Nowy Dwór Mazowiecki28
października
Nowy Dwór Mazowiecki 28-29 października XX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2017
Katowice 4
listopada
Katowice 4- 5 listopada IV Turniej Tysiąclecia
Wrocław 5
listopada
Wrocław 5 listopada Gumowiec. Turniej Scrabble pamięci Grzegorza Miecugowa.
Jan Mrozowski zwycięża na osiedlu Tysiąclecia04 - 05 listopada 2017 — IV Turniej TysiącleciaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IV Turniej TysiącleciaKatowice, 04 - 05 listopada 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Jan Mrozowski zwycięża na osiedlu TysiącleciaW pierwszy weekend listopada odbył się w Katowicach czwarty już Turniej Tysiąclecia. Była to ostatnia szansa na doszlifowanie formy przed zaplanowanymi w kolejny weekend eliminacjami do Mistrzostw Polski w scrabble. Z szansy tej skorzystało 53 uczestniczek i uczestników. Oczywiście najliczniej przybyli gracze ze Śląska i okolic, ale jak się później okazało prym wiodła silna ekipa z Krakowa. Tylko przez dwie pierwsze rundy na czele byli przedstawiciele tubylców, a później już tylko goście z grodu Kraka. Najdłużej prowadził Łukasz Bobowski (sześć kolejek), ale w końcówce opuściło go szczęście i ostatecznie zajął trzecie miejsce. Wyprzedził go o „oczko” Artur Irzyk. Zawody jednak wygrał Jan Mrozowski, który długo się wahał, czy zagrać w niedzielę i chyba nie żałuje swojej decyzji. To dobra wróżba przed turniejem w Ostródzie. Najlepsza trójka otrzymała oprócz nagród pieniężnych atrakcyjne nagrody rzeczowe (wiertarka, tablet i czytnik e-booków), natomiast pozostali uczestnicy otrzymali koszulki, katowickie „tasze” i pamiątkowe drobiazgi. 10 zawodników z dolnej części tabeli na osłodę otrzymało czekolady. W konkursie na najdroższy wyraz drugiego dnia rozgrywek zwyciężyła z wynikiem 117 pkt. Irena Sołdan.

Na koniec podziękowania dla żelaznego grona sponsorów: Fundacji Forma-T Katowice, Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej "Piast", Szefowej Usług Ochrony Mienia z Bytomia, oraz wielu wspaniałym pomocnikom na czele z niezmordowanym Zygmuntem Skwarkiem. Zygmunt dwoił się i troił, aby graczom nie zabrakło przekąsek, ciepłych napojów i słodkości. Zaprasza oczywiście serdecznie za rok.
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Turniej Tysiąclecia
II Turniej Tysiąclecia
Turniej Tysiąclecia


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekSala Konferencyjna Spółdzielni Mieszkaniowej "Piast" w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8 (Osiedle Tysiąclecia)
Obrońca tytułuMaciej Rzychoń
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 4 listopada (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 5 listopada (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazd5 km od centrum — dojazd autobusami 7, 23, 673, 674 z przystanku Katowice sokolska do przystanku Tysiąclecie Zawiszy Czarnego (obok Tesco).
Samochodem z centrum w kierunku Chorzowa ulicą Chorzowską do skrzyżowania Żyrafa za Wesołym Miasteczkiem, na skrzyżowaniu w lewo. Na rondzie w prawo (pytać o "kukurydze" i Zarząd Spółdzielni "Piast" ul. Z. Czarnego 8)
Wyżywienieobiad zamawiany przez formularz zgłoszeniowy (cena — 15 złotych)
NoclegiSchronisko Młodzieżowe "Ślązaczek" Katowice ul. Sokolska 26, tel. do rezerwacji: 32 351 19 56
Zajazd STS Katowice ul. Ceglana 67, tel. do rezerwacji: 32 251 00 93
AWF Katowice pokoje gościnne, Katowice ul. Mikołowska 72A, tel. do rezerwacji: 32 207 54 00
Prosimy o wcześniejszą rezerwację noclegów.
NagrodyNagrody pieniężne i rzeczowe
OrganizatorzyFundacja Forma-T Katowice
Spółdzielczy Ośrodek Kultury S.M. "Piast" Katowice
Kontakt telefoniczny z przedstawicielem organizatora: Zygmunt Skwarek, tel. 504 864 567


Wyniki turnieju IV Turniej Tysiąclecia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jan             Mrozowski            Kraków                 150.55     10.0     5081     1982     1014
  2 Artur           Irzyk                Strzyżów               140.45      9.0     4865     1935      284
  3 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.16      9.0     4844     1926      468
  4 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         135.40      8.0     5064     1680      686
  5 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 151.11      8.0     5017     1796      434
  6 Łukasz          Sornek               Mikołów                133.60      8.0     4632     1670      125
  7 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 136.05      8.0     4629     1806      157
  8 Piotr           Broda                Sandomierz             140.38      8.0     4620     1757      411
  9 Natalia         Ogierman             Katowice               122.87      8.0     4602     1741      381
 10 Jerzy           Matyasik             Kraków                 124.91      7.0     4672     1584      278
 11 Irena           Sołdan               Sopot                  134.20      7.0     4597     1547      294
 12 Dominik         Piasecki             Słupsk                 126.64      7.0     4592     1649      276
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               132.79      7.0     4532     1565       42
 14 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            123.53      7.0     4507     1528      425
 15 Leszek          Stecuła              Bytom                  123.83      7.0     4480     1572      305
 16 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               134.27      7.0     4473     1544      335
 17 Jerzy           Luter                Bytom                  117.41      7.0     4450     1516      361
 18 Szymon          Stępień              Bytom                  118.05      7.0     4360     1569      205
 19 Marcin          Kurowski             Racibórz               110.54      7.0     4085     1580     -256
 20 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              137.25      7.0     3904     1474      493
 21 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            143.80      6.0     4734     1522      396
 22 Marcin          Ceglarek             Kraków                 125.63      6.0     4515     1398      115
 23 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       110.79      6.0     4444     1528       -7
 24 Joanna          Ostrowska            Warszawa               122.90      6.0     4410     1519       39
 25 Ewa             Dunikowska           Kraków                 114.75      6.0     4402     1422      291
 26 Waldemar        Wypchał              Kraków                 114.37      6.0     4343     1434     -136
 27 Tomasz          Sehnal               Warszawa               119.10      6.0     4323     1544     -243
 28 Bożena          Guział               Racibórz               120.61      6.0     4292     1413      178
 29 Urszula         Solarska             Katowice               116.06      6.0     4221     1525     -222
 30 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               111.44      6.0     4220     1456     -236
 31 Katarzyna       Kowalska             Katowice               120.95      6.0     4188     1472      -27
 32 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            124.28      5.5     4203     1340      -93
 33 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 113.91      5.0     4347     1384     -113
 34 Marta           Świątkowska          Wrocław                114.58      5.0     4194     1360       25
 35 Renata          Andracka             Zwola                  117.06      5.0     4156     1325      -29
 36 Teresa          Zalewska             Racibórz               122.17      5.0     4146     1304     -300
 37 Joanna          Brychcy              Katowice               110.19      5.0     4114     1272      -14
 38 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                121.85      5.0     4107     1350     -236
 39 Marta           Sztajnert            Wisła                  110.84      5.0     4106     1331     -398
 40 Leszek          Kilian               Jaworzno               104.29      5.0     4069     1261     -315
 41 Wanda           Grabiec              Tarnów                 102.37      5.0     3950     1261     -213
 42 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                132.09      4.5     3967     1310     -550
 43 Tomasz          Duda                 Tychy                  106.50      4.0     4247     1146     -227
 44 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               101.52      4.0     4132     1116      -39
 45 Kinga           Stecuła              Bytom                  102.84      4.0     3875     1122     -390
 46 Piotr           Duda                 Tychy                  100.00      4.0     3725     1129     -660
 47 Adam            Jurkowski            Gliwice                125.14      4.0     2730      879      203
 48 Michał          Głąb                 Zabrze                 100.00      3.0     3657      993     -748
 49 Jakub           Dworczyk             Będzin                 100.00      2.5     3082      818     -717
 50 Marta           Majewska             Wadowice               100.00      2.0     2200      637     -228
 51 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.0     2098      587     -477
 52 Piotr           Kozak                Racibórz               102.54      2.0     1730      498       59
 53 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      0.5     3185      591     -806
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Turniej Tysiąclecia



	Mariusz Wrześniewski 151.11 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bożena         Guział                120.61 +  360: 355  171
    2     7 Leszek         Stecuła               123.83 +  470: 404  174
    3     7 Ireneusz       Kurzok                132.09 +  556: 258  182
    4     1 Łukasz         Bobowski              146.16 -  378: 460   96
    5     2 Artur          Irzyk                 140.45 +  525: 440  190
    6     2 Joanna         Ostrowska             122.90 +  461: 341  173
    7     2 Urszula        Solarska              116.06 +  400: 335  166
    8     2 Jan            Mrozowski             150.55 -  413: 459  101
    9     2 Natalia        Ogierman              122.87 +  380: 372  173
   10     2 Dariusz        Putoń                 143.80 +  367: 356  194
   11     1 Małgorzata     Sulejewska            136.05 -  362: 391   86
   12     2 Artur          Irzyk                 140.45 -  345: 412   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Jan Mrozowski 150.55 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Sehnal                119.10 -  371: 430   69
    2    15 Dominik        Ulejczyk              113.91 +  384: 305  164
    3    13 Irena          Sołdan                134.20 +  524: 331  184
    4     4 Grzegorz       Papciak               121.85 +  466: 265  172
    5     4 Maciej         Skrzypczak            110.79 +  410: 281  161
    6     3 Małgorzata     Sulejewska            136.05 +  368: 366  186
    7     1 Łukasz         Bobowski              146.16 -  376: 408   96
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          151.11 +  459: 413  201
    9     3 Joanna         Ostrowska             122.90 +  477: 298  173
   10     3 Artur          Irzyk                 140.45 +  425: 326  190
   11     2 Piotr          Broda                 140.38 +  460: 298  190
   12     1 Łukasz         Bobowski              146.16 +  361: 346  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1982  / 12 165.17




	Łukasz Bobowski 146.16 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Szymon         Stępień               118.05 +  484: 306  168
    2     2 Marcin         Ceglarek              125.63 +  400: 325  176
    3     3 Grzegorz       Papciak               121.85 +  404: 373  172
    4     1 Mariusz        Wrześniewski          151.11 +  460: 378  201
    5     1 Małgorzata     Sulejewska            136.05 +  475: 345  186
    6     1 Natalia        Ogierman              122.87 +  370: 356  173
    7     1 Jan            Mrozowski             150.55 +  408: 376  201
    8     1 Dariusz        Putoń                 143.80 +  439: 407  194
    9     1 Artur          Irzyk                 140.45 -  348: 494   90
   10     1 Piotr          Broda                 140.38 -  301: 369   90
   11     3 Leszek         Stecuła               123.83 +  409: 286  174
   12     1 Jan            Mrozowski             150.55 -  346: 361  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1926  / 12 160.50




	Dariusz Putoń 143.80 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Luter                 117.41 +  430: 353  167
    2     8 Jerzy          Matyasik              124.91 +  530: 380  175
    3     1 Małgorzata     Sulejewska            136.05 -  296: 342   86
    4     5 Tomasz         Sehnal                119.10 -  309: 327   69
    5    10 Marta          Sztajnert             110.84 +  386: 371  161
    6    11 Katarzyna      Kowalska              120.95 +  387: 323  171
    7     7 Marcin         Kurowski              110.54 +  521: 288  161
    8     1 Łukasz         Bobowski              146.16 -  407: 439   96
    9     4 Dominik        Piasecki              126.64 +  471: 298  177
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          151.11 -  356: 367  101
   11     6 Andrzej        Rechowicz             132.79 -  326: 427   83
   12     8 Jerzy          Matyasik              124.91 -  315: 423   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Artur Irzyk 140.45 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Renata         Andracka              117.06 +  369: 313  167
    2     6 Arkadiusz      Łydka                 134.27 +  367: 345  184
    3     4 Łukasz         Sornek                133.60 +  479: 337  184
    4     2 Paweł          Mazurek               135.40 +  403: 397  185
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          151.11 -  440: 525  101
    6     5 Urszula        Solarska              116.06 -  363: 410   66
    7     4 Krzysztof      Kałuża                137.25 +  343: 328  187
    8     5 Małgorzata     Sulejewska            136.05 +  412: 393  186
    9     1 Łukasz         Bobowski              146.16 +  494: 348  196
   10     3 Jan            Mrozowski             150.55 -  326: 425  101
   11     4 Dominik        Piasecki              126.64 +  457: 415  177
   12     2 Mariusz        Wrześniewski          151.11 +  412: 345  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1935  / 12 161.25




	Piotr Broda 140.38 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Urszula        Solarska              116.06 +  483: 290  166
    2     3 Natalia        Ogierman              122.87 +  378: 311  173
    3     5 Katarzyna      Kowalska              120.95 +  474: 292  171
    4     3 Małgorzata     Sulejewska            136.05 -  366: 379   86
    5     5 Krzysztof      Kałuża                137.25 +  415: 382  187
    6     4 Tomasz         Sehnal                119.10 +  416: 397  169
    7     3 Marcin         Stachowski            123.53 -  303: 398   74
    8     4 Dominik        Piasecki              126.64 -  360: 372   77
    9     5 Andrzej        Rechowicz             132.79 +  419: 382  183
   10     1 Łukasz         Bobowski              146.16 +  369: 301  196
   11     2 Jan            Mrozowski             150.55 -  298: 460  101
   12     4 Marcin         Stachowski            123.53 +  339: 245  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 12 146.42




	Krzysztof Kałuża 137.25 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ewa            Dunikowska            114.75 +  421: 337  165
    2    11 Grzegorz       Papciak               121.85 -  299: 401   72
    3    19 Szymon         Stępień               118.05 +  410: 311  168
    4    13 Ireneusz       Kurzok                132.09 +  382: 299  182
    5     5 Piotr          Broda                 140.38 -  382: 415   90
    6     6 Paweł          Mazurek               135.40 +  416: 335  185
    7     4 Artur          Irzyk                 140.45 -  328: 343   90
   10     7 Joanna         Ostrowska             122.90 +  473: 257  173
   11     7 Jerzy          Matyasik              124.91 +  363: 346  175
   12     7 Leszek         Stecuła               123.83 +  430: 367  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 10 147.40




	Małgorzata Sulejewska 136.05 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marta          Świątkowska           114.58 +  347: 340  165
    2     9 Tomasz         Sehnal                119.10 +  454: 315  169
    3     1 Dariusz        Putoń                 143.80 +  342: 296  194
    4     3 Piotr          Broda                 140.38 +  379: 366  190
    5     1 Łukasz         Bobowski              146.16 -  345: 475   96
    6     3 Jan            Mrozowski             150.55 -  366: 368  101
    7     8 Jerzy          Matyasik              124.91 +  417: 340  175
    8     5 Artur          Irzyk                 140.45 -  393: 412   90
    9     7 Marcin         Stachowski            123.53 +  413: 396  174
   10     6 Urszula        Solarska              116.06 +  381: 347  166
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          151.11 +  391: 362  201
   12     3 Paweł          Mazurek               135.40 -  401: 455   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Paweł Mazurek 135.40 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Waldemar       Wypchał               114.37 +  481: 345  164
    2     4 Teresa         Zalewska              122.17 +  452: 337  172
    3     2 Sławomir       Wiśniowski            111.44 +  424: 324  161
    4     2 Artur          Irzyk                 140.45 -  397: 403   90
    5     3 Natalia        Ogierman              122.87 -  290: 432   73
    6     6 Krzysztof      Kałuża                137.25 -  335: 416   87
    7    10 Ewa            Dunikowska            114.75 -  374: 415   65
    8    13 Irena          Sołdan                134.20 +  418: 403  184
    9    10 Szymon         Stępień               118.05 +  417: 352  168
   10     8 Tomasz         Sehnal                119.10 +  530: 232  169
   11     5 Maciej         Skrzypczak            110.79 +  491: 318  161
   12     3 Małgorzata     Sulejewska            136.05 +  455: 401  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Arkadiusz Łydka 134.27 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dominik        Ulejczyk              113.91 +  445: 315  164
    2     6 Artur          Irzyk                 140.45 -  345: 367   90
    3     8 Teresa         Zalewska              122.17 +  368: 351  172
    4    12 Katarzyna      Kowalska              120.95 -  332: 389   71
    5    14 Renata         Andracka              117.06 +  357: 322  167
    6     7 Adam           Jurkowski             125.14 +  448: 272  175
    7     6 Natalia        Ogierman              122.87 -  281: 356   73
    8    12 Marcin         Kurowski              110.54 +  389: 299  161
    9     8 Łukasz         Sornek                133.60 -  379: 440   84
   10    12 Maciej         Skrzypczak            110.79 -  327: 399   61
   11    13 Marta          Świątkowska           114.58 +  376: 287  165
   12    10 Maciej         Skrzypczak            110.79 +  426: 341  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Irena Sołdan 134.20 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Wiśniowski            111.44 -  309: 312   61
    2    18 Jerzy          Luter                 117.41 +  385: 347  167
    3    13 Jan            Mrozowski             150.55 -  331: 524  101
    4    14 Wanda          Grabiec               102.37 +  503: 230  152
    5    11 Dominik        Piasecki              126.64 -  272: 445   77
    6    18 Szymon         Stępień               118.05 +  331: 324  168
    7    17 Marta          Świątkowska           114.58 -  276: 396   65
    8    13 Paweł          Mazurek               135.40 -  403: 418   85
    9    19 Teresa         Zalewska              122.17 +  451: 371  172
   10    15 Leszek         Kilian                104.29 +  411: 304  154
   11    12 Tomasz         Sehnal                119.10 +  462: 283  169
   12     9 Marcin         Ceglarek              125.63 +  463: 349  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Łukasz Sornek 133.60 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marta          Sztajnert             110.84 +  463: 337  161
    2     5 Dominik        Piasecki              126.64 +  421: 334  177
    3     4 Artur          Irzyk                 140.45 -  337: 479   90
    4     6 Natalia        Ogierman              122.87 -  357: 476   73
    5     9 Szymon         Stępień               118.05 +  400: 277  168
    6     9 Maciej         Skrzypczak            110.79 +  396: 388  161
    7     5 Joanna         Ostrowska             122.90 -  284: 445   73
    8     8 Ewa            Dunikowska            114.75 +  458: 326  165
    9     8 Arkadiusz      Łydka                 134.27 +  440: 379  184
   10     4 Leszek         Stecuła               123.83 -  263: 420   74
   11    10 Marcin         Kurowski              110.54 +  409: 322  161
   12     6 Andrzej        Rechowicz             132.79 +  404: 324  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Andrzej Rechowicz 132.79 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Skrzypczak            110.79 -  368: 377   61
    2    16 Wanda          Grabiec               102.37 +  396: 382  152
    3    11 Marcin         Ceglarek              125.63 +  398: 352  176
    4    11 Urszula        Solarska              116.06 -  340: 364   66
    5    13 Dominik        Ulejczyk              113.91 +  488: 458  164
    6     8 Dominik        Piasecki              126.64 -  287: 489   77
    7    11 Teresa         Zalewska              122.17 +  345: 274  172
    8    10 Marta          Świątkowska           114.58 +  426: 317  165
    9     5 Piotr          Broda                 140.38 -  382: 419   90
   10    11 Waldemar       Wypchał               114.37 +  351: 328  164
   11     6 Dariusz        Putoń                 143.80 +  427: 326  194
   12     6 Łukasz         Sornek                133.60 -  324: 404   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Ireneusz Kurzok 132.09 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Kurowski              110.54 +  341: 283  161
    2    10 Joanna         Ostrowska             122.90 +  352: 332  173
    3     7 Mariusz        Wrześniewski          151.11 -  258: 556  101
    4    13 Krzysztof      Kałuża                137.25 -  299: 382   87
    5    18 Sławomir       Wiśniowski            111.44 -  288: 315   61
    6    22 Marta          Świątkowska           114.58 -  323: 347   65
    7    22 Dorota         Stachowska            124.28 =  355: 355  124
    8    19 Renata         Andracka              117.06 +  348: 339  167
    9    16 Waldemar       Wypchał               114.37 -  329: 412   64
   10    20 Dominik        Ulejczyk              113.91 -  271: 445   64
   11    21 Grzegorz       Papciak               121.85 +  439: 330  172
   12    19 Katarzyna      Kowalska              120.95 -  364: 421   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Dominik Piasecki 126.64 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Brychcy               110.19 +  370: 331  160
    2     5 Łukasz         Sornek                133.60 -  334: 421   84
    3    10 Marcin         Stachowski            123.53 +  333: 269  174
    4    10 Adam           Jurkowski             125.14 -  351: 474   75
    5    11 Irena          Sołdan                134.20 +  445: 272  184
    6     8 Andrzej        Rechowicz             132.79 +  489: 287  183
    7     9 Tomasz         Sehnal                119.10 +  380: 297  169
    8     4 Piotr          Broda                 140.38 +  372: 360  190
    9     4 Dariusz        Putoń                 143.80 -  298: 471   94
   10     5 Natalia        Ogierman              122.87 +  452: 311  173
   11     4 Artur          Irzyk                 140.45 -  415: 457   90
   12     5 Natalia        Ogierman              122.87 -  353: 366   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Marcin Ceglarek 125.63 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Leszek         Kilian                104.29 +  376: 324  154
    2     2 Łukasz         Bobowski              146.16 -  325: 400   96
    3    11 Andrzej        Rechowicz             132.79 -  352: 398   83
    4    19 Dominik        Ulejczyk              113.91 -  371: 387   64
    5    19 Marta          Świątkowska           114.58 -  300: 477   65
    6    21 Bożena         Guział                120.61 -  248: 415   71
    7    24 Kinga          Stecuła               102.84 +  410: 294  153
    8    23 Jakub          Dworczyk              100.00 +  465: 239  150
    9    17 Piotr          Kozak                 102.54 +  447: 318  153
   10    14 Marta          Sztajnert             110.84 +  494: 312  161
   11    11 Waldemar       Wypchał               114.37 +  378: 373  164
   12     9 Irena          Sołdan                134.20 -  349: 463   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Adam Jurkowski 125.14 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kinga          Stecuła               102.84 +  509: 267  153
    2     1 Maciej         Skrzypczak            110.79 -  280: 471   61
    3     9 Dorota         Stachowska            124.28 +  382: 300  174
    4    10 Dominik        Piasecki              126.64 +  474: 351  177
    5     6 Tomasz         Sehnal                119.10 -  353: 391   69
    6     7 Arkadiusz      Łydka                 134.27 -  272: 448   84
    7    12 Sławomir       Wiśniowski            111.44 +  460: 299  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     879  /  7 125.57




	Jerzy Matyasik 124.91 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wanda          Grabiec               102.37 +  351: 313  152
    2     8 Dariusz        Putoń                 143.80 -  380: 530   94
    3    15 Renata         Andracka              117.06 +  351: 322  167
    4     8 Joanna         Ostrowska             122.90 -  398: 415   73
    5    15 Grzegorz       Papciak               121.85 +  416: 320  172
    6    13 Joanna         Brychcy               110.19 +  438: 389  160
    7     8 Małgorzata     Sulejewska            136.05 -  340: 417   86
    8     7 Waldemar       Wypchał               114.37 +  485: 283  164
    9     6 Leszek         Stecuła               123.83 -  286: 391   74
   10    10 Sławomir       Wiśniowski            111.44 +  458: 336  161
   11     7 Krzysztof      Kałuża                137.25 -  346: 363   87
   12     8 Dariusz        Putoń                 143.80 +  423: 315  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Dorota Stachowska 124.28 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aneta          Szczyrzyca            101.52 +  398: 315  152
    2    13 Katarzyna      Kowalska              120.95 -  310: 429   71
    3     9 Adam           Jurkowski             125.14 -  300: 382   75
    4    18 Marta          Sztajnert             110.84 -  269: 352   61
    5    20 Tomasz         Duda                  106.50 +  423: 293  157
    6    17 Waldemar       Wypchał               114.37 -  334: 340   64
    7    22 Ireneusz       Kurzok                132.09 =  355: 355  132
    8    18 Jerzy          Luter                 117.41 +  352: 351  167
    9    15 Tomasz         Sehnal                119.10 -  338: 491   69
   10    18 Renata         Andracka              117.06 +  441: 269  167
   11    15 Dominik        Ulejczyk              113.91 +  383: 348  164
   12    13 Marcin         Kurowski              110.54 -  300: 371   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Leszek Stecuła 123.83 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Duda                  100.00 +  433: 308  150
    2     7 Mariusz        Wrześniewski          151.11 -  404: 470  101
    3     6 Maciej         Skrzypczak            110.79 +  353: 330  161
    4     7 Sławomir       Wiśniowski            111.44 +  389: 341  161
    5     8 Urszula        Solarska              116.06 -  357: 388   66
    6    12 Marcin         Kurowski              110.54 -  311: 355   61
    7    13 Marta          Sztajnert             110.84 +  381: 289  161
    8     9 Tomasz         Sehnal                119.10 +  388: 306  169
    9     6 Jerzy          Matyasik              124.91 +  391: 286  175
   10     4 Łukasz         Sornek                133.60 +  420: 263  184
   11     3 Łukasz         Bobowski              146.16 -  286: 409   96
   12     7 Krzysztof      Kałuża                137.25 -  367: 430   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Marcin Stachowski 123.53 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz         Duda                  106.50 -  384: 408   57
    2    14 Aneta          Szczyrzyca            101.52 +  386: 287  152
    3    10 Dominik        Piasecki              126.64 -  269: 333   77
    4    20 Piotr          Duda                  100.00 +  477: 247  150
    5    12 Leszek         Kilian                104.29 +  435: 295  154
    6    10 Sławomir       Wiśniowski            111.44 +  488: 363  161
    7     3 Piotr          Broda                 140.38 +  398: 303  190
    8     3 Natalia        Ogierman              122.87 -  319: 451   73
    9     7 Małgorzata     Sulejewska            136.05 -  396: 413   86
   10     9 Ewa            Dunikowska            114.75 +  324: 304  165
   11     8 Joanna         Ostrowska             122.90 +  386: 339  173
   12     4 Piotr          Broda                 140.38 -  245: 339   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Joanna Ostrowska 122.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jakub          Dworczyk              100.00 +  424: 208  150
    2    10 Ireneusz       Kurzok                132.09 -  332: 352   82
    3    12 Marcin         Kurowski              110.54 +  429: 263  161
    4     8 Jerzy          Matyasik              124.91 +  415: 398  175
    5     7 Katarzyna      Kowalska              120.95 +  355: 339  171
    6     2 Mariusz        Wrześniewski          151.11 -  341: 461  101
    7     5 Łukasz         Sornek                133.60 +  445: 284  184
    8     6 Urszula        Solarska              116.06 +  399: 324  166
    9     3 Jan            Mrozowski             150.55 -  298: 477  101
   10     7 Krzysztof      Kałuża                137.25 -  257: 473   87
   11     8 Marcin         Stachowski            123.53 -  339: 386   74
   12    11 Jerzy          Luter                 117.41 -  376: 406   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Natalia Ogierman 122.87 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Głąb                  100.00 +  374: 309  150
    2     3 Piotr          Broda                 140.38 -  311: 378   90
    3    16 Tomasz         Duda                  106.50 +  415: 382  157
    4     6 Łukasz         Sornek                133.60 +  476: 357  184
    5     3 Paweł          Mazurek               135.40 +  432: 290  185
    6     1 Łukasz         Bobowski              146.16 -  356: 370   96
    7     6 Arkadiusz      Łydka                 134.27 +  356: 281  184
    8     3 Marcin         Stachowski            123.53 +  451: 319  174
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          151.11 -  372: 380  101
   10     5 Dominik        Piasecki              126.64 -  311: 452   77
   11     9 Urszula        Solarska              116.06 +  382: 350  166
   12     5 Dominik        Piasecki              126.64 +  366: 353  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 12 145.08




	Teresa Zalewska 122.17 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  373: 335  150
    2     4 Paweł          Mazurek               135.40 -  337: 452   85
    3     8 Arkadiusz      Łydka                 134.27 -  351: 368   84
    4    17 Aneta          Szczyrzyca            101.52 +  413: 351  152
    5    17 Joanna         Brychcy               110.19 -  320: 332   60
    6    19 Grzegorz       Papciak               121.85 +  323: 313  172
    7    11 Andrzej        Rechowicz             132.79 -  274: 345   83
    8    14 Bożena         Guział                120.61 -  294: 429   71
    9    19 Irena          Sołdan                134.20 -  371: 451   84
   10    23 Michał         Głąb                  100.00 +  343: 306  150
   11    18 Marta          Sztajnert             110.84 -  361: 415   61
   12    21 Aneta          Szczyrzyca            101.52 +  386: 349  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Grzegorz Papciak 121.85 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marta          Majewska              100.00 +  335: 317  150
    2    11 Krzysztof      Kałuża                137.25 +  401: 299  187
    3     3 Łukasz         Bobowski              146.16 -  373: 404   96
    4     4 Jan            Mrozowski             150.55 -  265: 466  101
    5    15 Jerzy          Matyasik              124.91 -  320: 416   75
    6    19 Teresa         Zalewska              122.17 -  313: 323   72
    7    19 Dominik        Ulejczyk              113.91 -  320: 363   64
    8    24 Kinga          Stecuła               102.84 +  428: 214  153
    9    22 Piotr          Duda                  100.00 +  371: 289  150
   10    17 Jerzy          Luter                 117.41 -  275: 447   67
   11    21 Ireneusz       Kurzok                132.09 -  330: 439   82
   12    22 Piotr          Kozak                 102.54 +  376: 366  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Katarzyna Kowalska 120.95 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  278: 272  150
    2    13 Dorota         Stachowska            124.28 +  429: 310  174
    3     5 Piotr          Broda                 140.38 -  292: 474   90
    4    12 Arkadiusz      Łydka                 134.27 +  389: 332  184
    5     7 Joanna         Ostrowska             122.90 -  339: 355   73
    6    11 Dariusz        Putoń                 143.80 -  323: 387   94
    7    15 Bożena         Guział                120.61 +  351: 321  171
    8    11 Maciej         Skrzypczak            110.79 -  377: 443   61
    9    12 Dominik        Ulejczyk              113.91 +  356: 263  164
   10    13 Marcin         Kurowski              110.54 -  305: 343   61
   11    16 Szymon         Stępień               118.05 -  328: 351   68
   12    19 Ireneusz       Kurzok                132.09 +  421: 364  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Bożena Guział 120.61 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Wrześniewski          151.11 -  355: 360  101
    2    17 Renata         Andracka              117.06 -  297: 378   67
    3    22 Dominik        Ulejczyk              113.91 -  357: 375   64
    4    24 Kinga          Stecuła               102.84 +  408: 270  153
    5    21 Marta          Majewska              100.00 +  364: 297  150
    6    21 Marcin         Ceglarek              125.63 +  415: 248  176
    7    15 Katarzyna      Kowalska              120.95 -  321: 351   71
    8    14 Teresa         Zalewska              122.17 +  429: 294  172
    9    11 Sławomir       Wiśniowski            111.44 -  274: 411   61
   10    16 Szymon         Stępień               118.05 -  287: 477   68
   11    17 Ewa            Dunikowska            114.75 +  357: 319  165
   12    16 Marta          Świątkowska           114.58 +  428: 334  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Tomasz Sehnal 119.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jan            Mrozowski             150.55 +  430: 371  201
    2     9 Małgorzata     Sulejewska            136.05 -  315: 454   86
    3    14 Marta          Majewska              100.00 +  367: 337  150
    4     5 Dariusz        Putoń                 143.80 +  327: 309  194
    5     6 Adam           Jurkowski             125.14 +  391: 353  175
    6     4 Piotr          Broda                 140.38 -  397: 416   90
    7     9 Dominik        Piasecki              126.64 -  297: 380   77
    8     9 Leszek         Stecuła               123.83 -  306: 388   74
    9    15 Dorota         Stachowska            124.28 +  491: 338  174
   10     8 Paweł          Mazurek               135.40 -  232: 530   85
   11    12 Irena          Sołdan                134.20 -  283: 462   84
   12    17 Leszek         Kilian                104.29 +  487: 228  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Szymon Stępień 118.05 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Bobowski              146.16 -  306: 484   96
    2    21 Ewa            Dunikowska            114.75 +  343: 303  165
    3    19 Krzysztof      Kałuża                137.25 -  311: 410   87
    4    22 Marta          Majewska              100.00 +  457: 246  150
    5     9 Łukasz         Sornek                133.60 -  277: 400   84
    6    18 Irena          Sołdan                134.20 -  324: 331   84
    7    23 Piotr          Duda                  100.00 +  451: 309  150
    8    17 Joanna         Brychcy               110.19 +  313: 289  160
    9    10 Paweł          Mazurek               135.40 -  352: 417   85
   10    16 Bożena         Guział                120.61 +  477: 287  171
   11    16 Katarzyna      Kowalska              120.95 +  351: 328  171
   12    12 Urszula        Solarska              116.06 +  398: 351  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Jerzy Luter 117.41 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Putoń                 143.80 -  353: 430   94
    2    18 Irena          Sołdan                134.20 -  347: 385   84
    3    20 Waldemar       Wypchał               114.37 +  386: 301  164
    4    16 Renata         Andracka              117.06 -  327: 366   67
    5    22 Michał         Głąb                  100.00 +  436: 282  150
    6    14 Ewa            Dunikowska            114.75 -  299: 354   65
    7    18 Wanda          Grabiec               102.37 +  304: 284  152
    8    18 Dorota         Stachowska            124.28 -  351: 352   74
    9    20 Joanna         Brychcy               110.19 +  385: 345  160
   10    17 Grzegorz       Papciak               121.85 +  447: 275  172
   11    14 Sławomir       Wiśniowski            111.44 +  409: 339  161
   12    11 Joanna         Ostrowska             122.90 +  406: 376  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Renata Andracka 117.06 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Artur          Irzyk                 140.45 -  313: 369   90
    2    17 Bożena         Guział                120.61 +  378: 297  171
    3    15 Jerzy          Matyasik              124.91 -  322: 351   75
    4    16 Jerzy          Luter                 117.41 +  366: 327  167
    5    14 Arkadiusz      Łydka                 134.27 -  322: 357   84
    6    16 Aneta          Szczyrzyca            101.52 +  378: 286  152
    7    14 Maciej         Skrzypczak            110.79 -  363: 378   61
    8    19 Ireneusz       Kurzok                132.09 -  339: 348   82
    9    21 Wanda          Grabiec               102.37 +  395: 310  152
   10    18 Dorota         Stachowska            124.28 -  269: 441   74
   11    19 Joanna         Brychcy               110.19 -  379: 398   60
   12    20 Tomasz         Duda                  106.50 +  332: 323  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Urszula Solarska 116.06 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Broda                 140.38 -  290: 483   90
    2    22 Marta          Sztajnert             110.84 +  382: 298  161
    3    18 Marta          Świątkowska           114.58 +  334: 306  165
    4    11 Andrzej        Rechowicz             132.79 +  364: 340  183
    5     8 Leszek         Stecuła               123.83 +  388: 357  174
    6     5 Artur          Irzyk                 140.45 +  410: 363  190
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          151.11 -  335: 400  101
    8     6 Joanna         Ostrowska             122.90 -  324: 399   73
    9     9 Maciej         Skrzypczak            110.79 +  346: 336  161
   10     6 Małgorzata     Sulejewska            136.05 -  347: 381   86
   11     9 Natalia        Ogierman              122.87 -  350: 382   73
   12    12 Szymon         Stępień               118.05 -  351: 398   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Ewa Dunikowska 114.75 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Kałuża                137.25 -  337: 421   87
    2    21 Szymon         Stępień               118.05 -  303: 343   68
    3    24 Kinga          Stecuła               102.84 +  395: 202  153
    4    21 Marcin         Kurowski              110.54 -  360: 370   61
    5    23 Piotr          Duda                  100.00 +  373: 314  150
    6    14 Jerzy          Luter                 117.41 +  354: 299  167
    7    10 Paweł          Mazurek               135.40 +  415: 374  185
    8     8 Łukasz         Sornek                133.60 -  326: 458   84
    9    13 Marta          Sztajnert             110.84 +  434: 414  161
   10     9 Marcin         Stachowski            123.53 -  304: 324   74
   11    17 Bożena         Guział                120.61 -  319: 357   71
   12    15 Marta          Sztajnert             110.84 +  482: 235  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Marta Świątkowska 114.58 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Sulejewska            136.05 -  340: 347   86
    2    20 Piotr          Duda                  100.00 +  380: 329  150
    3    18 Urszula        Solarska              116.06 -  306: 334   66
    4    23 Joanna         Brychcy               110.19 -  275: 371   60
    5    19 Marcin         Ceglarek              125.63 +  477: 300  176
    6    22 Ireneusz       Kurzok                132.09 +  347: 323  182
    7    17 Irena          Sołdan                134.20 +  396: 276  184
    8    10 Andrzej        Rechowicz             132.79 -  317: 426   83
    9    14 Marcin         Kurowski              110.54 -  337: 384   61
   10    19 Tomasz         Duda                  106.50 +  398: 275  157
   11    13 Arkadiusz      Łydka                 134.27 -  287: 376   84
   12    16 Bożena         Guział                120.61 -  334: 428   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Waldemar Wypchał 114.37 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Mazurek               135.40 -  345: 481   85
    2    19 Michał         Głąb                  100.00 +  375: 342  150
    3    20 Jerzy          Luter                 117.41 -  301: 386   67
    4    15 Tomasz         Duda                  106.50 +  457: 319  157
    5    16 Marcin         Kurowski              110.54 -  345: 395   61
    6    17 Dorota         Stachowska            124.28 +  340: 334  174
    7    16 Joanna         Brychcy               110.19 +  378: 294  160
    8     7 Jerzy          Matyasik              124.91 -  283: 485   75
    9    16 Ireneusz       Kurzok                132.09 +  412: 329  182
   10    11 Andrzej        Rechowicz             132.79 -  328: 351   83
   11    11 Marcin         Ceglarek              125.63 -  373: 378   76
   12    14 Dominik        Ulejczyk              113.91 +  406: 385  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Dominik Ulejczyk 113.91 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Arkadiusz      Łydka                 134.27 -  315: 445   84
    2    15 Jan            Mrozowski             150.55 -  305: 384  101
    3    22 Bożena         Guział                120.61 +  375: 357  171
    4    19 Marcin         Ceglarek              125.63 +  387: 371  176
    5    13 Andrzej        Rechowicz             132.79 -  458: 488   83
    6    15 Wanda          Grabiec               102.37 -  300: 307   52
    7    19 Grzegorz       Papciak               121.85 +  363: 320  172
    8    16 Leszek         Kilian                104.29 +  403: 372  154
    9    12 Katarzyna      Kowalska              120.95 -  263: 356   71
   10    20 Ireneusz       Kurzok                132.09 +  445: 271  182
   11    15 Dorota         Stachowska            124.28 -  348: 383   74
   12    14 Waldemar       Wypchał               114.37 -  385: 406   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Sławomir Wiśniowski 111.44 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                134.20 +  312: 309  184
    2    12 Tomasz         Duda                  106.50 +  460: 315  157
    3     2 Paweł          Mazurek               135.40 -  324: 424   85
    4     7 Leszek         Stecuła               123.83 -  341: 389   74
    5    18 Ireneusz       Kurzok                132.09 +  315: 288  182
    6    10 Marcin         Stachowski            123.53 -  363: 488   74
    7    12 Adam           Jurkowski             125.14 -  299: 460   75
    8    20 Wanda          Grabiec               102.37 +  317: 315  152
    9    11 Bożena         Guział                120.61 +  411: 274  171
   10    10 Jerzy          Matyasik              124.91 -  336: 458   75
   11    14 Jerzy          Luter                 117.41 -  339: 409   67
   12    18 Joanna         Brychcy               110.19 +  403: 327  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Marta Sztajnert 110.84 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Sornek                133.60 -  337: 463   84
    2    22 Urszula        Solarska              116.06 -  298: 382   66
    3    26 Jakub          Dworczyk              100.00 +  425: 264  150
    4    18 Dorota         Stachowska            124.28 +  352: 269  174
    5    10 Dariusz        Putoń                 143.80 -  371: 386   94
    6    20 Leszek         Kilian                104.29 +  314: 261  154
    7    13 Leszek         Stecuła               123.83 -  289: 381   74
    8    15 Tomasz         Duda                  106.50 +  344: 327  157
    9    13 Ewa            Dunikowska            114.75 -  414: 434   65
   10    14 Marcin         Ceglarek              125.63 -  312: 494   76
   11    18 Teresa         Zalewska              122.17 +  415: 361  172
   12    15 Ewa            Dunikowska            114.75 -  235: 482   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Maciej Skrzypczak 110.79 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             132.79 +  377: 368  183
    2     1 Adam           Jurkowski             125.14 +  471: 280  175
    3     6 Leszek         Stecuła               123.83 -  330: 353   74
    4     9 Leszek         Kilian                104.29 +  382: 314  154
    5     4 Jan            Mrozowski             150.55 -  281: 410  101
    6     9 Łukasz         Sornek                133.60 -  388: 396   84
    7    14 Renata         Andracka              117.06 +  378: 363  167
    8    11 Katarzyna      Kowalska              120.95 +  443: 377  171
    9     9 Urszula        Solarska              116.06 -  336: 346   66
   10    12 Arkadiusz      Łydka                 134.27 +  399: 327  184
   11     5 Paweł          Mazurek               135.40 -  318: 491   85
   12    10 Arkadiusz      Łydka                 134.27 -  341: 426   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Marcin Kurowski 110.54 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ireneusz       Kurzok                132.09 -  283: 341   82
    2    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  412: 294  150
    3    12 Joanna         Ostrowska             122.90 -  263: 429   73
    4    21 Ewa            Dunikowska            114.75 +  370: 360  165
    5    16 Waldemar       Wypchał               114.37 +  395: 345  164
    6    12 Leszek         Stecuła               123.83 +  355: 311  174
    7     7 Dariusz        Putoń                 143.80 -  288: 521   94
    8    12 Arkadiusz      Łydka                 134.27 -  299: 389   84
    9    14 Marta          Świątkowska           114.58 +  384: 337  165
   10    13 Katarzyna      Kowalska              120.95 +  343: 305  171
   11    10 Łukasz         Sornek                133.60 -  322: 409   84
   12    13 Dorota         Stachowska            124.28 +  371: 300  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Joanna Brychcy 110.19 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dominik        Piasecki              126.64 -  331: 370   77
    2    24 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  349: 216  150
    3    17 Leszek         Kilian                104.29 -  270: 348   54
    4    23 Marta          Świątkowska           114.58 +  371: 275  165
    5    17 Teresa         Zalewska              122.17 +  332: 320  172
    6    13 Jerzy          Matyasik              124.91 -  389: 438   75
    7    16 Waldemar       Wypchał               114.37 -  294: 378   64
    8    17 Szymon         Stępień               118.05 -  289: 313   68
    9    20 Jerzy          Luter                 117.41 -  345: 385   67
   10    24 Wanda          Grabiec               102.37 +  419: 303  152
   11    19 Renata         Andracka              117.06 +  398: 379  167
   12    18 Sławomir       Wiśniowski            111.44 -  327: 403   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Tomasz Duda 106.50 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Stachowski            123.53 +  408: 384  174
    2    12 Sławomir       Wiśniowski            111.44 -  315: 460   61
    3    16 Natalia        Ogierman              122.87 -  382: 415   73
    4    15 Waldemar       Wypchał               114.37 -  319: 457   64
    5    20 Dorota         Stachowska            124.28 -  293: 423   74
    6    23 Michał         Głąb                  100.00 +  369: 292  150
    7    21 Marta          Majewska              100.00 +  423: 284  150
    8    15 Marta          Sztajnert             110.84 -  327: 344   61
    9    18 Leszek         Kilian                104.29 -  362: 394   54
   10    19 Marta          Świątkowska           114.58 -  275: 398   65
   11    22 Kinga          Stecuła               102.84 +  451: 291  153
   12    20 Renata         Andracka              117.06 -  323: 332   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Leszek Kilian 104.29 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Ceglarek              125.63 -  324: 376   76
    2    25 Kinga          Stecuła               102.84 +  398: 329  153
    3    17 Joanna         Brychcy               110.19 +  348: 270  160
    4     9 Maciej         Skrzypczak            110.79 -  314: 382   61
    5    12 Marcin         Stachowski            123.53 -  295: 435   74
    6    20 Marta          Sztajnert             110.84 -  261: 314   61
    7    20 Aneta          Szczyrzyca            101.52 +  426: 286  152
    8    16 Dominik        Ulejczyk              113.91 -  372: 403   64
    9    18 Tomasz         Duda                  106.50 +  394: 362  157
   10    15 Irena          Sołdan                134.20 -  304: 411   84
   11    20 Piotr          Duda                  100.00 +  405: 329  150
   12    17 Tomasz         Sehnal                119.10 -  228: 487   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Kinga Stecuła 102.84 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Jurkowski             125.14 -  267: 509   75
    2    25 Leszek         Kilian                104.29 -  329: 398   54
    3    24 Ewa            Dunikowska            114.75 -  202: 395   65
    4    24 Bożena         Guział                120.61 -  270: 408   71
    5    26 Jakub          Dworczyk              100.00 -  196: 272   50
    6    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  474: 240  150
    7    24 Marcin         Ceglarek              125.63 -  294: 410   76
    8    24 Grzegorz       Papciak               121.85 -  214: 428   72
    9    24 Michał         Głąb                  100.00 +  513: 249  150
   10    21 Aneta          Szczyrzyca            101.52 +  382: 299  152
   11    22 Tomasz         Duda                  106.50 -  291: 451   57
   12    24 Jakub          Dworczyk              100.00 +  443: 206  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1122  / 12  93.50




	Piotr Kozak 102.54 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    22 Michał         Głąb                  100.00 +  362: 271  150
    9    17 Marcin         Ceglarek              125.63 -  318: 447   76
   10    22 Piotr          Duda                  100.00 -  269: 353   50
   11    24 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  415: 224  150
   12    22 Grzegorz       Papciak               121.85 -  366: 376   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     498  /  5  99.60




	Wanda Grabiec 102.37 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Matyasik              124.91 -  313: 351   75
    2    16 Andrzej        Rechowicz             132.79 -  382: 396   83
    3    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  417: 257  150
    4    14 Irena          Sołdan                134.20 -  230: 503   84
    5    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  380: 310  150
    6    15 Dominik        Ulejczyk              113.91 +  307: 300  164
    7    18 Jerzy          Luter                 117.41 -  284: 304   67
    8    20 Sławomir       Wiśniowski            111.44 -  315: 317   61
    9    21 Renata         Andracka              117.06 -  310: 395   67
   10    24 Joanna         Brychcy               110.19 -  303: 419   60
   11    25 Michał         Głąb                  100.00 +  341: 324  150
   12    23 Piotr          Duda                  100.00 +  368: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Aneta Szczyrzyca 101.52 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Stachowska            124.28 -  315: 398   74
    2    14 Marcin         Stachowski            123.53 -  287: 386   74
    3    23 Michał         Głąb                  100.00 +  410: 250  150
    4    17 Teresa         Zalewska              122.17 -  351: 413   72
    5    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  473: 310  150
    6    16 Renata         Andracka              117.06 -  286: 378   67
    7    20 Leszek         Kilian                104.29 -  286: 426   54
    8    21 Piotr          Duda                  100.00 -  327: 329   50
    9    23 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  383: 262  150
   10    21 Kinga          Stecuła               102.84 -  299: 382   53
   11    23 Jakub          Dworczyk              100.00 +  366: 251  150
   12    21 Teresa         Zalewska              122.17 -  349: 386   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1116  / 12  93.00




	Piotr Duda 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Leszek         Stecuła               123.83 -  308: 433   74
    2    20 Marta          Świątkowska           114.58 -  329: 380   65
    3    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  348: 275  150
    4    20 Marcin         Stachowski            123.53 -  247: 477   74
    5    23 Ewa            Dunikowska            114.75 -  314: 373   65
    6    25 Jakub          Dworczyk              100.00 +  283: 256  150
    7    23 Szymon         Stępień               118.05 -  309: 451   68
    8    21 Aneta          Szczyrzyca            101.52 +  329: 327  152
    9    22 Grzegorz       Papciak               121.85 -  289: 371   72
   10    22 Piotr          Kozak                 102.54 +  353: 269  153
   11    20 Leszek         Kilian                104.29 -  329: 405   54
   12    23 Wanda          Grabiec               102.37 -  287: 368   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 12  94.08




	Jakub Dworczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Ostrowska             122.90 -  208: 424   73
    2    26 Marta          Majewska              100.00 -  206: 375   50
    3    26 Marta          Sztajnert             110.84 -  264: 425   61
    4    26 Andrzej        Klich                 100.00 -  277: 288   50
    5    26 Kinga          Stecuła               102.84 +  272: 196  153
    6    25 Piotr          Duda                  100.00 -  256: 283   50
    7    25 Michał         Głąb                  100.00 -  294: 315   50
    8    23 Marcin         Ceglarek              125.63 -  239: 465   76
    9    25 PAUZA
   10    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  309: 219  150
   11    23 Aneta          Szczyrzyca            101.52 -  251: 366   52
   12    24 Kinga          Stecuła               102.84 -  206: 443   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  / 11  74.36




	Michał Głąb 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Natalia        Ogierman              122.87 -  309: 374   73
    2    19 Waldemar       Wypchał               114.37 -  342: 375   64
    3    23 Aneta          Szczyrzyca            101.52 -  250: 410   52
    4    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  361: 312  150
    5    22 Jerzy          Luter                 117.41 -  282: 436   67
    6    23 Tomasz         Duda                  106.50 -  292: 369   57
    7    25 Jakub          Dworczyk              100.00 +  315: 294  150
    8    22 Piotr          Kozak                 102.54 -  271: 362   53
    9    24 Kinga          Stecuła               102.84 -  249: 513   53
   10    23 Teresa         Zalewska              122.17 -  306: 343   72
   11    25 Wanda          Grabiec               102.37 -  324: 341   52
   12    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  356: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  / 12  82.75




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Teresa         Zalewska              122.17 -  335: 373   72
    2    23 Marcin         Kurowski              110.54 -  294: 412   61
    3    21 Wanda          Grabiec               102.37 -  257: 417   52
    4    26 Jakub          Dworczyk              100.00 +  288: 277  150
    5    24 Aneta          Szczyrzyca            101.52 -  310: 473   52
    6    24 Marta          Majewska              100.00 -  276: 344   50
    7    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  338: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  7  83.86




	Marta Majewska 100.00 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Papciak               121.85 -  317: 335   72
    2    26 Jakub          Dworczyk              100.00 +  375: 206  150
    3    14 Tomasz         Sehnal                119.10 -  337: 367   69
    4    22 Szymon         Stępień               118.05 -  246: 457   68
    5    21 Bożena         Guział                120.61 -  297: 364   71
    6    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  344: 276  150
    7    21 Tomasz         Duda                  106.50 -  284: 423   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     637  /  7  91.00




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Katarzyna      Kowalska              120.95 -  272: 278   71
    2    24 Joanna         Brychcy               110.19 -  216: 349   60
    3    25 Piotr          Duda                  100.00 -  275: 348   50
    4    25 Michał         Głąb                  100.00 -  312: 361   50
    5    25 Wanda          Grabiec               102.37 -  310: 380   52
    6    26 Kinga          Stecuła               102.84 -  240: 474   53
    7    26 Andrzej        Klich                 100.00 -  279: 338   50
    8    25 PAUZA
    9    23 Aneta          Szczyrzyca            101.52 -  262: 383   52
   10    25 Jakub          Dworczyk              100.00 -  219: 309   50
   11    24 Piotr          Kozak                 102.54 -  224: 415   53
   12    25 Michał         Głąb                  100.00 -  276: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     591  / 11  53.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Turniej Tysiąclecia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Bożena         Guział                360: 355
   2 Tomasz         Sehnal               - Jan            Mrozowski             430: 371
   3 Łukasz         Bobowski             - Szymon         Stępień               484: 306
   4 Jerzy          Luter                - Dariusz        Putoń                 353: 430
   5 Artur          Irzyk                - Renata         Andracka              369: 313
   6 Urszula        Solarska             - Piotr          Broda                 290: 483
   7 Krzysztof      Kałuża               - Ewa            Dunikowska            421: 337
   8 Marta          Świątkowska          - Małgorzata     Sulejewska            340: 347
   9 Paweł          Mazurek              - Waldemar       Wypchał               481: 345
  10 Dominik        Ulejczyk             - Arkadiusz      Łydka                 315: 445
  11 Irena          Sołdan               - Sławomir       Wiśniowski            309: 312
  12 Marta          Sztajnert            - Łukasz         Sornek                337: 463
  13 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Skrzypczak            368: 377
  14 Marcin         Kurowski             - Ireneusz       Kurzok                283: 341
  15 Dominik        Piasecki             - Joanna         Brychcy               370: 331
  16 Leszek         Kilian               - Marcin         Ceglarek              324: 376
  17 Adam           Jurkowski            - Kinga          Stecuła               509: 267
  18 Wanda          Grabiec              - Jerzy          Matyasik              313: 351
  19 Dorota         Stachowska           - Aneta          Szczyrzyca            398: 315
  20 Piotr          Duda                 - Leszek         Stecuła               308: 433
  21 Marcin         Stachowski           - Tomasz         Duda                  384: 408
  22 Jakub          Dworczyk             - Joanna         Ostrowska             208: 424
  23 Natalia        Ogierman             - Michał         Głąb                  374: 309
  24 Andrzej        Klich                - Teresa         Zalewska              335: 373
  25 Grzegorz       Papciak              - Marta          Majewska              335: 317
  26 Dawid          Węgrzyński           - Katarzyna      Kowalska              272: 278


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Skrzypczak           - Adam           Jurkowski             471: 280
   2 Marcin         Ceglarek             - Łukasz         Bobowski              325: 400
   3 Piotr          Broda                - Natalia        Ogierman              378: 311
   4 Teresa         Zalewska             - Paweł          Mazurek               337: 452
   5 Łukasz         Sornek               - Dominik        Piasecki              421: 334
   6 Arkadiusz      Łydka                - Artur          Irzyk                 345: 367
   7 Leszek         Stecuła              - Mariusz        Wrześniewski          404: 470
   8 Dariusz        Putoń                - Jerzy          Matyasik              530: 380
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Sehnal                454: 315
  10 Ireneusz       Kurzok               - Joanna         Ostrowska             352: 332
  11 Grzegorz       Papciak              - Krzysztof      Kałuża                401: 299
  12 Sławomir       Wiśniowski           - Tomasz         Duda                  460: 315
  13 Katarzyna      Kowalska             - Dorota         Stachowska            429: 310
  14 Aneta          Szczyrzyca           - Marcin         Stachowski            287: 386
  15 Jan            Mrozowski            - Dominik        Ulejczyk              384: 305
  16 Andrzej        Rechowicz            - Wanda          Grabiec               396: 382
  17 Renata         Andracka             - Bożena         Guział                378: 297
  18 Irena          Sołdan               - Jerzy          Luter                 385: 347
  19 Michał         Głąb                 - Waldemar       Wypchał               342: 375
  20 Piotr          Duda                 - Marta          Świątkowska           329: 380
  21 Szymon         Stępień              - Ewa            Dunikowska            343: 303
  22 Marta          Sztajnert            - Urszula        Solarska              298: 382
  23 Andrzej        Klich                - Marcin         Kurowski              294: 412
  24 Joanna         Brychcy              - Dawid          Węgrzyński            349: 216
  25 Kinga          Stecuła              - Leszek         Kilian                329: 398
  26 Marta          Majewska             - Jakub          Dworczyk              375: 206


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Putoń                 342: 296
   2 Paweł          Mazurek              - Sławomir       Wiśniowski            424: 324
   3 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Papciak               404: 373
   4 Artur          Irzyk                - Łukasz         Sornek                479: 337
   5 Katarzyna      Kowalska             - Piotr          Broda                 292: 474
   6 Leszek         Stecuła              - Maciej         Skrzypczak            353: 330
   7 Ireneusz       Kurzok               - Mariusz        Wrześniewski          258: 556
   8 Arkadiusz      Łydka                - Teresa         Zalewska              368: 351
   9 Dorota         Stachowska           - Adam           Jurkowski             300: 382
  10 Dominik        Piasecki             - Marcin         Stachowski            333: 269
  11 Marcin         Ceglarek             - Andrzej        Rechowicz             352: 398
  12 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Kurowski              429: 263
  13 Jan            Mrozowski            - Irena          Sołdan                524: 331
  14 Marta          Majewska             - Tomasz         Sehnal                337: 367
  15 Jerzy          Matyasik             - Renata         Andracka              351: 322
  16 Tomasz         Duda                 - Natalia        Ogierman              382: 415
  17 Leszek         Kilian               - Joanna         Brychcy               348: 270
  18 Marta          Świątkowska          - Urszula        Solarska              306: 334
  19 Krzysztof      Kałuża               - Szymon         Stępień               410: 311
  20 Waldemar       Wypchał              - Jerzy          Luter                 301: 386
  21 Wanda          Grabiec              - Andrzej        Klich                 417: 257
  22 Bożena         Guział               - Dominik        Ulejczyk              357: 375
  23 Aneta          Szczyrzyca           - Michał         Głąb                  410: 250
  24 Ewa            Dunikowska           - Kinga          Stecuła               395: 202
  25 Dawid          Węgrzyński           - Piotr          Duda                  275: 348
  26 Jakub          Dworczyk             - Marta          Sztajnert             264: 425


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Bobowski              378: 460
   2 Paweł          Mazurek              - Artur          Irzyk                 397: 403
   3 Piotr          Broda                - Małgorzata     Sulejewska            366: 379
   4 Jan            Mrozowski            - Grzegorz       Papciak               466: 265
   5 Tomasz         Sehnal               - Dariusz        Putoń                 327: 309
   6 Natalia        Ogierman             - Łukasz         Sornek                476: 357
   7 Sławomir       Wiśniowski           - Leszek         Stecuła               341: 389
   8 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Matyasik              415: 398
   9 Maciej         Skrzypczak           - Leszek         Kilian                382: 314
  10 Adam           Jurkowski            - Dominik        Piasecki              474: 351
  11 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             364: 340
  12 Katarzyna      Kowalska             - Arkadiusz      Łydka                 389: 332
  13 Krzysztof      Kałuża               - Ireneusz       Kurzok                382: 299
  14 Wanda          Grabiec              - Irena          Sołdan                230: 503
  15 Waldemar       Wypchał              - Tomasz         Duda                  457: 319
  16 Renata         Andracka             - Jerzy          Luter                 366: 327
  17 Teresa         Zalewska             - Aneta          Szczyrzyca            413: 351
  18 Dorota         Stachowska           - Marta          Sztajnert             269: 352
  19 Dominik        Ulejczyk             - Marcin         Ceglarek              387: 371
  20 Marcin         Stachowski           - Piotr          Duda                  477: 247
  21 Marcin         Kurowski             - Ewa            Dunikowska            370: 360
  22 Szymon         Stępień              - Marta          Majewska              457: 246
  23 Joanna         Brychcy              - Marta          Świątkowska           371: 275
  24 Bożena         Guział               - Kinga          Stecuła               408: 270
  25 Michał         Głąb                 - Dawid          Węgrzyński            361: 312
  26 Andrzej        Klich                - Jakub          Dworczyk              288: 277


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Bobowski              345: 475
   2 Artur          Irzyk                - Mariusz        Wrześniewski          440: 525
   3 Natalia        Ogierman             - Paweł          Mazurek               432: 290
   4 Maciej         Skrzypczak           - Jan            Mrozowski             281: 410
   5 Piotr          Broda                - Krzysztof      Kałuża                415: 382
   6 Adam           Jurkowski            - Tomasz         Sehnal                353: 391
   7 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Kowalska              355: 339
   8 Leszek         Stecuła              - Urszula        Solarska              357: 388
   9 Łukasz         Sornek               - Szymon         Stępień               400: 277
  10 Dariusz        Putoń                - Marta          Sztajnert             386: 371
  11 Irena          Sołdan               - Dominik        Piasecki              272: 445
  12 Leszek         Kilian               - Marcin         Stachowski            295: 435
  13 Andrzej        Rechowicz            - Dominik        Ulejczyk              488: 458
  14 Arkadiusz      Łydka                - Renata         Andracka              357: 322
  15 Jerzy          Matyasik             - Grzegorz       Papciak               416: 320
  16 Waldemar       Wypchał              - Marcin         Kurowski              345: 395
  17 Joanna         Brychcy              - Teresa         Zalewska              332: 320
  18 Ireneusz       Kurzok               - Sławomir       Wiśniowski            288: 315
  19 Marcin         Ceglarek             - Marta          Świątkowska           300: 477
  20 Tomasz         Duda                 - Dorota         Stachowska            293: 423
  21 Bożena         Guział               - Marta          Majewska              364: 297
  22 Jerzy          Luter                - Michał         Głąb                  436: 282
  23 Ewa            Dunikowska           - Piotr          Duda                  373: 314
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 473: 310
  25 Dawid          Węgrzyński           - Wanda          Grabiec               310: 380
  26 Kinga          Stecuła              - Jakub          Dworczyk              196: 272


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Natalia        Ogierman              370: 356
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Joanna         Ostrowska             461: 341
   3 Jan            Mrozowski            - Małgorzata     Sulejewska            368: 366
   4 Tomasz         Sehnal               - Piotr          Broda                 397: 416
   5 Urszula        Solarska             - Artur          Irzyk                 410: 363
   6 Krzysztof      Kałuża               - Paweł          Mazurek               416: 335
   7 Arkadiusz      Łydka                - Adam           Jurkowski             448: 272
   8 Dominik        Piasecki             - Andrzej        Rechowicz             489: 287
   9 Łukasz         Sornek               - Maciej         Skrzypczak            396: 388
  10 Sławomir       Wiśniowski           - Marcin         Stachowski            363: 488
  11 Dariusz        Putoń                - Katarzyna      Kowalska              387: 323
  12 Marcin         Kurowski             - Leszek         Stecuła               355: 311
  13 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Brychcy               438: 389
  14 Jerzy          Luter                - Ewa            Dunikowska            299: 354
  15 Dominik        Ulejczyk             - Wanda          Grabiec               300: 307
  16 Renata         Andracka             - Aneta          Szczyrzyca            378: 286
  17 Waldemar       Wypchał              - Dorota         Stachowska            340: 334
  18 Szymon         Stępień              - Irena          Sołdan                324: 331
  19 Grzegorz       Papciak              - Teresa         Zalewska              313: 323
  20 Marta          Sztajnert            - Leszek         Kilian                314: 261
  21 Marcin         Ceglarek             - Bożena         Guział                248: 415
  22 Marta          Świątkowska          - Ireneusz       Kurzok                347: 323
  23 Michał         Głąb                 - Tomasz         Duda                  292: 369
  24 Marta          Majewska             - Andrzej        Klich                 344: 276
  25 Piotr          Duda                 - Jakub          Dworczyk              283: 256
  26 Kinga          Stecuła              - Dawid          Węgrzyński            474: 240


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Jan            Mrozowski             408: 376
   2 Urszula        Solarska             - Mariusz        Wrześniewski          335: 400
   3 Marcin         Stachowski           - Piotr          Broda                 398: 303
   4 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Kałuża                343: 328
   5 Joanna         Ostrowska            - Łukasz         Sornek                445: 284
   6 Natalia        Ogierman             - Arkadiusz      Łydka                 356: 281
   7 Dariusz        Putoń                - Marcin         Kurowski              521: 288
   8 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Sulejewska            340: 417
   9 Tomasz         Sehnal               - Dominik        Piasecki              297: 380
  10 Ewa            Dunikowska           - Paweł          Mazurek               415: 374
  11 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rechowicz             274: 345
  12 Sławomir       Wiśniowski           - Adam           Jurkowski             299: 460
  13 Marta          Sztajnert            - Leszek         Stecuła               289: 381
  14 Maciej         Skrzypczak           - Renata         Andracka              378: 363
  15 Katarzyna      Kowalska             - Bożena         Guział                351: 321
  16 Joanna         Brychcy              - Waldemar       Wypchał               294: 378
  17 Marta          Świątkowska          - Irena          Sołdan                396: 276
  18 Jerzy          Luter                - Wanda          Grabiec               304: 284
  19 Grzegorz       Papciak              - Dominik        Ulejczyk              320: 363
  20 Leszek         Kilian               - Aneta          Szczyrzyca            426: 286
  21 Tomasz         Duda                 - Marta          Majewska              423: 284
  22 Dorota         Stachowska           - Ireneusz       Kurzok                355: 355
  23 Szymon         Stępień              - Piotr          Duda                  451: 309
  24 Kinga          Stecuła              - Marcin         Ceglarek              294: 410
  25 Jakub          Dworczyk             - Michał         Głąb                  294: 315
  26 Dawid          Węgrzyński           - Andrzej        Klich                 279: 338


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Putoń                 439: 407
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Jan            Mrozowski             413: 459
   3 Marcin         Stachowski           - Natalia        Ogierman              319: 451
   4 Piotr          Broda                - Dominik        Piasecki              360: 372
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Artur          Irzyk                 393: 412
   6 Joanna         Ostrowska            - Urszula        Solarska              399: 324
   7 Waldemar       Wypchał              - Jerzy          Matyasik              283: 485
   8 Łukasz         Sornek               - Ewa            Dunikowska            458: 326
   9 Leszek         Stecuła              - Tomasz         Sehnal                388: 306
  10 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Świątkowska           426: 317
  11 Maciej         Skrzypczak           - Katarzyna      Kowalska              443: 377
  12 Marcin         Kurowski             - Arkadiusz      Łydka                 299: 389
  13 Paweł          Mazurek              - Irena          Sołdan                418: 403
  14 Bożena         Guział               - Teresa         Zalewska              429: 294
  15 Tomasz         Duda                 - Marta          Sztajnert             327: 344
  16 Dominik        Ulejczyk             - Leszek         Kilian                403: 372
  17 Joanna         Brychcy              - Szymon         Stępień               289: 313
  18 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Luter                 352: 351
  19 Ireneusz       Kurzok               - Renata         Andracka              348: 339
  20 Wanda          Grabiec              - Sławomir       Wiśniowski            315: 317
  21 Aneta          Szczyrzyca           - Piotr          Duda                  327: 329
  22 Michał         Głąb                 - Piotr          Kozak                 271: 362
  23 Jakub          Dworczyk             - Marcin         Ceglarek              239: 465
  24 Grzegorz       Papciak              - Kinga          Stecuła               428: 214
  25 Dawid          Węgrzyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Łukasz         Bobowski              494: 348
   2 Natalia        Ogierman             - Mariusz        Wrześniewski          372: 380
   3 Jan            Mrozowski            - Joanna         Ostrowska             477: 298
   4 Dominik        Piasecki             - Dariusz        Putoń                 298: 471
   5 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             419: 382
   6 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Stecuła               286: 391
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Marcin         Stachowski            413: 396
   8 Arkadiusz      Łydka                - Łukasz         Sornek                379: 440
   9 Urszula        Solarska             - Maciej         Skrzypczak            346: 336
  10 Szymon         Stępień              - Paweł          Mazurek               352: 417
  11 Sławomir       Wiśniowski           - Bożena         Guział                411: 274
  12 Katarzyna      Kowalska             - Dominik        Ulejczyk              356: 263
  13 Ewa            Dunikowska           - Marta          Sztajnert             434: 414
  14 Marta          Świątkowska          - Marcin         Kurowski              337: 384
  15 Tomasz         Sehnal               - Dorota         Stachowska            491: 338
  16 Ireneusz       Kurzok               - Waldemar       Wypchał               329: 412
  17 Piotr          Kozak                - Marcin         Ceglarek              318: 447
  18 Leszek         Kilian               - Tomasz         Duda                  394: 362
  19 Irena          Sołdan               - Teresa         Zalewska              451: 371
  20 Jerzy          Luter                - Joanna         Brychcy               385: 345
  21 Renata         Andracka             - Wanda          Grabiec               395: 310
  22 Piotr          Duda                 - Grzegorz       Papciak               289: 371
  23 Aneta          Szczyrzyca           - Dawid          Węgrzyński            383: 262
  24 Kinga          Stecuła              - Michał         Głąb                  513: 249
  25 Jakub          Dworczyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Broda                 301: 369
   2 Dariusz        Putoń                - Mariusz        Wrześniewski          356: 367
   3 Jan            Mrozowski            - Artur          Irzyk                 425: 326
   4 Leszek         Stecuła              - Łukasz         Sornek                420: 263
   5 Dominik        Piasecki             - Natalia        Ogierman              452: 311
   6 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Sulejewska            347: 381
   7 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Kałuża                257: 473
   8 Paweł          Mazurek              - Tomasz         Sehnal                530: 232
   9 Marcin         Stachowski           - Ewa            Dunikowska            324: 304
  10 Sławomir       Wiśniowski           - Jerzy          Matyasik              336: 458
  11 Andrzej        Rechowicz            - Waldemar       Wypchał               351: 328
  12 Maciej         Skrzypczak           - Arkadiusz      Łydka                 399: 327
  13 Marcin         Kurowski             - Katarzyna      Kowalska              343: 305
  14 Marcin         Ceglarek             - Marta          Sztajnert             494: 312
  15 Irena          Sołdan               - Leszek         Kilian                411: 304
  16 Bożena         Guział               - Szymon         Stępień               287: 477
  17 Grzegorz       Papciak              - Jerzy          Luter                 275: 447
  18 Renata         Andracka             - Dorota         Stachowska            269: 441
  19 Tomasz         Duda                 - Marta          Świątkowska           275: 398
  20 Dominik        Ulejczyk             - Ireneusz       Kurzok                445: 271
  21 Kinga          Stecuła              - Aneta          Szczyrzyca            382: 299
  22 Piotr          Duda                 - Piotr          Kozak                 353: 269
  23 Teresa         Zalewska             - Michał         Głąb                  343: 306
  24 Wanda          Grabiec              - Joanna         Brychcy               303: 419
  25 Dawid          Węgrzyński           - Jakub          Dworczyk              219: 309


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Małgorzata     Sulejewska            362: 391
   2 Piotr          Broda                - Jan            Mrozowski             298: 460
   3 Leszek         Stecuła              - Łukasz         Bobowski              286: 409
   4 Artur          Irzyk                - Dominik        Piasecki              457: 415
   5 Paweł          Mazurek              - Maciej         Skrzypczak            491: 318
   6 Dariusz        Putoń                - Andrzej        Rechowicz             326: 427
   7 Krzysztof      Kałuża               - Jerzy          Matyasik              363: 346
   8 Marcin         Stachowski           - Joanna         Ostrowska             386: 339
   9 Natalia        Ogierman             - Urszula        Solarska              382: 350
  10 Łukasz         Sornek               - Marcin         Kurowski              409: 322
  11 Waldemar       Wypchał              - Marcin         Ceglarek              373: 378
  12 Tomasz         Sehnal               - Irena          Sołdan                283: 462
  13 Marta          Świątkowska          - Arkadiusz      Łydka                 287: 376
  14 Jerzy          Luter                - Sławomir       Wiśniowski            409: 339
  15 Dorota         Stachowska           - Dominik        Ulejczyk              383: 348
  16 Szymon         Stępień              - Katarzyna      Kowalska              351: 328
  17 Ewa            Dunikowska           - Bożena         Guział                319: 357
  18 Marta          Sztajnert            - Teresa         Zalewska              415: 361
  19 Joanna         Brychcy              - Renata         Andracka              398: 379
  20 Leszek         Kilian               - Piotr          Duda                  405: 329
  21 Ireneusz       Kurzok               - Grzegorz       Papciak               439: 330
  22 Tomasz         Duda                 - Kinga          Stecuła               451: 291
  23 Jakub          Dworczyk             - Aneta          Szczyrzyca            251: 366
  24 Piotr          Kozak                - Dawid          Węgrzyński            415: 224
  25 Michał         Głąb                 - Wanda          Grabiec               324: 341


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Bobowski              361: 346
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Artur          Irzyk                 345: 412
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Mazurek               401: 455
   4 Marcin         Stachowski           - Piotr          Broda                 245: 339
   5 Dominik        Piasecki             - Natalia        Ogierman              353: 366
   6 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Sornek                324: 404
   7 Krzysztof      Kałuża               - Leszek         Stecuła               430: 367
   8 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Putoń                 423: 315
   9 Irena          Sołdan               - Marcin         Ceglarek              463: 349
  10 Arkadiusz      Łydka                - Maciej         Skrzypczak            426: 341
  11 Jerzy          Luter                - Joanna         Ostrowska             406: 376
  12 Szymon         Stępień              - Urszula        Solarska              398: 351
  13 Marcin         Kurowski             - Dorota         Stachowska            371: 300
  14 Dominik        Ulejczyk             - Waldemar       Wypchał               385: 406
  15 Ewa            Dunikowska           - Marta          Sztajnert             482: 235
  16 Bożena         Guział               - Marta          Świątkowska           428: 334
  17 Tomasz         Sehnal               - Leszek         Kilian                487: 228
  18 Sławomir       Wiśniowski           - Joanna         Brychcy               403: 327
  19 Katarzyna      Kowalska             - Ireneusz       Kurzok                421: 364
  20 Renata         Andracka             - Tomasz         Duda                  332: 323
  21 Teresa         Zalewska             - Aneta          Szczyrzyca            386: 349
  22 Piotr          Kozak                - Grzegorz       Papciak               366: 376
  23 Wanda          Grabiec              - Piotr          Duda                  368: 287
  24 Jakub          Dworczyk             - Kinga          Stecuła               206: 443
  25 Michał         Głąb                 - Dawid          Węgrzyński            356: 276
Lista rankingowa na dzień 06-11-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            164.89  32813  199
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             161.76  32353  200
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              160.31  30458  190
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.50  30870  196
   5 Kamil Górka                    Kraków               156.20  30928  198
   6 Dawid Pikul                    Poznań               155.98  29481  189
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             154.74  30174  195
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              154.46  29965  194
   9 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     154.18  22202  144
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.84  22315  146
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.82  25062  164
  13 Mariusz Wrześniewski           Kraków               152.48  30192  198
  14 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.28  30152  198
  15 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.65  27146  179
  16 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  17 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.48  29796  198
  18 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.06  29112  194
  19 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  20 Justyna Górka                  Kraków               149.28  28960  194
  21 Kamil Kister                   Puławy               149.10  28776  193
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.99  29352  197
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.98  12663   85
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.08  28727  194
  25 Paweł Jackowski                Warszawa             147.53  28030  190
  26 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.11  28686  195
  27 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.08  27651  188
  28 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.80  28332  193
  29 Andrzej Kowalski               Gdańsk               145.87   5689   39
  30 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.75  24778  170
  31 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.75  28421  195
  32 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.44  28943  199
  33 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.33  28775  198
  34 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 144.39  18338  127
  36 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.29  27271  189
  38 Marek Reda                     Dębówka              144.23  16009  111
  39 Mateusz Borsuk                 Reda                 143.92   7340   51
  40 Jakub Błażejewski              Poznań               143.78  19554  136
  41 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  42 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.53  19089  133
  43 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.38  10467   73
  44 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  45 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.14  22902  160
  46 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.08  27186  190
  47 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.12  27144  191
  48 Dariusz Ulatowski              Tuchola              141.90  22987  162
  49 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.02  11846   84
  50 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.97  27912  198
  51 Piotr Broda                    Sandomierz           140.76  27166  193
  52 Radosław Jachna                Łódź                 140.69  27856  198
  53 Michał Waszkiewicz             Białystok            140.54  26843  191
  54 Rafał Matczak                  Milanówek            140.08  25495  182
  55 Jakub Nalepa                   Gliwice              139.06   5006   36
  56 Szymon Płachta                 Warszawa             138.93  26952  194
  57 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.65  25511  184
  58 Marek Syczuk                   Warszawa             138.39   4982   36
  59 Janusz Krupiński               Bytom                137.89  25096  182
  60 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.81  24944  181
  61 Dariusz Kuć                    Stargard             137.24  22645  165
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.09  26184  191
  63 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  64 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           136.94  18213  133
  65 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.94  18213  133
  66 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.80   5472   40
  67 Barbara Obremska               Wrocław              136.75  15589  114
  68 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.56  27175  199
  69 Joanna Juszczak                Warszawa             136.37  26046  191
  70 Jacek Mańko                    Poznań               136.36  15545  114
  71 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             136.00  17136  126
  72 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.99  25839  190
  73 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.90  20249  149
  74 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.88  26633  196
  75 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.81  15075  111
  76 Konrad Sowula                  Kraków               135.75  17512  129
  77 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.69  25781  190
  78 Mateusz Królikowski            Wrocław              135.59   5288   39
  79 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.24  15012  111
  80 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  81 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  82 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             134.99  11069   82
  83 Natalia Woźniak                Dziwnówek            134.92  26849  199
  84 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  85 Piotr Domański                 Lublin               134.43  13174   98
  86 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.23  25907  193
  87 Robert Kamiński                Warszawa             134.18  16101  120
  88 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.11  26687  199
  89 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.94  26654  199
  90 Irena Sołdan                   Sopot                133.94  26654  199
  91 Maciej Nawrocki                Babimost             133.89   4820   36
  92 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  93 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.47  11879   89
  94 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             133.21  19315  145
  95 Katarzyna Polak                Warszawa             133.16  17577  132
  96 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  97 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.81  25766  194
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.37   8339   63
  99 Krzysztof Gibas                Kraków               132.11  25893  196
 100 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.73  26214  199
 101 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.64  25406  193
 102 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.46  24846  189
 103 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.20  25322  193
 104 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.76  20268  155
 105 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.67  25219  193
 106 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 107 Agnieszka Walas                Kraków               130.23  23963  184
 108 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             129.91   4287   33
 109 Marek Rogalski                 Warszawa             129.56  23191  179
 110 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.31  24568  190
 111 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             128.97   4643   36
 112 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 113 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.95  10961   85
 114 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 115 Dorota Kuć                     Stargard             128.49  18117  141
 116 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.40   7961   62
 117 Tomasz Górka                   Kraków               128.19   8076   63
 118 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.16  19993  156
 119 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.03  23941  187
 120 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.77  16354  128
 121 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 122 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.41  11085   87
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 124 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 125 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 126 Daniel Janus                   Wąchock              127.10   8007   63
 127 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.03  21087  166
 128 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.98  18412  145
 129 Marcin Rogala                  Warszawa             126.62  24818  196
 130 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.44   7966   63
 131 Marta Bajorek                  Warszawa             126.20  24105  191
 132 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.18  17665  140
 133 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.02  24196  192
 134 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.61  24494  195
 135 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 136 Czesław Grajewski              Białystok            125.38  16299  130
 137 Adam Jurkowski                 Gliwice              125.16  15520  124
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.09  23267  186
 139 Marcin Ceglarek                Kraków               125.03  23006  184
 140 Natalia Ogierman               Katowice             124.69  18329  147
 141 Leszek Stecuła                 Bytom                124.65  13088  105
 142 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.61  18442  148
 143 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 144 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.42  23764  191
 145 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.21   9316   75
 146 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.21  23724  191
 147 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.99  24551  198
 148 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.90   7682   62
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 150 Agata Kuć                      Stargard             123.52  21492  174
 151 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 152 Joanna Ostrowska               Warszawa             123.21  17619  143
 153 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 154 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.83   5773   47
 155 Jakub Onoszko                  Gdynia               122.28  14062  115
 156 Ewa Szałas                     Katowice             122.02  18303  150
 157 Dariusz Sowula                 Kraków               122.01  16472  135
 158 Anna Demczyszyn                Bystra               121.79   8282   68
 159 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.57  22248  183
 160 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.50   4374   36
 161 Ewelina Gruda                  Białystok            121.36  11772   97
 162 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.25  22673  187
 163 Teresa Zalewska                Racibórz             121.13  18897  156
 164 Katarzyna Kowalska             Katowice             121.08  19978  165
 165 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.05   5084   42
 166 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.02   5204   43
 167 Rafał Stachowski               Police               120.95  12821  106
 168 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.89   6407   53
 169 Adam Grzelec                   Poznań               120.75  24030  199
 170 Ziemowit Pazda                 Wrocław              120.67   7240   60
 171 Anita Bruska                   Gdynia               120.53  16753  139
 172 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 173 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 174 Agnieszka Matus                Milanówek            120.46  23369  194
 175 Bożena Guział                  Racibórz             120.38  18298  152
 176 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.23   3727   31
 177 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.16  20547  171
 178 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 179 Lucyna Śniadach                Rumia                120.08  23176  193
 180 Tomasz Sehnal                  Warszawa             120.06  14407  120
 181 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 182 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.05  16087  134
 183 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.95  23870  199
 184 Jerzy Luter                    Bytom                119.59  22962  192
 185 Beata Piotrowska               Łódź                 119.52  13386  112
 186 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.44   3822   32
 187 Maria Skutela                  Warszawa             119.38  21727  182
 188 Szymon Stępień                 Bytom                119.12  17034  143
 189 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.98  10351   87
 190 Maciej Kuć                     Stargard             118.96   9398   79
 191 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 192 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.77   3682   31
 193 Tomasz A. Praga                Białystok            118.42   8526   72
 194 Maciej Perzyński               Piła                 118.20   7210   61
 195 Sławomir Wolski                Wrocław              118.19  21510  182
 196 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.87   4597   39
 197 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          117.60  10231   87
 198 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.54  18689  159
 199 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 201 Urszula Solarska               Katowice             117.44  22784  194
 202 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.44  19613  167
 203 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.19   5625   48
 204 Robert Wagner                  Wrocław              116.75  12726  109
 205 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.59   4780   41
 206 Adam Janicki                   Wrocław              116.54  19462  167
 207 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.40  22465  193
 208 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.95   9392   81
 210 Renata Andracka                Zwola                115.88  22248  192
 211 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.85  20621  178
 212 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.71  20944  181
 213 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.61  22082  191
 214 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.60  22310  193
 215 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.51  22756  197
 216 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.38   8307   72
 217 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 218 Monika Siemaszko               Lipiany              115.15  15085  131
 219 Karolina Urbańska              Poznań               114.93  21722  189
 220 Dominik Ulejczyk               Będzin               114.85  22625  197
 221 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 222 Marta Świątkowska              Wrocław              114.75  22605  197
 223 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.55  11111   97
 224 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.38  22304  195
 225 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.89  21980  193
 226 Maciej Dąbrowski               Warszawa             113.86  22658  199
 227 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.61  14996  132
 228 Beata Jagielska                Police               113.48  10554   93
 229 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 230 Józef Burzyński                Ełk                  113.15  15275  135
 231 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             112.86   9480   84
 232 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 233 Anna Kowalik                   Szczecin             112.53   3376   30
 234 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 235 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 236 Marcin Kurowski                Racibórz             112.23  16834  150
 237 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 238 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     111.89  20252  181
 239 Tomasz Lewiński                Wejherowo            111.81  10622   95
 240 Jacek Nowak                    Szczecin             111.78   8160   73
 241 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 242 Agnieszka Dawid                Kraków               111.37   8353   75
 243 Konrad Pajączek                Milanówek            111.35  14809  133
 244 Dorota Ostrowska               Białystok            111.28  20586  185
 245 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.99  21532  194
 246 Beata Kiżewska                 Świnoujście          110.89   9647   87
 247 Marta Sztajnert                Wisła                110.85  14632  132
 248 Maria Uryga                    Kraków               110.84   5542   50
 249 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 250 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.64   8298   75
 251 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 252 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 253 Iwona Duźniak                  Dębica               110.54   4311   39
 254 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 255 Sławomir Długosz               Ostróda              109.97  18365  167
 256 Joanna Brychcy                 Katowice             109.93  21657  197
 257 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 258 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 259 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          109.25   9505   87
 260 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             108.33  10183   94
 261 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 262 Agnieszka Antos                Racibórz             106.98   4814   45
 263 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.85   6518   61
 264 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.72   5016   47
 265 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.37   7127   67
 266 Olga Swarcewicz                Warszawa             106.28   4995   47
 267 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.89   3918   37
 268 Zofia Górka                    Łęczna               105.63   5387   51
 269 Kinga Stecuła                  Bytom                105.23   3262   31
 270 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.02  19954  190
 271 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 272 Michał Dreczka                 Poznań               104.89   4930   47
 273 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               104.83   3774   36
 274 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.49  20690  198
 276 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 277 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 278 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.57  16616  162
 279 Karolina Mak                   Wrocław              102.35  12282  120
 280 Piotr Kozak                    Racibórz             102.26   5420   53
 281 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  19496  191
 282 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.92  17258  171
 283 Lidia Żywna                    Gdynia               100.81  10887  108
 284 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.72   4633   46
 285 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.37   9334   93
 286 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.17   9516   95
 287 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.39  12821  129
 288 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 289 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 290 Bartosz Bartczak               Poznań                97.71   9087   93
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.52  15408  158
 292 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.61  19321  200
 293 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 294 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 295 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.84   4792   50
 296 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.18  12088  127
 297 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 298 Marta Majewska                 Wadowice              94.21   7254   77
 299 Teresa Balewska                Reda                  94.21  17334  184
 300 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 301 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           93.74   7874   84
 302 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 303 Michał Głąb                    Zabrze                93.24   8951   96
 304 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 305 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.24   4981   54
 306 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 307 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 308 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.78   3322   37
 309 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 310 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.01  17001  191
 311 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.96   4270   48
 312 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 313 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 314 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.64   2892   33
 315 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.45   5619   65
 316 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 317 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.18   7285   92
 318 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      78.44   8236  105
 319 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 320 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 321 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 322 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.89   2586   35
 323 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 324 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             71.56   2433   34
 325 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 326 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 327 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.91   2208   33
 328 Mirosław Dejna                 Sampława              64.63   6269   97




Poczekalnia na dzień 06-11-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.86   3273   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   5 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   6 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   7 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   8 Aleksandra Maliszewska         Będzin                70.11   1963   28
   9 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.22   3408   27
  10 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        97.63   2636   27
  11 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  12 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  13 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
  14 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  15 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  16 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  18 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  19 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  20 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  21 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  22 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  23 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  24 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  25 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  26 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  27 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  28 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  29 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  31 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  32 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  33 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  35 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  36 Dominika Worona                Police               115.21   2765   24
  37 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  38 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          114.12   2739   24
  39 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  40 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  41 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  42 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  43 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  44 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  45 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  46 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  47 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  48 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  49 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  50 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  51 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  52 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  53 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  54 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  55 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.96   2092   23
  56 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  57 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  58 Ewa Tymińska                   Gdańsk                86.70   1994   23
  59 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  60 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  61 Grażyna Smereka                Racibórz             104.09   2290   22
  62 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  63 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  64 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  65 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  66 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  67 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  68 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  69 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  70 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  71 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  72 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  73 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  74 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  75 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.06   1657   18
  76 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  77 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  78 Sylwia Buks                    Warszawa              87.44   1399   16
  79 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  80 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  81 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  82 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  83 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  84 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  85 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  86 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  87 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  88 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  89 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  90 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  91 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  92 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
  93 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  94 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  95 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  96 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  97 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
  98 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
  99 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 100 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 101 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 102 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 103 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 104 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 105 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 106 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 107 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 108 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 109 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 110 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 111 Katarzyna Okoniewska           Poznań               109.75   1317   12
 112 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 113 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 114 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 115 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 116 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 117 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 118 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 119 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 120 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 121 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 122 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 123 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 124 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 125 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 126 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 127 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 128 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 129 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 130 Justyna Sławińska              Gdańsk                91.50   1098   12
 131 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 132 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 133 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 134 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 135 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 136 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 137 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 138 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             82.33    988   12
 139 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 140 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 141 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 142 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 143 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 144 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 145 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 146 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 147 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 148 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 149 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 150 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 151 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 152 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 153 Laura Pisula                   Wrocław              105.36   1159   11
 154 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 155 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 156 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 157 Aleksandra Celuch              Będzin                90.91   1000   11
 158 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 159 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 160 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 161 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 162 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 163 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 164 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 165 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 166 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 167 Adam Kaczyński                 Świnoujście           81.55    897   11
 168 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 169 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 170 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 171 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 172 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 173 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 174 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 175 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 176 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 177 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 178 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 179 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 180 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 181 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 182 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 183 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 184 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 185 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 186 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 187 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 188 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 189 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 190 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 191 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 192 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 193 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 194 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 195 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 196 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 197 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 198 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 199 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 200 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 201 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 202 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 203 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 204 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 205 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 206 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 207 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 208 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 209 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 210 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 211 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 212 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 213 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 214 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 215 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 216 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 217 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 218 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 219 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 220 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 221 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 222 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 223 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 224 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 225 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 226 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 227 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 228 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 229 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 230 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 231 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 232 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 233 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 234 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 235 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 236 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 237 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 238 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 239 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 240 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 241 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 242 Alicja Tuz                     Kielce               109.00    436    4
 243 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 244 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 245 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 246 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 247 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 248 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 249 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 250 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 251 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 252 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 253 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 254 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 255 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 256 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 257 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 258 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 259 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 260 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 261 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 262 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 263 Agnieszka Madej                Warszawa              85.00     85    1
 264 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 265 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 266 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie