Poznań19
sierpnia
Poznań 19-20 sierpnia VI Mistrzostwa PoznaniaGrand Prix 2017
Wrocław26
sierpnia
Wrocław 26-27 sierpnia XIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i VIII Akademickie Mistrzostwa Polski
Racibórz 2
września
Racibórz 2- 3 września VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2017
Michał Alabrudziński mistrzem Wrocławia26 - 27 sierpnia 2017 — XIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i VIII Akademickie Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i VIII Akademickie Mistrzostwa PolskiWrocław, 26 - 27 sierpnia 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Alabrudziński mistrzem WrocławiaBardzo długo nikt ze środowiska wrocławskich scrabblistów nie chciał podjąć się organizacji kolejnych mistrzostw Wrocławia w Scrabble. Wysoko zawieszona poprzeczka przez poprzednich organizatorów nie działała zachęcająco. Dopiero na walnym zebraniu członków WKS „Siódemka” (po PP w Legnicy) ustalono, że podejmie się tego zasłużony wrocławski scrabblista Ryszard Korpalski, a reszta klubowiczów wspomoże go w tych działaniach. Obawy były płonne i kolejne już XIII Mistrzostwa Wrocławia i jednocześnie VIII Akademickie Mistrzostwa Polski w scrabble były jak najbardziej udane.

Do boju w obu mistrzostwach stanęło 65 scrabblistek i scrabblistów. Pojedynki tradycyjnie były bardzo zacięte i po pierwszym dniu rozgrywek nie było już gracza bez porażki, a na czele stawki znajdowało się pięciu graczy z sześcioma wygranymi. Wieczorem chętni udali się do klubu bilardowego Sezam, aby tam zrelaksować się przed niedzielnymi rozgrywkami, które zapowiadały się równie ciekawie. Na rundę przed końcem na pierwszym miejscu znajdował się Jan Mrozowski, ale za jego plecami czaiło się, aż siedmiu graczy ze stratą tylko jednego dużego punktu. Wspaniałym finiszem wykazał się Michał Alabrudziński, który pokonując Janka dwukrotnie w ostatnich dwóch partiach i jednocześnie spychając go na najniższy stopień podium zapewnił sobie tytuł mistrza Wrocławia. Michał poprawił też swój rekord małych punktów w turnieju dwunastorundowym o 15 oczek – na 5621 pkt. Na drugi stopień podium wskoczył w ostatniej chwili Kazik Merklejn. Na podium Akademickich Mistrzostw Polski znaleźli się kolejno: Paweł Mazurek, Maciej NawrockiJakub Błażejewski. Obie trójki zwycięzców oprócz pucharów otrzymały nagrody finansowe i rzeczowe. Najlepszą scrabblistką została Małgorzata Szczygieł. Najlepsza trójka nauczycieli: Dariusz Kosz, Maciej Dąbrowski, Małgorzata Deszczyńska oraz Bogusław Szyszka za ułożenie najdroższego słowa anglojęzycznego: BONUSAMI za 101 pkt – otrzymali vouchery na kursy językowe. Największy „skok tygrysa” wykonali Wojciech GonetDominik Ulejczyk. Najdroższe słowo związane z Wrocławiem – RENOMOM ułożył Bartosz Morawski. Po każdej rundzie gracz, który zajmował 13. miejsce otrzymywał czekoladę. Dla pozostałych graczy były nagrody pocieszenia i koszulki turniejowe. To wszystko było możliwe dzięki dużemu gronu sponsorów:
Firmie Spark, OWA-dekor, NMC, Teknos, OWA Polska, lerni, Videodruk, Studio Urody Marta, WKS Siódemka i jego członkom oraz przyjaciołom, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i przygotowali pyszny kącik socjalny. Do zobaczenia za rok.


P.S. W sobotę dotarła do nas smutna wiadomość, która poruszyła wszystkich scrabblistów: zmarł nasz kolega Grzegorz Miecugow. Miałem przyjemność rozegrać z Grzegorzem tylko jedną partię (w Rumi, w 2011 roku) przegraną minimalnie. Miałem też nadzieję na rewanż, którego jak się okazało już nie zagramy. Będzie mi brakowało Jego poczucia humoru w Szkle Kontaktowym i  wspaniałych rozmów w Innym Punkcie Widzenia.
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski
XI Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
X Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble/V Akademickie Mistrzostwa Polski w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty (liczba miejsc ograniczona do 120)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, stołówka budynku D
Obrońca tytułuArtur Irzyk
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuturniej.scrabble.wroclaw.pl
HarmonogramSobota, 26 sierpnia (7 rund)
11:00-12:00 — zapisy
12:00-12:15 — uroczyste otwarcie turnieju
12:15-15:00 — rundy I-III
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
16:00-20:00 — rundy IV-VII

Niedziela, 27 sierpnia (5 rund)
9:30-14:30 — rundy VIII-XII
14:30 — ceremonia zamknięcia turnieju i rozdanie nagród
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOk. 10 minut z Dworca Głównego PKP – tramwaj nr 9,15, należy wysiąść na przystanku Uniwersytet Ekonomiczny (w stronę Parku Południowego)
WyżywienieNa miejscu. Zapisy na obiad do środy 23.08.2017 — szczegóły na stronie turnieju — wkrótce
Noclegihttp://meteor-turystyka.pl/noclegi,wroclaw,0.html
NagrodyDla zwycięzców puchary i nagrody finansowe. Nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników. Nagrody w dodatkowych konkursach i kategoriach.
OrganizatorzyWrocławski Klub Scrabble „Siódemka”
Ryszard Korpalski – 508 188 829


Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i VIII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              163.06      9.0     5621     1977      958
  2 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               149.59      9.0     5164     1966      877
  3 Jan             Mrozowski            Kraków                 142.65      9.0     4986     2028      427
  4 Dariusz         Kosz                 Nysa                   156.11      9.0     4963     2012      453
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               160.03      9.0     4897     1902      421
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 155.33      8.0     5361     1954      619
  7 Bartosz         Morawski             Gliwice                162.37      8.0     5064     1813      556
  8 Adam            Szukalski            Leicester              140.38      8.0     4983     1841      623
  9 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              131.39      8.0     4800     1818      455
 10 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  119.28      8.0     4786     1750      228
 11 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         135.26      8.0     4756     1706      331
 12 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         133.90      8.0     4747     1710      370
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               132.99      8.0     4617     1811       69
 14 Justyna         Górka                Kraków                 148.95      7.5     4818     1739      495
 15 Maciej          Nawrocki             Babimost               120.47      7.5     4642     1889      106
 16 Jakub           Błażejewski          Poznań                 141.79      7.0     4638     1696      259
 17 Urszula         Solarska             Łódź                   116.12      7.0     4631     1529      116
 18 Bogusław        Szyszka              Oława                  142.38      7.0     4617     1723      101
 19 Zbigniew        Rybak                Warszawa               120.99      7.0     4601     1697       43
 20 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             140.02      7.0     4590     1699        1
 21 Andrzej         Kraska               Wrocław                125.98      7.0     4496     1609      288
 22 Wojciech        Gonet                Wrocław                109.56      7.0     4397     1575       15
 23 Konrad          Sowula               Kraków                 133.86      7.0     4266     1642     -101
 24 Marta           Świątkowska          Wrocław                111.64      7.0     4219     1681      -12
 25 Krzysztof       Obremski             Legnica                154.25      6.5     4817     1723       66
 26 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 108.24      6.5     4404     1645     -427
 27 Joanna          Juszczak             Warszawa               136.80      6.0     4800     1445      238
 28 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               149.41      6.0     4708     1548      375
 29 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               138.02      6.0     4510     1538      -78
 30 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            124.85      6.0     4492     1531       -8
 31 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            122.27      6.0     4473     1487      122
 32 Adam            Grzelec              Poznań                 117.05      6.0     4471     1447      363
 33 Dorota          Ostrowska            Białystok              109.13      6.0     4402     1494      -61
 34 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               109.38      6.0     4252     1485       48
 35 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               134.07      6.0     4242     1529     -286
 36 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               133.82      6.0     4032     1579     -467
 37 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              132.20      5.5     4718     1413      330
 38 Jerzy           Luter                Bytom                  118.03      5.5     4267     1248      204
 39 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            108.20      5.0     4704     1301      272
 40 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.57      5.0     4641     1469      -34
 41 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       110.89      5.0     4483     1371      -60
 42 Renata          Andracka             Zwola                  115.85      5.0     4457     1357      189
 43 Ziemowit        Pazda                Wrocław                125.65      5.0     4420     1278        2
 44 Michał          Puchowski            Strzelce Opolskie      121.41      5.0     4414     1387     -182
 45 Michał          Burak                Wrocław                123.30      5.0     4365     1364       -6
 46 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               133.95      5.0     4342     1340     -139
 47 Maria           Skutela              Warszawa               118.52      5.0     4250     1313     -339
 48 Aleksandra      Brzeska              Piastów                107.93      5.0     4236     1277       45
 49 Sławomir        Wolski               Wrocław                116.19      5.0     4127     1412     -225
 50 Laura           Pisula               Wrocław                101.37      4.5     4003     1159       30
 51 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      4.5     3942     1103      138
 52 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           126.98      4.0     4494     1214     -342
 53 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                117.44      4.0     4324     1225     -291
 54 Samir           Chakrar              Poznań                 122.89      4.0     4310     1193     -209
 55 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              118.31      4.0     4078     1365     -656
 56 Iwona           Duźniak              Dębica                 106.64      4.0     4067     1269     -517
 57 Joanna          Brychcy              Katowice               111.83      3.5     4268     1042       24
 58 Maciej          Pietrasik            Nowogard               109.32      3.5     3926     1071     -233
 59 Dawid           Mierzchała           Ostrów Wielkopolski    135.33      3.5     3908      982     -265
 60 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            143.01      3.0     2535      869      -99
 61 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.5     3562      989     -811
 62 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      2.0     2377      720     -397
 63 Karolina        Mak                  Wrocław                102.07      1.0      927      323     -228
 64 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   115.71      0.5     2323      435     -129
 65 Piotr           Skutela              Warszawa               100.00      0.0     1222      338     -955
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i VIII Akademickie Mistrzostwa Polski



	Michał Alabrudziński 163.06 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Burak                 123.30 +  511: 329  173
    2     3 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 -  399: 491   85
    3     9 Urszula        Solarska              116.12 +  524: 448  166
    4     5 Dariusz        Putoń                 143.01 +  427: 360  193
    5     3 Konrad         Sowula                133.86 +  536: 259  184
    6     2 Jakub          Błażejewski           141.79 +  455: 435  192
    7     2 Krzysztof      Obremski              154.25 -  388: 410  104
    8     4 Andrzej        Rechowicz             132.99 +  525: 264  183
    9     1 Dawid          Pikul                 155.33 +  456: 376  205
   10     2 Dariusz        Kosz                  156.11 -  427: 439  106
   11     1 Jan            Mrozowski             142.65 +  531: 470  193
   12     1 Jan            Mrozowski             142.65 +  442: 382  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1977  / 12 164.75




	Bartosz Morawski 162.37 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Samir          Chakrar               122.89 +  463: 317  173
    2     7 Ryszard        Korpalski             118.31 +  485: 284  168
    3     1 Mikołaj        Cieplik               140.02 +  531: 360  190
    4     1 Dawid          Pikul                 155.33 -  334: 602  105
    5     4 Marta          Świątkowska           111.64 +  400: 302  162
    6     3 Bogusław       Szyszka               142.38 +  542: 351  192
    7     3 Justyna        Górka                 148.95 +  433: 375  199
    8     2 Dariusz        Kosz                  156.11 -  356: 359  106
    9     3 Jan            Mrozowski             142.65 -  276: 448   93
   10     5 Zbigniew       Rybak                 120.99 -  377: 414   71
   11     6 Bronisław      Parada                133.90 +  474: 342  184
   12     5 Maciej         Nawrocki              120.47 +  393: 354  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Mariusz Skrobosz 160.03 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Stachowski            122.27 +  433: 372  172
    2    14 Arkadiusz      Łydka                 133.82 +  455: 302  184
    3     6 Bogusław       Szyszka               142.38 +  448: 348  192
    4     2 Kazimierz      Merklejn              149.59 +  402: 355  200
    5     1 Dawid          Pikul                 155.33 -  347: 504  105
    6     5 Dorota         Stachowska            124.85 +  458: 366  175
    7     5 Maciej         Nawrocki              120.47 +  434: 358  170
    8     3 Jan            Mrozowski             142.65 -  356: 381   93
    9     4 Adam           Szukalski             140.38 -  318: 471   90
   10     6 Małgorzata     Szczygieł             131.39 +  410: 336  181
   11     4 Zbigniew       Rybak                 120.99 +  397: 347  171
   12     4 Ryszard        Żydaczewski           119.28 +  439: 336  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1902  / 12 158.50




	Dariusz Kosz 156.11 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Puchowski             121.41 +  512: 299  171
    2     2 Andrzej        Kraska                125.98 +  379: 329  176
    3     5 Dariusz        Putoń                 143.01 +  431: 388  193
    4     4 Maciej         Nawrocki              120.47 +  452: 320  170
    5     2 Jan            Mrozowski             142.65 +  443: 306  193
    6     1 Dawid          Pikul                 155.33 -  379: 494  105
    7     4 Łukasz         Tuszyński             149.41 +  333: 321  199
    8     2 Bartosz        Morawski              162.37 +  359: 356  212
    9     2 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  438: 490  100
   10     2 Michał         Alabrudziński         163.06 +  439: 427  213
   11     3 Adam           Szukalski             140.38 -  358: 399   90
   12     3 Adam           Szukalski             140.38 +  440: 381  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2012  / 12 167.67




	Dawid Pikul 155.33 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Rybak                 120.99 +  517: 349  171
    2     1 Jakub          Błażejewski           141.79 +  389: 372  192
    3     3 Andrzej        Rechowicz             132.99 +  406: 400  183
    4     1 Bartosz        Morawski              162.37 +  602: 334  212
    5     1 Mariusz        Skrobosz              160.03 +  504: 347  210
    6     1 Dariusz        Kosz                  156.11 +  494: 379  206
    7     1 Jan            Mrozowski             142.65 -  369: 439   93
    8     1 Krzysztof      Obremski              154.25 +  459: 350  204
    9     1 Michał         Alabrudziński         163.06 -  376: 456  113
   10     3 Maciej         Nawrocki              120.47 +  531: 474  170
   11     2 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  312: 429  100
   12     2 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  402: 413  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1954  / 12 162.83




	Krzysztof Obremski 154.25 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Nawrocki              120.47 -  382: 409   70
    2    19 Samir          Chakrar               122.89 =  436: 436  123
    3    23 Andrzej        Kraska                125.98 +  388: 305  176
    4    16 Sławomir       Piotrowski            138.02 +  411: 354  188
    5    10 Małgorzata     Szczygieł             131.39 +  447: 364  181
    6     6 Kazimierz      Merklejn              149.59 +  517: 429  200
    7     2 Michał         Alabrudziński         163.06 +  410: 388  213
    8     1 Dawid          Pikul                 155.33 -  350: 459  105
    9     5 Justyna        Górka                 148.95 -  360: 368   99
   10     8 Bronisław      Parada                133.90 -  386: 444   84
   11    13 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 +  374: 373  185
   12    10 Justyna        Górka                 148.95 -  356: 422   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Kazimierz Merklejn 149.59 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ryszard        Żydaczewski           119.28 +  481: 365  169
    2     5 Maciej         Pietrasik             109.32 +  396: 322  159
    3     8 Szymon         Dąbrowski             134.07 +  428: 310  184
    4     2 Mariusz        Skrobosz              160.03 -  355: 402  110
    5     7 Arkadiusz      Łydka                 133.82 +  391: 317  184
    6     6 Krzysztof      Obremski              154.25 -  429: 517  104
    7     7 Bogusław       Szyszka               142.38 +  464: 292  192
    8     6 Dominik        Ulejczyk              108.24 +  553: 255  158
    9     2 Dariusz        Kosz                  156.11 +  490: 438  206
   10     4 Adam           Szukalski             140.38 -  335: 355   90
   11     2 Dawid          Pikul                 155.33 +  429: 312  205
   12     2 Dawid          Pikul                 155.33 +  413: 402  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1966  / 12 163.83




	Łukasz Tuszyński 149.41 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maria          Skutela               118.52 +  376: 286  169
    2     8 Mikołaj        Cieplik               140.02 -  363: 406   90
    3    24 Samir          Chakrar               122.89 +  430: 427  173
    4     6 Adam           Szukalski             140.38 -  381: 416   90
    5    16 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  546: 270  150
    6     8 Andrzej        Kraska                125.98 +  452: 302  176
    7     4 Dariusz        Kosz                  156.11 -  321: 333  106
    8     8 Jakub          Błażejewski           141.79 +  407: 397  192
    9     6 Maciej         Nawrocki              120.47 -  409: 416   70
   10    10 Maciej         Dąbrowski             109.38 +  330: 310  159
   11     8 Andrzej        Rechowicz             132.99 -  366: 395   83
   12    11 Mikołaj        Cieplik               140.02 -  327: 375   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Justyna Górka 148.95 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ryszard        Korpalski             118.31 -  314: 389   68
    2    20 Marcin         Stachowski            122.27 +  425: 341  172
    3    25 Marcin         Radwański             115.71 +  436: 289  166
    4    17 Iwona          Duźniak               106.64 +  444: 253  157
    5     8 Szymon         Dąbrowski             134.07 +  483: 309  184
    6     4 Maciej         Nawrocki              120.47 =  359: 359  120
    7     3 Bartosz        Morawski              162.37 -  375: 433  112
    8     5 Adam           Szukalski             140.38 +  428: 390  190
    9     5 Krzysztof      Obremski              154.25 +  368: 360  204
   10     1 Jan            Mrozowski             142.65 -  370: 440   93
   11     5 Ryszard        Żydaczewski           119.28 -  394: 404   69
   12    10 Krzysztof      Obremski              154.25 +  422: 356  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Dariusz Putoń 143.01 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 118.03 +  349: 298  168
    2    16 Dorota         Ostrowska             109.13 +  436: 354  159
    3     5 Dariusz        Kosz                  156.11 -  388: 431  106
    4     5 Michał         Alabrudziński         163.06 -  360: 427  113
    5    18 Maciej         Dąbrowski             109.38 +  301: 272  159
    6    11 Andrzej        Rechowicz             132.99 -  326: 435   83
    7    14 Małgorzata     Szczygieł             131.39 -  375: 417   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  /  7 124.14




	Jan Mrozowski 142.65 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Leszek         Dobrowolski           117.44 +  372: 357  167
    2     9 Ziemowit       Pazda                 125.65 +  422: 413  176
    3     4 Paweł          Mazurek               135.26 +  539: 350  185
    4     3 Małgorzata     Szczygieł             131.39 +  377: 340  181
    5     2 Dariusz        Kosz                  156.11 -  306: 443  106
    6     7 Maciej         Skrzypczak            110.89 +  410: 312  161
    7     1 Dawid          Pikul                 155.33 +  439: 369  205
    8     3 Mariusz        Skrobosz              160.03 +  381: 356  210
    9     3 Bartosz        Morawski              162.37 +  448: 276  212
   10     1 Justyna        Górka                 148.95 +  440: 370  199
   11     1 Michał         Alabrudziński         163.06 -  470: 531  113
   12     1 Michał         Alabrudziński         163.06 -  382: 442  113
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2028  / 12 169.00




	Bogusław Szyszka 142.38 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Grzelec               117.05 +  366: 323  167
    2    11 Adam           Szukalski             140.38 +  391: 329  190
    3     6 Mariusz        Skrobosz              160.03 -  348: 448  110
    4     9 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 +  481: 279  185
    5    11 Dominik        Ulejczyk              108.24 +  399: 294  158
    6     3 Bartosz        Morawski              162.37 -  351: 542  112
    7     7 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  292: 464  100
    8    17 Mikołaj        Cieplik               140.02 +  506: 330  190
    9    11 Arkadiusz      Łydka                 133.82 -  324: 327   84
   10    13 Szymon         Dąbrowski             134.07 +  413: 390  184
   11     9 Marta          Świątkowska           111.64 +  434: 292  162
   12     7 Małgorzata     Szczygieł             131.39 -  312: 498   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Jakub Błażejewski 141.79 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Wolski                116.19 +  429: 282  166
    2     1 Dawid          Pikul                 155.33 -  372: 389  105
    3    16 Renata         Andracka              115.85 +  406: 358  166
    4    13 Ryszard        Korpalski             118.31 +  410: 382  168
    5     9 Natalia        Woźniak               132.20 +  379: 313  182
    6     2 Michał         Alabrudziński         163.06 -  435: 455  113
    7     8 Dorota         Stachowska            124.85 +  339: 338  175
    8     8 Łukasz         Tuszyński             149.41 -  397: 407   99
    9     9 Andrzej        Rechowicz             132.99 +  467: 352  183
   10     7 Paweł          Mazurek               135.26 +  376: 371  185
   11     7 Maciej         Nawrocki              120.47 -  337: 362   70
   12     6 Bronisław      Parada                133.90 -  291: 370   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Adam Szukalski 140.38 Leicester

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Urszula        Solarska              116.12 +  436: 361  166
    2    11 Bogusław       Szyszka               142.38 -  329: 391   92
    3    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  564: 264  150
    4     6 Łukasz         Tuszyński             149.41 +  416: 381  199
    5     5 Maciej         Nawrocki              120.47 -  311: 376   70
    6     9 Dorota         Ostrowska             109.13 +  491: 351  159
    7     6 Alicja         Grąbczewska           133.95 +  440: 357  184
    8     5 Justyna        Górka                 148.95 -  390: 428   99
    9     4 Mariusz        Skrobosz              160.03 +  471: 318  210
   10     4 Kazimierz      Merklejn              149.59 +  355: 335  200
   11     3 Dariusz        Kosz                  156.11 +  399: 358  206
   12     3 Dariusz        Kosz                  156.11 -  381: 440  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 12 153.42




	Mikołaj Cieplik 140.02 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Renata         Andracka              115.85 +  461: 362  166
    2     8 Łukasz         Tuszyński             149.41 +  406: 363  199
    3     1 Bartosz        Morawski              162.37 -  360: 531  112
    4    10 Konrad         Sowula                133.86 -  428: 452   84
    5    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 -  305: 419   85
    6    17 Alicja         Grąbczewska           133.95 -  332: 408   84
    7    22 Sławomir       Wolski                116.19 +  412: 259  166
    8    17 Bogusław       Szyszka               142.38 -  330: 506   92
    9    22 Michał         Puchowski             121.41 +  368: 298  171
   10    21 Ryszard        Korpalski             118.31 +  403: 346  168
   11    14 Michał         Burak                 123.30 +  410: 318  173
   12    11 Łukasz         Tuszyński             149.41 +  375: 327  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Sławomir Piotrowski 138.02 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Radwański             115.71 +  433: 389  166
    2    15 Szymon         Dąbrowski             134.07 -  325: 355   84
    3    22 Dawid          Mierzchała            135.33 +  419: 333  185
    4    16 Krzysztof      Obremski              154.25 -  354: 411  104
    5    19 Ryszard        Korpalski             118.31 +  413: 350  168
    6    15 Natalia        Woźniak               132.20 +  461: 387  182
    7    11 Dominik        Ulejczyk              108.24 -  394: 400   58
    8    10 Dorota         Stachowska            124.85 +  374: 331  175
    9     8 Paweł          Mazurek               135.26 -  334: 430   85
   10    12 Konrad         Sowula                133.86 +  329: 276  184
   11    11 Małgorzata     Szczygieł             131.39 -  331: 470   81
   12    12 Urszula        Solarska              116.12 -  343: 456   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Joanna Juszczak 136.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Brychcy               111.83 +  436: 300  162
    2    12 Dominik        Ulejczyk              108.24 +  449: 360  158
    3     7 Maciej         Nawrocki              120.47 -  300: 460   70
    4    15 Arkadiusz      Łydka                 133.82 -  339: 441   84
    5    21 Michał         Burak                 123.30 +  445: 374  173
    6    12 Konrad         Sowula                133.86 -  353: 370   84
    7    16 Maciej         Dąbrowski             109.38 -  324: 426   59
    8    19 Michał         Puchowski             121.41 +  553: 335  171
    9    13 Zbigniew       Rybak                 120.99 -  407: 437   71
   10    18 Wojciech       Gonet                 109.56 -  372: 398   60
   11    22 Ryszard        Korpalski             118.31 +  418: 323  168
   12    17 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 +  404: 338  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Dawid Mierzchała 135.33 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marta          Świątkowska           111.64 -  249: 448   62
    2    32 Aleksandra     Brzeska               107.93 +  382: 350  158
    3    22 Sławomir       Piotrowski            138.02 -  333: 419   88
    4    25 Grzegorz       Sęk                   100.00 -  296: 368   50
    5    24 Zofia          Gajewska              126.98 -  318: 344   77
    6    29 Iwona          Duźniak               106.64 -  358: 388   57
    7    32 PAUZA
    8    29 Sławomir       Wolski                116.19 -  311: 368   66
    9    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  339: 277  150
   10    28 Bartosz        Bartczak              100.00 -  331: 410   50
   11    27 Samir          Chakrar               122.89 +  412: 357  173
   12    28 Laura          Pisula                101.37 -  279: 444   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     982  / 11  89.27




	Paweł Mazurek 135.26 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Skrzypczak            110.89 +  434: 311  161
    2    13 Dorota         Stachowska            124.85 +  467: 358  175
    3     4 Jan            Mrozowski             142.65 -  350: 539   93
    4     8 Marta          Świątkowska           111.64 -  276: 393   62
    5    20 Zbigniew       Rybak                 120.99 -  296: 518   71
    6    20 Sławomir       Wolski                116.19 +  426: 339  166
    7    18 Maciej         Pietrasik             109.32 +  392: 298  159
    8    16 Szymon         Dąbrowski             134.07 +  402: 359  184
    9     8 Sławomir       Piotrowski            138.02 +  430: 334  188
   10     7 Jakub          Błażejewski           141.79 -  371: 376   92
   11    10 Arkadiusz      Łydka                 133.82 +  405: 281  184
   12     8 Zbigniew       Rybak                 120.99 +  507: 319  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Małgorzata Deszczyńska 134.57 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Gonet                 109.56 +  425: 302  160
    2     3 Michał         Alabrudziński         163.06 +  491: 399  213
    3     2 Małgorzata     Szczygieł             131.39 -  320: 405   81
    4     9 Bogusław       Szyszka               142.38 -  279: 481   92
    5    12 Mikołaj        Cieplik               140.02 +  419: 305  190
    6    16 Dominik        Ulejczyk              108.24 -  390: 403   58
    7    15 Michał         Puchowski             121.41 +  411: 387  171
    8    12 Ryszard        Korpalski             118.31 +  472: 252  168
    9     7 Ryszard        Żydaczewski           119.28 -  384: 497   69
   10    11 Andrzej        Kraska                125.98 -  339: 466   76
   11    13 Krzysztof      Obremski              154.25 -  373: 374  104
   12    17 Joanna         Juszczak              136.80 -  338: 404   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Szymon Dąbrowski 134.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Dąbrowski             109.38 +  350: 320  159
    2    15 Sławomir       Piotrowski            138.02 +  355: 325  188
    3     8 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  310: 428  100
    4    14 Dorota         Ostrowska             109.13 +  347: 331  159
    5     8 Justyna        Górka                 148.95 -  309: 483   99
    6    14 Zbigniew       Rybak                 120.99 -  282: 448   71
    7    19 Wojciech       Gonet                 109.56 +  363: 322  160
    8    16 Paweł          Mazurek               135.26 -  359: 402   85
    9    18 Iwona          Duźniak               106.64 +  439: 319  157
   10    13 Bogusław       Szyszka               142.38 -  390: 413   92
   11    20 Dorota         Stachowska            124.85 +  377: 369  175
   12    14 Konrad         Sowula                133.86 -  361: 368   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Alicja Grąbczewska 133.95 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Pietrasik             109.32 -  368: 393   59
    2    21 Maciej         Skrzypczak            110.89 -  339: 470   61
    3    29 Wojciech       Gonet                 109.56 +  466: 336  160
    4    20 Adam           Grzelec               117.05 +  379: 342  167
    5    15 Renata         Andracka              115.85 +  354: 340  166
    6    17 Mikołaj        Cieplik               140.02 +  408: 332  190
    7     6 Adam           Szukalski             140.38 -  357: 440   90
    8    14 Arkadiusz      Łydka                 133.82 -  309: 348   84
    9    17 Marta          Świątkowska           111.64 -  275: 328   62
   10    17 Jakub          Hassa                 108.20 +  470: 380  158
   11    18 Konrad         Sowula                133.86 -  267: 371   84
   12    20 Dorota         Ostrowska             109.13 -  350: 401   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Bronisław Parada 133.90 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dorota         Ostrowska             109.13 -  397: 433   59
    2    17 Adam           Grzelec               117.05 -  326: 444   67
    3    27 Joanna         Brychcy               111.83 +  416: 302  162
    4    22 Michał         Puchowski             121.41 +  399: 375  171
    5    17 Ryszard        Żydaczewski           119.28 +  455: 322  169
    6    10 Marta          Świątkowska           111.64 +  415: 261  162
    7    10 Arkadiusz      Łydka                 133.82 +  396: 318  184
    8     7 Maciej         Nawrocki              120.47 -  311: 432   70
    9    12 Dominik        Ulejczyk              108.24 +  476: 339  158
   10     8 Krzysztof      Obremski              154.25 +  444: 386  204
   11     6 Bartosz        Morawski              162.37 -  342: 474  112
   12     6 Jakub          Błażejewski           141.79 +  370: 291  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Konrad Sowula 133.86 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dominik        Ulejczyk              108.24 -  341: 363   58
    2    30 Karolina       Mak                   102.07 +  383: 264  152
    3    11 Iwona          Duźniak               106.64 +  381: 369  157
    4    10 Mikołaj        Cieplik               140.02 +  452: 428  190
    5     3 Michał         Alabrudziński         163.06 -  259: 536  113
    6    12 Joanna         Juszczak              136.80 +  370: 353  187
    7     9 Andrzej        Rechowicz             132.99 -  316: 350   83
    8    13 Ryszard        Żydaczewski           119.28 -  345: 363   69
    9    14 Zofia          Gajewska              126.98 +  404: 384  177
   10    12 Sławomir       Piotrowski            138.02 -  276: 329   88
   11    18 Alicja         Grąbczewska           133.95 +  371: 267  184
   12    14 Szymon         Dąbrowski             134.07 +  368: 361  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Arkadiusz Łydka 133.82 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jakub          Hassa                 108.20 +  356: 352  158
    2    14 Mariusz        Skrobosz              160.03 -  302: 455  110
    3    20 Adam           Grzelec               117.05 +  329: 268  167
    4    15 Joanna         Juszczak              136.80 +  441: 339  187
    5     7 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  317: 391  100
    6    13 Małgorzata     Szczygieł             131.39 +  399: 370  181
    7    10 Bronisław      Parada                133.90 -  318: 396   84
    8    14 Alicja         Grąbczewska           133.95 +  348: 309  184
    9    11 Bogusław       Szyszka               142.38 +  327: 324  192
   10     9 Ryszard        Żydaczewski           119.28 -  313: 469   69
   11    10 Paweł          Mazurek               135.26 -  281: 405   85
   12    15 Marta          Świątkowska           111.64 -  301: 421   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Andrzej Rechowicz 132.99 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Aleksandra     Brzeska               107.93 +  368: 329  158
    2    10 Marta          Świątkowska           111.64 +  456: 362  162
    3     3 Dawid          Pikul                 155.33 -  400: 406  105
    4    11 Dorota         Stachowska            124.85 -  355: 373   75
    5    13 Marcin         Stachowski            122.27 +  402: 392  172
    6    11 Dariusz        Putoń                 143.01 +  435: 326  193
    7     9 Konrad         Sowula                133.86 +  350: 316  184
    8     4 Michał         Alabrudziński         163.06 -  264: 525  113
    9     9 Jakub          Błażejewski           141.79 -  352: 467   92
   10    14 Natalia        Woźniak               132.20 +  392: 375  182
   11     8 Łukasz         Tuszyński             149.41 +  395: 366  199
   12     9 Andrzej        Kraska                125.98 +  448: 311  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Natalia Woźniak 132.20 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Iwona          Duźniak               106.64 +  465: 311  157
    2     6 Małgorzata     Szczygieł             131.39 -  411: 459   81
    3    10 Maria          Skutela               118.52 +  448: 233  169
    4     7 Dominik        Ulejczyk              108.24 =  436: 436  108
    5     9 Jakub          Błażejewski           141.79 -  313: 379   92
    6    15 Sławomir       Piotrowski            138.02 -  387: 461   88
    7    20 Dorota         Ostrowska             109.13 +  427: 266  159
    8    15 Zbigniew       Rybak                 120.99 -  321: 429   71
    9    19 Dorota         Stachowska            124.85 +  382: 353  175
   10    14 Andrzej        Rechowicz             132.99 -  375: 392   83
   11    19 Marcin         Stachowski            122.27 +  408: 316  172
   12    16 Dominik        Ulejczyk              108.24 -  345: 353   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Małgorzata Szczygieł 131.39 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Karolina       Mak                   102.07 +  389: 266  152
    2     6 Natalia        Woźniak               132.20 +  459: 411  182
    3     2 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 +  405: 320  185
    4     3 Jan            Mrozowski             142.65 -  340: 377   93
    5    10 Krzysztof      Obremski              154.25 -  364: 447  104
    6    13 Arkadiusz      Łydka                 133.82 -  370: 399   84
    7    14 Dariusz        Putoń                 143.01 +  417: 375  193
    8    11 Maciej         Dąbrowski             109.38 +  397: 354  159
    9    10 Andrzej        Kraska                125.98 +  355: 343  176
   10     6 Mariusz        Skrobosz              160.03 -  336: 410  110
   11    11 Sławomir       Piotrowski            138.02 +  470: 331  188
   12     7 Bogusław       Szyszka               142.38 +  498: 312  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Zofia Gajewska 126.98 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Laura          Pisula                101.37 -  346: 505   51
    2    28 Sławomir       Wolski                116.19 -  297: 393   66
    3    28 Marcin         Stachowski            122.27 -  392: 414   72
    4    29 Joanna         Brychcy               111.83 +  487: 363  162
    5    24 Dawid          Mierzchała            135.33 +  344: 318  185
    6    19 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  478: 300  150
    7    13 Ryszard        Korpalski             118.31 -  327: 367   68
    8    18 Adam           Grzelec               117.05 +  447: 420  167
    9    14 Konrad         Sowula                133.86 -  384: 404   84
   10    19 Dorota         Stachowska            124.85 -  361: 446   75
   11    23 Jerzy          Luter                 118.03 -  313: 473   68
   12    24 Renata         Andracka              115.85 -  318: 433   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Andrzej Kraska 125.98 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Bartosz        Bartczak              100.00 +  429: 274  150
    2     2 Dariusz        Kosz                  156.11 -  329: 379  106
    3    23 Krzysztof      Obremski              154.25 -  305: 388  104
    4    27 Samir          Chakrar               122.89 +  490: 275  173
    5    14 Laura          Pisula                101.37 +  334: 300  151
    6     8 Łukasz         Tuszyński             149.41 -  302: 452   99
    7    21 Jakub          Hassa                 108.20 +  373: 372  158
    8     9 Maciej         Skrzypczak            110.89 +  432: 248  161
    9    10 Małgorzata     Szczygieł             131.39 -  343: 355   81
   10    11 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 +  466: 339  185
   11    12 Dominik        Ulejczyk              108.24 +  382: 378  158
   12     9 Andrzej        Rechowicz             132.99 -  311: 448   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Ziemowit Pazda 125.65 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  448: 253  150
    2     9 Jan            Mrozowski             142.65 -  413: 422   93
    3    12 Dominik        Ulejczyk              108.24 -  320: 431   58
    4    19 Renata         Andracka              115.85 -  328: 430   66
    5    25 Sławomir       Wolski                116.19 -  255: 450   66
    6    30 Jerzy          Luter                 118.03 -  341: 387   68
    7    29 Adam           Grzelec               117.05 -  322: 457   67
    8    30 Piotr          Skutela               100.00 +  417: 249  150
    9    27 Wojciech       Gonet                 109.56 -  344: 362   60
   10    29 Joanna         Brychcy               111.83 +  411: 327  162
   11    25 Michał         Puchowski             121.41 +  394: 329  171
   12    25 Leszek         Dobrowolski           117.44 +  427: 321  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Dorota Stachowska 124.85 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  357: 342  150
    2    13 Paweł          Mazurek               135.26 -  358: 467   85
    3    13 Jakub          Hassa                 108.20 +  381: 334  158
    4    11 Andrzej        Rechowicz             132.99 +  373: 355  183
    5     6 Maciej         Skrzypczak            110.89 +  401: 371  161
    6     5 Mariusz        Skrobosz              160.03 -  366: 458  110
    7     8 Jakub          Błażejewski           141.79 -  338: 339   92
    8    10 Sławomir       Piotrowski            138.02 -  331: 374   88
    9    19 Natalia        Woźniak               132.20 -  353: 382   82
   10    19 Zofia          Gajewska              126.98 +  446: 361  177
   11    20 Szymon         Dąbrowski             134.07 -  369: 377   84
   12    18 Maciej         Skrzypczak            110.89 +  419: 340  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Michał Burak 123.30 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         163.06 -  329: 511  113
    2    31 Andrzej        Klich                 100.00 -  364: 379   50
    3    31 Jerzy          Luter                 118.03 +  415: 317  168
    4    24 Maria          Skutela               118.52 +  318: 289  169
    5    21 Joanna         Juszczak              136.80 -  374: 445   87
    6    22 Maciej         Pietrasik             109.32 -  345: 362   59
    7    27 Samir          Chakrar               122.89 +  498: 249  173
    8    20 Dorota         Ostrowska             109.13 -  360: 373   59
    9    23 Aleksandra     Brzeska               107.93 +  305: 286  158
   10    24 Sławomir       Wolski                116.19 +  395: 310  166
   11    14 Mikołaj        Cieplik               140.02 -  318: 410   90
   12    19 Marcin         Stachowski            122.27 -  344: 440   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Samir Chakrar 122.89 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              162.37 -  317: 463  112
    2    19 Krzysztof      Obremski              154.25 =  436: 436  154
    3    24 Łukasz         Tuszyński             149.41 -  427: 430   99
    4    27 Andrzej        Kraska                125.98 -  275: 490   76
    5    28 Adam           Grzelec               117.05 +  431: 366  167
    6    26 Wojciech       Gonet                 109.56 -  290: 473   60
    7    27 Michał         Burak                 123.30 -  249: 498   73
    8    27 Leszek         Dobrowolski           117.44 -  323: 409   67
    9    31 PAUZA
   10    30 Piotr          Skutela               100.00 +  536: 226  150
   11    27 Dawid          Mierzchała            135.33 -  357: 412   85
   12    29 Piotr          Skutela               100.00 +  369: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 11 108.45




	Marcin Stachowski 122.27 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              160.03 -  372: 433  110
    2    20 Justyna        Górka                 148.95 -  341: 425   99
    3    28 Zofia          Gajewska              126.98 +  414: 392  177
    4    23 Sławomir       Wolski                116.19 +  362: 281  166
    5    13 Andrzej        Rechowicz             132.99 -  392: 402   83
    6    18 Michał         Puchowski             121.41 -  372: 401   71
    7    23 Laura          Pisula                101.37 -  315: 324   51
    8    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  407: 303  150
    9    24 Maciej         Pietrasik             109.32 +  392: 355  159
   10    23 Renata         Andracka              115.85 +  350: 283  166
   11    19 Natalia        Woźniak               132.20 -  316: 408   82
   12    19 Michał         Burak                 123.30 +  440: 344  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Michał Puchowski 121.41 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Kosz                  156.11 -  299: 512  106
    2    25 Leszek         Dobrowolski           117.44 +  393: 306  167
    3    15 Marta          Świątkowska           111.64 -  301: 336   62
    4    22 Bronisław      Parada                133.90 -  375: 399   84
    5    29 Bartosz        Bartczak              100.00 +  381: 379  150
    6    18 Marcin         Stachowski            122.27 +  401: 372  172
    7    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 -  387: 411   85
    8    19 Joanna         Juszczak              136.80 -  335: 553   87
    9    22 Mikołaj        Cieplik               140.02 -  298: 368   90
   10    26 Laura          Pisula                101.37 +  412: 320  151
   11    25 Ziemowit       Pazda                 125.65 -  329: 394   76
   12    26 Iwona          Duźniak               106.64 +  503: 246  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Zbigniew Rybak 120.99 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 155.33 -  349: 517  105
    2    27 Maria          Skutela               118.52 -  383: 446   69
    3    26 Leszek         Dobrowolski           117.44 +  365: 304  167
    4    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  330: 298  150
    5    20 Paweł          Mazurek               135.26 +  518: 296  185
    6    14 Szymon         Dąbrowski             134.07 +  448: 282  184
    7    12 Maciej         Skrzypczak            110.89 -  262: 406   61
    8    15 Natalia        Woźniak               132.20 +  429: 321  182
    9    13 Joanna         Juszczak              136.80 +  437: 407  187
   10     5 Bartosz        Morawski              162.37 +  414: 377  212
   11     4 Mariusz        Skrobosz              160.03 -  347: 397  110
   12     8 Paweł          Mazurek               135.26 -  319: 507   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Maciej Nawrocki 120.47 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              154.25 +  409: 382  204
    2     4 Laura          Pisula                101.37 +  322: 317  151
    3     7 Joanna         Juszczak              136.80 +  460: 300  187
    4     4 Dariusz        Kosz                  156.11 -  320: 452  106
    5     5 Adam           Szukalski             140.38 +  376: 311  190
    6     4 Justyna        Górka                 148.95 =  359: 359  149
    7     5 Mariusz        Skrobosz              160.03 -  358: 434  110
    8     7 Bronisław      Parada                133.90 +  432: 311  184
    9     6 Łukasz         Tuszyński             149.41 +  416: 409  199
   10     3 Dawid          Pikul                 155.33 -  474: 531  105
   11     7 Jakub          Błażejewski           141.79 +  362: 337  192
   12     5 Bartosz        Morawski              162.37 -  354: 393  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1889  / 12 157.42




	Ryszard Żydaczewski 119.28 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  365: 481  100
    2    22 Iwona          Duźniak               106.64 -  340: 558   57
    3    30 Bartosz        Bartczak              100.00 +  347: 255  150
    4    18 Urszula        Solarska              116.12 +  414: 281  166
    5    17 Bronisław      Parada                133.90 -  322: 455   84
    6    23 Maria          Skutela               118.52 +  488: 313  169
    7    17 Marta          Świątkowska           111.64 +  441: 340  162
    8    13 Konrad         Sowula                133.86 +  363: 345  184
    9     7 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 +  497: 384  185
   10     9 Arkadiusz      Łydka                 133.82 +  469: 313  184
   11     5 Justyna        Górka                 148.95 +  404: 394  199
   12     4 Mariusz        Skrobosz              160.03 -  336: 439  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Maria Skutela 118.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Tuszyński             149.41 -  286: 376   99
    2    27 Zbigniew       Rybak                 120.99 +  446: 383  171
    3    10 Natalia        Woźniak               132.20 -  233: 448   82
    4    24 Michał         Burak                 123.30 -  289: 318   73
    5    26 Iwona          Duźniak               106.64 +  369: 285  157
    6    23 Ryszard        Żydaczewski           119.28 -  313: 488   69
    7    26 Renata         Andracka              115.85 -  378: 476   66
    8    25 Jakub          Hassa                 108.20 -  388: 408   58
    9    28 Joanna         Brychcy               111.83 +  431: 403  162
   10    27 Aleksandra     Brzeska               107.93 -  258: 427   58
   11    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  331: 275  150
   12    27 Ryszard        Korpalski             118.31 +  528: 302  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Ryszard Korpalski 118.31 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Górka                 148.95 +  389: 314  199
    2     7 Bartosz        Morawski              162.37 -  284: 485  112
    3    19 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  376: 323  150
    4    13 Jakub          Błażejewski           141.79 -  382: 410   92
    5    19 Sławomir       Piotrowski            138.02 -  350: 413   88
    6    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  385: 271  150
    7    13 Zofia          Gajewska              126.98 +  367: 327  177
    8    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 -  252: 472   85
    9    16 Urszula        Solarska              116.12 -  322: 370   66
   10    21 Mikołaj        Cieplik               140.02 -  346: 403   90
   11    22 Joanna         Juszczak              136.80 -  323: 418   87
   12    27 Maria          Skutela               118.52 -  302: 528   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Jerzy Luter 118.03 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Putoń                 143.01 -  298: 349   93
    2    26 Jakub          Hassa                 108.20 -  298: 481   58
    3    31 Michał         Burak                 123.30 -  317: 415   73
    4    31 Leszek         Dobrowolski           117.44 -  391: 395   67
    5    32 PAUZA
    6    30 Ziemowit       Pazda                 125.65 +  387: 341  176
    7    28 Aleksandra     Brzeska               107.93 +  440: 302  158
    8    24 Wojciech       Gonet                 109.56 +  418: 356  160
    9    20 Maciej         Dąbrowski             109.38 -  290: 389   59
   10    22 Maciej         Skrzypczak            110.89 -  317: 402   61
   11    23 Zofia          Gajewska              126.98 +  473: 313  177
   12    22 Sławomir       Wolski                116.19 +  338: 320  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 11 113.45




	Leszek Dobrowolski 117.44 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jan            Mrozowski             142.65 -  357: 372   93
    2    25 Michał         Puchowski             121.41 -  306: 393   71
    3    26 Zbigniew       Rybak                 120.99 -  304: 365   71
    4    31 Jerzy          Luter                 118.03 +  395: 391  168
    5    30 Aleksandra     Brzeska               107.93 -  284: 416   58
    6    27 Urszula        Solarska              116.12 -  394: 422   66
    7    31 Marcin         Radwański             115.71 +  434: 332  166
    8    27 Samir          Chakrar               122.89 +  409: 323  173
    9    21 Jakub          Hassa                 108.20 -  294: 515   58
   10    25 Maciej         Pietrasik             109.32 +  438: 261  159
   11    24 Sławomir       Wolski                116.19 -  388: 398   66
   12    25 Ziemowit       Pazda                 125.65 -  321: 427   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Adam Grzelec 117.05 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bogusław       Szyszka               142.38 -  323: 366   92
    2    17 Bronisław      Parada                133.90 +  444: 326  184
    3    20 Arkadiusz      Łydka                 133.82 -  268: 329   84
    4    20 Alicja         Grąbczewska           133.95 -  342: 379   84
    5    28 Samir          Chakrar               122.89 -  366: 431   73
    6    31 Bartosz        Bartczak              100.00 +  340: 322  150
    7    29 Ziemowit       Pazda                 125.65 +  457: 322  176
    8    18 Zofia          Gajewska              126.98 -  420: 447   77
    9    25 Laura          Pisula                101.37 +  447: 228  151
   10    20 Iwona          Duźniak               106.64 +  386: 324  157
   11    15 Dorota         Ostrowska             109.13 +  347: 301  159
   12    13 Wojciech       Gonet                 109.56 -  331: 333   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Sławomir Wolski 116.19 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Błażejewski           141.79 -  282: 429   92
    2    28 Zofia          Gajewska              126.98 +  393: 297  177
    3    18 Maciej         Skrzypczak            110.89 -  311: 432   61
    4    23 Marcin         Stachowski            122.27 -  281: 362   72
    5    25 Ziemowit       Pazda                 125.65 +  450: 255  176
    6    20 Paweł          Mazurek               135.26 -  339: 426   85
    7    22 Mikołaj        Cieplik               140.02 -  259: 412   90
    8    29 Dawid          Mierzchała            135.33 +  368: 311  185
    9    26 Renata         Andracka              115.85 +  416: 307  166
   10    24 Michał         Burak                 123.30 -  310: 395   73
   11    24 Leszek         Dobrowolski           117.44 +  398: 388  167
   12    22 Jerzy          Luter                 118.03 -  320: 338   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Urszula Solarska 116.12 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Szukalski             140.38 -  361: 436   90
    2    24 Joanna         Brychcy               111.83 +  377: 347  162
    3     9 Michał         Alabrudziński         163.06 -  448: 524  113
    4    18 Ryszard        Żydaczewski           119.28 -  281: 414   69
    5    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  311: 383   50
    6    27 Leszek         Dobrowolski           117.44 +  422: 394  167
    7    24 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  394: 335  150
    8    22 Laura          Pisula                101.37 +  417: 332  151
    9    16 Ryszard        Korpalski             118.31 +  370: 322  168
   10    15 Marta          Świątkowska           111.64 -  355: 397   62
   11    17 Maciej         Dąbrowski             109.38 +  439: 288  159
   12    12 Sławomir       Piotrowski            138.02 +  456: 343  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Renata Andracka 115.85 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mikołaj        Cieplik               140.02 -  362: 461   90
    2    23 Wojciech       Gonet                 109.56 +  324: 311  160
    3    16 Jakub          Błażejewski           141.79 -  358: 406   92
    4    19 Ziemowit       Pazda                 125.65 +  430: 328  176
    5    15 Alicja         Grąbczewska           133.95 -  340: 354   84
    6    21 Maciej         Dąbrowski             109.38 -  336: 400   59
    7    26 Maria          Skutela               118.52 +  476: 378  169
    8    21 Marta          Świątkowska           111.64 -  328: 339   62
    9    26 Sławomir       Wolski                116.19 -  307: 416   66
   10    23 Marcin         Stachowski            122.27 -  283: 350   72
   11    28 Piotr          Skutela               100.00 +  480: 207  150
   12    24 Zofia          Gajewska              126.98 +  433: 318  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Marcin Radwański 115.71 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Piotrowski            138.02 -  389: 433   88
    2    18 Maciej         Dąbrowski             109.38 -  350: 363   59
    3    25 Justyna        Górka                 148.95 -  289: 436   99
    4    30 Wojciech       Gonet                 109.56 -  299: 366   60
    5    31 Joanna         Brychcy               111.83 -  364: 420   62
    6    32 PAUZA
    7    31 Leszek         Dobrowolski           117.44 -  332: 434   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     435  /  6  72.50




	Joanna Brychcy 111.83 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Juszczak              136.80 -  300: 436   87
    2    24 Urszula        Solarska              116.12 -  347: 377   66
    3    27 Bronisław      Parada                133.90 -  302: 416   84
    4    29 Zofia          Gajewska              126.98 -  363: 487   77
    5    31 Marcin         Radwański             115.71 +  420: 364  166
    6    28 Aleksandra     Brzeska               107.93 -  327: 337   58
    7    30 Bartosz        Bartczak              100.00 -  308: 338   50
    8    31 PAUZA
    9    28 Maria          Skutela               118.52 -  403: 431   69
   10    29 Ziemowit       Pazda                 125.65 -  327: 411   76
   11    30 Maciej         Pietrasik             109.32 +  392: 353  159
   12    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  479: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 11  94.73




	Marta Świątkowska 111.64 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dawid          Mierzchała            135.33 +  448: 249  185
    2    10 Andrzej        Rechowicz             132.99 -  362: 456   83
    3    15 Michał         Puchowski             121.41 +  336: 301  171
    4     8 Paweł          Mazurek               135.26 +  393: 276  185
    5     4 Bartosz        Morawski              162.37 -  302: 400  112
    6    10 Bronisław      Parada                133.90 -  261: 415   84
    7    17 Ryszard        Żydaczewski           119.28 -  340: 441   69
    8    21 Renata         Andracka              115.85 +  339: 328  166
    9    17 Alicja         Grąbczewska           133.95 +  328: 275  184
   10    15 Urszula        Solarska              116.12 +  397: 355  166
   11     9 Bogusław       Szyszka               142.38 -  292: 434   92
   12    15 Arkadiusz      Łydka                 133.82 +  421: 301  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Maciej Skrzypczak 110.89 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paweł          Mazurek               135.26 -  311: 434   85
    2    21 Alicja         Grąbczewska           133.95 +  470: 339  184
    3    18 Sławomir       Wolski                116.19 +  432: 311  166
    4    12 Maciej         Pietrasik             109.32 +  525: 319  159
    5     6 Dorota         Stachowska            124.85 -  371: 401   75
    6     7 Jan            Mrozowski             142.65 -  312: 410   93
    7    12 Zbigniew       Rybak                 120.99 +  406: 262  171
    8     9 Andrzej        Kraska                125.98 -  248: 432   76
    9    15 Dorota         Ostrowska             109.13 -  297: 512   59
   10    22 Jerzy          Luter                 118.03 +  402: 317  168
   11    16 Wojciech       Gonet                 109.56 -  369: 387   60
   12    18 Dorota         Stachowska            124.85 -  340: 419   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Wojciech Gonet 109.56 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 -  302: 425   85
    2    23 Renata         Andracka              115.85 -  311: 324   66
    3    29 Alicja         Grąbczewska           133.95 -  336: 466   84
    4    30 Marcin         Radwański             115.71 +  366: 299  166
    5    23 Jakub          Hassa                 108.20 +  451: 381  158
    6    26 Samir          Chakrar               122.89 +  473: 290  173
    7    19 Szymon         Dąbrowski             134.07 -  322: 363   84
    8    24 Jerzy          Luter                 118.03 -  356: 418   68
    9    27 Ziemowit       Pazda                 125.65 +  362: 344  176
   10    18 Joanna         Juszczak              136.80 +  398: 372  187
   11    16 Maciej         Skrzypczak            110.89 +  387: 369  161
   12    13 Adam           Grzelec               117.05 +  333: 331  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Maciej Dąbrowski 109.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Szymon         Dąbrowski             134.07 -  320: 350   84
    2    18 Marcin         Radwański             115.71 +  363: 350  166
    3    17 Dorota         Ostrowska             109.13 -  344: 401   59
    4    21 Jakub          Hassa                 108.20 +  410: 358  158
    5    18 Dariusz        Putoń                 143.01 -  272: 301   93
    6    21 Renata         Andracka              115.85 +  400: 336  166
    7    16 Joanna         Juszczak              136.80 +  426: 324  187
    8    11 Małgorzata     Szczygieł             131.39 -  354: 397   81
    9    20 Jerzy          Luter                 118.03 +  389: 290  168
   10    10 Łukasz         Tuszyński             149.41 -  310: 330   99
   11    17 Urszula        Solarska              116.12 -  288: 439   66
   12    21 Aleksandra     Brzeska               107.93 +  376: 328  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Maciej Pietrasik 109.32 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Alicja         Grąbczewska           133.95 +  393: 368  184
    2     5 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  322: 396  100
    3    14 Laura          Pisula                101.37 +  376: 234  151
    4    12 Maciej         Skrzypczak            110.89 -  319: 525   61
    5    22 Dorota         Ostrowska             109.13 -  275: 333   59
    6    22 Michał         Burak                 123.30 +  362: 345  173
    7    18 Paweł          Mazurek               135.26 -  298: 392   85
    8    23 Iwona          Duźniak               106.64 -  312: 344   57
    9    24 Marcin         Stachowski            122.27 -  355: 392   72
   10    25 Leszek         Dobrowolski           117.44 -  261: 438   67
   11    30 Joanna         Brychcy               111.83 -  353: 392   62
   12    31 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 11  97.36




	Dorota Ostrowska 109.13 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bronisław      Parada                133.90 +  433: 397  184
    2    16 Dariusz        Putoń                 143.01 -  354: 436   93
    3    17 Maciej         Dąbrowski             109.38 +  401: 344  159
    4    14 Szymon         Dąbrowski             134.07 -  331: 347   84
    5    22 Maciej         Pietrasik             109.32 +  333: 275  159
    6     9 Adam           Szukalski             140.38 -  351: 491   90
    7    20 Natalia        Woźniak               132.20 -  266: 427   82
    8    20 Michał         Burak                 123.30 +  373: 360  173
    9    15 Maciej         Skrzypczak            110.89 +  512: 297  161
   10    16 Dominik        Ulejczyk              108.24 -  346: 392   58
   11    15 Adam           Grzelec               117.05 -  301: 347   67
   12    20 Alicja         Grąbczewska           133.95 +  401: 350  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Dominik Ulejczyk 108.24 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Konrad         Sowula                133.86 +  363: 341  184
    2    12 Joanna         Juszczak              136.80 -  360: 449   87
    3    12 Ziemowit       Pazda                 125.65 +  431: 320  176
    4     7 Natalia        Woźniak               132.20 =  436: 436  132
    5    11 Bogusław       Szyszka               142.38 -  294: 399   92
    6    16 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 +  403: 390  185
    7    11 Sławomir       Piotrowski            138.02 +  400: 394  188
    8     6 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  255: 553  100
    9    12 Bronisław      Parada                133.90 -  339: 476   84
   10    16 Dorota         Ostrowska             109.13 +  392: 346  159
   11    12 Andrzej        Kraska                125.98 -  378: 382   76
   12    16 Natalia        Woźniak               132.20 +  353: 345  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Jakub Hassa 108.20 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Arkadiusz      Łydka                 133.82 -  352: 356   84
    2    26 Jerzy          Luter                 118.03 +  481: 298  168
    3    13 Dorota         Stachowska            124.85 -  334: 381   75
    4    21 Maciej         Dąbrowski             109.38 -  358: 410   59
    5    23 Wojciech       Gonet                 109.56 -  381: 451   60
    6    25 Laura          Pisula                101.37 +  425: 274  151
    7    21 Andrzej        Kraska                125.98 -  372: 373   76
    8    25 Maria          Skutela               118.52 +  408: 388  169
    9    21 Leszek         Dobrowolski           117.44 +  515: 294  167
   10    17 Alicja         Grąbczewska           133.95 -  380: 470   84
   11    21 Aleksandra     Brzeska               107.93 -  290: 436   58
   12    23 Bartosz        Bartczak              100.00 +  408: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Aleksandra Brzeska 107.93 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Rechowicz             132.99 -  329: 368   83
    2    32 Dawid          Mierzchała            135.33 -  350: 382   85
    3    32 Karolina       Mak                   102.07 -  383: 397   52
    4    28 Laura          Pisula                101.37 -  300: 425   51
    5    30 Leszek         Dobrowolski           117.44 +  416: 284  167
    6    28 Joanna         Brychcy               111.83 +  337: 327  162
    7    28 Jerzy          Luter                 118.03 -  302: 440   68
    8    28 Bartosz        Bartczak              100.00 +  342: 339  150
    9    23 Michał         Burak                 123.30 -  286: 305   73
   10    27 Maria          Skutela               118.52 +  427: 258  169
   11    21 Jakub          Hassa                 108.20 +  436: 290  158
   12    21 Maciej         Dąbrowski             109.38 -  328: 376   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Iwona Duźniak 106.64 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Natalia        Woźniak               132.20 -  311: 465   82
    2    22 Ryszard        Żydaczewski           119.28 +  558: 340  169
    3    11 Konrad         Sowula                133.86 -  369: 381   84
    4    17 Justyna        Górka                 148.95 -  253: 444   99
    5    26 Maria          Skutela               118.52 -  285: 369   69
    6    29 Dawid          Mierzchała            135.33 +  388: 358  185
    7    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  415: 265  150
    8    23 Maciej         Pietrasik             109.32 +  344: 312  159
    9    18 Szymon         Dąbrowski             134.07 -  319: 439   84
   10    20 Adam           Grzelec               117.05 -  324: 386   67
   11    26 Bartosz        Bartczak              100.00 -  255: 322   50
   12    26 Michał         Puchowski             121.41 -  246: 503   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Karolina Mak 102.07 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Małgorzata     Szczygieł             131.39 -  266: 389   81
    2    30 Konrad         Sowula                133.86 -  264: 383   84
    3    32 Aleksandra     Brzeska               107.93 +  397: 383  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     323  /  3 107.67




	Laura Pisula 101.37 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zofia          Gajewska              126.98 +  505: 346  177
    2     4 Maciej         Nawrocki              120.47 -  317: 322   70
    3    14 Maciej         Pietrasik             109.32 -  234: 376   59
    4    28 Aleksandra     Brzeska               107.93 +  425: 300  158
    5    14 Andrzej        Kraska                125.98 -  300: 334   76
    6    25 Jakub          Hassa                 108.20 -  274: 425   58
    7    23 Marcin         Stachowski            122.27 +  324: 315  172
    8    22 Urszula        Solarska              116.12 -  332: 417   66
    9    25 Adam           Grzelec               117.05 -  228: 447   67
   10    26 Michał         Puchowski             121.41 -  320: 412   71
   11    31 PAUZA
   12    28 Dawid          Mierzchała            135.33 +  444: 279  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 11 105.36




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Kraska                125.98 -  274: 429   76
    2    29 Grzegorz       Sęk                   100.00 -  327: 439   50
    3    30 Ryszard        Żydaczewski           119.28 -  255: 347   69
    4    32 PAUZA
    5    29 Michał         Puchowski             121.41 -  379: 381   71
    6    31 Adam           Grzelec               117.05 -  322: 340   67
    7    30 Joanna         Brychcy               111.83 +  338: 308  162
    8    28 Aleksandra     Brzeska               107.93 -  339: 342   58
    9    30 Piotr          Skutela               100.00 +  375: 224  150
   10    28 Dawid          Mierzchała            135.33 +  410: 331  185
   11    26 Iwona          Duźniak               106.64 +  322: 255  157
   12    23 Jakub          Hassa                 108.20 -  301: 408   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 11 100.27




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Ziemowit       Pazda                 125.65 -  253: 448   76
    2    31 Michał         Burak                 123.30 +  379: 364  173
    3    21 Adam           Szukalski             140.38 -  264: 564   90
    4    26 Zbigniew       Rybak                 120.99 -  298: 330   71
    5    27 Urszula        Solarska              116.12 +  383: 311  166
    6    24 Ryszard        Korpalski             118.31 -  271: 385   68
    7    25 Iwona          Duźniak               106.64 -  265: 415   57
    8    26 Marcin         Stachowski            122.27 -  303: 407   72
    9    29 Dawid          Mierzchała            135.33 -  277: 339   85
   10    31 PAUZA
   11    29 Maria          Skutela               118.52 -  275: 331   69
   12    30 Joanna         Brychcy               111.83 -  294: 479   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     989  / 11  89.91




	Piotr Skutela 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    30 Ziemowit       Pazda                 125.65 -  249: 417   76
    9    30 Bartosz        Bartczak              100.00 -  224: 375   50
   10    30 Samir          Chakrar               122.89 -  226: 536   73
   11    28 Renata         Andracka              115.85 -  207: 480   66
   12    29 Samir          Chakrar               122.89 -  316: 369   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     338  /  5  67.60




	Grzegorz Sęk 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Dorota         Stachowska            124.85 -  342: 357   75
    2    29 Bartosz        Bartczak              100.00 +  439: 327  150
    3    19 Ryszard        Korpalski             118.31 -  323: 376   68
    4    25 Dawid          Mierzchała            135.33 +  368: 296  185
    5    16 Łukasz         Tuszyński             149.41 -  270: 546   99
    6    19 Zofia          Gajewska              126.98 -  300: 478   77
    7    24 Urszula        Solarska              116.12 -  335: 394   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  /  7 102.86


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i VIII Akademickie Mistrzostwa Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Michał         Burak                 511: 329
   2 Samir          Chakrar              - Bartosz        Morawski              317: 463
   3 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Stachowski            433: 372
   4 Michał         Puchowski            - Dariusz        Kosz                  299: 512
   5 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Rybak                 517: 349
   6 Maciej         Nawrocki             - Krzysztof      Obremski              409: 382
   7 Kazimierz      Merklejn             - Ryszard        Żydaczewski           481: 365
   8 Maria          Skutela              - Łukasz         Tuszyński             286: 376
   9 Justyna        Górka                - Ryszard        Korpalski             314: 389
  10 Jerzy          Luter                - Dariusz        Putoń                 298: 349
  11 Jan            Mrozowski            - Leszek         Dobrowolski           372: 357
  12 Adam           Grzelec              - Bogusław       Szyszka               323: 366
  13 Jakub          Błażejewski          - Sławomir       Wolski                429: 282
  14 Urszula        Solarska             - Adam           Szukalski             361: 436
  15 Mikołaj        Cieplik              - Renata         Andracka              461: 362
  16 Marcin         Radwański            - Sławomir       Piotrowski            389: 433
  17 Joanna         Juszczak             - Joanna         Brychcy               436: 300
  18 Marta          Świątkowska          - Dawid          Mierzchała            448: 249
  19 Paweł          Mazurek              - Maciej         Skrzypczak            434: 311
  20 Wojciech       Gonet                - Małgorzata     Deszczyńska           302: 425
  21 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             350: 320
  22 Maciej         Pietrasik            - Alicja         Grąbczewska           393: 368
  23 Bronisław      Parada               - Dorota         Ostrowska             397: 433
  24 Dominik        Ulejczyk             - Konrad         Sowula                363: 341
  25 Arkadiusz      Łydka                - Jakub          Hassa                 356: 352
  26 Aleksandra     Brzeska              - Andrzej        Rechowicz             329: 368
  27 Natalia        Woźniak              - Iwona          Duźniak               465: 311
  28 Karolina       Mak                  - Małgorzata     Szczygieł             266: 389
  29 Zofia          Gajewska             - Laura          Pisula                346: 505
  30 Bartosz        Bartczak             - Andrzej        Kraska                274: 429
  31 Ziemowit       Pazda                - Andrzej        Klich                 448: 253
  32 Grzegorz       Sęk                  - Dorota         Stachowska            342: 357


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Błażejewski          - Dawid          Pikul                 372: 389
   2 Andrzej        Kraska               - Dariusz        Kosz                  329: 379
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Alabrudziński         491: 399
   4 Laura          Pisula               - Maciej         Nawrocki              317: 322
   5 Maciej         Pietrasik            - Kazimierz      Merklejn              322: 396
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Natalia        Woźniak               459: 411
   7 Ryszard        Korpalski            - Bartosz        Morawski              284: 485
   8 Łukasz         Tuszyński            - Mikołaj        Cieplik               363: 406
   9 Ziemowit       Pazda                - Jan            Mrozowski             413: 422
  10 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Świątkowska           456: 362
  11 Adam           Szukalski            - Bogusław       Szyszka               329: 391
  12 Dominik        Ulejczyk             - Joanna         Juszczak              360: 449
  13 Dorota         Stachowska           - Paweł          Mazurek               358: 467
  14 Mariusz        Skrobosz             - Arkadiusz      Łydka                 455: 302
  15 Sławomir       Piotrowski           - Szymon         Dąbrowski             325: 355
  16 Dariusz        Putoń                - Dorota         Ostrowska             436: 354
  17 Adam           Grzelec              - Bronisław      Parada                444: 326
  18 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Radwański             363: 350
  19 Krzysztof      Obremski             - Samir          Chakrar               436: 436
  20 Marcin         Stachowski           - Justyna        Górka                 341: 425
  21 Maciej         Skrzypczak           - Alicja         Grąbczewska           470: 339
  22 Iwona          Duźniak              - Ryszard        Żydaczewski           558: 340
  23 Renata         Andracka             - Wojciech       Gonet                 324: 311
  24 Joanna         Brychcy              - Urszula        Solarska              347: 377
  25 Leszek         Dobrowolski          - Michał         Puchowski             306: 393
  26 Jakub          Hassa                - Jerzy          Luter                 481: 298
  27 Zbigniew       Rybak                - Maria          Skutela               383: 446
  28 Sławomir       Wolski               - Zofia          Gajewska              393: 297
  29 Grzegorz       Sęk                  - Bartosz        Bartczak              439: 327
  30 Konrad         Sowula               - Karolina       Mak                   383: 264
  31 Andrzej        Klich                - Michał         Burak                 379: 364
  32 Dawid          Mierzchała           - Aleksandra     Brzeska               382: 350


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mikołaj        Cieplik               531: 360
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Małgorzata     Deszczyńska           405: 320
   3 Andrzej        Rechowicz            - Dawid          Pikul                 400: 406
   4 Paweł          Mazurek              - Jan            Mrozowski             350: 539
   5 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Putoń                 431: 388
   6 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Skrobosz              348: 448
   7 Joanna         Juszczak             - Maciej         Nawrocki              300: 460
   8 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Dąbrowski             428: 310
   9 Urszula        Solarska             - Michał         Alabrudziński         448: 524
  10 Natalia        Woźniak              - Maria          Skutela               448: 233
  11 Iwona          Duźniak              - Konrad         Sowula                369: 381
  12 Dominik        Ulejczyk             - Ziemowit       Pazda                 431: 320
  13 Dorota         Stachowska           - Jakub          Hassa                 381: 334
  14 Laura          Pisula               - Maciej         Pietrasik             234: 376
  15 Marta          Świątkowska          - Michał         Puchowski             336: 301
  16 Renata         Andracka             - Jakub          Błażejewski           358: 406
  17 Dorota         Ostrowska            - Maciej         Dąbrowski             401: 344
  18 Sławomir       Wolski               - Maciej         Skrzypczak            311: 432
  19 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Sęk                   376: 323
  20 Arkadiusz      Łydka                - Adam           Grzelec               329: 268
  21 Adam           Szukalski            - Andrzej        Klich                 564: 264
  22 Sławomir       Piotrowski           - Dawid          Mierzchała            419: 333
  23 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Kraska                388: 305
  24 Samir          Chakrar              - Łukasz         Tuszyński             427: 430
  25 Marcin         Radwański            - Justyna        Górka                 289: 436
  26 Leszek         Dobrowolski          - Zbigniew       Rybak                 304: 365
  27 Bronisław      Parada               - Joanna         Brychcy               416: 302
  28 Marcin         Stachowski           - Zofia          Gajewska              414: 392
  29 Alicja         Grąbczewska          - Wojciech       Gonet                 466: 336
  30 Ryszard        Żydaczewski          - Bartosz        Bartczak              347: 255
  31 Michał         Burak                - Jerzy          Luter                 415: 317
  32 Aleksandra     Brzeska              - Karolina       Mak                   383: 397


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              602: 334
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              402: 355
   3 Jan            Mrozowski            - Małgorzata     Szczygieł             377: 340
   4 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Nawrocki              452: 320
   5 Dariusz        Putoń                - Michał         Alabrudziński         360: 427
   6 Łukasz         Tuszyński            - Adam           Szukalski             381: 416
   7 Natalia        Woźniak              - Dominik        Ulejczyk              436: 436
   8 Paweł          Mazurek              - Marta          Świątkowska           276: 393
   9 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Deszczyńska           481: 279
  10 Mikołaj        Cieplik              - Konrad         Sowula                428: 452
  11 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Stachowska            355: 373
  12 Maciej         Skrzypczak           - Maciej         Pietrasik             525: 319
  13 Jakub          Błażejewski          - Ryszard        Korpalski             410: 382
  14 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Ostrowska             347: 331
  15 Joanna         Juszczak             - Arkadiusz      Łydka                 339: 441
  16 Krzysztof      Obremski             - Sławomir       Piotrowski            411: 354
  17 Justyna        Górka                - Iwona          Duźniak               444: 253
  18 Ryszard        Żydaczewski          - Urszula        Solarska              414: 281
  19 Renata         Andracka             - Ziemowit       Pazda                 430: 328
  20 Alicja         Grąbczewska          - Adam           Grzelec               379: 342
  21 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Hassa                 410: 358
  22 Michał         Puchowski            - Bronisław      Parada                375: 399
  23 Sławomir       Wolski               - Marcin         Stachowski            281: 362
  24 Michał         Burak                - Maria          Skutela               318: 289
  25 Dawid          Mierzchała           - Grzegorz       Sęk                   296: 368
  26 Andrzej        Klich                - Zbigniew       Rybak                 298: 330
  27 Andrzej        Kraska               - Samir          Chakrar               490: 275
  28 Aleksandra     Brzeska              - Laura          Pisula                300: 425
  29 Zofia          Gajewska             - Joanna         Brychcy               487: 363
  30 Wojciech       Gonet                - Marcin         Radwański             366: 299
  31 Jerzy          Luter                - Leszek         Dobrowolski           391: 395
  32 Bartosz        Bartczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              504: 347
   2 Dariusz        Kosz                 - Jan            Mrozowski             443: 306
   3 Konrad         Sowula               - Michał         Alabrudziński         259: 536
   4 Bartosz        Morawski             - Marta          Świątkowska           400: 302
   5 Maciej         Nawrocki             - Adam           Szukalski             376: 311
   6 Maciej         Skrzypczak           - Dorota         Stachowska            371: 401
   7 Arkadiusz      Łydka                - Kazimierz      Merklejn              317: 391
   8 Szymon         Dąbrowski            - Justyna        Górka                 309: 483
   9 Jakub          Błażejewski          - Natalia        Woźniak               379: 313
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Obremski              364: 447
  11 Bogusław       Szyszka              - Dominik        Ulejczyk              399: 294
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Mikołaj        Cieplik               419: 305
  13 Marcin         Stachowski           - Andrzej        Rechowicz             392: 402
  14 Andrzej        Kraska               - Laura          Pisula                334: 300
  15 Alicja         Grąbczewska          - Renata         Andracka              354: 340
  16 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Sęk                   546: 270
  17 Bronisław      Parada               - Ryszard        Żydaczewski           455: 322
  18 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Putoń                 272: 301
  19 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Piotrowski            350: 413
  20 Zbigniew       Rybak                - Paweł          Mazurek               518: 296
  21 Michał         Burak                - Joanna         Juszczak              374: 445
  22 Dorota         Ostrowska            - Maciej         Pietrasik             333: 275
  23 Jakub          Hassa                - Wojciech       Gonet                 381: 451
  24 Dawid          Mierzchała           - Zofia          Gajewska              318: 344
  25 Ziemowit       Pazda                - Sławomir       Wolski                255: 450
  26 Maria          Skutela              - Iwona          Duźniak               369: 285
  27 Andrzej        Klich                - Urszula        Solarska              383: 311
  28 Samir          Chakrar              - Adam           Grzelec               431: 366
  29 Bartosz        Bartczak             - Michał         Puchowski             379: 381
  30 Leszek         Dobrowolski          - Aleksandra     Brzeska               284: 416
  31 Joanna         Brychcy              - Marcin         Radwański             420: 364
  32 Jerzy          Luter                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 379: 494
   2 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Błażejewski           455: 435
   3 Bartosz        Morawski             - Bogusław       Szyszka               542: 351
   4 Justyna        Górka                - Maciej         Nawrocki              359: 359
   5 Dorota         Stachowska           - Mariusz        Skrobosz              366: 458
   6 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              429: 517
   7 Jan            Mrozowski            - Maciej         Skrzypczak            410: 312
   8 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kraska                452: 302
   9 Adam           Szukalski            - Dorota         Ostrowska             491: 351
  10 Marta          Świątkowska          - Bronisław      Parada                261: 415
  11 Dariusz        Putoń                - Andrzej        Rechowicz             326: 435
  12 Konrad         Sowula               - Joanna         Juszczak              370: 353
  13 Arkadiusz      Łydka                - Małgorzata     Szczygieł             399: 370
  14 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Dąbrowski             448: 282
  15 Sławomir       Piotrowski           - Natalia        Woźniak               461: 387
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Dominik        Ulejczyk              390: 403
  17 Mikołaj        Cieplik              - Alicja         Grąbczewska           332: 408
  18 Michał         Puchowski            - Marcin         Stachowski            401: 372
  19 Zofia          Gajewska             - Grzegorz       Sęk                   478: 300
  20 Sławomir       Wolski               - Paweł          Mazurek               339: 426
  21 Maciej         Dąbrowski            - Renata         Andracka              400: 336
  22 Maciej         Pietrasik            - Michał         Burak                 362: 345
  23 Ryszard        Żydaczewski          - Maria          Skutela               488: 313
  24 Andrzej        Klich                - Ryszard        Korpalski             271: 385
  25 Laura          Pisula               - Jakub          Hassa                 274: 425
  26 Wojciech       Gonet                - Samir          Chakrar               473: 290
  27 Urszula        Solarska             - Leszek         Dobrowolski           422: 394
  28 Joanna         Brychcy              - Aleksandra     Brzeska               327: 337
  29 Iwona          Duźniak              - Dawid          Mierzchała            388: 358
  30 Ziemowit       Pazda                - Jerzy          Luter                 341: 387
  31 Adam           Grzelec              - Bartosz        Bartczak              340: 322
  32 Marcin         Radwański            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Dawid          Pikul                 439: 369
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              388: 410
   3 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              375: 433
   4 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Tuszyński             333: 321
   5 Maciej         Nawrocki             - Mariusz        Skrobosz              358: 434
   6 Adam           Szukalski            - Alicja         Grąbczewska           440: 357
   7 Kazimierz      Merklejn             - Bogusław       Szyszka               464: 292
   8 Dorota         Stachowska           - Jakub          Błażejewski           338: 339
   9 Konrad         Sowula               - Andrzej        Rechowicz             316: 350
  10 Bronisław      Parada               - Arkadiusz      Łydka                 396: 318
  11 Sławomir       Piotrowski           - Dominik        Ulejczyk              394: 400
  12 Maciej         Skrzypczak           - Zbigniew       Rybak                 406: 262
  13 Zofia          Gajewska             - Ryszard        Korpalski             327: 367
  14 Dariusz        Putoń                - Małgorzata     Szczygieł             375: 417
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Puchowski             411: 387
  16 Joanna         Juszczak             - Maciej         Dąbrowski             324: 426
  17 Marta          Świątkowska          - Ryszard        Żydaczewski           340: 441
  18 Paweł          Mazurek              - Maciej         Pietrasik             392: 298
  19 Wojciech       Gonet                - Szymon         Dąbrowski             322: 363
  20 Dorota         Ostrowska            - Natalia        Woźniak               266: 427
  21 Jakub          Hassa                - Andrzej        Kraska                372: 373
  22 Mikołaj        Cieplik              - Sławomir       Wolski                412: 259
  23 Laura          Pisula               - Marcin         Stachowski            324: 315
  24 Grzegorz       Sęk                  - Urszula        Solarska              335: 394
  25 Iwona          Duźniak              - Andrzej        Klich                 415: 265
  26 Maria          Skutela              - Renata         Andracka              378: 476
  27 Michał         Burak                - Samir          Chakrar               498: 249
  28 Aleksandra     Brzeska              - Jerzy          Luter                 302: 440
  29 Adam           Grzelec              - Ziemowit       Pazda                 457: 322
  30 Bartosz        Bartczak             - Joanna         Brychcy               338: 308
  31 Marcin         Radwański            - Leszek         Dobrowolski           332: 434
  32 Dawid          Mierzchała           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 350: 459
   2 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  356: 359
   3 Mariusz        Skrobosz             - Jan            Mrozowski             356: 381
   4 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Rechowicz             525: 264
   5 Adam           Szukalski            - Justyna        Górka                 390: 428
   6 Dominik        Ulejczyk             - Kazimierz      Merklejn              255: 553
   7 Maciej         Nawrocki             - Bronisław      Parada                432: 311
   8 Jakub          Błażejewski          - Łukasz         Tuszyński             397: 407
   9 Andrzej        Kraska               - Maciej         Skrzypczak            432: 248
  10 Sławomir       Piotrowski           - Dorota         Stachowska            374: 331
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Dąbrowski             397: 354
  12 Ryszard        Korpalski            - Małgorzata     Deszczyńska           252: 472
  13 Ryszard        Żydaczewski          - Konrad         Sowula                363: 345
  14 Alicja         Grąbczewska          - Arkadiusz      Łydka                 309: 348
  15 Natalia        Woźniak              - Zbigniew       Rybak                 321: 429
  16 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Mazurek               359: 402
  17 Bogusław       Szyszka              - Mikołaj        Cieplik               506: 330
  18 Zofia          Gajewska             - Adam           Grzelec               447: 420
  19 Michał         Puchowski            - Joanna         Juszczak              335: 553
  20 Dorota         Ostrowska            - Michał         Burak                 373: 360
  21 Renata         Andracka             - Marta          Świątkowska           328: 339
  22 Urszula        Solarska             - Laura          Pisula                417: 332
  23 Maciej         Pietrasik            - Iwona          Duźniak               312: 344
  24 Jerzy          Luter                - Wojciech       Gonet                 418: 356
  25 Jakub          Hassa                - Maria          Skutela               408: 388
  26 Marcin         Stachowski           - Andrzej        Klich                 407: 303
  27 Leszek         Dobrowolski          - Samir          Chakrar               409: 323
  28 Bartosz        Bartczak             - Aleksandra     Brzeska               339: 342
  29 Dawid          Mierzchała           - Sławomir       Wolski                311: 368
  30 Piotr          Skutela              - Ziemowit       Pazda                 249: 417
  31 Joanna         Brychcy              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         376: 456
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kosz                  490: 438
   3 Jan            Mrozowski            - Bartosz        Morawski              448: 276
   4 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Szukalski             318: 471
   5 Justyna        Górka                - Krzysztof      Obremski              368: 360
   6 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Nawrocki              409: 416
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Ryszard        Żydaczewski           384: 497
   8 Paweł          Mazurek              - Sławomir       Piotrowski            430: 334
   9 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Błażejewski           352: 467
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Kraska                355: 343
  11 Arkadiusz      Łydka                - Bogusław       Szyszka               327: 324
  12 Bronisław      Parada               - Dominik        Ulejczyk              476: 339
  13 Zbigniew       Rybak                - Joanna         Juszczak              437: 407
  14 Konrad         Sowula               - Zofia          Gajewska              404: 384
  15 Maciej         Skrzypczak           - Dorota         Ostrowska             297: 512
  16 Ryszard        Korpalski            - Urszula        Solarska              322: 370
  17 Marta          Świątkowska          - Alicja         Grąbczewska           328: 275
  18 Iwona          Duźniak              - Szymon         Dąbrowski             319: 439
  19 Dorota         Stachowska           - Natalia        Woźniak               353: 382
  20 Jerzy          Luter                - Maciej         Dąbrowski             290: 389
  21 Leszek         Dobrowolski          - Jakub          Hassa                 294: 515
  22 Mikołaj        Cieplik              - Michał         Puchowski             368: 298
  23 Michał         Burak                - Aleksandra     Brzeska               305: 286
  24 Maciej         Pietrasik            - Marcin         Stachowski            355: 392
  25 Adam           Grzelec              - Laura          Pisula                447: 228
  26 Sławomir       Wolski               - Renata         Andracka              416: 307
  27 Ziemowit       Pazda                - Wojciech       Gonet                 344: 362
  28 Maria          Skutela              - Joanna         Brychcy               431: 403
  29 Andrzej        Klich                - Dawid          Mierzchała            277: 339
  30 Piotr          Skutela              - Bartosz        Bartczak              224: 375
  31 Samir          Chakrar              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Jan            Mrozowski             370: 440
   2 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  427: 439
   3 Maciej         Nawrocki             - Dawid          Pikul                 474: 531
   4 Adam           Szukalski            - Kazimierz      Merklejn              355: 335
   5 Zbigniew       Rybak                - Bartosz        Morawski              414: 377
   6 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Szczygieł             410: 336
   7 Jakub          Błażejewski          - Paweł          Mazurek               376: 371
   8 Krzysztof      Obremski             - Bronisław      Parada                386: 444
   9 Ryszard        Żydaczewski          - Arkadiusz      Łydka                 469: 313
  10 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Tuszyński             310: 330
  11 Andrzej        Kraska               - Małgorzata     Deszczyńska           466: 339
  12 Konrad         Sowula               - Sławomir       Piotrowski            276: 329
  13 Bogusław       Szyszka              - Szymon         Dąbrowski             413: 390
  14 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Rechowicz             375: 392
  15 Urszula        Solarska             - Marta          Świątkowska           355: 397
  16 Dominik        Ulejczyk             - Dorota         Ostrowska             392: 346
  17 Alicja         Grąbczewska          - Jakub          Hassa                 470: 380
  18 Wojciech       Gonet                - Joanna         Juszczak              398: 372
  19 Zofia          Gajewska             - Dorota         Stachowska            361: 446
  20 Iwona          Duźniak              - Adam           Grzelec               324: 386
  21 Ryszard        Korpalski            - Mikołaj        Cieplik               346: 403
  22 Jerzy          Luter                - Maciej         Skrzypczak            317: 402
  23 Marcin         Stachowski           - Renata         Andracka              350: 283
  24 Michał         Burak                - Sławomir       Wolski                395: 310
  25 Leszek         Dobrowolski          - Maciej         Pietrasik             438: 261
  26 Laura          Pisula               - Michał         Puchowski             320: 412
  27 Maria          Skutela              - Aleksandra     Brzeska               258: 427
  28 Bartosz        Bartczak             - Dawid          Mierzchała            410: 331
  29 Joanna         Brychcy              - Ziemowit       Pazda                 327: 411
  30 Piotr          Skutela              - Samir          Chakrar               226: 536
  31 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Michał         Alabrudziński         470: 531
   2 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              312: 429
   3 Dariusz        Kosz                 - Adam           Szukalski             358: 399
   4 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Skrobosz              347: 397
   5 Ryszard        Żydaczewski          - Justyna        Górka                 404: 394
   6 Bartosz        Morawski             - Bronisław      Parada                474: 342
   7 Maciej         Nawrocki             - Jakub          Błażejewski           362: 337
   8 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Tuszyński             395: 366
   9 Marta          Świątkowska          - Bogusław       Szyszka               292: 434
  10 Paweł          Mazurek              - Arkadiusz      Łydka                 405: 281
  11 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Szczygieł             331: 470
  12 Dominik        Ulejczyk             - Andrzej        Kraska                378: 382
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Obremski              373: 374
  14 Mikołaj        Cieplik              - Michał         Burak                 410: 318
  15 Dorota         Ostrowska            - Adam           Grzelec               301: 347
  16 Maciej         Skrzypczak           - Wojciech       Gonet                 369: 387
  17 Urszula        Solarska             - Maciej         Dąbrowski             439: 288
  18 Alicja         Grąbczewska          - Konrad         Sowula                267: 371
  19 Natalia        Woźniak              - Marcin         Stachowski            408: 316
  20 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            377: 369
  21 Aleksandra     Brzeska              - Jakub          Hassa                 436: 290
  22 Joanna         Juszczak             - Ryszard        Korpalski             418: 323
  23 Jerzy          Luter                - Zofia          Gajewska              473: 313
  24 Sławomir       Wolski               - Leszek         Dobrowolski           398: 388
  25 Michał         Puchowski            - Ziemowit       Pazda                 329: 394
  26 Bartosz        Bartczak             - Iwona          Duźniak               322: 255
  27 Samir          Chakrar              - Dawid          Mierzchała            357: 412
  28 Renata         Andracka             - Piotr          Skutela               480: 207
  29 Maria          Skutela              - Andrzej        Klich                 331: 275
  30 Joanna         Brychcy              - Maciej         Pietrasik             392: 353
  31 Laura          Pisula               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Jan            Mrozowski             442: 382
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 413: 402
   3 Adam           Szukalski            - Dariusz        Kosz                  381: 440
   4 Ryszard        Żydaczewski          - Mariusz        Skrobosz              336: 439
   5 Bartosz        Morawski             - Maciej         Nawrocki              393: 354
   6 Bronisław      Parada               - Jakub          Błażejewski           370: 291
   7 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Szczygieł             312: 498
   8 Zbigniew       Rybak                - Paweł          Mazurek               319: 507
   9 Andrzej        Kraska               - Andrzej        Rechowicz             311: 448
  10 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 356: 422
  11 Łukasz         Tuszyński            - Mikołaj        Cieplik               327: 375
  12 Urszula        Solarska             - Sławomir       Piotrowski            456: 343
  13 Adam           Grzelec              - Wojciech       Gonet                 331: 333
  14 Szymon         Dąbrowski            - Konrad         Sowula                361: 368
  15 Arkadiusz      Łydka                - Marta          Świątkowska           301: 421
  16 Natalia        Woźniak              - Dominik        Ulejczyk              345: 353
  17 Joanna         Juszczak             - Małgorzata     Deszczyńska           404: 338
  18 Dorota         Stachowska           - Maciej         Skrzypczak            419: 340
  19 Marcin         Stachowski           - Michał         Burak                 440: 344
  20 Dorota         Ostrowska            - Alicja         Grąbczewska           401: 350
  21 Aleksandra     Brzeska              - Maciej         Dąbrowski             328: 376
  22 Sławomir       Wolski               - Jerzy          Luter                 320: 338
  23 Jakub          Hassa                - Bartosz        Bartczak              408: 301
  24 Renata         Andracka             - Zofia          Gajewska              433: 318
  25 Ziemowit       Pazda                - Leszek         Dobrowolski           427: 321
  26 Michał         Puchowski            - Iwona          Duźniak               503: 246
  27 Ryszard        Korpalski            - Maria          Skutela               302: 528
  28 Dawid          Mierzchała           - Laura          Pisula                279: 444
  29 Piotr          Skutela              - Samir          Chakrar               316: 369
  30 Andrzej        Klich                - Joanna         Brychcy               294: 479
  31 Maciej         Pietrasik            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 28-08-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            163.49  30736  188
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              161.11  30449  189
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             160.38  32077  200
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.50  30870  196
   5 Dawid Pikul                    Poznań               155.98  29481  189
   6 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.51  25970  167
   7 Kamil Górka                    Kraków               155.14  30717  198
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.81  23066  149
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             154.15  30059  195
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              153.07  29696  194
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.82  25062  164
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.86  26728  176
  14 Jakub Szymczak                 Łódź                 151.10  29766  197
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.97  28081  186
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               150.68  29081  193
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.48  29645  197
  18 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  19 Kamil Kister                   Puławy               149.68  28588  191
  20 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.98  12663   85
  21 Justyna Górka                  Kraków               148.70  29146  196
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.29  28769  194
  23 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.11  29474  199
  24 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.75  28811  195
  25 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.14  29280  199
  26 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.81  28628  195
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.61  28882  197
  28 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.20  28509  195
  29 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.77  28716  197
  30 Jan Mrozowski                  Kraków               145.42  28503  196
  31 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  32 Paweł Jackowski                Warszawa             145.16  27725  191
  33 Mateusz Borsuk                 Reda                 144.92   9130   63
  34 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.43  27442  190
  35 Grzegorz Łukasik               Konojady             144.39  26856  186
  36 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  37 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  38 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.65  27293  190
  39 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.20  26779  187
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.84  18439  130
  42 Jakub Błażejewski              Poznań               141.76  22681  160
  43 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.53  10332   73
  44 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.15  26960  191
  45 Janusz Krupiński               Bytom                141.14  24981  177
  46 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.02  11846   84
  47 Maciej Grąbczewski             Szczecin             140.86  18734  133
  48 Jacek Mańko                    Poznań               140.73   9288   66
  49 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.17  18642  133
  50 Marek Reda                     Dębówka              139.82  17198  123
  51 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.66  24300  174
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             139.53  27069  194
  53 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  54 Dariusz Ulatowski              Tuchola              139.15  24073  173
  55 Michał Waszkiewicz             Białystok            138.62  23149  167
  56 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.13  25416  184
  57 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  25664  186
  58 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.59  26968  196
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.25  25665  187
  60 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  61 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.05  23024  168
  62 Rafał Matczak                  Milanówek            136.96  22599  165
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.95  26157  191
  64 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.83  13546   99
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             136.23  26019  191
  66 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  67 Piotr Broda                    Sandomierz           136.07  26262  193
  68 Robert Kamiński                Warszawa             135.93  11418   84
  69 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.69  25782  190
  70 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.60  13424   99
  71 Barbara Obremska               Wrocław              135.39  20444  151
  72 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             135.29  14341  106
  73 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  74 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  75 Dariusz Kuć                    Stargard             134.83  17258  128
  76 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.80  21164  157
  77 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.71  24383  181
  78 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.57  26914  200
  79 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.52  25828  192
  80 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.45  25008  186
  81 Piotr Domański                 Lublin               134.34  11553   86
  82 Konrad Sowula                  Kraków               134.16  15563  116
  83 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  84 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  85 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.51  25768  193
  86 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.19  25705  193
  87 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  88 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.84  10096   76
  89 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.75   7036   53
  90 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.60  25725  194
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.37   8339   63
  92 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.22  26311  199
  93 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.19  15070  114
  94 Alicja Grąbczewska             Szczecin             131.96  17551  133
  95 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.66   7768   59
  96 Natalia Woźniak                Dziwnówek            131.61  26322  200
  97 Irena Sołdan                   Sopot                131.49  26167  199
  98 Krzysztof Gibas                Kraków               131.44  25762  196
  99 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             131.27  15884  121
 100 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 101 Andrzej Kroc                   Łódź                 130.86  23685  181
 102 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 103 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            130.24  12633   97
 104 Walenty Siemaszko              Lipiany              130.08   8195   63
 105 Katarzyna Polak                Warszawa             130.00  12480   96
 106 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.84  24930  192
 107 Maciej Nawrocki                Babimost             129.71   6226   48
 108 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.63  23204  179
 109 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.38   7245   56
 110 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.30  25085  194
 111 Marek Rogalski                 Warszawa             128.96  21537  167
 112 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.95  10961   85
 113 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.77   5022   39
 114 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.56  22883  178
 115 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.40   7961   62
 116 Agnieszka Walas                Kraków               128.28  23603  184
 117 Tomasz Górka                   Kraków               128.19   8076   63
 118 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.12  14862  116
 119 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  128.06  19721  154
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 121 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 122 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 123 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 124 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.19  19969  157
 125 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 126 Dorota Kuć                     Stargard             126.99  13207  104
 127 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.99  13207  104
 128 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 129 Dominik Piasecki               Słupsk               126.64   4179   33
 130 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 131 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.38  24264  192
 132 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.10  25094  199
 133 Adam Jurkowski                 Gliwice              125.98  15369  122
 134 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 135 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 136 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.56  22601  180
 137 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.54  24354  194
 138 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.41  24957  199
 139 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.14   8885   71
 140 Marcin Rogala                  Warszawa             125.06  21511  172
 141 Ewa Szałas                     Katowice             125.01  21876  175
 142 Marcin Ceglarek                Kraków               124.82  19971  160
 143 Czesław Grajewski              Białystok            124.78  14724  118
 144 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 145 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 146 Mariusz Grodek                 Kraków               124.25   4473   36
 147 Leszek Stecuła                 Bytom                124.22  12546  101
 148 Adrian Ziemniewicz             Białystok            124.18   6333   51
 149 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.15  20609  166
 150 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.09  24569  198
 151 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  16603  134
 152 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 153 Agata Kuć                      Stargard             123.58  22986  186
 154 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      123.49  16794  136
 155 Dariusz Sowula                 Kraków               123.38  15052  122
 156 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.21  23534  191
 157 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 158 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.92  10325   84
 159 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.90  10815   88
 160 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 161 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 162 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.55  23530  192
 163 Agnieszka Matus                Milanówek            122.54  23772  194
 164 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.21  23342  191
 165 Grzegorz Papciak               Jodłowa              122.16  18324  150
 166 Katarzyna Kowalska             Katowice             121.78  18510  152
 167 Tomasz A. Praga                Białystok            121.58   7295   60
 168 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.30  12494  103
 169 Teresa Zalewska                Racibórz             121.20  18907  156
 170 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             121.10   9809   81
 171 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.05   5084   42
 172 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.02   5204   43
 173 Anita Bruska                   Gdynia               120.94  15360  127
 174 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.94  17536  145
 175 Rafał Stachowski               Police               120.59  14230  118
 176 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 177 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 178 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.23   3727   31
 179 Bożena Guział                  Racibórz             120.22  18273  152
 180 Beata Piotrowska               Łódź                 120.12  13574  113
 181 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    119.82   5272   44
 182 Ryszard Korpalski              Wójtowice            119.40  22925  192
 183 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.24  14189  119
 184 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 185 Lucyna Śniadach                Rumia                118.96  23673  199
 186 Ewelina Gruda                  Białystok            118.68   8664   73
 187 Jerzy Luter                    Bytom                118.64  22541  190
 188 Agnieszka Krupka               Krosno               118.62   4626   39
 189 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.32  17275  146
 190 Maciej Perzyński               Piła                 118.18   5791   49
 191 Krzysztof Zawadzki             Sampława             117.97  23359  198
 192 Maciej Kuć                     Stargard             117.93   6486   55
 193 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.87   4597   39
 194 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69   4590   39
 195 Maria Skutela                  Warszawa             117.66  20002  170
 196 Artur Wawrzynowski             Żukowo               117.61  20935  178
 197 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 198 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 199 Robert Wagner                  Wrocław              117.46  15505  132
 200 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.29  19939  170
 201 Adam Grzelec                   Poznań               116.99  22696  194
 202 Sławomir Wolski                Wrocław              116.86  22671  194
 203 Tomasz Sehnal                  Warszawa             116.85   8413   72
 204 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.73   7354   63
 205 Wojciech Gonet                 Wrocław              116.69   4201   36
 206 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               116.56   4196   36
 207 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.17   4763   41
 208 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 209 Jacek Nowak                    Szczecin             116.11   7199   62
 210 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  23043  199
 211 Adam Janicki                   Wrocław              115.75  19215  166
 212 Urszula Solarska               Łódź                 115.72  22219  192
 213 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.67   5552   48
 214 Dariusz Zębek                  Olsztyn              115.42   4155   36
 215 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 216 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.32  17990  156
 217 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.32  13838  120
 218 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 219 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 220 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 221 Renata Andracka                Zwola                115.12  21987  191
 222 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 223 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.38  22304  195
 224 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.36   9721   85
 225 Monika Siemaszko               Lipiany              114.27  16340  143
 226 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.15  21917  192
 227 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.77  21048  185
 228 Konrad Pajączek                Milanówek            113.66  16481  145
 229 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 230 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.25   4983   44
 231 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.23   5435   48
 232 Patrycja Skibska               Warszawa             112.97   6778   60
 233 Marta Świątkowska              Wrocław              112.85  22005  195
 234 Karolina Urbańska              Poznań               112.84  21326  189
 235 Waldemar Wypchał               Kraków               112.78  21653  192
 236 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 237 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 238 Marta Sztajnert                Wisła                112.17  13460  120
 239 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 240 Agnieszka Dawid                Kraków               111.37   8353   75
 241 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     111.17  16009  144
 242 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.14  21562  194
 243 Joanna Brychcy                 Katowice             111.11  21778  196
 244 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 245 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.86  22062  199
 246 Maria Uryga                    Kraków               110.84   5542   50
 247 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               110.79   8974   81
 248 Józef Burzyński                Ełk                  110.73  14838  134
 249 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.68  10957   99
 250 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.61   9181   83
 251 Marcin Kurowski                Racibórz             110.60  15263  138
 252 Dominik Ulejczyk               Będzin               110.60  21677  196
 253 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 254 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 255 Sławomir Długosz               Ostróda              110.54  19234  174
 256 Beata Kiżewska                 Świnoujście          110.33   8275   75
 257 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 258 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             110.15   6609   60
 259 Dorota Ostrowska               Białystok            110.07  21683  197
 260 Szymon Stępień                 Bytom                109.90  13847  126
 261 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 262 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 263 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.61  11187  103
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.55  21710  200
 265 Agnieszka Antos                Racibórz             107.88   4639   43
 266 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.86   3883   36
 267 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             107.70  11416  106
 268 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 269 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       106.56   4156   39
 270 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.48   7986   75
 271 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.46   7665   72
 272 Janina Dąbrowska               Rybnik               106.30   6484   61
 273 Zofia Górka                    Łęczna               105.63   5387   51
 274 Krystyna Augustyniak           Łódź                 105.61   3802   36
 275 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.48  20358  193
 276 Michał Dreczka                 Poznań               105.05   6093   58
 277 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.05   4622   44
 278 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 279 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 280 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               104.10   5101   49
 281 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.14   3610   35
 282 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.94  18427  179
 283 Karolina Mak                   Wrocław              102.19  14715  144
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.98   9688   95
 285 Wanda Grabiec                  Tarnów               101.58  12698  125
 286 Olga Swarcewicz                Warszawa             101.48   4668   46
 287 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           101.03  14245  141
 288 Lidia Żywna                    Gdynia               100.98   9694   96
 289 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 290 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 291 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.69  15652  157
 292 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 293 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 294 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.40  14465  147
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.80   7922   81
 296 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 297 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 298 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.23   2857   30
 299 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.22  16759  176
 300 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 301 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 302 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.79   8629   92
 303 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 304 Teresa Balewska                Reda                  93.42  18031  193
 305 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 306 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   7777   84
 307 Marta Majewska                 Wadowice              92.14   5252   57
 308 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 309 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 310 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             89.45   3757   42
 311 Stanisław Świgost              Gdańsk                89.00   3115   35
 312 Michał Dąbrowski               Warszawa              88.90   2756   31
 313 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.73  17302  195
 314 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.64   6471   73
 315 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             87.94   4221   48
 316 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.81   5181   59
 317 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.64   2892   33
 318 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.27   6643   77
 319 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 320 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 321 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 322 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.69   9602  119
 323 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.35   7380   93
 324 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 325 Jacek Remizowicz               Gdańsk                77.66   2718   35
 326 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 327 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 328 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 329 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 330 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 331 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 28-08-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   2 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   3 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   4 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.38   2592   29
   5 Katarzyna Rachaus              Łódź                  89.17   2586   29
   6 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   7 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   8 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   9 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
  10 Szymon Sztajnert               Wisła                 66.11   1851   28
  11 Iwona Duźniak                  Dębica               106.07   2864   27
  12 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  13 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  14 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  15 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  16 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  18 Adam Szukalski                 Leicester            151.46   3635   24
  19 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  20 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  21 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  22 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.04   3001   24
  23 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.71   2969   24
  24 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  25 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  27 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  28 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  29 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  31 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  32 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  33 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  34 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          114.12   2739   24
  35 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  36 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  37 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  38 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  39 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  40 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  41 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  42 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  43 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  44 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  45 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  46 Laura Pisula                   Wrocław              104.91   2413   23
  47 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  48 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.87   2228   23
  49 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  50 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  51 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  52 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  53 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  54 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  55 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  56 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  57 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  58 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  59 Bartosz Bartczak               Poznań                88.77   1953   22
  60 Aleksandra Celuch              Będzin                87.14   1917   22
  61 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  62 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  63 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  64 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  65 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  66 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  67 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  68 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  69 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  70 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  71 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  72 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            117.47   1997   17
  73 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  74 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  75 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  76 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  77 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  78 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  79 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  80 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  81 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  82 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  83 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  84 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  85 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  86 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  87 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  88 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  89 Robert Głowacki                Łódź                 135.17   1622   12
  90 Jarosław Michalak              Łódź                 129.08   1549   12
  91 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  92 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  93 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  94 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  95 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
  96 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  97 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               120.33   1444   12
  98 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  99 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 100 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 101 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 102 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 103 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 104 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 105 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 106 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 107 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 108 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 109 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 110 Katarzyna Okoniewska           Poznań               109.75   1317   12
 111 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 112 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 113 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 114 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 115 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 116 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.75   1281   12
 117 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 118 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 119 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 120 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 121 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 122 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 123 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 124 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 125 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 126 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 127 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 128 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 129 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 130 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 131 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 132 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 133 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             93.08   1117   12
 134 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     88.67   1064   12
 135 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 136 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 137 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 138 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 139 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 140 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 141 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 142 Ewa Tymińska                   Gdańsk                80.58    967   12
 143 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 144 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 145 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 146 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 147 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 148 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 149 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 150 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 151 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 152 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 153 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 154 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 155 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 156 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 157 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 158 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 159 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 160 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 161 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 162 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 163 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.27    938   11
 164 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 165 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 166 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 167 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 168 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 169 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 170 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 171 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 172 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 173 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 174 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 175 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 176 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 177 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 178 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 179 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 180 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 181 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 182 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 183 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 184 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 185 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 186 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 187 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 188 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 189 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 190 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 191 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 192 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 193 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 194 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 195 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 196 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 197 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 198 Przemysław Woiński             Łódź                  91.80    918   10
 199 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 200 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             62.90    629   10
 201 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 202 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 203 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 204 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 205 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 206 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 207 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 208 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 209 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 210 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 211 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 212 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 213 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 214 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 215 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 216 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 217 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 218 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 219 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 220 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 221 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 222 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 223 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 224 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 225 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 226 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 227 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 228 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 229 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 230 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 231 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 232 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 233 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 234 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 235 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 236 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 237 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 238 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 239 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 240 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 241 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 242 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 243 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 244 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 245 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 246 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 247 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 248 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 249 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 250 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 251 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 252 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 253 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 254 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 255 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 256 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 257 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 258 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 259 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 260 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie