Ostróda15
czerwca
Ostróda 15-18 czerwca XII Klubowe Mistrzostwa Polski
Milanówek24
czerwca
Milanówek 24-25 czerwca XII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Mistrzostwa Regionów 2017
Ostróda 1
lipca
Ostróda 1- 2 lipca XVII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”Grand Prix 2017
Michał Alabrudziński mistrzem Milanówka24 - 25 czerwca 2017 — XII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Milanówek, 24 - 25 czerwca 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Alabrudziński mistrzem Milanówka24 czerwca zapach truskawek przywiódł do Milanówka 60 osób. XII Mistrzostwa uroczyście otworzyła Burmistrz- Wiesława Kwiatkowska. Jak co roku impreza została brawurowo zorganizowana przez Klub MATRIKS. W Hali Sportowej — Zespołu Szkół Gminnych nr 1 im. ks. Piotra Skargi mieliśmy do dyspozycji przestronną salę i zaplecze z suto zastawionymi stołami.

Pierwszego dnia rozgrywek obrońca tytułu zostawał nieco w tyle, w niedziele jednak rozwinął skrzydła i od ósmej rundy nie oddał prowadzenia. Mowa oczywiście o Michale Alabrudzińskim, który kolejny raz w Milanówku stanął na pierwszym miejscu podium. Na drugim miejscu uplasował się Jakub Zaryński a na trzecim stanął Marek Reda. Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody pieniężne.

Organizatorzy postarali się również o inne niespodzianki w różnych kategoriach. Na turnieju pojawiły się trzy debiutantki. Nagrodę główną zdobyła Beata Jacyniuk a upominki Marta Zwolińska (nie jest piątą córką Tomka Zwolińskiego- przyp. red.) i Zuzanna Rytel- Kuc. Dziewczyny podobno złapały scrabblowego bakcyla i obiecały przyjeżdżać do klubu.

Wszyscy, którzy mieli przyjemność grać na XII stole dostali truskawkę w czekoladzie.

Najlepszym zawodnikiem z Milanówka została Katarzyna Ślusarska, która jednocześnie wykonała najdłuższy „Skok Tygrysa”. Był również konkurs na słowo związane z kwiatami. Wyróżnieni zostali: Stanisław Rydzik za RABATKĄ, Grzegorz Kurowski za UROBOROS oraz Julek Czupryniak za BZU. Główną nagrodę w tym konkursie (bon na kwiaty) dostał Kazik Merklejn za słowo PETUNIA.

Wszyscy gracze dostali upominki.

Sponsorami turnieju w Milanówku byli: Urząd Miasta Milanówka, Milanowskie Centrum Kultury, Poczta Kwiatowa, FruitLife. Na ręce wszystkich MATRIKSOWCÓW składam serdeczne podziękowania. Jak zawsze nie zabrakło niczego a sama organizacja imprezy dopięta była na ostatni guzik.

Do zobaczenia za rok…
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
X Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”, Turniej pod patronatem Burmistrz Milanówka
IX Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”


Rodzaj turniejuotwarty (ograniczenie liczby miejsc do 90 osób)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (runda 1), Dubov (rundy 2-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHala Sportowa - Zespół Szkół Gminnych nr 1 im. ks. Piotra Skargi
Milanówek, ul. Królewska 69 (wejście od ulicy Szkolnej)
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 24 czerwca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 25 czerwca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci i członkowie klubu Matriks- bez opłat
DojazdDojazd samochodem (z Warszawy Alejami Jerozolimskimi)
Pociągiem z dworca Warszawa Śródmieście (miejsce gry jest oddalone od dworca w Milanówku o około 15 minut spokojnego spaceru)
Kolejką WKD ze stacji Warszawa Śródmieście WKD (to inne miejsce niż Warszawa Śródmieście PKP) w kierunku Milanówek Grudów (proszę zapoznać się z utrudnieniami związanymi z remontem torów kolejki, który zacznie się w czerwcu).
WyżywienieKawa, herbata, napoje zimne, przekąski dostępne przez cały turniej

Obiad we własnym zakresie – w okolicy:
Pizzeria Palomino (bardzo blisko, obok końcowego przystanku WKD) – Królewska 61
Gemini (bardzo blisko) – ul. Głowackiego 7a
Chamiarnia Burgery – Królewska 90
NoclegiHotel Norbit (dawny Hotelik Ania)
Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska 2 tel. 790 203 302, hotelik.waw.pl
Brak restauracji
Obiekt usytuowany blisko trasy PKP. 

Motel Wasbruk
Milanówek, ul. Królewska 7, tel. 693 957 305, www.wasbruk.pl/motele/motel-milanowek.html
pokoje dwu-, trzy- i cztero-osobowe z łazienkami brak śniadań; dostępny sklep na stacji benzynowej zlokalizowany przy stacji benzynowej przy wjeździe od strony Pruszkowa;

Hotel u Czwarnów
Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 20, tel. 22 724 04 56, www.uczwarnow.com
Na miejscu restauracja

Hotel Astor
Grodzisk Mazowiecki (Kałęczyn), ul. Radziejowicka 189, tel. 22 755 20 25, www.hotelastor.pl
Uwaga! Głównie dla zmotoryzowanych – odległość ok. 9 km od miejsca gry

Więcej miejsc noclegowych można znaleźć na stronie www.booking.com
NagrodyI miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 600 zł
II miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 400 zł
III miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 200 zł

dla pozostałych uczestników nagrody rzeczowe
nagroda dla najlepszego zawodnika z Milanówka – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 100 zł
nagroda specjalna – „Skok Tygrysa” za najlepsze miejsce w turnieju w relacji do miejsca na liście startowej: puchar
nagroda dla najlepszego debiutanta
inne nagrody niespodzianki
Dodatkowe atrakcjeJak zwykle truskawki, krówki z Milanówka
OrganizatorzyKlub MATRIKS – Rafał Matczak (600 486 636), Mariola Osajda-Matczak (602 679 422); Marek Dudkiewicz (605 093 407; marek@dudkiewicz-milanowa.pl)
SponsorzyUrząd Miasta Milanówka

Milanowskie Centrum Kultury


Poczta Kwiatowa ®


FruitLife


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              161.29     11.0     4966     2205      754
  2 Jakub           Zaryński             Świnoujście            144.68      9.0     4998     1959      732
  3 Marek           Reda                 Dębówka                138.78      9.0     4787     1938      594
  4 Kamil           Kister               Puławy                 146.92      9.0     4715     1976      313
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               160.39      8.0     5229     1852      966
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.01      8.0     4990     1806      720
  7 Krzysztof       Mówka                Warszawa               153.20      8.0     4830     1835      646
  8 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.18      8.0     4811     1822      670
  9 Dominik         Urbacki              Pruszków               153.36      8.0     4784     1857      170
 10 Mirosław        Uglik                Warszawa               150.28      8.0     4765     1843      473
 11 Piotr           Broda                Sandomierz             131.68      8.0     4580     1880      388
 12 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              121.54      8.0     4539     1801      257
 13 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               131.49      7.0     5054     1707      126
 14 Piotr           Domański             Lublin                 131.73      7.0     5018     1699      683
 15 Dawid           Pikul                Poznań                 157.88      7.0     4799     1664      200
 16 Maciej          Czupryniak           Milanówek              143.35      7.0     4752     1693       18
 17 Przemysław      Rybicki              Otwock                 143.92      7.0     4682     1756      190
 18 Marcin          Rogala               Warszawa               124.90      7.0     4622     1645      227
 19 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.45      7.0     4552     1699      348
 20 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.24      7.0     4543     1740      -62
 21 Rafał           Matczak              Milanówek              136.12      7.0     4459     1716     -267
 22 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              137.80      7.0     4392     1650       16
 23 Joanna          Ostrowska            Warszawa               116.63      7.0     4385     1719     -160
 24 Radosław        Jachna               Łódź                   135.19      7.0     4289     1788       70
 25 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               148.84      6.0     4911     1592      130
 26 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                149.64      6.0     4848     1554      312
 27 Katarzyna       Polak                Warszawa               124.56      6.0     4647     1589      174
 28 Szymon          Płachta              Warszawa               138.65      6.0     4574     1489      160
 29 Irena           Sołdan               Sopot                  133.69      6.0     4539     1520      331
 30 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               133.15      6.0     4505     1550      122
 31 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            126.16      6.0     4469     1560      -97
 32 Bogdan          Pokojski             Brwinów                116.12      6.0     4443     1548      195
 33 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.92      6.0     4325     1585      110
 34 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              126.76      6.0     4324     1519     -106
 35 Michał          Waszkiewicz          Białystok              139.57      5.0     4857     1430      433
 36 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              130.33      5.0     4818     1439      254
 37 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               145.53      5.0     4603     1424     -105
 38 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              116.74      5.0     4538     1442       29
 39 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              127.59      5.0     4529     1456      113
 40 Ewelina         Gruda                Białystok              121.73      5.0     4502     1383      369
 41 Robert          Kamiński             Warszawa               138.73      5.0     4390     1496     -269
 42 Agnieszka       Matus                Milanówek              120.38      5.0     4360     1446     -256
 43 Olga            Swarcewicz           Warszawa               100.57      5.0     4342     1386      -98
 44 Konrad          Pajączek             Milanówek              110.62      5.0     4333     1452     -255
 45 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            122.50      5.0     4158     1420     -487
 46 Józef           Burzyński            Ełk                    112.23      5.0     4114     1308     -242
 47 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    116.23      4.5     3921     1119     -355
 48 Czesław         Grajewski            Białystok              124.83      4.0     4375     1315       24
 49 Renata          Andracka             Zwola                  116.49      4.0     4115     1271     -458
 50 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                109.75      4.0     4030     1311     -649
 51 Klara           Wigier               Milanówek              100.00      4.0     3921     1325     -753
 52 Piotr           Pietuchowski         Białystok              150.44      4.0     3726     1374     -152
 53 Andrzej         Kroc                 Łódź                   131.15      4.0     2658      966        4
 54 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               110.66      3.5     3991     1031        3
 55 Beata           Jacyniuk             Grodzisk Mazowiecki    100.00      3.0     3600     1160     -654
 56 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    136.13      3.0     2680      881      -85
 57 Marta           Zwolińska            Grodzisk Mazowiecki    100.00      2.5     3052      939     -962
 58 Kamil           Olejniczak           Kutno                  100.00      2.0     2363      746     -622
 59 Marek           Rogalski             Warszawa               130.43      2.0     2239      740     -519
 60 Krzysztof       Tomczak              Kutno                  100.00      1.5     2044      558     -558
 61 Zuzanna         Rytel- Kuc           Grodzisk Mazowiecki    100.00      0.5     2753      738    -1653
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”



	Michał Alabrudziński 161.29 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Kroc                  131.15 +  530: 297  181
    2     1 Piotr          Domański              131.73 +  347: 324  182
    3     4 Robert         Kamiński              138.73 -  374: 389   89
    4     9 Maciej         Sancewicz             136.13 +  428: 361  186
    5     5 Juliusz        Czupryniak            145.53 +  463: 420  196
    6     4 Piotr          Pietuchowski          150.44 +  367: 347  200
    7     3 Przemysław     Rybicki               143.92 +  416: 303  194
    8     1 Piotr          Broda                 131.68 +  372: 351  182
    9     1 Radosław       Jachna                135.19 +  311: 308  185
   10     1 Mariusz        Skrobosz              160.39 +  399: 357  210
   11     1 Dominik        Urbacki               153.36 +  549: 371  203
   12     1 Kamil          Kister                146.92 +  410: 384  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2205  / 12 183.75




	Mariusz Skrobosz 160.39 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Rogalski              130.43 -  380: 406   80
    2    17 Szymon         Dąbrowski             131.49 +  510: 343  181
    3    11 Marcin         Stachowski            122.50 +  454: 352  172
    4     5 Piotr          Domański              131.73 -  366: 409   82
    5    14 Krzysztof      Mówka                 153.20 -  397: 403  103
    6    19 Ewelina        Gruda                 121.73 +  391: 320  172
    7    13 Czesław        Grajewski             124.83 +  382: 325  175
    8    11 Piotr          Pietuchowski          150.44 +  420: 401  200
    9     8 Grzegorz       Kurowski              148.84 +  673: 310  199
   10     1 Michał         Alabrudziński         161.29 -  357: 399  111
   11     4 Paweł          Jackowski             145.24 +  479: 242  195
   12     4 Piotr          Broda                 131.68 +  420: 353  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 12 154.33




	Dawid Pikul 157.88 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Błaszkiewicz          130.33 -  380: 527   80
    2    22 Irena          Sołdan                133.69 +  378: 371  184
    3    13 Czesław        Grajewski             124.83 +  509: 307  175
    4    10 Marek          Reda                  138.78 -  350: 397   89
    5    17 Marcin         Rogala                124.90 -  392: 491   75
    6    20 Michał         Waszkiewicz           139.57 +  419: 370  190
    7    12 Szymon         Dąbrowski             131.49 -  329: 357   81
    8    17 Beata          Jacyniuk              100.00 +  486: 250  150
    9    13 Piotr          Pietuchowski          150.44 -  353: 410  100
   10    17 Adrian         Ziemniewicz           116.74 +  381: 330  167
   11    16 Bogdan         Pokojski              116.12 +  440: 418  166
   12    10 Grzegorz       Kurowski              148.84 +  382: 371  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Dominik Urbacki 153.36 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariola        Osajda-Matczak        127.59 -  351: 389   78
    2    20 Michał         Waszkiewicz           139.57 +  334: 312  190
    3    19 Marcin         Rogala                124.90 +  478: 358  175
    4    14 Marek          Dudkiewicz            137.80 +  462: 348  188
    5     4 Jakub          Zaryński              144.68 -  403: 422   95
    6    11 Paweł          Jackowski             145.24 +  419: 366  195
    7     7 Juliusz        Czupryniak            145.53 +  367: 349  196
    8     4 Joanna         Ostrowska             116.63 +  406: 348  167
    9     3 Piotr          Domański              131.73 +  509: 362  182
   10     3 Radosław       Jachna                135.19 +  406: 370  185
   11     1 Michał         Alabrudziński         161.29 -  371: 549  111
   12     2 Jakub          Zaryński              144.68 -  278: 441   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 12 154.75




	Krzysztof Mówka 153.20 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łucja          Kodzis                126.76 +  430: 387  177
    2    10 Piotr          Broda                 131.68 -  343: 409   82
    3    18 Dorota         Stachowska            126.16 -  339: 409   76
    4    26 Beata          Jacyniuk              100.00 +  396: 315  150
    5    14 Mariusz        Skrobosz              160.39 +  403: 397  210
    6     7 Stanisław      Rydzik                147.01 +  436: 261  197
    7    11 Piotr          Pietuchowski          150.44 +  401: 267  200
    8     3 Rafał          Matczak               136.12 -  352: 356   86
    9     9 Paweł          Jackowski             145.24 -  379: 398   95
   10    11 Michał         Waszkiewicz           139.57 +  443: 298  190
   11    10 Katarzyna      Polak                 124.56 +  422: 312  175
   12     6 Przemysław     Rybicki               143.92 +  486: 375  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Piotr Pietuchowski 150.44 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     6 Mariola        Osajda-Matczak        127.59 +  412: 395  178
    4     2 Kamil          Kister                146.92 +  405: 305  197
    5     2 Radosław       Jachna                135.19 -  319: 386   85
    6     4 Michał         Alabrudziński         161.29 -  347: 367  111
    7    11 Krzysztof      Mówka                 153.20 -  267: 401  103
    8    11 Mariusz        Skrobosz              160.39 -  401: 420  110
    9    13 Dawid          Pikul                 157.88 +  410: 353  208
   10    14 Mirosław       Uglik                 150.28 -  285: 438  100
   11    15 Tomasz         Zwoliński             149.64 +  503: 420  200
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              132.45 -  377: 393   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 10 137.40




	Mirosław Uglik 150.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Stachowska            126.16 +  474: 358  176
    2     4 Małgorzata     Deszczyńska           133.15 +  419: 417  183
    3     3 Piotr          Broda                 131.68 -  326: 382   82
    4    11 Agnieszka      Matus                 120.38 +  351: 314  170
    5     7 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  299: 346  100
    6     9 Rafał          Błaszkiewicz          130.33 +  413: 383  180
    7     6 Maciej         Czupryniak            143.35 +  470: 339  193
    8     6 Kamil          Kister                146.92 -  279: 411   97
    9     7 Stanisław      Rydzik                147.01 -  329: 403   97
   10    14 Piotr          Pietuchowski          150.44 +  438: 285  200
   11    11 Zbigniew       Rybak                 119.92 +  496: 342  170
   12     7 Paweł          Jackowski             145.24 +  471: 312  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 12 153.58




	Kazimierz Merklejn 150.18 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Rogala                124.90 +  381: 329  175
    2    11 Krzysztof      Sporczyk              132.45 +  448: 309  182
    3     7 Radosław       Jachna                135.19 -  347: 394   85
    4    13 Renata         Andracka              116.49 +  442: 223  166
    5     7 Mirosław       Uglik                 150.28 +  346: 299  200
    6     6 Andrzej        Kroc                  131.15 +  384: 383  181
    7     2 Jakub          Zaryński              144.68 -  358: 419   95
    8     7 Przemysław     Rybicki               143.92 -  378: 428   94
    9    10 Katarzyna      Ślusarska             121.54 +  429: 399  172
   10     6 Stanisław      Rydzik                147.01 +  339: 312  197
   11     5 Rafał          Matczak               136.12 +  617: 266  186
   12     3 Marek          Reda                  138.78 -  342: 380   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 12 151.83




	Tomasz Zwoliński 149.64 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Czesław        Grajewski             124.83 +  386: 380  175
    2    15 Radosław       Jachna                135.19 -  300: 446   85
    3    21 Krzysztof      Sporczyk              132.45 -  320: 378   82
    4    19 Konrad         Pajączek              110.62 +  445: 232  161
    5    22 Grzegorz       Kurowski              148.84 -  298: 481   99
    6    25 Marek          Rogalski              130.43 +  399: 342  180
    7    20 Katarzyna      Ślusarska             121.54 -  360: 361   72
    8    21 Olga           Swarcewicz            100.57 +  550: 424  151
    9    14 Maciej         Czupryniak            143.35 -  395: 406   93
   10    18 Katarzyna      Bogusławska           109.75 +  539: 338  160
   11    15 Piotr          Pietuchowski          150.44 -  420: 503  100
   12    16 Juliusz        Czupryniak            145.53 +  436: 245  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Grzegorz Kurowski 148.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Polak                 124.56 -  439: 451   75
    2    16 Maciej         Czupryniak            143.35 -  393: 412   93
    3    24 Bogdan         Pokojski              116.12 +  365: 319  166
    4    17 Szymon         Dąbrowski             131.49 -  461: 483   81
    5    22 Tomasz         Zwoliński             149.64 +  481: 298  200
    6    18 Irena          Sołdan                133.69 -  309: 434   84
    7    21 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  551: 304  150
    8    15 Agnieszka      Matus                 120.38 +  404: 359  170
    9     8 Mariusz        Skrobosz              160.39 -  310: 673  110
   10    16 Marcin         Stachowski            122.50 +  386: 375  172
   11    14 Małgorzata     Deszczyńska           133.15 +  441: 291  183
   12    10 Dawid          Pikul                 157.88 -  371: 382  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Stanisław Rydzik 147.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Stachowski            122.50 +  443: 356  172
    2     6 Rafał          Matczak               136.12 -  355: 358   86
    3    12 Małgorzata     Deszczyńska           133.15 +  491: 378  183
    4     8 Adrian         Ziemniewicz           116.74 -  366: 425   67
    5    15 Katarzyna      Ślusarska             121.54 +  476: 290  172
    6     7 Krzysztof      Mówka                 153.20 -  261: 436  103
    7    16 Irena          Sołdan                133.69 +  412: 275  184
    8    13 Dorota         Stachowska            126.16 +  533: 308  176
    9     7 Mirosław       Uglik                 150.28 +  403: 329  200
   10     6 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  312: 339  100
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              132.45 +  488: 377  182
   12     5 Szymon         Dąbrowski             131.49 +  450: 399  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Kamil Kister 146.92 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ewelina        Gruda                 121.73 +  450: 305  172
    2     5 Maciej         Sancewicz             136.13 +  403: 358  186
    3     5 Przemysław     Rybicki               143.92 +  427: 345  194
    4     2 Piotr          Pietuchowski          150.44 -  305: 405  100
    5     3 Piotr          Domański              131.73 -  372: 509   82
    6    15 Szymon         Płachta               138.65 +  404: 356  189
    7     9 Dorota         Stachowska            126.16 +  378: 375  176
    8     6 Mirosław       Uglik                 150.28 +  411: 279  200
    9     5 Marek          Reda                  138.78 +  418: 360  189
   10     2 Jakub          Zaryński              144.68 +  401: 357  195
   11     2 Piotr          Broda                 131.68 +  362: 343  182
   12     1 Michał         Alabrudziński         161.29 -  384: 410  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1976  / 12 164.67




	Juliusz Czupryniak 145.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Ślusarska             121.54 +  485: 434  172
    2     3 Marek          Dudkiewicz            137.80 +  446: 331  188
    3     2 Rafał          Matczak               136.12 -  419: 453   86
    4     7 Klara          Wigier                100.00 -  404: 411   50
    5     5 Michał         Alabrudziński         161.29 -  420: 463  111
    6    16 Kamil          Olejniczak            100.00 +  389: 322  150
    7     7 Dominik        Urbacki               153.36 -  349: 367  103
    8    16 Zbigniew       Rybak                 119.92 -  303: 402   70
    9    21 Marcin         Stachowski            122.50 -  392: 393   72
   10    23 Marta          Zwolińska             100.00 +  384: 341  150
   11    20 Ewelina        Gruda                 121.73 +  367: 355  172
   12    16 Tomasz         Zwoliński             149.64 -  245: 436  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Paweł Jackowski 145.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Matus                 120.38 -  340: 447   70
    2    26 Andrzej        Kroc                  131.15 -  354: 374   81
    3    27 Michał         Waszkiewicz           139.57 +  426: 379  190
    4    25 Ewelina        Gruda                 121.73 +  430: 392  172
    5    19 Czesław        Grajewski             124.83 +  433: 347  175
    6    11 Dominik        Urbacki               153.36 -  366: 419  103
    7    15 Katarzyna      Polak                 124.56 +  409: 316  175
    8     9 Rafał          Błaszkiewicz          130.33 +  354: 344  180
    9     9 Krzysztof      Mówka                 153.20 +  398: 379  203
   10     5 Szymon         Dąbrowski             131.49 +  479: 258  181
   11     4 Mariusz        Skrobosz              160.39 -  242: 479  110
   12     7 Mirosław       Uglik                 150.28 -  312: 471  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 12 145.00




	Jakub Zaryński 144.68 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zbigniew       Rybak                 119.92 +  423: 297  170
    2    12 Szymon         Płachta               138.65 +  552: 339  189
    3     1 Rafał          Błaszkiewicz          130.33 +  446: 399  180
    4     1 Joanna         Ostrowska             116.63 -  371: 416   67
    5     4 Dominik        Urbacki               153.36 +  422: 403  203
    6     3 Marek          Reda                  138.78 +  423: 340  189
    7     2 Kazimierz      Merklejn              150.18 +  419: 358  200
    8     2 Radosław       Jachna                135.19 -  315: 361   85
    9     2 Piotr          Broda                 131.68 +  429: 322  182
   10     2 Kamil          Kister                146.92 -  357: 401   97
   11     3 Przemysław     Rybicki               143.92 +  400: 352  194
   12     2 Dominik        Urbacki               153.36 +  441: 278  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1959  / 12 163.25




	Przemysław Rybicki 143.92 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Adrian         Ziemniewicz           116.74 +  426: 403  167
    2     9 Marek          Reda                  138.78 +  439: 307  189
    3     5 Kamil          Kister                146.92 -  345: 427   97
    4    12 Zbigniew       Rybak                 119.92 +  405: 359  170
    5     8 Robert         Kamiński              138.73 +  467: 322  189
    6     5 Joanna         Ostrowska             116.63 +  362: 288  167
    7     3 Michał         Alabrudziński         161.29 -  303: 416  111
    8     7 Kazimierz      Merklejn              150.18 +  428: 378  200
    9     4 Rafał          Matczak               136.12 +  415: 312  186
   10     4 Piotr          Broda                 131.68 -  365: 394   82
   11     3 Jakub          Zaryński              144.68 -  352: 400   95
   12     6 Krzysztof      Mówka                 153.20 -  375: 486  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 12 146.33




	Maciej Czupryniak 143.35 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Ostrowska             116.63 -  372: 438   67
    2    16 Grzegorz       Kurowski              148.84 +  412: 393  199
    3    17 Łucja          Kodzis                126.76 -  378: 385   77
    4    20 Irena          Sołdan                133.69 +  405: 334  184
    5    11 Szymon         Dąbrowski             131.49 +  441: 436  181
    6    13 Agnieszka      Matus                 120.38 +  468: 392  170
    7     6 Mirosław       Uglik                 150.28 -  339: 470  100
    8    12 Marek          Dudkiewicz            137.80 -  361: 387   88
    9    14 Tomasz         Zwoliński             149.64 +  406: 395  200
   10     9 Rafał          Błaszkiewicz          130.33 +  444: 360  180
   11     9 Katarzyna      Ślusarska             121.54 -  310: 365   72
   12    11 Katarzyna      Polak                 124.56 +  416: 379  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Michał Waszkiewicz 139.57 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Renata         Andracka              116.49 -  389: 418   66
    2    20 Dominik        Urbacki               153.36 -  312: 334  103
    3    27 Paweł          Jackowski             145.24 -  379: 426   95
    4    28 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  497: 280  150
    5    23 Zuzanna        Rytel- Kuc            100.00 +  422: 221  150
    6    20 Dawid          Pikul                 157.88 -  370: 419  108
    7    22 Olga           Swarcewicz            100.57 -  319: 377   51
    8    24 Dariusz        Jarosławski           116.23 +  569: 329  166
    9    20 Szymon         Płachta               138.65 +  489: 387  189
   10    11 Krzysztof      Mówka                 153.20 -  298: 443  103
   11    19 Łucja          Kodzis                126.76 -  318: 418   77
   12    22 Marcin         Stachowski            122.50 +  495: 372  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Marek Reda 138.78 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Jarosławski           116.23 +  432: 326  166
    2     9 Przemysław     Rybicki               143.92 -  307: 439   94
    3    20 Józef          Burzyński             112.23 +  387: 313  162
    4    10 Dawid          Pikul                 157.88 +  397: 350  208
    5     9 Krzysztof      Sporczyk              132.45 +  362: 319  182
    6     3 Jakub          Zaryński              144.68 -  340: 423   95
    7     5 Mariola        Osajda-Matczak        127.59 +  421: 298  178
    8     5 Robert         Kamiński              138.73 +  434: 262  189
    9     5 Kamil          Kister                146.92 -  360: 418   97
   10     8 Piotr          Domański              131.73 +  454: 338  182
   11     6 Radosław       Jachna                135.19 +  513: 365  185
   12     3 Kazimierz      Merklejn              150.18 +  380: 342  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1938  / 12 161.50




	Robert Kamiński 138.73 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bogdan         Pokojski              116.12 +  380: 300  166
    2    13 Marek          Rogalski              130.43 +  445: 313  180
    3     4 Michał         Alabrudziński         161.29 +  389: 374  211
    4     4 Radosław       Jachna                135.19 -  395: 418   85
    5     8 Przemysław     Rybicki               143.92 -  322: 467   94
    6    12 Maciej         Sancewicz             136.13 +  469: 346  186
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              132.45 +  356: 348  182
    8     5 Marek          Reda                  138.78 -  262: 434   89
    9     6 Szymon         Dąbrowski             131.49 -  344: 510   81
   10    15 Zbigniew       Rybak                 119.92 -  348: 374   70
   11    17 Marcin         Rogala                124.90 -  319: 389   75
   12    21 Łucja          Kodzis                126.76 -  361: 386   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Szymon Płachta 138.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Józef          Burzyński             112.23 +  356: 271  162
    2    12 Jakub          Zaryński              144.68 -  339: 552   95
    3    22 Zbigniew       Rybak                 119.92 -  249: 434   70
    4    18 Małgorzata     Deszczyńska           133.15 +  379: 306  183
    5    21 Marek          Dudkiewicz            137.80 +  490: 331  188
    6    15 Kamil          Kister                146.92 -  356: 404   97
    7    17 Marcin         Rogala                124.90 -  373: 385   75
    8    22 Konrad         Pajączek              110.62 -  351: 427   61
    9    20 Michał         Waszkiewicz           139.57 -  387: 489   90
   10    26 Zuzanna        Rytel- Kuc            100.00 +  487: 200  150
   11    22 Olga           Swarcewicz            100.57 +  399: 271  151
   12    17 Adrian         Ziemniewicz           116.74 +  408: 344  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Marek Dudkiewicz 137.80 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Dąbrowski             110.66 +  445: 302  161
    2     3 Juliusz        Czupryniak            145.53 -  331: 446   96
    3    16 Katarzyna      Ślusarska             121.54 +  341: 337  172
    4    14 Dominik        Urbacki               153.36 -  348: 462  103
    5    21 Szymon         Płachta               138.65 -  331: 490   89
    6    23 Konrad         Pajączek              110.62 +  417: 317  161
    7    18 Maciej         Sancewicz             136.13 +  402: 317  186
    8    12 Maciej         Czupryniak            143.35 +  387: 361  193
    9    11 Joanna         Ostrowska             116.63 -  330: 357   67
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              132.45 -  280: 382   82
   11    18 Agnieszka      Matus                 120.38 +  437: 311  170
   12    14 Zbigniew       Rybak                 119.92 +  343: 294  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Maciej Sancewicz 136.13 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Konrad         Pajączek              110.62 +  470: 420  161
    2     5 Kamil          Kister                146.92 -  358: 403   97
    3    14 Katarzyna      Bogusławska           109.75 +  461: 304  160
    4     9 Michał         Alabrudziński         161.29 -  361: 428  111
    5    16 Katarzyna      Polak                 124.56 +  367: 339  175
    6    12 Robert         Kamiński              138.73 -  346: 469   89
    7    18 Marek          Dudkiewicz            137.80 -  317: 402   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     881  /  7 125.86




	Rafał Matczak 136.12 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Bogusławska           109.75 +  468: 316  160
    2     6 Stanisław      Rydzik                147.01 +  358: 355  197
    3     2 Juliusz        Czupryniak            145.53 +  453: 419  196
    4     3 Piotr          Broda                 131.68 -  309: 442   82
    5     6 Mariola        Osajda-Matczak        127.59 +  401: 356  178
    6     2 Piotr          Domański              131.73 +  492: 365  182
    7     4 Radosław       Jachna                135.19 -  338: 378   85
    8     3 Krzysztof      Mówka                 153.20 +  356: 352  203
    9     4 Przemysław     Rybicki               143.92 -  312: 415   94
   10     7 Joanna         Ostrowska             116.63 +  413: 320  167
   11     5 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  266: 617  100
   12     8 Katarzyna      Ślusarska             121.54 -  293: 391   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Radosław Jachna 135.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Olga           Swarcewicz            100.57 +  333: 292  151
    2    15 Tomasz         Zwoliński             149.64 +  446: 300  200
    3     7 Kazimierz      Merklejn              150.18 +  394: 347  200
    4     4 Robert         Kamiński              138.73 +  418: 395  189
    5     2 Piotr          Pietuchowski          150.44 +  386: 319  200
    6     1 Piotr          Broda                 131.68 -  227: 354   82
    7     4 Rafał          Matczak               136.12 +  378: 338  186
    8     2 Jakub          Zaryński              144.68 +  361: 315  195
    9     1 Michał         Alabrudziński         161.29 -  308: 311  111
   10     3 Dominik        Urbacki               153.36 -  370: 406  103
   11     6 Marek          Reda                  138.78 -  365: 513   89
   12     9 Piotr          Domański              131.73 -  303: 329   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Irena Sołdan 133.69 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Klara          Wigier                100.00 -  348: 352   50
    2    22 Dawid          Pikul                 157.88 -  371: 378  108
    3    26 Dariusz        Jarosławski           116.23 +  452: 318  166
    4    20 Maciej         Czupryniak            143.35 -  334: 405   93
    5    25 Maciej         Dąbrowski             110.66 +  431: 350  161
    6    18 Grzegorz       Kurowski              148.84 +  434: 309  199
    7    16 Stanisław      Rydzik                147.01 -  275: 412   97
    8    20 Małgorzata     Deszczyńska           133.15 +  401: 392  183
    9    18 Zbigniew       Rybak                 119.92 -  356: 388   70
   10    21 Bogdan         Pokojski              116.12 -  293: 355   66
   11    24 Renata         Andracka              116.49 +  384: 301  166
   12    19 Konrad         Pajączek              110.62 +  460: 248  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Małgorzata Deszczyńska 133.15 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Beata          Jacyniuk              100.00 +  422: 268  150
    2     4 Mirosław       Uglik                 150.28 -  417: 419  100
    3    12 Stanisław      Rydzik                147.01 -  378: 491   97
    4    18 Szymon         Płachta               138.65 -  306: 379   89
    5    24 Bogdan         Pokojski              116.12 -  343: 466   66
    6    26 Katarzyna      Bogusławska           109.75 +  359: 224  160
    7    24 Marcin         Stachowski            122.50 +  445: 291  172
    8    20 Irena          Sołdan                133.69 -  392: 401   84
    9    22 Łucja          Kodzis                126.76 +  357: 304  177
   10    20 Mariola        Osajda-Matczak        127.59 +  376: 333  178
   11    14 Grzegorz       Kurowski              148.84 -  291: 441   99
   12    18 Mariola        Osajda-Matczak        127.59 +  419: 366  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Krzysztof Sporczyk 132.45 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marta          Zwolińska             100.00 +  426: 127  150
    2    11 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  309: 448  100
    3    21 Tomasz         Zwoliński             149.64 +  378: 320  200
    4    15 Łucja          Kodzis                126.76 +  446: 302  177
    5     9 Marek          Reda                  138.78 -  319: 362   89
    6    10 Adrian         Ziemniewicz           116.74 +  376: 309  167
    7     8 Robert         Kamiński              138.73 -  348: 356   89
    8    10 Szymon         Dąbrowski             131.49 -  373: 453   81
    9    19 Konrad         Pajączek              110.62 +  425: 382  161
   10    13 Marek          Dudkiewicz            137.80 +  382: 280  188
   11     8 Stanisław      Rydzik                147.01 -  377: 488   97
   12    13 Piotr          Pietuchowski          150.44 +  393: 377  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Piotr Domański 131.73 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zuzanna        Rytel- Kuc            100.00 +  592: 184  150
    2     1 Michał         Alabrudziński         161.29 -  324: 347  111
    3     9 Kamil          Olejniczak            100.00 +  545: 242  150
    4     5 Mariusz        Skrobosz              160.39 +  409: 366  210
    5     3 Kamil          Kister                146.92 +  509: 372  197
    6     2 Rafał          Matczak               136.12 -  365: 492   86
    7     1 Piotr          Broda                 131.68 -  371: 414   82
    8     8 Marcin         Rogala                124.90 +  496: 307  175
    9     3 Dominik        Urbacki               153.36 -  362: 509  103
   10     8 Marek          Reda                  138.78 -  338: 454   89
   11    12 Konrad         Pajączek              110.62 +  378: 345  161
   12     9 Radosław       Jachna                135.19 +  329: 303  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Piotr Broda 131.68 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  428: 312  150
    2    10 Krzysztof      Mówka                 153.20 +  409: 343  203
    3     3 Mirosław       Uglik                 150.28 +  382: 326  200
    4     3 Rafał          Matczak               136.12 +  442: 309  186
    5     1 Joanna         Ostrowska             116.63 +  388: 356  167
    6     1 Radosław       Jachna                135.19 +  354: 227  185
    7     1 Piotr          Domański              131.73 +  414: 371  182
    8     1 Michał         Alabrudziński         161.29 -  351: 372  111
    9     2 Jakub          Zaryński              144.68 -  322: 429   95
   10     4 Przemysław     Rybicki               143.92 +  394: 365  194
   11     2 Kamil          Kister                146.92 -  343: 362   97
   12     4 Mariusz        Skrobosz              160.39 -  353: 420  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1880  / 12 156.67




	Szymon Dąbrowski 131.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Kamil          Olejniczak            100.00 -  436: 459   50
    2    17 Mariusz        Skrobosz              160.39 -  343: 510  110
    3    25 Olga           Swarcewicz            100.57 +  462: 404  151
    4    17 Grzegorz       Kurowski              148.84 +  483: 461  199
    5    11 Maciej         Czupryniak            143.35 -  436: 441   93
    6    17 Bogdan         Pokojski              116.12 +  400: 397  166
    7    12 Dawid          Pikul                 157.88 +  357: 329  208
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              132.45 +  453: 373  182
    9     6 Robert         Kamiński              138.73 +  510: 344  189
   10     5 Paweł          Jackowski             145.24 -  258: 479   95
   11     7 Joanna         Ostrowska             116.63 +  517: 281  167
   12     5 Stanisław      Rydzik                147.01 -  399: 450   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Andrzej Kroc 131.15 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         161.29 -  297: 530  111
    2    26 Paweł          Jackowski             145.24 +  374: 354  195
    3    10 Adrian         Ziemniewicz           116.74 +  397: 379  167
    4    16 Dorota         Stachowska            126.16 +  441: 369  176
    5    10 Klara          Wigier                100.00 +  459: 221  150
    6     6 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  383: 384  100
    7    10 Joanna         Ostrowska             116.63 -  307: 417   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     966  /  7 138.00




	Marek Rogalski 130.43 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              160.39 +  406: 380  210
    2    13 Robert         Kamiński              138.73 -  313: 445   89
    3    23 Klara          Wigier                100.00 -  343: 371   50
    4    24 Katarzyna      Polak                 124.56 -  236: 511   75
    5    29 Beata          Jacyniuk              100.00 +  303: 263  150
    6    25 Tomasz         Zwoliński             149.64 -  342: 399  100
    7    25 Bogdan         Pokojski              116.12 -  296: 389   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  7 105.71




	Rafał Błaszkiewicz 130.33 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 157.88 +  527: 380  208
    2     2 Kamil          Olejniczak            100.00 +  476: 331  150
    3     1 Jakub          Zaryński              144.68 -  399: 446   95
    4     6 Mariola        Osajda-Matczak        127.59 -  310: 448   78
    5    13 Katarzyna      Bogusławska           109.75 +  344: 337  160
    6     9 Mirosław       Uglik                 150.28 -  383: 413  100
    7    14 Adrian         Ziemniewicz           116.74 +  520: 321  167
    8     9 Paweł          Jackowski             145.24 -  344: 354   95
    9    12 Klara          Wigier                100.00 +  452: 299  150
   10     9 Maciej         Czupryniak            143.35 -  360: 444   93
   11    13 Dorota         Stachowska            126.16 -  354: 404   76
   12    15 Joanna         Ostrowska             116.63 -  349: 387   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Mariola Osajda-Matczak 127.59 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Urbacki               153.36 +  389: 351  203
    2    14 Klara          Wigier                100.00 +  444: 252  150
    3     6 Piotr          Pietuchowski          150.44 -  395: 412  100
    4     6 Rafał          Błaszkiewicz          130.33 +  448: 310  180
    5     6 Rafał          Matczak               136.12 -  356: 401   86
    6     8 Marcin         Rogala                124.90 +  452: 310  175
    7     5 Marek          Reda                  138.78 -  298: 421   89
    8    14 Katarzyna      Ślusarska             121.54 -  315: 411   72
    9    15 Katarzyna      Polak                 124.56 -  351: 428   75
   10    20 Małgorzata     Deszczyńska           133.15 -  333: 376   83
   11    21 Katarzyna      Bogusławska           109.75 +  382: 325  160
   12    18 Małgorzata     Deszczyńska           133.15 -  366: 419   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Łucja  Kodzis 126.76 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 153.20 -  387: 430  103
    2    21 Zuzanna        Rytel- Kuc            100.00 +  373: 229  150
    3    17 Maciej         Czupryniak            143.35 +  385: 378  193
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              132.45 -  302: 446   82
    5    20 Dorota         Stachowska            126.16 -  372: 481   76
    6    21 Katarzyna      Polak                 124.56 -  352: 430   75
    7    26 Beata          Jacyniuk              100.00 -  289: 399   50
    8    26 Józef          Burzyński             112.23 +  392: 300  162
    9    22 Małgorzata     Deszczyńska           133.15 -  304: 357   83
   10    27 Dariusz        Jarosławski           116.23 +  364: 301  166
   11    19 Michał         Waszkiewicz           139.57 +  418: 318  190
   12    21 Robert         Kamiński              138.73 +  386: 361  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Dorota Stachowska 126.16 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Uglik                 150.28 -  358: 474  100
    2    24 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  369: 272  150
    3    18 Krzysztof      Mówka                 153.20 +  409: 339  203
    4    16 Andrzej        Kroc                  131.15 -  369: 441   81
    5    20 Łucja          Kodzis                126.76 +  481: 372  177
    6    14 Klara          Wigier                100.00 +  390: 311  150
    7     9 Kamil          Kister                146.92 -  375: 378   97
    8    13 Stanisław      Rydzik                147.01 -  308: 533   97
    9    17 Czesław        Grajewski             124.83 +  411: 284  175
   10    10 Katarzyna      Polak                 124.56 -  339: 429   75
   11    13 Rafał          Błaszkiewicz          130.33 +  404: 354  180
   12    12 Marcin         Rogala                124.90 -  256: 379   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Marcin Rogala 124.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  329: 381  100
    2    27 Marta          Zwolińska             100.00 +  441: 244  150
    3    19 Dominik        Urbacki               153.36 -  358: 478  103
    4    22 Kamil          Olejniczak            100.00 +  450: 283  150
    5    17 Dawid          Pikul                 157.88 +  491: 392  208
    6     8 Mariola        Osajda-Matczak        127.59 -  310: 452   78
    7    17 Szymon         Płachta               138.65 +  385: 373  189
    8     8 Piotr          Domański              131.73 -  307: 496   82
    9    16 Agnieszka      Matus                 120.38 -  378: 393   70
   10    19 Klara          Wigier                100.00 +  405: 328  150
   11    17 Robert         Kamiński              138.73 +  389: 319  189
   12    12 Dorota         Stachowska            126.16 +  379: 256  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Czesław Grajewski 124.83 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             149.64 -  380: 386  100
    2    23 Beata          Jacyniuk              100.00 +  458: 270  150
    3    13 Dawid          Pikul                 157.88 -  307: 509  108
    4    21 Marta          Zwolińska             100.00 +  393: 171  150
    5    19 Paweł          Jackowski             145.24 -  347: 433   95
    6    22 Renata         Andracka              116.49 +  324: 284  166
    7    13 Mariusz        Skrobosz              160.39 -  325: 382  110
    8    23 Katarzyna      Bogusławska           109.75 +  425: 310  160
    9    17 Dorota         Stachowska            126.16 -  284: 411   76
   10    22 Konrad         Pajączek              110.62 -  374: 382   61
   11    23 Adrian         Ziemniewicz           116.74 -  396: 439   67
   12    23 Ewelina        Gruda                 121.73 -  362: 374   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Katarzyna Polak 124.56 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              148.84 +  451: 439  199
    2     7 Renata         Andracka              116.49 -  344: 406   66
    3    15 Agnieszka      Matus                 120.38 -  328: 436   70
    4    24 Marek          Rogalski              130.43 +  511: 236  180
    5    16 Maciej         Sancewicz             136.13 -  339: 367   86
    6    21 Łucja          Kodzis                126.76 +  430: 352  177
    7    15 Paweł          Jackowski             145.24 -  316: 409   95
    8    18 Bogdan         Pokojski              116.12 +  380: 300  166
    9    15 Mariola        Osajda-Matczak        127.59 +  428: 351  178
   10    10 Dorota         Stachowska            126.16 +  429: 339  176
   11    10 Krzysztof      Mówka                 153.20 -  312: 422  103
   12    11 Maciej         Czupryniak            143.35 -  379: 416   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Marcin Stachowski 122.50 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                147.01 -  356: 443   97
    2    25 Olga           Swarcewicz            100.57 +  352: 349  151
    3    11 Mariusz        Skrobosz              160.39 -  352: 454  110
    4    27 Katarzyna      Bogusławska           109.75 -  269: 330   60
    5    27 Konrad         Pajączek              110.62 -  405: 441   61
    6    28 Józef          Burzyński             112.23 +  360: 325  162
    7    24 Małgorzata     Deszczyńska           133.15 -  291: 445   83
    8    27 Maciej         Dąbrowski             110.66 +  322: 289  161
    9    21 Juliusz        Czupryniak            145.53 +  393: 392  196
   10    16 Grzegorz       Kurowski              148.84 -  375: 386   99
   11    25 Klara          Wigier                100.00 +  311: 296  150
   12    22 Michał         Waszkiewicz           139.57 -  372: 495   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Ewelina Gruda 121.73 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kamil          Kister                146.92 -  305: 450   97
    2    28 Katarzyna      Bogusławska           109.75 -  331: 392   60
    3    29 Maciej         Dąbrowski             110.66 +  440: 252  161
    4    25 Paweł          Jackowski             145.24 -  392: 430   95
    5    26 Marta          Zwolińska             100.00 +  501: 290  150
    6    19 Mariusz        Skrobosz              160.39 -  320: 391  110
    7    23 Konrad         Pajączek              110.62 -  287: 361   61
    8    25 Renata         Andracka              116.49 -  329: 347   66
    9    26 Zuzanna        Rytel- Kuc            100.00 +  495: 138  150
   10    24 Józef          Burzyński             112.23 +  373: 353  162
   11    20 Juliusz        Czupryniak            145.53 -  355: 367   96
   12    23 Czesław        Grajewski             124.83 +  374: 362  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Katarzyna Ślusarska 121.54 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Juliusz        Czupryniak            145.53 -  434: 485   96
    2    18 Konrad         Pajączek              110.62 +  353: 276  161
    3    16 Marek          Dudkiewicz            137.80 -  337: 341   88
    4    23 Józef          Burzyński             112.23 +  380: 345  162
    5    15 Stanisław      Rydzik                147.01 -  290: 476   97
    6    24 Zbigniew       Rybak                 119.92 +  374: 357  170
    7    20 Tomasz         Zwoliński             149.64 +  361: 360  200
    8    14 Mariola        Osajda-Matczak        127.59 +  411: 315  178
    9    10 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  399: 429  100
   10    12 Agnieszka      Matus                 120.38 +  444: 295  170
   11     9 Maciej         Czupryniak            143.35 +  365: 310  193
   12     8 Rafał          Matczak               136.12 +  391: 293  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Agnieszka Matus 120.38 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             145.24 +  447: 340  195
    2     8 Joanna         Ostrowska             116.63 -  361: 372   67
    3    15 Katarzyna      Polak                 124.56 +  436: 328  175
    4    11 Mirosław       Uglik                 150.28 -  314: 351  100
    5    18 Renata         Andracka              116.49 +  397: 358  166
    6    13 Maciej         Czupryniak            143.35 -  392: 468   93
    7    19 Klara          Wigier                100.00 +  367: 360  150
    8    15 Grzegorz       Kurowski              148.84 -  359: 404   99
    9    16 Marcin         Rogala                124.90 +  393: 378  175
   10    12 Katarzyna      Ślusarska             121.54 -  295: 444   72
   11    18 Marek          Dudkiewicz            137.80 -  311: 437   88
   12    20 Bogdan         Pokojski              116.12 -  288: 376   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Zbigniew Rybak 119.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jakub          Zaryński              144.68 -  297: 423   95
    2    29 Maciej         Dąbrowski             110.66 +  423: 296  161
    3    22 Szymon         Płachta               138.65 +  434: 249  189
    4    12 Przemysław     Rybicki               143.92 -  359: 405   94
    5    12 Adrian         Ziemniewicz           116.74 -  252: 327   67
    6    24 Katarzyna      Ślusarska             121.54 -  357: 374   72
    7    27 Kamil          Olejniczak            100.00 +  403: 295  150
    8    16 Juliusz        Czupryniak            145.53 +  402: 303  196
    9    18 Irena          Sołdan                133.69 +  388: 356  184
   10    15 Robert         Kamiński              138.73 +  374: 348  189
   11    11 Mirosław       Uglik                 150.28 -  342: 496  100
   12    14 Marek          Dudkiewicz            137.80 -  294: 343   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Adrian Ziemniewicz 116.74 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Przemysław     Rybicki               143.92 -  403: 426   94
    2    19 Dariusz        Jarosławski           116.23 +  512: 262  166
    3    10 Andrzej        Kroc                  131.15 -  379: 397   81
    4     8 Stanisław      Rydzik                147.01 +  425: 366  197
    5    12 Zbigniew       Rybak                 119.92 +  327: 252  170
    6    10 Krzysztof      Sporczyk              132.45 -  309: 376   82
    7    14 Rafał          Błaszkiewicz          130.33 -  321: 520   80
    8    19 Klara          Wigier                100.00 -  372: 374   50
    9    23 Beata          Jacyniuk              100.00 +  377: 351  150
   10    17 Dawid          Pikul                 157.88 -  330: 381  108
   11    23 Czesław        Grajewski             124.83 +  439: 396  175
   12    17 Szymon         Płachta               138.65 -  344: 408   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Joanna Ostrowska 116.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Czupryniak            143.35 +  438: 372  193
    2     8 Agnieszka      Matus                 120.38 +  372: 361  170
    3     8 Renata         Andracka              116.49 +  405: 369  166
    4     1 Jakub          Zaryński              144.68 +  416: 371  195
    5     1 Piotr          Broda                 131.68 -  356: 388   82
    6     5 Przemysław     Rybicki               143.92 -  288: 362   94
    7    10 Andrzej        Kroc                  131.15 +  417: 307  181
    8     4 Dominik        Urbacki               153.36 -  348: 406  103
    9    11 Marek          Dudkiewicz            137.80 +  357: 330  188
   10     7 Rafał          Matczak               136.12 -  320: 413   86
   11     7 Szymon         Dąbrowski             131.49 -  281: 517   81
   12    15 Rafał          Błaszkiewicz          130.33 +  387: 349  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Renata Andracka 116.49 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Waszkiewicz           139.57 +  418: 389  190
    2     7 Katarzyna      Polak                 124.56 +  406: 344  175
    3     8 Joanna         Ostrowska             116.63 -  369: 405   67
    4    13 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  223: 442  100
    5    18 Agnieszka      Matus                 120.38 -  358: 397   70
    6    22 Czesław        Grajewski             124.83 -  284: 324   75
    7    28 Katarzyna      Bogusławska           109.75 -  307: 389   60
    8    25 Ewelina        Gruda                 121.73 +  347: 329  172
    9    25 Bogdan         Pokojski              116.12 -  346: 384   66
   10    28 Maciej         Dąbrowski             110.66 +  425: 389  161
   11    24 Irena          Sołdan                133.69 -  301: 384   84
   12    24 Olga           Swarcewicz            100.57 -  331: 397   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Dariusz Jarosławski 116.23 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Reda                  138.78 -  326: 432   89
    2    19 Adrian         Ziemniewicz           116.74 -  262: 512   67
    3    26 Irena          Sołdan                133.69 -  318: 452   84
    4    30 Maciej         Dąbrowski             110.66 -  325: 387   61
    5    30 Olga           Swarcewicz            100.57 -  319: 430   51
    6    31 PAUZA
    7    30 Zuzanna        Rytel- Kuc            100.00 +  385: 226  150
    8    24 Michał         Waszkiewicz           139.57 -  329: 569   90
    9    28 Marta          Zwolińska             100.00 +  362: 259  150
   10    27 Łucja          Kodzis                126.76 -  301: 364   77
   11    27 Beata          Jacyniuk              100.00 +  315: 299  150
   12    26 Klara          Wigier                100.00 +  379: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 11 101.73




	Bogdan Pokojski 116.12 Brwinów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Robert         Kamiński              138.73 -  300: 380   89
    2    30 Józef          Burzyński             112.23 -  357: 379   62
    3    24 Grzegorz       Kurowski              148.84 -  319: 365   99
    4    29 Olga           Swarcewicz            100.57 +  382: 338  151
    5    24 Małgorzata     Deszczyńska           133.15 +  466: 343  183
    6    17 Szymon         Dąbrowski             131.49 -  397: 400   81
    7    25 Marek          Rogalski              130.43 +  389: 296  180
    8    18 Katarzyna      Polak                 124.56 -  300: 380   75
    9    25 Renata         Andracka              116.49 +  384: 346  166
   10    21 Irena          Sołdan                133.69 +  355: 293  184
   11    16 Dawid          Pikul                 157.88 -  418: 440  108
   12    20 Agnieszka      Matus                 120.38 +  376: 288  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Józef Burzyński 112.23 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Płachta               138.65 -  271: 356   89
    2    30 Bogdan         Pokojski              116.12 +  379: 357  166
    3    20 Marek          Reda                  138.78 -  313: 387   89
    4    23 Katarzyna      Ślusarska             121.54 -  345: 380   72
    5    28 Kamil          Olejniczak            100.00 -  286: 431   50
    6    28 Marcin         Stachowski            122.50 -  325: 360   72
    7    29 Marta          Zwolińska             100.00 +  327: 281  150
    8    26 Łucja          Kodzis                126.76 -  300: 392   77
    9    27 Maciej         Dąbrowski             110.66 +  389: 378  161
   10    24 Ewelina        Gruda                 121.73 -  353: 373   72
   11    26 Zuzanna        Rytel- Kuc            100.00 +  366: 264  150
   12    25 Katarzyna      Bogusławska           109.75 +  460: 397  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Maciej Dąbrowski 110.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Dudkiewicz            137.80 -  302: 445   88
    2    29 Zbigniew       Rybak                 119.92 -  296: 423   70
    3    29 Ewelina        Gruda                 121.73 -  252: 440   72
    4    30 Dariusz        Jarosławski           116.23 +  387: 325  166
    5    25 Irena          Sołdan                133.69 -  350: 431   84
    6    27 Olga           Swarcewicz            100.57 -  312: 388   51
    7    31 PAUZA
    8    27 Marcin         Stachowski            122.50 -  289: 322   72
    9    27 Józef          Burzyński             112.23 -  378: 389   62
   10    28 Renata         Andracka              116.49 -  389: 425   66
   11    28 Marta          Zwolińska             100.00 +  349: 185  150
   12    27 Beata          Jacyniuk              100.00 +  387: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  / 11  93.73




	Konrad Pajączek 110.62 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Sancewicz             136.13 -  420: 470   86
    2    18 Katarzyna      Ślusarska             121.54 -  276: 353   72
    3    28 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  502: 223  150
    4    19 Tomasz         Zwoliński             149.64 -  232: 445  100
    5    27 Marcin         Stachowski            122.50 +  441: 405  172
    6    23 Marek          Dudkiewicz            137.80 -  317: 417   88
    7    23 Ewelina        Gruda                 121.73 +  361: 287  172
    8    22 Szymon         Płachta               138.65 +  427: 351  189
    9    19 Krzysztof      Sporczyk              132.45 -  382: 425   82
   10    22 Czesław        Grajewski             124.83 +  382: 374  175
   11    12 Piotr          Domański              131.73 -  345: 378   82
   12    19 Irena          Sołdan                133.69 -  248: 460   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Katarzyna Bogusławska 109.75 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Matczak               136.12 -  316: 468   86
    2    28 Ewelina        Gruda                 121.73 +  392: 331  172
    3    14 Maciej         Sancewicz             136.13 -  304: 461   86
    4    27 Marcin         Stachowski            122.50 +  330: 269  172
    5    13 Rafał          Błaszkiewicz          130.33 -  337: 344   80
    6    26 Małgorzata     Deszczyńska           133.15 -  224: 359   83
    7    28 Renata         Andracka              116.49 +  389: 307  166
    8    23 Czesław        Grajewski             124.83 -  310: 425   75
    9    24 Olga           Swarcewicz            100.57 +  368: 334  151
   10    18 Tomasz         Zwoliński             149.64 -  338: 539  100
   11    21 Mariola        Osajda-Matczak        127.59 -  325: 382   78
   12    25 Józef          Burzyński             112.23 -  397: 460   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Olga Swarcewicz 100.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Radosław       Jachna                135.19 -  292: 333   85
    2    25 Marcin         Stachowski            122.50 -  349: 352   72
    3    25 Szymon         Dąbrowski             131.49 -  404: 462   81
    4    29 Bogdan         Pokojski              116.12 -  338: 382   66
    5    30 Dariusz        Jarosławski           116.23 +  430: 319  166
    6    27 Maciej         Dąbrowski             110.66 +  388: 312  161
    7    22 Michał         Waszkiewicz           139.57 +  377: 319  190
    8    21 Tomasz         Zwoliński             149.64 -  424: 550  100
    9    24 Katarzyna      Bogusławska           109.75 -  334: 368   60
   10    25 Beata          Jacyniuk              100.00 +  338: 313  150
   11    22 Szymon         Płachta               138.65 -  271: 399   89
   12    24 Renata         Andracka              116.49 +  397: 331  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Beata Jacyniuk 100.00 Grodzisk Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Małgorzata     Deszczyńska           133.15 -  268: 422   83
    2    23 Czesław        Grajewski             124.83 -  270: 458   75
    3    30 Zuzanna        Rytel- Kuc            100.00 +  317: 245  150
    4    26 Krzysztof      Mówka                 153.20 -  315: 396  103
    5    29 Marek          Rogalski              130.43 -  263: 303   80
    6    29 Marta          Zwolińska             100.00 +  340: 238  150
    7    26 Łucja          Kodzis                126.76 +  399: 289  177
    8    17 Dawid          Pikul                 157.88 -  250: 486  108
    9    23 Adrian         Ziemniewicz           116.74 -  351: 377   67
   10    25 Olga           Swarcewicz            100.57 -  313: 338   51
   11    27 Dariusz        Jarosławski           116.23 -  299: 315   66
   12    27 Maciej         Dąbrowski             110.66 -  215: 387   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Kamil Olejniczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Szymon         Dąbrowski             131.49 +  459: 436  181
    2     2 Rafał          Błaszkiewicz          130.33 -  331: 476   80
    3     9 Piotr          Domański              131.73 -  242: 545   82
    4    22 Marcin         Rogala                124.90 -  283: 450   75
    5    28 Józef          Burzyński             112.23 +  431: 286  162
    6    16 Juliusz        Czupryniak            145.53 -  322: 389   96
    7    27 Zbigniew       Rybak                 119.92 -  295: 403   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  /  7 106.57




	Zuzanna Rytel- Kuc 100.00 Grodzisk Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Domański              131.73 -  184: 592   82
    2    21 Łucja          Kodzis                126.76 -  229: 373   77
    3    30 Beata          Jacyniuk              100.00 -  245: 317   50
    4    31 PAUZA
    5    23 Michał         Waszkiewicz           139.57 -  221: 422   90
    6    30 Krzysztof      Tomczak               100.00 -  255: 353   50
    7    30 Dariusz        Jarosławski           116.23 -  226: 385   66
    8    28 Marta          Zwolińska             100.00 -  236: 298   50
    9    26 Ewelina        Gruda                 121.73 -  138: 495   72
   10    26 Szymon         Płachta               138.65 -  200: 487   89
   11    26 Józef          Burzyński             112.23 -  264: 366   62
   12    28 Marta          Zwolińska             100.00 -  255: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  / 11  67.09




	Krzysztof Tomczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Piotr          Broda                 131.68 -  312: 428   82
    2    24 Dorota         Stachowska            126.16 -  272: 369   76
    3    28 Konrad         Pajączek              110.62 -  223: 502   61
    4    28 Michał         Waszkiewicz           139.57 -  280: 497   90
    5    31 PAUZA
    6    30 Zuzanna        Rytel- Kuc            100.00 +  353: 255  150
    7    21 Grzegorz       Kurowski              148.84 -  304: 551   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     558  /  6  93.00




	Klara Wigier 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Irena          Sołdan                133.69 +  352: 348  184
    2    14 Mariola        Osajda-Matczak        127.59 -  252: 444   78
    3    23 Marek          Rogalski              130.43 +  371: 343  180
    4     7 Juliusz        Czupryniak            145.53 +  411: 404  196
    5    10 Andrzej        Kroc                  131.15 -  221: 459   81
    6    14 Dorota         Stachowska            126.16 -  311: 390   76
    7    19 Agnieszka      Matus                 120.38 -  360: 367   70
    8    19 Adrian         Ziemniewicz           116.74 +  374: 372  167
    9    12 Rafał          Błaszkiewicz          130.33 -  299: 452   80
   10    19 Marcin         Rogala                124.90 -  328: 405   75
   11    25 Marcin         Stachowski            122.50 -  296: 311   72
   12    26 Dariusz        Jarosławski           116.23 -  346: 379   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Marta Zwolińska 100.00 Grodzisk Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Sporczyk              132.45 -  127: 426   82
    2    27 Marcin         Rogala                124.90 -  244: 441   75
    3    31 PAUZA
    4    21 Czesław        Grajewski             124.83 -  171: 393   75
    5    26 Ewelina        Gruda                 121.73 -  290: 501   72
    6    29 Beata          Jacyniuk              100.00 -  238: 340   50
    7    29 Józef          Burzyński             112.23 -  281: 327   62
    8    28 Zuzanna        Rytel- Kuc            100.00 +  298: 236  150
    9    28 Dariusz        Jarosławski           116.23 -  259: 362   66
   10    23 Juliusz        Czupryniak            145.53 -  341: 384   96
   11    28 Maciej         Dąbrowski             110.66 -  185: 349   61
   12    28 Zuzanna        Rytel- Kuc            100.00 +  318: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  / 11  85.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kroc                  530: 297
   2 Marek          Rogalski             - Mariusz        Skrobosz              406: 380
   3 Dawid          Pikul                - Rafał          Błaszkiewicz          380: 527
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Dominik        Urbacki               389: 351
   5 Krzysztof      Mówka                - Łucja          Kodzis                430: 387
   6 Dorota         Stachowska           - Mirosław       Uglik                 358: 474
   7 Kazimierz      Merklejn             - Marcin         Rogala                381: 329
   8 Czesław        Grajewski            - Tomasz         Zwoliński             380: 386
   9 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Polak                 439: 451
  10 Marcin         Stachowski           - Stanisław      Rydzik                356: 443
  11 Kamil          Kister               - Ewelina        Gruda                 450: 305
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Juliusz        Czupryniak            434: 485
  13 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Matus                 340: 447
  14 Zbigniew       Rybak                - Jakub          Zaryński              297: 423
  15 Przemysław     Rybicki              - Adrian         Ziemniewicz           426: 403
  16 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Czupryniak            438: 372
  17 Michał         Waszkiewicz          - Renata         Andracka              389: 418
  18 Dariusz        Jarosławski          - Marek          Reda                  326: 432
  19 Robert         Kamiński             - Bogdan         Pokojski              380: 300
  20 Józef          Burzyński            - Szymon         Płachta               271: 356
  21 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Dąbrowski             445: 302
  22 Konrad         Pajączek             - Maciej         Sancewicz             420: 470
  23 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Bogusławska           468: 316
  24 Olga           Swarcewicz           - Radosław       Jachna                292: 333
  25 Irena          Sołdan               - Klara          Wigier                348: 352
  26 Beata          Jacyniuk             - Małgorzata     Deszczyńska           268: 422
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Zwolińska             426: 127
  28 Zuzanna        Rytel- Kuc           - Piotr          Domański              184: 592
  29 Piotr          Broda                - Krzysztof      Tomczak               428: 312
  30 Kamil          Olejniczak           - Szymon         Dąbrowski             459: 436


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Domański             - Michał         Alabrudziński         324: 347
   2 Rafał          Błaszkiewicz         - Kamil          Olejniczak            476: 331
   3 Juliusz        Czupryniak           - Marek          Dudkiewicz            446: 331
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Mirosław       Uglik                 417: 419
   5 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Kister                358: 403
   6 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Matczak               355: 358
   7 Katarzyna      Polak                - Renata         Andracka              344: 406
   8 Agnieszka      Matus                - Joanna         Ostrowska             361: 372
   9 Marek          Reda                 - Przemysław     Rybicki               307: 439
  10 Piotr          Broda                - Krzysztof      Mówka                 409: 343
  11 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              448: 309
  12 Szymon         Płachta              - Jakub          Zaryński              339: 552
  13 Marek          Rogalski             - Robert         Kamiński              313: 445
  14 Klara          Wigier               - Mariola        Osajda-Matczak        252: 444
  15 Radosław       Jachna               - Tomasz         Zwoliński             446: 300
  16 Maciej         Czupryniak           - Grzegorz       Kurowski              412: 393
  17 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Dąbrowski             510: 343
  18 Konrad         Pajączek             - Katarzyna      Ślusarska             276: 353
  19 Adrian         Ziemniewicz          - Dariusz        Jarosławski           512: 262
  20 Dominik        Urbacki              - Michał         Waszkiewicz           334: 312
  21 Łucja          Kodzis               - Zuzanna        Rytel- Kuc            373: 229
  22 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                378: 371
  23 Beata          Jacyniuk             - Czesław        Grajewski             270: 458
  24 Krzysztof      Tomczak              - Dorota         Stachowska            272: 369
  25 Marcin         Stachowski           - Olga           Swarcewicz            352: 349
  26 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Jackowski             374: 354
  27 Marta          Zwolińska            - Marcin         Rogala                244: 441
  28 Ewelina        Gruda                - Katarzyna      Bogusławska           331: 392
  29 Maciej         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 296: 423
  30 Bogdan         Pokojski             - Józef          Burzyński             357: 379


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Rafał          Błaszkiewicz          446: 399
   2 Rafał          Matczak              - Juliusz        Czupryniak            453: 419
   3 Mirosław       Uglik                - Piotr          Broda                 326: 382
   4 Robert         Kamiński             - Michał         Alabrudziński         389: 374
   5 Kamil          Kister               - Przemysław     Rybicki               427: 345
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Pietuchowski          395: 412
   7 Radosław       Jachna               - Kazimierz      Merklejn              394: 347
   8 Renata         Andracka             - Joanna         Ostrowska             369: 405
   9 Kamil          Olejniczak           - Piotr          Domański              242: 545
  10 Adrian         Ziemniewicz          - Andrzej        Kroc                  379: 397
  11 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Stachowski            454: 352
  12 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Deszczyńska           491: 378
  13 Czesław        Grajewski            - Dawid          Pikul                 307: 509
  14 Katarzyna      Bogusławska          - Maciej         Sancewicz             304: 461
  15 Agnieszka      Matus                - Katarzyna      Polak                 436: 328
  16 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Ślusarska             341: 337
  17 Łucja          Kodzis               - Maciej         Czupryniak            385: 378
  18 Krzysztof      Mówka                - Dorota         Stachowska            339: 409
  19 Marcin         Rogala               - Dominik        Urbacki               358: 478
  20 Józef          Burzyński            - Marek          Reda                  313: 387
  21 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              320: 378
  22 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Płachta               434: 249
  23 Klara          Wigier               - Marek          Rogalski              371: 343
  24 Grzegorz       Kurowski             - Bogdan         Pokojski              365: 319
  25 Szymon         Dąbrowski            - Olga           Swarcewicz            462: 404
  26 Dariusz        Jarosławski          - Irena          Sołdan                318: 452
  27 Michał         Waszkiewicz          - Paweł          Jackowski             379: 426
  28 Krzysztof      Tomczak              - Konrad         Pajączek              223: 502
  29 Ewelina        Gruda                - Maciej         Dąbrowski             440: 252
  30 Zuzanna        Rytel- Kuc           - Beata          Jacyniuk              245: 317
  31 Marta          Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Zaryński              416: 371
   2 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Kister                405: 305
   3 Piotr          Broda                - Rafał          Matczak               442: 309
   4 Robert         Kamiński             - Radosław       Jachna                395: 418
   5 Piotr          Domański             - Mariusz        Skrobosz              409: 366
   6 Rafał          Błaszkiewicz         - Mariola        Osajda-Matczak        310: 448
   7 Juliusz        Czupryniak           - Klara          Wigier                404: 411
   8 Adrian         Ziemniewicz          - Stanisław      Rydzik                425: 366
   9 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Sancewicz             428: 361
  10 Marek          Reda                 - Dawid          Pikul                 397: 350
  11 Mirosław       Uglik                - Agnieszka      Matus                 351: 314
  12 Przemysław     Rybicki              - Zbigniew       Rybak                 405: 359
  13 Renata         Andracka             - Kazimierz      Merklejn              223: 442
  14 Dominik        Urbacki              - Marek          Dudkiewicz            462: 348
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Łucja          Kodzis                446: 302
  16 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Kroc                  369: 441
  17 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              483: 461
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Szymon         Płachta               306: 379
  19 Tomasz         Zwoliński            - Konrad         Pajączek              445: 232
  20 Irena          Sołdan               - Maciej         Czupryniak            334: 405
  21 Marta          Zwolińska            - Czesław        Grajewski             171: 393
  22 Marcin         Rogala               - Kamil          Olejniczak            450: 283
  23 Katarzyna      Ślusarska            - Józef          Burzyński             380: 345
  24 Katarzyna      Polak                - Marek          Rogalski              511: 236
  25 Paweł          Jackowski            - Ewelina        Gruda                 430: 392
  26 Beata          Jacyniuk             - Krzysztof      Mówka                 315: 396
  27 Katarzyna      Bogusławska          - Marcin         Stachowski            330: 269
  28 Michał         Waszkiewicz          - Krzysztof      Tomczak               497: 280
  29 Olga           Swarcewicz           - Bogdan         Pokojski              338: 382
  30 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Jarosławski           387: 325
  31 Zuzanna        Rytel- Kuc           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Broda                 356: 388
   2 Radosław       Jachna               - Piotr          Pietuchowski          386: 319
   3 Kamil          Kister               - Piotr          Domański              372: 509
   4 Jakub          Zaryński             - Dominik        Urbacki               422: 403
   5 Juliusz        Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         420: 463
   6 Rafał          Matczak              - Mariola        Osajda-Matczak        401: 356
   7 Kazimierz      Merklejn             - Mirosław       Uglik                 346: 299
   8 Przemysław     Rybicki              - Robert         Kamiński              467: 322
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Reda                  319: 362
  10 Andrzej        Kroc                 - Klara          Wigier                459: 221
  11 Maciej         Czupryniak           - Szymon         Dąbrowski             441: 436
  12 Zbigniew       Rybak                - Adrian         Ziemniewicz           252: 327
  13 Rafał          Błaszkiewicz         - Katarzyna      Bogusławska           344: 337
  14 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 397: 403
  15 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Ślusarska             476: 290
  16 Maciej         Sancewicz            - Katarzyna      Polak                 367: 339
  17 Dawid          Pikul                - Marcin         Rogala                392: 491
  18 Agnieszka      Matus                - Renata         Andracka              397: 358
  19 Czesław        Grajewski            - Paweł          Jackowski             347: 433
  20 Łucja          Kodzis               - Dorota         Stachowska            372: 481
  21 Szymon         Płachta              - Marek          Dudkiewicz            490: 331
  22 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             481: 298
  23 Zuzanna        Rytel- Kuc           - Michał         Waszkiewicz           221: 422
  24 Bogdan         Pokojski             - Małgorzata     Deszczyńska           466: 343
  25 Maciej         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                350: 431
  26 Ewelina        Gruda                - Marta          Zwolińska             501: 290
  27 Marcin         Stachowski           - Konrad         Pajączek              405: 441
  28 Józef          Burzyński            - Kamil          Olejniczak            286: 431
  29 Marek          Rogalski             - Beata          Jacyniuk              303: 263
  30 Dariusz        Jarosławski          - Olga           Swarcewicz            319: 430
  31 Krzysztof      Tomczak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Radosław       Jachna                354: 227
   2 Piotr          Domański             - Rafał          Matczak               365: 492
   3 Marek          Reda                 - Jakub          Zaryński              340: 423
   4 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         347: 367
   5 Przemysław     Rybicki              - Joanna         Ostrowska             362: 288
   6 Andrzej        Kroc                 - Kazimierz      Merklejn              383: 384
   7 Krzysztof      Mówka                - Stanisław      Rydzik                436: 261
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Marcin         Rogala                452: 310
   9 Mirosław       Uglik                - Rafał          Błaszkiewicz          413: 383
  10 Adrian         Ziemniewicz          - Krzysztof      Sporczyk              309: 376
  11 Paweł          Jackowski            - Dominik        Urbacki               366: 419
  12 Maciej         Sancewicz            - Robert         Kamiński              346: 469
  13 Maciej         Czupryniak           - Agnieszka      Matus                 468: 392
  14 Klara          Wigier               - Dorota         Stachowska            311: 390
  15 Szymon         Płachta              - Kamil          Kister                356: 404
  16 Kamil          Olejniczak           - Juliusz        Czupryniak            322: 389
  17 Szymon         Dąbrowski            - Bogdan         Pokojski              400: 397
  18 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kurowski              434: 309
  19 Mariusz        Skrobosz             - Ewelina        Gruda                 391: 320
  20 Michał         Waszkiewicz          - Dawid          Pikul                 370: 419
  21 Katarzyna      Polak                - Łucja          Kodzis                430: 352
  22 Renata         Andracka             - Czesław        Grajewski             284: 324
  23 Konrad         Pajączek             - Marek          Dudkiewicz            317: 417
  24 Katarzyna      Ślusarska            - Zbigniew       Rybak                 374: 357
  25 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Rogalski              399: 342
  26 Katarzyna      Bogusławska          - Małgorzata     Deszczyńska           224: 359
  27 Olga           Swarcewicz           - Maciej         Dąbrowski             388: 312
  28 Marcin         Stachowski           - Józef          Burzyński             360: 325
  29 Marta          Zwolińska            - Beata          Jacyniuk              238: 340
  30 Krzysztof      Tomczak              - Zuzanna        Rytel- Kuc            353: 255
  31 Dariusz        Jarosławski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Domański             - Piotr          Broda                 371: 414
   2 Jakub          Zaryński             - Kazimierz      Merklejn              419: 358
   3 Michał         Alabrudziński        - Przemysław     Rybicki               416: 303
   4 Rafał          Matczak              - Radosław       Jachna                338: 378
   5 Marek          Reda                 - Mariola        Osajda-Matczak        421: 298
   6 Mirosław       Uglik                - Maciej         Czupryniak            470: 339
   7 Dominik        Urbacki              - Juliusz        Czupryniak            367: 349
   8 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Sporczyk              356: 348
   9 Dorota         Stachowska           - Kamil          Kister                375: 378
  10 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Kroc                  417: 307
  11 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Mówka                 267: 401
  12 Dawid          Pikul                - Szymon         Dąbrowski             329: 357
  13 Czesław        Grajewski            - Mariusz        Skrobosz              325: 382
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Adrian         Ziemniewicz           520: 321
  15 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Polak                 409: 316
  16 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                412: 275
  17 Marcin         Rogala               - Szymon         Płachta               385: 373
  18 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Sancewicz             402: 317
  19 Agnieszka      Matus                - Klara          Wigier                367: 360
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Tomasz         Zwoliński             361: 360
  21 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Tomczak               551: 304
  22 Olga           Swarcewicz           - Michał         Waszkiewicz           377: 319
  23 Ewelina        Gruda                - Konrad         Pajączek              287: 361
  24 Małgorzata     Deszczyńska          - Marcin         Stachowski            445: 291
  25 Bogdan         Pokojski             - Marek          Rogalski              389: 296
  26 Beata          Jacyniuk             - Łucja          Kodzis                399: 289
  27 Zbigniew       Rybak                - Kamil          Olejniczak            403: 295
  28 Katarzyna      Bogusławska          - Renata         Andracka              389: 307
  29 Józef          Burzyński            - Marta          Zwolińska             327: 281
  30 Zuzanna        Rytel- Kuc           - Dariusz        Jarosławski           226: 385
  31 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 372: 351
   2 Radosław       Jachna               - Jakub          Zaryński              361: 315
   3 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Matczak               352: 356
   4 Dominik        Urbacki              - Joanna         Ostrowska             406: 348
   5 Robert         Kamiński             - Marek          Reda                  262: 434
   6 Kamil          Kister               - Mirosław       Uglik                 411: 279
   7 Kazimierz      Merklejn             - Przemysław     Rybicki               378: 428
   8 Marcin         Rogala               - Piotr          Domański              307: 496
   9 Rafał          Błaszkiewicz         - Paweł          Jackowski             344: 354
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             373: 453
  11 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          420: 401
  12 Maciej         Czupryniak           - Marek          Dudkiewicz            361: 387
  13 Dorota         Stachowska           - Stanisław      Rydzik                308: 533
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Katarzyna      Ślusarska             315: 411
  15 Agnieszka      Matus                - Grzegorz       Kurowski              359: 404
  16 Juliusz        Czupryniak           - Zbigniew       Rybak                 303: 402
  17 Dawid          Pikul                - Beata          Jacyniuk              486: 250
  18 Katarzyna      Polak                - Bogdan         Pokojski              380: 300
  19 Klara          Wigier               - Adrian         Ziemniewicz           374: 372
  20 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           401: 392
  21 Tomasz         Zwoliński            - Olga           Swarcewicz            550: 424
  22 Konrad         Pajączek             - Szymon         Płachta               427: 351
  23 Czesław        Grajewski            - Katarzyna      Bogusławska           425: 310
  24 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Waszkiewicz           329: 569
  25 Renata         Andracka             - Ewelina        Gruda                 347: 329
  26 Łucja          Kodzis               - Józef          Burzyński             392: 300
  27 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Stachowski            289: 322
  28 Marta          Zwolińska            - Zuzanna        Rytel- Kuc            298: 236


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Michał         Alabrudziński         308: 311
   2 Jakub          Zaryński             - Piotr          Broda                 429: 322
   3 Piotr          Domański             - Dominik        Urbacki               362: 509
   4 Przemysław     Rybicki              - Rafał          Matczak               415: 312
   5 Marek          Reda                 - Kamil          Kister                360: 418
   6 Szymon         Dąbrowski            - Robert         Kamiński              510: 344
   7 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 403: 329
   8 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              310: 673
   9 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 398: 379
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Kazimierz      Merklejn              399: 429
  11 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Ostrowska             330: 357
  12 Klara          Wigier               - Rafał          Błaszkiewicz          299: 452
  13 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 410: 353
  14 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             406: 395
  15 Katarzyna      Polak                - Mariola        Osajda-Matczak        428: 351
  16 Marcin         Rogala               - Agnieszka      Matus                 378: 393
  17 Dorota         Stachowska           - Czesław        Grajewski             411: 284
  18 Zbigniew       Rybak                - Irena          Sołdan                388: 356
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Konrad         Pajączek              425: 382
  20 Szymon         Płachta              - Michał         Waszkiewicz           387: 489
  21 Marcin         Stachowski           - Juliusz        Czupryniak            393: 392
  22 Małgorzata     Deszczyńska          - Łucja          Kodzis                357: 304
  23 Adrian         Ziemniewicz          - Beata          Jacyniuk              377: 351
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Olga           Swarcewicz            368: 334
  25 Bogdan         Pokojski             - Renata         Andracka              384: 346
  26 Ewelina        Gruda                - Zuzanna        Rytel- Kuc            495: 138
  27 Józef          Burzyński            - Maciej         Dąbrowski             389: 378
  28 Dariusz        Jarosławski          - Marta          Zwolińska             362: 259


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              399: 357
   2 Kamil          Kister               - Jakub          Zaryński              401: 357
   3 Dominik        Urbacki              - Radosław       Jachna                406: 370
   4 Piotr          Broda                - Przemysław     Rybicki               394: 365
   5 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             258: 479
   6 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                339: 312
   7 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Matczak               320: 413
   8 Marek          Reda                 - Piotr          Domański              454: 338
   9 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Czupryniak            360: 444
  10 Katarzyna      Polak                - Dorota         Stachowska            429: 339
  11 Michał         Waszkiewicz          - Krzysztof      Mówka                 298: 443
  12 Agnieszka      Matus                - Katarzyna      Ślusarska             295: 444
  13 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              280: 382
  14 Mirosław       Uglik                - Piotr          Pietuchowski          438: 285
  15 Robert         Kamiński             - Zbigniew       Rybak                 348: 374
  16 Marcin         Stachowski           - Grzegorz       Kurowski              375: 386
  17 Dawid          Pikul                - Adrian         Ziemniewicz           381: 330
  18 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Bogusławska           539: 338
  19 Klara          Wigier               - Marcin         Rogala                328: 405
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Deszczyńska           333: 376
  21 Irena          Sołdan               - Bogdan         Pokojski              293: 355
  22 Konrad         Pajączek             - Czesław        Grajewski             382: 374
  23 Juliusz        Czupryniak           - Marta          Zwolińska             384: 341
  24 Ewelina        Gruda                - Józef          Burzyński             373: 353
  25 Olga           Swarcewicz           - Beata          Jacyniuk              338: 313
  26 Szymon         Płachta              - Zuzanna        Rytel- Kuc            487: 200
  27 Łucja          Kodzis               - Dariusz        Jarosławski           364: 301
  28 Renata         Andracka             - Maciej         Dąbrowski             425: 389


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         371: 549
   2 Kamil          Kister               - Piotr          Broda                 362: 343
   3 Jakub          Zaryński             - Przemysław     Rybicki               400: 352
   4 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             479: 242
   5 Rafał          Matczak              - Kazimierz      Merklejn              266: 617
   6 Radosław       Jachna               - Marek          Reda                  365: 513
   7 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             281: 517
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                377: 488
   9 Maciej         Czupryniak           - Katarzyna      Ślusarska             310: 365
  10 Krzysztof      Mówka                - Katarzyna      Polak                 422: 312
  11 Zbigniew       Rybak                - Mirosław       Uglik                 342: 496
  12 Piotr          Domański             - Konrad         Pajączek              378: 345
  13 Dorota         Stachowska           - Rafał          Błaszkiewicz          404: 354
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Kurowski              291: 441
  15 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Zwoliński             503: 420
  16 Bogdan         Pokojski             - Dawid          Pikul                 418: 440
  17 Marcin         Rogala               - Robert         Kamiński              389: 319
  18 Marek          Dudkiewicz           - Agnieszka      Matus                 437: 311
  19 Łucja          Kodzis               - Michał         Waszkiewicz           418: 318
  20 Juliusz        Czupryniak           - Ewelina        Gruda                 367: 355
  21 Katarzyna      Bogusławska          - Mariola        Osajda-Matczak        325: 382
  22 Olga           Swarcewicz           - Szymon         Płachta               271: 399
  23 Czesław        Grajewski            - Adrian         Ziemniewicz           396: 439
  24 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              384: 301
  25 Marcin         Stachowski           - Klara          Wigier                311: 296
  26 Zuzanna        Rytel- Kuc           - Józef          Burzyński             264: 366
  27 Beata          Jacyniuk             - Dariusz        Jarosławski           299: 315
  28 Marta          Zwolińska            - Maciej         Dąbrowski             185: 349


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Kister                410: 384
   2 Jakub          Zaryński             - Dominik        Urbacki               441: 278
   3 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Reda                  342: 380
   4 Piotr          Broda                - Mariusz        Skrobosz              353: 420
   5 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             450: 399
   6 Krzysztof      Mówka                - Przemysław     Rybicki               486: 375
   7 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             471: 312
   8 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Ślusarska             293: 391
   9 Radosław       Jachna               - Piotr          Domański              303: 329
  10 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Pikul                 371: 382
  11 Katarzyna      Polak                - Maciej         Czupryniak            379: 416
  12 Marcin         Rogala               - Dorota         Stachowska            379: 256
  13 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Sporczyk              377: 393
  14 Marek          Dudkiewicz           - Zbigniew       Rybak                 343: 294
  15 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Błaszkiewicz          387: 349
  16 Tomasz         Zwoliński            - Juliusz        Czupryniak            436: 245
  17 Szymon         Płachta              - Adrian         Ziemniewicz           408: 344
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariola        Osajda-Matczak        419: 366
  19 Konrad         Pajączek             - Irena          Sołdan                248: 460
  20 Bogdan         Pokojski             - Agnieszka      Matus                 376: 288
  21 Robert         Kamiński             - Łucja          Kodzis                361: 386
  22 Michał         Waszkiewicz          - Marcin         Stachowski            495: 372
  23 Ewelina        Gruda                - Czesław        Grajewski             374: 362
  24 Renata         Andracka             - Olga           Swarcewicz            331: 397
  25 Józef          Burzyński            - Katarzyna      Bogusławska           460: 397
  26 Klara          Wigier               - Dariusz        Jarosławski           346: 379
  27 Maciej         Dąbrowski            - Beata          Jacyniuk              387: 215
  28 Zuzanna        Rytel- Kuc           - Marta          Zwolińska             255: 318
Lista rankingowa na dzień 26-06-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            161.48  30519  189
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             160.03  32006  200
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              159.14  31509  198
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.21  31484  199
   5 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 157.83   5682   36
   6 Kamil Górka                    Kraków               156.82  31050  198
   7 Dawid Pikul                    Poznań               156.42  29564  189
   8 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.32  29666  191
   9 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.40  30219  197
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.18  26500  173
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              152.70  30081  197
  13 Dominik Urbacki                Pruszków             152.35  25899  170
  14 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.07  28590  188
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.51  30302  200
  16 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.07  30214  200
  17 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.76  14925   99
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.48  29645  197
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.11  25218  168
  20 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            149.63  29327  196
  22 Kamil Kister                   Puławy               149.26  28508  191
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  24 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.62  29575  199
  25 Justyna Górka                  Kraków               148.41  27308  184
  26 Grzegorz Kurowski              Warszawa             147.78  27043  183
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.71  28656  194
  28 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.09  29418  200
  29 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.56  28579  195
  30 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.89  26989  185
  31 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.77  28716  197
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.36  28782  198
  33 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  34 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.43  27442  190
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             144.41  27582  191
  36 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.31  17173  119
  37 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.47  20803  145
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.22  15468  108
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.20  26779  187
  41 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.29  18498  130
  43 Bogusław Szyszka               Oława                142.15  27008  190
  44 Jan Mrozowski                  Kraków               141.50  27734  196
  45 Sławomir Piotrowski            Deszczno             141.44  12305   87
  46 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          141.22  26831  190
  47 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.14  27382  194
  48 Jakub Błażejewski              Poznań               141.00  22560  160
  49 Marek Reda                     Dębówka              140.63  20673  147
  50 Janusz Krupiński               Bytom                140.20  24114  172
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.02  16943  121
  52 Jacek Mańko                    Poznań               140.00   7560   54
  53 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            139.46   8507   61
  54 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.34  25639  184
  55 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  56 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.11  25875  186
  57 Szymon Płachta                 Warszawa             138.90  27779  200
  58 Dariusz Ulatowski              Tuchola              138.55  25632  185
  59 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.22  23774  172
  60 Michał Waszkiewicz             Białystok            137.99  21389  155
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.13  25918  189
  62 Rafał Matczak                  Milanówek            136.66  20909  153
  63 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.43  13507   99
  64 Robert Kamiński                Warszawa             136.39   9820   72
  65 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            136.35  24543  180
  66 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  67 Radosław Jachna                Łódź                 136.08  25311  186
  68 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.49  26285  194
  69 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             135.11  15943  118
  70 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  71 Dariusz Kuć                    Stargard             135.00  17280  128
  72 Joanna Juszczak                Warszawa             134.69  25726  191
  73 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.57  22743  169
  74 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.53  20717  154
  75 Barbara Obremska               Wrocław              134.37  23514  175
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.36  17870  133
  77 Konrad Sowula                  Kraków               134.23  15571  116
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.06  26812  200
  79 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  80 Michał Kolaj                   Ostróda              133.86   7764   58
  81 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.71  25672  192
  82 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             133.70  25670  192
  83 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  84 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.49  26697  200
  85 Irena Sołdan                   Sopot                133.47  26561  199
  86 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.41  25749  193
  87 Piotr Domański                 Lublin               133.32   9866   74
  88 Piotr Broda                    Sandomierz           133.31  25728  193
  89 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.19  17714  133
  90 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.06   4790   36
  91 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.89  25781  194
  92 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.71  24020  181
  93 Michał Rogalewicz              Poznań               132.51  25839  195
  94 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.44  10198   77
  95 Natalia Woźniak                Dziwnówek            132.42  26484  200
  96 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       132.09  19813  150
  97 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  98 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.63   6713   51
  99 Krzysztof Gibas                Kraków               131.44  25762  196
 100 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
 101 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.29   8271   63
 102 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
 103 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 104 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.75  24842  190
 105 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             130.59  17369  133
 106 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 107 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 108 Andrzej Kroc                   Łódź                 130.23  24614  189
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.20  25258  194
 110 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.75   9472   73
 111 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.64  23335  180
 112 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.63  23204  179
 113 Marek Rogalski                 Warszawa             129.39  21608  167
 114 Marcin Ceglarek                Kraków               129.18  20669  160
 115 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 116 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.56  22883  178
 117 Tomasz Górka                   Kraków               128.52   8097   63
 118 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.36  25543  199
 119 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  14882  116
 120 Ewa Radzikowska                Gliwice              128.12  13325  104
 121 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.61  25394  199
 122 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 123 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 124 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.24  22649  178
 125 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.20   6487   51
 126 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.13   5975   47
 127 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.08  18426  145
 128 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.02  17021  134
 129 Agnieszka Walas                Kraków               127.02  24895  196
 130 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              126.80  10778   85
 131 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 132 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.74  10646   84
 133 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.65  25203  199
 134 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 135 Dominik Piasecki               Słupsk               126.64   4179   33
 136 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 137 Katarzyna Polak                Warszawa             126.13   7568   60
 138 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 139 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 140 Marcin Rogala                  Warszawa             125.75  21629  172
 141 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.73  24140  192
 142 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.70  10433   83
 143 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 144 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.59  24741  197
 145 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.56  22601  180
 146 Dorota Kuć                     Stargard             125.42  13044  104
 147 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.20  24289  194
 148 Anita Bruska                   Gdynia               125.18  15898  127
 149 Ewa Szałas                     Katowice             124.65  23310  187
 150 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.42   4479   36
 151 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 152 Leszek Stecuła                 Bytom                124.22  12546  101
 153 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  16603  134
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 155 Agata Kuć                      Stargard             123.80  23027  186
 156 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            123.77  19060  154
 157 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            123.61  10507   85
 158 Czesław Grajewski              Białystok            123.42  16045  130
 159 Samir Chakrar                  Poznań               123.26   5300   43
 160 Dariusz Sowula                 Kraków               123.24  13556  110
 161 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      123.21  18235  148
 162 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 163 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 164 Tomasz A. Praga                Białystok            122.86   4423   36
 165 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 166 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 167 Marcin Stachowski              Wydartowo I          121.99  23422  192
 168 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 169 Diana Pietrzykowska            Szczecin             121.73  23859  196
 170 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             121.70   4503   37
 171 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.59  16779  138
 172 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 173 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.30  12494  103
 174 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.11  10173   84
 175 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.95  20441  169
 176 Ewelina Gruda                  Białystok            120.93  11730   97
 177 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.86  23084  191
 178 Teresa Zalewska                Racibórz             120.62  23160  192
 179 Maciej Perzyński               Piła                 120.58   8802   73
 180 Agnieszka Matus                Milanówek            120.55  23869  198
 181 Maciej Nawrocki                Babimost             120.47   4337   36
 182 Beata Piotrowska               Łódź                 120.41  14329  119
 183 Jarosław Olek                  Warszawa             120.25  15993  133
 184 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.22   6612   55
 185 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.17  21150  176
 186 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.13  13575  113
 187 Bożena Guział                  Racibórz             119.55  19607  164
 188 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.28   9065   76
 189 Krzysztof Zawadzki             Sampława             119.11  22035  185
 190 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 191 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.69  18397  155
 192 Jerzy Luter                    Bytom                118.51  22753  192
 193 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.45   8884   75
 194 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.32  17275  146
 195 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.31  22716  192
 196 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.31  22479  190
 197 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.08   6967   59
 198 Anna Krynicka                  Warszawa             117.75   7418   63
 199 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69   4590   39
 200 Robert Wagner                  Wrocław              117.62  18348  156
 201 Artur Wawrzynowski             Żukowo               117.49  20913  178
 202 Sławomir Wolski                Wrocław              117.44  22901  195
 203 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 204 Maria Skutela                  Warszawa             117.32  22291  190
 205 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.17   5624   48
 206 Lucyna Śniadach                Rumia                117.11  22134  189
 207 Adam Grzelec                   Poznań               116.82  21378  183
 208 Urszula Solarska               Łódź                 116.38  23276  200
 209 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 210 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 211 Adam Janicki                   Wrocław              115.90  17848  154
 212 Jacek Nowak                    Szczecin             115.84   8572   74
 213 Patrycja Skibska               Warszawa             115.81   5559   48
 214 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.71  21869  189
 215 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.67   4164   36
 216 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 217 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.32  17990  156
 218 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 219 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 220 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 221 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.03   6902   60
 222 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 223 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.63  15131  132
 224 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.62   6877   60
 225 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 226 Renata Andracka                Zwola                114.58  21770  190
 227 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.33  21609  189
 228 Marta Świątkowska              Wrocław              114.33  22752  199
 229 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.16  21919  192
 230 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.93   6836   60
 231 Marianna Kozłowska             Białystok            113.93  10823   95
 232 Józef Burzyński                Ełk                  113.73  15353  135
 233 Monika Siemaszko               Lipiany              113.66  16254  143
 234 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.61   4090   36
 235 Maciej Kuć                     Stargard             113.58   4884   43
 236 Sławomir Długosz               Ostróda              113.50  18501  163
 237 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               113.38   6009   53
 238 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 239 Beata Kiżewska                 Świnoujście          112.78   7105   63
 240 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 241 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 242 Joanna Brychcy                 Katowice             112.32  22127  197
 243 Marta Sztajnert                Wisła                112.17  13460  120
 244 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 245 Waldemar Wypchał               Kraków               111.84  21474  192
 246 Konrad Pajączek                Milanówek            111.56  14837  133
 247 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 248 Adam Sternik                   Kętrzyn              111.34  12136  109
 249 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 250 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.81  21498  194
 251 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.79  17615  159
 252 Agnieszka Dawid                Kraków               110.71   8303   75
 253 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.60  21899  198
 254 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 255 Karolina Urbańska              Poznań               110.33  21293  193
 256 Dorota Ostrowska               Białystok            110.30  17758  161
 257 Marcin Kurowski                Racibórz             110.23  19070  173
 258 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             110.15   6609   60
 259 Szymon Stępień                 Bytom                109.90  13847  126
 260 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.72  21945  200
 261 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 262 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 263 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     109.22  13107  120
 264 Dominik Ulejczyk               Będzin               109.21  21624  198
 265 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.06   7743   71
 266 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          108.81   6855   63
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.58  20631  190
 268 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             108.20  11469  106
 269 Agnieszka Antos                Racibórz             107.88   4639   43
 270 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       107.72   5386   50
 271 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              107.36   3865   36
 272 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.02   5565   52
 273 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.81   6195   58
 274 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.77   3310   31
 275 Zofia Górka                    Łęczna               106.71   6723   63
 276 Iwona Duźniak                  Dębica               106.64   4159   39
 277 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.46   7665   72
 278 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.37   5212   49
 279 Michał Dreczka                 Poznań               106.03   7422   70
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.13   4941   47
 281 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 282 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.62  20192  193
 283 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 284 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 285 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 286 Olga Swarcewicz                Warszawa             103.13   7219   70
 287 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.96  18532  180
 288 Karolina Mak                   Wrocław              102.07  14392  141
 289 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.05   5715   56
 290 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.67  11590  114
 291 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.60  17806  177
 292 Lidia Żywna                    Gdynia               100.54   9652   96
 293 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.03   3601   36
 295 Wanda Grabiec                  Tarnów                99.86  11284  113
 296 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 297 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.69  16847  169
 298 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 299 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 300 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.89  13215  135
 301 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 302 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.83   8908   92
 303 Karolina Szubska               Jaworzno              96.68   5414   56
 304 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.60  17972  188
 305 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.44   3245   34
 306 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 307 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 308 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.79   8629   92
 309 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 310 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             92.71   3894   42
 311 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   7777   84
 312 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.24   6549   71
 313 Marta Majewska                 Wadowice              92.14   5252   57
 314 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.05   3915   43
 315 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 316 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             90.70   4898   54
 317 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 318 Teresa Balewska                Reda                  90.49  17826  197
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.13  17846  198
 320 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.59   3673   41
 322 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.40   5481   62
 323 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 324 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.27   6643   77
 325 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             85.77   5146   60
 326 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 327 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 328 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 329 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 330 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.00  11280  141
 331 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.29   8246  104
 332 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 333 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 334 Wiktoria Koler                 Będzin                74.46   3425   46
 335 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 336 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 337 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 338 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 339 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 26-06-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            111.62   3237   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   5 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   6 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   9 Szymon Sztajnert               Wisła                 66.11   1851   28
  10 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.56   3255   27
  11 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  12 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  13 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  14 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  15 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  16 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  17 Michał Szorc                   Białystok            132.46   3179   24
  18 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  19 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  20 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  21 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  22 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  23 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  24 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.04   2857   24
  25 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  26 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  27 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  28 Adam Skowroński                Jarocin              110.75   2658   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  30 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  31 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  32 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  33 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  34 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  35 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  36 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  37 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  38 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  39 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  40 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  41 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  42 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  43 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  44 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  45 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  46 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  47 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  48 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.43   1965   23
  49 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  50 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  51 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  52 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  53 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  54 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  55 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  56 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  57 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  58 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  59 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  60 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  61 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  62 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  63 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.76   1968   17
  64 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  65 Adam Wencel                    Bydgoszcz             94.06   1599   17
  66 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  68 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  69 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  70 Stanisław Gasik                Warszawa             136.07   1905   14
  71 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       85.07   1191   14
  72 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  73 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  74 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  75 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  76 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  77 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  78 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  79 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  80 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  81 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  82 Jarosław Michalak              Łódź                 129.08   1549   12
  83 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  84 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  85 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  86 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  87 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  88 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  89 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  90 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  91 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  92 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
  93 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
  94 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
  95 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
  96 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
  97 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
  98 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
  99 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 100 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 101 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 102 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 103 Tomasz A.                      Białystok            108.42   1301   12
 104 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 105 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 106 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 107 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 108 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 109 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 110 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 111 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 112 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 113 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 114 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 115 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 116 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 117 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 118 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 119 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 120 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 121 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 122 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 123 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 124 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 125 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 126 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 127 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 128 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 129 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.08   1105   12
 130 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 131 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 132 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.67   1016   12
 133 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 134 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 135 Magdalena Maternicka           Gdynia                81.92    983   12
 136 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 137 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 138 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 139 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 140 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 141 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 142 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 143 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 144 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 145 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 146 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 147 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 148 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 149 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 150 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 151 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 152 Aleksandra Brzeska             Piastów               86.45    951   11
 153 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 154 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 155 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 156 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 157 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.27    938   11
 158 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 159 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 160 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 161 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 162 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 163 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 164 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 165 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 166 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 167 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 168 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 169 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 170 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 171 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 172 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 173 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 174 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 175 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 176 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 177 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 178 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 179 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 180 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 181 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 182 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 183 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 184 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 185 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 186 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 187 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 188 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 189 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 190 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 191 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 192 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 193 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 194 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 195 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 196 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 197 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 198 Przemysław Woiński             Łódź                  91.80    918   10
 199 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 200 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             62.90    629   10
 201 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 202 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 203 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 204 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 205 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 206 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 207 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 208 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 209 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 210 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 211 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 212 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 213 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 214 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 215 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 216 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 217 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 218 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 219 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 220 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 221 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 222 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 223 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 224 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 225 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 226 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 227 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 228 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 229 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 230 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 231 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 232 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 233 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 234 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 235 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 236 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 237 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 238 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 239 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 240 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 241 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 242 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 243 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 244 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 245 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 246 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 247 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 248 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 249 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 250 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 251 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 252 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 253 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 254 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 255 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 256 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 257 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 258 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 259 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie