Sosnowiec12
kwietnia
Sosnowiec 12 kwietnia XVI Regionalny Turniej Belgijki
Inowrocław14
kwietnia
Inowrocław 14-15 kwietnia XXII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Warszawa14
kwietnia
Warszawa 14 kwietnia Scrabble w Hulakula
Dawid Pikul obronił tytuł w Inowrocławiu14 - 15 kwietnia 2018 — XXII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w ScrabbleInowrocław, 14 - 15 kwietnia 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Dawid Pikul obronił tytuł w InowrocławiuPogoda dopisała, czołówka rankingu PFS również … zapowiadała się więc ciakawa impreza w znanym scrabblistom Klubie Kopernik w Inowrocławiu. Tak też się stało!
W Inowrocławiu na XXII Mistrzostwach Ziemi Kujawskiej w Scrabble stawiło się czterdziestu czterech uczestników i uczestniczek turniejowych zmagać.

Przyjechali tu aby zwyciężyć! Wygrać można było już po pierwszej rundzie, za sprawą konkursu na najwyższy wynik uzyskanych punktów w partii. W ten sposób do rąk uczestników trafiło dwanaście nagród przygotowanych przez organizatorów. W pozostałych klasyfikacjach na rozstrzygnięcie trzeba było poczekać do ostatniej rundy. Było wyjątkowo trudno obstawić lidera, czołówka zmieniała się jak w kalejdoskopie. Praktycznie w każdej rundzie zmieniała się czołówka.
We właściwym czasie podium zaatakował zeszłoroczny tryumfator tej imprezy – Dawid Pikul z Poznania wygrywając decydujący pojedynek z Michałem Alabrudzińskim i sięgając ponownie po tytuł. Michał po przegranym pojedynku wylądował na trzecim miejscu. Drugie miejsce na pudle wywalczył Jacek Mańko z Poznania, wygrywając swój ostatni pojedynek z Dariuszem Ulatowskim. Jacek zainkasował też nagrodę za najdroższy wyraz ułożony w turnieju – wielki kosz ze słodyczami. Cała trójka na podium zakończyła turniej z wynikiem dziewięciu wygranych pojedynków, a zadecydowały tylko małe punkty zdobyte podczas pojedynków.
Najlepsza z pań w turnieju – Małgorzata Deszczyńska — zakończyła rywalizację na piatym miejscu.
W klasyfikacji najlepszych z inowrocławskim zameldowaniem zwyciężył Dawid Adamczyk – zajmując jedenaste miejsce. Nagrody rzeczowe trafiły aż do ponad dwudziestu uczestników za sprawą bogatego zaplecza sponsorów turnieju. Nagród w Inowrocławiu nigdy nie brakowało! Wszystkim serdecznie gatulujemy!

Całość, jak zwykle organizacyjnie spinał Grzegorz Kaczmarek i zespół współorganizatorów. Brawa dla organizatorów i sponsorów za tą niezwykle udaną imprezę scrabblową.
Gratulacje oczywiście należą się również zawodnikom – zawody przebiegły bardzo sprawnie i na wysokim poziomie.

W imieniu organizatorów zapraszamy już za rok na kolejne mistrzostwa.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble
XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XIX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”


Turniej pod honorowym patronatem
Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego
oraz Prezydenta Miasta Inowrocławia Pana Ryszarda Brejza

Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekKlub Kopernik Inowrocław ul. Toruńska 60
Obrońca tytułuDawid Pikul
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 14 kwietnia (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 15 kwietnia (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie. Na miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami.
NoclegiWe własnym zakresie. Noclegi proszę rezerwować telefonicznie we własnym zakresie na 7 dni przed turniejem.
Najdalej ale najtaniej: Schronisko turystyczne ul. Rakowicza 93 tel. 0 52 355 53 64.
Inne obiekty hotelowe na terenie Inowrocławia: http://meteor-turystyka.pl/noclegi,inowroclaw,0.html
NagrodyZa miejsca I-III puchary
dyplomy do V miejsca
nagrody w zależności od liczby zawodników do 20. miejsca

nagroda dla najlepszego zawodnika z Inowrocławia
nagroda dla najlepszego zawodnika z Kujaw
nagroda dla najlepszego debiutanta lub dla najmłodszego uczestnika
nagroda dla najlepszej kobiety
nagrody niespodzianki za najwyższy wynik w każdej rundzie
nagroda za najdroższe słowo
Dodatkowe atrakcjeDla chętnych darmowy wstęp na Krytą pływalnię Wodny Park (obok klubu) 13 maja w godz. od 20.30 do 22.00 — wstęp na pływalnię sponsoruje OSiR Inowrocław
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Sylwia Łada Inowrocław
2 Joanna Juszczak Warszawa
3 Dawid Adamczyk Inowrocław :)
4 Tomasz Sehnal Warszawa
5 Dariusz Ulatowski Tuchola
6 Zbigniew Wietecki Gorzów Wlkp.
7 Joanna Nawrocka Bydgoszcz Bydgoski Klub Scrabble \"Łuczniczka\"
8 Mariusz Skrobosz   Warszawa
9 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz
10 Waldemar Kudliński Bydgoszcz
11 Tomas Wiśniewski Inowrocław
12 Bartosz Bartczak Poznań
13 Dawid Pikul    Poznań
14 Jacek Mańko Poznań
15 Adrian Krupiński Inowrocław
16 Mieczysław Pastuszak Gdynia
17 Katarzyna Dębska Ostróda
18 Zbigniew Rybak Warszawa
19 Michał Alabrudziński   Włocławek
20 Miłosz Wrzałek Warszawa
21 Barbara Wiśniewska Gdańsk
22 Karolina Urbańska Poznań
23 Alicja Grąbczewska Szczecin
24 Maciej Grąbczewski Szczecin
25 Karolina Urbańska Poznań
26 Katarzyna Okoniewska Poznań
27 Grzegorz Koczkodon Ostróda
28 Jakub Błażejewski Poznań
29 Teresa Balewska Reda
30 Monika Siemaszko Lipiany
31 Mariusz Kubicki Inowroclaw
32 Wojciech Gołęcki Inowroclaw
33 Mariusz Michalski Inowroclaw
34 Jan Pawłowski Warszawa
35 Adam Wencel Bydgoszcz
36 Anna Arana Kołobrzeg Z Qlką :)
37 Stanisław Rydzik warszawa
38 Łukasz Przyszlak Świnoujście
39 Renata Andracka Zwola
OrganizatorzyKlub „Kopernik” Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, ul. Toruńska 60, 88-100 Inowrocław, tel. 52 357 26 15 lub 601 621 716 lub 601213 626
OSiR Inowrocław


Wyniki turnieju XXII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 154.63      9.0     5275     1949     1015
  2 Jacek           Mańko                Poznań                 134.61      9.0     5015     1977      570
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.12      9.0     4927     1983      675
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               156.62      8.0     4972     1869      375
  5 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               140.69      8.0     4802     1865      256
  6 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.41      8.0     4761     1891      178
  7 Monika          Siemaszko            Lipiany                119.00      8.0     4621     1654      375
  8 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               142.57      8.0     4608     1725      432
  9 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                146.37      8.0     4553     1772      286
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.60      7.0     4965     1778      485
 11 Dawid           Adamczyk             Inowrocław             151.44      7.0     4774     1787      402
 12 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               145.90      7.0     4737     1721       47
 13 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             120.11      7.0     4579     1475      401
 14 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               136.32      7.0     4518     1537      288
 15 Joanna          Juszczak             Warszawa               137.90      7.0     4495     1716      289
 16 Renata          Andracka             Zwola                  116.98      7.0     4462     1589      359
 17 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             124.41      7.0     4277     1547       97
 18 Jakub           Błażejewski          Poznań                 145.04      6.0     4559     1603     -136
 19 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               122.96      6.0     4537     1506      -14
 20 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.14      6.0     4377     1505      364
 21 Sylwia          Łada                 Inowrocław             114.94      6.0     4372     1359      126
 22 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    131.53      6.0     4356     1492      -51
 23 Anna            Arana                Kołobrzeg              113.35      6.0     4259     1519        0
 24 Joanna          Nawrocka             Bydgoszcz              112.93      6.0     4109     1425     -327
 25 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.96      6.0     4053     1341      -28
 26 Sławomir        Długosz              Ostróda                110.62      5.5     3866     1257     -291
 27 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               113.68      5.0     4445     1309     -196
 28 Zbigniew        Rybak                Warszawa               120.31      5.0     4430     1301       97
 29 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 118.28      5.0     4301     1399     -526
 30 Bartosz         Bartczak             Poznań                 102.59      5.0     4164     1337     -272
 31 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      5.0     4097     1267     -108
 32 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     3970     1247     -386
 33 Tomasz          Sehnal               Warszawa               120.59      4.5     4003     1064       33
 34 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      4.5     3937     1139      238
 35 Katarzyna       Okoniewska           Poznań                 107.83      4.5     3858     1026       40
 36 Adam            Wencel               Bydgoszcz              100.00      4.5     3676     1165     -301
 37 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      4.0     4123     1149     -431
 38 Katarzyna       Dębska               Ostróda                102.79      4.0     4013     1170     -603
 39 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              118.48      4.0     2864      947      -16
 40 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.5     3860      917     -129
 41 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      3.5     3784      944      -15
 42 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            118.91      3.0     2420      836       51
 43 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      1.0     1478      378     -253
 44 Tomasz          Wiśniewski           Inowrocław             100.00      0.5     2973      624     -996
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble



	Michał Alabrudziński 160.12 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Monika         Siemaszko             119.00 +  418: 338  169
    2     9 Waldemar       Kudliński             100.00 +  440: 286  150
    3     4 Zbigniew       Wietecki              131.53 +  425: 319  182
    4     2 Miłosz         Wrzałek               150.41 +  504: 414  200
    5     1 Joanna         Juszczak              137.90 +  383: 258  188
    6     1 Jakub          Błażejewski           145.04 -  396: 410   95
    7     3 Mariusz        Skrobosz              156.62 -  376: 476  107
    8     2 Małgorzata     Deszczyńska           140.69 +  354: 318  191
    9     3 Dawid          Adamczyk              151.44 +  399: 311  201
   10     2 Stanisław      Rydzik                149.60 +  455: 361  200
   11     1 Jacek          Mańko                 134.61 +  427: 328  185
   12     1 Dawid          Pikul                 154.63 -  350: 433  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1973  / 12 164.42




	Mariusz Skrobosz 156.62 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Przyszlak             118.91 +  403: 324  169
    2     4 Jakub          Błażejewski           145.04 +  457: 332  195
    3     2 Joanna         Juszczak              137.90 -  387: 430   88
    4     5 Mieczysław     Pastuszak             118.28 +  389: 346  168
    5     7 Dawid          Pikul                 154.63 -  428: 489  105
    6     5 Bartosz        Bartczak              102.59 +  388: 305  153
    7     3 Michał         Alabrudziński         160.12 +  476: 376  210
    8     3 Miłosz         Wrzałek               150.41 +  489: 406  200
    9     2 Juliusz        Czupryniak            145.90 +  470: 374  196
   10     1 Jacek          Mańko                 134.61 -  387: 454   85
   11     3 Dariusz        Ulatowski             146.37 -  325: 420   96
   12     3 Stanisław      Rydzik                149.60 +  373: 341  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1865  / 12 155.42




	Dawid Pikul 154.63 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mieczysław     Pastuszak             118.28 +  586: 293  168
    2     1 Małgorzata     Deszczyńska           140.69 -  393: 425   91
    3     6 Dariusz        Ulatowski             146.37 -  365: 446   96
    4    10 Diana          Pietrzykowska         122.96 +  540: 267  173
    5     7 Mariusz        Skrobosz              156.62 +  489: 428  207
    6     4 Juliusz        Czupryniak            145.90 -  375: 423   96
    7     8 Łukasz         Przyszlak             118.91 +  403: 266  169
    8     6 Maciej         Grąbczewski           142.57 +  464: 360  193
    9     4 Anna           Arana                 113.35 +  450: 280  163
   10     3 Jakub          Błażejewski           145.04 +  410: 361  195
   11     2 Joanna         Juszczak              137.90 +  367: 361  188
   12     1 Michał         Alabrudziński         160.12 +  433: 350  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1949  / 12 162.42




	Dawid Adamczyk 151.44 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Renata         Andracka              116.98 +  387: 242  167
    2     7 Jacek          Mańko                 134.61 +  452: 405  185
    3     5 Miłosz         Wrzałek               150.41 -  359: 437  100
    4     7 Maciej         Grąbczewski           142.57 +  556: 307  193
    5     2 Małgorzata     Deszczyńska           140.69 +  506: 320  191
    6     2 Joanna         Juszczak              137.90 +  386: 359  188
    7     1 Juliusz        Czupryniak            145.90 +  391: 374  196
    8     1 Stanisław      Rydzik                149.60 -  353: 396  100
    9     3 Michał         Alabrudziński         160.12 -  311: 399  110
   10     4 Dariusz        Ulatowski             146.37 -  268: 347   96
   11     5 Mariusz        Kubicki               120.11 +  484: 365  170
   12     4 Małgorzata     Deszczyńska           140.69 -  321: 421   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 12 148.92




	Miłosz Wrzałek 150.41 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sylwia         Łada                  114.94 +  408: 349  165
    2     3 Maciej         Grąbczewski           142.57 +  352: 348  193
    3     5 Dawid          Adamczyk              151.44 +  437: 359  201
    4     2 Michał         Alabrudziński         160.12 -  414: 504  110
    5     3 Jacek          Mańko                 134.61 +  412: 299  185
    6     3 Stanisław      Rydzik                149.60 -  328: 433  100
    7     6 Grzegorz       Koczkodon             123.14 +  456: 374  173
    8     3 Mariusz        Skrobosz              156.62 -  406: 489  107
    9     5 Dariusz        Ulatowski             146.37 -  315: 413   96
   10     6 Małgorzata     Deszczyńska           140.69 +  408: 379  191
   11     7 Eugeniusz      Wróblewski            124.41 +  415: 268  174
   12     5 Juliusz        Czupryniak            145.90 +  410: 368  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1891  / 12 157.58




	Stanisław Rydzik 149.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Zawadzki              113.68 +  444: 378  164
    2     6 Eugeniusz      Wróblewski            124.41 +  416: 300  174
    3     3 Juliusz        Czupryniak            145.90 -  398: 442   96
    4     4 Łukasz         Przyszlak             118.91 +  442: 290  169
    5     4 Alicja         Grąbczewska           136.32 +  478: 327  186
    6     3 Miłosz         Wrzałek               150.41 +  433: 328  200
    7     2 Jakub          Błażejewski           145.04 +  411: 362  195
    8     1 Dawid          Adamczyk              151.44 +  396: 353  201
    9     1 Jacek          Mańko                 134.61 -  447: 467   85
   10     2 Michał         Alabrudziński         160.12 -  361: 455  110
   11     4 Małgorzata     Deszczyńska           140.69 -  398: 405   91
   12     3 Mariusz        Skrobosz              156.62 -  341: 373  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Dariusz Ulatowski 146.37 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Arana                 113.35 -  338: 412   63
    2    15 Adam           Wencel                100.00 +  386: 264  150
    3     6 Dawid          Pikul                 154.63 +  446: 365  205
    4     9 Bartosz        Bartczak              102.59 -  394: 481   53
    5     8 Zbigniew       Wietecki              131.53 +  300: 288  182
    6     6 Jacek          Mańko                 134.61 -  331: 407   85
    7    13 Dariusz        Nawrocki              118.48 +  399: 346  168
    8    10 Diana          Pietrzykowska         122.96 +  434: 369  173
    9     5 Miłosz         Wrzałek               150.41 +  413: 315  200
   10     4 Dawid          Adamczyk              151.44 +  347: 268  201
   11     3 Mariusz        Skrobosz              156.62 +  420: 325  207
   12     2 Jacek          Mańko                 134.61 -  345: 427   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 12 147.67




	Juliusz Czupryniak 145.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Nawrocka              112.93 +  415: 386  163
    2    10 Alicja         Grąbczewska           136.32 +  397: 383  186
    3     3 Stanisław      Rydzik                149.60 +  442: 398  200
    4     3 Jacek          Mańko                 134.61 -  383: 427   85
    5     6 Bartosz        Bartczak              102.59 +  447: 347  153
    6     4 Dawid          Pikul                 154.63 +  423: 375  205
    7     1 Dawid          Adamczyk              151.44 -  374: 391  101
    8     4 Zbigniew       Rybak                 120.31 +  402: 353  170
    9     2 Mariusz        Skrobosz              156.62 -  374: 470  107
   10     5 Joanna         Juszczak              137.90 -  309: 486   88
   11     6 Anna           Arana                 113.35 +  403: 264  163
   12     5 Miłosz         Wrzałek               150.41 -  368: 410  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 12 143.42




	Jakub Błażejewski 145.04 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sławomir       Długosz               110.62 +  463: 266  161
    2     4 Mariusz        Skrobosz              156.62 -  332: 457  107
    3    10 Mariusz        Michalski             100.00 +  385: 363  150
    4     8 Zbigniew       Wietecki              131.53 +  404: 297  182
    5     5 Grzegorz       Koczkodon             123.14 +  329: 308  173
    6     1 Michał         Alabrudziński         160.12 +  410: 396  210
    7     2 Stanisław      Rydzik                149.60 -  362: 411  100
    8     5 Jacek          Mańko                 134.61 -  364: 474   85
    9     8 Mieczysław     Pastuszak             118.28 +  478: 376  168
   10     3 Dawid          Pikul                 154.63 -  361: 410  105
   11     8 Maciej         Grąbczewski           142.57 -  325: 520   93
   12     7 Monika         Siemaszko             119.00 -  346: 417   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Maciej Grąbczewski 142.57 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Okoniewska            107.83 +  475: 250  158
    2     3 Miłosz         Wrzałek               150.41 -  348: 352  100
    3     8 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  300: 262  150
    4     7 Dawid          Adamczyk              151.44 -  307: 556  101
    5    15 Adam           Wencel                100.00 +  413: 281  150
    6     7 Małgorzata     Deszczyńska           140.69 -  348: 430   91
    7    15 Mariusz        Michalski             100.00 +  364: 350  150
    8     6 Dawid          Pikul                 154.63 -  360: 464  105
    9    14 Krzysztof      Zawadzki              113.68 +  359: 313  164
   10    11 Diana          Pietrzykowska         122.96 +  416: 345  173
   11     8 Jakub          Błażejewski           145.04 +  520: 325  195
   12     6 Joanna         Juszczak              137.90 +  398: 248  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Małgorzata Deszczyńska 140.69 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Dębska                102.79 +  409: 366  153
    2     1 Dawid          Pikul                 154.63 +  425: 393  205
    3     1 Grzegorz       Koczkodon             123.14 -  310: 391   73
    4    11 Renata         Andracka              116.98 +  491: 321  167
    5     2 Dawid          Adamczyk              151.44 -  320: 506  101
    6     7 Maciej         Grąbczewski           142.57 +  430: 348  193
    7     5 Joanna         Juszczak              137.90 +  417: 392  188
    8     2 Michał         Alabrudziński         160.12 -  318: 354  110
    9     6 Eugeniusz      Wróblewski            124.41 +  477: 348  174
   10     6 Miłosz         Wrzałek               150.41 -  379: 408  100
   11     4 Stanisław      Rydzik                149.60 +  405: 398  200
   12     4 Dawid          Adamczyk              151.44 +  421: 321  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1865  / 12 155.42




	Joanna Juszczak 137.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bartosz        Bartczak              102.59 +  383: 326  153
    2     8 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  433: 275  150
    3     2 Mariusz        Skrobosz              156.62 +  430: 387  207
    4     1 Grzegorz       Koczkodon             123.14 +  401: 308  173
    5     1 Michał         Alabrudziński         160.12 -  258: 383  110
    6     2 Dawid          Adamczyk              151.44 -  359: 386  101
    7     5 Małgorzata     Deszczyńska           140.69 -  392: 417   91
    8     8 Renata         Andracka              116.98 +  339: 295  167
    9     7 Zbigniew       Rybak                 120.31 +  405: 355  170
   10     5 Juliusz        Czupryniak            145.90 +  486: 309  196
   11     2 Dawid          Pikul                 154.63 -  361: 367  105
   12     6 Maciej         Grąbczewski           142.57 -  248: 398   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Alicja Grąbczewska 136.32 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               101.96 +  350: 312  152
    2    10 Juliusz        Czupryniak            145.90 -  383: 397   96
    3    15 Waldemar       Kudliński             100.00 +  393: 306  150
    4     6 Krzysztof      Zawadzki              113.68 +  468: 251  164
    5     4 Stanisław      Rydzik                149.60 -  327: 478  100
    6    10 Diana          Pietrzykowska         122.96 -  351: 400   73
    7     9 Renata         Andracka              116.98 -  313: 392   67
    8    14 Zbigniew       Wietecki              131.53 +  368: 367  182
    9    12 Adam           Wencel                100.00 +  345: 287  150
   10     8 Monika         Siemaszko             119.00 -  349: 380   69
   11    14 Sławomir       Długosz               110.62 +  493: 321  161
   12     9 Grzegorz       Koczkodon             123.14 +  378: 339  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Jacek Mańko 134.61 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  430: 324  150
    2     7 Dawid          Adamczyk              151.44 -  405: 452  101
    3     7 Anna           Arana                 113.35 +  459: 253  163
    4     3 Juliusz        Czupryniak            145.90 +  427: 383  196
    5     3 Miłosz         Wrzałek               150.41 -  299: 412  100
    6     6 Dariusz        Ulatowski             146.37 +  407: 331  196
    7     4 Joanna         Nawrocka              112.93 +  438: 320  163
    8     5 Jakub          Błażejewski           145.04 +  474: 364  195
    9     1 Stanisław      Rydzik                149.60 +  467: 447  200
   10     1 Mariusz        Skrobosz              156.62 +  454: 387  207
   11     1 Michał         Alabrudziński         160.12 -  328: 427  110
   12     2 Dariusz        Ulatowski             146.37 +  427: 345  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1977  / 12 164.75




	Zbigniew Wietecki 131.53 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  450: 290  150
    2     5 Diana          Pietrzykowska         122.96 +  349: 344  173
    3     4 Michał         Alabrudziński         160.12 -  319: 425  110
    4     8 Jakub          Błażejewski           145.04 -  297: 404   95
    5     8 Dariusz        Ulatowski             146.37 -  288: 300   96
    6    13 Monika         Siemaszko             119.00 -  278: 447   69
    7    17 Sławomir       Długosz               110.62 +  445: 284  161
    8    14 Alicja         Grąbczewska           136.32 -  367: 368   86
    9    18 Dariusz        Nawrocki              118.48 +  452: 348  168
   10    13 Katarzyna      Dębska                102.79 +  405: 356  153
   11    13 Krzysztof      Zawadzki              113.68 +  378: 363  164
   12    10 Renata         Andracka              116.98 -  328: 478   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Eugeniusz Wróblewski 124.41 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Teresa         Balewska              100.00 +  397: 300  150
    2     6 Stanisław      Rydzik                149.60 -  300: 416  100
    3    11 Mieczysław     Pastuszak             118.28 -  334: 356   68
    4    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  408: 293  150
    5    12 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  351: 339  150
    6    11 Zbigniew       Rybak                 120.31 -  349: 389   70
    7    10 Monika         Siemaszko             119.00 +  371: 330  169
    8     9 Joanna         Nawrocka              112.93 +  423: 286  163
    9     6 Małgorzata     Deszczyńska           140.69 -  348: 477   91
   10     9 Grzegorz       Koczkodon             123.14 +  366: 277  173
   11     7 Miłosz         Wrzałek               150.41 -  268: 415  100
   12    11 Anna           Arana                 113.35 +  362: 302  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Grzegorz Koczkodon 123.14 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Michalski             100.00 +  558: 282  150
    2     2 Tomasz         Sehnal                120.59 +  389: 262  171
    3     1 Małgorzata     Deszczyńska           140.69 +  391: 310  191
    4     1 Joanna         Juszczak              137.90 -  308: 401   88
    5     5 Jakub          Błażejewski           145.04 -  308: 329   95
    6     8 Renata         Andracka              116.98 +  349: 311  167
    7     6 Miłosz         Wrzałek               150.41 -  374: 456  100
    8     7 Mieczysław     Pastuszak             118.28 -  343: 372   68
    9     9 Joanna         Nawrocka              112.93 +  409: 225  163
   10     9 Eugeniusz      Wróblewski            124.41 -  277: 366   74
   11    11 Wojciech       Gołęcki               101.96 +  332: 321  152
   12     9 Alicja         Grąbczewska           136.32 -  339: 378   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Diana Pietrzykowska 122.96 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  398: 221  150
    2     5 Zbigniew       Wietecki              131.53 -  344: 349   82
    3    14 Tomasz         Sehnal                120.59 +  425: 340  171
    4    10 Dawid          Pikul                 154.63 -  267: 540  105
    5    13 Anna           Arana                 113.35 +  373: 371  163
    6    10 Alicja         Grąbczewska           136.32 +  400: 351  186
    7     7 Zbigniew       Rybak                 120.31 -  367: 451   70
    8    10 Dariusz        Ulatowski             146.37 -  369: 434   96
    9    13 Wojciech       Gołęcki               101.96 +  413: 316  152
   10    11 Maciej         Grąbczewski           142.57 -  345: 416   93
   11    12 Mieczysław     Pastuszak             118.28 +  441: 346  168
   12     8 Mariusz        Kubicki               120.11 -  395: 416   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Tomasz Sehnal 120.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Wencel                100.00 +  409: 290  150
    2     2 Grzegorz       Koczkodon             123.14 -  262: 389   73
    3    14 Diana          Pietrzykowska         122.96 -  340: 425   73
    4    18 Mariusz        Kubicki               120.11 -  233: 485   70
    5    16 Monika         Siemaszko             119.00 -  382: 386   69
    6    19 Jan            Pawłowski             100.00 -  297: 367   50
    7    21 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  299: 223  150
    8    17 Sylwia         Łada                  114.94 -  311: 366   65
    9    22 PAUZA
   10    19 Waldemar       Kudliński             100.00 +  369: 318  150
   11    18 Katarzyna      Dębska                102.79 +  403: 306  153
   12    16 Sławomir       Długosz               110.62 -  398: 415   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 11  96.73




	Zbigniew Rybak 120.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  311: 430   50
    2    21 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  464: 228  150
    3    12 Bartosz        Bartczak              102.59 -  335: 383   53
    4    13 Wojciech       Gołęcki               101.96 +  432: 346  152
    5     9 Dariusz        Nawrocki              118.48 +  373: 337  168
    6    11 Eugeniusz      Wróblewski            124.41 +  389: 349  174
    7     7 Diana          Pietrzykowska         122.96 +  451: 367  173
    8     4 Juliusz        Czupryniak            145.90 -  353: 402   96
    9     7 Joanna         Juszczak              137.90 -  355: 405   88
   10     7 Anna           Arana                 113.35 -  313: 387   63
   11     9 Monika         Siemaszko             119.00 -  346: 373   69
   12    12 Sylwia         Łada                  114.94 -  308: 326   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Mariusz Kubicki 120.11 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Waldemar       Kudliński             100.00 -  271: 364   50
    2    17 Bartosz        Bartczak              102.59 -  356: 365   53
    3    20 Sławomir       Długosz               110.62 -  303: 382   61
    4    18 Tomasz         Sehnal                120.59 +  485: 233  171
    5    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  339: 321  150
    6    16 Adam           Wencel                100.00 +  477: 264  150
    7    11 Anna           Arana                 113.35 -  372: 374   63
    8    12 Dariusz        Nawrocki              118.48 +  395: 290  168
    9    10 Renata         Andracka              116.98 +  391: 386  167
   10    10 Mieczysław     Pastuszak             118.28 +  409: 320  168
   11     5 Dawid          Adamczyk              151.44 -  365: 484  101
   12     8 Diana          Pietrzykowska         122.96 +  416: 395  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Monika Siemaszko 119.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         160.12 -  338: 418  110
    2    16 Mariusz        Michalski             100.00 -  356: 421   50
    3    18 Teresa         Balewska              100.00 +  430: 291  150
    4    12 Anna           Arana                 113.35 -  312: 381   63
    5    16 Tomasz         Sehnal                120.59 +  386: 382  171
    6    13 Zbigniew       Wietecki              131.53 +  447: 278  182
    7    10 Eugeniusz      Wróblewski            124.41 -  330: 371   74
    8    13 Waldemar       Kudliński             100.00 +  378: 313  150
    9    11 Katarzyna      Dębska                102.79 +  474: 350  153
   10     8 Alicja         Grąbczewska           136.32 +  380: 349  186
   11     9 Zbigniew       Rybak                 120.31 +  373: 346  170
   12     7 Jakub          Błażejewski           145.04 +  417: 346  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Łukasz Przyszlak 118.91 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              156.62 -  324: 403  107
    2    18 Sławomir       Długosz               110.62 +  430: 207  161
    3    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  390: 258  150
    4     4 Stanisław      Rydzik                149.60 -  290: 442  100
    5    14 Waldemar       Kudliński             100.00 +  385: 281  150
    6     9 Joanna         Nawrocka              112.93 -  335: 375   63
    7     8 Dawid          Pikul                 154.63 -  266: 403  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     836  /  7 119.43




	Dariusz Nawrocki 118.48 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     9 Zbigniew       Rybak                 120.31 -  337: 373   70
    6    17 Sławomir       Długosz               110.62 +  362: 320  161
    7    13 Dariusz        Ulatowski             146.37 -  346: 399   96
    8    12 Mariusz        Kubicki               120.11 -  290: 395   70
    9    18 Zbigniew       Wietecki              131.53 -  348: 452   82
   10    18 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  398: 302  150
   11    17 Adam           Wencel                100.00 +  392: 291  150
   12    13 Mieczysław     Pastuszak             118.28 +  391: 348  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  /  8 118.38




	Mieczysław Pastuszak 118.28 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 154.63 -  293: 586  105
    2    13 Katarzyna      Dębska                102.79 +  487: 353  153
    3    11 Eugeniusz      Wróblewski            124.41 +  356: 334  174
    4     5 Mariusz        Skrobosz              156.62 -  346: 389  107
    5    11 Renata         Andracka              116.98 -  279: 456   67
    6    15 Waldemar       Kudliński             100.00 +  312: 299  150
    7    14 Krzysztof      Zawadzki              113.68 +  466: 348  164
    8     7 Grzegorz       Koczkodon             123.14 +  372: 343  173
    9     8 Jakub          Błażejewski           145.04 -  376: 478   95
   10    10 Mariusz        Kubicki               120.11 -  320: 409   70
   11    12 Diana          Pietrzykowska         122.96 -  346: 441   73
   12    13 Dariusz        Nawrocki              118.48 -  348: 391   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Renata Andracka 116.98 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Adamczyk              151.44 -  242: 387  101
    2    20 Wojciech       Gołęcki               101.96 +  375: 300  152
    3    16 Joanna         Nawrocka              112.93 +  444: 298  163
    4    11 Małgorzata     Deszczyńska           140.69 -  321: 491   91
    5    11 Mieczysław     Pastuszak             118.28 +  456: 279  168
    6     8 Grzegorz       Koczkodon             123.14 -  311: 349   73
    7     9 Alicja         Grąbczewska           136.32 +  392: 313  186
    8     8 Joanna         Juszczak              137.90 -  295: 339   88
    9    10 Mariusz        Kubicki               120.11 -  386: 391   70
   10    14 Adam           Wencel                100.00 +  411: 304  150
   11    10 Sylwia         Łada                  114.94 +  351: 324  165
   12    10 Zbigniew       Wietecki              131.53 +  478: 328  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Sylwia Łada 114.94 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               150.41 -  349: 408  100
    2    14 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  354: 341  150
    3     9 Krzysztof      Zawadzki              113.68 -  368: 434   64
    4    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  301: 414   50
    5    18 Katarzyna      Dębska                102.79 -  368: 436   53
    6    18 Anna           Arana                 113.35 -  300: 415   63
    7    20 Jan            Pawłowski             100.00 +  478: 295  150
    8    17 Tomasz         Sehnal                120.59 +  366: 311  171
    9    15 Katarzyna      Okoniewska            107.83 +  471: 253  158
   10    12 Joanna         Nawrocka              112.93 +  367: 280  163
   11    10 Renata         Andracka              116.98 -  324: 351   67
   12    12 Zbigniew       Rybak                 120.31 +  326: 308  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Krzysztof Zawadzki 113.68 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                149.60 -  378: 444  100
    2    12 Teresa         Balewska              100.00 +  427: 282  150
    3     9 Sylwia         Łada                  114.94 +  434: 368  165
    4     6 Alicja         Grąbczewska           136.32 -  251: 468   86
    5    10 Joanna         Nawrocka              112.93 -  342: 535   63
    6    12 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  362: 344  150
    7    14 Mieczysław     Pastuszak             118.28 -  348: 466   68
    8    15 Wojciech       Gołęcki               101.96 -  402: 408   52
    9    14 Maciej         Grąbczewski           142.57 -  313: 359   93
   10    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  440: 279  150
   11    13 Zbigniew       Wietecki              131.53 -  363: 378   82
   12    17 Mariusz        Michalski             100.00 +  385: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Anna Arana 113.35 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Ulatowski             146.37 +  412: 338  196
    2    11 Joanna         Nawrocka              112.93 -  310: 345   63
    3     7 Jacek          Mańko                 134.61 -  253: 459   85
    4    12 Monika         Siemaszko             119.00 +  381: 312  169
    5    13 Diana          Pietrzykowska         122.96 -  371: 373   73
    6    18 Sylwia         Łada                  114.94 +  415: 300  165
    7    11 Mariusz        Kubicki               120.11 +  374: 372  170
    8    11 Katarzyna      Dębska                102.79 +  510: 232  153
    9     4 Dawid          Pikul                 154.63 -  280: 450  105
   10     7 Zbigniew       Rybak                 120.31 +  387: 313  170
   11     6 Juliusz        Czupryniak            145.90 -  264: 403   96
   12    11 Eugeniusz      Wróblewski            124.41 -  302: 362   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Joanna Nawrocka 112.93 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Juliusz        Czupryniak            145.90 -  386: 415   96
    2    11 Anna           Arana                 113.35 +  345: 310  163
    3    16 Renata         Andracka              116.98 -  298: 444   67
    4    17 Sławomir       Długosz               110.62 +  365: 327  161
    5    10 Krzysztof      Zawadzki              113.68 +  535: 342  164
    6     9 Łukasz         Przyszlak             118.91 +  375: 335  169
    7     4 Jacek          Mańko                 134.61 -  320: 438   85
    8     9 Eugeniusz      Wróblewski            124.41 -  286: 423   74
    9     9 Grzegorz       Koczkodon             123.14 -  225: 409   73
   10    12 Sylwia         Łada                  114.94 -  280: 367   65
   11    19 Katarzyna      Okoniewska            107.83 +  318: 276  158
   12    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  376: 350  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Sławomir Długosz 110.62 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Błażejewski           145.04 -  266: 463   95
    2    18 Łukasz         Przyszlak             118.91 -  207: 430   69
    3    20 Mariusz        Kubicki               120.11 +  382: 303  170
    4    17 Joanna         Nawrocka              112.93 -  327: 365   63
    5    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  347: 286  150
    6    17 Dariusz        Nawrocki              118.48 -  320: 362   68
    7    17 Zbigniew       Wietecki              131.53 -  284: 445   82
    8    22 PAUZA
    9    19 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  349: 304  150
   10    16 Bartosz        Bartczak              102.59 +  348: 308  153
   11    14 Alicja         Grąbczewska           136.32 -  321: 493   86
   12    16 Tomasz         Sehnal                120.59 +  415: 398  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 11 114.27




	Katarzyna Okoniewska 107.83 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Grąbczewski           142.57 -  250: 475   93
    2    19 Jan            Pawłowski             100.00 -  359: 365   50
    3    17 Katarzyna      Dębska                102.79 -  251: 278   53
    4    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  346: 376   50
    5    20 Wojciech       Gołęcki               101.96 +  390: 317  152
    6    21 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  353: 238  150
    7    18 Adam           Wencel                100.00 -  334: 349   50
    8    21 Teresa         Balewska              100.00 +  394: 366  150
    9    15 Sylwia         Łada                  114.94 -  253: 471   65
   10    22 PAUZA
   11    19 Joanna         Nawrocka              112.93 -  276: 318   63
   12    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  352: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  / 11  93.27




	Katarzyna Dębska 102.79 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Deszczyńska           140.69 -  366: 409   91
    2    13 Mieczysław     Pastuszak             118.28 -  353: 487   68
    3    17 Katarzyna      Okoniewska            107.83 +  278: 251  158
    4    19 Adam           Wencel                100.00 -  231: 387   50
    5    18 Sylwia         Łada                  114.94 +  436: 368  165
    6    14 Mariusz        Michalski             100.00 +  440: 284  150
    7    12 Bartosz        Bartczak              102.59 +  383: 320  153
    8    11 Anna           Arana                 113.35 -  232: 510   63
    9    11 Monika         Siemaszko             119.00 -  350: 474   69
   10    13 Zbigniew       Wietecki              131.53 -  356: 405   82
   11    18 Tomasz         Sehnal                120.59 -  306: 403   71
   12    19 Waldemar       Kudliński             100.00 -  282: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Bartosz Bartczak 102.59 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Juszczak              137.90 -  326: 383   88
    2    17 Mariusz        Kubicki               120.11 +  365: 356  170
    3    12 Zbigniew       Rybak                 120.31 +  383: 335  170
    4     9 Dariusz        Ulatowski             146.37 +  481: 394  196
    5     6 Juliusz        Czupryniak            145.90 -  347: 447   96
    6     5 Mariusz        Skrobosz              156.62 -  305: 388  107
    7    12 Katarzyna      Dębska                102.79 -  320: 383   53
    8    16 Adam           Wencel                100.00 -  318: 394   50
    9    16 Waldemar       Kudliński             100.00 +  335: 328  150
   10    16 Sławomir       Długosz               110.62 -  308: 348   61
   11    16 Jan            Pawłowski             100.00 -  271: 417   50
   12    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  405: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Wojciech Gołęcki 101.96 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Alicja         Grąbczewska           136.32 -  312: 350   86
    2    20 Renata         Andracka              116.98 -  300: 375   67
    3    21 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  345: 183  150
    4    13 Zbigniew       Rybak                 120.31 -  346: 432   70
    5    20 Katarzyna      Okoniewska            107.83 -  317: 390   58
    6    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  329: 328  150
    7    19 Teresa         Balewska              100.00 +  330: 315  150
    8    15 Krzysztof      Zawadzki              113.68 +  408: 402  164
    9    13 Diana          Pietrzykowska         122.96 -  316: 413   73
   10    15 Mariusz        Michalski             100.00 +  311: 307  150
   11    11 Grzegorz       Koczkodon             123.14 -  321: 332   73
   12    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  418: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Eugeniusz      Wróblewski            124.41 -  300: 397   74
    2    12 Krzysztof      Zawadzki              113.68 -  282: 427   64
    3    18 Monika         Siemaszko             119.00 -  291: 430   69
    4    21 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  335: 232  150
    5    19 Mariusz        Michalski             100.00 -  273: 493   50
    6    22 PAUZA
    7    19 Wojciech       Gołęcki               101.96 -  315: 330   52
    8    21 Katarzyna      Okoniewska            107.83 -  366: 394   58
    9    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  349: 350   50
   10    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  336: 344   50
   11    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  345: 285  150
   12    21 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  368: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     917  / 11  83.36




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zbigniew       Rybak                 120.31 +  430: 311  170
    2     8 Joanna         Juszczak              137.90 -  275: 433   88
    3     8 Maciej         Grąbczewski           142.57 -  262: 300   93
    4    14 Sylwia         Łada                  114.94 +  414: 301  165
    5    12 Eugeniusz      Wróblewski            124.41 -  339: 351   74
    6    12 Krzysztof      Zawadzki              113.68 -  344: 362   64
    7    16 Waldemar       Kudliński             100.00 -  277: 450   50
    8    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  300: 355   50
    9    20 Teresa         Balewska              100.00 +  350: 349  150
   10    20 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  315: 299  150
   11    15 Mariusz        Michalski             100.00 +  441: 318  150
   12    14 Joanna         Nawrocka              112.93 -  350: 376   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Kubicki               120.11 +  364: 271  170
    2     9 Michał         Alabrudziński         160.12 -  286: 440  110
    3    15 Alicja         Grąbczewska           136.32 -  306: 393   86
    4    15 Mariusz        Michalski             100.00 +  374: 257  150
    5    14 Łukasz         Przyszlak             118.91 -  281: 385   69
    6    15 Mieczysław     Pastuszak             118.28 -  299: 312   68
    7    16 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  450: 277  150
    8    13 Monika         Siemaszko             119.00 -  313: 378   69
    9    16 Bartosz        Bartczak              102.59 -  328: 335   53
   10    19 Tomasz         Sehnal                120.59 -  318: 369   71
   11    22 PAUZA
   12    19 Katarzyna      Dębska                102.79 +  318: 282  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 11 104.45




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Koczkodon             123.14 -  282: 558   73
    2    16 Monika         Siemaszko             119.00 +  421: 356  169
    3    10 Jakub          Błażejewski           145.04 -  363: 385   95
    4    15 Waldemar       Kudliński             100.00 -  257: 374   50
    5    19 Teresa         Balewska              100.00 +  493: 273  150
    6    14 Katarzyna      Dębska                102.79 -  284: 440   53
    7    15 Maciej         Grąbczewski           142.57 -  350: 364   93
    8    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  381: 322  150
    9    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  357: 345  150
   10    15 Wojciech       Gołęcki               101.96 -  307: 311   52
   11    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  318: 441   50
   12    17 Krzysztof      Zawadzki              113.68 -  310: 385   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 12  95.75




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jacek          Mańko                 134.61 -  324: 430   85
    2    19 Katarzyna      Okoniewska            107.83 +  365: 359  158
    3    13 Łukasz         Przyszlak             118.91 -  258: 390   69
    4    16 Eugeniusz      Wróblewski            124.41 -  293: 408   74
    5    17 Mariusz        Kubicki               120.11 -  321: 339   70
    6    19 Tomasz         Sehnal                120.59 +  367: 297  171
    7    20 Sylwia         Łada                  114.94 -  295: 478   65
    8    18 Mariusz        Michalski             100.00 -  322: 381   50
    9    21 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  410: 249  150
   10    21 Teresa         Balewska              100.00 +  344: 336  150
   11    16 Bartosz        Bartczak              102.59 +  417: 271  153
   12    15 Wojciech       Gołęcki               101.96 -  254: 418   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Adam Wencel 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tomasz         Sehnal                120.59 -  290: 409   71
    2    15 Dariusz        Ulatowski             146.37 -  264: 386   96
    3    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  265: 261  150
    4    19 Katarzyna      Dębska                102.79 +  387: 231  153
    5    15 Maciej         Grąbczewski           142.57 -  281: 413   93
    6    16 Mariusz        Kubicki               120.11 -  264: 477   70
    7    18 Katarzyna      Okoniewska            107.83 +  349: 334  158
    8    16 Bartosz        Bartczak              102.59 +  394: 318  153
    9    12 Alicja         Grąbczewska           136.32 -  287: 345   86
   10    14 Renata         Andracka              116.98 -  304: 411   67
   11    17 Dariusz        Nawrocki              118.48 -  291: 392   68
   12    22 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 11 105.91




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    20 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  347: 192  150
    9    19 Sławomir       Długosz               110.62 -  304: 349   61
   10    17 Krzysztof      Zawadzki              113.68 -  279: 440   64
   11    20 Teresa         Balewska              100.00 -  285: 345   50
   12    18 Bartosz        Bartczak              102.59 -  263: 405   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     378  /  5  75.60




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zbigniew       Wietecki              131.53 -  290: 450   82
    2    14 Sylwia         Łada                  114.94 -  341: 354   65
    3    19 Adam           Wencel                100.00 -  261: 265   50
    4    20 Katarzyna      Okoniewska            107.83 +  376: 346  158
    5    21 Sławomir       Długosz               110.62 -  286: 347   61
    6    20 Wojciech       Gołęcki               101.96 -  328: 329   52
    7    22 PAUZA
    8    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  355: 300  150
    9    17 Mariusz        Michalski             100.00 -  345: 357   50
   10    18 Dariusz        Nawrocki              118.48 -  302: 398   68
   11    21 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  335: 301  150
   12    20 Katarzyna      Okoniewska            107.83 -  265: 352   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     944  / 11  85.82




	Tomasz Wiśniewski 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Diana          Pietrzykowska         122.96 -  221: 398   73
    2    21 Zbigniew       Rybak                 120.31 -  228: 464   70
    3    21 Wojciech       Gołęcki               101.96 -  183: 345   52
    4    21 Teresa         Balewska              100.00 -  232: 335   50
    5    22 PAUZA
    6    21 Katarzyna      Okoniewska            107.83 -  238: 353   58
    7    21 Tomasz         Sehnal                120.59 -  223: 299   71
    8    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  192: 347   50
    9    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  249: 410   50
   10    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  299: 315   50
   11    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  301: 335   50
   12    21 Teresa         Balewska              100.00 -  307: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  / 11  56.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Monika         Siemaszko             418: 338
   2 Łukasz         Przyszlak            - Mariusz        Skrobosz              324: 403
   3 Dawid          Pikul                - Mieczysław     Pastuszak             586: 293
   4 Renata         Andracka             - Dawid          Adamczyk              242: 387
   5 Miłosz         Wrzałek              - Sylwia         Łada                  408: 349
   6 Krzysztof      Zawadzki             - Stanisław      Rydzik                378: 444
   7 Dariusz        Ulatowski            - Anna           Arana                 338: 412
   8 Joanna         Nawrocka             - Juliusz        Czupryniak            386: 415
   9 Jakub          Błażejewski          - Sławomir       Długosz               463: 266
  10 Katarzyna      Okoniewska           - Maciej         Grąbczewski           250: 475
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Dębska                409: 366
  12 Bartosz        Bartczak             - Joanna         Juszczak              326: 383
  13 Alicja         Grąbczewska          - Wojciech       Gołęcki               350: 312
  14 Jan            Pawłowski            - Jacek          Mańko                 324: 430
  15 Zbigniew       Wietecki             - Barbara        Wiśniewska            450: 290
  16 Teresa         Balewska             - Eugeniusz      Wróblewski            300: 397
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Michalski             558: 282
  18 Tomasz         Wiśniewski           - Diana          Pietrzykowska         221: 398
  19 Tomasz         Sehnal               - Adam           Wencel                409: 290
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Zbigniew       Rybak                 430: 311
  21 Mariusz        Kubicki              - Waldemar       Kudliński             271: 364


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Dawid          Pikul                 425: 393
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Sehnal                389: 262
   3 Maciej         Grąbczewski          - Miłosz         Wrzałek               348: 352
   4 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Błażejewski           457: 332
   5 Diana          Pietrzykowska        - Zbigniew       Wietecki              344: 349
   6 Eugeniusz      Wróblewski           - Stanisław      Rydzik                300: 416
   7 Dawid          Adamczyk             - Jacek          Mańko                 452: 405
   8 Joanna         Juszczak             - Bernadeta      Kudlińska             433: 275
   9 Waldemar       Kudliński            - Michał         Alabrudziński         286: 440
  10 Juliusz        Czupryniak           - Alicja         Grąbczewska           397: 383
  11 Anna           Arana                - Joanna         Nawrocka              310: 345
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Teresa         Balewska              427: 282
  13 Katarzyna      Dębska               - Mieczysław     Pastuszak             353: 487
  14 Barbara        Wiśniewska           - Sylwia         Łada                  341: 354
  15 Adam           Wencel               - Dariusz        Ulatowski             264: 386
  16 Mariusz        Michalski            - Monika         Siemaszko             421: 356
  17 Mariusz        Kubicki              - Bartosz        Bartczak              356: 365
  18 Sławomir       Długosz              - Łukasz         Przyszlak             207: 430
  19 Jan            Pawłowski            - Katarzyna      Okoniewska            365: 359
  20 Wojciech       Gołęcki              - Renata         Andracka              300: 375
  21 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Wiśniewski            464: 228


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Koczkodon             310: 391
   2 Joanna         Juszczak             - Mariusz        Skrobosz              430: 387
   3 Stanisław      Rydzik               - Juliusz        Czupryniak            398: 442
   4 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Alabrudziński         319: 425
   5 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Adamczyk              437: 359
   6 Dariusz        Ulatowski            - Dawid          Pikul                 446: 365
   7 Jacek          Mańko                - Anna           Arana                 459: 253
   8 Maciej         Grąbczewski          - Bernadeta      Kudlińska             300: 262
   9 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              368: 434
  10 Jakub          Błażejewski          - Mariusz        Michalski             385: 363
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Eugeniusz      Wróblewski            356: 334
  12 Bartosz        Bartczak             - Zbigniew       Rybak                 383: 335
  13 Łukasz         Przyszlak            - Jan            Pawłowski             390: 258
  14 Diana          Pietrzykowska        - Tomasz         Sehnal                425: 340
  15 Waldemar       Kudliński            - Alicja         Grąbczewska           306: 393
  16 Renata         Andracka             - Joanna         Nawrocka              444: 298
  17 Katarzyna      Okoniewska           - Katarzyna      Dębska                251: 278
  18 Monika         Siemaszko            - Teresa         Balewska              430: 291
  19 Adam           Wencel               - Barbara        Wiśniewska            265: 261
  20 Sławomir       Długosz              - Mariusz        Kubicki               382: 303
  21 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Wiśniewski            345: 183


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Grzegorz       Koczkodon             401: 308
   2 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               504: 414
   3 Jacek          Mańko                - Juliusz        Czupryniak            427: 383
   4 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Przyszlak             442: 290
   5 Mieczysław     Pastuszak            - Mariusz        Skrobosz              346: 389
   6 Alicja         Grąbczewska          - Krzysztof      Zawadzki              468: 251
   7 Dawid          Adamczyk             - Maciej         Grąbczewski           556: 307
   8 Jakub          Błażejewski          - Zbigniew       Wietecki              404: 297
   9 Dariusz        Ulatowski            - Bartosz        Bartczak              394: 481
  10 Dawid          Pikul                - Diana          Pietrzykowska         540: 267
  11 Renata         Andracka             - Małgorzata     Deszczyńska           321: 491
  12 Monika         Siemaszko            - Anna           Arana                 312: 381
  13 Zbigniew       Rybak                - Wojciech       Gołęcki               432: 346
  14 Bernadeta      Kudlińska            - Sylwia         Łada                  414: 301
  15 Mariusz        Michalski            - Waldemar       Kudliński             257: 374
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Jan            Pawłowski             408: 293
  17 Joanna         Nawrocka             - Sławomir       Długosz               365: 327
  18 Tomasz         Sehnal               - Mariusz        Kubicki               233: 485
  19 Katarzyna      Dębska               - Adam           Wencel                231: 387
  20 Barbara        Wiśniewska           - Katarzyna      Okoniewska            376: 346
  21 Teresa         Balewska             - Tomasz         Wiśniewski            335: 232


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Juszczak              383: 258
   2 Dawid          Adamczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           506: 320
   3 Jacek          Mańko                - Miłosz         Wrzałek               299: 412
   4 Alicja         Grąbczewska          - Stanisław      Rydzik                327: 478
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Błażejewski           308: 329
   6 Juliusz        Czupryniak           - Bartosz        Bartczak              447: 347
   7 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 428: 489
   8 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Ulatowski             288: 300
   9 Dariusz        Nawrocki             - Zbigniew       Rybak                 337: 373
  10 Joanna         Nawrocka             - Krzysztof      Zawadzki              535: 342
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Renata         Andracka              279: 456
  12 Eugeniusz      Wróblewski           - Bernadeta      Kudlińska             351: 339
  13 Anna           Arana                - Diana          Pietrzykowska         371: 373
  14 Waldemar       Kudliński            - Łukasz         Przyszlak             281: 385
  15 Maciej         Grąbczewski          - Adam           Wencel                413: 281
  16 Monika         Siemaszko            - Tomasz         Sehnal                386: 382
  17 Jan            Pawłowski            - Mariusz        Kubicki               321: 339
  18 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Dębska                368: 436
  19 Teresa         Balewska             - Mariusz        Michalski             273: 493
  20 Katarzyna      Okoniewska           - Wojciech       Gołęcki               390: 317
  21 Sławomir       Długosz              - Barbara        Wiśniewska            347: 286
  22 Tomasz         Wiśniewski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Błażejewski           396: 410
   2 Dawid          Adamczyk             - Joanna         Juszczak              386: 359
   3 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               433: 328
   4 Juliusz        Czupryniak           - Dawid          Pikul                 423: 375
   5 Bartosz        Bartczak             - Mariusz        Skrobosz              305: 388
   6 Dariusz        Ulatowski            - Jacek          Mańko                 331: 407
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Grąbczewski           430: 348
   8 Renata         Andracka             - Grzegorz       Koczkodon             311: 349
   9 Łukasz         Przyszlak            - Joanna         Nawrocka              335: 375
  10 Diana          Pietrzykowska        - Alicja         Grąbczewska           400: 351
  11 Zbigniew       Rybak                - Eugeniusz      Wróblewski            389: 349
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Bernadeta      Kudlińska             362: 344
  13 Monika         Siemaszko            - Zbigniew       Wietecki              447: 278
  14 Mariusz        Michalski            - Katarzyna      Dębska                284: 440
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Waldemar       Kudliński             312: 299
  16 Mariusz        Kubicki              - Adam           Wencel                477: 264
  17 Dariusz        Nawrocki             - Sławomir       Długosz               362: 320
  18 Anna           Arana                - Sylwia         Łada                  415: 300
  19 Tomasz         Sehnal               - Jan            Pawłowski             297: 367
  20 Wojciech       Gołęcki              - Barbara        Wiśniewska            329: 328
  21 Tomasz         Wiśniewski           - Katarzyna      Okoniewska            238: 353
  22 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Dawid          Adamczyk              374: 391
   2 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Błażejewski           411: 362
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         476: 376
   4 Joanna         Nawrocka             - Jacek          Mańko                 320: 438
   5 Joanna         Juszczak             - Małgorzata     Deszczyńska           392: 417
   6 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             456: 374
   7 Zbigniew       Rybak                - Diana          Pietrzykowska         451: 367
   8 Dawid          Pikul                - Łukasz         Przyszlak             403: 266
   9 Alicja         Grąbczewska          - Renata         Andracka              313: 392
  10 Eugeniusz      Wróblewski           - Monika         Siemaszko             371: 330
  11 Mariusz        Kubicki              - Anna           Arana                 372: 374
  12 Katarzyna      Dębska               - Bartosz        Bartczak              383: 320
  13 Dariusz        Nawrocki             - Dariusz        Ulatowski             346: 399
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Mieczysław     Pastuszak             348: 466
  15 Mariusz        Michalski            - Maciej         Grąbczewski           350: 364
  16 Bernadeta      Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             277: 450
  17 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Długosz               445: 284
  18 Adam           Wencel               - Katarzyna      Okoniewska            349: 334
  19 Wojciech       Gołęcki              - Teresa         Balewska              330: 315
  20 Sylwia         Łada                 - Jan            Pawłowski             478: 295
  21 Tomasz         Wiśniewski           - Tomasz         Sehnal                223: 299
  22 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Stanisław      Rydzik                353: 396
   2 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Deszczyńska           354: 318
   3 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               489: 406
   4 Zbigniew       Rybak                - Juliusz        Czupryniak            353: 402
   5 Jacek          Mańko                - Jakub          Błażejewski           474: 364
   6 Maciej         Grąbczewski          - Dawid          Pikul                 360: 464
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Mieczysław     Pastuszak             343: 372
   8 Renata         Andracka             - Joanna         Juszczak              295: 339
   9 Eugeniusz      Wróblewski           - Joanna         Nawrocka              423: 286
  10 Diana          Pietrzykowska        - Dariusz        Ulatowski             369: 434
  11 Katarzyna      Dębska               - Anna           Arana                 232: 510
  12 Dariusz        Nawrocki             - Mariusz        Kubicki               290: 395
  13 Waldemar       Kudliński            - Monika         Siemaszko             313: 378
  14 Alicja         Grąbczewska          - Zbigniew       Wietecki              368: 367
  15 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Zawadzki              408: 402
  16 Adam           Wencel               - Bartosz        Bartczak              394: 318
  17 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Sehnal                366: 311
  18 Jan            Pawłowski            - Mariusz        Michalski             322: 381
  19 Bernadeta      Kudlińska            - Barbara        Wiśniewska            300: 355
  20 Agnieszka      Wiśniewska           - Tomasz         Wiśniewski            347: 192
  21 Katarzyna      Okoniewska           - Teresa         Balewska              394: 366
  22 Sławomir       Długosz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Mańko                - Stanisław      Rydzik                467: 447
   2 Mariusz        Skrobosz             - Juliusz        Czupryniak            470: 374
   3 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Adamczyk              399: 311
   4 Anna           Arana                - Dawid          Pikul                 280: 450
   5 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Ulatowski             315: 413
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Eugeniusz      Wróblewski            477: 348
   7 Joanna         Juszczak             - Zbigniew       Rybak                 405: 355
   8 Jakub          Błażejewski          - Mieczysław     Pastuszak             478: 376
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Joanna         Nawrocka              409: 225
  10 Mariusz        Kubicki              - Renata         Andracka              391: 386
  11 Monika         Siemaszko            - Katarzyna      Dębska                474: 350
  12 Adam           Wencel               - Alicja         Grąbczewska           287: 345
  13 Diana          Pietrzykowska        - Wojciech       Gołęcki               413: 316
  14 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Zawadzki              359: 313
  15 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Okoniewska            471: 253
  16 Bartosz        Bartczak             - Waldemar       Kudliński             335: 328
  17 Barbara        Wiśniewska           - Mariusz        Michalski             345: 357
  18 Dariusz        Nawrocki             - Zbigniew       Wietecki              348: 452
  19 Agnieszka      Wiśniewska           - Sławomir       Długosz               304: 349
  20 Teresa         Balewska             - Bernadeta      Kudlińska             349: 350
  21 Tomasz         Wiśniewski           - Jan            Pawłowski             249: 410
  22 Tomasz         Sehnal               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Mańko                - Mariusz        Skrobosz              454: 387
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         361: 455
   3 Dawid          Pikul                - Jakub          Błażejewski           410: 361
   4 Dariusz        Ulatowski            - Dawid          Adamczyk              347: 268
   5 Juliusz        Czupryniak           - Joanna         Juszczak              309: 486
   6 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Deszczyńska           408: 379
   7 Anna           Arana                - Zbigniew       Rybak                 387: 313
   8 Monika         Siemaszko            - Alicja         Grąbczewska           380: 349
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Eugeniusz      Wróblewski            277: 366
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Mariusz        Kubicki               320: 409
  11 Diana          Pietrzykowska        - Maciej         Grąbczewski           345: 416
  12 Joanna         Nawrocka             - Sylwia         Łada                  280: 367
  13 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Dębska                405: 356
  14 Adam           Wencel               - Renata         Andracka              304: 411
  15 Mariusz        Michalski            - Wojciech       Gołęcki               307: 311
  16 Bartosz        Bartczak             - Sławomir       Długosz               308: 348
  17 Agnieszka      Wiśniewska           - Krzysztof      Zawadzki              279: 440
  18 Barbara        Wiśniewska           - Dariusz        Nawrocki              302: 398
  19 Waldemar       Kudliński            - Tomasz         Sehnal                318: 369
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Tomasz         Wiśniewski            315: 299
  21 Jan            Pawłowski            - Teresa         Balewska              344: 336
  22 Katarzyna      Okoniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Jacek          Mańko                 427: 328
   2 Dawid          Pikul                - Joanna         Juszczak              367: 361
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Ulatowski             325: 420
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Stanisław      Rydzik                405: 398
   5 Mariusz        Kubicki              - Dawid          Adamczyk              365: 484
   6 Juliusz        Czupryniak           - Anna           Arana                 403: 264
   7 Miłosz         Wrzałek              - Eugeniusz      Wróblewski            415: 268
   8 Jakub          Błażejewski          - Maciej         Grąbczewski           325: 520
   9 Zbigniew       Rybak                - Monika         Siemaszko             346: 373
  10 Renata         Andracka             - Sylwia         Łada                  351: 324
  11 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Koczkodon             321: 332
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Diana          Pietrzykowska         346: 441
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Wietecki              363: 378
  14 Sławomir       Długosz              - Alicja         Grąbczewska           321: 493
  15 Bernadeta      Kudlińska            - Mariusz        Michalski             441: 318
  16 Jan            Pawłowski            - Bartosz        Bartczak              417: 271
  17 Dariusz        Nawrocki             - Adam           Wencel                392: 291
  18 Katarzyna      Dębska               - Tomasz         Sehnal                306: 403
  19 Katarzyna      Okoniewska           - Joanna         Nawrocka              276: 318
  20 Agnieszka      Wiśniewska           - Teresa         Balewska              285: 345
  21 Tomasz         Wiśniewski           - Barbara        Wiśniewska            301: 335
  22 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         433: 350
   2 Dariusz        Ulatowski            - Jacek          Mańko                 345: 427
   3 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              341: 373
   4 Dawid          Adamczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           321: 421
   5 Miłosz         Wrzałek              - Juliusz        Czupryniak            410: 368
   6 Maciej         Grąbczewski          - Joanna         Juszczak              398: 248
   7 Jakub          Błażejewski          - Monika         Siemaszko             346: 417
   8 Mariusz        Kubicki              - Diana          Pietrzykowska         416: 395
   9 Alicja         Grąbczewska          - Grzegorz       Koczkodon             378: 339
  10 Zbigniew       Wietecki             - Renata         Andracka              328: 478
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Anna           Arana                 362: 302
  12 Sylwia         Łada                 - Zbigniew       Rybak                 326: 308
  13 Dariusz        Nawrocki             - Mieczysław     Pastuszak             391: 348
  14 Joanna         Nawrocka             - Bernadeta      Kudlińska             376: 350
  15 Wojciech       Gołęcki              - Jan            Pawłowski             418: 254
  16 Tomasz         Sehnal               - Sławomir       Długosz               398: 415
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Michalski             385: 310
  18 Agnieszka      Wiśniewska           - Bartosz        Bartczak              263: 405
  19 Katarzyna      Dębska               - Waldemar       Kudliński             282: 318
  20 Barbara        Wiśniewska           - Katarzyna      Okoniewska            265: 352
  21 Teresa         Balewska             - Tomasz         Wiśniewski            368: 307
  22 Adam           Wencel               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 15-04-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              161.32  30813  191
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.09  30577  191
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.65  27414  175
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.29  29815  192
   5 Kamil Górka                    Kraków               155.22  29336  189
   6 Dawid Pikul                    Poznań               154.88  30821  199
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             154.24  29923  194
   8 Kacper Zegadło                 Warszawa             153.54  29787  194
   9 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  10 Łukasz Bobowski                Suchedniów           153.04  29536  193
  11 Michał Makowski                Warszawa             152.88  11007   72
  12 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.59  24872  163
  13 Dominik Urbacki                Pruszków             152.48  29581  194
  14 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.37  20265  133
  15 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.07  14903   98
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              151.69  29427  194
  17 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  18 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.38  28763  190
  19 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.25  24049  159
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             150.85  29567  196
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.30  29007  193
  22 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.98  28754  193
  23 Justyna Górka                  Kraków               148.55  28522  192
  24 Dariusz Ulatowski              Tuchola              148.23  25051  169
  25 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.22   5336   36
  26 Kamil Kister                   Warszawa             148.16  29483  199
  27 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.70  28506  193
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.63  28345  192
  29 Juliusz Czupryniak             Warszawa             146.37  27957  191
  30 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.97  27588  189
  31 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.78  26386  181
  32 Marek Reda                     Dębówka              145.75  12097   83
  33 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.68   4953   34
  34 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.66  26656  183
  35 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.63  16748  115
  36 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.49  28661  197
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  38 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.18  27874  192
  39 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.40  21082  146
  40 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  41 Jakub Błażejewski              Poznań               144.11  21329  148
  42 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  43 Bogusław Szyszka               Oława                143.84  25603  178
  44 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.69  12070   84
  45 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.27  28654  200
  46 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.66  22398  157
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             142.62  27810  195
  48 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.35  26905  189
  49 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.13  20183  142
  50 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.00  26412  186
  51 Piotr Broda                    Sandomierz           141.62  27616  195
  52 Tomasz Lempart                 Wadowice             141.52  20520  145
  53 Maciej Czupryniak              Milanówek            141.34  18798  133
  54 Michał Waszkiewicz             Białystok            141.30  28119  199
  55 Radosław Jachna                Łódź                 140.70  26593  189
  56 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.64  24331  173
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            140.52  26980  192
  58 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.19  26356  188
  59 Joanna Juszczak                Warszawa             139.62  27087  194
  60 Dariusz Kuć                    Stargard             138.45  22429  162
  61 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  63 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.31  24066  174
  64 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       138.14  25833  187
  65 Rafał Matczak                  Milanówek            138.12  27072  196
  66 Leszek Kacprzyk                Katowice             137.74   9366   68
  67 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.69  16523  120
  68 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.53  18292  133
  69 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.16  22631  165
  70 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  71 Katarzyna Polak                Warszawa             137.00  27126  198
  72 Janusz Krupiński               Bytom                136.85  26549  194
  73 Barbara Obremska               Wrocław              136.83  12315   90
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.81  26952  197
  75 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.40  16368  120
  76 Jacek Mańko                    Poznań               136.20  25741  189
  77 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             136.18  14980  110
  78 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.03   5305   39
  79 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.73  22531  166
  80 Łukasz Sornek                  Mikołów              135.40  26673  197
  81 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  82 Irena Sołdan                   Warszawa             134.72  25732  191
  83 Konrad Sowula                  Kraków               134.57  15341  114
  84 Piotr Domański                 Lublin               134.45  13714  102
  85 Michał Kolaj                   Ostróda              134.10   5364   40
  86 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.04  26137  195
  87 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.76  26217  196
  88 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.65  25661  192
  89 Michał Rogalewicz              Poznań               133.29  23992  180
  90 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            133.27  21324  160
  91 Dorota Zielińska               Piaseczno            133.03   3991   30
  92 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.68  11676   88
  93 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.66  25604  193
  94 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.21  25384  192
  95 Robert Kamiński                Warszawa             132.05  21789  165
  96 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.98  25472  193
  97 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.90   6331   48
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.77   6325   48
  99 Tomasz Górka                   Kraków               131.46   6310   48
 100 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               131.28   4726   36
 101 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.09  25693  196
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.07  25821  197
 103 Agnieszka Walas                Kraków               131.01  18997  145
 104 Krzysztof Gibas                Kraków               130.65  18944  145
 105 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 106 Marek Rogalski                 Warszawa             130.44  23740  182
 107 Marcin Rogala                  Warszawa             130.31  25020  192
 108 Dorota Kuć                     Stargard             129.91  17928  138
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.64  25668  198
 110 Ewa Radzikowska                Gliwice              129.46   9062   70
 111 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.02  21031  163
 112 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 113 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.94  21017  163
 114 Daniel Janus                   Wąchock              128.85   6185   48
 115 Maciej Nawrocki                Babimost             128.68  10809   84
 116 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.62  24695  192
 117 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 118 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.48   7195   56
 119 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.22  16541  129
 120 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.18   7178   56
 121 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 122 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.34   9805   77
 123 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 124 Adam Grzelec                   Poznań               127.13  24028  189
 125 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 126 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.82  24095  190
 127 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.76  18127  143
 128 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.76  13563  107
 129 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.72  22936  181
 130 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.52  23912  189
 131 Leszek Stecuła                 Bytom                126.21  10854   86
 132 Czesław Grajewski              Białystok            125.99  18016  143
 133 Andrzej Rakoczy                Kraków               125.87   5916   47
 134 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 135 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      125.45  19696  157
 136 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.22  24418  195
 137 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.98  24622  197
 138 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.77  17718  142
 139 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.76  22581  181
 140 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 141 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 142 Agata Kuć                      Stargard             124.39  21271  171
 143 Ewelina Kister                 Warszawa             124.32  17156  138
 144 Marta Bajorek                  Warszawa             124.10  24075  194
 145 Szymon Stępień                 Bytom                123.94  17475  141
 146 Marcin Ceglarek                Kraków               123.93  24042  194
 147 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.90   7682   62
 148 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.84   6811   55
 149 Natalia Ogierman               Katowice             123.83  15726  127
 150 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 151 Ewa Madejczyk                  Katowice             123.48  14077  114
 152 Rafał Stachowski               Police               123.34  15664  127
 153 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 154 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.12  23147  188
 155 Diana Pietrzykowska            Szczecin             123.12  23762  193
 156 Teresa Zalewska                Racibórz             122.78  20627  168
 157 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.77   3683   30
 158 Dariusz Sowula                 Kraków               122.77  14732  120
 159 Maciej Kuć                     Stargard             122.68  15581  127
 160 Stanisław Gasik                Warszawa             122.68   6134   50
 161 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.47  16166  132
 162 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              122.31   4403   36
 163 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.08  24049  197
 164 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.54  21877  180
 165 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.49  17738  146
 166 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 167 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.81   5799   48
 168 Monika Siemaszko               Lipiany              120.63  16767  139
 169 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.58   4341   36
 170 Agnieszka Matus                Milanówek            120.55  23025  191
 171 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 172 Paweł Pogorzelski              Warszawa             120.43  14451  120
 173 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.42  18424  153
 174 Maciej Perzyński               Piła                 120.30   8782   73
 175 Beata Piotrowska               Łódź                 120.28  12028  100
 176 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             119.85   6472   54
 177 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.77  23595  197
 178 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.73  23468  196
 179 Lucyna Śniadach                Rumia                119.70  22862  191
 180 Dominik Ulejczyk               Będzin               119.64  23808  199
 181 Maria Skutela                  Warszawa             119.46  23534  197
 182 Bożena Guział                  Racibórz             119.36  19456  163
 183 Tomasz Sehnal                  Warszawa             119.24  23132  194
 184 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.12  14413  121
 185 Tomasz A. Praga                Białystok            119.04  10118   85
 186 Sławomir Wolski                Wrocław              118.98  23082  194
 187 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               118.94  23313  196
 188 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.94  13678  115
 189 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 190 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.83  11645   98
 191 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.76   3919   33
 192 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.71   9972   84
 193 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.68  11393   96
 194 Adam Janicki                   Wrocław              118.47  17889  151
 195 Jerzy Luter                    Bytom                118.47  22983  194
 196 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.46   6634   56
 197 Anita Bruska                   Gdynia               118.29  14905  126
 198 Renata Andracka                Zwola                117.67  22946  195
 199 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 200 Urszula Solarska               Katowice             117.57  22808  194
 201 Ireneusz Kurzok                Mikołów              117.27   6567   56
 202 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.95  19063  163
 203 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 204 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 205 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.54  17562  152
 206 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.42  21929  190
 207 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.37  20536  178
 208 Marta Świątkowska              Wrocław              115.32  21795  189
 209 Agnieszka Dawid                Kraków               115.31   5535   48
 210 Beata Kiżewska                 Świnoujście          115.29  10953   95
 211 Robert Wagner                  Wrocław              115.26   8068   70
 212 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.25  12447  108
 213 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.99  22768  198
 214 Anna Krynicka                  Warszawa             114.83   4019   35
 215 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 216 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.42  11785  103
 217 Marta Sztajnert                Wisła                114.31  17261  151
 218 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            114.25   6055   53
 219 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.21  11878  104
 220 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.06  21558  189
 221 Jarosław Olek                  Warszawa             114.03  11289   99
 222 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            113.99   7637   67
 223 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.96  21311  187
 224 Sylwia Łada                    Inowrocław           113.96  22222  195
 225 Paweł Brylski                  Kraków               113.94   4102   36
 226 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.69  15121  133
 227 Waldemar Wypchał               Kraków               113.60  21812  192
 228 Karolina Urbańska              Poznań               113.46  22693  200
 229 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.38  17574  155
 230 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 231 Józef Burzyński                Ełk                  113.32  14958  132
 232 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.60  21731  193
 233 Dorota Ostrowska               Białystok            112.50  16763  149
 234 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 235 Konrad Pajączek                Milanówek            112.28  13249  118
 236 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 237 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     111.89  20252  181
 238 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.87   8502   76
 239 Marcin Kurowski                Racibórz             111.56  17403  156
 240 Marianna Kozłowska             Białystok            111.53  10595   95
 241 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 242 Jacek Nowak                    Szczecin             110.58   7851   71
 243 Olga Swarcewicz                Warszawa             110.55   6633   60
 244 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 245 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 246 Beata Jagielska                Police               110.26  11136  101
 247 Joanna Brychcy                 Katowice             109.85  21860  199
 248 Sławomir Długosz               Ostróda              109.79  21409  195
 249 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.58   7890   72
 250 Grzegorz Bajer                 Łódź                 109.00   5777   53
 251 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.95   6428   59
 252 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 253 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 254 Zofia Górka                    Łęczna               108.02   5185   48
 255 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.38   9986   93
 256 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.34   7621   71
 257 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.16  10180   95
 258 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.96   5134   48
 259 Agnieszka Antos                Racibórz             106.80   5340   50
 260 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.31   3827   36
 261 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.20  19010  179
 262 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 263 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 264 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 265 Katarzyna Okoniewska           Poznań               104.35   4800   46
 266 Wanda Grabiec                  Tarnów               104.20  19382  186
 267 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 268 Bartosz Bartczak               Poznań               103.76  20544  198
 269 Klara Wigier                   Milanówek            103.67   3110   30
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.19  20534  199
 271 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             103.01   8962   87
 272 Karolina Mak                   Wrocław              102.78   9970   97
 273 Piotr Kozak                    Racibórz             102.68   6674   65
 274 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.47  20186  197
 275 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.61  15444  152
 276 Lidia Żywna                    Gdynia               101.56   9547   94
 277 Alicja Tuz                     Kielce               100.59   3420   34
 278 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.81   6987   70
 279 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.93  12069  122
 280 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.80  17388  176
 281 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.16   8147   83
 282 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.00   5096   52
 283 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   97.86   7927   81
 284 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.61  18350  188
 285 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.38   8959   92
 286 Marta Majewska                 Wadowice              96.34   8189   85
 287 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 288 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 289 Teresa Balewska                Reda                  94.80  18866  199
 290 Michał Głąb                    Zabrze                94.67   6816   72
 291 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 292 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             94.45  13128  139
 293 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 294 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 295 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 296 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             91.77   4864   53
 297 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             91.58   4121   45
 298 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 299 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 300 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.73   4935   55
 301 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 302 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.31   9184  104
 303 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.28  16774  190
 304 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 305 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             87.86   5184   59
 306 Ewa Tymińska                   Gdańsk                83.56   2841   34
 307 Dawid Węgrzyński               Zabrze                82.62   5701   69
 308 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 309 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 311 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 312 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              75.37   2261   30
 313 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      75.24   3837   51
 314 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 315 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 316 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 317 Mirosław Dejna                 Sampława              69.80   3420   49
 318 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             67.84   3053   45
 319 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42




Poczekalnia na dzień 15-04-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grażyna Smereka                Racibórz             102.86   2983   29
   2 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   3 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   4 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   5 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   6 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.92   3274   26
   8 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.73   2801   26
   9 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.04   3576   25
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
  12 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  13 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  14 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  15 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  16 Marzena Zawierska              Warszawa             112.84   2821   25
  17 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  18 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  19 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  20 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  21 Andrzej Kowalski               Gdańsk               139.21   3341   24
  22 Jakub Nalepa                   Gliwice              134.88   3237   24
  23 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.17   3196   24
  24 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  25 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  26 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             129.33   3104   24
  27 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  28 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           127.12   3051   24
  29 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  30 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  31 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               124.08   2978   24
  32 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  33 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  34 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  35 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  36 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.96   2855   24
  37 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  38 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  39 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  40 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  41 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  42 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  43 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  44 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  45 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  46 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  47 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.58   2534   24
  48 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  49 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  50 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  51 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  52 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  53 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  54 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  55 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             89.75   2154   24
  56 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  57 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  58 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  59 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  60 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  61 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  62 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  63 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  64 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  65 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            100.05   2201   22
  66 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  67 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  68 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  69 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  70 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  71 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  72 Beata Pasternak                Kraków                70.00   1540   22
  73 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  74 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.00   1452   22
  75 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  76 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  77 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  78 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  79 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  80 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  81 Grażyna Chłopek                Jaworzno             116.42   2212   19
  82 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  83 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     105.53   2005   19
  84 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  85 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  86 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      82.89   1492   18
  87 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  88 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.06   1684   17
  89 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  90 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  91 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  92 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  93 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  94 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  95 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  96 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  97 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  98 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 164.92   1979   12
  99 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
 100 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
 101 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
 102 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
 103 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.17   1622   12
 104 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
 105 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
 106 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
 107 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 108 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
 109 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 110 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 111 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 112 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 114 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 115 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 116 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 117 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 118 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 119 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 120 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 121 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 122 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 123 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 124 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 125 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 126 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 127 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 128 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 129 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 130 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 131 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 132 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 133 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 134 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 135 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 136 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 137 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 138 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 139 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 140 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 141 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 142 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 143 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 144 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 145 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 146 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 147 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 148 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 149 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 150 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 151 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 152 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 153 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 154 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 155 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 156 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 157 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 158 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 159 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 160 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 161 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 162 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 163 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 164 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 165 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 166 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 167 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 168 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 169 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 170 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 171 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 172 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 173 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 174 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 175 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 176 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 177 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 178 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 179 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 180 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 181 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 182 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 183 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 184 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 185 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 186 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 187 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 188 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 189 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 190 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 191 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 192 Aleksandra Maliszewska         Będzin                67.27    740   11
 193 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 194 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 195 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 196 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 197 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 198 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 199 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 200 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 201 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 202 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 203 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 204 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 205 Bernadeta Zapała               Jaworzno              89.60    896   10
 206 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 207 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 208 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 209 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 210 Tomasz Łapka                   Opole                124.62    997    8
 211 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 212 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 213 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 214 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 215 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 216 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 217 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 218 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 219 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 220 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.71    817    7
 221 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 222 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 223 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 224 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 225 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 226 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 101.43    710    7
 227 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 228 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 229 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 230 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 231 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 232 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 233 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 234 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 235 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 236 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 237 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 238 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 239 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 240 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 241 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 242 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 243 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 244 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 245 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 246 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 247 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 248 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 249 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 250 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 251 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 252 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 253 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 254 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 255 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 256 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 257 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 258 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 259 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 260 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 261 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 262 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 263 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 264 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 265 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 266 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 267 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 268 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 269 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 270 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 271 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 272 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 273 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 274 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 275 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 276 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 277 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 278 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 279 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 280 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie