Sosnowiec23
marca
Sosnowiec 23 marca II Turniej w Scrabble Belgijkę „16 bez premii”
Warszawa30
marca
Warszawa 30-31 marca II Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — Integracyjny Turniej Scrabble
Sandomierz 6
kwietnia
Sandomierz 6- 7 kwietnia III Mistrzostwa Sandomierza o Puchar BurmistrzaGrand Prix 2019
Wiosenne przebudzenie30 - 31 marca 2019 — II Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — Integracyjny Turniej Scrabble InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — Integracyjny Turniej Scrabble Warszawa, 30 - 31 marca 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Wiosenne przebudzenieWciąż jeszcze chłodna, choć już słoneczna, iście wczesnowiosenna aura towarzyszyła II rozgrywkom o mistrzostwo Ursynowa. W tej atmosferze do życia obudziła się nie tylko przyroda, ale i ponad pół setki przybyłych z całej Polski scrabblistów, wśród nich aktualny mistrz Polski – Dariusz Kosz, pięciu byłych mistrzów Polski oraz jeden debiutant – Stanisław Bolewski.
Dodatkową, nierutynową atrakcją zafundowaną przez organizatorów było drugie kryterium, według którego ustalano miejsce zawodników po każdej rundzie i w finalnym podsumowaniu – różnica małych punktów. Wywołało to dyskusje w przerwach, czy opłaca się zmieniać z tego powodu taktykę i w przypadku wysokiego prowadzenia zamiast śrubowania score'u, zablokować planszę, maksymalnie utrudniając przeciwnikowi odrabianie strat, nawet kosztem zmniejszenia własnego dorobku punktowego. Odpowiedź nie wydaje się jednoznaczna, bo jak się okazało na koniec, odstępstwa od kolejności ustalonej standardowo według sumy małych punktów przynajmniej w czołówce okazały się niewielkie, a na pięciu pierwszych miejscach – żadne.
Rozgrywki z przytupem rozpoczął Michał Alabrudziński kładąc 588 punktów, co pozwoliło na wygranie partii różnicą aż 350 punktów. Kolejny pojedynek jednak przegrał, więc od 2. do 4. rundy fotel lidera okupował Tomasz Nasiłowski. Po 5. rundzie już tylko dwóch zawodników mogło pochwalić się kompletem zwycięstw: broniący ursynowskiego tytułu Mariusz SkroboszKacper Zegadło. Zmierzyli się oni ze sobą w ostatniej sobotniej partii i to ten pierwszy mógł cieszyć się z kompletu punktów po pierwszym dniu rozgrywek.
W sobotę rozegrano jedynie sześć rund, gdyż wieczorem miało miejsce walne zgromadzenie członków Polskiej Federacji Scrabble.
W niedzielny poranek, ku zdumieniu wszystkich, lider nie stawił się na turnieju. Śledzący relację mogliby podejrzewać że to przedwczesny żart primaaprilisowy zafundowany przez sędziego, lecz tak niestety nie było. Nie przeszkodziło to jednak „Skrobiemu”, dzięki pokaźnej różnicy małych punktów, utrzymać prowadzenia i po 7. rundzie. Jadnak dalej, aż do przedostatniej rundy, pierwsze miejsce zajmował Krzysztof Mówka, podczas gdy Michał Alabrudziński balansował na granicy pierwszej i drugiej dziesiątki. W 11. rundzie kluczowe spotkanie Michała i Krzyśka zakończyło się wynikiem 555:316 i sytuacja przed ostatnią partią wyglądała następująco:

1. Kamil Górka 9.0 +164 pkt. różnicy
2. Michał Alabrudziński 8.0 +970 pkt. różnicy
3. Michał Makowski 8.0 +579 pkt. różnicy
4. Kacper Zegadło 8.0 +493 pkt. różnicy
5. Krzysztof Mówka 8.0 +481 pkt. różnicy

Oczywiste było, że tylko zwycięzca z pierwszego stołu może wygrać turniej. I tym szczęśliwcem okazał się „Alabru”, który rozprawił się z reprezentantem Krakowa 450:403. Na 2. stole Kacper nieznacznie wygrał z Michałem Makowskim 391:377, zapewniając sobie 3. miejsce, zaś na 3. stole „Toruńczyk” po pokonaniu Rafała Matczaka mógł cieszyć się z 2. miejsca.
Tu mała dygresja – w relacji z poprzedniego warszawskiego turnieju pisałem o długiej, 448-dniowej przerwie od wygrywania turniejów będącej udziałem Mariusza Skrobosza. W przypadku Michała ta przerwa okazała się jeszcze dłuższa – aż 560 dni (w międzyczasie cztery razy zajmował drugie, a dwa razy trzecie miejsce). To znak, że scrabblowi giganci też się na dobre przebudzili.
Po każdej rundzie słodką nagrodą obdarowywani byli gracze, którzy w ostatniej rozgrywce pokonali przeciwnika największą różnicą małych punktów. Ponadto w konkursie na najdroższy wyraz ułożony wyłącznie z liter URSYNÓW wygrał Jakub Kowalski dzięki położeniu słowa RÓWNY za 32 pkt. Szczególną uwagę chciałbym zwrócić na debiutanta, wychowanka tutejszego Ośrodka Wsparcia i Integracji, Stanisława Bolewskiego, który – choć nie wygrał jeszcze partii – pokazał się z naprawdę dobrej strony. Niech świadczą o tym: wynik pojedynku z Szymonem Dąbrowskim (400:432), położenie dwóch premii doświadczonemu Szymonowi Płachcie oraz wyrównana walka w wielu innych partiach, gdzie ostatecznie przeciwnicy zdołali zwyciężać różnicą jedynie 20-30 punktów. Życzymy wytrwałości w graniu i rychłego zawitania na kolejnych zawodach.
Na zakończenie chciałbym serdecznie podziękować Rafałowi Wesołowskiemu za podjęcie się organizacji kolejnego turnieju w stolicy i poświęcenie w tym celu własnego czasu. Kolejne podziękowania dla osób z Ośrodka Wsparcia i Integracji przy ul. Belgradzkiej 33a, które przyczyniły się do tego, że turniej odbył się bardzo sprawnie i bezproblemowo. Chciałbym wyróżnić też jeszcze dwie osoby: Krzysztofa Nasiłowskiego oraz Tomasza Pragę, którzy bez wahania, podczas swojego bye’a, podjęli się prowadzenia zapisu partii dla graczy, którzy nie mogli sami tego zrobić.
Do zobaczenia za rok na III Mistrzostwach Ursynowa.
relacja: Juliusz Czupryniak
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — XX-lecie PFS


Rodzaj turniejuOtwarty (liczba miejsc ograniczona do 61)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię

Drugim kryterium klasyfikacji (po liczbie zwycięstw) będzie różnica małych punktów
Miejsce rozgrywekOśrodek Wsparcia i Integracji
ul. Belgradzka 33
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaJuliusz Czupryniak
HarmonogramSobota, 30 marca (6 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:00-15:00 — przerwa obiadowa
ok. 18:00 — zakończenie gier
18:15 — Walne Zgromadzenie Członków PFS

Niedziela, 31 marca (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMetrem (linia M1) do stacji Natolin i dalej dojście ul. Belgradzką (ok. 800m)
Autobusem (179, 192, 504) do przystanku OS.WYŻYNY

wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej
WyżywienieW trakcie turnieju napoje ciepłe i zimne oraz przekąski

Obiad we własnym zakresie — w okolicy wiele barów i restauracji
NoclegiNoclegi w Warszawie
Nagrodypuchary i nagrody finansowe dla zwycięzców
nagrody rzeczowe/książkowe dla pozostałych uczestników
"ursynowska" nagroda dla najlepszego mieszkańca Ursynowa
"ursynowska" nagroda za najdłuższe słowo z liter URSYNÓW
słodka nagroda za zwycięstwo największą różnicą małych punktów w każdej rundzie
Dodatkowe atrakcjew sobotę po turnieju Walne Zgromadzenie Członków PFS
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:13:02
2 Katarzyna Polak Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:13:08
3 Franek Łysek Warszawa Młodzież2019-03-13 13:13:11
4 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2019-03-13 13:13:12
5 Katarzyna Ślusarska Milanówek Członek PFS2019-03-13 13:13:12
6 Michał Alabrudziński Włocławek Członek PFS2019-03-13 13:13:15
7 Michał Makowski Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:13:15
8 Dorota Ostrowska Białystok Zwykły uczestnik2019-03-13 13:13:18
9 Szymon Dąbrowski Warszawa Zwykły uczestnik2019-03-13 13:13:19
10 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnik2019-03-13 13:13:19
11 Kacper Zegadło Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:13:21
12 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:13:22
13 Tomek Praga Białystok Członek PFS2019-03-13 13:13:25
14 Krzysztof Mówka Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:13:26
15 Kamil Kister Puławy Członek PFS2019-03-13 13:13:35
16 Wojciech Sołdan Gdynia Zwykły uczestnik2019-03-13 13:13:35
17 Rafał Matczak Milanówek Członek PFS2019-03-13 13:13:38
18 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:13:38
19 Jan Pawłowski Warszawa Zwykły uczestnik2019-03-13 13:13:39
20 Wojciech Łysek Warszawa Zwykły uczestnik2019-03-13 13:13:41
21 Michał Dąbrowski Warszawa Zwykły uczestnik2019-03-13 13:13:42
22 Natalia Mówka Warszawa Młodzież2019-03-13 13:13:42
23 Czesław Grajewski Białystok Zwykły uczestnik2019-03-13 13:13:43
24 Zdzisław Szota Legionowo Członek PFS2019-03-13 13:13:47
25 Irena Sołdan Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:13:47
26 Marcin Rogala Warszawa Zwykły uczestnik2019-03-13 13:13:54
27 Szymon Płachta Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:13:56
28 Kazimierz Merklejn Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:13:56
29 Kamil Górka Kraków Członek PFS2019-03-13 13:13:57
30 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:14:15
31 Mariola Osajda-Matczak Milanówek Członek PFS2019-03-13 13:14:15
32 Jakub Zaryński Świnoujście Członek PFS2019-03-13 13:14:31
33 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:14:45
34 Mirosław Uglik Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:15:04
35 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:16:15
36 Jarosław Wypart Częstochowa Zwykły uczestnik2019-03-13 13:17:53
37 Wojciech Wąs Warszawa Zwykły uczestnik2019-03-13 13:18:28
38 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFS2019-03-13 13:19:17
39 Marek Rogalski Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:19:52
40 Wojtek Wojtysiak Legionowo Zwykły uczestnik2019-03-13 13:20:36
41 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFS2019-03-13 13:27:02
42 Katarzyna Dębska Ostróda Członek PFS2019-03-13 13:27:11
43 Mariusz Skrobosz Warszawa Członek PFS2019-03-13 13:31:15
44 Renata Andracka Zwola Członek PFS2019-03-13 13:40:16
45 Jerzy Kędra Warszawa Zwykły uczestnik2019-03-13 13:48:50
46 Anna Babiel Warszawa Debiutant2019-03-13 13:49:28
47 Adrian Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnik2019-03-13 13:52:34
48 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFS2019-03-13 13:58:21
49 Dariusz Kosz Nysa Członek PFS2019-03-13 14:01:42
50 Jakub Kowalski Piaseczno Zwykły uczestnik2019-03-13 14:19:59
51 Tomasz Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2019-03-13 14:45:25
52 Krzysztof Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2019-03-13 14:49:04
53 Mateusz Gołębiewski Łódź Zwykły uczestnik2019-03-13 17:06:25
54 Monika Gawron-Cieślik Szczecin Członek PFS2019-03-13 22:08:10
55 Rafał Błaszkiewicz Milanówek Zwykły uczestnik2019-03-14 15:48:07
56 Olga Swarcewicz Warszawa Zwykły uczestnik2019-03-14 20:02:34
57 Jarosław Olek Warszawa Zwykły uczestnik2019-03-15 15:44:29
58 Grzegorz Piotrkiewicz Warszawa Zwykły uczestnik2019-03-16 20:55:13
OrganizatorzyRafał Wesołowski — rwesolowski@gmail.com — 604 684 084


Wyniki turnieju II Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — Integracyjny Turniej Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.59      9.0     5315     1962     1017
  2 Krzysztof       Mówka                Warszawa               148.91      9.0     5048     1974      582
  3 Kacper          Zegadło              Warszawa               147.85      9.0     5007     1974      507
  4 Kamil           Górka                Kraków                 150.42      9.0     4668     2006      117
  5 Michał          Makowski             Warszawa               145.73      8.0     5048     1885      565
  6 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              128.95      8.0     4790     1754      554
  7 Marcin          Rogala               Warszawa               134.40      8.0     4966     1792      426
  8 Szymon          Płachta              Warszawa               142.68      8.0     4764     1662      308
  9 Rafał           Matczak              Milanówek              137.93      7.5     4890     1659      248
 10 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               157.75      7.0     4930     1664      645
 11 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              140.41      7.0     4908     1591      479
 12 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              130.40      7.0     4711     1718      354
 13 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               114.86      7.0     4570     1569      207
 14 Dariusz         Kosz                 Nysa                   157.92      7.0     4522     1583      173
 15 Jakub           Zaryński             Świnoujście            149.67      7.0     4752     1726      123
 16 Katarzyna       Polak                Warszawa               132.34      7.0     4755     1681       97
 17 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               139.28      7.0     4563     1743       58
 18 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              125.88      7.0     4495     1743      -99
 19 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              127.49      7.0     4648     1801     -141
 20 Franciszek      Łysek                Warszawa               109.46      6.5     4369     1594     -176
 21 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               152.65      6.0     2838     1136      859
 22 Irena           Sołdan               Warszawa               138.02      6.0     4826     1521      358
 23 Marek           Rogalski             Warszawa               128.47      6.0     4600     1489      334
 24 Joanna          Ostrowska            Warszawa               128.57      6.0     4497     1477      284
 25 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.77      6.0     4450     1457      240
 26 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       125.27      6.0     4568     1453      -22
 27 Czesław         Grajewski            Białystok              126.13      6.0     4559     1534      -50
 28 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               128.26      6.0     4462     1619     -105
 29 Jarosław        Olek                 Warszawa               117.94      6.0     4123     1596     -111
 30 Wojciech        Sołdan               Gdynia                 134.74      6.0     4061     1538     -311
 31 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      6.0     3874     1407     -511
 32 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   124.22      5.5     3872     1313     -133
 33 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               148.26      5.0     4697     1414      234
 34 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               141.63      5.0     4451     1276       57
 35 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.42      5.0     4374     1431      -79
 36 Renata          Andracka             Zwola                  122.83      5.0     4416     1304     -121
 37 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     4024     1358     -245
 38 Katarzyna       Dębska               Ostróda                103.45      5.0     4057     1299     -331
 39 Jerzy           Kędra                Warszawa               108.00      5.0     3893     1392     -347
 40 Jarosław        Wypart               Częstochowa            100.00      5.0     3867     1289     -365
 41 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            100.00      4.5     3962     1150     -160
 42 Tomasz A.       Praga                Białystok              122.98      4.5     3810     1134     -165
 43 Jakub           Kowalski             Piaseczno              100.00      4.5     3171     1154    -1261
 44 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                135.15      4.0     2477      903      371
 45 Bartosz         Bartczak             Poznań                 115.24      4.0     4259     1354     -328
 46 Dorota          Ostrowska            Białystok              115.32      4.0     4107     1321     -356
 47 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               124.52      3.5     3617     1077     -223
 48 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      3.5     3479      962     -336
 49 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      3.5     3456     1141     -717
 50 Zdzisław        Szota                Warszawa               126.93      2.5     1823      607     -229
 51 Wojciech        Wąs                  Warszawa               100.00      2.5     3306      861     -515
 52 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      0.5     1431      344     -586
 53 Stanisław       Bolewski             Warszawa               100.00      0.5     3198      702    -1174
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — Integracyjny Turniej Scrabble



	Dariusz Kosz 157.92 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Kwiatkowski           128.26 +  462: 295  178
    2    11 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  324: 431   89
    3    17 Rafał          Błaszkiewicz          127.49 -  375: 405   77
    4    18 Jerzy          Kędra                 108.00 +  398: 347  158
    5    14 Franciszek     Łysek                 109.46 -  361: 420   59
    6    20 Mateusz        Gołębiewski           124.22 +  392: 355  174
    7    17 Joanna         Ostrowska             128.57 -  362: 376   79
    8    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  354: 255  150
    9    13 Dorota         Ostrowska             115.32 +  388: 380  165
   10     9 Rafał          Wesołowski            129.42 +  395: 251  179
   11     7 Marcin         Rogala                134.40 -  369: 525   84
   12     9 Krzysztof      Sporczyk              132.77 +  342: 309  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Kazimierz Merklejn 157.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Błaszkiewicz          127.49 -  329: 369   77
    2    20 Jakub          Kowalski              100.00 +  509: 212  150
    3     8 Monika         Gawron-Cieślik        124.52 -  410: 417   75
    4    15 Dorota         Ostrowska             115.32 +  476: 292  165
    5     9 Michał         Makowski              145.73 -  327: 345   96
    6    14 Wojciech       Sołdan                134.74 +  386: 353  185
    7     9 Rafał          Wesołowski            129.42 +  462: 349  179
    8     7 Katarzyna      Polak                 132.34 +  498: 385  182
    9     4 Marcin         Rogala                134.40 +  414: 295  184
   10     3 Michał         Alabrudziński         157.59 -  402: 480  108
   11     4 Katarzyna      Ślusarska             125.88 +  394: 366  176
   12     4 Mariola        Osajda-Matczak        128.95 -  323: 422   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Michał Alabrudziński 157.59 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zdzisław       Szota                 126.93 +  588: 238  177
    2     1 Jakub          Zaryński              149.67 -  348: 386  100
    3     6 Katarzyna      Polak                 132.34 +  418: 311  182
    4     4 Michał         Makowski              145.73 -  329: 423   96
    5    10 Wojciech       Łysek                 100.00 +  392: 228  150
    6     6 Czesław        Grajewski             126.13 +  483: 334  176
    7     3 Kacper         Zegadło               147.85 -  381: 449   98
    8     6 Mariola        Osajda-Matczak        128.95 +  484: 420  179
    9     5 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 +  407: 388  189
   10     3 Kazimierz      Merklejn              157.75 +  480: 402  208
   11     1 Krzysztof      Mówka                 148.91 +  555: 316  199
   12     1 Kamil          Górka                 150.42 +  450: 403  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1954  / 12 162.83




	Mariusz Skrobosz 152.65 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Czesław        Grajewski             126.13 +  534: 362  176
    2    10 Krzysztof      Mówka                 148.91 +  372: 326  199
    3     5 Bartosz        Bartczak              115.24 +  386: 317  165
    4     3 Kamil          Górka                 150.42 +  403: 234  200
    5     2 Miłosz         Wrzałek               148.26 +  632: 365  198
    6     1 Kacper         Zegadło               147.85 +  511: 375  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  /  6 189.33




	Kamil Górka 150.42 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Ślusarska             125.88 +  414: 409  176
    2    12 Szymon         Dąbrowski             141.63 +  358: 357  192
    3     7 Jakub          Zaryński              149.67 +  513: 444  200
    4     3 Mariusz        Skrobosz              152.65 -  234: 403  103
    5     8 Rafał          Wesołowski            129.42 +  410: 388  179
    6     3 Tomasz         Nasiłowski            135.15 +  422: 376  185
    7     2 Michał         Makowski              145.73 -  331: 392   96
    8     5 Rafał          Błaszkiewicz          127.49 +  386: 294  177
    9     3 Szymon         Płachta               142.68 +  355: 349  193
   10     1 Krzysztof      Mówka                 148.91 +  402: 361  199
   11     2 Kacper         Zegadło               147.85 +  440: 328  198
   12     1 Michał         Alabrudziński         157.59 -  403: 450  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2006  / 12 167.17




	Jakub Zaryński 149.67 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Skrzypczak            125.27 +  456: 320  175
    2     1 Michał         Alabrudziński         157.59 +  386: 348  208
    3     7 Kamil          Górka                 150.42 -  444: 513  100
    4    14 Zdzisław       Szota                 126.93 +  375: 368  177
    5     5 Adrian         Ziemniewicz           130.40 -  393: 415   80
    6    12 Bartosz        Bartczak              115.24 -  287: 374   65
    7    11 Miłosz         Wrzałek               148.26 +  397: 379  198
    8     8 Natalia        Woźniak               140.41 -  347: 453   90
    9    11 Irena          Sołdan                138.02 +  436: 397  188
   10    11 Marcin         Rogala                134.40 -  361: 475   84
   11    15 Czesław        Grajewski             126.13 +  391: 361  176
   12    12 Wojciech       Sołdan                134.74 +  479: 226  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Krzysztof Mówka 148.91 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Monika         Gawron-Cieślik        124.52 +  396: 362  175
    2    10 Mariusz        Skrobosz              152.65 -  326: 372  103
    3    10 Irena          Sołdan                138.02 +  546: 321  188
    4     8 Wojciech       Sołdan                134.74 +  460: 345  185
    5     3 Katarzyna      Ślusarska             125.88 +  515: 341  176
    6     2 Adrian         Ziemniewicz           130.40 +  435: 311  180
    7     1 Rafał          Błaszkiewicz          127.49 +  411: 326  177
    8     1 Kacper         Zegadło               147.85 +  404: 375  198
    9     1 Michał         Makowski              145.73 +  416: 395  196
   10     1 Kamil          Górka                 150.42 -  361: 402  100
   11     1 Michał         Alabrudziński         157.59 -  316: 555  108
   12     3 Rafał          Matczak               137.93 +  462: 361  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1974  / 12 164.50




	Miłosz Wrzałek 148.26 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mateusz        Gołębiewski           124.22 +  513: 192  174
    2     2 Katarzyna      Polak                 132.34 -  382: 488   82
    3    11 Jerzy          Kędra                 108.00 +  451: 275  158
    4     5 Jarosław       Olek                  117.94 +  433: 244  168
    5     2 Mariusz        Skrobosz              152.65 -  365: 632  103
    6     7 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  339: 403   89
    7    11 Jakub          Zaryński              149.67 -  379: 397  100
    8    13 Adrian         Ziemniewicz           130.40 -  361: 458   80
    9    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  333: 321  150
   10    15 Katarzyna      Dębska                103.45 +  431: 237  153
   11    10 Joanna         Ostrowska             128.57 -  329: 375   79
   12    14 Marek          Rogalski              128.47 -  381: 441   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Kacper Zegadło 147.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz A.      Praga                 122.98 +  401: 364  173
    2     7 Joanna         Ostrowska             128.57 +  444: 372  179
    3     3 Mariola        Osajda-Matczak        128.95 +  385: 364  179
    4     2 Adrian         Ziemniewicz           130.40 +  509: 272  180
    5     1 Tomasz         Nasiłowski            135.15 +  434: 309  185
    6     1 Mariusz        Skrobosz              152.65 -  375: 511  103
    7     3 Michał         Alabrudziński         157.59 +  449: 381  208
    8     1 Krzysztof      Mówka                 148.91 -  375: 404   99
    9     2 Katarzyna      Ślusarska             125.88 +  453: 360  176
   10     2 Michał         Makowski              145.73 +  463: 346  196
   11     2 Kamil          Górka                 150.42 -  328: 440  100
   12     2 Michał         Makowski              145.73 +  391: 377  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1974  / 12 164.50




	Michał Makowski 145.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Andracka              122.83 +  418: 383  173
    2     9 Rafał          Matczak               137.93 +  487: 369  188
    3     1 Tomasz         Nasiłowski            135.15 -  408: 465   85
    4     4 Michał         Alabrudziński         157.59 +  423: 329  208
    5     9 Kazimierz      Merklejn              157.75 +  345: 327  208
    6     4 Mariola        Osajda-Matczak        128.95 +  509: 321  179
    7     2 Kamil          Górka                 150.42 +  392: 331  200
    8     2 Marcin         Rogala                134.40 +  484: 383  184
    9     1 Krzysztof      Mówka                 148.91 -  395: 416   99
   10     2 Kacper         Zegadło               147.85 -  346: 463   98
   11     3 Maciej         Dąbrowski             114.86 +  464: 305  165
   12     2 Kacper         Zegadło               147.85 -  377: 391   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 12 157.08




	Szymon Płachta 142.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jarosław       Olek                  117.94 -  309: 365   68
    2    23 Stanisław      Bolewski              100.00 +  496: 356  150
    3    16 Dorota         Ostrowska             115.32 +  346: 318  165
    4    13 Rafał          Błaszkiewicz          127.49 -  313: 460   77
    5    16 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  431: 408  150
    6     8 Rafał          Wesołowski            129.42 +  495: 370  179
    7     8 Bartosz        Bartczak              115.24 +  399: 391  165
    8     3 Andrzej        Kwiatkowski           128.26 +  398: 330  178
    9     3 Kamil          Górka                 150.42 -  349: 355  100
   10     4 Maciej         Dąbrowski             114.86 -  371: 420   65
   11     8 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 +  415: 386  189
   12     6 Katarzyna      Ślusarska             125.88 +  442: 297  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Szymon Dąbrowski 141.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dorota         Ostrowska             115.32 +  452: 286  165
    2    12 Kamil          Górka                 150.42 -  357: 358  100
    3    12 Michał         Dąbrowski             100.00 +  422: 283  150
    4     6 Marek          Rogalski              128.47 -  337: 464   78
    5    13 Andrzej        Kwiatkowski           128.26 -  359: 460   78
    6    18 Wojciech       Łysek                 100.00 -  300: 325   50
    7    19 Mateusz        Gołębiewski           124.22 -  314: 335   74
    8    22 Tomasz A.      Praga                 122.98 +  377: 375  173
    9    19 Jerzy          Kędra                 108.00 -  294: 297   58
   10    21 Jarosław       Wypart                100.00 -  353: 375   50
   11    23 Stanisław      Bolewski              100.00 +  432: 400  150
   12    19 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  454: 436  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Natalia Woźniak 140.41 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bartosz        Bartczak              115.24 -  311: 357   65
    2    21 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  449: 305  150
    3    14 Andrzej        Kwiatkowski           128.26 +  490: 321  178
    4     7 Katarzyna      Polak                 132.34 -  407: 408   82
    5    11 Jarosław       Olek                  117.94 -  320: 369   68
    6    15 Katarzyna      Dębska                103.45 +  407: 337  153
    7    10 Monika         Gawron-Cieślik        124.52 +  392: 348  175
    8     8 Jakub          Zaryński              149.67 +  453: 347  200
    9     7 Rafał          Błaszkiewicz          127.49 -  373: 443   77
   10     7 Marek          Rogalski              128.47 +  447: 372  178
   11     5 Rafał          Matczak               137.93 -  384: 426   88
   12     7 Rafał          Błaszkiewicz          127.49 +  475: 396  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Małgorzata Deszczyńska 139.28 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Dąbrowski             114.86 +  318: 289  165
    2    11 Dariusz        Kosz                  157.92 +  431: 324  208
    3     2 Adrian         Ziemniewicz           130.40 -  320: 510   80
    4    12 Katarzyna      Ślusarska             125.88 -  387: 392   76
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              132.77 +  405: 352  183
    6     7 Miłosz         Wrzałek               148.26 +  403: 339  198
    7     4 Marcin         Rogala                134.40 -  329: 394   84
    8     9 Irena          Sołdan                138.02 +  396: 373  188
    9     5 Michał         Alabrudziński         157.59 -  388: 407  108
   10    12 Katarzyna      Polak                 132.34 +  403: 391  182
   11     8 Szymon         Płachta               142.68 -  386: 415   93
   12    11 Andrzej        Kwiatkowski           128.26 +  397: 319  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Irena Sołdan 138.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Franciszek     Łysek                 109.46 +  531: 254  159
    2     3 Jarosław       Olek                  117.94 -  340: 382   68
    3    10 Krzysztof      Mówka                 148.91 -  321: 546   99
    4    19 Andrzej        Kwiatkowski           128.26 -  307: 401   78
    5    21 Tomasz A.      Praga                 122.98 +  469: 293  173
    6    17 Dorota         Ostrowska             115.32 +  400: 284  165
    7    12 Wojciech       Sołdan                134.74 +  400: 322  185
    8     9 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  373: 396   89
    9    11 Jakub          Zaryński              149.67 -  397: 436  100
   10    14 Joanna         Ostrowska             128.57 -  396: 493   79
   11    18 Katarzyna      Dębska                103.45 +  484: 339  153
   12    15 Renata         Andracka              122.83 +  408: 322  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Rafał Matczak 137.93 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jerzy          Kędra                 108.00 +  458: 285  158
    2     9 Michał         Makowski              145.73 -  369: 487   96
    3    19 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  471: 323  150
    4    10 Monika         Gawron-Cieślik        124.52 -  296: 476   75
    5    15 Mateusz        Gołębiewski           124.22 +  422: 287  174
    6     9 Katarzyna      Ślusarska             125.88 -  345: 423   76
    7    16 Franciszek     Łysek                 109.46 =  416: 416  109
    8    11 Maciej         Skrzypczak            125.27 +  438: 342  175
    9     9 Adrian         Ziemniewicz           130.40 +  398: 382  180
   10     6 Rafał          Błaszkiewicz          127.49 +  490: 375  177
   11     5 Natalia        Woźniak               140.41 +  426: 384  190
   12     3 Krzysztof      Mówka                 148.91 -  361: 462   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Tomasz Nasiłowski 135.15 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Dębska                103.45 +  493: 274  153
    2     6 Rafał          Błaszkiewicz          127.49 +  496: 263  177
    3     1 Michał         Makowski              145.73 +  465: 408  196
    4     1 Rafał          Wesołowski            129.42 +  338: 305  179
    5     1 Kacper         Zegadło               147.85 -  309: 434   98
    6     3 Kamil          Górka                 150.42 -  376: 422  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  /  6 150.50




	Wojciech Sołdan 134.74 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Wąs                   100.00 +  322: 269  150
    2     4 Adrian         Ziemniewicz           130.40 -  309: 369   80
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              132.77 +  407: 358  183
    4     8 Krzysztof      Mówka                 148.91 -  345: 460   99
    5    19 Jakub          Kowalski              100.00 +  361: 256  150
    6    14 Kazimierz      Merklejn              157.75 -  353: 386  108
    7    12 Irena          Sołdan                138.02 -  322: 400   88
    8    19 Mateusz        Gołębiewski           124.22 +  398: 275  174
    9    16 Franciszek     Łysek                 109.46 +  345: 300  159
   10    10 Mariola        Osajda-Matczak        128.95 -  259: 457   79
   11    14 Jarosław       Olek                  117.94 +  414: 363  168
   12    12 Jakub          Zaryński              149.67 -  226: 479  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Marcin Rogala 134.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wojciech       Łysek                 100.00 +  415: 265  150
    2    14 Katarzyna      Ślusarska             125.88 -  325: 387   76
    3    15 Czesław        Grajewski             126.13 +  416: 352  176
    4    11 Bartosz        Bartczak              115.24 +  438: 328  165
    5     6 Katarzyna      Polak                 132.34 +  447: 411  182
    6     5 Rafał          Błaszkiewicz          127.49 -  386: 441   77
    7     4 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 +  394: 329  189
    8     2 Michał         Makowski              145.73 -  383: 484   96
    9     4 Kazimierz      Merklejn              157.75 -  295: 414  108
   10    11 Jakub          Zaryński              149.67 +  475: 361  200
   11     7 Dariusz        Kosz                  157.92 +  525: 369  208
   12     5 Maciej         Dąbrowski             114.86 +  467: 399  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Krzysztof Sporczyk 132.77 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Stanisław      Bolewski              100.00 +  470: 224  150
    2     5 Bartosz        Bartczak              115.24 -  394: 399   65
    3     9 Wojciech       Sołdan                134.74 -  358: 407   85
    4    16 Czesław        Grajewski             126.13 -  316: 423   76
    5    18 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  352: 405   89
    6    23 Tomasz A.      Praga                 122.98 +  407: 325  173
    7    18 Dorota         Ostrowska             115.32 -  378: 426   65
    8    21 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  405: 331  150
    9    17 Jarosław       Wypart                100.00 +  416: 305  150
   10    13 Jarosław       Olek                  117.94 +  334: 315  168
   11    11 Marek          Rogalski              128.47 +  311: 308  178
   12     9 Dariusz        Kosz                  157.92 -  309: 342  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Katarzyna Polak 132.34 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Dąbrowski             100.00 +  437: 365  150
    2     2 Miłosz         Wrzałek               148.26 +  488: 382  198
    3     6 Michał         Alabrudziński         157.59 -  311: 418  108
    4     7 Natalia        Woźniak               140.41 +  408: 407  190
    5     6 Marcin         Rogala                134.40 -  411: 447   84
    6    13 Franciszek     Łysek                 109.46 +  456: 358  159
    7     7 Jarosław       Olek                  117.94 -  354: 375   68
    8     7 Kazimierz      Merklejn              157.75 -  385: 498  108
    9    10 Joanna         Ostrowska             128.57 +  386: 326  179
   10    12 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  391: 403   89
   11    12 Renata         Andracka              122.83 +  399: 366  173
   12    10 Maciej         Skrzypczak            125.27 +  329: 313  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Adrian Ziemniewicz 130.40 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  450: 199  150
    2     4 Wojciech       Sołdan                134.74 +  369: 309  185
    3     2 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 +  510: 320  189
    4     2 Kacper         Zegadło               147.85 -  272: 509   98
    5     5 Jakub          Zaryński              149.67 +  415: 393  200
    6     2 Krzysztof      Mówka                 148.91 -  311: 435   99
    7     6 Andrzej        Kwiatkowski           128.26 -  356: 368   78
    8    13 Miłosz         Wrzałek               148.26 +  458: 361  198
    9     9 Rafał          Matczak               137.93 -  382: 398   88
   10     8 Maciej         Skrzypczak            125.27 +  476: 266  175
   11     6 Mariola        Osajda-Matczak        128.95 -  285: 443   79
   12     8 Joanna         Ostrowska             128.57 +  427: 356  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Rafał Wesołowski 129.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  450: 284  150
    2    13 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  369: 314  150
    3     4 Jarosław       Olek                  117.94 +  314: 303  168
    4     1 Tomasz         Nasiłowski            135.15 -  305: 338   85
    5     8 Kamil          Górka                 150.42 -  388: 410  100
    6     8 Szymon         Płachta               142.68 -  370: 495   93
    7     9 Kazimierz      Merklejn              157.75 -  349: 462  108
    8    18 Wojciech       Łysek                 100.00 +  447: 300  150
    9    14 Czesław        Grajewski             126.13 +  413: 381  176
   10     9 Dariusz        Kosz                  157.92 -  251: 395  108
   11    13 Maciej         Skrzypczak            125.27 -  346: 369   75
   12    16 Jarosław       Olek                  117.94 -  372: 402   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Mariola Osajda-Matczak 128.95 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jakub          Kowalski              100.00 +  463: 267  150
    2     8 Marek          Rogalski              128.47 +  402: 366  178
    3     3 Kacper         Zegadło               147.85 -  364: 385   98
    4     9 Wojciech       Łysek                 100.00 +  407: 302  150
    5     4 Monika         Gawron-Cieślik        124.52 +  410: 349  175
    6     4 Michał         Makowski              145.73 -  321: 509   96
    7     5 Katarzyna      Ślusarska             125.88 -  336: 378   76
    8     6 Michał         Alabrudziński         157.59 -  420: 484  108
    9    15 Michał         Dąbrowski             100.00 +  345: 329  150
   10    10 Wojciech       Sołdan                134.74 +  457: 259  185
   11     6 Adrian         Ziemniewicz           130.40 +  443: 285  180
   12     4 Kazimierz      Merklejn              157.75 +  422: 323  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Joanna Ostrowska 128.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  426: 213  150
    2     7 Kacper         Zegadło               147.85 -  372: 444   98
    3    13 Wojciech       Łysek                 100.00 -  310: 406   50
    4    17 Michał         Dąbrowski             100.00 +  392: 249  150
    5    12 Bartosz        Bartczak              115.24 -  356: 367   65
    6    16 Jan            Pawłowski             100.00 -  315: 331   50
    7    17 Dariusz        Kosz                  157.92 +  376: 362  208
    8    14 Jerzy          Kędra                 108.00 +  400: 303  158
    9    10 Katarzyna      Polak                 132.34 -  326: 386   82
   10    14 Irena          Sołdan                138.02 +  493: 396  188
   11    10 Miłosz         Wrzałek               148.26 +  375: 329  198
   12     8 Adrian         Ziemniewicz           130.40 -  356: 427   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Marek Rogalski 128.47 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jarosław       Wypart                100.00 +  381: 345  150
    2     8 Mariola        Osajda-Matczak        128.95 -  366: 402   79
    3    21 Maciej         Dąbrowski             114.86 +  438: 366  165
    4     6 Szymon         Dąbrowski             141.63 +  464: 337  192
    5     7 Rafał          Błaszkiewicz          127.49 -  359: 425   77
    6    10 Jarosław       Olek                  117.94 -  308: 345   68
    7    15 Wojciech       Łysek                 100.00 +  411: 267  150
    8    12 Franciszek     Łysek                 109.46 +  476: 242  159
    9     6 Andrzej        Kwiatkowski           128.26 -  276: 398   78
   10     7 Natalia        Woźniak               140.41 -  372: 447   90
   11    11 Krzysztof      Sporczyk              132.77 -  308: 311   83
   12    14 Miłosz         Wrzałek               148.26 +  441: 381  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Andrzej Kwiatkowski 128.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  157.92 -  295: 462  108
    2    17 Renata         Andracka              122.83 +  400: 316  173
    3    14 Natalia        Woźniak               140.41 -  321: 490   90
    4    19 Irena          Sołdan                138.02 +  401: 307  188
    5    13 Szymon         Dąbrowski             141.63 +  460: 359  192
    6    11 Monika         Gawron-Cieślik        124.52 +  433: 371  175
    7     6 Adrian         Ziemniewicz           130.40 +  368: 356  180
    8     3 Szymon         Płachta               142.68 -  330: 398   93
    9     6 Marek          Rogalski              128.47 +  398: 276  178
   10     5 Katarzyna      Ślusarska             125.88 -  341: 384   76
   11     9 Rafał          Błaszkiewicz          127.49 -  396: 451   77
   12    11 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  319: 397   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Rafał Błaszkiewicz 127.49 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              157.75 +  369: 329  208
    2     6 Tomasz         Nasiłowski            135.15 -  263: 496   85
    3    17 Dariusz        Kosz                  157.92 +  405: 375  208
    4    13 Szymon         Płachta               142.68 +  460: 313  193
    5     7 Marek          Rogalski              128.47 +  425: 359  178
    6     5 Marcin         Rogala                134.40 +  441: 386  184
    7     1 Krzysztof      Mówka                 148.91 -  326: 411   99
    8     5 Kamil          Górka                 150.42 -  294: 386  100
    9     7 Natalia        Woźniak               140.41 +  443: 373  190
   10     6 Rafał          Matczak               137.93 -  375: 490   88
   11     9 Andrzej        Kwiatkowski           128.26 +  451: 396  178
   12     7 Natalia        Woźniak               140.41 -  396: 475   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Zdzisław Szota 126.93 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         157.59 -  238: 588  108
    2    27 PAUZA
    3    20 Wojciech       Wąs                   100.00 +  453: 340  150
    4    14 Jakub          Zaryński              149.67 -  368: 375  100
    5    17 Czesław        Grajewski             126.13 -  352: 415   76
    6    21 Renata         Andracka              122.83 +  412: 334  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     607  /  5 121.40




	Czesław Grajewski 126.13 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              152.65 -  362: 534  103
    2    18 Jarosław       Wypart                100.00 +  371: 294  150
    3    15 Marcin         Rogala                134.40 -  352: 416   84
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              132.77 +  423: 316  183
    5    17 Zdzisław       Szota                 126.93 +  415: 352  177
    6     6 Michał         Alabrudziński         157.59 -  334: 483  108
    7    14 Maciej         Skrzypczak            125.27 -  371: 519   75
    8    16 Monika         Gawron-Cieślik        124.52 +  360: 341  175
    9    14 Rafał          Wesołowski            129.42 -  381: 413   79
   10    18 Michał         Dąbrowski             100.00 +  421: 271  150
   11    15 Jakub          Zaryński              149.67 -  361: 391  100
   12    17 Jarosław       Wypart                100.00 +  408: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Katarzyna Ślusarska 125.88 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 150.42 -  409: 414  100
    2    14 Marcin         Rogala                134.40 +  387: 325  184
    3    18 Franciszek     Łysek                 109.46 +  396: 318  159
    4    12 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 +  392: 387  189
    5     3 Krzysztof      Mówka                 148.91 -  341: 515   99
    6     9 Rafał          Matczak               137.93 +  423: 345  188
    7     5 Mariola        Osajda-Matczak        128.95 +  378: 336  179
    8     4 Jarosław       Olek                  117.94 +  362: 324  168
    9     2 Kacper         Zegadło               147.85 -  360: 453   98
   10     5 Andrzej        Kwiatkowski           128.26 +  384: 341  178
   11     4 Kazimierz      Merklejn              157.75 -  366: 394  108
   12     6 Szymon         Płachta               142.68 -  297: 442   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Maciej Skrzypczak 125.27 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Zaryński              149.67 -  320: 456  100
    2    25 Franciszek     Łysek                 109.46 -  358: 372   59
    3    24 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  468: 336  150
    4    20 Mateusz        Gołębiewski           124.22 -  384: 399   74
    5    20 Jarosław       Wypart                100.00 +  401: 323  150
    6    19 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  403: 336  150
    7    14 Czesław        Grajewski             126.13 +  519: 371  176
    8    11 Rafał          Matczak               137.93 -  342: 438   88
    9    12 Bartosz        Bartczak              115.24 +  425: 408  165
   10     8 Adrian         Ziemniewicz           130.40 -  266: 476   80
   11    13 Rafał          Wesołowski            129.42 +  369: 346  179
   12    10 Katarzyna      Polak                 132.34 -  313: 329   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Monika Gawron-Cieślik 124.52 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Mówka                 148.91 -  362: 396   99
    2    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  372: 344  150
    3     8 Kazimierz      Merklejn              157.75 +  417: 410  208
    4    10 Rafał          Matczak               137.93 +  476: 296  188
    5     4 Mariola        Osajda-Matczak        128.95 -  349: 410   79
    6    11 Andrzej        Kwiatkowski           128.26 -  371: 433   78
    7    10 Natalia        Woźniak               140.41 -  348: 392   90
    8    16 Czesław        Grajewski             126.13 -  341: 360   76
    9    20 Jakub          Kowalski              100.00 -  351: 368   50
   10    19 Franciszek     Łysek                 109.46 -  230: 431   59
   11    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 10 107.70




	Mateusz Gołębiewski 124.22 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Miłosz         Wrzałek               148.26 -  192: 513   98
    2    26 Wojciech       Łysek                 100.00 -  321: 399   50
    3    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  418: 292  150
    4    20 Maciej         Skrzypczak            125.27 +  399: 384  175
    5    15 Rafał          Matczak               137.93 -  287: 422   88
    6    20 Dariusz        Kosz                  157.92 -  355: 392  108
    7    19 Szymon         Dąbrowski             141.63 +  335: 314  192
    8    19 Wojciech       Sołdan                134.74 -  275: 398   85
    9    25 PAUZA
   10    20 Jakub          Kowalski              100.00 +  541: 222  150
   11    16 Jerzy          Kędra                 108.00 +  377: 279  158
   12    13 Franciszek     Łysek                 109.46 -  372: 390   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 11 119.36




	Tomasz A. Praga 122.98 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kacper         Zegadło               147.85 -  364: 401   98
    2    19 Jerzy          Kędra                 108.00 -  275: 389   58
    3    25 Stanisław      Bolewski              100.00 +  281: 257  150
    4    24 Maciej         Dąbrowski             114.86 -  325: 383   65
    5    21 Irena          Sołdan                138.02 -  293: 469   88
    6    23 Krzysztof      Sporczyk              132.77 -  325: 407   83
    7    25 PAUZA
    8    22 Szymon         Dąbrowski             141.63 -  375: 377   92
    9    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  361: 337  150
   10    22 Jan            Pawłowski             100.00 -  337: 401   50
   11    22 Jakub          Kowalski              100.00 +  490: 219  150
   12    22 Wojciech       Łysek                 100.00 +  384: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 11 103.09




	Renata Andracka 122.83 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Makowski              145.73 -  383: 418   96
    2    17 Andrzej        Kwiatkowski           128.26 -  316: 400   78
    3    23 Katarzyna      Dębska                103.45 -  315: 469   53
    4    25 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  430: 275  150
    5    24 Michał         Dąbrowski             100.00 +  400: 288  150
    6    21 Zdzisław       Szota                 126.93 -  334: 412   77
    7    20 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  364: 320  150
    8    17 Dorota         Ostrowska             115.32 -  370: 436   65
    9    22 Wojciech       Wąs                   100.00 +  390: 329  150
   10    16 Bartosz        Bartczak              115.24 +  426: 383  165
   11    12 Katarzyna      Polak                 132.34 -  366: 399   82
   12    15 Irena          Sołdan                138.02 -  322: 408   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Jarosław Olek 117.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Szymon         Płachta               142.68 +  365: 309  193
    2     3 Irena          Sołdan                138.02 +  382: 340  188
    3     4 Rafał          Wesołowski            129.42 -  303: 314   79
    4     5 Miłosz         Wrzałek               148.26 -  244: 433   98
    5    11 Natalia        Woźniak               140.41 +  369: 320  190
    6    10 Marek          Rogalski              128.47 +  345: 308  178
    7     7 Katarzyna      Polak                 132.34 +  375: 354  182
    8     4 Katarzyna      Ślusarska             125.88 -  324: 362   76
    9     8 Maciej         Dąbrowski             114.86 -  336: 374   65
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              132.77 -  315: 334   83
   11    14 Wojciech       Sołdan                134.74 -  363: 414   85
   12    16 Rafał          Wesołowski            129.42 +  402: 372  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Dorota Ostrowska 115.32 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Szymon         Dąbrowski             141.63 -  286: 452   92
    2    15 Maciej         Dąbrowski             114.86 +  387: 339  165
    3    16 Szymon         Płachta               142.68 -  318: 346   93
    4    15 Kazimierz      Merklejn              157.75 -  292: 476  108
    5    23 Wojciech       Wąs                   100.00 +  350: 253  150
    6    17 Irena          Sołdan                138.02 -  284: 400   88
    7    18 Krzysztof      Sporczyk              132.77 +  426: 378  183
    8    17 Renata         Andracka              122.83 +  436: 370  173
    9    13 Dariusz        Kosz                  157.92 -  380: 388  108
   10    17 Jerzy          Kędra                 108.00 -  288: 342   58
   11    20 Michał         Dąbrowski             100.00 -  340: 391   50
   12    21 Katarzyna      Dębska                103.45 -  320: 328   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Bartosz Bartczak 115.24 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Natalia        Woźniak               140.41 +  357: 311  190
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              132.77 +  399: 394  183
    3     5 Mariusz        Skrobosz              152.65 -  317: 386  103
    4    11 Marcin         Rogala                134.40 -  328: 438   84
    5    12 Joanna         Ostrowska             128.57 +  367: 356  179
    6    12 Jakub          Zaryński              149.67 +  374: 287  200
    7     8 Szymon         Płachta               142.68 -  391: 399   93
    8    10 Maciej         Dąbrowski             114.86 -  293: 372   65
    9    12 Maciej         Skrzypczak            125.27 -  408: 425   75
   10    16 Renata         Andracka              122.83 -  383: 426   73
   11    17 Franciszek     Łysek                 109.46 -  310: 418   59
   12    20 Jan            Pawłowski             100.00 -  332: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Maciej Dąbrowski 114.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  289: 318   89
    2    15 Dorota         Ostrowska             115.32 -  339: 387   65
    3    21 Marek          Rogalski              128.47 -  366: 438   78
    4    24 Tomasz A.      Praga                 122.98 +  383: 325  173
    5    22 Jerzy          Kędra                 108.00 +  387: 382  158
    6    22 Jakub          Kowalski              100.00 +  506: 274  150
    7    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  430: 308  150
    8    10 Bartosz        Bartczak              115.24 +  372: 293  165
    9     8 Jarosław       Olek                  117.94 +  374: 336  168
   10     4 Szymon         Płachta               142.68 +  420: 371  193
   11     3 Michał         Makowski              145.73 -  305: 464   96
   12     5 Marcin         Rogala                134.40 -  399: 467   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Franciszek Łysek 109.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Irena          Sołdan                138.02 -  254: 531   88
    2    25 Maciej         Skrzypczak            125.27 +  372: 358  175
    3    18 Katarzyna      Ślusarska             125.88 -  318: 396   76
    4    21 Jarosław       Wypart                100.00 +  450: 294  150
    5    14 Dariusz        Kosz                  157.92 +  420: 361  208
    6    13 Katarzyna      Polak                 132.34 -  358: 456   82
    7    16 Rafał          Matczak               137.93 =  416: 416  138
    8    12 Marek          Rogalski              128.47 -  242: 476   78
    9    16 Wojciech       Sołdan                134.74 -  300: 345   85
   10    19 Monika         Gawron-Cieślik        124.52 +  431: 230  175
   11    17 Bartosz        Bartczak              115.24 +  418: 310  165
   12    13 Mateusz        Gołębiewski           124.22 +  390: 372  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Jerzy Kędra 108.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Matczak               137.93 -  285: 458   88
    2    19 Tomasz A.      Praga                 122.98 +  389: 275  173
    3    11 Miłosz         Wrzałek               148.26 -  275: 451   98
    4    18 Dariusz        Kosz                  157.92 -  347: 398  108
    5    22 Maciej         Dąbrowski             114.86 -  382: 387   65
    6    26 Stanisław      Bolewski              100.00 +  317: 293  150
    7    23 Wojciech       Wąs                   100.00 +  343: 267  150
    8    14 Joanna         Ostrowska             128.57 -  303: 400   79
    9    19 Szymon         Dąbrowski             141.63 +  297: 294  192
   10    17 Dorota         Ostrowska             115.32 +  342: 288  165
   11    16 Mateusz        Gołębiewski           124.22 -  279: 377   74
   12    18 Michał         Dąbrowski             100.00 -  334: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Katarzyna Dębska 103.45 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Nasiłowski            135.15 -  274: 493   85
    2    22 Wojciech       Wąs                   100.00 -  299: 359   50
    3    23 Renata         Andracka              122.83 +  469: 315  173
    4    23 Jakub          Kowalski              100.00 -  323: 369   50
    5    26 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  354: 278  150
    6    15 Natalia        Woźniak               140.41 -  337: 407   90
    7    21 Michał         Dąbrowski             100.00 -  356: 358   50
    8    23 Stanisław      Bolewski              100.00 +  379: 235  150
    9    21 Wojciech       Łysek                 100.00 +  362: 339  150
   10    15 Miłosz         Wrzałek               148.26 -  237: 431   98
   11    18 Irena          Sołdan                138.02 -  339: 484   88
   12    21 Dorota         Ostrowska             115.32 +  328: 320  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Stanisław  Bolewski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Sporczyk              132.77 -  224: 470   83
    2    23 Szymon         Płachta               142.68 -  356: 496   93
    3    25 Tomasz A.      Praga                 122.98 -  257: 281   73
    4    26 Jan            Pawłowski             100.00 -  310: 481   50
    5    27 PAUZA
    6    26 Jerzy          Kędra                 108.00 -  293: 317   58
    7    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  256: 386   50
    8    23 Katarzyna      Dębska                103.45 -  235: 379   53
    9    23 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 -  380: 443   50
   10    24 Wojciech       Wąs                   100.00 -  274: 343   50
   11    23 Szymon         Dąbrowski             141.63 -  400: 432   92
   12    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  213: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     702  / 11  63.82




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Polak                 132.34 -  365: 437   82
    2    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  323: 318  150
    3    12 Szymon         Dąbrowski             141.63 -  283: 422   92
    4    17 Joanna         Ostrowska             128.57 -  249: 392   79
    5    24 Renata         Andracka              122.83 -  288: 400   73
    6    24 Wojciech       Wąs                   100.00 +  350: 311  150
    7    21 Katarzyna      Dębska                103.45 +  358: 356  153
    8    20 Jarosław       Wypart                100.00 +  315: 309  150
    9    15 Mariola        Osajda-Matczak        128.95 -  329: 345   79
   10    18 Czesław        Grajewski             126.13 -  271: 421   76
   11    20 Dorota         Ostrowska             115.32 +  391: 340  165
   12    18 Jerzy          Kędra                 108.00 +  352: 334  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Arkadiusz Kleniewski 100.00 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 PAUZA
    2    13 Rafał          Wesołowski            129.42 -  314: 369   79
    3    19 Rafał          Matczak               137.93 -  323: 471   88
    4    22 Wojciech       Wąs                   100.00 +  292: 285  150
    5    16 Szymon         Płachta               142.68 -  408: 431   93
    6    19 Maciej         Skrzypczak            125.27 -  336: 403   75
    7    20 Renata         Andracka              122.83 -  320: 364   73
    8    24 Jakub          Kowalski              100.00 -  300: 335   50
    9    23 Stanisław      Bolewski              100.00 +  443: 380  150
   10    23 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  366: 340  150
   11    21 Wojciech       Łysek                 100.00 +  424: 290  150
   12    19 Szymon         Dąbrowski             141.63 -  436: 454   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  / 11 104.55




	Jakub Kowalski 100.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariola        Osajda-Matczak        128.95 -  267: 463   79
    2    20 Kazimierz      Merklejn              157.75 -  212: 509  108
    3    27 PAUZA
    4    23 Katarzyna      Dębska                103.45 +  369: 323  153
    5    19 Wojciech       Sołdan                134.74 -  256: 361   85
    6    22 Maciej         Dąbrowski             114.86 -  274: 506   65
    7    22 Jarosław       Wypart                100.00 -  272: 310   50
    8    24 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  335: 300  150
    9    20 Monika         Gawron-Cieślik        124.52 +  368: 351  175
   10    20 Mateusz        Gołębiewski           124.22 -  222: 541   74
   11    22 Tomasz A.      Praga                 122.98 -  219: 490   73
   12    23 Wojciech       Wąs                   100.00 +  377: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 11 105.64




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Joanna         Ostrowska             128.57 -  213: 426   79
    2    21 Natalia        Woźniak               140.41 -  305: 449   90
    3    24 Maciej         Skrzypczak            125.27 -  336: 468   75
    4    27 PAUZA
    5    25 Jan            Pawłowski             100.00 -  302: 342   50
    6    25 Jarosław       Wypart                100.00 -  275: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     344  /  5  68.80




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Wesołowski            129.42 -  284: 450   79
    2    16 Monika         Gawron-Cieślik        124.52 -  344: 372   75
    3    26 Mateusz        Gołębiewski           124.22 -  292: 418   74
    4    26 Stanisław      Bolewski              100.00 +  481: 310  150
    5    25 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  342: 302  150
    6    16 Joanna         Ostrowska             128.57 +  331: 315  179
    7    13 Maciej         Dąbrowski             114.86 -  308: 430   65
    8    15 Dariusz        Kosz                  157.92 -  255: 354  108
    9    18 Miłosz         Wrzałek               148.26 -  321: 333   98
   10    22 Tomasz A.      Praga                 122.98 +  401: 337  173
   11    19 Jarosław       Wypart                100.00 -  290: 316   50
   12    20 Bartosz        Bartczak              115.24 +  375: 332  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Adrian         Ziemniewicz           130.40 -  199: 450   80
    2    24 Michał         Dąbrowski             100.00 -  318: 323   50
    3    22 Jarosław       Wypart                100.00 -  300: 385   50
    4    25 Renata         Andracka              122.83 -  275: 430   73
    5    26 Katarzyna      Dębska                103.45 -  278: 354   53
    6    27 PAUZA
    7    24 Stanisław      Bolewski              100.00 +  386: 256  150
    8    21 Krzysztof      Sporczyk              132.77 -  331: 405   83
    9    24 Tomasz A.      Praga                 122.98 -  337: 361   73
   10    23 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 -  340: 366   50
   11    24 Wojciech       Wąs                   100.00 +  371: 272  150
   12    24 Stanisław      Bolewski              100.00 +  344: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     962  / 11  87.45




	Jarosław Wypart 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Rogalski              128.47 -  345: 381   78
    2    18 Czesław        Grajewski             126.13 -  294: 371   76
    3    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  385: 300  150
    4    21 Franciszek     Łysek                 109.46 -  294: 450   59
    5    20 Maciej         Skrzypczak            125.27 -  323: 401   75
    6    25 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  332: 275  150
    7    22 Jakub          Kowalski              100.00 +  310: 272  150
    8    20 Michał         Dąbrowski             100.00 -  309: 315   50
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              132.77 -  305: 416   83
   10    21 Szymon         Dąbrowski             141.63 +  375: 353  192
   11    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  316: 290  150
   12    17 Czesław        Grajewski             126.13 -  279: 408   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Wojciech Wąs 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Sołdan                134.74 -  269: 322   85
    2    22 Katarzyna      Dębska                103.45 +  359: 299  153
    3    20 Zdzisław       Szota                 126.93 -  340: 453   77
    4    22 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 -  285: 292   50
    5    23 Dorota         Ostrowska             115.32 -  253: 350   65
    6    24 Michał         Dąbrowski             100.00 -  311: 350   50
    7    23 Jerzy          Kędra                 108.00 -  267: 343   58
    8    25 PAUZA
    9    22 Renata         Andracka              122.83 -  329: 390   73
   10    24 Stanisław      Bolewski              100.00 +  343: 274  150
   11    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  272: 371   50
   12    23 Jakub          Kowalski              100.00 -  278: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     861  / 11  78.27




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Rogala                134.40 -  265: 415   84
    2    26 Mateusz        Gołębiewski           124.22 +  399: 321  174
    3    13 Joanna         Ostrowska             128.57 +  406: 310  179
    4     9 Mariola        Osajda-Matczak        128.95 -  302: 407   79
    5    10 Michał         Alabrudziński         157.59 -  228: 392  108
    6    18 Szymon         Dąbrowski             141.63 +  325: 300  192
    7    15 Marek          Rogalski              128.47 -  267: 411   78
    8    18 Rafał          Wesołowski            129.42 -  300: 447   79
    9    21 Katarzyna      Dębska                103.45 -  339: 362   53
   10    25 PAUZA
   11    21 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 -  290: 424   50
   12    22 Tomasz A.      Praga                 122.98 -  335: 384   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 11 104.45


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — Integracyjny Turniej Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Kwiatkowski           462: 295
   2 Rafał          Błaszkiewicz         - Kazimierz      Merklejn              369: 329
   3 Michał         Alabrudziński        - Zdzisław       Szota                 588: 238
   4 Czesław        Grajewski            - Mariusz        Skrobosz              362: 534
   5 Kamil          Górka                - Katarzyna      Ślusarska             414: 409
   6 Maciej         Skrzypczak           - Jakub          Zaryński              320: 456
   7 Krzysztof      Mówka                - Monika         Gawron-Cieślik        396: 362
   8 Mateusz        Gołębiewski          - Miłosz         Wrzałek               192: 513
   9 Kacper         Zegadło              - Tomasz A.      Praga                 401: 364
  10 Renata         Andracka             - Michał         Makowski              383: 418
  11 Szymon         Płachta              - Jarosław       Olek                  309: 365
  12 Dorota         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             286: 452
  13 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Bartczak              311: 357
  14 Maciej         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           289: 318
  15 Irena          Sołdan               - Franciszek     Łysek                 531: 254
  16 Jerzy          Kędra                - Rafał          Matczak               285: 458
  17 Tomasz         Nasiłowski           - Katarzyna      Dębska                493: 274
  18 Wojciech       Wąs                  - Wojciech       Sołdan                269: 322
  19 Marcin         Rogala               - Wojciech       Łysek                 415: 265
  20 Stanisław      Bolewski             - Krzysztof      Sporczyk              224: 470
  21 Katarzyna      Polak                - Michał         Dąbrowski             437: 365
  22 Wojciech       Wojtysiak            - Adrian         Ziemniewicz           199: 450
  23 Rafał          Wesołowski           - Jan            Pawłowski             450: 284
  24 Jakub          Kowalski             - Mariola        Osajda-Matczak        267: 463
  25 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Nasiłowski            426: 213
  26 Jarosław       Wypart               - Marek          Rogalski              345: 381


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Michał         Alabrudziński         386: 348
   2 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Polak                 382: 488
   3 Jarosław       Olek                 - Irena          Sołdan                382: 340
   4 Adrian         Ziemniewicz          - Wojciech       Sołdan                369: 309
   5 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Sporczyk              399: 394
   6 Rafał          Błaszkiewicz         - Tomasz         Nasiłowski            263: 496
   7 Kacper         Zegadło              - Joanna         Ostrowska             444: 372
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Rogalski              402: 366
   9 Michał         Makowski             - Rafał          Matczak               487: 369
  10 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 372: 326
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Kosz                  431: 324
  12 Szymon         Dąbrowski            - Kamil          Górka                 357: 358
  13 Arkadiusz      Kleniewski           - Rafał          Wesołowski            314: 369
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Marcin         Rogala                387: 325
  15 Dorota         Ostrowska            - Maciej         Dąbrowski             387: 339
  16 Jan            Pawłowski            - Monika         Gawron-Cieślik        344: 372
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Renata         Andracka              400: 316
  18 Czesław        Grajewski            - Jarosław       Wypart                371: 294
  19 Tomasz A.      Praga                - Jerzy          Kędra                 275: 389
  20 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Kowalski              509: 212
  21 Krzysztof      Nasiłowski           - Natalia        Woźniak               305: 449
  22 Katarzyna      Dębska               - Wojciech       Wąs                   299: 359
  23 Szymon         Płachta              - Stanisław      Bolewski              496: 356
  24 Michał         Dąbrowski            - Wojciech       Wojtysiak             323: 318
  25 Franciszek     Łysek                - Maciej         Skrzypczak            372: 358
  26 Wojciech       Łysek                - Mateusz        Gołębiewski           399: 321


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Nasiłowski           - Michał         Makowski              465: 408
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Adrian         Ziemniewicz           320: 510
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Kacper         Zegadło               364: 385
   4 Rafał          Wesołowski           - Jarosław       Olek                  314: 303
   5 Bartosz        Bartczak             - Mariusz        Skrobosz              317: 386
   6 Michał         Alabrudziński        - Katarzyna      Polak                 418: 311
   7 Kamil          Górka                - Jakub          Zaryński              513: 444
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Kazimierz      Merklejn              417: 410
   9 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              407: 358
  10 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 321: 546
  11 Jerzy          Kędra                - Miłosz         Wrzałek               275: 451
  12 Michał         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             283: 422
  13 Wojciech       Łysek                - Joanna         Ostrowska             406: 310
  14 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Kwiatkowski           490: 321
  15 Marcin         Rogala               - Czesław        Grajewski             416: 352
  16 Szymon         Płachta              - Dorota         Ostrowska             346: 318
  17 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Błaszkiewicz          375: 405
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Franciszek     Łysek                 396: 318
  19 Rafał          Matczak              - Arkadiusz      Kleniewski            471: 323
  20 Zdzisław       Szota                - Wojciech       Wąs                   453: 340
  21 Marek          Rogalski             - Maciej         Dąbrowski             438: 366
  22 Jarosław       Wypart               - Wojciech       Wojtysiak             385: 300
  23 Renata         Andracka             - Katarzyna      Dębska                315: 469
  24 Krzysztof      Nasiłowski           - Maciej         Skrzypczak            336: 468
  25 Stanisław      Bolewski             - Tomasz A.      Praga                 257: 281
  26 Jan            Pawłowski            - Mateusz        Gołębiewski           292: 418


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Nasiłowski            305: 338
   2 Adrian         Ziemniewicz          - Kacper         Zegadło               272: 509
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 403: 234
   4 Michał         Makowski             - Michał         Alabrudziński         423: 329
   5 Miłosz         Wrzałek              - Jarosław       Olek                  433: 244
   6 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Rogalski              337: 464
   7 Katarzyna      Polak                - Natalia        Woźniak               408: 407
   8 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 345: 460
   9 Wojciech       Łysek                - Mariola        Osajda-Matczak        302: 407
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Rafał          Matczak               476: 296
  11 Bartosz        Bartczak             - Marcin         Rogala                328: 438
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Małgorzata     Deszczyńska           392: 387
  13 Rafał          Błaszkiewicz         - Szymon         Płachta               460: 313
  14 Jakub          Zaryński             - Zdzisław       Szota                 375: 368
  15 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Ostrowska             476: 292
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Czesław        Grajewski             316: 423
  17 Joanna         Ostrowska            - Michał         Dąbrowski             392: 249
  18 Dariusz        Kosz                 - Jerzy          Kędra                 398: 347
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Irena          Sołdan                401: 307
  20 Maciej         Skrzypczak           - Mateusz        Gołębiewski           384: 399
  21 Franciszek     Łysek                - Jarosław       Wypart                450: 294
  22 Wojciech       Wąs                  - Arkadiusz      Kleniewski            285: 292
  23 Katarzyna      Dębska               - Jakub          Kowalski              323: 369
  24 Tomasz A.      Praga                - Maciej         Dąbrowski             325: 383
  25 Wojciech       Wojtysiak            - Renata         Andracka              275: 430
  26 Stanisław      Bolewski             - Jan            Pawłowski             310: 481


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Nasiłowski            434: 309
   2 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               632: 365
   3 Krzysztof      Mówka                - Katarzyna      Ślusarska             515: 341
   4 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariola        Osajda-Matczak        349: 410
   5 Adrian         Ziemniewicz          - Jakub          Zaryński              415: 393
   6 Marcin         Rogala               - Katarzyna      Polak                 447: 411
   7 Marek          Rogalski             - Rafał          Błaszkiewicz          359: 425
   8 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            410: 388
   9 Michał         Makowski             - Kazimierz      Merklejn              345: 327
  10 Michał         Alabrudziński        - Wojciech       Łysek                 392: 228
  11 Jarosław       Olek                 - Natalia        Woźniak               369: 320
  12 Joanna         Ostrowska            - Bartosz        Bartczak              356: 367
  13 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           359: 460
  14 Franciszek     Łysek                - Dariusz        Kosz                  420: 361
  15 Rafał          Matczak              - Mateusz        Gołębiewski           422: 287
  16 Arkadiusz      Kleniewski           - Szymon         Płachta               408: 431
  17 Czesław        Grajewski            - Zdzisław       Szota                 415: 352
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           352: 405
  19 Wojciech       Sołdan               - Jakub          Kowalski              361: 256
  20 Maciej         Skrzypczak           - Jarosław       Wypart                401: 323
  21 Tomasz A.      Praga                - Irena          Sołdan                293: 469
  22 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Kędra                 387: 382
  23 Wojciech       Wąs                  - Dorota         Ostrowska             253: 350
  24 Renata         Andracka             - Michał         Dąbrowski             400: 288
  25 Jan            Pawłowski            - Krzysztof      Nasiłowski            342: 302
  26 Wojciech       Wojtysiak            - Katarzyna      Dębska                278: 354


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kacper         Zegadło               511: 375
   2 Krzysztof      Mówka                - Adrian         Ziemniewicz           435: 311
   3 Tomasz         Nasiłowski           - Kamil          Górka                 376: 422
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Makowski              321: 509
   5 Rafał          Błaszkiewicz         - Marcin         Rogala                441: 386
   6 Michał         Alabrudziński        - Czesław        Grajewski             483: 334
   7 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Deszczyńska           339: 403
   8 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Płachta               370: 495
   9 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Ślusarska             345: 423
  10 Jarosław       Olek                 - Marek          Rogalski              345: 308
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Monika         Gawron-Cieślik        433: 371
  12 Jakub          Zaryński             - Bartosz        Bartczak              287: 374
  13 Katarzyna      Polak                - Franciszek     Łysek                 456: 358
  14 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Sołdan                386: 353
  15 Natalia        Woźniak              - Katarzyna      Dębska                407: 337
  16 Jan            Pawłowski            - Joanna         Ostrowska             331: 315
  17 Dorota         Ostrowska            - Irena          Sołdan                284: 400
  18 Wojciech       Łysek                - Szymon         Dąbrowski             325: 300
  19 Arkadiusz      Kleniewski           - Maciej         Skrzypczak            336: 403
  20 Mateusz        Gołębiewski          - Dariusz        Kosz                  355: 392
  21 Zdzisław       Szota                - Renata         Andracka              412: 334
  22 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Kowalski              506: 274
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz A.      Praga                 407: 325
  24 Michał         Dąbrowski            - Wojciech       Wąs                   350: 311
  25 Jarosław       Wypart               - Krzysztof      Nasiłowski            332: 275
  26 Jerzy          Kędra                - Stanisław      Bolewski              317: 293


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Błaszkiewicz          411: 326
   2 Kamil          Górka                - Michał         Makowski              331: 392
   3 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         449: 381
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Marcin         Rogala                329: 394
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Katarzyna      Ślusarska             336: 378
   6 Adrian         Ziemniewicz          - Andrzej        Kwiatkowski           356: 368
   7 Katarzyna      Polak                - Jarosław       Olek                  354: 375
   8 Szymon         Płachta              - Bartosz        Bartczak              399: 391
   9 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Wesołowski            462: 349
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Natalia        Woźniak               348: 392
  11 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Zaryński              379: 397
  12 Irena          Sołdan               - Wojciech       Sołdan                400: 322
  13 Maciej         Dąbrowski            - Jan            Pawłowski             430: 308
  14 Maciej         Skrzypczak           - Czesław        Grajewski             519: 371
  15 Marek          Rogalski             - Wojciech       Łysek                 411: 267
  16 Rafał          Matczak              - Franciszek     Łysek                 416: 416
  17 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Kosz                  376: 362
  18 Dorota         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              426: 378
  19 Mateusz        Gołębiewski          - Szymon         Dąbrowski             335: 314
  20 Renata         Andracka             - Arkadiusz      Kleniewski            364: 320
  21 Katarzyna      Dębska               - Michał         Dąbrowski             356: 358
  22 Jakub          Kowalski             - Jarosław       Wypart                272: 310
  23 Jerzy          Kędra                - Wojciech       Wąs                   343: 267
  24 Wojciech       Wojtysiak            - Stanisław      Bolewski              386: 256


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Kacper         Zegadło               404: 375
   2 Marcin         Rogala               - Michał         Makowski              383: 484
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Płachta               330: 398
   4 Jarosław       Olek                 - Katarzyna      Ślusarska             324: 362
   5 Kamil          Górka                - Rafał          Błaszkiewicz          386: 294
   6 Michał         Alabrudziński        - Mariola        Osajda-Matczak        484: 420
   7 Kazimierz      Merklejn             - Katarzyna      Polak                 498: 385
   8 Jakub          Zaryński             - Natalia        Woźniak               347: 453
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Irena          Sołdan                396: 373
  10 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Dąbrowski             293: 372
  11 Rafał          Matczak              - Maciej         Skrzypczak            438: 342
  12 Marek          Rogalski             - Franciszek     Łysek                 476: 242
  13 Miłosz         Wrzałek              - Adrian         Ziemniewicz           361: 458
  14 Jerzy          Kędra                - Joanna         Ostrowska             303: 400
  15 Dariusz        Kosz                 - Jan            Pawłowski             354: 255
  16 Czesław        Grajewski            - Monika         Gawron-Cieślik        360: 341
  17 Renata         Andracka             - Dorota         Ostrowska             370: 436
  18 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Łysek                 447: 300
  19 Mateusz        Gołębiewski          - Wojciech       Sołdan                275: 398
  20 Michał         Dąbrowski            - Jarosław       Wypart                315: 309
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Wojtysiak             405: 331
  22 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz A.      Praga                 377: 375
  23 Katarzyna      Dębska               - Stanisław      Bolewski              379: 235
  24 Jakub          Kowalski             - Arkadiusz      Kleniewski            335: 300


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Krzysztof      Mówka                 395: 416
   2 Katarzyna      Ślusarska            - Kacper         Zegadło               360: 453
   3 Szymon         Płachta              - Kamil          Górka                 349: 355
   4 Marcin         Rogala               - Kazimierz      Merklejn              295: 414
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Alabrudziński         388: 407
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Rogalski              398: 276
   7 Natalia        Woźniak              - Rafał          Błaszkiewicz          373: 443
   8 Maciej         Dąbrowski            - Jarosław       Olek                  374: 336
   9 Adrian         Ziemniewicz          - Rafał          Matczak               382: 398
  10 Katarzyna      Polak                - Joanna         Ostrowska             386: 326
  11 Irena          Sołdan               - Jakub          Zaryński              397: 436
  12 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Skrzypczak            408: 425
  13 Dorota         Ostrowska            - Dariusz        Kosz                  380: 388
  14 Czesław        Grajewski            - Rafał          Wesołowski            381: 413
  15 Michał         Dąbrowski            - Mariola        Osajda-Matczak        329: 345
  16 Franciszek     Łysek                - Wojciech       Sołdan                300: 345
  17 Jarosław       Wypart               - Krzysztof      Sporczyk              305: 416
  18 Jan            Pawłowski            - Miłosz         Wrzałek               321: 333
  19 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Kędra                 294: 297
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Jakub          Kowalski              351: 368
  21 Katarzyna      Dębska               - Wojciech       Łysek                 362: 339
  22 Wojciech       Wąs                  - Renata         Andracka              329: 390
  23 Stanisław      Bolewski             - Arkadiusz      Kleniewski            380: 443
  24 Tomasz A.      Praga                - Wojciech       Wojtysiak             361: 337


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 361: 402
   2 Michał         Makowski             - Kacper         Zegadło               346: 463
   3 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         402: 480
   4 Szymon         Płachta              - Maciej         Dąbrowski             371: 420
   5 Katarzyna      Ślusarska            - Andrzej        Kwiatkowski           384: 341
   6 Rafał          Błaszkiewicz         - Rafał          Matczak               375: 490
   7 Natalia        Woźniak              - Marek          Rogalski              447: 372
   8 Maciej         Skrzypczak           - Adrian         Ziemniewicz           266: 476
   9 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Wesołowski            395: 251
  10 Wojciech       Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        259: 457
  11 Jakub          Zaryński             - Marcin         Rogala                361: 475
  12 Katarzyna      Polak                - Małgorzata     Deszczyńska           391: 403
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Olek                  334: 315
  14 Irena          Sołdan               - Joanna         Ostrowska             396: 493
  15 Katarzyna      Dębska               - Miłosz         Wrzałek               237: 431
  16 Renata         Andracka             - Bartosz        Bartczak              426: 383
  17 Dorota         Ostrowska            - Jerzy          Kędra                 288: 342
  18 Czesław        Grajewski            - Michał         Dąbrowski             421: 271
  19 Franciszek     Łysek                - Monika         Gawron-Cieślik        431: 230
  20 Jakub          Kowalski             - Mateusz        Gołębiewski           222: 541
  21 Jarosław       Wypart               - Szymon         Dąbrowski             375: 353
  22 Tomasz A.      Praga                - Jan            Pawłowski             337: 401
  23 Arkadiusz      Kleniewski           - Wojciech       Wojtysiak             366: 340
  24 Wojciech       Wąs                  - Stanisław      Bolewski              343: 274


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 555: 316
   2 Kacper         Zegadło              - Kamil          Górka                 328: 440
   3 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Makowski              305: 464
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Kazimierz      Merklejn              366: 394
   5 Rafał          Matczak              - Natalia        Woźniak               426: 384
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Adrian         Ziemniewicz           443: 285
   7 Dariusz        Kosz                 - Marcin         Rogala                369: 525
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Szymon         Płachta               386: 415
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Błaszkiewicz          396: 451
  10 Joanna         Ostrowska            - Miłosz         Wrzałek               375: 329
  11 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Sporczyk              308: 311
  12 Renata         Andracka             - Katarzyna      Polak                 366: 399
  13 Maciej         Skrzypczak           - Rafał          Wesołowski            369: 346
  14 Wojciech       Sołdan               - Jarosław       Olek                  414: 363
  15 Jakub          Zaryński             - Czesław        Grajewski             391: 361
  16 Mateusz        Gołębiewski          - Jerzy          Kędra                 377: 279
  17 Bartosz        Bartczak             - Franciszek     Łysek                 310: 418
  18 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Dębska                484: 339
  19 Jarosław       Wypart               - Jan            Pawłowski             316: 290
  20 Michał         Dąbrowski            - Dorota         Ostrowska             391: 340
  21 Wojciech       Łysek                - Arkadiusz      Kleniewski            290: 424
  22 Jakub          Kowalski             - Tomasz A.      Praga                 219: 490
  23 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Bolewski              432: 400
  24 Wojciech       Wojtysiak            - Wojciech       Wąs                   371: 272


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         403: 450
   2 Michał         Makowski             - Kacper         Zegadło               377: 391
   3 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Matczak               462: 361
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Kazimierz      Merklejn              422: 323
   5 Marcin         Rogala               - Maciej         Dąbrowski             467: 399
   6 Katarzyna      Ślusarska            - Szymon         Płachta               297: 442
   7 Rafał          Błaszkiewicz         - Natalia        Woźniak               396: 475
   8 Adrian         Ziemniewicz          - Joanna         Ostrowska             427: 356
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Kosz                  309: 342
  10 Maciej         Skrzypczak           - Katarzyna      Polak                 313: 329
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Kwiatkowski           397: 319
  12 Wojciech       Sołdan               - Jakub          Zaryński              226: 479
  13 Franciszek     Łysek                - Mateusz        Gołębiewski           390: 372
  14 Marek          Rogalski             - Miłosz         Wrzałek               441: 381
  15 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              408: 322
  16 Jarosław       Olek                 - Rafał          Wesołowski            402: 372
  17 Czesław        Grajewski            - Jarosław       Wypart                408: 279
  18 Jerzy          Kędra                - Michał         Dąbrowski             334: 352
  19 Arkadiusz      Kleniewski           - Szymon         Dąbrowski             436: 454
  20 Jan            Pawłowski            - Bartosz        Bartczak              375: 332
  21 Katarzyna      Dębska               - Dorota         Ostrowska             328: 320
  22 Wojciech       Łysek                - Tomasz A.      Praga                 335: 384
  23 Jakub          Kowalski             - Wojciech       Wąs                   377: 278
  24 Stanisław      Bolewski             - Wojciech       Wojtysiak             213: 344
Lista rankingowa na dzień 01-04-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              161.86  30267  187
   2 Marek Reda                     Dębówka              160.47  11554   72
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.93  31429  199
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             157.15  29229  186
   5 Dawid Pikul                    Poznań               156.77  30256  193
   6 Kazimierz Merklejn             Warszawa             156.60  31164  199
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.31  31106  199
   8 Piotr Pietuchowski             Białystok            155.20  23901  154
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              155.12  30714  198
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.06  14328   93
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               154.01  25104  163
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.77  30139  196
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.81  28881  189
  14 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.85  29004  191
  16 Kamil Górka                    Kraków               151.39  26947  178
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             151.25  29343  194
  18 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  19 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  20 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.85  29821  199
  21 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.72  29495  197
  22 Jakub Zaryński                 Świnoujście          149.69  28890  193
  23 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            148.99  10727   72
  25 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.95  28300  190
  27 Michał Makowski                Warszawa             148.16   8297   56
  28 Bogusław Szyszka               Oława                147.98   9323   63
  29 Mariusz Wrześniewski           Kraków               147.88  28098  190
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.79  28967  196
  31 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.51  29501  200
  32 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          147.25  28714  195
  33 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  34 Justyna Górka                  Kraków               146.68  28163  192
  35 Kamil Kister                   Warszawa             145.92  26412  181
  36 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.91  28745  197
  37 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              145.46  27201  187
  38 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.34   9302   64
  39 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.05  25239  174
  40 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.95  28411  196
  41 Przemysław Rybicki             Otwock               144.40  10108   70
  42 Michał Waszkiewicz             Białystok            144.35  27426  190
  43 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  44 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.95   5758   40
  45 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             143.78  26886  187
  46 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.65  28730  200
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.53  23252  162
  48 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       143.29  24790  173
  49 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             142.01  27549  194
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             141.99  27830  196
  52 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.95  21292  150
  53 Janusz Krupiński               Bytom                141.92  27249  192
  54 Małgorzata Sulejewska          Kraków               141.29  26704  189
  55 Jakub Błażejewski              Poznań               141.11  27658  196
  56 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.59  27416  195
  57 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  58 Dariusz Kuć                    Stargard             139.77  24739  177
  59 Juliusz Czupryniak             Warszawa             139.72  20678  148
  60 Szymon Dąbrowski               Warszawa             139.38  26203  188
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.03  26554  191
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             139.03  27666  199
  63 Rafał Matczak                  Milanówek            138.59  26193  189
  64 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.46  22846  165
  65 Robert Kamiński                Warszawa             138.36  27257  197
  66 Krzysztof Gibas                Kraków               138.36  10100   73
  67 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  68 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              137.83  17367  126
  69 Tomasz Górka                   Kraków               137.59   7017   51
  70 Andrzej Rakoczy                Kraków               137.57  10318   75
  71 Jacek Mańko                    Poznań               137.49  25435  185
  72 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.48  22409  163
  73 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.48  20209  147
  74 Marcin Rogala                  Warszawa             136.94  25744  188
  75 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  76 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.81   8482   62
  77 Michał Rogalewicz              Poznań               136.74  14494  106
  78 Irena Sołdan                   Warszawa             136.55  26628  195
  79 Piotr Broda                    Sandomierz           136.01  26930  198
  80 Marta Bajorek                  Warszawa             135.97  26243  193
  81 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.75  19548  144
  82 Konrad Sowula                  Kraków               135.64  18040  133
  83 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  84 Piotr Domański                 Lublin               135.13  19188  142
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.01  26327  195
  86 Grzegorz Pukniel               Łódź                 134.88  11330   84
  87 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.37  25396  189
  88 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  89 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.98  26331  198
  90 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.91   5715   43
  91 Katarzyna Polak                Warszawa             132.74  25618  193
  92 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.60  20288  153
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.32   8336   63
  95 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.18  25776  195
  96 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.90  26116  198
  97 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.26   9451   72
  98 Maciej Nawrocki                Babimost             131.26  25990  198
  99 Adrian Ziemniewicz             Białystok            131.24  24017  183
 100 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
 101 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 102 Marcin Stachowski              Wydartowo I          130.91  26052  199
 103 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      130.88  17538  134
 104 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 105 Weronika Rudnicka              Szczecin             130.77   6277   48
 106 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 107 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 108 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 109 Marek Rogalski                 Warszawa             130.01  25482  196
 110 Diana Pietrzykowska            Szczecin             129.89  17146  132
 111 Agnieszka Walas                Kraków               129.89  11950   92
 112 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 113 Daniel Janus                   Wąchock              129.62  10240   79
 114 Adam Grzelec                   Poznań               129.40  25751  199
 115 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.33  24702  191
 116 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             129.17  25318  196
 117 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.94  24111  187
 118 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.85  19971  155
 119 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.76  23820  185
 120 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 121 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 122 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.46  24664  192
 123 Maciej Kuć                     Stargard             128.41  23370  182
 124 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 125 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.29   9750   76
 126 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  25401  198
 127 Dariusz Sowula                 Kraków               128.12  17040  133
 128 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            127.93  24050  188
 129 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 130 Szymon Stępień                 Bytom                127.77  25298  198
 131 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 132 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.21  18827  148
 133 Agata Kuć                      Stargard             126.97  24760  195
 134 Joanna Ostrowska               Warszawa             126.93  23990  189
 135 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.63  10890   86
 136 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.50   8096   64
 137 Czesław Grajewski              Białystok            126.24  23481  186
 138 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     126.17  24099  191
 139 Ewelina Kister                 Warszawa             126.10  17149  136
 140 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.95  24687  196
 141 Dorota Kuć                     Stargard             125.95  23931  190
 142 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.89  15862  126
 143 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.81  10191   81
 144 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.78  24275  193
 145 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.67  23878  190
 146 Walenty Siemaszko              Lipiany              125.54  16320  130
 147 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             125.46  23962  191
 148 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 149 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 150 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 151 Jerzy Luter                    Bytom                125.11  24522  196
 152 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.91  16988  136
 153 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.84   8739   70
 154 Mariusz Makuch                 Zator                124.73   5987   48
 155 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 156 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 157 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 158 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 159 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 160 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 161 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.37  18505  150
 162 Renata Andracka                Zwola                122.94  23235  189
 163 Stanisław Gasik                Warszawa             122.84  10196   83
 164 Agnieszka Matus                Milanówek            122.78  24434  199
 165 Natalia Ogierman               Katowice             122.45  15184  124
 166 Monika Siemaszko               Lipiany              122.30  17733  145
 167 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.23  20168  165
 168 Marcin Ceglarek                Kraków               122.09  19656  161
 169 Maria Skutela                  Warszawa             121.94  23535  193
 170 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 171 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.61  22498  185
 172 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 173 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.53  21754  179
 174 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 175 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 176 Tomasz A. Praga                Białystok            121.35  16261  134
 177 Sławomir Wolski                Wrocław              121.35  23784  196
 178 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.34   8251   68
 179 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 180 Adam Janicki                   Wrocław              121.04  16340  135
 181 Konrad Mikusek                 Milanówek            120.87  14988  124
 182 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.86   5197   43
 183 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.56  20615  171
 184 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 185 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 186 Jarosław Olek                  Warszawa             120.17   9734   81
 187 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23779  198
 188 Dominik Ulejczyk               Będzin               120.01  23521  196
 189 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.58  16024  134
 190 Olga Swarcewicz                Warszawa             119.20  11682   98
 191 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               119.15  22400  188
 192 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 193 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.07  19052  160
 194 Anita Bruska                   Gdynia               119.07  16313  137
 195 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 196 Urszula Rechowicz              Katowice             118.90  22473  189
 197 Marta Świątkowska              Wrocław              118.86  23772  200
 198 Samir Chakrar                  Poznań               118.80   6415   54
 199 Karolina Urbańska              Poznań               118.79  22570  190
 200 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 201 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 202 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.28  23537  199
 203 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.91  23228  197
 204 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.33  10090   86
 205 Teresa Zalewska                Racibórz             117.31  22524  192
 206 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            117.30   5044   43
 207 Bożena Guział                  Racibórz             117.07  20721  177
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 209 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 210 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.82  22779  195
 211 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 212 Beata Piotrowska               Łódź                 116.29   8489   73
 213 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 214 Bartosz Bartczak               Poznań               116.03  22278  192
 215 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            115.95   8580   74
 216 Tomasz Siwiński                Zawiercie            115.69   4165   36
 217 Marta Sztajnert                Wisła                115.69  16428  142
 218 Waldemar Wypchał               Kraków               115.68  21053  182
 219 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 220 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.37  19728  171
 221 Maciej Dąbrowski               Warszawa             115.28  22595  196
 222 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.23  12675  110
 223 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.88  17692  154
 224 Dorota Ostrowska               Białystok            114.85  15390  134
 225 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 226 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 227 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.44  21630  189
 228 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.41   8581   75
 229 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 230 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 231 Marcin Kurowski                Racibórz             113.90  22780  200
 232 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 233 Marianna Kozłowska             Białystok            113.36  16550  146
 234 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 235 Patrycja Skibska               Warszawa             113.22  15964  141
 236 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 237 Joanna Brychcy                 Katowice             111.99  21614  193
 238 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.82   9393   84
 239 Halina Cecot                   Kołobrzeg            111.72   5586   50
 240 Józef Burzyński                Ełk                  111.47  11816  106
 241 Franciszek Łysek               Warszawa             111.36  16481  148
 242 Michał Dąbrowski               Warszawa             110.89   4214   38
 243 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 244 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 245 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 246 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.48   5524   50
 247 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 248 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.01  20572  187
 249 Wanda Grabiec                  Tarnów               109.82  14826  135
 250 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.03   9486   87
 251 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 252 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 253 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 255 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 257 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 258 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 259 Grażyna Smereka                Racibórz             107.32   3649   34
 260 Leszek Kilian                  Jaworzno             107.09  20776  194
 261 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 262 Anna Demczyszyn                Bystra               106.43   4257   40
 263 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.15  11676  110
 264 Małgorzata Pochopień           Kraków               106.13   4033   38
 265 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 266 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 267 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 268 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.91  20262  195
 269 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.76  19299  186
 271 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            103.57   7043   68
 272 Grażyna Chłopek                Jaworzno             103.11  10002   97
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 274 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             102.53  18558  181
 275 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 276 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 277 Marta Majewska                 Wadowice             101.96  13357  131
 278 Zofia Górka                    Łęczna               101.89   7540   74
 279 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 280 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             101.06   3335   33
 281 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          100.22   3608   36
 282 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 283 Karolina Szubska               Jaworzno              99.27  13203  133
 284 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 285 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.64   6905   70
 286 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 287 Natalia Mówka                  Warszawa              97.46   4873   50
 288 Teresa Balewska                Reda                  97.17  18657  192
 289 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.10  18838  194
 290 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.68  17402  180
 291 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.57   2897   30
 292 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.14  10479  109
 293 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 294 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.64  15303  160
 295 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 296 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.32   6999   75
 297 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 298 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.50  18037  195
 299 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 300 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 301 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.79   3541   39
 302 Wojciech Łysek                 Warszawa              90.62  10874  120
 303 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 304 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 305 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 306 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 307 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 308 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              86.74  11970  138
 309 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 310 Bernadeta Zapała               Jaworzno              85.38   5891   69
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 312 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 313 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 314 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 315 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 316 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 317 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 319 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 320 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 321 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.69   3406   45
 322 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 323 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 01-04-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   2 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   3 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   4 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   5 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   6 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   7 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   8 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
   9 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  10 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  11 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  12 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  13 Barbara Obremska               Wrocław              137.12   3291   24
  14 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  15 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  16 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  17 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  18 Sławomir Rosochacz             Lublin               124.08   2978   24
  19 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  20 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  21 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  22 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  23 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  24 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  25 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  26 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  27 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  29 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  30 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  31 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  32 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  33 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  34 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  35 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  36 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  37 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  38 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  39 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  40 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  41 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 121.48   2794   23
  42 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  43 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  44 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  45 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  46 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  47 Jarosław Wypart                Częstochowa           98.00   2254   23
  48 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  49 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  50 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  51 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  53 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  54 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  55 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  56 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  57 Michał Sak                     Lublin               119.38   2507   21
  58 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  59 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  60 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  61 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  62 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  63 Jakub Kowalski                 Piaseczno             96.17   1731   18
  64 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  65 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  66 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  67 Piotr Ozimek                   Sochaczew             66.00   1188   18
  68 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  69 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  70 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  71 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  72 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  73 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  74 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  75 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  76 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  77 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  78 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  79 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  80 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  81 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  82 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  83 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  84 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  85 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  86 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  87 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  88 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  89 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  90 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  91 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  92 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  93 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  94 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  95 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  96 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  97 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  98 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  99 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
 100 Anna Krynicka                  Warszawa             122.58   1471   12
 101 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
 102 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 103 Przemysław Herdzina            Kraków               121.92   1463   12
 104 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 105 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 106 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 107 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 108 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 109 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 110 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 111 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 112 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 113 Jacek Gasik                    Warszawa             111.25   1335   12
 114 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 115 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 116 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 117 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 118 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 119 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 120 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 121 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 122 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 123 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 124 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 125 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 126 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 127 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 128 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 129 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 130 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 131 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 132 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 133 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 134 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 135 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 136 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 137 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 138 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 139 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 140 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 141 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 142 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 143 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 144 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 145 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 146 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 147 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 148 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 149 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 150 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 151 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 152 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 153 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 154 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 155 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 156 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 157 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 158 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 159 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 160 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 161 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 162 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 163 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 164 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 165 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 166 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 167 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 168 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 169 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 170 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 171 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 172 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 173 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 174 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 175 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 176 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 177 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 178 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 179 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 180 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 181 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 182 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 183 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 184 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 185 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 186 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 187 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 188 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 189 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 190 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 191 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 192 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 193 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 194 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 195 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 196 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 197 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 198 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 199 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 200 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 201 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 202 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 203 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 204 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 205 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 206 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 207 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 208 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 209 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.00    980    7
 210 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 211 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 212 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 213 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 214 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 215 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 216 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 217 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 218 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 219 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 220 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 221 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 222 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 223 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     107.86    755    7
 224 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 225 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 226 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 227 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 228 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 229 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                 101.29    709    7
 230 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 231 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 232 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 233 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 234 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 235 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 236 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 237 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 238 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 239 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 240 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 241 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 242 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 243 Izabela Chmielewska            Zabrze                75.57    529    7
 244 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 245 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 246 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 247 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 248 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 249 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 250 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 251 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 252 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 253 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 254 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 255 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 256 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 257 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 258 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 259 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 260 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 261 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 262 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 263 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 264 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 265 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 266 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 267 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 268 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 269 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 270 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 271 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 272 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 273 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 274 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 275 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 276 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 277 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 278 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 279 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 280 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 281 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 282 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 283 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 284 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 285 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 286 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 287 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 288 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 289 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 290 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 291 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 292 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 293 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 294 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 295 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 296 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 297 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 298 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 299 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 300 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie