Warszawa22
kwietnia
Warszawa 22 kwietnia VII Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Inowrocław13
maja
Inowrocław 13-14 maja XXI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble
Tychy13
maja
Tychy 13-14 maja II Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach III Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST
Dawid Pikul mistrzem Ziemi Kujawskiej13 - 14 maja 2017 — XXI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w ScrabbleInowrocław, 13 - 14 maja 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Dawid Pikul mistrzem Ziemi KujawskiejZ niedowierzaniem spoglądałem za okno przecierając oczy, gdy ruszałem do Inowrocławia. Dawno tak pięknego dnia nie widziałem. Pogoda wręcz zamówiona. Po zimnych tygodniach i weekendzie majowym, który rozczarował niejednego – ten w Inowrocławiu wspominać będziemy długo. Piękny, słoneczny i ciepły – niemal letnie parametry pogodowe. Dwa dni wręcz wymarzone, aby ruszyć w drogę na spotkanie scrabblowej braci. Cel — Inowrocław i Klub Kopernik, miejsce doskonale znane scrabblistom. Tutaj też odbyły się już XXI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w scrabble.

W formule imprezy zmieniła się lekko data – dlatego też organizatorzy na czele z Grzegorzem Kaczmarkiem odeszli od nazwy "z kryształowym jajem", bo i od świąt się termin odsunął. Tak też niemal w połowie maja po raz kolejny ciepło i z uśmiechem na twarzy gospodarz przywitał przybywających scrabblistów spragnionych rywalizacji. Jak co roku kusiły ze sceny cenne nagrody — tego w Inowrocławiu nigdy nie brakowało.

Nowy termin, a być może i piękna pogoda miały wpływ również na to, że w Inowrocławiu pojawiło się więcej uczestników niż dotąd. 55 osób stawiło się bowiem do rywalizacji o zaszczytny tytuł Mistrza Ziemi Kujawskiej '2017. Zapewne nie tylko ja zerkając na rankingi uczestników na liście startowej pomyślałem, że w tym roku lekko nie będzie sięgnąć po tytuł. Zjechała się śmietanka scrabblowa, niejeden z nich już stał na podium ogólnopolskich turniejów. Nie zabrakło również obecności obrońcy tytułu z 2016 roku – Michała Alabrudzińskiego z Włocławka.

Ruszyły zmagania z czasem, płytkami i mistrzowską taktyką gry. Dla niewtajemniczonych dodamy, że gra w scrabble to nie tylko układanie wyrazów. Każdy bowiem ruch wpływa na to, co się będzie działo w kolejnych ruchach i niemal z precyzją samurajskiego miecza odcinać można kolejne pola na planszy scrabblowej do których będzie miał dostęp przeciwnik. Przy klasie zawodników, jaką prezentowali uczestnicy tego turnieju nie można było już mówić o przypadku. W tabeli klasyfikacji prowadzący zmieniali się jak w kalejdoskopie i tak właściwie do końca nie można było wytypować tego najlepszego.

Dopiero w siódmej rundzie Kacper Zegadło zaznaczył swoją obecność na dłużej na czołowym miejscu. Kiedy już wszystkim wydawało się, że to najprawdopodobniej przyszły mistrz, to w ostatniej rundzie turnieju na podium zawirowało i pojawił się na jego czele Dawid Pikul z Poznania sięgając po najwyższe trofeum. Walczył o tytuł właśnie z Kacprem Zegadło, przed finałową partią tracił do lidera jeden punkt z wygranych pojedynków, ale poszczycić mógł się większą ilością małych punktów, co w przypadku jakiejkolwiek wygranej z Kacprem dawało mu pewne zwycięstwo. Dawid partię finałową wygrał (429:377) i stanął na najwyższym podium. W czołówce klasyfikacji, przed ostatnią rundą, zagęszczenie było dosyć nietypowe. Pięć osób miało na swoim koncie po osiem wygranych. Teoretycznie mogło wydarzyć się wszystko. Końcowa klasyfikacja również nie wskazywała wielkiej przewagi, bo zakres miejsc od pierwszego do czwartego zajęły osoby z dziewięcioma wygranymi partiami. Tak też tuż za mistrzem z Poznania, na drugim miejscu, pojawił się jego rywal Kacper Zegadło. Trzecie miejsce wywalczyła sobie Natalia Woźniak, a czwarta pozycja przypadła Łukaszowi Tuszyńskiemu. Wszyscy, tak jak wspomniałem wcześniej, z dziewięcioma wygranymi partiami i tylko małe punkty decydowały o kolejności na podium. Spora liczba uczestników otrzymała wartościowe nagrody rzeczowe, a na podium również kryształowe puchary. W historii tego turnieju zapisali się też: Sylwia Łada – najlepszy wynik zawodnika z Inowrocławia, Michał Alabrudziński – najlepszy wynik wśród Kujawiaków. Natalia Woźniak uzyskała również najwyższy wynik wśród kobiet.

W tym roku – jako że były to XXI mistrzostwa – uhonorowane zostały symbolicznym upominkiem dwudzieste pierwsze miejsca uzyskane po każdej rundzie.

Serdeczne podziękowania dla organizatora Grzegorza Kaczmarka oraz długiej listy sponsorów i fundatorów nagród, bez których takie imprezy jak ta nie miałyby miejsca. Organizatorzy już dziś zapraszają na przyszły rok, na kolejne mistrzostwa. My również zapraszamy, a do tego czasu polecamy szlifować formę na kolejnych turniejach organizowanych w całej Polsce.

Do zobaczenia na kolejnych turniejach!
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XIX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XVIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”


Turniej pod honorowym patronatem
Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego
oraz Prezydenta Miasta Inowrocławia Pana Ryszarda Brejza

Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekKlub Kopernik Inowrocław ul. Toruńska 60
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaSławomir Zabawa
Strona www turniejuwww.klubkopernik.pl
HarmonogramSobota, 13 maja (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 14 maja (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie. Na miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami.
NoclegiWe własnym zakresie. Noclegi proszę rezerwować telefonicznie we własnym zakresie na 7 dni przed turniejem.
Najdalej ale najtaniej: Schronisko turystyczne ul. Rakowicza 93 tel. 0 52 355 53 64.
Inne obiekty hotelowe na terenie Inowrocławia: http://meteor-turystyka.pl/noclegi,inowroclaw,0.html
NagrodyZa miejsca I-III kryształowe puchary
dyplomy do V miejsca
nagrody w zależności od liczby zawodników do X miejsca (m.in. telewizor 32 calowy Sharp, pilarka spalinowa Hitachi, monitor komputerowy, drukarka, odtwarzacze CD i wiele innych)

Ponadto: Nagroda dla najlepszego zawodnika z Inowrocławia
Nagroda dla najlepszego zawodnika z Kujaw
Nagroda dla najlepszego debiutanta lub dla najmłodszego uczestnika
Nagroda dla najlepszej kobiety
Nagrody niespodzianki
Dodatkowe atrakcjeDla chętnych darmowy wstęp na Krytą pływalnię Wodny Park (obok klubu) 13 maja w godz. od 20.30 do 22.00 — wstęp na pływalnię sponsoruje OSiR Inowrocław
Organizatorzy Klub „Kopernik” Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Toruńska 60, 88-100 Inowrocław, tel. 52 357 26 15 lub 601 621 716 lub 601213 626
OSiR Inowrocław


Wyniki turnieju XXI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 158.42      9.0     5153     1944      832
  2 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.86      9.0     5035     1983      785
  3 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              133.80      9.0     4867     1921      327
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.17      9.0     4751     2006      401
  5 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                130.83      8.0     5114     1793      647
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               157.96      8.0     5022     1791      749
  7 Piotr           Pietuchowski         Białystok              146.72      8.0     4733     1757      417
  8 Szymon          Płachta              Warszawa               136.46      8.0     4706     1835      145
  9 Kamil           Kister               Puławy                 145.37      8.0     4700     1719      441
 10 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.82      8.0     4650     1910      -50
 11 Irena           Sołdan               Sopot                  134.52      7.0     5058     1669      654
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.46      7.0     4993     1685      748
 13 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       155.67      7.0     4897     1766      571
 14 Paweł           Jackowski            Warszawa               146.42      7.0     4832     1708      324
 15 Jakub           Zaryński             Świnoujście            143.80      7.0     4753     1721      171
 16 Samir           Chakrar              Poznań                 118.10      7.0     4721     1635      301
 17 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               148.31      7.0     4711     1532      282
 18 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            125.62      7.0     4595     1685     -174
 19 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  129.26      7.0     4558     1717      238
 20 Sylwia          Łada                 Inowrocław             117.06      7.0     4485     1561      303
 21 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.12      6.5     4670     1531      251
 22 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               115.99      6.5     4358     1494     -101
 23 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               151.07      6.0     4844     1561      638
 24 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              123.48      6.0     4623     1477      295
 25 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               128.46      6.0     4571     1614     -152
 26 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               135.57      6.0     4486     1442       78
 27 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             116.58      6.0     4448     1419      209
 28 Walenty         Siemaszko            Lipiany                133.61      6.0     4417     1378     -114
 29 Adam            Grzelec              Poznań                 112.01      6.0     4347     1460      115
 30 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              119.81      6.0     4330     1577      -30
 31 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               110.63      6.0     4306     1531     -328
 32 Patrycja        Skibska              Warszawa               104.97      6.0     3928     1539     -620
 33 Donata          Stuczyńska           Bydgoszcz              109.33      5.0     4453     1395      -30
 34 Joanna          Nawrocka             Bydgoszcz              101.79      5.0     4448     1372      -27
 35 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            122.53      5.0     4380     1320     -211
 36 Lucyna          Śniadach             Rumia                  117.78      5.0     4348     1352      -64
 37 Zbigniew        Rybak                Warszawa               120.58      5.0     4339     1309      -42
 38 Monika          Siemaszko            Lipiany                113.73      5.0     4332     1363     -259
 39 Sławomir        Długosz              Ostróda                117.24      5.0     4273     1365     -340
 40 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              105.58      5.0     3889     1514     -607
 41 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    129.04      4.5     4045     1208     -155
 42 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             110.36      4.5     3888     1271     -633
 43 Katarzyna       Polak                Warszawa               116.92      4.0     4432     1296     -205
 44 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      4.0     4278     1174     -364
 45 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 116.09      4.0     4110     1262     -447
 46 Maria           Skutela              Warszawa               119.88      4.0     4009     1190     -944
 47 Renata          Andracka             Zwola                  116.11      4.0     3835     1304     -844
 48 Jarosław        Paprocki             Bydgoszcz              102.53      2.5     4124      908     -321
 49 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      2.0     2384      694     -253
 50 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.03      2.0     2238      683     -568
 51 Katarzyna       Szachowicz           Unieszewo              100.00      2.0     2191      628     -638
 52 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              127.78      2.0     1572      432      146
 53 Andrzej         Burczyk              Gdynia                 100.00      2.0     1570      550     -194
 54 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      1.5     4181      793     -229
 55 Adam            Wencel               Bydgoszcz              100.00      1.0     1496      416     -524
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble



	Michał Alabrudziński 159.82 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Rybak                 120.58 +  460: 366  171
    2     7 Andrzej        Kwiatkowski           130.12 +  343: 286  180
    3     3 Dariusz        Ulatowski             130.83 +  452: 376  181
    4     1 Dawid          Adamczyk              155.67 -  423: 514  106
    5     5 Natalia        Woźniak               133.80 +  400: 355  184
    6     3 Paweł          Jackowski             146.42 -  314: 417   96
    7     6 Kamil          Kister                145.37 +  394: 337  195
    8     5 Mariusz        Skrobosz              157.96 +  393: 386  208
    9     4 Kazimierz      Merklejn              151.07 +  375: 354  201
   10     1 Kacper         Zegadło               150.86 -  307: 436  101
   11     2 Dawid          Pikul                 158.42 -  385: 490  108
   12     7 Jolanta        Chłopińska            129.26 +  404: 383  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1910  / 12 159.17




	Dawid Pikul 158.42 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maria          Skutela               119.88 +  566: 286  170
    2     1 Szymon         Dąbrowski             128.46 +  423: 309  178
    3     2 Łukasz         Tuszyński             151.17 -  313: 445  101
    4     6 Maciej         Dąbrowski             110.63 +  386: 351  161
    5     3 Paweł          Jackowski             146.42 -  409: 440   96
    6     6 Donata         Stuczyńska            109.33 +  425: 337  159
    7     5 Piotr          Pietuchowski          146.72 +  477: 404  197
    8     4 Jakub          Zaryński              143.80 +  450: 283  194
    9     1 Kacper         Zegadło               150.86 -  406: 440  101
   10     3 Dorota         Stachowska            125.62 +  379: 264  176
   11     2 Michał         Alabrudziński         159.82 +  490: 385  210
   12     1 Kacper         Zegadło               150.86 +  429: 377  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1944  / 12 162.00




	Mariusz Skrobosz 157.96 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Nawrocki              119.81 +  452: 289  170
    2    10 Dawid          Adamczyk              155.67 -  294: 564  106
    3     8 Krzysztof      Kodzis                123.48 +  475: 345  173
    4     9 Samir          Chakrar               118.10 +  464: 351  168
    5     4 Irena          Sołdan                134.52 +  411: 299  185
    6     4 Tomasz         Lewiński              105.58 +  414: 290  156
    7     3 Kacper         Zegadło               150.86 -  371: 416  101
    8     5 Michał         Alabrudziński         159.82 -  386: 393  110
    9     8 Jakub          Zaryński              143.80 -  327: 454   94
   10    11 Patrycja       Skibska               104.97 +  527: 254  155
   11     7 Adam           Grzelec               112.01 +  444: 352  162
   12     4 Dawid          Adamczyk              155.67 +  457: 266  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Dawid Adamczyk 155.67 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Samir          Chakrar               118.10 +  378: 267  168
    2    10 Mariusz        Skrobosz              157.96 +  564: 294  208
    3     4 Maciej         Dąbrowski             110.63 +  502: 349  161
    4     1 Michał         Alabrudziński         159.82 +  514: 423  210
    5     1 Łukasz         Tuszyński             151.17 -  385: 449  101
    6     2 Dariusz        Nawrocki              119.81 +  466: 204  170
    7     2 Kazimierz      Merklejn              151.07 -  280: 440  101
    8     3 Szymon         Płachta               136.46 -  344: 345   86
    9     5 Dariusz        Ulatowski             130.83 -  394: 400   81
   10     7 Szymon         Dąbrowski             128.46 +  361: 333  178
   11     6 Jakub          Zaryński              143.80 +  443: 365  194
   12     4 Mariusz        Skrobosz              157.96 -  266: 457  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 12 147.17




	Łukasz Tuszyński 151.17 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Lucyna         Śniadach              117.78 +  396: 379  168
    2     9 Jakub          Zaryński              143.80 +  411: 365  194
    3     2 Dawid          Pikul                 158.42 +  445: 313  208
    4     2 Stanisław      Rydzik                146.46 +  360: 359  196
    5     1 Dawid          Adamczyk              155.67 +  449: 385  206
    6     1 Kacper         Zegadło               150.86 +  425: 366  201
    7     1 Paweł          Jackowski             146.42 -  315: 429   96
    8     2 Kazimierz      Merklejn              151.07 +  383: 288  201
    9     2 Dorota         Stachowska            125.62 -  412: 417   76
   10     4 Natalia        Woźniak               133.80 -  312: 374   84
   11     5 Jolanta        Chłopińska            129.26 +  407: 344  179
   12     3 Piotr          Pietuchowski          146.72 +  436: 331  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2006  / 12 167.17




	Kazimierz Merklejn 151.07 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Długosz               117.24 +  507: 300  167
    2     4 Irena          Sołdan                134.52 -  331: 425   85
    3     9 Szymon         Dąbrowski             128.46 -  370: 463   78
    4    15 Patrycja       Skibska               104.97 +  548: 197  155
    5     9 Marcin         Stachowski            122.53 +  337: 333  173
    6     8 Monika         Siemaszko             113.73 +  606: 371  164
    7     2 Dawid          Adamczyk              155.67 +  440: 280  206
    8     2 Łukasz         Tuszyński             151.17 -  288: 383  101
    9     4 Michał         Alabrudziński         159.82 -  354: 375  110
   10    10 Dariusz        Nawrocki              119.81 -  298: 399   70
   11    13 Tomasz         Lewiński              105.58 +  470: 251  156
   12     9 Stanisław      Rydzik                146.46 -  295: 429   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Kacper Zegadło 150.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sylwia         Łada                  117.06 +  504: 293  167
    2     5 Artur          Wawrzynowski          116.09 +  429: 281  166
    3     5 Szymon         Płachta               136.46 +  490: 301  186
    4     3 Tomasz         Lewiński              105.58 +  427: 281  156
    5     2 Stanisław      Rydzik                146.46 +  394: 379  196
    6     1 Łukasz         Tuszyński             151.17 -  366: 425  101
    7     3 Mariusz        Skrobosz              157.96 +  416: 371  208
    8     1 Paweł          Jackowski             146.42 +  387: 381  196
    9     1 Dawid          Pikul                 158.42 +  440: 406  208
   10     1 Michał         Alabrudziński         159.82 +  436: 307  210
   11     1 Dariusz        Ulatowski             130.83 -  369: 396   81
   12     1 Dawid          Pikul                 158.42 -  377: 429  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1983  / 12 165.25




	Grzegorz Kurowski 148.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Polak                 116.92 -  287: 431   67
    2    21 Jarosław       Paprocki              102.53 +  374: 354  153
    3    16 Donata         Stuczyńska            109.33 +  374: 330  159
    4    13 Natalia        Woźniak               133.80 -  359: 420   84
    5    14 Szymon         Dąbrowski             128.46 -  379: 403   78
    6    14 Joanna         Nawrocka              101.79 +  528: 327  152
    7    17 Zbigniew       Wietecki              129.04 +  541: 358  179
    8    11 Jolanta        Chłopińska            129.26 -  341: 406   79
    9    10 Krzysztof      Kodzis                123.48 +  400: 395  173
   10    12 Andrzej        Kwiatkowski           130.12 -  366: 396   80
   11    14 Patrycja       Skibska               104.97 +  362: 347  155
   12    10 Krzysztof      Kodzis                123.48 +  400: 262  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Piotr Pietuchowski 146.72 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Kubicki               116.58 +  436: 338  167
    2    11 Szymon         Płachta               136.46 -  375: 405   86
    3    13 Artur          Wawrzynowski          116.09 +  408: 294  166
    4    11 Marcin         Stachowski            122.53 +  445: 363  173
    5     8 Tomasz         Lewiński              105.58 -  342: 377   56
    6    11 Jolanta        Chłopińska            129.26 +  392: 324  179
    7     5 Dawid          Pikul                 158.42 -  404: 477  108
    8    13 Patrycja       Skibska               104.97 +  383: 298  155
    9     6 Stanisław      Rydzik                146.46 +  425: 413  196
   10     6 Jakub          Zaryński              143.80 +  326: 282  194
   11     4 Dorota         Stachowska            125.62 +  466: 309  176
   12     3 Łukasz         Tuszyński             151.17 -  331: 436  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 12 146.42




	Stanisław Rydzik 146.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Andracka              116.11 +  512: 215  166
    2     3 Katarzyna      Polak                 116.92 +  515: 342  167
    3     1 Natalia        Woźniak               133.80 +  407: 365  184
    4     2 Łukasz         Tuszyński             151.17 -  359: 360  101
    5     2 Kacper         Zegadło               150.86 -  379: 394  101
    6     5 Jakub          Zaryński              143.80 +  527: 353  194
    7     4 Szymon         Płachta               136.46 -  305: 440   86
    8     7 Donata         Stuczyńska            109.33 +  380: 344  159
    9     6 Piotr          Pietuchowski          146.72 -  413: 425   97
   10     9 Adam           Grzelec               112.01 -  339: 350   62
   11    12 Mariusz        Kubicki               116.58 +  428: 362  167
   12     9 Kazimierz      Merklejn              151.07 +  429: 295  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Paweł Jackowski 146.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Artur          Wawrzynowski          116.09 -  365: 414   66
    2    19 Sylwia         Łada                  117.06 +  384: 346  167
    3    20 Mariusz        Michalski             100.00 +  471: 305  150
    4    10 Lucyna         Śniadach              117.78 +  441: 303  168
    5     3 Dawid          Pikul                 158.42 +  440: 409  208
    6     3 Michał         Alabrudziński         159.82 +  417: 314  210
    7     1 Łukasz         Tuszyński             151.17 +  429: 315  201
    8     1 Kacper         Zegadło               150.86 -  381: 387  101
    9     3 Szymon         Płachta               136.46 +  443: 421  186
   10     2 Dariusz        Ulatowski             130.83 -  260: 469   81
   11     3 Natalia        Woźniak               133.80 -  442: 446   84
   12     5 Szymon         Płachta               136.46 -  359: 379   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Kamil Kister 145.37 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Zawadzki              115.99 +  527: 269  166
    2     2 Natalia        Woźniak               133.80 -  416: 418   84
    3     7 Irena          Sołdan                134.52 +  404: 364  185
    4     5 Monika         Siemaszko             113.73 -  359: 368   64
    5    10 Samir          Chakrar               118.10 +  352: 336  168
    6     9 Szymon         Dąbrowski             128.46 +  445: 376  178
    7     6 Michał         Alabrudziński         159.82 -  337: 394  110
    8    12 Tomasz         Lewiński              105.58 +  362: 262  156
    9     9 Jolanta        Chłopińska            129.26 -  286: 463   79
   10    15 Katarzyna      Polak                 116.92 +  397: 316  167
   11    10 Ireneusz       Moralewicz            135.57 +  372: 345  186
   12     6 Dorota         Stachowska            125.62 +  443: 348  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Jakub Zaryński 143.80 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Monika         Siemaszko             113.73 +  453: 313  164
    2     9 Łukasz         Tuszyński             151.17 -  365: 411  101
    3    11 Sławomir       Długosz               117.24 +  421: 371  167
    4     7 Waldemar       Kudliński             100.00 +  376: 340  150
    5     6 Dorota         Stachowska            125.62 +  474: 362  176
    6     5 Stanisław      Rydzik                146.46 -  353: 527   96
    7     7 Dariusz        Nawrocki              119.81 +  349: 343  170
    8     4 Dawid          Pikul                 158.42 -  283: 450  108
    9     8 Mariusz        Skrobosz              157.96 +  454: 327  208
   10     6 Piotr          Pietuchowski          146.72 -  282: 326   97
   11     6 Dawid          Adamczyk              155.67 -  365: 443  106
   12    12 Szymon         Dąbrowski             128.46 +  578: 369  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 12 143.42




	Szymon Płachta 136.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Grzelec               112.01 +  376: 352  162
    2    11 Piotr          Pietuchowski          146.72 +  405: 375  197
    3     5 Kacper         Zegadło               150.86 -  301: 490  101
    4    12 Irena          Sołdan                134.52 -  388: 441   85
    5    18 Renata         Andracka              116.11 +  495: 285  166
    6     7 Dariusz        Ulatowski             130.83 +  445: 409  181
    7     4 Stanisław      Rydzik                146.46 +  440: 305  196
    8     3 Dawid          Adamczyk              155.67 +  345: 344  206
    9     3 Paweł          Jackowski             146.42 -  421: 443   96
   10     5 Jolanta        Chłopińska            129.26 -  344: 403   79
   11     9 Dariusz        Nawrocki              119.81 +  367: 355  170
   12     5 Paweł          Jackowski             146.42 +  379: 359  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 12 152.92




	Ireneusz Moralewicz 135.57 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Dąbrowski             110.63 -  366: 414   61
    2    17 Zbigniew       Wietecki              129.04 -  316: 357   79
    3    24 Maria          Skutela               119.88 +  529: 243  170
    4    14 Szymon         Dąbrowski             128.46 +  420: 341  178
    5    12 Jolanta        Chłopińska            129.26 -  307: 475   79
    6    16 Waldemar       Kudliński             100.00 +  378: 297  150
    7    15 Patrycja       Skibska               104.97 -  360: 398   55
    8    18 Renata         Andracka              116.11 +  357: 328  166
    9    15 Tomasz         Lewiński              105.58 +  395: 314  156
   10     8 Irena          Sołdan                134.52 +  450: 392  185
   11    10 Kamil          Kister                145.37 -  345: 372   95
   12    11 Samir          Chakrar               118.10 -  263: 477   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Irena Sołdan 134.52 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Gołęcki               110.36 +  426: 365  160
    2     4 Kazimierz      Merklejn              151.07 +  425: 331  201
    3     7 Kamil          Kister                145.37 -  364: 404   95
    4    12 Szymon         Płachta               136.46 +  441: 388  186
    5     4 Mariusz        Skrobosz              157.96 -  299: 411  108
    6    10 Dorota         Stachowska            125.62 -  366: 391   76
    7    14 Renata         Andracka              116.11 +  606: 292  166
    8     9 Maciej         Dąbrowski             110.63 +  454: 299  161
    9     7 Natalia        Woźniak               133.80 -  427: 456   84
   10     8 Ireneusz       Moralewicz            135.57 -  392: 450   86
   11    11 Krzysztof      Zawadzki              115.99 +  414: 265  166
   12     8 Andrzej        Kwiatkowski           130.12 +  444: 352  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Natalia Woźniak 133.80 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Donata         Stuczyńska            109.33 +  431: 345  159
    2     2 Kamil          Kister                145.37 +  418: 416  195
    3     1 Stanisław      Rydzik                146.46 -  365: 407   96
    4    13 Grzegorz       Kurowski              148.31 +  420: 359  198
    5     5 Michał         Alabrudziński         159.82 -  355: 400  110
    6    13 Lucyna         Śniadach              117.78 +  422: 335  168
    7     9 Tomasz         Lewiński              105.58 +  372: 289  156
    8     6 Dorota         Stachowska            125.62 -  379: 390   76
    9     7 Irena          Sołdan                134.52 +  456: 427  185
   10     4 Łukasz         Tuszyński             151.17 +  374: 312  201
   11     3 Paweł          Jackowski             146.42 +  446: 442  196
   12     2 Dariusz        Ulatowski             130.83 +  429: 418  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1921  / 12 160.08




	Walenty Siemaszko 133.61 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Lewiński              105.58 -  349: 397   56
    2    23 Krzysztof      Zawadzki              115.99 +  418: 369  166
    3    19 Samir          Chakrar               118.10 -  361: 451   68
    4    20 Wojciech       Gołęcki               110.36 -  331: 354   60
    5    22 Bernadeta      Kudlińska             100.03 +  422: 352  150
    6    17 Artur          Wawrzynowski          116.09 +  375: 283  166
    7    10 Dariusz        Ulatowski             130.83 -  441: 477   81
    8    15 Sylwia         Łada                  117.06 -  365: 443   67
    9    19 Renata         Andracka              116.11 +  335: 302  166
   10    17 Zbigniew       Wietecki              129.04 -  322: 507   79
   11    21 Sławomir       Długosz               117.24 +  380: 287  167
   12    15 Joanna         Nawrocka              101.79 +  318: 309  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Dariusz Ulatowski 130.83 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Patrycja       Skibska               104.97 +  436: 264  155
    2    12 Bernadeta      Kudlińska             100.03 +  544: 283  150
    3     3 Michał         Alabrudziński         159.82 -  376: 452  110
    4     4 Dorota         Stachowska            125.62 -  341: 466   76
    5    11 Sylwia         Łada                  117.06 +  398: 294  167
    6     7 Szymon         Płachta               136.46 -  409: 445   86
    7    10 Walenty        Siemaszko             133.61 +  477: 441  184
    8     8 Szymon         Dąbrowski             128.46 +  450: 370  178
    9     5 Dawid          Adamczyk              155.67 +  400: 394  206
   10     2 Paweł          Jackowski             146.42 +  469: 260  196
   11     1 Kacper         Zegadło               150.86 +  396: 369  201
   12     2 Natalia        Woźniak               133.80 -  418: 429   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Andrzej Kwiatkowski 130.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jarosław       Paprocki              102.53 +  407: 354  153
    2     7 Michał         Alabrudziński         159.82 -  286: 343  110
    3    14 Dariusz        Nawrocki              119.81 -  319: 437   70
    4    18 Joanna         Nawrocka              101.79 +  477: 344  152
    5    16 Artur          Wawrzynowski          116.09 +  516: 306  166
    6    12 Maciej         Dąbrowski             110.63 -  367: 381   61
    7    12 Jolanta        Chłopińska            129.26 -  317: 359   79
    8    16 Lucyna         Śniadach              117.78 +  480: 354  168
    9    11 Krzysztof      Zawadzki              115.99 =  362: 362  116
   10    12 Grzegorz       Kurowski              148.31 +  396: 366  198
   11     8 Krzysztof      Kodzis                123.48 +  391: 369  173
   12     8 Irena          Sołdan                134.52 -  352: 444   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Jolanta Chłopińska 129.26 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Nawrocka              101.79 -  328: 456   52
    2    15 Lucyna         Śniadach              117.78 -  301: 389   68
    3    21 Zbigniew       Rybak                 120.58 +  408: 328  171
    4    16 Krzysztof      Kodzis                123.48 +  364: 349  173
    5    12 Ireneusz       Moralewicz            135.57 +  475: 307  186
    6    11 Piotr          Pietuchowski          146.72 -  324: 392   97
    7    12 Andrzej        Kwiatkowski           130.12 +  359: 317  180
    8    11 Grzegorz       Kurowski              148.31 +  406: 341  198
    9     9 Kamil          Kister                145.37 +  463: 286  195
   10     5 Szymon         Płachta               136.46 +  403: 344  186
   11     5 Łukasz         Tuszyński             151.17 -  344: 407  101
   12     7 Michał         Alabrudziński         159.82 -  383: 404  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Zbigniew Wietecki 129.04 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bernadeta      Kudlińska             100.03 -  303: 356   50
    2    17 Ireneusz       Moralewicz            135.57 +  357: 316  186
    3    17 Katarzyna      Polak                 116.92 +  464: 387  167
    4     8 Dariusz        Nawrocki              119.81 -  312: 431   70
    5    13 Donata         Stuczyńska            109.33 -  383: 401   59
    6    19 Wojciech       Gołęcki               110.36 =  326: 326  110
    7    17 Grzegorz       Kurowski              148.31 -  358: 541   98
    8    19 Monika         Siemaszko             113.73 -  304: 359   64
    9    21 Joanna         Nawrocka              101.79 +  354: 339  152
   10    17 Walenty        Siemaszko             133.61 +  507: 322  184
   11    15 Samir          Chakrar               118.10 -  377: 422   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 11 109.82




	Szymon Dąbrowski 128.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Teresa         Balewska              100.00 +  434: 346  150
    2     1 Dawid          Pikul                 158.42 -  309: 423  108
    3     9 Kazimierz      Merklejn              151.07 +  463: 370  201
    4    14 Ireneusz       Moralewicz            135.57 -  341: 420   86
    5    14 Grzegorz       Kurowski              148.31 +  403: 379  198
    6     9 Kamil          Kister                145.37 -  376: 445   95
    7    13 Lucyna         Śniadach              117.78 +  390: 274  168
    8     8 Dariusz        Ulatowski             130.83 -  370: 450   81
    9    13 Sylwia         Łada                  117.06 +  364: 332  167
   10     7 Dawid          Adamczyk              155.67 -  333: 361  106
   11    16 Wojciech       Gołęcki               110.36 +  419: 345  160
   12    12 Jakub          Zaryński              143.80 -  369: 578   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Łucja  Kodzis 127.78 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    18 Andrzej        Burczyk               100.00 -  328: 390   50
   10    21 Joanna         Nawrocka              101.79 -  369: 395   52
   11    18 Donata         Stuczyńska            109.33 +  408: 318  159
   12    16 Zbigniew       Rybak                 120.58 +  467: 323  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     432  /  4 108.00




	Dorota Stachowska 125.62 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariusz        Michalski             100.00 +  436: 430  150
    2    13 Marcin         Stachowski            122.53 +  422: 344  173
    3     6 Tomasz         Lewiński              105.58 -  346: 364   56
    4     4 Dariusz        Ulatowski             130.83 +  466: 341  181
    5     6 Jakub          Zaryński              143.80 -  362: 474   94
    6    10 Irena          Sołdan                134.52 +  391: 366  185
    7     8 Maciej         Dąbrowski             110.63 +  444: 371  161
    8     6 Natalia        Woźniak               133.80 +  390: 379  184
    9     2 Łukasz         Tuszyński             151.17 +  417: 412  201
   10     3 Dawid          Pikul                 158.42 -  264: 379  108
   11     4 Piotr          Pietuchowski          146.72 -  309: 466   97
   12     6 Kamil          Kister                145.37 -  348: 443   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Krzysztof Kodzis 123.48 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  494: 372  150
    2     6 Maciej         Dąbrowski             110.63 -  360: 370   61
    3     8 Mariusz        Skrobosz              157.96 -  345: 475  108
    4    16 Jolanta        Chłopińska            129.26 -  349: 364   79
    5    19 Waldemar       Kudliński             100.00 +  457: 302  150
    6    15 Sylwia         Łada                  117.06 +  424: 332  167
    7    11 Krzysztof      Zawadzki              115.99 +  414: 381  166
    8    10 Dariusz        Nawrocki              119.81 +  345: 273  170
    9    10 Grzegorz       Kurowski              148.31 -  395: 400   98
   10    13 Andrzej        Burczyk               100.00 +  409: 268  150
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           130.12 -  369: 391   80
   12    10 Grzegorz       Kurowski              148.31 -  262: 400   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Marcin Stachowski 122.53 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Waldemar       Kudliński             100.00 +  355: 337  150
    2    13 Dorota         Stachowska            125.62 -  344: 422   76
    3    12 Adam           Grzelec               112.01 +  386: 376  162
    4    11 Piotr          Pietuchowski          146.72 -  363: 445   97
    5     9 Kazimierz      Merklejn              151.07 -  333: 337  101
    6    21 Renata         Andracka              116.11 -  299: 405   66
    7    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  451: 365  150
    8    22 Andrzej        Burczyk               100.00 -  357: 375   50
    9    22 Sławomir       Długosz               117.24 -  361: 413   67
   10    22 Maria          Skutela               119.88 +  382: 346  170
   11    22 Monika         Siemaszko             113.73 -  366: 396   64
   12    21 Katarzyna      Polak                 116.92 +  383: 374  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Zbigniew Rybak 120.58 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         159.82 -  366: 460  110
    2    18 Sławomir       Długosz               117.24 -  343: 433   67
    3    21 Jolanta        Chłopińska            129.26 -  328: 408   79
    4    25 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  382: 275  150
    5    24 Patrycja       Skibska               104.97 -  323: 337   55
    6    25 Maria          Skutela               119.88 +  425: 283  170
    7    20 Mariusz        Kubicki               116.58 +  377: 327  167
    8    21 Wojciech       Gołęcki               110.36 -  329: 413   60
    9    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  412: 302  150
   10    19 Tomasz         Lewiński              105.58 -  310: 386   56
   11    19 Katarzyna      Polak                 116.92 +  421: 290  167
   12    16 Łucja          Kodzis                127.78 -  323: 467   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Maria Skutela 119.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 158.42 -  286: 566  108
    2    22 Adam           Grzelec               112.01 -  321: 463   62
    3    24 Ireneusz       Moralewicz            135.57 -  243: 529   86
    4    26 Jarosław       Paprocki              102.53 +  472: 359  153
    5    21 Joanna         Nawrocka              101.79 -  274: 526   52
    6    25 Zbigniew       Rybak                 120.58 -  283: 425   71
    7    26 Teresa         Balewska              100.00 +  435: 384  150
    8    24 Mariusz        Kubicki               116.58 -  246: 295   67
    9    24 Lucyna         Śniadach              117.78 +  421: 305  168
   10    22 Marcin         Stachowski            122.53 -  346: 382   73
   11    24 Mariusz        Michalski             100.00 -  338: 406   50
   12    25 Teresa         Balewska              100.00 +  344: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Dariusz Nawrocki 119.81 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              157.96 -  289: 452  108
    2    20 Wojciech       Gołęcki               110.36 +  508: 263  160
    3    14 Andrzej        Kwiatkowski           130.12 +  437: 319  180
    4     8 Zbigniew       Wietecki              129.04 +  431: 312  179
    5     7 Monika         Siemaszko             113.73 +  398: 377  164
    6     2 Dawid          Adamczyk              155.67 -  204: 466  106
    7     7 Jakub          Zaryński              143.80 -  343: 349   94
    8    10 Krzysztof      Kodzis                123.48 -  273: 345   73
    9    14 Donata         Stuczyńska            109.33 +  357: 355  159
   10    10 Kazimierz      Merklejn              151.07 +  399: 298  201
   11     9 Szymon         Płachta               136.46 -  355: 367   86
   12    13 Sylwia         Łada                  117.06 -  336: 457   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Samir Chakrar 118.10 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Adamczyk              155.67 -  267: 378  106
    2    24 Teresa         Balewska              100.00 +  371: 346  150
    3    19 Walenty        Siemaszko             133.61 +  451: 361  184
    4     9 Mariusz        Skrobosz              157.96 -  351: 464  108
    5    10 Kamil          Kister                145.37 -  336: 352   95
    6    22 Katarzyna      Polak                 116.92 -  383: 398   67
    7    21 Sławomir       Długosz               117.24 +  525: 249  167
    8    17 Artur          Wawrzynowski          116.09 +  406: 399  166
    9    12 Maciej         Dąbrowski             110.63 +  437: 394  161
   10    14 Krzysztof      Zawadzki              115.99 -  295: 439   66
   11    15 Zbigniew       Wietecki              129.04 +  422: 377  179
   12    11 Ireneusz       Moralewicz            135.57 +  477: 263  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Lucyna Śniadach 117.78 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Tuszyński             151.17 -  379: 396  101
    2    15 Jolanta        Chłopińska            129.26 +  389: 301  179
    3    18 Bernadeta      Kudlińska             100.03 +  318: 308  150
    4    10 Paweł          Jackowski             146.42 -  303: 441   96
    5    15 Adam           Grzelec               112.01 +  383: 323  162
    6    13 Natalia        Woźniak               133.80 -  335: 422   84
    7    13 Szymon         Dąbrowski             128.46 -  274: 390   78
    8    16 Andrzej        Kwiatkowski           130.12 -  354: 480   80
    9    24 Maria          Skutela               119.88 -  305: 421   70
   10    24 Adam           Wencel                100.00 +  554: 234  150
   11    20 Joanna         Nawrocka              101.79 -  346: 372   52
   12    22 Mariusz        Michalski             100.00 +  408: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Sławomir Długosz 117.24 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kazimierz      Merklejn              151.07 -  300: 507  101
    2    18 Zbigniew       Rybak                 120.58 +  433: 343  171
    3    11 Jakub          Zaryński              143.80 -  371: 421   94
    4    22 Renata         Andracka              116.11 -  324: 368   66
    5    23 Mariusz        Kubicki               116.58 +  359: 291  167
    6    20 Patrycja       Skibska               104.97 -  255: 281   55
    7    21 Samir          Chakrar               118.10 -  249: 525   68
    8    23 Katarzyna      Polak                 116.92 -  329: 470   67
    9    22 Marcin         Stachowski            122.53 +  413: 361  173
   10    25 Jarosław       Paprocki              102.53 +  530: 347  153
   11    21 Walenty        Siemaszko             133.61 -  287: 380   84
   12    23 Renata         Andracka              116.11 +  423: 319  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Sylwia Łada 117.06 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kacper         Zegadło               150.86 -  293: 504  101
    2    19 Paweł          Jackowski             146.42 -  346: 384   96
    3    25 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  425: 267  150
    4    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  375: 289  150
    5    11 Dariusz        Ulatowski             130.83 -  294: 398   81
    6    15 Krzysztof      Kodzis                123.48 -  332: 424   73
    7    19 Katarzyna      Polak                 116.92 +  387: 312  167
    8    15 Walenty        Siemaszko             133.61 +  443: 365  184
    9    13 Szymon         Dąbrowski             128.46 -  332: 364   78
   10    18 Maciej         Dąbrowski             110.63 +  439: 307  161
   11    17 Andrzej        Burczyk               100.00 +  362: 232  150
   12    13 Dariusz        Nawrocki              119.81 +  457: 336  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Katarzyna Polak 116.92 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kurowski              148.31 +  431: 287  198
    2     3 Stanisław      Rydzik                146.46 -  342: 515   96
    3    17 Zbigniew       Wietecki              129.04 -  387: 464   79
    4    19 Artur          Wawrzynowski          116.09 -  353: 390   66
    5    20 Krzysztof      Zawadzki              115.99 -  358: 375   66
    6    22 Samir          Chakrar               118.10 +  398: 383  168
    7    19 Sylwia         Łada                  117.06 -  312: 387   67
    8    23 Sławomir       Długosz               117.24 +  470: 329  167
    9    20 Adam           Wencel                100.00 +  401: 306  150
   10    15 Kamil          Kister                145.37 -  316: 397   95
   11    19 Zbigniew       Rybak                 120.58 -  290: 421   71
   12    21 Marcin         Stachowski            122.53 -  374: 383   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Mariusz Kubicki 116.58 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          146.72 -  338: 436   97
    2    26 Renata         Andracka              116.11 +  335: 314  166
    3    15 Monika         Siemaszko             113.73 -  341: 377   64
    4    17 Adam           Grzelec               112.01 -  295: 311   62
    5    23 Sławomir       Długosz               117.24 -  291: 359   67
    6    24 Jarosław       Paprocki              102.53 +  450: 289  153
    7    20 Zbigniew       Rybak                 120.58 -  327: 377   71
    8    24 Maria          Skutela               119.88 +  295: 246  170
    9    26 Teresa         Balewska              100.00 +  558: 360  150
   10    16 Donata         Stuczyńska            109.33 +  409: 394  159
   11    12 Stanisław      Rydzik                146.46 -  362: 428   96
   12    17 Monika         Siemaszko             113.73 +  447: 348  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Renata Andracka 116.11 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                146.46 -  215: 512   96
    2    26 Mariusz        Kubicki               116.58 -  314: 335   67
    3    26 Krzysztof      Zawadzki              115.99 +  368: 316  166
    4    22 Sławomir       Długosz               117.24 +  368: 324  167
    5    18 Szymon         Płachta               136.46 -  285: 495   86
    6    21 Marcin         Stachowski            122.53 +  405: 299  173
    7    14 Irena          Sołdan                134.52 -  292: 606   85
    8    18 Ireneusz       Moralewicz            135.57 -  328: 357   86
    9    19 Walenty        Siemaszko             133.61 -  302: 335   84
   10    23 Artur          Wawrzynowski          116.09 +  345: 327  166
   11    23 Maciej         Dąbrowski             110.63 -  294: 350   61
   12    23 Sławomir       Długosz               117.24 -  319: 423   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Artur Wawrzynowski 116.09 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jackowski             146.42 +  414: 365  196
    2     5 Kacper         Zegadło               150.86 -  281: 429  101
    3    13 Piotr          Pietuchowski          146.72 -  294: 408   97
    4    19 Katarzyna      Polak                 116.92 +  390: 353  167
    5    16 Andrzej        Kwiatkowski           130.12 -  306: 516   80
    6    17 Walenty        Siemaszko             133.61 -  283: 375   84
    7    24 Waldemar       Kudliński             100.00 +  358: 317  150
    8    17 Samir          Chakrar               118.10 -  399: 406   68
    9    25 Jarosław       Paprocki              102.53 -  358: 374   53
   10    23 Renata         Andracka              116.11 -  327: 345   66
   11    25 Teresa         Balewska              100.00 -  316: 386   50
   12    24 Adam           Wencel                100.00 +  384: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Krzysztof Zawadzki 115.99 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Kister                145.37 -  269: 527   95
    2    23 Walenty        Siemaszko             133.61 -  369: 418   84
    3    26 Renata         Andracka              116.11 -  316: 368   66
    4    24 Teresa         Balewska              100.00 +  370: 352  150
    5    20 Katarzyna      Polak                 116.92 +  375: 358  167
    6    18 Adam           Grzelec               112.01 +  432: 310  162
    7    11 Krzysztof      Kodzis                123.48 -  381: 414   73
    8    14 Joanna         Nawrocka              101.79 +  384: 288  152
    9    11 Andrzej        Kwiatkowski           130.12 =  362: 362  130
   10    14 Samir          Chakrar               118.10 +  439: 295  168
   11    11 Irena          Sołdan                134.52 -  265: 414   85
   12    14 Adam           Grzelec               112.01 +  396: 353  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Monika Siemaszko 113.73 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Zaryński              143.80 -  313: 453   94
    2    16 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  482: 233  150
    3    15 Mariusz        Kubicki               116.58 +  377: 341  167
    4     5 Kamil          Kister                145.37 +  368: 359  195
    5     7 Dariusz        Nawrocki              119.81 -  377: 398   70
    6     8 Kazimierz      Merklejn              151.07 -  371: 606  101
    7    18 Joanna         Nawrocka              101.79 -  332: 386   52
    8    19 Zbigniew       Wietecki              129.04 +  359: 304  179
    9    16 Patrycja       Skibska               104.97 -  278: 358   55
   10    20 Wojciech       Gołęcki               110.36 -  331: 340   60
   11    22 Marcin         Stachowski            122.53 +  396: 366  173
   12    17 Mariusz        Kubicki               116.58 -  348: 447   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Adam Grzelec 112.01 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Szymon         Płachta               136.46 -  352: 376   86
    2    22 Maria          Skutela               119.88 +  463: 321  170
    3    12 Marcin         Stachowski            122.53 -  376: 386   73
    4    17 Mariusz        Kubicki               116.58 +  311: 295  167
    5    15 Lucyna         Śniadach              117.78 -  323: 383   68
    6    18 Krzysztof      Zawadzki              115.99 -  310: 432   66
    7    22 Bernadeta      Kudlińska             100.03 +  448: 226  150
    8    20 Adam           Wencel                100.00 +  363: 324  150
    9    17 Wojciech       Gołęcki               110.36 +  346: 310  160
   10     9 Stanisław      Rydzik                146.46 +  350: 339  196
   11     7 Mariusz        Skrobosz              157.96 -  352: 444  108
   12    14 Krzysztof      Zawadzki              115.99 -  353: 396   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Maciej Dąbrowski 110.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ireneusz       Moralewicz            135.57 +  414: 366  186
    2     6 Krzysztof      Kodzis                123.48 +  370: 360  173
    3     4 Dawid          Adamczyk              155.67 -  349: 502  106
    4     6 Dawid          Pikul                 158.42 -  351: 386  108
    5    17 Wojciech       Gołęcki               110.36 +  383: 282  160
    6    12 Andrzej        Kwiatkowski           130.12 +  381: 367  180
    7     8 Dorota         Stachowska            125.62 -  371: 444   76
    8     9 Irena          Sołdan                134.52 -  299: 454   85
    9    12 Samir          Chakrar               118.10 -  394: 437   68
   10    18 Sylwia         Łada                  117.06 -  307: 439   67
   11    23 Renata         Andracka              116.11 +  350: 294  166
   12    18 Tomasz         Lewiński              105.58 +  337: 303  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Wojciech Gołęcki 110.36 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                134.52 -  365: 426   85
    2    20 Dariusz        Nawrocki              119.81 -  263: 508   70
    3    22 Jarosław       Paprocki              102.53 +  339: 298  153
    4    20 Walenty        Siemaszko             133.61 +  354: 331  184
    5    17 Maciej         Dąbrowski             110.63 -  282: 383   61
    6    19 Zbigniew       Wietecki              129.04 =  326: 326  129
    7    16 Donata         Stuczyńska            109.33 -  296: 421   59
    8    21 Zbigniew       Rybak                 120.58 +  413: 329  171
    9    17 Adam           Grzelec               112.01 -  310: 346   62
   10    20 Monika         Siemaszko             113.73 +  340: 331  164
   11    16 Szymon         Dąbrowski             128.46 -  345: 419   78
   12    19 Patrycja       Skibska               104.97 -  255: 403   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Donata Stuczyńska 109.33 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Natalia        Woźniak               133.80 -  345: 431   84
    2    25 Patrycja       Skibska               104.97 +  439: 352  155
    3    16 Grzegorz       Kurowski              148.31 -  330: 374   98
    4    21 Bernadeta      Kudlińska             100.03 +  461: 363  150
    5    13 Zbigniew       Wietecki              129.04 +  401: 383  179
    6     6 Dawid          Pikul                 158.42 -  337: 425  108
    7    16 Wojciech       Gołęcki               110.36 +  421: 296  160
    8     7 Stanisław      Rydzik                146.46 -  344: 380   96
    9    14 Dariusz        Nawrocki              119.81 -  355: 357   70
   10    16 Mariusz        Kubicki               116.58 -  394: 409   67
   11    18 Łucja          Kodzis                127.78 -  318: 408   78
   12    20 Andrzej        Burczyk               100.00 +  308: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Tomasz Lewiński 105.58 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Walenty        Siemaszko             133.61 +  397: 349  184
    2     8 Joanna         Nawrocka              101.79 +  375: 372  152
    3     6 Dorota         Stachowska            125.62 +  364: 346  176
    4     3 Kacper         Zegadło               150.86 -  281: 427  101
    5     8 Piotr          Pietuchowski          146.72 +  377: 342  197
    6     4 Mariusz        Skrobosz              157.96 -  290: 414  108
    7     9 Natalia        Woźniak               133.80 -  289: 372   84
    8    12 Kamil          Kister                145.37 -  262: 362   95
    9    15 Ireneusz       Moralewicz            135.57 -  314: 395   86
   10    19 Zbigniew       Rybak                 120.58 +  386: 310  171
   11    13 Kazimierz      Merklejn              151.07 -  251: 470  101
   12    18 Maciej         Dąbrowski             110.63 -  303: 337   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Patrycja Skibska 104.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Ulatowski             130.83 -  264: 436   81
    2    25 Donata         Stuczyńska            109.33 -  352: 439   59
    3    23 Teresa         Balewska              100.00 +  439: 382  150
    4    15 Kazimierz      Merklejn              151.07 -  197: 548  101
    5    24 Zbigniew       Rybak                 120.58 +  337: 323  171
    6    20 Sławomir       Długosz               117.24 +  281: 255  167
    7    15 Ireneusz       Moralewicz            135.57 +  398: 360  186
    8    13 Piotr          Pietuchowski          146.72 -  298: 383   97
    9    16 Monika         Siemaszko             113.73 +  358: 278  164
   10    11 Mariusz        Skrobosz              157.96 -  254: 527  108
   11    14 Grzegorz       Kurowski              148.31 -  347: 362   98
   12    19 Wojciech       Gołęcki               110.36 +  403: 255  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Jarosław Paprocki 102.53 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski           130.12 -  354: 407   80
    2    21 Grzegorz       Kurowski              148.31 -  354: 374   98
    3    22 Wojciech       Gołęcki               110.36 -  298: 339   60
    4    26 Maria          Skutela               119.88 -  359: 472   70
    5    25 Teresa         Balewska              100.00 +  414: 322  150
    6    24 Mariusz        Kubicki               116.58 -  289: 450   67
    7    25 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  343: 448   50
    8    25 Mariusz        Michalski             100.00 -  374: 396   50
    9    25 Artur          Wawrzynowski          116.09 +  374: 358  166
   10    25 Sławomir       Długosz               117.24 -  347: 530   67
   11    26 Adam           Wencel                100.00 -  318: 349   50
   12    26 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  / 11  82.55




	Joanna Nawrocka 101.79 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jolanta        Chłopińska            129.26 +  456: 328  179
    2     8 Tomasz         Lewiński              105.58 -  372: 375   56
    3    10 Waldemar       Kudliński             100.00 -  334: 390   50
    4    18 Andrzej        Kwiatkowski           130.12 -  344: 477   80
    5    21 Maria          Skutela               119.88 +  526: 274  170
    6    14 Grzegorz       Kurowski              148.31 -  327: 528   98
    7    18 Monika         Siemaszko             113.73 +  386: 332  164
    8    14 Krzysztof      Zawadzki              115.99 -  288: 384   66
    9    21 Zbigniew       Wietecki              129.04 -  339: 354   79
   10    21 Łucja          Kodzis                127.78 +  395: 369  178
   11    20 Lucyna         Śniadach              117.78 +  372: 346  168
   12    15 Walenty        Siemaszko             133.61 -  309: 318   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Bernadeta Kudlińska 100.03 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zbigniew       Wietecki              129.04 +  356: 303  179
    2    12 Dariusz        Ulatowski             130.83 -  283: 544   81
    3    18 Lucyna         Śniadach              117.78 -  308: 318   68
    4    21 Donata         Stuczyńska            109.33 -  363: 461   59
    5    22 Walenty        Siemaszko             133.61 -  352: 422   84
    6    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  350: 310  150
    7    22 Adam           Grzelec               112.01 -  226: 448   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     683  /  7  97.57




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Szymon         Dąbrowski             128.46 -  346: 434   78
    2    24 Samir          Chakrar               118.10 -  346: 371   68
    3    23 Patrycja       Skibska               104.97 -  382: 439   55
    4    24 Krzysztof      Zawadzki              115.99 -  352: 370   66
    5    25 Jarosław       Paprocki              102.53 -  322: 414   53
    6    26 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  321: 339   50
    7    26 Maria          Skutela               119.88 -  384: 435   70
    8    26 PAUZA
    9    26 Mariusz        Kubicki               116.58 -  360: 558   67
   10    26 Mariusz        Michalski             100.00 -  369: 390   50
   11    25 Artur          Wawrzynowski          116.09 +  386: 316  166
   12    25 Maria          Skutela               119.88 -  313: 344   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  / 11  72.09




	Andrzej Burczyk 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    22 Marcin         Stachowski            122.53 +  375: 357  173
    9    18 Łucja          Kodzis                127.78 +  390: 328  178
   10    13 Krzysztof      Kodzis                123.48 -  268: 409   73
   11    17 Sylwia         Łada                  117.06 -  232: 362   67
   12    20 Donata         Stuczyńska            109.33 -  305: 308   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Stachowski            122.53 -  337: 355   73
    2    14 Mariusz        Michalski             100.00 +  401: 379  150
    3    10 Joanna         Nawrocka              101.79 +  390: 334  152
    4     7 Jakub          Zaryński              143.80 -  340: 376   94
    5    19 Krzysztof      Kodzis                123.48 -  302: 457   73
    6    16 Ireneusz       Moralewicz            135.57 -  297: 378   86
    7    24 Artur          Wawrzynowski          116.09 -  317: 358   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     694  /  7  99.14




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Stachowska            125.62 -  430: 436   76
    2    14 Waldemar       Kudliński             100.00 -  379: 401   50
    3    20 Paweł          Jackowski             146.42 -  305: 471   96
    4    23 Sylwia         Łada                  117.06 -  289: 375   67
    5    26 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  382: 257  150
    6    23 Bernadeta      Kudlińska             100.03 -  310: 350   50
    7    23 Marcin         Stachowski            122.53 -  365: 451   73
    8    25 Jarosław       Paprocki              102.53 +  396: 374  153
    9    23 Zbigniew       Rybak                 120.58 -  302: 412   71
   10    26 Teresa         Balewska              100.00 +  390: 369  150
   11    24 Maria          Skutela               119.88 +  406: 338  170
   12    22 Lucyna         Śniadach              117.78 -  324: 408   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Katarzyna  Szachowicz 100.00 Unieszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Kodzis                123.48 -  372: 494   73
    2    16 Monika         Siemaszko             113.73 -  233: 482   64
    3    25 Sylwia         Łada                  117.06 -  267: 425   67
    4    25 Zbigniew       Rybak                 120.58 -  275: 382   71
    5    26 Mariusz        Michalski             100.00 -  257: 382   50
    6    26 Teresa         Balewska              100.00 +  339: 321  150
    7    25 Jarosław       Paprocki              102.53 +  448: 343  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     628  /  7  89.71




	Adam Wencel 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    20 Adam           Grzelec               112.01 -  324: 363   62
    9    20 Katarzyna      Polak                 116.92 -  306: 401   67
   10    24 Lucyna         Śniadach              117.78 -  234: 554   68
   11    26 Jarosław       Paprocki              102.53 +  349: 318  153
   12    24 Artur          Wawrzynowski          116.09 -  283: 384   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     416  /  5  83.20


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Rybak                 460: 366
   2 Maria          Skutela              - Dawid          Pikul                 286: 566
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Nawrocki              452: 289
   4 Samir          Chakrar              - Dawid          Adamczyk              267: 378
   5 Łukasz         Tuszyński            - Lucyna         Śniadach              396: 379
   6 Sławomir       Długosz              - Kazimierz      Merklejn              300: 507
   7 Kacper         Zegadło              - Sylwia         Łada                  504: 293
   8 Katarzyna      Polak                - Grzegorz       Kurowski              431: 287
   9 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Kubicki               436: 338
  10 Renata         Andracka             - Stanisław      Rydzik                215: 512
  11 Paweł          Jackowski            - Artur          Wawrzynowski          365: 414
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Kamil          Kister                269: 527
  13 Jakub          Zaryński             - Monika         Siemaszko             453: 313
  14 Adam           Grzelec              - Szymon         Płachta               352: 376
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Dąbrowski             366: 414
  16 Wojciech       Gołęcki              - Irena          Sołdan                365: 426
  17 Natalia        Woźniak              - Donata         Stuczyńska            431: 345
  18 Tomasz         Lewiński             - Walenty        Siemaszko             397: 349
  19 Dariusz        Ulatowski            - Patrycja       Skibska               436: 264
  20 Jarosław       Paprocki             - Andrzej        Kwiatkowski           354: 407
  21 Jolanta        Chłopińska           - Joanna         Nawrocka              328: 456
  22 Bernadeta      Kudlińska            - Zbigniew       Wietecki              356: 303
  23 Szymon         Dąbrowski            - Teresa         Balewska              434: 346
  24 Mariusz        Michalski            - Dorota         Stachowska            430: 436
  25 Krzysztof      Kodzis               - Katarzyna      Szachowicz            494: 372
  26 Waldemar       Kudliński            - Marcin         Stachowski            337: 355


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Szymon         Dąbrowski             423: 309
   2 Kamil          Kister               - Natalia        Woźniak               416: 418
   3 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Polak                 515: 342
   4 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              425: 331
   5 Artur          Wawrzynowski         - Kacper         Zegadło               281: 429
   6 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Kodzis                370: 360
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Alabrudziński         286: 343
   8 Joanna         Nawrocka             - Tomasz         Lewiński              372: 375
   9 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             365: 411
  10 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Skrobosz              564: 294
  11 Szymon         Płachta              - Piotr          Pietuchowski          405: 375
  12 Dariusz        Ulatowski            - Bernadeta      Kudlińska             544: 283
  13 Dorota         Stachowska           - Marcin         Stachowski            422: 344
  14 Mariusz        Michalski            - Waldemar       Kudliński             379: 401
  15 Lucyna         Śniadach             - Jolanta        Chłopińska            389: 301
  16 Monika         Siemaszko            - Katarzyna      Szachowicz            482: 233
  17 Zbigniew       Wietecki             - Ireneusz       Moralewicz            357: 316
  18 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Długosz               343: 433
  19 Sylwia         Łada                 - Paweł          Jackowski             346: 384
  20 Dariusz        Nawrocki             - Wojciech       Gołęcki               508: 263
  21 Grzegorz       Kurowski             - Jarosław       Paprocki              374: 354
  22 Adam           Grzelec              - Maria          Skutela               463: 321
  23 Walenty        Siemaszko            - Krzysztof      Zawadzki              418: 369
  24 Teresa         Balewska             - Samir          Chakrar               346: 371
  25 Donata         Stuczyńska           - Patrycja       Skibska               439: 352
  26 Mariusz        Kubicki              - Renata         Andracka              335: 314


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Natalia        Woźniak               407: 365
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 445: 313
   3 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Ulatowski             452: 376
   4 Maciej         Dąbrowski            - Dawid          Adamczyk              349: 502
   5 Kacper         Zegadło              - Szymon         Płachta               490: 301
   6 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Lewiński              346: 364
   7 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                364: 404
   8 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Kodzis                475: 345
   9 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Dąbrowski             370: 463
  10 Waldemar       Kudliński            - Joanna         Nawrocka              390: 334
  11 Sławomir       Długosz              - Jakub          Zaryński              371: 421
  12 Marcin         Stachowski           - Adam           Grzelec               386: 376
  13 Artur          Wawrzynowski         - Piotr          Pietuchowski          294: 408
  14 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Kwiatkowski           437: 319
  15 Monika         Siemaszko            - Mariusz        Kubicki               377: 341
  16 Grzegorz       Kurowski             - Donata         Stuczyńska            374: 330
  17 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Polak                 464: 387
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Lucyna         Śniadach              308: 318
  19 Walenty        Siemaszko            - Samir          Chakrar               361: 451
  20 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Michalski             471: 305
  21 Jolanta        Chłopińska           - Zbigniew       Rybak                 408: 328
  22 Wojciech       Gołęcki              - Jarosław       Paprocki              339: 298
  23 Patrycja       Skibska              - Teresa         Balewska              439: 382
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Maria          Skutela               529: 243
  25 Katarzyna      Szachowicz           - Sylwia         Łada                  267: 425
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Renata         Andracka              316: 368


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Michał         Alabrudziński         514: 423
   2 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                360: 359
   3 Tomasz         Lewiński             - Kacper         Zegadło               281: 427
   4 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Ulatowski             466: 341
   5 Kamil          Kister               - Monika         Siemaszko             359: 368
   6 Dawid          Pikul                - Maciej         Dąbrowski             386: 351
   7 Waldemar       Kudliński            - Jakub          Zaryński              340: 376
   8 Dariusz        Nawrocki             - Zbigniew       Wietecki              431: 312
   9 Samir          Chakrar              - Mariusz        Skrobosz              351: 464
  10 Lucyna         Śniadach             - Paweł          Jackowski             303: 441
  11 Marcin         Stachowski           - Piotr          Pietuchowski          363: 445
  12 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                388: 441
  13 Natalia        Woźniak              - Grzegorz       Kurowski              420: 359
  14 Szymon         Dąbrowski            - Ireneusz       Moralewicz            341: 420
  15 Patrycja       Skibska              - Kazimierz      Merklejn              197: 548
  16 Krzysztof      Kodzis               - Jolanta        Chłopińska            349: 364
  17 Mariusz        Kubicki              - Adam           Grzelec               295: 311
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Nawrocka              477: 344
  19 Katarzyna      Polak                - Artur          Wawrzynowski          353: 390
  20 Wojciech       Gołęcki              - Walenty        Siemaszko             354: 331
  21 Donata         Stuczyńska           - Bernadeta      Kudlińska             461: 363
  22 Renata         Andracka             - Sławomir       Długosz               368: 324
  23 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Michalski             375: 289
  24 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Zawadzki              352: 370
  25 Katarzyna      Szachowicz           - Zbigniew       Rybak                 275: 382
  26 Jarosław       Paprocki             - Maria          Skutela               359: 472


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Tuszyński             385: 449
   2 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                394: 379
   3 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 440: 409
   4 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                411: 299
   5 Natalia        Woźniak              - Michał         Alabrudziński         355: 400
   6 Jakub          Zaryński             - Dorota         Stachowska            474: 362
   7 Monika         Siemaszko            - Dariusz        Nawrocki              377: 398
   8 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Lewiński              342: 377
   9 Kazimierz      Merklejn             - Marcin         Stachowski            337: 333
  10 Samir          Chakrar              - Kamil          Kister                336: 352
  11 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Ulatowski             294: 398
  12 Jolanta        Chłopińska           - Ireneusz       Moralewicz            475: 307
  13 Donata         Stuczyńska           - Zbigniew       Wietecki              401: 383
  14 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Dąbrowski             379: 403
  15 Lucyna         Śniadach             - Adam           Grzelec               383: 323
  16 Artur          Wawrzynowski         - Andrzej        Kwiatkowski           306: 516
  17 Maciej         Dąbrowski            - Wojciech       Gołęcki               383: 282
  18 Szymon         Płachta              - Renata         Andracka              495: 285
  19 Krzysztof      Kodzis               - Waldemar       Kudliński             457: 302
  20 Katarzyna      Polak                - Krzysztof      Zawadzki              358: 375
  21 Joanna         Nawrocka             - Maria          Skutela               526: 274
  22 Bernadeta      Kudlińska            - Walenty        Siemaszko             352: 422
  23 Sławomir       Długosz              - Mariusz        Kubicki               359: 291
  24 Zbigniew       Rybak                - Patrycja       Skibska               323: 337
  25 Teresa         Balewska             - Jarosław       Paprocki              322: 414
  26 Katarzyna      Szachowicz           - Mariusz        Michalski             257: 382


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Kacper         Zegadło               425: 366
   2 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Nawrocki              466: 204
   3 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             314: 417
   4 Tomasz         Lewiński             - Mariusz        Skrobosz              290: 414
   5 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Zaryński              527: 353
   6 Dawid          Pikul                - Donata         Stuczyńska            425: 337
   7 Dariusz        Ulatowski            - Szymon         Płachta               409: 445
   8 Kazimierz      Merklejn             - Monika         Siemaszko             606: 371
   9 Szymon         Dąbrowski            - Kamil          Kister                376: 445
  10 Irena          Sołdan               - Dorota         Stachowska            366: 391
  11 Piotr          Pietuchowski         - Jolanta        Chłopińska            392: 324
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Dąbrowski             367: 381
  13 Natalia        Woźniak              - Lucyna         Śniadach              422: 335
  14 Joanna         Nawrocka             - Grzegorz       Kurowski              327: 528
  15 Krzysztof      Kodzis               - Sylwia         Łada                  424: 332
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Waldemar       Kudliński             378: 297
  17 Walenty        Siemaszko            - Artur          Wawrzynowski          375: 283
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Adam           Grzelec               432: 310
  19 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               326: 326
  20 Patrycja       Skibska              - Sławomir       Długosz               281: 255
  21 Renata         Andracka             - Marcin         Stachowski            405: 299
  22 Katarzyna      Polak                - Samir          Chakrar               398: 383
  23 Mariusz        Michalski            - Bernadeta      Kudlińska             310: 350
  24 Mariusz        Kubicki              - Jarosław       Paprocki              450: 289
  25 Maria          Skutela              - Zbigniew       Rybak                 283: 425
  26 Teresa         Balewska             - Katarzyna      Szachowicz            321: 339


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Tuszyński             429: 315
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Adamczyk              440: 280
   3 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Skrobosz              416: 371
   4 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               305: 440
   5 Dawid          Pikul                - Piotr          Pietuchowski          477: 404
   6 Kamil          Kister               - Michał         Alabrudziński         337: 394
   7 Dariusz        Nawrocki             - Jakub          Zaryński              343: 349
   8 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            371: 444
   9 Tomasz         Lewiński             - Natalia        Woźniak               289: 372
  10 Dariusz        Ulatowski            - Walenty        Siemaszko             477: 441
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Kodzis                381: 414
  12 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Kwiatkowski           359: 317
  13 Szymon         Dąbrowski            - Lucyna         Śniadach              390: 274
  14 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              606: 292
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Patrycja       Skibska               360: 398
  16 Donata         Stuczyńska           - Wojciech       Gołęcki               421: 296
  17 Grzegorz       Kurowski             - Zbigniew       Wietecki              541: 358
  18 Monika         Siemaszko            - Joanna         Nawrocka              332: 386
  19 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Polak                 387: 312
  20 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Kubicki               377: 327
  21 Samir          Chakrar              - Sławomir       Długosz               525: 249
  22 Adam           Grzelec              - Bernadeta      Kudlińska             448: 226
  23 Marcin         Stachowski           - Mariusz        Michalski             451: 365
  24 Waldemar       Kudliński            - Artur          Wawrzynowski          317: 358
  25 Jarosław       Paprocki             - Katarzyna      Szachowicz            343: 448
  26 Maria          Skutela              - Teresa         Balewska              435: 384


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kacper         Zegadło               381: 387
   2 Łukasz         Tuszyński            - Kazimierz      Merklejn              383: 288
   3 Szymon         Płachta              - Dawid          Adamczyk              345: 344
   4 Jakub          Zaryński             - Dawid          Pikul                 283: 450
   5 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         386: 393
   6 Dorota         Stachowska           - Natalia        Woźniak               390: 379
   7 Stanisław      Rydzik               - Donata         Stuczyńska            380: 344
   8 Dariusz        Ulatowski            - Szymon         Dąbrowski             450: 370
   9 Maciej         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                299: 454
  10 Krzysztof      Kodzis               - Dariusz        Nawrocki              345: 273
  11 Grzegorz       Kurowski             - Jolanta        Chłopińska            341: 406
  12 Kamil          Kister               - Tomasz         Lewiński              362: 262
  13 Piotr          Pietuchowski         - Patrycja       Skibska               383: 298
  14 Joanna         Nawrocka             - Krzysztof      Zawadzki              288: 384
  15 Walenty        Siemaszko            - Sylwia         Łada                  365: 443
  16 Lucyna         Śniadach             - Andrzej        Kwiatkowski           354: 480
  17 Artur          Wawrzynowski         - Samir          Chakrar               399: 406
  18 Renata         Andracka             - Ireneusz       Moralewicz            328: 357
  19 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Siemaszko             304: 359
  20 Adam           Wencel               - Adam           Grzelec               324: 363
  21 Wojciech       Gołęcki              - Zbigniew       Rybak                 413: 329
  22 Andrzej        Burczyk              - Marcin         Stachowski            375: 357
  23 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Polak                 329: 470
  24 Mariusz        Kubicki              - Maria          Skutela               295: 246
  25 Mariusz        Michalski            - Jarosław       Paprocki              396: 374
  26 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Dawid          Pikul                 440: 406
   2 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Tuszyński             417: 412
   3 Szymon         Płachta              - Paweł          Jackowski             421: 443
   4 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              375: 354
   5 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Ulatowski             394: 400
   6 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                425: 413
   7 Natalia        Woźniak              - Irena          Sołdan                456: 427
   8 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Skrobosz              454: 327
   9 Jolanta        Chłopińska           - Kamil          Kister                463: 286
  10 Krzysztof      Kodzis               - Grzegorz       Kurowski              395: 400
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Zawadzki              362: 362
  12 Samir          Chakrar              - Maciej         Dąbrowski             437: 394
  13 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  364: 332
  14 Dariusz        Nawrocki             - Donata         Stuczyńska            357: 355
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Lewiński              395: 314
  16 Patrycja       Skibska              - Monika         Siemaszko             358: 278
  17 Adam           Grzelec              - Wojciech       Gołęcki               346: 310
  18 Łucja          Kodzis               - Andrzej        Burczyk               328: 390
  19 Renata         Andracka             - Walenty        Siemaszko             302: 335
  20 Katarzyna      Polak                - Adam           Wencel                401: 306
  21 Joanna         Nawrocka             - Zbigniew       Wietecki              339: 354
  22 Marcin         Stachowski           - Sławomir       Długosz               361: 413
  23 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Michalski             412: 302
  24 Maria          Skutela              - Lucyna         Śniadach              421: 305
  25 Jarosław       Paprocki             - Artur          Wawrzynowski          374: 358
  26 Mariusz        Kubicki              - Teresa         Balewska              558: 360


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               307: 436
   2 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Ulatowski             260: 469
   3 Dawid          Pikul                - Dorota         Stachowska            379: 264
   4 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               312: 374
   5 Jolanta        Chłopińska           - Szymon         Płachta               403: 344
   6 Jakub          Zaryński             - Piotr          Pietuchowski          282: 326
   7 Dawid          Adamczyk             - Szymon         Dąbrowski             361: 333
   8 Irena          Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            392: 450
   9 Adam           Grzelec              - Stanisław      Rydzik                350: 339
  10 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Nawrocki              298: 399
  11 Mariusz        Skrobosz             - Patrycja       Skibska               527: 254
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              396: 366
  13 Andrzej        Burczyk              - Krzysztof      Kodzis                268: 409
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Samir          Chakrar               439: 295
  15 Kamil          Kister               - Katarzyna      Polak                 397: 316
  16 Donata         Stuczyńska           - Mariusz        Kubicki               394: 409
  17 Zbigniew       Wietecki             - Walenty        Siemaszko             507: 322
  18 Sylwia         Łada                 - Maciej         Dąbrowski             439: 307
  19 Tomasz         Lewiński             - Zbigniew       Rybak                 386: 310
  20 Monika         Siemaszko            - Wojciech       Gołęcki               331: 340
  21 Łucja          Kodzis               - Joanna         Nawrocka              369: 395
  22 Marcin         Stachowski           - Maria          Skutela               382: 346
  23 Artur          Wawrzynowski         - Renata         Andracka              327: 345
  24 Lucyna         Śniadach             - Adam           Wencel                554: 234
  25 Sławomir       Długosz              - Jarosław       Paprocki              530: 347
  26 Mariusz        Michalski            - Teresa         Balewska              390: 369


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Ulatowski            - Kacper         Zegadło               396: 369
   2 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         490: 385
   3 Natalia        Woźniak              - Paweł          Jackowski             446: 442
   4 Dorota         Stachowska           - Piotr          Pietuchowski          309: 466
   5 Łukasz         Tuszyński            - Jolanta        Chłopińska            407: 344
   6 Dawid          Adamczyk             - Jakub          Zaryński              443: 365
   7 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Grzelec               444: 352
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Kodzis                391: 369
   9 Dariusz        Nawrocki             - Szymon         Płachta               355: 367
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Kister                345: 372
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Irena          Sołdan                265: 414
  12 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Kubicki               428: 362
  13 Tomasz         Lewiński             - Kazimierz      Merklejn              251: 470
  14 Patrycja       Skibska              - Grzegorz       Kurowski              347: 362
  15 Samir          Chakrar              - Zbigniew       Wietecki              422: 377
  16 Wojciech       Gołęcki              - Szymon         Dąbrowski             345: 419
  17 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Burczyk               362: 232
  18 Donata         Stuczyńska           - Łucja          Kodzis                318: 408
  19 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Polak                 421: 290
  20 Joanna         Nawrocka             - Lucyna         Śniadach              372: 346
  21 Walenty        Siemaszko            - Sławomir       Długosz               380: 287
  22 Monika         Siemaszko            - Marcin         Stachowski            396: 366
  23 Maciej         Dąbrowski            - Renata         Andracka              350: 294
  24 Maria          Skutela              - Mariusz        Michalski             338: 406
  25 Teresa         Balewska             - Artur          Wawrzynowski          386: 316
  26 Jarosław       Paprocki             - Adam           Wencel                318: 349


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Dawid          Pikul                 377: 429
   2 Dariusz        Ulatowski            - Natalia        Woźniak               418: 429
   3 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Tuszyński             331: 436
   4 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Adamczyk              457: 266
   5 Szymon         Płachta              - Paweł          Jackowski             379: 359
   6 Kamil          Kister               - Dorota         Stachowska            443: 348
   7 Michał         Alabrudziński        - Jolanta        Chłopińska            404: 383
   8 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           444: 352
   9 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                295: 429
  10 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Kodzis                400: 262
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Samir          Chakrar               263: 477
  12 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Zaryński              369: 578
  13 Dariusz        Nawrocki             - Sylwia         Łada                  336: 457
  14 Adam           Grzelec              - Krzysztof      Zawadzki              353: 396
  15 Walenty        Siemaszko            - Joanna         Nawrocka              318: 309
  16 Łucja          Kodzis               - Zbigniew       Rybak                 467: 323
  17 Mariusz        Kubicki              - Monika         Siemaszko             447: 348
  18 Tomasz         Lewiński             - Maciej         Dąbrowski             303: 337
  19 Patrycja       Skibska              - Wojciech       Gołęcki               403: 255
  20 Andrzej        Burczyk              - Donata         Stuczyńska            305: 308
  21 Katarzyna      Polak                - Marcin         Stachowski            374: 383
  22 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Michalski             408: 324
  23 Renata         Andracka             - Sławomir       Długosz               319: 423
  24 Adam           Wencel               - Artur          Wawrzynowski          283: 384
  25 Maria          Skutela              - Teresa         Balewska              344: 313
  26 Jarosław       Paprocki             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 15-05-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              160.01  29761  186
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.58  31438  197
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 159.53  31746  199
   4 Dawid Pikul                    Poznań               158.64  30617  193
   5 Kamil Górka                    Kraków               157.52  30874  196
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             157.44  31488  200
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.10  27763  179
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.40  23006  149
   9 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.61  30569  199
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              152.70  30081  197
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.65  28545  187
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  14 Michał Makowski                Warszawa             151.63  11372   75
  15 Kacper Zegadło                 Warszawa             151.13  29621  196
  16 Dominik Urbacki                Pruszków             150.30  28708  191
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.15  30031  200
  18 Mariusz Wrześniewski           Kraków               149.98  29247  195
  19 Mateusz Borsuk                 Reda                 149.58  16603  111
  20 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             149.23  29547  198
  21 Justyna Górka                  Kraków               149.10  27285  183
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  23 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.03  28912  194
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.20  28262  192
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.55  17293  118
  26 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.46  29291  200
  27 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.28  17846  122
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.24  11407   78
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            145.97  27734  190
  30 Paweł Jackowski                Warszawa             145.41  28354  195
  31 Kamil Kister                   Puławy               145.24  27740  191
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            144.78  21283  147
  33 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.68  27344  189
  34 Grzegorz Łukasik               Konojady             144.65  28640  198
  35 Przemysław Rybicki             Otwock               143.92   9211   64
  36 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.84  27761  193
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.78  13803   96
  38 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.77  21278  148
  39 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.66  25285  176
  40 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  41 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.31   5123   36
  42 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.17  14075   99
  43 Jakub Błażejewski              Poznań               141.78  22826  161
  44 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.14  27382  194
  45 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.13  12561   89
  46 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.06  27366  194
  47 Janusz Krupiński               Bytom                141.03  23270  165
  48 Bogusław Szyszka               Oława                140.66  26303  187
  49 Robert Kamiński                Warszawa             140.57   6607   47
  50 Rafał Matczak                  Milanówek            140.43  23171  165
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.02  16943  121
  52 Jan Mrozowski                  Kraków               139.95  27430  196
  53 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.43  27885  200
  54 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  55 Michał Waszkiewicz             Białystok            138.83  18187  131
  56 Marek Reda                     Dębówka              138.83  23601  170
  57 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.82  22212  160
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.13  26797  194
  59 Szymon Płachta                 Warszawa             137.46  27217  198
  60 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.25  15235  111
  61 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.68  17768  130
  62 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             136.14  26955  198
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.13  27089  199
  64 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  65 Natalia Woźniak                Dziwnówek            135.94  25964  191
  66 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            135.79   9913   73
  67 Dariusz Kuć                    Stargard             135.50  17479  129
  68 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  69 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.51  19100  142
  70 Irena Sołdan                   Sopot                134.41  26075  194
  71 Barbara Obremska               Wrocław              134.31  26324  196
  72 Konrad Sowula                  Kraków               134.23  15571  116
  73 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  74 Piotr Domański                 Lublin               133.90   6695   50
  75 Michał Kolaj                   Ostróda              133.86   7764   58
  76 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  77 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.50  25098  188
  78 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.81  16734  126
  79 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.79  13146   99
  80 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.71  24020  181
  81 Joanna Juszczak                Warszawa             132.63  25995  196
  82 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.54  24918  188
  83 Michał Rogalewicz              Poznań               132.51  25839  195
  84 Radosław Jachna                Łódź                 132.49  15899  120
  85 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.22  26179  198
  86 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       132.09  18229  138
  87 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.03  25482  193
  88 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.00  25344  192
  89 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.93  22033  167
  90 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  91 Dariusz Ulatowski              Tuchola              131.91  25063  190
  92 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.69   4741   36
  93 Piotr Broda                    Sandomierz           131.66  25543  194
  94 Łukasz Sornek                  Mikołów              131.66  25937  197
  95 Krzysztof Gibas                Kraków               131.65  25804  196
  96 Alicja Grąbczewska             Szczecin             131.39  21416  163
  97 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.29   8271   63
  99 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.16  25969  198
 100 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
 101 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            130.74  18827  144
 102 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.44   4696   36
 103 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 104 Marcin Ceglarek                Kraków               130.39  19297  148
 105 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.89   8183   63
 106 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.75   9472   73
 107 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.64  23335  180
 108 Zdzisław Szota                 Warszawa             129.03  12129   94
 109 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.99  24379  189
 110 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.84  24351  189
 111 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.67  24834  193
 112 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 113 Tomasz Górka                   Kraków               128.52   8097   63
 114 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.52   9382   73
 115 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.42  25298  197
 116 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.36  18612  145
 117 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  14882  116
 118 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.99  25597  200
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.84  18537  145
 120 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.55  11735   92
 121 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            127.38  17578  138
 122 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 123 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.24  22649  178
 124 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.20   6487   51
 125 Samir Chakrar                  Poznań               127.17   4578   36
 126 Marek Rogalski                 Warszawa             127.16  21618  170
 127 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.13   5975   47
 128 Marcin Rogala                  Warszawa             127.08  21349  168
 129 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.02  17021  134
 130 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.76   9127   72
 131 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 132 Dorota Stachowska              Wydartowo I          126.66  23179  183
 133 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.61   8989   71
 134 Agnieszka Walas                Kraków               126.59  24811  196
 135 Marta Bajorek                  Warszawa             126.51  24543  194
 136 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.08  21181  168
 137 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 138 Leszek Stecuła                 Bytom                125.96   9825   78
 139 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 140 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.64  22867  182
 141 Anita Bruska                   Gdynia               125.57  15948  127
 142 Czesław Grajewski              Białystok            125.47  13300  106
 143 Agata Kuć                      Stargard             125.41  23327  186
 144 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.08   7380   59
 145 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.86  16607  133
 146 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.79  24210  194
 147 Ewa Szałas                     Katowice             124.55  18931  152
 148 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.42   4479   36
 149 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.94  23672  191
 150 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  16603  134
 151 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 152 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               123.84   6316   51
 153 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            123.61  10507   85
 154 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            123.56  16186  131
 155 Dariusz Sowula                 Kraków               123.24  13556  110
 156 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 157 Jarosław Olek                  Warszawa             123.02  14639  119
 158 Grzegorz Papciak               Jodłowa              123.00  15498  126
 159 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 160 Tomasz A. Praga                Białystok            122.86   4423   36
 161 Dorota Kuć                     Stargard             122.84  12775  104
 162 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.79  10314   84
 163 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 164 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.04  22334  183
 165 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 166 Teresa Zalewska                Racibórz             121.59  23345  192
 167 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 168 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.33  24144  199
 169 Beata Piotrowska               Łódź                 121.03  13676  113
 170 Maciej Perzyński               Piła                 120.76  12559  104
 171 Jakub Onoszko                  Gdynia               120.57  12419  103
 172 Maciej Nawrocki                Babimost             120.47   4337   36
 173 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.29  22856  190
 174 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.17  21150  176
 175 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.13  13575  113
 176 Agnieszka Matus                Milanówek            119.95  23270  194
 177 Bożena Guział                  Racibórz             119.82  18213  152
 178 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.72   7183   60
 179 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.28   9065   76
 180 Krzysztof Zawadzki             Sampława             119.23  20626  173
 181 Marianna Kozłowska             Białystok            119.11  11315   95
 182 Daniel Janus                   Wąchock              119.05   4643   39
 183 Ewelina Gruda                  Białystok            119.03   8689   73
 184 Diana Pietrzykowska            Szczecin             119.00  23324  196
 185 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.74  18405  155
 187 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.45   8884   75
 188 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.32  15737  133
 189 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.31  22479  190
 190 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.30   5087   43
 191 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.24  20101  170
 192 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.14  23274  197
 193 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.08   6967   59
 194 Maria Skutela                  Warszawa             117.87  23220  197
 195 Jerzy Luter                    Bytom                117.81  22620  192
 196 Sławomir Długosz               Ostróda              117.75  14719  125
 197 Robert Wagner                  Wrocław              117.62  18348  156
 198 Sławomir Wolski                Wrocław              117.44  22901  195
 199 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 200 Lucyna Śniadach                Rumia                117.33  21119  180
 201 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.17   5624   48
 202 Urszula Solarska               Łódź                 117.13  23426  200
 203 Anna Krynicka                  Warszawa             116.92   8769   75
 204 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 205 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.43  15718  135
 206 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 207 Renata Andracka                Zwola                116.35  22107  190
 208 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 209 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 210 Adam Janicki                   Wrocław              115.90  17848  154
 211 Jacek Nowak                    Szczecin             115.84   8572   74
 212 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.67   4164   36
 213 Marta Świątkowska              Wrocław              115.48  22981  199
 214 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 215 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.26  18327  159
 216 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 217 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.03   6902   60
 218 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 219 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.89   9306   81
 220 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 221 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.56  20277  177
 222 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 223 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.93   6836   60
 224 Patrycja Skibska               Warszawa             113.80   3983   35
 225 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.76   5233   46
 226 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            113.62  17952  158
 227 Maciej Kuć                     Stargard             113.58   4884   43
 228 Monika Siemaszko               Lipiany              113.57  19648  173
 229 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 113.53  22366  197
 230 Józef Burzyński                Ełk                  113.47  15205  134
 231 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               113.38   6009   53
 232 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.22  19701  174
 233 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 234 Adam Grzelec                   Poznań               112.83  15909  141
 235 Beata Kiżewska                 Świnoujście          112.78   7105   63
 236 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 237 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 238 Marta Sztajnert                Wisła                112.17  13460  120
 239 Maciej Dąbrowski               Warszawa             112.11  22423  200
 240 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 241 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.79  21687  194
 242 Katarzyna Bogusławska          Piastów              111.48   6466   58
 243 Joanna Brychcy                 Katowice             111.07  21991  198
 244 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 245 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.91  21294  192
 246 Adam Sternik                   Kętrzyn              110.85  10642   96
 247 Agnieszka Dawid                Kraków               110.71   8303   75
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            110.30  17758  161
 249 Waldemar Wypchał               Kraków               110.25  21168  192
 250 Marcin Kurowski                Racibórz             110.15  19056  173
 251 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.94  20888  190
 252 Iza Kraj                       Warszawa             109.76   4061   37
 253 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.48  17407  159
 254 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 255 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     109.22  13107  120
 256 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.06   7743   71
 257 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          108.81   6855   63
 258 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             108.54   5210   48
 259 Dominik Ulejczyk               Będzin               107.71  21435  199
 260 Szymon Stępień                 Bytom                107.66  12273  114
 261 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 262 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.02   5565   52
 263 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 264 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.77   3310   31
 265 Zofia Górka                    Łęczna               106.71   6723   63
 266 Iwona Duźniak                  Dębica               106.64   4159   39
 267 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 268 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.37   5212   49
 269 Miłosz Meller                  Poznań               105.80   3174   30
 270 Michał Dreczka                 Poznań               105.19   8520   81
 271 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.13   4941   47
 272 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       105.11   6412   61
 273 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 274 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.96  15849  151
 275 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 276 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 277 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.09  18840  181
 279 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 280 Konrad Pajączek                Milanówek            103.46  10967  106
 281 Karolina Urbańska              Poznań               103.19  19503  189
 282 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               102.83   4833   47
 283 Lidia Żywna                    Gdynia               102.43  11062  108
 284 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.05   5715   56
 285 Agnieszka Antos                Racibórz             101.90   4280   42
 286 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.67  11590  114
 287 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.45   3145   31
 288 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           101.25  18022  178
 289 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.61   6942   69
 290 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 291 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.03   3601   36
 292 Karolina Mak                   Wrocław              100.01  16201  162
 293 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.65  16342  164
 294 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.55   3055   31
 295 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 296 Marta Wawrzyn                  Pruszków              97.84  12621  129
 297 Wanda Grabiec                  Tarnów                97.83   9881  101
 298 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 299 Karolina Szubska               Jaworzno              96.87   4359   45
 300 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.40  18413  191
 301 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.93   6427   67
 302 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             95.68   7463   78
 303 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.44   3245   34
 304 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 305 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 306 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.35  11511  122
 307 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 308 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   6666   72
 309 Marta Majewska                 Wadowice              92.14   5252   57
 310 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 311 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 312 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 313 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 314 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.74  17858  199
 315 Teresa Balewska                Reda                  89.61  17743  198
 316 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.40   5481   62
 317 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 318 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 319 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.83   5514   65
 320 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 321 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             83.75   5611   67
 322 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 323 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 324 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.04  10886  136
 325 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.41   7385   93
 326 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 327 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             77.55   2404   31
 328 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 329 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 330 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 331 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.54   3726   56
 332 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.40   3349   52
 333 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 15-05-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            111.62   3237   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   5 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   6 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Szymon Sztajnert               Wisła                 66.11   1851   28
   9 Piotr Latoszek                 Warszawa             114.04   2965   26
  10 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  11 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  12 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  13 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  14 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  15 Jacek Mańko                    Poznań               141.71   3401   24
  16 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       136.21   3269   24
  17 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  18 Michał Szorc                   Białystok            132.46   3179   24
  19 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  20 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  21 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.12   3051   24
  22 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  23 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  24 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  25 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  26 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  27 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.04   2857   24
  28 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  29 Katarzyna Polak                Warszawa             116.67   2800   24
  30 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  31 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.67   2728   24
  32 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  33 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  34 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  35 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  36 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  37 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  38 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  39 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  40 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  41 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  42 Piotr Rosół                    Warszawa             124.74   2869   23
  43 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  44 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  45 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  46 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  47 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  48 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  49 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  50 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  51 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  52 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  53 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  54 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.43   1965   23
  55 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  56 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  57 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  58 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  59 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  60 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  61 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  62 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  63 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  64 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  65 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  66 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  67 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  68 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  69 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  70 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  71 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.76   1968   17
  72 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  73 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  74 Adam Wencel                    Bydgoszcz             94.06   1599   17
  75 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  76 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  77 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.87   1813   15
  78 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  79 Aleksandra Brzeska             Piastów               85.00   1275   15
  80 Stanisław Gasik                Warszawa             136.07   1905   14
  81 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       85.07   1191   14
  82 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  83 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  84 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  85 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  86 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  87 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  88 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  89 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  90 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  91 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  92 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  93 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  94 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  95 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  96 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  97 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  98 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  99 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 100 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 101 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 102 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 103 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 104 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 105 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 106 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 107 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 108 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 109 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 110 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 111 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 112 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 113 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 114 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 115 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 116 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 117 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 118 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 119 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 120 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 121 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 122 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 123 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 124 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 125 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 126 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 127 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 128 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 129 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 130 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 131 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 132 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 133 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 134 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 135 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 136 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.08   1105   12
 137 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 138 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 139 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.67   1016   12
 140 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 141 Magdalena Maternicka           Gdynia                81.92    983   12
 142 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 143 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 144 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 145 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 146 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 147 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 148 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 149 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 150 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 151 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 152 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 153 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 154 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 155 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 156 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 157 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 158 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 159 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 160 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 161 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 162 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 163 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 164 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 165 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 166 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 167 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 168 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 169 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 170 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 171 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 172 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 173 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 174 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 175 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 176 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 177 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 178 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 179 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 180 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 181 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 182 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 183 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 184 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 185 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 186 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 187 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 188 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 189 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 190 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 191 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 192 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 193 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 194 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 195 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 196 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 197 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 198 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 199 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 200 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 201 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 202 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 203 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 204 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 205 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 206 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 207 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 208 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 209 Tomasz Polański                Ciechanów             89.88    719    8
 210 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 211 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 212 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 213 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 214 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 215 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 216 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 217 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 218 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 219 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 220 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 221 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 222 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 223 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 224 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 225 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 226 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 227 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 228 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 229 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 230 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 231 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 232 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 233 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 234 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 235 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 236 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 237 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 238 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 239 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 240 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 241 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 242 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 243 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 244 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 245 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 246 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 247 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 248 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 249 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 250 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 251 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 252 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 253 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 254 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 255 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 256 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 257 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 258 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 259 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 260 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 261 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 262 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie