Poznań25
sierpnia
Poznań 25-26 sierpnia VII Mistrzostwa PoznaniaGrand Prix 2018
Jaworzno 1
września
Jaworzno 1- 2 września XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Konojady 8
września
Konojady 8- 9 września VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”Mistrzostwa Regionów 2018
Jakub Zaryński znów wygrywa01 - 02 września 2018 — XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleJaworzno, 01 - 02 września 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Jakub Zaryński znów wygrywaTrzynastego wszystko zdarzyć się może.
Trzynastego świat w różowym kolorze.
Trzynastego nie smucą mnie łzy.
Trzynastego piękniejsze mam sny…


Już po raz trzynasty gościnne Jaworzno zaprosiło scrabblistów na ogólnopolskie mistrzostwa tego miasta. Tym razem 69 graczek i graczy marzyło śniąc, czy też śniło marząc o zwycięstwie i o tym żeby nie ronić łez. Turniej tradycyjnie już rozgrywany był w przestronnej hali sportowej MCKiS Jaworzno. Tu zawodnicy mieli dla siebie baaardzo dużo miejsca. Oprócz rywalizacji o zwycięstwo w turnieju czterech graczy: Mariusz Wrześniewski, Kacper Zegadło, Mikołaj Cieplik i Bartosz Morawski walczyło o tytuł Mistrza Regionu Południe, który dawał przepustkę do finału Mistrzostw Polski w scrabble. Dzięki licznemu gronu sponsorów na uczestników czekało wiele konkursów i losowań nagród w przerwach pomiędzy rundami. Organizatorzy zadbali także o coś dla ciała: przez cały czas można było coś przekąsić czy to kanapki, czy też słodkości, czy też owoce. Natomiast po zakończeniu pierwszego dnia rozgrywek zaprosili na smakowite PIECZONE.

A jak przebiegała scrabblowa rywalizacja? Po pierwszym dniu rozgrywek tylko Jakub Zaryński miał komplet zwycięstw. Drugi dzień rozpoczął jednak od porażki i na trzy kolejki stracił prowadzenie, na rzecz Bartosza Morawskiego. Na kolejkę przed końcem miał co prawda jeden duży punkt przewagi nad Bartkiem, ale mniej małych punktów, a to znaczyło, że aby marzyć o końcowym zwycięstwie musiał wygrać ostatnią partię. I tak też się stało, zrewanżował się Bartkowi za porażkę w ósmej rundzie i dzięki temu wygrał cały turniej. Bartek musiał zadowolić się trzecim miejscem. Na drugim miejscu uplasował się będący ostatnio w świetnej formie Mikołaj Cieplik i dzięki temu on też mógł spojrzeć na świat przez „różową szybkę” święcąc tryumf w cyklu turniejów o Mistrzostwo Regionu Południe. Pierwsza trójka otrzymała okazałe puchary i nagrody pieniężne, a pierwsza dziesiątka pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki i książki. Nagród wystarczyło dla wszystkich. Dodatkowo w konkursach na najdroższe ruchy w poszczególnych rundach na kolejne litery: J A W O RiZ N O M C K I S zostały wyróżnione następujące osoby: Staszek Rydzik, Mikołaj Cieplik, Marta Majewska, Teresa Zaleska, Piotr Potoczek, Patrycja Skibska, Łukasz Sornek, Bartosz Morawski, Mariusz Wrześniewski, Kamil Górka x2, Maria Skutela. Patrycja Skibska została dodatkowo nagrodzona za najdroższy ruch turnieju: NISZCZEĆ za 185 pkt. Laureatami w pozostałych kategoriach zostali: najlepszy senior (55+) – Andrzej Rechowicz, najlepszy junior – Szymon Stępień, najlepsza jaworznianka – Karolina Szubska, najlepszy jaworznianin – Arek Łydka, najstarsza uczestniczka – Lidia Szpakowska, najmłodszy uczestnik – Szymon Sztajnert. Nagrody i pamiątkowe statuetki wręczał przedstawiciel organizatorów turnieju zastępca dyrektora MCKiS ds. sportu – pan Dariusz Chrapek.

Na koniec tradycyjne podziękowania należą się organizatorom turnieju w Jaworznie, dzięki którym mogliśmy wziąć udział w jednym z największych i najlepiej zorganizowanych turniejów scrabble w Polsce, a byli to: Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, Klub „Podłęże”, Polska Federacja Scrabble, Urząd Miasta Jaworzna- Wydział Edukacji, Kultury i Sportu. Sponsorami byli: Pełna Micha, Cukiernia Puchatek, Via Sport, Auto Serwis PITER, Malutki Misie.pl, Winosera, Grafin, Dawid Niemiec, AVONmANIA-Anna Haraf Jaworzno

Szczególne podziękowania dla ekipy która włożyła szczególnie dużo pracy w to, żebyśmy mile wspominali ten turniej: Anety Szczyrzycy, Gabrieli Bochenek-Gałeckiej, Bernadety Zapały i pani Bożenki, która może była mniej widoczna, ale jej wkład w turniejowe menu – nieoceniony. Dziękujemy i do zobaczenia za rok

P.S. Szkoda, że nie było trzynastu rund, może za rok na trzynastolecie?
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble
XI Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble
X Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble


Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta
Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHala Sportowa MCKiS Jaworzno
dzielnica: Osiedle Stałe, ul. Inwalidów Wojennych 18, 43-600 Jaworzno (lokalizacja przy trasie nr 79; miejsca parkingowe pod Halą, w pobliżu Kryta Pływalnia, MC Donald, Carrefour, bankomat, Restauracja Biały Talerzyk, Hotel Dalia, Restauracja Mega Pizza)
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 1 września (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa (po drugiej rundzie)
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 2 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdJaworzno w województwie śląskim (mapka):

DOJAZD samochodem:
200 km z Wrocławia(autostradą A4 na Kraków przez Katowice).
20 km z Katowic(autostrada A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, kolejny zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion House na rondzie w prawo na Jaworzno/Kraków 79).
55 km z Krakowa (dojazd minibusami lub pociągiem z dworca, samochodem: autostradą A4 w kierunku Katowice/Wrocław, zjazd na Jaworzno).
100 km z Raciborza ( dojazd samochodem: trasa 919/ A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion na rondzie w prawo).
200 km z Wrocławia, 20 km z Katowic (dojazd samochodem: autostradą A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion House na rondzie w prawo). 300 km z Warszawy(trasa E67/E75/S1/zjazd na Sosnowiec/Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House)
00 km z Poznania przez Łódź/Częstochowę (trasa 433/A2/E30/E75/S1/zjazd Sosnowiec/ Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House).

DOJAZD środkami komunikacji miejskiej:
z Katowic z Al. Roździeńskiego autobusem J,A,E (PKM Jaworzno) lub minibusem/ 40 minut;
z Krakowa minibusem (np.INTER)/ 1 godzina
z Chrzanowa autobusem A,319 (PKM Jaworzno)/ 40 minut
z Sosnowca przystanek autobusowy: dworzec PKP- autobusem "S" (PKM Jaworzno)/ 30 minut z Katowic z Al. Roździeńskiego autobusem J,A,E (PKM Jaworzno) lub minibusem/ 40 minut

Podróż pociągiem:
I opcja: pociągiem do dworca PKP w Katowicach -> później z Al. Roździeńskiego autobusem J,A lub E do Jaworzna (przystanek docelowy: Jaworzno/ Osiedle Stałe);
II opcja: pociągiem do dworca PKP Jaworzno Szczakowa -> później autobusem 304 do Centrum Jaworzna na przystanek: Urząd Miejski -> następnie przejść na drugą stronę i drugim autobusem /A,E,J,S,303,313,319,350,370/ do dzielnicy: Os.Stałe;
III opcja: pociągiem do dworca PKP Jaworzno Szczakowa -> później autobusem 307 na przystanek Urząd Skarbowy albo Leopold -> następnie przejść na drugą stronę i drugim autobusem /A,E,J,S,303,313,319,350/ do dzielnicy: Os.Stałe.

Hala znajduje się w dzielnicy Osiedle Stałe w Jaworznie, przy głównej trasie nr 79, na przeciwko Restauracji Mc Donald (po drugiej stronie ulicy), za salonem samochodowym Renault.
(mapka)
WyżywienieUwaga! Zapisy na obiad do czwartku (30 sierpnia) do godz. 24.00 – wybór zestawów w formularzu zgłoszeniowym.

Obiad dwudaniowy (+napój) podany w miejscu rozgrywek w sobotę (1 września), godz.15.00/ cena 15 zł:
Zupa:
1) Pomidorowa
2) Żurek
Danie główne:
1) Kotlet de volaille, ziemniaki, surówka.
2) Pierogi z jagodami.

Podczas trwania turnieju zapewniamy poczęstunek gratis na sali lustrzanej (I piętro): kawę, herbatę, kanapki, ciastka.
NoclegiGreyhouse — Pokoje Gościnne i Pracownicze / ul. Energetyków 12, tel. 792-644-227; (1 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Osiedle Awaryjne)
Hostel pracowniczy DomEl3 — ul. Energetyków 9A, tel. 32 / 745 11 79; (1 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Osiedle Awaryjne)
Hotel Brojan — ul. Ignacego Paderewskiego 43, tel. 32/752-11-11; +48 501 087 122; (4 km od miejsca rozgrywek / dzielnica Pechnik)
Hotel Dalia — ul. Grunwaldzka 285, tel. (32) 752-57-57, tel. / fax (32) 752-56-76; (450 metrów od miejsca rozgrywek / dzielnica: Osiedle Stałe)
Hotel Pańska Góra — ul. Krakowska 1, tel./fax +48 32/6-150-150; tel. +48 660 677 677; (6 km od miejsca rozgrywek / Centrum /Rogatka)
Hotel Aqua — ul. Kapitana Karola Pniaka 2, tel. (+48 32) 623-62-522; (7 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Pieczyska)
Hotele A4 Kępnica i Zastawie przy Autostradzie A4 (362 km) / 43-607 Jaworzno, Kępnica: tel. 32/ 782-02-23; Zastawie: tel. 32/ 782-02-20; (20 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Jeleń/Byczyna)
Gościniec Wodnik nad Zalewem Sosina / OWR „Sosina”, ul. Bukowska 10, Tel: 32/4420888, (8 km od miejsca rozgrywek / Zalew Sosina, dzielnica: Pieczyska/Szczakowa)
Domki nad Zalewem Sosina- OWR „Sosina", ul. Bukowska. Tel. kont.do zarządcy: 608-406-092; (9 km od miejsca rozgrywek /Zalew Sosina, dzielnica: Pieczyska/Szczakowa)
NagrodyI miejsce — puchar + nagroda pieniężna 500 zł
II miejsce — puchar + nagroda pieniężna 400 zł
III miejsce — puchar + nagroda pieniężna 300 zł
IV miejsce — nagroda pieniężna 100 zł
I-X miejsce: medale + nagrody rzeczowe

Statuetki i nagrody specjalne Mistrzostw:
— za najdroższy ruch
— dla najlepszego debiutanta
— dla najlepszego juniora (młodzież szkolna do szkoły średniej włącznie)
— dla najlepszego seniora (powyżej 55 lat)
— dla najlepszej jaworznianki
— dla najlepszego jaworznianina
— dla najmłodszego uczestnika
— dla najstarszego uczestnika

Nagrody rzeczowe dla kolejnych najlepszych graczy wg kolejności zdobytych miejsc (do wyczerpania nagród).
Dodatkowe atrakcje> WIECZORNE PIECZONE nad Zalewem Sosina (składka 15 zł) – 1.09.2018 r. godz. 20.30 — OWR „Sosina", ul. Bukowska 12 km od miejsca rozgrywek — Zapisy na pieczone do czwartku (30 sierpnia) do godz. 24.00
> Strefa Relaksu (masaże relaksacyjne dla graczy w przerwach pomiędzy rundami)
> Loteria fantowa
> Konkursy towarzyszące turniejowi / będą ogłoszone w pierwszym dniu rozgrywek
> Nagroda specjalna dla trzynastego gracza w końcowej klasyfikacji turnieju
> Nagroda specjalna rzeczowa: wybrana w drodze losowania po zakończonym turnieju.
> Nagrody niespodzianki dla 3 najlepszych kobiet na turnieju
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie

Klub „Podłęże” — 883-327-143;
swietlica.podleze@mckis.jaw.pl
kontakt: instruktor: Aneta Szczyrzyca, 508-217-271,
aneta.szczyrzyca@interia.pl

Polska Federacja Scrabble w Warszawie

Urząd Miasta Jaworzna- Wydział Edukacji, Kultury i Sportu

Sponsorzy

AVONmANIA – Anna Haraf Jaworzno


Wyniki turnieju XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jakub           Zaryński             Świnoujście            143.92     11.0     4863     2238      459
  2 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             140.33     10.0     4882     2067      607
  3 Bartosz         Morawski             Wrocław                164.42      9.0     5109     1962      668
  4 Kacper          Zegadło              Warszawa               151.10      9.0     4817     1948      647
  5 Grzegorz        Łukasik              Konojady               146.31      9.0     4688     1960      304
  6 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               135.34      9.0     4481     1907      677
  7 Kamil           Górka                Kraków                 154.12      8.0     4918     1797      405
  8 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               142.51      8.0     4820     1731      587
  9 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            142.32      8.0     4752     1820      275
 10 Piotr           Broda                Sandomierz             136.22      8.0     4712     1772      535
 11 Irena           Sołdan               Warszawa               136.52      8.0     4653     1608      459
 12 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              130.31      8.0     4567     1698      260
 13 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.66      7.0     4869     1623      457
 14 Maciej          Rzychoń              Katowice               144.09      7.0     4788     1745      403
 15 Andrzej         Rechowicz            Katowice               134.16      7.0     4735     1624       59
 16 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 149.21      7.0     4718     1729      122
 17 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               130.93      7.0     4647     1686      303
 18 Ewa             Radzikowska          Gliwice                130.04      7.0     4592     1641       64
 19 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              128.28      7.0     4562     1660      380
 20 Tomasz          Sehnal               Warszawa               124.27      7.0     4550     1701      245
 21 Robert          Kamiński             Warszawa               131.25      7.0     4443     1611      -88
 22 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                120.84      7.0     4426     1642      210
 23 Renata          Andracka             Zwola                  121.97      7.0     4410     1532      207
 24 Dariusz         Sowula               Kraków                 125.12      7.0     4369     1663       61
 25 Maria           Skutela              Warszawa               118.19      7.0     4239     1541      -10
 26 Joanna          Ostrowska            Warszawa               122.44      6.5     4347     1580      -68
 27 Konrad          Sowula               Kraków                 132.82      6.0     4780     1624      333
 28 Artur           Irzyk                Strzyżów               145.53      6.0     4763     1538      510
 29 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.88      6.0     4697     1415      468
 30 Szymon          Stępień              Bytom                  125.80      6.0     4536     1522      279
 31 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       119.06      6.0     4519     1379      151
 32 Katarzyna       Polak                Warszawa               139.59      6.0     4408     1515       47
 33 Marta           Bajorek              Warszawa               127.47      6.0     4402     1498       83
 34 Joanna          Brychcy              Katowice               112.31      6.0     4390     1390     -101
 35 Bożena          Guział               Racibórz               117.50      6.0     4357     1410      -25
 36 Teresa          Zalewska             Racibórz               116.50      6.0     4330     1496      -18
 37 Marta           Sztajnert            Wisła                  113.76      6.0     4236     1474     -126
 38 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               114.26      6.0     4139     1497     -230
 39 Katarzyna       Kowalska             Katowice               120.85      6.0     4062     1496     -301
 40 Waldemar        Wypchał              Kraków                 114.83      5.5     4233     1407     -120
 41 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             149.94      5.0     4736     1489      232
 42 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 120.48      5.0     4521     1348     -125
 43 Jerzy           Luter                Bytom                  123.04      5.0     4462     1464      -28
 44 Ewa             Dunikowska           Kraków                 116.31      5.0     4261     1287      242
 45 Zofia           Górka                Łęczna                 105.60      5.0     4207     1338       10
 46 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              140.07      5.0     4158     1324      347
 47 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      5.0     4118     1476     -166
 48 Marcin          Kurowski             Racibórz               113.59      5.0     4104     1369     -577
 49 Sylwia          Bagińska-Worwa       Dąbrowa Górnicza       100.00      5.0     3889     1208     -201
 50 Patrycja        Skibska              Warszawa               110.53      4.5     4546     1273      156
 51 Bartosz         Bartczak             Poznań                 111.33      4.5     4518     1383      -53
 52 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               118.33      4.5     3916     1223     -424
 53 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.5     3699     1229     -994
 54 Grażyna         Chłopek              Jaworzno               106.91      4.5     3694     1154     -430
 55 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.77      4.0     4343     1284     -164
 56 Patrycja        Kuśnierczyk          Jaworzno               100.00      4.0     3965     1066     -315
 57 Marta           Jamrozy              Dąbrowa Górnicza       106.30      4.0     3790     1138     -321
 58 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      4.0     3497     1068     -465
 59 Piotr           Haraf                Jaworzno               100.00      4.0     3161     1096     -938
 60 Łukasz          Sornek               Mikołów                132.52      4.0     2690      911      147
 61 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              113.10      3.5     4095     1139     -522
 62 Leszek          Kilian               Jaworzno               105.33      3.0     3863     1113     -602
 63 Marta           Majewska             Wadowice               100.17      3.0     2391      787     -173
 64 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               102.79      3.0     1709      575      174
 65 Anna            Demczyszyn           Bystra                 115.90      2.0     2536      661      -93
 66 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       115.59      2.0     2375      688     -372
 67 Szymon          Sztajnert            Wisła                  100.00      1.5     3437      738     -854
 68 Marcin          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      1.0     1818      526     -851
 69 Jakub           Dworczyk             Będzin                 100.00      0.5     2971      632    -1218
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble



	Bartosz Morawski 164.42 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Matus                 121.77 +  427: 362  172
    2    16 Grzegorz       Łukasik               146.31 -  265: 420   96
    3    17 Ireneusz       Kurzok                120.84 +  403: 276  171
    4    13 Szymon         Dąbrowski             135.34 +  425: 401  185
    5     6 Dariusz        Putoń                 142.32 +  467: 305  192
    6     3 Łukasz         Bobowski              149.94 +  507: 452  200
    7     3 Dariusz        Sowula                125.12 +  453: 334  175
    8     1 Jakub          Zaryński              143.92 +  431: 371  194
    9     1 Maciej         Rzychoń               144.09 +  510: 378  194
   10     1 Mikołaj        Cieplik               140.33 -  385: 505   90
   11     3 Mariusz        Wrześniewski          149.21 +  505: 285  199
   12     1 Jakub          Zaryński              143.92 -  331: 352   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1962  / 12 163.50




	Kamil Górka 154.12 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Kowalska              120.85 +  410: 349  171
    2     4 Piotr          Broda                 136.22 +  433: 394  186
    3     8 Karolina       Szubska               100.00 -  254: 448   50
    4    12 Małgorzata     Deszczyńska           142.51 +  429: 354  193
    5     5 Stanisław      Rydzik                150.66 +  497: 383  201
    6     7 Konrad         Sowula                132.82 +  407: 383  183
    7     1 Jakub          Zaryński              143.92 -  375: 408   94
    8     8 Tomasz         Sehnal                124.27 +  324: 302  174
    9     5 Kacper         Zegadło               151.10 -  353: 396  101
   10     7 Mariusz        Wrześniewski          149.21 -  375: 437   99
   11    13 Ireneusz       Kurzok                120.84 +  433: 323  171
   12     7 Tomasz         Sehnal                124.27 +  628: 336  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Kacper Zegadło 151.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ireneusz       Kurzok                120.84 +  377: 325  171
    2    11 Łukasz         Bobowski              149.94 +  379: 365  200
    3     6 Jerzy          Luter                 123.04 +  420: 322  173
    4     3 Maciej         Rzychoń               144.09 -  311: 344   94
    5     7 Arkadiusz      Łydka                 130.93 +  424: 333  181
    6     5 Ewa            Radzikowska           130.04 +  355: 349  180
    7     4 Mikołaj        Cieplik               140.33 -  337: 394   90
    8     7 Dariusz        Putoń                 142.32 +  494: 331  192
    9     5 Kamil          Górka                 154.12 +  396: 353  204
   10     2 Jakub          Zaryński              143.92 -  387: 399   94
   11     6 Konrad         Sowula                132.82 +  509: 278  183
   12     3 Piotr          Broda                 136.22 +  428: 377  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1948  / 12 162.33




	Stanisław Rydzik 150.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Ulejczyk              120.48 +  421: 367  170
    2    17 Karolina       Szubska               100.00 -  382: 397   50
    3    16 Leszek         Kilian                105.33 +  459: 270  155
    4    10 Małgorzata     Szczygieł             130.31 +  454: 298  180
    5     5 Kamil          Górka                 154.12 -  383: 497  104
    6     8 Tomasz         Sehnal                124.27 -  370: 373   74
    7    15 Robert         Kamiński              131.25 +  430: 334  181
    8    11 Marta          Bajorek               127.47 +  383: 372  177
    9     7 Dariusz        Sowula                125.12 +  468: 350  175
   10     3 Szymon         Dąbrowski             135.34 -  333: 354   85
   11     7 Szymon         Stępień               125.80 +  409: 365  176
   12     4 Grzegorz       Łukasik               146.31 -  377: 435   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Łukasz Bobowski 149.94 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Skrzypczak            119.06 +  442: 374  169
    2    11 Kacper         Zegadło               151.10 -  365: 379  101
    3    15 Marta          Sztajnert             113.76 +  446: 299  164
    4    11 Marcin         Kurowski              113.59 +  501: 278  164
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          149.21 +  403: 341  199
    6     3 Bartosz        Morawski              164.42 -  452: 507  114
    7     5 Grzegorz       Łukasik               146.31 -  393: 414   96
    8    10 Jerzy          Luter                 123.04 -  314: 359   73
    9    15 Marta          Bajorek               127.47 -  366: 416   77
   10    18 Ewa            Dunikowska            116.31 +  357: 336  166
   11    14 Katarzyna      Polak                 139.59 -  330: 408   90
   12    18 Jerzy          Matyasik              125.88 -  367: 393   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Mariusz Wrześniewski 149.21 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Lidia          Szpakowska            118.33 +  447: 306  168
    2    10 Jakub          Zaryński              143.92 -  321: 423   94
    3    21 Agata          Kopta                 115.59 +  400: 347  166
    4     5 Krzysztof      Kałuża                140.07 +  361: 358  190
    5     4 Łukasz         Bobowski              149.94 -  341: 403  100
    6    10 Arkadiusz      Łydka                 130.93 +  509: 363  181
    7    11 Bartosz        Bartczak              111.33 +  532: 348  161
    8     4 Szymon         Dąbrowski             135.34 -  323: 382   85
    9     8 Jerzy          Luter                 123.04 +  420: 374  173
   10     7 Kamil          Górka                 154.12 +  437: 375  204
   11     3 Bartosz        Morawski              164.42 -  285: 505  114
   12     5 Małgorzata     Deszczyńska           142.51 -  342: 412   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Grzegorz Łukasik 146.31 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maria          Skutela               118.19 +  351: 339  168
    2    16 Bartosz        Morawski              164.42 +  420: 265  214
    3     5 Małgorzata     Deszczyńska           142.51 +  386: 374  193
    4     4 Mikołaj        Cieplik               140.33 -  376: 386   90
    5     3 Konrad         Sowula                132.82 +  433: 388  183
    6     4 Andrzej        Rechowicz             134.16 -  349: 426   84
    7     5 Łukasz         Bobowski              149.94 +  414: 393  200
    8     5 Ewa            Radzikowska           130.04 -  342: 350   80
    9    12 Tomasz         Sehnal                124.27 +  328: 298  174
   10     9 Arkadiusz      Łydka                 130.93 +  443: 421  181
   11     4 Dariusz        Putoń                 142.32 +  411: 367  192
   12     4 Stanisław      Rydzik                150.66 +  435: 377  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1960  / 12 163.33




	Artur Irzyk 145.53 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bożena         Guział                117.50 +  450: 293  168
    2     9 Andrzej        Rechowicz             134.16 +  424: 410  184
    3     4 Marcin         Kurowski              113.59 +  444: 331  164
    4     1 Jakub          Zaryński              143.92 -  345: 375   94
    5     8 Joanna         Ostrowska             122.44 +  559: 306  172
    6     2 Dariusz        Sowula                125.12 -  322: 330   75
    7     6 Jerzy          Luter                 123.04 +  440: 324  173
    8     3 Piotr          Broda                 136.22 -  336: 399   86
    9     6 Ireneusz       Kurzok                120.84 +  419: 342  171
   10     4 Dariusz        Putoń                 142.32 -  311: 410   92
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  350: 366   78
   12    11 Arkadiusz      Łydka                 130.93 -  363: 367   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Maciej Rzychoń 144.09 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Teresa         Zalewska              116.50 +  441: 274  167
    2    12 Katarzyna      Polak                 139.59 +  451: 350  190
    3     3 Szymon         Stępień               125.80 +  393: 347  176
    4     3 Kacper         Zegadło               151.10 +  344: 311  201
    5     1 Ewa            Radzikowska           130.04 +  424: 324  180
    6     1 Jakub          Zaryński              143.92 -  394: 427   94
    7     2 Andrzej        Rechowicz             134.16 +  523: 315  184
    8     2 Mikołaj        Cieplik               140.33 -  361: 366   90
    9     1 Bartosz        Morawski              164.42 -  378: 510  114
   10     5 Piotr          Broda                 136.22 -  299: 392   86
   11     9 Małgorzata     Szczygieł             130.31 -  402: 414   80
   12    10 Konrad         Sowula                132.82 +  378: 355  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Jakub Zaryński 143.92 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ewa            Dunikowska            116.31 +  384: 307  166
    2    10 Mariusz        Wrześniewski          149.21 +  423: 321  199
    3     2 Konrad         Sowula                132.82 +  419: 376  183
    4     1 Artur          Irzyk                 145.53 +  375: 345  196
    5     2 Mikołaj        Cieplik               140.33 +  420: 377  190
    6     1 Maciej         Rzychoń               144.09 +  427: 394  194
    7     1 Kamil          Górka                 154.12 +  408: 375  204
    8     1 Bartosz        Morawski              164.42 -  371: 431  114
    9     3 Andrzej        Rechowicz             134.16 +  452: 376  184
   10     2 Kacper         Zegadło               151.10 +  399: 387  201
   11     2 Małgorzata     Deszczyńska           142.51 +  433: 384  193
   12     1 Bartosz        Morawski              164.42 +  352: 331  214
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2238  / 12 186.50




	Małgorzata Deszczyńska 142.51 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Demczyszyn            115.90 +  428: 389  166
    2    15 Zofia          Górka                 105.60 +  437: 296  156
    3     5 Grzegorz       Łukasik               146.31 -  374: 386   96
    4    12 Kamil          Górka                 154.12 -  354: 429  104
    5    14 Maria          Skutela               118.19 +  470: 294  168
    6     9 Łukasz         Sornek                132.52 +  397: 349  183
    7     7 Tomasz         Sehnal                124.27 -  326: 403   74
    8    12 Karolina       Szubska               100.00 +  357: 317  150
    9    11 Bartosz        Bartczak              111.33 +  370: 302  161
   10     6 Ewa            Radzikowska           130.04 +  511: 293  180
   11     2 Jakub          Zaryński              143.92 -  384: 433   94
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          149.21 +  412: 342  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Dariusz Putoń 142.32 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agata          Kopta                 115.59 +  465: 254  166
    2     5 Tomasz         Sehnal                124.27 +  471: 305  174
    3     1 Mikołaj        Cieplik               140.33 -  435: 454   90
    4     6 Szymon         Stępień               125.80 +  337: 267  176
    5     6 Bartosz        Morawski              164.42 -  305: 467  114
    6    12 Robert         Kamiński              131.25 +  413: 388  181
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  390: 389  178
    8     7 Kacper         Zegadło               151.10 -  331: 494  101
    9    10 Sławomir       Wiśniowski            114.26 +  397: 369  164
   10     4 Artur          Irzyk                 145.53 +  410: 311  196
   11     4 Grzegorz       Łukasik               146.31 -  367: 411   96
   12     6 Andrzej        Rechowicz             134.16 +  431: 368  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1820  / 12 151.67




	Mikołaj Cieplik 140.33 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Waldemar       Wypchał               114.83 +  410: 305  165
    2     3 Łukasz         Sornek                132.52 +  403: 264  183
    3     1 Dariusz        Putoń                 142.32 +  454: 435  192
    4     4 Grzegorz       Łukasik               146.31 +  386: 376  196
    5     2 Jakub          Zaryński              143.92 -  377: 420   94
    6     6 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  444: 338  178
    7     4 Kacper         Zegadło               151.10 +  394: 337  201
    8     2 Maciej         Rzychoń               144.09 +  366: 361  194
    9     2 Ewa            Radzikowska           130.04 +  451: 414  180
   10     1 Bartosz        Morawski              164.42 +  505: 385  214
   11     1 Szymon         Dąbrowski             135.34 -  344: 363   85
   12     2 Szymon         Dąbrowski             135.34 +  348: 277  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2067  / 12 172.25




	Krzysztof Kałuża 140.07 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Wiśniowski            114.26 +  508: 330  164
    2     2 Szymon         Stępień               125.80 -  372: 386   76
    3    10 Katarzyna      Kowalska              120.85 +  507: 224  171
    4     5 Mariusz        Wrześniewski          149.21 -  358: 361   99
    5    11 Dariusz        Sowula                125.12 -  186: 430   75
    6    18 Teresa         Zalewska              116.50 +  417: 224  167
    7    18 Renata         Andracka              121.97 +  414: 290  172
    9     9 Arkadiusz      Łydka                 130.93 -  345: 371   81
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  279: 419   78
   11    15 Dominik        Ulejczyk              120.48 +  403: 365  170
   12    16 Ireneusz       Kurzok                120.84 -  369: 411   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 11 120.36




	Katarzyna Polak 139.59 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marta          Sztajnert             113.76 +  365: 287  164
    2    12 Maciej         Rzychoń               144.09 -  350: 451   94
    3    13 Jerzy          Matyasik              125.88 +  345: 318  176
    4    17 Jerzy          Luter                 123.04 -  319: 417   73
    5    22 Robert         Kamiński              131.25 -  362: 369   81
    6    22 Joanna         Brychcy               112.31 +  486: 329  162
    7    13 Konrad         Sowula                132.82 -  339: 464   83
    8    19 Zofia          Górka                 105.60 +  387: 309  156
    9    21 Waldemar       Wypchał               114.83 +  399: 363  165
   10    11 Małgorzata     Szczygieł             130.31 -  294: 312   80
   11    14 Łukasz         Bobowski              149.94 +  408: 330  200
   12    15 Robert         Kamiński              131.25 -  354: 412   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Irena Sołdan 136.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Kurowski              113.59 -  341: 355   64
    2    26 Piotr          Potoczek              113.10 +  475: 290  163
    3    14 Tomasz         Sehnal                124.27 +  365: 363  174
    4    18 Bartosz        Bartczak              111.33 -  352: 412   61
    5    16 Renata         Andracka              121.97 +  444: 361  172
    6    15 Karolina       Szubska               100.00 -  337: 391   50
    7    19 Marta          Sztajnert             113.76 +  377: 360  164
    8    15 Joanna         Ostrowska             122.44 -  297: 406   72
    9    20 Katarzyna      Kowalska              120.85 +  377: 368  171
   10    16 Sławomir       Wiśniowski            114.26 +  370: 312  164
   11    10 Arkadiusz      Łydka                 130.93 +  423: 309  181
   12     9 Joanna         Ostrowska             122.44 +  495: 267  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Piotr Broda 136.22 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Potoczek              113.10 +  469: 286  163
    2     4 Kamil          Górka                 154.12 -  394: 433  104
    3    11 Marta          Bajorek               127.47 +  401: 283  177
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  338: 349   78
    5    12 Agnieszka      Matus                 121.77 +  419: 300  172
    6    11 Małgorzata     Szczygieł             130.31 +  402: 385  180
    7     9 Karolina       Szubska               100.00 +  379: 327  150
    8     3 Artur          Irzyk                 145.53 +  399: 336  196
    9     4 Szymon         Dąbrowski             135.34 -  340: 376   85
   10     5 Maciej         Rzychoń               144.09 +  392: 299  194
   11     5 Joanna         Ostrowska             122.44 +  402: 375  172
   12     3 Kacper         Zegadło               151.10 -  377: 428  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 12 147.67




	Szymon Dąbrowski 135.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Brychcy               112.31 +  454: 357  162
    2     7 Marta          Bajorek               127.47 +  370: 325  177
    3     9 Arkadiusz      Łydka                 130.93 -  374: 401   81
    4    13 Bartosz        Morawski              164.42 -  401: 425  114
    5    13 Marta          Sztajnert             113.76 +  379: 274  164
    6    14 Katarzyna      Kowalska              120.85 +  400:   1  171
    7    12 Joanna         Ostrowska             122.44 +  351: 333  172
    8     4 Mariusz        Wrześniewski          149.21 +  382: 323  199
    9     4 Piotr          Broda                 136.22 +  376: 340  186
   10     3 Stanisław      Rydzik                150.66 +  354: 333  201
   11     1 Mikołaj        Cieplik               140.33 +  363: 344  190
   12     2 Mikołaj        Cieplik               140.33 -  277: 348   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 12 158.92




	Andrzej Rechowicz 134.16 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartosz        Bartczak              111.33 +  384: 296  161
    2     9 Artur          Irzyk                 145.53 -  410: 424   96
    3    19 Patrycja       Skibska               110.53 +  401: 395  161
    4    14 Waldemar       Wypchał               114.83 +  407: 375  165
    5     9 Karolina       Szubska               100.00 +  482: 289  150
    6     4 Grzegorz       Łukasik               146.31 +  426: 349  196
    7     2 Maciej         Rzychoń               144.09 -  315: 523   94
    8     6 Dariusz        Sowula                125.12 +  393: 371  175
    9     3 Jakub          Zaryński              143.92 -  376: 452   94
   10     8 Joanna         Ostrowska             122.44 -  323: 406   72
   11    12 Bożena         Guział                117.50 +  450: 365  168
   12     6 Dariusz        Putoń                 142.32 -  368: 431   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Konrad Sowula 132.82 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Patrycja       Skibska               110.53 +  462: 250  161
    2     6 Małgorzata     Szczygieł             130.31 +  438: 315  180
    3     2 Jakub          Zaryński              143.92 -  376: 419   94
    4     8 Agnieszka      Matus                 121.77 +  507: 318  172
    5     3 Grzegorz       Łukasik               146.31 -  388: 433   96
    6     7 Kamil          Górka                 154.12 -  383: 407  104
    7    13 Katarzyna      Polak                 139.59 +  464: 339  190
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  305: 418   78
    9    14 Robert         Kamiński              131.25 +  373: 290  181
   10    10 Jerzy          Luter                 123.04 +  451: 371  173
   11     6 Kacper         Zegadło               151.10 -  278: 509  101
   12    10 Maciej         Rzychoń               144.09 -  355: 378   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Łukasz Sornek 132.52 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grażyna        Chłopek               106.91 +  478: 254  157
    2     3 Mikołaj        Cieplik               140.33 -  264: 403   90
    3    23 Sławomir       Wiśniowski            114.26 +  396: 319  164
    4     7 Arkadiusz      Łydka                 130.93 -  366: 418   81
    5    17 Szymon         Stępień               125.80 +  383: 371  176
    6     9 Małgorzata     Deszczyńska           142.51 -  349: 397   93
    7    21 Marta          Majewska              100.17 +  454: 381  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  /  7 130.14




	Robert Kamiński 131.25 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marta          Jamrozy               106.30 +  438: 344  156
    2    14 Marcin         Kurowski              113.59 -  358: 417   64
    3    18 Teresa         Zalewska              116.50 +  398: 369  167
    4    16 Joanna         Ostrowska             122.44 -  263: 418   72
    5    22 Katarzyna      Polak                 139.59 +  369: 362  190
    6    12 Dariusz        Putoń                 142.32 -  388: 413   92
    7    15 Stanisław      Rydzik                150.66 -  334: 430  101
    8    22 Marta          Sztajnert             113.76 +  392: 385  164
    9    14 Konrad         Sowula                132.82 -  290: 373   83
   10    25 Piotr          Potoczek              113.10 +  376: 326  163
   11    16 Maciej         Skrzypczak            119.06 +  425: 340  169
   12    15 Katarzyna      Polak                 139.59 +  412: 354  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Arkadiusz Łydka 130.93 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zofia          Górka                 105.60 -  335: 353   56
    2    28 Szymon         Sztajnert             100.00 +  551:  84  150
    3     9 Szymon         Dąbrowski             135.34 +  401: 374  185
    4     7 Łukasz         Sornek                132.52 +  418: 366  183
    5     7 Kacper         Zegadło               151.10 -  333: 424  101
    6    10 Mariusz        Wrześniewski          149.21 -  363: 509   99
    7    16 Agnieszka      Matus                 121.77 +  368: 347  172
    8    14 Katarzyna      Kowalska              120.85 +  410: 313  171
    9     9 Krzysztof      Kałuża                140.07 +  371: 345  190
   10     9 Grzegorz       Łukasik               146.31 -  421: 443   96
   11    10 Irena          Sołdan                136.52 -  309: 423   87
   12    11 Artur          Irzyk                 145.53 +  367: 363  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Małgorzata Szczygieł 130.31 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Leszek         Kilian                105.33 +  405: 287  155
    2     6 Konrad         Sowula                132.82 -  315: 438   83
    3    12 Bartosz        Bartczak              111.33 +  388: 330  161
    4    10 Stanisław      Rydzik                150.66 -  298: 454  101
    5    18 Patrycja       Skibska               110.53 +  439: 414  161
    6    11 Piotr          Broda                 136.22 -  385: 402   86
    7    22 Katarzyna      Kowalska              120.85 -  270: 370   71
    8    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  523: 241  150
    9    17 Maria          Skutela               118.19 +  430: 290  168
   10    11 Katarzyna      Polak                 139.59 +  312: 294  190
   11     9 Maciej         Rzychoń               144.09 +  414: 402  194
   12     8 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  388: 385  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Ewa Radzikowska 130.04 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marta          Majewska              100.17 +  453: 287  150
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  392: 338  178
    3     7 Dariusz        Sowula                125.12 +  465: 441  175
    4     2 Karolina       Szubska               100.00 +  401: 305  150
    5     1 Maciej         Rzychoń               144.09 -  324: 424   94
    6     5 Kacper         Zegadło               151.10 -  349: 355  101
    7    10 Sławomir       Wiśniowski            114.26 +  507: 223  164
    8     5 Grzegorz       Łukasik               146.31 +  350: 342  196
    9     2 Mikołaj        Cieplik               140.33 -  414: 451   90
   10     6 Małgorzata     Deszczyńska           142.51 -  293: 511   93
   11    11 Tomasz         Sehnal                124.27 -  261: 501   74
   12    12 Szymon         Stępień               125.80 +  383: 350  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Krzysztof Sporczyk 128.28 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  397: 333  150
    2     8 Ewa            Radzikowska           130.04 -  338: 392   80
    3    25 Lidia          Szpakowska            118.33 +  379: 271  168
    4     9 Piotr          Broda                 136.22 +  349: 338  186
    5    10 Jerzy          Luter                 123.04 +  441: 305  173
    6     6 Mikołaj        Cieplik               140.33 -  338: 444   90
    7     8 Dariusz        Putoń                 142.32 -  389: 390   92
    8     9 Konrad         Sowula                132.82 +  418: 305  183
    9    13 Joanna         Ostrowska             122.44 -  343: 387   72
   10    14 Krzysztof      Kałuża                140.07 +  419: 279  190
   11     8 Artur          Irzyk                 145.53 +  366: 350  196
   12     8 Małgorzata     Szczygieł             130.31 -  385: 388   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Marta Bajorek 127.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jakub          Dworczyk              100.00 +  397: 227  150
    2     7 Szymon         Dąbrowski             135.34 -  325: 370   85
    3    11 Piotr          Broda                 136.22 -  283: 401   86
    4    19 Dominik        Ulejczyk              120.48 +  399: 389  170
    5    19 Teresa         Zalewska              116.50 +  495: 309  167
    6    17 Sławomir       Wiśniowski            114.26 -  323: 380   64
    7    14 Patrycja       Skibska               110.53 +  333: 328  161
    8    11 Stanisław      Rydzik                150.66 -  372: 383  101
    9    15 Łukasz         Bobowski              149.94 +  416: 366  200
   10    13 Szymon         Stępień               125.80 -  312: 412   76
   11    21 Waldemar       Wypchał               114.83 -  340: 369   65
   12    20 Jerzy          Luter                 123.04 +  407: 385  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Jerzy Matyasik 125.88 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Haraf                 100.00 +  527: 218  150
    2     1 Dariusz        Sowula                125.12 -  289: 334   75
    3    13 Katarzyna      Polak                 139.59 -  318: 345   90
    4    21 Marta          Sztajnert             113.76 -  295: 442   64
    5    27 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  491: 302  150
    6    20 Agnieszka      Matus                 121.77 -  348: 464   72
    7    23 Ireneusz       Kurzok                120.84 -  338: 427   71
    8    26 Marcin         Kurowski              113.59 +  563: 253  164
    9    22 Zofia          Górka                 105.60 +  398: 369  156
   10    19 Teresa         Zalewska              116.50 -  254: 426   67
   11    22 Marta          Jamrozy               106.30 +  483: 282  156
   12    18 Łukasz         Bobowski              149.94 +  393: 367  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Szymon Stępień 125.80 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  416: 327  150
    2     2 Krzysztof      Kałuża                140.07 +  386: 372  190
    3     3 Maciej         Rzychoń               144.09 -  347: 393   94
    4     6 Dariusz        Putoń                 142.32 -  267: 337   92
    5    17 Łukasz         Sornek                132.52 -  371: 383   83
    6    25 Piotr          Potoczek              113.10 +  403: 330  163
    7    17 Dominik        Ulejczyk              120.48 -  365: 395   70
    8    21 Leszek         Kilian                105.33 +  437: 243  155
    9    19 Teresa         Zalewska              116.50 +  417: 373  167
   10    13 Marta          Bajorek               127.47 +  412: 312  177
   11     7 Stanisław      Rydzik                150.66 -  365: 409  101
   12    12 Ewa            Radzikowska           130.04 -  350: 383   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Dariusz Sowula 125.12 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  419: 359  150
    2     1 Jerzy          Matyasik              125.88 +  334: 289  176
    3     7 Ewa            Radzikowska           130.04 -  441: 465   80
    4    15 Renata         Andracka              121.97 +  381: 343  172
    5    11 Krzysztof      Kałuża                140.07 +  430: 186  190
    6     2 Artur          Irzyk                 145.53 +  330: 322  196
    7     3 Bartosz        Morawski              164.42 -  334: 453  114
    8     6 Andrzej        Rechowicz             134.16 -  371: 393   84
    9     7 Stanisław      Rydzik                150.66 -  350: 468  101
   10    15 Tomasz         Sehnal                124.27 -  293: 448   74
   11    19 Sławomir       Wiśniowski            114.26 +  381: 287  164
   12    13 Joanna         Brychcy               112.31 +  305: 295  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Tomasz Sehnal 124.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  407: 236  150
    2     5 Dariusz        Putoń                 142.32 -  305: 471   92
    3    14 Irena          Sołdan                136.52 -  363: 365   87
    4    25 Leszek         Kilian                105.33 +  383: 342  155
    5    20 Marcin         Kurowski              113.59 +  431: 361  164
    6     8 Stanisław      Rydzik                150.66 +  373: 370  201
    7     7 Małgorzata     Deszczyńska           142.51 +  403: 326  193
    8     8 Kamil          Górka                 154.12 -  302: 324  104
    9    12 Grzegorz       Łukasik               146.31 -  298: 328   96
   10    15 Dariusz        Sowula                125.12 +  448: 293  175
   11    11 Ewa            Radzikowska           130.04 +  501: 261  180
   12     7 Kamil          Górka                 154.12 -  336: 628  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Jerzy Luter 123.04 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Szymon         Sztajnert             100.00 +  440: 256  150
    2    13 Renata         Andracka              121.97 +  422: 372  172
    3     6 Kacper         Zegadło               151.10 -  322: 420  101
    4    17 Katarzyna      Polak                 139.59 +  417: 319  190
    5    10 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  305: 441   78
    6    16 Andrzej        Klich                 100.00 +  393: 296  150
    7     6 Artur          Irzyk                 145.53 -  324: 440   96
    8    10 Łukasz         Bobowski              149.94 +  359: 314  200
    9     8 Mariusz        Wrześniewski          149.21 -  374: 420   99
   10    10 Konrad         Sowula                132.82 -  371: 451   83
   11    18 Maria          Skutela               118.19 -  350: 354   68
   12    20 Marta          Bajorek               127.47 -  385: 407   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Joanna Ostrowska 122.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Karolina       Szubska               100.00 -  304: 335   50
    2    19 Maciej         Skrzypczak            119.06 +  358: 357  169
    3    20 Ewa            Dunikowska            116.31 +  405: 308  166
    4    16 Robert         Kamiński              131.25 +  418: 263  181
    5     8 Artur          Irzyk                 145.53 -  306: 559   96
    6    13 Bartosz        Bartczak              111.33 =  382: 382  111
    7    12 Szymon         Dąbrowski             135.34 -  333: 351   85
    8    15 Irena          Sołdan                136.52 +  406: 297  187
    9    13 Krzysztof      Sporczyk              128.28 +  387: 343  178
   10     8 Andrzej        Rechowicz             134.16 +  406: 323  184
   11     5 Piotr          Broda                 136.22 -  375: 402   86
   12     9 Irena          Sołdan                136.52 -  267: 495   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Renata Andracka 121.97 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Bernadeta      Zapała                100.00 +  357: 286  150
    2    13 Jerzy          Luter                 123.04 -  372: 422   73
    3    26 Anna           Demczyszyn            115.90 +  344: 332  166
    4    15 Dariusz        Sowula                125.12 -  343: 381   75
    5    16 Irena          Sołdan                136.52 -  361: 444   87
    6    28 Maciej         Skrzypczak            119.06 +  412: 271  169
    7    18 Krzysztof      Kałuża                140.07 -  290: 414   90
    8    18 Joanna         Brychcy               112.31 +  417: 310  162
    9    16 Dominik        Ulejczyk              120.48 -  367: 381   70
   10    23 Patrycja       Skibska               110.53 +  408: 329  161
   11    20 Bartosz        Bartczak              111.33 +  385: 340  161
   12    14 Bożena         Guział                117.50 +  354: 293  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Agnieszka Matus 121.77 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              164.42 -  362: 427  114
    2    21 Bożena         Guział                117.50 +  394: 380  168
    3    22 Zofia          Górka                 105.60 +  371: 343  156
    4     8 Konrad         Sowula                132.82 -  318: 507   83
    5    12 Piotr          Broda                 136.22 -  300: 419   86
    6    20 Jerzy          Matyasik              125.88 +  464: 348  176
    7    16 Arkadiusz      Łydka                 130.93 -  347: 368   81
    8    20 Teresa         Zalewska              116.50 -  323: 351   67
    9    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  517: 204  150
   10    20 Maria          Skutela               118.19 -  349: 379   68
   11    23 Katarzyna      Kowalska              120.85 -  349: 393   71
   12    25 Marcin         Kurowski              113.59 -  249: 388   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Katarzyna Kowalska 120.85 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 154.12 -  349: 410  104
    2    24 Marta          Majewska              100.17 +  374: 272  150
    3    10 Krzysztof      Kałuża                140.07 -  224: 507   90
    4    27 Marta          Jamrozy               106.30 +  433: 258  156
    5    21 Bożena         Guział                117.50 +  409: 321  168
    6    14 Szymon         Dąbrowski             135.34 -    1: 400   85
    7    22 Małgorzata     Szczygieł             130.31 +  370: 270  180
    8    14 Arkadiusz      Łydka                 130.93 -  313: 410   81
    9    20 Irena          Sołdan                136.52 -  368: 377   87
   10    22 Joanna         Brychcy               112.31 -  356: 378   62
   11    23 Agnieszka      Matus                 121.77 +  393: 349  172
   12    24 Bartosz        Bartczak              111.33 +  472: 411  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Ireneusz Kurzok 120.84 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kacper         Zegadło               151.10 -  325: 377  101
    2    32 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  474: 238  150
    3    17 Bartosz        Morawski              164.42 -  276: 403  114
    4    24 Sławomir       Wiśniowski            114.26 -  248: 360   64
    5    31 Grażyna        Chłopek               106.91 +  499: 262  157
    6    23 Maria          Skutela               118.19 +  407: 393  168
    7    23 Jerzy          Matyasik              125.88 +  427: 338  176
    8    17 Patrycja       Skibska               110.53 +  361: 329  161
    9     6 Artur          Irzyk                 145.53 -  342: 419   96
   10    17 Bartosz        Bartczak              111.33 +  333: 295  161
   11    13 Kamil          Górka                 154.12 -  323: 433  104
   12    16 Krzysztof      Kałuża                140.07 +  411: 369  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Dominik Ulejczyk 120.48 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                150.66 -  367: 421  101
    2    20 Bartosz        Bartczak              111.33 -  280: 551   61
    3    33 Piotr          Haraf                 100.00 +  517: 205  150
    4    19 Marta          Bajorek               127.47 -  389: 399   77
    5    25 Leszek         Kilian                105.33 +  370: 349  155
    6    19 Waldemar       Wypchał               114.83 +  460: 330  165
    7    17 Szymon         Stępień               125.80 +  395: 365  176
    8    13 Sławomir       Wiśniowski            114.26 -  290: 467   64
    9    16 Renata         Andracka              121.97 +  381: 367  172
   10    12 Bożena         Guział                117.50 -  350: 368   68
   11    15 Krzysztof      Kałuża                140.07 -  365: 403   90
   12    19 Maciej         Skrzypczak            119.06 -  357: 421   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Maciej Skrzypczak 119.06 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Bobowski              149.94 -  374: 442  100
    2    19 Joanna         Ostrowska             122.44 -  357: 358   72
    3    28 Piotr          Potoczek              113.10 +  421: 333  163
    4    20 Agata          Kopta                 115.59 -  369: 426   66
    5    26 Marta          Majewska              100.17 -  354: 393   50
    6    28 Renata         Andracka              121.97 -  271: 412   72
    7    32 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  430: 311  150
    8    27 Bernadeta      Zapała                100.00 +  378: 225  150
    9    24 Leszek         Kilian                105.33 +  423: 334  155
   10    21 Karolina       Szubska               100.00 +  381: 352  150
   11    16 Robert         Kamiński              131.25 -  340: 425   81
   12    19 Dominik        Ulejczyk              120.48 +  421: 357  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Lidia Szpakowska 118.33 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Wrześniewski          149.21 -  306: 447   99
    2    34 Piotr          Haraf                 100.00 +  317: 203  150
    3    25 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  271: 379   78
    4    28 Teresa         Zalewska              116.50 -  326: 411   67
    5    30 Marta          Jamrozy               106.30 +  288: 270  156
    6    27 Bożena         Guział                117.50 -  277: 469   68
    7    29 Waldemar       Wypchał               114.83 =  352: 352  115
    8    25 Maria          Skutela               118.19 -  318: 398   68
    9    28 Marta          Sztajnert             113.76 -  376: 420   64
   10    30 Monika         Szczyrzyca            102.79 +  404: 379  153
   11    27 Karolina       Szubska               100.00 -  309: 320   50
   12    30 Leszek         Kilian                105.33 +  372: 292  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Maria Skutela 118.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Łukasik               146.31 -  339: 351   96
    2    27 Teresa         Zalewska              116.50 -  312: 408   67
    3    32 Jakub          Dworczyk              100.00 +  395: 199  150
    4    29 Bernadeta      Zapała                100.00 +  389: 359  150
    5    14 Małgorzata     Deszczyńska           142.51 -  294: 470   93
    6    23 Ireneusz       Kurzok                120.84 -  393: 407   71
    7    27 Marta          Jamrozy               106.30 +  363: 291  156
    8    25 Lidia          Szpakowska            118.33 +  398: 318  168
    9    17 Małgorzata     Szczygieł             130.31 -  290: 430   80
   10    20 Agnieszka      Matus                 121.77 +  379: 349  172
   11    18 Jerzy          Luter                 123.04 +  354: 350  173
   12    17 Waldemar       Wypchał               114.83 +  333: 317  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Bożena Guział 117.50 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Artur          Irzyk                 145.53 -  293: 450   96
    2    21 Agnieszka      Matus                 121.77 -  380: 394   72
    3    30 Marta          Majewska              100.17 +  337: 330  150
    4    30 Anna           Demczyszyn            115.90 +  447: 366  166
    5    21 Katarzyna      Kowalska              120.85 -  321: 409   71
    6    27 Lidia          Szpakowska            118.33 +  469: 277  168
    7    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  410: 237  150
    8    16 Bartosz        Bartczak              111.33 -  343: 443   61
    9    18 Karolina       Szubska               100.00 +  331: 322  150
   10    12 Dominik        Ulejczyk              120.48 +  368: 350  170
   11    12 Andrzej        Rechowicz             134.16 -  365: 450   84
   12    14 Renata         Andracka              121.97 -  293: 354   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Teresa Zalewska 116.50 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Rzychoń               144.09 -  274: 441   94
    2    27 Maria          Skutela               118.19 +  408: 312  168
    3    18 Robert         Kamiński              131.25 -  369: 398   81
    4    28 Lidia          Szpakowska            118.33 +  411: 326  168
    5    19 Marta          Bajorek               127.47 -  309: 495   77
    6    18 Krzysztof      Kałuża                140.07 -  224: 417   90
    7    28 Agata          Kopta                 115.59 +  459: 268  166
    8    20 Agnieszka      Matus                 121.77 +  351: 323  172
    9    19 Szymon         Stępień               125.80 -  373: 417   76
   10    19 Jerzy          Matyasik              125.88 +  426: 254  176
   11    17 Joanna         Brychcy               112.31 -  361: 362   62
   12    21 Ewa            Dunikowska            116.31 +  365: 335  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Ewa Dunikowska 116.31 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Zaryński              143.92 -  307: 384   94
    2    33 Jakub          Dworczyk              100.00 +  468: 235  150
    3    20 Joanna         Ostrowska             122.44 -  308: 405   72
    4    23 Andrzej        Klich                 100.00 -  316: 323   50
    5    29 Bernadeta      Zapała                100.00 +  407: 345  150
    6    24 Marta          Sztajnert             113.76 -  337: 353   64
    7    25 Marcin         Kurowski              113.59 +  387: 299  164
    8    23 Waldemar       Wypchał               114.83 -  304: 369   65
    9    27 Piotr          Haraf                 100.00 +  396: 244  150
   10    18 Łukasz         Bobowski              149.94 -  336: 357  100
   11    24 Patrycja       Skibska               110.53 +  360: 340  161
   12    21 Teresa         Zalewska              116.50 -  335: 365   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Anna Demczyszyn 115.90 Bystra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Deszczyńska           142.51 -  389: 428   93
    2    18 Waldemar       Wypchał               114.83 -  377: 437   65
    3    26 Renata         Andracka              121.97 -  332: 344   72
    4    30 Bożena         Guział                117.50 -  366: 447   68
    5    32 Zofia          Górka                 105.60 +  371: 312  156
    6    29 Bernadeta      Zapała                100.00 -  345: 366   50
    7    31 Grażyna        Chłopek               106.91 +  356: 295  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     661  /  7  94.43




	Agata Kopta 115.59 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Putoń                 142.32 -  254: 465   92
    2    29 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  403: 298  150
    3    21 Mariusz        Wrześniewski          149.21 -  347: 400   99
    4    20 Maciej         Skrzypczak            119.06 +  426: 369  169
    5    15 Bartosz        Bartczak              111.33 -  350: 408   61
    6    26 Marta          Majewska              100.17 -  327: 348   50
    7    28 Teresa         Zalewska              116.50 -  268: 459   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  7  98.29




	Waldemar Wypchał 114.83 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mikołaj        Cieplik               140.33 -  305: 410   90
    2    18 Anna           Demczyszyn            115.90 +  437: 377  166
    3    24 Bernadeta      Zapała                100.00 +  335: 255  150
    4    14 Andrzej        Rechowicz             134.16 -  375: 407   84
    5    23 Sławomir       Wiśniowski            114.26 -  317: 406   64
    6    19 Dominik        Ulejczyk              120.48 -  330: 460   70
    7    29 Lidia          Szpakowska            118.33 =  352: 352  118
    8    23 Ewa            Dunikowska            116.31 +  369: 304  166
    9    21 Katarzyna      Polak                 139.59 -  363: 399   90
   10    24 Marta          Sztajnert             113.76 +  364: 310  164
   11    21 Marta          Bajorek               127.47 +  369: 340  177
   12    17 Maria          Skutela               118.19 -  317: 333   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Sławomir Wiśniowski 114.26 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Kałuża                140.07 -  330: 508   90
    2    30 Grażyna        Chłopek               106.91 +  319: 317  157
    3    23 Łukasz         Sornek                132.52 -  319: 396   83
    4    24 Ireneusz       Kurzok                120.84 +  360: 248  171
    5    23 Waldemar       Wypchał               114.83 +  406: 317  165
    6    17 Marta          Bajorek               127.47 +  380: 323  177
    7    10 Ewa            Radzikowska           130.04 -  223: 507   80
    8    13 Dominik        Ulejczyk              120.48 +  467: 290  170
    9    10 Dariusz        Putoń                 142.32 -  369: 397   92
   10    16 Irena          Sołdan                136.52 -  312: 370   87
   11    19 Dariusz        Sowula                125.12 -  287: 381   75
   12    23 Karolina       Szubska               100.00 +  367: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Marta Sztajnert 113.76 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Polak                 139.59 -  287: 365   90
    2    22 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  414: 373  150
    3    15 Łukasz         Bobowski              149.94 -  299: 446  100
    4    21 Jerzy          Matyasik              125.88 +  442: 295  176
    5    13 Szymon         Dąbrowski             135.34 -  274: 379   85
    6    24 Ewa            Dunikowska            116.31 +  353: 337  166
    7    19 Irena          Sołdan                136.52 -  360: 377   87
    8    22 Robert         Kamiński              131.25 -  385: 392   81
    9    28 Lidia          Szpakowska            118.33 +  420: 376  168
   10    24 Waldemar       Wypchał               114.83 -  310: 364   65
   11    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  347: 340  150
   12    22 Zofia          Górka                 105.60 +  345: 318  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Marcin Kurowski 113.59 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                136.52 +  355: 341  187
    2    14 Robert         Kamiński              131.25 +  417: 358  181
    3     4 Artur          Irzyk                 145.53 -  331: 444   96
    4    11 Łukasz         Bobowski              149.94 -  278: 501  100
    5    20 Tomasz         Sehnal                124.27 -  361: 431   74
    6    21 Patrycja       Skibska               110.53 -  270: 563   61
    7    25 Ewa            Dunikowska            116.31 -  299: 387   66
    8    26 Jerzy          Matyasik              125.88 -  253: 563   76
    9    31 Jakub          Dworczyk              100.00 +  414: 206  150
   10    26 Zofia          Górka                 105.60 -  330: 381   56
   11    31 Szymon         Sztajnert             100.00 +  408: 257  150
   12    25 Agnieszka      Matus                 121.77 +  388: 249  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Piotr Potoczek 113.10 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Broda                 136.22 -  286: 469   86
    2    26 Irena          Sołdan                136.52 -  290: 475   87
    3    28 Maciej         Skrzypczak            119.06 -  333: 421   69
    4    32 Szymon         Sztajnert             100.00 +  348: 304  150
    5    28 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  435: 330  150
    6    25 Szymon         Stępień               125.80 -  330: 403   76
    7    24 Joanna         Brychcy               112.31 -  376: 438   62
    8    29 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  346: 292  150
    9    23 Patrycja       Skibska               110.53 =  406: 406  111
   10    25 Robert         Kamiński              131.25 -  326: 376   81
   11    26 Zofia          Górka                 105.60 -  288: 360   56
   12    29 Patrycja       Skibska               110.53 -  331: 343   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Joanna Brychcy 112.31 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Szymon         Dąbrowski             135.34 -  357: 454   85
    2    23 Leszek         Kilian                105.33 -  312: 409   55
    3    31 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  446: 216  150
    4    22 Zofia          Górka                 105.60 +  333: 325  156
    5    24 Andrzej        Klich                 100.00 -  410: 446   50
    6    22 Katarzyna      Polak                 139.59 -  329: 486   90
    7    24 Piotr          Potoczek              113.10 +  438: 376  163
    8    18 Renata         Andracka              121.97 -  310: 417   72
    9    25 Marta          Jamrozy               106.30 +  420: 340  156
   10    22 Katarzyna      Kowalska              120.85 +  378: 356  171
   11    17 Teresa         Zalewska              116.50 +  362: 361  167
   12    13 Dariusz        Sowula                125.12 -  295: 305   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Bartosz Bartczak 111.33 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Rechowicz             134.16 -  296: 384   84
    2    20 Dominik        Ulejczyk              120.48 +  551: 280  170
    3    12 Małgorzata     Szczygieł             130.31 -  330: 388   80
    4    18 Irena          Sołdan                136.52 +  412: 352  187
    5    15 Agata          Kopta                 115.59 +  408: 350  166
    6    13 Joanna         Ostrowska             122.44 =  382: 382  122
    7    11 Mariusz        Wrześniewski          149.21 -  348: 532   99
    8    16 Bożena         Guział                117.50 +  443: 343  168
    9    11 Małgorzata     Deszczyńska           142.51 -  302: 370   93
   10    17 Ireneusz       Kurzok                120.84 -  295: 333   71
   11    20 Renata         Andracka              121.97 -  340: 385   72
   12    24 Katarzyna      Kowalska              120.85 -  411: 472   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Patrycja Skibska 110.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Konrad         Sowula                132.82 -  250: 462   83
    2    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  429: 309  150
    3    19 Andrzej        Rechowicz             134.16 -  395: 401   84
    4    26 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  420: 310  150
    5    18 Małgorzata     Szczygieł             130.31 -  414: 439   80
    6    21 Marcin         Kurowski              113.59 +  563: 270  164
    7    14 Marta          Bajorek               127.47 -  328: 333   77
    8    17 Ireneusz       Kurzok                120.84 -  329: 361   71
    9    23 Piotr          Potoczek              113.10 =  406: 406  113
   10    23 Renata         Andracka              121.97 -  329: 408   72
   11    24 Ewa            Dunikowska            116.31 -  340: 360   66
   12    29 Piotr          Potoczek              113.10 +  343: 331  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Grażyna Chłopek 106.91 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Łukasz         Sornek                132.52 -  254: 478   83
    2    30 Sławomir       Wiśniowski            114.26 -  317: 319   64
    3    29 Marta          Jamrozy               106.30 -  198: 381   56
    4    34 Piotr          Haraf                 100.00 +  331: 221  150
    5    31 Ireneusz       Kurzok                120.84 -  262: 499   71
    6    32 Zofia          Górka                 105.60 -  296: 425   56
    7    31 Anna           Demczyszyn            115.90 -  295: 356   66
    8    31 Szymon         Sztajnert             100.00 +  382: 304  150
    9    30 Monika         Szczyrzyca            102.79 -  282: 351   53
   10    32 Jakub          Dworczyk              100.00 +  367: 249  150
   11    29 Leszek         Kilian                105.33 +  411: 242  155
   12    28 Andrzej        Klich                 100.00 =  299: 299  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Marta Jamrozy 106.30 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Kamiński              131.25 -  344: 438   81
    2    25 Bernadeta      Zapała                100.00 -  343: 345   50
    3    29 Grażyna        Chłopek               106.91 +  381: 198  157
    4    27 Katarzyna      Kowalska              120.85 -  258: 433   71
    5    30 Lidia          Szpakowska            118.33 -  270: 288   68
    6    33 Piotr          Haraf                 100.00 +  332: 235  150
    7    27 Maria          Skutela               118.19 -  291: 363   68
    8    28 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  324: 264  150
    9    25 Joanna         Brychcy               112.31 -  340: 420   62
   10    28 Leszek         Kilian                105.33 +  345: 322  155
   11    22 Jerzy          Matyasik              125.88 -  282: 483   76
   12    27 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  280: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Zofia Górka 105.60 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Arkadiusz      Łydka                 130.93 +  353: 335  181
    2    15 Małgorzata     Deszczyńska           142.51 -  296: 437   93
    3    22 Agnieszka      Matus                 121.77 -  343: 371   72
    4    22 Joanna         Brychcy               112.31 -  325: 333   62
    5    32 Anna           Demczyszyn            115.90 -  312: 371   66
    6    32 Grażyna        Chłopek               106.91 +  425: 296  157
    7    30 Bernadeta      Zapała                100.00 +  416: 306  150
    8    19 Katarzyna      Polak                 139.59 -  309: 387   90
    9    22 Jerzy          Matyasik              125.88 -  369: 398   76
   10    26 Marcin         Kurowski              113.59 +  381: 330  164
   11    26 Piotr          Potoczek              113.10 +  360: 288  163
   12    22 Marta          Sztajnert             113.76 -  318: 345   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Leszek Kilian 105.33 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Szczygieł             130.31 -  287: 405   80
    2    23 Joanna         Brychcy               112.31 +  409: 312  162
    3    16 Stanisław      Rydzik                150.66 -  270: 459  101
    4    25 Tomasz         Sehnal                124.27 -  342: 383   74
    5    25 Dominik        Ulejczyk              120.48 -  349: 370   70
    6    31 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  349: 284  150
    7    26 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  424: 264  150
    8    21 Szymon         Stępień               125.80 -  243: 437   76
    9    24 Maciej         Skrzypczak            119.06 -  334: 423   69
   10    28 Marta          Jamrozy               106.30 -  322: 345   56
   11    29 Grażyna        Chłopek               106.91 -  242: 411   57
   12    30 Lidia          Szpakowska            118.33 -  292: 372   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  / 12  92.75




	Monika Szczyrzyca 102.79 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    30 Piotr          Haraf                 100.00 -  257: 271   50
    9    30 Grażyna        Chłopek               106.91 +  351: 282  157
   10    30 Lidia          Szpakowska            118.33 -  379: 404   68
   11    28 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  320: 278  150
   12    26 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  402: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     575  /  5 115.00




	Marta Majewska 100.17 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ewa            Radzikowska           130.04 -  287: 453   80
    2    24 Katarzyna      Kowalska              120.85 -  272: 374   71
    3    30 Bożena         Guział                117.50 -  330: 337   68
    4    33 Jakub          Dworczyk              100.00 +  380: 265  150
    5    26 Maciej         Skrzypczak            119.06 +  393: 354  169
    6    26 Agata          Kopta                 115.59 +  348: 327  166
    7    21 Łukasz         Sornek                132.52 -  381: 454   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  /  7 112.43




	Sylwia Bagińska-Worwa 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sporczyk              128.28 -  333: 397   78
    2    29 Agata          Kopta                 115.59 -  298: 403   66
    3    27 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  317: 298  150
    4    26 Patrycja       Skibska               110.53 -  310: 420   61
    5    27 Jerzy          Matyasik              125.88 -  302: 491   76
    6    31 Leszek         Kilian                105.33 -  284: 349   55
    7    33 Jakub          Dworczyk              100.00 +  393: 243  150
    8    29 Piotr          Potoczek              113.10 -  292: 346   63
    9    32 Szymon         Sztajnert             100.00 +  467: 255  150
   10    29 Piotr          Haraf                 100.00 +  293: 288  150
   11    28 Monika         Szczyrzyca            102.79 -  278: 320   53
   12    27 Marta          Jamrozy               106.30 +  322: 280  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Jakub Dworczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marta          Bajorek               127.47 -  227: 397   77
    2    33 Ewa            Dunikowska            116.31 -  235: 468   66
    3    32 Maria          Skutela               118.19 -  199: 395   68
    4    33 Marta          Majewska              100.17 -  265: 380   50
    5    33 Szymon         Sztajnert             100.00 -  248: 393   50
    6    34 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  212: 353   50
    7    33 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  243: 393   50
    8    32 PAUZA
    9    31 Marcin         Kurowski              113.59 -  206: 414   64
   10    32 Grażyna        Chłopek               106.91 -  249: 367   57
   11    32 Bernadeta      Zapała                100.00 -  318: 326   50
   12    31 Piotr          Haraf                 100.00 -  269: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     632  / 11  57.45




	Piotr Haraf 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jerzy          Matyasik              125.88 -  218: 527   76
    2    34 Lidia          Szpakowska            118.33 -  203: 317   68
    3    33 Dominik        Ulejczyk              120.48 -  205: 517   70
    4    34 Grażyna        Chłopek               106.91 -  221: 331   57
    5    34 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  329: 219  150
    6    33 Marta          Jamrozy               106.30 -  235: 332   56
    7    34 Szymon         Sztajnert             100.00 +  341: 297  150
    8    30 Monika         Szczyrzyca            102.79 +  271: 257  153
    9    27 Ewa            Dunikowska            116.31 -  244: 396   66
   10    29 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  288: 293   50
   11    30 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 -  303: 344   50
   12    31 Jakub          Dworczyk              100.00 +  303: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Szymon         Stępień               125.80 -  327: 416   76
    2    31 Patrycja       Skibska               110.53 -  309: 429   61
    3    34 Szymon         Sztajnert             100.00 +  346: 335  150
    4    23 Ewa            Dunikowska            116.31 +  323: 316  166
    5    24 Joanna         Brychcy               112.31 +  446: 410  162
    6    16 Jerzy          Luter                 123.04 -  296: 393   73
    7    20 Bożena         Guział                117.50 -  237: 410   68
    8    24 Małgorzata     Szczygieł             130.31 -  241: 523   80
    9    26 Agnieszka      Matus                 121.77 -  204: 517   72
   10    27 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  331: 298  150
   11    25 Marta          Sztajnert             113.76 -  340: 347   64
   12    28 Grażyna        Chłopek               106.91 =  299: 299  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Patrycja Kuśnierczyk 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dariusz        Sowula                125.12 -  359: 419   75
    2    22 Marta          Sztajnert             113.76 -  373: 414   64
    3    27 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  298: 317   50
    4    31 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  371: 245  150
    5    28 Piotr          Potoczek              113.10 -  330: 435   63
    6    30 Szymon         Sztajnert             100.00 +  405: 337  150
    7    26 Leszek         Kilian                105.33 -  264: 424   55
    8    28 Marta          Jamrozy               106.30 -  264: 324   56
    9    29 Bernadeta      Zapała                100.00 +  359: 329  150
   10    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  298: 331   50
   11    30 Piotr          Haraf                 100.00 +  344: 303  150
   12    26 Monika         Szczyrzyca            102.79 -  300: 402   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 12  88.83




	Marcin Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Tomasz         Sehnal                124.27 -  236: 407   74
    2    32 Ireneusz       Kurzok                120.84 -  238: 474   71
    3    31 Joanna         Brychcy               112.31 -  216: 446   62
    4    31 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 -  245: 371   50
    5    34 Piotr          Haraf                 100.00 -  219: 329   50
    6    34 Jakub          Dworczyk              100.00 +  353: 212  150
    7    32 Maciej         Skrzypczak            119.06 -  311: 430   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     526  /  7  75.14




	Szymon Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jerzy          Luter                 123.04 -  256: 440   73
    2    28 Arkadiusz      Łydka                 130.93 -   84: 551   81
    3    34 Andrzej        Klich                 100.00 -  335: 346   50
    4    32 Piotr          Potoczek              113.10 -  304: 348   63
    5    33 Jakub          Dworczyk              100.00 +  393: 248  150
    6    30 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 -  337: 405   50
    7    34 Piotr          Haraf                 100.00 -  297: 341   50
    8    31 Grażyna        Chłopek               106.91 -  304: 382   57
    9    32 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  255: 467   50
   10    31 Bernadeta      Zapała                100.00 -  315: 355   50
   11    31 Marcin         Kurowski              113.59 -  257: 408   64
   12    32 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  / 11  67.09




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Joanna         Ostrowska             122.44 +  335: 304  172
    2    17 Stanisław      Rydzik                150.66 +  397: 382  201
    3     8 Kamil          Górka                 154.12 +  448: 254  204
    4     2 Ewa            Radzikowska           130.04 -  305: 401   80
    5     9 Andrzej        Rechowicz             134.16 -  289: 482   84
    6    15 Irena          Sołdan                136.52 +  391: 337  187
    7     9 Piotr          Broda                 136.22 -  327: 379   86
    8    12 Małgorzata     Deszczyńska           142.51 -  317: 357   93
    9    18 Bożena         Guział                117.50 -  322: 331   68
   10    21 Maciej         Skrzypczak            119.06 -  352: 381   69
   11    27 Lidia          Szpakowska            118.33 +  320: 309  168
   12    23 Sławomir       Wiśniowski            114.26 -  315: 367   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Renata         Andracka              121.97 -  286: 357   72
    2    25 Marta          Jamrozy               106.30 +  345: 343  156
    3    24 Waldemar       Wypchał               114.83 -  255: 335   65
    4    29 Maria          Skutela               118.19 -  359: 389   68
    5    29 Ewa            Dunikowska            116.31 -  345: 407   66
    6    29 Anna           Demczyszyn            115.90 +  366: 345  166
    7    30 Zofia          Górka                 105.60 -  306: 416   56
    8    27 Maciej         Skrzypczak            119.06 -  225: 378   69
    9    29 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 -  329: 359   50
   10    31 Szymon         Sztajnert             100.00 +  355: 315  150
   11    32 Jakub          Dworczyk              100.00 +  326: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1068  / 11  97.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Agnieszka      Matus                 427: 362
   2 Katarzyna      Kowalska             - Kamil          Górka                 349: 410
   3 Kacper         Zegadło              - Ireneusz       Kurzok                377: 325
   4 Dominik        Ulejczyk             - Stanisław      Rydzik                367: 421
   5 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Skrzypczak            442: 374
   6 Lidia          Szpakowska           - Mariusz        Wrześniewski          306: 447
   7 Grzegorz       Łukasik              - Maria          Skutela               351: 339
   8 Bożena         Guział               - Artur          Irzyk                 293: 450
   9 Maciej         Rzychoń              - Teresa         Zalewska              441: 274
  10 Ewa            Dunikowska           - Jakub          Zaryński              307: 384
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Anna           Demczyszyn            428: 389
  12 Agata          Kopta                - Dariusz        Putoń                 254: 465
  13 Mikołaj        Cieplik              - Waldemar       Wypchał               410: 305
  14 Sławomir       Wiśniowski           - Krzysztof      Kałuża                330: 508
  15 Katarzyna      Polak                - Marta          Sztajnert             365: 287
  16 Marcin         Kurowski             - Irena          Sołdan                355: 341
  17 Piotr          Broda                - Piotr          Potoczek              469: 286
  18 Joanna         Brychcy              - Szymon         Dąbrowski             357: 454
  19 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Bartczak              384: 296
  20 Patrycja       Skibska              - Konrad         Sowula                250: 462
  21 Łukasz         Sornek               - Grażyna        Chłopek               478: 254
  22 Marta          Jamrozy              - Robert         Kamiński              344: 438
  23 Arkadiusz      Łydka                - Zofia          Górka                 335: 353
  24 Leszek         Kilian               - Małgorzata     Szczygieł             287: 405
  25 Ewa            Radzikowska          - Marta          Majewska              453: 287
  26 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Krzysztof      Sporczyk              333: 397
  27 Marta          Bajorek              - Jakub          Dworczyk              397: 227
  28 Piotr          Haraf                - Jerzy          Matyasik              218: 527
  29 Szymon         Stępień              - Andrzej        Klich                 416: 327
  30 Patrycja       Kuśnierczyk          - Dariusz        Sowula                359: 419
  31 Tomasz         Sehnal               - Marcin         Szczyrzyca            407: 236
  32 Szymon         Sztajnert            - Jerzy          Luter                 256: 440
  33 Joanna         Ostrowska            - Karolina       Szubska               304: 335
  34 Bernadeta      Zapała               - Renata         Andracka              286: 357


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Sowula               - Jerzy          Matyasik              334: 289
   2 Krzysztof      Kałuża               - Szymon         Stępień               372: 386
   3 Mikołaj        Cieplik              - Łukasz         Sornek                403: 264
   4 Kamil          Górka                - Piotr          Broda                 433: 394
   5 Dariusz        Putoń                - Tomasz         Sehnal                471: 305
   6 Konrad         Sowula               - Małgorzata     Szczygieł             438: 315
   7 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               370: 325
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Ewa            Radzikowska           338: 392
   9 Artur          Irzyk                - Andrzej        Rechowicz             424: 410
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Zaryński              321: 423
  11 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Bobowski              379: 365
  12 Maciej         Rzychoń              - Katarzyna      Polak                 451: 350
  13 Renata         Andracka             - Jerzy          Luter                 372: 422
  14 Robert         Kamiński             - Marcin         Kurowski              358: 417
  15 Zofia          Górka                - Małgorzata     Deszczyńska           296: 437
  16 Grzegorz       Łukasik              - Bartosz        Morawski              420: 265
  17 Karolina       Szubska              - Stanisław      Rydzik                397: 382
  18 Waldemar       Wypchał              - Anna           Demczyszyn            437: 377
  19 Maciej         Skrzypczak           - Joanna         Ostrowska             357: 358
  20 Bartosz        Bartczak             - Dominik        Ulejczyk              551: 280
  21 Agnieszka      Matus                - Bożena         Guział                394: 380
  22 Marta          Sztajnert            - Patrycja       Kuśnierczyk           414: 373
  23 Joanna         Brychcy              - Leszek         Kilian                312: 409
  24 Marta          Majewska             - Katarzyna      Kowalska              272: 374
  25 Bernadeta      Zapała               - Marta          Jamrozy               345: 343
  26 Piotr          Potoczek             - Irena          Sołdan                290: 475
  27 Teresa         Zalewska             - Maria          Skutela               408: 312
  28 Arkadiusz      Łydka                - Szymon         Sztajnert             551:  84
  29 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Agata          Kopta                 298: 403
  30 Grażyna        Chłopek              - Sławomir       Wiśniowski            317: 319
  31 Andrzej        Klich                - Patrycja       Skibska               309: 429
  32 Ireneusz       Kurzok               - Marcin         Szczyrzyca            474: 238
  33 Jakub          Dworczyk             - Ewa            Dunikowska            235: 468
  34 Piotr          Haraf                - Lidia          Szpakowska            203: 317


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Mikołaj        Cieplik               435: 454
   2 Jakub          Zaryński             - Konrad         Sowula                419: 376
   3 Szymon         Stępień              - Maciej         Rzychoń               347: 393
   4 Artur          Irzyk                - Marcin         Kurowski              444: 331
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Łukasik               374: 386
   6 Jerzy          Luter                - Kacper         Zegadło               322: 420
   7 Ewa            Radzikowska          - Dariusz        Sowula                465: 441
   8 Karolina       Szubska              - Kamil          Górka                 448: 254
   9 Szymon         Dąbrowski            - Arkadiusz      Łydka                 374: 401
  10 Katarzyna      Kowalska             - Krzysztof      Kałuża                224: 507
  11 Piotr          Broda                - Marta          Bajorek               401: 283
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Bartosz        Bartczak              388: 330
  13 Jerzy          Matyasik             - Katarzyna      Polak                 318: 345
  14 Irena          Sołdan               - Tomasz         Sehnal                365: 363
  15 Marta          Sztajnert            - Łukasz         Bobowski              299: 446
  16 Stanisław      Rydzik               - Leszek         Kilian                459: 270
  17 Ireneusz       Kurzok               - Bartosz        Morawski              276: 403
  18 Robert         Kamiński             - Teresa         Zalewska              398: 369
  19 Patrycja       Skibska              - Andrzej        Rechowicz             395: 401
  20 Joanna         Ostrowska            - Ewa            Dunikowska            405: 308
  21 Agata          Kopta                - Mariusz        Wrześniewski          347: 400
  22 Zofia          Górka                - Agnieszka      Matus                 343: 371
  23 Łukasz         Sornek               - Sławomir       Wiśniowski            396: 319
  24 Waldemar       Wypchał              - Bernadeta      Zapała                335: 255
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Lidia          Szpakowska            379: 271
  26 Anna           Demczyszyn           - Renata         Andracka              332: 344
  27 Patrycja       Kuśnierczyk          - Sylwia         Bagińska-Worwa        298: 317
  28 Maciej         Skrzypczak           - Piotr          Potoczek              421: 333
  29 Marta          Jamrozy              - Grażyna        Chłopek               381: 198
  30 Marta          Majewska             - Bożena         Guział                330: 337
  31 Marcin         Szczyrzyca           - Joanna         Brychcy               216: 446
  32 Maria          Skutela              - Jakub          Dworczyk              395: 199
  33 Dominik        Ulejczyk             - Piotr          Haraf                 517: 205
  34 Szymon         Sztajnert            - Andrzej        Klich                 335: 346


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Artur          Irzyk                 375: 345
   2 Ewa            Radzikowska          - Karolina       Szubska               401: 305
   3 Kacper         Zegadło              - Maciej         Rzychoń               311: 344
   4 Mikołaj        Cieplik              - Grzegorz       Łukasik               386: 376
   5 Krzysztof      Kałuża               - Mariusz        Wrześniewski          358: 361
   6 Dariusz        Putoń                - Szymon         Stępień               337: 267
   7 Arkadiusz      Łydka                - Łukasz         Sornek                418: 366
   8 Konrad         Sowula               - Agnieszka      Matus                 507: 318
   9 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              338: 349
  10 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Szczygieł             454: 298
  11 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Kurowski              501: 278
  12 Kamil          Górka                - Małgorzata     Deszczyńska           429: 354
  13 Bartosz        Morawski             - Szymon         Dąbrowski             425: 401
  14 Andrzej        Rechowicz            - Waldemar       Wypchał               407: 375
  15 Renata         Andracka             - Dariusz        Sowula                343: 381
  16 Robert         Kamiński             - Joanna         Ostrowska             263: 418
  17 Jerzy          Luter                - Katarzyna      Polak                 417: 319
  18 Bartosz        Bartczak             - Irena          Sołdan                412: 352
  19 Marta          Bajorek              - Dominik        Ulejczyk              399: 389
  20 Maciej         Skrzypczak           - Agata          Kopta                 369: 426
  21 Jerzy          Matyasik             - Marta          Sztajnert             295: 442
  22 Zofia          Górka                - Joanna         Brychcy               325: 333
  23 Ewa            Dunikowska           - Andrzej        Klich                 316: 323
  24 Sławomir       Wiśniowski           - Ireneusz       Kurzok                360: 248
  25 Tomasz         Sehnal               - Leszek         Kilian                383: 342
  26 Patrycja       Skibska              - Sylwia         Bagińska-Worwa        420: 310
  27 Katarzyna      Kowalska             - Marta          Jamrozy               433: 258
  28 Teresa         Zalewska             - Lidia          Szpakowska            411: 326
  29 Maria          Skutela              - Bernadeta      Zapała                389: 359
  30 Anna           Demczyszyn           - Bożena         Guział                366: 447
  31 Marcin         Szczyrzyca           - Patrycja       Kuśnierczyk           245: 371
  32 Piotr          Potoczek             - Szymon         Sztajnert             348: 304
  33 Jakub          Dworczyk             - Marta          Majewska              265: 380
  34 Grażyna        Chłopek              - Piotr          Haraf                 331: 221


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Rzychoń              - Ewa            Radzikowska           424: 324
   2 Jakub          Zaryński             - Mikołaj        Cieplik               420: 377
   3 Grzegorz       Łukasik              - Konrad         Sowula                433: 388
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Bobowski              341: 403
   5 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                497: 383
   6 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Putoń                 467: 305
   7 Kacper         Zegadło              - Arkadiusz      Łydka                 424: 333
   8 Artur          Irzyk                - Joanna         Ostrowska             559: 306
   9 Karolina       Szubska              - Andrzej        Rechowicz             289: 482
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Luter                 441: 305
  11 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Kałuża                430: 186
  12 Agnieszka      Matus                - Piotr          Broda                 300: 419
  13 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Sztajnert             379: 274
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Maria          Skutela               470: 294
  15 Agata          Kopta                - Bartosz        Bartczak              350: 408
  16 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              444: 361
  17 Łukasz         Sornek               - Szymon         Stępień               383: 371
  18 Małgorzata     Szczygieł            - Patrycja       Skibska               439: 414
  19 Marta          Bajorek              - Teresa         Zalewska              495: 309
  20 Marcin         Kurowski             - Tomasz         Sehnal                361: 431
  21 Bożena         Guział               - Katarzyna      Kowalska              321: 409
  22 Katarzyna      Polak                - Robert         Kamiński              362: 369
  23 Sławomir       Wiśniowski           - Waldemar       Wypchał               406: 317
  24 Andrzej        Klich                - Joanna         Brychcy               446: 410
  25 Leszek         Kilian               - Dominik        Ulejczyk              349: 370
  26 Marta          Majewska             - Maciej         Skrzypczak            393: 354
  27 Jerzy          Matyasik             - Sylwia         Bagińska-Worwa        491: 302
  28 Patrycja       Kuśnierczyk          - Piotr          Potoczek              330: 435
  29 Ewa            Dunikowska           - Bernadeta      Zapała                407: 345
  30 Lidia          Szpakowska           - Marta          Jamrozy               288: 270
  31 Ireneusz       Kurzok               - Grażyna        Chłopek               499: 262
  32 Anna           Demczyszyn           - Zofia          Górka                 371: 312
  33 Jakub          Dworczyk             - Szymon         Sztajnert             248: 393
  34 Piotr          Haraf                - Marcin         Szczyrzyca            329: 219


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Maciej         Rzychoń               427: 394
   2 Dariusz        Sowula               - Artur          Irzyk                 330: 322
   3 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              452: 507
   4 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Łukasik               426: 349
   5 Ewa            Radzikowska          - Kacper         Zegadło               349: 355
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Mikołaj        Cieplik               338: 444
   7 Konrad         Sowula               - Kamil          Górka                 383: 407
   8 Tomasz         Sehnal               - Stanisław      Rydzik                373: 370
   9 Łukasz         Sornek               - Małgorzata     Deszczyńska           349: 397
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Arkadiusz      Łydka                 509: 363
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Broda                 385: 402
  12 Robert         Kamiński             - Dariusz        Putoń                 388: 413
  13 Bartosz        Bartczak             - Joanna         Ostrowska             382: 382
  14 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Kowalska              400:   1
  15 Irena          Sołdan               - Karolina       Szubska               337: 391
  16 Jerzy          Luter                - Andrzej        Klich                 393: 296
  17 Sławomir       Wiśniowski           - Marta          Bajorek               380: 323
  18 Krzysztof      Kałuża               - Teresa         Zalewska              417: 224
  19 Waldemar       Wypchał              - Dominik        Ulejczyk              330: 460
  20 Agnieszka      Matus                - Jerzy          Matyasik              464: 348
  21 Marcin         Kurowski             - Patrycja       Skibska               270: 563
  22 Katarzyna      Polak                - Joanna         Brychcy               486: 329
  23 Maria          Skutela              - Ireneusz       Kurzok                393: 407
  24 Marta          Sztajnert            - Ewa            Dunikowska            353: 337
  25 Szymon         Stępień              - Piotr          Potoczek              403: 330
  26 Marta          Majewska             - Agata          Kopta                 348: 327
  27 Bożena         Guział               - Lidia          Szpakowska            469: 277
  28 Renata         Andracka             - Maciej         Skrzypczak            412: 271
  29 Bernadeta      Zapała               - Anna           Demczyszyn            366: 345
  30 Szymon         Sztajnert            - Patrycja       Kuśnierczyk           337: 405
  31 Leszek         Kilian               - Sylwia         Bagińska-Worwa        349: 284
  32 Grażyna        Chłopek              - Zofia          Górka                 296: 425
  33 Marta          Jamrozy              - Piotr          Haraf                 332: 235
  34 Marcin         Szczyrzyca           - Jakub          Dworczyk              353: 212


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Jakub          Zaryński              375: 408
   2 Maciej         Rzychoń              - Andrzej        Rechowicz             523: 315
   3 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Sowula                453: 334
   4 Mikołaj        Cieplik              - Kacper         Zegadło               394: 337
   5 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Łukasik               393: 414
   6 Jerzy          Luter                - Artur          Irzyk                 324: 440
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Sehnal                326: 403
   8 Dariusz        Putoń                - Krzysztof      Sporczyk              390: 389
   9 Piotr          Broda                - Karolina       Szubska               379: 327
  10 Ewa            Radzikowska          - Sławomir       Wiśniowski            507: 223
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Bartosz        Bartczak              532: 348
  12 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             333: 351
  13 Katarzyna      Polak                - Konrad         Sowula                339: 464
  14 Patrycja       Skibska              - Marta          Bajorek               328: 333
  15 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kamiński              430: 334
  16 Agnieszka      Matus                - Arkadiusz      Łydka                 347: 368
  17 Dominik        Ulejczyk             - Szymon         Stępień               395: 365
  18 Renata         Andracka             - Krzysztof      Kałuża                290: 414
  19 Irena          Sołdan               - Marta          Sztajnert             377: 360
  20 Andrzej        Klich                - Bożena         Guział                237: 410
  21 Łukasz         Sornek               - Marta          Majewska              454: 381
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Katarzyna      Kowalska              270: 370
  23 Ireneusz       Kurzok               - Jerzy          Matyasik              427: 338
  24 Joanna         Brychcy              - Piotr          Potoczek              438: 376
  25 Marcin         Kurowski             - Ewa            Dunikowska            299: 387
  26 Leszek         Kilian               - Patrycja       Kuśnierczyk           424: 264
  27 Marta          Jamrozy              - Maria          Skutela               291: 363
  28 Teresa         Zalewska             - Agata          Kopta                 459: 268
  29 Lidia          Szpakowska           - Waldemar       Wypchał               352: 352
  30 Bernadeta      Zapała               - Zofia          Górka                 306: 416
  31 Anna           Demczyszyn           - Grażyna        Chłopek               356: 295
  32 Maciej         Skrzypczak           - Marcin         Szczyrzyca            430: 311
  33 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Jakub          Dworczyk              393: 243
  34 Szymon         Sztajnert            - Piotr          Haraf                 297: 341


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Jakub          Zaryński              431: 371
   2 Maciej         Rzychoń              - Mikołaj        Cieplik               361: 366
   3 Artur          Irzyk                - Piotr          Broda                 336: 399
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Szymon         Dąbrowski             323: 382
   5 Grzegorz       Łukasik              - Ewa            Radzikowska           342: 350
   6 Dariusz        Sowula               - Andrzej        Rechowicz             371: 393
   7 Kacper         Zegadło              - Dariusz        Putoń                 494: 331
   8 Tomasz         Sehnal               - Kamil          Górka                 302: 324
   9 Konrad         Sowula               - Krzysztof      Sporczyk              305: 418
  10 Jerzy          Luter                - Łukasz         Bobowski              359: 314
  11 Stanisław      Rydzik               - Marta          Bajorek               383: 372
  12 Karolina       Szubska              - Małgorzata     Deszczyńska           317: 357
  13 Dominik        Ulejczyk             - Sławomir       Wiśniowski            290: 467
  14 Katarzyna      Kowalska             - Arkadiusz      Łydka                 313: 410
  15 Joanna         Ostrowska            - Irena          Sołdan                406: 297
  16 Bartosz        Bartczak             - Bożena         Guział                443: 343
  17 Ireneusz       Kurzok               - Patrycja       Skibska               361: 329
  18 Joanna         Brychcy              - Renata         Andracka              310: 417
  19 Zofia          Górka                - Katarzyna      Polak                 309: 387
  20 Teresa         Zalewska             - Agnieszka      Matus                 351: 323
  21 Szymon         Stępień              - Leszek         Kilian                437: 243
  22 Marta          Sztajnert            - Robert         Kamiński              385: 392
  23 Ewa            Dunikowska           - Waldemar       Wypchał               304: 369
  24 Andrzej        Klich                - Małgorzata     Szczygieł             241: 523
  25 Lidia          Szpakowska           - Maria          Skutela               318: 398
  26 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Kurowski              563: 253
  27 Bernadeta      Zapała               - Maciej         Skrzypczak            225: 378
  28 Patrycja       Kuśnierczyk          - Marta          Jamrozy               264: 324
  29 Piotr          Potoczek             - Sylwia         Bagińska-Worwa        346: 292
  30 Monika         Szczyrzyca           - Piotr          Haraf                 257: 271
  31 Grażyna        Chłopek              - Szymon         Sztajnert             382: 304
  32 Jakub          Dworczyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Maciej         Rzychoń               510: 378
   2 Mikołaj        Cieplik              - Ewa            Radzikowska           451: 414
   3 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Zaryński              376: 452
   4 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 376: 340
   5 Kamil          Górka                - Kacper         Zegadło               353: 396
   6 Artur          Irzyk                - Ireneusz       Kurzok                419: 342
   7 Dariusz        Sowula               - Stanisław      Rydzik                350: 468
   8 Jerzy          Luter                - Mariusz        Wrześniewski          374: 420
   9 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Kałuża                371: 345
  10 Sławomir       Wiśniowski           - Dariusz        Putoń                 369: 397
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Bartosz        Bartczak              370: 302
  12 Tomasz         Sehnal               - Grzegorz       Łukasik               298: 328
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             343: 387
  14 Robert         Kamiński             - Konrad         Sowula                290: 373
  15 Marta          Bajorek              - Łukasz         Bobowski              416: 366
  16 Renata         Andracka             - Dominik        Ulejczyk              367: 381
  17 Maria          Skutela              - Małgorzata     Szczygieł             290: 430
  18 Bożena         Guział               - Karolina       Szubska               331: 322
  19 Szymon         Stępień              - Teresa         Zalewska              417: 373
  20 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Kowalska              377: 368
  21 Waldemar       Wypchał              - Katarzyna      Polak                 363: 399
  22 Jerzy          Matyasik             - Zofia          Górka                 398: 369
  23 Piotr          Potoczek             - Patrycja       Skibska               406: 406
  24 Leszek         Kilian               - Maciej         Skrzypczak            334: 423
  25 Marta          Jamrozy              - Joanna         Brychcy               340: 420
  26 Agnieszka      Matus                - Andrzej        Klich                 517: 204
  27 Piotr          Haraf                - Ewa            Dunikowska            244: 396
  28 Marta          Sztajnert            - Lidia          Szpakowska            420: 376
  29 Patrycja       Kuśnierczyk          - Bernadeta      Zapała                359: 329
  30 Grażyna        Chłopek              - Monika         Szczyrzyca            282: 351
  31 Jakub          Dworczyk             - Marcin         Kurowski              206: 414
  32 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Szymon         Sztajnert             467: 255


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Cieplik              - Bartosz        Morawski              505: 385
   2 Jakub          Zaryński             - Kacper         Zegadło               399: 387
   3 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             333: 354
   4 Dariusz        Putoń                - Artur          Irzyk                 410: 311
   5 Piotr          Broda                - Maciej         Rzychoń               392: 299
   6 Ewa            Radzikowska          - Małgorzata     Deszczyńska           293: 511
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Kamil          Górka                 437: 375
   8 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             406: 323
   9 Grzegorz       Łukasik              - Arkadiusz      Łydka                 443: 421
  10 Konrad         Sowula               - Jerzy          Luter                 451: 371
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Katarzyna      Polak                 312: 294
  12 Dominik        Ulejczyk             - Bożena         Guział                350: 368
  13 Marta          Bajorek              - Szymon         Stępień               312: 412
  14 Krzysztof      Kałuża               - Krzysztof      Sporczyk              279: 419
  15 Tomasz         Sehnal               - Dariusz        Sowula                448: 293
  16 Irena          Sołdan               - Sławomir       Wiśniowski            370: 312
  17 Bartosz        Bartczak             - Ireneusz       Kurzok                295: 333
  18 Łukasz         Bobowski             - Ewa            Dunikowska            357: 336
  19 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Matyasik              426: 254
  20 Maria          Skutela              - Agnieszka      Matus                 379: 349
  21 Maciej         Skrzypczak           - Karolina       Szubska               381: 352
  22 Katarzyna      Kowalska             - Joanna         Brychcy               356: 378
  23 Patrycja       Skibska              - Renata         Andracka              329: 408
  24 Waldemar       Wypchał              - Marta          Sztajnert             364: 310
  25 Piotr          Potoczek             - Robert         Kamiński              326: 376
  26 Marcin         Kurowski             - Zofia          Górka                 330: 381
  27 Andrzej        Klich                - Patrycja       Kuśnierczyk           331: 298
  28 Leszek         Kilian               - Marta          Jamrozy               322: 345
  29 Piotr          Haraf                - Sylwia         Bagińska-Worwa        288: 293
  30 Lidia          Szpakowska           - Monika         Szczyrzyca            404: 379
  31 Szymon         Sztajnert            - Bernadeta      Zapała                315: 355
  32 Jakub          Dworczyk             - Grażyna        Chłopek               249: 367


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Mikołaj        Cieplik               363: 344
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Zaryński              384: 433
   3 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          505: 285
   4 Dariusz        Putoń                - Grzegorz       Łukasik               367: 411
   5 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Broda                 375: 402
   6 Kacper         Zegadło              - Konrad         Sowula                509: 278
   7 Szymon         Stępień              - Stanisław      Rydzik                365: 409
   8 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Sporczyk              350: 366
   9 Maciej         Rzychoń              - Małgorzata     Szczygieł             402: 414
  10 Arkadiusz      Łydka                - Irena          Sołdan                309: 423
  11 Ewa            Radzikowska          - Tomasz         Sehnal                261: 501
  12 Bożena         Guział               - Andrzej        Rechowicz             365: 450
  13 Ireneusz       Kurzok               - Kamil          Górka                 323: 433
  14 Katarzyna      Polak                - Łukasz         Bobowski              408: 330
  15 Krzysztof      Kałuża               - Dominik        Ulejczyk              403: 365
  16 Robert         Kamiński             - Maciej         Skrzypczak            425: 340
  17 Joanna         Brychcy              - Teresa         Zalewska              362: 361
  18 Maria          Skutela              - Jerzy          Luter                 354: 350
  19 Dariusz        Sowula               - Sławomir       Wiśniowski            381: 287
  20 Renata         Andracka             - Bartosz        Bartczak              385: 340
  21 Waldemar       Wypchał              - Marta          Bajorek               369: 340
  22 Jerzy          Matyasik             - Marta          Jamrozy               483: 282
  23 Agnieszka      Matus                - Katarzyna      Kowalska              349: 393
  24 Ewa            Dunikowska           - Patrycja       Skibska               360: 340
  25 Marta          Sztajnert            - Andrzej        Klich                 347: 340
  26 Zofia          Górka                - Piotr          Potoczek              360: 288
  27 Karolina       Szubska              - Lidia          Szpakowska            320: 309
  28 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Monika         Szczyrzyca            278: 320
  29 Grażyna        Chłopek              - Leszek         Kilian                411: 242
  30 Patrycja       Kuśnierczyk          - Piotr          Haraf                 344: 303
  31 Szymon         Sztajnert            - Marcin         Kurowski              257: 408
  32 Bernadeta      Zapała               - Jakub          Dworczyk              326: 318


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Bartosz        Morawski              352: 331
   2 Szymon         Dąbrowski            - Mikołaj        Cieplik               277: 348
   3 Piotr          Broda                - Kacper         Zegadło               377: 428
   4 Grzegorz       Łukasik              - Stanisław      Rydzik                435: 377
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Wrześniewski          412: 342
   6 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Putoń                 368: 431
   7 Kamil          Górka                - Tomasz         Sehnal                628: 336
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szczygieł             385: 388
   9 Irena          Sołdan               - Joanna         Ostrowska             495: 267
  10 Konrad         Sowula               - Maciej         Rzychoń               355: 378
  11 Arkadiusz      Łydka                - Artur          Irzyk                 367: 363
  12 Szymon         Stępień              - Ewa            Radzikowska           350: 383
  13 Joanna         Brychcy              - Dariusz        Sowula                295: 305
  14 Bożena         Guział               - Renata         Andracka              293: 354
  15 Katarzyna      Polak                - Robert         Kamiński              354: 412
  16 Krzysztof      Kałuża               - Ireneusz       Kurzok                369: 411
  17 Waldemar       Wypchał              - Maria          Skutela               317: 333
  18 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              367: 393
  19 Dominik        Ulejczyk             - Maciej         Skrzypczak            357: 421
  20 Marta          Bajorek              - Jerzy          Luter                 407: 385
  21 Teresa         Zalewska             - Ewa            Dunikowska            365: 335
  22 Zofia          Górka                - Marta          Sztajnert             318: 345
  23 Karolina       Szubska              - Sławomir       Wiśniowski            315: 367
  24 Bartosz        Bartczak             - Katarzyna      Kowalska              411: 472
  25 Marcin         Kurowski             - Agnieszka      Matus                 388: 249
  26 Monika         Szczyrzyca           - Patrycja       Kuśnierczyk           402: 300
  27 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Marta          Jamrozy               322: 280
  28 Andrzej        Klich                - Grażyna        Chłopek               299: 299
  29 Piotr          Potoczek             - Patrycja       Skibska               331: 343
  30 Lidia          Szpakowska           - Leszek         Kilian                372: 292
  31 Piotr          Haraf                - Jakub          Dworczyk              303: 269
  32 Szymon         Sztajnert            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 03-09-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              165.08  32850  199
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.25  31249  195
   3 Kazimierz Merklejn             Warszawa             160.04  28807  180
   4 Krzysztof Obremski             Legnica              156.88  30434  194
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   6 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.96  24329  157
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.77  29561  191
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.82  29226  190
   9 Kamil Górka                    Kraków               153.11  29091  190
  10 Marek Reda                     Dębówka              152.76  12832   84
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  12 Paweł Jackowski                Warszawa             152.17  29521  194
  13 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.14  29820  196
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.96  28568  188
  15 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.77  17150  113
  16 Dawid Pikul                    Poznań               151.61  29716  196
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.94  28528  189
  18 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.90  30029  199
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.88   7544   50
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.54  28413  190
  21 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.16  26551  178
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.88  27990  188
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.84  23517  158
  25 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.34  28778  194
  26 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.07  21618  146
  27 Grzegorz Łukasik               Konojady             147.50  25223  171
  28 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.39  27857  189
  29 Jakub Zaryński                 Świnoujście          147.25  28124  191
  30 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  31 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  32 Maciej Grąbczewski             Szczecin             146.28  19894  136
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.24  16818  115
  34 Kamil Kister                   Warszawa             145.14  28882  199
  35 Justyna Górka                  Kraków               145.07  27853  192
  36 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.47  28461  197
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               144.41  22673  157
  39 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             144.25  14425  100
  41 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  42 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             144.01  27794  193
  43 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.82   7191   50
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  45 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.24  27311  192
  46 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  47 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           142.22  27732  195
  48 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.08  25716  181
  49 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.08  27989  197
  50 Szymon Płachta                 Warszawa             140.83  27602  196
  51 Bogusław Szyszka               Oława                140.62  14906  106
  52 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.47  24583  175
  53 Małgorzata Sulejewska          Kraków               140.26  27210  194
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.03   5041   36
  55 Michał Waszkiewicz             Białystok            140.02  27864  199
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  57 Dariusz Kuć                    Stargard             139.78  19429  139
  58 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.41  24955  179
  59 Leszek Kacprzyk                Katowice             139.38   7805   56
  60 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.96  27237  196
  61 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.46  27692  200
  62 Radosław Jachna                Łódź                 138.40  26158  189
  63 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.26  24611  178
  65 Katarzyna Polak                Warszawa             138.19  27500  199
  66 Irena Sołdan                   Warszawa             137.98  27321  198
  67 Joanna Juszczak                Warszawa             137.73  26719  194
  68 Barbara Obremska               Wrocław              137.29   5766   42
  69 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  70 Szymon Dąbrowski               Warszawa             137.10  26460  193
  71 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  72 Michał Rogalewicz              Poznań               137.05  19598  143
  73 Piotr Broda                    Sandomierz           136.84  26546  194
  74 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.50  17745  130
  75 Rafał Matczak                  Milanówek            136.49  26070  191
  76 Paweł Pogorzelski              Warszawa             136.33  20177  148
  77 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.72  13165   97
  78 Marcin Rogala                  Warszawa             135.17  26358  195
  79 Piotr Domański                 Lublin               134.85  16991  126
  80 Jacek Mańko                    Poznań               134.57  26375  196
  81 Krzysztof Gibas                Kraków               134.55  14666  109
  82 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.54  21392  159
  83 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.30  21085  157
  84 Janusz Krupiński               Bytom                134.16  26028  194
  85 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          133.53  13754  103
  86 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.35  26137  196
  87 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  88 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  89 Konrad Sowula                  Kraków               133.01  21547  162
  90 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  92 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.43  25824  195
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  94 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.04  25483  193
  95 Robert Kamiński                Warszawa             131.84  25577  194
  96 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  97 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.11  24256  185
  98 Marek Rogalski                 Warszawa             131.07  24904  190
  99 Agnieszka Walas                Kraków               130.88  15836  121
 100 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  130.87  17798  136
 101 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 102 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 103 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 104 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.55  25849  198
 105 Jakub Nalepa                   Gliwice              130.44   7174   55
 106 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.24  15499  119
 107 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               130.20   3906   30
 108 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.94  25599  197
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.64  23205  179
 110 Czesław Grajewski              Białystok            129.36  14100  109
 111 Maciej Nawrocki                Babimost             129.26  20294  157
 112 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 113 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.06   6195   48
 114 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 115 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 116 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 117 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 118 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.70  18146  141
 119 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.62  25466  198
 120 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.34  16556  129
 121 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.23  23210  181
 122 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.18  11793   92
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 124 Adam Grzelec                   Poznań               127.75  25039  196
 125 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 126 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 127 Marta Bajorek                  Warszawa             127.64  24379  191
 128 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 129 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 130 Szymon Stępień                 Bytom                127.04  24138  190
 131 Marcin Stachowski              Wydartowo I          127.01  24640  194
 132 Dorota Kuć                     Stargard             126.82  19277  152
 133 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.73  24712  195
 134 Agata Kuć                      Stargard             126.64  21402  169
 135 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.47  20867  165
 136 Ala Białobrzewska              Gdynia               126.35  13646  108
 137 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.24  12245   97
 138 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.20  13503  107
 139 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.19  24734  196
 140 Dariusz Sowula                 Kraków               126.16  19681  156
 141 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 142 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.43  23706  189
 143 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.25  24423  195
 144 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.07  15759  126
 145 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.07   7379   59
 146 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.04  24633  197
 147 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 148 Rafał Stachowski               Police               124.87  16732  134
 149 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 150 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.09  24074  194
 151 Monika Siemaszko               Lipiany              124.08  11788   95
 152 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.76  21287  172
 153 Maciej Kuć                     Stargard             123.75  18562  150
 154 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 155 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 156 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 157 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.34   5427   44
 158 Natalia Ogierman               Katowice             123.32  18745  152
 159 Joanna Ostrowska               Warszawa             123.29  24042  195
 160 Jerzy Luter                    Bytom                123.21  24150  196
 161 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.09  12063   98
 162 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 163 Ireneusz Kurzok                Mikołów              122.67  12880  105
 164 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.41  12119   99
 165 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 166 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.09  21366  175
 167 Agnieszka Matus                Milanówek            121.96  23417  192
 168 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 169 Marcin Ceglarek                Kraków               121.90  22185  182
 170 Renata Andracka                Zwola                121.69  24338  200
 171 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               121.69  22999  189
 172 Jarosław Michalak              Łódź                 121.65   9489   78
 173 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.57  23342  192
 174 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 175 Maciej Perzyński               Piła                 121.47   5952   49
 176 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 177 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 178 Beata Piotrowska               Łódź                 121.33  10313   85
 179 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 180 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.24  24126  199
 181 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 182 Katarzyna Kowalska             Katowice             121.09  23007  190
 183 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.73  10141   84
 184 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.71  10985   91
 185 Jarosław Olek                  Warszawa             120.49   9760   81
 186 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 187 Maria Skutela                  Warszawa             119.95  23990  200
 188 Sławomir Wolski                Wrocław              119.92  23625  197
 189 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.79  22999  192
 190 Anita Bruska                   Gdynia               119.66  16393  137
 191 Dominik Ulejczyk               Będzin               119.50  23781  199
 192 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     119.49  23182  194
 193 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 194 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               119.05   6548   55
 195 Artur Wawrzynowski             Żukowo               118.81  17941  151
 196 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 197 Marta Świątkowska              Wrocław              118.46  22744  192
 198 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 199 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.07  23142  196
 200 Adam Janicki                   Wrocław              118.02  21361  181
 201 Lucyna Śniadach                Rumia                117.76  23317  198
 202 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.74  10008   85
 203 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 204 Urszula Solarska               Katowice             117.51  22562  192
 205 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 206 Teresa Zalewska                Racibórz             117.01  22699  194
 207 Bożena Guział                  Racibórz             116.90  22562  193
 208 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 209 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 210 Karolina Urbańska              Poznań               116.72  21127  181
 211 Waldemar Wypchał               Kraków               116.48  21200  182
 212 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.87  17033  147
 213 Robert Wagner                  Wrocław              115.59   8091   70
 214 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.52  15826  137
 215 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.50   4158   36
 216 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.13  16579  144
 217 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.01  16906  147
 218 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.92  21834  190
 219 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.77  22265  194
 220 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 221 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 222 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 223 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 224 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 225 Marta Sztajnert                Wisła                114.38  20017  175
 226 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 227 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22  10166   89
 228 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.01  12313  108
 229 Lidia Szpakowska               Jaworzno             114.00   4104   36
 230 Anna Demczyszyn                Bystra               113.72   7847   69
 231 Dorota Ostrowska               Białystok            113.69  13757  121
 232 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.60  21925  193
 233 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.21   4302   38
 234 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.20   9056   80
 235 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 236 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 237 Marcin Kurowski                Racibórz             112.03  22182  198
 238 Joanna Brychcy                 Katowice             112.01  21057  188
 239 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.57  15955  143
 240 Bartosz Bartczak               Poznań               111.57  21421  192
 241 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 242 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.42   8944   81
 244 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 245 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.33  21956  199
 246 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 247 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 248 Patrycja Skibska               Warszawa             110.15  15421  140
 249 Sławomir Długosz               Ostróda              109.42  21227  194
 250 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 251 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 252 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 253 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 254 Tomasz Duda                    Tychy                108.42   5204   48
 255 Agnieszka Antos                Racibórz             108.40  11382  105
 256 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               108.16   4002   37
 257 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 258 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 259 Zofia Górka                    Łęczna               106.78   6407   60
 260 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.48  20658  194
 261 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.42  10748  101
 262 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.17  19005  179
 263 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 264 Grażyna Smereka                Racibórz             105.92   3813   36
 265 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               105.53   6332   60
 266 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 267 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 268 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 269 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              104.85   4194   40
 270 Franciszek Łysek               Warszawa             104.80   6183   59
 271 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.22   8546   82
 272 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 273 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                103.72   7053   68
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               103.69   9954   96
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.45  19966  193
 276 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          102.97   9885   96
 277 Justyna Sławińska              Gdańsk               102.75   3699   36
 278 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.32  20260  198
 279 Karolina Mak                   Wrocław              101.03   7476   74
 280 Marta Majewska                 Wadowice             100.91  11806  117
 281 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.31  19059  190
 282 Piotr Kozak                    Racibórz             100.19   7715   77
 283 Maria Uryga                    Kraków               100.14   3505   35
 284 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            100.13  10213  102
 285 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 286 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.58   7070   71
 287 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   99.56   3584   36
 288 Karolina Szubska               Jaworzno              99.39  12622  127
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.12   9420   96
 290 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             98.06  15395  157
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.85  19472  199
 292 Teresa Balewska                Reda                  96.50  19204  199
 293 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 294 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             95.83   5750   60
 295 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 296 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 297 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             95.24   4762   50
 298 Michał Głąb                    Zabrze                95.00   5700   60
 299 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 300 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 301 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 302 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.10   7727   83
 303 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.66   7320   79
 304 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            92.19   5808   63
 305 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.04  17580  191
 306 Ewa Tymińska                   Gdańsk                90.74   5172   57
 307 Wojciech Łysek                 Warszawa              89.67   5111   57
 308 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.23   5889   66
 309 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.83   6218   70
 310 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.42   2918   33
 311 Piotr Duda                     Tychy                 87.89   4131   47
 312 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 313 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.65   9012  104
 314 Waldemar Dębski                Ostróda               86.12   4306   50
 315 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   84.47   2872   34
 316 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 317 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.03   5314   64
 318 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.62   6369   79
 319 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.17   4650   58
 320 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 321 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      76.70   2301   30
 322 Michał Sztajnert               Wisła                 75.93   4328   57
 323 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 324 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 325 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             72.35   4124   57
 326 Szymon Sztajnert               Wisła                 71.48   4146   58
 327 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 328 Jakub Dworczyk                 Będzin                68.20   3410   50
 329 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 03-09-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Burczyk                Gdynia                94.72   2747   29
   2 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   3 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   4 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   5 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   6 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   7 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   8 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
   9 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  10 Adam Klimont                   Wałcz                125.44   3136   25
  11 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  12 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  13 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  14 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  15 Joanna Śledź                   Świnoujście           86.32   2158   25
  16 Tomasz Ciejka                  Kraków               152.12   3651   24
  17 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  18 Karol Waniek                   Wrocław              148.00   3552   24
  19 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  20 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.12   3243   24
  21 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  22 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  23 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  24 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  25 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.71   3041   24
  26 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  27 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  28 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  29 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  30 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  31 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  32 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  33 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  34 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  35 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  36 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  37 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  38 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  39 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  40 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  41 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  42 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  43 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  44 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  45 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  46 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  47 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  48 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  49 Wiktoria Koler                 Będzin                70.96   1632   23
  50 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             68.48   1575   23
  51 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  52 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  53 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  54 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  55 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   84.00   1848   22
  56 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  57 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  58 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  59 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  60 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  61 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  62 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  63 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  64 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  65 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  66 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  67 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  68 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  69 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  70 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  71 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  72 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  73 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  74 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  75 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  76 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  77 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  78 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  79 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  80 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  81 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  82 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  83 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  84 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  85 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.75   1821   12
  86 Michał Szymkowski              Wrocław              147.25   1767   12
  87 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             142.25   1707   12
  88 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  89 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  90 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  91 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  92 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  93 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  94 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  95 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  96 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        122.25   1467   12
  97 Marta Ćwiek                    Krzyków              121.00   1452   12
  98 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  99 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
 100 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
 101 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
 102 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 103 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 104 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 105 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 106 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 107 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 108 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 109 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 110 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 111 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 112 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 113 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 114 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 115 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 116 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.33   1300   12
 117 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 118 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 119 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 120 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 121 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 122 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 123 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 124 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 125 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 126 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 127 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 128 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 129 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 130 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 131 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 132 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 133 Michał Dreczka                 Poznań                96.75   1161   12
 134 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 135 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 136 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 137 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 138 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 139 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 140 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 141 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 142 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 143 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 144 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 145 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 146 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 147 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 148 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 149 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 150 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 151 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 152 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 153 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 154 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 155 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 156 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 157 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 158 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 159 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 160 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 161 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 162 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 163 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 164 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 165 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 166 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 167 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 168 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 169 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 170 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 171 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 172 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 173 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 174 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.45    874   11
 175 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 176 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 177 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 178 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 179 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 180 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 181 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 182 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 183 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 184 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 185 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 186 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 187 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 188 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 189 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 190 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 191 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 192 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 193 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 194 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 195 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 196 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 197 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 198 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 199 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 200 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 201 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 202 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 203 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 204 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 205 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 206 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 207 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 208 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 209 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 210 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 211 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 212 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 213 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 214 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 215 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 216 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 217 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 218 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 219 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 220 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 221 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 222 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 223 Rafał Świątek                  Wrocław               97.43    682    7
 224 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 225 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 226 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 227 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 228 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 229 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 230 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 231 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 232 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 233 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 234 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 235 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 236 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 237 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 238 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 239 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 240 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 241 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 242 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 243 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 244 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 245 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 246 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 247 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 248 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 249 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 250 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 251 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 252 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 253 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 254 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 255 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 256 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 257 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 258 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 259 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 260 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 261 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 262 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 263 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 264 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 265 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 266 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 267 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 268 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 269 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 270 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 271 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 272 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 273 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 274 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie