waldemar       Wypchał               107.76 +  361: 320  158
   11    10 Leszek         Stecuła               131.14 +  357: 328  181
   12     8 Marcin         Stachowski            122.64 -  346: 364   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Ewa Szałas 122.89 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Sławomir       Wiśniowski            103.53 -  360: 400   54
    2    20 Joanna         Brychcy               115.35 +  418: 344  165
    3    19 Leszek         Kacprzyk              130.21 -  368: 392   80
    4    22 Ewa            Dunikowska            100.00 +  465: 367  150
    5    12 Leszek         Stecuła               131.14 -  323: 438   81
    6    18 Marta          Świątkowska           116.62 +  403: 261  167
    7    16 Marcin         Stachowski            122.64 -  318: 367   73
    8    21 Leszek         Kilian                102.95 +  352: 326  153
    9    21 Ryszard        Korpalski             118.30 -  340: 386   68
   10    21 Piotr          Potoczek              109.42 +  474: 352  159
   11    17 Zbigniew       Rybak                 122.26 +  383: 306  172
   12    13 Mikołaj        Cieplik               139.70 +  504: 365  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Marcin Stachowski 122.64 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  408: 253  150
    2     1 Maciej         Rzychoń               139.23 +  385: 283  189
    3     2 Jakub          Zaryński              150.69 -  219: 500  101
    4    15 Sławomir       Wiśniowski            103.53 +  384: 267  154
    5     8 Arkadiusz      Łydka                 130.47 -  403: 416   80
    6    11 Piotr          Broda                 137.71 -  321: 398   88
    7    16 Ewa            Szałas                122.89 +  367: 318  173
    8    15 Dorota         Stachowska            120.88 +  360: 322  171
    9    11 Andrzej        Kraska                123.61 +  394: 354  174
   10     5 Jakub          Nalepa                128.81 -  380: 405   79
   11     9 Jerzy          Matyasik              129.35 +  389: 323  179
   12     8 Andrzej        Kraska                123.61 +  364: 346  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Zbigniew Rybak 122.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Adamczyk              158.20 -  324: 441  108
    2    31 Renata         Andracka              113.45 +  401: 319  163
    3    13 Mariusz        Wrześniewski          143.21 +  468: 334  193
    4    10 Marcin         Kurowski              104.56 +  346: 302  155
    5    10 Stanisław      Rydzik                143.46 -  303: 431   93
    6     8 Małgorzata     Sulejewska            133.07 +  359: 321  183
    7     9 Łukasz         Bobowski              144.49 -  329: 454   94
    8    12 Bożena         Guział                118.65 +  430: 409  169
    9    10 Marta          Sztajnert             105.99 -  333: 347   56
   10    11 Jerzy          Matyasik              129.35 -  288: 373   79
   11    17 Ewa            Szałas                122.89 -  306: 383   73
   12    20 Anna           Demczyszyn            125.35 -  305: 356   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Teresa Zalewska 121.25 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    18 Piotr          Potoczek              109.42 +  457: 306  159
    9    14 Dorota         Stachowska            120.88 -  328: 344   71
   10    19 Ewa            Dunikowska            100.00 +  384: 297  150
   11    16 Katarzyna      Kowalska              118.00 -  346: 389   68
   12    17 Waldemar       Wypchał               107.76 +  396: 256  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  /  5 121.20




	Dorota Stachowska 120.88 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 157.86 +  471: 351  208
    2     8 Leszek         Kacprzyk              130.21 +  382: 291  180
    3     7 Agnieszka      Walas                 125.65 -  300: 422   76
    4    14 Leszek         Kilian                102.95 +  432: 283  153
    5     7 Łukasz         Sornek                126.62 -  299: 342   77
    6    14 Marcin         Kurowski              104.56 +  353: 341  155
    7     7 Irena          Sołdan                140.57 -  399: 415   91
    8    15 Marcin         Stachowski            122.64 -  322: 360   73
    9    14 Teresa         Zalewska              121.25 +  344: 328  171
   10    10 Małgorzata     Sulejewska            133.07 -  386: 436   83
   11    20 Marta          Świątkowska           116.62 +  428: 352  167
   12    15 Krzysztof      Sporczyk              131.09 -  311: 432   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Adam Janicki 119.79 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Zaryński              150.69 -  357: 387  101
    2    21 Szymon         Stępień               101.72 +  402: 274  152
    3    23 Ryszard        Korpalski             118.30 +  368: 322  168
    4     6 Adam           Jurkowski             129.17 +  415: 302  179
    5     9 Waldemar       Wypchał               107.76 -  314: 351   58
    6    16 Leszek         Kilian                102.95 +  371: 338  153
    7     8 Mariusz        Wrześniewski          143.21 -  433: 445   93
    8    14 Marta          Sztajnert             105.99 -  360: 362   56
    9    20 Dariusz        Socha                 101.70 +  331: 259  152
   10    15 Krzysztof      Kałuża                129.51 -  328: 391   80
   11    15 Łukasz         Sornek                126.62 -  303: 388   77
   12    19 Zofia          Gajewska              127.15 +  403: 321  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Bożena Guział 118.65 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Bobowski              144.49 -  411: 455   94
    2    17 Krzysztof      Sporczyk              131.09 -  364: 450   81
    3    24 Dariusz        Socha                 101.70 +  349: 317  152
    4    25 Karolina       Szubska               100.00 +  397: 257  150
    5    21 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  424: 275  150
    6    12 Agnieszka      Walas                 125.65 +  414: 389  176
    7    11 Waldemar       Wypchał               107.76 -  349: 353   58
    8    12 Zbigniew       Rybak                 122.26 -  409: 430   72
    9    17 Zofia          Gajewska              127.15 +  426: 306  177
   10    12 Katarzyna      Kowalska              118.00 +  465: 301  168
   11     7 Grzegorz       Papciak               117.73 -  300: 323   68
   12    11 Krzysztof      Kałuża                129.51 +  496: 357  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Jerzy Luter 118.30 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Putoń                 144.14 -  331: 378   94
    2    30 Szymon         Ozimek                100.00 +  491: 185  150
    3    12 Grzegorz       Papciak               117.73 -  333: 336   68
    4    20 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  381: 330  152
    5    18 Piotr          Potoczek              109.42 -  379: 401   59
    6    19 Ewa            Dunikowska            100.00 +  471: 281  150
    7    13 Dariusz        Socha                 101.70 -  311: 320   52
    8    19 Szymon         Stępień               101.72 -  339: 382   52
    9    23 Leszek         Kilian                102.95 -  359: 455   53
   10    25 Joanna         Brychcy               115.35 -  336: 362   65
   11    27 Andrzej        Rechowicz             134.98 -  350: 376   85
   12    32 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  / 11  89.09




	Ryszard Korpalski 118.30 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                143.46 =  377: 377  143
    2    16 Andrzej        Kraska                123.61 -  295: 340   74
    3    23 Adam           Janicki               119.79 -  322: 368   70
    4    28 Dariusz        Socha                 101.70 +  376: 315  152
    5    22 Łukasz         Bobowski              144.49 -  328: 473   94
    6    26 Andrzej        Rechowicz             134.98 -  343: 363   85
    7    28 Ewa            Dunikowska            100.00 +  433: 280  150
    8    24 Marta          Bajorek               128.29 +  458: 441  178
    9    21 Ewa            Szałas                122.89 +  386: 340  173
   10    16 Grzegorz       Papciak               117.73 -  347: 349   68
   11    21 Krzysztof      Sporczyk              131.09 -  359: 368   81
   12    25 Marta          Bajorek               128.29 -  300: 491   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Katarzyna Kowalska 118.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          143.21 -  353: 458   93
    2    23 Maria          Tomiczek              100.00 +  418: 218  150
    3    20 Marcin         Kurowski              104.56 -  288: 409   55
    4    18 Bogusław       Szyszka               141.96 +  469: 351  192
    5    20 Leszek         Kilian                102.95 -  328: 355   53
    6    22 Marta          Sztajnert             105.99 -  318: 347   56
    7    25 Karolina       Szubska               100.00 +  379: 256  150
    8    23 Sławomir       Wiśniowski            103.53 +  330: 310  154
    9    18 Natalia        Ogierman              124.95 +  400: 373  175
   10    12 Bożena         Guział                118.65 -  301: 465   69
   11    16 Teresa         Zalewska              121.25 +  389: 346  171
   12    16 Marta          Sztajnert             105.99 +  373: 287  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Grzegorz Papciak 117.73 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bogusław       Szyszka               141.96 -  346: 363   92
    2    26 Jakub          Dworczyk              100.00 +  389: 260  150
    3    12 Jerzy          Luter                 118.30 +  336: 333  168
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              131.09 +  370: 345  181
    5     3 Dawid          Adamczyk              158.20 -  330: 424  108
    6    13 Leszek         Stecuła               131.14 -  412: 425   81
    7    20 Leszek         Kilian                102.95 +  453: 376  153
    8    16 Dariusz        Socha                 101.70 +  414: 347  152
    9     8 Leszek         Kacprzyk              130.21 -  288: 435   80
   10    16 Ryszard        Korpalski             118.30 +  349: 347  168
   11     7 Bożena         Guział                118.65 +  323: 300  169
   12     9 Marcin         Kurowski              104.56 -  294: 299   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Marta Świątkowska 116.62 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                140.57 -  310: 420   91
    2    18 Dariusz        Socha                 101.70 -  322: 384   52
    3    28 Michał         Głąb                  100.00 +  437: 219  150
    4    17 Marta          Bajorek               128.29 -  279: 329   78
    5    30 Szymon         Ozimek                100.00 +  391: 158  150
    6    18 Ewa            Szałas                122.89 -  261: 403   73
    7    24 Urszula        Solarska              115.58 +  422: 307  166
    8    22 Natalia        Ogierman              124.95 -  323: 406   75
    9    28 Maria          Tomiczek              100.00 +  321: 270  150
   10    24 Leszek         Kilian                102.95 +  394: 291  153
   11    20 Dorota         Stachowska            120.88 -  352: 428   71
   12    23 Dariusz        Socha                 101.70 -  287: 347   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Urszula Solarska 115.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mikołaj        Cieplik               139.70 -  337: 406   90
    2    27 Waldemar       Wypchał               107.76 -  345: 367   58
    3    25 Wanda          Wach                  100.00 +  405: 311  150
    4    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  322: 374   50
    5    25 Karolina       Szubska               100.00 -  304: 408   50
    6    28 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  493: 307  150
    7    24 Marta          Świątkowska           116.62 -  307: 422   67
    8    26 Zofia          Gajewska              127.15 -  285: 429   77
    9    29 Michał         Głąb                  100.00 +  397: 324  150
   10    27 Maria          Tomiczek              100.00 +  443: 204  150
   11    22 Sławomir       Wiśniowski            103.53 -  303: 336   54
   12    26 Leszek         Kilian                102.95 -  325: 375   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 12  91.58




	Joanna Brychcy 115.35 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Rzychoń               139.23 -  298: 577   89
    2    20 Ewa            Szałas                122.89 -  344: 418   73
    3    27 Maria          Tomiczek              100.00 +  390: 311  150
    4    21 Leszek         Stecuła               131.14 -  328: 348   81
    5    29 Jakub          Dworczyk              100.00 +  386: 246  150
    6    20 Natalia        Ogierman              124.95 +  384: 341  175
    7    15 Jerzy          Matyasik              129.35 -  304: 529   79
    8    20 Krzysztof      Sporczyk              131.09 -  331: 349   81
    9    27 Wanda          Wach                  100.00 +  424: 306  150
   10    25 Jerzy          Luter                 118.30 +  362: 336  168
   11    19 Piotr          Broda                 137.71 -  313: 341   88
   12    21 Ewa            Dunikowska            100.00 -  312: 477   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Renata Andracka 113.45 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Broda                 137.71 -    1: 400   88
    2    31 Zbigniew       Rybak                 122.26 -  319: 401   72
    3    31 Szymon         Stępień               101.72 -  366: 398   52
    4    29 Wanda          Wach                  100.00 +  394: 272  150
    5    26 Ewa            Dunikowska            100.00 -  320: 410   50
    6    27 Bogusław       Szyszka               141.96 -  280: 492   92
    7    29 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  406: 275  152
    8    27 Małgorzata     Szczygieł             130.22 -  295: 375   80
    9    30 Michał         Sztajnert             100.00 +  426: 211  150
   10    30 Jakub          Dworczyk              100.00 +  508: 204  150
   11    25 Leszek         Kilian                102.95 +  347: 345  153
   12    24 Sławomir       Wiśniowski            103.53 +  432: 286  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Piotr Potoczek 109.42 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             134.98 -  305: 447   85
    2    19 Leszek         Stecuła               131.14 +  375: 289  181
    3    18 Bogusław       Szyszka               141.96 +  426: 380  192
    4     8 Dawid          Adamczyk              158.20 -  308: 495  108
    5    18 Jerzy          Luter                 118.30 +  401: 379  168
    6    10 Mariusz        Wrześniewski          143.21 -  333: 484   93
    7    14 Adam           Jurkowski             129.17 -  317: 451   79
    8    18 Teresa         Zalewska              121.25 -  306: 457   71
    9    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  363: 283  150
   10    21 Ewa            Szałas                122.89 -  352: 474   73
   11    24 Szymon         Stępień               101.72 +  337: 312  152
   12    22 Andrzej        Rechowicz             134.98 +  416: 271  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Waldemar Wypchał 107.76 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Sulejewska            133.07 -  229: 478   83
    2    27 Urszula        Solarska              115.58 +  367: 345  166
    3    21 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  380: 273  152
    4    16 Andrzej        Rechowicz             134.98 +  374: 332  185
    5     9 Adam           Janicki               119.79 +  351: 314  170
    6     5 Maciej         Rzychoń               139.23 -  316: 401   89
    7    11 Bożena         Guział                118.65 +  353: 349  169
    8     7 Łukasz         Bobowski              144.49 -  319: 320   94
    9    12 Agnieszka      Walas                 125.65 -  310: 410   76
   10    17 Andrzej        Kraska                123.61 -  320: 361   74
   11    18 Natalia        Ogierman              124.95 +  382: 313  175
   12    17 Teresa         Zalewska              121.25 -  256: 396   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Marta Sztajnert 105.99 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Stecuła               131.14 +  493: 367  181
    2     5 Sławomir       Wiśniowski            103.53 +  366: 348  154
    3     5 Dariusz        Putoń                 144.14 -  249: 437   94
    4     7 Maciej         Rzychoń               139.23 -  317: 415   89
    5    16 Adam           Jurkowski             129.17 -  312: 440   79
    6    22 Katarzyna      Kowalska              118.00 +  347: 318  168
    7    19 Krzysztof      Gibas                 131.12 +  409: 310  181
    8    14 Adam           Janicki               119.79 +  362: 360  170
    9    10 Zbigniew       Rybak                 122.26 +  347: 333  172
   10     9 Kamil          Górka                 157.86 -  319: 394  108
   11    12 Marcin         Kurowski              104.56 -  279: 363   55
   12    16 Katarzyna      Kowalska              118.00 -  287: 373   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Marcin Kurowski 104.56 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Gibas                 131.12 -  332: 364   81
    2    29 Wanda          Wach                  100.00 +  335: 296  150
    3    20 Katarzyna      Kowalska              118.00 +  409: 288  168
    4    10 Zbigniew       Rybak                 122.26 -  302: 346   72
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              131.09 +  372: 277  181
    6    14 Dorota         Stachowska            120.88 -  341: 353   71
    7    18 Marta          Bajorek               128.29 +  453: 268  178
    8    10 Małgorzata     Sulejewska            133.07 +  359: 290  183
    9     7 Leszek         Stecuła               131.14 -  345: 360   81
   10    13 Piotr          Broda                 137.71 +  355: 350  188
   11    12 Marta          Sztajnert             105.99 +  363: 279  156
   12     9 Grzegorz       Papciak               117.73 +  299: 294  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Sławomir Wiśniowski 103.53 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ewa            Szałas                122.89 +  400: 360  173
    2     5 Marta          Sztajnert             105.99 -  348: 366   56
    3     9 Marta          Bajorek               128.29 +  402: 317  178
    4    15 Marcin         Stachowski            122.64 -  267: 384   73
    5    17 Jerzy          Matyasik              129.35 +  410: 316  179
    6     9 Łukasz         Bobowski              144.49 -  312: 399   94
    7    17 Małgorzata     Sulejewska            133.07 -  220: 524   83
    8    23 Katarzyna      Kowalska              118.00 -  310: 330   68
    9    25 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  419: 162  152
   10    22 Krzysztof      Sporczyk              131.09 -  317: 367   81
   11    22 Urszula        Solarska              115.58 +  336: 303  166
   12    24 Renata         Andracka              113.45 -  286: 432   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Leszek Kilian 102.95 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              131.09 +  445: 315  181
    2    12 Krzysztof      Gibas                 131.12 +  338: 324  181
    3     3 Jakub          Nalepa                128.81 -  275: 436   79
    4    14 Dorota         Stachowska            120.88 -  283: 432   71
    5    20 Katarzyna      Kowalska              118.00 +  355: 328  168
    6    16 Adam           Janicki               119.79 -  338: 371   70
    7    20 Grzegorz       Papciak               117.73 -  376: 453   68
    8    21 Ewa            Szałas                122.89 -  326: 352   73
    9    23 Jerzy          Luter                 118.30 +  455: 359  168
   10    24 Marta          Świątkowska           116.62 -  291: 394   67
   11    25 Renata         Andracka              113.45 -  345: 347   63
   12    26 Urszula        Solarska              115.58 +  375: 325  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Zygmunt Skwarek 101.89 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Arkadiusz      Łydka                 130.47 -  348: 398   80
    2    25 Michał         Sztajnert             100.00 +  419: 152  150
    3    21 Waldemar       Wypchał               107.76 -  273: 380   58
    4    20 Jerzy          Luter                 118.30 -  330: 381   68
    5    28 Michał         Głąb                  100.00 -  303: 403   50
    6    29 Jakub          Dworczyk              100.00 +  409: 213  150
    7    29 Renata         Andracka              113.45 -  275: 406   63
    8    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  415: 231  150
    9    25 Sławomir       Wiśniowski            103.53 -  162: 419   54
   10    29 Karolina       Szubska               100.00 +  349: 224  150
   11    23 Małgorzata     Szczygieł             130.22 -  292: 499   80
   12    27 Szymon         Stępień               101.72 -  313: 408   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1105  / 12  92.08




	Szymon Stępień 101.72 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Szczygieł             130.22 -  280: 403   80
    2    21 Adam           Janicki               119.79 -  274: 402   70
    3    31 Renata         Andracka              113.45 +  398: 366  163
    4    24 Mariusz        Wrześniewski          143.21 -  355: 428   93
    5    24 Natalia        Ogierman              124.95 -  358: 424   75
    6    30 Michał         Sztajnert             100.00 +  394: 242  150
    7    22 Bogusław       Szyszka               141.96 +  395: 352  192
    8    19 Jerzy          Luter                 118.30 +  382: 339  168
    9    19 Piotr          Broda                 137.71 -  336: 406   88
   10    18 Adam           Jurkowski             129.17 -  231: 479   79
   11    24 Piotr          Potoczek              109.42 -  312: 337   59
   12    27 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  408: 313  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Dariusz Socha 101.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Leszek         Kacprzyk              130.21 -  375: 385   80
    2    18 Marta          Świątkowska           116.62 +  384: 322  167
    3    24 Bożena         Guział                118.65 -  317: 349   69
    4    28 Ryszard        Korpalski             118.30 -  315: 376   68
    5    27 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  442: 212  150
    6    25 Michał         Głąb                  100.00 +  317: 287  150
    7    13 Jerzy          Luter                 118.30 +  320: 311  168
    8    16 Grzegorz       Papciak               117.73 -  347: 414   68
    9    20 Adam           Janicki               119.79 -  259: 331   70
   10    23 Zofia          Gajewska              127.15 -  345: 425   77
   11    28 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  402: 247  150
   12    23 Marta          Świątkowska           116.62 +  347: 287  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Ewa Dunikowska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Kałuża                129.51 -  357: 362   80
    2    22 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  345: 303  150
    3    15 Jerzy          Matyasik              129.35 -  329: 418   79
    4    22 Ewa            Szałas                122.89 -  367: 465   73
    5    26 Renata         Andracka              113.45 +  410: 320  163
    6    19 Jerzy          Luter                 118.30 -  281: 471   68
    7    28 Ryszard        Korpalski             118.30 -  280: 433   68
    8    28 Michał         Głąb                  100.00 +  341: 237  150
    9    24 Marta          Bajorek               128.29 +  455: 266  178
   10    19 Teresa         Zalewska              121.25 -  297: 384   71
   11    26 Wanda          Wach                  100.00 +  415: 203  150
   12    21 Joanna         Brychcy               115.35 +  477: 312  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Jakub Dworczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Matyasik              129.35 -  235: 420   79
    2    26 Grzegorz       Papciak               117.73 -  260: 389   68
    3    26 Leszek         Stecuła               131.14 -  209: 493   81
    4    31 Michał         Sztajnert             100.00 +  311: 269  150
    5    29 Joanna         Brychcy               115.35 -  246: 386   65
    6    29 Zygmunt        Skwarek               101.89 -  213: 409   52
    7    32 PAUZA
    8    31 Wanda          Wach                  100.00 -  261: 290   50
    9    31 Karolina       Szubska               100.00 -  169: 468   50
   10    30 Renata         Andracka              113.45 -  204: 508   63
   11    31 Maria          Tomiczek              100.00 -  268: 299   50
   12    31 Michał         Sztajnert             100.00 -  286: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  / 11  68.91




	Michał Głąb 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Jurkowski             129.17 -  236: 494   79
    2    24 Kamil          Górka                 157.86 -  219: 502  108
    3    28 Marta          Świątkowska           116.62 -  219: 437   67
    4    30 Maria          Tomiczek              100.00 +  351: 259  150
    5    28 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  403: 303  152
    6    25 Dariusz        Socha                 101.70 -  287: 317   52
    7    27 Zofia          Gajewska              127.15 -  290: 382   77
    8    28 Ewa            Dunikowska            100.00 -  237: 341   50
    9    29 Urszula        Solarska              115.58 -  324: 397   66
   10    32 PAUZA
   11    30 Michał         Sztajnert             100.00 +  446: 249  150
   12    29 Karolina       Szubska               100.00 -  326: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  / 11  91.00




	Szymon Ozimek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jakub          Nalepa                128.81 -  167: 494   79
    2    30 Jerzy          Luter                 118.30 -  185: 491   68
    3    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  230: 297   50
    4    32 PAUZA
    5    30 Marta          Świątkowska           116.62 -  158: 391   67
    6    31 Wanda          Wach                  100.00 -  172: 372   50
    7    31 Maria          Tomiczek              100.00 -  183: 331   50
    8    32 Michał         Sztajnert             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     414  /  7  59.14




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marta          Bajorek               128.29 -  228: 541   78
    2    28 Karolina       Szubska               100.00 +  313: 248  150
    3    22 Krzysztof      Sporczyk              131.09 -  298: 420   81
    4    27 Urszula        Solarska              115.58 +  374: 322  166
    5    21 Bożena         Guział                118.65 -  275: 424   69
    6    24 Zofia          Gajewska              127.15 +  362: 287  177
    7    21 Andrzej        Rechowicz             134.98 -  291: 396   85
    8    25 Krzysztof      Gibas                 131.12 -  282: 421   81
    9    26 Piotr          Potoczek              109.42 -  283: 363   59
   10    31 Michał         Sztajnert             100.00 +  368: 299  150
   11    28 Dariusz        Socha                 101.70 -  247: 402   52
   12    28 Wanda          Wach                  100.00 -  284: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Michał Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zofia          Gajewska              127.15 -  236: 480   77
    2    25 Zygmunt        Skwarek               101.89 -  152: 419   52
    3    29 Karolina       Szubska               100.00 -  271: 344   50
    4    31 Jakub          Dworczyk              100.00 -  269: 311   50
    5    32 PAUZA
    6    30 Szymon         Stępień               101.72 -  242: 394   52
    7    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  273: 348   50
    8    32 Szymon         Ozimek                100.00 +  400:   1  150
    9    30 Renata         Andracka              113.45 -  211: 426   63
   10    31 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  299: 368   50
   11    30 Michał         Głąb                  100.00 -  249: 446   50
   12    31 Jakub          Dworczyk              100.00 +  347: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  / 11  72.18




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Walas                 125.65 -  336: 367   76
    2    28 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  248: 313   50
    3    29 Michał         Sztajnert             100.00 +  344: 271  150
    4    25 Bożena         Guział                118.65 -  257: 397   69
    5    25 Urszula        Solarska              115.58 +  408: 304  166
    6    23 Jerzy          Matyasik              129.35 -  254: 484   79
    7    25 Katarzyna      Kowalska              118.00 -  256: 379   68
    8    30 Maria          Tomiczek              100.00 -  249: 392   50
    9    31 Jakub          Dworczyk              100.00 +  468: 169  150
   10    29 Zygmunt        Skwarek               101.89 -  224: 349   52
   11    32 PAUZA
   12    29 Michał         Głąb                  100.00 +  355: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1060  / 11  96.36




	Maria Tomiczek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Natalia        Ogierman              124.95 -  249: 374   75
    2    23 Katarzyna      Kowalska              118.00 -  218: 418   68
    3    27 Joanna         Brychcy               115.35 -  311: 390   65
    4    30 Michał         Głąb                  100.00 -  259: 351   50
    5    31 Wanda          Wach                  100.00 -  308: 363   50
    6    32 PAUZA
    7    31 Szymon         Ozimek                100.00 +  331: 183  150
    8    30 Karolina       Szubska               100.00 +  392: 249  150
    9    28 Marta          Świątkowska           116.62 -  270: 321   67
   10    27 Urszula        Solarska              115.58 -  204: 443   66
   11    31 Jakub          Dworczyk              100.00 +  299: 268  150
   12    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  271: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     941  / 11  85.55




	Wanda Wach 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Kraska                123.61 -  221: 412   74
    2    29 Marcin         Kurowski              104.56 -  296: 335   55
    3    25 Urszula        Solarska              115.58 -  311: 405   66
    4    29 Renata         Andracka              113.45 -  272: 394   63
    5    31 Maria          Tomiczek              100.00 +  363: 308  150
    6    31 Szymon         Ozimek                100.00 +  372: 172  150
    7    26 Krzysztof      Sporczyk              131.09 -  258: 485   81
    8    31 Jakub          Dworczyk              100.00 +  290: 261  150
    9    27 Joanna         Brychcy               115.35 -  306: 424   65
   10    26 Marta          Bajorek               128.29 +  394: 373  178
   11    26 Ewa            Dunikowska            100.00 -  203: 415   50
   12    28 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  388: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marcin         Stachowski            122.64 -  253: 408   73
    2    22 Ewa            Dunikowska            100.00 -  303: 345   50
    3    30 Szymon         Ozimek                100.00 +  297: 230  150
    4    26 Zofia          Gajewska              127.15 -  225: 405   77
    5    27 Dariusz        Socha                 101.70 -  212: 442   52
    6    28 Urszula        Solarska              115.58 -  307: 493   66
    7    30 Michał         Sztajnert             100.00 +  348: 273  150
    8    29 Zygmunt        Skwarek               101.89 -  231: 415   52
    9    32 PAUZA
   10    28 Małgorzata     Szczygieł             130.22 -  282: 492   80
   11    29 Marta          Bajorek               128.29 -  227: 444   78
   12    30 Maria          Tomiczek              100.00 +  299: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     978  / 11  88.91


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Turniej Tysiąclecia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Zbigniew       Rybak                 441: 324
   2 Dorota         Stachowska           - Kamil          Górka                 471: 351
   3 Jakub          Zaryński             - Adam           Janicki               387: 357
   4 Bożena         Guział               - Łukasz         Bobowski              411: 455
   5 Dariusz        Putoń                - Jerzy          Luter                 378: 331
   6 Ryszard        Korpalski            - Stanisław      Rydzik                377: 377
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Katarzyna      Kowalska              458: 353
   8 Grzegorz       Papciak              - Bogusław       Szyszka               346: 363
   9 Irena          Sołdan               - Marta          Świątkowska           420: 310
  10 Urszula        Solarska             - Mikołaj        Cieplik               337: 406
  11 Maciej         Rzychoń              - Joanna         Brychcy               577: 298
  12 Renata         Andracka             - Piotr          Broda                   1: 400
  13 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Potoczek              447: 305
  14 Waldemar       Wypchał              - Małgorzata     Sulejewska            229: 478
  15 Leszek         Stecuła              - Marta          Sztajnert             367: 493
  16 Marcin         Kurowski             - Krzysztof      Gibas                 332: 364
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Leszek         Kilian                315: 445
  18 Zygmunt        Skwarek              - Arkadiusz      Łydka                 348: 398
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Szymon         Stępień               403: 280
  20 Dariusz        Socha                - Leszek         Kacprzyk              375: 385
  21 Krzysztof      Kałuża               - Ewa            Dunikowska            362: 357
  22 Jakub          Dworczyk             - Jerzy          Matyasik              235: 420
  23 Adam           Jurkowski            - Michał         Głąb                  494: 236
  24 Szymon         Ozimek               - Jakub          Nalepa                167: 494
  25 Marta          Bajorek              - Aneta          Szczyrzyca            541: 228
  26 Michał         Sztajnert            - Zofia          Gajewska              236: 480
  27 Agnieszka      Walas                - Karolina       Szubska               367: 336
  28 Maria          Tomiczek             - Natalia        Ogierman              249: 374
  29 Andrzej        Kraska               - Wanda          Wach                  412: 221
  30 Sławomir       Wiśniowski           - Ewa            Szałas                400: 360
  31 Marcin         Stachowski           - Dawid          Węgrzyński            408: 253


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Stachowski           - Maciej         Rzychoń               385: 283
   2 Mikołaj        Cieplik              - Marta          Bajorek               391: 377
   3 Adam           Jurkowski            - Małgorzata     Szczygieł             387: 281
   4 Jakub          Nalepa               - Piotr          Broda                 410: 390
   5 Marta          Sztajnert            - Sławomir       Wiśniowski            366: 348
   6 Zofia          Gajewska             - Arkadiusz      Łydka                 257: 381
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Jakub          Zaryński              310: 533
   8 Leszek         Kacprzyk             - Dorota         Stachowska            291: 382
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Putoń                 335: 396
  10 Natalia        Ogierman             - Łukasz         Bobowski              333: 372
  11 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Walas                 333: 341
  12 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Gibas                 338: 324
  13 Bogusław       Szyszka              - Dawid          Adamczyk              415: 481
  14 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Kałuża                435: 373
  15 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Matyasik              373: 370
  16 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Kraska                295: 340
  17 Bożena         Guział               - Krzysztof      Sporczyk              364: 450
  18 Marta          Świątkowska          - Dariusz        Socha                 322: 384
  19 Piotr          Potoczek             - Leszek         Stecuła               375: 289
  20 Ewa            Szałas               - Joanna         Brychcy               418: 344
  21 Adam           Janicki              - Szymon         Stępień               402: 274
  22 Dawid          Węgrzyński           - Ewa            Dunikowska            303: 345
  23 Katarzyna      Kowalska             - Maria          Tomiczek              418: 218
  24 Michał         Głąb                 - Kamil          Górka                 219: 502
  25 Michał         Sztajnert            - Zygmunt        Skwarek               152: 419
  26 Grzegorz       Papciak              - Jakub          Dworczyk              389: 260
  27 Urszula        Solarska             - Waldemar       Wypchał               345: 367
  28 Aneta          Szczyrzyca           - Karolina       Szubska               313: 248
  29 Wanda          Wach                 - Marcin         Kurowski              296: 335
  30 Jerzy          Luter                - Szymon         Ozimek                491: 185
  31 Zbigniew       Rybak                - Renata         Andracka              401: 319


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Cieplik              - Dawid          Adamczyk              335: 302
   2 Jakub          Zaryński             - Marcin         Stachowski            500: 219
   3 Leszek         Kilian               - Jakub          Nalepa                275: 436
   4 Arkadiusz      Łydka                - Adam           Jurkowski             417: 369
   5 Marta          Sztajnert            - Dariusz        Putoń                 249: 437
   6 Andrzej        Kraska               - Irena          Sołdan                340: 486
   7 Agnieszka      Walas                - Dorota         Stachowska            422: 300
   8 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                365: 419
   9 Sławomir       Wiśniowski           - Marta          Bajorek               402: 317
  10 Maciej         Rzychoń              - Zofia          Gajewska              368: 355
  11 Kamil          Górka                - Krzysztof      Kałuża                478: 420
  12 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Papciak               333: 336
  13 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Wrześniewski          468: 334
  14 Piotr          Broda                - Natalia        Ogierman              366: 335
  15 Jerzy          Matyasik             - Ewa            Dunikowska            418: 329
  16 Krzysztof      Gibas                - Małgorzata     Sulejewska            441: 344
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Rechowicz             333: 358
  18 Piotr          Potoczek             - Bogusław       Szyszka               426: 380
  19 Leszek         Kacprzyk             - Ewa            Szałas                392: 368
  20 Marcin         Kurowski             - Katarzyna      Kowalska              409: 288
  21 Zygmunt        Skwarek              - Waldemar       Wypchał               273: 380
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Krzysztof      Sporczyk              298: 420
  23 Adam           Janicki              - Ryszard        Korpalski             368: 322
  24 Dariusz        Socha                - Bożena         Guział                317: 349
  25 Wanda          Wach                 - Urszula        Solarska              311: 405
  26 Jakub          Dworczyk             - Leszek         Stecuła               209: 493
  27 Joanna         Brychcy              - Maria          Tomiczek              390: 311
  28 Michał         Głąb                 - Marta          Świątkowska           219: 437
  29 Karolina       Szubska              - Michał         Sztajnert             344: 271
  30 Szymon         Ozimek               - Dawid          Węgrzyński            230: 297
  31 Szymon         Stępień              - Renata         Andracka              398: 366


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Łydka                - Jakub          Zaryński              361: 395
   2 Mikołaj        Cieplik              - Irena          Sołdan                413: 355
   3 Jakub          Nalepa               - Agnieszka      Walas                 500: 279
   4 Dariusz        Putoń                - Stanisław      Rydzik                388: 353
   5 Kamil          Górka                - Krzysztof      Gibas                 376: 374
   6 Adam           Janicki              - Adam           Jurkowski             415: 302
   7 Maciej         Rzychoń              - Marta          Sztajnert             415: 317
   8 Dawid          Adamczyk             - Piotr          Potoczek              495: 308
   9 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kraska                330: 346
  10 Marcin         Kurowski             - Zbigniew       Rybak                 302: 346
  11 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Bobowski              336: 314
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Papciak               345: 370
  13 Piotr          Broda                - Leszek         Kacprzyk              336: 370
  14 Dorota         Stachowska           - Leszek         Kilian                432: 283
  15 Marcin         Stachowski           - Sławomir       Wiśniowski            384: 267
  16 Waldemar       Wypchał              - Andrzej        Rechowicz             374: 332
  17 Marta          Świątkowska          - Marta          Bajorek               279: 329
  18 Katarzyna      Kowalska             - Bogusław       Szyszka               469: 351
  19 Krzysztof      Kałuża               - Natalia        Ogierman              478: 444
  20 Zygmunt        Skwarek              - Jerzy          Luter                 330: 381
  21 Joanna         Brychcy              - Leszek         Stecuła               328: 348
  22 Ewa            Dunikowska           - Ewa            Szałas                367: 465
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Szczygieł             456: 320
  24 Szymon         Stępień              - Mariusz        Wrześniewski          355: 428
  25 Karolina       Szubska              - Bożena         Guział                257: 397
  26 Dawid          Węgrzyński           - Zofia          Gajewska              225: 405
  27 Urszula        Solarska             - Aneta          Szczyrzyca            322: 374
  28 Dariusz        Socha                - Ryszard        Korpalski             315: 376
  29 Renata         Andracka             - Wanda          Wach                  394: 272
  30 Maria          Tomiczek             - Michał         Głąb                  259: 351
  31 Jakub          Dworczyk             - Michał         Sztajnert             311: 269
  32 Szymon         Ozimek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Nalepa               - Dariusz        Putoń                 291: 412
   2 Jakub          Zaryński             - Mikołaj        Cieplik               359: 344
   3 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Papciak               424: 330
   4 Kamil          Górka                - Leszek         Kacprzyk              433: 284
   5 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Walas                 366: 365
   6 Andrzej        Kraska               - Maciej         Rzychoń               406: 425
   7 Łukasz         Sornek               - Dorota         Stachowska            342: 299
   8 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Stachowski            416: 403
   9 Waldemar       Wypchał              - Adam           Janicki               351: 314
  10 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Rybak                 431: 303
  11 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Kałuża                379: 347
  12 Leszek         Stecuła              - Ewa            Szałas                438: 323
  13 Zofia          Gajewska             - Małgorzata     Sulejewska            351: 400
  14 Marta          Bajorek              - Piotr          Broda                 297: 457
  15 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Wrześniewski          343: 398
  16 Adam           Jurkowski            - Marta          Sztajnert             440: 312
  17 Sławomir       Wiśniowski           - Jerzy          Matyasik              410: 316
  18 Jerzy          Luter                - Piotr          Potoczek              379: 401
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Kurowski              277: 372
  20 Katarzyna      Kowalska             - Leszek         Kilian                328: 355
  21 Bożena         Guział               - Aneta          Szczyrzyca            424: 275
  22 Łukasz         Bobowski             - Ryszard        Korpalski             473: 328
  23 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Szczygieł             372: 400
  24 Natalia        Ogierman             - Szymon         Stępień               424: 358
  25 Karolina       Szubska              - Urszula        Solarska              408: 304
  26 Ewa            Dunikowska           - Renata         Andracka              410: 320
  27 Dawid          Węgrzyński           - Dariusz        Socha                 212: 442
  28 Michał         Głąb                 - Zygmunt        Skwarek               403: 303
  29 Joanna         Brychcy              - Jakub          Dworczyk              386: 246
  30 Marta          Świątkowska          - Szymon         Ozimek                391: 158
  31 Wanda          Wach                 - Maria          Tomiczek              363: 308
  32 Michał         Sztajnert            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Jakub          Zaryński              461: 367
   2 Arkadiusz      Łydka                - Dawid          Adamczyk              376: 344
   3 Kamil          Górka                - Mikołaj        Cieplik               418: 467
   4 Łukasz         Sornek               - Jakub          Nalepa                422: 376
   5 Maciej         Rzychoń              - Waldemar       Wypchał               401: 316
   6 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                411: 406
   7 Adam           Jurkowski            - Andrzej        Kraska                359: 412
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Zbigniew       Rybak                 321: 359
   9 Łukasz         Bobowski             - Sławomir       Wiśniowski            399: 312
  10 Piotr          Potoczek             - Mariusz        Wrześniewski          333: 484
  11 Piotr          Broda                - Marcin         Stachowski            398: 321
  12 Agnieszka      Walas                - Bożena         Guział                389: 414
  13 Leszek         Stecuła              - Grzegorz       Papciak               425: 412
  14 Dorota         Stachowska           - Marcin         Kurowski              353: 341
  15 Krzysztof      Gibas                - Leszek         Kacprzyk              337: 429
  16 Leszek         Kilian               - Adam           Janicki               338: 371
  17 Krzysztof      Kałuża               - Krzysztof      Sporczyk              441: 364
  18 Ewa            Szałas               - Marta          Świątkowska           403: 261
  19 Ewa            Dunikowska           - Jerzy          Luter                 281: 471
  20 Natalia        Ogierman             - Joanna         Brychcy               341: 384
  21 Marta          Bajorek              - Małgorzata     Szczygieł             419: 267
  22 Marta          Sztajnert            - Katarzyna      Kowalska              347: 318
  23 Jerzy          Matyasik             - Karolina       Szubska               484: 254
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Zofia          Gajewska              362: 287
  25 Michał         Głąb                 - Dariusz        Socha                 287: 317
  26 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Rechowicz             343: 363
  27 Bogusław       Szyszka              - Renata         Andracka              492: 280
  28 Urszula        Solarska             - Dawid          Węgrzyński            493: 307
  29 Zygmunt        Skwarek              - Jakub          Dworczyk              409: 213
  30 Szymon         Stępień              - Michał         Sztajnert             394: 242
  31 Szymon         Ozimek               - Wanda          Wach                  172: 372
  32 Maria          Tomiczek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Arkadiusz      Łydka                 448: 349
   2 Łukasz         Sornek               - Jakub          Zaryński              382: 445
   3 Kamil          Górka                - Maciej         Rzychoń               296: 369
   4 Mikołaj        Cieplik              - Stanisław      Rydzik                308: 379
   5 Jakub          Nalepa               - Andrzej        Kraska                388: 296
   6 Piotr          Broda                - Dawid          Adamczyk              323: 352
   7 Dorota         Stachowska           - Irena          Sołdan                399: 415
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Adam           Janicki               445: 433
   9 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Bobowski              329: 454
  10 Leszek         Kacprzyk             - Leszek         Stecuła               465: 246
  11 Waldemar       Wypchał              - Bożena         Guział                353: 349
  12 Krzysztof      Kałuża               - Agnieszka      Walas                 374: 375
  13 Dariusz        Socha                - Jerzy          Luter                 320: 311
  14 Piotr          Potoczek             - Adam           Jurkowski             317: 451
  15 Joanna         Brychcy              - Jerzy          Matyasik              304: 529
  16 Ewa            Szałas               - Marcin         Stachowski            318: 367
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Sławomir       Wiśniowski            524: 220
  18 Marta          Bajorek              - Marcin         Kurowski              268: 453
  19 Marta          Sztajnert            - Krzysztof      Gibas                 409: 310
  20 Grzegorz       Papciak              - Leszek         Kilian                453: 376
  21 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Rechowicz             291: 396
  22 Szymon         Stępień              - Bogusław       Szyszka               395: 352
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Natalia        Ogierman              365: 397
  24 Marta          Świątkowska          - Urszula        Solarska              422: 307
  25 Katarzyna      Kowalska             - Karolina       Szubska               379: 256
  26 Wanda          Wach                 - Krzysztof      Sporczyk              258: 485
  27 Zofia          Gajewska             - Michał         Głąb                  382: 290
  28 Ryszard        Korpalski            - Ewa            Dunikowska            433: 280
  29 Renata         Andracka             - Zygmunt        Skwarek               406: 275
  30 Michał         Sztajnert            - Dawid          Węgrzyński            273: 348
  31 Maria          Tomiczek             - Szymon         Ozimek                331: 183
  32 Jakub          Dworczyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Rzychoń              - Dariusz        Putoń                 432: 368
   2 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                415: 483
   3 Jakub          Nalepa               - Arkadiusz      Łydka                 347: 400
   4 Irena          Sołdan               - Leszek         Kacprzyk              433: 294
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Mikołaj        Cieplik               491: 337
   6 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Sornek                458: 365
   7 Łukasz         Bobowski             - Waldemar       Wypchał               320: 319
   8 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Rechowicz             370: 320
   9 Andrzej        Kraska               - Kamil          Górka                 400: 311
  10 Marcin         Kurowski             - Małgorzata     Sulejewska            359: 290
  11 Anna           Demczyszyn           - Adam           Jurkowski             359: 324
  12 Zbigniew       Rybak                - Bożena         Guział                430: 409
  13 Agnieszka      Walas                - Piotr          Broda                 389: 357
  14 Adam           Janicki              - Marta          Sztajnert             360: 362
  15 Marcin         Stachowski           - Dorota         Stachowska            360: 322
  16 Grzegorz       Papciak              - Dariusz        Socha                 414: 347
  17 Leszek         Stecuła              - Krzysztof      Kałuża                489: 360
  18 Teresa         Zalewska             - Piotr          Potoczek              457: 306
  19 Jerzy          Luter                - Szymon         Stępień               339: 382
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Brychcy               349: 331
  21 Ewa            Szałas               - Leszek         Kilian                352: 326
  22 Natalia        Ogierman             - Marta          Świątkowska           406: 323
  23 Sławomir       Wiśniowski           - Katarzyna      Kowalska              310: 330
  24 Marta          Bajorek              - Ryszard        Korpalski             441: 458
  25 Krzysztof      Gibas                - Aneta          Szczyrzyca            421: 282
  26 Zofia          Gajewska             - Urszula        Solarska              429: 285
  27 Małgorzata     Szczygieł            - Renata         Andracka              375: 295
  28 Ewa            Dunikowska           - Michał         Głąb                  341: 237
  29 Dawid          Węgrzyński           - Zygmunt        Skwarek               231: 415
  30 Karolina       Szubska              - Maria          Tomiczek              249: 392
  31 Jakub          Dworczyk             - Wanda          Wach                  261: 290
  32 Szymon         Ozimek               - Michał         Sztajnert               1: 400


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Irena          Sołdan                363: 358
   2 Jakub          Zaryński             - Maciej         Rzychoń               347: 383
   3 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrześniewski          332: 428
   4 Dawid          Adamczyk             - Jakub          Nalepa                349: 374
   5 Arkadiusz      Łydka                - Łukasz         Bobowski              403: 318
   6 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Sornek                310: 406
   7 Leszek         Stecuła              - Marcin         Kurowski              360: 345
   8 Leszek         Kacprzyk             - Grzegorz       Papciak               435: 288
   9 Mikołaj        Cieplik              - Anna           Demczyszyn            387: 330
  10 Marta          Sztajnert            - Zbigniew       Rybak                 347: 333
  11 Marcin         Stachowski           - Andrzej        Kraska                394: 354
  12 Waldemar       Wypchał              - Agnieszka      Walas                 310: 410
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Górka                 307: 453
  14 Dorota         Stachowska           - Teresa         Zalewska              344: 328
  15 Adam           Jurkowski            - Krzysztof      Gibas                 368: 408
  16 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Sulejewska            257: 446
  17 Bożena         Guział               - Zofia          Gajewska              426: 306
  18 Katarzyna      Kowalska             - Natalia        Ogierman              400: 373
  19 Piotr          Broda                - Szymon         Stępień               406: 336
  20 Dariusz        Socha                - Adam           Janicki               259: 331
  21 Ryszard        Korpalski            - Ewa            Szałas                386: 340
  22 Krzysztof      Kałuża               - Małgorzata     Szczygieł             370: 367
  23 Leszek         Kilian               - Jerzy          Luter                 455: 359
  24 Ewa            Dunikowska           - Marta          Bajorek               455: 266
  25 Zygmunt        Skwarek              - Sławomir       Wiśniowski            162: 419
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Piotr          Potoczek              283: 363
  27 Joanna         Brychcy              - Wanda          Wach                  424: 306
  28 Maria          Tomiczek             - Marta          Świątkowska           270: 321
  29 Michał         Głąb                 - Urszula        Solarska              324: 397
  30 Renata         Andracka             - Michał         Sztajnert             426: 211
  31 Karolina       Szubska              - Jakub          Dworczyk              468: 169
  32 Dawid          Węgrzyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Rzychoń               351: 386
   2 Dariusz        Putoń                - Dawid          Adamczyk              344: 349
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Zaryński              433: 445
   4 Irena          Sołdan               - Arkadiusz      Łydka                 431: 321
   5 Jakub          Nalepa               - Marcin         Stachowski            405: 380
   6 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Walas                 404: 337
   7 Leszek         Stecuła              - Łukasz         Sornek                376: 393
   8 Leszek         Kacprzyk             - Mikołaj        Cieplik               450: 376
   9 Kamil          Górka                - Marta          Sztajnert             394: 319
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Dorota         Stachowska            436: 386
  11 Zbigniew       Rybak                - Jerzy          Matyasik              288: 373
  12 Bożena         Guział               - Katarzyna      Kowalska              465: 301
  13 Marcin         Kurowski             - Piotr          Broda                 355: 350
  14 Krzysztof      Gibas                - Anna           Demczyszyn            417: 358
  15 Adam           Janicki              - Krzysztof      Kałuża                328: 391
  16 Grzegorz       Papciak              - Ryszard        Korpalski             349: 347
  17 Andrzej        Kraska               - Waldemar       Wypchał               361: 320
  18 Szymon         Stępień              - Adam           Jurkowski             231: 479
  19 Teresa         Zalewska             - Ewa            Dunikowska            384: 297
  20 Natalia        Ogierman             - Andrzej        Rechowicz             380: 309
  21 Piotr          Potoczek             - Ewa            Szałas                352: 474
  22 Sławomir       Wiśniowski           - Krzysztof      Sporczyk              317: 367
  23 Zofia          Gajewska             - Dariusz        Socha                 425: 345
  24 Marta          Świątkowska          - Leszek         Kilian                394: 291
  25 Jerzy          Luter                - Joanna         Brychcy               336: 362
  26 Wanda          Wach                 - Marta          Bajorek               394: 373
  27 Urszula        Solarska             - Maria          Tomiczek              443: 204
  28 Małgorzata     Szczygieł            - Dawid          Węgrzyński            492: 282
  29 Zygmunt        Skwarek              - Karolina       Szubska               349: 224
  30 Renata         Andracka             - Jakub          Dworczyk              508: 204
  31 Michał         Sztajnert            - Aneta          Szczyrzyca            299: 368
  32 Michał         Głąb                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Rzychoń              - Irena          Sołdan                458: 374
   2 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Putoń                 334: 378
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Nalepa                531: 340
   4 Jakub          Zaryński             - Dawid          Adamczyk              392: 369
   5 Arkadiusz      Łydka                - Kamil          Górka                 325: 337
   6 Stanisław      Rydzik               - Leszek         Kacprzyk              389: 367
   7 Grzegorz       Papciak              - Bożena         Guział                323: 300
   8 Agnieszka      Walas                - Małgorzata     Sulejewska            393: 369
   9 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Stachowski            323: 389
  10 Andrzej        Kraska               - Leszek         Stecuła               357: 328
  11 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Gibas                 403: 410
  12 Marta          Sztajnert            - Marcin         Kurowski              279: 363
  13 Adam           Jurkowski            - Zofia          Gajewska              442: 378
  14 Anna           Demczyszyn           - Krzysztof      Kałuża                394: 420
  15 Adam           Janicki              - Łukasz         Sornek                303: 388
  16 Katarzyna      Kowalska             - Teresa         Zalewska              389: 346
  17 Ewa            Szałas               - Zbigniew       Rybak                 383: 306
  18 Waldemar       Wypchał              - Natalia        Ogierman              382: 313
  19 Joanna         Brychcy              - Piotr          Broda                 313: 341
  20 Dorota         Stachowska           - Marta          Świątkowska           428: 352
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Ryszard        Korpalski             368: 359
  22 Sławomir       Wiśniowski           - Urszula        Solarska              336: 303
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Zygmunt        Skwarek               499: 292
  24 Piotr          Potoczek             - Szymon         Stępień               337: 312
  25 Leszek         Kilian               - Renata         Andracka              345: 347
  26 Ewa            Dunikowska           - Wanda          Wach                  415: 203
  27 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Luter                 376: 350
  28 Aneta          Szczyrzyca           - Dariusz        Socha                 247: 402
  29 Dawid          Węgrzyński           - Marta          Bajorek               227: 444
  30 Michał         Sztajnert            - Michał         Głąb                  249: 446
  31 Jakub          Dworczyk             - Maria          Tomiczek              268: 299
  32 Karolina       Szubska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Maciej         Rzychoń               358: 322
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Zaryński              413: 376
   3 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                341: 464
   4 Dawid          Adamczyk             - Jakub          Nalepa                382: 309
   5 Kamil          Górka                - Łukasz         Bobowski              516: 277
   6 Krzysztof      Gibas                - Leszek         Kacprzyk              390: 385
   7 Agnieszka      Walas                - Arkadiusz      Łydka                 361: 491
   8 Marcin         Stachowski           - Andrzej        Kraska                364: 346
   9 Marcin         Kurowski             - Grzegorz       Papciak               299: 294
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Adam           Jurkowski             538: 326
  11 Krzysztof      Kałuża               - Bożena         Guział                357: 496
  12 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Matyasik              389: 354
  13 Ewa            Szałas               - Mikołaj        Cieplik               504: 365
  14 Piotr          Broda                - Leszek         Stecuła               411: 336
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Stachowska            432: 311
  16 Katarzyna      Kowalska             - Marta          Sztajnert             373: 287
  17 Teresa         Zalewska             - Waldemar       Wypchał               396: 256
  18 Natalia        Ogierman             - Małgorzata     Szczygieł             354: 397
  19 Zofia          Gajewska             - Adam           Janicki               321: 403
  20 Anna           Demczyszyn           - Zbigniew       Rybak                 356: 305
  21 Ewa            Dunikowska           - Joanna         Brychcy               477: 312
  22 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Potoczek              271: 416
  23 Dariusz        Socha                - Marta          Świątkowska           347: 287
  24 Renata         Andracka             - Sławomir       Wiśniowski            432: 286
  25 Marta          Bajorek              - Ryszard        Korpalski             491: 300
  26 Leszek         Kilian               - Urszula        Solarska              375: 325
  27 Szymon         Stępień              - Zygmunt        Skwarek               408: 313
  28 Wanda          Wach                 - Aneta          Szczyrzyca            388: 284
  29 Karolina       Szubska              - Michał         Głąb                  355: 326
  30 Maria          Tomiczek             - Dawid          Węgrzyński            271: 299
  31 Michał         Sztajnert            - Jakub          Dworczyk              347: 286
  32 Jerzy          Luter                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 31-10-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 162.20  31467  194
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            161.22  29987  186
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     157.50  26932  171
   4 Kamil Górka                    Kraków               157.19  29867  190
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.73  29901  192
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             155.60  23807  153
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              155.48  30474  196
   8 Dawid Pikul                    Poznań               153.62  30110  196
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.43  30686  200
  10 Mirosław Uglik                 Warszawa             151.71  29128  192
  11 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.57  26373  174
  12 Dominik Urbacki                Pruszków             151.41  27254  180
  13 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.28  22238  147
  14 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.04  14953   99
  15 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.84  28659  190
  16 Michał Makowski                Warszawa             150.28  11271   75
  17 Justyna Górka                  Kraków               149.57  23781  159
  18 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.52  29455  197
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 149.43  17931  120
  20 Krzysztof Obremski             Legnica              148.39  28046  189
  21 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.08   7108   48
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.95  27815  188
  23 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.91  27955  189
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             147.41  28744  195
  25 Maciej Rzychoń                 Katowice             146.53   5568   38
  26 Sławomir Piotrowski            Deszczno             146.20  14474   99
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.18  28944  198
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.85   8751   60
  29 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  30 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.16  24532  169
  31 Kamil Kister                   Puławy               145.13  28010  193
  32 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  33 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.69  27347  189
  34 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.57  16192  112
  35 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.94  28644  199
  36 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.65  27581  192
  37 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.30  25221  176
  38 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.25  27933  195
  39 Marek Reda                     Dębówka              143.14  28628  200
  40 Łukasz Bobowski                Suchedniów           143.08  28330  198
  41 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.82  27421  192
  42 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.06  27560  194
  43 Janusz Krupiński               Bytom                141.76  23532  166
  44 Rafał Matczak                  Milanówek            141.24  23304  165
  45 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.97  27913  198
  46 Irena Sołdan                   Sopot                140.57  28114  200
  47 Bogusław Szyszka               Oława                140.36  26247  187
  48 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  49 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           139.33  16859  121
  50 Robert Kamiński                Warszawa             138.94   9865   71
  51 Michał Kolaj                   Ostróda              138.56   6235   45
  52 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.04  13666   99
  53 Jakub Nalepa                   Gliwice              138.03   5107   37
  54 Jakub Błażejewski              Poznań               138.01  23875  173
  55 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  56 Piotr Broda                    Sandomierz           137.16  26334  192
  57 Przemysław Rybicki             Otwock               136.57   5463   40
  58 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.55  21439  157
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.55  25944  190
  60 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.96  26921  198
  61 Dariusz Kuć                    Stargard             135.39  19090  141
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.29  26922  199
  63 Szymon Płachta                 Warszawa             135.23  26099  193
  64 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.90  18751  139
  65 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  66 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  134.34  25525  190
  67 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.16  23881  178
  68 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  69 Barbara Obremska               Wrocław              133.93  25581  191
  70 Marek Salamon                  Bytom                133.78   4816   36
  71 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  72 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.44  25221  189
  73 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.17  24370  183
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.03  26340  198
  75 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             132.92  26319  198
  76 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.92  26186  197
  77 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            132.78   7967   60
  78 Tomasz Lempart                 Kraków               132.66  23215  175
  79 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.62  23208  175
  80 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.45  25961  196
  81 Joanna Juszczak                Warszawa             132.35  25808  195
  82 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.26  25262  191
  83 Michał Rogalewicz              Poznań               132.11  24968  189
  84 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            132.06  15583  118
  85 Radosław Jachna                Łódź                 131.93  14248  108
  86 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  87 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.84  17798  135
  88 Konrad Sowula                  Kraków               131.83  17402  132
  89 Krzysztof Gibas                Kraków               131.74  24241  184
  90 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  91 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.34  10901   83
  92 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.29  25602  195
  93 Artur Koszel                   Warszawa             131.24   8268   63
  94 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.13  22817  174
  95 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
  96 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.89  24739  189
  97 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.87  25520  195
  98 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.85  23553  180
  99 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.74  26149  200
 100 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.73  11896   91
 101 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 102 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.97  24954  192
 103 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
 104 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 105 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.40  24456  189
 106 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.40  19927  154
 107 Leszek Stecuła                 Bytom                129.23  10080   78
 108 Zdzisław Szota                 Warszawa             129.20  12145   94
 109 Agnieszka Goniowska            Wrocław              128.65  12222   95
 110 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 111 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.54   8098   63
 112 Marcin Rogala                  Warszawa             128.52  18893  147
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.48   8480   66
 114 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.46  25306  197
 115 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.25  15646  122
 116 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.24  25520  199
 117 Marta Bajorek                  Warszawa             128.20  24743  193
 118 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.96  13948  109
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.89  18544  145
 120 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.81   7285   57
 121 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.76  16992  133
 122 Marcin Ceglarek                Kraków               127.76  20952  164
 123 Grażyna Wesołowska             Łódź                 127.58  10589   83
 124 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 125 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.35   8023   63
 126 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 127 Maciej Perzyński               Piła                 126.71  14572  115
 128 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.69  22805  180
 129 Agnieszka Walas                Kraków               126.30  23239  184
 130 Anita Bruska                   Gdynia               126.21  18931  150
 131 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.09  18913  150
 132 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 133 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.95  10454   83
 134 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.77  16098  128
 135 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.65  19852  158
 136 Agnieszka Krupka               Krosno               125.54   6779   54
 137 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.53  20712  165
 138 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.43   9031   72
 139 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.29  24808  198
 140 Marek Rogalski                 Warszawa             124.86  20103  161
 141 Tomasz Górka                   Kraków               124.73  12224   98
 142 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        124.72   4864   39
 143 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.49  16308  131
 144 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.29  24486  197
 145 Natalia Ogierman               Katowice             124.19  21734  175
 146 Dorota Kuć                     Stargard             123.90  14372  116
 147 Czesław Grajewski              Białystok            123.64  16073  130
 148 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 149 Ewa Szałas                     Katowice             123.22  14293  116
 150 Agata Kuć                      Stargard             123.11  22899  186
 151 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.67  23307  190
 152 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.62  15328  125
 153 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.51   8576   70
 154 Dariusz Sowula                 Kraków               122.50  14088  115
 155 Michał Szorc                   Białystok            122.33   5872   48
 156 Teresa Zalewska                Racibórz             122.30  22136  181
 157 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      122.14  11725   96
 158 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 159 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 160 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 161 Jarosław Olek                  Warszawa             121.65  13017  107
 162 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.50  23571  194
 163 Ewelina Gruda                  Białystok            121.48   5831   48
 164 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 165 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.03   7504   62
 166 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.93   5200   43
 167 Jakub Onoszko                  Gdynia               120.85  15227  126
 168 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.33  18892  157
 169 Małgorzata Jóźwiak             Iława                120.31   5775   48
 170 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.14  22466  187
 171 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            119.95  10556   88
 172 Beata Piotrowska               Łódź                 119.93  12113  101
 173 Adam Janicki                   Wrocław              119.84  18935  158
 174 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 175 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 176 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.70  11491   96
 177 Grzegorz Papciak               Jodłowa              119.47   9916   83
 178 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 179 Bożena Guział                  Racibórz             119.28  19442  163
 180 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.05   8929   75
 181 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.01  21302  179
 182 Sławomir Wolski                Wrocław              118.92  23070  194
 183 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.77  17341  146
 184 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.38  17994  152
 185 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 118.21  23051  195
 186 Lucyna Śniadach                Rumia                118.12  22560  191
 187 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    118.03   7082   60
 188 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.93  23350  198
 189 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.51   8461   72
 190 Agnieszka Matus                Milanówek            117.47  20675  176
 191 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.47   9280   79
 192 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 193 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.16  22495  192
 194 Diana Pietrzykowska            Szczecin             117.13  21434  183
 195 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.02   6202   53
 196 Jerzy Luter                    Bytom                116.79  22307  191
 197 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 198 Monika Siemaszko               Lipiany              116.64  22978  197
 199 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.63  11546   99
 200 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 201 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 202 Jacek Nowak                    Szczecin             116.28   8605   74
 203 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               116.08  23217  200
 204 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.06  18222  157
 205 Robert Wagner                  Wrocław              115.87  20857  180
 206 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 207 Anna Krynicka                  Warszawa             115.58   8553   74
 208 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 209 Sławomir Długosz               Ostróda              115.35  13842  120
 210 Joanna Brychcy                 Katowice             115.25  22935  199
 211 Rafał Stachowski               Police               114.84  10336   90
 212 Marta Świątkowska              Wrocław              114.76  22033  192
 213 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 214 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 215 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.49  20608  180
 216 Adam Grzelec                   Poznań               114.26   7770   68
 217 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 218 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.13  11984  105
 219 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.85  21631  190
 220 Renata Andracka                Zwola                113.73  20812  183
 221 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.85   6658   59
 222 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.45   7422   66
 223 Urszula Solarska               Łódź                 112.44  21813  194
 224 Anna Arana                     Kołobrzeg            112.37  20114  179
 225 Maria Uryga                    Kraków               112.22   6621   59
 226 Adam Sternik                   Elbląg               111.54   9369   84
 227 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.00  21534  194
 228 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.53   7958   72
 229 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.35  20967  190
 230 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.32  20078  182
 231 Józef Burzyński                Ełk                  110.28  11910  108
 232 Paweł Pogorzelski              Warszawa             110.07   6164   56
 233 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 234 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 235 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 236 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.54  21799  199
 237 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 238 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 239 Paweł Brylski                  Kraków               109.27   4808   44
 240 Agnieszka Dawid                Kraków               109.02  10684   98
 241 Waldemar Wypchał               Kraków               108.97  19069  175
 242 Anna Kowalik                   Szczecin             108.94   3922   36
 243 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.65   8149   75
 244 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               108.59   4995   46
 245 Marta Sztajnert                Wisła                108.26  11692  108
 246 Dorota Ostrowska               Białystok            108.17  18714  173
 247 Zofia Górka                    Łęczna               108.12   7136   66
 248 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 249 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.59   5487   51
 250 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.58  19150  178
 251 Beata Marynowicz               Racibórz             107.54   3764   35
 252 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.51   5053   47
 253 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.20   8040   75
 254 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 255 Marcin Kurowski                Racibórz             107.02  18407  172
 256 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 257 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 258 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.59  15989  150
 259 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 260 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.46   8836   83
 261 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.43   8727   82
 262 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.75   3807   36
 263 Lidia Żywna                    Gdynia               105.61  13941  132
 264 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.47   7805   74
 265 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 266 Konrad Pajączek                Milanówek            105.10   8723   83
 267 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 268 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     104.70   6282   60
 269 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.54   7527   72
 270 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 271 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.79  20551  198
 272 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 273 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.61   4766   46
 274 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.56  20298  196
 275 Dariusz Socha                  Warszawa             103.46   5587   54
 276 Szymon Stępień                 Bytom                103.28   9812   95
 277 Karolina Urbańska              Poznań               103.12  18252  177
 278 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.53   3076   30
 279 Agnieszka Antos                Racibórz             101.38   6590   65
 280 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 281 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.91  12109  120
 282 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 283 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 284 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.29   4112   41
 285 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.27  19652  196
 286 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.54   3484   35
 287 Karolina Mak                   Wrocław               99.30  15987  161
 288 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo              99.17   7041   71
 289 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 290 Olga Swarcewicz                Warszawa              98.58   5619   57
 291 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.33   6195   63
 292 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.23  16405  167
 293 Anna Lenartowska               Gdynia                98.11   5592   57
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 295 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.35  18593  191
 296 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             96.94   6786   70
 297 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 298 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 299 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.03  12600  134
 300 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.13   6612   71
 301 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               93.04   8374   90
 302 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   6666   72
 303 Wanda Wach                     Tarnów                92.53   5459   59
 304 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 305 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.19  16409  178
 306 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 307 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 308 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 309 Teresa Balewska                Reda                  87.98  17509  199
 310 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 311 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.87   4517   52
 312 Anna Strugała                  Świnoujście           85.97   2665   31
 313 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.93   6273   73
 314 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.83   5514   65
 315 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 316 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.28   7501   89
 317 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 319 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 320 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.41   7385   93
 321 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 322 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 323 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 324 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 325 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 326 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 327 Joanna Kulawiak                Warszawa              68.63   4598   67
 328 Mirosław Dejna                 Sampława              65.31   9208  141
 329 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 31-10-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   4 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.93   2695   29
   5 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   6 Piotr Domański                 Lublin               125.89   3525   28
   7 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   8 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   9 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
  10 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  11 Kinga Stecuła                  Bytom                106.46   2768   26
  12 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  13 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  14 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  15 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  16 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  17 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  18 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  19 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  20 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              134.25   3222   24
  21 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  22 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  23 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  24 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  25 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  26 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  27 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.58   3014   24
  28 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.58   2990   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  30 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.62   2871   24
  31 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  32 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  33 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  34 Tomasz Sehnal                  Warszawa             114.46   2747   24
  35 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  36 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  37 Mariusz Grodek                 Kraków               112.83   2708   24
  38 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  39 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  40 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.33   2672   24
  41 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  42 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  43 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  44 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  45 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  46 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  47 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  48 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           94.29   2263   24
  49 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.96   2183   24
  50 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  51 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  52 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  53 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  54 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  55 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  56 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  57 Karolina Szubska               Jaworzno              97.04   2232   23
  58 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  59 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              91.35   2101   23
  60 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  61 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  62 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  63 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  64 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  65 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  66 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  67 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  68 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  69 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  70 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  71 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  72 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  73 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  74 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  75 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  76 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  77 Maciej Kuć                     Stargard             115.05   2186   19
  78 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  79 Dorota Patera                  Legnica               69.21   1315   19
  80 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  81 Piotr Ozimek                   Sochaczew             56.06   1009   18
  82 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  83 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  84 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  85 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  86 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  87 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  88 Karol Waniek                   Wrocław              137.67   2065   15
  89 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  90 Krzysztof Bukowski             Milanówek            127.00   1905   15
  91 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             125.67   1885   15
  92 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  93 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  94 Andrzej Grabiński              Suchedniów           145.38   1890   13
  95 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  96 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  97 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  98 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  99 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 100 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
 101 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 102 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 103 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 104 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
 105 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 106 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
 107 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 108 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 109 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 110 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 111 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.25   1395   12
 112 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 114 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 115 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 116 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 117 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 118 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 119 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 120 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 121 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 122 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 123 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 124 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 125 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 126 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 127 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 128 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 129 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 130 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 131 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 132 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 133 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 134 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 135 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 136 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 137 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 138 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 139 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 140 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 141 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 142 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 143 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 144 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 145 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 146 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 147 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 148 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 149 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 150 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 151 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 152 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 153 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 154 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 155 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 156 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 157 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             54.92    659   12
 158 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 159 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 160 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  115.00   1265   11
 161 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 162 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 163 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 164 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 165 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 166 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 167 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 168 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 169 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 170 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 171 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 172 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 173 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 174 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 175 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 176 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 177 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 178 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 179 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 180 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 181 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 182 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 183 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 184 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 185 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 186 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 187 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 188 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 189 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 190 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 191 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 192 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 193 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 194 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 195 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 196 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 197 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 198 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 199 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 200 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 201 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 202 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 203 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 204 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 205 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 206 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 207 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 208 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 209 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 210 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 211 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 212 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 213 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 214 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 215 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 216 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 217 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 218 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 219 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 220 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 221 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 222 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 223 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 224 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 225 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 226 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 227 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 228 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 229 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 230 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 231 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 232 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 233 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 234 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 235 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 236 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 237 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 238 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 239 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 240 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 241 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 242 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 243 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 244 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 245 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 246 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 247 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 248 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 249 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 250 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 251 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 252 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 253 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 254 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 255 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 256 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie