Graboszyce24
marca
Graboszyce 24-25 marca XIII Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Sandomierz 7
kwietnia
Sandomierz 7- 8 kwietnia II Mistrzostwa Sandomierza o Puchar BurmistrzaGrand Prix 2018
Warszawa 7
kwietnia
Warszawa 7 kwietnia Festiwal dla myślących
Kazimierz Merklejn mistrzem Sandomierza07 - 08 kwietnia 2018 — II Mistrzostwa Sandomierza o Puchar BurmistrzaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza Sandomierz, 07 - 08 kwietnia 2018
Grand Prix 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Kazimierz Merklejn mistrzem Sandomierza„Ojciec Mateusz chyżo pomyka,
Informatorów swoich spotyka.
Po Sandomierzu wieść gminna bieży,
Na zamku sekta z różnych rubieży
Wpatrzona w stoły, pod nosem bluźni
Z nieznanym słowem nie chce się spóźnić.
Wzrok oszalały, wymowa mętna
Mina połowy jest raczej smętna.
Boją się tego Sandomierzanie-
Czy nas też czeka to opętanie?
Ojciec Mateusz sprawdzić to musi
Wstrzymuje oddech, prawie się dusi
Zbiera odwagę, do Sali wkracza.
Po chwili uśmiech wkoło roztacza,
Bo wszystkim się zdawało, że to zło ludzi opętało,
A to w scrabble towarzystwo grało”.

SANDOMIERZ, 08/04/2018 Marek Dudkiewicz


Relację z II Mistrzostw Sandomierza o Puchar Burmistrza otwiera wiersz Marka Dudkiewicza, który zwyciężył w konkursie na najlepszą rymowankę.

Piękna pogoda i niesamowita magia Sandomierza sprawiły, że większość z nas przyjechała już w piątek. W sobotę w ogromnej zamkowej sali do gry przystąpiło prawie 70 zawodników, wśród których znalazło się sześcioro debiutantów. Przez dwa dni gry towarzyszyły nam konkursy z dodatkowymi nagrodami. Przymiotnik SANDOMIERSKI był bazą do układania słów siedmioliterowych. W każdej rundzie zawodnicy mogli układać słowa na kolejne litery przymiotnika. Dodatkowo po zakończonym dniu zostawał nagradzany najdroższy wyraz składający się z ośmiu liter.
I tak konkurs siódemek kolejno wygrywali:
A. Łydka — SPLUWAM (95 pkt.);
M. Wrzałek — ABIETYNĄ (82 pkt.);
S. Rydzik — NIESŁONY (83 pkt.);
W. Wypchał — DZIKOWI (86 pkt.);
B. Bartczak — OPUKAŁOM (92 pkt.);
S. Łada — MALINOWE (90 pkt.);
Na literę I nikt nic nie położył;
M. Wrześniewski — EKSTAZOM (74 pkt.);
M. Alabrudziński — REDANAMI (83 pkt.);
G. Papciak — STANOWEJ (68 pkt.);
K. Sporczyk — KOKARDKĘ (82 pkt.);
G. Kurowski — INDYCZKI (78 pkt.).

Najdroższa ósemka:
W sobotę padł remis. Maciek Dąbrowski i Kazik Merklejn położyli wyrazy za 149 pkt. Kolejno WYPIERAM i ADRESACH. W niedziele wygrał Miłosz Wrzałek wyrazem GRYPOWEJ za 167 pkt. Pierwszego dnia gracze otrzymali vouchery na 50 i 100 zł do pobliskich restauracji a w niedzielę powerbanki.

Dzięki Piotrkowi Brodzie, jego żonie Sylwii, dwóm pomocnikom z MOSIR-u i hojności sponsorów niczego nam nie brakowało. Przez cały czas stoły były suto zastawione owocami, kanapkami i pysznymi ciastami.

Na pierwszych stołach toczyła się zażarta walka i do końca nie było wiadomo kto wygra. Ostatecznie na stopniach podium stanęli kolejno: Kazimierz Merklejn, Stanisław RydzikMariusz Skrobosz. Najlepszą kobietą została Małgorzata Deszczyńska. Tytuł najlepszego sandomierzanina przypadł ponownie Piotrowi Brodzie. Puchary i nagrody pieniężne wręczyli Burmistrz Marek Bronkowski i Dyrektor MOSiR-u Paweł Wierzbicki. Najlepszym debiutantem został Michał Kulpiński. Wszyscy uczestnicy dostali upominki i pamiątkowe koszulki.

Dzięki Piotrkowi Brodzie i jego wiernemu sztabowi pomocników turniej i organizacja były na najwyższym poziomie. Po prostu All Inclusive z sześcioma gwiazdkami.

Wszystkich, którzy nie mogli bardzo gorąco zapraszam do Sandomierza. Mam nadzieję, że turniej już na stałe wpisał się w kalendarz.

Podziękowania dla sponsorów:
PHUR Robert Mazur
Kamieniarstwo Chrząstowski – Krzysztof Chrząstowski
Coctail Bar – Sylwia Broda
ARGUS Detektywistyczna Agencja Ochrony – Paweł Pachnik
Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu
Hotel pod Ciżemką – Dul Artur
Winnica Sandomierska – Marceli Małkiewicz
KIU Care – Dominika Osypiuk
Eaton Filtration Poland
Sad Sandomierski sp. z o.o
. WDS Sandomierz
Piekarnia AS Celina Stasiak
Hurtownia cytrusów Gawron Beata
Apartamenty i Restauracja Willa Pod Bramą
PHU "ROMA"- Goraj Janusz
Planeta
Hotel Mały Rzym
LR Health & Beauty
Rynek 16
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekZamek Sandomierski
ul. Zamkowa 12
Sandomierz

dojazd od ul. Krakowskiej i Alei Jana Pawła II
od 18 w piątek parkingi przy Zamku oraz przy bulwarze nad Wisłą są darmowe
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 7 kwietnia (7 rund)
11:00 — otwarcie biura turnieju (zapisy)
11:45 — uroczyste rozpoczęcie turnieju
12:00 — rozpoczęcie gier
15:00-16:30 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 8 kwietnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieNa miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami.

Obiady:
Zupa do wyboru: pomidorowa lub rosół
Zestaw 1: zupa, schabowy z ziemniakami i surówką, kompot – 25 zł
Zestaw 2: zupa, filet z kurczaka z ziemniakami i surówką,kompot – 25 zł
Zestaw 3: zupa, pierogi z mięsem i kapustą, kompot – 20 zł
Zestaw 4: zupa, pierogi ruskie,kompot – 20 zł
Zestaw 5: zupa, naleśniki z serem lub dżemem, kompot -20 zł
NoclegiObiekt noclegowy PTTK Turysta
Sandomierz, ul. Zawichojska 22
tel. 15 838 53 56
Cena 50 zł od osoby za dobę na hasło "Scrabble" — w terminie turnieju dostępne są cztery pokoje 2-osobowe

Bursa Szkolna ul.Wojska Polskiego 22.
tel. 15 832 28 53
pokoje 2-,3- i 4-osobowe z łazienką — 42 zł/os

Aparthotel Rynek 16
Rynek 16
Pokoje 2-osobowe — 150 zł ze śniadaniem
tel 790 569 086

Inne noclegi: http://www.sandomierz.pl/dla-turysty/baza-noclegowa-i-gastronomiczna
NagrodyPuchary za miejsca I-III
Nagrody finansowe za miejsca I-V (600 — 400 — 250 — 150 — 100)

Nagrody rzeczowe w dodatkowych konkursach.

Upominki dla pozostałych uczestników.

Pamiątkowe koszulki (wybór rozmiaru w formularzu zgłoszeniowym)
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Arkadiusz Łydka Jaworzno PFS,
Obiad zestaw 1,
koszulka XL
2 Kamil Górka  Kraków PFS,
Obiad zestaw 1,
koszulka L
3 Mariusz Orzeł Nowe Miasto Lubawskie PFS,
Obiad zestaw 2,
koszulka L
4 Aleksandra Ciżyńska Sandomierz młodzież,
koszulka M
5 Julia Szyszkowska Sandomierz młodzież,
koszulka M
6 Kacper Zegadło Warszawa PFS,
Obiad zestaw 3,
koszulka M
7 Kasia Polak Warszawa PFS,
Obiad zestaw 4,
koszulka M
8 Michał Alabrudziński Włocławek PFS,
koszulka L
9 Michał Waszkiewicz Białystok PFS,
Obiad zestaw 1,
koszulka M
10 Małgorzata Deszczyńska Warszawa PFS,
Obiad zestaw 2,
koszulka L
11 Irena Sołdan Sopot PFS,
Obiad zestaw 3,
koszulka XL
12 Andrzej Klich Jaworzno PFS,
Obiad zestaw 1,
koszulka XL
13 Szymon Dąbrowski Warszawa PFS,
Obiad zestaw 3,
koszulka S
14 Maria Skutela Warszawa Zestaw 2 również dla męża poproszę :-) zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 2
15 Mariusz Wrześniewski Kraków PFS,
Obiad zestaw 3,
koszulka XL
16 Miłosz Wrzałek Warszawa zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 2,
koszulka XL
17 Maciej Dąbrowski Warszawa PFS,
Obiad zestaw 2,
koszulka L
18 Mariusz Skrobosz Warszawa PFS,
koszulka M
19 Katarzyna Poniewazik Kielce debiut,
koszulka S
20 Łukasz Bobowski Suchedniów PFS,
Obiad zestaw 2,
koszulka M
21 Leszek Kilian Jaworzno PFS,
Obiad zestaw 1,
koszulka XL
22 Michał Kulpiński Grójec debiut
23 Agnieszka Matus Milanówek zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 4,
koszulka M
24 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój PFS,
koszulka M
25 Andrzej Rechowicz Katowice PFS,
Obiad zestaw 3,
koszulka XL
26 Urszula Solarska Katowice PFS,
Obiad zestaw 3,
koszulka L
27 Stanisław Rydzik warszawa PFS,
Obiad zestaw 1,
koszulka XL
28 Piotr Broda Sandomierz PFS,
Obiad zestaw 1,
koszulka XL
29 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 5,
koszulka M
30 Mariola Osajda-Matczak Milanówek PFS,
koszulka M
31 Marek Dudkiewicz Milanówek zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 1,
koszulka XL
32 Bartosz Bartczak Poznań PFS,
Obiad zestaw 3,
koszulka XL
33 Alicja Tuz Kielce zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 5,
koszulka S
34 Tomasz Sehnal Warszawa zwykły uczestnik,
koszulka L
35 Przemek Rybicki Otwock PFS,
koszulka XL
36 Grzegorz Kurowski Warszawa PFS,
Obiad zestaw 1,
koszulka XL
37 Artur Irzyk Strzyżów PFS,
Obiad zestaw 1,
koszulka L
38 Justyna Górka Kraków PFS,
Obiad zestaw 3,
koszulka XL
39 Jacek Mańko Poznań PFS,
Obiad zestaw 2,
koszulka XL
40 Małgorzata Sulejewska Kraków zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 1,
koszulka L
41 Janusz Krupiński Bytom PFS,
koszulka L
42 Ewelina Kister Warszawa zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 1,
koszulka M
43 Kamil Kister Warszawa PFS,
Obiad zestaw 1,
koszulka XL
44 Waldemar Wypchał Kraków PFS,
Obiad zestaw 1,
koszulka XL
45 Adrianna Piskorska Sandomierz debiut,
koszulka L
46 Maciek Śliwa Zabrze Tak naprawdę to koszulka XXXL - taka dla wieloryba po prostu PFS,
koszulka XL
47 Sylwia Łada Inowrocław PFS,
Obiad zestaw 2,
koszulka S
48 Małgorzata Pochopień Kraków zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 4,
koszulka M
49 Mariusz Adamczyk Sandomierz debiut
50 Tomasz Lempart Kraków zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 1,
koszulka L
51 Agnieszka Walas Kraków zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 4,
koszulka S
52 Szymon Stępień Bytom młodzież,
koszulka L
53 Amelia Makowska Sandomierz debiut,
Obiad zestaw 2,
koszulka XL
54 Krzysztof Zawadzki Sampława PFS,
Obiad zestaw 2,
koszulka L
55 Zofia Górka Łęczna zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 5,
koszulka S
56 Krzysztof Sporczyk Piaseczno PFS,
Obiad zestaw 2,
koszulka L
57 Dominik Ulejczyk Będzin młodzież,
Obiad zestaw 1,
koszulka M
58 Krzysztof Gibas Kraków zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 3,
koszulka L
59 Jerzy Matyasik Kraków PFS,
Obiad zestaw 3,
koszulka M
60 Marcin Ceglarek Kraków generalnie...... cały czas do przodu PFS,
Obiad zestaw 1,
koszulka XL
61 Marta Bajorek Warszawa PFS,
Obiad zestaw 5
62 Bogdan Kozłowski Białystok zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 2,
koszulka M
63 Marianna Kozłowska Białystok zwykły uczestnik,
Obiad zestaw 1,
koszulka M
64 Jacek Gasik Warszawa zwykły uczestnik,
koszulka XL
65 Stanisław Gasik Warszawa zwykły uczestnik,
koszulka L
66 Łukasz Żmiejko Koszalin debiut,
Obiad zestaw 3,
koszulka L
67 Jerzy Luter Bytom PFS,
Obiad zestaw 5,
koszulka XL
68 Tomasz Górka Kraków zwykły uczestnik,
koszulka S
69 Grzegorz Papciak Jodłowa zwykły uczestnik,
koszulka XL
70 Dariusz Putoń RUDA ŚLĄSKA PFS,
Obiad zestaw 3,
koszulka XL
71 Wanda Grabiec Tarnów zwykły uczestnik,
koszulka L
72 Kazimierz merklejn Warszawa PFS,
koszulka XL
73 Małgorzata Pikusa Tarnów Udział mozliwy jest jedynie w niedzielę. debiut,
Obiad zestaw 4,
koszulka L
OrganizatorzyMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu
Polska Federacja Scrabble

Kontakt:
Piotr Broda (PFS) – tel. 661 885 337
Tomasz Biernacki (MOSiR) – tel. 786 023 106
Sponsorzy

Coctail Bar Sylwia Broda

Piekarnia AS Celina Stasiak

Hurtownia Cytrusów Gawron Beata



Wyniki turnieju II Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               153.16     10.0     5256     2031      934
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.70      9.0     5394     2001      978
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               156.09      9.0     5045     2028      486
  4 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         136.25      9.0     4951     1989      583
  5 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               140.03      9.0     4822     1989      367
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              161.75      8.0     5114     1894      759
  7 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             152.35      8.0     4952     1760      733
  8 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.01      8.0     4840     1760      617
  9 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 152.14      8.0     4838     1861      301
 10 Krzysztof       Gibas                Kraków                 131.51      8.0     4761     1783      286
 11 Kamil           Kister               Warszawa               147.65      8.0     4700     1864      260
 12 Kacper          Zegadło              Warszawa               152.09      8.0     4630     1934      -27
 13 Piotr           Broda                Sandomierz             141.13      8.0     4486     1812      287
 14 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.05      7.0     5332     1778      812
 15 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               147.96      7.0     5021     1674      579
 16 Kamil           Górka                Kraków                 156.99      7.0     4846     1783      323
 17 Artur           Irzyk                Strzyżów               145.39      7.0     4821     1659      633
 18 Przemysław      Rybicki              Otwock                 142.14      7.0     4774     1683      220
 19 Marta           Bajorek              Warszawa               124.15      7.0     4752     1763     -135
 20 Tomasz          Lempart              Wadowice               139.92      7.0     4648     1587      252
 21 Tomasz          Górka                Kraków                 129.25      7.0     4606     1657      318
 22 Michał          Waszkiewicz          Białystok              141.11      7.0     4558     1717      238
 23 Janusz          Krupiński            Bytom                  136.01      7.0     4557     1796       65
 24 Agnieszka       Walas                Kraków                 130.67      7.0     4538     1609      514
 25 Leszek          Kilian               Jaworzno               104.37      7.0     4341     1539      333
 26 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 118.58      6.5     4870     1522      202
 27 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubaw.     125.85      6.5     4477     1668     -558
 28 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              141.65      6.0     4774     1530      166
 29 Katarzyna       Polak                Warszawa               136.14      6.0     4763     1675      199
 30 Jerzy           Luter                Bytom                  119.25      6.0     4565     1513       45
 31 Irena           Sołdan               Warszawa               134.53      6.0     4528     1537      133
 32 Szymon          Stępień              Bytom                  123.41      6.0     4519     1555       32
 33 Andrzej         Rechowicz            Katowice               132.67      6.0     4501     1615     -111
 34 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.90      6.0     4442     1464      203
 35 Marcin          Ceglarek             Kraków                 123.44      6.0     4441     1576      -79
 36 Paweł           Maciejczuk           Białystok              126.97      6.0     4405     1494      128
 37 Ewelina         Kister               Warszawa               123.67      6.0     4340     1573     -111
 38 Maciej          Śliwa                Zabrze                 120.23      6.0     4294     1538      -27
 39 Bartosz         Bartczak             Poznań                 101.41      6.0     4212     1436       29
 40 Zofia           Górka                Łęczna                 105.94      5.5     4399     1371       33
 41 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               134.12      5.5     4380     1520     -431
 42 Justyna         Górka                Kraków                 150.64      5.0     4540     1433       88
 43 Jacek           Mańko                Poznań                 136.12      5.0     4532     1439       62
 44 Sylwia          Łada                 Inowrocław             116.08      5.0     4426     1395       39
 45 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               132.97      5.0     4414     1385     -105
 46 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.76      5.0     4359     1512     -213
 47 Urszula         Solarska             Katowice               118.35      5.0     4357     1381      -14
 48 Maria           Skutela              Warszawa               120.41      5.0     4349     1336      -65
 49 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               113.80      5.0     4167     1376     -190
 50 Waldemar        Wypchał              Kraków                 113.19      5.0     4164     1342     -355
 51 Stanisław       Gasik                Warszawa               127.16      5.0     4151     1302      214
 52 Małgorzata      Pochopień            Kraków                 100.00      5.0     4047     1275     -122
 53 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                126.11      5.0     4045     1403     -198
 54 Michał          Kulpiński            Grójec                 100.00      5.0     3863     1310     -724
 55 Tomasz          Sehnal               Warszawa               121.20      4.0     4432     1343      -33
 56 Agnieszka       Matus                Milanówek              122.66      4.0     4401     1205      -61
 57 Bogdan          Kozłowski            Białystok              119.59      4.0     4335     1221     -333
 58 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.41      4.0     4302     1249     -370
 59 Marianna        Kozłowska            Białystok              112.32      4.0     4039     1328     -359
 60 Wanda           Grabiec              Tarnów                 102.72      4.0     3996     1287     -548
 61 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3675     1162     -712
 62 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            143.60      4.0     2744      940      166
 63 Alicja          Tuz                  Kielce                 104.13      3.5     3831      996     -109
 64 Amelia          Makowska             Sandomierz             100.00      3.0     3725     1143    -1007
 65 Łukasz          Żmijejko             Koszalin               100.00      2.5     2977      825     -969
 66 Adrianna        Piskorska            Sandomierz             100.00      1.5     2217      637    -1440
 67 Julia           Szyszkowska          Sandomierz             100.00      0.5      922      197     -385
 68 Małgorzata      Pikusa               Tarnów                 100.00      0.0      944      277     -821
 69 Aleksandra      Ciżyńska             Sandomierz             100.00      0.0      286      155     -805
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza



	Michał Alabrudziński 161.75 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariola        Osajda-Matczak        126.90 +  440: 366  177
    2     1 Miłosz         Wrzałek               150.05 +  411: 396  200
    3     1 Kacper         Zegadło               152.09 -  343: 358  102
    4    18 Marek          Dudkiewicz            141.65 +  498: 346  192
    5     6 Jacek          Mańko                 136.12 +  438: 370  186
    6     4 Katarzyna      Polak                 136.14 +  457: 420  186
    7     3 Michał         Waszkiewicz           141.11 +  450: 306  191
    8     2 Kamil          Kister                147.65 -  318: 355   98
    9     4 Małgorzata     Deszczyńska           140.03 -  327: 358   90
   10     8 Mariusz        Orzeł                 125.85 +  542: 289  176
   11     3 Tomasz         Lempart               139.92 +  486: 369  190
   12     2 Mariusz        Skrobosz              156.09 -  404: 422  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1894  / 12 157.83




	Kamil Górka 156.99 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Papciak               126.11 +  378: 290  176
    2    10 Łukasz         Bobowski              152.35 +  402: 381  202
    3     4 Stanisław      Rydzik                147.70 -  340: 495   98
    4     8 Paweł          Mazurek               136.25 +  408: 380  186
    5     7 Krzysztof      Gibas                 131.51 +  416: 253  182
    6     6 Marta          Bajorek               124.15 -  378: 398   74
    7     8 Przemysław     Rybicki               142.14 +  413: 351  192
    8     6 Kazimierz      Merklejn              153.16 -  331: 456  103
    9     9 Katarzyna      Polak                 136.14 -  318: 413   86
   10    17 Szymon         Dąbrowski             134.12 +  549: 334  184
   11     8 Grzegorz       Kurowski              147.96 +  521: 334  198
   12     5 Łukasz         Bobowski              152.35 -  392: 438  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Mariusz Skrobosz 156.09 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Orzeł                 125.85 +  454: 345  176
    2    13 Paweł          Mazurek               136.25 +  504: 388  186
    3     2 Małgorzata     Deszczyńska           140.03 +  413: 365  190
    4     2 Katarzyna      Polak                 136.14 +  404: 332  186
    5     2 Kamil          Kister                147.65 -  406: 426   98
    6     3 Janusz         Krupiński             136.01 +  399: 371  186
    7     4 Miłosz         Wrzałek               150.05 +  488: 287  200
    8     1 Kacper         Zegadło               152.09 +  428: 293  202
    9     1 Stanisław      Rydzik                147.70 -  297: 516   98
   10     2 Kazimierz      Merklejn              153.16 -  398: 476  103
   11     4 Piotr          Broda                 141.13 +  432: 356  191
   12     2 Michał         Alabrudziński         161.75 +  422: 404  212
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2028  / 12 169.00




	Kazimierz Merklejn 153.16 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Matyasik              125.76 +  465: 317  176
    2    12 Janusz         Krupiński             136.01 -  356: 409   86
    3    16 Wanda          Grabiec               102.72 +  531: 267  153
    4     7 Dominik        Ulejczyk              118.58 +  409: 395  169
    5     4 Katarzyna      Polak                 136.14 -  370: 375   86
    6     8 Justyna        Górka                 150.64 +  396: 286  201
    7     6 Szymon         Stępień               123.41 +  419: 407  173
    8     6 Kamil          Górka                 156.99 +  456: 331  207
    9     2 Marta          Bajorek               124.15 +  435: 356  174
   10     2 Mariusz        Skrobosz              156.09 +  476: 398  206
   11     2 Kacper         Zegadło               152.09 +  507: 367  202
   12     1 Stanisław      Rydzik                147.70 +  436: 414  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2031  / 12 169.25




	Łukasz Bobowski 152.35 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Bajorek               124.15 +  472: 287  174
    2    10 Kamil          Górka                 156.99 -  381: 402  107
    3    14 Jerzy          Matyasik              125.76 -  347: 364   76
    4    21 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  482: 280  150
    5    14 Irena          Sołdan                134.53 -  353: 434   85
    6    18 Krzysztof      Sporczyk              131.01 -  348: 359   81
    7    23 Bartosz        Bartczak              101.41 +  443: 317  151
    8    17 Jacek          Mańko                 136.12 +  463: 376  186
    9    13 Agnieszka      Walas                 130.67 +  403: 402  181
   10     9 Katarzyna      Polak                 136.14 +  401: 327  186
   11     9 Szymon         Stępień               123.41 +  421: 279  173
   12     5 Kamil          Górka                 156.99 +  438: 392  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 12 146.42




	Mariusz Wrześniewski 152.14 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ewelina        Kister                123.67 +  380: 294  174
    2     9 Andrzej        Rechowicz             132.67 +  501: 281  183
    3     8 Tomasz         Górka                 129.25 +  416: 377  179
    4     1 Stanisław      Rydzik                147.70 -  398: 454   98
    5     5 Przemysław     Rybicki               142.14 +  372: 358  192
    6     5 Michał         Waszkiewicz           141.11 -  327: 430   91
    7    11 Jacek          Mańko                 136.12 +  492: 380  186
    8     7 Piotr          Broda                 141.13 -  342: 372   91
    9    10 Tomasz         Lempart               139.92 -  376: 459   90
   10    10 Irena          Sołdan                134.53 +  331: 321  185
   11     7 Miłosz         Wrzałek               150.05 +  477: 443  200
   12     6 Przemysław     Rybicki               142.14 +  426: 368  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1861  / 12 155.08




	Kacper Zegadło 152.09 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Ceglarek              123.44 +  530: 316  173
    2     6 Justyna        Górka                 150.64 +  458: 358  201
    3     1 Michał         Alabrudziński         161.75 +  358: 343  212
    4     3 Janusz         Krupiński             136.01 -  285: 491   86
    5    11 Jerzy          Matyasik              125.76 +  393: 289  176
    6     2 Miłosz         Wrzałek               150.05 +  406: 322  200
    7     2 Stanisław      Rydzik                147.70 +  411: 384  198
    8     1 Mariusz        Skrobosz              156.09 -  293: 428  106
    9     5 Piotr          Broda                 141.13 +  379: 331  191
   10     4 Kamil          Kister                147.65 +  428: 422  198
   11     2 Kazimierz      Merklejn              153.16 -  367: 507  103
   12     4 Małgorzata     Deszczyńska           140.03 -  322: 466   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1934  / 12 161.17




	Justyna Górka 150.64 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Szymon         Stępień               123.41 +  405: 382  173
    2     6 Kacper         Zegadło               152.09 -  358: 458  102
    3    24 Marianna       Kozłowska             112.32 -  356: 372   62
    4    26 Maciej         Dąbrowski             116.41 +  341: 317  166
    5    15 Tomasz         Sehnal                121.20 +  467: 349  171
    6     8 Kazimierz      Merklejn              153.16 -  286: 396  103
    7    21 Szymon         Dąbrowski             134.12 +  463: 317  184
    8     9 Miłosz         Wrzałek               150.05 -  404: 411  100
    9    18 Jerzy          Matyasik              125.76 -  354: 373   76
   10    19 Bartosz        Bartczak              101.41 -  335: 379   51
   11    22 Ewelina        Kister                123.67 -  307: 359   74
   12    25 Tomasz         Sehnal                121.20 +  464: 339  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Miłosz Wrzałek 150.05 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Matus                 122.66 +  651: 292  173
    2     1 Michał         Alabrudziński         161.75 -  396: 411  112
    3     9 Arkadiusz      Łydka                 132.97 +  586: 364  183
    4     5 Andrzej        Rechowicz             132.67 +  393: 352  183
    5     3 Marcin         Ceglarek              123.44 +  436: 253  173
    6     2 Kacper         Zegadło               152.09 -  322: 406  102
    7     4 Mariusz        Skrobosz              156.09 -  287: 488  106
    8     9 Justyna        Górka                 150.64 +  411: 404  201
    9     6 Krzysztof      Sporczyk              131.01 +  488: 384  181
   10     5 Janusz         Krupiński             136.01 -  370: 406   86
   11     7 Mariusz        Wrześniewski          152.14 -  443: 477  102
   12    10 Mariusz        Orzeł                 125.85 +  549: 283  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Grzegorz Kurowski 147.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Sehnal                121.20 -  321: 447   71
    2    29 Amelia         Makowska              100.00 +  596: 266  150
    3    11 Stanisław      Gasik                 127.16 +  486: 334  177
    4     6 Małgorzata     Deszczyńska           140.03 -  388: 448   90
    5    12 Krzysztof      Zawadzki              113.80 +  402: 321  164
    6     7 Dariusz        Putoń                 143.60 +  394: 370  194
    7     5 Krzysztof      Gibas                 131.51 +  516: 283  182
    8     3 Marta          Bajorek               124.15 -  337: 419   74
    9     7 Andrzej        Rechowicz             132.67 +  514: 289  183
   10     6 Tomasz         Lempart               139.92 -  356: 392   90
   11     8 Kamil          Górka                 156.99 -  334: 521  107
   12    11 Marek          Dudkiewicz            141.65 +  377: 352  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Stanisław Rydzik 147.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maria          Skutela               120.41 +  468: 327  170
    2    11 Szymon         Dąbrowski             134.12 +  438: 354  184
    3     4 Kamil          Górka                 156.99 +  495: 340  207
    4     1 Mariusz        Wrześniewski          152.14 +  454: 398  202
    5     1 Janusz         Krupiński             136.01 +  484: 341  186
    6     1 Kamil          Kister                147.65 -  341: 455   98
    7     2 Kacper         Zegadło               152.09 -  384: 411  102
    8     4 Andrzej        Rechowicz             132.67 +  428: 330  183
    9     1 Mariusz        Skrobosz              156.09 +  516: 297  206
   10     1 Marta          Bajorek               124.15 +  507: 321  174
   11     1 Paweł          Mazurek               136.25 +  465: 406  186
   12     1 Kazimierz      Merklejn              153.16 -  414: 436  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2001  / 12 166.75




	Kamil Kister 147.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Śliwa                 120.23 +  342: 313  170
    2    15 Tomasz         Sehnal                121.20 +  451: 319  171
    3     3 Piotr          Broda                 141.13 +  361: 336  191
    4     4 Krzysztof      Gibas                 131.51 +  394: 382  182
    5     2 Mariusz        Skrobosz              156.09 +  426: 406  206
    6     1 Stanisław      Rydzik                147.70 +  455: 341  198
    7     1 Marta          Bajorek               124.15 -  437: 485   74
    8     2 Michał         Alabrudziński         161.75 +  355: 318  212
    9     3 Paweł          Mazurek               136.25 -  281: 427   86
   10     4 Kacper         Zegadło               152.09 -  422: 428  102
   11     6 Janusz         Krupiński             136.01 +  444: 324  186
   12     3 Paweł          Mazurek               136.25 -  332: 361   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1864  / 12 155.33




	Artur Irzyk 145.39 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bogdan         Kozłowski             119.59 -  315: 361   70
    2    18 Marek          Dudkiewicz            141.65 +  468: 332  192
    3    18 Sylwia         Łada                  116.08 +  466: 322  166
    4    12 Jerzy          Matyasik              125.76 -  329: 352   76
    5    20 Marianna       Kozłowska             112.32 +  418: 282  162
    6    10 Małgorzata     Deszczyńska           140.03 -  371: 423   90
    7    14 Tomasz         Górka                 129.25 +  453: 307  179
    8    10 Agnieszka      Walas                 130.67 +  471: 329  181
    9     8 Irena          Sołdan                134.53 +  413: 307  185
   10     7 Piotr          Broda                 141.13 -  347: 348   91
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              131.01 -  280: 465   81
   12    12 Katarzyna      Polak                 136.14 +  490: 360  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Dariusz Putoń 143.60 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Luter                 119.25 -  364: 443   69
    2    21 Krzysztof      Zawadzki              113.80 +  415: 365  164
    3    19 Maciej         Dąbrowski             116.41 +  526: 284  166
    4     9 Ewelina        Kister                123.67 +  358: 326  174
    5     9 Tomasz         Górka                 129.25 +  369: 358  179
    6     7 Grzegorz       Kurowski              147.96 -  370: 394   98
    7    10 Małgorzata     Deszczyńska           140.03 -  342: 408   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  /  7 134.29




	Przemysław Rybicki 142.14 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dominik        Ulejczyk              118.58 +  449: 331  169
    2    14 Bogdan         Kozłowski             119.59 +  447: 411  170
    3     5 Janusz         Krupiński             136.01 -  328: 395   86
    4    15 Marianna       Kozłowska             112.32 +  379: 358  162
    5     5 Mariusz        Wrześniewski          152.14 -  358: 372  102
    6    14 Ewelina        Kister                123.67 +  456: 377  174
    7     8 Kamil          Górka                 156.99 -  351: 413  107
    8    11 Irena          Sołdan                134.53 -  365: 422   85
    9    17 Maria          Skutela               120.41 +  441: 394  170
   10    11 Andrzej        Rechowicz             132.67 +  390: 315  183
   11    13 Marcin         Ceglarek              123.44 +  442: 340  173
   12     6 Mariusz        Wrześniewski          152.14 -  368: 426  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Marek Dudkiewicz 141.65 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Urszula        Solarska              118.35 -  403: 414   68
    2    18 Artur          Irzyk                 145.39 -  332: 468   95
    3    27 Michał         Kulpiński             100.00 +  504: 285  150
    4    18 Michał         Alabrudziński         161.75 -  346: 498  112
    5    24 Andrzej        Rechowicz             132.67 -  359: 418   83
    6    28 Sylwia         Łada                  116.08 +  433: 355  166
    7    24 Krzysztof      Zawadzki              113.80 +  402: 332  164
    8    18 Mariola        Osajda-Matczak        126.90 +  426: 377  177
    9    14 Marcin         Ceglarek              123.44 -  375: 407   73
   10    18 Ewelina        Kister                123.67 +  392: 339  174
   11    14 Maciej         Śliwa                 120.23 +  450: 338  170
   12    11 Grzegorz       Kurowski              147.96 -  352: 377   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Piotr Broda 141.13 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Dąbrowski             116.41 +  552: 359  166
    2     4 Urszula        Solarska              118.35 +  378: 279  168
    3     3 Kamil          Kister                147.65 -  336: 361   98
    4    10 Paweł          Maciejczuk            126.97 -  326: 424   77
    5    17 Wanda          Grabiec               102.72 +  374: 300  153
    6    11 Marcin         Ceglarek              123.44 +  355: 341  173
    7     9 Katarzyna      Polak                 136.14 +  400: 344  186
    8     7 Mariusz        Wrześniewski          152.14 +  372: 342  202
    9     5 Kacper         Zegadło               152.09 -  331: 379  102
   10     7 Artur          Irzyk                 145.39 +  348: 347  195
   11     4 Mariusz        Skrobosz              156.09 -  356: 432  106
   12     9 Janusz         Krupiński             136.01 +  358: 291  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 12 151.00




	Michał Waszkiewicz 141.11 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sylwia         Łada                  116.08 +  410: 316  166
    2     5 Jacek          Mańko                 136.12 +  336: 315  186
    3     6 Katarzyna      Polak                 136.14 -  262: 400   86
    4    16 Jerzy          Luter                 119.25 +  432: 363  169
    5    10 Małgorzata     Deszczyńska           140.03 +  552: 246  190
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          152.14 +  430: 327  202
    7     3 Michał         Alabrudziński         161.75 -  306: 450  112
    8     5 Paweł          Mazurek               136.25 -  330: 387   86
    9    11 Janusz         Krupiński             136.01 -  377: 403   86
   10    15 Dominik        Ulejczyk              118.58 +  434: 378  169
   11    12 Krzysztof      Gibas                 131.51 -  301: 398   82
   12    14 Andrzej        Rechowicz             132.67 +  388: 337  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Małgorzata Deszczyńska 140.03 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Zawadzki              113.80 +  420: 296  164
    2     3 Agnieszka      Walas                 130.67 +  404: 320  181
    3     2 Mariusz        Skrobosz              156.09 -  365: 413  106
    4     6 Grzegorz       Kurowski              147.96 +  448: 388  198
    5    10 Michał         Waszkiewicz           141.11 -  246: 552   91
    6    10 Artur          Irzyk                 145.39 +  423: 371  195
    7    10 Dariusz        Putoń                 143.60 +  408: 342  194
    8     8 Janusz         Krupiński             136.01 +  414: 356  186
    9     4 Michał         Alabrudziński         161.75 +  358: 327  212
   10     3 Paweł          Mazurek               136.25 -  377: 388   86
   11     5 Marta          Bajorek               124.15 +  493: 380  174
   12     4 Kacper         Zegadło               152.09 +  466: 322  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1989  / 12 165.75




	Tomasz Lempart 139.92 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Waldemar       Wypchał               113.19 -  359: 391   63
    2    23 Wanda          Grabiec               102.72 -  316: 424   53
    3    31 Amelia         Makowska              100.00 +  435: 308  150
    4    28 Alicja         Tuz                   104.13 +  405: 265  154
    5    13 Paweł          Mazurek               136.25 -  423: 439   86
    6    21 Leszek         Kilian                104.37 +  353: 346  154
    7    16 Paweł          Maciejczuk            126.97 +  429: 285  177
    8    15 Zofia          Górka                 105.94 +  343: 338  156
    9    10 Mariusz        Wrześniewski          152.14 +  459: 376  202
   10     6 Grzegorz       Kurowski              147.96 +  392: 356  198
   11     3 Michał         Alabrudziński         161.75 -  369: 486  112
   12     8 Krzysztof      Gibas                 131.51 -  365: 382   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Paweł Mazurek 136.25 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marianna       Kozłowska             112.32 +  365: 305  162
    2    13 Mariusz        Skrobosz              156.09 -  388: 504  106
    3    10 Krzysztof      Sporczyk              131.01 +  555: 249  181
    4     8 Kamil          Górka                 156.99 -  380: 408  107
    5    13 Tomasz         Lempart               139.92 +  439: 423  190
    6     9 Arkadiusz      Łydka                 132.97 +  395: 362  183
    7     7 Irena          Sołdan                134.53 +  460: 332  185
    8     5 Michał         Waszkiewicz           141.11 +  387: 330  191
    9     3 Kamil          Kister                147.65 +  427: 281  198
   10     3 Małgorzata     Deszczyńska           140.03 +  388: 377  190
   11     1 Stanisław      Rydzik                147.70 -  406: 465   98
   12     3 Kamil          Kister                147.65 +  361: 332  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1989  / 12 165.75




	Katarzyna Polak 136.14 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zofia          Górka                 105.94 +  473: 363  156
    2     8 Waldemar       Wypchał               113.19 +  414: 326  163
    3     6 Michał         Waszkiewicz           141.11 +  400: 262  191
    4     2 Mariusz        Skrobosz              156.09 -  332: 404  106
    5     4 Kazimierz      Merklejn              153.16 +  375: 370  203
    6     4 Michał         Alabrudziński         161.75 -  420: 457  112
    7     9 Piotr          Broda                 141.13 -  344: 400   91
    8    13 Marcin         Ceglarek              123.44 +  492: 355  173
    9     9 Kamil          Górka                 156.99 +  413: 318  207
   10     9 Łukasz         Bobowski              152.35 -  327: 401  102
   11    11 Mariusz        Orzeł                 125.85 -  413: 418   76
   12    12 Artur          Irzyk                 145.39 -  360: 490   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Jacek Mańko 136.12 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Leszek         Kilian                104.37 +  534: 246  154
    2     5 Michał         Waszkiewicz           141.11 -  315: 336   91
    3    15 Bartosz        Bartczak              101.41 +  364: 308  151
    4    17 Grzegorz       Papciak               126.11 +  370: 340  176
    5     6 Michał         Alabrudziński         161.75 -  370: 438  112
    6    15 Maciej         Śliwa                 120.23 +  345: 314  170
    7    11 Mariusz        Wrześniewski          152.14 -  380: 492  102
    8    17 Łukasz         Bobowski              152.35 -  376: 463  102
    9    20 Szymon         Dąbrowski             134.12 -  307: 329   84
   10    23 Sylwia         Łada                  116.08 -  363: 484   66
   11    26 Marianna       Kozłowska             112.32 +  416: 312  162
   12    18 Jerzy          Luter                 119.25 -  392: 408   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Janusz Krupiński 136.01 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Alicja         Tuz                   104.13 +  365: 275  154
    2    12 Kazimierz      Merklejn              153.16 +  409: 356  203
    3     5 Przemysław     Rybicki               142.14 +  395: 328  192
    4     3 Kacper         Zegadło               152.09 +  491: 285  202
    5     1 Stanisław      Rydzik                147.70 -  341: 484   98
    6     3 Mariusz        Skrobosz              156.09 -  371: 399  106
    7    13 Tomasz         Sehnal                121.20 +  405: 402  171
    8     8 Małgorzata     Deszczyńska           140.03 -  356: 414   90
    9    11 Michał         Waszkiewicz           141.11 +  403: 377  191
   10     5 Miłosz         Wrzałek               150.05 +  406: 370  200
   11     6 Kamil          Kister                147.65 -  324: 444   98
   12     9 Piotr          Broda                 141.13 -  291: 358   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Irena Sołdan 134.53 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wanda          Grabiec               102.72 +  441: 293  153
    2    17 Tomasz         Górka                 129.25 -  332: 371   79
    3    20 Ewelina        Kister                123.67 -  352: 418   74
    4    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  371: 326  150
    5    14 Łukasz         Bobowski              152.35 +  434: 353  202
    6    17 Szymon         Dąbrowski             134.12 +  392: 372  184
    7     7 Paweł          Mazurek               136.25 -  332: 460   86
    8    11 Przemysław     Rybicki               142.14 +  422: 365  192
    9     8 Artur          Irzyk                 145.39 -  307: 413   95
   10    10 Mariusz        Wrześniewski          152.14 -  321: 331  102
   11    17 Leszek         Kilian                104.37 -  336: 351   54
   12    19 Sylwia         Łada                  116.08 +  488: 342  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Szymon Dąbrowski 134.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bartosz        Bartczak              101.41 +  374: 316  151
    2    11 Stanisław      Rydzik                147.70 -  354: 438   98
    3    12 Marcin         Ceglarek              123.44 -  275: 329   73
    4    24 Mariusz        Orzeł                 125.85 =  369: 369  126
    5    23 Dominik        Ulejczyk              118.58 +  498: 387  169
    6    17 Irena          Sołdan                134.53 -  372: 392   85
    7    21 Justyna        Górka                 150.64 -  317: 463  101
    8    25 Tomasz         Górka                 129.25 +  417: 368  179
    9    20 Jacek          Mańko                 136.12 +  329: 307  186
   10    17 Kamil          Górka                 156.99 -  334: 549  107
   11    21 Jerzy          Matyasik              125.76 +  411: 385  176
   12    17 Dominik        Ulejczyk              118.58 -  330: 508   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Arkadiusz Łydka 132.97 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  423: 279  150
    2     2 Krzysztof      Sporczyk              131.01 +  454: 311  181
    3     9 Miłosz         Wrzałek               150.05 -  364: 586  100
    4    14 Tomasz         Górka                 129.25 -  335: 433   79
    5    21 Grzegorz       Papciak               126.11 +  342: 315  176
    6     9 Paweł          Mazurek               136.25 -  362: 395   86
    7    18 Wanda          Grabiec               102.72 +  407: 315  153
    8    16 Mariusz        Orzeł                 125.85 -  365: 407   76
    9    21 Maciej         Śliwa                 120.23 -  340: 388   70
   10    21 Urszula        Solarska              118.35 -  318: 385   68
   11    27 Agnieszka      Matus                 122.66 -  358: 377   73
   12    26 Agnieszka      Matus                 122.66 +  346: 328  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Andrzej Rechowicz 132.67 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Amelia         Makowska              100.00 +  472: 264  150
    2     9 Mariusz        Wrześniewski          152.14 -  281: 501  102
    3    26 Zofia          Górka                 105.94 +  440: 336  156
    4     5 Miłosz         Wrzałek               150.05 -  352: 393  100
    5    24 Marek          Dudkiewicz            141.65 +  418: 359  192
    6    13 Tomasz         Górka                 129.25 +  413: 373  179
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              131.01 +  381: 320  181
    8     4 Stanisław      Rydzik                147.70 -  330: 428   98
    9     7 Grzegorz       Kurowski              147.96 -  289: 514   98
   10    11 Przemysław     Rybicki               142.14 -  315: 390   92
   11    19 Grzegorz       Papciak               126.11 +  473: 346  176
   12    14 Michał         Waszkiewicz           141.11 -  337: 388   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Krzysztof Gibas 131.51 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Aleksandra     Ciżyńska              100.00 +  494: 135  150
    2     7 Stanisław      Gasik                 127.16 +  392: 350  177
    3     7 Paweł          Maciejczuk            126.97 +  411: 400  177
    4     4 Kamil          Kister                147.65 -  382: 394   98
    5     7 Kamil          Górka                 156.99 -  253: 416  107
    6    16 Jerzy          Matyasik              125.76 +  429: 407  176
    7     5 Grzegorz       Kurowski              147.96 -  283: 516   98
    8    12 Szymon         Stępień               123.41 +  472: 370  173
    9    12 Mariusz        Orzeł                 125.85 -  429: 442   76
   10    12 Maciej         Śliwa                 120.23 +  436: 379  170
   11    12 Michał         Waszkiewicz           141.11 +  398: 301  191
   12     8 Tomasz         Lempart               139.92 +  382: 365  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Krzysztof Sporczyk 131.01 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Adrianna       Piskorska             100.00 +  625:  71  150
    2     2 Arkadiusz      Łydka                 132.97 -  311: 454   83
    3    10 Paweł          Mazurek               136.25 -  249: 555   86
    4    22 Sylwia         Łada                  116.08 +  380: 291  166
    5    22 Mariusz        Orzeł                 125.85 +  364: 307  176
    6    18 Łukasz         Bobowski              152.35 +  359: 348  202
    7    12 Andrzej        Rechowicz             132.67 -  320: 381   83
    8    14 Jerzy          Luter                 119.25 +  508: 346  169
    9     6 Miłosz         Wrzałek               150.05 -  384: 488  100
   10    14 Grzegorz       Papciak               126.11 +  415: 352  176
   11    10 Artur          Irzyk                 145.39 +  465: 280  195
   12     7 Marta          Bajorek               124.15 +  460: 350  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Agnieszka Walas 130.67 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Julia          Szyszkowska           100.00 +  565: 160  150
    2     3 Małgorzata     Deszczyńska           140.03 -  320: 404   90
    3    13 Maciej         Śliwa                 120.23 -  315: 373   70
    4    20 Mariola        Osajda-Matczak        126.90 +  408: 332  177
    5    16 Ewelina        Kister                123.67 -  366: 378   74
    6    20 Stanisław      Gasik                 127.16 +  348: 209  177
    7    15 Maria          Skutela               120.41 +  336: 299  170
    8    10 Artur          Irzyk                 145.39 -  329: 471   95
    9    13 Łukasz         Bobowski              152.35 -  402: 403  102
   10    22 Waldemar       Wypchał               113.19 +  349: 283  163
   11    16 Urszula        Solarska              118.35 +  442: 393  168
   12    13 Szymon         Stępień               123.41 +  358: 319  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Tomasz Górka 129.25 Kraków         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Łukasz         Żmijejko              100.00 +  283: 228  150
    2    17 Irena          Sołdan                134.53 +  371: 332  185
    3     8 Mariusz        Wrześniewski          152.14 -  377: 416  102
    4    14 Arkadiusz      Łydka                 132.97 +  433: 335  183
    5     9 Dariusz        Putoń                 143.60 -  358: 369   94
    6    13 Andrzej        Rechowicz             132.67 -  373: 413   83
    7    14 Artur          Irzyk                 145.39 -  307: 453   95
    8    25 Szymon         Dąbrowski             134.12 -  368: 417   84
    9    27 Marianna       Kozłowska             112.32 +  412: 321  162
   10    20 Jerzy          Luter                 119.25 +  483: 324  169
   11    15 Mariola        Osajda-Matczak        126.90 +  385: 329  177
   12    15 Marcin         Ceglarek              123.44 +  456: 351  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Stanisław Gasik 127.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał         Kulpiński             100.00 +  400: 353  150
    2     7 Krzysztof      Gibas                 131.51 -  350: 392   82
    3    11 Grzegorz       Kurowski              147.96 -  334: 486   98
    4    19 Krzysztof      Zawadzki              113.80 -  304: 331   64
    5    30 Alicja         Tuz                   104.13 +  387: 318  154
    6    20 Agnieszka      Walas                 130.67 -  209: 348   81
    7    29 Mariola        Osajda-Matczak        126.90 -  296: 379   77
    8    27 Małgorzata     Pikusa                100.00 +  429: 137  150
    9    28 Waldemar       Wypchał               113.19 -  331: 372   63
   10    26 Tomasz         Sehnal                121.20 -  322: 342   71
   11    31 Adrianna       Piskorska             100.00 +  418: 190  150
   12    29 Marianna       Kozłowska             112.32 +  371: 289  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Paweł Maciejczuk 126.97 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  325: 315  150
    2    16 Jerzy          Luter                 119.25 +  380: 312  169
    3     7 Krzysztof      Gibas                 131.51 -  400: 411   82
    4    10 Piotr          Broda                 141.13 +  424: 326  191
    5     8 Marta          Bajorek               124.15 -  339: 374   74
    6    12 Szymon         Stępień               123.41 -  308: 396   73
    7    16 Tomasz         Lempart               139.92 -  285: 429   90
    8    20 Dominik        Ulejczyk              118.58 -  361: 399   69
    9    29 Agnieszka      Matus                 122.66 +  377: 370  173
   10    25 Mariola        Osajda-Matczak        126.90 -  323: 349   77
   11    24 Bogdan         Kozłowski             119.59 +  504: 274  170
   12    20 Jerzy          Matyasik              125.76 +  379: 322  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Mariola Osajda-Matczak 126.90 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         161.75 -  366: 440  112
    2    20 Marianna       Kozłowska             112.32 -  324: 342   62
    3    30 Leszek         Kilian                104.37 +  366: 354  154
    4    20 Agnieszka      Walas                 130.67 -  332: 408   81
    5    29 Maciej         Dąbrowski             116.41 -  356: 394   66
    6    30 Amelia         Makowska              100.00 +  374: 301  150
    7    29 Stanisław      Gasik                 127.16 +  379: 296  177
    8    18 Marek          Dudkiewicz            141.65 -  377: 426   92
    9    26 Michał         Kulpiński             100.00 +  415: 296  150
   10    25 Paweł          Maciejczuk            126.97 +  349: 323  177
   11    15 Tomasz         Górka                 129.25 -  329: 385   79
   12    22 Krzysztof      Zawadzki              113.80 +  475: 274  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Grzegorz Papciak 126.11 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 156.99 -  290: 378  107
    2    25 Michał         Kulpiński             100.00 +  363: 285  150
    3    23 Tomasz         Sehnal                121.20 +  344: 323  171
    4    17 Jacek          Mańko                 136.12 -  340: 370   86
    5    21 Arkadiusz      Łydka                 132.97 -  315: 342   83
    6    26 Krzysztof      Zawadzki              113.80 +  391: 231  164
    7    20 Marcin         Ceglarek              123.44 -  288: 408   73
    8    24 Sylwia         Łada                  116.08 +  370: 272  166
    9    19 Jerzy          Luter                 119.25 +  366: 334  169
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              131.01 -  352: 415   81
   11    19 Andrzej        Rechowicz             132.67 -  346: 473   83
   12    23 Maciej         Śliwa                 120.23 -  280: 412   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Mariusz Orzeł 125.85 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              156.09 -  345: 454  106
    2    26 Marta          Bajorek               124.15 -  362: 511   74
    3    29 Agnieszka      Matus                 122.66 +  440: 350  173
    4    24 Szymon         Dąbrowski             134.12 =  369: 369  134
    5    22 Krzysztof      Sporczyk              131.01 -  307: 364   81
    6    27 Waldemar       Wypchał               113.19 +  375: 321  163
    7    22 Ewelina        Kister                123.67 +  440: 368  174
    8    16 Arkadiusz      Łydka                 132.97 +  407: 365  183
    9    12 Krzysztof      Gibas                 131.51 +  442: 429  182
   10     8 Michał         Alabrudziński         161.75 -  289: 542  112
   11    11 Katarzyna      Polak                 136.14 +  418: 413  186
   12    10 Miłosz         Wrzałek               150.05 -  283: 549  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Jerzy Matyasik 125.76 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              153.16 -  317: 465  103
    2    30 Leszek         Kilian                104.37 +  405: 330  154
    3    14 Łukasz         Bobowski              152.35 +  364: 347  202
    4    12 Artur          Irzyk                 145.39 +  352: 329  195
    5    11 Kacper         Zegadło               152.09 -  289: 393  102
    6    16 Krzysztof      Gibas                 131.51 -  407: 429   82
    7    17 Jerzy          Luter                 119.25 -  305: 440   69
    8    21 Bogdan         Kozłowski             119.59 +  474: 280  170
    9    18 Justyna        Górka                 150.64 +  373: 354  201
   10    13 Szymon         Stępień               123.41 -  366: 415   73
   11    21 Szymon         Dąbrowski             134.12 -  385: 411   84
   12    20 Paweł          Maciejczuk            126.97 -  322: 379   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Marta Bajorek 124.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Bobowski              152.35 -  287: 472  102
    2    26 Mariusz        Orzeł                 125.85 +  511: 362  176
    3    17 Waldemar       Wypchał               113.19 +  453: 370  163
    4    11 Maciej         Śliwa                 120.23 +  418: 297  170
    5     8 Paweł          Maciejczuk            126.97 +  374: 339  177
    6     6 Kamil          Górka                 156.99 +  398: 378  207
    7     1 Kamil          Kister                147.65 +  485: 437  198
    8     3 Grzegorz       Kurowski              147.96 +  419: 337  198
    9     2 Kazimierz      Merklejn              153.16 -  356: 435  103
   10     1 Stanisław      Rydzik                147.70 -  321: 507   98
   11     5 Małgorzata     Deszczyńska           140.03 -  380: 493   90
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              131.01 -  350: 460   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Ewelina Kister 123.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Wrześniewski          152.14 -  294: 380  102
    2    22 Zofia          Górka                 105.94 +  406: 372  156
    3    20 Irena          Sołdan                134.53 +  418: 352  185
    4     9 Dariusz        Putoń                 143.60 -  326: 358   94
    5    16 Agnieszka      Walas                 130.67 +  378: 366  181
    6    14 Przemysław     Rybicki               142.14 -  377: 456   92
    7    22 Mariusz        Orzeł                 125.85 -  368: 440   76
    8    22 Wanda          Grabiec               102.72 +  374: 316  153
    9    16 Szymon         Stępień               123.41 -  348: 369   73
   10    18 Marek          Dudkiewicz            141.65 -  339: 392   92
   11    22 Justyna        Górka                 150.64 +  359: 307  201
   12    21 Urszula        Solarska              118.35 +  353: 343  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Marcin Ceglarek 123.44 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kacper         Zegadło               152.09 -  316: 530  102
    2    33 Aleksandra     Ciżyńska              100.00 +  597: 151  150
    3    12 Szymon         Dąbrowski             134.12 +  329: 275  184
    4    13 Urszula        Solarska              118.35 +  382: 368  168
    5     3 Miłosz         Wrzałek               150.05 -  253: 436  100
    6    11 Piotr          Broda                 141.13 -  341: 355   91
    7    20 Grzegorz       Papciak               126.11 +  408: 288  176
    8    13 Katarzyna      Polak                 136.14 -  355: 492   86
    9    14 Marek          Dudkiewicz            141.65 +  407: 375  192
   10    16 Zofia          Górka                 105.94 +  362: 352  156
   11    13 Przemysław     Rybicki               142.14 -  340: 442   92
   12    15 Tomasz         Górka                 129.25 -  351: 456   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Szymon Stępień 123.41 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Górka                 150.64 -  382: 405  101
    2    19 Maciej         Śliwa                 120.23 -  350: 413   70
    3    28 Maria          Skutela               120.41 +  415: 311  170
    4    23 Bartosz        Bartczak              101.41 +  439: 292  151
    5    18 Urszula        Solarska              118.35 +  378: 374  168
    6    12 Paweł          Maciejczuk            126.97 +  396: 308  177
    7     6 Kazimierz      Merklejn              153.16 -  407: 419  103
    8    12 Krzysztof      Gibas                 131.51 -  370: 472   82
    9    16 Ewelina        Kister                123.67 +  369: 348  174
   10    13 Jerzy          Matyasik              125.76 +  415: 366  176
   11     9 Łukasz         Bobowski              152.35 -  279: 421  102
   12    13 Agnieszka      Walas                 130.67 -  319: 358   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Agnieszka Matus 122.66 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               150.05 -  292: 651  100
    2    24 Maciej         Dąbrowski             116.41 -  337: 347   66
    3    29 Mariusz        Orzeł                 125.85 -  350: 440   76
    4    31 Michał         Kulpiński             100.00 +  415: 318  150
    5    28 Maria          Skutela               120.41 -  388: 402   70
    6    29 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  327: 335   50
    7    31 Amelia         Makowska              100.00 -  359: 371   50
    8    32 Łukasz         Żmijejko              100.00 +  413: 235  150
    9    29 Paweł          Maciejczuk            126.97 -  370: 377   77
   10    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  445: 282  150
   11    27 Arkadiusz      Łydka                 132.97 +  377: 358  183
   12    26 Arkadiusz      Łydka                 132.97 -  328: 346   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Tomasz Sehnal 121.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              147.96 +  447: 321  198
    2    15 Kamil          Kister                147.65 -  319: 451   98
    3    23 Grzegorz       Papciak               126.11 -  323: 344   76
    4    29 Adrianna       Piskorska             100.00 +  554: 212  150
    5    15 Justyna        Górka                 150.64 -  349: 467  101
    6    19 Urszula        Solarska              118.35 +  378: 312  168
    7    13 Janusz         Krupiński             136.01 -  402: 405   86
    8    19 Maria          Skutela               120.41 -  300: 457   70
    9    22 Leszek         Kilian                104.37 -  341: 351   54
   10    26 Stanisław      Gasik                 127.16 +  342: 322  177
   11    23 Krzysztof      Zawadzki              113.80 -  338: 359   64
   12    25 Justyna        Górka                 150.64 -  339: 464  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Maria Skutela 120.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Rydzik                147.70 -  327: 468   98
    2    28 Alicja         Tuz                   104.13 -  307: 344   54
    3    28 Szymon         Stępień               123.41 -  311: 415   73
    4    32 Amelia         Makowska              100.00 +  357: 328  150
    5    28 Agnieszka      Matus                 122.66 +  402: 388  173
    6    23 Bogdan         Kozłowski             119.59 +  479: 352  170
    7    15 Agnieszka      Walas                 130.67 -  299: 336   81
    8    19 Tomasz         Sehnal                121.20 +  457: 300  171
    9    17 Przemysław     Rybicki               142.14 -  394: 441   92
   10    24 Leszek         Kilian                104.37 -  315: 359   54
   11    28 Michał         Kulpiński             100.00 -  337: 369   50
   12    27 Bogdan         Kozłowski             119.59 +  364: 314  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Maciej Śliwa 120.23 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Kister                147.65 -  313: 342   98
    2    19 Szymon         Stępień               123.41 +  413: 350  173
    3    13 Agnieszka      Walas                 130.67 +  373: 315  181
    4    11 Marta          Bajorek               124.15 -  297: 418   74
    5    19 Jerzy          Luter                 119.25 +  371: 316  169
    6    15 Jacek          Mańko                 136.12 -  314: 345   86
    7    19 Zofia          Górka                 105.94 -  325: 378   56
    8    23 Urszula        Solarska              118.35 +  371: 351  168
    9    21 Arkadiusz      Łydka                 132.97 +  388: 340  183
   10    12 Krzysztof      Gibas                 131.51 -  379: 436   82
   11    14 Marek          Dudkiewicz            141.65 -  338: 450   92
   12    23 Grzegorz       Papciak               126.11 +  412: 280  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Bogdan Kozłowski 119.59 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Artur          Irzyk                 145.39 +  361: 315  195
    2    14 Przemysław     Rybicki               142.14 -  411: 447   92
    3    21 Urszula        Solarska              118.35 -  345: 360   68
    4    27 Wanda          Grabiec               102.72 -  380: 455   53
    5    26 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  425: 277  150
    6    23 Maria          Skutela               120.41 -  352: 479   70
    7    26 Leszek         Kilian                104.37 +  377: 372  154
    8    21 Jerzy          Matyasik              125.76 -  280: 474   76
    9    23 Sylwia         Łada                  116.08 -  336: 404   66
   10    28 Amelia         Makowska              100.00 +  480: 217  150
   11    24 Paweł          Maciejczuk            126.97 -  274: 504   77
   12    27 Maria          Skutela               120.41 -  314: 364   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Jerzy Luter 119.25 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Putoń                 143.60 +  443: 364  194
    2    16 Paweł          Maciejczuk            126.97 -  312: 380   77
    3    25 Alicja         Tuz                   104.13 +  461: 243  154
    4    16 Michał         Waszkiewicz           141.11 -  363: 432   91
    5    19 Maciej         Śliwa                 120.23 -  316: 371   70
    6    24 Maciej         Dąbrowski             116.41 +  395: 380  166
    7    17 Jerzy          Matyasik              125.76 +  440: 305  176
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              131.01 -  346: 508   81
    9    19 Grzegorz       Papciak               126.11 -  334: 366   76
   10    20 Tomasz         Górka                 129.25 -  324: 483   79
   11    25 Waldemar       Wypchał               113.19 +  423: 296  163
   12    18 Jacek          Mańko                 136.12 +  408: 392  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Dominik Ulejczyk 118.58 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Przemysław     Rybicki               142.14 -  331: 449   92
    2    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  436: 381  150
    3    22 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  387: 362  150
    4     7 Kazimierz      Merklejn              153.16 -  395: 409  103
    5    23 Szymon         Dąbrowski             134.12 -  387: 498   84
    6    22 Wanda          Grabiec               102.72 -  341: 381   53
    7    25 Maciej         Dąbrowski             116.41 +  487: 315  166
    8    20 Paweł          Maciejczuk            126.97 +  399: 361  177
    9    15 Zofia          Górka                 105.94 =  363: 363  106
   10    15 Michał         Waszkiewicz           141.11 -  378: 434   91
   11    18 Sylwia         Łada                  116.08 +  458: 385  166
   12    17 Szymon         Dąbrowski             134.12 +  508: 330  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Urszula Solarska 118.35 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Dudkiewicz            141.65 +  414: 403  192
    2     4 Piotr          Broda                 141.13 -  279: 378   91
    3    21 Bogdan         Kozłowski             119.59 +  360: 345  170
    4    13 Marcin         Ceglarek              123.44 -  368: 382   73
    5    18 Szymon         Stępień               123.41 -  374: 378   73
    6    19 Tomasz         Sehnal                121.20 -  312: 378   71
    7    30 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  436: 292  150
    8    23 Maciej         Śliwa                 120.23 -  351: 371   70
    9    25 Wanda          Grabiec               102.72 +  342: 331  153
   10    21 Arkadiusz      Łydka                 132.97 +  385: 318  183
   11    16 Agnieszka      Walas                 130.67 -  393: 442   81
   12    21 Ewelina        Kister                123.67 -  343: 353   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Maciej Dąbrowski 116.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Broda                 141.13 -  359: 552   91
    2    24 Agnieszka      Matus                 122.66 +  347: 337  173
    3    19 Dariusz        Putoń                 143.60 -  284: 526   94
    4    26 Justyna        Górka                 150.64 -  317: 341  101
    5    29 Mariola        Osajda-Matczak        126.90 +  394: 356  177
    6    24 Jerzy          Luter                 119.25 -  380: 395   69
    7    25 Dominik        Ulejczyk              118.58 -  315: 487   69
    8    30 Michał         Kulpiński             100.00 -  340: 379   50
    9    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  542: 225  150
   10    27 Marianna       Kozłowska             112.32 -  316: 404   62
   11    29 Amelia         Makowska              100.00 +  372: 301  150
   12    28 Waldemar       Wypchał               113.19 -  336: 369   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Sylwia Łada 116.08 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Waszkiewicz           141.11 -  316: 410   91
    2    32 Julia          Szyszkowska           100.00 +  400: 209  150
    3    18 Artur          Irzyk                 145.39 -  322: 466   95
    4    22 Krzysztof      Sporczyk              131.01 -  291: 380   81
    5    32 Michał         Kulpiński             100.00 +  482: 249  150
    6    28 Marek          Dudkiewicz            141.65 -  355: 433   92
    7    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  373: 225  150
    8    24 Grzegorz       Papciak               126.11 -  272: 370   76
    9    23 Bogdan         Kozłowski             119.59 +  404: 336  170
   10    23 Jacek          Mańko                 136.12 +  484: 363  186
   11    18 Dominik        Ulejczyk              118.58 -  385: 458   69
   12    19 Irena          Sołdan                134.53 -  342: 488   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Krzysztof Zawadzki 113.80 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Deszczyńska           140.03 -  296: 420   90
    2    21 Dariusz        Putoń                 143.60 -  365: 415   94
    3    32 Łukasz         Żmijejko              100.00 +  546: 251  150
    4    19 Stanisław      Gasik                 127.16 +  331: 304  177
    5    12 Grzegorz       Kurowski              147.96 -  321: 402   98
    6    26 Grzegorz       Papciak               126.11 -  231: 391   76
    7    24 Marek          Dudkiewicz            141.65 -  332: 402   92
    8    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  383: 254  150
    9    24 Bartosz        Bartczak              101.41 -  342: 359   51
   10    29 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  387: 346  150
   11    23 Tomasz         Sehnal                121.20 +  359: 338  171
   12    22 Mariola        Osajda-Matczak        126.90 -  274: 475   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Waldemar Wypchał 113.19 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Lempart               139.92 +  391: 359  190
    2     8 Katarzyna      Polak                 136.14 -  326: 414   86
    3    17 Marta          Bajorek               124.15 -  370: 453   74
    4    30 Zofia          Górka                 105.94 -  357: 437   56
    5    27 Bartosz        Bartczak              101.41 +  396: 342  151
    6    27 Mariusz        Orzeł                 125.85 -  321: 375   76
    7    28 Marianna       Kozłowska             112.32 +  340: 321  162
    8    26 Leszek         Kilian                104.37 -  343: 379   54
    9    28 Stanisław      Gasik                 127.16 +  372: 331  177
   10    22 Agnieszka      Walas                 130.67 -  283: 349   81
   11    25 Jerzy          Luter                 119.25 -  296: 423   69
   12    28 Maciej         Dąbrowski             116.41 +  369: 336  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Marianna Kozłowska 112.32 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Mazurek               136.25 -  305: 365   86
    2    20 Mariola        Osajda-Matczak        126.90 +  342: 324  177
    3    24 Justyna        Górka                 150.64 +  372: 356  201
    4    15 Przemysław     Rybicki               142.14 -  358: 379   92
    5    20 Artur          Irzyk                 145.39 -  282: 418   95
    6    25 Zofia          Górka                 105.94 -  342: 351   56
    7    28 Waldemar       Wypchał               113.19 -  321: 340   63
    8    31 Amelia         Makowska              100.00 +  391: 350  150
    9    27 Tomasz         Górka                 129.25 -  321: 412   79
   10    27 Maciej         Dąbrowski             116.41 +  404: 316  166
   11    26 Jacek          Mańko                 136.12 -  312: 416   86
   12    29 Stanisław      Gasik                 127.16 -  289: 371   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Zofia Górka 105.94 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Polak                 136.14 -  363: 473   86
    2    22 Ewelina        Kister                123.67 -  372: 406   74
    3    26 Andrzej        Rechowicz             132.67 -  336: 440   83
    4    30 Waldemar       Wypchał               113.19 +  437: 357  163
    5    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  367: 312  150
    6    25 Marianna       Kozłowska             112.32 +  351: 342  162
    7    19 Maciej         Śliwa                 120.23 +  378: 325  170
    8    15 Tomasz         Lempart               139.92 -  338: 343   90
    9    15 Dominik        Ulejczyk              118.58 =  363: 363  119
   10    16 Marcin         Ceglarek              123.44 -  352: 362   73
   11    20 Bartosz        Bartczak              101.41 -  292: 329   51
   12    24 Michał         Kulpiński             100.00 +  450: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Leszek Kilian 104.37 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Mańko                 136.12 -  246: 534   86
    2    30 Jerzy          Matyasik              125.76 -  330: 405   76
    3    30 Mariola        Osajda-Matczak        126.90 -  354: 366   77
    4    33 Łukasz         Żmijejko              100.00 +  404: 179  150
    5    31 Adrianna       Piskorska             100.00 +  386: 243  150
    6    21 Tomasz         Lempart               139.92 -  346: 353   90
    7    26 Bogdan         Kozłowski             119.59 -  372: 377   70
    8    26 Waldemar       Wypchał               113.19 +  379: 343  163
    9    22 Tomasz         Sehnal                121.20 +  351: 341  171
   10    24 Maria          Skutela               120.41 +  359: 315  170
   11    17 Irena          Sołdan                134.53 +  351: 336  185
   12    16 Bartosz        Bartczak              101.41 +  463: 216  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Alicja Tuz 104.13 Kielce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Janusz         Krupiński             136.01 -  275: 365   86
    2    28 Maria          Skutela               120.41 +  344: 307  170
    3    25 Jerzy          Luter                 119.25 -  243: 461   69
    4    28 Tomasz         Lempart               139.92 -  265: 405   90
    5    30 Stanisław      Gasik                 127.16 -  318: 387   77
    6    31 Bartosz        Bartczak              101.41 -  256: 430   51
    7    32 Michał         Kulpiński             100.00 -  332: 400   50
    8    33 PAUZA
    9    33 Amelia         Makowska              100.00 -  318: 373   50
   10    32 Adrianna       Piskorska             100.00 +  426: 229  150
   11    30 Wanda          Grabiec               102.72 -  348: 358   53
   12    32 Łukasz         Żmijejko              100.00 +  406: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     996  / 11  90.55




	Wanda Grabiec 102.72 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Irena          Sołdan                134.53 -  293: 441   85
    2    23 Tomasz         Lempart               139.92 +  424: 316  190
    3    16 Kazimierz      Merklejn              153.16 -  267: 531  103
    4    27 Bogdan         Kozłowski             119.59 +  455: 380  170
    5    17 Piotr          Broda                 141.13 -  300: 374   91
    6    22 Dominik        Ulejczyk              118.58 +  381: 341  169
    7    18 Arkadiusz      Łydka                 132.97 -  315: 407   83
    8    22 Ewelina        Kister                123.67 -  316: 374   74
    9    25 Urszula        Solarska              118.35 -  331: 342   68
   10    30 Michał         Kulpiński             100.00 -  296: 313   50
   11    30 Alicja         Tuz                   104.13 +  358: 348  154
   12    30 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  260: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Bartosz Bartczak 101.41 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Szymon         Dąbrowski             134.12 -  316: 374   84
    2    31 Łukasz         Żmijejko              100.00 +  404: 213  150
    3    15 Jacek          Mańko                 136.12 -  308: 364   86
    4    23 Szymon         Stępień               123.41 -  292: 439   73
    5    27 Waldemar       Wypchał               113.19 -  342: 396   63
    6    31 Alicja         Tuz                   104.13 +  430: 256  154
    7    23 Łukasz         Bobowski              152.35 -  317: 443  102
    8    29 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  520: 266  150
    9    24 Krzysztof      Zawadzki              113.80 +  359: 342  164
   10    19 Justyna        Górka                 150.64 +  379: 335  201
   11    20 Zofia          Górka                 105.94 +  329: 292  156
   12    16 Leszek         Kilian                104.37 -  216: 463   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Aleksandra Ciżyńska 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Gibas                 131.51 -  135: 494   82
    2    33 Marcin         Ceglarek              123.44 -  151: 597   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     155  /  2  77.50




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Arkadiusz      Łydka                 132.97 -  279: 423   83
    2    27 Dominik        Ulejczyk              118.58 -  381: 436   69
    3    33 Julia          Szyszkowska           100.00 +  342: 253  150
    4    25 Irena          Sołdan                134.53 -  326: 371   85
    5    25 Zofia          Górka                 105.94 -  312: 367   56
    6    32 Adrianna       Piskorska             100.00 +  383: 214  150
    7    27 Sylwia         Łada                  116.08 -  225: 373   66
    8    28 Krzysztof      Zawadzki              113.80 -  254: 383   64
    9    30 Maciej         Dąbrowski             116.41 -  225: 542   66
   10    31 Agnieszka      Matus                 122.66 -  282: 445   73
   11    33 Małgorzata     Pikusa                100.00 +  323: 257  150
   12    31 Amelia         Makowska              100.00 +  343: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Michał Kulpiński 100.00 Grójec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Stanisław      Gasik                 127.16 -  353: 400   77
    2    25 Grzegorz       Papciak               126.11 -  285: 363   76
    3    27 Marek          Dudkiewicz            141.65 -  285: 504   92
    4    31 Agnieszka      Matus                 122.66 -  318: 415   73
    5    32 Sylwia         Łada                  116.08 -  249: 482   66
    6    33 Łukasz         Żmijejko              100.00 +  302: 253  150
    7    32 Alicja         Tuz                   104.13 +  400: 332  154
    8    30 Maciej         Dąbrowski             116.41 +  379: 340  166
    9    26 Mariola        Osajda-Matczak        126.90 -  296: 415   77
   10    30 Wanda          Grabiec               102.72 +  313: 296  153
   11    28 Maria          Skutela               120.41 +  369: 337  170
   12    24 Zofia          Górka                 105.94 -  314: 450   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Amelia Makowska 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Rechowicz             132.67 -  264: 472   83
    2    29 Grzegorz       Kurowski              147.96 -  266: 596   98
    3    31 Tomasz         Lempart               139.92 -  308: 435   90
    4    32 Maria          Skutela               120.41 -  328: 357   70
    5    33 Łukasz         Żmijejko              100.00 +  323: 235  150
    6    30 Mariola        Osajda-Matczak        126.90 -  301: 374   77
    7    31 Agnieszka      Matus                 122.66 +  371: 359  173
    8    31 Marianna       Kozłowska             112.32 -  350: 391   62
    9    33 Alicja         Tuz                   104.13 +  373: 318  154
   10    28 Bogdan         Kozłowski             119.59 -  217: 480   70
   11    29 Maciej         Dąbrowski             116.41 -  301: 372   66
   12    31 Andrzej        Klich                 100.00 -  323: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 12  95.25




	Małgorzata Pikusa 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    27 Stanisław      Gasik                 127.16 -  137: 429   77
    9    31 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  189: 413   50
   10    33 Łukasz         Żmijejko              100.00 -  169: 302   50
   11    33 Andrzej        Klich                 100.00 -  257: 323   50
   12    33 Adrianna       Piskorska             100.00 -  192: 298   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     277  /  5  55.40




	Adrianna Piskorska 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Sporczyk              131.01 -   71: 625   81
    2    34 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  185: 363   50
    3    34 PAUZA
    4    29 Tomasz         Sehnal                121.20 -  212: 554   71
    5    31 Leszek         Kilian                104.37 -  243: 386   54
    6    32 Andrzej        Klich                 100.00 -  214: 383   50
    9    32 Łukasz         Żmijejko              100.00 -  275: 310   50
   10    32 Alicja         Tuz                   104.13 -  229: 426   54
   11    31 Stanisław      Gasik                 127.16 -  190: 418   77
   12    33 Małgorzata     Pikusa                100.00 +  298: 192  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     637  /  9  70.78




	Małgorzata Pochopień 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Paweł          Maciejczuk            126.97 -  315: 325   77
    2    34 Adrianna       Piskorska             100.00 +  363: 185  150
    3    22 Dominik        Ulejczyk              118.58 -  362: 387   69
    4    21 Łukasz         Bobowski              152.35 -  280: 482  102
    5    26 Bogdan         Kozłowski             119.59 -  277: 425   70
    6    29 Agnieszka      Matus                 122.66 +  335: 327  173
    7    30 Urszula        Solarska              118.35 -  292: 436   68
    8    29 Bartosz        Bartczak              101.41 -  266: 520   51
    9    31 Małgorzata     Pikusa                100.00 +  413: 189  150
   10    29 Krzysztof      Zawadzki              113.80 -  346: 387   64
   11    32 Łukasz         Żmijejko              100.00 +  421: 246  150
   12    30 Wanda          Grabiec               102.72 +  377: 260  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Julia Szyszkowska 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agnieszka      Walas                 130.67 -  160: 565   81
    2    32 Sylwia         Łada                  116.08 -  209: 400   66
    3    33 Andrzej        Klich                 100.00 -  253: 342   50
    4    34 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     197  /  3  65.67




	Łukasz Żmijejko 100.00 Koszalin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Tomasz         Górka                 129.25 -  228: 283   79
    2    31 Bartosz        Bartczak              101.41 -  213: 404   51
    3    32 Krzysztof      Zawadzki              113.80 -  251: 546   64
    4    33 Leszek         Kilian                104.37 -  179: 404   54
    5    33 Amelia         Makowska              100.00 -  235: 323   50
    6    33 Michał         Kulpiński             100.00 -  253: 302   50
    7    33 PAUZA
    8    32 Agnieszka      Matus                 122.66 -  235: 413   73
    9    32 Adrianna       Piskorska             100.00 +  310: 275  150
   10    33 Małgorzata     Pikusa                100.00 +  302: 169  150
   11    32 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  246: 421   50
   12    32 Alicja         Tuz                   104.13 -  225: 406   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  / 11  75.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariola        Osajda-Matczak        440: 366
   2 Grzegorz       Papciak              - Kamil          Górka                 290: 378
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Orzeł                 454: 345
   4 Jerzy          Matyasik             - Kazimierz      Merklejn              317: 465
   5 Łukasz         Bobowski             - Marta          Bajorek               472: 287
   6 Ewelina        Kister               - Mariusz        Wrześniewski          294: 380
   7 Kacper         Zegadło              - Marcin         Ceglarek              530: 316
   8 Szymon         Stępień              - Justyna        Górka                 382: 405
   9 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Matus                 651: 292
  10 Tomasz         Sehnal               - Grzegorz       Kurowski              447: 321
  11 Stanisław      Rydzik               - Maria          Skutela               468: 327
  12 Maciej         Śliwa                - Kamil          Kister                313: 342
  13 Artur          Irzyk                - Bogdan         Kozłowski             315: 361
  14 Jerzy          Luter                - Dariusz        Putoń                 443: 364
  15 Przemysław     Rybicki              - Dominik        Ulejczyk              449: 331
  16 Urszula        Solarska             - Marek          Dudkiewicz            414: 403
  17 Piotr          Broda                - Maciej         Dąbrowski             552: 359
  18 Sylwia         Łada                 - Michał         Waszkiewicz           316: 410
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Zawadzki              420: 296
  20 Waldemar       Wypchał              - Tomasz         Lempart               391: 359
  21 Paweł          Mazurek              - Marianna       Kozłowska             365: 305
  22 Zofia          Górka                - Katarzyna      Polak                 363: 473
  23 Jacek          Mańko                - Leszek         Kilian                534: 246
  24 Alicja         Tuz                  - Janusz         Krupiński             275: 365
  25 Irena          Sołdan               - Wanda          Grabiec               441: 293
  26 Bartosz        Bartczak             - Szymon         Dąbrowski             316: 374
  27 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Klich                 423: 279
  28 Amelia         Makowska             - Andrzej        Rechowicz             264: 472
  29 Krzysztof      Gibas                - Aleksandra     Ciżyńska              494: 135
  30 Adrianna       Piskorska            - Krzysztof      Sporczyk               71: 625
  31 Agnieszka      Walas                - Julia          Szyszkowska           565: 160
  32 Łukasz         Żmijejko             - Tomasz         Górka                 228: 283
  33 Stanisław      Gasik                - Michał         Kulpiński             400: 353
  34 Małgorzata     Pochopień            - Paweł          Maciejczuk            315: 325


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               411: 396
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Arkadiusz      Łydka                 311: 454
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Agnieszka      Walas                 404: 320
   4 Piotr          Broda                - Urszula        Solarska              378: 279
   5 Michał         Waszkiewicz          - Jacek          Mańko                 336: 315
   6 Justyna        Górka                - Kacper         Zegadło               358: 458
   7 Krzysztof      Gibas                - Stanisław      Gasik                 392: 350
   8 Katarzyna      Polak                - Waldemar       Wypchał               414: 326
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Rechowicz             501: 281
  10 Kamil          Górka                - Łukasz         Bobowski              402: 381
  11 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                354: 438
  12 Kazimierz      Merklejn             - Janusz         Krupiński             356: 409
  13 Paweł          Mazurek              - Mariusz        Skrobosz              388: 504
  14 Bogdan         Kozłowski            - Przemysław     Rybicki               411: 447
  15 Kamil          Kister               - Tomasz         Sehnal                451: 319
  16 Paweł          Maciejczuk           - Jerzy          Luter                 380: 312
  17 Tomasz         Górka                - Irena          Sołdan                371: 332
  18 Marek          Dudkiewicz           - Artur          Irzyk                 332: 468
  19 Maciej         Śliwa                - Szymon         Stępień               413: 350
  20 Marianna       Kozłowska            - Mariola        Osajda-Matczak        342: 324
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Putoń                 365: 415
  22 Zofia          Górka                - Ewelina        Kister                372: 406
  23 Wanda          Grabiec              - Tomasz         Lempart               424: 316
  24 Agnieszka      Matus                - Maciej         Dąbrowski             337: 347
  25 Michał         Kulpiński            - Grzegorz       Papciak               285: 363
  26 Marta          Bajorek              - Mariusz        Orzeł                 511: 362
  27 Dominik        Ulejczyk             - Andrzej        Klich                 436: 381
  28 Maria          Skutela              - Alicja         Tuz                   307: 344
  29 Grzegorz       Kurowski             - Amelia         Makowska              596: 266
  30 Leszek         Kilian               - Jerzy          Matyasik              330: 405
  31 Bartosz        Bartczak             - Łukasz         Żmijejko              404: 213
  32 Julia          Szyszkowska          - Sylwia         Łada                  209: 400
  33 Marcin         Ceglarek             - Aleksandra     Ciżyńska              597: 151
  34 Adrianna       Piskorska            - Małgorzata     Pochopień             185: 363


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         358: 343
   2 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Deszczyńska           413: 365
   3 Kamil          Kister               - Piotr          Broda                 361: 336
   4 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 495: 340
   5 Janusz         Krupiński            - Przemysław     Rybicki               395: 328
   6 Katarzyna      Polak                - Michał         Waszkiewicz           400: 262
   7 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Gibas                 400: 411
   8 Tomasz         Górka                - Mariusz        Wrześniewski          377: 416
   9 Miłosz         Wrzałek              - Arkadiusz      Łydka                 586: 364
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Mazurek               249: 555
  11 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Gasik                 486: 334
  12 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Ceglarek              275: 329
  13 Agnieszka      Walas                - Maciej         Śliwa                 315: 373
  14 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              347: 364
  15 Jacek          Mańko                - Bartosz        Bartczak              364: 308
  16 Kazimierz      Merklejn             - Wanda          Grabiec               531: 267
  17 Waldemar       Wypchał              - Marta          Bajorek               370: 453
  18 Sylwia         Łada                 - Artur          Irzyk                 322: 466
  19 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Putoń                 284: 526
  20 Ewelina        Kister               - Irena          Sołdan                418: 352
  21 Bogdan         Kozłowski            - Urszula        Solarska              345: 360
  22 Dominik        Ulejczyk             - Małgorzata     Pochopień             387: 362
  23 Tomasz         Sehnal               - Grzegorz       Papciak               323: 344
  24 Justyna        Górka                - Marianna       Kozłowska             356: 372
  25 Alicja         Tuz                  - Jerzy          Luter                 243: 461
  26 Andrzej        Rechowicz            - Zofia          Górka                 440: 336
  27 Michał         Kulpiński            - Marek          Dudkiewicz            285: 504
  28 Szymon         Stępień              - Maria          Skutela               415: 311
  29 Mariusz        Orzeł                - Agnieszka      Matus                 440: 350
  30 Mariola        Osajda-Matczak       - Leszek         Kilian                366: 354
  31 Tomasz         Lempart              - Amelia         Makowska              435: 308
  32 Łukasz         Żmijejko             - Krzysztof      Zawadzki              251: 546
  33 Andrzej        Klich                - Julia          Szyszkowska           342: 253
  34 Adrianna       Piskorska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                398: 454
   2 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Polak                 404: 332
   3 Janusz         Krupiński            - Kacper         Zegadło               491: 285
   4 Krzysztof      Gibas                - Kamil          Kister                382: 394
   5 Andrzej        Rechowicz            - Miłosz         Wrzałek               352: 393
   6 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Deszczyńska           388: 448
   7 Kazimierz      Merklejn             - Dominik        Ulejczyk              409: 395
   8 Kamil          Górka                - Paweł          Mazurek               408: 380
   9 Dariusz        Putoń                - Ewelina        Kister                358: 326
  10 Piotr          Broda                - Paweł          Maciejczuk            326: 424
  11 Marta          Bajorek              - Maciej         Śliwa                 418: 297
  12 Artur          Irzyk                - Jerzy          Matyasik              329: 352
  13 Marcin         Ceglarek             - Urszula        Solarska              382: 368
  14 Arkadiusz      Łydka                - Tomasz         Górka                 335: 433
  15 Przemysław     Rybicki              - Marianna       Kozłowska             379: 358
  16 Michał         Waszkiewicz          - Jerzy          Luter                 432: 363
  17 Grzegorz       Papciak              - Jacek          Mańko                 340: 370
  18 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Alabrudziński         346: 498
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Stanisław      Gasik                 331: 304
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Agnieszka      Walas                 332: 408
  21 Małgorzata     Pochopień            - Łukasz         Bobowski              280: 482
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Sylwia         Łada                  380: 291
  23 Bartosz        Bartczak             - Szymon         Stępień               292: 439
  24 Mariusz        Orzeł                - Szymon         Dąbrowski             369: 369
  25 Irena          Sołdan               - Andrzej        Klich                 371: 326
  26 Maciej         Dąbrowski            - Justyna        Górka                 317: 341
  27 Wanda          Grabiec              - Bogdan         Kozłowski             455: 380
  28 Tomasz         Lempart              - Alicja         Tuz                   405: 265
  29 Tomasz         Sehnal               - Adrianna       Piskorska             554: 212
  30 Zofia          Górka                - Waldemar       Wypchał               437: 357
  31 Agnieszka      Matus                - Michał         Kulpiński             415: 318
  32 Maria          Skutela              - Amelia         Makowska              357: 328
  33 Leszek         Kilian               - Łukasz         Żmijejko              404: 179
  34 Julia          Szyszkowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Janusz         Krupiński             484: 341
   2 Kamil          Kister               - Mariusz        Skrobosz              426: 406
   3 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Ceglarek              436: 253
   4 Katarzyna      Polak                - Kazimierz      Merklejn              375: 370
   5 Przemysław     Rybicki              - Mariusz        Wrześniewski          358: 372
   6 Michał         Alabrudziński        - Jacek          Mańko                 438: 370
   7 Kamil          Górka                - Krzysztof      Gibas                 416: 253
   8 Paweł          Maciejczuk           - Marta          Bajorek               339: 374
   9 Dariusz        Putoń                - Tomasz         Górka                 369: 358
  10 Michał         Waszkiewicz          - Małgorzata     Deszczyńska           552: 246
  11 Jerzy          Matyasik             - Kacper         Zegadło               289: 393
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Kurowski              321: 402
  13 Tomasz         Lempart              - Paweł          Mazurek               423: 439
  14 Irena          Sołdan               - Łukasz         Bobowski              434: 353
  15 Justyna        Górka                - Tomasz         Sehnal                467: 349
  16 Agnieszka      Walas                - Ewelina        Kister                366: 378
  17 Wanda          Grabiec              - Piotr          Broda                 300: 374
  18 Urszula        Solarska             - Szymon         Stępień               374: 378
  19 Jerzy          Luter                - Maciej         Śliwa                 316: 371
  20 Marianna       Kozłowska            - Artur          Irzyk                 282: 418
  21 Grzegorz       Papciak              - Arkadiusz      Łydka                 315: 342
  22 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Sporczyk              307: 364
  23 Szymon         Dąbrowski            - Dominik        Ulejczyk              498: 387
  24 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Dudkiewicz            418: 359
  25 Andrzej        Klich                - Zofia          Górka                 312: 367
  26 Bogdan         Kozłowski            - Małgorzata     Pochopień             425: 277
  27 Waldemar       Wypchał              - Bartosz        Bartczak              396: 342
  28 Maria          Skutela              - Agnieszka      Matus                 402: 388
  29 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Dąbrowski             356: 394
  30 Stanisław      Gasik                - Alicja         Tuz                   387: 318
  31 Leszek         Kilian               - Adrianna       Piskorska             386: 243
  32 Michał         Kulpiński            - Sylwia         Łada                  249: 482
  33 Amelia         Makowska             - Łukasz         Żmijejko              323: 235


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                455: 341
   2 Kacper         Zegadło              - Miłosz         Wrzałek               406: 322
   3 Janusz         Krupiński            - Mariusz        Skrobosz              371: 399
   4 Michał         Alabrudziński        - Katarzyna      Polak                 457: 420
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Waszkiewicz           327: 430
   6 Marta          Bajorek              - Kamil          Górka                 398: 378
   7 Dariusz        Putoń                - Grzegorz       Kurowski              370: 394
   8 Kazimierz      Merklejn             - Justyna        Górka                 396: 286
   9 Paweł          Mazurek              - Arkadiusz      Łydka                 395: 362
  10 Artur          Irzyk                - Małgorzata     Deszczyńska           371: 423
  11 Marcin         Ceglarek             - Piotr          Broda                 341: 355
  12 Szymon         Stępień              - Paweł          Maciejczuk            396: 308
  13 Tomasz         Górka                - Andrzej        Rechowicz             373: 413
  14 Ewelina        Kister               - Przemysław     Rybicki               377: 456
  15 Maciej         Śliwa                - Jacek          Mańko                 314: 345
  16 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Gibas                 407: 429
  17 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                372: 392
  18 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              348: 359
  19 Urszula        Solarska             - Tomasz         Sehnal                312: 378
  20 Stanisław      Gasik                - Agnieszka      Walas                 209: 348
  21 Leszek         Kilian               - Tomasz         Lempart               346: 353
  22 Dominik        Ulejczyk             - Wanda          Grabiec               341: 381
  23 Maria          Skutela              - Bogdan         Kozłowski             479: 352
  24 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Luter                 380: 395
  25 Marianna       Kozłowska            - Zofia          Górka                 342: 351
  26 Grzegorz       Papciak              - Krzysztof      Zawadzki              391: 231
  27 Mariusz        Orzeł                - Waldemar       Wypchał               375: 321
  28 Sylwia         Łada                 - Marek          Dudkiewicz            355: 433
  29 Agnieszka      Matus                - Małgorzata     Pochopień             327: 335
  30 Amelia         Makowska             - Mariola        Osajda-Matczak        301: 374
  31 Alicja         Tuz                  - Bartosz        Bartczak              256: 430
  32 Andrzej        Klich                - Adrianna       Piskorska             383: 214
  33 Łukasz         Żmijejko             - Michał         Kulpiński             253: 302


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Kamil          Kister                485: 437
   2 Stanisław      Rydzik               - Kacper         Zegadło               384: 411
   3 Michał         Waszkiewicz          - Michał         Alabrudziński         306: 450
   4 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              287: 488
   5 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Gibas                 516: 283
   6 Szymon         Stępień              - Kazimierz      Merklejn              407: 419
   7 Irena          Sołdan               - Paweł          Mazurek               332: 460
   8 Kamil          Górka                - Przemysław     Rybicki               413: 351
   9 Katarzyna      Polak                - Piotr          Broda                 344: 400
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Putoń                 408: 342
  11 Jacek          Mańko                - Mariusz        Wrześniewski          380: 492
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             320: 381
  13 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Sehnal                405: 402
  14 Artur          Irzyk                - Tomasz         Górka                 453: 307
  15 Agnieszka      Walas                - Maria          Skutela               336: 299
  16 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz         Lempart               285: 429
  17 Jerzy          Luter                - Jerzy          Matyasik              440: 305
  18 Arkadiusz      Łydka                - Wanda          Grabiec               407: 315
  19 Zofia          Górka                - Maciej         Śliwa                 378: 325
  20 Marcin         Ceglarek             - Grzegorz       Papciak               408: 288
  21 Justyna        Górka                - Szymon         Dąbrowski             463: 317
  22 Ewelina        Kister               - Mariusz        Orzeł                 368: 440
  23 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Bartczak              443: 317
  24 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Zawadzki              402: 332
  25 Maciej         Dąbrowski            - Dominik        Ulejczyk              315: 487
  26 Bogdan         Kozłowski            - Leszek         Kilian                377: 372
  27 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Klich                 373: 225
  28 Waldemar       Wypchał              - Marianna       Kozłowska             340: 321
  29 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Gasik                 379: 296
  30 Małgorzata     Pochopień            - Urszula        Solarska              292: 436
  31 Agnieszka      Matus                - Amelia         Makowska              359: 371
  32 Alicja         Tuz                  - Michał         Kulpiński             332: 400
  33 Łukasz         Żmijejko             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Skrobosz              293: 428
   2 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Kister                318: 355
   3 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Kurowski              419: 337
   4 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                330: 428
   5 Paweł          Mazurek              - Michał         Waszkiewicz           387: 330
   6 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Górka                 456: 331
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Broda                 342: 372
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Janusz         Krupiński             414: 356
   9 Justyna        Górka                - Miłosz         Wrzałek               404: 411
  10 Artur          Irzyk                - Agnieszka      Walas                 471: 329
  11 Przemysław     Rybicki              - Irena          Sołdan                365: 422
  12 Krzysztof      Gibas                - Szymon         Stępień               472: 370
  13 Katarzyna      Polak                - Marcin         Ceglarek              492: 355
  14 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Sporczyk              346: 508
  15 Tomasz         Lempart              - Zofia          Górka                 343: 338
  16 Arkadiusz      Łydka                - Mariusz        Orzeł                 365: 407
  17 Jacek          Mańko                - Łukasz         Bobowski              376: 463
  18 Marek          Dudkiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        426: 377
  19 Tomasz         Sehnal               - Maria          Skutela               300: 457
  20 Dominik        Ulejczyk             - Paweł          Maciejczuk            399: 361
  21 Jerzy          Matyasik             - Bogdan         Kozłowski             474: 280
  22 Wanda          Grabiec              - Ewelina        Kister                316: 374
  23 Urszula        Solarska             - Maciej         Śliwa                 351: 371
  24 Grzegorz       Papciak              - Sylwia         Łada                  370: 272
  25 Tomasz         Górka                - Szymon         Dąbrowski             368: 417
  26 Leszek         Kilian               - Waldemar       Wypchał               379: 343
  27 Małgorzata     Pikusa               - Stanisław      Gasik                 137: 429
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Klich                 383: 254
  29 Bartosz        Bartczak             - Małgorzata     Pochopień             520: 266
  30 Michał         Kulpiński            - Maciej         Dąbrowski             379: 340
  31 Marianna       Kozłowska            - Amelia         Makowska              391: 350
  32 Łukasz         Żmijejko             - Agnieszka      Matus                 235: 413
  33 Alicja         Tuz                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                297: 516
   2 Kazimierz      Merklejn             - Marta          Bajorek               435: 356
   3 Kamil          Kister               - Paweł          Mazurek               281: 427
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Alabrudziński         358: 327
   5 Piotr          Broda                - Kacper         Zegadło               331: 379
   6 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              488: 384
   7 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             514: 289
   8 Irena          Sołdan               - Artur          Irzyk                 307: 413
   9 Kamil          Górka                - Katarzyna      Polak                 318: 413
  10 Tomasz         Lempart              - Mariusz        Wrześniewski          459: 376
  11 Janusz         Krupiński            - Michał         Waszkiewicz           403: 377
  12 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Gibas                 442: 429
  13 Agnieszka      Walas                - Łukasz         Bobowski              402: 403
  14 Marcin         Ceglarek             - Marek          Dudkiewicz            407: 375
  15 Zofia          Górka                - Dominik        Ulejczyk              363: 363
  16 Szymon         Stępień              - Ewelina        Kister                369: 348
  17 Maria          Skutela              - Przemysław     Rybicki               394: 441
  18 Jerzy          Matyasik             - Justyna        Górka                 373: 354
  19 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Papciak               334: 366
  20 Szymon         Dąbrowski            - Jacek          Mańko                 329: 307
  21 Maciej         Śliwa                - Arkadiusz      Łydka                 388: 340
  22 Tomasz         Sehnal               - Leszek         Kilian                341: 351
  23 Sylwia         Łada                 - Bogdan         Kozłowski             404: 336
  24 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Zawadzki              359: 342
  25 Wanda          Grabiec              - Urszula        Solarska              331: 342
  26 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Kulpiński             415: 296
  27 Tomasz         Górka                - Marianna       Kozłowska             412: 321
  28 Stanisław      Gasik                - Waldemar       Wypchał               331: 372
  29 Agnieszka      Matus                - Paweł          Maciejczuk            370: 377
  30 Andrzej        Klich                - Maciej         Dąbrowski             225: 542
  31 Małgorzata     Pochopień            - Małgorzata     Pikusa                413: 189
  32 Adrianna       Piskorska            - Łukasz         Żmijejko              275: 310
  33 Amelia         Makowska             - Alicja         Tuz                   373: 318


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Marta          Bajorek               507: 321
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              398: 476
   3 Paweł          Mazurek              - Małgorzata     Deszczyńska           388: 377
   4 Kacper         Zegadło              - Kamil          Kister                428: 422
   5 Janusz         Krupiński            - Miłosz         Wrzałek               406: 370
   6 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Lempart               356: 392
   7 Piotr          Broda                - Artur          Irzyk                 348: 347
   8 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Orzeł                 542: 289
   9 Łukasz         Bobowski             - Katarzyna      Polak                 401: 327
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Irena          Sołdan                331: 321
  11 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Rechowicz             390: 315
  12 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Śliwa                 436: 379
  13 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Stępień               366: 415
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Papciak               415: 352
  15 Michał         Waszkiewicz          - Dominik        Ulejczyk              434: 378
  16 Marcin         Ceglarek             - Zofia          Górka                 362: 352
  17 Kamil          Górka                - Szymon         Dąbrowski             549: 334
  18 Ewelina        Kister               - Marek          Dudkiewicz            339: 392
  19 Bartosz        Bartczak             - Justyna        Górka                 379: 335
  20 Jerzy          Luter                - Tomasz         Górka                 324: 483
  21 Arkadiusz      Łydka                - Urszula        Solarska              318: 385
  22 Waldemar       Wypchał              - Agnieszka      Walas                 283: 349
  23 Jacek          Mańko                - Sylwia         Łada                  363: 484
  24 Maria          Skutela              - Leszek         Kilian                315: 359
  25 Paweł          Maciejczuk           - Mariola        Osajda-Matczak        323: 349
  26 Stanisław      Gasik                - Tomasz         Sehnal                322: 342
  27 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Dąbrowski             404: 316
  28 Amelia         Makowska             - Bogdan         Kozłowski             217: 480
  29 Małgorzata     Pochopień            - Krzysztof      Zawadzki              346: 387
  30 Michał         Kulpiński            - Wanda          Grabiec               313: 296
  31 Andrzej        Klich                - Agnieszka      Matus                 282: 445
  32 Adrianna       Piskorska            - Alicja         Tuz                   229: 426
  33 Małgorzata     Pikusa               - Łukasz         Żmijejko              169: 302


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Mazurek               465: 406
   2 Kacper         Zegadło              - Kazimierz      Merklejn              367: 507
   3 Tomasz         Lempart              - Michał         Alabrudziński         369: 486
   4 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Broda                 432: 356
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Marta          Bajorek               493: 380
   6 Kamil          Kister               - Janusz         Krupiński             444: 324
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Miłosz         Wrzałek               477: 443
   8 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kurowski              521: 334
   9 Łukasz         Bobowski             - Szymon         Stępień               421: 279
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Artur          Irzyk                 465: 280
  11 Mariusz        Orzeł                - Katarzyna      Polak                 418: 413
  12 Krzysztof      Gibas                - Michał         Waszkiewicz           398: 301
  13 Przemysław     Rybicki              - Marcin         Ceglarek              442: 340
  14 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Śliwa                 450: 338
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Górka                 329: 385
  16 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Walas                 393: 442
  17 Leszek         Kilian               - Irena          Sołdan                351: 336
  18 Dominik        Ulejczyk             - Sylwia         Łada                  458: 385
  19 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Papciak               473: 346
  20 Zofia          Górka                - Bartosz        Bartczak              292: 329
  21 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Matyasik              411: 385
  22 Ewelina        Kister               - Justyna        Górka                 359: 307
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Sehnal                359: 338
  24 Bogdan         Kozłowski            - Paweł          Maciejczuk            274: 504
  25 Waldemar       Wypchał              - Jerzy          Luter                 296: 423
  26 Jacek          Mańko                - Marianna       Kozłowska             416: 312
  27 Agnieszka      Matus                - Arkadiusz      Łydka                 377: 358
  28 Michał         Kulpiński            - Maria          Skutela               369: 337
  29 Maciej         Dąbrowski            - Amelia         Makowska              372: 301
  30 Alicja         Tuz                  - Wanda          Grabiec               348: 358
  31 Adrianna       Piskorska            - Stanisław      Gasik                 190: 418
  32 Łukasz         Żmijejko             - Małgorzata     Pochopień             246: 421
  33 Małgorzata     Pikusa               - Andrzej        Klich                 257: 323


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                436: 414
   2 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              404: 422
   3 Paweł          Mazurek              - Kamil          Kister                361: 332
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Kacper         Zegadło               466: 322
   5 Łukasz         Bobowski             - Kamil          Górka                 438: 392
   6 Przemysław     Rybicki              - Mariusz        Wrześniewski          368: 426
   7 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Sporczyk              350: 460
   8 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Lempart               382: 365
   9 Piotr          Broda                - Janusz         Krupiński             358: 291
  10 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Orzeł                 549: 283
  11 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Kurowski              352: 377
  12 Artur          Irzyk                - Katarzyna      Polak                 490: 360
  13 Agnieszka      Walas                - Szymon         Stępień               358: 319
  14 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Waszkiewicz           337: 388
  15 Tomasz         Górka                - Marcin         Ceglarek              456: 351
  16 Leszek         Kilian               - Bartosz        Bartczak              463: 216
  17 Dominik        Ulejczyk             - Szymon         Dąbrowski             508: 330
  18 Jerzy          Luter                - Jacek          Mańko                 408: 392
  19 Irena          Sołdan               - Sylwia         Łada                  488: 342
  20 Paweł          Maciejczuk           - Jerzy          Matyasik              379: 322
  21 Urszula        Solarska             - Ewelina        Kister                343: 353
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Mariola        Osajda-Matczak        274: 475
  23 Maciej         Śliwa                - Grzegorz       Papciak               412: 280
  24 Zofia          Górka                - Michał         Kulpiński             450: 314
  25 Justyna        Górka                - Tomasz         Sehnal                464: 339
  26 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Matus                 346: 328
  27 Bogdan         Kozłowski            - Maria          Skutela               314: 364
  28 Maciej         Dąbrowski            - Waldemar       Wypchał               336: 369
  29 Stanisław      Gasik                - Marianna       Kozłowska             371: 289
  30 Wanda          Grabiec              - Małgorzata     Pochopień             260: 377
  31 Amelia         Makowska             - Andrzej        Klich                 323: 343
  32 Łukasz         Żmijejko             - Alicja         Tuz                   225: 406
  33 Małgorzata     Pikusa               - Adrianna       Piskorska             192: 298
Lista rankingowa na dzień 09-04-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              161.32  30813  191
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.12  30583  191
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.62  30228  193
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.29  29815  192
   5 Kamil Górka                    Kraków               155.22  29336  189
   6 Dawid Pikul                    Poznań               154.63  30771  199
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             154.24  29923  194
   8 Kacper Zegadło                 Warszawa             153.54  29787  194
   9 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  10 Łukasz Bobowski                Suchedniów           153.04  29536  193
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.76  22150  145
  12 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.59  24872  163
  13 Dominik Urbacki                Pruszków             152.48  29581  194
  14 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.07  14903   98
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              151.69  29427  194
  16 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  17 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     151.44  22262  147
  18 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.38  28763  190
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             150.85  29567  196
  20 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.41  29029  193
  21 Michał Makowski                Warszawa             150.04  12603   84
  22 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.60  28873  193
  23 Justyna Górka                  Kraków               148.55  28522  192
  24 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.22   5336   36
  25 Kamil Kister                   Warszawa             148.16  29483  199
  26 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.70  28506  193
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.63  28345  192
  28 Dariusz Ulatowski              Tuchola              146.37  27663  189
  29 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.97  27588  189
  30 Juliusz Czupryniak             Warszawa             145.90  27866  191
  31 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.78  26386  181
  32 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.68   4953   34
  33 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.66  26656  183
  34 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.63  16748  115
  35 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.49  28661  197
  36 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.18  27874  192
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               145.04  19726  136
  39 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.40  21082  146
  40 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  41 Bogusław Szyszka               Oława                143.84  25603  178
  42 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.69  12070   84
  43 Marek Reda                     Dębówka              143.39  13622   95
  44 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.27  28654  200
  45 Szymon Płachta                 Warszawa             142.62  27810  195
  46 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.57  20673  145
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.13  20183  142
  48 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.00  26412  186
  49 Przemysław Rybicki             Otwock               141.91  14049   99
  50 Maciej Czupryniak              Milanówek            141.62  20535  145
  51 Piotr Broda                    Sandomierz           141.62  27616  195
  52 Tomasz Lempart                 Wadowice             141.52  20520  145
  53 Michał Waszkiewicz             Białystok            141.30  28119  199
  54 Radosław Jachna                Łódź                 140.70  26593  189
  55 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             140.69  26590  189
  56 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.64  24331  173
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            140.52  26980  192
  58 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.19  26356  188
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             138.45  22429  162
  60 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  62 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.31  24066  174
  63 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       138.14  25833  187
  64 Rafał Matczak                  Milanówek            138.12  27072  196
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             137.90  26753  194
  66 Leszek Kacprzyk                Katowice             137.74   9366   68
  67 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.69  16523  120
  68 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.53  18292  133
  69 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.16  22631  165
  70 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  71 Katarzyna Polak                Warszawa             137.00  27126  198
  72 Janusz Krupiński               Bytom                136.85  26549  194
  73 Barbara Obremska               Wrocław              136.83  12315   90
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.81  26952  197
  75 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             136.41  16642  122
  76 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.40  16368  120
  77 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.32  20994  154
  78 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.03   5305   39
  79 Łukasz Sornek                  Mikołów              135.40  26673  197
  80 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  81 Irena Sołdan                   Warszawa             134.72  25732  191
  82 Jacek Mańko                    Poznań               134.61  25442  189
  83 Konrad Sowula                  Kraków               134.57  15341  114
  84 Piotr Domański                 Lublin               134.45  13714  102
  85 Michał Kolaj                   Ostróda              134.10   5364   40
  86 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.04  26137  195
  87 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.76  26217  196
  88 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.65  25661  192
  89 Michał Rogalewicz              Poznań               133.29  23992  180
  90 Robert Kamiński                Warszawa             133.05  23550  177
  91 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.68  11676   88
  92 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.66  25604  193
  93 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.21  25384  192
  94 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.98  25472  193
  95 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.90   6331   48
  96 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.77   6325   48
  97 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            131.55  22627  172
  98 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.53  24201  184
  99 Tomasz Górka                   Kraków               131.46   6310   48
 100 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               131.28   4726   36
 101 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.07  25821  197
 102 Agnieszka Walas                Kraków               131.01  18997  145
 103 Marek Rogalski                 Warszawa             130.67  25350  194
 104 Krzysztof Gibas                Kraków               130.65  18944  145
 105 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 106 Marcin Rogala                  Warszawa             130.31  25020  192
 107 Dorota Zielińska               Piaseczno            130.24   5470   42
 108 Dorota Kuć                     Stargard             129.91  17928  138
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.64  25668  198
 110 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             128.97   4643   36
 111 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 112 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.94  21017  163
 113 Daniel Janus                   Wąchock              128.85   6185   48
 114 Maciej Nawrocki                Babimost             128.68  10809   84
 115 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.62  24695  192
 116 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 117 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.30  22452  175
 118 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.18   7178   56
 119 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.15  17941  140
 120 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.77  10477   82
 121 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 122 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.34   9805   77
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 124 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 125 Adam Grzelec                   Poznań               127.13  24028  189
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 127 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.82  24095  190
 128 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.76  13563  107
 129 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.72  22936  181
 130 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.52  19611  155
 131 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.52  23912  189
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                126.21  10854   86
 133 Czesław Grajewski              Białystok            125.99  18016  143
 134 Andrzej Rakoczy                Kraków               125.87   5916   47
 135 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      125.60  21226  169
 136 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 137 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.22  24418  195
 138 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.98  24622  197
 139 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.77  17718  142
 140 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.76  22581  181
 141 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 142 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 143 Agata Kuć                      Stargard             124.39  21271  171
 144 Ewelina Kister                 Warszawa             124.32  17156  138
 145 Marta Bajorek                  Warszawa             124.10  24075  194
 146 Szymon Stępień                 Bytom                123.94  17475  141
 147 Marcin Ceglarek                Kraków               123.93  24042  194
 148 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.90   7682   62
 149 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.84   6811   55
 150 Natalia Ogierman               Katowice             123.83  15726  127
 151 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 152 Ewa Madejczyk                  Katowice             123.48  14077  114
 153 Rafał Stachowski               Police               123.34  15664  127
 154 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 155 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.14  24628  200
 156 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.96  22256  181
 157 Teresa Zalewska                Racibórz             122.78  20627  168
 158 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.77   3683   30
 159 Dariusz Sowula                 Kraków               122.77  14732  120
 160 Maciej Kuć                     Stargard             122.68  15581  127
 161 Stanisław Gasik                Warszawa             122.68   6134   50
 162 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.47  16166  132
 163 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              122.31   4403   36
 164 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.08  24049  197
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.54  21877  180
 166 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.49  17738  146
 167 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 168 Tomasz Sehnal                  Warszawa             120.59  22068  183
 169 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.58   4341   36
 170 Agnieszka Matus                Milanówek            120.55  23025  191
 171 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 172 Paweł Pogorzelski              Warszawa             120.43  14451  120
 173 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.42  18424  153
 174 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.31  23821  198
 175 Maciej Perzyński               Piła                 120.30   8782   73
 176 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 177 Beata Piotrowska               Łódź                 120.08  12608  105
 178 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             119.85   6472   54
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.73  23468  196
 180 Lucyna Śniadach                Rumia                119.70  22862  191
 181 Dominik Ulejczyk               Będzin               119.64  23808  199
 182 Maria Skutela                  Warszawa             119.46  23534  197
 183 Bożena Guział                  Racibórz             119.36  19456  163
 184 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.12  14413  121
 185 Tomasz A. Praga                Białystok            119.04  10118   85
 186 Monika Siemaszko               Lipiany              119.00  15113  127
 187 Sławomir Wolski                Wrocław              118.98  23082  194
 188 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.91  12842  108
 189 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 190 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.83  11645   98
 191 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.76   3919   33
 192 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.71   9972   84
 193 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.48   5687   48
 194 Adam Janicki                   Wrocław              118.47  17889  151
 195 Jerzy Luter                    Bytom                118.47  22983  194
 196 Anita Bruska                   Gdynia               118.29  14905  126
 197 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               118.28  23183  196
 198 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 199 Bogdan Kozłowski               Białystok            117.61  12702  108
 200 Urszula Solarska               Katowice             117.57  22808  194
 201 Ireneusz Kurzok                Mikołów              117.27   6567   56
 202 Renata Andracka                Zwola                116.98  22812  195
 203 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.95  19063  163
 204 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 205 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 206 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.54  17562  152
 207 Jarosław Olek                  Warszawa             115.45  12238  106
 208 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.42  21929  190
 209 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.37  20536  178
 210 Marta Świątkowska              Wrocław              115.32  21795  189
 211 Agnieszka Dawid                Kraków               115.31   5535   48
 212 Beata Kiżewska                 Świnoujście          115.29  10953   95
 213 Robert Wagner                  Wrocław              115.26   8068   70
 214 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.25  12447  108
 215 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.99  22768  198
 216 Sylwia Łada                    Inowrocław           114.94  22414  195
 217 Anna Krynicka                  Warszawa             114.83   4019   35
 218 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 219 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.42  11785  103
 220 Marta Sztajnert                Wisła                114.31  17261  151
 221 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.21  11878  104
 222 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            113.99   7637   67
 223 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.96  21311  187
 224 Paweł Brylski                  Kraków               113.94   4102   36
 225 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.79  16500  145
 226 Krzysztof Zawadzki             Sampława             113.68  21940  193
 227 Waldemar Wypchał               Kraków               113.60  21812  192
 228 Karolina Urbańska              Poznań               113.46  22693  200
 229 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.38  17574  155
 230 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.35  21423  189
 231 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 232 Józef Burzyński                Ełk                  113.32  14958  132
 233 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.93   4630   41
 234 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 235 Konrad Pajączek                Milanówek            112.28  13249  118
 236 Marianna Kozłowska             Białystok            112.13  11998  107
 237 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 238 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     111.89  20252  181
 239 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.87   8502   76
 240 Marcin Kurowski                Racibórz             111.56  17403  156
 241 Dorota Ostrowska               Białystok            111.53  17956  161
 242 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 244 Sławomir Długosz               Ostróda              110.62  21350  193
 245 Jacek Nowak                    Szczecin             110.58   7851   71
 246 Olga Swarcewicz                Warszawa             110.55   6633   60
 247 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 249 Beata Jagielska                Police               110.26  11136  101
 250 Joanna Brychcy                 Katowice             109.85  21860  199
 251 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.58   7890   72
 253 Grzegorz Bajer                 Łódź                 109.00   5777   53
 254 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 255 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 256 Zofia Górka                    Łęczna               108.02   5185   48
 257 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.83   3774   35
 258 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.38   9986   93
 259 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.34   7621   71
 260 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.16  10180   95
 261 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.96   5134   48
 262 Agnieszka Antos                Racibórz             106.80   5340   50
 263 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.31   3827   36
 264 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.20  19010  179
 265 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 266 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 267 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 268 Wanda Grabiec                  Tarnów               104.20  19382  186
 269 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             104.15  10311   99
 270 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 271 Klara Wigier                   Milanówek            103.67   3110   30
 272 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.79  19016  185
 273 Karolina Mak                   Wrocław              102.78   9970   97
 274 Piotr Kozak                    Racibórz             102.68   6674   65
 275 Bartosz Bartczak               Poznań               102.59  20312  198
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.96  20290  199
 277 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.61  15444  152
 278 Lidia Żywna                    Gdynia               101.56   9547   94
 279 Alicja Tuz                     Kielce               100.59   3420   34
 280 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.98   8198   82
 281 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.92  11691  117
 282 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.95   8015   81
 283 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.16   8147   83
 285 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   97.86   7927   81
 286 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.71  17100  175
 287 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.29  19360  199
 288 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 289 Marta Majewska                 Wadowice              96.34   8189   85
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 291 Teresa Balewska                Reda                  96.04  19208  200
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 293 Michał Głąb                    Zabrze                94.67   6816   72
 294 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 295 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             94.45  13128  139
 296 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 297 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 298 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 299 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             91.58   4121   45
 300 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 301 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 302 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.73   4935   55
 303 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 304 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.31   9184  104
 305 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.28  16774  190
 306 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 307 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             87.86   5184   59
 308 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 309 Ewa Tymińska                   Gdańsk                83.56   2841   34
 310 Dawid Węgrzyński               Zabrze                82.62   5701   69
 311 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 312 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 314 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      75.85   4096   54
 315 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 316 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              75.37   2261   30
 317 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 318 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 319 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 320 Mirosław Dejna                 Sampława              69.80   3420   49
 321 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             67.84   3053   45
 322 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 323 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.91   2208   33




Poczekalnia na dzień 09-04-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grażyna Smereka                Racibórz             102.86   2983   29
   2 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   3 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   4 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   5 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   6 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.92   3274   26
   8 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.73   2801   26
   9 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.04   3576   25
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
  12 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  13 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  14 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  15 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  16 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  18 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  19 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  20 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  21 Andrzej Kowalski               Gdańsk               139.21   3341   24
  22 Jakub Nalepa                   Gliwice              134.88   3237   24
  23 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.17   3196   24
  24 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  25 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  26 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  27 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  28 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  29 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               124.08   2978   24
  30 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  31 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  32 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  33 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  34 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.96   2855   24
  35 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  36 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  37 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  38 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  39 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  40 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  41 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  42 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  43 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  44 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  45 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.58   2534   24
  46 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  47 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  48 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  49 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  50 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  51 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  52 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  53 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             89.75   2154   24
  54 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  55 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  56 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  57 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  58 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  59 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  60 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  61 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  62 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  63 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  64 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  65 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  66 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  67 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  68 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  69 Beata Pasternak                Kraków                70.00   1540   22
  70 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  71 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  72 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  73 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  74 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  75 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  76 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  77 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 124.74   2370   19
  78 Grażyna Chłopek                Jaworzno             116.42   2212   19
  79 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  80 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     105.53   2005   19
  81 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  82 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  83 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      82.89   1492   18
  84 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  85 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.06   1684   17
  86 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  87 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  88 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  89 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  90 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  91 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  92 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  93 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  94 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  95 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  96 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  97 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  98 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  99 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.17   1622   12
 100 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
 101 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
 102 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
 103 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 104 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
 105 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 106 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 107 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 108 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 109 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 110 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 111 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 112 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 113 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 114 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 115 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 116 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 117 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 118 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 119 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 120 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 121 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 122 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 123 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 124 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 125 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 126 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 127 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 128 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 129 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 130 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 131 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 132 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 133 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 134 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 135 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 136 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 137 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 138 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 139 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 140 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 141 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 142 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 143 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 144 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 145 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 146 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 147 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 148 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 149 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 150 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 151 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 152 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 153 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 154 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 155 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 156 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 157 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 158 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 159 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 160 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 161 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 162 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 163 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 164 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 165 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 166 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 167 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 168 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 169 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 170 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 171 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 172 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 173 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 174 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 175 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 176 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 177 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 178 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 179 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 180 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 181 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 182 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 183 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 184 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 185 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 186 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 187 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 188 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 189 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 190 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 191 Aleksandra Maliszewska         Będzin                67.27    740   11
 192 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 193 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 194 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 195 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 196 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 197 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 198 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 199 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 200 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 201 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 202 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 203 Bernadeta Zapała               Jaworzno              89.60    896   10
 204 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 205 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 206 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 207 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 208 Tomasz Łapka                   Opole                124.62    997    8
 209 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 210 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 211 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 212 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 213 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 214 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 215 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 216 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 217 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 218 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.71    817    7
 219 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 220 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 221 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 222 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 223 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 224 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 225 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 226 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 227 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 228 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 229 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 230 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 231 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 232 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 233 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 234 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 235 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 236 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 237 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 238 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 239 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 240 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 241 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 242 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 243 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 244 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 245 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 246 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 247 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 248 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 249 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 250 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 251 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 252 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 253 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 254 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 255 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 256 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 257 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 258 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 259 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 260 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 261 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 262 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 263 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 264 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 265 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 266 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 267 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 268 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 269 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 270 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 271 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 272 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 273 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 274 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 275 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 276 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 277 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 278 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 279 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie