Wadowice Jaroszowice 3
grudnia
Wadowice Jaroszowice 3- 4 grudnia XVI Turniej Le Mans
Pruszków10
grudnia
Pruszków 10-11 grudnia II Mistrzostwa Mazowsza
Zalesie Górne10
grudnia
Zalesie Górne 10 grudnia I Zalesiański Turniej Scrabble
Komplet zwycięstw Grzegorza Łukasika w Mistrzostwach Mazowsza10 - 11 grudnia 2016 — II Mistrzostwa MazowszaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Mistrzostwa MazowszaPruszków, 10 - 11 grudnia 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Komplet zwycięstw Grzegorza Łukasika w Mistrzostwach MazowszaW II Mistrzostwach Mazowsza wzięło udział 45 osób. W tym roku organizator zaprosił grających do Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie. Przez brzydką pogodę i nieustannie lejący niedzielny deszcz nie mogliśmy do końca docenić uroku Pałacyku usytuowanego w parku.
Pierwszy i drugi dzień literkowych zmagań były teatrem jednego aktora. Grzegorz Łukasik wygrał wszystkie partie, deklasując pozostałych podiumowych rywali o trzy wygrane pojedynki. W ten oto sposób województwo kujawsko-pomorskie znalazło się na pierwszym stopniu podium. Kolejne dwa schodki należały do Mazowsza. Drugi był Juliusz Czupryniak z Warszawy, a trzeci Tomasz Zwoliński ze Skierd.
Najlepiej grającą kobietą została Beata Piotrowska z Łodzi. Na turnieju pojawiła się debiutantka Patrycja Skibska z Warszawy. Mamy nadzieję, że powiększy Ona scrabblowe grono. Obie panie dostały nagrody za swój udany występ.
Mieliśmy również konkurs (najdroższe przedłużenie na potrójności w obie strony). Nagrodę — skarpetki z motywem płytek do gry poszły na nogi Miłosza Wrzałka z Warszawy. Puchary dla zwycięzców oraz upominki dla wyróżnionych wręczyła Pani Dyrektor Domu Kultury Danuta Parys.
Organizatorem turnieju była Fundacja „Umysł” im Alfreda Buttsa, reprezentowana przez Waldemara Czerwońca.
Nagrody i drobny poczęstunek w czasie trwania zmagań zapewnili: MDK „Pałacyk”, Granna, Świat Książki, Centrum Medyczne Eureka, Woyda i Syn.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza


Rodzaj turniejuOtwarty; liczba zawodników do 80
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekMłodzieżowy Dom Kultury Pałacyk w Pruszkowie
Tadeusza Kościuszki 41
Obrońca tytułuMichał Derlacki
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 10 grudnia (7 rund)
10:00 — 10:45 — zapisy do turnieju
11:00 — rozpoczęcie turnieju
11:00 — 14:00 rundy 1-3
14:00 — 15:00 — przerwa obiadowa
15:00 — 19:30 rundy 4-7
Niedziela, 11 grudnia (5 rund)
9:30 — 14:00 rundy 8-12
14:30 — 15:00 Zakończenie turnieju, dekoracja zwycięzców, rozdanie nagród
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdz W-wy kolejką WKD lub SKM; samochodem — Alejami Jerozolimskimi na Żyrardów przez Ursus i Piastów
WyżywienieWe własnym zakresie: w bliskim zasięgu kilka barów i knajpek, zamówienia telefoniczne
NoclegiHotel ComfortBiznes ***; Hotel Victor Pruszków by DeSilva *** — oba stosunkowo blisko SDK;
Hotel Tadros *** bardzo blisko;
HOTELik — coś nowego, dobre opinie, ale w dalszej odległości, raczej dla zmotoryzowanych;
Tanie noclegi: hotel Capital i Pokoje Gościnne
NagrodyPuchary dla pierwszych 3 miejsc,
gry, nagrody książkowe i rzeczowe
OrganizatorzyFundacja „Umysł” im Alfreda Butts'a
Waldemar Czerwoniec 601-204-177
SponsorzyMDK „Pałacyk”,Granna, Świat Książki,
Centrum Medyczne Eureka, Woyda i Syn


Wyniki turnieju II Mistrzostwa Mazowsza. Pruszków, 10 - 11 grudnia 2016

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Łukasik              Konojady               140.97     12.0     5228     2251      993
  2 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               142.82      9.0     5050     1949      647
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.45      9.0     4882     1914      292
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.41      8.0     5130     1839      655
  5 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    136.46      8.0     4979     1835      315
  6 Jakub           Zaryński             Świnoujście            148.46      8.0     4797     1782      171
  7 Beata           Piotrowska           Łódź                   119.93      8.0     4718     1767      511
  8 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.58      7.0     5067     1668      599
  9 Kacper          Zegadło              Warszawa               148.42      7.0     5003     1737      -55
 10 Mirosław        Uglik                Warszawa               152.12      7.0     4916     1714      696
 11 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              122.74      7.0     4879     1689      108
 12 Szymon          Płachta              Warszawa               136.51      7.0     4753     1704       12
 13 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               152.24      7.0     4722     1700      368
 14 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                132.53      7.0     4655     1756      162
 15 Piotr           Domański             Lublin                 129.77      7.0     4620     1831     -102
 16 Radosław        Jachna               Łódź                   129.65      7.0     4267     1696       54
 17 Grzegorz        Bajer                Łódź                   100.00      6.5     4318     1560      -13
 18 Paweł           Jackowski            Warszawa               146.17      6.0     4915     1636      148
 19 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.82      6.0     4835     1584      318
 20 Irena           Sołdan               Sopot                  136.20      6.0     4732     1598      129
 21 Rafał           Matczak              Milanówek              141.66      6.0     4684     1566      277
 22 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              136.71      6.0     4582     1629      164
 23 Jakub           Szymczak             Łódź                   153.75      6.0     4554     1604      307
 24 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.74      6.0     4534     1519       60
 25 Jarosław        Olek                 Warszawa               121.65      6.0     4478     1622      126
 26 Marek           Reda                 Dębówka                140.15      6.0     4453     1682     -228
 27 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 107.76      6.0     4167     1418     -390
 28 Andrzej         Kroc                 Łódź                   131.81      5.5     4402     1446      179
 29 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               133.17      5.0     4741     1476       26
 30 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              127.96      5.0     4615     1415       -5
 31 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              133.86      5.0     4531     1465     -115
 32 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   129.96      5.0     4523     1399     -156
 33 Marek           Rogalski             Warszawa               129.12      5.0     4381     1517     -348
 34 Marcin          Rogala               Warszawa               127.88      5.0     4372     1496     -302
 35 Sylwia          Łada                 Inowrocław             116.71      5.0     4354     1387     -187
 36 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               129.43      5.0     4182     1393     -245
 37 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               116.06      4.5     4282     1194      121
 38 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               129.57      4.5     4150     1310     -816
 39 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               109.22      4.0     4218     1276     -261
 40 Agnieszka       Matus                Milanówek              118.70      4.0     2714      979      318
 41 Marta           Wawrzyn              Pruszków               100.00      3.5     3985     1118     -225
 42 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 125.29      3.0     4437     1185     -537
 43 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               116.49      3.0     4125     1210     -896
 44 Patrycja        Skibska              Warszawa               100.00      2.5     3756      913     -203
 45 Konrad          Pajączek             Milanówek              105.10      1.5     3797      837     -572
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Mazowsza. Pruszków, 10 - 11 grudnia 2016



	Jakub Szymczak 153.75 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Kroc                  131.81 +  408: 246  182
    2     2 Miłosz         Wrzałek               150.58 +  507: 287  201
    3     3 Piotr          Domański              129.77 -  343: 349   80
    4     8 Radosław       Jachna                129.65 +  358: 286  180
    5     7 Jarosław       Olek                  121.65 +  386: 320  172
    6     1 Grzegorz       Łukasik               140.97 -  349: 359   91
    7     4 Stanisław      Rydzik                146.41 -  384: 457   96
    8     8 Irena          Sołdan                136.20 -  291: 461   86
    9    10 Maciej         Sancewicz             136.46 -  352: 472   86
   10    17 Marta          Wawrzyn               100.00 +  416: 301  150
   11    10 Kacper         Zegadło               148.42 -  344: 441   98
   12    14 Marcin         Rogala                127.88 +  416: 268  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Grzegorz Kurowski 152.24 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Pukniel               129.96 +  424: 307  180
    2    12 Kacper         Zegadło               148.42 -  419: 422   98
    3     8 Marek          Reda                  140.15 -  365: 385   90
    4    13 Krzysztof      Zawadzki              116.49 +  389: 347  166
    5    12 Waldemar       Czerwoniec            133.17 +  421: 418  183
    6     7 Grzegorz       Koczkodon             132.53 -  302: 446   83
    7    14 Radosław       Jachna                129.65 -  315: 345   80
    8    12 Mirosław       Uglik                 152.12 -  295: 354  102
    9    18 Szymon         Dąbrowski             129.57 +  478: 294  180
   10    16 Paweł          Pogorzelski           116.06 +  501: 337  166
   11    14 Małgorzata     Deszczyńska           134.74 +  410: 350  185
   12    10 Marek          Dudkiewicz            136.71 +  403: 349  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Mirosław Uglik 152.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Piotr          Domański              129.77 -  387: 389   80
    2    14 Łukasz         Baranowski            125.29 +  518: 323  175
    3     6 Maciej         Sancewicz             136.46 +  415: 312  186
    4     3 Juliusz        Czupryniak            142.82 -  368: 414   93
    5     8 Andrzej        Kwiatkowski           129.43 -  345: 379   79
    6    13 Mariola        Osajda-Matczak        127.96 -  361: 387   78
    7    16 Natalia        Woźniak               133.86 +  423: 315  184
    8    12 Grzegorz       Kurowski              152.24 +  354: 295  202
    9    13 Marek          Reda                  140.15 -  430: 441   90
   10    12 Andrzej        Kroc                  131.81 +  436: 354  182
   11    11 Marek          Rogalski              129.12 +  454: 339  179
   12     8 Irena          Sołdan                136.20 +  425: 272  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Dominik Urbacki 150.82 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Radosław       Jachna                129.65 +  423: 353  180
    2     1 Małgorzata     Deszczyńska           134.74 +  452: 328  185
    3     4 Jarosław       Olek                  121.65 +  384: 273  172
    4     1 Grzegorz       Łukasik               140.97 -  375: 389   91
    5     6 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  334: 443   50
    6     9 Piotr          Domański              129.77 -  371: 453   80
    7    13 Andrzej        Kroc                  131.81 +  403: 332  182
    8     7 Kacper         Zegadło               148.42 +  457: 410  198
    9     7 Tomasz         Zwoliński             146.45 -  336: 353   96
   10    11 Katarzyna      Ślusarska             122.74 -  399: 468   73
   11    13 Marek          Reda                  140.15 +  480: 284  190
   12     9 Szymon         Płachta               136.51 -  421: 431   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Miłosz Wrzałek 150.58 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Szymon         Dąbrowski             129.57 +  511: 257  180
    2     2 Jakub          Szymczak              153.75 -  287: 507  104
    3    15 Krzysztof      Zawadzki              116.49 +  476: 378  166
    4     6 Marek          Reda                  140.15 -  336: 395   90
    5    10 Maciej         Sancewicz             136.46 +  527: 372  186
    6     5 Marek          Dudkiewicz            136.71 +  435: 342  187
    7     3 Grzegorz       Koczkodon             132.53 +  496: 308  183
    8     2 Juliusz        Czupryniak            142.82 -  346: 451   93
    9     3 Piotr          Domański              129.77 -  420: 468   80
   10     6 Beata          Piotrowska            119.93 -  314: 428   70
   11     9 Marcin         Rogala                127.88 +  414: 285  178
   12     6 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  505: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Jakub Zaryński 148.46 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Kwiatkowski           129.43 +  374: 306  179
    2     7 Agnieszka      Matus                 118.70 +  386: 363  169
    3     2 Grzegorz       Łukasik               140.97 -  355: 532   91
    4     7 Szymon         Płachta               136.51 -  344: 430   87
    5    13 Tomasz         Zwoliński             146.45 +  392: 364  196
    6     6 Marek          Rogalski              129.12 +  426: 304  179
    7     5 Katarzyna      Ślusarska             122.74 +  495: 454  173
    8     5 Piotr          Domański              129.77 -  308: 410   80
    9     6 Irena          Sołdan                136.20 +  445: 361  186
   10     5 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  398: 358  150
   11     3 Stanisław      Rydzik                146.41 +  526: 310  196
   12     2 Tomasz         Zwoliński             146.45 -  348: 434   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Kacper Zegadło 148.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Rogalski              129.12 -  433: 479   79
    2    12 Grzegorz       Kurowski              152.24 +  422: 419  202
    3     7 Szymon         Płachta               136.51 -  413: 487   87
    4    12 Marek          Dudkiewicz            136.71 -  386: 476   87
    5    17 Sylwia         Łada                  116.71 +  437: 343  167
    6    12 Agnieszka      Matus                 118.70 +  377: 355  169
    7     9 Mariola        Osajda-Matczak        127.96 +  440: 436  178
    8     7 Dominik        Urbacki               150.82 -  410: 457  101
    9     9 Natalia        Woźniak               133.86 +  503: 318  184
   10     7 Grzegorz       Koczkodon             132.53 -  294: 546   83
   11    10 Jakub          Szymczak              153.75 +  441: 344  204
   12     7 Paweł          Jackowski             146.17 +  447: 398  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Tomasz Zwoliński 146.45 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariola        Osajda-Matczak        127.96 -  350: 447   78
    2    19 Marcin         Rogala                127.88 -  399: 426   78
    3    18 Natalia        Woźniak               133.86 +  384: 375  184
    4    18 Sylwia         Łada                  116.71 +  463: 368  167
    5    13 Jakub          Zaryński              148.46 -  364: 392   98
    6    15 Waldemar       Czerwoniec            133.17 +  429: 405  183
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           129.43 +  441: 307  179
    8     9 Grzegorz       Koczkodon             132.53 +  398: 348  183
    9     7 Dominik        Urbacki               150.82 +  353: 336  201
   10     4 Jarosław       Olek                  121.65 +  424: 409  172
   11     2 Juliusz        Czupryniak            142.82 +  443: 429  193
   12     2 Jakub          Zaryński              148.46 +  434: 348  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1914  / 12 159.50




	Stanisław Rydzik 146.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Rogala                127.88 +  499: 301  178
    2     4 Natalia        Woźniak               133.86 +  495: 378  184
    3     1 Grzegorz       Koczkodon             132.53 +  403: 360  183
    4     2 Piotr          Domański              129.77 +  382: 322  180
    5     2 Paweł          Jackowski             146.17 -  399: 415   96
    6     2 Juliusz        Czupryniak            142.82 -  393: 416   93
    7     4 Jakub          Szymczak              153.75 +  457: 384  204
    8     3 Jarosław       Olek                  121.65 +  500: 344  172
    9     1 Grzegorz       Łukasik               140.97 -  405: 435   91
   10     3 Marek          Dudkiewicz            136.71 +  465: 294  187
   11     3 Jakub          Zaryński              148.46 -  310: 526   98
   12     3 Katarzyna      Ślusarska             122.74 +  422: 300  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 12 153.25




	Paweł Jackowski 146.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Baranowski            125.29 +  490: 328  175
    2     5 Piotr          Domański              129.77 -  348: 367   80
    3    10 Marcin         Rogala                127.88 +  443: 361  178
    4     5 Maciej         Sancewicz             136.46 +  469: 388  186
    5     2 Stanisław      Rydzik                146.41 +  415: 399  196
    6     3 Marek          Reda                  140.15 +  555: 251  190
    7     2 Juliusz        Czupryniak            142.82 -  353: 430   93
    8     1 Grzegorz       Łukasik               140.97 -  322: 524   91
    9     4 Szymon         Płachta               136.51 -  355: 479   87
   10     9 Marek          Rogalski              129.12 +  389: 371  179
   11     5 Grzegorz       Koczkodon             132.53 -  378: 422   83
   12     7 Kacper         Zegadło               148.42 -  398: 447   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Juliusz Czupryniak 142.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Ślusarska             122.74 +  449: 366  173
    2     8 Irena          Sołdan                136.20 +  416: 379  186
    3     5 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  438: 260  150
    4     3 Mirosław       Uglik                 152.12 +  414: 368  202
    5     1 Grzegorz       Łukasik               140.97 -  331: 340   91
    6     2 Stanisław      Rydzik                146.41 +  416: 393  196
    7     2 Paweł          Jackowski             146.17 +  430: 353  196
    8     2 Miłosz         Wrzałek               150.58 +  451: 346  201
    9     2 Marek          Dudkiewicz            136.71 +  400: 315  187
   10     2 Piotr          Domański              129.77 +  504: 389  180
   11     2 Tomasz         Zwoliński             146.45 -  429: 443   96
   12     1 Grzegorz       Łukasik               140.97 -  372: 451   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1949  / 12 162.42




	Rafał Matczak 141.66 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Olek                  121.65 -  329: 366   72
    2    13 Marek          Reda                  140.15 -  311: 365   90
    3    20 Paweł          Pogorzelski           116.06 +  527: 285  166
    4    15 Grzegorz       Pukniel               129.96 +  418: 376  180
    5    16 Szymon         Dąbrowski             129.57 +  376: 348  180
    6    10 Andrzej        Kroc                  131.81 +  450: 357  182
    7     7 Piotr          Domański              129.77 -  409: 415   80
    8    10 Szymon         Płachta               136.51 -  359: 388   87
    9    12 Grzegorz       Koczkodon             132.53 -  343: 369   83
   10    13 Natalia        Woźniak               133.86 +  414: 394  184
   11    12 Radosław       Jachna                129.65 -  270: 404   80
   12    12 Andrzej        Kroc                  131.81 +  478: 340  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Grzegorz Łukasik 140.97 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Beata          Piotrowska            119.93 +  436: 333  170
    2    10 Waldemar       Czerwoniec            133.17 +  482: 359  183
    3     2 Jakub          Zaryński              148.46 +  532: 355  198
    4     1 Dominik        Urbacki               150.82 +  389: 375  201
    5     1 Juliusz        Czupryniak            142.82 +  340: 331  193
    6     1 Jakub          Szymczak              153.75 +  359: 349  204
    7     1 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  454: 321  150
    8     1 Paweł          Jackowski             146.17 +  524: 322  196
    9     1 Stanisław      Rydzik                146.41 +  435: 405  196
   10     1 Szymon         Płachta               136.51 +  438: 341  187
   11     1 Piotr          Domański              129.77 +  388: 372  180
   12     1 Juliusz        Czupryniak            142.82 +  451: 372  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2251  / 12 187.58




	Marek Reda 140.15 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Matus                 118.70 -  397: 450   69
    2    13 Rafał          Matczak               141.66 +  365: 311  192
    3     8 Grzegorz       Kurowski              152.24 +  385: 365  202
    4     6 Miłosz         Wrzałek               150.58 +  395: 336  201
    5     3 Szymon         Płachta               136.51 +  439: 296  187
    6     3 Paweł          Jackowski             146.17 -  251: 555   96
    7     6 Marek          Dudkiewicz            136.71 -  354: 410   87
    8    11 Radosław       Jachna                129.65 -  300: 315   80
    9    13 Mirosław       Uglik                 152.12 +  441: 430  202
   10     8 Maciej         Sancewicz             136.46 -  406: 408   86
   11    13 Dominik        Urbacki               150.82 -  284: 480  101
   12    15 Marek          Rogalski              129.12 +  436: 325  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Marek Dudkiewicz 136.71 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sylwia         Łada                  116.71 +  506: 281  167
    2     3 Grzegorz       Koczkodon             132.53 -  310: 403   83
    3    12 Waldemar       Czerwoniec            133.17 +  396: 343  183
    4    12 Kacper         Zegadło               148.42 +  476: 386  198
    5     4 Piotr          Domański              129.77 +  402: 313  180
    6     5 Miłosz         Wrzałek               150.58 -  342: 435  101
    7     6 Marek          Reda                  140.15 +  410: 354  190
    8     4 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  444: 286  150
    9     2 Juliusz        Czupryniak            142.82 -  315: 400   93
   10     3 Stanisław      Rydzik                146.41 -  294: 465   96
   11     4 Maciej         Sancewicz             136.46 -  338: 349   86
   12    10 Grzegorz       Kurowski              152.24 -  349: 403  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Szymon Płachta 136.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Zawadzki              116.49 +  435: 335  166
    2    11 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  341: 412   50
    3     7 Kacper         Zegadło               148.42 +  487: 413  198
    4     7 Jakub          Zaryński              148.46 +  430: 344  198
    5     3 Marek          Reda                  140.15 -  296: 439   90
    6     8 Radosław       Jachna                129.65 +  386: 368  180
    7     8 Jarosław       Olek                  121.65 -  398: 441   72
    8    10 Rafał          Matczak               141.66 +  388: 359  192
    9     4 Paweł          Jackowski             146.17 +  479: 355  196
   10     1 Grzegorz       Łukasik               140.97 -  341: 438   91
   11     7 Beata          Piotrowska            119.93 -  341: 416   70
   12     9 Dominik        Urbacki               150.82 +  431: 421  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Maciej Sancewicz 136.46 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Pogorzelski           116.06 +  386: 369  166
    2     6 Marek          Rogalski              129.12 +  471: 340  179
    3     6 Mirosław       Uglik                 152.12 -  312: 415  102
    4     5 Paweł          Jackowski             146.17 -  388: 469   96
    5    10 Miłosz         Wrzałek               150.58 -  372: 527  101
    6    17 Grzegorz       Pukniel               129.96 -  368: 404   80
    7    18 Sylwia         Łada                  116.71 +  385: 353  167
    8    17 Szymon         Dąbrowski             129.57 +  605: 345  180
    9    10 Jakub          Szymczak              153.75 +  472: 352  204
   10     8 Marek          Reda                  140.15 +  408: 406  190
   11     4 Marek          Dudkiewicz            136.71 +  349: 338  187
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             132.53 +  463: 346  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 12 152.92




	Irena Sołdan 136.20 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Dąbrowski             109.22 +  367: 302  159
    2     8 Juliusz        Czupryniak            142.82 -  379: 416   93
    3     9 Małgorzata     Deszczyńska           134.74 +  510: 351  185
    4     9 Jarosław       Olek                  121.65 -  330: 408   72
    5    15 Andrzej        Kroc                  131.81 -  333: 412   82
    6    18 Beata          Piotrowska            119.93 +  394: 392  170
    7    15 Szymon         Dąbrowski             129.57 +  527: 334  180
    8     8 Jakub          Szymczak              153.75 +  461: 291  204
    9     6 Jakub          Zaryński              148.46 -  361: 445   98
   10    10 Radosław       Jachna                129.65 +  425: 351  180
   11     6 Katarzyna      Ślusarska             122.74 -  373: 476   73
   12     8 Mirosław       Uglik                 152.12 -  272: 425  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Małgorzata Deszczyńska 134.74 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Kozak                 107.76 +  515: 289  158
    2     1 Dominik        Urbacki               150.82 -  328: 452  101
    3     9 Irena          Sołdan                136.20 -  351: 510   86
    4    14 Waldemar       Czerwoniec            133.17 -  386: 419   83
    5    18 Marta          Wawrzyn               100.00 +  417: 301  150
    6    14 Krzysztof      Zawadzki              116.49 +  445: 250  166
    7    10 Agnieszka      Matus                 118.70 -  252: 430   69
    8    16 Maciej         Dąbrowski             109.22 +  418: 269  159
    9    14 Andrzej        Kroc                  131.81 -  363: 461   82
   10    15 Andrzej        Kwiatkowski           129.43 +  347: 335  179
   11    14 Grzegorz       Kurowski              152.24 -  350: 410  102
   12    13 Natalia        Woźniak               133.86 +  362: 348  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Natalia Woźniak 133.86 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Konrad         Pajączek              105.10 +  400: 337  155
    2     4 Stanisław      Rydzik                146.41 -  378: 495   96
    3    18 Tomasz         Zwoliński             146.45 -  375: 384   96
    4    16 Agnieszka      Kozak                 107.76 +  440: 302  158
    5    14 Radosław       Jachna                129.65 -  350: 419   80
    6    16 Maciej         Dąbrowski             109.22 +  356: 323  159
    7    16 Mirosław       Uglik                 152.12 -  315: 423  102
    8    14 Mariola        Osajda-Matczak        127.96 +  424: 324  178
    9     9 Kacper         Zegadło               148.42 -  318: 503   98
   10    13 Rafał          Matczak               141.66 -  394: 414   92
   11    16 Paweł          Pogorzelski           116.06 +  433: 360  166
   12    13 Małgorzata     Deszczyńska           134.74 -  348: 362   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Waldemar Czerwoniec 133.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Patrycja       Skibska               100.00 +  353: 327  150
    2    10 Grzegorz       Łukasik               140.97 -  359: 482   91
    3    12 Marek          Dudkiewicz            136.71 -  343: 396   87
    4    14 Małgorzata     Deszczyńska           134.74 +  419: 386  185
    5    12 Grzegorz       Kurowski              152.24 -  418: 421  102
    6    15 Tomasz         Zwoliński             146.45 -  405: 429   96
    7    19 Krzysztof      Zawadzki              116.49 +  512: 323  166
    8    13 Grzegorz       Pukniel               129.96 +  392: 324  180
    9    11 Marek          Rogalski              129.12 -  283: 321   79
   10    14 Marcin         Rogala                127.88 -  339: 465   78
   11    15 Andrzej        Kroc                  131.81 -  381: 508   82
   12    17 Szymon         Dąbrowski             129.57 +  537: 333  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Grzegorz Koczkodon 132.53 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marta          Wawrzyn               100.00 +  402: 376  150
    2     3 Marek          Dudkiewicz            136.71 +  403: 310  187
    3     1 Stanisław      Rydzik                146.41 -  360: 403   96
    4     4 Marek          Rogalski              129.12 +  330: 311  179
    5     5 Katarzyna      Ślusarska             122.74 -  375: 419   73
    6     7 Grzegorz       Kurowski              152.24 +  446: 302  202
    7     3 Miłosz         Wrzałek               150.58 -  308: 496  101
    8     9 Tomasz         Zwoliński             146.45 -  348: 398   96
    9    12 Rafał          Matczak               141.66 +  369: 343  192
   10     7 Kacper         Zegadło               148.42 +  546: 294  198
   11     5 Paweł          Jackowski             146.17 +  422: 378  196
   12     4 Maciej         Sancewicz             136.46 -  346: 463   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 12 146.33




	Andrzej Kroc 131.81 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jakub          Szymczak              153.75 -  246: 408  104
    2    23 PAUZA
    3    17 Marta          Wawrzyn               100.00 +  410: 195  150
    4    11 Katarzyna      Ślusarska             122.74 -  318: 461   73
    5    15 Irena          Sołdan                136.20 +  412: 333  186
    6    10 Rafał          Matczak               141.66 -  357: 450   92
    7    13 Dominik        Urbacki               150.82 -  332: 403  101
    8    18 Marcin         Rogala                127.88 +  364: 315  178
    9    14 Małgorzata     Deszczyńska           134.74 +  461: 363  185
   10    12 Mirosław       Uglik                 152.12 -  354: 436  102
   11    15 Waldemar       Czerwoniec            133.17 +  508: 381  183
   12    12 Rafał          Matczak               141.66 -  340: 478   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 11 131.45




	Grzegorz Pukniel 129.96 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kurowski              152.24 -  307: 424  102
    2    16 Paweł          Pogorzelski           116.06 +  349: 328  166
    3    16 Mariola        Osajda-Matczak        127.96 -  372: 464   78
    4    15 Rafał          Matczak               141.66 -  376: 418   92
    5    20 Konrad         Pajączek              105.10 +  418: 399  155
    6    17 Maciej         Sancewicz             136.46 +  404: 368  186
    7    12 Marek          Rogalski              129.12 -  395: 412   79
    8    13 Waldemar       Czerwoniec            133.17 -  324: 392   83
    9    17 Marta          Wawrzyn               100.00 -  311: 411   50
   10    20 Sylwia         Łada                  116.71 -  316: 418   67
   11    21 Krzysztof      Zawadzki              116.49 +  448: 335  166
   12    21 Łukasz         Baranowski            125.29 +  503: 310  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Piotr Domański 129.77 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mirosław       Uglik                 152.12 +  389: 387  202
    2     5 Paweł          Jackowski             146.17 +  367: 348  196
    3     3 Jakub          Szymczak              153.75 +  349: 343  204
    4     2 Stanisław      Rydzik                146.41 -  322: 382   96
    5     4 Marek          Dudkiewicz            136.71 -  313: 402   87
    6     9 Dominik        Urbacki               150.82 +  453: 371  201
    7     7 Rafał          Matczak               141.66 +  415: 409  192
    8     5 Jakub          Zaryński              148.46 +  410: 308  198
    9     3 Miłosz         Wrzałek               150.58 +  468: 420  201
   10     2 Juliusz        Czupryniak            142.82 -  389: 504   93
   11     1 Grzegorz       Łukasik               140.97 -  372: 388   91
   12     5 Beata          Piotrowska            119.93 -  373: 460   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 12 152.58




	Radosław Jachna 129.65 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Urbacki               150.82 -  353: 423  101
    2    18 Maciej         Dąbrowski             109.22 +  355: 333  159
    3    13 Agnieszka      Matus                 118.70 +  337: 289  169
    4     8 Jakub          Szymczak              153.75 -  286: 358  104
    5    14 Natalia        Woźniak               133.86 +  419: 350  184
    6     8 Szymon         Płachta               136.51 -  368: 386   87
    7    14 Grzegorz       Kurowski              152.24 +  345: 315  202
    8    11 Marek          Reda                  140.15 +  315: 300  190
    9     8 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  390: 471   50
   10    10 Irena          Sołdan                136.20 -  351: 425   86
   11    12 Rafał          Matczak               141.66 +  404: 270  192
   12    11 Jarosław       Olek                  121.65 +  344: 293  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Szymon Dąbrowski 129.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               150.58 -  257: 511  101
    2    22 Beata          Piotrowska            119.93 -  236: 368   70
    3    23 PAUZA
    4    21 Marcin         Rogala                127.88 +  331: 290  178
    5    16 Rafał          Matczak               141.66 -  348: 376   92
    6    19 Łukasz         Baranowski            125.29 +  416: 411  175
    7    15 Irena          Sołdan                136.20 -  334: 527   86
    8    17 Maciej         Sancewicz             136.46 -  345: 605   86
    9    18 Grzegorz       Kurowski              152.24 -  294: 478  102
   10    19 Mariola        Osajda-Matczak        127.96 +  485: 408  178
   11    18 Maciej         Dąbrowski             109.22 +  471: 455  159
   12    17 Waldemar       Czerwoniec            133.17 -  333: 537   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 11 119.09




	Andrzej Kwiatkowski 129.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Zaryński              148.46 -  306: 374   98
    2    17 Katarzyna      Ślusarska             122.74 -  417: 441   73
    3    19 Konrad         Pajączek              105.10 +  426: 293  155
    4    17 Maciej         Dąbrowski             109.22 +  423: 380  159
    5     8 Mirosław       Uglik                 152.12 +  379: 345  202
    6    11 Jarosław       Olek                  121.65 -  281: 490   72
    7    11 Tomasz         Zwoliński             146.45 -  307: 441   96
    8    15 Beata          Piotrowska            119.93 -  295: 339   70
    9    20 Patrycja       Skibska               100.00 +  347: 267  150
   10    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.74 -  335: 347   85
   11    17 Łukasz         Baranowski            125.29 +  413: 274  175
   12    16 Agnieszka      Kozak                 107.76 -  253: 436   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Marek Rogalski 129.12 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kacper         Zegadło               148.42 +  479: 433  198
    2     6 Maciej         Sancewicz             136.46 -  340: 471   86
    3    11 Agnieszka      Kozak                 107.76 +  483: 303  158
    4     4 Grzegorz       Koczkodon             132.53 -  311: 330   83
    5     9 Beata          Piotrowska            119.93 +  430: 357  170
    6     6 Jakub          Zaryński              148.46 -  304: 426   98
    7    12 Grzegorz       Pukniel               129.96 +  412: 395  180
    8     6 Katarzyna      Ślusarska             122.74 -  266: 452   73
    9    11 Waldemar       Czerwoniec            133.17 +  321: 283  183
   10     9 Paweł          Jackowski             146.17 -  371: 389   96
   11    11 Mirosław       Uglik                 152.12 -  339: 454  102
   12    15 Marek          Reda                  140.15 -  325: 436   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Mariola Osajda-Matczak 127.96 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             146.45 +  447: 350  196
    2     9 Jarosław       Olek                  121.65 -  345: 371   72
    3    16 Grzegorz       Pukniel               129.96 +  464: 372  180
    4    10 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  344: 401   50
    5    11 Agnieszka      Matus                 118.70 -  305: 443   69
    6    13 Mirosław       Uglik                 152.12 +  387: 361  202
    7     9 Kacper         Zegadło               148.42 -  436: 440   98
    8    14 Natalia        Woźniak               133.86 -  324: 424   84
    9    15 Beata          Piotrowska            119.93 -  325: 350   70
   10    19 Szymon         Dąbrowski             129.57 -  408: 485   80
   11    20 Konrad         Pajączek              105.10 +  404: 334  155
   12    18 Maciej         Dąbrowski             109.22 +  426: 289  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Marcin Rogala 127.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                146.41 -  301: 499   96
    2    19 Tomasz         Zwoliński             146.45 +  426: 399  196
    3    10 Paweł          Jackowski             146.17 -  361: 443   96
    4    21 Szymon         Dąbrowski             129.57 -  290: 331   80
    5    22 Łukasz         Baranowski            125.29 -  415: 504   75
    6    20 Paweł          Pogorzelski           116.06 +  394: 308  166
    7    20 Marta          Wawrzyn               100.00 +  473: 311  150
    8    18 Andrzej        Kroc                  131.81 -  315: 364   82
    9    16 Sylwia         Łada                  116.71 +  379: 346  167
   10    14 Waldemar       Czerwoniec            133.17 +  465: 339  183
   11     9 Miłosz         Wrzałek               150.58 -  285: 414  101
   12    14 Jakub          Szymczak              153.75 -  268: 416  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Łukasz Baranowski 125.29 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             146.17 -  328: 490   96
    2    14 Mirosław       Uglik                 152.12 -  323: 518  102
    3    22 Sylwia         Łada                  116.71 -  363: 381   67
    4    20 Beata          Piotrowska            119.93 -  304: 459   70
    5    22 Marcin         Rogala                127.88 +  504: 415  178
    6    19 Szymon         Dąbrowski             129.57 -  411: 416   80
    7    21 Maciej         Dąbrowski             109.22 -  335: 391   59
    8    22 Patrycja       Skibska               100.00 +  531: 288  150
    9    19 Krzysztof      Zawadzki              116.49 +  414: 338  166
   10    18 Agnieszka      Kozak                 107.76 -  340: 362   58
   11    17 Andrzej        Kwiatkowski           129.43 -  274: 413   79
   12    21 Grzegorz       Pukniel               129.96 -  310: 503   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Katarzyna Ślusarska 122.74 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Juliusz        Czupryniak            142.82 -  366: 449   93
    2    17 Andrzej        Kwiatkowski           129.43 +  441: 417  179
    3    14 Beata          Piotrowska            119.93 +  419: 396  170
    4    11 Andrzej        Kroc                  131.81 +  461: 318  182
    5     5 Grzegorz       Koczkodon             132.53 +  419: 375  183
    6     4 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  367: 414   50
    7     5 Jakub          Zaryński              148.46 -  454: 495   98
    8     6 Marek          Rogalski              129.12 +  452: 266  179
    9     5 Jarosław       Olek                  121.65 -  256: 447   72
   10    11 Dominik        Urbacki               150.82 +  468: 399  201
   11     6 Irena          Sołdan                136.20 +  476: 373  186
   12     3 Stanisław      Rydzik                146.41 -  300: 422   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Jarosław Olek 121.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Matczak               141.66 +  366: 329  192
    2     9 Mariola        Osajda-Matczak        127.96 +  371: 345  178
    3     4 Dominik        Urbacki               150.82 -  273: 384  101
    4     9 Irena          Sołdan                136.20 +  408: 330  186
    5     7 Jakub          Szymczak              153.75 -  320: 386  104
    6    11 Andrzej        Kwiatkowski           129.43 +  490: 281  179
    7     8 Szymon         Płachta               136.51 +  441: 398  187
    8     3 Stanisław      Rydzik                146.41 -  344: 500   96
    9     5 Katarzyna      Ślusarska             122.74 +  447: 256  173
   10     4 Tomasz         Zwoliński             146.45 -  409: 424   96
   11     8 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  316: 375   50
   12    11 Radosław       Jachna                129.65 -  293: 344   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Beata Piotrowska 119.93 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Łukasik               140.97 -  333: 436   91
    2    22 Szymon         Dąbrowski             129.57 +  368: 236  180
    3    14 Katarzyna      Ślusarska             122.74 -  396: 419   73
    4    20 Łukasz         Baranowski            125.29 +  459: 304  175
    5     9 Marek          Rogalski              129.12 -  357: 430   79
    6    18 Irena          Sołdan                136.20 -  392: 394   86
    7    17 Agnieszka      Kozak                 107.76 +  420: 340  158
    8    15 Andrzej        Kwiatkowski           129.43 +  339: 295  179
    9    15 Mariola        Osajda-Matczak        127.96 +  350: 325  178
   10     6 Miłosz         Wrzałek               150.58 +  428: 314  201
   11     7 Szymon         Płachta               136.51 +  416: 341  187
   12     5 Piotr          Domański              129.77 +  460: 373  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Agnieszka Matus 118.70 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Reda                  140.15 +  450: 397  190
    2     7 Jakub          Zaryński              148.46 -  363: 386   98
    3    13 Radosław       Jachna                129.65 -  289: 337   80
    4    19 Marta          Wawrzyn               100.00 +  384: 342  150
    5    11 Mariola        Osajda-Matczak        127.96 +  443: 305  178
    6    12 Kacper         Zegadło               148.42 -  355: 377   98
    7    10 Małgorzata     Deszczyńska           134.74 +  430: 252  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  /  7 139.86




	Sylwia Łada 116.71 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Dudkiewicz            136.71 -  281: 506   87
    2    21 Krzysztof      Zawadzki              116.49 -  331: 346   66
    3    22 Łukasz         Baranowski            125.29 +  381: 363  175
    4    18 Tomasz         Zwoliński             146.45 -  368: 463   96
    5    17 Kacper         Zegadło               148.42 -  343: 437   98
    6    22 Konrad         Pajączek              105.10 +  384: 321  155
    7    18 Maciej         Sancewicz             136.46 -  353: 385   86
    8    20 Marta          Wawrzyn               100.00 -  363: 391   50
    9    16 Marcin         Rogala                127.88 -  346: 379   78
   10    20 Grzegorz       Pukniel               129.96 +  418: 316  180
   11    22 Patrycja       Skibska               100.00 +  339: 321  150
   12    19 Krzysztof      Zawadzki              116.49 +  447: 313  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Krzysztof Zawadzki 116.49 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Szymon         Płachta               136.51 -  335: 435   87
    2    21 Sylwia         Łada                  116.71 +  346: 331  167
    3    15 Miłosz         Wrzałek               150.58 -  378: 476  101
    4    13 Grzegorz       Kurowski              152.24 -  347: 389  102
    5    19 Agnieszka      Kozak                 107.76 +  425: 399  158
    6    14 Małgorzata     Deszczyńska           134.74 -  250: 445   85
    7    19 Waldemar       Czerwoniec            133.17 -  323: 512   83
    8    21 Konrad         Pajączek              105.10 +  449: 319  155
    9    19 Łukasz         Baranowski            125.29 -  338: 414   75
   10    21 Patrycja       Skibska               100.00 -  286: 406   50
   11    21 Grzegorz       Pukniel               129.96 -  335: 448   80
   12    19 Sylwia         Łada                  116.71 -  313: 447   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Paweł Pogorzelski 116.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Sancewicz             136.46 -  369: 386   86
    2    16 Grzegorz       Pukniel               129.96 -  328: 349   80
    3    20 Rafał          Matczak               141.66 -  285: 527   92
    4    22 Patrycja       Skibska               100.00 +  332: 278  150
    5    21 Maciej         Dąbrowski             109.22 -  352: 426   59
    6    20 Marcin         Rogala                127.88 -  308: 394   78
    7    23 PAUZA
    8    19 Agnieszka      Kozak                 107.76 +  480: 281  158
    9    22 Konrad         Pajączek              105.10 +  449: 249  155
   10    16 Grzegorz       Kurowski              152.24 -  337: 501  102
   11    16 Natalia        Woźniak               133.86 -  360: 433   84
   12    20 Marta          Wawrzyn               100.00 +  382: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 11 108.55




	Maciej Dąbrowski 109.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                136.20 -  302: 367   86
    2    18 Radosław       Jachna                129.65 -  333: 355   80
    3    21 Patrycja       Skibska               100.00 +  384: 322  150
    4    17 Andrzej        Kwiatkowski           129.43 -  380: 423   79
    5    21 Paweł          Pogorzelski           116.06 +  426: 352  166
    6    16 Natalia        Woźniak               133.86 -  323: 356   84
    7    21 Łukasz         Baranowski            125.29 +  391: 335  175
    8    16 Małgorzata     Deszczyńska           134.74 -  269: 418   85
    9    21 Agnieszka      Kozak                 107.76 -  289: 318   58
   10    22 Konrad         Pajączek              105.10 +  377: 336  155
   11    18 Szymon         Dąbrowski             129.57 -  455: 471   80
   12    18 Mariola        Osajda-Matczak        127.96 -  289: 426   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Agnieszka Kozak 107.76 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Deszczyńska           134.74 -  289: 515   85
    2    20 Konrad         Pajączek              105.10 +  432: 305  155
    3    11 Marek          Rogalski              129.12 -  303: 483   79
    4    16 Natalia        Woźniak               133.86 -  302: 440   84
    5    19 Krzysztof      Zawadzki              116.49 -  399: 425   66
    6    21 Patrycja       Skibska               100.00 +  379: 291  150
    7    17 Beata          Piotrowska            119.93 -  340: 420   70
    8    19 Paweł          Pogorzelski           116.06 -  281: 480   66
    9    21 Maciej         Dąbrowski             109.22 +  318: 289  159
   10    18 Łukasz         Baranowski            125.29 +  362: 340  175
   11    19 Marta          Wawrzyn               100.00 +  326: 316  150
   12    16 Andrzej        Kwiatkowski           129.43 +  436: 253  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Konrad Pajączek 105.10 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Natalia        Woźniak               133.86 -  337: 400   84
    2    20 Agnieszka      Kozak                 107.76 -  305: 432   58
    3    19 Andrzej        Kwiatkowski           129.43 -  293: 426   79
    4    23 PAUZA
    5    20 Grzegorz       Pukniel               129.96 -  399: 418   80
    6    22 Sylwia         Łada                  116.71 -  321: 384   67
    7    22 Patrycja       Skibska               100.00 +  317: 205  150
    8    21 Krzysztof      Zawadzki              116.49 -  319: 449   66
    9    22 Paweł          Pogorzelski           116.06 -  249: 449   66
   10    22 Maciej         Dąbrowski             109.22 -  336: 377   59
   11    20 Mariola        Osajda-Matczak        127.96 -  334: 404   78
   12    22 Patrycja       Skibska               100.00 -  287: 425   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  / 11  76.09




	Grzegorz Bajer 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 PAUZA
    2    11 Szymon         Płachta               136.51 +  412: 341  187
    3     5 Juliusz        Czupryniak            142.82 -  260: 438   93
    4    10 Mariola        Osajda-Matczak        127.96 +  401: 344  178
    5     6 Dominik        Urbacki               150.82 +  443: 334  201
    6     4 Katarzyna      Ślusarska             122.74 +  414: 367  173
    7     1 Grzegorz       Łukasik               140.97 -  321: 454   91
    8     4 Marek          Dudkiewicz            136.71 -  286: 444   87
    9     8 Radosław       Jachna                129.65 +  471: 390  180
   10     5 Jakub          Zaryński              148.46 -  358: 398   98
   11     8 Jarosław       Olek                  121.65 +  375: 316  172
   12     6 Miłosz         Wrzałek               150.58 -  277: 505  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 11 141.91




	Patrycja Skibska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Waldemar       Czerwoniec            133.17 -  327: 353   83
    2    15 Marta          Wawrzyn               100.00 -  326: 404   50
    3    21 Maciej         Dąbrowski             109.22 -  322: 384   59
    4    22 Paweł          Pogorzelski           116.06 -  278: 332   66
    5    23 PAUZA
    6    21 Agnieszka      Kozak                 107.76 -  291: 379   58
    7    22 Konrad         Pajączek              105.10 -  205: 317   55
    8    22 Łukasz         Baranowski            125.29 -  288: 531   75
    9    20 Andrzej        Kwiatkowski           129.43 -  267: 347   79
   10    21 Krzysztof      Zawadzki              116.49 +  406: 286  166
   11    22 Sylwia         Łada                  116.71 -  321: 339   67
   12    22 Konrad         Pajączek              105.10 +  425: 287  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     913  / 11  83.00




	Marta Wawrzyn 100.00 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Koczkodon             132.53 -  376: 402   83
    2    15 Patrycja       Skibska               100.00 +  404: 326  150
    3    17 Andrzej        Kroc                  131.81 -  195: 410   82
    4    19 Agnieszka      Matus                 118.70 -  342: 384   69
    5    18 Małgorzata     Deszczyńska           134.74 -  301: 417   85
    6    23 PAUZA
    7    20 Marcin         Rogala                127.88 -  311: 473   78
    8    20 Sylwia         Łada                  116.71 +  391: 363  167
    9    17 Grzegorz       Pukniel               129.96 +  411: 311  180
   10    17 Jakub          Szymczak              153.75 -  301: 416  104
   11    19 Agnieszka      Kozak                 107.76 -  316: 326   58
   12    20 Paweł          Pogorzelski           116.06 -  337: 382   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1122  / 11 102.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Mazowsza. Pruszków, 10 - 11 grudnia 2016



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kroc                  408: 246
   2 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Kurowski              307: 424
   3 Mirosław       Uglik                - Piotr          Domański              387: 389
   4 Radosław       Jachna               - Dominik        Urbacki               353: 423
   5 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             511: 257
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Jakub          Zaryński              306: 374
   7 Kacper         Zegadło              - Marek          Rogalski              433: 479
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             447: 350
   9 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Rogala                499: 301
  10 Łukasz         Baranowski           - Paweł          Jackowski             328: 490
  11 Juliusz        Czupryniak           - Katarzyna      Ślusarska             449: 366
  12 Jarosław       Olek                 - Rafał          Matczak               366: 329
  13 Grzegorz       Łukasik              - Beata          Piotrowska            436: 333
  14 Agnieszka      Matus                - Marek          Reda                  450: 397
  15 Marek          Dudkiewicz           - Sylwia         Łada                  506: 281
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Płachta               335: 435
  17 Maciej         Sancewicz            - Paweł          Pogorzelski           386: 369
  18 Maciej         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                302: 367
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Agnieszka      Kozak                 515: 289
  20 Konrad         Pajączek             - Natalia        Woźniak               337: 400
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Patrycja       Skibska               353: 327
  22 Marta          Wawrzyn              - Grzegorz       Koczkodon             376: 402
  23 Grzegorz       Bajer                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Małgorzata     Deszczyńska           452: 328
   2 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               507: 287
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Dudkiewicz            403: 310
   4 Natalia        Woźniak              - Stanisław      Rydzik                378: 495
   5 Paweł          Jackowski            - Piotr          Domański              348: 367
   6 Marek          Rogalski             - Maciej         Sancewicz             340: 471
   7 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Matus                 386: 363
   8 Irena          Sołdan               - Juliusz        Czupryniak            379: 416
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Jarosław       Olek                  345: 371
  10 Grzegorz       Łukasik              - Waldemar       Czerwoniec            482: 359
  11 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Bajer                 341: 412
  12 Grzegorz       Kurowski             - Kacper         Zegadło               419: 422
  13 Marek          Reda                 - Rafał          Matczak               365: 311
  14 Łukasz         Baranowski           - Mirosław       Uglik                 323: 518
  15 Patrycja       Skibska              - Marta          Wawrzyn               326: 404
  16 Paweł          Pogorzelski          - Grzegorz       Pukniel               328: 349
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Andrzej        Kwiatkowski           441: 417
  18 Radosław       Jachna               - Maciej         Dąbrowski             355: 333
  19 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Rogala                399: 426
  20 Agnieszka      Kozak                - Konrad         Pajączek              432: 305
  21 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              331: 346
  22 Beata          Piotrowska           - Szymon         Dąbrowski             368: 236
  23 Andrzej        Kroc                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                360: 403
   2 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Łukasik               355: 532
   3 Piotr          Domański             - Jakub          Szymczak              349: 343
   4 Jarosław       Olek                 - Dominik        Urbacki               273: 384
   5 Juliusz        Czupryniak           - Grzegorz       Bajer                 438: 260
   6 Maciej         Sancewicz            - Mirosław       Uglik                 312: 415
   7 Kacper         Zegadło              - Szymon         Płachta               413: 487
   8 Marek          Reda                 - Grzegorz       Kurowski              385: 365
   9 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           510: 351
  10 Marcin         Rogala               - Paweł          Jackowski             361: 443
  11 Agnieszka      Kozak                - Marek          Rogalski              303: 483
  12 Marek          Dudkiewicz           - Waldemar       Czerwoniec            396: 343
  13 Agnieszka      Matus                - Radosław       Jachna                289: 337
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Beata          Piotrowska            419: 396
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Miłosz         Wrzałek               378: 476
  16 Grzegorz       Pukniel              - Mariola        Osajda-Matczak        372: 464
  17 Andrzej        Kroc                 - Marta          Wawrzyn               410: 195
  18 Tomasz         Zwoliński            - Natalia        Woźniak               384: 375
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Konrad         Pajączek              426: 293
  20 Rafał          Matczak              - Paweł          Pogorzelski           527: 285
  21 Maciej         Dąbrowski            - Patrycja       Skibska               384: 322
  22 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Baranowski            381: 363
  23 Szymon         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Łukasik               375: 389
   2 Piotr          Domański             - Stanisław      Rydzik                322: 382
   3 Mirosław       Uglik                - Juliusz        Czupryniak            368: 414
   4 Marek          Rogalski             - Grzegorz       Koczkodon             311: 330
   5 Paweł          Jackowski            - Maciej         Sancewicz             469: 388
   6 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  336: 395
   7 Szymon         Płachta              - Jakub          Zaryński              430: 344
   8 Jakub          Szymczak             - Radosław       Jachna                358: 286
   9 Irena          Sołdan               - Jarosław       Olek                  330: 408
  10 Grzegorz       Bajer                - Mariola        Osajda-Matczak        401: 344
  11 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Ślusarska             318: 461
  12 Kacper         Zegadło              - Marek          Dudkiewicz            386: 476
  13 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Zawadzki              389: 347
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Małgorzata     Deszczyńska           419: 386
  15 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Pukniel               418: 376
  16 Natalia        Woźniak              - Agnieszka      Kozak                 440: 302
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Dąbrowski             423: 380
  18 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Zwoliński             368: 463
  19 Marta          Wawrzyn              - Agnieszka      Matus                 342: 384
  20 Beata          Piotrowska           - Łukasz         Baranowski            459: 304
  21 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Rogala                331: 290
  22 Patrycja       Skibska              - Paweł          Pogorzelski           278: 332
  23 Konrad         Pajączek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Grzegorz       Łukasik               331: 340
   2 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             399: 415
   3 Marek          Reda                 - Szymon         Płachta               439: 296
   4 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Domański              402: 313
   5 Katarzyna      Ślusarska            - Grzegorz       Koczkodon             419: 375
   6 Grzegorz       Bajer                - Dominik        Urbacki               443: 334
   7 Jarosław       Olek                 - Jakub          Szymczak              320: 386
   8 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kwiatkowski           345: 379
   9 Marek          Rogalski             - Beata          Piotrowska            430: 357
  10 Maciej         Sancewicz            - Miłosz         Wrzałek               372: 527
  11 Agnieszka      Matus                - Mariola        Osajda-Matczak        443: 305
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kurowski              418: 421
  13 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Zwoliński             392: 364
  14 Natalia        Woźniak              - Radosław       Jachna                350: 419
  15 Andrzej        Kroc                 - Irena          Sołdan                412: 333
  16 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Matczak               348: 376
  17 Sylwia         Łada                 - Kacper         Zegadło               343: 437
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Marta          Wawrzyn               417: 301
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Kozak                 425: 399
  20 Grzegorz       Pukniel              - Konrad         Pajączek              418: 399
  21 Paweł          Pogorzelski          - Maciej         Dąbrowski             352: 426
  22 Marcin         Rogala               - Łukasz         Baranowski            415: 504
  23 Patrycja       Skibska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Jakub          Szymczak              359: 349
   2 Stanisław      Rydzik               - Juliusz        Czupryniak            393: 416
   3 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  555: 251
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Grzegorz       Bajer                 367: 414
   5 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            435: 342
   6 Jakub          Zaryński             - Marek          Rogalski              426: 304
   7 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Koczkodon             302: 446
   8 Szymon         Płachta              - Radosław       Jachna                386: 368
   9 Piotr          Domański             - Dominik        Urbacki               453: 371
  10 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kroc                  450: 357
  11 Jarosław       Olek                 - Andrzej        Kwiatkowski           490: 281
  12 Agnieszka      Matus                - Kacper         Zegadło               355: 377
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Mirosław       Uglik                 387: 361
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Zawadzki              445: 250
  15 Tomasz         Zwoliński            - Waldemar       Czerwoniec            429: 405
  16 Maciej         Dąbrowski            - Natalia        Woźniak               323: 356
  17 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Sancewicz             404: 368
  18 Beata          Piotrowska           - Irena          Sołdan                392: 394
  19 Łukasz         Baranowski           - Szymon         Dąbrowski             411: 416
  20 Marcin         Rogala               - Paweł          Pogorzelski           394: 308
  21 Agnieszka      Kozak                - Patrycja       Skibska               379: 291
  22 Konrad         Pajączek             - Sylwia         Łada                  321: 384
  23 Marta          Wawrzyn              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Bajer                 454: 321
   2 Juliusz        Czupryniak           - Paweł          Jackowski             430: 353
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Miłosz         Wrzałek               308: 496
   4 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                384: 457
   5 Jakub          Zaryński             - Katarzyna      Ślusarska             495: 454
   6 Marek          Reda                 - Marek          Dudkiewicz            354: 410
   7 Rafał          Matczak              - Piotr          Domański              409: 415
   8 Szymon         Płachta              - Jarosław       Olek                  398: 441
   9 Kacper         Zegadło              - Mariola        Osajda-Matczak        440: 436
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Agnieszka      Matus                 252: 430
  11 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           441: 307
  12 Marek          Rogalski             - Grzegorz       Pukniel               412: 395
  13 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Kroc                  403: 332
  14 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Kurowski              345: 315
  15 Irena          Sołdan               - Szymon         Dąbrowski             527: 334
  16 Mirosław       Uglik                - Natalia        Woźniak               423: 315
  17 Agnieszka      Kozak                - Beata          Piotrowska            340: 420
  18 Maciej         Sancewicz            - Sylwia         Łada                  385: 353
  19 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Zawadzki              512: 323
  20 Marta          Wawrzyn              - Marcin         Rogala                311: 473
  21 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Baranowski            391: 335
  22 Konrad         Pajączek             - Patrycja       Skibska               317: 205
  23 Paweł          Pogorzelski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Łukasik               322: 524
   2 Miłosz         Wrzałek              - Juliusz        Czupryniak            346: 451
   3 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Olek                  500: 344
   4 Grzegorz       Bajer                - Marek          Dudkiewicz            286: 444
   5 Piotr          Domański             - Jakub          Zaryński              410: 308
   6 Katarzyna      Ślusarska            - Marek          Rogalski              452: 266
   7 Dominik        Urbacki              - Kacper         Zegadło               457: 410
   8 Irena          Sołdan               - Jakub          Szymczak              461: 291
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             348: 398
  10 Szymon         Płachta              - Rafał          Matczak               388: 359
  11 Radosław       Jachna               - Marek          Reda                  315: 300
  12 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Uglik                 295: 354
  13 Grzegorz       Pukniel              - Waldemar       Czerwoniec            324: 392
  14 Natalia        Woźniak              - Mariola        Osajda-Matczak        424: 324
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Beata          Piotrowska            295: 339
  16 Maciej         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           269: 418
  17 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Sancewicz             345: 605
  18 Marcin         Rogala               - Andrzej        Kroc                  315: 364
  19 Paweł          Pogorzelski          - Agnieszka      Kozak                 480: 281
  20 Marta          Wawrzyn              - Sylwia         Łada                  391: 363
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Konrad         Pajączek              449: 319
  22 Patrycja       Skibska              - Łukasz         Baranowski            288: 531


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Stanisław      Rydzik                435: 405
   2 Marek          Dudkiewicz           - Juliusz        Czupryniak            315: 400
   3 Piotr          Domański             - Miłosz         Wrzałek               468: 420
   4 Paweł          Jackowski            - Szymon         Płachta               355: 479
   5 Jarosław       Olek                 - Katarzyna      Ślusarska             447: 256
   6 Jakub          Zaryński             - Irena          Sołdan                445: 361
   7 Tomasz         Zwoliński            - Dominik        Urbacki               353: 336
   8 Grzegorz       Bajer                - Radosław       Jachna                471: 390
   9 Kacper         Zegadło              - Natalia        Woźniak               503: 318
  10 Jakub          Szymczak             - Maciej         Sancewicz             352: 472
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Rogalski              283: 321
  12 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Koczkodon             343: 369
  13 Marek          Reda                 - Mirosław       Uglik                 441: 430
  14 Andrzej        Kroc                 - Małgorzata     Deszczyńska           461: 363
  15 Beata          Piotrowska           - Mariola        Osajda-Matczak        350: 325
  16 Sylwia         Łada                 - Marcin         Rogala                346: 379
  17 Marta          Wawrzyn              - Grzegorz       Pukniel               411: 311
  18 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              294: 478
  19 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Zawadzki              414: 338
  20 Patrycja       Skibska              - Andrzej        Kwiatkowski           267: 347
  21 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Dąbrowski             318: 289
  22 Konrad         Pajączek             - Paweł          Pogorzelski           249: 449


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Łukasik               341: 438
   2 Juliusz        Czupryniak           - Piotr          Domański              504: 389
   3 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            465: 294
   4 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Olek                  424: 409
   5 Grzegorz       Bajer                - Jakub          Zaryński              358: 398
   6 Miłosz         Wrzałek              - Beata          Piotrowska            314: 428
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Kacper         Zegadło               546: 294
   8 Maciej         Sancewicz            - Marek          Reda                  408: 406
   9 Marek          Rogalski             - Paweł          Jackowski             371: 389
  10 Radosław       Jachna               - Irena          Sołdan                351: 425
  11 Dominik        Urbacki              - Katarzyna      Ślusarska             399: 468
  12 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kroc                  436: 354
  13 Natalia        Woźniak              - Rafał          Matczak               394: 414
  14 Marcin         Rogala               - Waldemar       Czerwoniec            465: 339
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Kwiatkowski           347: 335
  16 Paweł          Pogorzelski          - Grzegorz       Kurowski              337: 501
  17 Jakub          Szymczak             - Marta          Wawrzyn               416: 301
  18 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 340: 362
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Dąbrowski             408: 485
  20 Grzegorz       Pukniel              - Sylwia         Łada                  316: 418
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Patrycja       Skibska               286: 406
  22 Konrad         Pajączek             - Maciej         Dąbrowski             336: 377


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Piotr          Domański              388: 372
   2 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             429: 443
   3 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Zaryński              310: 526
   4 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Sancewicz             338: 349
   5 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Koczkodon             378: 422
   6 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Ślusarska             373: 476
   7 Beata          Piotrowska           - Szymon         Płachta               416: 341
   8 Jarosław       Olek                 - Grzegorz       Bajer                 316: 375
   9 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Rogala                414: 285
  10 Kacper         Zegadło              - Jakub          Szymczak              441: 344
  11 Marek          Rogalski             - Mirosław       Uglik                 339: 454
  12 Rafał          Matczak              - Radosław       Jachna                270: 404
  13 Marek          Reda                 - Dominik        Urbacki               284: 480
  14 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Deszczyńska           410: 350
  15 Andrzej        Kroc                 - Waldemar       Czerwoniec            508: 381
  16 Paweł          Pogorzelski          - Natalia        Woźniak               360: 433
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Baranowski            413: 274
  18 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             471: 455
  19 Agnieszka      Kozak                - Marta          Wawrzyn               326: 316
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Konrad         Pajączek              404: 334
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Pukniel               335: 448
  22 Patrycja       Skibska              - Sylwia         Łada                  321: 339


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Grzegorz       Łukasik               372: 451
   2 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Zwoliński             348: 434
   3 Katarzyna      Ślusarska            - Stanisław      Rydzik                300: 422
   4 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Koczkodon             463: 346
   5 Beata          Piotrowska           - Piotr          Domański              460: 373
   6 Grzegorz       Bajer                - Miłosz         Wrzałek               277: 505
   7 Paweł          Jackowski            - Kacper         Zegadło               398: 447
   8 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                425: 272
   9 Dominik        Urbacki              - Szymon         Płachta               421: 431
  10 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Dudkiewicz            403: 349
  11 Radosław       Jachna               - Jarosław       Olek                  344: 293
  12 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Matczak               340: 478
  13 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Deszczyńska           348: 362
  14 Marcin         Rogala               - Jakub          Szymczak              268: 416
  15 Marek          Reda                 - Marek          Rogalski              436: 325
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Agnieszka      Kozak                 253: 436
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Szymon         Dąbrowski             537: 333
  18 Maciej         Dąbrowski            - Mariola        Osajda-Matczak        289: 426
  19 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              447: 313
  20 Paweł          Pogorzelski          - Marta          Wawrzyn               382: 337
  21 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Pukniel               310: 503
  22 Konrad         Pajączek             - Patrycja       Skibska               287: 425
Lista rankingowa na dzień 12-12-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.15  32031  200
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 159.91  31182  195
   3 Kamil Górka                    Kraków               158.28  31498  199
   4 Bartosz Morawski               Gliwice              158.14  31154  197
   5 Dawid Pikul                    Poznań               157.69  28857  183
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.61  29912  191
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.67  25997  167
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.21  22977  149
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.43  30686  200
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  11 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.07  30002  196
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             151.62  28959  191
  14 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.18  20409  135
  15 Michał Makowski                Warszawa             150.28  11271   75
  16 Grzegorz Kurowski              Warszawa             150.19   9312   62
  17 Dominik Urbacki                Pruszków             150.10  28669  191
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              149.95  28191  188
  19 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.66  28436  190
  20 Justyna Górka                  Kraków               149.57  23781  159
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             149.18  27001  181
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  23 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.46  20191  136
  24 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.04  28572  193
  25 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.60  28044  190
  26 Sławomir Piotrowski            Deszczno             147.25  12811   87
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.24  29301  199
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.82  19086  130
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.23  13161   90
  30 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.13  25427  174
  31 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          146.03  29060  199
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  33 Paweł Jackowski                Warszawa             144.91  26228  181
  34 Kamil Kister                   Puławy               144.66  27631  191
  35 Grzegorz Łukasik               Konojady             144.12  28536  198
  36 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.69  27588  192
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.49  12053   84
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.30  25221  176
  39 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  40 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.55  28224  198
  41 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.06  27560  194
  42 Janusz Krupiński               Bytom                141.78  24102  170
  43 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.13  12561   89
  44 Rafał Matczak                  Milanówek            140.85  23240  165
  45 Bogusław Szyszka               Oława                140.36  26247  187
  46 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.32  27363  195
  47 Marek Reda                     Dębówka              140.15  23826  170
  48 Jakub Błażejewski              Poznań               140.13  20879  149
  49 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           139.81  15938  114
  50 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  51 Jan Mrozowski                  Kraków               138.64  25510  184
  52 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.04  13666   99
  53 Jakub Nalepa                   Gliwice              138.03   5107   37
  54 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.88  26335  191
  55 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.51  25715  187
  56 Robert Kamiński                Warszawa             137.37   8105   59
  57 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.35  19503  142
  58 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       136.86  15192  111
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.65  26511  194
  60 Szymon Płachta                 Warszawa             136.60  26501  194
  61 Przemysław Rybicki             Otwock               136.57   5463   40
  62 Konrad Sowula                  Kraków               135.97  17404  128
  63 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            135.79   9913   73
  64 Michał Kolaj                   Ostróda              135.49   8807   65
  65 Dariusz Kuć                    Stargard             135.39  19090  141
  66 Irena Sołdan                   Sopot                135.29  26652  197
  67 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  68 Tomasz Lempart                 Wadowice             134.84  21574  160
  69 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  70 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.33  20150  150
  71 Michał Waszkiewicz             Białystok            134.10  17567  131
  72 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  73 Barbara Obremska               Wrocław              133.93  25581  191
  74 Piotr Domański                 Lublin               133.90   5356   40
  75 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.76  25681  192
  76 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.56  26178  196
  77 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  78 Tomasz Suchanek                Wrocław              133.53  14822  111
  79 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.44  25221  189
  80 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             133.29  26125  196
  81 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.23  25181  189
  82 Piotr Broda                    Sandomierz           133.11  25823  194
  83 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             132.92  26319  198
  84 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.74  25619  193
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.62  23208  175
  86 Walenty Siemaszko              Lipiany              132.54   5169   39
  87 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.42  21452  162
  88 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            132.39  18402  139
  89 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.25  22351  169
  90 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.12  26028  197
  91 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.96   8973   68
  92 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              131.92   6464   49
  93 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  94 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.78  24512  186
  95 Krzysztof Gibas                Kraków               131.74  24241  184
  96 Joanna Juszczak                Warszawa             131.54  25781  196
  97 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  98 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
  99 Michał Rogalewicz              Poznań               131.12  23995  183
 100 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
 101 Dariusz Ulatowski              Tuchola              130.83  24857  190
 102 Radosław Jachna                Łódź                 130.82  15698  120
 103 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.71  25488  195
 104 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.52  24408  187
 105 Łukasz Sornek                  Mikołów              130.52  25060  192
 106 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.44   4696   36
 107 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 108 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.17  25123  193
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.92   9744   75
 110 Marcin Ceglarek                Kraków               129.83  17657  136
 111 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 112 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.43  16308  126
 113 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.29  25858  200
 114 Zdzisław Szota                 Warszawa             129.20  12145   94
 115 Marek Rogalski                 Warszawa             128.93  21918  170
 116 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.89  24360  189
 117 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 118 Tomasz Górka                   Kraków               128.53   6555   51
 119 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.43  13357  104
 120 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.39  10913   85
 121 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.25  15646  122
 122 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.95  25334  198
 123 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.89  18544  145
 124 Marcin Rogala                  Warszawa             127.65  21445  168
 125 Grażyna Wesołowska             Łódź                 127.58  10589   83
 126 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 127 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 128 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.97  15363  121
 129 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 130 Maciej Perzyński               Piła                 126.73  16221  128
 131 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.69  22805  180
 132 Marta Bajorek                  Warszawa             126.53  24546  194
 133 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.46  22510  178
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                126.42   8976   71
 135 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.40  17443  138
 136 Agnieszka Walas                Kraków               126.30  23239  184
 137 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.04   8949   71
 138 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 139 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.97  13101  104
 140 Marcin Stachowski              Wydartowo I          125.68  24759  197
 141 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 142 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.65  19852  158
 143 Anna Demczyszyn                Bystra               124.98   7874   63
 144 Anita Bruska                   Gdynia               124.68  17331  139
 145 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.57  15073  121
 146 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.39  16295  131
 147 Natalia Ogierman               Katowice             124.31  18149  146
 148 Ewa Szałas                     Katowice             123.93  17350  140
 149 Dorota Kuć                     Stargard             123.90  14372  116
 150 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               123.84   6316   51
 151 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 152 Agata Kuć                      Stargard             123.11  22899  186
 153 Jarosław Olek                  Warszawa             123.02  14639  119
 154 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 155 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.89  24209  197
 156 Beata Piotrowska               Łódź                 122.83  13880  113
 157 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.81  21983  179
 158 Czesław Grajewski              Białystok            122.66  14474  118
 159 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.62  15328  125
 160 Dariusz Sowula                 Kraków               122.51  13476  110
 161 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 162 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 163 Teresa Zalewska                Racibórz             121.95  23415  192
 164 Michał Szorc                   Białystok            121.89   4388   36
 165 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 166 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.69  23243  191
 167 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.60  13011  107
 168 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 169 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.29   8854   73
 170 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.93   5200   43
 171 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               120.83   7250   60
 172 Jakub Onoszko                  Gdynia               120.76  16786  139
 173 Ewelina Gruda                  Białystok            120.48   8795   73
 174 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.44  19631  163
 175 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.84  20013  167
 176 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 177 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 178 Sławomir Wolski                Wrocław              119.73  20473  171
 179 Agnieszka Matus                Milanówek            119.46  23176  194
 180 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 181 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.05   8929   75
 182 Bożena Guział                  Racibórz             118.70  19348  163
 183 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.57  14347  121
 184 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.38  17994  152
 185 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.31  18811  159
 186 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.24  20101  170
 187 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               118.04  22309  189
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                117.92  22641  192
 189 Diana Pietrzykowska            Szczecin             117.77  23083  196
 190 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.72   4238   36
 191 Robert Wagner                  Wrocław              117.55  18456  157
 192 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.54  21745  185
 193 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.51   8461   72
 194 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 195 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.06  22242  190
 196 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.78   7591   65
 197 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 198 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.63  11546   99
 199 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 200 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.52  18527  159
 201 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.45   7453   64
 202 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 203 Jacek Nowak                    Szczecin             116.28   8605   74
 204 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.20  22776  196
 205 Jerzy Luter                    Bytom                116.09  22638  195
 206 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.99  22387  193
 207 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 208 Sławomir Długosz               Ostróda              115.68  15732  136
 209 Anna Krynicka                  Warszawa             115.58   8553   74
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.52  10743   93
 211 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 212 Andrzej Rakoczy                Kraków               115.38   5423   47
 213 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 214 Adam Janicki                   Wrocław              115.05  17717  154
 215 Monika Siemaszko               Lipiany              114.90  19877  173
 216 Rafał Stachowski               Police               114.84  10336   90
 217 Renata Andracka                Zwola                114.78  21694  189
 218 Tomasz Sehnal                  Warszawa             114.64   4127   36
 219 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 220 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 221 Marta Świątkowska              Wrocław              114.05  22695  199
 222 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.76   5233   46
 223 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.42  21663  191
 224 Joanna Brychcy                 Katowice             113.27  22428  198
 225 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 226 Józef Burzyński                Ełk                  113.17  15051  133
 227 Adam Grzelec                   Poznań               113.05  10514   93
 228 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.85   6658   59
 229 Urszula Solarska               Łódź                 112.44  21813  194
 230 Marta Sztajnert                Wisła                111.96  12092  108
 231 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               111.80   6820   61
 232 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.69  20328  182
 233 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.68  21554  193
 234 Adam Sternik                   Elbląg               111.54   9369   84
 235 Anna Arana                     Kołobrzeg            111.44  21397  192
 236 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.53   7958   72
 237 Agnieszka Dawid                Kraków               110.11   8258   75
 238 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 239 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.00  20900  190
 240 Grzegorz Bajer                 Łódź                 109.65   5044   46
 241 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.49  21898  200
 242 Marcin Kurowski                Racibórz             109.48  18831  172
 243 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 244 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 245 Bartłomiej Dalecki             Rumia                109.00   3815   35
 246 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.00   5886   54
 247 Anna Kowalik                   Szczecin             108.94   3922   36
 248 Waldemar Wypchał               Kraków               108.94  19936  183
 249 Dorota Ostrowska               Białystok            108.74  17507  161
 250 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     108.67  11736  108
 251 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.65   8149   75
 252 Zofia Górka                    Łęczna               108.59   5538   51
 253 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               108.59   4995   46
 254 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.19  18501  171
 255 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 256 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.20   8040   75
 257 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 258 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 259 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 260 Piotr Latoszek                 Warszawa             106.87   4168   39
 261 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 262 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.48   7560   71
 263 Miłosz Meller                  Poznań               105.80   3174   30
 264 Lidia Żywna                    Gdynia               105.61  13941  132
 265 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.47   7805   74
 266 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.09  17130  163
 268 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 269 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.86   6187   59
 270 Dariusz Socha                  Warszawa             104.48   4806   46
 271 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 272 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 273 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.84  18795  181
 274 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.79  20551  198
 275 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 276 Szymon Stępień                 Bytom                103.28   9812   95
 277 Karolina Urbańska              Poznań               103.12  18252  177
 278 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            102.88   6173   60
 279 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.53   3076   30
 280 Agnieszka Antos                Racibórz             101.90   4280   42
 281 Konrad Pajączek                Milanówek            101.70   9560   94
 282 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 283 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.91  12109  120
 284 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 285 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.52  19701  196
 286 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 287 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.57  15135  152
 288 Olga Swarcewicz                Warszawa              98.58   5619   57
 289 Karolina Mak                   Wrocław               98.39  18104  184
 290 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.33   6195   63
 291 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             98.18   8149   83
 292 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 293 Marta Wawrzyn                  Pruszków              97.84  12621  129
 294 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.35  18593  191
 295 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 296 Wanda Wach                     Tarnów                96.26   7893   82
 297 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.27  11623  122
 298 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 299 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 300 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             94.71   5493   58
 301 Artur Kwiatkowski              Radomsko              94.71   3220   34
 302 Anna Lenartowska               Gdynia                94.62   4258   45
 303 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 304 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   6666   72
 305 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 306 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 307 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 308 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.56  17207  190
 309 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 310 Teresa Balewska                Reda                  89.40  16896  189
 311 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 312 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.87   4517   52
 313 Anna Strugała                  Świnoujście           85.97   2665   31
 314 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.93   6273   73
 315 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.83   5514   65
 316 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 317 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.28   7501   89
 318 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 320 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 321 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.41   7385   93
 322 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 323 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 324 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 325 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.93   3189   42
 326 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 327 Joanna Kulawiak                Warszawa              68.63   4598   67
 328 Mirosław Dejna                 Sampława              64.68   8408  130
 329 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.32   2637   41
 330 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 12-12-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.93   2695   29
   6 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   7 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   8 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   9 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  10 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.00   2990   26
  11 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  12 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  13 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  14 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  15 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  16 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  17 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  18 Maciej Rzychoń                 Katowice             151.62   3639   24
  19 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  20 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  21 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  22 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  23 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  24 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  25 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  27 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  28 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  29 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  31 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  32 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  33 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  34 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.33   2672   24
  35 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  36 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  37 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  38 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  39 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  40 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  41 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  42 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  43 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           94.29   2263   24
  44 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  45 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  46 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  47 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  48 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  49 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  50 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  51 Karolina Szubska               Jaworzno              97.04   2232   23
  52 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  53 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  54 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  55 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  56 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  57 Magdalena Maternicka           Gdynia                82.30   1893   23
  58 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  59 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  60 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  61 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  62 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  63 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  64 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  65 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  66 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  67 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  68 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  69 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  70 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  71 Maciej Kuć                     Stargard             115.05   2186   19
  72 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  73 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  74 Dorota Patera                  Legnica               69.21   1315   19
  75 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  76 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  77 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  78 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  79 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  80 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  81 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  82 Aleksandra Brzeska             Piastów               85.00   1275   15
  83 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  84 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  85 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  86 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  87 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  88 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  89 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.67   1772   12
  90 Jacek Mańko                    Poznań               143.58   1723   12
  91 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  92 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
  93 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  94 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       128.75   1545   12
  95 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  96 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  97 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.08   1513   12
  98 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  99 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
 100 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 101 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.25   1395   12
 102 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 103 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 104 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 105 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 106 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 107 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 108 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 109 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 110 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 111 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 112 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 113 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 114 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 115 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 116 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 117 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 118 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 119 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 120 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 121 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 122 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 123 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 124 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 125 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 126 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 127 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 128 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 129 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 130 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 131 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 132 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 133 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 134 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 135 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 136 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 137 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 138 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 139 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 140 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 141 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 142 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 143 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 144 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 145 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 146 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 147 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 148 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             54.92    659   12
 149 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 150 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 151 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 152 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 153 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 154 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 155 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 156 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 157 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 158 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 159 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 160 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 161 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 162 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 163 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 164 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 165 Patrycja Skibska               Warszawa              83.00    913   11
 166 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 167 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 168 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 169 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 170 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 171 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 172 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 173 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 174 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 175 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 176 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 177 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 178 Aneta Maternicka               Gdynia                72.64    799   11
 179 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 180 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 181 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 182 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 183 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 184 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 185 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 186 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 187 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 188 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 189 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 190 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 191 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 192 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 193 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 194 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 195 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 196 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 197 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 198 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 199 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 200 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 201 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 202 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 203 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 204 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 205 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 206 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 207 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 208 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 209 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 210 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 211 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 212 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 213 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 214 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 215 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 216 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 217 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 218 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 219 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 220 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 221 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 222 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 223 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 224 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 225 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 226 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 227 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 228 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 229 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 230 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 231 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 232 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 233 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 234 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 235 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 236 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 237 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 238 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 239 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 240 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 241 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 242 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 243 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 244 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie