Sandomierz 7
kwietnia
Sandomierz 7- 8 kwietnia II Mistrzostwa Sandomierza o Puchar BurmistrzaGrand Prix 2018
Warszawa 7
kwietnia
Warszawa 7 kwietnia Festiwal dla myślących
Sosnowiec12
kwietnia
Sosnowiec 12 kwietnia XVI Regionalny Turniej Belgijki
Marek Rogalski najlepszy wśród "myślących"07 kwietnia 2018 — Festiwal dla myślącychInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Festiwal dla myślącychWarszawa, 07 kwietnia 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Marek Rogalski najlepszy wśród "myślących"7 kwietnia polskie Scrabble gościły na turnieju zorganizowanym w ramach "Festiwalu dla myślących". Nasza dyscyplina znalazła się obok gier takich jak:
-układanie kostki na czas — speedcubing
-Turniej rankingowy w warcabach 100-polowych
-Turniej rankingowy w brydżu sportowym (pary)
-Turniej szachowy
-układanie kubków w różnych konfiguracjach — speedstacking

W piękny sobotni dzień przy scrabblownicach spotkało się 27 zawodników w tym dwoje debiutantów z Warszawy, Barbara SadurskaMaciej Ciuba. Zawodnicy podczas turnieju musieli podczas gry zmierzyć się z dodatkowym przeciwnikiem. Był to czas, ponieważ każdy z uczestników na grę miał tylko, a może aż 15 min. Mimo że wielu graczy z czołówki rankingu brało udział w równoległym turnieju w Sandomierzu, CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" w Warszawie także gościło wspaniałych graczy w tym dwóch byłych mistrzów Polski w scrabble. Krzysztof MówkaDominik Urbacki przez prawie cały turniej zmieniali się na czołowych miejscach. Jest takie polskie przysłowie, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta i tym trzecim był Marek Rogalski, który ostatecznie zwyciężył z 7 punktami przed Dominikiem Urbackim i Krzysztofem Mówką (obaj po 6 punktów).

Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla organizatorów, Adama Zielińskiego,Rafała Wesołowskiego i CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich".
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Mikołajkowy festiwal dla myślących


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 8
system: połówkowy (rundy 1-7), szwajcar (runda 8)
15 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekCLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" w Warszawie
ul. Podchorążych 49/61
mapa
Obrońca tytułuMiłosz Wrzałek
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 7 kwietnia (8 rund)
do 11:10 — zapisy uczestników / potwierdzanie obecności
11:15 — rozpoczęcie gier
12:00 — uroczyste rozpoczęcie "Festiwalu dla myślących"
14:15-15:00 — przerwa obiadowa
ok. 18:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdkomunikacją miejską — w zależności od linii do przystanku Spacerowa, Bartycka, Stępińska
wyszukiwarka połączeń
Wyżywieniena miejscu obiad w stołówce szkolnej — cena 13,00 zł — zamówienia w formularzu zgłoszeniowym
Nagrodypuchary, medale, dyplomy
nagrody rzeczowe
nagrody w dodatkowych konkursach
Dodatkowe atrakcjeinne gry w ramach Festiwalu dla myślących
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Rafał Wesołowski Warszawa PFS,
obiad
2 Barbara Sadurska Warszawa debiut,
obiad
3 Piotr Domański Lublin zwykły uczestnik,
obiad
4 Joanna Ostrowska Warszawa PFS,
obiad
5 Marek Rogalski Warszawa PFS,
obiad
6 Arkadiusz Florczak Karczew zwykły uczestnik,
obiad
7 Maciej Sylwestrzuk Ząbki zwykły uczestnik,
obiad
8 Dominik Urbacki Pruszków zwykły uczestnik,
obiad
9 Maciej Ciuba Warszawa debiut
10 Grzegorz Piotrkiewicz Warszawa zwykły uczestnik
11 Klara Wigier Milanówek zwykły uczestnik
12 Bartłomiej Pawlak Stary Szwarocin Poproszę jeszcze jeden zestaw obiadowy. zwykły uczestnik,
obiad
13 Rafał Matczak Milanówek PFS,
obiad
14 Katarzyna Ślusarska Milanówek PFS,
obiad
15 Robert Kamiński Warszawa bez uwagów zwykły uczestnik,
obiad
16 Marcin Rogala Warszawa PFS
17 Anna Arana Kołobrzeg PFS
18 Dorota Zielińska Piaseczno PFS
19 Adrian Ziemniewicz Białystok zwykły uczestnik
20 Jan Pawłowski Warszawa PFS
21 Zdzisław Szota Legionowo PFS
22 Jakub Zaryński Świnoujście PFS,
obiad
23 Krzysztof Mówka Warszawa PFS,
obiad
24 Paweł Pogorzelski Olsztyn zwykły uczestnik
25 Wojtek Wojtysiak Legionowo muszę skończyć ok, 17.30 zwykły uczestnik,
obiad
OrganizatorzyFestiwal dla myślących — Adam Zieliński — adam.zielinski@festiwaldlamyslacych.pl
CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" w Warszawie

kontakt w sprawie informacji związanych z turniejem — Rafał Wesołowski — rwesolowski@gmail.com — 604 684 084
SponsorzyFestiwal dla myślących
CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" w Warszawie


Wyniki turnieju Festiwal dla Myślących 2018

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Rogalski             Warszawa               129.08      7.0     3221     1341      445
  2 Dominik         Urbacki              Pruszków               152.32      6.0     3623     1244      557
  3 Krzysztof       Mówka                Warszawa               152.53      6.0     3598     1253      880
  4 Marcin          Rogala               Warszawa               129.17      6.0     3271     1186      370
  5 Maciej          Czupryniak           Milanówek              142.35      5.0     3311     1033      556
  6 Piotr           Domański             Lublin                 134.06      5.0     3270     1112      244
  7 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        124.96      5.0     3127     1107     -310
  8 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              128.19      5.0     2941     1025      246
  9 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.10      5.0     2940     1086       -4
 10 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               119.43      4.0     3174     1075       42
 11 Jakub           Zaryński             Świnoujście            145.87      4.0     3110     1004      -48
 12 Zdzisław        Szota                Warszawa               122.83      4.0     3078     1038      171
 13 Maciej          Sylwestrzuk          Warszawa               102.42      4.0     2994      991      106
 14 Tomasz          Łapka                Opole                  124.75      4.0     2979      997      126
 15 Robert          Kamiński             Warszawa               133.39      4.0     2971     1007      -80
 16 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              121.51      4.0     2814     1018     -416
 17 Dorota          Zielińska            Piaseczno              128.17      4.0     2673      984      100
 18 Rafał           Matczak              Milanówek              140.12      3.0     2877      865       59
 19 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.25      3.0     2852      973     -265
 20 Anna            Arana                Kołobrzeg              114.61      3.0     2770      823      -57
 21 Maciej          Ciuba                Warszawa               100.00      3.0     2361      772     -281
 22 Klara           Wigier               Milanówek              104.03      2.5     3076      681      499
 23 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      2.5     2392      657      -46
 24 Arkadiusz       Florczak             Szczecin               100.00      2.5     2315      624     -317
 25 Barbara         Sadurska             Warszawa               100.00      1.5     2182      546     -370
 26 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      1.5     1933      455     -323
 27 Grzegorz        Piotrkiewicz         Warszawa               100.00      1.5     1783      495      -84
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Festiwal dla Myślących 2018



	Krzysztof Mówka 152.53 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zdzisław       Szota                 122.83 +  410: 272  173
    2     6 Bartłomiej     Pawlak                124.96 +  586: 399  175
    3     1 Robert         Kamiński              133.39 +  433: 297  183
    4     1 Dorota         Zielińska             128.17 +  422: 336  178
    5     1 Piotr          Domański              134.06 +  605: 311  184
    6     1 Marek          Rogalski              129.08 -  338: 407   79
    7     2 Marcin         Rogala                129.17 +  419: 281  179
    8     1 Dominik        Urbacki               152.32 -  385: 415  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  /  8 156.62




	Dominik Urbacki 152.32 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Ślusarska             121.51 +  559: 423  172
    2     1 Rafał          Wesołowski            135.10 +  406: 373  185
    3     2 Dorota         Zielińska             128.17 -  424: 430   78
    4     2 Marek          Rogalski              129.08 +  464: 307  179
    5     2 Joanna         Ostrowska             119.25 +  512: 323  169
    6     2 Robert         Kamiński              133.39 +  475: 421  183
    7     1 Bartłomiej     Pawlak                124.96 -  368: 404   75
    8     1 Krzysztof      Mówka                 152.53 +  415: 385  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  /  8 155.50




	Jakub Zaryński 145.87 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Pogorzelski           119.43 -  410: 430   69
    2     9 Rafał          Matczak               140.12 +  390: 325  190
    3     5 Maciej         Czupryniak            142.35 +  375: 339  192
    4     7 Rafał          Wesołowski            135.10 -  414: 428   85
    5     6 Maciej         Sylwestrzuk           102.42 -  324: 487   52
    6     9 Katarzyna      Ślusarska             121.51 -  328: 403   72
    7     9 Tomasz         Łapka                 124.75 +  441: 360  175
    8     8 Joanna         Ostrowska             119.25 +  428: 386  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  /  8 125.50




	Maciej Czupryniak 142.35 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Ostrowska             119.25 -  340: 357   69
    2    10 Klara          Wigier                104.03 +  409: 375  154
    3     5 Jakub          Zaryński              145.87 -  339: 375   96
    4     8 Paweł          Pogorzelski           119.43 -  388: 451   69
    5    11 Jan            Pawłowski             100.00 +  361: 357  150
    6    10 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  420: 283  150
    7     8 Katarzyna      Ślusarska             121.51 +  530: 264  172
    8     5 Zdzisław       Szota                 122.83 +  524: 293  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  /  8 129.12




	Rafał Matczak 140.12 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anna           Arana                 114.61 -  306: 366   65
    2     9 Jakub          Zaryński              145.87 -  325: 390   96
    3    13 Barbara        Sadurska              100.00 +  389: 228  150
    4    10 Jan            Pawłowski             100.00 +  513: 204  150
    5     8 Katarzyna      Ślusarska             121.51 +  363: 287  172
    6     8 Zdzisław       Szota                 122.83 -  274: 453   73
    7     7 Piotr          Domański              134.06 -  351: 525   84
    8     9 Tomasz         Łapka                 124.75 -  356: 365   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     865  /  8 108.12




	Rafał Wesołowski 135.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Klara          Wigier                104.03 +  378: 292  154
    2     1 Dominik        Urbacki               152.32 -  373: 406  102
    3    11 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  297: 274  150
    4     7 Jakub          Zaryński              145.87 +  428: 414  196
    5     4 Marek          Rogalski              129.08 -  325: 387   79
    6     6 Piotr          Domański              134.06 +  414: 366  184
    7     5 Paweł          Pogorzelski           119.43 -  342: 431   69
    8     7 Maciej         Sylwestrzuk           102.42 +  383: 374  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  /  8 135.75




	Piotr Domański 134.06 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Sylwestrzuk           102.42 +  469: 331  152
    2     4 Anna           Arana                 114.61 +  430: 273  165
    3     4 Tomasz         Łapka                 124.75 -  248: 336   75
    4     4 Zdzisław       Szota                 122.83 +  456: 367  173
    5     1 Krzysztof      Mówka                 152.53 -  311: 605  103
    6     6 Rafał          Wesołowski            135.10 -  366: 414   85
    7     7 Rafał          Matczak               140.12 +  525: 351  190
    8     4 Paweł          Pogorzelski           119.43 +  465: 349  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1112  /  8 139.00




	Robert Kamiński 133.39 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Ciuba                 100.00 +  370: 271  150
    2     3 Tomasz         Łapka                 124.75 +  402: 370  175
    3     1 Krzysztof      Mówka                 152.53 -  297: 433  103
    4     5 Maciej         Sylwestrzuk           102.42 +  383: 286  152
    5     5 Paweł          Pogorzelski           119.43 +  415: 406  169
    6     2 Dominik        Urbacki               152.32 -  421: 475  102
    7     4 Adrian         Ziemniewicz           128.19 -  360: 405   78
    8     6 Dorota         Zielińska             128.17 -  323: 405   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  /  8 125.88




	Marcin Rogala 129.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Barbara        Sadurska              100.00 +  376: 340  150
    2     2 Marek          Rogalski              129.08 -  377: 411   79
    3    10 Klara          Wigier                104.03 +  543: 346  154
    4     3 Bartłomiej     Pawlak                124.96 +  478: 327  175
    5     3 Dorota         Zielińska             128.17 +  400: 376  178
    6     3 Paweł          Pogorzelski           119.43 +  399: 380  169
    7     2 Krzysztof      Mówka                 152.53 -  281: 419  103
    8     3 Adrian         Ziemniewicz           128.19 +  417: 302  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  /  8 148.25




	Marek Rogalski 129.08 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  515: 331  150
    2     2 Marcin         Rogala                129.17 +  411: 377  179
    3     3 Joanna         Ostrowska             119.25 +  387: 283  169
    4     2 Dominik        Urbacki               152.32 -  307: 464  102
    5     4 Rafał          Wesołowski            135.10 +  387: 325  185
    6     1 Krzysztof      Mówka                 152.53 +  407: 338  203
    7     3 Dorota         Zielińska             128.17 +  342: 305  178
    8     2 Bartłomiej     Pawlak                124.96 +  465: 353  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  /  8 167.62




	Adrian Ziemniewicz 128.19 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  405: 191  150
    2     7 Joanna         Ostrowska             119.25 -  303: 412   69
    3     7 Paweł          Pogorzelski           119.43 -  307: 387   69
    4    11 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  429: 316  150
    5     7 Zdzisław       Szota                 122.83 +  389: 330  173
    6     5 Maciej         Sylwestrzuk           102.42 +  401: 282  152
    7     4 Robert         Kamiński              133.39 +  405: 360  183
    8     3 Marcin         Rogala                129.17 -  302: 417   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  /  8 128.12




	Dorota Zielińska 128.17 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     5 Paweł          Pogorzelski           119.43 +  406: 340  169
    3     2 Dominik        Urbacki               152.32 +  430: 424  202
    4     1 Krzysztof      Mówka                 152.53 -  336: 422  103
    5     3 Marcin         Rogala                129.17 -  376: 400   79
    6     7 Joanna         Ostrowska             119.25 +  415: 322  169
    7     3 Marek          Rogalski              129.08 -  305: 342   79
    8     6 Robert         Kamiński              133.39 +  405: 323  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     984  /  7 140.57




	Bartłomiej Pawlak 124.96 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jan            Pawłowski             100.00 +  364: 339  150
    2     6 Krzysztof      Mówka                 152.53 -  399: 586  103
    3     8 Anna           Arana                 114.61 +  388: 341  165
    4     3 Marcin         Rogala                129.17 -  327: 478   79
    5    10 Klara          Wigier                104.03 +  487: 459  154
    6     4 Tomasz         Łapka                 124.75 +  405: 401  175
    7     1 Dominik        Urbacki               152.32 +  404: 368  202
    8     2 Marek          Rogalski              129.08 -  353: 465   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  /  8 138.38




	Tomasz Łapka 124.75 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  472: 254  150
    2     3 Robert         Kamiński              133.39 -  370: 402   83
    3     4 Piotr          Domański              134.06 +  336: 248  184
    4     6 Joanna         Ostrowska             119.25 -  316: 416   69
    5     9 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  359: 331  150
    6     4 Bartłomiej     Pawlak                124.96 -  401: 405   75
    7     9 Jakub          Zaryński              145.87 -  360: 441   96
    8     9 Rafał          Matczak               140.12 +  365: 356  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  /  8 124.62




	Zdzisław Szota 122.83 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Mówka                 152.53 -  272: 410  103
    2    11 Barbara        Sadurska              100.00 +  455: 243  150
    3     6 Katarzyna      Ślusarska             121.51 +  492: 258  172
    4     4 Piotr          Domański              134.06 -  367: 456   84
    5     7 Adrian         Ziemniewicz           128.19 -  330: 389   78
    6     8 Rafał          Matczak               140.12 +  453: 274  190
    7     6 Joanna         Ostrowska             119.25 +  416: 353  169
    8     5 Maciej         Czupryniak            142.35 -  293: 524   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1038  /  8 129.75




	Katarzyna Ślusarska 121.51 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Urbacki               152.32 -  423: 559  102
    2     8 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  364: 306  150
    3     6 Zdzisław       Szota                 122.83 -  258: 492   73
    4     9 Maciej         Ciuba                 100.00 +  399: 336  150
    5     8 Rafał          Matczak               140.12 -  287: 363   90
    6     9 Jakub          Zaryński              145.87 +  403: 328  196
    7     8 Maciej         Czupryniak            142.35 -  264: 530   92
    8    10 Anna           Arana                 114.61 +  416: 316  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1018  /  8 127.25




	Paweł Pogorzelski 119.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Zaryński              145.87 +  430: 410  196
    2     5 Dorota         Zielińska             128.17 -  340: 406   78
    3     7 Adrian         Ziemniewicz           128.19 +  387: 307  178
    4     8 Maciej         Czupryniak            142.35 +  451: 388  192
    5     5 Robert         Kamiński              133.39 -  406: 415   83
    6     3 Marcin         Rogala                129.17 -  380: 399   79
    7     5 Rafał          Wesołowski            135.10 +  431: 342  185
    8     4 Piotr          Domański              134.06 -  349: 465   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  /  8 134.38




	Joanna Ostrowska 119.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Czupryniak            142.35 +  357: 340  192
    2     7 Adrian         Ziemniewicz           128.19 +  412: 303  178
    3     3 Marek          Rogalski              129.08 -  283: 387   79
    4     6 Tomasz         Łapka                 124.75 +  416: 316  175
    5     2 Dominik        Urbacki               152.32 -  323: 512  102
    6     7 Dorota         Zielińska             128.17 -  322: 415   78
    7     6 Zdzisław       Szota                 122.83 -  353: 416   73
    8     8 Jakub          Zaryński              145.87 -  386: 428   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     973  /  8 121.62




	Anna Arana 114.61 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Matczak               140.12 +  366: 306  190
    2     4 Piotr          Domański              134.06 -  273: 430   84
    3     8 Bartłomiej     Pawlak                124.96 -  341: 388   75
    4    12 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 -  386: 404   50
    5    12 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  382: 266  150
    6    11 Maciej         Ciuba                 100.00 +  354: 241  150
    7    10 Maciej         Sylwestrzuk           102.42 -  352: 376   52
    8    10 Katarzyna      Ślusarska             121.51 -  316: 416   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     823  /  8 102.88




	Klara Wigier 104.03 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Wesołowski            135.10 -  292: 378   85
    2    10 Maciej         Czupryniak            142.35 -  375: 409   92
    3    10 Marcin         Rogala                129.17 -  346: 543   79
    4    13 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  550: 171  150
    5    10 Bartłomiej     Pawlak                124.96 -  459: 487   75
    6    12 Arkadiusz      Florczak              100.00 -  299: 342   50
    7    13 Barbara        Sadurska              100.00 +  455: 247  150
    8    13 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  7  97.29




	Maciej Sylwestrzuk 102.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Domański              134.06 -  331: 469   84
    2    13 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  429: 247  150
    3     9 Maciej         Ciuba                 100.00 +  429: 329  150
    4     5 Robert         Kamiński              133.39 -  286: 383   83
    5     6 Jakub          Zaryński              145.87 +  487: 324  196
    6     5 Adrian         Ziemniewicz           128.19 -  282: 401   78
    7    10 Anna           Arana                 114.61 +  376: 352  165
    8     7 Rafał          Wesołowski            135.10 -  374: 383   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     991  /  8 123.88




	Maciej  Ciuba 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Kamiński              133.39 -  271: 370   83
    2    12 Jan            Pawłowski             100.00 +  328: 278  150
    3     9 Maciej         Sylwestrzuk           102.42 -  329: 429   52
    4     9 Katarzyna      Ślusarska             121.51 -  336: 399   72
    5    13 Barbara        Sadurska              100.00 +  311: 271  150
    6    11 Anna           Arana                 114.61 -  241: 354   65
    7    11 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  278: 235  150
    8    11 Arkadiusz      Florczak              100.00 -  267: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  8  96.50




	Arkadiusz Florczak 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Łapka                 124.75 -  254: 472   75
    2    13 Maciej         Sylwestrzuk           102.42 -  247: 429   52
    3    14 PAUZA
    4    11 Adrian         Ziemniewicz           128.19 -  316: 429   78
    5    12 Anna           Arana                 114.61 -  266: 382   65
    6    12 Klara          Wigier                104.03 +  342: 299  154
    7    12 Jan            Pawłowski             100.00 -  284: 354   50
    8    11 Maciej         Ciuba                 100.00 +  306: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  /  7  89.14




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bartłomiej     Pawlak                124.96 -  339: 364   75
    2    12 Maciej         Ciuba                 100.00 -  278: 328   50
    3    12 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  301: 283  150
    4    10 Rafał          Matczak               140.12 -  204: 513   90
    5    11 Maciej         Czupryniak            142.35 -  357: 361   92
    6    14 PAUZA
    7    12 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  354: 284  150
    8    12 Barbara        Sadurska              100.00 -  259: 305   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     657  /  7  93.86




	Grzegorz Piotrkiewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Adrian         Ziemniewicz           128.19 -  191: 405   78
    2    14 PAUZA
    3    11 Rafał          Wesołowski            135.10 -  274: 297   85
    4    12 Anna           Arana                 114.61 +  404: 386  165
    5     9 Tomasz         Łapka                 124.75 -  331: 359   75
    6    10 Maciej         Czupryniak            142.35 -  283: 420   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     495  /  5  99.00




	Barbara  Sadurska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Rogala                129.17 -  340: 376   79
    2    11 Zdzisław       Szota                 122.83 -  243: 455   73
    3    13 Rafał          Matczak               140.12 -  228: 389   90
    4    14 PAUZA
    5    13 Maciej         Ciuba                 100.00 -  271: 311   50
    6    13 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  248: 307   50
    7    13 Klara          Wigier                104.03 -  247: 455   54
    8    12 Jan            Pawłowski             100.00 +  305: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     546  /  7  78.00




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Rogalski              129.08 -  331: 515   79
    2     8 Katarzyna      Ślusarska             121.51 -  306: 364   72
    3    12 Jan            Pawłowski             100.00 -  283: 301   50
    4    13 Klara          Wigier                104.03 -  171: 550   54
    5    14 PAUZA
    6    13 Barbara        Sadurska              100.00 +  307: 248  150
    7    11 Maciej         Ciuba                 100.00 -  235: 278   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     455  /  6  75.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju Festiwal dla Myślących 2018



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Zdzisław       Szota                 410: 272
   2 Katarzyna      Ślusarska            - Dominik        Urbacki               423: 559
   3 Jakub          Zaryński             - Paweł          Pogorzelski           410: 430
   4 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Czupryniak            357: 340
   5 Rafał          Matczak              - Anna           Arana                 306: 366
   6 Klara          Wigier               - Rafał          Wesołowski            292: 378
   7 Piotr          Domański             - Maciej         Sylwestrzuk           469: 331
   8 Maciej         Ciuba                - Robert         Kamiński              271: 370
   9 Marcin         Rogala               - Barbara        Sadurska              376: 340
  10 Wojciech       Wojtysiak            - Marek          Rogalski              331: 515
  11 Adrian         Ziemniewicz          - Grzegorz       Piotrkiewicz          405: 191
  12 Jan            Pawłowski            - Bartłomiej     Pawlak                339: 364
  13 Tomasz         Łapka                - Arkadiusz      Florczak              472: 254


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Dominik        Urbacki               373: 406
   2 Marek          Rogalski             - Marcin         Rogala                411: 377
   3 Robert         Kamiński             - Tomasz         Łapka                 402: 370
   4 Anna           Arana                - Piotr          Domański              273: 430
   5 Paweł          Pogorzelski          - Dorota         Zielińska             340: 406
   6 Bartłomiej     Pawlak               - Krzysztof      Mówka                 399: 586
   7 Adrian         Ziemniewicz          - Joanna         Ostrowska             303: 412
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Wojciech       Wojtysiak             364: 306
   9 Jakub          Zaryński             - Rafał          Matczak               390: 325
  10 Maciej         Czupryniak           - Klara          Wigier                409: 375
  11 Zdzisław       Szota                - Barbara        Sadurska              455: 243
  12 Jan            Pawłowski            - Maciej         Ciuba                 278: 328
  13 Maciej         Sylwestrzuk          - Arkadiusz      Florczak              429: 247
  14 Grzegorz       Piotrkiewicz         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kamiński              433: 297
   2 Dorota         Zielińska            - Dominik        Urbacki               430: 424
   3 Joanna         Ostrowska            - Marek          Rogalski              283: 387
   4 Piotr          Domański             - Tomasz         Łapka                 248: 336
   5 Maciej         Czupryniak           - Jakub          Zaryński              339: 375
   6 Zdzisław       Szota                - Katarzyna      Ślusarska             492: 258
   7 Paweł          Pogorzelski          - Adrian         Ziemniewicz           387: 307
   8 Bartłomiej     Pawlak               - Anna           Arana                 388: 341
   9 Maciej         Sylwestrzuk          - Maciej         Ciuba                 429: 329
  10 Klara          Wigier               - Marcin         Rogala                346: 543
  11 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Rafał          Wesołowski            274: 297
  12 Wojciech       Wojtysiak            - Jan            Pawłowski             283: 301
  13 Barbara        Sadurska             - Rafał          Matczak               228: 389
  14 Arkadiusz      Florczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Zielińska            - Krzysztof      Mówka                 336: 422
   2 Dominik        Urbacki              - Marek          Rogalski              464: 307
   3 Marcin         Rogala               - Bartłomiej     Pawlak                478: 327
   4 Piotr          Domański             - Zdzisław       Szota                 456: 367
   5 Robert         Kamiński             - Maciej         Sylwestrzuk           383: 286
   6 Tomasz         Łapka                - Joanna         Ostrowska             316: 416
   7 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Zaryński              428: 414
   8 Paweł          Pogorzelski          - Maciej         Czupryniak            451: 388
   9 Maciej         Ciuba                - Katarzyna      Ślusarska             336: 399
  10 Rafał          Matczak              - Jan            Pawłowski             513: 204
  11 Arkadiusz      Florczak             - Adrian         Ziemniewicz           316: 429
  12 Anna           Arana                - Grzegorz       Piotrkiewicz          386: 404
  13 Klara          Wigier               - Wojciech       Wojtysiak             550: 171
  14 Barbara        Sadurska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Domański              605: 311
   2 Dominik        Urbacki              - Joanna         Ostrowska             512: 323
   3 Dorota         Zielińska            - Marcin         Rogala                376: 400
   4 Marek          Rogalski             - Rafał          Wesołowski            387: 325
   5 Robert         Kamiński             - Paweł          Pogorzelski           415: 406
   6 Jakub          Zaryński             - Maciej         Sylwestrzuk           324: 487
   7 Zdzisław       Szota                - Adrian         Ziemniewicz           330: 389
   8 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Ślusarska             363: 287
   9 Tomasz         Łapka                - Grzegorz       Piotrkiewicz          359: 331
  10 Bartłomiej     Pawlak               - Klara          Wigier                487: 459
  11 Jan            Pawłowski            - Maciej         Czupryniak            357: 361
  12 Anna           Arana                - Arkadiusz      Florczak              382: 266
  13 Maciej         Ciuba                - Barbara        Sadurska              311: 271
  14 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Mówka                 407: 338
   2 Dominik        Urbacki              - Robert         Kamiński              475: 421
   3 Marcin         Rogala               - Paweł          Pogorzelski           399: 380
   4 Bartłomiej     Pawlak               - Tomasz         Łapka                 405: 401
   5 Adrian         Ziemniewicz          - Maciej         Sylwestrzuk           401: 282
   6 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Domański              414: 366
   7 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Zielińska             322: 415
   8 Zdzisław       Szota                - Rafał          Matczak               453: 274
   9 Katarzyna      Ślusarska            - Jakub          Zaryński              403: 328
  10 Maciej         Czupryniak           - Grzegorz       Piotrkiewicz          420: 283
  11 Anna           Arana                - Maciej         Ciuba                 354: 241
  12 Arkadiusz      Florczak             - Klara          Wigier                342: 299
  13 Barbara        Sadurska             - Wojciech       Wojtysiak             248: 307
  14 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Bartłomiej     Pawlak                368: 404
   2 Krzysztof      Mówka                - Marcin         Rogala                419: 281
   3 Marek          Rogalski             - Dorota         Zielińska             342: 305
   4 Robert         Kamiński             - Adrian         Ziemniewicz           360: 405
   5 Paweł          Pogorzelski          - Rafał          Wesołowski            431: 342
   6 Joanna         Ostrowska            - Zdzisław       Szota                 353: 416
   7 Piotr          Domański             - Rafał          Matczak               525: 351
   8 Maciej         Czupryniak           - Katarzyna      Ślusarska             530: 264
   9 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Łapka                 441: 360
  10 Maciej         Sylwestrzuk          - Anna           Arana                 376: 352
  11 Wojciech       Wojtysiak            - Maciej         Ciuba                 235: 278
  12 Arkadiusz      Florczak             - Jan            Pawłowski             284: 354
  13 Barbara        Sadurska             - Klara          Wigier                247: 455


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Dominik        Urbacki               385: 415
   2 Bartłomiej     Pawlak               - Marek          Rogalski              353: 465
   3 Adrian         Ziemniewicz          - Marcin         Rogala                302: 417
   4 Paweł          Pogorzelski          - Piotr          Domański              349: 465
   5 Maciej         Czupryniak           - Zdzisław       Szota                 524: 293
   6 Dorota         Zielińska            - Robert         Kamiński              405: 323
   7 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Sylwestrzuk           383: 374
   8 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Zaryński              386: 428
   9 Rafał          Matczak              - Tomasz         Łapka                 356: 365
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Anna           Arana                 416: 316
  11 Maciej         Ciuba                - Arkadiusz      Florczak              267: 306
  12 Jan            Pawłowski            - Barbara        Sadurska              259: 305
  13 Klara          Wigier               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 09-04-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              161.32  30813  191
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.12  30583  191
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.62  30228  193
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.29  29815  192
   5 Kamil Górka                    Kraków               155.22  29336  189
   6 Dawid Pikul                    Poznań               154.63  30771  199
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             154.24  29923  194
   8 Kacper Zegadło                 Warszawa             153.54  29787  194
   9 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  10 Łukasz Bobowski                Suchedniów           153.04  29536  193
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.76  22150  145
  12 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.59  24872  163
  13 Dominik Urbacki                Pruszków             152.48  29581  194
  14 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.07  14903   98
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              151.69  29427  194
  16 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  17 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     151.44  22262  147
  18 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.38  28763  190
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             150.85  29567  196
  20 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.41  29029  193
  21 Michał Makowski                Warszawa             150.04  12603   84
  22 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.60  28873  193
  23 Justyna Górka                  Kraków               148.55  28522  192
  24 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.22   5336   36
  25 Kamil Kister                   Warszawa             148.16  29483  199
  26 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.70  28506  193
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.63  28345  192
  28 Dariusz Ulatowski              Tuchola              146.37  27663  189
  29 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.97  27588  189
  30 Juliusz Czupryniak             Warszawa             145.90  27866  191
  31 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.78  26386  181
  32 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.68   4953   34
  33 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.66  26656  183
  34 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.63  16748  115
  35 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.49  28661  197
  36 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.18  27874  192
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               145.04  19726  136
  39 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.40  21082  146
  40 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  41 Bogusław Szyszka               Oława                143.84  25603  178
  42 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.69  12070   84
  43 Marek Reda                     Dębówka              143.39  13622   95
  44 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.27  28654  200
  45 Szymon Płachta                 Warszawa             142.62  27810  195
  46 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.57  20673  145
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.13  20183  142
  48 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.00  26412  186
  49 Przemysław Rybicki             Otwock               141.91  14049   99
  50 Maciej Czupryniak              Milanówek            141.62  20535  145
  51 Piotr Broda                    Sandomierz           141.62  27616  195
  52 Tomasz Lempart                 Wadowice             141.52  20520  145
  53 Michał Waszkiewicz             Białystok            141.30  28119  199
  54 Radosław Jachna                Łódź                 140.70  26593  189
  55 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             140.69  26590  189
  56 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.64  24331  173
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            140.52  26980  192
  58 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.19  26356  188
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             138.45  22429  162
  60 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  62 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.31  24066  174
  63 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       138.14  25833  187
  64 Rafał Matczak                  Milanówek            138.12  27072  196
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             137.90  26753  194
  66 Leszek Kacprzyk                Katowice             137.74   9366   68
  67 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.69  16523  120
  68 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.53  18292  133
  69 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.16  22631  165
  70 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  71 Katarzyna Polak                Warszawa             137.00  27126  198
  72 Janusz Krupiński               Bytom                136.85  26549  194
  73 Barbara Obremska               Wrocław              136.83  12315   90
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.81  26952  197
  75 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             136.41  16642  122
  76 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.40  16368  120
  77 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.32  20994  154
  78 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.03   5305   39
  79 Łukasz Sornek                  Mikołów              135.40  26673  197
  80 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  81 Irena Sołdan                   Warszawa             134.72  25732  191
  82 Jacek Mańko                    Poznań               134.61  25442  189
  83 Konrad Sowula                  Kraków               134.57  15341  114
  84 Piotr Domański                 Lublin               134.45  13714  102
  85 Michał Kolaj                   Ostróda              134.10   5364   40
  86 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.04  26137  195
  87 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.76  26217  196
  88 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.65  25661  192
  89 Michał Rogalewicz              Poznań               133.29  23992  180
  90 Robert Kamiński                Warszawa             133.05  23550  177
  91 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.68  11676   88
  92 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.66  25604  193
  93 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.21  25384  192
  94 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.98  25472  193
  95 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.90   6331   48
  96 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.77   6325   48
  97 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            131.55  22627  172
  98 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.53  24201  184
  99 Tomasz Górka                   Kraków               131.46   6310   48
 100 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               131.28   4726   36
 101 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.07  25821  197
 102 Agnieszka Walas                Kraków               131.01  18997  145
 103 Marek Rogalski                 Warszawa             130.67  25350  194
 104 Krzysztof Gibas                Kraków               130.65  18944  145
 105 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 106 Marcin Rogala                  Warszawa             130.31  25020  192
 107 Dorota Zielińska               Piaseczno            130.24   5470   42
 108 Dorota Kuć                     Stargard             129.91  17928  138
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.64  25668  198
 110 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             128.97   4643   36
 111 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 112 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.94  21017  163
 113 Daniel Janus                   Wąchock              128.85   6185   48
 114 Maciej Nawrocki                Babimost             128.68  10809   84
 115 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.62  24695  192
 116 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 117 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.30  22452  175
 118 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.18   7178   56
 119 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.15  17941  140
 120 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.77  10477   82
 121 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 122 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.34   9805   77
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 124 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 125 Adam Grzelec                   Poznań               127.13  24028  189
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 127 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.82  24095  190
 128 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.76  13563  107
 129 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.72  22936  181
 130 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.52  19611  155
 131 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.52  23912  189
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                126.21  10854   86
 133 Czesław Grajewski              Białystok            125.99  18016  143
 134 Andrzej Rakoczy                Kraków               125.87   5916   47
 135 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      125.60  21226  169
 136 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 137 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.22  24418  195
 138 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.98  24622  197
 139 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.77  17718  142
 140 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.76  22581  181
 141 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 142 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 143 Agata Kuć                      Stargard             124.39  21271  171
 144 Ewelina Kister                 Warszawa             124.32  17156  138
 145 Marta Bajorek                  Warszawa             124.10  24075  194
 146 Szymon Stępień                 Bytom                123.94  17475  141
 147 Marcin Ceglarek                Kraków               123.93  24042  194
 148 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.90   7682   62
 149 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.84   6811   55
 150 Natalia Ogierman               Katowice             123.83  15726  127
 151 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 152 Ewa Madejczyk                  Katowice             123.48  14077  114
 153 Rafał Stachowski               Police               123.34  15664  127
 154 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 155 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.14  24628  200
 156 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.96  22256  181
 157 Teresa Zalewska                Racibórz             122.78  20627  168
 158 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.77   3683   30
 159 Dariusz Sowula                 Kraków               122.77  14732  120
 160 Maciej Kuć                     Stargard             122.68  15581  127
 161 Stanisław Gasik                Warszawa             122.68   6134   50
 162 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.47  16166  132
 163 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              122.31   4403   36
 164 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.08  24049  197
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.54  21877  180
 166 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.49  17738  146
 167 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 168 Tomasz Sehnal                  Warszawa             120.59  22068  183
 169 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.58   4341   36
 170 Agnieszka Matus                Milanówek            120.55  23025  191
 171 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 172 Paweł Pogorzelski              Warszawa             120.43  14451  120
 173 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.42  18424  153
 174 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.31  23821  198
 175 Maciej Perzyński               Piła                 120.30   8782   73
 176 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 177 Beata Piotrowska               Łódź                 120.08  12608  105
 178 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             119.85   6472   54
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.73  23468  196
 180 Lucyna Śniadach                Rumia                119.70  22862  191
 181 Dominik Ulejczyk               Będzin               119.64  23808  199
 182 Maria Skutela                  Warszawa             119.46  23534  197
 183 Bożena Guział                  Racibórz             119.36  19456  163
 184 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.12  14413  121
 185 Tomasz A. Praga                Białystok            119.04  10118   85
 186 Monika Siemaszko               Lipiany              119.00  15113  127
 187 Sławomir Wolski                Wrocław              118.98  23082  194
 188 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.91  12842  108
 189 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 190 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.83  11645   98
 191 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.76   3919   33
 192 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.71   9972   84
 193 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.48   5687   48
 194 Adam Janicki                   Wrocław              118.47  17889  151
 195 Jerzy Luter                    Bytom                118.47  22983  194
 196 Anita Bruska                   Gdynia               118.29  14905  126
 197 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               118.28  23183  196
 198 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 199 Bogdan Kozłowski               Białystok            117.61  12702  108
 200 Urszula Solarska               Katowice             117.57  22808  194
 201 Ireneusz Kurzok                Mikołów              117.27   6567   56
 202 Renata Andracka                Zwola                116.98  22812  195
 203 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.95  19063  163
 204 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 205 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 206 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.54  17562  152
 207 Jarosław Olek                  Warszawa             115.45  12238  106
 208 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.42  21929  190
 209 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.37  20536  178
 210 Marta Świątkowska              Wrocław              115.32  21795  189
 211 Agnieszka Dawid                Kraków               115.31   5535   48
 212 Beata Kiżewska                 Świnoujście          115.29  10953   95
 213 Robert Wagner                  Wrocław              115.26   8068   70
 214 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.25  12447  108
 215 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.99  22768  198
 216 Sylwia Łada                    Inowrocław           114.94  22414  195
 217 Anna Krynicka                  Warszawa             114.83   4019   35
 218 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 219 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.42  11785  103
 220 Marta Sztajnert                Wisła                114.31  17261  151
 221 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.21  11878  104
 222 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            113.99   7637   67
 223 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.96  21311  187
 224 Paweł Brylski                  Kraków               113.94   4102   36
 225 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.79  16500  145
 226 Krzysztof Zawadzki             Sampława             113.68  21940  193
 227 Waldemar Wypchał               Kraków               113.60  21812  192
 228 Karolina Urbańska              Poznań               113.46  22693  200
 229 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.38  17574  155
 230 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.35  21423  189
 231 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 232 Józef Burzyński                Ełk                  113.32  14958  132
 233 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.93   4630   41
 234 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 235 Konrad Pajączek                Milanówek            112.28  13249  118
 236 Marianna Kozłowska             Białystok            112.13  11998  107
 237 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 238 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     111.89  20252  181
 239 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.87   8502   76
 240 Marcin Kurowski                Racibórz             111.56  17403  156
 241 Dorota Ostrowska               Białystok            111.53  17956  161
 242 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 244 Sławomir Długosz               Ostróda              110.62  21350  193
 245 Jacek Nowak                    Szczecin             110.58   7851   71
 246 Olga Swarcewicz                Warszawa             110.55   6633   60
 247 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 249 Beata Jagielska                Police               110.26  11136  101
 250 Joanna Brychcy                 Katowice             109.85  21860  199
 251 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.58   7890   72
 253 Grzegorz Bajer                 Łódź                 109.00   5777   53
 254 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 255 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 256 Zofia Górka                    Łęczna               108.02   5185   48
 257 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.83   3774   35
 258 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.38   9986   93
 259 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.34   7621   71
 260 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.16  10180   95
 261 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.96   5134   48
 262 Agnieszka Antos                Racibórz             106.80   5340   50
 263 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.31   3827   36
 264 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.20  19010  179
 265 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 266 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 267 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 268 Wanda Grabiec                  Tarnów               104.20  19382  186
 269 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             104.15  10311   99
 270 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 271 Klara Wigier                   Milanówek            103.67   3110   30
 272 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.79  19016  185
 273 Karolina Mak                   Wrocław              102.78   9970   97
 274 Piotr Kozak                    Racibórz             102.68   6674   65
 275 Bartosz Bartczak               Poznań               102.59  20312  198
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.96  20290  199
 277 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.61  15444  152
 278 Lidia Żywna                    Gdynia               101.56   9547   94
 279 Alicja Tuz                     Kielce               100.59   3420   34
 280 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.98   8198   82
 281 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.92  11691  117
 282 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.95   8015   81
 283 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.16   8147   83
 285 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   97.86   7927   81
 286 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.71  17100  175
 287 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.29  19360  199
 288 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 289 Marta Majewska                 Wadowice              96.34   8189   85
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 291 Teresa Balewska                Reda                  96.04  19208  200
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 293 Michał Głąb                    Zabrze                94.67   6816   72
 294 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 295 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             94.45  13128  139
 296 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 297 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 298 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 299 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             91.58   4121   45
 300 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 301 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 302 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.73   4935   55
 303 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 304 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.31   9184  104
 305 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.28  16774  190
 306 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 307 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             87.86   5184   59
 308 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 309 Ewa Tymińska                   Gdańsk                83.56   2841   34
 310 Dawid Węgrzyński               Zabrze                82.62   5701   69
 311 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 312 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 314 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      75.85   4096   54
 315 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 316 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              75.37   2261   30
 317 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 318 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 319 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 320 Mirosław Dejna                 Sampława              69.80   3420   49
 321 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             67.84   3053   45
 322 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 323 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.91   2208   33




Poczekalnia na dzień 09-04-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grażyna Smereka                Racibórz             102.86   2983   29
   2 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   3 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   4 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   5 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   6 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.92   3274   26
   8 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.73   2801   26
   9 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.04   3576   25
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
  12 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  13 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  14 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  15 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  16 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  18 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  19 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  20 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  21 Andrzej Kowalski               Gdańsk               139.21   3341   24
  22 Jakub Nalepa                   Gliwice              134.88   3237   24
  23 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.17   3196   24
  24 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  25 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  26 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  27 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  28 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  29 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               124.08   2978   24
  30 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  31 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  32 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  33 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  34 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.96   2855   24
  35 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  36 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  37 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  38 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  39 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  40 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  41 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  42 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  43 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  44 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  45 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.58   2534   24
  46 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  47 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  48 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  49 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  50 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  51 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  52 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  53 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             89.75   2154   24
  54 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  55 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  56 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  57 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  58 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  59 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  60 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  61 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  62 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  63 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  64 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  65 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  66 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  67 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  68 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  69 Beata Pasternak                Kraków                70.00   1540   22
  70 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  71 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  72 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  73 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  74 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  75 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  76 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  77 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 124.74   2370   19
  78 Grażyna Chłopek                Jaworzno             116.42   2212   19
  79 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  80 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     105.53   2005   19
  81 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  82 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  83 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      82.89   1492   18
  84 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  85 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.06   1684   17
  86 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  87 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  88 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  89 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  90 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  91 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  92 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  93 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  94 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  95 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  96 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  97 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  98 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  99 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.17   1622   12
 100 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
 101 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
 102 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
 103 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 104 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
 105 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 106 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 107 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 108 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 109 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 110 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 111 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 112 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 113 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 114 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 115 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 116 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 117 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 118 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 119 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 120 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 121 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 122 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 123 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 124 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 125 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 126 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 127 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 128 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 129 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 130 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 131 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 132 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 133 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 134 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 135 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 136 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 137 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 138 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 139 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 140 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 141 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 142 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 143 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 144 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 145 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 146 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 147 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 148 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 149 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 150 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 151 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 152 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 153 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 154 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 155 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 156 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 157 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 158 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 159 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 160 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 161 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 162 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 163 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 164 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 165 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 166 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 167 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 168 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 169 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 170 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 171 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 172 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 173 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 174 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 175 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 176 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 177 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 178 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 179 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 180 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 181 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 182 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 183 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 184 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 185 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 186 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 187 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 188 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 189 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 190 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 191 Aleksandra Maliszewska         Będzin                67.27    740   11
 192 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 193 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 194 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 195 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 196 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 197 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 198 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 199 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 200 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 201 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 202 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 203 Bernadeta Zapała               Jaworzno              89.60    896   10
 204 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 205 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 206 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 207 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 208 Tomasz Łapka                   Opole                124.62    997    8
 209 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 210 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 211 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 212 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 213 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 214 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 215 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 216 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 217 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 218 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.71    817    7
 219 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 220 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 221 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 222 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 223 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 224 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 225 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 226 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 227 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 228 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 229 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 230 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 231 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 232 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 233 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 234 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 235 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 236 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 237 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 238 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 239 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 240 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 241 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 242 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 243 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 244 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 245 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 246 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 247 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 248 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 249 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 250 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 251 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 252 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 253 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 254 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 255 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 256 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 257 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 258 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 259 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 260 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 261 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 262 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 263 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 264 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 265 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 266 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 267 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 268 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 269 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 270 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 271 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 272 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 273 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 274 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 275 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 276 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 277 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 278 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 279 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie