Gliwice29
czerwca
Gliwice 29-30 czerwca XXIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, II Otwarte Mistrzostwa Gliwic w ScrabbleGrand Prix 2019
Łódź 6
lipca
Łódź 6- 7 lipca V Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Ciechanowiec13
lipca
Ciechanowiec 13-14 lipca VI Mistrzostwa CiechanowcaMistrzostwa Regionów 2019
Grzegorz Kurowski kapitanem "nocnej łódki"06 - 07 lipca 2019 — V Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

V Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"Łódź, 06 - 07 lipca 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Grzegorz Kurowski kapitanem "nocnej łódki"Podobno niektóre wielkie umysły, takie jak Napoleon Bonaparte czy Nicola Tesla, spały tylko parę godzin na dobę. Szkoda przecież tracić czas na sen, kiedy można w tym czasie planować kolejne podboje czy tworzyć przełomowe wynalazki. Z podobnego założenia wyszły chyba nocne marki, które zamiast objęć Morfeusza, wybrały udział w piątej już edycji nocnego turnieju Łódzka Nocka.

Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność gościć w Domu Kultury Ariadna, który okazał się bardzo przyjemnym miejscem do gry w Scrabble. Nie zawiodła też pogoda, która zwyczajnie skłaniała do tego, aby zamiast nad morze czy jezioro, wybrać się w ten weekend do... Łodzi.

Przez pewien czas zanosiło się na to, że Nockę odczarują w końcu łodzianie, którzy do tej pory nigdy nie wywalczyli miejsca w pierwszej trójce turnieju. Ostatecznie jednak kolejny raz okazali się na tyle gościnni, że Jakub SzymczakWojciech Zemło zajęli miejsca tuż za podium. Wojtek w ostatniej rundzie walczył o zwycięstwo, jednak jego ataki odparł Grzegorz Kurowski, który z zaledwie jedną porażką triumfował w turnieju. Oprócz wspomnianych graczy o pierwszą trójkę w ostatniej rundzie biło się jeszcze aż pięciu innych zawodników — Tomasz Suchanek, Maciej Czupryniak, Paweł Jackowski, Łukasz TuszyńskiJarosław Michalak. Zwycięsko z tych bojów wyszli Maciek i Paweł, a kwestia ich kolejności na podium rozstrzygnęła się w niecodzienny sposób. Okazało się bowiem, że obaj zawodnicy grali na równym poziomie i uzyskali tyle samo dużych, jak i małych punktów — trzeba się więc było odwołać do trzeciego kryterium, którym była różnica małych punktów. Tutaj lepiej wypadł Paweł i to on cieszył się ze srebrnego medalu. Jak widać czasem nawet jeden mały punkcik ma znaczenie. Zwycięzcy odebrali pamiątkowe medale i nagrody finansowe, a pozostali gracze drobne upominki i gadżety. Ponadto tradycyjnie już z nieco grubszymi portfelami wyjechali z Łodzi scrabbliści, którzy w poszczególnych rundach przegrywali najniższą różnicą małych punktów ("szczęśliwcy" podani w komentarzach sędziowskich w przebiegu turnieju). W turnieju debiutował Radosław Deska i należą mu się brawa nie tylko za udany debiut (5 wygranych), ale i w ogóle za to, że jako pierwszy swój turniej wybrał tego typu niełatwe całonocne zawody.

Wielkie podziękowania za organizację turnieju dla Beaty Piotrowskiej, która wkłada wiele serca i wysiłku, abyśmy co roku mieli okazję zarwać scrabblową nockę. Wielkie dzięki również dla szczególnie wspierających ją w tym roku Grzegorza BajeraAgnieszki Koncewicz, którzy przez całą noc pilnowali, żeby większość z nas zapomniała, że nie należy się objadać na noc (leczo, kapustka, sajgonki, bułki — a wszystko to własnej roboty; no, oprócz pieczywa, które dostarczyła Piekarnia-Cukiernia Kuczka). Dziękujemy sędziemu Adamowi Janickiemu, który nie tylko sprawnie przeprowadził turniej, ale też sponsorował nagrody dla (nie)szczęśliwych przegranych. Podziękowanie dla sponsorów — Grześka Bajera i Reklamowe24 (FB). Dziękujemy Beacie Wysokińskiej i pracownikom Domu Kultury Ariadna. Dzięki też dla Tomka Suchanka, który udostępnił swój komputer do sprawdzania wyrazów w OSPS-ie.

Zapraszamy za rok i oczywiście na październikowe Mistrzostwa Łodzi. To co? Dobranoc! Chrr...
relacja: Jakub Szymczak
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
III Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Drugi Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"


Rodzaj turniejuOtwarty (liczba miejsc ograniczona do 70)
Sposób rozgrywania12 rund non-stop
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUWAGA - NOWE MIEJSCE ROZGRYWEK

Dom Kultury Ariadna
ul. Niciarniana 1/3
Łódź

UWAGA - miejsce rozgrywek będzie dostępne od godziny 18:00
Obrońca tytułuKacper Zegadło
SędziaAdam Janicki
Strona www turniejuwww.facebook.com/lodzkanocka
HarmonogramSobota, 6 lipca
20:00-21:00 — przyjmowanie zapisów
21:00 — rozpoczęcie turnieju

Niedziela, 7 lipca
ok. 9:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe30 zł — członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami
20 zł — osoby niepełnoletnie i uczące się w szkołach ponadgimnazjalnych
debiutanci — bez opłat
pozostali — 50 zł
Dojazdmapa

komunikacją miejską:
- 5 min. piechotą z przystanku kolejowego Łódź Niciarniana;
- 15-25 min. z dworca Łódź Widzew (autobusy: 75A, 75B, 75C; tramwaje: 9B, 10A, 10B, 13);
- 20-30 min. z dworca Łódź Fabryczna (autobusy: 58A, 58B; tramwaje: 4, 9B, 13);
WyżywienieW trakcie trwania całego turnieju poczęstunek obejmujący m.in. kanapki (tradycyjne i w wersji wegetariańskiej), kawa, herbata, napoje zimne, przekąski, słodycze, owoce itd.
NoclegiWe własnym zakresie
NagrodyPuchary, nagrody pieniężne, nagrody rzeczowe
Upominki dla wszystkich uczestników turnieju
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFS2019-06-12 08:23:40
2 Beata Piotrowska Gospodarz Zwykły uczestnik2019-06-12 08:44:56
3 Łukasz Tuszyński Chłopowo Członek PFS2019-06-12 08:50:14
4 Rafał Maciejewski Łódź Zwykły uczestnik2019-06-12 10:20:39
5 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów Członek PFS2019-06-12 11:25:47
6 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnik2019-06-12 11:35:43
7 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2019-06-12 12:07:41
8 Daniel Janus Warszawa Członek PFS2019-06-12 14:07:03
9 Franek Łysek Warszawa Zwykły uczestnik2019-06-12 17:44:37
10 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFS2019-06-12 20:36:21
11 Dominik Ulejczyk Będzin Młodzież2019-06-12 23:18:28
12 Jarosław Puchalski Chrzanów Mały Członek PFS2019-06-12 23:59:52
13 Halina Cecot kołobrzeg Członek PFS2019-06-13 15:45:40
14 Marek Cecot Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-06-13 15:47:13
15 Karolina Urbańska Poznań Członek PFS2019-06-13 15:50:14
16 Maciek Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik2019-06-13 16:12:22
17 Igor Kociełkiewicz Łódź Zwykły uczestnik2019-06-13 16:33:43
18 Wojciech Zemło Łódź Zwykły uczestnik2019-06-13 20:08:08
19 Józef Burzyński Ełk Zwykły uczestnik2019-06-13 22:07:11
20 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFS2019-06-16 12:41:19
21 Adam Skowroński Jarocin Zwykły uczestnik2019-06-17 09:25:06
22 Jacek Baltyn Suchedniów Zwykły uczestnik2019-06-18 19:22:35
23 Andrzej Kroc Łódź Członek PFS2019-06-23 19:47:19
24 Adam Grzelec Poznań Członek PFS2019-06-23 20:11:49
25 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFS2019-06-25 12:57:36
26 Robert Wagner Wrocław Zwykły uczestnik2019-06-25 17:36:24
27 Grzegorz Bajer Łódź Zwykły uczestnik2019-06-27 00:21:34
28 Dawid Adamczyk Inowrocław Zwykły uczestnik2019-06-27 12:04:02
29 Jarosław Wypart Częstochowa Członek PFS2019-06-28 12:23:59
30 Krzysztof Mówka Warszawa Członek PFS2019-06-28 14:59:02
31 Renata Andracka Zwola Członek PFS2019-06-30 15:33:00
32 Kacper Zegadło  Warszawa Zwykły uczestnik2019-06-30 22:40:03
33 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFS2019-06-30 23:29:05
34 Maciej Śliwa Zabrze Członek PFS2019-07-01 11:50:12
35 Maciej Sylwestrzuk Białystok Zwykły uczestnik2019-07-01 13:10:51
36 Dorota Stachowska Wydartowo I Członek PFS2019-07-01 14:34:26
37 Teresa Balewska Reda Członek PFS2019-07-02 16:23:49
38 Kamil Górka Kraków Członek PFS2019-07-03 18:57:32
39 Michał Makowski  Warszawa Członek PFS2019-07-03 19:17:16
40 Maciej Nawrocki Wrocław Zwykły uczestnik2019-07-03 20:04:44
41 Małgorzata Szczygieł Radwanice Członek PFS2019-07-04 19:59:49
42 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFS2019-07-04 22:25:41
43 Magdalena Mazuchowska-Żak Łask Zwykły uczestnik2019-07-04 22:27:11
44 Olga Swarcewicz Warszawa Zwykły uczestnik2019-07-05 00:21:57
45 Jarosław Michalak Łódź Zwykły uczestnik2019-07-05 02:37:57
46 Jerzy Luter Bytom Członek PFS2019-07-05 04:02:24
47 Waldemar Czerwoniec Pruszków Członek PFS2019-07-05 13:01:31
48 Tomasz Suchanek Wrocław Zwykły uczestnik2019-07-05 17:43:21
49 Paweł Jackowski Warszawa Członek PFS2019-07-05 21:21:05
50 Radosław Deska Warszawa Zwykły uczestnik2019-07-06 00:49:36
51 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFS2019-07-06 09:33:36
52 Marcin Stachowski Wydartowo I Młodzież2019-07-06 09:47:44
53 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFS2019-07-06 10:01:18
54 Bartłomiej Pawlak Stary Szwarocin Zwykły uczestnik2019-07-06 11:19:18
55 Szymon Stępień Bytom Zwykły uczestnik2019-07-06 13:11:38
56 Jakub Szymczak Łódź Członek PFS2019-07-06 14:34:04
57 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFS2019-07-06 15:24:30
58 Ewa Radzikowska Pyskowice Członek PFS2019-07-06 17:03:53
59 Adrian Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnik2019-07-06 18:22:52
60 Paweł Pogorzelski Olsztyn Zwykły uczestnik2019-07-06 18:49:22
61 Samir Chakrar Poznań Zwykły uczestnik2019-07-06 18:58:27
OrganizatorzyBeata Piotrowska — 602 278 227 — beata.piotrowska27@gmail.com
Grzegorz Bajer
Łódzki Klub Miłośników Scrabble
Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa


Wyniki turnieju V Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               151.53     11.0     5015     2129      879
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               149.24      9.0     4994     1958      614
  3 Maciej          Czupryniak           Milanówek              147.32      9.0     4994     2014      281
  4 Jakub           Szymczak             Łódź                   145.94      9.0     4915     1926      349
  5 Wojciech        Zemło                Łódź                   142.49      9.0     4887     1966      575
  6 Dawid           Adamczyk             Inowrocław             156.68      8.0     5058     1730      668
  7 Tomasz          Suchanek             Wrocław                140.02      8.0     5020     1816      466
  8 Krzysztof       Mówka                Warszawa               151.22      8.0     4949     1740      699
  9 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               152.26      8.0     4836     1843      520
 10 Jarosław        Michalak             Łódź                   119.08      8.0     4706     1860      215
 11 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             148.01      8.0     4656     1826      295
 12 Maciej          Śliwa                Zabrze                 124.39      8.0     4547     1716      156
 13 Michał          Makowski             Warszawa               143.39      7.0     5138     1716      684
 14 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.46      7.0     5022     1668      363
 15 Kamil           Górka                Kraków                 151.52      7.0     4881     1697      586
 16 Ewa             Radzikowska          Pyskowice              130.93      7.0     4783     1648      454
 17 Andrzej         Kroc                 Łódź                   132.59      7.0     4699     1679       69
 18 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.39      7.0     4675     1783      -38
 19 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              135.08      7.0     4571     1789      265
 20 Renata          Andracka             Zwola                  119.61      7.0     4521     1563      423
 21 Jerzy           Luter                Bytom                  123.98      7.0     4521     1769     -347
 22 Jacek           Baltyn               Suchedniów             131.55      7.0     4496     1593       31
 23 Joanna          Ostrowska            Warszawa               127.19      7.0     4476     1598      141
 24 Daniel          Janus                Wąchock                129.53      6.0     5043     1576      -15
 25 Paweł           Pogorzelski          Olsztyn                147.66      6.0     4994     1612      269
 26 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               147.87      6.0     4826     1562      227
 27 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               139.27      6.0     4685     1554      284
 28 Franciszek      Łysek                Warszawa               117.68      6.0     4670     1497       67
 29 Adam            Grzelec              Poznań                 131.29      6.0     4643     1457       37
 30 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            131.72      6.0     4638     1514       48
 31 Maciej          Sylwestrzuk          Białystok              114.72      6.0     4566     1512      188
 32 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              128.83      6.0     4535     1528      251
 33 Szymon          Stępień              Bytom                  127.57      6.0     4510     1483      270
 34 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       131.27      6.0     4509     1492     -109
 35 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        135.28      6.0     4502     1538     -298
 36 Andrzej         Gostomski            Starowa Góra           108.82      6.0     4342     1469     -346
 37 Jarosław        Puchalski            Chrzanów Mały          124.23      6.0     4299     1720     -112
 38 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            110.36      5.5     4612     1506      318
 39 Rafał           Wesołowski           Warszawa               133.06      5.0     4699     1501      -23
 40 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               113.63      5.0     4661     1487      -97
 41 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 123.80      5.0     4601     1438      -90
 42 Samir           Chakrar              Poznań                 115.86      5.0     4568     1360       97
 43 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              135.39      5.0     4560     1416     -159
 44 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            120.84      5.0     4417     1334       -8
 45 Andrzej         Rechowicz            Katowice               131.39      5.0     4378     1438     -446
 46 Karolina        Urbańska             Poznań                 118.18      5.0     4348     1350       32
 47 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               111.09      5.0     4211     1406     -673
 48 Bartosz         Bartczak             Poznań                 115.41      5.0     4182     1411     -398
 49 Józef           Burzyński            Ełk                    112.51      5.0     4158     1291     -193
 50 Adam            Skowroński           Jarocin                113.33      5.0     3999     1235     -318
 51 Radosław        Deska                Warszawa               100.00      5.0     3879     1278     -691
 52 Maciej          Nawrocki             Babimost               131.89      4.5     4398     1299       68
 53 Beata           Piotrowska           Łódź                   117.13      4.0     4325     1265     -265
 54 Robert          Wagner               Wrocław                117.17      4.0     4293     1239     -457
 55 Halina          Cecot                Kołobrzeg              108.40      4.0     4099     1171     -277
 56 Olga            Swarcewicz           Warszawa               121.26      4.0     3855     1159     -530
 57 Marek           Cecot                Kołobrzeg              100.27      4.0     3842     1153     -576
 58 Jarosław        Wypart               Częstochowa            100.00      3.0     4030     1021     -492
 59 Rafał           Maciejewski          Łódź                   100.00      3.0     3812     1097     -794
 60 Magdalena       Mazuchowska-Żak      Łask                   100.00      3.0     3320     1064    -1273
 61 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      2.0     3802      931     -701
 62 Igor            Kociełkiewicz        Łódź                   100.00      2.0     3372      989    -1163
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"



	Dawid Adamczyk 156.68 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Ostrowska             127.19 +  432: 362  177
    2    16 Arkadiusz      Kleniewski            110.36 +  340: 318  160
    3     7 Rafał          Wesołowski            133.06 -  359: 559   83
    4     9 Jarosław       Michalak              119.08 -  354: 367   69
    5    15 Andrzej        Rechowicz             131.39 -  370: 402   81
    6    24 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  445: 267  150
    7    17 Mikołaj        Cieplik               148.01 -  424: 472   98
    8    21 Bartosz        Bartczak              115.41 +  439: 280  165
    9    17 Małgorzata     Szczygieł             128.83 +  370: 333  179
   10    13 Bartłomiej     Pawlak                135.28 +  468: 379  185
   11     7 Jerzy          Luter                 123.98 +  548: 317  174
   12     5 Kamil          Górka                 151.52 +  509: 334  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Łukasz Tuszyński 152.26 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Wietecki              125.46 -  336: 387   75
    2    17 Samir          Chakrar               115.86 +  370: 358  166
    3    16 Małgorzata     Szczygieł             128.83 +  419: 349  179
    4    10 Szymon         Stępień               127.57 +  379: 355  178
    5     8 Maciej         Czupryniak            147.32 -  374: 411   97
    6     8 Rafał          Wesołowski            133.06 +  549: 333  183
    7    10 Jarosław       Puchalski             124.23 +  468: 323  174
    8     6 Paweł          Pogorzelski           147.66 +  523: 341  198
    9     1 Jakub          Szymczak              145.94 -  366: 390   96
   10     5 Mikołaj        Cieplik               148.01 +  380: 328  198
   11     4 Kacper         Zegadło               150.39 +  362: 325  200
   12     3 Paweł          Jackowski             149.24 -  310: 416   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 12 153.58




	Grzegorz Kurowski 151.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Śliwa                 124.39 +  456: 349  174
    2    10 Jarosław       Puchalski             124.23 -  288: 419   74
    3    12 Michał         Makowski              143.39 +  440: 315  193
    4    15 Waldemar       Czerwoniec            113.63 +  337: 335  164
    5     7 Miłosz         Wrzałek               147.87 +  446: 399  198
    6     5 Andrzej        Kroc                  132.59 +  371: 347  183
    7     1 Paweł          Jackowski             149.24 +  365: 349  199
    8     3 Tomasz         Suchanek              140.02 +  460: 405  190
    9     3 Maciej         Czupryniak            147.32 +  576: 324  197
   10     1 Jakub          Szymczak              145.94 +  464: 299  196
   11     1 Jarosław       Michalak              119.08 +  445: 287  169
   12     1 Wojciech       Zemło                 142.49 +  367: 308  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2129  / 12 177.42




	Kamil Górka 151.52 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Puchalski             124.23 -  347: 377   74
    2    27 Olga           Swarcewicz            121.26 +  518: 307  171
    3    11 Andrzej        Gostomski             108.82 +  464: 281  159
    4     6 Wojciech       Zemło                 142.49 -  419: 459   92
    5    13 Mikołaj        Cieplik               148.01 +  378: 259  198
    6     9 Bartosz        Bartczak              115.41 +  312: 308  165
    7     9 Jerzy          Luter                 123.98 +  511: 311  174
    8     4 Kacper         Zegadło               150.39 -  409: 423  100
    9     6 Maciej         Śliwa                 124.39 +  358: 305  174
   10     8 Michał         Makowski              143.39 +  400: 304  193
   11     3 Tomasz         Suchanek              140.02 -  431: 452   90
   12     5 Dawid          Adamczyk              156.68 -  334: 509  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Krzysztof Mówka 151.22 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 123.98 -  344: 368   74
    2    28 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  436: 286  150
    3    21 Rafał          Maciejewski           100.00 +  436: 345  150
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              135.08 -  290: 430   85
    5    14 Franciszek     Łysek                 117.68 +  492: 282  168
    6    14 Bartłomiej     Pawlak                135.28 +  528: 357  185
    7     5 Andrzej        Rechowicz             131.39 +  416: 302  181
    8     5 Wojciech       Zemło                 142.49 -  359: 406   92
    9     8 Jacek          Baltyn                131.55 +  422: 309  182
   10     7 Jarosław       Puchalski             124.23 +  380: 336  174
   11     5 Maciej         Czupryniak            147.32 -  375: 469   97
   12     6 Kacper         Zegadło               150.39 +  471: 360  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Kacper Zegadło 150.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dominik        Ulejczyk              123.80 +  395: 300  174
    2     4 Michał         Makowski              143.39 +  360: 357  193
    3     8 Jacek          Baltyn                131.55 +  446: 428  182
    4     4 Miłosz         Wrzałek               147.87 +  431: 348  198
    5     2 Paweł          Jackowski             149.24 -  334: 395   99
    6     6 Maciej         Czupryniak            147.32 -  331: 463   97
    7     7 Ewa            Radzikowska           130.93 +  485: 339  181
    8     4 Kamil          Górka                 151.52 +  423: 409  202
    9     5 Krzysztof      Sporczyk              135.08 +  440: 380  185
   10     3 Jarosław       Michalak              119.08 -  345: 461   69
   11     4 Łukasz         Tuszyński             152.26 -  325: 362  102
   12     6 Krzysztof      Mówka                 151.22 -  360: 471  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Paweł Jackowski 149.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Olga           Swarcewicz            121.26 +  382: 291  171
    2     9 Małgorzata     Szczygieł             128.83 +  467: 361  179
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              135.08 +  411: 331  185
    4     2 Tomasz         Suchanek              140.02 +  420: 380  190
    5     2 Kacper         Zegadło               150.39 +  395: 334  200
    6     1 Jakub          Szymczak              145.94 +  447: 320  196
    7     1 Grzegorz       Kurowski              151.53 -  349: 365  102
    8     1 Maciej         Czupryniak            147.32 +  467: 431  197
    9     2 Jarosław       Michalak              119.08 -  344: 387   69
   10     2 Wojciech       Zemło                 142.49 -  454: 456   92
   11     6 Zbigniew       Wietecki              125.46 +  442: 414  175
   12     3 Łukasz         Tuszyński             152.26 +  416: 310  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1958  / 12 163.17




	Mikołaj Cieplik 148.01 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Stachowska            120.84 +  356: 318  171
    2    14 Marcin         Stachowski            131.72 +  459: 256  182
    3     1 Maciej         Czupryniak            147.32 -  331: 384   97
    4     7 Ewa            Radzikowska           130.93 -  360: 462   81
    5    13 Kamil          Górka                 151.52 -  259: 378  102
    6    18 Waldemar       Czerwoniec            113.63 +  357: 300  164
    7    17 Dawid          Adamczyk              156.68 +  472: 424  207
    8    10 Adam           Grzelec               131.29 +  449: 315  181
    9    11 Daniel         Janus                 129.53 +  476: 426  180
   10     5 Łukasz         Tuszyński             152.26 -  328: 380  102
   11    11 Jarosław       Puchalski             124.23 +  427: 356  174
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              135.08 +  382: 362  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 12 152.17




	Miłosz Wrzałek 147.87 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Renata         Andracka              119.61 +  463: 344  170
    2     7 Andrzej        Kroc                  132.59 +  467: 358  183
    3     2 Paweł          Pogorzelski           147.66 +  396: 393  198
    4     4 Kacper         Zegadło               150.39 -  348: 431  100
    5     7 Grzegorz       Kurowski              151.53 -  399: 446  102
    6    11 Jarosław       Puchalski             124.23 -  374: 413   74
    7    13 Małgorzata     Szczygieł             128.83 -  364: 400   79
    8    18 Robert         Wagner                117.17 +  381: 351  167
    9    15 Dominik        Ulejczyk              123.80 +  455: 372  174
   10    11 Jerzy          Luter                 123.98 -  352: 406   74
   11    17 Joanna         Ostrowska             127.19 -  360: 376   77
   12    17 Waldemar       Czerwoniec            113.63 +  467: 309  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Paweł Pogorzelski 147.66 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jarosław       Michalak              119.08 +  445: 349  169
    2    13 Wojciech       Zemło                 142.49 +  360: 309  192
    3     2 Miłosz         Wrzałek               147.87 -  393: 396   98
    4    14 Zbigniew       Wietecki              125.46 +  546: 418  175
    5     5 Andrzej        Kroc                  132.59 -  431: 514   83
    6     7 Maciej         Skrzypczak            131.27 +  452: 343  181
    7     4 Maciej         Czupryniak            147.32 -  376: 504   97
    8     6 Łukasz         Tuszyński             152.26 -  341: 523  102
    9    12 Małgorzata     Deszczyńska           139.27 +  489: 335  189
   10     9 Maciej         Sylwestrzuk           114.72 -  325: 386   65
   11    14 Szymon         Stępień               127.57 -  335: 339   78
   12    16 Rafał          Wesołowski            133.06 +  501: 309  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Maciej Czupryniak 147.32 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Karolina       Urbańska              118.18 +  467: 326  168
    2     6 Zbigniew       Wietecki              125.46 +  489: 343  175
    3     1 Mikołaj        Cieplik               148.01 +  384: 331  198
    4     3 Jakub          Szymczak              145.94 -  295: 501   96
    5     8 Łukasz         Tuszyński             152.26 +  411: 374  202
    6     6 Kacper         Zegadło               150.39 +  463: 331  200
    7     4 Paweł          Pogorzelski           147.66 +  504: 376  198
    8     1 Paweł          Jackowski             149.24 -  431: 467   99
    9     3 Grzegorz       Kurowski              151.53 -  324: 576  102
   10     6 Krzysztof      Sporczyk              135.08 +  375: 358  185
   11     5 Krzysztof      Mówka                 151.22 +  469: 375  201
   12     2 Tomasz         Suchanek              140.02 +  382: 355  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2014  / 12 167.83




	Jakub Szymczak 145.94 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Franciszek     Łysek                 117.68 +  383: 364  168
    2     8 Daniel         Janus                 129.53 +  547: 470  180
    3     3 Jarosław       Puchalski             124.23 +  320: 318  174
    4     3 Maciej         Czupryniak            147.32 +  501: 295  197
    5     1 Małgorzata     Deszczyńska           139.27 +  405: 390  189
    6     1 Paweł          Jackowski             149.24 -  320: 447   99
    7     2 Jarosław       Michalak              119.08 +  494: 329  169
    8     2 Krzysztof      Sporczyk              135.08 +  454: 351  185
    9     1 Łukasz         Tuszyński             152.26 +  390: 366  202
   10     1 Grzegorz       Kurowski              151.53 -  299: 464  102
   11     2 Wojciech       Zemło                 142.49 -  325: 494   92
   12     4 Jarosław       Michalak              119.08 +  477: 278  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1926  / 12 160.50




	Michał Makowski 143.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Wagner                117.17 +  494: 339  167
    2     4 Kacper         Zegadło               150.39 -  357: 360  100
    3    12 Grzegorz       Kurowski              151.53 -  315: 440  102
    4    19 Andrzej        Gostomski             108.82 +  631: 328  159
    5    11 Maciej         Skrzypczak            131.27 -  360: 374   81
    6    16 Marcin         Stachowski            131.72 +  501: 386  182
    7    11 Małgorzata     Deszczyńska           139.27 +  339: 334  189
    8     8 Joanna         Ostrowska             127.19 +  518: 342  177
    9     4 Wojciech       Zemło                 142.49 -  359: 392   92
   10     8 Kamil          Górka                 151.52 -  304: 400  102
   11    13 Adrian         Ziemniewicz           135.39 +  407: 397  185
   12     9 Daniel         Janus                 129.53 +  553: 362  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Wojciech Zemło 142.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Beata          Piotrowska            117.13 +  367: 355  167
    2    13 Paweł          Pogorzelski           147.66 -  309: 360   98
    3    19 Karolina       Urbańska              118.18 +  489: 248  168
    4     6 Kamil          Górka                 151.52 +  459: 419  202
    5     9 Jarosław       Puchalski             124.23 +  414: 392  174
    6     2 Ewa            Radzikowska           130.93 +  500: 330  181
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              135.08 -  293: 344   85
    8     5 Krzysztof      Mówka                 151.22 +  406: 359  201
    9     4 Michał         Makowski              143.39 +  392: 359  193
   10     2 Paweł          Jackowski             149.24 +  456: 454  199
   11     2 Jakub          Szymczak              145.94 +  494: 325  196
   12     1 Grzegorz       Kurowski              151.53 -  308: 367  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1966  / 12 163.83




	Tomasz Suchanek 140.02 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Samir          Chakrar               115.86 +  410: 406  166
    2     3 Andrzej        Rechowicz             131.39 +  497: 327  181
    3     4 Adrian         Ziemniewicz           135.39 +  448: 383  185
    4     2 Paweł          Jackowski             149.24 -  380: 420   99
    5     6 Krzysztof      Sporczyk              135.08 -  358: 431   85
    6    10 Krzysztof      Zawadzki              111.09 +  427: 269  161
    7     6 Andrzej        Kroc                  132.59 +  433: 374  183
    8     3 Grzegorz       Kurowski              151.53 -  405: 460  102
    9     7 Jerzy          Luter                 123.98 +  445: 356  174
   10     4 Ewa            Radzikowska           130.93 +  410: 315  181
   11     3 Kamil          Górka                 151.52 +  452: 431  202
   12     2 Maciej         Czupryniak            147.32 -  355: 382   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Małgorzata Deszczyńska 139.27 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bartosz        Bartczak              115.41 +  426: 360  165
    2     2 Maciej         Skrzypczak            131.27 +  459: 264  181
    3     5 Jerzy          Luter                 123.98 +  380: 316  174
    4     1 Rafał          Wesołowski            133.06 +  413: 398  183
    5     1 Jakub          Szymczak              145.94 -  390: 405   96
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              135.08 -  351: 378   85
    7    11 Michał         Makowski              143.39 -  334: 339   93
    8    13 Jarosław       Puchalski             124.23 -  346: 379   74
    9    12 Paweł          Pogorzelski           147.66 -  335: 489   98
   10    21 Andrzej        Gostomski             108.82 +  391: 340  159
   11    12 Daniel         Janus                 129.53 -  369: 400   80
   12    19 Samir          Chakrar               115.86 +  491: 333  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Adrian Ziemniewicz 135.39 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Sylwestrzuk           114.72 +  427: 375  165
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            113.63 +  368: 362  164
    3     4 Tomasz         Suchanek              140.02 -  383: 448   90
    4    16 Arkadiusz      Kleniewski            110.36 -  335: 371   60
    5    22 Bartłomiej     Pawlak                135.28 -  289: 385   85
    6    26 Maciej         Nawrocki              131.89 +  406: 392  182
    7    21 Daniel         Janus                 129.53 -  411: 416   80
    8    17 Rafał          Wesołowski            133.06 -  350: 487   83
    9    24 Bartosz        Bartczak              115.41 +  419: 364  165
   10    23 Beata          Piotrowska            117.13 +  458: 322  167
   11    13 Michał         Makowski              143.39 -  397: 407   93
   12    18 Marcin         Stachowski            131.72 -  317: 390   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Bartłomiej Pawlak 135.28 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Waldemar       Czerwoniec            113.63 -  330: 557   64
    2    19 Maciej         Sylwestrzuk           114.72 +  353: 337  165
    3    18 Jarosław       Michalak              119.08 -  274: 422   69
    4    26 Dorota         Stachowska            120.84 +  438: 257  171
    5    22 Adrian         Ziemniewicz           135.39 +  385: 289  185
    6    14 Krzysztof      Mówka                 151.22 -  357: 528  101
    7    16 Renata         Andracka              119.61 +  423: 385  170
    8    14 Franciszek     Łysek                 117.68 +  481: 466  168
    9     9 Ewa            Radzikowska           130.93 -  351: 406   81
   10    13 Dawid          Adamczyk              156.68 -  379: 468  107
   11    15 Rafał          Wesołowski            133.06 +  339: 285  183
   12    14 Jerzy          Luter                 123.98 -  392: 400   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Krzysztof Sporczyk 135.08 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Skowroński            113.33 +  388: 322  163
    2     5 Adam           Grzelec               131.29 +  392: 281  181
    3     6 Paweł          Jackowski             149.24 -  331: 411   99
    4    12 Krzysztof      Mówka                 151.22 +  430: 290  201
    5     6 Tomasz         Suchanek              140.02 +  431: 358  190
    6     3 Małgorzata     Deszczyńska           139.27 +  378: 351  189
    7     3 Wojciech       Zemło                 142.49 +  344: 293  192
    8     2 Jakub          Szymczak              145.94 -  351: 454   96
    9     5 Kacper         Zegadło               150.39 -  380: 440  100
   10     6 Maciej         Czupryniak            147.32 -  358: 375   97
   11     9 Andrzej        Kroc                  132.59 +  426: 349  183
   12     7 Mikołaj        Cieplik               148.01 -  362: 382   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Rafał Wesołowski 133.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Józef          Burzyński             112.51 +  373: 370  163
    2    11 Szymon         Stępień               127.57 +  474: 325  178
    3     7 Dawid          Adamczyk              156.68 +  559: 359  207
    4     1 Małgorzata     Deszczyńska           139.27 -  398: 413   89
    5     3 Jerzy          Luter                 123.98 -  344: 410   74
    6     8 Łukasz         Tuszyński             152.26 -  333: 549  102
    7    12 Dominik        Ulejczyk              123.80 -  360: 387   74
    8    17 Adrian         Ziemniewicz           135.39 +  487: 350  185
    9    13 Maciej         Sylwestrzuk           114.72 -  337: 411   65
   10    17 Maciej         Skrzypczak            131.27 +  440: 308  181
   11    15 Bartłomiej     Pawlak                135.28 -  285: 339   85
   12    16 Paweł          Pogorzelski           147.66 -  309: 501   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Andrzej Kroc 132.59 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Zawadzki              111.09 +  383: 293  161
    2     7 Miłosz         Wrzałek               147.87 -  358: 467   98
    3    13 Andrzej        Rechowicz             131.39 +  427: 270  181
    4     5 Daniel         Janus                 129.53 +  379: 377  180
    5     5 Paweł          Pogorzelski           147.66 +  514: 431  198
    6     5 Grzegorz       Kurowski              151.53 -  347: 371  102
    7     6 Tomasz         Suchanek              140.02 -  374: 433   90
    8    11 Jerzy          Luter                 123.98 -  324: 452   74
    9    20 Arkadiusz      Kleniewski            110.36 +  399: 392  160
   10    14 Marcin         Stachowski            131.72 +  432: 340  182
   11     9 Krzysztof      Sporczyk              135.08 -  349: 426   85
   12    11 Franciszek     Łysek                 117.68 +  413: 378  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Maciej Nawrocki 131.89 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Arkadiusz      Kleniewski            110.36 =  366: 366  110
    2    15 Jacek          Baltyn                131.55 -  370: 378   82
    3    22 Szymon         Stępień               127.57 -  271: 445   78
    4    27 Bartosz        Bartczak              115.41 -  329: 366   65
    5    28 Dorota         Stachowska            120.84 +  427: 285  171
    6    26 Adrian         Ziemniewicz           135.39 -  392: 406   85
    7    28 Józef          Burzyński             112.51 +  422: 321  163
    8    24 Maciej         Sylwestrzuk           114.72 -  353: 431   65
    9    27 Halina         Cecot                 108.40 +  407: 240  158
   10    24 Renata         Andracka              119.61 -  324: 371   70
   11    22 Andrzej        Rechowicz             131.39 +  358: 332  181
   12    24 Dorota         Stachowska            120.84 -  379: 389   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Marcin Stachowski 131.72 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Gostomski             108.82 +  444: 330  159
    2    14 Mikołaj        Cieplik               148.01 -  256: 459   98
    3    17 Maciej         Skrzypczak            131.27 -  270: 402   81
    4    25 Halina         Cecot                 108.40 +  537: 303  158
    5    12 Daniel         Janus                 129.53 +  382: 380  180
    6    16 Michał         Makowski              143.39 -  386: 501   93
    7    18 Krzysztof      Zawadzki              111.09 +  481: 304  161
    8    12 Dominik        Ulejczyk              123.80 +  440: 387  174
    9    10 Jarosław       Puchalski             124.23 -  319: 357   74
   10    14 Andrzej        Kroc                  132.59 -  340: 432   83
   11    19 Franciszek     Łysek                 117.68 -  393: 418   68
   12    18 Adrian         Ziemniewicz           135.39 +  390: 317  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Jacek Baltyn 131.55 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Halina         Cecot                 108.40 +  438: 344  158
    2    15 Maciej         Nawrocki              131.89 +  378: 370  182
    3     8 Kacper         Zegadło               150.39 -  428: 446  100
    4     8 Dominik        Ulejczyk              123.80 -  322: 404   74
    5    18 Karolina       Urbańska              118.18 +  332: 325  168
    6    15 Arkadiusz      Kleniewski            110.36 +  366: 346  160
    7     8 Adam           Grzelec               131.29 +  378: 322  181
    8     7 Jarosław       Michalak              119.08 -  331: 413   69
    9     8 Krzysztof      Mówka                 151.22 -  309: 422  101
   10    15 Krzysztof      Zawadzki              111.09 +  439: 323  161
   11    10 Maciej         Sylwestrzuk           114.72 +  399: 373  165
   12     8 Maciej         Śliwa                 124.39 -  376: 377   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Andrzej Rechowicz 131.39 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Cecot                 100.27 +  506: 229  150
    2     3 Tomasz         Suchanek              140.02 -  327: 497   90
    3    13 Andrzej        Kroc                  132.59 -  270: 427   83
    4    23 Robert         Wagner                117.17 +  512: 365  167
    5    15 Dawid          Adamczyk              156.68 +  402: 370  207
    6    13 Maciej         Śliwa                 124.39 +  398: 363  174
    7     5 Krzysztof      Mówka                 151.22 -  302: 416  101
    8    15 Daniel         Janus                 129.53 -  427: 473   80
    9    18 Joanna         Ostrowska             127.19 -  284: 462   77
   10    22 Arkadiusz      Kleniewski            110.36 -  251: 510   60
   11    22 Maciej         Nawrocki              131.89 -  332: 358   82
   12    25 Beata          Piotrowska            117.13 +  367: 354  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Adam Grzelec 131.29 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Radosław       Deska                 100.00 +  476: 293  150
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              135.08 -  281: 392   85
    3    10 Waldemar       Czerwoniec            113.63 +  443: 318  164
    4    13 Jerzy          Luter                 123.98 -  365: 452   74
    5    19 Beata          Piotrowska            117.13 +  472: 314  167
    6    12 Dominik        Ulejczyk              123.80 +  436: 379  174
    7     8 Jacek          Baltyn                131.55 -  322: 378   82
    8    10 Mikołaj        Cieplik               148.01 -  315: 449   98
    9    19 Krzysztof      Zawadzki              111.09 -  401: 411   61
   10    19 Robert         Wagner                117.17 +  449: 403  167
   11    18 Arkadiusz      Kleniewski            110.36 +  379: 373  160
   12    10 Zbigniew       Wietecki              125.46 -  304: 444   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Maciej Skrzypczak 131.27 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  555: 242  150
    2     2 Małgorzata     Deszczyńska           139.27 -  264: 459   89
    3    17 Marcin         Stachowski            131.72 +  402: 270  182
    4    11 Jarosław       Puchalski             124.23 -  288: 329   74
    5    11 Michał         Makowski              143.39 +  374: 360  193
    6     7 Paweł          Pogorzelski           147.66 -  343: 452   98
    7    20 Arkadiusz      Kleniewski            110.36 -  307: 487   60
    8    20 Waldemar       Czerwoniec            113.63 +  458: 331  164
    9    14 Zbigniew       Wietecki              125.46 -  274: 505   75
   10    17 Rafał          Wesołowski            133.06 -  308: 440   83
   11    25 Jarosław       Wypart                100.00 +  487: 335  150
   12    20 Dominik        Ulejczyk              123.80 +  449: 408  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Ewa Radzikowska 130.93 Pyskowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Teresa         Balewska              100.00 +  446: 257  150
    2    12 Jerzy          Luter                 123.98 -  377: 423   74
    3    15 Robert         Wagner                117.17 +  494: 294  167
    4     7 Mikołaj        Cieplik               148.01 +  462: 360  198
    5     4 Dominik        Ulejczyk              123.80 +  399: 274  174
    6     2 Wojciech       Zemło                 142.49 -  330: 500   92
    7     7 Kacper         Zegadło               150.39 -  339: 485  100
    8     9 Małgorzata     Szczygieł             128.83 +  369: 271  179
    9     9 Bartłomiej     Pawlak                135.28 +  406: 351  185
   10     4 Tomasz         Suchanek              140.02 -  315: 410   90
   11     8 Maciej         Śliwa                 124.39 -  338: 369   74
   12    12 Maciej         Sylwestrzuk           114.72 +  508: 335  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Daniel Janus 129.53 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jarosław       Wypart                100.00 +  463: 384  150
    2     8 Jakub          Szymczak              145.94 -  470: 547   96
    3     9 Maciej         Śliwa                 124.39 +  458: 304  174
    4     5 Andrzej        Kroc                  132.59 -  377: 379   83
    5    12 Marcin         Stachowski            131.72 -  380: 382   82
    6    17 Małgorzata     Szczygieł             128.83 -  402: 411   79
    7    21 Adrian         Ziemniewicz           135.39 +  416: 411  185
    8    15 Andrzej        Rechowicz             131.39 +  473: 427  181
    9    11 Mikołaj        Cieplik               148.01 -  426: 476   98
   10    16 Samir          Chakrar               115.86 +  416: 415  166
   11    12 Małgorzata     Deszczyńska           139.27 +  400: 369  189
   12     9 Michał         Makowski              143.39 -  362: 553   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Małgorzata Szczygieł 128.83 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Rafał          Maciejewski           100.00 +  462: 311  150
    2     9 Paweł          Jackowski             149.24 -  361: 467   99
    3    16 Łukasz         Tuszyński             152.26 -  349: 419  102
    4    18 Karolina       Urbańska              118.18 -  318: 386   68
    5    24 Radosław       Deska                 100.00 +  289: 265  150
    6    17 Daniel         Janus                 129.53 +  411: 402  180
    7    13 Miłosz         Wrzałek               147.87 +  400: 364  198
    8     9 Ewa            Radzikowska           130.93 -  271: 369   81
    9    17 Dawid          Adamczyk              156.68 -  333: 370  107
   10    20 Szymon         Stępień               127.57 -  323: 367   78
   11    29 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  413: 305  150
   12    21 Bartosz        Bartczak              115.41 +  605: 259  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Szymon Stępień 127.57 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  455: 263  150
    2    11 Rafał          Wesołowski            133.06 -  325: 474   83
    3    22 Maciej         Nawrocki              131.89 +  445: 271  182
    4    10 Łukasz         Tuszyński             152.26 -  355: 379  102
    5    17 Bartosz        Bartczak              115.41 -  370: 404   65
    6    20 Andrzej        Gostomski             108.82 -  314: 352   59
    7    24 Dorota         Stachowska            120.84 +  406: 399  171
    8    23 Krzysztof      Zawadzki              111.09 -  349: 405   61
    9    22 Józef          Burzyński             112.51 +  438: 284  163
   10    20 Małgorzata     Szczygieł             128.83 +  367: 323  179
   11    14 Paweł          Pogorzelski           147.66 +  339: 335  198
   12    13 Renata         Andracka              119.61 -  347: 351   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Joanna Ostrowska 127.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Adamczyk              156.68 -  362: 432  107
    2    22 Dorota         Stachowska            120.84 +  413: 337  171
    3    24 Samir          Chakrar               115.86 -  352: 360   66
    4    21 Adam           Skowroński            113.33 +  395: 292  163
    5    20 Krzysztof      Zawadzki              111.09 -  334: 424   61
    6    23 Rafał          Maciejewski           100.00 +  394: 250  150
    7    19 Andrzej        Gostomski             108.82 +  348: 331  159
    8     8 Michał         Makowski              143.39 -  342: 518   93
    9    18 Andrzej        Rechowicz             131.39 +  462: 284  181
   10    10 Zbigniew       Wietecki              125.46 -  258: 447   75
   11    17 Miłosz         Wrzałek               147.87 +  376: 360  198
   12    15 Jarosław       Puchalski             124.23 +  440: 300  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Zbigniew Wietecki 125.46 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Tuszyński             152.26 +  387: 336  202
    2     6 Maciej         Czupryniak            147.32 -  343: 489   97
    3    14 Renata         Andracka              119.61 +  368: 361  170
    4    14 Paweł          Pogorzelski           147.66 -  418: 546   98
    5    21 Waldemar       Czerwoniec            113.63 -  376: 495   64
    6    22 Beata          Piotrowska            117.13 +  478: 381  167
    7    14 Maciej         Śliwa                 124.39 -  413: 449   74
    8    19 Halina         Cecot                 108.40 +  429: 324  158
    9    14 Maciej         Skrzypczak            131.27 +  505: 274  181
   10    10 Joanna         Ostrowska             127.19 +  447: 258  177
   11     6 Paweł          Jackowski             149.24 -  414: 442   99
   12    10 Adam           Grzelec               131.29 +  444: 304  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Maciej Śliwa 124.39 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Kurowski              151.53 -  349: 456  102
    2    26 Radosław       Deska                 100.00 +  419: 322  150
    3     9 Daniel         Janus                 129.53 -  304: 458   80
    4    28 Maciej         Sylwestrzuk           114.72 +  405: 295  165
    5    16 Renata         Andracka              119.61 +  343: 316  170
    6    13 Andrzej        Rechowicz             131.39 -  363: 398   81
    7    14 Zbigniew       Wietecki              125.46 +  449: 413  175
    8    16 Arkadiusz      Kleniewski            110.36 +  411: 332  160
    9     6 Kamil          Górka                 151.52 -  305: 358  102
   10    12 Franciszek     Łysek                 117.68 +  453: 329  168
   11     8 Ewa            Radzikowska           130.93 +  369: 338  181
   12     8 Jacek          Baltyn                131.55 +  377: 376  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Jarosław Puchalski 124.23 Chrzanów Mały

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 151.52 +  377: 347  202
    2    10 Grzegorz       Kurowski              151.53 +  419: 288  202
    3     3 Jakub          Szymczak              145.94 -  318: 320   96
    4    11 Maciej         Skrzypczak            131.27 +  329: 288  181
    5     9 Wojciech       Zemło                 142.49 -  392: 414   92
    6    11 Miłosz         Wrzałek               147.87 +  413: 374  198
    7    10 Łukasz         Tuszyński             152.26 -  323: 468  102
    8    13 Małgorzata     Deszczyńska           139.27 +  379: 346  189
    9    10 Marcin         Stachowski            131.72 +  357: 319  182
   10     7 Krzysztof      Mówka                 151.22 -  336: 380  101
   11    11 Mikołaj        Cieplik               148.01 -  356: 427   98
   12    15 Joanna         Ostrowska             127.19 -  300: 440   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Jerzy Luter 123.98 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 151.22 +  368: 344  201
    2    12 Ewa            Radzikowska           130.93 +  423: 377  181
    3     5 Małgorzata     Deszczyńska           139.27 -  316: 380   89
    4    13 Adam           Grzelec               131.29 +  452: 365  181
    5     3 Rafał          Wesołowski            133.06 +  410: 344  183
    6     4 Jarosław       Michalak              119.08 -  310: 486   69
    7     9 Kamil          Górka                 151.52 -  311: 511  102
    8    11 Andrzej        Kroc                  132.59 +  452: 324  183
    9     7 Tomasz         Suchanek              140.02 -  356: 445   90
   10    11 Miłosz         Wrzałek               147.87 +  406: 352  198
   11     7 Dawid          Adamczyk              156.68 -  317: 548  107
   12    14 Bartłomiej     Pawlak                135.28 +  400: 392  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Dominik Ulejczyk 123.80 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kacper         Zegadło               150.39 -  300: 395  100
    2    24 Beata          Piotrowska            117.13 +  341: 334  167
    3    20 Halina         Cecot                 108.40 +  502: 299  158
    4     8 Jacek          Baltyn                131.55 +  404: 322  182
    5     4 Ewa            Radzikowska           130.93 -  274: 399   81
    6    12 Adam           Grzelec               131.29 -  379: 436   81
    7    12 Rafał          Wesołowski            133.06 +  387: 360  183
    8    12 Marcin         Stachowski            131.72 -  387: 440   82
    9    15 Miłosz         Wrzałek               147.87 -  372: 455   98
   10    18 Waldemar       Czerwoniec            113.63 -  417: 488   64
   11    20 Krzysztof      Zawadzki              111.09 +  430: 314  161
   12    20 Maciej         Skrzypczak            131.27 -  408: 449   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Olga Swarcewicz 121.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jackowski             149.24 -  291: 382   99
    2    27 Kamil          Górka                 151.52 -  307: 518  102
    3    28 Beata          Piotrowska            117.13 -  298: 410   67
    4    31 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 -  282: 289   50
    5    31 Jarosław       Wypart                100.00 +  323: 297  150
    6    29 Marek          Cecot                 100.27 -  302: 363   50
    7    31 Teresa         Balewska              100.00 -  371: 404   50
    8    31 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  352: 274  150
    9    29 Adam           Skowroński            113.33 -  297: 455   63
   10    27 Bartosz        Bartczak              115.41 -  321: 443   65
   11    27 Józef          Burzyński             112.51 +  333: 311  163
   12    30 Teresa         Balewska              100.00 +  378: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Dorota Stachowska 120.84 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mikołaj        Cieplik               148.01 -  318: 356   98
    2    22 Joanna         Ostrowska             127.19 -  337: 413   77
    3    31 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  435: 293  150
    4    26 Bartłomiej     Pawlak                135.28 -  257: 438   85
    5    28 Maciej         Nawrocki              131.89 -  285: 427   82
    6    30 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  401: 262  150
    7    24 Szymon         Stępień               127.57 -  399: 406   78
    8    27 Rafał          Maciejewski           100.00 +  428: 366  150
    9    21 Waldemar       Czerwoniec            113.63 -  403: 436   64
   10    25 Radosław       Deska                 100.00 -  331: 341   50
   11    24 Karolina       Urbańska              118.18 +  434: 308  168
   12    24 Maciej         Nawrocki              131.89 +  389: 379  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Renata Andracka 119.61 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               147.87 -  344: 463   98
    2    30 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  482: 207  150
    3    14 Zbigniew       Wietecki              125.46 -  361: 368   75
    4    17 Józef          Burzyński             112.51 +  400: 254  163
    5    16 Maciej         Śliwa                 124.39 -  316: 343   74
    6    21 Robert         Wagner                117.17 +  398: 387  167
    7    16 Bartłomiej     Pawlak                135.28 -  385: 423   85
    8    22 Andrzej        Gostomski             108.82 +  343: 305  159
    9    16 Franciszek     Łysek                 117.68 -  349: 357   68
   10    24 Maciej         Nawrocki              131.89 +  371: 324  182
   11    16 Waldemar       Czerwoniec            113.63 +  421: 320  164
   12    13 Szymon         Stępień               127.57 +  351: 347  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Jarosław Michalak 119.08 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Pogorzelski           147.66 -  349: 445   98
    2    25 Krzysztof      Zawadzki              111.09 +  461: 315  161
    3    18 Bartłomiej     Pawlak                135.28 +  422: 274  185
    4     9 Dawid          Adamczyk              156.68 +  367: 354  207
    5    10 Arkadiusz      Kleniewski            110.36 +  466: 357  160
    6     4 Jerzy          Luter                 123.98 +  486: 310  174
    7     2 Jakub          Szymczak              145.94 -  329: 494   96
    8     7 Jacek          Baltyn                131.55 +  413: 331  182
    9     2 Paweł          Jackowski             149.24 +  387: 344  199
   10     3 Kacper         Zegadło               150.39 +  461: 345  200
   11     1 Grzegorz       Kurowski              151.53 -  287: 445  102
   12     4 Jakub          Szymczak              145.94 -  278: 477   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 12 155.00




	Karolina Urbańska 118.18 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Czupryniak            147.32 -  326: 467   97
    2    20 Józef          Burzyński             112.51 +  478: 324  163
    3    19 Wojciech       Zemło                 142.49 -  248: 489   92
    4    18 Małgorzata     Szczygieł             128.83 +  386: 318  179
    5    18 Jacek          Baltyn                131.55 -  325: 332   82
    6    19 Franciszek     Łysek                 117.68 -  319: 359   68
    7    23 Maciej         Sylwestrzuk           114.72 -  297: 319   65
    8    28 Radosław       Deska                 100.00 +  426: 315  150
    9    23 Samir          Chakrar               115.86 -  325: 363   66
   10    26 Marek          Cecot                 100.27 +  448: 270  150
   11    24 Dorota         Stachowska            120.84 -  308: 434   71
   12    26 Robert         Wagner                117.17 +  462: 326  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Franciszek Łysek 117.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Szymczak              145.94 -  364: 383   96
    2    21 Adam           Skowroński            113.33 +  415: 338  163
    3    23 Arkadiusz      Kleniewski            110.36 -  357: 382   60
    4    20 Radosław       Deska                 100.00 +  537: 287  150
    5    14 Krzysztof      Mówka                 151.22 -  282: 492  101
    6    19 Karolina       Urbańska              118.18 +  359: 319  168
    7    15 Bartosz        Bartczak              115.41 +  408: 313  165
    8    14 Bartłomiej     Pawlak                135.28 -  466: 481   85
    9    16 Renata         Andracka              119.61 +  357: 349  170
   10    12 Maciej         Śliwa                 124.39 -  329: 453   74
   11    19 Marcin         Stachowski            131.72 +  418: 393  182
   12    11 Andrzej        Kroc                  132.59 -  378: 413   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Robert Wagner 117.17 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Makowski              143.39 -  339: 494   93
    2    31 Marek          Cecot                 100.27 +  375: 300  150
    3    15 Ewa            Radzikowska           130.93 -  294: 494   81
    4    23 Andrzej        Rechowicz             131.39 -  365: 512   81
    5    26 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  378: 246  150
    6    21 Renata         Andracka              119.61 -  387: 398   70
    7    27 Rafał          Maciejewski           100.00 +  435: 340  150
    8    18 Miłosz         Wrzałek               147.87 -  351: 381   98
    9    26 Jarosław       Wypart                100.00 +  337: 315  150
   10    19 Adam           Grzelec               131.29 -  403: 449   81
   11    23 Beata          Piotrowska            117.13 -  303: 359   67
   12    26 Karolina       Urbańska              118.18 -  326: 462   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Beata Piotrowska 117.13 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Zemło                 142.49 -  355: 367   92
    2    24 Dominik        Ulejczyk              123.80 -  334: 341   74
    3    28 Olga           Swarcewicz            121.26 +  410: 298  171
    4    24 Rafał          Maciejewski           100.00 +  323: 304  150
    5    19 Adam           Grzelec               131.29 -  314: 472   81
    6    22 Zbigniew       Wietecki              125.46 -  381: 478   75
    7    22 Waldemar       Czerwoniec            113.63 -  381: 410   64
    8    25 Samir          Chakrar               115.86 +  448: 354  166
    9    25 Andrzej        Gostomski             108.82 -  344: 438   59
   10    23 Adrian         Ziemniewicz           135.39 -  322: 458   85
   11    23 Robert         Wagner                117.17 +  359: 303  167
   12    25 Andrzej        Rechowicz             131.39 -  354: 367   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Samir Chakrar 115.86 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Suchanek              140.02 -  406: 410   90
    2    17 Łukasz         Tuszyński             152.26 -  358: 370  102
    3    24 Joanna         Ostrowska             127.19 +  360: 352  177
    4    22 Krzysztof      Zawadzki              111.09 -  375: 403   61
    5    23 Józef          Burzyński             112.51 -  257: 499   63
    6    27 Adam           Skowroński            113.33 +  470: 267  163
    7    25 Marek          Cecot                 100.27 +  404: 260  150
    8    25 Beata          Piotrowska            117.13 -  354: 448   67
    9    23 Karolina       Urbańska              118.18 +  363: 325  168
   10    16 Daniel         Janus                 129.53 -  415: 416   80
   11    21 Radosław       Deska                 100.00 +  473: 230  150
   12    19 Małgorzata     Deszczyńska           139.27 -  333: 491   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Bartosz Bartczak 115.41 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Deszczyńska           139.27 -  360: 426   89
    2    23 Rafał          Maciejewski           100.00 -  319: 325   50
    3    29 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  394: 275  150
    4    27 Maciej         Nawrocki              131.89 +  366: 329  182
    5    17 Szymon         Stępień               127.57 +  404: 370  178
    6     9 Kamil          Górka                 151.52 -  308: 312  102
    7    15 Franciszek     Łysek                 117.68 -  313: 408   68
    8    21 Dawid          Adamczyk              156.68 -  280: 439  107
    9    24 Adrian         Ziemniewicz           135.39 -  364: 419   85
   10    27 Olga           Swarcewicz            121.26 +  443: 321  171
   11    26 Marek          Cecot                 100.27 +  372: 351  150
   12    21 Małgorzata     Szczygieł             128.83 -  259: 605   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Maciej Sylwestrzuk 114.72 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adrian         Ziemniewicz           135.39 -  375: 427   85
    2    19 Bartłomiej     Pawlak                135.28 -  337: 353   85
    3    26 Krzysztof      Zawadzki              111.09 -  379: 402   61
    4    28 Maciej         Śliwa                 124.39 -  295: 405   74
    5    30 Teresa         Balewska              100.00 +  453: 256  150
    6    25 Józef          Burzyński             112.51 +  472: 316  163
    7    23 Karolina       Urbańska              118.18 +  319: 297  168
    8    24 Maciej         Nawrocki              131.89 +  431: 353  182
    9    13 Rafał          Wesołowski            133.06 +  411: 337  183
   10     9 Paweł          Pogorzelski           147.66 +  386: 325  198
   11    10 Jacek          Baltyn                131.55 -  373: 399   82
   12    12 Ewa            Radzikowska           130.93 -  335: 508   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Waldemar Czerwoniec 113.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bartłomiej     Pawlak                135.28 +  557: 330  185
    2     1 Adrian         Ziemniewicz           135.39 -  362: 368   85
    3    10 Adam           Grzelec               131.29 -  318: 443   81
    4    15 Grzegorz       Kurowski              151.53 -  335: 337  102
    5    21 Zbigniew       Wietecki              125.46 +  495: 376  175
    6    18 Mikołaj        Cieplik               148.01 -  300: 357   98
    7    22 Beata          Piotrowska            117.13 +  410: 381  167
    8    20 Maciej         Skrzypczak            131.27 -  331: 458   81
    9    21 Dorota         Stachowska            120.84 +  436: 403  171
   10    18 Dominik        Ulejczyk              123.80 +  488: 417  174
   11    16 Renata         Andracka              119.61 -  320: 421   70
   12    17 Miłosz         Wrzałek               147.87 -  309: 467   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Adam Skowroński 113.33 Jarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Sporczyk              135.08 -  322: 388   85
    2    21 Franciszek     Łysek                 117.68 -  338: 415   68
    3    30 Marek          Cecot                 100.27 +  357: 321  150
    4    21 Joanna         Ostrowska             127.19 -  292: 395   77
    5    29 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 -  278: 296   50
    6    27 Samir          Chakrar               115.86 -  267: 470   66
    7    30 Radosław       Deska                 100.00 -  297: 371   50
    8    30 Teresa         Balewska              100.00 +  390: 352  150
    9    29 Olga           Swarcewicz            121.26 +  455: 297  171
   10    30 Jarosław       Wypart                100.00 +  371: 333  150
   11    30 Halina         Cecot                 108.40 +  315: 301  158
   12    23 Arkadiusz      Kleniewski            110.36 -  317: 378   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Józef Burzyński 112.51 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Wesołowski            133.06 -  370: 373   83
    2    20 Karolina       Urbańska              118.18 -  324: 478   68
    3    27 Teresa         Balewska              100.00 +  361: 343  150
    4    17 Renata         Andracka              119.61 -  254: 400   70
    5    23 Samir          Chakrar               115.86 +  499: 257  166
    6    25 Maciej         Sylwestrzuk           114.72 -  316: 472   65
    7    28 Maciej         Nawrocki              131.89 -  321: 422   82
    8    26 Marek          Cecot                 100.27 +  367: 251  150
    9    22 Szymon         Stępień               127.57 -  284: 438   78
   10    29 Rafał          Maciejewski           100.00 +  440: 295  150
   11    27 Olga           Swarcewicz            121.26 -  311: 333   71
   12    27 Halina         Cecot                 108.40 +  311: 289  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Krzysztof Zawadzki 111.09 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Kroc                  132.59 -  293: 383   83
    2    25 Jarosław       Michalak              119.08 -  315: 461   69
    3    26 Maciej         Sylwestrzuk           114.72 +  402: 379  165
    4    22 Samir          Chakrar               115.86 +  403: 375  166
    5    20 Joanna         Ostrowska             127.19 +  424: 334  177
    6    10 Tomasz         Suchanek              140.02 -  269: 427   90
    7    18 Marcin         Stachowski            131.72 -  304: 481   82
    8    23 Szymon         Stępień               127.57 +  405: 349  178
    9    19 Adam           Grzelec               131.29 +  411: 401  181
   10    15 Jacek          Baltyn                131.55 -  323: 439   82
   11    20 Dominik        Ulejczyk              123.80 -  314: 430   74
   12    22 Andrzej        Gostomski             108.82 -  348: 425   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Arkadiusz Kleniewski 110.36 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Nawrocki              131.89 =  366: 366  132
    2    16 Dawid          Adamczyk              156.68 -  318: 340  107
    3    23 Franciszek     Łysek                 117.68 +  382: 357  168
    4    16 Adrian         Ziemniewicz           135.39 +  371: 335  185
    5    10 Jarosław       Michalak              119.08 -  357: 466   69
    6    15 Jacek          Baltyn                131.55 -  346: 366   82
    7    20 Maciej         Skrzypczak            131.27 +  487: 307  181
    8    16 Maciej         Śliwa                 124.39 -  332: 411   74
    9    20 Andrzej        Kroc                  132.59 -  392: 399   83
   10    22 Andrzej        Rechowicz             131.39 +  510: 251  181
   11    18 Adam           Grzelec               131.29 -  373: 379   81
   12    23 Adam           Skowroński            113.33 +  378: 317  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Andrzej Gostomski 108.82 Starowa Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Stachowski            131.72 -  330: 444   82
    2    18 Jarosław       Wypart                100.00 +  419: 365  150
    3    11 Kamil          Górka                 151.52 -  281: 464  102
    4    19 Michał         Makowski              143.39 -  328: 631   93
    5    27 Marek          Cecot                 100.27 +  395: 389  150
    6    20 Szymon         Stępień               127.57 +  352: 314  178
    7    19 Joanna         Ostrowska             127.19 -  331: 348   77
    8    22 Renata         Andracka              119.61 -  305: 343   70
    9    25 Beata          Piotrowska            117.13 +  438: 344  167
   10    21 Małgorzata     Deszczyńska           139.27 -  340: 391   89
   11    28 Teresa         Balewska              100.00 +  398: 307  150
   12    22 Krzysztof      Zawadzki              111.09 +  425: 348  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Halina Cecot 108.40 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jacek          Baltyn                131.55 -  344: 438   82
    2    29 Teresa         Balewska              100.00 +  453: 349  150
    3    20 Dominik        Ulejczyk              123.80 -  299: 502   74
    4    25 Marcin         Stachowski            131.72 -  303: 537   82
    5    25 Rafał          Maciejewski           100.00 -  322: 345   50
    6    28 Radosław       Deska                 100.00 +  417: 213  150
    7    26 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  405: 284  150
    8    19 Zbigniew       Wietecki              125.46 -  324: 429   75
    9    27 Maciej         Nawrocki              131.89 -  240: 407   82
   10    28 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  402: 246  150
   11    30 Adam           Skowroński            113.33 -  301: 315   63
   12    27 Józef          Burzyński             112.51 -  289: 311   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Marek Cecot 100.27 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Rechowicz             131.39 -  229: 506   81
    2    31 Robert         Wagner                117.17 -  300: 375   67
    3    30 Adam           Skowroński            113.33 -  321: 357   63
    4    29 Jarosław       Wypart                100.00 +  404: 318  150
    5    27 Andrzej        Gostomski             108.82 -  389: 395   59
    6    29 Olga           Swarcewicz            121.26 +  363: 302  171
    7    25 Samir          Chakrar               115.86 -  260: 404   66
    8    26 Józef          Burzyński             112.51 -  251: 367   63
    9    30 Teresa         Balewska              100.00 +  355: 319  150
   10    26 Karolina       Urbańska              118.18 -  270: 448   68
   11    26 Bartosz        Bartczak              115.41 -  351: 372   65
   12    29 Rafał          Maciejewski           100.00 +  349: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 12  96.08




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ewa            Radzikowska           130.93 -  257: 446   81
    2    29 Halina         Cecot                 108.40 -  349: 453   58
    3    27 Józef          Burzyński             112.51 -  343: 361   63
    4    30 Igor           Kociełkiewicz         100.00 -  296: 378   50
    5    30 Maciej         Sylwestrzuk           114.72 -  256: 453   65
    6    31 Jarosław       Wypart                100.00 -  278: 328   50
    7    31 Olga           Swarcewicz            121.26 +  404: 371  171
    8    30 Adam           Skowroński            113.33 -  352: 390   63
    9    30 Marek          Cecot                 100.27 -  319: 355   50
   10    31 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  402: 192  150
   11    28 Andrzej        Gostomski             108.82 -  307: 398   59
   12    30 Olga           Swarcewicz            121.26 -  239: 378   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  / 12  77.58




	Radosław Deska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Adam           Grzelec               131.29 -  293: 476   81
    2    26 Maciej         Śliwa                 124.39 -  322: 419   74
    3    25 Jarosław       Wypart                100.00 +  401: 318  150
    4    20 Franciszek     Łysek                 117.68 -  287: 537   68
    5    24 Małgorzata     Szczygieł             128.83 -  265: 289   79
    6    28 Halina         Cecot                 108.40 -  213: 417   58
    7    30 Adam           Skowroński            113.33 +  371: 297  163
    8    28 Karolina       Urbańska              118.18 -  315: 426   68
    9    28 Rafał          Maciejewski           100.00 +  410: 268  150
   10    25 Dorota         Stachowska            120.84 +  341: 331  171
   11    21 Samir          Chakrar               115.86 -  230: 473   66
   12    28 Jarosław       Wypart                100.00 +  431: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Igor Kociełkiewicz 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Szymon         Stępień               127.57 -  263: 455   78
    2    28 Krzysztof      Mówka                 151.22 -  286: 436  101
    3    29 Bartosz        Bartczak              115.41 -  275: 394   65
    4    30 Teresa         Balewska              100.00 +  378: 296  150
    5    26 Robert         Wagner                117.17 -  246: 378   67
    6    30 Dorota         Stachowska            120.84 -  262: 401   71
    7    29 Jarosław       Wypart                100.00 -  310: 344   50
    8    31 Olga           Swarcewicz            121.26 -  274: 352   71
    9    31 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  311: 299  150
   10    28 Halina         Cecot                 108.40 -  246: 402   58
   11    29 Małgorzata     Szczygieł             128.83 -  305: 413   79
   12    31 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 -  216: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     990  / 12  82.50




	Rafał Maciejewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Małgorzata     Szczygieł             128.83 -  311: 462   79
    2    23 Bartosz        Bartczak              115.41 +  325: 319  165
    3    21 Krzysztof      Mówka                 151.22 -  345: 436  101
    4    24 Beata          Piotrowska            117.13 -  304: 323   67
    5    25 Halina         Cecot                 108.40 +  345: 322  158
    6    23 Joanna         Ostrowska             127.19 -  250: 394   77
    7    27 Robert         Wagner                117.17 -  340: 435   67
    8    27 Dorota         Stachowska            120.84 -  366: 428   71
    9    28 Radosław       Deska                 100.00 -  268: 410   50
   10    29 Józef          Burzyński             112.51 -  295: 440   63
   11    31 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  408: 288  150
   12    29 Marek          Cecot                 100.27 -  255: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Magdalena Mazuchowska-Żak 100.00 Łask

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Skrzypczak            131.27 -  242: 555   81
    2    30 Renata         Andracka              119.61 -  207: 482   70
    3    31 Dorota         Stachowska            120.84 -  293: 435   71
    4    31 Olga           Swarcewicz            121.26 +  289: 282  171
    5    29 Adam           Skowroński            113.33 +  296: 278  163
    6    24 Dawid          Adamczyk              156.68 -  267: 445  107
    7    26 Halina         Cecot                 108.40 -  284: 405   58
    8    29 Jarosław       Wypart                100.00 -  298: 374   50
    9    31 Igor           Kociełkiewicz         100.00 -  299: 311   50
   10    31 Teresa         Balewska              100.00 -  192: 402   50
   11    31 Rafał          Maciejewski           100.00 -  288: 408   50
   12    31 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  365: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 12  89.25




	Jarosław Wypart 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Daniel         Janus                 129.53 -  384: 463   80
    2    18 Andrzej        Gostomski             108.82 -  365: 419   59
    3    25 Radosław       Deska                 100.00 -  318: 401   50
    4    29 Marek          Cecot                 100.27 -  318: 404   50
    5    31 Olga           Swarcewicz            121.26 -  297: 323   71
    6    31 Teresa         Balewska              100.00 +  328: 278  150
    7    29 Igor           Kociełkiewicz         100.00 +  344: 310  150
    8    29 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  374: 298  150
    9    26 Robert         Wagner                117.17 -  315: 337   67
   10    30 Adam           Skowroński            113.33 -  333: 371   63
   11    25 Maciej         Skrzypczak            131.27 -  335: 487   81
   12    28 Radosław       Deska                 100.00 -  319: 431   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  / 12  85.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Joanna         Ostrowska             432: 362
   2 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             387: 336
   3 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Śliwa                 456: 349
   4 Jarosław       Puchalski            - Kamil          Górka                 377: 347
   5 Krzysztof      Mówka                - Jerzy          Luter                 344: 368
   6 Dominik        Ulejczyk             - Kacper         Zegadło               300: 395
   7 Paweł          Jackowski            - Olga           Swarcewicz            382: 291
   8 Dorota         Stachowska           - Mikołaj        Cieplik               318: 356
   9 Miłosz         Wrzałek              - Renata         Andracka              463: 344
  10 Jarosław       Michalak             - Paweł          Pogorzelski           349: 445
  11 Maciej         Czupryniak           - Karolina       Urbańska              467: 326
  12 Franciszek     Łysek                - Jakub          Szymczak              364: 383
  13 Michał         Makowski             - Robert         Wagner                494: 339
  14 Beata          Piotrowska           - Wojciech       Zemło                 355: 367
  15 Tomasz         Suchanek             - Samir          Chakrar               410: 406
  16 Bartosz        Bartczak             - Małgorzata     Deszczyńska           360: 426
  17 Adrian         Ziemniewicz          - Maciej         Sylwestrzuk           427: 375
  18 Waldemar       Czerwoniec           - Bartłomiej     Pawlak                557: 330
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Skowroński            388: 322
  20 Józef          Burzyński            - Rafał          Wesołowski            370: 373
  21 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Zawadzki              383: 293
  22 Arkadiusz      Kleniewski           - Maciej         Nawrocki              366: 366
  23 Marcin         Stachowski           - Andrzej        Gostomski             444: 330
  24 Halina         Cecot                - Jacek          Baltyn                344: 438
  25 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Cecot                 506: 229
  26 Radosław       Deska                - Adam           Grzelec               293: 476
  27 Maciej         Skrzypczak           - Magdalena      Mazuchowska-Żak       555: 242
  28 Teresa         Balewska             - Ewa            Radzikowska           257: 446
  29 Daniel         Janus                - Jarosław       Wypart                463: 384
  30 Rafał          Maciejewski          - Małgorzata     Szczygieł             311: 462
  31 Szymon         Stępień              - Igor           Kociełkiewicz         455: 263


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adrian         Ziemniewicz          - Waldemar       Czerwoniec            368: 362
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Skrzypczak            459: 264
   3 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Rechowicz             497: 327
   4 Kacper         Zegadło              - Michał         Makowski              360: 357
   5 Adam           Grzelec              - Krzysztof      Sporczyk              281: 392
   6 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Czupryniak            343: 489
   7 Andrzej        Kroc                 - Miłosz         Wrzałek               358: 467
   8 Jakub          Szymczak             - Daniel         Janus                 547: 470
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Paweł          Jackowski             361: 467
  10 Jarosław       Puchalski            - Grzegorz       Kurowski              419: 288
  11 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Stępień               474: 325
  12 Ewa            Radzikowska          - Jerzy          Luter                 377: 423
  13 Paweł          Pogorzelski          - Wojciech       Zemło                 360: 309
  14 Mikołaj        Cieplik              - Marcin         Stachowski            459: 256
  15 Maciej         Nawrocki             - Jacek          Baltyn                370: 378
  16 Dawid          Adamczyk             - Arkadiusz      Kleniewski            340: 318
  17 Łukasz         Tuszyński            - Samir          Chakrar               370: 358
  18 Andrzej        Gostomski            - Jarosław       Wypart                419: 365
  19 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Sylwestrzuk           353: 337
  20 Karolina       Urbańska             - Józef          Burzyński             478: 324
  21 Adam           Skowroński           - Franciszek     Łysek                 338: 415
  22 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Stachowska            413: 337
  23 Rafał          Maciejewski          - Bartosz        Bartczak              325: 319
  24 Beata          Piotrowska           - Dominik        Ulejczyk              334: 341
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Jarosław       Michalak              315: 461
  26 Maciej         Śliwa                - Radosław       Deska                 419: 322
  27 Olga           Swarcewicz           - Kamil          Górka                 307: 518
  28 Igor           Kociełkiewicz        - Krzysztof      Mówka                 286: 436
  29 Teresa         Balewska             - Halina         Cecot                 349: 453
  30 Magdalena      Mazuchowska-Żak      - Renata         Andracka              207: 482
  31 Robert         Wagner               - Marek          Cecot                 375: 300


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Mikołaj        Cieplik               384: 331
   2 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Pogorzelski           396: 393
   3 Jakub          Szymczak             - Jarosław       Puchalski             320: 318
   4 Adrian         Ziemniewicz          - Tomasz         Suchanek              383: 448
   5 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Deszczyńska           316: 380
   6 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              411: 331
   7 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Adamczyk              559: 359
   8 Jacek          Baltyn               - Kacper         Zegadło               428: 446
   9 Daniel         Janus                - Maciej         Śliwa                 458: 304
  10 Adam           Grzelec              - Waldemar       Czerwoniec            443: 318
  11 Kamil          Górka                - Andrzej        Gostomski             464: 281
  12 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Makowski              440: 315
  13 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kroc                  270: 427
  14 Renata         Andracka             - Zbigniew       Wietecki              361: 368
  15 Ewa            Radzikowska          - Robert         Wagner                494: 294
  16 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Szczygieł             419: 349
  17 Maciej         Skrzypczak           - Marcin         Stachowski            402: 270
  18 Jarosław       Michalak             - Bartłomiej     Pawlak                422: 274
  19 Wojciech       Zemło                - Karolina       Urbańska              489: 248
  20 Dominik        Ulejczyk             - Halina         Cecot                 502: 299
  21 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Maciejewski           436: 345
  22 Maciej         Nawrocki             - Szymon         Stępień               271: 445
  23 Arkadiusz      Kleniewski           - Franciszek     Łysek                 382: 357
  24 Samir          Chakrar              - Joanna         Ostrowska             360: 352
  25 Jarosław       Wypart               - Radosław       Deska                 318: 401
  26 Maciej         Sylwestrzuk          - Krzysztof      Zawadzki              379: 402
  27 Józef          Burzyński            - Teresa         Balewska              361: 343
  28 Olga           Swarcewicz           - Beata          Piotrowska            298: 410
  29 Igor           Kociełkiewicz        - Bartosz        Bartczak              275: 394
  30 Marek          Cecot                - Adam           Skowroński            321: 357
  31 Dorota         Stachowska           - Magdalena      Mazuchowska-Żak       435: 293


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Wesołowski            413: 398
   2 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Jackowski             380: 420
   3 Maciej         Czupryniak           - Jakub          Szymczak              295: 501
   4 Kacper         Zegadło              - Miłosz         Wrzałek               431: 348
   5 Daniel         Janus                - Andrzej        Kroc                  377: 379
   6 Wojciech       Zemło                - Kamil          Górka                 459: 419
   7 Mikołaj        Cieplik              - Ewa            Radzikowska           360: 462
   8 Jacek          Baltyn               - Dominik        Ulejczyk              322: 404
   9 Dawid          Adamczyk             - Jarosław       Michalak              354: 367
  10 Szymon         Stępień              - Łukasz         Tuszyński             355: 379
  11 Maciej         Skrzypczak           - Jarosław       Puchalski             288: 329
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Mówka                 430: 290
  13 Jerzy          Luter                - Adam           Grzelec               452: 365
  14 Paweł          Pogorzelski          - Zbigniew       Wietecki              546: 418
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kurowski              335: 337
  16 Arkadiusz      Kleniewski           - Adrian         Ziemniewicz           371: 335
  17 Renata         Andracka             - Józef          Burzyński             400: 254
  18 Karolina       Urbańska             - Małgorzata     Szczygieł             386: 318
  19 Michał         Makowski             - Andrzej        Gostomski             631: 328
  20 Franciszek     Łysek                - Radosław       Deska                 537: 287
  21 Joanna         Ostrowska            - Adam           Skowroński            395: 292
  22 Samir          Chakrar              - Krzysztof      Zawadzki              375: 403
  23 Robert         Wagner               - Andrzej        Rechowicz             365: 512
  24 Beata          Piotrowska           - Rafał          Maciejewski           323: 304
  25 Halina         Cecot                - Marcin         Stachowski            303: 537
  26 Bartłomiej     Pawlak               - Dorota         Stachowska            438: 257
  27 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Nawrocki              366: 329
  28 Maciej         Śliwa                - Maciej         Sylwestrzuk           405: 295
  29 Jarosław       Wypart               - Marek          Cecot                 318: 404
  30 Igor           Kociełkiewicz        - Teresa         Balewska              378: 296
  31 Magdalena      Mazuchowska-Żak      - Olga           Swarcewicz            289: 282


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Deszczyńska           405: 390
   2 Paweł          Jackowski            - Kacper         Zegadło               395: 334
   3 Jerzy          Luter                - Rafał          Wesołowski            410: 344
   4 Ewa            Radzikowska          - Dominik        Ulejczyk              399: 274
   5 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Pogorzelski           514: 431
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Suchanek              431: 358
   7 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kurowski              399: 446
   8 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Czupryniak            374: 411
   9 Wojciech       Zemło                - Jarosław       Puchalski             414: 392
  10 Jarosław       Michalak             - Arkadiusz      Kleniewski            466: 357
  11 Michał         Makowski             - Maciej         Skrzypczak            360: 374
  12 Marcin         Stachowski           - Daniel         Janus                 382: 380
  13 Kamil          Górka                - Mikołaj        Cieplik               378: 259
  14 Franciszek     Łysek                - Krzysztof      Mówka                 282: 492
  15 Andrzej        Rechowicz            - Dawid          Adamczyk              402: 370
  16 Maciej         Śliwa                - Renata         Andracka              343: 316
  17 Szymon         Stępień              - Bartosz        Bartczak              370: 404
  18 Karolina       Urbańska             - Jacek          Baltyn                325: 332
  19 Adam           Grzelec              - Beata          Piotrowska            472: 314
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Ostrowska             424: 334
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Zbigniew       Wietecki              495: 376
  22 Bartłomiej     Pawlak               - Adrian         Ziemniewicz           385: 289
  23 Józef          Burzyński            - Samir          Chakrar               499: 257
  24 Radosław       Deska                - Małgorzata     Szczygieł             265: 289
  25 Halina         Cecot                - Rafał          Maciejewski           322: 345
  26 Robert         Wagner               - Igor           Kociełkiewicz         378: 246
  27 Marek          Cecot                - Andrzej        Gostomski             389: 395
  28 Maciej         Nawrocki             - Dorota         Stachowska            427: 285
  29 Adam           Skowroński           - Magdalena      Mazuchowska-Żak       278: 296
  30 Maciej         Sylwestrzuk          - Teresa         Balewska              453: 256
  31 Jarosław       Wypart               - Olga           Swarcewicz            297: 323


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Paweł          Jackowski             320: 447
   2 Wojciech       Zemło                - Ewa            Radzikowska           500: 330
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Sporczyk              351: 378
   4 Jarosław       Michalak             - Jerzy          Luter                 486: 310
   5 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kroc                  371: 347
   6 Kacper         Zegadło              - Maciej         Czupryniak            331: 463
   7 Paweł          Pogorzelski          - Maciej         Skrzypczak            452: 343
   8 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Tuszyński             333: 549
   9 Bartosz        Bartczak             - Kamil          Górka                 308: 312
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Suchanek              269: 427
  11 Jarosław       Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               413: 374
  12 Dominik        Ulejczyk             - Adam           Grzelec               379: 436
  13 Maciej         Śliwa                - Andrzej        Rechowicz             363: 398
  14 Krzysztof      Mówka                - Bartłomiej     Pawlak                528: 357
  15 Jacek          Baltyn               - Arkadiusz      Kleniewski            366: 346
  16 Marcin         Stachowski           - Michał         Makowski              386: 501
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Daniel         Janus                 411: 402
  18 Mikołaj        Cieplik              - Waldemar       Czerwoniec            357: 300
  19 Franciszek     Łysek                - Karolina       Urbańska              359: 319
  20 Andrzej        Gostomski            - Szymon         Stępień               352: 314
  21 Renata         Andracka             - Robert         Wagner                398: 387
  22 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Piotrowska            478: 381
  23 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Maciejewski           394: 250
  24 Magdalena      Mazuchowska-Żak      - Dawid          Adamczyk              267: 445
  25 Maciej         Sylwestrzuk          - Józef          Burzyński             472: 316
  26 Adrian         Ziemniewicz          - Maciej         Nawrocki              406: 392
  27 Samir          Chakrar              - Adam           Skowroński            470: 267
  28 Radosław       Deska                - Halina         Cecot                 213: 417
  29 Olga           Swarcewicz           - Marek          Cecot                 302: 363
  30 Dorota         Stachowska           - Igor           Kociełkiewicz         401: 262
  31 Teresa         Balewska             - Jarosław       Wypart                278: 328


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Jackowski             365: 349
   2 Jakub          Szymczak             - Jarosław       Michalak              494: 329
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Zemło                 344: 293
   4 Paweł          Pogorzelski          - Maciej         Czupryniak            376: 504
   5 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Mówka                 302: 416
   6 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Suchanek              374: 433
   7 Kacper         Zegadło              - Ewa            Radzikowska           485: 339
   8 Adam           Grzelec              - Jacek          Baltyn                322: 378
   9 Kamil          Górka                - Jerzy          Luter                 511: 311
  10 Łukasz         Tuszyński            - Jarosław       Puchalski             468: 323
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Makowski              334: 339
  12 Dominik        Ulejczyk             - Rafał          Wesołowski            387: 360
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Miłosz         Wrzałek               400: 364
  14 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Śliwa                 413: 449
  15 Bartosz        Bartczak             - Franciszek     Łysek                 313: 408
  16 Renata         Andracka             - Bartłomiej     Pawlak                385: 423
  17 Mikołaj        Cieplik              - Dawid          Adamczyk              472: 424
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Stachowski            304: 481
  19 Andrzej        Gostomski            - Joanna         Ostrowska             331: 348
  20 Maciej         Skrzypczak           - Arkadiusz      Kleniewski            307: 487
  21 Daniel         Janus                - Adrian         Ziemniewicz           416: 411
  22 Beata          Piotrowska           - Waldemar       Czerwoniec            381: 410
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Karolina       Urbańska              319: 297
  24 Szymon         Stępień              - Dorota         Stachowska            406: 399
  25 Marek          Cecot                - Samir          Chakrar               260: 404
  26 Magdalena      Mazuchowska-Żak      - Halina         Cecot                 284: 405
  27 Rafał          Maciejewski          - Robert         Wagner                340: 435
  28 Józef          Burzyński            - Maciej         Nawrocki              321: 422
  29 Jarosław       Wypart               - Igor           Kociełkiewicz         344: 310
  30 Adam           Skowroński           - Radosław       Deska                 297: 371
  31 Teresa         Balewska             - Olga           Swarcewicz            404: 371


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Jackowski             431: 467
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Szymczak              351: 454
   3 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Kurowski              405: 460
   4 Kamil          Górka                - Kacper         Zegadło               409: 423
   5 Krzysztof      Mówka                - Wojciech       Zemło                 359: 406
   6 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Pogorzelski           523: 341
   7 Jacek          Baltyn               - Jarosław       Michalak              331: 413
   8 Michał         Makowski             - Joanna         Ostrowska             518: 342
   9 Ewa            Radzikowska          - Małgorzata     Szczygieł             369: 271
  10 Mikołaj        Cieplik              - Adam           Grzelec               449: 315
  11 Jerzy          Luter                - Andrzej        Kroc                  452: 324
  12 Marcin         Stachowski           - Dominik        Ulejczyk              440: 387
  13 Jarosław       Puchalski            - Małgorzata     Deszczyńska           379: 346
  14 Bartłomiej     Pawlak               - Franciszek     Łysek                 481: 466
  15 Andrzej        Rechowicz            - Daniel         Janus                 427: 473
  16 Arkadiusz      Kleniewski           - Maciej         Śliwa                 332: 411
  17 Rafał          Wesołowski           - Adrian         Ziemniewicz           487: 350
  18 Robert         Wagner               - Miłosz         Wrzałek               351: 381
  19 Halina         Cecot                - Zbigniew       Wietecki              324: 429
  20 Waldemar       Czerwoniec           - Maciej         Skrzypczak            331: 458
  21 Dawid          Adamczyk             - Bartosz        Bartczak              439: 280
  22 Andrzej        Gostomski            - Renata         Andracka              305: 343
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Stępień               405: 349
  24 Maciej         Nawrocki             - Maciej         Sylwestrzuk           353: 431
  25 Samir          Chakrar              - Beata          Piotrowska            354: 448
  26 Marek          Cecot                - Józef          Burzyński             251: 367
  27 Dorota         Stachowska           - Rafał          Maciejewski           428: 366
  28 Karolina       Urbańska             - Radosław       Deska                 426: 315
  29 Jarosław       Wypart               - Magdalena      Mazuchowska-Żak       374: 298
  30 Adam           Skowroński           - Teresa         Balewska              390: 352
  31 Olga           Swarcewicz           - Igor           Kociełkiewicz         352: 274


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Łukasz         Tuszyński             390: 366
   2 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Michalak              344: 387
   3 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Czupryniak            576: 324
   4 Wojciech       Zemło                - Michał         Makowski              392: 359
   5 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Sporczyk              440: 380
   6 Maciej         Śliwa                - Kamil          Górka                 305: 358
   7 Tomasz         Suchanek             - Jerzy          Luter                 445: 356
   8 Jacek          Baltyn               - Krzysztof      Mówka                 309: 422
   9 Ewa            Radzikowska          - Bartłomiej     Pawlak                406: 351
  10 Jarosław       Puchalski            - Marcin         Stachowski            357: 319
  11 Daniel         Janus                - Mikołaj        Cieplik               426: 476
  12 Paweł          Pogorzelski          - Małgorzata     Deszczyńska           489: 335
  13 Maciej         Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            411: 337
  14 Maciej         Skrzypczak           - Zbigniew       Wietecki              274: 505
  15 Miłosz         Wrzałek              - Dominik        Ulejczyk              455: 372
  16 Franciszek     Łysek                - Renata         Andracka              357: 349
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Dawid          Adamczyk              333: 370
  18 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             462: 284
  19 Adam           Grzelec              - Krzysztof      Zawadzki              401: 411
  20 Andrzej        Kroc                 - Arkadiusz      Kleniewski            399: 392
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Dorota         Stachowska            436: 403
  22 Józef          Burzyński            - Szymon         Stępień               284: 438
  23 Samir          Chakrar              - Karolina       Urbańska              363: 325
  24 Adrian         Ziemniewicz          - Bartosz        Bartczak              419: 364
  25 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Gostomski             344: 438
  26 Robert         Wagner               - Jarosław       Wypart                337: 315
  27 Maciej         Nawrocki             - Halina         Cecot                 407: 240
  28 Radosław       Deska                - Rafał          Maciejewski           410: 268
  29 Olga           Swarcewicz           - Adam           Skowroński            297: 455
  30 Teresa         Balewska             - Marek          Cecot                 319: 355
  31 Igor           Kociełkiewicz        - Magdalena      Mazuchowska-Żak       311: 299


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Szymczak              464: 299
   2 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Zemło                 454: 456
   3 Jarosław       Michalak             - Kacper         Zegadło               461: 345
   4 Tomasz         Suchanek             - Ewa            Radzikowska           410: 315
   5 Mikołaj        Cieplik              - Łukasz         Tuszyński             328: 380
   6 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Sporczyk              375: 358
   7 Krzysztof      Mówka                - Jarosław       Puchalski             380: 336
   8 Kamil          Górka                - Michał         Makowski              400: 304
   9 Maciej         Sylwestrzuk          - Paweł          Pogorzelski           386: 325
  10 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Ostrowska             447: 258
  11 Jerzy          Luter                - Miłosz         Wrzałek               406: 352
  12 Franciszek     Łysek                - Maciej         Śliwa                 329: 453
  13 Bartłomiej     Pawlak               - Dawid          Adamczyk              379: 468
  14 Marcin         Stachowski           - Andrzej        Kroc                  340: 432
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Jacek          Baltyn                323: 439
  16 Daniel         Janus                - Samir          Chakrar               416: 415
  17 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Skrzypczak            440: 308
  18 Dominik        Ulejczyk             - Waldemar       Czerwoniec            417: 488
  19 Adam           Grzelec              - Robert         Wagner                449: 403
  20 Szymon         Stępień              - Małgorzata     Szczygieł             367: 323
  21 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Gostomski             391: 340
  22 Arkadiusz      Kleniewski           - Andrzej        Rechowicz             510: 251
  23 Adrian         Ziemniewicz          - Beata          Piotrowska            458: 322
  24 Renata         Andracka             - Maciej         Nawrocki              371: 324
  25 Dorota         Stachowska           - Radosław       Deska                 331: 341
  26 Marek          Cecot                - Karolina       Urbańska              270: 448
  27 Bartosz        Bartczak             - Olga           Swarcewicz            443: 321
  28 Halina         Cecot                - Igor           Kociełkiewicz         402: 246
  29 Rafał          Maciejewski          - Józef          Burzyński             295: 440
  30 Adam           Skowroński           - Jarosław       Wypart                371: 333
  31 Magdalena      Mazuchowska-Żak      - Teresa         Balewska              192: 402


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Michalak             - Grzegorz       Kurowski              287: 445
   2 Wojciech       Zemło                - Jakub          Szymczak              494: 325
   3 Kamil          Górka                - Tomasz         Suchanek              431: 452
   4 Łukasz         Tuszyński            - Kacper         Zegadło               362: 325
   5 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Mówka                 469: 375
   6 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Jackowski             414: 442
   7 Dawid          Adamczyk             - Jerzy          Luter                 548: 317
   8 Maciej         Śliwa                - Ewa            Radzikowska           369: 338
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  426: 349
  10 Jacek          Baltyn               - Maciej         Sylwestrzuk           399: 373
  11 Jarosław       Puchalski            - Mikołaj        Cieplik               356: 427
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Daniel         Janus                 369: 400
  13 Michał         Makowski             - Adrian         Ziemniewicz           407: 397
  14 Paweł          Pogorzelski          - Szymon         Stępień               335: 339
  15 Rafał          Wesołowski           - Bartłomiej     Pawlak                285: 339
  16 Waldemar       Czerwoniec           - Renata         Andracka              320: 421
  17 Joanna         Ostrowska            - Miłosz         Wrzałek               376: 360
  18 Arkadiusz      Kleniewski           - Adam           Grzelec               373: 379
  19 Marcin         Stachowski           - Franciszek     Łysek                 393: 418
  20 Dominik        Ulejczyk             - Krzysztof      Zawadzki              430: 314
  21 Radosław       Deska                - Samir          Chakrar               230: 473
  22 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Nawrocki              332: 358
  23 Robert         Wagner               - Beata          Piotrowska            303: 359
  24 Karolina       Urbańska             - Dorota         Stachowska            308: 434
  25 Jarosław       Wypart               - Maciej         Skrzypczak            335: 487
  26 Marek          Cecot                - Bartosz        Bartczak              351: 372
  27 Józef          Burzyński            - Olga           Swarcewicz            311: 333
  28 Andrzej        Gostomski            - Teresa         Balewska              398: 307
  29 Igor           Kociełkiewicz        - Małgorzata     Szczygieł             305: 413
  30 Halina         Cecot                - Adam           Skowroński            301: 315
  31 Rafał          Maciejewski          - Magdalena      Mazuchowska-Żak       408: 288


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Zemło                 367: 308
   2 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Czupryniak            355: 382
   3 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Tuszyński             416: 310
   4 Jakub          Szymczak             - Jarosław       Michalak              477: 278
   5 Dawid          Adamczyk             - Kamil          Górka                 509: 334
   6 Krzysztof      Mówka                - Kacper         Zegadło               471: 360
   7 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Sporczyk              382: 362
   8 Jacek          Baltyn               - Maciej         Śliwa                 376: 377
   9 Michał         Makowski             - Daniel         Janus                 553: 362
  10 Adam           Grzelec              - Zbigniew       Wietecki              304: 444
  11 Andrzej        Kroc                 - Franciszek     Łysek                 413: 378
  12 Ewa            Radzikowska          - Maciej         Sylwestrzuk           508: 335
  13 Renata         Andracka             - Szymon         Stępień               351: 347
  14 Jerzy          Luter                - Bartłomiej     Pawlak                400: 392
  15 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Puchalski             440: 300
  16 Paweł          Pogorzelski          - Rafał          Wesołowski            501: 309
  17 Miłosz         Wrzałek              - Waldemar       Czerwoniec            467: 309
  18 Adrian         Ziemniewicz          - Marcin         Stachowski            317: 390
  19 Samir          Chakrar              - Małgorzata     Deszczyńska           333: 491
  20 Maciej         Skrzypczak           - Dominik        Ulejczyk              449: 408
  21 Małgorzata     Szczygieł            - Bartosz        Bartczak              605: 259
  22 Andrzej        Gostomski            - Krzysztof      Zawadzki              425: 348
  23 Adam           Skowroński           - Arkadiusz      Kleniewski            317: 378
  24 Dorota         Stachowska           - Maciej         Nawrocki              389: 379
  25 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Rechowicz             354: 367
  26 Karolina       Urbańska             - Robert         Wagner                462: 326
  27 Józef          Burzyński            - Halina         Cecot                 311: 289
  28 Radosław       Deska                - Jarosław       Wypart                431: 319
  29 Rafał          Maciejewski          - Marek          Cecot                 255: 349
  30 Olga           Swarcewicz           - Teresa         Balewska              378: 239
  31 Magdalena      Mazuchowska-Żak      - Igor           Kociełkiewicz         365: 216
Lista rankingowa na dzień 07-07-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              163.87   9013   55
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              162.04  32409  200
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.51  30786  193
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             158.38  15521   98
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.07  30350  192
   6 Dawid Pikul                    Poznań               156.81  30265  193
   7 Jan Mrozowski                  Kraków               156.37  19546  125
   8 Kazimierz Merklejn             Warszawa             156.33  30954  198
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              155.48  30630  197
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           155.06  14421   93
  11 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.36  30058  196
  12 Piotr Pietuchowski             Białystok            153.31  15944  104
  13 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.20  30486  199
  14 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  15 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  16 Kamil Górka                    Kraków               152.10  29508  194
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.25  28586  189
  18 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.82  28204  187
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.82   9954   66
  20 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          150.38  28421  189
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             150.10  29119  194
  22 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  23 Kacper Zegadło                 Warszawa             149.52  28259  189
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.32  28073  188
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.72  20970  141
  26 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           148.35  29521  199
  27 Maciej Czupryniak              Milanówek            147.67  28796  195
  28 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  29 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.95  25276  172
  30 Justyna Górka                  Kraków               146.88  28200  192
  31 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.23  28662  196
  32 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       146.08  22642  155
  33 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.97  27881  191
  34 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.79  28283  194
  35 Szymon Płachta                 Warszawa             145.73  26378  181
  36 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              145.67  28551  196
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.64  28692  197
  38 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.27  28473  196
  39 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.99  26968  186
  40 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.17  14705  102
  41 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.98  24764  172
  43 Janusz Krupiński               Bytom                143.84  27185  189
  44 Robert Kamiński                Warszawa             143.64  25424  177
  45 Michał Waszkiewicz             Białystok            143.63  27289  190
  46 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.55  18087  126
  47 Kamil Kister                   Warszawa             143.41  20795  145
  48 Michał Makowski                Warszawa             143.30   7165   50
  49 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  50 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  51 Tomasz Suchanek                Wrocław              142.14   9097   64
  52 Krzysztof Gibas                Kraków               142.02   6959   49
  53 Przemysław Rybicki             Otwock               141.93  10077   71
  54 Joanna Juszczak                Warszawa             141.91  27247  192
  55 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.74  14174  100
  56 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               140.62   8578   61
  57 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.16  10512   75
  58 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  59 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.83  17898  128
  60 Dariusz Kuć                    Stargard             139.75  23058  165
  61 Marcin Rogala                  Warszawa             139.73  27248  195
  62 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.72  26408  189
  63 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.16  27832  200
  64 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  65 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  66 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.07  26648  193
  67 Jakub Błażejewski              Poznań               138.07  26786  194
  68 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.01  27325  198
  69 Konrad Sowula                  Kraków               137.63  19957  145
  70 Tomasz Górka                   Kraków               137.59   7017   51
  71 Marta Bajorek                  Warszawa             137.57  27377  199
  72 Irena Sołdan                   Warszawa             137.36  26373  192
  73 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              137.21  19347  141
  74 Leszek Stecuła                 Bytom                137.21   5900   43
  75 Tomasz Lempart                 Wadowice             137.17  19341  141
  76 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            137.10   8226   60
  77 Rafał Matczak                  Milanówek            136.87  27237  199
  78 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            136.63  24183  177
  79 Piotr Domański                 Lublin               136.53  16657  122
  80 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.97  17948  132
  81 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.95  14954  110
  82 Michał Rogalewicz              Poznań               135.49  12736   94
  83 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  84 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.12   8107   60
  85 Jacek Mańko                    Poznań               134.85  26431  196
  86 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             134.74  26814  199
  87 Adrian Ziemniewicz             Białystok            134.61  26115  194
  88 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      134.49  14525  108
  89 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.06  26142  195
  90 Piotr Broda                    Sandomierz           133.81  26628  199
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  92 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.34  19468  146
  93 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.05  25545  192
  94 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.75   4779   36
  95 Katarzyna Polak                Warszawa             132.59  25060  189
  96 Agata Kuć                      Stargard             132.58  23997  181
  97 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.48  25569  193
  98 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  99 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 100 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 101 Ewa Radzikowska                Pyskowice            132.04   9111   69
 102 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.95   7257   55
 103 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.80   7381   56
 104 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.57  23815  181
 105 Marcin Stachowski              Wydartowo I          131.39  26146  199
 106 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.35   6699   51
 107 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 108 Maciej Nawrocki                Babimost             130.99  24757  189
 109 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 110 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.92  26054  199
 111 Agnieszka Walas                Kraków               130.79   8894   68
 112 Adam Grzelec                   Poznań               130.70  26140  200
 113 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.39  25426  195
 114 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 115 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.10  25239  194
 116 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 117 Daniel Janus                   Wąchock              129.85   8700   67
 118 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     129.65  25671  198
 119 Łukasz Sornek                  Mikołów              129.37  21087  163
 120 Maciej Kuć                     Stargard             129.15  21955  170
 121 Marek Rogalski                 Warszawa             128.88  24358  189
 122 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.74  25362  197
 123 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 124 Dariusz Sowula                 Kraków               128.47  18628  145
 125 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 126 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.23  25390  198
 127 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.22  21412  167
 128 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.06  24844  194
 129 Tomasz Sehnal                  Warszawa             128.03  24454  191
 130 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 131 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.68   8682   68
 132 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              127.65  20424  160
 133 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.82  22700  179
 134 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.78  21172  167
 135 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.63  14942  118
 136 Szymon Stępień                 Bytom                126.52  24925  197
 137 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.50  10373   82
 138 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            126.49  25045  198
 139 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 140 Ewelina Kister                 Warszawa             125.96  14108  112
 141 Dorota Kuć                     Stargard             125.90  22410  178
 142 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.86  14726  117
 143 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.84  24917  198
 144 Monika Siemaszko               Lipiany              125.75  15216  121
 145 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.73  24644  196
 146 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.67  18851  150
 147 Konrad Mikusek                 Milanówek            125.64  13443  107
 148 Jerzy Luter                    Bytom                125.61  24619  196
 149 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 150 Czesław Grajewski              Białystok            124.91  23233  186
 151 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.60   8971   72
 152 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 153 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.51  15066  121
 154 Sławomir Wolski                Wrocław              124.43  24389  196
 155 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.30  24860  200
 156 Ireneusz Kurzok                Mikołów              124.18  17882  144
 157 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.15   7325   59
 158 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.11  13776  111
 159 Jarosław Michalak              Łódź                 124.09  10672   86
 160 Natalia Ogierman               Katowice             123.72  16826  136
 161 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.70  18308  148
 162 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 163 Stanisław Gasik                Warszawa             123.39  11722   95
 164 Dominik Ulejczyk               Będzin               123.21  24273  197
 165 Sławomir Rosochacz             Lublin               122.77   5402   44
 166 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.75  14976  122
 167 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.66  24164  197
 168 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.39   7466   61
 169 Marcin Ceglarek                Kraków               122.25  16748  137
 170 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.15   5619   46
 171 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.10  16362  134
 172 Tomasz A. Praga                Białystok            121.96  13416  110
 173 Artur Wawrzynowski             Żukowo               121.70  17282  142
 174 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 175 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 176 Agnieszka Matus                Milanówek            121.30  23169  191
 177 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 178 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  22344  185
 179 Adam Sternik                   Kętrzyn              120.69   7483   62
 180 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 181 Adam Janicki                   Wrocław              120.35  16247  135
 182 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 183 Renata Andracka                Zwola                119.91  22663  189
 184 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.84  23729  198
 185 Anita Bruska                   Gdynia               119.73  19755  165
 186 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.50  19120  160
 187 Lucyna Śniadach                Rumia                119.34  23748  199
 188 Marta Sztajnert                Wisła                119.32  16944  142
 189 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.32   7398   62
 190 Tomasz Siwiński                Zawiercie            119.07   7144   60
 191 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 192 Agnieszka Dawid                Kraków               118.87  11530   97
 193 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.86  16402  138
 194 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.85  13073  110
 195 Franciszek Łysek               Warszawa             118.70  22553  190
 196 Teresa Zalewska                Racibórz             118.63  23371  197
 197 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               118.58  22767  192
 198 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            118.51   8770   74
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 200 Maria Skutela                  Warszawa             118.16  22923  194
 201 Marta Świątkowska              Wrocław              117.91  22756  193
 202 Karolina Urbańska              Poznań               117.84  23568  200
 203 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.81  10132   86
 204 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             117.79  18139  154
 205 Bożena Guział                  Racibórz             117.22  22154  189
 206 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.92  22799  195
 207 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 208 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 209 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.01  19953  172
 210 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  20147  174
 211 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            115.76  15049  130
 212 Bartosz Bartczak               Poznań               115.65  22552  195
 213 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 214 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             115.30   8532   74
 215 Samir Chakrar                  Poznań               115.21   5415   47
 216 Maciej Dąbrowski               Warszawa             115.20  22694  197
 217 Sławomir Długosz               Ostróda              115.19  18085  157
 218 Beata Piotrowska               Łódź                 115.03   7707   67
 219 Waldemar Wypchał               Kraków               114.88  19645  171
 220 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 221 Justyna Nieznalska             Jejkowice            114.70   5276   46
 222 Dorota Ostrowska               Białystok            114.65  12612  110
 223 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  114.60   4813   42
 224 Joanna Brychcy                 Katowice             114.59  22115  193
 225 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.53   3665   32
 226 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.43   5607   49
 227 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 228 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 229 Marianna Kozłowska             Białystok            114.26  13940  122
 230 Józef Burzyński                Ełk                  114.25  10968   96
 231 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 232 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 113.90   5923   52
 233 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.76   7167   63
 234 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 235 Marcin Kurowski                Racibórz             113.71  22629  199
 236 Robert Wagner                  Wrocław              113.69   5457   48
 237 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 238 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 239 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            113.13  16177  143
 240 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.03  21589  191
 241 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.72   4058   36
 242 Jolanta Zięba                  Zabrze               112.69   4395   39
 243 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.37  22362  199
 244 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          112.03  12211  109
 245 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.60   4464   40
 246 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 247 Leszek Kilian                  Jaworzno             110.51  20997  190
 248 Michał Dąbrowski               Warszawa             109.80   4941   45
 249 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 250 Patrycja Skibska               Warszawa             108.83  11318  104
 251 Agnieszka Antos                Racibórz             108.14   8651   80
 252 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 253 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.03  12531  116
 254 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               107.72  17127  159
 255 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 256 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            107.32   6976   65
 257 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.29   7832   73
 258 Halina Cecot                   Kołobrzeg            107.06  10385   97
 259 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.77   5018   47
 260 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 261 Grażyna Smereka                Racibórz             106.45   4045   38
 262 Małgorzata Pochopień           Kraków               105.82   5185   49
 263 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 264 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.56  15412  146
 265 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.53  10553  100
 266 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 267 Marta Majewska                 Wadowice             104.64  13813  132
 268 Zofia Górka                    Łęczna               104.56   9097   87
 269 Lidia Żywna                    Gdynia               103.48  14798  143
 270 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.31  19422  188
 271 Izabela Chmielewska            Zabrze               103.23   3200   31
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.18  20223  196
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 274 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 275 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 276 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 277 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 278 Grażyna Chłopek                Jaworzno             101.56  10969  108
 279 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 280 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 281 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            101.31  14488  143
 282 Karolina Sikora                Jaworzno             101.01  13737  136
 283 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 284 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 285 Marek Cecot                    Kołobrzeg             99.16   4462   45
 286 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             99.04   9508   96
 287 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.94   8608   87
 288 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.83  15750  161
 289 Marek Popczyk                  Tychy                 97.56   3317   34
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.42  18900  194
 291 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.00  18333  189
 292 Teresa Balewska                Reda                  96.19  18277  190
 293 Andrzej Klich                  Jaworzno              93.39  18118  194
 294 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.55   7589   82
 295 Przemysław Woiński             Łódź                  92.41   6099   66
 296 Wojciech Łysek                 Warszawa              92.33  14403  156
 297 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 298 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 299 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 300 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.94   7382   83
 301 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              88.93  11917  134
 302 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 303 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 304 Ewa Tymińska                   Gdańsk                87.82   6938   79
 305 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 306 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 307 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 308 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 309 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 310 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 311 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.60   4594   57
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 313 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 314 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   75.55   3324   44
 316 Michał Sztajnert               Wisła                 74.80   3441   46
 317 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 318 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.23   2563   35
 319 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 07-07-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Sak                     Lublin               123.68   3463   28
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.93   4021   27
   4 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   5 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   6 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   7 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
   8 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
   9 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
  10 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  11 Bogusław Szyszka               Oława                143.42   3442   24
  12 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        139.54   3349   24
  13 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  14 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  15 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  16 Marcin Bertrand                Poznań               126.71   3041   24
  17 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  18 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  19 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  20 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  21 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  22 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  23 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  24 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  25 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  26 Adam Skowroński                Jarocin              110.71   2657   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  28 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  29 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  30 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  31 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  32 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  33 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  34 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  35 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  36 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  37 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  38 Michał Głąb                    Zabrze                92.17   2212   24
  39 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  40 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  41 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  42 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  43 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  44 Beata Błaszczyk                Poznań               104.65   2407   23
  45 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  46 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  47 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  48 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  49 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  50 Rafał Maciejewski              Łódź                  86.65   1993   23
  51 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  53 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  54 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  55 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  56 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  57 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  58 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  59 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  60 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  61 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  62 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.26   2380   19
  63 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  64 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  93.32   1773   19
  65 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  66 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      67.32   1279   19
  67 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  68 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  69 Jakub Kowalski                 Piaseczno             96.17   1731   18
  70 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  71 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  72 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  73 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  74 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             112.35   1910   17
  75 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  76 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.41   1435   17
  77 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  78 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  79 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  80 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  81 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.93   1844   15
  82 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  83 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  84 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  85 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  86 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  87 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  88 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.50   1449   14
  89 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  90 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  91 Marcin Stachowiak              Poznań                94.14   1318   14
  92 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  93 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  94 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  95 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  96 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  97 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  98 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  99 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
 100 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
 101 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
 102 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
 103 Zdzisław Stańkowski            Rząska               140.25   1683   12
 104 Dominik Piasecki               Słupsk               137.42   1649   12
 105 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
 106 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
 107 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
 108 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
 109 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
 110 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 111 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 112 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 113 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 114 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 115 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 116 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 117 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 118 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 119 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 120 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 121 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 122 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 123 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 124 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 125 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 126 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 127 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 128 Paweł Kamiński                 Gdańsk               100.58   1207   12
 129 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 130 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 131 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 132 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 133 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          96.75   1161   12
 134 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 135 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 136 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 137 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 138 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 139 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 140 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 141 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 142 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 143 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 144 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 145 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 146 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 147 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 148 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 149 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 150 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 151 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 152 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 153 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 154 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 155 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 156 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 157 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 158 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 159 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 160 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 161 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 162 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 163 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 164 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 165 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 166 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 167 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 168 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 169 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 170 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 171 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 172 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 173 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 174 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 175 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 176 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 177 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 178 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 179 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 180 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 181 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 182 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 183 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 184 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 185 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 186 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 187 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 188 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 189 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 190 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 191 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 192 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 193 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 194 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 195 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 196 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 197 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 198 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 199 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 200 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 201 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 202 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 203 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 204 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 205 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 206 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 207 Barbara Obremska               Wrocław              161.14   1128    7
 208 Dariusz Buławko                Warszawa             142.71    999    7
 209 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 210 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 211 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 212 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 213 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 214 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 215 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 216 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 217 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 218 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 219 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 220 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 221 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      107.00    749    7
 222 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 223 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 224 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 225 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 226 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 227 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 228 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 229 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 230 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 231 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 232 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 233 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 234 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 235 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 236 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 237 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 238 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 239 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 240 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 241 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 242 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 243 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 244 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 245 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 246 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 247 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 248 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 249 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 250 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 251 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 252 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 253 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 254 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 255 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 256 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 257 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 258 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 259 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 260 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 261 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 262 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 263 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 264 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 265 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 266 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 267 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 268 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 269 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 270 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 271 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 272 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 273 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 274 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 275 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 276 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 277 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 278 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 279 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 280 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.50    221    2
 281 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 282 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 283 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 284 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 285 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 286 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 287 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 288 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 289 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 290 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 291 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 292 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 293 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 294 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 295 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie