Ostróda11
listopada
Ostróda 11-13 listopada XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble
Ostróda12
listopada
Ostróda 12-13 listopada Turniej Towarzyszący MP 2016
Jaworzno24
listopada
Jaworzno 24-25 listopada XI Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla dzieci i młodzieży
Stanisław Rydzik najlepszy w Turnieju Towarzyszącym 12 - 13 listopada 2016 — Turniej Towarzyszący MP 2016InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Turniej Towarzyszący MP 2016Ostróda, 12 - 13 listopada 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Stanisław Rydzik najlepszy w Turnieju Towarzyszącym W tle finału XXIV Mistrzostw Polski w Scrabble w Ostródzie rozegrany został Turniej Towarzyszący. Zaplanowano dwanaście rund rozłożonych na dwa dni gry, dokładnie wtedy gdy mistrzowie wyłonieni w eliminacjach rozgrywali swoje partie finałowe. W turnieju wzięło udział siedemdziesiąt osiem osób (w znakomitej większości Ci, którzy wcześniej rywalizowali w eliminacjach). Rozgrywki rozpoczęły się po krótkiej przerwie, zaraz po eliminacjach.

Mówiono w kuluarach, że miało być łatwiej … w końcu tych czternastu najlepszych zajętych było grą w finale. Łatwo jednak nie było, jak się później okazało – wciąż w grupie rozgrywających było wielu utytułowanych zawodników i wielu chętnych aby stanąć na podium.

Pierwszego dnia rozegraliśmy sześć rund, po których niewiele można było powiedzieć w kwestii obstawienia — kto wygra? Dopiero dziewiąta runda, w której to na prowadzenie wysunął się Stanisław Rydzik, okazała się dobry tropem. Staszek pojawiając się na czele stawki nie oddał już prowadzenia aż do samego końca turnieju. Wygrał go z jedenastoma zwycięstwami na dwanaście rozegranych partii. Można powiedzieć, że tym samym potwierdził, iż nieprzypadkowe było to pechowe piętnaste miejsce w eliminacjach Mistrzostw Polski.

Na drugim miejscu, po ładnej walce, Kamil Kister z dziesięcioma wygranymi partiami. Trzeci na podium – Rafał Wesołowski (dziewięć wygranych). Rafał również mógł zaliczyć ten turniej do bardzo udanych.

Wśród kobiet – najwyżej w klasyfikacji końcowej znalazła się Małgorzata Deszczyńska z dwudziestą ósmą lokatą. Jak widać tegoroczne turnieje w maratonie Mistrzostw Polski nie były zbyt łaskawe dla pań. Mężczyźni mocno zdominowali czołówkę obydwu turniejów.

Mały maraton imprez scrabblowych w Ostródzie dobiegł końca. Wręczono puchary, nagrody … Najlepszych nagrodzono też gromkimi brawami. Uczestnicy rozjechali się do domów i będą zapewne bardzo miło wspominać pobyt w Ostródzie. Dziękujemy za wspaniałą imprezę scrabblową i zapraszamy na kolejne turnieje. W przyszłym roku jubileuszowe XXV Mistrzostwa Polski – pora więc już dziś przygotowywać formę.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Towarzyszący
Turniej dla Ambitnych — Oczko
Turniej Towarzyszący XIX Mistrzostw Polski


Rodzaj turniejuOtwarty (bez udziału finalistów MP 2016)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekOstródzkie Centrum Użyteczności Publicznej, ul. Jana III Sobieskiego 9
wirtualny spacer
Obrońca tytułuJan Mrozowski
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 12 listopada (6 rund)
14:00-18:00 — 4 rundy
18:00-18:30 — przerwa (fiesta pierogowa)
18:30-20:30 — 2 rundy

Niedziela, 13 listopada (6 rund)
09:30-13:30 — 4 rundy
13:30-14:15 — przerwa obiadowa
14:15-16:00 — 2 rundy
16:00 — wręczenie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci (osoby startujące w eliminacjach MP 2016 nie są debiutantami) — bez opłat
Dojazdmapa
Wyżywienie- (opcja 1) Bar Maciek obiady na miejscu gry — gorące, podane na talerzach itp, cena 13,50 zł. menu będzie podobne jak podczas tegorocznych KMP oraz Mistrzostw Ziemi Ostródzkiej.

- (opcja 2) Bar Miodzio, pełen zestaw obiadowy za 13,50, menu:
11.11.2016 (piątek):
Filet z piersi kurczaka panierowany + ziemniaki + surówka z białej kapusty + kompot domowy
Zupa: Rosół
12.11.2016 (sobota):
Kotlet mielony + ziemniaki + surówka z buraczków + kompot domowy
Zupa: Pomidorowa
13.11.2016 (niedziela):
Udko pieczone z kurczaka + ziemniaki + surówka z czerwonej kapusty + kompot domowy
Zupa: Buraczkowa

- 4 lokale gastronomiczne w sąsiedztwie 100-200 m. (np. bar chiński)
NoclegiBursa ul. Grunwaldzka w cenie 45zł/doba ze śniadaniem
rezerwacja noclegów w bursie tylko poprzez formularz zgłoszeniowy MP; w uwagach ewentualnie prośby o łączenie noclegów itp.
NagrodyPuchary i nagrody
OrganizatorzyPFS, Grzegorz Koczkodon, tel. 502581516


Wyniki turnieju Turniej Towarzyszący - MP 2016

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.96     11.0     5396     2147     1107
  2 Kamil           Kister               Puławy                 143.68     10.0     4846     2073      728
  3 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.90      9.0     4984     1889      540
  4 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              132.06      9.0     4944     1954      540
  5 Daniel          Mundyk               Jelenia Góra           145.85      9.0     4782     1864      406
  6 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.91      8.0     5260     1745      874
  7 Kacper          Zegadło              Warszawa               147.28      8.0     4790     1753      518
  8 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                142.62      8.0     4725     1797      374
  9 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               130.08      8.0     4717     1759      215
 10 Michał          Kolaj                Ostróda                134.96      8.0     4688     1654      590
 11 Jacek           Mańko                Poznań                 100.00      8.0     4648     1723      231
 12 Józef           Burzyński            Ełk                    110.26      8.0     4518     1709      297
 13 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.30      8.0     4375     1772      265
 14 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   126.15      8.0     4261     1680     -237
 15 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                131.36      7.0     4958     1720      309
 16 Ziemowit        Pazda                Wrocław                122.18      7.0     4858     1569      188
 17 Marek           Rogalski             Warszawa               128.58      7.0     4801     1629      379
 18 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              133.41      7.0     4745     1592      441
 19 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.61      7.0     4699     1741       32
 20 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        123.29      7.0     4610     1634       90
 21 Michał          Rogalewicz           Poznań                 130.59      7.0     4559     1664       53
 22 Piotr           Broda                Sandomierz             134.94      7.0     4555     1643      539
 23 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               131.45      7.0     4524     1609       26
 24 Szymon          Płachta              Warszawa               135.97      7.0     4504     1677       26
 25 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               114.85      7.0     4474     1629      103
 26 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              135.66      7.0     3619     1548     -130
 27 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                133.44      6.5     4789     1653      164
 28 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.48      6.5     4470     1569       49
 29 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               113.68      6.5     4325     1557     -105
 30 Marta           Bajorek              Warszawa               126.28      6.0     4862     1482      625
 31 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              133.20      6.0     4829     1577      109
 32 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.54      6.0     4681     1485        5
 33 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 126.76      6.0     4672     1506      311
 34 Kamil           Górka                Kraków                 157.53      6.0     4572     1533      538
 35 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 117.57      6.0     4552     1507      -59
 36 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                133.57      6.0     4551     1522      -71
 37 Jerzy           Luter                Bytom                  117.56      6.0     4546     1378      528
 38 Tomasz          Sehnal               Warszawa               112.84      6.0     4461     1380      234
 39 Jakub           Onoszko              Gdynia                 121.75      6.0     4455     1487        1
 40 Paweł           Maciejczuk           Białystok              129.05      6.0     4427     1462      101
 41 Ewelina         Gruda                Białystok              120.69      6.0     4425     1433      292
 42 Zbigniew        Rybak                Warszawa               123.15      6.0     4354     1420      286
 43 Jakub           Zaryński             Świnoujście            150.51      6.0     4353     1552     -262
 44 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 115.39      6.0     4194     1408       51
 45 Sylwia          Łada                 Inowrocław             116.81      6.0     4186     1460      -96
 46 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.47      6.0     3834     1465      -22
 47 Renata          Andracka             Zwola                  114.41      5.5     3680     1411     -779
 48 Jerzy           Matyasik             Kraków                 129.33      5.0     4692     1357      523
 49 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               117.32      5.0     4513     1357      236
 50 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              102.83      5.0     4447     1338     -307
 51 Adam            Janicki              Wrocław                117.38      5.0     4401     1246       98
 52 Irena           Sołdan               Sopot                  138.63      5.0     4401     1384     -130
 53 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       108.04      5.0     4370     1328      -24
 54 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           119.16      5.0     4338     1269     -208
 55 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 112.95      5.0     4266     1339      176
 56 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    119.10      5.0     4264     1365     -219
 57 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  131.34      5.0     4260     1414     -170
 58 Łukasz          Pawlak               Sochaczew              100.00      5.0     4162     1283      435
 59 Sławomir        Długosz              Ostróda                116.32      5.0     4111     1320     -146
 60 Adam            Grzelec              Poznań                 113.31      5.0     4065     1336     -127
 61 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             109.71      5.0     3834     1356     -553
 62 Agnieszka       Matus                Milanówek              118.55      5.0     3609     1284      -30
 63 Joanna          Juszczak             Warszawa               132.89      4.5     4760     1382      321
 64 Katarzyna       Dębska               Ostróda                106.07      4.5     4055     1325     -372
 65 Lucyna          Śniadach             Rumia                  119.51      4.0     4209     1142       -9
 66 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               109.50      4.0     4178     1159       31
 67 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   117.78      4.0     4088     1204     -108
 68 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 120.42      4.0     4027     1165      -52
 69 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     3841     1128     -562
 70 Anna            Arana                Kołobrzeg              112.25      4.0     3820     1227     -573
 71 Zbigniew        Siwoń                Elbląg                 100.00      3.5     3627      988     -319
 72 Stanisław       Świgost              Gdańsk                 100.00      3.5     3483      975     -887
 73 Jacek           Remizowicz           Gdańsk                 100.00      3.5     2948      966    -1345
 74 Katarzyna       Szachowicz           Unieszewo              100.00      3.0     3985     1108     -423
 75 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             101.14      3.0     3934     1096     -806
 76 Janusz          Krupiński            Bytom                  142.27      3.0     2119      769       -7
 77 Piotr           Ozimek               Sochaczew              100.00      2.5     2612      846    -1558
 78 Bogdan          Siwoń                Elbląg                 100.00      0.5     2276      639    -1789
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Towarzyszący - MP 2016



	Kamil Górka 157.53 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ziemowit       Pazda                 122.18 +  489: 334  172
    2     8 Szymon         Płachta               135.97 +  384: 344  186
    3     8 Kamil          Kister                143.68 -  346: 399   94
    4    14 Marek          Dudkiewicz            135.66 +  421: 289  186
    5    10 Jakub          Zaryński              150.51 +  634: 238  201
    6     1 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  344: 361   82
    7     5 Jacek          Mańko                 100.00 +  447: 398  150
    8     4 Tomasz         Zwoliński             145.61 -  384: 484   96
    9     7 Dominik        Urbacki               150.47 -  413: 448  100
   10    11 Rafał          Dąbrowski             142.62 +  377: 348  193
   11     7 Krzysztof      Zawadzki              114.85 -  333: 391   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 11 138.64




	Miłosz Wrzałek 150.91 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jakub          Onoszko               121.75 +  508: 319  172
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              132.30 +  468: 288  182
    3     2 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  349: 440   82
    4     8 Łukasz         Moskal                102.83 +  474: 286  153
    5     4 Marta          Bajorek               126.28 +  460: 366  176
    6     3 Jacek          Mańko                 100.00 +  514: 316  150
    7     2 Kacper         Zegadło               147.28 -  417: 451   97
    8     3 Rafał          Wesołowski            135.90 +  485: 333  186
    9     1 Kamil          Kister                143.68 +  358: 337  194
   10     1 Stanisław      Rydzik                142.96 -  361: 472   93
   11     4 Szymon         Dąbrowski             130.08 -  360: 386   80
   12     5 Marek          Rogalski              128.58 +  506: 392  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 12 145.33




	Jakub Zaryński 150.51 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ewelina        Gruda                 120.69 +  419: 340  171
    2    17 Janusz         Krupiński             142.27 +  417: 308  192
    3     5 Bartłomiej     Pawlak                123.29 +  366: 297  173
    4     2 Stanisław      Rydzik                142.96 -  298: 421   93
    5    10 Kamil          Górka                 157.53 -  238: 634  108
    6    18 Krzysztof      Zawadzki              114.85 -  336: 392   65
    7    22 Tomasz         Nasiłowski            133.57 -  387: 465   84
    8    25 Andrzej        Bednaruk              112.95 +  351: 286  163
    9    22 Andrzej        Kwiatkowski           131.45 -  370: 411   81
   10    25 Piotr          Broda                 134.94 -  377: 394   85
   11    30 Katarzyna      Dębska                106.07 +  421: 342  156
   12    24 Jolanta        Chłopińska            131.34 +  373: 325  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Dominik Urbacki 150.47 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ala            Białobrzewska         120.42 +  347: 324  170
    2    15 Daniel         Mundyk                145.85 +  398: 338  196
    3    10 Michał         Rogalewicz            130.59 +  448: 299  181
    4     3 Rafał          Dąbrowski             142.62 -  366: 504   93
    5     6 Natalia        Woźniak               133.20 +  387: 339  183
    6     7 Rafał          Wesołowski            135.90 -  355: 420   86
    7     6 Dariusz        Ulatowski             131.36 -  323: 434   81
    8    14 Tomasz         Nasiłowski            133.57 +  424: 338  184
    9     7 Kamil          Górka                 157.53 +  448: 413  208
   10    10 Grzegorz       Koczkodon             133.44 -  338: 447   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 10 146.50




	Kacper Zegadło 147.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Lucyna         Śniadach              119.51 +  344: 255  170
    2    18 Marek          Rogalski              128.58 -  396: 406   79
    3    28 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  419: 283  150
    4    20 Renata         Andracka              114.41 +  463: 281  164
    5    11 Agnieszka      Matus                 118.55 +  370: 316  169
    6     4 Dariusz        Ulatowski             131.36 +  443: 384  181
    7     2 Miłosz         Wrzałek               150.91 +  451: 417  201
    8     1 Kamil          Kister                143.68 -  390: 396   94
    9     4 Szymon         Płachta               135.97 +  434: 308  186
   10     3 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  336: 396   82
   11     5 Grzegorz       Koczkodon             133.44 +  485: 386  183
   12     2 Kamil          Kister                143.68 -  259: 444   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Daniel Mundyk 145.85 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maria          Krzyżanowska          119.16 +  423: 304  169
    2    15 Dominik        Urbacki               150.47 -  338: 398  100
    3    24 Marek          Dudkiewicz            135.66 -  320: 349   86
    4    30 Diana          Pietrzykowska         117.32 +  371: 339  167
    5    14 Joanna         Juszczak              132.89 +  457: 333  183
    6     8 Jerzy          Matyasik              129.33 +  381: 380  179
    7     8 Natalia        Woźniak               133.20 +  426: 396  183
    8     8 Grzegorz       Koczkodon             133.44 +  464: 398  183
    9     6 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  342: 418   82
   10     9 Paweł          Pogorzelski           113.68 +  452: 380  164
   11     6 Szymon         Płachta               135.97 +  458: 366  186
   12     4 Krzysztof      Sporczyk              132.30 +  350: 315  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1864  / 12 155.33




	Tomasz Zwoliński 145.61 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Jarosławski           119.10 +  438: 317  169
    2    13 Tomasz         Nasiłowski            133.57 +  425: 382  184
    3     1 Maciej         Kuczyński             126.76 +  387: 334  177
    4     1 Dariusz        Ulatowski             131.36 +  431: 353  181
    5     1 Rafał          Dąbrowski             142.62 +  335: 318  193
    6     2 Kamil          Kister                143.68 -  290: 432   94
    7     3 Stanisław      Rydzik                142.96 -  306: 562   93
    8     4 Kamil          Górka                 157.53 +  484: 384  208
    9     3 Rafał          Wesołowski            135.90 -  377: 383   86
   10     6 Szymon         Dąbrowski             130.08 -  329: 365   80
   11     9 Natalia        Woźniak               133.20 +  540: 395  183
   12     6 Rafał          Dąbrowski             142.62 -  357: 442   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 12 145.08




	Paweł Jackowski 145.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Matus                 118.55 -  344: 347   69
    2    29 Łukasz         Pawlak                100.00 +  365: 307  150
    3    20 Marcin         Radwański             117.78 +  379: 360  168
    4    11 Natalia        Woźniak               133.20 -  380: 445   83
    5    26 Katarzyna      Dębska                106.07 +  375: 336  156
    6    13 Paweł          Maciejczuk            129.05 +  449: 381  179
    7     7 Maciej         Kuczyński             126.76 +  578: 319  177
    8     6 Józef          Burzyński             110.26 +  416: 382  160
    9     2 Stanisław      Rydzik                142.96 -  338: 454   93
   10     7 Marek          Dudkiewicz            135.66 -  354: 357   86
   11    11 Michał         Rogalewicz            130.59 -  356: 548   81
   12    13 Wojciech       Chodakiewicz          133.41 -  347: 440   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Kamil Kister 143.68 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Radwański             117.78 +  408: 328  168
    2    20 Joanna         Juszczak              132.89 +  378: 366  183
    3     8 Kamil          Górka                 157.53 +  399: 346  208
    4     5 Wojciech       Chodakiewicz          133.41 +  380: 379  183
    5     2 Stanisław      Rydzik                142.96 +  484: 370  193
    6     2 Tomasz         Zwoliński             145.61 +  432: 290  196
    7     1 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 +  426: 357  182
    8     1 Kacper         Zegadło               147.28 +  396: 390  197
    9     1 Miłosz         Wrzałek               150.91 -  337: 358  101
   10     2 Rafał          Wesołowski            135.90 -  320: 392   86
   11     3 Marek          Rogalski              128.58 +  442: 283  179
   12     2 Kacper         Zegadło               147.28 +  444: 259  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2073  / 12 172.75




	Stanisław Rydzik 142.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mieczysław     Pastuszak             117.57 +  407: 390  168
    2     1 Jerzy          Matyasik              129.33 +  521: 331  179
    3     4 Piotr          Broda                 134.94 +  416: 338  185
    4     2 Jakub          Zaryński              150.51 +  421: 298  201
    5     2 Kamil          Kister                143.68 -  370: 484   94
    6     5 Michał         Rogalewicz            130.59 +  453: 289  181
    7     3 Tomasz         Zwoliński             145.61 +  562: 306  196
    8     2 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 +  453: 397  182
    9     2 Paweł          Jackowski             145.54 +  454: 338  196
   10     1 Miłosz         Wrzałek               150.91 +  472: 361  201
   11     1 Krzysztof      Sporczyk              132.30 +  388: 359  182
   12     1 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 +  479: 398  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2147  / 12 178.92




	Rafał Dąbrowski 142.62 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Luter                 117.56 +  455: 332  168
    2    10 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  394: 273  150
    3     3 Szymon         Dąbrowski             130.08 +  454: 394  180
    4     3 Dominik        Urbacki               150.47 +  504: 366  200
    5     1 Tomasz         Zwoliński             145.61 -  318: 335   96
    6     6 Grzegorz       Koczkodon             133.44 -  292: 385   83
    7    10 Szymon         Płachta               135.97 -  327: 402   86
    8    16 Bartłomiej     Pawlak                123.29 +  371: 349  173
    9    15 Marta          Bajorek               126.28 +  364: 361  176
   10    11 Kamil          Górka                 157.53 -  348: 377  108
   11     8 Dariusz        Ulatowski             131.36 +  456: 420  181
   12     6 Tomasz         Zwoliński             145.61 +  442: 357  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Janusz Krupiński 142.27 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Janicki               117.38 +  345: 308  167
    2    17 Jakub          Zaryński              150.51 -  308: 417  101
    3    26 Ala            Białobrzewska         120.42 +  378: 356  170
    4    15 Bartłomiej     Pawlak                123.29 -  310: 386   73
    5    23 Szymon         Płachta               135.97 -  342: 344   86
    6    25 Jakub          Onoszko               121.75 +  436: 315  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     769  /  6 128.17




	Irena Sołdan 138.63 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Diana          Pietrzykowska         117.32 +  379: 344  167
    2     6 Bartłomiej     Pawlak                123.29 -  398: 404   73
    3    22 Mariusz        Orzeł                 126.15 +  367: 295  176
    4    21 Joanna         Juszczak              132.89 -  246: 425   83
    5    18 Dariusz        Jarosławski           119.10 +  493: 326  169
    6    10 Szymon         Dąbrowski             130.08 +  435: 334  180
    7    14 Marek          Dudkiewicz            135.66 -  324: 500   86
    8    12 Maciej         Kuczyński             126.76 -  350: 357   77
    9    16 Ziemowit       Pazda                 122.18 -  350: 431   72
   10    29 Renata         Andracka              114.41 -  357: 420   64
   11    28 Sławomir       Długosz               116.32 +  346: 333  166
   12    23 Ewelina        Gruda                 120.69 -  356: 362   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Szymon Płachta 135.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sylwia         Łada                  116.81 +  376: 277  167
    2     8 Kamil          Górka                 157.53 -  344: 384  108
    3    18 Mieczysław     Pastuszak             117.57 -  367: 403   68
    4    29 Jakub          Onoszko               121.75 +  389: 373  172
    5    23 Janusz         Krupiński             142.27 +  344: 342  192
    6    14 Marek          Rogalski              128.58 +  418: 327  179
    7    10 Rafał          Dąbrowski             142.62 +  402: 327  193
    8     9 Paweł          Pogorzelski           113.68 +  383: 338  164
    9     4 Kacper         Zegadło               147.28 -  308: 434   97
   10     5 Dariusz        Ulatowski             131.36 +  453: 405  181
   11     6 Daniel         Mundyk                145.85 -  366: 458   96
   12     9 Józef          Burzyński             110.26 -  354: 410   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Rafał Wesołowski 135.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Długosz               116.32 +  403: 251  166
    2     2 Maciej         Kuczyński             126.76 -  396: 477   77
    3    17 Małgorzata     Deszczyńska           134.48 +  446: 324  184
    4    12 Adam           Grzelec               113.31 +  424: 316  163
    5     8 Andrzej        Bednaruk              112.95 +  415: 413  163
    6     7 Dominik        Urbacki               150.47 +  420: 355  200
    7     4 Grzegorz       Koczkodon             133.44 +  446: 437  183
    8     3 Miłosz         Wrzałek               150.91 -  333: 485  101
    9     3 Tomasz         Zwoliński             145.61 +  383: 377  196
   10     2 Kamil          Kister                143.68 +  392: 320  194
   11     2 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  390: 415   82
   12     3 Szymon         Dąbrowski             130.08 +  536: 274  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1889  / 12 157.42




	Marek Dudkiewicz 135.66 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Artur          Wawrzynowski          115.39 +  344: 337  165
    2    19 Krzysztof      Zawadzki              114.85 -  341: 464   65
    3    24 Daniel         Mundyk                145.85 +  349: 320  196
    4    14 Kamil          Górka                 157.53 -  289: 421  108
    5    24 Piotr          Broda                 134.94 +  462: 359  185
    6    17 Jolanta        Chłopińska            131.34 +  324: 281  181
    7    14 Irena          Sołdan                138.63 +  500: 324  189
    8     5 Dariusz        Ulatowski             131.36 +  402: 357  181
    9     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  251: 532   82
   10     7 Paweł          Jackowski             145.54 +  357: 354  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 10 154.80




	Michał Kolaj 134.96 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Zawadzki              114.85 -  385: 409   65
    2    22 Dariusz        Jarosławski           119.10 +  468: 286  169
    3    14 Andrzej        Kwiatkowski           131.45 -  316: 409   81
    4    23 Małgorzata     Deszczyńska           134.48 +  374: 316  184
    5    19 Agnieszka      Wiśniewska            101.14 +  380: 295  151
    6    21 Ziemowit       Pazda                 122.18 +  492: 286  172
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  304: 323   82
    8    18 Agnieszka      Matus                 118.55 -  296: 407   69
    9    23 Wojciech       Gołęcki               109.71 +  424: 354  160
   10    20 Marta          Bajorek               126.28 +  453: 384  176
   11    13 Paweł          Pogorzelski           113.68 +  380: 304  164
   12     7 Michał         Rogalewicz            130.59 +  416: 325  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Piotr Broda 134.94 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Renata         Andracka              114.41 +  400:   1  164
    2     3 Zbigniew       Rybak                 123.15 +  439: 342  173
    3     4 Stanisław      Rydzik                142.96 -  338: 416   93
    4    18 Grzegorz       Koczkodon             133.44 -  295: 493   83
    5    24 Marek          Dudkiewicz            135.66 -  359: 462   86
    6    27 Wojciech       Gołęcki               109.71 +  493: 170  160
    7    19 Diana          Pietrzykowska         117.32 -  315: 458   67
    8    27 Sylwia         Łada                  116.81 +  363: 360  167
    9    25 Małgorzata     Deszczyńska           134.48 -  372: 378   84
   10    25 Jakub          Zaryński              150.51 +  394: 377  201
   11    18 Jolanta        Chłopińska            131.34 +  384: 254  181
   12    14 Tomasz         Nasiłowski            133.57 +  403: 305  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Małgorzata Deszczyńska 134.48 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paweł          Pogorzelski           113.68 +  378: 312  164
    2     7 Natalia        Woźniak               133.20 -  343: 400   83
    3    17 Rafał          Wesołowski            135.90 -  324: 446   86
    4    23 Michał         Kolaj                 134.96 -  316: 374   85
    5    34 Anna           Arana                 112.25 -  352: 354   62
    6    34 Maria          Krzyżanowska          119.16 +  401: 382  169
    7    33 Katarzyna      Dębska                106.07 +  426: 278  156
    8    22 Joanna         Juszczak              132.89 =  429: 429  133
    9    25 Piotr          Broda                 134.94 +  378: 372  185
   10    19 Andrzej        Kwiatkowski           131.45 +  402: 297  181
   11    14 Tomasz         Nasiłowski            133.57 +  384: 368  184
   12    11 Dariusz        Ulatowski             131.36 -  337: 409   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Tomasz Nasiłowski 133.57 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Grzelec               113.31 +  352: 307  163
    2    13 Tomasz         Zwoliński             145.61 -  382: 425   96
    3    12 Zbigniew       Rybak                 123.15 -  328: 397   73
    4    33 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  410: 395  150
    5    25 Paweł          Pogorzelski           113.68 -  362: 379   64
    6    26 Agnieszka      Wiśniewska            101.14 +  470: 407  151
    7    22 Jakub          Zaryński              150.51 +  465: 387  201
    8    14 Dominik        Urbacki               150.47 -  338: 424  100
    9    18 Jakub          Onoszko               121.75 +  353: 351  172
   10    18 Joanna         Juszczak              132.89 +  418: 363  183
   11    14 Małgorzata     Deszczyńska           134.48 -  368: 384   84
   12    14 Piotr          Broda                 134.94 -  305: 403   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Grzegorz Koczkodon 133.44 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Bednaruk              112.95 +  359: 327  163
    2    11 Michał         Rogalewicz            130.59 -  366: 418   81
    3    16 Paweł          Pogorzelski           113.68 =  359: 359  114
    4    18 Piotr          Broda                 134.94 +  493: 295  185
    5    12 Marek          Rogalski              128.58 +  419: 389  179
    6     6 Rafał          Dąbrowski             142.62 +  385: 292  193
    7     4 Rafał          Wesołowski            135.90 -  437: 446   86
    8     8 Daniel         Mundyk                145.85 -  398: 464   96
    9    13 Wojciech       Chodakiewicz          133.41 +  392: 384  183
   10    10 Dominik        Urbacki               150.47 +  447: 338  200
   11     5 Kacper         Zegadło               147.28 -  386: 485   97
   12    10 Mariusz        Orzeł                 126.15 -  348: 428   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Wojciech Chodakiewicz 133.41 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Sehnal                112.84 +  352: 318  163
    2    14 Józef          Burzyński             110.26 +  430: 308  160
    3     9 Krzysztof      Zawadzki              114.85 +  508: 269  165
    4     5 Kamil          Kister                143.68 -  379: 380   94
    5     9 Jacek          Mańko                 100.00 -  381: 496   50
    6    12 Bartłomiej     Pawlak                123.29 +  412: 352  173
    7     9 Michał         Rogalewicz            130.59 +  385: 322  181
    8     7 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  299: 377   82
    9    13 Grzegorz       Koczkodon             133.44 -  384: 392   83
   10    14 Agnieszka      Matus                 118.55 +  400: 357  169
   11    12 Mariusz        Orzeł                 126.15 -  375: 386   76
   12    13 Paweł          Jackowski             145.54 +  440: 347  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Natalia Woźniak 133.20 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Arana                 112.25 +  491: 247  162
    2     7 Małgorzata     Deszczyńska           134.48 +  400: 343  184
    3     7 Jolanta        Chłopińska            131.34 -  388: 394   81
    4    11 Paweł          Jackowski             145.54 +  445: 380  196
    5     6 Dominik        Urbacki               150.47 -  339: 387  100
    6    11 Andrzej        Kwiatkowski           131.45 +  459: 365  181
    7     8 Daniel         Mundyk                145.85 -  396: 426   96
    8    10 Diana          Pietrzykowska         117.32 +  426: 409  167
    9     8 Józef          Burzyński             110.26 +  388: 329  160
   10     4 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  390: 398   82
   11     9 Tomasz         Zwoliński             145.61 -  395: 540   96
   12    12 Ziemowit       Pazda                 122.18 -  312: 502   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Joanna Juszczak 132.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Józef          Burzyński             110.26 -  420: 427   60
    2    20 Kamil          Kister                143.68 -  366: 378   94
    3    30 Sławomir       Długosz               116.32 +  444: 312  166
    4    21 Irena          Sołdan                138.63 +  425: 246  189
    5    14 Daniel         Mundyk                145.85 -  333: 457   96
    6    22 Maciej         Skrzypczak            108.04 +  387: 374  158
    7    18 Bartłomiej     Pawlak                123.29 -  330: 359   73
    8    22 Małgorzata     Deszczyńska           134.48 =  429: 429  134
    9    24 Mieczysław     Pastuszak             117.57 +  532: 258  168
   10    18 Tomasz         Nasiłowski            133.57 -  363: 418   84
   11    21 Andrzej        Kwiatkowski           131.45 -  381: 387   81
   12    27 Jerzy          Matyasik              129.33 -  350: 394   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Krzysztof Sporczyk 132.30 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wojciech       Gołęcki               109.71 +  385: 235  160
    2     5 Miłosz         Wrzałek               150.91 -  288: 468  101
    3    25 Maciej         Skrzypczak            108.04 +  366: 318  158
    4    13 Marta          Bajorek               126.28 -  314: 367   76
    5    22 Jerzy          Luter                 117.56 +  448: 323  168
    6    15 Zbigniew       Rybak                 123.15 +  384: 326  173
    7    11 Michał         Kolaj                 134.96 +  323: 304  185
    8     7 Wojciech       Chodakiewicz          133.41 +  377: 299  183
    9     6 Daniel         Mundyk                145.85 +  418: 342  196
   10     4 Natalia        Woźniak               133.20 +  398: 390  183
   11     1 Stanisław      Rydzik                142.96 -  359: 388   93
   12     4 Daniel         Mundyk                145.85 -  315: 350   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 12 147.67




	Michał, Piotr Waszkiewicz 132.06 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Dąbrowski             109.50 +  389: 376  159
    2     4 Paweł          Maciejczuk            129.05 +  466: 340  179
    3     2 Miłosz         Wrzałek               150.91 +  440: 349  201
    4     4 Jolanta        Chłopińska            131.34 +  428: 384  181
    5     3 Maciej         Kuczyński             126.76 +  365: 276  177
    6     1 Kamil          Górka                 157.53 +  361: 344  208
    7     1 Kamil          Kister                143.68 -  357: 426   94
    8     2 Stanisław      Rydzik                142.96 -  397: 453   93
    9     5 Marek          Dudkiewicz            135.66 +  532: 251  186
   10     3 Kacper         Zegadło               147.28 +  396: 336  197
   11     2 Rafał          Wesołowski            135.90 +  415: 390  186
   12     1 Stanisław      Rydzik                142.96 -  398: 479   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1954  / 12 162.83




	Andrzej Kwiatkowski 131.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Skrzypczak            108.04 +  374: 367  158
    2     9 Dariusz        Ulatowski             131.36 -  357: 423   81
    3    14 Michał         Kolaj                 134.96 +  409: 316  185
    4     7 Szymon         Dąbrowski             130.08 -  385: 403   80
    5    20 Adam           Grzelec               113.31 +  381: 320  163
    6    11 Natalia        Woźniak               133.20 -  365: 459   83
    7    25 Anna           Arana                 112.25 +  419: 346  162
    8    19 Jacek          Mańko                 100.00 -  350: 413   50
    9    22 Jakub          Zaryński              150.51 +  411: 370  201
   10    19 Małgorzata     Deszczyńska           134.48 -  297: 402   84
   11    21 Joanna         Juszczak              132.89 +  387: 381  183
   12    15 Paweł          Maciejczuk            129.05 +  389: 298  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Dariusz Ulatowski 131.36 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Katarzyna      Dębska                106.07 +  478: 348  156
    2     9 Andrzej        Kwiatkowski           131.45 +  423: 357  181
    3     6 Marek          Rogalski              128.58 +  470: 369  179
    4     1 Tomasz         Zwoliński             145.61 -  353: 431   96
    5     7 Jolanta        Chłopińska            131.34 +  438: 366  181
    6     4 Kacper         Zegadło               147.28 -  384: 443   97
    7     6 Dominik        Urbacki               150.47 +  434: 323  200
    8     5 Marek          Dudkiewicz            135.66 -  357: 402   86
    9     9 Michał         Rogalewicz            130.59 +  387: 364  181
   10     5 Szymon         Płachta               135.97 -  405: 453   86
   11     8 Rafał          Dąbrowski             142.62 -  420: 456   93
   12    11 Małgorzata     Deszczyńska           134.48 +  409: 337  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Jolanta Chłopińska 131.34 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Łukasz         Moskal                102.83 +  422: 346  153
    2    16 Agnieszka      Matus                 118.55 +  375: 305  169
    3     7 Natalia        Woźniak               133.20 +  394: 388  183
    4     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  384: 428   82
    5     7 Dariusz        Ulatowski             131.36 -  366: 438   81
    6    17 Marek          Dudkiewicz            135.66 -  281: 324   86
    7    17 Paweł          Maciejczuk            129.05 -  319: 357   79
    8    21 Ziemowit       Pazda                 122.18 -  376: 401   72
    9    32 Katarzyna      Dębska                106.07 +  375: 321  156
   10    22 Diana          Pietrzykowska         117.32 +  389: 365  167
   11    18 Piotr          Broda                 134.94 -  254: 384   85
   12    24 Jakub          Zaryński              150.51 -  325: 373  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Michał Rogalewicz 130.59 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agnieszka      Wiśniewska            101.14 +  451: 360  151
    2    11 Grzegorz       Koczkodon             133.44 +  418: 366  183
    3    10 Dominik        Urbacki               150.47 -  299: 448  100
    4    19 Katarzyna      Dębska                106.07 +  417: 274  156
    5     5 Szymon         Dąbrowski             130.08 +  405: 351  180
    6     5 Stanisław      Rydzik                142.96 -  289: 453   93
    7     9 Wojciech       Chodakiewicz          133.41 -  322: 385   83
    8    15 Paweł          Maciejczuk            129.05 +  324: 319  179
    9     9 Dariusz        Ulatowski             131.36 -  364: 387   81
   10    16 Maciej         Kuczyński             126.76 +  397: 391  177
   11    11 Paweł          Jackowski             145.54 +  548: 356  196
   12     7 Michał         Kolaj                 134.96 -  325: 416   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Szymon Dąbrowski 130.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Stanisław      Świgost               100.00 +  440: 228  150
    2    12 Mariusz        Orzeł                 126.15 +  497: 342  176
    3     3 Rafał          Dąbrowski             142.62 -  394: 454   93
    4     7 Andrzej        Kwiatkowski           131.45 +  403: 385  181
    5     5 Michał         Rogalewicz            130.59 -  351: 405   81
    6    10 Irena          Sołdan                138.63 -  334: 435   89
    7    16 Dariusz        Jarosławski           119.10 +  453: 315  169
    8    11 Mieczysław     Pastuszak             117.57 +  396: 375  168
    9    10 Agnieszka      Matus                 118.55 +  424: 338  169
   10     6 Tomasz         Zwoliński             145.61 +  365: 329  196
   11     4 Miłosz         Wrzałek               150.91 +  386: 360  201
   12     3 Rafał          Wesołowski            135.90 -  274: 536   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Jerzy Matyasik 129.33 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jacek          Remizowicz            100.00 +  608: 110  150
    2     1 Stanisław      Rydzik                142.96 -  331: 521   93
    3    11 Józef          Burzyński             110.26 +  378: 309  160
    4     9 Jacek          Mańko                 100.00 -  347: 381   50
    5    13 Bartłomiej     Pawlak                123.29 +  486: 279  173
    6     8 Daniel         Mundyk                145.85 -  380: 381   96
    7    15 Mieczysław     Pastuszak             117.57 -  351: 396   68
    8    20 Mariusz        Orzeł                 126.15 -  351: 353   76
    9    26 Dariusz        Jarosławski           119.10 +  362: 361  169
   10    21 Jakub          Onoszko               121.75 -  374: 383   72
   11    24 Sylwia         Łada                  116.81 -  330: 345   67
   12    27 Joanna         Juszczak              132.89 +  394: 350  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Paweł Maciejczuk 129.05 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Teresa         Balewska              100.00 +  522: 292  150
    2     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  340: 466   82
    3    13 Andrzej        Bednaruk              112.95 -  335: 380   63
    4    22 Ewelina        Gruda                 120.69 +  409: 369  171
    5    17 Wojciech       Gołęcki               109.71 +  404: 263  160
    6    13 Paweł          Jackowski             145.54 -  381: 449   96
    7    17 Jolanta        Chłopińska            131.34 +  357: 319  181
    8    15 Michał         Rogalewicz            130.59 -  319: 324   81
    9    19 Krzysztof      Zawadzki              114.85 -  301: 372   65
   10    26 Sylwia         Łada                  116.81 +  388: 374  167
   11    20 Artur          Wawrzynowski          115.39 +  373: 329  165
   12    15 Andrzej        Kwiatkowski           131.45 -  298: 389   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Marek Rogalski 128.58 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  409: 290  150
    2    18 Kacper         Zegadło               147.28 +  406: 396  197
    3     6 Dariusz        Ulatowski             131.36 -  369: 470   81
    4    17 Paweł          Pogorzelski           113.68 +  414: 257  164
    5    12 Grzegorz       Koczkodon             133.44 -  389: 419   83
    6    14 Szymon         Płachta               135.97 -  327: 418   86
    7    20 Sylwia         Łada                  116.81 +  486: 281  167
    8    13 Krzysztof      Zawadzki              114.85 +  444: 324  165
    9    11 Artur          Wawrzynowski          115.39 +  345: 293  165
   10     8 Mariusz        Orzeł                 126.15 +  537: 326  176
   11     3 Kamil          Kister                143.68 -  283: 442   94
   12     5 Miłosz         Wrzałek               150.91 -  392: 506  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Maciej Kuczyński 126.76 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Bogdan         Siwoń                 100.00 +  585: 147  150
    2     2 Rafał          Wesołowski            135.90 +  477: 396  186
    3     1 Tomasz         Zwoliński             145.61 -  334: 387   96
    4     6 Krzysztof      Zawadzki              114.85 +  428: 324  165
    5     3 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  276: 365   82
    6     9 Mieczysław     Pastuszak             117.57 +  430: 336  168
    7     7 Paweł          Jackowski             145.54 -  319: 578   96
    8    12 Irena          Sołdan                138.63 +  357: 350  189
    9    12 Mariusz        Orzeł                 126.15 -  305: 390   76
   10    16 Michał         Rogalewicz            130.59 -  391: 397   81
   11    15 Jacek          Mańko                 100.00 -  330: 356   50
   12    19 Diana          Pietrzykowska         117.32 +  440: 335  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Marta Bajorek 126.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  359: 367   50
    2    26 Maria          Krzyżanowska          119.16 +  463: 256  169
    3    15 Ziemowit       Pazda                 122.18 +  398: 330  172
    4    13 Krzysztof      Sporczyk              132.30 +  367: 314  182
    5     4 Miłosz         Wrzałek               150.91 -  366: 460  101
    6    16 Józef          Burzyński             110.26 -  352: 377   60
    7    21 Agnieszka      Matus                 118.55 -  374: 413   69
    8    23 Dariusz        Jarosławski           119.10 +  573: 271  169
    9    15 Rafał          Dąbrowski             142.62 -  361: 364   93
   10    20 Michał         Kolaj                 134.96 -  384: 453   85
   11    23 Mieczysław     Pastuszak             117.57 +  483: 354  168
   12    18 Renata         Andracka              114.41 +  382: 278  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Mariusz Orzeł 126.15 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jacek          Mańko                 100.00 +  355: 338  150
    2    12 Szymon         Dąbrowski             130.08 -  342: 497   80
    3    22 Irena          Sołdan                138.63 -  295: 367   89
    4    31 Maciej         Skrzypczak            108.04 +  367: 307  158
    5    21 Mieczysław     Pastuszak             117.57 -  287: 385   68
    6    28 Ewelina        Gruda                 120.69 +  340: 330  171
    7    24 Andrzej        Bednaruk              112.95 +  392: 358  163
    8    20 Jerzy          Matyasik              129.33 +  353: 351  179
    9    12 Maciej         Kuczyński             126.76 +  390: 305  177
   10     8 Marek          Rogalski              128.58 -  326: 537   79
   11    12 Wojciech       Chodakiewicz          133.41 +  386: 375  183
   12    10 Grzegorz       Koczkodon             133.44 +  428: 348  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Bartłomiej Pawlak 123.29 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Łukasz         Pawlak                100.00 +  502: 288  150
    2     6 Irena          Sołdan                138.63 +  404: 398  189
    3     5 Jakub          Zaryński              150.51 -  297: 366  101
    4    15 Janusz         Krupiński             142.27 +  386: 310  192
    5    13 Jerzy          Matyasik              129.33 -  279: 486   79
    6    12 Wojciech       Chodakiewicz          133.41 -  352: 412   83
    7    18 Joanna         Juszczak              132.89 +  359: 330  183
    8    16 Rafał          Dąbrowski             142.62 -  349: 371   93
    9    20 Diana          Pietrzykowska         117.32 +  422: 414  167
   10    12 Ziemowit       Pazda                 122.18 -  378: 450   72
   11    16 Łukasz         Moskal                102.83 +  389: 348  153
   12    16 Jakub          Onoszko               121.75 +  493: 347  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Zbigniew Rybak 123.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Piotr          Ozimek                100.00 +  556: 223  150
    2     3 Piotr          Broda                 134.94 -  342: 439   85
    3    12 Tomasz         Nasiłowski            133.57 +  397: 328  184
    4    10 Andrzej        Bednaruk              112.95 -  346: 401   63
    5    15 Sylwia         Łada                  116.81 +  331: 312  167
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  326: 384   82
    7    23 Artur          Wawrzynowski          115.39 -  353: 354   65
    8    24 Sławomir       Długosz               116.32 -  300: 329   66
    9    29 Adam           Grzelec               113.31 +  326: 285  163
   10    23 Jerzy          Luter                 117.56 +  380: 316  168
   11    19 Tomasz         Sehnal                112.84 +  364: 325  163
   12    17 Paweł          Pogorzelski           113.68 -  333: 372   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Ziemowit Pazda 122.18 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 157.53 -  334: 489  108
    2    34 Wojciech       Gołęcki               109.71 +  394: 353  160
    3    15 Marta          Bajorek               126.28 -  330: 398   76
    4    34 Stanisław      Świgost               100.00 +  569: 231  150
    5    16 Łukasz         Moskal                102.83 -  398: 507   53
    6    21 Michał         Kolaj                 134.96 -  286: 492   85
    7    26 Agnieszka      Wiśniewska            101.14 +  488: 392  151
    8    21 Jolanta        Chłopińska            131.34 +  401: 376  181
    9    16 Irena          Sołdan                138.63 +  431: 350  189
   10    12 Bartłomiej     Pawlak                123.29 +  450: 378  173
   11    10 Józef          Burzyński             110.26 -  275: 392   60
   12    12 Natalia        Woźniak               133.20 +  502: 312  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Jakub Onoszko 121.75 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               150.91 -  319: 508  101
    2    39 Renata         Andracka              114.41 -  305: 372   64
    3    35 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  401: 321  150
    4    29 Szymon         Płachta               135.97 -  373: 389   86
    5    32 Maria          Krzyżanowska          119.16 +  457: 310  169
    6    25 Janusz         Krupiński             142.27 -  315: 436   92
    7    30 Maciej         Dąbrowski             109.50 +  470: 288  159
    8    26 Adam           Grzelec               113.31 +  335: 292  163
    9    18 Tomasz         Nasiłowski            133.57 -  351: 353   84
   10    21 Jerzy          Matyasik              129.33 +  383: 374  179
   11    17 Adam           Janicki               117.38 +  399: 318  167
   12    16 Bartłomiej     Pawlak                123.29 -  347: 493   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Ewelina Gruda 120.69 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Zaryński              150.51 -  340: 419  101
    2    31 Lucyna         Śniadach              119.51 +  368: 318  170
    3    21 Łukasz         Moskal                102.83 -  349: 352   53
    4    22 Paweł          Maciejczuk            129.05 -  369: 409   79
    5    30 Sławomir       Długosz               116.32 +  404: 328  166
    6    28 Mariusz        Orzeł                 126.15 -  330: 340   76
    7    31 Adam           Grzelec               113.31 -  311: 377   63
    8    33 Łukasz         Pawlak                100.00 +  459: 289  150
    9    31 Anna           Arana                 112.25 +  424: 299  162
   10    28 Wojciech       Gołęcki               109.71 +  382: 259  160
   11    22 Renata         Andracka              114.41 -  327: 387   64
   12    23 Irena          Sołdan                138.63 +  362: 356  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Ala Białobrzewska 120.42 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Urbacki               150.47 -  324: 347  100
    2    38 Jacek          Remizowicz            100.00 +  428: 213  150
    3    26 Janusz         Krupiński             142.27 -  356: 378   92
    4    26 Wojciech       Gołęcki               109.71 -  363: 366   60
    5    29 Teresa         Balewska              100.00 +  405: 297  150
    6    23 Artur          Wawrzynowski          115.39 -  346: 365   65
    7    27 Sławomir       Długosz               116.32 -  310: 401   66
    8    31 Marcin         Radwański             117.78 +  348: 306  168
    9    33 Renata         Andracka              114.41 -  396: 401   64
   10    30 Łukasz         Pawlak                100.00 -    1: 400   50
   11    35 Piotr          Ozimek                100.00 +  446: 175  150
   12    30 Łukasz         Pawlak                100.00 -  304: 430   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Lucyna Śniadach 119.51 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kacper         Zegadło               147.28 -  255: 344   97
    2    31 Ewelina        Gruda                 120.69 -  318: 368   71
    3    31 Maciej         Dąbrowski             109.50 +  403: 299  159
    4    32 Agnieszka      Wiśniewska            101.14 -  317: 320   51
    5    31 Marcin         Radwański             117.78 -  357: 361   68
    6    37 Stanisław      Świgost               100.00 +  401: 277  150
    7    28 Tomasz         Sehnal                112.84 -  338: 397   63
    8    36 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  361: 273  150
    9    28 Maciej         Skrzypczak            108.04 -  335: 457   58
   10    36 Katarzyna      Dębska                106.07 -  288: 455   56
   11    31 Dariusz        Jarosławski           119.10 -  351: 382   69
   12    34 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  485: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Maria Krzyżanowska 119.16 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Daniel         Mundyk                145.85 -  304: 423   96
    2    26 Marta          Bajorek               126.28 -  256: 463   76
    3    32 Agnieszka      Wiśniewska            101.14 -  313: 352   51
    4    39 Bogdan         Siwoń                 100.00 +  408: 165  150
    5    32 Jakub          Onoszko               121.75 -  310: 457   72
    6    34 Małgorzata     Deszczyńska           134.48 -  382: 401   84
    7    35 Maciej         Skrzypczak            108.04 -  398: 514   58
    8    37 Jacek          Remizowicz            100.00 +  490: 281  150
    9    34 Teresa         Balewska              100.00 +  399: 368  150
   10    32 Adam           Grzelec               113.31 +  389: 349  163
   11    29 Wojciech       Gołęcki               109.71 -  298: 393   60
   12    28 Maciej         Dąbrowski             109.50 +  391: 380  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Dariusz Jarosławski 119.10 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             145.61 -  317: 438   96
    2    22 Michał         Kolaj                 134.96 -  286: 468   85
    3    37 Piotr          Ozimek                100.00 +  503: 179  150
    4    27 Łukasz         Pawlak                100.00 +  444: 243  150
    5    18 Irena          Sołdan                138.63 -  326: 493   89
    6    24 Adam           Grzelec               113.31 +  348: 319  163
    7    16 Szymon         Dąbrowski             130.08 -  315: 453   80
    8    23 Marta          Bajorek               126.28 -  271: 573   76
    9    26 Jerzy          Matyasik              129.33 -  361: 362   79
   10    33 Anna           Arana                 112.25 +  377: 268  162
   11    31 Lucyna         Śniadach              119.51 +  382: 351  170
   12    25 Artur          Wawrzynowski          115.39 -  334: 336   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Agnieszka Matus 118.55 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             145.54 +  347: 344  196
    2    16 Jolanta        Chłopińska            131.34 -  305: 375   81
    3    27 Artur          Wawrzynowski          115.39 +  320: 293  165
    4    16 Mieczysław     Pastuszak             117.57 +  415: 321  168
    5    11 Kacper         Zegadło               147.28 -  316: 370   97
    6    19 Łukasz         Moskal                102.83 -  391: 442   53
    7    21 Marta          Bajorek               126.28 +  413: 374  176
    8    18 Michał         Kolaj                 134.96 +  407: 296  185
    9    10 Szymon         Dąbrowski             130.08 -  338: 424   80
   10    14 Wojciech       Chodakiewicz          133.41 -  357: 400   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 10 128.40




	Marcin Radwański 117.78 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Kister                143.68 -  328: 408   94
    2    36 Piotr          Ozimek                100.00 +  458: 238  150
    3    20 Paweł          Jackowski             145.54 -  360: 379   96
    4    24 Józef          Burzyński             110.26 -  253: 416   60
    5    31 Lucyna         Śniadach              119.51 +  361: 357  170
    6    31 Tomasz         Sehnal                112.84 -  319: 420   63
    7    29 Adam           Janicki               117.38 -  288: 448   67
    8    31 Ala            Białobrzewska         120.42 -  306: 348   70
    9    37 Bogdan         Siwoń                 100.00 +  472: 155  150
   10    34 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  305: 277  150
   11    26 Jerzy          Luter                 117.56 -  341: 379   68
   12    29 Sławomir       Długosz               116.32 -  297: 371   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Mieczysław Pastuszak 117.57 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                142.96 -  390: 407   93
    2    21 Tomasz         Sehnal                112.84 +  408: 365  163
    3    18 Szymon         Płachta               135.97 +  403: 367  186
    4    16 Agnieszka      Matus                 118.55 -  321: 415   69
    5    21 Mariusz        Orzeł                 126.15 +  385: 287  176
    6     9 Maciej         Kuczyński             126.76 -  336: 430   77
    7    15 Jerzy          Matyasik              129.33 +  396: 351  179
    8    11 Szymon         Dąbrowski             130.08 -  375: 396   80
    9    24 Joanna         Juszczak              132.89 -  258: 532   83
   10    24 Maciej         Skrzypczak            108.04 +  458: 302  158
   11    23 Marta          Bajorek               126.28 -  354: 483   76
   12    21 Adam           Janicki               117.38 +  468: 276  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Jerzy Luter 117.56 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Dąbrowski             142.62 -  332: 455   93
    2    35 Stanisław      Świgost               100.00 +  432: 268  150
    3    23 Adam           Grzelec               113.31 -  354: 356   63
    4    25 Artur          Wawrzynowski          115.39 +  381: 315  165
    5    22 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  323: 448   82
    6    29 Anna           Arana                 112.25 -  313: 325   62
    7    32 Wojciech       Gołęcki               109.71 -  315: 336   60
    8    34 Teresa         Balewska              100.00 +  512: 226  150
    9    27 Maciej         Dąbrowski             109.50 +  475: 282  159
   10    23 Zbigniew       Rybak                 123.15 -  316: 380   73
   11    26 Marcin         Radwański             117.78 +  379: 341  168
   12    20 Łukasz         Moskal                102.83 +  414: 286  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Adam Janicki 117.38 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Janusz         Krupiński             142.27 -  308: 345   92
    2    24 Maciej         Skrzypczak            108.04 -  315: 388   58
    3    36 Stanisław      Świgost               100.00 -  350: 366   50
    4    36 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  317: 357   50
    5    37 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  459: 355  150
    6    33 Teresa         Balewska              100.00 +  431: 266  150
    7    29 Marcin         Radwański             117.78 +  448: 288  168
    8    28 Anna           Arana                 112.25 +  415: 343  162
    9    21 Sławomir       Długosz               116.32 +  482: 307  166
   10    15 Józef          Burzyński             110.26 -  282: 421   60
   11    17 Jakub          Onoszko               121.75 -  318: 399   72
   12    21 Mieczysław     Pastuszak             117.57 -  276: 468   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Diana Pietrzykowska 117.32 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                138.63 -  344: 379   89
    2    30 Sylwia         Łada                  116.81 +  376: 360  167
    3    19 Jacek          Mańko                 100.00 -  281: 334   50
    4    30 Daniel         Mundyk                145.85 -  339: 371   96
    5    36 Stanisław      Świgost               100.00 +  451: 261  150
    6    30 Katarzyna      Dębska                106.07 +  399: 309  156
    7    19 Piotr          Broda                 134.94 +  458: 315  185
    8    10 Natalia        Woźniak               133.20 -  409: 426   83
    9    20 Bartłomiej     Pawlak                123.29 -  414: 422   73
   10    22 Jolanta        Chłopińska            131.34 -  365: 389   81
   11    25 Łukasz         Pawlak                100.00 +  342: 271  150
   12    19 Maciej         Kuczyński             126.76 -  335: 440   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Sylwia Łada 116.81 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Szymon         Płachta               135.97 -  277: 376   86
    2    30 Diana          Pietrzykowska         117.32 -  360: 376   67
    3    34 Anna           Arana                 112.25 +  389: 308  162
    4    28 Tomasz         Sehnal                112.84 +  408: 398  163
    5    15 Zbigniew       Rybak                 123.15 -  312: 331   73
    6    32 Renata         Andracka              114.41 +  353: 298  164
    7    20 Marek          Rogalski              128.58 -  281: 486   79
    8    27 Piotr          Broda                 134.94 -  360: 363   85
    9    30 Andrzej        Bednaruk              112.95 +  385: 334  163
   10    26 Paweł          Maciejczuk            129.05 -  374: 388   79
   11    24 Jerzy          Matyasik              129.33 +  345: 330  179
   12    26 Wojciech       Gołęcki               109.71 +  342: 294  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Sławomir Długosz 116.32 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Wesołowski            135.90 -  251: 403   86
    2    32 Jacek          Mańko                 100.00 -  329: 451   50
    3    30 Joanna         Juszczak              132.89 -  312: 444   83
    4    38 Jacek          Remizowicz            100.00 +  398: 225  150
    5    30 Ewelina        Gruda                 120.69 -  328: 404   71
    6    38 Piotr          Ozimek                100.00 +  467: 197  150
    7    27 Ala            Białobrzewska         120.42 +  401: 310  170
    8    24 Zbigniew       Rybak                 123.15 +  329: 300  173
    9    21 Adam           Janicki               117.38 -  307: 482   67
   10    27 Tomasz         Sehnal                112.84 -  285: 398   63
   11    28 Irena          Sołdan                138.63 -  333: 346   89
   12    29 Marcin         Radwański             117.78 +  371: 297  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Artur Wawrzynowski 115.39 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Dudkiewicz            135.66 -  337: 344   86
    2    33 Anna           Arana                 112.25 +  404: 302  162
    3    27 Agnieszka      Matus                 118.55 -  293: 320   69
    4    25 Jerzy          Luter                 117.56 -  315: 381   68
    5    35 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  355: 305  150
    6    23 Ala            Białobrzewska         120.42 +  365: 346  170
    7    23 Zbigniew       Rybak                 123.15 +  354: 353  173
    8    17 Łukasz         Moskal                102.83 +  464: 375  153
    9    11 Marek          Rogalski              128.58 -  293: 345   79
   10    17 Jacek          Mańko                 100.00 -  349: 365   50
   11    20 Paweł          Maciejczuk            129.05 -  329: 373   79
   12    25 Dariusz        Jarosławski           119.10 +  336: 334  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Krzysztof Zawadzki 114.85 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Kolaj                 134.96 +  409: 385  185
    2    19 Marek          Dudkiewicz            135.66 +  464: 341  186
    3     9 Wojciech       Chodakiewicz          133.41 -  269: 508   83
    4     6 Maciej         Kuczyński             126.76 -  324: 428   77
    5    27 Renata         Andracka              114.41 +  473: 241  164
    6    18 Jakub          Zaryński              150.51 +  392: 336  201
    7    13 Paweł          Pogorzelski           113.68 -  298: 314   64
    8    13 Marek          Rogalski              128.58 -  324: 444   79
    9    19 Paweł          Maciejczuk            129.05 +  372: 301  179
   10    13 Łukasz         Moskal                102.83 +  440: 281  153
   11     7 Kamil          Górka                 157.53 +  391: 333  208
   12     8 Jacek          Mańko                 100.00 -  318: 459   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Renata Andracka 114.41 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Broda                 134.94 -    1: 400   85
    2    39 Jakub          Onoszko               121.75 +  372: 305  172
    3    29 Katarzyna      Dębska                106.07 =  324: 324  106
    4    20 Kacper         Zegadło               147.28 -  281: 463   97
    5    27 Krzysztof      Zawadzki              114.85 -  241: 473   65
    6    32 Sylwia         Łada                  116.81 -  298: 353   67
    7    34 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  337: 293  150
    8    30 Tomasz         Sehnal                112.84 -  340: 386   63
    9    33 Ala            Białobrzewska         120.42 +  401: 396  170
   10    29 Irena          Sołdan                138.63 +  420: 357  189
   11    22 Ewelina        Gruda                 120.69 +  387: 327  171
   12    18 Marta          Bajorek               126.28 -  278: 382   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Paweł Pogorzelski 113.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Deszczyńska           134.48 -  312: 378   84
    2    23 Maciej         Dąbrowski             109.50 +  498: 369  159
    3    16 Grzegorz       Koczkodon             133.44 =  359: 359  133
    4    17 Marek          Rogalski              128.58 -  257: 414   79
    5    25 Tomasz         Nasiłowski            133.57 +  379: 362  184
    6    20 Andrzej        Bednaruk              112.95 +  396: 361  163
    7    13 Krzysztof      Zawadzki              114.85 +  314: 298  165
    8     9 Szymon         Płachta               135.97 -  338: 383   86
    9    14 Jacek          Mańko                 100.00 +  416: 341  150
   10     9 Daniel         Mundyk                145.85 -  380: 452   96
   11    13 Michał         Kolaj                 134.96 -  304: 380   85
   12    17 Zbigniew       Rybak                 123.15 +  372: 333  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Adam Grzelec 113.31 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Nasiłowski            133.57 -  307: 352   84
    2    25 Agnieszka      Wiśniewska            101.14 +  386: 356  151
    3    23 Jerzy          Luter                 117.56 +  356: 354  168
    4    12 Rafał          Wesołowski            135.90 -  316: 424   86
    5    20 Andrzej        Kwiatkowski           131.45 -  320: 381   81
    6    24 Dariusz        Jarosławski           119.10 -  319: 348   69
    7    31 Ewelina        Gruda                 120.69 +  377: 311  171
    8    26 Jakub          Onoszko               121.75 -  292: 335   72
    9    29 Zbigniew       Rybak                 123.15 -  285: 326   73
   10    32 Maria          Krzyżanowska          119.16 -  349: 389   69
   11    34 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  396: 367  150
   12    31 Anna           Arana                 112.25 +  362: 249  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Andrzej Bednaruk 112.95 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Koczkodon             133.44 -  327: 359   83
    2    37 Bogdan         Siwoń                 100.00 +  405: 221  150
    3    13 Paweł          Maciejczuk            129.05 +  380: 335  179
    4    10 Zbigniew       Rybak                 123.15 +  401: 346  173
    5     8 Rafał          Wesołowski            135.90 -  413: 415   86
    6    20 Paweł          Pogorzelski           113.68 -  361: 396   64
    7    24 Mariusz        Orzeł                 126.15 -  358: 392   76
    8    25 Jakub          Zaryński              150.51 -  286: 351  101
    9    30 Sylwia         Łada                  116.81 -  334: 385   67
   10    31 Maciej         Dąbrowski             109.50 -    1: 400   59
   11    36 Jacek          Remizowicz            100.00 +  480: 220  150
   12    35 Agnieszka      Wiśniewska            101.14 +  520: 270  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Tomasz Sehnal 112.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Chodakiewicz          133.41 -  318: 352   83
    2    21 Mieczysław     Pastuszak             117.57 -  365: 408   68
    3    33 Teresa         Balewska              100.00 +  407: 373  150
    4    28 Sylwia         Łada                  116.81 -  398: 408   67
    5    28 Józef          Burzyński             110.26 -  300: 338   60
    6    31 Marcin         Radwański             117.78 +  420: 319  168
    7    28 Lucyna         Śniadach              119.51 +  397: 338  170
    8    30 Renata         Andracka              114.41 +  386: 340  164
    9    17 Łukasz         Moskal                102.83 -  369: 413   53
   10    27 Sławomir       Długosz               116.32 +  398: 285  166
   11    19 Zbigniew       Rybak                 123.15 -  325: 364   73
   12    22 Maciej         Skrzypczak            108.04 +  378: 289  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Anna Arana 112.25 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Natalia        Woźniak               133.20 -  247: 491   83
    2    33 Artur          Wawrzynowski          115.39 -  302: 404   65
    3    34 Sylwia         Łada                  116.81 -  308: 389   67
    4    35 Maciej         Dąbrowski             109.50 +  362: 244  159
    5    34 Małgorzata     Deszczyńska           134.48 +  354: 352  184
    6    29 Jerzy          Luter                 117.56 +  325: 313  168
    7    25 Andrzej        Kwiatkowski           131.45 -  346: 419   81
    8    28 Adam           Janicki               117.38 -  343: 415   67
    9    31 Ewelina        Gruda                 120.69 -  299: 424   71
   10    33 Dariusz        Jarosławski           119.10 -  268: 377   69
   11    37 Bogdan         Siwoń                 100.00 +  417: 203  150
   12    31 Adam           Grzelec               113.31 -  249: 362   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Józef Burzyński 110.26 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Juszczak              132.89 +  427: 420  183
    2    14 Wojciech       Chodakiewicz          133.41 -  308: 430   83
    3    11 Jerzy          Matyasik              129.33 -  309: 378   79
    4    24 Marcin         Radwański             117.78 +  416: 253  168
    5    28 Tomasz         Sehnal                112.84 +  338: 300  163
    6    16 Marta          Bajorek               126.28 +  377: 352  176
    7    12 Łukasz         Moskal                102.83 +  409: 373  153
    8     6 Paweł          Jackowski             145.54 -  382: 416   96
    9     8 Natalia        Woźniak               133.20 -  329: 388   83
   10    15 Adam           Janicki               117.38 +  421: 282  167
   11    10 Ziemowit       Pazda                 122.18 +  392: 275  172
   12     9 Szymon         Płachta               135.97 +  410: 354  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Wojciech Gołęcki 109.71 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  235: 385   82
    2    34 Ziemowit       Pazda                 122.18 -  353: 394   72
    3    39 Jacek          Remizowicz            100.00 +  441: 246  150
    4    26 Ala            Białobrzewska         120.42 +  366: 363  170
    5    17 Paweł          Maciejczuk            129.05 -  263: 404   79
    6    27 Piotr          Broda                 134.94 -  170: 493   85
    7    32 Jerzy          Luter                 117.56 +  336: 315  168
    8    29 Maciej         Skrzypczak            108.04 +  370: 341  158
    9    23 Michał         Kolaj                 134.96 -  354: 424   85
   10    28 Ewelina        Gruda                 120.69 -  259: 382   71
   11    29 Maria          Krzyżanowska          119.16 +  393: 298  169
   12    26 Sylwia         Łada                  116.81 -  294: 342   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Maciej Dąbrowski 109.50 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał, Piotr  Waszkiewicz           132.06 -  376: 389   82
    2    23 Paweł          Pogorzelski           113.68 -  369: 498   64
    3    31 Lucyna         Śniadach              119.51 -  299: 403   70
    4    35 Anna           Arana                 112.25 -  244: 362   62
    5    38 Jacek          Remizowicz            100.00 +  392: 235  150
    6    35 Łukasz         Pawlak                100.00 +  349: 334  150
    7    30 Jakub          Onoszko               121.75 -  288: 470   72
    8    32 Agnieszka      Wiśniewska            101.14 +  439: 224  151
    9    27 Jerzy          Luter                 117.56 -  282: 475   68
   10    31 Andrzej        Bednaruk              112.95 +  400:   1  163
   11    27 Maciej         Skrzypczak            108.04 -  360: 365   58
   12    28 Maria          Krzyżanowska          119.16 -  380: 391   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Maciej Skrzypczak 108.04 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Kwiatkowski           131.45 -  367: 374   81
    2    24 Adam           Janicki               117.38 +  388: 315  167
    3    25 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  318: 366   82
    4    31 Mariusz        Orzeł                 126.15 -  307: 367   76
    5    33 Łukasz         Pawlak                100.00 +  348: 286  150
    6    22 Joanna         Juszczak              132.89 -  374: 387   83
    7    35 Maria          Krzyżanowska          119.16 +  514: 398  169
    8    29 Wojciech       Gołęcki               109.71 -  341: 370   60
    9    28 Lucyna         Śniadach              119.51 +  457: 335  170
   10    24 Mieczysław     Pastuszak             117.57 -  302: 458   68
   11    27 Maciej         Dąbrowski             109.50 +  365: 360  159
   12    22 Tomasz         Sehnal                112.84 -  289: 378   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Katarzyna Dębska 106.07 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dariusz        Ulatowski             131.36 -  348: 478   81
    2    27 Teresa         Balewska              100.00 +  392: 267  150
    3    29 Renata         Andracka              114.41 =  324: 324  114
    4    19 Michał         Rogalewicz            130.59 -  274: 417   81
    5    26 Paweł          Jackowski             145.54 -  336: 375   96
    6    30 Diana          Pietrzykowska         117.32 -  309: 399   67
    7    33 Małgorzata     Deszczyńska           134.48 -  278: 426   84
    8    35 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  335: 317  150
    9    32 Jolanta        Chłopińska            131.34 -  321: 375   81
   10    36 Lucyna         Śniadach              119.51 +  455: 288  170
   11    30 Jakub          Zaryński              150.51 -  342: 421  101
   12    32 Teresa         Balewska              100.00 +  341: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Łukasz Moskal 102.83 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jolanta        Chłopińska            131.34 -  346: 422   81
    2    28 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  438: 235  150
    3    21 Ewelina        Gruda                 120.69 +  352: 349  171
    4     8 Miłosz         Wrzałek               150.91 -  286: 474  101
    5    16 Ziemowit       Pazda                 122.18 +  507: 398  172
    6    19 Agnieszka      Matus                 118.55 +  442: 391  169
    7    12 Józef          Burzyński             110.26 -  373: 409   60
    8    17 Artur          Wawrzynowski          115.39 -  375: 464   65
    9    17 Tomasz         Sehnal                112.84 +  413: 369  163
   10    13 Krzysztof      Zawadzki              114.85 -  281: 440   65
   11    16 Bartłomiej     Pawlak                123.29 -  348: 389   73
   12    20 Jerzy          Luter                 117.56 -  286: 414   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Agnieszka Wiśniewska 101.14 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Michał         Rogalewicz            130.59 -  360: 451   81
    2    25 Adam           Grzelec               113.31 -  356: 386   63
    3    32 Maria          Krzyżanowska          119.16 +  352: 313  169
    4    32 Lucyna         Śniadach              119.51 +  320: 317  170
    5    19 Michał         Kolaj                 134.96 -  295: 380   85
    6    26 Tomasz         Nasiłowski            133.57 -  407: 470   84
    7    26 Ziemowit       Pazda                 122.18 -  392: 488   72
    8    32 Maciej         Dąbrowski             109.50 -  224: 439   59
    9    36 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  307: 360   50
   10    35 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  301: 253  150
   11    33 Stanisław      Świgost               100.00 -  350: 363   50
   12    35 Andrzej        Bednaruk              112.95 -  270: 520   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Paweł          Maciejczuk            129.05 -  292: 522   79
    2    27 Katarzyna      Dębska                106.07 -  267: 392   56
    3    33 Tomasz         Sehnal                112.84 -  373: 407   63
    4    37 Piotr          Ozimek                100.00 +  363: 189  150
    5    29 Ala            Białobrzewska         120.42 -  297: 405   70
    6    33 Adam           Janicki               117.38 -  266: 431   67
    7    37 Jacek          Remizowicz            100.00 +  357: 291  150
    8    34 Jerzy          Luter                 117.56 -  226: 512   68
    9    34 Maria          Krzyżanowska          119.16 -  368: 399   69
   10    37 Bogdan         Siwoń                 100.00 +  312: 179  150
   11    32 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  380: 335  150
   12    32 Katarzyna      Dębska                106.07 -  340: 341   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 12  94.00




	Jacek Mańko 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Mariusz        Orzeł                 126.15 -  338: 355   76
    2    32 Sławomir       Długosz               116.32 +  451: 329  166
    3    19 Diana          Pietrzykowska         117.32 +  334: 281  167
    4     9 Jerzy          Matyasik              129.33 +  381: 347  179
    5     9 Wojciech       Chodakiewicz          133.41 +  496: 381  183
    6     3 Miłosz         Wrzałek               150.91 -  316: 514  101
    7     5 Kamil          Górka                 157.53 -  398: 447  108
    8    19 Andrzej        Kwiatkowski           131.45 +  413: 350  181
    9    14 Paweł          Pogorzelski           113.68 -  341: 416   64
   10    17 Artur          Wawrzynowski          115.39 +  365: 349  165
   11    15 Maciej         Kuczyński             126.76 +  356: 330  177
   12     8 Krzysztof      Zawadzki              114.85 +  459: 318  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Piotr Ozimek 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Zbigniew       Rybak                 123.15 -  223: 556   73
    2    36 Marcin         Radwański             117.78 -  238: 458   68
    3    37 Dariusz        Jarosławski           119.10 -  179: 503   69
    4    37 Teresa         Balewska              100.00 -  189: 363   50
    5    39 Bogdan         Siwoń                 100.00 +  240: 163  150
    6    38 Sławomir       Długosz               116.32 -  197: 467   66
    7    38 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  216: 296   50
    8    39 PAUZA
    9    38 Łukasz         Pawlak                100.00 -  213: 470   50
   10    38 Jacek          Remizowicz            100.00 -  222: 269   50
   11    35 Ala            Białobrzewska         120.42 -  175: 446   70
   12    36 Bogdan         Siwoń                 100.00 +  220: 179  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     846  / 11  76.91




	Łukasz Pawlak 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Bartłomiej     Pawlak                123.29 -  288: 502   73
    2    29 Paweł          Jackowski             145.54 -  307: 365   96
    3    38 Bogdan         Siwoń                 100.00 +  433: 130  150
    4    27 Dariusz        Jarosławski           119.10 -  243: 444   69
    5    33 Maciej         Skrzypczak            108.04 -  286: 348   58
    6    35 Maciej         Dąbrowski             109.50 -  334: 349   59
    7    36 Stanisław      Świgost               100.00 +  411: 270  150
    8    33 Ewelina        Gruda                 120.69 -  289: 459   71
    9    38 Piotr          Ozimek                100.00 +  470: 213  150
   10    30 Ala            Białobrzewska         120.42 +  400:   1  170
   11    25 Diana          Pietrzykowska         117.32 -  271: 342   67
   12    30 Ala            Białobrzewska         120.42 +  430: 304  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Jacek Remizowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jerzy          Matyasik              129.33 -  110: 608   79
    2    38 Ala            Białobrzewska         120.42 -  213: 428   70
    3    39 Wojciech       Gołęcki               109.71 -  246: 441   60
    4    38 Sławomir       Długosz               116.32 -  225: 398   66
    5    38 Maciej         Dąbrowski             109.50 -  235: 392   59
    6    39 Bogdan         Siwoń                 100.00 +  244: 170  150
    7    37 Teresa         Balewska              100.00 -  291: 357   50
    8    37 Maria          Krzyżanowska          119.16 -  281: 490   69
    9    39 PAUZA
   10    38 Piotr          Ozimek                100.00 +  269: 222  150
   11    36 Andrzej        Bednaruk              112.95 -  220: 480   63
   12    33 Stanisław      Świgost               100.00 +  314: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     966  / 11  87.82




	Bogdan Siwoń 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Maciej         Kuczyński             126.76 -  147: 585   77
    2    37 Andrzej        Bednaruk              112.95 -  221: 405   63
    3    38 Łukasz         Pawlak                100.00 -  130: 433   50
    4    39 Maria          Krzyżanowska          119.16 -  165: 408   69
    5    39 Piotr          Ozimek                100.00 -  163: 240   50
    6    39 Jacek          Remizowicz            100.00 -  170: 244   50
    7    39 PAUZA
    8    38 Stanisław      Świgost               100.00 -  264: 329   50
    9    37 Marcin         Radwański             117.78 -  155: 472   68
   10    37 Teresa         Balewska              100.00 -  179: 312   50
   11    37 Anna           Arana                 112.25 -  203: 417   62
   12    36 Piotr          Ozimek                100.00 -  179: 220   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     639  / 11  58.09




	Zbigniew Siwoń 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marek          Rogalski              128.58 -  290: 409   79
    2    28 Łukasz         Moskal                102.83 -  235: 438   53
    3    35 Jakub          Onoszko               121.75 -  321: 401   72
    4    36 Adam           Janicki               117.38 +  357: 317  167
    5    35 Artur          Wawrzynowski          115.39 -  305: 355   65
    6    36 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  246: 441   50
    7    38 Piotr          Ozimek                100.00 +  296: 216  150
    8    36 Lucyna         Śniadach              119.51 -  273: 361   70
    9    36 Agnieszka      Wiśniewska            101.14 +  360: 307  151
   10    34 Marcin         Radwański             117.78 -  277: 305   68
   11    34 Adam           Grzelec               113.31 -  367: 396   63
   12    37 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  / 11  89.82




	Katarzyna  Szachowicz 100.00 Unieszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Marta          Bajorek               126.28 +  367: 359  176
    2    10 Rafał          Dąbrowski             142.62 -  273: 394   93
    3    28 Kacper         Zegadło               147.28 -  283: 419   97
    4    33 Tomasz         Nasiłowski            133.57 -  395: 410   84
    5    37 Adam           Janicki               117.38 -  355: 459   67
    6    36 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  441: 246  150
    7    34 Renata         Andracka              114.41 -  293: 337   64
    8    35 Katarzyna      Dębska                106.07 -  317: 335   56
    9    35 Stanisław      Świgost               100.00 +  388: 283  150
   10    35 Agnieszka      Wiśniewska            101.14 -  253: 301   51
   11    32 Teresa         Balewska              100.00 -  335: 380   50
   12    34 Lucyna         Śniadach              119.51 -  285: 485   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1108  / 12  92.33




	Stanisław Świgost 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Szymon         Dąbrowski             130.08 -  228: 440   80
    2    35 Jerzy          Luter                 117.56 -  268: 432   68
    3    36 Adam           Janicki               117.38 +  366: 350  167
    4    34 Ziemowit       Pazda                 122.18 -  231: 569   72
    5    36 Diana          Pietrzykowska         117.32 -  261: 451   67
    6    37 Lucyna         Śniadach              119.51 -  277: 401   70
    7    36 Łukasz         Pawlak                100.00 -  270: 411   50
    8    38 Bogdan         Siwoń                 100.00 +  329: 264  150
    9    35 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  283: 388   50
   10    39 PAUZA
   11    33 Agnieszka      Wiśniewska            101.14 +  363: 350  151
   12    33 Jacek          Remizowicz            100.00 -  307: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  / 11  88.64


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej Towarzyszący - MP 2016



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Ziemowit       Pazda                 489: 334
   2 Jakub          Onoszko              - Miłosz         Wrzałek               319: 508
   3 Jakub          Zaryński             - Ewelina        Gruda                 419: 340
   4 Ala            Białobrzewska        - Dominik        Urbacki               324: 347
   5 Kacper         Zegadło              - Lucyna         Śniadach              344: 255
   6 Maria          Krzyżanowska         - Daniel         Mundyk                304: 423
   7 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Jarosławski           438: 317
   8 Agnieszka      Matus                - Paweł          Jackowski             347: 344
   9 Kamil          Kister               - Marcin         Radwański             408: 328
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Stanisław      Rydzik                390: 407
  11 Rafał          Dąbrowski            - Jerzy          Luter                 455: 332
  12 Adam           Janicki              - Janusz         Krupiński             308: 345
  13 Irena          Sołdan               - Diana          Pietrzykowska         379: 344
  14 Sylwia         Łada                 - Szymon         Płachta               277: 376
  15 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Długosz               403: 251
  16 Artur          Wawrzynowski         - Marek          Dudkiewicz            337: 344
  17 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Zawadzki              385: 409
  18 Renata         Andracka             - Piotr          Broda                   1: 400
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Pogorzelski           378: 312
  20 Adam           Grzelec              - Tomasz         Nasiłowski            307: 352
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Bednaruk              359: 327
  22 Tomasz         Sehnal               - Wojciech       Chodakiewicz          318: 352
  23 Natalia        Woźniak              - Anna           Arana                 491: 247
  24 Józef          Burzyński            - Joanna         Juszczak              427: 420
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Gołęcki               385: 235
  26 Maciej         Dąbrowski            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           376: 389
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Skrzypczak            374: 367
  28 Katarzyna      Dębska               - Dariusz        Ulatowski             348: 478
  29 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Moskal                422: 346
  30 Agnieszka      Wiśniewska           - Michał         Rogalewicz            360: 451
  31 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Świgost               440: 228
  32 Jacek          Remizowicz           - Jerzy          Matyasik              110: 608
  33 Paweł          Maciejczuk           - Teresa         Balewska              522: 292
  34 Zbigniew       Siwoń                - Marek          Rogalski              290: 409
  35 Maciej         Kuczyński            - Bogdan         Siwoń                 585: 147
  36 Katarzyna      Szachowicz           - Marta          Bajorek               367: 359
  37 Mariusz        Orzeł                - Jacek          Mańko                 355: 338
  38 Łukasz         Pawlak               - Bartłomiej     Pawlak                288: 502
  39 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Ozimek                556: 223


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Matyasik             - Stanisław      Rydzik                331: 521
   2 Maciej         Kuczyński            - Rafał          Wesołowski            477: 396
   3 Piotr          Broda                - Zbigniew       Rybak                 439: 342
   4 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Paweł          Maciejczuk            466: 340
   5 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              468: 288
   6 Bartłomiej     Pawlak               - Irena          Sołdan                404: 398
   7 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Deszczyńska           400: 343
   8 Szymon         Płachta              - Kamil          Górka                 344: 384
   9 Dariusz        Ulatowski            - Andrzej        Kwiatkowski           423: 357
  10 Katarzyna      Szachowicz           - Rafał          Dąbrowski             273: 394
  11 Michał         Rogalewicz           - Grzegorz       Koczkodon             418: 366
  12 Mariusz        Orzeł                - Szymon         Dąbrowski             342: 497
  13 Tomasz         Nasiłowski           - Tomasz         Zwoliński             382: 425
  14 Wojciech       Chodakiewicz         - Józef          Burzyński             430: 308
  15 Daniel         Mundyk               - Dominik        Urbacki               338: 398
  16 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Matus                 375: 305
  17 Janusz         Krupiński            - Jakub          Zaryński              308: 417
  18 Marek          Rogalski             - Kacper         Zegadło               406: 396
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Dudkiewicz            464: 341
  20 Joanna         Juszczak             - Kamil          Kister                366: 378
  21 Tomasz         Sehnal               - Mieczysław     Pastuszak             365: 408
  22 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Kolaj                 286: 468
  23 Paweł          Pogorzelski          - Maciej         Dąbrowski             498: 369
  24 Maciej         Skrzypczak           - Adam           Janicki               388: 315
  25 Adam           Grzelec              - Agnieszka      Wiśniewska            386: 356
  26 Marta          Bajorek              - Maria          Krzyżanowska          463: 256
  27 Teresa         Balewska             - Katarzyna      Dębska                267: 392
  28 Łukasz         Moskal               - Zbigniew       Siwoń                 438: 235
  29 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Pawlak                365: 307
  30 Diana          Pietrzykowska        - Sylwia         Łada                  376: 360
  31 Lucyna         Śniadach             - Ewelina        Gruda                 318: 368
  32 Jacek          Mańko                - Sławomir       Długosz               451: 329
  33 Anna           Arana                - Artur          Wawrzynowski          302: 404
  34 Ziemowit       Pazda                - Wojciech       Gołęcki               394: 353
  35 Stanisław      Świgost              - Jerzy          Luter                 268: 432
  36 Piotr          Ozimek               - Marcin         Radwański             238: 458
  37 Bogdan         Siwoń                - Andrzej        Bednaruk              221: 405
  38 Ala            Białobrzewska        - Jacek          Remizowicz            428: 213
  39 Renata         Andracka             - Jakub          Onoszko               372: 305


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Kuczyński             387: 334
   2 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Miłosz         Wrzałek               440: 349
   3 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Dąbrowski             394: 454
   4 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 416: 338
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Jakub          Zaryński              297: 366
   6 Marek          Rogalski             - Dariusz        Ulatowski             369: 470
   7 Jolanta        Chłopińska           - Natalia        Woźniak               394: 388
   8 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 399: 346
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Chodakiewicz          269: 508
  10 Dominik        Urbacki              - Michał         Rogalewicz            448: 299
  11 Józef          Burzyński            - Jerzy          Matyasik              309: 378
  12 Tomasz         Nasiłowski           - Zbigniew       Rybak                 328: 397
  13 Andrzej        Bednaruk             - Paweł          Maciejczuk            380: 335
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Kolaj                 409: 316
  15 Ziemowit       Pazda                - Marta          Bajorek               330: 398
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Pogorzelski           359: 359
  17 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Deszczyńska           446: 324
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Szymon         Płachta               403: 367
  19 Diana          Pietrzykowska        - Jacek          Mańko                 281: 334
  20 Marcin         Radwański            - Paweł          Jackowski             360: 379
  21 Ewelina        Gruda                - Łukasz         Moskal                349: 352
  22 Irena          Sołdan               - Mariusz        Orzeł                 367: 295
  23 Jerzy          Luter                - Adam           Grzelec               354: 356
  24 Marek          Dudkiewicz           - Daniel         Mundyk                349: 320
  25 Maciej         Skrzypczak           - Krzysztof      Sporczyk              318: 366
  26 Janusz         Krupiński            - Ala            Białobrzewska         378: 356
  27 Agnieszka      Matus                - Artur          Wawrzynowski          320: 293
  28 Kacper         Zegadło              - Katarzyna      Szachowicz            419: 283
  29 Katarzyna      Dębska               - Renata         Andracka              324: 324
  30 Sławomir       Długosz              - Joanna         Juszczak              312: 444
  31 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Dąbrowski             403: 299
  32 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Wiśniewska            313: 352
  33 Teresa         Balewska             - Tomasz         Sehnal                373: 407
  34 Anna           Arana                - Sylwia         Łada                  308: 389
  35 Jakub          Onoszko              - Zbigniew       Siwoń                 401: 321
  36 Stanisław      Świgost              - Adam           Janicki               366: 350
  37 Piotr          Ozimek               - Dariusz        Jarosławski           179: 503
  38 Bogdan         Siwoń                - Łukasz         Pawlak                130: 433
  39 Wojciech       Gołęcki              - Jacek          Remizowicz            441: 246


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Ulatowski            - Tomasz         Zwoliński             353: 431
   2 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Zaryński              421: 298
   3 Rafał          Dąbrowski            - Dominik        Urbacki               504: 366
   4 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Jolanta        Chłopińska            428: 384
   5 Wojciech       Chodakiewicz         - Kamil          Kister                379: 380
   6 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Zawadzki              428: 324
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Dąbrowski             385: 403
   8 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Moskal                474: 286
   9 Jerzy          Matyasik             - Jacek          Mańko                 347: 381
  10 Andrzej        Bednaruk             - Zbigniew       Rybak                 401: 346
  11 Paweł          Jackowski            - Natalia        Woźniak               380: 445
  12 Adam           Grzelec              - Rafał          Wesołowski            316: 424
  13 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Sporczyk              367: 314
  14 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Górka                 289: 421
  15 Bartłomiej     Pawlak               - Janusz         Krupiński             386: 310
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Matus                 321: 415
  17 Paweł          Pogorzelski          - Marek          Rogalski              257: 414
  18 Piotr          Broda                - Grzegorz       Koczkodon             295: 493
  19 Michał         Rogalewicz           - Katarzyna      Dębska                417: 274
  20 Renata         Andracka             - Kacper         Zegadło               281: 463
  21 Joanna         Juszczak             - Irena          Sołdan                425: 246
  22 Ewelina        Gruda                - Paweł          Maciejczuk            369: 409
  23 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Kolaj                 316: 374
  24 Marcin         Radwański            - Józef          Burzyński             253: 416
  25 Artur          Wawrzynowski         - Jerzy          Luter                 315: 381
  26 Wojciech       Gołęcki              - Ala            Białobrzewska         366: 363
  27 Dariusz        Jarosławski          - Łukasz         Pawlak                444: 243
  28 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Sehnal                408: 398
  29 Szymon         Płachta              - Jakub          Onoszko               389: 373
  30 Daniel         Mundyk               - Diana          Pietrzykowska         371: 339
  31 Maciej         Skrzypczak           - Mariusz        Orzeł                 307: 367
  32 Agnieszka      Wiśniewska           - Lucyna         Śniadach              320: 317
  33 Tomasz         Nasiłowski           - Katarzyna      Szachowicz            410: 395
  34 Ziemowit       Pazda                - Stanisław      Świgost               569: 231
  35 Maciej         Dąbrowski            - Anna           Arana                 244: 362
  36 Zbigniew       Siwoń                - Adam           Janicki               357: 317
  37 Piotr          Ozimek               - Teresa         Balewska              189: 363
  38 Sławomir       Długosz              - Jacek          Remizowicz            398: 225
  39 Bogdan         Siwoń                - Maria          Krzyżanowska          165: 408


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             318: 335
   2 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                484: 370
   3 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Maciej         Kuczyński             365: 276
   4 Marta          Bajorek              - Miłosz         Wrzałek               366: 460
   5 Michał         Rogalewicz           - Szymon         Dąbrowski             405: 351
   6 Dominik        Urbacki              - Natalia        Woźniak               387: 339
   7 Dariusz        Ulatowski            - Jolanta        Chłopińska            438: 366
   8 Andrzej        Bednaruk             - Rafał          Wesołowski            413: 415
   9 Jacek          Mańko                - Wojciech       Chodakiewicz          496: 381
  10 Jakub          Zaryński             - Kamil          Górka                 238: 634
  11 Kacper         Zegadło              - Agnieszka      Matus                 370: 316
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Rogalski              419: 389
  13 Jerzy          Matyasik             - Bartłomiej     Pawlak                486: 279
  14 Daniel         Mundyk               - Joanna         Juszczak              457: 333
  15 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Łada                  331: 312
  16 Łukasz         Moskal               - Ziemowit       Pazda                 507: 398
  17 Paweł          Maciejczuk           - Wojciech       Gołęcki               404: 263
  18 Dariusz        Jarosławski          - Irena          Sołdan                326: 493
  19 Michał         Kolaj                - Agnieszka      Wiśniewska            380: 295
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Adam           Grzelec               381: 320
  21 Mariusz        Orzeł                - Mieczysław     Pastuszak             287: 385
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Luter                 448: 323
  23 Szymon         Płachta              - Janusz         Krupiński             344: 342
  24 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Broda                 462: 359
  25 Paweł          Pogorzelski          - Tomasz         Nasiłowski            379: 362
  26 Katarzyna      Dębska               - Paweł          Jackowski             336: 375
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Renata         Andracka              473: 241
  28 Józef          Burzyński            - Tomasz         Sehnal                338: 300
  29 Ala            Białobrzewska        - Teresa         Balewska              405: 297
  30 Ewelina        Gruda                - Sławomir       Długosz               404: 328
  31 Marcin         Radwański            - Lucyna         Śniadach              361: 357
  32 Maria          Krzyżanowska         - Jakub          Onoszko               310: 457
  33 Łukasz         Pawlak               - Maciej         Skrzypczak            286: 348
  34 Anna           Arana                - Małgorzata     Deszczyńska           354: 352
  35 Zbigniew       Siwoń                - Artur          Wawrzynowski          305: 355
  36 Stanisław      Świgost              - Diana          Pietrzykowska         261: 451
  37 Adam           Janicki              - Katarzyna      Szachowicz            459: 355
  38 Jacek          Remizowicz           - Maciej         Dąbrowski             235: 392
  39 Bogdan         Siwoń                - Piotr          Ozimek                163: 240


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           344: 361
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                290: 432
   3 Jacek          Mańko                - Miłosz         Wrzałek               316: 514
   4 Kacper         Zegadło              - Dariusz        Ulatowski             443: 384
   5 Stanisław      Rydzik               - Michał         Rogalewicz            453: 289
   6 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             292: 385
   7 Dominik        Urbacki              - Rafał          Wesołowski            355: 420
   8 Jerzy          Matyasik             - Daniel         Mundyk                380: 381
   9 Maciej         Kuczyński            - Mieczysław     Pastuszak             430: 336
  10 Irena          Sołdan               - Szymon         Dąbrowski             435: 334
  11 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Kwiatkowski           459: 365
  12 Wojciech       Chodakiewicz         - Bartłomiej     Pawlak                412: 352
  13 Paweł          Maciejczuk           - Paweł          Jackowski             381: 449
  14 Marek          Rogalski             - Szymon         Płachta               327: 418
  15 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Sporczyk              326: 384
  16 Józef          Burzyński            - Marta          Bajorek               377: 352
  17 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Dudkiewicz            281: 324
  18 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Zawadzki              336: 392
  19 Łukasz         Moskal               - Agnieszka      Matus                 442: 391
  20 Andrzej        Bednaruk             - Paweł          Pogorzelski           361: 396
  21 Michał         Kolaj                - Ziemowit       Pazda                 492: 286
  22 Joanna         Juszczak             - Maciej         Skrzypczak            387: 374
  23 Artur          Wawrzynowski         - Ala            Białobrzewska         365: 346
  24 Dariusz        Jarosławski          - Adam           Grzelec               348: 319
  25 Janusz         Krupiński            - Jakub          Onoszko               436: 315
  26 Agnieszka      Wiśniewska           - Tomasz         Nasiłowski            407: 470
  27 Piotr          Broda                - Wojciech       Gołęcki               493: 170
  28 Mariusz        Orzeł                - Ewelina        Gruda                 340: 330
  29 Jerzy          Luter                - Anna           Arana                 313: 325
  30 Diana          Pietrzykowska        - Katarzyna      Dębska                399: 309
  31 Tomasz         Sehnal               - Marcin         Radwański             420: 319
  32 Sylwia         Łada                 - Renata         Andracka              353: 298
  33 Teresa         Balewska             - Adam           Janicki               266: 431
  34 Małgorzata     Deszczyńska          - Maria          Krzyżanowska          401: 382
  35 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Pawlak                349: 334
  36 Katarzyna      Szachowicz           - Zbigniew       Siwoń                 441: 246
  37 Lucyna         Śniadach             - Stanisław      Świgost               401: 277
  38 Sławomir       Długosz              - Piotr          Ozimek                467: 197
  39 Jacek          Remizowicz           - Bogdan         Siwoń                 244: 170


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           426: 357
   2 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               417: 451
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                306: 562
   4 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             446: 437
   5 Kamil          Górka                - Jacek          Mańko                 447: 398
   6 Dariusz        Ulatowski            - Dominik        Urbacki               434: 323
   7 Paweł          Jackowski            - Maciej         Kuczyński             578: 319
   8 Natalia        Woźniak              - Daniel         Mundyk                396: 426
   9 Wojciech       Chodakiewicz         - Michał         Rogalewicz            385: 322
  10 Szymon         Płachta              - Rafał          Dąbrowski             402: 327
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Kolaj                 323: 304
  12 Łukasz         Moskal               - Józef          Burzyński             373: 409
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Paweł          Pogorzelski           298: 314
  14 Marek          Dudkiewicz           - Irena          Sołdan                500: 324
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Jerzy          Matyasik              396: 351
  16 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Jarosławski           453: 315
  17 Paweł          Maciejczuk           - Jolanta        Chłopińska            357: 319
  18 Joanna         Juszczak             - Bartłomiej     Pawlak                330: 359
  19 Piotr          Broda                - Diana          Pietrzykowska         315: 458
  20 Marek          Rogalski             - Sylwia         Łada                  486: 281
  21 Agnieszka      Matus                - Marta          Bajorek               413: 374
  22 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Nasiłowski            387: 465
  23 Artur          Wawrzynowski         - Zbigniew       Rybak                 354: 353
  24 Andrzej        Bednaruk             - Mariusz        Orzeł                 358: 392
  25 Anna           Arana                - Andrzej        Kwiatkowski           346: 419
  26 Ziemowit       Pazda                - Agnieszka      Wiśniewska            488: 392
  27 Ala            Białobrzewska        - Sławomir       Długosz               310: 401
  28 Lucyna         Śniadach             - Tomasz         Sehnal                338: 397
  29 Adam           Janicki              - Marcin         Radwański             448: 288
  30 Jakub          Onoszko              - Maciej         Dąbrowski             470: 288
  31 Adam           Grzelec              - Ewelina        Gruda                 377: 311
  32 Wojciech       Gołęcki              - Jerzy          Luter                 336: 315
  33 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Dębska                426: 278
  34 Katarzyna      Szachowicz           - Renata         Andracka              293: 337
  35 Maria          Krzyżanowska         - Maciej         Skrzypczak            398: 514
  36 Łukasz         Pawlak               - Stanisław      Świgost               411: 270
  37 Jacek          Remizowicz           - Teresa         Balewska              291: 357
  38 Piotr          Ozimek               - Zbigniew       Siwoń                 216: 296
  39 Bogdan         Siwoń                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Kacper         Zegadło               396: 390
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           453: 397
   3 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            485: 333
   4 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             384: 484
   5 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Ulatowski             402: 357
   6 Paweł          Jackowski            - Józef          Burzyński             416: 382
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Chodakiewicz          377: 299
   8 Daniel         Mundyk               - Grzegorz       Koczkodon             464: 398
   9 Paweł          Pogorzelski          - Szymon         Płachta               338: 383
  10 Diana          Pietrzykowska        - Natalia        Woźniak               409: 426
  11 Szymon         Dąbrowski            - Mieczysław     Pastuszak             396: 375
  12 Irena          Sołdan               - Maciej         Kuczyński             350: 357
  13 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Zawadzki              444: 324
  14 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Nasiłowski            424: 338
  15 Michał         Rogalewicz           - Paweł          Maciejczuk            324: 319
  16 Bartłomiej     Pawlak               - Rafał          Dąbrowski             349: 371
  17 Artur          Wawrzynowski         - Łukasz         Moskal                464: 375
  18 Agnieszka      Matus                - Michał         Kolaj                 407: 296
  19 Jacek          Mańko                - Andrzej        Kwiatkowski           413: 350
  20 Mariusz        Orzeł                - Jerzy          Matyasik              353: 351
  21 Jolanta        Chłopińska           - Ziemowit       Pazda                 376: 401
  22 Małgorzata     Deszczyńska          - Joanna         Juszczak              429: 429
  23 Marta          Bajorek              - Dariusz        Jarosławski           573: 271
  24 Sławomir       Długosz              - Zbigniew       Rybak                 329: 300
  25 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Bednaruk              351: 286
  26 Jakub          Onoszko              - Adam           Grzelec               335: 292
  27 Sylwia         Łada                 - Piotr          Broda                 360: 363
  28 Adam           Janicki              - Anna           Arana                 415: 343
  29 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Skrzypczak            370: 341
  30 Renata         Andracka             - Tomasz         Sehnal                340: 386
  31 Marcin         Radwański            - Ala            Białobrzewska         306: 348
  32 Agnieszka      Wiśniewska           - Maciej         Dąbrowski             224: 439
  33 Ewelina        Gruda                - Łukasz         Pawlak                459: 289
  34 Jerzy          Luter                - Teresa         Balewska              512: 226
  35 Katarzyna      Dębska               - Katarzyna      Szachowicz            335: 317
  36 Zbigniew       Siwoń                - Lucyna         Śniadach              273: 361
  37 Jacek          Remizowicz           - Maria          Krzyżanowska          281: 490
  38 Stanisław      Świgost              - Bogdan         Siwoń                 329: 264
  39 Piotr          Ozimek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Kister                358: 337
   2 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             454: 338
   3 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             383: 377
   4 Kacper         Zegadło              - Szymon         Płachta               434: 308
   5 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Marek          Dudkiewicz            532: 251
   6 Daniel         Mundyk               - Krzysztof      Sporczyk              342: 418
   7 Dominik        Urbacki              - Kamil          Górka                 448: 413
   8 Józef          Burzyński            - Natalia        Woźniak               329: 388
   9 Dariusz        Ulatowski            - Michał         Rogalewicz            387: 364
  10 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Matus                 424: 338
  11 Artur          Wawrzynowski         - Marek          Rogalski              293: 345
  12 Maciej         Kuczyński            - Mariusz        Orzeł                 305: 390
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Chodakiewicz          392: 384
  14 Jacek          Mańko                - Paweł          Pogorzelski           341: 416
  15 Rafał          Dąbrowski            - Marta          Bajorek               364: 361
  16 Ziemowit       Pazda                - Irena          Sołdan                431: 350
  17 Tomasz         Sehnal               - Łukasz         Moskal                369: 413
  18 Tomasz         Nasiłowski           - Jakub          Onoszko               353: 351
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Paweł          Maciejczuk            372: 301
  20 Diana          Pietrzykowska        - Bartłomiej     Pawlak                414: 422
  21 Sławomir       Długosz              - Adam           Janicki               307: 482
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Jakub          Zaryński              411: 370
  23 Michał         Kolaj                - Wojciech       Gołęcki               424: 354
  24 Joanna         Juszczak             - Mieczysław     Pastuszak             532: 258
  25 Piotr          Broda                - Małgorzata     Deszczyńska           372: 378
  26 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Jarosławski           362: 361
  27 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Luter                 282: 475
  28 Maciej         Skrzypczak           - Lucyna         Śniadach              457: 335
  29 Zbigniew       Rybak                - Adam           Grzelec               326: 285
  30 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Bednaruk              385: 334
  31 Anna           Arana                - Ewelina        Gruda                 299: 424
  32 Katarzyna      Dębska               - Jolanta        Chłopińska            321: 375
  33 Ala            Białobrzewska        - Renata         Andracka              396: 401
  34 Teresa         Balewska             - Maria          Krzyżanowska          368: 399
  35 Katarzyna      Szachowicz           - Stanisław      Świgost               388: 283
  36 Zbigniew       Siwoń                - Agnieszka      Wiśniewska            360: 307
  37 Marcin         Radwański            - Bogdan         Siwoń                 472: 155
  38 Łukasz         Pawlak               - Piotr          Ozimek                470: 213
  39 Jacek          Remizowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               472: 361
   2 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                392: 320
   3 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Kacper         Zegadło               396: 336
   4 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Sporczyk              390: 398
   5 Szymon         Płachta              - Dariusz        Ulatowski             453: 405
   6 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Dąbrowski             329: 365
   7 Paweł          Jackowski            - Marek          Dudkiewicz            354: 357
   8 Mariusz        Orzeł                - Marek          Rogalski              326: 537
   9 Paweł          Pogorzelski          - Daniel         Mundyk                380: 452
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Dominik        Urbacki               447: 338
  11 Kamil          Górka                - Rafał          Dąbrowski             377: 348
  12 Bartłomiej     Pawlak               - Ziemowit       Pazda                 378: 450
  13 Łukasz         Moskal               - Krzysztof      Zawadzki              281: 440
  14 Wojciech       Chodakiewicz         - Agnieszka      Matus                 400: 357
  15 Adam           Janicki              - Józef          Burzyński             282: 421
  16 Michał         Rogalewicz           - Maciej         Kuczyński             397: 391
  17 Jacek          Mańko                - Artur          Wawrzynowski          365: 349
  18 Tomasz         Nasiłowski           - Joanna         Juszczak              418: 363
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Kwiatkowski           402: 297
  20 Marta          Bajorek              - Michał         Kolaj                 384: 453
  21 Jakub          Onoszko              - Jerzy          Matyasik              383: 374
  22 Jolanta        Chłopińska           - Diana          Pietrzykowska         389: 365
  23 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Rybak                 316: 380
  24 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Skrzypczak            458: 302
  25 Jakub          Zaryński             - Piotr          Broda                 377: 394
  26 Paweł          Maciejczuk           - Sylwia         Łada                  388: 374
  27 Tomasz         Sehnal               - Sławomir       Długosz               398: 285
  28 Ewelina        Gruda                - Wojciech       Gołęcki               382: 259
  29 Renata         Andracka             - Irena          Sołdan                420: 357
  30 Łukasz         Pawlak               - Ala            Białobrzewska         400:   1
  31 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Bednaruk              400:   1
  32 Maria          Krzyżanowska         - Adam           Grzelec               389: 349
  33 Dariusz        Jarosławski          - Anna           Arana                 377: 268
  34 Zbigniew       Siwoń                - Marcin         Radwański             277: 305
  35 Agnieszka      Wiśniewska           - Katarzyna      Szachowicz            301: 253
  36 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Dębska                288: 455
  37 Teresa         Balewska             - Bogdan         Siwoń                 312: 179
  38 Piotr          Ozimek               - Jacek          Remizowicz            222: 269
  39 Stanisław      Świgost              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                359: 388
   2 Rafał          Wesołowski           - Michał, Piotr  Waszkiewicz           390: 415
   3 Kamil          Kister               - Marek          Rogalski              442: 283
   4 Szymon         Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               386: 360
   5 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Koczkodon             485: 386
   6 Daniel         Mundyk               - Szymon         Płachta               458: 366
   7 Krzysztof      Zawadzki             - Kamil          Górka                 391: 333
   8 Dariusz        Ulatowski            - Rafał          Dąbrowski             420: 456
   9 Tomasz         Zwoliński            - Natalia        Woźniak               540: 395
  10 Ziemowit       Pazda                - Józef          Burzyński             275: 392
  11 Michał         Rogalewicz           - Paweł          Jackowski             548: 356
  12 Wojciech       Chodakiewicz         - Mariusz        Orzeł                 375: 386
  13 Michał         Kolaj                - Paweł          Pogorzelski           380: 304
  14 Tomasz         Nasiłowski           - Małgorzata     Deszczyńska           368: 384
  15 Maciej         Kuczyński            - Jacek          Mańko                 330: 356
  16 Łukasz         Moskal               - Bartłomiej     Pawlak                348: 389
  17 Jakub          Onoszko              - Adam           Janicki               399: 318
  18 Piotr          Broda                - Jolanta        Chłopińska            384: 254
  19 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Sehnal                364: 325
  20 Paweł          Maciejczuk           - Artur          Wawrzynowski          373: 329
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Juszczak              387: 381
  22 Renata         Andracka             - Ewelina        Gruda                 387: 327
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Marta          Bajorek               354: 483
  24 Sylwia         Łada                 - Jerzy          Matyasik              345: 330
  25 Diana          Pietrzykowska        - Łukasz         Pawlak                342: 271
  26 Jerzy          Luter                - Marcin         Radwański             379: 341
  27 Maciej         Skrzypczak           - Maciej         Dąbrowski             365: 360
  28 Irena          Sołdan               - Sławomir       Długosz               346: 333
  29 Wojciech       Gołęcki              - Maria          Krzyżanowska          393: 298
  30 Katarzyna      Dębska               - Jakub          Zaryński              342: 421
  31 Dariusz        Jarosławski          - Lucyna         Śniadach              382: 351
  32 Katarzyna      Szachowicz           - Teresa         Balewska              335: 380
  33 Stanisław      Świgost              - Agnieszka      Wiśniewska            363: 350
  34 Adam           Grzelec              - Zbigniew       Siwoń                 396: 367
  35 Ala            Białobrzewska        - Piotr          Ozimek                446: 175
  36 Andrzej        Bednaruk             - Jacek          Remizowicz            480: 220
  37 Bogdan         Siwoń                - Anna           Arana                 203: 417


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Stanisław      Rydzik                398: 479
   2 Kacper         Zegadło              - Kamil          Kister                259: 444
   3 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            274: 536
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Daniel         Mundyk                315: 350
   5 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Rogalski              506: 392
   6 Rafał          Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             442: 357
   7 Michał         Kolaj                - Michał         Rogalewicz            416: 325
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Jacek          Mańko                 318: 459
   9 Józef          Burzyński            - Szymon         Płachta               410: 354
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Orzeł                 348: 428
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Ulatowski             337: 409
  12 Natalia        Woźniak              - Ziemowit       Pazda                 312: 502
  13 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Chodakiewicz          347: 440
  14 Tomasz         Nasiłowski           - Piotr          Broda                 305: 403
  15 Paweł          Maciejczuk           - Andrzej        Kwiatkowski           298: 389
  16 Bartłomiej     Pawlak               - Jakub          Onoszko               493: 347
  17 Zbigniew       Rybak                - Paweł          Pogorzelski           333: 372
  18 Marta          Bajorek              - Renata         Andracka              382: 278
  19 Diana          Pietrzykowska        - Maciej         Kuczyński             335: 440
  20 Jerzy          Luter                - Łukasz         Moskal                414: 286
  21 Adam           Janicki              - Mieczysław     Pastuszak             276: 468
  22 Maciej         Skrzypczak           - Tomasz         Sehnal                289: 378
  23 Ewelina        Gruda                - Irena          Sołdan                362: 356
  24 Jakub          Zaryński             - Jolanta        Chłopińska            373: 325
  25 Dariusz        Jarosławski          - Artur          Wawrzynowski          334: 336
  26 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  294: 342
  27 Joanna         Juszczak             - Jerzy          Matyasik              350: 394
  28 Maciej         Dąbrowski            - Maria          Krzyżanowska          380: 391
  29 Sławomir       Długosz              - Marcin         Radwański             371: 297
  30 Łukasz         Pawlak               - Ala            Białobrzewska         430: 304
  31 Anna           Arana                - Adam           Grzelec               249: 362
  32 Teresa         Balewska             - Katarzyna      Dębska                340: 341
  33 Jacek          Remizowicz           - Stanisław      Świgost               314: 307
  34 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Szachowicz            485: 285
  35 Agnieszka      Wiśniewska           - Andrzej        Bednaruk              270: 520
  36 Bogdan         Siwoń                - Piotr          Ozimek                179: 220
  37 Zbigniew       Siwoń                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 14-11-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            161.26  32252  200
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.53  31304  195
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              158.73  29841  188
   4 Kamil Górka                    Kraków               157.85  29992  190
   5 Dawid Pikul                    Poznań               157.69  28857  183
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.78  30221  194
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.67  25997  167
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.21  22977  149
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.43  30686  200
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  11 Mirosław Uglik                 Warszawa             152.92  29667  194
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  13 Jakub Szymczak                 Łódź                 151.87  26121  172
  14 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.29  26778  177
  15 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.28  22238  147
  16 Dominik Urbacki                Pruszków             150.82  28806  191
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.58  30116  200
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              150.35  28717  191
  19 Michał Makowski                Warszawa             150.28  11271   75
  20 Justyna Górka                  Kraków               149.57  23781  159
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.46  18409  124
  22 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.42  28200  190
  23 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.00  10952   74
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.45  27387  187
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.23  13161   90
  26 Sławomir Piotrowski            Deszczno             146.20  14474   99
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.05  22491  154
  28 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.38  28786  198
  29 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.21  14085   97
  30 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  31 Paweł Jackowski                Warszawa             144.92  28405  196
  32 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.69  27347  189
  33 Kamil Kister                   Puławy               144.66  27631  191
  34 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.94   9356   65
  35 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.90  27773  193
  36 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.30  25221  176
  37 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.25  27933  195
  38 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  39 Łukasz Bobowski                Suchedniów           143.08  28330  198
  40 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.82  27421  192
  41 Marek Reda                     Dębówka              142.14  24163  170
  42 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.06  27560  194
  43 Janusz Krupiński               Bytom                141.78  24102  170
  44 Rafał Matczak                  Milanówek            141.24  23304  165
  45 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.97  27913  198
  46 Bogusław Szyszka               Oława                140.36  26247  187
  47 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           139.81  15938  114
  48 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  49 Robert Kamiński                Warszawa             138.94   9865   71
  50 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.04  13666   99
  51 Jakub Nalepa                   Gliwice              138.03   5107   37
  52 Jakub Błażejewski              Poznań               138.01  23875  173
  53 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  54 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.57  25175  183
  55 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.35  19503  142
  56 Irena Sołdan                   Sopot                136.93  25332  185
  57 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       136.86  15192  111
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.71  24882  182
  59 Przemysław Rybicki             Otwock               136.57   5463   40
  60 Szymon Płachta                 Warszawa             136.51  26482  194
  61 Konrad Sowula                  Kraków               136.04  14148  104
  62 Michał Kolaj                   Ostróda              135.49   8807   65
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.42  23699  175
  64 Dariusz Kuć                    Stargard             135.39  19090  141
  65 Piotr Broda                    Sandomierz           135.34  26120  193
  66 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            135.24  22721  168
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.74  26544  197
  68 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            134.64  19254  143
  69 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  70 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.25  22822  170
  71 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  72 Barbara Obremska               Wrocław              133.93  25581  191
  73 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.86  26236  196
  74 Tomasz Lempart                 Kraków               133.75  21400  160
  75 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              133.70  25805  193
  76 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  77 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.44  25221  189
  78 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            133.31  11331   85
  79 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             133.17  19976  150
  80 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             132.92  26319  198
  81 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.92  26186  197
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.62  23208  175
  83 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.96   8973   68
  84 Radosław Jachna                Łódź                 131.93  14248  108
  85 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              131.92   6464   49
  86 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  87 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.87  19780  150
  88 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.84  17798  135
  89 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.81  23066  175
  90 Krzysztof Gibas                Kraków               131.74  24241  184
  91 Joanna Juszczak                Warszawa             131.54  25781  196
  92 Artur Koszel                   Warszawa             131.43   9989   76
  93 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  94 Michał Rogalewicz              Poznań               131.12  23995  183
  95 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
  96 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            131.02  18212  139
  97 Marcin Ceglarek                Kraków               130.96  17810  136
  98 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.89  24739  189
  99 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.87  25520  195
 100 Dariusz Ulatowski              Tuchola              130.83  24857  190
 101 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.52  25974  199
 102 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 103 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.57  24618  190
 104 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.53   6606   51
 105 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 106 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.43  25369  196
 107 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.43  16308  126
 108 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.40  24456  189
 109 Zdzisław Szota                 Warszawa             129.20  12145   94
 110 Marek Rogalski                 Warszawa             129.12  20401  158
 111 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.69  24194  188
 112 Agnieszka Goniowska            Wrocław              128.65  12222   95
 113 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.54   8098   63
 115 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.30  14883  116
 116 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.25  15646  122
 117 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.96  13948  109
 118 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.95  25334  198
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.89  18544  145
 120 Marcin Rogala                  Warszawa             127.88  19949  156
 121 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.81   7285   57
 122 Grażyna Wesołowska             Łódź                 127.58  10589   83
 123 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 124 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.35   8023   63
 125 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.03  24135  190
 126 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 127 Maciej Perzyński               Piła                 126.73  16221  128
 128 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.69  22805  180
 129 Maciej Kuczyński               Gdynia               126.61  12281   97
 130 Marta Bajorek                  Warszawa             126.53  24546  194
 131 Leszek Stecuła                 Bytom                126.42   8976   71
 132 Agnieszka Walas                Kraków               126.30  23239  184
 133 Anita Bruska                   Gdynia               126.21  18931  150
 134 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.09  18913  150
 135 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 136 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.95  10454   83
 137 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.77  16098  128
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.65  19852  158
 139 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.29  24808  198
 140 Natalia Ogierman               Katowice             125.10  18389  147
 141 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        124.72   4864   39
 142 Tomasz Górka                   Kraków               124.57   9343   75
 143 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.57  15073  121
 144 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.49  16308  131
 145 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.29  24486  197
 146 Dorota Kuć                     Stargard             123.90  14372  116
 147 Dariusz Sowula                 Kraków               123.82  10772   87
 148 Czesław Grajewski              Białystok            123.64  16073  130
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 150 Ziemowit Pazda                 Wrocław              123.26  11710   95
 151 Ewa Szałas                     Katowice             123.22  14293  116
 152 Agata Kuć                      Stargard             123.11  22899  186
 153 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.62  15328  125
 154 Michał Szorc                   Białystok            122.33   5872   48
 155 Teresa Zalewska                Racibórz             122.30  22136  181
 156 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 157 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 158 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.92  18410  151
 159 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 160 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 161 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.69  23243  191
 162 Jarosław Olek                  Warszawa             121.65  13017  107
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.50  23571  194
 164 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 165 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.29   8854   73
 166 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.93   5200   43
 167 Ewelina Gruda                  Białystok            120.48   8795   73
 168 Małgorzata Jóźwiak             Iława                120.31   5775   48
 169 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.14  22466  187
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 119.93  12113  101
 171 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 172 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 173 Grzegorz Papciak               Jodłowa              119.47   9916   83
 174 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 175 Bożena Guział                  Racibórz             119.28  19442  163
 176 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.05   8929   75
 177 Agnieszka Matus                Milanówek            119.05  23690  199
 178 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.01  21302  179
 179 Sławomir Wolski                Wrocław              118.92  23070  194
 180 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.88  21636  182
 181 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.57  14347  121
 182 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.38  17994  152
 183 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.22  20215  171
 184 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               118.04  22309  189
 185 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    118.03   7082   60
 186 Lucyna Śniadach                Rumia                117.92  22641  192
 187 Diana Pietrzykowska            Szczecin             117.77  23083  196
 188 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.54  21745  185
 189 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.51   8461   72
 190 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 191 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.02   6202   53
 192 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.78   7591   65
 193 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 194 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.71  22175  190
 195 Jerzy Luter                    Bytom                116.66  22283  191
 196 Monika Siemaszko               Lipiany              116.64  22978  197
 197 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.63  11546   99
 198 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 199 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.49  22482  193
 200 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.45   7453   64
 201 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 202 Adam Janicki                   Wrocław              116.33  18031  155
 203 Jacek Nowak                    Szczecin             116.28   8605   74
 204 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.20  22776  196
 205 Paweł Pogorzelski              Warszawa             116.06   9401   81
 206 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 207 Robert Wagner                  Wrocław              115.87  20857  180
 208 Sławomir Długosz               Ostróda              115.80  16791  145
 209 Anna Krynicka                  Warszawa             115.58   8553   74
 210 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.52  21025  182
 211 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 212 Andrzej Rakoczy                Kraków               115.38   5423   47
 213 Joanna Brychcy                 Katowice             115.25  22935  199
 214 Rafał Stachowski               Police               114.84  10336   90
 215 Marta Świątkowska              Wrocław              114.76  22033  192
 216 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 217 Tomasz Sehnal                  Warszawa             114.64   4127   36
 218 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 219 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 220 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.13  11984  105
 221 Renata Andracka                Zwola                113.81  22307  196
 222 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.42  21663  191
 223 Józef Burzyński                Ełk                  113.17  15051  133
 224 Adam Grzelec                   Poznań               113.05  10514   93
 225 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.85   6658   59
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.45   7422   66
 227 Urszula Solarska               Łódź                 112.44  21813  194
 228 Adam Sternik                   Elbląg               111.54   9369   84
 229 Anna Arana                     Kołobrzeg            111.44  21397  192
 230 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.00  21534  194
 231 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.53   7958   72
 232 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.32  20078  182
 233 Agnieszka Dawid                Kraków               110.11   8258   75
 234 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 235 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.00  20900  190
 236 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 237 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 238 Waldemar Wypchał               Kraków               109.79  17567  160
 239 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 240 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 241 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.22  21844  200
 242 Anna Kowalik                   Szczecin             108.94   3922   36
 243 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.65   8149   75
 244 Zofia Górka                    Łęczna               108.59   5538   51
 245 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               108.59   4995   46
 246 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     108.41   9215   85
 247 Marta Sztajnert                Wisła                108.26  11692  108
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            108.17  18714  173
 249 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 250 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.58  19150  178
 251 Beata Marynowicz               Racibórz             107.54   3764   35
 252 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.51   5053   47
 253 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.20   8040   75
 254 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 255 Marcin Kurowski                Racibórz             107.02  18407  172
 256 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 257 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 258 Piotr Latoszek                 Warszawa             106.87   4168   39
 259 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 260 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.46   8836   83
 261 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.43   8727   82
 262 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.37  18614  175
 263 Lidia Żywna                    Gdynia               105.61  13941  132
 264 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.47   7805   74
 265 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 266 Konrad Pajączek                Milanówek            105.10   8723   83
 267 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 268 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.54   7527   72
 269 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 270 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 271 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.79  20551  198
 272 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.76  18781  181
 273 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 274 Dariusz Socha                  Warszawa             103.46   5587   54
 275 Szymon Stępień                 Bytom                103.28   9812   95
 276 Karolina Urbańska              Poznań               103.12  18252  177
 277 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.53   3076   30
 278 Agnieszka Antos                Racibórz             101.38   6590   65
 279 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 280 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.91  12109  120
 281 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 282 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.52  19701  196
 283 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 284 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.54   3484   35
 285 Karolina Mak                   Wrocław               99.30  15987  161
 286 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.78  15015  152
 287 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 288 Olga Swarcewicz                Warszawa              98.58   5619   57
 289 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.33   6195   63
 290 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             98.18   8149   83
 291 Anna Lenartowska               Gdynia                98.11   5592   57
 292 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 293 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.35  18593  191
 294 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             96.94   6786   70
 295 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 296 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 297 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 298 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.03  12600  134
 299 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 300 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   6666   72
 301 Wanda Wach                     Tarnów                92.53   5459   59
 302 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 303 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.19  16409  178
 304 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 305 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 306 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 307 Teresa Balewska                Reda                  89.40  16896  189
 308 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 309 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 310 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.87   4517   52
 311 Anna Strugała                  Świnoujście           85.97   2665   31
 312 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.93   6273   73
 313 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.83   5514   65
 314 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 315 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.28   7501   89
 316 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 318 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 319 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.41   7385   93
 320 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 321 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 322 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 323 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 324 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 325 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 326 Joanna Kulawiak                Warszawa              68.63   4598   67
 327 Mirosław Dejna                 Sampława              65.31   9208  141
 328 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.32   2637   41
 329 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 14-11-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.93   2695   29
   6 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   7 Piotr Domański                 Lublin               125.89   3525   28
   8 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   9 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
  10 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  11 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  12 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  13 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  14 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  15 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  16 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  17 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  18 Maciej Rzychoń                 Katowice             151.62   3639   24
  19 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  20 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  21 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  22 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  23 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  24 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  25 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  26 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  27 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.58   3014   24
  28 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.58   2990   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  30 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.62   2871   24
  31 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  32 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  33 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  35 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  36 Mariusz Grodek                 Kraków               112.83   2708   24
  37 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  38 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  39 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.33   2672   24
  40 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  41 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  42 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  43 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  44 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  45 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  46 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  47 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  48 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           94.29   2263   24
  49 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  50 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  51 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  52 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  53 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  54 Zbigniew Kniotek               Bytom                110.87   2550   23
  55 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  56 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  57 Karolina Szubska               Jaworzno              97.04   2232   23
  58 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  59 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              91.35   2101   23
  60 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  61 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  62 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  63 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  64 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  65 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  66 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  67 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  68 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  69 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  70 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  71 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  72 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  73 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  74 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  75 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  76 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  77 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  78 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  79 Maciej Kuć                     Stargard             115.05   2186   19
  80 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  81 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  82 Dorota Patera                  Legnica               69.21   1315   19
  83 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  84 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  85 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  86 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  87 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  88 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  89 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  90 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  91 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  92 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  93 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  94 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  95 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  96 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  97 Jacek Mańko                    Poznań               143.58   1723   12
  98 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  99 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 100 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 101 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 102 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
 103 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
 104 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 105 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
 106 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 107 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 108 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 109 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 110 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.25   1395   12
 111 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 112 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 113 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 114 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 115 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 116 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 117 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 118 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 119 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 120 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 121 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 122 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 123 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 124 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 125 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 126 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 127 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 128 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 129 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 130 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 131 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 132 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 133 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 134 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 135 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 136 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 137 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 138 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 139 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 140 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 141 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 142 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 143 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 144 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 145 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 146 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 147 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 148 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 149 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 150 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 151 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 152 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 153 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 154 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 155 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 156 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             54.92    659   12
 157 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 158 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 159 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  115.00   1265   11
 160 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 161 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 162 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 163 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 164 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 165 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 166 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 167 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 168 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 169 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 170 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 171 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 172 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 173 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 174 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 175 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 176 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 177 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 178 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 179 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 180 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 181 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 182 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 183 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 184 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 185 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 186 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 187 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 188 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 189 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 190 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 191 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 192 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 193 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 194 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 195 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 196 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 197 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 198 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 199 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 200 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 201 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 202 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 203 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 204 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 205 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 206 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 207 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 208 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 209 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 210 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 211 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 212 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 213 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 214 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 215 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 216 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 217 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 218 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 219 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 220 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 221 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 222 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 223 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 224 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 225 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 226 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 227 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 228 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 229 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 230 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 231 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 232 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 233 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 234 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 235 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 236 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 237 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 238 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 239 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 240 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 241 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 242 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 243 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 244 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 245 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 246 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 247 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 248 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 249 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 250 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 251 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 252 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 253 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 254 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 255 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie