Sandomierz 6
kwietnia
Sandomierz 6- 7 kwietnia III Mistrzostwa Sandomierza o Puchar BurmistrzaGrand Prix 2019
Graboszyce13
kwietnia
Graboszyce 13-14 kwietnia XIV Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Inowrocław27
kwietnia
Inowrocław 27-28 kwietnia XXIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble
Karol Wyrębkiewicz mistrzem Doliny Karpia13 - 14 kwietnia 2019 — XIV Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIV Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleGraboszyce, 13 - 14 kwietnia 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Karol Wyrębkiewicz mistrzem Doliny KarpiaMimo, że od ponad 3 tygodni mamy kalendarzową wiosnę, to zima jednak nie daje za  wygraną i w ostatni weekend przypomniała o sobie. W przeddzień XIV Mistrzostw Doliny Karpia w Scrabble sypnęła śniegiem. Na szczęście scrabbliści nie należą do strachliwych i przybyli do Graboszyc w sile 62 osób. Tradycyjnie turniej został rozegrany w ośrodku Karpik i zorganizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze oraz Stowarzyszenie Doliny Karpia. W tym roku nie było co prawda debiutantów, ale jeden z graczy: Zdzisław Stańkowski rozegrał swój drugi turniej w życiu po ponad 10-letniej przerwie. Z grą w scrabble jest jak z jazdą na rowerze, podobno się nie zapomina. Zdzisław jest tego najlepszym przykładem, bo jego bilans wyniósł 7:5.

Patrząc na to skąd przyjechali gracze na ten turniej, to największe grono pochodziło z  Małopolski, a przede wszystkim z Krakowa. Tylko przez 2 pierwsze rundy prowadził Tomasz Suchanek z Wrocławia. Na jedną rundę (6) wskoczyła na fotel lidera Marta Sztajnert, która jak się później okazało, jako jedyna pokonała całą trójkę podiumowiczów. Potem byli to już tylko mieszkańcy grodu Kraka. Od rundy 8 do rundy 11 na czele znajdowała się Justyna Górka. W ostatniej rundzie uległa jednak Karolowi Wyrębkiewiczowi i ostatecznie zajęła 3 miejsce. Na osłodę porażki Justyna wywalczyła tytuł najlepszej zawodniczki. Dla Karola był to 14 wygrany turniej w karierze, jednak musiał na niego czekać ponad 3 lata, a dokładnie aż 1099 dni. Na drugim stopniu podium stanął Mariusz Wrześniewski. Pierwsza trójka otrzymała nagrody pieniężne i tradycyjne statuetki w o kształtach lokalnego przysmaku – Zatorskiego Karpia. Cała trójka zgodnie stwierdziła, że to wszystko dlatego, że podróżowali na turniej jednym samochodem i mało tego, spali pod jednym dachem z soboty na niedzielę. Przypadek?

Dodatkowo „Karpiki” trafiły do: Andrzeja Kwiatkowskiego – najlepszego oldboya, Dominika Ulejczyka – najlepszego juniora i do Marcela Smolarka – najmłodszego uczestnika turnieju. Wyżej wymienieni i pierwsza 10 turnieju otrzymali lokalne zestawy upominków i bilety do parku rozrywki. Pozostali uczestnicy otrzymali na pamiątkę wyroby lokalnego rękodzielnictwa. Dziękując wszystkim dzięki, którym turniej się odbył nie można zapomnieć o Mariuszu Makuchu – burmistrzu Zatora, który grał z nami niestety tylko pierwszego dnia (osiągnął bardzo dobry wynik – 6 zwycięstw).

Dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na jubileuszowy XV turniej.
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
XII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
XI Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekOśrodek Rekreacyjno-Turystyczny „Karpik”
Graboszyce k/ Zatora, woj. małopolskie
Obrońca tytułuKacper Zegadło
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 13 kwietnia (7 rund)
do 11:45 — zapisy
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 14 kwietnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOśrodek „Karpik” w Graboszycach — 400 metrów od drogi krajowej nr 28 – Zator-Wadowice (6 km od Zatora, 8 km od Wadowic)
WyżywienieWe własnym zakresie na miejscu w Ośrodku „Karpik”
NoclegiNa miejscu w Ośrodku „Karpik”- konieczna rezerwacja telefoniczna we własnym zakresie z hasłem „SCRABBLE”!
Tel: 033 / 841 20 50, e-mail: biuro@karpik.pl Strona internetowa: www.karpik.pl
NagrodyNagrody pieniężne oraz puchary dla najlepszych
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Jarosław Karp Jędrzejów Zwykły uczestnik2019-02-21 02:05:19
2 Natalia Ogierman Wadowice Zwykły uczestnik2019-02-25 15:34:33
3 Marta Majewska Wadowice Zwykły uczestnik2019-02-25 21:44:51
4 Smolarek Marcel Nowa Wieś Młodzież2019-02-26 11:25:43
5 Piotr Broda Sandomierz Członek PFS2019-02-28 11:06:10
6 Maria Krzyżanowska Władysławowo Członek PFS2019-03-02 21:19:08
7 Andrzej Rakoczy Kraków Zwykły uczestnik2019-03-03 14:16:13
8 Arkadiusz Łydka Jaworzno Członek PFS2019-03-07 08:44:35
9 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFS2019-03-08 13:56:33
10 Karolina Szubska Jaworzno Członek PFS2019-03-08 15:26:39
11 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów Członek PFS2019-03-09 15:31:55
12 Andrzej Klich JAWORZNO Członek PFS2019-03-09 21:01:33
13 Mariusz Wrześniewski Kraków Członek PFS2019-03-10 16:24:32
14 Marcin Kurowski Racibórz Zwykły uczestnik2019-03-15 15:57:42
15 Jarosław Wypart Częstochowa Zwykły uczestnik2019-03-16 16:09:42
16 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFS2019-03-17 14:51:27
17 Justyna Górka Kraków Członek PFS2019-03-18 12:15:04
18 Dariusz Sowula Kraków Zwykły uczestnik2019-03-19 20:13:33
19 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFS2019-03-20 15:56:08
20 Waldemar Wypchał Kraków Zwykły uczestnik2019-03-21 10:36:15
21 Ewa Dunikowska Kraków Członek PFS2019-03-21 14:22:31
22 Marta Świątkowska Wrocław Członek PFS2019-03-22 01:19:10
23 Tomasz Suchanek Wrocław Zwykły uczestnik2019-03-24 18:44:21
24 Joanna Brychcy Katowice Członek PFS2019-03-25 10:08:45
25 Marta Bajorek Warszawa Członek PFS2019-03-25 19:40:40
26 Dominik Ulejczyk Będzin Młodzież2019-03-30 14:13:47
27 Aneta Szczyrzyca Jaworzno Członek PFS2019-04-01 13:51:15
28 Leszek Kilian Jaworzno Członek PFS2019-04-02 07:42:54
29 Agnieszka Dawid Kraków Zwykły uczestnik2019-04-02 08:49:50
30 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFS2019-04-03 14:53:49
31 Sławek Wiśniowski Jaworzno Członek PFS2019-04-03 22:35:26
32 Jerzy Luter Bytom Członek PFS2019-04-05 04:07:45
33 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFS2019-04-06 10:05:25
34 Urszula Rechowicz Katowice Członek PFS2019-04-06 10:05:55
35 Robert Wagner Wrocław Zwykły uczestnik2019-04-07 06:44:25
36 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFS2019-04-08 11:26:12
37 Iwona Skubis Dabrowa Gornicza Członek PFS2019-04-08 17:03:47
38 Marcin Ceglarek Kraków Członek PFS2019-04-08 22:14:34
39 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFS2019-04-08 23:18:30
40 Grażyna Chłopek Jaworzno Zwykły uczestnik2019-04-09 11:14:44
41 Ryszard Korpalski Wójtowice Członek PFS2019-04-09 13:16:31
42 Jerzy Matyasik Kraków Członek PFS2019-04-09 15:29:04
43 Sławomir Wolski Wrocław Członek PFS2019-04-09 18:02:21
44 Łukasz Bobowski  Suchedniów Członek PFS2019-04-09 23:17:15
45 Dorota Gwiazdoń Nowa Wieś Zwykły uczestnik2019-04-10 20:44:11
46 Przemysław Herdzina Kraków Zwykły uczestnik2019-04-10 22:47:27
47 Renata Andracka Zwola Członek PFS2019-04-11 13:04:27
48 Marta Sztajnert Wisła Członek PFS2019-04-11 13:25:10
49 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFS2019-04-12 07:42:44
50 Jakub Zaryński Świnoujście Członek PFS2019-04-12 11:07:05
51 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFS2019-04-12 13:42:52
52 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska Zwykły uczestnik2019-04-12 15:56:40
53 Bernadeta Zapała Jaworzno Zwykły uczestnik2019-04-12 16:03:27
54 Zdzisław Stańkowski Rząska Zwykły uczestnik2019-04-12 16:39:44
55 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2019-04-12 20:22:03
56 Karol Wyrębkiewicz Łódź Członek PFS2019-04-12 20:58:44
57 Teresa Zalewska Racibórz Członek PFS2019-04-12 21:12:10
58 Dariusz Putoń RUDA ŚLĄSKA Członek PFS2019-04-12 21:37:54
59 Małgorzata Sulejewska Kraków Zwykły uczestnik2019-04-12 21:51:15
60 Maria Skutela Warszawa Członek PFS2019-04-13 08:25:20
OrganizatorzyRegionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze, 33-8412-166, sekretariat@rokzator.pl
- współorganizator: Stowarzyszenie Dolina Karpia


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   148.21     10.0     4959     1942      843
  2 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 146.19      9.0     5114     1862      803
  3 Justyna         Górka                Kraków                 146.68      9.0     4903     1864      375
  4 Przemysław      Herdzina             Kraków                 139.56      8.5     4762     1818      474
  5 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       127.75      8.0     4863     1722      685
  6 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.18      8.0     4657     1789      448
  7 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 121.34      8.0     4635     1743      508
  8 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             145.91      8.0     4627     1742      162
  9 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.70      8.0     4499     1798        4
 10 Marta           Sztajnert            Wisła                  115.69      8.0     4403     1847     -129
 11 Janusz          Krupiński            Bytom                  141.04      7.5     4545     1732      314
 12 Jakub           Zaryński             Świnoujście            151.19      7.0     4839     1656      384
 13 Marta           Bajorek              Warszawa               135.97      7.0     4755     1578       99
 14 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               128.46      7.0     4643     1664      266
 15 Joanna          Ostrowska            Warszawa               127.40      7.0     4642     1604      283
 16 Tomasz          Sehnal               Warszawa               126.51      7.0     4610     1554      478
 17 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             145.53      7.0     4596     1671      244
 18 Dariusz         Sowula               Kraków                 128.12      7.0     4508     1692      135
 19 Renata          Andracka             Zwola                  122.94      7.0     4502     1555       97
 20 Zdzisław        Stańkowski           Rząska                 100.87      7.0     4473     1683      259
 21 Marcin          Ceglarek             Kraków                 122.09      7.0     4452     1618      252
 22 Andrzej         Rechowicz            Katowice               132.98      6.5     4762     1453      244
 23 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               139.38      6.5     4336     1526     -170
 24 Tomasz          Suchanek             Wrocław                143.95      6.0     4843     1523      405
 25 Sławomir        Wolski               Wrocław                121.35      6.0     4683     1481      347
 26 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 141.29      6.0     4580     1450      431
 27 Tomasz          Lempart              Wadowice               138.46      6.0     4534     1486      145
 28 Piotr           Broda                Sandomierz             135.36      6.0     4496     1489       54
 29 Ewa             Dunikowska           Kraków                 115.10      6.0     4395     1470      333
 30 Marcin          Kurowski             Racibórz               113.90      6.0     4379     1353      168
 31 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.64      6.0     4374     1516       41
 32 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              115.95      6.0     4284     1509      -91
 33 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              122.23      6.0     4240     1401      127
 34 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               114.88      6.0     4064     1464     -117
 35 Mariusz         Makuch               Zator                  124.73      6.0     2644     1100      308
 36 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               115.28      5.5     4352     1491     -157
 37 Jerzy           Matyasik             Kraków                 126.41      5.5     4167     1509     -522
 38 Robert          Wagner               Wrocław                110.37      5.5     3988     1454     -303
 39 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              106.31      5.5     3919     1503     -805
 40 Marta           Majewska             Wadowice               101.96      5.0     4345     1288      -29
 41 Natalia         Ogierman             Katowice               122.45      5.0     4281     1270      142
 42 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               128.42      5.0     4261     1268      206
 43 Teresa          Zalewska             Racibórz               117.31      5.0     4173     1381      -55
 44 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              137.48      5.0     4158     1411     -508
 45 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   116.80      5.0     4145     1406     -363
 46 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               102.53      5.0     4018     1357     -471
 47 Agnieszka       Dawid                Kraków                 123.73      5.0     3863     1280     -434
 48 Waldemar        Wypchał              Kraków                 116.25      4.0     4347     1275     -158
 49 Urszula         Rechowicz            Katowice               118.90      4.0     4271     1241     -269
 50 Jerzy           Luter                Bytom                  125.27      4.0     4190     1270     -160
 51 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      4.0     4045     1238     -315
 52 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            147.25      4.0     2760      987      191
 53 Maria           Skutela              Warszawa               121.94      3.5     4082      993     -222
 54 Jarosław        Wypart               Częstochowa            100.00      3.5     3897      939      -31
 55 Patrycja        Kuśnierczyk          Jaworzno               100.00      3.5     3447     1020     -648
 56 Grażyna         Chłopek              Jaworzno               103.11      2.5     3872      967      -88
 57 Marcel          Smolarek             Nowa Wieś              100.00      2.5     3534      872     -607
 58 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.0     2402      627     -160
 59 Leszek          Kilian               Jaworzno               109.81      2.0     2198      673     -417
 60 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      2.0     2000      708     -595
 61 Marta           Świątkowska          Wrocław                118.86      2.0     1706      518     -199
 62 Iwona           Skubis               Dąbrowa Górnicza       100.00      0.0     1294      339     -732
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble



	Jakub Zaryński 151.19 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Andracka              122.94 +  396: 307  173
    2     6 Tomasz         Sehnal                126.51 -  320: 397   77
    3    12 Marta          Bajorek               135.97 +  506: 306  186
    4    12 Janusz         Krupiński             141.04 -  292: 400   91
    5    18 Marcin         Radwański             116.80 +  417: 305  167
    6    13 Krzysztof      Kałuża                137.48 -  413: 463   87
    7    14 Tomasz         Lempart               138.46 +  448: 427  188
    8    10 Sławomir       Wiśniowski            114.88 +  426: 348  165
    9     7 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 +  471: 410  178
   10     4 Dominik        Ulejczyk              121.34 -  337: 353   71
   11     7 Rafał          Wesołowski            129.18 -  397: 425   79
   12     9 Tomasz         Suchanek              143.95 +  416: 314  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Karol Wyrębkiewicz 148.21 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Natalia        Ogierman              122.45 +  418: 277  172
    2    14 Bernadeta      Zapała                100.00 +  519: 229  150
    3     3 Jerzy          Luter                 125.27 +  417: 344  175
    4     2 Marta          Sztajnert             115.69 -  339: 397   66
    5     3 Dariusz        Putoń                 147.25 +  410: 385  197
    6     4 Mariusz        Makuch                124.73 -  297: 439   75
    7     6 Ewa            Dunikowska            115.10 +  468: 342  165
    8     1 Mariusz        Wrześniewski          146.19 +  364: 352  196
    9     3 Zbigniew       Wietecki              124.70 +  449: 334  175
   10     2 Dariusz        Sowula                128.12 +  397: 329  178
   11     2 Mikołaj        Cieplik               145.91 +  464: 332  196
   12     1 Justyna        Górka                 146.68 +  417: 356  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1942  / 12 161.83




	Dariusz Putoń 147.25 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ryszard        Korpalski             122.23 +  408: 317  172
    2     1 Tomasz         Suchanek              143.95 -  264: 467   94
    3    17 Ewa            Dunikowska            115.10 +  311: 257  165
    4    13 Joanna         Ostrowska             127.40 +  483: 359  177
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          148.21 -  385: 410   98
    6     9 Piotr          Broda                 135.36 +  526: 365  185
    7     9 Łukasz         Bobowski              145.53 -  383: 394   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  /  7 141.00




	Justyna Górka 146.68 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marcin         Ceglarek              122.09 +  397: 385  172
    2     5 Mikołaj        Cieplik               145.91 +  469: 373  196
    3     1 Tomasz         Suchanek              143.95 +  410: 375  194
    4     4 Jarosław       Karp                  106.31 +  439: 283  156
    5     2 Marta          Sztajnert             115.69 -  447: 514   66
    6     2 Przemysław     Herdzina              139.56 +  405: 368  190
    7     2 Zdzisław       Stańkowski            100.87 +  393: 351  151
    8     2 Dariusz        Sowula                128.12 +  411: 302  178
    9     1 Łukasz         Bobowski              145.53 +  439: 427  196
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          146.19 -  307: 405   96
   11     1 Dominik        Ulejczyk              121.34 +  430: 328  171
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          148.21 -  356: 417   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1864  / 12 155.33




	Mariusz Wrześniewski 146.19 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maria          Skutela               121.94 +  513: 326  172
    2     4 Rafał          Wesołowski            129.18 +  399: 397  179
    3     5 Marta          Sztajnert             115.69 -  376: 404   66
    4     7 Robert         Wagner                110.37 +  405: 394  160
    5     4 Łukasz         Bobowski              145.53 +  463: 337  196
    6     3 Zbigniew       Wietecki              124.70 +  403: 381  175
    7     3 Jerzy          Matyasik              126.41 +  435: 305  176
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          148.21 -  352: 364   98
    9     2 Przemysław     Herdzina              139.56 -  391: 426   90
   10     1 Justyna        Górka                 146.68 +  405: 307  197
   11     4 Dariusz        Sowula                128.12 +  496: 350  178
   12     2 Zbigniew       Wietecki              124.70 +  476: 320  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1862  / 12 155.17




	Mikołaj Cieplik 145.91 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Wolski                121.35 +  488: 438  171
    2     5 Justyna        Górka                 146.68 -  373: 469   97
    3     9 Waldemar       Wypchał               116.25 -  319: 423   66
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              131.64 +  357: 307  182
    5    15 Tomasz         Lempart               138.46 +  406: 316  188
    6    11 Dorota         Gwiazdoń              115.95 +  397: 332  166
    7    10 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 +  405: 352  178
    8     4 Przemysław     Herdzina              139.56 -  365: 428   90
    9     9 Zdzisław       Stańkowski            100.87 +  369: 353  151
   10     5 Joanna         Ostrowska             127.40 +  409: 323  177
   11     2 Karol          Wyrębkiewicz          148.21 -  332: 464   98
   12     6 Dariusz        Sowula                128.12 +  407: 260  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Łukasz Bobowski 145.53 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dominik        Ulejczyk              121.34 +  438: 275  171
    2     9 Marta          Sztajnert             115.69 -  299: 347   66
    3    10 Marcin         Ceglarek              122.09 +  369: 307  172
    4     8 Maciej         Dąbrowski             115.28 +  358: 286  165
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          146.19 -  337: 463   96
    6    12 Maciej         Skrzypczak            127.75 +  412: 342  178
    7     9 Dariusz        Putoń                 147.25 +  394: 383  197
    8     6 Jerzy          Matyasik              126.41 +  462: 359  176
    9     1 Justyna        Górka                 146.68 -  427: 439   97
   10     8 Janusz         Krupiński             141.04 -  302: 373   91
   11     9 Małgorzata     Sulejewska            141.29 +  417: 314  191
   12     7 Dominik        Ulejczyk              121.34 -  381: 464   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Tomasz Suchanek 143.95 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Urszula        Rechowicz             118.90 +  569: 254  169
    2     1 Dariusz        Putoń                 147.25 +  467: 264  197
    3     1 Justyna        Górka                 146.68 -  375: 410   97
    4     5 Piotr          Broda                 135.36 -  307: 502   85
    5    11 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 -  329: 466   78
    6    17 Marcin         Radwański             116.80 +  443: 342  167
    7    11 Jarosław       Karp                  106.31 +  482: 250  156
    8     7 Zdzisław       Stańkowski            100.87 +  405: 361  151
    9     5 Marta          Sztajnert             115.69 -  315: 370   66
   10     7 Rafał          Wesołowski            129.18 +  432: 379  179
   11     6 Tomasz         Sehnal                126.51 -  405: 424   77
   12     9 Jakub          Zaryński              151.19 -  314: 416  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Małgorzata Sulejewska 141.29 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Teresa         Zalewska              117.31 +  432: 293  167
    2    11 Grażyna        Chłopek               103.11 +  492: 316  153
    3     4 Zbigniew       Wietecki              124.70 -  358: 379   75
    4     9 Jerzy          Luter                 125.27 +  375: 297  175
    5     5 Mariusz        Makuch                124.73 -  332: 396   75
    6     7 Ewa            Dunikowska            115.10 -  303: 345   65
    7    17 Sławomir       Wiśniowski            114.88 -  301: 326   65
    8    18 Dorota         Gwiazdoń              115.95 +  462: 337  166
    9    13 Aneta          Szczyrzyca            102.53 +  513: 298  153
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              131.64 +  357: 327  182
   11     9 Łukasz         Bobowski              145.53 -  314: 417   96
   12    11 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 -  341: 418   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Janusz Krupiński 141.04 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Radwański             116.80 +  362: 342  167
    2    10 Maciej         Skrzypczak            127.75 +  416: 380  178
    3     2 Dariusz        Sowula                128.12 -  312: 427   78
    4    12 Jakub          Zaryński              151.19 +  400: 292  201
    5     9 Jerzy          Matyasik              126.41 -  390: 394   76
    6     8 Rafał          Wesołowski            129.18 +  401: 374  179
    7     5 Przemysław     Herdzina              139.56 =  357: 357  140
    8     5 Zbigniew       Wietecki              124.70 -  302: 328   75
    9    10 Marta          Bajorek               135.97 +  446: 343  186
   10     8 Łukasz         Bobowski              145.53 +  373: 302  196
   11     5 Marta          Sztajnert             115.69 +  511: 316  166
   12     3 Przemysław     Herdzina              139.56 -  275: 376   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Przemysław Herdzina 139.56 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Waldemar       Wypchał               116.25 +  517: 370  166
    2     3 Piotr          Broda                 135.36 +  385: 384  185
    3     7 Jerzy          Matyasik              126.41 +  408: 227  176
    4     3 Zdzisław       Stańkowski            100.87 +  387: 309  151
    5     1 Dariusz        Sowula                128.12 -  349: 365   78
    6     2 Justyna        Górka                 146.68 -  368: 405   97
    7     5 Janusz         Krupiński             141.04 =  357: 357  141
    8     4 Mikołaj        Cieplik               145.91 +  428: 365  196
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          146.19 +  426: 391  196
   10     3 Marta          Sztajnert             115.69 +  440: 337  166
   11     3 Zbigniew       Wietecki              124.70 -  321: 503   75
   12     3 Janusz         Krupiński             141.04 +  376: 275  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Szymon Dąbrowski 139.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dorota         Gwiazdoń              115.95 +  412: 389  166
    2    15 Zdzisław       Stańkowski            100.87 -  206: 362   51
    3    20 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 -  349: 391   78
    4    19 Rafał          Wesołowski            129.18 -  374: 377   79
    5    28 Bernadeta      Zapała                100.00 +  304: 298  150
    6    20 Maciej         Dąbrowski             115.28 =  370: 370  115
    7    20 Renata         Andracka              122.94 +  354: 293  173
    8    13 Piotr          Broda                 135.36 -  279: 370   85
    9    17 Krzysztof      Kałuża                137.48 +  440: 320  187
   10    14 Maciej         Skrzypczak            127.75 -  366: 559   78
   11    17 Tomasz         Lempart               138.46 +  433: 423  188
   12    15 Jerzy          Matyasik              126.41 +  449: 354  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Tomasz Lempart 138.46 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marta          Sztajnert             115.69 -  359: 366   66
    2    22 Agnieszka      Dawid                 123.73 +  356: 345  174
    3    13 Sławomir       Wolski                121.35 -  313: 529   71
    4    17 Marcin         Ceglarek              122.09 +  396: 346  172
    5    15 Mikołaj        Cieplik               145.91 -  316: 406   96
    6    24 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  418: 284  150
    7    14 Jakub          Zaryński              151.19 -  427: 448  101
    8    19 Jerzy          Luter                 125.27 +  362: 358  175
    9    15 Maciej         Dąbrowski             115.28 -  327: 372   65
   10    18 Teresa         Zalewska              117.31 +  398: 286  167
   11    17 Szymon         Dąbrowski             139.38 -  423: 433   89
   12    16 Robert         Wagner                110.37 +  439: 216  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Krzysztof Kałuża 137.48 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Dąbrowski             115.28 -  326: 422   65
    2    28 Urszula        Rechowicz             118.90 +  348: 288  169
    3    16 Rafał          Wesołowski            129.18 +  424: 357  179
    4    10 Maciej         Skrzypczak            127.75 +  339: 269  178
    5     6 Tomasz         Sehnal                126.51 -  303: 431   77
    6    13 Jakub          Zaryński              151.19 +  463: 413  201
    7     8 Dominik        Ulejczyk              121.34 -  369: 427   71
    8    11 Joanna         Ostrowska             127.40 -  314: 464   77
    9    17 Szymon         Dąbrowski             139.38 -  320: 440   89
   10    22 Jarosław       Karp                  106.31 -  352: 385   56
   11    23 Teresa         Zalewska              117.31 +  341: 336  167
   12    18 Krzysztof      Sporczyk              131.64 -  259: 434   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Marta Bajorek 135.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ewa            Dunikowska            115.10 +  441: 341  165
    2     8 Jerzy          Luter                 125.27 -  380: 389   75
    3    12 Jakub          Zaryński              151.19 -  306: 506  101
    4    20 Marcin         Radwański             116.80 -  383: 434   67
    5    23 Urszula        Rechowicz             118.90 +  454: 407  169
    6    19 Teresa         Zalewska              117.31 +  382: 359  167
    7    13 Dorota         Gwiazdoń              115.95 +  353: 322  166
    8    14 Jarosław       Karp                  106.31 +  403: 322  156
    9    10 Janusz         Krupiński             141.04 -  343: 446   91
   10    11 Maciej         Dąbrowski             115.28 +  573: 295  165
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 +  476: 425  178
   12     4 Maciej         Skrzypczak            127.75 -  261: 410   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Piotr Broda 135.36 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Wiśniowski            114.88 +  400: 380  165
    2     3 Przemysław     Herdzina              139.56 -  384: 385   90
    3    18 Grażyna        Chłopek               103.11 +  330: 303  153
    4     5 Tomasz         Suchanek              143.95 +  502: 307  194
    5     7 Zdzisław       Stańkowski            100.87 -  346: 437   51
    6     9 Dariusz        Putoń                 147.25 -  365: 526   97
    7    16 Robert         Wagner                110.37 +  378: 344  160
    8    13 Szymon         Dąbrowski             139.38 +  370: 279  189
    9     6 Joanna         Ostrowska             127.40 -  336: 364   77
   10    13 Jerzy          Matyasik              126.41 -  334: 377   76
   11    15 Maciej         Dąbrowski             115.28 +  433: 419  165
   12    12 Marcin         Ceglarek              122.09 -  318: 321   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Andrzej Rechowicz 132.98 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Kurowski              113.90 +  447: 387  164
    2     7 Zbigniew       Wietecki              124.70 -  369: 381   75
    3    15 Krzysztof      Sporczyk              131.64 -  340: 414   82
    4    18 Grażyna        Chłopek               103.11 +  430: 281  153
    5    12 Renata         Andracka              122.94 -  404: 448   73
    6    18 Arkadiusz      Łydka                 128.42 -  394: 441   78
    7    21 Teresa         Zalewska              117.31 +  339: 336  167
    8    15 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 -  369: 388   78
    9    19 Jarosław       Karp                  106.31 +  406: 382  156
   10    15 Zdzisław       Stańkowski            100.87 +  437: 422  151
   11    13 Robert         Wagner                110.37 =  315: 315  110
   12    14 Dorota         Gwiazdoń              115.95 +  512: 323  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Krzysztof Sporczyk 131.64 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Wagner                110.37 +  408: 345  160
    2     2 Dariusz        Sowula                128.12 -  300: 445   78
    3    15 Andrzej        Rechowicz             132.98 +  414: 340  183
    4    16 Mikołaj        Cieplik               145.91 -  307: 357   96
    5    16 Maciej         Skrzypczak            127.75 -  346: 408   78
    6    23 Leszek         Kilian                109.81 +  395: 350  160
    7    12 Sławomir       Wolski                121.35 -  310: 426   71
    8    20 Waldemar       Wypchał               116.25 +  417: 392  166
    9    16 Agnieszka      Dawid                 123.73 +  359: 272  174
   10    10 Małgorzata     Sulejewska            141.29 -  327: 357   91
   11    14 Marcin         Ceglarek              122.09 -  357: 382   72
   12    18 Krzysztof      Kałuża                137.48 +  434: 259  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Rafał Wesołowski 129.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Leszek         Kilian                109.81 +  399: 209  160
    2     4 Mariusz        Wrześniewski          146.19 -  397: 399   96
    3    16 Krzysztof      Kałuża                137.48 -  357: 424   87
    4    19 Szymon         Dąbrowski             139.38 +  377: 374  189
    5    17 Jerzy          Luter                 125.27 +  436: 334  175
    6     8 Janusz         Krupiński             141.04 -  374: 401   91
    7    15 Arkadiusz      Łydka                 128.42 +  377: 249  178
    8    12 Maciej         Dąbrowski             115.28 +  374: 295  165
    9    11 Jerzy          Matyasik              126.41 +  408: 371  176
   10     7 Tomasz         Suchanek              143.95 -  379: 432   94
   11     7 Jakub          Zaryński              151.19 +  425: 397  201
   12     5 Tomasz         Sehnal                126.51 +  354: 324  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Andrzej Kwiatkowski 128.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jarosław       Karp                  106.31 -  351: 356   56
    2    24 Teresa         Zalewska              117.31 +  427: 352  167
    3    20 Szymon         Dąbrowski             139.38 +  391: 349  189
    4    15 Jerzy          Matyasik              126.41 -  315: 337   76
    5    11 Tomasz         Suchanek              143.95 +  466: 329  194
    6    10 Robert         Wagner                110.37 +  331: 258  160
    7    10 Mikołaj        Cieplik               145.91 -  352: 405   96
    8    15 Andrzej        Rechowicz             132.98 +  388: 369  183
    9     7 Jakub          Zaryński              151.19 -  410: 471  101
   10    12 Ewa            Dunikowska            115.10 +  369: 334  165
   11     8 Marta          Bajorek               135.97 -  425: 476   86
   12    11 Małgorzata     Sulejewska            141.29 +  418: 341  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Arkadiusz Łydka 128.42 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grażyna        Chłopek               103.11 -  316: 356   53
    2    19 Marcin         Ceglarek              122.09 -  256: 473   72
    3    27 Agnieszka      Dawid                 123.73 +  361: 268  174
    4    23 Maria          Skutela               121.94 +  444: 306  172
    5    19 Robert         Wagner                110.37 -  327: 336   60
    6    18 Andrzej        Rechowicz             132.98 +  441: 394  183
    7    15 Rafał          Wesołowski            129.18 -  249: 377   79
    8    23 Karolina       Szubska               100.00 -  313: 324   50
    9    24 Ryszard        Korpalski             122.23 -  358: 359   72
   10    28 Marcel         Smolarek              100.00 +  468: 226  150
   11    25 Aneta          Szczyrzyca            102.53 -  293: 407   53
   12    25 Karolina       Szubska               100.00 +  435: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Dariusz Sowula 128.12 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Aneta          Szczyrzyca            102.53 +  539: 312  153
    2     2 Krzysztof      Sporczyk              131.64 +  445: 300  182
    3     2 Janusz         Krupiński             141.04 +  427: 312  191
    4     1 Zbigniew       Wietecki              124.70 +  395: 331  175
    5     1 Przemysław     Herdzina              139.56 +  365: 349  190
    6     1 Marta          Sztajnert             115.69 -  299: 355   66
    7     4 Tomasz         Sehnal                126.51 +  427: 381  177
    8     2 Justyna        Górka                 146.68 -  302: 411   97
    9     4 Dominik        Ulejczyk              121.34 +  370: 322  171
   10     2 Karol          Wyrębkiewicz          148.21 -  329: 397   98
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          146.19 -  350: 496   96
   12     6 Mikołaj        Cieplik               145.91 -  260: 407   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Maciej Skrzypczak 127.75 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marta          Majewska              101.96 +  437: 353  152
    2    10 Janusz         Krupiński             141.04 -  380: 416   91
    3    14 Renata         Andracka              122.94 +  446: 351  173
    4    10 Krzysztof      Kałuża                137.48 -  269: 339   87
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              131.64 +  408: 346  182
    6    12 Łukasz         Bobowski              145.53 -  342: 412   96
    7    18 Aneta          Szczyrzyca            102.53 -  335: 372   53
    8    16 Ryszard        Korpalski             122.23 +  389: 332  172
    9    14 Sławomir       Wiśniowski            114.88 +  356: 331  165
   10    14 Szymon         Dąbrowski             139.38 +  559: 366  189
   11    10 Jerzy          Matyasik              126.41 +  532: 299  176
   12     4 Marta          Bajorek               135.97 +  410: 261  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Joanna Ostrowska 127.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zdzisław       Stańkowski            100.87 -  319: 328   51
    2    17 Dorota         Gwiazdoń              115.95 +  525: 334  166
    3    11 Maria          Skutela               121.94 +  350: 338  172
    4    13 Dariusz        Putoń                 147.25 -  359: 483   97
    5    14 Waldemar       Wypchał               116.25 +  370: 350  166
    6    14 Sławomir       Wiśniowski            114.88 +  476: 347  165
    7     7 Zbigniew       Wietecki              124.70 -  365: 394   75
    8    11 Krzysztof      Kałuża                137.48 +  464: 314  187
    9     6 Piotr          Broda                 135.36 +  364: 336  185
   10     5 Mikołaj        Cieplik               145.91 -  323: 409   96
   11    11 Renata         Andracka              122.94 -  357: 358   73
   12    10 Sławomir       Wolski                121.35 +  370: 368  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Tomasz Sehnal 126.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  472: 321  150
    2     6 Jakub          Zaryński              151.19 +  397: 320  201
    3     8 Jarosław       Karp                  106.31 -  358: 361   56
    4    11 Sławomir       Wiśniowski            114.88 +  422: 235  165
    5     6 Krzysztof      Kałuża                137.48 +  431: 303  187
    6     5 Zdzisław       Stańkowski            100.87 -  362: 428   51
    7     4 Dariusz        Sowula                128.12 -  381: 427   78
    8     9 Aneta          Szczyrzyca            102.53 +  366: 312  153
    9     8 Ewa            Dunikowska            115.10 +  312: 288  165
   10     6 Zbigniew       Wietecki              124.70 -  361: 378   75
   11     6 Tomasz         Suchanek              143.95 +  424: 405  194
   12     5 Rafał          Wesołowski            129.18 -  324: 354   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Jerzy Matyasik 126.41 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  430: 267  150
    2    12 Jarosław       Karp                  106.31 =  357: 357  106
    3     7 Przemysław     Herdzina              139.56 -  227: 408   90
    4    15 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 +  337: 315  178
    5     9 Janusz         Krupiński             141.04 +  394: 390  191
    6     6 Dominik        Ulejczyk              121.34 +  357: 332  171
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          146.19 -  305: 435   96
    8     6 Łukasz         Bobowski              145.53 -  359: 462   96
    9    11 Rafał          Wesołowski            129.18 -  371: 408   79
   10    13 Piotr          Broda                 135.36 +  377: 334  185
   11    10 Maciej         Skrzypczak            127.75 -  299: 532   78
   12    15 Szymon         Dąbrowski             139.38 -  354: 449   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Jerzy Luter 125.27 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marcel         Smolarek              100.00 +  372: 250  150
    2     8 Marta          Bajorek               135.97 +  389: 380  186
    3     3 Karol          Wyrębkiewicz          148.21 -  344: 417   98
    4     9 Małgorzata     Sulejewska            141.29 -  297: 375   91
    5    17 Rafał          Wesołowski            129.18 -  334: 436   79
    6    25 Karolina       Szubska               100.00 -  325: 360   50
    7    22 Marcin         Ceglarek              122.09 +  442: 325  172
    8    19 Tomasz         Lempart               138.46 -  358: 362   88
    9    23 Teresa         Zalewska              117.31 -  359: 376   67
   10    25 Grażyna        Chłopek               103.11 +  363: 331  153
   11    22 Marcin         Radwański             116.80 -  279: 378   67
   12    24 Marta          Świątkowska           118.86 -  328: 360   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Mariusz Makuch 124.73 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Karolina       Szubska               100.00 +  349: 325  150
    2    13 Maciej         Dąbrowski             115.28 -  275: 489   65
    3    19 Marcin         Kurowski              113.90 +  359: 276  164
    4    14 Waldemar       Wypchał               116.25 +  456: 288  166
    5     5 Małgorzata     Sulejewska            141.29 +  396: 332  191
    6     4 Karol          Wyrębkiewicz          148.21 +  439: 297  198
    7     1 Marta          Sztajnert             115.69 +  370: 329  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  /  7 157.14




	Zbigniew Wietecki 124.70 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jarosław       Wypart                100.00 +  380: 316  150
    2     7 Andrzej        Rechowicz             132.98 +  381: 369  183
    3     4 Małgorzata     Sulejewska            141.29 +  379: 358  191
    4     1 Dariusz        Sowula                128.12 -  331: 395   78
    5    10 Sławomir       Wolski                121.35 +  390: 380  171
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          146.19 -  381: 403   96
    7     7 Joanna         Ostrowska             127.40 +  394: 365  177
    8     5 Janusz         Krupiński             141.04 +  328: 302  191
    9     3 Karol          Wyrębkiewicz          148.21 -  334: 449   98
   10     6 Tomasz         Sehnal                126.51 +  378: 361  177
   11     3 Przemysław     Herdzina              139.56 +  503: 321  190
   12     2 Mariusz        Wrześniewski          146.19 -  320: 476   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1798  / 12 149.83




	Agnieszka Dawid 123.73 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Bernadeta      Zapała                100.00 -  311: 344   50
    2    22 Tomasz         Lempart               138.46 -  345: 356   88
    3    27 Arkadiusz      Łydka                 128.42 -  268: 361   78
    4    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  347: 314  150
    5    24 Karolina       Szubska               100.00 +  355: 341  150
    6    21 Waldemar       Wypchał               116.25 -  249: 446   66
    7    27 Marcin         Kurowski              113.90 +  385: 361  164
    8    22 Marta          Majewska              101.96 +  300: 293  152
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              131.64 -  272: 359   82
   10    21 Dorota         Gwiazdoń              115.95 -  309: 376   66
   11    24 Urszula        Rechowicz             118.90 +  374: 366  169
   12    21 Maciej         Dąbrowski             115.28 -  348: 380   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Renata Andracka 122.94 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jakub          Zaryński              151.19 -  307: 396  101
    2    23 Marta          Majewska              101.96 +  403: 378  152
    3    14 Maciej         Skrzypczak            127.75 -  351: 446   78
    4    24 Leszek         Kilian                109.81 +  411: 297  160
    5    12 Andrzej        Rechowicz             132.98 +  448: 404  183
    6    15 Jarosław       Karp                  106.31 -  302: 379   56
    7    20 Szymon         Dąbrowski             139.38 -  293: 354   89
    8    17 Natalia        Ogierman              122.45 +  341: 317  172
    9    18 Karolina       Szubska               100.00 +  415: 331  150
   10     9 Sławomir       Wolski                121.35 +  455: 319  171
   11    11 Joanna         Ostrowska             127.40 +  358: 357  177
   12     8 Marta          Sztajnert             115.69 -  418: 427   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Natalia Ogierman 122.45 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Karol          Wyrębkiewicz          148.21 -  277: 418   98
    2    25 Robert         Wagner                110.37 -  385: 424   60
    3    26 Marcel         Smolarek              100.00 +  423: 293  150
    4    22 Urszula        Rechowicz             118.90 +  408: 356  169
    5    20 Sławomir       Wiśniowski            114.88 -  303: 331   65
    6    22 Aneta          Szczyrzyca            102.53 -  327: 331   53
    7    26 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  487: 253  150
    8    17 Renata         Andracka              122.94 -  317: 341   73
    9    21 Dorota         Gwiazdoń              115.95 -  320: 386   66
   10    24 Marcin         Radwański             116.80 -  340: 396   67
   11    26 Iwona          Skubis                100.00 +  314: 243  150
   12    23 Urszula        Rechowicz             118.90 +  380: 367  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Ryszard Korpalski 122.23 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Putoń                 147.25 -  317: 408   97
    2    18 Marcin         Kurowski              113.90 -  304: 396   64
    3    24 Dorota         Gwiazdoń              115.95 -  334: 395   66
    4    30 Marcel         Smolarek              100.00 +  387: 225  150
    5    27 Leszek         Kilian                109.81 -  362: 374   60
    6    29 Bernadeta      Zapała                100.00 +  450: 275  150
    7    24 Marcin         Radwański             116.80 +  369: 289  167
    8    16 Maciej         Skrzypczak            127.75 -  332: 389   78
    9    24 Arkadiusz      Łydka                 128.42 +  359: 358  178
   10    20 Aneta          Szczyrzyca            102.53 +  347: 340  153
   11    12 Sławomir       Wolski                121.35 -  229: 334   71
   12    19 Marcin         Radwański             116.80 +  450: 330  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Marcin Ceglarek 122.09 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Justyna        Górka                 146.68 -  385: 397   97
    2    19 Arkadiusz      Łydka                 128.42 +  473: 256  178
    3    10 Łukasz         Bobowski              145.53 -  307: 369   96
    4    17 Tomasz         Lempart               138.46 -  346: 396   88
    5    22 Teresa         Zalewska              117.31 -  297: 381   67
    6    26 Urszula        Rechowicz             118.90 +  429: 335  169
    7    22 Jerzy          Luter                 125.27 -  325: 442   75
    8    24 Marcin         Radwański             116.80 +  311: 296  167
    9    22 Marcin         Kurowski              113.90 +  474: 348  164
   10    16 Karolina       Szubska               100.00 +  402: 305  150
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              131.64 +  382: 357  182
   12    12 Piotr          Broda                 135.36 +  321: 318  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Maria Skutela 121.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          146.19 -  326: 513   96
    2    29 Marcel         Smolarek              100.00 +  401: 336  150
    3    11 Joanna         Ostrowska             127.40 -  338: 350   77
    4    23 Arkadiusz      Łydka                 128.42 -  306: 444   78
    5    25 Grażyna        Chłopek               103.11 +  361: 305  153
    6    16 Sławomir       Wolski                121.35 -  293: 379   71
    7    23 Karolina       Szubska               100.00 -  349: 361   50
    8    27 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  312: 268  150
    9    25 Marta          Majewska              101.96 -  361: 463   52
   10    23 Waldemar       Wypchał               116.25 -  378: 462   66
   11    27 Jarosław       Wypart                100.00 -  357: 423   50
   12    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  / 11  90.27




	Sławomir Wolski 121.35 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mikołaj        Cieplik               145.91 -  438: 488   96
    2    16 Andrzej        Klich                 100.00 +  380: 368  150
    3    13 Tomasz         Lempart               138.46 +  529: 313  188
    4     6 Dominik        Ulejczyk              121.34 -  377: 444   71
    5    10 Zbigniew       Wietecki              124.70 -  380: 390   75
    6    16 Maria          Skutela               121.94 +  379: 293  172
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              131.64 +  426: 310  182
    8     8 Ewa            Dunikowska            115.10 -  369: 417   65
    9    12 Robert         Wagner                110.37 +  384: 259  160
   10     9 Renata         Andracka              122.94 -  319: 455   73
   11    12 Ryszard        Korpalski             122.23 +  334: 229  172
   12    10 Joanna         Ostrowska             127.40 -  368: 370   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Dominik Ulejczyk 121.34 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Bobowski              145.53 -  275: 438   96
    2    26 Marcin         Radwański             116.80 +  474: 230  167
    3    23 Marta          Majewska              101.96 +  360: 358  152
    4     6 Sławomir       Wolski                121.35 +  444: 377  171
    5     8 Jarosław       Karp                  106.31 +  497: 239  156
    6     6 Jerzy          Matyasik              126.41 -  332: 357   76
    7     8 Krzysztof      Kałuża                137.48 +  427: 369  187
    8     3 Marta          Sztajnert             115.69 +  359: 241  166
    9     4 Dariusz        Sowula                128.12 -  322: 370   78
   10     4 Jakub          Zaryński              151.19 +  353: 337  201
   11     1 Justyna        Górka                 146.68 -  328: 430   97
   12     7 Łukasz         Bobowski              145.53 +  464: 381  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Urszula Rechowicz 118.90 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Suchanek              143.95 -  254: 569   94
    2    28 Krzysztof      Kałuża                137.48 -  288: 348   87
    3    29 Teresa         Zalewska              117.31 +  393: 308  167
    4    22 Natalia        Ogierman              122.45 -  356: 408   72
    5    23 Marta          Bajorek               135.97 -  407: 454   86
    6    26 Marcin         Ceglarek              122.09 -  335: 429   72
    7    28 Grażyna        Chłopek               103.11 +  330: 316  153
    8    25 Marcin         Kurowski              113.90 -  321: 327   64
    9    26 Iwona          Skubis                100.00 +  472: 271  150
   10    26 Jarosław       Wypart                100.00 +  382: 356  150
   11    24 Agnieszka      Dawid                 123.73 -  366: 374   74
   12    23 Natalia        Ogierman              122.45 -  367: 380   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Marta Świątkowska 118.86 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    21 Robert         Wagner                110.37 -  279: 362   60
    9    20 Waldemar       Wypchał               116.25 +  448: 367  166
   10    19 Sławomir       Wiśniowski            114.88 -  247: 418   65
   11    20 Marta          Majewska              101.96 -  372: 430   52
   12    24 Jerzy          Luter                 125.27 +  360: 328  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     518  /  5 103.60




	Teresa Zalewska 117.31 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Sulejewska            141.29 -  293: 432   91
    2    24 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 -  352: 427   78
    3    29 Urszula        Rechowicz             118.90 -  308: 393   69
    4    27 Marta          Majewska              101.96 +  369: 348  152
    5    22 Marcin         Ceglarek              122.09 +  381: 297  172
    6    19 Marta          Bajorek               135.97 -  359: 382   86
    7    21 Andrzej        Rechowicz             132.98 -  336: 339   83
    8    26 Iwona          Skubis                100.00 +  362: 228  150
    9    23 Jerzy          Luter                 125.27 +  376: 359  175
   10    18 Tomasz         Lempart               138.46 -  286: 398   88
   11    23 Krzysztof      Kałuża                137.48 -  336: 341   87
   12    26 Iwona          Skubis                100.00 +  415: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Marcin Radwański 116.80 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Janusz         Krupiński             141.04 -  342: 362   91
    2    26 Dominik        Ulejczyk              121.34 -  230: 474   71
    3    28 Karolina       Szubska               100.00 +  394: 390  150
    4    20 Marta          Bajorek               135.97 +  434: 383  186
    5    18 Jakub          Zaryński              151.19 -  305: 417  101
    6    17 Tomasz         Suchanek              143.95 -  342: 443   94
    7    24 Ryszard        Korpalski             122.23 -  289: 369   72
    8    24 Marcin         Ceglarek              122.09 -  296: 311   72
    9    27 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  409: 290  150
   10    24 Natalia        Ogierman              122.45 +  396: 340  172
   11    22 Jerzy          Luter                 125.27 +  378: 279  175
   12    19 Ryszard        Korpalski             122.23 -  330: 450   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Waldemar Wypchał 116.25 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Przemysław     Herdzina              139.56 -  370: 517   90
    2    21 Aneta          Szczyrzyca            102.53 +  378: 276  153
    3     9 Mikołaj        Cieplik               145.91 +  423: 319  196
    4    14 Mariusz        Makuch                124.73 -  288: 456   75
    5    14 Joanna         Ostrowska             127.40 -  350: 370   77
    6    21 Agnieszka      Dawid                 123.73 +  446: 249  174
    7    19 Maciej         Dąbrowski             115.28 -  313: 339   65
    8    20 Krzysztof      Sporczyk              131.64 -  392: 417   82
    9    20 Marta          Świątkowska           118.86 -  367: 448   69
   10    23 Maria          Skutela               121.94 +  462: 378  172
   11    19 Dorota         Gwiazdoń              115.95 -  227: 377   66
   12    22 Jarosław       Karp                  106.31 -  331: 359   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Dorota Gwiazdoń 115.95 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Szymon         Dąbrowski             139.38 -  389: 412   89
    2    17 Joanna         Ostrowska             127.40 -  334: 525   77
    3    24 Ryszard        Korpalski             122.23 +  395: 334  172
    4    21 Aneta          Szczyrzyca            102.53 +  375: 300  153
    5    21 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  338: 224  150
    6    11 Mikołaj        Cieplik               145.91 -  332: 397   96
    7    13 Marta          Bajorek               135.97 -  322: 353   86
    8    18 Małgorzata     Sulejewska            141.29 -  337: 462   91
    9    21 Natalia        Ogierman              122.45 +  386: 320  172
   10    21 Agnieszka      Dawid                 123.73 +  376: 309  174
   11    19 Waldemar       Wypchał               116.25 +  377: 227  166
   12    14 Andrzej        Rechowicz             132.98 -  323: 512   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Marta Sztajnert 115.69 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Lempart               138.46 +  366: 359  188
    2     9 Łukasz         Bobowski              145.53 +  347: 299  196
    3     5 Mariusz        Wrześniewski          146.19 +  404: 376  196
    4     2 Karol          Wyrębkiewicz          148.21 +  397: 339  198
    5     2 Justyna        Górka                 146.68 +  514: 447  197
    6     1 Dariusz        Sowula                128.12 +  355: 299  178
    7     1 Mariusz        Makuch                124.73 -  329: 370   75
    8     3 Dominik        Ulejczyk              121.34 -  241: 359   71
    9     5 Tomasz         Suchanek              143.95 +  370: 315  194
   10     3 Przemysław     Herdzina              139.56 -  337: 440   90
   11     5 Janusz         Krupiński             141.04 -  316: 511   91
   12     8 Renata         Andracka              122.94 +  427: 418  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1847  / 12 153.92




	Maciej Dąbrowski 115.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Kałuża                137.48 +  422: 326  187
    2    13 Mariusz        Makuch                124.73 +  489: 275  175
    3     6 Zdzisław       Stańkowski            100.87 -  371: 374   51
    4     8 Łukasz         Bobowski              145.53 -  286: 358   96
    5    13 Ewa            Dunikowska            115.10 -  314: 438   65
    6    20 Szymon         Dąbrowski             139.38 =  370: 370  139
    7    19 Waldemar       Wypchał               116.25 +  339: 313  166
    8    12 Rafał          Wesołowski            129.18 -  295: 374   79
    9    15 Tomasz         Lempart               138.46 +  372: 327  188
   10    11 Marta          Bajorek               135.97 -  295: 573   86
   11    15 Piotr          Broda                 135.36 -  419: 433   85
   12    21 Agnieszka      Dawid                 123.73 +  380: 348  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Ewa Dunikowska 115.10 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marta          Bajorek               135.97 -  341: 441   86
    2    27 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  451: 252  150
    3    17 Dariusz        Putoń                 147.25 -  257: 311   97
    4    26 Bernadeta      Zapała                100.00 +  411: 230  150
    5    13 Maciej         Dąbrowski             115.28 +  438: 314  165
    6     7 Małgorzata     Sulejewska            141.29 +  345: 303  191
    7     6 Karol          Wyrębkiewicz          148.21 -  342: 468   98
    8     8 Sławomir       Wolski                121.35 +  417: 369  171
    9     8 Tomasz         Sehnal                126.51 -  288: 312   77
   10    12 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 -  334: 369   78
   11    18 Jarosław       Karp                  106.31 +  446: 246  156
   12    13 Zdzisław       Stańkowski            100.87 -  325: 447   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Sławomir Wiśniowski 114.88 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Broda                 135.36 -  380: 400   85
    2    20 Jarosław       Wypart                100.00 +  388: 313  150
    3    22 Leszek         Kilian                109.81 +  326: 308  160
    4    11 Tomasz         Sehnal                126.51 -  235: 422   77
    5    20 Natalia        Ogierman              122.45 +  331: 303  172
    6    14 Joanna         Ostrowska             127.40 -  347: 476   77
    7    17 Małgorzata     Sulejewska            141.29 +  326: 301  191
    8    10 Jakub          Zaryński              151.19 -  348: 426  101
    9    14 Maciej         Skrzypczak            127.75 -  331: 356   78
   10    19 Marta          Świątkowska           118.86 +  418: 247  169
   11    16 Zdzisław       Stańkowski            100.87 -  294: 301   51
   12    20 Aneta          Szczyrzyca            102.53 +  340: 328  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Marcin Kurowski 113.90 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Rechowicz             132.98 -  387: 447   83
    2    18 Ryszard        Korpalski             122.23 +  396: 304  172
    3    19 Mariusz        Makuch                124.73 -  276: 359   75
    4    25 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 -  302: 318   50
    5    26 Aneta          Szczyrzyca            102.53 -  363: 387   53
    6    28 Grażyna        Chłopek               103.11 +  374: 362  153
    7    27 Agnieszka      Dawid                 123.73 -  361: 385   74
    8    25 Urszula        Rechowicz             118.90 +  327: 321  169
    9    22 Marcin         Ceglarek              122.09 -  348: 474   72
   10    27 Iwona          Skubis                100.00 +  463: 268  150
   11    21 Karolina       Szubska               100.00 +  356: 310  150
   12    17 Marta          Majewska              101.96 +  426: 276  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Robert Wagner 110.37 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Sporczyk              131.64 -  345: 408   82
    2    25 Natalia        Ogierman              122.45 +  424: 385  172
    3    21 Bernadeta      Zapała                100.00 +  339: 303  150
    4     7 Mariusz        Wrześniewski          146.19 -  394: 405   96
    5    19 Arkadiusz      Łydka                 128.42 +  336: 327  178
    6    10 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 -  258: 331   78
    7    16 Piotr          Broda                 135.36 -  344: 378   85
    8    21 Marta          Świątkowska           118.86 +  362: 279  169
    9    12 Sławomir       Wolski                121.35 -  259: 384   71
   10    17 Marta          Majewska              101.96 +  396: 337  152
   11    13 Andrzej        Rechowicz             132.98 =  315: 315  133
   12    16 Tomasz         Lempart               138.46 -  216: 439   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Leszek Kilian 109.81 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            129.18 -  209: 399   79
    2    30 Karolina       Szubska               100.00 +  359: 320  150
    3    22 Sławomir       Wiśniowski            114.88 -  308: 326   65
    4    24 Renata         Andracka              122.94 -  297: 411   73
    5    27 Ryszard        Korpalski             122.23 +  374: 362  172
    6    23 Krzysztof      Sporczyk              131.64 -  350: 395   82
    7    25 Marta          Majewska              101.96 -  301: 402   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     673  /  7  96.14




	Jarosław Karp 106.31 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski           128.46 +  356: 351  178
    2    12 Jerzy          Matyasik              126.41 =  357: 357  126
    3     8 Tomasz         Sehnal                126.51 +  361: 358  177
    4     4 Justyna        Górka                 146.68 -  283: 439   97
    5     8 Dominik        Ulejczyk              121.34 -  239: 497   71
    6    15 Renata         Andracka              122.94 +  379: 302  173
    7    11 Tomasz         Suchanek              143.95 -  250: 482   94
    8    14 Marta          Bajorek               135.97 -  322: 403   86
    9    19 Andrzej        Rechowicz             132.98 -  382: 406   83
   10    22 Krzysztof      Kałuża                137.48 +  385: 352  187
   11    18 Ewa            Dunikowska            115.10 -  246: 446   65
   12    22 Waldemar       Wypchał               116.25 +  359: 331  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Grażyna Chłopek 103.11 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Arkadiusz      Łydka                 128.42 +  356: 316  178
    2    11 Małgorzata     Sulejewska            141.29 -  316: 492   91
    3    18 Piotr          Broda                 135.36 -  303: 330   85
    4    18 Andrzej        Rechowicz             132.98 -  281: 430   83
    5    25 Maria          Skutela               121.94 -  305: 361   72
    6    28 Marcin         Kurowski              113.90 -  362: 374   64
    7    28 Urszula        Rechowicz             118.90 -  316: 330   69
    8    28 Jarosław       Wypart                100.00 +  369: 266  150
    9    28 Marcel         Smolarek              100.00 -  361: 378   50
   10    25 Jerzy          Luter                 125.27 -  331: 363   75
   11    29 PAUZA
   12    27 Jarosław       Wypart                100.00 -  272: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     967  / 11  87.91




	Aneta Szczyrzyca 102.53 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Sowula                128.12 -  312: 539   78
    2    21 Waldemar       Wypchał               116.25 -  276: 378   66
    3    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  355: 313  150
    4    21 Dorota         Gwiazdoń              115.95 -  300: 375   66
    5    26 Marcin         Kurowski              113.90 +  387: 363  164
    6    22 Natalia        Ogierman              122.45 +  331: 327  172
    7    18 Maciej         Skrzypczak            127.75 +  372: 335  178
    8     9 Tomasz         Sehnal                126.51 -  312: 366   77
    9    13 Małgorzata     Sulejewska            141.29 -  298: 513   91
   10    20 Ryszard        Korpalski             122.23 -  340: 347   72
   11    25 Arkadiusz      Łydka                 128.42 +  407: 293  178
   12    20 Sławomir       Wiśniowski            114.88 -  328: 340   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Marta Majewska 101.96 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Skrzypczak            127.75 -  353: 437   78
    2    23 Renata         Andracka              122.94 -  378: 403   73
    3    23 Dominik        Ulejczyk              121.34 -  358: 360   71
    4    27 Teresa         Zalewska              117.31 -  348: 369   67
    5    29 Jarosław       Wypart                100.00 +  358: 301  150
    6    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  349: 348  150
    7    25 Leszek         Kilian                109.81 +  402: 301  160
    8    22 Agnieszka      Dawid                 123.73 -  293: 300   74
    9    25 Maria          Skutela               121.94 +  463: 361  172
   10    17 Robert         Wagner                110.37 -  337: 396   60
   11    20 Marta          Świątkowska           118.86 +  430: 372  169
   12    17 Marcin         Kurowski              113.90 -  276: 426   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Zdzisław Stańkowski 100.87 Rząska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Ostrowska             127.40 +  328: 319  177
    2    15 Szymon         Dąbrowski             139.38 +  362: 206  189
    3     6 Maciej         Dąbrowski             115.28 +  374: 371  165
    4     3 Przemysław     Herdzina              139.56 -  309: 387   90
    5     7 Piotr          Broda                 135.36 +  437: 346  185
    6     5 Tomasz         Sehnal                126.51 +  428: 362  177
    7     2 Justyna        Górka                 146.68 -  351: 393   97
    8     7 Tomasz         Suchanek              143.95 -  361: 405   94
    9     9 Mikołaj        Cieplik               145.91 -  353: 369   96
   10    15 Andrzej        Rechowicz             132.98 -  422: 437   83
   11    16 Sławomir       Wiśniowski            114.88 +  301: 294  165
   12    13 Ewa            Dunikowska            115.10 +  447: 325  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Sehnal                126.51 -  321: 472   77
    2    16 Sławomir       Wolski                121.35 -  368: 380   71
    3    25 Aneta          Szczyrzyca            102.53 -  313: 355   53
    4    29 Agnieszka      Dawid                 123.73 -  314: 347   74
    5    30 Marcel         Smolarek              100.00 +  361: 350  150
    6    27 Marta          Majewska              101.96 -  348: 349   52
    7    29 Jarosław       Wypart                100.00 +  377: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     627  /  7  89.57




	Patrycja Kuśnierczyk 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jerzy          Matyasik              126.41 -  267: 430   76
    2    27 Ewa            Dunikowska            115.10 -  252: 451   65
    3    30 Jarosław       Wypart                100.00 +  330: 299  150
    4    25 Marcin         Kurowski              113.90 +  318: 302  164
    5    21 Dorota         Gwiazdoń              115.95 -  224: 338   66
    6    24 Tomasz         Lempart               138.46 -  284: 418   88
    7    26 Natalia        Ogierman              122.45 -  253: 487   72
    8    27 Maria          Skutela               121.94 -  268: 312   72
    9    27 Marcin         Radwański             116.80 -  290: 409   67
   10    29 PAUZA
   11    28 Marcel         Smolarek              100.00 -  284: 345   50
   12    28 Marcel         Smolarek              100.00 +  377: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1020  / 11  92.73




	Iwona Skubis 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    26 Teresa         Zalewska              117.31 -  228: 362   67
    9    26 Urszula        Rechowicz             118.90 -  271: 472   69
   10    27 Marcin         Kurowski              113.90 -  268: 463   64
   11    26 Natalia        Ogierman              122.45 -  243: 314   72
   12    26 Teresa         Zalewska              117.31 -  284: 415   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     339  /  5  67.80




	Marcel Smolarek 100.00 Nowa Wieś

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Luter                 125.27 -  250: 372   75
    2    29 Maria          Skutela               121.94 -  336: 401   72
    3    26 Natalia        Ogierman              122.45 -  293: 423   72
    4    30 Ryszard        Korpalski             122.23 -  225: 387   72
    5    30 Andrzej        Klich                 100.00 -  350: 361   50
    6    30 Jarosław       Wypart                100.00 -  266: 386   50
    7    30 Bernadeta      Zapała                100.00 -  261: 321   50
    8    29 PAUZA
    9    28 Grażyna        Chłopek               103.11 +  378: 361  153
   10    28 Arkadiusz      Łydka                 128.42 -  226: 468   78
   11    28 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 +  345: 284  150
   12    28 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 -  304: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     872  / 11  79.27




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Makuch                124.73 -  325: 349   75
    2    30 Leszek         Kilian                109.81 -  320: 359   60
    3    28 Marcin         Radwański             116.80 -  390: 394   67
    4    28 Jarosław       Wypart                100.00 +  449: 308  150
    5    24 Agnieszka      Dawid                 123.73 -  341: 355   74
    6    25 Jerzy          Luter                 125.27 +  360: 325  175
    7    23 Maria          Skutela               121.94 +  361: 349  172
    8    23 Arkadiusz      Łydka                 128.42 +  324: 313  178
    9    18 Renata         Andracka              122.94 -  331: 415   73
   10    16 Marcin         Ceglarek              122.09 -  305: 402   72
   11    21 Marcin         Kurowski              113.90 -  310: 356   64
   12    25 Arkadiusz      Łydka                 128.42 -  229: 435   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Jarosław Wypart 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zbigniew       Wietecki              124.70 -  316: 380   75
    2    20 Sławomir       Wiśniowski            114.88 -  313: 388   65
    3    30 Patrycja       Kuśnierczyk           100.00 -  299: 330   50
    4    28 Karolina       Szubska               100.00 -  308: 449   50
    5    29 Marta          Majewska              101.96 -  301: 358   52
    6    30 Marcel         Smolarek              100.00 +  386: 266  150
    7    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  309: 377   50
    8    28 Grażyna        Chłopek               103.11 -  266: 369   53
    9    29 PAUZA
   10    26 Urszula        Rechowicz             118.90 -  356: 382   69
   11    27 Maria          Skutela               121.94 +  423: 357  172
   12    27 Grażyna        Chłopek               103.11 +  320: 272  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  / 11  85.36




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agnieszka      Dawid                 123.73 +  344: 311  174
    2    14 Karol          Wyrębkiewicz          148.21 -  229: 519   98
    3    21 Robert         Wagner                110.37 -  303: 339   60
    4    26 Ewa            Dunikowska            115.10 -  230: 411   65
    5    28 Szymon         Dąbrowski             139.38 -  298: 304   89
    6    29 Ryszard        Korpalski             122.23 -  275: 450   72
    7    30 Marcel         Smolarek              100.00 +  321: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     708  /  7 101.14


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Renata         Andracka              396: 307
   2 Natalia        Ogierman             - Karol          Wyrębkiewicz          277: 418
   3 Dariusz        Putoń                - Ryszard        Korpalski             408: 317
   4 Marcin         Ceglarek             - Justyna        Górka                 385: 397
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Maria          Skutela               513: 326
   6 Sławomir       Wolski               - Mikołaj        Cieplik               438: 488
   7 Łukasz         Bobowski             - Dominik        Ulejczyk              438: 275
   8 Urszula        Rechowicz            - Tomasz         Suchanek              254: 569
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Teresa         Zalewska              432: 293
  10 Marcin         Radwański            - Janusz         Krupiński             342: 362
  11 Przemysław     Herdzina             - Waldemar       Wypchał               517: 370
  12 Dorota         Gwiazdoń             - Szymon         Dąbrowski             389: 412
  13 Tomasz         Lempart              - Marta          Sztajnert             359: 366
  14 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Kałuża                422: 326
  15 Marta          Bajorek              - Ewa            Dunikowska            441: 341
  16 Sławomir       Wiśniowski           - Piotr          Broda                 380: 400
  17 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Kurowski              447: 387
  18 Robert         Wagner               - Krzysztof      Sporczyk              345: 408
  19 Rafał          Wesołowski           - Leszek         Kilian                399: 209
  20 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Kwiatkowski           356: 351
  21 Arkadiusz      Łydka                - Grażyna        Chłopek               316: 356
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Dariusz        Sowula                312: 539
  23 Maciej         Skrzypczak           - Marta          Majewska              437: 353
  24 Zdzisław       Stańkowski           - Joanna         Ostrowska             328: 319
  25 Tomasz         Sehnal               - Andrzej        Klich                 472: 321
  26 Patrycja       Kuśnierczyk          - Jerzy          Matyasik              267: 430
  27 Jerzy          Luter                - Marcel         Smolarek              372: 250
  28 Karolina       Szubska              - Mariusz        Makuch                325: 349
  29 Zbigniew       Wietecki             - Jarosław       Wypart                380: 316
  30 Bernadeta      Zapała               - Agnieszka      Dawid                 344: 311


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Putoń                 467: 264
   2 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Sporczyk              445: 300
   3 Piotr          Broda                - Przemysław     Herdzina              384: 385
   4 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Wrześniewski          397: 399
   5 Justyna        Górka                - Mikołaj        Cieplik               469: 373
   6 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Sehnal                320: 397
   7 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Rechowicz             381: 369
   8 Jerzy          Luter                - Marta          Bajorek               389: 380
   9 Marta          Sztajnert            - Łukasz         Bobowski              347: 299
  10 Janusz         Krupiński            - Maciej         Skrzypczak            416: 380
  11 Grażyna        Chłopek              - Małgorzata     Sulejewska            316: 492
  12 Jerzy          Matyasik             - Jarosław       Karp                  357: 357
  13 Mariusz        Makuch               - Maciej         Dąbrowski             275: 489
  14 Karol          Wyrębkiewicz         - Bernadeta      Zapała                519: 229
  15 Szymon         Dąbrowski            - Zdzisław       Stańkowski            206: 362
  16 Andrzej        Klich                - Sławomir       Wolski                368: 380
  17 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Gwiazdoń              525: 334
  18 Marcin         Kurowski             - Ryszard        Korpalski             396: 304
  19 Marcin         Ceglarek             - Arkadiusz      Łydka                 473: 256
  20 Jarosław       Wypart               - Sławomir       Wiśniowski            313: 388
  21 Waldemar       Wypchał              - Aneta          Szczyrzyca            378: 276
  22 Agnieszka      Dawid                - Tomasz         Lempart               345: 356
  23 Renata         Andracka             - Marta          Majewska              403: 378
  24 Andrzej        Kwiatkowski          - Teresa         Zalewska              427: 352
  25 Natalia        Ogierman             - Robert         Wagner                385: 424
  26 Dominik        Ulejczyk             - Marcin         Radwański             474: 230
  27 Ewa            Dunikowska           - Patrycja       Kuśnierczyk           451: 252
  28 Krzysztof      Kałuża               - Urszula        Rechowicz             348: 288
  29 Marcel         Smolarek             - Maria          Skutela               336: 401
  30 Leszek         Kilian               - Karolina       Szubska               359: 320


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Tomasz         Suchanek              410: 375
   2 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Sowula                312: 427
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Jerzy          Luter                 417: 344
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Zbigniew       Wietecki              358: 379
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Marta          Sztajnert             376: 404
   6 Zdzisław       Stańkowski           - Maciej         Dąbrowski             374: 371
   7 Jerzy          Matyasik             - Przemysław     Herdzina              227: 408
   8 Jarosław       Karp                 - Tomasz         Sehnal                361: 358
   9 Mikołaj        Cieplik              - Waldemar       Wypchał               319: 423
  10 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Ceglarek              369: 307
  11 Maria          Skutela              - Joanna         Ostrowska             338: 350
  12 Marta          Bajorek              - Jakub          Zaryński              306: 506
  13 Sławomir       Wolski               - Tomasz         Lempart               529: 313
  14 Maciej         Skrzypczak           - Renata         Andracka              446: 351
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             414: 340
  16 Krzysztof      Kałuża               - Rafał          Wesołowski            424: 357
  17 Ewa            Dunikowska           - Dariusz        Putoń                 257: 311
  18 Grażyna        Chłopek              - Piotr          Broda                 303: 330
  19 Marcin         Kurowski             - Mariusz        Makuch                276: 359
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Dąbrowski             391: 349
  21 Bernadeta      Zapała               - Robert         Wagner                303: 339
  22 Leszek         Kilian               - Sławomir       Wiśniowski            308: 326
  23 Marta          Majewska             - Dominik        Ulejczyk              358: 360
  24 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Gwiazdoń              334: 395
  25 Andrzej        Klich                - Aneta          Szczyrzyca            313: 355
  26 Marcel         Smolarek             - Natalia        Ogierman              293: 423
  27 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Dawid                 361: 268
  28 Karolina       Szubska              - Marcin         Radwański             390: 394
  29 Teresa         Zalewska             - Urszula        Rechowicz             308: 393
  30 Jarosław       Wypart               - Patrycja       Kuśnierczyk           299: 330


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Sowula               - Zbigniew       Wietecki              395: 331
   2 Marta          Sztajnert            - Karol          Wyrębkiewicz          397: 339
   3 Przemysław     Herdzina             - Zdzisław       Stańkowski            387: 309
   4 Jarosław       Karp                 - Justyna        Górka                 283: 439
   5 Piotr          Broda                - Tomasz         Suchanek              502: 307
   6 Dominik        Ulejczyk             - Sławomir       Wolski                444: 377
   7 Robert         Wagner               - Mariusz        Wrześniewski          394: 405
   8 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Bobowski              286: 358
   9 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Sulejewska            297: 375
  10 Krzysztof      Kałuża               - Maciej         Skrzypczak            339: 269
  11 Tomasz         Sehnal               - Sławomir       Wiśniowski            422: 235
  12 Jakub          Zaryński             - Janusz         Krupiński             292: 400
  13 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Putoń                 359: 483
  14 Waldemar       Wypchał              - Mariusz        Makuch                288: 456
  15 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kwiatkowski           337: 315
  16 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Sporczyk              357: 307
  17 Tomasz         Lempart              - Marcin         Ceglarek              396: 346
  18 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Chłopek               430: 281
  19 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            374: 377
  20 Marcin         Radwański            - Marta          Bajorek               434: 383
  21 Dorota         Gwiazdoń             - Aneta          Szczyrzyca            375: 300
  22 Urszula        Rechowicz            - Natalia        Ogierman              356: 408
  23 Maria          Skutela              - Arkadiusz      Łydka                 306: 444
  24 Renata         Andracka             - Leszek         Kilian                411: 297
  25 Patrycja       Kuśnierczyk          - Marcin         Kurowski              318: 302
  26 Bernadeta      Zapała               - Ewa            Dunikowska            230: 411
  27 Marta          Majewska             - Teresa         Zalewska              348: 369
  28 Karolina       Szubska              - Jarosław       Wypart                449: 308
  29 Agnieszka      Dawid                - Andrzej        Klich                 347: 314
  30 Ryszard        Korpalski            - Marcel         Smolarek              387: 225


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Sowula               - Przemysław     Herdzina              365: 349
   2 Justyna        Górka                - Marta          Sztajnert             447: 514
   3 Dariusz        Putoń                - Karol          Wyrębkiewicz          385: 410
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Bobowski              463: 337
   5 Mariusz        Makuch               - Małgorzata     Sulejewska            396: 332
   6 Tomasz         Sehnal               - Krzysztof      Kałuża                431: 303
   7 Piotr          Broda                - Zdzisław       Stańkowski            346: 437
   8 Dominik        Ulejczyk             - Jarosław       Karp                  497: 239
   9 Janusz         Krupiński            - Jerzy          Matyasik              390: 394
  10 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Wolski                390: 380
  11 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Kwiatkowski           329: 466
  12 Andrzej        Rechowicz            - Renata         Andracka              404: 448
  13 Ewa            Dunikowska           - Maciej         Dąbrowski             438: 314
  14 Joanna         Ostrowska            - Waldemar       Wypchał               370: 350
  15 Mikołaj        Cieplik              - Tomasz         Lempart               406: 316
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Skrzypczak            346: 408
  17 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Luter                 436: 334
  18 Marcin         Radwański            - Jakub          Zaryński              305: 417
  19 Arkadiusz      Łydka                - Robert         Wagner                327: 336
  20 Sławomir       Wiśniowski           - Natalia        Ogierman              331: 303
  21 Dorota         Gwiazdoń             - Patrycja       Kuśnierczyk           338: 224
  22 Teresa         Zalewska             - Marcin         Ceglarek              381: 297
  23 Urszula        Rechowicz            - Marta          Bajorek               407: 454
  24 Agnieszka      Dawid                - Karolina       Szubska               355: 341
  25 Maria          Skutela              - Grażyna        Chłopek               361: 305
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Marcin         Kurowski              387: 363
  27 Ryszard        Korpalski            - Leszek         Kilian                362: 374
  28 Szymon         Dąbrowski            - Bernadeta      Zapała                304: 298
  29 Marta          Majewska             - Jarosław       Wypart                358: 301
  30 Marcel         Smolarek             - Andrzej        Klich                 350: 361


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Sztajnert            - Dariusz        Sowula                355: 299
   2 Przemysław     Herdzina             - Justyna        Górka                 368: 405
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Zbigniew       Wietecki              403: 381
   4 Mariusz        Makuch               - Karol          Wyrębkiewicz          439: 297
   5 Zdzisław       Stańkowski           - Tomasz         Sehnal                428: 362
   6 Jerzy          Matyasik             - Dominik        Ulejczyk              357: 332
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Ewa            Dunikowska            303: 345
   8 Janusz         Krupiński            - Rafał          Wesołowski            401: 374
   9 Dariusz        Putoń                - Piotr          Broda                 526: 365
  10 Robert         Wagner               - Andrzej        Kwiatkowski           258: 331
  11 Mikołaj        Cieplik              - Dorota         Gwiazdoń              397: 332
  12 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Skrzypczak            412: 342
  13 Krzysztof      Kałuża               - Jakub          Zaryński              463: 413
  14 Sławomir       Wiśniowski           - Joanna         Ostrowska             347: 476
  15 Renata         Andracka             - Jarosław       Karp                  302: 379
  16 Sławomir       Wolski               - Maria          Skutela               379: 293
  17 Tomasz         Suchanek             - Marcin         Radwański             443: 342
  18 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Łydka                 394: 441
  19 Marta          Bajorek              - Teresa         Zalewska              382: 359
  20 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             370: 370
  21 Waldemar       Wypchał              - Agnieszka      Dawid                 446: 249
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Natalia        Ogierman              331: 327
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Leszek         Kilian                395: 350
  24 Patrycja       Kuśnierczyk          - Tomasz         Lempart               284: 418
  25 Karolina       Szubska              - Jerzy          Luter                 360: 325
  26 Marcin         Ceglarek             - Urszula        Rechowicz             429: 335
  27 Andrzej        Klich                - Marta          Majewska              348: 349
  28 Marcin         Kurowski             - Grażyna        Chłopek               374: 362
  29 Ryszard        Korpalski            - Bernadeta      Zapała                450: 275
  30 Jarosław       Wypart               - Marcel         Smolarek              386: 266


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Makuch               - Marta          Sztajnert             370: 329
   2 Justyna        Górka                - Zdzisław       Stańkowski            393: 351
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Jerzy          Matyasik              435: 305
   4 Dariusz        Sowula               - Tomasz         Sehnal                427: 381
   5 Przemysław     Herdzina             - Janusz         Krupiński             357: 357
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Ewa            Dunikowska            468: 342
   7 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Wietecki              365: 394
   8 Dominik        Ulejczyk             - Krzysztof      Kałuża                427: 369
   9 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Putoń                 394: 383
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Mikołaj        Cieplik               352: 405
  11 Jarosław       Karp                 - Tomasz         Suchanek              250: 482
  12 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Sporczyk              426: 310
  13 Marta          Bajorek              - Dorota         Gwiazdoń              353: 322
  14 Tomasz         Lempart              - Jakub          Zaryński              427: 448
  15 Arkadiusz      Łydka                - Rafał          Wesołowski            249: 377
  16 Robert         Wagner               - Piotr          Broda                 344: 378
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Sławomir       Wiśniowski            301: 326
  18 Maciej         Skrzypczak           - Aneta          Szczyrzyca            335: 372
  19 Waldemar       Wypchał              - Maciej         Dąbrowski             313: 339
  20 Renata         Andracka             - Szymon         Dąbrowski             293: 354
  21 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rechowicz             336: 339
  22 Jerzy          Luter                - Marcin         Ceglarek              442: 325
  23 Maria          Skutela              - Karolina       Szubska               349: 361
  24 Marcin         Radwański            - Ryszard        Korpalski             289: 369
  25 Leszek         Kilian               - Marta          Majewska              301: 402
  26 Natalia        Ogierman             - Patrycja       Kuśnierczyk           487: 253
  27 Agnieszka      Dawid                - Marcin         Kurowski              385: 361
  28 Grażyna        Chłopek              - Urszula        Rechowicz             316: 330
  29 Jarosław       Wypart               - Andrzej        Klich                 309: 377
  30 Bernadeta      Zapała               - Marcel         Smolarek              321: 261


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Wrześniewski          364: 352
   2 Justyna        Górka                - Dariusz        Sowula                411: 302
   3 Marta          Sztajnert            - Dominik        Ulejczyk              241: 359
   4 Mikołaj        Cieplik              - Przemysław     Herdzina              365: 428
   5 Zbigniew       Wietecki             - Janusz         Krupiński             328: 302
   6 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Bobowski              359: 462
   7 Tomasz         Suchanek             - Zdzisław       Stańkowski            405: 361
   8 Ewa            Dunikowska           - Sławomir       Wolski                417: 369
   9 Tomasz         Sehnal               - Aneta          Szczyrzyca            366: 312
  10 Jakub          Zaryński             - Sławomir       Wiśniowski            426: 348
  11 Krzysztof      Kałuża               - Joanna         Ostrowska             314: 464
  12 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Dąbrowski             374: 295
  13 Piotr          Broda                - Szymon         Dąbrowski             370: 279
  14 Jarosław       Karp                 - Marta          Bajorek               322: 403
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Rechowicz             388: 369
  16 Maciej         Skrzypczak           - Ryszard        Korpalski             389: 332
  17 Natalia        Ogierman             - Renata         Andracka              317: 341
  18 Dorota         Gwiazdoń             - Małgorzata     Sulejewska            337: 462
  19 Tomasz         Lempart              - Jerzy          Luter                 362: 358
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Waldemar       Wypchał               417: 392
  21 Marta          Świątkowska          - Robert         Wagner                279: 362
  22 Marta          Majewska             - Agnieszka      Dawid                 293: 300
  23 Karolina       Szubska              - Arkadiusz      Łydka                 324: 313
  24 Marcin         Ceglarek             - Marcin         Radwański             311: 296
  25 Urszula        Rechowicz            - Marcin         Kurowski              321: 327
  26 Teresa         Zalewska             - Iwona          Skubis                362: 228
  27 Patrycja       Kuśnierczyk          - Maria          Skutela               268: 312
  28 Grażyna        Chłopek              - Jarosław       Wypart                369: 266
  29 Marcel         Smolarek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Górka                 427: 439
   2 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Wrześniewski          426: 391
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Zbigniew       Wietecki              449: 334
   4 Dariusz        Sowula               - Dominik        Ulejczyk              370: 322
   5 Marta          Sztajnert            - Tomasz         Suchanek              370: 315
   6 Piotr          Broda                - Joanna         Ostrowska             336: 364
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Jakub          Zaryński              410: 471
   8 Ewa            Dunikowska           - Tomasz         Sehnal                288: 312
   9 Zdzisław       Stańkowski           - Mikołaj        Cieplik               353: 369
  10 Marta          Bajorek              - Janusz         Krupiński             343: 446
  11 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Matyasik              408: 371
  12 Sławomir       Wolski               - Robert         Wagner                384: 259
  13 Aneta          Szczyrzyca           - Małgorzata     Sulejewska            298: 513
  14 Sławomir       Wiśniowski           - Maciej         Skrzypczak            331: 356
  15 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Lempart               372: 327
  16 Agnieszka      Dawid                - Krzysztof      Sporczyk              272: 359
  17 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Kałuża                440: 320
  18 Renata         Andracka             - Karolina       Szubska               415: 331
  19 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Karp                  406: 382
  20 Marta          Świątkowska          - Waldemar       Wypchał               448: 367
  21 Dorota         Gwiazdoń             - Natalia        Ogierman              386: 320
  22 Marcin         Kurowski             - Marcin         Ceglarek              348: 474
  23 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Luter                 376: 359
  24 Ryszard        Korpalski            - Arkadiusz      Łydka                 359: 358
  25 Maria          Skutela              - Marta          Majewska              361: 463
  26 Iwona          Skubis               - Urszula        Rechowicz             271: 472
  27 Patrycja       Kuśnierczyk          - Marcin         Radwański             290: 409
  28 Grażyna        Chłopek              - Marcel         Smolarek              361: 378
  29 Jarosław       Wypart               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 405: 307
   2 Dariusz        Sowula               - Karol          Wyrębkiewicz          329: 397
   3 Przemysław     Herdzina             - Marta          Sztajnert             440: 337
   4 Dominik        Ulejczyk             - Jakub          Zaryński              353: 337
   5 Joanna         Ostrowska            - Mikołaj        Cieplik               323: 409
   6 Tomasz         Sehnal               - Zbigniew       Wietecki              361: 378
   7 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Wesołowski            432: 379
   8 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Bobowski              373: 302
   9 Renata         Andracka             - Sławomir       Wolski                455: 319
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Sporczyk              357: 327
  11 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               295: 573
  12 Ewa            Dunikowska           - Andrzej        Kwiatkowski           334: 369
  13 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Broda                 377: 334
  14 Maciej         Skrzypczak           - Szymon         Dąbrowski             559: 366
  15 Zdzisław       Stańkowski           - Andrzej        Rechowicz             422: 437
  16 Marcin         Ceglarek             - Karolina       Szubska               402: 305
  17 Robert         Wagner               - Marta          Majewska              396: 337
  18 Tomasz         Lempart              - Teresa         Zalewska              398: 286
  19 Sławomir       Wiśniowski           - Marta          Świątkowska           418: 247
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Ryszard        Korpalski             340: 347
  21 Agnieszka      Dawid                - Dorota         Gwiazdoń              309: 376
  22 Krzysztof      Kałuża               - Jarosław       Karp                  352: 385
  23 Waldemar       Wypchał              - Maria          Skutela               462: 378
  24 Marcin         Radwański            - Natalia        Ogierman              396: 340
  25 Jerzy          Luter                - Grażyna        Chłopek               363: 331
  26 Urszula        Rechowicz            - Jarosław       Wypart                382: 356
  27 Marcin         Kurowski             - Iwona          Skubis                463: 268
  28 Marcel         Smolarek             - Arkadiusz      Łydka                 226: 468
  29 Patrycja       Kuśnierczyk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Dominik        Ulejczyk              430: 328
   2 Mikołaj        Cieplik              - Karol          Wyrębkiewicz          332: 464
   3 Zbigniew       Wietecki             - Przemysław     Herdzina              503: 321
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Sowula                496: 350
   5 Marta          Sztajnert            - Janusz         Krupiński             316: 511
   6 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Sehnal                405: 424
   7 Jakub          Zaryński             - Rafał          Wesołowski            397: 425
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Bajorek               425: 476
   9 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Sulejewska            417: 314
  10 Maciej         Skrzypczak           - Jerzy          Matyasik              532: 299
  11 Joanna         Ostrowska            - Renata         Andracka              357: 358
  12 Sławomir       Wolski               - Ryszard        Korpalski             334: 229
  13 Andrzej        Rechowicz            - Robert         Wagner                315: 315
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Ceglarek              357: 382
  15 Piotr          Broda                - Maciej         Dąbrowski             433: 419
  16 Sławomir       Wiśniowski           - Zdzisław       Stańkowski            294: 301
  17 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Lempart               433: 423
  18 Jarosław       Karp                 - Ewa            Dunikowska            246: 446
  19 Dorota         Gwiazdoń             - Waldemar       Wypchał               377: 227
  20 Marta          Majewska             - Marta          Świątkowska           430: 372
  21 Karolina       Szubska              - Marcin         Kurowski              310: 356
  22 Jerzy          Luter                - Marcin         Radwański             279: 378
  23 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Kałuża                336: 341
  24 Urszula        Rechowicz            - Agnieszka      Dawid                 366: 374
  25 Arkadiusz      Łydka                - Aneta          Szczyrzyca            293: 407
  26 Natalia        Ogierman             - Iwona          Skubis                314: 243
  27 Jarosław       Wypart               - Maria          Skutela               423: 357
  28 Marcel         Smolarek             - Patrycja       Kuśnierczyk           345: 284
  29 Grażyna        Chłopek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Justyna        Górka                 417: 356
   2 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Wrześniewski          320: 476
   3 Janusz         Krupiński            - Przemysław     Herdzina              275: 376
   4 Marta          Bajorek              - Maciej         Skrzypczak            261: 410
   5 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Sehnal                354: 324
   6 Mikołaj        Cieplik              - Dariusz        Sowula                407: 260
   7 Dominik        Ulejczyk             - Łukasz         Bobowski              464: 381
   8 Renata         Andracka             - Marta          Sztajnert             418: 427
   9 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Suchanek              416: 314
  10 Sławomir       Wolski               - Joanna         Ostrowska             368: 370
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Kwiatkowski           341: 418
  12 Marcin         Ceglarek             - Piotr          Broda                 321: 318
  13 Zdzisław       Stańkowski           - Ewa            Dunikowska            447: 325
  14 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Gwiazdoń              512: 323
  15 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Matyasik              449: 354
  16 Tomasz         Lempart              - Robert         Wagner                439: 216
  17 Marcin         Kurowski             - Marta          Majewska              426: 276
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Kałuża                434: 259
  19 Ryszard        Korpalski            - Marcin         Radwański             450: 330
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Sławomir       Wiśniowski            328: 340
  21 Maciej         Dąbrowski            - Agnieszka      Dawid                 380: 348
  22 Waldemar       Wypchał              - Jarosław       Karp                  331: 359
  23 Natalia        Ogierman             - Urszula        Rechowicz             380: 367
  24 Marta          Świątkowska          - Jerzy          Luter                 360: 328
  25 Arkadiusz      Łydka                - Karolina       Szubska               435: 229
  26 Iwona          Skubis               - Teresa         Zalewska              284: 415
  27 Grażyna        Chłopek              - Jarosław       Wypart                272: 320
  28 Marcel         Smolarek             - Patrycja       Kuśnierczyk           304: 377
  29 Maria          Skutela              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 15-04-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              164.27   9856   60
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              162.18  32437  200
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.01  31603  200
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             157.42  27391  174
   5 Dawid Pikul                    Poznań               156.77  30256  193
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.31  31106  199
   7 Kazimierz Merklejn             Warszawa             155.74  31149  200
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              155.12  30714  198
   9 Jan Mrozowski                  Kraków               154.27  23295  151
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.06  14328   93
  11 Piotr Pietuchowski             Białystok            153.61  21812  142
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.06  30000  196
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.81  28881  189
  14 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.57  29101  192
  16 Kamil Górka                    Kraków               151.32  28902  191
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             151.25  29343  194
  18 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.59  28461  189
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  20 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  21 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.72  29495  197
  22 Aleksander Puchalski           Włocławek            149.62   8977   60
  23 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.60  27975  187
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  25 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.95  28300  190
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.54  28817  194
  28 Bogusław Szyszka               Oława                147.98   9323   63
  29 Michał Makowski                Warszawa             147.73   6500   44
  30 Justyna Górka                  Kraków               147.43  28307  192
  31 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.09   4854   33
  32 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  33 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.73  29345  200
  34 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.43  29285  200
  35 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.96  27733  190
  36 Kamil Kister                   Warszawa             145.92  26412  181
  37 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.51  28229  194
  38 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.34   9302   64
  39 Przemysław Rybicki             Otwock               145.31  10317   71
  40 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       145.19  23521  162
  41 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.05  25239  174
  42 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.01  28421  196
  43 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           144.97  28559  197
  44 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             144.54  28908  200
  45 Michał Waszkiewicz             Białystok            144.35  27426  190
  46 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  47 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.65  28730  200
  48 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.53  23252  162
  49 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  50 Natalia Woźniak                Dziwnówek            142.49  27928  196
  51 Janusz Krupiński               Bytom                142.45  27350  192
  52 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.29  19636  138
  53 Joanna Juszczak                Warszawa             142.01  27549  194
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             141.99  27830  196
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               141.25   8899   63
  56 Jakub Błażejewski              Poznań               141.11  27658  196
  57 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.91  19164  136
  58 Krzysztof Gibas                Kraków               140.31   8559   61
  59 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              140.02   7281   52
  61 Dariusz Kuć                    Stargard             139.77  24739  177
  62 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.72  26408  189
  63 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              139.38  17701  127
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.10  18779  135
  65 Szymon Dąbrowski               Warszawa             138.65  27729  200
  66 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.45  26582  192
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.43  27687  200
  68 Robert Kamiński                Warszawa             138.36  27257  197
  69 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  70 Marcin Rogala                  Warszawa             137.75  26999  196
  71 Tomasz Górka                   Kraków               137.59   7017   51
  72 Tomasz Lempart                 Wadowice             137.56  22698  165
  73 Jacek Mańko                    Poznań               137.49  25435  185
  74 Marta Bajorek                  Warszawa             137.04  26448  193
  75 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            136.98  23149  169
  76 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.81   8482   62
  77 Rafał Matczak                  Milanówek            136.79  26675  195
  78 Michał Rogalewicz              Poznań               136.74  14494  106
  79 Grzegorz Pukniel               Łódź                 136.57   9833   72
  80 Irena Sołdan                   Warszawa             136.40  26735  196
  81 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.38  18275  134
  82 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.75  19548  144
  83 Konrad Sowula                  Kraków               135.64  18040  133
  84 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  85 Piotr Domański                 Lublin               135.13  19188  142
  86 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.01  26327  195
  87 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.37  25396  189
  88 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  89 Piotr Broda                    Sandomierz           133.53  26573  199
  90 Daniel Janus                   Wąchock              133.43   8940   67
  91 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.91   5715   43
  92 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.60  20288  153
  93 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.56  25982  196
  94 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  95 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
  96 Katarzyna Polak                Warszawa             132.09  25626  194
  97 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.90  26116  198
  98 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       131.62   4870   37
  99 Adrian Ziemniewicz             Białystok            131.57  25787  196
 100 Andrzej Rechowicz              Katowice             131.50  25774  196
 101 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.35   6699   51
 102 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      131.29  16017  122
 103 Maciej Nawrocki                Babimost             131.26  25990  198
 104 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
 105 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.14  25965  198
 106 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 107 Marcin Stachowski              Wydartowo I          130.91  26052  199
 108 Weronika Rudnicka              Szczecin             130.77   6277   48
 109 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 110 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 111 Dariusz Sowula                 Kraków               130.19  17315  133
 112 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            130.15   7809   60
 113 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 114 Marek Rogalski                 Warszawa             130.01  25482  196
 115 Diana Pietrzykowska            Szczecin             129.89  17146  132
 116 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 117 Agnieszka Walas                Kraków               129.60  10368   80
 118 Adam Grzelec                   Poznań               129.40  25751  199
 119 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.33  24702  191
 120 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.25  24816  192
 121 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.94  24111  187
 122 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     128.76  24722  192
 123 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 124 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 125 Maciej Kuć                     Stargard             128.41  23370  182
 126 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 127 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.29   9750   76
 128 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  25401  198
 129 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            128.02  24835  194
 130 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 131 Szymon Stępień                 Bytom                127.77  25298  198
 132 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 133 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.55  25255  198
 134 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.30  24314  191
 135 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.03  19817  156
 136 Agata Kuć                      Stargard             126.97  24760  195
 137 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.41  24144  191
 138 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.17  22585  179
 139 Ewelina Kister                 Warszawa             126.10  17149  136
 140 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             126.05  24705  196
 141 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.02  24069  191
 142 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.01  17138  136
 143 Dorota Kuć                     Stargard             125.95  23931  190
 144 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.89  15862  126
 145 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.81  10191   81
 146 Walenty Siemaszko              Lipiany              125.54  16320  130
 147 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 148 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 149 Czesław Grajewski              Białystok            125.23  24921  199
 150 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 151 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.70  17209  138
 152 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 153 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.39   6966   56
 154 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 155 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   6461   52
 156 Sławomir Rosochacz             Lublin               124.19   4595   37
 157 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.09  16007  129
 158 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 159 Jerzy Luter                    Bytom                123.73  24251  196
 160 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             123.66  10758   87
 161 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 162 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 163 Adam Jurkowski                 Gliwice              123.12   7141   58
 164 Stanisław Gasik                Warszawa             122.84  10196   83
 165 Sławomir Wolski                Wrocław              122.56  24021  196
 166 Renata Andracka                Zwola                122.45  23143  189
 167 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.42   3795   31
 168 Monika Siemaszko               Lipiany              122.30  17733  145
 169 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.28  20176  165
 170 Dominik Ulejczyk               Będzin               121.90  22551  185
 171 Marcin Ceglarek                Kraków               121.83  19614  161
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 173 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.61  22498  185
 174 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.61   6810   56
 175 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 176 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 177 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.43  20279  167
 178 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 179 Konrad Mikusek                 Milanówek            121.26  13581  112
 180 Agnieszka Matus                Milanówek            121.18  22298  184
 181 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 182 Adam Janicki                   Wrocław              121.04  16340  135
 183 Natalia Ogierman               Katowice             120.99  16454  136
 184 Tomasz A. Praga                Białystok            120.63  14717  122
 185 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.56  20615  171
 186 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 187 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 188 Olga Swarcewicz                Warszawa             120.45  10359   86
 189 Jarosław Olek                  Warszawa             120.17   9734   81
 190 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23779  198
 191 Agnieszka Dawid                Kraków               119.84   8748   73
 192 Maria Skutela                  Warszawa             119.58  22960  192
 193 Samir Chakrar                  Poznań               119.26   5009   42
 194 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               119.15  22400  188
 195 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 196 Anita Bruska                   Gdynia               119.07  16313  137
 197 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 198 Marta Sztajnert                Wisła                118.85  16876  142
 199 Karolina Urbańska              Poznań               118.79  22570  190
 200 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.62  14472  122
 201 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            118.51   8770   74
 202 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 203 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 204 Urszula Rechowicz              Katowice             118.32  22363  189
 205 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.10  17479  148
 206 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.91  23228  197
 207 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.90  23581  200
 208 Teresa Zalewska                Racibórz             117.71  22601  192
 209 Marta Świątkowska              Wrocław              117.23  22626  193
 210 Bożena Guział                  Racibórz             117.07  20721  177
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 212 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             116.94  18008  154
 213 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 214 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.82  22779  195
 215 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 216 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.52  22837  196
 217 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.43   8616   74
 218 Waldemar Wypchał               Kraków               116.38  22694  195
 219 Beata Piotrowska               Łódź                 116.31   7095   61
 220 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 221 Adam Sternik                   Kętrzyn              116.00   7308   63
 222 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.84  21315  184
 223 Tomasz Siwiński                Zawiercie            115.69   4165   36
 224 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.59  11328   98
 225 Bartosz Bartczak               Poznań               115.58  22306  193
 226 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 227 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 228 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 229 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.44  21630  189
 230 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 231 Marcin Kurowski                Racibórz             114.31  21490  188
 232 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 233 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 234 Dorota Ostrowska               Białystok            113.84  13888  122
 235 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 236 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 237 Agnieszka Kozak                Gdynia               113.26   4304   38
 238 Robert Wagner                  Wrocław              113.13   5317   47
 239 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 240 Marianna Kozłowska             Białystok            113.03  15146  134
 241 Józef Burzyński                Ełk                  112.24  12010  107
 242 Joanna Brychcy                 Katowice             111.99  21614  193
 243 Patrycja Skibska               Warszawa             111.88  14433  129
 244 Halina Cecot                   Kołobrzeg            111.72   5586   50
 245 Franciszek Łysek               Warszawa             111.60  17967  161
 246 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.19   8339   75
 247 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.15   8003   72
 248 Michał Dąbrowski               Warszawa             110.89   4214   38
 249 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 250 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 251 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 252 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.01  20572  187
 253 Leszek Kilian                  Jaworzno             109.26  20759  190
 254 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 255 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.86  13934  128
 256 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          108.74   4567   42
 257 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 258 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 259 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 260 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 261 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 262 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 263 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 264 Grażyna Smereka                Racibórz             107.32   3649   34
 265 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 266 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 267 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.15  11676  110
 268 Małgorzata Pochopień           Kraków               106.13   4033   38
 269 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 270 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 271 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 272 Zofia Górka                    Łęczna               104.56   9097   87
 273 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.91  20262  195
 274 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 275 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.76  19299  186
 276 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            103.57   7043   68
 277 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.36  18708  181
 278 Marta Majewska                 Wadowice             103.29  13531  131
 279 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 280 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 281 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 282 Grażyna Chłopek                Jaworzno             101.56  10969  108
 283 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 284 Karolina Szubska               Jaworzno              99.69  13359  134
 285 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 286 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 287 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.64   6905   70
 288 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 289 Natalia Mówka                  Warszawa              97.46   4873   50
 290 Teresa Balewska                Reda                  97.17  18657  192
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.10  18838  194
 292 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.68  17402  180
 293 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.14  10479  109
 294 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 295 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.64  15303  160
 296 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 297 Jarosław Wypart                Częstochowa           93.91   3193   34
 298 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.56   5894   63
 299 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 300 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 301 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 302 Wojciech Łysek                 Warszawa              91.83  12213  133
 303 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.82  17721  193
 304 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.79   3541   39
 305 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 306 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 307 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 308 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 309 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 310 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 311 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              87.00  11049  127
 312 Bernadeta Zapała               Jaworzno              86.83   6599   76
 313 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 314 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 315 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 316 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 317 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 318 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 319 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 320 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 321 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 322 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 323 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 324 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 325 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 326 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 15-04-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   2 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   3 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   4 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   5 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   6 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   7 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
   8 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
   9 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  10 Przemysław Herdzina            Kraków               136.71   3281   24
  11 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  12 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  13 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  14 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  15 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  16 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  17 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  18 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  19 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  20 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  21 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  22 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  23 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  24 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  25 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  26 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  27 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  28 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  29 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  30 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  31 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  32 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  33 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  34 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  35 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  36 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  37 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      69.71   1673   24
  38 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  39 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  40 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  41 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  42 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  43 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  44 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  45 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  46 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  47 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  48 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  49 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  50 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  51 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  52 Michał Sak                     Lublin               119.38   2507   21
  53 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  54 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  55 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  56 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  57 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  58 Jakub Kowalski                 Piaseczno             96.17   1731   18
  59 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  60 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  61 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  62 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             112.35   1910   17
  63 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  64 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  65 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  66 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  67 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  68 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  69 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  70 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  71 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  72 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  73 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  74 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  75 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  76 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  77 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  78 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  79 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  80 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  81 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  82 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  83 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       106.62   1386   13
  84 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  85 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  86 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  87 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  88 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  89 Barbara Obremska               Wrocław              146.00   1752   12
  90 Zdzisław Stańkowski            Rząska               140.25   1683   12
  91 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  92 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  93 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  94 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  96 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  97 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  98 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
  99 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 100 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 101 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 102 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 103 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 104 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 105 Jacek Gasik                    Warszawa             111.25   1335   12
 106 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 107 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 108 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 109 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 110 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 111 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 112 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 113 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 114 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 115 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 116 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 117 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 118 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 119 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 120 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 121 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 122 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 123 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 124 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 125 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 126 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 127 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 128 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 129 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 130 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 131 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 132 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 133 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 134 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 135 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 136 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 137 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 138 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 139 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 140 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 141 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 142 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 143 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 144 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 145 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 146 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 147 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 148 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 149 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 150 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 151 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 152 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 153 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 154 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 155 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 156 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 157 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 158 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 159 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 160 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 161 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 162 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 163 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 164 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 165 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 166 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 167 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 168 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 169 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 170 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 171 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 172 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 173 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 174 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 175 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 176 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 177 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 178 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 179 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 180 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 181 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 182 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 183 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 184 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 185 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 186 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 187 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 188 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 189 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 190 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 191 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 192 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 193 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 194 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 195 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 196 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 197 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 198 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.00    980    7
 199 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 200 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 201 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 202 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 203 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 204 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 205 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 206 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 207 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 208 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 209 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 210 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 211 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 212 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     107.86    755    7
 213 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      107.00    749    7
 214 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 215 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 216 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 217 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 218 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 219 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                 101.29    709    7
 220 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 221 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 222 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 223 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 224 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 225 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 226 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 227 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 228 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 229 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 230 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 231 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 232 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 233 Izabela Chmielewska            Zabrze                75.57    529    7
 234 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 235 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 236 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 237 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 238 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 239 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 240 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 241 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 242 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 243 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 244 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 245 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 246 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 247 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 248 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 249 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 250 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 251 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 252 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 253 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 254 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 255 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 256 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 257 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 258 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 259 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 260 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 261 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 262 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 263 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 264 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 265 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 266 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 267 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 268 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 269 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 270 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 271 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 272 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 273 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 274 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 275 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 276 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 277 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 278 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 279 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 280 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 281 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 282 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 283 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 284 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 285 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 286 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 287 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 288 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie