Sochaczew18
listopada
Sochaczew 18-19 listopada XXV Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
Sochaczew18
listopada
Sochaczew 18-19 listopada Turniej Towarzyszący MP 2017
Szczecin25
listopada
Szczecin 25-26 listopada XVII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"
Zwycięzca turnieju towarzyszącego MP — Grzegorz Kurowski18 - 19 listopada 2017 — Turniej Towarzyszący MP 2017InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Turniej Towarzyszący MP 2017Sochaczew, 18 - 19 listopada 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Zwycięzca turnieju towarzyszącego MP — Grzegorz KurowskiPrzy okazji rozgrywania finału Mistrzostw Polski zorganizowany został turniej towarzyszący, na który przyjechało 41 zawodników z całej Polski. Poza udziałem w rozgrywkach uczestnicy kibicowali tez swoim faworytom w walce to Mistrzostwo.

Przez cały czternastorundowy turniej na czołowych stołach można było spotkać dwie osoby, Roberta KamińskiegoGrzegorza Kurowskiego. Obaj nie zeszli poniżej szóstego miejsca. Gdyby ostatnią rundę rozegrano systemem duńskim, to wymienieni zawodnicy zagraliby ze sobą. Ostatecznie Grzegorz Kurowski zwyciężył w turnieju, drugie miejsce zajął pogromca Roberta Kamińskiego — Paweł Jackowski. Na najniższym stopniu podium uplasował się Stanisław Rydzik.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Towarzyszący MP 2016
Turniej Towarzyszący
Turniej dla Ambitnych — Oczko


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 14
system: połówkowy (rundy 1-13), szwajcarski (runda 14)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekSala konferencyjno – bankietowa Hagor w Sochaczewie
ul. Gwardyjska 12
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 18 listopada (8 rund)
11:45 — rozpoczęcie turnieju
11:45-14:45 — rundy 1-3
14:45-15:30 — przerwa obiadowa
15:30-19:15 — rundy 4-7
19:15-19:45 — kolacja
19:45-20:40 — runda 8
20:40 — zakończenie gier

Niedziela, 19 listopada (6 rund)
9:40-15:00 — rundy 9-14
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
15:15 — obiad
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdpociągiem do stacji Sochaczew i dalej ok. 1 km dojścia (ul. Sienkiewicza, Żyrardowska, Spartańska, Gwardyjska)
samochodem — mapa
WyżywienieW trakcie turnieju przekąski oraz ciepłe i zimne napoje

Obiad w sobotę — 20 zł:
- zupa jesienna z warzywami, chrupiący sznycel drobiowy, ziemniaki gotowane, surówka, kompot/woda
- krem z warzyw, panierowany filet z ryby, ziemniaki gotowane, surówka, kompot/woda

Kolacja w sobotę — 17 zł:
- penne z kurczakiem w sosie śmietanowo — serowym, kawa/herbata, woda
- penne ze szpinakiem i suszonymi pomidorami w sosie śmietanowo — serowym, kawa/herbata, woda
- półmisek wędlin, ser żółty, świeże warzywa, pieczywo, masło, kawa/herbata, woda

Obiad w niedzielę — 20 zł:
- zupa pomidorowa z ryżem, pieczona karkówka z aksamitnym sosem, kopytka, buraczki zasmażane, kompot/woda
- zupa pomidorowa z ryżem, cukinia faszerowana, kopytka, buraczki zasmażane, kompot/woda

Zapisy na posiłki do 15.11. (środa) do godziny 12:00

Zapisy w formularzu zgłoszeniowym
NoclegiNa miejscu 7 pokoi dwuosobowych (w tym jeden z podwójnym łóżkiem) — cena 110 zł/pokój ze śniadaniem
Pokój dwuosobowy z dostawką — cena 150 zł/pokój ze śniadaniem
Kontakt w sprawie zamówienia noclegów — Rafał Wesołowski — rwesolowski@gmail.com

noclegi w Sochaczewie
noclegi w Warszawie
NagrodyPuchary, nagrody finansowe i rzeczowe
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
kontakt: Rafał Wesołowski — 604 684 084 — r.wesolowski@pfs,org.pl


Wyniki turnieju Turniej Towarzyszący MP 2017

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               147.61     10.0     6122     2210     1160
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               148.29     10.0     5811     2177      881
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.75     10.0     5802     2136      675
  4 Robert          Kamiński             Warszawa               132.20     10.0     5479     2176      276
  5 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.08      9.0     5782     2060      390
  6 Jakub           Zaryński             Świnoujście            143.10      9.0     5647     2007      417
  7 Katarzyna       Polak                Warszawa               134.31      9.0     5639     2100      451
  8 Joanna          Juszczak             Warszawa               136.90      9.0     5625     2030      576
  9 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               137.24      9.0     5343     2099      100
 10 Ewelina         Gruda                Białystok              120.55      9.0     5129     2081     -247
 11 Andrzej         Rechowicz            Katowice               132.81      8.5     5528     2010      140
 12 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.87      8.0     5520     2039      256
 13 Przemysław      Rybicki              Otwock                 144.30      8.0     5507     1972      298
 14 Michał          Waszkiewicz          Białystok              140.93      8.0     5357     1904       70
 15 Jacek           Mańko                Poznań                 136.36      8.0     5311     1939      142
 16 Marcin          Rogala               Warszawa               126.93      8.0     5221     1975      -83
 17 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        125.07      7.5     5340     1609      602
 18 Mirosław        Uglik                Warszawa               149.41      7.0     5579     1852      509
 19 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              134.92      7.0     5564     1753      275
 20 Rafał           Matczak              Milanówek              140.08      7.0     5409     1811     -217
 21 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.46      7.0     5407     1894      -76
 22 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.54      7.0     5154     1867      -86
 23 Renata          Andracka             Zwola                  115.26      7.0     5016     1821     -120
 24 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               131.97      6.5     5332     1558      508
 25 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               133.21      6.5     5210     1727      224
 26 Paweł           Maciejczuk           Białystok              126.18      6.5     4877     1589      -97
 27 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.98      6.0     5226     1737     -171
 28 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              121.57      5.5     5194     1485       35
 29 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              130.76      5.5     5095     1484      -87
 30 Joanna          Ostrowska            Warszawa               123.21      5.5     4878     1495     -100
 31 Anna            Chybowska            Sochaczew              100.00      5.5     4736     1559     -251
 32 Urszula         Solarska             Katowice               117.44      4.5     4889     1317     -199
 33 Tomasz          Sehnal               Warszawa               120.06      4.5     4635     1365     -255
 34 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      4.5     4634     1387     -566
 35 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.5     4584     1353     -554
 36 Marcin          Ceglarek             Kraków                 124.38      4.0     4960     1322     -176
 37 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.44      3.5     4577     1240     -502
 38 Zbigniew        Rybak                Warszawa               120.54      3.0     2766      960      -64
 39 Anna            Arana                Kołobrzeg              114.40      2.5     2315      834     -135
 40 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                148.56      2.0     2662      803       73
 41 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.91      1.5     2860      688      128
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Towarzyszący MP 2017



	Miłosz Wrzałek 150.87 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Błaszkiewicz          130.76 +  477: 409  181
    2     4 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 +  393: 270  187
    3     6 Tomasz         Zwoliński             148.56 +  371: 361  199
    4     2 Katarzyna      Polak                 134.31 +  456: 361  184
    5     2 Grzegorz       Kurowski              147.61 -  350: 418   98
    6     1 Robert         Kamiński              132.20 +  406: 328  182
    7     3 Andrzej        Rechowicz             132.81 -  383: 385   83
    8     3 Rafał          Matczak               140.08 +  407: 398  190
    9     3 Paweł          Jackowski             148.29 +  426: 317  198
   10     2 Stanisław      Rydzik                144.75 -  327: 467   95
   11     4 Ewelina        Gruda                 120.55 -  324: 339   71
   12     5 Joanna         Juszczak              136.90 -  406: 411   87
   13     8 Michał         Waszkiewicz           140.93 +  467: 403  191
   14     5 Jakub          Zaryński              143.10 -  327: 397   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2039  / 14 145.64




	Mirosław Uglik 149.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Sporczyk              130.54 -  334: 417   81
    2    12 Rafał          Błaszkiewicz          130.76 -  303: 353   81
    3    19 Marcin         Ceglarek              124.38 +  522: 261  174
    4    13 Paweł          Jackowski             148.29 +  469: 336  198
    5     9 Jacek          Mańko                 136.36 -  401: 408   86
    6    12 Marcin         Rogala                126.93 -  326: 383   77
    7    16 Tomasz         Sehnal                120.06 +  434: 316  170
    8    12 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 +  402: 394  177
    9     9 Michał         Waszkiewicz           140.93 +  403: 351  191
   10     7 Rafał          Wesołowski            134.46 +  426: 364  184
   11     5 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 -  302: 344   87
   12     7 Przemysław     Rybicki               144.30 -  417: 472   94
   13     6 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 -  371: 386   80
   14    12 Katarzyna      Ślusarska             121.57 +  469: 285  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 14 132.29




	Tomasz Zwoliński 148.56 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 +  495: 315  180
    2     2 Rafał          Wesołowski            134.46 -  378: 477   84
    3     6 Miłosz         Wrzałek               150.87 -  361: 371  101
    4    11 Jacek          Mańko                 136.36 +  451: 339  186
    5     6 Przemysław     Rybicki               144.30 -  368: 369   94
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              130.54 -  312: 336   81
    7    15 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 -  297: 382   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  7 114.71




	Paweł Jackowski 148.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 -  303: 307   77
    2    18 Katarzyna      Ślusarska             121.57 -  361: 376   72
    3    17 Agnieszka      Matus                 121.91 +  390: 251  172
    4    13 Mirosław       Uglik                 149.41 -  336: 469   99
    5    16 Joanna         Ostrowska             123.21 +  495: 307  173
    6    17 Bartosz        Bartczak              100.00 +  600: 331  150
    7     8 Przemysław     Rybicki               144.30 +  388: 348  194
    8     6 Jakub          Zaryński              143.10 +  464: 360  193
    9     3 Miłosz         Wrzałek               150.87 -  317: 426  101
   10     6 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 +  461: 368  187
   11     1 Grzegorz       Kurowski              147.61 +  416: 331  198
   12     3 Stanisław      Rydzik                144.75 +  478: 398  195
   13     4 Katarzyna      Polak                 134.31 +  358: 341  184
   14     1 Robert         Kamiński              132.20 +  444: 317  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2177  / 14 155.50




	Grzegorz Kurowski 147.61 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Rogala                126.93 +  425: 317  177
    2     8 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 +  483: 316  177
    3     3 Rafał          Matczak               140.08 +  652: 308  190
    4     1 Rafał          Wesołowski            134.46 -  417: 437   84
    5     2 Miłosz         Wrzałek               150.87 +  418: 350  201
    6     2 Przemysław     Rybicki               144.30 +  438: 408  194
    7     1 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 -  377: 406   87
    8     1 Robert         Kamiński              132.20 +  459: 309  182
    9     2 Katarzyna      Polak                 134.31 +  510: 381  184
   10     1 Andrzej        Rechowicz             132.81 +  429: 359  183
   11     1 Paweł          Jackowski             148.29 -  331: 416   98
   12     1 Ewelina        Gruda                 120.55 +  504: 262  171
   13     1 Stanisław      Rydzik                144.75 -  294: 355   95
   14     2 Joanna         Juszczak              136.90 +  385: 338  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2210  / 14 157.86




	Stanisław Rydzik 144.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Maciejczuk            126.18 +  479: 308  176
    2     3 Michał         Waszkiewicz           140.93 +  487: 394  191
    3     1 Rafał          Wesołowski            134.46 -  398: 450   84
    4     4 Krzysztof      Sporczyk              130.54 +  391: 350  181
    5     3 Zbigniew       Rybak                 120.54 +  322: 297  171
    6     5 Natalia        Woźniak               134.92 +  378: 369  185
    7     2 Robert         Kamiński              132.20 -  331: 431   82
    8     5 Anna           Chybowska             100.00 -  382: 467   50
    9     7 Renata         Andracka              115.26 +  457: 355  165
   10     2 Miłosz         Wrzałek               150.87 +  467: 327  201
   11     3 Andrzej        Rechowicz             132.81 +  460: 375  183
   12     3 Paweł          Jackowski             148.29 -  398: 478   98
   13     1 Grzegorz       Kurowski              147.61 +  355: 294  198
   14     3 Ewelina        Gruda                 120.55 +  497: 232  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2136  / 14 152.57




	Przemysław Rybicki 144.30 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bartłomiej     Pawlak                125.07 +  444: 332  175
    2     7 Szymon         Dąbrowski             131.97 +  432: 302  182
    3     5 Anna           Arana                 114.40 -  329: 369   64
    4     8 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 +  382: 366  177
    5     6 Tomasz         Zwoliński             148.56 +  369: 368  199
    6     2 Grzegorz       Kurowski              147.61 -  408: 438   98
    7     8 Paweł          Jackowski             148.29 -  348: 388   98
    8    10 Renata         Andracka              115.26 -  327: 362   65
    9    13 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 +  447: 324  183
   10    10 Natalia        Woźniak               134.92 +  451: 410  185
   11     6 Krzysztof      Sporczyk              130.54 +  405: 333  181
   12     7 Mirosław       Uglik                 149.41 +  472: 417  199
   13     2 Robert         Kamiński              132.20 -  342: 379   82
   14     6 Katarzyna      Polak                 134.31 -  351: 421   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1972  / 14 140.86




	Jakub Zaryński 143.10 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Ceglarek              124.38 +  377: 376  174
    2     5 Katarzyna      Polak                 134.31 -  325: 464   84
    3     9 Joanna         Juszczak              136.90 -  366: 389   87
    4    19 Agnieszka      Matus                 121.91 +  421: 352  172
    5    14 Anna           Chybowska             100.00 -  333: 341   50
    6    13 Bartłomiej     Pawlak                125.07 +  477: 284  175
    7    12 Zbigniew       Rybak                 120.54 +  394: 388  171
    8     6 Paweł          Jackowski             148.29 -  360: 464   98
    9    12 Marcin         Rogala                126.93 +  470: 320  177
   10     9 Paweł          Maciejczuk            126.18 +  402: 335  176
   11     9 Renata         Andracka              115.26 +  449: 322  165
   12     6 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 -  442: 451   87
   13     7 Rafał          Matczak               140.08 +  434: 417  190
   14     5 Miłosz         Wrzałek               150.87 +  397: 327  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2007  / 14 143.36




	Michał Waszkiewicz 140.93 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Ostrowska             123.21 +  379: 352  173
    2     3 Stanisław      Rydzik                144.75 -  394: 487   95
    3    11 Zbigniew       Rybak                 120.54 -  247: 456   71
    4    15 Ewelina        Gruda                 120.55 +  415: 350  171
    5    11 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 +  463: 350  180
    6     8 Paweł          Maciejczuk            126.18 +  438: 350  176
    7     4 Katarzyna      Polak                 134.31 -  314: 333   84
    8     9 Joanna         Juszczak              136.90 -  331: 434   87
    9     9 Mirosław       Uglik                 149.41 -  351: 403   99
   10    15 Bartosz        Bartczak              100.00 +  374: 311  150
   11    13 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 +  430: 336  183
   12    11 Anna           Chybowska             100.00 +  398: 308  150
   13     8 Miłosz         Wrzałek               150.87 -  403: 467  101
   14     8 Rafał          Wesołowski            134.46 +  420: 350  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1904  / 14 136.00




	Rafał Matczak 140.08 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Matus                 121.91 +  399: 387  172
    2    11 Anna           Chybowska             100.00 +  379: 348  150
    3     3 Grzegorz       Kurowski              147.61 -  308: 652   98
    4     7 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 +  366: 332  183
    5     4 Katarzyna      Polak                 134.31 -  427: 484   84
    6    10 Anna           Arana                 114.40 +  369: 299  164
    7     5 Rafał          Wesołowski            134.46 +  395: 382  184
    8     3 Miłosz         Wrzałek               150.87 -  398: 407  101
    9     5 Joanna         Juszczak              136.90 -  359: 425   87
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 -  361: 376   80
   11    12 Joanna         Ostrowska             123.21 +  398: 324  173
   12    10 Renata         Andracka              115.26 +  444: 380  165
   13     7 Jakub          Zaryński              143.10 -  417: 434   93
   14     9 Marcin         Rogala                126.93 -  389: 396   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 14 129.36




	Małgorzata Deszczyńska 137.24 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Ślusarska             121.57 +  377: 353  172
    2     4 Miłosz         Wrzałek               150.87 -  270: 393  101
    3    12 Rafał          Błaszkiewicz          130.76 +  444: 391  181
    4     6 Joanna         Juszczak              136.90 +  455: 399  187
    5     7 Anna           Arana                 114.40 +  366: 325  164
    6     3 Katarzyna      Polak                 134.31 +  488: 296  184
    7     1 Grzegorz       Kurowski              147.61 +  406: 377  198
    8     2 Andrzej        Rechowicz             132.81 -  341: 463   83
    9     4 Robert         Kamiński              132.20 -  310: 385   82
   10     6 Paweł          Jackowski             148.29 -  368: 461   98
   11     5 Mirosław       Uglik                 149.41 +  344: 302  199
   12     6 Jakub          Zaryński              143.10 +  451: 442  193
   13     5 Ewelina        Gruda                 120.55 -  372: 384   71
   14     7 Jacek          Mańko                 136.36 +  351: 272  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2099  / 14 149.93




	Joanna Juszczak 136.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ewelina        Gruda                 120.55 -  351: 362   71
    2    20 Urszula        Solarska              117.44 +  493: 277  167
    3     9 Jakub          Zaryński              143.10 +  389: 366  193
    4     6 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 -  399: 455   87
    5     8 Renata         Andracka              115.26 +  336: 334  165
    6     7 Zbigniew       Rybak                 120.54 +  425: 259  171
    7     6 Krzysztof      Sporczyk              130.54 -  379: 385   81
    8     9 Michał         Waszkiewicz           140.93 +  434: 331  191
    9     5 Rafał          Matczak               140.08 +  425: 359  190
   10     3 Robert         Kamiński              132.20 -  305: 482   82
   11     7 Anna           Chybowska             100.00 +  484: 316  150
   12     5 Miłosz         Wrzałek               150.87 +  411: 406  201
   13     3 Andrzej        Rechowicz             132.81 +  456: 332  183
   14     2 Grzegorz       Kurowski              147.61 -  338: 385   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2030  / 14 145.00




	Jacek Mańko 136.36 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zbigniew       Rybak                 120.54 +  397: 303  171
    2     1 Natalia        Woźniak               134.92 +  406: 366  185
    3     2 Katarzyna      Polak                 134.31 -  303: 441   84
    4    11 Tomasz         Zwoliński             148.56 -  339: 451   99
    5     9 Mirosław       Uglik                 149.41 +  408: 401  199
    6     6 Szymon         Dąbrowski             131.97 -  320: 369   82
    7    10 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 -  374: 440   80
    8    13 Katarzyna      Ślusarska             121.57 +  426: 298  172
    9    11 Rafał          Błaszkiewicz          130.76 +  505: 345  181
   10    11 Renata         Andracka              115.26 -  315: 365   65
   11    11 Paweł          Maciejczuk            126.18 +  414: 323  176
   12     8 Krzysztof      Sporczyk              130.54 +  415: 334  181
   13     9 Marcin         Rogala                126.93 +  417: 382  177
   14     7 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 -  272: 351   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1939  / 14 138.50




	Natalia Woźniak 134.92 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Sehnal                120.06 +  497: 354  170
    2     1 Jacek          Mańko                 136.36 -  366: 406   86
    3     7 Katarzyna      Ślusarska             121.57 +  403: 365  172
    4     5 Renata         Andracka              115.26 +  397: 362  165
    5     5 Andrzej        Rechowicz             132.81 -  335: 359   83
    6     5 Stanisław      Rydzik                144.75 -  369: 378   95
    7     9 Marcin         Rogala                126.93 -  356: 452   77
    8    14 Zbigniew       Rybak                 120.54 +  440: 330  171
    9    10 Paweł          Maciejczuk            126.18 -  354: 437   76
   10    10 Przemysław     Rybicki               144.30 -  410: 451   94
   11    15 Sylwia         Buks                  100.00 -  367: 389   50
   12    13 Rafał          Błaszkiewicz          130.76 +  479: 324  181
   13    14 Bartosz        Bartczak              100.00 +  410: 326  150
   14    11 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 +  381: 356  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 14 125.21




	Rafał Wesołowski 134.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Urszula        Solarska              117.44 +  387: 302  167
    2     2 Tomasz         Zwoliński             148.56 +  477: 378  199
    3     1 Stanisław      Rydzik                144.75 +  450: 398  195
    4     1 Grzegorz       Kurowski              147.61 +  437: 417  198
    5     1 Robert         Kamiński              132.20 -  359: 361   82
    6     4 Andrzej        Rechowicz             132.81 -  300: 416   83
    7     5 Rafał          Matczak               140.08 -  382: 395   90
    8     8 Marcin         Rogala                126.93 +  359: 284  177
    9     8 Krzysztof      Sporczyk              130.54 -  322: 414   81
   10     7 Mirosław       Uglik                 149.41 -  364: 426   99
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 -  331: 567   80
   12    12 Tomasz         Sehnal                120.06 +  486: 315  170
   13    10 Szymon         Dąbrowski             131.97 +  403: 390  182
   14     8 Michał         Waszkiewicz           140.93 -  350: 420   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1894  / 14 135.29




	Katarzyna Polak 134.31 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Dąbrowski             116.44 +  453: 376  166
    2     5 Jakub          Zaryński              143.10 +  464: 325  193
    3     2 Jacek          Mańko                 136.36 +  441: 303  186
    4     2 Miłosz         Wrzałek               150.87 -  361: 456  101
    5     4 Rafał          Matczak               140.08 +  484: 427  190
    6     3 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 -  296: 488   87
    7     4 Michał         Waszkiewicz           140.93 +  333: 314  191
    8     4 Krzysztof      Sporczyk              130.54 +  411: 344  181
    9     2 Grzegorz       Kurowski              147.61 -  381: 510   98
   10     4 Anna           Chybowska             100.00 +  466: 285  150
   11     2 Robert         Kamiński              132.20 +  475: 337  182
   12     2 Andrzej        Rechowicz             132.81 -  312: 314   83
   13     4 Paweł          Jackowski             148.29 -  341: 358   98
   14     6 Przemysław     Rybicki               144.30 +  421: 351  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2100  / 14 150.00




	Monika Gawron-Cieślik 133.21 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Renata         Andracka              115.26 -  380: 414   65
    2    14 Marcin         Rogala                126.93 +  404: 392  177
    3    10 Tomasz         Sehnal                120.06 +  446: 262  170
    4     7 Rafał          Matczak               140.08 -  332: 366   90
    5    13 Paweł          Maciejczuk            126.18 -  356: 360   76
    6    15 Marcin         Ceglarek              124.38 =  331: 331  124
    7    14 Anna           Arana                 114.40 +  375: 307  164
    8    11 Ewelina        Gruda                 120.55 -  320: 396   71
    9    13 Przemysław     Rybicki               144.30 -  324: 447   94
   10    18 Maciej         Dąbrowski             116.44 +  403: 295  166
   11    13 Michał         Waszkiewicz           140.93 -  336: 430   91
   12    17 Joanna         Ostrowska             123.21 +  412: 250  173
   13    12 Krzysztof      Sporczyk              130.54 +  435: 355  181
   14    11 Natalia        Woźniak               134.92 -  356: 381   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 14 123.36




	Andrzej Rechowicz 132.81 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Arana                 114.40 =  375: 375  114
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              130.54 +  449: 321  181
    3     4 Robert         Kamiński              132.20 -  347: 462   82
    4     9 Szymon         Dąbrowski             131.97 +  475: 419  182
    5     5 Natalia        Woźniak               134.92 +  359: 335  185
    6     4 Rafał          Wesołowski            134.46 +  416: 300  184
    7     3 Miłosz         Wrzałek               150.87 +  385: 383  201
    8     2 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 +  463: 341  187
    9     1 Anna           Chybowska             100.00 +  501: 310  150
   10     1 Grzegorz       Kurowski              147.61 -  359: 429   98
   11     3 Stanisław      Rydzik                144.75 -  375: 460   95
   12     2 Katarzyna      Polak                 134.31 +  314: 312  184
   13     3 Joanna         Juszczak              136.90 -  332: 456   87
   14     4 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 -  378: 485   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2010  / 14 143.57




	Robert Kamiński 132.20 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartosz        Bartczak              100.00 +  445: 304  150
    2     6 Ewelina        Gruda                 120.55 +  437: 382  171
    3     4 Andrzej        Rechowicz             132.81 +  462: 347  183
    4     3 Anna           Arana                 114.40 +  343: 323  164
    5     1 Rafał          Wesołowski            134.46 +  361: 359  184
    6     1 Miłosz         Wrzałek               150.87 -  328: 406  101
    7     2 Stanisław      Rydzik                144.75 +  431: 331  195
    8     1 Grzegorz       Kurowski              147.61 -  309: 459   98
    9     4 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 +  385: 310  187
   10     3 Joanna         Juszczak              136.90 +  482: 305  187
   11     2 Katarzyna      Polak                 134.31 -  337: 475   84
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 +  463: 416  180
   13     2 Przemysław     Rybicki               144.30 +  379: 342  194
   14     1 Paweł          Jackowski             148.29 -  317: 444   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2176  / 14 155.43




	Szymon Dąbrowski 131.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  341: 280  150
    2     7 Przemysław     Rybicki               144.30 -  302: 432   94
    3    13 Paweł          Maciejczuk            126.18 +  502: 352  176
    4     9 Andrzej        Rechowicz             132.81 -  419: 475   83
    5    12 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 +  433: 386  177
    6     6 Jacek          Mańko                 136.36 +  369: 320  186
    7     7 Anna           Chybowska             100.00 -  301: 321   50
    8     7 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 -  360: 401   80
    9    14 Katarzyna      Ślusarska             121.57 -  403: 443   72
   10    13 Urszula        Solarska              117.44 -  363: 384   67
   11    19 PAUZA
   12    15 Maciej         Dąbrowski             116.44 +  374: 352  166
   13    10 Rafał          Wesołowski            134.46 -  390: 403   84
   14    14 Joanna         Ostrowska             123.21 +  475: 275  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 13 119.85




	Rafał Błaszkiewicz 130.76 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Miłosz         Wrzałek               150.87 -  409: 477  101
    2    12 Mirosław       Uglik                 149.41 +  353: 303  199
    3    12 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 -  391: 444   87
    4    14 Urszula        Solarska              117.44 -  321: 437   67
    5    18 Marcin         Ceglarek              124.38 -  325: 466   74
    6    19 Maciej         Dąbrowski             116.44 +  443: 266  166
    7    18 Agnieszka      Matus                 121.91 +  378: 374  172
    8    15 Bartosz        Bartczak              100.00 +  436: 404  150
    9    11 Jacek          Mańko                 136.36 -  345: 505   86
   10    14 Tomasz         Sehnal                120.06 +  414: 305  170
   11    10 Marcin         Rogala                126.93 -  338: 340   77
   12    13 Natalia        Woźniak               134.92 -  324: 479   85
   13    15 Sylwia         Buks                  100.00 -  318: 382   50
   14    19 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 13 114.15




	Krzysztof Sporczyk 130.54 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mirosław       Uglik                 149.41 +  417: 334  199
    2     9 Andrzej        Rechowicz             132.81 -  321: 449   83
    3    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  357: 329  150
    4     4 Stanisław      Rydzik                144.75 -  350: 391   95
    5    10 Bartłomiej     Pawlak                125.07 +  412: 345  175
    6    11 Tomasz         Zwoliński             148.56 +  336: 312  199
    7     6 Joanna         Juszczak              136.90 +  385: 379  187
    8     4 Katarzyna      Polak                 134.31 -  344: 411   84
    9     8 Rafał          Wesołowski            134.46 +  414: 322  184
   10     5 Ewelina        Gruda                 120.55 -  362: 391   71
   11     6 Przemysław     Rybicki               144.30 -  333: 405   94
   12     8 Jacek          Mańko                 136.36 -  334: 415   86
   13    12 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 -  355: 435   83
   14    13 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 +  434: 322  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 14 133.36




	Andrzej Kwiatkowski 130.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             148.56 -  315: 495   99
    2    15 Marcin         Ceglarek              124.38 +  532: 309  174
    3     8 Renata         Andracka              115.26 -  326: 386   65
    4    12 Marcin         Rogala                126.93 +  401: 355  177
    5    11 Michał         Waszkiewicz           140.93 -  350: 463   91
    6    14 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 +  433: 327  177
    7    10 Jacek          Mańko                 136.36 +  440: 374  186
    8     7 Szymon         Dąbrowski             131.97 +  401: 360  182
    9     6 Ewelina        Gruda                 120.55 -  354: 419   71
   10     8 Rafał          Matczak               140.08 +  376: 361  190
   11     8 Rafał          Wesołowski            134.46 +  567: 331  184
   12     4 Robert         Kamiński              132.20 -  416: 463   82
   13     6 Mirosław       Uglik                 149.41 +  386: 371  199
   14     4 Andrzej        Rechowicz             132.81 +  485: 378  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2060  / 14 147.14




	Mariola Osajda-Matczak 126.98 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Jackowski             148.29 +  307: 303  198
    2     8 Grzegorz       Kurowski              147.61 -  316: 483   98
    3    14 Ewelina        Gruda                 120.55 +  440: 385  171
    4     8 Przemysław     Rybicki               144.30 -  366: 382   94
    5    12 Szymon         Dąbrowski             131.97 -  386: 433   82
    6    14 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 -  327: 433   80
    7    15 Tomasz         Zwoliński             148.56 +  382: 297  199
    8    12 Mirosław       Uglik                 149.41 -  394: 402   99
    9    16 Maciej         Dąbrowski             116.44 +  341: 297  166
   10    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  445: 277  150
   11    14 Urszula        Solarska              117.44 +  478: 348  167
   12     9 Marcin         Rogala                126.93 -  373: 420   77
   13    11 Bartłomiej     Pawlak                125.07 -  349: 503   75
   14    13 Krzysztof      Sporczyk              130.54 -  322: 434   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 14 124.07




	Marcin Rogala 126.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kurowski              147.61 -  317: 425   98
    2    14 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 -  392: 404   83
    3    18 Joanna         Ostrowska             123.21 +  350: 346  173
    4    12 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 -  355: 401   80
    5    20 Agnieszka      Matus                 121.91 +  411: 352  172
    6    12 Mirosław       Uglik                 149.41 +  383: 326  199
    7     9 Natalia        Woźniak               134.92 +  452: 356  185
    8     8 Rafał          Wesołowski            134.46 -  284: 359   84
    9    12 Jakub          Zaryński              143.10 -  320: 470   93
   10    16 Marcin         Ceglarek              124.38 +  419: 348  174
   11    10 Rafał          Błaszkiewicz          130.76 +  340: 338  181
   12     9 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 +  420: 373  177
   13     9 Jacek          Mańko                 136.36 -  382: 417   86
   14     9 Rafał          Matczak               140.08 +  396: 389  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1975  / 14 141.07




	Paweł Maciejczuk 126.18 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                144.75 -  308: 479   95
    2    16 Maciej         Dąbrowski             116.44 +  439: 301  166
    3    13 Szymon         Dąbrowski             131.97 -  352: 502   82
    4    16 Tomasz         Sehnal                120.06 +  292: 285  170
    5    13 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 +  360: 356  183
    6     8 Michał         Waszkiewicz           140.93 -  350: 438   91
    7    11 Ewelina        Gruda                 120.55 -  335: 399   71
    8    16 Urszula        Solarska              117.44 +  413: 332  167
    9    10 Natalia        Woźniak               134.92 +  437: 354  185
   10     9 Jakub          Zaryński              143.10 -  335: 402   93
   11    11 Jacek          Mańko                 136.36 -  323: 414   86
   12    14 Bartosz        Bartczak              100.00 -  322: 430   50
   13    19 PAUZA
   14    15 Anna           Chybowska             100.00 +  311: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 13 122.23




	Bartłomiej Pawlak 125.07 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Przemysław     Rybicki               144.30 -  332: 444   94
    2    13 Agnieszka      Matus                 121.91 +  410: 397  172
    3    15 Anna           Chybowska             100.00 -  357: 445   50
    4    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  514: 328  150
    5    10 Krzysztof      Sporczyk              130.54 -  345: 412   81
    6    13 Jakub          Zaryński              143.10 -  284: 477   93
    7    19 Bartosz        Bartczak              100.00 -  327: 340   50
    8    17 Maciej         Dąbrowski             116.44 +  412: 321  166
    9    15 Tomasz         Sehnal                120.06 -  293: 300   70
   10    19 PAUZA
   11    17 Marcin         Ceglarek              124.38 +  438: 350  174
   12    16 Urszula        Solarska              117.44 +  429: 248  167
   13    11 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 +  503: 349  177
   14    10 Renata         Andracka              115.26 +  396: 327  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 13 123.77




	Marcin Ceglarek 124.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jakub          Zaryński              143.10 -  376: 377   93
    2    15 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 -  309: 532   80
    3    19 Mirosław       Uglik                 149.41 -  261: 522   99
    4    21 PAUZA
    5    18 Rafał          Błaszkiewicz          130.76 +  466: 325  181
    6    15 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 =  331: 331  133
    7    17 Katarzyna      Ślusarska             121.57 -  408: 457   72
    8    18 Agnieszka      Matus                 121.91 -  323: 447   72
    9    17 Joanna         Ostrowska             123.21 -  316: 350   73
   10    16 Marcin         Rogala                126.93 -  348: 419   77
   11    17 Bartłomiej     Pawlak                125.07 -  350: 438   75
   12    18 Sylwia         Buks                  100.00 -  308: 332   50
   13    18 Urszula        Solarska              117.44 +  396: 375  167
   14    17 Bartosz        Bartczak              100.00 +  468: 231  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 13 101.69




	Joanna Ostrowska 123.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Waszkiewicz           140.93 -  352: 379   91
    2    19 Zbigniew       Rybak                 120.54 -  312: 362   71
    3    18 Marcin         Rogala                126.93 -  346: 350   77
    4    20 Maciej         Dąbrowski             116.44 +  491: 284  166
    5    16 Paweł          Jackowski             148.29 -  307: 495   98
    6    18 Ewelina        Gruda                 120.55 -  343: 464   71
    7    21 PAUZA
    8    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  432: 320  150
    9    17 Marcin         Ceglarek              124.38 +  350: 316  174
   10    12 Katarzyna      Ślusarska             121.57 +  383: 346  172
   11    12 Rafał          Matczak               140.08 -  324: 398   90
   12    17 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 -  250: 412   83
   13    17 Tomasz         Sehnal                120.06 +  413: 377  170
   14    14 Szymon         Dąbrowski             131.97 -  275: 475   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 13 115.00




	Agnieszka Matus 121.91 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Matczak               140.08 -  387: 399   90
    2    13 Bartłomiej     Pawlak                125.07 -  397: 410   75
    3    17 Paweł          Jackowski             148.29 -  251: 390   98
    4    19 Jakub          Zaryński              143.10 -  352: 421   93
    5    20 Marcin         Rogala                126.93 -  352: 411   77
    6    21 PAUZA
    7    18 Rafał          Błaszkiewicz          130.76 -  374: 378   81
    8    18 Marcin         Ceglarek              124.38 +  447: 323  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  7  98.29




	Katarzyna Ślusarska 121.57 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 -  353: 377   87
    2    18 Paweł          Jackowski             148.29 +  376: 361  198
    3     7 Natalia        Woźniak               134.92 -  365: 403   85
    4    18 Bartosz        Bartczak              100.00 -  372: 386   50
    5    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  449: 345  150
    6    16 Renata         Andracka              115.26 -  376: 430   65
    7    17 Marcin         Ceglarek              124.38 +  457: 408  174
    8    13 Jacek          Mańko                 136.36 -  298: 426   86
    9    14 Szymon         Dąbrowski             131.97 +  443: 403  182
   10    12 Joanna         Ostrowska             123.21 -  346: 383   73
   11    16 Tomasz         Sehnal                120.06 -  341: 460   70
   12    19 PAUZA
   13    16 Maciej         Dąbrowski             116.44 +  433: 308  166
   14    12 Mirosław       Uglik                 149.41 -  285: 469   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 13 114.23




	Ewelina Gruda 120.55 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Juszczak              136.90 +  362: 351  187
    2     6 Robert         Kamiński              132.20 -  382: 437   82
    3    14 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 -  385: 440   77
    4    15 Michał         Waszkiewicz           140.93 -  350: 415   91
    5    17 Tomasz         Sehnal                120.06 +  364: 322  170
    6    18 Joanna         Ostrowska             123.21 +  464: 343  173
    7    11 Paweł          Maciejczuk            126.18 +  399: 335  176
    8    11 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 +  396: 320  183
    9     6 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 +  419: 354  180
   10     5 Krzysztof      Sporczyk              130.54 +  391: 362  181
   11     4 Miłosz         Wrzałek               150.87 +  339: 324  201
   12     1 Grzegorz       Kurowski              147.61 -  262: 504   98
   13     5 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 +  384: 372  187
   14     3 Stanisław      Rydzik                144.75 -  232: 497   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2081  / 14 148.64




	Zbigniew Rybak 120.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jacek          Mańko                 136.36 -  303: 397   86
    2    19 Joanna         Ostrowska             123.21 +  362: 312  173
    3    11 Michał         Waszkiewicz           140.93 +  456: 247  191
    4    10 Anna           Chybowska             100.00 +  371: 293  150
    5     3 Stanisław      Rydzik                144.75 -  297: 322   95
    6     7 Joanna         Juszczak              136.90 -  259: 425   87
    7    12 Jakub          Zaryński              143.10 -  388: 394   93
    8    14 Natalia        Woźniak               134.92 -  330: 440   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  /  8 120.00




	Tomasz Sehnal 120.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Natalia        Woźniak               134.92 -  354: 497   85
    2    17 Bartosz        Bartczak              100.00 +  325: 272  150
    3    10 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 -  262: 446   83
    4    16 Paweł          Maciejczuk            126.18 -  285: 292   76
    5    17 Ewelina        Gruda                 120.55 -  322: 364   71
    6    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  403: 267  150
    7    16 Mirosław       Uglik                 149.41 -  316: 434   99
    8    20 PAUZA
    9    15 Bartłomiej     Pawlak                125.07 +  300: 293  175
   10    14 Rafał          Błaszkiewicz          130.76 -  305: 414   81
   11    16 Katarzyna      Ślusarska             121.57 +  460: 341  172
   12    12 Rafał          Wesołowski            134.46 -  315: 486   84
   13    17 Joanna         Ostrowska             123.21 -  377: 413   73
   14    18 Maciej         Dąbrowski             116.44 -  311: 371   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 13 105.00




	Urszula Solarska 117.44 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Wesołowski            134.46 -  302: 387   84
    2    20 Joanna         Juszczak              136.90 -  277: 493   87
    3    20 Maciej         Dąbrowski             116.44 +  462: 330  166
    4    14 Rafał          Błaszkiewicz          130.76 +  437: 321  181
    5    15 Bartosz        Bartczak              100.00 +  414: 291  150
    6     9 Anna           Chybowska             100.00 -  350: 409   50
    7    13 Renata         Andracka              115.26 -  305: 332   65
    8    16 Paweł          Maciejczuk            126.18 -  332: 413   76
    9    19 PAUZA
   10    13 Szymon         Dąbrowski             131.97 +  384: 363  182
   11    14 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 -  348: 478   77
   12    16 Bartłomiej     Pawlak                125.07 -  248: 429   75
   13    18 Marcin         Ceglarek              124.38 -  375: 396   74
   14    16 Sylwia         Buks                  100.00 -  355: 446   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 13 101.31




	Maciej Dąbrowski 116.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Polak                 134.31 -  376: 453   84
    2    16 Paweł          Maciejczuk            126.18 -  301: 439   76
    3    20 Urszula        Solarska              117.44 -  330: 462   67
    4    20 Joanna         Ostrowska             123.21 -  284: 491   73
    5    21 PAUZA
    6    19 Rafał          Błaszkiewicz          130.76 -  266: 443   81
    7    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  420: 238  150
    8    17 Bartłomiej     Pawlak                125.07 -  321: 412   75
    9    16 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 -  297: 341   77
   10    18 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 -  295: 403   83
   11    18 Bartosz        Bartczak              100.00 +  356: 279  150
   12    15 Szymon         Dąbrowski             131.97 -  352: 374   82
   13    16 Katarzyna      Ślusarska             121.57 -  308: 433   72
   14    18 Tomasz         Sehnal                120.06 +  371: 311  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 13  95.38




	Renata Andracka 115.26 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 +  414: 380  183
    2    10 Anna           Arana                 114.40 -  293: 317   64
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski           130.08 +  386: 326  180
    4     5 Natalia        Woźniak               134.92 -  362: 397   85
    5     8 Joanna         Juszczak              136.90 -  334: 336   87
    6    16 Katarzyna      Ślusarska             121.57 +  430: 376  172
    7    13 Urszula        Solarska              117.44 +  332: 305  167
    8    10 Przemysław     Rybicki               144.30 +  362: 327  194
    9     7 Stanisław      Rydzik                144.75 -  355: 457   95
   10    11 Jacek          Mańko                 136.36 +  365: 315  186
   11     9 Jakub          Zaryński              143.10 -  322: 449   93
   12    10 Rafał          Matczak               140.08 -  380: 444   90
   13    13 Anna           Chybowska             100.00 +  354: 311  150
   14    10 Bartłomiej     Pawlak                125.07 -  327: 396   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 14 130.07




	Anna Arana 114.40 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Rechowicz             132.81 =  375: 375  133
    2    10 Renata         Andracka              115.26 +  317: 293  165
    3     5 Przemysław     Rybicki               144.30 +  369: 329  194
    4     3 Robert         Kamiński              132.20 -  323: 343   82
    5     7 Małgorzata     Deszczyńska           137.24 -  325: 366   87
    6    10 Rafał          Matczak               140.08 -  299: 369   90
    7    14 Monika         Gawron-Cieślik        133.21 -  307: 375   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     834  /  7 119.14




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Robert         Kamiński              132.20 -  304: 445   82
    2    17 Tomasz         Sehnal                120.06 -  272: 325   70
    3    21 PAUZA
    4    18 Katarzyna      Ślusarska             121.57 +  386: 372  172
    5    15 Urszula        Solarska              117.44 -  291: 414   67
    6    17 Paweł          Jackowski             148.29 -  331: 600   98
    7    19 Bartłomiej     Pawlak                125.07 +  340: 327  175
    8    15 Rafał          Błaszkiewicz          130.76 -  404: 436   81
    9    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  429: 351  150
   10    15 Michał         Waszkiewicz           140.93 -  311: 374   91
   11    18 Maciej         Dąbrowski             116.44 -  279: 356   66
   12    14 Paweł          Maciejczuk            126.18 +  430: 322  176
   13    14 Natalia        Woźniak               134.92 -  326: 410   85
   14    17 Marcin         Ceglarek              124.38 -  231: 468   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 13 106.69




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Dąbrowski             131.97 -  280: 341   82
    2    21 PAUZA
    3    16 Krzysztof      Sporczyk              130.54 -  329: 357   81
    4    17 Bartłomiej     Pawlak                125.07 -  328: 514   75
    5    19 Katarzyna      Ślusarska             121.57 -  345: 449   72
    6    20 Tomasz         Sehnal                120.06 -  267: 403   70
    7    20 Maciej         Dąbrowski             116.44 -  238: 420   66
    8    19 Joanna         Ostrowska             123.21 -  320: 432   73
    9    18 Bartosz        Bartczak              100.00 -  351: 429   50
   10    17 Mariola        Osajda-Matczak        126.98 -  277: 445   77
   11    15 Natalia        Woźniak               134.92 +  389: 367  185
   12    18 Marcin         Ceglarek              124.38 +  332: 308  174
   13    15 Rafał          Błaszkiewicz          130.76 +  382: 318  181
   14    16 Urszula        Solarska              117.44 +  446: 355  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 13 104.08




	Anna Chybowska 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 PAUZA
    2    11 Rafał          Matczak               140.08 -  348: 379   90
    3    15 Bartłomiej     Pawlak                125.07 +  445: 357  175
    4    10 Zbigniew       Rybak                 120.54 -  293: 371   71
    5    14 Jakub          Zaryński              143.10 +  341: 333  193
    6     9 Urszula        Solarska              117.44 +  409: 350  167
    7     7 Szymon         Dąbrowski             131.97 +  321: 301  182
    8     5 Stanisław      Rydzik                144.75 +  467: 382  195
    9     1 Andrzej        Rechowicz             132.81 -  310: 501   83
   10     4 Katarzyna      Polak                 134.31 -  285: 466   84
   11     7 Joanna         Juszczak              136.90 -  316: 484   87
   12    11 Michał         Waszkiewicz           140.93 -  308: 398   91
   13    13 Renata         Andracka              115.26 -  311: 354   65
   14    15 Paweł          Maciejczuk            126.18 -  282: 311   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 13 119.92


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej Towarzyszący MP 2017



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Błaszkiewicz          477: 409
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Mirosław       Uglik                 417: 334
   3 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           495: 315
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Jackowski             307: 303
   5 Grzegorz       Kurowski             - Marcin         Rogala                425: 317
   6 Paweł          Maciejczuk           - Stanisław      Rydzik                308: 479
   7 Przemysław     Rybicki              - Bartłomiej     Pawlak                444: 332
   8 Marcin         Ceglarek             - Jakub          Zaryński              376: 377
   9 Michał         Waszkiewicz          - Joanna         Ostrowska             379: 352
  10 Agnieszka      Matus                - Rafał          Matczak               387: 399
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Ślusarska             377: 353
  12 Ewelina        Gruda                - Joanna         Juszczak              362: 351
  13 Jacek          Mańko                - Zbigniew       Rybak                 397: 303
  14 Tomasz         Sehnal               - Natalia        Woźniak               354: 497
  15 Rafał          Wesołowski           - Urszula        Solarska              387: 302
  16 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Polak                 376: 453
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Renata         Andracka              380: 414
  18 Anna           Arana                - Andrzej        Rechowicz             375: 375
  19 Robert         Kamiński             - Bartosz        Bartczak              445: 304
  20 Sylwia         Buks                 - Szymon         Dąbrowski             280: 341
  21 Anna           Chybowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Jacek          Mańko                 366: 406
   2 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             477: 378
   3 Stanisław      Rydzik               - Michał         Waszkiewicz           487: 394
   4 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Deszczyńska           393: 270
   5 Katarzyna      Polak                - Jakub          Zaryński              464: 325
   6 Robert         Kamiński             - Ewelina        Gruda                 437: 382
   7 Szymon         Dąbrowski            - Przemysław     Rybicki               302: 432
   8 Grzegorz       Kurowski             - Mariola        Osajda-Matczak        483: 316
   9 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              449: 321
  10 Renata         Andracka             - Anna           Arana                 293: 317
  11 Rafał          Matczak              - Anna           Chybowska             379: 348
  12 Mirosław       Uglik                - Rafał          Błaszkiewicz          303: 353
  13 Bartłomiej     Pawlak               - Agnieszka      Matus                 410: 397
  14 Marcin         Rogala               - Monika         Gawron-Cieślik        392: 404
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Marcin         Ceglarek              532: 309
  16 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Maciejczuk            301: 439
  17 Bartosz        Bartczak             - Tomasz         Sehnal                272: 325
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Paweł          Jackowski             376: 361
  19 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Rybak                 312: 362
  20 Urszula        Solarska             - Joanna         Juszczak              277: 493
  21 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            398: 450
   2 Jacek          Mańko                - Katarzyna      Polak                 303: 441
   3 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Kurowski              308: 652
   4 Andrzej        Rechowicz            - Robert         Kamiński              347: 462
   5 Przemysław     Rybicki              - Anna           Arana                 329: 369
   6 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               361: 371
   7 Natalia        Woźniak              - Katarzyna      Ślusarska             403: 365
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Renata         Andracka              326: 386
   9 Jakub          Zaryński             - Joanna         Juszczak              366: 389
  10 Tomasz         Sehnal               - Monika         Gawron-Cieślik        262: 446
  11 Zbigniew       Rybak                - Michał         Waszkiewicz           456: 247
  12 Rafał          Błaszkiewicz         - Małgorzata     Deszczyńska           391: 444
  13 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Maciejczuk            502: 352
  14 Ewelina        Gruda                - Mariola        Osajda-Matczak        385: 440
  15 Bartłomiej     Pawlak               - Anna           Chybowska             357: 445
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Sylwia         Buks                  357: 329
  17 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Matus                 390: 251
  18 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Rogala                346: 350
  19 Mirosław       Uglik                - Marcin         Ceglarek              522: 261
  20 Urszula        Solarska             - Maciej         Dąbrowski             462: 330
  21 Bartosz        Bartczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Kurowski              437: 417
   2 Katarzyna      Polak                - Miłosz         Wrzałek               361: 456
   3 Anna           Arana                - Robert         Kamiński              323: 343
   4 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              391: 350
   5 Renata         Andracka             - Natalia        Woźniak               362: 397
   6 Joanna         Juszczak             - Małgorzata     Deszczyńska           399: 455
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Rafał          Matczak               332: 366
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Przemysław     Rybicki               366: 382
   9 Andrzej        Rechowicz            - Szymon         Dąbrowski             475: 419
  10 Anna           Chybowska            - Zbigniew       Rybak                 293: 371
  11 Jacek          Mańko                - Tomasz         Zwoliński             339: 451
  12 Marcin         Rogala               - Andrzej        Kwiatkowski           355: 401
  13 Paweł          Jackowski            - Mirosław       Uglik                 336: 469
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Urszula        Solarska              321: 437
  15 Michał         Waszkiewicz          - Ewelina        Gruda                 415: 350
  16 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz         Sehnal                292: 285
  17 Bartłomiej     Pawlak               - Sylwia         Buks                  514: 328
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Bartosz        Bartczak              372: 386
  19 Agnieszka      Matus                - Jakub          Zaryński              352: 421
  20 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             284: 491
  21 Marcin         Ceglarek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Rafał          Wesołowski            361: 359
   2 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               418: 350
   3 Zbigniew       Rybak                - Stanisław      Rydzik                297: 322
   4 Katarzyna      Polak                - Rafał          Matczak               484: 427
   5 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Rechowicz             335: 359
   6 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Rybicki               368: 369
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Anna           Arana                 366: 325
   8 Joanna         Juszczak             - Renata         Andracka              336: 334
   9 Mirosław       Uglik                - Jacek          Mańko                 401: 408
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Bartłomiej     Pawlak                412: 345
  11 Michał         Waszkiewicz          - Andrzej        Kwiatkowski           463: 350
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Dąbrowski             386: 433
  13 Paweł          Maciejczuk           - Monika         Gawron-Cieślik        360: 356
  14 Jakub          Zaryński             - Anna           Chybowska             333: 341
  15 Bartosz        Bartczak             - Urszula        Solarska              291: 414
  16 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             307: 495
  17 Ewelina        Gruda                - Tomasz         Sehnal                364: 322
  18 Marcin         Ceglarek             - Rafał          Błaszkiewicz          466: 325
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Sylwia         Buks                  449: 345
  20 Agnieszka      Matus                - Marcin         Rogala                352: 411
  21 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Kamiński              406: 328
   2 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Kurowski              408: 438
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Polak                 488: 296
   4 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            416: 300
   5 Natalia        Woźniak              - Stanisław      Rydzik                369: 378
   6 Szymon         Dąbrowski            - Jacek          Mańko                 369: 320
   7 Zbigniew       Rybak                - Joanna         Juszczak              259: 425
   8 Michał         Waszkiewicz          - Paweł          Maciejczuk            438: 350
   9 Anna           Chybowska            - Urszula        Solarska              409: 350
  10 Anna           Arana                - Rafał          Matczak               299: 369
  11 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              312: 336
  12 Marcin         Rogala               - Mirosław       Uglik                 383: 326
  13 Jakub          Zaryński             - Bartłomiej     Pawlak                477: 284
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariola        Osajda-Matczak        433: 327
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Marcin         Ceglarek              331: 331
  16 Renata         Andracka             - Katarzyna      Ślusarska             430: 376
  17 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Bartczak              600: 331
  18 Ewelina        Gruda                - Joanna         Ostrowska             464: 343
  19 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Dąbrowski             443: 266
  20 Tomasz         Sehnal               - Sylwia         Buks                  403: 267
  21 Agnieszka      Matus                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Deszczyńska           377: 406
   2 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                431: 331
   3 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rechowicz             383: 385
   4 Katarzyna      Polak                - Michał         Waszkiewicz           333: 314
   5 Rafał          Matczak              - Rafał          Wesołowski            395: 382
   6 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Sporczyk              379: 385
   7 Szymon         Dąbrowski            - Anna           Chybowska             301: 321
   8 Przemysław     Rybicki              - Paweł          Jackowski             348: 388
   9 Marcin         Rogala               - Natalia        Woźniak               452: 356
  10 Jacek          Mańko                - Andrzej        Kwiatkowski           374: 440
  11 Paweł          Maciejczuk           - Ewelina        Gruda                 335: 399
  12 Zbigniew       Rybak                - Jakub          Zaryński              388: 394
  13 Urszula        Solarska             - Renata         Andracka              305: 332
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Anna           Arana                 375: 307
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             382: 297
  16 Tomasz         Sehnal               - Mirosław       Uglik                 316: 434
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Marcin         Ceglarek              457: 408
  18 Rafał          Błaszkiewicz         - Agnieszka      Matus                 378: 374
  19 Bartłomiej     Pawlak               - Bartosz        Bartczak              327: 340
  20 Sylwia         Buks                 - Maciej         Dąbrowski             238: 420
  21 Joanna         Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Kamiński              459: 309
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Rechowicz             341: 463
   3 Rafał          Matczak              - Miłosz         Wrzałek               398: 407
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Polak                 344: 411
   5 Anna           Chybowska            - Stanisław      Rydzik                467: 382
   6 Jakub          Zaryński             - Paweł          Jackowski             360: 464
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Dąbrowski             401: 360
   8 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Rogala                359: 284
   9 Joanna         Juszczak             - Michał         Waszkiewicz           434: 331
  10 Renata         Andracka             - Przemysław     Rybicki               362: 327
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Ewelina        Gruda                 320: 396
  12 Mirosław       Uglik                - Mariola        Osajda-Matczak        402: 394
  13 Katarzyna      Ślusarska            - Jacek          Mańko                 298: 426
  14 Natalia        Woźniak              - Zbigniew       Rybak                 440: 330
  15 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Błaszkiewicz          404: 436
  16 Urszula        Solarska             - Paweł          Maciejczuk            332: 413
  17 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Dąbrowski             412: 321
  18 Marcin         Ceglarek             - Agnieszka      Matus                 323: 447
  19 Sylwia         Buks                 - Joanna         Ostrowska             320: 432
  20 Tomasz         Sehnal               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Chybowska            - Andrzej        Rechowicz             310: 501
   2 Katarzyna      Polak                - Grzegorz       Kurowski              381: 510
   3 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               317: 426
   4 Robert         Kamiński             - Małgorzata     Deszczyńska           385: 310
   5 Joanna         Juszczak             - Rafał          Matczak               425: 359
   6 Ewelina        Gruda                - Andrzej        Kwiatkowski           419: 354
   7 Stanisław      Rydzik               - Renata         Andracka              457: 355
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            414: 322
   9 Michał         Waszkiewicz          - Mirosław       Uglik                 351: 403
  10 Paweł          Maciejczuk           - Natalia        Woźniak               437: 354
  11 Rafał          Błaszkiewicz         - Jacek          Mańko                 345: 505
  12 Marcin         Rogala               - Jakub          Zaryński              320: 470
  13 Przemysław     Rybicki              - Monika         Gawron-Cieślik        447: 324
  14 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             403: 443
  15 Tomasz         Sehnal               - Bartłomiej     Pawlak                300: 293
  16 Maciej         Dąbrowski            - Mariola        Osajda-Matczak        297: 341
  17 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Ceglarek              350: 316
  18 Bartosz        Bartczak             - Sylwia         Buks                  429: 351
  19 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Kurowski              359: 429
   2 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                327: 467
   3 Robert         Kamiński             - Joanna         Juszczak              482: 305
   4 Anna           Chybowska            - Katarzyna      Polak                 285: 466
   5 Ewelina        Gruda                - Krzysztof      Sporczyk              391: 362
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Jackowski             368: 461
   7 Mirosław       Uglik                - Rafał          Wesołowski            426: 364
   8 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kwiatkowski           361: 376
   9 Jakub          Zaryński             - Paweł          Maciejczuk            402: 335
  10 Natalia        Woźniak              - Przemysław     Rybicki               410: 451
  11 Jacek          Mańko                - Renata         Andracka              315: 365
  12 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Ślusarska             383: 346
  13 Urszula        Solarska             - Szymon         Dąbrowski             384: 363
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Tomasz         Sehnal                414: 305
  15 Bartosz        Bartczak             - Michał         Waszkiewicz           311: 374
  16 Marcin         Ceglarek             - Marcin         Rogala                348: 419
  17 Sylwia         Buks                 - Mariola        Osajda-Matczak        277: 445
  18 Maciej         Dąbrowski            - Monika         Gawron-Cieślik        295: 403
  19 Bartłomiej     Pawlak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              416: 331
   2 Katarzyna      Polak                - Robert         Kamiński              475: 337
   3 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             460: 375
   4 Miłosz         Wrzałek              - Ewelina        Gruda                 324: 339
   5 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Deszczyńska           302: 344
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Przemysław     Rybicki               333: 405
   7 Joanna         Juszczak             - Anna           Chybowska             484: 316
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            567: 331
   9 Renata         Andracka             - Jakub          Zaryński              322: 449
  10 Marcin         Rogala               - Rafał          Błaszkiewicz          340: 338
  11 Paweł          Maciejczuk           - Jacek          Mańko                 323: 414
  12 Rafał          Matczak              - Joanna         Ostrowska             398: 324
  13 Monika         Gawron-Cieślik       - Michał         Waszkiewicz           336: 430
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Urszula        Solarska              478: 348
  15 Sylwia         Buks                 - Natalia        Woźniak               389: 367
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Tomasz         Sehnal                341: 460
  17 Marcin         Ceglarek             - Bartłomiej     Pawlak                350: 438
  18 Maciej         Dąbrowski            - Bartosz        Bartczak              356: 279
  19 Szymon         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Ewelina        Gruda                 504: 262
   2 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Polak                 314: 312
   3 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             398: 478
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Kamiński              416: 463
   5 Joanna         Juszczak             - Miłosz         Wrzałek               411: 406
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Zaryński              451: 442
   7 Przemysław     Rybicki              - Mirosław       Uglik                 472: 417
   8 Jacek          Mańko                - Krzysztof      Sporczyk              415: 334
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Marcin         Rogala                373: 420
  10 Renata         Andracka             - Rafał          Matczak               380: 444
  11 Michał         Waszkiewicz          - Anna           Chybowska             398: 308
  12 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Sehnal                486: 315
  13 Rafał          Błaszkiewicz         - Natalia        Woźniak               324: 479
  14 Bartosz        Bartczak             - Paweł          Maciejczuk            430: 322
  15 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             374: 352
  16 Bartłomiej     Pawlak               - Urszula        Solarska              429: 248
  17 Joanna         Ostrowska            - Monika         Gawron-Cieślik        250: 412
  18 Sylwia         Buks                 - Marcin         Ceglarek              332: 308
  19 Katarzyna      Ślusarska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                294: 355
   2 Robert         Kamiński             - Przemysław     Rybicki               379: 342
   3 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Juszczak              332: 456
   4 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Polak                 358: 341
   5 Ewelina        Gruda                - Małgorzata     Deszczyńska           384: 372
   6 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kwiatkowski           371: 386
   7 Jakub          Zaryński             - Rafał          Matczak               434: 417
   8 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Waszkiewicz           467: 403
   9 Marcin         Rogala               - Jacek          Mańko                 382: 417
  10 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Dąbrowski             403: 390
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Bartłomiej     Pawlak                349: 503
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Gawron-Cieślik        355: 435
  13 Anna           Chybowska            - Renata         Andracka              311: 354
  14 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Bartczak              410: 326
  15 Sylwia         Buks                 - Rafał          Błaszkiewicz          382: 318
  16 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             308: 433
  17 Tomasz         Sehnal               - Joanna         Ostrowska             377: 413
  18 Urszula        Solarska             - Marcin         Ceglarek              375: 396
  19 Paweł          Maciejczuk           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Robert         Kamiński              444: 317
   2 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Juszczak              385: 338
   3 Stanisław      Rydzik               - Ewelina        Gruda                 497: 232
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Rechowicz             485: 378
   5 Jakub          Zaryński             - Miłosz         Wrzałek               397: 327
   6 Przemysław     Rybicki              - Katarzyna      Polak                 351: 421
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Jacek          Mańko                 351: 272
   8 Rafał          Wesołowski           - Michał         Waszkiewicz           350: 420
   9 Rafał          Matczak              - Marcin         Rogala                389: 396
  10 Renata         Andracka             - Bartłomiej     Pawlak                327: 396
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Natalia        Woźniak               356: 381
  12 Mirosław       Uglik                - Katarzyna      Ślusarska             469: 285
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        434: 322
  14 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             275: 475
  15 Anna           Chybowska            - Paweł          Maciejczuk            282: 311
  16 Urszula        Solarska             - Sylwia         Buks                  355: 446
  17 Marcin         Ceglarek             - Bartosz        Bartczak              468: 231
  18 Tomasz         Sehnal               - Maciej         Dąbrowski             311: 371
  19 Rafał          Błaszkiewicz         - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 20.11.2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            163.95  31970  195
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              161.89  31245  193
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             158.90  30667  193
   4 Kamil Górka                    Kraków               156.36  29396  188
   5 Dawid Pikul                    Poznań               154.63  30771  199
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.84  27383  178
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.51  24408  159
   8 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
   9 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.61  30065  197
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              152.32  29551  194
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             152.32  30160  198
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.18  22218  146
  13 Łukasz Bobowski                Suchedniów           152.18  29370  193
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               152.13  29209  192
  15 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.65  27146  179
  16 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.28  20272  134
  18 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.63  29976  199
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.46  28436  189
  20 Justyna Górka                  Kraków               150.44  29636  197
  21 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             149.20  27303  183
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.90  10423   70
  24 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.70  28550  192
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.33  29370  198
  26 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.22   5336   36
  27 Kamil Kister                   Puławy               147.65  29383  199
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.63  28345  192
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             147.29  29163  198
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.21  28072  192
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.93  15031  103
  32 Andrzej Kowalski               Gdańsk               145.87   5689   39
  33 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.48  27495  189
  34 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.42  26902  185
  35 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  36 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.69  19388  134
  37 Marek Reda                     Dębówka              144.23  16009  111
  38 Dariusz Ulatowski              Tuchola              144.14  27675  192
  39 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.85  26181  182
  40 Jakub Błażejewski              Poznań               143.78  19554  136
  41 Przemysław Rybicki             Otwock               143.77  12939   90
  42 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  43 Szymon Płachta                 Warszawa             143.32  28663  200
  44 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.25  21917  153
  45 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.64  21110  148
  46 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.47  27640  194
  47 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.39  27623  194
  48 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.33  24766  174
  49 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.13  20183  142
  50 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.00  26412  186
  51 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.02  11846   84
  52 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.97  27912  198
  53 Radosław Jachna                Łódź                 140.94  26637  189
  54 Piotr Broda                    Sandomierz           140.62  27562  196
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            140.34  26945  192
  56 Rafał Matczak                  Milanówek            139.32  27306  196
  57 Michał Kolaj                   Ostróda              139.28   4457   32
  58 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             139.14  26714  192
  59 Jakub Nalepa                   Gliwice              139.06   5006   36
  60 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.76  23450  169
  61 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.59  23422  169
  62 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.58   9218   67
  63 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.53  18292  133
  64 Dariusz Kuć                    Stargard             137.24  22645  165
  65 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  66 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.94  18213  133
  67 Janusz Krupiński               Bytom                136.84  24904  182
  68 Barbara Obremska               Wrocław              136.75  15589  114
  69 Konrad Sowula                  Kraków               136.68  15581  114
  70 Jacek Mańko                    Poznań               136.59  17484  128
  71 Marek Syczuk                   Warszawa             136.59   6966   51
  72 Leszek Kacprzyk                Katowice             136.52  10922   80
  73 Joanna Juszczak                Warszawa             136.33  26585  195
  74 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           136.26  15943  117
  75 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.99  25839  190
  76 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.83  25807  190
  77 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.81  15075  111
  78 Katarzyna Polak                Warszawa             135.68  21844  161
  79 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.61  25902  191
  80 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.32  23681  175
  81 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.24  15012  111
  82 Natalia Woźniak                Dziwnówek            135.04  25927  192
  83 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.81  18065  134
  84 Irena Sołdan                   Sopot                134.80  25612  190
  85 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  86 Piotr Domański                 Lublin               134.43  13174   98
  87 Robert Kamiński                Warszawa             134.38  20023  149
  88 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.23  25907  193
  89 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.94  26654  199
  90 Maciej Nawrocki                Babimost             133.89   4820   36
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.88   6426   48
  92 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  93 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.24  26115  196
  94 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  95 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.35  13235  100
  96 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             132.34  21042  159
  97 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.13  26162  198
  98 Krzysztof Gibas                Kraków               131.69  23835  181
  99 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.55  26046  198
 100 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.38  25224  192
 101 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.07  25821  197
 102 Artur Koszel                   Warszawa             131.06   6422   49
 103 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 104 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.86  24933  192
 105 Marek Rogalski                 Warszawa             129.56  23191  179
 106 Agnieszka Walas                Kraków               129.50  21885  169
 107 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.48  21752  168
 108 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.31  24568  190
 109 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             128.97   4643   36
 110 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 111 Marcin Rogala                  Warszawa             128.91  24236  188
 112 Daniel Janus                   Wąchock              128.85   6185   48
 113 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 114 Dorota Kuć                     Stargard             128.49  18117  141
 115 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.19   6153   48
 116 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.16  19993  156
 117 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.03  23941  187
 118 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 119 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.41  11085   87
 120 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.34   9805   77
 121 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 122 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 123 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 124 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.97  22982  181
 125 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.93  13455  106
 126 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.72  20149  159
 127 Natalia Ogierman               Katowice             126.36  16679  132
 128 Marta Bajorek                  Warszawa             126.29  24501  194
 129 Paweł Maciejczuk               Białystok            125.84  19254  153
 130 Tomasz Górka                   Kraków               125.73   6035   48
 131 Jakub Onoszko                  Gdynia               125.67  16337  130
 132 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 133 Czesław Grajewski              Białystok            125.38  16299  130
 134 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.22  24418  195
 135 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              125.17   4506   36
 136 Adam Jurkowski                 Gliwice              125.16  15520  124
 137 Marcin Stachowski              Wydartowo I          125.09  24268  194
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.09  23267  186
 139 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.03  24756  198
 140 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.96  20119  161
 141 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 142 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.21   9316   75
 143 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.11  23954  193
 144 Dariusz Sowula                 Kraków               123.95  14874  120
 145 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.90   7682   62
 146 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 147 Leszek Stecuła                 Bytom                123.87  12139   98
 148 Ewelina Gruda                  Białystok            123.67  15583  126
 149 Agata Kuć                      Stargard             123.52  21492  174
 150 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.32  23185  188
 151 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 152 Adam Grzelec                   Poznań               122.89  23227  189
 153 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 154 Grzegorz Papciak               Jodłowa              122.84  21129  172
 155 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.83   5773   47
 156 Marcin Ceglarek                Kraków               122.76  22343  182
 157 Joanna Ostrowska               Warszawa             122.53  19114  156
 158 Ewa Szałas                     Katowice             121.84  17423  143
 159 Anna Demczyszyn                Bystra               121.79   8282   68
 160 Katarzyna Kowalska             Katowice             121.67  19224  158
 161 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.50   4374   36
 162 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 163 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.09  23733  196
 164 Agnieszka Matus                Milanówek            121.04  22998  190
 165 Rafał Stachowski               Police               120.95  12821  106
 166 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.89   6407   53
 167 Teresa Zalewska                Racibórz             120.87  18009  149
 168 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.78  17996  149
 169 Anita Bruska                   Gdynia               120.53  16753  139
 170 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.52  23862  198
 171 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 172 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 173 Maria Skutela                  Warszawa             120.41  23720  197
 174 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.16  20547  171
 175 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 176 Beata Piotrowska               Łódź                 120.08  12608  105
 177 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 178 Szymon Stępień                 Bytom                119.82  16295  136
 179 Ziemowit Pazda                 Wrocław              119.81   8986   75
 180 Lucyna Śniadach                Rumia                119.56  23434  196
 181 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.44   3822   32
 182 Bożena Guział                  Racibórz             119.40  17313  145
 183 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.98  10351   87
 184 Maciej Kuć                     Stargard             118.96   9398   79
 185 Jerzy Luter                    Bytom                118.85  23057  194
 186 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 187 Tomasz Sehnal                  Warszawa             118.59  15772  133
 188 Tomasz A. Praga                Białystok            118.42   8526   72
 189 Maciej Perzyński               Piła                 118.20   7210   61
 190 Sławomir Wolski                Wrocław              118.19  21510  182
 191 Robert Wagner                  Wrocław              117.95  11087   94
 192 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.87   4597   39
 193 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.82  17908  152
 194 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          117.60  10231   87
 195 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               117.58  23045  196
 196 Adam Janicki                   Wrocław              117.56  17869  152
 197 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.54  18689  159
 198 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 199 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.19   5625   48
 200 Urszula Solarska               Katowice             116.68  22753  195
 201 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.26  22089  190
 202 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 203 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.05  22746  196
 204 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.95   9392   81
 205 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.85  20621  178
 206 Renata Andracka                Zwola                115.83  22703  196
 207 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.71  20944  181
 208 Jarosław Olek                  Warszawa             115.45  12238  106
 209 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.38   8307   72
 210 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 211 Monika Siemaszko               Lipiany              115.15  15085  131
 212 Karolina Urbańska              Poznań               114.93  21722  189
 213 Dominik Ulejczyk               Będzin               114.85  22625  197
 214 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 215 Marta Świątkowska              Wrocław              114.75  22605  197
 216 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.55  11111   97
 217 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.45  22089  193
 218 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.38  22304  195
 219 Krzysztof Zawadzki             Sampława             113.99  22001  193
 220 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.89  21980  193
 221 Agnieszka Dawid                Kraków               113.65   6819   60
 222 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.61  14996  132
 223 Beata Jagielska                Police               113.48  10554   93
 224 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 225 Józef Burzyński                Ełk                  113.15  15275  135
 226 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             112.86   9480   84
 227 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 228 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 229 Marcin Kurowski                Racibórz             112.45  16080  143
 230 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 231 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 232 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     111.89  20252  181
 233 Tomasz Lewiński                Wejherowo            111.81  10622   95
 234 Jacek Nowak                    Szczecin             111.78   8160   73
 235 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.75  20004  179
 236 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 237 Konrad Pajączek                Milanówek            111.35  14809  133
 238 Dorota Ostrowska               Białystok            111.28  20586  185
 239 Beata Kiżewska                 Świnoujście          110.89   9647   87
 240 Marta Sztajnert                Wisła                110.85  14632  132
 241 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 242 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.64   8298   75
 243 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 244 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 245 Sławomir Długosz               Ostróda              110.43  20098  182
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 247 Joanna Brychcy                 Katowice             109.93  21657  197
 248 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 249 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 250 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          109.25   9505   87
 251 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 252 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 253 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.43   8702   81
 254 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.97   8451   79
 255 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.85   6518   61
 256 Agnieszka Antos                Racibórz             106.63   4052   38
 257 Olga Swarcewicz                Warszawa             106.28   4995   47
 258 Zofia Górka                    Łęczna               105.94   3814   36
 259 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.89   3918   37
 260 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             105.56   3378   32
 261 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.02  19954  190
 262 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 263 Michał Dreczka                 Poznań               104.89   4930   47
 264 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               104.83   3774   36
 265 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 266 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.03  17824  173
 268 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 269 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.57  16616  162
 270 Karolina Mak                   Wrocław              102.35  12282  120
 271 Piotr Kozak                    Racibórz             102.26   5420   53
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.09  20418  200
 273 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.92  17258  171
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               100.81  10887  108
 275 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.72   4633   46
 276 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.37   9334   93
 277 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.17   9516   95
 278 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.39  12821  129
 279 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 280 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 281 Bartosz Bartczak               Poznań                97.69  11723  120
 282 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.61  19321  200
 283 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 284 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 285 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.20  16546  172
 286 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.84   4792   50
 287 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.18  12088  127
 288 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 289 Marta Majewska                 Wadowice              94.21   7254   77
 290 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 291 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           93.74   7874   84
 292 Michał Głąb                    Zabrze                93.51   8322   89
 293 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 294 Teresa Balewska                Reda                  93.43  18500  198
 295 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 296 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.24   4981   54
 297 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 298 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 299 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 300 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.01  17001  191
 301 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.96   4270   48
 302 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 303 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 304 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.98   5132   59
 305 Dawid Węgrzyński               Zabrze                81.01   6967   86
 306 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 307 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      77.70   7692   99
 308 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 310 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 311 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.89   2586   35
 312 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             71.56   2433   34
 313 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 314 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 315 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.91   2208   33
 316 Mirosław Dejna                 Sampława              65.82   5463   83




Poczekalnia na dzień 20.11.2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.86   3273   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Sylwia Buks                    Warszawa              94.90   2752   29
   5 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   6 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   7 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   8 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   9 Karol Puto                     Będzin                72.29   2024   28
  10 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.22   3408   27
  11 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        97.63   2636   27
  12 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.92   3274   26
  13 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  14 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.04   3576   25
  15 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  16 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
  17 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  18 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  19 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  21 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  22 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  23 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  24 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  25 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.17   3196   24
  26 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  27 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  28 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  29 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  30 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  31 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  32 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  33 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  34 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  35 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.96   2855   24
  36 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  37 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  38 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  39 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.79   2803   24
  40 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  41 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  42 Dominika Worona                Police               115.21   2765   24
  43 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  44 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          114.12   2739   24
  45 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  46 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  47 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  48 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  49 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  50 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  51 Kinga Stecuła                  Bytom                103.79   2491   24
  52 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  53 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  54 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  55 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  56 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  57 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  58 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  59 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  60 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  61 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  62 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  63 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  64 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.96   2092   23
  65 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  66 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  67 Ewa Tymińska                   Gdańsk                86.70   1994   23
  68 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  69 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  70 Grażyna Smereka                Racibórz             104.09   2290   22
  71 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  72 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  73 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  74 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  75 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  76 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.77   1535   22
  77 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  78 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  79 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  80 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  81 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  82 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  83 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  84 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 124.74   2370   19
  85 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  86 Małgorzata Pochopień           Kraków                95.37   1812   19
  87 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  88 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  89 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  90 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  91 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  92 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  93 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  94 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  95 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  96 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  97 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  98 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  99 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
 100 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
 101 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
 102 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
 103 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
 104 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 105 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
 106 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 107 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 108 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 109 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 110 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 111 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 112 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 113 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 114 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 115 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 116 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 117 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 118 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 119 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 120 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 121 Katarzyna Okoniewska           Poznań               109.75   1317   12
 122 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 123 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 124 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 125 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 126 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 127 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 128 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 129 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 130 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 131 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 132 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 133 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 134 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 135 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 136 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 137 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 138 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 139 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 140 Justyna Sławińska              Gdańsk                91.50   1098   12
 141 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 142 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 143 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 144 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 145 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 146 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 147 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 148 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             82.33    988   12
 149 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 150 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 151 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 152 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 153 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 154 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 155 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 156 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 157 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 158 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 159 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 160 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 161 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 162 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 163 Laura Pisula                   Wrocław              105.36   1159   11
 164 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 165 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 166 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 167 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 168 Aleksandra Celuch              Będzin                90.91   1000   11
 169 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 170 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 171 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 172 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 173 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 174 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 175 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 176 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 177 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 178 Adam Kaczyński                 Świnoujście           81.55    897   11
 179 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 180 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 181 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 182 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 183 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 184 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 185 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 186 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 187 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 188 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 189 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 190 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 191 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 192 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 193 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 194 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 195 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 196 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 197 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 198 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 199 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 200 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 201 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 202 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 203 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 204 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 205 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 206 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 207 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 208 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 209 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 210 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 211 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 212 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 213 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 214 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 215 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 216 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 217 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 218 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 219 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 220 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 221 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 222 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 223 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 224 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 225 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 226 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 227 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 228 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 229 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 230 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 231 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 232 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 233 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 234 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 235 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 236 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 237 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 238 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 239 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 240 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 241 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 242 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 243 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 244 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 245 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 246 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 247 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 248 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 249 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 250 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 251 Alicja Tuz                     Kielce               109.00    436    4
 252 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 253 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 254 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 255 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 256 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 257 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 258 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 259 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 260 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 261 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 262 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 263 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 264 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 265 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 266 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 267 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 268 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 269 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 270 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 271 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 272 Agnieszka Madej                Warszawa              85.00     85    1
 273 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 274 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 275 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie