Nowe Miasto Lubawskie 5
października
Nowe Miasto Lubawskie 5- 6 października XXII Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2019
Świnoujście12
października
Świnoujście 12-13 października VII Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w ScrabbleGrand Prix 2019
Łódź26
października
Łódź 26-27 października XXV Mistrzostwa ŁodziMistrzostwa Regionów 2019
Paweł Pogorzelski mistrzem Świnoujścia i regionu Północ
Kacper Zegadło zwycięża w Grand Prix 201912 - 13 października 2019 — VII Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble
InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VII Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble Świnoujście, 12 - 13 października 2019
Grand Prix 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Paweł Pogorzelski mistrzem Świnoujścia i regionu Północ<br>Kacper Zegadło zwycięża w Grand Prix 2019
W dniach 12-13 października 2019 odbyły się VII Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble.

Turniej był przygotowany wspaniale i przebiegał w dobrej atmosferze, a przepyszne ciasta i pączki z kawiarni Sonata zapewniały niezbędny zastrzyk energii jego uczestnikom pomiędzy kolejnymi rozstawieniami. Po pierwszym dniu nie było zawodnika z kompletem zwycięstw. Prowadził Paweł Pogorzelski z sześcioma wygranymi przed Jakubem Zaryńskim i Maciejem Czupryniakiem (po 5 wygranych).

Mimo późnego zakończenia sobotniego bankietu (DJ Marcin bawił zebranych gości do około 3 nad ranem) niedzielne rozgrywki rozpoczęły się już o 9 i wszyscy zawodnicy stawili się o czasie, a pojawienie się dodatkowego (parzystego) gracza sprawiło, że zniknęły bye'e.

Dwóch uczestników zakończyło niedzielne zmagania z bilansem 10:2, jednak tylko zwycięzcy turnieju udało się zdobyć 5000 małych punktów. Na podium stanęli kolejno: Paweł Pogorzelski, Maciej Grąbczewski i Maciej Czupryniak. Jak na lidera przystało Paweł już od piątej rundy nie schodził poniżej drugiego miejsca.

Wielkie brawa należą się organizatorkom (alfabetycznie: Beacie Kiżewskiej i Jadwidze Szczurowskiej) za stworzenie idealnych warunków do gry, zapewnienie miejsc noclegowych wraz z wyżywieniem w atrakcyjnych cenach oraz znalezienie hojnych sponsorów.

Świnoujski turniej wsparli:
  • Miejski Dom Kultury
  • Kawiarnia Sonata
  • Centrum Usług Logistycznych
  • Gusta i Guściki
  • Solar IC KonTiki
  • Kopytko
  • Biuro Turystyki Skandynawskiej
  • Perkun S.C.
  • Emilia i Łukasz Przyszlak
  • Dorota i Jeremi Wanach
  • DJ Marcin

Liczni sponsorzy postarali się, aby nikt z uczestników turnieju nie wyjechał bez pamiątki. Oprócz pucharów i nagród pieniężnych dla trójki najlepszych rozdano również nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników, grę Scrabble dla jedynej debiutantki, nagrody w przewidzianych przez organizatorów konkursach oraz rozlosowano nagrody dodatkowe. Niespodziewaną atrakcją weekendowych rozgrywek okazał się konkurs erotyczny, w którym od początku prowadziła Małgosia Szmuksta z wyrazem FETYSZÓW.

Gratulacje dla wszystkich scrabblistów za osiągnięte wyniki!
relacja: Karolina Mak
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble
V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble
IV Mistrzostwa Świnoujścia


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekOśrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Centrum Usług Logistycznych RYBITWA
ul. Słowackiego 4/6, 72-600 Świnoujście
Obrońca tytułuRobert Duczemiński
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 12 października (7 rund)
11:30-12:00 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
21:00 — kolacja i bankiet dla sponsorów i uczestników

Niedziela, 13 października (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
15:00 — obiad
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdhttp://swinoujscie.cul.com.pl
WyżywienieCiepłe i zimne napoje oraz pyszne ciasto (Kawiarnia SONATA) serwowane w trakcie turnieju.

Dla osób przyjezdnych, korzystających z noclegu na hasło „turniej” pakiet: nocleg, obiad w sobotę, śniadanie i obiad w niedzielę w cenie promocyjnej 125 zł.
Rezerwacja pakietów do 9.10.2019

Nocleg ze śniadaniem: 90 zł
2 x obiad (sobota, niedziela): 40 zł

Organizator zaprasza uczestników turnieju na bankiet, na którym serwowane będą dania ciepłe i zimne przekąski. Opłata za ww. kolację dla osób towarzyszącym uczestnikom turnieju w symbolicznej wysokości: 10 zł.
NoclegiOśrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Centrum Usług Logistycznych RYBITWA
ul. Słowackiego 4/6, 72-600 Świnoujście
http://swinoujscie.cul.com.pl
Nagrodypuchar Prezydenta Miasta Świnoujście

Nagrody finansowe:
ZA I MIEJSCE: 750 zł
ZA II MIEJSCE: 600 zł
ZA III MIEJSCE: 400 zł
ZA „SKOK NA FALI”: 100 zł
ZA NAJDROŻSZE SŁOWO ZE „ŚCIE”: 100 zł
ZA NAJLEPSZY DEBIUT: 100 zł
DLA NAJLEPSZEJ OSOBY ZE ŚWINOUJŚCIA: 115 zł
DLA NAJLEPSZEJ KOBIETY: 100 zł

nagrody w wybranych kategoriach i tradycyjnie nagrody rzeczowe od sponsorów za konkursy dodatkowe — atrakcyjne wycieczki, w tym "Rejs zachodzącego słońca" katamaranem solarnym Solar KonTiki

drobne upominki dla wszystkich uczestników
Dodatkowe atrakcjetradycyjnie: bankiet, kolacja i zabawy integracyjne — oprawę muzyczną przygotuje DJ Marcin.
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2019-09-12 12:01:35
2 Sławomir Piotrowski  Deszczno Członek PFS2019-09-12 20:01:06
3 Beata Kiżewska Świnoujście Zwykły uczestnik2019-09-14 17:06:17
4 Dariusz Kuć Stargard Członek PFS2019-09-16 10:08:18
5 Dorota Kuć Stargard Członek PFS2019-09-16 10:21:41
6 Anna Arana Kołobrzeg Członek PFS2019-09-18 09:58:21
7 Łukasz Przyszlak Świnoujście Zwykły uczestnik2019-09-20 22:29:43
8 Tadeusz Kondej Świnoujscie Zwykły uczestnik2019-09-22 08:57:18
9 Iwona Wieluńska Kołobrzeg Członek PFS2019-09-22 17:50:00
10 Maria Kupczyńska Szczecin Członek PFS2019-09-22 20:58:09
11 Maciej Kuć Stargard Członek PFS2019-09-23 20:24:05
12 Jakub Zaryński Świnoujście Członek PFS2019-09-23 21:54:08
13 Łukasz Tuszyński  Chłopowo Członek PFS2019-09-24 15:00:06
14 Halina Cecot Kołobrzeg Członek PFS2019-09-24 17:37:33
15 Małgorzata Szmuksta Szczecin Członek PFS2019-09-26 13:22:13
16 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFS2019-09-29 20:01:28
17 Małgorzata Wesołowska Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-10-01 14:00:23
18 wojciech gołęcki inowrocław Zwykły uczestnik2019-10-01 14:52:41
19 Jacek Nowak Szczecin Zwykły uczestnik2019-10-02 17:35:23
20 Dominika Worona Police Zwykły uczestnik2019-10-03 13:25:48
21 Jadwiga Szczurowska Świnoujście Zwykły uczestnik2019-10-03 16:42:27
22 Krystyna Smolinska Swinoujscie Debiutant2019-10-03 18:08:55
23 Adam Kaczyński Świnoujście Zwykły uczestnik2019-10-03 21:16:43
24 Krystyna Czajkowska Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-10-04 15:40:08
25 Jolanta Olczak Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-10-05 20:43:00
26 Elżbieta Fitał Kolobrzeg Członek PFS2019-10-05 22:11:52
27 Jakub Hassa Lutol Suchy Zwykły uczestnik2019-10-06 18:17:43
28 Ireneusz Moralewicz GOLENIÓW Członek PFS2019-10-06 19:24:36
29 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFS2019-10-06 23:54:50
30 Paweł Pogorzelski Olsztyn Zwykły uczestnik2019-10-07 09:15:04
31 Karolina Mak Wrocław Członek PFS2019-10-07 12:31:34
32 Monika Gawron-Cieślik Szczecin Członek PFS2019-10-07 22:55:01
33 Krzysztof Zawadzki Sampława Członek PFS2019-10-07 23:21:24
34 Jerzy Luter Bytom Członek PFS2019-10-08 03:48:46
35 Magda Sarad Pedersen Świnoujście Zwykły uczestnik2019-10-08 18:28:38
36 Krystyna Drynkowska Świnoujście Zwykły uczestnik2019-10-08 20:44:05
37 Anna Kowalik Szczecin Zwykły uczestnik2019-10-09 16:41:40
38 Anna Strugała Świnoujście Członek PFS2019-10-10 00:15:51
39 Zdzisław Figurski Gryfów Śl. Zwykły uczestnik2019-10-10 13:12:41
40 Patrycja Matulewicz Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-10-10 19:41:11
41 Alicja Grąbczewska Szczecin Zwykły uczestnik2019-10-10 22:44:12
42 Maciej Grąbczewski Szczecin Zwykły uczestnik2019-10-10 22:44:28
Organizatorzy
Paweł Wdziękoński, tel. 603 094 433
Beata Kiżewska tel. 609 143 413
Jadwiga Szczurowska tel. 503 653 435
Sponsorzy















Perkun S.C.
Emilia i Łukasz Przyszlak
Dorota i Jeremi Waroch
DJ Marcin


Wyniki turnieju VII Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Pogorzelski          Olsztyn                146.68     10.0     5070     2013      872
  2 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               145.27     10.0     4593     1971      493
  3 Maciej          Czupryniak           Milanówek              145.80      9.0     5083     1825      884
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               150.10      8.0     5002     1807      804
  5 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            132.57      8.0     4831     1775      503
  6 Jakub           Zaryński             Świnoujście            147.04      8.0     4801     1817      276
  7 Maciej          Kuć                  Stargard               131.46      8.0     4695     1638      402
  8 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               133.55      8.0     4603     1771      -26
  9 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               135.02      7.0     4790     1681      497
 10 Jerzy           Luter                Bytom                  123.80      7.0     4742     1611      645
 11 Dariusz         Kuć                  Stargard               136.31      7.0     4624     1487      352
 12 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          121.75      7.0     4465     1617     -117
 13 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               125.73      7.0     4431     1626     -100
 14 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               137.42      6.5     4731     1554      228
 15 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              139.06      6.5     4645     1590      330
 16 Maria Magdalena Kupczyńska           Szczecin               126.03      6.5     4470     1585     -117
 17 Magda           Sarad Pedersen       Świnoujście            105.97      6.5     4396     1526       48
 18 Dorota          Kuć                  Stargard               125.05      6.0     4724     1388      399
 19 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    127.83      6.0     4381     1421      146
 20 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               113.55      6.0     4378     1418       35
 21 Bartosz         Bartczak             Poznań                 120.18      6.0     4317     1406      414
 22 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            105.65      6.0     4154     1371      -22
 23 Małgorzata      Wesołowska           Kołobrzeg              101.43      6.0     4042     1407     -247
 24 Halina          Cecot                Kołobrzeg              105.81      6.0     3984     1495     -127
 25 Anna            Kowalik              Szczecin               115.18      6.0     3341     1222      167
 26 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               123.62      5.5     4393     1485      384
 27 Dominika        Worona               Police                 128.65      5.0     4610     1371      228
 28 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              118.84      5.0     4551     1349     -227
 29 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            121.98      5.0     4275     1394     -260
 30 Jacek           Nowak                Szczecin               105.67      5.0     4185     1284     -130
 31 Karolina        Mak                  Wrocław                115.75      5.0     4175     1342     -152
 32 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.09      5.0     4153     1286     -243
 33 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            120.05      5.0     4028     1272     -109
 34 Beata           Kiżewska             Świnoujście            115.90      5.0     3887     1211     -381
 35 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      4.5     4014     1052      372
 36 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      4.5     3637     1028     -122
 37 Adam            Kaczyński            Świnoujście            100.00      4.0     3829     1053     -304
 38 Krystyna        Drynkowska           Świnoujście            100.31      3.5     3702      916      416
 39 Elżbieta        Fitał                Kołobrzeg              100.00      3.5     3494      955     -329
 40 Patrycja        Matulewicz           Kołobrzeg              100.00      3.5     3290      964     -666
 41 Krystyna        Smolińska            Świnoujście            100.00      0.5     2235      630    -2405
 42 Anna            Strugała             Świnoujście            100.00      0.5     1778      353     -411
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble



	Łukasz Tuszyński 150.10 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zdzisław       Figurski              121.75 +  595: 282  172
    2     1 Jerzy          Luter                 123.80 +  544: 284  174
    3     1 Natalia        Woźniak               139.06 +  388: 384  189
    4     1 Jakub          Hassa                 132.57 +  401: 359  183
    5     1 Ireneusz       Moralewicz            133.55 -  405: 419   84
    6     3 Alicja         Grąbczewska           135.02 +  427: 331  185
    7     2 Jakub          Zaryński              147.04 -  327: 337   97
    8     1 Paweł          Pogorzelski           146.68 -  404: 433   97
    9     4 Maciej         Grąbczewski           145.27 -  344: 345   95
   10     7 Łukasz         Przyszlak             121.98 +  405: 372  172
   11     5 Monika         Gawron-Cieślik        123.62 +  378: 344  174
   12     3 Alicja         Grąbczewska           135.02 +  384: 308  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Jakub Zaryński 147.04 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Bartczak              120.18 +  346: 344  170
    2     6 Iwona          Wieluńska             118.84 +  423: 398  169
    3     4 Dominika       Worona                128.65 +  384: 364  179
    4     3 Małgorzata     Szmuksta              125.73 +  502: 351  176
    5     2 Paweł          Pogorzelski           146.68 -  324: 466   97
    6     4 Jakub          Hassa                 132.57 +  523: 355  183
    7     2 Łukasz         Tuszyński             150.10 +  337: 327  200
    8     2 Maciej         Czupryniak            145.80 -  377: 441   96
    9     2 Alicja         Grąbczewska           135.02 +  402: 377  185
   10     3 Maciej         Grąbczewski           145.27 -  338: 409   95
   11     4 Zdzisław       Figurski              121.75 +  461: 267  172
   12     2 Maciej         Grąbczewski           145.27 -  384: 426   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Paweł Pogorzelski 146.68 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Wdziękoński           120.05 -  314: 393   70
    2    17 Zdzisław       Figurski              121.75 +  457: 362  172
    3    12 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  590: 214  150
    4     4 Natalia        Woźniak               139.06 +  511: 413  189
    5     2 Jakub          Zaryński              147.04 +  466: 324  197
    6     2 Maciej         Grąbczewski           145.27 +  431: 323  195
    7     1 Ireneusz       Moralewicz            133.55 +  382: 325  184
    8     1 Łukasz         Tuszyński             150.10 +  433: 404  200
    9     1 Maciej         Czupryniak            145.80 -  368: 371   96
   10     2 Jakub          Hassa                 132.57 +  372: 367  183
   11     2 Maciej         Kuć                   131.46 +  416: 378  181
   12     1 Maciej         Czupryniak            145.80 +  330: 324  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2013  / 12 167.75




	Maciej Czupryniak 145.80 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Iwona          Wieluńska             118.84 -  382: 473   69
    2    12 Adam           Kaczyński             100.00 +  485: 284  150
    3     7 Halina         Cecot                 105.81 -  349: 354   56
    4    12 Małgorzata     Wesołowska            101.43 +  482: 332  151
    5     7 Małgorzata     Szmuksta              125.73 +  544: 264  176
    6     5 Dariusz        Kuć                   136.31 +  530: 370  186
    7     3 Sławomir       Piotrowski            137.42 +  403: 359  187
    8     2 Jakub          Zaryński              147.04 +  441: 377  197
    9     1 Paweł          Pogorzelski           146.68 +  371: 368  197
   10     1 Alicja         Grąbczewska           135.02 +  410: 343  185
   11     1 Jerzy          Luter                 123.80 +  362: 345  174
   12     1 Paweł          Pogorzelski           146.68 -  324: 330   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 12 152.08




	Maciej Grąbczewski 145.27 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Kiżewska              115.90 +  516: 268  166
    2     4 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  356: 286  170
    3     3 Maria MagdalenaKupczyńska            126.03 +  404: 393  176
    4     2 Ireneusz       Moralewicz            133.55 -  381: 434   84
    5     6 Halina         Cecot                 105.81 +  354: 258  156
    6     2 Paweł          Pogorzelski           146.68 -  323: 431   97
    7     7 Karolina       Mak                   115.75 +  349: 345  166
    8     6 Dominika       Worona                128.65 +  368: 305  179
    9     4 Łukasz         Tuszyński             150.10 +  345: 344  200
   10     3 Jakub          Zaryński              147.04 +  409: 338  197
   11     3 Jakub          Hassa                 132.57 +  362: 314  183
   12     2 Jakub          Zaryński              147.04 +  426: 384  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1971  / 12 164.25




	Natalia Woźniak 139.06 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karolina       Mak                   115.75 +  376: 301  166
    2     5 Zbigniew       Wietecki              127.83 +  435: 311  178
    3     1 Łukasz         Tuszyński             150.10 -  384: 388  100
    4     4 Paweł          Pogorzelski           146.68 -  413: 511   97
    5     9 Jolanta        Olczak                100.09 +  376: 341  150
    6     8 Łukasz         Przyszlak             121.98 +  426: 283  172
    7     5 Małgorzata     Szmuksta              125.73 =  359: 359  126
    8     4 Sławomir       Piotrowski            137.42 +  372: 364  187
    9     3 Jakub          Hassa                 132.57 -  438: 449   83
   10     6 Zdzisław       Figurski              121.75 -  380: 403   72
   11     6 Alicja         Grąbczewska           135.02 -  324: 329   85
   12    10 Monika         Gawron-Cieślik        123.62 +  362: 276  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Sławomir Piotrowski 137.42 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Zawadzki              113.55 +  472: 316  164
    2     8 Maria MagdalenaKupczyńska            126.03 -  380: 439   76
    3     8 Magda          Sarad Pedersen        105.97 +  486: 362  156
    4     5 Dorota         Kuć                   125.05 +  369: 341  175
    5     4 Jerzy          Luter                 123.80 +  432: 356  174
    6     1 Ireneusz       Moralewicz            133.55 +  386: 341  184
    7     3 Maciej         Czupryniak            145.80 -  359: 403   96
    8     4 Natalia        Woźniak               139.06 -  364: 372   89
    9     5 Monika         Gawron-Cieślik        123.62 -  327: 372   74
   10     8 Halina         Cecot                 105.81 +  344: 297  156
   11     7 Małgorzata     Szmuksta              125.73 =  406: 406  126
   12     6 Ireneusz       Moralewicz            133.55 -  406: 498   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Dariusz Kuć 136.31 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magda          Sarad Pedersen        105.97 -  289: 345   56
    2    15 Jolanta        Olczak                100.09 +  430: 277  150
    3    14 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  399: 247  150
    4     7 Monika         Gawron-Cieślik        123.62 -  370: 383   74
    5    13 Krzysztof      Zawadzki              113.55 +  388: 359  164
    6     5 Maciej         Czupryniak            145.80 -  370: 530   96
    7    14 Łukasz         Przyszlak             121.98 -  341: 344   72
    8    14 Małgorzata     Wesołowska            101.43 +  382: 291  151
    9    12 Karolina       Mak                   115.75 +  413: 400  166
   10    10 Maria MagdalenaKupczyńska            126.03 -  352: 408   76
   11    11 Jadwiga        Szczurowska           105.65 +  501: 301  156
   12     7 Maria MagdalenaKupczyńska            126.03 +  389: 387  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Alicja Grąbczewska 135.02 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Halina         Cecot                 105.81 +  472: 287  156
    2     7 Magda          Sarad Pedersen        105.97 +  495: 341  156
    3     2 Jakub          Hassa                 132.57 -  360: 414   83
    4     6 Maria MagdalenaKupczyńska            126.03 +  435: 312  176
    5     3 Dominika       Worona                128.65 +  392: 364  179
    6     3 Łukasz         Tuszyński             150.10 -  331: 427  100
    7     4 Anna           Kowalik               115.18 +  432: 320  165
    8     3 Ireneusz       Moralewicz            133.55 +  516: 308  184
    9     2 Jakub          Zaryński              147.04 -  377: 402   97
   10     1 Maciej         Czupryniak            145.80 -  343: 410   96
   11     6 Natalia        Woźniak               139.06 +  329: 324  189
   12     3 Łukasz         Tuszyński             150.10 -  308: 384  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Ireneusz Moralewicz 133.55 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jacek          Nowak                 105.67 +  423: 402  156
    2     2 Monika         Gawron-Cieślik        123.62 +  317: 316  174
    3     5 Maciej         Kuć                   131.46 +  421: 369  181
    4     2 Maciej         Grąbczewski           145.27 +  434: 381  195
    5     1 Łukasz         Tuszyński             150.10 +  419: 405  200
    6     1 Sławomir       Piotrowski            137.42 -  341: 386   87
    7     1 Paweł          Pogorzelski           146.68 -  325: 382   97
    8     3 Alicja         Grąbczewska           135.02 -  308: 516   85
    9     6 Jerzy          Luter                 123.80 -  310: 430   74
   10    11 Magda          Sarad Pedersen        105.97 +  362: 329  156
   11     9 Dominika       Worona                128.65 +  445: 307  179
   12     6 Sławomir       Piotrowski            137.42 +  498: 406  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 12 147.58




	Jakub Hassa 132.57 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jadwiga        Szczurowska           105.65 +  441: 312  156
    2    11 Jacek          Nowak                 105.67 +  359: 227  156
    3     2 Alicja         Grąbczewska           135.02 +  414: 360  185
    4     1 Łukasz         Tuszyński             150.10 -  359: 401  100
    5     5 Monika         Gawron-Cieślik        123.62 +  415: 333  174
    6     4 Jakub          Zaryński              147.04 -  355: 523   97
    7     6 Maria MagdalenaKupczyńska            126.03 +  512: 372  176
    8     5 Małgorzata     Szmuksta              125.73 +  412: 298  176
    9     3 Natalia        Woźniak               139.06 +  449: 438  189
   10     2 Paweł          Pogorzelski           146.68 -  367: 372   97
   11     3 Maciej         Grąbczewski           145.27 -  314: 362   95
   12     4 Jerzy          Luter                 123.80 +  434: 330  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 12 147.92




	Maciej Kuć 131.46 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Wesołowska            101.43 +  453: 311  151
    2     9 Łukasz         Przyszlak             121.98 +  398: 351  172
    3     5 Ireneusz       Moralewicz            133.55 -  369: 421   84
    4    10 Halina         Cecot                 105.81 -  302: 332   56
    5    10 Bartosz        Bartczak              120.18 +  368: 353  170
    6    10 Karolina       Mak                   115.75 -  393: 415   66
    7    11 Krzysztof      Zawadzki              113.55 +  388: 386  164
    8     9 Magda          Sarad Pedersen        105.97 +  386: 340  156
    9     7 Maria MagdalenaKupczyńska            126.03 +  432: 311  176
   10     5 Monika         Gawron-Cieślik        123.62 +  399: 325  174
   11     2 Paweł          Pogorzelski           146.68 -  378: 416   97
   12     5 Zdzisław       Figurski              121.75 +  429: 332  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Dominika Worona 128.65 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krystyna       Drynkowska            100.31 +  394: 268  150
    2     3 Dorota         Kuć                   125.05 +  470: 317  175
    3     4 Jakub          Zaryński              147.04 -  364: 384   97
    4     9 Bartosz        Bartczak              120.18 +  392: 371  170
    5     3 Alicja         Grąbczewska           135.02 -  364: 392   85
    6     7 Anna           Kowalik               115.18 -  332: 433   65
    7    10 Jacek          Nowak                 105.67 +  601: 240  156
    8     6 Maciej         Grąbczewski           145.27 -  305: 368   95
    9     9 Zdzisław       Figurski              121.75 -  307: 458   72
   10    12 Karolina       Mak                   115.75 +  459: 303  166
   11     9 Ireneusz       Moralewicz            133.55 -  307: 445   84
   12    11 Magda          Sarad Pedersen        105.97 -  315: 403   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Zbigniew Wietecki 127.83 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jolanta        Olczak                100.09 +  488: 319  150
    2     5 Natalia        Woźniak               139.06 -  311: 435   89
    3    11 Łukasz         Przyszlak             121.98 -  403: 417   72
    4    13 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  406: 280  170
    5     8 Anna           Kowalik               115.18 -  309: 404   65
    6    13 Małgorzata     Wesołowska            101.43 +  365: 314  151
    7    12 Halina         Cecot                 105.81 +  384: 273  156
    8    10 Karolina       Mak                   115.75 +  361: 227  166
    9     8 Małgorzata     Szmuksta              125.73 +  391: 379  176
   10     4 Jerzy          Luter                 123.80 -  322: 433   74
   11     8 Maria MagdalenaKupczyńska            126.03 -  327: 403   76
   12     8 Małgorzata     Szmuksta              125.73 -  314: 351   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Maria Magdalena Kupczyńska 126.03 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  342: 299  150
    2     8 Sławomir       Piotrowski            137.42 +  439: 380  187
    3     3 Maciej         Grąbczewski           145.27 -  393: 404   95
    4     6 Alicja         Grąbczewska           135.02 -  312: 435   85
    5    14 Magda          Sarad Pedersen        105.97 +  333: 303  156
    6     9 Jerzy          Luter                 123.80 +  384: 368  174
    7     6 Jakub          Hassa                 132.57 -  372: 512   83
    8     8 Monika         Gawron-Cieślik        123.62 =  386: 386  124
    9     7 Maciej         Kuć                   131.46 -  311: 432   81
   10    10 Dariusz        Kuć                   136.31 +  408: 352  186
   11     8 Zbigniew       Wietecki              127.83 +  403: 327  178
   12     7 Dariusz        Kuć                   136.31 -  387: 389   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Małgorzata Szmuksta 125.73 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Kaczyński             100.00 +  452: 300  150
    2    10 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  383: 239  150
    3     6 Iwona          Wieluńska             118.84 +  438: 376  169
    4     3 Jakub          Zaryński              147.04 -  351: 502   97
    5     7 Maciej         Czupryniak            145.80 -  264: 544   96
    6     6 Monika         Gawron-Cieślik        123.62 +  358: 356  174
    7     5 Natalia        Woźniak               139.06 =  359: 359  139
    8     5 Jakub          Hassa                 132.57 -  298: 412   83
    9     8 Zbigniew       Wietecki              127.83 -  379: 391   78
   10     9 Dorota         Kuć                   125.05 +  392: 332  175
   11     7 Sławomir       Piotrowski            137.42 =  406: 406  137
   12     8 Zbigniew       Wietecki              127.83 +  351: 314  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Dorota Kuć 125.05 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tadeusz        Kondej                100.00 +  518: 238  150
    2     3 Dominika       Worona                128.65 -  317: 470   79
    3    10 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  338: 295  170
    4     5 Sławomir       Piotrowski            137.42 -  341: 369   87
    5    11 Łukasz         Przyszlak             121.98 -  357: 426   72
    6    14 Krystyna       Drynkowska            100.31 +  353: 262  150
    7    15 Jolanta        Olczak                100.09 -  387: 414   50
    8    13 Jadwiga        Szczurowska           105.65 +  491: 269  156
    9    11 Krzysztof      Zawadzki              113.55 +  463: 358  164
   10     9 Małgorzata     Szmuksta              125.73 -  332: 392   76
   11    10 Anna           Kowalik               115.18 -  329: 480   65
   12    12 Iwona          Wieluńska             118.84 +  498: 352  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Jerzy Luter 123.80 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  423: 324  150
    2     1 Łukasz         Tuszyński             150.10 -  284: 544  100
    3    15 Krystyna       Smolińska             100.00 +  549: 100  150
    4     8 Łukasz         Przyszlak             121.98 +  344: 302  172
    5     4 Sławomir       Piotrowski            137.42 -  356: 432   87
    6     9 Maria MagdalenaKupczyńska            126.03 -  368: 384   76
    7     9 Bartosz        Bartczak              120.18 +  390: 298  170
    8     7 Anna           Kowalik               115.18 +  490: 285  165
    9     6 Ireneusz       Moralewicz            133.55 +  430: 310  184
   10     4 Zbigniew       Wietecki              127.83 +  433: 322  178
   11     1 Maciej         Czupryniak            145.80 -  345: 362   96
   12     4 Jakub          Hassa                 132.57 -  330: 434   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Monika Gawron-Cieślik 123.62 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krystyna       Smolińska             100.00 +  522:  66  150
    2     2 Ireneusz       Moralewicz            133.55 -  316: 317   84
    3     9 Małgorzata     Wesołowska            101.43 +  437: 299  151
    4     7 Dariusz        Kuć                   136.31 +  383: 370  186
    5     5 Jakub          Hassa                 132.57 -  333: 415   83
    6     6 Małgorzata     Szmuksta              125.73 -  356: 358   76
    7     8 Zdzisław       Figurski              121.75 +  343: 332  172
    8     8 Maria MagdalenaKupczyńska            126.03 =  386: 386  126
    9     5 Sławomir       Piotrowski            137.42 +  372: 327  187
   10     5 Maciej         Kuć                   131.46 -  325: 399   81
   11     5 Łukasz         Tuszyński             150.10 -  344: 378  100
   12    10 Natalia        Woźniak               139.06 -  276: 362   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Łukasz Przyszlak 121.98 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Strugała              100.00 +  323: 295  150
    2     9 Maciej         Kuć                   131.46 -  351: 398   81
    3    11 Zbigniew       Wietecki              127.83 +  417: 403  178
    4     8 Jerzy          Luter                 123.80 -  302: 344   74
    5    11 Dorota         Kuć                   125.05 +  426: 357  175
    6     8 Natalia        Woźniak               139.06 -  283: 426   89
    7    14 Dariusz        Kuć                   136.31 +  344: 341  186
    8    11 Zdzisław       Figurski              121.75 -  365: 403   72
    9    10 Iwona          Wieluńska             118.84 +  470: 346  169
   10     7 Łukasz         Tuszyński             150.10 -  372: 405  100
   11    12 Halina         Cecot                 105.81 -  315: 395   56
   12    13 Krzysztof      Zawadzki              113.55 -  307: 422   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Zdzisław Figurski 121.75 Gryfów Śląski            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Tuszyński             150.10 -  282: 595  100
    2    17 Paweł          Pogorzelski           146.68 -  362: 457   97
    3    16 Karolina       Mak                   115.75 +  394: 314  166
    4    15 Jadwiga        Szczurowska           105.65 +  440: 297  156
    5    15 Adam           Kaczyński             100.00 +  412: 299  150
    6    11 Halina         Cecot                 105.81 +  380: 335  156
    7     8 Monika         Gawron-Cieślik        123.62 -  332: 343   74
    8    11 Łukasz         Przyszlak             121.98 +  403: 365  172
    9     9 Dominika       Worona                128.65 +  458: 307  179
   10     6 Natalia        Woźniak               139.06 +  403: 380  189
   11     4 Jakub          Zaryński              147.04 -  267: 461   97
   12     5 Maciej         Kuć                   131.46 -  332: 429   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Bartosz Bartczak 120.18 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jakub          Zaryński              147.04 -  344: 346   97
    2    13 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  395: 251  150
    3    13 Jadwiga        Szczurowska           105.65 +  321: 292  156
    4     9 Dominika       Worona                128.65 -  371: 392   79
    5    10 Maciej         Kuć                   131.46 -  353: 368   81
    6    17 Adam           Kaczyński             100.00 +  423: 267  150
    7     9 Jerzy          Luter                 123.80 -  298: 390   74
    8    16 Krzysztof      Zawadzki              113.55 -  300: 356   64
    9    15 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  441: 356  170
   10    14 Beata          Kiżewska              115.90 +  345: 251  166
   11    14 Iwona          Wieluńska             118.84 -  362: 389   69
   12    14 Jolanta        Olczak                100.09 +  364: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Paweł Wdziękoński 120.05 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Pogorzelski           146.68 +  393: 314  197
    2     4 Maciej         Grąbczewski           145.27 -  286: 356   95
    3    10 Dorota         Kuć                   125.05 -  295: 338   75
    4    13 Zbigniew       Wietecki              127.83 -  280: 406   78
    5    19 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  403: 322  150
    6    15 Jacek          Nowak                 105.67 -  337: 364   56
    7    18 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  352: 268  150
    8    15 Jolanta        Olczak                100.09 -  286: 380   50
    9    15 Bartosz        Bartczak              120.18 -  356: 441   70
   10    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  356: 336  150
   11    17 Krystyna       Smolińska             100.00 +  382: 212  150
   12    16 Małgorzata     Wesołowska            101.43 -  302: 400   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Iwona Wieluńska 118.84 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Czupryniak            145.80 +  473: 382  196
    2     6 Jakub          Zaryński              147.04 -  398: 423   97
    3     6 Małgorzata     Szmuksta              125.73 -  376: 438   76
    4    11 Krzysztof      Zawadzki              113.55 -  303: 394   64
    5    16 Beata          Kiżewska              115.90 +  377: 356  166
    6    12 Jadwiga        Szczurowska           105.65 +  346: 322  156
    7    13 Magda          Sarad Pedersen        105.97 -  392: 412   56
    8    12 Jacek          Nowak                 105.67 +  457: 357  156
    9    10 Łukasz         Przyszlak             121.98 -  346: 470   72
   10    13 Anna           Kowalik               115.18 -  342: 364   65
   11    14 Bartosz        Bartczak              120.18 +  389: 362  170
   12    12 Dorota         Kuć                   125.05 -  352: 498   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Beata Kiżewska 115.90 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Grąbczewski           145.27 -  268: 516   95
    2    19 Małgorzata     Wesołowska            101.43 -  265: 370   51
    3    20 Adam           Kaczyński             100.00 -  254: 385   50
    4    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  386: 352  150
    5    16 Iwona          Wieluńska             118.84 -  356: 377   69
    6    18 Krzysztof      Zawadzki              113.55 -  313: 388   64
    7    20 Anna           Strugała              100.00 +  360: 232  150
    8    18 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  418: 333  150
    9    16 Jacek          Nowak                 105.67 +  346: 299  156
   10    14 Bartosz        Bartczak              120.18 -  251: 345   70
   11    19 Tadeusz        Kondej                100.00 +  370: 330  150
   12    17 Jacek          Nowak                 105.67 -  300: 341   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 12 100.92




	Karolina Mak 115.75 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Natalia        Woźniak               139.06 -  301: 376   89
    2    20 Tadeusz        Kondej                100.00 +  400: 303  150
    3    16 Zdzisław       Figurski              121.75 -  314: 394   72
    4    18 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  372: 252  150
    5    12 Jacek          Nowak                 105.67 +  397: 324  156
    6    10 Maciej         Kuć                   131.46 +  415: 393  181
    7     7 Maciej         Grąbczewski           145.27 -  345: 349   95
    8    10 Zbigniew       Wietecki              127.83 -  227: 361   78
    9    12 Dariusz        Kuć                   136.31 -  400: 413   86
   10    12 Dominika       Worona                128.65 -  303: 459   79
   11    16 Adam           Kaczyński             100.00 +  409: 323  150
   12    15 Jadwiga        Szczurowska           105.65 -  292: 380   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Anna Kowalik 115.18 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    17 Anna           Strugała              100.00 +  416: 263  150
    5     8 Zbigniew       Wietecki              127.83 +  404: 309  178
    6     7 Dominika       Worona                128.65 +  433: 332  179
    7     4 Alicja         Grąbczewska           135.02 -  320: 432   85
    8     7 Jerzy          Luter                 123.80 -  285: 490   74
    9    14 Magda          Sarad Pedersen        105.97 -  289: 414   56
   10    13 Iwona          Wieluńska             118.84 +  364: 342  169
   11    10 Dorota         Kuć                   125.05 +  480: 329  175
   12     9 Halina         Cecot                 105.81 +  350: 263  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  /  9 135.78




	Krzysztof Zawadzki 113.55 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Piotrowski            137.42 -  316: 472   87
    2    16 Halina         Cecot                 105.81 -  321: 400   56
    3    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  349: 326  150
    4    11 Iwona          Wieluńska             118.84 +  394: 303  169
    5    13 Dariusz        Kuć                   136.31 -  359: 388   86
    6    18 Beata          Kiżewska              115.90 +  388: 313  166
    7    11 Maciej         Kuć                   131.46 -  386: 388   81
    8    16 Bartosz        Bartczak              120.18 +  356: 300  170
    9    11 Dorota         Kuć                   125.05 -  358: 463   75
   10    16 Tadeusz        Kondej                100.00 +  409: 270  150
   11    13 Magda          Sarad Pedersen        105.97 -  320: 413   56
   12    13 Łukasz         Przyszlak             121.98 +  422: 307  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Magda Sarad Pedersen 105.97 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Kuć                   136.31 +  345: 289  186
    2     7 Alicja         Grąbczewska           135.02 -  341: 495   85
    3     8 Sławomir       Piotrowski            137.42 -  362: 486   87
    4    14 Adam           Kaczyński             100.00 =  339: 339  100
    5    14 Maria MagdalenaKupczyńska            126.03 -  303: 333   76
    6    16 Jolanta        Olczak                100.09 +  395: 342  150
    7    13 Iwona          Wieluńska             118.84 +  412: 392  169
    8     9 Maciej         Kuć                   131.46 -  340: 386   81
    9    14 Anna           Kowalik               115.18 +  414: 289  165
   10    11 Ireneusz       Moralewicz            133.55 -  329: 362   84
   11    13 Krzysztof      Zawadzki              113.55 +  413: 320  164
   12    11 Dominika       Worona                128.65 +  403: 315  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Halina Cecot 105.81 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Alicja         Grąbczewska           135.02 -  287: 472   85
    2    16 Krzysztof      Zawadzki              113.55 +  400: 321  164
    3     7 Maciej         Czupryniak            145.80 +  354: 349  196
    4    10 Maciej         Kuć                   131.46 +  332: 302  181
    5     6 Maciej         Grąbczewski           145.27 -  258: 354   95
    6    11 Zdzisław       Figurski              121.75 -  335: 380   72
    7    12 Zbigniew       Wietecki              127.83 -  273: 384   78
    8    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  394: 257  150
    9    13 Jolanta        Olczak                100.09 +  396: 283  150
   10     8 Sławomir       Piotrowski            137.42 -  297: 344   87
   11    12 Łukasz         Przyszlak             121.98 +  395: 315  172
   12     9 Anna           Kowalik               115.18 -  263: 350   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Jacek Nowak 105.67 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ireneusz       Moralewicz            133.55 -  402: 423   84
    2    11 Jakub          Hassa                 132.57 -  227: 359   83
    3    18 Krystyna       Drynkowska            100.31 +  369: 366  150
    4    19 Krystyna       Smolińska             100.00 +  495: 134  150
    5    12 Karolina       Mak                   115.75 -  324: 397   66
    6    15 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  364: 337  170
    7    10 Dominika       Worona                128.65 -  240: 601   79
    8    12 Iwona          Wieluńska             118.84 -  357: 457   69
    9    16 Beata          Kiżewska              115.90 -  299: 346   66
   10    17 Małgorzata     Wesołowska            101.43 -  366: 374   51
   11    20 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  401: 221  150
   12    17 Beata          Kiżewska              115.90 +  341: 300  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Jadwiga Szczurowska 105.65 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jakub          Hassa                 132.57 -  312: 441   83
    2    18 Krystyna       Drynkowska            100.31 +  298: 273  150
    3    13 Bartosz        Bartczak              120.18 -  292: 321   70
    4    15 Zdzisław       Figurski              121.75 -  297: 440   72
    5    20 Krystyna       Smolińska             100.00 +  516: 241  150
    6    12 Iwona          Wieluńska             118.84 -  322: 346   69
    7    16 Tadeusz        Kondej                100.00 +  331: 231  150
    8    13 Dorota         Kuć                   125.05 -  269: 491   75
    9    18 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  394: 275  150
   10    15 Jolanta        Olczak                100.09 +  442: 324  150
   11    11 Dariusz        Kuć                   136.31 -  301: 501   86
   12    15 Karolina       Mak                   115.75 +  380: 292  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Małgorzata Wesołowska 101.43 Kołobrzeg                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Kuć                   131.46 -  311: 453   81
    2    19 Beata          Kiżewska              115.90 +  370: 265  166
    3     9 Monika         Gawron-Cieślik        123.62 -  299: 437   74
    4    12 Maciej         Czupryniak            145.80 -  332: 482   96
    5    17 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  383: 214  150
    6    13 Zbigniew       Wietecki              127.83 -  314: 365   78
    7    17 Adam           Kaczyński             100.00 +  359: 272  150
    8    14 Dariusz        Kuć                   136.31 -  291: 382   86
    9    17 Tadeusz        Kondej                100.00 -  232: 443   50
   10    17 Jacek          Nowak                 105.67 +  374: 366  156
   11    18 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  377: 308  150
   12    16 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  400: 302  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Krystyna Drynkowska 100.31 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dominika       Worona                128.65 -  268: 394   79
    2    18 Jadwiga        Szczurowska           105.65 -  273: 298   56
    3    18 Jacek          Nowak                 105.67 -  366: 369   56
    4    20 Tadeusz        Kondej                100.00 +  392:  88  150
    5    18 Anna           Strugała              100.00 +  389: 220  150
    6    14 Dorota         Kuć                   125.05 -  262: 353   75
    7    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  229: 386   50
    8    19 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  278: 282   50
    9    20 Krystyna       Smolińska             100.00 +  350: 217  150
   10    21 PAUZA
   11    15 Jolanta        Olczak                100.09 -  325: 354   50
   12    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  270: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  / 11  83.27




	Jolanta Olczak 100.09 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zbigniew       Wietecki              127.83 -  319: 488   78
    2    15 Dariusz        Kuć                   136.31 -  277: 430   86
    3    19 Tadeusz        Kondej                100.00 +  425: 257  150
    4    16 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  449: 250  150
    5     9 Natalia        Woźniak               139.06 -  341: 376   89
    6    16 Magda          Sarad Pedersen        105.97 -  342: 395   56
    7    15 Dorota         Kuć                   125.05 +  414: 387  175
    8    15 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  380: 286  170
    9    13 Halina         Cecot                 105.81 -  283: 396   56
   10    15 Jadwiga        Szczurowska           105.65 -  324: 442   56
   11    15 Krystyna       Drynkowska            100.31 +  354: 325  150
   12    14 Bartosz        Bartczak              120.18 -  245: 364   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maria MagdalenaKupczyńska            126.03 -  299: 342   76
    2    13 Bartosz        Bartczak              120.18 -  251: 395   70
    3    17 Krzysztof      Zawadzki              113.55 -  326: 349   64
    4    21 Beata          Kiżewska              115.90 -  352: 386   66
    5    21 Tadeusz        Kondej                100.00 -  314: 414   50
    6    21 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  391: 237  150
    7    19 Krystyna       Drynkowska            100.31 +  386: 229  150
    8    17 Halina         Cecot                 105.81 -  257: 394   56
    9    19 Adam           Kaczyński             100.00 +  477: 270  150
   10    18 Paweł          Wdziękoński           120.05 -  336: 356   70
   11    21 PAUZA
   12    18 Krystyna       Drynkowska            100.31 +  325: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  / 11  95.64




	Elżbieta Fitał 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 PAUZA
    2    10 Małgorzata     Szmuksta              125.73 -  239: 383   76
    3    14 Dariusz        Kuć                   136.31 -  247: 399   86
    4    18 Karolina       Mak                   115.75 -  252: 372   66
    5    19 Paweł          Wdziękoński           120.05 -  322: 403   70
    6    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  237: 391   50
    7    21 Krystyna       Smolińska             100.00 +  462: 172  150
    8    19 Krystyna       Drynkowska            100.31 +  282: 278  150
    9    18 Jadwiga        Szczurowska           105.65 -  275: 394   56
   10    19 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  342: 223  150
   11    18 Małgorzata     Wesołowska            101.43 -  308: 377   51
   12    19 Adam           Kaczyński             100.00 -  228: 431   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  / 11  86.82




	Adam Kaczyński 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Szmuksta              125.73 -  300: 452   76
    2    12 Maciej         Czupryniak            145.80 -  284: 485   96
    3    20 Beata          Kiżewska              115.90 +  385: 254  166
    4    14 Magda          Sarad Pedersen        105.97 =  339: 339  106
    5    15 Zdzisław       Figurski              121.75 -  299: 412   72
    6    17 Bartosz        Bartczak              120.18 -  267: 423   70
    7    17 Małgorzata     Wesołowska            101.43 -  272: 359   51
    8    21 PAUZA
    9    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  270: 477   50
   10    20 Krystyna       Smolińska             100.00 +  359: 295  150
   11    16 Karolina       Mak                   115.75 -  323: 409   66
   12    19 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  431: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  / 11  95.73




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Kuć                   125.05 -  238: 518   75
    2    20 Karolina       Mak                   115.75 -  303: 400   66
    3    19 Jolanta        Olczak                100.09 -  257: 425   50
    4    20 Krystyna       Drynkowska            100.31 -   88: 392   50
    5    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  414: 314  150
    6    19 Anna           Strugała              100.00 +  406: 257  150
    7    16 Jadwiga        Szczurowska           105.65 -  231: 331   56
    8    20 Krystyna       Smolińska             100.00 +  357: 111  150
    9    17 Małgorzata     Wesołowska            101.43 +  443: 232  151
   10    16 Krzysztof      Zawadzki              113.55 -  270: 409   64
   11    19 Beata          Kiżewska              115.90 -  330: 370   66
   12    21 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1028  / 11  93.45




	Patrycja Matulewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Luter                 123.80 -  324: 423   74
    2    14 Anna           Strugała              100.00 +  295: 211  150
    3    12 Paweł          Pogorzelski           146.68 -  214: 590   97
    4    16 Jolanta        Olczak                100.09 -  250: 449   50
    5    17 Małgorzata     Wesołowska            101.43 -  214: 383   51
    6    20 Krystyna       Smolińska             100.00 +  305: 193  150
    7    18 Paweł          Wdziękoński           120.05 -  268: 352   70
    8    18 Beata          Kiżewska              115.90 -  333: 418   66
    9    21 PAUZA
   10    19 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  223: 342   50
   11    20 Jacek          Nowak                 105.67 -  221: 401   56
   12    20 Krystyna       Smolińska             100.00 +  343: 194  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     964  / 11  87.64




	Krystyna Smolińska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Monika         Gawron-Cieślik        123.62 -   66: 522   74
    2    21 PAUZA
    3    15 Jerzy          Luter                 123.80 -  100: 549   74
    4    19 Jacek          Nowak                 105.67 -  134: 495   56
    5    20 Jadwiga        Szczurowska           105.65 -  241: 516   56
    6    20 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  193: 305   50
    7    21 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  172: 462   50
    8    20 Tadeusz        Kondej                100.00 -  111: 357   50
    9    20 Krystyna       Drynkowska            100.31 -  217: 350   50
   10    20 Adam           Kaczyński             100.00 -  295: 359   50
   11    17 Paweł          Wdziękoński           120.05 -  212: 382   70
   12    20 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  194: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     630  / 11  57.27




	Anna Strugała 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Łukasz         Przyszlak             121.98 -  295: 323   72
    2    14 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  211: 295   50
    3    21 PAUZA
    4    17 Anna           Kowalik               115.18 -  263: 416   65
    5    18 Krystyna       Drynkowska            100.31 -  220: 389   50
    6    19 Tadeusz        Kondej                100.00 -  257: 406   50
    7    20 Beata          Kiżewska              115.90 -  232: 360   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     353  /  6  58.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Zdzisław       Figurski              595: 282
   2 Bartosz        Bartczak             - Jakub          Zaryński              344: 346
   3 Paweł          Pogorzelski          - Paweł          Wdziękoński           314: 393
   4 Iwona          Wieluńska            - Maciej         Czupryniak            473: 382
   5 Maciej         Grąbczewski          - Beata          Kiżewska              516: 268
   6 Karolina       Mak                  - Natalia        Woźniak               301: 376
   7 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Zawadzki              472: 316
   8 Magda          Sarad Pedersen       - Dariusz        Kuć                   345: 289
   9 Alicja         Grąbczewska          - Halina         Cecot                 472: 287
  10 Jacek          Nowak                - Ireneusz       Moralewicz            402: 423
  11 Jakub          Hassa                - Jadwiga        Szczurowska           441: 312
  12 Małgorzata     Wesołowska           - Maciej         Kuć                   311: 453
  13 Dominika       Worona               - Krystyna       Drynkowska            394: 268
  14 Jolanta        Olczak               - Zbigniew       Wietecki              319: 488
  15 Maria MagdalenaKupczyńska           - Krystyna       Czajkowska            342: 299
  16 Adam           Kaczyński            - Małgorzata     Szmuksta              300: 452
  17 Dorota         Kuć                  - Tadeusz        Kondej                518: 238
  18 Patrycja       Matulewicz           - Jerzy          Luter                 324: 423
  19 Monika         Gawron-Cieślik       - Krystyna       Smolińska             522:  66
  20 Anna           Strugała             - Łukasz         Przyszlak             295: 323
  21 Elżbieta       Fitał                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Luter                - Łukasz         Tuszyński             284: 544
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        317: 316
   3 Dorota         Kuć                  - Dominika       Worona                317: 470
   4 Paweł          Wdziękoński          - Maciej         Grąbczewski           286: 356
   5 Natalia        Woźniak              - Zbigniew       Wietecki              435: 311
   6 Jakub          Zaryński             - Iwona          Wieluńska             423: 398
   7 Alicja         Grąbczewska          - Magda          Sarad Pedersen        495: 341
   8 Maria MagdalenaKupczyńska           - Sławomir       Piotrowski            439: 380
   9 Maciej         Kuć                  - Łukasz         Przyszlak             398: 351
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Elżbieta       Fitał                 383: 239
  11 Jacek          Nowak                - Jakub          Hassa                 227: 359
  12 Maciej         Czupryniak           - Adam           Kaczyński             485: 284
  13 Krystyna       Czajkowska           - Bartosz        Bartczak              251: 395
  14 Patrycja       Matulewicz           - Anna           Strugała              295: 211
  15 Dariusz        Kuć                  - Jolanta        Olczak                430: 277
  16 Halina         Cecot                - Krzysztof      Zawadzki              400: 321
  17 Zdzisław       Figurski             - Paweł          Pogorzelski           362: 457
  18 Jadwiga        Szczurowska          - Krystyna       Drynkowska            298: 273
  19 Beata          Kiżewska             - Małgorzata     Wesołowska            265: 370
  20 Tadeusz        Kondej               - Karolina       Mak                   303: 400
  21 Krystyna       Smolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               388: 384
   2 Jakub          Hassa                - Alicja         Grąbczewska           414: 360
   3 Maciej         Grąbczewski          - Maria MagdalenaKupczyńska            404: 393
   4 Dominika       Worona               - Jakub          Zaryński              364: 384
   5 Maciej         Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            369: 421
   6 Iwona          Wieluńska            - Małgorzata     Szmuksta              376: 438
   7 Halina         Cecot                - Maciej         Czupryniak            354: 349
   8 Sławomir       Piotrowski           - Magda          Sarad Pedersen        486: 362
   9 Małgorzata     Wesołowska           - Monika         Gawron-Cieślik        299: 437
  10 Paweł          Wdziękoński          - Dorota         Kuć                   295: 338
  11 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Przyszlak             403: 417
  12 Paweł          Pogorzelski          - Patrycja       Matulewicz            590: 214
  13 Bartosz        Bartczak             - Jadwiga        Szczurowska           321: 292
  14 Elżbieta       Fitał                - Dariusz        Kuć                   247: 399
  15 Krystyna       Smolińska            - Jerzy          Luter                 100: 549
  16 Karolina       Mak                  - Zdzisław       Figurski              314: 394
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Krystyna       Czajkowska            349: 326
  18 Krystyna       Drynkowska           - Jacek          Nowak                 366: 369
  19 Jolanta        Olczak               - Tadeusz        Kondej                425: 257
  20 Adam           Kaczyński            - Beata          Kiżewska              385: 254
  21 Anna           Strugała             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Hassa                 401: 359
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Grąbczewski           434: 381
   3 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Szmuksta              502: 351
   4 Natalia        Woźniak              - Paweł          Pogorzelski           413: 511
   5 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Piotrowski            341: 369
   6 Alicja         Grąbczewska          - Maria MagdalenaKupczyńska            435: 312
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Kuć                   383: 370
   8 Łukasz         Przyszlak            - Jerzy          Luter                 302: 344
   9 Bartosz        Bartczak             - Dominika       Worona                371: 392
  10 Maciej         Kuć                  - Halina         Cecot                 302: 332
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Iwona          Wieluńska             394: 303
  12 Maciej         Czupryniak           - Małgorzata     Wesołowska            482: 332
  13 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Wdziękoński           406: 280
  14 Magda          Sarad Pedersen       - Adam           Kaczyński             339: 339
  15 Jadwiga        Szczurowska          - Zdzisław       Figurski              297: 440
  16 Patrycja       Matulewicz           - Jolanta        Olczak                250: 449
  17 Anna           Strugała             - Anna           Kowalik               263: 416
  18 Elżbieta       Fitał                - Karolina       Mak                   252: 372
  19 Krystyna       Smolińska            - Jacek          Nowak                 134: 495
  20 Tadeusz        Kondej               - Krystyna       Drynkowska             88: 392
  21 Krystyna       Czajkowska           - Beata          Kiżewska              352: 386


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Tuszyński             419: 405
   2 Paweł          Pogorzelski          - Jakub          Zaryński              466: 324
   3 Dominika       Worona               - Alicja         Grąbczewska           364: 392
   4 Jerzy          Luter                - Sławomir       Piotrowski            356: 432
   5 Jakub          Hassa                - Monika         Gawron-Cieślik        415: 333
   6 Maciej         Grąbczewski          - Halina         Cecot                 354: 258
   7 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Czupryniak            264: 544
   8 Anna           Kowalik              - Zbigniew       Wietecki              404: 309
   9 Jolanta        Olczak               - Natalia        Woźniak               341: 376
  10 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Kuć                   353: 368
  11 Łukasz         Przyszlak            - Dorota         Kuć                   426: 357
  12 Jacek          Nowak                - Karolina       Mak                   324: 397
  13 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Zawadzki              388: 359
  14 Maria MagdalenaKupczyńska           - Magda          Sarad Pedersen        333: 303
  15 Zdzisław       Figurski             - Adam           Kaczyński             412: 299
  16 Beata          Kiżewska             - Iwona          Wieluńska             356: 377
  17 Małgorzata     Wesołowska           - Patrycja       Matulewicz            383: 214
  18 Krystyna       Drynkowska           - Anna           Strugała              389: 220
  19 Paweł          Wdziękoński          - Elżbieta       Fitał                 403: 322
  20 Jadwiga        Szczurowska          - Krystyna       Smolińska             516: 241
  21 Tadeusz        Kondej               - Krystyna       Czajkowska            414: 314


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Piotrowski           - Ireneusz       Moralewicz            386: 341
   2 Paweł          Pogorzelski          - Maciej         Grąbczewski           431: 323
   3 Alicja         Grąbczewska          - Łukasz         Tuszyński             331: 427
   4 Jakub          Zaryński             - Jakub          Hassa                 523: 355
   5 Maciej         Czupryniak           - Dariusz        Kuć                   530: 370
   6 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Szmuksta              356: 358
   7 Anna           Kowalik              - Dominika       Worona                433: 332
   8 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Przyszlak             426: 283
   9 Jerzy          Luter                - Maria MagdalenaKupczyńska            368: 384
  10 Karolina       Mak                  - Maciej         Kuć                   415: 393
  11 Halina         Cecot                - Zdzisław       Figurski              335: 380
  12 Iwona          Wieluńska            - Jadwiga        Szczurowska           346: 322
  13 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Wesołowska            365: 314
  14 Krystyna       Drynkowska           - Dorota         Kuć                   262: 353
  15 Jacek          Nowak                - Paweł          Wdziękoński           364: 337
  16 Magda          Sarad Pedersen       - Jolanta        Olczak                395: 342
  17 Adam           Kaczyński            - Bartosz        Bartczak              267: 423
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Beata          Kiżewska              388: 313
  19 Anna           Strugała             - Tadeusz        Kondej                257: 406
  20 Krystyna       Smolińska            - Patrycja       Matulewicz            193: 305
  21 Krystyna       Czajkowska           - Elżbieta       Fitał                 391: 237


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Pogorzelski           325: 382
   2 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Zaryński              327: 337
   3 Sławomir       Piotrowski           - Maciej         Czupryniak            359: 403
   4 Anna           Kowalik              - Alicja         Grąbczewska           320: 432
   5 Małgorzata     Szmuksta             - Natalia        Woźniak               359: 359
   6 Maria MagdalenaKupczyńska           - Jakub          Hassa                 372: 512
   7 Maciej         Grąbczewski          - Karolina       Mak                   349: 345
   8 Zdzisław       Figurski             - Monika         Gawron-Cieślik        332: 343
   9 Jerzy          Luter                - Bartosz        Bartczak              390: 298
  10 Dominika       Worona               - Jacek          Nowak                 601: 240
  11 Maciej         Kuć                  - Krzysztof      Zawadzki              388: 386
  12 Zbigniew       Wietecki             - Halina         Cecot                 384: 273
  13 Magda          Sarad Pedersen       - Iwona          Wieluńska             412: 392
  14 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Przyszlak             341: 344
  15 Dorota         Kuć                  - Jolanta        Olczak                387: 414
  16 Tadeusz        Kondej               - Jadwiga        Szczurowska           231: 331
  17 Małgorzata     Wesołowska           - Adam           Kaczyński             359: 272
  18 Patrycja       Matulewicz           - Paweł          Wdziękoński           268: 352
  19 Krystyna       Czajkowska           - Krystyna       Drynkowska            386: 229
  20 Beata          Kiżewska             - Anna           Strugała              360: 232
  21 Elżbieta       Fitał                - Krystyna       Smolińska             462: 172


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Łukasz         Tuszyński             433: 404
   2 Jakub          Zaryński             - Maciej         Czupryniak            377: 441
   3 Alicja         Grąbczewska          - Ireneusz       Moralewicz            516: 308
   4 Natalia        Woźniak              - Sławomir       Piotrowski            372: 364
   5 Jakub          Hassa                - Małgorzata     Szmuksta              412: 298
   6 Dominika       Worona               - Maciej         Grąbczewski           305: 368
   7 Jerzy          Luter                - Anna           Kowalik               490: 285
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Maria MagdalenaKupczyńska            386: 386
   9 Maciej         Kuć                  - Magda          Sarad Pedersen        386: 340
  10 Karolina       Mak                  - Zbigniew       Wietecki              227: 361
  11 Łukasz         Przyszlak            - Zdzisław       Figurski              365: 403
  12 Iwona          Wieluńska            - Jacek          Nowak                 457: 357
  13 Jadwiga        Szczurowska          - Dorota         Kuć                   269: 491
  14 Dariusz        Kuć                  - Małgorzata     Wesołowska            382: 291
  15 Jolanta        Olczak               - Paweł          Wdziękoński           380: 286
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Bartosz        Bartczak              356: 300
  17 Halina         Cecot                - Krystyna       Czajkowska            394: 257
  18 Beata          Kiżewska             - Patrycja       Matulewicz            418: 333
  19 Krystyna       Drynkowska           - Elżbieta       Fitał                 278: 282
  20 Krystyna       Smolińska            - Tadeusz        Kondej                111: 357
  21 Adam           Kaczyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Pogorzelski           371: 368
   2 Jakub          Zaryński             - Alicja         Grąbczewska           402: 377
   3 Jakub          Hassa                - Natalia        Woźniak               449: 438
   4 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Grąbczewski           344: 345
   5 Sławomir       Piotrowski           - Monika         Gawron-Cieślik        327: 372
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Jerzy          Luter                 310: 430
   7 Maria MagdalenaKupczyńska           - Maciej         Kuć                   311: 432
   8 Małgorzata     Szmuksta             - Zbigniew       Wietecki              379: 391
   9 Zdzisław       Figurski             - Dominika       Worona                458: 307
  10 Łukasz         Przyszlak            - Iwona          Wieluńska             470: 346
  11 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Zawadzki              463: 358
  12 Karolina       Mak                  - Dariusz        Kuć                   400: 413
  13 Jolanta        Olczak               - Halina         Cecot                 283: 396
  14 Magda          Sarad Pedersen       - Anna           Kowalik               414: 289
  15 Paweł          Wdziękoński          - Bartosz        Bartczak              356: 441
  16 Jacek          Nowak                - Beata          Kiżewska              299: 346
  17 Tadeusz        Kondej               - Małgorzata     Wesołowska            443: 232
  18 Elżbieta       Fitał                - Jadwiga        Szczurowska           275: 394
  19 Adam           Kaczyński            - Krystyna       Czajkowska            270: 477
  20 Krystyna       Drynkowska           - Krystyna       Smolińska             350: 217
  21 Patrycja       Matulewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Alicja         Grąbczewska           410: 343
   2 Paweł          Pogorzelski          - Jakub          Hassa                 372: 367
   3 Maciej         Grąbczewski          - Jakub          Zaryński              409: 338
   4 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Luter                 322: 433
   5 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Kuć                   325: 399
   6 Natalia        Woźniak              - Zdzisław       Figurski              380: 403
   7 Łukasz         Przyszlak            - Łukasz         Tuszyński             372: 405
   8 Halina         Cecot                - Sławomir       Piotrowski            297: 344
   9 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Kuć                   392: 332
  10 Dariusz        Kuć                  - Maria MagdalenaKupczyńska            352: 408
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Magda          Sarad Pedersen        362: 329
  12 Dominika       Worona               - Karolina       Mak                   459: 303
  13 Iwona          Wieluńska            - Anna           Kowalik               342: 364
  14 Bartosz        Bartczak             - Beata          Kiżewska              345: 251
  15 Jadwiga        Szczurowska          - Jolanta        Olczak                442: 324
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Tadeusz        Kondej                409: 270
  17 Małgorzata     Wesołowska           - Jacek          Nowak                 374: 366
  18 Krystyna       Czajkowska           - Paweł          Wdziękoński           336: 356
  19 Patrycja       Matulewicz           - Elżbieta       Fitał                 223: 342
  20 Krystyna       Smolińska            - Adam           Kaczyński             295: 359
  21 Krystyna       Drynkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Luter                - Maciej         Czupryniak            345: 362
   2 Maciej         Kuć                  - Paweł          Pogorzelski           378: 416
   3 Jakub          Hassa                - Maciej         Grąbczewski           314: 362
   4 Zdzisław       Figurski             - Jakub          Zaryński              267: 461
   5 Łukasz         Tuszyński            - Monika         Gawron-Cieślik        378: 344
   6 Alicja         Grąbczewska          - Natalia        Woźniak               329: 324
   7 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Szmuksta              406: 406
   8 Maria MagdalenaKupczyńska           - Zbigniew       Wietecki              403: 327
   9 Dominika       Worona               - Ireneusz       Moralewicz            307: 445
  10 Anna           Kowalik              - Dorota         Kuć                   480: 329
  11 Dariusz        Kuć                  - Jadwiga        Szczurowska           501: 301
  12 Halina         Cecot                - Łukasz         Przyszlak             395: 315
  13 Magda          Sarad Pedersen       - Krzysztof      Zawadzki              413: 320
  14 Iwona          Wieluńska            - Bartosz        Bartczak              389: 362
  15 Jolanta        Olczak               - Krystyna       Drynkowska            354: 325
  16 Adam           Kaczyński            - Karolina       Mak                   323: 409
  17 Paweł          Wdziękoński          - Krystyna       Smolińska             382: 212
  18 Elżbieta       Fitał                - Małgorzata     Wesołowska            308: 377
  19 Beata          Kiżewska             - Tadeusz        Kondej                370: 330
  20 Jacek          Nowak                - Patrycja       Matulewicz            401: 221
  21 Krystyna       Czajkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Pogorzelski           324: 330
   2 Jakub          Zaryński             - Maciej         Grąbczewski           384: 426
   3 Łukasz         Tuszyński            - Alicja         Grąbczewska           384: 308
   4 Jakub          Hassa                - Jerzy          Luter                 434: 330
   5 Zdzisław       Figurski             - Maciej         Kuć                   332: 429
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Sławomir       Piotrowski            498: 406
   7 Maria MagdalenaKupczyńska           - Dariusz        Kuć                   387: 389
   8 Małgorzata     Szmuksta             - Zbigniew       Wietecki              351: 314
   9 Anna           Kowalik              - Halina         Cecot                 350: 263
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Natalia        Woźniak               276: 362
  11 Magda          Sarad Pedersen       - Dominika       Worona                403: 315
  12 Dorota         Kuć                  - Iwona          Wieluńska             498: 352
  13 Łukasz         Przyszlak            - Krzysztof      Zawadzki              307: 422
  14 Bartosz        Bartczak             - Jolanta        Olczak                364: 245
  15 Karolina       Mak                  - Jadwiga        Szczurowska           292: 380
  16 Małgorzata     Wesołowska           - Paweł          Wdziękoński           400: 302
  17 Beata          Kiżewska             - Jacek          Nowak                 300: 341
  18 Krystyna       Drynkowska           - Krystyna       Czajkowska            270: 325
  19 Adam           Kaczyński            - Elżbieta       Fitał                 431: 228
  20 Patrycja       Matulewicz           - Krystyna       Smolińska             343: 194
  21 Tadeusz        Kondej               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 14-10-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              159.81  10707   67
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.51  30786  193
   3 Dawid Pikul                    Poznań               158.09  30827  195
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.97  29354  187
   5 Kamil Górka                    Kraków               156.64  27569  176
   6 Dariusz Ulatowski              Tuchola              156.30  29541  189
   7 Kacper Zegadło                 Warszawa             155.52  30793  198
   8 Kazimierz Merklejn             Warszawa             155.16  30101  194
   9 Bartosz Morawski               Wrocław              154.23  30229  196
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             153.85   9539   62
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              153.66  28427  185
  12 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.22  30490  199
  13 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           153.07  17909  117
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.82  14059   92
  15 Jan Mrozowski                  Kraków               152.78  17264  113
  16 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  17 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.70  29733  196
  18 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.42  28315  187
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.93  28374  188
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 150.23  20431  136
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             150.10  29119  194
  22 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  23 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.86  29673  198
  24 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          149.17  29238  196
  25 Andrzej Oleksiak               Ostróda              148.46   8017   54
  26 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              147.76  28961  196
  27 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       147.71  19350  131
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.39  22550  153
  29 Przemysław Rybicki             Otwock               147.34  12229   83
  30 Jakub Zaryński                 Świnoujście          147.04  28967  197
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  32 Szymon Płachta                 Warszawa             146.64  28301  193
  33 Artur Irzyk                    Strzyżów             146.12  28348  194
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.07  28338  194
  35 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.00  29200  200
  36 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.96  27295  187
  37 Justyna Górka                  Kraków               145.63  22573  155
  38 Michał Waszkiewicz             Białystok            145.35  28489  196
  39 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.99  28708  198
  40 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.98  12323   85
  41 Janusz Krupiński               Bytom                144.86  27378  189
  42 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            144.33   5196   36
  43 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.23  12981   90
  44 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  144.07  14263   99
  45 Michał Makowski                Warszawa             144.04  10659   74
  46 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.65  28730  200
  47 Kamil Kister                   Warszawa             143.57  17372  121
  48 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           143.51  28702  200
  49 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.46  21232  148
  50 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.24  16329  114
  51 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  52 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              142.41  24922  175
  53 Tomasz Górka                   Kraków               142.33   5551   39
  54 Robert Kamiński                Warszawa             142.30  26895  189
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               141.91  14049   99
  56 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.75  12474   88
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            141.69  27913  197
  58 Joanna Juszczak                Warszawa             141.52  26748  189
  59 Tomasz Suchanek                Wrocław              141.31  12577   89
  60 Konrad Sowula                  Kraków               140.56  18694  133
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.65  14524  104
  62 Marcin Rogala                  Warszawa             139.55  27212  195
  63 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.99  27242  196
  64 Marek Syczuk                   Warszawa             138.94  12227   88
  65 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.88  27498  198
  66 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  67 Michał Rogalewicz              Poznań               138.70   9570   69
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               138.22  21009  152
  69 Karol Waniek                   Wrocław              138.00   5934   43
  70 Radosław Jachna                Gdańsk               137.76  27000  196
  71 Leszek Stecuła                 Bytom                137.21   5900   43
  72 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.16  13442   98
  73 Jacek Mańko                    Poznań               137.08  26868  196
  74 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.77  27218  199
  75 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.70  18044  132
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.69  25014  183
  77 Marta Bajorek                  Warszawa             136.56  27176  199
  78 Jakub Błażejewski              Poznań               136.46  24835  182
  79 Adrian Ziemniewicz             Białystok            136.18  26418  194
  80 Piotr Domański                 Lublin               136.09  14970  110
  81 Irena Sołdan                   Warszawa             135.92  25688  189
  82 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.54   9759   72
  83 Maciej Kuczyński               Gdynia               135.51   6911   51
  84 Rafał Matczak                  Milanówek            135.48  25606  189
  85 Dariusz Kuć                    Stargard             135.25  18935  140
  86 Katarzyna Polak                Warszawa             134.88  26976  200
  87 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            134.88  26031  193
  88 Tomasz Lempart                 Wadowice             134.83  17393  129
  89 Piotr Broda                    Sandomierz           134.68  26801  199
  90 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            134.01  20236  151
  91 Agnieszka Walas                Kraków               133.87   8969   67
  92 Maciej Śliwa                   Zabrze               133.53   9080   68
  93 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          133.52  25770  193
  94 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             133.10  26621  200
  95 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      133.10  22228  167
  96 Franciszek Łysek               Warszawa             133.10  25821  194
  97 Maciej Nawrocki                Wrocław              132.97  25132  189
  98 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.65  24805  187
  99 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.64  22283  168
 100 Maciej Perzyński               Piła                 132.56   8351   63
 101 Marcin Stachowski              Wydartowo I          132.48  24244  183
 102 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 103 Ewa Radzikowska                Pyskowice            132.18   4362   33
 104 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 105 Maciej Kuć                     Stargard             131.82  22409  170
 106 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.80   7381   56
 107 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.49   8810   67
 108 Agata Kuć                      Stargard             131.44  23791  181
 109 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 110 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     131.26  25334  193
 111 Szymon Dąbrowski               Warszawa             131.21  26242  200
 112 Marta Szcześniak               Krzyków              131.00   7205   55
 113 Adam Grzelec                   Poznań               130.93  24614  188
 114 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.92  19376  148
 115 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubaw.   130.47  19570  150
 116 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 117 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.95  25081  193
 118 Daniel Janus                   Wąchock              129.85   8700   67
 119 Paweł Maciejczuk               Białystok            129.83  25447  196
 120 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.68  25417  196
 121 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               129.41  11776   91
 122 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.09  23752  184
 123 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.91  25525  198
 124 Marek Rogalski                 Warszawa             128.54  25450  198
 125 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.11  16142  126
 126 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 127 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.85  24419  191
 128 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            127.75  24784  194
 129 Konrad Mikusek                 Milanówek            127.60  13653  107
 130 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             127.48   6374   50
 131 Dariusz Sowula                 Kraków               127.38  16941  133
 132 Zbigniew Rybak                 Warszawa             127.32  24063  189
 133 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             127.29  24185  190
 134 Grzegorz Papciak               Jodłowa              127.28  10182   80
 135 Dominika Worona                Police               126.60  10634   84
 136 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             126.39  24772  196
 137 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 138 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.30  24754  196
 139 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.18  24352  193
 140 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.02  17013  135
 141 Tomasz A. Praga                Białystok            126.02  13862  110
 142 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.90  23921  190
 143 Rafał Stachowski               Police               125.61  12938  103
 144 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.60  17082  136
 145 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.56   6027   48
 146 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.48  24845  198
 147 Dominik Ulejczyk               Będzin               125.21  24666  197
 148 Ewelina Kister                 Warszawa             125.18  12518  100
 149 Natalia Ogierman               Katowice             125.05  18508  148
 150 Szymon Stępień                 Bytom                124.98  24746  198
 151 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.95  21492  172
 152 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.88  13237  106
 153 Monika Siemaszko               Lipiany              124.69  14464  116
 154 Jerzy Luter                    Bytom                124.56  24164  194
 155 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.51  15066  121
 156 Dorota Kuć                     Stargard             124.36  20520  165
 157 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        124.35   7461   60
 158 Marcin Ceglarek                Kraków               124.21  13912  112
 159 Artur Wawrzynowski             Żukowo               124.17  16142  130
 160 Jarosław Michalak              Łódź                 124.09  10672   86
 161 Ryszard Korpalski              Wójtowice            123.94  19582  158
 162 Czesław Grajewski              Białystok            123.77  24383  197
 163 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.63  24602  199
 164 Sylwia Łada                    Inowrocław           123.14  24381  198
 165 Marta Sztajnert                Wisła                123.13  17485  142
 166 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.97   8485   69
 167 Stanisław Gasik                Warszawa             122.89  13149  107
 168 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.48  11758   96
 169 Sławomir Wolski                Wrocław              122.44  24489  200
 170 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.25   5868   48
 171 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.52  16284  134
 172 Sławomir Rosochacz             Lublin               121.50   7533   62
 173 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          121.48  17129  141
 174 Ala Białobrzewska              Gdynia               121.45  12024   99
 175 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.38  15415  127
 176 Michał Sak                     Lublin               121.35   4854   40
 177 Renata Andracka                Zwola                121.01  22629  187
 178 Adam Sternik                   Kętrzyn              120.69   7483   62
 179 Agnieszka Matus                Milanówek            120.53  23504  195
 180 Anita Bruska                   Gdynia               120.49  18435  153
 181 Bartosz Bartczak               Poznań               120.42  22760  189
 182 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.25   4329   36
 183 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 184 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.85  17618  147
 185 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            119.76  10299   86
 186 Łukasz Baranowski              Gdynia               119.63   6101   51
 187 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             119.52  19841  166
 188 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 119.30   5488   46
 189 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            119.15  21089  177
 190 Karolina Urbańska              Poznań               119.12  20132  169
 191 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               119.12  21442  180
 192 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 193 Olga Swarcewicz                Warszawa             118.69  10207   86
 194 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            118.64   4271   36
 195 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57  13043  110
 196 Lucyna Śniadach                Rumia                118.49  21328  180
 197 Agnieszka Dawid                Kraków               118.36  12901  109
 198 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 199 Sławomir Długosz               Ostróda              118.12  19963  169
 200 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.09  10156   86
 201 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.76   7301   62
 202 Maciej Dąbrowski               Warszawa             117.63  22820  194
 203 Tomasz Siwiński                Zawiercie            117.56   8464   72
 204 Dorota Ostrowska               Białystok            117.55  12930  110
 205 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.39  21248  181
 206 Marta Świątkowska              Wrocław              117.26  23452  200
 207 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            116.94   5964   51
 208 Joanna Brychcy                 Katowice             116.77  22536  193
 209 Adam Janicki                   Wrocław              116.70  11437   98
 210 Teresa Zalewska                Racibórz             116.53  22957  197
 211 Bożena Guział                  Racibórz             116.41  22001  189
 212 Waldemar Wypchał               Kraków               115.58  19764  171
 213 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 214 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             115.30   8532   74
 215 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.12   3684   32
 216 Beata Piotrowska               Łódź                 115.03   7707   67
 217 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          115.02  20819  181
 218 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.94  21378  186
 219 Samir Chakrar                  Poznań               114.90   4711   41
 220 Karolina Mak                   Wrocław              114.77   5509   48
 221 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.66  16741  146
 222 Marianna Kozłowska             Białystok            114.66  16855  147
 223 Paweł Brylski                  Kraków               114.65   5618   49
 224 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.62   3897   34
 225 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.57   8020   70
 226 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.50  19579  171
 227 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 228 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 229 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.22   6168   54
 230 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.07  22472  197
 231 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 232 Jolanta Zięba                  Zabrze               113.69   7276   64
 233 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.63   5227   46
 234 Maria Skutela                  Warszawa             113.54  21572  190
 235 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 236 Marcin Kurowski                Racibórz             113.36  22673  200
 237 Izabela Chmielewska            Zabrze               113.03   7573   67
 238 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.03  21362  189
 239 Małgorzata Pochopień           Kraków               111.61   6808   61
 240 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.39  21276  191
 241 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            111.31   7235   65
 242 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            111.18  19790  178
 243 Józef Burzyński                Ełk                  110.86  13303  120
 244 Katarzyna Okoniewska           Poznań               110.79   8088   73
 245 Justyna Nieznalska             Jejkowice            110.75   7863   71
 246 Iwona Duźniak                  Dębica               110.70   4096   37
 247 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               110.33  16219  147
 248 Przemysław Pawlic              Wrocław              110.14   3965   36
 249 Agnieszka Antos                Racibórz             109.40   7330   67
 250 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.10   6764   62
 251 Patrycja Skibska               Warszawa             109.06   8725   80
 252 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.68  10868  100
 253 Robert Wagner                  Wrocław              108.62   7712   71
 254 Paweł Kamiński                 Gdańsk               108.61   3910   36
 255 Michał Dąbrowski               Warszawa             108.53   5535   51
 256 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              108.47   3905   36
 257 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 258 Halina Cecot                   Kołobrzeg            107.25  16731  156
 259 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.09   8460   79
 260 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.42  14260  134
 261 Beata Jagielska                Police               105.97   3709   35
 262 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.90  14085  133
 263 Jacek Nowak                    Szczecin             105.89   7730   73
 264 Grażyna Smereka                Racibórz             105.76   3913   37
 265 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 266 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            105.31   5160   49
 267 Zofia Górka                    Łęczna               104.66   9105   87
 268 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            104.46  11491  110
 269 Marta Majewska                 Wadowice             104.43  15038  144
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.39   7725   74
 271 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            104.26  18663  179
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.79  18890  182
 273 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.13  19389  188
 274 Grażyna Chłopek                Jaworzno             103.03  13703  133
 275 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 276 Lidia Żywna                    Gdynia               102.66  12216  119
 277 Karolina Sikora                Jaworzno             101.85  13953  137
 278 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 279 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 280 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.12   7786   77
 281 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg            100.88  10895  108
 282 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 283 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.33   3278   33
 284 Teresa Balewska                Reda                  99.32  18871  190
 285 Marek Cecot                    Kołobrzeg             98.11   5592   57
 286 Marcin Stachowiak              Poznań                98.10   2943   30
 287 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   5272   54
 288 Tomasz Lewiński                Wejherowo             97.60   3416   35
 289 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.55  14633  150
 290 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.29  19457  200
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.26  19062  196
 292 Marek Popczyk                  Tychy                 95.02   5606   59
 293 Andrzej Klich                  Jaworzno              93.92  18784  200
 294 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.35   3174   34
 295 Wojciech Łysek                 Warszawa              92.56  18511  200
 296 Przemysław Woiński             Łódź                  92.41   6099   66
 297 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 298 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 299 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              90.43   2713   30
 300 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.43   8410   93
 301 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.24   8392   93
 302 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              90.19  13078  145
 303 Adam Kaczyński                 Świnoujście           89.98   4049   45
 304 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.97   7118   80
 305 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.47   2940   34
 306 Ryszard Pliszka                Szczecin              85.29   2985   35
 307 Stanisław Świgost              Gdańsk                85.11   2979   35
 308 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 309 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.93   5489   67
 310 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 311 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           81.76  11446  140
 312 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.65   5484   68
 313 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   78.57   3457   44
 315 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             78.34   6267   80
 316 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 317 Elżbieta Salamon               Wrocław               76.81   3303   43
 318 Szymon Sztajnert               Wisła                 75.51   2643   35
 319 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             75.02   4351   58
 320 Michał Sztajnert               Wisła                 71.47   2430   34




Poczekalnia na dzień 14-10-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jakub Kowalski                 Piaseczno             92.48   2682   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Anna Strugała                  Świnoujście           74.82   2095   28
   4 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.93   4021   27
   5 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.96   3509   27
   6 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.92   3326   26
   7 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.27   3283   26
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             113.04   2939   26
   9 Anna Demczyszyn                Bystra               107.92   2806   26
  10 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
  11 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
  12 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
  13 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  14 Krzysztof Gibas                Kraków               149.71   3593   24
  15 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        139.54   3349   24
  16 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  17 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.25   3150   24
  18 Andrzej Stańczyk               Tarnów               130.42   3130   24
  19 Zdzisław Stańkowski            Rząska               129.29   3103   24
  20 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  21 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.25   2982   24
  22 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               123.46   2963   24
  23 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.25   2910   24
  24 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  25 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  26 Maria Uryga                    Kraków               114.58   2750   24
  27 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             104.00   2496   24
  29 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo         102.25   2454   24
  30 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  31 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  32 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań                96.17   2308   24
  33 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  34 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  35 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  36 Anna Kowalik                   Szczecin             124.00   2852   23
  37 Leszek Dobrowolski             Wrocław              118.91   2735   23
  38 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  39 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               105.09   2417   23
  40 Maciej Pietrasik               Nowogard             100.09   2302   23
  41 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  42 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  43 Rafał Maciejewski              Łódź                  86.65   1993   23
  44 Olga Żukowicz                  Kołobrzeg             83.13   1912   23
  45 Przemysław Saktura             Kołobrzeg             80.91   1861   23
  46 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  47 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  48 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  49 Jakub Dworczyk                 Będzin                65.91   1450   22
  50 Beata Pasternak                Kraków                63.91   1406   22
  51 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  52 Michał Kolaj                   Ostróda              140.35   2807   20
  53 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          111.25   2225   20
  54 Rafał Świątek                  Wrocław              101.75   2035   20
  55 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  56 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              141.58   2690   19
  57 Dariusz Buławko                Warszawa             133.68   2540   19
  58 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.42   2516   19
  59 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  123.11   2339   19
  60 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  61 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  93.32   1773   19
  62 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  63 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  64 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  65 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  66 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  67 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  68 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  69 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.41   1435   17
  70 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  71 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  72 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  73 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.38   1558   16
  74 Magdalena Maternicka           Gdynia                91.31   1461   16
  75 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.93   1844   15
  76 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  77 Barbara Obremska               Wrocław              125.93   1763   14
  78 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  79 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  80 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  81 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  82 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  83 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  84 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  85 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  86 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  87 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.69   1504   13
  88 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  89 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  90 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  91 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  92 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  93 Dominik Piasecki               Słupsk               137.42   1649   12
  94 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
  95 Agnieszka Goniowska            Wrocław              133.08   1597   12
  96 Michał Burak                   Wrocław              132.33   1588   12
  97 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
  98 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  99 Aleksandra Brzeska             Piastów              127.58   1531   12
 100 Bogusław Szyszka               Oława                124.92   1499   12
 101 Marcin Orzechowski             Poznań               123.33   1480   12
 102 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
 103 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 104 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
 105 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
 106 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.25   1455   12
 107 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
 108 Lech Boszko                    Gdańsk               115.83   1390   12
 109 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 110 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 111 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 112 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 113 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
 114 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 115 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.67   1316   12
 116 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 117 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 118 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 119 Dorota Kunigielis              Legnica              105.33   1264   12
 120 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 121 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 122 Sławomir Zabawa                Wałcz                102.92   1235   12
 123 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.83   1222   12
 124 Maciej Onoszko                 Warszawa             101.33   1216   12
 125 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 126 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 127 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 128 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 129 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 130 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 131 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 132 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 133 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 134 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 135 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 136 Barbara Boszko                 Gdańsk                91.92   1103   12
 137 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 138 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 139 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 140 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 141 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 142 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 143 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 144 Michał Głąb                    Zabrze                82.75    993   12
 145 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             82.17    986   12
 146 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 147 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 148 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 149 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 150 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 151 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 152 Maciej Czopik                  Jaworzno              58.00    696   12
 153 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 154 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 155 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 156 Magdalena Cichoń               Korsze               102.27   1125   11
 157 Jacek Gołąb                    Wrocław               99.36   1093   11
 158 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 159 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 160 Paweł Kustroń                  Kraków                95.82   1054   11
 161 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 162 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 163 Agnieszka Dudziak              Poznań                91.55   1007   11
 164 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 165 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 166 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 167 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 168 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 169 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 170 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 171 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 172 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 173 Jagoda Polińska                Gdańsk                83.82    922   11
 174 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             83.00    913   11
 175 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 176 Dorota Gołąb                   Wrocław               82.64    909   11
 177 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 178 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 179 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 180 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 181 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 182 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 183 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 184 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 185 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 186 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 187 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 188 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 189 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 190 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 191 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 192 Zofia Sroczek                  Wrocław               63.55    699   11
 193 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 194 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 195 Marek Szejba                   Gdynia                59.45    654   11
 196 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 197 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 198 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 199 Krystyna Smolińska             Świnoujście           57.27    630   11
 200 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 201 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 202 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             51.91    571   11
 203 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 204 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 205 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      70.00    700   10
 206 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 207 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 208 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 209 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 210 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 211 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 212 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 213 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 214 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 215 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 216 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 217 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 218 Laura Pisula                   Wrocław              122.43    857    7
 219 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 220 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 221 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 222 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 223 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 224 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 225 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 226 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 227 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 228 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 229 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 230 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 231 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 232 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 233 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 234 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 235 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 236 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 237 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 238 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 239 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 240 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 241 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 242 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 243 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 244 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 245 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 246 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 247 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 248 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 249 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 250 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 251 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 252 Wojciech Mijas                 Legnica               61.86    433    7
 253 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 254 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 255 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 256 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 257 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 258 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 259 Przemysław Kuczyński           Chomęcice             73.00    438    6
 260 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 261 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 262 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 263 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 264 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 265 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 266 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 267 Łukasz Pudło                   Gdańsk                95.20    476    5
 268 Emilia Stachowiak              Poznań                72.60    363    5
 269 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 270 Apolonia Green                 Kartuzy               69.20    346    5
 271 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 272 Jakub Green                    Kartuzy               57.20    286    5
 273 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 274 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 275 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 276 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            116.67    350    3
 277 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 278 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 279 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 280 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 281 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 282 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 283 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 284 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              114.50    229    2
 285 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 286 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 287 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 288 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 289 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 290 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 291 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 292 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 293 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 294 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 295 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 296 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 297 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 298 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie