Jaworzno17
listopada
Jaworzno 17 listopada XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla dzieci i młodzieży
Jaworzno18
listopada
Jaworzno 18 listopada II Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Nauczycieli i Instruktorów
Sochaczew18
listopada
Sochaczew 18-19 listopada XXV Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
Dariusz Putoń niepokonany w Jaworznie18 listopada 2017 — II Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Nauczycieli i InstruktorówInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Nauczycieli i InstruktorówJaworzno, 18 listopada 2017
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Dariusz Putoń niepokonany w Jaworznie


Rodzaj turniejuTurniej zamknięty nierankingowy dla nauczycieli i instruktorów.
Sposób rozgrywaniasystem: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekHala Sportowa Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie - Os. Stałe
Sala lustrzana nr 36/ I piętro;
43-600 Jaworzno, ul. Inwalidów Wojennych 18, tel. (032) 615-50-55
SędziaAneta Szczyrzyca
Strona www turniejuSzczegóły turnieju, regulamin, karta zgłoszeniowa i oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych do pobrania będą od dnia 25 października na stronie MCKiS w Jaworznie: http://www.mckis.jaw.pl/
HarmonogramSobota, 18 listopada (7 rund)
9:30-10:00 — rejestracja uczestników
10:00 — rozpoczęcie turnieju
10.00-13.00 – rozgrywki (1-3 runda)
13:00-13:30 — przerwa obiadowa
13:30-17:30 – rozgrywki (4-7 runda)
17.30-18.00 — przerwa
ok. 18:00 — zakończenie turnieju i rozdanie nagród
Wpisowe20 zł (wysokość jednakowa dla wszystkich)
DojazdJaworzno w województwie śląskim (mapka):
55 km z Krakowa (dojazd minibusami lub pociągiem z dworca, samochodem: autostradą A4 w kierunku Katowice/Wrocław, zjazd na Jaworzno).
100 km z Raciborza ( dojazd samochodem: trasa 919/ A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion na rondzie w prawo).
200 km z Wrocławia, 20 km z Katowic (dojazd samochodem: autostradą A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion House na rondzie w prawo). 300 km z Warszawy (trasa E67/E75/S1/zjazd na Sosnowiec/Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House)
400 km z Poznania przez Łódź-Częstochowę (trasa 433/A2/E30/E75/S1/zjazd Sosnowiec/ Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House).

DOJAZD środkami komunikacji miejskiej:
z Krakowa minibusem (np.INTER)/ 1 godzina
z Chrzanowa autobusem A,319 (PKM Jaworzno)/ 40 minut
z Sosnowca przystanek autobusowy: dworzec PKP- autobusem "S" (PKM Jaworzno)/ 30 minut z Katowic z Al. Roździeńskiego autobusem J,A,E (PKM Jaworzno) lub minibusem/ 40 minut

Podróż pociągiem:
I. do dworca PKP w Katowicach, później z Al. Roździeńskiego autobusem J,A lub E do Jaworzna,
II. Ewentualnie: 1) do dworca Jaworzno Szczakowa,
2) później autobusem 304 do Centrum Jaworzna przystanek: Urząd Miejski lub 307 na przystanek Leopold,
3) a kolejno drugim autobusem do dzielnicy Os.Stałe.

Hala znajduje się w dzielnicy Osiedle Stałe w Jaworznie, przy głównej trasie nr 79, na przeciwko Restauracji Mc Donald (po drugiej stronie ulicy), za salonem samochodowym Renault.
(mapka)
WyżywienieObiad można zamówić w dniu turnieju — będzie dowieziony na miejsce.
Herbata, kawa, ciastka — gratis.
NoclegiGreyhouse — Pokoje Gościnne i Pracownicze / ul. Energetyków 12, tel. 792-644-227; (1 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Osiedle Awaryjne)
Hostel pracowniczy DomEl3 — ul. Energetyków 9A, tel. 32 / 745 11 79; (1 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Osiedle Awaryjne)
Hotel Brojan — ul. Ignacego Paderewskiego 43, tel. 32/752-11-11; +48 501 087 122; (4 km od miejsca rozgrywek / dzielnica Pechnik)
Hotel Dalia — ul. Grunwaldzka 285, tel. (32) 752-57-57, tel. / fax (32) 752-56-76; (450 metrów od miejsca rozgrywek / dzielnica: Osiedle Stałe)
Hotel Pańska Góra — ul. Krakowska 1, tel./fax +48 32/6-150-150; tel. +48 660 677 677; (6 km od miejsca rozgrywek / Centrum /Rogatka)
Hotel Aqua — ul. Kapitana Karola Pniaka 2, tel. (+48 32) 623-62-522; (7 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Pieczyska)
Hotele A4 Kępnica i Zastawie przy Autostradzie A4 (362 km) / 43-607 Jaworzno, Kępnica: tel. 32/ 782-02-23; Zastawie: tel. 32/ 782-02-20; (20 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Jeleń/Byczyna)
Gościniec Wodnik nad Zalewem Sosina / OWR „Sosina”, ul. Bukowska 10, Tel: 32/4420888, (8 km od miejsca rozgrywek / Zalew Sosina, dzielnica: Pieczyska/Szczakowa)
Domki nad Zalewem Sosina- OWR „Sosina", ul. Bukowska. Tel. kont.do zarządcy: 608-406-092; (9 km od miejsca rozgrywek /Zalew Sosina, dzielnica: Pieczyska/Szczakowa)
NagrodyI-III miejsce: Puchary, nagrody rzeczowe i nagrody pieniężne.
Nagrody rzeczowe i dyplomy za udział dla pozostałych graczy.
Dodatkowe atrakcjeNagroda specjalna i statuetka za najdroższy ruch.
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu „Podłęże” w Jaworznie — Klub „Podłęże”
adres e-mail: swietlica.podleze@mckis.jaw.pl; numer tel.: 883-327-143
Kontakt: Instruktor kultury — Aneta Szczyrzyca; adres e-mail: aneta.szczyrzyca@interia.pl;
tel. kont. 508-217-271
Polska Federacja Scrabble
SponsorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu „Podłęże” w Jaworznie


2017_11_18_NAUCZYCIELE_II - 18 listopada 2017 r. (7 rund)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Dariusz Putoń           100 Ruda_Śląska         2952  7.0
  2.Joanna Brychcy          100 Katowice            2577  5.0
  3.Dorota Gwiazdoń         100 Nowa_Wieś           2485  5.0
  4.Marta Jamrozy           100 Dąbrowa_Górnicza    2551  4.0
  5.Sławomir Wiśniowski     100 Jaworzno            2514  4.0
  6.Zofia Gajewska          100 Jelenia_Góra        2535  3.0
  7.Leszek Stecuła          100 Bytom               2533  3.0
  8.Marta Majewska          100 Wadowice            2489  3.0
  9.Lidia Szpakowska        133 Jaworzno            2439  3.0
 10.Sylwia Bagińska-Worwa   100 Dąbrowa_Górnicza    2096  2.0
 11.Patrycja Kuśnierczyk    100 Jaworzno            1924  2.0
 12.Kinga Stecuła           100 Bytom               2444  1.0
2017_11_18_NAUCZYCIELE_II

  1  Lidia Szpakowska        133 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Marta Majewska         100   +  334:285   150
   2    2   10  Leszek Stecuła         100   -  369:421    50
   3    5   11  Kinga Stecuła          100   -  323:382    50
   4    5    9  Patrycja Kuśnierczyk   100   +  397:261   150
   5    4    3  Marta Jamrozy          100   -  358:391    50
   6    3    4  Joanna Brychcy         100   -  300:351    50
   7    5    9  Patrycja Kuśnierczyk   100   +  358:257   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.86


  2  Sylwia Bagińska-Worwa   100 Dąbrowa_Górnicza  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Dariusz Putoń          100   -  264:456    50
   2    5    4  Joanna Brychcy         100   -  252:419    50
   3    6    9  Patrycja Kuśnierczyk   100   -  284:295    50
   4    6    3  Marta Jamrozy          100   -  293:355    50
   5    6   12  Zofia Gajewska         100   -  289:397    50
   6    6   11  Kinga Stecuła          100   +  375:366   150
   7    6   11  Kinga Stecuła          100   +  339:268   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 78.57


  3  Marta Jamrozy           100 Dąbrowa_Górnicza  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Patrycja Kuśnierczyk   100   +  376:249   150
   2    3    6  Dorota Gwiazdoń        100   -  289:327    50
   3    3    4  Joanna Brychcy         100   -  321:406    50
   4    6    2  Sylwia Bagińska-Worwa  100   +  355:293   150
   5    4    1  Lidia Szpakowska       133   +  391:358   183
   6    4   12  Zofia Gajewska         100   +  433:272   150
   7    2    4  Joanna Brychcy         100   -  386:425    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.86


  4  Joanna Brychcy          100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Leszek Stecuła         100   -  342:415    50
   2    5    2  Sylwia Bagińska-Worwa  100   +  419:252   150
   3    3    3  Marta Jamrozy          100   +  406:321   150
   4    2   11  Kinga Stecuła          100   +  350:332   150
   5    2    6  Dorota Gwiazdoń        100   -  284:434    50
   6    3    1  Lidia Szpakowska       133   +  351:300   183
   7    2    3  Marta Jamrozy          100   +  425:386   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.14


  5  Sławomir Wiśniowski     100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Kinga Stecuła          100   +  359:350   150
   2    1    8  Dariusz Putoń          100   -  247:373    50
   3    4    7  Marta Majewska         100   -  377:404    50
   4    4   12  Zofia Gajewska         100   +  405:352   150
   5    3   10  Leszek Stecuła         100   -  329:356    50
   6    5    9  Patrycja Kuśnierczyk   100   +  412:245   150
   7    3   10  Leszek Stecuła         100   +  385:367   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.14


  6  Dorota Gwiazdoń         100 Nowa_Wieś         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Zofia Gajewska         100   +  302:294   150
   2    3    3  Marta Jamrozy          100   +  327:289   150
   3    1   10  Leszek Stecuła         100   +  327:295   150
   4    1    8  Dariusz Putoń          100   -  329:419    50
   5    2    4  Joanna Brychcy         100   +  434:284   150
   6    2    7  Marta Majewska         100   +  404:315   150
   7    1    8  Dariusz Putoń          100   -  362:444    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.43


  7  Marta Majewska          100 Wadowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Lidia Szpakowska       133   -  285:334    83
   2    4   11  Kinga Stecuła          100   +  444:393   150
   3    4    5  Sławomir Wiśniowski    100   +  404:377   150
   4    3   10  Leszek Stecuła         100   +  406:334   150
   5    1    8  Dariusz Putoń          100   -  270:518    50
   6    2    6  Dorota Gwiazdoń        100   -  315:404    50
   7    4   12  Zofia Gajewska         100   -  365:424    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.57


  8  Dariusz Putoń           100 Ruda_Śląska       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Sylwia Bagińska-Worwa  100   +  456:264   150
   2    1    5  Sławomir Wiśniowski    100   +  373:247   150
   3    2   12  Zofia Gajewska         100   +  359:301   150
   4    1    6  Dorota Gwiazdoń        100   +  419:329   150
   5    1    7  Marta Majewska         100   +  518:270   150
   6    1   10  Leszek Stecuła         100   +  383:345   150
   7    1    6  Dorota Gwiazdoń        100   +  444:362   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


  9  Patrycja Kuśnierczyk    100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marta Jamrozy          100   -  249:376    50
   2    6   12  Zofia Gajewska         100   -  256:495    50
   3    6    2  Sylwia Bagińska-Worwa  100   +  295:284   150
   4    5    1  Lidia Szpakowska       133   -  261:397    83
   5    5   11  Kinga Stecuła          100   +  361:353   150
   6    5    5  Sławomir Wiśniowski    100   -  245:412    50
   7    5    1  Lidia Szpakowska       133   -  257:358    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.00


 10  Leszek Stecuła          100 Bytom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Joanna Brychcy         100   +  415:342   150
   2    2    1  Lidia Szpakowska       133   +  421:369   183
   3    1    6  Dorota Gwiazdoń        100   -  295:327    50
   4    3    7  Marta Majewska         100   -  334:406    50
   5    3    5  Sławomir Wiśniowski    100   +  356:329   150
   6    1    8  Dariusz Putoń          100   -  345:383    50
   7    3    5  Sławomir Wiśniowski    100   -  367:385    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.57


 11  Kinga Stecuła           100 Bytom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Sławomir Wiśniowski    100   -  350:359    50
   2    4    7  Marta Majewska         100   -  393:444    50
   3    5    1  Lidia Szpakowska       133   +  382:323   183
   4    2    4  Joanna Brychcy         100   -  332:350    50
   5    5    9  Patrycja Kuśnierczyk   100   -  353:361    50
   6    6    2  Sylwia Bagińska-Worwa  100   -  366:375    50
   7    6    2  Sylwia Bagińska-Worwa  100   -  268:339    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 69.00


 12  Zofia Gajewska          100 Jelenia_Góra      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Dorota Gwiazdoń        100   -  294:302    50
   2    6    9  Patrycja Kuśnierczyk   100   +  495:256   150
   3    2    8  Dariusz Putoń          100   -  301:359    50
   4    4    5  Sławomir Wiśniowski    100   -  352:405    50
   5    6    2  Sylwia Bagińska-Worwa  100   +  397:289   150
   6    4    3  Marta Jamrozy          100   -  272:433    50
   7    4    7  Marta Majewska         100   +  424:365   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.86


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie