Poznań24
sierpnia
Poznań 24-25 sierpnia VIII Mistrzostwa PoznaniaGrand Prix 2019
Legnica31
sierpnia
Legnica 31- 1 września XXV Puchar Polski i XI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
Gdańsk 7
września
Gdańsk 7- 8 września IV Otwarte Mistrzostwa GdańskaGrand Prix 2019
Dawid Pikul z Pucharem Polski, Kacper Zegadło mistrzem Legnicy31 - 01 września 2019 — XXV Puchar Polski i XI Mistrzostwa Ziemi LegnickiejInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXV Puchar Polski i XI Mistrzostwa Ziemi LegnickiejLegnica, 31 - 01 września 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Dawid Pikul z Pucharem Polski, Kacper Zegadło mistrzem Legnicy
Za nami XXV Puchar Polski w Scrabble połączony z XI Mistrzostwami Ziemi Legnickiej. Co zrobić, aby w godny sposób uczcić taki jubileusz? Nie pozostaje nic innego jak perfekcyjnie zorganizować taki turniej i zapewnić scrabblistom jak najlepsze warunki do gry. Od kilku ładnych lat organizatorzy (czytaj Klan Obremskich i ekipa z portalu lca.pl) staje na wysokości zadania i wywiązuje się z niego znakomicie.

W tym roku miejscem rozgrywek był Hotel Qubus w Legnicy. Mieliśmy do dyspozycji dużą, klimatyzowaną salę, co było kluczowe przy panującym upale. Duży ekran pozwolił na wyświetlanie rozstawień do kolejnych rund, a drugiego dnia dodatkowo na śledzenie „na żywo” wybranych partii. Przez cały turniej do dyspozycji graczy były zimne i gorące napoje, oraz słodkości z Cukierni Korneliusza Okonia – jednego ze sponsorów. Po pierwszym dniu rozgrywek i wyłonieniu szczęśliwej 16, zostaliśmy podjęci bankietem w Restauracji Vikos. Kto nie był niech żałuje. Jedzenia i picia było aż nadto. Kilka godzin upłynęło bardzo szybko na rozmowach o scrabblach, ale nie tylko. Można było się dowiedzieć, kto nie lubi pomidorów i dlaczego, kto jest dinozaurem, a po pasjonującej rozgrywce w integracyjną grę, „jednym słowem” bliską scrabblistom, komu przez jakiś czas w głowie będą siedziały „otoczaki”.

Drugiego dnia zaczęliśmy wcześnie, bo w „pesymistycznej” wersji czekało niektórych graczy rozegranie aż siedmiu rund. Ci, którym po pierwszym dniu się nie poszczęściło zaczęli rozgrywki w turnieju „pocieszenia”. Po godzinie dołączyła do nich kolejna „nienawistna” ósemka graczy, którzy odpadli w 1/8 PP. I to trzech spośród nich: Kacper Zegadło, Grzegorz KurowskiBronisław Parada zajęli kolejne stopnie podium XI Mistrzostw Ziemi Legnickiej.

W turnieju głównych natomiast wszystko się mogło zdarzyć. Do ćwierćfinału dotarli doświadczeni gracze i o końcowej wygranej zadecydować mogło przysłowiowe szczęście. Czterokrotnie, uśmiechnęło się do Dawida Pikula i on zdobył Puchar Polski 2019, pokonując w finale 2:0 Krzysztofa Obremskiego. W meczu o trzecie miejsce Dariusz Ulatowski pokonał Łukasza Bobowskiego.

Na koniec o nagrodach i tradycyjne podziękowania. Dzięki sponsorom: OnlyBio, Fundacja KGHM, Huras sp z o.o., Qubus Hotel Legnica, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Polska Federacja Scrabble, najlepsza ósemka PP i trzech podiumowiczów z MZL otrzymało do podziału kwotę 5000 zł, oraz zestawy naturalnych kosmetyków. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i drobne upominki. Nikt nie wyjechał z pustymi rękoma. Do zobaczenia za rok.

P.S. Sędzia dziękuje za bardzo dobre warunki do pełnienia swoich obowiązków i za aromatyczne „przetwory”
relacja: Adam Janicki
XXV Puchar Polski - Legnica 2019 - Miłosz Wrzałek : Mikołaj Cieplik
XXV Puchar Polski - Legnica 2019 - Krzysztof Obremski : Kazimierz Merklejn
XXV Puchar Polski - Legnica 2019 - Łukasz Bobowski : Dawid Pikul
XXV Puchar Polski - Legnica 2019 - Dawid Pikul : Krzysztof Obremski
XXV Puchar Polski - Legnica 2019 - Krzysztof Obremski : Dawid Pikul
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXIV Puchar Polski
XXIII Puchar Polski
XXII Puchar Polski


Sposób rozgrywanialiczba rund: 12 lub 13
system: grupowy (rundy 1-7), pucharowy (rundy 8-12/13)
dla zawodników odpadających z Pucharu Polski turniej systemem połówkowym rundy 8-12
20 minut dla gracza na partię

Regulamin PP 2019
Miejsce rozgrywekQubus Hotel Legnica https://www.qubushotel.com
Obrońca tytułuBartosz Morawski i Mikołaj Cieplik
SędziaAdam Janicki
Strona www turniejuhttp://scrabble.lca.pl
HarmonogramSobota, 31 sierpnia (7 rund)
11:00 — zapisy do turnieju
11:45 — rozpoczęcie fazy grupowej Pucharu Polski 2019
przerwa obiadowa po rozegraniu trzech rund (około godziny)
20:00 — zakończenie gier pierwszego dnia
20:05 — losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski 2019
Niedziela, 1 września (5 rund)
9:15 — 1/8 finału Pucharu Polski 2019 i XI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
10:15 — ćwierćfinały Pucharu Polski 2019
11:15 — półfinały Pucharu Polski 2019
12:15 — finał Pucharu Polski 2019 oraz gra o III miejsce
14:45 — wręczenie nagród i zakończenie turnieju
15:15 — zakończenie turnieju
Wpisowe30 zł — dla członków PFS z aktualnie opłaconymi składkami oraz dla debiutantów
20 zł — dla młodzieży do 18 roku życia
50 zł — dla pozostałych graczy

Dla usprawnienia sobotniej rejestracji graczy, wprowadziliśmy możliwość uregulowania płatności przelewem na numer konta 76 1140 2004 0000 3702 7617 4530

Tytuł przelewu należy uzupełnić według wzoru: Imię Nazwisko, przysługująca zniżka (PFS/młodzież szkolna)
NoclegiNOCLEGI NA HASŁO TURNIEJ SCRABBLE
Pokój jednoosobowy: 160 PLN/doba ze śniadaniem
Pokój dwuosobowy ekonomiczny: 200 PLN/doba ze śniadaniami
Pokój dwuosobowy standard: 260 PLN/ doba ze śniadaniami
Na specjalne życzenie możliwość przygotowania pokojów 3 i 4 osobowych (szczegóły telefonicznie w hotelu)
Parking dla nocujących uczestników dodatkowo płatny w cenie 22,05 PLN/doba (możliwość parkowania obok hotelu na darmowym w weekendy parkingu)
NagrodyPieniężne dla 11 najlepszych graczy (8 osób w Pucharze Polski i 3 w MZL).
Całkowita pula nagród finansowych to 5000 złotych!
Kosmetyki naturalne firmy OnlyBio
Dodatkowe atrakcjeTurniej towarzyszący — Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
Słodki poczęstunek od cukierni Korneliusza Okonia.
Kawa i herbata w trakcie turnieju.
Transmisja gier finałowych na żywo.
Bankiet po pierwszym dniu turnieju w greckiej restauracji Vikos (dodatkowo płatny 20 zł)
Organizatorzyportal internetowy lca.pl, Gazeta Legnicka, Polska Federacja Scrabble, WKS Siódemka
Krzysztof Obremski tel. 728499749
SponsorzyOnlyBio, Fundacja KGHM, Huras sp z o.o., Qubus Hotel Legnica, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Polska Federacja Scrabble


Wyniki turnieju XXV Puchar Polski - faza pucharowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 156.78      5.0     2091      993      330
  2 Krzysztof       Obremski             Legnica                152.94      3.0     2003      800       24
  3 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                154.70      3.0     1707      681      172
  4 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             145.39      2.0     1692      613      254
  5 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               147.40      1.0      842      291       62
  6 Bartosz         Morawski             Wrocław                157.95      1.0      777      279      -26
  7 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               155.68      1.0      733      288      -27
  8 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               150.37      1.0      715      305      -94
  9 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  122.39      0.0      363      108      -54
 10 Piotr           Broda                Sandomierz             134.99      0.0      359      106      -35
 11 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.48      0.0      350      103      -66
 12 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         133.36      0.0      349      105      -53
 13 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              133.98      0.0      339      107      -40
 14 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.15      0.0      328      100      -45
 15 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             145.98      0.0      294       97     -177
 16 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               154.38      0.0      261       95     -225



Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.15     10.0     4842      757      203
  2 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               154.38      9.0     4903      540       33
  3 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         133.36      9.0     4777      647      151
  4 Piotr           Broda                Sandomierz             134.99      8.0     4729      548       73
  5 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              121.62      8.0     4489      645     -264
  6 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             145.98      7.5     4776      542      246
  7 Artur           Irzyk                Strzyżów               145.79      7.5     4572      915      183
  8 Dawid           Adamczyk             Inowrocław             155.06      7.0     4899      798      391
  9 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.37      7.0     4768      757      261
 10 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               134.86      7.0     4689      757      321
 11 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.48      7.0     4549      544      140
 12 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              133.98      7.0     4397      536     -356
 13 Justyna         Górka                Kraków                 147.04      6.0     4624      680      369
 14 Tomasz          Sehnal               Warszawa               126.00      6.0     4537      762      269
 15 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            132.02      6.0     4537      779      -17
 16 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  122.39      6.0     4461      345     -331
 17 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           119.27      6.0     4356      481     -188
 18 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       130.20      5.0     4539      764      240
 19 Maciej          Nawrocki             Babimost               134.49      5.0     4457      722      -24
 20 Sławomir        Wolski               Wrocław                124.94      5.0     4399      651       54
 21 Bartosz         Bartczak             Poznań                 115.73      5.0     4342      536     -128
 22 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.01      5.0     4233      737       25
 23 Sylwia          Łada                 Inowrocław             121.26      4.5     4381      383     -152
 24 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          125.25      4.0     4538      550      281
 25 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    127.23      4.0     4515      638       14
 26 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              128.93      4.0     4177      616      -11
 27 Marta           Świątkowska          Wrocław                117.76      4.0     3960      533     -299
 28 Dorota          Kunigielis           Legnica                100.00      4.0     3930      502     -173
 29 Ziemowit        Pazda                Wrocław                122.75      3.0     4096      551     -269
 30 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 145.68      3.0     3460      255      -48
 31 Zbigniew        Skrzypczyk           Kłonice                114.36      2.5     4097      394     -360
 32 Robert          Wagner               Wrocław                113.69      2.0     3539      380     -202
 33 Elżbieta        Salamon              Wrocław                100.00      0.0     3300      289     -432




Wyniki turnieju XXV Puchar Polski - grupa 1

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.15      6.0     2899     1210      577
  2 Piotr           Broda                Sandomierz             134.99      6.0     2893     1225      433
  3 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               150.37      5.0     2747     1110      445
  4 Bartosz         Morawski             Wrocław                157.95      4.0     2765     1002      102
  5 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               134.86      3.0     2674      925     -182
  6 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              128.93      2.0     2308      831     -442
  7 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       130.20      1.0     2500      730     -432
  8 Ziemowit        Pazda                Wrocław                122.75      1.0     2405      737     -501


Wyniki turnieju XXV Puchar Polski - grupa 2

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                152.94      6.0     2956     1214      543
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 156.78      6.0     2927     1210      381
  3 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               147.40      5.0     2999     1120      365
  4 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             145.39      4.0     2785     1022       38
  5 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.37      3.0     2822      936       53
  6 Maciej          Nawrocki             Babimost               134.49      2.0     2596      833     -521
  7 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    127.23      1.0     2628      740     -233
  8 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.01      1.0     2397      744     -626



Wyniki turnieju XXV Puchar Polski - grupa 3

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               154.38      7.0     3055     1316      617
  2 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               155.68      5.0     3132     1114      530
  3 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              133.98      5.0     2720     1136      147
  4 Justyna         Górka                Kraków                 147.04      3.0     2726      923      -44
  5 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 145.68      2.0     2785      824     -235
  6 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            132.02      2.0     2680      838     -313
  7 Tomasz          Sehnal               Warszawa               126.00      2.0     2576      844     -311
  8 Sławomir        Wolski               Wrocław                124.94      2.0     2485      845     -391


Wyniki turnieju XXV Puchar Polski - grupa 4

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         133.36      6.0     2872     1234      489
  2 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             145.98      5.5     2846     1171      318
  3 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.48      5.0     2723     1142       -3
  4 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                154.70      4.0     2776     1012       16
  5 Dawid           Adamczyk             Inowrocław             155.06      3.0     2775      912      109
  6 Artur           Irzyk                Strzyżów               145.79      2.5     2536      871     -295
  7 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          125.25      2.0     2612      842     -265
  8 Barbara         Obremska             Wrocław                132.31      0.0     2497      635     -369


Wyniki turnieju XXV Puchar Polski - grupa 5

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  122.39      6.0     2798     1034      383
  2 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              121.62      6.0     2731     1060      368
  3 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           119.27      5.0     2725      941      308
  4 Sylwia          Łada                 Inowrocław             121.26      4.5     2655      903      216
  5 Bartosz         Bartczak             Poznań                 115.73      4.0     2603      866      291
  6 Dorota          Kunigielis           Legnica                100.00      3.0     2328      762     -266
  7 Marta           Świątkowska          Wrocław                117.76      3.0     2243      764     -233
  8 Zbigniew        Skrzypczyk           Kłonice                114.36      2.5     2424      698      -30
  9 Robert          Wagner               Wrocław                113.69      1.0     2155      541     -376
 10 Elżbieta        Salamon              Wrocław                100.00      0.0     2086      453     -661
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXV Puchar Polski - faza pucharowa



	Bartosz Morawski 157.95 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ryszard        Żydaczewski           122.39 +  417: 363  172
    2     2 Dawid          Pikul                 156.78 -  360: 440  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     279  /  2 139.50




	Dawid Pikul 156.78 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Sporczyk              133.98 +  379: 339  184
    2     2 Bartosz        Morawski              157.95 +  440: 360  208
    3     1 Łukasz         Bobowski              145.39 +  367: 364  195
    4     1 Krzysztof      Obremski              152.94 +  465: 312  203
    5     1 Krzysztof      Obremski              152.94 +  440: 386  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  /  5 198.60




	Kazimierz Merklejn 155.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Broda                 134.99 +  394: 359  185
    2     3 Krzysztof      Obremski              152.94 -  339: 401  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     288  /  2 144.00




	Dariusz Ulatowski 154.70 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bronisław      Parada                133.36 +  402: 349  183
    2     4 Łukasz         Tuszyński             150.37 +  481: 342  200
    3     2 Krzysztof      Obremski              152.94 -  385: 488  103
    4     2 Łukasz         Bobowski              145.39 +  439: 356  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  4 170.25




	Grzegorz Kurowski 154.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Bobowski              145.39 -  261: 486   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      95  /  1  95.00




	Krzysztof Obremski 152.94 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Matyasik              125.48 +  416: 350  175
    2     3 Kazimierz      Merklejn              155.68 +  401: 339  206
    3     2 Dariusz        Ulatowski             154.70 +  488: 385  205
    4     1 Dawid          Pikul                 156.78 -  312: 465  107
    5     1 Dawid          Pikul                 156.78 -  386: 440  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  /  5 160.00




	Łukasz Tuszyński 150.37 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kacper         Zegadło               150.15 +  373: 328  200
    2     4 Dariusz        Ulatowski             154.70 -  342: 481  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     305  /  2 152.50




	Kacper Zegadło 150.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             150.37 -  328: 373  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  1 100.00




	Miłosz Wrzałek 147.40 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mikołaj        Cieplik               145.98 +  471: 294  196
    2     1 Łukasz         Bobowski              145.39 -  371: 486   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     291  /  2 145.50




	Mikołaj Cieplik 145.98 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Miłosz         Wrzałek               147.40 -  294: 471   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      97  /  1  97.00




	Łukasz Bobowski 145.39 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kurowski              154.38 +  486: 261  204
    2     1 Miłosz         Wrzałek               147.40 +  486: 371  197
    3     1 Dawid          Pikul                 156.78 -  364: 367  107
    4     2 Dariusz        Ulatowski             154.70 -  356: 439  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     613  /  4 153.25




	Piotr Broda 134.99 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              155.68 -  359: 394  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     106  /  1 106.00




	Krzysztof Sporczyk 133.98 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 156.78 -  339: 379  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     107  /  1 107.00




	Bronisław Parada 133.36 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Ulatowski             154.70 -  349: 402  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     105  /  1 105.00




	Jerzy Matyasik 125.48 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              152.94 -  350: 416  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     103  /  1 103.00




	Ryszard Żydaczewski 122.39 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              157.95 -  363: 417  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     108  /  1 108.00



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej



	Dawid Adamczyk 155.06 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Świątkowska           117.76 +  445: 295  168
    2     8 Artur          Irzyk                 145.79 -  340: 431   96
    3     8 Maciej         Nawrocki              134.49 +  470: 318  184
    4     7 Bartosz        Bartczak              115.73 +  389: 352  166
    5     5 Krzysztof      Sporczyk              133.98 +  480: 337  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  /  5 159.60




	Grzegorz Kurowski 154.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     1 Ryszard        Korpalski             121.62 +  472: 262  172
    3     1 Kacper         Zegadło               150.15 -  384: 401  100
    4     1 Bronisław      Parada                133.36 -  318: 513   83
    5     2 Piotr          Broda                 134.99 +  413: 378  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     540  /  4 135.00




	Kacper Zegadło 150.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     3 Mikołaj        Cieplik               145.98 +  407: 396  196
    3     1 Grzegorz       Kurowski              154.38 +  401: 384  204
    4     2 Piotr          Broda                 134.99 +  410: 304  185
    5     1 Ryszard        Korpalski             121.62 +  397: 328  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  4 189.25




	Justyna Górka 147.04 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Artur          Irzyk                 145.79 -  402: 409   96
    2    10 Dorota         Kunigielis            100.00 +  326: 248  150
    3    10 Marta          Świątkowska           117.76 +  438: 214  168
    4     9 Marcin         Stachowski            132.02 -  363: 364   82
    5     8 Maciej         Nawrocki              134.49 +  369: 294  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     680  /  5 136.00




	Mikołaj Cieplik 145.98 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     3 Kacper         Zegadło               150.15 -  396: 407  100
    3     5 Krzysztof      Sporczyk              133.98 +  553: 257  184
    4     3 Jerzy          Matyasik              125.48 +  373: 358  175
    5     3 Bronisław      Parada                133.36 -  314: 368   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     542  /  4 135.50




	Artur Irzyk 145.79 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 147.04 +  409: 402  197
    2     8 Dawid          Adamczyk              155.06 +  431: 340  205
    3     7 Bartosz        Bartczak              115.73 +  434: 390  166
    4     6 Ryszard        Żydaczewski           122.39 +  415: 397  172
    5     4 Jerzy          Matyasik              125.48 +  347: 324  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  /  5 183.00




	Mariusz Wrześniewski 145.68 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Sehnal                126.00 +  363: 308  176
    2     9 Małgorzata     Szczygieł             128.93 -  312: 415   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     255  /  2 127.50




	Piotr Broda 134.99 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     2 Ryszard        Żydaczewski           122.39 +  411: 261  172
    3     2 Ryszard        Korpalski             121.62 +  384: 320  172
    4     2 Kacper         Zegadło               150.15 -  304: 410  100
    5     2 Grzegorz       Kurowski              154.38 -  378: 413  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     548  /  4 137.00




	Ireneusz Moralewicz 134.86 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zbigniew       Skrzypczyk            114.36 +  385: 312  164
    2     7 Rafał          Wesołowski            131.37 +  441: 299  181
    3     6 Sylwia         Łada                  121.26 +  372: 350  171
    4     4 Ryszard        Korpalski             121.62 -  371: 444   72
    5     7 Zofia          Gajewska              119.27 +  446: 289  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  5 151.40




	Maciej Nawrocki 134.49 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Wietecki              127.23 +  410: 320  177
    2    12 Zbigniew       Skrzypczyk            114.36 +  440: 385  164
    3     8 Dawid          Adamczyk              155.06 -  318: 470  105
    4    10 Małgorzata     Szczygieł             128.93 +  399: 341  179
    5     8 Justyna        Górka                 147.04 -  294: 369   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  /  5 144.40




	Krzysztof Sporczyk 133.98 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     5 Bartosz        Bartczak              115.73 +  383: 334  166
    3     5 Mikołaj        Cieplik               145.98 -  257: 553   96
    4     5 Zofia          Gajewska              119.27 +  361: 327  169
    5     5 Dawid          Adamczyk              155.06 -  337: 480  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     536  /  4 134.00




	Bronisław Parada 133.36 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Jerzy          Matyasik              125.48 -  299: 473   75
    3     4 Ryszard        Żydaczewski           122.39 +  376: 300  172
    4     1 Grzegorz       Kurowski              154.38 +  513: 318  204
    5     3 Mikołaj        Cieplik               145.98 +  368: 314  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     647  /  4 161.75




	Marcin Stachowski 132.02 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Wolski                124.94 +  396: 395  175
    2    11 Marta          Świątkowska           117.76 -  327: 441   68
    3    11 Ziemowit       Pazda                 122.75 +  425: 342  173
    4     9 Justyna        Górka                 147.04 +  364: 363  197
    5     9 Bartosz        Bartczak              115.73 +  345: 333  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  5 155.80




	Rafał Wesołowski 131.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Kunigielis            100.00 +  432: 283  150
    2     7 Ireneusz       Moralewicz            134.86 -  299: 441   85
    3     9 Małgorzata     Szczygieł             128.93 +  415: 339  179
    4     8 Sylwia         Łada                  121.26 +  371: 280  171
    5     6 Ryszard        Żydaczewski           122.39 +  429: 342  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  5 151.40




	Maciej Skrzypczak 130.20 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Stachowska            123.01 +  424: 255  173
    2    14 Ziemowit       Pazda                 122.75 -  337: 436   73
    3    15 Robert         Wagner                113.69 +  449: 356  164
    4    12 Sławomir       Wolski                124.94 +  405: 342  175
    5    11 Małgorzata     Szczygieł             128.93 +  424: 410  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     764  /  5 152.80




	Małgorzata Szczygieł 128.93 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zdzisław       Figurski              125.25 +  364: 330  175
    2     9 Mariusz        Wrześniewski          145.68 +  415: 312  196
    3     9 Rafał          Wesołowski            131.37 -  339: 415   81
    4    10 Maciej         Nawrocki              134.49 -  341: 399   84
    5    11 Maciej         Skrzypczak            130.20 -  410: 424   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     616  /  5 123.20




	Zbigniew Wietecki 127.23 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Nawrocki              134.49 -  320: 410   84
    2    15 Tomasz         Sehnal                126.00 -  286: 487   76
    3    16 Elżbieta       Salamon               100.00 +  464: 342  150
    4    16 Robert         Wagner                113.69 +  399: 356  164
    5    15 Zbigniew       Skrzypczyk            114.36 +  418: 278  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     638  /  5 127.60




	Tomasz Sehnal 126.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          145.68 -  308: 363   96
    2    15 Zbigniew       Wietecki              127.23 +  487: 286  177
    3    12 Dorota         Kunigielis            100.00 +  375: 296  150
    4    11 Marta          Świątkowska           117.76 +  442: 410  168
    5    10 Sylwia         Łada                  121.26 +  349: 337  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  /  5 152.40




	Jerzy Matyasik 125.48 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Bronisław      Parada                133.36 +  473: 299  183
    3     3 Zofia          Gajewska              119.27 +  321: 317  169
    4     3 Mikołaj        Cieplik               145.98 -  358: 373   96
    5     4 Artur          Irzyk                 145.79 -  324: 347   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     544  /  4 136.00




	Zdzisław Figurski 125.25 Gryfów Śląski            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Szczygieł             128.93 -  330: 364   79
    2    13 Sławomir       Wolski                124.94 -  392: 412   75
    3    14 Dorota         Stachowska            123.01 -  391: 392   73
    4    15 Elżbieta       Salamon               100.00 +  392: 265  150
    5    14 Ziemowit       Pazda                 122.75 +  421: 212  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Sławomir Wolski 124.94 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Stachowski            132.02 -  395: 396   82
    2    13 Zdzisław       Figurski              125.25 +  412: 392  175
    3    13 Zbigniew       Skrzypczyk            114.36 +  406: 346  164
    4    12 Maciej         Skrzypczak            130.20 -  342: 405   80
    5    12 Dorota         Kunigielis            100.00 +  359: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     651  /  5 130.20




	Dorota Stachowska 123.01 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Skrzypczak            130.20 -  255: 424   80
    2    16 Elżbieta       Salamon               100.00 +  441: 287  150
    3    14 Zdzisław       Figurski              125.25 +  392: 391  175
    4    14 Zbigniew       Skrzypczyk            114.36 +  384: 352  164
    5    13 Marta          Świątkowska           117.76 +  364: 357  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  5 147.40




	Ziemowit Pazda 122.75 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Wagner                113.69 +  418: 323  164
    2    14 Maciej         Skrzypczak            130.20 +  436: 337  180
    3    11 Marcin         Stachowski            132.02 -  342: 425   82
    4    13 Dorota         Kunigielis            100.00 -  283: 454   50
    5    14 Zdzisław       Figurski              125.25 -  212: 421   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     551  /  5 110.20




	Ryszard Żydaczewski 122.39 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     2 Piotr          Broda                 134.99 -  261: 411   85
    3     4 Bronisław      Parada                133.36 -  300: 376   83
    4     6 Artur          Irzyk                 145.79 -  397: 415   96
    5     6 Rafał          Wesołowski            131.37 -  342: 429   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     345  /  4  86.25




	Ryszard Korpalski 121.62 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sylwia         Łada                  121.26 +  404: 398  171
    2     1 Grzegorz       Kurowski              154.38 -  262: 472  104
    3     2 Piotr          Broda                 134.99 -  320: 384   85
    4     4 Ireneusz       Moralewicz            134.86 +  444: 371  185
    5     1 Kacper         Zegadło               150.15 -  328: 397  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     645  /  5 129.00




	Sylwia Łada 121.26 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ryszard        Korpalski             121.62 -  398: 404   72
    2     6 Zofia          Gajewska              119.27 -  361: 382   69
    3     6 Ireneusz       Moralewicz            134.86 -  350: 372   85
    4     8 Rafał          Wesołowski            131.37 -  280: 371   81
    5    10 Tomasz         Sehnal                126.00 -  337: 349   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     383  /  5  76.60




	Zofia Gajewska 119.27 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Bartczak              115.73 -  316: 330   66
    2     6 Sylwia         Łada                  121.26 +  382: 361  171
    3     3 Jerzy          Matyasik              125.48 -  317: 321   75
    4     5 Krzysztof      Sporczyk              133.98 -  327: 361   84
    5     7 Ireneusz       Moralewicz            134.86 -  289: 446   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     481  /  5  96.20




	Marta Świątkowska 117.76 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Adamczyk              155.06 -  295: 445  105
    2    11 Marcin         Stachowski            132.02 +  441: 327  182
    3    10 Justyna        Górka                 147.04 -  214: 438   97
    4    11 Tomasz         Sehnal                126.00 -  410: 442   76
    5    13 Dorota         Stachowska            123.01 -  357: 364   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     533  /  5 106.60




	Bartosz Bartczak 115.73 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zofia          Gajewska              119.27 +  330: 316  169
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              133.98 -  334: 383   84
    3     7 Artur          Irzyk                 145.79 -  390: 434   96
    4     7 Dawid          Adamczyk              155.06 -  352: 389  105
    5     9 Marcin         Stachowski            132.02 -  333: 345   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     536  /  5 107.20




	Zbigniew Skrzypczyk 114.36 Kłonice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ireneusz       Moralewicz            134.86 -  312: 385   85
    2    12 Maciej         Nawrocki              134.49 -  385: 440   84
    3    13 Sławomir       Wolski                124.94 -  346: 406   75
    4    14 Dorota         Stachowska            123.01 -  352: 384   73
    5    15 Zbigniew       Wietecki              127.23 -  278: 418   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     394  /  5  78.80




	Robert Wagner 113.69 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ziemowit       Pazda                 122.75 -  323: 418   73
    2    17 PAUZA
    3    15 Maciej         Skrzypczak            130.20 -  356: 449   80
    4    16 Zbigniew       Wietecki              127.23 -  356: 399   77
    5    16 Elżbieta       Salamon               100.00 +  349: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     380  /  4  95.00




	Dorota Kunigielis 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Wesołowski            131.37 -  283: 432   81
    2    10 Justyna        Górka                 147.04 -  248: 326   97
    3    12 Tomasz         Sehnal                126.00 -  296: 375   76
    4    13 Ziemowit       Pazda                 122.75 +  454: 283  173
    5    12 Sławomir       Wolski                124.94 -  321: 359   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     502  /  5 100.40




	Elżbieta Salamon 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 PAUZA
    2    16 Dorota         Stachowska            123.01 -  287: 441   73
    3    16 Zbigniew       Wietecki              127.23 -  342: 464   77
    4    15 Zdzisław       Figurski              125.25 -  265: 392   75
    5    16 Robert         Wagner                113.69 -  320: 349   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     289  /  4  72.25



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXV Puchar Polski - grupa 1



	Bartosz Morawski 157.95 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ziemowit       Pazda                 122.75 +  410: 398  173
    2     1 Małgorzata     Szczygieł             128.93 +  388: 310  179
    3     1 Maciej         Skrzypczak            130.20 +  432: 322  180
    4     1 Ireneusz       Moralewicz            134.86 +  401: 375  185
    5     1 Piotr          Broda                 134.99 -  418: 421   85
    6     1 Kacper         Zegadło               150.15 -  366: 437  100
    7     1 Łukasz         Tuszyński             150.37 -  350: 400  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1002  /  7 143.14




	Łukasz Tuszyński 150.37 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Szczygieł             128.93 +  378: 334  179
    2     2 Ziemowit       Pazda                 122.75 +  497: 214  173
    3     2 Ireneusz       Moralewicz            134.86 -  382: 402   85
    4     2 Maciej         Skrzypczak            130.20 +  395: 307  180
    5     2 Kacper         Zegadło               150.15 +  356: 314  200
    6     2 Piotr          Broda                 134.99 -  339: 381   85
    7     1 Bartosz        Morawski              157.95 +  400: 350  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  /  7 158.57




	Kacper Zegadło 150.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Skrzypczak            130.20 +  422: 295  180
    2     3 Ireneusz       Moralewicz            134.86 +  430: 348  185
    3     3 Ziemowit       Pazda                 122.75 +  413: 340  173
    4     3 Małgorzata     Szczygieł             128.93 +  441: 321  179
    5     2 Łukasz         Tuszyński             150.37 -  314: 356  100
    6     1 Bartosz        Morawski              157.95 +  437: 366  208
    7     2 Piotr          Broda                 134.99 +  442: 296  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  /  7 172.86




	Piotr Broda 134.99 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ireneusz       Moralewicz            134.86 +  456: 300  185
    2     4 Maciej         Skrzypczak            130.20 +  490: 390  180
    3     4 Małgorzata     Szczygieł             128.93 +  426: 285  179
    4     4 Ziemowit       Pazda                 122.75 +  423: 286  173
    5     1 Bartosz        Morawski              157.95 +  421: 418  208
    6     2 Łukasz         Tuszyński             150.37 +  381: 339  200
    7     2 Kacper         Zegadło               150.15 -  296: 442  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  /  7 175.00




	Ireneusz Moralewicz 134.86 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Broda                 134.99 -  300: 456   85
    2     3 Kacper         Zegadło               150.15 -  348: 430  100
    3     2 Łukasz         Tuszyński             150.37 +  402: 382  200
    4     1 Bartosz        Morawski              157.95 -  375: 401  108
    5     3 Ziemowit       Pazda                 122.75 +  448: 386  173
    6     3 Małgorzata     Szczygieł             128.93 -  361: 385   79
    7     3 Maciej         Skrzypczak            130.20 +  440: 416  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     925  /  7 132.14




	Maciej Skrzypczak 130.20 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kacper         Zegadło               150.15 -  295: 422  100
    2     4 Piotr          Broda                 134.99 -  390: 490   85
    3     1 Bartosz        Morawski              157.95 -  322: 432  108
    4     2 Łukasz         Tuszyński             150.37 -  307: 395  100
    5     4 Małgorzata     Szczygieł             128.93 +  419: 309  179
    6     4 Ziemowit       Pazda                 122.75 -  351: 444   73
    7     3 Ireneusz       Moralewicz            134.86 -  416: 440   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  7 104.29




	Małgorzata Szczygieł 128.93 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Tuszyński             150.37 -  334: 378  100
    2     1 Bartosz        Morawski              157.95 -  310: 388  108
    3     4 Piotr          Broda                 134.99 -  285: 426   85
    4     3 Kacper         Zegadło               150.15 -  321: 441  100
    5     4 Maciej         Skrzypczak            130.20 -  309: 419   80
    6     3 Ireneusz       Moralewicz            134.86 +  385: 361  185
    7     4 Ziemowit       Pazda                 122.75 +  364: 337  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     831  /  7 118.71




	Ziemowit Pazda 122.75 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              157.95 -  398: 410  108
    2     2 Łukasz         Tuszyński             150.37 -  214: 497  100
    3     3 Kacper         Zegadło               150.15 -  340: 413  100
    4     4 Piotr          Broda                 134.99 -  286: 423   85
    5     3 Ireneusz       Moralewicz            134.86 -  386: 448   85
    6     4 Maciej         Skrzypczak            130.20 +  444: 351  180
    7     4 Małgorzata     Szczygieł             128.93 -  337: 364   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  7 105.29



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXV Puchar Polski - grupa 2



	Dawid Pikul 156.78 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Stachowska            123.01 +  456: 313  173
    2     1 Zbigniew       Wietecki              127.23 +  403: 400  177
    3     1 Rafał          Wesołowski            131.37 +  406: 403  181
    4     1 Maciej         Nawrocki              134.49 +  426: 360  184
    5     1 Łukasz         Bobowski              145.39 +  478: 333  195
    6     1 Miłosz         Wrzałek               147.40 -  373: 399   97
    7     1 Krzysztof      Obremski              152.94 +  385: 338  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  /  7 172.86




	Krzysztof Obremski 152.94 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Wietecki              127.23 +  476: 331  177
    2     2 Dorota         Stachowska            123.01 +  471: 268  173
    3     2 Maciej         Nawrocki              134.49 +  379: 362  184
    4     2 Rafał          Wesołowski            131.37 +  388: 331  181
    5     2 Miłosz         Wrzałek               147.40 +  482: 319  197
    6     2 Łukasz         Bobowski              145.39 +  422: 417  195
    7     1 Dawid          Pikul                 156.78 -  338: 385  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  /  7 173.43




	Miłosz Wrzałek 147.40 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Wesołowski            131.37 +  449: 293  181
    2     3 Maciej         Nawrocki              134.49 +  513: 327  184
    3     3 Dorota         Stachowska            123.01 +  449: 288  173
    4     3 Zbigniew       Wietecki              127.23 +  468: 438  177
    5     2 Krzysztof      Obremski              152.94 -  319: 482  103
    6     1 Dawid          Pikul                 156.78 +  399: 373  207
    7     2 Łukasz         Bobowski              145.39 -  402: 433   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  /  7 160.00




	Łukasz Bobowski 145.39 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Nawrocki              134.49 +  458: 313  184
    2     4 Rafał          Wesołowski            131.37 -  390: 478   81
    3     4 Zbigniew       Wietecki              127.23 +  345: 333  177
    4     4 Dorota         Stachowska            123.01 +  409: 321  173
    5     1 Dawid          Pikul                 156.78 -  333: 478  107
    6     2 Krzysztof      Obremski              152.94 -  417: 422  103
    7     2 Miłosz         Wrzałek               147.40 +  433: 402  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  /  7 146.00




	Maciej Nawrocki 134.49 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Bobowski              145.39 -  313: 458   95
    2     3 Miłosz         Wrzałek               147.40 -  327: 513   97
    3     2 Krzysztof      Obremski              152.94 -  362: 379  103
    4     1 Dawid          Pikul                 156.78 -  360: 426  107
    5     3 Dorota         Stachowska            123.01 +  452: 371  173
    6     3 Zbigniew       Wietecki              127.23 +  410: 352  177
    7     3 Rafał          Wesołowski            131.37 -  372: 618   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     833  /  7 119.00




	Rafał Wesołowski 131.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               147.40 -  293: 449   97
    2     4 Łukasz         Bobowski              145.39 +  478: 390  195
    3     1 Dawid          Pikul                 156.78 -  403: 406  107
    4     2 Krzysztof      Obremski              152.94 -  331: 388  103
    5     4 Zbigniew       Wietecki              127.23 +  356: 331  177
    6     4 Dorota         Stachowska            123.01 -  343: 433   73
    7     3 Maciej         Nawrocki              134.49 +  618: 372  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     936  /  7 133.71




	Zbigniew Wietecki 127.23 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Obremski              152.94 -  331: 476  103
    2     1 Dawid          Pikul                 156.78 -  400: 403  107
    3     4 Łukasz         Bobowski              145.39 -  333: 345   95
    4     3 Miłosz         Wrzałek               147.40 -  438: 468   97
    5     4 Rafał          Wesołowski            131.37 -  331: 356   81
    6     3 Maciej         Nawrocki              134.49 -  352: 410   84
    7     4 Dorota         Stachowska            123.01 +  443: 403  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  7 105.71




	Dorota Stachowska 123.01 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Pikul                 156.78 -  313: 456  107
    2     2 Krzysztof      Obremski              152.94 -  268: 471  103
    3     3 Miłosz         Wrzałek               147.40 -  288: 449   97
    4     4 Łukasz         Bobowski              145.39 -  321: 409   95
    5     3 Maciej         Nawrocki              134.49 -  371: 452   84
    6     4 Rafał          Wesołowski            131.37 +  433: 343  181
    7     4 Zbigniew       Wietecki              127.23 -  403: 443   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     744  /  7 106.29



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXV Puchar Polski - grupa 3



	Kazimierz Merklejn 155.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sławomir       Wolski                124.94 +  474: 310  175
    2     1 Tomasz         Sehnal                126.00 -  349: 415   76
    3     1 Marcin         Stachowski            132.02 +  415: 371  182
    4     1 Krzysztof      Sporczyk              133.98 +  489: 291  184
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          145.68 +  477: 463  196
    6     1 Justyna        Górka                 147.04 +  538: 335  197
    7     1 Grzegorz       Kurowski              154.38 -  390: 417  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  /  7 159.14




	Grzegorz Kurowski 154.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Sehnal                126.00 +  455: 312  176
    2     2 Sławomir       Wolski                124.94 +  416: 319  175
    3     2 Krzysztof      Sporczyk              133.98 +  382: 354  184
    4     2 Marcin         Stachowski            132.02 +  536: 359  182
    5     2 Justyna        Górka                 147.04 +  406: 396  197
    6     2 Mariusz        Wrześniewski          145.68 +  443: 308  196
    7     1 Kazimierz      Merklejn              155.68 +  417: 390  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  /  7 188.00




	Justyna Górka 147.04 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Stachowski            132.02 -  397: 417   82
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              133.98 -  378: 383   84
    3     3 Sławomir       Wolski                124.94 +  358: 274  175
    4     3 Tomasz         Sehnal                126.00 +  423: 382  176
    5     2 Grzegorz       Kurowski              154.38 -  396: 406  104
    6     1 Kazimierz      Merklejn              155.68 -  335: 538  106
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          145.68 +  439: 370  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  /  7 131.86




	Mariusz Wrześniewski 145.68 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Sporczyk              133.98 -  324: 426   84
    2     4 Marcin         Stachowski            132.02 +  445: 426  182
    3     4 Tomasz         Sehnal                126.00 +  495: 392  176
    4     4 Sławomir       Wolski                124.94 -  380: 417   75
    5     1 Kazimierz      Merklejn              155.68 -  463: 477  106
    6     2 Grzegorz       Kurowski              154.38 -  308: 443  104
    7     2 Justyna        Górka                 147.04 -  370: 439   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  /  7 117.71




	Krzysztof Sporczyk 133.98 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Wrześniewski          145.68 +  426: 324  196
    2     3 Justyna        Górka                 147.04 +  383: 378  197
    3     2 Grzegorz       Kurowski              154.38 -  354: 382  104
    4     1 Kazimierz      Merklejn              155.68 -  291: 489  106
    5     3 Sławomir       Wolski                124.94 +  434: 342  175
    6     3 Tomasz         Sehnal                126.00 +  404: 335  176
    7     3 Marcin         Stachowski            132.02 +  428: 323  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  /  7 162.29




	Marcin Stachowski 132.02 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Górka                 147.04 +  417: 397  197
    2     4 Mariusz        Wrześniewski          145.68 -  426: 445   96
    3     1 Kazimierz      Merklejn              155.68 -  371: 415  106
    4     2 Grzegorz       Kurowski              154.38 -  359: 536  104
    5     4 Tomasz         Sehnal                126.00 +  378: 332  176
    6     4 Sławomir       Wolski                124.94 -  406: 440   75
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              133.98 -  323: 428   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     838  /  7 119.71




	Tomasz Sehnal 126.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kurowski              154.38 -  312: 455  104
    2     1 Kazimierz      Merklejn              155.68 +  415: 349  206
    3     4 Mariusz        Wrześniewski          145.68 -  392: 495   96
    4     3 Justyna        Górka                 147.04 -  382: 423   97
    5     4 Marcin         Stachowski            132.02 -  332: 378   82
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              133.98 -  335: 404   84
    7     4 Sławomir       Wolski                124.94 +  408: 383  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     844  /  7 120.57




	Sławomir Wolski 124.94 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              155.68 -  310: 474  106
    2     2 Grzegorz       Kurowski              154.38 -  319: 416  104
    3     3 Justyna        Górka                 147.04 -  274: 358   97
    4     4 Mariusz        Wrześniewski          145.68 +  417: 380  196
    5     3 Krzysztof      Sporczyk              133.98 -  342: 434   84
    6     4 Marcin         Stachowski            132.02 +  440: 406  182
    7     4 Tomasz         Sehnal                126.00 -  383: 408   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     845  /  7 120.71



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXV Puchar Polski - grupa 4



	Dawid Adamczyk 155.06 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Matyasik              125.48 +  494: 295  175
    2     1 Zdzisław       Figurski              125.25 +  426: 372  175
    3     1 Barbara        Obremska              132.31 +  432: 358  182
    4     1 Bronisław      Parada                133.36 -  357: 387   83
    5     1 Artur          Irzyk                 145.79 -  293: 370   96
    6     1 Mikołaj        Cieplik               145.98 -  367: 437   96
    7     1 Dariusz        Ulatowski             154.70 -  406: 447  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  /  7 130.29




	Dariusz Ulatowski 154.70 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zdzisław       Figurski              125.25 +  386: 340  175
    2     2 Jerzy          Matyasik              125.48 -  414: 459   75
    3     2 Bronisław      Parada                133.36 -  339: 352   83
    4     2 Barbara        Obremska              132.31 +  396: 326  182
    5     2 Mikołaj        Cieplik               145.98 -  371: 497   96
    6     2 Artur          Irzyk                 145.79 +  423: 380  196
    7     1 Dawid          Adamczyk              155.06 +  447: 406  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1012  /  7 144.57




	Mikołaj Cieplik 145.98 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Barbara        Obremska              132.31 +  459: 343  182
    2     3 Bronisław      Parada                133.36 -  379: 445   83
    3     3 Jerzy          Matyasik              125.48 +  368: 330  175
    4     3 Zdzisław       Figurski              125.25 +  353: 319  175
    5     2 Dariusz        Ulatowski             154.70 +  497: 371  205
    6     1 Dawid          Adamczyk              155.06 +  437: 367  205
    7     2 Artur          Irzyk                 145.79 =  353: 353  146
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  /  7 167.29




	Artur Irzyk 145.79 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bronisław      Parada                133.36 -  256: 548   83
    2     4 Barbara        Obremska              132.31 +  386: 340  182
    3     4 Zdzisław       Figurski              125.25 -  449: 461   75
    4     4 Jerzy          Matyasik              125.48 -  342: 413   75
    5     1 Dawid          Adamczyk              155.06 +  370: 293  205
    6     2 Dariusz        Ulatowski             154.70 -  380: 423  105
    7     2 Mikołaj        Cieplik               145.98 =  353: 353  146
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  /  7 124.43




	Bronisław Parada 133.36 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Artur          Irzyk                 145.79 +  548: 256  196
    2     3 Mikołaj        Cieplik               145.98 +  445: 379  196
    3     2 Dariusz        Ulatowski             154.70 +  352: 339  205
    4     1 Dawid          Adamczyk              155.06 +  387: 357  205
    5     3 Jerzy          Matyasik              125.48 -  322: 424   75
    6     3 Zdzisław       Figurski              125.25 +  444: 290  175
    7     3 Barbara        Obremska              132.31 +  374: 338  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  /  7 176.29




	Barbara Obremska 132.31 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mikołaj        Cieplik               145.98 -  343: 459   96
    2     4 Artur          Irzyk                 145.79 -  340: 386   96
    3     1 Dawid          Adamczyk              155.06 -  358: 432  105
    4     2 Dariusz        Ulatowski             154.70 -  326: 396  105
    5     4 Zdzisław       Figurski              125.25 -  410: 426   75
    6     4 Jerzy          Matyasik              125.48 -  382: 393   75
    7     3 Bronisław      Parada                133.36 -  338: 374   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     635  /  7  90.71




	Jerzy Matyasik 125.48 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Adamczyk              155.06 -  295: 494  105
    2     2 Dariusz        Ulatowski             154.70 +  459: 414  205
    3     3 Mikołaj        Cieplik               145.98 -  330: 368   96
    4     4 Artur          Irzyk                 145.79 +  413: 342  196
    5     3 Bronisław      Parada                133.36 +  424: 322  183
    6     4 Barbara        Obremska              132.31 +  393: 382  182
    7     4 Zdzisław       Figurski              125.25 +  409: 404  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  /  7 163.14




	Zdzisław Figurski 125.25 Gryfów Śląski            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Ulatowski             154.70 -  340: 386  105
    2     1 Dawid          Adamczyk              155.06 -  372: 426  105
    3     4 Artur          Irzyk                 145.79 +  461: 449  196
    4     3 Mikołaj        Cieplik               145.98 -  319: 353   96
    5     4 Barbara        Obremska              132.31 +  426: 410  182
    6     3 Bronisław      Parada                133.36 -  290: 444   83
    7     4 Jerzy          Matyasik              125.48 -  404: 409   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     842  /  7 120.29



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXV Puchar Polski - grupa 5



	Ryszard Żydaczewski 122.39 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Bartczak              115.73 -  278: 391   66
    2     4 Zbigniew       Skrzypczyk            114.36 +  402: 389  164
    3     4 Marta          Świątkowska           117.76 +  484: 349  168
    4     2 Dorota         Kunigielis            100.00 +  393: 333  150
    5     3 Robert         Wagner                113.69 +  325: 274  164
    6     1 Ryszard        Korpalski             121.62 +  427: 386  172
    7     2 Elżbieta       Salamon               100.00 +  489: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1034  /  7 147.71




	Ryszard Korpalski 121.62 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Skrzypczyk            114.36 +  336: 292  164
    2     1 Sylwia         Łada                  121.26 +  485: 348  171
    3     1 Bartosz        Bartczak              115.73 +  391: 340  166
    4     1 Zofia          Gajewska              119.27 +  387: 379  169
    5     1 Dorota         Kunigielis            100.00 +  440: 296  150
    6     1 Ryszard        Żydaczewski           122.39 -  386: 427   72
    7     1 Marta          Świątkowska           117.76 +  306: 281  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1060  /  7 151.43




	Sylwia Łada 121.26 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Robert         Wagner                113.69 +  413: 226  164
    2     1 Ryszard        Korpalski             121.62 -  348: 485   72
    3     2 Zofia          Gajewska              119.27 -  358: 420   69
    4     3 Bartosz        Bartczak              115.73 +  418: 351  166
    5     4 Zbigniew       Skrzypczyk            114.36 =  354: 354  114
    6     3 Marta          Świątkowska           117.76 +  337: 276  168
    7     4 Dorota         Kunigielis            100.00 +  427: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  /  7 129.00




	Zofia Gajewska 119.27 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Kunigielis            100.00 +  382: 288  150
    2     3 Elżbieta       Salamon               100.00 +  438: 374  150
    3     2 Sylwia         Łada                  121.26 +  420: 358  171
    4     1 Ryszard        Korpalski             121.62 -  379: 387   72
    5     2 Marta          Świątkowska           117.76 -  335: 372   68
    6     2 Bartosz        Bartczak              115.73 +  367: 322  166
    7     3 Zbigniew       Skrzypczyk            114.36 +  404: 316  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     941  /  7 134.43




	Marta Świątkowska 117.76 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Elżbieta       Salamon               100.00 +  322: 300  150
    2     2 Bartosz        Bartczak              115.73 -  279: 398   66
    3     4 Ryszard        Żydaczewski           122.39 -  349: 484   72
    4     4 Robert         Wagner                113.69 +  364: 316  164
    5     2 Zofia          Gajewska              119.27 +  372: 335  169
    6     3 Sylwia         Łada                  121.26 -  276: 337   71
    7     1 Ryszard        Korpalski             121.62 -  281: 306   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     764  /  7 109.14




	Bartosz Bartczak 115.73 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ryszard        Żydaczewski           122.39 +  391: 278  172
    2     2 Marta          Świątkowska           117.76 +  398: 279  168
    3     1 Ryszard        Korpalski             121.62 -  340: 391   72
    4     3 Sylwia         Łada                  121.26 -  351: 418   71
    5     5 Elżbieta       Salamon               100.00 +  398: 232  150
    6     2 Zofia          Gajewska              119.27 -  322: 367   69
    7     5 Robert         Wagner                113.69 +  403: 347  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  /  7 123.71




	Zbigniew Skrzypczyk 114.36 Kłonice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ryszard        Korpalski             121.62 -  292: 336   72
    2     4 Ryszard        Żydaczewski           122.39 -  389: 402   72
    3     3 Dorota         Kunigielis            100.00 -  334: 360   50
    4     5 Elżbieta       Salamon               100.00 +  401: 293  150
    5     4 Sylwia         Łada                  121.26 =  354: 354  121
    6     5 Robert         Wagner                113.69 +  338: 305  164
    7     3 Zofia          Gajewska              119.27 -  316: 404   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     698  /  7  99.71




	Robert Wagner 113.69 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Sylwia         Łada                  121.26 -  226: 413   71
    2     5 Dorota         Kunigielis            100.00 -  308: 404   50
    3     5 Elżbieta       Salamon               100.00 +  379: 284  150
    4     4 Marta          Świątkowska           117.76 -  316: 364   68
    5     3 Ryszard        Żydaczewski           122.39 -  274: 325   72
    6     5 Zbigniew       Skrzypczyk            114.36 -  305: 338   64
    7     5 Bartosz        Bartczak              115.73 -  347: 403   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     541  /  7  77.29




	Dorota Kunigielis 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zofia          Gajewska              119.27 -  288: 382   69
    2     5 Robert         Wagner                113.69 +  404: 308  164
    3     3 Zbigniew       Skrzypczyk            114.36 +  360: 334  164
    4     2 Ryszard        Żydaczewski           122.39 -  333: 393   72
    5     1 Ryszard        Korpalski             121.62 -  296: 440   72
    6     4 Elżbieta       Salamon               100.00 +  320: 310  150
    7     4 Sylwia         Łada                  121.26 -  327: 427   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  /  7 108.86




	Elżbieta Salamon 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Świątkowska           117.76 -  300: 322   68
    2     3 Zofia          Gajewska              119.27 -  374: 438   69
    3     5 Robert         Wagner                113.69 -  284: 379   64
    4     5 Zbigniew       Skrzypczyk            114.36 -  293: 401   64
    5     5 Bartosz        Bartczak              115.73 -  232: 398   66
    6     4 Dorota         Kunigielis            100.00 -  310: 320   50
    7     2 Ryszard        Żydaczewski           122.39 -  293: 489   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     453  /  7  64.71



Wyniki poszczególnych rund turnieju XXV Puchar Polski - faza pucharowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Mikołaj        Cieplik               471: 294
   2 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Bobowski              261: 486
   3 Ryszard        Żydaczewski          - Bartosz        Morawski              363: 417
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 339: 379
   5 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Broda                 394: 359
   6 Krzysztof      Obremski             - Jerzy          Matyasik              416: 350
   7 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Tuszyński             328: 373
   8 Dariusz        Ulatowski            - Bronisław      Parada                402: 349


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Miłosz         Wrzałek               486: 371
   2 Bartosz        Morawski             - Dawid          Pikul                 360: 440
   3 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz      Merklejn              401: 339
   4 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Ulatowski             342: 481


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Pikul                 364: 367
   2 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Ulatowski             488: 385


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              465: 312
   2 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Ulatowski             356: 439


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 386: 440



Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Korpalski            - Sylwia         Łada                  404: 398
   2 Bartosz        Bartczak             - Zofia          Gajewska              330: 316
   3 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Kunigielis            432: 283
   4 Marta          Świątkowska          - Dawid          Adamczyk              295: 445
   5 Justyna        Górka                - Artur          Irzyk                 402: 409
   6 Zbigniew       Skrzypczyk           - Ireneusz       Moralewicz            312: 385
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Sehnal                363: 308
   8 Sławomir       Wolski               - Marcin         Stachowski            395: 396
   9 Zdzisław       Figurski             - Małgorzata     Szczygieł             330: 364
  10 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Nawrocki              320: 410
  11 Maciej         Skrzypczak           - Dorota         Stachowska            424: 255
  12 Robert         Wagner               - Ziemowit       Pazda                 323: 418
  13 Elżbieta       Salamon              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Ryszard        Korpalski             472: 262
   2 Piotr          Broda                - Ryszard        Żydaczewski           411: 261
   3 Kacper         Zegadło              - Mikołaj        Cieplik               407: 396
   4 Jerzy          Matyasik             - Bronisław      Parada                473: 299
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Bartczak              383: 334
   6 Sylwia         Łada                 - Zofia          Gajewska              361: 382
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Wesołowski            441: 299
   8 Artur          Irzyk                - Dawid          Adamczyk              431: 340
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Wrześniewski          415: 312
  10 Dorota         Kunigielis           - Justyna        Górka                 248: 326
  11 Marcin         Stachowski           - Marta          Świątkowska           327: 441
  12 Maciej         Nawrocki             - Zbigniew       Skrzypczyk            440: 385
  13 Zdzisław       Figurski             - Sławomir       Wolski                392: 412
  14 Ziemowit       Pazda                - Maciej         Skrzypczak            436: 337
  15 Tomasz         Sehnal               - Zbigniew       Wietecki              487: 286
  16 Dorota         Stachowska           - Elżbieta       Salamon               441: 287
  17 Robert         Wagner               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Kacper         Zegadło               384: 401
   2 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Broda                 320: 384
   3 Zofia          Gajewska             - Jerzy          Matyasik              317: 321
   4 Ryszard        Żydaczewski          - Bronisław      Parada                300: 376
   5 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Sporczyk              553: 257
   6 Sylwia         Łada                 - Ireneusz       Moralewicz            350: 372
   7 Bartosz        Bartczak             - Artur          Irzyk                 390: 434
   8 Dawid          Adamczyk             - Maciej         Nawrocki              470: 318
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Rafał          Wesołowski            339: 415
  10 Marta          Świątkowska          - Justyna        Górka                 214: 438
  11 Marcin         Stachowski           - Ziemowit       Pazda                 425: 342
  12 Tomasz         Sehnal               - Dorota         Kunigielis            375: 296
  13 Zbigniew       Skrzypczyk           - Sławomir       Wolski                346: 406
  14 Dorota         Stachowska           - Zdzisław       Figurski              392: 391
  15 Maciej         Skrzypczak           - Robert         Wagner                449: 356
  16 Elżbieta       Salamon              - Zbigniew       Wietecki              342: 464


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bronisław      Parada               - Grzegorz       Kurowski              513: 318
   2 Kacper         Zegadło              - Piotr          Broda                 410: 304
   3 Jerzy          Matyasik             - Mikołaj        Cieplik               358: 373
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Ryszard        Korpalski             371: 444
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Zofia          Gajewska              361: 327
   6 Artur          Irzyk                - Ryszard        Żydaczewski           415: 397
   7 Dawid          Adamczyk             - Bartosz        Bartczak              389: 352
   8 Rafał          Wesołowski           - Sylwia         Łada                  371: 280
   9 Justyna        Górka                - Marcin         Stachowski            363: 364
  10 Maciej         Nawrocki             - Małgorzata     Szczygieł             399: 341
  11 Marta          Świątkowska          - Tomasz         Sehnal                410: 442
  12 Sławomir       Wolski               - Maciej         Skrzypczak            342: 405
  13 Dorota         Kunigielis           - Ziemowit       Pazda                 454: 283
  14 Zbigniew       Skrzypczyk           - Dorota         Stachowska            352: 384
  15 Zdzisław       Figurski             - Elżbieta       Salamon               392: 265
  16 Zbigniew       Wietecki             - Robert         Wagner                399: 356


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Ryszard        Korpalski             397: 328
   2 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kurowski              378: 413
   3 Mikołaj        Cieplik              - Bronisław      Parada                314: 368
   4 Jerzy          Matyasik             - Artur          Irzyk                 324: 347
   5 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Sporczyk              480: 337
   6 Ryszard        Żydaczewski          - Rafał          Wesołowski            342: 429
   7 Zofia          Gajewska             - Ireneusz       Moralewicz            289: 446
   8 Maciej         Nawrocki             - Justyna        Górka                 294: 369
   9 Bartosz        Bartczak             - Marcin         Stachowski            333: 345
  10 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Sehnal                337: 349
  11 Maciej         Skrzypczak           - Małgorzata     Szczygieł             424: 410
  12 Dorota         Kunigielis           - Sławomir       Wolski                321: 359
  13 Dorota         Stachowska           - Marta          Świątkowska           364: 357
  14 Ziemowit       Pazda                - Zdzisław       Figurski              212: 421
  15 Zbigniew       Wietecki             - Zbigniew       Skrzypczyk            418: 278
  16 Elżbieta       Salamon              - Robert         Wagner                320: 349


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXV Puchar Polski - grupa 1



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ziemowit       Pazda                - Bartosz        Morawski              398: 410
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Tuszyński             334: 378
   3 Kacper         Zegadło              - Maciej         Skrzypczak            422: 295
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Broda                 300: 456


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Bartosz        Morawski              310: 388
   2 Łukasz         Tuszyński            - Ziemowit       Pazda                 497: 214
   3 Kacper         Zegadło              - Ireneusz       Moralewicz            430: 348
   4 Piotr          Broda                - Maciej         Skrzypczak            490: 390


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Skrzypczak           - Bartosz        Morawski              322: 432
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Tuszyński             402: 382
   3 Kacper         Zegadło              - Ziemowit       Pazda                 413: 340
   4 Piotr          Broda                - Małgorzata     Szczygieł             426: 285


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Ireneusz       Moralewicz            401: 375
   2 Maciej         Skrzypczak           - Łukasz         Tuszyński             307: 395
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Kacper         Zegadło               321: 441
   4 Piotr          Broda                - Ziemowit       Pazda                 423: 286


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Piotr          Broda                 418: 421
   2 Łukasz         Tuszyński            - Kacper         Zegadło               356: 314
   3 Ziemowit       Pazda                - Ireneusz       Moralewicz            386: 448
   4 Maciej         Skrzypczak           - Małgorzata     Szczygieł             419: 309


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kacper         Zegadło               366: 437
   2 Piotr          Broda                - Łukasz         Tuszyński             381: 339
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Szczygieł             361: 385
   4 Ziemowit       Pazda                - Maciej         Skrzypczak            444: 351


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Bartosz        Morawski              400: 350
   2 Kacper         Zegadło              - Piotr          Broda                 442: 296
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Skrzypczak            440: 416
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Ziemowit       Pazda                 364: 337


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXV Puchar Polski - grupa 2



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Dorota         Stachowska            456: 313
   2 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Obremski              331: 476
   3 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            449: 293
   4 Maciej         Nawrocki             - Łukasz         Bobowski              313: 458


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Pikul                 400: 403
   2 Krzysztof      Obremski             - Dorota         Stachowska            471: 268
   3 Maciej         Nawrocki             - Miłosz         Wrzałek               327: 513
   4 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bobowski              478: 390


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            406: 403
   2 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Nawrocki              379: 362
   3 Dorota         Stachowska           - Miłosz         Wrzałek               288: 449
   4 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Bobowski              333: 345


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Maciej         Nawrocki              426: 360
   2 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              331: 388
   3 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              468: 438
   4 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Bobowski              321: 409


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Pikul                 333: 478
   2 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              319: 482
   3 Maciej         Nawrocki             - Dorota         Stachowska            452: 371
   4 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            331: 356


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               373: 399
   2 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Obremski              417: 422
   3 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Nawrocki              352: 410
   4 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Stachowska            343: 433


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 338: 385
   2 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Bobowski              402: 433
   3 Maciej         Nawrocki             - Rafał          Wesołowski            372: 618
   4 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Wietecki              403: 443


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXV Puchar Polski - grupa 3



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Sławomir       Wolski                474: 310
   2 Tomasz         Sehnal               - Grzegorz       Kurowski              312: 455
   3 Justyna        Górka                - Marcin         Stachowski            397: 417
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrześniewski          426: 324


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Sehnal                349: 415
   2 Sławomir       Wolski               - Grzegorz       Kurowski              319: 416
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Justyna        Górka                 383: 378
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Marcin         Stachowski            445: 426


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Marcin         Stachowski            415: 371
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              354: 382
   3 Justyna        Górka                - Sławomir       Wolski                358: 274
   4 Tomasz         Sehnal               - Mariusz        Wrześniewski          392: 495


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              291: 489
   2 Marcin         Stachowski           - Grzegorz       Kurowski              359: 536
   3 Justyna        Górka                - Tomasz         Sehnal                423: 382
   4 Sławomir       Wolski               - Mariusz        Wrześniewski          417: 380


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Kazimierz      Merklejn              463: 477
   2 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kurowski              396: 406
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Wolski                434: 342
   4 Tomasz         Sehnal               - Marcin         Stachowski            332: 378


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Justyna        Górka                 538: 335
   2 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Wrześniewski          443: 308
   3 Tomasz         Sehnal               - Krzysztof      Sporczyk              335: 404
   4 Marcin         Stachowski           - Sławomir       Wolski                406: 440


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz      Merklejn              417: 390
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 370: 439
   3 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Sporczyk              323: 428
   4 Sławomir       Wolski               - Tomasz         Sehnal                383: 408


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXV Puchar Polski - grupa 4



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Matyasik             - Dawid          Adamczyk              295: 494
   2 Zdzisław       Figurski             - Dariusz        Ulatowski             340: 386
   3 Mikołaj        Cieplik              - Barbara        Obremska              459: 343
   4 Bronisław      Parada               - Artur          Irzyk                 548: 256


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Zdzisław       Figurski              426: 372
   2 Dariusz        Ulatowski            - Jerzy          Matyasik              414: 459
   3 Mikołaj        Cieplik              - Bronisław      Parada                379: 445
   4 Artur          Irzyk                - Barbara        Obremska              386: 340


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Obremska             - Dawid          Adamczyk              358: 432
   2 Dariusz        Ulatowski            - Bronisław      Parada                339: 352
   3 Jerzy          Matyasik             - Mikołaj        Cieplik               330: 368
   4 Artur          Irzyk                - Zdzisław       Figurski              449: 461


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Bronisław      Parada                357: 387
   2 Barbara        Obremska             - Dariusz        Ulatowski             326: 396
   3 Zdzisław       Figurski             - Mikołaj        Cieplik               319: 353
   4 Jerzy          Matyasik             - Artur          Irzyk                 413: 342


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Artur          Irzyk                 293: 370
   2 Mikołaj        Cieplik              - Dariusz        Ulatowski             497: 371
   3 Bronisław      Parada               - Jerzy          Matyasik              322: 424
   4 Barbara        Obremska             - Zdzisław       Figurski              410: 426


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Cieplik              - Dawid          Adamczyk              437: 367
   2 Dariusz        Ulatowski            - Artur          Irzyk                 423: 380
   3 Zdzisław       Figurski             - Bronisław      Parada                290: 444
   4 Jerzy          Matyasik             - Barbara        Obremska              393: 382


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Ulatowski             406: 447
   2 Artur          Irzyk                - Mikołaj        Cieplik               353: 353
   3 Bronisław      Parada               - Barbara        Obremska              374: 338
   4 Zdzisław       Figurski             - Jerzy          Matyasik              404: 409


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXV Puchar Polski - grupa 5



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Żydaczewski          - Bartosz        Bartczak              278: 391
   2 Zbigniew       Skrzypczyk           - Ryszard        Korpalski             292: 336
   3 Sylwia         Łada                 - Robert         Wagner                413: 226
   4 Dorota         Kunigielis           - Zofia          Gajewska              288: 382
   5 Marta          Świątkowska          - Elżbieta       Salamon               322: 300


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Korpalski            - Sylwia         Łada                  485: 348
   2 Bartosz        Bartczak             - Marta          Świątkowska           398: 279
   3 Elżbieta       Salamon              - Zofia          Gajewska              374: 438
   4 Zbigniew       Skrzypczyk           - Ryszard        Żydaczewski           389: 402
   5 Robert         Wagner               - Dorota         Kunigielis            308: 404


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Bartczak             - Ryszard        Korpalski             340: 391
   2 Zofia          Gajewska             - Sylwia         Łada                  420: 358
   3 Dorota         Kunigielis           - Zbigniew       Skrzypczyk            360: 334
   4 Ryszard        Żydaczewski          - Marta          Świątkowska           484: 349
   5 Elżbieta       Salamon              - Robert         Wagner                284: 379


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Korpalski            - Zofia          Gajewska              387: 379
   2 Ryszard        Żydaczewski          - Dorota         Kunigielis            393: 333
   3 Sylwia         Łada                 - Bartosz        Bartczak              418: 351
   4 Marta          Świątkowska          - Robert         Wagner                364: 316
   5 Zbigniew       Skrzypczyk           - Elżbieta       Salamon               401: 293


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Kunigielis           - Ryszard        Korpalski             296: 440
   2 Zofia          Gajewska             - Marta          Świątkowska           335: 372
   3 Robert         Wagner               - Ryszard        Żydaczewski           274: 325
   4 Sylwia         Łada                 - Zbigniew       Skrzypczyk            354: 354
   5 Bartosz        Bartczak             - Elżbieta       Salamon               398: 232


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Korpalski            - Ryszard        Żydaczewski           386: 427
   2 Zofia          Gajewska             - Bartosz        Bartczak              367: 322
   3 Marta          Świątkowska          - Sylwia         Łada                  276: 337
   4 Elżbieta       Salamon              - Dorota         Kunigielis            310: 320
   5 Robert         Wagner               - Zbigniew       Skrzypczyk            305: 338


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Korpalski            - Marta          Świątkowska           306: 281
   2 Ryszard        Żydaczewski          - Elżbieta       Salamon               489: 293
   3 Zbigniew       Skrzypczyk           - Zofia          Gajewska              316: 404
   4 Dorota         Kunigielis           - Sylwia         Łada                  327: 427
   5 Bartosz        Bartczak             - Robert         Wagner                403: 347

Lista rankingowa na dzień 02-09-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              159.81  10707   67
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.51  30786  193
   3 Dawid Pikul                    Poznań               158.09  30827  195
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.88  28418  180
   5 Bartosz Morawski               Wrocław              155.86  30704  197
   6 Grzegorz Kurowski              Warszawa             155.46  30936  199
   7 Kazimierz Merklejn             Warszawa             155.16  30101  194
   8 Dominik Urbacki                Pruszków             154.74  11451   74
   9 Dariusz Ulatowski              Tuchola              154.65  29693  192
  10 Kamil Górka                    Kraków               154.55  29983  194
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              154.51  28584  185
  12 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           153.63  16131  105
  13 Jan Mrozowski                  Kraków               153.21  17313  113
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.82  14059   92
  15 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  16 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.70  29733  196
  17 Kacper Zegadło                 Warszawa             151.49  29995  198
  18 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.02  30053  199
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.82   9954   66
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.68  29834  198
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             150.10  29119  194
  22 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  23 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          149.60  29322  196
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.32  28073  188
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.37  28784  194
  26 Jakub Szymczak                 Łódź                 148.27  21944  148
  27 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.88  28540  193
  28 Przemysław Rybicki             Otwock               147.34  12229   83
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.10  22506  153
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  31 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       146.96  19252  131
  32 Justyna Górka                  Kraków               146.74  24506  167
  33 Szymon Płachta                 Warszawa             146.64  28301  193
  34 Maciej Grąbczewski             Szczecin             146.12  27179  186
  35 Artur Irzyk                    Strzyżów             146.12  28348  194
  36 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.10  28635  196
  37 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.78  28135  193
  38 Krzysztof Gibas                Kraków               145.11   5224   36
  39 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.10  29021  200
  40 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.74  28514  197
  41 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.52  28904  200
  42 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.34  10537   73
  43 Kamil Kister                   Warszawa             144.32  19194  133
  44 Janusz Krupiński               Bytom                144.22  27258  189
  45 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.17  14705  102
  46 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  47 Michał Makowski                Warszawa             144.04  10659   74
  48 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.88  15971  111
  49 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.55  18087  126
  50 Andrzej Rakoczy                Kraków               143.22  12460   87
  51 Michał Waszkiewicz             Białystok            143.14  28484  199
  52 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.84  22855  160
  53 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  54 Tomasz Górka                   Kraków               142.33   5551   39
  55 Robert Kamiński                Warszawa             142.30  26895  189
  56 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              142.24  21478  151
  57 Joanna Juszczak                Warszawa             141.91  27247  192
  58 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.74  14174  100
  59 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  60 Natalia Woźniak                Dziwnówek            139.81  26984  193
  61 Marcin Rogala                  Warszawa             139.77  27256  195
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              139.74  10760   77
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.05  16130  116
  64 Michał Rogalewicz              Poznań               138.93   7919   57
  65 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.78  27756  200
  66 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  67 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.32  27249  197
  68 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               137.94  22622  164
  70 Dariusz Kuć                    Stargard             137.59  19262  140
  71 Sławomir Piotrowski            Deszczno             137.42  16490  120
  72 Leszek Stecuła                 Bytom                137.21   5900   43
  73 Konrad Sowula                  Kraków               136.89  18207  133
  74 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.57  11745   86
  75 Jakub Błażejewski              Poznań               136.46  24835  182
  76 Piotr Broda                    Sandomierz           136.44  27151  199
  77 Adrian Ziemniewicz             Białystok            136.18  26418  194
  78 Marta Bajorek                  Warszawa             136.17  27234  200
  79 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.16  27095  199
  80 Tomasz Lempart                 Wadowice             136.13  17561  129
  81 Piotr Domański                 Lublin               136.09  14970  110
  82 Jacek Mańko                    Poznań               135.77  26610  196
  83 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.54   9759   72
  84 Rafał Matczak                  Milanówek            135.54  25617  189
  85 Irena Sołdan                   Warszawa             135.43  26002  192
  86 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.18  27035  200
  87 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            135.03   4861   36
  88 Katarzyna Polak                Warszawa             134.88  26976  200
  89 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.81  26288  195
  90 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            134.32  20282  151
  91 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      134.13  20925  156
  92 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.97  25856  193
  93 Maciej Nawrocki                Babimost             133.96  25318  189
  94 Maciej Perzyński               Piła                 133.86   8433   63
  95 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.59   5210   39
  96 Maciej Śliwa                   Zabrze               133.53   9080   68
  97 Marcin Stachowski              Wydartowo I          132.73  24290  183
  98 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.64  22283  168
  99 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.57  23995  181
 100 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
 101 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 102 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.30  25931  196
 103 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 104 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.80   7381   56
 105 Ewa Radzikowska                Pyskowice            131.74   7509   57
 106 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.49   8810   67
 107 Agata Kuć                      Stargard             131.44  23791  181
 108 Agnieszka Walas                Kraków               131.40   8804   67
 109 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 110 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 111 Adam Grzelec                   Poznań               130.93  24614  188
 112 Maciej Kuć                     Stargard             130.89  22252  170
 113 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     130.77  25630  196
 114 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.47  25572  196
 115 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.41  19300  148
 116 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.35  25548  196
 117 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 118 Daniel Janus                   Wąchock              129.85   8700   67
 119 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.60  25272  195
 120 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               129.41  11776   91
 121 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.84  24867  193
 122 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 123 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.59  24304  189
 124 Konrad Mikusek                 Milanówek            128.39  12197   95
 125 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 126 Marek Rogalski                 Warszawa             128.38  22338  174
 127 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.29  17704  138
 128 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            128.19  24868  194
 129 Franciszek Łysek               Warszawa             127.95  24310  190
 130 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 131 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.88  17264  135
 132 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.43  25103  197
 133 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.00  22733  179
 134 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.92  23481  185
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.91  24621  194
 136 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.88  11673   92
 137 Ireneusz Kurzok                Mikołów              126.54  18728  148
 138 Dariusz Sowula                 Kraków               126.53  18347  145
 139 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 140 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             125.97  22422  178
 141 Ewelina Kister                 Warszawa             125.96  14108  112
 142 Zbigniew Rybak                 Warszawa             125.94  23803  189
 143 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.90  23921  190
 144 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.82  24912  198
 145 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.67  18851  150
 146 Rafał Stachowski               Police               125.61  12938  103
 147 Adam Jurkowski                 Gliwice              125.21   4758   38
 148 Szymon Stępień                 Bytom                124.98  24746  198
 149 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.70  14715  118
 150 Monika Siemaszko               Lipiany              124.69  14464  116
 151 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.51  15066  121
 152 Natalia Ogierman               Katowice             124.31  16906  136
 153 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.11  13776  111
 154 Jarosław Michalak              Łódź                 124.09  10672   86
 155 Sławomir Wolski                Wrocław              123.98  23432  189
 156 Dorota Kuć                     Stargard             123.98  20456  165
 157 Ryszard Korpalski              Wójtowice            123.95  18096  146
 158 Jerzy Luter                    Bytom                123.94  24416  197
 159 Czesław Grajewski              Białystok            123.85  24523  198
 160 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.77  24506  198
 161 Tomasz A. Praga                Białystok            123.71  15093  122
 162 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 163 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.57  19771  160
 164 Stanisław Gasik                Warszawa             123.39  11722   95
 165 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.37   7772   63
 166 Dominik Ulejczyk               Będzin               123.32  24418  198
 167 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.97   8485   69
 168 Marcin Ceglarek                Kraków               122.96  13771  112
 169 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.84  14986  122
 170 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        122.78   4420   36
 171 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.48  11758   96
 172 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.25   5868   48
 173 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 174 Anita Bruska                   Gdynia               121.51  18591  153
 175 Sławomir Rosochacz             Lublin               121.50   7533   62
 176 Artur Wawrzynowski             Żukowo               121.42  17242  142
 177 Michał Sak                     Lublin               121.35   4854   40
 178 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 179 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.77  16787  139
 180 Adam Sternik                   Kętrzyn              120.69   7483   62
 181 Marta Sztajnert                Wisła                120.52  17114  142
 182 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 183 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.41  23720  197
 184 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 185 Agnieszka Matus                Milanówek            119.71  23344  195
 186 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            119.41   8836   74
 187 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.32   7398   62
 188 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 119.30   5488   46
 189 Karolina Urbańska              Poznań               119.29  21592  181
 190 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.18  11680   98
 191 Tomasz Siwiński                Zawiercie            119.07   7144   60
 192 Renata Andracka                Zwola                118.95  22600  190
 193 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 194 Lucyna Śniadach                Rumia                118.69  21364  180
 195 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               118.58  22767  192
 196 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.47  18836  159
 197 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            118.35  16805  142
 198 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 199 Teresa Zalewska                Racibórz             118.10  23265  197
 200 Agnieszka Dawid                Kraków               118.09  11455   97
 201 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             117.89  19569  166
 202 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.88   5069   43
 203 Bożena Guział                  Racibórz             117.80  22264  189
 204 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.30  11495   98
 205 Marta Świątkowska              Wrocław              117.17  22848  195
 206 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.92  22799  195
 207 Adam Janicki                   Wrocław              116.70  11437   98
 208 Sławomir Długosz               Ostróda              116.56  18300  157
 209 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.31  22797  196
 210 Bartosz Bartczak               Poznań               116.14  22299  192
 211 Joanna Brychcy                 Katowice             115.96  22380  193
 212 Dorota Ostrowska               Białystok            115.89  11357   98
 213 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  20147  174
 214 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 215 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          115.37  16729  145
 216 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             115.30   8532   74
 217 Marianna Kozłowska             Białystok            115.18  15549  135
 218 Beata Piotrowska               Łódź                 115.03   7707   67
 219 Samir Chakrar                  Poznań               114.90   4711   41
 220 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            114.80   5855   51
 221 Waldemar Wypchał               Kraków               114.78  19627  171
 222 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.71  15371  134
 223 Paweł Brylski                  Kraków               114.65   5618   49
 224 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.62   3897   34
 225 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.57   8020   70
 226 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.53   3665   32
 227 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 228 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.32  19548  171
 229 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 230 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 231 Jolanta Zięba                  Zabrze               113.69   7276   64
 232 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.63   5227   46
 233 Maria Skutela                  Warszawa             113.54  21572  190
 234 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 235 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.03  21589  191
 236 Marcin Kurowski                Racibórz             113.01  22603  200
 237 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.72   4058   36
 238 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.57   4165   37
 239 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.01  22403  200
 240 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            111.69  17200  154
 241 Józef Burzyński                Ełk                  111.51  14719  132
 242 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.36  21382  192
 243 Iwona Duźniak                  Dębica               111.22   4115   37
 244 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 245 Katarzyna Okoniewska           Poznań               110.79   8088   73
 246 Justyna Nieznalska             Jejkowice            110.75   7863   71
 247 Izabela Chmielewska            Zabrze               110.40   6072   55
 248 Patrycja Skibska               Warszawa             109.77  10099   92
 249 Beata Jagielska                Police               109.57   5150   47
 250 Agnieszka Antos                Racibórz             109.40   7330   67
 251 Małgorzata Pochopień           Kraków               109.37   5359   49
 252 Michał Dąbrowski               Warszawa             108.53   5535   51
 253 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              108.47   3905   36
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 255 Robert Wagner                  Wrocław              108.10   6378   59
 256 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               107.80  15846  147
 257 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 258 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.51   9783   91
 259 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            107.32   6976   65
 260 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 261 Halina Cecot                   Kołobrzeg            106.22  12746  120
 262 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.97  12928  122
 263 Grażyna Smereka                Racibórz             105.76   3913   37
 264 Marta Majewska                 Wadowice             105.74  13958  132
 265 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.56  15412  146
 267 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.53  10553  100
 268 Zofia Górka                    Łęczna               104.66   9105   87
 269 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.63  20311  196
 270 Lidia Żywna                    Gdynia               103.59  13570  131
 271 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.13  19389  188
 272 Karolina Sikora                Jaworzno             102.93  12866  125
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 274 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 275 Grażyna Chłopek                Jaworzno             102.36  12386  121
 276 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 277 Tomasz Lewiński                Wejherowo            102.29   3580   35
 278 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.12   8987   88
 279 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            101.83  15783  155
 280 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 281 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 282 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 283 Piotr Kozak                    Racibórz             100.15   6610   66
 284 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 285 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.33   3278   33
 286 Marek Cecot                    Kołobrzeg             98.11   5592   57
 287 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.83  15750  161
 288 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             97.70  10454  107
 289 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.42  18900  194
 290 Marek Popczyk                  Tychy                 97.36   4576   47
 291 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.00  18333  189
 292 Teresa Balewska                Reda                  96.93  18319  189
 293 Andrzej Klich                  Jaworzno              94.10  18819  200
 294 Wojciech Łysek                 Warszawa              92.48  17479  189
 295 Przemysław Woiński             Łódź                  92.41   6099   66
 296 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 297 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               91.21   7297   80
 298 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 299 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              90.19  13078  145
 300 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 301 Ewa Tymińska                   Gdańsk                89.12   5971   67
 302 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.67   8424   95
 303 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.66   3103   35
 304 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 305 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 306 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 307 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 308 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           82.69  10667  129
 309 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 310 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 311 Dawid Węgrzyński               Zabrze                81.59   5630   69
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 313 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 314 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   75.55   3324   44
 316 Michał Sztajnert               Wisła                 74.67   3435   46
 317 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 318 Elżbieta Salamon               Wrocław               72.25   2312   32




Poczekalnia na dzień 02-09-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jakub Kowalski                 Piaseczno             92.48   2682   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.93   4021   27
   4 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.96   3509   27
   5 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   6 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.12   3123   26
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             113.04   2939   26
   8 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
   9 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
  10 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
  11 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  12 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        139.54   3349   24
  13 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  14 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.25   3150   24
  15 Andrzej Stańczyk               Tarnów               130.42   3130   24
  16 Zdzisław Stańkowski            Rząska               129.29   3103   24
  17 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  18 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  19 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.25   2982   24
  20 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  21 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  22 Maria Uryga                    Kraków               114.58   2750   24
  23 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  24 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  25 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  26 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  27 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  28 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo         102.25   2454   24
  29 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  30 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  31 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  32 Michał Głąb                    Zabrze                92.17   2212   24
  33 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  34 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  35 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  36 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  37 Maciej Pietrasik               Nowogard             100.09   2302   23
  38 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  39 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  40 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  41 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  42 Rafał Maciejewski              Łódź                  86.65   1993   23
  43 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  44 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  45 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  46 Szymon Sztajnert               Wisła                 67.83   1560   23
  47 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  48 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  49 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  50 Beata Pasternak                Kraków                63.91   1406   22
  51 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  52 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  53 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              141.58   2690   19
  54 Dariusz Buławko                Warszawa             133.68   2540   19
  55 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.42   2516   19
  56 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.26   2380   19
  57 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  123.11   2339   19
  58 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  59 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  93.32   1773   19
  60 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  61 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  62 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  63 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  64 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  65 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  66 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  67 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.41   1435   17
  68 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  69 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  70 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  71 Magdalena Maternicka           Gdynia                91.31   1461   16
  72 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.93   1844   15
  73 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  74 Barbara Obremska               Wrocław              125.93   1763   14
  75 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  76 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  77 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  78 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.50   1449   14
  79 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  80 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  81 Marcin Stachowiak              Poznań                94.14   1318   14
  82 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  83 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  84 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  85 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  86 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  87 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  88 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  89 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  90 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  91 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  92 Dominik Piasecki               Słupsk               137.42   1649   12
  93 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
  94 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
  95 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  96 Aleksandra Brzeska             Piastów              127.58   1531   12
  97 Leszek Dobrowolski             Wrocław              127.17   1526   12
  98 Marcin Orzechowski             Poznań               123.33   1480   12
  99 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
 100 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 101 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
 102 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
 103 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 104 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               118.08   1417   12
 105 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
 106 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 107 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 108 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 109 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 110 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
 111 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 112 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.67   1316   12
 113 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 114 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 115 Karolina Mak                   Wrocław              108.75   1305   12
 116 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 117 Dorota Kunigielis              Legnica              105.33   1264   12
 118 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 119 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 120 Sławomir Zabawa                Wałcz                102.92   1235   12
 121 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 122 Paweł Kamiński                 Gdańsk               100.58   1207   12
 123 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 124 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 125 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 126 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 127 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 128 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 129 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 130 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 131 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 132 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 133 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 134 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 135 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 136 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 137 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 138 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 139 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 140 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 141 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 142 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 143 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 144 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 145 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 146 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 147 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 148 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 149 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 150 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 151 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 152 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 153 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 154 Paweł Kustroń                  Kraków                95.82   1054   11
 155 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 156 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 157 Agnieszka Dudziak              Poznań                91.55   1007   11
 158 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 159 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 160 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 161 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 162 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 163 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 164 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 165 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 166 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 167 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 168 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 169 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 170 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 171 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 172 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 173 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 174 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 175 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 176 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 177 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 178 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 179 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 180 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 181 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 182 Jacek Remizowicz               Gdańsk                64.45    709   11
 183 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 184 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 185 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 186 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 187 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 188 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 189 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 190 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 191 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 192 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 193 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 194 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 195 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      70.00    700   10
 196 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 197 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 198 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 199 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 200 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 201 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 202 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 203 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 204 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 205 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 206 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 207 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 208 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 209 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 210 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 211 Laura Pisula                   Wrocław              122.43    857    7
 212 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 213 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 214 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 215 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 216 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 217 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 218 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 219 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 220 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 221 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 222 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 223 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 224 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 225 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 226 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 227 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 228 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 229 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 230 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 231 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 232 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 233 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 234 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 235 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 236 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 237 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 238 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 239 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 240 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 241 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 242 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 243 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 244 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 245 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 246 Wojciech Mijas                 Legnica               61.86    433    7
 247 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 248 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 249 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 250 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 251 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 252 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 253 Przemysław Kuczyński           Chomęcice             73.00    438    6
 254 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 255 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 256 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 257 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 258 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 259 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 260 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 261 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 262 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 263 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 264 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 265 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 266 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 267 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 268 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 269 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 270 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 271 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 272 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 273 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 274 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 275 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 276 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 277 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 278 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 279 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 280 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 281 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 282 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 283 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 284 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 285 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 286 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 287 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 288 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie