Wrocław18
sierpnia
Wrocław 18-19 sierpnia XIV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i IX Akademickie Mistrzostwa Polski
Poznań25
sierpnia
Poznań 25-26 sierpnia VII Mistrzostwa PoznaniaGrand Prix 2018
Jaworzno 1
września
Jaworzno 1- 2 września XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Dawid Pikul wygrywa u siebie25 - 26 sierpnia 2018 — VII Mistrzostwa PoznaniaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VII Mistrzostwa Poznania Poznań, 25 - 26 sierpnia 2018
Grand Prix 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Dawid Pikul wygrywa u siebieW ostatni weekend sierpnia rozegrano VII Mistrzostwa Poznania w scrabble. Gospodarzem rozgrywek podobnie jak w dwóch poprzednich latach była Politechnika Poznańska, a organizatorem turnieju niezawodni scrabbliści Blubrów pod batutą Bartka Aleksandrowicza. Piękna sala i perfekcyjna praca poznaniaków zaowocowała jednym z najlepszych, w opinii zawodników i sędziego, turniejów w sezonie. O tym jak scrabbliści byli rozpieszczani, niech świadczy fakt, ze serwis kawowo-przekąskowy intensywnie "działał" przez obydwa dni, a jego zawartości nie dało rady 77 graczy.

Mistrzostwa z wysokiego C zaczął Kazik Merklejn, który w pierwszy dzień jako jedyny nie dał się pokonać. Tuż za nim z jedną porażką i kosmiczną średnią 471 małych punktów na grę czaił się Dawid Pikul. Drugi dzień zapowiadał się więc jako pojedynek tych dwóch świetnych scrabblistów, a prywatnie dobrych przyjaciół. W bezpośrednim starciu nie było jednak miejsca na sentymenty. Dawid rozprawił się z Kazikiem 433:401 i już do końca rozgrywek nie przegrał partii dzięki czemu ze sporą przewagą zwyciężył w VII Mistrzostwach Poznania. Był to drugi rankingowy tytuł Dawida w tym sezonie. Bardziej wyrównana walka toczyła się o pozostałe miejsca na podium. Znakomitego tempa z pierwszego dnia rozgrywek nie wytrzymał Kazik Merklejn (jeden z trzech zawodników obok Roberta DuczemińskiegoWalentego Siemaszki), którzy byli na wszystkich siedmiu turniejach w Poznaniu. Niedziela należała do Krzysztofa Obremskiego, który marsz na podium po sobocie zaczął z 23. miejsca, a dwie ostatnie partie wygrał właśnie z Kazikiem i podobnie jak Dawid nie przegrał tego dnia ani razu. Trzecie miejsce również z 10 wygranymi zajął Łukasz Tuszyński.
Blubry i przyjaźni im sponsorzy przygotowali wiele dodatkowych nagród w różnych kategoriach. Z turnieju nikt nie wyjechał z pustymi rękami. Mistrzostwa scrabblistów w squasha wygrał, a jakże, Dawid Pikul. Najdroższe słowo związane z futbolem (ZDOBYCIE) ułożyła Iwona Wieluńska. Co rundę nagradzani byli też zawodnicy z najdroższym słowem na daną literę z hasła POWSTANIE WLKP. Nie sposób nie wspomnieć o najlepszym debiucie. Świetny wynik zanotowała bowiem Celina Korniej (pokonała między innymi 4. gracza Mistrzostw Polski), która z pięcioma wygranymi dumnie rozpoczęła swoją turniejową przygodę.

Turniej w Poznaniu był też finałową rozgrywką cyklu Grand Prix. Już przed Poznaniem znany był skład podium. Niewiadomą pozostawała kolejność. Po pierwszym dniu zdecydowanie największe szanse na wygranie cyklu miał Kazik Merklejn, którego naciskał Bartosz Morawski. Matematyczne szanse na wygraną miał jeszcze Krzysztof Obremski. W przeciwieństwie jednak do polskich piłkarzy, dla których takie sytuacje są zazwyczaj tylko dziennikarską ciekawostką, udało mu się dokonać rzeczy arcytrudnej. Rzutem na taśmę zwyciężył po raz pierwszy w karierze w Grand Prix wyprzedzając Bartka Morawskiego o 1 punkt, a Kazika Merklejna o 4 punkty. Był to najbardziej wyrównany i prawdopodobnie stojący na najwyższym poziomie cykl Grand Prix od wielu, wielu lat. Wystarczy powiedzieć, że miejsca w turniejach GP Bartka to: 1,1,2,4,6,6 (a to i tak nie dało wygranej). Cała trójka zapewniła sobie tym samym awans do finałowej fazy Mistrzostw Polski.
Jeśli ktoś lubi grać w scrabble, a nie w smak mu trykać się krzesełkami (pozdrawiamy koziołki), to zapraszamy do Poznania w przyszłym roku :)
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Poznania
V Mistrzostwa Poznania
IV Mistrzostwa Poznania


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekCentrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej
ul. Piotrowo 2
Poznań
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttps://www.facebook.com/blubry/
HarmonogramSobota, 25 sierpnia (7 rund)
10:00 — rejestracja zawodników
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 26 sierpnia (6 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd tramwajami:
- z przystanku Dworzec Zachodni — nr 12 (kierunek Starołęka) do przystanku Serafitek (5 przystanków, 7 minut), dalej 900m pieszo do miejsca gry
- z przystanku Poznań Główny — preferowany dojazd nr 6 (Miłostowo) do przystanku Baraniaka (8 przystanków, 13 minut), dalej 300m pieszo do miejsca gry. Możliwy też dojazd nr 5 (Stomil), 12 (Starołęka) i 18 (Franowo) do przystanku Serafitek

Taxi — M1 — 61 822 22 22
WyżywienieObiady w restauracji ProPorcja niedaleko miejsca gry.
Zestaw dwudaniowy + napój w cenie 15 zł.
UWAGA! Obiady można zamawiać do 22 sierpnia!

Menu:
SOBOTA
Zupy:
1. Krem z białych warzyw (zupa wegetariańska)
2. Ogórkowa
Dania główne:
a) Sznycel z piersi kurczaka podany z ziemniakami i sałatką
b) Wieprzowina po tajsku podana na ryżu
c) Makaron po myśliwsku z wieprzowiną i ogórkiem kiszonym
d) Sałatka z kurczakiem, żółtym serem i sosem czosnkowym
e) Risotto podgrzybkowe zapiekane z serem (danie wegetariańskie)

NIEDZIELA (realizacja przy min. 10 osobach)
Zupy:
1. Zupa pomidorowa z makaronem (zupa wegetariańska)
2. Grochówka z boczkiem
Dania główne:
a) Grilowany filet z kurczaka z sosem grzybowym na ryżu z sałatką
b) Schabowy tradycyjny podany z ziemniakami i zasmażaną kapustą
c) Sałatka tuńczykowa z jajkiem i oliwkami
d) Makaron a’la arrabbiata

NoclegiDostępnych 20 pokojów 3-osobowych w Domu Studenckim nr 2 Politechniki Poznańskiej ok. 200 metrów od miejsca gry. Standard studencki (bez przyborów kuchennych). Możliwość noclegu pt-sb i sb-nd. Cena 30 zł/os..

Kontakt w sprawie rezerwacji — Bartosz Aleksandrowicz — 798 538 428.
Nagrody- nagrody finansowe, rzeczowe oraz puchary dla najlepszej trójki;

- statuetki i nagrody rzeczowe dla zwycięzców klasyfikacji dodatkowych oraz konkursów:
a) najlepszy debiutant
b) najlepszy Wielkopolanin
c) Łowca Blubrów — dla gracza z największą liczbą zwycięstw przeciwko Blubrom
d) Niekompletny acz szlachetny — za najdroższy ruch nie będący scrabblem
e) Skok tygrysicy
f) Nie do Poznania — dla zawodnika o najwyższym rankingu z turnieju względem rankingu startowego (różnica rankingów)

- książki i gadżety dla wszystkich uczestników
Dodatkowe atrakcjeImpreza integracyjna w sobotę wieczorem z możliwością gry w bilard, darta oraz udziału w karaoke.
Klub Hades (5 przystanków od miejsca gry), św. Marcin 80/82
Początek imprezy o godzinie 20:30. Organizator zapewnia "pakiet startowy".

W piątek o 20:00 w klubie Malta Squash odbędą się trzecie Mistrzostwa Scrabblistów w Squasha. Koszt to około 30 złotych, zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować do Dawida Pikula — 508 183 179 — electer7@gmail.com
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Jacek Mańko Poznań członek PFS,
sobota 2a,
niedziela 1b,
impreza TAK,
przelew
2 Bartosz Bartczak Poznań członek PFS,
sobota 2b,
niedziela 1a,
impreza TAK,
przelew
3 Bartosz Morawski  Wrocław członek PFS,
sobota 2b,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
4 Adam Grzelec Poznań członek PFS,
sobota 1d,
niedziela 2c,
impreza TAK,
gotówka
5 Joanna Juszczak Warszawa członek PFS,
sobota 0e,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
6 Norbert Kuder Warszawa debiut,
sobota 2b,
niedziela 1b,
impreza TAK,
przelew
7 Łukasz Tuszyński Chłopowo członek PFS,
sobota 2b,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
przelew
8 Michał Rogalewicz Poznań członek PFS,
sobota 1a,
niedziela 2a,
impreza TAK,
gotówka
9 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów członek PFS,
sobota 2a,
niedziela 1b,
impreza TAK,
gotówka
10 Mariusz Skrobosz  Warszawa członek PFS,
sobota 0b,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
11 Adam Klimont Wałcz członek PFS,
sobota 1e,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
przelew
12 Jakub Błażejewski Poznań zwykły uczestnik,
sobota 2a,
niedziela 1d,
impreza TAK,
przelew
13 Sławomir Piotrowski Deszczno członek PFS,
sobota 1b,
niedziela 2a,
impreza TAK,
gotówka
14 Dawid Pikul Poznań członek PFS,
sobota 2a,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
przelew
15 Beata Kiżewska Świnoujście zwykły uczestnik,
sobota 1b,
niedziela 1d,
impreza TAK,
gotówka
16 Lucyna Śniadach Rumia członek PFS,
sobota 1a,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
17 Teresa Balewska Reda członek PFS,
sobota 1a,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
18 Jadwiga Szczurowska Swinoujscie zwykły uczestnik,
sobota 2b,
niedziela 2b,
impreza TAK,
gotówka
19 Dorota Kuć Stargard członek PFS,
sobota 2d,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
przelew
20 Rafał Wesołowski Warszawa członek PFS,
sobota 2a,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
przelew
21 Tadeusz Kondej Świnoujście zwykły uczestnik,
sobota 2b,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
przelew
22 Karolina Urbańska Poznań członek PFS,
sobota 1a,
niedziela 2a,
impreza TAK,
przelew
23 Joanna Śledź Świnoujście zwykły uczestnik,
sobota 1b,
niedziela 1a,
impreza TAK,
przelew
24 Kacper Zegadło Warszawa członek PFS,
sobota 2a,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
25 Katarzyna Polak Warszawa członek PFS,
sobota 2a,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
przelew
26 Agata Kuć Poznań członek PFS,
sobota 2a,
niedziela 1b,
impreza TAK,
gotówka
27 Józef Wietecki Gorzów Wlkp. członek PFS,
sobota 1b,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
28 Zbigniew Wietecki Gorzów Wlkp. członek PFS,
sobota 0e,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
29 Sylwia Łada Inowrocław członek PFS,
sobota 1a,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
przelew
30 Stanisław Rydzik warszawa członek PFS,
sobota 2b,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
31 Małgorzata Sulejewska Kraków zwykły uczestnik,
sobota 2a,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
32 Iwona Wieluńska Kołobrzeg członek PFS,
sobota 2a,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
33 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle członek PFS,
sobota 2a,
niedziela 2a,
impreza NIE,
gotówka
34 Krzysztof Mówka  Warszawa członek PFS,
sobota 2b,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
35 Krystyna Czajkowska Kołobrzeg członek PFS,
sobota 2a,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
36 Weronika Rudnicka Poznań zwykły uczestnik,
sobota 2b,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
37 Michał Waszkiewicz Białystok członek PFS,
sobota 1c,
niedziela 2a,
impreza NIE,
gotówka
38 Magdalena Ziółko Legionowo debiut,
sobota 1e,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
39 Rafał Stachowski Police członek PFS,
sobota 1b,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
przelew
40 Franek Łysek Warszawa młodzież,
sobota 1d,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
41 Marcin Mikołajczyk Września debiut,
sobota bez obiadu,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
42 Janusz Krupiński Bytom członek PFS,
sobota 2e,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
43 Krzysztof Obremski Wrocław zwykły uczestnik,
sobota 1b,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
przelew
44 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz członek PFS,
sobota 1a,
niedziela 2a,
impreza NIE,
gotówka
45 Waldemar Kudliński Bydgoszcz członek PFS,
sobota 2a,
niedziela 2a,
impreza NIE,
gotówka
46 Walenty Siemaszko Lipiany zwykły uczestnik,
sobota 2a,
niedziela 2b,
impreza TAK,
gotówka
47 Adam Janicki Wrocław członek PFS,
sobota 2c,
niedziela 2b,
impreza NIE,
przelew
48 Marta Świątkowska Wrocław członek PFS,
sobota 2b,
niedziela 2b,
impreza NIE,
przelew
49 Wojciech Łysek Warszawa zwykły uczestnik,
sobota 2b,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
50 Dariusz Kosz Nysa członek PFS,
sobota 1b,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
51 Szymon Płachta Warszawa członek PFS,
sobota 2a,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
przelew
52 Krzysztof Sporczyk Piaseczno członek PFS,
sobota 2d,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
53 GRZEGORZ KOCZKODON OSTRÓDA członek PFS,
sobota 2b,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
przelew
54 wojciech gołęcki inowrocław członek PFS,
sobota 1a,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
przelew
55 Celina Korniej Poznań debiut,
sobota 1d,
niedziela 1c,
impreza TAK,
gotówka
56 Alicja Grąbczewska Szczecin zwykły uczestnik,
sobota 2b,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
przelew
57 Maciej Grąbczewski Szczecin zwykły uczestnik,
sobota 2e,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
przelew
58 Małgorzata Deszczyńska Warszawa członek PFS,
sobota 0a,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
59 Krzysztof Zawadzki Sampława członek PFS,
sobota 1a,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
60 Olga Swarcewicz Lubraniec zwykły uczestnik,
sobota 1e,
niedziela 1c,
impreza TAK,
gotówka
61 Natalia Woźniak Dziwnówek członek PFS,
sobota 1e,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
przelew
62 Agnieszka Matus Milanówek zwykły uczestnik,
sobota 0a,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
63 Renata Andracka Zwola członek PFS,
sobota bez obiadu,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
64 Grzegorz Kurowski Warszawa członek PFS,
sobota 2a,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
65 Robert Duczemiński  Gorzów Wlkp. zwykły uczestnik,
sobota 1a,
niedziela 1a,
impreza TAK,
gotówka
66 Katarzyna Okoniewska Poznań zwykły uczestnik,
sobota 1a,
niedziela 1a,
impreza TAK,
gotówka
67 Lidia Żywna Gdynia członek PFS,
sobota 1d,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
przelew
68 Kazimierz Merklejn warszawa członek PFS,
sobota 2d,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
przelew
69 Dariusz Ulatowski Tuchola zwykły uczestnik,
sobota 1a,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
70 Marta Bajorek Warszawa członek PFS,
sobota 0e,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
71 Jakub Hassa Lutol Suchy zwykły uczestnik,
sobota bez obiadu,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
72 Ryszard Korpalski Wójtowice członek PFS,
sobota 2a,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
73 Jerzy Luter Bytom członek PFS,
sobota 1b,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
74 Dorota Ostrowska Białystok zwykły uczestnik,
sobota 1d,
niedziela bez obiadu,
impreza NIE,
gotówka
75 Marcin Gauer Kołobrzeg zwykły uczestnik,
sobota bez obiadu,
niedziela bez obiadu,
impreza TAK,
gotówka
OrganizatorzyPOZNAŃSKI KLUB SCRABBLE "BLUBRY"
Koordynator: Bartosz Aleksandrowicz — 798 538 428, bartaleks@gmail.com
(w piątek 24 sierpnia w sprawach turniejowych prosimy o kontakt z Karoliną Urbańską — 665 058 005)
SponsorzyPolitechnika Poznańska
Wydział Kultury Urzędu Miasta Poznania
empik school
Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
Kulturantki.pl
adam's blend
Wydawnictwo Poznańskie
Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu
In Silico
Teatr Nowy w Poznaniu
Anonimowi sponsorzy


Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Poznania

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 150.53     12.0     5872     2405     1180
  2 Krzysztof       Obremski             Legnica                155.92     10.0     5419     2156      657
  3 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               152.21     10.0     5086     2169      187
  4 Bartosz         Morawski             Wrocław                163.77      9.0     5626     2111      459
  5 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               160.62      9.0     5297     2125      502
  6 Jakub           Błażejewski          Poznań                 143.85      9.0     5252     2061      237
  7 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                150.16      9.0     5175     1914      657
  8 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               141.76      9.0     5154     1910      633
  9 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             138.87      9.0     4857     1984      286
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.09      8.0     5431     1799      652
 11 Dariusz         Kosz                 Nysa                   154.28      8.0     5310     1980      462
 12 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               154.55      8.0     5262     1870      470
 13 Szymon          Płachta              Warszawa               141.63      8.0     5244     1990       79
 14 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.76      8.0     5204     1829      678
 15 Michał          Waszkiewicz          Białystok              139.65      8.0     5166     1985      391
 16 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               148.41      8.0     5126     1915      285
 17 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               146.53      8.0     5124     1789      214
 18 Krzysztof       Mówka                Warszawa               151.35      8.0     5096     1883      241
 19 Kacper          Zegadło              Warszawa               151.42      8.0     4924     1908      271
 20 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 139.87      8.0     4857     1898     -121
 21 Marta           Świątkowska          Wrocław                117.10      8.0     4692     1727      139
 22 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              119.72      7.5     4793     1893     -221
 23 Paweł           Jackowski            Warszawa               152.21      7.0     5185     1856      381
 24 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            134.18      7.0     5038     1678      279
 25 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    130.17      7.0     5026     1784      173
 26 Adam            Klimont              Wałcz                  125.71      7.0     5010     1722      201
 27 Janusz          Krupiński            Bytom                  136.18      7.0     5007     1548      166
 28 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    135.78      7.0     5001     1635      253
 29 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               138.60      7.0     4969     1692      313
 30 Agata           Kuć                  Stargard               126.09      7.0     4945     1565      402
 31 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.85      7.0     4869     1633       63
 32 Weronika        Rudnicka             Szczecin               128.51      7.0     4817     1770      -39
 33 Walenty         Siemaszko            Lipiany                126.43      7.0     4784     1798       77
 34 Olga            Swarcewicz           Warszawa               115.85      7.0     4735     1667       -9
 35 Renata          Andracka             Zwola                  121.16      7.0     4716     1722     -179
 36 Lucyna          Śniadach             Rumia                  115.84      7.0     4504     1638      -32
 37 Jacek           Mańko                Poznań                 134.83      6.5     5173     1702       63
 38 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              128.52      6.5     4717     1716      120
 39 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              139.27      6.0     5066     1649      300
 40 Paweł           Maciejczuk           Białystok              126.44      6.0     4956     1581      251
 41 Marta           Bajorek              Warszawa               127.42      6.0     4936     1667      -76
 42 Dorota          Kuć                  Stargard               126.77      6.0     4819     1652     -419
 43 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               124.70      6.0     4807     1674     -208
 44 Beata           Kiżewska             Świnoujście            114.12      6.0     4774     1472       74
 45 Bartosz         Bartczak             Poznań                 111.06      6.0     4762     1600       26
 46 Sylwia          Łada                 Inowrocław             116.08      6.0     4711     1671       81
 47 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.94      6.0     4669     1606       18
 48 Katarzyna       Okoniewska           Poznań                 104.35      6.0     4655     1605      -70
 49 Jerzy           Luter                Bytom                  122.82      6.0     4650     1587     -141
 50 Dorota          Ostrowska            Białystok              113.78      6.0     4596     1629     -333
 51 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.40      6.0     4499     1576     -245
 52 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      6.0     4426     1436     -273
 53 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               138.31      5.0     5114     1419      111
 54 Joanna          Juszczak             Warszawa               140.42      5.0     5085     1395      196
 55 Adam            Janicki              Wrocław                119.00      5.0     4737     1369     -243
 56 Rafał           Stachowski           Police                 124.32      5.0     4646     1488     -262
 57 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            104.16      5.0     4569     1240      449
 58 Celina          Korniej              Poznań                 100.00      5.0     4560     1433     -107
 59 Bartosz         Aleksandrowicz       Poznań                 121.67      5.0     4558     1438     -382
 60 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               111.57      5.0     4480     1360     -360
 61 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      5.0     4454     1417     -449
 62 Lidia           Żywna                Gdynia                 103.73      5.0     4434     1344     -346
 63 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      5.0     4342     1345     -575
 64 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      5.0     4337     1323     -380
 65 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              105.76      5.0     4237     1441     -743
 66 Adam            Grzelec              Poznań                 127.71      5.0     3157     1144      -72
 67 Michał          Rogalewicz           Poznań                 135.50      4.5     2664      996      144
 68 Karolina        Urbańska             Poznań                 116.44      4.0     4526     1349     -596
 69 Franciszek      Łysek                Warszawa               106.30      4.0     4471     1293     -323
 70 Marcin          Gauer                Kołobrzeg              100.00      4.0     4435     1311     -523
 71 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              115.75      4.0     4434     1239     -508
 72 Joanna          Śledź                Świnoujście            100.00      4.0     3828     1185     -944
 73 Magdalena       Ziółko               Legionowo              100.00      3.0     4082     1043     -696
 74 Fabian          Feldfeber            Poznań                 100.00      3.0     2148      648       35
 75 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      2.5     3909      954     -697
 76 Marcin          Mikołajczyk          Września               100.00      1.0     2065      564     -999
 77 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      0.5     3701      689     -685
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Poznania



	Bartosz Morawski 163.77 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agata          Kuć                   126.09 +  443: 405  176
    2    10 Joanna         Juszczak              140.42 +  453: 392  190
    3     4 Kacper         Zegadło               151.42 +  385: 372  201
    4     1 Dawid          Pikul                 150.53 +  449: 445  201
    5     1 Dariusz        Kosz                  154.28 -  376: 411  104
    6     4 Walenty        Siemaszko             126.43 +  478: 302  176
    7     4 Małgorzata     Sulejewska            139.87 -  435: 459   90
    8     3 Szymon         Płachta               141.63 -  390: 576   92
    9     6 Łukasz         Tuszyński             152.21 +  450: 322  202
   10     4 Dorota         Kuć                   126.77 +  522: 286  177
   11     2 Kazimierz      Merklejn              160.62 +  411: 366  211
   12     3 Michał         Waszkiewicz           139.65 +  418: 410  190
   13     1 Dawid          Pikul                 150.53 -  416: 421  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2111  / 13 162.38




	Kazimierz Merklejn 160.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Adam           Klimont               125.71 +  441: 374  176
    2    13 Walenty        Siemaszko             126.43 +  427: 373  176
    3     6 Michał         Waszkiewicz           139.65 +  471: 303  190
    4     3 Marta          Bajorek               127.42 +  461: 372  177
    5     2 Łukasz         Tuszyński             152.21 +  409: 369  202
    6     1 Dariusz        Kosz                  154.28 +  393: 325  204
    7     1 Mikołaj        Cieplik               138.87 +  464: 315  189
    8     1 Małgorzata     Sulejewska            139.87 +  406: 306  190
    9     1 Dawid          Pikul                 150.53 -  401: 433  101
   10     2 Jakub          Błażejewski           143.85 +  454: 356  194
   11     2 Bartosz        Morawski              163.77 -  366: 411  114
   12     2 Krzysztof      Obremski              155.92 -  328: 427  106
   13     2 Krzysztof      Obremski              155.92 -  276: 431  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2125  / 13 163.46




	Krzysztof Obremski 155.92 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Koczkodon             124.76 +  410: 368  175
    2     4 Jakub          Hassa                 134.18 +  382: 345  184
    3     5 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  292: 415   80
    4    12 Maciej         Grąbczewski           146.53 +  503: 321  197
    5     9 Paweł          Jackowski             152.21 -  392: 433  102
    6    16 Szymon         Płachta               141.63 -  386: 458   92
    7    17 Katarzyna      Okoniewska            104.35 +  418: 358  154
    8    13 Marta          Bajorek               127.42 +  439: 362  177
    9     9 Krzysztof      Sporczyk              128.52 +  379: 372  179
   10     8 Małgorzata     Deszczyńska           141.76 +  528: 369  192
   11     4 Dariusz        Ulatowski             150.16 +  432: 357  200
   12     2 Kazimierz      Merklejn              160.62 +  427: 328  211
   13     2 Kazimierz      Merklejn              160.62 +  431: 276  211
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2154  / 13 165.69




	Mariusz Skrobosz 154.55 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Szmuksta              124.70 +  442: 319  175
    2    12 Sławomir       Piotrowski            138.60 +  485: 314  189
    3     3 Krzysztof      Sporczyk              128.52 -  334: 424   79
    4     7 Paweł          Jackowski             152.21 -  322: 384  102
    5    19 Bartosz        Bartczak              111.06 +  462: 345  161
    6    10 Michał         Waszkiewicz           139.65 -  384: 393   90
    7    15 Dorota         Ostrowska             113.78 +  380: 364  164
    8    11 Paweł          Maciejczuk            126.44 +  441: 327  176
    9     8 Ryszard        Korpalski             119.72 +  440: 302  170
   10     6 Zbigniew       Wietecki              130.17 +  423: 403  180
   11     7 Szymon         Płachta               141.63 -  378: 385   92
   12     5 Grzegorz       Kurowski              148.41 +  447: 395  198
   13     4 Jakub          Błażejewski           143.85 -  324: 437   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1870  / 13 143.85




	Dariusz Kosz 154.28 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Stachowski            124.32 +  457: 305  174
    2     7 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  401: 338  150
    3     8 Jacek          Mańko                 134.83 +  435: 428  185
    4     5 Weronika       Rudnicka              128.51 +  533: 437  179
    5     1 Bartosz        Morawski              163.77 +  411: 376  214
    6     1 Kazimierz      Merklejn              160.62 -  325: 393  111
    7     5 Jakub          Błażejewski           143.85 -  428: 432   94
    8     5 Kacper         Zegadło               151.42 +  401: 271  201
    9     2 Grzegorz       Kurowski              148.41 -  339: 369   98
   10     5 Adam           Klimont               125.71 +  442: 341  176
   11     3 Michał         Waszkiewicz           139.65 -  369: 400   90
   12     4 Łukasz         Tuszyński             152.21 -  324: 419  102
   13     8 Paweł          Jackowski             152.21 +  445: 339  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1976  / 13 152.00




	Paweł Jackowski 152.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Luter                 122.82 +  369: 316  173
    2    14 Michał         Waszkiewicz           139.65 -  314: 357   90
    3    21 Szymon         Płachta               141.63 +  442: 299  192
    4     7 Mariusz        Skrobosz              154.55 +  384: 322  205
    5     9 Krzysztof      Obremski              155.92 +  433: 392  206
    6     6 Mikołaj        Cieplik               138.87 -  375: 397   89
    7    14 Michał         Rogalewicz            135.50 -  386: 392   86
    8    19 Wojciech       Gołęcki               102.40 +  441: 302  152
    9    11 Małgorzata     Szmuksta              124.70 +  431: 380  175
   10    10 Małgorzata     Sulejewska            139.87 +  541: 369  190
   11     6 Łukasz         Tuszyński             152.21 -  350: 410  102
   12     7 Małgorzata     Deszczyńska           141.76 -  380: 423   92
   13     8 Dariusz        Kosz                  154.28 -  339: 445  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 13 142.77




	Łukasz Tuszyński 152.21 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Agnieszka      Matus                 121.85 +  379: 341  172
    2    11 Katarzyna      Okoniewska            104.35 +  358: 324  154
    3    10 Sylwia         Łada                  116.08 +  457: 331  166
    4     4 Zbigniew       Wietecki              130.17 +  383: 357  180
    5     2 Kazimierz      Merklejn              160.62 -  369: 409  111
    6     5 Natalia        Woźniak               139.27 +  388: 383  189
    7     3 Krzysztof      Mówka                 151.35 +  440: 388  201
    8     2 Dawid          Pikul                 150.53 -  354: 510  101
    9     6 Bartosz        Morawski              163.77 -  322: 450  114
   10     9 Grzegorz       Koczkodon             124.76 +  408: 339  175
   11     6 Paweł          Jackowski             152.21 +  410: 350  202
   12     4 Dariusz        Kosz                  154.28 +  419: 324  204
   13     3 Stanisław      Rydzik                150.09 +  399: 393  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2169  / 13 166.85




	Kacper Zegadło 151.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Aleksandrowicz        121.67 +  429: 257  172
    2    17 Dorota         Ostrowska             113.78 +  377: 273  164
    3     4 Bartosz        Morawski              163.77 -  372: 385  114
    4    15 Paweł          Maciejczuk            126.44 +  362: 279  176
    5     4 Jakub          Błażejewski           143.85 +  439: 340  194
    6     3 Krzysztof      Mówka                 151.35 -  313: 495  101
    7     7 Natalia        Woźniak               139.27 +  433: 359  189
    8     5 Dariusz        Kosz                  154.28 -  271: 401  104
    9    13 Dorota         Kuć                   126.77 -  338: 426   77
   10    12 Stanisław      Rydzik                150.09 -  353: 372  100
   11    23 Jacek          Mańko                 134.83 +  409: 403  185
   12    18 Wojciech       Gołęcki               102.40 +  449: 303  152
   13    12 Zbigniew       Wietecki              130.17 +  379: 360  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1908  / 13 146.77




	Krzysztof Mówka 151.35 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Renata         Andracka              121.16 -  389: 398   71
    2    24 Jerzy          Luter                 122.82 +  426: 388  173
    3    19 Sławomir       Piotrowski            138.60 +  401: 388  189
    4    11 Olga           Swarcewicz            115.85 +  399: 283  166
    5     6 Ryszard        Korpalski             119.72 +  499: 316  170
    6     3 Kacper         Zegadło               151.42 +  495: 313  201
    7     3 Łukasz         Tuszyński             152.21 -  388: 440  102
    8     4 Mikołaj        Cieplik               138.87 -  293: 354   89
    9     7 Małgorzata     Deszczyńska           141.76 -  282: 415   92
   10    11 Walenty        Siemaszko             126.43 +  370: 340  176
   11     8 Robert         Duczemiński           135.78 +  391: 367  186
   12    10 Adam           Klimont               125.71 +  420: 400  176
   13     6 Małgorzata     Deszczyńska           141.76 -  343: 453   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 13 144.85




	Dawid Pikul 150.53 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ryszard        Korpalski             119.72 +  627: 305  170
    2     1 Adam           Grzelec               127.71 +  421: 377  178
    3     1 Dorota         Kuć                   126.77 +  550: 407  177
    4     1 Bartosz        Morawski              163.77 -  445: 449  114
    5     3 Natalia        Woźniak               139.27 +  422: 284  189
    6     2 Weronika       Rudnicka              128.51 +  419: 336  179
    7     2 Grzegorz       Kurowski              148.41 +  414: 352  198
    8     2 Łukasz         Tuszyński             152.21 +  510: 354  202
    9     1 Kazimierz      Merklejn              160.62 +  433: 401  211
   10     1 Michał         Waszkiewicz           139.65 +  362: 361  190
   11     1 Mikołaj        Cieplik               138.87 +  377: 337  189
   12     1 Jakub          Błażejewski           143.85 +  471: 313  194
   13     1 Bartosz        Morawski              163.77 +  421: 416  214
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2405  / 13 185.00




	Dariusz Ulatowski 150.16 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Adam           Janicki               119.00 +  514: 318  169
    2     3 Jacek          Mańko                 134.83 -  315: 351   85
    3    17 Celina         Korniej               100.00 -  344: 351   50
    4    22 Lidia          Żywna                 103.73 +  333: 315  154
    5    25 Waldemar       Kudliński             105.76 +  334: 315  156
    6    14 Grzegorz       Koczkodon             124.76 +  363: 312  175
    7    12 Marta          Bajorek               127.42 +  515: 357  177
    8     6 Jakub          Błażejewski           143.85 -  371: 437   94
    9    14 Walenty        Siemaszko             126.43 +  416: 340  176
   10     7 Szymon         Płachta               141.63 +  480: 325  192
   11     4 Krzysztof      Obremski              155.92 -  357: 432  106
   12     9 Małgorzata     Sulejewska            139.87 +  462: 307  190
   13     5 Michał         Waszkiewicz           139.65 +  371: 358  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1914  / 13 147.23




	Stanisław Rydzik 150.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marta          Świątkowska           117.10 +  449: 414  167
    2     9 Weronika       Rudnicka              128.51 -  381: 382   79
    3    16 Ryszard        Korpalski             119.72 -  347: 397   70
    4    21 Robert         Duczemiński           135.78 +  417: 372  186
    5    18 Celina         Korniej               100.00 +  397: 337  150
    6    15 Katarzyna      Okoniewska            104.35 +  346: 318  154
    7    11 Szymon         Płachta               141.63 -  420: 457   92
    8    15 Krzysztof      Sporczyk              128.52 -  365: 393   79
    9    18 Dorota         Ostrowska             113.78 +  445: 303  164
   10    12 Kacper         Zegadło               151.42 +  372: 353  201
   11     9 Małgorzata     Szmuksta              124.70 +  549: 280  175
   12     6 Zbigniew       Wietecki              130.17 +  550: 374  180
   13     3 Łukasz         Tuszyński             152.21 -  393: 399  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 13 138.38




	Grzegorz Kurowski 148.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karolina       Urbańska              116.44 -  325: 471   66
    2    36 Tadeusz        Kondej                100.00 +  459: 252  150
    3    23 Robert         Duczemiński           135.78 +  402: 361  186
    4    14 Rafał          Wesołowski            130.94 +  364: 349  181
    5    13 Alicja         Grąbczewska           138.31 +  465: 396  188
    6     7 Michał         Rogalewicz            135.50 +  399: 354  186
    7     2 Dawid          Pikul                 150.53 -  352: 414  101
    8     8 Weronika       Rudnicka              128.51 +  343: 293  179
    9     2 Dariusz        Kosz                  154.28 +  369: 339  204
   10     3 Mikołaj        Cieplik               138.87 -  444: 452   89
   11     5 Jakub          Błażejewski           143.85 -  379: 383   94
   12     5 Mariusz        Skrobosz              154.55 -  395: 447  105
   13    11 Robert         Duczemiński           135.78 +  430: 330  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1915  / 13 147.31




	Maciej Grąbczewski 146.53 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sylwia         Łada                  116.08 -  319: 427   66
    2    38 Magdalena      Ziółko                100.00 +  524: 322  150
    3    13 Renata         Andracka              121.16 +  371: 363  171
    4    12 Krzysztof      Obremski              155.92 -  321: 503  106
    5    24 Lucyna         Śniadach              115.84 +  467: 264  166
    6    13 Ryszard        Korpalski             119.72 -  282: 433   70
    7    19 Karolina       Urbańska              116.44 +  508: 310  166
    8    12 Małgorzata     Deszczyńska           141.76 -  337: 374   92
    9    17 Bartosz        Bartczak              111.06 +  383: 344  161
   10    14 Rafał          Wesołowski            130.94 +  357: 346  181
   11    13 Krzysztof      Sporczyk              128.52 +  385: 308  179
   12     8 Szymon         Płachta               141.63 +  442: 430  192
   13     7 Mikołaj        Cieplik               138.87 -  428: 486   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 13 137.62




	Jakub Błażejewski 143.85 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Olga           Swarcewicz            115.85 +  452: 317  166
    2     8 Renata         Andracka              121.16 +  409: 328  171
    3     7 Weronika       Rudnicka              128.51 -  303: 394   79
    4    19 Waldemar       Kudliński             105.76 +  514: 323  156
    5     4 Kacper         Zegadło               151.42 -  340: 439  101
    6    11 Sławomir       Piotrowski            138.60 +  447: 372  189
    7     5 Dariusz        Kosz                  154.28 +  432: 428  204
    8     6 Dariusz        Ulatowski             150.16 +  437: 371  200
    9     3 Zbigniew       Wietecki              130.17 +  429: 415  180
   10     2 Kazimierz      Merklejn              160.62 -  356: 454  111
   11     5 Grzegorz       Kurowski              148.41 +  383: 379  198
   12     1 Dawid          Pikul                 150.53 -  313: 471  101
   13     4 Mariusz        Skrobosz              154.55 +  437: 324  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2061  / 13 158.54




	Małgorzata Deszczyńska 141.76 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Lucyna         Śniadach              115.84 -  283: 327   66
    2    31 Agnieszka      Matus                 121.85 -  309: 380   72
    3    32 Jerzy          Luter                 122.82 +  398: 357  173
    4    27 Adam           Klimont               125.71 -  340: 350   76
    5    34 Tadeusz        Kondej                100.00 +  498: 367  150
    6    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  445: 252  150
    7    20 Celina         Korniej               100.00 +  420: 284  150
    8    12 Maciej         Grąbczewski           146.53 +  374: 337  197
    9     7 Krzysztof      Mówka                 151.35 +  415: 282  201
   10     8 Krzysztof      Obremski              155.92 -  369: 528  106
   11    14 Sylwia         Łada                  116.08 +  427: 334  166
   12     7 Paweł          Jackowski             152.21 +  423: 380  202
   13     6 Krzysztof      Mówka                 151.35 +  453: 343  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1910  / 13 146.92




	Szymon Płachta 141.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Iwona          Wieluńska             115.75 +  478: 395  166
    2     5 Dorota         Kuć                   126.77 -  320: 434   77
    3    21 Paweł          Jackowski             152.21 -  299: 442  102
    4    29 Rafał          Stachowski            124.32 +  381: 317  174
    5    27 Agata          Kuć                   126.09 +  343: 323  176
    6    16 Krzysztof      Obremski              155.92 +  458: 386  206
    7    11 Stanisław      Rydzik                150.09 +  457: 420  200
    8     3 Bartosz        Morawski              163.77 +  576: 390  214
    9     4 Mikołaj        Cieplik               138.87 -  376: 442   89
   10     7 Dariusz        Ulatowski             150.16 -  325: 480  100
   11     7 Mariusz        Skrobosz              154.55 +  385: 378  205
   12     8 Maciej         Grąbczewski           146.53 -  430: 442   97
   13     9 Jakub          Hassa                 134.18 +  416: 316  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1990  / 13 153.08




	Joanna Juszczak 140.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Beata          Kiżewska              114.12 +  382: 241  164
    2    10 Bartosz        Morawski              163.77 -  392: 453  114
    3    25 Lucyna         Śniadach              115.84 -  362: 384   66
    4    26 Krzysztof      Zawadzki              111.57 +  548: 328  162
    5    14 Małgorzata     Szmuksta              124.70 -  308: 462   75
    6    21 Franciszek     Łysek                 106.30 -  365: 371   56
    7    28 Marcin         Gauer                 100.00 -  342: 473   50
    8    32 Józef          Wietecki              100.00 +  458: 316  150
    9    24 Katarzyna      Okoniewska            104.35 +  427: 337  154
   10    19 Sylwia         Łada                  116.08 -  359: 373   66
   11    24 Jerzy          Luter                 122.82 +  380: 269  173
   12    20 Sławomir       Piotrowski            138.60 -  358: 470   89
   13    25 Paweł          Maciejczuk            126.44 -  404: 412   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 13 107.31




	Małgorzata Sulejewska 139.87 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Ostrowska             113.78 -  327: 347   64
    2    34 Bartosz        Aleksandrowicz        121.67 +  444: 281  172
    3    26 Joanna         Śledź                 100.00 +  360: 272  150
    4     6 Alicja         Grąbczewska           138.31 +  392: 300  188
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              128.52 +  399: 365  179
    6     8 Marta          Bajorek               127.42 +  367: 334  177
    7     4 Bartosz        Morawski              163.77 +  459: 435  214
    8     1 Kazimierz      Merklejn              160.62 -  306: 406  111
    9     5 Michał         Waszkiewicz           139.65 -  343: 474   90
   10    10 Paweł          Jackowski             152.21 -  369: 541  102
   11    10 Grzegorz       Koczkodon             124.76 +  395: 393  175
   12     9 Dariusz        Ulatowski             150.16 -  307: 462  100
   13    13 Walenty        Siemaszko             126.43 +  389: 368  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1898  / 13 146.00




	Michał Waszkiewicz 139.65 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Zawadzki              111.57 +  435: 353  162
    2    14 Paweł          Jackowski             152.21 +  357: 314  202
    3     6 Kazimierz      Merklejn              160.62 -  303: 471  111
    4    10 Karolina       Urbańska              116.44 +  409: 305  166
    5    10 Marta          Bajorek               127.42 -  385: 421   77
    6    10 Mariusz        Skrobosz              154.55 +  393: 384  205
    7     8 Dorota         Kuć                   126.77 +  468: 324  177
    8     9 Walenty        Siemaszko             126.43 +  413: 340  176
    9     5 Małgorzata     Sulejewska            139.87 +  474: 343  190
   10     1 Dawid          Pikul                 150.53 -  361: 362  101
   11     3 Dariusz        Kosz                  154.28 +  400: 369  204
   12     3 Bartosz        Morawski              163.77 -  410: 418  114
   13     5 Dariusz        Ulatowski             150.16 -  358: 371  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1985  / 13 152.69




	Natalia Woźniak 139.27 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bartosz        Bartczak              111.06 +  430: 286  161
    2    16 Robert         Duczemiński           135.78 +  509: 334  186
    3     2 Mikołaj        Cieplik               138.87 +  439: 345  189
    4     2 Krzysztof      Sporczyk              128.52 +  377: 357  179
    5     3 Dawid          Pikul                 150.53 -  284: 422  101
    6     5 Łukasz         Tuszyński             152.21 -  383: 388  102
    7     7 Kacper         Zegadło               151.42 -  359: 433  101
    8    14 Ryszard        Korpalski             119.72 -  352: 393   70
    9    16 Marta          Świątkowska           117.10 -  362: 382   67
   10    21 Jerzy          Luter                 122.82 +  389: 318  173
   11    16 Walenty        Siemaszko             126.43 -  342: 348   76
   12    21 Rafał          Stachowski            124.32 +  485: 366  174
   13    16 Ryszard        Korpalski             119.72 -  355: 394   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 13 126.85




	Mikołaj Cieplik 138.87 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     2 Alicja         Grąbczewska           138.31 +  418: 376  188
    3     2 Natalia        Woźniak               139.27 -  345: 439   89
    4    16 Celina         Korniej               100.00 +  398: 332  150
    5    11 Jacek          Mańko                 134.83 +  448: 365  185
    6     6 Paweł          Jackowski             152.21 +  397: 375  202
    7     1 Kazimierz      Merklejn              160.62 -  315: 464  111
    8     4 Krzysztof      Mówka                 151.35 +  354: 293  201
    9     4 Szymon         Płachta               141.63 +  442: 376  192
   10     3 Grzegorz       Kurowski              148.41 +  452: 444  198
   11     1 Dawid          Pikul                 150.53 -  337: 377  101
   12    11 Ryszard        Korpalski             119.72 +  465: 302  170
   13     7 Maciej         Grąbczewski           146.53 +  486: 428  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 12 165.33




	Sławomir Piotrowski 138.60 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Franciszek     Łysek                 106.30 +  379: 282  156
    2    12 Mariusz        Skrobosz              154.55 -  314: 485  105
    3    19 Krzysztof      Mówka                 151.35 -  388: 401  101
    4    31 Bartosz        Aleksandrowicz        121.67 +  384: 269  172
    5    15 Adam           Grzelec               127.71 +  417: 355  178
    6    11 Jakub          Błażejewski           143.85 -  372: 447   94
    7    22 Teresa         Balewska              100.00 +  370: 328  150
    8    17 Dorota         Kuć                   126.77 -  321: 403   77
    9    15 Jakub          Hassa                 134.18 -  307: 360   84
   10    28 Waldemar       Kudliński             105.76 +  450: 249  156
   11    21 Wojciech       Gołęcki               102.40 -  296: 341   52
   12    20 Joanna         Juszczak              140.42 +  470: 358  190
   13    19 Dorota         Kuć                   126.77 +  501: 378  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 13 130.15




	Alicja Grąbczewska 138.31 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Waldemar       Kudliński             105.76 +  525: 321  156
    2     2 Mikołaj        Cieplik               138.87 -  376: 418   89
    3    11 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  489: 248  150
    4     6 Małgorzata     Sulejewska            139.87 -  300: 392   90
    5    13 Grzegorz       Kurowski              148.41 -  396: 465   98
    6    20 Adam           Klimont               125.71 -  325: 447   76
    7    26 Jerzy          Luter                 122.82 -  323: 332   73
    8    31 Iwona          Wieluńska             115.75 -  286: 459   66
    9    33 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  449: 373  150
   10    29 Marcin         Gauer                 100.00 +  468: 284  150
   11    25 Beata          Kiżewska              114.12 -  389: 468   64
   12    28 Bartosz        Aleksandrowicz        121.67 +  492: 334  172
   13    24 Jacek          Mańko                 134.83 -  296: 462   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 13 109.15




	Janusz Krupiński 136.18 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Okoniewska            104.35 -  429: 443   54
    2    20 Sylwia         Łada                  116.08 -  343: 416   66
    3    30 Franciszek     Łysek                 106.30 +  421: 341  156
    4    20 Małgorzata     Szmuksta              124.70 +  405: 329  175
    5    17 Rafał          Wesołowski            130.94 -  369: 385   81
    6    23 Dorota         Ostrowska             113.78 -  394: 458   64
    7    27 Bartosz        Aleksandrowicz        121.67 -  332: 371   72
    8    33 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  363: 361  150
    9    25 Marcin         Gauer                 100.00 +  451: 333  150
   10    20 Bartosz        Bartczak              111.06 +  361: 359  161
   11    17 Olga           Swarcewicz            115.85 +  418: 336  166
   12    13 Walenty        Siemaszko             126.43 -  332: 392   76
   13    17 Marta          Bajorek               127.42 +  389: 317  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 13 119.08




	Robert Duczemiński 135.78 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jadwiga        Szczurowska           104.16 +  348: 330  154
    2    16 Natalia        Woźniak               139.27 -  334: 509   89
    3    23 Grzegorz       Kurowski              148.41 -  361: 402   98
    4    21 Stanisław      Rydzik                150.09 -  372: 417  100
    5    30 Józef          Wietecki              100.00 +  384: 336  150
    6    27 Wojciech       Gołęcki               102.40 -  379: 424   52
    7    32 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  384: 312  150
    8    21 Marcin         Gauer                 100.00 +  443: 310  150
    9    22 Waldemar       Kudliński             105.76 +  395: 254  156
   10    17 Renata         Andracka              121.16 +  441: 331  171
   11     8 Krzysztof      Mówka                 151.35 -  367: 391  101
   12    15 Sylwia         Łada                  116.08 +  463: 302  166
   13    11 Grzegorz       Kurowski              148.41 -  330: 430   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 13 125.77




	Michał Rogalewicz 135.50 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Lidia          Żywna                 103.73 +  349: 347  154
    2    15 Marta          Bajorek               127.42 -  368: 409   77
    3    15 Agata          Kuć                   126.09 +  358: 326  176
    4    13 Jacek          Mańko                 134.83 =  377: 377  135
    5    12 Katarzyna      Okoniewska            104.35 +  466: 276  154
    6     7 Grzegorz       Kurowski              148.41 -  354: 399   98
    7    14 Paweł          Jackowski             152.21 +  392: 386  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     996  /  7 142.29




	Jacek Mańko 134.83 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Wojciech       Gołęcki               102.40 +  412: 368  152
    2     3 Dariusz        Ulatowski             150.16 +  351: 315  200
    3     8 Dariusz        Kosz                  154.28 -  428: 435  104
    4    13 Michał         Rogalewicz            135.50 =  377: 377  136
    5    11 Mikołaj        Cieplik               138.87 -  365: 448   89
    6    19 Dorota         Kuć                   126.77 -  344: 493   77
    7    25 Paweł          Maciejczuk            126.44 -  305: 515   76
    8    29 Karolina       Urbańska              116.44 +  459: 298  166
    9    23 Rafał          Stachowski            124.32 +  438: 314  174
   10    18 Małgorzata     Szmuksta              124.70 -  405: 439   75
   11    23 Kacper         Zegadło               151.42 -  403: 409  101
   12    26 Beata          Kiżewska              114.12 +  424: 403  164
   13    24 Alicja         Grąbczewska           138.31 +  462: 296  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 13 130.92




	Jakub Hassa 134.18 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Teresa         Balewska              100.00 +  496: 327  150
    2     4 Krzysztof      Obremski              155.92 -  345: 382  106
    3    14 Agnieszka      Matus                 121.85 +  409: 360  172
    4     8 Ryszard        Korpalski             119.72 -  349: 420   70
    5    16 Renata         Andracka              121.16 +  478: 321  171
    6     9 Sylwia         Łada                  116.08 +  380: 361  166
    7     6 Małgorzata     Szmuksta              124.70 -  362: 406   75
    8    10 Grzegorz       Koczkodon             124.76 -  368: 445   75
    9    15 Sławomir       Piotrowski            138.60 +  360: 307  189
   10    13 Marta          Świątkowska           117.10 -  310: 365   67
   11    18 Rafał          Wesołowski            130.94 +  395: 259  181
   12    14 Dorota         Ostrowska             113.78 +  470: 390  164
   13     9 Szymon         Płachta               141.63 -  316: 416   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 13 129.08




	Rafał Wesołowski 130.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  332: 399   50
    2    32 Franciszek     Łysek                 106.30 +  359: 320  156
    3    20 Adam           Grzelec               127.71 +  384: 340  178
    4    14 Grzegorz       Kurowski              148.41 -  349: 364   98
    5    17 Janusz         Krupiński             136.18 +  385: 369  186
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              128.52 +  369: 297  179
    7    13 Weronika       Rudnicka              128.51 -  293: 379   79
    8    18 Adam           Klimont               125.71 -  347: 431   76
    9    20 Agnieszka      Matus                 121.85 +  467: 291  172
   10    14 Maciej         Grąbczewski           146.53 -  346: 357   97
   11    18 Jakub          Hassa                 134.18 -  259: 395   84
   12    23 Marta          Bajorek               127.42 -  383: 420   77
   13    27 Rafał          Stachowski            124.32 +  396: 289  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 13 123.54




	Zbigniew Wietecki 130.17 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marcin         Gauer                 100.00 +  428: 316  150
    2    19 Wojciech       Łysek                 100.00 +  464: 301  150
    3     5 Krzysztof      Obremski              155.92 +  415: 292  206
    4     4 Łukasz         Tuszyński             152.21 -  357: 383  102
    5     5 Walenty        Siemaszko             126.43 -  341: 440   76
    6    12 Paweł          Maciejczuk            126.44 +  380: 328  176
    7     9 Ryszard        Korpalski             119.72 +  395: 370  170
    8     7 Małgorzata     Szmuksta              124.70 +  325: 297  175
    9     3 Jakub          Błażejewski           143.85 -  415: 429   94
   10     6 Mariusz        Skrobosz              154.55 -  403: 423  105
   11    11 Weronika       Rudnicka              128.51 +  369: 345  179
   12     6 Stanisław      Rydzik                150.09 -  374: 550  100
   13    12 Kacper         Zegadło               151.42 -  360: 379  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 13 137.23




	Krzysztof Sporczyk 128.52 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  400: 250  150
    2     6 Karolina       Urbańska              116.44 +  418: 402  166
    3     3 Mariusz        Skrobosz              154.55 +  424: 334  205
    4     2 Natalia        Woźniak               139.27 -  357: 377   89
    5     8 Małgorzata     Sulejewska            139.87 -  365: 399   90
    6    17 Rafał          Wesołowski            130.94 -  297: 369   81
    7    21 Olga           Swarcewicz            115.85 +  380: 311  166
    8    15 Stanisław      Rydzik                150.09 +  393: 365  200
    9     9 Krzysztof      Obremski              155.92 -  372: 379  106
   10    15 Ryszard        Korpalski             119.72 =  360: 360  120
   11    13 Maciej         Grąbczewski           146.53 -  308: 385   97
   12    19 Weronika       Rudnicka              128.51 +  331: 314  179
   13    15 Marta          Świątkowska           117.10 -  312: 352   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 13 132.00




	Weronika Rudnicka 128.51 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Celina         Korniej               100.00 +  392: 284  150
    2     9 Stanisław      Rydzik                150.09 +  382: 381  200
    3     7 Jakub          Błażejewski           143.85 +  394: 303  194
    4     5 Dariusz        Kosz                  154.28 -  437: 533  104
    5     7 Sylwia         Łada                  116.08 +  391: 366  166
    6     2 Dawid          Pikul                 150.53 -  336: 419  101
    7    13 Rafał          Wesołowski            130.94 +  379: 293  181
    8     8 Grzegorz       Kurowski              148.41 -  293: 343   98
    9    12 Grzegorz       Koczkodon             124.76 -  265: 451   75
   10    16 Paweł          Maciejczuk            126.44 +  468: 444  176
   11    11 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  345: 369   80
   12    19 Krzysztof      Sporczyk              128.52 -  314: 331   79
   13    21 Sylwia         Łada                  116.08 +  421: 339  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 13 136.15




	Adam Grzelec 127.71 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  426: 278  150
    2     1 Dawid          Pikul                 150.53 -  377: 421  101
    3    20 Rafał          Wesołowski            130.94 -  340: 384   81
    4    25 Józef          Wietecki              100.00 +  484: 261  150
    5    15 Sławomir       Piotrowski            138.60 -  355: 417   89
    6    22 Krzysztof      Zawadzki              111.57 +  397: 383  162
    7    16 Rafał          Stachowski            124.32 +  356: 336  174
    8    16 Sylwia         Łada                  116.08 -    1: 400   66
   13    14 Renata         Andracka              121.16 +  421: 349  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  /  9 127.11




	Marta Bajorek 127.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marcin         Mikołajczyk           100.00 +  434: 288  150
    2    15 Michał         Rogalewicz            135.50 +  409: 368  186
    3     9 Paweł          Maciejczuk            126.44 +  363: 327  176
    4     3 Kazimierz      Merklejn              160.62 -  372: 461  111
    5    10 Michał         Waszkiewicz           139.65 +  421: 385  190
    6     8 Małgorzata     Sulejewska            139.87 -  334: 367   90
    7    12 Dariusz        Ulatowski             150.16 -  357: 515  100
    8    13 Krzysztof      Obremski              155.92 -  362: 439  106
    9    19 Renata         Andracka              121.16 -  335: 393   71
   10    22 Dorota         Ostrowska             113.78 -  351: 405   64
   11    26 Franciszek     Łysek                 106.30 +  461: 292  156
   12    23 Rafał          Wesołowski            130.94 +  420: 383  181
   13    17 Janusz         Krupiński             136.18 -  317: 389   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 13 128.23




	Dorota Kuć 126.77 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Józef          Wietecki              100.00 +  402: 345  150
    2     5 Szymon         Płachta               141.63 +  434: 320  192
    3     1 Dawid          Pikul                 150.53 -  407: 550  101
    4     9 Katarzyna      Okoniewska            104.35 -  324: 458   54
    5    22 Teresa         Balewska              100.00 +  347: 326  150
    6    19 Jacek          Mańko                 134.83 +  493: 344  185
    7     8 Michał         Waszkiewicz           139.65 -  324: 468   90
    8    17 Sławomir       Piotrowski            138.60 +  403: 321  189
    9    13 Kacper         Zegadło               151.42 +  426: 338  201
   10     4 Bartosz        Morawski              163.77 -  286: 522  114
   11    15 Ryszard        Korpalski             119.72 -  274: 391   70
   12    16 Marta          Świątkowska           117.10 -  321: 354   67
   13    19 Sławomir       Piotrowski            138.60 -  378: 501   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 13 127.08




	Paweł Maciejczuk 126.44 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Magdalena      Ziółko                100.00 +  429: 239  150
    2    18 Lucyna         Śniadach              115.84 +  312: 306  166
    3     9 Marta          Bajorek               127.42 -  327: 363   77
    4    15 Kacper         Zegadło               151.42 -  279: 362  101
    5    23 Karolina       Urbańska              116.44 +  504: 275  166
    6    12 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  328: 380   80
    7    25 Jacek          Mańko                 134.83 +  515: 305  185
    8    11 Mariusz        Skrobosz              154.55 -  327: 441  105
    9    21 Wojciech       Gołęcki               102.40 +  385: 381  152
   10    16 Weronika       Rudnicka              128.51 -  444: 468   79
   11    19 Dorota         Ostrowska             113.78 -  357: 370   64
   12    22 Olga           Swarcewicz            115.85 -  337: 411   66
   13    25 Joanna         Juszczak              140.42 +  412: 404  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 13 121.62




	Walenty Siemaszko 126.43 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Joanna         Śledź                 100.00 +  375: 256  150
    2    13 Kazimierz      Merklejn              160.62 -  373: 427  111
    3    28 Wojciech       Łysek                 100.00 +  426: 213  150
    4    17 Bartosz        Bartczak              111.06 +  364: 357  161
    5     5 Zbigniew       Wietecki              130.17 +  440: 341  180
    6     4 Bartosz        Morawski              163.77 -  302: 478  114
    7    10 Adam           Klimont               125.71 +  376: 373  176
    8     9 Michał         Waszkiewicz           139.65 -  340: 413   90
    9    14 Dariusz        Ulatowski             150.16 -  340: 416  100
   10    11 Krzysztof      Mówka                 151.35 -  340: 370  101
   11    16 Natalia        Woźniak               139.27 +  348: 342  189
   12    13 Janusz         Krupiński             136.18 +  392: 332  186
   13    13 Małgorzata     Sulejewska            139.87 -  368: 389   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1798  / 13 138.31




	Agata Kuć 126.09 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              163.77 -  405: 443  114
    2    22 Adam           Janicki               119.00 +  436: 369  169
    3    15 Michał         Rogalewicz            135.50 -  326: 358   86
    4    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  345: 370   50
    5    27 Szymon         Płachta               141.63 -  323: 343   92
    6    32 Józef          Wietecki              100.00 +  357: 307  150
    7    31 Waldemar       Kudliński             105.76 -  344: 369   56
    8    35 Joanna         Śledź                 100.00 +  376: 290  150
    9    27 Krzysztof      Zawadzki              111.57 +  389: 376  162
   10    25 Teresa         Balewska              100.00 +  475: 291  150
   11    20 Renata         Andracka              121.16 -  341: 404   71
   12    24 Lidia          Żywna                 103.73 +  406: 349  154
   13    18 Bartosz        Bartczak              111.06 +  422: 274  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 13 120.38




	Adam Klimont 125.71 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              160.62 -  374: 441  111
    2    25 Marcin         Gauer                 100.00 +  404: 321  150
    3    24 Bartosz        Bartczak              111.06 -  355: 360   61
    4    27 Małgorzata     Deszczyńska           141.76 +  350: 340  192
    5    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  421: 295  150
    6    20 Alicja         Grąbczewska           138.31 +  447: 325  188
    7    10 Walenty        Siemaszko             126.43 -  373: 376   76
    8    18 Rafał          Wesołowski            130.94 +  431: 347  181
    9    10 Sylwia         Łada                  116.08 +  391: 344  166
   10     5 Dariusz        Kosz                  154.28 -  341: 442  104
   11    12 Marta          Świątkowska           117.10 +  433: 300  167
   12    10 Krzysztof      Mówka                 151.35 -  400: 420  101
   13    10 Grzegorz       Koczkodon             124.76 -  290: 498   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 13 132.46




	Grzegorz Koczkodon 124.76 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Obremski              155.92 -  368: 410  106
    2    26 Rafał          Stachowski            124.32 +  451: 295  174
    3    18 Olga           Swarcewicz            115.85 -  334: 386   66
    4    24 Adam           Janicki               119.00 +  421: 374  169
    5    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  418: 294  150
    6    14 Dariusz        Ulatowski             150.16 -  312: 363  100
    7    18 Bartosz        Bartczak              111.06 +  392: 327  161
    8    10 Jakub          Hassa                 134.18 +  445: 368  184
    9    12 Weronika       Rudnicka              128.51 +  451: 265  179
   10     9 Łukasz         Tuszyński             152.21 -  339: 408  102
   11    10 Małgorzata     Sulejewska            139.87 -  393: 395   90
   12    12 Agnieszka      Matus                 121.85 +  382: 351  172
   13    10 Adam           Klimont               125.71 +  498: 290  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 13 140.69




	Małgorzata Szmuksta 124.70 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              154.55 -  319: 442  105
    2    21 Marta          Świątkowska           117.10 +  418: 306  167
    3    29 Iwona          Wieluńska             115.75 +  402: 319  166
    4    20 Janusz         Krupiński             136.18 -  329: 405   86
    5    14 Joanna         Juszczak              140.42 +  462: 308  190
    6    18 Olga           Swarcewicz            115.85 +  376: 324  166
    7     6 Jakub          Hassa                 134.18 +  406: 362  184
    8     7 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  297: 325   80
    9    11 Paweł          Jackowski             152.21 -  380: 431  102
   10    18 Jacek          Mańko                 134.83 +  439: 405  185
   11     9 Stanisław      Rydzik                150.09 -  280: 549  100
   12    17 Renata         Andracka              121.16 -  324: 400   71
   13    20 Agnieszka      Matus                 121.85 -  375: 439   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 13 128.77




	Rafał Stachowski 124.32 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Kosz                  154.28 -  305: 457  104
    2    26 Grzegorz       Koczkodon             124.76 -  295: 451   75
    3    31 Marta          Świątkowska           117.10 +  354: 290  167
    4    29 Szymon         Płachta               141.63 -  317: 381   92
    5    29 Jerzy          Luter                 122.82 +  466: 299  173
    6    29 Waldemar       Kudliński             105.76 +  420: 306  156
    7    16 Adam           Grzelec               127.71 -  336: 356   78
    8    25 Celina         Korniej               100.00 +  461: 293  150
    9    23 Jacek          Mańko                 134.83 -  314: 438   85
   10    27 Lucyna         Śniadach              115.84 -  345: 388   66
   11    28 Bartosz        Aleksandrowicz        121.67 +  378: 368  172
   12    21 Natalia        Woźniak               139.27 -  366: 485   89
   13    27 Rafał          Wesołowski            130.94 -  289: 396   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 13 114.46




	Jerzy Luter 122.82 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             152.21 -  316: 369  102
    2    24 Krzysztof      Mówka                 151.35 -  388: 426  101
    3    32 Małgorzata     Deszczyńska           141.76 -  357: 398   92
    4    35 Beata          Kiżewska              114.12 +  365: 325  164
    5    29 Rafał          Stachowski            124.32 -  299: 466   74
    6    36 Wojciech       Łysek                 100.00 +  366: 335  150
    7    26 Alicja         Grąbczewska           138.31 +  332: 323  188
    8    24 Marta          Świątkowska           117.10 -  378: 434   67
    9    30 Celina         Korniej               100.00 +  378: 353  150
   10    21 Natalia        Woźniak               139.27 -  318: 389   89
   11    24 Joanna         Juszczak              140.42 -  269: 380   90
   12    30 Karolina       Urbańska              116.44 +  396: 300  166
   13    29 Lidia          Żywna                 103.73 +  488: 293  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 13 122.08




	Agnieszka Matus 121.85 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             152.21 -  341: 379  102
    2    31 Małgorzata     Deszczyńska           141.76 +  380: 309  192
    3    14 Jakub          Hassa                 134.18 -  360: 409   84
    4    32 Joanna         Śledź                 100.00 +  495: 265  150
    5    20 Olga           Swarcewicz            115.85 -  292: 422   66
    6    24 Teresa         Balewska              100.00 -  364: 415   50
    7    30 Beata          Kiżewska              114.12 +  449: 410  164
    8    20 Franciszek     Łysek                 106.30 +  364: 351  156
    9    20 Rafał          Wesołowski            130.94 -  291: 467   81
   10    24 Bartosz        Aleksandrowicz        121.67 +  352: 308  172
   11    22 Lucyna         Śniadach              115.84 +  391: 314  166
   12    12 Grzegorz       Koczkodon             124.76 -  351: 382   75
   13    20 Małgorzata     Szmuksta              124.70 +  439: 375  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 13 125.62




	Bartosz Aleksandrowicz 121.67 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kacper         Zegadło               151.42 -  257: 429  101
    2    34 Małgorzata     Sulejewska            139.87 -  281: 444   90
    3    36 Wojciech       Gołęcki               102.40 +  383: 323  152
    4    31 Sławomir       Piotrowski            138.60 -  269: 384   89
    5    32 Lidia          Żywna                 103.73 +  451: 312  154
    6    28 Renata         Andracka              121.16 -  374: 423   71
    7    27 Janusz         Krupiński             136.18 +  371: 332  186
    8    27 Bartosz        Bartczak              111.06 -  385: 403   61
    9    32 Fabian         Feldfeber             100.00 +  363: 336  150
   10    24 Agnieszka      Matus                 121.85 -  308: 352   72
   11    28 Rafał          Stachowski            124.32 -  368: 378   74
   12    28 Alicja         Grąbczewska           138.31 -  334: 492   88
   13    34 Marcin         Gauer                 100.00 +  414: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 13 110.62




	Renata Andracka 121.16 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Mówka                 151.35 +  398: 389  201
    2     8 Jakub          Błażejewski           143.85 -  328: 409   94
    3    13 Maciej         Grąbczewski           146.53 -  363: 371   97
    4    30 Dorota         Ostrowska             113.78 +  364: 316  164
    5    16 Jakub          Hassa                 134.18 -  321: 478   84
    6    28 Bartosz        Aleksandrowicz        121.67 +  423: 374  172
    7    24 Wojciech       Gołęcki               102.40 -  289: 360   52
    8    26 Lucyna         Śniadach              115.84 +  353: 336  166
    9    19 Marta          Bajorek               127.42 +  393: 335  177
   10    17 Robert         Duczemiński           135.78 -  331: 441   86
   11    20 Agata          Kuć                   126.09 +  404: 341  176
   12    17 Małgorzata     Szmuksta              124.70 +  400: 324  175
   13    14 Adam           Grzelec               127.71 -  349: 421   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 13 132.46




	Ryszard Korpalski 119.72 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 150.53 -  305: 627  101
    2    27 Wojciech       Gołęcki               102.40 +  410: 269  152
    3    16 Stanisław      Rydzik                150.09 +  397: 347  200
    4     8 Jakub          Hassa                 134.18 +  420: 349  184
    5     6 Krzysztof      Mówka                 151.35 -  316: 499  101
    6    13 Maciej         Grąbczewski           146.53 +  433: 282  197
    7     9 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  370: 395   80
    8    14 Natalia        Woźniak               139.27 +  393: 352  189
    9     8 Mariusz        Skrobosz              154.55 -  302: 440  105
   10    15 Krzysztof      Sporczyk              128.52 =  360: 360  129
   11    15 Dorota         Kuć                   126.77 +  391: 274  177
   12    11 Mikołaj        Cieplik               138.87 -  302: 465   89
   13    16 Natalia        Woźniak               139.27 +  394: 355  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1893  / 13 145.62




	Adam Janicki 119.00 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Ulatowski             150.16 -  318: 514  100
    2    22 Agata          Kuć                   126.09 -  369: 436   76
    3    33 Beata          Kiżewska              114.12 +  349: 348  164
    4    24 Grzegorz       Koczkodon             124.76 -  374: 421   75
    5    31 Dorota         Ostrowska             113.78 -  423: 464   64
    6    33 Tadeusz        Kondej                100.00 +  416: 296  150
    7    29 Lucyna         Śniadach              115.84 -  312: 392   66
    8    34 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  417: 337  150
    9    26 Karolina       Urbańska              116.44 +  391: 327  166
   10    23 Olga           Swarcewicz            115.85 -  353: 440   66
   11    27 Krzysztof      Zawadzki              111.57 -  318: 360   62
   12    29 Iwona          Wieluńska             115.75 +  402: 286  166
   13    26 Beata          Kiżewska              114.12 -  295: 359   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 13 105.31




	Marta Świątkowska 117.10 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Rydzik                150.09 -  414: 449  100
    2    21 Małgorzata     Szmuksta              124.70 -  306: 418   75
    3    31 Rafał          Stachowski            124.32 -  290: 354   74
    4    36 Marcin         Gauer                 100.00 -  350: 454   50
    5    37 Marcin         Mikołajczyk           100.00 +  381: 277  150
    6    35 Joanna         Śledź                 100.00 +  421: 222  150
    7    33 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  343: 263  150
    8    24 Jerzy          Luter                 122.82 +  434: 378  173
    9    16 Natalia        Woźniak               139.27 +  382: 362  189
   10    13 Jakub          Hassa                 134.18 +  365: 310  184
   11    12 Adam           Klimont               125.71 -  300: 433   76
   12    16 Dorota         Kuć                   126.77 +  354: 321  177
   13    15 Krzysztof      Sporczyk              128.52 +  352: 312  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 13 132.85




	Karolina Urbańska 116.44 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Kurowski              148.41 +  471: 325  198
    2     6 Krzysztof      Sporczyk              128.52 -  402: 418   79
    3    12 Krzysztof      Zawadzki              111.57 +  359: 266  162
    4    10 Michał         Waszkiewicz           139.65 -  305: 409   90
    5    23 Paweł          Maciejczuk            126.44 -  275: 504   76
    6    26 Marcin         Gauer                 100.00 +  341: 325  150
    7    19 Maciej         Grąbczewski           146.53 -  310: 508   97
    8    29 Jacek          Mańko                 134.83 -  298: 459   85
    9    26 Adam           Janicki               119.00 -  327: 391   69
   10    30 Iwona          Wieluńska             115.75 -  376: 379   66
   11    33 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  440: 371  150
   12    30 Jerzy          Luter                 122.82 -  300: 396   73
   13    32 Jadwiga        Szczurowska           104.16 -  322: 371   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 13 103.77




	Sylwia Łada 116.08 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Grąbczewski           146.53 +  427: 319  197
    2    20 Janusz         Krupiński             136.18 +  416: 343  186
    3    10 Łukasz         Tuszyński             152.21 -  331: 457  102
    4    18 Lucyna         Śniadach              115.84 +  351: 313  166
    5     7 Weronika       Rudnicka              128.51 -  366: 391   79
    6     9 Jakub          Hassa                 134.18 -  361: 380   84
    7    23 Franciszek     Łysek                 106.30 +  367: 365  156
    8    16 Adam           Grzelec               127.71 +  400:   1  178
    9    10 Adam           Klimont               125.71 -  344: 391   76
   10    19 Joanna         Juszczak              140.42 +  373: 359  190
   11    14 Małgorzata     Deszczyńska           141.76 -  334: 427   92
   12    15 Robert         Duczemiński           135.78 -  302: 463   86
   13    21 Weronika       Rudnicka              128.51 -  339: 421   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 13 128.54




	Olga Swarcewicz 115.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jakub          Błażejewski           143.85 -  317: 452   94
    2    23 Iwona          Wieluńska             115.75 +  388: 381  166
    3    18 Grzegorz       Koczkodon             124.76 +  386: 334  175
    4    11 Krzysztof      Mówka                 151.35 -  283: 399  101
    5    20 Agnieszka      Matus                 121.85 +  422: 292  172
    6    18 Małgorzata     Szmuksta              124.70 -  324: 376   75
    7    21 Krzysztof      Sporczyk              128.52 -  311: 380   79
    8    23 Katarzyna      Okoniewska            104.35 -  289: 438   54
    9    29 Franciszek     Łysek                 106.30 +  427: 324  156
   10    23 Adam           Janicki               119.00 +  440: 353  169
   11    17 Janusz         Krupiński             136.18 -  336: 418   86
   12    22 Paweł          Maciejczuk            126.44 +  411: 337  176
   13    22 Dorota         Ostrowska             113.78 +  401: 260  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 13 128.23




	Lucyna Śniadach 115.84 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Deszczyńska           141.76 +  327: 283  192
    2    18 Paweł          Maciejczuk            126.44 -  306: 312   76
    3    25 Joanna         Juszczak              140.42 +  384: 362  190
    4    18 Sylwia         Łada                  116.08 -  313: 351   66
    5    24 Maciej         Grąbczewski           146.53 -  264: 467   97
    6    31 Bartosz        Bartczak              111.06 -  362: 428   61
    7    29 Adam           Janicki               119.00 +  392: 312  169
    8    26 Renata         Andracka              121.16 -  336: 353   71
    9    31 Beata          Kiżewska              114.12 +  387: 346  164
   10    27 Rafał          Stachowski            124.32 +  388: 345  174
   11    22 Agnieszka      Matus                 121.85 -  314: 391   72
   12    27 Katarzyna      Okoniewska            104.35 +  367: 268  154
   13    23 Wojciech       Gołęcki               102.40 +  364: 318  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 13 126.00




	Iwona Wieluńska 115.75 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Płachta               141.63 -  395: 478   92
    2    23 Olga           Swarcewicz            115.85 -  381: 388   66
    3    29 Małgorzata     Szmuksta              124.70 -  319: 402   75
    4    34 Franciszek     Łysek                 106.30 -  285: 361   56
    5    35 Krzysztof      Zawadzki              111.57 -  279: 399   62
    6    37 Lidia          Żywna                 103.73 +  389: 332  154
    7    35 Tadeusz        Kondej                100.00 +  347: 274  150
    8    31 Alicja         Grąbczewska           138.31 +  459: 286  188
    9    28 Teresa         Balewska              100.00 -  343: 401   50
   10    30 Karolina       Urbańska              116.44 +  379: 376  166
   11    30 Bartosz        Bartczak              111.06 -  224: 473   61
   12    29 Adam           Janicki               119.00 -  286: 402   69
   13    35 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  348: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 13  95.31




	Beata Kiżewska 114.12 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Juszczak              140.42 -  241: 382   90
    2    37 Waldemar       Kudliński             105.76 -  341: 344   56
    3    33 Adam           Janicki               119.00 -  348: 349   69
    4    35 Jerzy          Luter                 122.82 -  325: 365   73
    5    38 Magdalena      Ziółko                100.00 +  337: 301  150
    6    34 Jadwiga        Szczurowska           104.16 +  400: 307  154
    7    30 Agnieszka      Matus                 121.85 -  410: 449   72
    8    30 Fabian         Feldfeber             100.00 +  389: 368  150
    9    31 Lucyna         Śniadach              115.84 -  346: 387   66
   10    32 Celina         Korniej               100.00 +  407: 340  150
   11    25 Alicja         Grąbczewska           138.31 +  468: 389  188
   12    26 Jacek          Mańko                 134.83 -  403: 424   85
   13    26 Adam           Janicki               119.00 +  359: 295  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 13 113.23




	Dorota Ostrowska 113.78 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Sulejewska            139.87 +  347: 327  190
    2    17 Kacper         Zegadło               151.42 -  273: 377  101
    3    27 Katarzyna      Okoniewska            104.35 -  303: 337   54
    4    30 Renata         Andracka              121.16 -  316: 364   71
    5    31 Adam           Janicki               119.00 +  464: 423  169
    6    23 Janusz         Krupiński             136.18 +  458: 394  186
    7    15 Mariusz        Skrobosz              154.55 -  364: 380  105
    8    22 Teresa         Balewska              100.00 +  343: 303  150
    9    18 Stanisław      Rydzik                150.09 -  303: 445  100
   10    22 Marta          Bajorek               127.42 +  405: 351  177
   11    19 Paweł          Maciejczuk            126.44 +  370: 357  176
   12    14 Jakub          Hassa                 134.18 -  390: 470   84
   13    22 Olga           Swarcewicz            115.85 -  260: 401   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 13 125.31




	Krzysztof Zawadzki 111.57 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Waszkiewicz           139.65 -  353: 435   90
    2    28 Marcin         Mikołajczyk           100.00 +  378: 291  150
    3    12 Karolina       Urbańska              116.44 -  266: 359   66
    4    26 Joanna         Juszczak              140.42 -  328: 548   90
    5    35 Iwona          Wieluńska             115.75 +  399: 279  166
    6    22 Adam           Grzelec               127.71 -  383: 397   78
    7    34 Jadwiga        Szczurowska           104.16 +  357: 313  154
    8    28 Waldemar       Kudliński             105.76 -  289: 403   56
    9    27 Agata          Kuć                   126.09 -  376: 389   76
   10    33 Józef          Wietecki              100.00 +  377: 292  150
   11    27 Adam           Janicki               119.00 +  360: 318  169
   12    25 Bartosz        Bartczak              111.06 -  298: 428   61
   13    28 Katarzyna      Okoniewska            104.35 -  316: 388   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 13 104.62




	Bartosz Bartczak 111.06 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Natalia        Woźniak               139.27 -  286: 430   89
    2    29 Lidia          Żywna                 103.73 +  378: 298  154
    3    24 Adam           Klimont               125.71 +  360: 355  176
    4    17 Walenty        Siemaszko             126.43 -  357: 364   76
    5    19 Mariusz        Skrobosz              154.55 -  345: 462  105
    6    31 Lucyna         Śniadach              115.84 +  428: 362  166
    7    18 Grzegorz       Koczkodon             124.76 -  327: 392   75
    8    27 Bartosz        Aleksandrowicz        121.67 +  403: 385  172
    9    17 Maciej         Grąbczewski           146.53 -  344: 383   97
   10    20 Janusz         Krupiński             136.18 -  359: 361   86
   11    30 Iwona          Wieluńska             115.75 +  473: 224  166
   12    25 Krzysztof      Zawadzki              111.57 +  428: 298  162
   13    18 Agata          Kuć                   126.09 -  274: 422   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 13 123.08




	Franciszek Łysek 106.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Piotrowski            138.60 -  282: 379   89
    2    32 Rafał          Wesołowski            130.94 -  320: 359   81
    3    30 Janusz         Krupiński             136.18 -  341: 421   86
    4    34 Iwona          Wieluńska             115.75 +  361: 285  166
    5    36 Wojciech       Łysek                 100.00 +  413: 224  150
    6    21 Joanna         Juszczak              140.42 +  371: 365  190
    7    23 Sylwia         Łada                  116.08 -  365: 367   66
    8    20 Agnieszka      Matus                 121.85 -  351: 364   72
    9    29 Olga           Swarcewicz            115.85 -  324: 427   66
   10    34 Fabian         Feldfeber             100.00 +  409: 366  150
   11    26 Marta          Bajorek               127.42 -  292: 461   77
   12    33 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  348: 390   50
   13    33 Celina         Korniej               100.00 -  294: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 13  99.46




	Waldemar Kudliński 105.76 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Alicja         Grąbczewska           138.31 -  321: 525   88
    2    37 Beata          Kiżewska              114.12 +  344: 341  164
    3    22 Jadwiga        Szczurowska           104.16 +  336: 324  154
    4    19 Jakub          Błażejewski           143.85 -  323: 514   94
    5    25 Dariusz        Ulatowski             150.16 -  315: 334  100
    6    29 Rafał          Stachowski            124.32 -  306: 420   74
    7    31 Agata          Kuć                   126.09 +  369: 344  176
    8    28 Krzysztof      Zawadzki              111.57 +  403: 289  162
    9    22 Robert         Duczemiński           135.78 -  254: 395   86
   10    28 Sławomir       Piotrowski            138.60 -  249: 450   89
   11    31 Lidia          Żywna                 103.73 -  311: 366   54
   12    32 Celina         Korniej               100.00 +  391: 320  150
   13    31 Fabian         Feldfeber             100.00 -  315: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 13 110.85




	Katarzyna Okoniewska 104.35 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Janusz         Krupiński             136.18 +  443: 429  186
    2    11 Łukasz         Tuszyński             152.21 -  324: 358  102
    3    27 Dorota         Ostrowska             113.78 +  337: 303  164
    4     9 Dorota         Kuć                   126.77 +  458: 324  177
    5    12 Michał         Rogalewicz            135.50 -  276: 466   86
    6    15 Stanisław      Rydzik                150.09 -  318: 346  100
    7    17 Krzysztof      Obremski              155.92 -  358: 418  106
    8    23 Olga           Swarcewicz            115.85 +  438: 289  166
    9    24 Joanna         Juszczak              140.42 -  337: 427   90
   10    26 Wojciech       Gołęcki               102.40 -  321: 423   52
   11    29 Teresa         Balewska              100.00 +  389: 259  150
   12    27 Lucyna         Śniadach              115.84 -  268: 367   66
   13    28 Krzysztof      Zawadzki              111.57 +  388: 316  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 13 123.62




	Jadwiga Szczurowska 104.16 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Robert         Duczemiński           135.78 -  330: 348   86
    2    33 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  468: 254  150
    3    22 Waldemar       Kudliński             105.76 -  324: 336   56
    4    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  329: 337   50
    5    28 Wojciech       Gołęcki               102.40 -  310: 344   52
    6    34 Beata          Kiżewska              114.12 -  307: 400   64
    7    34 Krzysztof      Zawadzki              111.57 -  313: 357   62
    8    36 Marcin         Mikołajczyk           100.00 +  400:   1  150
    9    34 Magdalena      Ziółko                100.00 +  390: 375  150
   10    31 Lidia          Żywna                 103.73 -  342: 344   54
   11    32 Józef          Wietecki              100.00 +  364: 326  150
   12    31 Teresa         Balewska              100.00 -  321: 376   50
   13    32 Karolina       Urbańska              116.44 +  371: 322  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 13  95.38




	Lidia Żywna 103.73 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Rogalewicz            135.50 -  347: 349   86
    2    29 Bartosz        Bartczak              111.06 -  298: 378   61
    3    34 Marcin         Mikołajczyk           100.00 +  384: 366  150
    4    22 Dariusz        Ulatowski             150.16 -  315: 333  100
    5    32 Bartosz        Aleksandrowicz        121.67 -  312: 451   72
    6    37 Iwona          Wieluńska             115.75 -  332: 389   66
    7    36 Joanna         Śledź                 100.00 -  340: 377   50
    8    37 Wojciech       Łysek                 100.00 +  349: 272  150
    9    36 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  405: 318  150
   10    31 Jadwiga        Szczurowska           104.16 +  344: 342  154
   11    31 Waldemar       Kudliński             105.76 +  366: 311  156
   12    24 Agata          Kuć                   126.09 -  349: 406   76
   13    29 Jerzy          Luter                 122.82 -  293: 488   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 13 103.38




	Wojciech Gołęcki 102.40 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jacek          Mańko                 134.83 -  368: 412   85
    2    27 Ryszard        Korpalski             119.72 -  269: 410   70
    3    36 Bartosz        Aleksandrowicz        121.67 -  323: 383   72
    4    37 Magdalena      Ziółko                100.00 +  343: 305  150
    5    28 Jadwiga        Szczurowska           104.16 +  344: 310  154
    6    27 Robert         Duczemiński           135.78 +  424: 379  186
    7    24 Renata         Andracka              121.16 +  360: 289  171
    8    19 Paweł          Jackowski             152.21 -  302: 441  102
    9    21 Paweł          Maciejczuk            126.44 -  381: 385   76
   10    26 Katarzyna      Okoniewska            104.35 +  423: 321  154
   11    21 Sławomir       Piotrowski            138.60 +  341: 296  189
   12    18 Kacper         Zegadło               151.42 -  303: 449  101
   13    23 Lucyna         Śniadach              115.84 -  318: 364   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 13 121.23




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jakub          Hassa                 134.18 -  327: 496   84
    2    35 Joanna         Śledź                 100.00 -  309: 351   50
    3    38 Tadeusz        Kondej                100.00 +  423: 297  150
    4    33 Wojciech       Łysek                 100.00 +  311: 259  150
    5    22 Dorota         Kuć                   126.77 -  326: 347   77
    6    24 Agnieszka      Matus                 121.85 +  415: 364  172
    7    22 Sławomir       Piotrowski            138.60 -  328: 370   89
    8    22 Dorota         Ostrowska             113.78 -  303: 343   64
    9    28 Iwona          Wieluńska             115.75 +  401: 343  166
   10    25 Agata          Kuć                   126.09 -  291: 475   76
   11    29 Katarzyna      Okoniewska            104.35 -  259: 389   54
   12    31 Jadwiga        Szczurowska           104.16 +  376: 321  154
   13    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  357: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 13 110.46




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Rafał          Wesołowski            130.94 +  399: 332  181
    2     7 Dariusz        Kosz                  154.28 -  338: 401  104
    3    11 Alicja         Grąbczewska           138.31 -  248: 489   88
    4    28 Jadwiga        Szczurowska           104.16 +  337: 329  154
    5    26 Adam           Klimont               125.71 -  295: 421   76
    6    30 Celina         Korniej               100.00 -  277: 408   50
    7    33 Marta          Świątkowska           117.10 -  263: 343   67
    8    34 Adam           Janicki               119.00 -  337: 417   69
    9    36 Lidia          Żywna                 103.73 -  318: 405   54
   10    37 Wojciech       Łysek                 100.00 +  432: 329  150
   11    35 Marcin         Gauer                 100.00 +  364: 338  150
   12    33 Franciszek     Łysek                 106.30 +  390: 348  156
   13    30 Teresa         Balewska              100.00 -  344: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 13 103.77




	Fabian Feldfeber 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    30 Beata          Kiżewska              114.12 -  368: 389   64
    9    32 Bartosz        Aleksandrowicz        121.67 -  336: 363   72
   10    34 Franciszek     Łysek                 106.30 -  366: 409   56
   11    36 Wojciech       Łysek                 100.00 +  312: 310  150
   12    34 Magdalena      Ziółko                100.00 +  408: 327  150
   13    31 Waldemar       Kudliński             105.76 +  358: 315  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     648  /  6 108.00




	Marcin Gauer 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  316: 428   80
    2    25 Adam           Klimont               125.71 -  321: 404   76
    3    37 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  246: 471   50
    4    36 Marta          Świątkowska           117.10 +  454: 350  167
    5    33 Joanna         Śledź                 100.00 +  318: 192  150
    6    26 Karolina       Urbańska              116.44 -  325: 341   66
    7    28 Joanna         Juszczak              140.42 +  473: 342  190
    8    21 Robert         Duczemiński           135.78 -  310: 443   86
    9    25 Janusz         Krupiński             136.18 -  333: 451   86
   10    29 Alicja         Grąbczewska           138.31 -  284: 468   88
   11    35 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  338: 364   50
   12    35 Tadeusz        Kondej                100.00 +  385: 290  150
   13    34 Bartosz        Aleksandrowicz        121.67 -  332: 414   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 13 100.85




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Sporczyk              128.52 -  250: 400   79
    2    36 Grzegorz       Kurowski              148.41 -  252: 459   98
    3    38 Teresa         Balewska              100.00 -  297: 423   50
    4    38 Marcin         Mikołajczyk           100.00 +  310: 267  150
    5    34 Małgorzata     Deszczyńska           141.76 -  367: 498   92
    6    33 Adam           Janicki               119.00 -  296: 416   69
    7    35 Iwona          Wieluńska             115.75 -  274: 347   66
    8    38 Magdalena      Ziółko                100.00 -  326: 369   50
    9    37 Wojciech       Łysek                 100.00 +  310: 298  150
   10    35 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  277: 374   50
   11    37 Joanna         Śledź                 100.00 -  360: 370   50
   12    35 Marcin         Gauer                 100.00 -  290: 385   50
   13    38 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  / 12  79.50




	Celina Korniej 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Weronika       Rudnicka              128.51 -  284: 392   79
    2    30 Józef          Wietecki              100.00 +  427: 294  150
    3    17 Dariusz        Ulatowski             150.16 +  351: 344  200
    4    16 Mikołaj        Cieplik               138.87 -  332: 398   89
    5    18 Stanisław      Rydzik                150.09 -  337: 397  100
    6    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  408: 277  150
    7    20 Małgorzata     Deszczyńska           141.76 -  284: 420   92
    8    25 Rafał          Stachowski            124.32 -  293: 461   74
    9    30 Jerzy          Luter                 122.82 -  353: 378   73
   10    32 Beata          Kiżewska              114.12 -  340: 407   64
   11    34 Magdalena      Ziółko                100.00 +  445: 214  150
   12    32 Waldemar       Kudliński             105.76 -  320: 391   56
   13    33 Franciszek     Łysek                 106.30 +  386: 294  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 13 110.23




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Adam           Grzelec               127.71 -  278: 426   78
    2    33 Jadwiga        Szczurowska           104.16 -  254: 468   54
    3    37 Marcin         Gauer                 100.00 +  471: 246  150
    4    23 Agata          Kuć                   126.09 +  370: 345  176
    5    21 Grzegorz       Koczkodon             124.76 -  294: 418   75
    6    25 Małgorzata     Deszczyńska           141.76 -  252: 445   92
    7    32 Robert         Duczemiński           135.78 -  312: 384   86
    8    33 Janusz         Krupiński             136.18 -  361: 363   86
    9    33 Alicja         Grąbczewska           138.31 -  373: 449   88
   10    35 Tadeusz        Kondej                100.00 +  374: 277  150
   11    33 Karolina       Urbańska              116.44 -  371: 440   66
   12    36 Joanna         Śledź                 100.00 +  374: 294  150
   13    35 Iwona          Wieluńska             115.75 +  370: 348  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 13 109.00




	Marcin Mikołajczyk 100.00 Września

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marta          Bajorek               127.42 -  288: 434   77
    2    28 Krzysztof      Zawadzki              111.57 -  291: 378   62
    3    34 Lidia          Żywna                 103.73 -  366: 384   54
    4    38 Tadeusz        Kondej                100.00 -  267: 310   50
    5    37 Marta          Świątkowska           117.10 -  277: 381   67
    6    38 Magdalena      Ziółko                100.00 +  303: 296  150
    7    37 Józef          Wietecki              100.00 -  272: 481   50
    8    36 Jadwiga        Szczurowska           104.16 -    1: 400   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     564  /  8  70.50




	Józef Wietecki 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Dorota         Kuć                   126.77 -  345: 402   77
    2    30 Celina         Korniej               100.00 -  294: 427   50
    3    35 Magdalena      Ziółko                100.00 +  361: 316  150
    4    25 Adam           Grzelec               127.71 -  261: 484   78
    5    30 Robert         Duczemiński           135.78 -  336: 384   86
    6    32 Agata          Kuć                   126.09 -  307: 357   76
    7    37 Marcin         Mikołajczyk           100.00 +  481: 272  150
    8    32 Joanna         Juszczak              140.42 -  316: 458   90
    9    35 Joanna         Śledź                 100.00 +  316: 307  150
   10    33 Krzysztof      Zawadzki              111.57 -  292: 377   62
   11    32 Jadwiga        Szczurowska           104.16 -  326: 364   54
   12    37 Wojciech       Łysek                 100.00 +  381: 271  150
   13    36 Magdalena      Ziółko                100.00 +  321: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 13 101.77




	Magdalena Ziółko 100.00 Legionowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Paweł          Maciejczuk            126.44 -  239: 429   76
    2    38 Maciej         Grąbczewski           146.53 -  322: 524   97
    3    35 Józef          Wietecki              100.00 -  316: 361   50
    4    37 Wojciech       Gołęcki               102.40 -  305: 343   52
    5    38 Beata          Kiżewska              114.12 -  301: 337   64
    6    38 Marcin         Mikołajczyk           100.00 -  296: 303   50
    7    38 Wojciech       Łysek                 100.00 +  303: 278  150
    8    38 Tadeusz        Kondej                100.00 +  369: 326  150
    9    34 Jadwiga        Szczurowska           104.16 -  375: 390   54
   10    36 Joanna         Śledź                 100.00 +  417: 313  150
   11    34 Celina         Korniej               100.00 -  214: 445   50
   12    34 Fabian         Feldfeber             100.00 -  327: 408   50
   13    36 Józef          Wietecki              100.00 -  298: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  / 13  80.23




	Joanna Śledź 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Walenty        Siemaszko             126.43 -  256: 375   76
    2    35 Teresa         Balewska              100.00 +  351: 309  150
    3    26 Małgorzata     Sulejewska            139.87 -  272: 360   90
    4    32 Agnieszka      Matus                 121.85 -  265: 495   72
    5    33 Marcin         Gauer                 100.00 -  192: 318   50
    6    35 Marta          Świątkowska           117.10 -  222: 421   67
    7    36 Lidia          Żywna                 103.73 +  377: 340  154
    8    35 Agata          Kuć                   126.09 -  290: 376   76
    9    35 Józef          Wietecki              100.00 -  307: 316   50
   10    36 Magdalena      Ziółko                100.00 -  313: 417   50
   11    37 Tadeusz        Kondej                100.00 +  370: 360  150
   12    36 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  294: 374   50
   13    37 Wojciech       Łysek                 100.00 +  319: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 13  91.15




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 PAUZA
    2    19 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  301: 464   80
    3    28 Walenty        Siemaszko             126.43 -  213: 426   76
    4    33 Teresa         Balewska              100.00 -  259: 311   50
    5    36 Franciszek     Łysek                 106.30 -  224: 413   56
    6    36 Jerzy          Luter                 122.82 -  335: 366   73
    7    38 Magdalena      Ziółko                100.00 -  278: 303   50
    8    37 Lidia          Żywna                 103.73 -  272: 349   54
    9    37 Tadeusz        Kondej                100.00 -  298: 310   50
   10    37 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  329: 432   50
   11    36 Fabian         Feldfeber             100.00 -  310: 312   50
   12    37 Józef          Wietecki              100.00 -  271: 381   50
   13    37 Joanna         Śledź                 100.00 -  311: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  / 12  57.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Poznania



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Agata          Kuć                   443: 405
   2 Adam           Klimont              - Kazimierz      Merklejn              374: 441
   3 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Koczkodon             410: 368
   4 Małgorzata     Szmuksta             - Mariusz        Skrobosz              319: 442
   5 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Stachowski            457: 305
   6 Jerzy          Luter                - Paweł          Jackowski             316: 369
   7 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Matus                 379: 341
   8 Bartosz        Aleksandrowicz       - Kacper         Zegadło               257: 429
   9 Krzysztof      Mówka                - Renata         Andracka              389: 398
  10 Ryszard        Korpalski            - Dawid          Pikul                 305: 627
  11 Dariusz        Ulatowski            - Adam           Janicki               514: 318
  12 Marta          Świątkowska          - Stanisław      Rydzik                414: 449
  13 Grzegorz       Kurowski             - Karolina       Urbańska              325: 471
  14 Sylwia         Łada                 - Maciej         Grąbczewski           427: 319
  15 Jakub          Błażejewski          - Olga           Swarcewicz            452: 317
  16 Lucyna         Śniadach             - Małgorzata     Deszczyńska           327: 283
  17 Szymon         Płachta              - Iwona          Wieluńska             478: 395
  18 Beata          Kiżewska             - Joanna         Juszczak              241: 382
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Dorota         Ostrowska             327: 347
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Waszkiewicz           353: 435
  21 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Bartczak              430: 286
  22 Franciszek     Łysek                - Sławomir       Piotrowski            282: 379
  23 Alicja         Grąbczewska          - Waldemar       Kudliński             525: 321
  24 Katarzyna      Okoniewska           - Janusz         Krupiński             443: 429
  25 Robert         Duczemiński          - Jadwiga        Szczurowska           348: 330
  26 Lidia          Żywna                - Michał         Rogalewicz            347: 349
  27 Jacek          Mańko                - Wojciech       Gołęcki               412: 368
  28 Teresa         Balewska             - Jakub          Hassa                 327: 496
  29 Rafał          Wesołowski           - Krystyna       Czajkowska            332: 399
  30 Marcin         Gauer                - Zbigniew       Wietecki              316: 428
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Tadeusz        Kondej                400: 250
  32 Celina         Korniej              - Weronika       Rudnicka              284: 392
  33 Adam           Grzelec              - Bernadeta      Kudlińska             426: 278
  34 Marcin         Mikołajczyk          - Marta          Bajorek               288: 434
  35 Dorota         Kuć                  - Józef          Wietecki              402: 345
  36 Magdalena      Ziółko               - Paweł          Maciejczuk            239: 429
  37 Walenty        Siemaszko            - Joanna         Śledź                 375: 256
  38 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Adam           Grzelec               421: 377
   2 Mikołaj        Cieplik              - Alicja         Grąbczewska           418: 376
   3 Dariusz        Ulatowski            - Jacek          Mańko                 315: 351
   4 Jakub          Hassa                - Krzysztof      Obremski              345: 382
   5 Dorota         Kuć                  - Szymon         Płachta               434: 320
   6 Karolina       Urbańska             - Krzysztof      Sporczyk              402: 418
   7 Krystyna       Czajkowska           - Dariusz        Kosz                  338: 401
   8 Renata         Andracka             - Jakub          Błażejewski           328: 409
   9 Stanisław      Rydzik               - Weronika       Rudnicka              381: 382
  10 Joanna         Juszczak             - Bartosz        Morawski              392: 453
  11 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Okoniewska            358: 324
  12 Mariusz        Skrobosz             - Sławomir       Piotrowski            485: 314
  13 Kazimierz      Merklejn             - Walenty        Siemaszko             427: 373
  14 Paweł          Jackowski            - Michał         Waszkiewicz           314: 357
  15 Marta          Bajorek              - Michał         Rogalewicz            409: 368
  16 Robert         Duczemiński          - Natalia        Woźniak               334: 509
  17 Kacper         Zegadło              - Dorota         Ostrowska             377: 273
  18 Paweł          Maciejczuk           - Lucyna         Śniadach              312: 306
  19 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Łysek                 464: 301
  20 Janusz         Krupiński            - Sylwia         Łada                  343: 416
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Marta          Świątkowska           418: 306
  22 Agata          Kuć                  - Adam           Janicki               436: 369
  23 Olga           Swarcewicz           - Iwona          Wieluńska             388: 381
  24 Krzysztof      Mówka                - Jerzy          Luter                 426: 388
  25 Marcin         Gauer                - Adam           Klimont               321: 404
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Stachowski            451: 295
  27 Wojciech       Gołęcki              - Ryszard        Korpalski             269: 410
  28 Marcin         Mikołajczyk          - Krzysztof      Zawadzki              291: 378
  29 Bartosz        Bartczak             - Lidia          Żywna                 378: 298
  30 Józef          Wietecki             - Celina         Korniej               294: 427
  31 Agnieszka      Matus                - Małgorzata     Deszczyńska           380: 309
  32 Franciszek     Łysek                - Rafał          Wesołowski            320: 359
  33 Jadwiga        Szczurowska          - Bernadeta      Kudlińska             468: 254
  34 Bartosz        Aleksandrowicz       - Małgorzata     Sulejewska            281: 444
  35 Joanna         Śledź                - Teresa         Balewska              351: 309
  36 Tadeusz        Kondej               - Grzegorz       Kurowski              252: 459
  37 Waldemar       Kudliński            - Beata          Kiżewska              344: 341
  38 Maciej         Grąbczewski          - Magdalena      Ziółko                524: 322


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Dorota         Kuć                   550: 407
   2 Natalia        Woźniak              - Mikołaj        Cieplik               439: 345
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              424: 334
   4 Bartosz        Morawski             - Kacper         Zegadło               385: 372
   5 Krzysztof      Obremski             - Zbigniew       Wietecki              292: 415
   6 Michał         Waszkiewicz          - Kazimierz      Merklejn              303: 471
   7 Weronika       Rudnicka             - Jakub          Błażejewski           394: 303
   8 Dariusz        Kosz                 - Jacek          Mańko                 435: 428
   9 Paweł          Maciejczuk           - Marta          Bajorek               327: 363
  10 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Tuszyński             331: 457
  11 Alicja         Grąbczewska          - Krystyna       Czajkowska            489: 248
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Karolina       Urbańska              266: 359
  13 Maciej         Grąbczewski          - Renata         Andracka              371: 363
  14 Agnieszka      Matus                - Jakub          Hassa                 360: 409
  15 Michał         Rogalewicz           - Agata          Kuć                   358: 326
  16 Ryszard        Korpalski            - Stanisław      Rydzik                397: 347
  17 Celina         Korniej              - Dariusz        Ulatowski             351: 344
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Olga           Swarcewicz            334: 386
  19 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Mówka                 388: 401
  20 Rafał          Wesołowski           - Adam           Grzelec               384: 340
  21 Szymon         Płachta              - Paweł          Jackowski             299: 442
  22 Jadwiga        Szczurowska          - Waldemar       Kudliński             324: 336
  23 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Duczemiński           402: 361
  24 Adam           Klimont              - Bartosz        Bartczak              355: 360
  25 Lucyna         Śniadach             - Joanna         Juszczak              384: 362
  26 Małgorzata     Sulejewska           - Joanna         Śledź                 360: 272
  27 Dorota         Ostrowska            - Katarzyna      Okoniewska            303: 337
  28 Wojciech       Łysek                - Walenty        Siemaszko             213: 426
  29 Iwona          Wieluńska            - Małgorzata     Szmuksta              319: 402
  30 Janusz         Krupiński            - Franciszek     Łysek                 421: 341
  31 Rafał          Stachowski           - Marta          Świątkowska           354: 290
  32 Małgorzata     Deszczyńska          - Jerzy          Luter                 398: 357
  33 Adam           Janicki              - Beata          Kiżewska              349: 348
  34 Lidia          Żywna                - Marcin         Mikołajczyk           384: 366
  35 Magdalena      Ziółko               - Józef          Wietecki              316: 361
  36 Wojciech       Gołęcki              - Bartosz        Aleksandrowicz        323: 383
  37 Bernadeta      Kudlińska            - Marcin         Gauer                 471: 246
  38 Teresa         Balewska             - Tadeusz        Kondej                423: 297


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dawid          Pikul                 449: 445
   2 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Sporczyk              377: 357
   3 Marta          Bajorek              - Kazimierz      Merklejn              372: 461
   4 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             357: 383
   5 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Kosz                  437: 533
   6 Alicja         Grąbczewska          - Małgorzata     Sulejewska            300: 392
   7 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              384: 322
   8 Jakub          Hassa                - Ryszard        Korpalski             349: 420
   9 Katarzyna      Okoniewska           - Dorota         Kuć                   458: 324
  10 Karolina       Urbańska             - Michał         Waszkiewicz           305: 409
  11 Olga           Swarcewicz           - Krzysztof      Mówka                 283: 399
  12 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Grąbczewski           503: 321
  13 Jacek          Mańko                - Michał         Rogalewicz            377: 377
  14 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Wesołowski            364: 349
  15 Kacper         Zegadło              - Paweł          Maciejczuk            362: 279
  16 Mikołaj        Cieplik              - Celina         Korniej               398: 332
  17 Walenty        Siemaszko            - Bartosz        Bartczak              364: 357
  18 Lucyna         Śniadach             - Sylwia         Łada                  313: 351
  19 Jakub          Błażejewski          - Waldemar       Kudliński             514: 323
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Janusz         Krupiński             329: 405
  21 Stanisław      Rydzik               - Robert         Duczemiński           417: 372
  22 Dariusz        Ulatowski            - Lidia          Żywna                 333: 315
  23 Agata          Kuć                  - Bernadeta      Kudlińska             345: 370
  24 Adam           Janicki              - Grzegorz       Koczkodon             374: 421
  25 Adam           Grzelec              - Józef          Wietecki              484: 261
  26 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Zawadzki              548: 328
  27 Małgorzata     Deszczyńska          - Adam           Klimont               340: 350
  28 Krystyna       Czajkowska           - Jadwiga        Szczurowska           337: 329
  29 Rafał          Stachowski           - Szymon         Płachta               317: 381
  30 Renata         Andracka             - Dorota         Ostrowska             364: 316
  31 Sławomir       Piotrowski           - Bartosz        Aleksandrowicz        384: 269
  32 Joanna         Śledź                - Agnieszka      Matus                 265: 495
  33 Wojciech       Łysek                - Teresa         Balewska              259: 311
  34 Iwona          Wieluńska            - Franciszek     Łysek                 285: 361
  35 Jerzy          Luter                - Beata          Kiżewska              365: 325
  36 Marta          Świątkowska          - Marcin         Gauer                 350: 454
  37 Magdalena      Ziółko               - Wojciech       Gołęcki               305: 343
  38 Tadeusz        Kondej               - Marcin         Mikołajczyk           310: 267


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              411: 376
   2 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             409: 369
   3 Dawid          Pikul                - Natalia        Woźniak               422: 284
   4 Jakub          Błażejewski          - Kacper         Zegadło               340: 439
   5 Walenty        Siemaszko            - Zbigniew       Wietecki              440: 341
   6 Krzysztof      Mówka                - Ryszard        Korpalski             499: 316
   7 Sylwia         Łada                 - Weronika       Rudnicka              366: 391
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Sulejewska            365: 399
   9 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Obremski              433: 392
  10 Michał         Waszkiewicz          - Marta          Bajorek               385: 421
  11 Jacek          Mańko                - Mikołaj        Cieplik               365: 448
  12 Michał         Rogalewicz           - Katarzyna      Okoniewska            466: 276
  13 Alicja         Grąbczewska          - Grzegorz       Kurowski              396: 465
  14 Joanna         Juszczak             - Małgorzata     Szmuksta              308: 462
  15 Adam           Grzelec              - Sławomir       Piotrowski            355: 417
  16 Jakub          Hassa                - Renata         Andracka              478: 321
  17 Rafał          Wesołowski           - Janusz         Krupiński             385: 369
  18 Celina         Korniej              - Stanisław      Rydzik                337: 397
  19 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Bartczak              462: 345
  20 Agnieszka      Matus                - Olga           Swarcewicz            292: 422
  21 Bernadeta      Kudlińska            - Grzegorz       Koczkodon             294: 418
  22 Dorota         Kuć                  - Teresa         Balewska              347: 326
  23 Paweł          Maciejczuk           - Karolina       Urbańska              504: 275
  24 Maciej         Grąbczewski          - Lucyna         Śniadach              467: 264
  25 Waldemar       Kudliński            - Dariusz        Ulatowski             315: 334
  26 Adam           Klimont              - Krystyna       Czajkowska            421: 295
  27 Szymon         Płachta              - Agata          Kuć                   343: 323
  28 Wojciech       Gołęcki              - Jadwiga        Szczurowska           344: 310
  29 Jerzy          Luter                - Rafał          Stachowski            299: 466
  30 Józef          Wietecki             - Robert         Duczemiński           336: 384
  31 Dorota         Ostrowska            - Adam           Janicki               464: 423
  32 Bartosz        Aleksandrowicz       - Lidia          Żywna                 451: 312
  33 Marcin         Gauer                - Joanna         Śledź                 318: 192
  34 Tadeusz        Kondej               - Małgorzata     Deszczyńska           367: 498
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Iwona          Wieluńska             399: 279
  36 Franciszek     Łysek                - Wojciech       Łysek                 413: 224
  37 Marcin         Mikołajczyk          - Marta          Świątkowska           277: 381
  38 Beata          Kiżewska             - Magdalena      Ziółko                337: 301


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kosz                  393: 325
   2 Weronika       Rudnicka             - Dawid          Pikul                 336: 419
   3 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Mówka                 313: 495
   4 Bartosz        Morawski             - Walenty        Siemaszko             478: 302
   5 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               388: 383
   6 Mikołaj        Cieplik              - Paweł          Jackowski             397: 375
   7 Michał         Rogalewicz           - Grzegorz       Kurowski              354: 399
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Marta          Bajorek               367: 334
   9 Sylwia         Łada                 - Jakub          Hassa                 361: 380
  10 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Waszkiewicz           384: 393
  11 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Błażejewski           372: 447
  12 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Maciejczuk            380: 328
  13 Ryszard        Korpalski            - Maciej         Grąbczewski           433: 282
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Ulatowski             312: 363
  15 Katarzyna      Okoniewska           - Stanisław      Rydzik                318: 346
  16 Krzysztof      Obremski             - Szymon         Płachta               386: 458
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            297: 369
  18 Olga           Swarcewicz           - Małgorzata     Szmuksta              324: 376
  19 Dorota         Kuć                  - Jacek          Mańko                 493: 344
  20 Adam           Klimont              - Alicja         Grąbczewska           447: 325
  21 Franciszek     Łysek                - Joanna         Juszczak              371: 365
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Adam           Grzelec               383: 397
  23 Janusz         Krupiński            - Dorota         Ostrowska             394: 458
  24 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Matus                 415: 364
  25 Małgorzata     Deszczyńska          - Bernadeta      Kudlińska             445: 252
  26 Karolina       Urbańska             - Marcin         Gauer                 341: 325
  27 Robert         Duczemiński          - Wojciech       Gołęcki               379: 424
  28 Renata         Andracka             - Bartosz        Aleksandrowicz        423: 374
  29 Rafał          Stachowski           - Waldemar       Kudliński             420: 306
  30 Krystyna       Czajkowska           - Celina         Korniej               277: 408
  31 Bartosz        Bartczak             - Lucyna         Śniadach              428: 362
  32 Agata          Kuć                  - Józef          Wietecki              357: 307
  33 Adam           Janicki              - Tadeusz        Kondej                416: 296
  34 Jadwiga        Szczurowska          - Beata          Kiżewska              307: 400
  35 Joanna         Śledź                - Marta          Świątkowska           222: 421
  36 Wojciech       Łysek                - Jerzy          Luter                 335: 366
  37 Lidia          Żywna                - Iwona          Wieluńska             332: 389
  38 Magdalena      Ziółko               - Marcin         Mikołajczyk           296: 303


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Cieplik              - Kazimierz      Merklejn              315: 464
   2 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kurowski              414: 352
   3 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Tuszyński             388: 440
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Bartosz        Morawski              459: 435
   5 Dariusz        Kosz                 - Jakub          Błażejewski           428: 432
   6 Jakub          Hassa                - Małgorzata     Szmuksta              362: 406
   7 Kacper         Zegadło              - Natalia        Woźniak               433: 359
   8 Michał         Waszkiewicz          - Dorota         Kuć                   468: 324
   9 Zbigniew       Wietecki             - Ryszard        Korpalski             395: 370
  10 Walenty        Siemaszko            - Adam           Klimont               376: 373
  11 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               420: 457
  12 Marta          Bajorek              - Dariusz        Ulatowski             357: 515
  13 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Wesołowski            379: 293
  14 Paweł          Jackowski            - Michał         Rogalewicz            386: 392
  15 Dorota         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              364: 380
  16 Rafał          Stachowski           - Adam           Grzelec               336: 356
  17 Katarzyna      Okoniewska           - Krzysztof      Obremski              358: 418
  18 Bartosz        Bartczak             - Grzegorz       Koczkodon             327: 392
  19 Karolina       Urbańska             - Maciej         Grąbczewski           310: 508
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Celina         Korniej               420: 284
  21 Olga           Swarcewicz           - Krzysztof      Sporczyk              311: 380
  22 Sławomir       Piotrowski           - Teresa         Balewska              370: 328
  23 Sylwia         Łada                 - Franciszek     Łysek                 367: 365
  24 Wojciech       Gołęcki              - Renata         Andracka              360: 289
  25 Jacek          Mańko                - Paweł          Maciejczuk            305: 515
  26 Jerzy          Luter                - Alicja         Grąbczewska           332: 323
  27 Bartosz        Aleksandrowicz       - Janusz         Krupiński             371: 332
  28 Joanna         Juszczak             - Marcin         Gauer                 342: 473
  29 Adam           Janicki              - Lucyna         Śniadach              312: 392
  30 Beata          Kiżewska             - Agnieszka      Matus                 410: 449
  31 Waldemar       Kudliński            - Agata          Kuć                   369: 344
  32 Bernadeta      Kudlińska            - Robert         Duczemiński           312: 384
  33 Marta          Świątkowska          - Krystyna       Czajkowska            343: 263
  34 Jadwiga        Szczurowska          - Krzysztof      Zawadzki              313: 357
  35 Iwona          Wieluńska            - Tadeusz        Kondej                347: 274
  36 Joanna         Śledź                - Lidia          Żywna                 377: 340
  37 Józef          Wietecki             - Marcin         Mikołajczyk           481: 272
  38 Magdalena      Ziółko               - Wojciech       Łysek                 303: 278


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Sulejewska            406: 306
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 354: 510
   3 Szymon         Płachta              - Bartosz        Morawski              576: 390
   4 Krzysztof      Mówka                - Mikołaj        Cieplik               293: 354
   5 Dariusz        Kosz                 - Kacper         Zegadło               401: 271
   6 Dariusz        Ulatowski            - Jakub          Błażejewski           371: 437
   7 Małgorzata     Szmuksta             - Zbigniew       Wietecki              297: 325
   8 Grzegorz       Kurowski             - Weronika       Rudnicka              343: 293
   9 Michał         Waszkiewicz          - Walenty        Siemaszko             413: 340
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Hassa                 445: 368
  11 Paweł          Maciejczuk           - Mariusz        Skrobosz              327: 441
  12 Maciej         Grąbczewski          - Małgorzata     Deszczyńska           337: 374
  13 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Obremski              362: 439
  14 Natalia        Woźniak              - Ryszard        Korpalski             352: 393
  15 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              365: 393
  16 Adam           Grzelec              - Sylwia         Łada                    1: 400
  17 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Piotrowski            403: 321
  18 Rafał          Wesołowski           - Adam           Klimont               347: 431
  19 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Gołęcki               441: 302
  20 Agnieszka      Matus                - Franciszek     Łysek                 364: 351
  21 Marcin         Gauer                - Robert         Duczemiński           310: 443
  22 Teresa         Balewska             - Dorota         Ostrowska             303: 343
  23 Olga           Swarcewicz           - Katarzyna      Okoniewska            289: 438
  24 Marta          Świątkowska          - Jerzy          Luter                 434: 378
  25 Celina         Korniej              - Rafał          Stachowski            293: 461
  26 Lucyna         Śniadach             - Renata         Andracka              336: 353
  27 Bartosz        Bartczak             - Bartosz        Aleksandrowicz        403: 385
  28 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Zawadzki              403: 289
  29 Jacek          Mańko                - Karolina       Urbańska              459: 298
  30 Beata          Kiżewska             - Fabian         Feldfeber             389: 368
  31 Iwona          Wieluńska            - Alicja         Grąbczewska           459: 286
  32 Józef          Wietecki             - Joanna         Juszczak              316: 458
  33 Janusz         Krupiński            - Bernadeta      Kudlińska             363: 361
  34 Krystyna       Czajkowska           - Adam           Janicki               337: 417
  35 Agata          Kuć                  - Joanna         Śledź                 376: 290
  36 Marcin         Mikołajczyk          - Jadwiga        Szczurowska             1: 400
  37 Lidia          Żywna                - Wojciech       Łysek                 349: 272
  38 Tadeusz        Kondej               - Magdalena      Ziółko                326: 369


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              433: 401
   2 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Kosz                  369: 339
   3 Jakub          Błażejewski          - Zbigniew       Wietecki              429: 415
   4 Szymon         Płachta              - Mikołaj        Cieplik               376: 442
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Michał         Waszkiewicz           343: 474
   6 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             450: 322
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Mówka                 415: 282
   8 Mariusz        Skrobosz             - Ryszard        Korpalski             440: 302
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              372: 379
  10 Adam           Klimont              - Sylwia         Łada                  391: 344
  11 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Jackowski             380: 431
  12 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Koczkodon             265: 451
  13 Kacper         Zegadło              - Dorota         Kuć                   338: 426
  14 Walenty        Siemaszko            - Dariusz        Ulatowski             340: 416
  15 Jakub          Hassa                - Sławomir       Piotrowski            360: 307
  16 Natalia        Woźniak              - Marta          Świątkowska           362: 382
  17 Maciej         Grąbczewski          - Bartosz        Bartczak              383: 344
  18 Dorota         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                303: 445
  19 Renata         Andracka             - Marta          Bajorek               393: 335
  20 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Matus                 467: 291
  21 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Maciejczuk            381: 385
  22 Robert         Duczemiński          - Waldemar       Kudliński             395: 254
  23 Rafał          Stachowski           - Jacek          Mańko                 314: 438
  24 Katarzyna      Okoniewska           - Joanna         Juszczak              337: 427
  25 Marcin         Gauer                - Janusz         Krupiński             333: 451
  26 Adam           Janicki              - Karolina       Urbańska              391: 327
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Agata          Kuć                   376: 389
  28 Teresa         Balewska             - Iwona          Wieluńska             401: 343
  29 Franciszek     Łysek                - Olga           Swarcewicz            324: 427
  30 Jerzy          Luter                - Celina         Korniej               378: 353
  31 Lucyna         Śniadach             - Beata          Kiżewska              387: 346
  32 Fabian         Feldfeber            - Bartosz        Aleksandrowicz        336: 363
  33 Bernadeta      Kudlińska            - Alicja         Grąbczewska           373: 449
  34 Jadwiga        Szczurowska          - Magdalena      Ziółko                390: 375
  35 Joanna         Śledź                - Józef          Wietecki              307: 316
  36 Krystyna       Czajkowska           - Lidia          Żywna                 318: 405
  37 Wojciech       Łysek                - Tadeusz        Kondej                298: 310


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Waszkiewicz          - Dawid          Pikul                 361: 362
   2 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Błażejewski           454: 356
   3 Mikołaj        Cieplik              - Grzegorz       Kurowski              452: 444
   4 Dorota         Kuć                  - Bartosz        Morawski              286: 522
   5 Dariusz        Kosz                 - Adam           Klimont               442: 341
   6 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Skrobosz              403: 423
   7 Dariusz        Ulatowski            - Szymon         Płachta               480: 325
   8 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Deszczyńska           528: 369
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             339: 408
  10 Paweł          Jackowski            - Małgorzata     Sulejewska            541: 369
  11 Krzysztof      Mówka                - Walenty        Siemaszko             370: 340
  12 Stanisław      Rydzik               - Kacper         Zegadło               372: 353
  13 Marta          Świątkowska          - Jakub          Hassa                 365: 310
  14 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Grąbczewski           346: 357
  15 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Sporczyk              360: 360
  16 Paweł          Maciejczuk           - Weronika       Rudnicka              444: 468
  17 Robert         Duczemiński          - Renata         Andracka              441: 331
  18 Jacek          Mańko                - Małgorzata     Szmuksta              405: 439
  19 Joanna         Juszczak             - Sylwia         Łada                  359: 373
  20 Bartosz        Bartczak             - Janusz         Krupiński             359: 361
  21 Jerzy          Luter                - Natalia        Woźniak               318: 389
  22 Marta          Bajorek              - Dorota         Ostrowska             351: 405
  23 Olga           Swarcewicz           - Adam           Janicki               440: 353
  24 Bartosz        Aleksandrowicz       - Agnieszka      Matus                 308: 352
  25 Agata          Kuć                  - Teresa         Balewska              475: 291
  26 Katarzyna      Okoniewska           - Wojciech       Gołęcki               321: 423
  27 Rafał          Stachowski           - Lucyna         Śniadach              345: 388
  28 Sławomir       Piotrowski           - Waldemar       Kudliński             450: 249
  29 Alicja         Grąbczewska          - Marcin         Gauer                 468: 284
  30 Karolina       Urbańska             - Iwona          Wieluńska             376: 379
  31 Lidia          Żywna                - Jadwiga        Szczurowska           344: 342
  32 Celina         Korniej              - Beata          Kiżewska              340: 407
  33 Józef          Wietecki             - Krzysztof      Zawadzki              292: 377
  34 Fabian         Feldfeber            - Franciszek     Łysek                 366: 409
  35 Tadeusz        Kondej               - Bernadeta      Kudlińska             277: 374
  36 Magdalena      Ziółko               - Joanna         Śledź                 417: 313
  37 Wojciech       Łysek                - Krystyna       Czajkowska            329: 432


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mikołaj        Cieplik               377: 337
   2 Bartosz        Morawski             - Kazimierz      Merklejn              411: 366
   3 Michał         Waszkiewicz          - Dariusz        Kosz                  400: 369
   4 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Ulatowski             432: 357
   5 Jakub          Błażejewski          - Grzegorz       Kurowski              383: 379
   6 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             410: 350
   7 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Płachta               378: 385
   8 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Mówka                 367: 391
   9 Małgorzata     Szmuksta             - Stanisław      Rydzik                280: 549
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Koczkodon             395: 393
  11 Weronika       Rudnicka             - Zbigniew       Wietecki              345: 369
  12 Adam           Klimont              - Marta          Świątkowska           433: 300
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Grąbczewski           308: 385
  14 Sylwia         Łada                 - Małgorzata     Deszczyńska           334: 427
  15 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Kuć                   391: 274
  16 Natalia        Woźniak              - Walenty        Siemaszko             342: 348
  17 Janusz         Krupiński            - Olga           Swarcewicz            418: 336
  18 Jakub          Hassa                - Rafał          Wesołowski            395: 259
  19 Dorota         Ostrowska            - Paweł          Maciejczuk            370: 357
  20 Renata         Andracka             - Agata          Kuć                   404: 341
  21 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Piotrowski            341: 296
  22 Agnieszka      Matus                - Lucyna         Śniadach              391: 314
  23 Kacper         Zegadło              - Jacek          Mańko                 409: 403
  24 Joanna         Juszczak             - Jerzy          Luter                 380: 269
  25 Beata          Kiżewska             - Alicja         Grąbczewska           468: 389
  26 Franciszek     Łysek                - Marta          Bajorek               292: 461
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Adam           Janicki               360: 318
  28 Bartosz        Aleksandrowicz       - Rafał          Stachowski            368: 378
  29 Teresa         Balewska             - Katarzyna      Okoniewska            259: 389
  30 Iwona          Wieluńska            - Bartosz        Bartczak              224: 473
  31 Waldemar       Kudliński            - Lidia          Żywna                 311: 366
  32 Jadwiga        Szczurowska          - Józef          Wietecki              364: 326
  33 Bernadeta      Kudlińska            - Karolina       Urbańska              371: 440
  34 Celina         Korniej              - Magdalena      Ziółko                445: 214
  35 Marcin         Gauer                - Krystyna       Czajkowska            338: 364
  36 Wojciech       Łysek                - Fabian         Feldfeber             310: 312
  37 Joanna         Śledź                - Tadeusz        Kondej                370: 360


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Błażejewski          - Dawid          Pikul                 313: 471
   2 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              328: 427
   3 Bartosz        Morawski             - Michał         Waszkiewicz           418: 410
   4 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  419: 324
   5 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              395: 447
   6 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Wietecki              550: 374
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Jackowski             423: 380
   8 Maciej         Grąbczewski          - Szymon         Płachta               442: 430
   9 Dariusz        Ulatowski            - Małgorzata     Sulejewska            462: 307
  10 Krzysztof      Mówka                - Adam           Klimont               420: 400
  11 Ryszard        Korpalski            - Mikołaj        Cieplik               302: 465
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Agnieszka      Matus                 382: 351
  13 Walenty        Siemaszko            - Janusz         Krupiński             392: 332
  14 Dorota         Ostrowska            - Jakub          Hassa                 390: 470
  15 Sylwia         Łada                 - Robert         Duczemiński           302: 463
  16 Marta          Świątkowska          - Dorota         Kuć                   354: 321
  17 Renata         Andracka             - Małgorzata     Szmuksta              400: 324
  18 Kacper         Zegadło              - Wojciech       Gołęcki               449: 303
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Weronika       Rudnicka              331: 314
  20 Sławomir       Piotrowski           - Joanna         Juszczak              470: 358
  21 Rafał          Stachowski           - Natalia        Woźniak               366: 485
  22 Paweł          Maciejczuk           - Olga           Swarcewicz            337: 411
  23 Marta          Bajorek              - Rafał          Wesołowski            420: 383
  24 Agata          Kuć                  - Lidia          Żywna                 406: 349
  25 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Zawadzki              428: 298
  26 Beata          Kiżewska             - Jacek          Mańko                 403: 424
  27 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Okoniewska            367: 268
  28 Alicja         Grąbczewska          - Bartosz        Aleksandrowicz        492: 334
  29 Adam           Janicki              - Iwona          Wieluńska             402: 286
  30 Karolina       Urbańska             - Jerzy          Luter                 300: 396
  31 Teresa         Balewska             - Jadwiga        Szczurowska           376: 321
  32 Waldemar       Kudliński            - Celina         Korniej               391: 320
  33 Krystyna       Czajkowska           - Franciszek     Łysek                 390: 348
  34 Fabian         Feldfeber            - Magdalena      Ziółko                408: 327
  35 Tadeusz        Kondej               - Marcin         Gauer                 290: 385
  36 Bernadeta      Kudlińska            - Joanna         Śledź                 374: 294
  37 Józef          Wietecki             - Wojciech       Łysek                 381: 271


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              421: 416
   2 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz      Merklejn              431: 276
   3 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                399: 393
   4 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Błażejewski           324: 437
   5 Michał         Waszkiewicz          - Dariusz        Ulatowski             358: 371
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Mówka                 453: 343
   7 Mikołaj        Cieplik              - Maciej         Grąbczewski           486: 428
   8 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Jackowski             445: 339
   9 Szymon         Płachta              - Jakub          Hassa                 416: 316
  10 Adam           Klimont              - Grzegorz       Koczkodon             290: 498
  11 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Kurowski              330: 430
  12 Zbigniew       Wietecki             - Kacper         Zegadło               360: 379
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Walenty        Siemaszko             389: 368
  14 Adam           Grzelec              - Renata         Andracka              421: 349
  15 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Sporczyk              352: 312
  16 Ryszard        Korpalski            - Natalia        Woźniak               394: 355
  17 Janusz         Krupiński            - Marta          Bajorek               389: 317
  18 Agata          Kuć                  - Bartosz        Bartczak              422: 274
  19 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Piotrowski            378: 501
  20 Agnieszka      Matus                - Małgorzata     Szmuksta              439: 375
  21 Weronika       Rudnicka             - Sylwia         Łada                  421: 339
  22 Olga           Swarcewicz           - Dorota         Ostrowska             401: 260
  23 Wojciech       Gołęcki              - Lucyna         Śniadach              318: 364
  24 Jacek          Mańko                - Alicja         Grąbczewska           462: 296
  25 Joanna         Juszczak             - Paweł          Maciejczuk            404: 412
  26 Beata          Kiżewska             - Adam           Janicki               359: 295
  27 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Stachowski            396: 289
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Okoniewska            316: 388
  29 Lidia          Żywna                - Jerzy          Luter                 293: 488
  30 Krystyna       Czajkowska           - Teresa         Balewska              344: 357
  31 Fabian         Feldfeber            - Waldemar       Kudliński             358: 315
  32 Jadwiga        Szczurowska          - Karolina       Urbańska              371: 322
  33 Franciszek     Łysek                - Celina         Korniej               294: 386
  34 Bartosz        Aleksandrowicz       - Marcin         Gauer                 414: 332
  35 Iwona          Wieluńska            - Bernadeta      Kudlińska             348: 370
  36 Magdalena      Ziółko               - Józef          Wietecki              298: 321
  37 Joanna         Śledź                - Wojciech       Łysek                 319: 311
  38 Tadeusz        Kondej               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 27-08-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              164.42  32720  199
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.25  31249  195
   3 Kazimierz Merklejn             Warszawa             160.04  28807  180
   4 Krzysztof Obremski             Legnica              156.88  30434  194
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   6 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.96  24329  157
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.77  29561  191
   8 Kamil Górka                    Kraków               154.12  29282  190
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.82  29226  190
  10 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  11 Paweł Jackowski                Warszawa             152.17  29521  194
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.96  28568  188
  13 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.77  17150  113
  14 Dawid Pikul                    Poznań               151.61  29716  196
  15 Kacper Zegadło                 Warszawa             151.10  28860  191
  16 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.94  28528  189
  17 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.90  30029  199
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.88   7544   50
  19 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.82  23829  158
  20 Marek Reda                     Dębówka              150.77  14474   96
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.66  28926  192
  22 Łukasz Bobowski                Suchedniów           149.94  27289  182
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               149.21  26261  176
  24 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.16  26551  178
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  26 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.84  23517  158
  27 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.39  27857  189
  28 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  29 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  30 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.31  23263  159
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.24  16818  115
  32 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.75  21571  148
  33 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.53  26923  185
  34 Kamil Kister                   Warszawa             145.14  28882  199
  35 Justyna Górka                  Kraków               145.07  27853  192
  36 Jakub Błażejewski              Poznań               144.98  24502  169
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  38 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  39 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             144.09  12680   88
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.92  27489  191
  42 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.82   7191   50
  43 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  44 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.51  27647  194
  45 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.33  27470  193
  46 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.32  27326  192
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  48 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.08  27989  197
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             140.83  27602  196
  50 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.47  24583  175
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.33  27364  195
  52 Małgorzata Sulejewska          Kraków               140.26  27210  194
  53 Bogusław Szyszka               Oława                140.17  16540  118
  54 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.07  25913  185
  55 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.03   5041   36
  56 Michał Waszkiewicz             Białystok            140.02  27864  199
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  58 Katarzyna Polak                Warszawa             139.59  27779  199
  59 Leszek Kacprzyk                Katowice             139.38   7805   56
  60 Dariusz Kuć                    Stargard             139.25  21027  151
  61 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.46  27692  200
  62 Radosław Jachna                Łódź                 138.40  26158  189
  63 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.26  24611  178
  65 Sławomir Piotrowski            Deszczno             137.82  19571  142
  66 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             137.81  26322  191
  67 Joanna Juszczak                Warszawa             137.73  26719  194
  68 Barbara Obremska               Wrocław              137.46   7423   54
  69 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  70 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  71 Irena Sołdan                   Warszawa             136.52  27030  198
  72 Rafał Matczak                  Milanówek            136.49  26070  191
  73 Paweł Pogorzelski              Warszawa             136.33  20177  148
  74 Piotr Broda                    Sandomierz           136.22  26426  194
  75 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.07  22996  169
  76 Michał Rogalewicz              Poznań               135.81  21050  155
  77 Szymon Dąbrowski               Warszawa             135.34  26120  193
  78 Marcin Rogala                  Warszawa             135.17  26358  195
  79 Piotr Domański                 Lublin               134.85  16991  126
  80 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.59  14670  109
  81 Jacek Mańko                    Poznań               134.57  26375  196
  82 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.54  21392  159
  83 Krzysztof Gibas                Kraków               134.45  16268  121
  84 Janusz Krupiński               Bytom                134.16  26028  194
  85 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.16  26295  196
  86 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          133.53  13754  103
  87 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  88 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  89 Konrad Sowula                  Kraków               132.82  19923  150
  90 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.52  24913  188
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  92 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  93 Robert Kamiński                Warszawa             131.25  25462  194
  94 Agnieszka Walas                Kraków               131.13  17440  133
  95 Marek Rogalski                 Warszawa             131.07  24904  190
  96 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.93  25270  193
  97 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  130.87  17798  136
  98 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
  99 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 100 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.63  25735  197
 101 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 102 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.55  25849  198
 103 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.53  17099  131
 104 Jakub Nalepa                   Gliwice              130.44   7174   55
 105 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.31  24889  191
 106 Weronika Rudnicka              Szczecin             130.22   7553   58
 107 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               130.20   3906   30
 108 Ewa Radzikowska                Gliwice              130.04   7412   57
 109 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.94  25599  197
 110 Czesław Grajewski              Białystok            129.36  14100  109
 111 Maciej Nawrocki                Babimost             129.26  20294  157
 112 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 113 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.06   6195   48
 114 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 115 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 116 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 117 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 118 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.70  18146  141
 119 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.34  16556  129
 120 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.28  25399  198
 121 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.18  11793   92
 122 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.03  24710  193
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 124 Adam Grzelec                   Poznań               127.75  25039  196
 125 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 126 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 127 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.53  17854  140
 128 Marta Bajorek                  Warszawa             127.47  24347  191
 129 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 130 Marcin Stachowski              Wydartowo I          127.01  24640  194
 131 Dorota Kuć                     Stargard             126.80  20795  164
 132 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.73  24712  195
 133 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.24  12245   97
 134 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.20  13503  107
 135 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.19  24734  196
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.88  24798  197
 137 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.83  15100  120
 138 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 139 Szymon Stępień                 Bytom                125.80  23902  190
 140 Agata Kuć                      Stargard             125.68  22748  181
 141 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.43  23706  189
 142 Monika Siemaszko               Lipiany              125.27  13404  107
 143 Dariusz Sowula                 Kraków               125.12  18018  144
 144 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.07  15759  126
 145 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.07   7379   59
 146 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 147 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             124.99  22124  177
 148 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 149 Tomasz Sehnal                  Warszawa             124.27  24233  195
 150 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.09  24074  194
 151 Ziemowit Pazda                 Wrocław              124.08  13773  111
 152 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.76  21287  172
 153 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 154 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 155 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 156 Rafał Stachowski               Police               123.45  18023  146
 157 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.34   5427   44
 158 Natalia Ogierman               Katowice             123.32  18745  152
 159 Maciej Kuć                     Stargard             123.21  19344  157
 160 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.09  12063   98
 161 Jerzy Luter                    Bytom                123.04  24116  196
 162 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 163 Beata Piotrowska               Łódź                 123.02  11933   97
 164 Joanna Ostrowska               Warszawa             122.44  23264  190
 165 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 166 Renata Andracka                Zwola                121.97  24395  200
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 168 Marcin Ceglarek                Kraków               121.90  22185  182
 169 Agnieszka Matus                Milanówek            121.77  24232  199
 170 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               121.69  22999  189
 171 Jarosław Michalak              Łódź                 121.65   9489   78
 172 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.57  23342  192
 173 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 174 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.52  22724  187
 175 Maciej Perzyński               Piła                 121.47   5952   49
 176 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 177 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 178 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 179 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.24  24126  199
 180 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 181 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.00   4356   36
 182 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.85  21511  178
 183 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.84  11238   93
 184 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.73  10141   84
 185 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 186 Dominik Ulejczyk               Będzin               120.48  23976  199
 187 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  12407  103
 188 Sławomir Wolski                Wrocław              119.92  23625  197
 189 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.79  22999  192
 190 Anita Bruska                   Gdynia               119.66  16393  137
 191 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 192 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     119.06  23097  194
 193 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               119.05   6548   55
 194 Artur Wawrzynowski             Żukowo               118.81  17941  151
 195 Jarosław Olek                  Warszawa             118.78  11047   93
 196 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 197 Marta Świątkowska              Wrocław              118.46  22744  192
 198 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 199 Maria Skutela                  Warszawa             118.19  23639  200
 200 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.07  23142  196
 201 Adam Janicki                   Wrocław              118.02  21361  181
 202 Lucyna Śniadach                Rumia                117.76  23317  198
 203 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.74  10008   85
 204 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 205 Urszula Solarska               Katowice             117.51  22562  192
 206 Bożena Guział                  Racibórz             117.50  22678  193
 207 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 208 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 209 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 210 Teresa Zalewska                Racibórz             116.50  21203  182
 211 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.31  14539  125
 212 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 213 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.87  17033  147
 214 Karolina Urbańska              Poznań               115.59  22309  193
 215 Robert Wagner                  Wrocław              115.59   8091   70
 216 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.59   9478   82
 217 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.50   4158   36
 218 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.92  21834  190
 219 Dorota Ostrowska               Białystok            114.91  15283  133
 220 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 221 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.77  22265  194
 222 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 223 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 224 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 225 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 226 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 227 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 228 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.26  15082  132
 229 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            114.08  18139  159
 230 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.01  12313  108
 231 Marta Sztajnert                Wisła                113.76  18543  163
 232 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.60  21925  193
 233 Marcin Kurowski                Racibórz             113.59  22490  198
 234 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 235 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.20   9056   80
 236 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 237 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.10  14816  131
 238 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.00   5650   50
 239 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 240 Joanna Brychcy                 Katowice             112.31  22349  199
 241 Bartosz Bartczak               Poznań               111.33  21375  192
 242 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 243 Patrycja Skibska               Warszawa             110.53  14148  128
 244 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 245 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.42   8944   81
 246 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 247 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.33  21956  199
 248 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 249 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 250 Sławomir Długosz               Ostróda              109.42  21227  194
 251 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 252 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 253 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 254 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 255 Tomasz Duda                    Tychy                108.42   5204   48
 256 Agnieszka Antos                Racibórz             108.40  11382  105
 257 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 258 Grażyna Chłopek                Jaworzno             106.91   7163   67
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 260 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.48  20658  194
 261 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.42  10748  101
 262 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     106.30   4677   44
 263 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 264 Grażyna Smereka                Racibórz             105.92   3813   36
 265 Zofia Górka                    Łęczna               105.60   5069   48
 266 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               105.53   6332   60
 267 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.33  20012  190
 268 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 269 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 270 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              104.85   4194   40
 271 Franciszek Łysek               Warszawa             104.80   6183   59
 272 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 273 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.22   8546   82
 274 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                103.72   7053   68
 275 Lidia Żywna                    Gdynia               103.69   9954   96
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.45  19966  193
 277 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          102.97   9885   96
 278 Justyna Sławińska              Gdańsk               102.75   3699   36
 279 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.32  20260  198
 280 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.31  19059  190
 281 Piotr Kozak                    Racibórz             100.19   7715   77
 282 Marta Majewska                 Wadowice             100.17  11019  110
 283 Maria Uryga                    Kraków               100.14   3505   35
 284 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            100.13  10213  102
 285 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 286 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.58   7070   71
 287 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   99.56   3584   36
 288 Karolina Mak                   Wrocław               98.80   8497   86
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.12   9420   96
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.85  19472  199
 291 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.75  16520  169
 292 Karolina Szubska               Jaworzno              96.92  11146  115
 293 Teresa Balewska                Reda                  96.50  19204  199
 294 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             95.83   5750   60
 295 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 296 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 297 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             95.24   4762   50
 298 Michał Głąb                    Zabrze                95.00   5700   60
 299 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 300 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      94.48   3968   42
 301 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 302 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.86   8917   95
 303 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 304 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            93.56   7017   75
 305 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.66   7320   79
 306 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.72  17518  191
 307 Ewa Tymińska                   Gdańsk                90.74   5172   57
 308 Wojciech Łysek                 Warszawa              89.67   5111   57
 309 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.23   5889   66
 310 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.83   6218   70
 311 Piotr Duda                     Tychy                 87.89   4131   47
 312 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 313 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.65   9012  104
 314 Waldemar Dębski                Ostróda               86.12   4306   50
 315 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   84.47   2872   34
 316 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.03   5314   64
 317 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.62   6369   79
 318 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.17   4650   58
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 320 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      76.80   2688   35
 321 Michał Sztajnert               Wisła                 75.93   4328   57
 322 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 323 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 324 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 325 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             72.35   4124   57
 326 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 327 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 328 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 27-08-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Burczyk                Gdynia                94.72   2747   29
   2 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   3 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   4 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   5 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   6 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   7 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
   8 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
   9 Adam Klimont                   Wałcz                125.44   3136   25
  10 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  11 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  12 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  13 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  14 Joanna Śledź                   Świnoujście           86.32   2158   25
  15 Tomasz Ciejka                  Kraków               152.12   3651   24
  16 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  17 Karol Waniek                   Wrocław              148.00   3552   24
  18 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  19 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.12   3243   24
  20 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  21 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  22 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  23 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  24 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  25 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.71   3041   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  27 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  28 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  29 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  30 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  31 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  32 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  33 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  34 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  35 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  36 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  37 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  38 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  39 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  40 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              87.04   2089   24
  41 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  42 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  43 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  44 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  45 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  46 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  47 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  48 Maria Kistowska                Poznań                88.96   2046   23
  49 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  50 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  51 Wiktoria Koler                 Będzin                70.96   1632   23
  52 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             68.48   1575   23
  53 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  54 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  55 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  56 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  57 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.09   1850   22
  58 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   84.00   1848   22
  59 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  60 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  61 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  62 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  63 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  64 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  65 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  66 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  67 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             110.00   2090   19
  68 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  69 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  70 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  71 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  72 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  73 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  74 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  75 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  76 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  77 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  78 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  79 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  80 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  81 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  82 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  83 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  84 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  85 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  86 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  87 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  88 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  89 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  90 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  91 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.75   1821   12
  92 Michał Szymkowski              Wrocław              147.25   1767   12
  93 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             142.25   1707   12
  94 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  95 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  96 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  97 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  98 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  99 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
 100 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 101 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        122.25   1467   12
 102 Marta Ćwiek                    Krzyków              121.00   1452   12
 103 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 104 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
 105 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
 106 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 107 Jacek Jerzyński                Toruń                116.42   1397   12
 108 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 109 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 110 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 111 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 112 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 113 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 114 Dawid Podżerek                 Kraków               114.08   1369   12
 115 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 116 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 117 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 118 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 119 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 120 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 121 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 122 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.33   1300   12
 123 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 124 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 125 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 126 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 127 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 128 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 129 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 130 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 131 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 132 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 133 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 134 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 135 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 136 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 137 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 138 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 139 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 140 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 141 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 142 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 143 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 144 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 145 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 146 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 147 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 148 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 149 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 150 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 151 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 152 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 153 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 154 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 155 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 156 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 157 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 158 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 159 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 160 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 161 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 162 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 163 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 164 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 165 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 166 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 167 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 168 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 169 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 170 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 171 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 172 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 173 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 174 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 175 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 176 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 177 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 178 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 179 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.45    874   11
 180 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 181 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 182 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 183 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 184 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 185 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 186 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 187 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 188 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 189 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 190 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 191 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 192 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 193 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 194 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 195 Mirosław Dejna                 Sampława              66.27    729   11
 196 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 197 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 198 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 199 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 200 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 201 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 202 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 203 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 204 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 205 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 206 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 207 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 208 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 209 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 210 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 211 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 212 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 213 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 214 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 215 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 216 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 217 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 218 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 219 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 220 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 221 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 222 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 223 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 224 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 225 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 226 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 227 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 228 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 229 Rafał Świątek                  Wrocław               97.43    682    7
 230 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 231 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 232 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 233 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 234 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 235 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 236 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 237 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 238 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 239 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 240 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 241 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 242 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 243 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 244 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 245 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 246 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 247 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 248 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 249 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 250 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 251 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 252 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 253 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 254 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 255 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 256 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 257 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 258 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 259 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 260 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 261 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 262 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 263 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 264 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 265 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 266 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 267 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 268 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 269 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 270 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 271 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 272 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 273 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 274 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 275 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 276 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 277 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 278 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 279 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 280 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 281 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 282 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 283 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie