Wrocław 5
listopada
Wrocław 5 listopada Gumowiec. Turniej Scrabble pamięci Grzegorza Miecugowa.
Ostróda11
listopada
Ostróda 11-12 listopada XXV Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
Jaworzno17
listopada
Jaworzno 17 listopada XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla dzieci i młodzieży
Jedenastka finalistów wyłoniona w Ostródzie11 - 12 listopada 2017 — XXV Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXV Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)Ostróda, 11 - 12 listopada 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Jedenastka finalistów wyłoniona w OstródzieW świąteczny weekend 11-12 listopada 2017 r. w Ostródzie odbył się turniej kwalifikacyjny do XXV Indywidualnych Mistrzostw Polski w Scrabble. 83 zawodników stoczyło 15-rundowy pojedynek. Stawką było 11 ”biletów wstępu” do finałów, które rozegrane zostaną 18-19 listopada w Sochaczewie. W finale zagra łącznie 16 zawodników. Pięciu uczestników już wcześniej zdobyło kwalifikacje dzięki wygranej lub wysokiej lokacie w GP i klasyfikacji regionów (Justyna Górka, Kamil Górka, Bartosz Morawski, Michał Alabrudziński oraz Dominik Urbacki).

Zawody zorganizowano w pięknym obiekcie – Ostródzkim Centrum Użyteczności Publicznej. Duża i dobrze oświetlona sala, wygodne stanowiska do gry, gorące i zimne napoje, miejsca parkingowe bardzo blisko wejścia, czyste toalety – to wszystko stanowiło o właściwym komforcie dla uczestników.

Nowością były zestawy do gry. Zmiana kolorów płytek oraz kroju czcionki niektórych rozpraszała. Podobnie pewnym utrudnieniem było skupianie uwagi na niepomyleniu Z z N, i unikanie refleksu światła odbijanego od  gładkich, błyszczących powierzchni płytek. Ale fakt, że płytki były czyste i czytelne rekompensował wszelkie utrudnienia.

W Święto Niepodległości uczestnicy zostali obdarzeni przez organizatorów tradycyjnymi wielkopolskimi rogalami Marcińskimi. Można się było nimi opychać dzięki sponsorowi – podziękowania dla Renaty Andrackiej.

Pierwszy dzień zakończył się sukcesem Marka Dudkiewicza z Milanówka. Po drugiej rundzie Marek był na 58 miejscu. Ale każda następna to była wygrana i przesunięcie do góry. Po 9 rundzie zajmował 1 pozycję. W niedzielę Marek przegrał pierwszą partię. Ale następne pięć to wygrane. Łącznie zdobył 13 dużych punktów. Ranking z turnieju 179,1. To bardzo dobry wynik. Wielkie gratulacje! Jeśli przeanalizujemy wyniki pojedynków Marka Dudkiewicza w drugim dniu, to przekonamy się, jak bardzo musiały być zacięte; różnica punktów niewielka, walka do ostatniej płytki. Rundy XI – XIV : 358:368, 418:390, 355:342, 356:366. W pierwszym dniu średnia małych punktów 407; w drugim 385. Jako jedyny spośród 11 Marek nie przekroczył granicy 6000 małych punktów. Ale liczą się punkty duże.

Po czternastu rundach zapewniony awans do finału miało 3 uczestników: Marek Dudkiewicz oraz Łukasz Bobowski i Szymon Płachta. W rundzie 15 szanse na awans miała grupa 15 zawodników. Pojedynki były zacięte, pełne emocji. Stoły otoczone kibicami. Napięcie. Nerwy. Dla jednych wielka radość. Dla innych rozczarowanie.

Ostatecznie eliminacje XXV IMP wyłoniły jedenastkę kandydatów do tytułu IMP 2017:
  1. Marek Dudkiewicz — Milanówek
  2. Łukasz Bobowski — Suchedniów
  3. Szymon Płachta — Warszawa
  4. Łukasz Tuszyński — Chłopowo
  5. Mariusz Wrześniewski — Kraków
  6. Andrzej Oleksiak — Ostróda
  7. Kazimierz Merklejn — Szczecin
  8. Kacper Zegadło — Warszawa
  9. Kamil Kister — Puławy
  10. Dariusz Ulatowski — Tuchola
  11. Mariusz Skrobosz — Warszawa

Mimo wielkich emocji nie było podczas turnieju większych problemów czy sporów wymagających interwencji sędziego.

Organizatorzy zadbali o zawodników organizując dowóz smacznych obiadów z baru „Maciek”. W sobotę wieczorem częstowali pysznymi pierogami. W niedzielę utraconą energię i siły zregenerowała pożywna zupa. Dziękujemy organizatorom – Grzegorzowi Koczkodonowi, PFS, Starostwu Powiatowemu w Ostródzie, Renacie Andrackiej i sponsorom.

Za nami turniej klasyfikacyjny, a już w najbliższy weekend dowiemy się kto z szczęśliwej szesnastki zdobędzie tytuł Mistrza Polski Scrabble.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble
XXIII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
XXIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)


Regulamin MP
Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 15
system: połówkowy (rundy 1-15) - szczegóły w regulaminie

20 minut dla gracza na partię

Miejsce rozgrywekOstródzkie Centrum Użyteczności Publicznej, ul. Jana III Sobieskiego 9
wirtualny spacer
Obrońca tytułuJakub Szymczak
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 11 listopada (9 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
18:00 — pierogi dla uczestników
21:00 — zakończenie gier

Niedziela, 12 listopada (6 rund)
8:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — zakończenie gier
14:35 obiad dla chętnych
Wpisowe40 zł – członkowie Polskiej Federacji Scrabble (z aktualnie opłaconymi składkami)
40 zł – osoby niepełnoletnie (rocznik 1999 i młodsze)
40 zł – debiutanci
60 zł – pozostałe osoby

Osoby, które wpłaciły przelewm nadmiarową kwotę (np. za śniadanie) otrzymają zwrot nadpłaty na miejscu.
Dojazdmapa
WyżywienieObiady z baru Maciek podawane na miejscu gry — cena 15 złotych.
Obiady w sobotę w przerwie i w niedzielę dla chętnych tuż po turnieju.
Uwaga! Zapisy na obiady w sobotę zakończone. Można jeszcze zamawiać obiad na niedzielę
NoclegiW bursie ul. Grunwaldzka 13.
wjazd na parking od ul. Drwęckiej

Cena 35 złotych (bez śniadania). Uwaga! Nocleg tylko z soboty na niedzielę, brak możliwości noclegu piątek/sobota.

Rezerwacja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego

Noclegi w Ostródzie
NagrodyAwans do fazy finałowej XXV Mistrzostw Polski dla 11 najlepszych zawodników
OrganizatorzyGrzegorz Koczkodon — tel. 502-581-516
Polska Federacja Scrabble


Wyniki turnieju XXV Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              136.56     13.0     5975     2686      675
  2 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             147.08     12.0     6210     2588      778
  3 Szymon          Płachta              Warszawa               138.93     11.0     6233     2520      897
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               147.11     11.0     6092     2494      605
  5 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 152.48     11.0     6029     2448      464
  6 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                143.38     10.0     6200     2290      866
  7 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.48     10.0     6175     2297      780
  8 Kacper          Zegadło              Warszawa               152.28     10.0     6131     2322      869
  9 Kamil           Kister               Puławy                 149.10     10.0     6093     2204      409
 10 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                141.90     10.0     6079     2262      341
 11 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               161.76     10.0     6072     2409      414
==========================================================================================================
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                148.08     10.0     5752     2399      270
 13 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               143.08      9.0     6279     2183       71
 14 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.06      9.0     6064     2278      405
 15 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               146.80      9.0     6004     2299      376
 16 Irena           Sołdan               Sopot                  133.94      9.0     5888     2177      441
 17 Grzegorz        Łukasik              Konojady               145.33      9.0     5881     2317      222
 18 Katarzyna       Polak                Warszawa               133.16      9.0     5877     2167      565
 19 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              134.92      9.0     5798     2056      497
 20 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.11      9.0     5773     2263      416
 21 Mirosław        Uglik                Warszawa               148.99      9.0     5763     2283      150
 22 Jakub           Onoszko              Gdynia                 122.28      9.0     5720     2275       79
 23 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 128.95      9.0     5664     2274     -149
 24 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                143.37      9.0     5658     2327     -225
 25 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            142.12      9.0     5608     2279       23
 26 Michał          Waszkiewicz          Białystok              140.54      8.0     6206     2122      517
 27 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       154.18      8.0     5959     2206      204
 28 Janusz          Krupiński            Bytom                  137.89      8.0     5950     2024      197
 29 Marta           Bajorek              Warszawa               126.20      8.0     5899     1951      398
 30 Paweł           Jackowski            Warszawa               147.53      8.0     5883     2075      420
 31 Jakub           Zaryński             Świnoujście            144.29      8.0     5848     2027      183
 32 Krzysztof       Mówka                Warszawa               152.84      8.0     5845     2096      309
 33 Jakub           Szymczak             Łódź                   145.75      8.0     5795     2005      270
 34 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               143.53      8.0     5793     2021      152
 35 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            124.42      8.0     5766     1970      -71
 36 Artur           Irzyk                Strzyżów               145.75      8.0     5626     2124       69
 37 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               130.67      8.0     5558     2089     -119
 38 Agnieszka       Matus                Milanówek              120.46      8.0     5469     2002       70
 39 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               113.86      8.0     5455     2083     -246
 40 Joanna          Juszczak             Warszawa               136.37      8.0     5451     1940      451
 41 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 115.60      8.0     5354     2059     -405
 42 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.44      7.0     6243     1990      346
 43 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        124.61      7.0     5925     1935      339
 44 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               131.20      7.0     5895     1810      268
 45 Marek           Syczuk               Warszawa               138.39      7.0     5780     1984     -214
 46 Wojciech        Zemło                Łódź                   144.39      7.0     5729     1845      212
 47 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.99      7.0     5694     1805      249
 48 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.61      7.0     5615     1981       17
 49 Radosław        Jachna               Łódź                   140.69      7.0     5609     1987     -340
 50 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              128.40      7.0     5586     1844     -118
 51 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   127.03      7.0     5545     1895       61
 52 Maria           Skutela              Warszawa               119.38      7.0     5453     1993     -372
 53 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    137.09      7.0     5435     1968     -437
 54 Piotr           Broda                Sandomierz             140.76      7.0     5384     2026     -147
 55 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.73      7.0     5266     1891     -537
 56 Lucyna          Śniadach             Rumia                  120.08      7.0     5218     1791     -383
 57 Katarzyna       Dębska               Ostróda                102.07      6.5     5170     1700     -111
 58 Robert          Kamiński             Warszawa               134.18      6.0     5581     1746     -219
 59 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 126.02      6.0     5576     1772     -266
 60 Ewelina         Gruda                Białystok              121.36      6.0     5520     1730      -79
 61 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               136.00      6.0     5468     1750     -373
 62 Andrzej         Kroc                 Łódź                   131.64      6.0     5371     1752     -217
 63 Sławomir        Długosz              Ostróda                109.97      6.0     5331     1733     -389
 64 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               120.05      6.0     5288     1909     -181
 65 Jerzy           Luter                Bytom                  119.59      6.0     5233     1697     -428
 66 Sylwia          Łada                 Inowrocław             116.40      6.0     5228     1711     -258
 67 Adam            Grzelec              Poznań                 120.75      6.0     5206     1941     -597
 68 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            124.21      5.5     5375     1634     -388
 69 Anna            Arana                Kołobrzeg              115.51      5.5     5319     1447      291
 70 Renata          Andracka             Zwola                  115.88      5.5     5110     1583     -155
 71 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               115.61      5.5     4930     1537     -691
 72 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              106.37      5.5     4923     1575     -206
 73 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.88      5.0     5528     1633     -167
 74 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  131.46      5.0     5428     1638     -362
 75 Ziemowit        Pazda                Wrocław                120.67      5.0     5356     1746     -636
 76 Dariusz         Kosz                 Nysa                   157.50      5.0     4205     1421      -92
 77 Krzysztof       Obremski             Legnica                154.46      4.0     4400     1284       76
 78 Dawid           Pikul                Poznań                 155.98      4.0     3845     1290     -300
 79 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.95      3.5     4871     1391     -562
 80 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      3.5     4829     1249     -351
 81 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.49      3.5     4823     1258     -285
 82 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      2.5     4761     1166     -639
 83 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      2.5     4660     1138     -697
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXV Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)



	Mariusz Skrobosz 161.76 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Kamiński              134.18 +  504: 387  184
    2     5 Dariusz        Ulatowski             141.90 +  502: 356  192
    3     2 Kacper         Zegadło               152.28 +  389: 361  202
    4     2 Marek          Syczuk                138.39 +  458: 385  188
    5     2 Rafał          Dąbrowski             143.37 -  352: 394   93
    6     4 Grzegorz       Kurowski              146.80 +  321: 311  197
    7     2 Dawid          Adamczyk              154.18 -  401: 449  104
    8     5 Grzegorz       Łukasik               145.33 +  409: 349  195
    9     6 Łukasz         Bobowski              147.08 -  353: 441   97
   10     8 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 +  367: 358  184
   11     7 Tomasz         Zwoliński             148.08 -  324: 387   98
   12    12 Michał         Waszkiewicz           140.54 +  392: 386  191
   13     9 Stanisław      Rydzik                145.44 +  436: 344  195
   14     5 Dariusz        Putoń                 142.12 +  489: 305  192
   15     4 Łukasz         Tuszyński             147.11 -  375: 445   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2409  / 15 160.60




	Dariusz Kosz 157.50 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 -  300: 366   84
    2    33 Łukasz         Tuszyński             147.11 -  362: 430   97
    3    35 Maria          Skutela               119.38 +  378: 370  169
    4    25 Ewelina        Gruda                 121.36 +  432: 402  171
    5    20 Mariusz        Orzeł                 127.03 -  308: 361   77
    6    27 Jakub          Zaryński              144.29 +  429: 333  194
    7    16 Juliusz        Czupryniak            143.08 -  454: 490   93
    8    28 Marta          Bajorek               126.20 +  432: 380  176
    9    24 Maciej         Kuczyński             128.95 -  383: 456   79
   10    25 Maciej         Grąbczewski           143.53 +  377: 334  194
   11    20 Maciej         Sancewicz             137.09 -  350: 375   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 11 129.18




	Dawid Pikul 155.98 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Irena          Sołdan                133.94 +  435: 282  184
    2    11 Miłosz         Wrzałek               150.06 -  372: 516  100
    3    19 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  502: 279  170
    4     8 Krzysztof      Obremski              154.46 +  492: 443  204
    5     5 Marek          Dudkiewicz            136.56 -  306: 411   87
    6    11 Artur          Irzyk                 145.75 -  341: 499   96
    7    17 Katarzyna      Polak                 133.16 -  347: 433   83
    8    22 Mirosław       Uglik                 148.99 -  329: 425   99
    9    28 Marta          Bajorek               126.20 +  352: 347  176
   10    26 Radosław       Jachna                140.69 -  369: 510   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 10 129.00




	Krzysztof Obremski 154.46 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Polak                 133.16 +  397: 368  183
    2     7 Natalia        Woźniak               134.92 +  376: 337  185
    3     7 Grzegorz       Kurowski              146.80 -  392: 437   97
    4     8 Dawid          Pikul                 155.98 -  443: 492  106
    5    17 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 -  350: 413   84
    6    24 Ziemowit       Pazda                 120.67 -  384: 422   71
    7    28 Maciej         Grąbczewski           143.53 -  352: 434   94
    8    34 Łukasz         Moskal                106.37 +  430: 342  156
    9    29 Sławomir       Długosz               109.97 +  546: 226  160
   10    21 Maria          Skutela               119.38 -  378: 403   69
   11    26 Maciej         Kuczyński             128.95 -  352: 450   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 11 116.73




	Dawid Adamczyk 154.18 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Sporczyk              131.73 +  514: 289  182
    2     4 Artur          Irzyk                 145.75 +  507: 348  196
    3     1 Janusz         Krupiński             137.89 +  503: 359  188
    4     1 Tomasz         Zwoliński             148.08 +  385: 318  198
    5     1 Grzegorz       Łukasik               145.33 -  389: 480   95
    6     2 Marek          Syczuk                138.39 +  404: 330  188
    7     2 Mariusz        Skrobosz              161.76 +  449: 401  212
    8     3 Marek          Dudkiewicz            136.56 -  315: 424   87
    9     4 Kacper         Zegadło               152.28 +  502: 452  202
   10     2 Łukasz         Tuszyński             147.11 -  362: 409   97
   11     4 Andrzej        Oleksiak              143.38 -  272: 472   93
   12     8 Dariusz        Putoń                 142.12 -  310: 342   92
   13    11 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 +  358: 286  184
   14    11 Rafał          Dąbrowski             143.37 -  357: 417   93
   15    11 Mirosław       Uglik                 148.99 -  332: 428   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2206  / 15 147.07




	Krzysztof Mówka 152.84 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Kroc                  131.64 +  366: 293  182
    2    15 Paweł          Jackowski             147.53 +  493: 389  198
    3     9 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 +  505: 382  184
    4     3 Adam           Grzelec               120.75 +  364: 313  171
    5     3 Szymon         Płachta               138.93 -  363: 391   89
    6     8 Piotr          Broda                 140.76 +  447: 377  191
    7     1 Rafał          Dąbrowski             143.37 -  371: 381   93
    8     6 Łukasz         Bobowski              147.08 -  320: 396   97
    9    10 Dariusz        Putoń                 142.12 -  344: 388   92
   10    15 Szymon         Dąbrowski             130.67 -  328: 433   81
   11    19 Waldemar       Czerwoniec            136.00 +  430: 294  186
   12    14 Artur          Irzyk                 145.75 +  456: 251  196
   13    12 Grzegorz       Łukasik               145.33 -  272: 452   95
   14    16 Maria          Skutela               119.38 +  399: 334  169
   15    13 Jakub          Onoszko               122.28 -  387: 462   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2096  / 15 139.73




	Mariusz Wrześniewski 152.48 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jolanta        Chłopińska            131.46 +  516: 289  181
    2     3 Grzegorz       Łukasik               145.33 -  331: 396   95
    3    11 Joanna         Juszczak              136.37 +  403: 345  186
    4    14 Maciej         Dąbrowski             113.86 +  474: 396  164
    5     8 Łukasz         Bobowski              147.08 -  287: 421   97
    6    13 Mirosław       Uglik                 148.99 +  419: 306  199
    7     9 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 +  408: 340  184
    8     7 Marek          Syczuk                138.39 +  454: 416  188
    9     7 Juliusz        Czupryniak            143.08 +  413: 408  193
   10     4 Michał         Waszkiewicz           140.54 +  381: 374  191
   11     1 Szymon         Płachta               138.93 -  280: 412   89
   12     3 Grzegorz       Kurowski              146.80 +  483: 398  197
   13     4 Łukasz         Tuszyński             147.11 +  422: 389  197
   14     1 Marek          Dudkiewicz            136.56 -  356: 366   87
   15     5 Miłosz         Wrzałek               150.06 +  402: 309  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2448  / 15 163.20




	Kacper Zegadło 152.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 +  355: 335  181
    2    18 Jakub          Zaryński              144.29 +  449: 407  194
    3     2 Mariusz        Skrobosz              161.76 -  361: 389  112
    4     9 Miłosz         Wrzałek               150.06 -  392: 393  100
    5    23 Jerzy          Matyasik              125.61 +  385: 285  176
    6    17 Radosław       Jachna                140.69 +  461: 352  191
    7    12 Adam           Grzelec               120.75 +  429: 296  171
    8     9 Maciej         Dąbrowski             113.86 +  425: 260  164
    9     4 Dawid          Adamczyk              154.18 -  452: 502  104
   10     7 Artur          Irzyk                 145.75 +  476: 339  196
   11     5 Rafał          Dąbrowski             143.37 -  326: 343   93
   12     9 Grzegorz       Łukasik               145.33 +  395: 321  195
   13     5 Irena          Sołdan                133.94 -  353: 403   84
   14    12 Jakub          Onoszko               122.28 +  507: 315  172
   15     2 Szymon         Płachta               138.93 +  365: 322  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2322  / 15 154.80




	Kazimierz Merklejn 150.48 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Szymon         Dąbrowski             130.67 +  426: 335  181
    2    19 Radosław       Jachna                140.69 +  463: 270  191
    3     6 Adam           Grzelec               120.75 -  404: 439   71
    4    11 Joanna         Juszczak              136.37 +  368: 361  186
    5    11 Piotr          Broda                 140.76 -  341: 389   91
    6    15 Tomasz         Zwoliński             148.08 -  333: 472   98
    7    22 Maciej         Sancewicz             137.09 -  325: 344   87
    8    30 Jerzy          Matyasik              125.61 +  408: 364  176
    9    25 Rafał          Wesołowski            135.88 +  397: 337  186
   10    20 Mieczysław     Pastuszak             115.60 +  385: 336  166
   11    10 Michał         Waszkiewicz           140.54 +  450: 362  191
   12     7 Juliusz        Czupryniak            143.08 +  588: 276  193
   13     7 Dariusz        Putoń                 142.12 -  402: 408   92
   14     9 Grzegorz       Łukasik               145.33 +  431: 392  195
   15     7 Rafał          Dąbrowski             143.37 +  454: 310  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2297  / 15 153.13




	Miłosz Wrzałek 150.06 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Kuczyński             128.95 +  383: 302  179
    2    11 Dawid          Pikul                 155.98 +  516: 372  206
    3     5 Marek          Syczuk                138.39 -  401: 436   88
    4     9 Kacper         Zegadło               152.28 +  393: 392  202
    5    10 Mirosław       Uglik                 148.99 +  405: 394  199
    6     7 Adam           Grzelec               120.75 +  465: 303  171
    7     5 Marek          Dudkiewicz            136.56 -  404: 420   87
    8     4 Artur          Irzyk                 145.75 +  456: 321  196
    9     5 Tomasz         Zwoliński             148.08 -  393: 405   98
   10     6 Katarzyna      Polak                 133.16 +  342: 325  183
   11     6 Grzegorz       Łukasik               145.33 +  442: 386  195
   12     1 Szymon         Płachta               138.93 -  391: 435   89
   13     3 Łukasz         Bobowski              147.08 -  355: 436   97
   14     8 Joanna         Juszczak              136.37 +  409: 330  186
   15     5 Mariusz        Wrześniewski          152.48 -  309: 402  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2278  / 15 151.87




	Kamil Kister 149.10 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łucja          Kodzis                128.40 -  386: 398   78
    2    28 Ewelina        Gruda                 121.36 +  405: 392  171
    3    23 Mieczysław     Pastuszak             115.60 +  391: 356  166
    4     6 Szymon         Płachta               138.93 -  363: 482   89
    5    24 Irena          Sołdan                133.94 -  289: 443   84
    6    22 Stanisław      Rydzik                145.44 -  347: 541   95
    7    34 Łukasz         Moskal                106.37 +  380: 296  156
    8    26 Jakub          Zaryński              144.29 +  472: 348  194
    9    19 Dariusz        Ulatowski             141.90 -  335: 436   92
   10    22 Bartłomiej     Pawlak                124.61 +  412: 373  175
   11    23 Małgorzata     Szmuksta              120.05 +  474: 393  170
   12    19 Maciej         Dąbrowski             113.86 +  525: 270  164
   13    14 Maciej         Kuczyński             128.95 +  496: 311  179
   14    10 Mirosław       Uglik                 148.99 +  395: 348  199
   15     9 Dariusz        Putoń                 142.12 +  423: 297  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2204  / 15 146.93




	Mirosław Uglik 148.99 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Orzeł                 127.03 +  328: 295  177
    2    20 Łukasz         Bobowski              147.08 +  415: 355  197
    3    10 Tomasz         Zwoliński             148.08 -  297: 409   98
    4    21 Dariusz        Putoń                 142.12 +  437: 269  192
    5    10 Miłosz         Wrzałek               150.06 -  394: 405  100
    6    13 Mariusz        Wrześniewski          152.48 -  306: 419  102
    7    19 Robert         Kamiński              134.18 -  402: 480   84
    8    22 Dawid          Pikul                 155.98 +  425: 329  206
    9    20 Andrzej        Kroc                  131.64 +  470: 364  182
   10    19 Maciej         Dąbrowski             113.86 +  343: 335  164
   11    14 Janusz         Krupiński             137.89 +  373: 366  188
   12    11 Dariusz        Ulatowski             141.90 -  409: 482   92
   13    13 Paweł          Jackowski             147.53 +  388: 378  198
   14    10 Kamil          Kister                149.10 -  348: 395   99
   15    11 Dawid          Adamczyk              154.18 +  428: 332  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2283  / 15 152.20




	Tomasz Zwoliński 148.08 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marta          Bajorek               126.20 +  431: 384  176
    2    13 Jerzy          Matyasik              125.61 +  400: 293  176
    3    10 Mirosław       Uglik                 148.99 +  409: 297  199
    4     1 Dawid          Adamczyk              154.18 -  318: 385  104
    5     7 Paweł          Jackowski             147.53 -  288: 429   98
    6    15 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  472: 333  200
    7    10 Natalia        Woźniak               134.92 +  370: 329  185
    8     8 Joanna         Juszczak              136.37 +  482: 345  186
    9     5 Miłosz         Wrzałek               150.06 +  405: 393  200
   10     3 Szymon         Płachta               138.93 -  318: 404   89
   11     7 Mariusz        Skrobosz              161.76 +  387: 324  212
   12     4 Andrzej        Oleksiak              143.38 +  430: 418  193
   13     2 Marek          Dudkiewicz            136.56 -  342: 355   87
   14     6 Łukasz         Tuszyński             147.11 -  350: 471   97
   15     8 Grzegorz       Kurowski              146.80 +  350: 322  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2399  / 15 159.93




	Paweł Jackowski 147.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Baranowski            126.02 +  430: 392  176
    2    15 Krzysztof      Mówka                 152.84 -  389: 493  103
    3    17 Waldemar       Czerwoniec            136.00 +  466: 343  186
    4    12 Ziemowit       Pazda                 120.67 +  467: 290  171
    5     7 Tomasz         Zwoliński             148.08 +  429: 288  198
    6     6 Marek          Dudkiewicz            136.56 -  338: 359   87
    7     7 Łukasz         Bobowski              147.08 -  374: 432   97
    8    13 Radosław       Jachna                140.69 +  434: 261  191
    9     8 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 -  306: 405   84
   10    13 Jakub          Onoszko               122.28 -  290: 433   72
   11    17 Agnieszka      Matus                 120.46 +  445: 339  170
   12    13 Katarzyna      Polak                 133.16 +  419: 297  183
   13    13 Mirosław       Uglik                 148.99 -  378: 388   99
   14    14 Szymon         Dąbrowski             130.67 -  338: 382   81
   15    19 Mariusz        Orzeł                 127.03 +  380: 361  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2075  / 15 138.33




	Łukasz Tuszyński 147.11 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Matyasik              125.61 -  369: 378   76
    2    33 Dariusz        Kosz                  157.50 +  430: 362  208
    3    22 Maciej         Kuczyński             128.95 +  426: 332  179
    4    16 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 +  432: 367  184
    5    12 Szymon         Dąbrowski             130.67 +  409: 288  181
    6     9 Juliusz        Czupryniak            143.08 +  395: 370  193
    7     3 Michał         Waszkiewicz           140.54 +  437: 391  191
    8     1 Rafał          Dąbrowski             143.37 +  341: 315  193
    9     1 Szymon         Płachta               138.93 -  330: 362   89
   10     2 Dawid          Adamczyk              154.18 +  409: 362  204
   11     3 Łukasz         Bobowski              147.08 +  419: 395  197
   12     2 Marek          Dudkiewicz            136.56 -  390: 418   87
   13     4 Mariusz        Wrześniewski          152.48 -  389: 422  102
   14     6 Tomasz         Zwoliński             148.08 +  471: 350  198
   15     4 Mariusz        Skrobosz              161.76 +  445: 375  212
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2494  / 15 166.27




	Łukasz Bobowski 147.08 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bartłomiej     Pawlak                124.61 +  424: 397  175
    2    20 Mirosław       Uglik                 148.99 -  355: 415   99
    3    24 Małgorzata     Szmuksta              120.05 +  406: 331  170
    4    20 Dorota         Stachowska            124.21 +  363: 361  174
    5     8 Mariusz        Wrześniewski          152.48 +  421: 287  202
    6     5 Szymon         Płachta               138.93 -  372: 453   89
    7     7 Paweł          Jackowski             147.53 +  432: 374  198
    8     6 Krzysztof      Mówka                 152.84 +  396: 320  203
    9     6 Mariusz        Skrobosz              161.76 +  441: 353  212
   10     1 Marek          Dudkiewicz            136.56 +  419: 355  187
   11     3 Łukasz         Tuszyński             147.11 -  395: 419   97
   12     5 Rafał          Dąbrowski             143.37 +  474: 365  193
   13     3 Miłosz         Wrzałek               150.06 +  436: 355  200
   14     3 Grzegorz       Kurowski              146.80 +  424: 342  197
   15     3 Dariusz        Ulatowski             141.90 +  452: 305  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2588  / 15 172.53




	Grzegorz Kurowski 146.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Stachowski            124.42 +  472: 283  174
    2     8 Waldemar       Czerwoniec            136.00 +  405: 344  186
    3     7 Krzysztof      Obremski              154.46 +  437: 392  204
    4     4 Grzegorz       Łukasik               145.33 -  305: 480   95
    5    13 Radosław       Jachna                140.69 +  404: 330  191
    6     4 Mariusz        Skrobosz              161.76 -  311: 321  112
    7     8 Janusz         Krupiński             137.89 +  476: 403  188
    8    10 Dariusz        Putoń                 142.12 +  449: 391  192
    9     3 Michał         Waszkiewicz           140.54 +  441: 324  191
   10     5 Rafał          Dąbrowski             143.37 +  523: 388  193
   11     2 Marek          Dudkiewicz            136.56 -  358: 368   87
   12     3 Mariusz        Wrześniewski          152.48 -  398: 483  102
   13     1 Szymon         Płachta               138.93 +  361: 347  189
   14     3 Łukasz         Bobowski              147.08 -  342: 424   97
   15     8 Tomasz         Zwoliński             148.08 -  322: 350   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2299  / 15 153.27




	Artur Irzyk 145.75 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Stachowska            124.21 +  404: 264  174
    2     4 Dawid          Adamczyk              154.18 -  348: 507  104
    3    32 Łukasz         Baranowski            126.02 +  388: 259  176
    4    13 Jakub          Onoszko               122.28 -  294: 305   72
    5    25 Jolanta        Chłopińska            131.46 +  444: 340  181
    6    11 Dawid          Pikul                 155.98 +  499: 341  206
    7    14 Piotr          Broda                 140.76 +  414: 346  191
    8     4 Miłosz         Wrzałek               150.06 -  321: 456  100
    9    15 Mieczysław     Pastuszak             115.60 +  415: 310  166
   10     7 Kacper         Zegadło               152.28 -  339: 476  102
   11     8 Stanisław      Rydzik                145.44 -  324: 427   95
   12    14 Krzysztof      Mówka                 152.84 -  251: 456  103
   13    18 Bartłomiej     Pawlak                124.61 +  423: 334  175
   14    15 Jakub          Szymczak              145.75 +  423: 336  196
   15    12 Katarzyna      Polak                 133.16 -  339: 400   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2124  / 15 141.60




	Jakub Szymczak 145.75 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Koczkodon             123.99 -  390: 429   74
    2    26 Maciej         Sancewicz             137.09 +  433: 381  187
    3    16 Łucja          Kodzis                128.40 +  396: 360  178
    4    18 Marek          Dudkiewicz            136.56 -  347: 469   87
    5    22 Dariusz        Putoń                 142.12 -  313: 327   92
    6    29 Krzysztof      Sporczyk              131.73 +  445: 305  182
    7    23 Radosław       Jachna                140.69 -  348: 504   91
    8    27 Ziemowit       Pazda                 120.67 +  442: 322  171
    9    21 Sylwia         Łada                  116.40 +  431: 289  166
   10    17 Małgorzata     Szmuksta              120.05 +  412: 277  170
   11    13 Jakub          Onoszko               122.28 -  374: 404   72
   12    15 Maciej         Kuczyński             128.95 -  347: 442   79
   13    20 Piotr          Broda                 140.76 +  382: 303  191
   14    15 Artur          Irzyk                 145.75 -  336: 423   96
   15    20 Maria          Skutela               119.38 +  399: 290  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2005  / 15 133.67




	Stanisław Rydzik 145.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jakub          Onoszko               122.28 -  361: 415   72
    2    37 Jolanta        Chłopińska            131.46 +  485: 398  181
    3    12 Ziemowit       Pazda                 120.67 -  356: 391   71
    4    22 Andrzej        Oleksiak              143.38 -  377: 428   93
    5    29 Maciej         Grąbczewski           143.53 +  436: 342  194
    6    22 Kamil          Kister                149.10 +  541: 347  199
    7    15 Joanna         Juszczak              136.37 -  355: 469   86
    8    21 Łukasz         Baranowski            126.02 +  493: 441  176
    9    16 Natalia        Woźniak               134.92 +  492: 321  185
   10    11 Marek          Syczuk                138.39 +  417: 360  188
   11     8 Artur          Irzyk                 145.75 +  427: 324  196
   12     6 Irena          Sołdan                133.94 -  376: 380   84
   13     9 Mariusz        Skrobosz              161.76 -  344: 436  112
   14    13 Maciej         Kuczyński             128.95 -  363: 393   79
   15    17 Marcin         Stachowski            124.42 -  420: 452   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1990  / 15 132.67




	Grzegorz Łukasik 145.33 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ewelina        Gruda                 121.36 +  405: 323  171
    2     3 Mariusz        Wrześniewski          152.48 +  396: 331  202
    3     3 Rafał          Wesołowski            135.88 +  370: 350  186
    4     4 Grzegorz       Kurowski              146.80 +  480: 305  197
    5     1 Dawid          Adamczyk              154.18 +  480: 389  204
    6     1 Rafał          Dąbrowski             143.37 -  327: 448   93
    7     4 Szymon         Płachta               138.93 -  323: 514   89
    8     5 Mariusz        Skrobosz              161.76 -  349: 409  112
    9    13 Piotr          Broda                 140.76 +  360: 349  191
   10     9 Joanna         Juszczak              136.37 +  412: 400  186
   11     6 Miłosz         Wrzałek               150.06 -  386: 442  100
   12     9 Kacper         Zegadło               152.28 -  321: 395  102
   13    12 Krzysztof      Mówka                 152.84 +  452: 272  203
   14     9 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  392: 431  100
   15    14 Szymon         Dąbrowski             130.67 +  428: 301  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2317  / 15 154.47




	Wojciech Zemło 144.39 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Adam           Grzelec               120.75 -  380: 385   71
    2    30 Jerzy          Luter                 119.59 +  378: 357  170
    3    29 Radosław       Jachna                140.69 -  430: 442   91
    4    23 Mieczysław     Pastuszak             115.60 +  474: 340  166
    5    14 Marek          Syczuk                138.39 -  329: 420   88
    6    23 Sylwia         Łada                  116.40 -  349: 353   66
    7    29 Maciej         Kuczyński             128.95 -  358: 413   79
    8    33 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  473: 267  170
    9    27 Maciej         Grąbczewski           143.53 -  327: 381   94
   10    33 Lucyna         Śniadach              120.08 +  430: 255  170
   11    28 Ziemowit       Pazda                 120.67 +  391: 307  171
   12    23 Agnieszka      Matus                 120.46 -  355: 370   70
   13    26 Katarzyna      Polak                 133.16 -  211: 488   83
   14    30 Małgorzata     Szmuksta              120.05 +  394: 360  170
   15    27 Waldemar       Czerwoniec            136.00 +  450: 379  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1845  / 15 123.00




	Jakub Zaryński 144.29 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ziemowit       Pazda                 120.67 +  427: 405  171
    2    18 Kacper         Zegadło               152.28 -  407: 449  102
    3    14 Andrzej        Oleksiak              143.38 -  334: 438   93
    4    26 Maciej         Kuczyński             128.95 +  468: 353  179
    5    16 Joanna         Juszczak              136.37 -  291: 390   86
    6    27 Dariusz        Kosz                  157.50 -  333: 429  108
    7    32 Krzysztof      Sporczyk              131.73 +  432: 319  182
    8    26 Kamil          Kister                149.10 -  348: 472   99
    9    31 Jerzy          Matyasik              125.61 +  351: 322  176
   10    30 Renata         Andracka              115.88 +  395: 261  166
   11    22 Adam           Grzelec               120.75 +  496: 330  171
   12    18 Mieczysław     Pastuszak             115.60 -  418: 421   66
   13    19 Agnieszka      Matus                 120.46 -  323: 418   70
   14    24 Ewelina        Gruda                 121.36 +  356: 350  171
   15    22 Maciej         Sancewicz             137.09 +  469: 308  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2027  / 15 135.13




	Maciej Grąbczewski 143.53 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Agnieszka      Matus                 120.46 +  445: 371  170
    2    10 Adam           Grzelec               120.75 -  324: 396   71
    3    27 Jerzy          Matyasik              125.61 +  367: 350  176
    4    15 Juliusz        Czupryniak            143.08 -  387: 561   93
    5    29 Stanisław      Rydzik                145.44 -  342: 436   95
    6    32 Małgorzata     Szmuksta              120.05 -  275: 323   70
    7    28 Krzysztof      Obremski              154.46 +  434: 352  204
    8    23 Andrzej        Kroc                  131.64 -  330: 402   82
    9    27 Wojciech       Zemło                 144.39 +  381: 327  194
   10    25 Dariusz        Kosz                  157.50 -  334: 377  108
   11    27 Bartłomiej     Pawlak                124.61 -  315: 388   75
   12    35 Dorota         Stachowska            124.21 +  477: 303  174
   13    33 Renata         Andracka              115.88 +  464: 306  166
   14    27 Piotr          Broda                 140.76 +  475: 378  191
   15    23 Katarzyna      Dębska                102.07 +  443: 371  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2021  / 15 134.73




	Andrzej Oleksiak 143.38 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Lucyna         Śniadach              120.08 +  429: 327  170
    2    16 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 -  316: 380   84
    3    14 Jakub          Zaryński              144.29 +  438: 334  194
    4    22 Stanisław      Rydzik                145.44 +  428: 377  195
    5     4 Michał         Waszkiewicz           140.54 -  244: 409   91
    6    14 Natalia        Woźniak               134.92 -  357: 406   85
    7    27 Dorota         Stachowska            124.21 +  543: 305  174
    8    18 Adam           Grzelec               120.75 +  368: 333  171
    9    14 Maciej         Sancewicz             137.09 +  433: 335  187
   10    10 Dariusz        Putoń                 142.12 +  436: 329  192
   11     4 Dawid          Adamczyk              154.18 +  472: 272  204
   12     4 Tomasz         Zwoliński             148.08 -  418: 430   98
   13     8 Jakub          Onoszko               122.28 +  523: 350  172
   14     2 Szymon         Płachta               138.93 -  323: 396   89
   15     6 Irena          Sołdan                133.94 +  472: 351  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2290  / 15 152.67




	Rafał Dąbrowski 143.37 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Małgorzata     Szmuksta              120.05 +  390: 349  170
    2     9 Michał         Waszkiewicz           140.54 +  409: 351  191
    3     4 Szymon         Płachta               138.93 +  456: 400  189
    4     5 Piotr          Broda                 140.76 +  370: 339  191
    5     2 Mariusz        Skrobosz              161.76 +  394: 352  212
    6     1 Grzegorz       Łukasik               145.33 +  448: 327  195
    7     1 Krzysztof      Mówka                 152.84 +  381: 371  203
    8     1 Łukasz         Tuszyński             147.11 -  315: 341   97
    9     2 Marek          Dudkiewicz            136.56 -  357: 481   87
   10     5 Grzegorz       Kurowski              146.80 -  388: 523   97
   11     5 Kacper         Zegadło               152.28 +  343: 326  202
   12     5 Łukasz         Bobowski              147.08 -  365: 474   97
   13     6 Dariusz        Ulatowski             141.90 -  315: 438   92
   14    11 Dawid          Adamczyk              154.18 +  417: 357  204
   15     7 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  310: 454  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2327  / 15 155.13




	Juliusz Czupryniak 143.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Zbigniew       Rybak                 119.95 -  411: 434   70
    2    22 Renata         Andracka              115.88 +  415: 336  166
    3    15 Grzegorz       Koczkodon             123.99 +  401: 382  174
    4    15 Maciej         Grąbczewski           143.53 +  561: 387  194
    5     6 Jakub          Onoszko               122.28 -  351: 464   72
    6     9 Łukasz         Tuszyński             147.11 -  370: 395   97
    7    16 Dariusz        Kosz                  157.50 +  490: 454  208
    8    11 Marcin         Stachowski            124.42 +  410: 397  174
    9     7 Mariusz        Wrześniewski          152.48 -  408: 413  102
   10    12 Maciej         Kuczyński             128.95 +  480: 369  179
   11     9 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 +  397: 373  184
   12     7 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  276: 588  100
   13    10 Marek          Syczuk                138.39 +  543: 356  188
   14     7 Janusz         Krupiński             137.89 +  469: 410  188
   15     1 Marek          Dudkiewicz            136.56 -  297: 450   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2183  / 15 145.53




	Dariusz Putoń 142.12 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jerzy          Luter                 119.59 +  501: 312  170
    2     6 Łucja          Kodzis                128.40 +  373: 341  178
    3     8 Piotr          Broda                 140.76 -  310: 340   91
    4    21 Mirosław       Uglik                 148.99 -  269: 437   99
    5    22 Jakub          Szymczak              145.75 +  327: 313  196
    6    18 Mariusz        Orzeł                 127.03 +  446: 301  177
    7    13 Jakub          Onoszko               122.28 +  391: 350  172
    8    10 Grzegorz       Kurowski              146.80 -  391: 449   97
    9    10 Krzysztof      Mówka                 152.84 +  388: 344  203
   10    10 Andrzej        Oleksiak              143.38 -  329: 436   93
   11    15 Marek          Syczuk                138.39 +  531: 338  188
   12     8 Dawid          Adamczyk              154.18 +  342: 310  204
   13     7 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  408: 402  200
   14     5 Mariusz        Skrobosz              161.76 -  305: 489  112
   15     9 Kamil          Kister                149.10 -  297: 423   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2279  / 15 151.93




	Dariusz Ulatowski 141.90 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maria          Skutela               119.38 +  402: 369  169
    2     5 Mariusz        Skrobosz              161.76 -  356: 502  112
    3    30 Bartosz        Bartczak              100.00 +  406: 353  150
    4    10 Rafał          Wesołowski            135.88 -  372: 408   86
    5    27 Dorota         Stachowska            124.21 -  416: 453   74
    6    25 Maciej         Kuczyński             128.95 +  442: 278  179
    7    18 Jerzy          Matyasik              125.61 +  380: 325  176
    8    16 Małgorzata     Szmuksta              120.05 -  360: 370   70
    9    19 Kamil          Kister                149.10 +  436: 335  199
   10    16 Piotr          Broda                 140.76 +  443: 370  191
   11    11 Katarzyna      Polak                 133.16 +  401: 386  183
   12    11 Mirosław       Uglik                 148.99 +  482: 409  199
   13     6 Rafał          Dąbrowski             143.37 +  438: 315  193
   14     4 Irena          Sołdan                133.94 +  440: 413  184
   15     3 Łukasz         Bobowski              147.08 -  305: 452   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2262  / 15 150.80




	Piotr Broda 140.76 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Sylwia         Łada                  116.40 +  360: 338  166
    2    17 Grzegorz       Koczkodon             123.99 +  386: 313  174
    3     8 Dariusz        Putoń                 142.12 +  340: 310  192
    4     5 Rafał          Dąbrowski             143.37 -  339: 370   93
    5    11 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  389: 341  200
    6     8 Krzysztof      Mówka                 152.84 -  377: 447  103
    7    14 Artur          Irzyk                 145.75 -  346: 414   96
    8    17 Irena          Sołdan                133.94 +  336: 332  184
    9    13 Grzegorz       Łukasik               145.33 -  349: 360   95
   10    16 Dariusz        Ulatowski             141.90 -  370: 443   92
   11    18 Łukasz         Baranowski            126.02 -  275: 396   76
   12    27 Jolanta        Chłopińska            131.46 +  387: 300  181
   13    20 Jakub          Szymczak              145.75 -  303: 382   96
   14    27 Maciej         Grąbczewski           143.53 -  378: 475   94
   15    28 Robert         Kamiński              134.18 +  449: 310  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2026  / 15 135.07




	Radosław Jachna 140.69 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Renata         Andracka              115.88 +  350: 336  166
    2    19 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  270: 463  100
    3    29 Wojciech       Zemło                 144.39 +  442: 430  194
    4    19 Mariusz        Orzeł                 127.03 +  390: 377  177
    5    13 Grzegorz       Kurowski              146.80 -  330: 404   97
    6    17 Kacper         Zegadło               152.28 -  352: 461  102
    7    23 Jakub          Szymczak              145.75 +  504: 348  196
    8    13 Paweł          Jackowski             147.53 -  261: 434   98
    9    23 Irena          Sołdan                133.94 -  362: 383   84
   10    26 Dawid          Pikul                 155.98 +  510: 369  206
   11    24 Mieczysław     Pastuszak             115.60 -  385: 439   66
   12    25 Małgorzata     Szmuksta              120.05 +  406: 366  170
   13    24 Maciej         Dąbrowski             113.86 -  284: 457   64
   14    29 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 -  367: 406   81
   15    31 Rafał          Wesołowski            135.88 +  396: 276  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1987  / 15 132.47




	Michał Waszkiewicz 140.54 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Zawadzki              115.61 +  465: 364  166
    2     9 Rafał          Dąbrowski             143.37 -  351: 409   93
    3    18 Marta          Bajorek               126.20 +  504: 379  176
    4     7 Janusz         Krupiński             137.89 +  482: 370  188
    5     4 Andrzej        Oleksiak              143.38 +  409: 244  193
    6     3 Jakub          Onoszko               122.28 +  473: 359  172
    7     3 Łukasz         Tuszyński             147.11 -  391: 437   97
    8     2 Szymon         Płachta               138.93 +  473: 394  189
    9     3 Grzegorz       Kurowski              146.80 -  324: 441   97
   10     4 Mariusz        Wrześniewski          152.48 -  374: 381  102
   11    10 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  362: 450  100
   12    12 Mariusz        Skrobosz              161.76 -  386: 392  112
   13    17 Szymon         Dąbrowski             130.67 -  302: 380   81
   14    22 Andrzej        Kroc                  131.64 +  471: 273  182
   15    18 Grzegorz       Koczkodon             123.99 +  439: 416  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2122  / 15 141.47




	Szymon Płachta 138.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Mieczysław     Pastuszak             115.60 +  518: 352  166
    2     2 Marek          Dudkiewicz            136.56 +  403: 266  187
    3     4 Rafał          Dąbrowski             143.37 -  400: 456   93
    4     6 Kamil          Kister                149.10 +  482: 363  199
    5     3 Krzysztof      Mówka                 152.84 +  391: 363  203
    6     5 Łukasz         Bobowski              147.08 +  453: 372  197
    7     4 Grzegorz       Łukasik               145.33 +  514: 323  195
    8     2 Michał         Waszkiewicz           140.54 -  394: 473   91
    9     1 Łukasz         Tuszyński             147.11 +  362: 330  197
   10     3 Tomasz         Zwoliński             148.08 +  404: 318  198
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          152.48 +  412: 280  202
   12     1 Miłosz         Wrzałek               150.06 +  435: 391  200
   13     1 Grzegorz       Kurowski              146.80 -  347: 361   97
   14     2 Andrzej        Oleksiak              143.38 +  396: 323  193
   15     2 Kacper         Zegadło               152.28 -  322: 365  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2520  / 15 168.00




	Marek Syczuk 138.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Anna           Arana                 115.51 +  375: 351  166
    2    14 Sławomir       Długosz               109.97 +  421: 341  160
    3     5 Miłosz         Wrzałek               150.06 +  436: 401  200
    4     2 Mariusz        Skrobosz              161.76 -  385: 458  112
    5    14 Wojciech       Zemło                 144.39 +  420: 329  194
    6     2 Dawid          Adamczyk              154.18 -  330: 404  104
    7     6 Bartłomiej     Pawlak                124.61 +  401: 305  175
    8     7 Mariusz        Wrześniewski          152.48 -  416: 454  102
    9    11 Małgorzata     Szmuksta              120.05 +  363: 306  170
   10    11 Stanisław      Rydzik                145.44 -  360: 417   95
   11    15 Dariusz        Putoń                 142.12 -  338: 531   92
   12    20 Maciej         Sancewicz             137.09 +  431: 320  187
   13    10 Juliusz        Czupryniak            143.08 -  356: 543   93
   14    17 Agnieszka      Matus                 120.46 -  358: 385   70
   15    21 Maciej         Dąbrowski             113.86 -  390: 449   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 15 132.27




	Janusz Krupiński 137.89 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Maciej         Dąbrowski             113.86 +  381: 335  164
    2    12 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  427: 287  170
    3     1 Dawid          Adamczyk              154.18 -  359: 503  104
    4     7 Michał         Waszkiewicz           140.54 -  370: 482   91
    5    26 Ziemowit       Pazda                 120.67 +  448: 378  171
    6    16 Maciej         Sancewicz             137.09 +  478: 280  187
    7     8 Grzegorz       Kurowski              146.80 -  403: 476   97
    8    15 Sylwia         Łada                  116.40 +  404: 361  166
    9     9 Katarzyna      Polak                 133.16 -  304: 470   83
   10    14 Agnieszka      Matus                 120.46 +  360: 348  170
   11    14 Mirosław       Uglik                 148.99 -  366: 373   99
   12    17 Szymon         Dąbrowski             130.67 +  436: 398  181
   13    16 Maria          Skutela               119.38 +  513: 232  169
   14     7 Juliusz        Czupryniak            143.08 -  410: 469   93
   15    10 Maciej         Kuczyński             128.95 -  291: 361   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2024  / 15 134.93




	Maciej Sancewicz 137.09 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Sławomir       Długosz               109.97 -  330: 431   60
    2    26 Jakub          Szymczak              145.75 -  381: 433   96
    3    38 Lucyna         Śniadach              120.08 +  408: 375  170
    4    30 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  338: 304  170
    5    21 Robert         Kamiński              134.18 +  385: 372  184
    6    16 Janusz         Krupiński             137.89 -  280: 478   88
    7    22 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  344: 325  200
    8    20 Jakub          Onoszko               122.28 +  398: 330  172
    9    14 Andrzej        Oleksiak              143.38 -  335: 433   93
   10    18 Irena          Sołdan                133.94 -  344: 384   84
   11    20 Dariusz        Kosz                  157.50 +  375: 350  208
   12    20 Marek          Syczuk                138.39 -  320: 431   88
   13    21 Łukasz         Baranowski            126.02 +  516: 330  176
   14    18 Natalia        Woźniak               134.92 -  373: 427   85
   15    22 Jakub          Zaryński              144.29 -  308: 469   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1968  / 15 131.20




	Marek Dudkiewicz 136.56 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Łukasz         Moskal                106.37 +  414: 304  156
    2     2 Szymon         Płachta               138.93 -  266: 403   89
    3    26 Sławomir       Długosz               109.97 +  419: 364  160
    4    18 Jakub          Szymczak              145.75 +  469: 347  196
    5     5 Dawid          Pikul                 155.98 +  411: 306  206
    6     6 Paweł          Jackowski             147.53 +  359: 338  198
    7     5 Miłosz         Wrzałek               150.06 +  420: 404  200
    8     3 Dawid          Adamczyk              154.18 +  424: 315  204
    9     2 Rafał          Dąbrowski             143.37 +  481: 357  193
   10     1 Łukasz         Bobowski              147.08 -  355: 419   97
   11     2 Grzegorz       Kurowski              146.80 +  368: 358  197
   12     2 Łukasz         Tuszyński             147.11 +  418: 390  197
   13     2 Tomasz         Zwoliński             148.08 +  355: 342  198
   14     1 Mariusz        Wrześniewski          152.48 +  366: 356  202
   15     1 Juliusz        Czupryniak            143.08 +  450: 297  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2686  / 15 179.07




	Joanna Juszczak 136.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Wojciech       Gołęcki               104.49 +  415: 373  154
    2    21 Bartosz        Bartczak              100.00 +  397: 343  150
    3    11 Mariusz        Wrześniewski          152.48 -  345: 403  102
    4    11 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  361: 368  100
    5    16 Jakub          Zaryński              144.29 +  390: 291  194
    6    20 Szymon         Dąbrowski             130.67 +  460: 330  181
    7    15 Stanisław      Rydzik                145.44 +  469: 355  195
    8     8 Tomasz         Zwoliński             148.08 -  345: 482   98
    9    12 Maciej         Dąbrowski             113.86 +  398: 286  164
   10     9 Grzegorz       Łukasik               145.33 -  400: 412   95
   11    12 Maria          Skutela               119.38 +  458: 302  169
   12    10 Jakub          Onoszko               122.28 -  306: 371   72
   13    15 Mieczysław     Pastuszak             115.60 +  377: 275  166
   14     8 Miłosz         Wrzałek               150.06 -  330: 409  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1940  / 14 138.57




	Waldemar Czerwoniec 136.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Katarzyna      Dębska                102.07 +  393: 314  152
    2     8 Grzegorz       Kurowski              146.80 -  344: 405   97
    3    17 Paweł          Jackowski             147.53 -  343: 466   98
    4    37 Maria          Skutela               119.38 -  344: 444   69
    5    36 Krzysztof      Zawadzki              115.61 -  285: 443   66
    6    35 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 +  449: 413  181
    7    37 Łukasz         Baranowski            126.02 -  315: 458   76
    8    37 Wojciech       Gołęcki               104.49 +  450: 273  154
    9    35 Teresa         Balewska              100.00 +  379: 304  150
   10    24 Andrzej        Kroc                  131.64 +  341: 308  182
   11    19 Krzysztof      Mówka                 152.84 -  294: 430  103
   12    24 Marcin         Stachowski            124.42 -  350: 416   74
   13    27 Łucja          Kodzis                128.40 +  459: 333  178
   14    25 Marta          Bajorek               126.20 -  343: 384   76
   15    27 Wojciech       Zemło                 144.39 -  379: 450   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 15 116.67




	Rafał Wesołowski 135.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Jan            Pawłowski             100.00 +  542: 277  150
    2     1 Jakub          Onoszko               122.28 +  405: 390  172
    3     3 Grzegorz       Łukasik               145.33 -  350: 370   95
    4    10 Dariusz        Ulatowski             141.90 +  408: 372  192
    5     9 Adam           Grzelec               120.75 -  322: 392   71
    6    12 Irena          Sołdan                133.94 -  311: 532   84
    7    21 Mieczysław     Pastuszak             115.60 -  280: 343   66
    8    32 Dorota         Stachowska            124.21 +  459: 312  174
    9    25 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  337: 397  100
   10    29 Krzysztof      Sporczyk              131.73 -  341: 348   82
   11    31 Jerzy          Luter                 119.59 -  370: 397   70
   12    32 Sławomir       Długosz               109.97 -  313: 393   60
   13    35 Łukasz         Moskal                106.37 +  435: 379  156
   14    32 Lucyna         Śniadach              120.08 -  379: 397   70
   15    31 Radosław       Jachna                140.69 -  276: 396   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 15 108.87




	Natalia Woźniak 134.92 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Teresa         Balewska              100.00 +  498: 285  150
    2     7 Krzysztof      Obremski              154.46 -  337: 376  104
    3    13 Maciej         Dąbrowski             113.86 -  319: 391   64
    4    27 Małgorzata     Szmuksta              120.05 +  328: 301  170
    5    19 Katarzyna      Polak                 133.16 +  527: 275  183
    6    14 Andrzej        Oleksiak              143.38 +  406: 357  193
    7    10 Tomasz         Zwoliński             148.08 -  329: 370   98
    8    19 Mieczysław     Pastuszak             115.60 -  323: 379   66
    9    16 Stanisław      Rydzik                145.44 -  321: 492   95
   10    31 Katarzyna      Dębska                102.07 +  380: 344  152
   11    25 Krzysztof      Sporczyk              131.73 -  330: 400   82
   12    29 Ewelina        Gruda                 121.36 +  502: 379  171
   13    23 Adam           Grzelec               120.75 +  422: 268  171
   14    18 Maciej         Sancewicz             137.09 +  427: 373  187
   15    15 Agnieszka      Matus                 120.46 +  349: 311  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2056  / 15 137.07




	Robert Kamiński 134.18 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              161.76 -  387: 504  112
    2    27 Lucyna         Śniadach              120.08 +  381: 305  170
    3    28 Łukasz         Moskal                106.37 +  455: 305  156
    4    17 Szymon         Dąbrowski             130.67 -  346: 365   81
    5    21 Maciej         Sancewicz             137.09 -  372: 385   87
    6    26 Jerzy          Luter                 119.59 +  449: 266  170
    7    19 Mirosław       Uglik                 148.99 +  480: 402  199
    8    14 Katarzyna      Polak                 133.16 -  304: 405   83
    9    18 Maria          Skutela               119.38 -  375: 386   69
   10    23 Marcin         Stachowski            124.42 -  334: 451   74
   11    29 Jerzy          Matyasik              125.61 -  280: 449   76
   12    30 Katarzyna      Dębska                102.07 -  328: 415   52
   13    34 Anna           Arana                 115.51 +  368: 319  166
   14    33 Sławomir       Długosz               109.97 +  412: 394  160
   15    28 Piotr          Broda                 140.76 -  310: 449   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 15 116.40




	Małgorzata Deszczyńska 134.11 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  157.50 +  366: 300  208
    2    16 Andrzej        Oleksiak              143.38 +  380: 316  193
    3     9 Krzysztof      Mówka                 152.84 -  382: 505  103
    4    16 Łukasz         Tuszyński             147.11 -  367: 432   97
    5    17 Krzysztof      Obremski              154.46 +  413: 350  204
    6    21 Dorota         Stachowska            124.21 +  420: 346  174
    7     9 Mariusz        Wrześniewski          152.48 -  340: 408  102
    8    12 Bartłomiej     Pawlak                124.61 +  433: 379  175
    9     8 Paweł          Jackowski             147.53 +  405: 306  198
   10     8 Mariusz        Skrobosz              161.76 -  358: 367  112
   11     9 Juliusz        Czupryniak            143.08 -  373: 397   93
   12    21 Krzysztof      Sporczyk              131.73 +  417: 348  182
   13    11 Dawid          Adamczyk              154.18 -  286: 358  104
   14    21 Katarzyna      Dębska                102.07 +  398: 258  152
   15    16 Mieczysław     Pastuszak             115.60 +  435: 287  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2263  / 15 150.87




	Irena Sołdan 133.94 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 155.98 -  282: 435  106
    2    40 Małgorzata     Szmuksta              120.05 -  326: 347   70
    3    40 Wojciech       Gołęcki               104.49 +  361: 262  154
    4    33 Sylwia         Łada                  116.40 +  466: 298  166
    5    24 Kamil          Kister                149.10 +  443: 289  199
    6    12 Rafał          Wesołowski            135.88 +  532: 311  186
    7    11 Maciej         Dąbrowski             113.86 -  364: 394   64
    8    17 Piotr          Broda                 140.76 -  332: 336   91
    9    23 Radosław       Jachna                140.69 +  383: 362  191
   10    18 Maciej         Sancewicz             137.09 +  384: 344  187
   11    16 Szymon         Dąbrowski             130.67 +  468: 428  181
   12     6 Stanisław      Rydzik                145.44 +  380: 376  195
   13     5 Kacper         Zegadło               152.28 +  403: 353  202
   14     4 Dariusz        Ulatowski             141.90 -  413: 440   92
   15     6 Andrzej        Oleksiak              143.38 -  351: 472   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2177  / 15 145.13




	Katarzyna Polak 133.16 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Obremski              154.46 -  368: 397  104
    2    35 Andrzej        Kroc                  131.64 +  389: 370  182
    3    31 Dorota         Stachowska            124.21 -  344: 410   74
    4    34 Teresa         Balewska              100.00 +  475: 348  150
    5    19 Natalia        Woźniak               134.92 -  275: 527   85
    6    33 Jan            Pawłowski             100.00 +  351: 248  150
    7    17 Dawid          Pikul                 155.98 +  433: 347  206
    8    14 Robert         Kamiński              134.18 +  405: 304  184
    9     9 Janusz         Krupiński             137.89 +  470: 304  188
   10     6 Miłosz         Wrzałek               150.06 -  325: 342  100
   11    11 Dariusz        Ulatowski             141.90 -  386: 401   92
   12    13 Paweł          Jackowski             147.53 -  297: 419   98
   13    26 Wojciech       Zemło                 144.39 +  488: 211  194
   14    19 Maciej         Dąbrowski             113.86 +  471: 345  164
   15    12 Artur          Irzyk                 145.75 +  400: 339  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2167  / 15 144.47




	Krzysztof Sporczyk 131.73 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Adamczyk              154.18 -  289: 514  104
    2    36 Krzysztof      Zawadzki              115.61 +  428: 276  166
    3    20 Jakub          Onoszko               122.28 -  264: 453   72
    4    31 Jolanta        Chłopińska            131.46 -  371: 428   81
    5    31 Maria          Skutela               119.38 +  390: 324  169
    6    29 Jakub          Szymczak              145.75 -  305: 445   96
    7    32 Jakub          Zaryński              144.29 -  319: 432   94
    8    40 Jan            Pawłowski             100.00 +  407: 299  150
    9    33 Łucja          Kodzis                128.40 +  340: 322  178
   10    29 Rafał          Wesołowski            135.88 +  348: 341  186
   11    25 Natalia        Woźniak               134.92 +  400: 330  185
   12    21 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 -  348: 417   84
   13    22 Marcin         Stachowski            124.42 -  355: 357   74
   14    26 Łukasz         Baranowski            126.02 +  394: 313  176
   15    24 Marta          Bajorek               126.20 -  308: 552   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1891  / 15 126.07




	Andrzej Kroc 131.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 152.84 -  293: 366  103
    2    35 Katarzyna      Polak                 133.16 -  370: 389   83
    3    34 Bartłomiej     Pawlak                124.61 -  388: 445   75
    4    39 Lucyna         Śniadach              120.08 +  421: 318  170
    5    35 Łukasz         Moskal                106.37 +  407: 323  156
    6    30 Krzysztof      Zawadzki              115.61 +  492: 298  166
    7    20 Sylwia         Łada                  116.40 -  343: 436   66
    8    23 Maciej         Grąbczewski           143.53 +  402: 330  194
    9    20 Mirosław       Uglik                 148.99 -  364: 470   99
   10    24 Waldemar       Czerwoniec            136.00 -  308: 341   86
   11    30 Sławomir       Długosz               109.97 +  364: 329  160
   12    26 Jerzy          Luter                 119.59 +  391: 280  170
   13    25 Katarzyna      Dębska                102.07 -  280: 335   52
   14    22 Michał         Waszkiewicz           140.54 -  273: 471   91
   15    26 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 -  275: 457   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 15 116.80




	Jolanta Chłopińska 131.46 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          152.48 -  289: 516  102
    2    37 Stanisław      Rydzik                145.44 -  398: 485   95
    3    39 Katarzyna      Dębska                102.07 +  428: 317  152
    4    31 Krzysztof      Sporczyk              131.73 +  428: 371  182
    5    25 Artur          Irzyk                 145.75 -  340: 444   96
    6    28 Mieczysław     Pastuszak             115.60 -  378: 384   66
    7    31 Jerzy          Luter                 119.59 +  435: 348  170
    8    25 Agnieszka      Matus                 120.46 -  310: 326   70
    9    32 Dorota         Stachowska            124.21 +  414: 370  174
   10    28 Adam           Grzelec               120.75 -  324: 351   71
   11    32 Renata         Andracka              115.88 +  371: 281  166
   12    27 Piotr          Broda                 140.76 -  300: 387   91
   13    32 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 -  381: 424   81
   14    34 Łukasz         Moskal                106.37 -  321: 410   56
   15    33 Anna           Arana                 115.51 -  311: 376   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 15 109.20




	Andrzej Kwiatkowski 131.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kacper         Zegadło               152.28 -  335: 355  102
    2    23 Ziemowit       Pazda                 120.67 -  317: 347   71
    3    36 Ewelina        Gruda                 121.36 -  430: 459   71
    4    38 Łukasz         Baranowski            126.02 +  422: 399  176
    5    33 Małgorzata     Szmuksta              120.05 -  336: 404   70
    6    35 Waldemar       Czerwoniec            136.00 -  413: 449   86
    7    38 Jan            Pawłowski             100.00 +  431: 340  150
    8    35 Renata         Andracka              115.88 -  358: 375   66
    9    37 Krzysztof      Zawadzki              115.61 +  457: 361  166
   10    32 Jerzy          Matyasik              125.61 -  326: 344   76
   11    35 Katarzyna      Dębska                102.07 -  388: 408   52
   12    37 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  395: 363  170
   13    32 Jolanta        Chłopińska            131.46 +  424: 381  181
   14    29 Radosław       Jachna                140.69 +  406: 367  191
   15    26 Andrzej        Kroc                  131.64 +  457: 275  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 15 120.67




	Szymon Dąbrowski 130.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  335: 426  100
    2    24 Bartłomiej     Pawlak                124.61 +  380: 335  175
    3    21 Sylwia         Łada                  116.40 +  394: 310  166
    4    17 Robert         Kamiński              134.18 +  365: 346  184
    5    12 Łukasz         Tuszyński             147.11 -  288: 409   97
    6    20 Joanna         Juszczak              136.37 -  330: 460   86
    7    24 Marcin         Stachowski            124.42 -  316: 457   74
    8    31 Mariusz        Orzeł                 127.03 +  434: 330  177
    9    26 Adam           Grzelec               120.75 +  394: 304  171
   10    15 Krzysztof      Mówka                 152.84 +  433: 328  203
   11    16 Irena          Sołdan                133.94 -  428: 468   84
   12    17 Janusz         Krupiński             137.89 -  398: 436   88
   13    17 Michał         Waszkiewicz           140.54 +  380: 302  191
   14    14 Paweł          Jackowski             147.53 +  382: 338  198
   15    14 Grzegorz       Łukasik               145.33 -  301: 428   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2089  / 15 139.27




	Maciej Kuczyński 128.95 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Miłosz         Wrzałek               150.06 -  302: 383  100
    2    32 Agnieszka      Matus                 120.46 +  406: 372  170
    3    22 Łukasz         Tuszyński             147.11 -  332: 426   97
    4    26 Jakub          Zaryński              144.29 -  353: 468   94
    5    39 Renata         Andracka              115.88 +  417: 336  166
    6    25 Dariusz        Ulatowski             141.90 -  278: 442   92
    7    29 Wojciech       Zemło                 144.39 +  413: 358  194
    8    29 Łucja          Kodzis                128.40 +  381: 316  178
    9    24 Dariusz        Kosz                  157.50 +  456: 383  208
   10    12 Juliusz        Czupryniak            143.08 -  369: 480   93
   11    26 Krzysztof      Obremski              154.46 +  450: 352  204
   12    15 Jakub          Szymczak              145.75 +  442: 347  196
   13    14 Kamil          Kister                149.10 -  311: 496   99
   14    13 Stanisław      Rydzik                145.44 +  393: 363  195
   15    10 Janusz         Krupiński             137.89 +  361: 291  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2274  / 15 151.60




	Łucja  Kodzis 128.40 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kamil          Kister                149.10 +  398: 386  199
    2     6 Dariusz        Putoń                 142.12 -  341: 373   92
    3    16 Jakub          Szymczak              145.75 -  360: 396   96
    4    35 Bartosz        Bartczak              100.00 +  424: 338  150
    5    15 Bartłomiej     Pawlak                124.61 -  355: 496   75
    6    31 Jerzy          Matyasik              125.61 -  371: 452   76
    7    33 Krzysztof      Zawadzki              115.61 +  413: 304  166
    8    29 Maciej         Kuczyński             128.95 -  316: 381   79
    9    33 Krzysztof      Sporczyk              131.73 -  322: 340   82
   10    36 Jerzy          Luter                 119.59 -  413: 424   70
   11    37 Anna           Arana                 115.51 +  370: 349  166
   12    33 Lucyna         Śniadach              120.08 +  469: 345  170
   13    27 Waldemar       Czerwoniec            136.00 -  333: 459   86
   14    31 Sylwia         Łada                  116.40 +  344: 319  166
   15    30 Adam           Grzelec               120.75 +  357: 342  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 15 122.93




	Mariusz Orzeł 127.03 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mirosław       Uglik                 148.99 -  295: 328   99
    2    34 Maria          Skutela               119.38 +  477: 349  169
    3    25 Marcin         Stachowski            124.42 +  427: 335  174
    4    19 Radosław       Jachna                140.69 -  377: 390   91
    5    20 Dariusz        Kosz                  157.50 +  361: 308  208
    6    18 Dariusz        Putoń                 142.12 -  301: 446   92
    7    25 Marta          Bajorek               126.20 -  408: 451   76
    8    31 Szymon         Dąbrowski             130.67 -  330: 434   81
    9    34 Renata         Andracka              115.88 -  284: 455   66
   10    37 Dorota         Stachowska            124.21 -  390: 399   74
   11    38 Krzysztof      Zawadzki              115.61 +  428: 265  166
   12    34 Łukasz         Moskal                106.37 +  338: 251  156
   13    31 Jerzy          Luter                 119.59 +  389: 342  170
   14    23 Bartłomiej     Pawlak                124.61 +  379: 351  175
   15    19 Paweł          Jackowski             147.53 -  361: 380   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1895  / 15 126.33




	Marta Bajorek 126.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Zwoliński             148.08 -  384: 431   98
    2    29 Katarzyna      Dębska                102.07 +  352: 311  152
    3    18 Michał         Waszkiewicz           140.54 -  379: 504   91
    4    32 Łukasz         Moskal                106.37 +  377: 329  156
    5    18 Sławomir       Długosz               109.97 -  262: 277   60
    6    19 Maciej         Dąbrowski             113.86 -  318: 330   64
    7    25 Mariusz        Orzeł                 127.03 +  451: 408  177
    8    28 Dariusz        Kosz                  157.50 -  380: 432  108
    9    28 Dawid          Pikul                 155.98 -  347: 352  106
   10    39 Teresa         Balewska              100.00 +  411: 369  150
   11    33 Dorota         Stachowska            124.21 +  443: 375  174
   12    28 Adam           Grzelec               120.75 -  347: 366   71
   13    29 Jerzy          Matyasik              125.61 +  512: 366  176
   14    25 Waldemar       Czerwoniec            136.00 +  384: 343  186
   15    24 Krzysztof      Sporczyk              131.73 +  552: 308  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1951  / 15 130.07




	Łukasz Baranowski 126.02 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Jackowski             147.53 -  392: 430   98
    2    25 Maciej         Dąbrowski             113.86 -  367: 412   64
    3    32 Artur          Irzyk                 145.75 -  259: 388   96
    4    38 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 -  399: 422   81
    5    40 Anna           Arana                 115.51 +  366: 348  166
    6    38 Teresa         Balewska              100.00 +  365: 293  150
    7    37 Waldemar       Czerwoniec            136.00 +  458: 315  186
    8    21 Stanisław      Rydzik                145.44 -  441: 493   95
    9    30 Ziemowit       Pazda                 120.67 +  413: 366  171
   10    27 Sylwia         Łada                  116.40 +  449: 377  166
   11    18 Piotr          Broda                 140.76 +  396: 275  191
   12    16 Maria          Skutela               119.38 -  299: 462   69
   13    21 Maciej         Sancewicz             137.09 -  330: 516   87
   14    26 Krzysztof      Sporczyk              131.73 -  313: 394   82
   15    29 Lucyna         Śniadach              120.08 -  329: 351   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 15 118.13




	Jerzy Matyasik 125.61 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Tuszyński             147.11 +  378: 369  197
    2    13 Tomasz         Zwoliński             148.08 -  293: 400   98
    3    27 Maciej         Grąbczewski           143.53 -  350: 367   94
    4    29 Grzegorz       Koczkodon             123.99 +  432: 387  174
    5    23 Kacper         Zegadło               152.28 -  285: 385  102
    6    31 Łucja          Kodzis                128.40 +  452: 371  178
    7    18 Dariusz        Ulatowski             141.90 -  325: 380   92
    8    30 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  364: 408  100
    9    31 Jakub          Zaryński              144.29 -  322: 351   94
   10    32 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 +  344: 326  181
   11    29 Robert         Kamiński              134.18 +  449: 280  184
   12    22 Bartłomiej     Pawlak                124.61 -  365: 416   75
   13    29 Marta          Bajorek               126.20 -  366: 512   76
   14    35 Jerzy          Luter                 119.59 +  432: 341  170
   15    32 Renata         Andracka              115.88 +  458: 305  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1981  / 15 132.07




	Bartłomiej Pawlak 124.61 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Bobowski              147.08 -  397: 424   97
    2    24 Szymon         Dąbrowski             130.67 -  335: 380   81
    3    34 Andrzej        Kroc                  131.64 +  445: 388  182
    4    24 Krzysztof      Zawadzki              115.61 +  464: 253  166
    5    15 Łucja          Kodzis                128.40 +  496: 355  178
    6    10 Marcin         Stachowski            124.42 +  513: 373  174
    7     6 Marek          Syczuk                138.39 -  305: 401   88
    8    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 -  379: 433   84
    9    17 Jakub          Onoszko               122.28 -  317: 319   72
   10    22 Kamil          Kister                149.10 -  373: 412   99
   11    27 Maciej         Grąbczewski           143.53 +  388: 315  194
   12    22 Jerzy          Matyasik              125.61 +  416: 365  176
   13    18 Artur          Irzyk                 145.75 -  334: 423   96
   14    23 Mariusz        Orzeł                 127.03 -  351: 379   77
   15    25 Ewelina        Gruda                 121.36 +  412: 366  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1935  / 15 129.00




	Marcin Stachowski 124.42 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Kurowski              146.80 -  283: 472   97
    2    39 Anna           Arana                 115.51 +  408: 364  166
    3    25 Mariusz        Orzeł                 127.03 -  335: 427   77
    4    28 Sławomir       Długosz               109.97 +  466: 313  160
    5    32 Grzegorz       Koczkodon             123.99 +  393: 327  174
    6    10 Bartłomiej     Pawlak                124.61 -  373: 513   75
    7    24 Szymon         Dąbrowski             130.67 +  457: 316  181
    8    11 Juliusz        Czupryniak            143.08 -  397: 410   93
    9    22 Agnieszka      Matus                 120.46 -  274: 398   70
   10    23 Robert         Kamiński              134.18 +  451: 334  184
   11    21 Maciej         Dąbrowski             113.86 -  348: 410   64
   12    24 Waldemar       Czerwoniec            136.00 +  416: 350  186
   13    22 Krzysztof      Sporczyk              131.73 +  357: 355  182
   14    20 Mieczysław     Pastuszak             115.60 -  356: 428   66
   15    17 Stanisław      Rydzik                145.44 +  452: 420  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1970  / 15 131.33




	Dorota Stachowska 124.21 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Artur          Irzyk                 145.75 -  264: 404   96
    2    42 PAUZA
    3    31 Katarzyna      Polak                 133.16 +  410: 344  183
    4    20 Łukasz         Bobowski              147.08 -  361: 363   97
    5    27 Dariusz        Ulatowski             141.90 +  453: 416  192
    6    21 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 -  346: 420   84
    7    27 Andrzej        Oleksiak              143.38 -  305: 543   93
    8    32 Rafał          Wesołowski            135.88 -  312: 459   86
    9    32 Jolanta        Chłopińska            131.46 -  370: 414   81
   10    37 Mariusz        Orzeł                 127.03 +  399: 390  177
   11    33 Marta          Bajorek               126.20 -  375: 443   76
   12    35 Maciej         Grąbczewski           143.53 -  303: 477   94
   13    36 Ziemowit       Pazda                 120.67 -  358: 466   71
   14    38 Bartosz        Bartczak              100.00 +  402: 259  150
   15    39 Wojciech       Gołęcki               104.49 +  417: 365  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 14 116.71




	Grzegorz Koczkodon 123.99 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jakub          Szymczak              145.75 +  429: 390  196
    2    17 Piotr          Broda                 140.76 -  313: 386   91
    3    15 Juliusz        Czupryniak            143.08 -  382: 401   93
    4    29 Jerzy          Matyasik              125.61 -  387: 432   76
    5    32 Marcin         Stachowski            124.42 -  327: 393   74
    6    36 Łukasz         Moskal                106.37 -  290: 352   56
    7    39 Zbigniew       Rybak                 119.95 -  364: 368   70
    8    41 Krzysztof      Zawadzki              115.61 +  523: 216  166
    9    38 Anna           Arana                 115.51 +  382: 321  166
   10    34 Sławomir       Długosz               109.97 -  357: 413   60
   11    36 Wojciech       Gołęcki               104.49 +  381: 264  154
   12    31 Ziemowit       Pazda                 120.67 +  368: 328  171
   13    28 Małgorzata     Szmuksta              120.05 +  368: 354  170
   14    28 Adam           Grzelec               120.75 +  407: 388  171
   15    18 Michał         Waszkiewicz           140.54 -  416: 439   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 15 120.33




	Jakub Onoszko 122.28 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Stanisław      Rydzik                145.44 +  415: 361  195
    2     1 Rafał          Wesołowski            135.88 -  390: 405   86
    3    20 Krzysztof      Sporczyk              131.73 +  453: 264  182
    4    13 Artur          Irzyk                 145.75 +  305: 294  196
    5     6 Juliusz        Czupryniak            143.08 +  464: 351  193
    6     3 Michał         Waszkiewicz           140.54 -  359: 473   91
    7    13 Dariusz        Putoń                 142.12 -  350: 391   92
    8    20 Maciej         Sancewicz             137.09 -  330: 398   87
    9    17 Bartłomiej     Pawlak                124.61 +  319: 317  175
   10    13 Paweł          Jackowski             147.53 +  433: 290  198
   11    13 Jakub          Szymczak              145.75 +  404: 374  196
   12    10 Joanna         Juszczak              136.37 +  371: 306  186
   13     8 Andrzej        Oleksiak              143.38 -  350: 523   93
   14    12 Kacper         Zegadło               152.28 -  315: 507  102
   15    13 Krzysztof      Mówka                 152.84 +  462: 387  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2275  / 15 151.67




	Ewelina Gruda 121.36 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Łukasik               145.33 -  323: 405   95
    2    28 Kamil          Kister                149.10 -  392: 405   99
    3    36 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 +  459: 430  181
    4    25 Dariusz        Kosz                  157.50 -  402: 432  108
    5    30 Jerzy          Luter                 119.59 -  258: 409   70
    6    37 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  346: 298  170
    7    35 Bartosz        Bartczak              100.00 +  392: 257  150
    8    24 Maria          Skutela               119.38 -  338: 339   69
    9    36 Katarzyna      Dębska                102.07 -  413: 431   52
   10    35 Łukasz         Moskal                106.37 +  329: 296  156
   11    34 Sylwia         Łada                  116.40 +  398: 297  166
   12    29 Natalia        Woźniak               134.92 -  379: 502   85
   13    30 Sławomir       Długosz               109.97 +  375: 330  160
   14    24 Jakub          Zaryński              144.29 -  350: 356   94
   15    25 Bartłomiej     Pawlak                124.61 -  366: 412   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 15 115.33




	Adam Grzelec 120.75 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Zemło                 144.39 +  385: 380  194
    2    10 Maciej         Grąbczewski           143.53 +  396: 324  194
    3     6 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  439: 404  200
    4     3 Krzysztof      Mówka                 152.84 -  313: 364  103
    5     9 Rafał          Wesołowski            135.88 +  392: 322  186
    6     7 Miłosz         Wrzałek               150.06 -  303: 465  100
    7    12 Kacper         Zegadło               152.28 -  296: 429  102
    8    18 Andrzej        Oleksiak              143.38 -  333: 368   93
    9    26 Szymon         Dąbrowski             130.67 -  304: 394   81
   10    28 Jolanta        Chłopińska            131.46 +  351: 324  181
   11    22 Jakub          Zaryński              144.29 -  330: 496   94
   12    28 Marta          Bajorek               126.20 +  366: 347  176
   13    23 Natalia        Woźniak               134.92 -  268: 422   85
   14    28 Grzegorz       Koczkodon             123.99 -  388: 407   74
   15    30 Łucja          Kodzis                128.40 -  342: 357   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1941  / 15 129.40




	Ziemowit Pazda 120.67 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jakub          Zaryński              144.29 -  405: 427   94
    2    23 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 +  347: 317  181
    3    12 Stanisław      Rydzik                145.44 +  391: 356  195
    4    12 Paweł          Jackowski             147.53 -  290: 467   98
    5    26 Janusz         Krupiński             137.89 -  378: 448   88
    6    24 Krzysztof      Obremski              154.46 +  422: 384  204
    7    26 Małgorzata     Szmuksta              120.05 -  335: 488   70
    8    27 Jakub          Szymczak              145.75 -  322: 442   96
    9    30 Łukasz         Baranowski            126.02 -  366: 413   76
   10    38 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  349: 340  170
   11    28 Wojciech       Zemło                 144.39 -  307: 391   94
   12    31 Grzegorz       Koczkodon             123.99 -  328: 368   74
   13    36 Dorota         Stachowska            124.21 +  466: 358  174
   14    36 Renata         Andracka              115.88 -  322: 369   66
   15    34 Krzysztof      Zawadzki              115.61 -  328: 424   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 15 116.40




	Agnieszka Matus 120.46 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Grąbczewski           143.53 -  371: 445   94
    2    32 Maciej         Kuczyński             128.95 -  372: 406   79
    3    33 Jerzy          Luter                 119.59 -  289: 414   70
    4    40 Katarzyna      Dębska                102.07 +  456: 262  152
    5    34 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  362: 315  170
    6    34 Maria          Skutela               119.38 -  318: 446   69
    7    36 Renata         Andracka              115.88 +  406: 337  166
    8    25 Jolanta        Chłopińska            131.46 +  326: 310  181
    9    22 Marcin         Stachowski            124.42 +  398: 274  174
   10    14 Janusz         Krupiński             137.89 -  348: 360   88
   11    17 Paweł          Jackowski             147.53 -  339: 445   98
   12    23 Wojciech       Zemło                 144.39 +  370: 355  194
   13    19 Jakub          Zaryński              144.29 +  418: 323  194
   14    17 Marek          Syczuk                138.39 +  385: 358  188
   15    15 Natalia        Woźniak               134.92 -  311: 349   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2002  / 15 133.47




	Lucyna Śniadach 120.08 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Oleksiak              143.38 -  327: 429   93
    2    27 Robert         Kamiński              134.18 -  305: 381   84
    3    38 Maciej         Sancewicz             137.09 -  375: 408   87
    4    39 Andrzej        Kroc                  131.64 -  318: 421   82
    5    41 Wojciech       Gołęcki               104.49 +  388: 343  154
    6    41 Katarzyna      Dębska                102.07 +  368: 351  152
    7    30 Maria          Skutela               119.38 -  357: 403   69
    8    38 Teresa         Balewska              100.00 -  348: 372   50
    9    39 Bartosz        Bartczak              100.00 +  351: 288  150
   10    33 Wojciech       Zemło                 144.39 -  255: 430   94
   11    39 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  420: 329  170
   12    33 Łucja          Kodzis                128.40 -  345: 469   78
   13    38 Krzysztof      Zawadzki              115.61 +  313: 269  166
   14    32 Rafał          Wesołowski            135.88 +  397: 379  186
   15    29 Łukasz         Baranowski            126.02 +  351: 329  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 15 119.40




	Małgorzata Szmuksta 120.05 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Rafał          Dąbrowski             143.37 -  349: 390   93
    2    40 Irena          Sołdan                133.94 +  347: 326  184
    3    24 Łukasz         Bobowski              147.08 -  331: 406   97
    4    27 Natalia        Woźniak               134.92 -  301: 328   85
    5    33 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 +  404: 336  181
    6    32 Maciej         Grąbczewski           143.53 +  323: 275  194
    7    26 Ziemowit       Pazda                 120.67 +  488: 335  171
    8    16 Dariusz        Ulatowski             141.90 +  370: 360  192
    9    11 Marek          Syczuk                138.39 -  306: 363   88
   10    17 Jakub          Szymczak              145.75 -  277: 412   96
   11    23 Kamil          Kister                149.10 -  393: 474   99
   12    25 Radosław       Jachna                140.69 -  366: 406   91
   13    28 Grzegorz       Koczkodon             123.99 -  354: 368   74
   14    30 Wojciech       Zemło                 144.39 -  360: 394   94
   15    35 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  319: 296  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 15 127.27




	Zbigniew Rybak 119.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Juliusz        Czupryniak            143.08 +  434: 411  193
    2    12 Janusz         Krupiński             137.89 -  287: 427   88
    3    19 Dawid          Pikul                 155.98 -  279: 502  106
    4    30 Maciej         Sancewicz             137.09 -  304: 338   87
    5    34 Agnieszka      Matus                 120.46 -  315: 362   70
    6    37 Ewelina        Gruda                 121.36 -  298: 346   71
    7    39 Grzegorz       Koczkodon             123.99 +  368: 364  174
    8    33 Wojciech       Zemło                 144.39 -  267: 473   94
    9    42 PAUZA
   10    38 Ziemowit       Pazda                 120.67 -  340: 349   71
   11    39 Lucyna         Śniadach              120.08 -  329: 420   70
   12    37 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 -  363: 395   81
   13    40 Jan            Pawłowski             100.00 +  369: 356  150
   14    37 Anna           Arana                 115.51 -  322: 371   66
   15    35 Małgorzata     Szmuksta              120.05 -  296: 319   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 14  99.36




	Jerzy Luter 119.59 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dariusz        Putoń                 142.12 -  312: 501   92
    2    30 Wojciech       Zemło                 144.39 -  357: 378   94
    3    33 Agnieszka      Matus                 120.46 +  414: 289  170
    4    36 Jan            Pawłowski             100.00 -  304: 353   50
    5    30 Ewelina        Gruda                 121.36 +  409: 258  171
    6    26 Robert         Kamiński              134.18 -  266: 449   84
    7    31 Jolanta        Chłopińska            131.46 -  348: 435   81
    8    39 Katarzyna      Dębska                102.07 -  329: 379   52
    9    40 Wojciech       Gołęcki               104.49 +  324: 294  154
   10    36 Łucja          Kodzis                128.40 +  424: 413  178
   11    31 Rafał          Wesołowski            135.88 +  397: 370  186
   12    26 Andrzej        Kroc                  131.64 -  280: 391   82
   13    31 Mariusz        Orzeł                 127.03 -  342: 389   77
   14    35 Jerzy          Matyasik              125.61 -  341: 432   76
   15    38 Teresa         Balewska              100.00 +  386: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 15 113.13




	Maria Skutela 119.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dariusz        Ulatowski             141.90 -  369: 402   92
    2    34 Mariusz        Orzeł                 127.03 -  349: 477   77
    3    35 Dariusz        Kosz                  157.50 -  370: 378  108
    4    37 Waldemar       Czerwoniec            136.00 +  444: 344  186
    5    31 Krzysztof      Sporczyk              131.73 -  324: 390   82
    6    34 Agnieszka      Matus                 120.46 +  446: 318  170
    7    30 Lucyna         Śniadach              120.08 +  403: 357  170
    8    24 Ewelina        Gruda                 121.36 +  339: 338  171
    9    18 Robert         Kamiński              134.18 +  386: 375  184
   10    21 Krzysztof      Obremski              154.46 +  403: 378  204
   11    12 Joanna         Juszczak              136.37 -  302: 458   86
   12    16 Łukasz         Baranowski            126.02 +  462: 299  176
   13    16 Janusz         Krupiński             137.89 -  232: 513   88
   14    16 Krzysztof      Mówka                 152.84 -  334: 399  103
   15    20 Jakub          Szymczak              145.75 -  290: 399   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1993  / 15 132.87




	Sylwia Łada 116.40 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Piotr          Broda                 140.76 -  338: 360   91
    2    41 Jan            Pawłowski             100.00 +  462: 256  150
    3    21 Szymon         Dąbrowski             130.67 -  310: 394   81
    4    33 Irena          Sołdan                133.94 -  298: 466   84
    5    37 Teresa         Balewska              100.00 +  405: 257  150
    6    23 Wojciech       Zemło                 144.39 +  353: 349  194
    7    20 Andrzej        Kroc                  131.64 +  436: 343  182
    8    15 Janusz         Krupiński             137.89 -  361: 404   88
    9    21 Jakub          Szymczak              145.75 -  289: 431   96
   10    27 Łukasz         Baranowski            126.02 -  377: 449   76
   11    34 Ewelina        Gruda                 121.36 -  297: 398   71
   12    36 Renata         Andracka              115.88 -  283: 446   66
   13    37 Wojciech       Gołęcki               104.49 +  370: 286  154
   14    31 Łucja          Kodzis                128.40 -  319: 344   78
   15    37 Bartosz        Bartczak              100.00 +  330: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 15 114.07




	Renata Andracka 115.88 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Radosław       Jachna                140.69 -  336: 350   91
    2    22 Juliusz        Czupryniak            143.08 -  336: 415   93
    3    41 Teresa         Balewska              100.00 -  257: 344   50
    4    42 PAUZA
    5    39 Maciej         Kuczyński             128.95 -  336: 417   79
    6    40 Sławomir       Długosz               109.97 +  410: 398  160
    7    36 Agnieszka      Matus                 120.46 -  337: 406   70
    8    35 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 +  375: 358  181
    9    34 Mariusz        Orzeł                 127.03 +  455: 284  177
   10    30 Jakub          Zaryński              144.29 -  261: 395   94
   11    32 Jolanta        Chłopińska            131.46 -  281: 371   81
   12    36 Sylwia         Łada                  116.40 +  446: 283  166
   13    33 Maciej         Grąbczewski           143.53 -  306: 464   94
   14    36 Ziemowit       Pazda                 120.67 +  369: 322  171
   15    32 Jerzy          Matyasik              125.61 -  305: 458   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 14 113.07




	Krzysztof Zawadzki 115.61 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Michał         Waszkiewicz           140.54 -  364: 465   91
    2    36 Krzysztof      Sporczyk              131.73 -  276: 428   82
    3    37 Anna           Arana                 115.51 +  403: 314  166
    4    24 Bartłomiej     Pawlak                124.61 -  253: 464   75
    5    36 Waldemar       Czerwoniec            136.00 +  443: 285  186
    6    30 Andrzej        Kroc                  131.64 -  298: 492   82
    7    33 Łucja          Kodzis                128.40 -  304: 413   78
    8    41 Grzegorz       Koczkodon             123.99 -  216: 523   74
    9    37 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 -  361: 457   81
   10    42 PAUZA
   11    38 Mariusz        Orzeł                 127.03 -  265: 428   77
   12    39 Bartosz        Bartczak              100.00 +  372: 359  150
   13    38 Lucyna         Śniadach              120.08 -  269: 313   70
   14    39 Wojciech       Gołęcki               104.49 +  382: 352  154
   15    34 Ziemowit       Pazda                 120.67 +  424: 328  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 14 109.79




	Mieczysław Pastuszak 115.60 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Szymon         Płachta               138.93 -  352: 518   89
    2    38 Teresa         Balewska              100.00 +  349: 310  150
    3    23 Kamil          Kister                149.10 -  356: 391   99
    4    23 Wojciech       Zemło                 144.39 -  340: 474   94
    5    38 Bartosz        Bartczak              100.00 +  355: 314  150
    6    28 Jolanta        Chłopińska            131.46 +  384: 378  181
    7    21 Rafał          Wesołowski            135.88 +  343: 280  186
    8    19 Natalia        Woźniak               134.92 +  379: 323  185
    9    15 Artur          Irzyk                 145.75 -  310: 415   96
   10    20 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  336: 385  100
   11    24 Radosław       Jachna                140.69 +  439: 385  191
   12    18 Jakub          Zaryński              144.29 +  421: 418  194
   13    15 Joanna         Juszczak              136.37 -  275: 377   86
   14    20 Marcin         Stachowski            124.42 +  428: 356  174
   15    16 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 -  287: 435   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2059  / 15 137.27




	Anna Arana 115.51 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marek          Syczuk                138.39 -  351: 375   88
    2    39 Marcin         Stachowski            124.42 -  364: 408   74
    3    37 Krzysztof      Zawadzki              115.61 -  314: 403   66
    4    41 Wojciech       Gołęcki               104.49 +  361: 342  154
    5    40 Łukasz         Baranowski            126.02 -  348: 366   76
    6    39 Bartosz        Bartczak              100.00 -  364: 373   50
    7    41 Katarzyna      Dębska                102.07 -  325: 374   52
    8    42 PAUZA
    9    38 Grzegorz       Koczkodon             123.99 -  321: 382   74
   10    40 Jan            Pawłowski             100.00 +  491: 291  150
   11    37 Łucja          Kodzis                128.40 -  349: 370   78
   12    38 Teresa         Balewska              100.00 +  365: 343  150
   13    34 Robert         Kamiński              134.18 -  319: 368   84
   14    37 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  371: 322  170
   15    33 Jolanta        Chłopińska            131.46 +  376: 311  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 14 103.36




	Maciej Dąbrowski 113.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Janusz         Krupiński             137.89 -  335: 381   88
    2    25 Łukasz         Baranowski            126.02 +  412: 367  176
    3    13 Natalia        Woźniak               134.92 +  391: 319  185
    4    14 Mariusz        Wrześniewski          152.48 -  396: 474  102
    5    28 Jan            Pawłowski             100.00 +  385: 294  150
    6    19 Marta          Bajorek               126.20 +  330: 318  176
    7    11 Irena          Sołdan                133.94 +  394: 364  184
    8     9 Kacper         Zegadło               152.28 -  260: 425  102
    9    12 Joanna         Juszczak              136.37 -  286: 398   86
   10    19 Mirosław       Uglik                 148.99 -  335: 343   99
   11    21 Marcin         Stachowski            124.42 +  410: 348  174
   12    19 Kamil          Kister                149.10 -  270: 525   99
   13    24 Radosław       Jachna                140.69 +  457: 284  191
   14    19 Katarzyna      Polak                 133.16 -  345: 471   83
   15    21 Marek          Syczuk                138.39 +  449: 390  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2083  / 15 138.87




	Sławomir Długosz 109.97 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Maciej         Sancewicz             137.09 +  431: 330  187
    2    14 Marek          Syczuk                138.39 -  341: 421   88
    3    26 Marek          Dudkiewicz            136.56 -  364: 419   87
    4    28 Marcin         Stachowski            124.42 -  313: 466   74
    5    18 Marta          Bajorek               126.20 +  277: 262  176
    6    40 Renata         Andracka              115.88 -  398: 410   66
    7    40 Wojciech       Gołęcki               104.49 -  357: 363   54
    8    36 Bartosz        Bartczak              100.00 +  403: 362  150
    9    29 Krzysztof      Obremski              154.46 -  226: 546  104
   10    34 Grzegorz       Koczkodon             123.99 +  413: 357  174
   11    30 Andrzej        Kroc                  131.64 -  329: 364   82
   12    32 Rafał          Wesołowski            135.88 +  393: 313  186
   13    30 Ewelina        Gruda                 121.36 -  330: 375   71
   14    33 Robert         Kamiński              134.18 -  394: 412   84
   15    36 Jan            Pawłowski             100.00 +  362: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 15 115.53




	Łukasz Moskal 106.37 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marek          Dudkiewicz            136.56 -  304: 414   87
    2    31 Wojciech       Gołęcki               104.49 +  361: 304  154
    3    28 Robert         Kamiński              134.18 -  305: 455   84
    4    32 Marta          Bajorek               126.20 -  329: 377   76
    5    35 Andrzej        Kroc                  131.64 -  323: 407   82
    6    36 Grzegorz       Koczkodon             123.99 +  352: 290  174
    7    34 Kamil          Kister                149.10 -  296: 380   99
    8    34 Krzysztof      Obremski              154.46 -  342: 430  104
    9    41 Jan            Pawłowski             100.00 +  309: 306  150
   10    35 Ewelina        Gruda                 121.36 -  296: 329   71
   11    40 Teresa         Balewska              100.00 +  366: 343  150
   12    34 Mariusz        Orzeł                 127.03 -  251: 338   77
   13    35 Rafał          Wesołowski            135.88 -  379: 435   86
   14    34 Jolanta        Chłopińska            131.46 +  410: 321  181
   15    40 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 14 112.50




	Wojciech Gołęcki 104.49 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Joanna         Juszczak              136.37 -  373: 415   86
    2    31 Łukasz         Moskal                106.37 -  304: 361   56
    3    40 Irena          Sołdan                133.94 -  262: 361   84
    4    41 Anna           Arana                 115.51 -  342: 361   66
    5    41 Lucyna         Śniadach              120.08 -  343: 388   70
    6    42 PAUZA
    7    40 Sławomir       Długosz               109.97 +  363: 357  160
    8    37 Waldemar       Czerwoniec            136.00 -  273: 450   86
    9    40 Jerzy          Luter                 119.59 -  294: 324   70
   10    41 Bartosz        Bartczak              100.00 +  375: 269  150
   11    36 Grzegorz       Koczkodon             123.99 -  264: 381   74
   12    40 Jan            Pawłowski             100.00 +  327: 272  150
   13    37 Sylwia         Łada                  116.40 -  286: 370   66
   14    39 Krzysztof      Zawadzki              115.61 -  352: 382   66
   15    39 Dorota         Stachowska            124.21 -  365: 417   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 14  89.86




	Katarzyna Dębska 102.07 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Waldemar       Czerwoniec            136.00 -  314: 393   86
    2    29 Marta          Bajorek               126.20 -  311: 352   76
    3    39 Jolanta        Chłopińska            131.46 -  317: 428   81
    4    40 Agnieszka      Matus                 120.46 -  262: 456   70
    5    42 PAUZA
    6    41 Lucyna         Śniadach              120.08 -  351: 368   70
    7    41 Anna           Arana                 115.51 +  374: 325  166
    8    39 Jerzy          Luter                 119.59 +  379: 329  170
    9    36 Ewelina        Gruda                 121.36 +  431: 413  171
   10    31 Natalia        Woźniak               134.92 -  344: 380   85
   11    35 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 +  408: 388  181
   12    30 Robert         Kamiński              134.18 +  415: 328  184
   13    25 Andrzej        Kroc                  131.64 +  335: 280  182
   14    21 Małgorzata     Deszczyńska           134.11 -  258: 398   84
   15    23 Maciej         Grąbczewski           143.53 -  371: 443   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 14 121.43




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Natalia        Woźniak               134.92 -  285: 498   85
    2    38 Mieczysław     Pastuszak             115.60 -  310: 349   66
    3    41 Renata         Andracka              115.88 +  344: 257  166
    4    34 Katarzyna      Polak                 133.16 -  348: 475   83
    5    37 Sylwia         Łada                  116.40 -  257: 405   66
    6    38 Łukasz         Baranowski            126.02 -  293: 365   76
    7    42 PAUZA
    8    38 Lucyna         Śniadach              120.08 +  372: 348  170
    9    35 Waldemar       Czerwoniec            136.00 -  304: 379   86
   10    39 Marta          Bajorek               126.20 -  369: 411   76
   11    40 Łukasz         Moskal                106.37 -  343: 366   56
   12    38 Anna           Arana                 115.51 -  343: 365   66
   13    39 Bartosz        Bartczak              100.00 -  311: 346   50
   14    40 Jan            Pawłowski             100.00 -  252: 450   50
   15    38 Jerzy          Luter                 119.59 -  330: 386   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 14  83.29




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 PAUZA
    2    21 Joanna         Juszczak              136.37 -  343: 397   86
    3    30 Dariusz        Ulatowski             141.90 -  353: 406   92
    4    35 Łucja          Kodzis                128.40 -  338: 424   78
    5    38 Mieczysław     Pastuszak             115.60 -  314: 355   66
    6    39 Anna           Arana                 115.51 +  373: 364  166
    7    35 Ewelina        Gruda                 121.36 -  257: 392   71
    8    36 Sławomir       Długosz               109.97 -  362: 403   60
    9    39 Lucyna         Śniadach              120.08 -  288: 351   70
   10    41 Wojciech       Gołęcki               104.49 -  269: 375   54
   11    41 Jan            Pawłowski             100.00 +  365: 298  150
   12    39 Krzysztof      Zawadzki              115.61 -  359: 372   66
   13    39 Teresa         Balewska              100.00 +  346: 311  150
   14    38 Dorota         Stachowska            124.21 -  259: 402   74
   15    37 Sylwia         Łada                  116.40 -  303: 330   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 14  89.21




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Rafał          Wesołowski            135.88 -  277: 542   86
    2    41 Sylwia         Łada                  116.40 -  256: 462   66
    3    42 PAUZA
    4    36 Jerzy          Luter                 119.59 +  353: 304  170
    5    28 Maciej         Dąbrowski             113.86 -  294: 385   64
    6    33 Katarzyna      Polak                 133.16 -  248: 351   83
    7    38 Andrzej        Kwiatkowski           131.20 -  340: 431   81
    8    40 Krzysztof      Sporczyk              131.73 -  299: 407   82
    9    41 Łukasz         Moskal                106.37 -  306: 309   56
   10    40 Anna           Arana                 115.51 -  291: 491   66
   11    41 Bartosz        Bartczak              100.00 -  298: 365   50
   12    40 Wojciech       Gołęcki               104.49 -  272: 327   54
   13    40 Zbigniew       Rybak                 119.95 -  356: 369   70
   14    40 Teresa         Balewska              100.00 +  450: 252  150
   15    36 Sławomir       Długosz               109.97 -  320: 362   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 14  81.29


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXV Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kamiński              504: 387
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Kosz                  366: 300
   3 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                435: 282
   4 Katarzyna      Polak                - Krzysztof      Obremski              368: 397
   5 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Sporczyk              514: 289
   6 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Mówka                 293: 366
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Jolanta        Chłopińska            516: 289
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Kacper         Zegadło               335: 355
   9 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Dąbrowski             426: 335
  10 Maciej         Kuczyński            - Miłosz         Wrzałek               302: 383
  11 Kamil          Kister               - Łucja          Kodzis                386: 398
  12 Mariusz        Orzeł                - Mirosław       Uglik                 295: 328
  13 Tomasz         Zwoliński            - Marta          Bajorek               431: 384
  14 Łukasz         Baranowski           - Paweł          Jackowski             392: 430
  15 Łukasz         Tuszyński            - Jerzy          Matyasik              369: 378
  16 Bartłomiej     Pawlak               - Łukasz         Bobowski              397: 424
  17 Grzegorz       Kurowski             - Marcin         Stachowski            472: 283
  18 Dorota         Stachowska           - Artur          Irzyk                 264: 404
  19 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Koczkodon             390: 429
  20 Jakub          Onoszko              - Stanisław      Rydzik                415: 361
  21 Grzegorz       Łukasik              - Ewelina        Gruda                 405: 323
  22 Adam           Grzelec              - Wojciech       Zemło                 385: 380
  23 Jakub          Zaryński             - Ziemowit       Pazda                 427: 405
  24 Agnieszka      Matus                - Maciej         Grąbczewski           371: 445
  25 Andrzej        Oleksiak             - Lucyna         Śniadach              429: 327
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Rafał          Dąbrowski             349: 390
  27 Juliusz        Czupryniak           - Zbigniew       Rybak                 411: 434
  28 Jerzy          Luter                - Dariusz        Putoń                 312: 501
  29 Dariusz        Ulatowski            - Maria          Skutela               402: 369
  30 Sylwia         Łada                 - Piotr          Broda                 338: 360
  31 Radosław       Jachna               - Renata         Andracka              350: 336
  32 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Waszkiewicz           364: 465
  33 Szymon         Płachta              - Mieczysław     Pastuszak             518: 352
  34 Anna           Arana                - Marek          Syczuk                351: 375
  35 Janusz         Krupiński            - Maciej         Dąbrowski             381: 335
  36 Sławomir       Długosz              - Maciej         Sancewicz             431: 330
  37 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Moskal                414: 304
  38 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Juszczak              373: 415
  39 Waldemar       Czerwoniec           - Katarzyna      Dębska                393: 314
  40 Jan            Pawłowski            - Rafał          Wesołowski            277: 542
  41 Natalia        Woźniak              - Teresa         Balewska              498: 285
  42 Bartosz        Bartczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Onoszko               405: 390
   2 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Płachta               266: 403
   3 Grzegorz       Łukasik              - Mariusz        Wrześniewski          396: 331
   4 Artur          Irzyk                - Dawid          Adamczyk              348: 507
   5 Dariusz        Ulatowski            - Mariusz        Skrobosz              356: 502
   6 Dariusz        Putoń                - Łucja          Kodzis                373: 341
   7 Krzysztof      Obremski             - Natalia        Woźniak               376: 337
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kurowski              344: 405
   9 Rafał          Dąbrowski            - Michał         Waszkiewicz           409: 351
  10 Maciej         Grąbczewski          - Adam           Grzelec               324: 396
  11 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 516: 372
  12 Zbigniew       Rybak                - Janusz         Krupiński             287: 427
  13 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Zwoliński             293: 400
  14 Marek          Syczuk               - Sławomir       Długosz               421: 341
  15 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Jackowski             493: 389
  16 Andrzej        Oleksiak             - Małgorzata     Deszczyńska           316: 380
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Piotr          Broda                 313: 386
  18 Kacper         Zegadło              - Jakub          Zaryński              449: 407
  19 Kazimierz      Merklejn             - Radosław       Jachna                463: 270
  20 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Bobowski              415: 355
  21 Joanna         Juszczak             - Bartosz        Bartczak              397: 343
  22 Renata         Andracka             - Juliusz        Czupryniak            336: 415
  23 Ziemowit       Pazda                - Andrzej        Kwiatkowski           347: 317
  24 Szymon         Dąbrowski            - Bartłomiej     Pawlak                380: 335
  25 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Baranowski            412: 367
  26 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Szymczak              381: 433
  27 Robert         Kamiński             - Lucyna         Śniadach              381: 305
  28 Ewelina        Gruda                - Kamil          Kister                392: 405
  29 Marta          Bajorek              - Katarzyna      Dębska                352: 311
  30 Wojciech       Zemło                - Jerzy          Luter                 378: 357
  31 Łukasz         Moskal               - Wojciech       Gołęcki               361: 304
  32 Maciej         Kuczyński            - Agnieszka      Matus                 406: 372
  33 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Tuszyński             362: 430
  34 Maria          Skutela              - Mariusz        Orzeł                 349: 477
  35 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Polak                 370: 389
  36 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Zawadzki              428: 276
  37 Stanisław      Rydzik               - Jolanta        Chłopińska            485: 398
  38 Teresa         Balewska             - Mieczysław     Pastuszak             310: 349
  39 Marcin         Stachowski           - Anna           Arana                 408: 364
  40 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Szmuksta              326: 347
  41 Sylwia         Łada                 - Jan            Pawłowski             462: 256
  42 Dorota         Stachowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Janusz         Krupiński             503: 359
   2 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Skrobosz              361: 389
   3 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Łukasik               350: 370
   4 Rafał          Dąbrowski            - Szymon         Płachta               456: 400
   5 Marek          Syczuk               - Miłosz         Wrzałek               436: 401
   6 Adam           Grzelec              - Kazimierz      Merklejn              439: 404
   7 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Kurowski              392: 437
   8 Piotr          Broda                - Dariusz        Putoń                 340: 310
   9 Krzysztof      Mówka                - Małgorzata     Deszczyńska           505: 382
  10 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 409: 297
  11 Joanna         Juszczak             - Mariusz        Wrześniewski          345: 403
  12 Stanisław      Rydzik               - Ziemowit       Pazda                 356: 391
  13 Maciej         Dąbrowski            - Natalia        Woźniak               391: 319
  14 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Oleksiak              334: 438
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Juliusz        Czupryniak            382: 401
  16 Łucja          Kodzis               - Jakub          Szymczak              360: 396
  17 Paweł          Jackowski            - Waldemar       Czerwoniec            466: 343
  18 Michał         Waszkiewicz          - Marta          Bajorek               504: 379
  19 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Rybak                 502: 279
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Onoszko               264: 453
  21 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  394: 310
  22 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Kuczyński             426: 332
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Kamil          Kister                356: 391
  24 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Szmuksta              406: 331
  25 Mariusz        Orzeł                - Marcin         Stachowski            427: 335
  26 Sławomir       Długosz              - Marek          Dudkiewicz            364: 419
  27 Maciej         Grąbczewski          - Jerzy          Matyasik              367: 350
  28 Robert         Kamiński             - Łukasz         Moskal                455: 305
  29 Wojciech       Zemło                - Radosław       Jachna                430: 442
  30 Bartosz        Bartczak             - Dariusz        Ulatowski             353: 406
  31 Katarzyna      Polak                - Dorota         Stachowska            344: 410
  32 Artur          Irzyk                - Łukasz         Baranowski            388: 259
  33 Agnieszka      Matus                - Jerzy          Luter                 289: 414
  34 Bartłomiej     Pawlak               - Andrzej        Kroc                  445: 388
  35 Maria          Skutela              - Dariusz        Kosz                  370: 378
  36 Ewelina        Gruda                - Andrzej        Kwiatkowski           459: 430
  37 Krzysztof      Zawadzki             - Anna           Arana                 403: 314
  38 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Sancewicz             375: 408
  39 Jolanta        Chłopińska           - Katarzyna      Dębska                428: 317
  40 Wojciech       Gołęcki              - Irena          Sołdan                262: 361
  41 Teresa         Balewska             - Renata         Andracka              344: 257
  42 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Zwoliński             385: 318
   2 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                458: 385
   3 Adam           Grzelec              - Krzysztof      Mówka                 313: 364
   4 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Łukasik               305: 480
   5 Piotr          Broda                - Rafał          Dąbrowski             339: 370
   6 Szymon         Płachta              - Kamil          Kister                482: 363
   7 Michał         Waszkiewicz          - Janusz         Krupiński             482: 370
   8 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              492: 443
   9 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               393: 392
  10 Dariusz        Ulatowski            - Rafał          Wesołowski            372: 408
  11 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Juszczak              368: 361
  12 Ziemowit       Pazda                - Paweł          Jackowski             290: 467
  13 Jakub          Onoszko              - Artur          Irzyk                 305: 294
  14 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Dąbrowski             474: 396
  15 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Grąbczewski           561: 387
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Tuszyński             367: 432
  17 Szymon         Dąbrowski            - Robert         Kamiński              365: 346
  18 Jakub          Szymczak             - Marek          Dudkiewicz            347: 469
  19 Radosław       Jachna               - Mariusz        Orzeł                 390: 377
  20 Łukasz         Bobowski             - Dorota         Stachowska            363: 361
  21 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Putoń                 437: 269
  22 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Oleksiak              377: 428
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Wojciech       Zemło                 340: 474
  24 Bartłomiej     Pawlak               - Krzysztof      Zawadzki              464: 253
  25 Dariusz        Kosz                 - Ewelina        Gruda                 432: 402
  26 Maciej         Kuczyński            - Jakub          Zaryński              353: 468
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Natalia        Woźniak               301: 328
  28 Marcin         Stachowski           - Sławomir       Długosz               466: 313
  29 Jerzy          Matyasik             - Grzegorz       Koczkodon             432: 387
  30 Maciej         Sancewicz            - Zbigniew       Rybak                 338: 304
  31 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Sporczyk              428: 371
  32 Marta          Bajorek              - Łukasz         Moskal                377: 329
  33 Irena          Sołdan               - Sylwia         Łada                  466: 298
  34 Teresa         Balewska             - Katarzyna      Polak                 348: 475
  35 Łucja          Kodzis               - Bartosz        Bartczak              424: 338
  36 Jerzy          Luter                - Jan            Pawłowski             304: 353
  37 Waldemar       Czerwoniec           - Maria          Skutela               344: 444
  38 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Kwiatkowski           399: 422
  39 Lucyna         Śniadach             - Andrzej        Kroc                  318: 421
  40 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Matus                 262: 456
  41 Anna           Arana                - Wojciech       Gołęcki               361: 342
  42 Renata         Andracka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Dawid          Adamczyk              480: 389
   2 Rafał          Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              394: 352
   3 Krzysztof      Mówka                - Szymon         Płachta               363: 391
   4 Michał         Waszkiewicz          - Andrzej        Oleksiak              409: 244
   5 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Pikul                 411: 306
   6 Juliusz        Czupryniak           - Jakub          Onoszko               351: 464
   7 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             429: 288
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Bobowski              287: 421
   9 Rafał          Wesołowski           - Adam           Grzelec               322: 392
  10 Mirosław       Uglik                - Miłosz         Wrzałek               394: 405
  11 Piotr          Broda                - Kazimierz      Merklejn              389: 341
  12 Łukasz         Tuszyński            - Szymon         Dąbrowski             409: 288
  13 Grzegorz       Kurowski             - Radosław       Jachna                404: 330
  14 Marek          Syczuk               - Wojciech       Zemło                 420: 329
  15 Łucja          Kodzis               - Bartłomiej     Pawlak                355: 496
  16 Jakub          Zaryński             - Joanna         Juszczak              291: 390
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Obremski              413: 350
  18 Marta          Bajorek              - Sławomir       Długosz               262: 277
  19 Natalia        Woźniak              - Katarzyna      Polak                 527: 275
  20 Mariusz        Orzeł                - Dariusz        Kosz                  361: 308
  21 Robert         Kamiński             - Maciej         Sancewicz             372: 385
  22 Dariusz        Putoń                - Jakub          Szymczak              327: 313
  23 Kacper         Zegadło              - Jerzy          Matyasik              385: 285
  24 Kamil          Kister               - Irena          Sołdan                289: 443
  25 Artur          Irzyk                - Jolanta        Chłopińska            444: 340
  26 Janusz         Krupiński            - Ziemowit       Pazda                 448: 378
  27 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Ulatowski             453: 416
  28 Jan            Pawłowski            - Maciej         Dąbrowski             294: 385
  29 Maciej         Grąbczewski          - Stanisław      Rydzik                342: 436
  30 Jerzy          Luter                - Ewelina        Gruda                 409: 258
  31 Maria          Skutela              - Krzysztof      Sporczyk              324: 390
  32 Grzegorz       Koczkodon            - Marcin         Stachowski            327: 393
  33 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Szmuksta              336: 404
  34 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Matus                 315: 362
  35 Łukasz         Moskal               - Andrzej        Kroc                  323: 407
  36 Krzysztof      Zawadzki             - Waldemar       Czerwoniec            443: 285
  37 Sylwia         Łada                 - Teresa         Balewska              405: 257
  38 Bartosz        Bartczak             - Mieczysław     Pastuszak             314: 355
  39 Renata         Andracka             - Maciej         Kuczyński             336: 417
  40 Łukasz         Baranowski           - Anna           Arana                 366: 348
  41 Wojciech       Gołęcki              - Lucyna         Śniadach              343: 388
  42 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Łukasik               448: 327
   2 Dawid          Adamczyk             - Marek          Syczuk                404: 330
   3 Jakub          Onoszko              - Michał         Waszkiewicz           359: 473
   4 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kurowski              321: 311
   5 Szymon         Płachta              - Łukasz         Bobowski              453: 372
   6 Paweł          Jackowski            - Marek          Dudkiewicz            338: 359
   7 Miłosz         Wrzałek              - Adam           Grzelec               465: 303
   8 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Broda                 447: 377
   9 Łukasz         Tuszyński            - Juliusz        Czupryniak            395: 370
  10 Marcin         Stachowski           - Bartłomiej     Pawlak                373: 513
  11 Artur          Irzyk                - Dawid          Pikul                 499: 341
  12 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            532: 311
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Mirosław       Uglik                 419: 306
  14 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Oleksiak              406: 357
  15 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz      Merklejn              472: 333
  16 Janusz         Krupiński            - Maciej         Sancewicz             478: 280
  17 Radosław       Jachna               - Kacper         Zegadło               352: 461
  18 Dariusz        Putoń                - Mariusz        Orzeł                 446: 301
  19 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               330: 318
  20 Joanna         Juszczak             - Szymon         Dąbrowski             460: 330
  21 Dorota         Stachowska           - Małgorzata     Deszczyńska           346: 420
  22 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                347: 541
  23 Wojciech       Zemło                - Sylwia         Łada                  349: 353
  24 Ziemowit       Pazda                - Krzysztof      Obremski              422: 384
  25 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Kuczyński             442: 278
  26 Robert         Kamiński             - Jerzy          Luter                 449: 266
  27 Dariusz        Kosz                 - Jakub          Zaryński              429: 333
  28 Jolanta        Chłopińska           - Mieczysław     Pastuszak             378: 384
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Szymczak              305: 445
  30 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Zawadzki              492: 298
  31 Jerzy          Matyasik             - Łucja          Kodzis                452: 371
  32 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Grąbczewski           323: 275
  33 Katarzyna      Polak                - Jan            Pawłowski             351: 248
  34 Agnieszka      Matus                - Maria          Skutela               318: 446
  35 Andrzej        Kwiatkowski          - Waldemar       Czerwoniec            413: 449
  36 Łukasz         Moskal               - Grzegorz       Koczkodon             352: 290
  37 Zbigniew       Rybak                - Ewelina        Gruda                 298: 346
  38 Teresa         Balewska             - Łukasz         Baranowski            293: 365
  39 Anna           Arana                - Bartosz        Bartczak              364: 373
  40 Sławomir       Długosz              - Renata         Andracka              398: 410
  41 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Dębska                368: 351
  42 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Mówka                 381: 371
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Adamczyk              401: 449
   3 Michał         Waszkiewicz          - Łukasz         Tuszyński             391: 437
   4 Grzegorz       Łukasik              - Szymon         Płachta               323: 514
   5 Marek          Dudkiewicz           - Miłosz         Wrzałek               420: 404
   6 Marek          Syczuk               - Bartłomiej     Pawlak                401: 305
   7 Łukasz         Bobowski             - Paweł          Jackowski             432: 374
   8 Janusz         Krupiński            - Grzegorz       Kurowski              403: 476
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Wrześniewski          340: 408
  10 Tomasz         Zwoliński            - Natalia        Woźniak               370: 329
  11 Maciej         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                394: 364
  12 Kacper         Zegadło              - Adam           Grzelec               429: 296
  13 Jakub          Onoszko              - Dariusz        Putoń                 350: 391
  14 Piotr          Broda                - Artur          Irzyk                 346: 414
  15 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Juszczak              355: 469
  16 Dariusz        Kosz                 - Juliusz        Czupryniak            454: 490
  17 Katarzyna      Polak                - Dawid          Pikul                 433: 347
  18 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Ulatowski             325: 380
  19 Mirosław       Uglik                - Robert         Kamiński              402: 480
  20 Andrzej        Kroc                 - Sylwia         Łada                  343: 436
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Rafał          Wesołowski            343: 280
  22 Maciej         Sancewicz            - Kazimierz      Merklejn              344: 325
  23 Jakub          Szymczak             - Radosław       Jachna                348: 504
  24 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Stachowski            316: 457
  25 Marta          Bajorek              - Mariusz        Orzeł                 451: 408
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Ziemowit       Pazda                 488: 335
  27 Andrzej        Oleksiak             - Dorota         Stachowska            543: 305
  28 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Grąbczewski           352: 434
  29 Maciej         Kuczyński            - Wojciech       Zemło                 413: 358
  30 Lucyna         Śniadach             - Maria          Skutela               357: 403
  31 Jolanta        Chłopińska           - Jerzy          Luter                 435: 348
  32 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Sporczyk              432: 319
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Łucja          Kodzis                304: 413
  34 Kamil          Kister               - Łukasz         Moskal                380: 296
  35 Ewelina        Gruda                - Bartosz        Bartczak              392: 257
  36 Renata         Andracka             - Agnieszka      Matus                 337: 406
  37 Łukasz         Baranowski           - Waldemar       Czerwoniec            458: 315
  38 Andrzej        Kwiatkowski          - Jan            Pawłowski             431: 340
  39 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Koczkodon             368: 364
  40 Sławomir       Długosz              - Wojciech       Gołęcki               357: 363
  41 Katarzyna      Dębska               - Anna           Arana                 374: 325
  42 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Dąbrowski             341: 315
   2 Szymon         Płachta              - Michał         Waszkiewicz           394: 473
   3 Dawid          Adamczyk             - Marek          Dudkiewicz            315: 424
   4 Miłosz         Wrzałek              - Artur          Irzyk                 456: 321
   5 Grzegorz       Łukasik              - Mariusz        Skrobosz              349: 409
   6 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Mówka                 396: 320
   7 Marek          Syczuk               - Mariusz        Wrześniewski          416: 454
   8 Joanna         Juszczak             - Tomasz         Zwoliński             345: 482
   9 Maciej         Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               260: 425
  10 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Putoń                 449: 391
  11 Juliusz        Czupryniak           - Marcin         Stachowski            410: 397
  12 Bartłomiej     Pawlak               - Małgorzata     Deszczyńska           379: 433
  13 Paweł          Jackowski            - Radosław       Jachna                434: 261
  14 Katarzyna      Polak                - Robert         Kamiński              405: 304
  15 Sylwia         Łada                 - Janusz         Krupiński             361: 404
  16 Dariusz        Ulatowski            - Małgorzata     Szmuksta              360: 370
  17 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 332: 336
  18 Andrzej        Oleksiak             - Adam           Grzelec               368: 333
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Natalia        Woźniak               379: 323
  20 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Onoszko               398: 330
  21 Łukasz         Baranowski           - Stanisław      Rydzik                441: 493
  22 Dawid          Pikul                - Mirosław       Uglik                 329: 425
  23 Maciej         Grąbczewski          - Andrzej        Kroc                  330: 402
  24 Maria          Skutela              - Ewelina        Gruda                 339: 338
  25 Agnieszka      Matus                - Jolanta        Chłopińska            326: 310
  26 Kamil          Kister               - Jakub          Zaryński              472: 348
  27 Jakub          Szymczak             - Ziemowit       Pazda                 442: 322
  28 Dariusz        Kosz                 - Marta          Bajorek               432: 380
  29 Łucja          Kodzis               - Maciej         Kuczyński             316: 381
  30 Kazimierz      Merklejn             - Jerzy          Matyasik              408: 364
  31 Mariusz        Orzeł                - Szymon         Dąbrowski             330: 434
  32 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Stachowska            459: 312
  33 Wojciech       Zemło                - Zbigniew       Rybak                 473: 267
  34 Łukasz         Moskal               - Krzysztof      Obremski              342: 430
  35 Renata         Andracka             - Andrzej        Kwiatkowski           375: 358
  36 Bartosz        Bartczak             - Sławomir       Długosz               362: 403
  37 Waldemar       Czerwoniec           - Wojciech       Gołęcki               450: 273
  38 Lucyna         Śniadach             - Teresa         Balewska              348: 372
  39 Katarzyna      Dębska               - Jerzy          Luter                 379: 329
  40 Jan            Pawłowski            - Krzysztof      Sporczyk              299: 407
  41 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Zawadzki              523: 216
  42 Anna           Arana                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Łukasz         Tuszyński             362: 330
   2 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Dąbrowski             481: 357
   3 Michał         Waszkiewicz          - Grzegorz       Kurowski              324: 441
   4 Kacper         Zegadło              - Dawid          Adamczyk              452: 502
   5 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             393: 405
   6 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Bobowski              353: 441
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Juliusz        Czupryniak            413: 408
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Jackowski             405: 306
   9 Janusz         Krupiński            - Katarzyna      Polak                 304: 470
  10 Dariusz        Putoń                - Krzysztof      Mówka                 388: 344
  11 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Syczuk                306: 363
  12 Joanna         Juszczak             - Maciej         Dąbrowski             398: 286
  13 Piotr          Broda                - Grzegorz       Łukasik               349: 360
  14 Maciej         Sancewicz            - Andrzej        Oleksiak              335: 433
  15 Artur          Irzyk                - Mieczysław     Pastuszak             415: 310
  16 Natalia        Woźniak              - Stanisław      Rydzik                321: 492
  17 Jakub          Onoszko              - Bartłomiej     Pawlak                319: 317
  18 Robert         Kamiński             - Maria          Skutela               375: 386
  19 Dariusz        Ulatowski            - Kamil          Kister                436: 335
  20 Andrzej        Kroc                 - Mirosław       Uglik                 364: 470
  21 Jakub          Szymczak             - Sylwia         Łada                  431: 289
  22 Marcin         Stachowski           - Agnieszka      Matus                 274: 398
  23 Radosław       Jachna               - Irena          Sołdan                362: 383
  24 Maciej         Kuczyński            - Dariusz        Kosz                  456: 383
  25 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              337: 397
  26 Adam           Grzelec              - Szymon         Dąbrowski             304: 394
  27 Wojciech       Zemło                - Maciej         Grąbczewski           327: 381
  28 Dawid          Pikul                - Marta          Bajorek               352: 347
  29 Krzysztof      Obremski             - Sławomir       Długosz               546: 226
  30 Ziemowit       Pazda                - Łukasz         Baranowski            366: 413
  31 Jakub          Zaryński             - Jerzy          Matyasik              351: 322
  32 Dorota         Stachowska           - Jolanta        Chłopińska            370: 414
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Łucja          Kodzis                340: 322
  34 Mariusz        Orzeł                - Renata         Andracka              284: 455
  35 Waldemar       Czerwoniec           - Teresa         Balewska              379: 304
  36 Ewelina        Gruda                - Katarzyna      Dębska                413: 431
  37 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Zawadzki              457: 361
  38 Grzegorz       Koczkodon            - Anna           Arana                 382: 321
  39 Bartosz        Bartczak             - Lucyna         Śniadach              288: 351
  40 Jerzy          Luter                - Wojciech       Gołęcki               324: 294
  41 Jan            Pawłowski            - Łukasz         Moskal                306: 309
  42 Zbigniew       Rybak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Marek          Dudkiewicz            419: 355
   2 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Tuszyński             362: 409
   3 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Płachta               318: 404
   4 Michał         Waszkiewicz          - Mariusz        Wrześniewski          374: 381
   5 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Dąbrowski             523: 388
   6 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Polak                 342: 325
   7 Kacper         Zegadło              - Artur          Irzyk                 476: 339
   8 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Deszczyńska           367: 358
   9 Grzegorz       Łukasik              - Joanna         Juszczak              412: 400
  10 Andrzej        Oleksiak             - Dariusz        Putoń                 436: 329
  11 Stanisław      Rydzik               - Marek          Syczuk                417: 360
  12 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Kuczyński             480: 369
  13 Paweł          Jackowski            - Jakub          Onoszko               290: 433
  14 Agnieszka      Matus                - Janusz         Krupiński             348: 360
  15 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Mówka                 433: 328
  16 Piotr          Broda                - Dariusz        Ulatowski             370: 443
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Jakub          Szymczak              277: 412
  18 Irena          Sołdan               - Maciej         Sancewicz             384: 344
  19 Mirosław       Uglik                - Maciej         Dąbrowski             343: 335
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Kazimierz      Merklejn              336: 385
  21 Krzysztof      Obremski             - Maria          Skutela               378: 403
  22 Bartłomiej     Pawlak               - Kamil          Kister                373: 412
  23 Marcin         Stachowski           - Robert         Kamiński              451: 334
  24 Andrzej        Kroc                 - Waldemar       Czerwoniec            308: 341
  25 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Kosz                  334: 377
  26 Radosław       Jachna               - Dawid          Pikul                 510: 369
  27 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Baranowski            377: 449
  28 Adam           Grzelec              - Jolanta        Chłopińska            351: 324
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            348: 341
  30 Renata         Andracka             - Jakub          Zaryński              261: 395
  31 Natalia        Woźniak              - Katarzyna      Dębska                380: 344
  32 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kwiatkowski           344: 326
  33 Wojciech       Zemło                - Lucyna         Śniadach              430: 255
  34 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Koczkodon             413: 357
  35 Łukasz         Moskal               - Ewelina        Gruda                 296: 329
  36 Łucja          Kodzis               - Jerzy          Luter                 413: 424
  37 Dorota         Stachowska           - Mariusz        Orzeł                 399: 390
  38 Ziemowit       Pazda                - Zbigniew       Rybak                 349: 340
  39 Marta          Bajorek              - Teresa         Balewska              411: 369
  40 Anna           Arana                - Jan            Pawłowski             491: 291
  41 Wojciech       Gołęcki              - Bartosz        Bartczak              375: 269
  42 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Szymon         Płachta               280: 412
   2 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Dudkiewicz            358: 368
   3 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Tuszyński             395: 419
   4 Andrzej        Oleksiak             - Dawid          Adamczyk              472: 272
   5 Rafał          Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               343: 326
   6 Grzegorz       Łukasik              - Miłosz         Wrzałek               386: 442
   7 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              387: 324
   8 Stanisław      Rydzik               - Artur          Irzyk                 427: 324
   9 Juliusz        Czupryniak           - Małgorzata     Deszczyńska           397: 373
  10 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Waszkiewicz           450: 362
  11 Katarzyna      Polak                - Dariusz        Ulatowski             386: 401
  12 Maria          Skutela              - Joanna         Juszczak              302: 458
  13 Jakub          Szymczak             - Jakub          Onoszko               374: 404
  14 Janusz         Krupiński            - Mirosław       Uglik                 366: 373
  15 Dariusz        Putoń                - Marek          Syczuk                531: 338
  16 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                428: 468
  17 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Matus                 445: 339
  18 Łukasz         Baranowski           - Piotr          Broda                 396: 275
  19 Krzysztof      Mówka                - Waldemar       Czerwoniec            430: 294
  20 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Kosz                  375: 350
  21 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Stachowski            410: 348
  22 Jakub          Zaryński             - Adam           Grzelec               496: 330
  23 Kamil          Kister               - Małgorzata     Szmuksta              474: 393
  24 Radosław       Jachna               - Mieczysław     Pastuszak             385: 439
  25 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Sporczyk              330: 400
  26 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Obremski              450: 352
  27 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Grąbczewski           388: 315
  28 Ziemowit       Pazda                - Wojciech       Zemło                 307: 391
  29 Jerzy          Matyasik             - Robert         Kamiński              449: 280
  30 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Kroc                  329: 364
  31 Jerzy          Luter                - Rafał          Wesołowski            397: 370
  32 Jolanta        Chłopińska           - Renata         Andracka              371: 281
  33 Marta          Bajorek              - Dorota         Stachowska            443: 375
  34 Ewelina        Gruda                - Sylwia         Łada                  398: 297
  35 Katarzyna      Dębska               - Andrzej        Kwiatkowski           408: 388
  36 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Koczkodon             264: 381
  37 Anna           Arana                - Łucja          Kodzis                349: 370
  38 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Orzeł                 265: 428
  39 Lucyna         Śniadach             - Zbigniew       Rybak                 420: 329
  40 Łukasz         Moskal               - Teresa         Balewska              366: 343
  41 Bartosz        Bartczak             - Jan            Pawłowski             365: 298


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               435: 391
   2 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Tuszyński             418: 390
   3 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Wrześniewski          398: 483
   4 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Oleksiak              430: 418
   5 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Dąbrowski             474: 365
   6 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                380: 376
   7 Kazimierz      Merklejn             - Juliusz        Czupryniak            588: 276
   8 Dariusz        Putoń                - Dawid          Adamczyk              342: 310
   9 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Łukasik               395: 321
  10 Jakub          Onoszko              - Joanna         Juszczak              371: 306
  11 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Ulatowski             409: 482
  12 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Waszkiewicz           392: 386
  13 Katarzyna      Polak                - Paweł          Jackowski             297: 419
  14 Krzysztof      Mówka                - Artur          Irzyk                 456: 251
  15 Jakub          Szymczak             - Maciej         Kuczyński             347: 442
  16 Maria          Skutela              - Łukasz         Baranowski            462: 299
  17 Szymon         Dąbrowski            - Janusz         Krupiński             398: 436
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Jakub          Zaryński              421: 418
  19 Kamil          Kister               - Maciej         Dąbrowski             525: 270
  20 Marek          Syczuk               - Maciej         Sancewicz             431: 320
  21 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Sporczyk              417: 348
  22 Jerzy          Matyasik             - Bartłomiej     Pawlak                365: 416
  23 Agnieszka      Matus                - Wojciech       Zemło                 370: 355
  24 Waldemar       Czerwoniec           - Marcin         Stachowski            350: 416
  25 Małgorzata     Szmuksta             - Radosław       Jachna                366: 406
  26 Jerzy          Luter                - Andrzej        Kroc                  280: 391
  27 Jolanta        Chłopińska           - Piotr          Broda                 300: 387
  28 Adam           Grzelec              - Marta          Bajorek               366: 347
  29 Ewelina        Gruda                - Natalia        Woźniak               379: 502
  30 Katarzyna      Dębska               - Robert         Kamiński              415: 328
  31 Grzegorz       Koczkodon            - Ziemowit       Pazda                 368: 328
  32 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Długosz               313: 393
  33 Łucja          Kodzis               - Lucyna         Śniadach              469: 345
  34 Mariusz        Orzeł                - Łukasz         Moskal                338: 251
  35 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Stachowska            477: 303
  36 Sylwia         Łada                 - Renata         Andracka              283: 446
  37 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Kwiatkowski           363: 395
  38 Teresa         Balewska             - Anna           Arana                 343: 365
  39 Krzysztof      Zawadzki             - Bartosz        Bartczak              372: 359
  40 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Gołęcki               272: 327


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Kurowski              347: 361
   2 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Zwoliński             355: 342
   3 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Bobowski              355: 436
   4 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Wrześniewski          389: 422
   5 Irena          Sołdan               - Kacper         Zegadło               403: 353
   6 Dariusz        Ulatowski            - Rafał          Dąbrowski             438: 315
   7 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Putoń                 402: 408
   8 Andrzej        Oleksiak             - Jakub          Onoszko               523: 350
   9 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              344: 436
  10 Juliusz        Czupryniak           - Marek          Syczuk                543: 356
  11 Dawid          Adamczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           358: 286
  12 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Łukasik               272: 452
  13 Paweł          Jackowski            - Mirosław       Uglik                 378: 388
  14 Maciej         Kuczyński            - Kamil          Kister                311: 496
  15 Joanna         Juszczak             - Mieczysław     Pastuszak             377: 275
  16 Janusz         Krupiński            - Maria          Skutela               513: 232
  17 Michał         Waszkiewicz          - Szymon         Dąbrowski             302: 380
  18 Artur          Irzyk                - Bartłomiej     Pawlak                423: 334
  19 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Matus                 323: 418
  20 Piotr          Broda                - Jakub          Szymczak              303: 382
  21 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Baranowski            516: 330
  22 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Sporczyk              357: 355
  23 Natalia        Woźniak              - Adam           Grzelec               422: 268
  24 Maciej         Dąbrowski            - Radosław       Jachna                457: 284
  25 Katarzyna      Dębska               - Andrzej        Kroc                  335: 280
  26 Wojciech       Zemło                - Katarzyna      Polak                 211: 488
  27 Łucja          Kodzis               - Waldemar       Czerwoniec            333: 459
  28 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szmuksta              368: 354
  29 Marta          Bajorek              - Jerzy          Matyasik              512: 366
  30 Sławomir       Długosz              - Ewelina        Gruda                 330: 375
  31 Mariusz        Orzeł                - Jerzy          Luter                 389: 342
  32 Andrzej        Kwiatkowski          - Jolanta        Chłopińska            424: 381
  33 Renata         Andracka             - Maciej         Grąbczewski           306: 464
  34 Robert         Kamiński             - Anna           Arana                 368: 319
  35 Łukasz         Moskal               - Rafał          Wesołowski            379: 435
  36 Dorota         Stachowska           - Ziemowit       Pazda                 358: 466
  37 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  286: 370
  38 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Zawadzki              313: 269
  39 Bartosz        Bartczak             - Teresa         Balewska              346: 311
  40 Jan            Pawłowski            - Zbigniew       Rybak                 356: 369


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Dudkiewicz            356: 366
   2 Andrzej        Oleksiak             - Szymon         Płachta               323: 396
   3 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Kurowski              424: 342
   4 Dariusz        Ulatowski            - Irena          Sołdan                440: 413
   5 Dariusz        Putoń                - Mariusz        Skrobosz              305: 489
   6 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             471: 350
   7 Janusz         Krupiński            - Juliusz        Czupryniak            410: 469
   8 Joanna         Juszczak             - Miłosz         Wrzałek               330: 409
   9 Grzegorz       Łukasik              - Kazimierz      Merklejn              392: 431
  10 Mirosław       Uglik                - Kamil          Kister                348: 395
  11 Rafał          Dąbrowski            - Dawid          Adamczyk              417: 357
  12 Jakub          Onoszko              - Kacper         Zegadło               315: 507
  13 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Kuczyński             363: 393
  14 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             382: 338
  15 Artur          Irzyk                - Jakub          Szymczak              423: 336
  16 Maria          Skutela              - Krzysztof      Mówka                 334: 399
  17 Agnieszka      Matus                - Marek          Syczuk                385: 358
  18 Natalia        Woźniak              - Maciej         Sancewicz             427: 373
  19 Katarzyna      Polak                - Maciej         Dąbrowski             471: 345
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Marcin         Stachowski            428: 356
  21 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Dębska                398: 258
  22 Andrzej        Kroc                 - Michał         Waszkiewicz           273: 471
  23 Bartłomiej     Pawlak               - Mariusz        Orzeł                 351: 379
  24 Ewelina        Gruda                - Jakub          Zaryński              350: 356
  25 Waldemar       Czerwoniec           - Marta          Bajorek               343: 384
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Baranowski            394: 313
  27 Maciej         Grąbczewski          - Piotr          Broda                 475: 378
  28 Adam           Grzelec              - Grzegorz       Koczkodon             388: 407
  29 Radosław       Jachna               - Andrzej        Kwiatkowski           367: 406
  30 Małgorzata     Szmuksta             - Wojciech       Zemło                 360: 394
  31 Sylwia         Łada                 - Łucja          Kodzis                319: 344
  32 Rafał          Wesołowski           - Lucyna         Śniadach              379: 397
  33 Robert         Kamiński             - Sławomir       Długosz               412: 394
  34 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Moskal                321: 410
  35 Jerzy          Luter                - Jerzy          Matyasik              341: 432
  36 Ziemowit       Pazda                - Renata         Andracka              322: 369
  37 Anna           Arana                - Zbigniew       Rybak                 371: 322
  38 Bartosz        Bartczak             - Dorota         Stachowska            259: 402
  39 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Gołęcki               382: 352
  40 Teresa         Balewska             - Jan            Pawłowski             252: 450


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Juliusz        Czupryniak            450: 297
   2 Kacper         Zegadło              - Szymon         Płachta               365: 322
   3 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Ulatowski             452: 305
   4 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             375: 445
   5 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Wrześniewski          309: 402
   6 Irena          Sołdan               - Andrzej        Oleksiak              351: 472
   7 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Dąbrowski             454: 310
   8 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              350: 322
   9 Kamil          Kister               - Dariusz        Putoń                 423: 297
  10 Maciej         Kuczyński            - Janusz         Krupiński             361: 291
  11 Dawid          Adamczyk             - Mirosław       Uglik                 332: 428
  12 Artur          Irzyk                - Katarzyna      Polak                 339: 400
  13 Krzysztof      Mówka                - Jakub          Onoszko               387: 462
  14 Grzegorz       Łukasik              - Szymon         Dąbrowski             428: 301
  15 Agnieszka      Matus                - Natalia        Woźniak               311: 349
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Małgorzata     Deszczyńska           287: 435
  17 Marcin         Stachowski           - Stanisław      Rydzik                452: 420
  18 Michał         Waszkiewicz          - Grzegorz       Koczkodon             439: 416
  19 Mariusz        Orzeł                - Paweł          Jackowski             361: 380
  20 Jakub          Szymczak             - Maria          Skutela               399: 290
  21 Marek          Syczuk               - Maciej         Dąbrowski             390: 449
  22 Jakub          Zaryński             - Maciej         Sancewicz             469: 308
  23 Katarzyna      Dębska               - Maciej         Grąbczewski           371: 443
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Bajorek               308: 552
  25 Ewelina        Gruda                - Bartłomiej     Pawlak                366: 412
  26 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Kroc                  457: 275
  27 Wojciech       Zemło                - Waldemar       Czerwoniec            450: 379
  28 Piotr          Broda                - Robert         Kamiński              449: 310
  29 Łukasz         Baranowski           - Lucyna         Śniadach              329: 351
  30 Łucja          Kodzis               - Adam           Grzelec               357: 342
  31 Radosław       Jachna               - Rafał          Wesołowski            396: 276
  32 Renata         Andracka             - Jerzy          Matyasik              305: 458
  33 Anna           Arana                - Jolanta        Chłopińska            376: 311
  34 Ziemowit       Pazda                - Krzysztof      Zawadzki              328: 424
  35 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Szmuksta              296: 319
  36 Jan            Pawłowski            - Sławomir       Długosz               320: 362
  37 Sylwia         Łada                 - Bartosz        Bartczak              330: 303
  38 Teresa         Balewska             - Jerzy          Luter                 330: 386
  39 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Stachowska            365: 417
  40 Łukasz         Moskal               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 13-11-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            164.89  32813  199
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             161.79  30902  191
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              160.31  30458  190
   4 Kamil Górka                    Kraków               156.20  30928  198
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             154.74  30174  195
   6 Dawid Pikul                    Poznań               154.63  30771  199
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.84  27383  178
   8 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.51  24408  159
   9 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.79  22765  149
  11 Mariusz Wrześniewski           Kraków               152.68  28857  189
  12 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.65  28851  189
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              152.32  29551  194
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.65  27146  179
  15 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.62  24411  161
  16 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.87  29722  197
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           150.17  28683  191
  19 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.85  28322  189
  20 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  21 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.41  29882  200
  22 Justyna Górka                  Kraków               149.28  28960  194
  23 Kamil Kister                   Puławy               149.07  29218  196
  24 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.90  10423   70
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.56  29267  197
  26 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             148.37  29377  198
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             148.29  28620  193
  28 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.22   5336   36
  29 Grzegorz Kurowski              Warszawa             147.61  28931  196
  30 Grzegorz Łukasik               Konojady             147.29  29163  198
  31 Andrzej Kowalski               Gdańsk               145.87   5689   39
  32 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.42  26902  185
  33 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  34 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.97  12757   88
  35 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.75  27503  190
  36 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.69  19388  134
  37 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  38 Marek Reda                     Dębówka              144.23  16009  111
  39 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.85  26181  182
  40 Jakub Błażejewski              Poznań               143.78  19554  136
  41 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.25  21917  153
  43 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.10  27476  192
  44 Szymon Płachta                 Warszawa             142.70  28111  197
  45 Dariusz Ulatowski              Tuchola              142.65  25249  177
  46 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.64  21110  148
  47 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.39  27623  194
  48 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.13  20183  142
  49 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.00  26412  186
  50 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.02  11846   84
  51 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.97  27912  198
  52 Radosław Jachna                Łódź                 140.94  26637  189
  53 Michał Waszkiewicz             Białystok            140.93  27341  194
  54 Piotr Broda                    Sandomierz           140.62  27562  196
  55 Rafał Matczak                  Milanówek            140.08  25495  182
  56 Michał Kolaj                   Ostróda              139.28   4457   32
  57 Jakub Nalepa                   Gliwice              139.06   5006   36
  58 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.76  23450  169
  59 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.59  23422  169
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.20  25982  188
  61 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.58   9218   67
  62 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.53  18292  133
  63 Dariusz Kuć                    Stargard             137.24  22645  165
  64 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             137.24  26075  190
  65 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  66 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.94  18213  133
  67 Joanna Juszczak                Warszawa             136.90  26422  193
  68 Janusz Krupiński               Bytom                136.84  24904  182
  69 Barbara Obremska               Wrocław              136.75  15589  114
  70 Konrad Sowula                  Kraków               136.68  15581  114
  71 Marek Syczuk                   Warszawa             136.59   6966   51
  72 Leszek Kacprzyk                Katowice             136.52  10922   80
  73 Jacek Mańko                    Poznań               136.36  15545  114
  74 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           136.26  15943  117
  75 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.99  25839  190
  76 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.83  25807  190
  77 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.81  15075  111
  78 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.32  23681  175
  79 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.24  15012  111
  80 Natalia Woźniak                Dziwnówek            134.92  25634  190
  81 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.81  18065  134
  82 Irena Sołdan                   Sopot                134.80  25612  190
  83 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  84 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.46  26757  199
  85 Piotr Domański                 Lublin               134.43  13174   98
  86 Katarzyna Polak                Warszawa             134.31  19744  147
  87 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.23  25907  193
  88 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.94  26654  199
  89 Maciej Nawrocki                Babimost             133.89   4820   36
  90 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.88   6426   48
  91 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  92 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             133.21  19315  145
  93 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  94 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.81  25766  194
  95 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.35  13235  100
  96 Robert Kamiński                Warszawa             132.20  17847  135
  97 Szymon Dąbrowski               Warszawa             131.97  25998  197
  98 Krzysztof Gibas                Kraków               131.69  23835  181
  99 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.07  25821  197
 100 Artur Koszel                   Warszawa             131.06   6422   49
 101 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.76  20268  155
 102 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 103 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.54  24802  190
 104 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.08  25496  196
 105 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.86  24933  192
 106 Marek Rogalski                 Warszawa             129.56  23191  179
 107 Agnieszka Walas                Kraków               129.50  21885  169
 108 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.31  24568  190
 109 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             128.97   4643   36
 110 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 111 Daniel Janus                   Wąchock              128.85   6185   48
 112 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 113 Dorota Kuć                     Stargard             128.49  18117  141
 114 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.19   6153   48
 115 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.16  19993  156
 116 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.03  23941  187
 117 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 118 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.41  11085   87
 119 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.34   9805   77
 120 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 121 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 122 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 123 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.98  18412  145
 124 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.97  22982  181
 125 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.93  13455  106
 126 Marcin Rogala                  Warszawa             126.93  23989  189
 127 Natalia Ogierman               Katowice             126.36  16679  132
 128 Marta Bajorek                  Warszawa             126.29  24501  194
 129 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.18  17665  140
 130 Tomasz Górka                   Kraków               125.73   6035   48
 131 Jakub Onoszko                  Gdynia               125.67  16337  130
 132 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 133 Czesław Grajewski              Białystok            125.38  16299  130
 134 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.22  24418  195
 135 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              125.17   4506   36
 136 Adam Jurkowski                 Gliwice              125.16  15520  124
 137 Marcin Stachowski              Wydartowo I          125.09  24268  194
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.09  23267  186
 139 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      125.07  18510  148
 140 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.03  24756  198
 141 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 142 Marcin Ceglarek                Kraków               124.38  21021  169
 143 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.21   9316   75
 144 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.11  23954  193
 145 Dariusz Sowula                 Kraków               123.95  14874  120
 146 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.90   7682   62
 147 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 148 Leszek Stecuła                 Bytom                123.87  12139   98
 149 Agata Kuć                      Stargard             123.52  21492  174
 150 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.32  23185  188
 151 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 152 Joanna Ostrowska               Warszawa             123.21  17619  143
 153 Adam Grzelec                   Poznań               122.89  23227  189
 154 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 155 Grzegorz Papciak               Jodłowa              122.84  21129  172
 156 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.83   5773   47
 157 Agnieszka Matus                Milanówek            121.91  22310  183
 158 Ewa Szałas                     Katowice             121.84  17423  143
 159 Anna Demczyszyn                Bystra               121.79   8282   68
 160 Katarzyna Kowalska             Katowice             121.67  19224  158
 161 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.57  22248  183
 162 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.50   4374   36
 163 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 164 Rafał Stachowski               Police               120.95  12821  106
 165 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.89   6407   53
 166 Teresa Zalewska                Racibórz             120.87  18009  149
 167 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.78  17996  149
 168 Ewelina Gruda                  Białystok            120.55  13502  112
 169 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.54  22902  190
 170 Anita Bruska                   Gdynia               120.53  16753  139
 171 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 172 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 173 Maria Skutela                  Warszawa             120.41  23720  197
 174 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.16  20547  171
 175 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 176 Beata Piotrowska               Łódź                 120.08  12608  105
 177 Tomasz Sehnal                  Warszawa             120.06  14407  120
 178 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 179 Szymon Stępień                 Bytom                119.82  16295  136
 180 Ziemowit Pazda                 Wrocław              119.81   8986   75
 181 Lucyna Śniadach                Rumia                119.56  23434  196
 182 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.44   3822   32
 183 Bożena Guział                  Racibórz             119.40  17313  145
 184 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.98  10351   87
 185 Maciej Kuć                     Stargard             118.96   9398   79
 186 Jerzy Luter                    Bytom                118.85  23057  194
 187 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 188 Tomasz A. Praga                Białystok            118.42   8526   72
 189 Maciej Perzyński               Piła                 118.20   7210   61
 190 Sławomir Wolski                Wrocław              118.19  21510  182
 191 Robert Wagner                  Wrocław              117.95  11087   94
 192 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.87   4597   39
 193 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.82  17908  152
 194 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          117.60  10231   87
 195 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               117.58  23045  196
 196 Adam Janicki                   Wrocław              117.56  17869  152
 197 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.54  18689  159
 198 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 199 Urszula Solarska               Katowice             117.44  22784  194
 200 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.19   5625   48
 201 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.44  22008  189
 202 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 203 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.05  22746  196
 204 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.95   9392   81
 205 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.85  20621  178
 206 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.71  20944  181
 207 Jarosław Olek                  Warszawa             115.45  12238  106
 208 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.38   8307   72
 209 Renata Andracka                Zwola                115.26  22360  194
 210 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 211 Monika Siemaszko               Lipiany              115.15  15085  131
 212 Karolina Urbańska              Poznań               114.93  21722  189
 213 Dominik Ulejczyk               Będzin               114.85  22625  197
 214 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 215 Marta Świątkowska              Wrocław              114.75  22605  197
 216 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.55  11111   97
 217 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.40  22652  198
 218 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.38  22304  195
 219 Krzysztof Zawadzki             Sampława             113.99  22001  193
 220 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.89  21980  193
 221 Agnieszka Dawid                Kraków               113.65   6819   60
 222 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.61  14996  132
 223 Beata Jagielska                Police               113.48  10554   93
 224 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 225 Józef Burzyński                Ełk                  113.15  15275  135
 226 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             112.86   9480   84
 227 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 228 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 229 Marcin Kurowski                Racibórz             112.45  16080  143
 230 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 231 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 232 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     111.89  20252  181
 233 Tomasz Lewiński                Wejherowo            111.81  10622   95
 234 Jacek Nowak                    Szczecin             111.78   8160   73
 235 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.75  20004  179
 236 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 237 Konrad Pajączek                Milanówek            111.35  14809  133
 238 Dorota Ostrowska               Białystok            111.28  20586  185
 239 Beata Kiżewska                 Świnoujście          110.89   9647   87
 240 Marta Sztajnert                Wisła                110.85  14632  132
 241 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 242 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.64   8298   75
 243 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 244 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 245 Sławomir Długosz               Ostróda              110.43  20098  182
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 247 Joanna Brychcy                 Katowice             109.93  21657  197
 248 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 249 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 250 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          109.25   9505   87
 251 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 252 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 253 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.43   8702   81
 254 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.97   8451   79
 255 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.85   6518   61
 256 Agnieszka Antos                Racibórz             106.63   4052   38
 257 Olga Swarcewicz                Warszawa             106.28   4995   47
 258 Zofia Górka                    Łęczna               105.94   3814   36
 259 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.89   3918   37
 260 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             105.56   3378   32
 261 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.02  19954  190
 262 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 263 Michał Dreczka                 Poznań               104.89   4930   47
 264 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               104.83   3774   36
 265 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 266 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.03  17824  173
 268 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 269 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.57  16616  162
 270 Karolina Mak                   Wrocław              102.35  12282  120
 271 Piotr Kozak                    Racibórz             102.26   5420   53
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.09  20418  200
 273 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.92  17258  171
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               100.81  10887  108
 275 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.72   4633   46
 276 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.37   9334   93
 277 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.17   9516   95
 278 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.39  12821  129
 279 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 280 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 281 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.61  19321  200
 282 Bartosz Bartczak               Poznań                96.60  10336  107
 283 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 284 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 285 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.20  16546  172
 286 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.84   4792   50
 287 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.18  12088  127
 288 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 289 Marta Majewska                 Wadowice              94.21   7254   77
 290 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 291 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           93.74   7874   84
 292 Michał Głąb                    Zabrze                93.51   8322   89
 293 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 294 Teresa Balewska                Reda                  93.43  18500  198
 295 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 296 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.24   4981   54
 297 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 298 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 299 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 300 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.01  17001  191
 301 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.96   4270   48
 302 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 303 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 304 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.98   5132   59
 305 Dawid Węgrzyński               Zabrze                81.01   6967   86
 306 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 307 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      77.70   7692   99
 308 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 310 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 311 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.89   2586   35
 312 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             71.56   2433   34
 313 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 314 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 315 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.91   2208   33
 316 Mirosław Dejna                 Sampława              65.82   5463   83




Poczekalnia na dzień 13-11-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.86   3273   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   5 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   6 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   7 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   8 Karol Puto                     Będzin                72.29   2024   28
   9 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.22   3408   27
  10 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        97.63   2636   27
  11 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.92   3274   26
  12 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  13 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.04   3576   25
  14 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  15 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
  16 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  17 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  18 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  20 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  21 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  22 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  23 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  24 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.17   3196   24
  25 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  26 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  27 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  28 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  29 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  30 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  31 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  32 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  33 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  34 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.96   2855   24
  35 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  36 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  37 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  38 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.79   2803   24
  39 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  40 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  41 Dominika Worona                Police               115.21   2765   24
  42 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  43 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          114.12   2739   24
  44 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  45 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  46 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  47 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  48 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  49 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  50 Kinga Stecuła                  Bytom                103.79   2491   24
  51 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  52 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  53 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  54 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  55 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  56 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  57 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  58 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  59 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  60 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  61 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  62 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  63 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.96   2092   23
  64 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  65 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  66 Ewa Tymińska                   Gdańsk                86.70   1994   23
  67 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  68 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  69 Grażyna Smereka                Racibórz             104.09   2290   22
  70 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  71 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  72 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  73 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  74 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  75 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.77   1535   22
  76 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  77 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  78 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  79 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  80 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  81 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  82 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  83 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 124.74   2370   19
  84 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  85 Małgorzata Pochopień           Kraków                95.37   1812   19
  86 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  87 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  88 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  89 Sylwia Buks                    Warszawa              87.44   1399   16
  90 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  91 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  92 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  93 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  94 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  95 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  96 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  97 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  98 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  99 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
 100 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
 101 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
 102 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
 103 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 104 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
 105 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 106 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 107 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 108 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 109 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 110 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 111 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 112 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 113 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 114 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 115 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 116 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 117 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 118 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 119 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 120 Katarzyna Okoniewska           Poznań               109.75   1317   12
 121 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 122 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 123 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 124 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 125 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 126 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 127 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 128 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 129 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 130 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 131 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 132 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 133 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 134 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 135 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 136 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 137 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 138 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 139 Justyna Sławińska              Gdańsk                91.50   1098   12
 140 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 141 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 142 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 143 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 144 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 145 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 146 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 147 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             82.33    988   12
 148 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 149 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 150 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 151 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 152 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 153 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 154 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 155 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 156 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 157 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 158 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 159 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 160 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 161 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 162 Laura Pisula                   Wrocław              105.36   1159   11
 163 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 164 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 165 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 166 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 167 Aleksandra Celuch              Będzin                90.91   1000   11
 168 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 169 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 170 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 171 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 172 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 173 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 174 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 175 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 176 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 177 Adam Kaczyński                 Świnoujście           81.55    897   11
 178 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 179 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 180 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 181 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 182 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 183 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 184 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 185 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 186 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 187 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 188 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 189 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 190 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 191 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 192 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 193 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 194 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 195 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 196 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 197 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 198 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 199 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 200 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 201 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 202 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 203 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 204 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 205 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 206 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 207 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 208 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 209 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 210 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 211 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 212 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 213 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 214 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 215 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 216 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 217 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 218 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 219 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 220 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 221 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 222 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 223 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 224 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 225 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 226 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 227 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 228 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 229 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 230 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 231 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 232 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 233 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 234 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 235 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 236 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 237 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 238 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 239 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 240 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 241 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 242 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 243 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 244 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 245 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 246 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 247 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 248 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 249 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 250 Alicja Tuz                     Kielce               109.00    436    4
 251 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 252 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 253 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 254 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 255 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 256 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 257 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 258 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 259 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 260 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 261 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 262 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 263 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 264 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 265 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 266 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 267 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 268 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 269 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 270 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 271 Agnieszka Madej                Warszawa              85.00     85    1
 272 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 273 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 274 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie