Warszawa30
marca
Warszawa 30-31 marca II Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble — Integracyjny Turniej Scrabble
Sandomierz 6
kwietnia
Sandomierz 6- 7 kwietnia III Mistrzostwa Sandomierza o Puchar BurmistrzaGrand Prix 2019
Graboszyce13
kwietnia
Graboszyce 13-14 kwietnia XIV Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Kacper Zegadło mistrzem Sandomierza06 - 07 kwietnia 2019 — III Mistrzostwa Sandomierza o Puchar BurmistrzaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza Sandomierz, 06 - 07 kwietnia 2019
Grand Prix 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Kacper Zegadło mistrzem SandomierzaW miniony weekend po raz trzeci gościliśmy z turniejem scrabble w Sandomierzu. Pomimo małych opóźnień niektórych zawodników, udało się sprawnie rozpocząć turniej i 56 scrabblistów stanęło w szranki na sandomierskim zamku. Pierwszego dnia do rozegrania mieliśmy 8 partii, a walka o pozycję lidera rozgrywała się między dwoma graczami, podiumowiczami z ostatnich Mistrzostw Ursynowa: Michałem AlabrudzińskimKacprem Zegadło. Do zakończenia 7. rundy na czele utrzymywał się Kacper, jednakże później, aż do 11. rundy prowadzenie przejął świeżo upieczony Mistrz Ursynowa. Ostatecznie w finałowej rundzie ci dwaj zawodnicy spotkali się, aby rozstrzygnąć kto będzie Mistrzem Sandomierza. Został nim Kacper Zegadło, który po serii niezbyt udanych turniejów wraca na właściwe tory. Drugie miejsce zdobył Bartosz Morawski, który odkuł się za swój ostatni występ. Na najniższym stopniu podium stanął Paweł Pogorzelski, dla którego było to pierwsze podium w karierze scrabblowej. Na 21 turniejów, w których Paweł brał udział, aż 12-krotnie był on w pierwszej dziesiątce. Życzymy mu jeszcze wielu sukcesów na następnych turniejach.
(Tu mała, osobista dygresja. W relacji z marcowego Festiwalu dla Myślących wspomniałem o  trzech scrabblistach, którym wyraźnie poszło i nie mogli być zadowoleni z zajętych miejsc. Jak się okazało, była to dokładnie trójka triumfatorów z Sandomierza! W tej sytuacji wolę już nie wspominać, komu niespecjalnie poszło w ostatni weekend ;) Każdy może sobie samemu sprawdzić w wynikach turnieju.)

Na pochwałę zasługują również wspomniany Michał Alabrudziński, Natalia Woźniak, która była najlepszą kobietą (5. miejsce), Paweł Mazurek oraz Jakub Zaryński, którzy cały czas grali na najwyższych stołach. Bardzo miło było nam również gościć (w charakterze gracza, a nie sędziego) Karola Wyrębkiewicza, który ostatnimi czasy rzadziej pojawiał się na turniejach, ale pokazał, że nie zapomniał, jak się gra. Gdyby nie trzy finiszowe partie...

Ponadto, jak to w scrabble, w końcu „grze rodzinnej”, mieliśmy dwa spotkania, w których matka przegrywała ze swoim dzieckiem. Do takich sytuacji doszło w 7. i 12. rundzie. Odpowiednio były to partie:
Zofia GórkaKamil Górka 318 : 423
Katarzyna PolakIrena Sołdan 410 : 407

Ci, którzy śledzili relację live na stronie Polskiej Federacji Scrabble, zauważyli być może pojawianie się na bieżąco wyników partii jeszcze przed zakończeniem rundy i wpisaniem rezultatów wszystkich pozostałych potyczek do programu sędziowskiego. Jest to zasługa Kamila Górki, który opracował specjalny program Transmiter. Naprawdę sprawia on, że praca sędziego jest o wiele prostsza.

Miło jest mi również ogłosić, iż nowym liderem rankingu został Marek Reda, który jak sam to napisał „O taki ranking, nic nie robiłem”.

Organizator Mistrzostw Sandomierza, Piotr Broda, podszedł do tematu organizacji turnieju po profesorsku. Bardzo dobre warunki: dużo miejsca przy stole do gry, atrakcyjne nagrody pieniężne, mnóstwo konkursów, poczęstunek (pyszne soki z jabłek z tutejszych sadów, kanapki na śniadanie drugiego dnia rozgrywek, mnóstwo ciast domowej roboty, konfitura truskawkowa z wędzoną czekoladą).

Samej rywalizacji w scrabble towarzyszyły też dodatkowe konkursy.
Pierwszy polegał na położeniu najdroższego słowa w każdej rundzie, zaczynającego się na kolejne litery wyrażenia OJCIEC MATEUSZ.
Najdroższe słowo 7-literowe: Jerzy Luter – BURZYKI za 109 pkt.
Najtańsze słowo 7-literowe: Franciszek Łysek – ZASIANO i Czesław Grajewski – SOWICIE za 61 pkt.
Najdroższe słowo 8-literowe: Mariola Osajda-Matczak za 167 pkt.
Najtańsze słowo 8-literowe: Marcin Rogala – GRYPSIKI za 58 pkt.

Nagrody otrzymały również trzy najlepsze kobiety (Natalia Woźniak, Katarzyna Polak, Irena Sołdan), dwóch ostatnich mężczyzn (Andrzej Klich, Wojciech Łysek), a co rundę nagrodę otrzymywała osoba grająca z gospodarzem turnieju – Piotrem Brodą.

I w końcu wiersz na temat III Mistrzostw Sandomierza (konkurs poetycki to już chyba będzie stały element sandomierskich zmagań). Tę konkurencję wygrał Waldemar Czerwoniec. Oto i on:

W Sandomierzu na ryneczku
siadł Scrabblista na stołeczku
dumał i anagramował
na mistrzostwa się szykował

Sprzyja szczęście debiutantom
może mistrzom sprawię manto
myślał se – niby logiczne
strojąc się optymistycznie

Zwiedził miasto, knajpek parę
ciągle nosząc się z zamiarem
by tu błysnąć intelektem
z należytym wszak respektem

Boć rywali grono godne
też zwycięstwa bardzo głodne
plan ambitny, zamysł przedni
lecz czy aby mu się spełni

Wprzódy ruszył na krzyż topór
by sił nabrać stawić opór
niczym Ossoliński Krzysztof
i pokazać swe „The best of…”

Win lokalnych też spróbował
cydrem się podelektował
A Baranów? Może potem
kunsztu popis dam w sobotę!

W końcu chwila prawdy przyszła
Bańka planów się rozprysła
Myślał biedak o niedzieli
już w sobotę go przycięli

Nagród pula nie dla niego
chyba że za…”ostatniego”
Lub pocieszy go Piotr Broda
i na koniec radę poda:

„Kiedy ruszasz na Sandomierz
lepiej dobrze siły pomierz”

Anonimowy scrabblista
debiutujący w Sandomierzu
Waldemar Czerwoniec

Ponadto każdy z uczestników miał szansę na zdobycie nagrody poprzez losowanie. Rozlosowano 16 takich nagród. Na koniec jeszcze raz chciałbym złożyć podziękowania dla Piotrka Brody oraz licznych sponsorów za organizację tak wspaniałego turnieju. Wszyscy liczymy na powtórkę za rok.
relacja: Juliusz Czupryniak
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza
I Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekZamek Sandomierski
ul. Zamkowa 12
Sandomierz

dojazd od ul. Krakowskiej i Alei Jana Pawła II
od 18 w piątek parkingi przy Zamku oraz przy bulwarze nad Wisłą są darmowe
Obrońca tytułuKazimierz Merklejn
SędziaJuliusz Czupryniak
HarmonogramSobota, 6 kwietnia (8 rund)
10:45 — otwarcie biura turnieju (zapisy)
11:15 — uroczyste rozpoczęcie turnieju
11:30 — rozpoczęcie gier
ok. 14:30-16:00 — przerwa obiadowa
ok. 20:30 — zakończenie gier

Niedziela, 7 kwietnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieNa miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami.

Obiady:
Zupa do wyboru: pomidorowa lub rosół
Zestaw 1: zupa, schabowy z ziemniakami i surówką, kompot – 25 zł
Zestaw 2: zupa, filet z kurczaka z ziemniakami i surówką,kompot – 25 zł
Zestaw 3: zupa, gulasz z kopytkami, surówka, kompot – 25 zł
Zestaw 4: zupa, pierogi z mięsem i kapustą, kompot – 22 zł
Zestaw 5: zupa, pierogi ruskie,kompot – 22 zł
Zestaw 6: zupa, naleśniki z serem lub dżemem, kompot — 20 zł
NoclegiBursa Szkolna ul.Wojska Polskiego 22.
tel. 15 832 28 53 (dzwonić w godzinach 8:30-15:00)
pokoje 2-,3- i 4-osobowe z łazienką — 42 zł/os

Aparthotel Rynek 16
Rynek 16
Pokoje 2-osobowe — 180 zł ze śniadaniem
tel 790 569 086

Hotel Pod Ciżemką
Rynek 27
Pokoje 1-osobowe — 170 zł ze śniadaniem
Pokoje 2-osobowe — 250 zł ze śniadaniem
recepcja@hotelcizemka.pl — tel. 15 832 05 50 — tel. 662 403 142

Imperial Residence
Różana 21
Pokoje 1-osobowe — 120 zł ze śniadaniem
Pokoje 2-osobowe — 200 zł ze śniadaniem
Pokoje 3-osobowe — 290 zł ze śniadaniem
rezerwacje@imperialresidence.pl — tel. 15 832 60 88

Inne noclegi: http://www.sandomierz.pl/dla-turysty/baza-noclegowa-i-gastronomiczna
NagrodyI miejsce — 1000 zł + puchar
II miejsce — 600 zł + puchar
III miejsce — 400 zł + puchar
IV miejsce — 250 zł
V miejsce — 150 zł

Nagrody rzeczowe w dodatkowych konkursach

Upominki dla wszystkich uczestników
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Franek Łysek Warszawa MłodzieżObiad zestaw 52019-03-06 23:22:42
2 Karol Wyrębkiewicz Łódź Członek PFSObiad zestaw 32019-03-07 07:58:13
3 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFSObiad zestaw 32019-03-07 08:40:26
4 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFSObiad zestaw 42019-03-07 08:41:05
5 Arkadiusz Łydka Jaworzno Członek PFSObiad zestaw 12019-03-07 08:41:11
6 Kamil Górka  Kraków Członek PFSObiad zestaw 12019-03-07 09:29:42
7 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój Członek PFS2019-03-07 11:13:03
8 Mariusz Skrobosz Warszawa Członek PFSObiad zestaw 32019-03-07 11:36:08
9 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFSObiad zestaw 12019-03-07 12:13:33
10 Leszek Kilian Jaworzno Członek PFSObiad zestaw 12019-03-08 11:38:03
11 Wiesław Pastuła Mielec Zwykły uczestnik2019-03-08 21:01:17
12 Andrzej Klich JAWORZNO Członek PFSObiad zestaw 12019-03-08 21:42:18
13 Waldemar Czerwoniec Pruszków Członek PFSObiad zestaw 42019-03-10 09:43:58
14 Mariusz Wrześniewski Kraków Członek PFSObiad zestaw 42019-03-10 15:48:31
15 Janusz Krupiński Bytom Członek PFSObiad zestaw 42019-03-10 22:15:51
16 Bartosz Morawski Wrocław Członek PFSObiad zestaw 22019-03-11 08:27:29
17 Katarzyna Polak Warszawa Członek PFSObiad zestaw 12019-03-11 11:44:30
18 Sławek Rosochacz JANÓW LUBELSKI Zwykły uczestnikObiad zestaw 12019-03-12 08:07:20
19 Jakub Zaryński Świnoujście Członek PFSObiad zestaw 22019-03-15 19:03:17
20 Maciej Śliwa Zabrze Członek PFS2019-03-17 21:54:35
21 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFSObiad zestaw 32019-03-18 23:25:01
22 Przemek Rybicki Otwock Członek PFS2019-03-19 08:12:14
23 Waldemar Wypchał Kraków Członek PFS2019-03-19 11:32:33
24 Irena Sołdan Warszawa Członek PFSObiad zestaw 42019-03-19 20:16:37
25 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFSObiad zestaw 22019-03-19 21:00:21
26 Mariola Osajda-Matczak Milanówek Członek PFSObiad zestaw 42019-03-21 00:50:06
27 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFSObiad zestaw 12019-03-21 19:56:02
28 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFSObiad zestaw 6, obiad x22019-03-24 12:51:39
29 Marek Dudkiewicz Milanówek Zwykły uczestnikObiad zestaw 22019-03-24 17:14:44
30 Kacper Zegadło Warszawa Członek PFSObiad zestaw 22019-03-25 08:32:15
31 Agnieszka Matus Milanówek Członek PFSObiad zestaw 62019-03-25 08:49:44
32 Józef Burzyński Ełk Zwykły uczestnikObiad zestaw 12019-03-25 10:08:34
33 Czesław Grajewski Białystok Zwykły uczestnikObiad zestaw 32019-03-25 10:12:05
34 Łukasz Bobowski Suchedniów Członek PFSObiad zestaw 32019-03-26 10:16:32
35 Rafał Matczak Milanówek Członek PFS2019-03-26 13:13:53
36 Katarzyna Ślusarska Milanówek Członek PFS2019-03-26 13:14:44
37 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnik2019-03-27 09:21:47
38 Joanna Brychcy Katowice Członek PFSObiad zestaw 1 + jeszcze jeden zestaw pierwszy, zupa rosół.2019-03-27 13:24:47
39 Zbigniew Rybak Warszawa Członek PFSObiad zestaw 22019-03-27 13:27:09
40 Ewa Dunikowska Kraków Członek PFSObiad zestaw 12019-03-29 09:45:12
41 Dominik Ulejczyk Będzin MłodzieżObiad zestaw 52019-03-30 14:12:34
42 Mateusz Gołębiewski Łódź Zwykły uczestnikObiad zestaw 12019-03-31 19:47:40
43 Jerzy Matyasik Kraków Członek PFS2019-04-01 05:23:41
44 Artur Irzyk Strzyżów Członek PFS2019-04-01 12:51:51
45 Krzysztof Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2019-04-01 17:06:20
46 Tomasz Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2019-04-01 17:08:14
47 Zofia Górka Łęczna Zwykły uczestnikObiad zestaw 12019-04-02 14:05:30
48 Wojciech Łysek Warszawa Zwykły uczestnikObiad zestaw 52019-04-02 21:17:23
49 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFSObiad zestaw 22019-04-02 21:50:19
50 Michał Alabrudziński Włocławek Członek PFS2019-04-03 09:59:13
51 Adrian Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnik2019-04-03 10:59:59
52 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFSObiad zestaw 52019-04-04 12:06:26
53 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFS2019-04-04 15:27:55
54 Piotr Broda Sandomierz Członek PFSObiad zestaw 52019-04-04 22:39:44
55 Jerzy Luter Bytom Członek PFSObiad zestaw 12019-04-05 04:06:40
56 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2019-04-05 22:05:28
57 Kazimierz Merklejn  Warszawa Członek PFSObiad zestaw 52019-04-05 22:19:19
OrganizatorzyMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu
Polska Federacja Scrabble

Kontakt:
Piotr Broda (PFS) – tel. 661 885 337
Tomasz Biernacki (MOSiR) – tel. 786 023 106
Sponsorzy









Wyniki turnieju III Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kacper          Zegadło              Warszawa               147.51     11.0     5616     2368      809
  2 Bartosz         Morawski             Wrocław                161.86     10.0     5514     2170      739
  3 Paweł           Pogorzelski          Olsztyn                145.46      9.0     5604     2084      846
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.93      9.0     5576     2157      688
  5 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              140.59      9.0     5566     2053      558
  6 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         143.29      9.0     5387     2070      651
  7 Jakub           Zaryński             Świnoujście            149.69      9.0     5286     2108      595
  8 Kamil           Górka                Kraków                 151.39      9.0     5283     1955      846
  9 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               143.78      8.0     5582     2022      488
 10 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               156.60      8.0     5401     1834      581
 11 Artur           Irzyk                Strzyżów               144.95      8.0     5325     1919      482
 12 Janusz          Krupiński            Bytom                  141.92      8.0     5316     1822      462
 13 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               151.85      8.0     5287     2014        2
 14 Katarzyna       Polak                Warszawa               132.74      8.0     5277     1824      341
 15 Przemysław      Rybicki              Otwock                 144.40      8.0     5174     2001      277
 16 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   156.12      8.0     5064     1940       27
 17 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       126.17      7.5     4989     1740      347
 18 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               153.77      7.0     5303     1731      492
 19 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              139.03      7.0     5277     1695      399
 20 Irena           Sołdan               Warszawa               136.55      7.0     5172     1897      -22
 21 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              131.24      7.0     5148     1770       80
 22 Piotr           Broda                Sandomierz             136.01      7.0     4962     1759       10
 23 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              127.93      7.0     4955     1742      461
 24 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 120.01      7.0     4925     1767     -237
 25 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                137.83      7.0     4848     1876     -439
 26 Maciej          Śliwa                Zabrze                 120.86      7.0     4776     1769       47
 27 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.76      7.0     4688     1758     -170
 28 Joanna          Ostrowska            Warszawa               126.93      6.5     4555     1838     -534
 29 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             147.79      6.0     5414     1785      334
 30 Rafał           Matczak              Milanówek              138.59      6.0     5054     1566      162
 31 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               139.03      6.0     4934     1592      197
 32 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               129.17      6.0     4873     1576      -28
 33 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 147.88      6.0     4873     1601     -304
 34 Sławomir        Rosochacz            Lublin                 110.04      6.0     4843     1617     -180
 35 Franciszek      Łysek                Warszawa               111.36      6.0     4839     1486       88
 36 Jerzy           Luter                Bytom                  125.11      6.0     4817     1670      -90
 37 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.67      6.0     4550     1624     -359
 38 Leszek          Kilian               Jaworzno               107.09      6.0     4436     1574     -373
 39 Waldemar        Wypchał              Kraków                 115.68      5.5     4817     1615        8
 40 Agnieszka       Matus                Milanówek              122.78      5.5     4602     1574     -351
 41 Czesław         Grajewski            Białystok              126.24      5.0     4874     1440     -372
 42 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               126.63      5.0     4823     1400     -143
 43 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.18      5.0     4688     1563     -263
 44 Tomasz          Sehnal               Warszawa               125.78      5.0     4645     1507     -304
 45 Józef           Burzyński            Ełk                    111.47      5.0     4589     1468     -375
 46 Ewa             Dunikowska           Kraków                 115.37      5.0     4537     1450     -402
 47 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            100.22      5.0     4487     1537     -664
 48 Zofia           Górka                Łęczna                 101.89      5.0     4367     1557     -649
 49 Marcin          Rogala               Warszawa               136.94      5.0     2987     1255      -73
 50 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              128.85      4.0     4779     1327      -79
 51 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.95      4.0     4779     1334     -202
 52 Zbigniew        Rybak                Warszawa               118.28      4.0     4605     1393     -417
 53 Bartosz         Bartczak             Poznań                 116.03      4.0     4245     1271     -666
 54 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   116.80      4.0     4179     1321     -379
 55 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      4.0     3925     1339    -1031
 56 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      1.0     3916     1009    -1297
 57 Iwona           Skubis               Dąbrowa Górnicza       100.00      0.0     1394      361     -614
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza



	Bartosz Morawski 161.86 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Arkadiusz      Łydka                 129.17 +  462: 323  179
    2    11 Józef          Burzyński             111.47 +  395: 369  161
    3     3 Katarzyna      Ślusarska             127.93 +  447: 392  178
    4     1 Kacper         Zegadło               147.51 -  368: 482   98
    5     9 Łukasz         Bobowski              147.79 +  453: 408  198
    6     5 Przemysław     Rybicki               144.40 -  355: 496   94
    7     8 Marcin         Rogala                136.94 -  325: 422   87
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              132.18 +  425: 303  182
    9     8 Tomasz         Nasiłowski            137.83 +  429: 276  188
   10     4 Miłosz         Wrzałek               143.78 +  489: 380  194
   11     5 Grzegorz       Kurowski              151.85 +  477: 381  202
   12     1 Michał         Alabrudziński         157.93 +  487: 323  208
   13     2 Jakub          Zaryński              149.69 +  402: 220  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2169  / 13 166.85




	Michał Alabrudziński 157.93 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariola        Osajda-Matczak        128.85 +  463: 294  179
    2    10 Artur          Irzyk                 144.95 +  449: 367  195
    3     5 Irena          Sołdan                136.55 +  443: 349  187
    4     4 Łukasz         Bobowski              147.79 +  510: 403  198
    5     2 Przemysław     Rybicki               144.40 +  437: 365  194
    6     1 Kacper         Zegadło               147.51 -  409: 469   98
    7     2 Grzegorz       Kurowski              151.85 +  535: 265  202
    8     1 Paweł          Mazurek               143.29 +  438: 374  193
    9     1 Jakub          Zaryński              149.69 +  448: 325  200
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          156.12 -  328: 419  106
   11     1 Paweł          Pogorzelski           145.46 +  410: 351  195
   12     1 Bartosz        Morawski              161.86 -  323: 487  112
   13     1 Kacper         Zegadło               147.51 -  383: 420   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2157  / 13 165.92




	Kazimierz Merklejn 156.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Wesołowski            128.76 +  451: 291  179
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              132.18 +  408: 349  182
    3     2 Katarzyna      Polak                 132.74 -  383: 418   83
    4    10 Piotr          Broda                 136.01 +  435: 342  186
    5     8 Joanna         Ostrowska             126.93 -  323: 391   77
    6    12 Marcin         Rogala                136.94 -  337: 406   87
    7    14 Sławomir       Rosochacz             110.04 +  451: 371  160
    8    12 Tomasz         Nasiłowski            137.83 -  380: 410   88
    9    14 Jerzy          Matyasik              125.67 +  502: 284  176
   10    10 Zofia          Górka                 101.89 +  467: 293  152
   11     8 Irena          Sołdan                136.55 +  434: 422  187
   12     7 Adrian         Ziemniewicz           131.24 +  412: 372  181
   13     4 Natalia        Woźniak               140.59 -  418: 471   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 13 140.69




	Karol Wyrębkiewicz 156.12 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Ślusarska             127.93 -  318: 491   78
    2    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  476: 276  150
    3    14 Tomasz         Nasiłowski            137.83 +  399: 332  188
    4    14 Agnieszka      Matus                 122.78 +  423: 350  173
    5     5 Miłosz         Wrzałek               143.78 -  382: 484   94
    6    13 Waldemar       Wypchał               115.68 +  394: 328  166
    7     6 Mariusz        Skrobosz              153.77 +  479: 389  204
    8     6 Marcin         Rogala                136.94 +  435: 347  187
    9     4 Przemysław     Rybicki               144.40 +  388: 315  194
   10     1 Michał         Alabrudziński         157.93 +  419: 328  208
   11     2 Kacper         Zegadło               147.51 -  354: 360   98
   12     4 Jakub          Zaryński              149.69 -  251: 519  100
   13     6 Miłosz         Wrzałek               143.78 -  346: 518   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1934  / 13 148.77




	Mariusz Skrobosz 153.77 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Ostrowska             126.93 -  345: 387   77
    2    20 Sławomir       Rosochacz             110.04 +  332: 280  160
    3    15 Ewa            Dunikowska            115.37 +  470: 372  165
    4     8 Natalia        Woźniak               140.59 -  431: 446   91
    5    12 Arkadiusz      Kleniewski            100.22 +  451: 295  150
    6    10 Maciej         Śliwa                 120.86 +  464: 348  171
    7     6 Karol          Wyrębkiewicz          156.12 -  389: 479  106
    8     8 Jerzy          Luter                 125.11 +  394: 295  175
    9     7 Irena          Sołdan                136.55 -  343: 373   87
   10    11 Rafał          Wesołowski            128.76 +  477: 275  179
   11     9 Maciej         Skrzypczak            126.17 -  290: 462   76
   12    12 Tomasz         Nasiłowski            137.83 +  475: 355  188
   13     8 Grzegorz       Kurowski              151.85 -  442: 444  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 13 132.85




	Grzegorz Kurowski 151.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Waldemar       Czerwoniec            126.63 +  502: 331  177
    2     4 Małgorzata     Deszczyńska           139.03 +  411: 388  189
    3     4 Joanna         Ostrowska             126.93 +  372: 264  177
    4     2 Miłosz         Wrzałek               143.78 +  400: 362  194
    5     1 Kacper         Zegadło               147.51 -  367: 460   98
    6     3 Paweł          Pogorzelski           145.46 +  377: 371  195
    7     2 Michał         Alabrudziński         157.93 -  265: 535  108
    8     5 Artur          Irzyk                 144.95 +  450: 350  195
    9     3 Paweł          Mazurek               143.29 -  350: 475   93
   10     6 Adrian         Ziemniewicz           131.24 +  541: 364  181
   11     5 Bartosz        Morawski              161.86 -  381: 477  112
   12     5 Natalia        Woźniak               140.59 -  427: 466   91
   13     8 Mariusz        Skrobosz              153.77 +  444: 442  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2014  / 13 154.92




	Kamil Górka 151.39 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Czesław        Grajewski             126.24 +  429: 307  176
    2     3 Miłosz         Wrzałek               143.78 -  345: 405   94
    3    18 Maciej         Śliwa                 120.86 +  451: 304  171
    4    12 Wojciech       Łysek                 100.00 +  320: 274  150
    5     7 Jakub          Zaryński              149.69 -  382: 384  100
    6     9 Dominik        Ulejczyk              120.01 -  343: 393   70
    7    17 Zofia          Górka                 101.89 +  423: 318  152
    8     7 Natalia        Woźniak               140.59 +  469: 336  191
    9    10 Łukasz         Bobowski              147.79 +  489: 338  198
   10     7 Irena          Sołdan                136.55 +  418: 362  187
   11     4 Paweł          Mazurek               143.29 -  297: 387   93
   12     8 Joanna         Ostrowska             126.93 +  491: 276  177
   13     5 Artur          Irzyk                 144.95 +  426: 353  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1954  / 13 150.31




	Jakub Zaryński 149.69 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Skrzypczak            126.17 +  473: 310  176
    2     8 Joanna         Ostrowska             126.93 -  388: 450   77
    3    11 Krzysztof      Sporczyk              132.18 +  426: 275  182
    4     6 Adrian         Ziemniewicz           131.24 +  425: 302  181
    5     7 Kamil          Górka                 151.39 +  384: 382  201
    6     6 Katarzyna      Polak                 132.74 +  485: 359  183
    7     1 Kacper         Zegadło               147.51 +  459: 327  198
    8     3 Miłosz         Wrzałek               143.78 +  402: 365  194
    9     1 Michał         Alabrudziński         157.93 -  325: 448  108
   10     3 Paweł          Pogorzelski           145.46 -  328: 428   95
   11     3 Artur          Irzyk                 144.95 +  452: 392  195
   12     4 Karol          Wyrębkiewicz          156.12 +  519: 251  206
   13     2 Bartosz        Morawski              161.86 -  220: 402  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2108  / 13 162.15




	Mariusz Wrześniewski 147.88 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  448: 342  176
    2    14 Natalia        Woźniak               140.59 -  337: 528   91
    3    17 Wojciech       Łysek                 100.00 -  271: 413   50
    4    24 Zbigniew       Rybak                 118.28 +  435: 356  168
    5    16 Leszek         Kilian                107.09 +  442: 375  157
    6     8 Artur          Irzyk                 144.95 -  338: 393   95
    7    16 Krzysztof      Sporczyk              132.18 -  355: 451   82
    8    22 Waldemar       Wypchał               115.68 +  398: 360  166
    9    16 Rafał          Wesołowski            128.76 -  283: 424   79
   10    14 Łukasz         Bobowski              147.79 -  311: 462   98
   11    24 Waldemar       Czerwoniec            126.63 +  375: 342  177
   12    15 Czesław        Grajewski             126.24 +  570: 373  176
   13    13 Piotr          Broda                 136.01 -  310: 358   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 13 123.15




	Łukasz Bobowski 147.79 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Sehnal                125.78 +  496: 335  176
    2     5 Irena          Sołdan                136.55 -  403: 410   87
    3     8 Marek          Dudkiewicz            139.03 +  489: 392  189
    4     4 Michał         Alabrudziński         157.93 -  403: 510  108
    5     9 Bartosz        Morawski              161.86 -  408: 453  112
    6    14 Małgorzata     Deszczyńska           139.03 +  390: 313  189
    7    11 Tomasz         Nasiłowski            137.83 -  380: 381   88
    8    15 Piotr          Broda                 136.01 +  426: 376  186
    9    10 Kamil          Górka                 151.39 -  338: 489  101
   10    14 Mariusz        Wrześniewski          147.88 +  462: 311  198
   11    10 Adrian         Ziemniewicz           131.24 -  386: 390   81
   12    13 Przemysław     Rybicki               144.40 -  333: 419   94
   13    18 Czesław        Grajewski             126.24 +  500: 301  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 13 137.31




	Kacper Zegadło 147.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Matyasik              125.67 +  506: 288  176
    2     2 Marek          Dudkiewicz            139.03 +  469: 300  189
    3     1 Natalia        Woźniak               140.59 +  417: 413  191
    4     1 Bartosz        Morawski              161.86 +  482: 368  212
    5     1 Grzegorz       Kurowski              151.85 +  460: 367  202
    6     1 Michał         Alabrudziński         157.93 +  469: 409  208
    7     1 Jakub          Zaryński              149.69 -  327: 459  100
    8     2 Przemysław     Rybicki               144.40 +  460: 320  194
    9     2 Paweł          Pogorzelski           145.46 -  418: 471   95
   10     2 Paweł          Mazurek               143.29 +  419: 324  193
   11     2 Karol          Wyrębkiewicz          156.12 +  360: 354  206
   12     2 Miłosz         Wrzałek               143.78 +  409: 351  194
   13     1 Michał         Alabrudziński         157.93 +  420: 383  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2368  / 13 182.15




	Paweł Pogorzelski 145.46 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Luter                 125.11 +  457: 337  175
    2    12 Tomasz         Nasiłowski            137.83 +  417: 318  188
    3     7 Przemysław     Rybicki               144.40 -  396: 449   94
    4     9 Marcin         Rogala                136.94 +  477: 285  187
    5     4 Małgorzata     Deszczyńska           139.03 +  455: 335  189
    6     3 Grzegorz       Kurowski              151.85 -  371: 377  102
    7     5 Dominik        Ulejczyk              120.01 +  419: 332  170
    8     4 Irena          Sołdan                136.55 +  518: 363  187
    9     2 Kacper         Zegadło               147.51 +  471: 418  198
   10     3 Jakub          Zaryński              149.69 +  428: 328  200
   11     1 Michał         Alabrudziński         157.93 -  351: 410  108
   12     3 Paweł          Mazurek               143.29 -  450: 462   93
   13     3 Paweł          Mazurek               143.29 +  394: 344  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2084  / 13 160.31




	Artur Irzyk 144.95 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Matus                 122.78 +  378: 303  173
    2    10 Michał         Alabrudziński         157.93 -  367: 449  108
    3    22 Rafał          Matczak               138.59 -  359: 416   89
    4    20 Rafał          Wesołowski            128.76 +  433: 331  179
    5    15 Zofia          Górka                 101.89 +  533: 317  152
    6     8 Mariusz        Wrześniewski          147.88 +  393: 338  198
    7     9 Joanna         Ostrowska             126.93 +  471: 299  177
    8     5 Grzegorz       Kurowski              151.85 -  350: 450  102
    9     6 Dominik        Ulejczyk              120.01 +  485: 334  170
   10     5 Przemysław     Rybicki               144.40 +  428: 369  194
   11     3 Jakub          Zaryński              149.69 -  392: 452  100
   12     6 Maciej         Skrzypczak            126.17 +  383: 359  176
   13     5 Kamil          Górka                 151.39 -  353: 426  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1919  / 13 147.62




	Przemysław Rybicki 144.40 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Śliwa                 120.86 +  385: 224  171
    2     9 Paweł          Mazurek               143.29 +  345: 305  193
    3     7 Paweł          Pogorzelski           145.46 +  449: 396  195
    4     3 Katarzyna      Polak                 132.74 +  431: 399  183
    5     2 Michał         Alabrudziński         157.93 -  365: 437  108
    6     5 Bartosz        Morawski              161.86 +  496: 355  212
    7     4 Miłosz         Wrzałek               143.78 +  471: 378  194
    8     2 Kacper         Zegadło               147.51 -  320: 460   98
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          156.12 -  315: 388  106
   10     5 Artur          Irzyk                 144.95 -  369: 428   95
   11    11 Joanna         Ostrowska             126.93 -  429: 451   77
   12    13 Łukasz         Bobowski              147.79 +  419: 333  198
   13    10 Maciej         Śliwa                 120.86 +  380: 343  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2001  / 13 153.92




	Miłosz Wrzałek 143.78 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dominik        Ulejczyk              120.01 +  503: 467  170
    2     3 Kamil          Górka                 151.39 +  405: 345  201
    3     6 Marcin         Rogala                136.94 +  471: 348  187
    4     2 Grzegorz       Kurowski              151.85 -  362: 400  102
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          156.12 +  484: 382  206
    6     2 Irena          Sołdan                136.55 +  427: 382  187
    7     4 Przemysław     Rybicki               144.40 -  378: 471   94
    8     3 Jakub          Zaryński              149.69 -  365: 402  100
    9     5 Maciej         Śliwa                 120.86 +  492: 273  171
   10     4 Bartosz        Morawski              161.86 -  380: 489  112
   11     6 Tomasz         Nasiłowski            137.83 +  446: 380  188
   12     2 Kacper         Zegadło               147.51 -  351: 409   98
   13     6 Karol          Wyrębkiewicz          156.12 +  518: 346  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2022  / 13 155.54




	Paweł Mazurek 143.29 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Rybak                 118.28 +  465: 288  168
    2     9 Przemysław     Rybicki               144.40 -  305: 345   94
    3    19 Waldemar       Wypchał               115.68 +  403: 315  166
    4     7 Janusz         Krupiński             141.92 +  494: 286  192
    5     3 Katarzyna      Polak                 132.74 +  533: 476  183
    6     4 Joanna         Ostrowska             126.93 +  454: 313  177
    7     3 Natalia        Woźniak               140.59 +  367: 365  191
    8     1 Michał         Alabrudziński         157.93 -  374: 438  108
    9     3 Grzegorz       Kurowski              151.85 +  475: 350  202
   10     2 Kacper         Zegadło               147.51 -  324: 419   98
   11     4 Kamil          Górka                 151.39 +  387: 297  201
   12     3 Paweł          Pogorzelski           145.46 +  462: 450  195
   13     3 Paweł          Pogorzelski           145.46 -  344: 394   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2070  / 13 159.23




	Janusz Krupiński 141.92 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mateusz        Gołębiewski           116.80 +  477: 274  167
    2     7 Marcin         Rogala                136.94 -  358: 393   87
    3    12 Mariola        Osajda-Matczak        128.85 +  449: 411  179
    4     7 Paweł          Mazurek               143.29 -  286: 494   93
    5    13 Arkadiusz      Łydka                 129.17 +  459: 379  179
    6    11 Piotr          Broda                 136.01 +  456: 306  186
    7     7 Irena          Sołdan                136.55 -  362: 379   87
    8     9 Maciej         Śliwa                 120.86 -  338: 408   71
    9    13 Arkadiusz      Kleniewski            100.22 +  395: 383  150
   10    12 Tomasz         Nasiłowski            137.83 -  369: 459   88
   11    14 Jerzy          Luter                 125.11 +  493: 277  175
   12    11 Rafał          Wesołowski            128.76 +  363: 338  179
   13     9 Adrian         Ziemniewicz           131.24 +  511: 353  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 13 140.15




	Natalia Woźniak 140.59 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bartosz        Bartczak              116.03 +  340: 309  166
    2    14 Mariusz        Wrześniewski          147.88 +  528: 337  198
    3     1 Kacper         Zegadło               147.51 -  413: 417   98
    4     8 Mariusz        Skrobosz              153.77 +  446: 431  204
    5     6 Irena          Sołdan                136.55 -  391: 426   87
    6     7 Adrian         Ziemniewicz           131.24 +  465: 410  181
    7     3 Paweł          Mazurek               143.29 -  365: 367   93
    8     7 Kamil          Górka                 151.39 -  336: 469  101
    9    12 Jerzy          Luter                 125.11 +  397: 392  175
   10     8 Dominik        Ulejczyk              120.01 +  574: 316  170
   11     7 Maciej         Śliwa                 120.86 +  374: 289  171
   12     5 Grzegorz       Kurowski              151.85 +  466: 427  202
   13     4 Kazimierz      Merklejn              156.60 +  471: 418  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2053  / 13 157.92




	Marek Dudkiewicz 139.03 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Waldemar       Wypchał               115.68 +  436: 352  166
    2     2 Kacper         Zegadło               147.51 -  300: 469   98
    3     8 Łukasz         Bobowski              147.79 -  392: 489   98
    4    19 Tomasz         Nasiłowski            137.83 -  399: 422   88
    5    20 Jerzy          Luter                 125.11 +  433: 325  175
    6    16 Sławomir       Rosochacz             110.04 -  398: 407   60
    7    20 Józef          Burzyński             111.47 +  482: 327  161
    8    17 Arkadiusz      Kleniewski            100.22 -  341: 356   50
    9    17 Czesław        Grajewski             126.24 +  423: 410  176
   10    15 Małgorzata     Deszczyńska           139.03 +  395: 381  189
   11    13 Ewa            Dunikowska            115.37 +  559: 243  165
   12     9 Piotr          Broda                 136.01 +  428: 301  186
   13     7 Katarzyna      Polak                 132.74 -  291: 396   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 13 130.38




	Małgorzata Deszczyńska 139.03 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ewa            Dunikowska            115.37 +  427: 340  165
    2     4 Grzegorz       Kurowski              151.85 -  388: 411  102
    3    13 Arkadiusz      Łydka                 129.17 +  410: 324  179
    4    13 Leszek         Kilian                107.09 +  423: 219  157
    5     4 Paweł          Pogorzelski           145.46 -  335: 455   95
    6    14 Łukasz         Bobowski              147.79 -  313: 390   98
    7    15 Piotr          Broda                 136.01 +  423: 397  186
    8    14 Joanna         Ostrowska             126.93 -  284: 411   77
    9    18 Zofia          Górka                 101.89 -  311: 387   52
   10    15 Marek          Dudkiewicz            139.03 -  381: 395   89
   11    21 Waldemar       Wypchał               115.68 -  271: 440   66
   12    23 Arkadiusz      Kleniewski            100.22 +  455: 294  150
   13    19 Tomasz         Sehnal                125.78 +  513: 274  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 13 122.46




	Rafał Matczak 138.59 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Józef          Burzyński             111.47 -  352: 378   61
    2    18 Piotr          Broda                 136.01 -  394: 450   86
    3    22 Artur          Irzyk                 144.95 +  416: 359  195
    4    16 Tomasz         Sehnal                125.78 +  407: 344  176
    5    14 Marcin         Rogala                136.94 -  357: 390   87
    6    17 Arkadiusz      Kleniewski            100.22 -  330: 424   50
    7    22 Bartosz        Bartczak              116.03 +  458: 306  166
    8    18 Jerzy          Matyasik              125.67 -  362: 385   76
    9    20 Iwona          Skubis                100.00 +  419: 211  150
   10    16 Krzysztof      Sporczyk              132.18 +  404: 395  182
   11    16 Arkadiusz      Łydka                 129.17 +  468: 335  179
   12    14 Maciej         Śliwa                 120.86 -  395: 414   71
   13    12 Irena          Sołdan                136.55 -  292: 501   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 13 120.46




	Tomasz Nasiłowski 137.83 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Franciszek     Łysek                 111.36 +  376: 359  161
    2    12 Paweł          Pogorzelski           145.46 -  318: 417   95
    3    14 Karol          Wyrębkiewicz          156.12 -  332: 399  106
    4    19 Marek          Dudkiewicz            139.03 +  422: 399  189
    5    11 Dominik        Ulejczyk              120.01 -  321: 457   70
    6    23 Agnieszka      Matus                 122.78 +  416: 408  173
    7    11 Łukasz         Bobowski              147.79 +  381: 380  198
    8    12 Kazimierz      Merklejn              156.60 +  410: 380  207
    9     8 Bartosz        Morawski              161.86 -  276: 429  112
   10    12 Janusz         Krupiński             141.92 +  459: 369  192
   11     6 Miłosz         Wrzałek               143.78 -  380: 446   94
   12    12 Mariusz        Skrobosz              153.77 -  355: 475  104
   13    16 Jerzy          Luter                 125.11 +  402: 369  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 13 144.31




	Marcin Rogala 136.94 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sławomir       Rosochacz             110.04 +  396: 300  160
    2     7 Janusz         Krupiński             141.92 +  393: 358  192
    3     6 Miłosz         Wrzałek               143.78 -  348: 471   94
    4     9 Paweł          Pogorzelski           145.46 -  285: 477   95
    5    14 Rafał          Matczak               138.59 +  390: 357  189
    6    12 Kazimierz      Merklejn              156.60 +  406: 337  207
    7     8 Bartosz        Morawski              161.86 +  422: 325  212
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          156.12 -  347: 435  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  /  8 156.88




	Irena Sołdan 136.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Leszek         Kilian                107.09 +  427: 384  157
    2     5 Łukasz         Bobowski              147.79 +  410: 403  198
    3     5 Michał         Alabrudziński         157.93 -  349: 443  108
    4     5 Katarzyna      Ślusarska             127.93 +  371: 369  178
    5     6 Natalia        Woźniak               140.59 +  426: 391  191
    6     2 Miłosz         Wrzałek               143.78 -  382: 427   94
    7     7 Janusz         Krupiński             141.92 +  379: 362  192
    8     4 Paweł          Pogorzelski           145.46 -  363: 518   95
    9     7 Mariusz        Skrobosz              153.77 +  373: 343  204
   10     7 Kamil          Górka                 151.39 -  362: 418  101
   11     8 Kazimierz      Merklejn              156.60 -  422: 434  107
   12    10 Katarzyna      Polak                 132.74 -  407: 410   83
   13    12 Rafał          Matczak               138.59 +  501: 292  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1897  / 13 145.92




	Piotr Broda 136.01 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zofia          Górka                 101.89 -  305: 443   52
    2    18 Rafał          Matczak               138.59 +  450: 394  189
    3    20 Zbigniew       Rybak                 118.28 +  372: 279  168
    4    10 Kazimierz      Merklejn              156.60 -  342: 435  107
    5    10 Katarzyna      Ślusarska             127.93 +  366: 351  178
    6    11 Janusz         Krupiński             141.92 -  306: 456   92
    7    15 Małgorzata     Deszczyńska           139.03 -  397: 423   89
    8    15 Łukasz         Bobowski              147.79 -  376: 426   98
    9    24 Agnieszka      Matus                 122.78 +  535: 318  173
   10    17 Arkadiusz      Kleniewski            100.22 +  453: 328  150
   11    15 Tomasz         Sehnal                125.78 +  401: 361  176
   12     9 Marek          Dudkiewicz            139.03 -  301: 428   89
   13    13 Mariusz        Wrześniewski          147.88 +  358: 310  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 13 135.31




	Katarzyna Polak 132.74 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Arkadiusz      Kleniewski            100.22 +  513: 314  150
    2     1 Zofia          Górka                 101.89 +  447: 288  152
    3     2 Kazimierz      Merklejn              156.60 +  418: 383  207
    4     3 Przemysław     Rybicki               144.40 -  399: 431   94
    5     3 Paweł          Mazurek               143.29 -  476: 533   93
    6     6 Jakub          Zaryński              149.69 -  359: 485  100
    7    10 Jerzy          Luter                 125.11 -  290: 450   75
    8    16 Sławomir       Rosochacz             110.04 +  385: 337  160
    9    11 Tomasz         Sehnal                125.78 +  393: 271  176
   10     9 Maciej         Śliwa                 120.86 -  328: 385   71
   11    12 Dominik        Ulejczyk              120.01 +  463: 361  170
   12    10 Irena          Sołdan                136.55 +  410: 407  187
   13     7 Marek          Dudkiewicz            139.03 +  396: 291  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 13 140.31




	Krzysztof Sporczyk 132.18 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  375: 264  150
    2    13 Kazimierz      Merklejn              156.60 -  349: 408  107
    3    11 Jakub          Zaryński              149.69 -  275: 426  100
    4    21 Jerzy          Luter                 125.11 -  388: 397   75
    5    24 Józef          Burzyński             111.47 +  349: 347  161
    6    15 Katarzyna      Ślusarska             127.93 +  389: 384  178
    7    16 Mariusz        Wrześniewski          147.88 +  451: 355  198
    8    10 Bartosz        Morawski              161.86 -  303: 425  112
    9    15 Maciej         Skrzypczak            126.17 -  367: 416   76
   10    16 Rafał          Matczak               138.59 -  395: 404   89
   11    23 Agnieszka      Matus                 122.78 -  289: 388   73
   12    25 Jerzy          Matyasik              125.67 -  387: 395   76
   13    25 Zbigniew       Rybak                 118.28 +  371: 342  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 13 120.23




	Adrian Ziemniewicz 131.24 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Wojciech       Łysek                 100.00 +  425: 280  150
    2     6 Katarzyna      Ślusarska             127.93 -  361: 428   78
    3    16 Jerzy          Matyasik              125.67 +  391: 274  176
    4     6 Jakub          Zaryński              149.69 -  302: 425  100
    5    19 Agnieszka      Matus                 122.78 +  458: 307  173
    6     7 Natalia        Woźniak               140.59 -  410: 465   91
    7    12 Arkadiusz      Kleniewski            100.22 +  444: 373  150
    8    11 Tomasz         Sehnal                125.78 +  411: 402  176
    9     9 Joanna         Ostrowska             126.93 +  467: 264  177
   10     6 Grzegorz       Kurowski              151.85 -  364: 541  102
   11    10 Łukasz         Bobowski              147.79 +  390: 386  198
   12     7 Kazimierz      Merklejn              156.60 -  372: 412  107
   13     9 Janusz         Krupiński             141.92 -  353: 511   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 13 136.15




	Arkadiusz Łydka 129.17 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              161.86 -  323: 462  112
    2    26 Mateusz        Gołębiewski           116.80 +  392: 335  167
    3    13 Małgorzata     Deszczyńska           139.03 -  324: 410   89
    4    15 Franciszek     Łysek                 111.36 +  397: 291  161
    5    13 Janusz         Krupiński             141.92 -  379: 459   92
    6    19 Bartosz        Bartczak              116.03 +  528: 293  166
    7    13 Rafał          Wesołowski            128.76 -  319: 354   79
    8    19 Zofia          Górka                 101.89 -  270: 351   52
    9    22 Leszek         Kilian                107.09 +  411: 351  157
   10    20 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  438: 361  176
   11    16 Rafał          Matczak               138.59 -  335: 468   89
   12    18 Waldemar       Wypchał               115.68 +  334: 323  166
   13    15 Dominik        Ulejczyk              120.01 -  423: 443   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 13 121.23




	Mariola Osajda-Matczak 128.85 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         157.93 -  294: 463  108
    2    21 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  429: 327  176
    3    12 Janusz         Krupiński             141.92 -  411: 449   92
    4    18 Zofia          Górka                 101.89 -  332: 369   52
    5    22 Rafał          Wesołowski            128.76 -  385: 424   79
    6    25 Zbigniew       Rybak                 118.28 -  356: 433   68
    7    25 Jerzy          Matyasik              125.67 -  318: 337   76
    8    28 Józef          Burzyński             111.47 +  367: 327  161
    9    25 Mateusz        Gołębiewski           116.80 +  420: 239  167
   10    23 Iwona          Skubis                100.00 +  357: 261  150
   11    22 Leszek         Kilian                107.09 -  372: 393   57
   12    21 Jerzy          Luter                 125.11 -  382: 418   75
   13    23 Waldemar       Wypchał               115.68 -  356: 418   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 13 102.08




	Rafał Wesołowski 128.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Merklejn              156.60 -  291: 451  107
    2    22 Ewa            Dunikowska            115.37 -  342: 449   65
    3    23 Waldemar       Czerwoniec            126.63 +  388: 329  177
    4    20 Artur          Irzyk                 144.95 -  331: 433   95
    5    22 Mariola        Osajda-Matczak        128.85 +  424: 385  179
    6    22 Mateusz        Gołębiewski           116.80 +  381: 320  167
    7    13 Arkadiusz      Łydka                 129.17 +  354: 319  179
    8    13 Dominik        Ulejczyk              120.01 -  328: 359   70
    9    16 Mariusz        Wrześniewski          147.88 +  424: 283  198
   10    11 Mariusz        Skrobosz              153.77 -  275: 477  104
   11    17 Zofia          Górka                 101.89 +  414: 339  152
   12    11 Janusz         Krupiński             141.92 -  338: 363   92
   13    17 Agnieszka      Matus                 122.78 +  398: 351  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 13 135.23




	Katarzyna Ślusarska 127.93 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Wyrębkiewicz          156.12 +  491: 318  206
    2     6 Adrian         Ziemniewicz           131.24 +  428: 361  181
    3     3 Bartosz        Morawski              161.86 -  392: 447  112
    4     5 Irena          Sołdan                136.55 -  369: 371   87
    5    10 Piotr          Broda                 136.01 -  351: 366   86
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              132.18 -  384: 389   82
    7    19 Tomasz         Sehnal                125.78 -  345: 351   76
    8    23 Bartosz        Bartczak              116.03 +  344: 238  166
    9    19 Zbigniew       Wietecki              125.95 -  270: 349   76
   10    22 Zbigniew       Rybak                 118.28 +  386: 342  168
   11    19 Jerzy          Matyasik              125.67 +  384: 372  176
   12    16 Ewa            Dunikowska            115.37 +  411: 252  165
   13    14 Franciszek     Łysek                 111.36 +  400: 338  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 13 134.00




	Joanna Ostrowska 126.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              153.77 +  387: 345  204
    2     8 Jakub          Zaryński              149.69 +  450: 388  200
    3     4 Grzegorz       Kurowski              151.85 -  264: 372  102
    4    11 Dominik        Ulejczyk              120.01 +  378: 353  170
    5     8 Kazimierz      Merklejn              156.60 +  391: 323  207
    6     4 Paweł          Mazurek               143.29 -  313: 454   93
    7     9 Artur          Irzyk                 144.95 -  299: 471   95
    8    14 Małgorzata     Deszczyńska           139.03 +  411: 284  189
    9     9 Adrian         Ziemniewicz           131.24 -  264: 467   81
   10    13 Maciej         Skrzypczak            126.17 =  361: 361  126
   11    11 Przemysław     Rybicki               144.40 +  451: 429  194
   12     8 Kamil          Górka                 151.39 -  276: 491  101
   13    11 Maciej         Skrzypczak            126.17 -  310: 351   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1838  / 13 141.38




	Waldemar Czerwoniec 126.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Kurowski              151.85 -  331: 502  102
    2    25 Wojciech       Łysek                 100.00 -  379: 394   50
    3    23 Rafał          Wesołowski            128.76 -  329: 388   79
    4    26 Mateusz        Gołębiewski           116.80 -  301: 357   67
    5    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  465: 249  150
    6    27 Józef          Burzyński             111.47 -  276: 412   61
    7    28 Zbigniew       Wietecki              125.95 -  329: 509   76
    8    27 Zbigniew       Rybak                 118.28 +  431: 360  168
    9    26 Bartosz        Bartczak              116.03 +  415: 318  166
   10    25 Leszek         Kilian                107.09 -  321: 342   57
   11    24 Mariusz        Wrześniewski          147.88 -  342: 375   98
   12    26 Iwona          Skubis                100.00 +  426: 323  150
   13    24 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  478: 437  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 13 107.69




	Czesław Grajewski 126.24 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 151.39 -  307: 429  101
    2    17 Franciszek     Łysek                 111.36 -  335: 508   61
    3    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  425: 333  150
    4    23 Jerzy          Matyasik              125.67 +  420: 411  176
    5    18 Waldemar       Wypchał               115.68 -  368: 440   66
    6    18 Zofia          Górka                 101.89 -  314: 364   52
    7    24 Wojciech       Łysek                 100.00 +  466: 285  150
    8    21 Agnieszka      Matus                 122.78 +  382: 287  173
    9    17 Marek          Dudkiewicz            139.03 -  410: 423   89
   10    18 Tomasz         Sehnal                125.78 -  361: 453   76
   11    18 Arkadiusz      Kleniewski            100.22 +  412: 243  150
   12    15 Mariusz        Wrześniewski          147.88 -  373: 570   98
   13    18 Łukasz         Bobowski              147.79 -  301: 500   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 13 110.77




	Maciej Skrzypczak 126.17 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jakub          Zaryński              149.69 -  310: 473  100
    2    15 Dominik        Ulejczyk              120.01 -  301: 405   70
    3    24 Jerzy          Luter                 125.11 -  369: 400   75
    4    27 Sławomir       Rosochacz             110.04 -  437: 443   60
    5    26 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  370: 347  176
    6    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  542: 280  150
    7    21 Mateusz        Gołębiewski           116.80 +  324: 290  167
    8    20 Leszek         Kilian                107.09 +  387: 293  157
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              132.18 +  416: 367  182
   10    13 Joanna         Ostrowska             126.93 =  361: 361  127
   11     9 Mariusz        Skrobosz              153.77 +  462: 290  204
   12     6 Artur          Irzyk                 144.95 -  359: 383   95
   13    11 Joanna         Ostrowska             126.93 +  351: 310  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 13 133.85




	Zbigniew Wietecki 125.95 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Wrześniewski          147.88 -  342: 448   98
    2    21 Mariola        Osajda-Matczak        128.85 -  327: 429   79
    3    25 Mateusz        Gołębiewski           116.80 +  383: 305  167
    4    25 Waldemar       Wypchał               115.68 -  319: 461   66
    5    26 Maciej         Skrzypczak            126.17 -  347: 370   76
    6    24 Ewa            Dunikowska            115.37 -  338: 378   65
    7    28 Waldemar       Czerwoniec            126.63 +  509: 329  177
    8    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  308: 289  150
    9    19 Katarzyna      Ślusarska             127.93 +  349: 270  178
   10    20 Arkadiusz      Łydka                 129.17 -  361: 438   79
   11    20 Franciszek     Łysek                 111.36 -  367: 383   61
   12    24 Józef          Burzyński             111.47 -  392: 403   61
   13    24 Waldemar       Czerwoniec            126.63 -  437: 478   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 13 102.62




	Tomasz Sehnal 125.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Bobowski              147.79 -  335: 496   98
    2    24 Jerzy          Matyasik              125.67 -  332: 386   76
    3    26 Sławomir       Rosochacz             110.04 +  370: 295  160
    4    16 Rafał          Matczak               138.59 -  344: 407   89
    5    25 Zbigniew       Rybak                 118.28 +  412: 400  168
    6    21 Wojciech       Łysek                 100.00 +  428: 224  150
    7    19 Katarzyna      Ślusarska             127.93 +  351: 345  178
    8    11 Adrian         Ziemniewicz           131.24 -  402: 411   81
    9    11 Katarzyna      Polak                 132.74 -  271: 393   83
   10    18 Czesław        Grajewski             126.24 +  453: 361  176
   11    15 Piotr          Broda                 136.01 -  361: 401   86
   12    20 Agnieszka      Matus                 122.78 -  312: 317   73
   13    19 Małgorzata     Deszczyńska           139.03 -  274: 513   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 13 115.92




	Jerzy Matyasik 125.67 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kacper         Zegadło               147.51 -  288: 506   98
    2    24 Tomasz         Sehnal                125.78 +  386: 332  176
    3    16 Adrian         Ziemniewicz           131.24 -  274: 391   81
    4    23 Czesław        Grajewski             126.24 -  411: 420   76
    5    27 Mateusz        Gołębiewski           116.80 -  306: 399   67
    6    26 Franciszek     Łysek                 111.36 +  471: 284  161
    7    25 Mariola        Osajda-Matczak        128.85 +  337: 318  179
    8    18 Rafał          Matczak               138.59 +  385: 362  189
    9    14 Kazimierz      Merklejn              156.60 -  284: 502  107
   10    19 Ewa            Dunikowska            115.37 -  300: 315   65
   11    19 Katarzyna      Ślusarska             127.93 -  372: 384   78
   12    25 Krzysztof      Sporczyk              132.18 +  395: 387  182
   13    21 Ewa            Dunikowska            115.37 +  341: 309  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 13 124.92




	Jerzy Luter 125.11 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Pogorzelski           145.46 -  337: 457   95
    2    23 Zbigniew       Rybak                 118.28 -  337: 350   68
    3    24 Maciej         Skrzypczak            126.17 +  400: 369  176
    4    21 Krzysztof      Sporczyk              132.18 +  397: 388  182
    5    20 Marek          Dudkiewicz            139.03 -  325: 433   89
    6    20 Leszek         Kilian                107.09 +  406: 256  157
    7    10 Katarzyna      Polak                 132.74 +  450: 290  183
    8     8 Mariusz        Skrobosz              153.77 -  295: 394  104
    9    12 Natalia        Woźniak               140.59 -  392: 397   91
   10    21 Waldemar       Wypchał               115.68 +  414: 296  166
   11    14 Janusz         Krupiński             141.92 -  277: 493   92
   12    21 Mariola        Osajda-Matczak        128.85 +  418: 382  179
   13    16 Tomasz         Nasiłowski            137.83 -  369: 402   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 13 128.46




	Agnieszka Matus 122.78 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Artur          Irzyk                 144.95 -  303: 378   95
    2    19 Waldemar       Wypchał               115.68 =  360: 360  116
    3    21 Józef          Burzyński             111.47 +  355: 321  161
    4    14 Karol          Wyrębkiewicz          156.12 -  350: 423  106
    5    19 Adrian         Ziemniewicz           131.24 -  307: 458   81
    6    23 Tomasz         Nasiłowski            137.83 -  408: 416   88
    7    26 Zbigniew       Rybak                 118.28 +  365: 328  168
    8    21 Czesław        Grajewski             126.24 -  287: 382   76
    9    24 Piotr          Broda                 136.01 -  318: 535   86
   10    26 Sławomir       Rosochacz             110.04 +  493: 353  160
   11    23 Krzysztof      Sporczyk              132.18 +  388: 289  182
   12    20 Tomasz         Sehnal                125.78 +  317: 312  176
   13    17 Rafał          Wesołowski            128.76 -  351: 398   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 13 121.08




	Maciej Śliwa 120.86 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Rybicki               144.40 -  224: 385   94
    2    28 Arkadiusz      Kleniewski            100.22 +  440: 260  150
    3    18 Kamil          Górka                 151.39 -  304: 451  101
    4    22 Józef          Burzyński             111.47 +  522: 227  161
    5    17 Wojciech       Łysek                 100.00 +  419: 315  150
    6    10 Mariusz        Skrobosz              153.77 -  348: 464  104
    7    18 Waldemar       Wypchał               115.68 +  407: 320  166
    8     9 Janusz         Krupiński             141.92 +  408: 338  192
    9     5 Miłosz         Wrzałek               143.78 -  273: 492   94
   10     9 Katarzyna      Polak                 132.74 +  385: 328  183
   11     7 Natalia        Woźniak               140.59 -  289: 374   91
   12    14 Rafał          Matczak               138.59 +  414: 395  189
   13    10 Przemysław     Rybicki               144.40 -  343: 380   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 13 136.08




	Dominik Ulejczyk 120.01 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Miłosz         Wrzałek               143.78 -  467: 503   94
    2    15 Maciej         Skrzypczak            126.17 +  405: 301  176
    3     9 Zofia          Górka                 101.89 +  355: 296  152
    4    11 Joanna         Ostrowska             126.93 -  353: 378   77
    5    11 Tomasz         Nasiłowski            137.83 +  457: 321  188
    6     9 Kamil          Górka                 151.39 +  393: 343  201
    7     5 Paweł          Pogorzelski           145.46 -  332: 419   95
    8    13 Rafał          Wesołowski            128.76 +  359: 328  179
    9     6 Artur          Irzyk                 144.95 -  334: 485   95
   10     8 Natalia        Woźniak               140.59 -  316: 574   91
   11    12 Katarzyna      Polak                 132.74 -  361: 463   83
   12    17 Leszek         Kilian                107.09 +  350: 328  157
   13    15 Arkadiusz      Łydka                 129.17 +  443: 423  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 13 135.92




	Zbigniew Rybak 118.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Mazurek               143.29 -  288: 465   93
    2    23 Jerzy          Luter                 125.11 +  350: 337  175
    3    20 Piotr          Broda                 136.01 -  279: 372   86
    4    24 Mariusz        Wrześniewski          147.88 -  356: 435   98
    5    25 Tomasz         Sehnal                125.78 -  400: 412   76
    6    25 Mariola        Osajda-Matczak        128.85 +  433: 356  179
    7    26 Agnieszka      Matus                 122.78 -  328: 365   73
    8    27 Waldemar       Czerwoniec            126.63 -  360: 431   77
    9    27 Wojciech       Łysek                 100.00 +  402: 281  150
   10    22 Katarzyna      Ślusarska             127.93 -  342: 386   78
   11    26 Bartosz        Bartczak              116.03 +  437: 366  166
   12    22 Sławomir       Rosochacz             110.04 -  288: 445   60
   13    25 Krzysztof      Sporczyk              132.18 -  342: 371   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 13 107.15




	Mateusz Gołębiewski 116.80 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Janusz         Krupiński             141.92 -  274: 477   92
    2    26 Arkadiusz      Łydka                 129.17 -  335: 392   79
    3    25 Zbigniew       Wietecki              125.95 -  305: 383   76
    4    26 Waldemar       Czerwoniec            126.63 +  357: 301  177
    5    27 Jerzy          Matyasik              125.67 +  399: 306  176
    6    22 Rafał          Wesołowski            128.76 -  320: 381   79
    7    21 Maciej         Skrzypczak            126.17 -  290: 324   76
    8    24 Franciszek     Łysek                 111.36 -  303: 340   61
    9    25 Mariola        Osajda-Matczak        128.85 -  239: 420   79
   10    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  387: 297  150
   11    25 Sławomir       Rosochacz             110.04 -  287: 347   60
   12    27 Bartosz        Bartczak              116.03 -  288: 325   66
   13    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  395: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 13 101.62




	Bartosz Bartczak 116.03 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Natalia        Woźniak               140.59 -  309: 340   91
    2    16 Leszek         Kilian                107.09 -  340: 345   57
    3    27 Arkadiusz      Kleniewski            100.22 -  313: 457   50
    4    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  369: 300  150
    5    21 Ewa            Dunikowska            115.37 +  365: 353  165
    6    19 Arkadiusz      Łydka                 129.17 -  293: 528   79
    7    22 Rafał          Matczak               138.59 -  306: 458   89
    8    23 Katarzyna      Ślusarska             127.93 -  238: 344   78
    9    26 Waldemar       Czerwoniec            126.63 -  318: 415   77
   10    27 Wojciech       Łysek                 100.00 -  284: 387   50
   11    26 Zbigniew       Rybak                 118.28 -  366: 437   68
   12    27 Mateusz        Gołębiewski           116.80 +  325: 288  167
   13    27 Iwona          Skubis                100.00 +  419: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 13  97.77




	Waldemar Wypchał 115.68 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Dudkiewicz            139.03 -  352: 436   89
    2    19 Agnieszka      Matus                 122.78 =  360: 360  123
    3    19 Paweł          Mazurek               143.29 -  315: 403   93
    4    25 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  461: 319  176
    5    18 Czesław        Grajewski             126.24 +  440: 368  176
    6    13 Karol          Wyrębkiewicz          156.12 -  328: 394  106
    7    18 Maciej         Śliwa                 120.86 -  320: 407   71
    8    22 Mariusz        Wrześniewski          147.88 -  360: 398   98
    9    23 Franciszek     Łysek                 111.36 +  404: 349  161
   10    21 Jerzy          Luter                 125.11 -  296: 414   75
   11    21 Małgorzata     Deszczyńska           139.03 +  440: 271  189
   12    18 Arkadiusz      Łydka                 129.17 -  323: 334   79
   13    23 Mariola        Osajda-Matczak        128.85 +  418: 356  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 13 124.23




	Ewa Dunikowska 115.37 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Małgorzata     Deszczyńska           139.03 -  340: 427   89
    2    22 Rafał          Wesołowski            128.76 +  449: 342  179
    3    15 Mariusz        Skrobosz              153.77 -  372: 470  104
    4    17 Arkadiusz      Kleniewski            100.22 -  353: 408   50
    5    21 Bartosz        Bartczak              116.03 -  353: 365   66
    6    24 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  378: 338  176
    7    23 Leszek         Kilian                107.09 -  332: 363   57
    8    25 Wojciech       Łysek                 100.00 +  404: 247  150
    9    21 Sławomir       Rosochacz             110.04 +  437: 368  160
   10    19 Jerzy          Matyasik              125.67 +  315: 300  176
   11    13 Marek          Dudkiewicz            139.03 -  243: 559   89
   12    16 Katarzyna      Ślusarska             127.93 -  252: 411   78
   13    21 Jerzy          Matyasik              125.67 -  309: 341   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 13 111.54




	Józef Burzyński 111.47 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Matczak               138.59 +  378: 352  189
    2    11 Bartosz        Morawski              161.86 -  369: 395  112
    3    21 Agnieszka      Matus                 122.78 -  321: 355   73
    4    22 Maciej         Śliwa                 120.86 -  227: 522   71
    5    24 Krzysztof      Sporczyk              132.18 -  347: 349   82
    6    27 Waldemar       Czerwoniec            126.63 +  412: 276  177
    7    20 Marek          Dudkiewicz            139.03 -  327: 482   89
    8    28 Mariola        Osajda-Matczak        128.85 -  327: 367   79
    9    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  342: 320  150
   10    24 Franciszek     Łysek                 111.36 -  300: 433   61
   11    27 Wojciech       Łysek                 100.00 +  477: 240  150
   12    24 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  403: 392  176
   13    20 Sławomir       Rosochacz             110.04 -  359: 481   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 13 113.00




	Franciszek Łysek 111.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Nasiłowski            137.83 -  359: 376   88
    2    17 Czesław        Grajewski             126.24 +  508: 335  176
    3    10 Leszek         Kilian                107.09 -  296: 355   57
    4    15 Arkadiusz      Łydka                 129.17 -  291: 397   79
    5    23 Sławomir       Rosochacz             110.04 -  390: 416   60
    6    26 Jerzy          Matyasik              125.67 -  284: 471   76
    7    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  455: 327  150
    8    24 Mateusz        Gołębiewski           116.80 +  340: 303  167
    9    23 Waldemar       Wypchał               115.68 -  349: 404   66
   10    24 Józef          Burzyński             111.47 +  433: 300  161
   11    20 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  383: 367  176
   12    19 Zofia          Górka                 101.89 +  413: 300  152
   13    14 Katarzyna      Ślusarska             127.93 -  338: 400   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 13 114.31




	Sławomir Rosochacz 110.04 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Rogala                136.94 -  300: 396   87
    2    20 Mariusz        Skrobosz              153.77 -  280: 332  104
    3    26 Tomasz         Sehnal                125.78 -  295: 370   76
    4    27 Maciej         Skrzypczak            126.17 +  443: 437  176
    5    23 Franciszek     Łysek                 111.36 +  416: 390  161
    6    16 Marek          Dudkiewicz            139.03 +  407: 398  189
    7    14 Kazimierz      Merklejn              156.60 -  371: 451  107
    8    16 Katarzyna      Polak                 132.74 -  337: 385   83
    9    21 Ewa            Dunikowska            115.37 -  368: 437   65
   10    26 Agnieszka      Matus                 122.78 -  353: 493   73
   11    25 Mateusz        Gołębiewski           116.80 +  347: 287  167
   12    22 Zbigniew       Rybak                 118.28 +  445: 288  168
   13    20 Józef          Burzyński             111.47 +  481: 359  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 13 124.38




	Leszek Kilian 107.09 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Irena          Sołdan                136.55 -  384: 427   87
    2    16 Bartosz        Bartczak              116.03 +  345: 340  166
    3    10 Franciszek     Łysek                 111.36 +  355: 296  161
    4    13 Małgorzata     Deszczyńska           139.03 -  219: 423   89
    5    16 Mariusz        Wrześniewski          147.88 -  375: 442   98
    6    20 Jerzy          Luter                 125.11 -  256: 406   75
    7    23 Ewa            Dunikowska            115.37 +  363: 332  165
    8    20 Maciej         Skrzypczak            126.17 -  293: 387   76
    9    22 Arkadiusz      Łydka                 129.17 -  351: 411   79
   10    25 Waldemar       Czerwoniec            126.63 +  342: 321  177
   11    22 Mariola        Osajda-Matczak        128.85 +  393: 372  179
   12    17 Dominik        Ulejczyk              120.01 -  328: 350   70
   13    22 Zofia          Górka                 101.89 +  432: 302  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 13 121.08




	Zofia Górka 101.89 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Broda                 136.01 +  443: 305  186
    2     1 Katarzyna      Polak                 132.74 -  288: 447   83
    3     9 Dominik        Ulejczyk              120.01 -  296: 355   70
    4    18 Mariola        Osajda-Matczak        128.85 +  369: 332  179
    5    15 Artur          Irzyk                 144.95 -  317: 533   95
    6    18 Czesław        Grajewski             126.24 +  364: 314  176
    7    17 Kamil          Górka                 151.39 -  318: 423  101
    8    19 Arkadiusz      Łydka                 129.17 +  351: 270  179
    9    18 Małgorzata     Deszczyńska           139.03 +  387: 311  189
   10    10 Kazimierz      Merklejn              156.60 -  293: 467  107
   11    17 Rafał          Wesołowski            128.76 -  339: 414   79
   12    19 Franciszek     Łysek                 111.36 -  300: 413   61
   13    22 Leszek         Kilian                107.09 -  302: 432   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 13 120.15




	Arkadiusz Kleniewski 100.22 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Katarzyna      Polak                 132.74 -  314: 513   83
    2    28 Maciej         Śliwa                 120.86 -  260: 440   71
    3    27 Bartosz        Bartczak              116.03 +  457: 313  166
    4    17 Ewa            Dunikowska            115.37 +  408: 353  165
    5    12 Mariusz        Skrobosz              153.77 -  295: 451  104
    6    17 Rafał          Matczak               138.59 +  424: 330  189
    7    12 Adrian         Ziemniewicz           131.24 -  373: 444   81
    8    17 Marek          Dudkiewicz            139.03 +  356: 341  189
    9    13 Janusz         Krupiński             141.92 -  383: 395   92
   10    17 Piotr          Broda                 136.01 -  328: 453   86
   11    18 Czesław        Grajewski             126.24 -  243: 412   76
   12    23 Małgorzata     Deszczyńska           139.03 -  294: 455   89
   13    26 Wojciech       Łysek                 100.00 +  352: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 13 118.54




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Sporczyk              132.18 -  264: 375   82
    2    27 Karol          Wyrębkiewicz          156.12 -  276: 476  106
    3    28 Czesław        Grajewski             126.24 -  333: 425   76
    4    28 Bartosz        Bartczak              116.03 -  300: 369   66
    5    28 Waldemar       Czerwoniec            126.63 -  249: 465   77
    6    28 Maciej         Skrzypczak            126.17 -  280: 542   76
    7    27 Franciszek     Łysek                 111.36 -  327: 455   61
    8    26 Zbigniew       Wietecki              125.95 -  289: 308   76
    9    28 Józef          Burzyński             111.47 -  320: 342   61
   10    28 Mateusz        Gołębiewski           116.80 -  297: 387   67
   11    28 Iwona          Skubis                100.00 +  387: 340  150
   12    28 Wojciech       Łysek                 100.00 -  329: 334   50
   13    28 Mateusz        Gołębiewski           116.80 -  265: 395   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  / 13  78.08




	Iwona Skubis 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    20 Rafał          Matczak               138.59 -  211: 419   89
   10    23 Mariola        Osajda-Matczak        128.85 -  261: 357   79
   11    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  340: 387   50
   12    26 Waldemar       Czerwoniec            126.63 -  323: 426   77
   13    27 Bartosz        Bartczak              116.03 -  259: 419   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     361  /  5  72.20




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Adrian         Ziemniewicz           131.24 -  280: 425   81
    2    25 Waldemar       Czerwoniec            126.63 +  394: 379  177
    3    17 Mariusz        Wrześniewski          147.88 +  413: 271  198
    4    12 Kamil          Górka                 151.39 -  274: 320  101
    5    17 Maciej         Śliwa                 120.86 -  315: 419   71
    6    21 Tomasz         Sehnal                125.78 -  224: 428   76
    7    24 Czesław        Grajewski             126.24 -  285: 466   76
    8    25 Ewa            Dunikowska            115.37 -  247: 404   65
    9    27 Zbigniew       Rybak                 118.28 -  281: 402   68
   10    27 Bartosz        Bartczak              116.03 +  387: 284  166
   11    27 Józef          Burzyński             111.47 -  240: 477   61
   12    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  334: 329  150
   13    26 Arkadiusz      Kleniewski            100.22 -  251: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 13 103.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Arkadiusz      Łydka                 462: 323
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Alabrudziński         294: 463
   3 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Wesołowski            451: 291
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Karol          Wyrębkiewicz          491: 318
   5 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Ostrowska             345: 387
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kurowski              331: 502
   7 Kamil          Górka                - Czesław        Grajewski             429: 307
   8 Maciej         Skrzypczak           - Jakub          Zaryński              310: 473
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Zbigniew       Wietecki              448: 342
  10 Tomasz         Sehnal               - Łukasz         Bobowski              335: 496
  11 Kacper         Zegadło              - Jerzy          Matyasik              506: 288
  12 Jerzy          Luter                - Paweł          Pogorzelski           337: 457
  13 Artur          Irzyk                - Agnieszka      Matus                 378: 303
  14 Maciej         Śliwa                - Przemysław     Rybicki               224: 385
  15 Miłosz         Wrzałek              - Dominik        Ulejczyk              503: 467
  16 Zbigniew       Rybak                - Paweł          Mazurek               288: 465
  17 Janusz         Krupiński            - Mateusz        Gołębiewski           477: 274
  18 Bartosz        Bartczak             - Natalia        Woźniak               309: 340
  19 Marek          Dudkiewicz           - Waldemar       Wypchał               436: 352
  20 Ewa            Dunikowska           - Małgorzata     Deszczyńska           340: 427
  21 Rafał          Matczak              - Józef          Burzyński             352: 378
  22 Franciszek     Łysek                - Tomasz         Nasiłowski            359: 376
  23 Marcin         Rogala               - Sławomir       Rosochacz             396: 300
  24 Leszek         Kilian               - Irena          Sołdan                384: 427
  25 Piotr          Broda                - Zofia          Górka                 305: 443
  26 Arkadiusz      Kleniewski           - Katarzyna      Polak                 314: 513
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Klich                 375: 264
  28 Wojciech       Łysek                - Adrian         Ziemniewicz           280: 425


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Polak                - Zofia          Górka                 447: 288
   2 Marek          Dudkiewicz           - Kacper         Zegadło               300: 469
   3 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               345: 405
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Kurowski              388: 411
   5 Łukasz         Bobowski             - Irena          Sołdan                403: 410
   6 Adrian         Ziemniewicz          - Katarzyna      Ślusarska             361: 428
   7 Janusz         Krupiński            - Marcin         Rogala                358: 393
   8 Jakub          Zaryński             - Joanna         Ostrowska             388: 450
   9 Przemysław     Rybicki              - Paweł          Mazurek               345: 305
  10 Michał         Alabrudziński        - Artur          Irzyk                 449: 367
  11 Józef          Burzyński            - Bartosz        Morawski              369: 395
  12 Paweł          Pogorzelski          - Tomasz         Nasiłowski            417: 318
  13 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              408: 349
  14 Natalia        Woźniak              - Mariusz        Wrześniewski          528: 337
  15 Dominik        Ulejczyk             - Maciej         Skrzypczak            405: 301
  16 Bartosz        Bartczak             - Leszek         Kilian                340: 345
  17 Czesław        Grajewski            - Franciszek     Łysek                 335: 508
  18 Piotr          Broda                - Rafał          Matczak               450: 394
  19 Waldemar       Wypchał              - Agnieszka      Matus                 360: 360
  20 Sławomir       Rosochacz            - Mariusz        Skrobosz              280: 332
  21 Zbigniew       Wietecki             - Mariola        Osajda-Matczak        327: 429
  22 Rafał          Wesołowski           - Ewa            Dunikowska            342: 449
  23 Zbigniew       Rybak                - Jerzy          Luter                 350: 337
  24 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Sehnal                386: 332
  25 Waldemar       Czerwoniec           - Wojciech       Łysek                 379: 394
  26 Arkadiusz      Łydka                - Mateusz        Gołębiewski           392: 335
  27 Andrzej        Klich                - Karol          Wyrębkiewicz          276: 476
  28 Maciej         Śliwa                - Arkadiusz      Kleniewski            440: 260


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Kacper         Zegadło               413: 417
   2 Katarzyna      Polak                - Kazimierz      Merklejn              418: 383
   3 Bartosz        Morawski             - Katarzyna      Ślusarska             447: 392
   4 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Ostrowska             372: 264
   5 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         349: 443
   6 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Rogala                471: 348
   7 Paweł          Pogorzelski          - Przemysław     Rybicki               396: 449
   8 Łukasz         Bobowski             - Marek          Dudkiewicz            489: 392
   9 Zofia          Górka                - Dominik        Ulejczyk              296: 355
  10 Franciszek     Łysek                - Leszek         Kilian                296: 355
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              275: 426
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Janusz         Krupiński             411: 449
  13 Arkadiusz      Łydka                - Małgorzata     Deszczyńska           324: 410
  14 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Nasiłowski            399: 332
  15 Mariusz        Skrobosz             - Ewa            Dunikowska            470: 372
  16 Adrian         Ziemniewicz          - Jerzy          Matyasik              391: 274
  17 Mariusz        Wrześniewski         - Wojciech       Łysek                 271: 413
  18 Kamil          Górka                - Maciej         Śliwa                 451: 304
  19 Paweł          Mazurek              - Waldemar       Wypchał               403: 315
  20 Piotr          Broda                - Zbigniew       Rybak                 372: 279
  21 Agnieszka      Matus                - Józef          Burzyński             355: 321
  22 Artur          Irzyk                - Rafał          Matczak               359: 416
  23 Rafał          Wesołowski           - Waldemar       Czerwoniec            388: 329
  24 Jerzy          Luter                - Maciej         Skrzypczak            400: 369
  25 Mateusz        Gołębiewski          - Zbigniew       Wietecki              305: 383
  26 Tomasz         Sehnal               - Sławomir       Rosochacz             370: 295
  27 Arkadiusz      Kleniewski           - Bartosz        Bartczak              457: 313
  28 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Klich                 425: 333


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Bartosz        Morawski              482: 368
   2 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               400: 362
   3 Przemysław     Rybicki              - Katarzyna      Polak                 431: 399
   4 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Bobowski              510: 403
   5 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Ślusarska             371: 369
   6 Jakub          Zaryński             - Adrian         Ziemniewicz           425: 302
   7 Paweł          Mazurek              - Janusz         Krupiński             494: 286
   8 Natalia        Woźniak              - Mariusz        Skrobosz              446: 431
   9 Marcin         Rogala               - Paweł          Pogorzelski           285: 477
  10 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Broda                 435: 342
  11 Joanna         Ostrowska            - Dominik        Ulejczyk              378: 353
  12 Wojciech       Łysek                - Kamil          Górka                 274: 320
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Leszek         Kilian                423: 219
  14 Agnieszka      Matus                - Karol          Wyrębkiewicz          350: 423
  15 Franciszek     Łysek                - Arkadiusz      Łydka                 291: 397
  16 Rafał          Matczak              - Tomasz         Sehnal                407: 344
  17 Ewa            Dunikowska           - Arkadiusz      Kleniewski            353: 408
  18 Zofia          Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        369: 332
  19 Tomasz         Nasiłowski           - Marek          Dudkiewicz            422: 399
  20 Rafał          Wesołowski           - Artur          Irzyk                 331: 433
  21 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Sporczyk              397: 388
  22 Józef          Burzyński            - Maciej         Śliwa                 227: 522
  23 Jerzy          Matyasik             - Czesław        Grajewski             411: 420
  24 Mariusz        Wrześniewski         - Zbigniew       Rybak                 435: 356
  25 Zbigniew       Wietecki             - Waldemar       Wypchał               319: 461
  26 Mateusz        Gołębiewski          - Waldemar       Czerwoniec            357: 301
  27 Sławomir       Rosochacz            - Maciej         Skrzypczak            443: 437
  28 Andrzej        Klich                - Bartosz        Bartczak              300: 369


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Kurowski              460: 367
   2 Przemysław     Rybicki              - Michał         Alabrudziński         365: 437
   3 Paweł          Mazurek              - Katarzyna      Polak                 533: 476
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Pogorzelski           335: 455
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Miłosz         Wrzałek               382: 484
   6 Irena          Sołdan               - Natalia        Woźniak               426: 391
   7 Jakub          Zaryński             - Kamil          Górka                 384: 382
   8 Joanna         Ostrowska            - Kazimierz      Merklejn              391: 323
   9 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              408: 453
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Piotr          Broda                 351: 366
  11 Dominik        Ulejczyk             - Tomasz         Nasiłowski            457: 321
  12 Arkadiusz      Kleniewski           - Mariusz        Skrobosz              295: 451
  13 Arkadiusz      Łydka                - Janusz         Krupiński             379: 459
  14 Rafał          Matczak              - Marcin         Rogala                357: 390
  15 Artur          Irzyk                - Zofia          Górka                 533: 317
  16 Leszek         Kilian               - Mariusz        Wrześniewski          375: 442
  17 Wojciech       Łysek                - Maciej         Śliwa                 315: 419
  18 Waldemar       Wypchał              - Czesław        Grajewski             440: 368
  19 Adrian         Ziemniewicz          - Agnieszka      Matus                 458: 307
  20 Marek          Dudkiewicz           - Jerzy          Luter                 433: 325
  21 Bartosz        Bartczak             - Ewa            Dunikowska            365: 353
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Wesołowski            385: 424
  23 Sławomir       Rosochacz            - Franciszek     Łysek                 416: 390
  24 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Sporczyk              347: 349
  25 Tomasz         Sehnal               - Zbigniew       Rybak                 412: 400
  26 Maciej         Skrzypczak           - Zbigniew       Wietecki              370: 347
  27 Jerzy          Matyasik             - Mateusz        Gołębiewski           306: 399
  28 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Klich                 465: 249


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               409: 469
   2 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                427: 382
   3 Paweł          Pogorzelski          - Grzegorz       Kurowski              371: 377
   4 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Mazurek               313: 454
   5 Bartosz        Morawski             - Przemysław     Rybicki               355: 496
   6 Katarzyna      Polak                - Jakub          Zaryński              359: 485
   7 Adrian         Ziemniewicz          - Natalia        Woźniak               410: 465
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Artur          Irzyk                 338: 393
   9 Dominik        Ulejczyk             - Kamil          Górka                 393: 343
  10 Maciej         Śliwa                - Mariusz        Skrobosz              348: 464
  11 Janusz         Krupiński            - Piotr          Broda                 456: 306
  12 Marcin         Rogala               - Kazimierz      Merklejn              406: 337
  13 Waldemar       Wypchał              - Karol          Wyrębkiewicz          328: 394
  14 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Deszczyńska           390: 313
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Ślusarska             389: 384
  16 Sławomir       Rosochacz            - Marek          Dudkiewicz            407: 398
  17 Rafał          Matczak              - Arkadiusz      Kleniewski            330: 424
  18 Czesław        Grajewski            - Zofia          Górka                 314: 364
  19 Arkadiusz      Łydka                - Bartosz        Bartczak              528: 293
  20 Leszek         Kilian               - Jerzy          Luter                 256: 406
  21 Wojciech       Łysek                - Tomasz         Sehnal                224: 428
  22 Mateusz        Gołębiewski          - Rafał          Wesołowski            320: 381
  23 Tomasz         Nasiłowski           - Agnieszka      Matus                 416: 408
  24 Ewa            Dunikowska           - Zbigniew       Wietecki              378: 338
  25 Zbigniew       Rybak                - Mariola        Osajda-Matczak        433: 356
  26 Jerzy          Matyasik             - Franciszek     Łysek                 471: 284
  27 Józef          Burzyński            - Waldemar       Czerwoniec            412: 276
  28 Maciej         Skrzypczak           - Andrzej        Klich                 542: 280


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Kacper         Zegadło               459: 327
   2 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         265: 535
   3 Paweł          Mazurek              - Natalia        Woźniak               367: 365
   4 Miłosz         Wrzałek              - Przemysław     Rybicki               378: 471
   5 Dominik        Ulejczyk             - Paweł          Pogorzelski           332: 419
   6 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          389: 479
   7 Janusz         Krupiński            - Irena          Sołdan                362: 379
   8 Marcin         Rogala               - Bartosz        Morawski              422: 325
   9 Artur          Irzyk                - Joanna         Ostrowska             471: 299
  10 Katarzyna      Polak                - Jerzy          Luter                 290: 450
  11 Tomasz         Nasiłowski           - Łukasz         Bobowski              381: 380
  12 Arkadiusz      Kleniewski           - Adrian         Ziemniewicz           373: 444
  13 Rafał          Wesołowski           - Arkadiusz      Łydka                 354: 319
  14 Kazimierz      Merklejn             - Sławomir       Rosochacz             451: 371
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Piotr          Broda                 423: 397
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrześniewski          451: 355
  17 Zofia          Górka                - Kamil          Górka                 318: 423
  18 Maciej         Śliwa                - Waldemar       Wypchał               407: 320
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Tomasz         Sehnal                345: 351
  20 Marek          Dudkiewicz           - Józef          Burzyński             482: 327
  21 Mateusz        Gołębiewski          - Maciej         Skrzypczak            290: 324
  22 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Matczak               306: 458
  23 Ewa            Dunikowska           - Leszek         Kilian                332: 363
  24 Czesław        Grajewski            - Wojciech       Łysek                 466: 285
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Matyasik              318: 337
  26 Agnieszka      Matus                - Zbigniew       Rybak                 365: 328
  27 Andrzej        Klich                - Franciszek     Łysek                 327: 455
  28 Zbigniew       Wietecki             - Waldemar       Czerwoniec            509: 329


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Mazurek               438: 374
   2 Kacper         Zegadło              - Przemysław     Rybicki               460: 320
   3 Jakub          Zaryński             - Miłosz         Wrzałek               402: 365
   4 Irena          Sołdan               - Paweł          Pogorzelski           363: 518
   5 Grzegorz       Kurowski             - Artur          Irzyk                 450: 350
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Marcin         Rogala                435: 347
   7 Kamil          Górka                - Natalia        Woźniak               469: 336
   8 Jerzy          Luter                - Mariusz        Skrobosz              295: 394
   9 Maciej         Śliwa                - Janusz         Krupiński             408: 338
  10 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Sporczyk              425: 303
  11 Tomasz         Sehnal               - Adrian         Ziemniewicz           402: 411
  12 Tomasz         Nasiłowski           - Kazimierz      Merklejn              410: 380
  13 Rafał          Wesołowski           - Dominik        Ulejczyk              328: 359
  14 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Deszczyńska           411: 284
  15 Piotr          Broda                - Łukasz         Bobowski              376: 426
  16 Sławomir       Rosochacz            - Katarzyna      Polak                 337: 385
  17 Marek          Dudkiewicz           - Arkadiusz      Kleniewski            341: 356
  18 Jerzy          Matyasik             - Rafał          Matczak               385: 362
  19 Zofia          Górka                - Arkadiusz      Łydka                 351: 270
  20 Maciej         Skrzypczak           - Leszek         Kilian                387: 293
  21 Agnieszka      Matus                - Czesław        Grajewski             287: 382
  22 Waldemar       Wypchał              - Mariusz        Wrześniewski          360: 398
  23 Katarzyna      Ślusarska            - Bartosz        Bartczak              344: 238
  24 Franciszek     Łysek                - Mateusz        Gołębiewski           340: 303
  25 Wojciech       Łysek                - Ewa            Dunikowska            247: 404
  26 Andrzej        Klich                - Zbigniew       Wietecki              289: 308
  27 Waldemar       Czerwoniec           - Zbigniew       Rybak                 431: 360
  28 Józef          Burzyński            - Mariola        Osajda-Matczak        327: 367


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Zaryński              448: 325
   2 Paweł          Pogorzelski          - Kacper         Zegadło               471: 418
   3 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Mazurek               350: 475
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Przemysław     Rybicki               388: 315
   5 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Śliwa                 492: 273
   6 Artur          Irzyk                - Dominik        Ulejczyk              485: 334
   7 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                343: 373
   8 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Nasiłowski            429: 276
   9 Adrian         Ziemniewicz          - Joanna         Ostrowska             467: 264
  10 Łukasz         Bobowski             - Kamil          Górka                 338: 489
  11 Katarzyna      Polak                - Tomasz         Sehnal                393: 271
  12 Natalia        Woźniak              - Jerzy          Luter                 397: 392
  13 Janusz         Krupiński            - Arkadiusz      Kleniewski            395: 383
  14 Kazimierz      Merklejn             - Jerzy          Matyasik              502: 284
  15 Maciej         Skrzypczak           - Krzysztof      Sporczyk              416: 367
  16 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Wesołowski            283: 424
  17 Czesław        Grajewski            - Marek          Dudkiewicz            410: 423
  18 Zofia          Górka                - Małgorzata     Deszczyńska           387: 311
  19 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Ślusarska             349: 270
  20 Iwona          Skubis               - Rafał          Matczak               211: 419
  21 Ewa            Dunikowska           - Sławomir       Rosochacz             437: 368
  22 Leszek         Kilian               - Arkadiusz      Łydka                 351: 411
  23 Waldemar       Wypchał              - Franciszek     Łysek                 404: 349
  24 Piotr          Broda                - Agnieszka      Matus                 535: 318
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Mateusz        Gołębiewski           420: 239
  26 Waldemar       Czerwoniec           - Bartosz        Bartczak              415: 318
  27 Zbigniew       Rybak                - Wojciech       Łysek                 402: 281
  28 Andrzej        Klich                - Józef          Burzyński             320: 342


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Alabrudziński         419: 328
   2 Paweł          Mazurek              - Kacper         Zegadło               324: 419
   3 Paweł          Pogorzelski          - Jakub          Zaryński              428: 328
   4 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               489: 380
   5 Przemysław     Rybicki              - Artur          Irzyk                 369: 428
   6 Grzegorz       Kurowski             - Adrian         Ziemniewicz           541: 364
   7 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                418: 362
   8 Natalia        Woźniak              - Dominik        Ulejczyk              574: 316
   9 Maciej         Śliwa                - Katarzyna      Polak                 385: 328
  10 Zofia          Górka                - Kazimierz      Merklejn              293: 467
  11 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            477: 275
  12 Tomasz         Nasiłowski           - Janusz         Krupiński             459: 369
  13 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Skrzypczak            361: 361
  14 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Bobowski              311: 462
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Marek          Dudkiewicz            381: 395
  16 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Sporczyk              404: 395
  17 Arkadiusz      Kleniewski           - Piotr          Broda                 328: 453
  18 Tomasz         Sehnal               - Czesław        Grajewski             453: 361
  19 Jerzy          Matyasik             - Ewa            Dunikowska            300: 315
  20 Zbigniew       Wietecki             - Arkadiusz      Łydka                 361: 438
  21 Jerzy          Luter                - Waldemar       Wypchał               414: 296
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Zbigniew       Rybak                 386: 342
  23 Iwona          Skubis               - Mariola        Osajda-Matczak        261: 357
  24 Franciszek     Łysek                - Józef          Burzyński             433: 300
  25 Leszek         Kilian               - Waldemar       Czerwoniec            342: 321
  26 Agnieszka      Matus                - Sławomir       Rosochacz             493: 353
  27 Bartosz        Bartczak             - Wojciech       Łysek                 284: 387
  28 Mateusz        Gołębiewski          - Andrzej        Klich                 387: 297


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Pogorzelski           410: 351
   2 Kacper         Zegadło              - Karol          Wyrębkiewicz          360: 354
   3 Jakub          Zaryński             - Artur          Irzyk                 452: 392
   4 Paweł          Mazurek              - Kamil          Górka                 387: 297
   5 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Kurowski              477: 381
   6 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Nasiłowski            446: 380
   7 Natalia        Woźniak              - Maciej         Śliwa                 374: 289
   8 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              422: 434
   9 Maciej         Skrzypczak           - Mariusz        Skrobosz              462: 290
  10 Łukasz         Bobowski             - Adrian         Ziemniewicz           386: 390
  11 Przemysław     Rybicki              - Joanna         Ostrowska             429: 451
  12 Dominik        Ulejczyk             - Katarzyna      Polak                 361: 463
  13 Marek          Dudkiewicz           - Ewa            Dunikowska            559: 243
  14 Janusz         Krupiński            - Jerzy          Luter                 493: 277
  15 Piotr          Broda                - Tomasz         Sehnal                401: 361
  16 Arkadiusz      Łydka                - Rafał          Matczak               335: 468
  17 Rafał          Wesołowski           - Zofia          Górka                 414: 339
  18 Czesław        Grajewski            - Arkadiusz      Kleniewski            412: 243
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Jerzy          Matyasik              384: 372
  20 Franciszek     Łysek                - Zbigniew       Wietecki              383: 367
  21 Waldemar       Wypchał              - Małgorzata     Deszczyńska           440: 271
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Leszek         Kilian                372: 393
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Matus                 289: 388
  24 Waldemar       Czerwoniec           - Mariusz        Wrześniewski          342: 375
  25 Sławomir       Rosochacz            - Mateusz        Gołębiewski           347: 287
  26 Zbigniew       Rybak                - Bartosz        Bartczak              437: 366
  27 Józef          Burzyński            - Wojciech       Łysek                 477: 240
  28 Andrzej        Klich                - Iwona          Skubis                387: 340


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              323: 487
   2 Kacper         Zegadło              - Miłosz         Wrzałek               409: 351
   3 Paweł          Pogorzelski          - Paweł          Mazurek               450: 462
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Jakub          Zaryński              251: 519
   5 Grzegorz       Kurowski             - Natalia        Woźniak               427: 466
   6 Artur          Irzyk                - Maciej         Skrzypczak            383: 359
   7 Kazimierz      Merklejn             - Adrian         Ziemniewicz           412: 372
   8 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Górka                 276: 491
   9 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Broda                 428: 301
  10 Katarzyna      Polak                - Irena          Sołdan                410: 407
  11 Rafał          Wesołowski           - Janusz         Krupiński             338: 363
  12 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Nasiłowski            475: 355
  13 Przemysław     Rybicki              - Łukasz         Bobowski              419: 333
  14 Rafał          Matczak              - Maciej         Śliwa                 395: 414
  15 Mariusz        Wrześniewski         - Czesław        Grajewski             570: 373
  16 Ewa            Dunikowska           - Katarzyna      Ślusarska             252: 411
  17 Leszek         Kilian               - Dominik        Ulejczyk              328: 350
  18 Arkadiusz      Łydka                - Waldemar       Wypchał               334: 323
  19 Zofia          Górka                - Franciszek     Łysek                 300: 413
  20 Agnieszka      Matus                - Tomasz         Sehnal                317: 312
  21 Jerzy          Luter                - Mariola        Osajda-Matczak        418: 382
  22 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Rosochacz             288: 445
  23 Małgorzata     Deszczyńska          - Arkadiusz      Kleniewski            455: 294
  24 Zbigniew       Wietecki             - Józef          Burzyński             392: 403
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Matyasik              387: 395
  26 Iwona          Skubis               - Waldemar       Czerwoniec            323: 426
  27 Bartosz        Bartczak             - Mateusz        Gołębiewski           325: 288
  28 Wojciech       Łysek                - Andrzej        Klich                 334: 329


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         420: 383
   2 Jakub          Zaryński             - Bartosz        Morawski              220: 402
   3 Paweł          Pogorzelski          - Paweł          Mazurek               394: 344
   4 Natalia        Woźniak              - Kazimierz      Merklejn              471: 418
   5 Kamil          Górka                - Artur          Irzyk                 426: 353
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Miłosz         Wrzałek               346: 518
   7 Katarzyna      Polak                - Marek          Dudkiewicz            396: 291
   8 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kurowski              442: 444
   9 Adrian         Ziemniewicz          - Janusz         Krupiński             353: 511
  10 Maciej         Śliwa                - Przemysław     Rybicki               343: 380
  11 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Skrzypczak            310: 351
  12 Irena          Sołdan               - Rafał          Matczak               501: 292
  13 Piotr          Broda                - Mariusz        Wrześniewski          358: 310
  14 Franciszek     Łysek                - Katarzyna      Ślusarska             338: 400
  15 Dominik        Ulejczyk             - Arkadiusz      Łydka                 443: 423
  16 Tomasz         Nasiłowski           - Jerzy          Luter                 402: 369
  17 Agnieszka      Matus                - Rafał          Wesołowski            351: 398
  18 Czesław        Grajewski            - Łukasz         Bobowski              301: 500
  19 Tomasz         Sehnal               - Małgorzata     Deszczyńska           274: 513
  20 Sławomir       Rosochacz            - Józef          Burzyński             481: 359
  21 Ewa            Dunikowska           - Jerzy          Matyasik              309: 341
  22 Leszek         Kilian               - Zofia          Górka                 432: 302
  23 Waldemar       Wypchał              - Mariola        Osajda-Matczak        418: 356
  24 Waldemar       Czerwoniec           - Zbigniew       Wietecki              478: 437
  25 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Sporczyk              342: 371
  26 Arkadiusz      Kleniewski           - Wojciech       Łysek                 352: 251
  27 Iwona          Skubis               - Bartosz        Bartczak              259: 419
  28 Mateusz        Gołębiewski          - Andrzej        Klich                 395: 265
Lista rankingowa na dzień 08-04-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              164.27   9856   60
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              162.18  32437  200
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.01  31603  200
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             157.42  27391  174
   5 Dawid Pikul                    Poznań               156.77  30256  193
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.31  31106  199
   7 Kazimierz Merklejn             Warszawa             155.74  31149  200
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              155.12  30714  198
   9 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.06  14328   93
  10 Jan Mrozowski                  Kraków               154.01  25104  163
  11 Piotr Pietuchowski             Białystok            153.61  21812  142
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.06  30000  196
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.81  28881  189
  14 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.57  29101  192
  16 Kamil Górka                    Kraków               151.32  28902  191
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             151.25  29343  194
  18 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.19  29331  194
  19 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.59  28461  189
  20 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  21 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.72  29495  197
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            149.62   8977   60
  24 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.60  27975  187
  25 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  26 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.95  28300  190
  28 Bogusław Szyszka               Oława                147.98   9323   63
  29 Michał Makowski                Warszawa             147.73   6500   44
  30 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          147.25  28714  195
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  32 Justyna Górka                  Kraków               146.68  28163  192
  33 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.43  29285  200
  34 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.19  27483  188
  35 Kamil Kister                   Warszawa             145.92  26412  181
  36 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.91  28745  197
  37 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.53  28233  194
  38 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.34   9302   64
  39 Przemysław Rybicki             Otwock               145.31  10317   71
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.05  25239  174
  41 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.01  28421  196
  42 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             144.54  28908  200
  43 Michał Waszkiewicz             Białystok            144.35  27426  190
  44 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  45 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.95   5758   40
  46 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.65  28730  200
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.53  23252  162
  48 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       143.14  24907  174
  49 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  50 Natalia Woźniak                Dziwnówek            142.49  27928  196
  51 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.29  19636  138
  52 Joanna Juszczak                Warszawa             142.01  27549  194
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             141.99  27830  196
  54 Małgorzata Sulejewska          Kraków               141.29  26704  189
  55 Jakub Błażejewski              Poznań               141.11  27658  196
  56 Janusz Krupiński               Bytom                141.04  27221  193
  57 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.91  19164  136
  58 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             139.77  24739  177
  60 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              139.38  17701  127
  61 Szymon Dąbrowski               Warszawa             139.38  26203  188
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.10  18779  135
  63 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.46  22846  165
  64 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.45  26582  192
  65 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.43  27687  200
  66 Robert Kamiński                Warszawa             138.36  27257  197
  67 Krzysztof Gibas                Kraków               138.36  10100   73
  68 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  69 Marcin Rogala                  Warszawa             137.75  26999  196
  70 Tomasz Górka                   Kraków               137.59   7017   51
  71 Andrzej Rakoczy                Kraków               137.57  10318   75
  72 Jacek Mańko                    Poznań               137.49  25435  185
  73 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.48  22409  163
  74 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.81   8482   62
  75 Rafał Matczak                  Milanówek            136.79  26675  195
  76 Michał Rogalewicz              Poznań               136.74  14494  106
  77 Grzegorz Pukniel               Łódź                 136.57   9833   72
  78 Irena Sołdan                   Warszawa             136.40  26735  196
  79 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.38  18275  134
  80 Marta Bajorek                  Warszawa             135.97  26243  193
  81 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.75  19548  144
  82 Konrad Sowula                  Kraków               135.64  18040  133
  83 Piotr Broda                    Sandomierz           135.36  26937  199
  84 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  85 Piotr Domański                 Lublin               135.13  19188  142
  86 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.01  26327  195
  87 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.37  25396  189
  88 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  89 Daniel Janus                   Wąchock              133.43   8940   67
  90 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.98  26331  198
  91 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.91   5715   43
  92 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.60  20288  153
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  94 Katarzyna Polak                Warszawa             132.09  25626  194
  95 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.90  26116  198
  96 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.64  25801  196
  97 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       131.62   4870   37
  98 Adrian Ziemniewicz             Białystok            131.57  25787  196
  99 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.35   6699   51
 100 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      131.29  16017  122
 101 Maciej Nawrocki                Babimost             131.26  25990  198
 102 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
 103 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 104 Marcin Stachowski              Wydartowo I          130.91  26052  199
 105 Weronika Rudnicka              Szczecin             130.77   6277   48
 106 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 107 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 108 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            130.15   7809   60
 109 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 110 Marek Rogalski                 Warszawa             130.01  25482  196
 111 Diana Pietrzykowska            Szczecin             129.89  17146  132
 112 Agnieszka Walas                Kraków               129.89  11950   92
 113 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 114 Adam Grzelec                   Poznań               129.40  25751  199
 115 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.33  24702  191
 116 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.18  25578  198
 117 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.94  24111  187
 118 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 119 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 120 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.46  24664  192
 121 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.42  25171  196
 122 Maciej Kuć                     Stargard             128.41  23370  182
 123 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 124 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.29   9750   76
 125 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  25401  198
 126 Dariusz Sowula                 Kraków               128.12  17040  133
 127 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            128.02  24835  194
 128 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 129 Szymon Stępień                 Bytom                127.77  25298  198
 130 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     127.75  24528  192
 131 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 132 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.40  24206  190
 133 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.03  19817  156
 134 Agata Kuć                      Stargard             126.97  24760  195
 135 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.51  24417  193
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.41  24144  191
 137 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.17  22585  179
 138 Ewelina Kister                 Warszawa             126.10  17149  136
 139 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.01  17138  136
 140 Dorota Kuć                     Stargard             125.95  23931  190
 141 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.89  15862  126
 142 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.81  10191   81
 143 Walenty Siemaszko              Lipiany              125.54  16320  130
 144 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 145 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 146 Jerzy Luter                    Bytom                125.27  24679  197
 147 Czesław Grajewski              Białystok            125.23  24921  199
 148 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 149 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.91  16988  136
 150 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.84   8739   70
 151 Mariusz Makuch                 Zator                124.73   5987   48
 152 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.70  17209  138
 153 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.70  24690  198
 154 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 155 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.39   6966   56
 156 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 157 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   6461   52
 158 Sławomir Rosochacz             Lublin               124.19   4595   37
 159 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 160 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 161 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             123.66  10758   87
 162 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 163 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 164 Renata Andracka                Zwola                122.94  23235  189
 165 Stanisław Gasik                Warszawa             122.84  10196   83
 166 Natalia Ogierman               Katowice             122.45  15184  124
 167 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.42   3795   31
 168 Monika Siemaszko               Lipiany              122.30  17733  145
 169 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.23  20168  165
 170 Marcin Ceglarek                Kraków               122.09  19656  161
 171 Maria Skutela                  Warszawa             121.94  23535  193
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 173 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.61  22498  185
 174 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 175 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.53  21754  179
 176 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 177 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 178 Sławomir Wolski                Wrocław              121.35  23784  196
 179 Dominik Ulejczyk               Będzin               121.34  23904  197
 180 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.34   8251   68
 181 Konrad Mikusek                 Milanówek            121.26  13581  112
 182 Agnieszka Matus                Milanówek            121.18  22298  184
 183 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 184 Adam Janicki                   Wrocław              121.04  16340  135
 185 Tomasz A. Praga                Białystok            120.63  14717  122
 186 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.56  20615  171
 187 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 188 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 189 Olga Swarcewicz                Warszawa             120.45  10359   86
 190 Jarosław Olek                  Warszawa             120.17   9734   81
 191 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23779  198
 192 Samir Chakrar                  Poznań               119.26   5009   42
 193 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               119.15  22400  188
 194 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 195 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.07  19052  160
 196 Anita Bruska                   Gdynia               119.07  16313  137
 197 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 198 Urszula Rechowicz              Katowice             118.90  22473  189
 199 Marta Świątkowska              Wrocław              118.86  23772  200
 200 Karolina Urbańska              Poznań               118.79  22570  190
 201 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.62  14472  122
 202 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 203 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 204 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.91  23228  197
 205 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.90  23581  200
 206 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.33  10090   86
 207 Teresa Zalewska                Racibórz             117.31  22524  192
 208 Bożena Guział                  Racibórz             117.07  20721  177
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 211 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.82  22779  195
 212 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.80  11446   98
 213 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 214 Beata Piotrowska               Łódź                 116.31   7095   61
 215 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 216 Waldemar Wypchał               Kraków               116.25  22668  195
 217 Adam Sternik                   Kętrzyn              116.00   7308   63
 218 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            115.95   8580   74
 219 Tomasz Siwiński                Zawiercie            115.69   4165   36
 220 Marta Sztajnert                Wisła                115.69  16428  142
 221 Bartosz Bartczak               Poznań               115.58  22306  193
 222 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 223 Maciej Dąbrowski               Warszawa             115.28  22595  196
 224 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.10  21178  184
 225 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.88  17692  154
 226 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 227 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 228 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.44  21630  189
 229 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 230 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 231 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 232 Marcin Kurowski                Racibórz             113.90  22780  200
 233 Dorota Ostrowska               Białystok            113.84  13888  122
 234 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 235 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 236 Agnieszka Kozak                Gdynia               113.26   4304   38
 237 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            113.03  15146  134
 239 Józef Burzyński                Ełk                  112.24  12010  107
 240 Joanna Brychcy                 Katowice             111.99  21614  193
 241 Patrycja Skibska               Warszawa             111.88  14433  129
 242 Halina Cecot                   Kołobrzeg            111.72   5586   50
 243 Franciszek Łysek               Warszawa             111.60  17967  161
 244 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.19   8339   75
 245 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.15   8003   72
 246 Michał Dąbrowski               Warszawa             110.89   4214   38
 247 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 248 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 249 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 250 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 251 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.01  20572  187
 252 Wanda Grabiec                  Tarnów               109.82  14826  135
 253 Leszek Kilian                  Jaworzno             109.81  21412  195
 254 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 255 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          108.74   4567   42
 256 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 257 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 258 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 259 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 260 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 261 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 262 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 263 Grażyna Smereka                Racibórz             107.32   3649   34
 264 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 265 Anna Demczyszyn                Bystra               106.43   4257   40
 266 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.15  11676  110
 267 Małgorzata Pochopień           Kraków               106.13   4033   38
 268 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 269 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 270 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 271 Zofia Górka                    Łęczna               104.56   9097   87
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.91  20262  195
 273 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 274 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.76  19299  186
 275 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            103.57   7043   68
 276 Grażyna Chłopek                Jaworzno             103.11  10002   97
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 278 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             102.53  18558  181
 279 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 280 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 281 Marta Majewska                 Wadowice             101.96  13357  131
 282 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 283 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 284 Karolina Szubska               Jaworzno              99.27  13203  133
 285 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 286 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.64   6905   70
 287 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 288 Natalia Mówka                  Warszawa              97.46   4873   50
 289 Teresa Balewska                Reda                  97.17  18657  192
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.10  18838  194
 291 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.68  17402  180
 292 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.14  10479  109
 293 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 294 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.64  15303  160
 295 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 296 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.56   5894   63
 297 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 298 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 299 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 300 Wojciech Łysek                 Warszawa              91.83  12213  133
 301 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.18  17963  197
 302 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.79   3541   39
 303 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 304 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 305 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 306 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 307 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 308 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              87.00  11049  127
 309 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 310 Bernadeta Zapała               Jaworzno              85.38   5891   69
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 312 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 313 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 314 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 315 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 316 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 317 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 319 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 320 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 321 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.69   3406   45
 322 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 323 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.27   2198   30
 324 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 08-04-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   2 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   3 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   4 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   5 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   6 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   7 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   8 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
   9 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  10 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  11 Barbara Obremska               Wrocław              137.12   3291   24
  12 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  13 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  14 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  15 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  16 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  17 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  18 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  19 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  20 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  21 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  22 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  23 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  24 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  25 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  26 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  27 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  28 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  29 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  30 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  31 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  32 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  33 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  34 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  35 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  36 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  37 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  38 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  39 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  40 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  41 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  42 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  43 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  44 Jarosław Wypart                Częstochowa           98.00   2254   23
  45 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  46 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  47 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  48 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  49 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  50 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  51 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  52 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  53 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  54 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.67   2912   21
  55 Michał Sak                     Lublin               119.38   2507   21
  56 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  57 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  58 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  59 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  60 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  61 Jakub Kowalski                 Piaseczno             96.17   1731   18
  62 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  63 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  64 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  65 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  66 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  67 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  68 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  69 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  70 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  71 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  72 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  73 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  74 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  75 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  76 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  77 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  78 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  79 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  80 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  81 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  82 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  83 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  84 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  85 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  86 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       106.62   1386   13
  87 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  88 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  89 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  90 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  91 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  92 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  93 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  94 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  95 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  96 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  97 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  98 Przemysław Herdzina            Kraków               121.92   1463   12
  99 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 100 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 101 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 102 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 103 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 104 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 105 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 106 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 107 Jacek Gasik                    Warszawa             111.25   1335   12
 108 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 109 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 110 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 111 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 112 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 113 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 114 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 115 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 116 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 117 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 118 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 119 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 120 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 121 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 122 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 123 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 124 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 125 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 126 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 127 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 128 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 129 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 130 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 131 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 132 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 133 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 134 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 135 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 136 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 137 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 138 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 139 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 140 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 141 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 142 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 143 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 144 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 145 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 146 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 147 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 148 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 149 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 150 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 151 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 152 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 153 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 154 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 155 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 156 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 157 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 158 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 159 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 160 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 161 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 162 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 163 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 164 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 165 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 166 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 167 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 168 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 169 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 170 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 171 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 172 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 173 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 174 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 175 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 176 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 177 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 178 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 179 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 180 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 181 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 182 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 183 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 184 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 185 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 186 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 187 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 188 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 189 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 190 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 191 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 192 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 193 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 194 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 195 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 196 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 197 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 198 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 199 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 200 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 201 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.00    980    7
 202 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 203 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 204 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 205 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 206 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 207 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 208 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 209 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 210 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 211 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 212 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 213 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 214 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 215 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     107.86    755    7
 216 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 217 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 218 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 219 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 220 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 221 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                 101.29    709    7
 222 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 223 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 224 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 225 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 226 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 227 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 228 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 229 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 230 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 231 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 232 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 233 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 234 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 235 Izabela Chmielewska            Zabrze                75.57    529    7
 236 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 237 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 238 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 239 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 240 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 241 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 242 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 243 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 244 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 245 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 246 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 247 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 248 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 249 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 250 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 251 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 252 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 253 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 254 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 255 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 256 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 257 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 258 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 259 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 260 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 261 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 262 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 263 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 264 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 265 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 266 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 267 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 268 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 269 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 270 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 271 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 272 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 273 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 274 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 275 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 276 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 277 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 278 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 279 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 280 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 281 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 282 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 283 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 284 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 285 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 286 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 287 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 288 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 289 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 290 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 291 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie