Katowice21
października
Katowice 21 października Babskie granie (turniej bez jaj)
Nowy Dwór Mazowiecki28
października
Nowy Dwór Mazowiecki 28-29 października XX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2017
Katowice 4
listopada
Katowice 4- 5 listopada IV Turniej Tysiąclecia
Marek Reda mistrzem Nowego Dworu Mazowieckiego28 - 29 października 2017 — XX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w ScrabbleNowy Dwór Mazowiecki, 28 - 29 października 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Marek Reda mistrzem Nowego Dworu Mazowieckiego28-go października w sobotnie jesienne przedpołudnie na XX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego przyjechało prawie 50 osób. Ciepła przestronna sala Ośrodka Kultury pozwoliła zapomnieć wszystkim o październikowej zawierusze. Jubileuszowe mistrzostwa otworzyła organizatorka, Pani Lidia Godlewska, która serdecznie przywitała wszystkich, szczególną uwagę skupiając na dwóch matuzalemach związanych z dwudziestoletnią historią nowodworskich rozgrywek. Oczywiście mowa o Andrzeju KwiatkowskimTomku Zwolińskim.

Mijała partia za partią a czołówka zmieniała się jak w kalejdoskopie. Szybko okazało się, że ubiegłoroczny zwycięzca Miras nie obroni tytułu, a Aniołek, lider rankingu pozwala się gonić. Okazję wykorzystali: Marek Reda, który po wygraniu ostatniej partii zajął pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium stanął Stanisław Rydzik. Długo nieoglądany na medalowych miejscach Gościu, zaprezentował „taniec szczęścia”, za którym nie nadążały aparaty fotograficzne. Na trzecim stopniu stanął Mariusz Skrobosz. Panowie dostali puchary i wartościowe nagrody rzeczowe. Tytuł najlepszej kobiety wywalczyła Małgorzata Deszczyńska. Na turnieju nie zabrakło debiutantów. Po raz pierwszy w „realu” zagrali: Nowodworzanka Jadwiga Marzec i rodzony brat Zwoli Piotr Zwoliński. W związku z jubileuszem, nagrody zostały wręczone dwudziestu osobom.

Na miejscu był bufet z domowym jedzeniem, wiec niczego nam nie brakowało.

Sponsorami turnieju byli: Firma „REMI” Barbara Torzewska, Kwiaciarnia Okońscy i Firma Fulton.
Szczególne podziękowania należą się Pani Lidii Godlewskiej, dzięki której turnieje w Nowym Dworze Mazowieckim organizowane są zawsze na najwyższym poziomie.

Do zobaczenia za rok.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble
XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
XVII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekNowodworski Ośrodek Kultury ul: I. Paderewskiego 1A, 05-100 Nowy Dwór Maz.
tel: 22 732 08 76 wew. 31
Obrońca tytułuMirosław Uglik
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 28 października (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 29 października (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek — Zmiana godziny rozpoczęcia (uwaga: zmiana czasu)
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazddojazd z Warszawy z Pl. Bankowego autobusem PPKS i Translud oraz koleją z Dworca Gdańskiego . Samochodem dotrzeć do ulicy Paderewskiego i pod wiaduktem wjechać w bramę przy Policji Powiatowej, po 30 metrach jest nasz ośrodek.
Wyżywieniena miejscu w kawiarni : zestaw śniadaniowy 10-13zł, obiad 14-16zł, kolacja 10-13zł, w pobliżu pizzeria i sklep BIEDRONKA
NoclegiBEST WESTERN Airport Modlin (były TOP HOTEL) — pokój jednoosobowy – 130zł, pokój dwuosobowy- 145 zł i pokój trzyosobowy -240 zł, w cenie śniadanie w postaci bufetu szwedzkiego . Pokoje z  łazienkami, wyposażone w telewizor i bezpłatny Internet. Hotel mieści się 50 metrów od naszego ośrodka. Rezerwacja na hasło „turniej scrabblowy” pod nr tel. 22 785 71 00. Proszę o dużo wcześniejszą rezerwację. Dodatkowo na terenie miasta są inne, tańsze hotele. Hotel Bartnik -22 775 83 02, Elektromex Hotel- 22 775 36 70, Kwatery Prywatne Małgorzata Jastrzębska tel. 502 295 123, Hotelik Pod Sosną tel. 602 354 413.
NagrodyI miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
II miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
III miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
Z okazji dwudziestolecia turnieju łącznie z I, II, III miejscem 20 nagród rzeczowych
OrganizatorzyNowodworski Ośrodek Kultury -Lidia Godlewska 22 732 08 76 w 31, mail: lidia.godlewska@nok.nowydwormaz.pl
SponsorzyFirma „REMI” Barbara Torzewska, Kwiaciarnia Okońscy, Firma Fulton


Wyniki turnieju XX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Reda                 Dębówka                140.50     10.0     4909     2044      756
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.21      9.0     5149     1975      628
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               161.22      9.0     4982     1983      396
  4 Rafał           Matczak              Milanówek              137.41      9.0     4878     1984      655
  5 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               145.21      8.0     5130     1889      547
  6 Kacper          Zegadło              Warszawa               151.52      8.0     4962     1889      745
  7 Michał          Waszkiewicz          Białystok              138.75      8.0     4922     1833      217
  8 Paweł           Jackowski            Warszawa               146.03      8.0     4747     1852      213
  9 Robert          Kamiński             Warszawa               133.48      7.0     4978     1685      390
 10 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               149.48      7.0     4926     1755      250
 11 Michał          Alabrudziński        Włocławek              165.96      7.0     4907     1778      470
 12 Szymon          Płachta              Warszawa               139.53      7.0     4717     1684      344
 13 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.14      7.0     4702     1793      303
 14 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    137.20      7.0     4652     1626      230
 15 Marcin          Rogala               Warszawa               126.40      7.0     4592     1768      -71
 16 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               133.37      7.0     4581     1666       26
 17 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                148.58      7.0     4366     1677       42
 18 Marta           Bajorek              Warszawa               126.57      6.0     4891     1570      536
 19 Daniel          Janus                Wąchock                126.65      6.0     4891     1548      311
 20 Czesław         Grajewski            Białystok              124.25      6.0     4622     1519      444
 21 Piotr           Domański             Lublin                 134.34      6.0     4606     1621      -95
 22 Paweł           Maciejczuk           Białystok              125.87      6.0     4531     1554      179
 23 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               132.10      6.0     4466     1482     -113
 24 Joanna          Ostrowska            Warszawa               120.65      6.0     4401     1602     -124
 25 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.20      6.0     4350     1674     -356
 26 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               112.33      6.0     4230     1605     -337
 27 Dorota          Ostrowska            Białystok              110.21      6.0     4147     1628     -368
 28 Mirosław        Uglik                Warszawa               151.03      5.0     4613     1401      225
 29 Piotr           Broda                Sandomierz             139.77      5.0     4487     1409      298
 30 Joanna          Juszczak             Warszawa               137.34      5.0     4471     1427       -3
 31 Katarzyna       Polak                Warszawa               134.74      5.0     4411     1408       56
 32 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.28      5.0     4394     1386      -97
 33 Tomasz          Sehnal               Warszawa               118.90      5.0     4275     1449      -62
 34 Irena           Sołdan               Sopot                  135.53      5.0     4212     1360     -222
 35 Adam            Sternik              Kętrzyn                114.36      5.0     4156     1390     -315
 36 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     4060     1341     -538
 37 Agnieszka       Matus                Milanówek              122.54      4.0     4270     1266       42
 38 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              122.73      4.0     4177     1263     -198
 39 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            118.17      4.0     4117     1368     -687
 40 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      4.0     3954     1343     -743
 41 Jakub           Zaryński             Świnoujście            144.38      4.0     2696      983      114
 42 Piotr           Pietuchowski         Białystok              151.86      4.0     2453      956      333
 43 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.73      3.5     4322     1232     -120
 44 Renata          Andracka             Zwola                  117.08      3.5     3766     1199     -924
 45 Piotr           Zwoliński            Skierdy                100.00      2.0     3557     1037     -986
 46 Jadwiga         Marzec               Nowy Dwór Mazowiecki   100.00      1.0     3108      925    -1992
 47 Agnieszka       Madej                Warszawa               100.00      0.0        1       85     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble



	Michał Alabrudziński 165.96 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Sporczyk              132.73 +  384: 367  183
    2     8 Rafał          Wesołowski            134.14 -  362: 426   84
    3     8 Piotr          Pietuchowski          151.86 -  313: 408  102
    4    15 Małgorzata     Deszczyńska           133.37 +  470: 291  183
    5    14 Joanna         Ostrowska             120.65 +  355: 331  171
    6     8 Szymon         Płachta               139.53 +  543: 312  190
    7     7 Piotr          Domański              134.34 +  356: 324  184
    8     4 Grzegorz       Kurowski              145.21 -  396: 488   95
    9     5 Kazimierz      Merklejn              149.48 +  544: 331  199
   10     3 Mariusz        Skrobosz              161.22 -  377: 438  111
   11     6 Maciej         Sancewicz             137.20 +  407: 282  187
   12     4 Michał         Waszkiewicz           138.75 -  400: 439   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Mariusz Skrobosz 161.22 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Szymon         Dąbrowski             132.10 +  426: 383  182
    2    12 Joanna         Ostrowska             120.65 +  393: 347  171
    3     3 Kacper         Zegadło               151.52 +  406: 334  202
    4     2 Stanisław      Rydzik                144.21 +  471: 395  194
    5     1 Robert         Kamiński              133.48 +  420: 419  183
    6     1 Grzegorz       Kurowski              145.21 -  361: 520   95
    7     3 Andrzej        Kwiatkowski           130.20 +  473: 280  180
    8     2 Marek          Reda                  140.50 -  310: 455   90
    9     4 Rafał          Wesołowski            134.14 +  453: 341  184
   10     3 Michał         Alabrudziński         165.96 +  438: 377  216
   11     2 Paweł          Jackowski             146.03 +  449: 337  196
   12     1 Marek          Reda                  140.50 -  382: 398   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1983  / 12 165.25




	Piotr Pietuchowski 151.86 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     3 Grzegorz       Kurowski              145.21 -  383: 420   95
    3     8 Michał         Alabrudziński         165.96 +  408: 313  216
    4     4 Dorota         Ostrowska             110.21 +  493: 245  160
    5     2 Kazimierz      Merklejn              149.48 +  382: 350  199
    6     4 Piotr          Domański              134.34 +  431: 384  184
    7     2 Kacper         Zegadło               151.52 -  356: 408  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  /  6 159.33




	Kacper Zegadło 151.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Kwiatkowski           130.20 +  475: 275  180
    2     4 Katarzyna      Polak                 134.74 +  432: 401  185
    3     3 Mariusz        Skrobosz              161.22 -  334: 406  111
    4     5 Michał         Waszkiewicz           138.75 +  478: 316  189
    5     5 Paweł          Jackowski             146.03 +  440: 306  196
    6     3 Marcin         Rogala                126.40 +  392: 387  176
    7     2 Piotr          Pietuchowski          151.86 +  408: 356  202
    8     1 Stanisław      Rydzik                144.21 -  314: 368   94
    9     1 Marek          Reda                  140.50 +  457: 318  190
   10     1 Grzegorz       Kurowski              145.21 -  358: 364   95
   11     4 Rafał          Matczak               137.41 -  388: 414   87
   12     5 Rafał          Wesołowski            134.14 +  486: 306  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1889  / 12 157.42




	Mirosław Uglik 151.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Daniel         Janus                 126.65 +  410: 344  177
    2     2 Dorota         Ostrowska             110.21 -  327: 390   60
    3    10 Piotr          Broda                 139.77 +  439: 377  190
    4    11 Paweł          Jackowski             146.03 -  335: 414   96
    5    15 Bartosz        Bartczak              100.00 +  424: 375  150
    6     6 Rafał          Wesołowski            134.14 -  350: 395   84
    7    16 Tomasz         Zwoliński             148.58 -  388: 392   99
    8    12 Adam           Sternik               114.36 +  452: 221  164
    9    11 Maciej         Dąbrowski             112.33 -  369: 381   62
   10    14 Tomasz         Sehnal                118.90 -  381: 394   69
   11    13 Paweł          Maciejczuk            125.87 -  324: 346   76
   12    17 Agnieszka      Matus                 122.54 +  414: 359  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Kazimierz Merklejn 149.48 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Bajorek               126.57 +  467: 324  177
    2     5 Maciej         Sancewicz             137.20 +  471: 306  187
    3     1 Tomasz         Sehnal                118.90 +  369: 307  169
    4     1 Rafał          Wesołowski            134.14 +  398: 367  184
    5     2 Piotr          Pietuchowski          151.86 -  350: 382  102
    6     5 Andrzej        Kwiatkowski           130.20 -  339: 495   80
    7     8 Paweł          Jackowski             146.03 -  404: 463   96
    8     9 Piotr          Domański              134.34 +  507: 382  184
    9     5 Michał         Alabrudziński         165.96 -  331: 544  116
   10     7 Małgorzata     Deszczyńska           133.37 +  493: 341  183
   11     5 Szymon         Płachta               139.53 +  456: 318  190
   12     3 Rafał          Matczak               137.41 -  341: 447   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Tomasz Zwoliński 148.58 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Rogala                126.40 -  376: 433   76
    2    14 Czesław        Grajewski             124.25 +  386: 372  174
    3    17 Maciej         Dąbrowski             112.33 +  370: 231  162
    4     8 Marek          Reda                  140.50 -  318: 385   90
    5    12 Daniel         Janus                 126.65 +  416: 352  177
    6     9 Rafał          Matczak               137.41 -  279: 334   87
    7    16 Mirosław       Uglik                 151.03 +  392: 388  201
    8    10 Michał         Waszkiewicz           138.75 -  363: 505   89
    9    12 Piotr          Broda                 139.77 +  331: 318  190
   10     9 Joanna         Juszczak              137.34 +  373: 340  187
   11     8 Rafał          Wesołowski            134.14 -  328: 371   84
   12    11 Dorota         Ostrowska             110.21 +  434: 295  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Paweł Jackowski 146.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Maciejczuk            125.87 +  390: 375  176
    2     6 Rafał          Matczak               137.41 +  405: 353  187
    3     4 Rafał          Wesołowski            134.14 -  317: 503   84
    4    11 Mirosław       Uglik                 151.03 +  414: 335  201
    5     5 Kacper         Zegadło               151.52 -  306: 440  102
    6    10 Marta          Bajorek               126.57 +  458: 408  177
    7     8 Kazimierz      Merklejn              149.48 +  463: 404  199
    8     5 Marcin         Rogala                126.40 -  302: 335   76
    9     8 Andrzej        Kwiatkowski           130.20 +  465: 280  180
   10     6 Robert         Kamiński              133.48 +  462: 372  183
   11     2 Mariusz        Skrobosz              161.22 -  337: 449  111
   12     6 Marcin         Rogala                126.40 +  428: 280  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 12 154.33




	Grzegorz Kurowski 145.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Czesław        Grajewski             124.25 +  405: 313  174
    2     3 Piotr          Pietuchowski          151.86 +  420: 383  202
    3     2 Robert         Kamiński              133.48 -  346: 394   83
    4    12 Joanna         Ostrowska             120.65 +  392: 358  171
    5     8 Paweł          Maciejczuk            125.87 +  491: 362  176
    6     1 Mariusz        Skrobosz              161.22 +  520: 361  211
    7     1 Marek          Reda                  140.50 -  359: 417   90
    8     4 Michał         Alabrudziński         165.96 +  488: 396  216
    9     3 Marcin         Rogala                126.40 +  607: 329  176
   10     1 Kacper         Zegadło               151.52 +  364: 358  202
   11     1 Stanisław      Rydzik                144.21 -  346: 416   94
   12     2 Stanisław      Rydzik                144.21 -  392: 496   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1889  / 12 157.42




	Jakub Zaryński 144.38 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Ślusarska             122.73 +  380: 280  173
    2     9 Stanisław      Rydzik                144.21 -  358: 449   94
    3     9 Rafał          Matczak               137.41 -  326: 378   87
    4    14 Piotr          Broda                 139.77 +  425: 383  190
    5     9 Szymon         Płachta               139.53 -  308: 452   90
    6    19 Maciej         Dąbrowski             112.33 +  428: 321  162
    7    11 Joanna         Juszczak              137.34 +  471: 319  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  /  7 140.43




	Stanisław Rydzik 144.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Matus                 122.54 +  434: 363  173
    2     9 Jakub          Zaryński              144.38 +  449: 358  194
    3     5 Piotr          Domański              134.34 +  471: 322  184
    4     2 Mariusz        Skrobosz              161.22 -  395: 471  111
    5     4 Marcin         Rogala                126.40 -  358: 436   76
    6     7 Katarzyna      Polak                 134.74 +  534: 322  185
    7     4 Rafał          Matczak               137.41 +  454: 423  187
    8     1 Kacper         Zegadło               151.52 +  368: 314  202
    9     2 Robert         Kamiński              133.48 +  425: 302  183
   10     2 Marek          Reda                  140.50 -  349: 472   90
   11     1 Grzegorz       Kurowski              145.21 +  416: 346  195
   12     2 Grzegorz       Kurowski              145.21 +  496: 392  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1975  / 12 164.58




	Marek Reda 140.50 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zbigniew       Rybak                 121.28 +  384: 360  171
    2     7 Piotr          Domański              134.34 -  324: 329   84
    3    12 Bartosz        Bartczak              100.00 +  493: 222  150
    4     8 Tomasz         Zwoliński             148.58 +  385: 318  199
    5     7 Łukasz         Przyszlak             118.17 +  427: 302  168
    6     2 Robert         Kamiński              133.48 +  421: 410  183
    7     1 Grzegorz       Kurowski              145.21 +  417: 359  195
    8     2 Mariusz        Skrobosz              161.22 +  455: 310  211
    9     1 Kacper         Zegadło               151.52 -  318: 457  102
   10     2 Stanisław      Rydzik                144.21 +  472: 349  194
   11     3 Marcin         Rogala                126.40 +  415: 355  176
   12     1 Mariusz        Skrobosz              161.22 +  398: 382  211
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2044  / 12 170.33




	Piotr Broda 139.77 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Ostrowska             120.65 -  351: 357   71
    2    20 Piotr          Zwoliński             100.00 +  455: 285  150
    3    10 Mirosław       Uglik                 151.03 -  377: 439  101
    4    14 Jakub          Zaryński              144.38 -  383: 425   94
    5    17 Agnieszka      Matus                 122.54 +  373: 274  173
    6    13 Bartosz        Bartczak              100.00 +  380: 243  150
    7    13 Małgorzata     Deszczyńska           133.37 +  384: 332  183
    8     8 Rafał          Matczak               137.41 -  381: 392   87
    9    12 Tomasz         Zwoliński             148.58 -  318: 331   99
   10    16 Adam           Sternik               114.36 +  413: 262  164
   11    14 Dorota         Ostrowska             110.21 -  390: 411   60
   12    12 Daniel         Janus                 126.65 -  282: 438   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Szymon Płachta 139.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Sehnal                118.90 -  339: 430   69
    2    22 Maciej         Dąbrowski             112.33 -  315: 427   62
    3    21 Renata         Andracka              117.08 +  569: 235  167
    4    13 Agnieszka      Matus                 122.54 +  386: 329  173
    5     9 Jakub          Zaryński              144.38 +  452: 308  194
    6     8 Michał         Alabrudziński         165.96 -  312: 543  116
    7    10 Katarzyna      Polak                 134.74 +  418: 281  185
    8    11 Łukasz         Przyszlak             118.17 +  421: 279  168
    9     7 Rafał          Matczak               137.41 -  355: 369   87
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           130.20 +  403: 364  180
   11     5 Kazimierz      Merklejn              149.48 -  318: 456   99
   12     8 Piotr          Domański              134.34 +  429: 352  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Michał Waszkiewicz 138.75 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Przyszlak             118.17 -  367: 368   68
    2    16 Adam           Sternik               114.36 +  399: 348  164
    3    16 Joanna         Juszczak              137.34 +  395: 341  187
    4     5 Kacper         Zegadło               151.52 -  316: 478  102
    5    10 Rafał          Matczak               137.41 -  357: 486   87
    6    16 Irena          Sołdan                135.53 +  475: 301  186
    7    14 Daniel         Janus                 126.65 +  484: 387  177
    8    10 Tomasz         Zwoliński             148.58 +  505: 363  199
    9     6 Maciej         Sancewicz             137.20 +  422: 412  187
   10     4 Marcin         Rogala                126.40 -  360: 425   76
   11     7 Piotr          Domański              134.34 +  403: 396  184
   12     4 Michał         Alabrudziński         165.96 +  439: 400  216
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Rafał Matczak 137.41 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Renata         Andracka              117.08 +  464: 224  167
    2     6 Paweł          Jackowski             146.03 -  353: 405   96
    3     9 Jakub          Zaryński              144.38 +  378: 326  194
    4     9 Andrzej        Kwiatkowski           130.20 -  365: 378   80
    5    10 Michał         Waszkiewicz           138.75 +  486: 357  189
    6     9 Tomasz         Zwoliński             148.58 +  334: 279  199
    7     4 Stanisław      Rydzik                144.21 -  423: 454   94
    8     8 Piotr          Broda                 139.77 +  392: 381  190
    9     7 Szymon         Płachta               139.53 +  369: 355  190
   10     5 Rafał          Wesołowski            134.14 +  453: 335  184
   11     4 Kacper         Zegadło               151.52 +  414: 388  202
   12     3 Kazimierz      Merklejn              149.48 +  447: 341  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 12 165.33




	Joanna Juszczak 137.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Sternik               114.36 +  358: 297  164
    2    11 Tomasz         Sehnal                118.90 -  327: 421   69
    3    16 Michał         Waszkiewicz           138.75 -  341: 395   89
    4    17 Krzysztof      Sporczyk              132.73 +  507: 355  183
    5    13 Irena          Sołdan                135.53 +  440: 296  186
    6    11 Łukasz         Przyszlak             118.17 -  371: 397   68
    7    11 Jakub          Zaryński              144.38 -  319: 471   94
    8    13 Bartosz        Bartczak              100.00 +  530: 244  150
    9    10 Zbigniew       Rybak                 121.28 +  363: 333  171
   10     9 Tomasz         Zwoliński             148.58 -  340: 373   99
   11    12 Andrzej        Kwiatkowski           130.20 -  298: 393   80
   12    13 Czesław        Grajewski             124.25 -  277: 499   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Maciej Sancewicz 137.20 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Dąbrowski             112.33 +  391: 234  162
    2     5 Kazimierz      Merklejn              149.48 -  306: 471   99
    3    15 Daniel         Janus                 126.65 -  396: 417   77
    4    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  460: 410  150
    5    11 Tomasz         Sehnal                118.90 +  405: 306  169
    6    12 Paweł          Maciejczuk            125.87 -  332: 353   76
    7    15 Joanna         Ostrowska             120.65 +  440: 396  171
    8     7 Marta          Bajorek               126.57 +  397: 371  177
    9     6 Michał         Waszkiewicz           138.75 -  412: 422   89
   10    10 Dorota         Ostrowska             110.21 +  345: 323  160
   11     6 Michał         Alabrudziński         165.96 -  282: 407  116
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           130.20 +  486: 312  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Irena Sołdan 135.53 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Ostrowska             110.21 -  297: 480   60
    2    17 Krzysztof      Sporczyk              132.73 -  368: 410   83
    3    20 Katarzyna      Ślusarska             122.73 +  425: 312  173
    4    20 Maciej         Dąbrowski             112.33 +  360: 300  162
    5    13 Joanna         Juszczak              137.34 -  296: 440   87
    6    16 Michał         Waszkiewicz           138.75 -  301: 475   89
    7    20 Renata         Andracka              117.08 +  427: 317  167
    8    14 Zbigniew       Rybak                 121.28 -  333: 384   71
    9    16 Joanna         Ostrowska             120.65 -  322: 363   71
   10    20 Jadwiga        Marzec                100.00 +  438: 271  150
   11    15 Czesław        Grajewski             124.25 -  295: 404   74
   12    18 Katarzyna      Ślusarska             122.73 +  350: 278  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Katarzyna Polak 134.74 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Madej                 100.00 +  400:   1  150
    2     4 Kacper         Zegadło               151.52 -  401: 432  102
    3    11 Paweł          Maciejczuk            125.87 +  407: 391  176
    4     7 Marcin         Rogala                126.40 -  283: 398   76
    5    16 Dorota         Ostrowska             110.21 +  439: 238  160
    6     7 Stanisław      Rydzik                144.21 -  322: 534   94
    7    10 Szymon         Płachta               139.53 -  281: 418   90
    8    16 Małgorzata     Deszczyńska           133.37 -  341: 481   83
    9    19 Bartosz        Bartczak              100.00 +  420: 269  150
   10    13 Marta          Bajorek               126.57 -  343: 426   77
   11    17 Łukasz         Przyszlak             118.17 +  462: 347  168
   12    14 Szymon         Dąbrowski             132.10 -  312: 420   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Piotr Domański 134.34 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jan            Pawłowski             100.00 +  464: 305  150
    2     7 Marek          Reda                  140.50 +  329: 324  190
    3     5 Stanisław      Rydzik                144.21 -  322: 471   94
    4    10 Daniel         Janus                 126.65 +  438: 354  177
    5     3 Rafał          Wesołowski            134.14 +  392: 371  184
    6     4 Piotr          Pietuchowski          151.86 -  384: 431  102
    7     7 Michał         Alabrudziński         165.96 -  324: 356  116
    8     9 Kazimierz      Merklejn              149.48 -  382: 507   99
    9    14 Łukasz         Przyszlak             118.17 +  412: 340  168
   10    11 Maciej         Dąbrowski             112.33 +  411: 410  162
   11     7 Michał         Waszkiewicz           138.75 -  396: 403   89
   12     8 Szymon         Płachta               139.53 -  352: 429   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Rafał Wesołowski 134.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Zwoliński             100.00 +  458: 256  150
    2     8 Michał         Alabrudziński         165.96 +  426: 362  216
    3     4 Paweł          Jackowski             146.03 +  503: 317  196
    4     1 Kazimierz      Merklejn              149.48 -  367: 398   99
    5     3 Piotr          Domański              134.34 -  371: 392   84
    6     6 Mirosław       Uglik                 151.03 +  395: 350  201
    7     6 Łukasz         Przyszlak             118.17 +  461: 266  168
    8     3 Andrzej        Kwiatkowski           130.20 +  368: 338  180
    9     4 Mariusz        Skrobosz              161.22 -  341: 453  111
   10     5 Rafał          Matczak               137.41 -  335: 453   87
   11     8 Tomasz         Zwoliński             148.58 +  371: 328  199
   12     5 Kacper         Zegadło               151.52 -  306: 486  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Robert Kamiński 133.48 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jadwiga        Marzec                100.00 +  491: 247  150
    2     1 Małgorzata     Deszczyńska           133.37 +  437: 363  183
    3     2 Grzegorz       Kurowski              145.21 +  394: 346  195
    4     3 Łukasz         Przyszlak             118.17 +  419: 389  168
    5     1 Mariusz        Skrobosz              161.22 -  419: 420  111
    6     2 Marek          Reda                  140.50 -  410: 421   90
    7     5 Marcin         Rogala                126.40 -  392: 512   76
    8     6 Paweł          Maciejczuk            125.87 +  512: 308  176
    9     2 Stanisław      Rydzik                144.21 -  302: 425   94
   10     6 Paweł          Jackowski             146.03 -  372: 462   96
   11     9 Tomasz         Sehnal                118.90 +  405: 318  169
   12     7 Marta          Bajorek               126.57 +  425: 377  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Małgorzata Deszczyńska 133.37 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bartosz        Bartczak              100.00 +  412: 330  150
    2     1 Robert         Kamiński              133.48 -  363: 437   83
    3    14 Joanna         Ostrowska             120.65 -  367: 372   71
    4    15 Michał         Alabrudziński         165.96 -  291: 470  116
    5    20 Szymon         Dąbrowski             132.10 +  372: 347  182
    6    18 Dorota         Ostrowska             110.21 +  388: 347  160
    7    13 Piotr          Broda                 139.77 -  332: 384   90
    8    16 Katarzyna      Polak                 134.74 +  481: 341  185
    9     9 Marta          Bajorek               126.57 +  387: 376  177
   10     7 Kazimierz      Merklejn              149.48 -  341: 493   99
   11    10 Daniel         Janus                 126.65 +  477: 352  177
   12     9 Paweł          Maciejczuk            125.87 +  370: 306  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Krzysztof Sporczyk 132.73 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         165.96 -  367: 384  116
    2    17 Irena          Sołdan                135.53 +  410: 368  186
    3    13 Andrzej        Kwiatkowski           130.20 -  332: 420   80
    4    17 Joanna         Juszczak              137.34 -  355: 507   87
    5    19 Katarzyna      Ślusarska             122.73 -  328: 341   73
    6    21 Szymon         Dąbrowski             132.10 -  384: 396   82
    7    21 Bartosz        Bartczak              100.00 -  302: 380   50
    8    19 Czesław        Grajewski             124.25 -  339: 415   74
    9    22 Jadwiga        Marzec                100.00 +  448: 261  150
   10    22 Piotr          Zwoliński             100.00 -  317: 318   50
   11    22 Renata         Andracka              117.08 +  400: 312  167
   12    21 Renata         Andracka              117.08 =  340: 340  117
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Szymon Dąbrowski 132.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              161.22 -  383: 426  111
    2    13 Marta          Bajorek               126.57 -  270: 536   77
    3    22 Piotr          Zwoliński             100.00 +  350: 285  150
    4    18 Paweł          Maciejczuk            125.87 -  272: 514   76
    5    20 Małgorzata     Deszczyńska           133.37 -  347: 372   83
    6    21 Krzysztof      Sporczyk              132.73 +  396: 384  183
    7    17 Czesław        Grajewski             124.25 +  374: 343  174
    8    17 Dorota         Ostrowska             110.21 -  373: 391   60
    9    18 Tomasz         Sehnal                118.90 -  302: 353   69
   10    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  540: 268  150
   11    18 Adam           Sternik               114.36 +  439: 395  164
   12    14 Katarzyna      Polak                 134.74 +  420: 312  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Andrzej Kwiatkowski 130.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kacper         Zegadło               151.52 -  275: 475  102
    2    19 Zbigniew       Rybak                 121.28 +  432: 408  171
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              132.73 +  420: 332  183
    4     9 Rafał          Matczak               137.41 +  378: 365  187
    5     6 Marta          Bajorek               126.57 +  383: 294  177
    6     5 Kazimierz      Merklejn              149.48 +  495: 339  199
    7     3 Mariusz        Skrobosz              161.22 -  280: 473  111
    8     3 Rafał          Wesołowski            134.14 -  338: 368   84
    9     8 Paweł          Jackowski             146.03 -  280: 465   96
   10     8 Szymon         Płachta               139.53 -  364: 403   90
   11    12 Joanna         Juszczak              137.34 +  393: 298  187
   12    10 Maciej         Sancewicz             137.20 -  312: 486   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Daniel Janus 126.65 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 151.03 -  344: 410  101
    2    21 Jadwiga        Marzec                100.00 +  422: 223  150
    3    15 Maciej         Sancewicz             137.20 +  417: 396  187
    4    10 Piotr          Domański              134.34 -  354: 438   84
    5    12 Tomasz         Zwoliński             148.58 -  352: 416   99
    6    15 Joanna         Ostrowska             120.65 -  402: 409   71
    7    14 Michał         Waszkiewicz           138.75 -  387: 484   89
    8    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  499: 344  150
    9    15 Katarzyna      Ślusarska             122.73 +  453: 352  173
   10    12 Zbigniew       Rybak                 121.28 +  471: 349  171
   11    10 Małgorzata     Deszczyńska           133.37 -  352: 477   83
   12    12 Piotr          Broda                 139.77 +  438: 282  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Marta Bajorek 126.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              149.48 -  324: 467   99
    2    13 Szymon         Dąbrowski             132.10 +  536: 270  182
    3     7 Agnieszka      Matus                 122.54 +  362: 319  173
    4     6 Tomasz         Sehnal                118.90 +  486: 304  169
    5     6 Andrzej        Kwiatkowski           130.20 -  294: 383   80
    6    10 Paweł          Jackowski             146.03 -  408: 458   96
    7     9 Zbigniew       Rybak                 121.28 +  428: 335  171
    8     7 Maciej         Sancewicz             137.20 -  371: 397   87
    9     9 Małgorzata     Deszczyńska           133.37 -  376: 387   83
   10    13 Katarzyna      Polak                 134.74 +  426: 343  185
   11    11 Maciej         Dąbrowski             112.33 +  503: 267  162
   12     7 Robert         Kamiński              133.48 -  377: 425   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Marcin Rogala 126.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             148.58 +  433: 376  199
    2    10 Łukasz         Przyszlak             118.17 -  316: 370   68
    3    18 Zbigniew       Rybak                 121.28 +  386: 380  171
    4     7 Katarzyna      Polak                 134.74 +  398: 283  185
    5     4 Stanisław      Rydzik                144.21 +  436: 358  194
    6     3 Kacper         Zegadło               151.52 -  387: 392  102
    7     5 Robert         Kamiński              133.48 +  512: 392  183
    8     5 Paweł          Jackowski             146.03 +  335: 302  196
    9     3 Grzegorz       Kurowski              145.21 -  329: 607   95
   10     4 Michał         Waszkiewicz           138.75 +  425: 360  189
   11     3 Marek          Reda                  140.50 -  355: 415   90
   12     6 Paweł          Jackowski             146.03 -  280: 428   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Paweł Maciejczuk 125.87 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jackowski             146.03 -  375: 390   96
    2    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  342: 286  150
    3    11 Katarzyna      Polak                 134.74 -  391: 407   85
    4    18 Szymon         Dąbrowski             132.10 +  514: 272  182
    5     8 Grzegorz       Kurowski              145.21 -  362: 491   95
    6    12 Maciej         Sancewicz             137.20 +  353: 332  187
    7    12 Adam           Sternik               114.36 +  433: 252  164
    8     6 Robert         Kamiński              133.48 -  308: 512   83
    9    13 Dorota         Ostrowska             110.21 -  358: 386   60
   10    15 Łukasz         Przyszlak             118.17 +  443: 330  168
   11    13 Mirosław       Uglik                 151.03 +  346: 324  201
   12     9 Małgorzata     Deszczyńska           133.37 -  306: 370   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Czesław Grajewski 124.25 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kurowski              145.21 -  313: 405   95
    2    14 Tomasz         Zwoliński             148.58 -  372: 386   99
    3    19 Jan            Pawłowski             100.00 -  325: 386   50
    4    22 Renata         Andracka              117.08 +  418: 289  167
    5    21 Maciej         Dąbrowski             112.33 -  373: 406   62
    6    20 Agnieszka      Matus                 122.54 +  365: 359  173
    7    17 Szymon         Dąbrowski             132.10 -  343: 374   82
    8    19 Krzysztof      Sporczyk              132.73 +  415: 339  183
    9    17 Adam           Sternik               114.36 -  377: 390   64
   10    17 Joanna         Ostrowska             120.65 +  418: 272  171
   11    15 Irena          Sołdan                135.53 +  404: 295  186
   12    13 Joanna         Juszczak              137.34 +  499: 277  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Katarzyna Ślusarska 122.73 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Zaryński              144.38 -  280: 380   94
    2    18 Agnieszka      Matus                 122.54 -  308: 384   73
    3    20 Irena          Sołdan                135.53 -  312: 425   86
    4    23 Jadwiga        Marzec                100.00 +  477: 245  150
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              132.73 +  341: 328  183
    6    17 Adam           Sternik               114.36 -  371: 410   64
    7    19 Maciej         Dąbrowski             112.33 -  345: 488   62
    8    21 Piotr          Zwoliński             100.00 +  383: 254  150
    9    15 Daniel         Janus                 126.65 -  352: 453   77
   10    19 Renata         Andracka              117.08 +  381: 306  167
   11    16 Zbigniew       Rybak                 121.28 -  349: 352   71
   12    18 Irena          Sołdan                135.53 -  278: 350   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Agnieszka Matus 122.54 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                144.21 -  363: 434   94
    2    18 Katarzyna      Ślusarska             122.73 +  384: 308  173
    3     7 Marta          Bajorek               126.57 -  319: 362   77
    4    13 Szymon         Płachta               139.53 -  329: 386   90
    5    17 Piotr          Broda                 139.77 -  274: 373   90
    6    20 Czesław        Grajewski             124.25 -  359: 365   74
    7    22 Jadwiga        Marzec                100.00 +  462: 179  150
    8    20 Renata         Andracka              117.08 +  373: 337  167
    9    20 Jan            Pawłowski             100.00 -  354: 369   50
   10    18 Bartosz        Bartczak              100.00 -  347: 362   50
   11    20 Piotr          Zwoliński             100.00 +  347: 339  150
   12    17 Mirosław       Uglik                 151.03 -  359: 414  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Zbigniew Rybak 121.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Reda                  140.50 -  360: 384   90
    2    19 Andrzej        Kwiatkowski           130.20 -  408: 432   80
    3    18 Marcin         Rogala                126.40 -  380: 386   76
    4    21 Piotr          Zwoliński             100.00 +  414: 340  150
    5    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  338: 289  150
    6    14 Tomasz         Sehnal                118.90 +  379: 328  169
    7     9 Marta          Bajorek               126.57 -  335: 428   77
    8    14 Irena          Sołdan                135.53 +  384: 333  186
    9    10 Joanna         Juszczak              137.34 -  333: 363   87
   10    12 Daniel         Janus                 126.65 -  349: 471   77
   11    16 Katarzyna      Ślusarska             122.73 +  352: 349  173
   12    15 Joanna         Ostrowska             120.65 -  362: 388   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Joanna Ostrowska 120.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Broda                 139.77 +  357: 351  190
    2    12 Mariusz        Skrobosz              161.22 -  347: 393  111
    3    14 Małgorzata     Deszczyńska           133.37 +  372: 367  183
    4    12 Grzegorz       Kurowski              145.21 -  358: 392   95
    5    14 Michał         Alabrudziński         165.96 -  331: 355  116
    6    15 Daniel         Janus                 126.65 +  409: 402  177
    7    15 Maciej         Sancewicz             137.20 -  396: 440   87
    8    15 Maciej         Dąbrowski             112.33 -  400: 404   62
    9    16 Irena          Sołdan                135.53 +  363: 322  186
   10    17 Czesław        Grajewski             124.25 -  272: 418   74
   11    19 Bartosz        Bartczak              100.00 +  408: 319  150
   12    15 Zbigniew       Rybak                 121.28 +  388: 362  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Tomasz Sehnal 118.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Płachta               139.53 +  430: 339  190
    2    11 Joanna         Juszczak              137.34 +  421: 327  187
    3     1 Kazimierz      Merklejn              149.48 -  307: 369   99
    4     6 Marta          Bajorek               126.57 -  304: 486   77
    5    11 Maciej         Sancewicz             137.20 -  306: 405   87
    6    14 Zbigniew       Rybak                 121.28 -  328: 379   71
    7    18 Dorota         Ostrowska             110.21 -  334: 343   60
    8    22 Jadwiga        Marzec                100.00 +  478: 240  150
    9    18 Szymon         Dąbrowski             132.10 +  353: 302  182
   10    14 Mirosław       Uglik                 151.03 +  394: 381  201
   11     9 Robert         Kamiński              133.48 -  318: 405   83
   12    16 Maciej         Dąbrowski             112.33 -  302: 361   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Łukasz Przyszlak 118.17 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Waszkiewicz           138.75 +  368: 367  189
    2    10 Marcin         Rogala                126.40 +  370: 316  176
    3     6 Dorota         Ostrowska             110.21 +  337: 298  160
    4     3 Robert         Kamiński              133.48 -  389: 419   83
    5     7 Marek          Reda                  140.50 -  302: 427   90
    6    11 Joanna         Juszczak              137.34 +  397: 371  187
    7     6 Rafał          Wesołowski            134.14 -  266: 461   84
    8    11 Szymon         Płachta               139.53 -  279: 421   90
    9    14 Piotr          Domański              134.34 -  340: 412   84
   10    15 Paweł          Maciejczuk            125.87 -  330: 443   76
   11    17 Katarzyna      Polak                 134.74 -  347: 462   85
   12    19 Adam           Sternik               114.36 -  392: 407   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Renata Andracka 117.08 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Matczak               137.41 -  224: 464   87
    2    23 Bartosz        Bartczak              100.00 -  334: 469   50
    3    21 Szymon         Płachta               139.53 -  235: 569   90
    4    22 Czesław        Grajewski             124.25 -  289: 418   74
    5    23 Jadwiga        Marzec                100.00 +  339: 253  150
    6    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  346: 296  150
    7    20 Irena          Sołdan                135.53 -  317: 427   86
    8    20 Agnieszka      Matus                 122.54 -  337: 373   73
    9    21 Piotr          Zwoliński             100.00 +  387: 300  150
   10    19 Katarzyna      Ślusarska             122.73 -  306: 381   73
   11    22 Krzysztof      Sporczyk              132.73 -  312: 400   83
   12    21 Krzysztof      Sporczyk              132.73 =  340: 340  133
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Adam Sternik 114.36 Kętrzyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Juszczak              137.34 -  297: 358   87
    2    16 Michał         Waszkiewicz           138.75 -  348: 399   89
    3    23 Jadwiga        Marzec                100.00 +  483: 231  150
    4    16 Bartosz        Bartczak              100.00 -  286: 390   50
    5    22 Piotr          Zwoliński             100.00 +  405: 216  150
    6    17 Katarzyna      Ślusarska             122.73 +  410: 371  173
    7    12 Paweł          Maciejczuk            125.87 -  252: 433   76
    8    12 Mirosław       Uglik                 151.03 -  221: 452  101
    9    17 Czesław        Grajewski             124.25 +  390: 377  174
   10    16 Piotr          Broda                 139.77 -  262: 413   90
   11    18 Szymon         Dąbrowski             132.10 -  395: 439   82
   12    19 Łukasz         Przyszlak             118.17 +  407: 392  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Maciej Dąbrowski 112.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Sancewicz             137.20 -  234: 391   87
    2    22 Szymon         Płachta               139.53 +  427: 315  190
    3    17 Tomasz         Zwoliński             148.58 -  231: 370   99
    4    20 Irena          Sołdan                135.53 -  300: 360   86
    5    21 Czesław        Grajewski             124.25 +  406: 373  174
    6    19 Jakub          Zaryński              144.38 -  321: 428   94
    7    19 Katarzyna      Ślusarska             122.73 +  488: 345  173
    8    15 Joanna         Ostrowska             120.65 +  404: 400  171
    9    11 Mirosław       Uglik                 151.03 +  381: 369  201
   10    11 Piotr          Domański              134.34 -  410: 411   84
   11    11 Marta          Bajorek               126.57 -  267: 503   77
   12    16 Tomasz         Sehnal                118.90 +  361: 302  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Dorota Ostrowska 110.21 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                135.53 +  480: 297  186
    2     2 Mirosław       Uglik                 151.03 +  390: 327  201
    3     6 Łukasz         Przyszlak             118.17 -  298: 337   68
    4     4 Piotr          Pietuchowski          151.86 -  245: 493  102
    5    16 Katarzyna      Polak                 134.74 -  238: 439   85
    6    18 Małgorzata     Deszczyńska           133.37 -  347: 388   83
    7    18 Tomasz         Sehnal                118.90 +  343: 334  169
    8    17 Szymon         Dąbrowski             132.10 +  391: 373  182
    9    13 Paweł          Maciejczuk            125.87 +  386: 358  176
   10    10 Maciej         Sancewicz             137.20 -  323: 345   87
   11    14 Piotr          Broda                 139.77 +  411: 390  190
   12    11 Tomasz         Zwoliński             148.58 -  295: 434   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Deszczyńska           133.37 -  330: 412   83
    2    23 Renata         Andracka              117.08 +  469: 334  167
    3    12 Marek          Reda                  140.50 -  222: 493   90
    4    16 Adam           Sternik               114.36 +  390: 286  164
    5    15 Mirosław       Uglik                 151.03 -  375: 424  101
    6    13 Piotr          Broda                 139.77 -  243: 380   90
    7    21 Krzysztof      Sporczyk              132.73 +  380: 302  183
    8    13 Joanna         Juszczak              137.34 -  244: 530   87
    9    19 Katarzyna      Polak                 134.74 -  269: 420   85
   10    18 Agnieszka      Matus                 122.54 +  362: 347  173
   11    19 Joanna         Ostrowska             120.65 -  319: 408   71
   12    20 Jan            Pawłowski             100.00 -  351: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Agnieszka Madej 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Polak                 134.74 -    1: 400   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      85  /  1  85.00




	Jadwiga Marzec 100.00 Nowy Dwór Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Kamiński              133.48 -  247: 491   83
    2    21 Daniel         Janus                 126.65 -  223: 422   77
    3    23 Adam           Sternik               114.36 -  231: 483   64
    4    23 Katarzyna      Ślusarska             122.73 -  245: 477   73
    5    23 Renata         Andracka              117.08 -  253: 339   67
    6    23 Piotr          Zwoliński             100.00 +  359: 313  150
    7    22 Agnieszka      Matus                 122.54 -  179: 462   73
    8    22 Tomasz         Sehnal                118.90 -  240: 478   69
    9    22 Krzysztof      Sporczyk              132.73 -  261: 448   83
   10    20 Irena          Sołdan                135.53 -  271: 438   86
   11    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  270: 407   50
   12    22 Piotr          Zwoliński             100.00 -  329: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     925  / 12  77.08




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Domański              134.34 -  305: 464   84
    2    15 Paweł          Maciejczuk            125.87 -  286: 342   76
    3    19 Czesław        Grajewski             124.25 +  386: 325  174
    4    19 Maciej         Sancewicz             137.20 -  410: 460   87
    5    18 Zbigniew       Rybak                 121.28 -  289: 338   71
    6    22 Renata         Andracka              117.08 -  296: 346   67
    7    23 Piotr          Zwoliński             100.00 +  339: 309  150
    8    18 Daniel         Janus                 126.65 -  344: 499   77
    9    20 Agnieszka      Matus                 122.54 +  369: 354  173
   10    21 Szymon         Dąbrowski             132.10 -  268: 540   82
   11    21 Jadwiga        Marzec                100.00 +  407: 270  150
   12    20 Bartosz        Bartczak              100.00 +  361: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Piotr Zwoliński 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Wesołowski            134.14 -  256: 458   84
    2    20 Piotr          Broda                 139.77 -  285: 455   90
    3    22 Szymon         Dąbrowski             132.10 -  285: 350   82
    4    21 Zbigniew       Rybak                 121.28 -  340: 414   71
    5    22 Adam           Sternik               114.36 -  216: 405   64
    6    23 Jadwiga        Marzec                100.00 -  313: 359   50
    7    23 Jan            Pawłowski             100.00 -  309: 339   50
    8    21 Katarzyna      Ślusarska             122.73 -  254: 383   73
    9    21 Renata         Andracka              117.08 -  300: 387   67
   10    22 Krzysztof      Sporczyk              132.73 +  318: 317  183
   11    20 Agnieszka      Matus                 122.54 -  339: 347   73
   12    22 Jadwiga        Marzec                100.00 +  342: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1037  / 12  86.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju XX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              384: 367
   2 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              383: 426
   3 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Kwiatkowski           475: 275
   4 Daniel         Janus                - Mirosław       Uglik                 344: 410
   5 Kazimierz      Merklejn             - Marta          Bajorek               467: 324
   6 Marcin         Rogala               - Tomasz         Zwoliński             433: 376
   7 Paweł          Jackowski            - Paweł          Maciejczuk            390: 375
   8 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Kurowski              313: 405
   9 Jakub          Zaryński             - Katarzyna      Ślusarska             380: 280
  10 Agnieszka      Matus                - Stanisław      Rydzik                363: 434
  11 Marek          Reda                 - Zbigniew       Rybak                 384: 360
  12 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Broda                 357: 351
  13 Szymon         Płachta              - Tomasz         Sehnal                339: 430
  14 Łukasz         Przyszlak            - Michał         Waszkiewicz           368: 367
  15 Rafał          Matczak              - Renata         Andracka              464: 224
  16 Adam           Sternik              - Joanna         Juszczak              297: 358
  17 Maciej         Sancewicz            - Maciej         Dąbrowski             391: 234
  18 Dorota         Ostrowska            - Irena          Sołdan                480: 297
  19 Katarzyna      Polak                - Agnieszka      Madej                 400:   1
  20 Jan            Pawłowski            - Piotr          Domański              305: 464
  21 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Zwoliński             458: 256
  22 Jadwiga        Marzec               - Robert         Kamiński              247: 491
  23 Małgorzata     Deszczyńska          - Bartosz        Bartczak              412: 330


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Małgorzata     Deszczyńska           437: 363
   2 Mirosław       Uglik                - Dorota         Ostrowska             327: 390
   3 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Kurowski              383: 420
   4 Katarzyna      Polak                - Kacper         Zegadło               401: 432
   5 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Sancewicz             471: 306
   6 Rafał          Matczak              - Paweł          Jackowski             353: 405
   7 Piotr          Domański             - Marek          Reda                  329: 324
   8 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            362: 426
   9 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Zaryński              449: 358
  10 Łukasz         Przyszlak            - Marcin         Rogala                370: 316
  11 Tomasz         Sehnal               - Joanna         Juszczak              421: 327
  12 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Ostrowska             393: 347
  13 Marta          Bajorek              - Szymon         Dąbrowski             536: 270
  14 Tomasz         Zwoliński            - Czesław        Grajewski             386: 372
  15 Paweł          Maciejczuk           - Jan            Pawłowski             342: 286
  16 Michał         Waszkiewicz          - Adam           Sternik               399: 348
  17 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              368: 410
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Agnieszka      Matus                 308: 384
  19 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Kwiatkowski           408: 432
  20 Piotr          Broda                - Piotr          Zwoliński             455: 285
  21 Jadwiga        Marzec               - Daniel         Janus                 223: 422
  22 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Płachta               427: 315
  23 Renata         Andracka             - Bartosz        Bartczak              334: 469


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Sehnal               - Kazimierz      Merklejn              307: 369
   2 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Kamiński              346: 394
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kacper         Zegadło               406: 334
   4 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            317: 503
   5 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Domański              471: 322
   6 Dorota         Ostrowska            - Łukasz         Przyszlak             298: 337
   7 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Matus                 362: 319
   8 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         408: 313
   9 Jakub          Zaryński             - Rafał          Matczak               326: 378
  10 Piotr          Broda                - Mirosław       Uglik                 377: 439
  11 Paweł          Maciejczuk           - Katarzyna      Polak                 391: 407
  12 Bartosz        Bartczak             - Marek          Reda                  222: 493
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           332: 420
  14 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Deszczyńska           372: 367
  15 Maciej         Sancewicz            - Daniel         Janus                 396: 417
  16 Joanna         Juszczak             - Michał         Waszkiewicz           341: 395
  17 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Dąbrowski             370: 231
  18 Zbigniew       Rybak                - Marcin         Rogala                380: 386
  19 Czesław        Grajewski            - Jan            Pawłowski             325: 386
  20 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Ślusarska             425: 312
  21 Szymon         Płachta              - Renata         Andracka              569: 235
  22 Piotr          Zwoliński            - Szymon         Dąbrowski             285: 350
  23 Adam           Sternik              - Jadwiga        Marzec                483: 231


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              367: 398
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              395: 471
   3 Robert         Kamiński             - Łukasz         Przyszlak             419: 389
   4 Piotr          Pietuchowski         - Dorota         Ostrowska             493: 245
   5 Kacper         Zegadło              - Michał         Waszkiewicz           478: 316
   6 Marta          Bajorek              - Tomasz         Sehnal                486: 304
   7 Marcin         Rogala               - Katarzyna      Polak                 398: 283
   8 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             385: 318
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Matczak               378: 365
  10 Daniel         Janus                - Piotr          Domański              354: 438
  11 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             335: 414
  12 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Ostrowska             392: 358
  13 Agnieszka      Matus                - Szymon         Płachta               329: 386
  14 Jakub          Zaryński             - Piotr          Broda                 425: 383
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Alabrudziński         291: 470
  16 Bartosz        Bartczak             - Adam           Sternik               390: 286
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Juszczak              355: 507
  18 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Maciejczuk            272: 514
  19 Jan            Pawłowski            - Maciej         Sancewicz             410: 460
  20 Maciej         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                300: 360
  21 Piotr          Zwoliński            - Zbigniew       Rybak                 340: 414
  22 Renata         Andracka             - Czesław        Grajewski             289: 418
  23 Katarzyna      Ślusarska            - Jadwiga        Marzec                477: 245


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kamiński              420: 419
   2 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          350: 382
   3 Piotr          Domański             - Rafał          Wesołowski            392: 371
   4 Marcin         Rogala               - Stanisław      Rydzik                436: 358
   5 Kacper         Zegadło              - Paweł          Jackowski             440: 306
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Bajorek               383: 294
   7 Marek          Reda                 - Łukasz         Przyszlak             427: 302
   8 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Maciejczuk            491: 362
   9 Szymon         Płachta              - Jakub          Zaryński              452: 308
  10 Michał         Waszkiewicz          - Rafał          Matczak               357: 486
  11 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Sehnal                405: 306
  12 Tomasz         Zwoliński            - Daniel         Janus                 416: 352
  13 Joanna         Juszczak             - Irena          Sołdan                440: 296
  14 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Ostrowska             355: 331
  15 Mirosław       Uglik                - Bartosz        Bartczak              424: 375
  16 Katarzyna      Polak                - Dorota         Ostrowska             439: 238
  17 Agnieszka      Matus                - Piotr          Broda                 274: 373
  18 Jan            Pawłowski            - Zbigniew       Rybak                 289: 338
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Ślusarska             328: 341
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Szymon         Dąbrowski             372: 347
  21 Czesław        Grajewski            - Maciej         Dąbrowski             373: 406
  22 Piotr          Zwoliński            - Adam           Sternik               216: 405
  23 Jadwiga        Marzec               - Renata         Andracka              253: 339


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              520: 361
   2 Robert         Kamiński             - Marek          Reda                  410: 421
   3 Kacper         Zegadło              - Marcin         Rogala                392: 387
   4 Piotr          Domański             - Piotr          Pietuchowski          384: 431
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Kazimierz      Merklejn              495: 339
   6 Rafał          Wesołowski           - Mirosław       Uglik                 395: 350
   7 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Polak                 534: 322
   8 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               543: 312
   9 Rafał          Matczak              - Tomasz         Zwoliński             334: 279
  10 Paweł          Jackowski            - Marta          Bajorek               458: 408
  11 Łukasz         Przyszlak            - Joanna         Juszczak              397: 371
  12 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Sancewicz             353: 332
  13 Bartosz        Bartczak             - Piotr          Broda                 243: 380
  14 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Sehnal                379: 328
  15 Joanna         Ostrowska            - Daniel         Janus                 409: 402
  16 Irena          Sołdan               - Michał         Waszkiewicz           301: 475
  17 Adam           Sternik              - Katarzyna      Ślusarska             410: 371
  18 Dorota         Ostrowska            - Małgorzata     Deszczyńska           347: 388
  19 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Zaryński              321: 428
  20 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Matus                 365: 359
  21 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              396: 384
  22 Renata         Andracka             - Jan            Pawłowski             346: 296
  23 Jadwiga        Marzec               - Piotr          Zwoliński             359: 313


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Grzegorz       Kurowski              417: 359
   2 Piotr          Pietuchowski         - Kacper         Zegadło               356: 408
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Skrobosz              280: 473
   4 Rafał          Matczak              - Stanisław      Rydzik                423: 454
   5 Marcin         Rogala               - Robert         Kamiński              512: 392
   6 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Przyszlak             461: 266
   7 Piotr          Domański             - Michał         Alabrudziński         324: 356
   8 Paweł          Jackowski            - Kazimierz      Merklejn              463: 404
   9 Zbigniew       Rybak                - Marta          Bajorek               335: 428
  10 Katarzyna      Polak                - Szymon         Płachta               281: 418
  11 Joanna         Juszczak             - Jakub          Zaryński              319: 471
  12 Adam           Sternik              - Paweł          Maciejczuk            252: 433
  13 Piotr          Broda                - Małgorzata     Deszczyńska           384: 332
  14 Daniel         Janus                - Michał         Waszkiewicz           387: 484
  15 Maciej         Sancewicz            - Joanna         Ostrowska             440: 396
  16 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             388: 392
  17 Szymon         Dąbrowski            - Czesław        Grajewski             374: 343
  18 Tomasz         Sehnal               - Dorota         Ostrowska             334: 343
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Dąbrowski             345: 488
  20 Renata         Andracka             - Irena          Sołdan                317: 427
  21 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Sporczyk              380: 302
  22 Agnieszka      Matus                - Jadwiga        Marzec                462: 179
  23 Piotr          Zwoliński            - Jan            Pawłowski             309: 339


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                314: 368
   2 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  310: 455
   3 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           368: 338
   4 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              396: 488
   5 Marcin         Rogala               - Paweł          Jackowski             335: 302
   6 Robert         Kamiński             - Paweł          Maciejczuk            512: 308
   7 Marta          Bajorek              - Maciej         Sancewicz             371: 397
   8 Piotr          Broda                - Rafał          Matczak               381: 392
   9 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Domański              507: 382
  10 Michał         Waszkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             505: 363
  11 Szymon         Płachta              - Łukasz         Przyszlak             421: 279
  12 Mirosław       Uglik                - Adam           Sternik               452: 221
  13 Joanna         Juszczak             - Bartosz        Bartczak              530: 244
  14 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Rybak                 333: 384
  15 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             404: 400
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Polak                 481: 341
  17 Dorota         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             391: 373
  18 Jan            Pawłowski            - Daniel         Janus                 344: 499
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Czesław        Grajewski             339: 415
  20 Agnieszka      Matus                - Renata         Andracka              373: 337
  21 Katarzyna      Ślusarska            - Piotr          Zwoliński             383: 254
  22 Tomasz         Sehnal               - Jadwiga        Marzec                478: 240


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Kacper         Zegadło               318: 457
   2 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                302: 425
   3 Grzegorz       Kurowski             - Marcin         Rogala                607: 329
   4 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            453: 341
   5 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         331: 544
   6 Michał         Waszkiewicz          - Maciej         Sancewicz             422: 412
   7 Szymon         Płachta              - Rafał          Matczak               355: 369
   8 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Kwiatkowski           465: 280
   9 Marta          Bajorek              - Małgorzata     Deszczyńska           376: 387
  10 Joanna         Juszczak             - Zbigniew       Rybak                 363: 333
  11 Maciej         Dąbrowski            - Mirosław       Uglik                 381: 369
  12 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Broda                 331: 318
  13 Paweł          Maciejczuk           - Dorota         Ostrowska             358: 386
  14 Łukasz         Przyszlak            - Piotr          Domański              340: 412
  15 Daniel         Janus                - Katarzyna      Ślusarska             453: 352
  16 Joanna         Ostrowska            - Irena          Sołdan                363: 322
  17 Adam           Sternik              - Czesław        Grajewski             390: 377
  18 Tomasz         Sehnal               - Szymon         Dąbrowski             353: 302
  19 Katarzyna      Polak                - Bartosz        Bartczak              420: 269
  20 Jan            Pawłowski            - Agnieszka      Matus                 369: 354
  21 Renata         Andracka             - Piotr          Zwoliński             387: 300
  22 Jadwiga        Marzec               - Krzysztof      Sporczyk              261: 448


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Kurowski              358: 364
   2 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  349: 472
   3 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              377: 438
   4 Michał         Waszkiewicz          - Marcin         Rogala                360: 425
   5 Rafał          Matczak              - Rafał          Wesołowski            453: 335
   6 Paweł          Jackowski            - Robert         Kamiński              462: 372
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz      Merklejn              341: 493
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Płachta               364: 403
   9 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Juszczak              373: 340
  10 Maciej         Sancewicz            - Dorota         Ostrowska             345: 323
  11 Piotr          Domański             - Maciej         Dąbrowski             411: 410
  12 Zbigniew       Rybak                - Daniel         Janus                 349: 471
  13 Katarzyna      Polak                - Marta          Bajorek               343: 426
  14 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Sehnal                381: 394
  15 Paweł          Maciejczuk           - Łukasz         Przyszlak             443: 330
  16 Piotr          Broda                - Adam           Sternik               413: 262
  17 Czesław        Grajewski            - Joanna         Ostrowska             418: 272
  18 Bartosz        Bartczak             - Agnieszka      Matus                 362: 347
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Renata         Andracka              381: 306
  20 Irena          Sołdan               - Jadwiga        Marzec                438: 271
  21 Szymon         Dąbrowski            - Jan            Pawłowski             540: 268
  22 Piotr          Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              318: 317


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                346: 416
   2 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             449: 337
   3 Marcin         Rogala               - Marek          Reda                  355: 415
   4 Rafał          Matczak              - Kacper         Zegadło               414: 388
   5 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Płachta               456: 318
   6 Maciej         Sancewicz            - Michał         Alabrudziński         282: 407
   7 Piotr          Domański             - Michał         Waszkiewicz           396: 403
   8 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             371: 328
   9 Tomasz         Sehnal               - Robert         Kamiński              318: 405
  10 Daniel         Janus                - Małgorzata     Deszczyńska           352: 477
  11 Marta          Bajorek              - Maciej         Dąbrowski             503: 267
  12 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Kwiatkowski           298: 393
  13 Paweł          Maciejczuk           - Mirosław       Uglik                 346: 324
  14 Dorota         Ostrowska            - Piotr          Broda                 411: 390
  15 Irena          Sołdan               - Czesław        Grajewski             295: 404
  16 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Ślusarska             352: 349
  17 Łukasz         Przyszlak            - Katarzyna      Polak                 347: 462
  18 Adam           Sternik              - Szymon         Dąbrowski             395: 439
  19 Joanna         Ostrowska            - Bartosz        Bartczak              408: 319
  20 Agnieszka      Matus                - Piotr          Zwoliński             347: 339
  21 Jadwiga        Marzec               - Jan            Pawłowski             270: 407
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Andracka              400: 312


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              398: 382
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              496: 392
   3 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Matczak               341: 447
   4 Michał         Waszkiewicz          - Michał         Alabrudziński         439: 400
   5 Kacper         Zegadło              - Rafał          Wesołowski            486: 306
   6 Paweł          Jackowski            - Marcin         Rogala                428: 280
   7 Robert         Kamiński             - Marta          Bajorek               425: 377
   8 Szymon         Płachta              - Piotr          Domański              429: 352
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Maciejczuk            370: 306
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Sancewicz             312: 486
  11 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Ostrowska             434: 295
  12 Daniel         Janus                - Piotr          Broda                 438: 282
  13 Czesław        Grajewski            - Joanna         Juszczak              499: 277
  14 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Polak                 420: 312
  15 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Rybak                 388: 362
  16 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Sehnal                361: 302
  17 Agnieszka      Matus                - Mirosław       Uglik                 359: 414
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Irena          Sołdan                278: 350
  19 Łukasz         Przyszlak            - Adam           Sternik               392: 407
  20 Jan            Pawłowski            - Bartosz        Bartczak              361: 351
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Andracka              340: 340
  22 Piotr          Zwoliński            - Jadwiga        Marzec                342: 329
Lista rankingowa na dzień 30-10-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            164.89  32813  199
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             161.76  32353  200
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              160.31  30458  190
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.50  30870  196
   5 Kamil Górka                    Kraków               156.20  30928  198
   6 Dawid Pikul                    Poznań               155.98  29481  189
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             154.74  30174  195
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              154.46  29965  194
   9 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     154.18  22202  144
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.06  24804  161
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.82  25062  164
  13 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.28  30152  198
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.65  27146  179
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.11  29920  198
  16 Jan Mrozowski                  Kraków               150.55  26346  175
  17 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.48  29796  198
  18 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.06  29112  194
  19 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  20 Justyna Górka                  Kraków               149.28  28960  194
  21 Kamil Kister                   Puławy               149.10  28776  193
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.99  29352  197
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.98  12663   85
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.08  28727  194
  25 Paweł Jackowski                Warszawa             147.53  28030  190
  26 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.11  28686  195
  27 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.80  28332  193
  28 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.16  25725  176
  29 Andrzej Kowalski               Gdańsk               145.87   5689   39
  30 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.75  28421  195
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.44  28943  199
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.33  28775  198
  33 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  34 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  35 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.29  27271  189
  36 Marek Reda                     Dębówka              144.23  16009  111
  37 Mateusz Borsuk                 Reda                 143.92   7340   51
  38 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.80  27466  191
  39 Jakub Błażejewski              Poznań               143.78  19554  136
  40 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  41 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.53  19089  133
  42 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.38  10467   73
  43 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  44 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.08  27186  190
  45 Maciej Czupryniak              Milanówek            142.23  24891  175
  46 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.99  20163  142
  47 Dariusz Ulatowski              Tuchola              141.90  22987  162
  48 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.02  11846   84
  49 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.97  27912  198
  50 Radosław Jachna                Łódź                 140.69  27856  198
  51 Michał Waszkiewicz             Białystok            140.54  26843  191
  52 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.45  26967  192
  53 Piotr Broda                    Sandomierz           140.38  25409  181
  54 Rafał Matczak                  Milanówek            140.08  25495  182
  55 Jakub Nalepa                   Gliwice              139.06   5006   36
  56 Szymon Płachta                 Warszawa             138.93  26952  194
  57 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.65  25511  184
  58 Marek Syczuk                   Warszawa             138.39   4982   36
  59 Janusz Krupiński               Bytom                137.89  25096  182
  60 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.25  23470  171
  61 Dariusz Kuć                    Stargard             137.24  22645  165
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.09  26184  191
  63 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  64 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           136.94  18213  133
  65 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.94  18213  133
  66 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.80   5472   40
  67 Barbara Obremska               Wrocław              136.75  15589  114
  68 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.56  27175  199
  69 Joanna Juszczak                Warszawa             136.37  26046  191
  70 Jacek Mańko                    Poznań               136.36  15545  114
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.05  26258  193
  72 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.90  20249  149
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.88  26633  196
  74 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.81  15075  111
  75 Konrad Sowula                  Kraków               135.75  17512  129
  76 Mateusz Królikowski            Wrocław              135.59   5288   39
  77 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             135.51  19107  141
  78 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.40  24101  178
  79 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.24  15012  111
  80 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  81 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  82 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             134.99  11069   82
  83 Natalia Woźniak                Dziwnówek            134.92  26849  199
  84 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  85 Piotr Domański                 Lublin               134.43  13174   98
  86 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.27  25914  193
  87 Irena Sołdan                   Sopot                134.20  26705  199
  88 Robert Kamiński                Warszawa             134.18  16101  120
  89 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.11  26687  199
  90 Maciej Nawrocki                Babimost             133.89   4820   36
  91 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  92 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.60  24984  187
  93 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.47  11879   89
  94 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             133.21  19315  145
  95 Katarzyna Polak                Warszawa             133.16  17577  132
  96 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  97 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.79  25762  194
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.37   8339   63
  99 Krzysztof Gibas                Kraków               132.11  25893  196
 100 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.73  26214  199
 101 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.64  25406  193
 102 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.46  24846  189
 103 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.20  25322  193
 104 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.76  20268  155
 105 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.67  25219  193
 106 Agnieszka Walas                Kraków               130.23  23963  184
 107 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             129.91   4287   33
 108 Marek Rogalski                 Warszawa             129.56  23191  179
 109 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.31  24568  190
 110 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             128.97   4643   36
 111 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 112 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.95  10961   85
 113 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 114 Dorota Kuć                     Stargard             128.49  18117  141
 115 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.40   7961   62
 116 Tomasz Górka                   Kraków               128.19   8076   63
 117 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.16  19993  156
 118 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.03  23941  187
 119 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.77  16354  128
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 121 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.41  11085   87
 122 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 123 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 124 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 125 Daniel Janus                   Wąchock              127.10   8007   63
 126 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.03  21087  166
 127 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.98  18412  145
 128 Marcin Rogala                  Warszawa             126.62  24818  196
 129 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.44   7966   63
 130 Marta Bajorek                  Warszawa             126.20  24105  191
 131 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.18  17665  140
 132 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.02  24196  192
 133 Marcin Ceglarek                Kraków               125.63  21608  172
 134 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 135 Czesław Grajewski              Białystok            125.38  16299  130
 136 Adam Jurkowski                 Gliwice              125.14  14641  117
 137 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.09  23267  186
 138 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.91  24357  195
 139 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.61  18442  148
 140 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 141 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.28  23738  191
 142 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.21   9316   75
 143 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.99  24551  198
 144 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 145 Leszek Stecuła                 Bytom                123.83  11516   93
 146 Marcin Stachowski              Wydartowo I          123.53  23595  191
 147 Agata Kuć                      Stargard             123.52  21492  174
 148 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 149 Joanna Ostrowska               Warszawa             122.90  16100  131
 150 Natalia Ogierman               Katowice             122.87  16588  135
 151 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 152 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.83   5773   47
 153 Jakub Onoszko                  Gdynia               122.28  14062  115
 154 Teresa Zalewska                Racibórz             122.17  17593  144
 155 Ewa Szałas                     Katowice             122.02  18303  150
 156 Dariusz Sowula                 Kraków               122.01  16472  135
 157 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.85  21323  175
 158 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.57  22248  183
 159 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.50   4374   36
 160 Ewelina Gruda                  Białystok            121.36  11772   97
 161 Anna Demczyszyn                Bystra               121.10   9325   77
 162 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.05   5084   42
 163 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.02   5204   43
 164 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.95  18506  153
 165 Rafał Stachowski               Police               120.95  12821  106
 166 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.89   6407   53
 167 Adam Grzelec                   Poznań               120.75  24030  199
 168 Ziemowit Pazda                 Wrocław              120.67   7240   60
 169 Bożena Guział                  Racibórz             120.61  16885  140
 170 Anita Bruska                   Gdynia               120.53  16753  139
 171 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 172 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 173 Agnieszka Matus                Milanówek            120.46  23369  194
 174 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.23   3727   31
 175 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.16  20547  171
 176 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 177 Lucyna Śniadach                Rumia                120.08  23176  193
 178 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 179 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.05  16087  134
 180 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.95  23870  199
 181 Beata Piotrowska               Łódź                 119.52  13386  112
 182 Maria Skutela                  Warszawa             119.38  21727  182
 183 Tomasz Sehnal                  Warszawa             119.10  12863  108
 184 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.98  10351   87
 185 Maciej Kuć                     Stargard             118.96   9398   79
 186 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.88   9035   76
 187 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 188 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.77   3682   31
 189 Agnieszka Krupka               Krosno               118.62   4626   39
 190 Tomasz A. Praga                Białystok            118.42   8526   72
 191 Maciej Perzyński               Piła                 118.20   7210   61
 192 Sławomir Wolski                Wrocław              118.19  21510  182
 193 Szymon Stępień                 Bytom                118.05  15465  131
 194 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.87   4597   39
 195 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          117.60  10231   87
 196 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.54  18689  159
 197 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 198 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 199 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.44  19613  167
 200 Jerzy Luter                    Bytom                117.41  22426  191
 201 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.19   5625   48
 202 Renata Andracka                Zwola                117.06  22476  192
 203 Robert Wagner                  Wrocław              116.75  12726  109
 204 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.59   4780   41
 205 Adam Janicki                   Wrocław              116.54  19462  167
 206 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.40  22465  193
 207 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 208 Urszula Solarska               Katowice             116.06  22400  193
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.95   9392   81
 210 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.85  20621  178
 211 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.71  20944  181
 212 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.61  22082  191
 213 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.60  22310  193
 214 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.51  22756  197
 215 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 216 Monika Siemaszko               Lipiany              115.15  15085  131
 217 Karolina Urbańska              Poznań               114.93  21722  189
 218 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.75   6885   60
 219 Marta Świątkowska              Wrocław              114.58  21999  192
 220 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.55  11111   97
 221 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.38  22304  195
 222 Waldemar Wypchał               Kraków               114.37  22073  193
 223 Dominik Ulejczyk               Będzin               113.91  22441  197
 224 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.89  21980  193
 225 Maciej Dąbrowski               Warszawa             113.86  22658  199
 226 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.61  14996  132
 227 Beata Jagielska                Police               113.48  10554   93
 228 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 229 Józef Burzyński                Ełk                  113.15  15275  135
 230 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 231 Anna Kowalik                   Szczecin             112.53   3376   30
 232 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 233 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 234 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 235 Tomasz Lewiński                Wejherowo            111.81  10622   95
 236 Jacek Nowak                    Szczecin             111.78   8160   73
 237 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.44   8024   72
 238 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 239 Agnieszka Dawid                Kraków               111.37   8353   75
 240 Konrad Pajączek                Milanówek            111.35  14809  133
 241 Dorota Ostrowska               Białystok            111.28  20586  185
 242 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.99  21532  194
 243 Beata Kiżewska                 Świnoujście          110.89   9647   87
 244 Marta Sztajnert                Wisła                110.84  13301  120
 245 Maria Uryga                    Kraków               110.84   5542   50
 246 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     110.79  18724  169
 247 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 248 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.64   8298   75
 249 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 250 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 251 Iwona Duźniak                  Dębica               110.54   4311   39
 252 Marcin Kurowski                Racibórz             110.54  15254  138
 253 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 254 Joanna Brychcy                 Katowice             110.19  20385  185
 255 Sławomir Długosz               Ostróda              109.97  18365  167
 256 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 257 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 258 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          109.25   9505   87
 259 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             108.33  10183   94
 260 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 261 Agnieszka Antos                Racibórz             106.98   4814   45
 262 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.85   6518   61
 263 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.72   5016   47
 264 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.37   7127   67
 265 Olga Swarcewicz                Warszawa             106.28   4995   47
 266 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.89   3918   37
 267 Zofia Górka                    Łęczna               105.63   5387   51
 268 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 269 Michał Dreczka                 Poznań               104.89   4930   47
 270 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               104.83   3774   36
 271 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.49  20690  198
 273 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.29  20023  192
 274 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 275 Piotr Kozak                    Racibórz             102.54   4922   48
 276 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.37  15355  150
 277 Karolina Mak                   Wrocław              102.35  12282  120
 278 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  19496  191
 279 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.52  16142  159
 280 Lidia Żywna                    Gdynia               100.81  10887  108
 281 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.72   4633   46
 282 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.37   9334   93
 283 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.17   9516   95
 284 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.39  12821  129
 285 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 286 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 287 Bartosz Bartczak               Poznań                97.71   9087   93
 288 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.52  15408  158
 289 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.61  19321  200
 290 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 291 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 292 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.84   4792   50
 293 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.18  12088  127
 294 Michał Głąb                    Zabrze                94.74   7958   84
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 296 Marta Majewska                 Wadowice              94.53   6617   70
 297 Teresa Balewska                Reda                  94.21  17334  184
 298 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 299 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           93.74   7874   84
 300 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 301 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 302 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.24   4981   54
 303 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 304 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 305 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.78   3322   37
 306 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.96   4270   48
 307 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.92  17340  195
 308 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 309 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 310 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.64   2892   33
 311 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.45   5619   65
 312 Dawid Węgrzyński               Zabrze                82.64   6694   81
 313 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 314 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      78.44   8236  105
 315 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 317 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 318 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.89   2586   35
 319 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 320 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             71.56   2433   34
 321 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 322 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.91   2208   33
 323 Mirosław Dejna                 Sampława              64.63   6269   97




Poczekalnia na dzień 30-10-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.86   3273   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   5 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   6 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   7 Dominik Piasecki               Słupsk               127.64   3574   28
   8 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   9 Aleksandra Maliszewska         Będzin                70.11   1963   28
  10 Jakub Dworczyk                 Będzin                70.00   1960   28
  11 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.22   3408   27
  12 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        97.63   2636   27
  13 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  14 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  15 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
  16 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  17 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  18 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  20 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  21 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  22 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  23 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  24 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  25 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  26 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  27 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  28 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  29 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  30 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  31 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  32 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  33 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  34 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  35 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  36 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  37 Dominika Worona                Police               115.21   2765   24
  38 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  39 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          114.12   2739   24
  40 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  41 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  42 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  43 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  44 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  45 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  46 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  47 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  48 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  49 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  50 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  51 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  52 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  53 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  54 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  55 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  56 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  57 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.96   2092   23
  58 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  59 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  60 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  61 Ewa Tymińska                   Gdańsk                86.70   1994   23
  62 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  63 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  64 Grażyna Smereka                Racibórz             104.09   2290   22
  65 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  66 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  67 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  68 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  69 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  70 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  71 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  72 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.60   2512   20
  73 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  74 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  75 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  76 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  77 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  78 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  79 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  80 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.06   1657   18
  81 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  82 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  83 Sylwia Buks                    Warszawa              87.44   1399   16
  84 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  85 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  86 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  87 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  88 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  89 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  90 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  91 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  92 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  93 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  94 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  95 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  96 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  97 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
  98 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  99 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 100 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
 101 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 102 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 103 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 104 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 105 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 106 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 107 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 108 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 109 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 110 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 111 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 112 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 113 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 114 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 115 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 116 Katarzyna Okoniewska           Poznań               109.75   1317   12
 117 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 118 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 119 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 120 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 121 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 122 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 123 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 124 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 125 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 126 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 127 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 128 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 129 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 130 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 131 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 132 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 133 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 134 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 135 Justyna Sławińska              Gdańsk                91.50   1098   12
 136 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 137 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 138 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 139 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 140 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 141 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 142 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 143 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             82.33    988   12
 144 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 145 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 146 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 147 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 148 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 149 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 150 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 151 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 152 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 153 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 154 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 155 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 156 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 157 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 158 Laura Pisula                   Wrocław              105.36   1159   11
 159 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 160 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 161 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 162 Aleksandra Celuch              Będzin                90.91   1000   11
 163 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 164 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 165 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 166 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 167 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 168 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 169 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 170 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 171 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 172 Adam Kaczyński                 Świnoujście           81.55    897   11
 173 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 174 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 175 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 176 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 177 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 178 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 179 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 180 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 181 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 182 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 183 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 184 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 185 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 186 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 187 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 188 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 189 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 190 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 191 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 192 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 193 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 194 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 195 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 196 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 197 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 198 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 199 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 200 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 201 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 202 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 203 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 204 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 205 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 206 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 207 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 208 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 209 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 210 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 211 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 212 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 213 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 214 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 215 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 216 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 217 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 218 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 219 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 220 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 221 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 222 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 223 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 224 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 225 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 226 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 227 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 228 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 229 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 230 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 231 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 232 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 233 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 234 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 235 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 236 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 237 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 238 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 239 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 240 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 241 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 242 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 243 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 244 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 245 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 246 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 247 Alicja Tuz                     Kielce               109.00    436    4
 248 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 249 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 250 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 251 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 252 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 253 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 254 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 255 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 256 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 257 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 258 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 259 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 260 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 261 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 262 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 263 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 264 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 265 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 266 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 267 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 268 Agnieszka Madej                Warszawa              85.00     85    1
 269 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 270 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 271 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie