Łódź14
października
Łódź 14-15 października XXIII Mistrzostwa Łodzi
Świnoujście21
października
Świnoujście 21-22 października V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2017
Katowice21
października
Katowice 21 października Babskie granie (turniej bez jaj)
Nadmorski weekend dla Kamila21 - 22 października 2017 — V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w ScrabbleŚwinoujście, 21 - 22 października 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Nadmorski weekend dla KamilaJak co roku, jesienią zawitaliśmy do miasta 44 wysp. Tym razem Świnoujście, bo o nim mowa, przyciągnęło 47 graczy, i ci którzy przyjechali, na pewno nie żałują. Organizatorzy, pod przewodnictwem Beaty Kiżewskiej już od pięciu lat rozpieszczają zawodników, zapewniając bardzo dobre warunki do gry. Serwis kawowy dostępny w trakcie dwudniowych zmagań oraz sobotni bankiet w tanecznym rytmie i z pieczonym dzikiem zadowoliłyby chyba nawet wybrednych. A to nie koniec, bo do poziomu organizacyjnego dostosowali się również i sami skrabliści zapewniając emocje.

Turniej najlepiej rozpoczął Sławomir Piotrowski, liderując po pierwszej kolejce i mając nadzieję, że uda mu się obronić tytuł z poprzedniego roku. Nic z tego, później nie było już tak różowo i Sławek wylądował ostatecznie pod koniec drugiej dziesiątki. Po kolejnych rundach liderowali: Kamil Górka, Dariusz Kuć, Ireneusz Moralewicz oraz Alicja i Maciej Grąbczewscy. Fotel lidera okazał się najłaskawszy dla Kamila, bo choć los mu zbytnio nie pomagał (wylosował tylko 6 blanków w całym turnieju), to w dwóch kluczowych pojedynkach przeciwnicy wypuszczali z rąk wygrane. Jako, że Kamil takich prezentów nie zwykł marnować, to właśnie on po 12 grze podniósł puchar zwycięzcy. Drugie miejsce zajął Maciej Grąbczewski, który w ostatnim, „bratobójczym” pojedynku wygrał z żoną Alicją, spychając ją aż na 7. pozycję. Maciej podobnie jak i Kamil zdobyli po 10 pkt, a o kolejności decydowały małe punkty. Najniższe miejsce na podium wywalczył Ireneusz Moralewicz, który jako jedyny miał 9 zwycięstw. O jedną wygraną mniej mieli Robert Duczemiński, Dariusz Kuć, Natalia Woźniak, Alicja Grąbczewska i Jacek Mańko, zajmując odpowiednio 5 kolejnych pozycji.

Poza nagrodami w klasyfikacji głównej, kilkoro graczy otrzymało następujące wyróżnienia:
  • Natalia Woźniak — nagroda dla najlepszej kobiety,
  • Maciej Grąbczewski — największe przewyższenie rankingu (o 27,01 pkt),
  • Jolanta Olczak — najlepszy skok tygrysa (o 14 poz.),
  • Miłosz Wrzałek — ruch związany z ptakami: MEWĘ — za 29 pkt
  • Adam Kaczyński — najlepszy debiutant,
  • Anna Strugała oraz Magda Sarad Pedersen — nagrody pocieszenia.

Ponadto wśród wszystkich wylosowano nagrody:
  • voucher dla dwóch osób na zwiedzanie 44 wysp Świnoujścia ufundowany przez Biuro Turystyki Skandynawskiej Fregata dla Marka Syczuka,
  • voucher na jednodniową wycieczkę do Kopenhagi dla Patrycji Skibskiej,
  • weekend dla dwóch osób w Dziwnówku w Domu Wypoczynkowym RYSZARD dla Miłosza Wrzałka
  • dwa weekendowe pobyty w 4* Hotelu 3 Wyspy dla Marii Krzyżanowskiej oraz Anny Strugały.

Turniej nie mógłby się odbyć bez wsparcia, którego udzielili:
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, a organizatorom, czyli Świnoujskiemu Klubowi Sonata Scrabble oraz licznym sponsorom kłaniamy się nisko.
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Świnoujścia
III Mistrzostwa Świnoujścia o Puchar Prezydenta Miasta
II Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekOśrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Centrum Usług Logistycznych RYBITWA
ul. Słowackiego 4/6, 72-600 Świnoujście
Obrońca tytułuSławomir Piotrowski
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 21 października (7 rund)
11:30-12:00 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — zakończenie gier
21:00 — kolacja i bankiet dla sponsorów i uczestników

Niedziela, 22 października (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
16:00 — obiad
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieCiepłe i zimne napoje oraz pyszne ciasto (Kawiarnia SONATA) serwowane w trakcie turnieju.

Dla osób przyjezdnych, korzystających z noclegu na hasło „turniej” pakiet:
nocleg, obiad w sobotę, śniadanie i obiad w niedzielę w cenie promocyjnej — 110 zł
nocleg ze śniadaniem — 70 zł
2 x obiad (sobota, niedziela) — 40 zł

Organizator zaprasza uczestników turnieju na bankiet, na którym serwowane będą dania ciepłe i zimne przekąski.
Opłata za bankiet dla osób towarzyszących uczestnikom turnieju w symbolicznej wysokości — 10 zł

Pakiet (nocleg + posiłki) prosimy rezerwować najpóźniej do 20 października 2017 r, do godz. 12:00
Noclegina miejscu — informacja przy wyżywieniu
Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Centrum Usług Logistycznych RYBITWA
NagrodyPuchar Prezydenta miasta Świnoujście + nagrody finansowe (760-600-400 złotych) dla zwycięzców (I, II, III miejsce)

po 100 zł za: skok tygrysa, najwyższe przewyższenie rankingów, "najdroższego ptaka" oraz najlepszy debiut
nagroda dla najlepszej kobiety
nagrody losowane, wśród których mamy voucher na jednodniową wycieczkę do Kopenhagi oraz voucher dla dwóch osób na zwiedzanie 44 wysp Świnoujścia ufundowane przez Biuro Turystyki Skandynawskiej Fregata, a także weekend dla dwóch osób w Dziwnówku
nagrody pocieszenia dla dwóch ostatnich miejsc
upominki dla pozostałych
Dodatkowe atrakcjeGłówną atrakcją na bankiecie będzie pieczony dzik – specjalność naszego gospodarza CUL, oraz tańce i swawole — oprawę muzyczną przygotuje DJ Marcin.
Organizatorzymiasto Świnoujście
Miejski Dom Kultury
Świnoujski Klub SONATA SCRABBLE
Paweł Wdziękoński — 603 094 433
Beata Kiżewska — 609 143 413
Sponsorzy

Perkun s.c.

Emilia i Łukasz Przyszlak

  Jubiler MALWA Janusz Sójka   MAJSTEREK Dorota i Jeremi Waroch

  DJ Marcin



Oprawa graficzna:


Patronat medialny:



Wyniki turnieju V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 155.47     10.0     5303     1992      894
  2 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               141.02     10.0     4978     2026      942
  3 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               140.06      9.0     5099     1861      820
  4 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    135.55      8.0     5024     1656      894
  5 Dariusz         Kuć                  Stargard               136.34      8.0     4960     1785      732
  6 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              133.58      8.0     4768     1732      392
  7 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               135.65      8.0     4693     1799      267
  8 Jacek           Mańko                Poznań                 135.46      8.0     4419     1728     -125
  9 Marek           Syczuk               Warszawa               133.15      7.0     4978     1717      665
 10 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.63      7.0     4959     1634      663
 11 Jakub           Zaryński             Świnoujście            145.83      7.0     4592     1658      176
 12 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               133.15      7.0     4530     1606      142
 13 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            122.82      7.0     4522     1578      349
 14 Maciej          Kuć                  Stargard               118.91      7.0     4518     1431      718
 15 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           116.67      7.0     4421     1539      255
 16 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            116.52      7.0     4381     1522      175
 17 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              114.81      7.0     4258     1541     -140
 18 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            115.84      7.0     4230     1663     -270
 19 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               136.83      6.0     4703     1466      660
 20 Anna            Arana                Kołobrzeg              115.93      6.0     4527     1373      112
 21 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 116.68      6.0     4483     1392      574
 22 Radosław        Jachna               Łódź                   140.53      6.0     4476     1477      198
 23 Beata           Jagielska            Police                 112.68      6.0     4336     1427     -145
 24 Dorota          Kuć                  Stargard               128.55      6.0     4330     1534     -128
 25 Dominika        Worona               Police                 114.58      6.0     4192     1442     -396
 26 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      6.0     4152     1452     -140
 27 Renata          Andracka             Zwola                  116.08      6.0     4142     1549      -76
 28 Beata           Kiżewska             Świnoujście            109.72      6.0     4127     1418     -390
 29 Walenty         Siemaszko            Lipiany                128.97      5.5     4105     1412     -366
 30 Patrycja        Skibska              Warszawa               113.56      5.0     4389     1252     -143
 31 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.65      5.0     4371     1331      173
 32 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            109.95      5.0     4234     1259      -97
 33 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               120.96      5.0     4102     1330     -232
 34 Alicja          Bielecka-Żabierek    Poznań                 105.59      5.0     4026     1223       -5
 35 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      5.0     3979     1289     -648
 36 Lucyna          Śniadach             Rumia                  119.72      4.5     4208     1324     -214
 37 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      4.5     3744     1065      -47
 38 Krystyna        Drynkowska           Świnoujście            100.00      4.5     3457     1072     -523
 39 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     3648     1153    -1033
 40 Jacek           Nowak                Szczecin               115.42      3.5     3928     1004     -237
 41 Adam            Kaczyński            Świnoujście            100.00      3.5     3775      897       79
 42 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      3.5     3640     1006     -427
 43 Roman           Chomicz              Kołobrzeg              100.00      3.5     3603      911       94
 44 Magda           Sarad Pedersen       Świnoujście            106.67      2.0     2340      699     -545
 45 Anna            Strugała             Świnoujście            100.00      1.5     3275      779    -1071
 46 Julia           Chybowska            Kamień Pomorski        100.00      0.5      410       83     -103
 47 Tomasz          Chybowski            Kamień Pomorski        100.00      0.0      704      146      -73
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble



	Kamil Górka 155.47 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Przyszlak             116.52 +  455: 350  167
    2     5 Iwona          Wieluńska             114.81 +  569: 271  165
    3     1 Radosław       Jachna                140.53 +  355: 326  191
    4     1 Maciej         Grąbczewski           141.02 -  383: 476   91
    5     4 Beata          Jagielska             112.68 +  576: 294  163
    6     2 Natalia        Woźniak               133.58 +  409: 385  184
    7     1 Jakub          Zaryński              145.83 -  323: 361   96
    8     1 Ireneusz       Moralewicz            140.06 +  467: 414  190
    9     2 Alicja         Grąbczewska           135.65 +  480: 356  186
   10     2 Dariusz        Kuć                   136.34 +  459: 379  186
   11     1 Marek          Syczuk                133.15 +  420: 405  183
   12     1 Ireneusz       Moralewicz            140.06 +  407: 392  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1992  / 12 166.00




	Miłosz Wrzałek 150.63 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Renata         Andracka              116.08 -  329: 330   66
    2    22 Paweł          Wdziękoński           115.84 -  421: 461   66
    3    17 Dorota         Stachowska            123.65 +  390: 297  174
    4    14 Bartosz        Bartczak              100.00 +  546: 362  150
    5     8 Jacek          Mańko                 135.46 +  526: 312  185
    6     5 Marek          Syczuk                133.15 +  341: 338  183
    7     4 Monika         Gawron-Cieślik        133.15 +  358: 344  183
    8     3 Natalia        Woźniak               133.58 +  493: 325  184
    9     4 Dariusz        Kuć                   136.34 -  338: 421   86
   10     4 Dorota         Kuć                   128.55 +  451: 290  179
   11     3 Maciej         Grąbczewski           141.02 -  362: 365   91
   12     4 Dariusz        Kuć                   136.34 -  404: 451   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Jakub Zaryński 145.83 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Arana                 115.93 +  469: 338  166
    2     4 Jadwiga        Szczurowska           109.95 +  471: 326  160
    3     3 Jacek          Mańko                 135.46 -  376: 403   85
    4     6 Marcin         Stachowski            122.82 +  330: 298  173
    5     6 Lucyna         Śniadach              119.72 +  350: 307  170
    6     4 Dariusz        Kuć                   136.34 +  418: 390  186
    7     1 Kamil          Górka                 155.47 +  361: 323  205
    8     2 Maciej         Grąbczewski           141.02 -  340: 543   91
    9     3 Ireneusz       Moralewicz            140.06 -  327: 368   90
   10     3 Marek          Syczuk                133.15 -  365: 448   83
   11     7 Iwona          Wieluńska             114.81 +  453: 257  165
   12     5 Natalia        Woźniak               133.58 -  332: 415   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Maciej Grąbczewski 141.02 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Wdziękoński           115.84 +  501: 247  166
    2     3 Małgorzata     Szmuksta              120.96 +  415: 251  171
    3     6 Lucyna         Śniadach              119.72 +  395: 365  170
    4     1 Kamil          Górka                 155.47 +  476: 383  205
    5     2 Marek          Syczuk                133.15 -  350: 380   83
    6     1 Alicja         Grąbczewska           135.65 +  426: 332  186
    7     3 Dariusz        Kuć                   136.34 +  381: 380  186
    8     2 Jakub          Zaryński              145.83 +  543: 340  196
    9     1 Robert         Duczemiński           135.55 +  405: 293  186
   10     1 Ireneusz       Moralewicz            140.06 -  314: 362   90
   11     3 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  365: 362  201
   12     2 Alicja         Grąbczewska           135.65 +  407: 341  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2026  / 12 168.83




	Radosław Jachna 140.53 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jacek          Nowak                 115.42 +  445: 307  165
    2     9 Anna           Strugała              100.00 +  396: 318  150
    3     1 Kamil          Górka                 155.47 -  326: 355  105
    4    12 Walenty        Siemaszko             128.97 -  255: 342   79
    5     9 Sławomir       Piotrowski            136.83 -  325: 439   87
    6    17 Beata          Kiżewska              109.72 +  467: 340  160
    7    10 Małgorzata     Szmuksta              120.96 +  374: 319  171
    8    11 Lucyna         Śniadach              119.72 +  500: 322  170
    9     8 Renata         Andracka              116.08 -  378: 392   66
   10     6 Natalia        Woźniak               133.58 -  280: 413   84
   11    10 Paweł          Wdziękoński           115.84 -  286: 338   66
   12    14 Dorota         Stachowska            123.65 +  444: 393  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Ireneusz Moralewicz 140.06 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Iwona          Wieluńska             114.81 -  370: 383   65
    2    15 Jacek          Nowak                 115.42 +  470: 299  165
    3     8 Bartosz        Bartczak              100.00 +  543: 240  150
    4     4 Łukasz         Przyszlak             116.52 +  401: 372  167
    5     3 Paweł          Wdziękoński           115.84 +  527: 305  166
    6     3 Dorota         Kuć                   128.55 +  412: 357  179
    7     2 Alicja         Grąbczewska           135.65 +  384: 357  186
    8     1 Kamil          Górka                 155.47 -  414: 467  105
    9     3 Jakub          Zaryński              145.83 +  368: 327  196
   10     1 Maciej         Grąbczewski           141.02 +  362: 314  191
   11     2 Robert         Duczemiński           135.55 +  456: 451  186
   12     1 Kamil          Górka                 155.47 -  392: 407  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1861  / 12 155.08




	Sławomir Piotrowski 136.83 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dominika       Worona                114.58 +  558: 278  165
    2     1 Magda          Sarad Pedersen        106.67 +  407: 352  157
    3     2 Alicja         Grąbczewska           135.65 -  341: 378   86
    4     7 Renata         Andracka              116.08 -  365: 374   66
    5     9 Radosław       Jachna                140.53 +  439: 325  191
    6     6 Paweł          Wdziękoński           115.84 -  302: 363   66
    7     9 Marcin         Stachowski            122.82 +  309: 282  173
    8     7 Maria          Krzyżanowska          116.67 -  298: 310   67
    9    10 Jolanta        Olczak                100.00 -  355: 401   50
   10    11 Monika         Gawron-Cieślik        133.15 +  500: 347  183
   11     9 Dorota         Kuć                   128.55 +  476: 271  179
   12     7 Monika         Gawron-Cieślik        133.15 -  353: 362   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Dariusz Kuć 136.34 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Patrycja       Skibska               113.56 +  422: 311  164
    2    12 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  505: 221  150
    3     4 Marcin         Stachowski            122.82 +  430: 376  173
    4     2 Jacek          Mańko                 135.46 +  478: 308  185
    5     1 Alicja         Grąbczewska           135.65 -  346: 386   86
    6     4 Jakub          Zaryński              145.83 -  390: 418   96
    7     3 Maciej         Grąbczewski           141.02 -  380: 381   91
    8     6 Paweł          Wdziękoński           115.84 +  414: 290  166
    9     4 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  421: 338  201
   10     2 Kamil          Górka                 155.47 -  379: 459  105
   11     5 Maria          Krzyżanowska          116.67 +  344: 336  167
   12     4 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  451: 404  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Alicja Grąbczewska 135.65 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Beata          Jagielska             112.68 +  445: 296  163
    2     8 Dorota         Stachowska            123.65 +  367: 345  174
    3     2 Sławomir       Piotrowski            136.83 +  378: 341  187
    4     3 Marek          Syczuk                133.15 +  502: 446  183
    5     1 Dariusz        Kuć                   136.34 +  386: 346  186
    6     1 Maciej         Grąbczewski           141.02 -  332: 426   91
    7     2 Ireneusz       Moralewicz            140.06 -  357: 384   90
    8     5 Dorota         Kuć                   128.55 +  453: 347  179
    9     2 Kamil          Górka                 155.47 -  356: 480  105
   10     7 Renata         Andracka              116.08 +  381: 288  166
   11     4 Natalia        Woźniak               133.58 +  395: 320  184
   12     2 Maciej         Grąbczewski           141.02 -  341: 407   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Robert Duczemiński 135.55 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jadwiga        Szczurowska           109.95 -  332: 399   60
    2    20 Tadeusz        Kondej                100.00 +  411: 225  150
    3    13 Iwona          Wieluńska             114.81 +  533: 269  165
    4     8 Paweł          Wdziękoński           115.84 -  358: 441   66
    5    10 Jolanta        Olczak                100.00 +  453: 255  150
    6     7 Renata         Andracka              116.08 +  351: 260  166
    7     7 Maria          Krzyżanowska          116.67 +  459: 392  167
    8     4 Marek          Syczuk                133.15 +  465: 403  183
    9     1 Maciej         Grąbczewski           141.02 -  293: 405   91
   10     5 Jacek          Mańko                 135.46 +  483: 247  185
   11     2 Ireneusz       Moralewicz            140.06 -  451: 456   90
   12     3 Marek          Syczuk                133.15 +  435: 378  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Jacek Mańko 135.46 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Beata          Kiżewska              109.72 +  429: 300  160
    2    10 Renata         Andracka              116.08 +  374: 359  166
    3     3 Jakub          Zaryński              145.83 +  403: 376  196
    4     2 Dariusz        Kuć                   136.34 -  308: 478   86
    5     8 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  312: 526  101
    6    12 Walenty        Siemaszko             128.97 +  436: 305  179
    7     5 Marek          Syczuk                133.15 -  361: 391   83
    8     9 Dominika       Worona                114.58 +  404: 327  165
    9     9 Anna           Arana                 115.93 +  434: 318  166
   10     5 Robert         Duczemiński           135.55 -  247: 483   86
   11     6 Mieczysław     Pastuszak             116.68 +  344: 342  167
   12     6 Marcin         Stachowski            122.82 +  367: 339  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Natalia Woźniak 133.58 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Magda          Sarad Pedersen        106.67 -  411: 420   57
    2    13 Patrycja       Skibska               113.56 +  527: 285  164
    3     7 Monika         Gawron-Cieślik        133.15 +  408: 368  183
    4     5 Jolanta        Olczak                100.00 +  388: 304  150
    5     5 Renata         Andracka              116.08 +  386: 322  166
    6     2 Kamil          Górka                 155.47 -  385: 409  105
    7     6 Paweł          Wdziękoński           115.84 +  351: 349  166
    8     3 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  325: 493  101
    9     6 Maria          Krzyżanowska          116.67 +  439: 419  167
   10     6 Radosław       Jachna                140.53 +  413: 280  191
   11     4 Alicja         Grąbczewska           135.65 -  320: 395   86
   12     5 Jakub          Zaryński              145.83 +  415: 332  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Monika Gawron-Cieślik 133.15 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Alicja         Bielecka-Żabierek     105.59 +  422: 288  156
    2    11 Maria          Krzyżanowska          116.67 +  426: 295  167
    3     7 Natalia        Woźniak               133.58 -  368: 408   84
    4    10 Beata          Jagielska             112.68 -  297: 439   63
    5    13 Mieczysław     Pastuszak             116.68 +  354: 337  167
    6     8 Małgorzata     Szmuksta              120.96 +  365: 311  171
    7     4 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  344: 358  101
    8    12 Walenty        Siemaszko             128.97 +  343: 334  179
    9     7 Dorota         Kuć                   128.55 -  370: 384   79
   10    11 Sławomir       Piotrowski            136.83 -  347: 500   87
   11    14 Dominika       Worona                114.58 +  532: 381  165
   12     7 Sławomir       Piotrowski            136.83 +  362: 353  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Marek Syczuk 133.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Julia          Chybowska             100.00 +  513: 110  150
    2     2 Dorota         Kuć                   128.55 +  404: 337  179
    3     5 Walenty        Siemaszko             128.97 +  425: 265  179
    4     3 Alicja         Grąbczewska           135.65 -  446: 502   86
    5     2 Maciej         Grąbczewski           141.02 +  380: 350  191
    6     5 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  338: 341  101
    7     5 Jacek          Mańko                 135.46 +  391: 361  185
    8     4 Robert         Duczemiński           135.55 -  403: 465   86
    9     5 Marcin         Stachowski            122.82 +  447: 362  173
   10     3 Jakub          Zaryński              145.83 +  448: 365  196
   11     1 Kamil          Górka                 155.47 -  405: 420  105
   12     3 Robert         Duczemiński           135.55 -  378: 435   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Walenty Siemaszko 128.97 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Chybowski             100.00 +  448: 397  150
    2     6 Lucyna         Śniadach              119.72 =  338: 338  120
    3     5 Marek          Syczuk                133.15 -  265: 425   83
    4    12 Radosław       Jachna                140.53 +  342: 255  191
    5     7 Dorota         Kuć                   128.55 -  346: 443   79
    6    12 Jacek          Mańko                 135.46 -  305: 436   85
    7    15 Beata          Jagielska             112.68 +  380: 366  163
    8    12 Monika         Gawron-Cieślik        133.15 -  334: 343   83
    9    14 Dorota         Stachowska            123.65 +  342: 257  174
   10    12 Maria          Krzyżanowska          116.67 -  303: 453   67
   11    13 Łukasz         Przyszlak             116.52 -  325: 410   67
   12    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  377: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Dorota Kuć 128.55 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Teresa         Balewska              100.00 +  413: 245  150
    2     2 Marek          Syczuk                133.15 -  337: 404   83
    3    12 Małgorzata     Szmuksta              120.96 +  469: 298  171
    4     9 Mieczysław     Pastuszak             116.68 +  391: 358  167
    5     7 Walenty        Siemaszko             128.97 +  443: 346  179
    6     3 Ireneusz       Moralewicz            140.06 -  357: 412   90
    7     8 Lucyna         Śniadach              119.72 +  341: 337  170
    8     5 Alicja         Grąbczewska           135.65 -  347: 453   86
    9     7 Monika         Gawron-Cieślik        133.15 +  384: 370  183
   10     4 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  290: 451  101
   11     9 Sławomir       Piotrowski            136.83 -  271: 476   87
   12     9 Łukasz         Przyszlak             116.52 -  287: 308   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Dorota Stachowska 123.65 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jolanta        Olczak                100.00 +  360: 339  150
    2     8 Alicja         Grąbczewska           135.65 -  345: 367   86
    3    17 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  297: 390  101
    4    17 Anna           Strugała              100.00 +  456: 221  150
    5    15 Dominika       Worona                114.58 +  391: 293  165
    6    11 Lucyna         Śniadach              119.72 -  294: 394   70
    7    14 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  465: 295  150
    8    10 Renata         Andracka              116.08 -  327: 393   66
    9    14 Walenty        Siemaszko             128.97 -  257: 342   79
   10    17 Beata          Jagielska             112.68 +  420: 323  163
   11    15 Beata          Kiżewska              109.72 -  366: 397   60
   12    14 Radosław       Jachna                140.53 -  393: 444   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Marcin Stachowski 122.82 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Roman          Chomicz               100.00 +  370: 253  150
    2     7 Maciej         Kuć                   118.91 +  337: 310  169
    3     4 Dariusz        Kuć                   136.34 -  376: 430   86
    4     6 Jakub          Zaryński              145.83 -  298: 330   96
    5    12 Łukasz         Przyszlak             116.52 +  471: 330  167
    6    10 Beata          Jagielska             112.68 +  425: 389  163
    7     9 Sławomir       Piotrowski            136.83 -  282: 309   87
    8     8 Anna           Arana                 115.93 +  399: 395  166
    9     5 Marek          Syczuk                133.15 -  362: 447   83
   10    10 Beata          Kiżewska              109.72 +  481: 295  160
   11     8 Renata         Andracka              116.08 +  382: 318  166
   12     6 Jacek          Mańko                 135.46 -  339: 367   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Małgorzata Szmuksta 120.96 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  405: 348  150
    2     3 Maciej         Grąbczewski           141.02 -  251: 415   91
    3    12 Dorota         Kuć                   128.55 -  298: 469   79
    4    21 Tadeusz        Kondej                100.00 +  390: 329  150
    5    14 Patrycja       Skibska               113.56 +  418: 274  164
    6     8 Monika         Gawron-Cieślik        133.15 -  311: 365   83
    7    10 Radosław       Jachna                140.53 -  319: 374   91
    8    13 Maciej         Kuć                   118.91 -  255: 376   69
    9    21 Jacek          Nowak                 115.42 +  380: 311  165
   10    15 Łukasz         Przyszlak             116.52 -  317: 340   67
   11    19 Alicja         Bielecka-Żabierek     105.59 +  388: 283  156
   12    16 Dominika       Worona                114.58 -  370: 450   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Lucyna Śniadach 119.72 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bartosz        Bartczak              100.00 +  375: 330  150
    2     6 Walenty        Siemaszko             128.97 =  338: 338  129
    3     6 Maciej         Grąbczewski           141.02 -  365: 395   91
    4    11 Maciej         Kuć                   118.91 +  370: 335  169
    5     6 Jakub          Zaryński              145.83 -  307: 350   96
    6    11 Dorota         Stachowska            123.65 +  394: 294  174
    7     8 Dorota         Kuć                   128.55 -  337: 341   79
    8    11 Radosław       Jachna                140.53 -  322: 500   91
    9    15 Paweł          Wdziękoński           115.84 -  344: 370   66
   10    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  352: 427   50
   11    16 Patrycja       Skibska               113.56 -  320: 465   64
   12    19 Jacek          Nowak                 115.42 +  384: 277  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Maciej Kuć 118.91 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tadeusz        Kondej                100.00 +  446: 276  150
    2     7 Marcin         Stachowski            122.82 -  310: 337   73
    3    11 Anna           Strugała              100.00 +  449: 207  150
    4    11 Lucyna         Śniadach              119.72 -  335: 370   70
    5    11 Maria          Krzyżanowska          116.67 -  349: 378   67
    6    13 Mieczysław     Pastuszak             116.68 -  334: 488   67
    7    16 Jolanta        Olczak                100.00 +  411: 291  150
    8    13 Małgorzata     Szmuksta              120.96 +  376: 255  171
    9    11 Beata          Kiżewska              109.72 -  324: 369   60
   10    14 Alicja         Bielecka-Żabierek     105.59 +  380: 247  156
   11    12 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  390: 254  150
   12     8 Mieczysław     Pastuszak             116.68 +  414: 328  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Mieczysław Pastuszak 116.68 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Strugała              100.00 -  307: 339   50
    2    14 Tomasz         Chybowski             100.00 +  329: 307  150
    3    14 Jadwiga        Szczurowska           109.95 +  372: 260  160
    4     9 Dorota         Kuć                   128.55 -  358: 391   79
    5    13 Monika         Gawron-Cieślik        133.15 -  337: 354   83
    6    13 Maciej         Kuć                   118.91 +  488: 334  169
    7    11 Renata         Andracka              116.08 -  289: 389   66
    8    17 Teresa         Balewska              100.00 +  503: 222  150
    9    12 Dominika       Worona                114.58 +  435: 288  165
   10     8 Paweł          Wdziękoński           115.84 +  395: 267  166
   11     6 Jacek          Mańko                 135.46 -  342: 344   85
   12     8 Maciej         Kuć                   118.91 -  328: 414   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Maria Krzyżanowska 116.67 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Kaczyński             100.00 +  329: 316  150
    2    11 Monika         Gawron-Cieślik        133.15 -  295: 426   83
    3    15 Jolanta        Olczak                100.00 -  351: 401   50
    4    19 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  395: 282  150
    5    11 Maciej         Kuć                   118.91 +  378: 349  169
    6     9 Iwona          Wieluńska             114.81 +  328: 301  165
    7     7 Robert         Duczemiński           135.55 -  392: 459   86
    8     7 Sławomir       Piotrowski            136.83 +  310: 298  187
    9     6 Natalia        Woźniak               133.58 -  419: 439   84
   10    12 Walenty        Siemaszko             128.97 +  453: 303  179
   11     5 Dariusz        Kuć                   136.34 -  336: 344   86
   12    10 Jolanta        Olczak                100.00 +  435: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Łukasz Przyszlak 116.52 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 155.47 -  350: 455  105
    2    16 Beata          Kiżewska              109.72 +  448: 313  160
    3     9 Dominika       Worona                114.58 +  352: 231  165
    4     4 Ireneusz       Moralewicz            140.06 -  372: 401   90
    5    12 Marcin         Stachowski            122.82 -  330: 471   73
    6    14 Jolanta        Olczak                100.00 -  337: 428   50
    7    17 Bartosz        Bartczak              100.00 +  328: 293  150
    8    14 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  364: 410   50
    9    16 Teresa         Balewska              100.00 +  442: 275  150
   10    15 Małgorzata     Szmuksta              120.96 +  340: 317  171
   11    13 Walenty        Siemaszko             128.97 +  410: 325  179
   12     9 Dorota         Kuć                   128.55 +  308: 287  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Renata Andracka 116.08 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  330: 329  201
    2    10 Jacek          Mańko                 135.46 -  359: 374   85
    3    18 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  380: 299  150
    4     7 Sławomir       Piotrowski            136.83 +  374: 365  187
    5     5 Natalia        Woźniak               133.58 -  322: 386   84
    6     7 Robert         Duczemiński           135.55 -  260: 351   86
    7    11 Mieczysław     Pastuszak             116.68 +  389: 289  167
    8    10 Dorota         Stachowska            123.65 +  393: 327  174
    9     8 Radosław       Jachna                140.53 +  392: 378  191
   10     7 Alicja         Grąbczewska           135.65 -  288: 381   86
   11     8 Marcin         Stachowski            122.82 -  318: 382   73
   12    11 Iwona          Wieluńska             114.81 -  337: 357   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Anna Arana 115.93 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Zaryński              145.83 -  338: 469   96
    2    19 Dominika       Worona                114.58 -  339: 399   65
    3    19 Jacek          Nowak                 115.42 +  434: 270  165
    4    15 Iwona          Wieluńska             114.81 -  284: 510   65
    5    17 Adam           Kaczyński             100.00 +  418: 280  150
    6    15 Bartosz        Bartczak              100.00 +  357: 269  150
    7    12 Teresa         Balewska              100.00 +  484: 228  150
    8     8 Marcin         Stachowski            122.82 -  395: 399   73
    9     9 Jacek          Mańko                 135.46 -  318: 434   85
   10    13 Jadwiga        Szczurowska           109.95 +  379: 367  160
   11    11 Jolanta        Olczak                100.00 -  305: 481   50
   12    13 Patrycja       Skibska               113.56 +  476: 309  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Paweł Wdziękoński 115.84 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Grąbczewski           141.02 -  247: 501   91
    2    22 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  461: 421  201
    3    16 Teresa         Balewska              100.00 +  353: 274  150
    4     8 Robert         Duczemiński           135.55 +  441: 358  186
    5     3 Ireneusz       Moralewicz            140.06 -  305: 527   90
    6     6 Sławomir       Piotrowski            136.83 +  363: 302  187
    7     6 Natalia        Woźniak               133.58 -  349: 351   84
    8     6 Dariusz        Kuć                   136.34 -  290: 414   86
    9    15 Lucyna         Śniadach              119.72 +  370: 344  170
   10     8 Mieczysław     Pastuszak             116.68 -  267: 395   67
   11    10 Radosław       Jachna                140.53 +  338: 286  191
   12    12 Beata          Kiżewska              109.72 +  446: 327  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Jacek Nowak 115.42 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Radosław       Jachna                140.53 -  307: 445   91
    2    15 Ireneusz       Moralewicz            140.06 -  299: 470   90
    3    19 Anna           Arana                 115.93 -  270: 434   66
    4    22 Alicja         Bielecka-Żabierek     105.59 -  252: 437   56
    5    23 PAUZA
    6    20 Jadwiga        Szczurowska           109.95 -  320: 449   60
    7    22 Roman          Chomicz               100.00 -  327: 330   50
    8    22 Tadeusz        Kondej                100.00 +  419: 347  150
    9    21 Małgorzata     Szmuksta              120.96 -  311: 380   71
   10    22 Anna           Strugała              100.00 +  544: 252  150
   11    20 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  302: 237  150
   12    19 Lucyna         Śniadach              119.72 -  277: 384   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  / 11  91.27




	Iwona Wieluńska 114.81 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ireneusz       Moralewicz            140.06 +  383: 370  190
    2     5 Kamil          Górka                 155.47 -  271: 569  105
    3    13 Robert         Duczemiński           135.55 -  269: 533   86
    4    15 Anna           Arana                 115.93 +  510: 284  166
    5    16 Teresa         Balewska              100.00 +  425: 336  150
    6     9 Maria          Krzyżanowska          116.67 -  301: 328   67
    7    13 Dominika       Worona                114.58 -  288: 408   65
    8    18 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  497: 209  150
    9    13 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  425: 305  150
   10     9 Jolanta        Olczak                100.00 +  275: 266  150
   11     7 Jakub          Zaryński              145.83 -  257: 453   96
   12    11 Renata         Andracka              116.08 +  357: 337  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Dominika Worona 114.58 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Piotrowski            136.83 -  278: 558   87
    2    19 Anna           Arana                 115.93 +  399: 339  166
    3     9 Łukasz         Przyszlak             116.52 -  231: 352   67
    4    16 Magda          Sarad Pedersen        106.67 +  351: 314  157
    5    15 Dorota         Stachowska            123.65 -  293: 391   74
    6    18 Alicja         Bielecka-Żabierek     105.59 +  390: 311  156
    7    13 Iwona          Wieluńska             114.81 +  408: 288  165
    8     9 Jacek          Mańko                 135.46 -  327: 404   85
    9    12 Mieczysław     Pastuszak             116.68 -  288: 435   67
   10    16 Patrycja       Skibska               113.56 +  396: 294  164
   11    14 Monika         Gawron-Cieślik        133.15 -  381: 532   83
   12    16 Małgorzata     Szmuksta              120.96 +  450: 370  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Patrycja Skibska 113.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Kuć                   136.34 -  311: 422   86
    2    13 Natalia        Woźniak               133.58 -  285: 527   84
    3    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  549: 240  150
    4    13 Beata          Kiżewska              109.72 +  354: 332  160
    5    14 Małgorzata     Szmuksta              120.96 -  274: 418   71
    6    16 Teresa         Balewska              100.00 -  357: 386   50
    7    19 Tadeusz        Kondej                100.00 +  375: 275  150
    8    15 Jolanta        Olczak                100.00 -  316: 360   50
    9    18 Adam           Kaczyński             100.00 +  500: 380  150
   10    16 Dominika       Worona                114.58 -  294: 396   65
   11    16 Lucyna         Śniadach              119.72 +  465: 320  170
   12    13 Anna           Arana                 115.93 -  309: 476   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Beata Jagielska 112.68 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Alicja         Grąbczewska           135.65 -  296: 445   86
    2    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  377: 307  150
    3    10 Magda          Sarad Pedersen        106.67 +  331: 258  157
    4    10 Monika         Gawron-Cieślik        133.15 +  439: 297  183
    5     4 Kamil          Górka                 155.47 -  294: 576  105
    6    10 Marcin         Stachowski            122.82 -  389: 425   73
    7    15 Walenty        Siemaszko             128.97 -  366: 380   79
    8    16 Beata          Kiżewska              109.72 -  350: 389   60
    9    17 Bartosz        Bartczak              100.00 +  389: 265  150
   10    17 Dorota         Stachowska            123.65 -  323: 420   74
   11    17 Teresa         Balewska              100.00 +  369: 336  150
   12    15 Jadwiga        Szczurowska           109.95 +  413: 383  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Jadwiga Szczurowska 109.95 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Duczemiński           135.55 +  399: 332  186
    2     4 Jakub          Zaryński              145.83 -  326: 471   96
    3    14 Mieczysław     Pastuszak             116.68 -  260: 372   67
    4    18 Teresa         Balewska              100.00 -  384: 402   50
    5    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  341: 363   50
    6    20 Jacek          Nowak                 115.42 +  449: 320  165
    7    18 Beata          Kiżewska              109.72 -  284: 386   60
    8    19 Alicja         Bielecka-Żabierek     105.59 +  357: 349  156
    9    19 Roman          Chomicz               100.00 +  341: 278  150
   10    13 Anna           Arana                 115.93 -  367: 379   66
   11    18 Tadeusz        Kondej                100.00 +  343: 266  150
   12    15 Beata          Jagielska             112.68 -  383: 413   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Beata Kiżewska 109.72 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jacek          Mańko                 135.46 -  300: 429   85
    2    16 Łukasz         Przyszlak             116.52 -  313: 448   67
    3    21 Alicja         Bielecka-Żabierek     105.59 +  333: 288  156
    4    13 Patrycja       Skibska               113.56 -  332: 354   64
    5    22 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  346: 280  150
    6    17 Radosław       Jachna                140.53 -  340: 467   91
    7    18 Jadwiga        Szczurowska           109.95 +  386: 284  160
    8    16 Beata          Jagielska             112.68 +  389: 350  163
    9    11 Maciej         Kuć                   118.91 +  369: 324  169
   10    10 Marcin         Stachowski            122.82 -  295: 481   73
   11    15 Dorota         Stachowska            123.65 +  397: 366  174
   12    12 Paweł          Wdziękoński           115.84 -  327: 446   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Magda Sarad Pedersen 106.67 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Natalia        Woźniak               133.58 +  420: 411  184
    2     1 Sławomir       Piotrowski            136.83 -  352: 407   87
    3    10 Beata          Jagielska             112.68 -  258: 331   63
    4    16 Dominika       Worona                114.58 -  314: 351   65
    5    19 Anna           Strugała              100.00 +  375: 287  150
    6    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  298: 333   50
    7    21 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  322: 365   50
    8    20 Roman          Chomicz               100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     699  /  8  87.38




	Alicja Bielecka-Żabierek 105.59 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Monika         Gawron-Cieślik        133.15 -  288: 422   83
    2    18 Jolanta        Olczak                100.00 -  306: 378   50
    3    21 Beata          Kiżewska              109.72 -  288: 333   60
    4    22 Jacek          Nowak                 115.42 +  437: 252  165
    5    20 Roman          Chomicz               100.00 +  425: 221  150
    6    18 Dominika       Worona                114.58 -  311: 390   65
    7    20 Anna           Strugała              100.00 +  348: 331  150
    8    19 Jadwiga        Szczurowska           109.95 -  349: 357   60
    9    20 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  375: 261  150
   10    14 Maciej         Kuć                   118.91 -  247: 380   69
   11    19 Małgorzata     Szmuksta              120.96 -  283: 388   71
   12    18 Teresa         Balewska              100.00 +  369: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Kuć                   128.55 -  245: 413   79
    2    23 Adam           Kaczyński             100.00 +  309: 295  150
    3    16 Paweł          Wdziękoński           115.84 -  274: 353   66
    4    18 Jadwiga        Szczurowska           109.95 +  402: 384  160
    5    16 Iwona          Wieluńska             114.81 -  336: 425   65
    6    16 Patrycja       Skibska               113.56 +  386: 357  164
    7    12 Anna           Arana                 115.93 -  228: 484   66
    8    17 Mieczysław     Pastuszak             116.68 -  222: 503   67
    9    16 Łukasz         Przyszlak             116.52 -  275: 442   67
   10    19 Bartosz        Bartczak              100.00 +  317: 287  150
   11    17 Beata          Jagielska             112.68 -  336: 369   63
   12    18 Alicja         Bielecka-Żabierek     105.59 -  318: 369   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 12  96.08




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Lucyna         Śniadach              119.72 -  330: 375   70
    2    21 Roman          Chomicz               100.00 +  358: 321  150
    3     8 Ireneusz       Moralewicz            140.06 -  240: 543   90
    4    14 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  362: 546  101
    5    21 Tadeusz        Kondej                100.00 +  340: 307  150
    6    15 Anna           Arana                 115.93 -  269: 357   66
    7    17 Łukasz         Przyszlak             116.52 -  293: 328   67
    8    23 PAUZA
    9    17 Beata          Jagielska             112.68 -  265: 389   63
   10    19 Teresa         Balewska              100.00 -  287: 317   50
   11    21 Adam           Kaczyński             100.00 +  314: 269  150
   12    20 Tadeusz        Kondej                100.00 -  282: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  / 11  91.55




	Roman Chomicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marcin         Stachowski            122.82 -  253: 370   73
    2    21 Bartosz        Bartczak              100.00 -  321: 358   50
    3    22 Adam           Kaczyński             100.00 -  291: 353   50
    4    23 PAUZA
    5    20 Alicja         Bielecka-Żabierek     105.59 -  221: 425   56
    6    22 Tadeusz        Kondej                100.00 -  247: 373   50
    7    22 Jacek          Nowak                 115.42 +  330: 327  165
    8    20 Magda          Sarad Pedersen        106.67 +  400:   1  157
    9    19 Jadwiga        Szczurowska           109.95 -  278: 341   60
   10    21 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  291: 343   50
   11    22 Anna           Strugała              100.00 +  368: 273  150
   12    21 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  303: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  / 11  82.82




	Julia Chybowska 100.00 Kamień Pomorski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Syczuk                133.15 -  110: 513   83
    2    24 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      83  /  1  83.00




	Tomasz Chybowski 100.00 Kamień Pomorski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Walenty        Siemaszko             128.97 -  397: 448   79
    2    14 Mieczysław     Pastuszak             116.68 -  307: 329   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     146  /  2  73.00




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Szmuksta              120.96 -  348: 405   71
    2    17 Beata          Jagielska             112.68 -  307: 377   63
    3    20 Patrycja       Skibska               113.56 -  240: 549   64
    4    20 Adam           Kaczyński             100.00 +  349: 284  150
    5    18 Jadwiga        Szczurowska           109.95 +  363: 341  160
    6    19 Magda          Sarad Pedersen        106.67 +  333: 298  157
    7    14 Dorota         Stachowska            123.65 -  295: 465   74
    8    14 Łukasz         Przyszlak             116.52 +  410: 364  167
    9    13 Iwona          Wieluńska             114.81 -  305: 425   65
   10    18 Lucyna         Śniadach              119.72 +  427: 352  170
   11    12 Maciej         Kuć                   118.91 -  254: 390   69
   12    17 Walenty        Siemaszko             128.97 -  348: 377   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Krystyna Drynkowska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 PAUZA
    2    12 Dariusz        Kuć                   136.34 -  221: 505   86
    3    18 Renata         Andracka              116.08 -  299: 380   66
    4    19 Maria          Krzyżanowska          116.67 -  282: 395   67
    5    22 Beata          Kiżewska              109.72 -  280: 346   60
    6    21 Adam           Kaczyński             100.00 +  315: 264  150
    7    21 Magda          Sarad Pedersen        106.67 +  365: 322  157
    8    18 Iwona          Wieluńska             114.81 -  209: 497   65
    9    20 Alicja         Bielecka-Żabierek     105.59 -  261: 375   56
   10    21 Roman          Chomicz               100.00 +  343: 291  150
   11    20 Jacek          Nowak                 115.42 -  237: 302   65
   12    21 Roman          Chomicz               100.00 +  345: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  / 11  97.45




	Adam Kaczyński 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maria          Krzyżanowska          116.67 -  316: 329   67
    2    23 Teresa         Balewska              100.00 -  295: 309   50
    3    22 Roman          Chomicz               100.00 +  353: 291  150
    4    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  284: 349   50
    5    17 Anna           Arana                 115.93 -  280: 418   66
    6    21 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  264: 315   50
    7    23 PAUZA
    8    21 Anna           Strugała              100.00 +  333: 271  150
    9    18 Patrycja       Skibska               113.56 -  380: 500   64
   10    20 Tadeusz        Kondej                100.00 -  322: 340   50
   11    21 Bartosz        Bartczak              100.00 -  269: 314   50
   12    22 Anna           Strugała              100.00 +  379: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     897  / 11  81.55




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Kuć                   118.91 -  276: 446   69
    2    20 Robert         Duczemiński           135.55 -  225: 411   86
    3    23 PAUZA
    4    21 Małgorzata     Szmuksta              120.96 -  329: 390   71
    5    21 Bartosz        Bartczak              100.00 -  307: 340   50
    6    22 Roman          Chomicz               100.00 +  373: 247  150
    7    19 Patrycja       Skibska               113.56 -  275: 375   64
    8    22 Jacek          Nowak                 115.42 -  347: 419   65
    9    22 Anna           Strugała              100.00 +  391: 216  150
   10    20 Adam           Kaczyński             100.00 +  340: 322  150
   11    18 Jadwiga        Szczurowska           109.95 -  266: 343   60
   12    20 Bartosz        Bartczak              100.00 +  315: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 11  96.82




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Stachowska            123.65 -  339: 360   74
    2    18 Alicja         Bielecka-Żabierek     105.59 +  378: 306  156
    3    15 Maria          Krzyżanowska          116.67 +  401: 351  167
    4     5 Natalia        Woźniak               133.58 -  304: 388   84
    5    10 Robert         Duczemiński           135.55 -  255: 453   86
    6    14 Łukasz         Przyszlak             116.52 +  428: 337  167
    7    16 Maciej         Kuć                   118.91 -  291: 411   69
    8    15 Patrycja       Skibska               113.56 +  360: 316  164
    9    10 Sławomir       Piotrowski            136.83 +  401: 355  187
   10     9 Iwona          Wieluńska             114.81 -  266: 275   65
   11    11 Anna           Arana                 115.93 +  481: 305  166
   12    10 Maria          Krzyżanowska          116.67 -  248: 435   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Anna Strugała 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mieczysław     Pastuszak             116.68 +  339: 307  167
    2     9 Radosław       Jachna                140.53 -  318: 396   91
    3    11 Maciej         Kuć                   118.91 -  207: 449   69
    4    17 Dorota         Stachowska            123.65 -  221: 456   74
    5    19 Magda          Sarad Pedersen        106.67 -  287: 375   57
    6    23 PAUZA
    7    20 Alicja         Bielecka-Żabierek     105.59 -  331: 348   56
    8    21 Adam           Kaczyński             100.00 -  271: 333   50
    9    22 Tadeusz        Kondej                100.00 -  216: 391   50
   10    22 Jacek          Nowak                 115.42 -  252: 544   65
   11    22 Roman          Chomicz               100.00 -  273: 368   50
   12    22 Adam           Kaczyński             100.00 -  260: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  / 11  70.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Łukasz         Przyszlak             455: 350
   2 Renata         Andracka             - Miłosz         Wrzałek               330: 329
   3 Jakub          Zaryński             - Anna           Arana                 469: 338
   4 Paweł          Wdziękoński          - Maciej         Grąbczewski           247: 501
   5 Radosław       Jachna               - Jacek          Nowak                 445: 307
   6 Iwona          Wieluńska            - Ireneusz       Moralewicz            383: 370
   7 Sławomir       Piotrowski           - Dominika       Worona                558: 278
   8 Patrycja       Skibska              - Dariusz        Kuć                   311: 422
   9 Alicja         Grąbczewska          - Beata          Jagielska             445: 296
  10 Jadwiga        Szczurowska          - Robert         Duczemiński           399: 332
  11 Jacek          Mańko                - Beata          Kiżewska              429: 300
  12 Magda          Sarad Pedersen       - Natalia        Woźniak               420: 411
  13 Monika         Gawron-Cieślik       - Alicja         Bielecka-Żabierek     422: 288
  14 Julia          Chybowska            - Marek          Syczuk                110: 513
  15 Walenty        Siemaszko            - Tomasz         Chybowski             448: 397
  16 Teresa         Balewska             - Dorota         Kuć                   245: 413
  17 Dorota         Stachowska           - Jolanta        Olczak                360: 339
  18 Roman          Chomicz              - Marcin         Stachowski            253: 370
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Krystyna       Czajkowska            405: 348
  20 Bartosz        Bartczak             - Lucyna         Śniadach              330: 375
  21 Maciej         Kuć                  - Tadeusz        Kondej                446: 276
  22 Anna           Strugała             - Mieczysław     Pastuszak             339: 307
  23 Maria          Krzyżanowska         - Adam           Kaczyński             329: 316
  24 Krystyna       Drynkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magda          Sarad Pedersen       - Sławomir       Piotrowski            352: 407
   2 Marek          Syczuk               - Dorota         Kuć                   404: 337
   3 Maciej         Grąbczewski          - Małgorzata     Szmuksta              415: 251
   4 Jakub          Zaryński             - Jadwiga        Szczurowska           471: 326
   5 Kamil          Górka                - Iwona          Wieluńska             569: 271
   6 Lucyna         Śniadach             - Walenty        Siemaszko             338: 338
   7 Marcin         Stachowski           - Maciej         Kuć                   337: 310
   8 Alicja         Grąbczewska          - Dorota         Stachowska            367: 345
   9 Anna           Strugała             - Radosław       Jachna                318: 396
  10 Jacek          Mańko                - Renata         Andracka              374: 359
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Maria          Krzyżanowska          426: 295
  12 Dariusz        Kuć                  - Krystyna       Drynkowska            505: 221
  13 Natalia        Woźniak              - Patrycja       Skibska               527: 285
  14 Tomasz         Chybowski            - Mieczysław     Pastuszak             307: 329
  15 Jacek          Nowak                - Ireneusz       Moralewicz            299: 470
  16 Beata          Kiżewska             - Łukasz         Przyszlak             313: 448
  17 Krystyna       Czajkowska           - Beata          Jagielska             307: 377
  18 Jolanta        Olczak               - Alicja         Bielecka-Żabierek     378: 306
  19 Anna           Arana                - Dominika       Worona                339: 399
  20 Tadeusz        Kondej               - Robert         Duczemiński           225: 411
  21 Roman          Chomicz              - Bartosz        Bartczak              321: 358
  22 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Wdziękoński           421: 461
  23 Adam           Kaczyński            - Teresa         Balewska              295: 309
  24 Julia          Chybowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Kamil          Górka                 326: 355
   2 Sławomir       Piotrowski           - Alicja         Grąbczewska           341: 378
   3 Jacek          Mańko                - Jakub          Zaryński              403: 376
   4 Dariusz        Kuć                  - Marcin         Stachowski            430: 376
   5 Marek          Syczuk               - Walenty        Siemaszko             425: 265
   6 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Grąbczewski           365: 395
   7 Natalia        Woźniak              - Monika         Gawron-Cieślik        408: 368
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Bartosz        Bartczak              543: 240
   9 Dominika       Worona               - Łukasz         Przyszlak             231: 352
  10 Beata          Jagielska            - Magda          Sarad Pedersen        331: 258
  11 Maciej         Kuć                  - Anna           Strugała              449: 207
  12 Dorota         Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              469: 298
  13 Robert         Duczemiński          - Iwona          Wieluńska             533: 269
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Jadwiga        Szczurowska           372: 260
  15 Maria          Krzyżanowska         - Jolanta        Olczak                351: 401
  16 Paweł          Wdziękoński          - Teresa         Balewska              353: 274
  17 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Stachowska            390: 297
  18 Krystyna       Drynkowska           - Renata         Andracka              299: 380
  19 Anna           Arana                - Jacek          Nowak                 434: 270
  20 Krystyna       Czajkowska           - Patrycja       Skibska               240: 549
  21 Alicja         Bielecka-Żabierek    - Beata          Kiżewska              288: 333
  22 Adam           Kaczyński            - Roman          Chomicz               353: 291
  23 Tadeusz        Kondej               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Kamil          Górka                 476: 383
   2 Dariusz        Kuć                  - Jacek          Mańko                 478: 308
   3 Alicja         Grąbczewska          - Marek          Syczuk                502: 446
   4 Łukasz         Przyszlak            - Ireneusz       Moralewicz            372: 401
   5 Jolanta        Olczak               - Natalia        Woźniak               304: 388
   6 Marcin         Stachowski           - Jakub          Zaryński              298: 330
   7 Renata         Andracka             - Sławomir       Piotrowski            374: 365
   8 Robert         Duczemiński          - Paweł          Wdziękoński           358: 441
   9 Dorota         Kuć                  - Mieczysław     Pastuszak             391: 358
  10 Beata          Jagielska            - Monika         Gawron-Cieślik        439: 297
  11 Maciej         Kuć                  - Lucyna         Śniadach              335: 370
  12 Walenty        Siemaszko            - Radosław       Jachna                342: 255
  13 Patrycja       Skibska              - Beata          Kiżewska              354: 332
  14 Bartosz        Bartczak             - Miłosz         Wrzałek               362: 546
  15 Iwona          Wieluńska            - Anna           Arana                 510: 284
  16 Dominika       Worona               - Magda          Sarad Pedersen        351: 314
  17 Dorota         Stachowska           - Anna           Strugała              456: 221
  18 Teresa         Balewska             - Jadwiga        Szczurowska           402: 384
  19 Krystyna       Drynkowska           - Maria          Krzyżanowska          282: 395
  20 Adam           Kaczyński            - Krystyna       Czajkowska            284: 349
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Tadeusz        Kondej                390: 329
  22 Jacek          Nowak                - Alicja         Bielecka-Żabierek     252: 437
  23 Roman          Chomicz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alicja         Grąbczewska          - Dariusz        Kuć                   386: 346
   2 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Syczuk                350: 380
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Wdziękoński           527: 305
   4 Kamil          Górka                - Beata          Jagielska             576: 294
   5 Natalia        Woźniak              - Renata         Andracka              386: 322
   6 Jakub          Zaryński             - Lucyna         Śniadach              350: 307
   7 Walenty        Siemaszko            - Dorota         Kuć                   346: 443
   8 Miłosz         Wrzałek              - Jacek          Mańko                 526: 312
   9 Sławomir       Piotrowski           - Radosław       Jachna                439: 325
  10 Robert         Duczemiński          - Jolanta        Olczak                453: 255
  11 Maria          Krzyżanowska         - Maciej         Kuć                   378: 349
  12 Łukasz         Przyszlak            - Marcin         Stachowski            330: 471
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Monika         Gawron-Cieślik        337: 354
  14 Patrycja       Skibska              - Małgorzata     Szmuksta              274: 418
  15 Dominika       Worona               - Dorota         Stachowska            293: 391
  16 Teresa         Balewska             - Iwona          Wieluńska             336: 425
  17 Anna           Arana                - Adam           Kaczyński             418: 280
  18 Jadwiga        Szczurowska          - Krystyna       Czajkowska            341: 363
  19 Magda          Sarad Pedersen       - Anna           Strugała              375: 287
  20 Alicja         Bielecka-Żabierek    - Roman          Chomicz               425: 221
  21 Bartosz        Bartczak             - Tadeusz        Kondej                340: 307
  22 Beata          Kiżewska             - Krystyna       Drynkowska            346: 280
  23 Jacek          Nowak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Alicja         Grąbczewska           426: 332
   2 Natalia        Woźniak              - Kamil          Górka                 385: 409
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Dorota         Kuć                   412: 357
   4 Dariusz        Kuć                  - Jakub          Zaryński              390: 418
   5 Marek          Syczuk               - Miłosz         Wrzałek               338: 341
   6 Paweł          Wdziękoński          - Sławomir       Piotrowski            363: 302
   7 Renata         Andracka             - Robert         Duczemiński           260: 351
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Szmuksta              365: 311
   9 Iwona          Wieluńska            - Maria          Krzyżanowska          301: 328
  10 Marcin         Stachowski           - Beata          Jagielska             425: 389
  11 Lucyna         Śniadach             - Dorota         Stachowska            394: 294
  12 Jacek          Mańko                - Walenty        Siemaszko             436: 305
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Kuć                   488: 334
  14 Łukasz         Przyszlak            - Jolanta        Olczak                337: 428
  15 Anna           Arana                - Bartosz        Bartczak              357: 269
  16 Teresa         Balewska             - Patrycja       Skibska               386: 357
  17 Beata          Kiżewska             - Radosław       Jachna                340: 467
  18 Alicja         Bielecka-Żabierek    - Dominika       Worona                311: 390
  19 Krystyna       Czajkowska           - Magda          Sarad Pedersen        333: 298
  20 Jadwiga        Szczurowska          - Jacek          Nowak                 449: 320
  21 Adam           Kaczyński            - Krystyna       Drynkowska            264: 315
  22 Tadeusz        Kondej               - Roman          Chomicz               373: 247
  23 Anna           Strugała             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Kamil          Górka                 361: 323
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Alicja         Grąbczewska           384: 357
   3 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Kuć                   381: 380
   4 Miłosz         Wrzałek              - Monika         Gawron-Cieślik        358: 344
   5 Marek          Syczuk               - Jacek          Mańko                 391: 361
   6 Paweł          Wdziękoński          - Natalia        Woźniak               349: 351
   7 Robert         Duczemiński          - Maria          Krzyżanowska          459: 392
   8 Dorota         Kuć                  - Lucyna         Śniadach              341: 337
   9 Marcin         Stachowski           - Sławomir       Piotrowski            282: 309
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Radosław       Jachna                319: 374
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Renata         Andracka              289: 389
  12 Anna           Arana                - Teresa         Balewska              484: 228
  13 Iwona          Wieluńska            - Dominika       Worona                288: 408
  14 Dorota         Stachowska           - Krystyna       Czajkowska            465: 295
  15 Beata          Jagielska            - Walenty        Siemaszko             366: 380
  16 Jolanta        Olczak               - Maciej         Kuć                   291: 411
  17 Bartosz        Bartczak             - Łukasz         Przyszlak             293: 328
  18 Beata          Kiżewska             - Jadwiga        Szczurowska           386: 284
  19 Patrycja       Skibska              - Tadeusz        Kondej                375: 275
  20 Alicja         Bielecka-Żabierek    - Anna           Strugała              348: 331
  21 Magda          Sarad Pedersen       - Krystyna       Drynkowska            322: 365
  22 Roman          Chomicz              - Jacek          Nowak                 330: 327
  23 Adam           Kaczyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Ireneusz       Moralewicz            467: 414
   2 Jakub          Zaryński             - Maciej         Grąbczewski           340: 543
   3 Natalia        Woźniak              - Miłosz         Wrzałek               325: 493
   4 Robert         Duczemiński          - Marek          Syczuk                465: 403
   5 Dorota         Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           347: 453
   6 Dariusz        Kuć                  - Paweł          Wdziękoński           414: 290
   7 Sławomir       Piotrowski           - Maria          Krzyżanowska          298: 310
   8 Marcin         Stachowski           - Anna           Arana                 399: 395
   9 Dominika       Worona               - Jacek          Mańko                 327: 404
  10 Renata         Andracka             - Dorota         Stachowska            393: 327
  11 Radosław       Jachna               - Lucyna         Śniadach              500: 322
  12 Walenty        Siemaszko            - Monika         Gawron-Cieślik        334: 343
  13 Maciej         Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              376: 255
  14 Krystyna       Czajkowska           - Łukasz         Przyszlak             410: 364
  15 Jolanta        Olczak               - Patrycja       Skibska               360: 316
  16 Beata          Jagielska            - Beata          Kiżewska              350: 389
  17 Teresa         Balewska             - Mieczysław     Pastuszak             222: 503
  18 Krystyna       Drynkowska           - Iwona          Wieluńska             209: 497
  19 Jadwiga        Szczurowska          - Alicja         Bielecka-Żabierek     357: 349
  20 Roman          Chomicz              - Magda          Sarad Pedersen        400:   1
  21 Anna           Strugała             - Adam           Kaczyński             271: 333
  22 Jacek          Nowak                - Tadeusz        Kondej                419: 347
  23 Bartosz        Bartczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Robert         Duczemiński           405: 293
   2 Alicja         Grąbczewska          - Kamil          Górka                 356: 480
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Zaryński              368: 327
   4 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kuć                   338: 421
   5 Marek          Syczuk               - Marcin         Stachowski            447: 362
   6 Maria          Krzyżanowska         - Natalia        Woźniak               419: 439
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Dorota         Kuć                   370: 384
   8 Radosław       Jachna               - Renata         Andracka              378: 392
   9 Jacek          Mańko                - Anna           Arana                 434: 318
  10 Sławomir       Piotrowski           - Jolanta        Olczak                355: 401
  11 Beata          Kiżewska             - Maciej         Kuć                   369: 324
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Dominika       Worona                435: 288
  13 Iwona          Wieluńska            - Krystyna       Czajkowska            425: 305
  14 Dorota         Stachowska           - Walenty        Siemaszko             257: 342
  15 Lucyna         Śniadach             - Paweł          Wdziękoński           344: 370
  16 Łukasz         Przyszlak            - Teresa         Balewska              442: 275
  17 Beata          Jagielska            - Bartosz        Bartczak              389: 265
  18 Patrycja       Skibska              - Adam           Kaczyński             500: 380
  19 Jadwiga        Szczurowska          - Roman          Chomicz               341: 278
  20 Krystyna       Drynkowska           - Alicja         Bielecka-Żabierek     261: 375
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Jacek          Nowak                 380: 311
  22 Tadeusz        Kondej               - Anna           Strugała              391: 216


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Grąbczewski           362: 314
   2 Kamil          Górka                - Dariusz        Kuć                   459: 379
   3 Jakub          Zaryński             - Marek          Syczuk                365: 448
   4 Dorota         Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               290: 451
   5 Robert         Duczemiński          - Jacek          Mańko                 483: 247
   6 Radosław       Jachna               - Natalia        Woźniak               280: 413
   7 Renata         Andracka             - Alicja         Grąbczewska           288: 381
   8 Paweł          Wdziękoński          - Mieczysław     Pastuszak             267: 395
   9 Jolanta        Olczak               - Iwona          Wieluńska             266: 275
  10 Marcin         Stachowski           - Beata          Kiżewska              481: 295
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Sławomir       Piotrowski            347: 500
  12 Walenty        Siemaszko            - Maria          Krzyżanowska          303: 453
  13 Anna           Arana                - Jadwiga        Szczurowska           379: 367
  14 Alicja         Bielecka-Żabierek    - Maciej         Kuć                   247: 380
  15 Łukasz         Przyszlak            - Małgorzata     Szmuksta              340: 317
  16 Dominika       Worona               - Patrycja       Skibska               396: 294
  17 Dorota         Stachowska           - Beata          Jagielska             420: 323
  18 Krystyna       Czajkowska           - Lucyna         Śniadach              427: 352
  19 Bartosz        Bartczak             - Teresa         Balewska              287: 317
  20 Tadeusz        Kondej               - Adam           Kaczyński             340: 322
  21 Roman          Chomicz              - Krystyna       Drynkowska            291: 343
  22 Anna           Strugała             - Jacek          Nowak                 252: 544


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Kamil          Górka                 405: 420
   2 Robert         Duczemiński          - Ireneusz       Moralewicz            451: 456
   3 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Grąbczewski           362: 365
   4 Natalia        Woźniak              - Alicja         Grąbczewska           320: 395
   5 Maria          Krzyżanowska         - Dariusz        Kuć                   336: 344
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Jacek          Mańko                 342: 344
   7 Iwona          Wieluńska            - Jakub          Zaryński              257: 453
   8 Renata         Andracka             - Marcin         Stachowski            318: 382
   9 Sławomir       Piotrowski           - Dorota         Kuć                   476: 271
  10 Paweł          Wdziękoński          - Radosław       Jachna                338: 286
  11 Jolanta        Olczak               - Anna           Arana                 481: 305
  12 Maciej         Kuć                  - Krystyna       Czajkowska            390: 254
  13 Walenty        Siemaszko            - Łukasz         Przyszlak             325: 410
  14 Dominika       Worona               - Monika         Gawron-Cieślik        381: 532
  15 Beata          Kiżewska             - Dorota         Stachowska            397: 366
  16 Lucyna         Śniadach             - Patrycja       Skibska               320: 465
  17 Teresa         Balewska             - Beata          Jagielska             336: 369
  18 Tadeusz        Kondej               - Jadwiga        Szczurowska           266: 343
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Alicja         Bielecka-Żabierek     388: 283
  20 Jacek          Nowak                - Krystyna       Drynkowska            302: 237
  21 Adam           Kaczyński            - Bartosz        Bartczak              269: 314
  22 Anna           Strugała             - Roman          Chomicz               273: 368


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Ireneusz       Moralewicz            407: 392
   2 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Grąbczewski           341: 407
   3 Marek          Syczuk               - Robert         Duczemiński           378: 435
   4 Dariusz        Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               451: 404
   5 Jakub          Zaryński             - Natalia        Woźniak               332: 415
   6 Jacek          Mańko                - Marcin         Stachowski            367: 339
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Sławomir       Piotrowski            362: 353
   8 Maciej         Kuć                  - Mieczysław     Pastuszak             414: 328
   9 Łukasz         Przyszlak            - Dorota         Kuć                   308: 287
  10 Maria          Krzyżanowska         - Jolanta        Olczak                435: 248
  11 Iwona          Wieluńska            - Renata         Andracka              357: 337
  12 Beata          Kiżewska             - Paweł          Wdziękoński           327: 446
  13 Patrycja       Skibska              - Anna           Arana                 309: 476
  14 Dorota         Stachowska           - Radosław       Jachna                393: 444
  15 Beata          Jagielska            - Jadwiga        Szczurowska           413: 383
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Dominika       Worona                370: 450
  17 Krystyna       Czajkowska           - Walenty        Siemaszko             348: 377
  18 Alicja         Bielecka-Żabierek    - Teresa         Balewska              369: 318
  19 Lucyna         Śniadach             - Jacek          Nowak                 384: 277
  20 Bartosz        Bartczak             - Tadeusz        Kondej                282: 315
  21 Krystyna       Drynkowska           - Roman          Chomicz               345: 303
  22 Anna           Strugała             - Adam           Kaczyński             260: 379
Lista rankingowa na dzień 23-10-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            165.96  31035  187
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             161.22  32244  200
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              160.31  30458  190
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.50  30870  196
   5 Kamil Górka                    Kraków               156.20  30928  198
   6 Dawid Pikul                    Poznań               155.98  29481  189
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             154.74  30174  195
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              154.46  29965  194
   9 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     154.18  22202  144
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.06  24804  161
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.82  25062  164
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.86  26728  176
  14 Kacper Zegadło                 Warszawa             151.52  30000  198
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.11  29920  198
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             151.03  29752  197
  17 Jan Mrozowski                  Kraków               150.55  26346  175
  18 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.06  29112  194
  19 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.48  29597  198
  21 Justyna Górka                  Kraków               149.28  28960  194
  22 Kamil Kister                   Puławy               149.10  28776  193
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.98  12663   85
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.58  28824  194
  25 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.11  28686  195
  26 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.16  25725  176
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             146.03  27892  191
  28 Andrzej Kowalski               Gdańsk               145.87   5689   39
  29 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.75  28421  195
  30 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.33  28775  198
  31 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  32 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.21  28170  194
  33 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.38  28010  194
  34 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  35 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.21  26968  187
  36 Mateusz Borsuk                 Reda                 143.92   7340   51
  37 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.80  27466  191
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               143.78  19554  136
  39 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.53  19089  133
  41 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.38  10467   73
  42 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  43 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.08  27186  190
  44 Maciej Czupryniak              Milanówek            142.23  24891  175
  45 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.99  20163  142
  46 Dariusz Ulatowski              Tuchola              141.90  22987  162
  47 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.02  11846   84
  48 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.97  27912  198
  49 Radosław Jachna                Łódź                 140.69  27856  198
  50 Marek Reda                     Dębówka              140.50  15595  111
  51 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.45  26967  192
  52 Piotr Broda                    Sandomierz           139.77  26975  193
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             139.53  27069  194
  54 Jakub Nalepa                   Gliwice              139.06   5006   36
  55 Michał Waszkiewicz             Białystok            138.75  26502  191
  56 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.65  25511  184
  57 Marek Syczuk                   Warszawa             138.39   4982   36
  58 Janusz Krupiński               Bytom                137.89  25096  182
  59 Rafał Matczak                  Milanówek            137.41  24321  177
  60 Joanna Juszczak                Warszawa             137.34  26231  191
  61 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.25  23470  171
  62 Dariusz Kuć                    Stargard             137.24  22645  165
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.20  24558  179
  64 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  65 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           136.94  18213  133
  66 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.94  18213  133
  67 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.80   5472   40
  68 Barbara Obremska               Wrocław              136.75  15589  114
  69 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.56  27175  199
  70 Jacek Mańko                    Poznań               136.36  15545  114
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.05  26258  193
  72 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.90  20249  149
  73 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.81  15075  111
  74 Konrad Sowula                  Kraków               135.75  17512  129
  75 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             135.70  19677  145
  76 Mateusz Królikowski            Wrocław              135.59   5288   39
  77 Irena Sołdan                   Sopot                135.53  25345  187
  78 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.40  24101  178
  79 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.24  15012  111
  80 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  81 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  82 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             134.99  11069   82
  83 Natalia Woźniak                Dziwnówek            134.92  26849  199
  84 Katarzyna Polak                Warszawa             134.74  16169  120
  85 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  86 Piotr Domański                 Lublin               134.34  11553   86
  87 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.27  25914  193
  88 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.14  26292  196
  89 Maciej Nawrocki                Babimost             133.89   4820   36
  90 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  91 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.60  24984  187
  92 Robert Kamiński                Warszawa             133.48  14416  108
  93 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.47  11879   89
  94 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.37  26540  199
  95 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             133.21  19315  145
  96 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  97 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.79  25762  194
  98 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.73  26414  199
  99 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.37   8339   63
 100 Krzysztof Gibas                Kraków               132.11  25893  196
 101 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.10  25496  193
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.64  25406  193
 103 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.46  24846  189
 104 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 105 Agnieszka Walas                Kraków               130.23  23963  184
 106 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.20  25129  193
 107 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.02  21714  167
 108 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             129.91   4287   33
 109 Marek Rogalski                 Warszawa             129.56  23191  179
 110 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.31  24568  190
 111 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 112 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.95  10961   85
 113 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.77   5022   39
 114 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 115 Dorota Kuć                     Stargard             128.49  18117  141
 116 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.40   7961   62
 117 Tomasz Górka                   Kraków               128.19   8076   63
 118 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.16  19993  156
 119 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.03  23941  187
 120 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.77  16354  128
 121 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 122 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.41  11085   87
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 124 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 125 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.19  19969  157
 126 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 127 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.03  21087  166
 128 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 129 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 130 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.44   7966   63
 131 Marcin Rogala                  Warszawa             126.40  24774  196
 132 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.02  24196  192
 133 Paweł Maciejczuk               Białystok            125.87  16111  128
 134 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 135 Marcin Ceglarek                Kraków               125.63  21608  172
 136 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 137 Adam Jurkowski                 Gliwice              125.14  14641  117
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.09  23267  186
 139 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.91  24357  195
 140 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.61  18442  148
 141 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 142 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.28  23738  191
 143 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 144 Czesław Grajewski              Białystok            124.25  16152  130
 145 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.21   9316   75
 146 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.99  24551  198
 147 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 148 Leszek Stecuła                 Bytom                123.83  11516   93
 149 Marcin Stachowski              Wydartowo I          123.53  23595  191
 150 Agata Kuć                      Stargard             123.52  21492  174
 151 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 152 Natalia Ogierman               Katowice             122.87  16588  135
 153 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 154 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 155 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.73  21846  178
 156 Agnieszka Matus                Milanówek            122.54  23772  194
 157 Jakub Onoszko                  Gdynia               122.28  14062  115
 158 Teresa Zalewska                Racibórz             122.17  17593  144
 159 Ewa Szałas                     Katowice             122.02  18303  150
 160 Dariusz Sowula                 Kraków               122.01  16472  135
 161 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.85  21323  175
 162 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.50   4374   36
 163 Ewelina Gruda                  Białystok            121.36  11772   97
 164 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.28  24134  199
 165 Anna Demczyszyn                Bystra               121.10   9325   77
 166 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.05   5084   42
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.02   5204   43
 168 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.95  18506  153
 169 Rafał Stachowski               Police               120.95  12821  106
 170 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.89   6407   53
 171 Adam Grzelec                   Poznań               120.75  24030  199
 172 Ziemowit Pazda                 Wrocław              120.67   7240   60
 173 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.65  15805  131
 174 Bożena Guział                  Racibórz             120.61  16885  140
 175 Anita Bruska                   Gdynia               120.53  16753  139
 176 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 177 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 178 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.23   3727   31
 179 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.16  20547  171
 180 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 181 Lucyna Śniadach                Rumia                120.08  23176  193
 182 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 183 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.05  16087  134
 184 Beata Piotrowska               Łódź                 119.52  13386  112
 185 Maria Skutela                  Warszawa             119.38  21727  182
 186 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.98  10351   87
 187 Maciej Kuć                     Stargard             118.96   9398   79
 188 Tomasz Sehnal                  Warszawa             118.90  11414   96
 189 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.88   9035   76
 190 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 191 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.77   3682   31
 192 Agnieszka Krupka               Krosno               118.62   4626   39
 193 Tomasz A. Praga                Białystok            118.42   8526   72
 194 Maciej Perzyński               Piła                 118.20   7210   61
 195 Sławomir Wolski                Wrocław              118.19  21510  182
 196 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.17   8863   75
 197 Szymon Stępień                 Bytom                118.05  15465  131
 198 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.87   4597   39
 199 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.54  18689  159
 200 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 202 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.44  19613  167
 203 Jerzy Luter                    Bytom                117.41  22426  191
 204 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.19   5625   48
 205 Renata Andracka                Zwola                117.08  22479  192
 206 Robert Wagner                  Wrocław              116.75  12726  109
 207 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.59   4780   41
 208 Adam Janicki                   Wrocław              116.54  19462  167
 209 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.40  22465  193
 210 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 211 Urszula Solarska               Katowice             116.06  22400  193
 212 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.95   9392   81
 213 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.85  20621  178
 214 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.71  20944  181
 215 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.61  22082  191
 216 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.60  22310  193
 217 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.51  22756  197
 218 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 219 Monika Siemaszko               Lipiany              115.15  15085  131
 220 Karolina Urbańska              Poznań               114.93  21722  189
 221 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.75   6885   60
 222 Marta Świątkowska              Wrocław              114.58  21999  192
 223 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.38  22304  195
 224 Waldemar Wypchał               Kraków               114.37  22073  193
 225 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.36   9721   85
 226 Dominik Ulejczyk               Będzin               113.91  22441  197
 227 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.89  21980  193
 228 Konrad Pajączek                Milanówek            113.66  16481  145
 229 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.61  14996  132
 230 Beata Jagielska                Police               113.48  10554   93
 231 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 232 Józef Burzyński                Ełk                  113.15  15275  135
 233 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 234 Anna Kowalik                   Szczecin             112.53   3376   30
 235 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 236 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 237 Maciej Dąbrowski               Warszawa             112.33  22354  199
 238 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 239 Tomasz Lewiński                Wejherowo            111.81  10622   95
 240 Jacek Nowak                    Szczecin             111.78   8160   73
 241 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.44   8024   72
 242 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 243 Agnieszka Dawid                Kraków               111.37   8353   75
 244 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.99  21532  194
 245 Beata Kiżewska                 Świnoujście          110.89   9647   87
 246 Marta Sztajnert                Wisła                110.84  13301  120
 247 Maria Uryga                    Kraków               110.84   5542   50
 248 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     110.79  18724  169
 249 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 250 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.64   8298   75
 251 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 252 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 253 Iwona Duźniak                  Dębica               110.54   4311   39
 254 Marcin Kurowski                Racibórz             110.54  15254  138
 255 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 256 Dorota Ostrowska               Białystok            110.21  20389  185
 257 Joanna Brychcy                 Katowice             110.19  20385  185
 258 Sławomir Długosz               Ostróda              109.97  18365  167
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 260 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 261 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          109.25   9505   87
 262 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             107.70  11416  106
 263 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 264 Agnieszka Antos                Racibórz             106.98   4814   45
 265 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.85   6518   61
 266 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.72   5016   47
 267 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       106.56   4156   39
 268 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.37   7127   67
 269 Olga Swarcewicz                Warszawa             106.28   4995   47
 270 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.89   3918   37
 271 Zofia Górka                    Łęczna               105.63   5387   51
 272 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 273 Michał Dreczka                 Poznań               104.89   4930   47
 274 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               104.83   3774   36
 275 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.49  20690  198
 277 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.29  20023  192
 278 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 279 Piotr Kozak                    Racibórz             102.54   4922   48
 280 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.37  15355  150
 281 Karolina Mak                   Wrocław              102.35  12282  120
 282 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  19496  191
 283 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.52  16142  159
 284 Lidia Żywna                    Gdynia               100.81  10887  108
 285 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.72   4633   46
 286 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.37   9334   93
 287 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.17   9516   95
 288 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.39  12821  129
 289 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 290 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.50  15405  158
 292 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.61  19321  200
 293 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 294 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 295 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.84   4792   50
 296 Bartosz Bartczak               Poznań                95.60   7744   81
 297 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.18  12088  127
 298 Michał Głąb                    Zabrze                94.74   7958   84
 299 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 300 Marta Majewska                 Wadowice              94.53   6617   70
 301 Teresa Balewska                Reda                  94.21  17334  184
 302 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 303 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           93.74   7874   84
 304 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 305 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 306 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.24   4981   54
 307 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 308 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 309 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.78   3322   37
 310 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.96   4270   48
 311 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.92  17340  195
 312 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 313 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 314 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.64   2892   33
 315 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.45   5619   65
 316 Dawid Węgrzyński               Zabrze                82.64   6694   81
 317 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 318 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      78.44   8236  105
 319 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 320 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 321 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 322 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.89   2586   35
 323 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 324 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             71.56   2433   34
 325 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 326 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 327 Mirosław Dejna                 Sampława              64.63   6269   97




Poczekalnia na dzień 2017-10-23

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.86   3273   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   5 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   6 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   7 Dominik Piasecki               Słupsk               127.64   3574   28
   8 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   9 Aleksandra Maliszewska         Będzin                70.11   1963   28
  10 Jakub Dworczyk                 Będzin                70.00   1960   28
  11 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  12 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  13 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  14 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  15 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  16 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  17 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  18 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  19 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  20 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  21 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  22 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  23 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  24 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  25 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  26 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  28 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  29 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  30 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  31 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  32 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  33 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  34 Dominika Worona                Police               115.21   2765   24
  35 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  36 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          114.12   2739   24
  37 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  38 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  39 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  40 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  41 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  42 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  43 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  44 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  45 Jan Lisiewski                  Piasutno              97.46   2339   24
  46 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  47 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  48 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  49 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  50 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  51 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  52 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  53 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  54 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  55 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.96   2092   23
  56 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  57 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  58 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  59 Ewa Tymińska                   Gdańsk                86.70   1994   23
  60 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  61 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  62 Grażyna Smereka                Racibórz             104.09   2290   22
  63 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  64 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  65 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  66 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  67 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  68 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  69 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  70 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.60   2512   20
  71 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  72 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  73 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  74 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  75 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  76 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  77 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  78 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.06   1657   18
  79 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  80 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  81 Sylwia Buks                    Warszawa              87.44   1399   16
  82 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  83 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  84 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  85 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  86 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  87 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  88 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  89 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  90 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  91 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  92 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  93 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  94 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  95 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
  96 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  97 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  98 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  99 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 100 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 101 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 102 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 103 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 104 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 105 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 106 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 107 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 108 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 109 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 110 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 111 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 112 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 113 Katarzyna Okoniewska           Poznań               109.75   1317   12
 114 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 115 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 116 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 117 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 118 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 119 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 120 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 121 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 122 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 123 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 124 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 125 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 126 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 127 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 128 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 129 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 130 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 131 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 132 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 133 Justyna Sławińska              Gdańsk                91.50   1098   12
 134 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 135 Bożena Lisiewska               Piasutno              88.92   1067   12
 136 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 137 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 138 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 139 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 140 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 141 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             82.33    988   12
 142 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 143 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 144 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 145 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 146 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 147 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 148 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 149 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 150 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 151 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 152 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 153 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 154 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 155 Laura Pisula                   Wrocław              105.36   1159   11
 156 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 157 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 158 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 159 Aleksandra Celuch              Będzin                90.91   1000   11
 160 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 161 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 162 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 163 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 164 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 165 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 166 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 167 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 168 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 169 Adam Kaczyński                 Świnoujście           81.55    897   11
 170 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 171 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 172 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 173 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 174 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 175 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 176 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 177 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 178 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 179 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 180 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 181 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 182 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 183 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 184 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 185 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 186 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 187 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 188 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 189 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 190 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 191 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 192 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 193 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 194 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 195 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 196 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 197 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 198 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 199 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 200 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 201 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 202 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 203 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 204 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 205 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 206 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 207 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 208 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 209 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 210 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 211 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 212 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 213 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 214 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 215 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 216 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 217 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 218 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 219 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 220 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 221 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 222 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 223 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 224 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 225 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 226 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 227 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 228 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 229 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 230 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 231 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 232 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 233 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 234 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 235 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 236 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 237 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 238 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 239 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 240 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 241 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 242 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 243 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 244 Alicja Tuz                     Kielce               109.00    436    4
 245 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 246 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 247 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 248 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 249 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 250 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 251 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 252 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 253 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 254 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 255 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 256 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 257 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 258 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 259 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 260 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 261 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 262 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 263 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 264 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 265 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 266 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 267 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 268 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie