Świnoujście20
października
Świnoujście 20-21 października VI Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Nowy Dwór Mazowiecki27
października
Nowy Dwór Mazowiecki 27-28 października XXI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Łódź 3
listopada
Łódź 3- 4 listopada XXIV Mistrzostwa Łodzi
Tomasz Zwoliński wyrugował konkurencję w NDM – do(słownie)27 - 28 października 2018 — XXI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w ScrabbleNowy Dwór Mazowiecki, 27 - 28 października 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Tomasz Zwoliński wyrugował konkurencję w NDM – do(słownie)Czerwony dywan przed Nowodworskim Ośrodkiem Kultury lśnił w październikowym słońcu. Tłumy fotoreporterów, błyski fleszy… Ciżba zafalowała. Okrzyki gapiów – „Patrzcie! To ten słynny Zwoliński!”. I za chwilę: „O jeżu kolczasty, wchodzą Alabrudziński i Merklejn!”. Fanki mdleją. Płeć męska też szaleje: „Gdzie Joanny? A Kasia, Marta, Agnieszka, Mariola? Czy pojawią się Małgosia, Renata, Dorota, Irena?” Tak! Łowcy autografów są w swoim żywiole. Czy rzeczywiście tak było? Hm… Trzeba było przyjechać na XXI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego i przekonać się osobiście. A tak, pozostała Wam tylko relacja.

Stara gwardia rządzi w Nowym Dworze
Wiadomo, większość zainteresowanych osób i tak już sprawdziła wyniki turnieju (a później nowy ranking), więc budowanie napięcia mija się z celem. Wypada tylko potwierdzić – w Nowym Dworze Mazowieckim zwyciężył Tomek Zwoliński. A w jakich okolicznościach? Po jedenastej rundzie sytuacja była dziwaczna. Nawet jak na scrabble. Nie było żadnej „ósemki”. Ale przynajmniej było wiadomo, że walka o podium rozstrzygnie się między czterema zawodnikami, którzy mieli po dziewięć wygranych. W ostatniej rundzie, na pierwszym stole, beztrosko naparzali się Paweł JackowskiKazikiem Merklejnem. Obydwaj kombinowali (chyba, ponieważ to pozostaje w sferze domysłów): „Skasuję tego cwaniaka naprzeciwko i zostanę Mistrzem!”. A tu… psikus. Tomek – grający na drugim stole z Markiem Redą – załadował w końcówce partii RUGNIJMY x 9 za 203 punkty i zamiótł konkurencję. Był to już jego piąty tryumf w NDM. Drugie miejsce wywalczył Paweł, a najniższy stopień na podium zajął Kazik. Najlepszą zawodniczką okazała się Katarzyna Ślusarska z Milanówka.

Regionalny bohater
Tomek dołączył kolejny puchar do swojej kolekcji, ale nowodworskie zmagania miały też drugie dno. Toczyła się zażarta walka o zwycięstwo w Mistrzostwach Regionu „Północny Wschód”. Przed turniejem, ostatnim z serii, liderem był Maciej Czupryniak. Tuż za nim czaił się Paweł Jackowski (ze stratą jednego punktu). Zarówno w bezpośrednim pojedynku, jak i w końcowej klasyfikacji turnieju lepszy okazał się Pavvka i to on zapewnił sobie bezpośredni udział w finałach Mistrzostw Polski A.D. 2018. Gratulacje.

Liczby magiczne
Czasami bardzo się chce, ale coś nie wychodzi. Przed rywalizacją w NDM Mariusz Skrobosz miał na swoim koncie 2994 wygrane partie w oficjalnych turniejach PFS-u. Dla wielu graczy to liczba z kosmosu. Ale mniejsza z tym. Mariusz szedł po jubileuszowe 3000 jak po swoje. Wygrał pierwsze pięć partii i… zaciął się. W kolejnych trzech rundach musiał uznać wyższość przeciwników. Jak widać, zdarza się nawet najlepszym. Dopiero wygrana z Szymonem Dąbrowskim pozwoliła mu osiągnąć ten zacny wynik. Mariuszowi udało się dobrnąć do magicznej liczby. Natomiast fortuna nie uśmiechnęła się do Andrzeja Kwiatkowskiego. Brakowało mu raptem pięciu zwycięstw, żeby dobić do 1500 wygranych. Niestety, jakieś psotne scrabblowe skrzaty sprawiły, że licznik zatrzymał się na 1499 wygranych. To pewnie nędzne pocieszenie, ale osoba, która jako pierwsza da się ograć Andrzejowi na turnieju, zapisze się w historii (przynajmniej jego własnej).

Epilog
Ogromne podziękowania za organizację turnieju należą się Pani Lidii Godlewskiej z Nowodworskiego Ośrodka Kultury oraz wszystkich osób, które ją w tym wspierały. Podziękowania także dla sponsorów, którzy ufundowali atrakcyjne nagrody: firmy „REMI” Barbara Torzewska oraz Kwiaciarni Okońscy. Wyrazy uznania dla Sylwii Buks za sprawne sędziowanie zawodów.
Ponadto ukłony dla wszystkich uczestniczek i uczestników XXI Otwartych Mistrzostw Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble za uczczenie minutą ciszy naszego niedawno zmarłego kolegi Marka Charytoniuka. Pamiętajmy o Nim.
relacja: Rafał Matczak
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble
XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Regulamin turnieju
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekNowodworski Ośrodek Kultury ul: I. Paderewskiego 1A, 05-100 Nowy Dwór Maz. tel: 22 732 08 76
Obrońca tytułuMarek Reda
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 27 października (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 28 października (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazddojazd z Warszawy z Pl.Bankowego autobusem PPKS i Translud oraz koleją . Samochodem dotrzeć do ulicy Paderewskiego i pod wiaduktem wjechać w bramę przy Policji Powiatowej, po 30 metrach jest nasz ośrodek.
WyżywienieKawa,herbata,ciastka dostępne przez cały turniej. Posiłki we własnym zakresie. Na miejscu w kawiarni : zestaw śniadaniowy 13zł, obiad 14-16zł, kolacja 13zł (tylko w niedzielę). W pobliżu pizzeria, bary z kebabem i sklep BIEDRONKA . W odległości 1km Bar PRLek (otwarty pon-sob) ul: Boh.Modlina 54 (zupa + II danie -13 zł) i Bar Mekong.
NoclegiHotel Mazovia (były HOTEL Airport Modlin) — pokój dwuosobowy- 160 zł, w cenie śniadanie w postaci bufetu szwedzkiego . Pokoje z  łazienkami, wyposażone w telewizor i bezpłatny Internet. Hotel mieści się 50 metrów od naszego ośrodka. Rezerwacja na hasło „ scrabble” pod nr tel. 22 785 71 00.
Dodatkowo na terenie miasta są inne, tańsze hotele. Hotel Bartnik -22 775 83 02, Elektromex Hotel- 22 775 36 70, Hotelik Pod Sosną tel. 602 354 413.
NagrodyI miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
II miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
III miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
Nagrody rzeczowe dla pozostałych do wyczerpania
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Bartosz Bartczak Poznań
2 Franek Łysek Warszawa
3 Szymon Dąbrowski Warszawa
4 Stanisław Rydzik  warszawa
5 Maciej Sylwestrzuk Białystok
6 Wojtek Wojtysiak Legionowo
7 Joanna Ostrowska Warszawa
8 Renata Andracka Zwola
9 Paweł Jackowski Warszawa
10 Grzegorz Kurowski  Warszawa
11 Maciek Czupryniak Milanówek
12 Agnieszka Matus Milanówek
13 Marek Dudkiewicz Milanówek
14 Rafał Błaszkiewicz Milanówek
15 Katarzyna Ślusarska Milanówek
16 Mariola Osajda-Matczak Milanówek
17 Michał Waszkiewicz Białystok
18 Czesław Grajewski Białystok
19 Robert Kamiński  Warszawa
20 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle
21 Jakub Zaryński Świnoujście
22 Joanna Juszczak Warszawa
23 Jan Pawłowski Warszawa
24 Piotr Domański Lublin
25 Zbigniew Rybak Warszawa
26 Mariusz Skrobosz   Warszawa
27 Jacek Baltyn Suchedniów
28 Małgorzata Deszczyńska Warszawa
29 Wojciech Łysek Warszawa
30 Piotr Broda Sandomierz
31 Rafał Matczak Milanówek
32 Krzysztof Sporczyk Piaseczno
33 Marta Bajorek Warszawa
34 Dorota Ostrowska Białystok
35 KRZYSZOF ZAWADZKI SAMPŁAWA
36 Hanna Siemionow Białystok
37 Michał Alabrudziński  Włocławek
38 Szymon Płachta Warszawa
39 Marek Rogalski Warszawa
40 Irena Sołdan Warszawa
41 Artur Wawrzynowski Żukowo
42 Stanislaw Gasik Warszawa
43 Maciej Dąbrowski Warszawa
44 Józef Burzyński Ełk
45 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle
46 Marek Reda   Dębówka
47 Marek Syczuk  Warszawa
48 Adrian Ziemniewicz Bialystok
49 Mirosław Uglik  Warszawa
50 Andrzej Kwiatkowski Warszawa
OrganizatorzyNowodworski Ośrodek Kultury -Lidia Godlewska 22 732 08 76 w 31,
mail: lidia.godlewska@nok.nowydwormaz.pl
Sponsorzy Firma „REMI” Barbara Torzewska, Kwiaciarnia Okońscy.


Wyniki turnieju XXI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                149.01     10.0     5112     2092      900
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               152.06     10.0     4996     2154      503
  3 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               160.04      9.0     4842     1942      582
  4 Marek           Reda                 Dębówka                152.76      9.0     4755     2027      307
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               151.10      8.0     5141     1953      575
  6 Michał          Waszkiewicz          Białystok              142.19      8.0     4971     1809      528
  7 Jakub           Zaryński             Świnoujście            147.87      8.0     4920     1816      442
  8 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              128.73      7.5     4700     1824      241
  9 Maciej          Czupryniak           Milanówek              150.59      7.0     5070     1772      602
 10 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               149.16      7.0     4962     1683      245
 11 Rafał           Matczak              Milanówek              136.03      7.0     4875     1719      265
 12 Robert          Kamiński             Warszawa               135.47      7.0     4868     1800      253
 13 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               137.29      7.0     4778     1716      311
 14 Piotr           Domański             Lublin                 134.85      7.0     4759     1644      164
 15 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               152.29      7.0     4740     1762      161
 16 Marek           Rogalski             Warszawa               131.07      7.0     4617     1617        7
 17 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       120.33      7.0     4488     1679     -104
 18 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 117.80      7.0     4429     1689     -107
 19 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              127.01      7.0     4263     1658     -407
 20 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.75      6.0     4959     1653       61
 21 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   130.54      6.0     4832     1512      616
 22 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              121.56      6.0     4679     1580      147
 23 Marta           Bajorek              Warszawa               130.57      6.0     4647     1560      -94
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              129.42      6.0     4553     1513      329
 25 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        127.74      6.0     4460     1503     -225
 26 Irena           Sołdan               Warszawa               137.96      6.0     4429     1603     -326
 27 Joanna          Ostrowska            Warszawa               124.60      6.0     4396     1582     -188
 28 Paweł           Maciejczuk           Białystok              126.73      6.0     4265     1531       12
 29 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               114.56      6.0     4127     1641     -463
 30 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               142.25      5.5     4668     1495       49
 31 Marcin          Rogala               Warszawa               135.19      5.5     4436     1294      297
 32 Tomasz          Sehnal               Warszawa               125.25      5.0     4643     1402      371
 33 Piotr           Broda                Sandomierz             137.43      5.0     4500     1431      186
 34 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.66      5.0     4432     1452     -328
 35 Renata          Andracka             Zwola                  124.45      5.0     4289     1409     -167
 36 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              127.91      5.0     4270     1365       87
 37 Stanisław       Gasik                Warszawa               121.56      5.0     4215     1456     -415
 38 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               110.67      4.5     4141     1201      -93
 39 Maciej          Sylwestrzuk          Ząbki                  103.72      4.5     4009     1232     -179
 40 Józef           Burzyński            Ełk                    114.74      4.5     3882     1188     -117
 41 Franciszek      Łysek                Warszawa               104.80      4.0     4377     1240     -159
 42 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.39      4.0     4254     1305     -225
 43 Czesław         Grajewski            Białystok              126.30      4.0     4234     1275     -277
 44 Bartosz         Bartczak             Poznań                 111.47      4.0     4128     1294     -495
 45 Joanna          Juszczak             Warszawa               139.24      4.0     2844     1010      513
 46 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.21      4.0     2668      996       81
 47 Szymon          Płachta              Warszawa               140.83      4.0     2020      821      183
 48 Dorota          Ostrowska            Białystok              116.53      3.5     4044     1059       92
 49 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      3.5     3506     1039     -555
 50 Mirosław        Uglik                Warszawa               147.39      3.0     2616      889       -4
 51 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      2.5     3593      955     -413
 52 Andrzej         Słapiński            Warszawa               116.91      2.0     2584      749      -12
 53 Jacek           Baltyn               Suchedniów             129.30      2.0     1418      589      -41
 54 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      1.5     3478      804     -917
 55 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.07      0.0        1       89     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble



	Kazimierz Merklejn 160.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jacek          Baltyn                129.30 +  472: 333  179
    2     3 Mariusz        Skrobosz              151.10 -  322: 500  101
    3    14 Katarzyna      Ślusarska             121.56 +  400: 360  172
    4    10 Adrian         Ziemniewicz           127.01 +  509: 294  177
    5     4 Joanna         Ostrowska             124.60 +  468: 321  175
    6     2 Artur          Wawrzynowski          117.80 +  449: 301  168
    7     3 Rafał          Błaszkiewicz          128.73 +  456: 387  179
    8     1 Paweł          Jackowski             152.06 +  390: 295  202
    9     1 Marek          Reda                  152.76 +  289: 275  203
   10     1 Tomasz         Zwoliński             149.01 -  335: 401   99
   11     2 Robert         Kamiński              135.47 +  407: 383  185
   12     1 Paweł          Jackowski             152.06 -  345: 410  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1942  / 12 161.83




	Michał Alabrudziński 158.21 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Błaszkiewicz          128.73 +  444: 349  179
    2     7 Katarzyna      Ślusarska             121.56 +  375: 321  172
    3     3 Mariusz        Skrobosz              151.10 -  387: 403  101
    4     9 Robert         Kamiński              135.47 -  381: 416   85
    5    10 Andrzej        Kwiatkowski           130.39 +  381: 328  180
    6    12 Jakub          Zaryński              147.87 -  306: 428   98
    7    10 Grzegorz       Pukniel               130.54 +  394: 342  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     996  /  7 142.29




	Marek Reda 152.76 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 +  397: 335  178
    2     5 Renata         Andracka              124.45 +  478: 299  174
    3     6 Robert         Kamiński              135.47 +  416: 343  185
    4     1 Szymon         Dąbrowski             137.29 +  334: 300  187
    5     1 Mariusz        Skrobosz              151.10 -  331: 459  101
    6     5 Maciej         Czupryniak            150.59 +  364: 331  201
    7     1 Paweł          Jackowski             152.06 +  571: 365  202
    8     2 Tomasz         Zwoliński             149.01 +  372: 277  199
    9     1 Kazimierz      Merklejn              160.04 -  275: 289  110
   10     3 Stanisław      Rydzik                148.75 +  439: 377  199
   11     4 Michał         Waszkiewicz           142.19 +  474: 454  192
   12     2 Tomasz         Zwoliński             149.01 -  304: 619   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2027  / 12 168.92




	Miłosz Wrzałek 152.29 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bartłomiej     Pawlak                127.74 +  413: 351  178
    2    13 Irena          Sołdan                137.96 +  436: 381  188
    3     1 Maciej         Czupryniak            150.59 +  361: 359  201
    4     3 Mariusz        Skrobosz              151.10 -  349: 439  101
    5     9 Stanisław      Rydzik                148.75 -  396: 440   99
    6    14 Marcin         Rogala                135.19 +  405: 381  185
    7     9 Maciej         Dąbrowski             114.56 +  485: 289  165
    8     5 Michał         Waszkiewicz           142.19 -  343: 482   92
    9     6 Rafał          Matczak               136.03 -  362: 477   86
   10    10 Paweł          Maciejczuk            126.73 +  330: 322  177
   11     6 Grzegorz       Kurowski              149.16 +  536: 329  199
   12     6 Szymon         Płachta               140.83 -  324: 329   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Paweł Jackowski 152.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Adrian         Ziemniewicz           127.01 +  470: 405  177
    2     4 Joanna         Juszczak              139.24 +  431: 342  189
    3     4 Piotr          Broda                 137.43 +  367: 348  187
    4     2 Tomasz         Zwoliński             149.01 +  430: 398  199
    5     2 Maciej         Czupryniak            150.59 +  479: 314  201
    6     1 Mariusz        Skrobosz              151.10 +  438: 435  201
    7     1 Marek          Reda                  152.76 -  365: 571  103
    8     1 Kazimierz      Merklejn              160.04 -  295: 390  110
    9     2 Stanisław      Rydzik                148.75 +  483: 324  199
   10     2 Michał         Waszkiewicz           142.19 +  453: 315  192
   11     1 Rafał          Matczak               136.03 +  375: 306  186
   12     1 Kazimierz      Merklejn              160.04 +  410: 345  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2154  / 12 179.50




	Mariusz Skrobosz 151.10 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Maciejczuk            126.73 +  401: 399  177
    2     3 Kazimierz      Merklejn              160.04 +  500: 322  210
    3     3 Michał         Alabrudziński         158.21 +  403: 387  208
    4     3 Miłosz         Wrzałek               152.29 +  439: 349  202
    5     1 Marek          Reda                  152.76 +  459: 331  203
    6     1 Paweł          Jackowski             152.06 -  435: 438  102
    7     2 Tomasz         Zwoliński             149.01 -  380: 433   99
    8     4 Jakub          Zaryński              147.87 -  409: 456   98
    9     5 Szymon         Dąbrowski             137.29 +  462: 318  187
   10     4 Maciej         Dąbrowski             114.56 +  434: 315  165
   11     5 Maciej         Czupryniak            150.59 -  421: 458  101
   12     3 Maciej         Czupryniak            150.59 +  398: 360  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1953  / 12 162.75




	Maciej Czupryniak 150.59 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Czesław        Grajewski             126.30 +  442: 272  176
    2     8 Maciej         Sylwestrzuk           103.72 +  573: 267  154
    3     1 Miłosz         Wrzałek               152.29 -  359: 361  102
    4     4 Mirosław       Uglik                 147.39 +  471: 374  197
    5     2 Paweł          Jackowski             152.06 -  314: 479  102
    6     5 Marek          Reda                  152.76 -  331: 364  103
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           130.39 +  430: 309  180
    8     7 Robert         Kamiński              135.47 -  396: 487   85
    9    10 Katarzyna      Ślusarska             121.56 +  475: 329  172
   10     6 Grzegorz       Kurowski              149.16 +  461: 407  199
   11     5 Mariusz        Skrobosz              151.10 +  458: 421  201
   12     3 Mariusz        Skrobosz              151.10 -  360: 398  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 12 147.67




	Grzegorz Kurowski 149.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Sehnal                125.25 -  366: 445   75
    2    18 Stanisław      Gasik                 121.56 +  459: 362  172
    3     9 Jacek          Baltyn                129.30 -  288: 353   79
    4    15 Andrzej        Słapiński             116.91 +  434: 362  167
    5    15 Maciej         Skrzypczak            120.33 +  476: 290  170
    6     8 Irena          Sołdan                137.96 -  419: 468   88
    7    12 Marta          Bajorek               130.57 +  408: 323  181
    8    10 Artur          Wawrzynowski          117.80 +  449: 432  168
    9     7 Marek          Rogalski              131.07 +  463: 385  181
   10     6 Maciej         Czupryniak            150.59 -  407: 461  101
   11     6 Miłosz         Wrzałek               152.29 -  329: 536  102
   12     8 Stanisław      Rydzik                148.75 +  464: 300  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Tomasz Zwoliński 149.01 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Ostrowska             124.60 +  376: 334  175
    2    11 Maciej         Skrzypczak            120.33 +  507: 370  170
    3     5 Mirosław       Uglik                 147.39 +  447: 352  197
    4     2 Paweł          Jackowski             152.06 -  398: 430  102
    5     3 Irena          Sołdan                137.96 +  441: 342  188
    6     3 Maciej         Dąbrowski             114.56 +  418: 326  165
    7     2 Mariusz        Skrobosz              151.10 +  433: 380  201
    8     2 Marek          Reda                  152.76 -  277: 372  103
    9     4 Rafał          Błaszkiewicz          128.73 +  380: 371  179
   10     1 Kazimierz      Merklejn              160.04 +  401: 335  210
   11     3 Stanisław      Rydzik                148.75 +  415: 296  199
   12     2 Marek          Reda                  152.76 +  619: 304  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2092  / 12 174.33




	Stanisław Rydzik 148.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Andracka              124.45 -  328: 450   74
    2    19 Krzysztof      Zawadzki              110.67 +  510: 267  161
    3     7 Piotr          Domański              134.85 +  441: 400  185
    4     5 Marta          Bajorek               130.57 -  372: 484   81
    5     9 Miłosz         Wrzałek               152.29 +  440: 396  202
    6     6 Agnieszka      Matus                 121.66 +  550: 283  172
    7     4 Irena          Sołdan                137.96 +  570: 400  188
    8     3 Szymon         Dąbrowski             137.29 +  451: 417  187
    9     2 Paweł          Jackowski             152.06 -  324: 483  102
   10     3 Marek          Reda                  152.76 -  377: 439  103
   11     3 Tomasz         Zwoliński             149.01 -  296: 415   99
   12     8 Grzegorz       Kurowski              149.16 -  300: 464   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Jakub Zaryński 147.87 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Matus                 121.66 +  408: 334  172
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              129.42 -  314: 354   79
    3    11 Tomasz         Sehnal                125.25 +  401: 395  175
    4     7 Piotr          Domański              134.85 +  463: 314  185
    5     8 Rafał          Błaszkiewicz          128.73 -  265: 380   79
    6    12 Michał         Alabrudziński         158.21 +  428: 306  208
    7     7 Joanna         Juszczak              139.24 +  422: 409  189
    8     4 Mariusz        Skrobosz              151.10 +  456: 409  201
    9     3 Michał         Waszkiewicz           142.19 -  382: 428   92
   10     5 Rafał          Matczak               136.03 -  420: 427   86
   11     9 Maciej         Dąbrowski             114.56 +  549: 322  165
   12     5 Robert         Kamiński              135.47 +  412: 400  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Mirosław Uglik 147.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Gasik                 121.56 +  401: 331  172
    2     2 Rafał          Matczak               136.03 +  382: 346  186
    3     5 Tomasz         Zwoliński             149.01 -  352: 447   99
    4     4 Maciej         Czupryniak            150.59 -  374: 471  101
    5    12 Joanna         Juszczak              139.24 -  346: 387   89
    6    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  422: 253  150
    7    17 Małgorzata     Deszczyńska           142.25 -  339: 385   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     889  /  7 127.00




	Małgorzata Deszczyńska 142.25 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Ślusarska             121.56 -  317: 390   72
    2    23 Rafał          Błaszkiewicz          128.73 =  395: 395  129
    3    20 Joanna         Juszczak              139.24 -  402: 526   89
    4    22 Michał         Waszkiewicz           142.19 -  416: 458   92
    5    24 Józef          Burzyński             114.74 +  391: 274  165
    6    20 Franciszek     Łysek                 104.80 +  385: 298  155
    7    17 Mirosław       Uglik                 147.39 +  385: 339  197
    8    13 Marek          Rogalski              131.07 -  300: 416   81
    9    15 Joanna         Ostrowska             124.60 +  445: 334  175
   10    14 Szymon         Dąbrowski             137.29 -  362: 429   87
   11    14 Agnieszka      Matus                 121.66 +  493: 365  172
   12    14 Grzegorz       Pukniel               130.54 -  377: 395   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Michał Waszkiewicz 142.19 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Skrzypczak            120.33 -  375: 415   70
    2    17 Jacek          Baltyn                129.30 -  349: 396   79
    3    25 Wojciech       Łysek                 100.00 +  401: 260  150
    4    22 Małgorzata     Deszczyńska           142.25 +  458: 416  192
    5    11 Bartosz        Bartczak              111.47 +  482: 318  161
    6     7 Marta          Bajorek               130.57 +  396: 327  181
    7     5 Robert         Kamiński              135.47 +  408: 327  185
    8     5 Miłosz         Wrzałek               152.29 +  482: 343  202
    9     3 Jakub          Zaryński              147.87 +  428: 382  198
   10     2 Paweł          Jackowski             152.06 -  315: 453  102
   11     4 Marek          Reda                  152.76 -  454: 474  103
   12     4 Rafał          Matczak               136.03 +  423: 332  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Szymon Płachta 140.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     9 Adrian         Ziemniewicz           127.01 +  424: 282  177
    9     8 Robert         Kamiński              135.47 -  383: 523   85
   10     8 Agnieszka      Matus                 121.66 +  409: 353  172
   11     7 Piotr          Domański              134.85 +  475: 355  185
   12     6 Miłosz         Wrzałek               152.29 +  329: 324  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  /  5 164.20




	Joanna Juszczak 139.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zbigniew       Rybak                 119.07 +  400:   1  169
    2     4 Paweł          Jackowski             152.06 -  342: 431  102
    3    20 Małgorzata     Deszczyńska           142.25 +  526: 402  192
    4     6 Joanna         Ostrowska             124.60 -  305: 412   75
    5    12 Mirosław       Uglik                 147.39 +  387: 346  197
    6    13 Adrian         Ziemniewicz           127.01 +  475: 317  177
    7     7 Jakub          Zaryński              147.87 -  409: 422   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1010  /  7 144.29




	Irena Sołdan 137.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Artur          Wawrzynowski          117.80 +  354: 333  168
    2    13 Miłosz         Wrzałek               152.29 -  381: 436  102
    3     8 Rafał          Matczak               136.03 +  455: 340  186
    4    11 Jacek          Baltyn                129.30 +  350: 336  179
    5     3 Tomasz         Zwoliński             149.01 -  342: 441   99
    6     8 Grzegorz       Kurowski              149.16 +  468: 419  199
    7     4 Stanisław      Rydzik                148.75 -  400: 570   99
    8    11 Maciej         Dąbrowski             114.56 -  300: 400   65
    9    13 Paweł          Maciejczuk            126.73 -  346: 378   77
   10    16 Maciej         Skrzypczak            120.33 -  316: 387   70
   11    18 Stanisław      Gasik                 121.56 +  366: 365  172
   12    15 Piotr          Broda                 137.43 +  351: 350  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Piotr Broda 137.43 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Słapiński             116.91 +  372: 325  167
    2    12 Grzegorz       Pukniel               130.54 +  442: 396  181
    3     4 Paweł          Jackowski             152.06 -  348: 367  102
    4    14 Rafał          Błaszkiewicz          128.73 -  318: 364   79
    5    14 Rafał          Matczak               136.03 -  402: 435   86
    6    19 Maciej         Skrzypczak            120.33 +  420: 360  170
    7    15 Adrian         Ziemniewicz           127.01 -  347: 381   77
    8    16 Paweł          Maciejczuk            126.73 -  371: 375   77
    9    16 Bartłomiej     Pawlak                127.74 -  304: 410   78
   10    20 Krzysztof      Zawadzki              110.67 +  366: 305  161
   11    19 Józef          Burzyński             114.74 +  460: 245  165
   12    15 Irena          Sołdan                137.96 -  350: 351   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Szymon Dąbrowski 137.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Ostrowska             116.53 +  384: 360  167
    2     9 Marek          Rogalski              131.07 +  530: 364  181
    3     2 Krzysztof      Sporczyk              129.42 +  429: 346  179
    4     1 Marek          Reda                  152.76 -  300: 334  103
    5     5 Robert         Kamiński              135.47 +  463: 338  185
    6     4 Rafał          Błaszkiewicz          128.73 -  289: 395   79
    7     8 Artur          Wawrzynowski          117.80 +  345: 307  168
    8     3 Stanisław      Rydzik                148.75 -  417: 451   99
    9     5 Mariusz        Skrobosz              151.10 -  318: 462  101
   10    14 Małgorzata     Deszczyńska           142.25 +  429: 362  192
   11    10 Marta          Bajorek               130.57 -  387: 402   81
   12    10 Marta          Bajorek               130.57 +  487: 346  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Rafał Matczak 136.03 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Józef          Burzyński             114.74 +  483: 361  165
    2     2 Mirosław       Uglik                 147.39 -  346: 382   97
    3     8 Irena          Sołdan                137.96 -  340: 455   88
    4    18 Dorota         Ostrowska             116.53 +  380: 286  167
    5    14 Piotr          Broda                 137.43 +  435: 402  187
    6    11 Robert         Kamiński              135.47 -  415: 460   85
    7    13 Bartosz        Bartczak              111.47 +  503: 317  161
    8     8 Joanna         Ostrowska             124.60 +  431: 367  175
    9     6 Miłosz         Wrzałek               152.29 +  477: 362  202
   10     5 Jakub          Zaryński              147.87 +  427: 420  198
   11     1 Paweł          Jackowski             152.06 -  306: 375  102
   12     4 Michał         Waszkiewicz           142.19 -  332: 423   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Robert Kamiński 135.47 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Dąbrowski             114.56 +  416: 283  165
    2    10 Andrzej        Kwiatkowski           130.39 +  339: 319  180
    3     6 Marek          Reda                  152.76 -  343: 416  103
    4     9 Michał         Alabrudziński         158.21 +  416: 381  208
    5     5 Szymon         Dąbrowski             137.29 -  338: 463   87
    6    11 Rafał          Matczak               136.03 +  460: 415  186
    7     5 Michał         Waszkiewicz           142.19 -  327: 408   92
    8     7 Maciej         Czupryniak            150.59 +  487: 396  201
    9     8 Szymon         Płachta               140.83 +  523: 383  191
   10     7 Rafał          Błaszkiewicz          128.73 +  436: 332  179
   11     2 Kazimierz      Merklejn              160.04 -  383: 407  110
   12     5 Jakub          Zaryński              147.87 -  400: 412   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 12 150.00




	Marcin Rogala 135.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bartosz        Bartczak              111.47 -  327: 408   61
    2    20 Józef          Burzyński             114.74 -  269: 358   65
    3    27 PAUZA
    4    23 Paweł          Maciejczuk            126.73 +  367: 344  177
    5    17 Franciszek     Łysek                 104.80 +  424: 334  155
    6    14 Miłosz         Wrzałek               152.29 -  381: 405  102
    7    18 Krzysztof      Sporczyk              129.42 +  407: 379  179
    8    12 Katarzyna      Ślusarska             121.56 -  358: 449   72
    9    17 Maciej         Skrzypczak            120.33 +  446: 360  170
   10    13 Marek          Rogalski              131.07 -  341: 370   81
   11    16 Bartłomiej     Pawlak                127.74 -  379: 451   78
   12    18 Maciej         Sylwestrzuk           103.72 +  437: 281  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 11 117.64




	Piotr Domański 134.85 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Zawadzki              110.67 +  394: 365  161
    2     6 Tomasz         Sehnal                125.25 +  456: 362  175
    3     7 Stanisław      Rydzik                148.75 -  400: 441   99
    4     7 Jakub          Zaryński              147.87 -  314: 463   98
    5    13 Stanisław      Gasik                 121.56 +  445: 260  172
    6     9 Krzysztof      Sporczyk              129.42 +  437: 402  179
    7     6 Joanna         Ostrowska             124.60 +  410: 374  175
    8     6 Rafał          Błaszkiewicz          128.73 -  352: 398   79
    9     9 Maciej         Dąbrowski             114.56 -  344: 400   65
   10     9 Bartłomiej     Pawlak                127.74 +  409: 330  178
   11     7 Szymon         Płachta               140.83 -  355: 475   91
   12     9 Katarzyna      Ślusarska             121.56 +  443: 325  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Marek Rogalski 131.07 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Franciszek     Łysek                 104.80 +  434: 382  155
    2     9 Szymon         Dąbrowski             137.29 -  364: 530   87
    3    13 Józef          Burzyński             114.74 +  414: 402  165
    4     8 Bartosz        Bartczak              111.47 +  423: 397  161
    5     6 Artur          Wawrzynowski          117.80 -  366: 369   68
    6    10 Joanna         Ostrowska             124.60 -  331: 356   75
    7    14 Agnieszka      Matus                 121.66 +  386: 355  172
    8    13 Małgorzata     Deszczyńska           142.25 +  416: 300  192
    9     7 Grzegorz       Kurowski              149.16 -  385: 463   99
   10    13 Marcin         Rogala                135.19 +  370: 341  185
   11    11 Rafał          Błaszkiewicz          128.73 -  362: 398   79
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              129.42 +  366: 317  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Marta Bajorek 130.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Sylwestrzuk           103.72 -  319: 388   54
    2    22 Bartłomiej     Pawlak                127.74 +  407: 405  178
    3    10 Grzegorz       Pukniel               130.54 +  407: 374  181
    4     5 Stanisław      Rydzik                148.75 +  484: 372  199
    5     7 Maciej         Dąbrowski             114.56 -  321: 350   65
    6     7 Michał         Waszkiewicz           142.19 -  327: 396   92
    7    12 Grzegorz       Kurowski              149.16 -  323: 408   99
    8    18 Stanisław      Gasik                 121.56 +  492: 396  172
    9    12 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 +  448: 372  178
   10    11 Artur          Wawrzynowski          117.80 -  371: 406   68
   11    10 Szymon         Dąbrowski             137.29 +  402: 387  187
   12    10 Szymon         Dąbrowski             137.29 -  346: 487   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Grzegorz Pukniel 130.54 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wojciech       Łysek                 100.00 +  414: 345  150
    2    12 Piotr          Broda                 137.43 -  396: 442   87
    3    10 Marta          Bajorek               130.57 -  374: 407   81
    4    17 Stanisław      Gasik                 121.56 -  322: 407   72
    5    21 Dorota         Ostrowska             116.53 +  483: 225  167
    6    15 Bartłomiej     Pawlak                127.74 +  525: 270  178
    7    10 Michał         Alabrudziński         158.21 -  342: 394  108
    8    14 Bartosz        Bartczak              111.47 +  431: 278  161
    9    11 Artur          Wawrzynowski          117.80 -  295: 310   68
   10    12 Katarzyna      Ślusarska             121.56 -  390: 440   72
   11    17 Czesław        Grajewski             126.30 +  465: 321  176
   12    14 Małgorzata     Deszczyńska           142.25 +  395: 377  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Andrzej Kwiatkowski 130.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  376: 288  150
    2    10 Robert         Kamiński              135.47 -  319: 339   85
    3    15 Maciej         Skrzypczak            120.33 +  484: 344  170
    4    13 Maciej         Dąbrowski             114.56 -  340: 350   65
    5    10 Michał         Alabrudziński         158.21 -  328: 381  108
    6    22 Tomasz         Sehnal                125.25 +  423: 371  175
    7    11 Maciej         Czupryniak            150.59 -  309: 430  101
    8    19 Bartłomiej     Pawlak                127.74 -  332: 424   78
    9    20 Dorota         Ostrowska             116.53 +  365: 335  167
   10    18 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 -  360: 415   78
   11    20 Maciej         Sylwestrzuk           103.72 -  303: 406   54
   12    20 Renata         Andracka              124.45 -  315: 396   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Krzysztof Sporczyk 129.42 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  487: 241  150
    2     1 Jakub          Zaryński              147.87 +  354: 314  198
    3     2 Szymon         Dąbrowski             137.29 -  346: 429   87
    4    12 Artur          Wawrzynowski          117.80 -  341: 414   68
    5    18 Tomasz         Sehnal                125.25 +  346: 296  175
    6     9 Piotr          Domański              134.85 -  402: 437   85
    7    18 Marcin         Rogala                135.19 -  379: 407   85
    8    15 Maciej         Skrzypczak            120.33 -  314: 382   70
    9    18 Bartosz        Bartczak              111.47 +  464: 323  161
   10    15 Czesław        Grajewski             126.30 +  348: 287  176
   11    12 Paweł          Maciejczuk            126.73 +  455: 328  177
   12    11 Marek          Rogalski              131.07 -  317: 366   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Jacek Baltyn 129.30 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              160.04 -  333: 472  110
    2    17 Michał         Waszkiewicz           142.19 +  396: 349  192
    3     9 Grzegorz       Kurowski              149.16 +  353: 288  199
    4    11 Irena          Sołdan                137.96 -  336: 350   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     589  /  4 147.25




	Rafał Błaszkiewicz 128.73 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         158.21 -  349: 444  108
    2    23 Małgorzata     Deszczyńska           142.25 =  395: 395  142
    3    19 Renata         Andracka              124.45 +  442: 406  174
    4    14 Piotr          Broda                 137.43 +  364: 318  187
    5     8 Jakub          Zaryński              147.87 +  380: 265  198
    6     4 Szymon         Dąbrowski             137.29 +  395: 289  187
    7     3 Kazimierz      Merklejn              160.04 -  387: 456  110
    8     6 Piotr          Domański              134.85 +  398: 352  185
    9     4 Tomasz         Zwoliński             149.01 -  371: 380   99
   10     7 Robert         Kamiński              135.47 -  332: 436   85
   11    11 Marek          Rogalski              131.07 +  398: 362  181
   12     7 Artur          Wawrzynowski          117.80 +  489: 356  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 12 152.00




	Mariola Osajda-Matczak 127.91 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Reda                  152.76 -  335: 397  103
    2    25 Maciej         Dąbrowski             114.56 -  312: 412   65
    3    23 Franciszek     Łysek                 104.80 -  327: 397   55
    4    26 Czesław        Grajewski             126.30 -  319: 360   76
    5    26 Krzysztof      Zawadzki              110.67 +  503: 320  161
    6    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  452: 259  150
    7    20 Józef          Burzyński             114.74 +  328: 283  165
    8    20 Tomasz         Sehnal                125.25 +  308: 264  175
    9    12 Marta          Bajorek               130.57 -  372: 448   81
   10    18 Andrzej        Kwiatkowski           130.39 +  415: 360  180
   11    15 Adrian         Ziemniewicz           127.01 -  298: 330   77
   12    17 Paweł          Maciejczuk            126.73 -  301: 353   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Bartłomiej Pawlak 127.74 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Miłosz         Wrzałek               152.29 -  351: 413  102
    2    22 Marta          Bajorek               130.57 -  405: 407   81
    3    22 Andrzej        Słapiński             116.91 -  305: 524   67
    4    25 Krzysztof      Zawadzki              110.67 +  389: 358  161
    5    23 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  383: 296  150
    6    15 Grzegorz       Pukniel               130.54 -  270: 525   81
    7    24 Maciej         Sylwestrzuk           103.72 +  376: 362  154
    8    19 Andrzej        Kwiatkowski           130.39 +  424: 332  180
    9    16 Piotr          Broda                 137.43 +  410: 304  187
   10     9 Piotr          Domański              134.85 -  330: 409   85
   11    16 Marcin         Rogala                135.19 +  451: 379  185
   12    12 Maciej         Skrzypczak            120.33 -  366: 376   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Adrian Ziemniewicz 127.01 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Jackowski             152.06 -  405: 470  102
    2    14 Bartosz        Bartczak              111.47 +  356: 328  161
    3    17 Maciej         Sylwestrzuk           103.72 +  335: 332  154
    4    10 Kazimierz      Merklejn              160.04 -  294: 509  110
    5    16 Renata         Andracka              124.45 +  428: 410  174
    6    13 Joanna         Juszczak              139.24 -  317: 475   89
    7    15 Piotr          Broda                 137.43 +  381: 347  187
    8     9 Szymon         Płachta               140.83 -  282: 424   91
    9    14 Agnieszka      Matus                 121.66 -  335: 351   72
   10    19 Tomasz         Sehnal                125.25 +  423: 390  175
   11    15 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 +  330: 298  178
   12    13 Maciej         Dąbrowski             114.56 +  377: 336  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Paweł Maciejczuk 126.73 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              151.10 -  399: 401  101
    2    15 Agnieszka      Matus                 121.66 +  405: 401  172
    3    12 Artur          Wawrzynowski          117.80 -  319: 348   68
    4    23 Marcin         Rogala                135.19 -  344: 367   85
    5    22 Maciej         Sylwestrzuk           103.72 -  382: 392   54
    6    23 Dorota         Ostrowska             116.53 +  325: 284  167
    7    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  335: 257  150
    8    16 Piotr          Broda                 137.43 +  375: 371  187
    9    13 Irena          Sołdan                137.96 +  378: 346  188
   10    10 Miłosz         Wrzałek               152.29 -  322: 330  102
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              129.42 -  328: 455   79
   12    17 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 +  353: 301  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Czesław Grajewski 126.30 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Czupryniak            150.59 -  272: 442  101
    2    26 Joanna         Ostrowska             124.60 -  352: 419   75
    3    26 Stanisław      Gasik                 121.56 -  362: 391   72
    4    26 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 +  360: 319  178
    5    20 Andrzej        Słapiński             116.91 -  318: 369   67
    6    26 Krzysztof      Zawadzki              110.67 +  434: 329  161
    7    19 Renata         Andracka              124.45 +  381: 309  174
    8    17 Agnieszka      Matus                 121.66 -  379: 390   72
    9    21 Maciej         Sylwestrzuk           103.72 +  353: 307  154
   10    15 Krzysztof      Sporczyk              129.42 -  287: 348   79
   11    17 Grzegorz       Pukniel               130.54 -  321: 465   81
   12    22 Krzysztof      Zawadzki              110.67 -  415: 423   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Tomasz Sehnal 125.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kurowski              149.16 +  445: 366  199
    2     6 Piotr          Domański              134.85 -  362: 456   85
    3    11 Jakub          Zaryński              147.87 -  395: 401   98
    4    16 Agnieszka      Matus                 121.66 -  411: 419   72
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              129.42 -  296: 346   79
    6    22 Andrzej        Kwiatkowski           130.39 -  371: 423   80
    7    23 Franciszek     Łysek                 104.80 +  384: 266  155
    8    20 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 -  264: 308   78
    9    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  480: 228  150
   10    19 Adrian         Ziemniewicz           127.01 -  390: 423   77
   11    21 Renata         Andracka              124.45 +  385: 266  174
   12    19 Franciszek     Łysek                 104.80 +  460: 370  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Joanna Ostrowska 124.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             149.01 -  334: 376   99
    2    26 Czesław        Grajewski             126.30 +  419: 352  176
    3    18 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  379: 278  150
    4     6 Joanna         Juszczak              139.24 +  412: 305  189
    5     4 Kazimierz      Merklejn              160.04 -  321: 468  110
    6    10 Marek          Rogalski              131.07 +  356: 331  181
    7     6 Piotr          Domański              134.85 -  374: 410   85
    8     8 Rafał          Matczak               136.03 -  367: 431   86
    9    15 Małgorzata     Deszczyńska           142.25 -  334: 445   92
   10    17 Stanisław      Gasik                 121.56 +  424: 335  172
   11    13 Maciej         Skrzypczak            120.33 -  263: 470   70
   12    16 Agnieszka      Matus                 121.66 +  413: 383  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Renata Andracka 124.45 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                148.75 +  450: 328  199
    2     5 Marek          Reda                  152.76 -  299: 478  103
    3    19 Rafał          Błaszkiewicz          128.73 -  406: 442   79
    4    19 Katarzyna      Ślusarska             121.56 +  385: 340  172
    5    16 Adrian         Ziemniewicz           127.01 -  410: 428   77
    6    16 Bartosz        Bartczak              111.47 -  336: 420   61
    7    19 Czesław        Grajewski             126.30 -  309: 381   76
    8    21 Józef          Burzyński             114.74 +  344: 280  165
    9    19 Stanisław      Gasik                 121.56 -  305: 374   72
   10    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  383: 285  150
   11    21 Tomasz         Sehnal                125.25 -  266: 385   75
   12    20 Andrzej        Kwiatkowski           130.39 +  396: 315  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Agnieszka Matus 121.66 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jakub          Zaryński              147.87 -  334: 408   98
    2    15 Paweł          Maciejczuk            126.73 -  401: 405   77
    3    24 Krzysztof      Zawadzki              110.67 +  369: 353  161
    4    16 Tomasz         Sehnal                125.25 +  419: 411  175
    5    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  429: 218  150
    6     6 Stanisław      Rydzik                148.75 -  283: 550   99
    7    14 Marek          Rogalski              131.07 -  355: 386   81
    8    17 Czesław        Grajewski             126.30 +  390: 379  176
    9    14 Adrian         Ziemniewicz           127.01 +  351: 335  177
   10     8 Szymon         Płachta               140.83 -  353: 409   91
   11    14 Małgorzata     Deszczyńska           142.25 -  365: 493   92
   12    16 Joanna         Ostrowska             124.60 -  383: 413   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Stanisław Gasik 121.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mirosław       Uglik                 147.39 -  331: 401   97
    2    18 Grzegorz       Kurowski              149.16 -  362: 459   99
    3    26 Czesław        Grajewski             126.30 +  391: 362  176
    4    17 Grzegorz       Pukniel               130.54 +  407: 322  181
    5    13 Piotr          Domański              134.85 -  260: 445   85
    6    17 Andrzej        Słapiński             116.91 +  305: 300  167
    7    16 Katarzyna      Ślusarska             121.56 -  350: 448   72
    8    18 Marta          Bajorek               130.57 -  396: 492   81
    9    19 Renata         Andracka              124.45 +  374: 305  174
   10    17 Joanna         Ostrowska             124.60 -  335: 424   75
   11    18 Irena          Sołdan                137.96 -  365: 366   88
   12    21 Bartosz        Bartczak              111.47 +  339: 306  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Katarzyna Ślusarska 121.56 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Deszczyńska           142.25 +  390: 317  192
    2     7 Michał         Alabrudziński         158.21 -  321: 375  108
    3    14 Kazimierz      Merklejn              160.04 -  360: 400  110
    4    19 Renata         Andracka              124.45 -  340: 385   74
    5    25 Wojciech       Łysek                 100.00 +  476: 262  150
    6    18 Maciej         Sylwestrzuk           103.72 +  408: 311  154
    7    16 Stanisław      Gasik                 121.56 +  448: 350  172
    8    12 Marcin         Rogala                135.19 +  449: 358  185
    9    10 Maciej         Czupryniak            150.59 -  329: 475  101
   10    12 Grzegorz       Pukniel               130.54 +  440: 390  181
   11     8 Artur          Wawrzynowski          117.80 -  393: 466   68
   12     9 Piotr          Domański              134.85 -  325: 443   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Maciej Skrzypczak 120.33 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Waszkiewicz           142.19 +  415: 375  192
    2    11 Tomasz         Zwoliński             149.01 -  370: 507   99
    3    15 Andrzej        Kwiatkowski           130.39 -  344: 484   80
    4    21 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  293: 284  150
    5    15 Grzegorz       Kurowski              149.16 -  290: 476   99
    6    19 Piotr          Broda                 137.43 -  360: 420   87
    7    21 Andrzej        Słapiński             116.91 +  441: 341  167
    8    15 Krzysztof      Sporczyk              129.42 +  382: 314  179
    9    17 Marcin         Rogala                135.19 -  360: 446   85
   10    16 Irena          Sołdan                137.96 +  387: 316  188
   11    13 Joanna         Ostrowska             124.60 +  470: 263  175
   12    12 Bartłomiej     Pawlak                127.74 +  376: 366  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Zbigniew Rybak 119.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Juszczak              139.24 -    1: 400   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      89  /  1  89.00




	Artur Wawrzynowski 117.80 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                137.96 -  333: 354   88
    2    16 Franciszek     Łysek                 104.80 +  387: 365  155
    3    12 Paweł          Maciejczuk            126.73 +  348: 319  177
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              129.42 +  414: 341  179
    5     6 Marek          Rogalski              131.07 +  369: 366  181
    6     2 Kazimierz      Merklejn              160.04 -  301: 449  110
    7     8 Szymon         Dąbrowski             137.29 -  307: 345   87
    8    10 Grzegorz       Kurowski              149.16 -  432: 449   99
    9    11 Grzegorz       Pukniel               130.54 +  310: 295  181
   10    11 Marta          Bajorek               130.57 +  406: 371  181
   11     8 Katarzyna      Ślusarska             121.56 +  466: 393  172
   12     7 Rafał          Błaszkiewicz          128.73 -  356: 489   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Andrzej Słapiński 116.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Broda                 137.43 -  325: 372   87
    2    21 Dorota         Ostrowska             116.53 -  363: 421   67
    3    22 Bartłomiej     Pawlak                127.74 +  524: 305  178
    4    15 Grzegorz       Kurowski              149.16 -  362: 434   99
    5    20 Czesław        Grajewski             126.30 +  369: 318  176
    6    17 Stanisław      Gasik                 121.56 -  300: 305   72
    7    21 Maciej         Skrzypczak            120.33 -  341: 441   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     749  /  7 107.00




	Dorota Ostrowska 116.53 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Szymon         Dąbrowski             137.29 -  360: 384   87
    2    21 Andrzej        Słapiński             116.91 +  421: 363  167
    3    16 Maciej         Dąbrowski             114.56 -  294: 344   65
    4    18 Rafał          Matczak               136.03 -  286: 380   86
    5    21 Grzegorz       Pukniel               130.54 -  225: 483   81
    6    23 Paweł          Maciejczuk            126.73 -  284: 325   77
    7    25 Wojciech       Łysek                 100.00 +  483: 260  150
    8    22 Franciszek     Łysek                 104.80 +  431: 348  155
    9    20 Andrzej        Kwiatkowski           130.39 -  335: 365   80
   10    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  308: 339   50
   11    23 Bartosz        Bartczak              111.47 -  317: 361   61
   12    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 11  96.27




	Józef Burzyński 114.74 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Matczak               136.03 -  361: 483   86
    2    20 Marcin         Rogala                135.19 +  358: 269  185
    3    13 Marek          Rogalski              131.07 -  402: 414   81
    4    24 Jan            Pawłowski             100.00 -  313: 373   50
    5    24 Małgorzata     Deszczyńska           142.25 -  274: 391   92
    6    25 Wojciech       Łysek                 100.00 +  372: 363  150
    7    20 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 -  283: 328   78
    8    21 Renata         Andracka              124.45 -  280: 344   74
    9    25 PAUZA
   10    21 Franciszek     Łysek                 104.80 +  396: 292  155
   11    19 Piotr          Broda                 137.43 -  245: 460   87
   12    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  298: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 11 108.00




	Maciej Dąbrowski 114.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Robert         Kamiński              135.47 -  283: 416   85
    2    25 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 +  412: 312  178
    3    16 Dorota         Ostrowska             116.53 +  344: 294  167
    4    13 Andrzej        Kwiatkowski           130.39 +  350: 340  180
    5     7 Marta          Bajorek               130.57 +  350: 321  181
    6     3 Tomasz         Zwoliński             149.01 -  326: 418   99
    7     9 Miłosz         Wrzałek               152.29 -  289: 485  102
    8    11 Irena          Sołdan                137.96 +  400: 300  188
    9     9 Piotr          Domański              134.85 +  400: 344  185
   10     4 Mariusz        Skrobosz              151.10 -  315: 434  101
   11     9 Jakub          Zaryński              147.87 -  322: 549   98
   12    13 Adrian         Ziemniewicz           127.01 -  336: 377   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Bartosz Bartczak 111.47 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Rogala                135.19 +  408: 327  185
    2    14 Adrian         Ziemniewicz           127.01 -  328: 356   77
    3    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  379: 343  150
    4     8 Marek          Rogalski              131.07 -  397: 423   81
    5    11 Michał         Waszkiewicz           142.19 -  318: 482   92
    6    16 Renata         Andracka              124.45 +  420: 336  174
    7    13 Rafał          Matczak               136.03 -  317: 503   86
    8    14 Grzegorz       Pukniel               130.54 -  278: 431   81
    9    18 Krzysztof      Sporczyk              129.42 -  323: 464   79
   10    23 Wojciech       Łysek                 100.00 -  293: 302   50
   11    23 Dorota         Ostrowska             116.53 +  361: 317  167
   12    21 Stanisław      Gasik                 121.56 -  306: 339   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Krzysztof Zawadzki 110.67 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Domański              134.85 -  365: 394   85
    2    19 Stanisław      Rydzik                148.75 -  267: 510   99
    3    24 Agnieszka      Matus                 121.66 -  353: 369   72
    4    25 Bartłomiej     Pawlak                127.74 -  358: 389   78
    5    26 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 -  320: 503   78
    6    26 Czesław        Grajewski             126.30 -  329: 434   76
    7    26 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  395: 289  150
    8    24 Wojciech       Łysek                 100.00 +  382: 268  150
    9    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  344: 297  150
   10    20 Piotr          Broda                 137.43 -  305: 366   87
   11    25 PAUZA
   12    22 Czesław        Grajewski             126.30 +  423: 415  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 11 109.18




	Franciszek Łysek 104.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Rogalski              131.07 -  382: 434   81
    2    16 Artur          Wawrzynowski          117.80 -  365: 387   68
    3    23 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 +  397: 327  178
    4    20 Maciej         Sylwestrzuk           103.72 +  393: 353  154
    5    17 Marcin         Rogala                135.19 -  334: 424   85
    6    20 Małgorzata     Deszczyńska           142.25 -  298: 385   92
    7    23 Tomasz         Sehnal                125.25 -  266: 384   75
    8    22 Dorota         Ostrowska             116.53 -  348: 431   67
    9    23 Wojciech       Łysek                 100.00 +  483: 266  150
   10    21 Józef          Burzyński             114.74 -  292: 396   65
   11    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  449: 289  150
   12    19 Tomasz         Sehnal                125.25 -  370: 460   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Maciej Sylwestrzuk 103.72 Ząbki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marta          Bajorek               130.57 +  388: 319  181
    2     8 Maciej         Czupryniak            150.59 -  267: 573  101
    3    17 Adrian         Ziemniewicz           127.01 -  332: 335   77
    4    20 Franciszek     Łysek                 104.80 -  353: 393   55
    5    22 Paweł          Maciejczuk            126.73 +  392: 382  177
    6    18 Katarzyna      Ślusarska             121.56 -  311: 408   72
    7    24 Bartłomiej     Pawlak                127.74 -  362: 376   78
    8    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  310: 309  150
    9    21 Czesław        Grajewski             126.30 -  307: 353   76
   10    25 PAUZA
   11    20 Andrzej        Kwiatkowski           130.39 +  406: 303  180
   12    18 Marcin         Rogala                135.19 -  281: 437   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 11 112.00




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Sporczyk              129.42 -  241: 487   79
    2    27 PAUZA
    3    21 Bartosz        Bartczak              111.47 -  343: 379   61
    4    24 Józef          Burzyński             114.74 +  373: 313  165
    5    19 Agnieszka      Matus                 121.66 -  218: 429   72
    6    21 Mirosław       Uglik                 147.39 -  253: 422   97
    7    22 Paweł          Maciejczuk            126.73 -  257: 335   77
    8    23 Maciej         Sylwestrzuk           103.72 -  309: 310   54
    9    24 Krzysztof      Zawadzki              110.67 -  297: 344   61
   10    22 Renata         Andracka              124.45 -  285: 383   74
   11    24 Wojciech       Łysek                 100.00 +  435: 306  150
   12    23 Józef          Burzyński             114.74 -  282: 298   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  / 11  86.82




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Kwiatkowski           130.39 -  288: 376   80
    2    24 Wojciech       Łysek                 100.00 +  350: 283  150
    3    18 Joanna         Ostrowska             124.60 -  278: 379   75
    4    21 Maciej         Skrzypczak            120.33 -  284: 293   70
    5    23 Bartłomiej     Pawlak                127.74 -  296: 383   78
    6    24 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 -  259: 452   78
    7    26 Krzysztof      Zawadzki              110.67 -  289: 395   61
    8    25 PAUZA
    9    22 Tomasz         Sehnal                125.25 -  228: 480   75
   10    24 Dorota         Ostrowska             116.53 +  339: 308  167
   11    22 Franciszek     Łysek                 104.80 -  289: 449   55
   12    24 Wojciech       Łysek                 100.00 +  306: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  / 11  94.45




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Pukniel               130.54 -  345: 414   81
    2    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  283: 350   50
    3    25 Michał         Waszkiewicz           142.19 -  260: 401   92
    4    27 PAUZA
    5    25 Katarzyna      Ślusarska             121.56 -  262: 476   72
    6    25 Józef          Burzyński             114.74 -  363: 372   65
    7    25 Dorota         Ostrowska             116.53 -  260: 483   67
    8    24 Krzysztof      Zawadzki              110.67 -  268: 382   61
    9    23 Franciszek     Łysek                 104.80 -  266: 483   55
   10    23 Bartosz        Bartczak              111.47 +  302: 293  161
   11    24 Jan            Pawłowski             100.00 -  306: 435   50
   12    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  263: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     804  / 11  73.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Jacek          Baltyn                472: 333
   2 Rafał          Błaszkiewicz         - Michał         Alabrudziński         349: 444
   3 Marek          Reda                 - Mariola        Osajda-Matczak        397: 335
   4 Bartłomiej     Pawlak               - Miłosz         Wrzałek               351: 413
   5 Paweł          Jackowski            - Adrian         Ziemniewicz           470: 405
   6 Paweł          Maciejczuk           - Mariusz        Skrobosz              399: 401
   7 Maciej         Czupryniak           - Czesław        Grajewski             442: 272
   8 Tomasz         Sehnal               - Grzegorz       Kurowski              445: 366
   9 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Ostrowska             376: 334
  10 Renata         Andracka             - Stanisław      Rydzik                450: 328
  11 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Matus                 408: 334
  12 Stanisław      Gasik                - Mirosław       Uglik                 331: 401
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Ślusarska             317: 390
  14 Maciej         Skrzypczak           - Michał         Waszkiewicz           415: 375
  15 Joanna         Juszczak             - Zbigniew       Rybak                 400:   1
  16 Artur          Wawrzynowski         - Irena          Sołdan                333: 354
  17 Piotr          Broda                - Andrzej        Słapiński             372: 325
  18 Dorota         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             360: 384
  19 Rafał          Matczak              - Józef          Burzyński             483: 361
  20 Maciej         Dąbrowski            - Robert         Kamiński              283: 416
  21 Marcin         Rogala               - Bartosz        Bartczak              327: 408
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Domański              365: 394
  23 Marek          Rogalski             - Franciszek     Łysek                 434: 382
  24 Maciej         Sylwestrzuk          - Marta          Bajorek               388: 319
  25 Grzegorz       Pukniel              - Wojciech       Łysek                 414: 345
  26 Wojciech       Wojtysiak            - Andrzej        Kwiatkowski           288: 376
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Jan            Pawłowski             487: 241


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Sporczyk              314: 354
   2 Mirosław       Uglik                - Rafał          Matczak               382: 346
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              500: 322
   4 Joanna         Juszczak             - Paweł          Jackowski             342: 431
   5 Marek          Reda                 - Renata         Andracka              478: 299
   6 Piotr          Domański             - Tomasz         Sehnal                456: 362
   7 Michał         Alabrudziński        - Katarzyna      Ślusarska             375: 321
   8 Maciej         Sylwestrzuk          - Maciej         Czupryniak            267: 573
   9 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Rogalski              530: 364
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Kamiński              319: 339
  11 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Skrzypczak            507: 370
  12 Piotr          Broda                - Grzegorz       Pukniel               442: 396
  13 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               381: 436
  14 Bartosz        Bartczak             - Adrian         Ziemniewicz           328: 356
  15 Agnieszka      Matus                - Paweł          Maciejczuk            401: 405
  16 Franciszek     Łysek                - Artur          Wawrzynowski          365: 387
  17 Michał         Waszkiewicz          - Jacek          Baltyn                349: 396
  18 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Gasik                 459: 362
  19 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Zawadzki              510: 267
  20 Józef          Burzyński            - Marcin         Rogala                358: 269
  21 Andrzej        Słapiński            - Dorota         Ostrowska             363: 421
  22 Marta          Bajorek              - Bartłomiej     Pawlak                407: 405
  23 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Błaszkiewicz          395: 395
  24 Wojciech       Łysek                - Wojciech       Wojtysiak             283: 350
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Dąbrowski             312: 412
  26 Joanna         Ostrowska            - Czesław        Grajewski             419: 352
  27 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Czupryniak            361: 359
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             346: 429
   3 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              387: 403
   4 Paweł          Jackowski            - Piotr          Broda                 367: 348
   5 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             352: 447
   6 Robert         Kamiński             - Marek          Reda                  343: 416
   7 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Domański              441: 400
   8 Irena          Sołdan               - Rafał          Matczak               455: 340
   9 Jacek          Baltyn               - Grzegorz       Kurowski              353: 288
  10 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Bajorek               374: 407
  11 Tomasz         Sehnal               - Jakub          Zaryński              395: 401
  12 Artur          Wawrzynowski         - Paweł          Maciejczuk            348: 319
  13 Józef          Burzyński            - Marek          Rogalski              402: 414
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Kazimierz      Merklejn              360: 400
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Skrzypczak            484: 344
  16 Dorota         Ostrowska            - Maciej         Dąbrowski             294: 344
  17 Adrian         Ziemniewicz          - Maciej         Sylwestrzuk           335: 332
  18 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Wojtysiak             379: 278
  19 Renata         Andracka             - Rafał          Błaszkiewicz          406: 442
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Joanna         Juszczak              402: 526
  21 Bartosz        Bartczak             - Jan            Pawłowski             379: 343
  22 Bartłomiej     Pawlak               - Andrzej        Słapiński             305: 524
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Franciszek     Łysek                 327: 397
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Matus                 353: 369
  25 Michał         Waszkiewicz          - Wojciech       Łysek                 401: 260
  26 Czesław        Grajewski            - Stanisław      Gasik                 362: 391
  27 Marcin         Rogala               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Reda                  300: 334
   2 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             430: 398
   3 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               439: 349
   4 Maciej         Czupryniak           - Mirosław       Uglik                 471: 374
   5 Marta          Bajorek              - Stanisław      Rydzik                484: 372
   6 Joanna         Juszczak             - Joanna         Ostrowska             305: 412
   7 Piotr          Domański             - Jakub          Zaryński              314: 463
   8 Marek          Rogalski             - Bartosz        Bartczak              423: 397
   9 Robert         Kamiński             - Michał         Alabrudziński         416: 381
  10 Adrian         Ziemniewicz          - Kazimierz      Merklejn              294: 509
  11 Jacek          Baltyn               - Irena          Sołdan                336: 350
  12 Artur          Wawrzynowski         - Krzysztof      Sporczyk              414: 341
  13 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           350: 340
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Piotr          Broda                 364: 318
  15 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Słapiński             434: 362
  16 Agnieszka      Matus                - Tomasz         Sehnal                419: 411
  17 Stanisław      Gasik                - Grzegorz       Pukniel               407: 322
  18 Rafał          Matczak              - Dorota         Ostrowska             380: 286
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Renata         Andracka              340: 385
  20 Franciszek     Łysek                - Maciej         Sylwestrzuk           393: 353
  21 Wojciech       Wojtysiak            - Maciej         Skrzypczak            284: 293
  22 Michał         Waszkiewicz          - Małgorzata     Deszczyńska           458: 416
  23 Paweł          Maciejczuk           - Marcin         Rogala                344: 367
  24 Jan            Pawłowski            - Józef          Burzyński             373: 313
  25 Bartłomiej     Pawlak               - Krzysztof      Zawadzki              389: 358
  26 Czesław        Grajewski            - Mariola        Osajda-Matczak        360: 319
  27 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  459: 331
   2 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Jackowski             314: 479
   3 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                441: 342
   4 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Ostrowska             468: 321
   5 Szymon         Dąbrowski            - Robert         Kamiński              463: 338
   6 Marek          Rogalski             - Artur          Wawrzynowski          366: 369
   7 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               350: 321
   8 Rafał          Błaszkiewicz         - Jakub          Zaryński              380: 265
   9 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                396: 440
  10 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kwiatkowski           381: 328
  11 Bartosz        Bartczak             - Michał         Waszkiewicz           318: 482
  12 Mirosław       Uglik                - Joanna         Juszczak              346: 387
  13 Stanisław      Gasik                - Piotr          Domański              260: 445
  14 Rafał          Matczak              - Piotr          Broda                 435: 402
  15 Maciej         Skrzypczak           - Grzegorz       Kurowski              290: 476
  16 Renata         Andracka             - Adrian         Ziemniewicz           410: 428
  17 Franciszek     Łysek                - Marcin         Rogala                334: 424
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Sehnal                346: 296
  19 Agnieszka      Matus                - Jan            Pawłowski             429: 218
  20 Andrzej        Słapiński            - Czesław        Grajewski             369: 318
  21 Grzegorz       Pukniel              - Dorota         Ostrowska             483: 225
  22 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Sylwestrzuk           382: 392
  23 Wojciech       Wojtysiak            - Bartłomiej     Pawlak                296: 383
  24 Józef          Burzyński            - Małgorzata     Deszczyńska           274: 391
  25 Katarzyna      Ślusarska            - Wojciech       Łysek                 476: 262
  26 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Zawadzki              503: 320


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             435: 438
   2 Kazimierz      Merklejn             - Artur          Wawrzynowski          449: 301
   3 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Dąbrowski             418: 326
   4 Rafał          Błaszkiewicz         - Szymon         Dąbrowski             395: 289
   5 Marek          Reda                 - Maciej         Czupryniak            364: 331
   6 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Matus                 550: 283
   7 Marta          Bajorek              - Michał         Waszkiewicz           327: 396
   8 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                419: 468
   9 Piotr          Domański             - Krzysztof      Sporczyk              437: 402
  10 Joanna         Ostrowska            - Marek          Rogalski              356: 331
  11 Robert         Kamiński             - Rafał          Matczak               460: 415
  12 Jakub          Zaryński             - Michał         Alabrudziński         428: 306
  13 Adrian         Ziemniewicz          - Joanna         Juszczak              317: 475
  14 Marcin         Rogala               - Miłosz         Wrzałek               381: 405
  15 Grzegorz       Pukniel              - Bartłomiej     Pawlak                525: 270
  16 Renata         Andracka             - Bartosz        Bartczak              336: 420
  17 Andrzej        Słapiński            - Stanisław      Gasik                 300: 305
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Katarzyna      Ślusarska             311: 408
  19 Piotr          Broda                - Maciej         Skrzypczak            420: 360
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Franciszek     Łysek                 385: 298
  21 Jan            Pawłowski            - Mirosław       Uglik                 253: 422
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Sehnal                423: 371
  23 Dorota         Ostrowska            - Paweł          Maciejczuk            284: 325
  24 Wojciech       Wojtysiak            - Mariola        Osajda-Matczak        259: 452
  25 Wojciech       Łysek                - Józef          Burzyński             363: 372
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Czesław        Grajewski             329: 434


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Paweł          Jackowski             571: 365
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              433: 380
   3 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Błaszkiewicz          456: 387
   4 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                400: 570
   5 Michał         Waszkiewicz          - Robert         Kamiński              408: 327
   6 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Domański              374: 410
   7 Jakub          Zaryński             - Joanna         Juszczak              422: 409
   8 Szymon         Dąbrowski            - Artur          Wawrzynowski          345: 307
   9 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Dąbrowski             485: 289
  10 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Pukniel               394: 342
  11 Maciej         Czupryniak           - Andrzej        Kwiatkowski           430: 309
  12 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Kurowski              323: 408
  13 Rafał          Matczak              - Bartosz        Bartczak              503: 317
  14 Agnieszka      Matus                - Marek          Rogalski              355: 386
  15 Adrian         Ziemniewicz          - Piotr          Broda                 381: 347
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Stanisław      Gasik                 448: 350
  17 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Deszczyńska           339: 385
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Rogala                379: 407
  19 Czesław        Grajewski            - Renata         Andracka              381: 309
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Józef          Burzyński             328: 283
  21 Maciej         Skrzypczak           - Andrzej        Słapiński             441: 341
  22 Paweł          Maciejczuk           - Jan            Pawłowski             335: 257
  23 Tomasz         Sehnal               - Franciszek     Łysek                 384: 266
  24 Maciej         Sylwestrzuk          - Bartłomiej     Pawlak                362: 376
  25 Wojciech       Łysek                - Dorota         Ostrowska             260: 483
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Wojtysiak             395: 289


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kazimierz      Merklejn              295: 390
   2 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             372: 277
   3 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             451: 417
   4 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Skrobosz              456: 409
   5 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Waszkiewicz           343: 482
   6 Piotr          Domański             - Rafał          Błaszkiewicz          352: 398
   7 Robert         Kamiński             - Maciej         Czupryniak            487: 396
   8 Rafał          Matczak              - Joanna         Ostrowska             431: 367
   9 Szymon         Płachta              - Adrian         Ziemniewicz           424: 282
  10 Grzegorz       Kurowski             - Artur          Wawrzynowski          449: 432
  11 Irena          Sołdan               - Maciej         Dąbrowski             300: 400
  12 Marcin         Rogala               - Katarzyna      Ślusarska             358: 449
  13 Marek          Rogalski             - Małgorzata     Deszczyńska           416: 300
  14 Bartosz        Bartczak             - Grzegorz       Pukniel               278: 431
  15 Maciej         Skrzypczak           - Krzysztof      Sporczyk              382: 314
  16 Piotr          Broda                - Paweł          Maciejczuk            371: 375
  17 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Matus                 379: 390
  18 Stanisław      Gasik                - Marta          Bajorek               396: 492
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartłomiej     Pawlak                332: 424
  20 Tomasz         Sehnal               - Mariola        Osajda-Matczak        264: 308
  21 Józef          Burzyński            - Renata         Andracka              280: 344
  22 Dorota         Ostrowska            - Franciszek     Łysek                 431: 348
  23 Jan            Pawłowski            - Maciej         Sylwestrzuk           309: 310
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Łysek                 382: 268
  25 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Reda                  289: 275
   2 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             324: 483
   3 Michał         Waszkiewicz          - Jakub          Zaryński              428: 382
   4 Rafał          Błaszkiewicz         - Tomasz         Zwoliński             371: 380
   5 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Dąbrowski             462: 318
   6 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Matczak               362: 477
   7 Marek          Rogalski             - Grzegorz       Kurowski              385: 463
   8 Szymon         Płachta              - Robert         Kamiński              383: 523
   9 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Domański              400: 344
  10 Maciej         Czupryniak           - Katarzyna      Ślusarska             475: 329
  11 Artur          Wawrzynowski         - Grzegorz       Pukniel               310: 295
  12 Marta          Bajorek              - Mariola        Osajda-Matczak        448: 372
  13 Irena          Sołdan               - Paweł          Maciejczuk            346: 378
  14 Agnieszka      Matus                - Adrian         Ziemniewicz           351: 335
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Joanna         Ostrowska             445: 334
  16 Bartłomiej     Pawlak               - Piotr          Broda                 410: 304
  17 Marcin         Rogala               - Maciej         Skrzypczak            446: 360
  18 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Sporczyk              323: 464
  19 Renata         Andracka             - Stanisław      Gasik                 305: 374
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Ostrowska             365: 335
  21 Maciej         Sylwestrzuk          - Czesław        Grajewski             307: 353
  22 Tomasz         Sehnal               - Wojciech       Wojtysiak             480: 228
  23 Franciszek     Łysek                - Wojciech       Łysek                 483: 266
  24 Jan            Pawłowski            - Krzysztof      Zawadzki              297: 344
  25 Józef          Burzyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz      Merklejn              401: 335
   2 Paweł          Jackowski            - Michał         Waszkiewicz           453: 315
   3 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                439: 377
   4 Maciej         Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              315: 434
   5 Rafał          Matczak              - Jakub          Zaryński              427: 420
   6 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Czupryniak            407: 461
   7 Robert         Kamiński             - Rafał          Błaszkiewicz          436: 332
   8 Agnieszka      Matus                - Szymon         Płachta               353: 409
   9 Piotr          Domański             - Bartłomiej     Pawlak                409: 330
  10 Paweł          Maciejczuk           - Miłosz         Wrzałek               322: 330
  11 Artur          Wawrzynowski         - Marta          Bajorek               406: 371
  12 Grzegorz       Pukniel              - Katarzyna      Ślusarska             390: 440
  13 Marcin         Rogala               - Marek          Rogalski              341: 370
  14 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           429: 362
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Czesław        Grajewski             348: 287
  16 Maciej         Skrzypczak           - Irena          Sołdan                387: 316
  17 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Gasik                 424: 335
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kwiatkowski           415: 360
  19 Adrian         Ziemniewicz          - Tomasz         Sehnal                423: 390
  20 Piotr          Broda                - Krzysztof      Zawadzki              366: 305
  21 Franciszek     Łysek                - Józef          Burzyński             292: 396
  22 Jan            Pawłowski            - Renata         Andracka              285: 383
  23 Wojciech       Łysek                - Bartosz        Bartczak              302: 293
  24 Dorota         Ostrowska            - Wojciech       Wojtysiak             308: 339
  25 Maciej         Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Rafał          Matczak               375: 306
   2 Kazimierz      Merklejn             - Robert         Kamiński              407: 383
   3 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             296: 415
   4 Michał         Waszkiewicz          - Marek          Reda                  454: 474
   5 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Czupryniak            421: 458
   6 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kurowski              536: 329
   7 Piotr          Domański             - Szymon         Płachta               355: 475
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Artur          Wawrzynowski          393: 466
   9 Jakub          Zaryński             - Maciej         Dąbrowski             549: 322
  10 Marta          Bajorek              - Szymon         Dąbrowski             402: 387
  11 Rafał          Błaszkiewicz         - Marek          Rogalski              398: 362
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Maciejczuk            455: 328
  13 Maciej         Skrzypczak           - Joanna         Ostrowska             470: 263
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Agnieszka      Matus                 493: 365
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Adrian         Ziemniewicz           298: 330
  16 Bartłomiej     Pawlak               - Marcin         Rogala                451: 379
  17 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Pukniel               321: 465
  18 Stanisław      Gasik                - Irena          Sołdan                365: 366
  19 Józef          Burzyński            - Piotr          Broda                 245: 460
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Sylwestrzuk           303: 406
  21 Tomasz         Sehnal               - Renata         Andracka              385: 266
  22 Wojciech       Wojtysiak            - Franciszek     Łysek                 289: 449
  23 Bartosz        Bartczak             - Dorota         Ostrowska             361: 317
  24 Wojciech       Łysek                - Jan            Pawłowski             306: 435
  25 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kazimierz      Merklejn              410: 345
   2 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             304: 619
   3 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Skrobosz              360: 398
   4 Rafał          Matczak              - Michał         Waszkiewicz           332: 423
   5 Robert         Kamiński             - Jakub          Zaryński              400: 412
   6 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               329: 324
   7 Artur          Wawrzynowski         - Rafał          Błaszkiewicz          356: 489
   8 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                464: 300
   9 Katarzyna      Ślusarska            - Piotr          Domański              325: 443
  10 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               487: 346
  11 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Sporczyk              366: 317
  12 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Skrzypczak            366: 376
  13 Adrian         Ziemniewicz          - Maciej         Dąbrowski             377: 336
  14 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Deszczyńska           395: 377
  15 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                350: 351
  16 Joanna         Ostrowska            - Agnieszka      Matus                 413: 383
  17 Paweł          Maciejczuk           - Mariola        Osajda-Matczak        353: 301
  18 Marcin         Rogala               - Maciej         Sylwestrzuk           437: 281
  19 Franciszek     Łysek                - Tomasz         Sehnal                370: 460
  20 Renata         Andracka             - Andrzej        Kwiatkowski           396: 315
  21 Stanisław      Gasik                - Bartosz        Bartczak              339: 306
  22 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Zawadzki              415: 423
  23 Jan            Pawłowski            - Józef          Burzyński             282: 298
  24 Wojciech       Łysek                - Wojciech       Wojtysiak             263: 306
  25 Dorota         Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 29-10-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              165.08  32850  199
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             160.15  30749  192
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.62  29948  190
   4 Marek Reda                     Dębówka              157.57  13236   84
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              156.88  30434  194
   6 Piotr Pietuchowski             Białystok            156.39  21894  140
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   8 Dawid Pikul                    Poznań               155.12  27612  178
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.77  29561  191
  10 Kacper Zegadło                 Warszawa             153.40  29913  195
  11 Paweł Jackowski                Warszawa             153.29  29738  194
  12 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  13 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.54  28642  189
  14 Kamil Górka                    Kraków               151.40  29221  193
  15 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.35  15286  101
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.86  30022  199
  17 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.84  30017  199
  18 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.64  29225  194
  19 Maciej Czupryniak              Milanówek            150.40  27373  182
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.94  28638  191
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          149.08  28772  193
  22 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.60  28234  190
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.34  28778  194
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.14  29628  200
  25 Grzegorz Łukasik               Konojady             148.13  23553  159
  26 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.09  28729  194
  27 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.07  21618  146
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              147.48  13421   91
  29 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.66  28746  196
  30 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  31 Maciej Grąbczewski             Szczecin             146.25  21645  148
  32 Michał Makowski                Warszawa             145.84   5396   37
  33 Kamil Kister                   Warszawa             145.25  25418  175
  34 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.11  12770   88
  35 Justyna Górka                  Kraków               145.04  24221  167
  36 Przemysław Rybicki             Otwock               144.81  10861   75
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               144.41  22673  157
  39 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           144.36  28006  194
  40 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  41 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  42 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.55  27706  193
  43 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.20  28639  200
  44 Michał Waszkiewicz             Białystok            143.17  28491  199
  45 Bogusław Szyszka               Oława                143.16  10021   70
  46 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             142.38  26910  189
  48 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  49 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.25  19204  135
  50 Andrzej Kowalski               Gdańsk               141.04   6770   48
  51 Joanna Juszczak                Warszawa             140.96  26642  189
  52 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.91  22827  162
  53 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.86  20425  145
  54 Paweł Pogorzelski              Warszawa             140.86  22537  160
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               140.58  27694  197
  56 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.56   6044   43
  57 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.29  27918  199
  58 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.23  13602   97
  59 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             139.69  26960  193
  60 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.63  26669  191
  61 Dariusz Kuć                    Stargard             139.50  21065  151
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.30  19780  142
  63 Irena Sołdan                   Warszawa             139.18  27835  200
  64 Radosław Jachna                Łódź                 138.72  26219  189
  65 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.37   8717   63
  66 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            138.19  25427  184
  68 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.06  26369  191
  69 Katarzyna Polak                Warszawa             137.60  27382  199
  70 Szymon Dąbrowski               Warszawa             137.49  26124  190
  71 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.17  25650  187
  72 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  73 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  74 Robert Kamiński                Warszawa             136.77  26943  197
  75 Piotr Broda                    Sandomierz           136.48  26478  194
  76 Krzysztof Gibas                Kraków               136.15  11573   85
  77 Michał Rogalewicz              Poznań               135.09  19318  143
  78 Piotr Domański                 Lublin               135.04  18635  138
  79 Marcin Rogala                  Warszawa             134.80  26555  197
  80 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  81 Janusz Krupiński               Bytom                134.16  26028  194
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.04  22653  169
  83 Konrad Sowula                  Kraków               133.63  19377  145
  84 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.54  17360  130
  85 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  86 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  87 Jacek Mańko                    Poznań               133.07  26081  196
  88 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  89 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  90 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  91 Marta Bajorek                  Warszawa             132.44  25164  190
  92 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.34  25938  196
  93 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.06  26147  198
  94 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.70  15145  115
  95 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.66  11586   88
  96 Marek Rogalski                 Warszawa             131.24  24936  190
  97 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  98 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.83  22634  173
  99 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 100 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.74  24187  185
 101 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 102 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 103 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.49  24923  191
 104 Jakub Nalepa                   Gliwice              130.44   7174   55
 105 Maciej Nawrocki                Babimost             130.40  22428  172
 106 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.08  15480  119
 107 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.06  12226   94
 108 Łukasz Sornek                  Mikołów              129.95  25470  196
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.91  24812  191
 110 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.94  25401  197
 111 Adam Grzelec                   Poznań               128.87  25258  196
 112 Szymon Stępień                 Bytom                128.60  24819  193
 113 Maciej Perzyński               Piła                 128.59   7844   61
 114 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.55  24811  193
 115 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.18  25379  198
 116 Leszek Stecuła                 Bytom                128.18  10895   85
 117 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.16  14867  116
 118 Agnieszka Walas                Kraków               128.10  12426   97
 119 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.06  10629   83
 120 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.02   5377   42
 121 Zdzisław Szota                 Warszawa             128.00   4096   32
 122 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             127.87  25319  198
 123 Marcin Stachowski              Wydartowo I          127.78  25172  197
 124 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 125 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             127.70  22603  177
 126 Diana Pietrzykowska            Szczecin             127.66  21574  169
 127 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              127.56  14924  117
 128 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 129 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.52  25504  200
 130 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.52  17215  135
 131 Paweł Maciejczuk               Białystok            127.08  24781  195
 132 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.88  17255  136
 133 Dorota Kuć                     Stargard             126.82  20798  164
 134 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.67  16341  129
 135 Ewelina Kister                 Warszawa             126.36  17438  138
 136 Dariusz Sowula                 Kraków               126.30  18187  144
 137 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.93  15363  122
 138 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.79  23146  184
 139 Joanna Ostrowska               Warszawa             125.60  24367  194
 140 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.48  24469  195
 141 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 142 Agata Kuć                      Stargard             125.27  22673  181
 143 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.07  20012  160
 144 Maciej Kuć                     Stargard             124.78  20215  162
 145 Czesław Grajewski              Białystok            124.49  16557  133
 146 Rafał Stachowski               Police               124.39  15176  122
 147 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 148 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.10  10176   82
 149 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.08  23327  188
 150 Jerzy Luter                    Bytom                124.04  22948  185
 151 Renata Andracka                Zwola                123.99  22814  184
 152 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 153 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 154 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 155 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.69  19791  160
 156 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 157 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          123.51  10375   84
 158 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.48   8150   66
 159 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               123.36  23315  189
 160 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               123.12   8249   67
 161 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 162 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.81  13632  111
 163 Agnieszka Matus                Milanówek            122.46  23757  194
 164 Monika Siemaszko               Lipiany              122.45  13102  107
 165 Natalia Ogierman               Katowice             122.39  17135  140
 166 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 168 Jarosław Michalak              Łódź                 121.65   9489   78
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             121.53   9479   78
 170 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 171 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.37  18206  150
 172 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 173 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     121.32  23779  196
 174 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.22  22305  184
 175 Marcin Ceglarek                Kraków               121.16  20961  173
 176 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 177 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  23553  195
 178 Jarosław Olek                  Warszawa             120.49   9760   81
 179 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 180 Sławomir Wolski                Wrocław              120.35  22144  184
 181 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23420  195
 182 Maria Skutela                  Warszawa             119.95  23870  199
 183 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.93  19788  165
 184 Ala Białobrzewska              Gdynia               119.83  13061  109
 185 Artur Wawrzynowski             Żukowo               119.39  20773  174
 186 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          119.25  10852   91
 187 Olga Swarcewicz                Warszawa             119.20  11682   98
 188 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 189 Beata Piotrowska               Łódź                 119.07   8692   73
 190 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 191 Marta Świątkowska              Wrocław              118.92  23308  196
 192 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.92  22951  193
 193 Anita Bruska                   Gdynia               118.90  14862  125
 194 Urszula Rechowicz              Katowice             118.78  23163  195
 195 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 196 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 197 Dominika Worona                Police               118.46   5686   48
 198 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 199 Dominik Ulejczyk               Będzin               118.31  23307  197
 200 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 201 Karolina Urbańska              Poznań               118.06  22785  193
 202 Adam Janicki                   Wrocław              118.02  21361  181
 203 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.43   5519   47
 204 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 205 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 206 Teresa Zalewska                Racibórz             116.97  23160  198
 207 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 208 Bożena Guział                  Racibórz             116.90  22562  193
 209 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 210 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 211 Waldemar Wypchał               Kraków               116.48  21200  182
 212 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.40  22349  192
 213 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 214 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.24  17668  152
 215 Konrad Mikusek                 Milanówek            116.04  13112  113
 216 Maciej Dąbrowski               Warszawa             115.98  22037  190
 217 Dorota Ostrowska               Białystok            115.89  12516  108
 218 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.52  16982  147
 219 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.22  21546  187
 220 Marta Sztajnert                Wisła                115.12  17383  151
 221 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.04  19671  171
 222 Marcin Kurowski                Racibórz             114.75  21687  189
 223 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.73  15489  135
 224 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 226 Józef Burzyński                Ełk                  114.18  14957  131
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.88  13665  120
 228 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 229 Anna Demczyszyn                Bystra               113.23   7020   62
 230 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 231 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            112.99  15141  134
 232 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 233 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.31   4043   36
 234 Joanna Brychcy                 Katowice             112.12  21415  191
 235 Agnieszka Kozak                Gdynia               111.97   6942   62
 236 Adam Sternik                   Kętrzyn              111.79   6260   56
 237 Bartosz Bartczak               Poznań               111.47  21514  193
 238 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.47  21067  189
 239 Beata Jagielska                Police               111.33   9129   82
 240 Patrycja Skibska               Warszawa             111.03  16877  152
 241 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 242 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 243 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 244 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 245 Małgorzata Pochopień           Kraków               110.10   3413   31
 246 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.01   8251   75
 247 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               109.56  10518   96
 248 Grzegorz Bajer                 Łódź                 108.71   4457   41
 249 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 250 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 251 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 252 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 253 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 254 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 255 Jacek Nowak                    Szczecin             107.63   6350   59
 256 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.63  19588  182
 257 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 258 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.81  11536  108
 259 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.37  20636  194
 260 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 261 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 262 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                104.87   8285   79
 263 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.61   8683   83
 265 Franciszek Łysek               Warszawa             104.55   7423   71
 266 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.64  20625  199
 268 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.07  20099  195
 269 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 270 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            102.00   6732   66
 271 Zofia Górka                    Łęczna               101.57   7516   74
 272 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            100.80   8467   84
 273 Marta Majewska                 Wadowice             100.61  10564  105
 274 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 275 Karolina Szubska               Jaworzno              99.57  11450  115
 276 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.17  17851  180
 277 Karolina Mak                   Wrocław               98.55   3745   38
 278 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 279 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.25  16338  168
 280 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.23  18765  193
 281 Teresa Balewska                Reda                  97.14  18457  190
 282 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.51   6852   71
 283 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 284 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 285 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.36  10108  106
 286 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 287 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                94.12  11765  125
 288 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 289 Ryszard Pliszka                Szczecin              93.49   4207   45
 290 Michał Głąb                    Zabrze                91.83   4316   47
 291 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            91.77   5873   64
 292 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.57  17857  195
 293 Maria Tomiczek                 Zabrze                90.73   3720   41
 294 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.83   6218   70
 295 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 296 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 297 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 298 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 299 Wojciech Łysek                 Warszawa              86.99   5915   68
 300 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.77   9979  115
 301 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 302 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 303 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              84.71   6353   75
 304 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 305 Bernadeta Zapała               Jaworzno              82.20   3617   44
 306 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 307 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.23   4630   57
 308 Anna Strugała                  Świnoujście           80.55   2658   33
 309 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.70   2630   33
 310 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.34   5316   67
 311 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 312 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 313 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 314 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             75.69   3406   45
 315 Michał Sztajnert               Wisła                 75.15   3457   46
 316 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 317 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 318 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.61   2569   38
 319 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 29-10-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   2 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   3 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   4 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   5 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               156.15   4060   26
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   8 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   9 Tomasz Suchanek                Wrocław              144.60   3615   25
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            134.56   3364   25
  12 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  13 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  14 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  15 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  16 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  17 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  18 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.88   3237   24
  19 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  20 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  21 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.83   3140   24
  22 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  23 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  24 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  25 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  26 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  27 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  28 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  29 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  31 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  32 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  33 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  34 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  35 Krystyna Augustyniak           Łódź                 105.38   2529   24
  36 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  37 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  38 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  39 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  40 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  41 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  42 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  43 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  44 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  45 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  46 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  47 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  48 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  49 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  50 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             96.52   2220   23
  51 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  52 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  53 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  54 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  55 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  56 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  57 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  58 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  59 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  60 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  61 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  62 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              107.20   2144   20
  63 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  64 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  65 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  66 Barbara Obremska               Wrocław              127.24   2163   17
  67 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  68 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  69 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  70 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  71 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  72 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  73 Andrzej Grabiński              Suchedniów           129.93   1949   15
  74 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  75 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  76 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  77 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  78 Artur Koszel                   Warszawa             132.38   1721   13
  79 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  80 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  81 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  82 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  83 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  84 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  85 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  86 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  87 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  88 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  89 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  90 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  91 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  92 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             125.92   1511   12
  93 Anna Krynicka                  Warszawa             122.58   1471   12
  94 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  95 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  96 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  97 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
  98 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
  99 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 100 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 101 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 102 Dariusz Socha                  Warszawa             115.33   1384   12
 103 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 104 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 105 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 106 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 107 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 108 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 109 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 110 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 111 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 112 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 113 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 114 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 115 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 116 Halina Cecot                   Kołobrzeg            100.75   1209   12
 117 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 118 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 119 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 120 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 121 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 122 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 123 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 124 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 125 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 126 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 127 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 128 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 129 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 130 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 131 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 132 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 133 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 134 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 135 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 136 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 137 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 138 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 139 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 140 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 141 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 142 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 143 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 144 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 145 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 146 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 147 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 148 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 149 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 150 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 151 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 152 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 153 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 154 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 155 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 156 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 157 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 158 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 159 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 160 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 161 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 162 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 163 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 164 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 165 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 166 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 167 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 168 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 169 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 170 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 171 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 172 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 173 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 174 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 175 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 176 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 177 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 178 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 179 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 180 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 181 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 182 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 183 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 184 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 185 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 186 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 187 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 188 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 189 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 190 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 191 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 192 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 193 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 194 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 195 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 196 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 197 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 198 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 199 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 200 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 201 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 202 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 203 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 204 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 205 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 206 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 207 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 208 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 209 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 210 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 211 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 212 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 213 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 214 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 215 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 216 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 217 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 218 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 219 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 220 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 221 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 222 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 223 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 224 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 225 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 226 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 227 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 228 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 229 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 230 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 231 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 232 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 233 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 234 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 235 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 236 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 237 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 238 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 239 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 240 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 241 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 242 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 243 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 244 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 245 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 246 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 247 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 248 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 249 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 250 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 251 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 252 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 253 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 254 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 255 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 256 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 257 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 258 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 259 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 260 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 261 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 262 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 263 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 264 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 265 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 266 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 267 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 268 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 269 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 270 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 271 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie