Warszawa17
grudnia
Warszawa 17 grudnia IX Turniej Mikołajkowy Scrabble® 2016
Szczecin11
marca
Szczecin 11-12 marca XVI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2017
Sosnowiec18
marca
Sosnowiec 18 marca I Mistrzostwa Polski w Belgijkę
W Szczecinie słońce najmocniej świeciło dla Bartosza11 - 12 marca 2017 — XVI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie” Szczecin, 11 - 12 marca 2017
Grand Prix 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


W Szczecinie słońce najmocniej świeciło dla BartoszaNo i rozpoczął się… długo wyczekiwany, kolejny sezon zmagań scrabblowych A.D. 2017 (dla mnie jest to 21 z kolei), zaczęliśmy w Szczecinie. Po raz XVI gracze skupieni w Szczecińskim Klubie Scrabble „BLANK” zorganizowali turniej w swoim mieście. Miejscem rozgrywek za sprawą Małgorzaty Szmuksty tym razem był Hotel „VULCAN”, w przeciągu tylu lat to dziesiąty obiekt, w którym przyszło nam rywalizować w turnieju mistrzowskim o wdzięcznej nazwie „Zanim zakwitną magnolie”.

W szranki stanęli stali bywalcy w liczbie siedemdziesiąt i siedem, a te siedem to debiutanci. Zmagania, o czym wspomniał na początku sędzia Adam Janicki, trwały zgodnie z nowymi aktualizacjami wprowadzonymi w br. przez Komisję Językową PFS, co sprawiło, że nader często podchodzono do laptopów w celu sprawdzenia poprawności ułożonego słowa. Już w pierwszej rundzie AMP Jakub Szymczak doznał nieoczekiwanej porażki z Dominiką Woroną i to jednym punktem. Początkowe rundy, jak to zwykle bywa nie wskazywały jednoznacznie kto będzie brylował, może poza Bartkiem Morawskim, który objął prowadzenie po 5 rundzie i zakończył sobotę bez porażki, goniąca czwórka miała po 6 zwycięstw. Późnym wieczorem, dla odprężenia umysłów, rozpoczął się multimedialny quiz na żywo Dr.Why prowadzony przez Krzysztofa Sporczyka. Zgłoszone dziewięć drużyn ubawiło się przednie, nie zapominając oczywiście o rywalizacji, którą wygrali „Kucie”.

Po nocnych grach i Polaków rozmowach, zaczęliśmy drugi, słoneczny dzień z wysiłkiem umysłowym w roli głównej. Nawiasem mówiąc słońce świeciło przez cały czas turnieju, a najbardziej Bartkowi Morawskiemu, który co i rusz odprawiał rywali z kwitkiem m.in. Irka Moralewicza, Dorotę Stachowską, Kamila Górkę. Po 10 rundach miał 2 zwycięstwa więcej niż następnych dwóch graczy, ostatecznie potwierdził swoją dominację wygrywając kolejno z AMP Jakubem Szymczakiem oraz po raz drugi z Kamilem Górką. Tym samym Bartek został (po raz pierwszy) 16 zwycięzcą z kompletem 12 rund w XVI Mistrzostwach Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”. Następna czwórka miała raptem po 9 wygranych partii, drugie miejsce zajął przedstawiciel „BLANK-a” Łukasz Tuszyński a trzecie, obchodzący tego dnia swoje imieniny Grzegorz Łukasik. Najlepszym spośród siedmiu debiutantów okazał się Samir Chakrar (6 zwycięstw) z Poznania, nagrodę za najdroższą siódemkę związana z regionem za słowo wartości 158pkt. SPŁYWAMI przyznano Alicji Grąbczewskiej, nagrodę za najwyższe przewyższenie rankingu (startowy a po turnieju) zdobyła Dorota Stachowska przewyższając swój o ponad 43 pkt.

Dzięki licznym sponsorom: Hotel VULCAN; KEMIPOL Sp. z o.o.; Schopa Sp. z o.o.; APA-2 Sp. z o.o.; IMFILTER; Klinika Rehabilitacji ProLongaVita; Proecobiznes Autoryzowany Przedstawiciel Energa oraz klubowiczom BLANK Szczecin wszyscy bez wyjątku otrzymali nagrody.

Na koniec relacji osobiste podziękowania dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji jednego z najlepszych turniejów w jakim uczestniczyłem, mając 20 lat doświadczenia turniejowego wiem co piszę. Warunki do gry znakomite, catering, ciasta brak słów, tak pyszne no i to zamówione słońce, które najmocniej świeciło tym razem dla Bartka Morawskiego a niżej podpisanemu znów przyjdzie spróbować za rok. Może w końcu magnolie zakwitną i dla mnie.
relacja: Zbigniew Wietecki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"
XIV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"
XIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHotel VULCAN
Szczecin, ul. Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 6 a
hotel-vulcan.pl
Obrońca tytułuKazimierz Merklejn
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 11 marca (7 rund)
do 11:15 — zapisy
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — kolacja i rozgrywki Quiz na żywo Dr.Why

Niedziela, 12 marca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapa

Z dworca PKP tramwaj nr 6 ok. 13 minut
WyżywienieBufet kawowy i ciasto w trakcie turnieju.
Na miejscu w restauracji hotelowej dofinansowane obiad i kolacja, wszystko w formie szwedzkiego stołu, z różnorodnymi daniami, także w opcji bezmięsnej.
Częściowa odpłatność za obiad 20 zł + kolacja 25 zł = razem 45 zł za osobę

Zapisy na obiady i kolacje do środy 8 marca
NoclegiNa miejscu w Hotelu Vulcan w specjalnych cenach na hasło „Scrabble”
W pokoju 3 osobowym 90 zł od osoby za noc (269 zł za pokój),
W pokoju 2 osobowym 115 zł od osoby za noc (230 zł za pokój),
W pokoju 1 osobowym 179 zł za pokój

Rezerwacja: Daria Szpak — 667 700 284 — sprzedaz@hotel-vulcan.pl
Nagrody1 Miejsce: Puchar + 1.000 zł
2 Miejsce: Puchar + 800 zł
3 Miejsce: Puchar + 600 zł
4 Miejsce: 400 zł
5 Miejsce: 200 zł
6 Miejsce: 100 zł
Od miejsca 7 upominki.

Nagrody specjalne:
Najlepszy debiut: Puchar + zestaw Scrabble Original
Największe przewyższenie rankingu (startowy a po turnieju): Smarfon Huawei P 8 Lite
Najdroższa siódemka związana tematycznie z regionem (zgłoszenia u sędziego, wyboru dokona specjalnie powołana komisja): Smartfon Huawei P 8 Lite
Dla czterech najlepszych zawodników z regionu voucher na 30 minutowy masaż w Klinice Rehabilitacji ProLongaVita
Dla wszystkich chętnych z regionu vouchery z 50 % rabatem na masaż w Klinice Rehabilitacji ProLongaVita
Dodatkowe atrakcjeW sobotę po/przy kolacji, ok. 19:30, Multimedialny Quiz na żywo Dr.Why, prowadzi Krzysztof Sporczyk
OrganizatorzyMałgorzata Szmuksta — 601 78 08 27 — malgosia@apa2.pl
SponsorzyHotel Vulcan
KEMIPOL Sp. z o.o.
Schopa
APA-2
Imfilter
Klinika Rehabilitacji ProLongaVita
Proecobiznes Autoryzowany Przedstawiciel Energa
Klubowicze BLANK Szczecin


Wyniki turnieju XVI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                158.14     12.0     5285     2201     1163
  2 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               153.43      9.0     5005     1865      672
  3 Grzegorz        Łukasik              Konojady               144.12      9.0     4889     1911      386
  4 Patryk          Wolniewicz           Szczecin               124.69      9.0     4883     1927      448
  5 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            122.89      9.0     4628     1999      196
  6 Kamil           Górka                Kraków                 158.28      8.0     5079     1827      845
  7 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               150.19      8.0     5067     1771      405
  8 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               149.18      8.0     4998     1785      227
  9 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    138.04      8.0     4842     1569      810
 10 Jakub           Szymczak             Łódź                   153.07      8.0     4804     1789      870
 11 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               143.30      8.0     4791     1760      513
 12 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    130.71      8.0     4769     1705      425
 13 Kacper          Zegadło              Warszawa               147.60      8.0     4668     1818      305
 14 Jacek           Mańko                Poznań                 117.43      8.0     4634     1678      446
 15 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               120.44      8.0     4231     1743     -117
 16 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               149.66      7.0     4969     1556      630
 17 Agata           Kuć                  Stargard               123.11      7.0     4932     1718      295
 18 Dariusz         Kuć                  Stargard               135.39      7.0     4877     1636      624
 19 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    137.51      7.0     4788     1520      615
 20 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               132.62      7.0     4752     1562      367
 21 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               147.25      7.0     4723     1514      388
 22 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.04      7.0     4677     1591      452
 23 Michał          Rogalewicz           Poznań                 131.12      7.0     4661     1652      198
 24 Walenty         Siemaszko            Lipiany                132.54      7.0     4646     1645      340
 25 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              133.76      7.0     4575     1432      513
 26 Beata           Kowaluk-Jagielska    Police                 108.59      7.0     4545     1499      235
 27 Weronika        Rudnicka             Szczecin               127.37      7.0     4539     1555      208
 28 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               132.92      7.0     4418     1688     -308
 29 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  108.65      7.0     4142     1624     -212
 30 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               127.89      6.5     4476     1509      433
 31 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               112.85      6.0     4902     1480      585
 32 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              133.56      6.0     4780     1456      351
 33 Dorota          Kuć                  Stargard               123.90      6.0     4714     1448       95
 34 Maria Magdalena Kupczyńska           Szczecin               122.62      6.0     4684     1511      -43
 35 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.52      6.0     4590     1463      123
 36 Rafał           Stachowski           Police                 114.84      6.0     4568     1386        0
 37 Adam            Grzelec              Poznań                 113.05      6.0     4557     1489       56
 38 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 113.42      6.0     4554     1532      232
 39 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              133.23      6.0     4553     1435      340
 40 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               117.77      6.0     4461     1510     -128
 41 Anna            Arana                Kołobrzeg              111.44      6.0     4328     1515     -136
 42 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    104.86      6.0     4289     1430      170
 43 Renata          Andracka             Zwola                  114.78      6.0     4281     1358      333
 44 Beata           Kiżewska             Świnoujście            107.20      6.0     4150     1473       30
 45 Samir           Chakrar              Poznań                 100.00      6.0     4150     1537     -362
 46 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            105.47      6.0     4119     1350      -80
 47 Maciej          Pietrasik            Nowogard               104.16      6.0     4022     1457     -534
 48 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                132.74      5.5     4450     1319     -214
 49 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            119.05      5.0     4634     1402       -1
 50 Dominika        Worona               Police                 116.45      5.0     4526     1323     -212
 51 Maciej          Kuć                  Stargard               100.00      5.0     4431     1283     -220
 52 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            125.68      5.0     4372     1244      509
 53 Anna            Kowalik              Szczecin               108.94      5.0     4338     1415     -259
 54 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              111.69      5.0     4320     1313     -286
 55 Maciej          Labe                 Poznań                 110.73      5.0     4298     1324     -253
 56 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           118.31      5.0     4295     1349      -57
 57 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             110.00      5.0     4247     1310      -22
 58 Jacek           Nowak                Szczecin               116.28      5.0     4118     1330      125
 59 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      5.0     4110     1252      101
 60 Barbara         Turbo                Szczecin               100.67      5.0     4091     1319      -45
 61 Marta           Świątkowska          Wrocław                114.05      5.0     4053     1350     -466
 62 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      4.5     3649     1026     -229
 63 Adam            Kanciała             Police                 100.00      4.5     3001     1052     -898
 64 Maciej          Perzyński            Piła                   126.73      4.0     4550     1312      -23
 65 Tomasz          Szymański            Gorzów Wielkopolski    112.70      4.0     4414     1174     -243
 66 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 118.04      4.0     4250     1196     -172
 67 Ryszard         Pliszka              Szczecin               100.00      4.0     4065     1160     -292
 68 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      4.0     4002     1093      -84
 69 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      4.0     3846     1096     -208
 70 Anna            Strugała             Świnoujście            100.00      3.5     3351      916     -598
 71 Roman           Chomicz              Kołobrzeg              100.00      2.5     3328      863     -783
 72 Adam            Maciągowski          Police                 100.00      2.5     2974      803     -664
 73 Jakub           Kalbarczyk           Police                 100.00      2.0     2154      837    -1722
 74 Bartosz         Ozon                 Choszczno              100.00      0.5      548      161     -498
 75 Magdalena       Głowacka             Police                 100.00      0.0     1721      450     -882
 76 Jakub           Dołęga               Police                 100.00      0.0     1671      620    -2468
 77 Zuzanna         Rutkowska            Choszczno              100.00      0.0      601      169     -540
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”



	Kamil Górka 158.28 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mieczysław     Pastuszak             118.04 +  400: 390  168
    2     6 Miłosz         Wrzałek               149.18 +  484: 291  199
    3     8 Małgorzata     Szmuksta              120.44 +  577: 245  170
    4     1 Patryk         Wolniewicz            124.69 +  429: 279  175
    5     2 Dorota         Stachowska            122.89 -  367: 390   73
    6     3 Weronika       Rudnicka              127.37 +  361: 343  177
    7     2 Ireneusz       Moralewicz            132.92 -  345: 386   83
    8     7 Kacper         Zegadło               147.60 +  536: 340  198
    9     2 Dariusz        Kuć                   135.39 +  407: 365  185
   10     1 Bartosz        Morawski              158.14 -  357: 366  108
   11     3 Alicja         Grąbczewska           132.62 +  464: 370  183
   12     1 Bartosz        Morawski              158.14 -  352: 469  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1827  / 12 152.25




	Bartosz Morawski 158.14 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Diana          Pietrzykowska         117.77 +  489: 270  168
    2     7 Dominika       Worona                116.45 +  486: 307  166
    3     2 Walenty        Siemaszko             132.54 +  419: 369  183
    4     3 Paweł          Wdziękoński           119.05 +  411: 344  169
    5     3 Maria MagdalenaKupczyńska            122.62 +  464: 342  173
    6     1 Agata          Kuć                   123.11 +  398: 344  173
    7     1 Grzegorz       Łukasik               144.12 +  487: 342  194
    8     1 Ireneusz       Moralewicz            132.92 +  403: 393  183
    9     1 Dorota         Stachowska            122.89 +  510: 388  173
   10     1 Kamil          Górka                 158.28 +  366: 357  208
   11     1 Jakub          Szymczak              153.07 +  383: 314  203
   12     1 Kamil          Górka                 158.28 +  469: 352  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2201  / 12 183.42




	Łukasz Tuszyński 153.43 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jacek          Mańko                 117.43 +  366: 344  167
    2    11 Maciej         Sancewicz             137.51 +  380: 357  188
    3     6 Patryk         Wolniewicz            124.69 -  424: 429   75
    4     9 Zbigniew       Wietecki              130.71 -  405: 415   81
    5    22 Anna           Arana                 111.44 -  326: 402   61
    6    24 Walenty        Siemaszko             132.54 +  454: 348  183
    7    19 Andrzej        Bednaruk              113.42 +  390: 387  163
    8    17 Anna           Kowalik               108.94 +  558: 175  159
    9     9 Stanisław      Rydzik                148.04 +  441: 360  198
   10     5 Sławomir       Piotrowski            147.25 +  455: 348  197
   11     4 Maciej         Grąbczewski           143.30 +  413: 399  193
   12     2 Grzegorz       Kurowski              150.19 +  393: 369  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1865  / 12 155.42




	Jakub Szymczak 153.07 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominika       Worona                116.45 -  398: 399   66
    2    20 Andrzej        Bednaruk              113.42 +  464: 281  163
    3    13 Maciej         Labe                  110.73 +  474: 333  161
    4     8 Walenty        Siemaszko             132.54 +  452: 258  183
    5     4 Monika         Gawron-Cieślik        127.89 +  458: 329  178
    6     4 Ireneusz       Moralewicz            132.92 -  299: 357   83
    7     8 Adam           Grzelec               113.05 +  467: 279  163
    8     6 Stanisław      Rydzik                148.04 +  364: 298  198
    9     4 Maciej         Grąbczewski           143.30 +  385: 326  193
   10     3 Miłosz         Wrzałek               149.18 +  439: 396  199
   11     1 Bartosz        Morawski              158.14 -  314: 383  108
   12     3 Grzegorz       Łukasik               144.12 -  290: 295   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Grzegorz Kurowski 150.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jacek          Nowak                 116.28 +  381: 344  166
    2     9 Michał         Rogalewicz            131.12 +  417: 396  181
    3     3 Agata          Kuć                   123.11 -  338: 486   73
    4    11 Jolanta        Chłopińska            130.52 +  532: 324  181
    5    11 Kacper         Zegadło               147.60 -  378: 472   98
    6    13 Paweł          Wdziękoński           119.05 +  504: 393  169
    7     7 Beata          Kowaluk-Jagielska     108.59 +  484: 269  159
    8     2 Grzegorz       Łukasik               144.12 +  392: 348  194
    9     3 Miłosz         Wrzałek               149.18 -  406: 531   99
   10     4 Dorota         Stachowska            122.89 +  450: 291  173
   11     2 Patryk         Wolniewicz            124.69 +  416: 415  175
   12     2 Łukasz         Tuszyński             153.43 -  369: 393  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 12 147.58




	Kazimierz Merklejn 149.66 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Stachowski            114.84 +  435: 429  165
    2    17 Dorota         Stachowska            122.89 -  286: 332   73
    3    12 Michał         Rogalewicz            131.12 -  377: 386   81
    4    28 Ryszard        Pliszka               100.00 +  599: 346  150
    5    14 Józef          Wietecki              104.86 +  402: 396  155
    6    11 Jolanta        Chłopińska            130.52 +  422: 376  181
    7    10 Diana          Pietrzykowska         117.77 +  352: 319  168
    8     8 Sławomir       Zabawa                108.65 +  489: 289  159
    9     5 Patryk         Wolniewicz            124.69 -  346: 416   75
   10     6 Maciej         Grąbczewski           143.30 -  376: 424   93
   11     8 Ireneusz       Moralewicz            132.92 +  616: 207  183
   12     5 Dorota         Stachowska            122.89 -  269: 419   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Miłosz Wrzałek 149.18 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Renata         Andracka              114.78 +  490: 337  165
    2     6 Kamil          Górka                 158.28 -  291: 484  108
    3    22 Wojciech       Gołęcki               110.00 +  451: 409  160
    4    14 Maria          Krzyżanowska          118.31 +  388: 387  168
    5     5 Maciej         Perzyński             126.73 +  382: 379  177
    6     6 Maciej         Grąbczewski           143.30 +  499: 342  193
    7     4 Dorota         Stachowska            122.89 -  342: 414   73
    8     9 Natalia        Woźniak               133.56 +  423: 351  184
    9     3 Grzegorz       Kurowski              150.19 +  531: 406  200
   10     3 Jakub          Szymczak              153.07 -  396: 439  103
   11     5 Zbigniew       Wietecki              130.71 -  382: 411   81
   12     6 Agata          Kuć                   123.11 +  423: 412  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Stanisław Rydzik 148.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marta          Świątkowska           114.05 +  457: 273  164
    2    13 Anna           Kowalik               108.94 +  377: 349  159
    3    10 Aleksandra     Kaczanowska           112.85 +  479: 319  163
    4     2 Agata          Kuć                   123.11 -  399: 444   73
    5     7 Patryk         Wolniewicz            124.69 +  419: 344  175
    6     5 Kacper         Zegadło               147.60 -  324: 344   98
    7    12 Małgorzata     Szmuksta              120.44 +  387: 250  170
    8     6 Jakub          Szymczak              153.07 -  298: 364  103
    9     9 Łukasz         Tuszyński             153.43 -  360: 441  103
   10    14 Andrzej        Bednaruk              113.42 -  284: 457   63
   11    21 Beata          Kiżewska              107.20 +  417: 297  157
   12    15 Andrzej        Bednaruk              113.42 +  476: 343  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Kacper Zegadło 147.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Bednaruk              113.42 +  375: 319  163
    2    10 Robert         Duczemiński           138.04 +  404: 275  188
    3     4 Zbigniew       Wietecki              130.71 +  370: 334  181
    4     4 Grzegorz       Łukasik               144.12 -  403: 418   94
    5    11 Grzegorz       Kurowski              150.19 +  472: 378  200
    6     5 Stanisław      Rydzik                148.04 +  344: 324  198
    7     3 Dariusz        Kuć                   135.39 -  291: 354   85
    8     7 Kamil          Górka                 158.28 -  340: 536  108
    9    10 Agata          Kuć                   123.11 -  305: 393   73
   10    12 Maria MagdalenaKupczyńska            122.62 +  451: 353  173
   11    10 Dorota         Kuć                   123.90 +  513: 348  174
   12     9 Michał         Rogalewicz            131.12 +  400: 331  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Sławomir Piotrowski 147.25 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Adam           Grzelec               113.05 -  348: 362   63
    2    24 Anna           Arana                 111.44 -  313: 368   61
    3    34 Magdalena      Głowacka              100.00 +  414: 317  150
    4    33 Adam           Kanciała              100.00 +  526: 199  150
    5    17 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  419: 391  183
    6    18 Samir          Chakrar               100.00 +  411: 389  150
    7    13 Sławomir       Zabawa                108.65 -  290: 455   59
    8    10 Maria MagdalenaKupczyńska            122.62 +  507: 295  173
    9    11 Małgorzata     Szmuksta              120.44 +  395: 333  170
   10     5 Łukasz         Tuszyński             153.43 -  348: 455  103
   11    11 Monika         Gawron-Cieślik        127.89 -  282: 387   78
   12    13 Dorota         Kuć                   123.90 +  470: 384  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Grzegorz Łukasik 144.12 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Aleksandra     Kaczanowska           112.85 +  404: 397  163
    2     4 Maciej         Perzyński             126.73 +  416: 353  177
    3     1 Maria MagdalenaKupczyńska            122.62 +  541: 363  173
    4     4 Kacper         Zegadło               147.60 +  418: 403  198
    5     1 Agata          Kuć                   123.11 +  468: 376  173
    6     2 Dorota         Stachowska            122.89 +  410: 356  173
    7     1 Bartosz        Morawski              158.14 -  342: 487  108
    8     2 Grzegorz       Kurowski              150.19 -  348: 392  100
    9     6 Ireneusz       Moralewicz            132.92 +  451: 330  183
   10     2 Patryk         Wolniewicz            124.69 -  304: 416   75
   11     6 Dariusz        Kuć                   135.39 +  492: 340  185
   12     3 Jakub          Szymczak              153.07 +  295: 290  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 12 159.25




	Maciej Grąbczewski 143.30 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Szymański             112.70 +  494: 325  163
    2     5 Weronika       Rudnicka              127.37 +  410: 326  177
    3     5 Samir          Chakrar               100.00 +  449: 238  150
    4     5 Dorota         Stachowska            122.89 -  381: 456   73
    5     6 Paweł          Wdziękoński           119.05 +  395: 310  169
    6     6 Miłosz         Wrzałek               149.18 -  342: 499   99
    7    11 Jacek          Mańko                 117.43 +  339: 326  167
    8     5 Agata          Kuć                   123.11 +  441: 278  173
    9     4 Jakub          Szymczak              153.07 -  326: 385  103
   10     6 Kazimierz      Merklejn              149.66 +  424: 376  200
   11     4 Łukasz         Tuszyński             153.43 -  399: 413  103
   12     8 Alicja         Grąbczewska           132.62 +  391: 346  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Robert Duczemiński 138.04 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Iwona          Wieluńska             111.69 +  468: 351  162
    2    10 Kacper         Zegadło               147.60 -  275: 404   98
    3    28 Bartosz        Ozon                  100.00 +  479: 161  150
    4    17 Samir          Chakrar               100.00 -  378: 396   50
    5    18 Jacek          Nowak                 116.28 -  344: 405   66
    6    22 Barbara        Turbo                 100.67 -  347: 369   51
    7    28 Beata          Kiżewska              107.20 +  393: 333  157
    8    21 Mieczysław     Pastuszak             118.04 +  428: 350  168
    9    17 Diana          Pietrzykowska         117.77 +  413: 291  168
   10    13 Józef          Wietecki              104.86 +  434: 336  155
   11    12 Sławomir       Zabawa                108.65 +  477: 259  159
   12     7 Dariusz        Kuć                   135.39 +  406: 377  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Maciej Sancewicz 137.51 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Arana                 111.44 +  463: 294  161
    2    11 Łukasz         Tuszyński             153.43 -  357: 380  103
    3    16 Maria          Krzyżanowska          118.31 -  359: 386   68
    4    22 Maciej         Labe                  110.73 +  569: 253  161
    5    13 Diana          Pietrzykowska         117.77 -  373: 433   68
    6    20 Anna           Kowalik               108.94 -  372: 425   59
    7    26 Teresa         Balewska              100.00 +  404: 278  150
    8    20 Walenty        Siemaszko             132.54 -  338: 347   83
    9    25 Wojciech       Gołęcki               110.00 +  407: 382  160
   10    20 Mieczysław     Pastuszak             118.04 +  415: 354  168
   11    16 Józef          Wietecki              104.86 +  331: 312  155
   12    12 Natalia        Woźniak               133.56 +  400: 329  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Dariusz Kuć 135.39 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Labe                  110.73 +  449: 344  161
    2    15 Małgorzata     Szmuksta              120.44 -  335: 372   70
    3    21 Anna           Arana                 111.44 +  451: 271  161
    4    13 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  418: 382  183
    5    12 Samir          Chakrar               100.00 +  432: 302  150
    6     7 Jacek          Mańko                 117.43 +  441: 330  167
    7     3 Kacper         Zegadło               147.60 +  354: 291  198
    8     3 Dorota         Stachowska            122.89 -  394: 398   73
    9     2 Kamil          Górka                 158.28 -  365: 407  108
   10    10 Ireneusz       Moralewicz            132.92 +  521: 258  183
   11     6 Grzegorz       Łukasik               144.12 -  340: 492   94
   12     7 Robert         Duczemiński           138.04 -  377: 406   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Krzysztof Sporczyk 133.76 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Gołęcki               110.00 -  288: 295   60
    2    26 Natalia        Woźniak               133.56 -  395: 410   84
    3    33 Roman          Chomicz               100.00 +  456: 224  150
    4    23 Renata         Andracka              114.78 +  400: 347  165
    5    26 Sławomir       Zabawa                108.65 -  295: 379   59
    6    31 Maciej         Pietrasik             104.16 -  306: 321   54
    7    32 Magdalena      Głowacka              100.00 +  431: 280  150
    8    27 Jadwiga        Szczurowska           105.47 +  466: 316  155
    9    21 Anna           Kowalik               108.94 +  361: 353  159
   10    18 Grzegorz       Koczkodon             132.74 -  329: 376   83
   11    24 Samir          Chakrar               100.00 +  407: 328  150
   12    17 Adam           Grzelec               113.05 +  441: 433  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Natalia Woźniak 133.56 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Kowalik               108.94 -  347: 362   59
    2    26 Krzysztof      Sporczyk              133.76 +  410: 395  184
    3    26 Marta          Świątkowska           114.05 -  355: 389   64
    4    26 Barbara        Turbo                 100.67 +  435: 337  151
    5    25 Maciej         Pietrasik             104.16 +  535: 329  154
    6    12 Patryk         Wolniewicz            124.69 -  377: 419   75
    7    16 Rafał          Stachowski            114.84 +  423: 342  165
    8     9 Miłosz         Wrzałek               149.18 -  351: 423   99
    9    14 Michał         Rogalewicz            131.12 -  373: 384   81
   10    21 Diana          Pietrzykowska         117.77 +  447: 365  168
   11    17 Maria          Krzyżanowska          118.31 +  398: 284  168
   12    12 Maciej         Sancewicz             137.51 -  329: 400   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Małgorzata Szczygieł 133.23 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sławomir       Zabawa                108.65 +  347: 302  159
    2    16 Dorota         Kuć                   123.90 +  385: 352  174
    3     7 Paweł          Wdziękoński           119.05 -  365: 377   69
    4    13 Dariusz        Kuć                   135.39 -  382: 418   85
    5    17 Sławomir       Piotrowski            147.25 -  391: 419   97
    6    28 Wojciech       Gołęcki               110.00 +  388: 387  160
    7    14 Maciej         Perzyński             126.73 -  313: 334   77
    8    28 Anna           Arana                 111.44 -  328: 383   61
    9    29 Barbara        Turbo                 100.67 +  413: 299  151
   10    29 Marta          Świątkowska           114.05 +  504: 234  164
   11    20 Maciej         Labe                  110.73 +  354: 323  161
   12    16 Weronika       Rudnicka              127.37 -  383: 385   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Ireneusz Moralewicz 132.92 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Beata          Kowaluk-Jagielska     108.59 +  408: 334  159
    2     3 Paweł          Wdziękoński           119.05 -  396: 398   69
    3    18 Dominika       Worona                116.45 +  397: 370  166
    4    18 Maciej         Pietrasik             104.16 +  399: 340  154
    5     8 Zbigniew       Wietecki              130.71 +  445: 327  181
    6     4 Jakub          Szymczak              153.07 +  357: 299  203
    7     2 Kamil          Górka                 158.28 +  386: 345  208
    8     1 Bartosz        Morawski              158.14 -  393: 403  108
    9     6 Grzegorz       Łukasik               144.12 -  330: 451   94
   10    10 Dariusz        Kuć                   135.39 -  258: 521   85
   11     8 Kazimierz      Merklejn              149.66 -  207: 616  100
   12    18 Anna           Arana                 111.44 +  442: 322  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 12 140.67




	Grzegorz Koczkodon 132.74 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Beata          Kiżewska              107.20 -  330: 420   57
    2    35 Teresa         Balewska              100.00 +  386: 309  150
    3    14 Maciej         Perzyński             126.73 -  295: 498   77
    4    25 Iwona          Wieluńska             111.69 -  326: 448   62
    5    27 Tomasz         Szymański             112.70 -  405: 496   63
    6    33 Magdalena      Głowacka              100.00 +  471: 271  150
    7    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  442: 302  150
    8    23 Monika         Gawron-Cieślik        127.89 =  376: 376  128
    9    26 Maria          Krzyżanowska          118.31 +  383: 315  168
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              133.76 +  376: 329  184
   11    15 Jacek          Mańko                 117.43 -  294: 480   67
   12    20 Aleksandra     Kaczanowska           112.85 -  366: 420   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Alicja Grąbczewska 132.62 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jadwiga        Szczurowska           105.47 +  462: 334  155
    2    12 Samir          Chakrar               100.00 -  343: 394   50
    3    17 Barbara        Turbo                 100.67 +  318: 293  151
    4    12 Michał         Rogalewicz            131.12 +  552: 333  181
    5    10 Weronika       Rudnicka              127.37 -  369: 489   77
    6    15 Jacek          Nowak                 116.28 +  487: 314  166
    7     9 Patryk         Wolniewicz            124.69 -  307: 447   75
    8    11 Iwona          Wieluńska             111.69 +  486: 315  162
    9     8 Jolanta        Chłopińska            130.52 +  358: 326  181
   10     8 Adam           Grzelec               113.05 +  354: 285  163
   11     3 Kamil          Górka                 158.28 -  370: 464  108
   12     8 Maciej         Grąbczewski           143.30 -  346: 391   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Walenty Siemaszko 132.54 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Józef          Wietecki              104.86 +  418: 348  155
    2     2 Marcin         Stachowski            125.68 +  383: 294  176
    3     2 Bartosz        Morawski              158.14 -  369: 419  108
    4     8 Jakub          Szymczak              153.07 -  258: 452  103
    5    20 Michał         Rogalewicz            131.12 -  325: 406   81
    6    24 Łukasz         Tuszyński             153.43 -  348: 454  103
    7    34 Jakub          Kalbarczyk            100.00 +  428: 174  150
    8    20 Maciej         Sancewicz             137.51 +  347: 338  188
    9    20 Maciej         Kuć                   100.00 -  364: 389   50
   10    22 Maciej         Perzyński             126.73 +  451: 314  177
   11    18 Maria MagdalenaKupczyńska            122.62 +  543: 348  173
   12    14 Jolanta        Chłopińska            130.52 +  412: 370  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Michał Rogalewicz 131.12 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Pietrasik             104.16 +  468: 265  154
    2     9 Grzegorz       Kurowski              150.19 -  396: 417  100
    3    12 Kazimierz      Merklejn              149.66 +  386: 377  200
    4    12 Alicja         Grąbczewska           132.62 -  333: 552   83
    5    20 Walenty        Siemaszko             132.54 +  406: 325  183
    6    19 Sławomir       Zabawa                108.65 -  409: 421   59
    7    17 Monika         Gawron-Cieślik        127.89 +  366: 294  178
    8    15 Jacek          Mańko                 117.43 +  415: 282  167
    9    14 Natalia        Woźniak               133.56 +  384: 373  184
   10     7 Agata          Kuć                   123.11 +  410: 349  173
   11     7 Dorota         Stachowska            122.89 -  357: 408   73
   12     9 Kacper         Zegadło               147.60 -  331: 400   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Zbigniew Wietecki 130.71 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Barbara        Turbo                 100.67 +  476: 322  151
    2     8 Maria          Krzyżanowska          118.31 +  483: 310  168
    3     4 Kacper         Zegadło               147.60 -  334: 370   98
    4     9 Łukasz         Tuszyński             153.43 +  415: 405  203
    5     8 Ireneusz       Moralewicz            132.92 -  327: 445   83
    6    17 Małgorzata     Szmuksta              120.44 -  340: 407   70
    7    18 Jacek          Nowak                 116.28 +  442: 275  166
    8    13 Beata          Kowaluk-Jagielska     108.59 +  376: 345  159
    9    13 Sławomir       Zabawa                108.65 +  325: 301  159
   10     9 Dorota         Kuć                   123.90 +  464: 333  174
   11     5 Miłosz         Wrzałek               149.18 +  411: 382  199
   12     4 Patryk         Wolniewicz            124.69 -  376: 449   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Jolanta Chłopińska 130.52 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Teresa         Balewska              100.00 +  422: 265  150
    2    19 Rafał          Stachowski            114.84 +  460: 290  165
    3     9 Dorota         Stachowska            122.89 -  373: 475   73
    4    11 Grzegorz       Kurowski              150.19 -  324: 532  100
    5    21 Beata          Kiżewska              107.20 +  380: 327  157
    6    11 Kazimierz      Merklejn              149.66 -  376: 422  100
    7    20 Jadwiga        Szczurowska           105.47 +  410: 265  155
    8    16 Maciej         Kuć                   100.00 +  401: 399  150
    9     8 Alicja         Grąbczewska           132.62 -  326: 358   83
   10    15 Małgorzata     Szmuksta              120.44 -  235: 357   70
   11    25 Maciej         Perzyński             126.73 +  513: 365  177
   12    14 Walenty        Siemaszko             132.54 -  370: 412   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Monika Gawron-Cieślik 127.89 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Samir          Chakrar               100.00 -  345: 363   50
    2    28 Jakub          Dołęga                100.00 +  524: 150  150
    3    11 Beata          Kiżewska              107.20 +  423: 229  157
    4    10 Jacek          Nowak                 116.28 +  343: 309  166
    5     4 Jakub          Szymczak              153.07 -  329: 458  103
    6     9 Aleksandra     Kaczanowska           112.85 -  247: 480   63
    7    17 Michał         Rogalewicz            131.12 -  294: 366   81
    8    23 Grzegorz       Koczkodon             132.74 =  376: 376  133
    9    23 Iwona          Wieluńska             111.69 +  507: 333  162
   10    19 Weronika       Rudnicka              127.37 +  409: 361  177
   11    11 Sławomir       Piotrowski            147.25 +  387: 282  197
   12    11 Małgorzata     Szmuksta              120.44 -  292: 336   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Weronika Rudnicka 127.37 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Roman          Chomicz               100.00 +  403: 309  150
    2     5 Maciej         Grąbczewski           143.30 -  326: 410   93
    3    29 Mieczysław     Pastuszak             118.04 +  494: 372  168
    4    16 Marta          Świątkowska           114.05 +  348: 315  164
    5    10 Alicja         Grąbczewska           132.62 +  489: 369  183
    6     3 Kamil          Górka                 158.28 -  343: 361  108
    7     6 Aleksandra     Kaczanowska           112.85 -  324: 417   63
    8    18 Samir          Chakrar               100.00 -  292: 367   50
    9    22 Anna           Arana                 111.44 +  361: 355  161
   10    19 Monika         Gawron-Cieślik        127.89 -  361: 409   78
   11    23 Maciej         Pietrasik             104.16 +  413: 264  154
   12    16 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  385: 383  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Maciej Perzyński 126.73 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  494: 274  150
    2     4 Grzegorz       Łukasik               144.12 -  353: 416   94
    3    14 Grzegorz       Koczkodon             132.74 +  498: 295  183
    4     7 Marcin         Stachowski            125.68 +  398: 309  176
    5     5 Miłosz         Wrzałek               149.18 -  379: 382   99
    6    10 Diana          Pietrzykowska         117.77 -  374: 377   68
    7    14 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  334: 313  183
    8    12 Adam           Grzelec               113.05 -  396: 474   63
    9    15 Andrzej        Bednaruk              113.42 -  334: 355   63
   10    22 Walenty        Siemaszko             132.54 -  314: 451   83
   11    25 Jolanta        Chłopińska            130.52 -  365: 513   81
   12    29 Paweł          Wdziękoński           119.05 -  311: 414   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Marcin Stachowski 125.68 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Adam           Kanciała              100.00 +  500: 157  150
    2     2 Walenty        Siemaszko             132.54 -  294: 383   83
    3    19 Ryszard        Pliszka               100.00 +  381: 292  150
    4     7 Maciej         Perzyński             126.73 -  309: 398   77
    5    15 Aleksandra     Kaczanowska           112.85 -  382: 437   63
    6    29 Marta          Świątkowska           114.05 -  253: 318   64
    7    33 Jakub          Dołęga                100.00 +  496: 120  150
    8    24 Jacek          Nowak                 116.28 +  344: 310  166
    9    16 Maria MagdalenaKupczyńska            122.62 -  384: 386   73
   10    28 Maciej         Pietrasik             104.16 -  328: 356   54
   11    29 Barbara        Turbo                 100.67 -  291: 383   51
   12    30 Tomasz         Szymański             112.70 +  410: 323  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Patryk Wolniewicz 124.69 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  452: 278  150
    2    14 Adam           Grzelec               113.05 +  451: 396  163
    3     6 Łukasz         Tuszyński             153.43 +  429: 424  203
    4     1 Kamil          Górka                 158.28 -  279: 429  108
    5     7 Stanisław      Rydzik                148.04 -  344: 419   98
    6    12 Natalia        Woźniak               133.56 +  419: 377  184
    7     9 Alicja         Grąbczewska           132.62 +  447: 307  183
    8     4 Aleksandra     Kaczanowska           112.85 +  366: 363  163
    9     5 Kazimierz      Merklejn              149.66 +  416: 346  200
   10     2 Grzegorz       Łukasik               144.12 +  416: 304  194
   11     2 Grzegorz       Kurowski              150.19 -  415: 416  100
   12     4 Zbigniew       Wietecki              130.71 +  449: 376  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1927  / 12 160.58




	Dorota Kuć 123.90 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maciej         Kuć                   100.00 +  435: 294  150
    2    16 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  352: 385   83
    3    20 Sławomir       Zabawa                108.65 -  349: 385   59
    4    24 Anna           Kowalik               108.94 +  480: 349  159
    5    16 Maria          Krzyżanowska          118.31 +  428: 397  168
    6    14 Iwona          Wieluńska             111.69 +  382: 371  162
    7     5 Agata          Kuć                   123.11 -  366: 397   73
    8    14 Diana          Pietrzykowska         117.77 +  413: 299  168
    9    12 Samir          Chakrar               100.00 +  444: 295  150
   10     9 Zbigniew       Wietecki              130.71 -  333: 464   81
   11    10 Kacper         Zegadło               147.60 -  348: 513   98
   12    13 Sławomir       Piotrowski            147.25 -  384: 470   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Agata Kuć 123.11 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Adam           Maciągowski           100.00 +  432: 266  150
    2    18 Wojciech       Gołęcki               110.00 +  535: 364  160
    3     3 Grzegorz       Kurowski              150.19 +  486: 338  200
    4     2 Stanisław      Rydzik                148.04 +  444: 399  198
    5     1 Grzegorz       Łukasik               144.12 -  376: 468   94
    6     1 Bartosz        Morawski              158.14 -  344: 398  108
    7     5 Dorota         Kuć                   123.90 +  397: 366  174
    8     5 Maciej         Grąbczewski           143.30 -  278: 441   93
    9    10 Kacper         Zegadło               147.60 +  393: 305  198
   10     7 Michał         Rogalewicz            131.12 -  349: 410   81
   11     9 Andrzej        Bednaruk              113.42 +  486: 459  163
   12     6 Miłosz         Wrzałek               149.18 -  412: 423   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Dorota Stachowska 122.89 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jolanta        Olczak                100.00 +  301: 293  150
    2    17 Kazimierz      Merklejn              149.66 +  332: 286  200
    3     9 Jolanta        Chłopińska            130.52 +  475: 373  181
    4     5 Maciej         Grąbczewski           143.30 +  456: 381  193
    5     2 Kamil          Górka                 158.28 +  390: 367  208
    6     2 Grzegorz       Łukasik               144.12 -  356: 410   94
    7     4 Miłosz         Wrzałek               149.18 +  414: 342  199
    8     3 Dariusz        Kuć                   135.39 +  398: 394  185
    9     1 Bartosz        Morawski              158.14 -  388: 510  108
   10     4 Grzegorz       Kurowski              150.19 -  291: 450  100
   11     7 Michał         Rogalewicz            131.12 +  408: 357  181
   12     5 Kazimierz      Merklejn              149.66 +  419: 269  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1999  / 12 166.58




	Maria Magdalena Kupczyńska 122.62 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Bartosz        Ozon                  100.00 +  567:  87  150
    2     1 Beata          Kiżewska              107.20 +  419: 307  157
    3     1 Grzegorz       Łukasik               144.12 -  363: 541   94
    4     6 Diana          Pietrzykowska         117.77 +  440: 355  168
    5     3 Bartosz        Morawski              158.14 -  342: 464  108
    6     8 Beata          Kowaluk-Jagielska     108.59 -  357: 415   59
    7    15 Józef          Wietecki              104.86 +  379: 359  155
    8    10 Sławomir       Piotrowski            147.25 -  295: 507   97
    9    16 Marcin         Stachowski            125.68 +  386: 384  176
   10    12 Kacper         Zegadło               147.60 -  353: 451   98
   11    18 Walenty        Siemaszko             132.54 -  348: 543   83
   12    21 Dominika       Worona                116.45 +  435: 314  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Małgorzata Szmuksta 120.44 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Ryszard        Pliszka               100.00 +  357: 345  150
    2    15 Dariusz        Kuć                   135.39 +  372: 335  185
    3     8 Kamil          Górka                 158.28 -  245: 577  108
    4    19 Jacek          Mańko                 117.43 -  357: 404   67
    5    23 Dominika       Worona                116.45 +  399: 364  166
    6    17 Zbigniew       Wietecki              130.71 +  407: 340  181
    7    12 Stanisław      Rydzik                148.04 -  250: 387   98
    8    19 Paweł          Wdziękoński           119.05 +  427: 372  169
    9    11 Sławomir       Piotrowski            147.25 -  333: 395   97
   10    15 Jolanta        Chłopińska            130.52 +  357: 235  181
   11    13 Adam           Grzelec               113.05 +  391: 302  163
   12    11 Monika         Gawron-Cieślik        127.89 +  336: 292  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Paweł Wdziękoński 119.05 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Zuzanna        Rutkowska             100.00 +  499: 191  150
    2     3 Ireneusz       Moralewicz            132.92 +  398: 396  183
    3     7 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  377: 365  183
    4     3 Bartosz        Morawski              158.14 -  344: 411  108
    5     6 Maciej         Grąbczewski           143.30 -  310: 395   93
    6    13 Grzegorz       Kurowski              150.19 -  393: 504  100
    7    21 Barbara        Turbo                 100.67 +  406: 305  151
    8    19 Małgorzata     Szmuksta              120.44 -  372: 427   70
    9    18 Jacek          Mańko                 117.43 -  350: 416   67
   10    24 Maciej         Labe                  110.73 -  336: 425   61
   11    26 Anna           Kowalik               108.94 -  435: 489   59
   12    29 Maciej         Perzyński             126.73 +  414: 311  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Maria Krzyżanowska 118.31 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Anna           Strugała              100.00 +  398: 324  150
    2     8 Zbigniew       Wietecki              130.71 -  310: 483   81
    3    16 Maciej         Sancewicz             137.51 +  386: 359  188
    4    14 Miłosz         Wrzałek               149.18 -  387: 388   99
    5    16 Dorota         Kuć                   123.90 -  397: 428   74
    6    27 Beata          Kiżewska              107.20 +  404: 287  157
    7    22 Samir          Chakrar               100.00 -  321: 328   50
    8    25 Renata         Andracka              114.78 +  357: 337  165
    9    26 Grzegorz       Koczkodon             132.74 -  315: 383   83
   10    30 Tomasz         Szymański             112.70 +  422: 312  163
   11    17 Natalia        Woźniak               133.56 -  284: 398   84
   12    24 Józef          Wietecki              104.86 -  314: 325   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Mieczysław Pastuszak 118.04 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 158.28 -  390: 400  108
    2    22 Sławomir       Zabawa                108.65 -  350: 363   59
    3    29 Weronika       Rudnicka              127.37 -  372: 494   77
    4    34 Magdalena      Głowacka              100.00 +  354: 303  150
    5    28 Teresa         Balewska              100.00 -  288: 427   50
    6    32 Jakub          Kalbarczyk            100.00 +  440: 159  150
    7    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  332: 324  150
    8    21 Robert         Duczemiński           138.04 -  350: 428   88
    9    30 Ryszard        Pliszka               100.00 +  390: 355  150
   10    20 Maciej         Sancewicz             137.51 -  354: 415   88
   11    30 Marta          Świątkowska           114.05 -  339: 389   64
   12    31 Iwona          Wieluńska             111.69 -  291: 365   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Diana Pietrzykowska 117.77 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              158.14 -  270: 489  108
    2    33 Beata          Kowaluk-Jagielska     108.59 +  382: 359  159
    3    24 Maciej         Kuć                   100.00 +  524: 321  150
    4     6 Maria MagdalenaKupczyńska            122.62 -  355: 440   73
    5    13 Maciej         Sancewicz             137.51 +  433: 373  188
    6    10 Maciej         Perzyński             126.73 +  377: 374  177
    7    10 Kazimierz      Merklejn              149.66 -  319: 352  100
    8    14 Dorota         Kuć                   123.90 -  299: 413   74
    9    17 Robert         Duczemiński           138.04 -  291: 413   88
   10    21 Natalia        Woźniak               133.56 -  365: 447   84
   11    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  472: 267  150
   12    23 Anna           Kowalik               108.94 +  374: 341  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Jacek Mańko 117.43 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Tuszyński             153.43 -  344: 366  103
    2    29 Magdalena      Głowacka              100.00 +  495: 240  150
    3    15 Anna           Kowalik               108.94 +  345: 318  159
    4    19 Małgorzata     Szmuksta              120.44 +  404: 357  170
    5     9 Adam           Grzelec               113.05 +  409: 358  163
    6     7 Dariusz        Kuć                   135.39 -  330: 441   85
    7    11 Maciej         Grąbczewski           143.30 -  326: 339   93
    8    15 Michał         Rogalewicz            131.12 -  282: 415   81
    9    18 Paweł          Wdziękoński           119.05 +  416: 350  169
   10    11 Aleksandra     Kaczanowska           112.85 +  431: 373  163
   11    15 Grzegorz       Koczkodon             132.74 +  480: 294  183
   12    10 Beata          Kowaluk-Jagielska     108.59 +  372: 337  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Dominika Worona 116.45 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Szymczak              153.07 +  399: 398  203
    2     7 Bartosz        Morawski              158.14 -  307: 486  108
    3    18 Ireneusz       Moralewicz            132.92 -  370: 397   83
    4    32 Anna           Strugała              100.00 +  497: 290  150
    5    23 Małgorzata     Szmuksta              120.44 -  364: 399   70
    6    23 Maciej         Kuć                   100.00 -  339: 517   50
    7    29 Ryszard        Pliszka               100.00 +  384: 337  150
    8    22 Maciej         Labe                  110.73 +  424: 332  161
    9    19 Józef          Wietecki              104.86 -  389: 399   55
   10    23 Anna           Kowalik               108.94 +  395: 333  159
   11    19 Anna           Arana                 111.44 -  344: 415   61
   12    21 Maria MagdalenaKupczyńska            122.62 -  314: 435   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Jacek Nowak 116.28 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kurowski              150.19 -  344: 381  100
    2    30 Jakub          Kalbarczyk            100.00 +  412: 214  150
    3    27 Anna           Strugała              100.00 +  407: 207  150
    4    10 Monika         Gawron-Cieślik        127.89 -  309: 343   78
    5    18 Robert         Duczemiński           138.04 +  405: 344  188
    6    15 Alicja         Grąbczewska           132.62 -  314: 487   83
    7    18 Zbigniew       Wietecki              130.71 -  275: 442   81
    8    24 Marcin         Stachowski            125.68 -  310: 344   76
    9    33 Jadwiga        Szczurowska           105.47 -  271: 393   55
   10    33 Roman          Chomicz               100.00 +  391: 254  150
   11    28 Iwona          Wieluńska             111.69 +  357: 248  162
   12    26 Beata          Kiżewska              107.20 -  323: 336   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Rafał Stachowski 114.84 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kazimierz      Merklejn              149.66 -  429: 435  100
    2    19 Jolanta        Chłopińska            130.52 -  290: 460   81
    3    30 Andrzej        Bednaruk              113.42 +  372: 353  163
    4    29 Beata          Kiżewska              107.20 -  329: 410   57
    5    29 Maciej         Labe                  110.73 +  461: 348  161
    6    26 Renata         Andracka              114.78 +  346: 311  165
    7    16 Natalia        Woźniak               133.56 -  342: 423   84
    8    29 Marta          Świątkowska           114.05 -  396: 443   64
    9    28 Teresa         Balewska              100.00 +  426: 298  150
   10    25 Anna           Arana                 111.44 -  391: 439   61
   11    27 Ryszard        Pliszka               100.00 +  387: 322  150
   12    22 Maciej         Kuć                   100.00 +  399: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Renata Andracka 114.78 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               149.18 -  337: 490   99
    2    32 Marta          Świątkowska           114.05 -  316: 350   64
    3    36 Adam           Maciągowski           100.00 +  380: 180  150
    4    23 Krzysztof      Sporczyk              133.76 -  347: 400   84
    5    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  329: 292  150
    6    26 Rafał          Stachowski            114.84 -  311: 346   65
    7    27 Tomasz         Szymański             112.70 +  430: 312  163
    8    25 Maria          Krzyżanowska          118.31 -  337: 357   68
    9    32 Maciej         Pietrasik             104.16 -  324: 330   54
   10    31 Jolanta        Olczak                100.00 +  419: 299  150
   11    33 Adam           Kanciała              100.00 +  371: 257  150
   12    25 Maciej         Labe                  110.73 +  380: 335  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Marta Świątkowska 114.05 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                148.04 -  273: 457   98
    2    32 Renata         Andracka              114.78 +  350: 316  165
    3    26 Natalia        Woźniak               133.56 +  389: 355  184
    4    16 Weronika       Rudnicka              127.37 -  315: 348   77
    5    24 Iwona          Wieluńska             111.69 -  336: 338   62
    6    29 Marcin         Stachowski            125.68 +  318: 253  176
    7    25 Anna           Kowalik               108.94 -  320: 388   59
    8    29 Rafał          Stachowski            114.84 +  443: 396  165
    9    24 Beata          Kowaluk-Jagielska     108.59 -  350: 396   59
   10    29 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  234: 504   83
   11    30 Mieczysław     Pastuszak             118.04 +  389: 339  168
   12    28 Maciej         Pietrasik             104.16 -  336: 429   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Andrzej Bednaruk 113.42 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kacper         Zegadło               147.60 -  319: 375   98
    2    20 Jakub          Szymczak              153.07 -  281: 464  103
    3    30 Rafał          Stachowski            114.84 -  353: 372   65
    4    35 Roman          Chomicz               100.00 +  397: 239  150
    5    35 Adam           Kanciała              100.00 +  430: 192  150
    6    21 Tomasz         Szymański             112.70 +  398: 342  163
    7    19 Łukasz         Tuszyński             153.43 -  387: 390  103
    8    30 Maciej         Pietrasik             104.16 +  375: 368  154
    9    15 Maciej         Perzyński             126.73 +  355: 334  177
   10    14 Stanisław      Rydzik                148.04 +  457: 284  198
   11     9 Agata          Kuć                   123.11 -  459: 486   73
   12    15 Stanisław      Rydzik                148.04 -  343: 476   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Adam Grzelec 113.05 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Piotrowski            147.25 +  362: 348  197
    2    14 Patryk         Wolniewicz            124.69 -  396: 451   75
    3    25 Jolanta        Olczak                100.00 +  466: 301  150
    4    15 Sławomir       Zabawa                108.65 +  460: 240  159
    5     9 Jacek          Mańko                 117.43 -  358: 409   67
    6    16 Anna           Arana                 111.44 +  353: 321  161
    7     8 Jakub          Szymczak              153.07 -  279: 467  103
    8    12 Maciej         Perzyński             126.73 +  474: 396  177
    9     7 Aleksandra     Kaczanowska           112.85 +  389: 382  163
   10     8 Alicja         Grąbczewska           132.62 -  285: 354   83
   11    13 Małgorzata     Szmuksta              120.44 -  302: 391   70
   12    17 Krzysztof      Sporczyk              133.76 -  433: 441   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Aleksandra Kaczanowska 112.85 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Łukasik               144.12 -  397: 404   94
    2    21 Roman          Chomicz               100.00 +  493: 221  150
    3    10 Stanisław      Rydzik                148.04 -  319: 479   98
    4    20 Wojciech       Gołęcki               110.00 +  482: 285  160
    5    15 Marcin         Stachowski            125.68 +  437: 382  176
    6     9 Monika         Gawron-Cieślik        127.89 +  480: 247  178
    7     6 Weronika       Rudnicka              127.37 +  417: 324  177
    8     4 Patryk         Wolniewicz            124.69 -  363: 366   75
    9     7 Adam           Grzelec               113.05 -  382: 389   63
   10    11 Jacek          Mańko                 117.43 -  373: 431   67
   11    14 Beata          Kowaluk-Jagielska     108.59 -  339: 423   59
   12    20 Grzegorz       Koczkodon             132.74 +  420: 366  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Tomasz Szymański 112.70 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Grąbczewski           143.30 -  325: 494   93
    2    36 Maciej         Pietrasik             104.16 -  336: 392   54
    3    35 Jakub          Kalbarczyk            100.00 +  520: 238  150
    4    21 Józef          Wietecki              104.86 -  373: 440   55
    5    27 Grzegorz       Koczkodon             132.74 +  496: 405  183
    6    21 Andrzej        Bednaruk              113.42 -  342: 398   63
    7    27 Renata         Andracka              114.78 -  312: 430   65
    8    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  376: 357  150
    9    27 Beata          Kiżewska              107.20 -  351: 397   57
   10    30 Maria          Krzyżanowska          118.31 -  312: 422   68
   11    32 Wojciech       Gołęcki               110.00 +  348: 274  160
   12    30 Marcin         Stachowski            125.68 -  323: 410   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Iwona Wieluńska 111.69 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Duczemiński           138.04 -  351: 468   88
    2    23 Maciej         Kuć                   100.00 -  354: 474   50
    3    31 Teresa         Balewska              100.00 +  409: 312  150
    4    25 Grzegorz       Koczkodon             132.74 +  448: 326  183
    5    24 Marta          Świątkowska           114.05 +  338: 336  164
    6    14 Dorota         Kuć                   123.90 -  371: 382   74
    7    24 Maciej         Pietrasik             104.16 +  431: 308  154
    8    11 Alicja         Grąbczewska           132.62 -  315: 486   83
    9    23 Monika         Gawron-Cieślik        127.89 -  333: 507   78
   10    27 Jadwiga        Szczurowska           105.47 -  357: 359   55
   11    28 Jacek          Nowak                 116.28 -  248: 357   66
   12    31 Mieczysław     Pastuszak             118.04 +  365: 291  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Anna Arana 111.44 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Sancewicz             137.51 -  294: 463   88
    2    24 Sławomir       Piotrowski            147.25 +  368: 313  197
    3    21 Dariusz        Kuć                   135.39 -  271: 451   85
    4    31 Jadwiga        Szczurowska           105.47 +  404: 322  155
    5    22 Łukasz         Tuszyński             153.43 +  402: 326  203
    6    16 Adam           Grzelec               113.05 -  321: 353   63
    7    23 Maciej         Kuć                   100.00 -  354: 370   50
    8    28 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  383: 328  183
    9    22 Weronika       Rudnicka              127.37 -  355: 361   77
   10    25 Rafał          Stachowski            114.84 +  439: 391  165
   11    19 Dominika       Worona                116.45 +  415: 344  166
   12    18 Ireneusz       Moralewicz            132.92 -  322: 442   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Maciej Labe 110.73 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Kuć                   135.39 -  344: 449   85
    2    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  375: 327  150
    3    13 Jakub          Szymczak              153.07 -  333: 474  103
    4    22 Maciej         Sancewicz             137.51 -  253: 569   88
    5    29 Rafał          Stachowski            114.84 -  348: 461   65
    6    34 Jakub          Dołęga                100.00 +  440: 176  150
    7    35 Jolanta        Olczak                100.00 +  415: 296  150
    8    22 Dominika       Worona                116.45 -  332: 424   66
    9    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  375: 305  150
   10    24 Paweł          Wdziękoński           119.05 +  425: 336  169
   11    20 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  323: 354   83
   12    25 Renata         Andracka              114.78 -  335: 380   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Wojciech Gołęcki 110.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Sporczyk              133.76 +  295: 288  184
    2    18 Agata          Kuć                   123.11 -  364: 535   73
    3    22 Miłosz         Wrzałek               149.18 -  409: 451   99
    4    20 Aleksandra     Kaczanowska           112.85 -  285: 482   63
    5    34 Adam           Maciągowski           100.00 +  338: 276  150
    6    28 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  387: 388   83
    7    36 Roman          Chomicz               100.00 +  452: 256  150
    8    31 Anna           Strugała              100.00 +  462: 177  150
    9    25 Maciej         Sancewicz             137.51 -  382: 407   88
   10    26 Beata          Kiżewska              107.20 -  240: 368   57
   11    32 Tomasz         Szymański             112.70 -  274: 348   63
   12    32 Ryszard        Pliszka               100.00 +  359: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Anna Kowalik 108.94 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Natalia        Woźniak               133.56 +  362: 347  184
    2    13 Stanisław      Rydzik                148.04 -  349: 377   98
    3    15 Jacek          Mańko                 117.43 -  318: 345   67
    4    24 Dorota         Kuć                   123.90 -  349: 480   74
    5    32 Jolanta        Olczak                100.00 +  456: 233  150
    6    20 Maciej         Sancewicz             137.51 +  425: 372  188
    7    25 Marta          Świątkowska           114.05 +  388: 320  164
    8    17 Łukasz         Tuszyński             153.43 -  175: 558  103
    9    21 Krzysztof      Sporczyk              133.76 -  353: 361   84
   10    23 Dominika       Worona                116.45 -  333: 395   66
   11    26 Paweł          Wdziękoński           119.05 +  489: 435  169
   12    23 Diana          Pietrzykowska         117.77 -  341: 374   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Sławomir Zabawa 108.65 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  302: 347   83
    2    22 Mieczysław     Pastuszak             118.04 +  363: 350  168
    3    20 Dorota         Kuć                   123.90 +  385: 349  174
    4    15 Adam           Grzelec               113.05 -  240: 460   63
    5    26 Krzysztof      Sporczyk              133.76 +  379: 295  184
    6    19 Michał         Rogalewicz            131.12 +  421: 409  181
    7    13 Sławomir       Piotrowski            147.25 +  455: 290  197
    8     8 Kazimierz      Merklejn              149.66 -  289: 489  100
    9    13 Zbigniew       Wietecki              130.71 -  301: 325   81
   10    16 Maciej         Kuć                   100.00 +  397: 331  150
   11    12 Robert         Duczemiński           138.04 -  259: 477   88
   12    19 Jadwiga        Szczurowska           105.47 +  351: 232  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Beata Kowaluk-Jagielska 108.59 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ireneusz       Moralewicz            132.92 -  334: 408   83
    2    33 Diana          Pietrzykowska         117.77 -  359: 382   68
    3    32 Tadeusz        Kondej                100.00 +  406: 264  150
    4    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  495: 317  150
    5    19 Maciej         Kuć                   100.00 +  388: 311  150
    6     8 Maria MagdalenaKupczyńska            122.62 +  415: 357  173
    7     7 Grzegorz       Kurowski              150.19 -  269: 484  100
    8    13 Zbigniew       Wietecki              130.71 -  345: 376   81
    9    24 Marta          Świątkowska           114.05 +  396: 350  164
   10    17 Samir          Chakrar               100.00 +  378: 350  150
   11    14 Aleksandra     Kaczanowska           112.85 +  423: 339  163
   12    10 Jacek          Mańko                 117.43 -  337: 372   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Beata Kiżewska 107.20 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Koczkodon             132.74 +  420: 330  183
    2     1 Maria MagdalenaKupczyńska            122.62 -  307: 419   73
    3    11 Monika         Gawron-Cieślik        127.89 -  229: 423   78
    4    29 Rafał          Stachowski            114.84 +  410: 329  165
    5    21 Jolanta        Chłopińska            130.52 -  327: 380   81
    6    27 Maria          Krzyżanowska          118.31 -  287: 404   68
    7    28 Robert         Duczemiński           138.04 -  333: 393   88
    8    34 Jakub          Kalbarczyk            100.00 +  439: 111  150
    9    27 Tomasz         Szymański             112.70 +  397: 351  163
   10    26 Wojciech       Gołęcki               110.00 +  368: 240  160
   11    21 Stanisław      Rydzik                148.04 -  297: 417   98
   12    26 Jacek          Nowak                 116.28 +  336: 323  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Jadwiga Szczurowska 105.47 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Alicja         Grąbczewska           132.62 -  334: 462   83
    2    34 Adam           Maciągowski           100.00 +  446: 220  150
    3    23 Maciej         Pietrasik             104.16 -  305: 320   54
    4    31 Anna           Arana                 111.44 -  322: 404   61
    5    30 Ryszard        Pliszka               100.00 +  429: 316  150
    6    30 Anna           Strugała              100.00 +  337: 286  150
    7    20 Jolanta        Chłopińska            130.52 -  265: 410   81
    8    27 Krzysztof      Sporczyk              133.76 -  316: 466   84
    9    33 Jacek          Nowak                 116.28 +  393: 271  166
   10    27 Iwona          Wieluńska             111.69 +  359: 357  162
   11    22 Maciej         Kuć                   100.00 +  381: 336  150
   12    19 Sławomir       Zabawa                108.65 -  232: 351   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Józef Wietecki 104.86 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Walenty        Siemaszko             132.54 -  348: 418   83
    2    25 Jolanta        Olczak                100.00 -  303: 344   50
    3    37 Jakub          Dołęga                100.00 +  402: 152  150
    4    21 Tomasz         Szymański             112.70 +  440: 373  163
    5    14 Kazimierz      Merklejn              149.66 -  396: 402  100
    6    25 Teresa         Balewska              100.00 +  338: 303  150
    7    15 Maria MagdalenaKupczyńska            122.62 -  359: 379   73
    8    26 Barbara        Turbo                 100.67 +  331: 280  151
    9    19 Dominika       Worona                116.45 +  399: 389  166
   10    13 Robert         Duczemiński           138.04 -  336: 434   88
   11    16 Maciej         Sancewicz             137.51 -  312: 331   88
   12    24 Maria          Krzyżanowska          118.31 +  325: 314  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Maciej Pietrasik 104.16 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Rogalewicz            131.12 -  265: 468   81
    2    36 Tomasz         Szymański             112.70 +  392: 336  163
    3    23 Jadwiga        Szczurowska           105.47 +  320: 305  155
    4    18 Ireneusz       Moralewicz            132.92 -  340: 399   83
    5    25 Natalia        Woźniak               133.56 -  329: 535   84
    6    31 Krzysztof      Sporczyk              133.76 +  321: 306  184
    7    24 Iwona          Wieluńska             111.69 -  308: 431   62
    8    30 Andrzej        Bednaruk              113.42 -  368: 375   63
    9    32 Renata         Andracka              114.78 +  330: 324  165
   10    28 Marcin         Stachowski            125.68 +  356: 328  176
   11    23 Weronika       Rudnicka              127.37 -  264: 413   77
   12    28 Marta          Świątkowska           114.05 +  429: 336  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Barbara Turbo 100.67 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zbigniew       Wietecki              130.71 -  322: 476   81
    2    38 Adam           Kanciała              100.00 +  385: 208  150
    3    17 Alicja         Grąbczewska           132.62 -  293: 318   83
    4    26 Natalia        Woźniak               133.56 -  337: 435   84
    5    36 Magdalena      Głowacka              100.00 +  438: 310  150
    6    22 Robert         Duczemiński           138.04 +  369: 347  188
    7    21 Paweł          Wdziękoński           119.05 -  305: 406   69
    8    26 Józef          Wietecki              104.86 -  280: 331   55
    9    29 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  299: 413   83
   10    34 Anna           Strugała              100.00 +  368: 201  150
   11    29 Marcin         Stachowski            125.68 +  383: 291  176
   12    27 Samir          Chakrar               100.00 -  312: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jolanta        Chłopińska            130.52 -  265: 422   81
    2    35 Grzegorz       Koczkodon             132.74 -  309: 386   83
    3    31 Iwona          Wieluńska             111.69 -  312: 409   62
    4    36 Jakub          Kalbarczyk            100.00 +  434: 192  150
    5    28 Mieczysław     Pastuszak             118.04 +  427: 288  168
    6    25 Józef          Wietecki              104.86 -  303: 338   55
    7    26 Maciej         Sancewicz             137.51 -  278: 404   88
    8    33 Jakub          Dołęga                100.00 +  401: 181  150
    9    28 Rafał          Stachowski            114.84 -  298: 426   65
   10    35 Tadeusz        Kondej                100.00 -  342: 351   50
   11    34 Anna           Strugała              100.00 +  396: 278  150
   12    33 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  345: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Samir Chakrar 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Monika         Gawron-Cieślik        127.89 +  363: 345  178
    2    12 Alicja         Grąbczewska           132.62 +  394: 343  183
    3     5 Maciej         Grąbczewski           143.30 -  238: 449   93
    4    17 Robert         Duczemiński           138.04 +  396: 378  188
    5    12 Dariusz        Kuć                   135.39 -  302: 432   85
    6    18 Sławomir       Piotrowski            147.25 -  389: 411   97
    7    22 Maria          Krzyżanowska          118.31 +  328: 321  168
    8    18 Weronika       Rudnicka              127.37 +  367: 292  177
    9    12 Dorota         Kuć                   123.90 -  295: 444   74
   10    17 Beata          Kowaluk-Jagielska     108.59 -  350: 378   59
   11    24 Krzysztof      Sporczyk              133.76 -  328: 407   84
   12    27 Barbara        Turbo                 100.67 +  400: 312  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Roman Chomicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Weronika       Rudnicka              127.37 -  309: 403   77
    2    21 Aleksandra     Kaczanowska           112.85 -  221: 493   63
    3    33 Krzysztof      Sporczyk              133.76 -  224: 456   84
    4    35 Andrzej        Bednaruk              113.42 -  239: 397   63
    5    38 PAUZA
    6    35 Tadeusz        Kondej                100.00 -  298: 348   50
    7    36 Wojciech       Gołęcki               110.00 -  256: 452   60
    8    37 Adam           Maciągowski           100.00 +  318: 262  150
    9    35 Jakub          Dołęga                100.00 +  366: 258  150
   10    33 Jacek          Nowak                 116.28 -  254: 391   66
   11    36 Jolanta        Olczak                100.00 -  257: 337   50
   12    35 Adam           Kanciała              100.00 -  286: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     863  / 11  78.45




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Perzyński             126.73 -  274: 494   77
    2    31 Maciej         Labe                  110.73 -  327: 375   61
    3    38 Zuzanna        Rutkowska             100.00 +  364: 195  150
    4    27 Beata          Kowaluk-Jagielska     108.59 -  317: 495   59
    5    31 Renata         Andracka              114.78 -  292: 329   65
    6    37 Adam           Kanciała              100.00 +  340: 231  150
    7    31 Mieczysław     Pastuszak             118.04 -  324: 332   68
    8    32 Tomasz         Szymański             112.70 -  357: 376   63
    9    34 Anna           Strugała              100.00 +  342: 337  150
   10    32 Ryszard        Pliszka               100.00 -  294: 376   50
   11    35 Jakub          Kalbarczyk            100.00 +  437: 201  150
   12    33 Teresa         Balewska              100.00 -  334: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 12  91.08




	Jakub Dołęga 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    28 Monika         Gawron-Cieślik        127.89 -  150: 524   78
    3    37 Józef          Wietecki              104.86 -  152: 402   55
    4    37 Tadeusz        Kondej                100.00 -   94: 535   50
    5    37 Jakub          Kalbarczyk            100.00 -   84: 229   50
    6    34 Maciej         Labe                  110.73 -  176: 440   61
    7    33 Marcin         Stachowski            125.68 -  120: 496   76
    8    33 Teresa         Balewska              100.00 -  181: 401   50
    9    35 Roman          Chomicz               100.00 -  258: 366   50
   10    36 Adam           Kanciała              100.00 -  219: 298   50
   11    37 Adam           Maciągowski           100.00 -  133: 254   50
   12    37 Jakub          Kalbarczyk            100.00 -  104: 194   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  / 11  56.36




	Magdalena Głowacka 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    29 Jacek          Mańko                 117.43 -  240: 495   67
    3    34 Sławomir       Piotrowski            147.25 -  317: 414   97
    4    34 Mieczysław     Pastuszak             118.04 -  303: 354   68
    5    36 Barbara        Turbo                 100.67 -  310: 438   51
    6    33 Grzegorz       Koczkodon             132.74 -  271: 471   83
    7    32 Krzysztof      Sporczyk              133.76 -  280: 431   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  6  75.00




	Jakub Kalbarczyk 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    30 Jacek          Nowak                 116.28 -  214: 412   66
    3    35 Tomasz         Szymański             112.70 -  238: 520   63
    4    36 Teresa         Balewska              100.00 -  192: 434   50
    5    37 Jakub          Dołęga                100.00 +  229:  84  150
    6    32 Mieczysław     Pastuszak             118.04 -  159: 440   68
    7    34 Walenty        Siemaszko             132.54 -  174: 428   83
    8    34 Beata          Kiżewska              107.20 -  111: 439   57
    9    36 Adam           Kanciała              100.00 -  221: 316   50
   10    37 Adam           Maciągowski           100.00 -  221: 262   50
   11    35 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  201: 437   50
   12    37 Jakub          Dołęga                100.00 +  194: 104  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  / 11  76.09




	Adam Kanciała 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcin         Stachowski            125.68 -  157: 500   76
    2    38 Barbara        Turbo                 100.67 -  208: 385   51
    3    39 PAUZA
    4    33 Sławomir       Piotrowski            147.25 -  199: 526   97
    5    35 Andrzej        Bednaruk              113.42 -  192: 430   63
    6    37 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  231: 340   50
    7    37 Adam           Maciągowski           100.00 +  342: 228  150
    8    36 Tadeusz        Kondej                100.00 -  187: 393   50
    9    36 Jakub          Kalbarczyk            100.00 +  316: 221  150
   10    36 Jakub          Dołęga                100.00 +  298: 219  150
   11    33 Renata         Andracka              114.78 -  257: 371   65
   12    35 Roman          Chomicz               100.00 +  314: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  / 11  95.64




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Patryk         Wolniewicz            124.69 -  278: 452   75
    2    27 Ryszard        Pliszka               100.00 -  290: 320   50
    3    32 Beata          Kowaluk-Jagielska     108.59 -  264: 406   59
    4    37 Jakub          Dołęga                100.00 +  535:  94  150
    5    33 Anna           Strugała              100.00 -  253: 310   50
    6    35 Roman          Chomicz               100.00 +  348: 298  150
    7    30 Grzegorz       Koczkodon             132.74 -  302: 442   83
    8    36 Adam           Kanciała              100.00 +  393: 187  150
    9    31 Maciej         Labe                  110.73 -  305: 375   61
   10    35 Teresa         Balewska              100.00 +  351: 342  150
   11    31 Diana          Pietrzykowska         117.77 -  267: 472   68
   12    34 Jolanta        Olczak                100.00 -  260: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Maciej Kuć 100.00 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dorota         Kuć                   123.90 -  294: 435   74
    2    23 Iwona          Wieluńska             111.69 +  474: 354  162
    3    24 Diana          Pietrzykowska         117.77 -  321: 524   68
    4    30 Jolanta        Olczak                100.00 +  363: 315  150
    5    19 Beata          Kowaluk-Jagielska     108.59 -  311: 388   59
    6    23 Dominika       Worona                116.45 +  517: 339  166
    7    23 Anna           Arana                 111.44 +  370: 354  161
    8    16 Jolanta        Chłopińska            130.52 -  399: 401   81
    9    20 Walenty        Siemaszko             132.54 +  389: 364  183
   10    16 Sławomir       Zabawa                108.65 -  331: 397   59
   11    22 Jadwiga        Szczurowska           105.47 -  336: 381   55
   12    22 Rafał          Stachowski            114.84 -  326: 399   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Adam Maciągowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Agata          Kuć                   123.11 -  266: 432   73
    2    34 Jadwiga        Szczurowska           105.47 -  220: 446   55
    3    36 Renata         Andracka              114.78 -  180: 380   65
    4    38 PAUZA
    5    34 Wojciech       Gołęcki               110.00 -  276: 338   60
    6    36 Ryszard        Pliszka               100.00 -  224: 353   50
    7    37 Adam           Kanciała              100.00 -  228: 342   50
    8    37 Roman          Chomicz               100.00 -  262: 318   50
    9    37 Jolanta        Olczak                100.00 -  228: 312   50
   10    37 Jakub          Kalbarczyk            100.00 +  262: 221  150
   11    37 Jakub          Dołęga                100.00 +  254: 133  150
   12    36 Anna           Strugała              100.00 -  274: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  / 11  73.00




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dorota         Stachowska            122.89 -  293: 301   73
    2    25 Józef          Wietecki              104.86 +  344: 303  155
    3    25 Adam           Grzelec               113.05 -  301: 466   63
    4    30 Maciej         Kuć                   100.00 -  315: 363   50
    5    32 Anna           Kowalik               108.94 -  233: 456   59
    6    38 PAUZA
    7    35 Maciej         Labe                  110.73 -  296: 415   61
    8    35 Ryszard        Pliszka               100.00 -  263: 410   50
    9    37 Adam           Maciągowski           100.00 +  312: 228  150
   10    31 Renata         Andracka              114.78 -  299: 419   65
   11    36 Roman          Chomicz               100.00 +  337: 257  150
   12    34 Tadeusz        Kondej                100.00 +  356: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  / 11  93.27




	Bartosz Ozon 100.00 Choszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Maria MagdalenaKupczyńska            122.62 -   87: 567   73
    2    39 PAUZA
    3    28 Robert         Duczemiński           138.04 -  161: 479   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     161  /  2  80.50




	Ryszard Pliszka 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Małgorzata     Szmuksta              120.44 -  345: 357   70
    2    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  320: 290  150
    3    19 Marcin         Stachowski            125.68 -  292: 381   76
    4    28 Kazimierz      Merklejn              149.66 -  346: 599  100
    5    30 Jadwiga        Szczurowska           105.47 -  316: 429   55
    6    36 Adam           Maciągowski           100.00 +  353: 224  150
    7    29 Dominika       Worona                116.45 -  337: 384   66
    8    35 Jolanta        Olczak                100.00 +  410: 263  150
    9    30 Mieczysław     Pastuszak             118.04 -  355: 390   68
   10    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  376: 294  150
   11    27 Rafał          Stachowski            114.84 -  322: 387   65
   12    32 Wojciech       Gołęcki               110.00 -  293: 359   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 12  96.67




	Zuzanna Rutkowska 100.00 Choszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Paweł          Wdziękoński           119.05 -  191: 499   69
    2    37 Anna           Strugała              100.00 -  215: 278   50
    3    38 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  195: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     169  /  3  56.33




	Anna Strugała 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Maria          Krzyżanowska          118.31 -  324: 398   68
    2    37 Zuzanna        Rutkowska             100.00 +  278: 215  150
    3    27 Jacek          Nowak                 116.28 -  207: 407   66
    4    32 Dominika       Worona                116.45 -  290: 497   66
    5    33 Tadeusz        Kondej                100.00 +  310: 253  150
    6    30 Jadwiga        Szczurowska           105.47 -  286: 337   55
    7    38 PAUZA
    8    31 Wojciech       Gołęcki               110.00 -  177: 462   60
    9    34 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  337: 342   50
   10    34 Barbara        Turbo                 100.67 -  201: 368   51
   11    34 Teresa         Balewska              100.00 -  278: 396   50
   12    36 Adam           Maciągowski           100.00 +  363: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  / 11  83.27


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mieczysław     Pastuszak             400: 390
   2 Diana          Pietrzykowska        - Bartosz        Morawski              270: 489
   3 Łukasz         Tuszyński            - Jacek          Mańko                 366: 344
   4 Dominika       Worona               - Jakub          Szymczak              399: 398
   5 Grzegorz       Kurowski             - Jacek          Nowak                 381: 344
   6 Rafał          Stachowski           - Kazimierz      Merklejn              429: 435
   7 Miłosz         Wrzałek              - Renata         Andracka              490: 337
   8 Marta          Świątkowska          - Stanisław      Rydzik                273: 457
   9 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Bednaruk              375: 319
  10 Adam           Grzelec              - Sławomir       Piotrowski            362: 348
  11 Grzegorz       Łukasik              - Aleksandra     Kaczanowska           404: 397
  12 Tomasz         Szymański            - Maciej         Grąbczewski           325: 494
  13 Robert         Duczemiński          - Iwona          Wieluńska             468: 351
  14 Anna           Arana                - Maciej         Sancewicz             294: 463
  15 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Labe                  449: 344
  16 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Sporczyk              295: 288
  17 Natalia        Woźniak              - Anna           Kowalik               347: 362
  18 Sławomir       Zabawa               - Małgorzata     Szczygieł             302: 347
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Beata          Kowaluk-Jagielska     408: 334
  20 Beata          Kiżewska             - Grzegorz       Koczkodon             420: 330
  21 Alicja         Grąbczewska          - Jadwiga        Szczurowska           462: 334
  22 Józef          Wietecki             - Walenty        Siemaszko             348: 418
  23 Michał         Rogalewicz           - Maciej         Pietrasik             468: 265
  24 Barbara        Turbo                - Zbigniew       Wietecki              322: 476
  25 Jolanta        Chłopińska           - Teresa         Balewska              422: 265
  26 Samir          Chakrar              - Monika         Gawron-Cieślik        363: 345
  27 Weronika       Rudnicka             - Roman          Chomicz               403: 309
  28 Krystyna       Czajkowska           - Maciej         Perzyński             274: 494
  29 Marcin         Stachowski           - Adam           Kanciała              500: 157
  30 Tadeusz        Kondej               - Patryk         Wolniewicz            278: 452
  31 Dorota         Kuć                  - Maciej         Kuć                   435: 294
  32 Adam           Maciągowski          - Agata          Kuć                   266: 432
  33 Dorota         Stachowska           - Jolanta        Olczak                301: 293
  34 Bartosz        Ozon                 - Maria MagdalenaKupczyńska             87: 567
  35 Małgorzata     Szmuksta             - Ryszard        Pliszka               357: 345
  36 Zuzanna        Rutkowska            - Paweł          Wdziękoński           191: 499
  37 Maria          Krzyżanowska         - Anna           Strugała              398: 324


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maria MagdalenaKupczyńska           - Beata          Kiżewska              419: 307
   2 Walenty        Siemaszko            - Marcin         Stachowski            383: 294
   3 Paweł          Wdziękoński          - Ireneusz       Moralewicz            398: 396
   4 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Łukasik               353: 416
   5 Maciej         Grąbczewski          - Weronika       Rudnicka              410: 326
   6 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 291: 484
   7 Bartosz        Morawski             - Dominika       Worona                486: 307
   8 Zbigniew       Wietecki             - Maria          Krzyżanowska          483: 310
   9 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Rogalewicz            417: 396
  10 Robert         Duczemiński          - Kacper         Zegadło               275: 404
  11 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Tuszyński             357: 380
  12 Samir          Chakrar              - Alicja         Grąbczewska           394: 343
  13 Anna           Kowalik              - Stanisław      Rydzik                349: 377
  14 Patryk         Wolniewicz           - Adam           Grzelec               451: 396
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Kuć                   372: 335
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Dorota         Kuć                   385: 352
  17 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Stachowska            286: 332
  18 Agata          Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               535: 364
  19 Rafał          Stachowski           - Jolanta        Chłopińska            290: 460
  20 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Bednaruk              464: 281
  21 Roman          Chomicz              - Aleksandra     Kaczanowska           221: 493
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Sławomir       Zabawa                350: 363
  23 Maciej         Kuć                  - Iwona          Wieluńska             474: 354
  24 Sławomir       Piotrowski           - Anna           Arana                 313: 368
  25 Jolanta        Olczak               - Józef          Wietecki              344: 303
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Natalia        Woźniak               395: 410
  27 Ryszard        Pliszka              - Tadeusz        Kondej                320: 290
  28 Jakub          Dołęga               - Monika         Gawron-Cieślik        150: 524
  29 Jacek          Mańko                - Magdalena      Głowacka              495: 240
  30 Jacek          Nowak                - Jakub          Kalbarczyk            412: 214
  31 Maciej         Labe                 - Krystyna       Czajkowska            375: 327
  32 Renata         Andracka             - Marta          Świątkowska           316: 350
  33 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Diana          Pietrzykowska         359: 382
  34 Jadwiga        Szczurowska          - Adam           Maciągowski           446: 220
  35 Grzegorz       Koczkodon            - Teresa         Balewska              386: 309
  36 Maciej         Pietrasik            - Tomasz         Szymański             392: 336
  37 Anna           Strugała             - Zuzanna        Rutkowska             278: 215
  38 Adam           Kanciała             - Barbara        Turbo                 208: 385
  39 Bartosz        Ozon                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Maria MagdalenaKupczyńska            541: 363
   2 Bartosz        Morawski             - Walenty        Siemaszko             419: 369
   3 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Kurowski              486: 338
   4 Zbigniew       Wietecki             - Kacper         Zegadło               334: 370
   5 Maciej         Grąbczewski          - Samir          Chakrar               449: 238
   6 Łukasz         Tuszyński            - Patryk         Wolniewicz            424: 429
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Paweł          Wdziękoński           365: 377
   8 Kamil          Górka                - Małgorzata     Szmuksta              577: 245
   9 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Stachowska            373: 475
  10 Aleksandra     Kaczanowska          - Stanisław      Rydzik                319: 479
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Beata          Kiżewska              423: 229
  12 Michał         Rogalewicz           - Kazimierz      Merklejn              386: 377
  13 Jakub          Szymczak             - Maciej         Labe                  474: 333
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Perzyński             295: 498
  15 Anna           Kowalik              - Jacek          Mańko                 318: 345
  16 Maria          Krzyżanowska         - Maciej         Sancewicz             386: 359
  17 Barbara        Turbo                - Alicja         Grąbczewska           293: 318
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Dominika       Worona                397: 370
  19 Marcin         Stachowski           - Ryszard        Pliszka               381: 292
  20 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Zabawa                349: 385
  21 Dariusz        Kuć                  - Anna           Arana                 451: 271
  22 Wojciech       Gołęcki              - Miłosz         Wrzałek               409: 451
  23 Maciej         Pietrasik            - Jadwiga        Szczurowska           320: 305
  24 Diana          Pietrzykowska        - Maciej         Kuć                   524: 321
  25 Adam           Grzelec              - Jolanta        Olczak                466: 301
  26 Marta          Świątkowska          - Natalia        Woźniak               389: 355
  27 Jacek          Nowak                - Anna           Strugała              407: 207
  28 Robert         Duczemiński          - Bartosz        Ozon                  479: 161
  29 Weronika       Rudnicka             - Mieczysław     Pastuszak             494: 372
  30 Andrzej        Bednaruk             - Rafał          Stachowski            353: 372
  31 Iwona          Wieluńska            - Teresa         Balewska              409: 312
  32 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Tadeusz        Kondej                406: 264
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Roman          Chomicz               456: 224
  34 Magdalena      Głowacka             - Sławomir       Piotrowski            317: 414
  35 Jakub          Kalbarczyk           - Tomasz         Szymański             238: 520
  36 Renata         Andracka             - Adam           Maciągowski           380: 180
  37 Józef          Wietecki             - Jakub          Dołęga                402: 152
  38 Zuzanna        Rutkowska            - Krystyna       Czajkowska            195: 364
  39 Adam           Kanciała             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patryk         Wolniewicz           - Kamil          Górka                 279: 429
   2 Stanisław      Rydzik               - Agata          Kuć                   399: 444
   3 Paweł          Wdziękoński          - Bartosz        Morawski              344: 411
   4 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Łukasik               403: 418
   5 Dorota         Stachowska           - Maciej         Grąbczewski           456: 381
   6 Maria MagdalenaKupczyńska           - Diana          Pietrzykowska         440: 355
   7 Maciej         Perzyński            - Marcin         Stachowski            398: 309
   8 Walenty        Siemaszko            - Jakub          Szymczak              258: 452
   9 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             415: 405
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Jacek          Nowak                 343: 309
  11 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Kurowski              324: 532
  12 Alicja         Grąbczewska          - Michał         Rogalewicz            552: 333
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Kuć                   382: 418
  14 Miłosz         Wrzałek              - Maria          Krzyżanowska          388: 387
  15 Sławomir       Zabawa               - Adam           Grzelec               240: 460
  16 Marta          Świątkowska          - Weronika       Rudnicka              315: 348
  17 Samir          Chakrar              - Robert         Duczemiński           396: 378
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Pietrasik             399: 340
  19 Jacek          Mańko                - Małgorzata     Szmuksta              404: 357
  20 Aleksandra     Kaczanowska          - Wojciech       Gołęcki               482: 285
  21 Tomasz         Szymański            - Józef          Wietecki              373: 440
  22 Maciej         Sancewicz            - Maciej         Labe                  569: 253
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Andracka              400: 347
  24 Anna           Kowalik              - Dorota         Kuć                   349: 480
  25 Iwona          Wieluńska            - Grzegorz       Koczkodon             448: 326
  26 Natalia        Woźniak              - Barbara        Turbo                 435: 337
  27 Krystyna       Czajkowska           - Beata          Kowaluk-Jagielska     317: 495
  28 Kazimierz      Merklejn             - Ryszard        Pliszka               599: 346
  29 Beata          Kiżewska             - Rafał          Stachowski            410: 329
  30 Jolanta        Olczak               - Maciej         Kuć                   315: 363
  31 Anna           Arana                - Jadwiga        Szczurowska           404: 322
  32 Anna           Strugała             - Dominika       Worona                290: 497
  33 Sławomir       Piotrowski           - Adam           Kanciała              526: 199
  34 Magdalena      Głowacka             - Mieczysław     Pastuszak             303: 354
  35 Andrzej        Bednaruk             - Roman          Chomicz               397: 239
  36 Teresa         Balewska             - Jakub          Kalbarczyk            434: 192
  37 Jakub          Dołęga               - Tadeusz        Kondej                 94: 535
  38 Adam           Maciągowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Agata          Kuć                   468: 376
   2 Kamil          Górka                - Dorota         Stachowska            367: 390
   3 Bartosz        Morawski             - Maria MagdalenaKupczyńska            464: 342
   4 Monika         Gawron-Cieślik       - Jakub          Szymczak              329: 458
   5 Maciej         Perzyński            - Miłosz         Wrzałek               379: 382
   6 Maciej         Grąbczewski          - Paweł          Wdziękoński           395: 310
   7 Stanisław      Rydzik               - Patryk         Wolniewicz            419: 344
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Zbigniew       Wietecki              445: 327
   9 Jacek          Mańko                - Adam           Grzelec               409: 358
  10 Alicja         Grąbczewska          - Weronika       Rudnicka              369: 489
  11 Grzegorz       Kurowski             - Kacper         Zegadło               378: 472
  12 Dariusz        Kuć                  - Samir          Chakrar               432: 302
  13 Maciej         Sancewicz            - Diana          Pietrzykowska         373: 433
  14 Kazimierz      Merklejn             - Józef          Wietecki              402: 396
  15 Marcin         Stachowski           - Aleksandra     Kaczanowska           382: 437
  16 Maria          Krzyżanowska         - Dorota         Kuć                   397: 428
  17 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Szczygieł             419: 391
  18 Jacek          Nowak                - Robert         Duczemiński           405: 344
  19 Maciej         Kuć                  - Beata          Kowaluk-Jagielska     311: 388
  20 Walenty        Siemaszko            - Michał         Rogalewicz            325: 406
  21 Beata          Kiżewska             - Jolanta        Chłopińska            327: 380
  22 Anna           Arana                - Łukasz         Tuszyński             402: 326
  23 Dominika       Worona               - Małgorzata     Szmuksta              364: 399
  24 Iwona          Wieluńska            - Marta          Świątkowska           338: 336
  25 Maciej         Pietrasik            - Natalia        Woźniak               329: 535
  26 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Sporczyk              379: 295
  27 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Szymański             405: 496
  28 Teresa         Balewska             - Mieczysław     Pastuszak             427: 288
  29 Maciej         Labe                 - Rafał          Stachowski            348: 461
  30 Jadwiga        Szczurowska          - Ryszard        Pliszka               429: 316
  31 Renata         Andracka             - Krystyna       Czajkowska            329: 292
  32 Jolanta        Olczak               - Anna           Kowalik               233: 456
  33 Tadeusz        Kondej               - Anna           Strugała              253: 310
  34 Wojciech       Gołęcki              - Adam           Maciągowski           338: 276
  35 Adam           Kanciała             - Andrzej        Bednaruk              192: 430
  36 Barbara        Turbo                - Magdalena      Głowacka              438: 310
  37 Jakub          Kalbarczyk           - Jakub          Dołęga                229:  84
  38 Roman          Chomicz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agata          Kuć                  - Bartosz        Morawski              344: 398
   2 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Łukasik               356: 410
   3 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Górka                 343: 361
   4 Jakub          Szymczak             - Ireneusz       Moralewicz            299: 357
   5 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                344: 324
   6 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Grąbczewski           499: 342
   7 Dariusz        Kuć                  - Jacek          Mańko                 441: 330
   8 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Maria MagdalenaKupczyńska            415: 357
   9 Aleksandra     Kaczanowska          - Monika         Gawron-Cieślik        480: 247
  10 Diana          Pietrzykowska        - Maciej         Perzyński             377: 374
  11 Kazimierz      Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            422: 376
  12 Natalia        Woźniak              - Patryk         Wolniewicz            377: 419
  13 Paweł          Wdziękoński          - Grzegorz       Kurowski              393: 504
  14 Dorota         Kuć                  - Iwona          Wieluńska             382: 371
  15 Jacek          Nowak                - Alicja         Grąbczewska           314: 487
  16 Adam           Grzelec              - Anna           Arana                 353: 321
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Zbigniew       Wietecki              407: 340
  18 Sławomir       Piotrowski           - Samir          Chakrar               411: 389
  19 Michał         Rogalewicz           - Sławomir       Zabawa                409: 421
  20 Maciej         Sancewicz            - Anna           Kowalik               372: 425
  21 Andrzej        Bednaruk             - Tomasz         Szymański             398: 342
  22 Robert         Duczemiński          - Barbara        Turbo                 347: 369
  23 Dominika       Worona               - Maciej         Kuć                   339: 517
  24 Łukasz         Tuszyński            - Walenty        Siemaszko             454: 348
  25 Józef          Wietecki             - Teresa         Balewska              338: 303
  26 Rafał          Stachowski           - Renata         Andracka              346: 311
  27 Maria          Krzyżanowska         - Beata          Kiżewska              404: 287
  28 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Szczygieł             387: 388
  29 Marcin         Stachowski           - Marta          Świątkowska           253: 318
  30 Anna           Strugała             - Jadwiga        Szczurowska           286: 337
  31 Maciej         Pietrasik            - Krzysztof      Sporczyk              321: 306
  32 Mieczysław     Pastuszak            - Jakub          Kalbarczyk            440: 159
  33 Magdalena      Głowacka             - Grzegorz       Koczkodon             271: 471
  34 Maciej         Labe                 - Jakub          Dołęga                440: 176
  35 Tadeusz        Kondej               - Roman          Chomicz               348: 298
  36 Ryszard        Pliszka              - Adam           Maciągowski           353: 224
  37 Krystyna       Czajkowska           - Adam           Kanciała              340: 231
  38 Jolanta        Olczak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Łukasik               487: 342
   2 Kamil          Górka                - Ireneusz       Moralewicz            345: 386
   3 Kacper         Zegadło              - Dariusz        Kuć                   291: 354
   4 Dorota         Stachowska           - Miłosz         Wrzałek               414: 342
   5 Agata          Kuć                  - Dorota         Kuć                   397: 366
   6 Aleksandra     Kaczanowska          - Weronika       Rudnicka              417: 324
   7 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Grzegorz       Kurowski              269: 484
   8 Adam           Grzelec              - Jakub          Szymczak              279: 467
   9 Patryk         Wolniewicz           - Alicja         Grąbczewska           447: 307
  10 Diana          Pietrzykowska        - Kazimierz      Merklejn              319: 352
  11 Jacek          Mańko                - Maciej         Grąbczewski           326: 339
  12 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Szmuksta              387: 250
  13 Sławomir       Zabawa               - Sławomir       Piotrowski            455: 290
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Perzyński             313: 334
  15 Maria MagdalenaKupczyńska           - Józef          Wietecki              379: 359
  16 Natalia        Woźniak              - Rafał          Stachowski            423: 342
  17 Michał         Rogalewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        366: 294
  18 Zbigniew       Wietecki             - Jacek          Nowak                 442: 275
  19 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Bednaruk              390: 387
  20 Jadwiga        Szczurowska          - Jolanta        Chłopińska            265: 410
  21 Barbara        Turbo                - Paweł          Wdziękoński           305: 406
  22 Samir          Chakrar              - Maria          Krzyżanowska          328: 321
  23 Maciej         Kuć                  - Anna           Arana                 370: 354
  24 Iwona          Wieluńska            - Maciej         Pietrasik             431: 308
  25 Anna           Kowalik              - Marta          Świątkowska           388: 320
  26 Teresa         Balewska             - Maciej         Sancewicz             278: 404
  27 Tomasz         Szymański            - Renata         Andracka              312: 430
  28 Beata          Kiżewska             - Robert         Duczemiński           333: 393
  29 Ryszard        Pliszka              - Dominika       Worona                337: 384
  30 Tadeusz        Kondej               - Grzegorz       Koczkodon             302: 442
  31 Mieczysław     Pastuszak            - Krystyna       Czajkowska            332: 324
  32 Krzysztof      Sporczyk             - Magdalena      Głowacka              431: 280
  33 Jakub          Dołęga               - Marcin         Stachowski            120: 496
  34 Jakub          Kalbarczyk           - Walenty        Siemaszko             174: 428
  35 Maciej         Labe                 - Jolanta        Olczak                415: 296
  36 Roman          Chomicz              - Wojciech       Gołęcki               256: 452
  37 Adam           Maciągowski          - Adam           Kanciała              228: 342
  38 Anna           Strugała             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Bartosz        Morawski              393: 403
   2 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Kurowski              348: 392
   3 Dariusz        Kuć                  - Dorota         Stachowska            394: 398
   4 Patryk         Wolniewicz           - Aleksandra     Kaczanowska           366: 363
   5 Maciej         Grąbczewski          - Agata          Kuć                   441: 278
   6 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                364: 298
   7 Kamil          Górka                - Kacper         Zegadło               536: 340
   8 Sławomir       Zabawa               - Kazimierz      Merklejn              289: 489
   9 Miłosz         Wrzałek              - Natalia        Woźniak               423: 351
  10 Maria MagdalenaKupczyńska           - Sławomir       Piotrowski            295: 507
  11 Alicja         Grąbczewska          - Iwona          Wieluńska             486: 315
  12 Maciej         Perzyński            - Adam           Grzelec               396: 474
  13 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Kowaluk-Jagielska     376: 345
  14 Dorota         Kuć                  - Diana          Pietrzykowska         413: 299
  15 Michał         Rogalewicz           - Jacek          Mańko                 415: 282
  16 Maciej         Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            399: 401
  17 Anna           Kowalik              - Łukasz         Tuszyński             175: 558
  18 Weronika       Rudnicka             - Samir          Chakrar               292: 367
  19 Paweł          Wdziękoński          - Małgorzata     Szmuksta              372: 427
  20 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Sancewicz             347: 338
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Robert         Duczemiński           350: 428
  22 Dominika       Worona               - Maciej         Labe                  424: 332
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Monika         Gawron-Cieślik        376: 376
  24 Marcin         Stachowski           - Jacek          Nowak                 344: 310
  25 Renata         Andracka             - Maria          Krzyżanowska          337: 357
  26 Józef          Wietecki             - Barbara        Turbo                 331: 280
  27 Jadwiga        Szczurowska          - Krzysztof      Sporczyk              316: 466
  28 Anna           Arana                - Małgorzata     Szczygieł             383: 328
  29 Marta          Świątkowska          - Rafał          Stachowski            443: 396
  30 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Pietrasik             375: 368
  31 Anna           Strugała             - Wojciech       Gołęcki               177: 462
  32 Krystyna       Czajkowska           - Tomasz         Szymański             357: 376
  33 Teresa         Balewska             - Jakub          Dołęga                401: 181
  34 Jakub          Kalbarczyk           - Beata          Kiżewska              111: 439
  35 Ryszard        Pliszka              - Jolanta        Olczak                410: 263
  36 Adam           Kanciała             - Tadeusz        Kondej                187: 393
  37 Roman          Chomicz              - Adam           Maciągowski           318: 262


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Bartosz        Morawski              388: 510
   2 Dariusz        Kuć                  - Kamil          Górka                 365: 407
   3 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               406: 531
   4 Maciej         Grąbczewski          - Jakub          Szymczak              326: 385
   5 Kazimierz      Merklejn             - Patryk         Wolniewicz            346: 416
   6 Grzegorz       Łukasik              - Ireneusz       Moralewicz            451: 330
   7 Adam           Grzelec              - Aleksandra     Kaczanowska           389: 382
   8 Jolanta        Chłopińska           - Alicja         Grąbczewska           326: 358
   9 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             360: 441
  10 Kacper         Zegadło              - Agata          Kuć                   305: 393
  11 Małgorzata     Szmuksta             - Sławomir       Piotrowski            333: 395
  12 Dorota         Kuć                  - Samir          Chakrar               444: 295
  13 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Zabawa                325: 301
  14 Natalia        Woźniak              - Michał         Rogalewicz            373: 384
  15 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Perzyński             355: 334
  16 Maria MagdalenaKupczyńska           - Marcin         Stachowski            386: 384
  17 Diana          Pietrzykowska        - Robert         Duczemiński           291: 413
  18 Jacek          Mańko                - Paweł          Wdziękoński           416: 350
  19 Dominika       Worona               - Józef          Wietecki              389: 399
  20 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Kuć                   364: 389
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Kowalik               361: 353
  22 Anna           Arana                - Weronika       Rudnicka              355: 361
  23 Monika         Gawron-Cieślik       - Iwona          Wieluńska             507: 333
  24 Marta          Świątkowska          - Beata          Kowaluk-Jagielska     350: 396
  25 Maciej         Sancewicz            - Wojciech       Gołęcki               407: 382
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Maria          Krzyżanowska          383: 315
  27 Tomasz         Szymański            - Beata          Kiżewska              351: 397
  28 Rafał          Stachowski           - Teresa         Balewska              426: 298
  29 Małgorzata     Szczygieł            - Barbara        Turbo                 413: 299
  30 Mieczysław     Pastuszak            - Ryszard        Pliszka               390: 355
  31 Tadeusz        Kondej               - Maciej         Labe                  305: 375
  32 Renata         Andracka             - Maciej         Pietrasik             324: 330
  33 Jadwiga        Szczurowska          - Jacek          Nowak                 393: 271
  34 Krystyna       Czajkowska           - Anna           Strugała              342: 337
  35 Jakub          Dołęga               - Roman          Chomicz               258: 366
  36 Adam           Kanciała             - Jakub          Kalbarczyk            316: 221
  37 Adam           Maciągowski          - Jolanta        Olczak                228: 312


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 366: 357
   2 Patryk         Wolniewicz           - Grzegorz       Łukasik               416: 304
   3 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               439: 396
   4 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Stachowska            450: 291
   5 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Tuszyński             348: 455
   6 Maciej         Grąbczewski          - Kazimierz      Merklejn              424: 376
   7 Agata          Kuć                  - Michał         Rogalewicz            349: 410
   8 Alicja         Grąbczewska          - Adam           Grzelec               354: 285
   9 Dorota         Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              333: 464
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kuć                   258: 521
  11 Aleksandra     Kaczanowska          - Jacek          Mańko                 373: 431
  12 Maria MagdalenaKupczyńska           - Kacper         Zegadło               353: 451
  13 Józef          Wietecki             - Robert         Duczemiński           336: 434
  14 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Bednaruk              284: 457
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Jolanta        Chłopińska            357: 235
  16 Maciej         Kuć                  - Sławomir       Zabawa                331: 397
  17 Samir          Chakrar              - Beata          Kowaluk-Jagielska     350: 378
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Koczkodon             329: 376
  19 Weronika       Rudnicka             - Monika         Gawron-Cieślik        361: 409
  20 Maciej         Sancewicz            - Mieczysław     Pastuszak             415: 354
  21 Diana          Pietrzykowska        - Natalia        Woźniak               365: 447
  22 Maciej         Perzyński            - Walenty        Siemaszko             314: 451
  23 Dominika       Worona               - Anna           Kowalik               395: 333
  24 Paweł          Wdziękoński          - Maciej         Labe                  336: 425
  25 Rafał          Stachowski           - Anna           Arana                 391: 439
  26 Beata          Kiżewska             - Wojciech       Gołęcki               368: 240
  27 Iwona          Wieluńska            - Jadwiga        Szczurowska           357: 359
  28 Maciej         Pietrasik            - Marcin         Stachowski            356: 328
  29 Marta          Świątkowska          - Małgorzata     Szczygieł             234: 504
  30 Maria          Krzyżanowska         - Tomasz         Szymański             422: 312
  31 Jolanta        Olczak               - Renata         Andracka              299: 419
  32 Ryszard        Pliszka              - Krystyna       Czajkowska            376: 294
  33 Roman          Chomicz              - Jacek          Nowak                 254: 391
  34 Barbara        Turbo                - Anna           Strugała              368: 201
  35 Teresa         Balewska             - Tadeusz        Kondej                342: 351
  36 Jakub          Dołęga               - Adam           Kanciała              219: 298
  37 Jakub          Kalbarczyk           - Adam           Maciągowski           221: 262


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Jakub          Szymczak              383: 314
   2 Patryk         Wolniewicz           - Grzegorz       Kurowski              415: 416
   3 Kamil          Górka                - Alicja         Grąbczewska           464: 370
   4 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Grąbczewski           413: 399
   5 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              382: 411
   6 Grzegorz       Łukasik              - Dariusz        Kuć                   492: 340
   7 Michał         Rogalewicz           - Dorota         Stachowska            357: 408
   8 Kazimierz      Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            616: 207
   9 Andrzej        Bednaruk             - Agata          Kuć                   459: 486
  10 Kacper         Zegadło              - Dorota         Kuć                   513: 348
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Sławomir       Piotrowski            387: 282
  12 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Zabawa                477: 259
  13 Adam           Grzelec              - Małgorzata     Szmuksta              302: 391
  14 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Aleksandra     Kaczanowska           423: 339
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Jacek          Mańko                 294: 480
  16 Józef          Wietecki             - Maciej         Sancewicz             312: 331
  17 Natalia        Woźniak              - Maria          Krzyżanowska          398: 284
  18 Walenty        Siemaszko            - Maria MagdalenaKupczyńska            543: 348
  19 Anna           Arana                - Dominika       Worona                415: 344
  20 Maciej         Labe                 - Małgorzata     Szczygieł             323: 354
  21 Beata          Kiżewska             - Stanisław      Rydzik                297: 417
  22 Jadwiga        Szczurowska          - Maciej         Kuć                   381: 336
  23 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Pietrasik             413: 264
  24 Samir          Chakrar              - Krzysztof      Sporczyk              328: 407
  25 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Perzyński             513: 365
  26 Anna           Kowalik              - Paweł          Wdziękoński           489: 435
  27 Ryszard        Pliszka              - Rafał          Stachowski            322: 387
  28 Jacek          Nowak                - Iwona          Wieluńska             357: 248
  29 Marcin         Stachowski           - Barbara        Turbo                 291: 383
  30 Mieczysław     Pastuszak            - Marta          Świątkowska           339: 389
  31 Tadeusz        Kondej               - Diana          Pietrzykowska         267: 472
  32 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Szymański             274: 348
  33 Adam           Kanciała             - Renata         Andracka              257: 371
  34 Anna           Strugała             - Teresa         Balewska              278: 396
  35 Krystyna       Czajkowska           - Jakub          Kalbarczyk            437: 201
  36 Roman          Chomicz              - Jolanta        Olczak                257: 337
  37 Adam           Maciągowski          - Jakub          Dołęga                254: 133


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 469: 352
   2 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Tuszyński             369: 393
   3 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Łukasik               290: 295
   4 Patryk         Wolniewicz           - Zbigniew       Wietecki              449: 376
   5 Dorota         Stachowska           - Kazimierz      Merklejn              419: 269
   6 Agata          Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               412: 423
   7 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Kuć                   406: 377
   8 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Grąbczewski           346: 391
   9 Kacper         Zegadło              - Michał         Rogalewicz            400: 331
  10 Jacek          Mańko                - Beata          Kowaluk-Jagielska     372: 337
  11 Małgorzata     Szmuksta             - Monika         Gawron-Cieślik        336: 292
  12 Maciej         Sancewicz            - Natalia        Woźniak               400: 329
  13 Sławomir       Piotrowski           - Dorota         Kuć                   470: 384
  14 Jolanta        Chłopińska           - Walenty        Siemaszko             370: 412
  15 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Bednaruk              476: 343
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Weronika       Rudnicka              383: 385
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Grzelec               441: 433
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Anna           Arana                 442: 322
  19 Sławomir       Zabawa               - Jadwiga        Szczurowska           351: 232
  20 Aleksandra     Kaczanowska          - Grzegorz       Koczkodon             420: 366
  21 Maria MagdalenaKupczyńska           - Dominika       Worona                435: 314
  22 Rafał          Stachowski           - Maciej         Kuć                   399: 326
  23 Diana          Pietrzykowska        - Anna           Kowalik               374: 341
  24 Maria          Krzyżanowska         - Józef          Wietecki              314: 325
  25 Renata         Andracka             - Maciej         Labe                  380: 335
  26 Jacek          Nowak                - Beata          Kiżewska              323: 336
  27 Barbara        Turbo                - Samir          Chakrar               312: 400
  28 Maciej         Pietrasik            - Marta          Świątkowska           429: 336
  29 Maciej         Perzyński            - Paweł          Wdziękoński           311: 414
  30 Tomasz         Szymański            - Marcin         Stachowski            323: 410
  31 Iwona          Wieluńska            - Mieczysław     Pastuszak             365: 291
  32 Wojciech       Gołęcki              - Ryszard        Pliszka               359: 293
  33 Teresa         Balewska             - Krystyna       Czajkowska            345: 334
  34 Jolanta        Olczak               - Tadeusz        Kondej                356: 260
  35 Roman          Chomicz              - Adam           Kanciała              286: 314
  36 Adam           Maciągowski          - Anna           Strugała              274: 363
  37 Jakub          Dołęga               - Jakub          Kalbarczyk            104: 194
Lista rankingowa na dzień 13-03-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.15  32031  200
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 159.91  31182  195
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              159.62  31445  197
   4 Dawid Pikul                    Poznań               157.69  28857  183
   5 Kamil Górka                    Kraków               156.78  30729  196
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.61  29912  191
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.67  25997  167
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.21  22977  149
   9 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.88  30161  196
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  11 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.16  30432  200
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             151.62  28959  191
  14 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.18  20409  135
  15 Michał Makowski                Warszawa             150.28  11271   75
  16 Dominik Urbacki                Pruszków             150.10  28669  191
  17 Krzysztof Obremski             Legnica              149.95  28191  188
  18 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.77  11083   74
  19 Kacper Zegadło                 Warszawa             149.58  25129  168
  20 Justyna Górka                  Kraków               149.57  23781  159
  21 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.53  29009  194
  22 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             149.15  28786  193
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.24  29301  199
  25 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.95  23806  162
  26 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.82  19086  130
  27 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.79  28331  193
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.58  18176  124
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.24  11407   78
  30 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          146.03  29060  199
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  32 Paweł Jackowski                Warszawa             144.91  26228  181
  33 Kamil Kister                   Puławy               144.66  27631  191
  34 Sławomir Piotrowski            Deszczno             144.56  12577   87
  35 Grzegorz Łukasik               Konojady             144.13  28538  198
  36 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.69  27588  192
  37 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.52  26981  188
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.49  12053   84
  39 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  40 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.55  28224  198
  41 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.06  27560  194
  42 Janusz Krupiński               Bytom                141.78  24102  170
  43 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.13  12561   89
  44 Rafał Matczak                  Milanówek            140.85  23240  165
  45 Bogusław Szyszka               Oława                140.36  26247  187
  46 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.32  27363  195
  47 Marek Reda                     Dębówka              140.15  23826  170
  48 Jakub Błażejewski              Poznań               140.13  20879  149
  49 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           139.81  15938  114
  50 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  51 Jan Mrozowski                  Kraków               138.64  25510  184
  52 Jakub Nalepa                   Gliwice              138.03   5107   37
  53 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.88  26335  191
  54 Robert Kamiński                Warszawa             137.37   8105   59
  55 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.35  19503  142
  56 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.25  15235  111
  57 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       136.86  15192  111
  58 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.86  27235  199
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.65  26511  194
  60 Szymon Płachta                 Warszawa             136.60  26501  194
  61 Przemysław Rybicki             Otwock               136.57   5463   40
  62 Konrad Sowula                  Kraków               135.97  17404  128
  63 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            135.79   9913   73
  64 Michał Kolaj                   Ostróda              135.49   8807   65
  65 Tomasz Lempart                 Wadowice             135.46  20048  148
  66 Dariusz Kuć                    Stargard             135.44  19097  141
  67 Irena Sołdan                   Sopot                135.29  26652  197
  68 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  69 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.21  26574  198
  70 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.19  18518  138
  71 Michał Waszkiewicz             Białystok            134.10  17567  131
  72 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  73 Barbara Obremska               Wrocław              133.93  25581  191
  74 Piotr Domański                 Lublin               133.90   5356   40
  75 Walenty Siemaszko              Lipiany              133.61   6814   51
  76 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  77 Tomasz Suchanek                Wrocław              133.53  14822  111
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.44  25221  189
  79 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             133.29  26125  196
  80 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.23  23316  175
  81 Piotr Broda                    Sandomierz           133.11  25823  194
  82 Natalia Woźniak                Dziwnówek            132.89  26179  197
  83 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.42  21452  162
  84 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            132.39  18402  139
  85 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.25  22351  169
  86 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.12  26028  197
  87 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.96   8973   68
  88 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              131.92   6464   49
  89 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  90 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.78  24512  186
  91 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.74  25295  192
  92 Krzysztof Gibas                Kraków               131.74  24241  184
  93 Joanna Juszczak                Warszawa             131.54  25781  196
  94 Michał Rogalewicz              Poznań               131.52  25647  195
  95 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.41  25363  193
  96 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  97 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
  98 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
  99 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.84  24728  189
 100 Dariusz Ulatowski              Tuchola              130.83  24857  190
 101 Radosław Jachna                Łódź                 130.82  15698  120
 102 Łukasz Sornek                  Mikołów              130.52  25060  192
 103 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.44   4696   36
 104 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.17  25123  193
 106 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.01  25871  199
 107 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.92   9744   75
 108 Marcin Ceglarek                Kraków               129.83  17657  136
 109 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.78  25308  195
 110 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.65  14780  114
 111 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 112 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.29  25858  200
 113 Zdzisław Szota                 Warszawa             129.20  12145   94
 114 Marek Rogalski                 Warszawa             128.93  21918  170
 115 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.89  24360  189
 116 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 117 Tomasz Górka                   Kraków               128.53   6555   51
 118 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.43  13357  104
 119 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.25  15646  122
 120 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.95  25334  198
 121 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.91   4477   35
 122 Marcin Rogala                  Warszawa             127.65  21445  168
 123 Grażyna Wesołowska             Łódź                 127.58  10589   83
 124 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.51  21167  166
 125 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 126 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.07  18425  145
 127 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.97  15363  121
 128 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 129 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.69  22805  180
 130 Maciej Kuczyński               Gdynia               126.56   9239   73
 131 Marta Bajorek                  Warszawa             126.53  24546  194
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                126.42   8976   71
 133 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.40  17443  138
 134 Agnieszka Walas                Kraków               126.30  23239  184
 135 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.04   8949   71
 136 Natalia Ogierman               Katowice             125.99  16882  134
 137 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 138 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.97  13101  104
 139 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 140 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.65  19852  158
 141 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.27  24678  197
 142 Maciej Perzyński               Piła                 125.16  16021  128
 143 Anna Demczyszyn                Bystra               124.98   7874   63
 144 Agata Kuć                      Stargard             124.90  23231  186
 145 Anita Bruska                   Gdynia               124.68  17331  139
 146 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.57  15073  121
 147 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.46  24519  197
 148 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.39  16295  131
 149 Ewa Szałas                     Katowice             123.93  17350  140
 150 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               123.84   6316   51
 151 Jarosław Olek                  Warszawa             123.02  14639  119
 152 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 153 Beata Piotrowska               Łódź                 122.83  13880  113
 154 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.81  21983  179
 155 Czesław Grajewski              Białystok            122.66  14474  118
 156 Dariusz Sowula                 Kraków               122.51  13476  110
 157 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.14  21374  175
 158 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 159 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 160 Teresa Zalewska                Racibórz             121.95  23415  192
 161 Dorota Kuć                     Stargard             121.94  14145  116
 162 Michał Szorc                   Białystok            121.89   4388   36
 163 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 164 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.69  23243  191
 165 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.60  13011  107
 166 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 167 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.29   8854   73
 168 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.27   6185   51
 169 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.93   9070   75
 170 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.93   5200   43
 171 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               120.83   7250   60
 172 Jakub Onoszko                  Gdynia               120.76  16786  139
 173 Ewelina Gruda                  Białystok            120.48   8795   73
 174 Bożena Guział                  Racibórz             120.03  18244  152
 175 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.84  20013  167
 176 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 177 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 178 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             119.74  14968  125
 179 Sławomir Wolski                Wrocław              119.73  20473  171
 180 Agnieszka Matus                Milanówek            119.46  23176  194
 181 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 182 Diana Pietrzykowska            Szczecin             119.00  23324  196
 183 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.57  14347  121
 184 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.55  10314   87
 185 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.48  18839  159
 186 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.38  17994  152
 187 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.24  20101  170
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                117.92  22641  192
 189 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.72   4238   36
 190 Robert Wagner                  Wrocław              117.55  18456  157
 191 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.54  21745  185
 192 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.51   8461   72
 193 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 194 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.06  22242  190
 195 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.78   7591   65
 196 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 197 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 198 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.52  18527  159
 199 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.45   7453   64
 200 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 201 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.20  22776  196
 202 Jerzy Luter                    Bytom                116.09  22638  195
 203 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.99  22387  193
 204 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 205 Sławomir Długosz               Ostróda              115.68  15732  136
 206 Anna Krynicka                  Warszawa             115.58   8553   74
 207 Jacek Nowak                    Szczecin             115.52   9935   86
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.52  10743   93
 209 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 210 Andrzej Rakoczy                Kraków               115.38   5423   47
 211 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 212 Adam Janicki                   Wrocław              115.05  17717  154
 213 Monika Siemaszko               Lipiany              115.04  18522  161
 214 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 215 Tomasz Sehnal                  Warszawa             114.64   4127   36
 216 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             114.62   8138   71
 217 Marta Świątkowska              Wrocław              114.62  22809  199
 218 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 219 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.56  20277  177
 220 Renata Andracka                Zwola                114.32  21606  189
 221 Adam Grzelec                   Poznań               114.31  12003  105
 222 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 223 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.76   5233   46
 224 Joanna Brychcy                 Katowice             113.27  22428  198
 225 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.22  19701  174
 226 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 227 Józef Burzyński                Ełk                  113.17  15051  133
 228 Urszula Solarska               Łódź                 112.44  21813  194
 229 Maciej Labe                    Poznań               112.39   4046   36
 230 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 231 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            112.22  20424  182
 232 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 233 Marta Sztajnert                Wisła                111.96  12092  108
 234 Maciej Kuć                     Stargard             111.90   3469   31
 235 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               111.80   6820   61
 236 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.68  21554  193
 237 Adam Sternik                   Elbląg               111.54   9369   84
 238 Beata Kiżewska                 Świnoujście          111.51   8363   75
 239 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.25   6675   60
 240 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 241 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.91  21294  192
 242 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.36  20968  190
 243 Marcin Kurowski                Racibórz             110.25  17751  161
 244 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 245 Grzegorz Bajer                 Łódź                 109.65   5044   46
 246 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.49  21898  200
 247 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 248 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 249 Bartłomiej Dalecki             Rumia                109.00   3815   35
 250 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.00   5886   54
 251 Waldemar Wypchał               Kraków               108.94  19936  183
 252 Dorota Ostrowska               Białystok            108.74  17507  161
 253 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     108.67  11736  108
 254 Zofia Górka                    Łęczna               108.59   5538   51
 255 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.19  18501  171
 256 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 257 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.19   7932   74
 258 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 259 Agnieszka Dawid                Kraków               106.97   6739   63
 260 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 261 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 262 Piotr Latoszek                 Warszawa             106.87   4168   39
 263 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.78   6300   59
 264 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 265 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.48   7560   71
 266 Miłosz Meller                  Poznań               105.80   3174   30
 267 Lidia Żywna                    Gdynia               105.61  13941  132
 268 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.09  17130  163
 270 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 271 Dariusz Socha                  Warszawa             104.48   4806   46
 272 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 273 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 274 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.84  18795  181
 275 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.79  20551  198
 276 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 277 Szymon Stępień                 Bytom                103.28   9812   95
 278 Karolina Urbańska              Poznań               103.12  18252  177
 279 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.53   3076   30
 280 Agnieszka Antos                Racibórz             101.90   4280   42
 281 Konrad Pajączek                Milanówek            101.70   9560   94
 282 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 283 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.91  12109  120
 284 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.76   8061   80
 285 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.52  19701  196
 286 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 287 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.81   4791   48
 288 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.57  15135  152
 289 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.75   6221   63
 290 Olga Swarcewicz                Warszawa              98.58   5619   57
 291 Karolina Mak                   Wrocław               98.39  18104  184
 292 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             98.18   8149   83
 293 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 294 Marta Wawrzyn                  Pruszków              97.84  12621  129
 295 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             96.61   4444   46
 296 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.40  18413  191
 297 Wanda Wach                     Tarnów                96.26   7893   82
 298 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.93   6427   67
 299 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.27  11623  122
 300 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 301 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 302 Artur Kwiatkowski              Radomsko              94.71   3220   34
 303 Anna Lenartowska               Gdynia                94.62   4258   45
 304 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 305 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   6666   72
 306 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 307 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 308 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 309 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.56  17207  190
 310 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 311 Teresa Balewska                Reda                  90.20  17048  189
 312 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 313 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.87   4517   52
 314 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.18   6291   73
 315 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 316 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.15   2895   34
 317 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.83   5514   65
 318 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 319 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.28   7501   89
 320 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 321 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 322 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.41   7385   93
 323 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 324 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             77.55   2404   31
 325 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 326 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 327 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 328 Joanna Kulawiak                Warszawa              68.63   4598   67
 329 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.32   2637   41
 330 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 13-03-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.93   2695   29
   6 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   7 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.10   1801   29
   8 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   9 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
  10 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  11 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.00   2990   26
  12 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  13 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  14 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  15 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  16 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  17 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  18 Maciej Rzychoń                 Katowice             151.62   3639   24
  19 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  20 Jacek Mańko                    Poznań               141.71   3401   24
  21 Maciej Bukowski                Szczecin             133.67   3208   24
  22 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  23 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  24 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  25 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  26 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  27 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  29 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  30 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  31 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  32 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  33 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  34 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  35 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.33   2672   24
  36 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  37 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  38 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  39 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  40 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  41 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  42 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  43 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  44 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  45 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  46 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  47 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  48 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  49 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  50 Karolina Szubska               Jaworzno              97.04   2232   23
  51 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  52 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  53 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  54 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  55 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  56 Magdalena Maternicka           Gdynia                82.30   1893   23
  57 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  58 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  59 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  60 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  61 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  62 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  63 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  64 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  65 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  66 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  67 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  68 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  69 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  70 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  71 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  72 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  73 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  74 Dorota Patera                  Legnica               69.21   1315   19
  75 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  76 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  77 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  78 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  79 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  80 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  81 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  82 Aleksandra Brzeska             Piastów               85.00   1275   15
  83 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       79.00   1106   14
  84 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  85 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  86 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  87 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  88 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  89 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  90 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.67   1772   12
  91 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  92 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  93 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       128.75   1545   12
  94 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  95 Samir Chakrar                  Poznań               128.08   1537   12
  96 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  97 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.08   1513   12
  98 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  99 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
 100 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
 101 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 102 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.25   1395   12
 103 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 104 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 105 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 106 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 107 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 108 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 109 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 110 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 111 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 112 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 113 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 114 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 115 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 116 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 117 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 118 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 119 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 120 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 121 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 122 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 123 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 124 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 125 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 126 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 127 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 128 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 129 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 130 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 131 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 132 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 133 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 134 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 135 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 136 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 137 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 138 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 139 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 140 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 141 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 142 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 143 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 144 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 145 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 146 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 147 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 148 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 149 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 150 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 151 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 152 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 153 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 154 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 155 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 156 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 157 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 158 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 159 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 160 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 161 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 162 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 163 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 164 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 165 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 166 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 167 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 168 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 169 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 170 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 171 Patrycja Skibska               Warszawa              83.00    913   11
 172 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 173 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 174 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 175 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 176 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 177 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 178 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 179 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 180 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 181 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 182 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 183 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 184 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 185 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 186 Aneta Maternicka               Gdynia                72.64    799   11
 187 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 188 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 189 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 190 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 191 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 192 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 193 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 194 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 195 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 196 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 197 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 198 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 199 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 200 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 201 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 202 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 203 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 204 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 205 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 206 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 207 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 208 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 209 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 210 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 211 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 212 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 213 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 214 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 215 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 216 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 217 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 218 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 219 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 220 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 221 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 222 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 223 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 224 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 225 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 226 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 227 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 228 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 229 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 230 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 231 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 232 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 233 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 234 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 235 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 236 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 237 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 238 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 239 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 240 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 241 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 242 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 243 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 244 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 245 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 246 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 247 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 248 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 249 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 250 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 251 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 252 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 253 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie