Łódź16
czerwca
Łódź 16-17 czerwca IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Milanówek23
czerwca
Milanówek 23-24 czerwca XIII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Grand Prix 2018
Gliwice30
czerwca
Gliwice 30- 1 lipca XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Bartosz Morawski mistrzem Milanówka23 - 24 czerwca 2018 — XIII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku” Milanówek, 23 - 24 czerwca 2018
Grand Prix 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Bartosz Morawski mistrzem Milanówka23- 24 czerwca w Hali Sportowej — Zespołu Szkół Gminnych nr 1 im. ks. Piotra Skargi odbyły się XIII Mistrzostwa „Truskawki w Milanówku”. Jak co roku przywitały nas pachnące truskawki słodkie milanowskie krówki a dla tych co nie zjedli śniadania kanapki. W niedziele mogliśmy delektować się pyszną pieczoną karkówką autorstwa Marioli Osajdy — Matczak. W tym roku na truskawki przyjechało ponad 50 osób, wśród których znalazło się troje debiutantów. Uroczystego otwarcia (i zamknięcia) turnieju dokonała Pani Burmistrz Milanówka Wiesława Kwiatkowska. Na przywitanie wszyscy zawodnicy dostali „pakiet startowy” — paczkę milanowskich krówek z logo miasta oraz drobne gadżety. Od początku organizatorzy starali się przekonać wszystkich uczestników, że trzynastka nie jest pechowa. Przez dwa dni trwał konkurs „Szczęśliwa trzynastka”, w którym zawodnicy mieli za zadanie zapisywać np.: ruch za 13 punktów, wygraną lub przegraną na 13 stole, 13 miejsce w klasyfikacji po zakończonej rundzie, wynik partii podzielny przez 13… Ten konkurs wygrali ex aequo Klara WigierMarek Dudkiewicz zaliczając 7 zadań. Poczta Kwiatowa była sponsorek kolejnego konkursu „Ładne kwiatki”. Główną nagrodę — bon na 100 zł do zrealizowania w Poczcie Kwiatowej otrzymał Krzysztof Sporczyk za słowo BEGONIJ, a wyróżnienie zdobyła Joanna Juszczak za uzasadnienie słowa UPIĄĆ (kwiaty we włosach). Pozostali, którzy brali udział w kwiatowym konkursie dostali piłki plażowe. Wszyscy, którzy grali na 13 stole dostali truskawki w czekoladzie.

Najlepszym zawodnikiem z Milanówka okazał się Maciek Czupryniak, najdłuższy skok tygrysa wykonał Marek Rogalski a nagrody za udany debiut powędrowały do sióstr Agnieszki i Moniki Mocarskich.

W tym roku hegemonię Michała Alabrudzińskiego przełamał Bartosz Morawski, który wygrał 11 partii i zajął zasłużone pierwsze miejsce. Po zaciętej walce drugi stopień podium przypadł w udziale Pawłowi Jackowskiemu, który jak lew do samego końca walczył z Bartkiem. Trzeci był Kazik Merklejn. Wymienieni otrzymali puchary, nagrody pieniężne i rzeczowe. Oczywiście nie zabrakło upominków dla wszystkich uczestników turnieju.

Podziękowania dla sponsorów, którymi byli: Urząd Miasta Milanówek, Milanowskie Centrum Kultury, Poczta Kwiatowa, Fruit Life — owoce, bukiety i kompozycje.

Szczególne podziękowania składam na ręce członków klubu Matriks, to dzięki nim turniej przygotowany był na najwyższym poziomie.

Do zobaczenia (szkoda, że dopiero) za rok…
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
X Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”, Turniej pod patronatem Burmistrz Milanówka


Rodzaj turniejuotwarty (ograniczenie do 90 osób)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHala Sportowa - Zespół Szkół Gminnych nr 1 im. ks. Piotra Skargi, Milanówek, ul. Królewska 69 (wejście od ulicy Szkolnej)
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 23 czerwca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 24 czerwca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
członkowie klubu MATRIKS – 1 PLN za dzień
DojazdDojazd Dojazd samochodem (z Warszawy Alejami Jerozolimskimi).
Kolejką WKD ze stacji Warszawa Śródmieście WKD (to inne miejsce niż Warszawa Śródmieście PKP) w kierunku Milanówek Grudów. Miejsce gry jest usytuowane 100 metrów od końcowego przystanku.

Z uwagi na remont torów kolejowych nie kursują pociągi Kolei Mazowieckich. Można skorzystać z autobusowej komunikacji zastępczej – odjazdy z Dworca Warszawa Zachodnia
WyżywienieKawa, herbata, napoje zimne, przekąski dostępne przez cały turniej
Obiad we własnym zakresie – w okolicy:
Pizzeria Palomino (bardzo blisko, obok końcowego przystanku WKD) – Królewska 61
Chamiarnia Burgery – Królewska 90
NoclegiHotelik Norbit, Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska 2 tel. 790 203 302 http://hotelik.waw.pl/
Brak restauracji
Obiekt usytuowany blisko trasy PKP.

Motel Wasbruk, Milanówek, ul. Królewska 7, tel. 693 957 305 http://www.wasbruk.pl/motele/motel-milanowek.html
pokoje dwu-, trzy- i cztero-osobowe z łazienkami
brak śniadań; dostępny sklep na stacji benzynowej
motel zlokalizowany przy stacji benzynowej przy wjeździe od strony Pruszkowa;

Hotel u Czwarnów, Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 20, tel. 22 724 04 56, http://www.uczwarnow.com/
Na miejscu restauracja

Hotel Astor, Grodzisk Mazowiecki (Kałęczyn), ul. Radziejowicka 189, tel. 22 755 20 25, http://www.hotelastor.pl/
Uwaga! Głównie dla zmotoryzowanych – odległość ok. 9 km od miejsca gry

Więcej miejsc noclegowych można znaleźć na stronie www.booking.com
NagrodyI miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 600 PLN
II miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 400 PLN
III miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 250 PLN
IV miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 150 PLN
V miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 100 PLN

Dla pozostałych uczestników nagrody rzeczowe
nagroda dla najlepszego zawodnika z Milanówka – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 100 PLN
nagroda specjalna – „Skok Tygrysa” za najlepsze miejsce w turnieju w relacji do miejsca na liście startowej: puchar
nagroda dla najlepszego debiutanta
inne nagrody niespodzianki
Dodatkowe atrakcjeJak zwykle truskawki, krówki z Milanówka
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Rafał Matczak Milanówek Matriks
2 Katarzyna Ślusarska Milanówek Matriks
3 Jacek Baltyn Suchedniów Matriks
4 Bartosz Morawski Wrocław PFS
5 Joanna Ostrowska Warszawa PFS
6 Maciej Sylwestrzuk Ząbki zwykły uczestnik
7 Bartosz Bartczak Poznań PFS
8 Wojtek Wojtysiak Legionowo zwykły uczestnik
9 Rafał Błaszkiewicz Milanówek Matriks
10 Joanna Juszczak Warszawa PFS
11 Mariusz Skrobosz Warszawa PFS
12 Katarzyna Polak Warszawa PFS
13 Robert Kamiński  Warszawa Matriks
14 Irena Sołdan Warszawa PFS
15 Piotr Domański Lublin zwykły uczestnik
16 Juliusz Czupryniak Warszawa PFS
17 Miłosz Wrzałek Warszawa PFS
18 Natalia Woźniak Dziwnówek PFS
19 Łukasz Tuszyński Chłopowo PFS
20 Piotr Broda Sandomierz PFS
21 Andrzej Kwiatkowski Warszawa PFS
22 Michał Alabrudziński      Włocławek PFS
23 Adam Janicki Wrocław PFS
24 Marta Świątkowska Wrocław PFS
25 Szymon Płachta Warszawa PFS
26 Wojciech Łysek Warszawa zwykły uczestnik
27 Franek Łysek Warszawa młodzież
28 Marek Dudkiewicz Milanówek Matriks
29 Mariola Osajda-Matczak Milanówek Matriks
30 Konrad Pajączek Milanówek Matriks
31 Dawid Pikul Poznań PFS
32 Szymon Dąbrowski Warszawa PFS
33 Klara Wigier Milanówek Matriks
34 Maciek Czupryniak  Milanówek Matriks
35 Bogdan Pokojski Brwinów zwykły uczestnik
36 Stanisław Rydzik warszawa PFS
37 Paweł Jackowski  Warszawa PFS
38 Adrian Ziemniewicz Białystok zwykły uczestnik
39 Krzysztof Obremski Legnica PFS
40 Renata Andracka Zwola PFS
41 Zbigniew Rybak Warszawa PFS
42 Agnieszka Matus Milanówek Matriks
43 Monika Mocarska Warszawa młodzież
44 Agnieszka Mocarska Warszwa młodzież
45 Krzysztof Sporczyk Piaseczno PFS
46 Kacper Zegadło Warszawa PFS
47 Małgorzata Deszczyńska Warszawa PFS
48 Maciej Dąbrowski Warszawa PFS
49 Paweł Pogorzelski OLSZTYN zwykły uczestnik
OrganizatorzyKlub MATRIKS – Rafał Matczak (600 486 636), Mariola Osajda-Matczak (602 679 422); Marek Dudkiewicz (605 093 407; marek@dudkiewicz-milanowa.pl )

Sponsorzy


Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Wrocław                163.00     11.0     5243     2166      981
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               153.21     10.0     5250     2101      931
  3 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               156.84      9.0     5122     2016      972
  4 Maciej          Czupryniak           Milanówek              147.26      8.5     4638     1961       85
  5 Krzysztof       Obremski             Legnica                153.23      8.0     5015     1857      695
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.75      8.0     4948     1881      477
  7 Marek           Rogalski             Warszawa               128.28      8.0     4936     1861      307
  8 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              138.96      7.5     4587     1819       47
  9 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               134.02      7.0     5117     1762      766
 10 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               155.82      7.0     4990     1711      605
 11 Dawid           Pikul                Poznań                 155.09      7.0     4923     1752      340
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.82      7.0     4847     1652      443
 13 Robert          Kamiński             Warszawa               132.85      7.0     4830     1740      214
 14 Kacper          Zegadło              Warszawa               154.70      7.0     4805     1691      343
 15 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               131.85      7.0     4771     1724      168
 16 Szymon          Płachta              Warszawa               140.95      7.0     4717     1675      558
 17 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               153.67      7.0     4679     1789      347
 18 Rafał           Matczak              Milanówek              138.58      7.0     4664     1743      183
 19 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               129.04      7.0     4658     1769      -61
 20 Marcin          Rogala               Warszawa               131.52      7.0     4621     1718      -81
 21 Piotr           Broda                Sandomierz             142.49      6.0     4697     1564       37
 22 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                127.93      6.0     4647     1613      165
 23 Katarzyna       Polak                Warszawa               136.30      6.0     4621     1618     -116
 24 Jacek           Baltyn               Suchedniów             125.83      6.0     4574     1672      221
 25 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               142.35      6.0     4551     1436      226
 26 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              126.85      6.0     4550     1532       60
 27 Piotr           Domański             Lublin                 133.92      6.0     4439     1653       83
 28 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.66      6.0     4419     1543      160
 29 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.07      6.0     4371     1431      -31
 30 Renata          Andracka             Zwola                  119.15      6.0     4178     1618     -109
 31 Bartosz         Bartczak             Poznań                 105.21      6.0     4018     1627     -407
 32 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.24      5.5     4311     1449     -281
 33 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              120.99      5.0     4629     1282      116
 34 Zbigniew        Rybak                Warszawa               118.44      5.0     4451     1389     -318
 35 Joanna          Juszczak             Warszawa               138.90      5.0     4446     1392       12
 36 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              138.80      5.0     4390     1339      -30
 37 Maciej          Sylwestrzuk          Warszawa               103.55      5.0     4379     1395      204
 38 Klara           Wigier               Milanówek              104.58      5.0     4145     1324     -242
 39 Franciszek      Łysek                Warszawa               101.10      5.0     3762     1323     -450
 40 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               115.44      4.5     4400     1286       23
 41 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.38      4.0     4257     1286        9
 42 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      4.0     3822     1215     -577
 43 Beata           Jacyniuk             Grodzisk Mazowiecki    100.00      4.0     3785     1302     -647
 44 Konrad          Mikusek              Milanówek              111.98      4.0     2025      785      116
 45 Bogdan          Pokojski             Brwinów                130.36      3.5     4137     1042      149
 46 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      3.5     3663     1063     -551
 47 Wojciech        Łysek                Warszawa               102.80      3.5     3462     1011     -558
 48 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              132.03      3.0     3868     1099       28
 49 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               131.68      3.0     2536      729      238
 50 Marta           Bajorek              Warszawa               124.85      3.0     1981      668      167
 51 Piotr           Pietuchowski         Białystok              151.28      3.0     1895      825      -69
 52 Monika          Mocarska             Warszawa               100.00      2.5     2981      868    -1262
 53 Radosław        Dziurawiec           Grodzisk Mazowiecki    100.00      1.5     2137      602     -503
 54 Agnieszka       Mocarska             Warszawa               100.00      0.5     2508      653    -1983
 55 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               149.71      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”



	Bartosz Morawski 163.00 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Rogala                131.52 +  537: 327  182
    2     1 Katarzyna      Ślusarska             120.99 +  528: 410  171
    3     1 Paweł          Jackowski             153.21 +  461: 382  203
    4     1 Krzysztof      Obremski              153.23 +  413: 389  203
    5     1 Andrzej        Kwiatkowski           129.04 +  469: 285  179
    6     1 Kazimierz      Merklejn              156.84 +  437: 325  207
    7     1 Robert         Kamiński              132.85 -  366: 433   83
    8     1 Piotr          Domański              133.92 +  414: 322  184
    9     1 Jacek          Baltyn                125.83 +  357: 344  176
   10     1 Maciej         Czupryniak            147.26 +  480: 314  197
   11     1 Marek          Rogalski              128.28 +  377: 355  178
   12     1 Paweł          Jackowski             153.21 +  404: 376  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2166  / 12 180.50




	Michał Alabrudziński 158.75 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Sporczyk              130.38 +  498: 337  180
    2     4 Szymon         Dąbrowski             131.85 -  398: 475   82
    3     9 Mariusz        Skrobosz              155.82 -  279: 471  106
    4    17 Bogdan         Pokojski              130.36 +  446: 398  180
    5    13 Katarzyna      Polak                 136.30 +  420: 391  186
    6     9 Miłosz         Wrzałek               153.67 +  451: 289  204
    7     7 Marek          Dudkiewicz            138.96 -  440: 442   89
    8     8 Adrian         Ziemniewicz           126.85 +  523: 322  177
    9     4 Maciej         Czupryniak            147.26 -  326: 363   97
   10     8 Szymon         Płachta               140.95 +  382: 340  191
   11     8 Piotr          Domański              133.92 +  404: 267  184
   12     4 Dawid          Pikul                 155.09 +  381: 376  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 12 156.75




	Kazimierz Merklejn 156.84 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bogdan         Pokojski              130.36 +  434: 264  180
    2    10 Maciej         Czupryniak            147.26 +  499: 327  197
    3     5 Marek          Dudkiewicz            138.96 +  487: 292  189
    4     2 Piotr          Pietuchowski          151.28 +  435: 347  201
    5     2 Paweł          Pogorzelski           134.02 +  415: 371  184
    6     1 Bartosz        Morawski              163.00 -  325: 437  113
    7     3 Piotr          Domański              133.92 -  339: 447   84
    8     3 Rafał          Matczak               138.58 +  471: 303  189
    9     3 Robert         Kamiński              132.85 +  494: 328  183
   10     2 Paweł          Jackowski             153.21 -  384: 431  103
   11     3 Miłosz         Wrzałek               153.67 +  367: 330  204
   12     2 Marek          Dudkiewicz            138.96 +  472: 273  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2016  / 12 168.00




	Mariusz Skrobosz 155.82 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Kwiatkowski           129.04 -  295: 370   79
    2    16 Waldemar       Czerwoniec            131.68 +  450: 339  182
    3     9 Michał         Alabrudziński         158.75 +  471: 279  209
    4    12 Marek          Dudkiewicz            138.96 -  358: 487   89
    5    15 Bartosz        Bartczak              105.21 +  534: 190  155
    6     6 Marcin         Rogala                131.52 +  444: 344  182
    7     5 Piotr          Pietuchowski          151.28 -  378: 379  101
    8     9 Marek          Rogalski              128.28 -  403: 436   78
    9    10 Katarzyna      Ślusarska             120.99 +  528: 378  171
   10     7 Tomasz         Nasiłowski            127.93 +  426: 411  178
   11     5 Szymon         Dąbrowski             131.85 -  303: 382   82
   12     7 Miłosz         Wrzałek               153.67 +  400: 390  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Dawid Pikul 155.09 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Rogalski              128.28 +  508: 343  178
    2     3 Robert         Kamiński              132.85 +  413: 404  183
    3     6 Stanisław      Rydzik                150.82 +  378: 342  201
    4     4 Paweł          Pogorzelski           134.02 -  435: 439   84
    5     5 Piotr          Pietuchowski          151.28 +  476: 340  201
    6     2 Piotr          Domański              133.92 -  350: 372   84
    7     4 Katarzyna      Ślusarska             120.99 -  339: 440   71
    8    10 Andrzej        Kwiatkowski           129.04 +  427: 384  179
    9     7 Miłosz         Wrzałek               153.67 -  388: 496  104
   10     9 Marcin         Rogala                131.52 +  468: 281  182
   11     6 Jacek          Baltyn                125.83 +  365: 361  176
   12     4 Michał         Alabrudziński         158.75 -  376: 381  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 12 146.00




	Kacper Zegadło 154.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Nasiłowski            127.93 -  367: 376   78
    2    14 Mariola        Osajda-Matczak        126.66 +  423: 325  177
    3    19 Natalia        Woźniak               138.80 +  411: 362  189
    4     5 Jacek          Baltyn                125.83 -  334: 398   76
    5    17 Renata         Andracka              119.15 -  303: 336   69
    6    20 Radosław       Dziurawiec            100.00 +  594: 305  150
    7    11 Rafał          Błaszkiewicz          132.03 +  422: 418  182
    8    11 Miłosz         Wrzałek               153.67 -  332: 400  104
    9    12 Katarzyna      Polak                 136.30 +  478: 310  186
   10    10 Rafał          Matczak               138.58 +  360: 354  189
   11     9 Robert         Kamiński              132.85 +  429: 369  183
   12     5 Krzysztof      Obremski              153.23 -  352: 509  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Miłosz Wrzałek 153.67 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adrian         Ziemniewicz           126.85 +  404: 360  177
    2    13 Radosław       Dziurawiec            100.00 +  594: 276  150
    3     3 Piotr          Pietuchowski          151.28 -  334: 404  101
    4     6 Bartosz        Bartczak              105.21 +  329: 281  155
    5     9 Maciej         Czupryniak            147.26 -  271: 404   97
    6     9 Michał         Alabrudziński         158.75 -  289: 451  109
    7    16 Joanna         Juszczak              138.90 +  447: 326  189
    8    11 Kacper         Zegadło               154.70 +  400: 332  205
    9     7 Dawid          Pikul                 155.09 +  496: 388  205
   10     4 Paweł          Pogorzelski           134.02 +  395: 343  184
   11     3 Kazimierz      Merklejn              156.84 -  330: 367  107
   12     7 Mariusz        Skrobosz              155.82 -  390: 400  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Krzysztof Obremski 153.23 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariola        Osajda-Matczak        126.66 +  380: 334  177
    2     6 Katarzyna      Polak                 136.30 +  489: 241  186
    3     2 Paweł          Pogorzelski           134.02 +  411: 368  184
    4     1 Bartosz        Morawski              163.00 -  389: 413  113
    5     8 Adrian         Ziemniewicz           126.85 -  390: 393   77
    6     8 Piotr          Pietuchowski          151.28 -  341: 425  101
    7    13 Zbigniew       Rybak                 118.44 +  589: 312  168
    8     7 Tomasz         Nasiłowski            127.93 +  412: 365  178
    9     6 Rafał          Matczak               138.58 +  444: 334  189
   10     3 Jacek          Baltyn                125.83 +  367: 305  176
   11     2 Paweł          Jackowski             153.21 -  294: 478  103
   12     5 Kacper         Zegadło               154.70 +  509: 352  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 12 154.75




	Paweł Jackowski 153.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jacek          Baltyn                125.83 +  477: 362  176
    2     5 Zbigniew       Rybak                 118.44 +  426: 387  168
    3     1 Bartosz        Morawski              163.00 -  382: 461  113
    4     7 Katarzyna      Polak                 136.30 +  474: 323  186
    5     3 Szymon         Dąbrowski             131.85 +  376: 351  182
    6     3 Maciej         Czupryniak            147.26 +  522: 354  197
    7     2 Rafał          Matczak               138.58 +  450: 322  189
    8     2 Robert         Kamiński              132.85 +  427: 318  183
    9     2 Piotr          Domański              133.92 +  431: 359  184
   10     2 Kazimierz      Merklejn              156.84 +  431: 384  207
   11     2 Krzysztof      Obremski              153.23 +  478: 294  203
   12     1 Bartosz        Morawski              163.00 -  376: 404  113
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2101  / 12 175.08




	Piotr Pietuchowski 151.28 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     3 Miłosz         Wrzałek               153.67 +  404: 334  204
    4     2 Kazimierz      Merklejn              156.84 -  347: 435  107
    5     5 Dawid          Pikul                 155.09 -  340: 476  105
    6     8 Krzysztof      Obremski              153.23 +  425: 341  203
    7     5 Mariusz        Skrobosz              155.82 +  379: 378  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  /  5 165.00




	Stanisław Rydzik 150.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Matus                 121.07 +  356: 289  171
    2    11 Joanna         Juszczak              138.90 +  416: 406  189
    3     6 Dawid          Pikul                 155.09 -  342: 378  105
    4    11 Piotr          Domański              133.92 -  346: 380   84
    5    14 Szymon         Płachta               140.95 -  299: 373   91
    6    16 Piotr          Broda                 142.49 -  418: 433   92
    7    19 Beata          Jacyniuk              100.00 +  479: 283  150
    8    18 Bartosz        Bartczak              105.21 +  474: 327  155
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              130.38 +  447: 433  180
   10    11 Andrzej        Kwiatkowski           129.04 -  405: 487   79
   11    10 Renata         Andracka              119.15 +  386: 283  169
   12     9 Katarzyna      Polak                 136.30 +  479: 332  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Łukasz Tuszyński 149.71 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Ślusarska             120.99 -    0: 400    0




	Maciej Czupryniak 147.26 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Ostrowska             119.24 +  360: 276  169
    2    10 Kazimierz      Merklejn              156.84 -  327: 499  107
    3    18 Rafał          Błaszkiewicz          132.03 +  396: 341  182
    4    13 Tomasz         Nasiłowski            127.93 +  390: 309  178
    5     9 Miłosz         Wrzałek               153.67 +  404: 271  204
    6     3 Paweł          Jackowski             153.21 -  354: 522  103
    7     8 Szymon         Płachta               140.95 +  381: 303  191
    8     5 Szymon         Dąbrowski             131.85 +  467: 462  182
    9     4 Michał         Alabrudziński         158.75 +  363: 326  209
   10     1 Bartosz        Morawski              163.00 -  314: 480  113
   11     4 Marek          Dudkiewicz            138.96 =  383: 383  139
   12     3 Paweł          Pogorzelski           134.02 +  499: 381  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1961  / 12 163.42




	Piotr Broda 142.49 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              119.15 -  361: 423   69
    2    18 Wojciech       Łysek                 102.80 +  472: 248  153
    3    12 Katarzyna      Polak                 136.30 -  385: 429   86
    4    15 Natalia        Woźniak               138.80 +  413: 401  189
    5    12 Marcin         Rogala                131.52 -  351: 470   82
    6    16 Stanisław      Rydzik                150.82 +  433: 418  201
    7    12 Marek          Rogalski              128.28 -  397: 506   78
    8    14 Marta          Bajorek               124.85 +  391: 304  175
    9    11 Szymon         Płachta               140.95 -  293: 435   91
   10    15 Krzysztof      Sporczyk              130.38 +  458: 308  180
   11    11 Mariola        Osajda-Matczak        126.66 +  420: 288  177
   12     8 Robert         Kamiński              132.85 -  323: 430   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Małgorzata Deszczyńska 142.35 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zbigniew       Rybak                 118.44 -  359: 383   68
    2    21 Bogdan         Pokojski              130.36 +  479: 315  180
    3    11 Tomasz         Nasiłowski            127.93 -  408: 493   78
    4    14 Katarzyna      Ślusarska             120.99 +  425: 336  171
    5    10 Maciej         Sylwestrzuk           103.55 -  336: 347   54
    6    15 Mariola        Osajda-Matczak        126.66 -  305: 438   77
    7    18 Marcin         Rogala                131.52 -  336: 443   82
    8    21 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  411: 312  150
    9    17 Adrian         Ziemniewicz           126.85 +  377: 314  177
   10    17 Klara          Wigier                104.58 +  414: 275  155
   11    15 Bartosz        Bartczak              105.21 +  408: 266  155
   12    10 Rafał          Matczak               138.58 -  293: 403   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Szymon Płachta 140.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Dąbrowski             115.44 +  450: 243  165
    2     9 Andrzej        Kwiatkowski           129.04 -  368: 388   79
    3    14 Marek          Rogalski              128.28 -  345: 439   78
    4    18 Beata          Jacyniuk              100.00 +  428: 269  150
    5    14 Stanisław      Rydzik                150.82 +  373: 299  201
    6     7 Adrian         Ziemniewicz           126.85 +  490: 272  177
    7     8 Maciej         Czupryniak            147.26 -  303: 381   97
    8    13 Renata         Andracka              119.15 -  303: 441   69
    9    11 Piotr          Broda                 142.49 +  435: 293  192
   10     8 Michał         Alabrudziński         158.75 -  340: 382  109
   11    16 Rafał          Błaszkiewicz          132.03 +  416: 410  182
   12    11 Jacek          Baltyn                125.83 +  466: 342  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Marek Dudkiewicz 138.96 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bartosz        Bartczak              105.21 +  354: 342  155
    2    12 Renata         Andracka              119.15 +  465: 383  169
    3     5 Kazimierz      Merklejn              156.84 -  292: 487  107
    4    12 Mariusz        Skrobosz              155.82 +  487: 358  206
    5     6 Rafał          Matczak               138.58 -  313: 342   89
    6    10 Joanna         Juszczak              138.90 +  363: 322  189
    7     7 Michał         Alabrudziński         158.75 +  442: 440  209
    8     4 Jacek          Baltyn                125.83 -  346: 359   76
    9     8 Szymon         Dąbrowski             131.85 +  453: 278  182
   10     5 Robert         Kamiński              132.85 +  416: 374  183
   11     4 Maciej         Czupryniak            147.26 =  383: 383  147
   12     2 Kazimierz      Merklejn              156.84 -  273: 472  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1819  / 12 151.58




	Joanna Juszczak 138.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Klara          Wigier                104.58 +  425: 366  155
    2    11 Stanisław      Rydzik                150.82 -  406: 416  101
    3    13 Agnieszka      Matus                 121.07 +  438: 350  171
    4     9 Marek          Rogalski              128.28 -  390: 394   78
    5    11 Tomasz         Nasiłowski            127.93 +  372: 371  178
    6    10 Marek          Dudkiewicz            138.96 -  322: 363   89
    7    16 Miłosz         Wrzałek               153.67 -  326: 447  104
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              130.38 -  334: 375   80
    9    19 Maciej         Sylwestrzuk           103.55 +  397: 306  154
   10    18 Bartosz        Bartczak              105.21 -  301: 396   55
   11    19 Beata          Jacyniuk              100.00 +  405: 308  150
   12    17 Mariola        Osajda-Matczak        126.66 -  330: 342   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Natalia Woźniak 138.80 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Sylwestrzuk           103.55 +  391: 360  154
    2     2 Paweł          Pogorzelski           134.02 -  271: 468   84
    3    19 Kacper         Zegadło               154.70 -  362: 411  105
    4    15 Piotr          Broda                 142.49 -  401: 413   92
    5    19 Rafał          Błaszkiewicz          132.03 -  272: 382   82
    6    24 Wojciech       Łysek                 102.80 +  437: 249  153
    7    20 Bartosz        Bartczak              105.21 -  322: 363   55
    8    23 Franciszek     Łysek                 101.10 +  417: 337  151
    9    22 Beata          Jacyniuk              100.00 +  446: 304  150
   10    16 Konrad         Mikusek               111.98 -  346: 433   62
   11    21 Agnieszka      Matus                 121.07 -  351: 440   71
   12    21 Krzysztof      Sporczyk              130.38 +  374: 260  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Rafał Matczak 138.58 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wojciech       Łysek                 102.80 +  464: 290  153
    2     7 Tomasz         Nasiłowski            127.93 +  483: 347  178
    3     4 Szymon         Dąbrowski             131.85 -  325: 451   82
    4     8 Marcin         Rogala                131.52 +  443: 370  182
    5     6 Marek          Dudkiewicz            138.96 +  342: 313  189
    6     5 Paweł          Pogorzelski           134.02 +  426: 332  184
    7     2 Paweł          Jackowski             153.21 -  322: 450  103
    8     3 Kazimierz      Merklejn              156.84 -  303: 471  107
    9     6 Krzysztof      Obremski              153.23 -  334: 444  103
   10    10 Kacper         Zegadło               154.70 -  354: 360  105
   11    17 Maciej         Dąbrowski             115.44 +  465: 360  165
   12    10 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 +  403: 293  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Katarzyna Polak 136.30 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Franciszek     Łysek                 101.10 +  476: 258  151
    2     6 Krzysztof      Obremski              153.23 -  241: 489  103
    3    12 Piotr          Broda                 142.49 +  429: 385  192
    4     7 Paweł          Jackowski             153.21 -  323: 474  103
    5    13 Michał         Alabrudziński         158.75 -  391: 420  109
    6    19 Bartosz        Bartczak              105.21 +  465: 263  155
    7    10 Paweł          Pogorzelski           134.02 -  300: 487   84
    8    19 Agnieszka      Matus                 121.07 +  429: 340  171
    9    12 Kacper         Zegadło               154.70 -  310: 478  105
   10    14 Rafał          Błaszkiewicz          132.03 +  413: 350  182
   11    13 Konrad         Mikusek               111.98 +  512: 314  162
   12     9 Stanisław      Rydzik                150.82 -  332: 479  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Paweł Pogorzelski 134.02 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Mocarska              100.00 +  533: 191  150
    2     2 Natalia        Woźniak               138.80 +  468: 271  189
    3     2 Krzysztof      Obremski              153.23 -  368: 411  103
    4     4 Dawid          Pikul                 155.09 +  439: 435  205
    5     2 Kazimierz      Merklejn              156.84 -  371: 415  107
    6     5 Rafał          Matczak               138.58 -  332: 426   89
    7    10 Katarzyna      Polak                 136.30 +  487: 300  186
    8     6 Katarzyna      Ślusarska             120.99 +  409: 340  171
    9     5 Marcin         Rogala                131.52 +  418: 361  182
   10     4 Miłosz         Wrzałek               153.67 -  343: 395  104
   11     7 Andrzej        Kwiatkowski           129.04 +  568: 307  179
   12     3 Maciej         Czupryniak            147.26 -  381: 499   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Piotr Domański 133.92 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Monika         Mocarska              100.00 +  462: 158  150
    2     8 Beata          Jacyniuk              100.00 +  450: 313  150
    3     7 Andrzej        Kwiatkowski           129.04 -  327: 392   79
    4    11 Stanisław      Rydzik                150.82 +  380: 346  201
    5     4 Jacek          Baltyn                125.83 +  330: 279  176
    6     2 Dawid          Pikul                 155.09 +  372: 350  205
    7     3 Kazimierz      Merklejn              156.84 +  447: 339  207
    8     1 Bartosz        Morawski              163.00 -  322: 414  113
    9     2 Paweł          Jackowski             153.21 -  359: 431  103
   10     6 Marek          Rogalski              128.28 -  376: 441   78
   11     8 Michał         Alabrudziński         158.75 -  267: 404  109
   12    13 Marcin         Rogala                131.52 -  347: 489   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Robert Kamiński 132.85 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  390: 343  150
    2     3 Dawid          Pikul                 155.09 -  404: 413  105
    3    17 Beata          Jacyniuk              100.00 +  452: 326  150
    4    10 Renata         Andracka              119.15 +  431: 287  169
    5     7 Marek          Rogalski              128.28 +  418: 316  178
    6     4 Andrzej        Kwiatkowski           129.04 +  483: 476  179
    7     1 Bartosz        Morawski              163.00 +  433: 366  213
    8     2 Paweł          Jackowski             153.21 -  318: 427  103
    9     3 Kazimierz      Merklejn              156.84 -  328: 494  107
   10     5 Marek          Dudkiewicz            138.96 -  374: 416   89
   11     9 Kacper         Zegadło               154.70 -  369: 429  105
   12     8 Piotr          Broda                 142.49 +  430: 323  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 12 145.00




	Rafał Błaszkiewicz 132.03 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    18 Maciej         Czupryniak            147.26 -  341: 396   97
    4    19 Klara          Wigier                104.58 +  395: 360  155
    5    19 Natalia        Woźniak               138.80 +  382: 272  189
    6    11 Jacek          Baltyn                125.83 -  353: 487   76
    7    11 Kacper         Zegadło               154.70 -  418: 422  105
    8    15 Maciej         Sylwestrzuk           103.55 +  458: 245  154
    9    13 Mariola        Osajda-Matczak        126.66 -  415: 456   77
   10    14 Katarzyna      Polak                 136.30 -  350: 413   86
   11    16 Szymon         Płachta               140.95 -  410: 416   91
   12    20 Joanna         Ostrowska             119.24 -  346: 373   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 10 109.90




	Szymon Dąbrowski 131.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  388: 291  150
    2     4 Michał         Alabrudziński         158.75 +  475: 398  209
    3     4 Rafał          Matczak               138.58 +  451: 325  189
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           129.04 -  338: 427   79
    5     3 Paweł          Jackowski             153.21 -  351: 376  103
    6    13 Marek          Rogalski              128.28 +  434: 386  178
    7     9 Renata         Andracka              119.15 +  386: 275  169
    8     5 Maciej         Czupryniak            147.26 -  462: 467   97
    9     8 Marek          Dudkiewicz            138.96 -  278: 453   89
   10    12 Mariola        Osajda-Matczak        126.66 +  434: 403  177
   11     5 Mariusz        Skrobosz              155.82 +  382: 303  206
   12     6 Marek          Rogalski              128.28 -  392: 499   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 12 143.67




	Waldemar Czerwoniec 131.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Beata          Jacyniuk              100.00 -  364: 375   50
    2    16 Mariusz        Skrobosz              155.82 -  339: 450  106
    3    21 Joanna         Ostrowska             119.24 -  350: 377   69
    4    24 Wojciech       Łysek                 102.80 +  368: 250  153
    5    20 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  338: 393   50
    6    23 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  364: 201  150
    7    21 Franciszek     Łysek                 101.10 +  413: 252  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     729  /  7 104.14




	Marcin Rogala 131.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              163.00 -  327: 537  113
    2    15 Klara          Wigier                104.58 +  455: 321  155
    3    20 Radosław       Dziurawiec            100.00 +  363: 347  150
    4     8 Rafał          Matczak               138.58 -  370: 443   89
    5    12 Piotr          Broda                 142.49 +  470: 351  192
    6     6 Mariusz        Skrobosz              155.82 -  344: 444  106
    7    18 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 +  443: 336  192
    8    12 Mariola        Osajda-Matczak        126.66 +  322: 321  177
    9     5 Paweł          Pogorzelski           134.02 -  361: 418   84
   10     9 Dawid          Pikul                 155.09 -  281: 468  105
   11    14 Katarzyna      Ślusarska             120.99 +  396: 369  171
   12    13 Piotr          Domański              133.92 +  489: 347  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Krzysztof Sporczyk 130.38 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         158.75 -  337: 498  109
    2    25 Monika         Mocarska              100.00 +  352: 224  150
    3    16 Renata         Andracka              119.15 -  269: 329   69
    4    20 Zbigniew       Rybak                 118.44 -  330: 405   68
    5    24 Radosław       Dziurawiec            100.00 -  310: 318   50
    6    26 Agnieszka      Mocarska              100.00 +  492: 187  150
    7    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  418: 253  150
    8    16 Joanna         Juszczak              138.90 +  375: 334  189
    9    14 Stanisław      Rydzik                150.82 -  433: 447  101
   10    15 Piotr          Broda                 142.49 -  308: 458   92
   11    23 Joanna         Ostrowska             119.24 -  373: 421   69
   12    21 Natalia        Woźniak               138.80 -  260: 374   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Bogdan Pokojski 130.36 Brwinów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Merklejn              156.84 -  264: 434  107
    2    21 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  315: 479   92
    3    25 Agnieszka      Mocarska              100.00 +  437: 157  150
    4    17 Michał         Alabrudziński         158.75 -  398: 446  109
    5    21 Joanna         Ostrowska             119.24 -  433: 465   69
    6    22 Beata          Jacyniuk              100.00 -  295: 332   50
    7    24 Klara          Wigier                104.58 +  402: 290  155
    8    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  427: 298  150
    9    20 Bartosz        Bartczak              105.21 -  306: 373   55
   10    22 Franciszek     Łysek                 101.10 -  286: 322   51
   11    22 Maciej         Sylwestrzuk           103.55 -  274: 392   54
   12    26 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 11  94.73




	Andrzej Kwiatkowski 129.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              155.82 +  370: 295  206
    2     9 Szymon         Płachta               140.95 +  388: 368  191
    3     7 Piotr          Domański              133.92 +  392: 327  184
    4     3 Szymon         Dąbrowski             131.85 +  427: 338  182
    5     1 Bartosz        Morawski              163.00 -  285: 469  113
    6     4 Robert         Kamiński              132.85 -  476: 483   83
    7     6 Jacek          Baltyn                125.83 -  349: 361   76
    8    10 Dawid          Pikul                 155.09 -  384: 427  105
    9    16 Joanna         Ostrowska             119.24 +  365: 335  169
   10    11 Stanisław      Rydzik                150.82 +  487: 405  201
   11     7 Paweł          Pogorzelski           134.02 -  307: 568   84
   12    12 Marta          Bajorek               124.85 +  428: 343  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Marek Rogalski 128.28 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 155.09 -  343: 508  105
    2    23 Maciej         Dąbrowski             115.44 +  357: 330  165
    3    14 Szymon         Płachta               140.95 +  439: 345  191
    4     9 Joanna         Juszczak              138.90 +  394: 390  189
    5     7 Robert         Kamiński              132.85 -  316: 418   83
    6    13 Szymon         Dąbrowski             131.85 -  386: 434   82
    7    12 Piotr          Broda                 142.49 +  506: 397  192
    8     9 Mariusz        Skrobosz              155.82 +  436: 403  206
    9     9 Renata         Andracka              119.15 +  464: 259  169
   10     6 Piotr          Domański              133.92 +  441: 376  184
   11     1 Bartosz        Morawski              163.00 -  355: 377  113
   12     6 Szymon         Dąbrowski             131.85 +  499: 392  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1861  / 12 155.08




	Tomasz Nasiłowski 127.93 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kacper         Zegadło               154.70 +  376: 367  205
    2     7 Rafał          Matczak               138.58 -  347: 483   89
    3    11 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 +  493: 408  192
    4    13 Maciej         Czupryniak            147.26 -  309: 390   97
    5    11 Joanna         Juszczak              138.90 -  371: 372   89
    6    17 Joanna         Ostrowska             119.24 +  451: 316  169
    7    17 Maciej         Sylwestrzuk           103.55 +  397: 340  154
    8     7 Krzysztof      Obremski              153.23 -  365: 412  103
    9    15 Maciej         Dąbrowski             115.44 +  412: 272  165
   10     7 Mariusz        Skrobosz              155.82 -  411: 426  106
   11    12 Marta          Bajorek               124.85 -  378: 379   75
   12    14 Renata         Andracka              119.15 +  337: 317  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Adrian Ziemniewicz 126.85 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               153.67 -  360: 404  104
    2    20 Joanna         Ostrowska             119.24 +  487: 287  169
    3    10 Bartosz        Bartczak              105.21 -  364: 448   55
    4    16 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  498: 240  150
    5     8 Krzysztof      Obremski              153.23 +  393: 390  203
    6     7 Szymon         Płachta               140.95 -  272: 490   91
    7    15 Agnieszka      Matus                 121.07 +  368: 268  171
    8     8 Michał         Alabrudziński         158.75 -  322: 523  109
    9    17 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  314: 377   92
   10    20 Maciej         Dąbrowski             115.44 -  352: 385   65
   11    18 Klara          Wigier                104.58 +  439: 360  155
   12    16 Zbigniew       Rybak                 118.44 +  381: 318  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Mariola Osajda-Matczak 126.66 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Obremski              153.23 -  334: 380  103
    2    14 Kacper         Zegadło               154.70 -  325: 423  105
    3    24 Franciszek     Łysek                 101.10 -  313: 382   51
    4    25 Monika         Mocarska              100.00 +  440: 201  150
    5    22 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  380: 362  150
    6    15 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 +  438: 305  192
    7    14 Maciej         Dąbrowski             115.44 +  379: 285  165
    8    12 Marcin         Rogala                131.52 -  321: 322   82
    9    13 Rafał          Błaszkiewicz          132.03 +  456: 415  182
   10    12 Szymon         Dąbrowski             131.85 -  403: 434   82
   11    11 Piotr          Broda                 142.49 -  288: 420   92
   12    17 Joanna         Juszczak              138.90 +  342: 330  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Jacek Baltyn 125.83 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Jackowski             153.21 -  362: 477  103
    2    17 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  605: 251  150
    3     8 Zbigniew       Rybak                 118.44 +  371: 358  168
    4     5 Kacper         Zegadło               154.70 +  398: 334  205
    5     4 Piotr          Domański              133.92 -  279: 330   84
    6    11 Rafał          Błaszkiewicz          132.03 +  487: 353  182
    7     6 Andrzej        Kwiatkowski           129.04 +  361: 349  179
    8     4 Marek          Dudkiewicz            138.96 +  359: 346  189
    9     1 Bartosz        Morawski              163.00 -  344: 357  113
   10     3 Krzysztof      Obremski              153.23 -  305: 367  103
   11     6 Dawid          Pikul                 155.09 -  361: 365  105
   12    11 Szymon         Płachta               140.95 -  342: 466   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Marta Bajorek 124.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    14 Piotr          Broda                 142.49 -  304: 391   92
    9    23 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  565: 251  150
   10    19 Joanna         Ostrowska             119.24 +  390: 366  169
   11    12 Tomasz         Nasiłowski            127.93 +  379: 378  178
   12    12 Andrzej        Kwiatkowski           129.04 -  343: 428   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     668  /  5 133.60




	Agnieszka Matus 121.07 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                150.82 -  289: 356  101
    2    19 Maciej         Sylwestrzuk           103.55 +  412: 321  154
    3    13 Joanna         Juszczak              138.90 -  350: 438   89
    4    23 Radosław       Dziurawiec            100.00 +  350: 300  150
    5    18 Zbigniew       Rybak                 118.44 -  394: 463   68
    6    21 Franciszek     Łysek                 101.10 +  401: 302  151
    7    15 Adrian         Ziemniewicz           126.85 -  268: 368   77
    8    19 Katarzyna      Polak                 136.30 -  340: 429   86
    9    18 Konrad         Mikusek               111.98 -  319: 419   62
   10    23 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  445: 298  150
   11    21 Natalia        Woźniak               138.80 +  440: 351  189
   12    18 Maciej         Sylwestrzuk           103.55 +  363: 357  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Katarzyna Ślusarska 120.99 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Tuszyński             149.71 +  400:   0    0
    2     1 Bartosz        Morawski              163.00 -  410: 528  113
    3    15 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  395: 324  150
    4    14 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  336: 425   92
    5    16 Maciej         Dąbrowski             115.44 +  462: 432  165
    6    12 Maciej         Sylwestrzuk           103.55 +  376: 304  154
    7     4 Dawid          Pikul                 155.09 +  440: 339  205
    8     6 Paweł          Pogorzelski           134.02 -  340: 409   84
    9    10 Mariusz        Skrobosz              155.82 -  378: 528  106
   10    13 Renata         Andracka              119.15 -  350: 379   69
   11    14 Marcin         Rogala                131.52 -  369: 396   82
   12    15 Konrad         Mikusek               111.98 -  373: 449   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 11 116.55




	Joanna Ostrowska 119.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Czupryniak            147.26 -  276: 360   97
    2    20 Adrian         Ziemniewicz           126.85 -  287: 487   77
    3    21 Waldemar       Czerwoniec            131.68 +  377: 350  182
    4    21 Maciej         Sylwestrzuk           103.55 -  323: 403   54
    5    21 Bogdan         Pokojski              130.36 +  465: 433  180
    6    17 Tomasz         Nasiłowski            127.93 -  316: 451   78
    7    23 Radosław       Dziurawiec            100.00 +  429: 291  150
    8    17 Maciej         Dąbrowski             115.44 =  343: 343  115
    9    16 Andrzej        Kwiatkowski           129.04 -  335: 365   79
   10    19 Marta          Bajorek               124.85 -  366: 390   75
   11    23 Krzysztof      Sporczyk              130.38 +  421: 373  180
   12    20 Rafał          Błaszkiewicz          132.03 +  373: 346  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Renata Andracka 119.15 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Broda                 142.49 +  423: 361  192
    2    12 Marek          Dudkiewicz            138.96 -  383: 465   89
    3    16 Krzysztof      Sporczyk              130.38 +  329: 269  180
    4    10 Robert         Kamiński              132.85 -  287: 431   83
    5    17 Kacper         Zegadło               154.70 +  336: 303  205
    6    14 Zbigniew       Rybak                 118.44 +  466: 232  168
    7     9 Szymon         Dąbrowski             131.85 -  275: 386   82
    8    13 Szymon         Płachta               140.95 +  441: 303  191
    9     9 Marek          Rogalski              128.28 -  259: 464   78
   10    13 Katarzyna      Ślusarska             120.99 +  379: 350  171
   11    10 Stanisław      Rydzik                150.82 -  283: 386  101
   12    14 Tomasz         Nasiłowski            127.93 -  317: 337   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Zbigniew Rybak 118.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 +  383: 359  192
    2     5 Paweł          Jackowski             153.21 -  387: 426  103
    3     8 Jacek          Baltyn                125.83 -  358: 371   76
    4    20 Krzysztof      Sporczyk              130.38 +  405: 330  180
    5    18 Agnieszka      Matus                 121.07 +  463: 394  171
    6    14 Renata         Andracka              119.15 -  232: 466   69
    7    13 Krzysztof      Obremski              153.23 -  312: 589  103
    8    20 Konrad         Mikusek               111.98 -  359: 410   62
    9    21 Klara          Wigier                104.58 -  386: 391   55
   10    21 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  424: 329  150
   11    20 Franciszek     Łysek                 101.10 +  424: 323  151
   12    16 Adrian         Ziemniewicz           126.85 -  318: 381   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Maciej Dąbrowski 115.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Płachta               140.95 -  243: 450   91
    2    23 Marek          Rogalski              128.28 -  330: 357   78
    3    26 Monika         Mocarska              100.00 +  522: 220  150
    4    22 Franciszek     Łysek                 101.10 +  355: 312  151
    5    16 Katarzyna      Ślusarska             120.99 -  432: 462   71
    6    18 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  498: 243  150
    7    14 Mariola        Osajda-Matczak        126.66 -  285: 379   77
    8    17 Joanna         Ostrowska             119.24 =  343: 343  119
    9    15 Tomasz         Nasiłowski            127.93 -  272: 412   78
   10    20 Adrian         Ziemniewicz           126.85 +  385: 352  177
   11    17 Rafał          Matczak               138.58 -  360: 465   89
   12    19 Bartosz        Bartczak              105.21 -  375: 382   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Konrad Mikusek 111.98 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    20 Zbigniew       Rybak                 118.44 +  410: 359  168
    9    18 Agnieszka      Matus                 121.07 +  419: 319  171
   10    16 Natalia        Woźniak               138.80 +  433: 346  189
   11    13 Katarzyna      Polak                 136.30 -  314: 512   86
   12    15 Katarzyna      Ślusarska             120.99 +  449: 373  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  /  5 157.00




	Bartosz Bartczak 105.21 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Dudkiewicz            138.96 -  342: 354   89
    2    24 Agnieszka      Mocarska              100.00 +  387: 193  150
    3    10 Adrian         Ziemniewicz           126.85 +  448: 364  177
    4     6 Miłosz         Wrzałek               153.67 -  281: 329  104
    5    15 Mariusz        Skrobosz              155.82 -  190: 534  106
    6    19 Katarzyna      Polak                 136.30 -  263: 465   86
    7    20 Natalia        Woźniak               138.80 +  363: 322  189
    8    18 Stanisław      Rydzik                150.82 -  327: 474  101
    9    20 Bogdan         Pokojski              130.36 +  373: 306  180
   10    18 Joanna         Juszczak              138.90 +  396: 301  189
   11    15 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  266: 408   92
   12    19 Maciej         Dąbrowski             115.44 +  382: 375  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Klara Wigier 104.58 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Juszczak              138.90 -  366: 425   89
    2    15 Marcin         Rogala                131.52 -  321: 455   82
    3    22 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  325: 316  150
    4    19 Rafał          Błaszkiewicz          132.03 -  360: 395   82
    5    23 Franciszek     Łysek                 101.10 -  315: 316   51
    6    25 Monika         Mocarska              100.00 +  350: 280  150
    7    24 Bogdan         Pokojski              130.36 -  290: 402   80
    8    24 Wojciech       Łysek                 102.80 +  413: 313  153
    9    21 Zbigniew       Rybak                 118.44 +  391: 386  168
   10    17 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  275: 414   92
   11    18 Adrian         Ziemniewicz           126.85 -  360: 439   77
   12    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  379: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Maciej Sylwestrzuk 103.55 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Natalia        Woźniak               138.80 -  360: 391   89
    2    19 Agnieszka      Matus                 121.07 -  321: 412   71
    3    23 Wojciech       Łysek                 102.80 +  436: 248  153
    4    21 Joanna         Ostrowska             119.24 +  403: 323  169
    5    10 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 +  347: 336  192
    6    12 Katarzyna      Ślusarska             120.99 -  304: 376   71
    7    17 Tomasz         Nasiłowski            127.93 -  340: 397   78
    8    15 Rafał          Błaszkiewicz          132.03 -  245: 458   82
    9    19 Joanna         Juszczak              138.90 -  306: 397   89
   10    24 Monika         Mocarska              100.00 +  568: 200  150
   11    22 Bogdan         Pokojski              130.36 +  392: 274  180
   12    18 Agnieszka      Matus                 121.07 -  357: 363   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Wojciech Łysek 102.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Matczak               138.58 -  290: 464   89
    2    18 Piotr          Broda                 142.49 -  248: 472   92
    3    23 Maciej         Sylwestrzuk           103.55 -  248: 436   54
    4    24 Waldemar       Czerwoniec            131.68 -  250: 368   82
    5    25 Beata          Jacyniuk              100.00 +  328: 306  150
    6    24 Natalia        Woźniak               138.80 -  249: 437   89
    7    26 Agnieszka      Mocarska              100.00 +  383: 210  150
    8    24 Klara          Wigier                104.58 -  313: 413   55
    9    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  189: 377   50
   10    26 PAUZA
   11    25 Monika         Mocarska              100.00 +  395: 194  150
   12    24 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  269: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  / 11  91.91




	Franciszek Łysek 101.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Polak                 136.30 -  258: 476   86
    2    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  262: 350   50
    3    24 Mariola        Osajda-Matczak        126.66 +  382: 313  177
    4    22 Maciej         Dąbrowski             115.44 -  312: 355   65
    5    23 Klara          Wigier                104.58 +  316: 315  155
    6    21 Agnieszka      Matus                 121.07 -  302: 401   71
    7    21 Waldemar       Czerwoniec            131.68 -  252: 413   82
    8    23 Natalia        Woźniak               138.80 -  337: 417   89
    9    25 Agnieszka      Mocarska              100.00 +  335: 186  150
   10    22 Bogdan         Pokojski              130.36 +  322: 286  180
   11    20 Zbigniew       Rybak                 118.44 -  323: 424   68
   12    23 Beata          Jacyniuk              100.00 +  361: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Radosław Dziurawiec 100.00 Grodzisk Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 PAUZA
    2    13 Miłosz         Wrzałek               153.67 -  276: 594  104
    3    20 Marcin         Rogala                131.52 -  347: 363   82
    4    23 Agnieszka      Matus                 121.07 -  300: 350   71
    5    24 Krzysztof      Sporczyk              130.38 +  318: 310  180
    6    20 Kacper         Zegadło               154.70 -  305: 594  105
    7    23 Joanna         Ostrowska             119.24 -  291: 429   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     611  /  6 101.83




	Beata Jacyniuk 100.00 Grodzisk Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Waldemar       Czerwoniec            131.68 +  375: 364  182
    2     8 Piotr          Domański              133.92 -  313: 450   84
    3    17 Robert         Kamiński              132.85 -  326: 452   83
    4    18 Szymon         Płachta               140.95 -  269: 428   91
    5    25 Wojciech       Łysek                 102.80 -  306: 328   53
    6    22 Bogdan         Pokojski              130.36 +  332: 295  180
    7    19 Stanisław      Rydzik                150.82 -  283: 479  101
    8    25 Monika         Mocarska              100.00 +  314: 199  150
    9    22 Natalia        Woźniak               138.80 -  304: 446   89
   10    25 Agnieszka      Mocarska              100.00 +  379: 225  150
   11    19 Joanna         Juszczak              138.90 -  308: 405   89
   12    23 Franciszek     Łysek                 101.10 -  276: 361   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Agnieszka Mocarska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Pogorzelski           134.02 -  191: 533   84
    2    24 Bartosz        Bartczak              105.21 -  193: 387   55
    3    25 Bogdan         Pokojski              130.36 -  157: 437   80
    4    26 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  215: 361   50
    5    26 Monika         Mocarska              100.00 -  266: 395   50
    6    26 Krzysztof      Sporczyk              130.38 -  187: 492   80
    7    26 Wojciech       Łysek                 102.80 -  210: 383   53
    8    26 PAUZA
    9    25 Franciszek     Łysek                 101.10 -  186: 335   51
   10    25 Beata          Jacyniuk              100.00 -  225: 379   50
   11    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  181: 426   50
   12    25 Monika         Mocarska              100.00 -  197: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  / 11  59.36




	Monika Mocarska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Domański              133.92 -  158: 462   84
    2    25 Krzysztof      Sporczyk              130.38 -  224: 352   80
    3    26 Maciej         Dąbrowski             115.44 -  220: 522   65
    4    25 Mariola        Osajda-Matczak        126.66 -  201: 440   77
    5    26 Agnieszka      Mocarska              100.00 +  395: 266  150
    6    25 Klara          Wigier                104.58 -  280: 350   55
    7    25 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  247: 377   50
    8    25 Beata          Jacyniuk              100.00 -  199: 314   50
    9    26 PAUZA
   10    24 Maciej         Sylwestrzuk           103.55 -  200: 568   54
   11    25 Wojciech       Łysek                 102.80 -  194: 395   53
   12    25 Agnieszka      Mocarska              100.00 +  363: 197  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     868  / 11  78.91




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Szymon         Dąbrowski             131.85 -  291: 388   82
    2    17 Jacek          Baltyn                125.83 -  251: 605   76
    3    22 Klara          Wigier                104.58 -  316: 325   55
    4    26 Agnieszka      Mocarska              100.00 +  361: 215  150
    5    22 Mariola        Osajda-Matczak        126.66 -  362: 380   77
    6    23 Waldemar       Czerwoniec            131.68 -  201: 364   82
    7    25 Monika         Mocarska              100.00 +  377: 247  150
    8    21 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  312: 411   92
    9    23 Marta          Bajorek               124.85 -  251: 565   75
   10    23 Agnieszka      Matus                 121.07 -  298: 445   71
   11    26 PAUZA
   12    24 Wojciech       Łysek                 102.80 +  343: 269  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  / 11  96.64




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Robert         Kamiński              132.85 -  343: 390   83
    2    22 Franciszek     Łysek                 101.10 +  350: 262  151
    3    15 Katarzyna      Ślusarska             120.99 -  324: 395   71
    4    16 Adrian         Ziemniewicz           126.85 -  240: 498   77
    5    20 Waldemar       Czerwoniec            131.68 +  393: 338  182
    6    18 Maciej         Dąbrowski             115.44 -  243: 498   65
    7    22 Krzysztof      Sporczyk              130.38 -  253: 418   80
    8    22 Bogdan         Pokojski              130.36 -  298: 427   80
    9    24 Wojciech       Łysek                 102.80 +  377: 189  153
   10    21 Zbigniew       Rybak                 118.44 -  329: 424   68
   11    24 Agnieszka      Mocarska              100.00 +  426: 181  150
   12    22 Klara          Wigier                104.58 -  246: 379   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25
Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Marcin         Rogala                537: 327
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         337: 498
   3 Kazimierz      Merklejn             - Bogdan         Pokojski              434: 264
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Skrobosz              370: 295
   5 Dawid          Pikul                - Marek          Rogalski              508: 343
   6 Tomasz         Nasiłowski           - Kacper         Zegadło               376: 367
   7 Miłosz         Wrzałek              - Adrian         Ziemniewicz           404: 360
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Obremski              334: 380
   9 Paweł          Jackowski            - Jacek          Baltyn                477: 362
  10 Agnieszka      Matus                - Stanisław      Rydzik                289: 356
  11 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Ślusarska               0: 400
  12 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Czupryniak            276: 360
  13 Piotr          Broda                - Renata         Andracka              361: 423
  14 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Deszczyńska           383: 359
  15 Szymon         Płachta              - Maciej         Dąbrowski             450: 243
  16 Bartosz        Bartczak             - Marek          Dudkiewicz            342: 354
  17 Joanna         Juszczak             - Klara          Wigier                425: 366
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Natalia        Woźniak               360: 391
  19 Rafał          Matczak              - Wojciech       Łysek                 464: 290
  20 Franciszek     Łysek                - Katarzyna      Polak                 258: 476
  21 Paweł          Pogorzelski          - Agnieszka      Mocarska              533: 191
  22 Monika         Mocarska             - Piotr          Domański              158: 462
  23 Robert         Kamiński             - Wojciech       Wojtysiak             390: 343
  24 Krzysztof      Nasiłowski           - Szymon         Dąbrowski             291: 388
  25 Waldemar       Czerwoniec           - Beata          Jacyniuk              364: 375
  26 Radosław       Dziurawiec           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Ślusarska            - Bartosz        Morawski              410: 528
   2 Natalia        Woźniak              - Paweł          Pogorzelski           271: 468
   3 Robert         Kamiński             - Dawid          Pikul                 404: 413
   4 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Dąbrowski             398: 475
   5 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Rybak                 426: 387
   6 Krzysztof      Obremski             - Katarzyna      Polak                 489: 241
   7 Tomasz         Nasiłowski           - Rafał          Matczak               347: 483
   8 Piotr          Domański             - Beata          Jacyniuk              450: 313
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Płachta               388: 368
  10 Maciej         Czupryniak           - Kazimierz      Merklejn              327: 499
  11 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Juszczak              416: 406
  12 Renata         Andracka             - Marek          Dudkiewicz            383: 465
  13 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Dziurawiec            594: 276
  14 Kacper         Zegadło              - Mariola        Osajda-Matczak        423: 325
  15 Marcin         Rogala               - Klara          Wigier                455: 321
  16 Mariusz        Skrobosz             - Waldemar       Czerwoniec            450: 339
  17 Jacek          Baltyn               - Krzysztof      Nasiłowski            605: 251
  18 Wojciech       Łysek                - Piotr          Broda                 248: 472
  19 Agnieszka      Matus                - Maciej         Sylwestrzuk           412: 321
  20 Adrian         Ziemniewicz          - Joanna         Ostrowska             487: 287
  21 Bogdan         Pokojski             - Małgorzata     Deszczyńska           315: 479
  22 Wojciech       Wojtysiak            - Franciszek     Łysek                 350: 262
  23 Maciej         Dąbrowski            - Marek          Rogalski              330: 357
  24 Agnieszka      Mocarska             - Bartosz        Bartczak              193: 387
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Mocarska              352: 224


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             461: 382
   2 Paweł          Pogorzelski          - Krzysztof      Obremski              368: 411
   3 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               404: 334
   4 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Matczak               451: 325
   5 Marek          Dudkiewicz           - Kazimierz      Merklejn              292: 487
   6 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                378: 342
   7 Piotr          Domański             - Andrzej        Kwiatkowski           327: 392
   8 Jacek          Baltyn               - Zbigniew       Rybak                 371: 358
   9 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         471: 279
  10 Bartosz        Bartczak             - Adrian         Ziemniewicz           448: 364
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Nasiłowski            408: 493
  12 Katarzyna      Polak                - Piotr          Broda                 429: 385
  13 Joanna         Juszczak             - Agnieszka      Matus                 438: 350
  14 Marek          Rogalski             - Szymon         Płachta               439: 345
  15 Katarzyna      Ślusarska            - Wojciech       Wojtysiak             395: 324
  16 Renata         Andracka             - Krzysztof      Sporczyk              329: 269
  17 Beata          Jacyniuk             - Robert         Kamiński              326: 452
  18 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Czupryniak            341: 396
  19 Natalia        Woźniak              - Kacper         Zegadło               362: 411
  20 Marcin         Rogala               - Radosław       Dziurawiec            363: 347
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Joanna         Ostrowska             350: 377
  22 Klara          Wigier               - Krzysztof      Nasiłowski            325: 316
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Wojciech       Łysek                 436: 248
  24 Mariola        Osajda-Matczak       - Franciszek     Łysek                 313: 382
  25 Bogdan         Pokojski             - Agnieszka      Mocarska              437: 157
  26 Maciej         Dąbrowski            - Monika         Mocarska              522: 220


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              389: 413
   2 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          435: 347
   3 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           338: 427
   4 Dawid          Pikul                - Paweł          Pogorzelski           435: 439
   5 Kacper         Zegadło              - Jacek          Baltyn                334: 398
   6 Bartosz        Bartczak             - Miłosz         Wrzałek               281: 329
   7 Katarzyna      Polak                - Paweł          Jackowski             323: 474
   8 Rafał          Matczak              - Marcin         Rogala                443: 370
   9 Marek          Rogalski             - Joanna         Juszczak              394: 390
  10 Robert         Kamiński             - Renata         Andracka              431: 287
  11 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Domański              346: 380
  12 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              487: 358
  13 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Nasiłowski            390: 309
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Ślusarska             425: 336
  15 Piotr          Broda                - Natalia        Woźniak               413: 401
  16 Adrian         Ziemniewicz          - Wojciech       Wojtysiak             498: 240
  17 Michał         Alabrudziński        - Bogdan         Pokojski              446: 398
  18 Beata          Jacyniuk             - Szymon         Płachta               269: 428
  19 Rafał          Błaszkiewicz         - Klara          Wigier                395: 360
  20 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Sporczyk              405: 330
  21 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Sylwestrzuk           323: 403
  22 Franciszek     Łysek                - Maciej         Dąbrowski             312: 355
  23 Radosław       Dziurawiec           - Agnieszka      Matus                 300: 350
  24 Wojciech       Łysek                - Waldemar       Czerwoniec            250: 368
  25 Monika         Mocarska             - Mariola        Osajda-Matczak        201: 440
  26 Agnieszka      Mocarska             - Krzysztof      Nasiłowski            215: 361


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Kwiatkowski           469: 285
   2 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Pogorzelski           415: 371
   3 Paweł          Jackowski            - Szymon         Dąbrowski             376: 351
   4 Piotr          Domański             - Jacek          Baltyn                330: 279
   5 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 340: 476
   6 Rafał          Matczak              - Marek          Dudkiewicz            342: 313
   7 Marek          Rogalski             - Robert         Kamiński              316: 418
   8 Adrian         Ziemniewicz          - Krzysztof      Obremski              393: 390
   9 Maciej         Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               404: 271
  10 Maciej         Sylwestrzuk          - Małgorzata     Deszczyńska           347: 336
  11 Tomasz         Nasiłowski           - Joanna         Juszczak              371: 372
  12 Piotr          Broda                - Marcin         Rogala                351: 470
  13 Katarzyna      Polak                - Michał         Alabrudziński         391: 420
  14 Szymon         Płachta              - Stanisław      Rydzik                373: 299
  15 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Bartczak              534: 190
  16 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             432: 462
  17 Kacper         Zegadło              - Renata         Andracka              303: 336
  18 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Matus                 463: 394
  19 Natalia        Woźniak              - Rafał          Błaszkiewicz          272: 382
  20 Wojciech       Wojtysiak            - Waldemar       Czerwoniec            393: 338
  21 Bogdan         Pokojski             - Joanna         Ostrowska             433: 465
  22 Krzysztof      Nasiłowski           - Mariola        Osajda-Matczak        362: 380
  23 Klara          Wigier               - Franciszek     Łysek                 315: 316
  24 Radosław       Dziurawiec           - Krzysztof      Sporczyk              318: 310
  25 Wojciech       Łysek                - Beata          Jacyniuk              328: 306
  26 Monika         Mocarska             - Agnieszka      Mocarska              395: 266


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kazimierz      Merklejn              437: 325
   2 Dawid          Pikul                - Piotr          Domański              350: 372
   3 Paweł          Jackowski            - Maciej         Czupryniak            522: 354
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Kamiński              476: 483
   5 Paweł          Pogorzelski          - Rafał          Matczak               332: 426
   6 Marcin         Rogala               - Mariusz        Skrobosz              344: 444
   7 Szymon         Płachta              - Adrian         Ziemniewicz           490: 272
   8 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Obremski              425: 341
   9 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         289: 451
  10 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Juszczak              363: 322
  11 Rafał          Błaszkiewicz         - Jacek          Baltyn                353: 487
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Sylwestrzuk           376: 304
  13 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Rogalski              434: 386
  14 Renata         Andracka             - Zbigniew       Rybak                 466: 232
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Deszczyńska           438: 305
  16 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 418: 433
  17 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Nasiłowski            316: 451
  18 Wojciech       Wojtysiak            - Maciej         Dąbrowski             243: 498
  19 Bartosz        Bartczak             - Katarzyna      Polak                 263: 465
  20 Radosław       Dziurawiec           - Kacper         Zegadło               305: 594
  21 Agnieszka      Matus                - Franciszek     Łysek                 401: 302
  22 Beata          Jacyniuk             - Bogdan         Pokojski              332: 295
  23 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Nasiłowski            364: 201
  24 Natalia        Woźniak              - Wojciech       Łysek                 437: 249
  25 Klara          Wigier               - Monika         Mocarska              350: 280
  26 Agnieszka      Mocarska             - Krzysztof      Sporczyk              187: 492


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Bartosz        Morawski              433: 366
   2 Rafał          Matczak              - Paweł          Jackowski             322: 450
   3 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Domański              339: 447
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Dawid          Pikul                 440: 339
   5 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              379: 378
   6 Jacek          Baltyn               - Andrzej        Kwiatkowski           361: 349
   7 Michał         Alabrudziński        - Marek          Dudkiewicz            440: 442
   8 Maciej         Czupryniak           - Szymon         Płachta               381: 303
   9 Szymon         Dąbrowski            - Renata         Andracka              386: 275
  10 Katarzyna      Polak                - Paweł          Pogorzelski           300: 487
  11 Kacper         Zegadło              - Rafał          Błaszkiewicz          422: 418
  12 Piotr          Broda                - Marek          Rogalski              397: 506
  13 Krzysztof      Obremski             - Zbigniew       Rybak                 589: 312
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Dąbrowski             379: 285
  15 Adrian         Ziemniewicz          - Agnieszka      Matus                 368: 268
  16 Joanna         Juszczak             - Miłosz         Wrzałek               326: 447
  17 Tomasz         Nasiłowski           - Maciej         Sylwestrzuk           397: 340
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Marcin         Rogala                336: 443
  19 Beata          Jacyniuk             - Stanisław      Rydzik                283: 479
  20 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Bartczak              322: 363
  21 Franciszek     Łysek                - Waldemar       Czerwoniec            252: 413
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Wojtysiak             418: 253
  23 Joanna         Ostrowska            - Radosław       Dziurawiec            429: 291
  24 Klara          Wigier               - Bogdan         Pokojski              290: 402
  25 Krzysztof      Nasiłowski           - Monika         Mocarska              377: 247
  26 Wojciech       Łysek                - Agnieszka      Mocarska              383: 210


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Domański             - Bartosz        Morawski              322: 414
   2 Robert         Kamiński             - Paweł          Jackowski             318: 427
   3 Rafał          Matczak              - Kazimierz      Merklejn              303: 471
   4 Jacek          Baltyn               - Marek          Dudkiewicz            359: 346
   5 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Czupryniak            462: 467
   6 Paweł          Pogorzelski          - Katarzyna      Ślusarska             409: 340
   7 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Nasiłowski            412: 365
   8 Michał         Alabrudziński        - Adrian         Ziemniewicz           523: 322
   9 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Rogalski              403: 436
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 384: 427
  11 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               400: 332
  12 Marcin         Rogala               - Mariola        Osajda-Matczak        322: 321
  13 Renata         Andracka             - Szymon         Płachta               441: 303
  14 Marta          Bajorek              - Piotr          Broda                 304: 391
  15 Maciej         Sylwestrzuk          - Rafał          Błaszkiewicz          245: 458
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Juszczak              375: 334
  17 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             343: 343
  18 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Bartczak              474: 327
  19 Agnieszka      Matus                - Katarzyna      Polak                 340: 429
  20 Konrad         Mikusek              - Zbigniew       Rybak                 410: 359
  21 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Nasiłowski            411: 312
  22 Bogdan         Pokojski             - Wojciech       Wojtysiak             427: 298
  23 Franciszek     Łysek                - Natalia        Woźniak               337: 417
  24 Wojciech       Łysek                - Klara          Wigier                313: 413
  25 Monika         Mocarska             - Beata          Jacyniuk              199: 314
  26 Agnieszka      Mocarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Jacek          Baltyn                357: 344
   2 Paweł          Jackowski            - Piotr          Domański              431: 359
   3 Kazimierz      Merklejn             - Robert         Kamiński              494: 328
   4 Maciej         Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         363: 326
   5 Paweł          Pogorzelski          - Marcin         Rogala                418: 361
   6 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Matczak               444: 334
   7 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               388: 496
   8 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Dąbrowski             453: 278
   9 Marek          Rogalski             - Renata         Andracka              464: 259
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Mariusz        Skrobosz              378: 528
  11 Szymon         Płachta              - Piotr          Broda                 435: 293
  12 Katarzyna      Polak                - Kacper         Zegadło               310: 478
  13 Rafał          Błaszkiewicz         - Mariola        Osajda-Matczak        415: 456
  14 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              447: 433
  15 Tomasz         Nasiłowski           - Maciej         Dąbrowski             412: 272
  16 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Kwiatkowski           335: 365
  17 Adrian         Ziemniewicz          - Małgorzata     Deszczyńska           314: 377
  18 Agnieszka      Matus                - Konrad         Mikusek               319: 419
  19 Joanna         Juszczak             - Maciej         Sylwestrzuk           397: 306
  20 Bartosz        Bartczak             - Bogdan         Pokojski              373: 306
  21 Zbigniew       Rybak                - Klara          Wigier                386: 391
  22 Beata          Jacyniuk             - Natalia        Woźniak               304: 446
  23 Krzysztof      Nasiłowski           - Marta          Bajorek               251: 565
  24 Wojciech       Wojtysiak            - Wojciech       Łysek                 377: 189
  25 Agnieszka      Mocarska             - Franciszek     Łysek                 186: 335
  26 Monika         Mocarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Maciej         Czupryniak            480: 314
   2 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Jackowski             384: 431
   3 Jacek          Baltyn               - Krzysztof      Obremski              305: 367
   4 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Pogorzelski           395: 343
   5 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kamiński              416: 374
   6 Piotr          Domański             - Marek          Rogalski              376: 441
   7 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Nasiłowski            426: 411
   8 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               382: 340
   9 Marcin         Rogala               - Dawid          Pikul                 281: 468
  10 Kacper         Zegadło              - Rafał          Matczak               360: 354
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Rydzik                487: 405
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Dąbrowski             403: 434
  13 Renata         Andracka             - Katarzyna      Ślusarska             379: 350
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Katarzyna      Polak                 350: 413
  15 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              458: 308
  16 Konrad         Mikusek              - Natalia        Woźniak               433: 346
  17 Klara          Wigier               - Małgorzata     Deszczyńska           275: 414
  18 Joanna         Juszczak             - Bartosz        Bartczak              301: 396
  19 Marta          Bajorek              - Joanna         Ostrowska             390: 366
  20 Maciej         Dąbrowski            - Adrian         Ziemniewicz           385: 352
  21 Wojciech       Wojtysiak            - Zbigniew       Rybak                 329: 424
  22 Bogdan         Pokojski             - Franciszek     Łysek                 286: 322
  23 Krzysztof      Nasiłowski           - Agnieszka      Matus                 298: 445
  24 Maciej         Sylwestrzuk          - Monika         Mocarska              568: 200
  25 Agnieszka      Mocarska             - Beata          Jacyniuk              225: 379
  26 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Rogalski             - Bartosz        Morawski              355: 377
   2 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Obremski              478: 294
   3 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              330: 367
   4 Maciej         Czupryniak           - Marek          Dudkiewicz            383: 383
   5 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              382: 303
   6 Dawid          Pikul                - Jacek          Baltyn                365: 361
   7 Paweł          Pogorzelski          - Andrzej        Kwiatkowski           568: 307
   8 Piotr          Domański             - Michał         Alabrudziński         267: 404
   9 Robert         Kamiński             - Kacper         Zegadło               369: 429
  10 Stanisław      Rydzik               - Renata         Andracka              386: 283
  11 Piotr          Broda                - Mariola        Osajda-Matczak        420: 288
  12 Tomasz         Nasiłowski           - Marta          Bajorek               378: 379
  13 Katarzyna      Polak                - Konrad         Mikusek               512: 314
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Marcin         Rogala                369: 396
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Bartosz        Bartczak              408: 266
  16 Szymon         Płachta              - Rafał          Błaszkiewicz          416: 410
  17 Rafał          Matczak              - Maciej         Dąbrowski             465: 360
  18 Adrian         Ziemniewicz          - Klara          Wigier                439: 360
  19 Beata          Jacyniuk             - Joanna         Juszczak              308: 405
  20 Franciszek     Łysek                - Zbigniew       Rybak                 323: 424
  21 Natalia        Woźniak              - Agnieszka      Matus                 351: 440
  22 Bogdan         Pokojski             - Maciej         Sylwestrzuk           274: 392
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             373: 421
  24 Wojciech       Wojtysiak            - Agnieszka      Mocarska              426: 181
  25 Monika         Mocarska             - Wojciech       Łysek                 194: 395
  26 Krzysztof      Nasiłowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             404: 376
   2 Marek          Dudkiewicz           - Kazimierz      Merklejn              273: 472
   3 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Pogorzelski           499: 381
   4 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 381: 376
   5 Krzysztof      Obremski             - Kacper         Zegadło               509: 352
   6 Marek          Rogalski             - Szymon         Dąbrowski             499: 392
   7 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               400: 390
   8 Robert         Kamiński             - Piotr          Broda                 430: 323
   9 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Polak                 479: 332
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Matczak               293: 403
  11 Jacek          Baltyn               - Szymon         Płachta               342: 466
  12 Marta          Bajorek              - Andrzej        Kwiatkowski           343: 428
  13 Marcin         Rogala               - Piotr          Domański              489: 347
  14 Renata         Andracka             - Tomasz         Nasiłowski            317: 337
  15 Konrad         Mikusek              - Katarzyna      Ślusarska             449: 373
  16 Zbigniew       Rybak                - Adrian         Ziemniewicz           318: 381
  17 Joanna         Juszczak             - Mariola        Osajda-Matczak        330: 342
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Agnieszka      Matus                 357: 363
  19 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Dąbrowski             382: 375
  20 Rafał          Błaszkiewicz         - Joanna         Ostrowska             346: 373
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Natalia        Woźniak               260: 374
  22 Klara          Wigier               - Wojciech       Wojtysiak             379: 246
  23 Franciszek     Łysek                - Beata          Jacyniuk              361: 276
  24 Krzysztof      Nasiłowski           - Wojciech       Łysek                 343: 269
  25 Monika         Mocarska             - Agnieszka      Mocarska              363: 197
  26 Bogdan         Pokojski             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 25-06-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              162.82  31261  192
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.88  31458  198
   3 Kazimierz Merklejn             Szczecin             157.09  31104  198
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   5 Paweł Jackowski                Warszawa             155.55  30021  193
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.29  29815  192
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.09  31018  200
   8 Dawid Pikul                    Poznań               153.83  30612  199
   9 Piotr Pietuchowski             Białystok            153.34  23615  154
  10 Kacper Zegadło                 Warszawa             153.21  30030  196
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              153.13  29555  193
  12 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.93  29668  194
  13 Kamil Górka                    Kraków               152.55  28984  190
  14 Jan Mrozowski                  Kraków               152.07  28437  187
  15 Łukasz Bobowski                Suchedniów           151.99  30397  200
  16 Marek Reda                     Dębówka              151.86  12756   84
  17 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.83  22015  145
  18 Michał Makowski                Warszawa             151.46   9239   61
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.24  28886  191
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.55  29206  194
  21 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.37   9323   62
  22 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           150.18  18773  125
  23 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.05  29859  199
  24 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.71  28894  193
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.33  28970  194
  26 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.27  21793  146
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  28 Justyna Górka                  Kraków               148.55  28522  192
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             148.40  23595  159
  30 Kamil Kister                   Warszawa             147.51  29355  199
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.36  27662  189
  32 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.68   4953   34
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.54  18484  127
  34 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.40  28643  197
  35 Tomasz Suchanek                Wrocław              145.32   5522   38
  36 Jakub Błażejewski              Poznań               144.60  20823  144
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  38 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  39 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.26  28853  200
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.12  17727  123
  41 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.11  28534  198
  42 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  43 Maciej Rzychoń                 Katowice             144.09  12680   88
  44 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.03  27509  191
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.69  12070   84
  46 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             141.91  27672  195
  48 Michał Waszkiewicz             Białystok            141.63  28043  198
  49 Bogusław Szyszka               Oława                141.50  18395  130
  50 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.39  21491  152
  51 Piotr Broda                    Sandomierz           141.10  27515  195
  52 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             141.04  27362  194
  53 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.84  26337  187
  54 Radosław Jachna                Łódź                 140.08  24795  177
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  56 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.77  25299  181
  57 Leszek Kacprzyk                Katowice             139.38   7805   56
  58 Dariusz Kuć                    Stargard             139.25  21027  151
  59 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       139.20  26170  188
  60 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.72  27190  196
  61 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  63 Joanna Juszczak                Warszawa             138.26  26823  194
  64 Rafał Matczak                  Milanówek            138.18  26393  191
  65 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             137.81  26322  191
  66 Barbara Obremska               Wrocław              137.46   7423   54
  67 Janusz Krupiński               Bytom                137.25  26764  195
  68 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  69 Katarzyna Polak                Warszawa             136.95  27253  199
  70 Irena Sołdan                   Warszawa             136.79  23802  174
  71 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.57  18027  132
  72 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.40  16368  120
  73 Natalia Woźniak                Dziwnówek            136.34  26178  192
  74 Michał Rogalewicz              Poznań               136.05  19999  147
  75 Jacek Mańko                    Poznań               135.94  23245  171
  76 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.78  13035   96
  77 Paweł Pogorzelski              Warszawa             135.26  16772  124
  78 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          135.12  10539   78
  79 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.78  19812  147
  80 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           134.31  25653  191
  81 Piotr Domański                 Lublin               134.27  17590  131
  82 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.23  26310  196
  83 Michał Kolaj                   Ostróda              134.10   5364   40
  84 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            134.04  25736  192
  85 Konrad Sowula                  Kraków               133.97  16880  126
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  87 Szymon Dąbrowski               Warszawa             133.30  25726  193
  88 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.20  25708  193
  89 Robert Kamiński                Warszawa             132.71  25878  195
  90 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.49   4902   37
  91 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  92 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.23  24065  182
  93 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  132.10  24306  184
  94 Ewa Radzikowska                Gliwice              132.06   6339   48
  95 Marcin Rogala                  Warszawa             131.83  25312  192
  96 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.77   6325   48
  97 Krzysztof Gibas                Kraków               131.72  17519  133
  98 Tomasz Górka                   Kraków               131.46   6310   48
  99 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               131.28   4726   36
 100 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.23  24934  190
 101 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.05  12712   97
 102 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.65  25869  198
 103 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 104 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.43  25825  198
 105 Agnieszka Walas                Kraków               130.26  17324  133
 106 Daniel Janus                   Wąchock              130.03   9362   72
 107 Marek Rogalski                 Warszawa             129.93  25466  196
 108 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  129.30  17585  136
 109 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 110 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 111 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 112 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 113 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.53  16581  129
 114 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 115 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.18  16792  131
 116 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.03  24710  193
 117 Adam Grzelec                   Poznań               127.98  22653  177
 118 Maciej Nawrocki                Babimost             127.95  17018  133
 119 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 120 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.91  14965  117
 121 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 122 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 123 Ryszard Żydaczewski            Lubin                127.19   9539   75
 124 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 125 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.97  10158   80
 126 Czesław Grajewski              Białystok            126.88  13830  109
 127 Dorota Kuć                     Stargard             126.77  19143  151
 128 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.67  12034   95
 129 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.58  23923  189
 130 Agata Kuć                      Stargard             126.09  21183  168
 131 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.07  11346   90
 132 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.88  13721  109
 133 Andrzej Rakoczy                Kraków               125.87   5916   47
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.59  24867  198
 136 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            125.47   8532   68
 137 Monika Siemaszko               Lipiany              125.27  13404  107
 138 Zdzisław Szota                 Warszawa             125.12   4004   32
 139 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.09  14260  114
 140 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 141 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             124.70  20450  164
 142 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 143 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 144 Marcin Ceglarek                Kraków               124.40  22640  182
 145 Marta Bajorek                  Warszawa             124.39  23635  190
 146 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.34  13429  108
 147 Rafał Stachowski               Police               124.27  14291  115
 148 Szymon Stępień                 Bytom                124.14  22221  179
 149 Paweł Maciejczuk               Białystok            123.96  21073  170
 150 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.91  19825  160
 151 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 152 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 153 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.51   6052   49
 154 Jarosław Michalak              Łódź                 123.48   8150   66
 155 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.26  20955  170
 156 Maciej Kuć                     Stargard             123.21  19344  157
 157 Tomasz Sehnal                  Warszawa             123.13  24011  195
 158 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.12  23147  188
 159 Natalia Ogierman               Katowice             122.89  17204  140
 160 Dariusz Sowula                 Kraków               122.74  16202  132
 161 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               121.75  23010  189
 162 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               121.67   5110   42
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.64  23355  192
 164 Stanisław Gasik                Warszawa             121.61   7418   61
 165 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 166 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 167 Agnieszka Dawid                Kraków               121.27   8853   73
 168 Beata Piotrowska               Łódź                 121.04  13193  109
 169 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.00   4356   36
 170 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            120.90  24059  199
 171 Tomasz A. Praga                Białystok            120.80  13167  109
 172 Renata Andracka                Zwola                120.60  22673  188
 173 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.58   4341   36
 174 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 175 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  12407  103
 176 Agnieszka Matus                Milanówek            120.37  21425  178
 177 Ziemowit Pazda                 Wrocław              120.36  10471   87
 178 Sławomir Wolski                Wrocław              120.33  22141  184
 179 Jerzy Luter                    Bytom                120.26  23451  195
 180 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.10  18496  154
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.69  12927  108
 182 Teresa Zalewska                Racibórz             119.54  23789  199
 183 Maria Skutela                  Warszawa             119.44  23889  200
 184 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.44   8600   72
 185 Dominik Ulejczyk               Będzin               119.43  23767  199
 186 Lucyna Śniadach                Rumia                119.28  22782  191
 187 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 188 Jarosław Olek                  Warszawa             118.78  11047   93
 189 Artur Wawrzynowski             Żukowo               118.78  16510  139
 190 Adam Janicki                   Wrocław              118.67  17089  144
 191 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.43  22502  190
 192 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 193 Bożena Guział                  Racibórz             117.92  22877  194
 194 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.82  22622  192
 195 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 196 Maciej Perzyński               Piła                 117.59   7173   61
 197 Ireneusz Kurzok                Mikołów              117.52   9519   81
 198 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.51  17627  150
 199 Urszula Solarska               Katowice             117.24  22862  195
 200 Marta Świątkowska              Wrocław              116.98  22344  191
 201 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.45  22126  190
 202 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.26   4883   42
 203 Karolina Urbańska              Poznań               116.12  19509  168
 204 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 205 Olga Swarcewicz                Warszawa             115.85   8341   72
 206 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.76  18406  159
 207 Beata Kiżewska                 Świnoujście          115.54   9590   83
 208 Waldemar Wypchał               Kraków               115.34  22260  193
 209 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.24  13022  113
 210 Anita Bruska                   Gdynia               115.17  14396  125
 211 Robert Wagner                  Wrocław              114.91   8044   70
 212 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 213 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.63   7451   65
 214 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 215 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     114.52  22103  193
 216 Paweł Brylski                  Kraków               114.41   6979   61
 217 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.37   5261   46
 218 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.16  13699  120
 219 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.06  13801  121
 220 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            113.99   7637   67
 221 Sylwia Łada                    Inowrocław           113.96  22222  195
 222 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            113.95  13902  122
 223 Marta Sztajnert                Wisła                113.76  18543  163
 224 Józef Burzyński                Ełk                  113.53  14986  132
 225 Dorota Ostrowska               Białystok            113.48  18270  161
 226 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 227 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.32   9066   80
 228 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.14  21271  188
 229 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 230 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            112.65  16109  143
 231 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.54  22395  199
 232 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 233 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.25  20317  181
 234 Marcin Kurowski                Racibórz             111.77  22242  199
 235 Joanna Brychcy                 Katowice             111.48  22184  199
 236 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 237 Marianna Kozłowska             Białystok            110.88  11864  107
 238 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.42   8944   81
 239 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 240 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 241 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 242 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 243 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 244 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.59   6407   59
 245 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 246 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 247 Tomasz Duda                    Tychy                108.42   5204   48
 248 Sławomir Długosz               Ostróda              108.35  20478  189
 249 Bartosz Bartczak               Poznań               108.19  21421  198
 250 Zofia Górka                    Łęczna               108.02   5185   48
 251 Grażyna Chłopek                Jaworzno             108.00   4644   43
 252 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 253 Agnieszka Antos                Racibórz             107.39   9987   93
 254 Krystyna Augustyniak           Łódź                 107.08   5140   48
 255 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.96   5134   48
 256 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 257 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.63   7251   68
 258 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.31   3827   36
 259 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.23   6799   64
 260 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.11  21222  200
 261 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 262 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.66  20287  192
 263 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 264 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 265 Katarzyna Okoniewska           Poznań               104.35   4800   46
 266 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.16   8645   83
 267 Grażyna Smereka                Racibórz             103.45   3207   31
 268 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.41   3309   32
 269 Alicja Tuz                     Kielce               103.26   4750   46
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.19  20534  199
 271 Karolina Mak                   Wrocław              102.89   9980   97
 272 Lidia Żywna                    Gdynia               102.43   8502   83
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              101.35  19966  197
 274 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              100.88   5145   51
 275 Piotr Kozak                    Racibórz             100.19   7715   77
 276 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.06   7004   70
 277 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.46  17207  173
 278 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.39   6361   64
 279 Marta Majewska                 Wadowice              99.08   9710   98
 280 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.40   7085   72
 281 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.78  17210  176
 282 Karolina Szubska               Jaworzno              95.88   8821   92
 283 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 284 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.70  12633  132
 285 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.61   8318   87
 286 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 287 Michał Głąb                    Zabrze                95.00   5700   60
 288 Teresa Balewska                Reda                  94.80  18866  199
 289 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 290 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.02   4043   43
 291 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.86   8917   95
 292 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 293 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.55   6081   65
 294 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.82   8447   91
 295 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.00   3496   38
 296 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      91.84   2847   31
 297 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.73   4935   55
 298 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.30  17057  191
 299 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 300 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                88.00   3080   35
 301 Piotr Duda                     Tychy                 87.89   4131   47
 302 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           87.59   8058   92
 303 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 304 Waldemar Dębski                Ostróda               86.12   4306   50
 305 Ewa Tymińska                   Gdańsk                83.56   2841   34
 306 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             82.03   2871   35
 307 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.67   4598   57
 308 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              80.60   4272   53
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 310 Michał Sztajnert               Wisła                 75.93   4328   57
 311 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 312 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      74.74   3438   46
 313 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 314 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 315 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 316 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 317 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             67.84   3053   45




Poczekalnia na dzień 25-06-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Burczyk                Gdynia                94.72   2747   29
   2 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   3 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   4 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   5 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.73   2801   26
   6 Mirosław Dejna                 Sampława              62.81   1633   26
   7 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   8 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   9 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  10 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  11 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  12 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  13 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  14 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  15 Michał Szymkowski              Wrocław              140.25   3366   24
  16 Andrzej Kowalski               Gdańsk               139.21   3341   24
  17 Jakub Nalepa                   Gliwice              134.88   3237   24
  18 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  19 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  20 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  21 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.12   3003   24
  22 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  23 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  24 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  25 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  26 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.08   2834   24
  27 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  28 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  29 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  30 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  31 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.58   2534   24
  32 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  33 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  34 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  35 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  36 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  37 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  38 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             89.75   2154   24
  39 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  40 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  41 Franciszek Łysek               Warszawa             106.78   2456   23
  42 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  43 Wojciech Łysek                 Warszawa              99.78   2295   23
  44 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  45 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  46 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  47 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  48 Wiktoria Koler                 Będzin                70.96   1632   23
  49 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  50 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  51 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  52 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  53 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.09   1850   22
  54 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  55 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  56 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  57 Beata Pasternak                Kraków                70.00   1540   22
  58 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  59 Tomasz Łapka                   Opole                126.65   2533   20
  60 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  61 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  62 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  63 Mateusz Borsuk                 Reda                 147.11   2795   19
  64 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.11   2092   19
  65 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  66 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               133.28   2399   18
  67 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  68 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  69 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  70 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  71 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  72 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  73 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  74 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  75 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  76 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  77 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             114.85   1493   13
  78 Marzena Zawierska              Warszawa             110.46   1436   13
  79 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  80 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  81 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  82 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  83 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  84 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             142.25   1707   12
  85 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  86 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.17   1622   12
  87 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  88 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
  89 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  90 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  91 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  92 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    128.42   1541   12
  93 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  94 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  95 Kamil Kister                   Puławy               122.25   1467   12
  96 Michał Garnowski               Pasłęk               121.67   1460   12
  97 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  98 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
  99 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               119.08   1429   12
 100 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              118.58   1423   12
 101 Adam Klimont                   Wałcz                117.83   1414   12
 102 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 103 Dariusz Zębek                  Olsztyn              116.92   1403   12
 104 Jacek Jerzyński                Toruń                116.42   1397   12
 105 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 106 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 107 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 108 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    115.58   1387   12
 109 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 110 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 111 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 112 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 113 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 114 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 115 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 116 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 117 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 118 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 119 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 120 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 121 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 122 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 123 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 124 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 125 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 126 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 127 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 128 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 129 Remigiusz Belesa               Zabrze                98.08   1177   12
 130 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 131 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 132 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 133 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 134 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 135 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 136 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 137 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 138 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 139 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 140 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 141 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 142 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 143 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 144 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 145 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 146 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 147 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 148 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 149 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 150 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 151 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 152 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 153 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 154 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 155 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 156 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 157 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 158 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 159 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 160 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 161 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 162 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 163 Anna Lenartowska               Gdynia                90.27    993   11
 164 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 165 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 166 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 167 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 168 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 169 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 170 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 171 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 172 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 173 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 174 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 175 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 176 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 177 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 178 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 179 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 180 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 181 Magdalena Maternicka           Gdynia                75.27    828   11
 182 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 183 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 184 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 185 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 186 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 187 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 188 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 189 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 190 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 191 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 192 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 193 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 194 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 195 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 196 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 197 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 198 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 199 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 200 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 201 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 202 Michał Dąbrowski               Warszawa              86.50    865   10
 203 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 204 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 205 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 206 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 207 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 208 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 209 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 210 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 211 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 212 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 213 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 214 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 215 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.71    817    7
 216 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 217 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 218 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 219 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 220 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 221 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 222 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 223 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 224 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 225 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 226 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 227 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 228 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 229 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 230 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 231 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 232 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 233 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 234 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 235 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 236 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 237 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 238 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 239 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 240 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              73.50    441    6
 241 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 242 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 243 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 244 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 245 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 246 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 247 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 248 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 249 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 250 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 251 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 252 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 253 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 254 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 255 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 256 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 257 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 258 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 259 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 260 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 261 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 262 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 263 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 264 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 265 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 266 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 267 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 268 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 269 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 270 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 271 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 272 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 273 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 274 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 275 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 276 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie