Milanówek 6
listopada
Milanówek 6 listopada Pięćsetka Matriksa – turniej jubileuszowy Klubu Matriks nr 500
Kraków11
listopada
Kraków 11-13 listopada Envelo XXIX Mistrzostwa Polski
Kraków12
listopada
Kraków 12-13 listopada XXIX Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława Rydzika
Jan Mrozowski nowym Mistrzem Polski11 - 13 listopada 2022 — Envelo XXIX Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Envelo XXIX Mistrzostwa PolskiKraków, 11 - 13 listopada 2022

Konkurs Relacja z turnieju


Jan Mrozowski nowym Mistrzem Polski
Po raz trzeci najważniejszy turniej w roku zawitał do Krakowa. Tym razem, dzięki wsparciu partnera PFS — Envelo mieliśmy przyjemność gościć w salach Krakowskiego Parku Technologicznego. Miejsce gry znajduje się w stale rozbudowywanej dzielnicy nowoczesnych biurowców na skraju miasta. Z jednej strony więc mieliśmy wygodny dojazd i dostęp do miejskiej infrastruktury okolicznych osiedli, a z drugiej widok na Klasztor Ojców Kamedułów na wzgórzu krakowskich Bielan oraz możliwość spacerów po pobliskich łąkach. Doszło nawet do spotkania scrabblistów z miejscowymi dzikami, na szczęście bez negatywnych konsekwencji dla żadnej ze stron.

Mistrzostwa, podobnie jak w latach 2016 i 2019 miały format trzydniowy. Tym razem ograniczyliśmy liczbę rund eliminacji do 12 ale i tak było intensywnie. Na starcie, podobnie jak przed rokiem, stanęło 99 graczy. Pierwszego dnia zmęczenie dawało znać o sobie nawet najlepszym — w ostatniej grze na pierwszym stole, w pojedynku dwójki późniejszych finalistów na planszy zostały położone i niesprawdzone aż trzy słowa nienotowane w Oficjalnym Słowniku Polskiego Scrabblisty, w tym decydująca o zwycięstwie w partii ODCHŁAŃ (prawidłowo oczywiście OTCHŁAŃ). Jak widać błędy zdarzają się nawet najlepszym.

Z wyliczeń przed turniejem wynikało, że aby awansować do finałowej czternastki należy wygrać co najmniej 8 gier i mieć do tego sporo małych punktów. Na koniec eliminacji potwierdziło się to, mimo wielu remisów, które szczególnie sobie upodobał Piotr Broda, bo aż trzy razy podzielił się dużymi punktami z przeciwnikami. Już po pierwszym dniu zmagań wiadomo więc było, że swoje szanse utracili między innymi Miłosz Wrzałek oraz jeden z najlepszych graczy w przekroju całego roku — Karol Wyrębkiewicz. Drugiego dnia dołączyli do nich lider rankingu i obrońca tytułu Kacper Zegadło oraz byli Mistrzowie Polski — Mariusz Skrobosz, Kazimierz MerklejnDominik Urbacki. Szczególnie obecność w tym gronie ostatniego z wymienionych była wielkim zaskoczeniem — Dominik zdecydowanie lideruje tegorocznej klasyfikacji medalowej, dodatkowo zabrakło mu do awansu ledwie 72 małych punktów, a to przecież on bił niedawno w tej kategorii wieloletnie rekordy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku powróci cykl Grand Prix i nagrody w postaci awansu do finałów dla najlepszych, tak aby jedno niepowodzenie nie wykluczało najlepszych graczy w przekroju całego roku z walki o medale.

W eliminacjach ton rywalizacji nadawali gospodarze z Krakowa — pierwsze miejsce zajął Przemysław Herdzina, któremu wciąż nie udało się stanąć na najwyższym stopniu podium pełnego turnieju rankingowego PFS. Tuż za nim uplasowali się dwaj inni krakowianie — Mariusz WrześniewskiJan Mrozowski rozdzieleni przez Michała Alabrudzińskiego. Czwartym przedstawicielem klubu Ghost w finałach został Kamil Górka. Nie zabrakło jak zawsze niespodzianek, bo raczej mało kto stawiał na awans Błażeja OchockiegoMichała Szorca. Poza wymienionymi finałową czternastkę uzupełnili zaliczani do faworytów byli Mistrzowie Polski Bartosz Morawski, Mirosław UglikKrzysztof Mówka, a także Grzegorz Kurowski, Marek Dudkiewicz, Adrian ZiemniewiczMaciej Grąbczewski.

Po sobotniej przerwie obiadowej finaliści przenieśli się do osobnej sali, gdzie w spokoju mogli skupić się nad najważniejszymi grami. I znów rozgrywki zdominowali gospodarze — od drugiej rundy na prowadzeniu zmieniali się wyłącznie Jan MrozowskiMariusz Wrześniewski. Finały świetnie zaczął zwłaszcza ten drugi, który wygrał sześć rund sobotnich i pierwsze dwie niedzielne. Niestety, w końcówce turnieju było gorzej — pięć kolejnych porażek nie pozwoliło na zajęcie miejsca na podium. Za to Janek grał świetnie od początku do końca i już w przedostatniej rundzie, transmitowanej w Internecie, zapewnił sobie swój pierwszy tytuł Mistrza Polski w scrabble. Warto dodać, że wcześniej był on kilkakrotnie mistrzem świata w rozwiązywaniu Sudoku oraz mistrzem teleturnieju Va Banque. Jak widać o sukcesy w scrabble było chyba najtrudniej, choć i tych w karierze nowego mistrza nie brakowało, bo to już jego czwarte turniejowe zwycięstwo, z czego trzecie odniesione w Krakowie. Dodajmy, że Janek był też członkiem drużyny Krakowskiego Klubu Scrabble, która dwukrotnie zdobyła tytuły mistrzów klubowych.

A skoro już jesteśmy przy klubowiczach z Ghosta to warto zauważyć, że to już ich dziewiąty tegoroczny triumf odniesiony przez piątego przedstawiciela, a dodajmy, że wśród tej piątki nie ma jeszcze dwóch finalistów Mistrzostw Polski. Ostatecznie srebrny medal mistrzostw dzięki świetnemu finiszowi zarówno w eliminacjach jak i w finałach wywalczył kolejny krakowianin, niżej podpisany, Kamil Górka, dla którego jest to już szósty medal Mistrzostw Polski (dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe). Trzecie miejsce, po pokonaniu w decydującej partii Błażeja Ochockiego, wywalczył Krzysztof Mówka, po raz trzeci na podium MP (wcześniej złoto i srebro a teraz brąz). Do kompletu tych układanek dodajmy, że przed fazą finałową został opublikowany ranking, w którym w pierwszej dziesiątce było dziewięciu Mistrzów Polski oraz... Jan Mrozowski. Po finałach co prawda jeden z mistrzów wypadł, ale zastąpił go inny i dzięki zwycięstwu Janka mamy komplet mistrzów.

Podczas ceremonii udekorowania zwycięzców medalami przez prezesa PFS — Rafała Wesołowskiego, cała finałowa czternastka otrzymała nagrody finansowe oraz gadżety od firmy Envelo.

Na koniec jeszcze raz chciałbym podziękować za wsparcie firmie Envelo, która w tym roku została strategicznym partnerem PFS i wsparła mistrzostwa finansowo, całemu zarządowi Polskiej Federacji Scrabble, który powierzył nam organizację turnieju, sędziemu Adamowi Janickiemu oraz organizatorom — Karolowi Wyrębkiewiczowi, Mariuszowi WrześniewskiemuJustynie Górce, bez zaangażowania których na pewno nie byłoby tych zawodów. Dziękujemy również za udział wszystkim uczestnikom, którzy stanęli na starcie do walki o tytuł XXIX Mistrza Polski. Do zobacznia za rok.
relacja: Kamil Górka
Envelo XXIX Mistrzostwa Polski (runda 11) - Błażej Ochocki : Mariusz Wrześniewski
Envelo XXIX Mistrzostwa Polski (runda 12) - Michał Alabrudziński : Jan Mrozowski
Envelo XXIX Mistrzostwa Polski (runda 13) - Krysztof Mówka : Błażej Ochocki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXVIII Mistrzostwa Polski
XXVII Mistrzostwa Polski
XXVI Mistrzostwa Polski — faza finałowa


Rodzaj turniejufaza eliminacyjna - otwarty
faza finałowa - zamknięty (dla osób zakwalifikowanych z eliminacji)
Sposób rozgrywaniaFaza eliminacyjna:
liczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), szwajcarski (runda 12) - szczegóły w regulaminie
20 minut dla gracza na partię

Faza finałowa (14 uczestników):
liczba rund: 13
system: "każdy z każdym" (rundy 1-13)
20 minut dla gracza na partię
Plan gier
Miejsce rozgrywekKrakowski Park Technologiczny
ul. Podole 60
Obrońca tytułuKacper Zegadło
SędziaAdam Janicki
HarmonogramPiątek, 11 listopada (8 rund fazy eliminacyjnej)
11:00-14.00 — 3 rundy fazy eliminacyjnej
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
15:00-20:00 — 5 rund fazy eliminacyjnej

Sobota, 12 listopada (4 rundy fazy eliminacyjnej i 6 rund fazy finałowej)
9:00-13.00 — ostatnie 4 rundy fazy eliminacyjnej
13:00-14:30 — przerwa obiadowa
14:30-20:30 — 6 rund fazy finałowej

Niedziela, 13 listopada (7 rund fazy finałowej)
9:00-15:30 — 7 rund fazy finałowej
15:30 — wręczenie nagród i zakończenie turnieju
Wpisoweczłonkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami, młodzież szkolna i debiutanci — 40 zł
pozostali — 60 zł
Dojazdz dworca PKP/PKS: tramwajem linii 52 z przystanku "Teatr Słowackiego 01" (przy ul. Lubicz) w kierunku "Czerwone Maki P+R" do przystanku "Czerwone Maki P+R" (około 35 minut)
z przystanku "Czerwone Maki P+R" pieszo 700 metrów (schodami w dół i przed pierwszym budynkiem tuż za ekranem dźwiękochłonnym w lewo, a potem w prawo wzdłuż ulicy Sternbacha

samochodem: miejsca parkingowe przy Krakowskim Parku Technologicznym wzdłuż ulicy Podole
Wyżywienie11 listopada (piątek)
zupa pomidorowa z ryżem lub barszcz czerwony
ryba miruna w panierce, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty lub pierogi ruskie
kompot

12 listopada (sobota)
rosół z makaronem lub zupa dyniowa z groszkiem ptysiowym
udko z kurczaka, ziemniaki, surówka z marchewki lub kluski leniwe
kompot

cena 35 zł za zestaw
zapisy na obiady do 8 listopada (wtorek) do 23:59
NoclegiNoclegi pod stodołą (1km pieszo, 2km samochodem)
ul. Królówka 8, tel. 533 111 303 lub 602 700 670 (możliwość rezerwacji również przez stronę booking.com)
- pokoje 2-4 osobowe (z możliwością dostawek)

Hotel J&J Sport Center (1,5km pieszo, 2,5km samochodem)
ul. Winnicka 40, tel. 506 387 131 (możliwość rezerwacji również przez stronę booking.com)
- pokoje 1,2,3 osobowe i apartamenty

Vanilla Aparthotel (1km pieszo, 1km samochodem)
ul. Bobrzyńskiego 33, tel. 12 354 01 50 (możliwość rezerwacji również przez stronę booking.com)
- apartamenty

Hotel Junior 2 (3,5km samochodem)
ul. Zawiła 59B, tel. 12 262 27 62 (możliwość rezerwacji również przez stronę booking.com)
- pokoje 1,2,3 osobowe

Hotel Bona (4km samochodem)
ul. Tyniecka 167B, tel. 12 267 57 73 (możliwość rezerwacji również przez stronę booking.com)
- pokoje 1,2,3 osobowe

Best Western Hotel Galicya (5km samochodem)
ul. Rzemieślnicza 4, tel. 12 269 07 72 (możliwość rezerwacji również przez stronę booking.com)
- pokoje 1,2 osobowe
NagrodyNagrody finansowe:
1- 3000 zł
2- 1500 zł
3- 1000 zł
4- 700 zł
5- 500 zł
6-7-8-9-10 300 zł
11-12-13-14 200 zł
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Kamil Górka   Kraków Członek PFSpomidorowa, ruskie,
rosół, udko
2022-09-30 21:57:02
2 Karol Wyrębkiewicz Kraków Członek PFSbarszcz, ruskie,
rosół, udko
2022-09-30 22:00:16
3 Szymon Dąbrowski Warszawa Zwykły uczestnikbarszcz, ruskie,
rosół, udko
2022-09-30 22:11:02
4 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFSpomidorowa, ruskie,
dyniowa, leniwe
2022-09-30 22:48:29
5 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFSbarszcz, miruna,
rosół, udko
2022-09-30 23:29:39
6 Jerzy Matyasik Kraków Członek PFSbarszcz, ruskie,
dyniowa, leniwe
2022-10-01 01:11:38
7 Arkadiusz Łydka Jaworzno Członek PFSpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-01 04:08:55
8 Sławomir Wolski Wrocław Członek PFSpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-01 06:55:30
9 Marianna Kozlowska Białystok Zwykły uczestnikpomidorowa, miruna,
dyniowa, udko
2022-10-01 09:28:47
10 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój Członek PFS2022-10-01 10:31:00
11 Dariusz Sowula Kraków Zwykły uczestnik2022-10-01 11:55:58
12 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFSbarszcz, ruskie,
dyniowa, udko
2022-10-01 15:17:12
13 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski Członek PFS2022-10-01 22:42:43
14 Krzysztof Mówka  Warszawa Członek PFSpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-01 23:16:34
15 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFS2022-10-02 12:39:13
16 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFSbarszcz, miruna,
rosół, udko
2022-10-02 17:39:59
17 Paweł Maciejczuk Białystok Członek PFSpomidorowa, ruskie,
rosół, udko
2022-10-02 18:53:07
18 Krzysztof Kodzis Bydgoszcz Zwykły uczestnikbarszcz, miruna,
dyniowa, udko
2022-10-02 21:12:39
19 Franek Walas Kraków Młodzieżpomidorowa, miruna,
rosół, leniwe
2022-10-02 21:25:05
20 Jarosław Puchalski Chrzanów Mały Członek PFS,
dyniowa, leniwe
2022-10-03 00:29:58
21 Jakub Hassa Poznań Zwykły uczestnikpomidorowa, ruskie,
rosół, udko
2022-10-03 09:33:35
22 Mariusz Wrześniewski  Kraków Zwykły uczestnikbarszcz, ruskie,
dyniowa, leniwe
2022-10-03 12:53:06
23 Łukasz Bobowski Suchedniów Zwykły uczestnikbarszcz, miruna,
dyniowa, udko
2022-10-03 13:57:22
24 Marcin Kurowski Racibórz Członek PFSpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-03 17:57:34
25 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFSpomidorowa, miruna,
dyniowa, udko
2022-10-03 21:11:32
26 Leszek Kilian Jaworzno Członek PFSpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-03 21:22:08
27 Maciek Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik2022-10-05 01:02:12
28 Michał Alabrudziński  Warszawa Członek PFSpomidorowa, miruna2022-10-05 16:58:29
29 Jakub Błażejewski Poznań Zwykły uczestnikbarszcz, miruna,
rosół, udko
2022-10-05 17:39:50
30 Łukasz Tuszyński Szczecin Członek PFS2022-10-05 20:01:44
31 Piotr Broda Sandomierz Członek PFS2022-10-06 23:11:13
32 Dominik Urbacki  Pruszków Członek PFS,
dyniowa, leniwe
2022-10-08 00:51:05
33 Adam Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnikpomidorowa, ruskie,
dyniowa, udko
2022-10-08 06:51:25
34 Janusz Krupiński Bytom Członek PFS2022-10-08 16:30:23
35 Michał Szorc Białystok Zwykły uczestnikbarszcz, miruna,
rosół, udko
2022-10-10 13:27:16
36 Małgorzata Pochopień Kraków Zwykły uczestnik2022-10-10 13:36:34
37 Michał Waszkiewicz Białystok Członek PFSpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-10 14:06:54
38 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Członek PFSpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-10 22:40:41
39 Robert Kamiński Warszawa Członek PFSpomidorowa, miruna,
dyniowa, leniwe
2022-10-11 10:04:27
40 Bartosz Morawski   Wrocław Członek PFSpomidorowa, ruskie,
rosół, udko
2022-10-11 14:13:42
41 Krzysztof Listowski Szczecin Członek PFSpomidorowa, ruskie,
dyniowa, leniwe
2022-10-12 22:27:25
42 Mariusz Orzeł Nowe Miasto Lubawskie Członek PFSpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-15 10:56:46
43 Tomasz Lempart Kraków Zwykły uczestnik2022-10-16 07:28:05
44 Maria Uryga Kraków Zwykły uczestnik2022-10-16 09:35:06
45 Iza Kraj Warszawa Zwykły uczestnikpomidorowa, ruskie,
rosół, udko
2022-10-16 14:04:50
46 Jakub Onoszko Gdynia Zwykły uczestnikpomidorowa, ruskie,
dyniowa, leniwe
2022-10-16 21:40:02
47 Ewa Dunikowska Kraków Członek PFS2022-10-16 22:04:58
48 Zuzanna Cichoń Gdańsk Członek PFSbarszcz, miruna,
rosół, udko
2022-10-17 01:14:56
49 Łukasz Barbuziński Wrocław Członek PFS2022-10-17 10:14:21
50 Bartosz Boniecki Warszawa Zwykły uczestnik2022-10-17 15:27:52
51 Przemysław Herdzina Kraków Zwykły uczestnik2022-10-17 21:03:43
52 Franciszek Łysek Warszawa Członek PFS2022-10-18 18:34:56
53 Andrzej Klich Jaworzno Członek PFSbarszcz, miruna,
rosół, udko
2022-10-18 23:18:52
54 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFSpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-18 23:42:14
55 Justyna Sławińska-Budzich Kolnik Zwykły uczestnikpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-20 13:32:02
56 Bogdan Kozłowski Białystok Zwykły uczestnikbarszcz, miruna,
dyniowa, leniwe
2022-10-20 17:26:14
57 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFSbarszcz, ruskie,
dyniowa, udko
2022-10-20 20:09:08
58 Mariusz Skrobosz    Warszawa Członek PFSpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-21 08:26:00
59 Kacper Zegadło  Warszawa Zwykły uczestnikpomidorowa, ruskie,
rosół, udko
2022-10-21 10:51:46
60 Natalia Ogierman Frydrychowice Zwykły uczestnik2022-10-22 13:38:48
61 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFSpomidorowa, ruskie,
rosół, udko
2022-10-23 09:37:34
62 Urszula Rechowicz Katowice Członek PFSpomidorowa, ruskie,
rosół, udko
2022-10-23 09:38:23
63 Teresa Zalewska Racibórz Członek PFSbarszcz, miruna,
dyniowa, udko
2022-10-23 22:30:35
64 Marek Dudkiewicz Milanówek Zwykły uczestnikpomidorowa, ruskie,
rosół, leniwe
2022-10-23 23:21:33
65 Mirosław Uglik  Warszawa Członek PFSpomidorowa, miruna,
rosół, leniwe
2022-10-26 00:23:23
66 Bożena Guział Racibórz Członek PFSpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-27 08:32:12
67 Rafał Błaszkiewicz Milanówek Zwykły uczestnikpomidorowa, miruna,
dyniowa, udko
2022-10-27 10:40:09
68 Adrian Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnikpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-27 16:18:43
69 Krzysztof Zawadzki Sampława Zwykły uczestnikpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-27 23:31:16
70 Zuzanna Semenov Wrocław Zwykły uczestnikpomidorowa, ruskie,
rosół, udko
2022-10-28 14:32:12
71 Krzysztof Gibas Kraków Zwykły uczestnikbarszcz, miruna2022-10-28 22:58:29
72 Jakub Zaryński Świnoujście Zwykły uczestnik,
rosół, udko
2022-10-30 16:45:16
73 Sylwia Łada Inowrocław Zwykły uczestnikpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-10-30 17:14:32
74 Ryszard Korpalski Wójtowice Członek PFSbarszcz, ruskie,
dyniowa, udko
2022-10-31 13:44:11
75 Michał Szymkowski Wrocław Zwykły uczestnik2022-10-31 15:56:21
76 Dawid Adamczyk Inowrocław Zwykły uczestnikpomidorowa, ruskie,
dyniowa, leniwe
2022-11-01 18:30:07
77 Justyna Gorka Kraków Członek PFSbarszcz, miruna,
dyniowa, leniwe
2022-11-02 12:45:29
78 Jakub Kowalski Kalwaria Zebrzydowska Zwykły uczestnik2022-11-02 20:09:57
79 Wojtek Wojtysiak Legionowo Członek PFSpomidorowa, miruna2022-11-04 01:23:01
80 Magdalena Parowicz Wrocław Członek PFS2022-11-05 08:37:34
81 Andrzej Kowalski Gdańsk Zwykły uczestnikpomidorowa, miruna,
rosół, udko
2022-11-05 11:15:59
82 Agnieszka Matus Milanówek Członek PFSpomidorowa, ruskie,
rosół, leniwe
2022-11-05 11:48:04
83 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów Członek PFS2022-11-05 21:56:27
84 Dominik Ulejczyk Będzin Członek PFS2022-11-07 20:20:13
85 Dariusz Putoń Ruda Śląska Członek PFSbarszcz, miruna2022-11-08 14:48:43
86 Zbigniew Stettner Kraków Zwykły uczestnik2022-11-08 15:01:50
87 Michał Dąbrowski Warszawa Zwykły uczestnikpomidorowa, miruna,
dyniowa, udko
2022-11-08 17:03:33
88 Alicja Grąbczewska Szczecin Zwykły uczestnik2022-11-08 17:27:37
89 Maciej Grąbczewski Szczecin Zwykły uczestnik2022-11-08 17:28:09
90 Jan Walas Kraków Zwykły uczestnikpomidorowa, ruskie,
rosół, udko
2022-11-08 20:30:47
91 Błażej Ochocki Przeźmierowo Zwykły uczestnik2022-11-08 20:31:03
92 Jan Mrozowski Kraków Zwykły uczestnikbarszcz, miruna,
rosół, udko
2022-11-08 22:07:02
93 Katarzyna Czarnecka Kraków Zwykły uczestnik2022-11-09 17:44:23
94 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFS2022-11-09 20:59:54
95 Jerzy Luter Bytom Członek PFS2022-11-10 15:10:35
96 Konrad Sowula Kraków Zwykły uczestnik2022-11-10 18:49:52
97 Krzysztof Kałuża Czeladź Zwykły uczestnik2022-11-10 22:48:11
98 Marcin Ceglarek Kraków Zwykły uczestnik2022-11-11 08:56:15
99 Andrzej Rakoczy Kraków Zwykły uczestnik2022-11-11 09:35:48
100 Artur Irzyk Strzyżów Członek PFS2022-11-11 10:07:41
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble

Karol Wyrębkiewicz — 691 664 325, k.wyrebkiewicz@pfs.org.pl
Kamil Górka — 602 443 800, k.gorka@pfs.org.pl
Mariusz Wrześniewski — 502 493 904, wrzesniewski.mariusz@gmail.com
Justyna Górka — 606 288 378, j.gorka@pfs.org.pl
Sponsorzy


Wyniki turnieju ENVELO XXIX MP - faza finałowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jan             Mrozowski            Kraków                 160.42     11.0     5569     2397     1014
  2 Kamil           Górka                Kraków                 159.67      9.0     5572     2197      763
  3 Krzysztof       Mówka                Warszawa               155.61      9.0     5400     2201      417
  4 Błażej          Ochocki              Przeźmierowo           130.22      8.5     4881     2177     -201
  5 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 149.86      8.0     5100     2107       30
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.52      7.5     5355     2046      500
  7 Przemysław      Herdzina             Kraków                 151.75      7.0     4887     2005     -274
  8 Bartosz         Morawski             Wrocław                161.97      6.0     5398     1895      197
  9 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              148.37      6.0     4840     1909      -82
 10 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               154.49      5.0     4917     1803      -27
 11 Mirosław        Uglik                Warszawa               160.38      4.0     4927     1697     -392
 12 Michał          Szorc                Białystok              129.06      3.5     4656     1678     -868
 13 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              144.20      3.5     4536     1663     -637
 14 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               140.68      3.0     4645     1616     -440

Wyniki turnieju Envelo XXIX Mistrzostwa Polski - faza eliminacyjna

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Przemysław      Herdzina             Kraków                 148.29     10.0     5159     2112     1034
  2 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 148.94      9.0     5201     2011      691
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.75      9.0     5183     2010      943
  4 Jan             Mrozowski            Kraków                 158.00      9.0     5177     2029      775
  5 Bartosz         Morawski             Wrocław                155.26      9.0     5079     1963      610
  6 Błażej          Ochocki              Przeźmierowo           127.47      9.0     4853     2040      369
  7 Mirosław        Uglik                Warszawa               157.67      9.0     4811     2006      418
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               153.72      9.0     4602     1975      190
  9 Michał          Szorc                Białystok              124.44      9.0     4576     2070      211
 10 Krzysztof       Mówka                Warszawa               155.37      8.0     5357     1894      816
 11 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              144.68      8.0     4904     1809      284
 12 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              147.86      8.0     4877     1827      339
 13 Kamil           Górka                Kraków                 159.35      8.0     4770     1968      325
 14 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               136.63      8.0     4761     1883      444
 15 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              144.13      8.0     4720     1822       21
 16 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               124.49      8.0     4714     1949      320
 17 Dominik         Urbacki              Pruszków               166.39      8.0     4699     1953      296
 18 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              133.90      8.0     4615     1911       56
 19 Michał          Szymkowski           Wrocław                129.13      7.5     4857     1863      227
 20 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               154.27      7.5     4704     1794      258
 21 Łukasz          Tuszyński            Szczecin               152.33      7.0     5136     1765      936
 22 Dawid           Adamczyk             Inowrocław             154.79      7.0     4988     1775      648
 23 Franciszek      Łysek                Warszawa               149.88      7.0     4820     1778      117
 24 Maciej          Czupryniak           Milanówek              155.60      7.0     4815     1725      423
 25 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            135.79      7.0     4786     1746      409
 26 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            139.71      7.0     4770     1643      427
 27 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               152.19      7.0     4726     1763      325
 28 Robert          Kamiński             Warszawa               137.14      7.0     4722     1757      184
 29 Tomasz          Lempart              Kraków                 139.87      7.0     4706     1752      155
 30 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               153.91      7.0     4687     1781      369
 31 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             154.62      7.0     4685     1787      -20
 32 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    142.23      7.0     4672     1693      419
 33 Krzysztof       Gibas                Kraków                 133.83      7.0     4581     1808      190
 34 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 139.37      7.0     4559     1732      278
 35 Jerzy           Luter                Bytom                  124.65      7.0     4537     1677      107
 36 Jakub           Onoszko              Gdynia                 138.50      7.0     4523     1684      -85
 37 Justyna         Górka                Kraków                 143.22      7.0     4520     1761      401
 38 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               154.15      7.0     4308     1745     -362
 39 Piotr           Broda                Sandomierz             138.14      6.5     4437     1773      -82
 40 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            125.52      6.5     4319     1770       54
 41 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         137.22      6.0     5136     1637      487
 42 Kacper          Zegadło              Warszawa               171.44      6.0     4789     1722      156
 43 Michał          Waszkiewicz          Białystok              145.13      6.0     4751     1658      -53
 44 Adam            Ziemniewicz          Białystok              126.25      6.0     4751     1620       54
 45 Bartosz         Boniecki             Elbląg                 109.94      6.0     4719     1560      290
 46 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               147.29      6.0     4682     1659       -1
 47 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             144.33      6.0     4653     1627      270
 48 Konrad          Sowula               Kraków                 148.81      6.0     4643     1561      148
 49 Urszula         Rechowicz            Katowice               122.49      6.0     4575     1526       95
 50 Jakub           Zaryński             Świnoujście            149.77      6.0     4553     1613      -48
 51 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   133.42      6.0     4521     1599      106
 52 Rafał           Wesołowski           Warszawa               137.13      6.0     4514     1570       -9
 53 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 135.96      6.0     4512     1557       74
 54 Agnieszka       Matus                Milanówek              132.65      6.0     4502     1599       24
 55 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.42      6.0     4499     1671      134
 56 Marcin          Kurowski             Racibórz               123.01      6.0     4477     1677     -134
 57 Magdalena       Parowicz             Wrocław                132.90      6.0     4471     1738      -38
 58 Andrzej         Rakoczy              Kocmyrzów              131.77      6.0     4470     1601     -139
 59 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              129.44      6.0     4211     1569     -118
 60 Iza             Kraj                 Warszawa               113.86      6.0     4192     1535     -353
 61 Jarosław        Puchalski            Chrzanów Mały          133.52      5.5     4363     1627      -99
 62 Janusz          Krupiński            Bytom                  147.56      5.5     4105     1671     -363
 63 Jerzy           Matyasik             Kraków                 128.09      5.0     4743     1322      223
 64 Artur           Irzyk                Strzyżów               141.84      5.0     4646     1514      -54
 65 Justyna         Sławińska-Budzich    Kolnik                 137.36      5.0     4636     1333      316
 66 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.51      5.0     4626     1452       66
 67 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       143.25      5.0     4552     1471     -101
 68 Marcin          Ceglarek             Kraków                 128.42      5.0     4508     1460      261
 69 Łukasz          Barbuziński          Wrocław                128.93      5.0     4493     1497        0
 70 Teresa          Zalewska             Racibórz               121.04      5.0     4490     1400       38
 71 Karol           Wyrębkiewicz         Kraków                 154.21      5.0     4484     1514     -168
 72 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    128.93      5.0     4443     1613     -446
 73 Marianna        Kozłowska            Białystok              113.98      5.0     4439     1483       49
 74 Dariusz         Sowula               Kraków                 122.95      5.0     4360     1455       73
 75 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              127.00      5.0     4226     1476     -181
 76 Bogdan          Kozłowski            Białystok              123.54      5.0     4187     1458     -262
 77 Bożena          Guział               Racibórz               120.18      5.0     4161     1500     -543
 78 Leszek          Kilian               Jaworzno               112.81      5.0     4076     1417     -905
 79 Sławomir        Wolski               Wrocław                125.95      4.5     4524     1314      515
 80 Krzysztof       Listowski            Szczecin               100.00      4.5     3792     1286     -610
 81 Jakub           Błażejewski          Poznań                 138.08      4.0     4702     1354       -1
 82 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              143.22      4.0     4563     1422     -231
 83 Paweł           Maciejczuk           Białystok              130.64      4.0     4553     1423     -393
 84 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.60      4.0     4472     1330     -217
 85 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               115.20      4.0     4235     1358     -619
 86 Bartosz         Bartczak             Poznań                 127.80      4.0     4138     1430     -342
 87 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 127.42      4.0     3932     1445     -894
 88 Sylwia          Łada                 Inowrocław             134.46      3.5     4236     1156      327
 89 Jakub M.        Kowalski             Kalwaria Zebrzydowska   109.58      3.5     3923     1300     -581
 90 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               104.49      3.5     3856     1119     -515
 91 Michał          Dąbrowski            Warszawa               117.52      3.5     3699     1131     -359
 92 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     3672     1062     -894
 93 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              136.45      3.0     3117     1000      -79
 94 Maria           Uryga                Kraków                 115.28      3.0     2725      978     -190
 95 Małgorzata      Pochopień            Kraków                 117.06      2.5     4068      944      -59
 96 Zuzanna         Semenov              Wrocław                101.11      2.5     3787     1000     -439
 97 Katarzyna       Czarnecka            Kraków                 100.00      2.5     3349      985     -993
 98 Franciszek      Walas                Kraków                 104.69      1.5     3878      905     -523
 99 Jan             Walas                Kraków                 100.00      1.5     3284      885    -1672
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju ENVELO XXIX MP - faza finałowa



	Bartosz Morawski 161.97 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 155.61 -  435: 469  106
    2     5 Michał         Szorc                 129.06 +  433: 369  179
    3     5 Grzegorz       Kurowski              154.49 +  486: 304  204
    4     5 Kamil          Górka                 159.67 +  386: 375  210
    5     3 Michał         Alabrudziński         160.52 -  333: 404  111
    6     5 Adrian         Ziemniewicz           148.37 -  488: 511   98
    7     4 Jan            Mrozowski             160.42 +  367: 363  210
    8     3 Marek          Dudkiewicz            144.20 -  343: 384   94
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          149.86 +  490: 356  200
   10     5 Maciej         Grąbczewski           140.68 +  457: 335  191
   11     1 Przemysław     Herdzina              151.75 -  405: 416  102
   12     3 Błażej         Ochocki               130.22 -  368: 411   80
   13     3 Mirosław       Uglik                 160.38 -  407: 504  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1895 / 13 145.77




	Michał Alabrudziński 160.52 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adrian         Ziemniewicz           148.37 +  446: 304  198
    2     3 Marek          Dudkiewicz            144.20 =  321: 321  144
    3     3 Krzysztof      Mówka                 155.61 -  332: 413  106
    4     3 Grzegorz       Kurowski              154.49 +  330: 315  204
    5     3 Bartosz        Morawski              161.97 +  404: 333  212
    6     3 Maciej         Grąbczewski           140.68 -  437: 474   91
    7     3 Błażej         Ochocki               130.22 -  353: 385   80
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          149.86 -  385: 476  100
    9     3 Kamil          Górka                 159.67 +  458: 313  210
   10     3 Michał         Szorc                 129.06 +  581: 360  179
   11     3 Mirosław       Uglik                 160.38 +  444: 367  210
   12     2 Jan            Mrozowski             160.42 -  426: 449  110
   13     1 Przemysław     Herdzina              151.75 +  438: 345  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2046 / 13 157.38




	Jan Mrozowski 160.42 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Dudkiewicz            144.20 +  383: 351  194
    2     4 Krzysztof      Mówka                 155.61 +  507: 392  206
    3     4 Michał         Szorc                 129.06 +  388: 322  179
    4     4 Maciej         Grąbczewski           140.68 +  426: 316  191
    5     4 Błażej         Ochocki               130.22 +  460: 302  180
    6     4 Kamil          Górka                 159.67 -  294: 398  110
    7     4 Bartosz        Morawski              161.97 -  363: 367  112
    8     1 Przemysław     Herdzina              151.75 +  407: 336  202
    9     4 Mirosław       Uglik                 160.38 +  558: 278  210
   10     4 Grzegorz       Kurowski              154.49 +  482: 432  204
   11     4 Adrian         Ziemniewicz           148.37 +  332: 312  198
   12     2 Michał         Alabrudziński         160.52 +  449: 426  211
   13     2 Mariusz        Wrześniewski          149.86 +  520: 323  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2397 / 13 184.38




	Mirosław Uglik 160.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kurowski              154.49 +  407: 386  204
    2     7 Maciej         Grąbczewski           140.68 +  425: 396  191
    3     7 Kamil          Górka                 159.67 -  372: 419  110
    4     7 Marek          Dudkiewicz            144.20 +  450: 315  194
    5     1 Przemysław     Herdzina              151.75 -  370: 402  102
    6     7 Krzysztof      Mówka                 155.61 -  373: 495  106
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          149.86 -  316: 319  100
    8     4 Błażej         Ochocki               130.22 -  324: 409   80
    9     4 Jan            Mrozowski             160.42 -  278: 558  110
   10     7 Adrian         Ziemniewicz           148.37 -  314: 338   98
   11     3 Michał         Alabrudziński         160.52 -  367: 444  111
   12     4 Michał         Szorc                 129.06 -  427: 431   79
   13     3 Bartosz        Morawski              161.97 +  504: 407  212
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697 / 13 130.54




	Kamil Górka 159.67 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          149.86 -  402: 410  100
    2     1 Przemysław     Herdzina              151.75 -  383: 436  102
    3     7 Mirosław       Uglik                 160.38 +  419: 372  210
    4     5 Bartosz        Morawski              161.97 -  375: 386  112
    5     5 Grzegorz       Kurowski              154.49 +  394: 393  204
    6     4 Jan            Mrozowski             160.42 +  398: 294  210
    7     7 Marek          Dudkiewicz            144.20 +  479: 367  194
    8     6 Michał         Szorc                 129.06 +  458: 364  179
    9     3 Michał         Alabrudziński         160.52 -  313: 458  111
   10     6 Błażej         Ochocki               130.22 +  538: 293  180
   11     7 Maciej         Grąbczewski           140.68 +  441: 401  191
   12     6 Krzysztof      Mówka                 155.61 +  466: 295  206
   13     7 Adrian         Ziemniewicz           148.37 +  506: 340  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2197 / 13 169.00




	Krzysztof Mówka 155.61 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Morawski              161.97 +  469: 435  212
    2     4 Jan            Mrozowski             160.42 -  392: 507  110
    3     3 Michał         Alabrudziński         160.52 +  413: 332  211
    4     1 Przemysław     Herdzina              151.75 +  491: 397  202
    5     7 Marek          Dudkiewicz            144.20 -  338: 372   94
    6     7 Mirosław       Uglik                 160.38 +  495: 373  210
    7     6 Adrian         Ziemniewicz           148.37 +  364: 354  198
    8     5 Grzegorz       Kurowski              154.49 -  372: 463  104
    9     7 Maciej         Grąbczewski           140.68 +  387: 293  191
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          149.86 +  385: 381  200
   11     6 Michał         Szorc                 129.06 +  472: 271  179
   12     6 Kamil          Górka                 159.67 -  295: 466  110
   13     4 Błażej         Ochocki               130.22 +  527: 339  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2201 / 13 169.31




	Grzegorz Kurowski 154.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mirosław       Uglik                 160.38 -  386: 407  110
    2     6 Błażej         Ochocki               130.22 +  353: 286  180
    3     5 Bartosz        Morawski              161.97 -  304: 486  112
    4     3 Michał         Alabrudziński         160.52 -  315: 330  111
    5     5 Kamil          Górka                 159.67 -  393: 394  110
    6     2 Mariusz        Wrześniewski          149.86 -  318: 379  100
    7     1 Przemysław     Herdzina              151.75 -  388: 393  102
    8     5 Krzysztof      Mówka                 155.61 +  463: 372  206
    9     5 Adrian         Ziemniewicz           148.37 +  364: 311  198
   10     4 Jan            Mrozowski             160.42 -  432: 482  110
   11     5 Marek          Dudkiewicz            144.20 +  425: 291  194
   12     5 Maciej         Grąbczewski           140.68 -  282: 457   91
   13     5 Michał         Szorc                 129.06 +  494: 356  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803 / 13 138.69




	Przemysław Herdzina 151.75 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Grąbczewski           140.68 +  341: 310  191
    2     1 Kamil          Górka                 159.67 +  436: 383  210
    3     1 Adrian         Ziemniewicz           148.37 -  320: 400   98
    4     1 Krzysztof      Mówka                 155.61 -  397: 491  106
    5     1 Mirosław       Uglik                 160.38 +  402: 370  210
    6     1 Michał         Szorc                 129.06 +  394: 293  179
    7     1 Grzegorz       Kurowski              154.49 +  393: 388  204
    8     1 Jan            Mrozowski             160.42 -  336: 407  110
    9     1 Błażej         Ochocki               130.22 -  334: 507   80
   10     1 Marek          Dudkiewicz            144.20 -  358: 367   94
   11     1 Bartosz        Morawski              161.97 +  416: 405  212
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          149.86 +  415: 402  200
   13     1 Michał         Alabrudziński         160.52 -  345: 438  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2005 / 13 154.23




	Mariusz Wrześniewski 149.86 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 159.67 +  410: 402  210
    2     2 Adrian         Ziemniewicz           148.37 +  432: 317  198
    3     2 Marek          Dudkiewicz            144.20 +  472: 342  194
    4     2 Michał         Szorc                 129.06 +  392: 384  179
    5     2 Maciej         Grąbczewski           140.68 +  411: 381  191
    6     2 Grzegorz       Kurowski              154.49 +  379: 318  204
    7     2 Mirosław       Uglik                 160.38 +  319: 316  210
    8     2 Michał         Alabrudziński         160.52 +  476: 385  211
    9     2 Bartosz        Morawski              161.97 -  356: 490  112
   10     2 Krzysztof      Mówka                 155.61 -  381: 385  106
   11     2 Błażej         Ochocki               130.22 -  347: 415   80
   12     1 Przemysław     Herdzina              151.75 -  402: 415  102
   13     2 Jan            Mrozowski             160.42 -  323: 520  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2107 / 13 162.08




	Adrian Ziemniewicz 148.37 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         160.52 -  304: 446  111
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          149.86 -  317: 432  100
    3     1 Przemysław     Herdzina              151.75 +  400: 320  202
    4     6 Błażej         Ochocki               130.22 -  425: 435   80
    5     6 Michał         Szorc                 129.06 +  401: 383  179
    6     5 Bartosz        Morawski              161.97 +  511: 488  212
    7     6 Krzysztof      Mówka                 155.61 -  354: 364  106
    8     7 Maciej         Grąbczewski           140.68 +  418: 236  191
    9     5 Grzegorz       Kurowski              154.49 -  311: 364  104
   10     7 Mirosław       Uglik                 160.38 +  338: 314  210
   11     4 Jan            Mrozowski             160.42 -  312: 332  110
   12     7 Marek          Dudkiewicz            144.20 +  409: 302  194
   13     7 Kamil          Górka                 159.67 -  340: 506  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909 / 13 146.85




	Marek Dudkiewicz 144.20 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jan            Mrozowski             160.42 -  351: 383  110
    2     3 Michał         Alabrudziński         160.52 =  321: 321  161
    3     2 Mariusz        Wrześniewski          149.86 -  342: 472  100
    4     7 Mirosław       Uglik                 160.38 -  315: 450  110
    5     7 Krzysztof      Mówka                 155.61 +  372: 338  206
    6     6 Błażej         Ochocki               130.22 -  365: 398   80
    7     7 Kamil          Górka                 159.67 -  367: 479  110
    8     3 Bartosz        Morawski              161.97 +  384: 343  212
    9     6 Michał         Szorc                 129.06 -  375: 400   79
   10     1 Przemysław     Herdzina              151.75 +  367: 358  202
   11     5 Grzegorz       Kurowski              154.49 -  291: 425  104
   12     7 Adrian         Ziemniewicz           148.37 -  302: 409   98
   13     6 Maciej         Grąbczewski           140.68 -  384: 397   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663 / 13 127.92




	Maciej Grąbczewski 140.68 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Przemysław     Herdzina              151.75 -  310: 341  102
    2     7 Mirosław       Uglik                 160.38 -  396: 425  110
    3     6 Błażej         Ochocki               130.22 -  314: 327   80
    4     4 Jan            Mrozowski             160.42 -  316: 426  110
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          149.86 -  381: 411  100
    6     3 Michał         Alabrudziński         160.52 +  474: 437  211
    7     5 Michał         Szorc                 129.06 -  335: 349   79
    8     7 Adrian         Ziemniewicz           148.37 -  236: 418   98
    9     7 Krzysztof      Mówka                 155.61 -  293: 387  106
   10     5 Bartosz        Morawski              161.97 -  335: 457  112
   11     7 Kamil          Górka                 159.67 -  401: 441  110
   12     5 Grzegorz       Kurowski              154.49 +  457: 282  204
   13     6 Marek          Dudkiewicz            144.20 +  397: 384  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616 / 13 124.31




	Błażej Ochocki 130.22 Przeźmierowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Szorc                 129.06 =  374: 374  129
    2     6 Grzegorz       Kurowski              154.49 -  286: 353  104
    3     6 Maciej         Grąbczewski           140.68 +  327: 314  191
    4     6 Adrian         Ziemniewicz           148.37 +  435: 425  198
    5     4 Jan            Mrozowski             160.42 -  302: 460  110
    6     6 Marek          Dudkiewicz            144.20 +  398: 365  194
    7     3 Michał         Alabrudziński         160.52 +  385: 353  211
    8     4 Mirosław       Uglik                 160.38 +  409: 324  210
    9     1 Przemysław     Herdzina              151.75 +  507: 334  202
   10     6 Kamil          Górka                 159.67 -  293: 538  110
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          149.86 +  415: 347  200
   12     3 Bartosz        Morawski              161.97 +  411: 368  212
   13     4 Krzysztof      Mówka                 155.61 -  339: 527  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2177 / 13 167.46




	Michał Szorc 129.06 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Błażej         Ochocki               130.22 =  374: 374  130
    2     5 Bartosz        Morawski              161.97 -  369: 433  112
    3     4 Jan            Mrozowski             160.42 -  322: 388  110
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          149.86 -  384: 392  100
    5     6 Adrian         Ziemniewicz           148.37 -  383: 401   98
    6     1 Przemysław     Herdzina              151.75 -  293: 394  102
    7     5 Maciej         Grąbczewski           140.68 +  349: 335  191
    8     6 Kamil          Górka                 159.67 -  364: 458  110
    9     6 Marek          Dudkiewicz            144.20 +  400: 375  194
   10     3 Michał         Alabrudziński         160.52 -  360: 581  111
   11     6 Krzysztof      Mówka                 155.61 -  271: 472  106
   12     4 Mirosław       Uglik                 160.38 +  431: 427  210
   13     5 Grzegorz       Kurowski              154.49 -  356: 494  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678 / 13 129.08


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Envelo XXIX Mistrzostwa Polski - faza eliminacyjna


	Kacper Zegadło 171.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sylwia         Łada                  134.46 +  505: 299  184
    2     8 Michał         Szymkowski            129.13 -  355: 539   79
    3    17 Dawid          Adamczyk              154.79 +  458: 389  205
    4     8 Karol          Wyrębkiewicz          154.21 +  492: 306  204
    5     4 Kamil          Górka                 159.35 -  392: 413  109
    6    10 Michał         Szorc                 124.44 -  371: 401   74
    7    18 Jakub          Onoszko               138.50 +  376: 351  189
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              130.42 +  472: 305  180
    9     9 Łukasz         Bobowski              154.62 -  366: 401  105
   10    16 Justyna        Górka                 143.22 -  336: 350   93
   11    21 Miłosz         Wrzałek               152.19 -  294: 520  102
   12    26 Janusz         Krupiński             147.56 +  372: 359  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722 / 12 143.50




	Dominik Urbacki 166.39 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Kodzis                133.90 +  473: 279  184
    2    12 Dawid          Adamczyk              154.79 +  340: 338  205
    3     8 Mariusz        Wrześniewski          148.94 +  474: 354  199
    4     4 Przemysław     Herdzina              148.29 +  333: 329  198
    5     2 Michał         Alabrudziński         159.75 -  354: 419  110
    6     4 Jakub          Hassa                 135.79 -  341: 403   86
    7    11 Marcin         Kurowski              123.01 +  389: 374  173
    8     9 Kamil          Górka                 159.35 +  384: 354  209
    9     6 Maciej         Grąbczewski           136.63 -  329: 394   87
   10    12 Łukasz         Bobowski              154.62 +  431: 340  205
   11     7 Jan            Mrozowski             158.00 -  410: 448  108
   12    13 Andrzej        Kowalski              139.37 +  441: 371  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1953 / 12 162.75




	Michał Alabrudziński 159.75 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Gibas                 133.83 +  429: 349  184
    2    23 Arkadiusz      Kleniewski            125.52 +  407: 288  176
    3     5 Michał         Szymkowski            129.13 +  514: 318  179
    4     5 Michał         Szorc                 124.44 +  460: 342  174
    5     2 Dominik        Urbacki               166.39 +  419: 354  216
    6     1 Kamil          Górka                 159.35 +  482: 393  209
    7     1 Grzegorz       Kurowski              153.72 -  354: 374  104
    8     2 Bartosz        Morawski              155.26 -  375: 433  105
    9     4 Krzysztof      Kodzis                133.90 +  431: 289  184
   10     5 Mariusz        Skrobosz              154.27 +  486: 400  204
   11     3 Przemysław     Herdzina              148.29 -  342: 363   98
   12     3 Błażej         Ochocki               127.47 +  484: 337  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2010 / 12 167.50




	Kamil Górka 159.35 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Rechowicz             133.60 +  392: 326  184
    2    13 Łukasz         Bobowski              154.62 +  461: 349  205
    3     3 Dominik        Ulejczyk              135.96 +  462: 288  186
    4     7 Krzysztof      Kałuża                136.45 +  417: 385  186
    5     4 Kacper         Zegadło               171.44 +  413: 392  221
    6     1 Michał         Alabrudziński         159.75 -  393: 482  110
    7     3 Przemysław     Herdzina              148.29 -  300: 445   98
    8     9 Dominik        Urbacki               166.39 -  354: 384  116
    9    18 Piotr          Broda                 138.14 +  400: 336  188
   10    10 Mirosław       Uglik                 157.67 -  340: 391  108
   11    17 Arkadiusz      Kleniewski            125.52 +  398: 303  176
   12    11 Tomasz         Lempart               139.87 +  440: 364  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1968 / 12 164.00




	Jan Mrozowski 158.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarosław       Puchalski             133.52 +  406: 373  184
    2     9 Jakub          Hassa                 135.79 -  379: 452   86
    3    31 Szymon         Dąbrowski             147.29 +  434: 348  197
    4    20 Janusz         Krupiński             147.56 +  387: 350  198
    5    15 Jakub M.       Kowalski              109.58 +  430: 358  160
    6     9 Piotr          Broda                 138.14 +  503: 296  188
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  371: 383   99
    8     7 Mirosław       Uglik                 157.67 +  378: 288  208
    9     7 Mariusz        Skrobosz              154.27 -  377: 419  104
   10     8 Krzysztof      Kodzis                133.90 +  432: 328  184
   11     7 Dominik        Urbacki               166.39 +  448: 410  216
   12     2 Bartosz        Morawski              155.26 +  632: 397  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2029 / 12 169.08




	Mirosław Uglik 157.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Kwiatkowski           133.51 +  443: 307  184
    2    20 Ryszard        Korpalski             127.00 +  451: 419  177
    3     9 Arkadiusz      Łydka                 124.49 -  327: 527   74
    4    19 Alicja         Grąbczewska           154.15 -  335: 352  104
    5    32 Arkadiusz      Kleniewski            125.52 +  430: 358  176
    6    20 Magdalena      Parowicz              132.90 +  347: 326  183
    7     9 Franciszek     Łysek                 149.88 +  405: 357  200
    8     7 Jan            Mrozowski             158.00 -  288: 378  108
    9    16 Michał         Waszkiewicz           145.13 +  446: 309  195
   10    10 Kamil          Górka                 159.35 +  391: 340  209
   11     4 Łukasz         Tuszyński             152.33 +  417: 352  202
   12     4 Natalia        Woźniak               144.13 +  531: 368  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2006 / 12 167.17




	Maciej Czupryniak 155.60 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Orzeł                 133.42 +  377: 363  183
    2    19 Piotr          Broda                 138.14 -  396: 410   88
    3    33 Arkadiusz      Kleniewski            125.52 +  421: 372  176
    4    25 Krzysztof      Mówka                 155.37 -  355: 391  105
    5    33 Zbigniew       Wietecki              128.93 +  413: 366  179
    6    23 Krzysztof      Gibas                 133.83 -  340: 433   84
    7    31 Jarosław       Puchalski             133.52 +  451: 276  184
    8    20 Jerzy          Luter                 124.65 +  448: 377  175
    9    17 Bożena         Guział                120.18 +  367: 302  170
   10    13 Michał         Szymkowski            129.13 -  406: 409   79
   11    16 Alicja         Grąbczewska           154.15 +  451: 300  204
   12     9 Adrian         Ziemniewicz           147.86 -  390: 393   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725 / 12 143.75




	Krzysztof Mówka 155.37 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magdalena      Parowicz              132.90 -  388: 412   83
    2    28 Andrzej        Rechowicz             133.60 -  405: 430   84
    3    38 Mariusz        Orzeł                 133.42 +  523: 329  183
    4    25 Maciej         Czupryniak            155.60 +  391: 355  206
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              130.42 -  388: 418   80
    6    27 Rafał          Wesołowski            137.13 +  435: 373  187
    7    19 Ryszard        Korpalski             127.00 +  506: 322  177
    8    12 Michał         Waszkiewicz           145.13 +  662: 393  195
    9     8 Kazimierz      Merklejn              153.91 -  401: 408  104
   10    14 Konrad         Sowula                148.81 +  378: 353  199
   11    10 Mikołaj        Cieplik               144.33 +  470: 359  194
   12     7 Łukasz         Tuszyński             152.33 +  410: 389  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1894 / 12 157.83




	Bartosz Morawski 155.26 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Matus                 132.65 +  463: 319  183
    2    15 Zbigniew       Wietecki              128.93 +  506: 271  179
    3     2 Piotr          Broda                 138.14 +  439: 372  188
    4     1 Justyna        Górka                 143.22 +  311: 265  193
    5     1 Jakub          Hassa                 135.79 +  509: 388  186
    6     2 Grzegorz       Kurowski              153.72 -  422: 467  104
    7     4 Arkadiusz      Łydka                 124.49 +  488: 299  174
    8     2 Michał         Alabrudziński         159.75 +  433: 375  210
    9     1 Michał         Szorc                 124.44 -  344: 350   74
   10     2 Maciej         Grąbczewski           136.63 +  423: 405  187
   11     1 Błażej         Ochocki               127.47 +  344: 326  177
   12     2 Jan            Mrozowski             158.00 -  397: 632  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1963 / 12 163.58




	Dawid Adamczyk 154.79 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Rakoczy               131.77 +  393: 306  182
    2    12 Dominik        Urbacki               166.39 -  338: 340  116
    3    17 Kacper         Zegadło               171.44 -  389: 458  121
    4    37 Leszek         Kilian                112.81 +  601: 291  163
    5    17 Adrian         Ziemniewicz           147.86 +  449: 357  198
    6    11 Maciej         Grąbczewski           136.63 -  295: 494   87
    7    23 Bogdan         Kozłowski             123.54 +  423: 391  174
    8    15 Robert         Kamiński              137.14 +  475: 298  187
    9    11 Andrzej        Kowalski              139.37 -  370: 390   89
   10    17 Łukasz         Barbuziński           128.93 +  451: 280  179
   11    11 Krzysztof      Gibas                 133.83 +  437: 357  184
   12     8 Marek          Dudkiewicz            144.68 -  367: 378   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775 / 12 147.92




	Łukasz Bobowski 154.62 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Maciejczuk            130.64 +  473: 355  181
    2    13 Kamil          Górka                 159.35 -  349: 461  109
    3    22 Dariusz        Sowula                122.95 +  378: 322  173
    4    22 Krzysztof      Gibas                 133.83 -  381: 394   84
    5    30 Bogdan         Kozłowski             123.54 +  450: 311  174
    6    16 Mariusz        Skrobosz              154.27 -  275: 490  104
    7    29 Arkadiusz      Kleniewski            125.52 +  388: 379  176
    8    14 Paweł          Mazurek               137.22 +  473: 378  187
    9     9 Kacper         Zegadło               171.44 +  401: 366  221
   10    12 Dominik        Urbacki               166.39 -  340: 431  116
   11    18 Piotr          Broda                 138.14 +  395: 375  188
   12    12 Arkadiusz      Łydka                 124.49 -  382: 443   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787 / 12 148.92




	Mariusz Skrobosz 154.27 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Sporczyk              130.42 +  389: 339  180
    2    16 Marianna       Kozłowska             113.98 +  393: 387  164
    3    11 Magdalena      Parowicz              132.90 -  349: 412   83
    4    18 Rafał          Błaszkiewicz          143.22 +  434: 430  193
    5    10 Arkadiusz      Łydka                 124.49 -  333: 422   74
    6    16 Łukasz         Bobowski              154.62 +  490: 275  205
    7    13 Jerzy          Luter                 124.65 +  443: 334  175
    8    11 Piotr          Broda                 138.14 =  310: 310  138
    9     7 Jan            Mrozowski             158.00 +  419: 377  208
   10     5 Michał         Alabrudziński         159.75 -  400: 486  110
   11     8 Tomasz         Lempart               139.87 +  428: 288  190
   12     6 Michał         Szorc                 124.44 -  316: 386   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794 / 12 149.50




	Karol Wyrębkiewicz 154.21 Kraków            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Potoczek              129.44 +  392: 332  179
    2    14 Marcin         Kurowski              123.01 +  412: 370  173
    3    10 Michał         Szorc                 124.44 -  386: 396   74
    4     8 Kacper         Zegadło               171.44 -  306: 492  121
    5    20 Kazimierz      Merklejn              153.91 -  348: 373  104
    6    28 Paweł          Maciejczuk            130.64 -  324: 444   81
    7    38 Bartosz        Boniecki              109.94 +  448: 343  160
    8    37 Zuzanna        Cichoń                127.42 -  312: 379   77
    9    34 Jakub          Błażejewski           138.08 +  390: 359  188
   10    37 Jarosław       Puchalski             133.52 -  322: 388   84
   11    35 Rafał          Błaszkiewicz          143.22 +  493: 411  193
   12    30 Krzysztof      Sporczyk              130.42 -  351: 365   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514 / 12 126.17




	Alicja Grąbczewska 154.15 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Szymkowski            129.13 -  338: 408   79
    2    48 Katarzyna      Czarnecka             100.00 +  409: 330  154
    3    15 Sławomir       Wolski                125.95 +  381: 375  176
    4    19 Mirosław       Uglik                 157.67 +  352: 335  208
    5    13 Maciej         Grąbczewski           136.63 +  385: 319  187
    6     7 Przemysław     Herdzina              148.29 -  361: 587   98
    7    14 Michał         Waszkiewicz           145.13 -  282: 438   95
    8    24 Mikołaj        Cieplik               144.33 -  302: 364   94
    9    29 Krzysztof      Sporczyk              130.42 +  375: 340  180
   10    24 Andrzej        Kwiatkowski           133.51 +  396: 392  184
   11    16 Maciej         Czupryniak            155.60 -  300: 451  106
   12    25 Jarosław       Puchalski             133.52 +  427: 331  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745 / 12 145.42




	Kazimierz Merklejn 153.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zbigniew       Wietecki              128.93 -  349: 391   79
    2    42 Franciszek     Walas                 104.69 +  530: 295  155
    3    16 Adrian         Ziemniewicz           147.86 -  370: 444   98
    4    28 Andrzej        Rakoczy               131.77 +  431: 293  182
    5    20 Karol          Wyrębkiewicz          154.21 +  373: 348  204
    6    14 Krzysztof      Kodzis                133.90 -  332: 446   84
    7    25 Miłosz         Wrzałek               152.19 +  400: 362  202
    8    19 Justyna        Górka                 143.22 +  396: 350  193
    9     8 Krzysztof      Mówka                 155.37 +  408: 401  205
   10    11 Natalia        Woźniak               144.13 -  316: 352   94
   11    19 Janusz         Krupiński             147.56 +  448: 281  198
   12    10 Maciej         Grąbczewski           136.63 -  334: 355   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781 / 12 148.42




	Grzegorz Kurowski 153.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Barbuziński           128.93 +  369: 337  179
    2    22 Artur          Irzyk                 141.84 +  391: 362  192
    3    12 Rafał          Błaszkiewicz          143.22 +  499: 346  193
    4     6 Arkadiusz      Łydka                 124.49 +  358: 322  174
    5     3 Błażej         Ochocki               127.47 +  422: 313  177
    6     2 Bartosz        Morawski              155.26 +  467: 422  205
    7     1 Michał         Alabrudziński         159.75 +  374: 354  210
    8     1 Michał         Szorc                 124.44 -  277: 352   74
    9     3 Przemysław     Herdzina              148.29 -  372: 437   98
   10     4 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  320: 483   99
   11     5 Marek          Dudkiewicz            144.68 +  351: 328  195
   12     5 Michał         Szymkowski            129.13 +  402: 356  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1975 / 12 164.58




	Łukasz Tuszyński 152.33 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Ceglarek              128.42 +  477: 298  178
    2    10 Szymon         Dąbrowski             147.29 +  368: 262  197
    3     4 Błażej         Ochocki               127.47 -  351: 437   77
    4    23 Zbigniew       Wietecki              128.93 +  491: 367  179
    5     9 Justyna        Górka                 143.22 -  377: 381   93
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              130.42 +  424: 395  180
    7     8 Robert         Kamiński              137.14 +  530: 331  187
    8     4 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  370: 400   99
    9    10 Marcin         Kurowski              123.01 +  500: 249  173
   10     6 Andrzej        Kowalski              139.37 +  507: 253  189
   11     4 Mirosław       Uglik                 157.67 -  352: 417  108
   12     7 Krzysztof      Mówka                 155.37 -  389: 410  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1765 / 12 147.08




	Miłosz Wrzałek 152.19 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Matyasik              128.09 +  427: 368  178
    2    24 Maria          Uryga                 115.28 +  395: 347  165
    3     7 Robert         Kamiński              137.14 -  347: 371   87
    4    14 Paweł          Mazurek               137.22 -  318: 349   87
    5    25 Maciej         Skrzypczak            143.25 +  373: 339  193
    6    22 Franciszek     Łysek                 149.88 -  316: 508  100
    7    25 Kazimierz      Merklejn              153.91 -  362: 400  104
    8    31 Dariusz        Putoń                 139.71 -  316: 388   90
    9    37 Krzysztof      Zawadzki              115.20 +  508: 326  165
   10    31 Zbigniew       Wietecki              128.93 +  387: 319  179
   11    21 Kacper         Zegadło               171.44 +  520: 294  221
   12    19 Mikołaj        Cieplik               144.33 +  457: 392  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763 / 12 146.92




	Franciszek Łysek 149.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartosz        Bartczak              127.80 -  309: 379   78
    2    33 Justyna        Sławińska-Budzich     137.36 +  388: 367  187
    3    24 Paweł          Maciejczuk            130.64 +  474: 354  181
    4    13 Dominik        Ulejczyk              135.96 +  431: 410  186
    5     6 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  361: 548   99
    6    22 Miłosz         Wrzałek               152.19 +  508: 316  202
    7     9 Mirosław       Uglik                 157.67 -  357: 405  108
    8    17 Jakub          Zaryński              149.77 +  410: 324  200
    9    15 Magdalena      Parowicz              132.90 -  354: 462   83
   10    21 Piotr          Broda                 138.14 -  320: 367   88
   11    25 Łukasz         Barbuziński           128.93 +  495: 383  179
   12    15 Paweł          Mazurek               137.22 +  413: 388  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778 / 12 148.17




	Jakub Zaryński 149.77 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Błażej         Ochocki               127.47 -  324: 518   77
    2    30 Jarosław       Puchalski             133.52 -  361: 451   84
    3    45 Łukasz         Barbuziński           128.93 +  361: 344  179
    4    29 Marianna       Kozłowska             113.98 +  409: 295  164
    5    28 Maciej         Sancewicz             142.23 -  336: 448   92
    6    31 Rafał          Błaszkiewicz          143.22 +  432: 332  193
    7    20 Krzysztof      Kałuża                136.45 +  440: 320  186
    8    17 Franciszek     Łysek                 149.88 -  324: 410  100
    9    32 Janusz         Krupiński             147.56 -  332: 347   98
   10    36 Jakub M.       Kowalski              109.58 +  430: 367  160
   11    20 Paweł          Mazurek               137.22 -  410: 505   87
   12    28 Maciej         Skrzypczak            143.25 +  394: 264  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613 / 12 134.42




	Mariusz Wrześniewski 148.94 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zuzanna        Cichoń                127.42 +  511: 281  177
    2     7 Andrzej        Kowalski              139.37 +  392: 359  189
    3     8 Dominik        Urbacki               166.39 -  354: 474  116
    4    11 Tomasz         Lempart               139.87 +  460: 379  190
    5     6 Franciszek     Łysek                 149.88 +  548: 361  200
    6     3 Adam           Ziemniewicz           126.25 +  442: 306  176
    7     2 Jan            Mrozowski             158.00 +  383: 371  208
    8     4 Łukasz         Tuszyński             152.33 +  400: 370  202
    9     2 Błażej         Ochocki               127.47 -  407: 494   77
   10     4 Grzegorz       Kurowski              153.72 +  483: 320  204
   11     2 Michał         Szorc                 124.44 +  406: 336  174
   12     1 Przemysław     Herdzina              148.29 -  415: 459   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2011 / 12 167.58




	Konrad Sowula 148.81 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ryszard        Korpalski             127.00 -  326: 375   77
    2    29 Krzysztof      Zawadzki              115.20 +  402: 370  165
    3    18 Marianna       Kozłowska             113.98 +  438: 373  164
    4    15 Maciej         Grąbczewski           136.63 -  377: 381   87
    5    34 Zuzanna        Cichoń                127.42 -  317: 381   77
    6    41 Sławomir       Wolski                125.95 +  416: 373  176
    7    33 Jakub M.       Kowalski              109.58 +  469: 207  160
    8    21 Krzysztof      Gibas                 133.83 -  297: 531   84
    9    26 Szymon         Dąbrowski             147.29 +  426: 376  197
   10    14 Krzysztof      Mówka                 155.37 -  353: 378  105
   11    28 Andrzej        Rakoczy               131.77 +  477: 317  182
   12    18 Robert         Kamiński              137.14 -  345: 433   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561 / 12 130.08




	Przemysław Herdzina 148.29 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Ziemniewicz           126.25 +  524: 340  176
    2     4 Bożena         Guział                120.18 +  469: 272  170
    3     1 Tomasz         Lempart               139.87 +  378: 312  190
    4     4 Dominik        Urbacki               166.39 -  329: 333  116
    5     8 Magdalena      Parowicz              132.90 +  374: 301  183
    6     7 Alicja         Grąbczewska           154.15 +  587: 361  204
    7     3 Kamil          Górka                 159.35 +  445: 300  209
    8     3 Błażej         Ochocki               127.47 -  368: 415   77
    9     3 Grzegorz       Kurowski              153.72 +  437: 372  204
   10     3 Arkadiusz      Łydka                 124.49 +  426: 362  174
   11     3 Michał         Alabrudziński         159.75 +  363: 342  210
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          148.94 +  459: 415  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2112 / 12 176.00




	Adrian Ziemniewicz 147.86 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Sławomir       Wolski                125.95 +  422: 416  176
    2     2 Dominik        Ulejczyk              135.96 -  329: 414   86
    3    16 Kazimierz      Merklejn              153.91 +  444: 370  204
    4    24 Jakub M.       Kowalski              109.58 -  329: 396   60
    5    17 Dawid          Adamczyk              154.79 -  357: 449  105
    6    40 Maria          Uryga                 115.28 +  392: 330  165
    7    34 Jerzy          Matyasik              128.09 +  459: 353  178
    8    22 Szymon         Dąbrowski             147.29 +  533: 392  197
    9    14 Natalia        Woźniak               144.13 -  351: 381   94
   10    20 Marcin         Kurowski              123.01 +  368: 340  173
   11    15 Magdalena      Parowicz              132.90 +  500: 307  183
   12     9 Maciej         Czupryniak            155.60 +  393: 390  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1827 / 12 152.25




	Janusz Krupiński 147.56 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Arkadiusz      Kleniewski            125.52 -  281: 358   76
    2    44 Mikołaj        Cieplik               144.33 +  393: 336  194
    3    29 Rafał          Wesołowski            137.13 +  403: 360  187
    4    20 Jan            Mrozowski             158.00 -  350: 387  108
    5    29 Andrzej        Kowalski              139.37 -  286: 413   89
    6    38 Jarosław       Puchalski             133.52 =  330: 330  134
    7    32 Artur          Irzyk                 141.84 +  397: 290  192
    8    26 Adam           Ziemniewicz           126.25 -  289: 474   76
    9    32 Jakub          Zaryński              149.77 +  347: 332  200
   10    25 Dariusz        Putoń                 139.71 +  389: 368  190
   11    19 Kazimierz      Merklejn              153.91 -  281: 448  104
   12    26 Kacper         Zegadło               171.44 -  359: 372  121
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671 / 12 139.25




	Szymon Dąbrowski 147.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jerzy          Luter                 124.65 +  405: 347  175
    2    10 Łukasz         Tuszyński             152.33 -  262: 368  102
    3    31 Jan            Mrozowski             158.00 -  348: 434  108
    4    35 Marcin         Ceglarek              128.42 +  391: 339  178
    5    31 Tomasz         Lempart               139.87 -  349: 396   90
    6    35 Sylwia         Łada                  134.46 +  390: 383  184
    7    26 Agnieszka      Matus                 132.65 +  394: 314  183
    8    22 Adrian         Ziemniewicz           147.86 -  392: 533   98
    9    26 Konrad         Sowula                148.81 -  376: 426   99
   10    28 Maciej         Skrzypczak            143.25 -  396: 437   93
   11    39 Bartosz        Bartczak              127.80 +  390: 302  178
   12    32 Teresa         Zalewska              121.04 +  589: 404  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659 / 12 138.25




	Michał Waszkiewicz 145.13 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Arkadiusz      Łydka                 124.49 -  280: 475   74
    2    45 Adam           Ziemniewicz           126.25 -  386: 450   76
    3    40 Justyna        Sławińska-Budzich     137.36 +  400: 375  187
    4    26 Sławomir       Wolski                125.95 +  425: 382  176
    5    24 Mariusz        Orzeł                 133.42 +  386: 364  183
    6    21 Artur          Irzyk                 141.84 +  509: 294  192
    7    14 Alicja         Grąbczewska           154.15 +  438: 282  204
    8    12 Krzysztof      Mówka                 155.37 -  393: 662  105
    9    16 Mirosław       Uglik                 157.67 -  309: 446  108
   10    23 Bożena         Guział                120.18 +  467: 263  170
   11    14 Justyna        Górka                 143.22 -  305: 351   93
   12    17 Dariusz        Putoń                 139.71 -  453: 460   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658 / 12 138.17




	Marek Dudkiewicz 144.68 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Szorc                 124.44 -  339: 423   74
    2    47 Zuzanna        Semenov               101.11 +  434: 294  151
    3    34 Leszek         Kilian                112.81 +  505: 330  163
    4     9 Maciej         Skrzypczak            143.25 +  429: 418  193
    5     7 Paweł          Mazurek               137.22 +  414: 404  187
    6     5 Robert         Kamiński              137.14 +  443: 380  187
    7     6 Błażej         Ochocki               127.47 -  376: 415   77
    8     5 Tomasz         Lempart               139.87 -  391: 521   90
    9    12 Krzysztof      Gibas                 133.83 +  450: 321  184
   10     7 Mikołaj        Cieplik               144.33 +  417: 396  194
   11     5 Grzegorz       Kurowski              153.72 -  328: 351  104
   12     8 Dawid          Adamczyk              154.79 +  378: 367  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809 / 12 150.75




	Mikołaj Cieplik 144.33 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Bogdan         Kozłowski             123.54 -  342: 393   74
    2    44 Janusz         Krupiński             147.56 -  336: 393   98
    3    46 Franciszek     Walas                 104.69 +  340: 331  155
    4    34 Andrzej        Rechowicz             133.60 +  449: 288  184
    5    26 Agnieszka      Matus                 132.65 -  339: 384   83
    6    29 Marianna       Kozłowska             113.98 +  497: 293  164
    7    30 Zuzanna        Cichoń                127.42 +  417: 268  177
    8    24 Alicja         Grąbczewska           154.15 +  364: 302  204
    9    13 Jakub          Hassa                 135.79 +  422: 387  186
   10     7 Marek          Dudkiewicz            144.68 -  396: 417   95
   11    10 Krzysztof      Mówka                 155.37 -  359: 470  105
   12    19 Miłosz         Wrzałek               152.19 -  392: 457  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627 / 12 135.58




	Natalia Woźniak 144.13 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marcin         Kurowski              123.01 -  373: 472   73
    2    31 Agnieszka      Matus                 132.65 +  393: 368  183
    3    37 Krzysztof      Listowski             100.00 +  419: 302  150
    4    10 Michał         Szymkowski            129.13 -  325: 462   79
    5    19 Jakub          Błażejewski           138.08 +  421: 414  188
    6    12 Krzysztof      Kałuża                136.45 +  410: 375  186
    7     7 Maciej         Sancewicz             142.23 +  378: 301  192
    8     8 Maciej         Grąbczewski           136.63 -  355: 458   87
    9    14 Adrian         Ziemniewicz           147.86 +  381: 351  198
   10    11 Kazimierz      Merklejn              153.91 +  352: 316  204
   11     9 Arkadiusz      Łydka                 124.49 +  545: 349  174
   12     4 Mirosław       Uglik                 157.67 -  368: 531  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822 / 12 151.83




	Maciej Skrzypczak 143.25 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dariusz        Sowula                122.95 -  364: 374   73
    2    36 Andrzej        Rakoczy               131.77 +  407: 342  182
    3    35 Jan            Walas                 100.00 +  419: 386  150
    4     9 Marek          Dudkiewicz            144.68 -  418: 429   95
    5    25 Miłosz         Wrzałek               152.19 -  339: 373  102
    6    33 Zbigniew       Wietecki              128.93 -  351: 438   79
    7    40 Bartosz        Bartczak              127.80 -  346: 357   78
    8    45 Krzysztof      Listowski             100.00 +  414: 355  150
    9    36 Artur          Irzyk                 141.84 +  458: 387  192
   10    28 Szymon         Dąbrowski             147.29 +  437: 396  197
   11    23 Marcin         Kurowski              123.01 -  335: 422   73
   12    28 Jakub          Zaryński              149.77 -  264: 394  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471 / 12 122.58




	Rafał Błaszkiewicz 143.22 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Urszula        Rechowicz             122.49 +  454: 330  172
    2    17 Bartosz        Boniecki              109.94 +  422: 305  160
    3    12 Grzegorz       Kurowski              153.72 -  346: 499  104
    4    18 Mariusz        Skrobosz              154.27 -  430: 434  104
    5    22 Jakub          Onoszko               138.50 -  327: 413   89
    6    31 Jakub          Zaryński              149.77 -  332: 432  100
    7    36 Dariusz        Sowula                122.95 +  350: 337  173
    8    32 Andrzej        Rakoczy               131.77 -  381: 407   82
    9    38 Piotr          Potoczek              129.44 -  304: 352   79
   10    42 Leszek         Kilian                112.81 +  431: 321  163
   11    35 Karol          Wyrębkiewicz          154.21 -  411: 493  104
   12    38 Artur          Irzyk                 141.84 -  375: 471   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422 / 12 118.50




	Justyna Górka 143.22 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Teresa         Zalewska              121.04 +  424: 357  171
    2    25 Krzysztof      Listowski             100.00 +  450: 192  150
    3    13 Jakub          Błażejewski           138.08 +  431: 326  188
    4     1 Bartosz        Morawski              155.26 -  265: 311  105
    5     9 Łukasz         Tuszyński             152.33 +  381: 377  202
    6     6 Arkadiusz      Łydka                 124.49 -  302: 448   74
    7    12 Tomasz         Lempart               139.87 -  389: 393   90
    8    19 Kazimierz      Merklejn              153.91 -  350: 396  104
    9    31 Zuzanna        Cichoń                127.42 +  451: 280  177
   10    16 Kacper         Zegadło               171.44 +  350: 336  221
   11    14 Michał         Waszkiewicz           145.13 +  351: 305  195
   12    14 Krzysztof      Kodzis                133.90 -  376: 398   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761 / 12 146.75




	Maciej Sancewicz 142.23 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Bożena         Guział                120.18 -  367: 416   70
    2    35 Andrzej        Kwiatkowski           133.51 +  419: 366  184
    3    30 Zuzanna        Cichoń                127.42 +  447: 286  177
    4    16 Adam           Ziemniewicz           126.25 -  358: 384   76
    5    28 Jakub          Zaryński              149.77 +  448: 336  200
    6    15 Jakub          Onoszko               138.50 +  499: 352  189
    7     7 Natalia        Woźniak               144.13 -  301: 378   94
    8    16 Magdalena      Parowicz              132.90 -  342: 360   83
    9    21 Robert         Kamiński              137.14 +  371: 369  187
   10    22 Arkadiusz      Kleniewski            125.52 -  246: 387   76
   11    30 Bogdan         Kozłowski             123.54 +  430: 336  174
   12    20 Mariusz        Orzeł                 133.42 +  444: 283  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693 / 12 141.08




	Artur Irzyk 141.84 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Michał         Dąbrowski             117.52 +  434: 371  168
    2    22 Grzegorz       Kurowski              153.72 -  362: 391  104
    3    25 Bartosz        Boniecki              109.94 +  459: 374  160
    4    12 Ryszard        Korpalski             127.00 -  342: 347   77
    5    27 Bartosz        Bartczak              127.80 +  388: 299  178
    6    21 Michał         Waszkiewicz           145.13 -  294: 509   95
    7    32 Janusz         Krupiński             147.56 -  290: 397   98
    8    28 Paweł          Maciejczuk            130.64 -  341: 368   81
    9    36 Maciej         Skrzypczak            143.25 -  387: 458   93
   10    38 Jakub          Błażejewski           138.08 +  466: 359  188
   11    36 Zbigniew       Wietecki              128.93 -  412: 452   79
   12    38 Rafał          Błaszkiewicz          143.22 +  471: 375  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514 / 12 126.17




	Tomasz Lempart 139.87 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Małgorzata     Pochopień             117.06 +  438: 396  167
    2    21 Dariusz        Sowula                122.95 +  429: 333  173
    3     1 Przemysław     Herdzina              148.29 -  312: 378   98
    4    11 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  379: 460   99
    5    31 Szymon         Dąbrowski             147.29 +  396: 349  197
    6    25 Jakub M.       Kowalski              109.58 +  458: 307  160
    7    12 Justyna        Górka                 143.22 +  393: 389  193
    8     5 Marek          Dudkiewicz            144.68 +  521: 391  195
    9     5 Arkadiusz      Łydka                 124.49 -  311: 382   74
   10     9 Magdalena      Parowicz              132.90 +  417: 298  183
   11     8 Mariusz        Skrobosz              154.27 -  288: 428  104
   12    11 Kamil          Górka                 159.35 -  364: 440  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752 / 12 146.00




	Dariusz Putoń 139.71 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Maria          Uryga                 115.28 -  350: 352   65
    2    40 Jakub          Onoszko               138.50 -  315: 422   89
    3    41 Małgorzata     Pochopień             117.06 +  368: 341  167
    4    31 Paweł          Maciejczuk            130.64 -  427: 488   81
    5    42 Wojciech       Wojtysiak             104.49 +  469: 263  154
    6    36 Arkadiusz      Kleniewski            125.52 -  309: 347   76
    7    42 Iza            Kraj                  113.86 +  425: 357  164
    8    31 Miłosz         Wrzałek               152.19 +  388: 316  202
    9    25 Zbigniew       Wietecki              128.93 +  432: 312  179
   10    25 Janusz         Krupiński             147.56 -  368: 389   98
   11    27 Dariusz        Sowula                122.95 +  459: 303  173
   12    17 Michał         Waszkiewicz           145.13 +  460: 453  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643 / 12 136.92




	Andrzej Kowalski 139.37 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krzysztof      Zawadzki              115.20 +  411: 379  165
    2     7 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  359: 392   99
    3    36 Jakub M.       Kowalski              109.58 -  305: 416   60
    4    44 Krzysztof      Listowski             100.00 +  510: 241  150
    5    29 Janusz         Krupiński             147.56 +  413: 286  198
    6    18 Ryszard        Korpalski             127.00 +  354: 336  177
    7    17 Piotr          Broda                 138.14 -  361: 369   88
    8    25 Krzysztof      Kałuża                136.45 +  438: 273  186
    9    11 Dawid          Adamczyk              154.79 +  390: 370  205
   10     6 Łukasz         Tuszyński             152.33 -  253: 507  102
   11    12 Jakub          Hassa                 135.79 +  394: 271  186
   12    13 Dominik        Urbacki               166.39 -  371: 441  116
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732 / 12 144.33




	Jakub Onoszko 138.50 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marianna       Kozłowska             113.98 -  290: 459   64
    2    40 Dariusz        Putoń                 139.71 +  422: 315  190
    3    21 Jarosław       Puchalski             133.52 +  358: 356  184
    4    21 Marcin         Kurowski              123.01 -  422: 437   73
    5    22 Rafał          Błaszkiewicz          143.22 +  413: 327  193
    6    15 Maciej         Sancewicz             142.23 -  352: 499   92
    7    18 Kacper         Zegadło               171.44 -  351: 376  121
    8    38 Jakub M.       Kowalski              109.58 +  390: 380  160
    9    30 Bartosz        Bartczak              127.80 +  439: 398  178
   10    18 Jakub          Hassa                 135.79 -  308: 374   86
   11    22 Bartosz        Boniecki              109.94 +  384: 299  160
   12    23 Magdalena      Parowicz              132.90 +  394: 388  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684 / 12 140.33




	Piotr Broda 138.14 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Iza            Kraj                  113.86 +  444: 288  164
    2    19 Maciej         Czupryniak            155.60 +  410: 396  206
    3     2 Bartosz        Morawski              155.26 -  372: 439  105
    4    17 Bartosz        Bartczak              127.80 +  377: 326  178
    5     5 Michał         Szymkowski            129.13 =  418: 418  129
    6     9 Jan            Mrozowski             158.00 -  296: 503  108
    7    17 Andrzej        Kowalski              139.37 +  369: 361  189
    8    11 Mariusz        Skrobosz              154.27 =  310: 310  154
    9    18 Kamil          Górka                 159.35 -  336: 400  109
   10    21 Franciszek     Łysek                 149.88 +  367: 320  200
   11    18 Łukasz         Bobowski              154.62 -  375: 395  105
   12    24 Arkadiusz      Kleniewski            125.52 =  363: 363  126
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773 / 12 147.75




	Jakub Błażejewski 138.08 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Leszek         Kilian                112.81 +  588: 311  163
    2     1 Michał         Szorc                 124.44 -  376: 468   74
    3    13 Justyna        Górka                 143.22 -  326: 431   93
    4    27 Bartosz        Boniecki              109.94 +  404: 360  160
    5    19 Natalia        Woźniak               144.13 -  414: 421   94
    6    26 Marcin         Ceglarek              128.42 +  362: 338  178
    7    22 Zbigniew       Wietecki              128.93 -  352: 452   79
    8    27 Bogdan         Kozłowski             123.54 -  347: 376   74
    9    34 Karol          Wyrębkiewicz          154.21 -  359: 390  104
   10    38 Artur          Irzyk                 141.84 -  359: 466   92
   11    42 Sławomir       Wolski                125.95 -  360: 370   76
   12    45 Małgorzata     Pochopień             117.06 +  455: 320  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354 / 12 112.83




	Justyna Sławińska-Budzich 137.36 Kolnik                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Bartosz        Boniecki              109.94 -  370: 384   60
    2    33 Franciszek     Łysek                 149.88 -  367: 388  100
    3    40 Michał         Waszkiewicz           145.13 -  375: 400   95
    4    45 Piotr          Potoczek              129.44 -  353: 412   79
    5    48 Łukasz         Barbuziński           128.93 -  278: 390   79
    6    49 Leszek         Kilian                112.81 +  413: 353  163
    7    47 Zuzanna        Semenov               101.11 -  334: 357   51
    8    48 Franciszek     Walas                 104.69 +  408: 364  155
    9    45 Wojciech       Wojtysiak             104.49 +  446: 247  154
   10    43 Michał         Dąbrowski             117.52 +  344: 283  168
   11    40 Iza            Kraj                  113.86 -  373: 476   64
   12    40 Krzysztof      Zawadzki              115.20 +  575: 266  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333 / 12 111.08




	Paweł Mazurek 137.22 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Jakub M.       Kowalski              109.58 +  515: 219  160
    2     6 Magdalena      Parowicz              132.90 -  307: 477   83
    3    23 Maria          Uryga                 115.28 +  427: 241  165
    4    14 Miłosz         Wrzałek               152.19 +  349: 318  202
    5     7 Marek          Dudkiewicz            144.68 -  404: 414   95
    6    17 Urszula        Rechowicz             122.49 -  434: 460   72
    7    24 Andrzej        Kwiatkowski           133.51 +  486: 474  184
    8    14 Łukasz         Bobowski              154.62 -  378: 473  105
    9    20 Rafał          Wesołowski            137.13 +  583: 331  187
   10    15 Krzysztof      Gibas                 133.83 -  360: 419   84
   11    20 Jakub          Zaryński              149.77 +  505: 410  200
   12    15 Franciszek     Łysek                 149.88 -  388: 413  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637 / 12 136.42




	Robert Kamiński 137.14 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Franciszek     Walas                 104.69 +  420: 287  155
    2     3 Krzysztof      Kałuża                136.45 +  500: 406  186
    3     7 Miłosz         Wrzałek               152.19 +  371: 347  202
    4     3 Błażej         Ochocki               127.47 -  317: 347   77
    5    14 Krzysztof      Gibas                 133.83 +  346: 328  184
    6     5 Marek          Dudkiewicz            144.68 -  380: 443   95
    7     8 Łukasz         Tuszyński             152.33 -  331: 530  102
    8    15 Dawid          Adamczyk              154.79 -  298: 475  105
    9    21 Maciej         Sancewicz             142.23 -  369: 371   92
   10    34 Piotr          Potoczek              129.44 +  421: 281  179
   11    32 Paweł          Maciejczuk            130.64 +  536: 378  181
   12    18 Konrad         Sowula                148.81 +  433: 345  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757 / 12 146.42




	Rafał Wesołowski 137.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Wojciech       Wojtysiak             104.49 +  414: 308  154
    2     5 Błażej         Ochocki               127.47 -  376: 432   77
    3    29 Janusz         Krupiński             147.56 -  360: 403   98
    4    32 Dariusz        Sowula                122.95 +  388: 338  173
    5    16 Krzysztof      Kałuża                136.45 -  320: 372   86
    6    27 Krzysztof      Mówka                 155.37 -  373: 435  105
    7    43 Michał         Dąbrowski             117.52 +  418: 286  168
    8    35 Piotr          Potoczek              129.44 +  326: 275  179
    9    20 Paweł          Mazurek               137.22 -  331: 583   87
   10    29 Paweł          Maciejczuk            130.64 +  415: 345  181
   11    24 Mariusz        Orzeł                 133.42 -  306: 318   83
   12    33 Zbigniew       Wietecki              128.93 +  487: 428  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570 / 12 130.83




	Maciej Grąbczewski 136.63 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Zuzanna        Semenov               101.11 +  447: 256  151
    2    18 Bartosz        Bartczak              127.80 -  389: 451   78
    3    20 Urszula        Rechowicz             122.49 +  409: 372  172
    4    15 Konrad         Sowula                148.81 +  381: 377  199
    5    13 Alicja         Grąbczewska           154.15 -  319: 385  104
    6    11 Dawid          Adamczyk              154.79 +  494: 295  205
    7    10 Adam           Ziemniewicz           126.25 +  416: 390  176
    8     8 Natalia        Woźniak               144.13 +  458: 355  194
    9     6 Dominik        Urbacki               166.39 +  394: 329  216
   10     2 Bartosz        Morawski              155.26 -  405: 423  105
   11     6 Michał         Szymkowski            129.13 -  294: 350   79
   12    10 Kazimierz      Merklejn              153.91 +  355: 334  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883 / 12 156.92




	Krzysztof Kałuża 136.45 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Andrzej        Klich                 100.00 +  533: 295  150
    2     3 Robert         Kamiński              137.14 -  406: 500   87
    3    14 Andrzej        Rechowicz             133.60 +  453: 376  184
    4     7 Kamil          Górka                 159.35 -  385: 417  109
    5    16 Rafał          Wesołowski            137.13 +  372: 320  187
    6    12 Natalia        Woźniak               144.13 -  375: 410   94
    7    20 Jakub          Zaryński              149.77 -  320: 440  100
    8    25 Andrzej        Kowalski              139.37 -  273: 438   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000 /  8 125.00




	Dominik Ulejczyk 135.96 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Jan            Walas                 100.00 +  547: 226  150
    2     2 Adrian         Ziemniewicz           147.86 +  414: 329  198
    3     3 Kamil          Górka                 159.35 -  288: 462  109
    4    13 Franciszek     Łysek                 149.88 -  410: 431  100
    5    21 Krzysztof      Kodzis                133.90 -  284: 432   84
    6    34 Piotr          Potoczek              129.44 -  273: 363   79
    7    44 Krzysztof      Listowski             100.00 +  451: 299  150
    8    30 Ryszard        Korpalski             127.00 +  390: 366  177
    9    24 Łukasz         Barbuziński           128.93 -  271: 490   79
   10    35 Zuzanna        Cichoń                127.42 +  466: 351  177
   11    31 Bożena         Guział                120.18 +  377: 328  170
   12    21 Krzysztof      Gibas                 133.83 -  341: 361   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557 / 12 129.75




	Jakub Hassa 135.79 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Katarzyna      Czarnecka             100.00 +  485: 231  150
    2     9 Jan            Mrozowski             158.00 +  452: 379  208
    3     6 Bartosz        Bartczak              127.80 +  464: 310  178
    4     2 Magdalena      Parowicz              132.90 +  419: 276  183
    5     1 Bartosz        Morawski              155.26 -  388: 509  105
    6     4 Dominik        Urbacki               166.39 +  403: 341  216
    7     5 Michał         Szorc                 124.44 -  324: 396   74
    8     6 Krzysztof      Kodzis                133.90 -  368: 417   84
    9    13 Mikołaj        Cieplik               144.33 -  387: 422   94
   10    18 Jakub          Onoszko               138.50 +  374: 308  189
   11    12 Andrzej        Kowalski              139.37 -  271: 394   89
   12    16 Adam           Ziemniewicz           126.25 +  451: 394  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746 / 12 145.50




	Sylwia Łada 134.46 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kacper         Zegadło               171.44 -  299: 505  121
    2    37 Mariusz        Orzeł                 133.42 -  388: 399   83
    3    43 Krzysztof      Kodzis                133.90 -  378: 399   84
    4    46 Łukasz         Barbuziński           128.93 +  452: 321  179
    5    37 Andrzej        Rakoczy               131.77 +  425: 329  182
    6    35 Szymon         Dąbrowski             147.29 -  383: 390   97
    7    35 Marcin         Ceglarek              128.42 -  341: 362   78
    8    43 Michał         Dąbrowski             117.52 -  264: 291   68
    9    44 Andrzej        Klich                 100.00 +  425: 221  150
   10    41 Iza            Kraj                  113.86 -  278: 354   64
   11    44 Krzysztof      Listowski             100.00 -  303: 338   50
   12    49 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156 / 11 105.09




	Krzysztof Kodzis 133.90 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Urbacki               166.39 -  279: 473  116
    2    46 Krzysztof      Sporczyk              130.42 -  358: 452   80
    3    43 Sylwia         Łada                  134.46 +  399: 378  184
    4    30 Jarosław       Puchalski             133.52 +  458: 297  184
    5    21 Dominik        Ulejczyk              135.96 +  432: 284  186
    6    14 Kazimierz      Merklejn              153.91 +  446: 332  204
    7    15 Krzysztof      Gibas                 133.83 +  410: 407  184
    8     6 Jakub          Hassa                 135.79 +  417: 368  186
    9     4 Michał         Alabrudziński         159.75 -  289: 431  110
   10     8 Jan            Mrozowski             158.00 -  328: 432  108
   11    13 Adam           Ziemniewicz           126.25 +  401: 329  176
   12    14 Justyna        Górka                 143.22 +  398: 376  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911 / 12 159.25




	Krzysztof Gibas 133.83 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         159.75 -  349: 429  110
    2    41 Iza            Kraj                  113.86 +  338: 292  164
    3    27 Krzysztof      Sporczyk              130.42 +  343: 308  180
    4    22 Łukasz         Bobowski              154.62 +  394: 381  205
    5    14 Robert         Kamiński              137.14 -  328: 346   87
    6    23 Maciej         Czupryniak            155.60 +  433: 340  206
    7    15 Krzysztof      Kodzis                133.90 -  407: 410   84
    8    21 Konrad         Sowula                148.81 +  531: 297  199
    9    12 Marek          Dudkiewicz            144.68 -  321: 450   95
   10    15 Paweł          Mazurek               137.22 +  419: 360  187
   11    11 Dawid          Adamczyk              154.79 -  357: 437  105
   12    21 Dominik        Ulejczyk              135.96 +  361: 341  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1808 / 12 150.67




	Andrzej Rechowicz 133.60 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 159.35 -  326: 392  109
    2    28 Krzysztof      Mówka                 155.37 +  430: 405  205
    3    14 Krzysztof      Kałuża                136.45 -  376: 453   86
    4    34 Mikołaj        Cieplik               144.33 -  288: 449   94
    5    46 Katarzyna      Czarnecka             100.00 +  464: 250  150
    6    39 Bożena         Guział                120.18 -  402: 410   70
    7    41 Maria          Uryga                 115.28 +  408: 314  165
    8    29 Marcin         Ceglarek              128.42 -  322: 471   78
    9    41 Jakub M.       Kowalski              109.58 -  277: 380   60
   10    39 Jerzy          Matyasik              128.09 +  522: 370  178
   11    34 Teresa         Zalewska              121.04 -  341: 442   71
   12    39 Marianna       Kozłowska             113.98 -  316: 353   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330 / 12 110.83




	Jarosław Puchalski 133.52 Chrzanów Mały

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jan            Mrozowski             158.00 -  373: 406  108
    2    30 Jakub          Zaryński              149.77 +  451: 361  200
    3    21 Jakub          Onoszko               138.50 -  356: 358   89
    4    30 Krzysztof      Kodzis                133.90 -  297: 458   84
    5    40 Iza            Kraj                  113.86 +  435: 325  164
    6    38 Janusz         Krupiński             147.56 =  330: 330  148
    7    31 Maciej         Czupryniak            155.60 -  276: 451  106
    8    36 Andrzej        Kwiatkowski           133.51 -  322: 404   84
    9    40 Marianna       Kozłowska             113.98 +  437: 318  164
   10    37 Karol          Wyrębkiewicz          154.21 +  388: 322  204
   11    29 Urszula        Rechowicz             122.49 +  367: 302  172
   12    25 Alicja         Grąbczewska           154.15 -  331: 427  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627 / 12 135.58




	Andrzej Kwiatkowski 133.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Uglik                 157.67 -  307: 443  108
    2    35 Maciej         Sancewicz             142.23 -  366: 419   92
    3    48 Andrzej        Klich                 100.00 +  420: 319  150
    4    40 Zuzanna        Cichoń                127.42 -  322: 351   77
    5    47 Krzysztof      Listowski             100.00 +  385: 359  150
    6    30 Mariusz        Orzeł                 133.42 +  362: 298  183
    7    24 Paweł          Mazurek               137.22 -  474: 486   87
    8    36 Jarosław       Puchalski             133.52 +  404: 322  184
    9    27 Andrzej        Rakoczy               131.77 +  479: 370  182
   10    24 Alicja         Grąbczewska           154.15 -  392: 396  104
   11    26 Jerzy          Luter                 124.65 -  403: 407   75
   12    27 Bartosz        Boniecki              109.94 -  312: 390   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452 / 12 121.00




	Mariusz Orzeł 133.42 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Czupryniak            155.60 -  363: 377  106
    2    37 Sylwia         Łada                  134.46 +  399: 388  184
    3    38 Krzysztof      Mówka                 155.37 -  329: 523  105
    4    41 Wojciech       Wojtysiak             104.49 +  550: 272  154
    5    24 Michał         Waszkiewicz           145.13 -  364: 386   95
    6    30 Andrzej        Kwiatkowski           133.51 -  298: 362   84
    7    37 Łukasz         Barbuziński           128.93 -  393: 409   79
    8    40 Iza            Kraj                  113.86 +  492: 280  164
    9    33 Teresa         Zalewska              121.04 +  375: 335  171
   10    27 Marcin         Ceglarek              128.42 +  357: 333  178
   11    24 Rafał          Wesołowski            137.13 +  318: 306  187
   12    20 Maciej         Sancewicz             142.23 -  283: 444   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599 / 12 133.25




	Magdalena Parowicz 132.90 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Mówka                 155.37 +  412: 388  205
    2     6 Paweł          Mazurek               137.22 +  477: 307  187
    3    11 Mariusz        Skrobosz              154.27 +  412: 349  204
    4     2 Jakub          Hassa                 135.79 -  276: 419   86
    5     8 Przemysław     Herdzina              148.29 -  301: 374   98
    6    20 Mirosław       Uglik                 157.67 -  326: 347  108
    7    21 Paweł          Maciejczuk            130.64 +  452: 318  181
    8    16 Maciej         Sancewicz             142.23 +  360: 342  192
    9    15 Franciszek     Łysek                 149.88 +  462: 354  200
   10     9 Tomasz         Lempart               139.87 -  298: 417   90
   11    15 Adrian         Ziemniewicz           147.86 -  307: 500   98
   12    23 Jakub          Onoszko               138.50 -  388: 394   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738 / 12 144.83




	Agnieszka Matus 132.65 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bartosz        Morawski              155.26 -  319: 463  105
    2    31 Natalia        Woźniak               144.13 -  368: 393   94
    3    44 Piotr          Potoczek              129.44 +  409: 386  179
    4    39 Iza            Kraj                  113.86 +  507: 317  164
    5    26 Mikołaj        Cieplik               144.33 +  384: 339  194
    6    19 Jerzy          Luter                 124.65 -  357: 358   75
    7    26 Szymon         Dąbrowski             147.29 -  314: 394   97
    8    34 Bartosz        Bartczak              127.80 -  342: 353   78
    9    42 Sławomir       Wolski                125.95 +  386: 361  176
   10    30 Andrzej        Rakoczy               131.77 -  330: 386   82
   11    37 Zuzanna        Cichoń                127.42 +  419: 368  177
   12    29 Marcin         Ceglarek              128.42 +  367: 360  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599 / 12 133.25




	Andrzej Rakoczy 131.77 Kocmyrzów       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Adamczyk              154.79 -  306: 393  105
    2    36 Maciej         Skrzypczak            143.25 -  342: 407   93
    3    42 Michał         Dąbrowski             117.52 +  415: 250  168
    4    28 Kazimierz      Merklejn              153.91 -  293: 431  104
    5    37 Sylwia         Łada                  134.46 -  329: 425   84
    6    45 Zuzanna        Semenov               101.11 +  439: 299  151
    7    39 Marianna       Kozłowska             113.98 +  390: 375  164
    8    32 Rafał          Błaszkiewicz          143.22 +  407: 381  193
    9    27 Andrzej        Kwiatkowski           133.51 -  370: 479   84
   10    30 Agnieszka      Matus                 132.65 +  386: 330  183
   11    28 Konrad         Sowula                148.81 -  317: 477   99
   12    34 Dariusz        Sowula                122.95 +  476: 362  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601 / 12 133.42




	Paweł Maciejczuk 130.64 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Bobowski              154.62 -  355: 473  105
    2    39 Andrzej        Klich                 100.00 +  450: 268  150
    3    24 Franciszek     Łysek                 149.88 -  354: 474  100
    4    31 Dariusz        Putoń                 139.71 +  488: 427  190
    5    23 Urszula        Rechowicz             122.49 -  380: 404   72
    6    28 Karol          Wyrębkiewicz          154.21 +  444: 324  204
    7    21 Magdalena      Parowicz              132.90 -  318: 452   83
    8    28 Artur          Irzyk                 141.84 +  368: 341  192
    9    22 Jerzy          Luter                 124.65 -  337: 406   75
   10    29 Rafał          Wesołowski            137.13 -  345: 415   87
   11    32 Robert         Kamiński              137.14 -  378: 536   87
   12    37 Jerzy          Matyasik              128.09 -  336: 426   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423 / 12 118.58




	Krzysztof Sporczyk 130.42 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Skrobosz              154.27 -  339: 389  104
    2    46 Krzysztof      Kodzis                133.90 +  452: 358  184
    3    27 Krzysztof      Gibas                 133.83 -  308: 343   84
    4    38 Jan            Walas                 100.00 +  411: 225  150
    5    18 Krzysztof      Mówka                 155.37 +  418: 388  205
    6    13 Łukasz         Tuszyński             152.33 -  395: 424  102
    7    27 Piotr          Potoczek              129.44 +  380: 358  179
    8    13 Kacper         Zegadło               171.44 -  305: 472  121
    9    29 Alicja         Grąbczewska           154.15 -  340: 375  104
   10    33 Bogdan         Kozłowski             123.54 -  314: 368   74
   11    41 Jakub M.       Kowalski              109.58 +  472: 314  160
   12    30 Karol          Wyrębkiewicz          154.21 +  365: 351  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671 / 12 139.25




	Piotr Potoczek 129.44 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karol          Wyrębkiewicz          154.21 -  332: 392  104
    2    26 Sławomir       Wolski                125.95 -  292: 519   76
    3    44 Agnieszka      Matus                 132.65 -  386: 409   83
    4    45 Justyna        Sławińska-Budzich     137.36 +  412: 353  187
    5    45 Zuzanna        Semenov               101.11 +  334: 326  151
    6    34 Dominik        Ulejczyk              135.96 +  363: 273  186
    7    27 Krzysztof      Sporczyk              130.42 -  358: 380   80
    8    35 Rafał          Wesołowski            137.13 -  275: 326   87
    9    38 Rafał          Błaszkiewicz          143.22 +  352: 304  193
   10    34 Robert         Kamiński              137.14 -  281: 421   87
   11    38 Krzysztof      Zawadzki              115.20 +  439: 265  165
   12    36 Bożena         Guział                120.18 +  387: 361  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569 / 12 130.75




	Michał Szymkowski 129.13 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Alicja         Grąbczewska           154.15 +  408: 338  204
    2     8 Kacper         Zegadło               171.44 +  539: 355  221
    3     5 Michał         Alabrudziński         159.75 -  318: 514  110
    4    10 Natalia        Woźniak               144.13 +  462: 325  194
    5     5 Piotr          Broda                 138.14 =  418: 418  138
    6     8 Błażej         Ochocki               127.47 -  393: 424   77
    7    16 Urszula        Rechowicz             122.49 +  385: 373  172
    8    10 Arkadiusz      Łydka                 124.49 -  319: 347   74
    9    19 Adam           Ziemniewicz           126.25 +  500: 434  176
   10    13 Maciej         Czupryniak            155.60 +  409: 406  206
   11     6 Maciej         Grąbczewski           136.63 +  350: 294  187
   12     5 Grzegorz       Kurowski              153.72 -  356: 402  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1863 / 12 155.25




	Łukasz Barbuziński 128.93 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Kurowski              153.72 -  337: 369  104
    2    49 Jan            Walas                 100.00 -  281: 350   50
    3    45 Jakub          Zaryński              149.77 -  344: 361  100
    4    46 Sylwia         Łada                  134.46 -  321: 452   84
    5    48 Justyna        Sławińska-Budzich     137.36 +  390: 278  187
    6    46 Andrzej        Klich                 100.00 +  498: 282  150
    7    37 Mariusz        Orzeł                 133.42 +  409: 393  183
    8    39 Sławomir       Wolski                125.95 +  368: 334  176
    9    24 Dominik        Ulejczyk              135.96 +  490: 271  186
   10    17 Dawid          Adamczyk              154.79 -  280: 451  105
   11    25 Franciszek     Łysek                 149.88 -  383: 495  100
   12    31 Urszula        Rechowicz             122.49 -  392: 457   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497 / 12 124.75




	Zbigniew Wietecki 128.93 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kazimierz      Merklejn              153.91 +  391: 349  204
    2    15 Bartosz        Morawski              155.26 -  271: 506  105
    3    32 Teresa         Zalewska              121.04 +  363: 355  171
    4    23 Łukasz         Tuszyński             152.33 -  367: 491  102
    5    33 Maciej         Czupryniak            155.60 -  366: 413  106
    6    33 Maciej         Skrzypczak            143.25 +  438: 351  193
    7    22 Jakub          Błażejewski           138.08 +  452: 352  188
    8    18 Marcin         Kurowski              123.01 -  284: 354   73
    9    25 Dariusz        Putoń                 139.71 -  312: 432   90
   10    31 Miłosz         Wrzałek               152.19 -  319: 387  102
   11    36 Artur          Irzyk                 141.84 +  452: 412  192
   12    33 Rafał          Wesołowski            137.13 -  428: 487   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613 / 12 134.42




	Marcin Ceglarek 128.42 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Tuszyński             152.33 -  298: 477  102
    2    38 Teresa         Zalewska              121.04 -  370: 427   71
    3    39 Krzysztof      Zawadzki              115.20 +  460: 283  165
    4    35 Szymon         Dąbrowski             147.29 -  339: 391   97
    5    41 Leszek         Kilian                112.81 +  392: 303  163
    6    26 Jakub          Błażejewski           138.08 -  338: 362   88
    7    35 Sylwia         Łada                  134.46 +  362: 341  184
    8    29 Andrzej        Rechowicz             133.60 +  471: 322  184
    9    28 Arkadiusz      Kleniewski            125.52 -  283: 366   76
   10    27 Mariusz        Orzeł                 133.42 -  333: 357   83
   11    33 Marianna       Kozłowska             113.98 +  502: 251  164
   12    29 Agnieszka      Matus                 132.65 -  360: 367   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460 / 12 121.67




	Jerzy Matyasik 128.09 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Miłosz         Wrzałek               152.19 -  368: 427  102
    2    34 Wojciech       Wojtysiak             104.49 -  306: 372   54
    3    47 Iza            Kraj                  113.86 -  373: 380   64
    4    47 Michał         Dąbrowski             117.52 -  335: 379   68
    5    49 Franciszek     Walas                 104.69 +  431: 337  155
    6    43 Jan            Walas                 100.00 +  523: 239  150
    7    34 Adrian         Ziemniewicz           147.86 -  353: 459   98
    8    41 Maria          Uryga                 115.28 -  296: 435   65
    9    43 Krzysztof      Listowski             100.00 +  531: 308  150
   10    39 Andrzej        Rechowicz             133.60 -  370: 522   84
   11    43 Zuzanna        Semenov               101.11 +  431: 326  151
   12    37 Paweł          Maciejczuk            130.64 +  426: 336  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322 / 12 110.17




	Bartosz Bartczak 127.80 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Franciszek     Łysek                 149.88 +  379: 309  200
    2    18 Maciej         Grąbczewski           136.63 +  451: 389  187
    3     6 Jakub          Hassa                 135.79 -  310: 464   86
    4    17 Piotr          Broda                 138.14 -  326: 377   88
    5    27 Artur          Irzyk                 141.84 -  299: 388   92
    6    32 Krzysztof      Zawadzki              115.20 -  334: 340   65
    7    40 Maciej         Skrzypczak            143.25 +  357: 346  193
    8    34 Agnieszka      Matus                 132.65 +  353: 342  183
    9    30 Jakub          Onoszko               138.50 -  398: 439   89
   10    32 Dariusz        Sowula                122.95 -  290: 338   73
   11    39 Szymon         Dąbrowski             147.29 -  302: 390   97
   12    41 Ryszard        Korpalski             127.00 -  339: 358   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430 / 12 119.17




	Błażej Ochocki 127.47 Przeźmierowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jakub          Zaryński              149.77 +  518: 324  200
    2     5 Rafał          Wesołowski            137.13 +  432: 376  187
    3     4 Łukasz         Tuszyński             152.33 +  437: 351  202
    4     3 Robert         Kamiński              137.14 +  347: 317  187
    5     3 Grzegorz       Kurowski              153.72 -  313: 422  104
    6     8 Michał         Szymkowski            129.13 +  424: 393  179
    7     6 Marek          Dudkiewicz            144.68 +  415: 376  195
    8     3 Przemysław     Herdzina              148.29 +  415: 368  198
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          148.94 +  494: 407  199
   10     1 Michał         Szorc                 124.44 +  395: 322  174
   11     1 Bartosz        Morawski              155.26 -  326: 344  105
   12     3 Michał         Alabrudziński         159.75 -  337: 484  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2040 / 12 170.00




	Zuzanna Cichoń 127.42 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  281: 511   99
    2    43 Jerzy          Luter                 124.65 +  388: 325  175
    3    30 Maciej         Sancewicz             142.23 -  286: 447   92
    4    40 Andrzej        Kwiatkowski           133.51 +  351: 322  184
    5    34 Konrad         Sowula                148.81 +  381: 317  199
    6    24 Marcin         Kurowski              123.01 -  275: 469   73
    7    30 Mikołaj        Cieplik               144.33 -  268: 417   94
    8    37 Karol          Wyrębkiewicz          154.21 +  379: 312  204
    9    31 Justyna        Górka                 143.22 -  280: 451   93
   10    35 Dominik        Ulejczyk              135.96 -  351: 466   86
   11    37 Agnieszka      Matus                 132.65 -  368: 419   83
   12    42 Leszek         Kilian                112.81 -  324: 370   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445 / 12 120.42




	Ryszard Korpalski 127.00 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Konrad         Sowula                148.81 +  375: 326  199
    2    20 Mirosław       Uglik                 157.67 -  419: 451  108
    3    26 Bożena         Guział                120.18 +  380: 292  170
    4    12 Artur          Irzyk                 141.84 +  347: 342  192
    5    12 Michał         Szorc                 124.44 -  371: 404   74
    6    18 Andrzej        Kowalski              139.37 -  336: 354   89
    7    19 Krzysztof      Mówka                 155.37 -  322: 506  105
    8    30 Dominik        Ulejczyk              135.96 -  366: 390   86
    9    35 Bartosz        Boniecki              109.94 -  280: 433   60
   10    40 Krzysztof      Zawadzki              115.20 -  332: 333   65
   11    45 Katarzyna      Czarnecka             100.00 +  340: 237  150
   12    41 Bartosz        Bartczak              127.80 +  358: 339  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476 / 12 123.00




	Adam Ziemniewicz 126.25 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Przemysław     Herdzina              148.29 -  340: 524   98
    2    45 Michał         Waszkiewicz           145.13 +  450: 386  195
    3    28 Wojciech       Wojtysiak             104.49 +  368: 266  154
    4    16 Maciej         Sancewicz             142.23 +  384: 358  192
    5    11 Marcin         Kurowski              123.01 +  473: 306  173
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  306: 442   99
    7    10 Maciej         Grąbczewski           136.63 -  390: 416   87
    8    26 Janusz         Krupiński             147.56 +  474: 289  198
    9    19 Michał         Szymkowski            129.13 -  434: 500   79
   10    19 Jerzy          Luter                 124.65 +  409: 358  175
   11    13 Krzysztof      Kodzis                133.90 -  329: 401   84
   12    16 Jakub          Hassa                 135.79 -  394: 451   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620 / 12 135.00




	Sławomir Wolski 125.95 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adrian         Ziemniewicz           147.86 -  416: 422   98
    2    26 Piotr          Potoczek              129.44 +  519: 292  179
    3    15 Alicja         Grąbczewska           154.15 -  375: 381  104
    4    26 Michał         Waszkiewicz           145.13 -  382: 425   95
    5    35 Jerzy          Luter                 124.65 -  321: 343   75
    6    41 Konrad         Sowula                148.81 -  373: 416   99
    7    45 Wojciech       Wojtysiak             104.49 +  344: 337  154
    8    39 Łukasz         Barbuziński           128.93 -  334: 368   79
    9    42 Agnieszka      Matus                 132.65 -  361: 386   83
   10    49 PAUZA
   11    42 Jakub          Błażejewski           138.08 +  370: 360  188
   12    43 Jakub M.       Kowalski              109.58 +  429: 279  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314 / 11 119.45




	Arkadiusz Kleniewski 125.52 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Janusz         Krupiński             147.56 +  358: 281  198
    2    23 Michał         Alabrudziński         159.75 -  288: 407  110
    3    33 Maciej         Czupryniak            155.60 -  372: 421  106
    4    33 Teresa         Zalewska              121.04 +  377: 353  171
    5    32 Mirosław       Uglik                 157.67 -  358: 430  108
    6    36 Dariusz        Putoń                 139.71 +  347: 309  190
    7    29 Łukasz         Bobowski              154.62 -  379: 388  105
    8    33 Krzysztof      Zawadzki              115.20 +  421: 386  165
    9    28 Marcin         Ceglarek              128.42 +  366: 283  178
   10    22 Maciej         Sancewicz             142.23 +  387: 246  192
   11    17 Kamil          Górka                 159.35 -  303: 398  109
   12    24 Piotr          Broda                 138.14 =  363: 363  138
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770 / 12 147.50




	Jerzy Luter 124.65 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Szymon         Dąbrowski             147.29 -  347: 405   97
    2    43 Zuzanna        Cichoń                127.42 -  325: 388   77
    3    49 Katarzyna      Czarnecka             100.00 +  455: 283  150
    4    36 Bożena         Guział                120.18 +  414: 325  170
    5    35 Sławomir       Wolski                125.95 +  343: 321  176
    6    19 Agnieszka      Matus                 132.65 +  358: 357  183
    7    13 Mariusz        Skrobosz              154.27 -  334: 443  104
    8    20 Maciej         Czupryniak            155.60 -  377: 448  106
    9    22 Paweł          Maciejczuk            130.64 +  406: 337  181
   10    19 Adam           Ziemniewicz           126.25 -  358: 409   76
   11    26 Andrzej        Kwiatkowski           133.51 +  407: 403  184
   12    22 Marcin         Kurowski              123.01 +  413: 311  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677 / 12 139.75




	Arkadiusz Łydka 124.49 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Michał         Waszkiewicz           145.13 +  475: 280  195
    2    11 Bogdan         Kozłowski             123.54 +  338: 323  174
    3     9 Mirosław       Uglik                 157.67 +  527: 327  208
    4     6 Grzegorz       Kurowski              153.72 -  322: 358  104
    5    10 Mariusz        Skrobosz              154.27 +  422: 333  204
    6     6 Justyna        Górka                 143.22 +  448: 302  193
    7     4 Bartosz        Morawski              155.26 -  299: 488  105
    8    10 Michał         Szymkowski            129.13 +  347: 319  179
    9     5 Tomasz         Lempart               139.87 +  382: 311  190
   10     3 Przemysław     Herdzina              148.29 -  362: 426   98
   11     9 Natalia        Woźniak               144.13 -  349: 545   94
   12    12 Łukasz         Bobowski              154.62 +  443: 382  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1949 / 12 162.42




	Michał Szorc 124.44 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Dudkiewicz            144.68 +  423: 339  195
    2     1 Jakub          Błażejewski           138.08 +  468: 376  188
    3    10 Karol          Wyrębkiewicz          154.21 +  396: 386  204
    4     5 Michał         Alabrudziński         159.75 -  342: 460  110
    5    12 Ryszard        Korpalski             127.00 +  404: 371  177
    6    10 Kacper         Zegadło               171.44 +  401: 371  221
    7     5 Jakub          Hassa                 135.79 +  396: 324  186
    8     1 Grzegorz       Kurowski              153.72 +  352: 277  204
    9     1 Bartosz        Morawski              155.26 +  350: 344  205
   10     1 Błażej         Ochocki               127.47 -  322: 395   77
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  336: 406   99
   12     6 Mariusz        Skrobosz              154.27 +  386: 316  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2070 / 12 172.50




	Bogdan Kozłowski 123.54 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Mikołaj        Cieplik               144.33 +  393: 342  194
    2    11 Arkadiusz      Łydka                 124.49 -  323: 338   74
    3    19 Marcin         Kurowski              123.01 -  367: 373   73
    4    43 Zuzanna        Semenov               101.11 +  341: 326  151
    5    30 Łukasz         Bobowski              154.62 -  311: 450  105
    6    37 Bartosz        Boniecki              109.94 +  448: 377  160
    7    23 Dawid          Adamczyk              154.79 -  391: 423  105
    8    27 Jakub          Błażejewski           138.08 +  376: 347  188
    9    23 Urszula        Rechowicz             122.49 -  228: 395   72
   10    33 Krzysztof      Sporczyk              130.42 +  368: 314  180
   11    30 Maciej         Sancewicz             142.23 -  336: 430   92
   12    35 Iza            Kraj                  113.86 -  305: 334   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458 / 12 121.50




	Marcin Kurowski 123.01 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Natalia        Woźniak               144.13 +  472: 373  194
    2    14 Karol          Wyrębkiewicz          154.21 -  370: 412  104
    3    19 Bogdan         Kozłowski             123.54 +  373: 367  174
    4    21 Jakub          Onoszko               138.50 +  437: 422  189
    5    11 Adam           Ziemniewicz           126.25 -  306: 473   76
    6    24 Zuzanna        Cichoń                127.42 +  469: 275  177
    7    11 Dominik        Urbacki               166.39 -  374: 389  116
    8    18 Zbigniew       Wietecki              128.93 +  354: 284  179
    9    10 Łukasz         Tuszyński             152.33 -  249: 500  102
   10    20 Adrian         Ziemniewicz           147.86 -  340: 368   98
   11    23 Maciej         Skrzypczak            143.25 +  422: 335  193
   12    22 Jerzy          Luter                 124.65 -  311: 413   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677 / 12 139.75




	Dariusz Sowula 122.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maciej         Skrzypczak            143.25 +  374: 364  193
    2    21 Tomasz         Lempart               139.87 -  333: 429   90
    3    22 Łukasz         Bobowski              154.62 -  322: 378  105
    4    32 Rafał          Wesołowski            137.13 -  338: 388   87
    5    36 Krzysztof      Zawadzki              115.20 -  325: 360   65
    6    44 Wojciech       Wojtysiak             104.49 +  495: 308  154
    7    36 Rafał          Błaszkiewicz          143.22 -  337: 350   93
    8    47 Jan            Walas                 100.00 +  514: 213  150
    9    39 Michał         Dąbrowski             117.52 +  319: 272  168
   10    32 Bartosz        Bartczak              127.80 +  338: 290  178
   11    27 Dariusz        Putoń                 139.71 -  303: 459   90
   12    34 Andrzej        Rakoczy               131.77 -  362: 476   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455 / 12 121.25




	Urszula Rechowicz 122.49 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Błaszkiewicz          143.22 -  330: 454   93
    2    27 Małgorzata     Pochopień             117.06 +  385: 304  167
    3    20 Maciej         Grąbczewski           136.63 -  372: 409   87
    4    42 Maria          Uryga                 115.28 +  407: 306  165
    5    23 Paweł          Maciejczuk            130.64 +  404: 380  181
    6    17 Paweł          Mazurek               137.22 +  460: 434  187
    7    16 Michał         Szymkowski            129.13 -  373: 385   79
    8    23 Bożena         Guział                120.18 -  348: 388   70
    9    23 Bogdan         Kozłowski             123.54 +  395: 228  174
   10    26 Bartosz        Boniecki              109.94 -  342: 433   60
   11    29 Jarosław       Puchalski             133.52 -  302: 367   84
   12    31 Łukasz         Barbuziński           128.93 +  457: 392  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526 / 12 127.17




	Teresa Zalewska 121.04 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Justyna        Górka                 143.22 -  357: 424   93
    2    38 Marcin         Ceglarek              128.42 +  427: 370  178
    3    32 Zbigniew       Wietecki              128.93 -  355: 363   79
    4    33 Arkadiusz      Kleniewski            125.52 -  353: 377   76
    5    39 Bożena         Guział                120.18 -  383: 403   70
    6    42 Michał         Dąbrowski             117.52 -  334: 358   68
    7    46 Franciszek     Walas                 104.69 +  428: 253  155
    8    46 Katarzyna      Czarnecka             100.00 +  328: 259  150
    9    33 Mariusz        Orzeł                 133.42 -  335: 375   83
   10    45 Małgorzata     Pochopień             117.06 +  344: 340  167
   11    34 Andrzej        Rechowicz             133.60 +  442: 341  184
   12    32 Szymon         Dąbrowski             147.29 -  404: 589   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400 / 12 116.67




	Bożena Guział 120.18 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Maciej         Sancewicz             142.23 +  416: 367  192
    2     4 Przemysław     Herdzina              148.29 -  272: 469   98
    3    26 Ryszard        Korpalski             127.00 -  292: 380   77
    4    36 Jerzy          Luter                 124.65 -  325: 414   75
    5    39 Teresa         Zalewska              121.04 +  403: 383  171
    6    39 Andrzej        Rechowicz             133.60 +  410: 402  184
    7    28 Krzysztof      Zawadzki              115.20 +  401: 343  165
    8    23 Urszula        Rechowicz             122.49 +  388: 348  172
    9    17 Maciej         Czupryniak            155.60 -  302: 367  106
   10    23 Michał         Waszkiewicz           145.13 -  263: 467   95
   11    31 Dominik        Ulejczyk              135.96 -  328: 377   86
   12    36 Piotr          Potoczek              129.44 -  361: 387   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500 / 12 125.00




	Michał Dąbrowski 117.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Artur          Irzyk                 141.84 -  371: 434   92
    2    32 Leszek         Kilian                112.81 -  317: 335   63
    3    42 Andrzej        Rakoczy               131.77 -  250: 415   82
    4    47 Jerzy          Matyasik              128.09 +  379: 335  178
    5    38 Marianna       Kozłowska             113.98 -  233: 494   64
    6    42 Teresa         Zalewska              121.04 +  358: 334  171
    7    43 Rafał          Wesołowski            137.13 -  286: 418   87
    8    43 Sylwia         Łada                  134.46 +  291: 264  184
    9    39 Dariusz        Sowula                122.95 -  272: 319   73
   10    43 Justyna        Sławińska-Budzich     137.36 -  283: 344   87
   11    49 PAUZA
   12    44 Krzysztof      Listowski             100.00 -  359: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131 / 11 102.82




	Małgorzata Pochopień 117.06 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Tomasz         Lempart               139.87 -  396: 438   90
    2    27 Urszula        Rechowicz             122.49 -  304: 385   72
    3    41 Dariusz        Putoń                 139.71 -  341: 368   90
    4    48 Franciszek     Walas                 104.69 +  385: 271  155
    5    43 Maria          Uryga                 115.28 -  240: 400   65
    6    47 Krzysztof      Listowski             100.00 -  337: 396   50
    7    48 Andrzej        Klich                 100.00 -  231: 427   50
    8    49 Leszek         Kilian                112.81 -  367: 371   63
    9    49 PAUZA
   10    45 Teresa         Zalewska              121.04 -  340: 344   71
   11    47 Jan            Walas                 100.00 +  507: 272  150
   12    45 Jakub          Błażejewski           138.08 -  320: 455   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     944 / 11  85.82




	Maria Uryga 115.28 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Dariusz        Putoń                 139.71 +  352: 350  190
    2    24 Miłosz         Wrzałek               152.19 -  347: 395  102
    3    23 Paweł          Mazurek               137.22 -  241: 427   87
    4    42 Urszula        Rechowicz             122.49 -  306: 407   72
    5    43 Małgorzata     Pochopień             117.06 +  400: 240  167
    6    40 Adrian         Ziemniewicz           147.86 -  330: 392   98
    7    41 Andrzej        Rechowicz             133.60 -  314: 408   84
    8    41 Jerzy          Matyasik              128.09 +  435: 296  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     978 /  8 122.25




	Krzysztof Zawadzki 115.20 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Andrzej        Kowalski              139.37 -  379: 411   89
    2    29 Konrad         Sowula                148.81 -  370: 402   99
    3    39 Marcin         Ceglarek              128.42 -  283: 460   78
    4    49 Andrzej        Klich                 100.00 +  584: 246  150
    5    36 Dariusz        Sowula                122.95 +  360: 325  173
    6    32 Bartosz        Bartczak              127.80 +  340: 334  178
    7    28 Bożena         Guział                120.18 -  343: 401   70
    8    33 Arkadiusz      Kleniewski            125.52 -  386: 421   76
    9    37 Miłosz         Wrzałek               152.19 -  326: 508  102
   10    40 Ryszard        Korpalski             127.00 +  333: 332  177
   11    38 Piotr          Potoczek              129.44 -  265: 439   79
   12    40 Justyna        Sławińska-Budzich     137.36 -  266: 575   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358 / 12 113.17




	Marianna Kozłowska 113.98 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Jakub          Onoszko               138.50 +  459: 290  189
    2    16 Mariusz        Skrobosz              154.27 -  387: 393  104
    3    18 Konrad         Sowula                148.81 -  373: 438   99
    4    29 Jakub          Zaryński              149.77 -  295: 409  100
    5    38 Michał         Dąbrowski             117.52 +  494: 233  168
    6    29 Mikołaj        Cieplik               144.33 -  293: 497   94
    7    39 Andrzej        Rakoczy               131.77 -  375: 390   82
    8    42 Zuzanna        Semenov               101.11 +  347: 293  151
    9    40 Jarosław       Puchalski             133.52 -  318: 437   84
   10    44 Katarzyna      Czarnecka             100.00 +  494: 192  150
   11    33 Marcin         Ceglarek              128.42 -  251: 502   78
   12    39 Andrzej        Rechowicz             133.60 +  353: 316  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483 / 12 123.58




	Iza Kraj 113.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Piotr          Broda                 138.14 -  288: 444   88
    2    41 Krzysztof      Gibas                 133.83 -  292: 338   84
    3    47 Jerzy          Matyasik              128.09 +  380: 373  178
    4    39 Agnieszka      Matus                 132.65 -  317: 507   83
    5    40 Jarosław       Puchalski             133.52 -  325: 435   84
    6    48 Katarzyna      Czarnecka             100.00 +  367: 305  150
    7    42 Dariusz        Putoń                 139.71 -  357: 425   90
    8    40 Mariusz        Orzeł                 133.42 -  280: 492   83
    9    46 Jan            Walas                 100.00 +  422: 270  150
   10    41 Sylwia         Łada                  134.46 +  354: 278  184
   11    40 Justyna        Sławińska-Budzich     137.36 +  476: 373  187
   12    35 Bogdan         Kozłowski             123.54 +  334: 305  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535 / 12 127.92




	Leszek Kilian 112.81 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Jakub          Błażejewski           138.08 -  311: 588   88
    2    32 Michał         Dąbrowski             117.52 +  335: 317  168
    3    34 Marek          Dudkiewicz            144.68 -  330: 505   95
    4    37 Dawid          Adamczyk              154.79 -  291: 601  105
    5    41 Marcin         Ceglarek              128.42 -  303: 392   78
    6    49 Justyna        Sławińska-Budzich     137.36 -  353: 413   87
    7    49 Katarzyna      Czarnecka             100.00 -  303: 358   50
    8    49 Małgorzata     Pochopień             117.06 +  371: 367  167
    9    47 Franciszek     Walas                 104.69 +  408: 313  155
   10    42 Rafał          Błaszkiewicz          143.22 -  321: 431   93
   11    46 Wojciech       Wojtysiak             104.49 +  380: 372  154
   12    42 Zuzanna        Cichoń                127.42 +  370: 324  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417 / 12 118.08




	Bartosz Boniecki 109.94 Elbląg                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Justyna        Sławińska-Budzich     137.36 +  384: 370  187
    2    17 Rafał          Błaszkiewicz          143.22 -  305: 422   93
    3    25 Artur          Irzyk                 141.84 -  374: 459   92
    4    27 Jakub          Błażejewski           138.08 -  360: 404   88
    5    44 Jan            Walas                 100.00 +  502: 263  150
    6    37 Bogdan         Kozłowski             123.54 -  377: 448   74
    7    38 Karol          Wyrębkiewicz          154.21 -  343: 448  104
    8    44 Andrzej        Klich                 100.00 +  519: 297  150
    9    35 Ryszard        Korpalski             127.00 +  433: 280  177
   10    26 Urszula        Rechowicz             122.49 +  433: 342  172
   11    22 Jakub          Onoszko               138.50 -  299: 384   89
   12    27 Andrzej        Kwiatkowski           133.51 +  390: 312  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560 / 12 130.00




	Jakub M. Kowalski 109.58 Kalwaria Zebrzydowska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Paweł          Mazurek               137.22 -  219: 515   87
    2    50 PAUZA
    3    36 Andrzej        Kowalski              139.37 +  416: 305  189
    4    24 Adrian         Ziemniewicz           147.86 +  396: 329  198
    5    15 Jan            Mrozowski             158.00 -  358: 430  108
    6    25 Tomasz         Lempart               139.87 -  307: 458   90
    7    33 Konrad         Sowula                148.81 -  207: 469   99
    8    38 Jakub          Onoszko               138.50 -  380: 390   89
    9    41 Andrzej        Rechowicz             133.60 +  380: 277  184
   10    36 Jakub          Zaryński              149.77 -  367: 430  100
   11    41 Krzysztof      Sporczyk              130.42 -  314: 472   80
   12    43 Sławomir       Wolski                125.95 -  279: 429   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300 / 11 118.18




	Franciszek Walas 104.69 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Robert         Kamiński              137.14 -  287: 420   87
    2    42 Kazimierz      Merklejn              153.91 -  295: 530  104
    3    46 Mikołaj        Cieplik               144.33 -  331: 340   94
    4    48 Małgorzata     Pochopień             117.06 -  271: 385   67
    5    49 Jerzy          Matyasik              128.09 -  337: 431   78
    6    50 PAUZA
    7    46 Teresa         Zalewska              121.04 -  253: 428   71
    8    48 Justyna        Sławińska-Budzich     137.36 -  364: 408   87
    9    47 Leszek         Kilian                112.81 -  313: 408   63
   10    48 Wojciech       Wojtysiak             104.49 -  327: 343   54
   11    48 Andrzej        Klich                 100.00 -  306: 411   50
   12    48 Jan            Walas                 100.00 +  494: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905 / 11  82.27




	Wojciech Wojtysiak 104.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Rafał          Wesołowski            137.13 -  308: 414   87
    2    34 Jerzy          Matyasik              128.09 +  372: 306  178
    3    28 Adam           Ziemniewicz           126.25 -  266: 368   76
    4    41 Mariusz        Orzeł                 133.42 -  272: 550   83
    5    42 Dariusz        Putoń                 139.71 -  263: 469   90
    6    44 Dariusz        Sowula                122.95 -  308: 495   73
    7    45 Sławomir       Wolski                125.95 -  337: 344   76
    8    50 PAUZA
    9    45 Justyna        Sławińska-Budzich     137.36 -  247: 446   87
   10    48 Franciszek     Walas                 104.69 +  343: 327  155
   11    46 Leszek         Kilian                112.81 -  372: 380   63
   12    46 Zuzanna        Semenov               101.11 +  468: 272  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119 / 11 101.73




	Zuzanna Semenov 101.11 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Maciej         Grąbczewski           136.63 -  256: 447   87
    2    47 Marek          Dudkiewicz            144.68 -  294: 434   95
    3    50 PAUZA
    4    43 Bogdan         Kozłowski             123.54 -  326: 341   74
    5    45 Piotr          Potoczek              129.44 -  326: 334   79
    6    45 Andrzej        Rakoczy               131.77 -  299: 439   82
    7    47 Justyna        Sławińska-Budzich     137.36 +  357: 334  187
    8    42 Marianna       Kozłowska             113.98 -  293: 347   64
    9    48 Katarzyna      Czarnecka             100.00 -  357: 385   50
   10    46 Andrzej        Klich                 100.00 +  381: 266  150
   11    43 Jerzy          Matyasik              128.09 -  326: 431   78
   12    46 Wojciech       Wojtysiak             104.49 -  272: 468   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000 / 11  90.91




	Katarzyna Czarnecka 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Jakub          Hassa                 135.79 -  231: 485   86
    2    48 Alicja         Grąbczewska           154.15 -  330: 409  100
    3    49 Jerzy          Luter                 124.65 -  283: 455   75
    4    50 PAUZA
    5    46 Andrzej        Rechowicz             133.60 -  250: 464   84
    6    48 Iza            Kraj                  113.86 -  305: 367   64
    7    49 Leszek         Kilian                112.81 +  358: 303  163
    8    46 Teresa         Zalewska              121.04 -  259: 328   71
    9    48 Zuzanna        Semenov               101.11 +  385: 357  151
   10    44 Marianna       Kozłowska             113.98 -  192: 494   64
   11    45 Ryszard        Korpalski             127.00 -  237: 340   77
   12    47 Andrzej        Klich                 100.00 -  219: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985 / 11  89.55




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Krzysztof      Kałuża                136.45 -  295: 533   86
    2    39 Paweł          Maciejczuk            130.64 -  268: 450   81
    3    48 Andrzej        Kwiatkowski           133.51 -  319: 420   84
    4    49 Krzysztof      Zawadzki              115.20 -  246: 584   65
    5    50 PAUZA
    6    46 Łukasz         Barbuziński           128.93 -  282: 498   79
    7    48 Małgorzata     Pochopień             117.06 +  427: 231  167
    8    44 Bartosz        Boniecki              109.94 -  297: 519   60
    9    44 Sylwia         Łada                  134.46 -  221: 425   84
   10    46 Zuzanna        Semenov               101.11 -  266: 381   51
   11    48 Franciszek     Walas                 104.69 +  411: 306  155
   12    47 Katarzyna      Czarnecka             100.00 +  340: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062 / 11  96.55




	Krzysztof Listowski 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 PAUZA
    2    25 Justyna        Górka                 143.22 -  192: 450   93
    3    37 Natalia        Woźniak               144.13 -  302: 419   94
    4    44 Andrzej        Kowalski              139.37 -  241: 510   89
    5    47 Andrzej        Kwiatkowski           133.51 -  359: 385   84
    6    47 Małgorzata     Pochopień             117.06 +  396: 337  167
    7    44 Dominik        Ulejczyk              135.96 -  299: 451   86
    8    45 Maciej         Skrzypczak            143.25 -  355: 414   93
    9    43 Jerzy          Matyasik              128.09 -  308: 531   78
   10    47 Jan            Walas                 100.00 +  336: 243  150
   11    44 Sylwia         Łada                  134.46 +  338: 303  184
   12    44 Michał         Dąbrowski             117.52 +  366: 359  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286 / 11 116.91




	Jan Walas 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Dominik        Ulejczyk              135.96 -  226: 547   86
    2    49 Łukasz         Barbuziński           128.93 +  350: 281  179
    3    35 Maciej         Skrzypczak            143.25 -  386: 419   93
    4    38 Krzysztof      Sporczyk              130.42 -  225: 411   80
    5    44 Bartosz        Boniecki              109.94 -  263: 502   60
    6    43 Jerzy          Matyasik              128.09 -  239: 523   78
    7    50 PAUZA
    8    47 Dariusz        Sowula                122.95 -  213: 514   73
    9    46 Iza            Kraj                  113.86 -  270: 422   64
   10    47 Krzysztof      Listowski             100.00 -  243: 336   50
   11    47 Małgorzata     Pochopień             117.06 -  272: 507   67
   12    48 Franciszek     Walas                 104.69 -  297: 494   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     885 / 11  80.45



Wyniki poszczególnych rund turnieju ENVELO XXIX MP - faza finałowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Maciej         Grąbczewski           341: 310
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Kamil          Górka                 410: 402
   3 Michał         Alabrudziński        - Adrian         Ziemniewicz           446: 304
   4 Jan            Mrozowski            - Marek          Dudkiewicz            383: 351
   5 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Mówka                 435: 469
   6 Błażej         Ochocki              - Michał         Szorc                 374: 374
   7 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kurowski              407: 386


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Przemysław     Herdzina              383: 436
   2 Adrian         Ziemniewicz          - Mariusz        Wrześniewski          317: 432
   3 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Alabrudziński         321: 321
   4 Krzysztof      Mówka                - Jan            Mrozowski             392: 507
   5 Bartosz        Morawski             - Michał         Szorc                 433: 369
   6 Grzegorz       Kurowski             - Błażej         Ochocki               353: 286
   7 Maciej         Grąbczewski          - Mirosław       Uglik                 396: 425


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Adrian         Ziemniewicz           320: 400
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Dudkiewicz            472: 342
   3 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 332: 413
   4 Jan            Mrozowski            - Michał         Szorc                 388: 322
   5 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Kurowski              486: 304
   6 Błażej         Ochocki              - Maciej         Grąbczewski           327: 314
   7 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 372: 419


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Mówka                 397: 491
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Szorc                 392: 384
   3 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              330: 315
   4 Jan            Mrozowski            - Maciej         Grąbczewski           426: 316
   5 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 386: 375
   6 Błażej         Ochocki              - Adrian         Ziemniewicz           435: 425
   7 Mirosław       Uglik                - Marek          Dudkiewicz            450: 315


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Przemysław     Herdzina              370: 402
   2 Maciej         Grąbczewski          - Mariusz        Wrześniewski          381: 411
   3 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         333: 404
   4 Błażej         Ochocki              - Jan            Mrozowski             302: 460
   5 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kurowski              394: 393
   6 Adrian         Ziemniewicz          - Michał         Szorc                 401: 383
   7 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Mówka                 372: 338


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Szorc                - Przemysław     Herdzina              293: 394
   2 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Wrześniewski          318: 379
   3 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Alabrudziński         474: 437
   4 Kamil          Górka                - Jan            Mrozowski             398: 294
   5 Adrian         Ziemniewicz          - Bartosz        Morawski              511: 488
   6 Marek          Dudkiewicz           - Błażej         Ochocki               365: 398
   7 Krzysztof      Mówka                - Mirosław       Uglik                 495: 373


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Grzegorz       Kurowski              393: 388
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Mirosław       Uglik                 319: 316
   3 Michał         Alabrudziński        - Błażej         Ochocki               353: 385
   4 Jan            Mrozowski            - Bartosz        Morawski              363: 367
   5 Michał         Szorc                - Maciej         Grąbczewski           349: 335
   6 Krzysztof      Mówka                - Adrian         Ziemniewicz           364: 354
   7 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Górka                 367: 479


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Jan            Mrozowski             336: 407
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Alabrudziński         476: 385
   3 Bartosz        Morawski             - Marek          Dudkiewicz            343: 384
   4 Błażej         Ochocki              - Mirosław       Uglik                 409: 324
   5 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Mówka                 463: 372
   6 Michał         Szorc                - Kamil          Górka                 364: 458
   7 Adrian         Ziemniewicz          - Maciej         Grąbczewski           418: 236


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Błażej         Ochocki               334: 507
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Bartosz        Morawski              356: 490
   3 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 458: 313
   4 Jan            Mrozowski            - Mirosław       Uglik                 558: 278
   5 Grzegorz       Kurowski             - Adrian         Ziemniewicz           364: 311
   6 Michał         Szorc                - Marek          Dudkiewicz            400: 375
   7 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Grąbczewski           387: 293


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Przemysław     Herdzina              367: 358
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Mówka                 381: 385
   3 Michał         Szorc                - Michał         Alabrudziński         360: 581
   4 Grzegorz       Kurowski             - Jan            Mrozowski             432: 482
   5 Maciej         Grąbczewski          - Bartosz        Morawski              335: 457
   6 Kamil          Górka                - Błażej         Ochocki               538: 293
   7 Adrian         Ziemniewicz          - Mirosław       Uglik                 338: 314


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Przemysław     Herdzina              405: 416
   2 Błażej         Ochocki              - Mariusz        Wrześniewski          415: 347
   3 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         367: 444
   4 Jan            Mrozowski            - Adrian         Ziemniewicz           332: 312
   5 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Kurowski              291: 425
   6 Krzysztof      Mówka                - Michał         Szorc                 472: 271
   7 Maciej         Grąbczewski          - Kamil          Górka                 401: 441


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Wrześniewski          415: 402
   2 Michał         Alabrudziński        - Jan            Mrozowski             426: 449
   3 Błażej         Ochocki              - Bartosz        Morawski              411: 368
   4 Mirosław       Uglik                - Michał         Szorc                 427: 431
   5 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Grąbczewski           282: 457
   6 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 466: 295
   7 Adrian         Ziemniewicz          - Marek          Dudkiewicz            409: 302


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Przemysław     Herdzina              438: 345
   2 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Wrześniewski          520: 323
   3 Mirosław       Uglik                - Bartosz        Morawski              504: 407
   4 Krzysztof      Mówka                - Błażej         Ochocki               527: 339
   5 Michał         Szorc                - Grzegorz       Kurowski              356: 494
   6 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Dudkiewicz            397: 384
   7 Kamil          Górka                - Adrian         Ziemniewicz           506: 340

Wyniki poszczególnych rund turnieju Envelo XXIX Mistrzostwa Polski - faza eliminacyjna

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Sylwia         Łada                  505: 299
   2 Krzysztof      Kodzis               - Dominik        Urbacki               279: 473
   3 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Gibas                 429: 349
   4 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 326: 392
   5 Jan            Mrozowski            - Jarosław       Puchalski             406: 373
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Mirosław       Uglik                 307: 443
   7 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Orzeł                 377: 363
   8 Magdalena      Parowicz             - Krzysztof      Mówka                 412: 388
   9 Bartosz        Morawski             - Agnieszka      Matus                 463: 319
  10 Andrzej        Rakoczy              - Dawid          Adamczyk              306: 393
  11 Łukasz         Bobowski             - Paweł          Maciejczuk            473: 355
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              339: 389
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Piotr          Potoczek              392: 332
  14 Michał         Szymkowski           - Alicja         Grąbczewska           408: 338
  15 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              349: 391
  16 Łukasz         Barbuziński          - Grzegorz       Kurowski              337: 369
  17 Łukasz         Tuszyński            - Marcin         Ceglarek              477: 298
  18 Jerzy          Matyasik             - Miłosz         Wrzałek               368: 427
  19 Franciszek     Łysek                - Bartosz        Bartczak              309: 379
  20 Błażej         Ochocki              - Jakub          Zaryński              518: 324
  21 Mariusz        Wrześniewski         - Zuzanna        Cichoń                511: 281
  22 Ryszard        Korpalski            - Konrad         Sowula                375: 326
  23 Przemysław     Herdzina             - Adam           Ziemniewicz           524: 340
  24 Sławomir       Wolski               - Adrian         Ziemniewicz           416: 422
  25 Janusz         Krupiński            - Arkadiusz      Kleniewski            281: 358
  26 Jerzy          Luter                - Szymon         Dąbrowski             347: 405
  27 Michał         Waszkiewicz          - Arkadiusz      Łydka                 280: 475
  28 Michał         Szorc                - Marek          Dudkiewicz            423: 339
  29 Mikołaj        Cieplik              - Bogdan         Kozłowski             342: 393
  30 Marcin         Kurowski             - Natalia        Woźniak               472: 373
  31 Maciej         Skrzypczak           - Dariusz        Sowula                364: 374
  32 Urszula        Rechowicz            - Rafał          Błaszkiewicz          330: 454
  33 Justyna        Górka                - Teresa         Zalewska              424: 357
  34 Bożena         Guział               - Maciej         Sancewicz             416: 367
  35 Artur          Irzyk                - Michał         Dąbrowski             434: 371
  36 Małgorzata     Pochopień            - Tomasz         Lempart               396: 438
  37 Dariusz        Putoń                - Maria          Uryga                 350: 352
  38 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Kowalski              379: 411
  39 Jakub          Onoszko              - Marianna       Kozłowska             290: 459
  40 Iza            Kraj                 - Piotr          Broda                 288: 444
  41 Jakub          Błażejewski          - Leszek         Kilian                588: 311
  42 Bartosz        Boniecki             - Justyna        Sławińska-Budzich     384: 370
  43 Paweł          Mazurek              - Jakub M.       Kowalski              515: 219
  44 Franciszek     Walas                - Robert         Kamiński              287: 420
  45 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Wojtysiak             414: 308
  46 Zuzanna        Semenov              - Maciej         Grąbczewski           256: 447
  47 Krzysztof      Kałuża               - Andrzej        Klich                 533: 295
  48 Jan            Walas                - Dominik        Ulejczyk              226: 547
  49 Jakub          Hassa                - Katarzyna      Czarnecka             485: 231
  50 Krzysztof      Listowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Błażejewski          - Michał         Szorc                 376: 468
   2 Adrian         Ziemniewicz          - Dominik        Ulejczyk              329: 414
   3 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Kałuża                500: 406
   4 Przemysław     Herdzina             - Bożena         Guział                469: 272
   5 Rafał          Wesołowski           - Błażej         Ochocki               376: 432
   6 Paweł          Mazurek              - Magdalena      Parowicz              307: 477
   7 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Wrześniewski          359: 392
   8 Michał         Szymkowski           - Kacper         Zegadło               539: 355
   9 Jakub          Hassa                - Jan            Mrozowski             452: 379
  10 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Tuszyński             262: 368
  11 Bogdan         Kozłowski            - Arkadiusz      Łydka                 323: 338
  12 Dominik        Urbacki              - Dawid          Adamczyk              340: 338
  13 Kamil          Górka                - Łukasz         Bobowski              461: 349
  14 Karol          Wyrębkiewicz         - Marcin         Kurowski              412: 370
  15 Zbigniew       Wietecki             - Bartosz        Morawski              271: 506
  16 Marianna       Kozłowska            - Mariusz        Skrobosz              387: 393
  17 Rafał          Błaszkiewicz         - Bartosz        Boniecki              422: 305
  18 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Grąbczewski           451: 389
  19 Piotr          Broda                - Maciej         Czupryniak            410: 396
  20 Mirosław       Uglik                - Ryszard        Korpalski             451: 419
  21 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Sowula                429: 333
  22 Grzegorz       Kurowski             - Artur          Irzyk                 391: 362
  23 Arkadiusz      Kleniewski           - Michał         Alabrudziński         288: 407
  24 Maria          Uryga                - Miłosz         Wrzałek               347: 395
  25 Krzysztof      Listowski            - Justyna        Górka                 192: 450
  26 Piotr          Potoczek             - Sławomir       Wolski                292: 519
  27 Małgorzata     Pochopień            - Urszula        Rechowicz             304: 385
  28 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Rechowicz             405: 430
  29 Konrad         Sowula               - Krzysztof      Zawadzki              402: 370
  30 Jakub          Zaryński             - Jarosław       Puchalski             361: 451
  31 Natalia        Woźniak              - Agnieszka      Matus                 393: 368
  32 Leszek         Kilian               - Michał         Dąbrowski             335: 317
  33 Justyna        Sławińska-Budzich    - Franciszek     Łysek                 367: 388
  34 Wojciech       Wojtysiak            - Jerzy          Matyasik              372: 306
  35 Maciej         Sancewicz            - Andrzej        Kwiatkowski           419: 366
  36 Maciej         Skrzypczak           - Andrzej        Rakoczy               407: 342
  37 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Orzeł                 388: 399
  38 Teresa         Zalewska             - Marcin         Ceglarek              427: 370
  39 Andrzej        Klich                - Paweł          Maciejczuk            268: 450
  40 Dariusz        Putoń                - Jakub          Onoszko               315: 422
  41 Krzysztof      Gibas                - Iza            Kraj                  338: 292
  42 Franciszek     Walas                - Kazimierz      Merklejn              295: 530
  43 Zuzanna        Cichoń               - Jerzy          Luter                 388: 325
  44 Mikołaj        Cieplik              - Janusz         Krupiński             336: 393
  45 Adam           Ziemniewicz          - Michał         Waszkiewicz           450: 386
  46 Krzysztof      Kodzis               - Krzysztof      Sporczyk              358: 452
  47 Marek          Dudkiewicz           - Zuzanna        Semenov               434: 294
  48 Alicja         Grąbczewska          - Katarzyna      Czarnecka             409: 330
  49 Jan            Walas                - Łukasz         Barbuziński           350: 281
  50 Jakub M.       Kowalski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Lempart              - Przemysław     Herdzina              312: 378
   2 Bartosz        Morawski             - Piotr          Broda                 439: 372
   3 Dominik        Ulejczyk             - Kamil          Górka                 288: 462
   4 Błażej         Ochocki              - Łukasz         Tuszyński             437: 351
   5 Michał         Alabrudziński        - Michał         Szymkowski            514: 318
   6 Bartosz        Bartczak             - Jakub          Hassa                 310: 464
   7 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Kamiński              347: 371
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Dominik        Urbacki               354: 474
   9 Arkadiusz      Łydka                - Mirosław       Uglik                 527: 327
  10 Michał         Szorc                - Karol          Wyrębkiewicz          396: 386
  11 Mariusz        Skrobosz             - Magdalena      Parowicz              349: 412
  12 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Błaszkiewicz          499: 346
  13 Justyna        Górka                - Jakub          Błażejewski           431: 326
  14 Krzysztof      Kałuża               - Andrzej        Rechowicz             453: 376
  15 Sławomir       Wolski               - Alicja         Grąbczewska           375: 381
  16 Kazimierz      Merklejn             - Adrian         Ziemniewicz           370: 444
  17 Dawid          Adamczyk             - Kacper         Zegadło               389: 458
  18 Konrad         Sowula               - Marianna       Kozłowska             438: 373
  19 Marcin         Kurowski             - Bogdan         Kozłowski             373: 367
  20 Maciej         Grąbczewski          - Urszula        Rechowicz             409: 372
  21 Jarosław       Puchalski            - Jakub          Onoszko               356: 358
  22 Dariusz        Sowula               - Łukasz         Bobowski              322: 378
  23 Maria          Uryga                - Paweł          Mazurek               241: 427
  24 Paweł          Maciejczuk           - Franciszek     Łysek                 354: 474
  25 Artur          Irzyk                - Bartosz        Boniecki              459: 374
  26 Bożena         Guział               - Ryszard        Korpalski             292: 380
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Gibas                 308: 343
  28 Adam           Ziemniewicz          - Wojciech       Wojtysiak             368: 266
  29 Janusz         Krupiński            - Rafał          Wesołowski            403: 360
  30 Zuzanna        Cichoń               - Maciej         Sancewicz             286: 447
  31 Jan            Mrozowski            - Szymon         Dąbrowski             434: 348
  32 Teresa         Zalewska             - Zbigniew       Wietecki              355: 363
  33 Maciej         Czupryniak           - Arkadiusz      Kleniewski            421: 372
  34 Leszek         Kilian               - Marek          Dudkiewicz            330: 505
  35 Maciej         Skrzypczak           - Jan            Walas                 419: 386
  36 Jakub M.       Kowalski             - Andrzej        Kowalski              416: 305
  37 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Listowski             419: 302
  38 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Mówka                 329: 523
  39 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Zawadzki              460: 283
  40 Michał         Waszkiewicz          - Justyna        Sławińska-Budzich     400: 375
  41 Dariusz        Putoń                - Małgorzata     Pochopień             368: 341
  42 Michał         Dąbrowski            - Andrzej        Rakoczy               250: 415
  43 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Kodzis                378: 399
  44 Agnieszka      Matus                - Piotr          Potoczek              409: 386
  45 Łukasz         Barbuziński          - Jakub          Zaryński              344: 361
  46 Mikołaj        Cieplik              - Franciszek     Walas                 340: 331
  47 Iza            Kraj                 - Jerzy          Matyasik              380: 373
  48 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Klich                 420: 319
  49 Katarzyna      Czarnecka            - Jerzy          Luter                 283: 455
  50 Zuzanna        Semenov              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 311: 265
   2 Magdalena      Parowicz             - Jakub          Hassa                 276: 419
   3 Robert         Kamiński             - Błażej         Ochocki               317: 347
   4 Dominik        Urbacki              - Przemysław     Herdzina              333: 329
   5 Michał         Szorc                - Michał         Alabrudziński         342: 460
   6 Arkadiusz      Łydka                - Grzegorz       Kurowski              322: 358
   7 Kamil          Górka                - Krzysztof      Kałuża                417: 385
   8 Kacper         Zegadło              - Karol          Wyrębkiewicz          492: 306
   9 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Skrzypczak            429: 418
  10 Michał         Szymkowski           - Natalia        Woźniak               462: 325
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Lempart               460: 379
  12 Ryszard        Korpalski            - Artur          Irzyk                 347: 342
  13 Franciszek     Łysek                - Dominik        Ulejczyk              431: 410
  14 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Mazurek               318: 349
  15 Maciej         Grąbczewski          - Konrad         Sowula                381: 377
  16 Maciej         Sancewicz            - Adam           Ziemniewicz           358: 384
  17 Piotr          Broda                - Bartosz        Bartczak              377: 326
  18 Rafał          Błaszkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              430: 434
  19 Mirosław       Uglik                - Alicja         Grąbczewska           335: 352
  20 Janusz         Krupiński            - Jan            Mrozowski             350: 387
  21 Jakub          Onoszko              - Marcin         Kurowski              422: 437
  22 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Gibas                 381: 394
  23 Łukasz         Tuszyński            - Zbigniew       Wietecki              491: 367
  24 Adrian         Ziemniewicz          - Jakub M.       Kowalski              329: 396
  25 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Czupryniak            391: 355
  26 Sławomir       Wolski               - Michał         Waszkiewicz           382: 425
  27 Bartosz        Boniecki             - Jakub          Błażejewski           360: 404
  28 Andrzej        Rakoczy              - Kazimierz      Merklejn              293: 431
  29 Jakub          Zaryński             - Marianna       Kozłowska             409: 295
  30 Jarosław       Puchalski            - Krzysztof      Kodzis                297: 458
  31 Paweł          Maciejczuk           - Dariusz        Putoń                 488: 427
  32 Dariusz        Sowula               - Rafał          Wesołowski            338: 388
  33 Arkadiusz      Kleniewski           - Teresa         Zalewska              377: 353
  34 Andrzej        Rechowicz            - Mikołaj        Cieplik               288: 449
  35 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Ceglarek              391: 339
  36 Jerzy          Luter                - Bożena         Guział                414: 325
  37 Dawid          Adamczyk             - Leszek         Kilian                601: 291
  38 Jan            Walas                - Krzysztof      Sporczyk              225: 411
  39 Agnieszka      Matus                - Iza            Kraj                  507: 317
  40 Andrzej        Kwiatkowski          - Zuzanna        Cichoń                322: 351
  41 Wojciech       Wojtysiak            - Mariusz        Orzeł                 272: 550
  42 Urszula        Rechowicz            - Maria          Uryga                 407: 306
  43 Bogdan         Kozłowski            - Zuzanna        Semenov               341: 326
  44 Andrzej        Kowalski             - Krzysztof      Listowski             510: 241
  45 Justyna        Sławińska-Budzich    - Piotr          Potoczek              353: 412
  46 Łukasz         Barbuziński          - Sylwia         Łada                  321: 452
  47 Jerzy          Matyasik             - Michał         Dąbrowski             335: 379
  48 Franciszek     Walas                - Małgorzata     Pochopień             271: 385
  49 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Klich                 584: 246
  50 Katarzyna      Czarnecka            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Hassa                - Bartosz        Morawski              388: 509
   2 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               419: 354
   3 Błażej         Ochocki              - Grzegorz       Kurowski              313: 422
   4 Kacper         Zegadło              - Kamil          Górka                 392: 413
   5 Piotr          Broda                - Michał         Szymkowski            418: 418
   6 Franciszek     Łysek                - Mariusz        Wrześniewski          361: 548
   7 Paweł          Mazurek              - Marek          Dudkiewicz            404: 414
   8 Przemysław     Herdzina             - Magdalena      Parowicz              374: 301
   9 Justyna        Górka                - Łukasz         Tuszyński             381: 377
  10 Mariusz        Skrobosz             - Arkadiusz      Łydka                 333: 422
  11 Marcin         Kurowski             - Adam           Ziemniewicz           306: 473
  12 Ryszard        Korpalski            - Michał         Szorc                 371: 404
  13 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Grąbczewski           385: 319
  14 Krzysztof      Gibas                - Robert         Kamiński              328: 346
  15 Jakub M.       Kowalski             - Jan            Mrozowski             358: 430
  16 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Kałuża                320: 372
  17 Adrian         Ziemniewicz          - Dawid          Adamczyk              357: 449
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Mówka                 418: 388
  19 Jakub          Błażejewski          - Natalia        Woźniak               414: 421
  20 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz      Merklejn              348: 373
  21 Dominik        Ulejczyk             - Krzysztof      Kodzis                284: 432
  22 Jakub          Onoszko              - Rafał          Błaszkiewicz          413: 327
  23 Urszula        Rechowicz            - Paweł          Maciejczuk            404: 380
  24 Mariusz        Orzeł                - Michał         Waszkiewicz           364: 386
  25 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Skrzypczak            373: 339
  26 Agnieszka      Matus                - Mikołaj        Cieplik               384: 339
  27 Artur          Irzyk                - Bartosz        Bartczak              388: 299
  28 Jakub          Zaryński             - Maciej         Sancewicz             336: 448
  29 Andrzej        Kowalski             - Janusz         Krupiński             413: 286
  30 Łukasz         Bobowski             - Bogdan         Kozłowski             450: 311
  31 Tomasz         Lempart              - Szymon         Dąbrowski             396: 349
  32 Arkadiusz      Kleniewski           - Mirosław       Uglik                 358: 430
  33 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Czupryniak            366: 413
  34 Konrad         Sowula               - Zuzanna        Cichoń                317: 381
  35 Jerzy          Luter                - Sławomir       Wolski                343: 321
  36 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Sowula                360: 325
  37 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Rakoczy               425: 329
  38 Marianna       Kozłowska            - Michał         Dąbrowski             494: 233
  39 Bożena         Guział               - Teresa         Zalewska              403: 383
  40 Iza            Kraj                 - Jarosław       Puchalski             325: 435
  41 Marcin         Ceglarek             - Leszek         Kilian                392: 303
  42 Wojciech       Wojtysiak            - Dariusz        Putoń                 263: 469
  43 Małgorzata     Pochopień            - Maria          Uryga                 240: 400
  44 Bartosz        Boniecki             - Jan            Walas                 502: 263
  45 Piotr          Potoczek             - Zuzanna        Semenov               334: 326
  46 Katarzyna      Czarnecka            - Andrzej        Rechowicz             250: 464
  47 Krzysztof      Listowski            - Andrzej        Kwiatkowski           359: 385
  48 Justyna        Sławińska-Budzich    - Łukasz         Barbuziński           278: 390
  49 Jerzy          Matyasik             - Franciszek     Walas                 431: 337
  50 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         393: 482
   2 Grzegorz       Kurowski             - Bartosz        Morawski              467: 422
   3 Adam           Ziemniewicz          - Mariusz        Wrześniewski          306: 442
   4 Dominik        Urbacki              - Jakub          Hassa                 341: 403
   5 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kamiński              443: 380
   6 Arkadiusz      Łydka                - Justyna        Górka                 448: 302
   7 Alicja         Grąbczewska          - Przemysław     Herdzina              361: 587
   8 Michał         Szymkowski           - Błażej         Ochocki               393: 424
   9 Jan            Mrozowski            - Piotr          Broda                 503: 296
  10 Michał         Szorc                - Kacper         Zegadło               401: 371
  11 Maciej         Grąbczewski          - Dawid          Adamczyk              494: 295
  12 Krzysztof      Kałuża               - Natalia        Woźniak               375: 410
  13 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Sporczyk              424: 395
  14 Krzysztof      Kodzis               - Kazimierz      Merklejn              446: 332
  15 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Onoszko               499: 352
  16 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Bobowski              490: 275
  17 Paweł          Mazurek              - Urszula        Rechowicz             434: 460
  18 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Kowalski              336: 354
  19 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Matus                 358: 357
  20 Mirosław       Uglik                - Magdalena      Parowicz              347: 326
  21 Michał         Waszkiewicz          - Artur          Irzyk                 509: 294
  22 Franciszek     Łysek                - Miłosz         Wrzałek               508: 316
  23 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Gibas                 340: 433
  24 Zuzanna        Cichoń               - Marcin         Kurowski              275: 469
  25 Jakub M.       Kowalski             - Tomasz         Lempart               307: 458
  26 Marcin         Ceglarek             - Jakub          Błażejewski           338: 362
  27 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Wesołowski            435: 373
  28 Paweł          Maciejczuk           - Karol          Wyrębkiewicz          444: 324
  29 Marianna       Kozłowska            - Mikołaj        Cieplik               293: 497
  30 Mariusz        Orzeł                - Andrzej        Kwiatkowski           298: 362
  31 Rafał          Błaszkiewicz         - Jakub          Zaryński              332: 432
  32 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Zawadzki              334: 340
  33 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Skrzypczak            438: 351
  34 Piotr          Potoczek             - Dominik        Ulejczyk              363: 273
  35 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  390: 383
  36 Dariusz        Putoń                - Arkadiusz      Kleniewski            309: 347
  37 Bogdan         Kozłowski            - Bartosz        Boniecki              448: 377
  38 Jarosław       Puchalski            - Janusz         Krupiński             330: 330
  39 Andrzej        Rechowicz            - Bożena         Guział                402: 410
  40 Maria          Uryga                - Adrian         Ziemniewicz           330: 392
  41 Sławomir       Wolski               - Konrad         Sowula                373: 416
  42 Michał         Dąbrowski            - Teresa         Zalewska              358: 334
  43 Jan            Walas                - Jerzy          Matyasik              239: 523
  44 Dariusz        Sowula               - Wojciech       Wojtysiak             495: 308
  45 Zuzanna        Semenov              - Andrzej        Rakoczy               299: 439
  46 Andrzej        Klich                - Łukasz         Barbuziński           282: 498
  47 Krzysztof      Listowski            - Małgorzata     Pochopień             396: 337
  48 Katarzyna      Czarnecka            - Iza            Kraj                  305: 367
  49 Leszek         Kilian               - Justyna        Sławińska-Budzich     353: 413
  50 Franciszek     Walas                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              354: 374
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Jan            Mrozowski             383: 371
   3 Przemysław     Herdzina             - Kamil          Górka                 445: 300
   4 Bartosz        Morawski             - Arkadiusz      Łydka                 488: 299
   5 Jakub          Hassa                - Michał         Szorc                 324: 396
   6 Błażej         Ochocki              - Marek          Dudkiewicz            415: 376
   7 Natalia        Woźniak              - Maciej         Sancewicz             378: 301
   8 Robert         Kamiński             - Łukasz         Tuszyński             331: 530
   9 Mirosław       Uglik                - Franciszek     Łysek                 405: 357
  10 Maciej         Grąbczewski          - Adam           Ziemniewicz           416: 390
  11 Marcin         Kurowski             - Dominik        Urbacki               374: 389
  12 Justyna        Górka                - Tomasz         Lempart               389: 393
  13 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Luter                 443: 334
  14 Michał         Waszkiewicz          - Alicja         Grąbczewska           438: 282
  15 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Kodzis                407: 410
  16 Urszula        Rechowicz            - Michał         Szymkowski            373: 385
  17 Andrzej        Kowalski             - Piotr          Broda                 361: 369
  18 Jakub          Onoszko              - Kacper         Zegadło               351: 376
  19 Krzysztof      Mówka                - Ryszard        Korpalski             506: 322
  20 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Kałuża                440: 320
  21 Magdalena      Parowicz             - Paweł          Maciejczuk            452: 318
  22 Jakub          Błażejewski          - Zbigniew       Wietecki              352: 452
  23 Dawid          Adamczyk             - Bogdan         Kozłowski             423: 391
  24 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Mazurek               474: 486
  25 Kazimierz      Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               400: 362
  26 Agnieszka      Matus                - Szymon         Dąbrowski             314: 394
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Potoczek              380: 358
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Bożena         Guział                343: 401
  29 Arkadiusz      Kleniewski           - Łukasz         Bobowski              379: 388
  30 Mikołaj        Cieplik              - Zuzanna        Cichoń                417: 268
  31 Maciej         Czupryniak           - Jarosław       Puchalski             451: 276
  32 Janusz         Krupiński            - Artur          Irzyk                 397: 290
  33 Konrad         Sowula               - Jakub M.       Kowalski              469: 207
  34 Jerzy          Matyasik             - Adrian         Ziemniewicz           353: 459
  35 Sylwia         Łada                 - Marcin         Ceglarek              341: 362
  36 Rafał          Błaszkiewicz         - Dariusz        Sowula                350: 337
  37 Łukasz         Barbuziński          - Mariusz        Orzeł                 409: 393
  38 Karol          Wyrębkiewicz         - Bartosz        Boniecki              448: 343
  39 Andrzej        Rakoczy              - Marianna       Kozłowska             390: 375
  40 Maciej         Skrzypczak           - Bartosz        Bartczak              346: 357
  41 Andrzej        Rechowicz            - Maria          Uryga                 408: 314
  42 Iza            Kraj                 - Dariusz        Putoń                 357: 425
  43 Michał         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            286: 418
  44 Dominik        Ulejczyk             - Krzysztof      Listowski             451: 299
  45 Wojciech       Wojtysiak            - Sławomir       Wolski                337: 344
  46 Teresa         Zalewska             - Franciszek     Walas                 428: 253
  47 Zuzanna        Semenov              - Justyna        Sławińska-Budzich     357: 334
  48 Andrzej        Klich                - Małgorzata     Pochopień             427: 231
  49 Leszek         Kilian               - Katarzyna      Czarnecka             303: 358
  50 Jan            Walas                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Szorc                 277: 352
   2 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         433: 375
   3 Błażej         Ochocki              - Przemysław     Herdzina              415: 368
   4 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Wrześniewski          370: 400
   5 Tomasz         Lempart              - Marek          Dudkiewicz            521: 391
   6 Krzysztof      Kodzis               - Jakub          Hassa                 417: 368
   7 Jan            Mrozowski            - Mirosław       Uglik                 378: 288
   8 Natalia        Woźniak              - Maciej         Grąbczewski           355: 458
   9 Kamil          Górka                - Dominik        Urbacki               354: 384
  10 Arkadiusz      Łydka                - Michał         Szymkowski            347: 319
  11 Piotr          Broda                - Mariusz        Skrobosz              310: 310
  12 Krzysztof      Mówka                - Michał         Waszkiewicz           662: 393
  13 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Sporczyk              472: 305
  14 Łukasz         Bobowski             - Paweł          Mazurek               473: 378
  15 Dawid          Adamczyk             - Robert         Kamiński              475: 298
  16 Maciej         Sancewicz            - Magdalena      Parowicz              342: 360
  17 Franciszek     Łysek                - Jakub          Zaryński              410: 324
  18 Zbigniew       Wietecki             - Marcin         Kurowski              284: 354
  19 Kazimierz      Merklejn             - Justyna        Górka                 396: 350
  20 Jerzy          Luter                - Maciej         Czupryniak            377: 448
  21 Krzysztof      Gibas                - Konrad         Sowula                531: 297
  22 Adrian         Ziemniewicz          - Szymon         Dąbrowski             533: 392
  23 Bożena         Guział               - Urszula        Rechowicz             388: 348
  24 Alicja         Grąbczewska          - Mikołaj        Cieplik               302: 364
  25 Krzysztof      Kałuża               - Andrzej        Kowalski              273: 438
  26 Adam           Ziemniewicz          - Janusz         Krupiński             474: 289
  27 Bogdan         Kozłowski            - Jakub          Błażejewski           376: 347
  28 Artur          Irzyk                - Paweł          Maciejczuk            341: 368
  29 Marcin         Ceglarek             - Andrzej        Rechowicz             471: 322
  30 Dominik        Ulejczyk             - Ryszard        Korpalski             390: 366
  31 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Putoń                 316: 388
  32 Andrzej        Rakoczy              - Rafał          Błaszkiewicz          407: 381
  33 Arkadiusz      Kleniewski           - Krzysztof      Zawadzki              421: 386
  34 Bartosz        Bartczak             - Agnieszka      Matus                 353: 342
  35 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Potoczek              326: 275
  36 Jarosław       Puchalski            - Andrzej        Kwiatkowski           322: 404
  37 Zuzanna        Cichoń               - Karol          Wyrębkiewicz          379: 312
  38 Jakub M.       Kowalski             - Jakub          Onoszko               380: 390
  39 Sławomir       Wolski               - Łukasz         Barbuziński           334: 368
  40 Mariusz        Orzeł                - Iza            Kraj                  492: 280
  41 Maria          Uryga                - Jerzy          Matyasik              435: 296
  42 Marianna       Kozłowska            - Zuzanna        Semenov               347: 293
  43 Michał         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  291: 264
  44 Bartosz        Boniecki             - Andrzej        Klich                 519: 297
  45 Krzysztof      Listowski            - Maciej         Skrzypczak            355: 414
  46 Teresa         Zalewska             - Katarzyna      Czarnecka             328: 259
  47 Dariusz        Sowula               - Jan            Walas                 514: 213
  48 Justyna        Sławińska-Budzich    - Franciszek     Walas                 408: 364
  49 Małgorzata     Pochopień            - Leszek         Kilian                367: 371
  50 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Szorc                - Bartosz        Morawski              350: 344
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Błażej         Ochocki               407: 494
   3 Przemysław     Herdzina             - Grzegorz       Kurowski              437: 372
   4 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Kodzis                431: 289
   5 Tomasz         Lempart              - Arkadiusz      Łydka                 311: 382
   6 Dominik        Urbacki              - Maciej         Grąbczewski           329: 394
   7 Mariusz        Skrobosz             - Jan            Mrozowski             419: 377
   8 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 408: 401
   9 Łukasz         Bobowski             - Kacper         Zegadło               401: 366
  10 Marcin         Kurowski             - Łukasz         Tuszyński             249: 500
  11 Andrzej        Kowalski             - Dawid          Adamczyk              390: 370
  12 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Gibas                 450: 321
  13 Jakub          Hassa                - Mikołaj        Cieplik               387: 422
  14 Adrian         Ziemniewicz          - Natalia        Woźniak               351: 381
  15 Magdalena      Parowicz             - Franciszek     Łysek                 462: 354
  16 Mirosław       Uglik                - Michał         Waszkiewicz           446: 309
  17 Maciej         Czupryniak           - Bożena         Guział                367: 302
  18 Kamil          Górka                - Piotr          Broda                 400: 336
  19 Michał         Szymkowski           - Adam           Ziemniewicz           500: 434
  20 Paweł          Mazurek              - Rafał          Wesołowski            583: 331
  21 Robert         Kamiński             - Maciej         Sancewicz             369: 371
  22 Paweł          Maciejczuk           - Jerzy          Luter                 337: 406
  23 Urszula        Rechowicz            - Bogdan         Kozłowski             395: 228
  24 Łukasz         Barbuziński          - Dominik        Ulejczyk              490: 271
  25 Dariusz        Putoń                - Zbigniew       Wietecki              432: 312
  26 Szymon         Dąbrowski            - Konrad         Sowula                376: 426
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Rakoczy               479: 370
  28 Marcin         Ceglarek             - Arkadiusz      Kleniewski            283: 366
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Alicja         Grąbczewska           340: 375
  30 Jakub          Onoszko              - Bartosz        Bartczak              439: 398
  31 Justyna        Górka                - Zuzanna        Cichoń                451: 280
  32 Janusz         Krupiński            - Jakub          Zaryński              347: 332
  33 Mariusz        Orzeł                - Teresa         Zalewska              375: 335
  34 Jakub          Błażejewski          - Karol          Wyrębkiewicz          359: 390
  35 Ryszard        Korpalski            - Bartosz        Boniecki              280: 433
  36 Maciej         Skrzypczak           - Artur          Irzyk                 458: 387
  37 Krzysztof      Zawadzki             - Miłosz         Wrzałek               326: 508
  38 Piotr          Potoczek             - Rafał          Błaszkiewicz          352: 304
  39 Dariusz        Sowula               - Michał         Dąbrowski             319: 272
  40 Jarosław       Puchalski            - Marianna       Kozłowska             437: 318
  41 Andrzej        Rechowicz            - Jakub M.       Kowalski              277: 380
  42 Agnieszka      Matus                - Sławomir       Wolski                386: 361
  43 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Listowski             531: 308
  44 Andrzej        Klich                - Sylwia         Łada                  221: 425
  45 Justyna        Sławińska-Budzich    - Wojciech       Wojtysiak             446: 247
  46 Iza            Kraj                 - Jan            Walas                 422: 270
  47 Franciszek     Walas                - Leszek         Kilian                313: 408
  48 Katarzyna      Czarnecka            - Zuzanna        Semenov               385: 357
  49 Małgorzata     Pochopień            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Błażej         Ochocki              - Michał         Szorc                 395: 322
   2 Maciej         Grąbczewski          - Bartosz        Morawski              405: 423
   3 Arkadiusz      Łydka                - Przemysław     Herdzina              362: 426
   4 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Wrześniewski          320: 483
   5 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              486: 400
   6 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kowalski              507: 253
   7 Mikołaj        Cieplik              - Marek          Dudkiewicz            396: 417
   8 Krzysztof      Kodzis               - Jan            Mrozowski             328: 432
   9 Magdalena      Parowicz             - Tomasz         Lempart               298: 417
  10 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 391: 340
  11 Natalia        Woźniak              - Kazimierz      Merklejn              352: 316
  12 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Bobowski              431: 340
  13 Maciej         Czupryniak           - Michał         Szymkowski            406: 409
  14 Konrad         Sowula               - Krzysztof      Mówka                 353: 378
  15 Krzysztof      Gibas                - Paweł          Mazurek               419: 360
  16 Kacper         Zegadło              - Justyna        Górka                 336: 350
  17 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Barbuziński           451: 280
  18 Jakub          Onoszko              - Jakub          Hassa                 308: 374
  19 Adam           Ziemniewicz          - Jerzy          Luter                 409: 358
  20 Marcin         Kurowski             - Adrian         Ziemniewicz           340: 368
  21 Piotr          Broda                - Franciszek     Łysek                 367: 320
  22 Maciej         Sancewicz            - Arkadiusz      Kleniewski            246: 387
  23 Michał         Waszkiewicz          - Bożena         Guział                467: 263
  24 Alicja         Grąbczewska          - Andrzej        Kwiatkowski           396: 392
  25 Dariusz        Putoń                - Janusz         Krupiński             368: 389
  26 Bartosz        Boniecki             - Urszula        Rechowicz             433: 342
  27 Marcin         Ceglarek             - Mariusz        Orzeł                 333: 357
  28 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Skrzypczak            396: 437
  29 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Maciejczuk            415: 345
  30 Andrzej        Rakoczy              - Agnieszka      Matus                 386: 330
  31 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              387: 319
  32 Bartosz        Bartczak             - Dariusz        Sowula                290: 338
  33 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Sporczyk              368: 314
  34 Piotr          Potoczek             - Robert         Kamiński              281: 421
  35 Dominik        Ulejczyk             - Zuzanna        Cichoń                466: 351
  36 Jakub          Zaryński             - Jakub M.       Kowalski              430: 367
  37 Karol          Wyrębkiewicz         - Jarosław       Puchalski             322: 388
  38 Artur          Irzyk                - Jakub          Błażejewski           466: 359
  39 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              522: 370
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Ryszard        Korpalski             333: 332
  41 Sylwia         Łada                 - Iza            Kraj                  278: 354
  42 Leszek         Kilian               - Rafał          Błaszkiewicz          321: 431
  43 Michał         Dąbrowski            - Justyna        Sławińska-Budzich     283: 344
  44 Marianna       Kozłowska            - Katarzyna      Czarnecka             494: 192
  45 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Pochopień             344: 340
  46 Zuzanna        Semenov              - Andrzej        Klich                 381: 266
  47 Jan            Walas                - Krzysztof      Listowski             243: 336
  48 Wojciech       Wojtysiak            - Franciszek     Walas                 343: 327
  49 Sławomir       Wolski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Błażej         Ochocki               344: 326
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Szorc                 406: 336
   3 Przemysław     Herdzina             - Michał         Alabrudziński         363: 342
   4 Łukasz         Tuszyński            - Mirosław       Uglik                 352: 417
   5 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Kurowski              328: 351
   6 Michał         Szymkowski           - Maciej         Grąbczewski           350: 294
   7 Jan            Mrozowski            - Dominik        Urbacki               448: 410
   8 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Lempart               428: 288
   9 Arkadiusz      Łydka                - Natalia        Woźniak               349: 545
  10 Krzysztof      Mówka                - Mikołaj        Cieplik               470: 359
  11 Krzysztof      Gibas                - Dawid          Adamczyk              357: 437
  12 Jakub          Hassa                - Andrzej        Kowalski              271: 394
  13 Krzysztof      Kodzis               - Adam           Ziemniewicz           401: 329
  14 Justyna        Górka                - Michał         Waszkiewicz           351: 305
  15 Adrian         Ziemniewicz          - Magdalena      Parowicz              500: 307
  16 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Czupryniak            300: 451
  17 Arkadiusz      Kleniewski           - Kamil          Górka                 303: 398
  18 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Broda                 395: 375
  19 Kazimierz      Merklejn             - Janusz         Krupiński             448: 281
  20 Paweł          Mazurek              - Jakub          Zaryński              505: 410
  21 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               520: 294
  22 Bartosz        Boniecki             - Jakub          Onoszko               299: 384
  23 Maciej         Skrzypczak           - Marcin         Kurowski              335: 422
  24 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Wesołowski            318: 306
  25 Franciszek     Łysek                - Łukasz         Barbuziński           495: 383
  26 Jerzy          Luter                - Andrzej        Kwiatkowski           407: 403
  27 Dariusz        Sowula               - Dariusz        Putoń                 303: 459
  28 Konrad         Sowula               - Andrzej        Rakoczy               477: 317
  29 Jarosław       Puchalski            - Urszula        Rechowicz             367: 302
  30 Maciej         Sancewicz            - Bogdan         Kozłowski             430: 336
  31 Bożena         Guział               - Dominik        Ulejczyk              328: 377
  32 Paweł          Maciejczuk           - Robert         Kamiński              378: 536
  33 Marianna       Kozłowska            - Marcin         Ceglarek              251: 502
  34 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rechowicz             442: 341
  35 Rafał          Błaszkiewicz         - Karol          Wyrębkiewicz          411: 493
  36 Zbigniew       Wietecki             - Artur          Irzyk                 452: 412
  37 Zuzanna        Cichoń               - Agnieszka      Matus                 368: 419
  38 Piotr          Potoczek             - Krzysztof      Zawadzki              439: 265
  39 Bartosz        Bartczak             - Szymon         Dąbrowski             302: 390
  40 Justyna        Sławińska-Budzich    - Iza            Kraj                  373: 476
  41 Jakub M.       Kowalski             - Krzysztof      Sporczyk              314: 472
  42 Jakub          Błażejewski          - Sławomir       Wolski                360: 370
  43 Zuzanna        Semenov              - Jerzy          Matyasik              326: 431
  44 Krzysztof      Listowski            - Sylwia         Łada                  338: 303
  45 Katarzyna      Czarnecka            - Ryszard        Korpalski             237: 340
  46 Leszek         Kilian               - Wojciech       Wojtysiak             380: 372
  47 Małgorzata     Pochopień            - Jan            Walas                 507: 272
  48 Franciszek     Walas                - Andrzej        Klich                 306: 411
  49 Michał         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Przemysław     Herdzina              415: 459
   2 Jan            Mrozowski            - Bartosz        Morawski              632: 397
   3 Michał         Alabrudziński        - Błażej         Ochocki               484: 337
   4 Natalia        Woźniak              - Mirosław       Uglik                 368: 531
   5 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Szymkowski            402: 356
   6 Michał         Szorc                - Mariusz        Skrobosz              386: 316
   7 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Tuszyński             410: 389
   8 Dawid          Adamczyk             - Marek          Dudkiewicz            367: 378
   9 Maciej         Czupryniak           - Adrian         Ziemniewicz           390: 393
  10 Maciej         Grąbczewski          - Kazimierz      Merklejn              355: 334
  11 Tomasz         Lempart              - Kamil          Górka                 364: 440
  12 Łukasz         Bobowski             - Arkadiusz      Łydka                 382: 443
  13 Andrzej        Kowalski             - Dominik        Urbacki               371: 441
  14 Justyna        Górka                - Krzysztof      Kodzis                376: 398
  15 Franciszek     Łysek                - Paweł          Mazurek               413: 388
  16 Adam           Ziemniewicz          - Jakub          Hassa                 394: 451
  17 Michał         Waszkiewicz          - Dariusz        Putoń                 453: 460
  18 Robert         Kamiński             - Konrad         Sowula                433: 345
  19 Mikołaj        Cieplik              - Miłosz         Wrzałek               392: 457
  20 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Sancewicz             283: 444
  21 Dominik        Ulejczyk             - Krzysztof      Gibas                 341: 361
  22 Marcin         Kurowski             - Jerzy          Luter                 311: 413
  23 Magdalena      Parowicz             - Jakub          Onoszko               388: 394
  24 Piotr          Broda                - Arkadiusz      Kleniewski            363: 363
  25 Jarosław       Puchalski            - Alicja         Grąbczewska           331: 427
  26 Janusz         Krupiński            - Kacper         Zegadło               359: 372
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartosz        Boniecki              312: 390
  28 Jakub          Zaryński             - Maciej         Skrzypczak            394: 264
  29 Agnieszka      Matus                - Marcin         Ceglarek              367: 360
  30 Krzysztof      Sporczyk             - Karol          Wyrębkiewicz          365: 351
  31 Urszula        Rechowicz            - Łukasz         Barbuziński           457: 392
  32 Szymon         Dąbrowski            - Teresa         Zalewska              589: 404
  33 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Wietecki              487: 428
  34 Andrzej        Rakoczy              - Dariusz        Sowula                476: 362
  35 Iza            Kraj                 - Bogdan         Kozłowski             334: 305
  36 Bożena         Guział               - Piotr          Potoczek              361: 387
  37 Jerzy          Matyasik             - Paweł          Maciejczuk            426: 336
  38 Artur          Irzyk                - Rafał          Błaszkiewicz          471: 375
  39 Andrzej        Rechowicz            - Marianna       Kozłowska             316: 353
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Justyna        Sławińska-Budzich     266: 575
  41 Ryszard        Korpalski            - Bartosz        Bartczak              358: 339
  42 Zuzanna        Cichoń               - Leszek         Kilian                324: 370
  43 Sławomir       Wolski               - Jakub M.       Kowalski              429: 279
  44 Michał         Dąbrowski            - Krzysztof      Listowski             359: 366
  45 Małgorzata     Pochopień            - Jakub          Błażejewski           320: 455
  46 Wojciech       Wojtysiak            - Zuzanna        Semenov               468: 272
  47 Andrzej        Klich                - Katarzyna      Czarnecka             340: 219
  48 Jan            Walas                - Franciszek     Walas                 297: 494
  49 Sylwia         Łada                 - BYE            BYE                   300:   0
Nieoficjalna lista rankingowa na dzień 14-11-2022

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 168.93   5068   30
   2 Kacper Zegadło                 Warszawa             166.44  17143  103
   3 Jan Mrozowski                  Kraków               165.00  11220   68
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             164.81  24886  151
   5 Kamil Górka                    Kraków               160.31  30139  188
   6 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.22  21469  134
   7 Bartosz Morawski               Wrocław              157.67   7726   49
   8 Kazimierz Merklejn             Warszawa             157.35  13847   88
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             156.92  21341  136
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.77  30843  198
  11 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           155.03  10232   66
  12 Łukasz Bobowski                Suchedniów           154.88  21373  138
  13 Marek Reda                     Warszawa             154.86  10066   65
  14 Maciej Czupryniak              Milanówek            154.72  18102  117
  15 Alicja Grąbczewska             Szczecin             154.31  11110   72
  16 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.36  27758  181
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             153.33   8433   55
  18 Łukasz Tuszyński               Szczecin             152.89  22934  150
  19 Przemysław Herdzina            Kraków               152.05  16573  109
  20 Dawid Pikul                    Poznań               152.02   8209   54
  21 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               151.82  26873  177
  22 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.95  29738  197
  23 Dariusz Ulatowski              Tuchola              149.70   9132   61
  24 Maciej Kuczyński               Gdynia               149.40  12699   85
  25 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             149.26   6269   42
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.92  29635  199
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.47  20044  135
  28 Adrian Ziemniewicz             Białystok            148.20  17191  116
  29 Franciszek Łysek               Warszawa             147.94  28404  192
  30 Szymon Dąbrowski               Warszawa             147.52  28176  191
  31 Szymon Płachta                 Warszawa             147.48  10766   73
  32 Janusz Krupiński               Bytom                146.94  23657  161
  33 Marcin Rogala                  Warszawa             146.22  27635  189
  34 Konrad Sowula                  Kraków               145.70   8742   60
  35 Michał Waszkiewicz             Białystok            145.02  25523  176
  36 Justyna Górka                  Kraków               144.94  17972  124
  37 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           144.41  28593  198
  38 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      144.41   5343   37
  39 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              144.26  15580  108
  40 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.38   7599   53
  41 Natalia Woźniak                Dziwnówek            142.93  14436  101
  42 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            142.34  23771  167
  43 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  141.98   7809   55
  44 Marek Dudkiewicz               Milanówek            141.70  28057  198
  45 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     141.68  20685  146
  46 Michał Szymkowski              Wrocław              141.65   4391   31
  47 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.24  20621  146
  48 Tomasz Lempart                 Kraków               140.70  22230  158
  49 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          139.43  18823  135
  50 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            139.14  10575   76
  51 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       139.08   8345   60
  52 Jakub Onoszko                  Gdynia               138.82  25959  187
  53 Andrzej Kowalski               Gdańsk               138.78  19291  139
  54 Jacek Mańko                    Warszawa             138.71  12900   93
  55 Andrzej Rakoczy                Kocmyrzów            138.19   6495   47
  56 Maciej Nawrocki                Babimost             137.84  23985  174
  57 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          137.81  18466  134
  58 Robert Kamiński                Warszawa             137.80  16950  123
  59 Maciej Grąbczewski             Szczecin             137.77  10057   73
  60 Piotr Broda                    Sandomierz           137.63  27250  198
  61 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.49  23235  169
  62 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.17  14128  103
  63 Dominik Ulejczyk               Będzin               136.88  26555  194
  64 Konrad Mikusek                 Milanówek            136.80  12449   91
  65 Adam Sternik                   Kętrzyn              136.79   8481   62
  66 Piotr Domański                 Lublin               136.68   6014   44
  67 Irena Sołdan                   Warszawa             136.48  25794  189
  68 Marcin Orzechowski             Warszawa             136.30   6270   46
  69 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        136.24   9537   70
  70 Szymon Stępień                 Bytom                136.05   5034   37
  71 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.82  17249  127
  72 Krzysztof Gibas                Kraków               135.74  10588   78
  73 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            135.64  15327  113
  74 Marta Szcześniak               Krzyków              135.35   5008   37
  75 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.84   7551   56
  76 Adam Grzelec                   Poznań               134.81   4314   32
  77 Jakub Błażejewski              Poznań               134.76  18328  136
  78 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.73  14012  104
  79 Magdalena Parowicz             Wrocław              134.08  16224  121
  80 Justyna Sławińska-Budzich      Kolnik               133.76  14446  108
  81 Agnieszka Matus                Milanówek            133.32  26131  196
  82 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.97   9574   72
  83 Joanna Juszczak                Warszawa             132.96  10105   76
  84 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo         132.65  26397  199
  85 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawski 132.63  16844  127
  86 Natalia Ogierman               Katowice             132.36  14560  110
  87 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.29  19843  150
  88 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.57  25920  197
  89 Adam Janicki                   Wrocław              130.99  11789   90
  90 Dariusz Kuć                    Stargard             130.68   6142   47
  91 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.56  25460  195
  92 Tomasz Sehnal                  Warszawa             130.50  25839  198
  93 Marek Rogalski                 Warszawa             130.28  24753  190
  94 Paweł Maciejczuk               Białystok            129.94  25858  199
  95 Agnieszka Walas                Kraków               129.74   6876   53
  96 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.42  22389  173
  97 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.24   5299   41
  98 Igor Kabalewski                Podkowa Leśna        129.19  20542  159
  99 Michał Szorc                   Białystok            129.06  17810  138
 100 Łukasz Barbuziński             Wrocław              128.61  20707  161
 101 Ewa Madejczyk                  Katowice             128.60   6430   50
 102 Karolina Urbańska              Biedrusko            127.81  15848  124
 103 Adam Ziemniewicz               Białystok            127.65  22721  178
 104 Zdzisław Stańkowski            Rząska               127.48  10836   85
 105 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.39  22165  174
 106 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               127.31  17442  137
 107 Marcin Ceglarek                Kraków               127.29   9165   72
 108 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.29  22276  175
 109 Zbigniew Rybak                 Warszawa             127.23  10687   84
 110 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               127.18   4197   33
 111 Jerzy Luter                    Bytom                127.00  24892  196
 112 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          126.96  24123  190
 113 Ewa Dunikowska                 Kraków               126.65   8992   71
 114 Bartosz Bartczak               Poznań               126.42  25032  198
 115 Marta Bajorek                  Warszawa             125.99   9575   76
 116 Katarzyna Kowalska             Katowice             125.61   6155   49
 117 Sylwia Łada                    Inowrocław           125.20   7512   60
 118 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.12   6131   49
 119 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.09   6630   53
 120 Marcin Kurowski                Racibórz             125.03  23255  186
 121 Dariusz Buławko                Warszawa             124.60   7476   60
 122 Ryszard Korpalski              Wójtowice            124.36   7959   64
 123 Sławomir Wolski                Wrocław              124.31  22127  178
 124 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.17  14279  115
 125 Maciej Onoszko                 Warszawa             123.67  15953  129
 126 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.24   4067   33
 127 Bogdan Kozłowski               Białystok            123.22  16511  134
 128 Dariusz Sowula                 Kraków               122.43  13222  108
 129 Maciej Dąbrowski               Warszawa             122.42  14935  122
 130 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             122.37  10279   84
 131 Jacek Baltyn                   Suchedniów           122.16   6963   57
 132 Teresa Zalewska                Racibórz             121.99  22813  187
 133 Joanna Ostrowska               Warszawa             121.68  16548  136
 134 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.57   5957   49
 135 Urszula Rechowicz              Katowice             121.47  14576  120
 136 Anita Bruska                   Gdynia               121.42  12021   99
 137 Marta Wajzner                  Łomianki             121.09   3996   33
 138 Bożena Guział                  Racibórz             120.95  10402   86
 139 Tomasz Siwiński                Zawiercie            120.24   4449   37
 140 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 120.11   5285   44
 141 Stanisław Gasik                Warszawa             120.11   6846   57
 142 Marta Świątkowska              Wrocław              119.52  22948  192
 143 Ala Białobrzewska              Gdynia               119.25   8586   72
 144 Sławomir Długosz               Ostróda              119.18   8819   74
 145 Beata Stelmach                 Warszawa             118.42  17171  145
 146 Czesław Grajewski              Białystok            118.27   7806   66
 147 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              117.56   7289   62
 148 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               117.49  19151  163
 149 Marta Sztajnert                Międzyświeć          117.39   5752   49
 150 Klara Wigier                   Milanówek            117.06   3746   32
 151 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     116.89   4325   37
 152 Marta Majewska                 Wadowice             116.04  14157  122
 153 Zofia Górka                    Łęczna               115.86   4171   36
 154 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.85  22244  192
 155 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.31   3690   32
 156 Maria Uryga                    Kraków               115.14   5066   44
 157 Lucyna Śniadach                Rumia                114.52  10078   88
 158 Marianna Kozłowska             Białystok            114.38  16699  146
 159 Magdalena Cichoń               Korsze               114.27   5485   48
 160 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.10   8101   71
 161 Katarzyna Dębska               Ostróda              113.60   6816   60
 162 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            113.56   4088   36
 163 Leszek Kilian                  Jaworzno             113.53  19755  174
 164 Tomasz A. Praga                Białystok            112.78   4173   37
 165 Joanna Brychcy                 Katowice             112.63   5519   49
 166 Iwona Duźniak                  Dębica               112.25   4041   36
 167 Teresa Radziewicz              Juchnowiec Górny     112.22   6509   58
 168 Michał Dąbrowski               Warszawa             110.87   5211   47
 169 Jakub M. Kowalski              Kalwaria Zebrzydowsk 110.59   7852   71
 170 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               110.55   5417   49
 171 Waldemar Kudliński             Osielsko             108.34  14193  131
 172 Małgorzata Pochopień           Kraków               107.63   4413   41
 173 Waldemar Wypchał               Kraków               107.43  10098   94
 174 Józef Burzyński                Ełk                  106.52  15446  145
 175 Wojciech Wąs                   Warszawa             106.21   6691   63
 176 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.20   3717   35
 177 Bernadeta Kudlińska            Osielsko             105.66  14158  134
 178 Marek Cecot                    Kołobrzeg            105.40   8221   78
 179 Małgorzata Jóźwiak             Iława                105.09   5570   53
 180 Halina Cecot                   Kołobrzeg            104.65  11825  113
 181 Wojciech Wojtysiak             Warszawa             104.34  20659  198
 182 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.54   9422   91
 183 Wojciech Łysek                 Warszawa             103.26  19412  188
 184 Grażyna Chłopek                Jaworzno             103.10   8867   86
 185 Franciszek Walas               Kraków               101.68   5999   59
 186 Marcin Taraszewski             Góra Kalwaria        101.47  10451  103
 187 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg            101.02   4546   45
 188 Jakub Tyczyński                Kraków               100.41   3414   34
 189 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.33   5819   58
 190 Teresa Balewska                Reda                 100.20  15731  157
 191 Katarzyna Rożany               Tczew                 99.98   4699   47
 192 Agnieszka Dawid                Kraków                99.84   3095   31
 193 Marcin Stachowiak              Poznań                99.40   3479   35
 194 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.19   3670   37
 195 Daniel Taraszewski             Góra Kalwaria         98.59  10352  105
 196 Zuzanna Semenov                Wrocław               98.10   6769   69
 197 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               97.11   6312   65
 198 Janina Sobala                  Łęczna                94.69   3314   35
 199 Agnieszka Antos                Racibórz              94.02   4137   44
 200 Roman Błoszyński               Rumejki               92.53   3331   36
 201 Ewa Tymińska                   Gdańsk                92.49   4347   47
 202 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.79  11382  124
 203 Krzysztof Listowski            Szczecin              90.51   7874   87
 204 Łukasz Soliwoda                Wrocław               89.88   5932   66
 205 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.15   6954   78
 206 Bernadeta Zapała               Jaworzno              89.03   5164   58
 207 Katarzyna Czarnecka            Kraków                80.46   4506   56
 208 Elżbieta Zdankowska            Olsztyn               80.44   2735   34
 209 Marian Zdankowski              Olsztyn               80.43   4665   58
 210 Jan Walas                      Kraków                77.80   3579   46
 211 Dawid Węgrzyński               Zabrze                72.56   3483   48




Poczekalnia na dzień 14-11-2022

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Maciej Śliwa                   Zabrze               122.36   3426   28
   2 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              80.61   2257   28
   3 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               129.19   3488   27
   4 Paweł Kamiński                 Gdańsk               125.62   3266   26
   5 Daniel Janus                   Wąchock              118.88   2972   25
   6 Jarosław Michalak              Łódź                 114.00   2850   25
   7 Janina Dąbrowska               Rybnik               106.16   2654   25
   8 Julia Orłowska                 Warszawa              79.12   1978   25
   9 Rafał Lenartowski              Gdynia               154.08   3698   24
  10 Maciej Perzyński               Piła                 147.58   3542   24
  11 Aleksander Puchalski           Włocławek            138.75   3330   24
  12 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         135.83   3260   24
  13 Agata Kuć                      Stargard             133.67   3208   24
  14 Tomasz Górka                   Kraków               132.75   3186   24
  15 Małgorzata Sulejewska          Kraków               131.67   3160   24
  16 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.50   3108   24
  17 Dorota Kuć                     Stargard             126.79   3043   24
  18 Jarosław Józik                 Brzeszcze            115.04   2761   24
  19 Tomasz Lewiński                Wejherowo            114.33   2744   24
  20 Jacek Nowak                    Szczecin             113.79   2731   24
  21 Rafał Stachowski               Police               111.29   2671   24
  22 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            110.63   2655   24
  23 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.17   2596   24
  24 Przemysław Woiński             Łódź                 102.13   2451   24
  25 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.71   2297   24
  26 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             93.38   2241   24
  27 Marcin Stachowski              Wydartowo I          132.04   3037   23
  28 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.48   2909   23
  29 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.83   2802   23
  30 Maciej Kuć                     Stargard             121.17   2787   23
  31 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.83   2526   23
  32 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.43   2517   23
  33 Iza Kraj                       Warszawa             105.65   2430   23
  34 Przemysław Chlebicz            Pruszcz Gdański       92.70   2132   23
  35 Marzena Skrzypczak             Kędzierzyn-Koźle      90.48   2081   23
  36 Waldemar Dębski                Ostróda               85.96   1977   23
  37 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawski  80.61   1854   23
  38 Bartosz Szalewski              Gdańsk                77.61   1785   23
  39 Lidia Żywna                    Gdynia               103.95   2287   22
  40 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawski  88.77   1953   22
  41 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             88.14   1939   22
  42 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawski  58.86   1295   22
  43 Michał Młodyszewski            Grodzisk Mazowiecki  134.40   2688   20
  44 Łukasz Pudło                   Gdańsk                89.15   1783   20
  45 Michał Makowski                Warszawa             157.47   2992   19
  46 Krzysztof Obremski             Legnica              142.89   2715   19
  47 Juliusz Czupryniak             Warszawa             121.95   2317   19
  48 Przemysław Rybicki             Otwock               116.63   2216   19
  49 Agnieszka Putkiewicz           Warszawa              90.74   1724   19
  50 Wiktor Górnicki                Warszawa              77.37   1470   19
  51 Olga Swarcewicz                Warszawa             116.83   2103   18
  52 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            108.29   1841   17
  53 Anna Olszak-Jurek              Jaworzno              63.65   1082   17
  54 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             117.38   1878   16
  55 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             83.69   1339   16
  56 Anna Zadrożna                  Warszawa             107.27   1609   15
  57 Andrzej Stańczyk               Tarnów                99.36   1391   14
  58 Barbara Obremska               Wrocław              158.69   2063   13
  59 Andrzej Grabiński              Suchedniów           127.15   1653   13
  60 Piotr Pietuchowski             Białystok            125.38   1630   13
  61 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        125.31   1629   13
  62 Łucja Kodzis                   Bydgoszcz            124.69   1621   13
  63 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              123.69   1608   13
  64 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała        113.15   1471   13
  65 Grażyna Smereka                Racibórz             112.31   1460   13
  66 Sławomir Żmij                  Wisła Wielka         101.62   1321   13
  67 Michał Sztajnert               Wisła                 90.15   1172   13
  68 Krzysztof Napierski            Mława                 74.54    969   13
  69 Anna Piasecka                  Mława                 69.08    898   13
  70 Monika Olszewska               Mława                 68.69    893   13
  71 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       157.67   1892   12
  72 Iwona Kucia                    Krosno               150.92   1811   12
  73 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             149.17   1790   12
  74 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawski 145.17   1742   12
  75 Paweł Jackowski                Warszawa             143.58   1723   12
  76 Sławomir Kucia                 Krosno               141.75   1701   12
  77 Tomasz Suchanek                Wrocław              140.75   1689   12
  78 Adam Klimont                   Gdańsk               139.83   1678   12
  79 Paweł Janaś                    Piła                 135.25   1623   12
  80 Jolanta Chłopińska             Wałcz                132.33   1588   12
  81 Marek Roszak                   Poznań               131.58   1579   12
  82 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            130.75   1569   12
  83 Bartosz Boniecki               Elbląg               130.00   1560   12
  84 Michał Kolaj                   Ostróda              128.58   1543   12
  85 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              127.92   1535   12
  86 Artur Wawrzynowski             Żukowo               127.92   1535   12
  87 Michał Borejko                 Wrocław              126.00   1512   12
  88 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.75   1497   12
  89 Marta Szeliga-Frynia           Rąbień AB            124.50   1494   12
  90 Halina Roszak                  Poznań               124.42   1493   12
  91 Adrian Gerula                  Przemyśl             123.50   1482   12
  92 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.17   1478   12
  93 Piotr Maciejczak               Poznań               120.83   1450   12
  94 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.75   1449   12
  95 Anna Demczyszyn                Bystra               119.92   1439   12
  96 Samir Chakrar                  Poznań               119.75   1437   12
  97 Robert Młynarski               Siedlce              119.67   1436   12
  98 Sławomir Radzymiński           Kraków               119.58   1435   12
  99 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.83   1426   12
 100 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.42   1421   12
 101 Dorota Ostrowska               Białystok            115.00   1380   12
 102 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          114.33   1372   12
 103 Sylwia Sobiecka                Płock                113.58   1363   12
 104 Aleksandra Brzeska             Piastów              113.00   1356   12
 105 Jan Pawłowski                  Warszawa             112.92   1355   12
 106 Artur Sztandera                Gdańsk               112.92   1355   12
 107 Paweł Frynia                   Rąbień AB            111.92   1343   12
 108 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          111.33   1336   12
 109 Robert Wagner                  Wrocław              109.67   1316   12
 110 Łukasz Wojciechowski           Świrydy              108.75   1305   12
 111 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.50   1302   12
 112 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               108.00   1296   12
 113 Elżbieta Napiórkowska          Gorzów Wielkopolski  107.33   1288   12
 114 Monika Ryniec                  Poznań               107.17   1286   12
 115 Maria Skutela                  Warszawa             106.75   1281   12
 116 Katarzyna Szachowicz           Unieszewo            106.08   1273   12
 117 Łukasz Grajewski               Iława                105.42   1265   12
 118 Sławomir Nowak                 Jaworzno             102.83   1234   12
 119 Ewa Matuszek                   Bielsko-Biała        102.33   1228   12
 120 Walenty Siemaszko              Lipiany               98.50   1182   12
 121 Anna Penska                    Mrągowo               98.00   1176   12
 122 Marta Sikorska                 Poznań                98.00   1176   12
 123 Dariusz Urbanik                Kraków                97.17   1166   12
 124 Alicja Klebba                  Gdynia                95.33   1144   12
 125 Oliwia Jaszewska               Warszawa              95.17   1142   12
 126 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 127 Alina Krasowska                Olsztyn               94.17   1130   12
 128 Dorota Klęsk                   Wieliczka             88.67   1064   12
 129 Adam Dziwoki                   Rybnik                86.92   1043   12
 130 Zofia Osierda                  Warszawa              85.50   1026   12
 131 Wiktor Fejkiel                 Wieliczka             84.42   1013   12
 132 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             78.17    938   12
 133 Aleksander Szewczyk            Warszawa              73.33    880   12
 134 Anna Batko                     Kraków                72.58    871   12
 135 Jakub Szymczak                 Łódź                 164.36   1808   11
 136 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         120.27   1323   11
 137 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.18   1146   11
 138 Adam Artych                    Szczytno              97.27   1070   11
 139 Nikodem Halek                  Kraków                96.18   1058   11
 140 Elżbieta Salamon               Wrocław               95.45   1050   11
 141 Eulalia Halek                  Konary                90.00    990   11
 142 Alicja Bielecka-Żabierek       Gdańsk                89.64    986   11
 143 Paweł Mleczak                  Poznań                87.91    967   11
 144 Alicja Wedel-Grzenda           Kraków                87.55    963   11
 145 Anna Zawadzka                  Gdańsk                86.45    951   11
 146 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           84.18    926   11
 147 Marek Popczyk                  Tychy                 84.00    924   11
 148 Beata Bachmura                 Olsztyn               81.82    900   11
 149 Ewelina Zborowska              Poznań                79.09    870   11
 150 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.55    864   11
 151 Jakub Augustyn                 Kołobrzeg             78.27    861   11
 152 Jacek Kukułka                  Jaworzno              77.36    851   11
 153 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawski  76.00    836   11
 154 Wojciech Grabiński             Poznań                75.64    832   11
 155 Sławomir Gędoś                 Jaworzno              75.09    826   11
 156 Krystyna Kuczyńska             Olsztyn               73.18    805   11
 157 Andrzej Grzenda                Kraków                70.36    774   11
 158 Małgorzata Gędoś               Kraków                68.27    751   11
 159 Ewa Milej                      Białystok             60.36    664   11
 160 Norbert Zborowski              Poznań                55.73    613   11
 161 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 115.00   1150   10
 162 Robert Schellner               Kołobrzeg             67.20    672   10
 163 Grzegorz Abraham               Warszawa              54.30    543   10
 164 Serena Podgórska               Kołobrzeg             53.70    537   10
 165 Krzysztof Jaworski             Warszawa             122.63    981    8
 166 Maria Wieczorek                Kołobrzeg            103.00    824    8
 167 Piotr Kozak                    Racibórz              94.25    754    8
 168 Sławomir Rosochacz             Lublin               132.71    929    7
 169 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      132.43    927    7
 170 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        132.29    926    7
 171 Marcin Resler                  Września             130.14    911    7
 172 Andrzej Pastor                 Warszawa             123.00    861    7
 173 Hanna Siemionow                Białystok            118.57    830    7
 174 Michał Kozłowski               Warszawa             116.14    813    7
 175 Barbara Grzesik                Bochnia              104.57    732    7
 176 Piotr Knapik                   Jaworzno              73.57    515    7
 177 Arleta Maciaś                  Jaworzno              64.00    448    7
 178 Liliana Dąbrowska              Warszawa             112.17    673    6
 179 Natalia Mówka                  Warszawa             105.00    630    6
 180 Anna Chybowska                 Sochaczew             90.33    542    6
 181 Jakub Aksamit                  Sochaczew             67.50    405    6
 182 Jolanta Dąbrowska              Żory                  67.50    405    6
 183 Bogdan Kowalski                Adamowizna            62.83    377    6
 184 Szymon Jachimek                Mosty                101.80    509    5
 185 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       89.20    446    5
 186 Jana Jachimek                  Mosty                 60.00    300    5
 187 Magdalena Bochan-Jachimek      Mosty                 55.80    279    5
 188 Tomasz Kłosowski               Kraków                52.40    262    5
 189 Paweł Augustyn                 Kołobrzeg             69.75    279    4
 190 Bartłomiej Rutkowski           Warszawa              50.75    203    4
 191 Anna Maj                       Wieliczka             83.00    249    3
 192 Michał Sak                     Lublin               130.50    261    2
 193 Andrzej Słapiński              Warszawa             118.00    236    2
 194 Paweł Ziółkowski               Kołobrzeg             82.00    164    2
 195 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             70.50    141    2
 196 Tymon Jachimek                 Mosty                 93.00     93    1
 197 Jakub Kowalski                 Piaseczno             82.00     82    1
 198 Aleksandra Lembas              Kraków                82.00     82    1
 199 Michał Adamus                  Częstochowa           79.00     79    1
 200 Jan Dzierżko                   Warszawa              72.00     72    1
 201 Agnieszka Olkiewicz            Toruń                 72.00     72    1
 202 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              67.00     67    1
 203 Olga Żukowicz                  Gdynia                53.00     53    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie