Rumia11
sierpnia
Rumia 11-12 sierpnia XVII Mistrzostwa WybrzeżaMistrzostwa Regionów 2018
Wrocław18
sierpnia
Wrocław 18-19 sierpnia XIV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i IX Akademickie Mistrzostwa Polski
Poznań25
sierpnia
Poznań 25-26 sierpnia VII Mistrzostwa PoznaniaGrand Prix 2018
Kobiety królują!18 - 19 sierpnia 2018 — XIV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i IX Akademickie Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i IX Akademickie Mistrzostwa PolskiWrocław, 18 - 19 sierpnia 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Kobiety królują!Gdy piszę ten tekst towarzyszą mi dziwne uczucia. Miałem okazję napisać kilka relacji wcześniej, ale  zupełnie z innej perspektywy, teraz usiadłem po drugiej stronie barykady ;) będąc sędzią-stażystą.

Ponieważ jestem miłośnikiem statystyk i liczb, to trochę się ich pojawi. Po raz 14 Wrocław gościł w swych progach fanatyków scrabble, a 9 raz studenci walczyli o miano najlepszego żaka. Łącznie grały 63 osoby, w tym 5 debiutantów, którzy dzielnie znosili wyzwania związane z rozpoczęciem kariery. Liczymy na to, że Wrocław to dopiero początek w ich scrabblowej przygodzie! Choć nikomu nie udało się uczestniczyć we wszystkich Mistrzostwach Wrocławia, to warto wspomnieć o Małgosi Szczygieł, Krzyśku Obremskim oraz Ryśku Korpalskim, którzy zaliczyli 13 występów na 14 możliwych. Temu ostatniemu należą się szczególne ukłony, gdyż podjął się nie lada wyczynu, jakim jest organizacja turnieju, przy współpracy z Informacją Kulturalno-Sportową Studentów. Wrocław przyzwyczaił wszystkich do wysokich standardów, w ten weekend nie mogło być inaczej — stoły się wręcz uginały pod nagrodami, a zawodnicy byli syci i napojeni. I wilki syty i Manchester City.

Skoro jesteśmy już przy wysokich standardach i poziomach – taki też prezentowali i scrabbliści. Trudno o inny efekt, skoro zjechało się kilku Mistrzów Polski i wielu pretendentów do tego tytułu. Na stołach pojawiały się kunsztowne słowa, jak CICISBEA czy SMUŻYŁEŚ za 248 pkt, były również i kity, ale niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy kita nie położył ;) Pierwszego dnia w stołówce Uniwersytetu Ekonomicznego prym wiodły panie, z pewnością zainspirowane zeszłotygodniowym sukcesem Kasi Polak. Szczególnie podbudowana była mama Kasi – Irena "Sirenka" Sołdan, która do 6 rundy była samodzielną liderką z kompletem zwycięstw. Tak to jest w scrabblach, że ciężko zachować czyste konto w sekcji porażki, wszak na ponad 700 turniejów udało się to raptem 17 razy. I tym razem tego wyczynu nie powtórzono, gdyż Sirenka znalazła swojego pogromcę w postaci Dawida Pikula, który objął fotel lidera po rundzie 7, a w grupie pościgowej z 6 zwycięzcami były Asia Juszczak, wspomniana SirenkaNatalia Woźniak.

Po pierwszym dniu rozgrywek pojawiła mi się w głowie myśl, że sędzia jest niczym piorunochron – ściąga emocje wszystkich zawodników. Ktoś podchodzi z protokołem tryskający radością z wygranej nad faworytem i chęcią pochwalenia swoimi osiągami, inni przychodzą pożalić się na niesprawiedliwość losu i woreczkowego. Zawsze się znajdzie kilku ancymonów, którzy nie wiedzą o której jest przerwa obiadowa, a będą i tacy, którzy przyjdą pogadać o wszystkim i niczym. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że pojawia się bardzo dużo emocji – i tych dobrych, i tych złych, a na końcu i tak uświadamiamy sobie, że to tylko gra i zwariowani z nas ludzie

Dzień drugi to prawdziwy roller coaster wynikowy, liderzy zmieniali się praktycznie co rundę. Sirenka po bardzo udanej sobocie, dopiero w ostatniej rundzie uratowała się przed klasycznym syndromem czarnej niedzieli, wygrywając o 3 punkty. Najrówniejszą formę zaprezentowały Asia i Natalka, które w 12 rundzie mierzyły się bezpośrednio o zwycięstwo w turnieju. Lepszą dyspozycję zaprezentowała Natalia, tym samym biorąc odwet za rundę 10 i wygrywając swój drugi turniej w karierze. Koniec końców Asia spadła na 3 miejsce, zaraz za Krzyśkiem Obremskim, który w niedzielę uległ tylko… Asi. Tym samym panie pokazały, że ostatnie dwa tygodnie na arenie scrabblowej bezsprzecznie należą do nich (dodajmy, że 4 miejsce we Wrocławiu zajęła Ala Grąbczewska, a najlepszy debiut zaliczyła Lidia Gałek).

Równolegle toczyła się zacięta walka o AMP. Po raz pierwszy w karierze tytuł zdobył Paweł Pogorzelski, wyprzedzając Macieja Skrzypczaka oraz Pawła Mazurka. Organizatorzy również zadbali o szereg innych konkursów:
- najlepsza kobieta — Natalia Woźniak (kumulacja!);
- najlepszy debiutant – Lidia Gałek;
- największy skok tygrysa – Maciej Skrzypczak (45 pozycja startowa, ostatecznie 7 miejsce);
- nagroda za najdroższe słowo związane z Wrocławiem – Andrzej Rechowicz (NEONÓWKA 63 pkt);
- nagroda za najdroższe słowo związane ze sportem (Lidia Gałek – ROWERZE 73 pkt);
- nagroda za najdroższe słowo związane z kulturą (Krzysztof Sporczyk – ARTYŚCI 102 pkt).

Tradycyjnie każdy uczestnik turnieju wyjechał z pamiątkową nagrodą za udział. Wszystkim laureatom składam serdeczne gratulacje!

W imieniu organizatorów dziękuję przede wszystkim uczestnikom, bez których ten turniej nie mógłby się odbyć, licznym sponsorom (między innymi Da Grasso Wrocław Gaj, który zasponsorował 10 bonów na pizzę), głównemu dowodzącemu Ryśkowi Korpalskiemu, Informacji Kulturalno-Sportowej Studentów, a także Grześkowi Wiączkowskiemu, który jako sędzia główny spisał się bez zarzutu i objął mnie troskliwą opieką.

I ja tam byłem, i na scrabble patrzyłem, i postażowałem, i relację napisałem. Do zobaczenia za rok!
relacja: Bartosz Morawski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i VIII Akademickie Mistrzostwa Polski
XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski
XI Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty (liczba uczestników ograniczona do 120 osób)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
ul. Komandorska 118/120
stołówka budynku D
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuturniej.scrabble.wroclaw.pl
HarmonogramSobota, 18 sierpnia (7 rund)
11:00-12:00 — zapisy uczestników
12:00-12:15 — uroczyste otwarcie turnieju
12:15-15:00 — rundy I-III
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
16:00-20:00 — rundy IV-VII

Niedziela, 19 sierpnia (5 rund)
9:30-14:30 — rundy VIII-XII
14:30 — ceremonia zamknięcia turnieju i rozdanie nagród
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
członkowie WKS Siódemka — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdok. 10 minut z Dworca Głównego PKP – tramwaj nr 9 lub 15 (w stronę Parku Południowego), należy wysiąść na przystanku Uniwersytet Ekonomiczny
WyżywienieWe własnym zakresie
W pobliżu: Kotlet Schabowy – Wielka 28; Pizzeria American Dream – Drukarska28; McDonald – Skytower – Powstańców Śląskich 95
NoclegiNoclegi we Wrocławiu
NagrodyDla zwycięzców puchary i nagrody finansowe.
Nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników.
Nagrody w dodatkowych konkursach i kategoriach.
Dodatkowe atrakcjeJest impreza !!!!
Salonik Smaku ul.Braniborska 2/10 godz. od 20:00 do  ......
piłkarzyki,bilard,inne i scrabble
kiełbaski (lub wegańskie) +piwo (lub inny napój) 20zł od osoby
inne na zamówienie
udział 20zł
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Adam Janicki Wrocław :)
2 Elżbieta Salamon Wrocław
3 Jan Salamon Wrocław
4 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój
5 Mariusz Skrobosz Warszawa
6 Krzysztof Obremski  Wrocław
7 Łukasz Tuszyński  Chłopowo
8 Maciej Pietrasik Nowogard
9 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów
10 Ryszard Korpalski Wójtowice PFS impreza TAK
11 Bartosz Bartczak Poznań
12 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski
13 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski
14 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski
15 Joanna Juszczak Warszawa PFS
16 Bronisław Parada Polanica Zdrój impreza TAK
17 Marta Świątkowska Wrocław impreza NIE
18 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle PFS impreza NIE
19 Joanna Ostrowska Warszawa impreza NIE
20 Michał Puchowski Strzelce Opolskie
21 Wojciech Gonet Wrocław impreza NIE
22 Rafał Sylwester Świątek Wrocław nie umiem scrabbla impreza NIE
23 Zbigniew Skrzypczyk Kłonice impreza NIE
24 Robert Wagner Wrocław impreza NIE
25 Zofia Gajewska Jelenia Góra impreza TAK
26 Jarosław Michalak Łódż Orgom, pękniecia limitu życzę impreza NIE
27 Tomasz Suchanek Wrocław
28 Jakub Hassa Lutol Suchy impreza NIE
29 Konrad Sowula Kraków impreza NIE
30 Andrzej Rechowicz Katowice impreza NIE
31 Urszula Solarska Katowice impreza NIE
32 Renata Andracka Zwola impreza NIE
33 Dariusz Kosz   Nysa impreza NIE
34 Maciej Nawrocki Babimost impreza NIE
35 Krzysztof Sporczyk Piaseczno impreza NIE
36 Michał Alabrudziński   Włocławek impreza NIE
37 Agnieszka Matus Milanówek impreza NIE
38 Dawid Węgrzyński Zabrze impreza NIE
39 Małgorzata Deszczyńska Warszawa impreza NIE
40 Irena Sołdan Warszawa impreza NIE
41 Agnieszka Palczewska Ostrów Wielkopolski impreza NIE
42 Lidia Gałek Wałbrzych impreza NIE
43 Kacper Wieczorek Wrocław impreza NIE
44 Natalia Woźniak Dziwnówek impreza NIE
45 Mariusz Wrzesniewski Kraków impreza NIE
46 Dawid Pikul Poznań impreza NIE
47 Teresa Zalewska Racibórz impreza NIE
48 Alicja Grąbczewska Szczecin impreza NIE
49 Ryszard Żydaczewski Lubin impreza NIE
50 Marta Ćwiek Krzyków impreza NIE
51 Sławomir Wolski Wrocław impreza NIE
52 Joanna Brychcy Katowice impreza TAK
53 Grzegorz Kurowski Warszawa impreza NIE
54 Mateusz Stańczyk Kraków impreza NIE
55 Adrianna Gałka Kraków impreza NIE
56 Małgorzata Szczygieł Radwanice impreza NIE
OrganizatorzyWrocławski Klub Scrabble „Siódemka”
Ryszard Korpalski – 508 188 829


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i IX Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              136.22     10.0     4899     2051      537
  2 Krzysztof       Obremski             Legnica                155.51      9.0     5431     1927      936
  3 Joanna          Juszczak             Warszawa               139.24      9.0     4877     1911      436
  4 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               136.92      9.0     4818     1861      327
  5 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               135.17      8.0     5157     1794      745
  6 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               148.85      8.0     5120     1830      649
  7 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       115.80      8.0     4917     1813      367
  8 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               153.85      8.0     4897     1711      104
  9 Karol           Waniek               Wrocław                140.83      8.0     4893     1861      447
 10 Dawid           Pikul                Poznań                 151.16      8.0     4889     1846      584
 11 Andrzej         Rechowicz            Katowice               132.06      8.0     4775     1809      364
 12 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         141.64      8.0     4621     1744      102
 13 Tomasz          Suchanek             Wrocław                145.32      8.0     4613     1669      354
 14 Dariusz         Kosz                 Nysa                   154.72      7.0     5025     1697      393
 15 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               154.19      7.0     4964     1656      425
 16 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            119.81      7.0     4807     1696      309
 17 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           123.30      7.0     4798     1628      341
 18 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             138.35      7.0     4662     1745       63
 19 Dawid           Mierzchała           Ostrów Wielkopolski    124.55      7.0     4637     1525      380
 20 Adam            Janicki              Wrocław                117.69      7.0     4614     1633      112
 21 Irena           Sołdan               Warszawa               136.58      7.0     4556     1741      176
 22 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.35      7.0     4490     1643      283
 23 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               142.95      6.5     4693     1589      306
 24 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.00      6.5     4471     1588      -99
 25 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 149.44      6.0     5039     1586      113
 26 Konrad          Sowula               Kraków                 133.38      6.0     4855     1517      343
 27 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            135.12      6.0     4795     1537      207
 28 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              130.28      6.0     4580     1469      461
 29 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         134.46      6.0     4574     1627     -233
 30 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            125.07      6.0     4560     1621      325
 31 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              119.44      6.0     4556     1481       81
 32 Sławomir        Wolski               Wrocław                120.84      6.0     4552     1360      371
 33 Urszula         Solarska             Katowice               117.28      6.0     4383     1431      132
 34 Michał          Puchowski            Strzelce Opolskie      118.77      6.0     4354     1397       41
 35 Renata          Andracka             Zwola                  120.89      6.0     4342     1374      -71
 36 Ziemowit        Pazda                Wrocław                123.44      6.0     4303     1552     -350
 37 Robert          Wagner               Wrocław                114.36      6.0     4282     1458      267
 38 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      113.17      6.0     4233     1465     -399
 39 Lidia           Gałek                Wałbrzych              100.00      6.0     4179     1382      114
 40 Maciej          Nawrocki             Babimost               129.29      6.0     4000     1547     -807
 41 Teresa          Zalewska             Racibórz               116.80      5.5     4333     1457     -124
 42 Marta           Świątkowska          Wrocław                116.93      5.5     4248     1523     -156
 43 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              129.44      5.0     4546     1335      248
 44 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 109.58      5.0     4501     1398       39
 45 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  125.43      5.0     4422     1272      -34
 46 Przemysław      Pawlic               Wrocław                106.90      5.0     4392     1296      312
 47 Marta           Ćwiek                Krzyków                116.83      5.0     4340     1444     -146
 48 Bartosz         Bartczak             Poznań                 110.88      5.0     4309     1317      -23
 49 Wojciech        Gonet                Wrocław                116.69      5.0     4167     1316     -297
 50 Jarosław        Michalak             Łódź                   123.48      5.0     4135     1335     -377
 51 Zbigniew        Skrzypczyk           Kłonice                114.08      5.0     4097     1385     -329
 52 Joanna          Brychcy              Katowice               112.40      5.0     4063     1312     -165
 53 Joanna          Ostrowska            Warszawa               123.07      4.0     4372     1353     -333
 54 Kinga           Bilska               Ostrów Wielkopolski    100.47      4.0     4012     1145     -178
 55 Piotr           Sławiński            Wrocław                100.00      4.0     2883      989     -216
 56 Hanna           Góźdź                Ostrów Wielkopolski    100.00      3.5     3453      980     -646
 57 Agnieszka       Palczewska           Ostrów Wielkopolski    100.00      3.0     3377     1035    -1183
 58 Jan             Salamon              Wrocław                100.00      3.0     2977      926     -910
 59 Adrianna        Gałka                Wrocław                100.00      2.5     3368      870     -619
 60 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      2.5     2990      862     -734
 61 Rafał           Świątek              Wrocław                102.27      2.0     2445      682      -55
 62 Elżbieta        Salamon              Wrocław                100.00      1.5     3195      713     -455
 63 Kacper          Wieczorek            Wrocław                100.00      0.5     2729      609    -1355
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i IX Akademickie Mistrzostwa Polski



	Michał Alabrudziński 160.35 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Ostrowska             123.07 +  382: 280  173
    2     7 Dariusz        Kosz                  154.72 +  546: 423  205
    3     6 Paweł          Mazurek               141.64 +  466: 378  192
    4     2 Karol          Waniek                140.83 -  371: 415   91
    5     4 Mikołaj        Cieplik               138.35 +  405: 390  188
    6     2 Grzegorz       Kurowski              148.85 -  337: 488   99
    7     7 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  357: 481   82
    8    11 Bronisław      Parada                134.46 -  344: 388   84
    9    14 Marta          Ćwiek                 116.83 +  368: 351  167
   10    13 Maciej         Nawrocki              129.29 +  499: 272  179
   12    10 Konrad         Sowula                133.38 +  415: 341  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 11 149.36




	Krzysztof Obremski 155.51 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agnieszka      Matus                 121.00 +  439: 335  171
    2    16 Marta          Świątkowska           116.93 +  401: 395  167
    3     5 Karol          Waniek                140.83 -  321: 350   91
    4    16 Mariusz        Wrześniewski          149.44 -  422: 484   99
    5    15 Wojciech       Gonet                 116.69 +  527: 294  167
    6     7 Marcin         Stachowski            125.07 +  596: 384  175
    7     4 Paweł          Pogorzelski           135.17 +  436: 402  185
    8     4 Mariusz        Skrobosz              153.85 +  604: 321  204
    9     2 Irena          Sołdan                136.58 +  359: 323  187
   10     2 Dawid          Pikul                 151.16 +  417: 346  201
   11     1 Joanna         Juszczak              139.24 -  454: 496   89
   12     2 Karol          Waniek                140.83 +  455: 365  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1927  / 12 160.58




	Dariusz Kosz 154.72 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Renata         Andracka              120.89 +  469: 271  171
    2     7 Michał         Alabrudziński         160.35 -  423: 546  110
    3     9 Robert         Wagner                114.36 +  388: 359  164
    4     9 Małgorzata     Szczygieł             130.28 +  426: 359  180
    5     3 Maciej         Skrzypczak            115.80 -  372: 380   66
    6     9 Alicja         Grąbczewska           136.92 +  504: 342  187
    7     5 Jakub          Hassa                 135.12 +  507: 405  185
    8     5 Dorota         Stachowska            119.81 +  389: 371  170
    9     4 Mikołaj        Cieplik               138.35 +  425: 340  188
   10     3 Karol          Waniek                140.83 -  379: 391   91
   11     3 Natalia        Woźniak               136.22 -  316: 398   86
   12     5 Grzegorz       Kurowski              148.85 -  427: 470   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Łukasz Tuszyński 154.19 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Wolski                120.84 +  516: 367  171
    2     3 Dawid          Pikul                 151.16 +  382: 303  201
    3     8 Małgorzata     Deszczyńska           142.95 +  431: 408  193
    4     4 Natalia        Woźniak               136.22 -  395: 470   86
    5     8 Marcin         Stachowski            125.07 +  422: 412  175
    6     3 Paweł          Pogorzelski           135.17 -  351: 363   85
    7     9 Ziemowit       Pazda                 123.44 -  340: 392   73
    8    13 Jacek          Wandzel               113.17 +  450: 300  163
    9     8 Tomasz         Suchanek              145.32 -  377: 386   95
   10    12 Zbigniew       Skrzypczyk            114.08 +  421: 313  164
   11    10 Bronisław      Parada                134.46 +  501: 423  184
   12     6 Maciej         Skrzypczak            115.80 -  378: 402   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Mariusz Skrobosz 153.85 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Stachowska            119.81 +  421: 389  170
    2     2 Maciej         Skrzypczak            115.80 -  360: 508   66
    3    16 Adam           Janicki               117.69 -  322: 389   68
    4    22 Piotr          Sławiński             100.00 +  462: 294  150
    5    17 Bartosz        Bartczak              110.88 +  499: 399  161
    6    10 Joanna         Ostrowska             123.07 +  439: 333  173
    7     8 Bronisław      Parada                134.46 +  346: 341  184
    8     4 Krzysztof      Obremski              155.51 -  321: 604  106
    9    12 Ziemowit       Pazda                 123.44 +  485: 317  173
   10     6 Alicja         Grąbczewska           136.92 -  345: 437   87
   11    12 Mariusz        Wrześniewski          149.44 +  397: 346  199
   12     7 Dorota         Stachowska            119.81 +  500: 436  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Dawid Pikul 151.16 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ryszard        Korpalski             119.44 +  419: 373  169
    2     3 Łukasz         Tuszyński             154.19 -  303: 382  104
    3    11 Mariusz        Wrześniewski          149.44 +  478: 452  199
    4    12 Maciej         Nawrocki              129.29 +  547: 267  179
    5     6 Marta          Ćwiek                 116.83 +  520: 317  167
    6     4 Andrzej        Rechowicz             132.06 +  346: 313  182
    7     1 Irena          Sołdan                136.58 +  398: 328  187
    8     1 Joanna         Juszczak              139.24 +  477: 339  189
    9     1 Natalia        Woźniak               136.22 -  319: 409   86
   10     2 Krzysztof      Obremski              155.51 -  346: 417  106
   11     2 Karol          Waniek                140.83 +  362: 284  191
   12     3 Alicja         Grąbczewska           136.92 -  374: 424   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1846  / 12 153.83




	Mariusz Wrześniewski 149.44 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Puchowski             118.77 +  509: 422  169
    2     5 Irena          Sołdan                136.58 -  337: 516   87
    3    11 Dawid          Pikul                 151.16 -  452: 478  101
    4    16 Krzysztof      Obremski              155.51 +  484: 422  206
    5    11 Bronisław      Parada                134.46 -  426: 458   84
    6    17 Urszula        Solarska              117.28 +  510: 327  167
    7    12 Adam           Janicki               117.69 +  424: 397  168
    8     8 Mikołaj        Cieplik               138.35 -  339: 378   88
    9    11 Dorota         Stachowska            119.81 -  398: 404   70
   10    15 Marcin         Stachowski            125.07 +  382: 353  175
   11    12 Mariusz        Skrobosz              153.85 -  346: 397  104
   12    16 Marta          Świątkowska           116.93 +  432: 374  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Grzegorz Kurowski 148.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adam           Janicki               117.69 +  349: 328  168
    2    12 Jakub          Hassa                 135.12 +  516: 310  185
    3     3 Zofia          Gajewska              123.30 -  389: 414   73
    4    11 Bronisław      Parada                134.46 +  475: 384  184
    5     7 Joanna         Ostrowska             123.07 +  557: 338  173
    6     2 Michał         Alabrudziński         160.35 +  488: 337  210
    7     2 Natalia        Woźniak               136.22 -  397: 438   86
    8     3 Andrzej        Rechowicz             132.06 +  443: 400  182
    9     3 Joanna         Juszczak              139.24 -  276: 417   89
   10     4 Mikołaj        Cieplik               138.35 -  286: 374   88
   11     7 Irena          Sołdan                136.58 +  474: 304  187
   12     5 Dariusz        Kosz                  154.72 +  470: 427  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 12 152.50




	Tomasz Suchanek 145.32 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Urszula        Solarska              117.28 -  327: 369   67
    2    28 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  345: 223  150
    3    19 Marcin         Stachowski            125.07 -  293: 407   75
    4    24 Robert         Wagner                114.36 +  358: 326  164
    5    18 Dorota         Stachowska            119.81 -  356: 473   70
    6    24 Przemysław     Pawlic                106.90 +  373: 320  157
    7    16 Ryszard        Korpalski             119.44 +  498: 307  169
    8    12 Zofia          Gajewska              123.30 +  518: 345  173
    9     8 Łukasz         Tuszyński             154.19 +  386: 377  204
   10     7 Andrzej        Rechowicz             132.06 +  379: 312  182
   11     6 Alicja         Grąbczewska           136.92 -  341: 440   87
   12     9 Agnieszka      Matus                 121.00 +  439: 360  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Małgorzata Deszczyńska 142.95 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marta          Świątkowska           116.93 =  386: 386  117
    2    15 Konrad         Sowula                133.38 +  473: 366  183
    3     8 Łukasz         Tuszyński             154.19 -  408: 431  104
    4    13 Paweł          Mazurek               141.64 +  400: 393  192
    5    10 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  297: 357   82
    6    13 Ryszard        Korpalski             119.44 +  512: 303  169
    7    10 Mikołaj        Cieplik               138.35 -  362: 375   88
    8    15 Marcin         Stachowski            125.07 -  291: 341   75
    9    18 Adam           Janicki               117.69 +  445: 338  168
   10    16 Bronisław      Parada                134.46 -  362: 406   84
   11    16 Mateusz        Stańczyk              109.58 +  383: 358  160
   12    15 Teresa         Zalewska              116.80 +  374: 333  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Paweł Mazurek 141.64 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marta          Ćwiek                 116.83 +  456: 393  167
    2    11 Ziemowit       Pazda                 123.44 +  362: 280  173
    3     6 Michał         Alabrudziński         160.35 -  378: 466  110
    4    13 Małgorzata     Deszczyńska           142.95 -  393: 400   93
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              129.44 +  355: 339  179
    6    15 Agnieszka      Matus                 121.00 -  293: 448   71
    7    18 Joanna         Brychcy               112.40 +  376: 326  162
    8    10 Maciej         Skrzypczak            115.80 +  475: 365  166
    9     7 Konrad         Sowula                133.38 +  435: 378  183
   10     5 Jakub          Hassa                 135.12 +  377: 335  185
   11     4 Dorota         Stachowska            119.81 +  375: 362  170
   12     4 Paweł          Pogorzelski           135.17 -  346: 427   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 12 145.33




	Karol Waniek 140.83 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Teresa         Zalewska              116.80 +  514: 405  167
    2     4 Mateusz        Stańczyk              109.58 +  435: 338  160
    3     5 Krzysztof      Obremski              155.51 +  350: 321  206
    4     2 Michał         Alabrudziński         160.35 +  415: 371  210
    5     1 Natalia        Woźniak               136.22 +  559: 316  186
    6     1 Irena          Sołdan                136.58 -  382: 444   87
    7     3 Joanna         Juszczak              139.24 -  299: 475   89
    8     7 Ziemowit       Pazda                 123.44 +  425: 307  173
    9     5 Agnieszka      Matus                 121.00 +  474: 273  171
   10     3 Dariusz        Kosz                  154.72 +  391: 379  205
   11     2 Dawid          Pikul                 151.16 -  284: 362  101
   12     2 Krzysztof      Obremski              155.51 -  365: 455  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1861  / 12 155.08




	Joanna Juszczak 139.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gonet                 116.69 +  445: 310  167
    2    14 Robert         Wagner                114.36 +  445: 382  164
    3     2 Paweł          Pogorzelski           135.17 +  387: 375  185
    4     3 Zofia          Gajewska              123.30 +  403: 361  173
    5     2 Irena          Sołdan                136.58 -  377: 415   87
    6     5 Maciej         Skrzypczak            115.80 +  387: 307  166
    7     3 Karol          Waniek                140.83 +  475: 299  191
    8     1 Dawid          Pikul                 151.16 -  339: 477  101
    9     3 Grzegorz       Kurowski              148.85 +  417: 276  199
   10     1 Natalia        Woźniak               136.22 +  365: 364  186
   11     1 Krzysztof      Obremski              155.51 +  496: 454  206
   12     1 Natalia        Woźniak               136.22 -  341: 421   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 12 159.25




	Mikołaj Cieplik 138.35 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Skrzypczak            115.80 -  253: 520   66
    2    26 Alicja         Grąbczewska           136.92 +  524: 339  187
    3    17 Jarosław       Michalak              123.48 +  544: 361  173
    4     6 Krzysztof      Sporczyk              129.44 +  376: 348  179
    5     4 Michał         Alabrudziński         160.35 -  390: 405  110
    6     8 Marta          Ćwiek                 116.83 +  408: 361  167
    7    10 Małgorzata     Deszczyńska           142.95 +  375: 362  193
    8     8 Mariusz        Wrześniewski          149.44 +  378: 339  199
    9     4 Dariusz        Kosz                  154.72 -  340: 425  105
   10     4 Grzegorz       Kurowski              148.85 +  374: 286  199
   11     5 Paweł          Pogorzelski           135.17 -  367: 445   85
   12     8 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  333: 408   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Alicja Grąbczewska 136.92 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Wagner                114.36 -  334: 341   64
    2    26 Mikołaj        Cieplik               138.35 -  339: 524   88
    3    25 Elżbieta       Salamon               100.00 +  436: 274  150
    4    21 Rafał          Świątek               102.27 +  323: 290  152
    5    14 Konrad         Sowula                133.38 +  457: 429  183
    6     9 Dariusz        Kosz                  154.72 -  342: 504  105
    7    21 Teresa         Zalewska              116.80 +  449: 322  167
    8    16 Marta          Świątkowska           116.93 +  439: 361  167
    9     6 Paweł          Pogorzelski           135.17 +  398: 386  185
   10     6 Mariusz        Skrobosz              153.85 +  437: 345  204
   11     6 Tomasz         Suchanek              145.32 +  440: 341  195
   12     3 Dawid          Pikul                 151.16 +  424: 374  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1861  / 12 155.08




	Irena Sołdan 136.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Skrzypczyk            114.08 +  411: 302  164
    2     5 Mariusz        Wrześniewski          149.44 +  516: 337  199
    3     7 Małgorzata     Szczygieł             130.28 +  392: 267  180
    4     1 Maciej         Skrzypczak            115.80 +  406: 351  166
    5     2 Joanna         Juszczak              139.24 +  415: 377  189
    6     1 Karol          Waniek                140.83 +  444: 382  191
    7     1 Dawid          Pikul                 151.16 -  328: 398  101
    8     2 Natalia        Woźniak               136.22 -  354: 414   86
    9     2 Krzysztof      Obremski              155.51 -  323: 359  106
   10     9 Paweł          Pogorzelski           135.17 -  351: 410   85
   11     7 Grzegorz       Kurowski              148.85 -  304: 474   99
   12    12 Marcin         Stachowski            125.07 +  312: 309  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 12 145.08




	Natalia Woźniak 136.22 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jacek          Wandzel               113.17 +  480: 300  163
    2     6 Marcin         Stachowski            125.07 +  381: 378  175
    3     4 Dawid          Mierzchała            124.55 +  411: 319  175
    4     4 Łukasz         Tuszyński             154.19 +  470: 395  204
    5     1 Karol          Waniek                140.83 -  316: 559   91
    6     6 Zofia          Gajewska              123.30 +  397: 319  173
    7     2 Grzegorz       Kurowski              148.85 +  438: 397  199
    8     2 Irena          Sołdan                136.58 +  414: 354  187
    9     1 Dawid          Pikul                 151.16 +  409: 319  201
   10     1 Joanna         Juszczak              139.24 -  364: 365   89
   11     3 Dariusz        Kosz                  154.72 +  398: 316  205
   12     1 Joanna         Juszczak              139.24 +  421: 341  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2051  / 12 170.92




	Paweł Pogorzelski 135.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Brychcy               112.40 +  446: 315  162
    2    13 Ryszard        Żydaczewski           125.43 +  531: 306  175
    3     2 Joanna         Juszczak              139.24 -  375: 387   89
    4     5 Mateusz        Stańczyk              109.58 +  367: 361  160
    5     9 Ziemowit       Pazda                 123.44 +  567: 344  173
    6     3 Łukasz         Tuszyński             154.19 +  363: 351  204
    7     4 Krzysztof      Obremski              155.51 -  402: 436  106
    8     6 Agnieszka      Matus                 121.00 -  438: 450   71
    9     6 Alicja         Grąbczewska           136.92 -  386: 398   87
   10     9 Irena          Sołdan                136.58 +  410: 351  187
   11     5 Mikołaj        Cieplik               138.35 +  445: 367  188
   12     4 Paweł          Mazurek               141.64 +  427: 346  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 12 149.50




	Jakub Hassa 135.12 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartosz        Bartczak              110.88 +  456: 350  161
    2    12 Grzegorz       Kurowski              148.85 -  310: 516   99
    3    18 Krzysztof      Sporczyk              129.44 -  395: 412   79
    4    19 Jacek          Wandzel               113.17 +  409: 344  163
    5    16 Maciej         Nawrocki              129.29 +  404: 269  179
    6    14 Marta          Świątkowska           116.93 +  446: 277  167
    7     5 Dariusz        Kosz                  154.72 -  405: 507  105
    8    14 Zbigniew       Skrzypczyk            114.08 +  429: 299  164
    9    10 Bronisław      Parada                134.46 +  450: 385  184
   10     5 Paweł          Mazurek               141.64 -  335: 377   92
   11    11 Agnieszka      Matus                 121.00 -  339: 409   71
   12    11 Zofia          Gajewska              123.30 -  417: 443   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Bronisław Parada 134.46 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mateusz        Stańczyk              109.58 -  335: 419   60
    2    24 Renata         Andracka              120.89 +  410: 402  171
    3    23 Marta          Świątkowska           116.93 +  323: 318  167
    4    11 Grzegorz       Kurowski              148.85 -  384: 475   99
    5    11 Mariusz        Wrześniewski          149.44 +  458: 426  199
    6    16 Teresa         Zalewska              116.80 +  356: 353  167
    7     8 Mariusz        Skrobosz              153.85 -  341: 346  104
    8    11 Michał         Alabrudziński         160.35 +  388: 344  210
    9    10 Jakub          Hassa                 135.12 -  385: 450   85
   10    16 Małgorzata     Deszczyńska           142.95 +  406: 362  193
   11    10 Łukasz         Tuszyński             154.19 -  423: 501  104
   12    13 Adam           Janicki               117.69 -  365: 411   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Konrad Sowula 133.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Przemysław     Pawlic                106.90 +  441: 272  157
    2    15 Małgorzata     Deszczyńska           142.95 -  366: 473   93
    3    13 Maciej         Nawrocki              129.29 -  355: 360   79
    4    18 Lidia          Gałek                 100.00 +  427: 338  150
    5    14 Alicja         Grąbczewska           136.92 -  429: 457   87
    6    18 Bartosz        Bartczak              110.88 +  443: 339  161
    7    13 Joanna         Ostrowska             123.07 +  516: 419  173
    8     9 Mateusz        Stańczyk              109.58 +  375: 296  160
    9     7 Paweł          Mazurek               141.64 -  378: 435   92
   10    10 Ziemowit       Pazda                 123.44 +  421: 298  173
   11     8 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  363: 410   82
   12    10 Michał         Alabrudziński         160.35 -  341: 415  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Andrzej Rechowicz 132.06 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Świątek               102.27 +  467: 308  152
    2     8 Maciej         Nawrocki              129.29 +  427: 334  179
    3     1 Maciej         Skrzypczak            115.80 -  375: 479   66
    4    10 Adam           Janicki               117.69 +  442: 424  168
    5    10 Małgorzata     Deszczyńska           142.95 +  357: 297  193
    6     4 Dawid          Pikul                 151.16 -  313: 346  101
    7     7 Michał         Alabrudziński         160.35 +  481: 357  210
    8     3 Grzegorz       Kurowski              148.85 -  400: 443   99
    9     9 Marcin         Stachowski            125.07 +  383: 348  175
   10     7 Tomasz         Suchanek              145.32 -  312: 379   95
   11     8 Konrad         Sowula                133.38 +  410: 363  183
   12     8 Mikołaj        Cieplik               138.35 +  408: 333  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Małgorzata Szczygieł 130.28 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Kinga          Bilska                100.47 +  460: 265  150
    2    10 Krzysztof      Sporczyk              129.44 +  355: 314  179
    3     7 Irena          Sołdan                136.58 -  267: 392   87
    4     9 Dariusz        Kosz                  154.72 -  359: 426  105
    5    12 Ryszard        Korpalski             119.44 -  335: 341   69
    6    26 Maciej         Nawrocki              129.29 -  337: 345   79
    7    27 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  508: 210  150
    8    19 Jarosław       Michalak              123.48 +  505: 300  173
    9    16 Zbigniew       Skrzypczyk            114.08 -  383: 474   64
   10    18 Marta          Ćwiek                 116.83 -  329: 415   67
   11    20 Urszula        Solarska              117.28 +  364: 305  167
   12    17 Krzysztof      Sporczyk              129.44 +  378: 332  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Krzysztof Sporczyk 129.44 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  365: 242  150
    2    10 Małgorzata     Szczygieł             130.28 -  314: 355   80
    3    18 Jakub          Hassa                 135.12 +  412: 395  185
    4     6 Mikołaj        Cieplik               138.35 -  348: 376   88
    5    13 Paweł          Mazurek               141.64 -  339: 355   92
    6    25 Piotr          Sławiński             100.00 +  468: 297  150
    7    17 Zbigniew       Skrzypczyk            114.08 -  362: 399   64
    8    20 Lidia          Gałek                 100.00 +  386: 341  150
    9    20 Marta          Świątkowska           116.93 -  350: 359   67
   10    24 Teresa         Zalewska              116.80 -  406: 468   67
   11    22 Joanna         Brychcy               112.40 +  464: 333  162
   12    17 Małgorzata     Szczygieł             130.28 -  332: 378   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Maciej Nawrocki 129.29 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Lidia          Gałek                 100.00 +  371: 308  150
    2     8 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  334: 427   82
    3    13 Konrad         Sowula                133.38 +  360: 355  183
    4    12 Dawid          Pikul                 151.16 -  267: 547  101
    5    16 Jakub          Hassa                 135.12 -  269: 404   85
    6    26 Małgorzata     Szczygieł             130.28 +  345: 337  180
    7    19 Mateusz        Stańczyk              109.58 -  367: 429   60
    8    23 Joanna         Ostrowska             123.07 +  383: 351  173
    9    17 Dawid          Mierzchała            124.55 +  359: 337  175
   10    13 Michał         Alabrudziński         160.35 -  272: 499  110
   11    17 Marcin         Stachowski            125.07 -  294: 470   75
   12    26 Joanna         Ostrowska             123.07 +  379: 343  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Ryszard Żydaczewski 125.43 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Adrianna       Gałka                 100.00 +  349: 299  150
    2    13 Paweł          Pogorzelski           135.17 -  306: 531   85
    3    20 Dorota         Stachowska            119.81 -  355: 409   70
    4    20 Michał         Puchowski             118.77 -  342: 368   69
    5    29 Hanna          Góźdź                 100.00 +  511: 211  150
    6    19 Jarosław       Michalak              123.48 -  301: 374   73
    7    25 Wojciech       Gonet                 116.69 +  436: 293  167
    8    22 Robert         Wagner                114.36 +  380: 321  164
    9    21 Sławomir       Wolski                120.84 -  303: 446   71
   10    17 Zofia          Gajewska              123.30 -  388: 393   73
   11    24 Piotr          Sławiński             100.00 -  311: 443   50
   12    27 Kinga          Bilska                100.47 +  440: 368  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Marcin Stachowski 125.07 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jan            Salamon               100.00 +  386: 242  150
    2     6 Natalia        Woźniak               136.22 -  378: 381   86
    3    19 Tomasz         Suchanek              145.32 +  407: 293  195
    4    15 Teresa         Zalewska              116.80 +  327: 274  167
    5     8 Łukasz         Tuszyński             154.19 -  412: 422  104
    6     7 Krzysztof      Obremski              155.51 -  384: 596  106
    7    15 Jarosław       Michalak              123.48 +  445: 365  173
    8    15 Małgorzata     Deszczyńska           142.95 +  341: 291  193
    9     9 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  348: 383   82
   10    15 Mariusz        Wrześniewski          149.44 -  353: 382   99
   11    17 Maciej         Nawrocki              129.29 +  470: 294  179
   12    12 Irena          Sołdan                136.58 -  309: 312   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Dawid Mierzchała 124.55 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Elżbieta       Salamon               100.00 +  536: 246  150
    2     1 Jarosław       Michalak              123.48 +  428: 263  173
    3     4 Natalia        Woźniak               136.22 -  319: 411   86
    4     7 Wojciech       Gonet                 116.69 +  353: 342  167
    5     5 Zofia          Gajewska              123.30 -  366: 423   73
    6    12 Ziemowit       Pazda                 123.44 -  399: 433   73
    7    14 Jacek          Wandzel               113.17 -  378: 408   63
    8    17 Renata         Andracka              120.89 +  342: 320  171
    9    17 Maciej         Nawrocki              129.29 -  337: 359   79
   10    19 Przemysław     Pawlic                106.90 +  363: 358  157
   11    15 Zbigniew       Skrzypczyk            114.08 +  372: 328  164
   12    14 Ryszard        Korpalski             119.44 +  444: 366  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Jarosław Michalak 123.48 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Kacper         Wieczorek             100.00 +  423: 158  150
    2     1 Dawid          Mierzchała            124.55 -  263: 428   75
    3    17 Mikołaj        Cieplik               138.35 -  361: 544   88
    4    27 Marta          Świątkowska           116.93 -  355: 418   67
    5    24 Rafał          Świątek               102.27 +  363: 358  152
    6    19 Ryszard        Żydaczewski           125.43 +  374: 301  175
    7    15 Marcin         Stachowski            125.07 -  365: 445   75
    8    19 Małgorzata     Szczygieł             130.28 -  300: 505   80
    9    22 Michał         Puchowski             118.77 +  356: 299  169
   10    22 Joanna         Ostrowska             123.07 +  347: 333  173
   11    14 Adam           Janicki               117.69 -  320: 379   68
   12    23 Jacek          Wandzel               113.17 -  308: 344   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Ziemowit Pazda 123.44 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Hanna          Góźdź                 100.00 +  352: 291  150
    2    11 Paweł          Mazurek               141.64 -  280: 362   92
    3    22 Bartosz        Bartczak              110.88 +  378: 317  161
    4    14 Dorota         Stachowska            119.81 +  450: 382  170
    5     9 Paweł          Pogorzelski           135.17 -  344: 567   85
    6    12 Dawid          Mierzchała            124.55 +  433: 399  175
    7     9 Łukasz         Tuszyński             154.19 +  392: 340  204
    8     7 Karol          Waniek                140.83 -  307: 425   91
    9    12 Mariusz        Skrobosz              153.85 -  317: 485  104
   10    10 Konrad         Sowula                133.38 -  298: 421   83
   11    13 Zofia          Gajewska              123.30 -  270: 385   73
   12    24 Zbigniew       Skrzypczyk            114.08 +  482: 279  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Zofia Gajewska 123.30 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  461: 223  150
    2     9 Urszula        Solarska              117.28 +  512: 333  167
    3     3 Grzegorz       Kurowski              148.85 +  414: 389  199
    4     3 Joanna         Juszczak              139.24 -  361: 403   89
    5     5 Dawid          Mierzchała            124.55 +  423: 366  175
    6     6 Natalia        Woźniak               136.22 -  319: 397   86
    7    11 Agnieszka      Matus                 121.00 -  363: 373   71
    8    12 Tomasz         Suchanek              145.32 -  345: 518   95
    9    15 Jacek          Wandzel               113.17 -  379: 380   63
   10    17 Ryszard        Żydaczewski           125.43 +  393: 388  175
   11    13 Ziemowit       Pazda                 123.44 +  385: 270  173
   12    11 Jakub          Hassa                 135.12 +  443: 417  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Joanna Ostrowska 123.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         160.35 -  280: 382  110
    2    22 Sławomir       Wolski                120.84 +  433: 347  171
    3    12 Michał         Puchowski             118.77 +  375: 320  169
    4     8 Ryszard        Korpalski             119.44 +  414: 355  169
    5     7 Grzegorz       Kurowski              148.85 -  338: 557   99
    6    10 Mariusz        Skrobosz              153.85 -  333: 439  104
    7    13 Konrad         Sowula                133.38 -  419: 516   83
    8    23 Maciej         Nawrocki              129.29 -  351: 383   79
    9    23 Wojciech       Gonet                 116.69 +  422: 319  167
   10    22 Jarosław       Michalak              123.48 -  333: 347   73
   11    23 Lidia          Gałek                 100.00 -  331: 361   50
   12    26 Maciej         Nawrocki              129.29 -  343: 379   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Agnieszka Matus 121.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Obremski              155.51 -  335: 439  106
    2    25 Kinga          Bilska                100.47 +  358: 333  150
    3    15 Teresa         Zalewska              116.80 =  349: 349  117
    4    17 Marta          Ćwiek                 116.83 -  302: 394   67
    5    22 Przemysław     Pawlic                106.90 +  475: 296  157
    6    15 Paweł          Mazurek               141.64 +  448: 293  192
    7    11 Zofia          Gajewska              123.30 +  373: 363  173
    8     6 Paweł          Pogorzelski           135.17 +  450: 438  185
    9     5 Karol          Waniek                140.83 -  273: 474   91
   10     8 Dorota         Stachowska            119.81 -  339: 413   70
   11    11 Jakub          Hassa                 135.12 +  409: 339  185
   12     9 Tomasz         Suchanek              145.32 -  360: 439   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Renata Andracka 120.89 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  154.72 -  271: 469  105
    2    24 Bronisław      Parada                134.46 -  402: 410   84
    3    26 Adrianna       Gałka                 100.00 +  410: 270  150
    4    23 Przemysław     Pawlic                106.90 -  251: 505   57
    5    23 Robert         Wagner                114.36 -  288: 418   64
    6    29 Hanna          Góźdź                 100.00 +  461: 249  150
    7    24 Rafał          Świątek               102.27 +  440: 270  152
    8    17 Dawid          Mierzchała            124.55 -  320: 342   75
    9    25 Joanna         Brychcy               112.40 +  354: 341  162
   10    21 Adam           Janicki               117.69 -  365: 450   68
   11    28 Elżbieta       Salamon               100.00 +  454: 368  150
   12    19 Przemysław     Pawlic                106.90 +  326: 321  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Sławomir Wolski 120.84 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             154.19 -  367: 516  104
    2    22 Joanna         Ostrowska             123.07 -  347: 433   73
    3    24 Wojciech       Gonet                 116.69 -  343: 352   67
    4    28 Zbigniew       Skrzypczyk            114.08 +  339: 334  164
    5    25 Piotr          Sławiński             100.00 -  351: 370   50
    6    27 Jan            Salamon               100.00 +  434: 239  150
    7    23 Lidia          Gałek                 100.00 -  281: 404   50
    8    26 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  515: 206  150
    9    21 Ryszard        Żydaczewski           125.43 +  446: 303  175
   10    20 Urszula        Solarska              117.28 -  339: 381   67
   11    21 Kinga          Bilska                100.47 +  311: 310  150
   12    18 Mateusz        Stańczyk              109.58 +  479: 333  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Dorota Stachowska 119.81 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              153.85 -  389: 421  104
    2    20 Adrianna       Gałka                 100.00 +  374: 243  150
    3    20 Ryszard        Żydaczewski           125.43 +  409: 355  175
    4    14 Ziemowit       Pazda                 123.44 -  382: 450   73
    5    18 Tomasz         Suchanek              145.32 +  473: 356  195
    6    11 Joanna         Brychcy               112.40 +  383: 338  162
    7     6 Maciej         Skrzypczak            115.80 +  411: 334  166
    8     5 Dariusz        Kosz                  154.72 -  371: 389  105
    9    11 Mariusz        Wrześniewski          149.44 +  404: 398  199
   10     8 Agnieszka      Matus                 121.00 +  413: 339  171
   11     4 Paweł          Mazurek               141.64 -  362: 375   92
   12     7 Mariusz        Skrobosz              153.85 -  436: 500  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Ryszard Korpalski 119.44 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 151.16 -  373: 419  101
    2    21 Hanna          Góźdź                 100.00 +  478: 218  150
    3    10 Rafał          Świątek               102.27 +  431: 277  152
    4     8 Joanna         Ostrowska             123.07 -  355: 414   73
    5    12 Małgorzata     Szczygieł             130.28 +  341: 335  180
    6    13 Małgorzata     Deszczyńska           142.95 -  303: 512   93
    7    16 Tomasz         Suchanek              145.32 -  307: 498   95
    8    24 Joanna         Brychcy               112.40 +  419: 309  162
    9    19 Teresa         Zalewska              116.80 +  428: 305  167
   10    14 Marta          Świątkowska           116.93 +  385: 372  167
   11     9 Maciej         Skrzypczak            115.80 -  370: 372   66
   12    14 Dawid          Mierzchała            124.55 -  366: 444   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Michał Puchowski 118.77 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          149.44 -  422: 509   99
    2    17 Lidia          Gałek                 100.00 +  412: 274  150
    3    12 Joanna         Ostrowska             123.07 -  320: 375   73
    4    20 Ryszard        Żydaczewski           125.43 +  368: 342  175
    5    19 Joanna         Brychcy               112.40 -  327: 356   62
    6    20 Jacek          Wandzel               113.17 -  339: 379   63
    7    22 Przemysław     Pawlic                106.90 +  418: 299  157
    8    21 Marta          Ćwiek                 116.83 -  347: 435   67
    9    22 Jarosław       Michalak              123.48 -  299: 356   73
   10    25 Bartosz        Bartczak              110.88 +  368: 286  161
   11    25 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  353: 343  150
   12    20 Marta          Ćwiek                 116.83 +  381: 359  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Adam Janicki 117.69 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kurowski              148.85 -  328: 349   99
    2    27 Elżbieta       Salamon               100.00 +  361: 329  150
    3    16 Mariusz        Skrobosz              153.85 +  389: 322  204
    4    10 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  424: 442   82
    5    20 Marta          Świątkowska           116.93 -  342: 374   67
    6    22 Lidia          Gałek                 100.00 +  385: 377  150
    7    12 Mariusz        Wrześniewski          149.44 -  397: 424   99
    8    18 Bartosz        Bartczak              110.88 +  410: 390  161
    9    18 Małgorzata     Deszczyńska           142.95 -  338: 445   93
   10    21 Renata         Andracka              120.89 +  450: 365  171
   11    14 Jarosław       Michalak              123.48 +  379: 320  173
   12    13 Bronisław      Parada                134.46 +  411: 365  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Urszula Solarska 117.28 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Suchanek              145.32 +  369: 327  195
    2     9 Zofia          Gajewska              123.30 -  333: 512   73
    3    14 Marta          Ćwiek                 116.83 -  347: 359   67
    4    26 Joanna         Brychcy               112.40 -  296: 329   62
    5    30 Kacper         Wieczorek             100.00 +  429: 254  150
    6    17 Mariusz        Wrześniewski          149.44 -  327: 510   99
    7    29 Kinga          Bilska                100.47 +  430: 282  150
    8    25 Teresa         Zalewska              116.80 -  311: 376   67
    9    27 Adrianna       Gałka                 100.00 +  371: 335  150
   10    20 Sławomir       Wolski                120.84 +  381: 339  171
   11    20 Małgorzata     Szczygieł             130.28 -  305: 364   80
   12    22 Wojciech       Gonet                 116.69 +  484: 264  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Marta Świątkowska 116.93 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Deszczyńska           142.95 =  386: 386  143
    2    16 Krzysztof      Obremski              155.51 -  395: 401  106
    3    23 Bronisław      Parada                134.46 -  318: 323   84
    4    27 Jarosław       Michalak              123.48 +  418: 355  173
    5    20 Adam           Janicki               117.69 +  374: 342  168
    6    14 Jakub          Hassa                 135.12 -  277: 446   85
    7    20 Marta          Ćwiek                 116.83 +  291: 256  167
    8    16 Alicja         Grąbczewska           136.92 -  361: 439   87
    9    20 Krzysztof      Sporczyk              129.44 +  359: 350  179
   10    14 Ryszard        Korpalski             119.44 -  372: 385   69
   11    19 Jacek          Wandzel               113.17 +  323: 289  163
   12    16 Mariusz        Wrześniewski          149.44 -  374: 432   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Marta Ćwiek 116.83 Krzyków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Mazurek               141.64 -  393: 456   92
    2    19 Jacek          Wandzel               113.17 +  408: 331  163
    3    14 Urszula        Solarska              117.28 +  359: 347  167
    4    17 Agnieszka      Matus                 121.00 +  394: 302  171
    5     6 Dawid          Pikul                 151.16 -  317: 520  101
    6     8 Mikołaj        Cieplik               138.35 -  361: 408   88
    7    20 Marta          Świątkowska           116.93 -  256: 291   67
    8    21 Michał         Puchowski             118.77 +  435: 347  169
    9    14 Michał         Alabrudziński         160.35 -  351: 368  110
   10    18 Małgorzata     Szczygieł             130.28 +  415: 329  180
   11    18 Teresa         Zalewska              116.80 -  292: 406   67
   12    20 Michał         Puchowski             118.77 -  359: 381   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Teresa Zalewska 116.80 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Karol          Waniek                140.83 -  405: 514   91
    2    18 Zbigniew       Skrzypczyk            114.08 +  383: 305  164
    3    15 Agnieszka      Matus                 121.00 =  349: 349  121
    4    15 Marcin         Stachowski            125.07 -  274: 327   75
    5    21 Mateusz        Stańczyk              109.58 +  359: 346  160
    6    16 Bronisław      Parada                134.46 -  353: 356   84
    7    21 Alicja         Grąbczewska           136.92 -  322: 449   87
    8    25 Urszula        Solarska              117.28 +  376: 311  167
    9    19 Ryszard        Korpalski             119.44 -  305: 428   69
   10    24 Krzysztof      Sporczyk              129.44 +  468: 406  179
   11    18 Marta          Ćwiek                 116.83 +  406: 292  167
   12    15 Małgorzata     Deszczyńska           142.95 -  333: 374   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Wojciech Gonet 116.69 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Juszczak              139.24 -  310: 445   89
    2    30 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  427: 291  150
    3    24 Sławomir       Wolski                120.84 +  352: 343  171
    4     7 Dawid          Mierzchała            124.55 -  342: 353   75
    5    15 Krzysztof      Obremski              155.51 -  294: 527  106
    6    21 Mateusz        Stańczyk              109.58 -  340: 385   60
    7    25 Ryszard        Żydaczewski           125.43 -  293: 436   75
    8    28 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  432: 196  150
    9    23 Joanna         Ostrowska             123.07 -  319: 422   73
   10    26 Hanna          Góźdź                 100.00 +  379: 304  150
   11    30 Kacper         Wieczorek             100.00 +  415: 278  150
   12    22 Urszula        Solarska              117.28 -  264: 484   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Maciej Skrzypczak 115.80 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mikołaj        Cieplik               138.35 +  520: 253  188
    2     2 Mariusz        Skrobosz              153.85 +  508: 360  204
    3     1 Andrzej        Rechowicz             132.06 +  479: 375  182
    4     1 Irena          Sołdan                136.58 -  351: 406   87
    5     3 Dariusz        Kosz                  154.72 +  380: 372  205
    6     5 Joanna         Juszczak              139.24 -  307: 387   89
    7     6 Dorota         Stachowska            119.81 -  334: 411   70
    8    10 Paweł          Mazurek               141.64 -  365: 475   92
    9    13 Mateusz        Stańczyk              109.58 +  423: 393  160
   10    11 Jacek          Wandzel               113.17 +  476: 370  163
   11     9 Ryszard        Korpalski             119.44 +  372: 370  169
   12     6 Łukasz         Tuszyński             154.19 +  402: 378  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Robert Wagner 114.36 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Alicja         Grąbczewska           136.92 +  341: 334  187
    2    14 Joanna         Juszczak              139.24 -  382: 445   89
    3     9 Dariusz        Kosz                  154.72 -  359: 388  105
    4    24 Tomasz         Suchanek              145.32 -  326: 358   95
    5    23 Renata         Andracka              120.89 +  418: 288  171
    6    23 Zbigniew       Skrzypczyk            114.08 -  302: 331   64
    7    26 Piotr          Sławiński             100.00 +  328: 299  150
    8    22 Ryszard        Żydaczewski           125.43 -  321: 380   75
    9    24 Bartosz        Bartczak              110.88 -  316: 388   61
   10    27 Adrianna       Gałka                 100.00 +  398: 246  150
   11    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  435: 219  150
   12    21 Bartosz        Bartczak              110.88 +  356: 339  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Zbigniew Skrzypczyk 114.08 Kłonice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                136.58 -  302: 411   87
    2    18 Teresa         Zalewska              116.80 -  305: 383   67
    3    28 Hanna          Góźdź                 100.00 +  412: 260  150
    4    28 Sławomir       Wolski                120.84 -  334: 339   71
    5    28 Adrianna       Gałka                 100.00 +  321: 282  150
    6    23 Robert         Wagner                114.36 +  331: 302  164
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              129.44 +  399: 362  179
    8    14 Jakub          Hassa                 135.12 -  299: 429   85
    9    16 Małgorzata     Szczygieł             130.28 +  474: 383  180
   10    12 Łukasz         Tuszyński             154.19 -  313: 421  104
   11    15 Dawid          Mierzchała            124.55 -  328: 372   75
   12    24 Ziemowit       Pazda                 123.44 -  279: 482   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Jacek Wandzel 113.17 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Natalia        Woźniak               136.22 -  300: 480   86
    2    19 Marta          Ćwiek                 116.83 -  331: 408   67
    3    27 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  383: 360  150
    4    19 Jakub          Hassa                 135.12 -  344: 409   85
    5    26 Kinga          Bilska                100.47 +  405: 322  150
    6    20 Michał         Puchowski             118.77 +  379: 339  169
    7    14 Dawid          Mierzchała            124.55 +  408: 378  175
    8    13 Łukasz         Tuszyński             154.19 -  300: 450  104
    9    15 Zofia          Gajewska              123.30 +  380: 379  173
   10    11 Maciej         Skrzypczak            115.80 -  370: 476   66
   11    19 Marta          Świątkowska           116.93 -  289: 323   67
   12    23 Jarosław       Michalak              123.48 +  344: 308  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Joanna Brychcy 112.40 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Pogorzelski           135.17 -  315: 446   85
    2    29 Jan            Salamon               100.00 +  327: 241  150
    3    21 Mateusz        Stańczyk              109.58 -  294: 384   60
    4    26 Urszula        Solarska              117.28 +  329: 296  167
    5    19 Michał         Puchowski             118.77 +  356: 327  169
    6    11 Dorota         Stachowska            119.81 -  338: 383   70
    7    18 Paweł          Mazurek               141.64 -  326: 376   92
    8    24 Ryszard        Korpalski             119.44 -  309: 419   69
    9    25 Renata         Andracka              120.89 -  341: 354   71
   10    28 Elżbieta       Salamon               100.00 +  367: 290  150
   11    22 Krzysztof      Sporczyk              129.44 -  333: 464   79
   12    28 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  428: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Bartosz Bartczak 110.88 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jakub          Hassa                 135.12 -  350: 456   85
    2    23 Przemysław     Pawlic                106.90 +  400: 318  157
    3    22 Ziemowit       Pazda                 123.44 -  317: 378   73
    4    25 Kinga          Bilska                100.47 +  308: 300  150
    5    17 Mariusz        Skrobosz              153.85 -  399: 499  104
    6    18 Konrad         Sowula                133.38 -  339: 443   83
    7    28 Jan            Salamon               100.00 +  406: 207  150
    8    18 Adam           Janicki               117.69 -  390: 410   68
    9    24 Robert         Wagner                114.36 +  388: 316  164
   10    25 Michał         Puchowski             118.77 -  286: 368   69
   11    26 Hanna          Góźdź                 100.00 +  387: 281  150
   12    21 Robert         Wagner                114.36 -  339: 356   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Mateusz Stańczyk 109.58 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bronisław      Parada                134.46 +  419: 335  184
    2     4 Karol          Waniek                140.83 -  338: 435   91
    3    21 Joanna         Brychcy               112.40 +  384: 294  162
    4     5 Paweł          Pogorzelski           135.17 -  361: 367   85
    5    21 Teresa         Zalewska              116.80 -  346: 359   67
    6    21 Wojciech       Gonet                 116.69 +  385: 340  167
    7    19 Maciej         Nawrocki              129.29 +  429: 367  179
    8     9 Konrad         Sowula                133.38 -  296: 375   83
    9    13 Maciej         Skrzypczak            115.80 -  393: 423   66
   10    23 Lidia          Gałek                 100.00 +  459: 305  150
   11    16 Małgorzata     Deszczyńska           142.95 -  358: 383   93
   12    18 Sławomir       Wolski                120.84 -  333: 479   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Przemysław Pawlic 106.90 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Konrad         Sowula                133.38 -  272: 441   83
    2    23 Bartosz        Bartczak              110.88 -  318: 400   61
    3    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  388: 210  150
    4    23 Renata         Andracka              120.89 +  505: 251  171
    5    22 Agnieszka      Matus                 121.00 -  296: 475   71
    6    24 Tomasz         Suchanek              145.32 -  320: 373   95
    7    22 Michał         Puchowski             118.77 -  299: 418   69
    8    27 Adrianna       Gałka                 100.00 +  440: 279  150
    9    28 Kinga          Bilska                100.47 +  379: 274  150
   10    19 Dawid          Mierzchała            124.55 -  358: 363   75
   11    27 Jan            Salamon               100.00 +  496: 270  150
   12    19 Renata         Andracka              120.89 -  321: 326   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Rafał Świątek 102.27 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  308: 467   82
    2    31 Kacper         Wieczorek             100.00 +  412: 239  150
    3    10 Ryszard        Korpalski             119.44 -  277: 431   69
    4    21 Alicja         Grąbczewska           136.92 -  290: 323   87
    5    24 Jarosław       Michalak              123.48 -  358: 363   73
    6    28 Adrianna       Gałka                 100.00 +  530: 237  150
    7    24 Renata         Andracka              120.89 -  270: 440   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     682  /  7  97.43




	Kinga Bilska 100.47 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Szczygieł             130.28 -  265: 460   80
    2    25 Agnieszka      Matus                 121.00 -  333: 358   71
    3    29 Jan            Salamon               100.00 +  348: 301  150
    4    25 Bartosz        Bartczak              110.88 -  300: 308   61
    5    26 Jacek          Wandzel               113.17 -  322: 405   63
    6    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  360: 302  150
    7    29 Urszula        Solarska              117.28 -  282: 430   67
    8    30 Hanna          Góźdź                 100.00 +  364: 287  150
    9    28 Przemysław     Pawlic                106.90 -  274: 379   57
   10    30 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  486: 209  150
   11    21 Sławomir       Wolski                120.84 -  310: 311   71
   12    27 Ryszard        Żydaczewski           125.43 -  368: 440   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Lidia Gałek 100.00 Wałbrzych

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Nawrocki              129.29 -  308: 371   79
    2    17 Michał         Puchowski             118.77 -  274: 412   69
    3    31 Kacper         Wieczorek             100.00 +  434: 212  150
    4    18 Konrad         Sowula                133.38 -  338: 427   83
    5    27 Jan            Salamon               100.00 +  367: 287  150
    6    22 Adam           Janicki               117.69 -  377: 385   68
    7    23 Sławomir       Wolski                120.84 +  404: 281  171
    8    20 Krzysztof      Sporczyk              129.44 -  341: 386   79
    9    26 Piotr          Sławiński             100.00 +  299: 293  150
   10    23 Mateusz        Stańczyk              109.58 -  305: 459   60
   11    23 Joanna         Ostrowska             123.07 +  361: 331  173
   12    25 Piotr          Sławiński             100.00 +  371: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Adrianna Gałka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ryszard        Żydaczewski           125.43 -  299: 349   75
    2    20 Dorota         Stachowska            119.81 -  243: 374   70
    3    26 Renata         Andracka              120.89 -  270: 410   71
    4    31 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  292: 273  150
    5    28 Zbigniew       Skrzypczyk            114.08 -  282: 321   64
    6    28 Rafał          Świątek               102.27 -  237: 530   52
    7    30 Kacper         Wieczorek             100.00 +  331: 175  150
    8    27 Przemysław     Pawlic                106.90 -  279: 440   57
    9    27 Urszula        Solarska              117.28 -  335: 371   67
   10    27 Robert         Wagner                114.36 -  246: 398   64
   11    31 PAUZA
   12    29 Hanna          Góźdź                 100.00 -  254: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     870  / 11  79.09




	Hanna Góźdź 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ziemowit       Pazda                 123.44 -  291: 352   73
    2    21 Ryszard        Korpalski             119.44 -  218: 478   69
    3    28 Zbigniew       Skrzypczyk            114.08 -  260: 412   64
    4    30 Elżbieta       Salamon               100.00 +  313: 270  150
    5    29 Ryszard        Żydaczewski           125.43 -  211: 511   75
    6    29 Renata         Andracka              120.89 -  249: 461   71
    7    32 PAUZA
    8    30 Kinga          Bilska                100.47 -  287: 364   50
    9    31 Kacper         Wieczorek             100.00 +  393: 231  150
   10    26 Wojciech       Gonet                 116.69 -  304: 379   67
   11    26 Bartosz        Bartczak              110.88 -  281: 387   61
   12    29 Adrianna       Gałka                 100.00 +  346: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  / 11  89.09




	Agnieszka Palczewska 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Zofia          Gajewska              123.30 -  223: 461   73
    2    30 Wojciech       Gonet                 116.69 -  291: 427   67
    3    27 Jacek          Wandzel               113.17 -  360: 383   63
    4    29 Jan            Salamon               100.00 -  259: 333   50
    5    31 Elżbieta       Salamon               100.00 +  312: 297  150
    6    31 Kacper         Wieczorek             100.00 +  362: 197  150
    7    27 Małgorzata     Szczygieł             130.28 -  210: 508   80
    8    26 Sławomir       Wolski                120.84 -  206: 515   71
    9    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  354: 172  150
   10    30 Kinga          Bilska                100.47 -  209: 486   50
   11    25 Michał         Puchowski             118.77 -  343: 353   69
   12    28 Joanna         Brychcy               112.40 -  248: 428   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1035  / 12  86.25




	Elżbieta Salamon 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dawid          Mierzchała            124.55 -  246: 536   75
    2    27 Adam           Janicki               117.69 -  329: 361   68
    3    25 Alicja         Grąbczewska           136.92 -  274: 436   87
    4    30 Hanna          Góźdź                 100.00 -  270: 313   50
    5    31 Agnieszka      Palczewska            100.00 -  297: 312   50
    6    32 PAUZA
    7    31 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  234: 320   50
    8    31 Kacper         Wieczorek             100.00 +  310: 245  150
    9    30 Jan            Salamon               100.00 -  277: 306   50
   10    28 Joanna         Brychcy               112.40 -  290: 367   62
   11    28 Renata         Andracka              120.89 -  368: 454   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  / 10  71.30




	Jan Salamon 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marcin         Stachowski            125.07 -  242: 386   75
    2    29 Joanna         Brychcy               112.40 -  241: 327   62
    3    29 Kinga          Bilska                100.47 -  301: 348   50
    4    29 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  333: 259  150
    5    27 Lidia          Gałek                 100.00 -  287: 367   50
    6    27 Sławomir       Wolski                120.84 -  239: 434   71
    7    28 Bartosz        Bartczak              110.88 -  207: 406   61
    8    29 Piotr          Sławiński             100.00 -  276: 349   50
    9    30 Elżbieta       Salamon               100.00 +  306: 277  150
   10    31 Kacper         Wieczorek             100.00 +  275: 238  150
   11    27 Przemysław     Pawlic                106.90 -  270: 496   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     926  / 11  84.18




	Piotr Sławiński 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    22 Mariusz        Skrobosz              153.85 -  294: 462  104
    5    25 Sławomir       Wolski                120.84 +  370: 351  171
    6    25 Krzysztof      Sporczyk              129.44 -  297: 468   79
    7    26 Robert         Wagner                114.36 -  299: 328   64
    8    29 Jan            Salamon               100.00 +  349: 276  150
    9    26 Lidia          Gałek                 100.00 -  293: 299   50
   10    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  317: 233  150
   11    24 Ryszard        Żydaczewski           125.43 +  443: 311  175
   12    25 Lidia          Gałek                 100.00 -  221: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  /  9 110.33




	Kacper Wieczorek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jarosław       Michalak              123.48 -  158: 423   73
    2    31 Rafał          Świątek               102.27 -  239: 412   52
    3    31 Lidia          Gałek                 100.00 -  212: 434   50
    4    32 PAUZA
    5    30 Urszula        Solarska              117.28 -  254: 429   67
    6    31 Agnieszka      Palczewska            100.00 -  197: 362   50
    7    30 Adrianna       Gałka                 100.00 -  175: 331   50
    8    31 Elżbieta       Salamon               100.00 -  245: 310   50
    9    31 Hanna          Góźdź                 100.00 -  231: 393   50
   10    31 Jan            Salamon               100.00 -  238: 275   50
   11    30 Wojciech       Gonet                 116.69 -  278: 415   67
   12    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  202: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     609  / 11  55.36




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Sporczyk              129.44 -  242: 365   79
    2    28 Tomasz         Suchanek              145.32 -  223: 345   95
    3    30 Przemysław     Pawlic                106.90 -  210: 388   57
    4    31 Adrianna       Gałka                 100.00 -  273: 292   50
    5    32 PAUZA
    6    30 Kinga          Bilska                100.47 -  302: 360   50
    7    31 Elżbieta       Salamon               100.00 +  320: 234  150
    8    28 Wojciech       Gonet                 116.69 -  196: 432   67
    9    29 Agnieszka      Palczewska            100.00 -  172: 354   50
   10    29 Piotr          Sławiński             100.00 -  233: 317   50
   11    29 Robert         Wagner                114.36 -  219: 435   64
   12    30 Kacper         Wieczorek             100.00 +  300: 202  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     862  / 11  78.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i IX Akademickie Mistrzostwa Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Ostrowska             382: 280
   2 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Obremski              335: 439
   3 Dariusz        Kosz                 - Renata         Andracka              469: 271
   4 Sławomir       Wolski               - Łukasz         Tuszyński             367: 516
   5 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Stachowska            421: 389
   6 Ryszard        Korpalski            - Dawid          Pikul                 373: 419
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Puchowski             509: 422
   8 Adam           Janicki              - Grzegorz       Kurowski              328: 349
   9 Tomasz         Suchanek             - Urszula        Solarska              327: 369
  10 Marta          Świątkowska          - Małgorzata     Deszczyńska           386: 386
  11 Paweł          Mazurek              - Marta          Ćwiek                 456: 393
  12 Teresa         Zalewska             - Karol          Waniek                405: 514
  13 Joanna         Juszczak             - Wojciech       Gonet                 445: 310
  14 Maciej         Skrzypczak           - Mikołaj        Cieplik               520: 253
  15 Alicja         Grąbczewska          - Robert         Wagner                334: 341
  16 Zbigniew       Skrzypczyk           - Irena          Sołdan                302: 411
  17 Natalia        Woźniak              - Jacek          Wandzel               480: 300
  18 Joanna         Brychcy              - Paweł          Pogorzelski           315: 446
  19 Jakub          Hassa                - Bartosz        Bartczak              456: 350
  20 Mateusz        Stańczyk             - Bronisław      Parada                419: 335
  21 Konrad         Sowula               - Przemysław     Pawlic                441: 272
  22 Rafał          Świątek              - Andrzej        Rechowicz             308: 467
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Kinga          Bilska                460: 265
  24 Dawid          Węgrzyński           - Krzysztof      Sporczyk              242: 365
  25 Maciej         Nawrocki             - Lidia          Gałek                 371: 308
  26 Adrianna       Gałka                - Ryszard        Żydaczewski           299: 349
  27 Marcin         Stachowski           - Jan            Salamon               386: 242
  28 Elżbieta       Salamon              - Dawid          Mierzchała            246: 536
  29 Jarosław       Michalak             - Kacper         Wieczorek             423: 158
  30 Hanna          Góźdź                - Ziemowit       Pazda                 291: 352
  31 Zofia          Gajewska             - Agnieszka      Palczewska            461: 223


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Mierzchała           - Jarosław       Michalak              428: 263
   2 Maciej         Skrzypczak           - Mariusz        Skrobosz              508: 360
   3 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             303: 382
   4 Karol          Waniek               - Mateusz        Stańczyk              435: 338
   5 Irena          Sołdan               - Mariusz        Wrześniewski          516: 337
   6 Natalia        Woźniak              - Marcin         Stachowski            381: 378
   7 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  546: 423
   8 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Nawrocki              427: 334
   9 Urszula        Solarska             - Zofia          Gajewska              333: 512
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szczygieł             314: 355
  11 Ziemowit       Pazda                - Paweł          Mazurek               280: 362
  12 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Hassa                 516: 310
  13 Paweł          Pogorzelski          - Ryszard        Żydaczewski           531: 306
  14 Robert         Wagner               - Joanna         Juszczak              382: 445
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Konrad         Sowula                473: 366
  16 Krzysztof      Obremski             - Marta          Świątkowska           401: 395
  17 Lidia          Gałek                - Michał         Puchowski             274: 412
  18 Teresa         Zalewska             - Zbigniew       Skrzypczyk            383: 305
  19 Jacek          Wandzel              - Marta          Ćwiek                 331: 408
  20 Dorota         Stachowska           - Adrianna       Gałka                 374: 243
  21 Ryszard        Korpalski            - Hanna          Góźdź                 478: 218
  22 Joanna         Ostrowska            - Sławomir       Wolski                433: 347
  23 Przemysław     Pawlic               - Bartosz        Bartczak              318: 400
  24 Bronisław      Parada               - Renata         Andracka              410: 402
  25 Kinga          Bilska               - Agnieszka      Matus                 333: 358
  26 Mikołaj        Cieplik              - Alicja         Grąbczewska           524: 339
  27 Elżbieta       Salamon              - Adam           Janicki               329: 361
  28 Tomasz         Suchanek             - Dawid          Węgrzyński            345: 223
  29 Jan            Salamon              - Joanna         Brychcy               241: 327
  30 Agnieszka      Palczewska           - Wojciech       Gonet                 291: 427
  31 Kacper         Wieczorek            - Rafał          Świątek               239: 412


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Skrzypczak            375: 479
   2 Joanna         Juszczak             - Paweł          Pogorzelski           387: 375
   3 Zofia          Gajewska             - Grzegorz       Kurowski              414: 389
   4 Dawid          Mierzchała           - Natalia        Woźniak               319: 411
   5 Karol          Waniek               - Krzysztof      Obremski              350: 321
   6 Paweł          Mazurek              - Michał         Alabrudziński         378: 466
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Irena          Sołdan                267: 392
   8 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Deszczyńska           431: 408
   9 Dariusz        Kosz                 - Robert         Wagner                388: 359
  10 Rafał          Świątek              - Ryszard        Korpalski             277: 431
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Pikul                 452: 478
  12 Michał         Puchowski            - Joanna         Ostrowska             320: 375
  13 Maciej         Nawrocki             - Konrad         Sowula                360: 355
  14 Marta          Ćwiek                - Urszula        Solarska              359: 347
  15 Agnieszka      Matus                - Teresa         Zalewska              349: 349
  16 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Janicki               322: 389
  17 Jarosław       Michalak             - Mikołaj        Cieplik               361: 544
  18 Jakub          Hassa                - Krzysztof      Sporczyk              395: 412
  19 Marcin         Stachowski           - Tomasz         Suchanek              407: 293
  20 Ryszard        Żydaczewski          - Dorota         Stachowska            355: 409
  21 Joanna         Brychcy              - Mateusz        Stańczyk              294: 384
  22 Bartosz        Bartczak             - Ziemowit       Pazda                 317: 378
  23 Marta          Świątkowska          - Bronisław      Parada                318: 323
  24 Wojciech       Gonet                - Sławomir       Wolski                352: 343
  25 Alicja         Grąbczewska          - Elżbieta       Salamon               436: 274
  26 Renata         Andracka             - Adrianna       Gałka                 410: 270
  27 Jacek          Wandzel              - Agnieszka      Palczewska            383: 360
  28 Hanna          Góźdź                - Zbigniew       Skrzypczyk            260: 412
  29 Kinga          Bilska               - Jan            Salamon               348: 301
  30 Dawid          Węgrzyński           - Przemysław     Pawlic                210: 388
  31 Kacper         Wieczorek            - Lidia          Gałek                 212: 434


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Maciej         Skrzypczak            406: 351
   2 Michał         Alabrudziński        - Karol          Waniek                371: 415
   3 Zofia          Gajewska             - Joanna         Juszczak              361: 403
   4 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               395: 470
   5 Mateusz        Stańczyk             - Paweł          Pogorzelski           361: 367
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Mikołaj        Cieplik               348: 376
   7 Wojciech       Gonet                - Dawid          Mierzchała            342: 353
   8 Joanna         Ostrowska            - Ryszard        Korpalski             414: 355
   9 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Szczygieł             426: 359
  10 Adam           Janicki              - Andrzej        Rechowicz             424: 442
  11 Bronisław      Parada               - Grzegorz       Kurowski              384: 475
  12 Dawid          Pikul                - Maciej         Nawrocki              547: 267
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Mazurek               400: 393
  14 Dorota         Stachowska           - Ziemowit       Pazda                 382: 450
  15 Teresa         Zalewska             - Marcin         Stachowski            274: 327
  16 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Wrześniewski          422: 484
  17 Marta          Ćwiek                - Agnieszka      Matus                 394: 302
  18 Konrad         Sowula               - Lidia          Gałek                 427: 338
  19 Jakub          Hassa                - Jacek          Wandzel               409: 344
  20 Ryszard        Żydaczewski          - Michał         Puchowski             342: 368
  21 Alicja         Grąbczewska          - Rafał          Świątek               323: 290
  22 Piotr          Sławiński            - Mariusz        Skrobosz              294: 462
  23 Przemysław     Pawlic               - Renata         Andracka              505: 251
  24 Robert         Wagner               - Tomasz         Suchanek              326: 358
  25 Bartosz        Bartczak             - Kinga          Bilska                308: 300
  26 Urszula        Solarska             - Joanna         Brychcy               296: 329
  27 Marta          Świątkowska          - Jarosław       Michalak              418: 355
  28 Zbigniew       Skrzypczyk           - Sławomir       Wolski                334: 339
  29 Jan            Salamon              - Agnieszka      Palczewska            333: 259
  30 Elżbieta       Salamon              - Hanna          Góźdź                 270: 313
  31 Adrianna       Gałka                - Dawid          Węgrzyński            292: 273
  32 Kacper         Wieczorek            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Karol          Waniek                316: 559
   2 Joanna         Juszczak             - Irena          Sołdan                377: 415
   3 Maciej         Skrzypczak           - Dariusz        Kosz                  380: 372
   4 Mikołaj        Cieplik              - Michał         Alabrudziński         390: 405
   5 Dawid          Mierzchała           - Zofia          Gajewska              366: 423
   6 Dawid          Pikul                - Marta          Ćwiek                 520: 317
   7 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Ostrowska             557: 338
   8 Marcin         Stachowski           - Łukasz         Tuszyński             412: 422
   9 Paweł          Pogorzelski          - Ziemowit       Pazda                 567: 344
  10 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Deszczyńska           357: 297
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Bronisław      Parada                426: 458
  12 Ryszard        Korpalski            - Małgorzata     Szczygieł             341: 335
  13 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Sporczyk              355: 339
  14 Konrad         Sowula               - Alicja         Grąbczewska           429: 457
  15 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Gonet                 527: 294
  16 Maciej         Nawrocki             - Jakub          Hassa                 269: 404
  17 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Bartczak              499: 399
  18 Tomasz         Suchanek             - Dorota         Stachowska            356: 473
  19 Michał         Puchowski            - Joanna         Brychcy               327: 356
  20 Adam           Janicki              - Marta          Świątkowska           342: 374
  21 Mateusz        Stańczyk             - Teresa         Zalewska              346: 359
  22 Agnieszka      Matus                - Przemysław     Pawlic                475: 296
  23 Renata         Andracka             - Robert         Wagner                288: 418
  24 Rafał          Świątek              - Jarosław       Michalak              358: 363
  25 Sławomir       Wolski               - Piotr          Sławiński             351: 370
  26 Jacek          Wandzel              - Kinga          Bilska                405: 322
  27 Lidia          Gałek                - Jan            Salamon               367: 287
  28 Adrianna       Gałka                - Zbigniew       Skrzypczyk            282: 321
  29 Hanna          Góźdź                - Ryszard        Żydaczewski           211: 511
  30 Urszula        Solarska             - Kacper         Wieczorek             429: 254
  31 Agnieszka      Palczewska           - Elżbieta       Salamon               312: 297
  32 Dawid          Węgrzyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Waniek               - Irena          Sołdan                382: 444
   2 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         488: 337
   3 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Pogorzelski           351: 363
   4 Andrzej        Rechowicz            - Dawid          Pikul                 313: 346
   5 Maciej         Skrzypczak           - Joanna         Juszczak              307: 387
   6 Zofia          Gajewska             - Natalia        Woźniak               319: 397
   7 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Obremski              384: 596
   8 Marta          Ćwiek                - Mikołaj        Cieplik               361: 408
   9 Alicja         Grąbczewska          - Dariusz        Kosz                  342: 504
  10 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              333: 439
  11 Joanna         Brychcy              - Dorota         Stachowska            338: 383
  12 Ziemowit       Pazda                - Dawid          Mierzchała            433: 399
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Ryszard        Korpalski             512: 303
  14 Jakub          Hassa                - Marta          Świątkowska           446: 277
  15 Agnieszka      Matus                - Paweł          Mazurek               448: 293
  16 Bronisław      Parada               - Teresa         Zalewska              356: 353
  17 Mariusz        Wrześniewski         - Urszula        Solarska              510: 327
  18 Bartosz        Bartczak             - Konrad         Sowula                339: 443
  19 Jarosław       Michalak             - Ryszard        Żydaczewski           374: 301
  20 Michał         Puchowski            - Jacek          Wandzel               339: 379
  21 Wojciech       Gonet                - Mateusz        Stańczyk              340: 385
  22 Lidia          Gałek                - Adam           Janicki               377: 385
  23 Robert         Wagner               - Zbigniew       Skrzypczyk            302: 331
  24 Przemysław     Pawlic               - Tomasz         Suchanek              320: 373
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Sławiński             468: 297
  26 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Nawrocki              337: 345
  27 Jan            Salamon              - Sławomir       Wolski                239: 434
  28 Rafał          Świątek              - Adrianna       Gałka                 530: 237
  29 Renata         Andracka             - Hanna          Góźdź                 461: 249
  30 Kinga          Bilska               - Dawid          Węgrzyński            360: 302
  31 Agnieszka      Palczewska           - Kacper         Wieczorek             362: 197
  32 Elżbieta       Salamon              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 328: 398
   2 Natalia        Woźniak              - Grzegorz       Kurowski              438: 397
   3 Joanna         Juszczak             - Karol          Waniek                475: 299
   4 Paweł          Pogorzelski          - Krzysztof      Obremski              402: 436
   5 Dariusz        Kosz                 - Jakub          Hassa                 507: 405
   6 Dorota         Stachowska           - Maciej         Skrzypczak            411: 334
   7 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Rechowicz             357: 481
   8 Mariusz        Skrobosz             - Bronisław      Parada                346: 341
   9 Ziemowit       Pazda                - Łukasz         Tuszyński             392: 340
  10 Mikołaj        Cieplik              - Małgorzata     Deszczyńska           375: 362
  11 Zofia          Gajewska             - Agnieszka      Matus                 363: 373
  12 Adam           Janicki              - Mariusz        Wrześniewski          397: 424
  13 Konrad         Sowula               - Joanna         Ostrowska             516: 419
  14 Dawid          Mierzchała           - Jacek          Wandzel               378: 408
  15 Jarosław       Michalak             - Marcin         Stachowski            365: 445
  16 Tomasz         Suchanek             - Ryszard        Korpalski             498: 307
  17 Zbigniew       Skrzypczyk           - Krzysztof      Sporczyk              399: 362
  18 Paweł          Mazurek              - Joanna         Brychcy               376: 326
  19 Mateusz        Stańczyk             - Maciej         Nawrocki              429: 367
  20 Marta          Świątkowska          - Marta          Ćwiek                 291: 256
  21 Teresa         Zalewska             - Alicja         Grąbczewska           322: 449
  22 Przemysław     Pawlic               - Michał         Puchowski             299: 418
  23 Sławomir       Wolski               - Lidia          Gałek                 281: 404
  24 Renata         Andracka             - Rafał          Świątek               440: 270
  25 Ryszard        Żydaczewski          - Wojciech       Gonet                 436: 293
  26 Piotr          Sławiński            - Robert         Wagner                299: 328
  27 Małgorzata     Szczygieł            - Agnieszka      Palczewska            508: 210
  28 Jan            Salamon              - Bartosz        Bartczak              207: 406
  29 Urszula        Solarska             - Kinga          Bilska                430: 282
  30 Kacper         Wieczorek            - Adrianna       Gałka                 175: 331
  31 Dawid          Węgrzyński           - Elżbieta       Salamon               320: 234
  32 Hanna          Góźdź                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Joanna         Juszczak              477: 339
   2 Irena          Sołdan               - Natalia        Woźniak               354: 414
   3 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             443: 400
   4 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Skrobosz              604: 321
   5 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Kosz                  371: 389
   6 Paweł          Pogorzelski          - Agnieszka      Matus                 438: 450
   7 Karol          Waniek               - Ziemowit       Pazda                 425: 307
   8 Mikołaj        Cieplik              - Mariusz        Wrześniewski          378: 339
   9 Konrad         Sowula               - Mateusz        Stańczyk              375: 296
  10 Maciej         Skrzypczak           - Paweł          Mazurek               365: 475
  11 Bronisław      Parada               - Michał         Alabrudziński         388: 344
  12 Tomasz         Suchanek             - Zofia          Gajewska              518: 345
  13 Jacek          Wandzel              - Łukasz         Tuszyński             300: 450
  14 Zbigniew       Skrzypczyk           - Jakub          Hassa                 299: 429
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Marcin         Stachowski            291: 341
  16 Alicja         Grąbczewska          - Marta          Świątkowska           439: 361
  17 Dawid          Mierzchała           - Renata         Andracka              342: 320
  18 Bartosz        Bartczak             - Adam           Janicki               390: 410
  19 Jarosław       Michalak             - Małgorzata     Szczygieł             300: 505
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Lidia          Gałek                 386: 341
  21 Marta          Ćwiek                - Michał         Puchowski             435: 347
  22 Robert         Wagner               - Ryszard        Żydaczewski           321: 380
  23 Maciej         Nawrocki             - Joanna         Ostrowska             383: 351
  24 Ryszard        Korpalski            - Joanna         Brychcy               419: 309
  25 Urszula        Solarska             - Teresa         Zalewska              311: 376
  26 Agnieszka      Palczewska           - Sławomir       Wolski                206: 515
  27 Adrianna       Gałka                - Przemysław     Pawlic                279: 440
  28 Wojciech       Gonet                - Dawid          Węgrzyński            432: 196
  29 Piotr          Sławiński            - Jan            Salamon               349: 276
  30 Kinga          Bilska               - Hanna          Góźdź                 364: 287
  31 Elżbieta       Salamon              - Kacper         Wieczorek             310: 245


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Dawid          Pikul                 409: 319
   2 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                359: 323
   3 Joanna         Juszczak             - Grzegorz       Kurowski              417: 276
   4 Dariusz        Kosz                 - Mikołaj        Cieplik               425: 340
   5 Agnieszka      Matus                - Karol          Waniek                273: 474
   6 Paweł          Pogorzelski          - Alicja         Grąbczewska           386: 398
   7 Paweł          Mazurek              - Konrad         Sowula                435: 378
   8 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Suchanek              377: 386
   9 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Stachowski            383: 348
  10 Jakub          Hassa                - Bronisław      Parada                450: 385
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Dorota         Stachowska            398: 404
  12 Ziemowit       Pazda                - Mariusz        Skrobosz              317: 485
  13 Mateusz        Stańczyk             - Maciej         Skrzypczak            393: 423
  14 Michał         Alabrudziński        - Marta          Ćwiek                 368: 351
  15 Jacek          Wandzel              - Zofia          Gajewska              380: 379
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Zbigniew       Skrzypczyk            383: 474
  17 Maciej         Nawrocki             - Dawid          Mierzchała            359: 337
  18 Adam           Janicki              - Małgorzata     Deszczyńska           338: 445
  19 Teresa         Zalewska             - Ryszard        Korpalski             305: 428
  20 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Sporczyk              359: 350
  21 Sławomir       Wolski               - Ryszard        Żydaczewski           446: 303
  22 Michał         Puchowski            - Jarosław       Michalak              299: 356
  23 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Gonet                 422: 319
  24 Bartosz        Bartczak             - Robert         Wagner                388: 316
  25 Joanna         Brychcy              - Renata         Andracka              341: 354
  26 Lidia          Gałek                - Piotr          Sławiński             299: 293
  27 Adrianna       Gałka                - Urszula        Solarska              335: 371
  28 Przemysław     Pawlic               - Kinga          Bilska                379: 274
  29 Dawid          Węgrzyński           - Agnieszka      Palczewska            172: 354
  30 Jan            Salamon              - Elżbieta       Salamon               306: 277
  31 Hanna          Góźdź                - Kacper         Wieczorek             393: 231


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Joanna         Juszczak              364: 365
   2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              346: 417
   3 Karol          Waniek               - Dariusz        Kosz                  391: 379
   4 Mikołaj        Cieplik              - Grzegorz       Kurowski              374: 286
   5 Jakub          Hassa                - Paweł          Mazurek               335: 377
   6 Mariusz        Skrobosz             - Alicja         Grąbczewska           345: 437
   7 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Rechowicz             379: 312
   8 Dorota         Stachowska           - Agnieszka      Matus                 413: 339
   9 Irena          Sołdan               - Paweł          Pogorzelski           351: 410
  10 Ziemowit       Pazda                - Konrad         Sowula                298: 421
  11 Maciej         Skrzypczak           - Jacek          Wandzel               476: 370
  12 Zbigniew       Skrzypczyk           - Łukasz         Tuszyński             313: 421
  13 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Nawrocki              499: 272
  14 Ryszard        Korpalski            - Marta          Świątkowska           385: 372
  15 Marcin         Stachowski           - Mariusz        Wrześniewski          353: 382
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Bronisław      Parada                362: 406
  17 Ryszard        Żydaczewski          - Zofia          Gajewska              388: 393
  18 Marta          Ćwiek                - Małgorzata     Szczygieł             415: 329
  19 Dawid          Mierzchała           - Przemysław     Pawlic                363: 358
  20 Sławomir       Wolski               - Urszula        Solarska              339: 381
  21 Renata         Andracka             - Adam           Janicki               365: 450
  22 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Michalak              333: 347
  23 Lidia          Gałek                - Mateusz        Stańczyk              305: 459
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Teresa         Zalewska              406: 468
  25 Michał         Puchowski            - Bartosz        Bartczak              368: 286
  26 Wojciech       Gonet                - Hanna          Góźdź                 379: 304
  27 Robert         Wagner               - Adrianna       Gałka                 398: 246
  28 Joanna         Brychcy              - Elżbieta       Salamon               367: 290
  29 Piotr          Sławiński            - Dawid          Węgrzyński            317: 233
  30 Kinga          Bilska               - Agnieszka      Palczewska            486: 209
  31 Kacper         Wieczorek            - Jan            Salamon               238: 275


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Joanna         Juszczak              454: 496
   2 Dawid          Pikul                - Karol          Waniek                362: 284
   3 Dariusz        Kosz                 - Natalia        Woźniak               316: 398
   4 Paweł          Mazurek              - Dorota         Stachowska            375: 362
   5 Paweł          Pogorzelski          - Mikołaj        Cieplik               445: 367
   6 Alicja         Grąbczewska          - Tomasz         Suchanek              440: 341
   7 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                474: 304
   8 Konrad         Sowula               - Andrzej        Rechowicz             363: 410
   9 Ryszard        Korpalski            - Maciej         Skrzypczak            370: 372
  10 Bronisław      Parada               - Łukasz         Tuszyński             423: 501
  11 Agnieszka      Matus                - Jakub          Hassa                 409: 339
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Mariusz        Skrobosz              346: 397
  13 Zofia          Gajewska             - Ziemowit       Pazda                 385: 270
  14 Jarosław       Michalak             - Adam           Janicki               320: 379
  15 Zbigniew       Skrzypczyk           - Dawid          Mierzchała            328: 372
  16 Mateusz        Stańczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           358: 383
  17 Maciej         Nawrocki             - Marcin         Stachowski            294: 470
  18 Teresa         Zalewska             - Marta          Ćwiek                 406: 292
  19 Jacek          Wandzel              - Marta          Świątkowska           289: 323
  20 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Szczygieł             305: 364
  21 Kinga          Bilska               - Sławomir       Wolski                310: 311
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Brychcy               464: 333
  23 Lidia          Gałek                - Joanna         Ostrowska             361: 331
  24 Ryszard        Żydaczewski          - Piotr          Sławiński             311: 443
  25 Agnieszka      Palczewska           - Michał         Puchowski             343: 353
  26 Hanna          Góźdź                - Bartosz        Bartczak              281: 387
  27 Przemysław     Pawlic               - Jan            Salamon               496: 270
  28 Elżbieta       Salamon              - Renata         Andracka              368: 454
  29 Dawid          Węgrzyński           - Robert         Wagner                219: 435
  30 Kacper         Wieczorek            - Wojciech       Gonet                 278: 415
  31 Adrianna       Gałka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Natalia        Woźniak               341: 421
   2 Karol          Waniek               - Krzysztof      Obremski              365: 455
   3 Alicja         Grąbczewska          - Dawid          Pikul                 424: 374
   4 Paweł          Mazurek              - Paweł          Pogorzelski           346: 427
   5 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Kosz                  470: 427
   6 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Skrzypczak            378: 402
   7 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Stachowska            500: 436
   8 Mikołaj        Cieplik              - Andrzej        Rechowicz             333: 408
   9 Agnieszka      Matus                - Tomasz         Suchanek              360: 439
  10 Michał         Alabrudziński        - Konrad         Sowula                415: 341
  11 Jakub          Hassa                - Zofia          Gajewska              417: 443
  12 Irena          Sołdan               - Marcin         Stachowski            312: 309
  13 Adam           Janicki              - Bronisław      Parada                411: 365
  14 Dawid          Mierzchała           - Ryszard        Korpalski             444: 366
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Teresa         Zalewska              374: 333
  16 Marta          Świątkowska          - Mariusz        Wrześniewski          374: 432
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Sporczyk              378: 332
  18 Sławomir       Wolski               - Mateusz        Stańczyk              479: 333
  19 Renata         Andracka             - Przemysław     Pawlic                326: 321
  20 Marta          Ćwiek                - Michał         Puchowski             359: 381
  21 Robert         Wagner               - Bartosz        Bartczak              356: 339
  22 Wojciech       Gonet                - Urszula        Solarska              264: 484
  23 Jarosław       Michalak             - Jacek          Wandzel               308: 344
  24 Ziemowit       Pazda                - Zbigniew       Skrzypczyk            482: 279
  25 Piotr          Sławiński            - Lidia          Gałek                 221: 371
  26 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Nawrocki              343: 379
  27 Ryszard        Żydaczewski          - Kinga          Bilska                440: 368
  28 Agnieszka      Palczewska           - Joanna         Brychcy               248: 428
  29 Adrianna       Gałka                - Hanna          Góźdź                 254: 346
  30 Kacper         Wieczorek            - Dawid          Węgrzyński            202: 300
Lista rankingowa na dzień 20-08-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              163.77  32427  198
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             160.62  30679  191
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.25  31249  195
   4 Krzysztof Obremski             Legnica              155.92  30093  193
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   6 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.96  24329  157
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.55  27356  177
   8 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.28  29467  191
   9 Kamil Górka                    Kraków               154.12  29282  190
  10 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  11 Paweł Jackowski                Warszawa             152.21  29377  193
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.21  28920  190
  13 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.77  17150  113
  14 Kacper Zegadło                 Warszawa             151.42  26952  178
  15 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.35  21946  145
  16 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.94  28528  189
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.88   7544   50
  18 Marek Reda                     Dębówka              150.77  14474   96
  19 Dawid Pikul                    Poznań               150.53  29504  196
  20 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.16  29882  199
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.09  29117  194
  22 Łukasz Bobowski                Suchedniów           149.94  27289  182
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               149.21  26261  176
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.84  23517  158
  26 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.41  28050  189
  27 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.39  27857  189
  28 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  29 Maciej Grąbczewski             Szczecin             146.53  19782  135
  30 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.31  23263  159
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.24  16818  115
  33 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.53  26923  185
  34 Kamil Kister                   Warszawa             145.14  28882  199
  35 Justyna Górka                  Kraków               145.07  27853  192
  36 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  37 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  38 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             144.09  12680   88
  40 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.92  27489  191
  41 Jakub Błażejewski              Poznań               143.85  22441  156
  42 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.82   7191   50
  43 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  44 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.33  27470  193
  45 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.32  27326  192
  46 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  47 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.08  27989  197
  48 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             141.76  26651  188
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             141.63  27618  195
  50 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.47  24583  175
  51 Joanna Juszczak                Warszawa             140.42  27101  193
  52 Bogusław Szyszka               Oława                140.17  16540  118
  53 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.07  25913  185
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.03   5041   36
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  56 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.87  26995  193
  57 Michał Waszkiewicz             Białystok            139.65  27651  198
  58 Katarzyna Polak                Warszawa             139.59  27779  199
  59 Leszek Kacprzyk                Katowice             139.38   7805   56
  60 Natalia Woźniak                Dziwnówek            139.27  26043  187
  61 Dariusz Kuć                    Stargard             139.25  21027  151
  62 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.87  26385  190
  63 Sławomir Piotrowski            Deszczno             138.60  17879  129
  64 Radosław Jachna                Łódź                 138.40  26158  189
  65 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  66 Alicja Grąbczewska             Szczecin             138.31  21577  156
  67 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.26  24611  178
  68 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             137.81  26322  191
  69 Barbara Obremska               Wrocław              137.46   7423   54
  70 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  71 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  72 Irena Sołdan                   Warszawa             136.52  27030  198
  73 Rafał Matczak                  Milanówek            136.49  26070  191
  74 Paweł Pogorzelski              Warszawa             136.33  20177  148
  75 Piotr Broda                    Sandomierz           136.22  26426  194
  76 Janusz Krupiński               Bytom                136.18  26419  194
  77 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.78  13035   96
  78 Michał Rogalewicz              Poznań               135.50  20054  148
  79 Szymon Dąbrowski               Warszawa             135.34  26120  193
  80 Marcin Rogala                  Warszawa             135.17  26358  195
  81 Piotr Domański                 Lublin               134.85  16991  126
  82 Jacek Mańko                    Poznań               134.83  24673  183
  83 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.54  21392  159
  84 Krzysztof Gibas                Kraków               134.45  16268  121
  85 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          134.18  12076   90
  86 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.16  26295  196
  87 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  88 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  89 Konrad Sowula                  Kraków               132.82  19923  150
  90 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.52  24913  188
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  92 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  93 Robert Kamiński                Warszawa             131.25  25462  194
  94 Agnieszka Walas                Kraków               131.13  17440  133
  95 Marek Rogalski                 Warszawa             131.07  24904  190
  96 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.94  25664  196
  97 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.93  25270  193
  98 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  130.87  17798  136
  99 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 100 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 101 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 102 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.55  25849  198
 103 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.53  17099  131
 104 Jakub Nalepa                   Gliwice              130.44   7174   55
 105 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.31  24889  191
 106 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               130.20   3906   30
 107 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.17  23951  184
 108 Ewa Radzikowska                Gliwice              130.04   7412   57
 109 Czesław Grajewski              Białystok            129.36  14100  109
 110 Maciej Nawrocki                Babimost             129.26  20294  157
 111 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 112 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.06   6195   48
 113 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 114 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 115 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 116 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 117 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.70  18146  141
 118 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.52  25319  197
 119 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 120 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.34  16556  129
 121 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.18  11793   92
 122 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.03  24710  193
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 124 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 125 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 126 Adam Grzelec                   Poznań               127.71  25414  199
 127 Marta Bajorek                  Warszawa             127.42  22680  178
 128 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 129 Marcin Stachowski              Wydartowo I          127.01  24640  194
 130 Dorota Kuć                     Stargard             126.77  19143  151
 131 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.44  24656  195
 132 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.43  16056  127
 133 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.24  12245   97
 134 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.20  13503  107
 135 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.19  24734  196
 136 Agata Kuć                      Stargard             126.09  21183  168
 137 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.88  24798  197
 138 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.83  15100  120
 139 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 140 Szymon Stępień                 Bytom                125.80  23902  190
 141 Monika Siemaszko               Lipiany              125.27  13404  107
 142 Dariusz Sowula                 Kraków               125.12  18018  144
 143 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.07  15759  126
 144 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.07   7379   59
 145 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 146 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.76  24952  200
 147 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             124.70  20450  164
 148 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 149 Rafał Stachowski               Police               124.32  16535  133
 150 Tomasz Sehnal                  Warszawa             124.27  24233  195
 151 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.09  24074  194
 152 Ziemowit Pazda                 Wrocław              124.08  13773  111
 153 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.76  21287  172
 154 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 155 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 156 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 157 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.34   5427   44
 158 Natalia Ogierman               Katowice             123.32  18745  152
 159 Maciej Kuć                     Stargard             123.21  19344  157
 160 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.09  12063   98
 161 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 162 Beata Piotrowska               Łódź                 123.02  11933   97
 163 Jerzy Luter                    Bytom                122.82  23950  195
 164 Joanna Ostrowska               Warszawa             122.44  23264  190
 165 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 166 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 167 Marcin Ceglarek                Kraków               121.90  22185  182
 168 Agnieszka Matus                Milanówek            121.85  24127  198
 169 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               121.69  22999  189
 170 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               121.67   5110   42
 171 Jarosław Michalak              Łódź                 121.65   9489   78
 172 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.57  23342  192
 173 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 174 Maciej Perzyński               Piła                 121.47   5952   49
 175 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 176 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 177 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 178 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.24  24126  199
 179 Renata Andracka                Zwola                121.16  23990  198
 180 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 181 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.00   4356   36
 182 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.85  21511  178
 183 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.84  11238   93
 184 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.73  10141   84
 185 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 186 Dominik Ulejczyk               Będzin               120.48  23976  199
 187 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  12407  103
 188 Sławomir Wolski                Wrocław              119.92  23625  197
 189 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.79  22999  192
 190 Ryszard Korpalski              Wójtowice            119.72  20831  174
 191 Anita Bruska                   Gdynia               119.66  16393  137
 192 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 193 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     119.06  23097  194
 194 Adam Janicki                   Wrocław              119.00  19992  168
 195 Artur Wawrzynowski             Żukowo               118.81  17941  151
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             118.78  11047   93
 197 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 198 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 199 Maria Skutela                  Warszawa             118.19  23639  200
 200 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 201 Urszula Solarska               Katowice             117.51  22562  192
 202 Bożena Guział                  Racibórz             117.50  22678  193
 203 Marta Świątkowska              Wrocław              117.10  22484  192
 204 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 205 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 206 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 207 Teresa Zalewska                Racibórz             116.50  21203  182
 208 Karolina Urbańska              Poznań               116.44  20960  180
 209 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.31  14539  125
 210 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.08  22635  195
 211 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 212 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.87  17033  147
 213 Olga Swarcewicz                Warszawa             115.85   8341   72
 214 Lucyna Śniadach                Rumia                115.84  22821  197
 215 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.75  16900  146
 216 Robert Wagner                  Wrocław              115.59   8091   70
 217 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.59   9478   82
 218 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.50   4158   36
 219 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.92  21834  190
 220 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 221 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.77  22265  194
 222 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 223 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 224 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 225 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 226 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 227 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 228 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.26  15082  132
 229 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.12  10841   95
 230 Dorota Ostrowska               Białystok            113.78  13654  120
 231 Marta Sztajnert                Wisła                113.76  18543  163
 232 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.60  21925  193
 233 Marcin Kurowski                Racibórz             113.59  22490  198
 234 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 235 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.20   9056   80
 236 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 237 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.10  14816  131
 238 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.00   5650   50
 239 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 240 Joanna Brychcy                 Katowice             112.31  22349  199
 241 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.57  22090  198
 242 Bartosz Bartczak               Poznań               111.06  21212  191
 243 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 244 Patrycja Skibska               Warszawa             110.53  14148  128
 245 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 246 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.42   8944   81
 247 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 248 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 249 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 250 Sławomir Długosz               Ostróda              109.42  21227  194
 251 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 252 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 253 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 254 Tomasz Duda                    Tychy                108.42   5204   48
 255 Agnieszka Antos                Racibórz             108.40  11382  105
 256 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 257 Grażyna Chłopek                Jaworzno             106.91   7163   67
 258 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 259 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.48  20658  194
 260 Franciszek Łysek               Warszawa             106.30   4890   46
 261 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     106.30   4677   44
 262 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 263 Grażyna Smereka                Racibórz             105.92   3813   36
 264 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            105.76   9307   88
 265 Zofia Górka                    Łęczna               105.60   5069   48
 266 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               105.53   6332   60
 267 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.33  20012  190
 268 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 269 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 270 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              104.85   4194   40
 271 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 272 Katarzyna Okoniewska           Poznań               104.35   4800   46
 273 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.22   8546   82
 274 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.16   8645   83
 275 Lidia Żywna                    Gdynia               103.73   8610   83
 276 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                103.72   7053   68
 277 Justyna Sławińska              Gdańsk               102.75   3699   36
 278 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.40  19661  192
 279 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.32  20260  198
 280 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.31  19059  190
 281 Piotr Kozak                    Racibórz             100.19   7715   77
 282 Marta Majewska                 Wadowice             100.17  11019  110
 283 Maria Uryga                    Kraków               100.14   3505   35
 284 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 285 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   99.56   3584   36
 286 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.09   5747   58
 287 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.83   8796   89
 288 Karolina Mak                   Wrocław               98.80   8497   86
 289 Wojciech Łysek                 Warszawa              98.27   4422   45
 290 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.12   9420   96
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.85  19472  199
 292 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.28  15175  156
 293 Karolina Szubska               Jaworzno              96.92  11146  115
 294 Teresa Balewska                Reda                  96.06  19020  198
 295 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 296 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 297 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             95.24   4762   50
 298 Michał Głąb                    Zabrze                95.00   5700   60
 299 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 300 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      94.48   3968   42
 301 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             94.45   4439   47
 302 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 303 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.86   8917   95
 304 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 305 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            93.56   7017   75
 306 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.66   7320   79
 307 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.72  17518  191
 308 Ewa Tymińska                   Gdańsk                90.74   5172   57
 309 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.23   5889   66
 310 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.83   6218   70
 311 Piotr Duda                     Tychy                 87.89   4131   47
 312 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           87.59   8058   92
 313 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 314 Waldemar Dębski                Ostróda               86.12   4306   50
 315 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   84.47   2872   34
 316 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.03   5314   64
 317 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.62   6369   79
 318 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.17   4650   58
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 320 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      76.80   2688   35
 321 Michał Sztajnert               Wisła                 75.93   4328   57
 322 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 323 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 324 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 325 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             72.35   4124   57
 326 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 327 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 328 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 20-08-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Burczyk                Gdynia                94.72   2747   29
   2 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   3 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   4 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   5 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   6 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   7 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
   8 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
   9 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  10 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  11 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  12 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  13 Tomasz Ciejka                  Kraków               152.12   3651   24
  14 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  15 Karol Waniek                   Wrocław              148.00   3552   24
  16 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  17 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.12   3243   24
  18 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  19 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  20 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  21 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  22 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  23 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.71   3041   24
  24 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  25 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  26 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  27 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  28 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  29 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  31 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  32 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  33 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  34 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  35 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  36 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  37 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  38 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              87.04   2089   24
  39 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  40 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  41 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  42 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  43 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  44 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  45 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  46 Maria Kistowska                Poznań                88.96   2046   23
  47 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  48 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  49 Wiktoria Koler                 Będzin                70.96   1632   23
  50 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             68.48   1575   23
  51 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  52 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  53 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  54 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  55 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.09   1850   22
  56 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   84.00   1848   22
  57 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  58 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  59 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  60 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  61 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  62 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  63 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  64 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  65 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             110.00   2090   19
  66 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  67 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  68 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  69 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  70 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  71 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  72 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  73 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  74 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  75 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  76 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  77 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  78 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  79 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  80 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  81 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  82 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  83 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  84 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  85 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  86 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  87 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.75   1821   12
  88 Michał Szymkowski              Wrocław              147.25   1767   12
  89 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             142.25   1707   12
  90 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  91 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  92 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  93 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  94 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  96 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  97 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        122.25   1467   12
  98 Marta Ćwiek                    Krzyków              121.00   1452   12
  99 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 100 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
 101 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
 102 Adam Klimont                   Wałcz                117.83   1414   12
 103 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 104 Jacek Jerzyński                Toruń                116.42   1397   12
 105 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 106 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 107 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 108 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 109 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 110 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 111 Dawid Podżerek                 Kraków               114.08   1369   12
 112 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 113 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 114 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 115 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 116 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 117 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 118 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 119 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.33   1300   12
 120 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 121 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 122 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 123 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 124 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 125 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 126 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 127 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 128 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 129 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 130 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 131 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 132 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 133 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 134 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 135 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 136 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 137 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 138 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 139 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 140 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 141 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 142 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 143 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 144 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 145 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 146 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 147 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 148 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 149 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 150 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 151 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 152 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 153 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 154 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 155 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 156 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 157 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 158 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 159 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 160 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 161 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 162 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 163 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 164 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 165 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 166 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 167 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 168 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 169 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 170 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 171 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 172 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 173 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 174 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 175 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 176 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 177 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.45    874   11
 178 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 179 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 180 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 181 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 182 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 183 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 184 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 185 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 186 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 187 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 188 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 189 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 190 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 191 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 192 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 193 Mirosław Dejna                 Sampława              66.27    729   11
 194 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 195 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 196 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 197 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 198 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 199 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 200 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 201 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 202 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 203 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 204 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 205 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 206 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 207 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 208 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 209 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 210 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 211 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 212 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 213 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 214 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 215 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 216 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 217 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 218 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 219 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 220 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 221 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 222 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 223 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 224 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 225 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 226 Rafał Świątek                  Wrocław               97.43    682    7
 227 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 228 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 229 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 230 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 231 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 232 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 233 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 234 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 235 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 236 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 237 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 238 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 239 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 240 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 241 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 242 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 243 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 244 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 245 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 246 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 247 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 248 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 249 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 250 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 251 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 252 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 253 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 254 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 255 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 256 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 257 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 258 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 259 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 260 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 261 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 262 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 263 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 264 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 265 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 266 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 267 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 268 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 269 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 270 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 271 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 272 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 273 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 274 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 275 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 276 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 277 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 278 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 279 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie