Racibórz 2
września
Racibórz 2- 3 września VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2017
Jaworzno 9
września
Jaworzno 9-10 września XII Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleGrand Prix 2017
Warszawa 9
września
Warszawa 9 września Turniej Scrabble w ramach Festiwalu dla Myślących
Jeden turniej, wiele rozstrzygnięć...09 - 10 września 2017 — XII Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Jaworzno, 09 - 10 września 2017
Grand Prix 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Jeden turniej, wiele rozstrzygnięć...Energicznie wstała od stolika i podeszła do mnie. Uśmiechnięta, radosna, promienna. W ręku ściskała pasek papieru, jej przepustkę.
- Wiesz, co się stało? — Spojrzała na mnie spod swych kasztanowych włosów. Głos miała pewny, choć nasycony emocjami.
- Wiem – Tak. Tak, myślałem, że wiem wszystko. Ale znałem tylko efekt, finał, zwieńczenie drogi. Nie wiedziałem, że ta droga trwała aż 12 lat. Bardzo długich lat…


Gdyby pisano scrabblowe powieści tak mogłoby być opisane pierwsze z rozstrzygnięć jaworzniańskiego turnieju. W ostatniej rundzie na trzecim stole Justyna Górka pokonała Mariusza Wrześniewskiego, zdobywając w ten sposób Mistrzostwo Regionu Południowego, co — zgodnie z regulaminem tego cyklu — gwarantuje jej prawo gry w fazie finałowej zbliżających się Mistrzostw Polski. XII Mistrzostwa Jaworzna były też ostatnim w 2017 roku turniejem mającym status zawodów Grand Prix Polskiej Federacji Scrabble. Także w tych rozgrywkach można było zdobyć (tym razem trzy) „wejściówki” do ostatniej fazy MP. Jedną z takich nagród zapewnił sobie już wcześniej Michał Alabrudziński. O kolejne dwa prawa występów w Sochaczewie walczyli w Jaworznie Bartosz Morawski, Dominik Urbacki, Krzysztof Obremski i Kamil Górka. I to gwarantowało dodatkowe emocje na naszych zawodach.

W sobotę zaczęliśmy w 66 osób, poddani opiece doświadczonych organizatorek z Miejskiego Centrum Kultury i Sportu, z niezastąpioną Anetą Szczyrzycą na czele. Pośród różnych dodatkowych atrakcji szczególnym zainteresowaniem cieszyła się możliwość przeżycia profesjonalnego masażu, w specjalnym namiocie ustawionym na sali. Chwilami była tam kolejka.

Pierwsze sześć rund należało do Dominika Urbackiego. Najpierw w czołówce, później na czele, w połowie zawodów był jedynym niepokonanym graczem z imponującym dorobkiem małych punktów. Kończył jednak sobotę porażką i następnego dnia, po dwóch kolejnych przegranych, wygłosił sentencję – Czarna niedziela zaczęła się wczoraj.

Niedziela należała do blogerów „Trzeciego Blanka”, Bartosza Morawskiego i Krzysztofa Obremskiego.

Zasiedli ze sobą do partii bezpośrednio w 10 kolejce, podczas której leciutką przewagę osiągnął Krzysztof. Bezlitosny „duńczyk” zmusił ich do kolejnej gry w rozstrzygającej, dwunastej rundzie.

Bardzo, bardzo długo toczyli tę rozgrywkę. Ze zmiennym szczęściem – w pewnym momencie już głosiłem w bezpośredniej relacji prawie, prawie zwycięstwo Krzysztofa. Ale los, przewrotny los, pozwolił Bartkowi ułożyć kolejną premię, Krzysztofowi sypnął zaś płytkowym „żużlem”. Różnicą 9 małych punktów zwyciężył Bartek i tym samym odniósł dwa triumfy: w XII Mistrzostwach Jaworzna oraz w cyklu Grand Prix. W międzyczasie drugi stopień podium zapewnił sobie Kamil Górka, przybity zaś Krzysztof skomentował trzecie miejsce myślą: „Zwycięstwo albo śmierć”. Teraz nastąpiła chwila szybkich wyliczeń i kolejne hitchcockowskie rozstrzygnięcie, Krzysztof i Dominik mają identyczną liczbę zdobytych punktów w cyklu Grand Prix… Ale regulamin przewidział taką możliwość – trzecie miejsce i gra w Sochaczewie dla Dominika, który zdobywał punkty w większej liczbie turniejów.

Długo trwało wręczanie nagród, bo to i nagrody dla lokalnych graczy przygotowano, najlepszego juniora (Szymon Stępień zajął 13 miejsce), najlepszej debiutującej osoby (wśród trójki takich graczy najskuteczniej grała Patrycja Kuśnierczyk). Justyna Górka szczyciła się najdroższym ruchem (węszycie, 185 punktów), dwanaście osób zwyciężało w każdej z rund w konkursie na słowo zaczynające się od kolejnych liter JAWO(RZ)NO MCKIS. Sędziów zawodów (towarzyszyła mi Iwona Skubis) szczególnie zaciekawił konkurs poetycki, w którym należało opisać mową wiązaną swoje dwie pasje, w tym jedną związaną z żonglowaniem literkami – laury poetyckie przypadły Joannie Brychcy.

Jeśli chcecie przeczytać jej wiersz, poznać więcej złotych myśli wypowiedzianych na turnieju i w ogóle poczuć atmosferę Jaworzna – zapraszam do zakładki przebieg w wynikach turnieju i lektury zawartych tam komentarzy.

Dziękuję jeszcze raz Anecie, Gabrysi, Bernadecie oraz innym osobom dbającym o nasze samopoczucie – było znakomicie. Specjalne moje podziękowania dla Iwony Skubis oraz tajemniczego obserwatora turnieju z Chin. Za rok w Jaworznie – obecność obowiązkowa.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble
X Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble
IX Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XIX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)


Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta
Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHala Sportowa MCKiS Jaworzno
dzielnica: Osiedle Stałe, ul. Inwalidów Wojennych 18, 43-600 Jaworzno (lokalizacja przy trasie nr 79; miejsca parkingowe pod Halą, w pobliżu Kryta Pływalnia, MC Donald, Carrefour, bankomat, Restauracja Biały Talerzyk, Hotel Dalia, Restauracja Mega Pizza)
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaMaciej Śliwa
Strona www turniejuwydarzenie facebook
HarmonogramSobota, 9 września (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa (po drugiej rundzie)
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 10 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdJaworzno w województwie śląskim (mapka):
55 km z Krakowa (dojazd minibusami lub pociągiem z dworca, samochodem: autostradą A4 w kierunku Katowice/Wrocław, zjazd na Jaworzno).
100 km z Raciborza ( dojazd samochodem: trasa 919/ A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion na rondzie w prawo).
200 km z Wrocławia, 20 km z Katowic (dojazd samochodem: autostradą A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion House na rondzie w prawo). 300 km z Warszawy (trasa E67/E75/S1/zjazd na Sosnowiec/Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House)
400 km z Poznania przez Łódź-Częstochowę (trasa 433/A2/E30/E75/S1/zjazd Sosnowiec/ Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House).

DOJAZD środkami komunikacji miejskiej:
z Krakowa minibusem (np.INTER)/ 1 godzina
z Chrzanowa autobusem A,319 (PKM Jaworzno)/ 40 minut
z Sosnowca przystanek autobusowy: dworzec PKP- autobusem "S" (PKM Jaworzno)/ 30 minut z Katowic z Al. Roździeńskiego autobusem J,A,E (PKM Jaworzno) lub minibusem/ 40 minut

Podróż pociągiem:
I. do dworca PKP w Katowicach, później z Al. Roździeńskiego autobusem J,A lub E do Jaworzna,
II. Ewentualnie: 1) do dworca Jaworzno Szczakowa,
2) później autobusem 304 do Centrum Jaworzna przystanek: Urząd Miejski lub 307 na przystanek Leopold,
3) a kolejno drugim autobusem do dzielnicy Os.Stałe.

Hala znajduje się w dzielnicy Osiedle Stałe w Jaworznie, przy głównej trasie nr 79, na przeciwko Restauracji Mc Donald (po drugiej stronie ulicy), za salonem samochodowym Renault.
(mapka)
WyżywienieW sobotę (9 września) obiad dwudaniowy podany w miejscu rozgrywek / cena 15 zł.
Obiad zapewni Firma F.U.H. Elite z Jaworzna i poda w miejscu rozgrywek



Zapisy na obiad do czwartku (7 września) do godz. 24.00 – wybór zestawów w formularzu zgłoszeniowym.

Podczas trwania turnieju zapewniamy poczęstunek gratis na sali lustrzanej (I piętro): kawę, herbatę, kanapki, ciastka.
NoclegiGreyhouse — Pokoje Gościnne i Pracownicze / ul. Energetyków 12, tel. 792-644-227; (1 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Osiedle Awaryjne)
Hostel pracowniczy DomEl3 — ul. Energetyków 9A, tel. 32 / 745 11 79; (1 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Osiedle Awaryjne)
Hotel Brojan — ul. Ignacego Paderewskiego 43, tel. 32/752-11-11; +48 501 087 122; (4 km od miejsca rozgrywek / dzielnica Pechnik)
Hotel Dalia — ul. Grunwaldzka 285, tel. (32) 752-57-57, tel. / fax (32) 752-56-76; (450 metrów od miejsca rozgrywek / dzielnica: Osiedle Stałe)
Hotel Pańska Góra — ul. Krakowska 1, tel./fax +48 32/6-150-150; tel. +48 660 677 677; (6 km od miejsca rozgrywek / Centrum /Rogatka)
Hotel Aqua — ul. Kapitana Karola Pniaka 2, tel. (+48 32) 623-62-522; (7 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Pieczyska)
Hotele A4 Kępnica i Zastawie przy Autostradzie A4 (362 km) / 43-607 Jaworzno, Kępnica: tel. 32/ 782-02-23; Zastawie: tel. 32/ 782-02-20; (20 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Jeleń/Byczyna)
Gościniec Wodnik nad Zalewem Sosina / OWR „Sosina”, ul. Bukowska 10, Tel: 32/4420888, (8 km od miejsca rozgrywek / Zalew Sosina, dzielnica: Pieczyska/Szczakowa)
Domki nad Zalewem Sosina- OWR „Sosina", ul. Bukowska. Tel. kont.do zarządcy: 608-406-092; (9 km od miejsca rozgrywek /Zalew Sosina, dzielnica: Pieczyska/Szczakowa)
NagrodyI miejsce — puchar + nagroda pieniężna 500 zł
II miejsce — puchar + nagroda pieniężna 400 zł
III miejsce — puchar + nagroda pieniężna 300 zł
IV miejsce — nagroda pieniężna 100 zł
I-X miejsce: medale + nagrody rzeczowe

Statuetki i nagrody specjalne Mistrzostw:
— za najdroższy ruch
— dla najlepszego debiutanta
— dla najlepszego juniora
— dla najlepszej jaworznianki
— dla najlepszego jaworznianina
— dla najmłodszego uczestnika
— dla najstarszego uczestnika

Nagrody rzeczowe dla kolejnych najlepszych graczy wg kolejności zdobytych miejsc (do wyczerpania nagród).
Dodatkowe atrakcje> Strefa Relaksu (masaże relaksacyjne dla graczy w przerwach pomiędzy rundami)
> Loteria fantowa
> Konkursy towarzyszące turniejowi / będą ogłoszone w pierwszym dniu rozgrywek
> Nagroda specjalna dla dwunastego gracza w końcowej klasyfikacji turnieju
> Nagroda specjalna rzeczowa: wybrana w drodze losowania po zakończonym turnieju.
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie

Klub „Podłęże” — 883-327-143;
swietlica.podleze@mckis.jaw.pl
kontakt: instruktor: Aneta Szczyrzyca, 508-217-271,
aneta.szczyrzyca@interia.pl

Polska Federacja Scrabble w Warszawie

Urząd Miasta Jaworzna- Wydział Edukacji, Kultury i Sportu

Sponsorzy


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                159.73     10.0     5256     2067      948
  2 Kamil           Górka                Kraków                 155.14     10.0     4873     2081      355
  3 Krzysztof       Obremski             Legnica                153.07      9.0     4864     1983      617
  4 Justyna         Górka                Kraków                 147.83      8.5     5245     1933     1112
  5 Jan             Mrozowski            Kraków                 147.49      8.5     4689     1882      442
  6 Dominik         Urbacki              Pruszków               154.15      8.0     5211     1912      682
  7 Piotr           Broda                Sandomierz             137.11      8.0     4859     1855      313
  8 Artur           Irzyk                Strzyżów               140.30      8.0     4850     1803      656
  9 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               129.30      8.0     4784     1804      403
 10 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            141.99      8.0     4725     1891      363
 11 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 151.66      8.0     4647     1811     -182
 12 Dariusz         Kuć                  Stargard               138.30      8.0     4586     1786      157
 13 Szymon          Stępień              Bytom                  112.69      7.5     4500     1707       91
 14 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               132.82      7.5     4455     1734      127
 15 Janusz          Krupiński            Bytom                  139.92      7.0     4990     1718      317
 16 Ewa             Radzikowska          Gliwice                126.99      7.0     4885     1689      611
 17 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         135.93      7.0     4877     1607      496
 18 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 135.52      7.0     4753     1613      435
 19 Krzysztof       Gibas                Kraków                 131.85      7.0     4709     1631      382
 20 Łukasz          Sornek               Mikołów                133.84      7.0     4698     1562      585
 21 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.49      7.0     4641     1584       94
 22 Bożena          Guział               Racibórz               119.92      7.0     4544     1629      149
 23 Teresa          Zalewska             Racibórz               120.87      7.0     4537     1477      605
 24 Tomasz          Lempart              Wadowice               138.13      7.0     4529     1697      -43
 25 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                127.25      7.0     4282     1646      -69
 26 Wojciech        Zemło                Łódź                   141.84      6.5     4323     1623     -113
 27 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 112.39      6.0     4801     1433      288
 28 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.44      6.0     4771     1517      240
 29 Marcin          Ceglarek             Kraków                 125.83      6.0     4749     1473      315
 30 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              111.14      6.0     4612     1443      105
 31 Jakub           Szymczak             Łódź                   151.10      6.0     4566     1513       59
 32 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             139.03      6.0     4496     1490     -103
 33 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           126.10      6.0     4470     1372      189
 34 Jerzy           Luter                Bytom                  118.05      6.0     4429     1421      330
 35 Dariusz         Sowula               Kraków                 122.81      6.0     4379     1406      180
 36 Ewa             Dunikowska           Kraków                 113.23      6.0     4293     1450      325
 37 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               110.15      6.0     4234     1415     -158
 38 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                121.67      6.0     4215     1491     -216
 39 Joanna          Brychcy              Katowice               108.82      6.0     4030     1520     -293
 40 Waldemar        Wypchał              Kraków                 113.40      5.5     4093     1414     -322
 41 Konrad          Sowula               Kraków                 136.53      5.0     4674     1398      306
 42 Agnieszka       Walas                Kraków                 129.02      5.0     4419     1327      128
 43 Dorota          Kuć                  Stargard               127.85      5.0     4398     1373     -191
 44 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       110.91      5.0     4382     1311       44
 45 Wanda           Grabiec              Tarnów                 101.68      5.0     4238     1323     -199
 46 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               121.38      5.0     4225     1365      -41
 47 Adam            Jurkowski            Gliwice                124.85      5.0     4215     1432     -702
 48 Piotr           Kozak                Racibórz               102.45      5.0     4181     1338      -15
 49 Iwona           Duźniak              Dębica                 103.85      5.0     4064     1447     -751
 50 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      5.0     3925     1281     -562
 51 Leszek          Kilian               Jaworzno               103.71      5.0     3916     1326     -304
 52 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.03      4.5     4461     1358     -172
 53 Katarzyna       Kowalska             Katowice               121.56      4.5     4384     1218      415
 54 Marta           Sztajnert            Wisła                  111.11      4.0     4306     1142      -58
 55 Urszula         Solarska             Katowice               115.99      4.0     4182     1292       -8
 56 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.88      4.0     3939     1243     -557
 57 Michał          Głąb                 Zabrze                 100.00      4.0     3796     1219     -784
 58 Marcin          Kurowski             Racibórz               111.21      4.0     3726     1256     -593
 59 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      4.0     3195     1115    -1303
 60 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              137.12      4.0     2758      909      383
 61 Michał          Sztajnert            Wisła                  100.00      3.0     3733     1005     -433
 62 Anna            Demczyszyn           Bystra                 123.03      2.0     2843      713       20
 63 Patrycja        Kuśnierczyk          Jaworzno               100.00      2.0     2582      785     -743
 64 Robert          Siata                Jaworzno               100.00      1.0     2472      805    -2184
 65 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      1.0     2003      545     -517
 66 Jakub           Dworczyk             Będzin                 100.00      1.0     1374      361      -42
 67 Grzegorz J.     Sokołowski           Opole                  100.00      0.0      716      310    -1609
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble



	Bartosz Morawski 159.73 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Adam           Jurkowski             124.85 +  509: 315  175
    2     3 Justyna        Górka                 147.83 +  360: 317  198
    3     8 Dariusz        Putoń                 141.99 +  410: 364  192
    4     5 Arkadiusz      Łydka                 132.82 -  390: 406   83
    5     6 Tomasz         Lempart               138.13 +  432: 346  188
    6     2 Andrzej        Kwiatkowski           129.30 +  384: 374  179
    7     3 Szymon         Stępień               112.69 +  465: 340  163
    8     2 Ewa            Radzikowska           126.99 +  548: 299  177
    9     1 Dominik        Urbacki               154.15 +  523: 382  204
   10     1 Krzysztof      Obremski              153.07 -  362: 396  103
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          151.66 +  466: 371  202
   12     1 Krzysztof      Obremski              153.07 +  407: 398  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2067  / 12 172.25




	Kamil Górka 155.14 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Anna           Demczyszyn            123.03 +  506: 368  173
    2     4 Dariusz        Kuć                   138.30 +  462: 353  188
    3     2 Mariusz        Wrześniewski          151.66 +  419: 351  202
    4     3 Jerzy          Matyasik              125.03 +  501: 368  175
    5     2 Arkadiusz      Łydka                 132.82 +  340: 325  183
    6     1 Dominik        Urbacki               154.15 -  331: 489  104
    7     2 Justyna        Górka                 147.83 -  323: 483   98
    8     5 Jan            Mrozowski             147.49 +  400: 364  197
    9     4 Dariusz        Putoń                 141.99 +  374: 346  192
   10     2 Piotr          Broda                 137.11 +  414: 347  187
   11     1 Krzysztof      Obremski              153.07 +  378: 376  203
   12     2 Andrzej        Kwiatkowski           129.30 +  425: 348  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2081  / 12 173.42




	Dominik Urbacki 154.15 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Sowula                122.81 +  438: 332  173
    2    11 Ireneusz       Kurzok                127.25 +  502: 302  177
    3     4 Jakub          Szymczak              151.10 +  511: 275  201
    4     1 Piotr          Broda                 137.11 +  528: 359  187
    5     1 Krzysztof      Obremski              153.07 +  443: 395  203
    6     1 Kamil          Górka                 155.14 +  489: 331  205
    7     1 Dariusz        Putoń                 141.99 -  303: 356   92
    8     1 Justyna        Górka                 147.83 -  315: 441   98
    9     1 Bartosz        Morawski              159.73 -  382: 523  110
   10     4 Andrzej        Kwiatkowski           129.30 +  491: 401  179
   11     3 Jan            Mrozowski             147.49 -  398: 405   97
   12     5 Janusz         Krupiński             139.92 +  411: 409  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1912  / 12 159.33




	Krzysztof Obremski 153.07 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Papciak               121.67 +  459: 263  172
    2     9 Leszek         Kilian                103.71 +  350: 346  154
    3     3 Ewa            Radzikowska           126.99 +  369: 338  177
    4     2 Janusz         Krupiński             139.92 +  476: 336  190
    5     1 Dominik        Urbacki               154.15 -  395: 443  104
    6     3 Dariusz        Kuć                   138.30 +  382: 366  188
    7     4 Arkadiusz      Łydka                 132.82 +  416: 286  183
    8     3 Dariusz        Putoń                 141.99 +  409: 330  192
    9     2 Justyna        Górka                 147.83 +  438: 392  198
   10     1 Bartosz        Morawski              159.73 +  396: 362  210
   11     1 Kamil          Górka                 155.14 -  376: 378  105
   12     1 Bartosz        Morawski              159.73 -  398: 407  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1983  / 12 165.25




	Mariusz Wrześniewski 151.66 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Kowalska              121.56 +  424: 362  172
    2    17 Anna           Demczyszyn            123.03 +  392: 383  173
    3     2 Kamil          Górka                 155.14 -  351: 419  105
    4    15 Urszula        Solarska              115.99 -  343: 410   66
    5    17 Ewa            Dunikowska            113.23 +  372: 330  163
    6    16 Joanna         Brychcy               108.82 +  408: 298  159
    7    10 Konrad         Sowula                136.53 +  512: 416  187
    8     8 Janusz         Krupiński             139.92 +  387: 372  190
    9     3 Artur          Irzyk                 140.30 +  446: 423  190
   10     3 Justyna        Górka                 147.83 +  376: 357  198
   11     2 Bartosz        Morawski              159.73 -  371: 466  110
   12     3 Justyna        Górka                 147.83 -  265: 593   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Jakub Szymczak 151.10 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Lidia          Szpakowska            121.38 +  357: 348  171
    2    10 Wojciech       Zemło                 141.84 +  428: 329  192
    3     4 Dominik        Urbacki               154.15 -  275: 511  104
    4    14 Dariusz        Kuć                   138.30 -  367: 389   88
    5    12 Ewa            Radzikowska           126.99 -  314: 391   77
    6    18 Dominik        Ulejczyk              112.39 -  395: 437   62
    7    27 Marcin         Kurowski              111.21 +  452: 243  161
    8    23 Grzegorz       Papciak               121.67 +  401: 376  172
    9    18 Piotr          Kozak                 102.45 +  447: 319  152
   10    15 Ireneusz       Kurzok                127.25 -  335: 345   77
   11    19 Jerzy          Matyasik              125.03 +  444: 334  175
   12    13 Krzysztof      Gibas                 131.85 -  351: 485   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Justyna Górka 147.83 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Teresa         Zalewska              120.87 +  405: 342  171
    2     3 Bartosz        Morawski              159.73 -  317: 360  110
    3    11 Iwona          Duźniak               103.85 +  601: 242  154
    4     4 Łukasz         Bobowski              146.44 +  402: 381  196
    5     5 Szymon         Stępień               112.69 =  405: 405  113
    6     5 Piotr          Broda                 137.11 +  447: 300  187
    7     2 Kamil          Górka                 155.14 +  483: 323  205
    8     1 Dominik        Urbacki               154.15 +  441: 315  204
    9     2 Krzysztof      Obremski              153.07 -  392: 438  103
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          151.66 -  357: 376  102
   11     4 Paweł          Mazurek               135.93 +  402: 386  186
   12     3 Mariusz        Wrześniewski          151.66 +  593: 265  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1933  / 12 161.08




	Jan Mrozowski 147.49 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bożena         Guział                119.92 +  433: 346  170
    2    12 Artur          Irzyk                 140.30 -  267: 402   90
    3    14 Andrzej        Rechowicz             133.49 -  336: 393   83
    4    25 Mikołaj        Cieplik               139.03 +  413: 342  189
    5    22 Katarzyna      Kowalska              121.56 +  511: 267  172
    6    14 Wojciech       Zemło                 141.84 =  388: 388  142
    7    11 Krzysztof      Gibas                 131.85 +  352: 321  182
    8     5 Kamil          Górka                 155.14 -  364: 400  105
    9     9 Marcin         Ceglarek              125.83 +  453: 362  176
   10     7 Małgorzata     Sulejewska            135.52 +  401: 315  186
   11     3 Dominik        Urbacki               154.15 +  405: 398  204
   12     4 Arkadiusz      Łydka                 132.82 +  366: 313  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1882  / 12 156.83




	Łukasz Bobowski 146.44 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Luter                 118.05 +  394: 330  168
    2     6 Dorota         Kuć                   127.85 +  499: 244  178
    3     5 Artur          Irzyk                 140.30 +  467: 342  190
    4     4 Justyna        Górka                 147.83 -  381: 402   98
    5     4 Adam           Jurkowski             124.85 -  422: 431   75
    6     8 Wanda          Grabiec               101.68 +  341: 315  152
    7     7 Piotr          Broda                 137.11 -  320: 491   87
    8    11 Tomasz         Lempart               138.13 -  357: 452   88
    9    14 Bożena         Guział                119.92 -  361: 394   70
   10    19 Iwona          Duźniak               103.85 +  465: 306  154
   11    14 Lidia          Szpakowska            121.38 +  405: 330  171
   12    12 Małgorzata     Sulejewska            135.52 -  359: 494   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Dariusz Putoń 141.99 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Urszula        Solarska              115.99 +  365: 346  166
    2     8 Konrad         Sowula                136.53 +  357: 324  187
    3     8 Bartosz        Morawski              159.73 -  364: 410  110
    4    11 Zofia          Gajewska              126.10 +  404: 263  176
    5     7 Łukasz         Sornek                133.84 +  375: 341  184
    6     4 Artur          Irzyk                 140.30 +  440: 404  190
    7     1 Dominik        Urbacki               154.15 +  356: 303  204
    8     3 Krzysztof      Obremski              153.07 -  330: 409  103
    9     4 Kamil          Górka                 155.14 -  346: 374  105
   10     6 Paweł          Mazurek               135.93 -  385: 546   86
   11    13 Wojciech       Zemło                 141.84 +  476: 372  192
   12     8 Tomasz         Lempart               138.13 +  527: 270  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1891  / 12 157.58




	Wojciech Zemło 141.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Waldemar       Wypchał               113.40 +  438: 317  163
    2    10 Jakub          Szymczak              151.10 -  329: 428  101
    3    16 Urszula        Solarska              115.99 -  260: 355   66
    4    26 Marcin         Kurowski              111.21 +  375: 246  161
    5    16 Małgorzata     Sulejewska            135.52 +  389: 342  186
    6    14 Jan            Mrozowski             147.49 =  388: 388  147
    7    12 Łukasz         Sornek                133.84 +  331: 304  184
    8     9 Piotr          Broda                 137.11 -  341: 427   87
    9    13 Tomasz         Lempart               138.13 -  331: 446   88
   10    17 Piotr          Potoczek              111.14 +  411: 384  161
   11    13 Dariusz        Putoń                 141.99 -  372: 476   92
   12    17 Konrad         Sowula                136.53 +  358: 323  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Artur Irzyk 140.30 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ewa            Dunikowska            113.23 +  352: 316  163
    2    12 Jan            Mrozowski             147.49 +  402: 267  197
    3     5 Łukasz         Bobowski              146.44 -  342: 467   96
    4     9 Krzysztof      Kałuża                137.12 +  479: 261  187
    5     8 Bożena         Guział                119.92 +  473: 316  170
    6     4 Dariusz        Putoń                 141.99 -  404: 440   92
    7     8 Tomasz         Lempart               138.13 +  436: 322  188
    8     4 Dariusz        Kuć                   138.30 +  407: 341  188
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          151.66 -  423: 446  102
   10     5 Szymon         Stępień               112.69 -  320: 333   63
   11     9 Teresa         Zalewska              120.87 +  433: 356  171
   12     6 Paweł          Mazurek               135.93 +  379: 329  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Janusz Krupiński 139.92 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Stępień               112.69 +  427: 338  163
    2    15 Mikołaj        Cieplik               139.03 +  560: 289  189
    3     1 Krzysztof      Gibas                 131.85 +  423: 301  182
    4     2 Krzysztof      Obremski              153.07 -  336: 476  103
    5     3 Piotr          Broda                 137.11 -  372: 462   87
    6     9 Iwona          Duźniak               103.85 +  443: 314  154
    7     6 Andrzej        Kwiatkowski           129.30 -  289: 484   79
    8     8 Mariusz        Wrześniewski          151.66 -  372: 387  102
    9    12 Łukasz         Sornek                133.84 +  455: 415  184
   10     9 Dariusz        Kuć                   138.30 +  382: 356  188
   11     8 Andrzej        Rechowicz             133.49 +  522: 440  183
   12     5 Dominik        Urbacki               154.15 -  409: 411  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Mikołaj Cieplik 139.03 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dominik        Ulejczyk              112.39 +  334: 312  162
    2    15 Janusz         Krupiński             139.92 -  289: 560   90
    3    21 Andrzej        Kwiatkowski           129.30 -  301: 372   79
    4    25 Jan            Mrozowski             147.49 -  342: 413   97
    5    28 Agnieszka      Walas                 129.02 +  367: 365  179
    6    22 Dariusz        Sowula                122.81 +  414: 326  173
    7    18 Piotr          Potoczek              111.14 +  532: 403  161
    8    12 Paweł          Mazurek               135.93 -  376: 395   86
    9    21 Jerzy          Matyasik              125.03 -  360: 482   75
   10    22 Joanna         Brychcy               108.82 -  301: 354   59
   11    23 Zygmunt        Skwarek               100.88 +  428: 263  151
   12    19 Dorota         Kuć                   127.85 +  452: 354  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Dariusz Kuć 138.30 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Kurowski              111.21 +  399: 294  161
    2     4 Kamil          Górka                 155.14 -  353: 462  105
    3    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  422: 342  150
    4    14 Jakub          Szymczak              151.10 +  389: 367  201
    5    10 Urszula        Solarska              115.99 +  363: 352  166
    6     3 Krzysztof      Obremski              153.07 -  366: 382  103
    7     9 Krzysztof      Kałuża                137.12 +  423: 347  187
    8     4 Artur          Irzyk                 140.30 -  341: 407   90
    9     7 Konrad         Sowula                136.53 +  375: 335  187
   10     9 Janusz         Krupiński             139.92 -  356: 382   90
   11     7 Marcin         Ceglarek              125.83 +  381: 368  176
   12     9 Bożena         Guział                119.92 +  418: 391  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Tomasz Lempart 138.13 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Potoczek              111.14 +  423: 327  161
    2     1 Ewa            Radzikowska           126.99 -  324: 440   77
    3    22 Piotr          Kozak                 102.45 +  329: 328  152
    4    12 Andrzej        Rechowicz             133.49 +  433: 304  183
    5     6 Bartosz        Morawski              159.73 -  346: 432  110
    6    17 Jerzy          Matyasik              125.03 +  449: 301  175
    7     8 Artur          Irzyk                 140.30 -  322: 436   90
    8    11 Łukasz         Bobowski              146.44 +  452: 357  196
    9    13 Wojciech       Zemło                 141.84 +  446: 331  192
   10     8 Arkadiusz      Łydka                 132.82 -  297: 409   83
   11    12 Małgorzata     Sulejewska            135.52 +  438: 380  186
   12     8 Dariusz        Putoń                 141.99 -  270: 527   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Krzysztof Kałuża 137.12 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marta          Sztajnert             111.11 +  399: 319  161
    2     5 Krzysztof      Gibas                 131.85 -  333: 361   82
    3    23 Michał         Głąb                  100.00 +  490: 221  150
    4     9 Artur          Irzyk                 140.30 -  261: 479   90
    5    20 Maciej         Skrzypczak            110.91 +  536: 231  161
    6    12 Ireneusz       Kurzok                127.25 +  392: 341  177
    7     9 Dariusz        Kuć                   138.30 -  347: 423   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  /  7 129.86




	Piotr Broda 137.11 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Skrzypczak            110.91 +  351: 290  161
    2    13 Andrzej        Rechowicz             133.49 +  402: 359  183
    3     6 Paweł          Mazurek               135.93 +  431: 399  186
    4     1 Dominik        Urbacki               154.15 -  359: 528  104
    5     3 Janusz         Krupiński             139.92 +  462: 372  190
    6     5 Justyna        Górka                 147.83 -  300: 447   98
    7     7 Łukasz         Bobowski              146.44 +  491: 320  196
    8     9 Wojciech       Zemło                 141.84 +  427: 341  192
    9     5 Ewa            Radzikowska           126.99 +  496: 317  177
   10     2 Kamil          Górka                 155.14 -  347: 414  105
   11     5 Andrzej        Kwiatkowski           129.30 -  383: 439   79
   12     7 Łukasz         Sornek                133.84 +  410: 320  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1855  / 12 154.58




	Konrad Sowula 136.53 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Wiśniowski            110.15 +  460: 289  160
    2     8 Dariusz        Putoń                 141.99 -  324: 357   92
    3    15 Adam           Jurkowski             124.85 -  336: 418   75
    4    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  385: 291  150
    5    18 Zygmunt        Skwarek               100.88 +  545: 253  151
    6    11 Jerzy          Luter                 118.05 +  360: 325  168
    7    10 Mariusz        Wrześniewski          151.66 -  416: 512  102
    8    10 Dorota         Kuć                   127.85 +  420: 384  178
    9     7 Dariusz        Kuć                   138.30 -  335: 375   88
   10    11 Andrzej        Rechowicz             133.49 -  396: 416   83
   11    15 Joanna         Brychcy               108.82 -  374: 390   59
   12    17 Wojciech       Zemło                 141.84 -  323: 358   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Paweł Mazurek 135.93 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Brychcy               108.82 +  426: 305  159
    2    16 Michał         Głąb                  100.00 +  456: 300  150
    3     6 Piotr          Broda                 137.11 -  399: 431   87
    4     7 Adam           Jurkowski             124.85 -  371: 418   75
    5    13 Iwona          Duźniak               103.85 -  314: 415   54
    6    20 Sławomir       Wiśniowski            110.15 +  424: 268  160
    7    14 Bożena         Guział                119.92 +  404: 365  170
    8    12 Mikołaj        Cieplik               139.03 +  395: 376  189
    9     8 Andrzej        Rechowicz             133.49 +  427: 337  183
   10     6 Dariusz        Putoń                 141.99 +  546: 385  192
   11     4 Justyna        Górka                 147.83 -  386: 402   98
   12     6 Artur          Irzyk                 140.30 -  329: 379   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Małgorzata Sulejewska 135.52 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Iwona          Duźniak               103.85 -  314: 427   54
    2    21 Agnieszka      Walas                 129.02 -  320: 400   79
    3    32 Robert         Siata                 100.00 +  532: 156  150
    4    18 Dorota         Kuć                   127.85 +  411: 374  178
    5    16 Wojciech       Zemło                 141.84 -  342: 389   92
    6    23 Maciej         Skrzypczak            110.91 +  455: 421  161
    7    15 Urszula        Solarska              115.99 +  378: 370  166
    8    13 Adam           Jurkowski             124.85 +  379: 318  175
    9    11 Ireneusz       Kurzok                127.25 +  433: 265  177
   10     7 Jan            Mrozowski             147.49 -  315: 401   97
   11    12 Tomasz         Lempart               138.13 -  380: 438   88
   12    12 Łukasz         Bobowski              146.44 +  494: 359  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Łukasz Sornek 133.84 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Leszek         Kilian                103.71 -  351: 364   54
    2    22 Dominik        Ulejczyk              112.39 +  444: 380  162
    3    13 Michał         Sztajnert             100.00 +  422: 300  150
    4    10 Ewa            Dunikowska            113.23 +  405: 313  163
    5     7 Dariusz        Putoń                 141.99 -  341: 375   92
    6    13 Bożena         Guział                119.92 +  400: 348  170
    7    12 Wojciech       Zemło                 141.84 -  304: 331   92
    8    15 Iwona          Duźniak               103.85 +  429: 247  154
    9    12 Janusz         Krupiński             139.92 -  415: 455   90
   10    13 Lidia          Szpakowska            121.38 +  437: 283  171
   11    11 Ireneusz       Kurzok                127.25 +  430: 307  177
   12     7 Piotr          Broda                 137.11 -  320: 410   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Andrzej Rechowicz 133.49 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Kozak                 102.45 +  430: 272  152
    2    13 Piotr          Broda                 137.11 -  359: 402   87
    3    14 Jan            Mrozowski             147.49 +  393: 336  197
    4    12 Tomasz         Lempart               138.13 -  304: 433   88
    5    19 Grzegorz       Papciak               121.67 -  409: 453   72
    6    24 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  405: 253  150
    7    16 Ewa            Dunikowska            113.23 +  366: 309  163
    8    16 Zygmunt        Skwarek               100.88 +  351: 329  151
    9     8 Paweł          Mazurek               135.93 -  337: 427   86
   10    11 Konrad         Sowula                136.53 +  416: 396  187
   11     8 Janusz         Krupiński             139.92 -  440: 522   90
   12    14 Piotr          Potoczek              111.14 +  431: 415  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Arkadiusz Łydka 132.82 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wanda          Grabiec               101.68 +  345: 319  152
    2    14 Iwona          Duźniak               103.85 +  402: 393  154
    3     7 Jerzy          Matyasik              125.03 =  385: 385  125
    4     5 Bartosz        Morawski              159.73 +  406: 390  210
    5     2 Kamil          Górka                 155.14 -  325: 340  105
    6     7 Marcin         Ceglarek              125.83 +  413: 374  176
    7     4 Krzysztof      Obremski              153.07 -  286: 416  103
    8     7 Andrzej        Kwiatkowski           129.30 -  388: 390   79
    9    10 Krzysztof      Gibas                 131.85 +  372: 326  182
   10     8 Tomasz         Lempart               138.13 +  409: 297  188
   11     6 Szymon         Stępień               112.69 +  411: 332  163
   12     4 Jan            Mrozowski             147.49 -  313: 366   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Krzysztof Gibas 131.85 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zygmunt        Skwarek               100.88 +  486: 361  151
    2     5 Krzysztof      Kałuża                137.12 +  361: 333  187
    3     1 Janusz         Krupiński             139.92 -  301: 423   90
    4    16 Ireneusz       Kurzok                127.25 -  284: 440   77
    5    23 Waldemar       Wypchał               113.40 +  501: 233  163
    6    15 Urszula        Solarska              115.99 +  457: 360  166
    7    11 Jan            Mrozowski             147.49 -  321: 352   97
    8    14 Lidia          Szpakowska            121.38 +  440: 362  171
    9    10 Arkadiusz      Łydka                 132.82 -  326: 372   83
   10    14 Bożena         Guział                119.92 -  338: 434   70
   11    17 Adam           Jurkowski             124.85 +  409: 306  175
   12    13 Jakub          Szymczak              151.10 +  485: 351  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Andrzej Kwiatkowski 129.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Głąb                  100.00 -  305: 320   50
    2    23 Lidia          Szpakowska            121.38 +  445: 348  171
    3    21 Mikołaj        Cieplik               139.03 +  372: 301  189
    4     6 Ewa            Radzikowska           126.99 +  439: 377  177
    5    11 Jerzy          Matyasik              125.03 +  404: 334  175
    6     2 Bartosz        Morawski              159.73 -  374: 384  110
    7     6 Janusz         Krupiński             139.92 +  484: 289  190
    8     7 Arkadiusz      Łydka                 132.82 +  390: 388  183
    9     6 Szymon         Stępień               112.69 +  383: 341  163
   10     4 Dominik        Urbacki               154.15 -  401: 491  104
   11     5 Piotr          Broda                 137.11 +  439: 383  187
   12     2 Kamil          Górka                 155.14 -  348: 425  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 12 150.33




	Agnieszka Walas 129.02 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  354: 370   50
    2    21 Małgorzata     Sulejewska            135.52 +  400: 320  186
    3    18 Ireneusz       Kurzok                127.25 -  341: 351   77
    4    21 Grzegorz       Papciak               121.67 -  337: 404   72
    5    28 Mikołaj        Cieplik               139.03 -  365: 367   89
    6    28 Michał         Głąb                  100.00 +  405: 300  150
    7    26 Leszek         Kilian                103.71 +  431: 274  154
    8    19 Urszula        Solarska              115.99 +  375: 364  166
    9    16 Lidia          Szpakowska            121.38 -  350: 391   71
   10    21 Sławomir       Wiśniowski            110.15 +  393: 361  160
   11    21 Zofia          Gajewska              126.10 -  310: 391   76
   12    18 Zofia          Gajewska              126.10 -  358: 398   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Dorota Kuć 127.85 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Robert         Siata                 100.00 +  481: 200  150
    2     6 Łukasz         Bobowski              146.44 -  244: 499   96
    3    25 Waldemar       Wypchał               113.40 -  293: 333   63
    4    18 Małgorzata     Sulejewska            135.52 -  374: 411   86
    5    31 Michał         Głąb                  100.00 +  390: 332  150
    6    26 Anna           Demczyszyn            123.03 +  499: 370  173
    7    17 Grzegorz       Papciak               121.67 +  346: 303  172
    8    10 Konrad         Sowula                136.53 -  384: 420   87
    9    15 Jerzy          Luter                 118.05 +  344: 343  168
   10    10 Ewa            Radzikowska           126.99 -  355: 430   77
   11    16 Dominik        Ulejczyk              112.39 -  334: 496   62
   12    19 Mikołaj        Cieplik               139.03 -  354: 452   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Ireneusz Kurzok 127.25 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  353: 299  150
    2    11 Dominik        Urbacki               154.15 -  302: 502  104
    3    18 Agnieszka      Walas                 129.02 +  351: 341  179
    4    16 Krzysztof      Gibas                 131.85 +  440: 284  182
    5     9 Marcin         Ceglarek              125.83 -  369: 396   76
    6    12 Krzysztof      Kałuża                137.12 -  341: 392   87
    7    22 Waldemar       Wypchał               113.40 +  503: 259  163
    8    17 Jerzy          Matyasik              125.03 +  346: 323  175
    9    11 Małgorzata     Sulejewska            135.52 -  265: 433   86
   10    15 Jakub          Szymczak              151.10 +  345: 335  201
   11    11 Łukasz         Sornek                133.84 -  307: 430   84
   12    16 Joanna         Brychcy               108.82 +  360: 357  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Ewa Radzikowska 126.99 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz J.    Sokołowski            100.00 +  524: 110  150
    2     1 Tomasz         Lempart               138.13 +  440: 324  188
    3     3 Krzysztof      Obremski              153.07 -  338: 369  103
    4     6 Andrzej        Kwiatkowski           129.30 -  377: 439   79
    5    12 Jakub          Szymczak              151.10 +  391: 314  201
    6    10 Grzegorz       Papciak               121.67 +  499: 280  172
    7     5 Adam           Jurkowski             124.85 +  410: 332  175
    8     2 Bartosz        Morawski              159.73 -  299: 548  110
    9     5 Piotr          Broda                 137.11 -  317: 496   87
   10    10 Dorota         Kuć                   127.85 +  430: 355  178
   11    10 Bożena         Guział                119.92 -  397: 403   70
   12    11 Marcin         Ceglarek              125.83 +  463: 304  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Zofia Gajewska 126.10 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Sztajnert             100.00 +  409: 325  150
    2     2 Marcin         Ceglarek              125.83 +  457: 308  176
    3     9 Marta          Sztajnert             111.11 -  331: 387   61
    4    11 Dariusz        Putoń                 141.99 -  263: 404   92
    5    21 Joanna         Brychcy               108.82 -  321: 411   59
    6    27 Waldemar       Wypchał               113.40 -  338: 443   63
    7    28 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  445: 276  150
    8    24 Piotr          Kozak                 102.45 -  295: 382   52
    9    25 Marcin         Kurowski              111.21 -  349: 391   61
   10    26 Michał         Głąb                  100.00 +  473: 286  150
   11    21 Agnieszka      Walas                 129.02 +  391: 310  179
   12    18 Agnieszka      Walas                 129.02 +  398: 358  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Marcin Ceglarek 125.83 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  521: 181  150
    2     2 Zofia          Gajewska              126.10 -  308: 457   76
    3    10 Dariusz        Sowula                122.81 +  351: 342  173
    4    13 Wanda          Grabiec               101.68 +  390: 348  152
    5     9 Ireneusz       Kurzok                127.25 +  396: 369  177
    6     7 Arkadiusz      Łydka                 132.82 -  374: 413   83
    7    13 Dominik        Ulejczyk              112.39 +  515: 288  162
    8     6 Szymon         Stępień               112.69 -  332: 419   63
    9     9 Jan            Mrozowski             147.49 -  362: 453   97
   10    12 Adam           Jurkowski             124.85 +  528: 320  175
   11     7 Dariusz        Kuć                   138.30 -  368: 381   88
   12    11 Ewa            Radzikowska           126.99 -  304: 463   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Jerzy Matyasik 125.03 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Bernadeta      Zapała                100.00 +  476: 358  150
    2     7 Andrzej        Klich                 100.00 +  406: 291  150
    3     7 Arkadiusz      Łydka                 132.82 =  385: 385  133
    4     3 Kamil          Górka                 155.14 -  368: 501  105
    5    11 Andrzej        Kwiatkowski           129.30 -  334: 404   79
    6    17 Tomasz         Lempart               138.13 -  301: 449   88
    7    21 Wanda          Grabiec               101.68 +  389: 348  152
    8    17 Ireneusz       Kurzok                127.25 -  323: 346   77
    9    21 Mikołaj        Cieplik               139.03 +  482: 360  189
   10    16 Teresa         Zalewska              120.87 -  363: 372   71
   11    19 Jakub          Szymczak              151.10 -  334: 444  101
   12    24 Waldemar       Wypchał               113.40 -  300: 375   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Adam Jurkowski 124.85 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              159.73 -  315: 509  110
    2    20 Bernadeta      Zapała                100.00 +  385: 336  150
    3    15 Konrad         Sowula                136.53 +  418: 336  187
    4     7 Paweł          Mazurek               135.93 +  418: 371  186
    5     4 Łukasz         Bobowski              146.44 +  431: 422  196
    6     6 Szymon         Stępień               112.69 -  358: 373   63
    7     5 Ewa            Radzikowska           126.99 -  332: 410   77
    8    13 Małgorzata     Sulejewska            135.52 -  318: 379   86
    9    20 Zygmunt        Skwarek               100.88 +  351: 333  151
   10    12 Marcin         Ceglarek              125.83 -  320: 528   76
   11    17 Krzysztof      Gibas                 131.85 -  306: 409   82
   12    20 Jerzy          Luter                 118.05 -  263: 511   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Anna Demczyszyn 123.03 Bystra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 155.14 -  368: 506  105
    2    17 Mariusz        Wrześniewski          151.66 -  383: 392  102
    3    26 Jerzy          Luter                 118.05 -  352: 422   68
    4    30 Bernadeta      Zapała                100.00 +  428: 340  150
    5    24 Sławomir       Wiśniowski            110.15 -  390: 416   60
    6    26 Dorota         Kuć                   127.85 -  370: 499   78
    7    30 Michał         Głąb                  100.00 +  552: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  /  7 101.86




	Dariusz Sowula 122.81 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dominik        Urbacki               154.15 -  332: 438  104
    2    28 Sławomir       Wiśniowski            110.15 +  391: 315  160
    3    10 Marcin         Ceglarek              125.83 -  342: 351   76
    4    22 Joanna         Brychcy               108.82 -  373: 374   59
    5    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  486: 328  150
    6    22 Mikołaj        Cieplik               139.03 -  326: 414   89
    7    24 Maciej         Skrzypczak            110.91 +  360: 312  161
    8    21 Ewa            Dunikowska            113.23 -  333: 394   63
    9    23 Leszek         Kilian                103.71 +  429: 215  154
   10    20 Zygmunt        Skwarek               100.88 +  429: 321  151
   11    18 Jerzy          Luter                 118.05 +  342: 318  168
   12    15 Teresa         Zalewska              120.87 -  236: 419   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Grzegorz Papciak 121.67 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Obremski              153.07 -  263: 459  103
    2    30 Piotr          Potoczek              111.14 +  402: 387  161
    3    17 Szymon         Stępień               112.69 -  314: 339   63
    4    21 Agnieszka      Walas                 129.02 +  404: 337  179
    5    19 Andrzej        Rechowicz             133.49 +  453: 409  183
    6    10 Ewa            Radzikowska           126.99 -  280: 499   77
    7    17 Dorota         Kuć                   127.85 -  303: 346   78
    8    23 Jakub          Szymczak              151.10 -  376: 401  101
    9    27 Katarzyna      Kowalska              121.56 +  370: 355  172
   10    25 Marta          Sztajnert             111.11 -  301: 328   61
   11    25 Marcin         Kurowski              111.21 +  393: 247  161
   12    22 Piotr          Kozak                 102.45 +  356: 324  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Katarzyna Kowalska 121.56 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          151.66 -  362: 424  102
    2    18 Waldemar       Wypchał               113.40 =  390: 390  113
    3    24 Wanda          Grabiec               101.68 -  341: 348   52
    4    29 Leszek         Kilian                103.71 +  375: 283  154
    5    22 Jan            Mrozowski             147.49 -  267: 511   97
    6    25 Piotr          Potoczek              111.14 -  368: 369   61
    7    29 Piotr          Kozak                 102.45 -  371: 374   52
    8    30 Bernadeta      Zapała                100.00 +  400:   1  150
    9    27 Grzegorz       Papciak               121.67 -  355: 370   72
   10    28 Maciej         Skrzypczak            110.91 +  392: 370  161
   11    28 Iwona          Duźniak               103.85 -  335: 350   54
   12    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  428: 179  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Lidia Szpakowska 121.38 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Szymczak              151.10 -  348: 357  101
    2    23 Andrzej        Kwiatkowski           129.30 -  348: 445   79
    3    29 Maciej         Skrzypczak            110.91 -  266: 434   61
    4    33 Grzegorz J.    Sokołowski            100.00 +  441: 159  150
    5    30 Marcin         Kurowski              111.21 +  367: 240  161
    6    29 Michał         Sztajnert             100.00 +  398: 310  150
    7    19 Joanna         Brychcy               108.82 +  370: 303  159
    8    14 Krzysztof      Gibas                 131.85 -  362: 440   82
    9    16 Agnieszka      Walas                 129.02 +  391: 350  179
   10    13 Łukasz         Sornek                133.84 -  283: 437   84
   11    14 Łukasz         Bobowski              146.44 -  330: 405   96
   12    21 Ewa            Dunikowska            113.23 -  321: 386   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Teresa Zalewska 120.87 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Górka                 147.83 -  342: 405   98
    2    26 Marcin         Kurowski              111.21 -  356: 360   61
    3    28 Joanna         Brychcy               108.82 -  349: 360   59
    4    32 Robert         Siata                 100.00 +  482: 208  150
    5    25 Leszek         Kilian                103.71 +  404: 301  154
    6    21 Zygmunt        Skwarek               100.88 -  298: 347   51
    7    25 Sławomir       Wiśniowski            110.15 +  382: 317  160
    8    20 Wanda          Grabiec               101.68 +  370: 258  152
    9    19 Iwona          Duźniak               103.85 +  407: 344  154
   10    16 Jerzy          Matyasik              125.03 +  372: 363  175
   11     9 Artur          Irzyk                 140.30 -  356: 433   90
   12    15 Dariusz        Sowula                122.81 +  419: 236  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Bożena Guział 119.92 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jan            Mrozowski             147.49 -  346: 433   97
    2    25 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  455: 225  150
    3    12 Leszek         Kilian                103.71 +  340: 311  154
    4    17 Waldemar       Wypchał               113.40 +  346: 310  163
    5     8 Artur          Irzyk                 140.30 -  316: 473   90
    6    13 Łukasz         Sornek                133.84 -  348: 400   84
    7    14 Paweł          Mazurek               135.93 -  365: 404   86
    8    18 Dominik        Ulejczyk              112.39 +  406: 325  162
    9    14 Łukasz         Bobowski              146.44 +  394: 361  196
   10    14 Krzysztof      Gibas                 131.85 +  434: 338  182
   11    10 Ewa            Radzikowska           126.99 +  403: 397  177
   12     9 Dariusz        Kuć                   138.30 -  391: 418   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Jerzy Luter 118.05 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Bobowski              146.44 -  330: 394   96
    2    29 Piotr          Kozak                 102.45 -  274: 350   52
    3    26 Anna           Demczyszyn            123.03 +  422: 352  173
    4    28 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  394: 328  150
    5    15 Dominik        Ulejczyk              112.39 +  414: 396  162
    6    11 Konrad         Sowula                136.53 -  325: 360   87
    7    20 Zygmunt        Skwarek               100.88 -  375: 407   51
    8    25 Waldemar       Wypchał               113.40 +  387: 248  163
    9    15 Dorota         Kuć                   127.85 -  343: 344   78
   10    23 Marcin         Kurowski              111.21 +  336: 315  161
   11    18 Dariusz        Sowula                122.81 -  318: 342   73
   12    20 Adam           Jurkowski             124.85 +  511: 263  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Urszula Solarska 115.99 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Putoń                 141.99 -  346: 365   92
    2    24 Joanna         Brychcy               108.82 +  322: 295  159
    3    16 Wojciech       Zemło                 141.84 +  355: 260  192
    4    15 Mariusz        Wrześniewski          151.66 +  410: 343  202
    5    10 Dariusz        Kuć                   138.30 -  352: 363   88
    6    15 Krzysztof      Gibas                 131.85 -  360: 457   82
    7    15 Małgorzata     Sulejewska            135.52 -  370: 378   86
    8    19 Agnieszka      Walas                 129.02 -  364: 375   79
    9    24 Sławomir       Wiśniowski            110.15 -  314: 388   60
   10    27 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  261: 326   50
   11    29 Robert         Siata                 100.00 +  359: 171  150
   12    26 Wanda          Grabiec               101.68 -  369: 469   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Waldemar Wypchał 113.40 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Zemło                 141.84 -  317: 438   92
    2    18 Katarzyna      Kowalska              121.56 =  390: 390  122
    3    25 Dorota         Kuć                   127.85 +  333: 293  178
    4    17 Bożena         Guział                119.92 -  310: 346   70
    5    23 Krzysztof      Gibas                 131.85 -  233: 501   82
    6    27 Zofia          Gajewska              126.10 +  443: 338  176
    7    22 Ireneusz       Kurzok                127.25 -  259: 503   77
    8    25 Jerzy          Luter                 118.05 -  248: 387   68
    9    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  473: 239  150
   10    24 Ewa            Dunikowska            113.23 +  361: 252  163
   11    20 Piotr          Potoczek              111.14 -  351: 428   61
   12    24 Jerzy          Matyasik              125.03 +  375: 300  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Ewa Dunikowska 113.23 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Artur          Irzyk                 140.30 -  316: 352   90
    2    19 Zygmunt        Skwarek               100.88 +  435: 263  151
    3    20 Marcin         Kurowski              111.21 +  335: 252  161
    4    10 Łukasz         Sornek                133.84 -  313: 405   84
    5    17 Mariusz        Wrześniewski          151.66 -  330: 372  102
    6    19 Marta          Sztajnert             111.11 +  414: 320  161
    7    16 Andrzej        Rechowicz             133.49 -  309: 366   83
    8    21 Dariusz        Sowula                122.81 +  394: 333  173
    9    17 Piotr          Potoczek              111.14 -  333: 383   61
   10    24 Waldemar       Wypchał               113.40 -  252: 361   63
   11    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  476: 240  150
   12    21 Lidia          Szpakowska            121.38 +  386: 321  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Szymon Stępień 112.69 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Janusz         Krupiński             139.92 -  338: 427   90
    2    27 Maciej         Skrzypczak            110.91 +  420: 302  161
    3    17 Grzegorz       Papciak               121.67 +  339: 314  172
    4     8 Marta          Sztajnert             111.11 +  432: 341  161
    5     5 Justyna        Górka                 147.83 =  405: 405  148
    6     6 Adam           Jurkowski             124.85 +  373: 358  175
    7     3 Bartosz        Morawski              159.73 -  340: 465  110
    8     6 Marcin         Ceglarek              125.83 +  419: 332  176
    9     6 Andrzej        Kwiatkowski           129.30 -  341: 383   79
   10     5 Artur          Irzyk                 140.30 +  333: 320  190
   11     6 Arkadiusz      Łydka                 132.82 -  332: 411   83
   12    10 Dominik        Ulejczyk              112.39 +  428: 351  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Dominik Ulejczyk 112.39 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mikołaj        Cieplik               139.03 -  312: 334   89
    2    22 Łukasz         Sornek                133.84 -  380: 444   84
    3    31 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  464: 209  150
    4    19 Michał         Sztajnert             100.00 +  428: 406  150
    5    15 Jerzy          Luter                 118.05 -  396: 414   68
    6    18 Jakub          Szymczak              151.10 +  437: 395  201
    7    13 Marcin         Ceglarek              125.83 -  288: 515   76
    8    18 Bożena         Guział                119.92 -  325: 406   70
    9    22 Wanda          Grabiec               101.68 +  532: 274  152
   10    18 Piotr          Kozak                 102.45 +  392: 354  152
   11    16 Dorota         Kuć                   127.85 +  496: 334  178
   12    10 Szymon         Stępień               112.69 -  351: 428   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Marcin Kurowski 111.21 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Kuć                   138.30 -  294: 399   88
    2    26 Teresa         Zalewska              120.87 +  360: 356  171
    3    20 Ewa            Dunikowska            113.23 -  252: 335   63
    4    26 Wojciech       Zemło                 141.84 -  246: 375   92
    5    30 Lidia          Szpakowska            121.38 -  240: 367   71
    6    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  382: 347  150
    7    27 Jakub          Szymczak              151.10 -  243: 452  101
    8    27 Jakub          Dworczyk              100.00 +  419: 251  150
    9    25 Zofia          Gajewska              126.10 +  391: 349  176
   10    23 Jerzy          Luter                 118.05 -  315: 336   68
   11    25 Grzegorz       Papciak               121.67 -  247: 393   72
   12    28 Leszek         Kilian                103.71 -  337: 359   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Piotr Potoczek 111.14 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Lempart               138.13 -  327: 423   88
    2    30 Grzegorz       Papciak               121.67 -  387: 402   72
    3    27 Sławomir       Wiśniowski            110.15 -  348: 358   60
    4    31 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  390: 318  150
    5    26 Piotr          Kozak                 102.45 +  375: 336  152
    6    25 Katarzyna      Kowalska              121.56 +  369: 368  172
    7    18 Mikołaj        Cieplik               139.03 -  403: 532   89
    8    22 Joanna         Brychcy               108.82 +  403: 244  159
    9    17 Ewa            Dunikowska            113.23 +  383: 333  163
   10    17 Wojciech       Zemło                 141.84 -  384: 411   92
   11    20 Waldemar       Wypchał               113.40 +  428: 351  163
   12    14 Andrzej        Rechowicz             133.49 -  415: 431   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Marta Sztajnert 111.11 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Kałuża                137.12 -  319: 399   87
    2    33 Grzegorz J.    Sokołowski            100.00 +  549: 135  150
    3     9 Zofia          Gajewska              126.10 +  387: 331  176
    4     8 Szymon         Stępień               112.69 -  341: 432   63
    5    14 Wanda          Grabiec               101.68 -  372: 421   52
    6    19 Ewa            Dunikowska            113.23 -  320: 414   63
    7    23 Iwona          Duźniak               103.85 -  349: 359   54
    8    26 Leszek         Kilian                103.71 -  356: 386   54
    9    29 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  344: 298  150
   10    25 Grzegorz       Papciak               121.67 +  328: 301  172
   11    22 Sławomir       Wiśniowski            110.15 -  300: 439   60
   12    25 Maciej         Skrzypczak            110.91 -  341: 449   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Maciej Skrzypczak 110.91 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Broda                 137.11 -  290: 351   87
    2    27 Szymon         Stępień               112.69 -  302: 420   63
    3    29 Lidia          Szpakowska            121.38 +  434: 266  171
    4    27 Michał         Głąb                  100.00 +  349: 295  150
    5    20 Krzysztof      Kałuża                137.12 -  231: 536   87
    6    23 Małgorzata     Sulejewska            135.52 -  421: 455   86
    7    24 Dariusz        Sowula                122.81 -  312: 360   73
    8    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  511: 234  150
    9    26 Joanna         Brychcy               108.82 -  316: 339   59
   10    28 Katarzyna      Kowalska              121.56 -  370: 392   72
   11    27 Wanda          Grabiec               101.68 +  397: 349  152
   12    25 Marta          Sztajnert             111.11 +  449: 341  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Sławomir Wiśniowski 110.15 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Konrad         Sowula                136.53 -  289: 460   87
    2    28 Dariusz        Sowula                122.81 -  315: 391   73
    3    27 Piotr          Potoczek              111.14 +  358: 348  161
    4    23 Iwona          Duźniak               103.85 -  347: 365   54
    5    24 Anna           Demczyszyn            123.03 +  416: 390  173
    6    20 Paweł          Mazurek               135.93 -  268: 424   86
    7    25 Teresa         Zalewska              120.87 -  317: 382   71
    8    31 Michał         Sztajnert             100.00 +  327: 323  150
    9    24 Urszula        Solarska              115.99 +  388: 314  166
   10    21 Agnieszka      Walas                 129.02 -  361: 393   79
   11    22 Marta          Sztajnert             111.11 +  439: 300  161
   12    23 Iwona          Duźniak               103.85 +  409: 302  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Joanna Brychcy 108.82 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Mazurek               135.93 -  305: 426   86
    2    24 Urszula        Solarska              115.99 -  295: 322   66
    3    28 Teresa         Zalewska              120.87 +  360: 349  171
    4    22 Dariusz        Sowula                122.81 +  374: 373  173
    5    21 Zofia          Gajewska              126.10 +  411: 321  176
    6    16 Mariusz        Wrześniewski          151.66 -  298: 408  102
    7    19 Lidia          Szpakowska            121.38 -  303: 370   71
    8    22 Piotr          Potoczek              111.14 -  244: 403   61
    9    26 Maciej         Skrzypczak            110.91 +  339: 316  161
   10    22 Mikołaj        Cieplik               139.03 +  354: 301  189
   11    15 Konrad         Sowula                136.53 +  390: 374  187
   12    16 Ireneusz       Kurzok                127.25 -  357: 360   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Iwona Duźniak 103.85 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Małgorzata     Sulejewska            135.52 +  427: 314  186
    2    14 Arkadiusz      Łydka                 132.82 -  393: 402   83
    3    11 Justyna        Górka                 147.83 -  242: 601   98
    4    23 Sławomir       Wiśniowski            110.15 +  365: 347  160
    5    13 Paweł          Mazurek               135.93 +  415: 314  186
    6     9 Janusz         Krupiński             139.92 -  314: 443   90
    7    23 Marta          Sztajnert             111.11 +  359: 349  161
    8    15 Łukasz         Sornek                133.84 -  247: 429   84
    9    19 Teresa         Zalewska              120.87 -  344: 407   71
   10    19 Łukasz         Bobowski              146.44 -  306: 465   96
   11    28 Katarzyna      Kowalska              121.56 +  350: 335  172
   12    23 Sławomir       Wiśniowski            110.15 -  302: 409   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Leszek Kilian 103.71 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Sornek                133.84 +  364: 351  184
    2     9 Krzysztof      Obremski              153.07 -  346: 350  103
    3    12 Bożena         Guział                119.92 -  311: 340   70
    4    29 Katarzyna      Kowalska              121.56 -  283: 375   72
    5    25 Teresa         Zalewska              120.87 -  301: 404   71
    6    32 Robert         Siata                 100.00 +  365: 193  150
    7    26 Agnieszka      Walas                 129.02 -  274: 431   79
    8    26 Marta          Sztajnert             111.11 +  386: 356  161
    9    23 Dariusz        Sowula                122.81 -  215: 429   73
   10    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  417: 267  150
   11    24 Piotr          Kozak                 102.45 -  295: 387   52
   12    28 Marcin         Kurowski              111.21 +  359: 337  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Piotr Kozak 102.45 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Rechowicz             133.49 -  272: 430   83
    2    29 Jerzy          Luter                 118.05 +  350: 274  168
    3    22 Tomasz         Lempart               138.13 -  328: 329   88
    4    24 Zygmunt        Skwarek               100.88 -  346: 353   51
    5    26 Piotr          Potoczek              111.14 -  336: 375   61
    6    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  409: 279  150
    7    29 Katarzyna      Kowalska              121.56 +  374: 371  172
    8    24 Zofia          Gajewska              126.10 +  382: 295  176
    9    18 Jakub          Szymczak              151.10 -  319: 447  101
   10    18 Dominik        Ulejczyk              112.39 -  354: 392   62
   11    24 Leszek         Kilian                103.71 +  387: 295  154
   12    22 Grzegorz       Papciak               121.67 -  324: 356   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Wanda Grabiec 101.68 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Arkadiusz      Łydka                 132.82 -  319: 345   83
    2    32 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  406: 265  150
    3    24 Katarzyna      Kowalska              121.56 +  348: 341  172
    4    13 Marcin         Ceglarek              125.83 -  348: 390   76
    5    14 Marta          Sztajnert             111.11 +  421: 372  161
    6     8 Łukasz         Bobowski              146.44 -  315: 341   96
    7    21 Jerzy          Matyasik              125.03 -  348: 389   75
    8    20 Teresa         Zalewska              120.87 -  258: 370   71
    9    22 Dominik        Ulejczyk              112.39 -  274: 532   62
   10    29 Michał         Sztajnert             100.00 +  383: 326  150
   11    27 Maciej         Skrzypczak            110.91 -  349: 397   61
   12    26 Urszula        Solarska              115.99 +  469: 369  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Zygmunt Skwarek 100.88 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Gibas                 131.85 -  361: 486   82
    2    19 Ewa            Dunikowska            113.23 -  263: 435   63
    3    33 Grzegorz J.    Sokołowski            100.00 +  415: 131  150
    4    24 Piotr          Kozak                 102.45 +  353: 346  152
    5    18 Konrad         Sowula                136.53 -  253: 545   87
    6    21 Teresa         Zalewska              120.87 +  347: 298  171
    7    20 Jerzy          Luter                 118.05 +  407: 375  168
    8    16 Andrzej        Rechowicz             133.49 -  329: 351   83
    9    20 Adam           Jurkowski             124.85 -  333: 351   75
   10    20 Dariusz        Sowula                122.81 -  321: 429   73
   11    23 Mikołaj        Cieplik               139.03 -  263: 428   89
   12    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  294: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Jakub Dworczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    27 Marcin         Kurowski              111.21 -  251: 419   61
    9    30 Michał         Sztajnert             100.00 -  250: 265   50
   10    31 Robert         Siata                 100.00 -  265: 267   50
   11    30 Andrzej        Klich                 100.00 -  304: 307   50
   12    31 Robert         Siata                 100.00 +  304: 158  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     361  /  5  72.20




	Michał Głąb 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Kwiatkowski           129.30 +  320: 305  179
    2    16 Paweł          Mazurek               135.93 -  300: 456   86
    3    23 Krzysztof      Kałuża                137.12 -  221: 490   87
    4    27 Maciej         Skrzypczak            110.91 -  295: 349   61
    5    31 Dorota         Kuć                   127.85 -  332: 390   78
    6    28 Agnieszka      Walas                 129.02 -  300: 405   79
    7    30 Anna           Demczyszyn            123.03 -  248: 552   73
    8    32 Robert         Siata                 100.00 +  399: 224  150
    9    31 Bernadeta      Zapała                100.00 +  335: 325  150
   10    26 Zofia          Gajewska              126.10 -  286: 473   76
   11    31 Michał         Sztajnert             100.00 -  263: 299   50
   12    30 Michał         Sztajnert             100.00 +  497: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Walas                 129.02 +  370: 354  179
    2     7 Jerzy          Matyasik              125.03 -  291: 406   75
    3    19 Dariusz        Kuć                   138.30 -  342: 422   88
    4    20 Konrad         Sowula                136.53 -  291: 385   87
    5    27 Dariusz        Sowula                122.81 -  328: 486   73
    6    31 Marcin         Kurowski              111.21 -  347: 382   61
    7    32 Robert         Siata                 100.00 +  428: 265  150
    8    28 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  394: 299  150
    9    28 Waldemar       Wypchał               113.40 -  239: 473   63
   10    30 Leszek         Kilian                103.71 -  267: 417   54
   11    30 Jakub          Dworczyk              100.00 +  307: 304  150
   12    27 Zygmunt        Skwarek               100.88 +  321: 294  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Patrycja Kuśnierczyk 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ireneusz       Kurzok                127.25 -  299: 353   77
    2    25 Bożena         Guział                119.92 -  225: 455   70
    3    30 Bernadeta      Zapała                100.00 +  306: 254  150
    4    28 Jerzy          Luter                 118.05 -  328: 394   68
    5    29 Michał         Sztajnert             100.00 +  298: 281  150
    6    24 Andrzej        Rechowicz             133.49 -  253: 405   83
    7    28 Zofia          Gajewska              126.10 -  276: 445   76
    8    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  299: 394   50
    9    29 Marta          Sztajnert             111.11 -  298: 344   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  /  9  87.22




	Robert Siata 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dorota         Kuć                   127.85 -  200: 481   78
    2    31 Michał         Sztajnert             100.00 -  191: 384   50
    3    32 Małgorzata     Sulejewska            135.52 -  156: 532   86
    4    32 Teresa         Zalewska              120.87 -  208: 482   71
    5    32 Bernadeta      Zapała                100.00 -  190: 389   50
    6    32 Leszek         Kilian                103.71 -  193: 365   54
    7    32 Andrzej        Klich                 100.00 -  265: 428   50
    8    32 Michał         Głąb                  100.00 -  224: 399   50
    9    32 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  249: 268   50
   10    31 Jakub          Dworczyk              100.00 +  267: 265  150
   11    29 Urszula        Solarska              115.99 -  171: 359   66
   12    31 Jakub          Dworczyk              100.00 -  158: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     805  / 12  67.08




	Grzegorz J. Sokołowski 100.00 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ewa            Radzikowska           126.99 -  110: 524   77
    2    33 Marta          Sztajnert             111.11 -  135: 549   61
    3    33 Zygmunt        Skwarek               100.88 -  131: 415   51
    4    33 Lidia          Szpakowska            121.38 -  159: 441   71
    5    33 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  181: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     310  /  5  62.00




	Michał Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Zofia          Gajewska              126.10 -  325: 409   76
    2    31 Robert         Siata                 100.00 +  384: 191  150
    3    13 Łukasz         Sornek                133.84 -  300: 422   84
    4    19 Dominik        Ulejczyk              112.39 -  406: 428   62
    5    29 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 -  281: 298   50
    6    29 Lidia          Szpakowska            121.38 -  310: 398   71
    7    31 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  202: 300   50
    8    31 Sławomir       Wiśniowski            110.15 -  323: 327   60
    9    30 Jakub          Dworczyk              100.00 +  265: 250  150
   10    29 Wanda          Grabiec               101.68 -  326: 383   52
   11    31 Michał         Głąb                  100.00 +  299: 263  150
   12    30 Michał         Głąb                  100.00 -  312: 497   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 12  83.75




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marcin         Ceglarek              125.83 -  181: 521   76
    2    32 Wanda          Grabiec               101.68 -  265: 406   52
    3    31 Dominik        Ulejczyk              112.39 -  209: 464   62
    4    31 Piotr          Potoczek              111.14 -  318: 390   61
    5    33 Grzegorz J.    Sokołowski            100.00 +  396: 181  150
    6    30 Piotr          Kozak                 102.45 -  279: 409   52
    7    31 Michał         Sztajnert             100.00 +  300: 202  150
    8    29 Maciej         Skrzypczak            110.91 -  234: 511   61
    9    32 Robert         Siata                 100.00 +  268: 249  150
   10    27 Urszula        Solarska              115.99 +  326: 261  166
   11    26 Ewa            Dunikowska            113.23 -  240: 476   63
   12    29 Katarzyna      Kowalska              121.56 -  179: 428   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  / 12  92.92




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jerzy          Matyasik              125.03 -  358: 476   75
    2    20 Adam           Jurkowski             124.85 -  336: 385   75
    3    30 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 -  254: 306   50
    4    30 Anna           Demczyszyn            123.03 -  340: 428   73
    5    32 Robert         Siata                 100.00 +  389: 190  150
    8    30 Katarzyna      Kowalska              121.56 -    1: 400   72
    9    31 Michał         Głąb                  100.00 -  325: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     545  /  7  77.86


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Adam           Jurkowski             509: 315
   2 Anna           Demczyszyn           - Kamil          Górka                 368: 506
   3 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Sowula                438: 332
   4 Grzegorz       Papciak              - Krzysztof      Obremski              263: 459
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Katarzyna      Kowalska              424: 362
   6 Lidia          Szpakowska           - Jakub          Szymczak              348: 357
   7 Justyna        Górka                - Teresa         Zalewska              405: 342
   8 Bożena         Guział               - Jan            Mrozowski             346: 433
   9 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Luter                 394: 330
  10 Urszula        Solarska             - Dariusz        Putoń                 346: 365
  11 Wojciech       Zemło                - Waldemar       Wypchał               438: 317
  12 Ewa            Dunikowska           - Artur          Irzyk                 316: 352
  13 Janusz         Krupiński            - Szymon         Stępień               427: 338
  14 Dominik        Ulejczyk             - Mikołaj        Cieplik               312: 334
  15 Dariusz        Kuć                  - Marcin         Kurowski              399: 294
  16 Piotr          Potoczek             - Tomasz         Lempart               327: 423
  17 Krzysztof      Kałuża               - Marta          Sztajnert             399: 319
  18 Maciej         Skrzypczak           - Piotr          Broda                 290: 351
  19 Konrad         Sowula               - Sławomir       Wiśniowski            460: 289
  20 Joanna         Brychcy              - Paweł          Mazurek               305: 426
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Iwona          Duźniak               314: 427
  22 Leszek         Kilian               - Łukasz         Sornek                364: 351
  23 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Kozak                 430: 272
  24 Wanda          Grabiec              - Arkadiusz      Łydka                 319: 345
  25 Krzysztof      Gibas                - Zygmunt        Skwarek               486: 361
  26 Michał         Głąb                 - Andrzej        Kwiatkowski           320: 305
  27 Agnieszka      Walas                - Andrzej        Klich                 354: 370
  28 Patrycja       Kuśnierczyk          - Ireneusz       Kurzok                299: 353
  29 Dorota         Kuć                  - Robert         Siata                 481: 200
  30 Grzegorz J.    Sokołowski           - Ewa            Radzikowska           110: 524
  31 Zofia          Gajewska             - Michał         Sztajnert             409: 325
  32 Dawid          Węgrzyński           - Marcin         Ceglarek              181: 521
  33 Jerzy          Matyasik             - Bernadeta      Zapała                476: 358


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Lempart              - Ewa            Radzikowska           324: 440
   2 Marcin         Ceglarek             - Zofia          Gajewska              308: 457
   3 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              317: 360
   4 Kamil          Górka                - Dariusz        Kuć                   462: 353
   5 Krzysztof      Kałuża               - Krzysztof      Gibas                 333: 361
   6 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Bobowski              244: 499
   7 Andrzej        Klich                - Jerzy          Matyasik              291: 406
   8 Dariusz        Putoń                - Konrad         Sowula                357: 324
   9 Krzysztof      Obremski             - Leszek         Kilian                350: 346
  10 Jakub          Szymczak             - Wojciech       Zemło                 428: 329
  11 Ireneusz       Kurzok               - Dominik        Urbacki               302: 502
  12 Jan            Mrozowski            - Artur          Irzyk                 267: 402
  13 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             402: 359
  14 Arkadiusz      Łydka                - Iwona          Duźniak               402: 393
  15 Mikołaj        Cieplik              - Janusz         Krupiński             289: 560
  16 Paweł          Mazurek              - Michał         Głąb                  456: 300
  17 Mariusz        Wrześniewski         - Anna           Demczyszyn            392: 383
  18 Waldemar       Wypchał              - Katarzyna      Kowalska              390: 390
  19 Zygmunt        Skwarek              - Ewa            Dunikowska            263: 435
  20 Adam           Jurkowski            - Bernadeta      Zapała                385: 336
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Agnieszka      Walas                 320: 400
  22 Łukasz         Sornek               - Dominik        Ulejczyk              444: 380
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Lidia          Szpakowska            445: 348
  24 Joanna         Brychcy              - Urszula        Solarska              295: 322
  25 Bożena         Guział               - Patrycja       Kuśnierczyk           455: 225
  26 Marcin         Kurowski             - Teresa         Zalewska              360: 356
  27 Szymon         Stępień              - Maciej         Skrzypczak            420: 302
  28 Sławomir       Wiśniowski           - Dariusz        Sowula                315: 391
  29 Piotr          Kozak                - Jerzy          Luter                 350: 274
  30 Piotr          Potoczek             - Grzegorz       Papciak               387: 402
  31 Michał         Sztajnert            - Robert         Siata                 384: 191
  32 Wanda          Grabiec              - Dawid          Węgrzyński            406: 265
  33 Marta          Sztajnert            - Grzegorz J.    Sokołowski            549: 135


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Gibas                - Janusz         Krupiński             301: 423
   2 Kamil          Górka                - Mariusz        Wrześniewski          419: 351
   3 Ewa            Radzikowska          - Krzysztof      Obremski              338: 369
   4 Dominik        Urbacki              - Jakub          Szymczak              511: 275
   5 Artur          Irzyk                - Łukasz         Bobowski              342: 467
   6 Paweł          Mazurek              - Piotr          Broda                 399: 431
   7 Jerzy          Matyasik             - Arkadiusz      Łydka                 385: 385
   8 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Putoń                 410: 364
   9 Marta          Sztajnert            - Zofia          Gajewska              387: 331
  10 Dariusz        Sowula               - Marcin         Ceglarek              342: 351
  11 Iwona          Duźniak              - Justyna        Górka                 242: 601
  12 Leszek         Kilian               - Bożena         Guział                311: 340
  13 Łukasz         Sornek               - Michał         Sztajnert             422: 300
  14 Andrzej        Rechowicz            - Jan            Mrozowski             393: 336
  15 Konrad         Sowula               - Adam           Jurkowski             336: 418
  16 Urszula        Solarska             - Wojciech       Zemło                 355: 260
  17 Grzegorz       Papciak              - Szymon         Stępień               314: 339
  18 Agnieszka      Walas                - Ireneusz       Kurzok                341: 351
  19 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Klich                 422: 342
  20 Ewa            Dunikowska           - Marcin         Kurowski              335: 252
  21 Mikołaj        Cieplik              - Andrzej        Kwiatkowski           301: 372
  22 Piotr          Kozak                - Tomasz         Lempart               328: 329
  23 Michał         Głąb                 - Krzysztof      Kałuża                221: 490
  24 Katarzyna      Kowalska             - Wanda          Grabiec               341: 348
  25 Waldemar       Wypchał              - Dorota         Kuć                   333: 293
  26 Jerzy          Luter                - Anna           Demczyszyn            422: 352
  27 Sławomir       Wiśniowski           - Piotr          Potoczek              358: 348
  28 Teresa         Zalewska             - Joanna         Brychcy               349: 360
  29 Maciej         Skrzypczak           - Lidia          Szpakowska            434: 266
  30 Bernadeta      Zapała               - Patrycja       Kuśnierczyk           254: 306
  31 Dominik        Ulejczyk             - Dawid          Węgrzyński            464: 209
  32 Robert         Siata                - Małgorzata     Sulejewska            156: 532
  33 Zygmunt        Skwarek              - Grzegorz J.    Sokołowski            415: 131


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Dominik        Urbacki               359: 528
   2 Krzysztof      Obremski             - Janusz         Krupiński             476: 336
   3 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Górka                 368: 501
   4 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Górka                 381: 402
   5 Arkadiusz      Łydka                - Bartosz        Morawski              406: 390
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Ewa            Radzikowska           439: 377
   7 Adam           Jurkowski            - Paweł          Mazurek               418: 371
   8 Szymon         Stępień              - Marta          Sztajnert             432: 341
   9 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Kałuża                479: 261
  10 Łukasz         Sornek               - Ewa            Dunikowska            405: 313
  11 Dariusz        Putoń                - Zofia          Gajewska              404: 263
  12 Tomasz         Lempart              - Andrzej        Rechowicz             433: 304
  13 Marcin         Ceglarek             - Wanda          Grabiec               390: 348
  14 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Kuć                   367: 389
  15 Urszula        Solarska             - Mariusz        Wrześniewski          410: 343
  16 Ireneusz       Kurzok               - Krzysztof      Gibas                 440: 284
  17 Bożena         Guział               - Waldemar       Wypchał               346: 310
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Dorota         Kuć                   411: 374
  19 Michał         Sztajnert            - Dominik        Ulejczyk              406: 428
  20 Andrzej        Klich                - Konrad         Sowula                291: 385
  21 Grzegorz       Papciak              - Agnieszka      Walas                 404: 337
  22 Dariusz        Sowula               - Joanna         Brychcy               373: 374
  23 Iwona          Duźniak              - Sławomir       Wiśniowski            365: 347
  24 Piotr          Kozak                - Zygmunt        Skwarek               346: 353
  25 Jan            Mrozowski            - Mikołaj        Cieplik               413: 342
  26 Marcin         Kurowski             - Wojciech       Zemło                 246: 375
  27 Maciej         Skrzypczak           - Michał         Głąb                  349: 295
  28 Patrycja       Kuśnierczyk          - Jerzy          Luter                 328: 394
  29 Katarzyna      Kowalska             - Leszek         Kilian                375: 283
  30 Bernadeta      Zapała               - Anna           Demczyszyn            340: 428
  31 Dawid          Węgrzyński           - Piotr          Potoczek              318: 390
  32 Robert         Siata                - Teresa         Zalewska              208: 482
  33 Grzegorz J.    Sokołowski           - Lidia          Szpakowska            159: 441


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Dominik        Urbacki               395: 443
   2 Kamil          Górka                - Arkadiusz      Łydka                 340: 325
   3 Janusz         Krupiński            - Piotr          Broda                 372: 462
   4 Łukasz         Bobowski             - Adam           Jurkowski             422: 431
   5 Szymon         Stępień              - Justyna        Górka                 405: 405
   6 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Lempart               432: 346
   7 Dariusz        Putoń                - Łukasz         Sornek                375: 341
   8 Artur          Irzyk                - Bożena         Guział                473: 316
   9 Ireneusz       Kurzok               - Marcin         Ceglarek              369: 396
  10 Dariusz        Kuć                  - Urszula        Solarska              363: 352
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Jerzy          Matyasik              404: 334
  12 Ewa            Radzikowska          - Jakub          Szymczak              391: 314
  13 Iwona          Duźniak              - Paweł          Mazurek               415: 314
  14 Wanda          Grabiec              - Marta          Sztajnert             421: 372
  15 Jerzy          Luter                - Dominik        Ulejczyk              414: 396
  16 Wojciech       Zemło                - Małgorzata     Sulejewska            389: 342
  17 Ewa            Dunikowska           - Mariusz        Wrześniewski          330: 372
  18 Konrad         Sowula               - Zygmunt        Skwarek               545: 253
  19 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Papciak               409: 453
  20 Krzysztof      Kałuża               - Maciej         Skrzypczak            536: 231
  21 Zofia          Gajewska             - Joanna         Brychcy               321: 411
  22 Katarzyna      Kowalska             - Jan            Mrozowski             267: 511
  23 Waldemar       Wypchał              - Krzysztof      Gibas                 233: 501
  24 Anna           Demczyszyn           - Sławomir       Wiśniowski            390: 416
  25 Teresa         Zalewska             - Leszek         Kilian                404: 301
  26 Piotr          Potoczek             - Piotr          Kozak                 375: 336
  27 Andrzej        Klich                - Dariusz        Sowula                328: 486
  28 Agnieszka      Walas                - Mikołaj        Cieplik               365: 367
  29 Michał         Sztajnert            - Patrycja       Kuśnierczyk           281: 298
  30 Lidia          Szpakowska           - Marcin         Kurowski              367: 240
  31 Dorota         Kuć                  - Michał         Głąb                  390: 332
  32 Robert         Siata                - Bernadeta      Zapała                190: 389
  33 Dawid          Węgrzyński           - Grzegorz J.    Sokołowski            396: 181


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Kamil          Górka                 489: 331
   2 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Kwiatkowski           384: 374
   3 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Obremski              366: 382
   4 Dariusz        Putoń                - Artur          Irzyk                 440: 404
   5 Piotr          Broda                - Justyna        Górka                 300: 447
   6 Adam           Jurkowski            - Szymon         Stępień               358: 373
   7 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Ceglarek              413: 374
   8 Łukasz         Bobowski             - Wanda          Grabiec               341: 315
   9 Janusz         Krupiński            - Iwona          Duźniak               443: 314
  10 Ewa            Radzikowska          - Grzegorz       Papciak               499: 280
  11 Jerzy          Luter                - Konrad         Sowula                325: 360
  12 Krzysztof      Kałuża               - Ireneusz       Kurzok                392: 341
  13 Bożena         Guział               - Łukasz         Sornek                348: 400
  14 Wojciech       Zemło                - Jan            Mrozowski             388: 388
  15 Krzysztof      Gibas                - Urszula        Solarska              457: 360
  16 Joanna         Brychcy              - Mariusz        Wrześniewski          298: 408
  17 Tomasz         Lempart              - Jerzy          Matyasik              449: 301
  18 Jakub          Szymczak             - Dominik        Ulejczyk              395: 437
  19 Marta          Sztajnert            - Ewa            Dunikowska            320: 414
  20 Paweł          Mazurek              - Sławomir       Wiśniowski            424: 268
  21 Teresa         Zalewska             - Zygmunt        Skwarek               298: 347
  22 Dariusz        Sowula               - Mikołaj        Cieplik               326: 414
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Maciej         Skrzypczak            455: 421
  24 Patrycja       Kuśnierczyk          - Andrzej        Rechowicz             253: 405
  25 Katarzyna      Kowalska             - Piotr          Potoczek              368: 369
  26 Anna           Demczyszyn           - Dorota         Kuć                   370: 499
  27 Zofia          Gajewska             - Waldemar       Wypchał               338: 443
  28 Michał         Głąb                 - Agnieszka      Walas                 300: 405
  29 Lidia          Szpakowska           - Michał         Sztajnert             398: 310
  30 Dawid          Węgrzyński           - Piotr          Kozak                 279: 409
  31 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Klich                 382: 347
  32 Leszek         Kilian               - Robert         Siata                 365: 193


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Putoń                 303: 356
   2 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 483: 323
   3 Szymon         Stępień              - Bartosz        Morawski              340: 465
   4 Krzysztof      Obremski             - Arkadiusz      Łydka                 416: 286
   5 Adam           Jurkowski            - Ewa            Radzikowska           332: 410
   6 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Kwiatkowski           289: 484
   7 Piotr          Broda                - Łukasz         Bobowski              491: 320
   8 Artur          Irzyk                - Tomasz         Lempart               436: 322
   9 Krzysztof      Kałuża               - Dariusz        Kuć                   347: 423
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Konrad         Sowula                512: 416
  11 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Gibas                 352: 321
  12 Łukasz         Sornek               - Wojciech       Zemło                 304: 331
  13 Marcin         Ceglarek             - Dominik        Ulejczyk              515: 288
  14 Paweł          Mazurek              - Bożena         Guział                404: 365
  15 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Sulejewska            370: 378
  16 Andrzej        Rechowicz            - Ewa            Dunikowska            366: 309
  17 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Papciak               346: 303
  18 Mikołaj        Cieplik              - Piotr          Potoczek              532: 403
  19 Lidia          Szpakowska           - Joanna         Brychcy               370: 303
  20 Zygmunt        Skwarek              - Jerzy          Luter                 407: 375
  21 Jerzy          Matyasik             - Wanda          Grabiec               389: 348
  22 Ireneusz       Kurzok               - Waldemar       Wypchał               503: 259
  23 Iwona          Duźniak              - Marta          Sztajnert             359: 349
  24 Maciej         Skrzypczak           - Dariusz        Sowula                312: 360
  25 Sławomir       Wiśniowski           - Teresa         Zalewska              317: 382
  26 Agnieszka      Walas                - Leszek         Kilian                431: 274
  27 Marcin         Kurowski             - Jakub          Szymczak              243: 452
  28 Zofia          Gajewska             - Patrycja       Kuśnierczyk           445: 276
  29 Piotr          Kozak                - Katarzyna      Kowalska              374: 371
  30 Anna           Demczyszyn           - Michał         Głąb                  552: 248
  31 Michał         Sztajnert            - Dawid          Węgrzyński            202: 300
  32 Andrzej        Klich                - Robert         Siata                 428: 265


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Dominik        Urbacki               441: 315
   2 Ewa            Radzikowska          - Bartosz        Morawski              299: 548
   3 Dariusz        Putoń                - Krzysztof      Obremski              330: 409
   4 Artur          Irzyk                - Dariusz        Kuć                   407: 341
   5 Kamil          Górka                - Jan            Mrozowski             400: 364
   6 Marcin         Ceglarek             - Szymon         Stępień               332: 419
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Arkadiusz      Łydka                 390: 388
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Janusz         Krupiński             387: 372
   9 Wojciech       Zemło                - Piotr          Broda                 341: 427
  10 Konrad         Sowula               - Dorota         Kuć                   420: 384
  11 Tomasz         Lempart              - Łukasz         Bobowski              452: 357
  12 Mikołaj        Cieplik              - Paweł          Mazurek               376: 395
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Adam           Jurkowski             379: 318
  14 Krzysztof      Gibas                - Lidia          Szpakowska            440: 362
  15 Iwona          Duźniak              - Łukasz         Sornek                247: 429
  16 Zygmunt        Skwarek              - Andrzej        Rechowicz             329: 351
  17 Ireneusz       Kurzok               - Jerzy          Matyasik              346: 323
  18 Dominik        Ulejczyk             - Bożena         Guział                325: 406
  19 Agnieszka      Walas                - Urszula        Solarska              375: 364
  20 Teresa         Zalewska             - Wanda          Grabiec               370: 258
  21 Ewa            Dunikowska           - Dariusz        Sowula                394: 333
  22 Joanna         Brychcy              - Piotr          Potoczek              244: 403
  23 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Papciak               401: 376
  24 Zofia          Gajewska             - Piotr          Kozak                 295: 382
  25 Jerzy          Luter                - Waldemar       Wypchał               387: 248
  26 Leszek         Kilian               - Marta          Sztajnert             386: 356
  27 Jakub          Dworczyk             - Marcin         Kurowski              251: 419
  28 Patrycja       Kuśnierczyk          - Andrzej        Klich                 299: 394
  29 Dawid          Węgrzyński           - Maciej         Skrzypczak            234: 511
  30 Bernadeta      Zapała               - Katarzyna      Kowalska                1: 400
  31 Sławomir       Wiśniowski           - Michał         Sztajnert             327: 323
  32 Robert         Siata                - Michał         Głąb                  224: 399


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dominik        Urbacki               523: 382
   2 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 438: 392
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Artur          Irzyk                 446: 423
   4 Kamil          Górka                - Dariusz        Putoń                 374: 346
   5 Piotr          Broda                - Ewa            Radzikowska           496: 317
   6 Szymon         Stępień              - Andrzej        Kwiatkowski           341: 383
   7 Dariusz        Kuć                  - Konrad         Sowula                375: 335
   8 Paweł          Mazurek              - Andrzej        Rechowicz             427: 337
   9 Jan            Mrozowski            - Marcin         Ceglarek              453: 362
  10 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Gibas                 372: 326
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Ireneusz       Kurzok                433: 265
  12 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Sornek                455: 415
  13 Tomasz         Lempart              - Wojciech       Zemło                 446: 331
  14 Bożena         Guział               - Łukasz         Bobowski              394: 361
  15 Dorota         Kuć                  - Jerzy          Luter                 344: 343
  16 Lidia          Szpakowska           - Agnieszka      Walas                 391: 350
  17 Piotr          Potoczek             - Ewa            Dunikowska            383: 333
  18 Piotr          Kozak                - Jakub          Szymczak              319: 447
  19 Teresa         Zalewska             - Iwona          Duźniak               407: 344
  20 Adam           Jurkowski            - Zygmunt        Skwarek               351: 333
  21 Jerzy          Matyasik             - Mikołaj        Cieplik               482: 360
  22 Wanda          Grabiec              - Dominik        Ulejczyk              274: 532
  23 Dariusz        Sowula               - Leszek         Kilian                429: 215
  24 Urszula        Solarska             - Sławomir       Wiśniowski            314: 388
  25 Marcin         Kurowski             - Zofia          Gajewska              391: 349
  26 Maciej         Skrzypczak           - Joanna         Brychcy               316: 339
  27 Grzegorz       Papciak              - Katarzyna      Kowalska              370: 355
  28 Waldemar       Wypchał              - Andrzej        Klich                 473: 239
  29 Marta          Sztajnert            - Patrycja       Kuśnierczyk           344: 298
  30 Michał         Sztajnert            - Jakub          Dworczyk              265: 250
  31 Michał         Głąb                 - Bernadeta      Zapała                335: 325
  32 Robert         Siata                - Dawid          Węgrzyński            249: 268


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              362: 396
   2 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 347: 414
   3 Justyna        Górka                - Mariusz        Wrześniewski          357: 376
   4 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Kwiatkowski           491: 401
   5 Artur          Irzyk                - Szymon         Stępień               320: 333
   6 Dariusz        Putoń                - Paweł          Mazurek               385: 546
   7 Jan            Mrozowski            - Małgorzata     Sulejewska            401: 315
   8 Arkadiusz      Łydka                - Tomasz         Lempart               409: 297
   9 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Kuć                   382: 356
  10 Ewa            Radzikowska          - Dorota         Kuć                   430: 355
  11 Andrzej        Rechowicz            - Konrad         Sowula                416: 396
  12 Marcin         Ceglarek             - Adam           Jurkowski             528: 320
  13 Łukasz         Sornek               - Lidia          Szpakowska            437: 283
  14 Krzysztof      Gibas                - Bożena         Guział                338: 434
  15 Jakub          Szymczak             - Ireneusz       Kurzok                335: 345
  16 Jerzy          Matyasik             - Teresa         Zalewska              363: 372
  17 Wojciech       Zemło                - Piotr          Potoczek              411: 384
  18 Dominik        Ulejczyk             - Piotr          Kozak                 392: 354
  19 Łukasz         Bobowski             - Iwona          Duźniak               465: 306
  20 Zygmunt        Skwarek              - Dariusz        Sowula                321: 429
  21 Sławomir       Wiśniowski           - Agnieszka      Walas                 361: 393
  22 Mikołaj        Cieplik              - Joanna         Brychcy               301: 354
  23 Jerzy          Luter                - Marcin         Kurowski              336: 315
  24 Ewa            Dunikowska           - Waldemar       Wypchał               252: 361
  25 Marta          Sztajnert            - Grzegorz       Papciak               328: 301
  26 Michał         Głąb                 - Zofia          Gajewska              286: 473
  27 Dawid          Węgrzyński           - Urszula        Solarska              326: 261
  28 Katarzyna      Kowalska             - Maciej         Skrzypczak            392: 370
  29 Wanda          Grabiec              - Michał         Sztajnert             383: 326
  30 Andrzej        Klich                - Leszek         Kilian                267: 417
  31 Jakub          Dworczyk             - Robert         Siata                 265: 267


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 376: 378
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Bartosz        Morawski              371: 466
   3 Dominik        Urbacki              - Jan            Mrozowski             398: 405
   4 Paweł          Mazurek              - Justyna        Górka                 386: 402
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Broda                 439: 383
   6 Szymon         Stępień              - Arkadiusz      Łydka                 332: 411
   7 Dariusz        Kuć                  - Marcin         Ceglarek              381: 368
   8 Andrzej        Rechowicz            - Janusz         Krupiński             440: 522
   9 Teresa         Zalewska             - Artur          Irzyk                 356: 433
  10 Bożena         Guział               - Ewa            Radzikowska           403: 397
  11 Ireneusz       Kurzok               - Łukasz         Sornek                307: 430
  12 Tomasz         Lempart              - Małgorzata     Sulejewska            438: 380
  13 Wojciech       Zemło                - Dariusz        Putoń                 372: 476
  14 Lidia          Szpakowska           - Łukasz         Bobowski              330: 405
  15 Joanna         Brychcy              - Konrad         Sowula                390: 374
  16 Dominik        Ulejczyk             - Dorota         Kuć                   496: 334
  17 Adam           Jurkowski            - Krzysztof      Gibas                 306: 409
  18 Dariusz        Sowula               - Jerzy          Luter                 342: 318
  19 Jakub          Szymczak             - Jerzy          Matyasik              444: 334
  20 Piotr          Potoczek             - Waldemar       Wypchał               428: 351
  21 Zofia          Gajewska             - Agnieszka      Walas                 391: 310
  22 Sławomir       Wiśniowski           - Marta          Sztajnert             439: 300
  23 Mikołaj        Cieplik              - Zygmunt        Skwarek               428: 263
  24 Leszek         Kilian               - Piotr          Kozak                 295: 387
  25 Grzegorz       Papciak              - Marcin         Kurowski              393: 247
  26 Ewa            Dunikowska           - Dawid          Węgrzyński            476: 240
  27 Maciej         Skrzypczak           - Wanda          Grabiec               397: 349
  28 Iwona          Duźniak              - Katarzyna      Kowalska              350: 335
  29 Robert         Siata                - Urszula        Solarska              171: 359
  30 Andrzej        Klich                - Jakub          Dworczyk              307: 304
  31 Michał         Sztajnert            - Michał         Głąb                  299: 263


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              398: 407
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Górka                 348: 425
   3 Justyna        Górka                - Mariusz        Wrześniewski          593: 265
   4 Jan            Mrozowski            - Arkadiusz      Łydka                 366: 313
   5 Janusz         Krupiński            - Dominik        Urbacki               409: 411
   6 Paweł          Mazurek              - Artur          Irzyk                 329: 379
   7 Łukasz         Sornek               - Piotr          Broda                 320: 410
   8 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Putoń                 270: 527
   9 Dariusz        Kuć                  - Bożena         Guział                418: 391
  10 Dominik        Ulejczyk             - Szymon         Stępień               351: 428
  11 Marcin         Ceglarek             - Ewa            Radzikowska           304: 463
  12 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Sulejewska            359: 494
  13 Krzysztof      Gibas                - Jakub          Szymczak              485: 351
  14 Piotr          Potoczek             - Andrzej        Rechowicz             415: 431
  15 Dariusz        Sowula               - Teresa         Zalewska              236: 419
  16 Joanna         Brychcy              - Ireneusz       Kurzok                357: 360
  17 Konrad         Sowula               - Wojciech       Zemło                 323: 358
  18 Agnieszka      Walas                - Zofia          Gajewska              358: 398
  19 Dorota         Kuć                  - Mikołaj        Cieplik               354: 452
  20 Jerzy          Luter                - Adam           Jurkowski             511: 263
  21 Ewa            Dunikowska           - Lidia          Szpakowska            386: 321
  22 Grzegorz       Papciak              - Piotr          Kozak                 356: 324
  23 Sławomir       Wiśniowski           - Iwona          Duźniak               409: 302
  24 Waldemar       Wypchał              - Jerzy          Matyasik              375: 300
  25 Marta          Sztajnert            - Maciej         Skrzypczak            341: 449
  26 Urszula        Solarska             - Wanda          Grabiec               369: 469
  27 Zygmunt        Skwarek              - Andrzej        Klich                 294: 321
  28 Marcin         Kurowski             - Leszek         Kilian                337: 359
  29 Katarzyna      Kowalska             - Dawid          Węgrzyński            428: 179
  30 Michał         Głąb                 - Michał         Sztajnert             497: 312
  31 Jakub          Dworczyk             - Robert         Siata                 304: 158
Lista rankingowa na dzień 11-09-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            163.49  30736  188
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             160.38  32077  200
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              160.31  30458  190
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.50  30870  196
   5 Dawid Pikul                    Poznań               155.98  29481  189
   6 Kamil Górka                    Kraków               155.80  30849  198
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     154.84  24310  157
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.81  23066  149
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             154.74  30174  195
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              154.46  29965  194
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.82  25062  164
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.86  26728  176
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.11  29920  198
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.97  28081  186
  16 Jan Mrozowski                  Kraków               150.55  26346  175
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.48  29645  197
  18 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  19 Kamil Kister                   Puławy               149.68  28588  191
  20 Justyna Górka                  Kraków               149.28  28960  194
  21 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.98  12663   85
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 148.90  29184  196
  23 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.29  28769  194
  24 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.11  29474  199
  25 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.75  28811  195
  26 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.14  29280  199
  27 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.81  28628  195
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.61  28882  197
  29 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.20  28509  195
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.16  25725  176
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.73  25357  174
  32 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  33 Paweł Jackowski                Warszawa             145.16  27725  191
  34 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.43  27442  190
  35 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  36 Mateusz Borsuk                 Reda                 143.92   7340   51
  37 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.80  27466  191
  38 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  39 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.20  26779  187
  41 Dariusz Ulatowski              Tuchola              141.90  22987  162
  42 Jakub Błażejewski              Poznań               141.76  22681  160
  43 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.53  10332   73
  44 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.28  20062  142
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.02  11846   84
  46 Jacek Mańko                    Poznań               140.73   9288   66
  47 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.45  26967  192
  48 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.34  22735  162
  49 Maciej Grąbczewski             Szczecin             140.18  16962  121
  50 Marek Reda                     Dębówka              139.82  17198  123
  51 Piotr Broda                    Sandomierz           139.72  26966  193
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             139.53  27069  194
  53 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  54 Janusz Krupiński               Bytom                138.99  26408  190
  55 Agnieszka Goniowska            Wrocław              138.73   6659   48
  56 Michał Waszkiewicz             Białystok            138.62  23149  167
  57 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.33  27113  196
  58 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  25664  186
  59 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.90  21788  158
  60 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.59  26968  196
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.25  25665  187
  62 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  63 Rafał Matczak                  Milanówek            136.96  22599  165
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.95  26157  191
  65 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            136.84  25042  183
  66 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.83  13546   99
  67 Dariusz Kuć                    Stargard             136.61  19262  141
  68 Joanna Juszczak                Warszawa             136.23  26019  191
  69 Mateusz Królikowski            Wrocław              136.17   8715   64
  70 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.05  26258  193
  72 Robert Kamiński                Warszawa             135.93  11418   84
  73 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.80  25802  190
  74 Barbara Obremska               Wrocław              135.78  18874  139
  75 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             135.29  14341  106
  76 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  77 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  78 Konrad Sowula                  Kraków               134.82  19010  141
  79 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.80  21164  157
  80 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.61  11711   87
  81 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.57  26914  200
  82 Michał Szymkowski              Wrocław              134.53   7803   58
  83 Piotr Domański                 Lublin               134.34  11553   86
  84 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.27  25914  193
  85 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  86 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.69  25936  194
  87 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.60  24984  187
  88 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.40  16141  121
  89 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       133.00  23142  174
  90 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  91 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.75   7036   53
  92 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.60  25725  194
  93 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.37   8339   63
  94 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.22  26311  199
  95 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.19  15070  114
  96 Krzysztof Gibas                Kraków               132.11  25893  196
  97 Irena Sołdan                   Sopot                132.07  26282  199
  98 Natalia Woźniak                Dziwnówek            131.61  26322  200
  99 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             131.27  15884  121
 100 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 101 Andrzej Kroc                   Łódź                 130.86  23685  181
 102 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 103 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            130.24  12633   97
 104 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.22  25263  194
 105 Walenty Siemaszko              Lipiany              130.08   8195   63
 106 Katarzyna Polak                Warszawa             130.00  12480   96
 107 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.84  24930  192
 108 Maciej Nawrocki                Babimost             129.71   6226   48
 109 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.63  23204  179
 110 Agnieszka Walas                Kraków               129.12  25437  197
 111 Marek Rogalski                 Warszawa             128.96  21537  167
 112 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.95  10961   85
 113 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.77   5022   39
 114 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.56  22883  178
 115 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 116 Ewa Radzikowska                Gliwice              128.41  14896  116
 117 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.40   7961   62
 118 Tomasz Górka                   Kraków               128.19   8076   63
 119 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.12  14862  116
 120 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  128.06  19721  154
 121 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 122 Dorota Kuć                     Stargard             127.53  14921  117
 123 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.52   5866   46
 124 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 125 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 126 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.19  19969  157
 127 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 128 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 129 Dominik Piasecki               Słupsk               126.64   4179   33
 130 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 131 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.38  24264  192
 132 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.37  23631  187
 133 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 134 Marcin Ceglarek                Kraków               125.63  23242  185
 135 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 136 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.56  22601  180
 137 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.14   8885   71
 138 Marcin Rogala                  Warszawa             125.06  21511  172
 139 Ewa Szałas                     Katowice             125.01  21876  175
 140 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.91  24357  195
 141 Czesław Grajewski              Białystok            124.78  14724  118
 142 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 143 Natalia Ogierman               Katowice             124.46  18295  147
 144 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.38  17662  142
 145 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.32  24740  199
 146 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 147 Mariusz Grodek                 Kraków               124.25   4473   36
 148 Leszek Stecuła                 Bytom                124.22  12546  101
 149 Adrian Ziemniewicz             Białystok            124.18   6333   51
 150 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.15  20609  166
 151 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.09  24569  198
 152 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 153 Agata Kuć                      Stargard             123.58  22986  186
 154 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      123.49  16794  136
 155 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.21  23534  191
 156 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 157 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 158 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.55  23530  192
 159 Agnieszka Matus                Milanówek            122.54  23772  194
 160 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.53   8822   72
 161 Dariusz Sowula                 Kraków               122.35  17985  147
 162 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.21  23342  191
 163 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.85  21323  175
 164 Tomasz A. Praga                Białystok            121.58   7295   60
 165 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.30  12494  103
 166 Anna Demczyszyn                Bystra               121.10   9325   77
 167 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.05   5084   42
 168 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.02   5204   43
 169 Teresa Zalewska                Racibórz             121.02  21904  181
 170 Bożena Guział                  Racibórz             120.99  21416  177
 171 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.96  14757  122
 172 Rafał Stachowski               Police               120.95  12821  106
 173 Anita Bruska                   Gdynia               120.94  15360  127
 174 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 175 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 176 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.23   3727   31
 177 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.20  21276  177
 178 Beata Piotrowska               Łódź                 120.12  13574  113
 179 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 180 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    119.82   5272   44
 181 Ryszard Korpalski              Wójtowice            119.40  22925  192
 182 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.24  14189  119
 183 Lucyna Śniadach                Rumia                118.96  23673  199
 184 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.88  10580   89
 185 Ewelina Gruda                  Białystok            118.68   8664   73
 186 Agnieszka Krupka               Krosno               118.62   4626   39
 187 Sławomir Wolski                Wrocław              118.56  23120  195
 188 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.33   4260   36
 189 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.32  17275  146
 190 Maciej Perzyński               Piła                 118.18   5791   49
 191 Krzysztof Zawadzki             Sampława             117.97  23359  198
 192 Maciej Kuć                     Stargard             117.93   6486   55
 193 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.87   4597   39
 194 Jerzy Luter                    Bytom                117.85  22509  191
 195 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69   4590   39
 196 Maria Skutela                  Warszawa             117.66  20002  170
 197 Artur Wawrzynowski             Żukowo               117.61  20935  178
 198 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          117.61   5998   51
 199 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 201 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.29  19939  170
 202 Adam Grzelec                   Poznań               116.99  22696  194
 203 Tomasz Sehnal                  Warszawa             116.85   8413   72
 204 Wojciech Gonet                 Wrocław              116.69   4201   36
 205 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               116.56   4196   36
 206 Adam Janicki                   Wrocław              116.54  19462  167
 207 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.31  16865  145
 208 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          116.25   5929   51
 209 Robert Wagner                  Wrocław              116.21  14061  121
 210 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.17   4763   41
 211 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 212 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  23043  199
 213 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.67   5552   48
 214 Urszula Solarska               Katowice             115.52  22295  193
 215 Dariusz Zębek                  Olsztyn              115.42   4155   36
 216 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.32  13838  120
 217 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 218 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 219 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 220 Renata Andracka                Zwola                115.12  21987  191
 221 Szymon Stępień                 Bytom                115.04  17371  151
 222 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.75   6885   60
 223 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 224 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.38  22304  195
 225 Waldemar Wypchał               Kraków               114.37  22073  193
 226 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.36   9721   85
 227 Monika Siemaszko               Lipiany              114.27  16340  143
 228 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.15  21917  192
 229 Dominik Ulejczyk               Będzin               113.91  22441  197
 230 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.77  21048  185
 231 Konrad Pajączek                Milanówek            113.66  16481  145
 232 Jacek Nowak                    Szczecin             113.58   5679   50
 233 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 234 Patrycja Skibska               Warszawa             112.97   6778   60
 235 Marta Świątkowska              Wrocław              112.85  22005  195
 236 Karolina Urbańska              Poznań               112.84  21326  189
 237 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 238 Anna Kowalik                   Szczecin             112.53   3376   30
 239 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 240 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.44   8024   72
 241 Leszek Dobrowolski             Wrocław              111.42   4011   36
 242 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.39   7686   69
 243 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 244 Agnieszka Dawid                Kraków               111.37   8353   75
 245 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.99  21532  194
 246 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.86  22062  199
 247 Maria Uryga                    Kraków               110.84   5542   50
 248 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     110.79  18724  169
 249 Józef Burzyński                Ełk                  110.73  14838  134
 250 Marcin Kurowski                Racibórz             110.72  18048  163
 251 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.68  10957   99
 252 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.61   9181   83
 253 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 254 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 255 Sławomir Długosz               Ostróda              110.54  19234  174
 256 Iwona Duźniak                  Dębica               110.54   4311   39
 257 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 258 Joanna Brychcy                 Katowice             110.19  20385  185
 259 Dorota Ostrowska               Białystok            110.07  21683  197
 260 Marta Sztajnert                Wisła                109.79  15919  145
 261 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 262 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          109.56   6902   63
 263 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.44   6895   63
 264 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 265 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.61  11187  103
 266 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.55  21710  200
 267 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.86   3883   36
 268 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             107.70  11416  106
 269 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 270 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       106.56   4156   39
 271 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.46   7665   72
 272 Agnieszka Antos                Racibórz             106.43   5960   56
 273 Janina Dąbrowska               Rybnik               106.30   6484   61
 274 Zofia Górka                    Łęczna               105.63   5387   51
 275 Krystyna Augustyniak           Łódź                 105.61   3802   36
 276 Michał Dreczka                 Poznań               105.05   6093   58
 277 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.05   4622   44
 278 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 279 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.29  20023  192
 281 Piotr Kozak                    Racibórz             104.23   6358   61
 282 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               104.10   5101   49
 283 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.14   3610   35
 284 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.94  18427  179
 285 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.37  15355  150
 286 Olga Swarcewicz                Warszawa             101.48   4668   46
 287 Karolina Mak                   Wrocław              101.27  13368  132
 288 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.15  12037  119
 289 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.14  17193  170
 290 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           101.03  14245  141
 291 Lidia Żywna                    Gdynia               100.98   9694   96
 292 Grażyna Smereka                Racibórz             100.90   3027   30
 293 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 294 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 295 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 296 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.40  14465  147
 297 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.80   7922   81
 298 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 299 Ryszard Pliszka                Szczecin              96.08   3747   39
 300 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.23   2857   30
 301 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 302 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.13  15602  164
 303 Marta Majewska                 Wadowice              94.53   6617   70
 304 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 305 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.79   8629   92
 306 Michał Głąb                    Zabrze                93.71   8996   96
 307 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 308 Teresa Balewska                Reda                  93.42  18031  193
 309 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 310 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 312 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             89.45   3757   42
 313 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           89.36   5451   61
 314 Stanisław Świgost              Gdańsk                89.00   3115   35
 315 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.92  17340  195
 316 Michał Dąbrowski               Warszawa              88.90   2756   31
 317 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.58   3189   36
 318 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.81   5181   59
 319 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.64   2892   33
 320 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.27   6643   77
 321 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 322 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.90   8495  105
 323 Michał Sztajnert               Wisła                 80.38   4662   58
 324 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      79.54  10181  128
 325 Jacek Remizowicz               Gdańsk                77.66   2718   35
 326 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 327 Jakub Dworczyk                 Będzin                75.60   3024   40
 328 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 329 Szymon Sztajnert               Wisła                 71.35   2854   40
 330 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 331 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 332 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 333 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 11-09-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   2 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   3 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.38   2592   29
   4 Katarzyna Rachaus              Łódź                  89.17   2586   29
   5 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   6 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   9 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  12 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  13 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  14 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  15 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  16 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  17 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  18 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  19 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.04   3001   24
  20 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.71   2969   24
  21 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  22 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  23 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  24 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  25 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  26 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  27 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  28 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  29 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          114.12   2739   24
  30 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              113.96   2735   24
  31 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  33 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  34 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  35 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  36 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  37 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  38 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  39 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  40 Laura Pisula                   Wrocław              104.91   2413   23
  41 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  42 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.87   2228   23
  43 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  44 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  45 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  46 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.96   2092   23
  47 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  48 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  49 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  50 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  51 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  52 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  53 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  54 Bartosz Bartczak               Poznań                88.77   1953   22
  55 Aleksandra Celuch              Będzin                87.14   1917   22
  56 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  57 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  58 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  59 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  60 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.60   2512   20
  61 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  62 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  63 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  64 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  65 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  66 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  67 Anna Strugała                  Świnoujście           84.39   1519   18
  68 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            117.47   1997   17
  69 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  70 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  71 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  72 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  73 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  74 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  75 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  76 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  77 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  78 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  79 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  80 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  81 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  82 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  83 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  84 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  85 Robert Głowacki                Łódź                 135.17   1622   12
  86 Jarosław Michalak              Łódź                 129.08   1549   12
  87 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  88 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  89 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  90 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  91 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
  92 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
  93 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  94 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               120.33   1444   12
  95 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  96 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
  97 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
  98 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
  99 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 100 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 101 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 102 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 103 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 104 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 105 Katarzyna Okoniewska           Poznań               109.75   1317   12
 106 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 107 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 108 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 109 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 110 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 111 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 112 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.75   1281   12
 113 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 114 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 115 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 116 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 117 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          104.42   1253   12
 118 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 119 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 120 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 121 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 122 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 123 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 124 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 125 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 126 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 127 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 128 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             93.08   1117   12
 129 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     88.67   1064   12
 130 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 131 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 132 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 133 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 134 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 135 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 136 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 137 Ewa Tymińska                   Gdańsk                80.58    967   12
 138 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 139 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 140 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 141 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 142 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 143 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 144 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 145 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 146 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 147 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 148 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 149 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 150 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 151 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 152 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 153 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 154 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 155 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 156 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 157 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 158 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.27    938   11
 159 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 160 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 161 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 162 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 163 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 164 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 165 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 166 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 167 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 168 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 169 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 170 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 171 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 172 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 173 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 174 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 175 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 176 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 177 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 178 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 179 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 180 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 181 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 182 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 183 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 184 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 185 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 186 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 187 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 188 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 189 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 190 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 191 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 192 Przemysław Woiński             Łódź                  91.80    918   10
 193 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 194 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             62.90    629   10
 195 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 196 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 197 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 198 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 199 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 200 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 201 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 202 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 203 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 204 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 205 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 206 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 207 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 208 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 209 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 210 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 211 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 212 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 213 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 214 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 215 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 216 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 217 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 218 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 219 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 220 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 221 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 222 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 223 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 224 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 225 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 226 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 227 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 228 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 229 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 230 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 231 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 232 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 233 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 234 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 235 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 236 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 237 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 238 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 239 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 240 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 241 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 242 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 243 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 244 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 245 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 246 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 247 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 248 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 249 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 250 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 251 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 252 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 253 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 254 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 255 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 256 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 257 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 258 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie