Będzin25
marca
Będzin 25 marca Ogólnopolski Turniej Scrabble Nauczycieli i Pracowników Oświaty
Sandomierz25
marca
Sandomierz 25-26 marca I Mistrzostwa Sandomierza o Puchar BurmistrzaMistrzostwa Regionów 2017
Warszawa 1
kwietnia
Warszawa 1- 2 kwietnia XVII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2017
Małżeństwo Górków dominuje sandomierskie podium25 - 26 marca 2017 — I Mistrzostwa Sandomierza o Puchar BurmistrzaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Mistrzostwa Sandomierza o Puchar BurmistrzaSandomierz, 25 - 26 marca 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Małżeństwo Górków dominuje sandomierskie podium(…) i przepuści Brama Opatowska,
pod którą stromo wpełza wyślizgana kostka:
koń spina się, osuwa i pada boleśnie –
jeep natęża benzyną wykarmione mięśnie
i już – niby na wietrze postawiony kołnierz
rynek oczom otwiera miasto – to Sandomierz.


Zastanawiałem się, jak zacząć, ale po znalezieniu utworu Tadeusza Chrzanowskiego doszedłem do wniosku, iż wiersz będzie lepszym preludium I Mistrzostw Sandomierza w Scrabble o Puchar Burmistrza niźli moje wypociny. Z racji długiego dystansu, jaki musieliśmy przebyć, zjawiliśmy się w Mieście Ojca Mateusza dzień szybciej, dzięki czemu mogliśmy choć powierzchownie zwiedzić okolicę.

Nad historią Sandomierza nie będę się rozwodzić, nie jestem wszakże miejskim przewodnikiem, ale napomknę, że warto tutaj przyjechać i samemu odetchnąć tutejszym powietrzem oraz przejść się stromymi drogami (zakwasy w łydkach murowane).

Meritum wyprawy przypada na sobotę, kiedy to 69-ciu żądnych gry scrabblistów poczęło walić w mury Zamku, w którym miał odbyć się turniej. Ciężko przegapić okazałą budowlę, bo wpierw trzeba się trochu powspinać (czemu tego nie ma w OSPS-sie?). Trud został nagrodzony tym, którym się to udało pięknymi widokami roztaczającymi się z zamkowego dziedzińca. Na dworze było zimno i wietrznie, więc weszliśmy do środka. A konkretne do sali rycerskiej, o którą postarał się organizator Piotr Broda wraz z sandomierskim MOSiR-em. I to był strzał w dziesiątkę! Pomieszczenie świetnie oddawało klimat zmagań, ściany ozdabiały ogromne podobizny możnowładców, często większe od ich rzeczywistych odpowiedników. Odnosiło się wrażenie, że zaraz wyjdą ze swych złoconych ram i zasiądą do stołów naprzeciw graczy, albo zaczną komentować rozgrywki niczym hogwardzkie portrety bieżące wydarzenia świata magii. Nad zadumanymi głowami wisiało 6 masywnych żyrandoli, które nie dawały zbyt dużo światła (taki klimat zamków, gdzie echo czasów walczy ostatkiem sił z nowoczesnością), ale były za to niezwykle klimatyczne i niejeden zastanawiał się, kiedy to cholerstwo runie.

Po przywitaniu wszystkich graczy, sędzia Sylwia Buks poprosiła o czuwanie nad debiutantami (teoretycznie 7-miu, w praktyce 6-ciu), a organizatorzy ogłosili konkurs na najwyżej punktowane słowo w każdej rundzie. Lista się niestety nie ostała, więc nie jestem w stanie wymienić wartości i nagrodzonych. Po trzech rundach, kiedy to prowadził AMP, przyszła pora na 1,5 h przerwy, gdzie większość uczestników udała się na zamówione pyszności w Coctail Barze prowadzonym przez żonę Piotra – Sylwię. Pod koniec dnia, na pole position wybił się Kamil Górka. Ale jeszcze czekała nas niedziela.

Z racji nocnej zmiany czasu, niektórzy nie doszli na określoną godzinę i część osób wygrywała walkowerem. Bufet, podobnie jak dnia poprzedniego, uginał się od jedzenia, więc nawet osoby, które nie zdążyły zjeść śniadania nie wychodziły głodne. Duże poruszenie panowało na pierwszych stołach, gdzie na 3 dwie kolejki przed końcem szefował Mariusz Wrześniewski (ostatecznie wypadł poza podium), który został pokonany przez Justynę Górkę i w 11 rundzie został zastąpiony przez Jakuba Szymczaka. Jednak na koniec AMP zmierzył się z Kamilem, który to ostatecznie zasiadł na pozycji lidera z 10 dużymi punktami na koncie. Drugie miejsce przypadło Justynie (gwoli ścisłości rodowitej sandomierzance), a trzecie Jakubowi. I tym sposobem w Mieście na Siedmiu Wzgórzach szczytowały dwie Górki (a może raczej góry?).

Moment przyznawania nagród obfitował w wiele niespodzianek. Puchary wręczył Burmistrz Marek Bronkowski we współpracy z Dyrektorem MOSiR-u Pawłem Wierzbickim. Najlepszym sandomierzaninem został Piotr Broda (co było do przewidzenia), 6 najlepszych kobiet otrzymało kosmetyki konopne Cannaderm od firmy KIU Care Dominika Osypiuk, 4 ostatnich mężczyzn (wśród niechlubnego grona autor niniejszego) kosmetyki AVON (męskich nie było?), pierwsza piątka dodatkowo zagarnęła lokalne wina. Sandomierz nie na darmo jest nazywany Światową Stolicą Krzemienia Pasiastego (oddelegowuję do biblioteki/internetów), dlatego też kilka osób, które przyjechały z najdalszych zakątków otrzymało w nagrodę biżuterię wykonaną z lokalnej skały zwanej też Kamieniem Optymizmu. Z Sandomierza nikt nie wyjechał z pustymi rękami, bowiem wszyscy wywieźli jakieś upominki. Warto napomknąć, iż Burmistrz pozytywnie wypowiedział się w kwestii wpisania na stałe Sandomierza do scrabblowej mapy Polski. Trzymamy go za słowo i jeszcze raz ogromne brawa dla Piotra za udane zawody. Jako jeden z organizatorów raciborskiej edycji, coś o tym trudzie wiem.

Lista sponsorów:
PHUR Robert Mazur – nagroda główna
Kamieniarstwo Chrząstowski – Krzysztof Chrząstowski
Gellicious Nail & Beauty Studio Ltd. – Katarzyna Broda
Coctail Bar – Sylwia Broda
ARGUS Detektywistyczna Agencja Ochrony – Paweł Pachnik
Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu – fundator koszulek
PHU Roma Janusz Goraj
Kantor wymiany walut – Jacek Wiśniewski
Hotel pod Ciżemką – Dul Artur
Winnica Sandomierska – Marceli Małkiewicz
Winnica Płochockich
Telwolt Beton – Robert Wryk
KIU Care – Dominika Osypiuk
Eaton Filtration Poland
Sad Sandomierski sp. z o.o.
WDS Sandomierz
Piekarnia AS Celina Stasiak
Hurtownia cytrusów Gawron Beata
Krzysztof Skorek sp. z o.o.
Galeria Optymizmu – Anna Baran
relacja: Marcin „KtB” Kurowski


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekZamek Sandomierski
Ul. Zamkowa 12
Sandomierz

Ponieważ w Sandomierzu prawie wszystkie parkingi są płatne, Mosir udostępnił dla scrabblistów darmowy parking w sobotę i niedzielę przy bulwarze nad Wisłą (ok. 200 m od zamku).
Adres : Bulwar im.Marszałka Piłsudskiego
Dojazd od ul. Krakowskiej i Alei Jana Pawła II
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 25 marca (7 rund)
11:00 — otwarcie biura turnieju (zapisy)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:30 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 26 marca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieNa miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami.

Obiady:
Zupa do wyboru: pomidorowa lub rosół
Zestaw 1: zupa, schabowy z ziemniakami i surówką, kompot – 25 zł
Zestaw 2: zupa, filet z kurczaka z ziemniakami i surówką,kompot – 25 zł
Zestaw 3: zupa, pierogi z mięsem i kapustą, kompot – 20 zł
Zestaw 4: zupa, pierogi ruskie,kompot – 20 zł
Zestaw 5: zupa, naleśniki z serem lub dżemem, kompot -20 zł
NoclegiObiekt noclegowy PTTK Turysta
Sandomierz, ul. Zawichojska 22
tel. 15 838 53 56
Cena 45 zł od osoby za dobę na hasło scrabble

Bursa Szkolna ul.Wojska Polskiego 22.
tel. 15 833 30 15
na hasło scrabble pokoje 2,3,4 osobowe cena 32 zł /os. pokój bez łazienki, 42 zł /os.pokój z łazienką .

Inne noclegi: http://www.sandomierz.pl/dla-turysty/baza-noclegowa-i-gastronomiczna
NagrodyDla zwycięzców puchary i nagrody finansowe.

Pierwsze miejsce: 750zł
Drugie miejsce: 450zł
Trzecie miejsce: 250zł
Czwarte miejsce: 150zł
Piąte miejsce: 100zł
Nagrody finansowe mogą zostać zwiększone

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy przewodnik po Sandomierzu ufundowany przez Wydawnictwo Diecezjalne Sandomierz.
Dla 6 najlepszych pań zestaw kosmetyków konopnych Cannaderm od firmy KIU Care Dominika Osypiuk.
Upominki dla pozostałych uczestników.
Nagrody w dodatkowych konkursach i kategoriach ufundowane przez okoliczne winnice.
OrganizatorzyMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu
Polska Federacja Scrabble

Kontakt:
Piotr Broda (PFS) – tel. 606-486-088
Tomasz Biernacki (MOSiR) – tel. 786-023-106
SponsorzyPHUR Robert Mazur – nagroda główna
Kamieniarstwo Chrząstowski — Krzysztof Chrząstowski
Gellicious Nail & Beauty Studio Ltd. – Katarzyna Broda
Coctail Bar – Sylwia Broda
ARGUS Detektywistyczna Agencja Ochrony – Paweł Pachnik
Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu — fundator koszulek
PHU Roma Janusz Goraj
Kantor wymiany walut — Jacek Wiśniewski
Hotel pod Ciżemką — Dul Artur
Winnica Sandomierska — Marceli Małkiewicz
Telwolt Beton — Robert Wryk
KIU Care — Dominika Osypiuk
Eaton Filtration Poland
Sad Sandomierski S.P.z.o.o.
Winnica Płochockich
WDS Sandomierz
Piekarnia AS Celina Stasiak
Hurtownia cytrusów Gawron Beata
Krzysztof Skorek sp z.o.o.
Galeria Optymizmu- Anna Baran


Wyniki turnieju I Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 156.78     10.0     4905     2119      670
  2 Justyna         Górka                Kraków                 149.57      9.0     5210     1987      991
  3 Jakub           Szymczak             Łódź                   153.88      9.0     5098     1988      664
  4 Przemysław      Rybicki              Otwock                 136.57      9.0     4946     1956      628
  5 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 146.95      9.0     4855     2004      564
  6 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               149.53      8.0     5220     1793      843
  7 Szymon          Płachta              Warszawa               136.60      8.0     5031     1801      407
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               149.77      8.0     4929     1901      656
  9 Kamil           Kister               Puławy                 144.66      8.0     4737     1729      108
 10 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.97      8.0     4601     1768      278
 11 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            146.03      8.0     4597     1835      173
 12 Urszula         Solarska             Łódź                   112.44      8.0     4488     1797     -157
 13 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              109.00      8.0     4473     1717      492
 14 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               149.15      7.0     5002     1747      583
 15 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.01      7.0     4857     1576      476
 16 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         136.86      7.0     4844     1547      602
 17 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               144.56      7.0     4793     1679      388
 18 Rafał           Wesołowski           Warszawa               137.88      7.0     4736     1668      196
 19 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.17      7.0     4734     1660      246
 20 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                147.24      7.0     4705     1732      230
 21 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 132.25      7.0     4681     1701      180
 22 Krzysztof       Gibas                Kraków                 131.74      7.0     4650     1594      157
 23 Ewa             Szałas               Katowice               123.93      7.0     4620     1581      211
 24 Jerzy           Matyasik             Kraków                 127.95      7.0     4452     1530      381
 25 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               133.29      7.0     4360     1642      -65
 26 Jerzy           Luter                Bytom                  116.09      6.5     4566     1635       99
 27 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.74      6.5     4187     1656     -145
 28 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.79      6.0     4853     1567      158
 29 Piotr           Broda                Sandomierz             133.11      6.0     4792     1630       -9
 30 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        124.57      6.0     4636     1514     -144
 31 Irena           Sołdan               Sopot                  135.29      6.0     4587     1548      298
 32 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.44      6.0     4546     1471      316
 33 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubaw.     127.51      6.0     4525     1482      186
 34 Marek           Rogalski             Warszawa               128.93      6.0     4486     1547     -148
 35 Katarzyna       Kowalska             Katowice               118.38      6.0     4482     1513      -34
 36 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                121.60      6.0     4476     1506      293
 37 Maciej          Rzychoń              Katowice               146.53      6.0     4466     1484       54
 38 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               122.14      6.0     4399     1511     -129
 39 Janusz          Krupiński            Bytom                  141.78      6.0     4393     1635     -114
 40 Tomasz          Górka                Kraków                 128.53      6.0     4320     1542     -111
 41 Waldemar        Wypchał              Kraków                 108.94      6.0     4116     1440     -293
 42 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               128.89      5.0     4801     1394      335
 43 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               132.12      5.0     4654     1337      261
 44 Agnieszka       Walas                Kraków                 126.30      5.0     4428     1404      198
 45 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.69      5.0     4419     1377       -4
 46 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                131.92      5.0     4366     1376      -68
 47 Maria           Skutela              Warszawa               119.84      5.0     4317     1326      -26
 48 Tomasz          Sehnal               Warszawa               114.64      5.0     4242     1378       73
 49 Ewelina         Gruda                Białystok              120.48      5.0     4226     1345     -202
 50 Bożena          Guział               Racibórz               120.03      5.0     4219     1430     -493
 51 Teresa          Zalewska             Racibórz               121.95      5.0     4080     1331     -489
 52 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              111.68      5.0     3984     1385     -583
 53 Agnieszka       Tepli-Skoczylas      Piaseczno              100.00      5.0     3812     1389     -390
 54 Janina          Dąbrowska            Rybnik                 103.67      5.0     3785     1265     -255
 55 Marcin          Kurowski             Racibórz               110.25      4.0     4158     1305     -564
 56 Agnieszka       Matus                Milanówek              119.46      4.0     4123     1195     -208
 57 Renata          Andracka             Zwola                  114.32      4.0     4080     1202       86
 58 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3639     1167     -418
 59 Jacek           Gasik                Warszawa               122.53      4.0     2634      938      112
 60 Wiesław         Pastuła              Mielec                 100.00      3.5     4194     1198     -436
 61 Zofia           Górka                Łęczna                 108.59      3.5     3967     1185     -499
 62 Maria           Zmyj                 Sandomierz             100.00      3.0     3837     1027     -249
 63 Wanda           Grabiec              Tarnów                 100.00      3.0     3816     1096     -627
 64 Stanisław       Gasik                Warszawa               132.22      3.0     2463      846     -243
 65 Paweł           Miczko               Sandomierz             103.43      2.0     2308      712     -656
 66 Janusz          Szewerniak           Tarnobrzeg             100.00      0.5     1944      454     -835
 67 Aleksandra      Ciżyńska             Sandomierz             100.00      0.5     1363      422    -1205
 68 Julia           Szyszkowska          Sandomierz             100.00      0.5     1344      392    -1149
 69 Marek Krzysztof Łatkowski            Sandomierz             100.00      0.5      739      228     -445
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza



	Kamil Górka 156.78 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Orzeł                 127.51 +  522: 373  178
    2     2 Andrzej        Rechowicz             133.44 +  386: 368  183
    3     5 Krzysztof      Sporczyk              131.74 +  430: 322  182
    4     4 Janusz         Krupiński             141.78 +  422: 338  192
    5     2 Jakub          Szymczak              153.88 +  467: 301  204
    6     1 Piotr          Broda                 133.11 +  446: 393  183
    7     1 Stanisław      Rydzik                146.79 +  417: 405  197
    8     1 Mariusz        Wrześniewski          146.95 -  285: 375   97
    9     1 Grzegorz       Kurowski              149.77 +  382: 295  200
   10     2 Justyna        Górka                 149.57 -  358: 397  100
   11     3 Miłosz         Wrzałek               149.15 +  396: 327  199
   12     1 Jakub          Szymczak              153.88 +  394: 341  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2119  / 12 176.58




	Jakub Szymczak 153.88 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariola        Osajda-Matczak        126.97 +  493: 315  177
    2     5 Zbigniew       Rybak                 121.69 +  471: 380  172
    3     2 Mariusz        Wrześniewski          146.95 +  451: 286  197
    4     1 Bartłomiej     Pawlak                124.57 +  471: 427  175
    5     2 Kamil          Górka                 156.78 -  301: 467  107
    6     3 Jacek          Gasik                 122.53 +  487: 277  173
    7     3 Justyna        Górka                 149.57 +  400: 386  200
    8     2 Grzegorz       Kurowski              149.77 -  393: 415  100
    9     3 Piotr          Broda                 133.11 +  405: 391  183
   10     3 Tomasz         Zwoliński             147.24 +  392: 374  197
   11     2 Kazimierz      Merklejn              149.53 +  493: 322  200
   12     1 Kamil          Górka                 156.78 -  341: 394  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1988  / 12 165.67




	Grzegorz Kurowski 149.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Walas                 126.30 +  374: 297  176
    2    12 Sławomir       Piotrowski            144.56 +  502: 344  195
    3     9 Justyna        Górka                 149.57 -  337: 439  100
    4    17 Stanisław      Gasik                 132.22 +  480: 334  182
    5     6 Szymon         Dąbrowski             128.89 +  474: 351  179
    6     4 Przemysław     Rybicki               136.57 +  439: 267  187
    7     4 Piotr          Broda                 133.11 +  517: 349  183
    8     2 Jakub          Szymczak              153.88 +  415: 393  204
    9     1 Kamil          Górka                 156.78 -  295: 382  107
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          146.95 -  291: 411   97
   11     4 Dariusz        Putoń                 146.03 -  346: 380   96
   12     6 Sławomir       Piotrowski            144.56 +  459: 326  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1901  / 12 158.42




	Justyna Górka 149.57 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bartłomiej     Pawlak                124.57 -  361: 416   75
    2    27 Paweł          Mazurek               136.86 +  537: 387  187
    3     9 Grzegorz       Kurowski              149.77 +  439: 337  200
    4     5 Marcin         Kurowski              110.25 +  442: 339  160
    5     3 Przemysław     Rybicki               136.57 -  389: 391   87
    6     7 Tomasz         Zwoliński             147.24 +  542: 284  197
    7     3 Jakub          Szymczak              153.88 -  386: 400  104
    8     8 Andrzej        Kwiatkowski           130.17 +  485: 325  180
    9     5 Dariusz        Putoń                 146.03 +  412: 329  196
   10     2 Kamil          Górka                 156.78 +  397: 358  207
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          146.95 +  441: 293  197
   12     2 Mariusz        Wrześniewski          146.95 +  379: 360  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1987  / 12 165.58




	Kazimierz Merklejn 149.53 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ewa            Szałas                123.93 +  423: 410  174
    2     3 Irena          Sołdan                135.29 -  392: 396   85
    3    16 Małgorzata     Deszczyńska           132.12 +  512: 280  182
    4     6 Zbigniew       Rybak                 121.69 +  431: 318  172
    5     4 Tomasz         Zwoliński             147.24 -  397: 457   97
    6     8 Małgorzata     Sulejewska            132.25 -  317: 459   82
    7    13 Maciej         Rzychoń               146.53 +  434: 279  197
    8     9 Marek          Rogalski              128.93 +  517: 268  179
    9     7 Urszula        Solarska              112.44 +  533: 334  162
   10     4 Krzysztof      Gibas                 131.74 +  496: 300  182
   11     2 Jakub          Szymczak              153.88 -  322: 493  104
   12     4 Mariola        Osajda-Matczak        126.97 +  446: 383  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Miłosz Wrzałek 149.15 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jacek          Gasik                 122.53 +  450: 400  173
    2    15 Tomasz         Górka                 128.53 +  421: 244  179
    3     1 Rafał          Wesołowski            137.88 +  541: 260  188
    4     2 Przemysław     Rybicki               136.57 +  580: 352  187
    5     1 Piotr          Broda                 133.11 -  391: 407   83
    6     2 Szymon         Płachta               136.60 +  422: 384  187
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          146.95 -  347: 410   97
    8     3 Tomasz         Zwoliński             147.24 -  371: 380   97
    9     6 Andrzej        Kwiatkowski           130.17 +  404: 338  180
   10     5 Małgorzata     Sulejewska            132.25 +  448: 409  182
   11     3 Kamil          Górka                 156.78 -  327: 396  107
   12     5 Szymon         Płachta               136.60 -  300: 439   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 12 145.58




	Tomasz Zwoliński 147.24 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Szmuksta              122.14 +  472: 265  172
    2    10 Dariusz        Putoń                 146.03 +  326: 315  196
    3     6 Marcin         Kurowski              110.25 +  457: 299  160
    4     3 Piotr          Broda                 133.11 -  357: 396   83
    5     4 Kazimierz      Merklejn              149.53 +  457: 397  200
    6     7 Justyna        Górka                 149.57 -  284: 542  100
    7     9 Janusz         Krupiński             141.78 +  442: 348  192
    8     3 Miłosz         Wrzałek               149.15 +  380: 371  199
    9     4 Przemysław     Rybicki               136.57 +  420: 398  187
   10     3 Jakub          Szymczak              153.88 -  374: 392  104
   11     6 Mariola        Osajda-Matczak        126.97 -  408: 419   77
   12     8 Urszula        Solarska              112.44 -  328: 333   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Mariusz Wrześniewski 146.95 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Teresa         Zalewska              121.95 +  475: 367  172
    2     8 Tomasz         Nasiłowski            131.92 +  372: 333  182
    3     2 Jakub          Szymczak              153.88 -  286: 451  104
    4    12 Marek          Rogalski              128.93 +  499: 292  179
    5    10 Janusz         Krupiński             141.78 +  440: 323  192
    6     6 Krzysztof      Sporczyk              131.74 +  435: 384  182
    7     2 Miłosz         Wrzałek               149.15 +  410: 347  199
    8     1 Kamil          Górka                 156.78 +  375: 285  207
    9     2 Szymon         Płachta               136.60 +  499: 398  187
   10     1 Grzegorz       Kurowski              149.77 +  411: 291  200
   11     1 Justyna        Górka                 149.57 -  293: 441  100
   12     2 Justyna        Górka                 149.57 -  360: 379  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2004  / 12 167.00




	Stanisław Rydzik 146.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Rybak                 121.69 -  341: 420   72
    2    29 Agnieszka      Walas                 126.30 +  445: 379  176
    3    24 Tomasz         Górka                 128.53 +  442: 289  179
    4    14 Dariusz        Putoń                 146.03 +  442: 401  196
    5     8 Małgorzata     Sulejewska            132.25 +  455: 343  182
    6     5 Jerzy          Luter                 116.09 +  418: 393  166
    7     1 Kamil          Górka                 156.78 -  405: 417  107
    8     4 Przemysław     Rybicki               136.57 -  361: 423   87
    9     8 Arkadiusz      Łydka                 133.29 -  380: 396   83
   10    10 Urszula        Solarska              112.44 -  356: 431   62
   11    14 Jerzy          Matyasik              127.95 -  369: 402   78
   12    18 Szymon         Dąbrowski             128.89 +  439: 401  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Maciej Rzychoń 146.53 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Papciak               121.60 +  372: 334  172
    2    14 Piotr          Broda                 133.11 -  373: 467   83
    3    27 Tomasz         Sehnal                114.64 -  370: 375   65
    4    20 Maria          Skutela               119.84 +  395: 350  170
    5    22 Tomasz         Górka                 128.53 +  375: 341  179
    6     9 Kamil          Kister                144.66 -  359: 392   95
    7    13 Kazimierz      Merklejn              149.53 -  279: 434  100
    8    24 Tomasz         Siwiński              109.00 -  388: 415   59
    9    24 Waldemar       Wypchał               108.94 -  269: 378   59
   10    28 Bożena         Guział                120.03 +  440: 331  170
   11    25 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  393: 219  150
   12    21 Tomasz         Nasiłowski            131.92 +  453: 376  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Dariusz Putoń 146.03 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ewelina        Gruda                 120.48 +  399: 352  170
    2    10 Tomasz         Zwoliński             147.24 -  315: 326   97
    3    14 Tomasz         Siwiński              109.00 +  404: 310  159
    4    14 Stanisław      Rydzik                146.79 -  401: 442   97
    5    20 Bożena         Guział                120.03 +  428: 334  170
    6    14 Arkadiusz      Łydka                 133.29 +  358: 352  183
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              131.74 +  445: 297  182
    8     5 Kamil          Kister                144.66 +  397: 349  195
    9     5 Justyna        Górka                 149.57 -  329: 412  100
   10     7 Sławomir       Piotrowski            144.56 +  439: 365  195
   11     4 Grzegorz       Kurowski              149.77 +  380: 346  200
   12     3 Przemysław     Rybicki               136.57 -  302: 539   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 12 152.92




	Kamil Kister 144.66 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bożena         Guział                120.03 -  368: 416   70
    2    25 Paweł          Miczko                103.43 +  423: 355  153
    3    23 Piotr          Potoczek              111.68 +  534: 468  162
    4     7 Jerzy          Luter                 116.09 -  350: 454   66
    5    11 Irena          Sołdan                135.29 +  438: 417  185
    6     9 Maciej         Rzychoń               146.53 +  392: 359  197
    7     5 Katarzyna      Kowalska              118.38 +  429: 355  168
    8     5 Dariusz        Putoń                 146.03 -  349: 397   96
    9     9 Tomasz         Górka                 128.53 +  327: 321  179
   10     9 Arkadiusz      Łydka                 133.29 -  348: 489   83
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              131.74 +  422: 282  182
   12     7 Rafał          Wesołowski            137.88 +  357: 316  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Sławomir Piotrowski 144.56 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maria          Skutela               119.84 +  465: 301  170
    2    12 Grzegorz       Kurowski              149.77 -  344: 502  100
    3    17 Bożena         Guział                120.03 +  349: 265  170
    4     8 Szymon         Płachta               136.60 -  350: 370   87
    5    23 Stanisław      Gasik                 132.22 +  438: 377  182
    6    15 Janusz         Krupiński             141.78 -  364: 413   92
    7    20 Piotr          Potoczek              111.68 +  416: 290  162
    8    14 Małgorzata     Szmuksta              122.14 +  509: 339  172
    9    11 Jerzy          Luter                 116.09 +  480: 294  166
   10     7 Dariusz        Putoń                 146.03 -  365: 439   96
   11     7 Małgorzata     Sulejewska            132.25 +  387: 356  182
   12     6 Grzegorz       Kurowski              149.77 -  326: 459  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Janusz Krupiński 141.78 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Matus                 119.46 +  372: 312  169
    2    13 Marek          Rogalski              128.93 +  358: 337  179
    3     8 Irena          Sołdan                135.29 +  421: 334  185
    4     4 Kamil          Górka                 156.78 -  338: 422  107
    5    10 Mariusz        Wrześniewski          146.95 -  323: 440   97
    6    15 Sławomir       Piotrowski            144.56 +  413: 364  195
    7     9 Tomasz         Zwoliński             147.24 -  348: 442   97
    8    10 Rafał          Wesołowski            137.88 -  304: 358   88
    9    17 Jolanta        Chłopińska            130.01 +  405: 401  180
   10    14 Andrzej        Kwiatkowski           130.17 -  367: 394   80
   11    17 Agnieszka      Walas                 126.30 +  405: 335  176
   12    17 Krzysztof      Sporczyk              131.74 -  339: 368   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Rafał Wesołowski 137.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Kowalska              118.38 +  537: 302  168
    2     1 Jolanta        Chłopińska            130.01 +  466: 292  180
    3     1 Miłosz         Wrzałek               149.15 -  260: 541   99
    4    10 Krzysztof      Sporczyk              131.74 -  361: 412   82
    5    13 Grzegorz       Papciak               121.60 -  345: 391   72
    6    19 Maria          Skutela               119.84 +  479: 357  170
    7    14 Ewa            Szałas                123.93 +  444: 318  174
    8    10 Janusz         Krupiński             141.78 +  358: 304  192
    9    10 Mariola        Osajda-Matczak        126.97 -  302: 475   77
   10    11 Marek          Rogalski              128.93 +  465: 400  179
   11     9 Andrzej        Kwiatkowski           130.17 +  403: 391  180
   12     7 Kamil          Kister                144.66 -  316: 357   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Paweł Mazurek 136.86 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jerzy          Luter                 116.09 -  301: 429   66
    2    27 Justyna        Górka                 149.57 -  387: 537  100
    3    28 Wiesław        Pastuła               100.00 +  420: 333  150
    4    22 Renata         Andracka              114.32 +  449: 282  164
    5    16 Katarzyna      Kowalska              118.38 -  364: 393   68
    6    21 Waldemar       Wypchał               108.94 +  433: 335  159
    7    17 Urszula        Solarska              112.44 -  363: 396   62
    8    17 Mariusz        Orzeł                 127.51 +  501: 294  178
    9    13 Małgorzata     Sulejewska            132.25 -  348: 382   82
   10    18 Ewelina        Gruda                 120.48 +  466: 282  170
   11    15 Tomasz         Nasiłowski            131.92 +  439: 288  182
   12    10 Jerzy          Luter                 116.09 +  373: 291  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Szymon Płachta 136.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Sehnal                114.64 +  501: 337  165
    2     4 Marcin         Kurowski              110.25 -  354: 485   60
    3    10 Tomasz         Nasiłowski            131.92 +  456: 327  182
    4     8 Sławomir       Piotrowski            144.56 +  370: 350  195
    5     7 Andrzej        Kwiatkowski           130.17 +  384: 361  180
    6     2 Miłosz         Wrzałek               149.15 -  384: 422   99
    7     6 Jacek          Gasik                 122.53 +  454: 343  173
    8     7 Małgorzata     Sulejewska            132.25 +  453: 385  182
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          146.95 -  398: 499   97
   10     6 Przemysław     Rybicki               136.57 -  269: 474   87
   11     8 Krzysztof      Gibas                 131.74 +  569: 341  182
   12     5 Miłosz         Wrzałek               149.15 +  439: 300  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Przemysław Rybicki 136.57 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Renata         Andracka              114.32 +  333: 329  164
    2    16 Jerzy          Matyasik              127.95 +  429: 295  178
    3     7 Andrzej        Kwiatkowski           130.17 +  506: 321  180
    4     2 Miłosz         Wrzałek               149.15 -  352: 580   99
    5     3 Justyna        Górka                 149.57 +  391: 389  200
    6     4 Grzegorz       Kurowski              149.77 -  267: 439  100
    7     7 Bartłomiej     Pawlak                124.57 +  420: 358  175
    8     4 Stanisław      Rydzik                146.79 +  423: 361  197
    9     4 Tomasz         Zwoliński             147.24 -  398: 420   97
   10     6 Szymon         Płachta               136.60 +  474: 269  187
   11     5 Arkadiusz      Łydka                 133.29 +  414: 255  183
   12     3 Dariusz        Putoń                 146.03 +  539: 302  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1956  / 12 163.00




	Irena Sołdan 135.29 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Urszula        Solarska              112.44 +  501: 202  162
    2     3 Kazimierz      Merklejn              149.53 +  396: 392  200
    3     8 Janusz         Krupiński             141.78 -  334: 421   92
    4    13 Jolanta        Chłopińska            130.01 +  400: 345  180
    5    11 Kamil          Kister                144.66 -  417: 438   95
    6    10 Grzegorz       Papciak               121.60 -  318: 385   72
    7    16 Arkadiusz      Łydka                 133.29 -  333: 372   83
    8    19 Tomasz         Sehnal                114.64 +  427: 308  165
    9    16 Małgorzata     Szmuksta              122.14 +  362: 343  172
   10    13 Tomasz         Górka                 128.53 +  440: 304  179
   11    13 Jerzy          Luter                 116.09 -  365: 376   66
   12    12 Małgorzata     Sulejewska            132.25 -  294: 403   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Andrzej Rechowicz 133.44 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Potoczek              111.68 +  423: 309  162
    2     2 Kamil          Górka                 156.78 -  368: 386  107
    3    22 Stanisław      Gasik                 132.22 -  294: 325   82
    4    24 Urszula        Solarska              112.44 -  363: 375   62
    5    25 Ewelina        Gruda                 120.48 +  460: 323  170
    6    22 Zofia          Górka                 108.59 +  386: 269  159
    7    22 Tomasz         Górka                 128.53 -  339: 425   79
    8    21 Wiesław        Pastuła               100.00 +  388: 308  150
    9    19 Teresa         Zalewska              121.95 +  390: 377  172
   10    17 Krzysztof      Sporczyk              131.74 -  354: 364   82
   11    19 Małgorzata     Szmuksta              122.14 +  412: 323  172
   12    15 Ewa            Szałas                123.93 -  369: 446   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Arkadiusz Łydka 133.29 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Kurowski              110.25 -  398: 421   60
    2    21 Mariola        Osajda-Matczak        126.97 +  374: 324  177
    3    25 Marek KrzysztofŁatkowski             100.00 +  320: 219  150
    4    16 Andrzej        Kwiatkowski           130.17 -  283: 362   80
    5    19 Agnieszka      Walas                 126.30 +  449: 445  176
    6    14 Dariusz        Putoń                 146.03 -  352: 358   96
    7    16 Irena          Sołdan                135.29 +  372: 333  185
    8    13 Jolanta        Chłopińska            130.01 +  404: 329  180
    9     8 Stanisław      Rydzik                146.79 +  396: 380  197
   10     9 Kamil          Kister                144.66 +  489: 348  195
   11     5 Przemysław     Rybicki               136.57 -  255: 414   87
   12     9 Tomasz         Siwiński              109.00 -  268: 492   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Piotr Broda 133.11 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Siwiński              109.00 +  455: 329  159
    2    14 Maciej         Rzychoń               146.53 +  467: 373  197
    3     4 Małgorzata     Sulejewska            132.25 +  447: 324  182
    4     3 Tomasz         Zwoliński             147.24 +  396: 357  197
    5     1 Miłosz         Wrzałek               149.15 +  407: 391  199
    6     1 Kamil          Górka                 156.78 -  393: 446  107
    7     4 Grzegorz       Kurowski              149.77 -  349: 517  100
    8     6 Jerzy          Luter                 116.09 +  391: 366  166
    9     3 Jakub          Szymczak              153.88 -  391: 405  104
   10     8 Mariola        Osajda-Matczak        126.97 -  314: 430   77
   11    10 Urszula        Solarska              112.44 -  318: 385   62
   12    11 Jolanta        Chłopińska            130.01 -  464: 478   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Małgorzata Sulejewska 132.25 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Waldemar       Wypchał               108.94 +  474: 369  159
    2     9 Zofia          Górka                 108.59 +  358: 313  159
    3     4 Piotr          Broda                 133.11 -  324: 447   83
    4     9 Mariusz        Orzeł                 127.51 +  424: 315  178
    5     8 Stanisław      Rydzik                146.79 -  343: 455   97
    6     8 Kazimierz      Merklejn              149.53 +  459: 317  200
    7     8 Grzegorz       Papciak               121.60 +  364: 355  172
    8     7 Szymon         Płachta               136.60 -  385: 453   87
    9    13 Paweł          Mazurek               136.86 +  382: 348  187
   10     5 Miłosz         Wrzałek               149.15 -  409: 448   99
   11     7 Sławomir       Piotrowski            144.56 -  356: 387   95
   12    12 Irena          Sołdan                135.29 +  403: 294  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Stanisław Gasik 132.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zofia          Górka                 108.59 -  291: 400   59
    2    30 Tomasz         Sehnal                114.64 +  361: 353  165
    3    22 Andrzej        Rechowicz             133.44 +  325: 294  183
    4    17 Grzegorz       Kurowski              149.77 -  334: 480  100
    5    23 Sławomir       Piotrowski            144.56 -  377: 438   95
    6    23 Ewa            Szałas                123.93 -  349: 351   74
    7    30 Bożena         Guział                120.03 +  426: 390  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     846  /  7 120.86




	Małgorzata Deszczyńska 132.12 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Janina         Dąbrowska             103.67 +  376: 369  154
    2    11 Krzysztof      Sporczyk              131.74 -  333: 349   82
    3    16 Kazimierz      Merklejn              149.53 -  280: 512  100
    4    23 Mariola        Osajda-Matczak        126.97 -  374: 385   77
    5    32 Aleksandra     Ciżyńska              100.00 +  471: 183  150
    6    26 Urszula        Solarska              112.44 -  395: 492   62
    7    25 Wiesław        Pastuła               100.00 -  350: 393   50
    8    27 Bożena         Guział                120.03 +  460: 333  170
    9    21 Tomasz         Nasiłowski            131.92 -  326: 430   82
   10    26 Marcin         Kurowski              110.25 +  500: 311  160
   11    23 Teresa         Zalewska              121.95 +  475: 281  172
   12    19 Mariusz        Orzeł                 127.51 -  314: 355   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Tomasz Nasiłowski 131.92 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paweł          Miczko                103.43 +  406: 302  153
    2     8 Mariusz        Wrześniewski          146.95 -  333: 372   97
    3    10 Szymon         Płachta               136.60 -  327: 456   87
    4    27 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 -  338: 381   50
    5    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  452: 243  150
    6    24 Bożena         Guział                120.03 +  461: 223  170
    7    19 Tomasz         Sehnal                114.64 +  392: 357  165
    8    16 Tomasz         Górka                 128.53 -  275: 464   79
    9    21 Małgorzata     Deszczyńska           132.12 +  430: 326  182
   10    16 Tomasz         Siwiński              109.00 -  288: 418   59
   11    15 Paweł          Mazurek               136.86 -  288: 439   87
   12    21 Maciej         Rzychoń               146.53 -  376: 453   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Krzysztof Sporczyk 131.74 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Aleksandra     Ciżyńska              100.00 +  468: 128  150
    2    11 Małgorzata     Deszczyńska           132.12 +  349: 333  182
    3     5 Kamil          Górka                 156.78 -  322: 430  107
    4    10 Rafał          Wesołowski            137.88 +  412: 361  188
    5     9 Jerzy          Luter                 116.09 =  373: 373  116
    6     6 Mariusz        Wrześniewski          146.95 -  384: 435   97
    7    12 Dariusz        Putoń                 146.03 -  297: 445   96
    8    18 Katarzyna      Kowalska              118.38 +  318: 314  168
    9    12 Krzysztof      Gibas                 131.74 -  250: 398   82
   10    17 Andrzej        Rechowicz             133.44 +  364: 354  183
   11    12 Kamil          Kister                144.66 -  282: 422   95
   12    17 Janusz         Krupiński             141.78 +  368: 339  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Krzysztof Gibas 131.74 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Wanda          Grabiec               100.00 -  409: 479   50
    2    19 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  430: 260  150
    3    11 Jerzy          Matyasik              127.95 -  306: 405   78
    4    18 Ewa            Szałas                123.93 +  496: 386  174
    5    12 Jolanta        Chłopińska            130.01 -  365: 380   80
    6    18 Marek          Rogalski              128.93 +  389: 330  179
    7    15 Ewelina        Gruda                 120.48 +  395: 339  170
    8    11 Grzegorz       Papciak               121.60 +  383: 348  172
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              131.74 +  398: 250  182
   10     4 Kazimierz      Merklejn              149.53 -  300: 496  100
   11     8 Szymon         Płachta               136.60 -  341: 569   87
   12    14 Grzegorz       Papciak               121.60 +  438: 251  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Andrzej Kwiatkowski 130.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  436: 334  150
    2    17 Marek KrzysztofŁatkowski             100.00 +  464: 219  150
    3     7 Przemysław     Rybicki               136.57 -  321: 506   87
    4    16 Arkadiusz      Łydka                 133.29 +  362: 283  183
    5     7 Szymon         Płachta               136.60 -  361: 384   87
    6    16 Mariola        Osajda-Matczak        126.97 +  394: 368  177
    7    10 Małgorzata     Szmuksta              122.14 +  461: 346  172
    8     8 Justyna        Górka                 149.57 -  325: 485  100
    9     6 Miłosz         Wrzałek               149.15 -  338: 404   99
   10    14 Janusz         Krupiński             141.78 +  394: 367  192
   11     9 Rafał          Wesołowski            137.88 -  391: 403   88
   12    13 Bartłomiej     Pawlak                124.57 +  487: 389  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Jolanta Chłopińska 130.01 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Wiesław        Pastuła               100.00 +  424: 307  150
    2     1 Rafał          Wesołowski            137.88 -  292: 466   88
    3    13 Wanda          Grabiec               100.00 +  410: 232  150
    4    13 Irena          Sołdan                135.29 -  345: 400   85
    5    12 Krzysztof      Gibas                 131.74 +  380: 365  182
    6    11 Bartłomiej     Pawlak                124.57 -  419: 422   75
    7    23 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  460: 305  150
    8    13 Arkadiusz      Łydka                 133.29 -  329: 404   83
    9    17 Janusz         Krupiński             141.78 -  401: 405   92
   10    20 Waldemar       Wypchał               108.94 +  511: 228  159
   11    16 Marek          Rogalski              128.93 +  408: 383  179
   12    11 Piotr          Broda                 133.11 +  478: 464  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Marek Rogalski 128.93 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Janusz         Szewerniak            100.00 +  456: 257  150
    2    13 Janusz         Krupiński             141.78 -  337: 358   92
    3    20 Katarzyna      Kowalska              118.38 +  448: 394  168
    4    12 Mariusz        Wrześniewski          146.95 -  292: 499   97
    5    18 Zofia          Górka                 108.59 +  393: 367  159
    6    18 Krzysztof      Gibas                 131.74 -  330: 389   82
    7    24 Agnieszka      Walas                 126.30 +  382: 334  176
    8     9 Kazimierz      Merklejn              149.53 -  268: 517  100
    9    15 Szymon         Dąbrowski             128.89 +  366: 360  179
   10    11 Rafał          Wesołowski            137.88 -  400: 465   88
   11    16 Jolanta        Chłopińska            130.01 -  383: 408   80
   12    20 Agnieszka      Walas                 126.30 +  431: 286  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Szymon Dąbrowski 128.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Julia          Szyszkowska           100.00 +  476: 173  150
    2     7 Bożena         Guział                120.03 +  454: 284  170
    3     3 Bartłomiej     Pawlak                124.57 -  327: 470   75
    4    11 Jerzy          Matyasik              127.95 +  352: 316  178
    5     6 Grzegorz       Kurowski              149.77 -  351: 474  100
    6    13 Katarzyna      Kowalska              118.38 -  362: 459   68
    7    18 Mariola        Osajda-Matczak        126.97 -  347: 361   77
    8    20 Waldemar       Wypchał               108.94 +  458: 359  159
    9    15 Marek          Rogalski              128.93 -  360: 366   79
   10    19 Małgorzata     Szmuksta              122.14 -  425: 438   72
   11    22 Agnieszka      Matus                 119.46 +  488: 327  169
   12    18 Stanisław      Rydzik                146.79 -  401: 439   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Tomasz Górka 128.53 Kraków         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  347: 322  150
    2    15 Miłosz         Wrzałek               149.15 -  244: 421   99
    3    24 Stanisław      Rydzik                146.79 -  289: 442   97
    4    28 Wanda          Grabiec               100.00 +  455: 286  150
    5    22 Maciej         Rzychoń               146.53 -  341: 375   97
    6    25 Marcin         Kurowski              110.25 +  356: 336  160
    7    22 Andrzej        Rechowicz             133.44 +  425: 339  183
    8    16 Tomasz         Nasiłowski            131.92 +  464: 275  182
    9     9 Kamil          Kister                144.66 -  321: 327   95
   10    13 Irena          Sołdan                135.29 -  304: 440   85
   11    21 Ewa            Szałas                123.93 -  343: 443   74
   12    23 Maria          Skutela               119.84 +  431: 425  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Jerzy Matyasik 127.95 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Maria          Zmyj                  100.00 +  438: 317  150
    2    16 Przemysław     Rybicki               136.57 -  295: 429   87
    3    11 Krzysztof      Gibas                 131.74 +  405: 306  182
    4    11 Szymon         Dąbrowski             128.89 -  316: 352   79
    5    15 Mariusz        Orzeł                 127.51 -  337: 397   78
    6    28 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 -  290: 356   50
    7    29 Janina         Dąbrowska             103.67 +  425: 300  154
    8    25 Agnieszka      Walas                 126.30 -  312: 344   76
    9    27 Zofia          Górka                 108.59 +  475: 334  159
   10    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  422: 237  150
   11    14 Stanisław      Rydzik                146.79 +  402: 369  197
   12    16 Katarzyna      Kowalska              118.38 +  335: 330  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Mariusz Orzeł 127.51 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 156.78 -  373: 522  107
    2    22 Agnieszka      Matus                 119.46 +  393: 281  169
    3    26 Aleksandra     Ciżyńska              100.00 +  505: 158  150
    4     9 Małgorzata     Sulejewska            132.25 -  315: 424   82
    5    15 Jerzy          Matyasik              127.95 +  397: 337  178
    6    12 Małgorzata     Szmuksta              122.14 -  321: 329   72
    7    21 Tomasz         Siwiński              109.00 +  390: 284  159
    8    17 Paweł          Mazurek               136.86 -  294: 501   87
    9    20 Piotr          Potoczek              111.68 +  469: 309  162
   10    15 Jerzy          Luter                 116.09 -  340: 362   66
   11    18 Katarzyna      Kowalska              118.38 -  373: 518   68
   12    19 Małgorzata     Deszczyńska           132.12 +  355: 314  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Mariola Osajda-Matczak 126.97 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jakub          Szymczak              153.88 -  315: 493  104
    2    21 Arkadiusz      Łydka                 133.29 -  324: 374   83
    3    33 Janusz         Szewerniak            100.00 +  459: 236  150
    4    23 Małgorzata     Deszczyńska           132.12 +  385: 374  182
    5    24 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  308: 303  150
    6    16 Andrzej        Kwiatkowski           130.17 -  368: 394   80
    7    18 Szymon         Dąbrowski             128.89 +  361: 347  179
    8    15 Zbigniew       Rybak                 121.69 +  374: 332  172
    9    10 Rafał          Wesołowski            137.88 +  475: 302  188
   10     8 Piotr          Broda                 133.11 +  430: 314  183
   11     6 Tomasz         Zwoliński             147.24 +  419: 408  197
   12     4 Kazimierz      Merklejn              149.53 -  383: 446  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Agnieszka Walas 126.30 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Kurowski              149.77 -  297: 374  100
    2    29 Stanisław      Rydzik                146.79 -  379: 445   97
    3    29 Maria          Zmyj                  100.00 +  372: 257  150
    4    31 Aleksandra     Ciżyńska              100.00 +  472: 159  150
    5    19 Arkadiusz      Łydka                 133.29 -  445: 449   83
    6    20 Tomasz         Siwiński              109.00 -  348: 354   59
    7    24 Marek          Rogalski              128.93 -  334: 382   79
    8    25 Jerzy          Matyasik              127.95 +  344: 312  178
    9    23 Tomasz         Sehnal                114.64 +  411: 403  165
   10    21 Teresa         Zalewska              121.95 +  405: 259  172
   11    17 Janusz         Krupiński             141.78 -  335: 405   92
   12    20 Marek          Rogalski              128.93 -  286: 431   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Bartłomiej Pawlak 124.57 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Justyna        Górka                 149.57 +  416: 361  200
    2     6 Wanda          Grabiec               100.00 +  430: 355  150
    3     3 Szymon         Dąbrowski             128.89 +  470: 327  179
    4     1 Jakub          Szymczak              153.88 -  427: 471  104
    5     5 Jacek          Gasik                 122.53 -  250: 411   73
    6    11 Jolanta        Chłopińska            130.01 +  422: 419  180
    7     7 Przemysław     Rybicki               136.57 -  358: 420   87
    8    12 Urszula        Solarska              112.44 -  358: 449   62
    9    14 Grzegorz       Papciak               121.60 +  389: 381  172
   10    12 Katarzyna      Kowalska              118.38 +  442: 321  168
   11    11 Tomasz         Siwiński              109.00 -  285: 378   59
   12    13 Andrzej        Kwiatkowski           130.17 -  389: 487   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Ewa Szałas 123.93 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              149.53 -  410: 423  100
    2    18 Jerzy          Luter                 116.09 +  428: 363  166
    3    12 Maria          Skutela               119.84 +  369: 322  170
    4    18 Krzysztof      Gibas                 131.74 -  386: 496   82
    5    14 Tomasz         Sehnal                114.64 -  279: 320   65
    6    23 Stanisław      Gasik                 132.22 +  351: 349  182
    7    14 Rafał          Wesołowski            137.88 -  318: 444   88
    8    22 Piotr          Potoczek              111.68 -  321: 335   62
    9    25 Wiesław        Pastuła               100.00 +  433: 349  150
   10    24 Janina         Dąbrowska             103.67 +  436: 296  154
   11    21 Tomasz         Górka                 128.53 +  443: 343  179
   12    15 Andrzej        Rechowicz             133.44 +  446: 369  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Jacek Gasik 122.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               149.15 -  400: 450   99
    2    20 Maria          Zmyj                  100.00 +  400: 299  150
    3    18 Renata         Andracka              114.32 +  427: 299  164
    4    15 Zofia          Górka                 108.59 +  376: 283  159
    5     5 Bartłomiej     Pawlak                124.57 +  411: 250  175
    6     3 Jakub          Szymczak              153.88 -  277: 487  104
    7     6 Szymon         Płachta               136.60 -  343: 454   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  /  7 134.00




	Małgorzata Szmuksta 122.14 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             147.24 -  265: 472   97
    2    31 Grzegorz       Papciak               121.60 -  310: 348   72
    3    32 Paweł          Miczko                103.43 +  470: 318  153
    4    19 Tomasz         Siwiński              109.00 +  382: 294  159
    5    17 Marcin         Kurowski              110.25 +  418: 297  160
    6    12 Mariusz        Orzeł                 127.51 +  329: 321  178
    7    10 Andrzej        Kwiatkowski           130.17 -  346: 461   80
    8    14 Sławomir       Piotrowski            144.56 -  339: 509   95
    9    16 Irena          Sołdan                135.29 -  343: 362   85
   10    19 Szymon         Dąbrowski             128.89 +  438: 425  179
   11    19 Andrzej        Rechowicz             133.44 -  323: 412   83
   12    22 Ewelina        Gruda                 120.48 +  436: 309  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Teresa Zalewska 121.95 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          146.95 -  367: 475   97
    2    26 Katarzyna      Kowalska              118.38 -  266: 373   68
    3    34 Urszula        Solarska              112.44 -  338: 398   62
    4    33 Agnieszka      Matus                 119.46 -  317: 480   69
    5    33 Wanda          Grabiec               100.00 +  322: 265  150
    6    31 Janusz         Szewerniak            100.00 +  374: 325  150
    7    26 Marcin         Kurowski              110.25 +  431: 274  160
    8    23 Ewelina        Gruda                 120.48 +  347: 326  170
    9    19 Andrzej        Rechowicz             133.44 -  377: 390   83
   10    21 Agnieszka      Walas                 126.30 -  259: 405   76
   11    23 Małgorzata     Deszczyńska           132.12 -  281: 475   82
   12    28 Renata         Andracka              114.32 +  401: 383  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Zbigniew Rybak 121.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                146.79 +  420: 341  197
    2     5 Jakub          Szymczak              153.88 -  380: 471  104
    3    19 Grzegorz       Papciak               121.60 +  396: 337  172
    4     6 Kazimierz      Merklejn              149.53 -  318: 431  100
    5    21 Urszula        Solarska              112.44 +  425: 327  162
    6    17 Tomasz         Sehnal                114.64 +  398: 345  165
    7    11 Jerzy          Luter                 116.09 -  382: 464   66
    8    15 Mariola        Osajda-Matczak        126.97 -  332: 374   77
    9    18 Tomasz         Siwiński              109.00 -  327: 364   59
   10    22 Piotr          Potoczek              111.68 -  272: 376   62
   11    24 Waldemar       Wypchał               108.94 -  328: 335   59
   12    25 Janina         Dąbrowska             103.67 +  441: 258  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Grzegorz Papciak 121.60 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Rzychoń               146.53 -  334: 372   97
    2    31 Małgorzata     Szmuksta              122.14 +  348: 310  172
    3    19 Zbigniew       Rybak                 121.69 -  337: 396   72
    4    21 Waldemar       Wypchał               108.94 +  451: 280  159
    5    13 Rafał          Wesołowski            137.88 +  391: 345  188
    6    10 Irena          Sołdan                135.29 +  385: 318  185
    7     8 Małgorzata     Sulejewska            132.25 -  355: 364   82
    8    11 Krzysztof      Gibas                 131.74 -  348: 383   82
    9    14 Bartłomiej     Pawlak                124.57 -  381: 389   75
   10    23 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  434: 283  150
   11    20 Piotr          Potoczek              111.68 +  461: 305  162
   12    14 Krzysztof      Gibas                 131.74 -  251: 438   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Ewelina Gruda 120.48 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Putoń                 146.03 -  352: 399   96
    2    28 Maria          Skutela               119.84 -  318: 416   70
    3    30 Agnieszka      Matus                 119.46 +  394: 317  169
    4    30 Julia          Szyszkowska           100.00 +  409: 178  150
    5    25 Andrzej        Rechowicz             133.44 -  323: 460   83
    6    27 Wiesław        Pastuła               100.00 +  389: 374  150
    7    15 Krzysztof      Gibas                 131.74 -  339: 395   82
    8    23 Teresa         Zalewska              121.95 -  326: 347   72
    9    26 Renata         Andracka              114.32 +  366: 325  164
   10    18 Paweł          Mazurek               136.86 -  282: 466   87
   11    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  419: 315  150
   12    22 Małgorzata     Szmuksta              122.14 -  309: 436   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Bożena Guział 120.03 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Kister                144.66 +  416: 368  195
    2     7 Szymon         Dąbrowski             128.89 -  284: 454   79
    3    17 Sławomir       Piotrowski            144.56 -  265: 349   95
    4    25 Piotr          Potoczek              111.68 +  385: 327  162
    5    20 Dariusz        Putoń                 146.03 -  334: 428   96
    6    24 Tomasz         Nasiłowski            131.92 -  223: 461   82
    7    30 Stanisław      Gasik                 132.22 -  390: 426   82
    8    27 Małgorzata     Deszczyńska           132.12 -  333: 460   82
    9    31 Maria          Zmyj                  100.00 +  420: 334  150
   10    28 Maciej         Rzychoń               146.53 -  331: 440   97
   11    30 Wanda          Grabiec               100.00 +  416: 326  150
   12    27 Marcin         Kurowski              110.25 +  422: 339  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Maria Skutela 119.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Piotrowski            144.56 -  301: 465   95
    2    28 Ewelina        Gruda                 120.48 +  416: 318  170
    3    12 Ewa            Szałas                123.93 -  322: 369   74
    4    20 Maciej         Rzychoń               146.53 -  350: 395   97
    5    31 Julia          Szyszkowska           100.00 +  392: 135  150
    6    19 Rafał          Wesołowski            137.88 -  357: 479   88
    7    27 Renata         Andracka              114.32 +  353: 337  164
    8    26 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 -  325: 398   50
    9    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  313: 339   50
   10    29 Zofia          Górka                 108.59 +  394: 312  159
   11    27 Wiesław        Pastuła               100.00 +  369: 365  150
   12    23 Tomasz         Górka                 128.53 -  425: 431   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Agnieszka Matus 119.46 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Janusz         Krupiński             141.78 -  312: 372   92
    2    22 Mariusz        Orzeł                 127.51 -  281: 393   78
    3    30 Ewelina        Gruda                 120.48 -  317: 394   70
    4    33 Teresa         Zalewska              121.95 +  480: 317  172
    5    30 Wiesław        Pastuła               100.00 -  411: 412   50
    6    29 Piotr          Potoczek              111.68 -  283: 342   62
    7    31 Zofia          Górka                 108.59 +  382: 282  159
    8    28 Wanda          Grabiec               100.00 +  351: 325  150
    9    28 Janina         Dąbrowska             103.67 -  312: 331   54
   10    30 Renata         Andracka              114.32 +  363: 333  164
   11    22 Szymon         Dąbrowski             128.89 -  327: 488   79
   12    26 Tomasz         Sehnal                114.64 -  304: 342   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Katarzyna Kowalska 118.38 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Wesołowski            137.88 -  302: 537   88
    2    26 Teresa         Zalewska              121.95 +  373: 266  172
    3    20 Marek          Rogalski              128.93 -  394: 448   79
    4    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  373: 335  150
    5    16 Paweł          Mazurek               136.86 +  393: 364  187
    6    13 Szymon         Dąbrowski             128.89 +  459: 362  179
    7     5 Kamil          Kister                144.66 -  355: 429   95
    8    18 Krzysztof      Sporczyk              131.74 -  314: 318   82
    9    22 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  350: 307  150
   10    12 Bartłomiej     Pawlak                124.57 -  321: 442   75
   11    18 Mariusz        Orzeł                 127.51 +  518: 373  178
   12    16 Jerzy          Matyasik              127.95 -  330: 335   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Jerzy Luter 116.09 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Mazurek               136.86 +  429: 301  187
    2    18 Ewa            Szałas                123.93 -  363: 428   74
    3    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  401: 266  150
    4     7 Kamil          Kister                144.66 +  454: 350  195
    5     9 Krzysztof      Sporczyk              131.74 =  373: 373  132
    6     5 Stanisław      Rydzik                146.79 -  393: 418   97
    7    11 Zbigniew       Rybak                 121.69 +  464: 382  172
    8     6 Piotr          Broda                 133.11 -  366: 391   83
    9    11 Sławomir       Piotrowski            144.56 -  294: 480   95
   10    15 Mariusz        Orzeł                 127.51 +  362: 340  178
   11    13 Irena          Sołdan                135.29 +  376: 365  185
   12    10 Paweł          Mazurek               136.86 -  291: 373   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Tomasz Sehnal 114.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Płachta               136.60 -  337: 501   87
    2    30 Stanisław      Gasik                 132.22 -  353: 361   82
    3    27 Maciej         Rzychoń               146.53 +  375: 370  197
    4    29 Marek KrzysztofŁatkowski             100.00 +  400:   1  150
    5    14 Ewa            Szałas                123.93 +  320: 279  174
    6    17 Zbigniew       Rybak                 121.69 -  345: 398   72
    7    19 Tomasz         Nasiłowski            131.92 -  357: 392   82
    8    19 Irena          Sołdan                135.29 -  308: 427   85
    9    23 Agnieszka      Walas                 126.30 -  403: 411   76
   10    27 Wiesław        Pastuła               100.00 +  384: 383  150
   11    26 Janina         Dąbrowska             103.67 -  318: 342   54
   12    26 Agnieszka      Matus                 119.46 +  342: 304  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Renata Andracka 114.32 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Przemysław     Rybicki               136.57 -  329: 333   87
    2    33 Urszula        Solarska              112.44 +  367: 366  162
    3    18 Jacek          Gasik                 122.53 -  299: 427   73
    4    22 Paweł          Mazurek               136.86 -  282: 449   87
    5    27 Piotr          Potoczek              111.68 -  323: 378   62
    6    32 Julia          Szyszkowska           100.00 +  363: 226  150
    7    27 Maria          Skutela               119.84 -  337: 353   70
    8    32 Janusz         Szewerniak            100.00 +  400:   1  150
    9    26 Ewelina        Gruda                 120.48 -  325: 366   70
   10    30 Agnieszka      Matus                 119.46 -  333: 363   69
   11    31 Maria          Zmyj                  100.00 +  339: 331  150
   12    28 Teresa         Zalewska              121.95 -  383: 401   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Urszula Solarska 112.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Sołdan                135.29 -  202: 501   85
    2    33 Renata         Andracka              114.32 -  366: 367   64
    3    34 Teresa         Zalewska              121.95 +  398: 338  172
    4    24 Andrzej        Rechowicz             133.44 +  375: 363  183
    5    21 Zbigniew       Rybak                 121.69 -  327: 425   72
    6    26 Małgorzata     Deszczyńska           132.12 +  492: 395  182
    7    17 Paweł          Mazurek               136.86 +  396: 363  187
    8    12 Bartłomiej     Pawlak                124.57 +  449: 358  175
    9     7 Kazimierz      Merklejn              149.53 -  334: 533  100
   10    10 Stanisław      Rydzik                146.79 +  431: 356  197
   11    10 Piotr          Broda                 133.11 +  385: 318  183
   12     8 Tomasz         Zwoliński             147.24 +  333: 328  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Piotr Potoczek 111.68 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             133.44 -  309: 423   83
    2    23 Janina         Dąbrowska             103.67 +  306: 296  154
    3    23 Kamil          Kister                144.66 -  468: 534   95
    4    25 Bożena         Guział                120.03 -  327: 385   70
    5    27 Renata         Andracka              114.32 +  378: 323  164
    6    29 Agnieszka      Matus                 119.46 +  342: 283  169
    7    20 Sławomir       Piotrowski            144.56 -  290: 416   95
    8    22 Ewa            Szałas                123.93 +  335: 321  174
    9    20 Mariusz        Orzeł                 127.51 -  309: 469   78
   10    22 Zbigniew       Rybak                 121.69 +  376: 272  172
   11    20 Grzegorz       Papciak               121.60 -  305: 461   72
   12    24 Waldemar       Wypchał               108.94 -  239: 384   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Marcin Kurowski 110.25 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Arkadiusz      Łydka                 133.29 +  421: 398  183
    2     4 Szymon         Płachta               136.60 +  485: 354  187
    3     6 Tomasz         Zwoliński             147.24 -  299: 457   97
    4     5 Justyna        Górka                 149.57 -  339: 442  100
    5    17 Małgorzata     Szmuksta              122.14 -  297: 418   72
    6    25 Tomasz         Górka                 128.53 -  336: 356   79
    7    26 Teresa         Zalewska              121.95 -  274: 431   72
    8    29 Janina         Dąbrowska             103.67 -  285: 351   54
    9    30 Wanda          Grabiec               100.00 +  365: 309  150
   10    26 Małgorzata     Deszczyńska           132.12 -  311: 500   82
   11    29 Zofia          Górka                 108.59 +  407: 284  159
   12    27 Bożena         Guział                120.03 -  339: 422   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Tomasz Siwiński 109.00 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Broda                 133.11 -  329: 455   83
    2    34 Julia          Szyszkowska           100.00 +  496: 165  150
    3    14 Dariusz        Putoń                 146.03 -  310: 404   96
    4    19 Małgorzata     Szmuksta              122.14 -  294: 382   72
    5    26 Paweł          Miczko                103.43 +  339: 281  153
    6    20 Agnieszka      Walas                 126.30 +  354: 348  176
    7    21 Mariusz        Orzeł                 127.51 -  284: 390   78
    8    24 Maciej         Rzychoń               146.53 +  415: 388  197
    9    18 Zbigniew       Rybak                 121.69 +  364: 327  172
   10    16 Tomasz         Nasiłowski            131.92 +  418: 288  182
   11    11 Bartłomiej     Pawlak                124.57 +  378: 285  175
   12     9 Arkadiusz      Łydka                 133.29 +  492: 268  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Waldemar Wypchał 108.94 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Sulejewska            132.25 -  369: 474   82
    2    24 Wiesław        Pastuła               100.00 +  446: 315  150
    3    15 Zofia          Górka                 108.59 -  296: 400   59
    4    21 Grzegorz       Papciak               121.60 -  280: 451   72
    5    29 Janusz         Szewerniak            100.00 +  373: 265  150
    6    21 Paweł          Mazurek               136.86 -  335: 433   87
    7    28 Wanda          Grabiec               100.00 +  333: 266  150
    8    20 Szymon         Dąbrowski             128.89 -  359: 458   79
    9    24 Maciej         Rzychoń               146.53 +  378: 269  197
   10    20 Jolanta        Chłopińska            130.01 -  228: 511   80
   11    24 Zbigniew       Rybak                 121.69 +  335: 328  172
   12    24 Piotr          Potoczek              111.68 +  384: 239  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Zofia Górka 108.59 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Stanisław      Gasik                 132.22 +  400: 291  182
    2     9 Małgorzata     Sulejewska            132.25 -  313: 358   82
    3    15 Waldemar       Wypchał               108.94 +  400: 296  159
    4    15 Jacek          Gasik                 122.53 -  283: 376   73
    5    18 Marek          Rogalski              128.93 -  367: 393   79
    6    22 Andrzej        Rechowicz             133.44 -  269: 386   83
    7    31 Agnieszka      Matus                 119.46 -  282: 382   69
    8    30 Maria          Zmyj                  100.00 +  357: 342  150
    9    27 Jerzy          Matyasik              127.95 -  334: 475   78
   10    29 Maria          Skutela               119.84 -  312: 394   70
   11    29 Marcin         Kurowski              110.25 -  284: 407   60
   12    30 Wiesław        Pastuła               100.00 =  366: 366  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Janina Dąbrowska 103.67 Rybnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Małgorzata     Deszczyńska           132.12 -  369: 376   82
    2    23 Piotr          Potoczek              111.68 -  296: 306   62
    3    31 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 -  278: 312   50
    4    32 Paweł          Miczko                103.43 -  297: 340   53
    5    34 Maria          Zmyj                  100.00 +  344: 281  150
    6    34 Aleksandra     Ciżyńska              100.00 +  323: 208  150
    7    29 Jerzy          Matyasik              127.95 -  300: 425   78
    8    29 Marcin         Kurowski              110.25 +  351: 285  160
    9    28 Agnieszka      Matus                 119.46 +  331: 312  169
   10    24 Ewa            Szałas                123.93 -  296: 436   74
   11    26 Tomasz         Sehnal                114.64 +  342: 318  165
   12    25 Zbigniew       Rybak                 121.69 -  258: 441   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Paweł Miczko 103.43 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Nasiłowski            131.92 -  302: 406   82
    2    25 Kamil          Kister                144.66 -  355: 423   95
    3    32 Małgorzata     Szmuksta              122.14 -  318: 470   72
    4    32 Janina         Dąbrowska             103.67 +  340: 297  154
    5    26 Tomasz         Siwiński              109.00 -  281: 339   59
    6    33 Maria          Zmyj                  100.00 -  319: 384   50
    7    32 Janusz         Szewerniak            100.00 +  392: 245  150
    8    31 Andrzej        Klich                 100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     712  /  8  89.00




	Aleksandra Ciżyńska 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Sporczyk              131.74 -  128: 468   82
    2    35 PAUZA
    3    26 Mariusz        Orzeł                 127.51 -  158: 505   78
    4    31 Agnieszka      Walas                 126.30 -  159: 472   76
    5    32 Małgorzata     Deszczyńska           132.12 -  183: 471   82
    6    34 Janina         Dąbrowska             103.67 -  208: 323   54
    7    34 Andrzej        Klich                 100.00 -  227: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     422  /  6  70.33




	Wanda Grabiec 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Gibas                 131.74 +  479: 409  182
    2     6 Bartłomiej     Pawlak                124.57 -  355: 430   75
    3    13 Jolanta        Chłopińska            130.01 -  232: 410   80
    4    28 Tomasz         Górka                 128.53 -  286: 455   79
    5    33 Teresa         Zalewska              121.95 -  265: 322   72
    6    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  332: 267  150
    7    28 Waldemar       Wypchał               108.94 -  266: 333   59
    8    28 Agnieszka      Matus                 119.46 -  325: 351   69
    9    30 Marcin         Kurowski              110.25 -  309: 365   60
   10    31 Maria          Zmyj                  100.00 -  260: 366   50
   11    30 Bożena         Guział                120.03 -  326: 416   70
   12    31 Maria          Zmyj                  100.00 +  381: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Kwiatkowski           130.17 -  334: 436   80
    2    32 Janusz         Szewerniak            100.00 +  325: 315  150
    3    21 Jerzy          Luter                 116.09 -  266: 401   66
    4    26 Katarzyna      Kowalska              118.38 -  335: 373   68
    5    28 Tomasz         Nasiłowski            131.92 -  243: 452   82
    6    30 Wanda          Grabiec               100.00 -  267: 332   50
    7    34 Aleksandra     Ciżyńska              100.00 +  329: 227  150
    8    31 Paweł          Miczko                103.43 +  400:   1  153
    9    29 Maria          Skutela               119.84 +  339: 313  170
   10    25 Jerzy          Matyasik              127.95 -  237: 422   78
   11    28 Ewelina        Gruda                 120.48 -  315: 419   70
   12    29 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 -  249: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Wiesław Pastuła 100.00 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jolanta        Chłopińska            130.01 -  307: 424   80
    2    24 Waldemar       Wypchał               108.94 -  315: 446   59
    3    28 Paweł          Mazurek               136.86 -  333: 420   87
    4    34 Maria          Zmyj                  100.00 +  289: 250  150
    5    30 Agnieszka      Matus                 119.46 +  412: 411  169
    6    27 Ewelina        Gruda                 120.48 -  374: 389   70
    7    25 Małgorzata     Deszczyńska           132.12 +  393: 350  182
    8    21 Andrzej        Rechowicz             133.44 -  308: 388   83
    9    25 Ewa            Szałas                123.93 -  349: 433   74
   10    27 Tomasz         Sehnal                114.64 -  383: 384   65
   11    27 Maria          Skutela               119.84 -  365: 369   70
   12    30 Zofia          Górka                 108.59 =  366: 366  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Janusz Szewerniak 100.00 Tarnobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marek          Rogalski              128.93 -  257: 456   79
    2    32 Andrzej        Klich                 100.00 -  315: 325   50
    3    33 Mariola        Osajda-Matczak        126.97 -  236: 459   77
    4    35 PAUZA
    5    29 Waldemar       Wypchał               108.94 -  265: 373   59
    6    31 Teresa         Zalewska              121.95 -  325: 374   72
    7    32 Paweł          Miczko                103.43 -  245: 392   53
    8    32 Renata         Andracka              114.32 -    1: 400   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     454  /  7  64.86




	Julia Szyszkowska 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Szymon         Dąbrowski             128.89 -  173: 476   79
    2    34 Tomasz         Siwiński              109.00 -  165: 496   59
    3    35 PAUZA
    4    30 Ewelina        Gruda                 120.48 -  178: 409   70
    5    31 Maria          Skutela               119.84 -  135: 392   70
    6    32 Renata         Andracka              114.32 -  226: 363   64
    7    33 Maria          Zmyj                  100.00 -  167: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     392  /  6  65.33




	Agnieszka Tepli-Skoczylas 100.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tomasz         Górka                 128.53 -  322: 347   79
    2    19 Krzysztof      Gibas                 131.74 -  260: 430   82
    3    31 Janina         Dąbrowska             103.67 +  312: 278  154
    4    27 Tomasz         Nasiłowski            131.92 +  381: 338  182
    5    24 Mariola        Osajda-Matczak        126.97 -  303: 308   77
    6    28 Jerzy          Matyasik              127.95 +  356: 290  178
    7    23 Jolanta        Chłopińska            130.01 -  305: 460   80
    8    26 Maria          Skutela               119.84 +  398: 325  170
    9    22 Katarzyna      Kowalska              118.38 -  307: 350   68
   10    23 Grzegorz       Papciak               121.60 -  283: 434   72
   11    25 Maciej         Rzychoń               146.53 -  219: 393   97
   12    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  366: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Maria Zmyj 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jerzy          Matyasik              127.95 -  317: 438   78
    2    20 Jacek          Gasik                 122.53 -  299: 400   73
    3    29 Agnieszka      Walas                 126.30 -  257: 372   76
    4    34 Wiesław        Pastuła               100.00 -  250: 289   50
    5    34 Janina         Dąbrowska             103.67 -  281: 344   54
    6    33 Paweł          Miczko                103.43 +  384: 319  153
    7    33 Julia          Szyszkowska           100.00 +  357: 167  150
    8    30 Zofia          Górka                 108.59 -  342: 357   59
    9    31 Bożena         Guział                120.03 -  334: 420   70
   10    31 Wanda          Grabiec               100.00 +  366: 260  150
   11    31 Renata         Andracka              114.32 -  331: 339   64
   12    31 Wanda          Grabiec               100.00 -  319: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  / 12  85.58




	Marek Krzysztof Łatkowski 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 PAUZA
    2    17 Andrzej        Kwiatkowski           130.17 -  219: 464   80
    3    25 Arkadiusz      Łydka                 133.29 -  219: 320   83
    4    29 Tomasz         Sehnal                114.64 -    1: 400   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     228  /  3  76.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Orzeł                 522: 373
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Jakub          Szymczak              315: 493
   3 Grzegorz       Kurowski             - Agnieszka      Walas                 374: 297
   4 Bartłomiej     Pawlak               - Justyna        Górka                 416: 361
   5 Kazimierz      Merklejn             - Ewa            Szałas                423: 410
   6 Jacek          Gasik                - Miłosz         Wrzałek               400: 450
   7 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Szmuksta              472: 265
   8 Teresa         Zalewska             - Mariusz        Wrześniewski          367: 475
   9 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Rybak                 341: 420
  10 Grzegorz       Papciak              - Maciej         Rzychoń               334: 372
  11 Dariusz        Putoń                - Ewelina        Gruda                 399: 352
  12 Bożena         Guział               - Kamil          Kister                416: 368
  13 Sławomir       Piotrowski           - Maria          Skutela               465: 301
  14 Agnieszka      Matus                - Janusz         Krupiński             312: 372
  15 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Kowalska              537: 302
  16 Jerzy          Luter                - Paweł          Mazurek               429: 301
  17 Szymon         Płachta              - Tomasz         Sehnal                501: 337
  18 Renata         Andracka             - Przemysław     Rybicki               329: 333
  19 Irena          Sołdan               - Urszula        Solarska              501: 202
  20 Piotr          Potoczek             - Andrzej        Rechowicz             309: 423
  21 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Kurowski              398: 421
  22 Tomasz         Siwiński             - Piotr          Broda                 329: 455
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Waldemar       Wypchał               474: 369
  24 Zofia          Górka                - Stanisław      Gasik                 400: 291
  25 Małgorzata     Deszczyńska          - Janina         Dąbrowska             376: 369
  26 Paweł          Miczko               - Tomasz         Nasiłowski            302: 406
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Aleksandra     Ciżyńska              468: 128
  28 Wanda          Grabiec              - Krzysztof      Gibas                 479: 409
  29 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Klich                 436: 334
  30 Wiesław        Pastuła              - Jolanta        Chłopińska            307: 424
  31 Marek          Rogalski             - Janusz         Szewerniak            456: 257
  32 Julia          Szyszkowska          - Szymon         Dąbrowski             173: 476
  33 Tomasz         Górka                - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       347: 322
  34 Maria          Zmyj                 - Jerzy          Matyasik              317: 438
  35 Marek KrzysztofŁatkowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Wesołowski            292: 466
   2 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 368: 386
   3 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                392: 396
   4 Marcin         Kurowski             - Szymon         Płachta               485: 354
   5 Jakub          Szymczak             - Zbigniew       Rybak                 471: 380
   6 Wanda          Grabiec              - Bartłomiej     Pawlak                355: 430
   7 Szymon         Dąbrowski            - Bożena         Guział                454: 284
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Nasiłowski            372: 333
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Zofia          Górka                 358: 313
  10 Dariusz        Putoń                - Tomasz         Zwoliński             315: 326
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           349: 333
  12 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Kurowski              344: 502
  13 Janusz         Krupiński            - Marek          Rogalski              358: 337
  14 Piotr          Broda                - Maciej         Rzychoń               467: 373
  15 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Górka                 421: 244
  16 Przemysław     Rybicki              - Jerzy          Matyasik              429: 295
  17 Marek KrzysztofŁatkowski            - Andrzej        Kwiatkowski           219: 464
  18 Ewa            Szałas               - Jerzy          Luter                 428: 363
  19 Krzysztof      Gibas                - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       430: 260
  20 Jacek          Gasik                - Maria          Zmyj                  400: 299
  21 Arkadiusz      Łydka                - Mariola        Osajda-Matczak        374: 324
  22 Mariusz        Orzeł                - Agnieszka      Matus                 393: 281
  23 Janina         Dąbrowska            - Piotr          Potoczek              296: 306
  24 Waldemar       Wypchał              - Wiesław        Pastuła               446: 315
  25 Kamil          Kister               - Paweł          Miczko                423: 355
  26 Katarzyna      Kowalska             - Teresa         Zalewska              373: 266
  27 Paweł          Mazurek              - Justyna        Górka                 387: 537
  28 Maria          Skutela              - Ewelina        Gruda                 416: 318
  29 Agnieszka      Walas                - Stanisław      Rydzik                379: 445
  30 Stanisław      Gasik                - Tomasz         Sehnal                361: 353
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Grzegorz       Papciak               310: 348
  32 Andrzej        Klich                - Janusz         Szewerniak            325: 315
  33 Urszula        Solarska             - Renata         Andracka              366: 367
  34 Tomasz         Siwiński             - Julia          Szyszkowska           496: 165
  35 Aleksandra     Ciżyńska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            541: 260
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Szymczak              286: 451
   3 Bartłomiej     Pawlak               - Szymon         Dąbrowski             470: 327
   4 Piotr          Broda                - Małgorzata     Sulejewska            447: 324
   5 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              430: 322
   6 Marcin         Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             299: 457
   7 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Kwiatkowski           506: 321
   8 Janusz         Krupiński            - Irena          Sołdan                421: 334
   9 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kurowski              439: 337
  10 Tomasz         Nasiłowski           - Szymon         Płachta               327: 456
  11 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Gibas                 405: 306
  12 Ewa            Szałas               - Maria          Skutela               369: 322
  13 Jolanta        Chłopińska           - Wanda          Grabiec               410: 232
  14 Tomasz         Siwiński             - Dariusz        Putoń                 310: 404
  15 Zofia          Górka                - Waldemar       Wypchał               400: 296
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz      Merklejn              280: 512
  17 Bożena         Guział               - Sławomir       Piotrowski            265: 349
  18 Renata         Andracka             - Jacek          Gasik                 299: 427
  19 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Papciak               396: 337
  20 Katarzyna      Kowalska             - Marek          Rogalski              394: 448
  21 Andrzej        Klich                - Jerzy          Luter                 266: 401
  22 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Gasik                 294: 325
  23 Piotr          Potoczek             - Kamil          Kister                468: 534
  24 Tomasz         Górka                - Stanisław      Rydzik                289: 442
  25 Marek KrzysztofŁatkowski            - Arkadiusz      Łydka                 219: 320
  26 Aleksandra     Ciżyńska             - Mariusz        Orzeł                 158: 505
  27 Tomasz         Sehnal               - Maciej         Rzychoń               375: 370
  28 Paweł          Mazurek              - Wiesław        Pastuła               420: 333
  29 Agnieszka      Walas                - Maria          Zmyj                  372: 257
  30 Ewelina        Gruda                - Agnieszka      Matus                 394: 317
  31 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Janina         Dąbrowska             312: 278
  32 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Miczko                470: 318
  33 Janusz         Szewerniak           - Mariola        Osajda-Matczak        236: 459
  34 Teresa         Zalewska             - Urszula        Solarska              338: 398
  35 Julia          Szyszkowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Bartłomiej     Pawlak                471: 427
   2 Przemysław     Rybicki              - Miłosz         Wrzałek               352: 580
   3 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Broda                 357: 396
   4 Kamil          Górka                - Janusz         Krupiński             422: 338
   5 Justyna        Górka                - Marcin         Kurowski              442: 339
   6 Zbigniew       Rybak                - Kazimierz      Merklejn              318: 431
   7 Kamil          Kister               - Jerzy          Luter                 350: 454
   8 Szymon         Płachta              - Sławomir       Piotrowski            370: 350
   9 Mariusz        Orzeł                - Małgorzata     Sulejewska            315: 424
  10 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              361: 412
  11 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Matyasik              352: 316
  12 Marek          Rogalski             - Mariusz        Wrześniewski          292: 499
  13 Irena          Sołdan               - Jolanta        Chłopińska            400: 345
  14 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Putoń                 442: 401
  15 Jacek          Gasik                - Zofia          Górka                 376: 283
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Arkadiusz      Łydka                 362: 283
  17 Stanisław      Gasik                - Grzegorz       Kurowski              334: 480
  18 Krzysztof      Gibas                - Ewa            Szałas                496: 386
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Tomasz         Siwiński              382: 294
  20 Maciej         Rzychoń              - Maria          Skutela               395: 350
  21 Waldemar       Wypchał              - Grzegorz       Papciak               280: 451
  22 Paweł          Mazurek              - Renata         Andracka              449: 282
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Deszczyńska           385: 374
  24 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             375: 363
  25 Piotr          Potoczek             - Bożena         Guział                327: 385
  26 Andrzej        Klich                - Katarzyna      Kowalska              335: 373
  27 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Tomasz         Nasiłowski            381: 338
  28 Wanda          Grabiec              - Tomasz         Górka                 286: 455
  29 Tomasz         Sehnal               - Marek KrzysztofŁatkowski             400:   1
  30 Ewelina        Gruda                - Julia          Szyszkowska           409: 178
  31 Agnieszka      Walas                - Aleksandra     Ciżyńska              472: 159
  32 Paweł          Miczko               - Janina         Dąbrowska             340: 297
  33 Agnieszka      Matus                - Teresa         Zalewska              480: 317
  34 Maria          Zmyj                 - Wiesław        Pastuła               250: 289
  35 Janusz         Szewerniak           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Miłosz         Wrzałek               407: 391
   2 Jakub          Szymczak             - Kamil          Górka                 301: 467
   3 Justyna        Górka                - Przemysław     Rybicki               389: 391
   4 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz      Merklejn              457: 397
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Jacek          Gasik                 250: 411
   6 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Dąbrowski             474: 351
   7 Szymon         Płachta              - Andrzej        Kwiatkowski           384: 361
   8 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sulejewska            455: 343
   9 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Sporczyk              373: 373
  10 Janusz         Krupiński            - Mariusz        Wrześniewski          323: 440
  11 Kamil          Kister               - Irena          Sołdan                438: 417
  12 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Gibas                 380: 365
  13 Grzegorz       Papciak              - Rafał          Wesołowski            391: 345
  14 Ewa            Szałas               - Tomasz         Sehnal                279: 320
  15 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Orzeł                 337: 397
  16 Katarzyna      Kowalska             - Paweł          Mazurek               393: 364
  17 Marcin         Kurowski             - Małgorzata     Szmuksta              297: 418
  18 Zofia          Górka                - Marek          Rogalski              367: 393
  19 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Walas                 449: 445
  20 Bożena         Guział               - Dariusz        Putoń                 334: 428
  21 Zbigniew       Rybak                - Urszula        Solarska              425: 327
  22 Maciej         Rzychoń              - Tomasz         Górka                 375: 341
  23 Sławomir       Piotrowski           - Stanisław      Gasik                 438: 377
  24 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Mariola        Osajda-Matczak        303: 308
  25 Andrzej        Rechowicz            - Ewelina        Gruda                 460: 323
  26 Paweł          Miczko               - Tomasz         Siwiński              281: 339
  27 Renata         Andracka             - Piotr          Potoczek              323: 378
  28 Tomasz         Nasiłowski           - Andrzej        Klich                 452: 243
  29 Janusz         Szewerniak           - Waldemar       Wypchał               265: 373
  30 Wiesław        Pastuła              - Agnieszka      Matus                 412: 411
  31 Maria          Skutela              - Julia          Szyszkowska           392: 135
  32 Małgorzata     Deszczyńska          - Aleksandra     Ciżyńska              471: 183
  33 Teresa         Zalewska             - Wanda          Grabiec               322: 265
  34 Janina         Dąbrowska            - Maria          Zmyj                  344: 281


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 393: 446
   2 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Płachta               422: 384
   3 Jacek          Gasik                - Jakub          Szymczak              277: 487
   4 Grzegorz       Kurowski             - Przemysław     Rybicki               439: 267
   5 Jerzy          Luter                - Stanisław      Rydzik                393: 418
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrześniewski          384: 435
   7 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             542: 284
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Kazimierz      Merklejn              459: 317
   9 Maciej         Rzychoń              - Kamil          Kister                359: 392
  10 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Papciak               318: 385
  11 Bartłomiej     Pawlak               - Jolanta        Chłopińska            422: 419
  12 Mariusz        Orzeł                - Małgorzata     Szmuksta              321: 329
  13 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Kowalska              362: 459
  14 Dariusz        Putoń                - Arkadiusz      Łydka                 358: 352
  15 Janusz         Krupiński            - Sławomir       Piotrowski            413: 364
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariola        Osajda-Matczak        394: 368
  17 Tomasz         Sehnal               - Zbigniew       Rybak                 345: 398
  18 Krzysztof      Gibas                - Marek          Rogalski              389: 330
  19 Maria          Skutela              - Rafał          Wesołowski            357: 479
  20 Tomasz         Siwiński             - Agnieszka      Walas                 354: 348
  21 Waldemar       Wypchał              - Paweł          Mazurek               335: 433
  22 Zofia          Górka                - Andrzej        Rechowicz             269: 386
  23 Stanisław      Gasik                - Ewa            Szałas                349: 351
  24 Tomasz         Nasiłowski           - Bożena         Guział                461: 223
  25 Tomasz         Górka                - Marcin         Kurowski              356: 336
  26 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Deszczyńska           492: 395
  27 Ewelina        Gruda                - Wiesław        Pastuła               389: 374
  28 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       290: 356
  29 Agnieszka      Matus                - Piotr          Potoczek              283: 342
  30 Andrzej        Klich                - Wanda          Grabiec               267: 332
  31 Janusz         Szewerniak           - Teresa         Zalewska              325: 374
  32 Julia          Szyszkowska          - Renata         Andracka              226: 363
  33 Maria          Zmyj                 - Paweł          Miczko                384: 319
  34 Aleksandra     Ciżyńska             - Janina         Dąbrowska             208: 323


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                417: 405
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Miłosz         Wrzałek               410: 347
   3 Jakub          Szymczak             - Justyna        Górka                 400: 386
   4 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Broda                 517: 349
   5 Kamil          Kister               - Katarzyna      Kowalska              429: 355
   6 Szymon         Płachta              - Jacek          Gasik                 454: 343
   7 Przemysław     Rybicki              - Bartłomiej     Pawlak                420: 358
   8 Grzegorz       Papciak              - Małgorzata     Sulejewska            355: 364
   9 Tomasz         Zwoliński            - Janusz         Krupiński             442: 348
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Szmuksta              461: 346
  11 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Rybak                 464: 382
  12 Dariusz        Putoń                - Krzysztof      Sporczyk              445: 297
  13 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Rzychoń               434: 279
  14 Rafał          Wesołowski           - Ewa            Szałas                444: 318
  15 Krzysztof      Gibas                - Ewelina        Gruda                 395: 339
  16 Arkadiusz      Łydka                - Irena          Sołdan                372: 333
  17 Urszula        Solarska             - Paweł          Mazurek               396: 363
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Dąbrowski             361: 347
  19 Tomasz         Nasiłowski           - Tomasz         Sehnal                392: 357
  20 Piotr          Potoczek             - Sławomir       Piotrowski            290: 416
  21 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Siwiński              390: 284
  22 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Górka                 339: 425
  23 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       460: 305
  24 Marek          Rogalski             - Agnieszka      Walas                 382: 334
  25 Wiesław        Pastuła              - Małgorzata     Deszczyńska           393: 350
  26 Teresa         Zalewska             - Marcin         Kurowski              431: 274
  27 Renata         Andracka             - Maria          Skutela               337: 353
  28 Wanda          Grabiec              - Waldemar       Wypchał               266: 333
  29 Janina         Dąbrowska            - Jerzy          Matyasik              300: 425
  30 Bożena         Guział               - Stanisław      Gasik                 390: 426
  31 Agnieszka      Matus                - Zofia          Górka                 382: 282
  32 Paweł          Miczko               - Janusz         Szewerniak            392: 245
  33 Maria          Zmyj                 - Julia          Szyszkowska           357: 167
  34 Aleksandra     Ciżyńska             - Andrzej        Klich                 227: 329


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Kamil          Górka                 375: 285
   2 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Kurowski              393: 415
   3 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             371: 380
   4 Stanisław      Rydzik               - Przemysław     Rybicki               361: 423
   5 Kamil          Kister               - Dariusz        Putoń                 349: 397
   6 Piotr          Broda                - Jerzy          Luter                 391: 366
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Szymon         Płachta               385: 453
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Justyna        Górka                 325: 485
   9 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Rogalski              517: 268
  10 Rafał          Wesołowski           - Janusz         Krupiński             358: 304
  11 Grzegorz       Papciak              - Krzysztof      Gibas                 348: 383
  12 Urszula        Solarska             - Bartłomiej     Pawlak                449: 358
  13 Jolanta        Chłopińska           - Arkadiusz      Łydka                 329: 404
  14 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Szmuksta              509: 339
  15 Zbigniew       Rybak                - Mariola        Osajda-Matczak        332: 374
  16 Tomasz         Górka                - Tomasz         Nasiłowski            464: 275
  17 Paweł          Mazurek              - Mariusz        Orzeł                 501: 294
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Kowalska              318: 314
  19 Tomasz         Sehnal               - Irena          Sołdan                308: 427
  20 Szymon         Dąbrowski            - Waldemar       Wypchał               458: 359
  21 Wiesław        Pastuła              - Andrzej        Rechowicz             308: 388
  22 Ewa            Szałas               - Piotr          Potoczek              321: 335
  23 Ewelina        Gruda                - Teresa         Zalewska              326: 347
  24 Maciej         Rzychoń              - Tomasz         Siwiński              388: 415
  25 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Walas                 312: 344
  26 Maria          Skutela              - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       325: 398
  27 Małgorzata     Deszczyńska          - Bożena         Guział                460: 333
  28 Wanda          Grabiec              - Agnieszka      Matus                 325: 351
  29 Janina         Dąbrowska            - Marcin         Kurowski              351: 285
  30 Maria          Zmyj                 - Zofia          Górka                 342: 357
  31 Paweł          Miczko               - Andrzej        Klich                   1: 400
  32 Renata         Andracka             - Janusz         Szewerniak            400:   1


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 295: 382
   2 Szymon         Płachta              - Mariusz        Wrześniewski          398: 499
   3 Piotr          Broda                - Jakub          Szymczak              391: 405
   4 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Zwoliński             398: 420
   5 Justyna        Górka                - Dariusz        Putoń                 412: 329
   6 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kwiatkowski           404: 338
   7 Kazimierz      Merklejn             - Urszula        Solarska              533: 334
   8 Arkadiusz      Łydka                - Stanisław      Rydzik                396: 380
   9 Tomasz         Górka                - Kamil          Kister                321: 327
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Wesołowski            475: 302
  11 Jerzy          Luter                - Sławomir       Piotrowski            294: 480
  12 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Sporczyk              398: 250
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Mazurek               382: 348
  14 Bartłomiej     Pawlak               - Grzegorz       Papciak               389: 381
  15 Marek          Rogalski             - Szymon         Dąbrowski             366: 360
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Irena          Sołdan                343: 362
  17 Janusz         Krupiński            - Jolanta        Chłopińska            405: 401
  18 Tomasz         Siwiński             - Zbigniew       Rybak                 364: 327
  19 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rechowicz             377: 390
  20 Mariusz        Orzeł                - Piotr          Potoczek              469: 309
  21 Tomasz         Nasiłowski           - Małgorzata     Deszczyńska           430: 326
  22 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Katarzyna      Kowalska              307: 350
  23 Agnieszka      Walas                - Tomasz         Sehnal                411: 403
  24 Waldemar       Wypchał              - Maciej         Rzychoń               378: 269
  25 Ewa            Szałas               - Wiesław        Pastuła               433: 349
  26 Ewelina        Gruda                - Renata         Andracka              366: 325
  27 Zofia          Górka                - Jerzy          Matyasik              334: 475
  28 Agnieszka      Matus                - Janina         Dąbrowska             312: 331
  29 Andrzej        Klich                - Maria          Skutela               339: 313
  30 Marcin         Kurowski             - Wanda          Grabiec               365: 309
  31 Bożena         Guział               - Maria          Zmyj                  420: 334


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Kurowski              411: 291
   2 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 358: 397
   3 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Szymczak              374: 392
   4 Krzysztof      Gibas                - Kazimierz      Merklejn              300: 496
   5 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Sulejewska            448: 409
   6 Przemysław     Rybicki              - Szymon         Płachta               474: 269
   7 Dariusz        Putoń                - Sławomir       Piotrowski            439: 365
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Broda                 430: 314
   9 Kamil          Kister               - Arkadiusz      Łydka                 348: 489
  10 Stanisław      Rydzik               - Urszula        Solarska              356: 431
  11 Rafał          Wesołowski           - Marek          Rogalski              465: 400
  12 Katarzyna      Kowalska             - Bartłomiej     Pawlak                321: 442
  13 Irena          Sołdan               - Tomasz         Górka                 440: 304
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Janusz         Krupiński             394: 367
  15 Mariusz        Orzeł                - Jerzy          Luter                 340: 362
  16 Tomasz         Siwiński             - Tomasz         Nasiłowski            418: 288
  17 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              354: 364
  18 Paweł          Mazurek              - Ewelina        Gruda                 466: 282
  19 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Szmuksta              425: 438
  20 Waldemar       Wypchał              - Jolanta        Chłopińska            228: 511
  21 Agnieszka      Walas                - Teresa         Zalewska              405: 259
  22 Piotr          Potoczek             - Zbigniew       Rybak                 376: 272
  23 Grzegorz       Papciak              - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       434: 283
  24 Janina         Dąbrowska            - Ewa            Szałas                296: 436
  25 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Klich                 422: 237
  26 Małgorzata     Deszczyńska          - Marcin         Kurowski              500: 311
  27 Tomasz         Sehnal               - Wiesław        Pastuła               384: 383
  28 Maciej         Rzychoń              - Bożena         Guział                440: 331
  29 Maria          Skutela              - Zofia          Górka                 394: 312
  30 Renata         Andracka             - Agnieszka      Matus                 333: 363
  31 Maria          Zmyj                 - Wanda          Grabiec               366: 260


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Mariusz        Wrześniewski          441: 293
   2 Jakub          Szymczak             - Kazimierz      Merklejn              493: 322
   3 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               396: 327
   4 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Putoń                 346: 380
   5 Arkadiusz      Łydka                - Przemysław     Rybicki               255: 414
   6 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        408: 419
   7 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Sulejewska            387: 356
   8 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Gibas                 569: 341
   9 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           403: 391
  10 Urszula        Solarska             - Piotr          Broda                 385: 318
  11 Bartłomiej     Pawlak               - Tomasz         Siwiński              285: 378
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Kister                282: 422
  13 Irena          Sołdan               - Jerzy          Luter                 365: 376
  14 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Matyasik              369: 402
  15 Tomasz         Nasiłowski           - Paweł          Mazurek               288: 439
  16 Marek          Rogalski             - Jolanta        Chłopińska            383: 408
  17 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Walas                 405: 335
  18 Katarzyna      Kowalska             - Mariusz        Orzeł                 518: 373
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Rechowicz             323: 412
  20 Piotr          Potoczek             - Grzegorz       Papciak               305: 461
  21 Ewa            Szałas               - Tomasz         Górka                 443: 343
  22 Agnieszka      Matus                - Szymon         Dąbrowski             327: 488
  23 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Deszczyńska           281: 475
  24 Zbigniew       Rybak                - Waldemar       Wypchał               328: 335
  25 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Maciej         Rzychoń               219: 393
  26 Janina         Dąbrowska            - Tomasz         Sehnal                342: 318
  27 Wiesław        Pastuła              - Maria          Skutela               365: 369
  28 Ewelina        Gruda                - Andrzej        Klich                 419: 315
  29 Marcin         Kurowski             - Zofia          Górka                 407: 284
  30 Wanda          Grabiec              - Bożena         Guział                326: 416
  31 Maria          Zmyj                 - Renata         Andracka              331: 339


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Jakub          Szymczak              394: 341
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 360: 379
   3 Dariusz        Putoń                - Przemysław     Rybicki               302: 539
   4 Kazimierz      Merklejn             - Mariola        Osajda-Matczak        446: 383
   5 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               439: 300
   6 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Kurowski              326: 459
   7 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                316: 357
   8 Tomasz         Zwoliński            - Urszula        Solarska              328: 333
   9 Tomasz         Siwiński             - Arkadiusz      Łydka                 492: 268
  10 Paweł          Mazurek              - Jerzy          Luter                 373: 291
  11 Jolanta        Chłopińska           - Piotr          Broda                 478: 464
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Irena          Sołdan                403: 294
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartłomiej     Pawlak                487: 389
  14 Grzegorz       Papciak              - Krzysztof      Gibas                 251: 438
  15 Andrzej        Rechowicz            - Ewa            Szałas                369: 446
  16 Jerzy          Matyasik             - Katarzyna      Kowalska              335: 330
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Janusz         Krupiński             368: 339
  18 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                401: 439
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Orzeł                 314: 355
  20 Marek          Rogalski             - Agnieszka      Walas                 431: 286
  21 Maciej         Rzychoń              - Tomasz         Nasiłowski            453: 376
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Ewelina        Gruda                 436: 309
  23 Maria          Skutela              - Tomasz         Górka                 425: 431
  24 Waldemar       Wypchał              - Piotr          Potoczek              384: 239
  25 Zbigniew       Rybak                - Janina         Dąbrowska             441: 258
  26 Tomasz         Sehnal               - Agnieszka      Matus                 342: 304
  27 Marcin         Kurowski             - Bożena         Guział                339: 422
  28 Teresa         Zalewska             - Renata         Andracka              401: 383
  29 Andrzej        Klich                - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       249: 366
  30 Zofia          Górka                - Wiesław        Pastuła               366: 366
  31 Wanda          Grabiec              - Maria          Zmyj                  381: 319
Lista rankingowa na dzień 27-03-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.15  32031  200
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 159.91  31182  195
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              159.62  31445  197
   4 Kamil Górka                    Kraków               157.84  29042  184
   5 Dawid Pikul                    Poznań               157.69  28857  183
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.61  29912  191
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.67  25997  167
   8 Jakub Szymczak                 Łódź                 154.73  29863  193
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.21  22977  149
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  11 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.16  30432  200
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             151.62  28959  191
  14 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.18  20409  135
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             150.98  12984   86
  16 Justyna Górka                  Kraków               150.69  25768  171
  17 Michał Makowski                Warszawa             150.28  11271   75
  18 Dominik Urbacki                Pruszków             150.10  28669  191
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              149.95  28191  188
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.59  29020  194
  21 Kacper Zegadło                 Warszawa             149.58  25129  168
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.33  25810  174
  24 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.88  28540  193
  25 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.58  18176  124
  26 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.55  17293  118
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.24  11407   78
  28 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.94  29043  199
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.73  28417  195
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.52  28086  193
  31 Kamil Kister                   Puławy               145.37  26021  179
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  33 Paweł Jackowski                Warszawa             144.91  26228  181
  34 Grzegorz Łukasik               Konojady             144.13  28538  198
  35 Sławomir Piotrowski            Deszczno             144.00  14256   99
  36 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.69  27588  192
  37 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.52  26981  188
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.49  12053   84
  39 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  40 Przemysław Rybicki             Otwock               142.67   7419   52
  41 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.55  28224  198
  42 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.31   5123   36
  43 Janusz Krupiński               Bytom                142.12  24160  170
  44 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.06  27560  194
  45 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.13  12561   89
  46 Rafał Matczak                  Milanówek            140.85  23240  165
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             140.57  26146  186
  48 Bogusław Szyszka               Oława                140.36  26247  187
  49 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.32  27363  195
  50 Jakub Błażejewski              Poznań               140.13  20879  149
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           139.81  15938  114
  52 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  53 Rafał Wesołowski               Warszawa             138.78  26091  188
  54 Jan Mrozowski                  Kraków               138.64  25510  184
  55 Marek Reda                     Dębówka              138.63  21903  158
  56 Jakub Nalepa                   Gliwice              138.03   5107   37
  57 Robert Kamiński                Warszawa             137.37   8105   59
  58 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.35  19503  142
  59 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.25  15235  111
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.86  27235  199
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.65  26511  194
  62 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       136.09  16739  123
  63 Konrad Sowula                  Kraków               135.97  17404  128
  64 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            135.79   9913   73
  65 Michał Kolaj                   Ostróda              135.49   8807   65
  66 Tomasz Lempart                 Wadowice             135.46  20048  148
  67 Dariusz Kuć                    Stargard             135.44  19097  141
  68 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  69 Irena Sołdan                   Sopot                134.28  25379  189
  70 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.21  26574  198
  71 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.19  18518  138
  72 Michał Waszkiewicz             Białystok            134.10  17567  131
  73 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  74 Barbara Obremska               Wrocław              133.93  25581  191
  75 Piotr Domański                 Lublin               133.90   5356   40
  76 Walenty Siemaszko              Lipiany              133.61   6814   51
  77 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  78 Tomasz Suchanek                Wrocław              133.53  14822  111
  79 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.35  25203  189
  80 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.23  23316  175
  81 Natalia Woźniak                Dziwnówek            132.89  26179  197
  82 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.88  24052  181
  83 Piotr Broda                    Sandomierz           132.77  25758  194
  84 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.62  25993  196
  85 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.42  21452  162
  86 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            132.39  18402  139
  87 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.30  25533  193
  88 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.96  25997  197
  89 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.96   8973   68
  90 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  91 Krzysztof Gibas                Kraków               131.81  25835  196
  92 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.78  24512  186
  93 Joanna Juszczak                Warszawa             131.54  25781  196
  94 Michał Rogalewicz              Poznań               131.52  25647  195
  95 Radosław Jachna                Łódź                 131.49  14201  108
  96 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.41  25363  193
  97 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  98 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
  99 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
 100 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.89  25261  193
 101 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.84  24728  189
 102 Dariusz Ulatowski              Tuchola              130.83  24857  190
 103 Łukasz Sornek                  Mikołów              130.52  25060  192
 104 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.44   4696   36
 105 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.92   9744   75
 107 Marcin Ceglarek                Kraków               129.83  17657  136
 108 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.78  25308  195
 109 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.65  14780  114
 110 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.57  25785  199
 111 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 112 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.29  25858  200
 113 Zdzisław Szota                 Warszawa             129.20  12145   94
 114 Marek Rogalski                 Warszawa             128.93  23465  182
 115 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.80  17131  133
 116 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 117 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.52   7840   61
 118 Tomasz Górka                   Kraków               128.52   8097   63
 119 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.43  13357  104
 120 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.25  15646  122
 121 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.91   4477   35
 122 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.76  25297  198
 123 Marcin Rogala                  Warszawa             127.65  21445  168
 124 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 125 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.24  22649  178
 126 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.08  24019  189
 127 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.07  18425  145
 128 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 129 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.69  22805  180
 130 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.61   8989   71
 131 Maciej Kuczyński               Gdynia               126.56   9239   73
 132 Marta Bajorek                  Warszawa             126.53  24546  194
 133 Leszek Stecuła                 Bytom                126.42   8976   71
 134 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.40  17443  138
 135 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.04   8949   71
 136 Natalia Ogierman               Katowice             125.99  16882  134
 137 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 138 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.97  13101  104
 139 Agnieszka Walas                Kraków               125.73  24643  196
 140 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 141 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.65  19852  158
 142 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.27  24678  197
 143 Maciej Perzyński               Piła                 125.16  16021  128
 144 Anna Demczyszyn                Bystra               124.98   7874   63
 145 Agata Kuć                      Stargard             124.90  23231  186
 146 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.71  16587  133
 147 Anita Bruska                   Gdynia               124.68  17331  139
 148 Ewa Szałas                     Katowice             124.55  18931  152
 149 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.46  24519  197
 150 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.39  16295  131
 151 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               123.84   6316   51
 152 Jarosław Olek                  Warszawa             123.02  14639  119
 153 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 154 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.81  21983  179
 155 Czesław Grajewski              Białystok            122.66  14474  118
 156 Dariusz Sowula                 Kraków               122.51  13476  110
 157 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.38  22885  187
 158 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 159 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.99  14517  119
 160 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 161 Dorota Kuć                     Stargard             121.94  14145  116
 162 Michał Szorc                   Białystok            121.89   4388   36
 163 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 164 Beata Piotrowska               Łódź                 121.60  12282  101
 165 Teresa Zalewska                Racibórz             121.59  23345  192
 166 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 167 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.31  23170  191
 168 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.29   8854   73
 169 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.27   6185   51
 170 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.93   9070   75
 171 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.93   5200   43
 172 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               120.83   7250   60
 173 Bożena Guział                  Racibórz             119.96  19674  164
 174 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.84  20013  167
 175 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 176 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             119.74  14968  125
 177 Sławomir Wolski                Wrocław              119.73  20473  171
 178 Jakub Onoszko                  Gdynia               119.59  15188  127
 179 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 180 Ewelina Gruda                  Białystok            119.29  10140   85
 181 Maria Skutela                  Warszawa             119.23  22058  185
 182 Diana Pietrzykowska            Szczecin             119.00  23324  196
 183 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.95  19507  164
 184 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.57  14347  121
 185 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.55  10314   87
 186 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.48  18839  159
 187 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.24  20101  170
 188 Agnieszka Matus                Milanówek            118.08  22907  194
 189 Lucyna Śniadach                Rumia                117.92  22641  192
 190 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.72   4238   36
 191 Robert Wagner                  Wrocław              117.55  18456  157
 192 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.54  21745  185
 193 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.51   8461   72
 194 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 195 Jerzy Luter                    Bytom                117.21  22856  195
 196 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.06  22242  190
 197 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.78   7591   65
 198 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 199 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 200 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.52  18527  159
 201 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.45   7453   64
 202 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 203 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.20  22776  196
 204 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 205 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.99  22387  193
 206 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 207 Urszula Solarska               Łódź                 115.85  23055  199
 208 Anna Krynicka                  Warszawa             115.84   7298   63
 209 Sławomir Długosz               Ostróda              115.68  15732  136
 210 Jacek Nowak                    Szczecin             115.52   9935   86
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.52  10743   93
 212 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 213 Andrzej Rakoczy                Kraków               115.38   5423   47
 214 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 215 Adam Janicki                   Wrocław              115.05  17717  154
 216 Monika Siemaszko               Lipiany              115.04  18522  161
 217 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 218 Tomasz Sehnal                  Warszawa             114.69   5505   48
 219 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             114.62   8138   71
 220 Marta Świątkowska              Wrocław              114.62  22809  199
 221 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 222 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.56  20277  177
 223 Adam Grzelec                   Poznań               114.31  12003  105
 224 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 225 Renata Andracka                Zwola                114.20  21583  189
 226 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.76   5233   46
 227 Joanna Brychcy                 Katowice             113.27  22428  198
 228 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.22  19701  174
 229 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 230 Józef Burzyński                Ełk                  113.17  15051  133
 231 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            112.46  21817  194
 232 Maciej Labe                    Poznań               112.39   4046   36
 233 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 234 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            112.22  20424  182
 235 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 236 Marta Sztajnert                Wisła                111.96  12092  108
 237 Maciej Kuć                     Stargard             111.90   3469   31
 238 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               111.80   6820   61
 239 Adam Sternik                   Elbląg               111.54   9369   84
 240 Beata Kiżewska                 Świnoujście          111.51   8363   75
 241 Katarzyna Bogusławska          Piastów              111.48   6466   58
 242 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 243 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.91  21294  192
 244 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.48   5303   48
 245 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.36  20968  190
 246 Marcin Kurowski                Racibórz             110.15  19056  173
 247 Grzegorz Bajer                 Łódź                 109.65   5044   46
 248 Waldemar Wypchał               Kraków               109.62  21376  195
 249 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.49  21898  200
 250 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 251 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 252 Bartłomiej Dalecki             Rumia                109.00   3815   35
 253 Dorota Ostrowska               Białystok            108.74  17507  161
 254 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     108.67  11736  108
 255 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.19  18501  171
 256 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 257 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.19   7932   74
 258 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 259 Agnieszka Dawid                Kraków               106.97   6739   63
 260 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 261 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 262 Piotr Latoszek                 Warszawa             106.87   4168   39
 263 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.78   6300   59
 264 Zofia Górka                    Łęczna               106.71   6723   63
 265 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 266 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.48   7560   71
 267 Miłosz Meller                  Poznań               105.80   3174   30
 268 Lidia Żywna                    Gdynia               105.61  13941  132
 269 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.09  17130  163
 271 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 272 Dariusz Socha                  Warszawa             104.48   4806   46
 273 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 274 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 275 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 276 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.84  18795  181
 277 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.79  20551  198
 278 Szymon Stępień                 Bytom                103.28   9812   95
 279 Karolina Urbańska              Poznań               103.12  18252  177
 280 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.53   3076   30
 281 Agnieszka Antos                Racibórz             101.90   4280   42
 282 Konrad Pajączek                Milanówek            101.70   9560   94
 283 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.91  12109  120
 285 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.76   8061   80
 286 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.52  19701  196
 287 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 288 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.81   4791   48
 289 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.57  15135  152
 290 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.75   6221   63
 291 Olga Swarcewicz                Warszawa              98.58   5619   57
 292 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 293 Karolina Mak                   Wrocław               98.39  18104  184
 294 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             98.18   8149   83
 295 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 296 Marta Wawrzyn                  Pruszków              97.84  12621  129
 297 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             96.61   4444   46
 298 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.40  18413  191
 299 Wanda Wach                     Tarnów                96.26   7893   82
 300 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.93   6427   67
 301 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.27  11623  122
 302 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 303 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 304 Anna Lenartowska               Gdynia                94.62   4258   45
 305 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 306 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   6666   72
 307 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 308 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 309 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.23  17333  190
 310 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 311 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 312 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 313 Teresa Balewska                Reda                  90.20  17048  189
 314 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 315 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.18   6291   73
 316 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 317 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.15   2895   34
 318 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.83   5514   65
 319 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 320 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.28   7501   89
 321 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 322 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 323 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.41   7385   93
 324 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 325 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             77.55   2404   31
 326 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 327 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 328 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 329 Joanna Kulawiak                Warszawa              68.63   4598   67
 330 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.32   2637   41
 331 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 27-03-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.93   2695   29
   6 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   7 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.10   1801   29
   8 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   9 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
  10 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  11 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.00   2990   26
  12 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  13 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  14 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  15 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  16 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  17 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  18 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  19 Jacek Mańko                    Poznań               141.71   3401   24
  20 Maciej Bukowski                Szczecin             133.67   3208   24
  21 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  22 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  23 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  24 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  25 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  26 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  28 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  29 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  30 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  31 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  32 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  33 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  34 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.33   2672   24
  35 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  36 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  37 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  38 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  39 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  40 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  41 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  42 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  43 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  44 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  45 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  46 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  47 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  48 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  49 Karolina Szubska               Jaworzno              97.04   2232   23
  50 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  51 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  52 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  53 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  54 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  55 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.22   1937   23
  56 Magdalena Maternicka           Gdynia                82.30   1893   23
  57 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  58 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  59 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  60 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  61 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  62 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  63 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  64 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  65 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  66 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  67 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  68 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  69 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  70 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  71 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  72 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  73 Dorota Patera                  Legnica               69.21   1315   19
  74 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  75 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  76 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  77 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  78 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  79 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  80 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  81 Aleksandra Brzeska             Piastów               85.00   1275   15
  82 Stanisław Gasik                Warszawa             136.07   1905   14
  83 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       79.00   1106   14
  84 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  85 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  86 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  87 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  88 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  89 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  90 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.67   1772   12
  91 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  92 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  93 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       128.75   1545   12
  94 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  95 Samir Chakrar                  Poznań               128.08   1537   12
  96 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  97 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.08   1513   12
  98 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  99 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
 100 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
 101 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 102 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.25   1395   12
 103 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 104 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 105 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 106 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 107 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 108 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 109 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 110 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 111 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 112 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 113 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 114 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 115 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 116 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 117 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 118 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 119 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 120 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 121 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 122 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 123 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 124 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 125 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 126 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 127 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 128 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 129 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 130 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 131 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 132 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 133 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 134 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 135 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 136 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 137 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 138 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 139 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 140 Wanda Grabiec                  Tarnów                91.33   1096   12
 141 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 142 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 143 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 144 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 145 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 146 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 147 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 148 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 149 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 150 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 151 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 152 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 153 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 154 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 155 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 156 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 157 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 158 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 159 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 160 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 161 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 162 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 163 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 164 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 165 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 166 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 167 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 168 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 169 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 170 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 171 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 172 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 173 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 174 Patrycja Skibska               Warszawa              83.00    913   11
 175 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 176 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 177 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 178 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 179 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 180 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 181 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 182 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 183 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 184 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 185 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 186 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 187 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 188 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 189 Aneta Maternicka               Gdynia                72.64    799   11
 190 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 191 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 192 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 193 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 194 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 195 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 196 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 197 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 198 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 199 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 200 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 201 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 202 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 203 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 204 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 205 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 206 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 207 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 208 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 209 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 210 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 211 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 212 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 213 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 214 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 215 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 216 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 217 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 218 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 219 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 220 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 221 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 222 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 223 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 224 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 225 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 226 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 227 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 228 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 229 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 230 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 231 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 232 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 233 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 234 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 235 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 236 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 237 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 238 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 239 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 240 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 241 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 242 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 243 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 244 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 245 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 246 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 247 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 248 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 249 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 250 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 251 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 252 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 253 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 254 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 255 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 256 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 257 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 258 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 259 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 260 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie